Tradičného turnaja v rapid šachu sa tesne pred Vianocami zúčastnili Miro a Peťo Mackovci. Miro začal výborne 3/3, keď v treťom kole porazil aj najvyššie nasadeného hráča turnaja. Peťo začal o dosť horšie, keď zaznamenal iba polovicu možných bodov. Po siedmich kolách však po výbornej sérii 4/4 zrovnal krok s bratom a obaja mali 5,5 bodu. Ocitli sa tak v ôsmom kole na prvých dvoch šachovniciach, na ktorých žiaľ obaja prehrali a následne prehrali aj v ďalšom kole. Bratské derby desiateho kola vyšlo lepšie Peťovi, naopak posledné kolo zasa lepšie Mirovi. Obsadili celkovo štrnáste resp. sedemnáste miesto. Nebyť slabého záveru 1/4, výsledok by bol výrazne lepší. Zahrali si však väčšinu času v popredí tabuľky a proti silným súperom.

Open turnaj (66 hráčov): M.Macko 6,5b/11, P.Macko 6,5b/11 17.miesto