TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr5463.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678 TB1  TB2  TB3 
1Loko A * 55782141,50
2MatFyz * 671836,50
3Sachy C3 * 47671336,00
4Spoje B * 451027,50
5Dopstav H3244 * 54927,50
6Krasnan C113 * 621,00
7Tatran E23 * 6321,00
8KSN B01142 * 113,00

Súpisky družstiev

  8. KSN B (Elo Ø:1572 / TB1: 1 / TB2: 13)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Paulicka Ivan1831SVK0,03,0
2Kovac Andrej1811SVK2,54,0
3Sebo Viktor1692SVK0,01,0
4Rozarova Katarina1476SVK0,01,0
5Kevicka Lucia1471SVK1,57,0
6Sklars Tomas1432SVK3,06,0
7Kimerling Martin1429SVK0,57,0
8Padysak Matus1430SVK1,07,0
9Michalkova Martina1350SVK0,06,0
10Macko Peter1350SVK1,56,0
11Macko Miroslav1350SVK1,06,0
12Rohacek Pavol1350SVK2,02,0
13Kevicky Patrik1350SVK0,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  8. KSN B (Elo Ø:1572, TB1: 1 / TB2: 13)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Paulicka Ivan1831SVK0000,03
2Kovac Andrej1811SVK½1012,54
3Sebo Viktor1692SVK00,01
4Rozarova Katarina1476SVK00,01
5Kevicka Lucia1471SVK00½10001,57
6Sklars Tomas1432SVK½110½03,06
7Kimerling Martin1429SVK00000½00,57
8Padysak Matus1430SVK000+0001,07
9Michalkova Martina1350SVK0000000,06
10Macko Peter1350SVK½½00½01,56
11Macko Miroslav1350SVK+000001,06
12Rohacek Pavol1350SVK+12,02

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2006/10/20
š.1  Tatran E-8  KSN B6 : 2
1.1
Zahorsky, Michal
-
Paulicka, Ivan
1 - 0
1.2
Sarandi, Ludovit
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
1.3
Aubrecht, Alexander
-
Sklars, Tomas
½ - ½
1.4
Kalita, Anton
-
Kimerling, Martin
1 - 0
1.5
Filippi, Pavol
-
Padysak, Matus
1 - 0
1.6
Sibert, Adam
-
Michalkova, Martina
1 - 0
1.7
Hrabovsky, Pavol
-
Macko, Peter
½ - ½
1.8
Brett nicht besetzt,
-
Macko, Miroslav
- - +
2. kolo dňa 2006/10/27
š.8  KSN B-5  MatFyz1 : 7
1.1
Paulicka, Ivan
-
Marko, Stanislav
0 - 1
1.2
Kovac, Andrej
-
Lukacova, Barbora
½ - ½
1.3
Kevicka, Lucia
-
Prasek, Ivan
0 - 1
1.4
Kimerling, Martin
-
Slobodnikova, Sona
0 - 1
1.5
Padysak, Matus
-
Bastak, Ondrej
0 - 1
1.6
Michalkova, Martina
-
Chromek, Daniel
0 - 1
1.7
Macko, Peter
-
Kysel, Michal
½ - ½
1.8
Macko, Miroslav
-
Bozekova, Miroslava
0 - 1
3. kolo dňa 2006/11/10
š.2  Spoje B-8  KSN B5½:2½
1.1
Simek, Jozef
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.2
Vesely, Bedrich
-
Kevicka, Lucia
½ - ½
1.3
Volek, Jan
-
Sklars, Tomas
0 - 1
1.4
Michal, Viktor
-
Kimerling, Martin
1 - 0
1.5
Bojnansky, Juraj
-
Padysak, Matus
1 - 0
1.6
Moravcik, Peter
-
Michalkova, Martina
1 - 0
1.7
Kosc, Pavol
-
Macko, Peter
1 - 0
1.8
Nagy, Jozef
-
Macko, Miroslav
1 - 0
4. kolo dňa 2006/12/01
š.8  KSN B-6  Dopstav H4 : 4
1.1
Paulicka, Ivan
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
1.2
Sebo, Viktor
-
Halasz, Michal
0 - 1
1.3
Rozarova, Katarina
-
Durovka, Stefan
0 - 1
1.4
Kevicka, Lucia
-
Hricovini, Michal
1 - 0
1.5
Sklars, Tomas
-
Belik, Zdenko
1 - 0
1.6
Kimerling, Martin
-
Pasko, Martin
0 - 1
1.7
Padysak, Matus
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
1.8
Rohacek, Pavol
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
5. kolo dňa 2006/12/08
š.3  Loko A-8  KSN B8 : 0
1.1
Micek, Jaroslav
-
Kovac, Andrej
1 - 0
1.2
Foglar, Ivan
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
1.3
Stecko, Ivan
-
Sklars, Tomas
1 - 0
1.4
Belas, Jozef
-
Kimerling, Martin
1 - 0
1.5
Kedro, Tomas
-
Padysak, Matus
1 - 0
1.6
Marusic, Martin
-
Michalkova, Martina
1 - 0
1.7
Cebo, Vladimir
-
Macko, Peter
1 - 0
1.8
Ciganek, Jaroslav
-
Macko, Miroslav
1 - 0
6. kolo dňa 2007/01/19
š.8  KSN B-7  Krasnan C2½:5½
1.1
Kovac, Andrej
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
1.2
Kevicka, Lucia
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
1.3
Sklars, Tomas
-
Surovec, Juraj
½ - ½
1.4
Kimerling, Martin
-
Chudy, Vladimir
½ - ½
1.5
Padysak, Matus
-
Kovac, Daniel
0 - 1
1.6
Michalkova, Martina
-
Bol, Jozef
0 - 1
1.7
Macko, Peter
-
Marko, Ondrej
½ - ½
1.8
Macko, Miroslav
-
Mauritz, Robert
0 - 1
7. kolo dňa 2007/02/26
š.4  Sachy C-8  KSN B7 : 1
1.1
Macka, Oto
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
1.2
Psotny, Martin
-
Sklars, Tomas
1 - 0
1.3
Ontkoc, Tomas
-
Kimerling, Martin
1 - 0
1.4
Szabo, Viktor
-
Padysak, Matus
1 - 0
1.5
Senasi, Peter
-
Michalkova, Martina
1 - 0
1.6
Cech, Miroslav
-
Macko, Peter
1 - 0
1.7
Radvanyiova, Monika
-
Macko, Miroslav
1 - 0
1.8
Ondrejkova, Alzbeta
-
Rohacek, Pavol
0 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Bastak Ondrej1350MatFyz7,07100,06
2Macka Oto2024Sachy C6,5792,91
3Marusic Martin1701Loko A6,5792,96
4Pasko Martin1350Dopstav H6,06100,07
5Bojnansky Juraj1692Spoje B6,0785,74
6Cibicek Jozef1994Dopstav H5,5778,61
7Foglar Ivan2073Loko A5,5778,61
8Radvanyiova Monika1350Sachy C5,5778,67
9Chovanec Vladimir2081Sachy C5,0683,31
10Kedro Tomas1686Loko A5,0771,44
11Chromek Daniel1350MatFyz5,0771,47
12Marko Stanislav1867MatFyz4,5675,01
13Stecko Ivan1878Loko A4,5675,02
14Slobodnikova Sona1552MatFyz4,5675,05
15Belas Jozef1725Loko A4,5764,33
16Moravcik Peter1594Spoje B4,5764,35
17Prasek Ivan1726MatFyz4,04100,03
18Ziacik Pavol1667Loko A4,04100,07
19Hricovini Michal1507Dopstav H4,0666,75
20Halasz Michal1823Dopstav H4,0757,12
21Bol Jozef1535Krasnan C4,0757,15
22Micek Jaroslav2108Loko A3,5570,01
23Cebo Vladimir1693Loko A3,5570,07
24Hrabovsky Pavol1350Tatran E3,5570,07
25Ontkoc Tomas1482Sachy C3,5658,34
26Volek Jan1761Spoje B3,5750,02
27Kovac Daniel1530Krasnan C3,0475,04
28Sklars Tomas1432KSN B3,0650,03
29Psotny Martin1546Sachy C3,0650,03
30Varhanikova Ivana1723MatFyz3,0650,04
31Senasi Peter1350Sachy C3,0650,06
32Kalita Anton1513Tatran E3,0742,95
33Pieter Pavol1593Krasnan C2,5383,33
34Kovac Andrej1811KSN B2,5462,51
35Orolin Peter1958MatFyz2,5550,01
36Hudakova Hana1707Sachy C2,5641,73
37Simek Jozef2062Spoje B2,5735,71
38Lukacova Barbora1799MatFyz2,5735,72
39Aubrecht Alexander1496Tatran E2,5735,73
40Cech Miroslav1350Sachy C2,02100,06
41Hatala Peter1645Spoje B2,02100,07
42Sibert Adam1383Tatran E2,02100,07
43Vodicka Ivan1350Sachy C2,0366,74
44Szabo Viktor1473Sachy C2,0366,75
45Ciganek Jaroslav1636Loko A2,0366,77
46Nagy Jozef1504Spoje B2,0366,78
47Mikulasek Viktor1647Krasnan C2,0450,02
48Michal Viktor1779Spoje B2,0450,03
49Bozekova Miroslava1350MatFyz2,0450,08
50Kosc Pavol1630Spoje B2,0540,07
51Zahorsky Michal1746Tatran E2,0728,61
52Durovka Stefan1829Dopstav H2,0728,63
53Mauritz Robert1427Krasnan C2,0728,67
54Lukas Sandor1350Dopstav H1,5275,08
55Vacho Jozef1479Krasnan C1,5350,05
56Beranek Tomas1703Loko A1,5350,05
57Dolinsky Jaroslav2061Tatran E1,5437,52
58Chalupa Valerian1796Krasnan C1,5530,01
59Vesely Bedrich1847Spoje B1,5530,02
60Surovec Juraj1720Krasnan C1,5530,03
61Ruzicka Miroslav1642Dopstav H1,5530,04
62Caplovic Jan1655Tatran E1,5625,04
63Belik Zdenko1350Dopstav H1,5625,06
64Macko Peter1350KSN B1,5625,06
65Kevicka Lucia1471KSN B1,5721,42
66Machalik Juraj1657Spoje B1,01100,06
67Rohacek Pavol1350KSN B1,01100,08
68Brabec Juraj1822Tatran E1,0250,02
69Chudy Vladimir1634Krasnan C1,0250,04
70Fuchs Ladislav1649MatFyz1,0250,05
71Sarandi Ludovit1700Tatran E1,0333,32
72Meszaros Vojtech1743Dopstav H1,0333,34
73Ondrejkova Alzbeta1350Sachy C1,0425,08
74Vlcek Milan1542Tatran E1,0520,06
75Filippi Pavol1571Tatran E1,0520,06
76Ardo Peter1882Dopstav H0,5150,04
77Mehes Stefan1846Krasnan C0,5225,01
78Marko Ondrej1556Krasnan C0,5225,07
79Kysel Michal1350MatFyz0,5225,07
80Hanker Lubomir1526Krasnan C0,5316,74
81Monosi Jan1580Spoje B0,5316,77
82Chalupa Valerian1822Krasnan C0,5412,51
83Kimerling Martin1429KSN B0,577,14
84Sebo Viktor1692KSN B0,010,02
85Rozarova Katarina1476KSN B0,010,03
86Klacansky Peter1595Spoje B0,010,05
87Dolnak Michal1350Krasnan C0,010,06
88Staskova Alexandra1350Krasnan C0,010,07
89Lidayova Dagmar1350Loko A0,010,08
90Janosko Jan1554Spoje B0,010,08
91Paulicka Ivan1831KSN B0,030,01
92Beer Michal1501Dopstav H0,030,05
93Orolin Jan1641Spoje B0,030,06
94Lancaric Dusan1350Krasnan C0,030,08
95Macko Miroslav1350KSN B0,050,07
96Padysak Matus1430KSN B0,060,04
97Michalkova Martina1350KSN B0,060,05


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Tatran E (Elo Ø:1707 / TB1: 3 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Dolinsky Jaroslav2061SVK1,54,0
2Zahorsky Michal1746SVK2,07,0
3Brabec Juraj1822SVK1,02,0
4Brhlovic Juraj1556SVK0,00,0
5Sarandi Ludovit1700SVK1,03,0
6Aubrecht Alexander1496SVK2,57,0
7Caplovic Jan1655SVK1,56,0
8Kalita Anton1513SVK3,07,0
9Filippi Pavol1571SVK1,05,0
10Vlcek Milan1542SVK1,05,0
11Sibert Adam1383SVK3,03,0
12Hrabovsky Pavol1350SVK3,55,0
13Rosipal Adrian1350SVK0,00,0
  2. Spoje B (Elo Ø:1773 / TB1: 10 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Simek Jozef2062SVK2,57,0
2Vesely Bedrich1847SVK1,55,0
3Volek Jan1761SVK3,57,0
4Vagala Zlatko1743SVK0,00,0
5Michal Viktor1779SVK2,04,0
6Bojnansky Juraj1692SVK6,07,0
7Moravcik Peter1594SVK4,57,0
8Orolin Jan1641SVK0,03,0
9Klacansky Peter1595SVK0,01,0
10Machalik Juraj1657SVK1,01,0
11Hatala Peter1645SVK2,02,0
12Kosc Pavol1630SVK2,05,0
13Monosi Jan1580SVK0,53,0
14Janosko Jan1554SVK0,01,0
15Nagy Jozef1504SVK2,03,0
16Barta Ondrej1350SVK0,00,0
  3. Loko A (Elo Ø:1821 / TB1: 21 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Micek Jaroslav2108SVK3,55,0
2Foglar Ivan2073SVK5,57,0
3Stecko Ivan1878SVK4,56,0
4Belas Jozef1725SVK4,57,0
5Kedro Tomas1686SVK5,07,0
6Beranek Tomas1703SVK1,53,0
7Marusic Martin1701SVK6,57,0
8Cebo Vladimir1693SVK3,55,0
9Ziacik Pavol1667SVK5,05,0
10Ciganek Jaroslav1636SVK2,03,0
11Novak Martin1616SVK0,00,0
12Lidayova Dagmar1350SVK0,01,0
  4. Sachy C (Elo Ø:1712 / TB1: 13 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Chovanec Vladimir2081SVK5,06,0
2Macka Oto2024SVK6,57,0
3Nagy Marian1704SVK0,00,0
4Nagyova Hana1682SVK0,00,0
5Hudakova Hana1707SVK2,56,0
6Psotny Martin1546SVK3,06,0
7Vodicka Ivan1350SVK2,03,0
8Ontkoc Tomas1482SVK3,56,0
9Szabo Viktor1473SVK2,03,0
10Juhasz Andrej1418SVK0,00,0
11Masarykova Alexandra1455SVK0,00,0
12Senasi Peter1350SVK3,06,0
13Cech Miroslav1350SVK2,02,0
14Radvanyiova Monika1350SVK5,57,0
15Ondrejkovic Pavol1350SVK0,00,0
16Ondrejkova Alzbeta1350SVK1,04,0
  5. MatFyz (Elo Ø:1703 / TB1: 18 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Orolin Peter1958SVK2,55,0
2Marko Stanislav1867SVK4,56,0
3Lukacova Barbora1799SVK2,57,0
4Prasek Ivan1726SVK4,04,0
5Varhanikova Ivana1723SVK3,06,0
6Fuchs Ladislav1649SVK1,02,0
7Slobodnikova Sona1552SVK4,56,0
8Bastak Ondrej1350SVK7,07,0
9Chromek Daniel1350SVK5,07,0
10Kysel Michal1350SVK0,52,0
11Krumplik Miroslav1350SVK0,00,0
12Bozekova Miroslava1350SVK2,04,0
  6. Dopstav H (Elo Ø:1766 / TB1: 9 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Cibicek Jozef1994SVK5,57,0
2Halasz Michal1823SVK4,07,0
3Durovka Stefan1829SVK2,07,0
4Ardo Peter1882SVK0,51,0
5Meszaros Vojtech1743SVK1,03,0
6Musil Peter1705SVK0,00,0
7Ruzicka Miroslav1642SVK1,55,0
8Beer Michal1501SVK0,03,0
9Hricovini Michal1507SVK4,06,0
10Sovic Pavol1350SVK0,00,0
11Pekar Jozef1350SVK0,00,0
12Belik Zdenko1350SVK1,56,0
13Pasko Martin1350SVK6,06,0
14Lukas Sandor1350SVK1,52,0
  7. Krasnan C (Elo Ø:1702 / TB1: 6 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Chalupa Valerian1822SVK0,54,0
2Mehes Stefan1846SVK0,52,0
3Chalupa Valerian1796SVK1,55,0
4Mikulasek Viktor1647SVK2,04,0
5Pieter Pavol1593SVK2,53,0
6Surovec Juraj1720SVK1,55,0
7Chudy Vladimir1634SVK1,02,0
8Kovac Daniel1530SVK3,04,0
9Hanker Lubomir1526SVK0,53,0
10Bol Jozef1535SVK4,07,0
11Vacho Jozef1479SVK1,53,0
12Marko Ondrej1556SVK0,52,0
13Mauritz Robert1427SVK2,07,0
14Viskupic Filip1350SVK0,00,0
15Dolnak Michal1350SVK0,01,0
16Staskova Alexandra1350SVK0,01,0
17Lancaric Dusan1350SVK0,03,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Loko A (Elo Ø:1821, TB1: 21 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Micek Jaroslav2108SVK1110½3,55
2Foglar Ivan2073SVK111½1½½5,57
3Stecko Ivan1878SVK½½111½4,56
4Belas Jozef1725SVK½11½1½04,57
5Kedro Tomas1686SVK½½011115,07
6Beranek Tomas1703SVK1½01,53
7Marusic Martin1701SVK11½11116,57
8Cebo Vladimir1693SVK11½103,55
9Ziacik Pavol1667SVK11+115,05
10Ciganek Jaroslav1636SVK½½12,03
12Lidayova Dagmar1350SVK00,01
  2. MatFyz (Elo Ø:1703, TB1: 18 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Orolin Peter1958SVK0½1½½2,55
2Marko Stanislav1867SVK10111½4,56
3Lukacova Barbora1799SVK0½½100½2,57
4Prasek Ivan1726SVK11114,04
5Varhanikova Ivana1723SVK0110013,06
6Fuchs Ladislav1649SVK½½1,02
7Slobodnikova Sona1552SVK111½104,56
8Bastak Ondrej1350SVK11111117,07
9Chromek Daniel1350SVK11111005,07
10Kysel Michal1350SVK½00,52
12Bozekova Miroslava1350SVK½1½02,04
  3. Sachy C (Elo Ø:1712, TB1: 13 / TB2: 36)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Chovanec Vladimir2081SVK1½1½115,06
2Macka Oto2024SVK11111½16,57
5Hudakova Hana1707SVK0½11002,56
6Psotny Martin1546SVK0½10½13,06
7Vodicka Ivan1350SVK1102,03
8Ontkoc Tomas1482SVK001½113,56
9Szabo Viktor1473SVK0112,03
12Senasi Peter1350SVK01½½013,06
13Cech Miroslav1350SVK112,02
14Radvanyiova Monika1350SVK½0111115,57
16Ondrejkova Alzbeta1350SVK01001,04
  4. Spoje B (Elo Ø:1773, TB1: 10 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Simek Jozef2062SVK11000½02,57
2Vesely Bedrich1847SVK0½½0½1,55
3Volek Jan1761SVK010½0113,57
5Michal Viktor1779SVK11002,04
6Bojnansky Juraj1692SVK11101116,07
7Moravcik Peter1594SVK1½1½10½4,57
8Orolin Jan1641SVK0000,03
9Klacansky Peter1595SVK00,01
10Machalik Juraj1657SVK11,01
11Hatala Peter1645SVK112,02
12Kosc Pavol1630SVK0½1½02,05
13Monosi Jan1580SVK0½00,53
14Janosko Jan1554SVK00,01
15Nagy Jozef1504SVK½1½2,03
  5. Dopstav H (Elo Ø:1766, TB1: 9 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Cibicek Jozef1994SVK0½111115,57
2Halasz Michal1823SVK½0½1½1½4,07
3Durovka Stefan1829SVK½½010002,07
4Ardo Peter1882SVK½0,51
5Meszaros Vojtech1743SVK0011,03
7Ruzicka Miroslav1642SVK100½01,55
8Beer Michal1501SVK0000,03
9Hricovini Michal1507SVK½1011½4,06
12Belik Zdenko1350SVK000½101,56
13Pasko Martin1350SVK1111116,06
14Lukas Sandor1350SVK½11,52
  6. Krasnan C (Elo Ø:1702, TB1: 6 / TB2: 21)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Chalupa Valerian1822SVK000½0,54
2Mehes Stefan1846SVK0½0,52
3Chalupa Valerian1796SVK1½0001,55
4Mikulasek Viktor1647SVK0½1½2,04
5Pieter Pavol1593SVK1½12,53
6Surovec Juraj1720SVK000½11,55
7Chudy Vladimir1634SVK½½1,02
8Kovac Daniel1530SVK01113,04
9Hanker Lubomir1526SVK00½0,53
10Bol Jozef1535SVK1½0½0114,07
11Vacho Jozef1479SVK0½11,53
12Marko Ondrej1556SVK0½0,52
13Mauritz Robert1427SVK½0½00102,07
15Dolnak Michal1350SVK00,01
16Staskova Alexandra1350SVK00,01
17Lancaric Dusan1350SVK0000,03
  7. Tatran E (Elo Ø:1707, TB1: 3 / TB2: 21)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Dolinsky Jaroslav2061SVK100½1,54
2Zahorsky Michal1746SVK100½00½2,07
3Brabec Juraj1822SVK101,02
5Sarandi Ludovit1700SVK1001,03
6Aubrecht Alexander1496SVK½0001102,57
7Caplovic Jan1655SVK000½½½1,56
8Kalita Anton1513SVK1½1½0003,07
9Filippi Pavol1571SVK100001,05
10Vlcek Milan1542SVK½½0001,05
11Sibert Adam1383SVK11+3,03
12Hrabovsky Pavol1350SVK½10113,55

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2006/10/20
š.2  Spoje B-7  Krasnan C4½:3½
2.1
Simek, Jozef
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
2.2
Vesely, Bedrich
-
Chalupa, Valerian
0 - 1
2.3
Volek, Jan
-
Pieter, Pavol
0 - 1
2.4
Bojnansky, Juraj
-
Surovec, Juraj
1 - 0
2.5
Moravcik, Peter
-
Kovac, Daniel
1 - 0
2.6
Machalik, Juraj
-
Hanker, Lubomir
1 - 0
2.7
Kosc, Pavol
-
Bol, Jozef
0 - 1
2.8
Nagy, Jozef
-
Mauritz, Robert
½ - ½
1. kolo dňa 2006/10/20
š.3  Loko A-6  Dopstav H5 : 3
3.1
Foglar, Ivan
-
Cibicek, Jozef
1 - 0
3.2
Stecko, Ivan
-
Halasz, Michal
½ - ½
3.3
Belas, Jozef
-
Durovka, Stefan
½ - ½
3.4
Kedro, Tomas
-
Ardo, Peter
½ - ½
3.5
Marusic, Martin
-
Meszaros, Vojtech
1 - 0
3.6
Ziacik, Pavol
-
Beer, Michal
1 - 0
3.7
Ciganek, Jaroslav
-
Hricovini, Michal
½ - ½
3.8
Lidayova, Dagmar
-
Pasko, Martin
0 - 1
1. kolo dňa 2006/10/20
š.4  Sachy C-5  MatFyz3½:4½
4.1
Chovanec, Vladimir
-
Orolin, Peter
1 - 0
4.2
Macka, Oto
-
Lukacova, Barbora
1 - 0
4.3
Hudakova, Hana
-
Prasek, Ivan
0 - 1
4.4
Vodicka, Ivan
-
Varhanikova, Ivana
1 - 0
4.5
Ontkoc, Tomas
-
Slobodnikova, Sona
0 - 1
4.6
Szabo, Viktor
-
Bastak, Ondrej
0 - 1
4.7
Senasi, Peter
-
Chromek, Daniel
0 - 1
4.8
Radvanyiova, Monika
-
Bozekova, Miroslava
½ - ½
2. kolo dňa 2006/10/27
š.6  Dopstav H-4  Sachy C4 : 4
2.1
Cibicek, Jozef
-
Chovanec, Vladimir
½ - ½
2.2
Halasz, Michal
-
Macka, Oto
0 - 1
2.3
Durovka, Stefan
-
Hudakova, Hana
½ - ½
2.4
Ruzicka, Miroslav
-
Psotny, Martin
1 - 0
2.5
Beer, Michal
-
Vodicka, Ivan
0 - 1
2.6
Hricovini, Michal
-
Ontkoc, Tomas
1 - 0
2.7
Belik, Zdenko
-
Senasi, Peter
0 - 1
2.8
Pasko, Martin
-
Radvanyiova, Monika
1 - 0
2. kolo dňa 2006/10/27
š.7  Krasnan C-3  Loko A1 : 7
3.1
Chalupa, Valerian
-
Foglar, Ivan
0 - 1
3.2
Chalupa, Valerian
-
Stecko, Ivan
½ - ½
3.3
Hanker, Lubomir
-
Belas, Jozef
0 - 1
3.4
Bol, Jozef
-
Kedro, Tomas
½ - ½
3.5
Mauritz, Robert
-
Beranek, Tomas
0 - 1
3.6
Dolnak, Michal
-
Marusic, Martin
0 - 1
3.7
Staskova, Alexandra
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
3.8
Lancaric, Dusan
-
Ziacik, Pavol
0 - 1
2. kolo dňa 2006/10/27
š.1  Tatran E-2  Spoje B3 : 5
4.1
Zahorsky, Michal
-
Simek, Jozef
0 - 1
4.2
Sarandi, Ludovit
-
Volek, Jan
0 - 1
4.3
Aubrecht, Alexander
-
Michal, Viktor
0 - 1
4.4
Caplovic, Jan
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
4.5
Kalita, Anton
-
Moravcik, Peter
½ - ½
4.6
Dolinsky, Jaroslav
-
Orolin, Jan
1 - 0
4.7
Vlcek, Milan
-
Kosc, Pavol
½ - ½
4.8
Hrabovsky, Pavol
-
Monosi, Jan
1 - 0
3. kolo dňa 2006/11/10
š.3  Loko A-1  Tatran E6½:1½
2.1
Micek, Jaroslav
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
2.2
Foglar, Ivan
-
Zahorsky, Michal
1 - 0
2.3
Stecko, Ivan
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
2.4
Belas, Jozef
-
Caplovic, Jan
1 - 0
2.5
Kedro, Tomas
-
Kalita, Anton
0 - 1
2.6
Marusic, Martin
-
Vlcek, Milan
½ - ½
2.7
Cebo, Vladimir
-
Hrabovsky, Pavol
1 - 0
2.8
Ziacik, Pavol
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3. kolo dňa 2006/11/10
š.4  Sachy C-7  Krasnan C7 : 1
3.1
Chovanec, Vladimir
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
3.2
Macka, Oto
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
3.3
Hudakova, Hana
-
Mikulasek, Viktor
1 - 0
3.4
Psotny, Martin
-
Pieter, Pavol
½ - ½
3.5
Ontkoc, Tomas
-
Surovec, Juraj
1 - 0
3.6
Szabo, Viktor
-
Bol, Jozef
1 - 0
3.7
Senasi, Peter
-
Mauritz, Robert
½ - ½
3.8
Radvanyiova, Monika
-
Lancaric, Dusan
1 - 0
3. kolo dňa 2006/11/10
š.5  MatFyz-6  Dopstav H6 : 2
4.1
Marko, Stanislav
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
4.2
Lukacova, Barbora
-
Halasz, Michal
½ - ½
4.3
Prasek, Ivan
-
Durovka, Stefan
1 - 0
4.4
Varhanikova, Ivana
-
Meszaros, Vojtech
1 - 0
4.5
Slobodnikova, Sona
-
Ruzicka, Miroslav
1 - 0
4.6
Bastak, Ondrej
-
Beer, Michal
1 - 0
4.7
Chromek, Daniel
-
Belik, Zdenko
1 - 0
4.8
Bozekova, Miroslava
-
Lukas, Sandor
½ - ½
4. kolo dňa 2006/12/01
š.7  Krasnan C-5  MatFyz1½:6½
2.1
Chalupa, Valerian
-
Orolin, Peter
½ - ½
2.2
Chalupa, Valerian
-
Marko, Stanislav
0 - 1
2.3
Surovec, Juraj
-
Lukacova, Barbora
0 - 1
2.4
Vacho, Jozef
-
Varhanikova, Ivana
0 - 1
2.5
Hanker, Lubomir
-
Fuchs, Ladislav
½ - ½
2.6
Bol, Jozef
-
Slobodnikova, Sona
½ - ½
2.7
Mauritz, Robert
-
Bastak, Ondrej
0 - 1
2.8
Lancaric, Dusan
-
Chromek, Daniel
0 - 1
4. kolo dňa 2006/12/01
š.1  Tatran E-4  Sachy C2 : 6
3.1
Zahorsky, Michal
-
Chovanec, Vladimir
½ - ½
3.2
Sarandi, Ludovit
-
Macka, Oto
0 - 1
3.3
Aubrecht, Alexander
-
Hudakova, Hana
0 - 1
3.4
Caplovic, Jan
-
Psotny, Martin
0 - 1
3.5
Kalita, Anton
-
Ontkoc, Tomas
½ - ½
3.6
Filippi, Pavol
-
Cech, Miroslav
0 - 1
3.7
Vlcek, Milan
-
Radvanyiova, Monika
0 - 1
3.8
Hrabovsky, Pavol
-
Ondrejkova, Alzbeta
1 - 0
4. kolo dňa 2006/12/01
š.2  Spoje B-3  Loko A2½:5½
4.1
Simek, Jozef
-
Micek, Jaroslav
0 - 1
4.2
Vesely, Bedrich
-
Foglar, Ivan
½ - ½
4.3
Volek, Jan
-
Belas, Jozef
½ - ½
4.4
Bojnansky, Juraj
-
Kedro, Tomas
0 - 1
4.5
Moravcik, Peter
-
Beranek, Tomas
½ - ½
4.6
Orolin, Jan
-
Marusic, Martin
0 - 1
4.7
Monosi, Jan
-
Cebo, Vladimir
½ - ½
4.8
Nagy, Jozef
-
Ciganek, Jaroslav
½ - ½
5. kolo dňa 2006/12/08
š.4  Sachy C-2  Spoje B5½:2½
2.1
Chovanec, Vladimir
-
Simek, Jozef
1 - 0
2.2
Macka, Oto
-
Volek, Jan
1 - 0
2.3
Hudakova, Hana
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
2.4
Psotny, Martin
-
Moravcik, Peter
0 - 1
2.5
Ontkoc, Tomas
-
Klacansky, Peter
1 - 0
2.6
Senasi, Peter
-
Kosc, Pavol
½ - ½
2.7
Radvanyiova, Monika
-
Monosi, Jan
1 - 0
2.8
Ondrejkova, Alzbeta
-
Janosko, Jan
1 - 0
5. kolo dňa 2006/12/08
š.5  MatFyz-1  Tatran E4½:3½
3.1
Orolin, Peter
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
3.2
Marko, Stanislav
-
Zahorsky, Michal
1 - 0
3.3
Lukacova, Barbora
-
Brabec, Juraj
0 - 1
3.4
Varhanikova, Ivana
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
3.5
Fuchs, Ladislav
-
Caplovic, Jan
½ - ½
3.6
Bastak, Ondrej
-
Kalita, Anton
1 - 0
3.7
Chromek, Daniel
-
Filippi, Pavol
1 - 0
3.8
Kysel, Michal
-
Sibert, Adam
0 - 1
5. kolo dňa 2006/12/08
š.6  Dopstav H-7  Krasnan C5 : 3
4.1
Cibicek, Jozef
-
Mehes, Stefan
1 - 0
4.2
Halasz, Michal
-
Mikulasek, Viktor
½ - ½
4.3
Durovka, Stefan
-
Pieter, Pavol
0 - 1
4.4
Ruzicka, Miroslav
-
Kovac, Daniel
0 - 1
4.5
Hricovini, Michal
-
Bol, Jozef
1 - 0
4.6
Belik, Zdenko
-
Vacho, Jozef
½ - ½
4.7
Pasko, Martin
-
Marko, Ondrej
1 - 0
4.8
Lukas, Sandor
-
Mauritz, Robert
1 - 0
6. kolo dňa 2007/01/19
š.1  Tatran E-6  Dopstav H2½:5½
2.1
Zahorsky, Michal
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
2.2
Brabec, Juraj
-
Halasz, Michal
0 - 1
2.3
Aubrecht, Alexander
-
Durovka, Stefan
1 - 0
2.4
Caplovic, Jan
-
Ruzicka, Miroslav
½ - ½
2.5
Kalita, Anton
-
Hricovini, Michal
0 - 1
2.6
Filippi, Pavol
-
Belik, Zdenko
0 - 1
2.7
Vlcek, Milan
-
Pasko, Martin
0 - 1
2.8
Sibert, Adam
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
6. kolo dňa 2007/01/19
š.2  Spoje B-5  MatFyz3½:4½
3.1
Simek, Jozef
-
Orolin, Peter
½ - ½
3.2
Vesely, Bedrich
-
Marko, Stanislav
0 - 1
3.3
Volek, Jan
-
Lukacova, Barbora
1 - 0
3.4
Michal, Viktor
-
Prasek, Ivan
0 - 1
3.5
Bojnansky, Juraj
-
Varhanikova, Ivana
1 - 0
3.6
Moravcik, Peter
-
Slobodnikova, Sona
0 - 1
3.7
Orolin, Jan
-
Bastak, Ondrej
0 - 1
3.8
Hatala, Peter
-
Chromek, Daniel
1 - 0
6. kolo dňa 2007/01/19
š.3  Loko A-4  Sachy C5 : 3
4.1
Micek, Jaroslav
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
4.2
Foglar, Ivan
-
Macka, Oto
½ - ½
4.3
Stecko, Ivan
-
Hudakova, Hana
1 - 0
4.4
Belas, Jozef
-
Psotny, Martin
½ - ½
4.5
Kedro, Tomas
-
Vodicka, Ivan
1 - 0
4.6
Marusic, Martin
-
Senasi, Peter
1 - 0
4.7
Cebo, Vladimir
-
Radvanyiova, Monika
0 - 1
4.8
Ziacik, Pavol
-
Ondrejkova, Alzbeta
1 - 0
7. kolo dňa 2007/02/26
š.5  MatFyz-3  Loko A3½:4½
2.1
Orolin, Peter
-
Micek, Jaroslav
½ - ½
2.2
Marko, Stanislav
-
Foglar, Ivan
½ - ½
2.3
Lukacova, Barbora
-
Stecko, Ivan
½ - ½
2.4
Varhanikova, Ivana
-
Belas, Jozef
1 - 0
2.5
Slobodnikova, Sona
-
Kedro, Tomas
0 - 1
2.6
Bastak, Ondrej
-
Beranek, Tomas
1 - 0
2.7
Chromek, Daniel
-
Marusic, Martin
0 - 1
2.8
Bozekova, Miroslava
-
Ziacik, Pavol
0 - 1
7. kolo dňa 2007/02/26
š.6  Dopstav H-2  Spoje B4 : 4
3.1
Cibicek, Jozef
-
Simek, Jozef
1 - 0
3.2
Halasz, Michal
-
Vesely, Bedrich
½ - ½
3.3
Durovka, Stefan
-
Volek, Jan
0 - 1
3.4
Meszaros, Vojtech
-
Michal, Viktor
1 - 0
3.5
Ruzicka, Miroslav
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
3.6
Hricovini, Michal
-
Moravcik, Peter
½ - ½
3.7
Belik, Zdenko
-
Hatala, Peter
0 - 1
3.8
Pasko, Martin
-
Kosc, Pavol
1 - 0
7. kolo dňa 2007/02/26
š.7  Krasnan C-1  Tatran E5½:2½
4.1
Mehes, Stefan
-
Dolinsky, Jaroslav
½ - ½
4.2
Mikulasek, Viktor
-
Zahorsky, Michal
½ - ½
4.3
Surovec, Juraj
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
4.4
Chudy, Vladimir
-
Caplovic, Jan
½ - ½
4.5
Kovac, Daniel
-
Kalita, Anton
1 - 0
4.6
Bol, Jozef
-
Filippi, Pavol
1 - 0
4.7
Vacho, Jozef
-
Vlcek, Milan
1 - 0
4.8
Mauritz, Robert
-
Hrabovsky, Pavol
0 - 1