TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr371292.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠO Bátorove Kosihy * 00,00
2MŠK Gabčíkovo * 00,00
3DSC Potônska veža * 00,00
4Slovan Duslo Šaľa * 00,00
5Nitriansky šachový klub Nitra * 00,00
6ŠKŠ Dubnica nad Váhom B * 00,00
7TŠŠ Trnava MŠK Sereď * 00,00
8Nitrianska šachová akadémia * 00,00
9ŠK Slovan Bratislava C * 00,00
10ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava * 00,00
11KŠN Bratislava * 00,00
12ŠK Slovan Bratislava B * 00,00

Súpisky družstiev

  11. KŠN Bratislava (Elo Ø:2211 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMSahidi Samir23150SVK149363720,0
2FMKaras Marek22500SVK14928558A1950,0
3FMMacko Miroslav22940SVK149326950,0
4FMRohacek Miroslav22340SVK149028770,0
5Kralovic Andrej22460SVK149072240,0
6Lintner Igor22050SVK149329700,0
7Bochnicka Vladimir20670SVK149434500,0
8Bochnickova Andrea20790SVK14901781B2680,0
9Macko Peter20650SVK149213670,0
10Sandor Martin19840SVK149397890,0
11WFMVrtiakova Anna19370SVK149278700,0
12Walterova Ema16790SVK149607100,0
13Havalda Samuel14490SVK149554900,0
14Bochnickova Simona13990SVK149585620,0
15Smidova Michaela13980SVK149628100,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-11  KŠN BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-11  KŠN BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-11  KŠN BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-11  KŠN BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-11  KŠN BratislavaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-11  KŠN BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-2  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-3  DSC Potônska vežaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2092 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Szegi Tamas21780SVK149058090,0
2Berek Geza22200HUN7356120,0
3Dolnik Attila22130SVK149065890,0
4Sarok Peter21060HUN716618Z1080,0
5Barczi Tibor20380SVK149071510,0
6Torotto Antal19790SVK149038650,0
7Bona Juraj19470SVK149498220,0
8Banszegi Attila20360HUN723630Z1090,0
9Urban Gabor19690SVK149115740,0
10Barczi Viktor18530SVK149073560,0
11Bona Zoltan18550SVK149130110,0
12Kralova Katarina19480SVK149273300,0
13Szaraz Vojtech18390SVK149079330,0
14Gyarmati Tihamer18730SVK149058250,0
15Pallag Gyorgy18960SVK149071780,0
16Gyuricsek Szilard16580SVK14941481B0,0
17Cseplo Stefan17250SVK149144760,0
18Joba Ferdinand16460SVK149459160,0
19Fazekas Gabriel01312SVK149613930,0
20Labsky Balazs01277SVK149504560,0
  2. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2264 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1IMSipos Istvan24870HUN720631N0,0
2FMFarkas Gabor23630SVK149080340,0
3IMBerczes Csaba23370HUN721522N0,0
4FMJakab Bela22850SVK14933128B9050,0
5Molnar Erno22480SVK14923408A0,0
6FMKrajnak Martin21860SVK14903130A9020,0
7Janko Ladislav21860SVK149016840,0
8Balogh Peter20170SVK149143950,0
9Koloditsova Renata19110SVK149277050,0
10Dvorsky Jozef20100SVK149300130,0
11Czikhardt Tibor19460SVK149063840,0
12Kosar Mikulas ml.18600SVK149072750,0
13Meszaros Nikolas17720SVK149405400,0
14Bertalan Balint18750SVK149254940,0
15Bott Tamas16570SVK149108020,0
16Kosar Mikulas st.16050SVK149083870,0
17Sandor Stefan15920SVK149143280,0
  3. DSC Potônska veža (Elo Ø:2211 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Balazs Gabor23970HUN731374Z50,0
2IMSzabo Bence23660HUN733776Z610,0
3Takacs Laszlo22450SVK14918854A710,0
4FMKeresztes Richard22320HUN719919Z60,0
5FMMarosi Csaba20340HUN702510N0,0
6Darazs Zoltan20810HUN717576N0,0
7FMCibulka Vladimir21370SVK14901323B720,0
8Veselsky Jozef21210SVK149007260,0
9Szitasi Janos19680SVK149095100,0
10Kalmar Tamas20990SVK149159950,0
11Merva Frantisek20940SVK149080850,0
12Keresztes Mark19920HUN724939Z70,0
13Csuri Szilveszter19850SRB933031Z80,0
14Meszaros Lorant19520SVK149052210,0
15Sarkozi Szabolcs19050SVK14941660B730,0
16Feher Tibor18120SVK149227200,0
17Both Lajos17800SVK149066270,0
18Szocs Ladislav18070SVK149062520,0
19Rozsas Daniel17380SVK149476840,0
20Lelkes Bela15870SVK149108700,0
  4. Slovan Duslo Šaľa (Elo Ø:2126 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Danada Tomas22500SVK14919362A7040,0
2Kovac Lubomir ml.21020SVK149088160,0
3Nagy Tomas22630SVK149054420,0
4Chlpik Martin21190SVK14923351A7030,0
5Packa Ladislav21140SVK149004160,0
6Nagy Attila20660SVK149053880,0
7Lancz Ondrej20560SVK149018620,0
8Tokar Zdenko20400SVK149056980,0
9Spik Peter19570SVK149056710,0
10Kunovsky Daniel19980SVK149101280,0
11Becko Frantisek19090SVK149098800,0
12Kollar Jan18300SVK149160960,0
13Cernak Vincent17730SVK149038490,0
14Kovac Lubomir st.17300SVK149316560,0
15Varga Alexander17090SVK149091030,0
16Prielozny Dusan16600SVK149316800,0
17Nagy Miroslav16170SVK149413500,0
18Turicik Dusan16110SVK149149210,0
  5. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2301 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1GMAczel Gergely25420HUN727709Z120,0
2GMMihok Oliver25430HUN728012Z110,0
3Kusiak Matej22630SVK14911213A1290,0
4Ondrus Martin22420SVK149133300,0
5FMDebnar Lubos22790SVK149007690,0
6Skreno Vladimir21600SVK14902893A1300,0
7Kalisky Vladimir22030SVK149031210,0
8Dlhy Jozef20850SVK149016760,0
9Beres Lukas20920SVK149236880,0
10Pinter Patrik21730SVK149019510,0
11Krupa Miroslav19270SVK149441540,0
12Beres Dominik20200SVK149052300,0
13Chrenko Kristian19950SVK149365420,0
14Batora Matej19570SVK149371820,0
15Kuna Martin19400SVK149365770,0
16Valovic Stefan19410SVK149089050,0
17Mizicka Matus19050SVK149462380,0
18Kuna Marian18910SVK149367550,0
  6. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2213 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMMotuz Karol23680SVK14902621A2050,0
2FMVojtek Vladimir23160SVK14901919A2060,0
3Veres Andrej22160SVK149060740,0
4Jakubek Peter21580SVK14901048A2070,0
5Kovacik Emil20920SVK149027880,0
6Srvatka Igor21640SVK14905175A2080,0
7FMBombek Peter22260SVK149022300,0
8Sukuba Zdeno21630SVK149032700,0
9Prasek Ivan20760SVK149237420,0
10Pupak Tomas20660SVK149239630,0
11Podoba Milan20590SVK149025240,0
12Orgon Dusan20360SVK149024430,0
13Kutny Marian ml.19520SVK149161850,0
14Krajcovic Alojz18360SVK149100980,0
15Tomko Michal17410SVK149461300,0
16Sliva Frantisek17630SVK149081660,0
17Struhar Jozef17210SVK149218630,0
18Duda Daniel15180SVK149151890,0
19Kutny Marian st.15070SVK149218120,0
  7. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2188 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1IMPechac Jergus24420SVK14926970B3100,0
2FMJablonicky Martin23440SVK14925621A3850,0
3Spacek Oliver22360SVK14917629A3870,0
4Kavon Rastislav21840SVK14925648A3860,0
5Bango Lukas21810SVK14933365B3090,0
6Jablonicky Frantisek20690SVK149013900,0
7Slobodnik Michal20560SVK149364880,0
8Slaba Andrea19320SVK149406800,0
9Horecky Peter19930SVK149158800,0
10Bukovsky Milan19270SVK149069880,0
11Lukacovic Miroslav19050SVK149107720,0
12Kincel Frantisek18050SVK149256560,0
13Sipkovsky Ladislav17650SVK149047720,0
14Foltinovic Tomas17180SVK149255590,0
  8. Nitrianska šachová akadémia (Elo Ø:2153 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMChovan Milan23390SVK14933691A900,0
2FMMartiska Peter22410SVK149005990,0
3Dobrotka Martin21820SVK14900645A920,0
4FMLevay Sorin21870ROU1206354Z510,0
5Szucs Vladimir21330SVK14904292A910,0
6Stehlik Peter20410SVK149232540,0
7Odler Daniel20510SVK149018970,0
8Amrich Martin20480SVK149179800,0
9Hlavina Lubomir20100SVK149204410,0
10Hrstka Samuel19220SVK149196130,0
11Szakall Alexander18530SVK149120660,0
12Citeny Peter17830SVK149372120,0
13Belak Juraj17940SVK149365340,0
14Knotek Anton18090SVK149073640,0
15Eremias Igor17690SVK149228430,0
16WCMKovarikova Maria17240SVK14955040B2750,0
17Varga Milan17540SVK149128210,0
  9. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2186 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Kostolansky Sebastian Lukas22090SVK149505960,0
2Castiglione Mario22390SVK149016410,0
3Kovac Andrej22180SVK149127670,0
4Nestorenko Dmitry21990UKR14129728Z810,0
5Sosovicka Jakub21400SVK14929210B5140,0
6Zetocha Adrian20910SVK149504300,0
7Valent Ivan21700SVK149017490,0
8Vadila Ondrej20600SVK149446420,0
9Turna Stefan21840SVK149032290,0
10Hacik Radomir21280SVK149014630,0
11Djubek Boris21100SVK149002030,0
12Cambel Vladimir19740SVK149089300,0
13Sturc Gustav19830SVK149023030,0
14Breja Stanislav19750SVK149007180,0
15Vimmer Michal19560SVK149084840,0
16Isa Vlastimil19350SVK149060150,0
17Chlpek Daniel19070SVK149406980,0
18Munk Lubomir18310SVK149038060,0
19Zdrazil Bohumir18020CZE3168300,0
  10. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2267 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1IMLipka Juraj24260SVK149004750,0
2IMMaslik Miroslav23510SVK14902192A370,0
3Vymazal Bronislav23300CZE318396Z20,0
4Janko Michal22750SVK149072670,0
5IMBalogh Tomas23270SVK149008580,0
6Slacky Stanislav21250SVK149078280,0
7Polacik Igor21870SVK14905051A350,0
8Dujava Daniel21120SVK149156690,0
9Meszaros Norbert21090SVK149237180,0
10Micek Jaroslav20680SVK149119060,0
11Pytlik Pavol20590SVK149122870,0
12Hricak Vasil20960SVK149072320,0
13Pavlik Milan20610SVK149262020,0
14Jursa Branislav20350SVK149323930,0
15Foglar Ivan19650SVK14911639A360,0
16Puchovsky Ladislav19310SVK149119650,0
17Novak Martin19130SVK149214640,0
18Prochazka Jaromir18960SVK149102840,0
19Beno Milan17290SVK149011700,0
  12. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2255 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMBriestensky Rastislav23310SVK149003940,0
2FMZetocha Claudiu23240SVK14906570A5230,0
3IMPetran Peter22740SVK149001140,0
4IMFranzen Jozef22560SVK149001810,0
5FMRuckschloss Karol22530SVK149003860,0
6Janos Martin22000SVK149041440,0
7Kubala Jan21830SVK149059730,0
8Travenec Igor21110SVK149007000,0
9Privara Igor22170SVK149013400,0
10Ac Michal21710SVK149003190,0
11FMKolcak Marek21550SVK149002200,0
12Janos Jozef21310SVK149029400,0
13Fabry Robert20970SVK149013580,0
14Sturc Jan20360SVK149228190,0
15Sulek Viliam20220SVK149026720,0
16Kolman Richard20160SVK149049930,0
17FMTepper Frantisek20090SVK149006100,0
18FMMikulas Dusan19990SVK149005210,0
19Hecht Tomas19930SVK149086380,0
20Kuna Vladimir19760SVK149061800,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

Chess-Results Server Chess-results.com - SVK 1.liga Západ 2018/2019

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-3  DSC Potônska vežaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-3  DSC Potônska vežaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-2  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-3  DSC Potônska vežaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-2  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-2  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-3  DSC Potônska vežaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-3  DSC Potônska vežaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-2  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0