TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr371292.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1KŠN Bratislava * 54685653157,00
2MŠK Gabčíkovo3 * 45556662860,50
3ŠK Slovan Bratislava C44 * 354452250,00
4Nitriansky šachový klub Nitra235 * 2755361845,00
5ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava36 * 34461445,50
6DSC Potônska veža33 * 64651345,50
7ŠO Bátorove Kosihy015 * 47½1333,00
8ŠK Slovan Bratislava B32342 * 54551139,00
9ŠKŠ Dubnica nad Váhom B243443 * 431040,50
10Slovan Duslo Šaľa2½52444 * 741038,50
11Nitrianska šachová akadémia2421351 * 71037,50
12TŠŠ Trnava MŠK Sereď3½323341 * 736,00

Súpisky družstiev

  11. KŠN Bratislava (Elo Ø:2232 / TB1: 31 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir23660SVK149363726,07,0
2FMKaras Marek22630SVK14928558A1954,010,0
3FMMacko Miroslav22880SVK149326954,57,0
4FMRohacek Miroslav22180SVK149028776,011,0
5Kralovic Andrej22570SVK149072242,54,0
6Lintner Igor21990SVK149329709,011,0
7Bochnicka Vladimir21490SVK149434506,08,0
8Bochnickova Andrea21130SVK14901781B2687,59,0
9Macko Peter20460SVK149213671,04,0
10Sandor Martin19530SVK149397895,08,0
11WFMVrtiakova Anna19980SVK149278701,02,0
12Walterova Ema17490SVK149607104,57,0
13Havalda Samuel14530SVK149554900,00,0
14Bochnickova Simona15830SVK149585620,00,0
15Smidova Michaela14280SVK149628100,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. KŠN Bratislava (Elo Ø:2232, TB1: 31 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1FMSahidi Samir23660SVK1493637211½111½6,0722962037,6
2FMKaras Marek22630SVK14928558A195½0½½½1½½004,010233820-0,8
3FMMacko Miroslav22880SVK149326951½01½1½4,572178200,2
4FMRohacek Miroslav22180SVK1490287711½½00½1½016,011216020-7,4
5Kralovic Andrej22570SVK14907224110½2,542162200,4
6Lintner Igor21990SVK149329701½01111111½9,01121152045,8
7Bochnicka Vladimir21490SVK14943450½011111½6,0820764048,4
8Bochnickova Andrea21130SVK14901781B268½11½½11117,5920392042,6
9Macko Peter20460SVK149213670½0½1,04202220-22,6
10Sandor Martin19530SVK14939789½11½½01½5,0819974058,8
11WFMVrtiakova Anna19980SVK14927870½½1,02198120-0,8
12Walterova Ema17490SVK14960710½1100114,57193140103,2

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-11  KŠN BratislavaElo3½:4½
5.1FM
Motuz, Karol
2368A205-FM
Karas, Marek
2263A195½ - ½
5.2
Jakubek, Peter
2150A207-FM
Rohacek, Miroslav
22180 - 1
5.3
Kovacik, Emil
2094-
Lintner, Igor
21990 - 1
5.4
Srvatka, Igor
2158A208-
Bochnicka, Vladimir
2149½ - ½
5.5FM
Bombek, Peter
2194-
Bochnickova, Andrea
2113B268½ - ½
5.6
Sukuba, Zdeno
2150-
Macko, Peter
20461 - 0
5.7
Pupak, Tomas
2058-
Sandor, Martin
1953½ - ½
5.8
Orgon, Dusan
2016-
Walterova, Ema
1749½ - ½
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-11  KŠN BratislavaElo3 : 5
6.1IM
Pechac, Jergus
2461B310-FM
Karas, Marek
2263A1951 - 0
6.2
Kavon, Rastislav
2184A386-FM
Rohacek, Miroslav
22180 - 1
6.3
Bango, Lukas
2130B309-
Lintner, Igor
2199½ - ½
6.4
Jablonicky, Frantisek
2027-
Bochnicka, Vladimir
21491 - 0
6.5
Slobodnik, Michal
2048-
Bochnickova, Andrea
2113B2680 - 1
6.6
Slaba, Andrea
1888-
Macko, Peter
2046½ - ½
6.7
Bukovsky, Milan
1873-
Sandor, Martin
19530 - 1
6.8
Lukacovic, Miroslav
1911-
Walterova, Ema
17490 - 1
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo6 : 2
6.1FM
Karas, Marek
2263A195-GM
Mihok, Oliver
2537Z11½ - ½
6.2FM
Macko, Miroslav
2288-
Dlhy, Jozef
20821 - 0
6.3FM
Rohacek, Miroslav
2218-
Beres, Lukas
2069½ - ½
6.4
Lintner, Igor
2199-
Pinter, Patrik
21750 - 1
6.5
Bochnicka, Vladimir
2149-
Krupa, Miroslav
19701 - 0
6.6
Bochnickova, Andrea
2113B268-
Batora, Matej
20191 - 0
6.7
Sandor, Martin
1953-
Valovic, Stefan
19361 - 0
6.8
Walterova, Ema
1749-
Mizicka, Matus
18571 - 0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo4½:3½
6.1FM
Karas, Marek
2263A195-FM
Chovan, Milan
2341A90½ - ½
6.2FM
Macko, Miroslav
2288-
Dobrotka, Martin
2186A92½ - ½
6.3FM
Rohacek, Miroslav
2218-
Szucs, Vladimir
2147A91½ - ½
6.4
Lintner, Igor
2199-
Stehlik, Peter
20401 - 0
6.5
Bochnicka, Vladimir
2149-
Odler, Daniel
20471 - 0
6.6
Macko, Peter
2046-
Amrich, Martin
20110 - 1
6.7
Sandor, Martin
1953-
Hlavina, Lubomir
2009½ - ½
6.8WFM
Vrtiakova, Anna
1998-
Hrstka, Samuel
1959½ - ½
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-11  KŠN BratislavaElo3½:4½
6.1IM
Maslik, Miroslav
2363A37-FM
Sahidi, Samir
23660 - 1
6.2
Janko, Michal
2274-FM
Karas, Marek
2263A195½ - ½
6.3IM
Balogh, Tomas
2324-FM
Rohacek, Miroslav
22181 - 0
6.4
Slacky, Stanislav
2150-
Lintner, Igor
21990 - 1
6.5
Polacik, Igor
2181A35-
Bochnicka, Vladimir
21490 - 1
6.6
Dujava, Daniel
2100-
Bochnickova, Andrea
2113B268½ - ½
6.7
Meszaros, Norbert
2114-
Sandor, Martin
1953½ - ½
6.8
Pytlik, Pavol
2074-
Walterova, Ema
17491 - 0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-11  KŠN BratislavaElo3 : 5
5.1IM
Petran, Peter
2244-FM
Sahidi, Samir
23660 - 1
5.2FM
Ruckschloss, Karol
2223-FM
Karas, Marek
2263A1950 - 1
5.3
Janos, Martin
2166-FM
Rohacek, Miroslav
22181 - 0
5.4
Privara, Igor
2190-
Lintner, Igor
21990 - 1
5.5
Ac, Michal
2140-
Bochnicka, Vladimir
21490 - 1
5.6
Sturc, Jan
1973-
Bochnickova, Andrea
2113B268½ - ½
5.7
Sulek, Viliam
1996-
Sandor, Martin
19531 - 0
5.8
Kuna, Vladimir
2003-WFM
Vrtiakova, Anna
1998½ - ½
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo4 : 4
6.1FM
Sahidi, Samir
2366-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308½ - ½
6.2FM
Karas, Marek
2263A195-
Castiglione, Mario
2249½ - ½
6.3FM
Macko, Miroslav
2288-
Kovac, Andrej
22170 - 1
6.4FM
Rohacek, Miroslav
2218-
Nestorenko, Dmitry
2155Z81½ - ½
6.5
Kralovic, Andrej
2257-
Zetocha, Adrian
22051 - 0
6.6
Lintner, Igor
2199-
Vadila, Ondrej
21161 - 0
6.7
Macko, Peter
2046-
Djubek, Boris
2040½ - ½
6.8
Walterova, Ema
1749-
Chlpek, Daniel
19210 - 1
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-11  KŠN BratislavaElo0 : 8
1.1
Berek, Geza
2167-FM
Sahidi, Samir
23660 - 1
1.2
Dolnik, Attila
2190-FM
Macko, Miroslav
22880 - 1
1.3
Sarok, Peter
2107Z108-FM
Rohacek, Miroslav
22180 - 1
1.4
Torotto, Antal
1985-
Kralovic, Andrej
22570 - 1
1.5
Bona, Juraj
1917-
Lintner, Igor
21990 - 1
1.6
Banszegi, Attila
2051Z109-
Bochnicka, Vladimir
21490 - 1
1.7
Szaraz, Vojtech
1850-
Bochnickova, Andrea
2113B2680 - 1
1.8
Gyuricsek, Szilard
1752B974-
Walterova, Ema
17490 - 1
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-11  KŠN BratislavaElo2 : 6
2.1
Kovac, Lubomir ml.
2113-FM
Sahidi, Samir
23660 - 1
2.2
Nagy, Tomas
2267-FM
Karas, Marek
2263A195½ - ½
2.3
Chlpik, Martin
2208A703-FM
Macko, Miroslav
2288½ - ½
2.4
Packa, Ladislav
2117-FM
Rohacek, Miroslav
2218½ - ½
2.5
Nagy, Attila
2059-
Lintner, Igor
21990 - 1
2.6
Lancz, Ondrej
2030-
Bochnicka, Vladimir
2149½ - ½
2.7
Tokar, Zdenko
2005-
Bochnickova, Andrea
2113B2680 - 1
2.8
Kunovsky, Daniel
1986-
Walterova, Ema
17490 - 1
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-2  MŠK GabčíkovoElo5 : 3
6.1FM
Sahidi, Samir
2366-IM
Sipos, Istvan
2480N1 - 0
6.2FM
Karas, Marek
2263A195-FM
Farkas, Gabor
23610 - 1
6.3FM
Macko, Miroslav
2288-IM
Berczes, Csaba
2343N1 - 0
6.4FM
Rohacek, Miroslav
2218-FM
Ruck, Tamas
2323Z1280 - 1
6.5
Kralovic, Andrej
2257-FM
Jakab, Bela
2325B9050 - 1
6.6
Lintner, Igor
2199-
Molnar, Erno
2221A9291 - 0
6.7
Bochnickova, Andrea
2113B268-
Balogh, Peter
20741 - 0
6.8
Sandor, Martin
1953-
Koloditsova, Renata
19271 - 0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.11  KŠN BratislavaElo-3  DSC Potônska vežaElo4½:3½
6.1FM
Sahidi, Samir
2366-
Balazs, Gabor
2396Z5½ - ½
6.2FM
Karas, Marek
2263A195-FM
Takacs, Laszlo
2295A710 - 1
6.3FM
Macko, Miroslav
2288-FM
Marosi, Csaba
2019N½ - ½
6.4FM
Rohacek, Miroslav
2218-
Darazs, Zoltan
2019N1 - 0
6.5
Kralovic, Andrej
2257-FM
Cibulka, Vladimir
2131B72½ - ½
6.6
Lintner, Igor
2199-
Veselsky, Jozef
2169½ - ½
6.7
Bochnickova, Andrea
2113B268-
Kalmar, Tamas
20891 - 0
6.8
Sandor, Martin
1953-
Merva, Frantisek
2065½ - ½

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Lintner Igor21990KŠN Bratislava9,01181,84
2FMFarkas Gabor23610MŠK Gabčíkovo8,01172,71
3FMRuck Tamas23230MŠK Gabčíkovo7,5983,33
4Bochnickova Andrea21130KŠN Bratislava7,5983,36
5IMSipos Istvan24800MŠK Gabčíkovo7,51075,01
6IMBerczes Csaba23430MŠK Gabčíkovo7,51168,22
7Molnar Erno22210MŠK Gabčíkovo7,51168,25
8Chlpik Martin22080Slovan Duslo Šaľa7,01163,63
9Balogh Peter20740MŠK Gabčíkovo7,01163,66
10Nagy Tomas22670Slovan Duslo Šaľa6,51159,12
11Pinter Patrik21750Nitriansky šachový klub Nitra6,51159,15
12Vadila Ondrej21160ŠK Slovan Bratislava C6,51159,16
13FMJakab Bela23250MŠK Gabčíkovo6,06100,04
14FMSahidi Samir23660KŠN Bratislava6,0785,71
15Bochnicka Vladimir21490KŠN Bratislava6,0875,05
16Veselsky Jozef21690DSC Potônska veža6,0966,75
17Janko Michal22740ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6,01154,52
18FMRohacek Miroslav22180KŠN Bratislava6,01154,53
19IMPechac Jergus24610TŠŠ Trnava MŠK Sereď5,5778,61
20Valent Ivan21810ŠK Slovan Bratislava C5,5778,65
21Zetocha Adrian22050ŠK Slovan Bratislava C5,5868,84
22Nestorenko Dmitry21550ŠK Slovan Bratislava C5,51055,03
23Janos Jozef21420ŠK Slovan Bratislava B5,51055,05
24Polacik Igor21810ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava5,51150,04
25Packa Ladislav21170Slovan Duslo Šaľa5,51150,04
26FMBombek Peter21940ŠKŠ Dubnica nad Váhom B5,51150,04
27Sukuba Zdeno21500ŠKŠ Dubnica nad Váhom B5,51150,05
28IMSzabo Bence23760DSC Potônska veža5,0683,32
29FMMartiska Peter22400Nitrianska šachová akadémia5,0771,43
30FMJablonicky Martin23080TŠŠ Trnava MŠK Sereď5,0862,51
31Sandor Martin19530KŠN Bratislava5,0862,57
32Szegi Tamas21850ŠO Bátorove Kosihy5,01050,01
33Slacky Stanislav21500ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava5,01050,04
34Lukacovic Miroslav19110TŠŠ Trnava MŠK Sereď5,01050,07
35FMKostolansky Sebastian Lukas23080ŠK Slovan Bratislava C5,01145,51
36Slobodnik Michal20480TŠŠ Trnava MŠK Sereď5,01145,54
37Kuna Martin19590Nitriansky šachový klub Nitra4,5675,07
38FMMacko Miroslav22880KŠN Bratislava4,5764,32
39IMBalogh Tomas23240ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5764,33
40Meszaros Norbert21140ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5764,36
41Walterova Ema17490KŠN Bratislava4,5764,38
42Chlpek Daniel19210ŠK Slovan Bratislava C4,5764,38
43Srvatka Igor21580ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4,5856,33
44FMChovan Milan23410Nitrianska šachová akadémia4,5950,01
45Nagy Attila20590Slovan Duslo Šaľa4,5950,05
46Kalmar Tamas20890DSC Potônska veža4,5950,07
47Sulek Viliam19960ŠK Slovan Bratislava B4,5950,07
48Beres Lukas20690Nitriansky šachový klub Nitra4,51045,04
49IMGazik Viktor25350Nitrianska šachová akadémia4,04100,01
50Ondrus Martin22560Nitriansky šachový klub Nitra4,04100,02
51Hacik Radomir21260ŠK Slovan Bratislava C4,0666,77
52IMMaslik Miroslav23630ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,0757,11
53Balazs Gabor23960DSC Potônska veža4,0850,01
54Pytlik Pavol20740ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,0850,06
55Kovac Andrej22170ŠK Slovan Bratislava C4,0944,42
56Skreno Vladimir21670Nitriansky šachový klub Nitra4,0944,42
57Barczi Tibor20750ŠO Bátorove Kosihy4,0944,43
58FMKaras Marek22630KŠN Bratislava4,01040,01
59Jablonicky Frantisek20270TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,01136,43
60Slaba Andrea18880TŠŠ Trnava MŠK Sereď3,5487,56
61GMAczel Gergely25420Nitriansky šachový klub Nitra3,5570,01
62Szitasi Janos19860DSC Potônska veža3,5658,36
63Batora Matej20190Nitriansky šachový klub Nitra3,5658,37
64Kusiak Matej22530Nitriansky šachový klub Nitra3,5750,01
65Hrstka Samuel19590Nitrianska šachová akadémia3,5750,07
66FMCibulka Vladimir21310DSC Potônska veža3,5843,84
67Pupak Tomas20580ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,5843,86
68FMMarosi Csaba20190DSC Potônska veža3,5938,93
69Janos Martin21660ŠK Slovan Bratislava B3,51131,83
70FMKeresztes Richard22380DSC Potônska veža3,0475,02
71Podoba Milan20710ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,0475,07
72IMLipka Juraj24030ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,0560,01
73Kuna Vladimir20030ŠK Slovan Bratislava B3,0560,08
74Sturc Jan19730ŠK Slovan Bratislava B3,0650,05
75Urban Gabor19820ŠO Bátorove Kosihy3,0650,06
76Kutny Marian ml.19830ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,0650,08
77FMTakacs Laszlo22950DSC Potônska veža3,0742,92
78Orgon Dusan20160ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,0742,97
79Sosovicka Jakub20880ŠK Slovan Bratislava C3,0837,53
80Hlavina Lubomir20090Nitrianska šachová akadémia3,0837,56
81Krupa Miroslav19700Nitriansky šachový klub Nitra3,0837,56
82Berek Geza21670ŠO Bátorove Kosihy3,0933,31
83Darazs Zoltan20190DSC Potônska veža3,0933,33
84Dlhy Jozef20820Nitriansky šachový klub Nitra3,0933,33
85Kovacik Emil20940ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,01030,02
86WGMCibickova Zuzana22500Nitrianska šachová akadémia2,5462,52
87Kralovic Andrej22570KŠN Bratislava2,5462,54
88Veres Andrej22200ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,5550,01
89Castiglione Mario22490ŠK Slovan Bratislava C2,5550,02
90IMGazik Igor22510Nitrianska šachová akadémia2,5550,03
91Szucs Vladimir21470Nitrianska šachová akadémia2,5550,04
92FMKolcak Marek21380ŠK Slovan Bratislava B2,5550,04
93Stehlik Peter20400Nitrianska šachová akadémia2,5641,75
94Koloditsova Renata19270MŠK Gabčíkovo2,5641,77
95FMMotuz Karol23680ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,5735,71
96Odler Daniel20470Nitrianska šachová akadémia2,5735,75
97Privara Igor21900ŠK Slovan Bratislava B2,5735,75
98Dujava Daniel21000ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5831,35
99Torotto Antal19850ŠO Bátorove Kosihy2,5927,84
100Lancz Ondrej20300Slovan Duslo Šaľa2,5927,86
101Kovac Lubomir ml.21130Slovan Duslo Šaľa2,51122,71
102FMVojtek Vladimir22960ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,0366,71
103Vymazal Bronislav23670ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0366,72
104FMLevay Sorin22420Nitrianska šachová akadémia2,0366,73
105Banszegi Attila20510ŠO Bátorove Kosihy2,0366,76
106Djubek Boris20400ŠK Slovan Bratislava C2,0366,76
107Kolman Richard19930ŠK Slovan Bratislava B2,0366,77
108Kalisky Vladimir22150Nitriansky šachový klub Nitra2,0450,03
109Ac Michal21400ŠK Slovan Bratislava B2,0450,04
110Dobrotka Martin21860Nitrianska šachová akadémia2,0540,02
111IMFranzen Jozef22270ŠK Slovan Bratislava B2,0540,03
112Sarok Peter21070ŠO Bátorove Kosihy2,0540,03
113Kavon Rastislav21840TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,0633,32
114Jakubek Peter21500ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2,0633,32
115Kunovsky Daniel19860Slovan Duslo Šaľa2,0633,37
116IMPetran Peter22440ŠK Slovan Bratislava B2,0728,61
117Bona Juraj19170ŠO Bátorove Kosihy2,0922,25
118FMBriestensky Rastislav23450ŠK Slovan Bratislava B1,5275,01
119GMMihok Oliver25370Nitriansky šachový klub Nitra1,5275,01
120Travenec Igor21070ŠK Slovan Bratislava B1,5275,04
121Keresztes Mark20050DSC Potônska veža1,5275,06
122FMKrajnak Martin21750MŠK Gabčíkovo1,5275,06
123Meszaros Lorant19350DSC Potônska veža1,5275,07
124Puchovsky Ladislav19580ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5275,07
125Spik Peter19520Slovan Duslo Šaľa1,5275,07
126Cambel Vladimir19940ŠK Slovan Bratislava C1,5275,07
127Viczencz Peter19790MŠK Gabčíkovo1,5275,08
128Csuri Szilveszter19600DSC Potônska veža1,5350,07
129Danada Tomas22210Slovan Duslo Šaľa1,5437,51
130Merva Frantisek20650DSC Potônska veža1,5437,57
131Dvorsky Jozef20000MŠK Gabčíkovo1,5437,57
132Szaraz Vojtech18500ŠO Bátorove Kosihy1,5437,57
133FMZetocha Claudiu23160ŠK Slovan Bratislava B1,5530,01
134Bango Lukas21300TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,5530,03
135Kincel Frantisek18170TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,5530,07
136Bukovsky Milan18730TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,51015,06
137Sarmir Milos21190MŠK Gabčíkovo1,01100,07
138Micek Jaroslav20740ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,01100,08
139Becko Frantisek18950Slovan Duslo Šaľa1,0250,07
140Prochazka Jaromir18870ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0250,08
141WFMVrtiakova Anna19980KŠN Bratislava1,0250,08
142Chrenko Kristian20090Nitriansky šachový klub Nitra1,0333,37
143Meszaros Nikolas17910MŠK Gabčíkovo1,0333,38
144Macko Peter20460KŠN Bratislava1,0425,06
145Foglar Ivan19630ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0425,07
146FMRuckschloss Karol22230ŠK Slovan Bratislava B1,0520,02
147Spacek Oliver21940TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,0520,02
148Amrich Martin20110Nitrianska šachová akadémia1,0616,76
149Tokar Zdenko20050Slovan Duslo Šaľa1,0616,77
150Gyuricsek Szilard17520ŠO Bátorove Kosihy1,0616,78


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2093 / TB1: 13 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Szegi Tamas21850SVK149058095,010,0
2Berek Geza21670HUN7356123,09,0
3Dolnik Attila21900SVK149065890,02,0
4Sarok Peter21070HUN716618Z1082,05,0
5Barczi Tibor20750SVK149071514,09,0
6Torotto Antal19850SVK149038653,510,0
7Bona Juraj19170SVK149498223,010,0
8Banszegi Attila20510HUN723630Z1093,04,0
9Urban Gabor19820SVK149115744,07,0
10Barczi Viktor18660SVK149073561,04,0
11Bona Zoltan18490SVK149130110,53,0
12Kralova Katarina19230SVK149273300,01,0
13Szaraz Vojtech18500SVK149079331,54,0
14Gyarmati Tihamer18870SVK149058250,00,0
15Pallag Gyorgy18870SVK149071780,00,0
16Gyuricsek Szilard17520SVK14941481B9742,07,0
17Cseplo Stefan17320SVK149144760,00,0
18Joba Ferdinand17240SVK149459160,51,0
19Fazekas Gabriel01312SVK149613930,00,0
20Labsky Balazs01277SVK149504560,02,0
  2. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2303 / TB1: 28 / TB2: 60,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSipos Istvan24800HUN720631N7,510,0
2FMFarkas Gabor23610SVK149080348,011,0
3IMBerczes Csaba23430HUN721522N7,511,0
4FMRuck Tamas23230HUN706973Z1287,59,0
5FMJakab Bela23250SVK14933128B9056,06,0
6Molnar Erno22210SVK14923408A9297,511,0
7FMKrajnak Martin21750SVK14903130A9021,52,0
8Janko Ladislav21980SVK149016840,00,0
9Balogh Peter20740SVK149143957,011,0
10Sarmir Milos21190SVK14901889A1001,01,0
11Koloditsova Renata19270SVK149277052,56,0
12Dvorsky Jozef20000SVK149300131,54,0
13Viczencz Peter19790SVK14931729B1001,52,0
14Czikhardt Tibor19460SVK149063840,00,0
15Kosar Mikulas ml.18490SVK149072750,51,0
16Meszaros Nikolas17910SVK149405401,03,0
17Bertalan Balint18750SVK149254940,00,0
18Bott Tamas16570SVK149108020,00,0
19Kosar Mikulas st.15790SVK149083870,00,0
20Sandor Stefan15430SVK149143280,00,0
  3. DSC Potônska veža (Elo Ø:2220 / TB1: 13 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Balazs Gabor23960HUN731374Z54,08,0
2IMSzabo Bence23760HUN733776Z615,06,0
3FMTakacs Laszlo22950SVK14918854A713,07,0
4FMKeresztes Richard22380HUN719919Z63,04,0
5FMMarosi Csaba20190HUN702510N3,59,0
6Darazs Zoltan20190HUN717576N3,09,0
7FMCibulka Vladimir21310SVK14901323B723,58,0
8Veselsky Jozef21690SVK149007266,09,0
9Szitasi Janos19860SVK149095103,56,0
10Kalmar Tamas20890SVK149159954,59,0
11Merva Frantisek20650SVK149080851,54,0
12Keresztes Mark20050HUN724939Z71,52,0
13Csuri Szilveszter19600SRB933031Z81,53,0
14Meszaros Lorant19350SVK149052211,52,0
15Sarkozi Szabolcs19660SVK14941660B730,51,0
16Feher Tibor18120SVK149227200,00,0
17Both Lajos17780SVK149066270,00,0
18Szocs Ladislav18250SVK149062520,01,0
19Rozsas Daniel17430SVK149476840,00,0
20Lelkes Bela15870SVK149108700,00,0
  4. Slovan Duslo Šaľa (Elo Ø:2128 / TB1: 10 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Danada Tomas22210SVK14919362A7041,54,0
2Kovac Lubomir ml.21130SVK149088162,511,0
3Nagy Tomas22670SVK149054426,511,0
4Chlpik Martin22080SVK14923351A7037,011,0
5Packa Ladislav21170SVK149004165,511,0
6Nagy Attila20590SVK149053885,510,0
7Lancz Ondrej20300SVK149018623,510,0
8Tokar Zdenko20050SVK149056982,07,0
9Spik Peter19520SVK149056711,52,0
10Kunovsky Daniel19860SVK149101282,06,0
11Solcan Martin19390SVK14946718B1040,01,0
12Becko Frantisek18950SVK149098801,02,0
13Kollar Jan18300SVK149160960,00,0
14Cernak Vincent17730SVK149038490,00,0
15Kovac Lubomir st.17200SVK149316560,01,0
16Varga Alexander16810SVK149091030,00,0
17Prielozny Dusan16600SVK149316800,00,0
18Nagy Miroslav16170SVK149413500,00,0
19Turicik Dusan16080SVK149149210,01,0
  5. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2303 / TB1: 18 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1GMAczel Gergely25420HUN727709Z123,55,0
2GMMihok Oliver25370HUN728012Z111,52,0
3Kusiak Matej22530SVK14911213A1293,57,0
4Ondrus Martin22560SVK149133304,04,0
5FMDebnar Lubos22790SVK149007690,00,0
6Skreno Vladimir21670SVK14902893A1304,09,0
7Kalisky Vladimir22150SVK149031212,04,0
8Dlhy Jozef20820SVK149016763,09,0
9Beres Lukas20690SVK149236884,510,0
10Pinter Patrik21750SVK149019516,511,0
11Krupa Miroslav19700SVK149441543,08,0
12Beres Dominik19930SVK149052300,00,0
13Chrenko Kristian20090SVK149365421,03,0
14Batora Matej20190SVK149371823,56,0
15Kuna Martin19590SVK149365774,56,0
16Valovic Stefan19360SVK149089050,02,0
17Mizicka Matus18570SVK149462380,52,0
18Kuna Marian18910SVK149367550,00,0
  6. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2204 / TB1: 10 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1FMMotuz Karol23680SVK14902621A2052,57,0
2FMVojtek Vladimir22960SVK14901919A2062,03,0
3Veres Andrej22200SVK149060742,55,0
4Jakubek Peter21500SVK14901048A2072,06,0
5Kovacik Emil20940SVK149027883,010,0
6Srvatka Igor21580SVK14905175A2084,58,0
7FMBombek Peter21940SVK149022305,511,0
8Sukuba Zdeno21500SVK149032705,511,0
9Prasek Ivan20550SVK149237420,52,0
10Pupak Tomas20580SVK149239633,58,0
11Podoba Milan20710SVK149025243,04,0
12Orgon Dusan20160SVK149024433,07,0
13Kutny Marian ml.19830SVK149161853,06,0
14Krajcovic Alojz18410SVK149100980,00,0
15Tomko Michal17310SVK149461300,00,0
16Sliva Frantisek17630SVK149081660,00,0
17Struhar Jozef17760SVK149218630,00,0
18Duda Daniel14680SVK149151890,00,0
19Kutny Marian st.15070SVK149218120,00,0
  7. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2167 / TB1: 7 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1IMPechac Jergus24610SVK14926970B3105,57,0
2FMJablonicky Martin23080SVK14925621A3855,08,0
3Spacek Oliver21940SVK14917629A3871,05,0
4Kavon Rastislav21840SVK14925648A3862,06,0
5Bango Lukas21300SVK14933365B3091,55,0
6Jablonicky Frantisek20270SVK149013904,011,0
7Slobodnik Michal20480SVK149364885,011,0
8Slaba Andrea18880SVK149406803,54,0
9Horecky Peter19840SVK149158800,01,0
10Bukovsky Milan18730SVK149069881,510,0
11Lukacovic Miroslav19110SVK149107725,010,0
12Kincel Frantisek18170SVK149256561,55,0
13Sipkovsky Ladislav17620SVK149047720,55,0
14Foltinovic Tomas17180SVK149255590,00,0
  8. Nitrianska šachová akadémia (Elo Ø:2274 / TB1: 10 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1IMGazik Viktor25350SVK14928752B1034,04,0
2FMChovan Milan23410SVK14933691A904,59,0
3WGMCibickova Zuzana22500SVK14905779B1032,54,0
4IMGazik Igor22510SVK14900149A1032,55,0
5FMMartiska Peter22400SVK149005995,07,0
6Dobrotka Martin21860SVK14900645A922,05,0
7FMLevay Sorin22420ROU1206354Z512,04,0
8Szucs Vladimir21470SVK14904292A912,56,0
9Stehlik Peter20400SVK149232542,56,0
10Odler Daniel20470SVK149018972,58,0
11Amrich Martin20110SVK149179801,06,0
12Hlavina Lubomir20090SVK149204413,09,0
13Hrstka Samuel19590SVK149196133,57,0
14Szakall Alexander18050SVK149120660,01,0
15Citeny Peter17570SVK149372120,00,0
16Belak Juraj17760SVK149365340,01,0
17Knotek Anton17910SVK149073640,01,0
18Eremias Igor17420SVK149228430,00,0
19WCMKovarikova Maria17650SVK14955040B2750,02,0
20Varga Milan17320SVK149128210,00,0
  9. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2201 / TB1: 22 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas23080SVK149505965,011,0
2Castiglione Mario22490SVK149016412,55,0
3Kovac Andrej22170SVK149127674,09,0
4Nestorenko Dmitry21550UKR14129728Z815,510,0
5Sosovicka Jakub20880SVK14929210B5143,08,0
6Zetocha Adrian22050SVK149504305,58,0
7Valent Ivan21810SVK149017495,57,0
8Vadila Ondrej21160SVK149446426,511,0
9Turna Stefan21640SVK149032290,00,0
10Hacik Radomir21260SVK149014634,06,0
11Djubek Boris20400SVK149002032,03,0
12Cambel Vladimir19940SVK149089301,52,0
13Sturc Gustav19770SVK149023030,00,0
14Breja Stanislav19560SVK149007180,51,0
15Vimmer Michal19640SVK149084840,00,0
16Isa Vlastimil19310SVK149060150,00,0
17Chlpek Daniel19210SVK149406984,57,0
18Munk Lubomir18300SVK149038060,00,0
19Zdrazil Bohumir18030CZE3168300,00,0
  10. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2272 / TB1: 14 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1IMLipka Juraj24030SVK149004753,05,0
2IMMaslik Miroslav23630SVK14902192A374,07,0
3Vymazal Bronislav23670CZE318396Z22,03,0
4Janko Michal22740SVK149072676,011,0
5IMBalogh Tomas23240SVK149008584,57,0
6Slacky Stanislav21500SVK149078285,010,0
7Polacik Igor21810SVK14905051A355,511,0
8Dujava Daniel21000SVK149156692,58,0
9Meszaros Norbert21140SVK149237184,57,0
10Micek Jaroslav20740SVK149119061,01,0
11Pytlik Pavol20740SVK149122874,08,0
12Hricak Vasil20680SVK149072320,00,0
13Pavlik Milan20680SVK149262020,00,0
14Jursa Branislav20110SVK149323930,02,0
15Foglar Ivan19630SVK14911639A361,04,0
16Puchovsky Ladislav19580SVK149119651,52,0
17Novak Martin19070SVK149214640,00,0
18Prochazka Jaromir18870SVK149102841,02,0
19Beno Milan17630SVK149011700,00,0
20Marusic Martin17490SVK149213750,00,0
  12. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2236 / TB1: 11 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1FMBriestensky Rastislav23450SVK149003941,52,0
2FMZetocha Claudiu23160SVK14906570A5231,55,0
3IMPetran Peter22440SVK149001142,07,0
4IMFranzen Jozef22270SVK149001812,05,0
5FMRuckschloss Karol22230SVK149003861,05,0
6Janos Martin21660SVK149041443,511,0
7Kubala Jan21790SVK149059730,51,0
8Travenec Igor21070SVK149007001,52,0
9Privara Igor21900SVK149013402,57,0
10Ac Michal21400SVK149003192,04,0
11FMKolcak Marek21380SVK149002202,55,0
12Janos Jozef21420SVK149029405,510,0
13Fabry Robert21190SVK149013580,00,0
14Sturc Jan19730SVK149228193,06,0
15Sulek Viliam19960SVK149026724,59,0
16Kolman Richard19930SVK149049932,03,0
17FMTepper Frantisek20120SVK149006100,00,0
18FMMikulas Dusan19820SVK149005210,00,0
19Hecht Tomas19760SVK149086380,51,0
20Kuna Vladimir20030SVK149061803,05,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2303, TB1: 28 / TB2: 60,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1IMSipos Istvan24800HUN720631N1111½½110½7,510226810-1,1
2FMFarkas Gabor23610SVK14908034111101101108,0112238107,4
3IMBerczes Csaba23430HUN721522N1½1½11½½½017,511218710-2,2
4FMRuck Tamas23230HUN706973Z128½11111½1½7,5921152014,6
5FMJakab Bela23250SVK14933128B9051111116,0621082028,0
6Molnar Erno22210SVK14923408A929½111½11½½0½7,5112085203,0
7FMKrajnak Martin21750SVK14903130A9021½1,52187320-3,6
9Balogh Peter20740SVK149143951011½011½017,01120262017,0
10Sarmir Milos21190SVK14901889A10011,011817203,0
11Koloditsova Renata19270SVK14927705½0½10½2,56197720-1,6
12Dvorsky Jozef20000SVK149300130½½½1,54202420-7,4
13Viczencz Peter19790SVK14931729B1001½1,5219264014,8
15Kosar Mikulas ml.18490SVK14907275½0,51175220-2,6
16Meszaros Nikolas17910SVK149405401001,032035207,8
  3. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2201, TB1: 22 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1FMKostolansky Sebastian Lukas23080SVK14950596½01110½½00½5,011233420-2,8
2Castiglione Mario22490SVK149016411½½0½2,55224220-1,0
3Kovac Andrej22170SVK14912767001½1½0104,09223620-5,4
4Nestorenko Dmitry21550UKR14129728Z81½½½1½½1½0½5,51022062023,4
5Sosovicka Jakub20880SVK14929210B514½0½½0½013,08217340-3,6
6Zetocha Adrian22050SVK149504301101101½5,5820974015,6
7Valent Ivan21810SVK1490174911½½1½15,5720742021,0
8Vadila Ondrej21160SVK14944642½½½½1½011106,511203840-4,8
10Hacik Radomir21260SVK1490146311½½104,06193820-7,2
11Djubek Boris20400SVK14900203½1½2,031998206,6
12Cambel Vladimir19940SVK149089301½1,521904205,2
14Breja Stanislav19560SVK14900718½0,51189520-1,6
17Chlpek Daniel19210SVK149406981½½11½04,5718614018,0
  4. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2303, TB1: 18 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1GMAczel Gergely25420HUN727709Z121101½3,55232410-2,5
2GMMihok Oliver25370HUN728012Z11½11,52233310-0,1
3Kusiak Matej22530SVK14911213A1290½½101½3,572279205,4
4Ondrus Martin22560SVK1491333011114,0421802032,2
6Skreno Vladimir21670SVK14902893A1300½½½10½½½4,09217220-9,0
7Kalisky Vladimir22150SVK1490312110102,04209720-12,2
8Dlhy Jozef20820SVK149016760100½½½½03,09216520-11,6
9Beres Lukas20690SVK14923688½1½0½100104,5102118203,0
10Pinter Patrik21750SVK14901951011½1½10½016,511209520-2,6
11Krupa Miroslav19700SVK149441540½0½½0½13,08203140-14,4
13Chrenko Kristian20090SVK14936542½0½1,03200420-10,4
14Batora Matej20190SVK1493718210½½½13,5620352013,8
15Kuna Martin19590SVK149365771011½14,5619652031,2
16Valovic Stefan19360SVK14908905000,02195620-19,0
17Mizicka Matus18570SVK149462380½0,52187540-18,4
  5. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2272, TB1: 14 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1IMLipka Juraj24030SVK1490047510½1½3,052420106,1
2IMMaslik Miroslav23630SVK14902192A37½1001½14,072313100,2
3Vymazal Bronislav23670CZE318396Z21½½2,032236200,0
4Janko Michal22740SVK1490726701½1½1½½0106,011222420-4,0
5IMBalogh Tomas23240SVK1490085811½½½½½4,57218110-2,7
6Slacky Stanislav21500SVK149078281½10½½½½½05,0102154200,8
7Polacik Igor21810SVK14905051A351½1½0½½½0½½5,511213320-14,0
8Dujava Daniel21000SVK14915669½0½½½0½02,58207420-35,6
9Meszaros Norbert21140SVK14923718½½1½1½½4,57198320-4,4
10Micek Jaroslav20740SVK1491190611,011959206,8
11Pytlik Pavol20740SVK14912287001½11½04,08198120-18,8
14Jursa Branislav20110SVK14932393000,02197220-22,2
15Foglar Ivan19630SVK14911639A360½0½1,04192620-24,0
16Puchovsky Ladislav19580SVK149119651½1,5219652010,4
18Prochazka Jaromir18870SVK14910284011,02183720-2,6
  6. DSC Potônska veža (Elo Ø:2220, TB1: 13 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1Balazs Gabor23960HUN731374Z5½10½½10½4,08229910-9,8
2IMSzabo Bence23760HUN733776Z6111½11½5,062215107,7
3FMTakacs Laszlo22950SVK14918854A71½1000½13,07224720-19,0
4FMKeresztes Richard22380HUN719919Z6½11½3,0421732013,2
5FMMarosi Csaba20190HUN702510N½½½½½½00½3,5921702015,0
6Darazs Zoltan20190HUN717576N½00½½10½03,092166203,2
7FMCibulka Vladimir21310SVK14901323B720½10½½½½3,58215520-5,0
8Veselsky Jozef21690SVK14900726011½1½1½½6,0920912013,0
9Szitasi Janos19860SVK1490951010½1013,5620082013,6
10Kalmar Tamas20890SVK14915995½½01½1½½04,59199520-21,8
11Merva Frantisek20650SVK149080850½½½1,54206720-10,0
12Keresztes Mark20050HUN724939Z7½11,5220532012,6
13Csuri Szilveszter19600SRB933031Z8½101,531959200,0
14Meszaros Lorant19350SVK14905221½11,5220742017,4
15Sarkozi Szabolcs19660SVK14941660B73½0,512114408,0
18Szocs Ladislav18250SVK1490625200,01200920-5,2
  7. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2093, TB1: 13 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1Szegi Tamas21850SVK1490580900½01½11015,01023282034,8
2Berek Geza21670HUN73561210½0½0½0½3,09224020-12,8
3Dolnik Attila21900SVK14906589000,02224820-16,8
4Sarok Peter21070HUN716618Z108½½1002,05218120-0,6
5Barczi Tibor20750SVK149071511½10½½½004,092147207,6
6Torotto Antal19850SVK14903865+00½½0½0103,510215120-2,8
7Bona Juraj19170SVK14949822+01000½0½03,010210720-12,0
8Banszegi Attila20510HUN723630Z109+1103,042064201,2
9Urban Gabor19820SVK14911574+½½½½½½4,0720492013,0
10Barczi Viktor18660SVK14907356+0001,04202920-4,2
11Bona Zoltan18490SVK14913011½000,53195820-11,4
12Kralova Katarina19230SVK1492733000,01217520-3,8
13Szaraz Vojtech18500SVK14907933½0011,542002205,6
16Gyuricsek Szilard17520SVK14941481B974+00½½002,07188540-32,8
18Joba Ferdinand17240SVK14945916½0,512150208,4
20Labsky Balazs01277SVK14950456000,021991
  8. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2236, TB1: 11 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1FMBriestensky Rastislav23450SVK14900394½11,5223862012,2
2FMZetocha Claudiu23160SVK14906570A5230010½1,55235410-7,3
3IMPetran Peter22440SVK149001140001½0½2,07229410-10,2
4IMFranzen Jozef22270SVK149001810½½012,05228210-1,3
5FMRuckschloss Karol22230SVK14900386½000½1,05227720-22,6
6Janos Martin21660SVK1490414400½001½½0½½3,511219320-32,2
7Kubala Jan21790SVK14905973½0,51202720-4,0
8Travenec Igor21070SVK14900700½11,5221192010,8
9Privara Igor21900SVK1490134010½0½0½2,57209820-37,4
10Ac Michal21400SVK1490031900112,04212620-1,4
11FMKolcak Marek21380SVK14900220½½½½½2,55206620-9,4
12Janos Jozef21420SVK149029401½01½½½10½5,510205120-13,8
14Sturc Jan19730SVK1492281901½½013,062031209,4
15Sulek Viliam19960SVK149026720½0½0111½4,59197020-5,6
16Kolman Richard19930SVK14904993½½12,031880201,4
19Hecht Tomas19760SVK14908638½0,511986200,2
20Kuna Vladimir20030SVK14906180½1½½½3,051926200,2
  9. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2204, TB1: 10 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1FMMotuz Karol23680SVK14902621A205½0½001½2,57233510-13,1
2FMVojtek Vladimir22960SVK14901919A2061102,032210203,0
3Veres Andrej22200SVK149060741001½2,5523402014,0
4Jakubek Peter21500SVK14901048A20700½0½12,06221020-10,2
5Kovacik Emil20940SVK1490278800½0½½0½013,010222220-7,2
6Srvatka Igor21580SVK14905175A208½½½½½1½½4,5821822015,2
7FMBombek Peter21940SVK14902230½½½01½0½½½15,511211820-21,0
8Sukuba Zdeno21500SVK1490327011½00½1½½0½5,511204920-26,8
9Prasek Ivan20550SVK149237420½0,52211220-7,0
10Pupak Tomas20580SVK14923963½100½½103,58207920-5,4
11Podoba Milan20710SVK1490252410113,041808203,0
12Orgon Dusan20160SVK14902443½½0½1½03,07199120-13,8
13Kutny Marian ml.19830SVK1491618511½00½3,06197920-0,6
  10. Slovan Duslo Šaľa (Elo Ø:2128, TB1: 10 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1Danada Tomas22210SVK14919362A704010½1,542404208,4
2Kovac Lubomir ml.21130SVK149088161001000½0002,511230520-8,6
3Nagy Tomas22670SVK1490544211½½½½0½½½16,5112211204,0
4Chlpik Martin22080SVK14923351A703½1½01½½½½117,01121602015,8
5Packa Ladislav21170SVK14900416111½0½0½½½05,5112129205,0
6Nagy Attila20590SVK149053881+½½½0½0½15,51021032010,8
7Lancz Ondrej20300SVK14901862½+½½½000½03,510207220-30,6
8Tokar Zdenko20050SVK149056980+100002,07206220-30,6
9Spik Peter19520SVK149056711½1,5220122013,0
10Kunovsky Daniel19860SVK14910128½½½00½2,06192620-29,2
11Solcan Martin19390SVK14946718B10400,01207440-12,8
12Becko Frantisek18950SVK14909880½½1,021980204,6
15Kovac Lubomir st.17200SVK1493165600,01192120-4,8
19Turicik Dusan16080SVK1491492100,01192720-2,6
  11. Nitrianska šachová akadémia (Elo Ø:2274, TB1: 10 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1IMGazik Viktor25350SVK14928752B10311114,0423821012,1
2FMChovan Milan23410SVK14933691A90100½11½0½4,59225420-21,0
3WGMCibickova Zuzana22500SVK14905779B103011½2,542176202,4
4IMGazik Igor22510SVK14900149A103½10102,55217410-5,0
5FMMartiska Peter22400SVK1490059901011115,072122208,6
6Dobrotka Martin21860SVK14900645A92½½½0½2,05224020-3,6
7FMLevay Sorin22420ROU1206354Z51-1½½2,042236209,6
8Szucs Vladimir21470SVK14904292A91-½½1½02,562138208,8
9Stehlik Peter20400SVK1492325400011½2,562122202,8
10Odler Daniel20470SVK14901897-0½0½10½2,582098200,0
11Amrich Martin20110SVK149179801000001,06209020-27,4
12Hlavina Lubomir20090SVK14920441-0½½½010½3,09208120-3,8
13Hrstka Samuel19590SVK149196130½½1½½½3,5720572017,8
14Szakall Alexander18050SVK14912066-0,01186620-8,4
16Belak Juraj17760SVK1493653400,01217520-1,6
17Knotek Anton17910SVK1490736400,01211720-2,6
19WCMKovarikova Maria17650SVK14955040B275-00,02191340-6,4
  12. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2167, TB1: 7 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØKElo+/-
1IMPechac Jergus24610SVK14926970B310½1½½1115,572299106,1
2FMJablonicky Martin23080SVK14925621A3851½0½11105,0822852014,4
3Spacek Oliver21940SVK14917629A387000101,05222020-26,4
4Kavon Rastislav21840SVK14925648A38600½½012,06226920-7,6
5Bango Lukas21300SVK14933365B309½00011,55222340-16,0
6Jablonicky Frantisek20270SVK14901390½100100½½½04,01121752011,6
7Slobodnik Michal20480SVK14936488½0½½1000½115,0112116209,2
8Slaba Andrea18880SVK149406801½113,5419974083,2
9Horecky Peter19840SVK1491588000,01204020-8,4
10Bukovsky Milan18730SVK14906988100000000½1,510207920-19,4
11Lukacovic Miroslav19110SVK149107721001½10½015,01019372013,2
12Kincel Frantisek18170SVK149256560100½1,552037207,0
13Sipkovsky Ladislav17620SVK14904772000½00,55202920-8,2

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo7 : 1
1.1
Szegi, Tamas
2185-FM
Chovan, Milan
2341A900 - 1
1.2
Barczi, Tibor
2075-FM
Martiska, Peter
22401 - 0
1.3
Torotto, Antal
1985-FM
Levay, Sorin
2242Z51+ - -
1.4
Bona, Juraj
1917-
Szucs, Vladimir
2147A91+ - -
1.5
Banszegi, Attila
2051Z109-
Odler, Daniel
2047+ - -
1.6
Urban, Gabor
1982-
Hlavina, Lubomir
2009+ - -
1.7
Barczi, Viktor
1866-
Szakall, Alexander
1805+ - -
1.8
Gyuricsek, Szilard
1752B974-WCM
Kovarikova, Maria
1765B275+ - -
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo5 : 3
2.1
Danada, Tomas
2221A704-GM
Aczel, Gergely
2542Z120 - 1
2.2
Kovac, Lubomir ml.
2113-
Skreno, Vladimir
2167A1301 - 0
2.3
Nagy, Tomas
2267-
Dlhy, Jozef
20821 - 0
2.4
Chlpik, Martin
2208A703-
Beres, Lukas
2069½ - ½
2.5
Packa, Ladislav
2117-
Pinter, Patrik
21751 - 0
2.6
Nagy, Attila
2059-
Krupa, Miroslav
19701 - 0
2.7
Lancz, Ondrej
2030-
Chrenko, Kristian
2009½ - ½
2.8
Tokar, Zdenko
2005-
Kuna, Martin
19590 - 1
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo6 : 2
3.1IM
Sipos, Istvan
2480N-FM
Zetocha, Claudiu
2316A5231 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2361-IM
Petran, Peter
22441 - 0
3.3IM
Berczes, Csaba
2343N-IM
Franzen, Jozef
22271 - 0
3.4
Molnar, Erno
2221A929-FM
Ruckschloss, Karol
2223½ - ½
3.5
Balogh, Peter
2074-
Janos, Martin
21661 - 0
3.6
Koloditsova, Renata
1927-FM
Kolcak, Marek
2138½ - ½
3.7
Dvorsky, Jozef
2000-
Janos, Jozef
21420 - 1
3.8
Meszaros, Nikolas
1791-
Sulek, Viliam
19961 - 0
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo3 : 5
4.1
Balazs, Gabor
2396Z5-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308½ - ½
4.2IM
Szabo, Bence
2376Z61-
Kovac, Andrej
22171 - 0
4.3FM
Takacs, Laszlo
2295A71-
Nestorenko, Dmitry
2155Z81½ - ½
4.4FM
Marosi, Csaba
2019N-
Sosovicka, Jakub
2088B514½ - ½
4.5FM
Cibulka, Vladimir
2131B72-
Zetocha, Adrian
22050 - 1
4.6
Veselsky, Jozef
2169-
Valent, Ivan
21810 - 1
4.7
Kalmar, Tamas
2089-
Vadila, Ondrej
2116½ - ½
4.8
Merva, Frantisek
2065-
Hacik, Radomir
21260 - 1
1. kolo dňa 2018/10/27 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo5½:2½
6.1IM
Pechac, Jergus
2461B310-IM
Maslik, Miroslav
2363A37½ - ½
6.2FM
Jablonicky, Martin
2308A385-
Janko, Michal
22741 - 0
6.3
Spacek, Oliver
2194A387-
Polacik, Igor
2181A350 - 1
6.4
Jablonicky, Frantisek
2027-
Dujava, Daniel
2100½ - ½
6.5
Slobodnik, Michal
2048-
Meszaros, Norbert
2114½ - ½
6.6
Slaba, Andrea
1888-
Pytlik, Pavol
20741 - 0
6.7
Bukovsky, Milan
1873-
Jursa, Branislav
20111 - 0
6.8
Lukacovic, Miroslav
1911-
Foglar, Ivan
1963A361 - 0
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo1 : 7
1.1
Szegi, Tamas
2185-GM
Aczel, Gergely
2542Z120 - 1
1.2
Barczi, Tibor
2075-
Skreno, Vladimir
2167A130½ - ½
1.3
Torotto, Antal
1985-
Kalisky, Vladimir
22150 - 1
1.4
Bona, Juraj
1917-
Dlhy, Jozef
20820 - 1
1.5
Barczi, Viktor
1866-
Beres, Lukas
20690 - 1
1.6
Kralova, Katarina
1923-
Pinter, Patrik
21750 - 1
1.7
Szaraz, Vojtech
1850-
Krupa, Miroslav
1970½ - ½
1.8
Gyuricsek, Szilard
1752B974-
Batora, Matej
20190 - 1
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo7 : 1
2.1
Danada, Tomas
2221A704-FM
Chovan, Milan
2341A901 - 0
2.2
Kovac, Lubomir ml.
2113-FM
Martiska, Peter
22400 - 1
2.3
Nagy, Tomas
2267-
Odler, Daniel
20471 - 0
2.4
Chlpik, Martin
2208A703-
Hlavina, Lubomir
20091 - 0
2.5
Packa, Ladislav
2117-
Knotek, Anton
17911 - 0
2.6
Nagy, Attila
2059-
bez hráča
0+ - -
2.7
Lancz, Ondrej
2030-
bez hráča
0+ - -
2.8
Tokar, Zdenko
2005-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo4 : 4
3.1IM
Sipos, Istvan
2480N-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
23081 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2361-
Kovac, Andrej
22171 - 0
3.3IM
Berczes, Csaba
2343N-
Nestorenko, Dmitry
2155Z81½ - ½
3.4
Molnar, Erno
2221A929-
Sosovicka, Jakub
2088B5141 - 0
3.5
Balogh, Peter
2074-
Zetocha, Adrian
22050 - 1
3.6
Koloditsova, Renata
1927-
Valent, Ivan
21810 - 1
3.7
Dvorsky, Jozef
2000-
Vadila, Ondrej
2116½ - ½
3.8
Meszaros, Nikolas
1791-
Hacik, Radomir
21260 - 1
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo6 : 2
4.1
Balazs, Gabor
2396Z5-FM
Zetocha, Claudiu
2316A5231 - 0
4.2IM
Szabo, Bence
2376Z61-FM
Ruckschloss, Karol
22231 - 0
4.3FM
Takacs, Laszlo
2295A71-
Janos, Martin
21661 - 0
4.4FM
Marosi, Csaba
2019N-FM
Kolcak, Marek
2138½ - ½
4.5FM
Cibulka, Vladimir
2131B72-
Janos, Jozef
2142½ - ½
4.6
Szitasi, Janos
1986-
Sturc, Jan
19731 - 0
4.7
Kalmar, Tamas
2089-
Sulek, Viliam
1996½ - ½
4.8
Merva, Frantisek
2065-
Kuna, Vladimir
2003½ - ½
2. kolo dňa 2018/10/28 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo4 : 4
5.1FM
Motuz, Karol
2368A205-
Vymazal, Bronislav
2367Z20 - 1
5.2
Jakubek, Peter
2150A207-
Janko, Michal
22740 - 1
5.3
Kovacik, Emil
2094-
Slacky, Stanislav
21500 - 1
5.4FM
Bombek, Peter
2194-
Polacik, Igor
2181A35½ - ½
5.5
Sukuba, Zdeno
2150-
Dujava, Daniel
21001 - 0
5.6
Pupak, Tomas
2058-
Pytlik, Pavol
20741 - 0
5.7
Podoba, Milan
2071-
Jursa, Branislav
20111 - 0
5.8
Orgon, Dusan
2016-
Foglar, Ivan
1963A36½ - ½
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo4½:3½
1.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308-
Kovac, Lubomir ml.
21131 - 0
1.2
Nestorenko, Dmitry
2155Z81-
Nagy, Tomas
2267½ - ½
1.3
Sosovicka, Jakub
2088B514-
Chlpik, Martin
2208A703½ - ½
1.4
Zetocha, Adrian
2205-
Packa, Ladislav
21170 - 1
1.5
Vadila, Ondrej
2116-
Nagy, Attila
2059½ - ½
1.6
Djubek, Boris
2040-
Lancz, Ondrej
2030½ - ½
1.7
Breja, Stanislav
1956-
Becko, Frantisek
1895½ - ½
1.8
Chlpek, Daniel
1921-
Kovac, Lubomir st.
17201 - 0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo3½:4½
2.1
Janos, Martin
2166-
Szegi, Tamas
2185½ - ½
2.2
Ac, Michal
2140-
Berek, Geza
21670 - 1
2.3FM
Kolcak, Marek
2138-
Sarok, Peter
2107Z108½ - ½
2.4
Janos, Jozef
2142-
Barczi, Tibor
20750 - 1
2.5
Sturc, Jan
1973-
Torotto, Antal
19851 - 0
2.6
Sulek, Viliam
1996-
Bona, Juraj
19170 - 1
2.7
Kolman, Richard
1993-
Bona, Zoltan
1849½ - ½
2.8
Kuna, Vladimir
2003-
Gyuricsek, Szilard
1752B9741 - 0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo7½: ½
3.1IM
Sipos, Istvan
2480N-
Kavon, Rastislav
2184A3861 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2361-
Bango, Lukas
2130B3091 - 0
3.3IM
Berczes, Csaba
2343N-
Jablonicky, Frantisek
20271 - 0
3.4FM
Ruck, Tamas
2323Z128-
Slobodnik, Michal
2048½ - ½
3.5
Molnar, Erno
2221A929-
Bukovsky, Milan
18731 - 0
3.6
Balogh, Peter
2074-
Lukacovic, Miroslav
19111 - 0
3.7
Sarmir, Milos
2119A100-
Kincel, Frantisek
18171 - 0
3.8
Viczencz, Peter
1979B100-
Sipkovsky, Ladislav
17621 - 0
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo4 : 4
4.1
Balazs, Gabor
2396Z5-
Veres, Andrej
22200 - 1
4.2IM
Szabo, Bence
2376Z61-
Kovacik, Emil
2094½ - ½
4.3FM
Keresztes, Richard
2238Z6-
Srvatka, Igor
2158A208½ - ½
4.4FM
Marosi, Csaba
2019N-FM
Bombek, Peter
2194½ - ½
4.5
Darazs, Zoltan
2019N-
Sukuba, Zdeno
2150½ - ½
4.6FM
Cibulka, Vladimir
2131B72-
Pupak, Tomas
20581 - 0
4.7
Veselsky, Jozef
2169-
Orgon, Dusan
20161 - 0
4.8
Kalmar, Tamas
2089-
Kutny, Marian ml.
19830 - 1
3. kolo dňa 2018/11/24 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo6 : 2
5.1IM
Lipka, Juraj
2403-FM
Chovan, Milan
2341A901 - 0
5.2IM
Maslik, Miroslav
2363A37-FM
Martiska, Peter
22401 - 0
5.3
Janko, Michal
2274-
Dobrotka, Martin
2186A92½ - ½
5.4
Slacky, Stanislav
2150-
Szucs, Vladimir
2147A91½ - ½
5.5
Polacik, Igor
2181A35-
Stehlik, Peter
20401 - 0
5.6
Dujava, Daniel
2100-
Odler, Daniel
2047½ - ½
5.7
Meszaros, Norbert
2114-
Hlavina, Lubomir
2009½ - ½
5.8
Micek, Jaroslav
2074-
Hrstka, Samuel
19591 - 0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo6½:1½
1.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308-
Szegi, Tamas
21851 - 0
1.2
Nestorenko, Dmitry
2155Z81-
Berek, Geza
21671 - 0
1.3
Sosovicka, Jakub
2088B514-
Sarok, Peter
2107Z108½ - ½
1.4
Zetocha, Adrian
2205-
Barczi, Tibor
20751 - 0
1.5
Vadila, Ondrej
2116-
Torotto, Antal
1985½ - ½
1.6
Djubek, Boris
2040-
Bona, Juraj
19171 - 0
1.7
Cambel, Vladimir
1994-
Bona, Zoltan
18491 - 0
1.8
Chlpek, Daniel
1921-
Gyuricsek, Szilard
1752B974½ - ½
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo4 : 4
2.1
Janos, Martin
2166-
Kovac, Lubomir ml.
21130 - 1
2.2FM
Kolcak, Marek
2138-
Nagy, Tomas
2267½ - ½
2.3
Janos, Jozef
2142-
Chlpik, Martin
2208A7031 - 0
2.4
Sturc, Jan
1973-
Packa, Ladislav
2117½ - ½
2.5
Sulek, Viliam
1996-
Nagy, Attila
2059½ - ½
2.6
Kolman, Richard
1993-
Lancz, Ondrej
2030½ - ½
2.7
Hecht, Tomas
1976-
Kunovsky, Daniel
1986½ - ½
2.8
Kuna, Vladimir
2003-
Becko, Frantisek
1895½ - ½
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo6 : 2
3.1IM
Sipos, Istvan
2480N-
Veres, Andrej
22201 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2361-
Kovacik, Emil
20941 - 0
3.3IM
Berczes, Csaba
2343N-
Srvatka, Igor
2158A208½ - ½
3.4FM
Ruck, Tamas
2323Z128-FM
Bombek, Peter
21941 - 0
3.5
Molnar, Erno
2221A929-
Sukuba, Zdeno
21501 - 0
3.6
Balogh, Peter
2074-
Pupak, Tomas
20581 - 0
3.7
Koloditsova, Renata
1927-
Orgon, Dusan
2016½ - ½
3.8
Meszaros, Nikolas
1791-
Kutny, Marian ml.
19830 - 1
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo5 : 3
4.1
Balazs, Gabor
2396Z5-
Kavon, Rastislav
2184A386½ - ½
4.2IM
Szabo, Bence
2376Z61-
Bango, Lukas
2130B3091 - 0
4.3FM
Keresztes, Richard
2238Z6-
Jablonicky, Frantisek
20271 - 0
4.4FM
Marosi, Csaba
2019N-
Slobodnik, Michal
2048½ - ½
4.5
Darazs, Zoltan
2019N-
Slaba, Andrea
18880 - 1
4.6
Veselsky, Jozef
2169-
Bukovsky, Milan
18731 - 0
4.7
Szitasi, Janos
1986-
Lukacovic, Miroslav
19110 - 1
4.8
Kalmar, Tamas
2089-
Sipkovsky, Ladislav
17621 - 0
4. kolo dňa 2018/11/25 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo6 : 2
5.1IM
Lipka, Juraj
2403-GM
Mihok, Oliver
2537Z110 - 1
5.2
Janko, Michal
2274-
Kalisky, Vladimir
22151 - 0
5.3IM
Balogh, Tomas
2324-
Dlhy, Jozef
20821 - 0
5.4
Slacky, Stanislav
2150-
Beres, Lukas
20691 - 0
5.5
Polacik, Igor
2181A35-
Pinter, Patrik
2175½ - ½
5.6
Dujava, Daniel
2100-
Krupa, Miroslav
1970½ - ½
5.7
Meszaros, Norbert
2114-
Kuna, Martin
19591 - 0
5.8
Puchovsky, Ladislav
1958-
Valovic, Stefan
19361 - 0
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo4 : 4
1.1
Szegi, Tamas
2185-
Kovac, Lubomir ml.
21131 - 0
1.2
Berek, Geza
2167-
Nagy, Tomas
2267½ - ½
1.3
Dolnik, Attila
2190-
Chlpik, Martin
2208A7030 - 1
1.4
Sarok, Peter
2107Z108-
Packa, Ladislav
21171 - 0
1.5
Barczi, Tibor
2075-
Nagy, Attila
2059½ - ½
1.6
Torotto, Antal
1985-
Lancz, Ondrej
2030½ - ½
1.7
Bona, Juraj
1917-
Tokar, Zdenko
20050 - 1
1.8
Urban, Gabor
1982-
Kunovsky, Daniel
1986½ - ½
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-3  DSC Potônska vežaElo5 : 3
2.1IM
Sipos, Istvan
2480N-
Balazs, Gabor
2396Z5½ - ½
2.2FM
Farkas, Gabor
2361-IM
Szabo, Bence
2376Z610 - 1
2.3IM
Berczes, Csaba
2343N-FM
Takacs, Laszlo
2295A711 - 0
2.4FM
Ruck, Tamas
2323Z128-
Darazs, Zoltan
2019N1 - 0
2.5FM
Jakab, Bela
2325B905-FM
Cibulka, Vladimir
2131B721 - 0
2.6
Molnar, Erno
2221A929-
Veselsky, Jozef
2169½ - ½
2.7
Balogh, Peter
2074-
Szitasi, Janos
1986½ - ½
2.8
Viczencz, Peter
1979B100-
Kalmar, Tamas
2089½ - ½
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo4½:3½
3.1GM
Aczel, Gergely
2542Z12-IM
Gazik, Viktor
2535B1030 - 1
3.2
Kusiak, Matej
2253A129-FM
Chovan, Milan
2341A900 - 1
3.3
Ondrus, Martin
2256-WGM
Cibickova, Zuzana
2250B1031 - 0
3.4
Skreno, Vladimir
2167A130-IM
Gazik, Igor
2251A103½ - ½
3.5
Kalisky, Vladimir
2215-
Stehlik, Peter
20401 - 0
3.6
Dlhy, Jozef
2082-
Odler, Daniel
2047½ - ½
3.7
Pinter, Patrik
2175-
Amrich, Martin
20111 - 0
3.8
Krupa, Miroslav
1970-
Hrstka, Samuel
1959½ - ½
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo4½:3½
4.1FM
Motuz, Karol
2368A205-FM
Jablonicky, Martin
2308A385½ - ½
4.2FM
Vojtek, Vladimir
2296A206-
Spacek, Oliver
2194A3871 - 0
4.3
Jakubek, Peter
2150A207-
Kavon, Rastislav
2184A386½ - ½
4.4FM
Bombek, Peter
2194-
Bango, Lukas
2130B3091 - 0
4.5
Sukuba, Zdeno
2150-
Jablonicky, Frantisek
20270 - 1
4.6
Prasek, Ivan
2055-
Slobodnik, Michal
20480 - 1
4.7
Orgon, Dusan
2016-
Bukovsky, Milan
18731 - 0
4.8
Kutny, Marian ml.
1983-
Lukacovic, Miroslav
1911½ - ½
5. kolo dňa 2019/01/12 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo5½:2½
5.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308-IM
Petran, Peter
22441 - 0
5.2
Castiglione, Mario
2249-FM
Ruckschloss, Karol
22231 - 0
5.3
Kovac, Andrej
2217-
Janos, Martin
21661 - 0
5.4
Nestorenko, Dmitry
2155Z81-
Travenec, Igor
2107½ - ½
5.5
Sosovicka, Jakub
2088B514-
Privara, Igor
21900 - 1
5.6
Valent, Ivan
2181-
Janos, Jozef
2142½ - ½
5.7
Vadila, Ondrej
2116-
Sulek, Viliam
19961 - 0
5.8
Chlpek, Daniel
1921-
Kuna, Vladimir
2003½ - ½
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-3  DSC Potônska vežaElo2 : 6
1.1
Kovac, Lubomir ml.
2113-
Balazs, Gabor
2396Z50 - 1
1.2
Nagy, Tomas
2267-IM
Szabo, Bence
2376Z61½ - ½
1.3
Chlpik, Martin
2208A703-
Darazs, Zoltan
2019N½ - ½
1.4
Packa, Ladislav
2117-FM
Cibulka, Vladimir
2131B72½ - ½
1.5
Nagy, Attila
2059-
Veselsky, Jozef
21690 - 1
1.6
Lancz, Ondrej
2030-
Szitasi, Janos
19860 - 1
1.7
Tokar, Zdenko
2005-
Kalmar, Tamas
20890 - 1
1.8
Kunovsky, Daniel
1986-
Csuri, Szilveszter
1960Z8½ - ½
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-2  MŠK GabčíkovoElo2½:5½
2.1
Szegi, Tamas
2185-IM
Sipos, Istvan
2480N½ - ½
2.2
Berek, Geza
2167-FM
Farkas, Gabor
23610 - 1
2.3
Sarok, Peter
2107Z108-IM
Berczes, Csaba
2343N0 - 1
2.4
Torotto, Antal
1985-FM
Ruck, Tamas
2323Z1280 - 1
2.5
Bona, Juraj
1917-
Molnar, Erno
2221A9290 - 1
2.6
Banszegi, Attila
2051Z109-
Balogh, Peter
20741 - 0
2.7
Urban, Gabor
1982-
Dvorsky, Jozef
2000½ - ½
2.8
Gyuricsek, Szilard
1752B974-
Kosar, Mikulas ml.
1849½ - ½
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo7 : 1
3.1IM
Gazik, Viktor
2535B103-FM
Jablonicky, Martin
2308A3851 - 0
3.2FM
Chovan, Milan
2341A90-
Spacek, Oliver
2194A3871 - 0
3.3WGM
Cibickova, Zuzana
2250B103-
Kavon, Rastislav
2184A3861 - 0
3.4IM
Gazik, Igor
2251A103-
Jablonicky, Frantisek
20271 - 0
3.5FM
Martiska, Peter
2240-
Slobodnik, Michal
20481 - 0
3.6
Stehlik, Peter
2040-
Horecky, Peter
19841 - 0
3.7
Odler, Daniel
2047-
Bukovsky, Milan
18731 - 0
3.8
Amrich, Martin
2011-
Lukacovic, Miroslav
19110 - 1
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo5 : 3
4.1GM
Aczel, Gergely
2542Z12-
Veres, Andrej
22201 - 0
4.2
Kusiak, Matej
2253A129-
Kovacik, Emil
2094½ - ½
4.3
Skreno, Vladimir
2167A130-
Srvatka, Igor
2158A208½ - ½
4.4
Dlhy, Jozef
2082-FM
Bombek, Peter
2194½ - ½
4.5
Beres, Lukas
2069-
Sukuba, Zdeno
2150½ - ½
4.6
Pinter, Patrik
2175-
Prasek, Ivan
2055½ - ½
4.7
Batora, Matej
2019-
Pupak, Tomas
2058½ - ½
4.8
Kuna, Martin
1959-
Kutny, Marian ml.
19831 - 0
6. kolo dňa 2019/01/13 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo4½:3½
6.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308-
Janko, Michal
22740 - 1
6.2
Castiglione, Mario
2249-IM
Balogh, Tomas
2324½ - ½
6.3
Kovac, Andrej
2217-
Slacky, Stanislav
2150½ - ½
6.4
Sosovicka, Jakub
2088B514-
Polacik, Igor
2181A35½ - ½
6.5
Zetocha, Adrian
2205-
Dujava, Daniel
21001 - 0
6.6
Vadila, Ondrej
2116-
Pytlik, Pavol
2074½ - ½
6.7
Cambel, Vladimir
1994-
Puchovsky, Ladislav
1958½ - ½
6.8
Chlpek, Daniel
1921-
Prochazka, Jaromir
18871 - 0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.2  MŠK GabčíkovoElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo7½: ½
1.1IM
Sipos, Istvan
2480N-
Kovac, Lubomir ml.
21131 - 0
1.2FM
Farkas, Gabor
2361-
Nagy, Tomas
22671 - 0
1.3IM
Berczes, Csaba
2343N-
Chlpik, Martin
2208A703½ - ½
1.4FM
Ruck, Tamas
2323Z128-
Packa, Ladislav
21171 - 0
1.5FM
Jakab, Bela
2325B905-
Lancz, Ondrej
20301 - 0
1.6
Molnar, Erno
2221A929-
Tokar, Zdenko
20051 - 0
1.7
Balogh, Peter
2074-
Solcan, Martin
1939B1041 - 0
1.8
Koloditsova, Renata
1927-
Turicik, Dusan
16081 - 0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.3  DSC Potônska vežaElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo3½:4½
2.1FM
Takacs, Laszlo
2295A71-
Szegi, Tamas
21850 - 1
2.2FM
Marosi, Csaba
2019N-
Berek, Geza
2167½ - ½
2.3
Darazs, Zoltan
2019N-
Barczi, Tibor
2075½ - ½
2.4FM
Cibulka, Vladimir
2131B72-
Torotto, Antal
1985½ - ½
2.5
Veselsky, Jozef
2169-
Bona, Juraj
1917½ - ½
2.6
Szitasi, Janos
1986-
Banszegi, Attila
2051Z1090 - 1
2.7
Kalmar, Tamas
2089-
Urban, Gabor
1982½ - ½
2.8
Csuri, Szilveszter
1960Z8-
Szaraz, Vojtech
18501 - 0
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-8  Nitrianska šachová akadémiaElo3 : 5
3.1FM
Motuz, Karol
2368A205-IM
Gazik, Viktor
2535B1030 - 1
3.2FM
Vojtek, Vladimir
2296A206-IM
Gazik, Igor
2251A1031 - 0
3.3
Jakubek, Peter
2150A207-FM
Martiska, Peter
22400 - 1
3.4
Kovacik, Emil
2094-
Dobrotka, Martin
2186A92½ - ½
3.5FM
Bombek, Peter
2194-
Szucs, Vladimir
2147A910 - 1
3.6
Sukuba, Zdeno
2150-
Amrich, Martin
20111 - 0
3.7
Pupak, Tomas
2058-
Hlavina, Lubomir
2009½ - ½
3.8
Podoba, Milan
2071-
Hrstka, Samuel
19590 - 1
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-5  Nitriansky šachový klub NitraElo2 : 6
4.1IM
Pechac, Jergus
2461B310-GM
Aczel, Gergely
2542Z12½ - ½
4.2FM
Jablonicky, Martin
2308A385-
Kusiak, Matej
2253A129½ - ½
4.3
Jablonicky, Frantisek
2027-
Ondrus, Martin
22560 - 1
4.4
Slobodnik, Michal
2048-
Skreno, Vladimir
2167A1300 - 1
4.5
Bukovsky, Milan
1873-
Beres, Lukas
20690 - 1
4.6
Lukacovic, Miroslav
1911-
Pinter, Patrik
21750 - 1
4.7
Kincel, Frantisek
1817-
Krupa, Miroslav
19701 - 0
4.8
Sipkovsky, Ladislav
1762-
Kuna, Martin
19590 - 1
7. kolo dňa 2019/02/02 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo4 : 4
5.1IM
Lipka, Juraj
2403-FM
Briestensky, Rastislav
2345½ - ½
5.2IM
Maslik, Miroslav
2363A37-IM
Petran, Peter
22440 - 1
5.3
Vymazal, Bronislav
2367Z2-IM
Franzen, Jozef
2227½ - ½
5.4
Janko, Michal
2274-FM
Ruckschloss, Karol
2223½ - ½
5.5
Slacky, Stanislav
2150-
Janos, Martin
2166½ - ½
5.6
Polacik, Igor
2181A35-
Privara, Igor
2190½ - ½
5.7
Dujava, Daniel
2100-
Janos, Jozef
2142½ - ½
5.8
Pytlik, Pavol
2074-
Sturc, Jan
19731 - 0
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.4  Slovan Duslo ŠaľaElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo2½:5½
2.1
Danada, Tomas
2221A704-IM
Maslik, Miroslav
2363A370 - 1
2.2
Kovac, Lubomir ml.
2113-
Vymazal, Bronislav
2367Z2½ - ½
2.3
Nagy, Tomas
2267-
Janko, Michal
2274½ - ½
2.4
Chlpik, Martin
2208A703-IM
Balogh, Tomas
2324½ - ½
2.5
Packa, Ladislav
2117-
Slacky, Stanislav
2150½ - ½
2.6
Nagy, Attila
2059-
Polacik, Igor
2181A35½ - ½
2.7
Lancz, Ondrej
2030-
Meszaros, Norbert
21140 - 1
2.8
Tokar, Zdenko
2005-
Pytlik, Pavol
20740 - 1
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-3  DSC Potônska vežaElo2½:5½
3.1
Kusiak, Matej
2253A129-FM
Takacs, Laszlo
2295A711 - 0
3.2
Skreno, Vladimir
2167A130-FM
Keresztes, Richard
2238Z60 - 1
3.3
Dlhy, Jozef
2082-FM
Marosi, Csaba
2019N½ - ½
3.4
Beres, Lukas
2069-
Darazs, Zoltan
2019N0 - 1
3.5
Pinter, Patrik
2175-
Veselsky, Jozef
21690 - 1
3.6
Chrenko, Kristian
2009-
Szitasi, Janos
19860 - 1
3.7
Batora, Matej
2019-
Kalmar, Tamas
2089½ - ½
3.8
Kuna, Martin
1959-
Keresztes, Mark
2005Z7½ - ½
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-2  MŠK GabčíkovoElo2 : 6
4.1
Dobrotka, Martin
2186A92-IM
Sipos, Istvan
2480N0 - 1
4.2FM
Levay, Sorin
2242Z51-FM
Farkas, Gabor
23611 - 0
4.3
Szucs, Vladimir
2147A91-IM
Berczes, Csaba
2343N½ - ½
4.4
Odler, Daniel
2047-FM
Ruck, Tamas
2323Z1280 - 1
4.5
Hlavina, Lubomir
2009-FM
Jakab, Bela
2325B9050 - 1
4.6
Hrstka, Samuel
1959-
Molnar, Erno
2221A929½ - ½
4.7
Belak, Juraj
1776-FM
Krajnak, Martin
2175A9020 - 1
4.8WCM
Kovarikova, Maria
1765B275-
Balogh, Peter
20740 - 1
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo5 : 3
5.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308-IM
Pechac, Jergus
2461B310½ - ½
5.2
Castiglione, Mario
2249-FM
Jablonicky, Martin
2308A3850 - 1
5.3
Kovac, Andrej
2217-
Jablonicky, Frantisek
2027½ - ½
5.4
Nestorenko, Dmitry
2155Z81-
Slobodnik, Michal
20481 - 0
5.5
Zetocha, Adrian
2205-
Bukovsky, Milan
18731 - 0
5.6
Valent, Ivan
2181-
Lukacovic, Miroslav
1911½ - ½
5.7
Vadila, Ondrej
2116-
Kincel, Frantisek
18171 - 0
5.8
Hacik, Radomir
2126-
Sipkovsky, Ladislav
1762½ - ½
8. kolo dňa 2019/02/23 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo5 : 3
6.1FM
Briestensky, Rastislav
2345-FM
Motuz, Karol
2368A2051 - 0
6.2FM
Zetocha, Claudiu
2316A523-
Kovacik, Emil
20941 - 0
6.3IM
Petran, Peter
2244-
Srvatka, Igor
2158A208½ - ½
6.4IM
Franzen, Jozef
2227-FM
Bombek, Peter
2194½ - ½
6.5
Janos, Martin
2166-
Sukuba, Zdeno
2150½ - ½
6.6
Privara, Igor
2190-
Pupak, Tomas
20580 - 1
6.7
Janos, Jozef
2142-
Orgon, Dusan
2016½ - ½
6.8
Sulek, Viliam
1996-
Kutny, Marian ml.
19831 - 0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.1  ŠO Bátorove KosihyElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo5 : 3
1.1
Szegi, Tamas
2185-
Janko, Michal
22741 - 0
1.2
Berek, Geza
2167-IM
Balogh, Tomas
2324½ - ½
1.3
Barczi, Tibor
2075-
Slacky, Stanislav
2150½ - ½
1.4
Torotto, Antal
1985-
Polacik, Igor
2181A351 - 0
1.5
Bona, Juraj
1917-
Meszaros, Norbert
2114½ - ½
1.6
Urban, Gabor
1982-
Pytlik, Pavol
2074½ - ½
1.7
Szaraz, Vojtech
1850-
Foglar, Ivan
1963A361 - 0
1.8
Gyuricsek, Szilard
1752B974-
Prochazka, Jaromir
18870 - 1
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-2  MŠK GabčíkovoElo3 : 5
3.1
Kusiak, Matej
2253A129-FM
Farkas, Gabor
23610 - 1
3.2
Skreno, Vladimir
2167A130-IM
Berczes, Csaba
2343N½ - ½
3.3
Dlhy, Jozef
2082-FM
Ruck, Tamas
2323Z128½ - ½
3.4
Beres, Lukas
2069-FM
Jakab, Bela
2325B9050 - 1
3.5
Pinter, Patrik
2175-
Molnar, Erno
2221A929½ - ½
3.6
Krupa, Miroslav
1970-FM
Krajnak, Martin
2175A902½ - ½
3.7
Batora, Matej
2019-
Balogh, Peter
2074½ - ½
3.8
Mizicka, Matus
1857-
Dvorsky, Jozef
2000½ - ½
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-3  DSC Potônska vežaElo5½:2½
4.1FM
Chovan, Milan
2341A90-FM
Keresztes, Richard
2238Z6½ - ½
4.2WGM
Cibickova, Zuzana
2250B103-FM
Marosi, Csaba
2019N1 - 0
4.3FM
Martiska, Peter
2240-
Darazs, Zoltan
2019N1 - 0
4.4
Dobrotka, Martin
2186A92-
Merva, Frantisek
2065½ - ½
4.5
Szucs, Vladimir
2147A91-
Keresztes, Mark
2005Z70 - 1
4.6
Stehlik, Peter
2040-
Csuri, Szilveszter
1960Z81 - 0
4.7
Odler, Daniel
2047-
Meszaros, Lorant
1935½ - ½
4.8
Hlavina, Lubomir
2009-
Szocs, Ladislav
18251 - 0
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava CElo-6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo4 : 4
5.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308-FM
Motuz, Karol
2368A2050 - 1
5.2
Castiglione, Mario
2249-
Kovacik, Emil
2094½ - ½
5.3
Kovac, Andrej
2217-
Srvatka, Igor
2158A2080 - 1
5.4
Nestorenko, Dmitry
2155Z81-FM
Bombek, Peter
2194½ - ½
5.5
Zetocha, Adrian
2205-
Sukuba, Zdeno
2150½ - ½
5.6
Valent, Ivan
2181-
Pupak, Tomas
20581 - 0
5.7
Vadila, Ondrej
2116-
Orgon, Dusan
20161 - 0
5.8
Hacik, Radomir
2126-
Kutny, Marian ml.
1983½ - ½
9. kolo dňa 2019/02/24 o 10:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava BElo-7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo5 : 3
6.1FM
Zetocha, Claudiu
2316A523-IM
Pechac, Jergus
2461B3100 - 1
6.2
Janos, Martin
2166-FM
Jablonicky, Martin
2308A3850 - 1
6.3
Kubala, Jan
2179-
Jablonicky, Frantisek
2027½ - ½
6.4
Privara, Igor
2190-
Slobodnik, Michal
2048½ - ½
6.5
Janos, Jozef
2142-
Bukovsky, Milan
18731 - 0
6.6
Sturc, Jan
1973-
Lukacovic, Miroslav
19111 - 0
6.7
Sulek, Viliam
1996-
Kincel, Frantisek
18171 - 0
6.8
Kolman, Richard
1993-
Sipkovsky, Ladislav
17621 - 0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo5 : 3
1.1
Kusiak, Matej
2253A129-IM
Petran, Peter
22441 - 0
1.2
Ondrus, Martin
2256-IM
Franzen, Jozef
22271 - 0
1.3
Skreno, Vladimir
2167A130-
Janos, Martin
2166½ - ½
1.4
Dlhy, Jozef
2082-
Travenec, Igor
21070 - 1
1.5
Beres, Lukas
2069-
Privara, Igor
21901 - 0
1.6
Pinter, Patrik
2175-
Ac, Michal
21400 - 1
1.7
Krupa, Miroslav
1970-
Janos, Jozef
21421 - 0
1.8
Chrenko, Kristian
2009-
Sulek, Viliam
1996½ - ½
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo4 : 4
2.1IM
Gazik, Viktor
2535B103-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
23081 - 0
2.2FM
Chovan, Milan
2341A90-
Kovac, Andrej
22170 - 1
2.3IM
Gazik, Igor
2251A103-
Nestorenko, Dmitry
2155Z811 - 0
2.4FM
Martiska, Peter
2240-
Sosovicka, Jakub
2088B5141 - 0
2.5FM
Levay, Sorin
2242Z51-
Valent, Ivan
2181½ - ½
2.6
Amrich, Martin
2011-
Vadila, Ondrej
21160 - 1
2.7
Hlavina, Lubomir
2009-
Hacik, Radomir
21260 - 1
2.8
Hrstka, Samuel
1959-
Chlpek, Daniel
1921½ - ½
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo4 : 4
3.1FM
Motuz, Karol
2368A205-
Danada, Tomas
2221A704½ - ½
3.2
Veres, Andrej
2220-
Kovac, Lubomir ml.
21131 - 0
3.3
Jakubek, Peter
2150A207-
Nagy, Tomas
2267½ - ½
3.4
Kovacik, Emil
2094-
Chlpik, Martin
2208A7030 - 1
3.5
Srvatka, Igor
2158A208-
Packa, Ladislav
2117½ - ½
3.6FM
Bombek, Peter
2194-
Nagy, Attila
2059½ - ½
3.7
Sukuba, Zdeno
2150-
Spik, Peter
19520 - 1
3.8
Podoba, Milan
2071-
Kunovsky, Daniel
19861 - 0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo7½: ½
4.1IM
Pechac, Jergus
2461B310-
Szegi, Tamas
21851 - 0
4.2FM
Jablonicky, Martin
2308A385-
Berek, Geza
21671 - 0
4.3
Spacek, Oliver
2194A387-
Barczi, Tibor
20751 - 0
4.4
Bango, Lukas
2130B309-
Torotto, Antal
19851 - 0
4.5
Jablonicky, Frantisek
2027-
Urban, Gabor
1982½ - ½
4.6
Slobodnik, Michal
2048-
Barczi, Viktor
18661 - 0
4.7
Slaba, Andrea
1888-
Bona, Zoltan
18491 - 0
4.8
Lukacovic, Miroslav
1911-
Labsky, Balazs
12771 - 0
10. kolo dňa 2019/03/16 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-3  DSC Potônska vežaElo4½:3½
5.1IM
Lipka, Juraj
2403-
Balazs, Gabor
2396Z51 - 0
5.2IM
Maslik, Miroslav
2363A37-FM
Takacs, Laszlo
2295A71½ - ½
5.3
Janko, Michal
2274-FM
Marosi, Csaba
2019N1 - 0
5.4IM
Balogh, Tomas
2324-
Darazs, Zoltan
2019N½ - ½
5.5
Slacky, Stanislav
2150-FM
Cibulka, Vladimir
2131B72½ - ½
5.6
Polacik, Igor
2181A35-
Veselsky, Jozef
2169½ - ½
5.7
Dujava, Daniel
2100-
Meszaros, Lorant
19350 - 1
5.8
Meszaros, Norbert
2114-
Sarkozi, Szabolcs
1966B73½ - ½
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.5  Nitriansky šachový klub NitraElo-9  ŠK Slovan Bratislava CElo5 : 3
1.1
Kusiak, Matej
2253A129-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2308½ - ½
1.2
Ondrus, Martin
2256-
Kovac, Andrej
22171 - 0
1.3
Skreno, Vladimir
2167A130-
Nestorenko, Dmitry
2155Z81½ - ½
1.4
Kalisky, Vladimir
2215-
Sosovicka, Jakub
2088B5140 - 1
1.5
Beres, Lukas
2069-
Valent, Ivan
21810 - 1
1.6
Pinter, Patrik
2175-
Vadila, Ondrej
21161 - 0
1.7
Batora, Matej
2019-
Hacik, Radomir
21261 - 0
1.8
Kuna, Martin
1959-
Chlpek, Daniel
19211 - 0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.8  Nitrianska šachová akadémiaElo-12  ŠK Slovan Bratislava BElo3 : 5
2.1FM
Chovan, Milan
2341A90-FM
Zetocha, Claudiu
2316A523½ - ½
2.2WGM
Cibickova, Zuzana
2250B103-IM
Petran, Peter
2244½ - ½
2.3IM
Gazik, Igor
2251A103-IM
Franzen, Jozef
22270 - 1
2.4FM
Levay, Sorin
2242Z51-
Janos, Martin
2166½ - ½
2.5
Stehlik, Peter
2040-
Privara, Igor
2190½ - ½
2.6
Amrich, Martin
2011-
Ac, Michal
21400 - 1
2.7
Hlavina, Lubomir
2009-FM
Kolcak, Marek
2138½ - ½
2.8
Hrstka, Samuel
1959-
Janos, Jozef
2142½ - ½
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.6  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-1  ŠO Bátorove KosihyElo5½:2½
3.1FM
Vojtek, Vladimir
2296A206-
Szegi, Tamas
21850 - 1
3.2
Veres, Andrej
2220-
Berek, Geza
2167½ - ½
3.3
Jakubek, Peter
2150A207-
Barczi, Tibor
20751 - 0
3.4
Kovacik, Emil
2094-
Bona, Juraj
19171 - 0
3.5
Srvatka, Igor
2158A208-
Urban, Gabor
1982½ - ½
3.6FM
Bombek, Peter
2194-
Barczi, Viktor
18661 - 0
3.7
Sukuba, Zdeno
2150-
Joba, Ferdinand
1724½ - ½
3.8
Podoba, Milan
2071-
Labsky, Balazs
12771 - 0
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.7  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-4  Slovan Duslo ŠaľaElo4 : 4
4.1IM
Pechac, Jergus
2461B310-
Kovac, Lubomir ml.
21131 - 0
4.2FM
Jablonicky, Martin
2308A385-
Nagy, Tomas
22670 - 1
4.3
Spacek, Oliver
2194A387-
Chlpik, Martin
2208A7030 - 1
4.4
Kavon, Rastislav
2184A386-
Packa, Ladislav
21171 - 0
4.5
Jablonicky, Frantisek
2027-
Nagy, Attila
20590 - 1
4.6
Slobodnik, Michal
2048-
Lancz, Ondrej
20301 - 0
4.7
Bukovsky, Milan
1873-
Spik, Peter
1952½ - ½
4.8
Kincel, Frantisek
1817-
Kunovsky, Daniel
1986½ - ½
11. kolo dňa 2019/03/17 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-2  MŠK GabčíkovoElo3 : 5
5.1IM
Lipka, Juraj
2403-IM
Sipos, Istvan
2480N½ - ½
5.2IM
Maslik, Miroslav
2363A37-FM
Farkas, Gabor
23611 - 0
5.3
Janko, Michal
2274-IM
Berczes, Csaba
2343N0 - 1
5.4IM
Balogh, Tomas
2324-FM
Ruck, Tamas
2323Z128½ - ½
5.5
Slacky, Stanislav
2150-FM
Jakab, Bela
2325B9050 - 1
5.6
Polacik, Igor
2181A35-
Molnar, Erno
2221A929½ - ½
5.7
Pytlik, Pavol
2074-
Balogh, Peter
20740 - 1
5.8
Foglar, Ivan
1963A36-
Koloditsova, Renata
1927½ - ½