TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr267216.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112131415161718192021222324 TB1  TB2  TB3 
1Doprastav J * 2456101634,50
2Dúbravan A6 * 5101532,50
3Krasňany C4 * 43626101130,50
4Lokomotíva C4 * 44100927,00
5Apollo C5 * 3100926,50
6Tatran C25 * 2100926,00
7Doprastav I33646 * 100729,00
8Ružinov B224 * 100418,00
9Slovan K * 1556611835,00
10Slovan I7 * 311232,50
11NBS½ * 11227,50
12Karlova Ves3 * 44511131,50
13Doprastav H34 * 611030,00
14Tatran D4 * 10724,00
15Strelec DNV E252 * 410723,50
16KŠN B234 * 10420,00
17Slovan J * 38920,00
18Ružinov C * 5918,50
19Dúbravan B5 * 74719,50
20Lokomotíva D1 * 311,50
21Tatran E - Tilgnerka034 * 110,50
22Bye A * 00,00
Bye B1 * 00,00
Bye B2 * 00,00

Súpisky družstiev

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Chlpek Daniel17350Slovan I6,0785,721982
2Filipek Peter01061Slovan K6,0785,771449
3Pauk Peter01000Dúbravan A5,5691,781831
4Janikovic Alex Zoltan14980Doprastav H5,5778,641708
5Manasek Vladimir15080Tatran D5,5778,651613
6Skoviera Luboslav17160Tatran C5,5778,661719
7Beran Jan18670Tatran C5,05100,022598
8Bujnovsky Jan18220Doprastav J5,0683,322042
9Krajcovic Boris17030Karlova Ves5,0683,331849
10Marcek Jan16470Ružinov B5,0771,441803
11Caplovic Jan15270Tatran D5,0771,471192
12Starovic Martin18250KŠN B4,5590,022001
13Sturc Gustav20040Slovan K4,5675,012050
14Hricak Vasil20940Doprastav J4,5675,012036
15Juhaniak Lubomir17610Krasňany C4,5675,041868
16Nagy Edmund16110Slovan K4,5675,041495
17Pastorok Miroslav16570Dúbravan A4,5675,061759
18Fabana Tibor15560Karlova Ves4,5675,061367
19Oravec Lubos15610Karlova Ves4,5675,061319
20Ochrana Ladislav19620Dúbravan A4,5764,321878
21Krno Vladimir17830Apollo C4,5764,331851
22Krammer Peter18300Doprastav J4,5764,331832
23Cepka Richard16940Dúbravan A4,5764,341784
24Bilka Radoslav16490Apollo C4,5764,351757
25Paluska Karol01000Doprastav H4,5764,361386
26Mikudik Ivan01894Krasňany C4,04100,052397
27Krisko Vladimir01000Slovan I4,04100,052111
28Vrbensky Jozef13810Ružinov C4,04100,051948
29Kostolansky Sebastian Lukas21190Slovan I4,0580,012151
30Bochnicka Vladimir18900KŠN B4,0666,712074
31Kersten Juraj19340Doprastav I4,0666,711971
32Orolin Peter20060Doprastav J4,0666,711937
33Sandor Martin18810KŠN B4,0666,721935
34Chovanec Peter16820Tatran D4,0666,731634
35Petrek David16350Slovan I4,0666,731591
36Androvic Peter17330Lokomotíva C4,0666,741789
37Vojtko Robert15780Doprastav J4,0666,761792
38Chren Ondrej15280Doprastav J4,0666,771648
39Chobot Stefan16520Krasňany C4,0666,771639
40Ciganek Jaroslav14980Lokomotíva C4,0757,161527
41Vrba Michal19970Doprastav I3,5487,512196
42Zatko Peter14350Ružinov C3,5487,541528
43Vodicka Ivan18640NBS3,5570,021957
44Kralovic Peter17340Slovan K3,5570,031739
45Kaceriak Ivan01000Strelec DNV E3,5570,071360
46Dobrucky Miroslav14560Karlova Ves3,5570,071329
47Mikulasek Viktor18100Krasňany C3,5658,321893
48Jambrich Jaromir15510Apollo C3,5658,361662
49Damek Michal18540Doprastav H3,5750,011887
50Duraj Jan19170Dúbravan A3,5750,011875
51Zdrazil Bohumir18790Slovan K3,5750,011706
52Vlcek Milan13990Tatran D3,5750,061248
53WFMVrbova Niki21790Doprastav I3,03100,012645
54Vadila Ondrej17710Slovan J3,03100,022411
55Fedor Pavol16410Doprastav J3,03100,042442
56Monosi Jan13360Ružinov C3,03100,061800
57Zacik Tibor Gregor01000Dúbravan B3,03100,071821
58Moravcik Peter16880Ružinov C3,0475,011979
59Zetocha Adrian20730Slovan J3,0475,011962
60Hecht Tomas20400Slovan I3,0475,021937
61Beno Milan16510Lokomotíva D3,0475,021820
62Vyboch Michal16070NBS3,0475,041587
63Dubnicka Stefan16120Doprastav I3,0475,051808
64Paulicka Ivan16910Slovan K3,0475,051524
65Zetocha Adela10950Slovan J3,0475,051302
66Tomanek Rafael19980NBS3,0560,011963
67Zacka Ladislav17290Krasňany C3,0560,011928
68Stecko Ivan18200Lokomotíva C3,0560,021852
69Cibiri Ivan15940NBS3,0560,031670
70Tomcik Leon15880Slovan K3,0560,031512
71Rathousky Karol17650Krasňany C3,0560,041747
72Butora Frantisek15380Slovan K3,0560,051410
73Patzelt Marek01000Strelec DNV E3,0560,061311
74Kendera Tomas01000NBS3,0560,071406
75Kysel Jozef17220Doprastav I3,0650,021794
76Kosper Peter16960Lokomotíva C3,0650,051612
77Vas Jozef15090Karlova Ves3,0650,051228
78Machalik Juraj15330Ružinov B3,0650,061577
79Greppel Pavol15010Slovan K3,0650,061240
80Halasz Michal16660Doprastav I3,0742,931674
81Cacko Jozef16260Apollo C3,0742,941667
82Povraznik Peter15830Tatran D3,0742,941440
83Belas Jozef15700Lokomotíva C3,0742,951582
84Valovic Matus18210Doprastav H2,5383,321963
85Benci Jozef18450Dúbravan A2,5462,512017
86Struhar Adrian15440Dúbravan B2,5462,521682
87Faltus Jan14290Ružinov C2,5462,531256
88Bukovcak Jaroslav17110Krasňany C2,5462,561715
89Straka Ivan16460Dúbravan A2,5462,571626
90Hanker Lubomir15980Krasňany C2,5462,571534
91Sorsak Jozef19330Tatran C2,5550,021899
92Szulenyi Frantisek14480NBS2,5550,041335
93Bohacek Ludovit17440Tatran C2,5641,741660
94Pozar Daniel14500Slovan I2,5641,741222
95Galik Vladimir16730Karlova Ves2,5735,721619
96Gonda Jan16830Lokomotíva C2,5735,731639
97Garaj Ivan17440Tatran C2,5735,741591
98Blaho Jakub13230Strelec DNV E2,5735,741424
99Puchovsky Ladislav19390Lokomotíva C2,02100,010
100Tkac Matej16020Dúbravan B2,02100,030
101Petrek Miroslav14760Slovan I2,02100,040
102Vavrak Jan14920Tatran C2,02100,080
103Strelbitska Oleksandra16180Dúbravan B2,0366,711791
104Karas Juraj17690Doprastav H2,0366,731742
105Skrinar Marek15350Slovan I2,0366,731596
106Klimova Maria16000Doprastav J2,0366,751798
107Marko Jan17660Karlova Ves2,0366,751465
108Jursova Elena01000Lokomotíva D2,0366,771125
109Janikovic Zoltan01000Doprastav H2,0366,781145
110Hrivnak Martin17530Ružinov B2,0450,011861
111Koutny Bretislav17740Karlova Ves2,0450,011842
112Chrenko Peter18440Apollo C2,0450,011772
113Tuzinsky Marian16920Doprastav I2,0450,041755
114Hric Artur Martin01000Tatran E - Tilgnerka2,0450,041432
115Horvath Marian12940Slovan J2,0450,041359
116Belak Milan16620Dúbravan A2,0450,051681
117Hatala Peter15160Ružinov B2,0450,051604
118Gal Milan15280Dúbravan B2,0450,051169
119Kyselica Daniel01000Lokomotíva D2,0450,061111
120Fonod Zigmund13940Doprastav I2,0450,071394
121Elis Julius14240Apollo C2,0450,081417
122Salgovic Simon16850Doprastav H2,0540,031596
123Zverka Peter Samuel10940Doprastav H2,0540,051285
124Prochazka Jaromir19050Lokomotíva C2,0633,311782
125Skripek Jan16150Tatran C2,0633,351573
126Zahorsky Michal16880Tatran D2,0728,611727
127Durovka Stefan17690Dúbravan A2,0728,631598
128Blaho Igor14730Strelec DNV E2,0728,631556
129Hanzel Artom12370Strelec DNV E2,0728,651310
130Kapolkova Greta01000KŠN B2,0728,671054
131Pivacek Jozef17900NBS1,5275,020
132Vozarova Adriana16700KŠN B1,5275,030
133Butala Michal15570Apollo C1,5275,070
134Patzelt Rastislav18440Strelec DNV E1,5350,011946
135Jezo Frantisek18160Apollo C1,5350,011908
136Malaschitz Richard19840Doprastav H1,5350,011880
137Laho Tomas17390Dúbravan B1,5350,011811
138Bencek Marcel16530Tatran E - Tilgnerka1,5350,021610
139Illas Richard01234NBS1,5350,051451
140Psotny Martin15230NBS1,5437,541496
141Ruzicka Miroslav14960Doprastav I1,5437,551541
142Straka Peter01000Dúbravan B1,5437,561021
143Ziacik Pavol15761529Lokomotíva C1,5437,571392
144Krammer Anton14450Doprastav J1,5437,571361
145Jurikovic Matej01000NBS1,5437,571048
146Seleng Simon15570Doprastav H1,5530,031536
147Petrek Dominik14640Doprastav I1,5530,071450
148Szucs Alexander14930Tatran C1,5530,071362
149Nepras Martin19500Karlova Ves1,5625,011725
150Boldocki Rastislav17480Krasňany C1,5625,031561


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Dúbravan B (Elo Ø:1577 / TB1: 7 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Sipeky Ladislav19480SVK149167030,00
2Laho Tomas17390SVK149519323,01811
3Strelbitska Oleksandra16180SVK149548343,01791
4Struhar Adrian15440SVK149488184,01682
5Dvornicky Michal12850SVK149434680,00
6Burkert Matus01230SVK149447740,00
7Belak Matus13480SVK149364532,00
8Tkac Matej16020SVK149547102,00
9Suroviak Branislav01000SVK149476501,00
10Elrashidi Yosry01000SVK149577280,00
11Adamec Maros12430SVK149518943,01020
12Burkertova Miriam01000SVK149502940,00
13Gal Milan15280SVK149519404,01169
14Straka Peter01000SVK149558904,01021
15Zacik Tibor Gregor01000SVK149559034,01821
16Zacik Tibor01000SVK149585462,00
  2. Tatran E - Tilgnerka (Elo Ø:1319 / TB1: 1 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Kobela Pavol16620SVK149448634,01547
2Ludwig Anton16240SVK14916290LA1,00
3Vrbiar Tomas16110SVK14921693LA1,00
4Bencek Marcel16530SVK14953315LA3,01610
5Kocka Michal01000SVK149549071,00
6Kovacic Martin01000SVK149549150,00
7Horvath Adam01000SVK736197282,00
8Horvath David01000SVK736196471,00
9Hric Artur Martin01000SVK149580404,01432
10Brechtl Samuel12171000SVK149548932,00
11Durana Jonas01000SVK736196632,00
12Bury Peter01000SVK736196800,00
13Vybiral Jakub01000SVK149549233,0344
14Kucerova Zuzana01000SVK736196981,00
15Skubla Matej01000SVK736196550,00
16Certik Jaroslav01000SVK149550321,00
17Andrejsin Adam01000SVK736197360,00
18Laluha Jan01000SVK736197101,00
19Simon Samuel01000SVK736197011,00
20Krivosik Matus01000SVK736196713,00
  3. Slovan I (Elo Ø:1728 / TB1: 112 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Kostolansky Sebastian Lukas21190SVK149505965,02151
2Hecht Tomas20400SVK14908638LA4,01937
3Klimes Milan18360SVK149117950,00
4Chlpek Daniel17350SVK149406987,01982
5Skrinar Marek15350SVK149407103,01596
6Petrek David16350SVK149485596,01591
7Pozar Daniel14500SVK149018706,01222
8Petrek Miroslav14760SVK149490402,00
9Krisko Vladimir01000SVK4,02111
10Kuchta Filip01000SVK149532340,00
11Kovacs Samuel01000SVK149580900,00
12Novak Jaroslav01000SVK149581394,0500
13Novak Pavol01000SVK149581475,01048
14Rybiansky Jergus01000SVK4,01008
15Novak Peter01000SVK149581553,00
  4. Doprastav H (Elo Ø:1737 / TB1: 110 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Malaschitz Richard19840SVK149137633,01880
2Damek Michal18540SVK14939797LA7,01887
3Valovic Matus18210SVK14940213LB3,01963
4Salgovic Simon16850SVK14943581LB5,01596
5Karas Juraj17690SVK149291203,01742
6Rintel Boris17060SVK14913860LA0,00
7Seleng Simon15570SVK149401675,01536
8Janikovic Alex Zoltan14980SVK149512587,01708
9Lintner Igor15170SVK149345822,00
10Kozak Maros13830SVK736067740,00
11Zverka Peter Samuel10940SVK736068045,01285
12Paluska Karol01000SVK736171217,01386
13Malaschitz Oskar01000SVK149581040,00
14Jurcisin Samuel01000SVK736174741,00
15Seleng Martin01000SVK149408840,00
16Helenin Jozef01000SVK149532934,01006
17Janikovic Zoltan01000SVK149580584,01145
  5. Strelec DNV E (Elo Ø:1765 / TB1: 107 / TB2: 23,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Patzelt Rastislav18440SVK149547453,01946
2Gzib David18640SVK149408682,00
3Kukan Michal17220SVK149519670,00
4Marcok Jan17720SVK149498061,00
5Galan Anton17460SVK149086111,00
6Juhas Jan17600SVK149345581,00
7Vasil Patrik17130SVK149139411,00
8Lichner Peter16780SVK149213403,01692
9Knaperek Stefan16970SVK149197882,00
10Belosovic Pavol14990SVK149290820,00
11Blaho Igor14730SVK149483117,01556
12Blaho Jakub13230SVK149483207,01424
13Hanzel Artom12370SVK149434927,01310
14Gzib Richard01029SVK149434842,00
15Surovy Tobias01000SVK149453471,00
16Patzelt Marek01000SVK149547536,01311
17Kaceriak Ivan01000SVK149559977,01360
18Kaceriak Simon01000SVK149560045,0215
  6. Tatran C (Elo Ø:1802 / TB1: 1009 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Molnar Viliam17500SVK149291717,01626
2Sorsak Jozef19330SVK14901846LA5,01899
3Beran Jan18670SVK14920530LA6,02598
4Chodak Ivan17400SVK149136312,00
5Bohacek Ludovit17440SVK149205496,01660
6Garaj Ivan17440SVK149136747,01591
7Smelko Eduard17030SVK149139091,00
8Skripek Jan16150SVK149278376,01573
9Skoviera Luboslav17160SVK149167207,01719
10Sun Jan01805SVK149168352,00
11Granec Stefan18330SVK149116800,00
12Szucs Alexander14930SVK149401915,01362
13Vavrak Jan14920SVK149139502,00
14Dzurkova Diana01000SVK149335860,00
  7. Karlova Ves (Elo Ø:1697 / TB1: 111 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Nepras Martin19500SVK14910217LA6,01725
2Koutny Bretislav17740SVK14921308LA4,01842
3Galik Vladimir16730SVK149211627,01619
4Krajcovic Boris17030SVK149436466,01849
5Hadri Marian15910SVK149491483,0690
6Marko Jan17660SVK149113453,01465
7Vas Jozef15090SVK149361786,01228
8Oravec Lubos15610SVK149291986,01319
9Fabana Tibor15560SVK149358216,01367
10Dinzik Jan15070SVK149156260,00
11Dobrucky Miroslav14560SVK149227385,01329
12Dinzikova Iveta01533SVK149409491,00
13Krajci Stefan01393SVK149359100,00
14Hirjak Miroslav01179SVK149495470,00
15Kruzliak Stefan01000SVK149359370,00
16Simon Jozef01000SVK149360702,00
17Zak Michal01000SVK149454100,00
18Pavelka Jonatan01000SVK149560471,00
19Markova Lenka01000SVK149453710,00
20Pavelka Jozef01000SVK149503750,00
  8. Lokomotíva C (Elo Ø:1813 / TB1: 1009 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Puchovsky Ladislav19390SVK14911965LA2,00
2Prochazka Jaromir19050SVK14910284LA6,01782
3Novak Martin19000SVK149214642,00
4Stecko Ivan18200SVK149292285,01852
5Erdelyi Michael18280SVK149098390,00
6Gonda Jan16830SVK149104897,01639
7Androvic Peter17330SVK149055156,01789
8Kosper Peter16960SVK149291476,01612
9Belas Jozef15700SVK149210067,01582
10Ciganek Jaroslav14980SVK149210817,01527
11Ziacik Pavol15761529SVK149217234,01392
12Liscak Peter14250SVK149359534,01338
13Ivanic Martin01381SVK149286390,00
  9. Slovan J (Elo Ø:1574 / TB1: 9 / TB2: 20)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Zetocha Adrian20730SVK14950430LB4,01962
2Vadila Ondrej17710SVK149446423,02411
3Kovacic Stefan17400SVK14913720LA0,00
4Cervenak Ladislav16850SVK149503083,01516
5Kokles Jan16950SVK149561362,00
6Horvath Jan12390SVK736039962,00
7Horvath Marian12940SVK149503404,01359
8Zetocha Adela10950SVK149516814,01302
9Horvathova Hana01063SVK149519594,0902
10Kaiser Daniel01000SVK149580743,00
11Markschies Benjamin Max01000SVK149581123,00
  10. Doprastav J (Elo Ø:1800 / TB1: 1016 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Hricak Vasil20940SVK14907232LA6,02036
2Orolin Peter20060SVK14907593LA6,01937
3Bujnovsky Jan18220SVK149317616,02042
4Krammer Peter18300SVK149452747,01832
5Stofa David17360SVK14926253LA2,00
6Fedor Pavol16410SVK149434763,02442
7Blizman Marian15360SVK149290905,01286
8Stofa Filip15170SVK14947099LA0,00
9Klimova Maria16000SVK149276913,01798
10Vojtko Robert15780SVK149402566,01792
11Sklar Martin16690SVK149398270,00
12Chren Ondrej15280SVK149399756,01648
13Krammer Anton14450SVK149542494,01361
14Stanko Vladislav01000SVK149452820,00
15Pacolak Tibor01000SVK149551561,00
16Szenasi Juraj01000SVK149434091,00
17Balheim Boris01000SVK149551480,00
18Darovec Erik01000SVK149560120,00
19Seben Andrej01000SVK149586270,00
  11. Ružinov B (Elo Ø:1655 / TB1: 1004 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Ferik Andrej17640SVK14940019LA3,01857
2Hrivnak Martin17530SVK14921197LA4,01861
3Matusek Jan16350SVK149213837,01387
4Kuma Rudolf16310SVK149213247,01458
5Vesely Bedrich15940SVK149361866,01491
6Marcek Jan16470SVK149074377,01803
7Hatala Peter15160SVK149206384,01604
8Machalik Juraj15330SVK149359706,01577
9Poller Jan15540SVK149503836,01247
10Vlacuha Robert15440SVK149410071,00
11Michal Viktor16580SVK149275000,00
12Hamas Martin01000SVK736199904,0690
  13. Dúbravan A (Elo Ø:1832 / TB1: 1015 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Macka Oto20090SVK14908743LA2,00
2Benci Jozef18450SVK149488264,02017
3Duraj Jan19170SVK149367207,01875
4Ochrana Ladislav19620SVK14909022LA7,01878
5Durovka Stefan17690SVK149096427,01598
6Cepka Richard16940SVK149519087,01784
7Belak Milan16620SVK149399674,01681
8Pastorok Miroslav16570SVK149488346,01759
9Durik Juraj17560SVK149104700,00
10Straka Ivan16460SVK149442434,01626
11Lukac Peter17000SVK149083102,00
12Pauk Peter01000SVK149577366,01831
  14. Lokomotíva D (Elo Ø:1667 / TB1: 3 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Pytlik Pavol20970SVK149122871,00
2Jursa Branislav19870SVK14932393LA1,00
3Cebo Vladimir16710SVK149012183,01460
4Kedro Tomas17540SVK149212510,00
5Beno Milan16510SVK149011704,01820
6Hitka Robert14820SVK14927292LA0,00
7Barta Ondrej14780SVK149285154,01006
8Kompas Igor01000SVK149277130,00
9Herceg Branislav01000SVK149580311,00
10Novotny Jan12140SVK736192212,00
11Sefranko Jakub01000SVK736192304,0443
12Krupa Andrej01000SVK736198762,00
13Kyselica Daniel01000SVK736192484,01111
14Jursova Elena01000SVK736192643,01125
15Jursa Juraj01000SVK736192563,0987
  15. KŠN B (Elo Ø:1801 / TB1: 104 / TB2: 20)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Macko Peter20500SVK14921367LB1,00
2WFMVrtiakova Anna19390SVK14927870LB1,00
3Bochnicka Vladimir18900SVK149434506,02074
4Sandor Martin18810SVK149397896,01935
5Starovic Martin18250SVK149361195,02001
6Valigursky Michal16940SVK14935481LB1,00
7Vozarova Adriana16700SVK14940752LB2,00
8Soltys Oliver14580SVK149453391,00
9Kolevska Lea Teodora12070SVK149550675,01268
10Kubikova Nina01127SVK149550754,0759
11Stelbasky Filip01009SVK149517201,00
12Havalda Samuel01172SVK149554906,01118
13Bochnickova Simona01000SVK6,0483
14Kapolkova Greta01000SVK149555557,01054
15Havaldova Natalia01000SVK736205804,0822
  16. Doprastav I (Elo Ø:1795 / TB1: 1007 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1WFMVrbova Niki21790SVK14906341LB3,02645
2Vrba Michal19970SVK14909790LA4,02196
3Kersten Juraj19340SVK149239477,01971
4Kysel Jozef17220SVK149202986,01794
5Halasz Michal16660SVK14908271LA7,01674
6Tuzinsky Marian16920SVK149478974,01755
7Kulik Juraj15590SVK149274970,00
8Dubnicka Stefan16120SVK149398004,01808
9Ruzicka Miroslav14960SVK149138794,01541
10Polak Pavol14210SVK149360203,0894
11Petrek Dominik14640SVK14954990LB5,01450
12Huncar Martin01000SVK149586351,00
13Surka Jozef01000SVK149504130,00
14Kascak Michal01000SVK14954370LA0,00
15Hodal Juraj01000SVK149503322,00
16Fonod Zigmund13940SVK149358305,01394
17Misik Rudolf01093SVK149401081,00
  17. Ružinov C (Elo Ø:1569 / TB1: 9 / TB2: 18,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Karcol Jan18280SVK149325470,00
2Moravcik Peter16880SVK149137804,01979
3Kince Jozef16560SVK14927314LA0,00
4Vaverka Miroslav15500SVK149402303,01382
5Klacansky Peter14940SVK149359021,00
6Barati Barnabas14720SVK149209992,00
7Faltus Jan14290SVK149291044,01256
8Zatko Peter14350SVK149217074,01528
9Lorincz Robert14170SVK149380651,00
10Vrbensky Jozef13810SVK149216854,01948
11Monosi Jan13360SVK149581203,01800
  19. NBS (Elo Ø:1779 / TB1: 112 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Frindt Kornel21920SVK14901617LA1,00
2Tomanek Rafael19980SVK14907216LA5,01963
3Vodicka Ivan18640SVK149275605,01957
4Pivacek Jozef17900SVK149263182,00
5Sith Jozef16660SVK14913887LA3,01615
6Cibiri Ivan15940SVK149532505,01670
7Vyboch Michal16070SVK149532854,01587
8Psotny Martin15230SVK149207004,01496
9Szulenyi Frantisek14480SVK149532775,01335
10Illas Richard01234SVK149532693,01451
11Prokes Michal01000SVK149533234,01058
12Kendera Tomas01000SVK149580825,01406
13Jurikovic Matej01000SVK149580664,01048
14Nemethy Peter01000SVK149533314,0963
15Smaho Timur01000SVK736136651,00
16Zelinka Richard01000SVK736145131,00
  20. Apollo C (Elo Ø:1753 / TB1: 1009 / TB2: 26,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Chrenko Peter18440SVK14903784LA4,01772
2Rybajlak Igor18370SVK14908468LA4,01699
3Jezo Frantisek18160SVK149089723,01908
4Racko Jan17420SVK149301024,01609
5Krno Vladimir17830SVK149137477,01851
6Cacko Jozef16260SVK149131357,01667
7Bilka Radoslav16490SVK149345077,01757
8Belej Marian17300SVK149210141,00
9Jambrich Jaromir15510SVK149159446,01662
10Just Jozef16140SVK149082987,01073
11Butala Michal15570SVK149345152,00
12Machotka Frantisek16050SVK149345900,00
13Elis Julius14240SVK149211034,01417
14Mlady Juraj12660SVK149453800,00
  21. Slovan K (Elo Ø:1736 / TB1: 118 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Sturc Gustav20040SVK14902303LA6,02050
2Zdrazil Bohumir18790CZE316830LA7,01706
3Kralovic Peter17340SVK149532265,01739
4Tomcik Leon15880SVK149169165,01512
5Nagy Edmund16110SVK149330636,01495
6Paulicka Ivan16910SVK149105354,01524
7Kostial Jan16740SVK149476330,00
8Benova Zita16030SVK14906686LB0,00
9Butora Frantisek15380SVK149112645,01410
10Greppel Pavol15010SVK149358486,01240
11Antal Jozef16920SVK149135851,00
12Filipek Peter01061SVK149533407,01449
13Horvatovic Jozef01000SVK149507230,00
14Hudec Filip01000SVK1,00
15Godovic Peter01000SVK0,00
  22. Krasňany C (Elo Ø:1834 / TB1: 1011 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Kebis Milos18670SVK14901471LA3,01786
2Faltan Peter19870SVK149040201,00
3Zacka Ladislav17290SVK149361945,01928
4Mikulasek Viktor18100SVK14913488LA6,01893
5Boldocki Rastislav17480SVK149357756,01561
6Rathousky Karol17650SVK149135425,01747
7Juhaniak Lubomir17610SVK149358806,01868
8Mihalik Milan18270SVK149064654,01296
9Mikudik Ivan01894SVK14911914LA4,02397
10Bukovcak Jaroslav17110SVK149115904,01715
11Kovac Daniel17600SVK149345740,00
12Hanker Lubomir15980SVK149206204,01534
13Chobot Stefan16520SVK149275867,01639
14Marko Ondrej01443SVK149010721,00
15Vojacek Alois01071SVK149207430,00
  23. Tatran D (Elo Ø:1609 / TB1: 107 / TB2: 24)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartieRp
1Zahorsky Michal16880SVK14920751LA7,01727
2Stancek Stefan16190SVK149361006,0983
3Brabec Juraj16590SVK149357835,01395
4Chovanec Peter16820SVK149357916,01634
5Povraznik Peter15830SVK149138447,01440
6Sarandi Ludovit01603SVK149292010,00
7Manasek Vladimir15080SVK149400867,01613
8Vlcek Milan13990SVK149292527,01248
9Zuzik Emil14440SVK149278961,00
10Caplovic Jan15270SVK149205657,01192
11Kalita Anton15100SVK149206540,00
12Sibert Adam01396SVK149360620,00
13Brhlovic Juraj12830SVK149205570,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Doprastav J (Elo Ø:1800, TB1: 1016 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Hricak Vasil20940SVK14907232LA1101½161843203620-6,6
2Orolin Peter20060SVK14907593LA½110½161812193720-8,8
3Bujnovsky Jan18220SVK149317611111106176920422031,2
4Krammer Peter18300SVK149452741½11100717301832202,0
5Stofa David17360SVK14926253LA1021700020-1,8
6Fedor Pavol16410SVK149434761113164224422030,0
7Blizman Marian15360SVK14929090½000051652128620-24,8
9Klimova Maria16000SVK149276911½½3167317982015,6
10Vojtko Robert15780SVK14940256½1110½6166717922029,8
12Chren Ondrej15280SVK1493997511½1½06152316482019,2
13Krammer Anton14450SVK1495424901½041448136140-16,0
15Pacolak Tibor01000SVK149551560114980
16Szenasi Juraj01000SVK14943409½110000
  2. Dúbravan A (Elo Ø:1832, TB1: 1015 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Macka Oto20090SVK14908743LA1021757020-12,4
2Benci Jozef18450SVK149488261½104192220172018,2
3Duraj Jan19170SVK1493672000110½171875187540-15,6
4Ochrana Ladislav19620SVK14909022LA½10110171776187820-12,2
5Durovka Stefan17690SVK14909642000100171756159820-32,6
6Cepka Richard16940SVK14951908110101½7168217844035,2
7Belak Milan16620SVK149399671½0½416811681205,8
8Pastorok Miroslav16570SVK1494883411½½½16156617592015,8
10Straka Ivan16460SVK14944243½½½141531162620-2,0
11Lukac Peter17000SVK149083100021593020-25,8
12Pauk Peter01000SVK1495773611111½614221831
  3. Krasňany C (Elo Ø:1834, TB1: 1011 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Kebis Milos18670SVK14901471LA0½032059178620-6,0
2Faltan Peter19870SVK14904020011917020-12,0
3Zacka Ladislav17290SVK14936194011½½5185619282025,8
4Mikulasek Viktor18100SVK14913488LA0½1½½16183618932014,2
5Boldocki Rastislav17480SVK14935775½00½0½61754156120-29,2
6Rathousky Karol17650SVK14913542½011½51675174720-2,0
7Juhaniak Lubomir17610SVK14935880½11½1½6167518682017,0
8Mihalik Milan18270SVK1490646500½041606129620-51,4
9Mikudik Ivan01894SVK14911914LA1111415972397
10Bukovcak Jaroslav17110SVK14911590½½½1416201715200,2
12Hanker Lubomir15980SVK1492062001½141439153440-2,4
13Chobot Stefan16520SVK14927586½0111½+71514163940-2,8
14Marko Ondrej01443SVK149010720110000
  4. Lokomotíva C (Elo Ø:1813, TB1: 1009 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Puchovsky Ladislav19390SVK14911965LA112175202010,2
2Prochazka Jaromir19050SVK14910284LA00½½0161907178220-19,6
3Novak Martin19000SVK149214640121864020-1,8
4Stecko Ivan18200SVK149292281½½½½517801852204,4
6Gonda Jan16830SVK14910489½0½0½1071741163920-10,0
7Androvic Peter17330SVK149055151½0½11616641789209,2
8Kosper Peter16960SVK14929147½011½061612161220-12,8
9Belas Jozef15700SVK149210060011½½0716321582201,8
10Ciganek Jaroslav14980SVK149210811100½½17147715274028,4
11Ziacik Pavol15761529SVK14921723010½414791392408,8
12Liscak Peter14250SVK14935953½00½41531133840-18,0
  5. Apollo C (Elo Ø:1753, TB1: 1009 / TB2: 26,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Chrenko Peter18440SVK14903784LA001141772177220-8,0
2Rybajlak Igor18370SVK14908468LA010041892169920-14,4
3Jezo Frantisek18160SVK14908972½10319081908207,4
4Racko Jan17420SVK14930102000½41931160920-10,8
5Krno Vladimir17830SVK1491374711½01017174918512013,6
6Cacko Jozef16260SVK1491313510½01½0717171667207,4
7Bilka Radoslav16490SVK149345071½100117165517572021,2
8Belej Marian17300SVK149210141114210405,6
9Jambrich Jaromir15510SVK14915944½0½11½6160516622018,2
10Just Jozef16140SVK1490829800+0½0071474107320-46,2
11Butala Michal15570SVK149345151½2159104026,4
13Elis Julius14240SVK14921103½10½41417141720-0,2
  6. Tatran C (Elo Ø:1802, TB1: 1009 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Molnar Viliam17500SVK14929171000010071935162620-20,6
2Sorsak Jozef19330SVK14901846LA½½½1051899189920-4,6
3Beran Jan18670SVK14920530LA11111-6179825982041,0
4Chodak Ivan17400SVK149136310½21794020-7,6
5Bohacek Ludovit17440SVK1492054901010½61717166020-14,6
6Garaj Ivan17440SVK14913674½0001½½71693159120-29,4
7Smelko Eduard17030SVK14913909½11516040-9,6
8Skripek Jan16150SVK14927837½00½1061698157320-4,4
9Skoviera Luboslav17160SVK149167201½1½½11714891719207,2
10Sun Jan01805SVK149168350½215380
12Szucs Alexander14930SVK14940191½010051511136240-35,6
13Vavrak Jan14920SVK14913950112122304017,2
  7. Doprastav I (Elo Ø:1795, TB1: 1007 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1WFMVrbova Niki21790SVK14906341LB111318452645208,0
2Vrba Michal19970SVK14909790LA1½114186021962015,8
3Kersten Juraj19340SVK14923947111½½0+718461971205,8
4Kysel Jozef17220SVK14920298½0½0116179417942010,6
5Halasz Michal16660SVK14908271LA½0½½01½717241674201,0
6Tuzinsky Marian16920SVK14947897½10½417551755207,0
8Dubnicka Stefan16120SVK1493980011104161518082020,2
9Ruzicka Miroslav14960SVK149138790½01416281541408,0
10Polak Pavol14210SVK149360200003169489440-20,4
11Petrek Dominik14640SVK14954990LB½½½0051599145040-4,0
12Huncar Martin01000SVK149586351114980
15Hodal Juraj01000SVK1495033200216250
16Fonod Zigmund13940SVK149358300-0115139413944041,2
17Misik Rudolf01093SVK14940108½115440
  8. Ružinov B (Elo Ø:1655, TB1: 1004 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Ferik Andrej17640SVK14940019LA100319821857205,8
2Hrivnak Martin17530SVK14921197LA10014186118612011,6
3Matusek Jan16350SVK149213830½0000071809138720-28,8
4Kuma Rudolf16310SVK149213240½0000½71767145820-25,6
5Vesely Bedrich15940SVK1493618600001½61684149120-15,4
6Marcek Jan16470SVK1490743710101117164518032029,6
7Hatala Peter15160SVK14920638½1½0416041604209,2
8Machalik Juraj15330SVK149359700101106157015774023,2
9Poller Jan15540SVK14950383010½0061440124740-46,8
10Vlacuha Robert15440SVK14941007½110930400,0
12Hamas Martin01000SVK73619990000041490690
  9. Slovan K (Elo Ø:1736, TB1: 118 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Sturc Gustav20040SVK14902303LA½1½1½1618572050208,8
2Zdrazil Bohumir18790CZE316830LA1100½1071706170620-28,4
3Kralovic Peter17340SVK1495322610½11515901739204,2
4Tomcik Leon15880SVK149169161110051440151220-7,0
5Nagy Edmund16110SVK149330631½111061302149520-0,8
6Paulicka Ivan16910SVK1491053511½½41331152420-1,6
9Butora Frantisek15380SVK1491126411½½051338141020-8,0
10Greppel Pavol15010SVK1493584801011061240124020-11,6
11Antal Jozef16920SVK149135851113990406,0
12Filipek Peter01061SVK149533401111101711401449
14Hudec Filip01000SVK0115270
  10. Slovan I (Elo Ø:1728, TB1: 112 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Kostolansky Sebastian Lukas21190SVK1495059611101519112151408,0
2Hecht Tomas20400SVK14908638LA11½½41744193720-5,2
4Chlpek Daniel17350SVK1494069810111117167319824076,8
5Skrinar Marek15350SVK149407100113147115964012,4
6Petrek David16350SVK1494855910011161466159140-6,8
7Pozar Daniel14500SVK14901870½1½0½0612791222203,8
8Petrek Miroslav14760SVK14949040112141204033,2
9Krisko Vladimir01000SVK1111413112111
12Novak Jaroslav01000SVK14958139000041300500
13Novak Pavol01000SVK149581471000+512411048
14Rybiansky Jergus01000SVK010+411331008
15Novak Peter01000SVK1495815500+312640
  11. NBS (Elo Ø:1779, TB1: 112 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Frindt Kornel21920SVK14901617LA1118900203,0
2Tomanek Rafael19980SVK14907216LA110½½51891196320-3,4
3Vodicka Ivan18640SVK149275601½½1½5180819572013,0
4Pivacek Jozef17900SVK14926318½12173904016,0
5Sith Jozef16660SVK14913887LA10031740161520-4,0
6Cibiri Ivan15940SVK14953250001115159816704024,4
7Vyboch Michal16070SVK14953285111041394158740-0,8
8Psotny Martin15230SVK14920700010½41583149640-7,2
9Szulenyi Frantisek14480SVK14953277011½051335133540-4,8
10Illas Richard01234SVK1495326901½314511451
11Prokes Michal01000SVK149533230½00413801058
12Kendera Tomas01000SVK1495808201110513341406
13Jurikovic Matej01000SVK14958066010½411351048
14Nemethy Peter01000SVK14953331001041156963
15Smaho Timur01000SVK736136650115560
16Zelinka Richard01000SVK736145130114560
  12. Karlova Ves (Elo Ø:1697, TB1: 111 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Nepras Martin19500SVK14910217LA00½½0½61918172520-34,4
2Koutny Bretislav17740SVK14921308LA1½½0418421842207,2
3Galik Vladimir16730SVK14921162001100½71721161920-13,0
4Krajcovic Boris17030SVK14943646½11½116157618492021,8
5Hadri Marian15910SVK149491480003149069020-36,6
6Marko Jan17660SVK149113451½½31340146520-0,4
7Vas Jozef15090SVK14936178½½100161228122820-24,0
8Oravec Lubos15610SVK14929198011½11611261319200,6
9Fabana Tibor15560SVK149358211½½1½161174136720-2,0
11Dobrucky Miroslav14560SVK149227381½10151180132920-10,4
12Dinzikova Iveta01533SVK149409491110610
16Simon Jozef01000SVK1493607010212640
18Pavelka Jonatan01000SVK149560471110000
  13. Doprastav H (Elo Ø:1737, TB1: 110 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Malaschitz Richard19840SVK1491376310½31880188040-16,0
2Damek Michal18540SVK14939797LA011½½½0718871887205,6
3Valovic Matus18210SVK14940213LB1½13169019634020,4
4Salgovic Simon16850SVK14943581LB1000151668159640-24,0
5Karas Juraj17690SVK1492912010131617174220-2,0
7Seleng Simon15570SVK149401670½½0½51685153640-13,6
8Janikovic Alex Zoltan14980SVK149512580111½117147817084073,2
9Lintner Igor15170SVK1493458201215790406,8
11Zverka Peter Samuel10940SVK73606804½001½5135712854026,8
12Paluska Karol01000SVK736171211½½10½1712841386
14Jurcisin Samuel01000SVK736174740110000
16Helenin Jozef01000SVK149532931000411991006
17Janikovic Zoltan01000SVK14958058101+410201145
  14. Tatran D (Elo Ø:1609, TB1: 107 / TB2: 24)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Zahorsky Michal16880SVK14920751LA000½0½1718851727204,2
2Stancek Stefan16190SVK149361000000006178398340-70,4
3Brabec Juraj16590SVK14935783½00½051635139520-32,8
4Chovanec Peter16820SVK149357911111006150916342021,0
5Povraznik Peter15830SVK1491384410½½10071490144020-20,0
7Manasek Vladimir15080SVK14940086111½1107138316134040,8
8Vlcek Milan13990SVK149292521½0½10½71248124840-41,2
9Zuzik Emil14440SVK149278960110610400,0
10Caplovic Jan15270SVK149205651011110710341192406,4
  15. Strelec DNV E (Elo Ø:1765, TB1: 107 / TB2: 23,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Patzelt Rastislav18440SVK14954745½103194619464016,4
2Gzib David18640SVK149408680½21947040-12,4
4Marcok Jan17720SVK14949806½11688040-4,8
5Galan Anton17460SVK14908611011984020-4,0
6Juhas Jan17600SVK149345581116820207,8
7Vasil Patrik17130SVK14913941011881020-5,6
8Lichner Peter16780SVK1492134000131817169240-0,8
9Knaperek Stefan16970SVK1491978810217950205,2
11Blaho Igor14730SVK149483111001000717141556209,4
12Blaho Jakub13230SVK149483200½000117152614244024,0
13Hanzel Artom12370SVK14943492001000171468131040-0,8
14Gzib Richard01029SVK14943484+0215090
15Surovy Tobias01000SVK149453470116110
16Patzelt Marek01000SVK14954753+10011612391311
17Kaceriak Ivan01000SVK14955997+½½1½+1712111360
18Kaceriak Simon01000SVK14956004000+051015215
  16. KŠN B (Elo Ø:1801, TB1: 104 / TB2: 20)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Macko Peter20500SVK14921367LB½12004020-1,2
2WFMVrtiakova Anna19390SVK14927870LB½11774040-8,8
3Bochnicka Vladimir18900SVK149434500111016194920744056,4
4Sandor Martin18810SVK149397891½½½½16181019354018,0
5Starovic Martin18250SVK1493611911½115163520014033,2
6Valigursky Michal16940SVK14935481LB011735040-17,6
7Vozarova Adriana16700SVK14940752LB½12160804013,2
8Soltys Oliver14580SVK14945339011682040-8,8
9Kolevska Lea Teodora12070SVK1495506700100515081268408,0
10Kubikova Nina01127SVK14955075000041559759
11Stelbasky Filip01009SVK149517200116110
12Havalda Samuel01172SVK14955490000010613911118
13Bochnickova Simona01000SVK00000061283483
14Kapolkova Greta01000SVK149555550001010712121054
15Havaldova Natalia01000SVK73620580000141015822
  17. Slovan J (Elo Ø:1574, TB1: 9 / TB2: 20)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Zetocha Adrian20730SVK14950430LB110141769196240-13,2
2Vadila Ondrej17710SVK149446421113161124114034,8
4Cervenak Ladislav16850SVK1495030801031641151640-27,2
5Kokles Jan16950SVK149561360121508040-19,2
6Horvath Jan12390SVK736039960121301040-4,0
7Horvath Marian12940SVK1495034001½½413591359408,4
8Zetocha Adela10950SVK14951681110141109130240-4,8
9Horvathova Hana01063SVK14951959010041095902
10Kaiser Daniel01000SVK149580741+0310000
11Markschies Benjamin Max01000SVK14958112++1310000
  18. Ružinov C (Elo Ø:1569, TB1: 9 / TB2: 18,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
2Moravcik Peter16880SVK1491378011104178619792028,4
4Vaverka Miroslav15500SVK1494023000½31655138220-11,8
5Klacansky Peter14940SVK14935902011653040-11,6
6Barati Barnabas14720SVK14920999102158704011,6
7Faltus Jan14290SVK1492910401½1411611256204,2
8Zatko Peter14350SVK14921707½111411381528206,2
9Lorincz Robert14170SVK149380651110000200,0
10Vrbensky Jozef13810SVK1492168511114114819482014,0
11Monosi Jan13360SVK14958120111310001800400,0
  19. Dúbravan B (Elo Ø:1577, TB1: 7 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
2Laho Tomas17390SVK149519320½1318111811408,8
3Strelbitska Oleksandra16180SVK14954834½1½3166617914028,0
4Struhar Adrian15440SVK14948818011½4158716822014,6
7Belak Matus13480SVK149364531021322040-2,8
8Tkac Matej16020SVK1495471011211200404,0
9Suroviak Branislav01000SVK149476501110000
11Adamec Maros12430SVK1495189401031145102040-10,0
13Gal Milan15280SVK14951940011041169116940-19,6
14Straka Peter01000SVK14955890½010411081021
15Zacik Tibor Gregor01000SVK14955903111+410211821
16Zacik Tibor01000SVK149585460+210000
  20. Lokomotíva D (Elo Ø:1667, TB1: 3 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Pytlik Pavol20970SVK149122871116620201,6
2Jursa Branislav19870SVK14932393LA012073020-7,6
3Cebo Vladimir16710SVK149012180½031733146020-15,0
5Beno Milan16510SVK149011701½½14162718202017,2
7Barta Ondrej14780SVK14928515000½41328100620-23,2
9Herceg Branislav01000SVK149580311114290
10Novotny Jan12140SVK73619221½021392040-1,6
11Sefranko Jakub01000SVK73619230000041189443
12Krupa Andrej01000SVK7361987600212640
13Kyselica Daniel01000SVK736192480011411111111
14Jursova Elena01000SVK73619264011310001125
15Jursa Juraj01000SVK7361925601031112987
  21. Tatran E - Tilgnerka (Elo Ø:1319, TB1: 1 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo ØRpKElo+/-
1Kobela Pavol16620SVK14944863½00041869154720-13,6
2Ludwig Anton16240SVK14916290LA1115440207,8
3Vrbiar Tomas16110SVK14921693LA011771020-5,8
4Bencek Marcel16530SVK14953315LA01½31610161040-6,8
5Kocka Michal01000SVK149549070116020
7Horvath Adam01000SVK7361972800211200
8Horvath David01000SVK736196471112430
9Hric Artur Martin01000SVK149580401001414321432
10Brechtl Samuel12171000SVK149548930121218040-8,8
11Durana Jonas01000SVK7361966301211910
13Vybiral Jakub01000SVK1495492300031144344
14Kucerova Zuzana01000SVK73619698+100
16Certik Jaroslav01000SVK149550320110000
18Laluha Jan01000SVK73619710½110000
19Simon Samuel01000SVK736197010110000
20Krivosik Matus01000SVK736196710+0310320

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-6  Tatran CElo4½:3½
2.1
Puchovsky, Ladislav
1939LA-
Molnar, Viliam
17501 - 0
2.2
Prochazka, Jaromir
1905LA-
Beran, Jan
1867LA0 - 1
2.3
Stecko, Ivan
1820-
Bohacek, Ludovit
17441 - 0
2.4
Gonda, Jan
1683-
Garaj, Ivan
1744½ - ½
2.5
Kosper, Peter
1696-
Skripek, Jan
1615½ - ½
2.6
Belas, Jozef
1570-
Skoviera, Luboslav
17160 - 1
2.7
Ciganek, Jaroslav
1498-
Sun, Jan
18051 - 0
2.8
Liscak, Peter
1425-
Szucs, Alexander
1493½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.1  Dúbravan BElo-2  Tatran E - TilgnerkaElo4 : 4
6.1
Strelbitska, Oleksandra
1618-
Kobela, Pavol
1662½ - ½
6.2
Struhar, Adrian
1544-
Ludwig, Anton
1624LA0 - 1
6.3
Tkac, Matej
1602-
Kocka, Michal
10001 - 0
6.4
Suroviak, Branislav
1000-
Horvath, Adam
10001 - 0
6.5
Adamec, Maros
1243-
Horvath, David
10000 - 1
6.6
Gal, Milan
1528-
Hric, Artur Martin
10000 - 1
6.7
Straka, Peter
1000-
Laluha, Jan
1000½ - ½
6.8
Zacik, Tibor Gregor
1000-
Simon, Samuel
10001 - 0
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.22  Krasňany CElo-16  Doprastav IElo2 : 6
10.1
Kebis, Milos
1867LA-WFM
Vrbova, Niki
2179LB0 - 1
10.2
Zacka, Ladislav
1729-
Vrba, Michal
1997LA0 - 1
10.3
Mikulasek, Viktor
1810LA-
Kersten, Juraj
19340 - 1
10.4
Boldocki, Rastislav
1748-
Kysel, Jozef
1722½ - ½
10.5
Rathousky, Karol
1765-
Halasz, Michal
1666LA½ - ½
10.6
Juhaniak, Lubomir
1761-
Tuzinsky, Marian
1692½ - ½
10.7
Hanker, Lubomir
1598-
Dubnicka, Stefan
16120 - 1
10.8
Chobot, Stefan
1652-
Petrek, Dominik
1464LB½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.23  Tatran DElo-15  KŠN BElo5½:2½
11.1
Zahorsky, Michal
1688LA-
Sandor, Martin
18810 - 1
11.2
Stancek, Stefan
1619-
Starovic, Martin
18250 - 1
11.3
Brabec, Juraj
1659-
Vozarova, Adriana
1670LB½ - ½
11.4
Chovanec, Peter
1682-
Soltys, Oliver
14581 - 0
11.5
Povraznik, Peter
1583-
Kolevska, Lea Teodora
12071 - 0
11.6
Manasek, Vladimir
1508-
Kubikova, Nina
11271 - 0
11.7
Vlcek, Milan
1399-
Havalda, Samuel
11721 - 0
11.8
Caplovic, Jan
1527-
Kapolkova, Greta
10001 - 0
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-6  Tatran CElo5½:2½
3.1
Hricak, Vasil
2094LA-
Molnar, Viliam
17501 - 0
3.2
Orolin, Peter
2006LA-
Sorsak, Jozef
1933LA½ - ½
3.3
Bujnovsky, Jan
1822-
Garaj, Ivan
17441 - 0
3.4
Krammer, Peter
1830-
Skripek, Jan
16151 - 0
3.5
Blizman, Marian
1536-
Skoviera, Luboslav
1716½ - ½
3.6
Vojtko, Robert
1578-
Sun, Jan
1805½ - ½
3.7
Chren, Ondrej
1528-
Szucs, Alexander
14931 - 0
3.8
Krammer, Anton
1445-
Vavrak, Jan
14920 - 1
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.21  Slovan KElo-19  NBSElo7½: ½
8.1
Sturc, Gustav
2004LA-
Pivacek, Jozef
1790½ - ½
8.2
Zdrazil, Bohumir
1879LA-
Cibiri, Ivan
15941 - 0
8.3
Kralovic, Peter
1734-
Szulenyi, Frantisek
14481 - 0
8.4
Tomcik, Leon
1588-
Illas, Richard
12341 - 0
8.5
Nagy, Edmund
1611-
Prokes, Michal
10001 - 0
8.6
Paulicka, Ivan
1691-
Kendera, Tomas
10001 - 0
8.7
Butora, Frantisek
1538-
Jurikovic, Matej
10001 - 0
8.8
Filipek, Peter
1061-
Nemethy, Peter
10001 - 0
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-16  Doprastav IElo5 : 3
11.1
Duraj, Jan
1917-WFM
Vrbova, Niki
2179LB0 - 1
11.2
Ochrana, Ladislav
1962LA-
Vrba, Michal
1997LA½ - ½
11.3
Durovka, Stefan
1769-
Kersten, Juraj
19340 - 1
11.4
Cepka, Richard
1694-
Kysel, Jozef
17221 - 0
11.5
Belak, Milan
1662-
Halasz, Michal
1666LA1 - 0
11.6
Pastorok, Miroslav
1657-
Polak, Pavol
14211 - 0
11.7
Straka, Ivan
1646-
Petrek, Dominik
1464LB½ - ½
11.8
Pauk, Peter
1000-
Fonod, Zigmund
13941 - 0
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.6  Tatran CElo-11  Ružinov BElo5½:2½
4.1
Molnar, Viliam
1750-
Hrivnak, Martin
1753LA0 - 1
4.2
Beran, Jan
1867LA-
Matusek, Jan
16351 - 0
4.3
Bohacek, Ludovit
1744-
Kuma, Rudolf
16311 - 0
4.4
Garaj, Ivan
1744-
Marcek, Jan
16470 - 1
4.5
Smelko, Eduard
1703-
Hatala, Peter
1516½ - ½
4.6
Skoviera, Luboslav
1716-
Machalik, Juraj
15331 - 0
4.7
Szucs, Alexander
1493-
Poller, Jan
15541 - 0
4.8
Vavrak, Jan
1492-
Hamas, Martin
10001 - 0
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-8  Lokomotíva CElo5½:2½
2.1
Hricak, Vasil
2094LA-
Prochazka, Jaromir
1905LA1 - 0
2.2
Orolin, Peter
2006LA-
Novak, Martin
19001 - 0
2.3
Krammer, Peter
1830-
Stecko, Ivan
1820½ - ½
2.4
Fedor, Pavol
1641-
Gonda, Jan
16831 - 0
2.5
Blizman, Marian
1536-
Androvic, Peter
17330 - 1
2.6
Klimova, Maria
1600-
Kosper, Peter
16961 - 0
2.7
Chren, Ondrej
1528-
Belas, Jozef
15701 - 0
2.8
Pacolak, Tibor
1000-
Ciganek, Jaroslav
14980 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.3  Slovan IElo-4  Doprastav HElo5½:2½
6.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2119-
Damek, Michal
1854LA1 - 0
6.2
Hecht, Tomas
2040LA-
Seleng, Simon
15571 - 0
6.3
Chlpek, Daniel
1735-
Janikovic, Alex Zoltan
14981 - 0
6.4
Petrek, David
1635-
Lintner, Igor
15171 - 0
6.5
Pozar, Daniel
1450-
Zverka, Peter Samuel
1094½ - ½
6.6
Novak, Jaroslav
1000-
Paluska, Karol
10000 - 1
6.7
Novak, Pavol
1000-
Jurcisin, Samuel
10001 - 0
6.8
Novak, Peter
1000-
Janikovic, Zoltan
10000 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.22  Krasňany CElo-20  Apollo CElo3 : 5
8.1
Zacka, Ladislav
1729-
Chrenko, Peter
1844LA1 - 0
8.2
Mikulasek, Viktor
1810LA-
Jezo, Frantisek
1816½ - ½
8.3
Boldocki, Rastislav
1748-
Krno, Vladimir
17830 - 1
8.4
Rathousky, Karol
1765-
Cacko, Jozef
16260 - 1
8.5
Mihalik, Milan
1827-
Bilka, Radoslav
16490 - 1
8.6
Bukovcak, Jaroslav
1711-
Jambrich, Jaromir
1551½ - ½
8.7
Hanker, Lubomir
1598-
Just, Jozef
16141 - 0
8.8
Chobot, Stefan
1652-
Butala, Michal
15570 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.23  Tatran DElo-19  NBSElo2½:5½
9.1
Zahorsky, Michal
1688LA-
Tomanek, Rafael
1998LA0 - 1
9.2
Stancek, Stefan
1619-
Vodicka, Ivan
18640 - 1
9.3
Brabec, Juraj
1659-
Sith, Jozef
1666LA0 - 1
9.4
Chovanec, Peter
1682-
Cibiri, Ivan
15941 - 0
9.5
Povraznik, Peter
1583-
Vyboch, Michal
16070 - 1
9.6
Manasek, Vladimir
1508-
Psotny, Martin
15231 - 0
9.7
Vlcek, Milan
1399-
Prokes, Michal
1000½ - ½
9.8
Caplovic, Jan
1527-
Kendera, Tomas
10000 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.14  Lokomotíva DElo-17  Ružinov CElo2½:5½
11.1
Cebo, Vladimir
1671-
Moravcik, Peter
16880 - 1
11.2
Beno, Milan
1651-
Vaverka, Miroslav
15501 - 0
11.3
Barta, Ondrej
1478-
Barati, Barnabas
14720 - 1
11.4
Herceg, Branislav
1000-
Faltus, Jan
14291 - 0
11.5
Novotny, Jan
1214-
Zatko, Peter
1435½ - ½
11.6
Sefranko, Jakub
1000-
Lorincz, Robert
14170 - 1
11.7
Kyselica, Daniel
1000-
Vrbensky, Jozef
13810 - 1
11.8
Jursa, Juraj
1000-
Monosi, Jan
13360 - 1
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-3  Slovan IElo5 : 3
2.1
Gzib, David
1864-
Kostolansky, Sebastian Lukas
21190 - 1
2.2
Knaperek, Stefan
1697-
Chlpek, Daniel
17351 - 0
2.3
Blaho, Igor
1473-
Petrek, David
16351 - 0
2.4
Blaho, Jakub
1323-
Petrek, Miroslav
14760 - 1
2.5
Hanzel, Artom
1237-
Pozar, Daniel
14500 - 1
2.6
Gzib, Richard
1029-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2.7
Patzelt, Marek
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2.8
Kaceriak, Ivan
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-11  Ružinov BElo4 : 4
5.1
Puchovsky, Ladislav
1939LA-
Hrivnak, Martin
1753LA1 - 0
5.2
Gonda, Jan
1683-
Matusek, Jan
1635½ - ½
5.3
Androvic, Peter
1733-
Kuma, Rudolf
1631½ - ½
5.4
Kosper, Peter
1696-
Vesely, Bedrich
15941 - 0
5.5
Belas, Jozef
1570-
Marcek, Jan
16471 - 0
5.6
Ciganek, Jaroslav
1498-
Hatala, Peter
15160 - 1
5.7
Ziacik, Pavol
1529-
Machalik, Juraj
15330 - 1
5.8
Liscak, Peter
1425-
Poller, Jan
15540 - 1
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-5  Strelec DNV EElo6 : 2
6.1
Malaschitz, Richard
1984-
Galan, Anton
17461 - 0
6.2
Damek, Michal
1854LA-
Knaperek, Stefan
16971 - 0
6.3
Salgovic, Simon
1685LB-
Blaho, Igor
14731 - 0
6.4
Seleng, Simon
1557-
Blaho, Jakub
1323½ - ½
6.5
Janikovic, Alex Zoltan
1498-
Hanzel, Artom
12371 - 0
6.6
Zverka, Peter Samuel
1094-
Patzelt, Marek
10000 - 1
6.7
Paluska, Karol
1000-
Kaceriak, Ivan
1000½ - ½
6.8
Helenin, Jozef
1000-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.23  Tatran DElo-21  Slovan KElo3½:4½
8.1
Zahorsky, Michal
1688LA-
Sturc, Gustav
2004LA0 - 1
8.2
Stancek, Stefan
1619-
Zdrazil, Bohumir
1879LA0 - 1
8.3
Chovanec, Peter
1682-
Kralovic, Peter
17341 - 0
8.4
Povraznik, Peter
1583-
Nagy, Edmund
1611½ - ½
8.5
Manasek, Vladimir
1508-
Greppel, Pavol
15011 - 0
8.6
Vlcek, Milan
1399-
Antal, Jozef
16920 - 1
8.7
Zuzik, Emil
1444-
Filipek, Peter
10610 - 1
8.8
Caplovic, Jan
1527-
Hudec, Filip
10001 - 0
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-20  Apollo CElo5½:2½
9.1
Benci, Jozef
1845-
Chrenko, Peter
1844LA1 - 0
9.2
Duraj, Jan
1917-
Jezo, Frantisek
18160 - 1
9.3
Ochrana, Ladislav
1962LA-
Racko, Jan
17421 - 0
9.4
Durovka, Stefan
1769-
Krno, Vladimir
17830 - 1
9.5
Cepka, Richard
1694-
Cacko, Jozef
16261 - 0
9.6
Belak, Milan
1662-
Bilka, Radoslav
1649½ - ½
9.7
Pastorok, Miroslav
1657-
Jambrich, Jaromir
15511 - 0
9.8
Pauk, Peter
1000-
Just, Jozef
16141 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-3  Slovan IElo3½:4½
3.1
Nepras, Martin
1950LA-
Kostolansky, Sebastian Lukas
21190 - 1
3.2
Galik, Vladimir
1673-
Hecht, Tomas
2040LA0 - 1
3.3
Hadri, Marian
1591-
Chlpek, Daniel
17350 - 1
3.4
Vas, Jozef
1509-
Pozar, Daniel
1450½ - ½
3.5
Oravec, Lubos
1561-
Krisko, Vladimir
10000 - 1
3.6
Fabana, Tibor
1556-
Novak, Jaroslav
10001 - 0
3.7
Dobrucky, Miroslav
1456-
Novak, Pavol
10001 - 0
3.8
Simon, Jozef
1000-
Rybiansky, Jergus
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.9  Slovan JElo-1  Dúbravan BElo3 : 5
5.1
Zetocha, Adrian
2073LB-
Laho, Tomas
17391 - 0
5.2
Cervenak, Ladislav
1685-
Strelbitska, Oleksandra
16180 - 1
5.3
Kokles, Jan
1695-
Struhar, Adrian
15440 - 1
5.4
Horvath, Jan
1239-
Tkac, Matej
16020 - 1
5.5
Horvath, Marian
1294-
Gal, Milan
15280 - 1
5.6
Zetocha, Adela
1095-
Straka, Peter
10001 - 0
5.7
Horvathova, Hana
1063-
Zacik, Tibor Gregor
10000 - 1
5.8
Kaiser, Daniel
1000-
Zacik, Tibor
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-11  Ružinov BElo6 : 2
6.1
Hricak, Vasil
2094LA-
Ferik, Andrej
1764LA0 - 1
6.2
Bujnovsky, Jan
1822-
Hrivnak, Martin
1753LA1 - 0
6.3
Krammer, Peter
1830-
Matusek, Jan
16351 - 0
6.4
Stofa, David
1736LA-
Kuma, Rudolf
16311 - 0
6.5
Fedor, Pavol
1641-
Vesely, Bedrich
15941 - 0
6.6
Blizman, Marian
1536-
Marcek, Jan
16470 - 1
6.7
Vojtko, Robert
1578-
Machalik, Juraj
15331 - 0
6.8
Krammer, Anton
1445-
Hamas, Martin
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.19  NBSElo-15  KŠN BElo6½:1½
9.1
Frindt, Kornel
2192LA-
Bochnicka, Vladimir
18901 - 0
9.2
Vodicka, Ivan
1864-
Sandor, Martin
1881½ - ½
9.3
Sith, Jozef
1666LA-
Starovic, Martin
18250 - 1
9.4
Cibiri, Ivan
1594-
Kubikova, Nina
11271 - 0
9.5
Vyboch, Michal
1607-
Havalda, Samuel
11721 - 0
9.6
Szulenyi, Frantisek
1448-
Bochnickova , Simona
10001 - 0
9.7
Kendera, Tomas
1000-
Kapolkova, Greta
10001 - 0
9.8
Jurikovic, Matej
1000-
Havaldova, Natalia
10001 - 0
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.2  Tatran E - TilgnerkaElo-9  Slovan JElo0 : 8
3.1
Kobela, Pavol
1662-
Zetocha, Adrian
2073LB0 - 1
3.2
Vrbiar, Tomas
1611LA-
Vadila, Ondrej
17710 - 1
3.3
Bencek, Marcel
1653LA-
Cervenak, Ladislav
16850 - 1
3.4
Horvath, Adam
1000-
Horvath, Jan
12390 - 1
3.5
Hric, Artur Martin
1000-
Horvath, Marian
12940 - 1
3.6
Vybiral, Jakub
1000-
Zetocha, Adela
10950 - 1
3.7
Krivosik, Matus
1000-
Horvathova, Hana
10630 - 1
3.8
Brett nicht besetzt,
0-
Markschies, Benjamin Max
1000- - +
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-7  Karlova VesElo4 : 4
5.1
Damek, Michal
1854LA-
Nepras, Martin
1950LA1 - 0
5.2
Salgovic, Simon
1685LB-
Koutny, Bretislav
1774LA0 - 1
5.3
Karas, Juraj
1769-
Galik, Vladimir
16731 - 0
5.4
Seleng, Simon
1557-
Krajcovic, Boris
1703½ - ½
5.5
Janikovic, Alex Zoltan
1498-
Hadri, Marian
15911 - 0
5.6
Zverka, Peter Samuel
1094-
Marko, Jan
17660 - 1
5.7
Paluska, Karol
1000-
Vas, Jozef
1509½ - ½
5.8
Helenin, Jozef
1000-
Oravec, Lubos
15610 - 1
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-22  Krasňany CElo2½:5½
8.1
Duraj, Jan
1917-
Faltan, Peter
19871 - 0
8.2
Ochrana, Ladislav
1962LA-
Mikulasek, Viktor
1810LA0 - 1
8.3
Durovka, Stefan
1769-
Rathousky, Karol
17650 - 1
8.4
Cepka, Richard
1694-
Juhaniak, Lubomir
17610 - 1
8.5
Belak, Milan
1662-
Mikudik, Ivan
1894LA0 - 1
8.6
Pastorok, Miroslav
1657-
Bukovcak, Jaroslav
1711½ - ½
8.7
Lukac, Peter
1700-
Chobot, Stefan
16520 - 1
8.8
Pauk, Peter
1000-
Marko, Ondrej
14431 - 0
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-5  Strelec DNV EElo5½:2½
2.1
Nepras, Martin
1950LA-
Patzelt, Rastislav
1844½ - ½
2.2
Koutny, Bretislav
1774LA-
Gzib, David
1864½ - ½
2.3
Galik, Vladimir
1673-
Blaho, Igor
14731 - 0
2.4
Krajcovic, Boris
1703-
Blaho, Jakub
13231 - 0
2.5
Hadri, Marian
1591-
Hanzel, Artom
12370 - 1
2.6
Vas, Jozef
1509-
Gzib, Richard
10291 - 0
2.7
Oravec, Lubos
1561-
Patzelt, Marek
10001 - 0
2.8
Fabana, Tibor
1556-
Kaceriak, Ivan
1000½ - ½
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.20  Apollo CElo-16  Doprastav IElo4½:3½
9.1
Jezo, Frantisek
1816-
Vrba, Michal
1997LA0 - 1
9.2
Racko, Jan
1742-
Kersten, Juraj
19340 - 1
9.3
Krno, Vladimir
1783-
Kysel, Jozef
1722½ - ½
9.4
Cacko, Jozef
1626-
Halasz, Michal
1666LA½ - ½
9.5
Bilka, Radoslav
1649-
Ruzicka, Miroslav
14961 - 0
9.6
Belej, Marian
1730-
Polak, Pavol
14211 - 0
9.7
Jambrich, Jaromir
1551-
Petrek, Dominik
1464LB½ - ½
9.8
Just, Jozef
1614-
Fonod, Zigmund
1394+ - -
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.21  Slovan KElo-15  KŠN BElo6 : 2
10.1
Sturc, Gustav
2004LA-
Macko, Peter
2050LB½ - ½
10.2
Zdrazil, Bohumir
1879LA-
Bochnicka, Vladimir
18900 - 1
10.3
Kralovic, Peter
1734-
Starovic, Martin
1825½ - ½
10.4
Tomcik, Leon
1588-
Kolevska, Lea Teodora
12071 - 0
10.5
Nagy, Edmund
1611-
Stelbasky, Filip
10091 - 0
10.6
Paulicka, Ivan
1691-
Bochnickova , Simona
10001 - 0
10.7
Greppel, Pavol
1501-
Kapolkova, Greta
10001 - 0
10.8
Filipek, Peter
1061-
Havaldova, Natalia
10001 - 0
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-20  Apollo CElo6½:1½
1.1
Hricak, Vasil
2094LA-
Rybajlak, Igor
1837LA1 - 0
1.2
Orolin, Peter
2006LA-
Racko, Jan
17421 - 0
1.3
Bujnovsky, Jan
1822-
Krno, Vladimir
17831 - 0
1.4
Krammer, Peter
1830-
Cacko, Jozef
16261 - 0
1.5
Fedor, Pavol
1641-
Bilka, Radoslav
16491 - 0
1.6
Blizman, Marian
1536-
Jambrich, Jaromir
15510 - 1
1.7
Vojtko, Robert
1578-
Just, Jozef
16141 - 0
1.8
Chren, Ondrej
1528-
Elis, Julius
1424½ - ½
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-16  Doprastav IElo4 : 4
2.1
Prochazka, Jaromir
1905LA-
Kersten, Juraj
1934½ - ½
2.2
Novak, Martin
1900-
Kysel, Jozef
17221 - 0
2.3
Stecko, Ivan
1820-
Halasz, Michal
1666LA½ - ½
2.4
Gonda, Jan
1683-
Tuzinsky, Marian
16920 - 1
2.5
Androvic, Peter
1733-
Dubnicka, Stefan
16120 - 1
2.6
Kosper, Peter
1696-
Polak, Pavol
14211 - 0
2.7
Belas, Jozef
1570-
Petrek, Dominik
1464LB1 - 0
2.8
Ciganek, Jaroslav
1498-
Huncar, Martin
10000 - 1
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.6  Tatran CElo-22  Krasňany CElo2 : 6
3.1
Molnar, Viliam
1750-
Zacka, Ladislav
17290 - 1
3.2
Sorsak, Jozef
1933LA-
Mikulasek, Viktor
1810LA½ - ½
3.3
Beran, Jan
1867LA-
Boldocki, Rastislav
17481 - 0
3.4
Bohacek, Ludovit
1744-
Rathousky, Karol
17650 - 1
3.5
Garaj, Ivan
1744-
Juhaniak, Lubomir
17610 - 1
3.6
Skripek, Jan
1615-
Mikudik, Ivan
1894LA0 - 1
3.7
Skoviera, Luboslav
1716-
Bukovcak, Jaroslav
1711½ - ½
3.8
Szucs, Alexander
1493-
Chobot, Stefan
16520 - 1
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.11  Ružinov BElo-13  Dúbravan AElo1½:6½
4.1
Ferik, Andrej
1764LA-
Macka, Oto
2009LA0 - 1
4.2
Matusek, Jan
1635-
Duraj, Jan
19170 - 1
4.3
Kuma, Rudolf
1631-
Ochrana, Ladislav
1962LA0 - 1
4.4
Vesely, Bedrich
1594-
Durovka, Stefan
17690 - 1
4.5
Marcek, Jan
1647-
Cepka, Richard
16940 - 1
4.6
Hatala, Peter
1516-
Belak, Milan
1662½ - ½
4.7
Machalik, Juraj
1533-
Lukac, Peter
17001 - 0
4.8
Poller, Jan
1554-
Pauk, Peter
10000 - 1
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.3  Slovan IElo-19  NBSElo3½:4½
5.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2119-
Tomanek, Rafael
1998LA0 - 1
5.2
Hecht, Tomas
2040LA-
Vodicka, Ivan
1864½ - ½
5.3
Chlpek, Daniel
1735-
Sith, Jozef
1666LA1 - 0
5.4
Skrinar, Marek
1535-
Cibiri, Ivan
15940 - 1
5.5
Petrek, David
1635-
Psotny, Martin
15230 - 1
5.6
Pozar, Daniel
1450-
Kendera, Tomas
10000 - 1
5.7
Krisko, Vladimir
1000-
Jurikovic, Matej
10001 - 0
5.8
Rybiansky, Jergus
1000-
Nemethy, Peter
10001 - 0
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-23  Tatran DElo4 : 4
6.1
Nepras, Martin
1950LA-
Zahorsky, Michal
1688LA½ - ½
6.2
Galik, Vladimir
1673-
Stancek, Stefan
16191 - 0
6.3
Krajcovic, Boris
1703-
Brabec, Juraj
16591 - 0
6.4
Vas, Jozef
1509-
Chovanec, Peter
16820 - 1
6.5
Oravec, Lubos
1561-
Povraznik, Peter
1583½ - ½
6.6
Fabana, Tibor
1556-
Manasek, Vladimir
1508½ - ½
6.7
Dobrucky, Miroslav
1456-
Vlcek, Milan
1399½ - ½
6.8
Simon, Jozef
1000-
Caplovic, Jan
15270 - 1
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-15  KŠN BElo3½:4½
7.1
Malaschitz, Richard
1984-
Bochnicka, Vladimir
18900 - 1
7.2
Damek, Michal
1854LA-
Sandor, Martin
1881½ - ½
7.3
Salgovic, Simon
1685LB-
Starovic, Martin
18250 - 1
7.4
Seleng, Simon
1557-
Vozarova, Adriana
1670LB0 - 1
7.5
Janikovic, Alex Zoltan
1498-
Kubikova, Nina
11271 - 0
7.6
Zverka, Peter Samuel
1094-
Havalda, Samuel
11721 - 0
7.7
Paluska, Karol
1000-
Bochnickova , Simona
10001 - 0
7.8
Helenin, Jozef
1000-
Kapolkova, Greta
10000 - 1
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-21  Slovan KElo2 : 6
8.1
Lichner, Peter
1678-
Sturc, Gustav
2004LA0 - 1
8.2
Blaho, Igor
1473-
Zdrazil, Bohumir
1879LA1 - 0
8.3
Blaho, Jakub
1323-
Kralovic, Peter
17340 - 1
8.4
Hanzel, Artom
1237-
Tomcik, Leon
15880 - 1
8.5
Surovy, Tobias
1000-
Nagy, Edmund
16110 - 1
8.6
Patzelt, Marek
1000-
Butora, Frantisek
15380 - 1
8.7
Kaceriak, Ivan
1000-
Greppel, Pavol
15011 - 0
8.8
Kaceriak, Simon
1000-
Filipek, Peter
10610 - 1
12. kolo dňa 2017/03/10 o 17:00
š.1  Dúbravan BElo-14  Lokomotíva DElo7 : 1
9.1
Laho, Tomas
1739-
Cebo, Vladimir
1671½ - ½
9.2
Strelbitska, Oleksandra
1618-
Beno, Milan
1651½ - ½
9.3
Struhar, Adrian
1544-
Barta, Ondrej
14781 - 0
9.4
Belak, Matus
1348-
Novotny, Jan
12141 - 0
9.5
Adamec, Maros
1243-
Sefranko, Jakub
10001 - 0
9.6
Gal, Milan
1528-
Krupa, Andrej
10001 - 0
9.7
Straka, Peter
1000-
Kyselica, Daniel
10001 - 0
9.8
Zacik, Tibor Gregor
1000-
Jursova, Elena
10001 - 0
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.16  Doprastav IElo-10  Doprastav JElo3 : 5
1.1
Kersten, Juraj
1934-
Hricak, Vasil
2094LA½ - ½
1.2
Kysel, Jozef
1722-
Orolin, Peter
2006LA1 - 0
1.3
Halasz, Michal
1666LA-
Bujnovsky, Jan
18220 - 1
1.4
Tuzinsky, Marian
1692-
Krammer, Peter
18300 - 1
1.5
Dubnicka, Stefan
1612-
Blizman, Marian
15361 - 0
1.6
Ruzicka, Miroslav
1496-
Klimova, Maria
1600½ - ½
1.7
Petrek, Dominik
1464LB-
Vojtko, Robert
15780 - 1
1.8
Fonod, Zigmund
1394-
Chren, Ondrej
15280 - 1
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.22  Krasňany CElo-8  Lokomotíva CElo4 : 4
2.1
Kebis, Milos
1867LA-
Prochazka, Jaromir
1905LA½ - ½
2.2
Zacka, Ladislav
1729-
Gonda, Jan
1683½ - ½
2.3
Mikulasek, Viktor
1810LA-
Androvic, Peter
1733½ - ½
2.4
Boldocki, Rastislav
1748-
Kosper, Peter
1696½ - ½
2.5
Rathousky, Karol
1765-
Belas, Jozef
1570½ - ½
2.6
Juhaniak, Lubomir
1761-
Ciganek, Jaroslav
1498½ - ½
2.7
Mihalik, Milan
1827-
Ziacik, Pavol
15290 - 1
2.8
Chobot, Stefan
1652-
Liscak, Peter
14251 - 0
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-6  Tatran CElo2½:5½
3.1
Macka, Oto
2009LA-
Molnar, Viliam
17500 - 1
3.2
Benci, Jozef
1845-
Sorsak, Jozef
1933LA½ - ½
3.3
Duraj, Jan
1917-
Beran, Jan
1867LA0 - 1
3.4
Ochrana, Ladislav
1962LA-
Chodak, Ivan
17401 - 0
3.5
Durovka, Stefan
1769-
Bohacek, Ludovit
17440 - 1
3.6
Cepka, Richard
1694-
Garaj, Ivan
17440 - 1
3.7
Pastorok, Miroslav
1657-
Skripek, Jan
1615½ - ½
3.8
Straka, Ivan
1646-
Skoviera, Luboslav
1716½ - ½
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.20  Apollo CElo-11  Ružinov BElo6½:1½
4.1
Chrenko, Peter
1844LA-
Ferik, Andrej
1764LA1 - 0
4.2
Rybajlak, Igor
1837LA-
Matusek, Jan
16351 - 0
4.3
Krno, Vladimir
1783-
Kuma, Rudolf
16311 - 0
4.4
Cacko, Jozef
1626-
Vesely, Bedrich
15941 - 0
4.5
Bilka, Radoslav
1649-
Marcek, Jan
16470 - 1
4.6
Jambrich, Jaromir
1551-
Hatala, Peter
15161 - 0
4.7
Just, Jozef
1614-
Poller, Jan
1554½ - ½
4.8
Elis, Julius
1424-
Hamas, Martin
10001 - 0
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.23  Tatran DElo-3  Slovan IElo4½:3½
5.1
Zahorsky, Michal
1688LA-
Chlpek, Daniel
17350 - 1
5.2
Stancek, Stefan
1619-
Petrek, David
16350 - 1
5.3
Brabec, Juraj
1659-
Pozar, Daniel
1450½ - ½
5.4
Chovanec, Peter
1682-
Krisko, Vladimir
10000 - 1
5.5
Povraznik, Peter
1583-
Novak, Jaroslav
10001 - 0
5.6
Manasek, Vladimir
1508-
Novak, Pavol
10001 - 0
5.7
Vlcek, Milan
1399-
Rybiansky, Jergus
10001 - 0
5.8
Caplovic, Jan
1527-
Novak, Peter
10001 - 0
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.15  KŠN BElo-7  Karlova VesElo3 : 5
6.1WFM
Vrtiakova, Anna
1939LB-
Koutny, Bretislav
1774LA½ - ½
6.2
Bochnicka, Vladimir
1890-
Galik, Vladimir
16731 - 0
6.3
Sandor, Martin
1881-
Krajcovic, Boris
1703½ - ½
6.4
Kolevska, Lea Teodora
1207-
Vas, Jozef
15091 - 0
6.5
Havalda, Samuel
1172-
Oravec, Lubos
15610 - 1
6.6
Bochnickova , Simona
1000-
Fabana, Tibor
15560 - 1
6.7
Kapolkova, Greta
1000-
Dobrucky, Miroslav
14560 - 1
6.8
Havaldova, Natalia
1000-
Pavelka, Jonatan
10000 - 1
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.21  Slovan KElo-4  Doprastav HElo5 : 3
7.1
Sturc, Gustav
2004LA-
Malaschitz, Richard
1984½ - ½
7.2
Zdrazil, Bohumir
1879LA-
Damek, Michal
1854LA½ - ½
7.3
Tomcik, Leon
1588-
Valovic, Matus
1821LB0 - 1
7.4
Nagy, Edmund
1611-
Salgovic, Simon
1685LB1 - 0
7.5
Paulicka, Ivan
1691-
Seleng, Simon
1557½ - ½
7.6
Butora, Frantisek
1538-
Janikovic, Alex Zoltan
1498½ - ½
7.7
Greppel, Pavol
1501-
Paluska, Karol
10001 - 0
7.8
Filipek, Peter
1061-
Janikovic, Zoltan
10001 - 0
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.19  NBSElo-5  Strelec DNV EElo5½:2½
8.1
Tomanek, Rafael
1998LA-
Patzelt, Rastislav
18440 - 1
8.2
Vodicka, Ivan
1864-
Lichner, Peter
16781 - 0
8.3
Pivacek, Jozef
1790-
Blaho, Igor
14731 - 0
8.4
Vyboch, Michal
1607-
Blaho, Jakub
13231 - 0
8.5
Szulenyi, Frantisek
1448-
Hanzel, Artom
12371 - 0
8.6
Prokes, Michal
1000-
Patzelt, Marek
10000 - 1
8.7
Jurikovic, Matej
1000-
Kaceriak, Ivan
1000½ - ½
8.8
Nemethy, Peter
1000-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
13. kolo dňa 2017/03/24 o 17:00
š.17  Ružinov CElo-2  Tatran E - TilgnerkaElo5 : 3
11.1
Moravcik, Peter
1688-
Kobela, Pavol
16621 - 0
11.2
Klacansky, Peter
1494-
Bencek, Marcel
1653LA0 - 1
11.3
Faltus, Jan
1429-
Hric, Artur Martin
10001 - 0
11.4
Zatko, Peter
1435-
Brechtl, Samuel
10001 - 0
11.5
Vrbensky, Jozef
1381-
Durana, Jonas
10001 - 0
11.6
Monosi, Jan
1336-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
11.7
Brett nicht besetzt,
0-
Kucerova, Zuzana
1000- - +
11.8
Brett nicht besetzt,
0-
Krivosik, Matus
1000- - +
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-22  Krasňany CElo4 : 4
1.1
Hricak, Vasil
2094LA-
Kebis, Milos
1867LA1 - 0
1.2
Orolin, Peter
2006LA-
Zacka, Ladislav
1729½ - ½
1.3
Bujnovsky, Jan
1822-
Boldocki, Rastislav
17481 - 0
1.4
Krammer, Peter
1830-
Juhaniak, Lubomir
17610 - 1
1.5
Klimova, Maria
1600-
Mihalik, Milan
1827½ - ½
1.6
Vojtko, Robert
1578-
Mikudik, Ivan
1894LA0 - 1
1.7
Chren, Ondrej
1528-
Hanker, Lubomir
1598½ - ½
1.8
Krammer, Anton
1445-
Chobot, Stefan
1652½ - ½
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-13  Dúbravan AElo3½:4½
2.1
Prochazka, Jaromir
1905LA-
Benci, Jozef
18450 - 1
2.2
Stecko, Ivan
1820-
Duraj, Jan
1917½ - ½
2.3
Gonda, Jan
1683-
Ochrana, Ladislav
1962LA1 - 0
2.4
Androvic, Peter
1733-
Durovka, Stefan
17691 - 0
2.5
Kosper, Peter
1696-
Cepka, Richard
16940 - 1
2.6
Belas, Jozef
1570-
Pastorok, Miroslav
1657½ - ½
2.7
Ciganek, Jaroslav
1498-
Straka, Ivan
1646½ - ½
2.8
Ziacik, Pavol
1529-
Pauk, Peter
10000 - 1
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.6  Tatran CElo-20  Apollo CElo5 : 3
3.1
Molnar, Viliam
1750-
Chrenko, Peter
1844LA0 - 1
3.2
Sorsak, Jozef
1933LA-
Rybajlak, Igor
1837LA1 - 0
3.3
Beran, Jan
1867LA-
Krno, Vladimir
17831 - 0
3.4
Chodak, Ivan
1740-
Cacko, Jozef
1626½ - ½
3.5
Bohacek, Ludovit
1744-
Bilka, Radoslav
16490 - 1
3.6
Garaj, Ivan
1744-
Jambrich, Jaromir
1551½ - ½
3.7
Skripek, Jan
1615-
Just, Jozef
16141 - 0
3.8
Skoviera, Luboslav
1716-
Elis, Julius
14241 - 0
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.11  Ružinov BElo-16  Doprastav IElo4½:3½
4.1
Hrivnak, Martin
1753LA-
Kersten, Juraj
19341 - 0
4.2
Matusek, Jan
1635-
Kysel, Jozef
17220 - 1
4.3
Kuma, Rudolf
1631-
Halasz, Michal
1666LA0 - 1
4.4
Vesely, Bedrich
1594-
Dubnicka, Stefan
16121 - 0
4.5
Marcek, Jan
1647-
Ruzicka, Miroslav
14961 - 0
4.6
Machalik, Juraj
1533-
Hodal, Juraj
10001 - 0
4.7
Poller, Jan
1554-
Fonod, Zigmund
13940 - 1
4.8
Vlacuha, Robert
1544-
Misik, Rudolf
1093½ - ½
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.3  Slovan IElo-15  KŠN BElo5½:2½
5.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2119-
Bochnicka, Vladimir
18901 - 0
5.2
Hecht, Tomas
2040LA-
Sandor, Martin
1881½ - ½
5.3
Chlpek, Daniel
1735-
Valigursky, Michal
1694LB1 - 0
5.4
Skrinar, Marek
1535-
Kolevska, Lea Teodora
12071 - 0
5.5
Petrek, David
1635-
Kubikova, Nina
11271 - 0
5.6
Pozar, Daniel
1450-
Havalda, Samuel
11720 - 1
5.7
Krisko, Vladimir
1000-
Bochnickova , Simona
10001 - 0
5.8
Novak, Pavol
1000-
Kapolkova, Greta
10000 - 1
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-21  Slovan KElo3 : 5
6.1
Nepras, Martin
1950LA-
Sturc, Gustav
2004LA0 - 1
6.2
Koutny, Bretislav
1774LA-
Zdrazil, Bohumir
1879LA0 - 1
6.3
Galik, Vladimir
1673-
Kralovic, Peter
17340 - 1
6.4
Krajcovic, Boris
1703-
Tomcik, Leon
15881 - 0
6.5
Marko, Jan
1766-
Paulicka, Ivan
1691½ - ½
6.6
Fabana, Tibor
1556-
Butora, Frantisek
1538½ - ½
6.7
Dobrucky, Miroslav
1456-
Greppel, Pavol
15010 - 1
6.8
Dinzikova, Iveta
1533-
Filipek, Peter
10611 - 0
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-19  NBSElo4½:3½
7.1
Damek, Michal
1854LA-
Tomanek, Rafael
1998LA½ - ½
7.2
Valovic, Matus
1821LB-
Vodicka, Ivan
1864½ - ½
7.3
Karas, Juraj
1769-
Cibiri, Ivan
15940 - 1
7.4
Janikovic, Alex Zoltan
1498-
Vyboch, Michal
16071 - 0
7.5
Lintner, Igor
1517-
Psotny, Martin
15231 - 0
7.6
Paluska, Karol
1000-
Szulenyi, Frantisek
1448½ - ½
7.7
Helenin, Jozef
1000-
Illas, Richard
12340 - 1
7.8
Janikovic, Zoltan
1000-
Kendera, Tomas
10001 - 0
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-23  Tatran DElo5½:2½
8.1
Marcok, Jan
1772-
Zahorsky, Michal
1688LA½ - ½
8.2
Juhas, Jan
1760-
Chovanec, Peter
16821 - 0
8.3
Lichner, Peter
1678-
Povraznik, Peter
15831 - 0
8.4
Blaho, Igor
1473-
Manasek, Vladimir
15080 - 1
8.5
Blaho, Jakub
1323-
Vlcek, Milan
13991 - 0
8.6
Hanzel, Artom
1237-
Caplovic, Jan
15270 - 1
8.7
Kaceriak, Ivan
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.8
Kaceriak, Simon
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.9  Slovan JElo-17  Ružinov CElo4½:3½
10.1
Zetocha, Adrian
2073LB-
Moravcik, Peter
16880 - 1
10.2
Vadila, Ondrej
1771-
Vaverka, Miroslav
15501 - 0
10.3
Kokles, Jan
1695-
Barati, Barnabas
14721 - 0
10.4
Horvath, Marian
1294-
Faltus, Jan
1429½ - ½
10.5
Zetocha, Adela
1095-
Zatko, Peter
14350 - 1
10.6
Horvathova, Hana
1063-
Vrbensky, Jozef
13810 - 1
10.7
Kaiser, Daniel
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
10.8
Markschies, Benjamin Max
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
14. kolo dňa 2017/04/07 o 17:00
š.2  Tatran E - TilgnerkaElo-14  Lokomotíva DElo3½:4½
11.1
Kobela, Pavol
1662-
Pytlik, Pavol
20970 - 1
11.2
Bencek, Marcel
1653LA-
Beno, Milan
1651½ - ½
11.3
Hric, Artur Martin
1000-
Barta, Ondrej
14781 - 0
11.4
Brechtl, Samuel
1000-
Sefranko, Jakub
10001 - 0
11.5
Durana, Jonas
1000-
Krupa, Andrej
10001 - 0
11.6
Vybiral, Jakub
1000-
Kyselica, Daniel
10000 - 1
11.7
Certik, Jaroslav
1000-
Jursova, Elena
10000 - 1
11.8
Krivosik, Matus
1000-
Jursa, Juraj
10000 - 1
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-10  Doprastav JElo6 : 2
1.1
Benci, Jozef
1845-
Orolin, Peter
2006LA0 - 1
1.2
Duraj, Jan
1917-
Bujnovsky, Jan
18221 - 0
1.3
Ochrana, Ladislav
1962LA-
Krammer, Peter
18301 - 0
1.4
Durovka, Stefan
1769-
Stofa, David
1736LA1 - 0
1.5
Cepka, Richard
1694-
Vojtko, Robert
1578½ - ½
1.6
Pastorok, Miroslav
1657-
Chren, Ondrej
15281 - 0
1.7
Straka, Ivan
1646-
Krammer, Anton
14451 - 0
1.8
Pauk, Peter
1000-
Szenasi, Juraj
1000½ - ½
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.20  Apollo CElo-8  Lokomotíva CElo3½:4½
2.1
Rybajlak, Igor
1837LA-
Prochazka, Jaromir
1905LA0 - 1
2.2
Racko, Jan
1742-
Stecko, Ivan
1820½ - ½
2.3
Krno, Vladimir
1783-
Gonda, Jan
16831 - 0
2.4
Cacko, Jozef
1626-
Androvic, Peter
17330 - 1
2.5
Bilka, Radoslav
1649-
Belas, Jozef
15701 - 0
2.6
Just, Jozef
1614-
Ciganek, Jaroslav
14980 - 1
2.7
Butala, Michal
1557-
Ziacik, Pavol
1529½ - ½
2.8
Elis, Julius
1424-
Liscak, Peter
1425½ - ½
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.16  Doprastav IElo-6  Tatran CElo6 : 2
3.1WFM
Vrbova, Niki
2179LB-
Molnar, Viliam
17501 - 0
3.2
Vrba, Michal
1997LA-
Sorsak, Jozef
1933LA1 - 0
3.3
Kersten, Juraj
1934-
Beran, Jan
1867LA+ - -
3.4
Halasz, Michal
1666LA-
Bohacek, Ludovit
1744½ - ½
3.5
Tuzinsky, Marian
1692-
Garaj, Ivan
1744½ - ½
3.6
Ruzicka, Miroslav
1496-
Skripek, Jan
16151 - 0
3.7
Hodal, Juraj
1000-
Skoviera, Luboslav
17160 - 1
3.8
Fonod, Zigmund
1394-
Szucs, Alexander
14931 - 0
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.22  Krasňany CElo-11  Ružinov BElo6 : 2
4.1
Mikulasek, Viktor
1810LA-
Matusek, Jan
16351 - 0
4.2
Boldocki, Rastislav
1748-
Kuma, Rudolf
1631½ - ½
4.3
Juhaniak, Lubomir
1761-
Vesely, Bedrich
1594½ - ½
4.4
Mihalik, Milan
1827-
Marcek, Jan
16470 - 1
4.5
Mikudik, Ivan
1894LA-
Machalik, Juraj
15331 - 0
4.6
Bukovcak, Jaroslav
1711-
Poller, Jan
15541 - 0
4.7
Hanker, Lubomir
1598-
Hamas, Martin
10001 - 0
4.8
Chobot, Stefan
1652-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.21  Slovan KElo-3  Slovan IElo1 : 7
5.1
Zdrazil, Bohumir
1879LA-
Chlpek, Daniel
17350 - 1
5.2
Nagy, Edmund
1611-
Skrinar, Marek
15350 - 1
5.3
Butora, Frantisek
1538-
Petrek, David
16350 - 1
5.4
Greppel, Pavol
1501-
Petrek, Miroslav
14760 - 1
5.5
Filipek, Peter
1061-
Novak, Jaroslav
10001 - 0
5.6
Brett nicht besetzt,
0-
Novak, Pavol
1000- - +
5.7
Brett nicht besetzt,
0-
Novak, Peter
1000- - +
5.8
Brett nicht besetzt,
0-
Rybiansky, Jergus
1000- - +
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.19  NBSElo-7  Karlova VesElo1½:6½
6.1
Tomanek, Rafael
1998LA-
Nepras, Martin
1950LA½ - ½
6.2
Psotny, Martin
1523-
Galik, Vladimir
1673½ - ½
6.3
Szulenyi, Frantisek
1448-
Krajcovic, Boris
17030 - 1
6.4
Illas, Richard
1234-
Marko, Jan
1766½ - ½
6.5
Prokes, Michal
1000-
Vas, Jozef
15090 - 1
6.6
Nemethy, Peter
1000-
Oravec, Lubos
15610 - 1
6.7
Smaho, Timur
1000-
Fabana, Tibor
15560 - 1
6.8
Zelinka, Richard
1000-
Dobrucky, Miroslav
14560 - 1
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.23  Tatran DElo-4  Doprastav HElo1½:6½
7.1
Zahorsky, Michal
1688LA-
Damek, Michal
1854LA1 - 0
7.2
Stancek, Stefan
1619-
Valovic, Matus
1821LB0 - 1
7.3
Brabec, Juraj
1659-
Salgovic, Simon
1685LB0 - 1
7.4
Povraznik, Peter
1583-
Karas, Juraj
17690 - 1
7.5
Manasek, Vladimir
1508-
Janikovic, Alex Zoltan
14980 - 1
7.6
Vlcek, Milan
1399-
Zverka, Peter Samuel
1094½ - ½
7.7
Caplovic, Jan
1527-
Paluska, Karol
10000 - 1
7.8
Brett nicht besetzt,
0-
Janikovic, Zoltan
1000- - +
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.15  KŠN BElo-5  Strelec DNV EElo4 : 4
8.1
Bochnicka, Vladimir
1890-
Patzelt, Rastislav
18441 - 0
8.2
Sandor, Martin
1881-
Vasil, Patrik
17131 - 0
8.3
Starovic, Martin
1825-
Blaho, Igor
14731 - 0
8.4
Kolevska, Lea Teodora
1207-
Blaho, Jakub
13230 - 1
8.5
Havalda, Samuel
1172-
Hanzel, Artom
12370 - 1
8.6
Bochnickova , Simona
1000-
Patzelt, Marek
10000 - 1
8.7
Kapolkova, Greta
1000-
Kaceriak, Ivan
10000 - 1
8.8
Havaldova, Natalia
1000-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.17  Ružinov CElo-1  Dúbravan BElo4½:3½
9.1
Moravcik, Peter
1688-
Laho, Tomas
17390 - 1
9.2
Vaverka, Miroslav
1550-
Struhar, Adrian
1544½ - ½
9.3
Faltus, Jan
1429-
Belak, Matus
13481 - 0
9.4
Zatko, Peter
1435-
Adamec, Maros
12431 - 0
9.5
Vrbensky, Jozef
1381-
Gal, Milan
15281 - 0
9.6
Monosi, Jan
1336-
Straka, Peter
10001 - 0
9.7
Brett nicht besetzt,
0-
Zacik, Tibor Gregor
1000- - +
9.8
Brett nicht besetzt,
0-
Zacik, Tibor
1000- - +
15. kolo dňa 2017/04/21 o 17:00
š.14  Lokomotíva DElo-9  Slovan JElo3½:4½
10.1
Jursa, Branislav
1987LA-
Zetocha, Adrian
2073LB0 - 1
10.2
Cebo, Vladimir
1671-
Vadila, Ondrej
17710 - 1
10.3
Beno, Milan
1651-
Cervenak, Ladislav
16851 - 0
10.4
Barta, Ondrej
1478-
Horvath, Marian
1294½ - ½
10.5
Sefranko, Jakub
1000-
Zetocha, Adela
10950 - 1
10.6
Kyselica, Daniel
1000-
Horvathova, Hana
10631 - 0
10.7
Jursova, Elena
1000-
Kaiser, Daniel
10001 - 0
10.8
Jursa, Juraj
1000-
Markschies, Benjamin Max
10000 - 1