TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr454665.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1CVČ Mladosť VIX Žilina * 5465672855,50
2ŠK Slovan Bratislava * 4345572051,50
3ŠK Prakovce * 4545553362048,00
4ŠK Dunajská Streda344 * 5541849,50
5ŠK Aquamarin Podhájska4533 * 635241745,00
6Liptovská šachová škola442 * 441645,00
7TJ Slávia UPJŠ Košice3335 * 51547,00
8ŠKŠ Dubnica nad Váhom3343 * 41444,00
9Reinter Humenné233464 * 31443,00
10ŠK Modra354 * 1345,00
11TJ Inbest Dunajov2545 * 61339,00
12KŠN Bratislava112½½½2 * 015,50

Súpisky družstiev

  10. KŠN Bratislava (Elo Ø:2231 / TB1: 0 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2400SVK149363724,011,0
2FMMacko Miroslav2277SVK149326951,08,0
3FMKaras Marek2193SVK14928558A5290,01,0
4FMRohacek Miroslav2212SVK149028772,510,0
5Kralovic Andrej2211SVK149072242,57,0
6Lintner Igor2226SVK149329701,05,0
7Bochnicka Vladimir2191SVK149434500,08,0
8Bochnickova Andrea2139SVK14901781B5301,57,0
9Macko Peter2056SVK149213671,03,0
10WFMVrtiakova Anna1993SVK149278700,01,0
11Walterova Ema1802SVK149607101,08,0
12Bochnickova Simona1732SVK149585620,04,0
13Havalda Samuel1520SVK149554900,01,0
14Striskova Lucia1806SVK149609581,07,0
15Kapolkova Greta1567SVK149555550,04,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  12. KŠN Bratislava (Elo Ø:2231, TB1: 0 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2400SVK1493637200½1½½½½½004,0112542
2FMMacko Miroslav2277SVK14932695000½0½001,082521
3FMKaras Marek2193SVK14928558A52900,012518
4FMRohacek Miroslav2212SVK149028770100½000½½2,5102373
5Kralovic Andrej2211SVK149072240½000112,572352
6Lintner Igor2226SVK14932970½000½1,052339
7Bochnicka Vladimir2191SVK14943450000000000,082363
8Bochnickova Andrea2139SVK14901781B5300000½011,572289
9Macko Peter2056SVK14921367½0½1,032269
10WFMVrtiakova Anna1993SVK1492787000,012398
11Walterova Ema1802SVK14960710000000101,082283
12Bochnickova Simona1732SVK1495856200000,042208
13Havalda Samuel1520SVK1495549000,012364
14Striskova Lucia1806SVK1496095800½½0001,072150
15Kapolkova Greta1567SVK1495555500000,042183
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.08.2020 09:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/19
š.7  ŠK ModraElo-10  KŠN BratislavaElo7½: ½
6.1GM
Balogh, Csaba
2580Z56-FM
Sahidi, Samir
24001 - 0
6.2GM
Michalik, Peter
2605Z58-FM
Macko, Miroslav
22771 - 0
6.3GM
Kozak, Adam
2503Z57-FM
Rohacek, Miroslav
22121 - 0
6.4IM
Maslik, Miroslav
2363-
Lintner, Igor
2226½ - ½
6.5
Schwarz, Dusan
2297-
Bochnicka, Vladimir
21911 - 0
6.6
Banas, Kamil
2262-
Bochnickova, Andrea
2139B5301 - 0
6.7FM
Federic, Jozef
2240-
Walterova, Ema
18021 - 0
6.8
Sobek, Michal
2113-
Bochnickova, Simona
17321 - 0
2. kolo dňa 2019/10/20
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-10  KŠN BratislavaElo6½:1½
5.1IM
Cernousek, Lukas
2460N-FM
Sahidi, Samir
24001 - 0
5.2GM
Plat, Vojtech
2566Z4-FM
Macko, Miroslav
22771 - 0
5.3
Roubalik, Jakub
2391N-FM
Rohacek, Miroslav
22120 - 1
5.4FM
Motuz, Karol
2348-
Lintner, Igor
22261 - 0
5.5IM
Piesik, Piotr
2418Z6-
Bochnicka, Vladimir
21911 - 0
5.6FM
Vojtek, Vladimir
2247-
Bochnickova, Andrea
2139B5301 - 0
5.7FM
Wiewiora, Eneasz
2346Z5-
Macko, Peter
2056½ - ½
5.8FM
Bombek, Peter
2169-
Striskova, Lucia
18061 - 0
3. kolo dňa 2019/11/23
š.10  KŠN BratislavaElo-8  Liptovská šachová školaElo½ :7½
5.1FM
Sahidi, Samir
2400-GM
Cvek, Robert
2487Z25½ - ½
5.2FM
Macko, Miroslav
2277-IM
Mazur, Stefan
24230 - 1
5.3FM
Rohacek, Miroslav
2212-FM
Miesbauer, Jan
2400Z260 - 1
5.4
Kralovic, Andrej
2211-GM
Neuman, Petr
2385N0 - 1
5.5
Lintner, Igor
2226-IM
Hausner, Ivan
2337N0 - 1
5.6
Bochnicka, Vladimir
2191-FM
Haring, Filip
2333B1130 - 1
5.7
Bochnickova, Andrea
2139B530-IM
Hrabusa, Matej
23600 - 1
5.8
Walterova, Ema
1802-FM
Haring, Viktor
2285A1120 - 1
4. kolo dňa 2019/11/24
š.10  KŠN BratislavaElo-5  ŠK PrakovceElo2 : 6
5.1FM
Sahidi, Samir
2400-GM
Matuszewski, Michal
2508Z381 - 0
5.2FM
Macko, Miroslav
2277-GM
Zilka, Stepan
2564Z37½ - ½
5.3FM
Rohacek, Miroslav
2212-GM
Manik, Mikulas
23550 - 1
5.4
Kralovic, Andrej
2211-FM
Szustakowski, Antoni
2242Z69½ - ½
5.5
Lintner, Igor
2226-IM
Mikrut, Dariusz
2390N0 - 1
5.6
Bochnicka, Vladimir
2191-FM
Zambor, Norbert
22620 - 1
5.7
Bochnickova, Andrea
2139B530-FM
Danada, Tomas
23230 - 1
5.8
Macko, Peter
2056-
Kusiak, Matej
22840 - 1
5. kolo dňa 2020/01/18
š.10  KŠN BratislavaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo½ :7½
5.1FM
Sahidi, Samir
2400-IM
Petenyi, Tamas
2468½ - ½
5.2
Bochnicka, Vladimir
2191-IM
Nemeth, Miklos
2486N0 - 1
5.3WFM
Vrtiakova, Anna
1993-IM
Rigo, Zsolt
23980 - 1
5.4
Walterova, Ema
1802-IM
Bagi, Mate
2478Z270 - 1
5.5
Bochnickova, Simona
1732-IM
Csonka, Attila Istvan
2356N0 - 1
5.6
Havalda, Samuel
1520-IM
Meszaros, Michal
23640 - 1
5.7
Striskova, Lucia
1806-FM
Takacs, Laszlo
21900 - 1
5.8
Kapolkova, Greta
1567-FM
Borhy, Marcell
2358Z280 - 1
6. kolo dňa 2020/01/19
š.10  KŠN BratislavaElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo2½:5½
5.1FM
Sahidi, Samir
2400-GM
Aczel, Gergely
2532Z19½ - ½
5.2FM
Macko, Miroslav
2277-IM
Gazik, Viktor
25390 - 1
5.3FM
Karas, Marek
2193A529-GM
Horvath, Csaba
2518Z180 - 1
5.4FM
Rohacek, Miroslav
2212-FM
Vass, Frantisek
2310½ - ½
5.5
Lintner, Igor
2226-WGM
Cibickova, Zuzana
2256½ - ½
5.6
Bochnicka, Vladimir
2191-IM
Gazik, Igor
22210 - 1
5.7
Bochnickova, Andrea
2139B530-FM
Horvath, Mario
2202½ - ½
5.8
Macko, Peter
2056-
Szucs, Vladimir
2176½ - ½
7. kolo dňa 2020/02/29
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-10  KŠN BratislavaElo7 : 1
2.1GM
Pechac, Jergus
2516-FM
Sahidi, Samir
2400½ - ½
2.2IM
Kociscak, Jiri
2486N-FM
Rohacek, Miroslav
22121 - 0
2.3GM
Bernasek, Jan
2494Z31-
Kralovic, Andrej
22111 - 0
2.4GM
Jurcik, Marian
2426-
Bochnicka, Vladimir
21911 - 0
2.5IM
Druska, Juraj
2500-
Bochnickova, Andrea
2139B5301 - 0
2.6IM
Jurcik, Martin
2389-
Walterova, Ema
18021 - 0
2.7
Kostelny, Jozef
2152-
Bochnickova, Simona
17321 - 0
2.8
Kopera, Michal
2156-
Striskova, Lucia
1806½ - ½
8. kolo dňa 2020/03/01
š.1  TJ Inbest DunajovElo-10  KŠN BratislavaElo6 : 2
1.1GM
Piorun, Kacper
2596Z95-FM
Sahidi, Samir
2400½ - ½
1.2GM
Miton, Kamil
2590N-FM
Rohacek, Miroslav
22121 - 0
1.3GM
Antoniewski, Rafal
2490N-
Kralovic, Andrej
22111 - 0
1.4GM
Jakubiec, Artur
2463Z98-
Bochnicka, Vladimir
21911 - 0
1.5CM
Pniaczek, Marek
2132Z99-
Bochnickova, Andrea
2139B5300 - 1
1.6
Matejovic, Juraj
2239-
Walterova, Ema
18021 - 0
1.7IM
Kantorik, Marian
2211-
Bochnickova, Simona
17321 - 0
1.8
Magat, Jozef
2021-
Striskova, Lucia
1806½ - ½
9. kolo dňa 2020/09/04
š.10  KŠN BratislavaElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo1 : 7
6.1FM
Sahidi, Samir
2400-GM
Ftacnik, Lubomir
2510½ - ½
6.2FM
Macko, Miroslav
2277-IM
Malinovsky, Karel
2474Z12½ - ½
6.3FM
Rohacek, Miroslav
2212-GM
Pacher, Milan
24000 - 1
6.4
Kralovic, Andrej
2211-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
23950 - 1
6.5
Walterova, Ema
1802-IM
Bures, Jaroslav
2385Z110 - 1
6.6
Striskova, Lucia
1806-FM
Briestensky, Rastislav
23010 - 1
6.7
Kapolkova, Greta
1567-FM
Zetocha, Claudiu
23030 - 1
6.8
bez hráča
0-IM
Petran, Peter
2248- - +
10. kolo dňa 2020/09/05
š.9  Reinter HumennéElo-10  KŠN BratislavaElo5½:2½
6.1GM
Navara, David
2707Z49-FM
Sahidi, Samir
24001 - 0
6.2IM
Kriebel, Tadeas
2519Z48-FM
Macko, Miroslav
22771 - 0
6.3FM
Holtman, Teodor
2241-FM
Rohacek, Miroslav
2212½ - ½
6.4FM
Krak, Tomas
2326-
Kralovic, Andrej
22110 - 1
6.5
Fiacan, Robert
2231-
Walterova, Ema
18020 - 1
6.6
Sepesi, Samuel
2147-
Striskova, Lucia
18061 - 0
6.7
Kravec, Patrik
2126A953-
Kapolkova, Greta
15671 - 0
6.8WIM
Mrvova, Alena
2168-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2020/09/06
š.10  KŠN BratislavaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo1½:6½
5.1FM
Sahidi, Samir
2400-GM
Stocek, Jiri
2595N0 - 1
5.2FM
Macko, Miroslav
2277-IM
Nayhebaver, Martin
24760 - 1
5.3FM
Rohacek, Miroslav
2212-
Tauber, Marek
2058½ - ½
5.4
Kralovic, Andrej
2211-
Tropp, Lukas
21301 - 0
5.5
Walterova, Ema
1802-
Popovic, Martin
20170 - 1
5.6
Striskova, Lucia
1806-
Varga, Lukas
20650 - 1
5.7
Kapolkova, Greta
1567-WFM
Nadzamova, Viktoria
19460 - 1
5.8
bez hráča
0-
Jurcisin, Imrich
2077- - +

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1IMBagi Mate2478ŠK Dunajská Streda9,01181,83
2IMDruska Juraj2500CVČ Mladosť VIX Žilina9,01181,85
3IMPiesik Piotr2418ŠKŠ Dubnica nad Váhom8,51177,34
4IMJurcik Martin2389CVČ Mladosť VIX Žilina8,01080,07
5GMZilka Stepan2564ŠK Prakovce8,01172,72
6FMDanada Tomas2323ŠK Prakovce8,01172,77
7GMPacher Milan2400ŠK Slovan Bratislava7,51168,24
8GMJurcik Marian2426CVČ Mladosť VIX Žilina7,01070,04
9GMBernasek Jan2494CVČ Mladosť VIX Žilina7,01163,63
10IMCsonka Attila Istvan2356ŠK Dunajská Streda7,01163,65
11GMAntoniewski Rafal2490TJ Inbest Dunajov6,51159,11
12GMFtacnik Lubomir2510ŠK Slovan Bratislava6,51159,12
13FMHaring Filip2333Liptovská šachová škola6,51159,14
14FMKostolansky Sebastian Lukas2395ŠK Slovan Bratislava6,51159,15
15GMVetoshko Volodymyr2523TJ Slávia UPJŠ Košice6,0875,02
16GMBalogh Csaba2580ŠK Modra6,0966,71
17IMZwardon Vojtech2455CVČ Mladosť VIX Žilina5,5691,76
18GMMarkos Jan2565Reinter Humenné5,5868,82
19IMPetran Peter2248ŠK Slovan Bratislava5,5961,17
20IMGazik Igor2221ŠK Aquamarin Podhájska5,5961,17
21GMStohl Igor2465ŠK Modra5,51055,03
22FMBriestensky Rastislav2301ŠK Slovan Bratislava5,51055,06
23IMKantorik Marian2211TJ Inbest Dunajov5,51150,05
24FMZambor Norbert2262ŠK Prakovce5,51150,06
25GMStocek Jiri2595TJ Slávia UPJŠ Košice5,0683,31
26IMKriebel Tadeas2519Reinter Humenné5,0771,42
27IMZpevak Pavel2344ŠKŠ Dubnica nad Váhom5,0771,46
28GMPetrik Tomas2449CVČ Mladosť VIX Žilina5,0862,54
29FMChovan Milan2328ŠK Aquamarin Podhájska5,0955,63
30IMMikrut Dariusz2390ŠK Prakovce5,0955,64
31IMHrabusa Matej2360Liptovská šachová škola5,0955,65
32FMBombek Peter2169ŠKŠ Dubnica nad Váhom5,0955,67
33IMPetenyi Tamas2468ŠK Dunajská Streda5,01145,51
34IMMazur Stefan2423Liptovská šachová škola5,01145,51
35FMKrak Tomas2326Reinter Humenné5,01145,55
36GMVovk Jurij2571TJ Slávia UPJŠ Košice4,5590,01
37GMBabula Vlastimil2571Reinter Humenné4,5675,01
38GMTazbir Marcin2510TJ Inbest Dunajov4,5764,32
39WGMCibickova Zuzana2256ŠK Aquamarin Podhájska4,5764,36
40Veres Andrej2229ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,5856,36
41IMNemeth Miklos2486ŠK Dunajská Streda4,5950,02
42IMNayhebaver Martin2476TJ Slávia UPJŠ Košice4,5950,02
43FMJablonicky Martin2318ŠK Modra4,5950,04
44GMCzebe Attila2379ŠK Dunajská Streda4,5950,05
45Schwarz Dusan2297ŠK Modra4,5950,06
46Kusiak Matej2284ŠK Prakovce4,5950,08
47IMCernousek Lukas2460ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,51045,01
48Tropp Lukas2130TJ Slávia UPJŠ Košice4,51045,06
49Magat Jozef2021TJ Inbest Dunajov4,51140,97
50GMBanusz Tamas2628ŠK Slovan Bratislava4,0666,71
51Sobek Michal2113ŠK Modra4,0666,77
52GMPlat Vojtech2566ŠKŠ Dubnica nad Váhom4,0757,11
53FMMiesbauer Jan2400Liptovská šachová škola4,0757,12
54IMHausner Ivan2337Liptovská šachová škola4,0757,14
55FMVass Frantisek2310ŠK Aquamarin Podhájska4,0757,15
56FMMosesov Danylo2391TJ Slávia UPJŠ Košice4,0850,03
57IMGazik Viktor2539ŠK Aquamarin Podhájska4,0944,41
58FMSahidi Samir2400KŠN Bratislava4,01136,41
59IMBures Jaroslav2385ŠK Slovan Bratislava3,5487,55
60GMKrejci Jan2543ŠK Prakovce3,5570,01
61GMNavara David2707Reinter Humenné3,5570,01
62GMVarga Zoltan2419ŠK Dunajská Streda3,5570,04
63GMMichalik Peter2605ŠK Modra3,5658,32
64GMManik Mikulas2355ŠK Prakovce3,5658,33
65FMHaring Viktor2285Liptovská šachová škola3,5658,36
66Varga Lukas2065TJ Slávia UPJŠ Košice3,5658,37
67Smolen Jan2420TJ Inbest Dunajov3,5750,03
68GMLikavsky Tomas2415ŠK Aquamarin Podhájska3,5750,05
69Matejovic Juraj2239TJ Inbest Dunajov3,5843,85
70FMFederic Jozef2240ŠK Modra3,5938,96
71GMPechac Jergus2516CVČ Mladosť VIX Žilina3,51131,81
72FMVojtek Vladimir2247ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,51131,85
73GMPapp Gabor2602ŠK Slovan Bratislava3,0475,01
74IMVykouk Jan2421ŠK Modra3,0475,03
75GMHorvath Csaba2518ŠK Aquamarin Podhájska3,0475,03
76GMKozak Adam2503ŠK Modra3,0560,03
77FMJacko Vladimir2333ŠK Prakovce3,0560,05
78FMFarkas Gabor2344ŠK Dunajská Streda3,0560,07
79WFMNadzamova Viktoria1946TJ Slávia UPJŠ Košice3,0560,07
80FMBorhy Marcell2358ŠK Dunajská Streda3,0560,08
81Kovacik Emil2088ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,0560,08
82GMHracek Zbynek2563CVČ Mladosť VIX Žilina3,0650,01
83IMRigo Zsolt2398ŠK Dunajská Streda3,0650,02
84IMDovzik Juri2275TJ Slávia UPJŠ Košice3,0650,04
85WFMMotycakova Monika2129Liptovská šachová škola3,0650,06
86FMTakacs Laszlo2190ŠK Dunajská Streda3,0650,07
87Sepesi Samuel2147Reinter Humenné3,0933,36
88FMMotuz Karol2348ŠKŠ Dubnica nad Váhom3,01127,33
89Kravec Patrik2126Reinter Humenné2,5383,36
90GMAczel Gergely2532ŠK Aquamarin Podhájska2,5462,51
91GMAntal Gergely2571ŠK Slovan Bratislava2,5462,52
92GMMihok Oliver2541ŠK Aquamarin Podhájska2,5462,52
93IMKociscak Jiri2486CVČ Mladosť VIX Žilina2,5550,02
94Vymazal Bronislav2351ŠK Aquamarin Podhájska2,5550,04
95GMPlachetka Jan2305Liptovská šachová škola2,5550,05
96Popovic Martin2017TJ Slávia UPJŠ Košice2,5550,06
97FMZetocha Claudiu2303ŠK Slovan Bratislava2,5550,07
98Najgebauer Szemjon2158TJ Slávia UPJŠ Košice2,5641,76
99CMHros Roman2222Liptovská šachová škola2,5641,77
100Szucs Vladimir2176ŠK Aquamarin Podhájska2,5641,78
101Kralovic Andrej2211KŠN Bratislava2,5735,73
102Pcola Jaroslav st.2075Reinter Humenné2,5735,77
103GMMrva Martin2379Reinter Humenné2,5831,33
104FMSzustakowski Antoni2242ŠK Prakovce2,5831,34
105GMMatuszewski Michal2508ŠK Prakovce2,5927,81
106IMMalinovsky Karel2474ŠK Slovan Bratislava2,5927,82
107FMRohacek Miroslav2212KŠN Bratislava2,51025,02
108Federic Pavol2138ŠK Modra2,02100,08
109GMNeuman Petr2385Liptovská šachová škola2,0366,74
110FMZvarik Martin2249CVČ Mladosť VIX Žilina2,0366,77
111GMCvek Robert2487Liptovská šachová škola2,0450,01
112IMLeniart Arkadiusz2482ŠK Prakovce2,0450,03
113Macko Michal2158Liptovská šachová škola2,0450,08
114GMSaric Ivan2646ŠK Modra2,0540,01
115FMHoltman Teodor2241Reinter Humenné2,0540,03
116FMJakab Bela2316ŠK Aquamarin Podhájska2,0633,34
117FMLisko Frantisek2223TJ Inbest Dunajov2,0728,65
118CMPniaczek Marek2132TJ Inbest Dunajov2,0825,04
119GMMiton Kamil2590TJ Inbest Dunajov1,5275,02
120IMPonizil Cyril2507ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,5275,02
121GMSimacek Pavel2474Reinter Humenné1,5275,04
122GMJakubiec Artur2463TJ Inbest Dunajov1,5275,04
123FMWiewiora Eneasz2346ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,5275,07
124IMRachela Milan2327ŠK Dunajská Streda1,5350,06
125IMMeszaros Michal2364ŠK Dunajská Streda1,5350,06
126Brnusak Tomas2064Liptovská šachová škola1,5350,07
127GMPiorun Kacper2596TJ Inbest Dunajov1,5437,51
128IMMaslik Miroslav2363ŠK Modra1,5437,55
129Banas Kamil2262ŠK Modra1,5530,05
130FMKlemanic Emil2080TJ Slávia UPJŠ Košice1,5530,06
131Bochnickova Andrea2139KŠN Bratislava1,5721,46
132Hanko Pavol2104TJ Inbest Dunajov1,5721,46
133IMRepkova Eva2300TJ Slávia UPJŠ Košice1,01100,05
134GMBulski Krzysztof2524TJ Inbest Dunajov1,0250,02
135IMCech Pavel2332Liptovská šachová škola1,0250,05
136IMPcola Pavol2379Reinter Humenné1,0250,05
137Kostelny Jozef2152CVČ Mladosť VIX Žilina1,0250,06
138WIMMaslikova Veronika2230ŠK Aquamarin Podhájska1,0250,06
139FMHorvath Mario2202ŠK Aquamarin Podhájska1,0250,07
140Rajnak Daniel2122Reinter Humenné1,0250,07
141FMStraka Jozef2313CVČ Mladosť VIX Žilina1,0250,08
142GMPolak Tomas2563ŠK Aquamarin Podhájska1,0333,32
143IMBokros Albert2483ŠK Dunajská Streda1,0333,33
144Macko Peter2056KŠN Bratislava1,0333,37
145Harvan Richard2115Reinter Humenné1,0333,38
146WIMMrvova Alena2168Reinter Humenné1,0425,06
147Lintner Igor2226KŠN Bratislava1,0520,04
148Striskova Lucia1806KŠN Bratislava1,0714,37
149FMMacko Miroslav2277KŠN Bratislava1,0812,52
150Walterova Ema1802KŠN Bratislava1,0812,55


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. TJ Inbest Dunajov (Elo Ø:2534 / TB1: 13 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPiorun Kacper2596POL1130420Z951,54,0
2GMSocko Bartosz2601POL1107038Z960,00,0
3GMMiton Kamil2590POL1111914N1,52,0
4GMAntoniewski Rafal2490POL1111078N6,511,0
5GMBulski Krzysztof2524POL1121499N1,02,0
6GMTazbir Marcin2510POL1122452Z974,57,0
7GMJakubiec Artur2463POL1103261Z981,52,0
8Smolen Jan2420SVK149062873,57,0
9GMOmelja Artem2499UKR14119846Z1000,00,0
10CMPniaczek Marek2132POL21800421Z992,08,0
11Matejovic Juraj2239SVK149060403,58,0
12IMKantorik Marian2211SVK149005135,511,0
13FMLisko Frantisek2223SVK149001572,07,0
14Hanko Pavol2104SVK149002621,57,0
15Magat Jozef2021SVK149039624,511,0
16Vrchovsky Viliam1913SVK149331790,01,0
17Kollar Vladimir1840SVK149070460,00,0
18Chovanec Stefan1656SVK149197370,00,0
  2. ŠK Aquamarin Podhájska (Elo Ø:2515 / TB1: 17 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMBalog Imre2574HUN728446Z200,02,0
2GMAczel Gergely2532HUN727709Z192,54,0
3IMGazik Viktor2539SVK149287524,09,0
4GMMihok Oliver2541HUN728012Z172,54,0
5GMPolak Tomas2563CZE300560Z151,03,0
6GMHorvath Csaba2518HUN700118Z183,04,0
7GMHorvath Jozsef2438HUN700061Z1230,52,0
8FMChovan Milan2328SVK149336915,09,0
9FMJakab Bela2316SVK14933128B1012,06,0
10GMLikavsky Tomas2415SVK149004833,57,0
11Vymazal Bronislav2351CZE318396Z162,55,0
12FMVass Frantisek2310SVK149076154,07,0
13WGMCibickova Zuzana2256SVK149057794,57,0
14IMGazik Igor2221SVK149001495,59,0
15WIMMaslikova Veronika2230SVK149048881,02,0
16FMHorvath Mario2202SVK149009121,02,0
17Szucs Vladimir2176SVK149042922,56,0
18Strachan Jan2121SVK149003430,00,0
19Gulbis Adrian2095SVK149086200,00,0
20FMBrestak Jan2114SVK149001900,00,0
  3. ŠK Dunajská Streda (Elo Ø:2456 / TB1: 18 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMVajda Levente2534ROU1203975N0,00,0
2IMPetenyi Tamas2468SVK149090905,011,0
3IMNemeth Miklos2486HUN720232N4,59,0
4IMRigo Zsolt2398SVK149031723,06,0
5IMBokros Albert2483HUN710458N1,03,0
6IMBagi Mate2478HUN742570Z279,011,0
7GMVarga Zoltan2419HUN700509N3,55,0
8GMCzebe Attila2379HUN705268N4,59,0
9IMCsonka Attila Istvan2356HUN716529N7,011,0
10IMMeszaros Michal2364SVK149053291,53,0
11IMRachela Milan2327SVK149031801,53,0
12IMCsiba Dominik2355SVK149132910,01,0
13FMFarkas Gabor2344SVK14908034A1393,05,0
14FMVarga David2323SVK149115150,00,0
15FMTakacs Laszlo2190SVK149188543,06,0
16FMBorhy Marcell2358HUN770787Z283,05,0
17FMCibulka Vladimir2144SVK149013230,00,0
18Rachela Jozef2020SVK149044890,00,0
19Bugar Peter2015SVK149405070,00,0
20Matis Tibor1972SVK149416430,00,0
  4. CVČ Mladosť VIX Žilina (Elo Ø:2486 / TB1: 28 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMHracek Zbynek2563CZE300071Z1253,06,0
2GMPechac Jergus2516SVK149269703,511,0
3IMKociscak Jiri2486CZE322121N2,55,0
4GMBernasek Jan2494CZE311995Z317,011,0
5GMJurcik Marian2426SVK149075187,010,0
6GMPetrik Tomas2449SVK149016255,08,0
7IMDruska Juraj2500SVK149156509,011,0
8IMZwardon Vojtech2455CZE325511Z325,56,0
9IMJurcik Martin2389SVK149075348,010,0
10FMZvarik Martin2249SVK149085652,03,0
11FMStraka Jozef2313SVK14910560A1801,02,0
12Kostelny Jozef2152SVK149034581,02,0
13Kopera Michal2156SVK149069700,52,0
14Sokol Lubomir2143SVK149059140,00,0
15Kociscakova Alexandra2038SVK149125110,00,0
16Harasta Igor2105SVK149037680,00,0
17Koren Jan2088SVK149086700,00,0
18Gajdosik Andrej2006SVK149131780,51,0
19Stauder Matej2006SVK149477730,00,0
  5. ŠK Prakovce (Elo Ø:2461 / TB1: 20 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMKrejci Jan2543CZE322156Z363,55,0
2GMMatuszewski Michal2508POL1129775Z382,59,0
3GMZilka Stepan2564CZE315303Z378,011,0
4IMLeniart Arkadiusz2482POL1124226N2,04,0
5GMKlekowski Maciej2511POL1132717Z390,00,0
6GMManik Mikulas2355SVK149007343,56,0
7FMSzustakowski Antoni2242POL1167677Z692,58,0
8IMMikrut Dariusz2390POL1112791N5,09,0
9FMJacko Vladimir2333SVK149159283,05,0
10FMZambor Norbert2262SVK149012005,511,0
11FMDanada Tomas2323SVK149193628,011,0
12Kusiak Matej2284SVK149112134,59,0
13Macejko Miroslav1655SVK149290070,00,0
14Slovinsky Stefan1631SVK149290400,00,0
15Slovinsky Juraj1669SVK149290230,00,0
16Furimsky Peter1558SVK149289900,00,0
  6. ŠKŠ Dubnica nad Váhom (Elo Ø:2423 / TB1: 14 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMCernousek Lukas2460CZE311707N4,510,0
2GMPlat Vojtech2566CZE325740Z44,07,0
3IMPonizil Cyril2507CZE322202N1,52,0
4Roubalik Jakub2391CZE322237N0,04,0
5FMMotuz Karol2348SVK149026213,011,0
6IMPiesik Piotr2418POL1136194Z68,511,0
7FMVojtek Vladimir2247SVK149019193,511,0
8FMWiewiora Eneasz2346POL1140396Z51,52,0
9IMZpevak Pavel2344CZE300586N5,07,0
10Veres Andrej2229SVK149060744,58,0
11FMBombek Peter2169SVK149022305,09,0
12Sukuba Zdeno2123SVK149032700,01,0
13Kovacik Emil2088SVK149027883,05,0
14Prasek Ivan2060SVK149237420,00,0
15Pupak Tomas2083SVK149239630,00,0
16Podoba Milan2003SVK149025240,00,0
  7. ŠK Modra (Elo Ø:2488 / TB1: 13 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMSaric Ivan2646CRO14508150Z552,05,0
2GMBalogh Csaba2580HUN718939Z566,09,0
3GMMichalik Peter2605CZE14907526Z583,56,0
4GMKozak Adam2503HUN753246Z573,05,0
5IMVykouk Jan2421CZE349658Z593,04,0
6GMStohl Igor2465SVK149000255,510,0
7FMJablonicky Martin2318SVK149256214,59,0
8IMMaslik Miroslav2363SVK149021921,54,0
9Schwarz Dusan2297SVK149038904,59,0
10Banas Kamil2262SVK149021411,55,0
11FMFederic Jozef2240SVK149106593,59,0
12Machata Martin2189CRO14901293N0,00,0
13Mydlarik Martin2073SVK149048290,55,0
14Sobek Michal2113SVK149446264,06,0
15Dugovic Branislav2167SVK149080260,00,0
16Federic Pavol2138SVK149069962,02,0
  8. Liptovská šachová škola (Elo Ø:2388 / TB1: 16 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMCvek Robert2487CZE307424Z252,04,0
2IMMazur Stefan2423SVK149093325,011,0
3FMMiesbauer Jan2400CZE367222Z264,07,0
4GMNeuman Petr2385CZE305243N2,03,0
5IMRojicek Vojtech2382CZE319902N0,52,0
6IMHausner Ivan2337CZE300110N4,07,0
7FMHaring Filip2333SVK14933080B1136,511,0
8IMCech Pavel2332CZE302139N1,02,0
9IMHrabusa Matej2360SVK149080425,09,0
10FMHaring Viktor2285SVK14919400A1123,56,0
11GMPlachetka Jan2305SVK149000682,55,0
12CMHros Roman2222SVK149229672,56,0
13Tropp Oliver2075SVK149130030,02,0
14WFMMotycakova Monika2129SVK149096263,06,0
15Brnusak Tomas2064SVK149398781,53,0
16Macko Michal2158SVK149064902,04,0
17Holly Andrej2038SVK149477810,00,0
  9. Reinter Humenné (Elo Ø:2493 / TB1: 14 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMNavara David2707CZE309095Z493,55,0
2GMBabula Vlastimil2571CZE301264Z514,56,0
3GMMarkos Jan2565SVK149034745,58,0
4IMKriebel Tadeas2519CZE330027Z485,07,0
5GMSimacek Pavel2474CZE307165Z501,52,0
6GMMrva Martin2379SVK149000922,58,0
7IMPcola Pavol2379SVK149005721,02,0
8IMPinter Erik2351SVK149028260,51,0
9FMHoltman Teodor2241SVK149337212,05,0
10FMKrak Tomas2326SVK149037505,011,0
11Fiacan Robert2231SVK149031990,04,0
12Sepesi Samuel2147SVK149230843,09,0
13Kravec Patrik2126SVK14923505A9532,53,0
14WIMMrvova Alena2168SVK149020362,05,0
15Pcola Jaroslav st.2075SVK149078102,57,0
16Rajnak Daniel2122SVK149022491,02,0
17Harvan Richard2115SVK14923033A3211,03,0
18Harvan Martin2082SVK149022220,00,0
19Pcola Jaroslav ml.1978SVK149238900,00,0
  11. ŠK Slovan Bratislava (Elo Ø:2496 / TB1: 20 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPapp Gabor2602HUN718602N3,04,0
2GMBanusz Tamas2628HUN722413Z104,06,0
3GMAntal Gergely2571HUN717312Z92,54,0
4GMFtacnik Lubomir2510SVK149000176,511,0
5IMMalinovsky Karel2474CZE313874Z122,59,0
6GMPacher Milan2400SVK149074457,511,0
7FMKostolansky Sebastian Lukas2395SVK149505966,511,0
8IMBures Jaroslav2385CZE322890Z113,54,0
9Havlicek Libor2302SVK149036790,51,0
10FMBriestensky Rastislav2301SVK149003945,510,0
11FMZetocha Claudiu2303SVK149065702,55,0
12IMPetran Peter2248SVK149001146,510,0
13FMJancovic Peter2297SVK149133210,52,0
14IMFranzen Jozef2217SVK149001810,00,0
15Castiglione Mario2247SVK149016410,00,0
16FMRuckschloss Karol2178SVK149003860,00,0
17Kovac Andrej2218SVK149127670,00,0
18Nestorenko Dmitry2162UKR14129728N0,00,0
19Zetocha Adrian2034SVK149504300,00,0
  12. TJ Slávia UPJŠ Košice (Elo Ø:2415 / TB1: 15 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMStocek Jiri2595CZE304760N5,06,0
2GMVovk Jurij2571UKR14113171N4,55,0
3GMVetoshko Volodymyr2523UKR14122480Z936,08,0
4IMNayhebaver Martin2476SVK149234324,59,0
5FMMosesov Danylo2391UKR14149494Z944,08,0
6IMRepkova Eva2300SVK14900440B6231,01,0
7IMDovzik Juri2275UKR14100223N3,06,0
8Frindt Kornel2181SVK149016170,02,0
9FMLembak Jurij2189UKR14106027N0,00,0
10Najgebauer Szemjon2158UKR14102501N2,56,0
11WFMVrbova Niki2134SVK149063410,00,0
12Tauber Marek2058SVK149048960,52,0
13Pastir Stanislav2133SVK149164790,02,0
14Tropp Lukas2130SVK149113704,510,0
15FMKlemanic Emil2080SVK149003601,55,0
16Popovic Martin2017SVK149440062,55,0
17Varga Lukas2065SVK149450613,56,0
18WFMNadzamova Viktoria1946SVK149439993,05,0
19Antal Jakub1852SVK149479940,00,0
20Jurcisin Imrich2077SVK149018541,02,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. CVČ Mladosť VIX Žilina (Elo Ø:2486, TB1: 28 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMHracek Zbynek2563CZE300071Z1251½½½0½3,062534
2GMPechac Jergus2516SVK1492697000001½½00½13,5112533
3IMKociscak Jiri2486CZE322121N1½0102,552421
4GMBernasek Jan2494CZE311995Z310011½½11½1½7,0112420
5GMJurcik Marian2426SVK14907518½½1½1½1½1½7,0102328
6GMPetrik Tomas2449SVK149016251½10011½5,082304
7IMDruska Juraj2500SVK14915650½111½1111½½9,0112257
8IMZwardon Vojtech2455CZE325511Z321½11115,562265
9IMJurcik Martin2389SVK14907534½1½½111½118,0102119
10FMZvarik Martin2249SVK149085651012,032120
11FMStraka Jozef2313SVK14910560A180½½1,022137
12Kostelny Jozef2152SVK14903458101,021994
13Kopera Michal2156SVK14906970½00,522014
18Gajdosik Andrej2006SVK14913178½0,512176
  2. ŠK Slovan Bratislava (Elo Ø:2496, TB1: 20 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPapp Gabor2602HUN718602N1½1½3,042550
2GMBanusz Tamas2628HUN722413Z101½½½½14,062546
3GMAntal Gergely2571HUN717312Z90½112,542500
4GMFtacnik Lubomir2510SVK149000171½1½½1½0½016,5112491
5IMMalinovsky Karel2474CZE313874Z12½000½0½½½2,592421
6GMPacher Milan2400SVK14907445½1½½10½½1117,5112310
7FMKostolansky Sebastian Lukas2395SVK14950596110½01101½½6,5112286
8IMBures Jaroslav2385CZE322890Z11½1113,542110
9Havlicek Libor2302SVK14903679½0,512305
10FMBriestensky Rastislav2301SVK149003941½½0½001115,5102213
11FMZetocha Claudiu2303SVK149065701½1002,552025
12IMPetran Peter2248SVK14900114011½½1½+106,5102216
13FMJancovic Peter2297SVK14913321½00,522314
  3. ŠK Prakovce (Elo Ø:2461, TB1: 20 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMKrejci Jan2543CZE322156Z361½½1½3,552507
2GMMatuszewski Michal2508POL1129775Z38000½½½½0½2,592514
3GMZilka Stepan2564CZE315303Z371½1½½½½111½8,0112461
4IMLeniart Arkadiusz2482POL1124226N½½½½2,042504
6GMManik Mikulas2355SVK14900734½½½1½½3,562414
7FMSzustakowski Antoni2242POL1167677Z69001½½00½2,582379
8IMMikrut Dariusz2390POL1112791N½½½11½0½½5,092359
9FMJacko Vladimir2333SVK14915928110103,052305
10FMZambor Norbert2262SVK149012000½½1½½½½1½05,5112270
11FMDanada Tomas2323SVK14919362½½0111½111½8,0112230
12Kusiak Matej2284SVK1491121300111100½4,592133
  4. ŠK Dunajská Streda (Elo Ø:2456, TB1: 18 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2IMPetenyi Tamas2468SVK1490909000½0½½½1½1½5,0112517
3IMNemeth Miklos2486HUN720232N011½½0½½½4,592484
4IMRigo Zsolt2398SVK149031721½0½103,062431
5IMBokros Albert2483HUN710458N½0½1,032414
6IMBagi Mate2478HUN742570Z27111½11½½1½19,0112321
7GMVarga Zoltan2419HUN700509N½1½½13,552332
8GMCzebe Attila2379HUN705268N½10½100½14,592333
9IMCsonka Attila Istvan2356HUN716529N0½11110½1017,0112246
10IMMeszaros Michal2364SVK14905329½101,532015
11IMRachela Milan2327SVK14903180½½½1,532281
12IMCsiba Dominik2355SVK1491329100,012344
13FMFarkas Gabor2344SVK14908034A1391½½½½3,052199
15FMTakacs Laszlo2190SVK14918854½½11003,062106
16FMBorhy Marcell2358HUN770787Z2811½½03,052106
  5. ŠK Aquamarin Podhájska (Elo Ø:2515, TB1: 17 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMBalog Imre2574HUN728446Z20000,022571
2GMAczel Gergely2532HUN727709Z19½½1½2,542490
3IMGazik Viktor2539SVK149287520011½0½½½4,092486
4GMMihok Oliver2541HUN728012Z17½1½½2,542443
5GMPolak Tomas2563CZE300560Z15½½01,032504
6GMHorvath Csaba2518HUN700118Z18½11½3,042348
7GMHorvath Jozsef2438HUN700061Z123½00,522420
8FMChovan Milan2328SVK149336910½½1½1½½½5,092445
9FMJakab Bela2316SVK14933128B101000½1½2,062357
10GMLikavsky Tomas2415SVK14900483101100½3,572330
11Vymazal Bronislav2351CZE318396Z16½10½½2,552377
12FMVass Frantisek2310SVK14907615½11½½½04,072300
13WGMCibickova Zuzana2256SVK14905779½1½½1014,572262
14IMGazik Igor2221SVK149001491½½1100½15,592196
15WIMMaslikova Veronika2230SVK14904888101,022254
16FMHorvath Mario2202SVK14900912½½1,022149
17Szucs Vladimir2176SVK149042920½½01½2,562080
  6. Liptovská šachová škola (Elo Ø:2388, TB1: 16 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMCvek Robert2487CZE307424Z25½½½½2,042499
2IMMazur Stefan2423SVK14909332½11½½000½½½5,0112517
3FMMiesbauer Jan2400CZE367222Z2601½1½½½4,072444
4GMNeuman Petr2385CZE305243N1½½2,032365
5IMRojicek Vojtech2382CZE319902N½00,522544
6IMHausner Ivan2337CZE300110N½1½½01½4,072399
7FMHaring Filip2333SVK14933080B1131111000011½6,5112387
8IMCech Pavel2332CZE302139N011,022354
9IMHrabusa Matej2360SVK14908042½1½½½0½1½5,092312
10FMHaring Viktor2285SVK14919400A1120½1½1½3,562271
11GMPlachetka Jan2305SVK14900068½½01½2,552280
12CMHros Roman2222SVK14922967½0½01½2,562293
13Tropp Oliver2075SVK14913003000,022326
14WFMMotycakova Monika2129SVK14909626½101½03,062230
15Brnusak Tomas2064SVK149398780½11,532187
16Macko Michal2158SVK14906490½½102,042163
  7. TJ Slávia UPJŠ Košice (Elo Ø:2415, TB1: 15 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMStocek Jiri2595CZE304760N11½½115,062480
2GMVovk Jurij2571UKR14113171N1½1114,552508
3GMVetoshko Volodymyr2523UKR14122480Z9311½½½11½6,082423
4IMNayhebaver Martin2476SVK1492343210½0½10½14,592453
5FMMosesov Danylo2391UKR14149494Z940½1½½½½½4,082332
6IMRepkova Eva2300SVK14900440B62311,012449
7IMDovzik Juri2275UKR14100223N½0011½3,062326
8Frindt Kornel2181SVK14901617000,022305
10Najgebauer Szemjon2158UKR14102501N½½½0½½2,562277
12Tauber Marek2058SVK149048960½0,522366
13Pastir Stanislav2133SVK14916479000,022321
14Tropp Lukas2130SVK149113701½½½0½½½½04,5102254
15FMKlemanic Emil2080SVK14900360½½00½1,552245
16Popovic Martin2017SVK1494400610½012,552140
17Varga Lukas2065SVK14945061½101013,562083
18WFMNadzamova Viktoria1946SVK14943999001113,052074
20Jurcisin Imrich2077SVK149018540+1,022248
  8. ŠKŠ Dubnica nad Váhom (Elo Ø:2423, TB1: 14 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMCernousek Lukas2460CZE311707N01½10½½½0½4,5102539
2GMPlat Vojtech2566CZE325740Z40110½1½4,072485
3IMPonizil Cyril2507CZE322202N½11,522457
4Roubalik Jakub2391CZE322237N00000,042466
5FMMotuz Karol2348SVK14902621½100010000½3,0112446
6IMPiesik Piotr2418POL1136194Z6½11111½1½½½8,5112377
7FMVojtek Vladimir2247SVK149019190100½½0100½3,5112325
8FMWiewiora Eneasz2346POL1140396Z51½1,522152
9IMZpevak Pavel2344CZE300586N½1½11½½5,072300
10Veres Andrej2229SVK14906074½½11100½4,582276
11FMBombek Peter2169SVK149022301½00½½11½5,092200
12Sukuba Zdeno2123SVK1490327000,012310
13Kovacik Emil2088SVK14902788½10½13,052091
  9. Reinter Humenné (Elo Ø:2493, TB1: 14 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMNavara David2707CZE309095Z491½1103,552485
2GMBabula Vlastimil2571CZE301264Z5111½½½14,562472
3GMMarkos Jan2565SVK149034741½1½½½½15,582442
4IMKriebel Tadeas2519CZE330027Z48011½11½5,072334
5GMSimacek Pavel2474CZE307165Z50½11,522301
6GMMrva Martin2379SVK149000920100½0102,582398
7IMPcola Pavol2379SVK14900572½½1,022345
8IMPinter Erik2351SVK14902826½0,512256
9FMHoltman Teodor2241SVK14933721½01½02,052246
10FMKrak Tomas2326SVK14903750110½0½10½0½5,0112274
11Fiacan Robert2231SVK1490319900000,042234
12Sepesi Samuel2147SVK1492308400010½½103,092181
13Kravec Patrik2126SVK14923505A953½112,531962
14WIMMrvova Alena2168SVK14902036000+12,052256
15Pcola Jaroslav st.2075SVK14907810½½½½00½2,572191
16Rajnak Daniel2122SVK14902249101,022121
17Harvan Richard2115SVK14923033A321½½01,032093
  10. ŠK Modra (Elo Ø:2488, TB1: 13 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMSaric Ivan2646CRO14508150Z550½½½½2,052530
2GMBalogh Csaba2580HUN718939Z561½110½1½½6,092510
3GMMichalik Peter2605CZE14907526Z581½½½½½3,562463
4GMKozak Adam2503HUN753246Z571½½½½3,052421
5IMVykouk Jan2421CZE349658Z59½½113,042384
6GMStohl Igor2465SVK149000251½½½½½01½½5,5102408
7FMJablonicky Martin2318SVK14925621101½½½0014,592379
8IMMaslik Miroslav2363SVK14902192½0101,542337
9Schwarz Dusan2297SVK14903890100½101014,592301
10Banas Kamil2262SVK149021411000½1,552320
11FMFederic Jozef2240SVK14910659100½½½½0½3,592187
13Mydlarik Martin2073SVK1490482900½000,552225
14Sobek Michal2113SVK149446261011½½4,062137
16Federic Pavol2138SVK14906996112,022034
  11. TJ Inbest Dunajov (Elo Ø:2534, TB1: 13 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPiorun Kacper2596POL1130420Z95½½0½1,542535
3GMMiton Kamil2590POL1111914N½11,522420
4GMAntoniewski Rafal2490POL1111078N½½½11½01½½½6,5112490
5GMBulski Krzysztof2524POL1121499N½½1,022494
6GMTazbir Marcin2510POL1122452Z971½½½1½½4,572446
7GMJakubiec Artur2463POL1103261Z98½11,522351
8Smolen Jan2420SVK14906287½1½0½½½3,572428
10CMPniaczek Marek2132POL21800421Z990½0100½02,082321
11Matejovic Juraj2239SVK149060401½½001½03,582307
12IMKantorik Marian2211SVK14900513½½½10½110½05,5112239
13FMLisko Frantisek2223SVK14900157½½000102,072269
14Hanko Pavol2104SVK14900262½00½0½01,572249
15Magat Jozef2021SVK14903962½1½½½00½0014,5112163
16Vrchovsky Viliam1913SVK1493317900,012389

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2019/10/19
1. kolo dňa 2019/10/19
š.1  TJ Inbest DunajovElo-8  Liptovská šachová školaElo4½:3½
1.1GM
Antoniewski, Rafal
2490N-GM
Cvek, Robert
2487Z25½ - ½
1.2GM
Bulski, Krzysztof
2524N-IM
Mazur, Stefan
2423½ - ½
1.3GM
Tazbir, Marcin
2510Z97-FM
Miesbauer, Jan
2400Z261 - 0
1.4
Smolen, Jan
2420-IM
Hausner, Ivan
2337N½ - ½
1.5CM
Pniaczek, Marek
2132Z99-FM
Haring, Filip
2333B1130 - 1
1.6
Matejovic, Juraj
2239-FM
Haring, Viktor
2285A1121 - 0
1.7IM
Kantorik, Marian
2211-CM
Hros, Roman
2222½ - ½
1.8
Magat, Jozef
2021-WFM
Motycakova, Monika
2129½ - ½
1. kolo dňa 2019/10/19
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-5  ŠK PrakovceElo4½:3½
2.1GM
Pechac, Jergus
2516-GM
Krejci, Jan
2543Z360 - 1
2.2GM
Bernasek, Jan
2494Z31-GM
Zilka, Stepan
2564Z370 - 1
2.3GM
Jurcik, Marian
2426-GM
Manik, Mikulas
2355½ - ½
2.4GM
Petrik, Tomas
2449-FM
Szustakowski, Antoni
2242Z691 - 0
2.5IM
Druska, Juraj
2500-IM
Mikrut, Dariusz
2390N½ - ½
2.6IM
Zwardon, Vojtech
2455Z32-FM
Zambor, Norbert
22621 - 0
2.7IM
Jurcik, Martin
2389-FM
Danada, Tomas
2323½ - ½
2.8FM
Zvarik, Martin
2249-
Kusiak, Matej
22841 - 0
1. kolo dňa 2019/10/19
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo3 : 5
3.1GM
Balog, Imre
2574Z20-GM
Vovk, Jurij
2571N0 - 1
3.2FM
Chovan, Milan
2328-GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z930 - 1
3.3FM
Jakab, Bela
2316B101-IM
Nayhebaver, Martin
24760 - 1
3.4GM
Likavsky, Tomas
2415-FM
Mosesov, Danylo
2391Z941 - 0
3.5
Vymazal, Bronislav
2351Z16-IM
Dovzik, Juri
2275N½ - ½
3.6WIM
Maslikova, Veronika
2230-
Frindt, Kornel
21811 - 0
3.7FM
Horvath, Mario
2202-
Najgebauer, Szemjon
2158N½ - ½
3.8
Szucs, Vladimir
2176-
Tropp, Lukas
21300 - 1
1. kolo dňa 2019/10/19
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-9  Reinter HumennéElo4 : 4
4.1IM
Petenyi, Tamas
2468-GM
Babula, Vlastimil
2571Z510 - 1
4.2IM
Nemeth, Miklos
2486N-GM
Markos, Jan
25650 - 1
4.3IM
Rigo, Zsolt
2398-IM
Kriebel, Tadeas
2519Z481 - 0
4.4IM
Bagi, Mate
2478Z27-GM
Mrva, Martin
23791 - 0
4.5GM
Czebe, Attila
2379N-IM
Pcola, Pavol
2379½ - ½
4.6IM
Csonka, Attila Istvan
2356N-FM
Krak, Tomas
23260 - 1
4.7FM
Farkas, Gabor
2344A139-
Sepesi, Samuel
21471 - 0
4.8FM
Takacs, Laszlo
2190-
Pcola, Jaroslav st.
2075½ - ½
1. kolo dňa 2019/10/19
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo2½:5½
5.1IM
Cernousek, Lukas
2460N-GM
Papp, Gabor
2602N0 - 1
5.2GM
Plat, Vojtech
2566Z4-GM
Banusz, Tamas
2628Z100 - 1
5.3
Roubalik, Jakub
2391N-GM
Ftacnik, Lubomir
25100 - 1
5.4FM
Motuz, Karol
2348-IM
Malinovsky, Karel
2474Z12½ - ½
5.5IM
Piesik, Piotr
2418Z6-GM
Pacher, Milan
2400½ - ½
5.6FM
Vojtek, Vladimir
2247-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
23950 - 1
5.7FM
Wiewiora, Eneasz
2346Z5-IM
Petran, Peter
22481 - 0
5.8IM
Zpevak, Pavel
2344N-FM
Jancovic, Peter
2297½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
2. kolo dňa 2019/10/20
š.1  TJ Inbest DunajovElo-5  ŠK PrakovceElo5 : 3
1.1GM
Antoniewski, Rafal
2490N-GM
Krejci, Jan
2543Z36½ - ½
1.2GM
Bulski, Krzysztof
2524N-GM
Zilka, Stepan
2564Z37½ - ½
1.3GM
Tazbir, Marcin
2510Z97-GM
Manik, Mikulas
2355½ - ½
1.4
Smolen, Jan
2420-FM
Szustakowski, Antoni
2242Z691 - 0
1.5CM
Pniaczek, Marek
2132Z99-IM
Mikrut, Dariusz
2390N½ - ½
1.6
Matejovic, Juraj
2239-FM
Zambor, Norbert
2262½ - ½
1.7IM
Kantorik, Marian
2211-FM
Danada, Tomas
2323½ - ½
1.8
Magat, Jozef
2021-
Kusiak, Matej
22841 - 0
2. kolo dňa 2019/10/20
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-8  Liptovská šachová školaElo3½:4½
2.1GM
Pechac, Jergus
2516-IM
Mazur, Stefan
24230 - 1
2.2GM
Bernasek, Jan
2494Z31-FM
Haring, Filip
2333B1130 - 1
2.3GM
Jurcik, Marian
2426-IM
Hrabusa, Matej
2360½ - ½
2.4GM
Petrik, Tomas
2449-FM
Haring, Viktor
2285A112½ - ½
2.5IM
Druska, Juraj
2500-CM
Hros, Roman
22221 - 0
2.6IM
Jurcik, Martin
2389-
Tropp, Oliver
20751 - 0
2.7FM
Zvarik, Martin
2249-WFM
Motycakova, Monika
21290 - 1
2.8FM
Straka, Jozef
2313A180-
Macko, Michal
2158½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-9  Reinter HumennéElo2 : 6
3.1GM
Balog, Imre
2574Z20-GM
Babula, Vlastimil
2571Z510 - 1
3.2FM
Chovan, Milan
2328-GM
Markos, Jan
2565½ - ½
3.3FM
Jakab, Bela
2316B101-IM
Kriebel, Tadeas
2519Z480 - 1
3.4GM
Likavsky, Tomas
2415-GM
Mrva, Martin
23790 - 1
3.5FM
Vass, Frantisek
2310-IM
Pcola, Pavol
2379½ - ½
3.6WGM
Cibickova, Zuzana
2256-IM
Pinter, Erik
2351½ - ½
3.7WIM
Maslikova, Veronika
2230-FM
Krak, Tomas
23260 - 1
3.8
Szucs, Vladimir
2176-
Pcola, Jaroslav st.
2075½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo5 : 3
4.1IM
Petenyi, Tamas
2468-GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z930 - 1
4.2IM
Nemeth, Miklos
2486N-IM
Nayhebaver, Martin
24761 - 0
4.3IM
Rigo, Zsolt
2398-FM
Mosesov, Danylo
2391Z94½ - ½
4.4IM
Bagi, Mate
2478Z27-IM
Dovzik, Juri
2275N1 - 0
4.5GM
Czebe, Attila
2379N-
Frindt, Kornel
21811 - 0
4.6IM
Csonka, Attila Istvan
2356N-
Najgebauer, Szemjon
2158N½ - ½
4.7IM
Meszaros, Michal
2364-
Tropp, Lukas
2130½ - ½
4.8FM
Farkas, Gabor
2344A139-FM
Klemanic, Emil
2080½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
š.7  ŠK ModraElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo2½:5½
6.1GM
Balogh, Csaba
2580Z56-GM
Papp, Gabor
2602N½ - ½
6.2GM
Michalik, Peter
2605Z58-GM
Banusz, Tamas
2628Z10½ - ½
6.3GM
Kozak, Adam
2503Z57-GM
Ftacnik, Lubomir
2510½ - ½
6.4GM
Stohl, Igor
2465-IM
Malinovsky, Karel
2474Z121 - 0
6.5IM
Maslik, Miroslav
2363-GM
Pacher, Milan
24000 - 1
6.6
Schwarz, Dusan
2297-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
23950 - 1
6.7
Banas, Kamil
2262-FM
Briestensky, Rastislav
23010 - 1
6.8FM
Federic, Jozef
2240-IM
Petran, Peter
22480 - 1
3. kolo dňa 2019/11/23
3. kolo dňa 2019/11/23
š.9  Reinter HumennéElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo2 : 6
1.1GM
Markos, Jan
2565-GM
Pechac, Jergus
25161 - 0
1.2GM
Mrva, Martin
2379-IM
Kociscak, Jiri
2486N0 - 1
1.3FM
Krak, Tomas
2326-GM
Bernasek, Jan
2494Z310 - 1
1.4
Fiacan, Robert
2231-GM
Jurcik, Marian
24260 - 1
1.5
Sepesi, Samuel
2147-GM
Petrik, Tomas
24490 - 1
1.6WIM
Mrvova, Alena
2168-IM
Druska, Juraj
25000 - 1
1.7
Pcola, Jaroslav st.
2075-IM
Jurcik, Martin
2389½ - ½
1.8
Harvan, Richard
2115A321-FM
Straka, Jozef
2313A180½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/23
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-1  TJ Inbest DunajovElo4½:3½
2.1GM
Vovk, Jurij
2571N-GM
Piorun, Kacper
2596Z95½ - ½
2.2GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z93-GM
Antoniewski, Rafal
2490N½ - ½
2.3IM
Nayhebaver, Martin
2476-GM
Tazbir, Marcin
2510Z97½ - ½
2.4FM
Mosesov, Danylo
2391Z94-CM
Pniaczek, Marek
2132Z991 - 0
2.5
Najgebauer, Szemjon
2158N-IM
Kantorik, Marian
2211½ - ½
2.6
Tropp, Lukas
2130-FM
Lisko, Frantisek
2223½ - ½
2.7FM
Klemanic, Emil
2080-
Hanko, Pavol
2104½ - ½
2.8
Varga, Lukas
2065-
Magat, Jozef
2021½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/23
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-7  ŠK ModraElo4½:3½
3.1IM
Gazik, Viktor
2539-GM
Balogh, Csaba
2580Z560 - 1
3.2GM
Mihok, Oliver
2541Z17-GM
Michalik, Peter
2605Z58½ - ½
3.3GM
Horvath, Jozsef
2438Z123-IM
Vykouk, Jan
2421Z59½ - ½
3.4FM
Chovan, Milan
2328-GM
Stohl, Igor
2465½ - ½
3.5FM
Jakab, Bela
2316B101-FM
Jablonicky, Martin
23180 - 1
3.6GM
Likavsky, Tomas
2415-
Schwarz, Dusan
22971 - 0
3.7WGM
Cibickova, Zuzana
2256-FM
Federic, Jozef
22401 - 0
3.8IM
Gazik, Igor
2221-
Mydlarik, Martin
20731 - 0
3. kolo dňa 2019/11/23
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo3½:4½
4.1IM
Petenyi, Tamas
2468-IM
Cernousek, Lukas
2460N½ - ½
4.2IM
Rigo, Zsolt
2398-GM
Plat, Vojtech
2566Z40 - 1
4.3IM
Bagi, Mate
2478Z27-FM
Motuz, Karol
23481 - 0
4.4GM
Czebe, Attila
2379N-IM
Piesik, Piotr
2418Z60 - 1
4.5IM
Csonka, Attila Istvan
2356N-FM
Vojtek, Vladimir
22471 - 0
4.6IM
Csiba, Dominik
2355-IM
Zpevak, Pavel
2344N0 - 1
4.7FM
Farkas, Gabor
2344A139-
Veres, Andrej
2229½ - ½
4.8FM
Takacs, Laszlo
2190-FM
Bombek, Peter
2169½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/23
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-5  ŠK PrakovceElo3½:4½
6.1GM
Ftacnik, Lubomir
2510-GM
Matuszewski, Michal
2508Z381 - 0
6.2IM
Malinovsky, Karel
2474Z12-GM
Zilka, Stepan
2564Z370 - 1
6.3GM
Pacher, Milan
2400-GM
Manik, Mikulas
2355½ - ½
6.4FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2395-FM
Szustakowski, Antoni
2242Z690 - 1
6.5IM
Bures, Jaroslav
2385Z11-IM
Mikrut, Dariusz
2390N½ - ½
6.6FM
Briestensky, Rastislav
2301-FM
Zambor, Norbert
2262½ - ½
6.7IM
Petran, Peter
2248-FM
Danada, Tomas
23231 - 0
6.8FM
Jancovic, Peter
2297-
Kusiak, Matej
22840 - 1
4. kolo dňa 2019/11/24
4. kolo dňa 2019/11/24
š.9  Reinter HumennéElo-1  TJ Inbest DunajovElo3 : 5
1.1GM
Markos, Jan
2565-GM
Piorun, Kacper
2596Z95½ - ½
1.2GM
Mrva, Martin
2379-GM
Antoniewski, Rafal
2490N0 - 1
1.3FM
Krak, Tomas
2326-GM
Tazbir, Marcin
2510Z97½ - ½
1.4
Sepesi, Samuel
2147-CM
Pniaczek, Marek
2132Z990 - 1
1.5WIM
Mrvova, Alena
2168-IM
Kantorik, Marian
22110 - 1
1.6
Pcola, Jaroslav st.
2075-FM
Lisko, Frantisek
2223½ - ½
1.7
Rajnak, Daniel
2122-
Hanko, Pavol
21041 - 0
1.8
Harvan, Richard
2115A321-
Magat, Jozef
2021½ - ½
4. kolo dňa 2019/11/24
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo3½:4½
2.1GM
Vovk, Jurij
2571N-GM
Pechac, Jergus
25161 - 0
2.2GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z93-IM
Kociscak, Jiri
2486N½ - ½
2.3IM
Nayhebaver, Martin
2476-GM
Bernasek, Jan
2494Z310 - 1
2.4FM
Mosesov, Danylo
2391Z94-GM
Jurcik, Marian
2426½ - ½
2.5IM
Repkova, Eva
2300B623-GM
Petrik, Tomas
24491 - 0
2.6
Najgebauer, Szemjon
2158N-IM
Druska, Juraj
25000 - 1
2.7
Tropp, Lukas
2130-IM
Jurcik, Martin
2389½ - ½
2.8WFM
Nadzamova, Viktoria
1946-FM
Zvarik, Martin
22490 - 1
4. kolo dňa 2019/11/24
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo5 : 3
3.1IM
Gazik, Viktor
2539-IM
Cernousek, Lukas
2460N0 - 1
3.2GM
Mihok, Oliver
2541Z17-FM
Motuz, Karol
23481 - 0
3.3GM
Horvath, Jozsef
2438Z123-IM
Piesik, Piotr
2418Z60 - 1
3.4FM
Chovan, Milan
2328-FM
Vojtek, Vladimir
22471 - 0
3.5FM
Jakab, Bela
2316B101-
Veres, Andrej
2229½ - ½
3.6GM
Likavsky, Tomas
2415-FM
Bombek, Peter
21691 - 0
3.7FM
Vass, Frantisek
2310-
Sukuba, Zdeno
21231 - 0
3.8IM
Gazik, Igor
2221-
Kovacik, Emil
2088½ - ½
4. kolo dňa 2019/11/24
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-7  ŠK ModraElo4½:3½
4.1IM
Petenyi, Tamas
2468-GM
Balogh, Csaba
2580Z560 - 1
4.2IM
Rigo, Zsolt
2398-GM
Michalik, Peter
2605Z58½ - ½
4.3IM
Bagi, Mate
2478Z27-IM
Vykouk, Jan
2421Z59½ - ½
4.4GM
Czebe, Attila
2379N-GM
Stohl, Igor
2465½ - ½
4.5IM
Csonka, Attila Istvan
2356N-FM
Jablonicky, Martin
23181 - 0
4.6IM
Rachela, Milan
2327-
Schwarz, Dusan
2297½ - ½
4.7FM
Farkas, Gabor
2344A139-FM
Federic, Jozef
2240½ - ½
4.8FM
Borhy, Marcell
2358Z28-
Sobek, Michal
21131 - 0
4. kolo dňa 2019/11/24
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-8  Liptovská šachová školaElo4 : 4
6.1GM
Ftacnik, Lubomir
2510-IM
Mazur, Stefan
2423½ - ½
6.2IM
Malinovsky, Karel
2474Z12-FM
Haring, Filip
2333B1130 - 1
6.3GM
Pacher, Milan
2400-IM
Hrabusa, Matej
2360½ - ½
6.4FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2395-FM
Haring, Viktor
2285A112½ - ½
6.5
Havlicek, Libor
2302-GM
Plachetka, Jan
2305½ - ½
6.6FM
Briestensky, Rastislav
2301-CM
Hros, Roman
2222½ - ½
6.7FM
Zetocha, Claudiu
2303-WFM
Motycakova, Monika
21291 - 0
6.8IM
Petran, Peter
2248-
Macko, Michal
2158½ - ½
5. kolo dňa 2020/01/18
5. kolo dňa 2020/01/18
š.5  ŠK PrakovceElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo5 : 3
1.1GM
Matuszewski, Michal
2508Z38-GM
Stocek, Jiri
2595N0 - 1
1.2GM
Zilka, Stepan
2564Z37-GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z93½ - ½
1.3IM
Leniart, Arkadiusz
2482N-IM
Nayhebaver, Martin
2476½ - ½
1.4FM
Szustakowski, Antoni
2242Z69-FM
Mosesov, Danylo
2391Z94½ - ½
1.5FM
Jacko, Vladimir
2333-IM
Dovzik, Juri
2275N1 - 0
1.6FM
Zambor, Norbert
2262-
Najgebauer, Szemjon
2158N½ - ½
1.7FM
Danada, Tomas
2323-
Tropp, Lukas
21301 - 0
1.8
Kusiak, Matej
2284-FM
Klemanic, Emil
20801 - 0
5. kolo dňa 2020/01/18
š.8  Liptovská šachová školaElo-9  Reinter HumennéElo4 : 4
2.1IM
Mazur, Stefan
2423-GM
Babula, Vlastimil
2571Z51½ - ½
2.2IM
Rojicek, Vojtech
2382N-GM
Markos, Jan
2565½ - ½
2.3FM
Haring, Filip
2333B113-IM
Kriebel, Tadeas
2519Z480 - 1
2.4IM
Hrabusa, Matej
2360-GM
Simacek, Pavel
2474Z50½ - ½
2.5GM
Plachetka, Jan
2305-GM
Mrva, Martin
2379½ - ½
2.6WFM
Motycakova, Monika
2129-FM
Krak, Tomas
23261 - 0
2.7
Brnusak, Tomas
2064-
Sepesi, Samuel
21470 - 1
2.8
Macko, Michal
2158-
Pcola, Jaroslav st.
20751 - 0
5. kolo dňa 2020/01/18
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo2½:5½
3.1IM
Cernousek, Lukas
2460N-GM
Hracek, Zbynek
2563Z1250 - 1
3.2GM
Plat, Vojtech
2566Z4-GM
Pechac, Jergus
25160 - 1
3.3IM
Ponizil, Cyril
2507N-GM
Bernasek, Jan
2494Z31½ - ½
3.4FM
Motuz, Karol
2348-GM
Jurcik, Marian
24260 - 1
3.5IM
Piesik, Piotr
2418Z6-GM
Petrik, Tomas
24491 - 0
3.6FM
Vojtek, Vladimir
2247-IM
Druska, Juraj
2500½ - ½
3.7IM
Zpevak, Pavel
2344N-IM
Zwardon, Vojtech
2455Z32½ - ½
3.8FM
Bombek, Peter
2169-IM
Jurcik, Martin
23890 - 1
5. kolo dňa 2020/01/18
š.7  ŠK ModraElo-1  TJ Inbest DunajovElo5½:2½
4.1GM
Saric, Ivan
2646Z55-GM
Antoniewski, Rafal
2490N0 - 1
4.2GM
Michalik, Peter
2605Z58-
Smolen, Jan
2420½ - ½
4.3IM
Vykouk, Jan
2421Z59-CM
Pniaczek, Marek
2132Z991 - 0
4.4GM
Stohl, Igor
2465-
Matejovic, Juraj
2239½ - ½
4.5FM
Jablonicky, Martin
2318-IM
Kantorik, Marian
22111 - 0
4.6IM
Maslik, Miroslav
2363-FM
Lisko, Frantisek
22231 - 0
4.7
Schwarz, Dusan
2297-
Hanko, Pavol
21041 - 0
4.8FM
Federic, Jozef
2240-
Magat, Jozef
2021½ - ½
5. kolo dňa 2020/01/18
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo3 : 5
6.1GM
Banusz, Tamas
2628Z10-GM
Aczel, Gergely
2532Z19½ - ½
6.2GM
Antal, Gergely
2571Z9-IM
Gazik, Viktor
25390 - 1
6.3GM
Ftacnik, Lubomir
2510-GM
Horvath, Csaba
2518Z18½ - ½
6.4IM
Malinovsky, Karel
2474Z12-FM
Chovan, Milan
2328½ - ½
6.5GM
Pacher, Milan
2400-GM
Likavsky, Tomas
24151 - 0
6.6FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2395-
Vymazal, Bronislav
2351Z160 - 1
6.7FM
Briestensky, Rastislav
2301-FM
Vass, Frantisek
23100 - 1
6.8IM
Petran, Peter
2248-IM
Gazik, Igor
2221½ - ½
6. kolo dňa 2020/01/19
6. kolo dňa 2020/01/19
š.5  ŠK PrakovceElo-9  Reinter HumennéElo5 : 3
1.1GM
Matuszewski, Michal
2508Z38-GM
Babula, Vlastimil
2571Z51½ - ½
1.2GM
Zilka, Stepan
2564Z37-GM
Markos, Jan
2565½ - ½
1.3IM
Leniart, Arkadiusz
2482N-IM
Kriebel, Tadeas
2519Z48½ - ½
1.4FM
Szustakowski, Antoni
2242Z69-GM
Simacek, Pavel
2474Z500 - 1
1.5FM
Jacko, Vladimir
2333-GM
Mrva, Martin
23791 - 0
1.6FM
Zambor, Norbert
2262-FM
Krak, Tomas
2326½ - ½
1.7FM
Danada, Tomas
2323-
Fiacan, Robert
22311 - 0
1.8
Kusiak, Matej
2284-
Sepesi, Samuel
21471 - 0
6. kolo dňa 2020/01/19
š.8  Liptovská šachová školaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo1½:6½
2.1IM
Mazur, Stefan
2423-GM
Stocek, Jiri
2595N0 - 1
2.2IM
Rojicek, Vojtech
2382N-GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z930 - 1
2.3FM
Haring, Filip
2333B113-IM
Nayhebaver, Martin
24760 - 1
2.4IM
Hrabusa, Matej
2360-FM
Mosesov, Danylo
2391Z94½ - ½
2.5GM
Plachetka, Jan
2305-IM
Dovzik, Juri
2275N0 - 1
2.6WFM
Motycakova, Monika
2129-
Najgebauer, Szemjon
2158N½ - ½
2.7
Brnusak, Tomas
2064-
Tropp, Lukas
2130½ - ½
2.8
Macko, Michal
2158-
Popovic, Martin
20170 - 1
6. kolo dňa 2020/01/19
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-1  TJ Inbest DunajovElo6½:1½
3.1IM
Cernousek, Lukas
2460N-GM
Antoniewski, Rafal
2490N½ - ½
3.2IM
Ponizil, Cyril
2507N-
Smolen, Jan
24201 - 0
3.3FM
Motuz, Karol
2348-CM
Pniaczek, Marek
2132Z991 - 0
3.4IM
Piesik, Piotr
2418Z6-
Matejovic, Juraj
22391 - 0
3.5FM
Vojtek, Vladimir
2247-IM
Kantorik, Marian
2211½ - ½
3.6
Veres, Andrej
2229-FM
Lisko, Frantisek
22231 - 0
3.7FM
Bombek, Peter
2169-
Hanko, Pavol
2104½ - ½
3.8
Kovacik, Emil
2088-
Magat, Jozef
20211 - 0
6. kolo dňa 2020/01/19
š.7  ŠK ModraElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo3 : 5
4.1GM
Saric, Ivan
2646Z55-GM
Hracek, Zbynek
2563Z125½ - ½
4.2GM
Michalik, Peter
2605Z58-GM
Pechac, Jergus
2516½ - ½
4.3IM
Vykouk, Jan
2421Z59-IM
Kociscak, Jiri
2486N1 - 0
4.4GM
Stohl, Igor
2465-GM
Bernasek, Jan
2494Z31½ - ½
4.5FM
Jablonicky, Martin
2318-GM
Jurcik, Marian
2426½ - ½
4.6IM
Maslik, Miroslav
2363-IM
Druska, Juraj
25000 - 1
4.7
Schwarz, Dusan
2297-IM
Zwardon, Vojtech
2455Z320 - 1
4.8
Banas, Kamil
2262-IM
Jurcik, Martin
23890 - 1
6. kolo dňa 2020/01/19
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo4 : 4
6.1GM
Banusz, Tamas
2628Z10-IM
Petenyi, Tamas
2468½ - ½
6.2GM
Antal, Gergely
2571Z9-IM
Nemeth, Miklos
2486N½ - ½
6.3GM
Ftacnik, Lubomir
2510-IM
Rigo, Zsolt
23981 - 0
6.4IM
Malinovsky, Karel
2474Z12-IM
Bagi, Mate
2478Z270 - 1
6.5GM
Pacher, Milan
2400-IM
Csonka, Attila Istvan
2356N0 - 1
6.6FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2395-IM
Meszaros, Michal
23641 - 0
6.7FM
Briestensky, Rastislav
2301-FM
Farkas, Gabor
2344A139½ - ½
6.8FM
Zetocha, Claudiu
2303-FM
Borhy, Marcell
2358Z28½ - ½
7. kolo dňa 2020/02/29
7. kolo dňa 2020/02/29
š.1  TJ Inbest DunajovElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo2½:5½
1.1GM
Piorun, Kacper
2596Z95-GM
Papp, Gabor
2602N0 - 1
1.2GM
Miton, Kamil
2590N-GM
Banusz, Tamas
2628Z10½ - ½
1.3GM
Antoniewski, Rafal
2490N-GM
Antal, Gergely
2571Z90 - 1
1.4GM
Jakubiec, Artur
2463Z98-GM
Ftacnik, Lubomir
2510½ - ½
1.5CM
Pniaczek, Marek
2132Z99-GM
Pacher, Milan
2400½ - ½
1.6
Matejovic, Juraj
2239-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
23950 - 1
1.7IM
Kantorik, Marian
2211-FM
Briestensky, Rastislav
23011 - 0
1.8
Magat, Jozef
2021-IM
Petran, Peter
22480 - 1
7. kolo dňa 2020/02/29
š.5  ŠK PrakovceElo-3  ŠK Dunajská StredaElo4 : 4
3.1GM
Matuszewski, Michal
2508Z38-IM
Petenyi, Tamas
2468½ - ½
3.2GM
Zilka, Stepan
2564Z37-IM
Nemeth, Miklos
2486N½ - ½
3.3IM
Leniart, Arkadiusz
2482N-IM
Bagi, Mate
2478Z27½ - ½
3.4GM
Manik, Mikulas
2355-GM
Varga, Zoltan
2419N½ - ½
3.5FM
Szustakowski, Antoni
2242Z69-GM
Czebe, Attila
2379N0 - 1
3.6IM
Mikrut, Dariusz
2390N-IM
Csonka, Attila Istvan
2356N1 - 0
3.7FM
Zambor, Norbert
2262-IM
Rachela, Milan
2327½ - ½
3.8FM
Danada, Tomas
2323-FM
Borhy, Marcell
2358Z28½ - ½
7. kolo dňa 2020/02/29
š.8  Liptovská šachová školaElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo2 : 6
4.1IM
Mazur, Stefan
2423-GM
Aczel, Gergely
2532Z190 - 1
4.2FM
Miesbauer, Jan
2400Z26-IM
Gazik, Viktor
2539½ - ½
4.3IM
Hausner, Ivan
2337N-GM
Mihok, Oliver
2541Z17½ - ½
4.4FM
Haring, Filip
2333B113-GM
Horvath, Csaba
2518Z180 - 1
4.5IM
Cech, Pavel
2332N-FM
Chovan, Milan
23280 - 1
4.6IM
Hrabusa, Matej
2360-FM
Jakab, Bela
2316B1010 - 1
4.7FM
Haring, Viktor
2285A112-GM
Likavsky, Tomas
24151 - 0
4.8CM
Hros, Roman
2222-IM
Gazik, Igor
22210 - 1
7. kolo dňa 2020/02/29
š.9  Reinter HumennéElo-7  ŠK ModraElo4½:3½
5.1GM
Navara, David
2707Z49-GM
Balogh, Csaba
2580Z561 - 0
5.2GM
Babula, Vlastimil
2571Z51-GM
Stohl, Igor
2465½ - ½
5.3GM
Markos, Jan
2565-FM
Jablonicky, Martin
2318½ - ½
5.4GM
Mrva, Martin
2379-
Banas, Kamil
22621 - 0
5.5FM
Holtman, Teodor
2241-FM
Federic, Jozef
2240½ - ½
5.6FM
Krak, Tomas
2326-
Mydlarik, Martin
20731 - 0
5.7
Pcola, Jaroslav st.
2075-
Sobek, Michal
21130 - 1
5.8
Rajnak, Daniel
2122-
Federic, Pavol
21380 - 1
7. kolo dňa 2020/02/29
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo5 : 3
6.1GM
Stocek, Jiri
2595N-IM
Cernousek, Lukas
2460N½ - ½
6.2GM
Vovk, Jurij
2571N-
Roubalik, Jakub
2391N1 - 0
6.3GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z93-FM
Motuz, Karol
23481 - 0
6.4FM
Mosesov, Danylo
2391Z94-IM
Piesik, Piotr
2418Z6½ - ½
6.5IM
Dovzik, Juri
2275N-FM
Vojtek, Vladimir
22471 - 0
6.6FM
Klemanic, Emil
2080-IM
Zpevak, Pavel
2344N0 - 1
6.7
Popovic, Martin
2017-
Veres, Andrej
22290 - 1
6.8
Varga, Lukas
2065-
Kovacik, Emil
20881 - 0
8. kolo dňa 2020/03/01
8. kolo dňa 2020/03/01
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo4½:3½
2.1GM
Hracek, Zbynek
2563Z125-GM
Papp, Gabor
2602N½ - ½
2.2GM
Pechac, Jergus
2516-GM
Banusz, Tamas
2628Z100 - 1
2.3IM
Kociscak, Jiri
2486N-GM
Antal, Gergely
2571Z90 - 1
2.4GM
Bernasek, Jan
2494Z31-GM
Ftacnik, Lubomir
25101 - 0
2.5GM
Jurcik, Marian
2426-GM
Pacher, Milan
2400½ - ½
2.6GM
Petrik, Tomas
2449-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
23951 - 0
2.7IM
Druska, Juraj
2500-FM
Briestensky, Rastislav
23011 - 0
2.8IM
Jurcik, Martin
2389-IM
Petran, Peter
2248½ - ½
8. kolo dňa 2020/03/01
š.5  ŠK PrakovceElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo5 : 3
3.1GM
Matuszewski, Michal
2508Z38-GM
Aczel, Gergely
2532Z19½ - ½
3.2GM
Zilka, Stepan
2564Z37-IM
Gazik, Viktor
25391 - 0
3.3IM
Leniart, Arkadiusz
2482N-GM
Mihok, Oliver
2541Z17½ - ½
3.4GM
Manik, Mikulas
2355-GM
Horvath, Csaba
2518Z18½ - ½
3.5FM
Szustakowski, Antoni
2242Z69-FM
Jakab, Bela
2316B101½ - ½
3.6IM
Mikrut, Dariusz
2390N-GM
Likavsky, Tomas
2415½ - ½
3.7FM
Zambor, Norbert
2262-WGM
Cibickova, Zuzana
2256½ - ½
3.8FM
Danada, Tomas
2323-IM
Gazik, Igor
22211 - 0
8. kolo dňa 2020/03/01
š.8  Liptovská šachová školaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo4½:3½
4.1IM
Mazur, Stefan
2423-IM
Petenyi, Tamas
24680 - 1
4.2FM
Miesbauer, Jan
2400Z26-IM
Nemeth, Miklos
2486N1 - 0
4.3IM
Hausner, Ivan
2337N-IM
Bagi, Mate
2478Z27½ - ½
4.4FM
Haring, Filip
2333B113-GM
Varga, Zoltan
2419N0 - 1
4.5IM
Cech, Pavel
2332N-GM
Czebe, Attila
2379N1 - 0
4.6IM
Hrabusa, Matej
2360-IM
Csonka, Attila Istvan
2356N½ - ½
4.7FM
Haring, Viktor
2285A112-IM
Rachela, Milan
2327½ - ½
4.8CM
Hros, Roman
2222-FM
Borhy, Marcell
2358Z281 - 0
8. kolo dňa 2020/03/01
š.9  Reinter HumennéElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo3½:4½
5.1GM
Navara, David
2707Z49-IM
Cernousek, Lukas
2460N½ - ½
5.2GM
Babula, Vlastimil
2571Z51-
Roubalik, Jakub
2391N1 - 0
5.3GM
Markos, Jan
2565-FM
Motuz, Karol
23481 - 0
5.4GM
Mrva, Martin
2379-IM
Piesik, Piotr
2418Z60 - 1
5.5FM
Holtman, Teodor
2241-FM
Vojtek, Vladimir
22470 - 1
5.6FM
Krak, Tomas
2326-
Veres, Andrej
22290 - 1
5.7
Sepesi, Samuel
2147-FM
Bombek, Peter
2169½ - ½
5.8
Pcola, Jaroslav st.
2075-
Kovacik, Emil
2088½ - ½
8. kolo dňa 2020/03/01
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-7  ŠK ModraElo3½:4½
6.1GM
Stocek, Jiri
2595N-GM
Balogh, Csaba
2580Z56½ - ½
6.2GM
Vovk, Jurij
2571N-GM
Stohl, Igor
24651 - 0
6.3GM
Vetoshko, Volodymyr
2523Z93-FM
Jablonicky, Martin
2318½ - ½
6.4FM
Mosesov, Danylo
2391Z94-
Banas, Kamil
2262½ - ½
6.5IM
Dovzik, Juri
2275N-FM
Federic, Jozef
2240½ - ½
6.6
Tropp, Lukas
2130-
Mydlarik, Martin
2073½ - ½
6.7
Varga, Lukas
2065-
Sobek, Michal
21130 - 1
6.8WFM
Nadzamova, Viktoria
1946-
Federic, Pavol
21380 - 1
9. kolo dňa 2020/09/04
9. kolo dňa 2020/09/04
š.1  TJ Inbest DunajovElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo2 : 6
1.1GM
Antoniewski, Rafal
2490N-GM
Hracek, Zbynek
2563Z125½ - ½
1.2GM
Tazbir, Marcin
2510Z97-GM
Pechac, Jergus
25161 - 0
1.3
Smolen, Jan
2420-GM
Bernasek, Jan
2494Z31½ - ½
1.4IM
Kantorik, Marian
2211-GM
Jurcik, Marian
24260 - 1
1.5FM
Lisko, Frantisek
2223-GM
Petrik, Tomas
24490 - 1
1.6
Hanko, Pavol
2104-IM
Druska, Juraj
25000 - 1
1.7
Magat, Jozef
2021-IM
Zwardon, Vojtech
2455Z320 - 1
1.8
Vrchovsky, Viliam
1913-IM
Jurcik, Martin
23890 - 1
9. kolo dňa 2020/09/04
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo3 : 5
2.1IM
Gazik, Viktor
2539-IM
Petenyi, Tamas
2468½ - ½
2.2GM
Polak, Tomas
2563Z15-IM
Nemeth, Miklos
2486N½ - ½
2.3FM
Chovan, Milan
2328-IM
Bokros, Albert
2483N½ - ½
2.4
Vymazal, Bronislav
2351Z16-IM
Bagi, Mate
2478Z270 - 1
2.5FM
Vass, Frantisek
2310-GM
Varga, Zoltan
2419N½ - ½
2.6WGM
Cibickova, Zuzana
2256-GM
Czebe, Attila
2379N1 - 0
2.7IM
Gazik, Igor
2221-IM
Csonka, Attila Istvan
2356N0 - 1
2.8
Szucs, Vladimir
2176-FM
Takacs, Laszlo
21900 - 1
9. kolo dňa 2020/09/04
š.5  ŠK PrakovceElo-8  Liptovská šachová školaElo4 : 4
3.1GM
Krejci, Jan
2543Z36-IM
Mazur, Stefan
2423½ - ½
3.2GM
Matuszewski, Michal
2508Z38-FM
Miesbauer, Jan
2400Z26½ - ½
3.3GM
Zilka, Stepan
2564Z37-IM
Hausner, Ivan
2337N1 - 0
3.4IM
Mikrut, Dariusz
2390N-FM
Haring, Filip
2333B1130 - 1
3.5FM
Jacko, Vladimir
2333-GM
Plachetka, Jan
23050 - 1
3.6FM
Zambor, Norbert
2262-
Tropp, Oliver
20751 - 0
3.7FM
Danada, Tomas
2323-WFM
Motycakova, Monika
21291 - 0
3.8
Kusiak, Matej
2284-
Brnusak, Tomas
20640 - 1
9. kolo dňa 2020/09/04
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-7  ŠK ModraElo4 : 4
4.1GM
Plat, Vojtech
2566Z4-GM
Saric, Ivan
2646Z55½ - ½
4.2FM
Motuz, Karol
2348-GM
Balogh, Csaba
2580Z560 - 1
4.3IM
Piesik, Piotr
2418Z6-GM
Kozak, Adam
2503Z57½ - ½
4.4FM
Vojtek, Vladimir
2247-GM
Stohl, Igor
24650 - 1
4.5IM
Zpevak, Pavel
2344N-FM
Jablonicky, Martin
23181 - 0
4.6
Veres, Andrej
2229-
Schwarz, Dusan
22970 - 1
4.7FM
Bombek, Peter
2169-FM
Federic, Jozef
22401 - 0
4.8
Kovacik, Emil
2088-
Mydlarik, Martin
20731 - 0
9. kolo dňa 2020/09/04
š.9  Reinter HumennéElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo4½:3½
5.1GM
Navara, David
2707Z49-IM
Nayhebaver, Martin
24761 - 0
5.2IM
Kriebel, Tadeas
2519Z48-
Tauber, Marek
20581 - 0
5.3FM
Holtman, Teodor
2241-
Pastir, Stanislav
21331 - 0
5.4FM
Krak, Tomas
2326-
Tropp, Lukas
2130½ - ½
5.5
Sepesi, Samuel
2147-FM
Klemanic, Emil
2080½ - ½
5.6
Kravec, Patrik
2126A953-
Popovic, Martin
2017½ - ½
5.7WIM
Mrvova, Alena
2168-
Varga, Lukas
20650 - 1
5.8
Harvan, Richard
2115A321-WFM
Nadzamova, Viktoria
19460 - 1
10. kolo dňa 2020/09/05
10. kolo dňa 2020/09/05
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo5 : 3
1.1GM
Hracek, Zbynek
2563Z125-IM
Petenyi, Tamas
24680 - 1
1.2GM
Pechac, Jergus
2516-IM
Nemeth, Miklos
2486N½ - ½
1.3GM
Bernasek, Jan
2494Z31-IM
Bokros, Albert
2483N1 - 0
1.4GM
Jurcik, Marian
2426-IM
Bagi, Mate
2478Z27½ - ½
1.5GM
Petrik, Tomas
2449-GM
Varga, Zoltan
2419N½ - ½
1.6IM
Druska, Juraj
2500-GM
Czebe, Attila
2379N½ - ½
1.7IM
Zwardon, Vojtech
2455Z32-IM
Csonka, Attila Istvan
2356N1 - 0
1.8IM
Jurcik, Martin
2389-FM
Takacs, Laszlo
21901 - 0
10. kolo dňa 2020/09/05
š.1  TJ Inbest DunajovElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo4 : 4
2.1GM
Antoniewski, Rafal
2490N-IM
Gazik, Viktor
2539½ - ½
2.2GM
Tazbir, Marcin
2510Z97-GM
Polak, Tomas
2563Z15½ - ½
2.3
Smolen, Jan
2420-FM
Chovan, Milan
2328½ - ½
2.4
Matejovic, Juraj
2239-
Vymazal, Bronislav
2351Z16½ - ½
2.5IM
Kantorik, Marian
2211-FM
Vass, Frantisek
2310½ - ½
2.6FM
Lisko, Frantisek
2223-WGM
Cibickova, Zuzana
22561 - 0
2.7
Hanko, Pavol
2104-IM
Gazik, Igor
2221½ - ½
2.8
Magat, Jozef
2021-
Szucs, Vladimir
21760 - 1
10. kolo dňa 2020/09/05
š.8  Liptovská šachová školaElo-7  ŠK ModraElo5½:2½
3.1GM
Cvek, Robert
2487Z25-GM
Saric, Ivan
2646Z55½ - ½
3.2IM
Mazur, Stefan
2423-GM
Balogh, Csaba
2580Z56½ - ½
3.3FM
Miesbauer, Jan
2400Z26-GM
Kozak, Adam
2503Z57½ - ½
3.4GM
Neuman, Petr
2385N-GM
Stohl, Igor
2465½ - ½
3.5IM
Hausner, Ivan
2337N-FM
Jablonicky, Martin
23181 - 0
3.6FM
Haring, Filip
2333B113-
Schwarz, Dusan
22971 - 0
3.7IM
Hrabusa, Matej
2360-
Mydlarik, Martin
20731 - 0
3.8GM
Plachetka, Jan
2305-
Sobek, Michal
2113½ - ½
10. kolo dňa 2020/09/05
š.5  ŠK PrakovceElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo5 : 3
4.1GM
Krejci, Jan
2543Z36-IM
Cernousek, Lukas
2460N1 - 0
4.2GM
Matuszewski, Michal
2508Z38-GM
Plat, Vojtech
2566Z40 - 1
4.3GM
Zilka, Stepan
2564Z37-FM
Motuz, Karol
23481 - 0
4.4IM
Mikrut, Dariusz
2390N-IM
Piesik, Piotr
2418Z6½ - ½
4.5FM
Jacko, Vladimir
2333-FM
Vojtek, Vladimir
22471 - 0
4.6FM
Zambor, Norbert
2262-IM
Zpevak, Pavel
2344N½ - ½
4.7FM
Danada, Tomas
2323-
Veres, Andrej
22291 - 0
4.8
Kusiak, Matej
2284-FM
Bombek, Peter
21690 - 1
10. kolo dňa 2020/09/05
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo3 : 5
5.1GM
Stocek, Jiri
2595N-GM
Ftacnik, Lubomir
25101 - 0
5.2IM
Nayhebaver, Martin
2476-IM
Malinovsky, Karel
2474Z12½ - ½
5.3
Pastir, Stanislav
2133-GM
Pacher, Milan
24000 - 1
5.4
Tropp, Lukas
2130-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2395½ - ½
5.5
Popovic, Martin
2017-IM
Bures, Jaroslav
2385Z110 - 1
5.6
Varga, Lukas
2065-FM
Briestensky, Rastislav
23010 - 1
5.7WFM
Nadzamova, Viktoria
1946-FM
Zetocha, Claudiu
23031 - 0
5.8
Jurcisin, Imrich
2077-IM
Petran, Peter
22480 - 1
11. kolo dňa 2020/09/06
11. kolo dňa 2020/09/06
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo4 : 4
1.1IM
Gazik, Viktor
2539-GM
Hracek, Zbynek
2563Z125½ - ½
1.2GM
Polak, Tomas
2563Z15-GM
Pechac, Jergus
25160 - 1
1.3FM
Chovan, Milan
2328-GM
Bernasek, Jan
2494Z31½ - ½
1.4
Vymazal, Bronislav
2351Z16-IM
Druska, Juraj
2500½ - ½
1.5FM
Vass, Frantisek
2310-IM
Zwardon, Vojtech
2455Z320 - 1
1.6WGM
Cibickova, Zuzana
2256-
Kostelny, Jozef
21521 - 0
1.7IM
Gazik, Igor
2221-
Kopera, Michal
21561 - 0
1.8
Szucs, Vladimir
2176-
Gajdosik, Andrej
2006½ - ½
11. kolo dňa 2020/09/06
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-1  TJ Inbest DunajovElo5½:2½
2.1IM
Petenyi, Tamas
2468-GM
Antoniewski, Rafal
2490N½ - ½
2.2IM
Nemeth, Miklos
2486N-GM
Tazbir, Marcin
2510Z97½ - ½
2.3IM
Bokros, Albert
2483N-
Smolen, Jan
2420½ - ½
2.4IM
Bagi, Mate
2478Z27-
Matejovic, Juraj
22391 - 0
2.5GM
Varga, Zoltan
2419N-IM
Kantorik, Marian
22111 - 0
2.6GM
Czebe, Attila
2379N-FM
Lisko, Frantisek
22231 - 0
2.7IM
Csonka, Attila Istvan
2356N-
Hanko, Pavol
21041 - 0
2.8FM
Takacs, Laszlo
2190-
Magat, Jozef
20210 - 1
11. kolo dňa 2020/09/06
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-8  Liptovská šachová školaElo4 : 4
3.1IM
Cernousek, Lukas
2460N-GM
Cvek, Robert
2487Z25½ - ½
3.2GM
Plat, Vojtech
2566Z4-IM
Mazur, Stefan
2423½ - ½
3.3FM
Motuz, Karol
2348-FM
Miesbauer, Jan
2400Z26½ - ½
3.4IM
Piesik, Piotr
2418Z6-GM
Neuman, Petr
2385N½ - ½
3.5FM
Vojtek, Vladimir
2247-IM
Hausner, Ivan
2337N½ - ½
3.6IM
Zpevak, Pavel
2344N-FM
Haring, Filip
2333B113½ - ½
3.7
Veres, Andrej
2229-IM
Hrabusa, Matej
2360½ - ½
3.8FM
Bombek, Peter
2169-CM
Hros, Roman
2222½ - ½
11. kolo dňa 2020/09/06
š.7  ŠK ModraElo-5  ŠK PrakovceElo5 : 3
4.1GM
Saric, Ivan
2646Z55-GM
Krejci, Jan
2543Z36½ - ½
4.2GM
Balogh, Csaba
2580Z56-GM
Matuszewski, Michal
2508Z38½ - ½
4.3GM
Kozak, Adam
2503Z57-GM
Zilka, Stepan
2564Z37½ - ½
4.4GM
Stohl, Igor
2465-IM
Mikrut, Dariusz
2390N½ - ½
4.5FM
Jablonicky, Martin
2318-FM
Jacko, Vladimir
23331 - 0
4.6
Schwarz, Dusan
2297-FM
Zambor, Norbert
22621 - 0
4.7FM
Federic, Jozef
2240-FM
Danada, Tomas
2323½ - ½
4.8
Sobek, Michal
2113-
Kusiak, Matej
2284½ - ½
11. kolo dňa 2020/09/06
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-9  Reinter HumennéElo5 : 3
6.1GM
Ftacnik, Lubomir
2510-GM
Navara, David
2707Z491 - 0
6.2IM
Malinovsky, Karel
2474Z12-IM
Kriebel, Tadeas
2519Z48½ - ½
6.3GM
Pacher, Milan
2400-FM
Holtman, Teodor
22411 - 0
6.4FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2395-FM
Krak, Tomas
2326½ - ½
6.5IM
Bures, Jaroslav
2385Z11-
Fiacan, Robert
22311 - 0
6.6FM
Briestensky, Rastislav
2301-
Sepesi, Samuel
21471 - 0
6.7FM
Zetocha, Claudiu
2303-
Kravec, Patrik
2126A9530 - 1
6.8IM
Petran, Peter
2248-WIM
Mrvova, Alena
21680 - 1