TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr454665.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Slovan Bratislava * 611,00
2TJ Inbest Dunajov * 569,50
3Reinter Humenné * 46410,00
4ŠK Dunajská Streda4 * 549,00
5ŠK Modra * 310,00
6ŠKŠ Dubnica nad Váhom * 39,00
7Liptovská šachová škola * 38,02
8CVČ Mladosť VIX Žilina * 38,00
TJ Slávia UPJŠ Košice3 * 538,00
10ŠK Prakovce3 * 06,50
11ŠK Aquamarin Podhájska23 * 05,00
12KŠN Bratislava½ * 02,00

Súpisky družstiev

  10. KŠN Bratislava (Elo Ø:2215 / TB1: 0 / TB2: 2)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2377SVK149363720,02,0
2FMMacko Miroslav2285SVK149326950,02,0
3FMKaras Marek2225SVK14928558A5290,00,0
4FMRohacek Miroslav2222SVK149028771,02,0
5Kralovic Andrej2222SVK149072240,00,0
6Lintner Igor2215SVK149329700,52,0
7Bochnicka Vladimir2004SVK149434500,02,0
8Bochnickova Andrea2111SVK14901781B5300,02,0
9Macko Peter2060SVK149213670,51,0
10WFMVrtiakova Anna1995SVK149278700,00,0
11Walterova Ema1766SVK149607100,01,0
12Bochnickova Simona1543SVK149585620,01,0
13Havalda Samuel1467SVK149554900,00,0
14Striskova Lucia1686SVK149609580,01,0
15Kapolkova Greta1608SVK149555550,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  12. KŠN Bratislava (Elo Ø:2215, TB1: 0 / TB2: 2)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2377SVK14936372000,022526
2FMMacko Miroslav2285SVK14932695000,022581
4FMRohacek Miroslav2222SVK14902877011,022460
6Lintner Igor2215SVK14932970½00,522361
7Bochnicka Vladimir2004SVK14943450000,022359
8Bochnickova Andrea2111SVK14901781B530000,022272
9Macko Peter2060SVK14921367½0,512296
11Walterova Ema1766SVK1496071000,012209
12Bochnickova Simona1543SVK1495856200,012082
14Striskova Lucia1686SVK1496095800,012151

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/19
š.7  ŠK ModraElo-10  KŠN BratislavaElo7½: ½
6.1GM
Balogh, Csaba
2591Z56-FM
Sahidi, Samir
23771 - 0
6.2GM
Michalik, Peter
2592Z58-FM
Macko, Miroslav
22851 - 0
6.3IM
Kozak, Adam
2524Z57-FM
Rohacek, Miroslav
22221 - 0
6.4IM
Maslik, Miroslav
2357-
Lintner, Igor
2215½ - ½
6.5
Schwarz, Dusan
2315-
Bochnicka, Vladimir
20041 - 0
6.6
Banas, Kamil
2266-
Bochnickova, Andrea
2111B5301 - 0
6.7FM
Federic, Jozef
2209-
Walterova, Ema
17661 - 0
6.8
Sobek, Michal
2082-
Bochnickova, Simona
15431 - 0
2. kolo dňa 2019/10/20
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-10  KŠN BratislavaElo6½:1½
5.1IM
Cernousek, Lukas
2461N-FM
Sahidi, Samir
23771 - 0
5.2GM
Plat, Vojtech
2570Z4-FM
Macko, Miroslav
22851 - 0
5.3
Roubalik, Jakub
2395N-FM
Rohacek, Miroslav
22220 - 1
5.4FM
Motuz, Karol
2365-
Lintner, Igor
22151 - 0
5.5IM
Piesik, Piotr
2403Z6-
Bochnicka, Vladimir
20041 - 0
5.6FM
Vojtek, Vladimir
2278-
Bochnickova, Andrea
2111B5301 - 0
5.7FM
Wiewiora, Eneasz
2296Z5-
Macko, Peter
2060½ - ½
5.8FM
Bombek, Peter
2151-
Striskova, Lucia
16861 - 0
3. kolo dňa 2019/11/23
š.10  KŠN BratislavaElo-8  Liptovská šachová školaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/24
š.10  KŠN BratislavaElo-5  ŠK PrakovceElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/01/18
š.10  KŠN BratislavaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/19
š.10  KŠN BratislavaElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/02/29
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-10  KŠN BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/03/01
š.1  TJ Inbest DunajovElo-10  KŠN BratislavaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/04/24
š.10  KŠN BratislavaElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/04/25
š.9  Reinter HumennéElo-10  KŠN BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/04/26
š.10  KŠN BratislavaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1GMBabula Vlastimil2572Reinter Humenné2,02100,01
2GMVetoshko Volodymyr2497TJ Slávia UPJŠ Košice2,02100,01
3FMHaring Filip2298Liptovská šachová škola2,02100,03
4IMBagi Mate2470ŠK Dunajská Streda2,02100,04
5FMKrak Tomas2317Reinter Humenné2,02100,06
6FMKostolansky Sebastian Lukas2420ŠK Slovan Bratislava2,02100,06
7GMPapp Gabor2589ŠK Slovan Bratislava1,5275,01
8IMMazur Stefan2457Liptovská šachová škola1,5275,01
9GMBalogh Csaba2591ŠK Modra1,5275,01
10GMKrejci Jan2578ŠK Prakovce1,5275,01
11GMZilka Stepan2551ŠK Prakovce1,5275,02
12GMMichalik Peter2592ŠK Modra1,5275,02
13GMMarkos Jan2571Reinter Humenné1,5275,02
14GMBanusz Tamas2620ŠK Slovan Bratislava1,5275,02
15GMFtacnik Lubomir2521ŠK Slovan Bratislava1,5275,03
16GMTazbir Marcin2529TJ Inbest Dunajov1,5275,03
17IMKozak Adam2524ŠK Modra1,5275,03
18IMRigo Zsolt2401ŠK Dunajská Streda1,5275,03
19GMPetrik Tomas2462CVČ Mladosť VIX Žilina1,5275,04
20Smolen Jan2422TJ Inbest Dunajov1,5275,04
21FMMotuz Karol2365ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,5275,04
22IMPiesik Piotr2403ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,5275,05
23GMPacher Milan2442ŠK Slovan Bratislava1,5275,05
24IMDruska Juraj2495CVČ Mladosť VIX Žilina1,5275,05
25GMCzebe Attila2368ŠK Dunajská Streda1,5275,05
26FMJurcik Martin2358CVČ Mladosť VIX Žilina1,5275,06
27Matejovic Juraj2232TJ Inbest Dunajov1,5275,06
28FMWiewiora Eneasz2296ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,5275,07
29Tropp Lukas2123TJ Slávia UPJŠ Košice1,5275,07
30WFMMotycakova Monika2130Liptovská šachová škola1,5275,07
31FMFarkas Gabor2363ŠK Dunajská Streda1,5275,07
32Magat Jozef2105TJ Inbest Dunajov1,5275,08
33GMVovk Jurij2577TJ Slávia UPJŠ Košice1,01100,01
34GMStohl Igor2490ŠK Modra1,01100,04
35IMZwardon Vojtech2467CVČ Mladosť VIX Žilina1,01100,06
36FMBriestensky Rastislav2352ŠK Slovan Bratislava1,01100,07
37Sobek Michal2082ŠK Modra1,01100,08
38FMBombek Peter2151ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,01100,08
39GMAntoniewski Rafal2484TJ Inbest Dunajov1,0250,01
40IMCernousek Lukas2461ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,0250,01
41GMPlat Vojtech2570ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,0250,02
42GMBulski Krzysztof2524TJ Inbest Dunajov1,0250,02
43IMNayhebaver Martin2471TJ Slávia UPJŠ Košice1,0250,02
44IMNemeth Miklos2487ŠK Dunajská Streda1,0250,02
45GMManik Mikulas2377ŠK Prakovce1,0250,03
46FMRohacek Miroslav2222KŠN Bratislava1,0250,03
47IMKriebel Tadeas2516Reinter Humenné1,0250,03
48GMJurcik Marian2482CVČ Mladosť VIX Žilina1,0250,03
49GMMrva Martin2402Reinter Humenné1,0250,04
50GMLikavsky Tomas2427ŠK Aquamarin Podhájska1,0250,04
51Schwarz Dusan2315ŠK Modra1,0250,05
52IMMikrut Dariusz2382ŠK Prakovce1,0250,05
53IMPcola Pavol2379Reinter Humenné1,0250,05
54Banas Kamil2266ŠK Modra1,0250,06
55WIMMaslikova Veronika2230ŠK Aquamarin Podhájska1,0250,06
56FMVojtek Vladimir2278ŠKŠ Dubnica nad Váhom1,0250,06
57Najgebauer Szemjon2166TJ Slávia UPJŠ Košice1,0250,06
58IMPetran Peter2271ŠK Slovan Bratislava1,0250,07
59Danada Tomas2263ŠK Prakovce1,0250,07
60IMKantorik Marian2181TJ Inbest Dunajov1,0250,07
61FMFederic Jozef2209ŠK Modra1,0250,07
62FMZvarik Martin2289CVČ Mladosť VIX Žilina1,0250,07
63Pcola Jaroslav st.2057Reinter Humenné1,0250,08
64GMCvek Robert2514Liptovská šachová škola0,5150,01
65IMHrabusa Matej2360Liptovská šachová škola0,5150,03
66IMHausner Ivan2374Liptovská šachová škola0,5150,04
67Vymazal Bronislav2397ŠK Aquamarin Podhájska0,5150,05
68FMVass Frantisek2311ŠK Aquamarin Podhájska0,5150,05
69WGMCibickova Zuzana2261ŠK Aquamarin Podhájska0,5150,06
70IMPinter Erik2349Reinter Humenné0,5150,06
71Macko Peter2060KŠN Bratislava0,5150,07
72FMHorvath Mario2191ŠK Aquamarin Podhájska0,5150,07
73IMMeszaros Michal2355ŠK Dunajská Streda0,5150,07
74FMTakacs Laszlo2239ŠK Dunajská Streda0,5150,08
75FMStraka Jozef2291CVČ Mladosť VIX Žilina0,5150,08
76Macko Michal2175Liptovská šachová škola0,5150,08
77IMZpevak Pavel2341ŠKŠ Dubnica nad Váhom0,5150,08
78FMKlemanic Emil2110TJ Slávia UPJŠ Košice0,5150,08
79FMJancovic Peter2304ŠK Slovan Bratislava0,5150,08
80FMChovan Milan2319ŠK Aquamarin Podhájska0,5225,02
81FMMosesov Danylo2286TJ Slávia UPJŠ Košice0,5225,03
82IMDovzik Juri2275TJ Slávia UPJŠ Košice0,5225,04
83IMMalinovsky Karel2472ŠK Slovan Bratislava0,5225,04
84IMMaslik Miroslav2357ŠK Modra0,5225,04
85Lintner Igor2215KŠN Bratislava0,5225,04
86FMHaring Viktor2266Liptovská šachová škola0,5225,05
87CMPniaczek Marek2115TJ Inbest Dunajov0,5225,05
88CMHros Roman2192Liptovská šachová škola0,5225,06
89FMZambor Norbert2288ŠK Prakovce0,5225,06
90IMCsonka Attila Istvan2348ŠK Dunajská Streda0,5225,06
91Szucs Vladimir2161ŠK Aquamarin Podhájska0,5225,08
92FMMiesbauer Jan2382Liptovská šachová škola0,010,03
93Tropp Oliver2127Liptovská šachová škola0,010,06
94Sepesi Samuel2174Reinter Humenné0,010,07
95Walterova Ema1766KŠN Bratislava0,010,07
96Bochnickova Simona1543KŠN Bratislava0,010,08
97Striskova Lucia1686KŠN Bratislava0,010,08
98FMSahidi Samir2377KŠN Bratislava0,020,01
99GMPechac Jergus2482CVČ Mladosť VIX Žilina0,020,01
100IMPetenyi Tamas2420ŠK Dunajská Streda0,020,01
101GMBalog Imre2550ŠK Aquamarin Podhájska0,020,01
102GMBernasek Jan2478CVČ Mladosť VIX Žilina0,020,02
103FMMacko Miroslav2285KŠN Bratislava0,020,02
104FMJakab Bela2301ŠK Aquamarin Podhájska0,020,03
105Roubalik Jakub2395ŠKŠ Dubnica nad Váhom0,020,03
106FMSzustakowski Antoni2287ŠK Prakovce0,020,04
107Bochnicka Vladimir2004KŠN Bratislava0,020,05
108Frindt Kornel2194TJ Slávia UPJŠ Košice0,020,05
109Bochnickova Andrea2111KŠN Bratislava0,020,06
110Kusiak Matej2234ŠK Prakovce0,020,08


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. TJ Inbest Dunajov (Elo Ø:2531 / TB1: 6 / TB2: 9,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPiorun Kacper2623POL1130420Z950,00,0
2GMSocko Bartosz2622POL1107038Z960,00,0
3GMMiton Kamil2589POL1111914N0,00,0
4GMAntoniewski Rafal2484POL1111078N1,02,0
5GMBulski Krzysztof2524POL1121499N1,02,0
6GMTazbir Marcin2529POL1122452Z971,52,0
7GMJakubiec Artur2454POL1103261Z980,00,0
8Smolen Jan2422SVK149062871,52,0
9IMOmelja Artem2419UKR14119846Z1000,00,0
10CMPniaczek Marek2115POL21800421Z990,52,0
11Matejovic Juraj2232SVK149060401,52,0
12IMKantorik Marian2181SVK149005131,02,0
13FMLisko Frantisek2274SVK149001570,00,0
14Hanko Pavol2114SVK149002620,00,0
15Magat Jozef2105SVK149039621,52,0
16Vrchovsky Viliam1941SVK149331790,00,0
17Kollar Vladimir1855SVK149070460,00,0
18Chovanec Stefan1640SVK149197370,00,0
  2. ŠK Aquamarin Podhájska (Elo Ø:2507 / TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMBalog Imre2550HUN728446Z200,02,0
2GMAczel Gergely2515HUN727709Z190,00,0
3IMGazik Viktor2508SVK149287520,00,0
4GMMihok Oliver2559HUN728012Z170,00,0
5GMPolak Tomas2551CZE300560Z150,00,0
6GMHorvath Csaba2509HUN700118Z180,00,0
7GMHorvath Jozsef2437HUN700061Z1230,00,0
8FMChovan Milan2319SVK149336910,52,0
9FMJakab Bela2301SVK14933128B1010,02,0
10GMLikavsky Tomas2427SVK149004831,02,0
11Vymazal Bronislav2397CZE318396Z160,51,0
12FMVass Frantisek2311SVK149076150,51,0
13WGMCibickova Zuzana2261SVK149057790,51,0
14IMGazik Igor2253SVK149001490,00,0
15WIMMaslikova Veronika2230SVK149048881,02,0
16FMHorvath Mario2191SVK149009120,51,0
17Szucs Vladimir2161SVK149042920,52,0
18Strachan Jan2148SVK149003430,00,0
19Gulbis Adrian2103SVK149086200,00,0
20FMBrestak Jan2139SVK149001900,00,0
  3. ŠK Dunajská Streda (Elo Ø:2447 / TB1: 4 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMVajda Levente2534ROU1203975N0,00,0
2IMPetenyi Tamas2420SVK149090900,02,0
3IMNemeth Miklos2487HUN720232N1,02,0
4IMRigo Zsolt2401SVK149031721,52,0
5IMBokros Albert2471HUN710458N0,00,0
6IMBagi Mate2470HUN742570Z272,02,0
7GMVarga Zoltan2424HUN700509N0,00,0
8GMCzebe Attila2368HUN705268N1,52,0
9IMCsonka Attila Istvan2348HUN716529N0,52,0
10IMMeszaros Michal2355SVK149053290,51,0
11IMRachela Milan2329SVK149031800,00,0
12IMCsiba Dominik2360SVK149132910,00,0
13FMFarkas Gabor2363SVK14908034A1391,52,0
14FMVarga David2323SVK149115150,00,0
15FMTakacs Laszlo2239SVK149188540,51,0
16FMBorhy Marcell2228HUN770787Z280,00,0
17FMCibulka Vladimir2149SVK149013230,00,0
18Rachela Jozef2024SVK149044890,00,0
19Bugar Peter1992SVK149405070,00,0
20Matis Tibor1908SVK149416430,00,0
  4. CVČ Mladosť VIX Žilina (Elo Ø:2467 / TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPechac Jergus2482SVK149269700,02,0
2IMKociscak Jiri2510CZE322121N0,00,0
3GMBernasek Jan2478CZE311995Z310,02,0
4GMJurcik Marian2482SVK149075181,02,0
5GMPetrik Tomas2462SVK149016251,52,0
6IMDruska Juraj2495SVK149156501,52,0
7IMZwardon Vojtech2467CZE325511Z321,01,0
8FMJurcik Martin2358SVK149075341,52,0
9FMZvarik Martin2289SVK149085651,02,0
10FMStraka Jozef2291SVK14910560A1800,51,0
11Kostelny Jozef2179SVK149034580,00,0
12Kopera Michal2149SVK149069700,00,0
13Sokol Lubomir2144SVK149059140,00,0
14Kociscakova Alexandra2041SVK149125110,00,0
15Harasta Igor2093SVK149037680,00,0
16Koren Jan2099SVK149086700,00,0
17Gajdosik Andrej2004SVK149131780,00,0
18Stauder Matej1956SVK149477730,00,0
  5. ŠK Prakovce (Elo Ø:2464 / TB1: 0 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMKrejci Jan2578CZE322156Z361,52,0
2GMMatuszewski Michal2524POL1129775Z380,00,0
3GMZilka Stepan2551CZE315303Z371,52,0
4IMLeniart Arkadiusz2504POL1124226N0,00,0
5IMKlekowski Maciej2485POL1132717Z390,00,0
6GMManik Mikulas2377SVK149007341,02,0
7FMSzustakowski Antoni2287POL1167677Z690,02,0
8IMMikrut Dariusz2382POL1112791N1,02,0
9FMJacko Vladimir2312SVK149159280,00,0
10FMZambor Norbert2288SVK149012000,52,0
11Danada Tomas2263SVK149193621,02,0
12Kusiak Matej2234SVK149112130,02,0
13Macejko Miroslav1655SVK149290070,00,0
14Slovinsky Stefan1631SVK149290400,00,0
15Slovinsky Juraj1669SVK149290230,00,0
16Furimsky Peter1558SVK149289900,00,0
  6. ŠKŠ Dubnica nad Váhom (Elo Ø:2417 / TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMCernousek Lukas2461CZE311707N1,02,0
2GMPlat Vojtech2570CZE325740Z41,02,0
3IMPonizil Cyril2502CZE322202N0,00,0
4Roubalik Jakub2395CZE322237N0,02,0
5FMMotuz Karol2365SVK149026211,52,0
6IMPiesik Piotr2403POL1136194Z61,52,0
7FMVojtek Vladimir2278SVK149019191,02,0
8FMWiewiora Eneasz2296POL1140396Z51,52,0
9IMZpevak Pavel2341CZE300586N0,51,0
10Veres Andrej2236SVK149060740,00,0
11FMBombek Peter2151SVK149022301,01,0
12Sukuba Zdeno2111SVK149032700,00,0
13Kovacik Emil2124SVK149027880,00,0
14Prasek Ivan2059SVK149237420,00,0
15Pupak Tomas2057SVK149239630,00,0
16Podoba Milan1960SVK149025240,00,0
  7. ŠK Modra (Elo Ø:2494 / TB1: 3 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMSaric Ivan2650CRO14508150Z550,00,0
2GMBalogh Csaba2591HUN718939Z561,52,0
3GMMichalik Peter2592CZE14907526Z581,52,0
4IMKozak Adam2524HUN753246Z571,52,0
5IMVykouk Jan2433CZE349658Z590,00,0
6GMStohl Igor2490SVK149000251,01,0
7FMJablonicky Martin2250SVK149256210,00,0
8IMMaslik Miroslav2357SVK149021920,52,0
9Schwarz Dusan2315SVK149038901,02,0
10Banas Kamil2266SVK149021411,02,0
11FMFederic Jozef2209SVK149106591,02,0
12Machata Martin2189CRO14901293N0,00,0
13Mydlarik Martin2127SVK149048290,00,0
14Sobek Michal2082SVK149446261,01,0
15Dugovic Branislav2172SVK149080260,00,0
16Federic Pavol2120SVK149069960,00,0
  8. Liptovská šachová škola (Elo Ø:2397 / TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMCvek Robert2514CZE307424Z250,51,0
2IMMazur Stefan2457SVK149093321,52,0
3FMMiesbauer Jan2382CZE367222Z260,01,0
4GMNeuman Petr2371CZE305243N0,00,0
5IMRojicek Vojtech2385CZE319902N0,00,0
6IMHausner Ivan2374CZE300110N0,51,0
7FMHaring Filip2298SVK14933080B1132,02,0
8IMCech Pavel2332CZE302139N0,00,0
9IMHrabusa Matej2360SVK149080420,51,0
10FMHaring Viktor2266SVK14919400A1120,52,0
11GMPlachetka Jan2298SVK149000680,00,0
12CMHros Roman2192SVK149229670,52,0
13Tropp Oliver2127SVK149130030,01,0
14WFMMotycakova Monika2130SVK149096261,52,0
15Brnusak Tomas2044SVK149398780,00,0
16Macko Michal2175SVK149064900,51,0
17Holly Andrej2023SVK149477810,00,0
  9. Reinter Humenné (Elo Ø:2497 / TB1: 4 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMNavara David2703CZE309095Z490,00,0
2GMBabula Vlastimil2572CZE301264Z512,02,0
3GMMarkos Jan2571SVK149034741,52,0
4IMKriebel Tadeas2516CZE330027Z481,02,0
5GMSimacek Pavel2481CZE307165Z500,00,0
6GMMrva Martin2402SVK149000921,02,0
7IMPcola Pavol2379SVK149005721,02,0
8IMPinter Erik2349SVK149028260,51,0
9FMHoltman Teodor2252SVK149337210,00,0
10FMKrak Tomas2317SVK149037502,02,0
11Fiacan Robert2254SVK149031990,00,0
12Sepesi Samuel2174SVK149230840,01,0
13WIMMrvova Alena2165SVK149020360,00,0
14Pcola Jaroslav st.2057SVK149078101,02,0
15Rajnak Daniel2110SVK149022490,00,0
16Harvan Richard2098SVK14923033A3210,00,0
17Harvan Martin2073SVK149022220,00,0
18Pcola Jaroslav ml.1978SVK149238900,00,0
  11. ŠK Slovan Bratislava (Elo Ø:2501 / TB1: 6 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPapp Gabor2589HUN718602N1,52,0
2GMBanusz Tamas2620HUN722413Z101,52,0
3GMAntal Gergely2562HUN717312Z90,00,0
4GMFtacnik Lubomir2521SVK149000171,52,0
5IMMalinovsky Karel2472CZE313874Z120,52,0
6GMPacher Milan2442SVK149074451,52,0
7FMKostolansky Sebastian Lukas2420SVK149505962,02,0
8IMBures Jaroslav2385CZE322890Z110,00,0
9Havlicek Libor2302SVK149036790,00,0
10FMBriestensky Rastislav2352SVK149003941,01,0
11FMZetocha Claudiu2299SVK149065700,00,0
12IMPetran Peter2271SVK149001141,02,0
13FMJancovic Peter2304SVK149133210,51,0
14IMFranzen Jozef2225SVK149001810,00,0
15Castiglione Mario2247SVK149016410,00,0
16FMRuckschloss Karol2199SVK149003860,00,0
17Kovac Andrej2205SVK149127670,00,0
18Nestorenko Dmitry2157UKR14129728N0,00,0
19Zetocha Adrian1993SVK149504300,00,0
  12. TJ Slávia UPJŠ Košice (Elo Ø:2397 / TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMStocek Jiri2570CZE304760N0,00,0
2GMVovk Jurij2577UKR14113171N1,01,0
3GMVetoshko Volodymyr2497UKR14122480Z932,02,0
4IMNayhebaver Martin2471SVK149234321,02,0
5FMMosesov Danylo2286UKR14149494Z940,52,0
6IMRepkova Eva2304SVK14900440B6230,00,0
7IMDovzik Juri2275UKR14100223N0,52,0
8Frindt Kornel2194SVK149016170,02,0
9FMLembak Jurij2193UKR14106027N0,00,0
10Najgebauer Szemjon2166UKR14102501N1,02,0
11WFMVrbova Niki2167SVK149063410,00,0
12Tauber Marek2089SVK149048960,00,0
13Pastir Stanislav2154SVK149164790,00,0
14Tropp Lukas2123SVK149113701,52,0
15FMKlemanic Emil2110SVK149003600,51,0
16Popovic Martin2046SVK149440060,00,0
17Varga Lukas1893SVK149450610,00,0
18WCMNadzamova Viktoria1975SVK149439990,00,0
19Antal Jakub1874SVK149479940,00,0
20Jurcisin Imrich2023SVK149018540,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Slovan Bratislava (Elo Ø:2501, TB1: 6 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPapp Gabor2589HUN718602N1½1,522526
2GMBanusz Tamas2620HUN722413Z101½1,522581
4GMFtacnik Lubomir2521SVK149000171½1,522460
5IMMalinovsky Karel2472CZE313874Z12½00,522428
6GMPacher Milan2442SVK14907445½11,522380
7FMKostolansky Sebastian Lukas2420SVK14950596112,022297
10FMBriestensky Rastislav2352SVK1490039411,012266
12IMPetran Peter2271SVK14900114011,022253
13FMJancovic Peter2304SVK14913321½0,512341
  2. TJ Inbest Dunajov (Elo Ø:2531, TB1: 6 / TB2: 9,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
4GMAntoniewski Rafal2484POL1111078N½½1,022546
5GMBulski Krzysztof2524POL1121499N½½1,022504
6GMTazbir Marcin2529POL1122452Z971½1,522380
8Smolen Jan2422SVK14906287½11,522331
10CMPniaczek Marek2115POL21800421Z990½0,522340
11Matejovic Juraj2232SVK149060401½1,522277
12IMKantorik Marian2181SVK14900513½½1,022228
15Magat Jozef2105SVK14903962½11,522182
  3. Reinter Humenné (Elo Ø:2497, TB1: 4 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2GMBabula Vlastimil2572CZE301264Z51112,022485
3GMMarkos Jan2571SVK149034741½1,522403
4IMKriebel Tadeas2516CZE330027Z48011,022351
6GMMrva Martin2402SVK14900092011,022449
7IMPcola Pavol2379SVK14900572½½1,022340
8IMPinter Erik2349SVK14902826½0,512261
10FMKrak Tomas2317SVK14903750112,022289
12Sepesi Samuel2174SVK1492308400,012363
14Pcola Jaroslav st.2057SVK14907810½½1,022200
  4. ŠK Dunajská Streda (Elo Ø:2447, TB1: 4 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2IMPetenyi Tamas2420SVK14909090000,022535
3IMNemeth Miklos2487HUN720232N011,022521
4IMRigo Zsolt2401SVK149031721½1,522401
6IMBagi Mate2470HUN742570Z27112,022339
8GMCzebe Attila2368HUN705268N½11,522287
9IMCsonka Attila Istvan2348HUN716529N0½0,522242
10IMMeszaros Michal2355SVK14905329½0,512123
13FMFarkas Gabor2363SVK14908034A1391½1,522142
15FMTakacs Laszlo2239SVK14918854½0,512057
  5. ŠK Modra (Elo Ø:2494, TB1: 3 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2GMBalogh Csaba2591HUN718939Z561½1,522483
3GMMichalik Peter2592CZE14907526Z581½1,522453
4IMKozak Adam2524HUN753246Z571½1,522372
6GMStohl Igor2490SVK1490002511,012472
8IMMaslik Miroslav2357SVK14902192½00,522329
9Schwarz Dusan2315SVK14903890101,022212
10Banas Kamil2266SVK14902141101,022232
11FMFederic Jozef2209SVK14910659101,022019
14Sobek Michal2082SVK1494462611,011543
  6. ŠKŠ Dubnica nad Váhom (Elo Ø:2417, TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMCernousek Lukas2461CZE311707N011,022483
2GMPlat Vojtech2570CZE325740Z4011,022453
4Roubalik Jakub2395CZE322237N000,022372
5FMMotuz Karol2365SVK14902621½11,522344
6IMPiesik Piotr2403POL1136194Z6½11,522223
7FMVojtek Vladimir2278SVK14901919011,022266
8FMWiewiora Eneasz2296POL1140396Z51½1,522166
9IMZpevak Pavel2341CZE300586N½0,512304
11FMBombek Peter2151SVK1490223011,011686
  7. Liptovská šachová škola (Elo Ø:2397, TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMCvek Robert2514CZE307424Z25½0,512484
2IMMazur Stefan2457SVK14909332½11,522503
3FMMiesbauer Jan2382CZE367222Z2600,012529
6IMHausner Ivan2374CZE300110N½0,512422
7FMHaring Filip2298SVK14933080B113112,022297
9IMHrabusa Matej2360SVK14908042½0,512482
10FMHaring Viktor2266SVK14919400A1120½0,522347
12CMHros Roman2192SVK14922967½00,522338
13Tropp Oliver2127SVK1491300300,012358
14WFMMotycakova Monika2130SVK14909626½11,522197
16Macko Michal2175SVK14906490½0,512291
  8. CVČ Mladosť VIX Žilina (Elo Ø:2467, TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPechac Jergus2482SVK14926970000,022518
3GMBernasek Jan2478CZE311995Z31000,022425
4GMJurcik Marian2482SVK14907518½½1,022369
5GMPetrik Tomas2462SVK149016251½1,522277
6IMDruska Juraj2495SVK14915650½11,522287
7IMZwardon Vojtech2467CZE325511Z3211,012288
8FMJurcik Martin2358SVK14907534½11,522195
9FMZvarik Martin2289SVK14908565101,022182
10FMStraka Jozef2291SVK14910560A180½0,512175
  9. TJ Slávia UPJŠ Košice (Elo Ø:2397, TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2GMVovk Jurij2577UKR14113171N11,012550
3GMVetoshko Volodymyr2497UKR14122480Z93112,022370
4IMNayhebaver Martin2471SVK14923432101,022394
5FMMosesov Danylo2286UKR14149494Z940½0,522414
7IMDovzik Juri2275UKR14100223N½00,522434
8Frindt Kornel2194SVK14901617000,022299
10Najgebauer Szemjon2166UKR14102501N½½1,022270
14Tropp Lukas2123SVK149113701½1,522258
15FMKlemanic Emil2110SVK14900360½0,512363
  10. ŠK Prakovce (Elo Ø:2464, TB1: 0 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMKrejci Jan2578CZE322156Z361½1,522483
3GMZilka Stepan2551CZE315303Z371½1,522501
6GMManik Mikulas2377SVK14900734½½1,022506
7FMSzustakowski Antoni2287POL1167677Z69000,022442
8IMMikrut Dariusz2382POL1112791N½½1,022305
10FMZambor Norbert2288SVK149012000½0,522350
11Danada Tomas2263SVK14919362½½1,022270
12Kusiak Matej2234SVK14911213000,022197
  11. ŠK Aquamarin Podhájska (Elo Ø:2507, TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMBalog Imre2550HUN728446Z20000,022575
8FMChovan Milan2319SVK149336910½0,522534
9FMJakab Bela2301SVK14933128B101000,022494
10GMLikavsky Tomas2427SVK14900483101,022344
11Vymazal Bronislav2397CZE318396Z16½0,512275
12FMVass Frantisek2311SVK14907615½0,512379
13WGMCibickova Zuzana2261SVK14905779½0,512349
15WIMMaslikova Veronika2230SVK14904888101,022256
16FMHorvath Mario2191SVK14900912½0,512166
17Szucs Vladimir2161SVK149042920½0,522090

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2019/10/19
1. kolo dňa 2019/10/19
š.1  TJ Inbest DunajovElo-8  Liptovská šachová školaElo4½:3½
1.1GM
Antoniewski, Rafal
2484N-GM
Cvek, Robert
2514Z25½ - ½
1.2GM
Bulski, Krzysztof
2524N-IM
Mazur, Stefan
2457½ - ½
1.3GM
Tazbir, Marcin
2529Z97-FM
Miesbauer, Jan
2382Z261 - 0
1.4
Smolen, Jan
2422-IM
Hausner, Ivan
2374N½ - ½
1.5CM
Pniaczek, Marek
2115Z99-FM
Haring, Filip
2298B1130 - 1
1.6
Matejovic, Juraj
2232-FM
Haring, Viktor
2266A1121 - 0
1.7IM
Kantorik, Marian
2181-CM
Hros, Roman
2192½ - ½
1.8
Magat, Jozef
2105-WFM
Motycakova, Monika
2130½ - ½
1. kolo dňa 2019/10/19
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-5  ŠK PrakovceElo4½:3½
2.1GM
Pechac, Jergus
2482-GM
Krejci, Jan
2578Z360 - 1
2.2GM
Bernasek, Jan
2478Z31-GM
Zilka, Stepan
2551Z370 - 1
2.3GM
Jurcik, Marian
2482-GM
Manik, Mikulas
2377½ - ½
2.4GM
Petrik, Tomas
2462-FM
Szustakowski, Antoni
2287Z691 - 0
2.5IM
Druska, Juraj
2495-IM
Mikrut, Dariusz
2382N½ - ½
2.6IM
Zwardon, Vojtech
2467Z32-FM
Zambor, Norbert
22881 - 0
2.7FM
Jurcik, Martin
2358-
Danada, Tomas
2263½ - ½
2.8FM
Zvarik, Martin
2289-
Kusiak, Matej
22341 - 0
1. kolo dňa 2019/10/19
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo3 : 5
3.1GM
Balog, Imre
2550Z20-GM
Vovk, Jurij
2577N0 - 1
3.2FM
Chovan, Milan
2319-GM
Vetoshko, Volodymyr
2497Z930 - 1
3.3FM
Jakab, Bela
2301B101-IM
Nayhebaver, Martin
24710 - 1
3.4GM
Likavsky, Tomas
2427-FM
Mosesov, Danylo
2286Z941 - 0
3.5
Vymazal, Bronislav
2397Z16-IM
Dovzik, Juri
2275N½ - ½
3.6WIM
Maslikova, Veronika
2230-
Frindt, Kornel
21941 - 0
3.7FM
Horvath, Mario
2191-
Najgebauer, Szemjon
2166N½ - ½
3.8
Szucs, Vladimir
2161-
Tropp, Lukas
21230 - 1
1. kolo dňa 2019/10/19
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-9  Reinter HumennéElo4 : 4
4.1IM
Petenyi, Tamas
2420-GM
Babula, Vlastimil
2572Z510 - 1
4.2IM
Nemeth, Miklos
2487N-GM
Markos, Jan
25710 - 1
4.3IM
Rigo, Zsolt
2401-IM
Kriebel, Tadeas
2516Z481 - 0
4.4IM
Bagi, Mate
2470Z27-GM
Mrva, Martin
24021 - 0
4.5GM
Czebe, Attila
2368N-IM
Pcola, Pavol
2379½ - ½
4.6IM
Csonka, Attila Istvan
2348N-FM
Krak, Tomas
23170 - 1
4.7FM
Farkas, Gabor
2363A139-
Sepesi, Samuel
21741 - 0
4.8FM
Takacs, Laszlo
2239-
Pcola, Jaroslav st.
2057½ - ½
1. kolo dňa 2019/10/19
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo2½:5½
5.1IM
Cernousek, Lukas
2461N-GM
Papp, Gabor
2589N0 - 1
5.2GM
Plat, Vojtech
2570Z4-GM
Banusz, Tamas
2620Z100 - 1
5.3
Roubalik, Jakub
2395N-GM
Ftacnik, Lubomir
25210 - 1
5.4FM
Motuz, Karol
2365-IM
Malinovsky, Karel
2472Z12½ - ½
5.5IM
Piesik, Piotr
2403Z6-GM
Pacher, Milan
2442½ - ½
5.6FM
Vojtek, Vladimir
2278-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
24200 - 1
5.7FM
Wiewiora, Eneasz
2296Z5-IM
Petran, Peter
22711 - 0
5.8IM
Zpevak, Pavel
2341N-FM
Jancovic, Peter
2304½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
2. kolo dňa 2019/10/20
š.1  TJ Inbest DunajovElo-5  ŠK PrakovceElo5 : 3
1.1GM
Antoniewski, Rafal
2484N-GM
Krejci, Jan
2578Z36½ - ½
1.2GM
Bulski, Krzysztof
2524N-GM
Zilka, Stepan
2551Z37½ - ½
1.3GM
Tazbir, Marcin
2529Z97-GM
Manik, Mikulas
2377½ - ½
1.4
Smolen, Jan
2422-FM
Szustakowski, Antoni
2287Z691 - 0
1.5CM
Pniaczek, Marek
2115Z99-IM
Mikrut, Dariusz
2382N½ - ½
1.6
Matejovic, Juraj
2232-FM
Zambor, Norbert
2288½ - ½
1.7IM
Kantorik, Marian
2181-
Danada, Tomas
2263½ - ½
1.8
Magat, Jozef
2105-
Kusiak, Matej
22341 - 0
2. kolo dňa 2019/10/20
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-8  Liptovská šachová školaElo3½:4½
2.1GM
Pechac, Jergus
2482-IM
Mazur, Stefan
24570 - 1
2.2GM
Bernasek, Jan
2478Z31-FM
Haring, Filip
2298B1130 - 1
2.3GM
Jurcik, Marian
2482-IM
Hrabusa, Matej
2360½ - ½
2.4GM
Petrik, Tomas
2462-FM
Haring, Viktor
2266A112½ - ½
2.5IM
Druska, Juraj
2495-CM
Hros, Roman
21921 - 0
2.6FM
Jurcik, Martin
2358-
Tropp, Oliver
21271 - 0
2.7FM
Zvarik, Martin
2289-WFM
Motycakova, Monika
21300 - 1
2.8FM
Straka, Jozef
2291A180-
Macko, Michal
2175½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-9  Reinter HumennéElo2 : 6
3.1GM
Balog, Imre
2550Z20-GM
Babula, Vlastimil
2572Z510 - 1
3.2FM
Chovan, Milan
2319-GM
Markos, Jan
2571½ - ½
3.3FM
Jakab, Bela
2301B101-IM
Kriebel, Tadeas
2516Z480 - 1
3.4GM
Likavsky, Tomas
2427-GM
Mrva, Martin
24020 - 1
3.5FM
Vass, Frantisek
2311-IM
Pcola, Pavol
2379½ - ½
3.6WGM
Cibickova, Zuzana
2261-IM
Pinter, Erik
2349½ - ½
3.7WIM
Maslikova, Veronika
2230-FM
Krak, Tomas
23170 - 1
3.8
Szucs, Vladimir
2161-
Pcola, Jaroslav st.
2057½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo5 : 3
4.1IM
Petenyi, Tamas
2420-GM
Vetoshko, Volodymyr
2497Z930 - 1
4.2IM
Nemeth, Miklos
2487N-IM
Nayhebaver, Martin
24711 - 0
4.3IM
Rigo, Zsolt
2401-FM
Mosesov, Danylo
2286Z94½ - ½
4.4IM
Bagi, Mate
2470Z27-IM
Dovzik, Juri
2275N1 - 0
4.5GM
Czebe, Attila
2368N-
Frindt, Kornel
21941 - 0
4.6IM
Csonka, Attila Istvan
2348N-
Najgebauer, Szemjon
2166N½ - ½
4.7IM
Meszaros, Michal
2355-
Tropp, Lukas
2123½ - ½
4.8FM
Farkas, Gabor
2363A139-FM
Klemanic, Emil
2110½ - ½
2. kolo dňa 2019/10/20
š.7  ŠK ModraElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo2½:5½
6.1GM
Balogh, Csaba
2591Z56-GM
Papp, Gabor
2589N½ - ½
6.2GM
Michalik, Peter
2592Z58-GM
Banusz, Tamas
2620Z10½ - ½
6.3IM
Kozak, Adam
2524Z57-GM
Ftacnik, Lubomir
2521½ - ½
6.4GM
Stohl, Igor
2490-IM
Malinovsky, Karel
2472Z121 - 0
6.5IM
Maslik, Miroslav
2357-GM
Pacher, Milan
24420 - 1
6.6
Schwarz, Dusan
2315-FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
24200 - 1
6.7
Banas, Kamil
2266-FM
Briestensky, Rastislav
23520 - 1
6.8FM
Federic, Jozef
2209-IM
Petran, Peter
22710 - 1
3. kolo dňa 2019/11/23
3. kolo dňa 2019/11/23
š.9  Reinter HumennéElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2019/11/23
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-1  TJ Inbest DunajovElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2019/11/23
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-7  ŠK ModraElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2019/11/23
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2019/11/23
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-5  ŠK PrakovceElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/24
4. kolo dňa 2019/11/24
š.9  Reinter HumennéElo-1  TJ Inbest DunajovElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/24
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/24
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/24
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-7  ŠK ModraElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/24
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-8  Liptovská šachová školaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/01/18
5. kolo dňa 2020/01/18
š.5  ŠK PrakovceElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/01/18
š.8  Liptovská šachová školaElo-9  Reinter HumennéElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/01/18
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/01/18
š.7  ŠK ModraElo-1  TJ Inbest DunajovElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/01/18
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/19
6. kolo dňa 2020/01/19
š.5  ŠK PrakovceElo-9  Reinter HumennéElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/19
š.8  Liptovská šachová školaElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/19
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-1  TJ Inbest DunajovElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/19
š.7  ŠK ModraElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/01/19
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/02/29
7. kolo dňa 2020/02/29
š.1  TJ Inbest DunajovElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/02/29
š.5  ŠK PrakovceElo-3  ŠK Dunajská StredaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/02/29
š.8  Liptovská šachová školaElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/02/29
š.9  Reinter HumennéElo-7  ŠK ModraElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/02/29
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/03/01
8. kolo dňa 2020/03/01
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/03/01
š.5  ŠK PrakovceElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/03/01
š.8  Liptovská šachová školaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/03/01
š.9  Reinter HumennéElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/03/01
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-7  ŠK ModraElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/04/24
9. kolo dňa 2020/04/24
š.1  TJ Inbest DunajovElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/04/24
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/04/24
š.5  ŠK PrakovceElo-8  Liptovská šachová školaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/04/24
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-7  ŠK ModraElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/04/24
š.9  Reinter HumennéElo-12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/04/25
10. kolo dňa 2020/04/25
š.4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo-3  ŠK Dunajská StredaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/04/25
š.1  TJ Inbest DunajovElo-2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/04/25
š.8  Liptovská šachová školaElo-7  ŠK ModraElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/04/25
š.5  ŠK PrakovceElo-6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/04/25
š.12  TJ Slávia UPJŠ KošiceElo-11  ŠK Slovan BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/04/26
11. kolo dňa 2020/04/26
š.2  ŠK Aquamarin PodhájskaElo-4  CVČ Mladosť VIX ŽilinaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/04/26
š.3  ŠK Dunajská StredaElo-1  TJ Inbest DunajovElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/04/26
š.6  ŠKŠ Dubnica nad VáhomElo-8  Liptovská šachová školaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/04/26
š.7  ŠK ModraElo-5  ŠK PrakovceElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/04/26
š.11  ŠK Slovan BratislavaElo-9  Reinter HumennéElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0