TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr575489.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1SK Slovan Bratislava B * 4555552850,50
2KSC Komarno4 * 744462255,50
3SK Doprastav Bratislava * 54555352250,00
4SIM-SIM Topolcany13 * 5455552248,50
5NSK Nitra343 * 445451946,50
6MSK Gabcikovo½4 * 4441643,50
7KSN Bratislava34344 * 44761446,00
8SK Slovan Bratislava C333444 * 461042,50
9SK Lokomotiva Caissa Bratislava3433344 * 451041,00
10SK Sparta Povazska Bystrica514 * 1035,00
11SKS Dubnica nad Vahom B3433443 * 941,00
12TJ EuroPRESS Batorove Kosihy23322 * 028,00

Súpisky družstiev

  7. KSN Bratislava (Elo Ø:2230 / TB1: 14 / TB2: 46)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSAHIDI Samir2459SVK149363726,08,0
2GMPECHAC Jergus2597SVK14926970A3803,54,0
3BOCHNICKA Vladimir2267SVK149434505,510,0
4LINTNER Igor2208SVK149329702,54,0
5FMROHACEK Miroslav2188SVK149028774,59,0
6BOCHNICKOVA Andrea2036SVK14901781B3810,02,0
7MACKO Peter2039SVK149213673,57,0
8SANDOR Martin2042SVK149397893,54,0
9STRISKOVA Lucia1923SVK149609583,09,0
10WALTER Ema2016SVK149607103,59,0
11BOCHNICKOVA Simona1931SVK149585624,511,0
12RAK Martin1849SVK736200174,06,0
13SMIDOVA Michaela1672SVK149628100,52,0
14MESZAROS Casey Ryan1757SVK149632051,52,0
15KAPOLKOVA Greta1644SVK149555550,01,0
16SAHIDI Shabir1465SVK149598280,00,0
17KUBIKOVA Nina1486SVK149550750,00,0
18ZVERKA Peter Samuel1602SVK736068040,00,0
19HAVALDA Samuel1465SVK149554900,00,0
20SAHIDI Sear1336SVK149598360,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  7. KSN Bratislava (Elo Ø:2230, TB1: 14 / TB2: 46)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSAHIDI Samir2459SVK14936372½½½111½16,082318
2GMPECHAC Jergus2597SVK14926970A380½1113,542334
3BOCHNICKA Vladimir2267SVK149434501½010001115,5102209
4LINTNER Igor2208SVK14932970½1½½2,542200
5FMROHACEK Miroslav2188SVK14902877½0½½01½1½4,592114
6BOCHNICKOVA Andrea2036SVK14901781B381000,022158
7MACKO Peter2039SVK149213670½011½½3,572069
8SANDOR Martin2042SVK149397891½113,542017
9STRISKOVA Lucia1923SVK14960958010001½½03,092093
10WALTER Ema2016SVK149607100½½01100½3,591998
11BOCHNICKOVA Simona1931SVK14958562000110½10104,5111943
12RAK Martin1849SVK73620017½111½04,061900
13SMIDOVA Michaela1672SVK14962810½00,521871
14MESZAROS Casey Ryan1757SVK149632051½1,521930
15KAPOLKOVA Greta1644SVK1495555500,012106

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-10  NSK NitraElo2½:5½
6.1GM
PECHAC, Jergus
2597-GM
ACZEL, Gergely
2519½ - ½
6.2
BOCHNICKA, Vladimir
2267-
SKRENO, Vladimir
20571 - 0
6.3
LINTNER, Igor
2208-
KRUPA, Miroslav
2162½ - ½
6.4FM
ROHACEK, Miroslav
2188-
DLHY, Jozef
2053½ - ½
6.5
BOCHNICKOVA, Andrea
2036-
PINTER, Patrik
22010 - 1
6.6
MACKO, Peter
2039-
KUNA, Martin
19860 - 1
6.7
STRISKOVA, Lucia
1923-
VALOVIC, Stefan
19740 - 1
6.8
BOCHNICKOVA, Simona
1931-
RAKOVSKY, Jakub
18880 - 1
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo4 : 4
6.1GM
PECHAC, Jergus
2597-GM
MANIK, Mikulas
23681 - 0
6.2
BOCHNICKA, Vladimir
2267-IM
KANTORIK, Marian
2211½ - ½
6.3
LINTNER, Igor
2208-
DERUELLE SALA, Albert
21691 - 0
6.4FM
ROHACEK, Miroslav
2188-
KLEMAN, Miroslav
22510 - 1
6.5
STRISKOVA, Lucia
1923-
KOVAL, Maros
20791 - 0
6.6
WALTER, Ema
2016-
MARKO, Anton
20730 - 1
6.7
BOCHNICKOVA, Simona
1931-
RIABOV, Alexander
20690 - 1
6.8
SMIDOVA, Michaela
1672-
KUBRICAN, Anton
1852½ - ½
3. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-7  KSN BratislavaElo5 : 3
3.1FM
JABLONICKY, Martin
2377-IM
SAHIDI, Samir
2459½ - ½
3.2
CHLPIK, Martin
2252-
BOCHNICKA, Vladimir
22671 - 0
3.3
MACKA, Oto
2026-FM
ROHACEK, Miroslav
2188½ - ½
3.4
POLACIK, Igor
2121-
MACKO, Peter
2039½ - ½
3.5FM
PETRIK, Stanislav
2085-
SANDOR, Martin
20420 - 1
3.6
SALGOVIC, Simon
2091-
STRISKOVA, Lucia
19231 - 0
3.7
KRAJNAK, Robert
1954-
WALTER, Ema
2016½ - ½
3.8
PETREK, Dominik
2110-
BOCHNICKOVA, Simona
19311 - 0
4. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-7  KSN BratislavaElo4 : 4
4.1
JANKO, Michal
2240-IM
SAHIDI, Samir
2459½ - ½
4.2
KUKUCKA, Matej
2103-
BOCHNICKA, Vladimir
22670 - 1
4.3
MESZAROS, Norbert
2113-FM
ROHACEK, Miroslav
2188½ - ½
4.4
SLACKY, Stanislav
2117-
MACKO, Peter
20391 - 0
4.5
FOGLAR, Ivan
1988-
SANDOR, Martin
2042½ - ½
4.6
PYTLIK, Pavol
2030-
STRISKOVA, Lucia
19231 - 0
4.7
PROCHAZKA, Jaromir
1912-
WALTER, Ema
2016½ - ½
4.8
BERANEK, Tomas
1751-
BOCHNICKOVA, Simona
19310 - 1
5. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-7  KSN BratislavaElo4 : 4
4.1IM
SIPOS, Istvan
2472-IM
SAHIDI, Samir
2459½ - ½
4.2FM
FARKAS, Gabor
2324-
BOCHNICKA, Vladimir
22671 - 0
4.3IM
BERCZES, Csaba
2318-FM
ROHACEK, Miroslav
21881 - 0
4.4
BALOGH, Peter
2068-
MACKO, Peter
20390 - 1
4.5
SARMIR, Milos
2042-
SANDOR, Martin
20420 - 1
4.6
FARKAS, Renata
1933-
WALTER, Ema
20161 - 0
4.7
KOSAR, Mikulas
1818-
BOCHNICKOVA, Simona
19310 - 1
4.8
MESZAROS, Nikolas
1811-
RAK, Martin
1849½ - ½
6. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-7  KSN BratislavaElo2 : 6
3.1
SZEGI, Tamas
2209-IM
SAHIDI, Samir
24590 - 1
3.2
DOLNIK, Attila
2152-
BOCHNICKA, Vladimir
22671 - 0
3.3
BARCZI, Tibor
1987-FM
ROHACEK, Miroslav
21880 - 1
3.4
URBAN, Gabor
2032-
MACKO, Peter
20390 - 1
3.5
DVORSKY, Jozef
1954-
SANDOR, Martin
20420 - 1
3.6
BONA, Zoltan
1845-
WALTER, Ema
20160 - 1
3.7
SZARAZ, Vojtech
1830-
BOCHNICKOVA, Simona
19311 - 0
3.8
PALLAG, Gyorgy
1891-
RAK, Martin
18490 - 1
7. kolo dňa 2022/02/13 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-5  KSC KomarnoElo4 : 4
4.1
BOCHNICKA, Vladimir
2267-FM
JAKAB, Bela
23440 - 1
4.2
LINTNER, Igor
2208-
MOLNAR, Erno
2223½ - ½
4.3FM
ROHACEK, Miroslav
2188-
VICZENCZ, Peter
2044½ - ½
4.4
MACKO, Peter
2039-
JOBA, Arpad
2057½ - ½
4.5
STRISKOVA, Lucia
1923-
SARKOZI, Szabolcs
20660 - 1
4.6
WALTER, Ema
2016-WCM
KOVARIKOVA, Maria
19461 - 0
4.7
BOCHNICKOVA, Simona
1931-
GYURICSEK, Szilard
1800½ - ½
4.8
RAK, Martin
1849-
GYURENKA, Adam
16951 - 0
8. kolo dňa 2022/04/23 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-7  KSN BratislavaElo1 : 7
5.1FM
MOTUZ, Karol
2301-IM
SAHIDI, Samir
24590 - 1
5.2
DOBROTKA, Martin
2227-GM
PECHAC, Jergus
25970 - 1
5.3
OBONA, Jan
2145-
BOCHNICKA, Vladimir
22670 - 1
5.4
KOSTELNY, Jozef
2123-FM
ROHACEK, Miroslav
21880 - 1
5.5
JAKUBEK, Peter
2115-
BOCHNICKOVA, Andrea
20361 - 0
5.6
URBANIC, Martin
2032-
STRISKOVA, Lucia
19230 - 1
5.7
MIKUSIK, Marian
1998-
BOCHNICKOVA, Simona
19310 - 1
5.8
KVASSAY, Peter
1935-
RAK, Martin
18490 - 1
9. kolo dňa 2022/04/24 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-7  KSN BratislavaElo3½:4½
6.1IM
ZPEVAK, Pavel
2357-IM
SAHIDI, Samir
24590 - 1
6.2FM
BEDNAR, Jaromir
2220-GM
PECHAC, Jergus
25970 - 1
6.3
VERES, Andrej
2169-
BOCHNICKA, Vladimir
22670 - 1
6.4FM
BOMBEK, Peter
2111-FM
ROHACEK, Miroslav
2188½ - ½
6.5
SUKUBA, Zdeno
2105-
MACKO, Peter
2039½ - ½
6.6
RUCEK, Kristian
2128-
STRISKOVA, Lucia
1923½ - ½
6.7
KUTNY, Marian
1981-
WALTER, Ema
20161 - 0
6.8
SOSOVICKOVA, Jana
1896-
BOCHNICKOVA, Simona
19311 - 0
10. kolo dňa 2022/05/14 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo4 : 4
4.1IM
SAHIDI, Samir
2459-FM
BRIESTENSKY, Rastislav
2303½ - ½
4.2
LINTNER, Igor
2208-
CASTIGLIONE, Mario
2247½ - ½
4.3
STRISKOVA, Lucia
1923-
VALENT, Ivan
2213½ - ½
4.4
WALTER, Ema
2016-FM
RUCKSCHLOSS, Karol
21770 - 1
4.5
BOCHNICKOVA, Simona
1931-
AC, Michal
21291 - 0
4.6
RAK, Martin
1849-
DJUBEK, Boris
1993½ - ½
4.7
SMIDOVA, Michaela
1672-
BREJA, Stanislav
18890 - 1
4.8
MESZAROS, Casey Ryan
1757-
JANOV, Marian
18301 - 0
11. kolo dňa 2022/05/15 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo3 : 5
4.1IM
SAHIDI, Samir
2459-FM
ZETOCHA, Claudiu
22881 - 0
4.2
BOCHNICKA, Vladimir
2267-
ZETOCHA, Adrian
23311 - 0
4.3
STRISKOVA, Lucia
1923-
KOVAC, Andrej
22250 - 1
4.4
WALTER, Ema
2016-
SOBEK, Michal
2158½ - ½
4.5
BOCHNICKOVA, Simona
1931-
VADILA, Ondrej
20820 - 1
4.6
RAK, Martin
1849-
SOSOVICKA, Jakub
20730 - 1
4.7
MESZAROS, Casey Ryan
1757-
CHLPEK, Daniel
2030½ - ½
4.8
KAPOLKOVA, Greta
1644-
COMPEL, Daniel
21060 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloF DružstvoBodyPartie%š.
1COMPEL Daniel2106SK Slovan Bratislava B9,01090,07
2FMFARKAS Gabor2324MSK Gabcikovo7,51168,21
3KLEMAN Miroslav2251SIM-SIM Topolcany7,51168,23
4RIABOV Alexander2069SIM-SIM Topolcany7,01070,07
5MOLNAR Erno2223KSC Komarno7,01163,62
6RUCEK Kristian2128SKS Dubnica nad Vahom B7,01163,65
7MARKO Anton2073SIM-SIM Topolcany7,01163,66
8FMJAKAB Bela2344KSC Komarno6,5881,31
9FMJABLONICKY Martin2377SK Doprastav Bratislava6,51065,01
10JAKUBEK Peter2115SK Sparta Povazska Bystrica6,51065,03
11SARKOZI Szabolcs2066KSC Komarno6,51065,06
12GMMANIK Mikulas2368SIM-SIM Topolcany6,51159,11
13SLACKY Stanislav2117SK Lokomotiva Caissa Bratislava6,51159,14
14IMSAHIDI Samir2459KSN Bratislava6,0875,01
15ZETOCHA Adrian2331SK Slovan Bratislava B6,0966,72
16DJUBEK Boris1993SK Slovan Bratislava C6,0966,76
17CHLPEK Daniel2030SK Slovan Bratislava B6,01060,06
18IMBERCZES Csaba2318MSK Gabcikovo6,01154,53
19IMBORHY Marcell2396MSK Gabcikovo5,5691,73
20KUNA Martin1986NSK Nitra5,5868,86
21CHLPIK Martin2252SK Doprastav Bratislava5,5961,12
22BOCHNICKA Vladimir2267KSN Bratislava5,51055,02
23FMZETOCHA Claudiu2288SK Slovan Bratislava B5,51150,01
24URBAN Gabor2032TJ EuroPRESS Batorove Kosihy5,51150,04
25FARKAS Renata1933MSK Gabcikovo5,51150,06
26PETREK Dominik2110SK Doprastav Bratislava5,0683,38
27KALISKY Vladimir2117NSK Nitra5,0862,53
28IMSIPOS Istvan2472MSK Gabcikovo5,0955,61
29LASCH Miroslav2042SKS Dubnica nad Vahom B5,0955,66
30MACKA Oto2026SK Doprastav Bratislava5,01050,04
31KOVAL Maros2079SIM-SIM Topolcany5,01050,04
32JANKO Michal2240SK Lokomotiva Caissa Bratislava5,01145,51
33FMBOMBEK Peter2111SKS Dubnica nad Vahom B5,01145,53
34DLHY Jozef2053NSK Nitra5,01145,54
35BALOGH Peter2068MSK Gabcikovo5,01145,55
36MIKUSIK Marian1998SK Sparta Povazska Bystrica5,01145,55
37FMTAKACS Laszlo2212KSC Komarno4,5590,03
38VICZENCZ Peter2044KSC Komarno4,5675,04
39RAKOVSKY Jakub1888NSK Nitra4,5675,07
40FMRUCKSCHLOSS Karol2177SK Slovan Bratislava C4,5764,33
41CASTIGLIONE Mario2247SK Slovan Bratislava C4,5856,31
42FMROHACEK Miroslav2188KSN Bratislava4,5950,03
43JOBA Arpad2057KSC Komarno4,5950,05
44BREJA Stanislav1889SK Slovan Bratislava C4,5950,07
45FOGLAR Ivan1988SK Lokomotiva Caissa Bratislava4,51045,05
46PROCHAZKA Jaromir1912SK Lokomotiva Caissa Bratislava4,51045,07
47VADILA Ondrej2082SK Slovan Bratislava B4,51140,94
48BOCHNICKOVA Simona1931KSN Bratislava4,51140,97
49MYSIAK Juraj1849SK Sparta Povazska Bystrica4,04100,07
50SCHWARZ Dusan2279SK Doprastav Bratislava4,0580,02
51SOBEK Michal2158SK Slovan Bratislava B4,0580,03
52FMKUKEL Imre2256KSC Komarno4,0666,72
53RAK Martin1849KSN Bratislava4,0666,77
54IMPETRAN Peter2225SK Slovan Bratislava C4,0757,11
55JURSA Branislav2001SK Lokomotiva Caissa Bratislava4,0757,16
56SOSOVICKOVA Jana1896SKS Dubnica nad Vahom B4,0850,07
57SZEGI Tamas2209TJ EuroPRESS Batorove Kosihy4,01136,41
58GMPECHAC Jergus2597KSN Bratislava3,5487,51
59JANKO Zoltan2213KSC Komarno3,5487,54
60SANDOR Martin2042KSN Bratislava3,5487,55
61GMACZEL Gergely2519NSK Nitra3,5570,01
62BANSZEGI Attila1971TJ EuroPRESS Batorove Kosihy3,5570,05
63SUKUBA Zdeno2105SKS Dubnica nad Vahom B3,5658,34
64DOLNIK Attila2152TJ EuroPRESS Batorove Kosihy3,5750,03
65MACKO Peter2039KSN Bratislava3,5750,04
66FMMOTUZ Karol2301SK Sparta Povazska Bystrica3,5843,81
67IMKANTORIK Marian2211SIM-SIM Topolcany3,5843,82
68OBONA Jan2145SK Sparta Povazska Bystrica3,5843,82
69AC Michal2129SK Slovan Bratislava C3,5843,84
70PRIVARA Igor2063SK Slovan Bratislava B3,5843,85
71PYTLIK Pavol2030SK Lokomotiva Caissa Bratislava3,5843,85
72WALTER Ema2016KSN Bratislava3,5938,95
73FMVLCEK Stanislav2231SK Doprastav Bratislava3,0475,03
74KUTNY Marian1981SKS Dubnica nad Vahom B3,0475,06
75BIELIK Miroslav2095SIM-SIM Topolcany3,0560,05
76MESZAROS Norbert2113SK Lokomotiva Caissa Bratislava3,0650,03
77DVORSKY Jozef1954TJ EuroPRESS Batorove Kosihy3,0650,05
78ORGON Dusan1984SKS Dubnica nad Vahom B3,0650,06
79PINTER Patrik2201NSK Nitra3,0742,95
80VALENT Ivan2213SK Slovan Bratislava C3,0837,52
81FMPETRIK Stanislav2085SK Doprastav Bratislava3,0837,56
82STRISKOVA Lucia1923KSN Bratislava3,0933,35
83DOBROTKA Martin2227SK Sparta Povazska Bystrica3,01127,31
84FMJANCOVIC Peter2317SK Doprastav Bratislava2,5383,32
85VALOVIC Stefan1974NSK Nitra2,5383,37
86IMMASLIK Miroslav2370SK Lokomotiva Caissa Bratislava2,5462,51
87LINTNER Igor2208KSN Bratislava2,5462,52
88KOVAC Andrej2225SK Slovan Bratislava B2,5462,53
89BERES Lukas2066NSK Nitra2,5462,55
90BEDNAR Jan2018SK Doprastav Bratislava2,5462,56
91JANCO Darius1991SIM-SIM Topolcany2,5462,57
92GOTH Gabriel1997KSC Komarno2,5462,57
93FMVOJTEK Vladimir2287SKS Dubnica nad Vahom B2,5550,01
94WIMTERBE Julianna2304KSC Komarno2,5550,01
95KRUPA Miroslav2162NSK Nitra2,5550,02
96KUKUCKA Matej2103SK Lokomotiva Caissa Bratislava2,5641,72
97NEMSAK Denis2063SK Doprastav Bratislava2,5641,74
98MESZAROS Nikolas1811MSK Gabcikovo2,5641,77
99CAPAK Stefan1926SK Sparta Povazska Bystrica2,5735,77
100SZUCS Vladimir2082MSK Gabcikovo2,5927,84
101SOSOVICKA Jakub2073SK Slovan Bratislava B2,02100,06
102HEGEDUS Roland1938KSC Komarno2,02100,07
103GMMIHOK Oliver2539NSK Nitra2,0366,71
104WCMKOVARIKOVA Maria1946KSC Komarno2,0366,77
105JANOS Jozef2072SK Slovan Bratislava C2,0450,04
106POLACIK Igor2121SK Doprastav Bratislava2,0450,05
107BATORA Matej2014NSK Nitra2,0450,06
108SARMIR Milos2042MSK Gabcikovo2,0450,06
109KRAJNAK Robert1954SK Doprastav Bratislava2,0450,07
110FMBRIESTENSKY Rastislav2303SK Slovan Bratislava C2,0540,01
111FMKOSTOLANSKY Sebastian Lukas2393SK Slovan Bratislava B2,0540,01
112IMZPEVAK Pavel2357SKS Dubnica nad Vahom B2,0540,01
113VOROS Gellert2146KSC Komarno2,0540,04
114FMKOLCAK Marek2103SK Slovan Bratislava C2,0540,05
115SALGOVIC Simon2091SK Doprastav Bratislava2,0540,06
116MORAVCIK Rastislav1925SIM-SIM Topolcany2,0540,07
117FMBEDNAR Jaromir2220SKS Dubnica nad Vahom B2,0633,31
118IMLIPKA Juraj2379SK Lokomotiva Caissa Bratislava2,0633,31
119BOJDA Lubomir2075SIM-SIM Topolcany2,0633,34
120KOVACIK Emil2032SKS Dubnica nad Vahom B2,0825,03
121SKRENO Vladimir2057NSK Nitra2,0922,22
122BONA Zoltan1845TJ EuroPRESS Batorove Kosihy2,0922,27
123MESZAROS Casey Ryan1757KSN Bratislava1,5275,07
124BERES Tomas2059NSK Nitra1,5275,07
125VASKO Matej1524SK Lokomotiva Caissa Bratislava1,5275,07
126FMKRAJNAK Martin2192MSK Gabcikovo1,5350,04
127STURC Jan1995SK Slovan Bratislava B1,5350,05
128PALUSKA Karol2006SK Doprastav Bratislava1,5437,57
129CAMBEL Vladimir1984SK Slovan Bratislava C1,5530,06
130KUNA Vladimir1950SK Slovan Bratislava C1,5530,06
131KOSTELNY Jozef2123SK Sparta Povazska Bystrica1,5625,03
132BEREK Geza2164TJ EuroPRESS Batorove Kosihy1,5916,72
133BARCZI Tibor1987TJ EuroPRESS Batorove Kosihy1,51113,63
134BOTTYAN Peter2166KSC Komarno1,01100,05
135GOMBAR Peter1895SK Sparta Povazska Bystrica1,01100,06
136BERES Dominik1982NSK Nitra1,01100,07
137HELBICH Branislav2018SK Doprastav Bratislava1,01100,08
138FMONDRUS Martin2256NSK Nitra1,0250,01
139WGMBOROSOVA Zuzana2265KSC Komarno1,0250,02
140OPREA Erik2117SK Slovan Bratislava C1,0250,04
141NESTORENKO Dmitry2168SK Slovan Bratislava B1,0250,04
142SKRINAR Marek1677SK Slovan Bratislava B1,0250,07
143ADDA Peter1887SIM-SIM Topolcany1,0250,08
144SZARAZ Vojtech1830TJ EuroPRESS Batorove Kosihy1,0333,37
145MALINOVSKY Jozef1681SK Sparta Povazska Bystrica1,0333,38
146JANOV Marian1830SK Slovan Bratislava C1,0333,38
147SAROK Peter2132TJ EuroPRESS Batorove Kosihy1,0425,02
148DERUELLE SALA Albert2169SIM-SIM Topolcany1,0425,03
149VERES Andrej2169SKS Dubnica nad Vahom B1,0520,02
150MAGERCIAK Roman1941SK Sparta Povazska Bystrica1,0714,36


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. SK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2198 / TB1: 10 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1FMBRIESTENSKY Rastislav2303SVK149003942,05,0
2CASTIGLIONE Mario2247SVK149016414,58,0
3IMPETRAN Peter2225SVK149001144,07,0
4VALENT Ivan2213SVK149017493,08,0
5FMRUCKSCHLOSS Karol2177SVK149003864,57,0
6TURNA Stefan2172SVK149032290,01,0
7OPREA Erik2117SVK149046161,02,0
8AC Michal2129SVK149003193,58,0
9FMKOLCAK Marek2103SVK149002202,05,0
10JANOS Jozef2072SVK149029402,04,0
11KOLMAN Richard2010SVK149049930,51,0
12DJUBEK Boris1993SVK149002036,09,0
13CAMBEL Vladimir1984SVK149089301,55,0
14KUNA Vladimir1950SVK149061801,55,0
15BREJA Stanislav1889SVK149007184,59,0
16STURC Gustav1804SVK149023030,00,0
17JANOV Marian1830SVK149267171,03,0
18MRKVIK Jan1810SVK149335351,01,0
19HUDEC Timotej1796SVK149327500,00,0
20KRALOVIC Peter1808SVK149532260,00,0
21MUNK Lubomir1770SVK149038060,00,0
  2. SK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2260 / TB1: 22 / TB2: 50)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1FMJABLONICKY Martin2377SVK14925621A7166,510,0
2SCHWARZ Dusan2279SVK14903890A7174,05,0
3FMJANCOVIC Peter2317SVK14913321A7182,53,0
4CHLPIK Martin2252SVK14923351A7195,59,0
5KOMORA Andrej2309SVK149008400,51,0
6FMVLCEK Stanislav2231SVK149020013,04,0
7FMDUDAS Jan2192SVK149005800,52,0
8WFMVRBOVA Niki2120SVK14906341B7200,51,0
9NEMSAK Denis2063SVK149178662,56,0
10MACKA Oto2026SVK149087435,010,0
11POLACIK Igor2121SVK149050512,04,0
12FMPETRIK Stanislav2085SVK149013663,08,0
13OROSI Peter2069SVK149138100,00,0
14FMPETRIK Karol2049SVK149002380,51,0
15SALGOVIC Simon2091SVK149435812,05,0
16BEDNAR Jan2018SVK149045512,54,0
17HELBICH Branislav2018SVK149047801,01,0
18KRAJNAK Robert1954SVK149049772,04,0
19PALUSKA Karol2006SVK736171211,54,0
20PETREK Dominik2110SVK149549905,06,0
21JELENCIAK Jozef1914SVK149100550,00,0
22STANKO Ivan1853SVK149024270,00,0
  3. SK Lokomotiva Caissa Bratislava (Elo Ø:2189 / TB1: 10 / TB2: 41)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1IMLIPKA Juraj2379SVK14900475A2482,06,0
2IMMASLIK Miroslav2370SVK14902192A2472,54,0
3JANKO Michal2240SVK149072675,011,0
4KUKUCKA Matej2103SVK14917270A2492,56,0
5MESZAROS Norbert2113SVK149237183,06,0
6SLACKY Stanislav2117SVK149078286,511,0
7DUJAVA Daniel2111SVK149156690,51,0
8FOGLAR Ivan1988SVK14911639A2504,510,0
9PYTLIK Pavol2030SVK149122873,58,0
10HRICAK Vasil2066SVK149072320,52,0
11JURSA Branislav2001SVK149323934,07,0
12PUCHOVSKY Ladislav1967SVK149119650,01,0
13PROCHAZKA Jaromir1912SVK149102844,510,0
14SKRIPECKA Helena2075SVK149006700,00,0
15STECKO Ivan1797SVK149292280,00,0
16BERANEK Tomas1751SVK149210220,01,0
17MARUSIC Martin1799SVK149213750,00,0
18KOMPAS Igor1766SVK149277130,00,0
19BENO Milan1678SVK149011700,01,0
20CEBO Vladimir1548SVK149012180,00,0
21VASKO Matej1524SVK149693601,52,0
22JURSA Juraj1256SVK736192560,51,0
  4. SK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2222 / TB1: 28 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKOSTOLANSKY Sebastian Lukas2393SVK14950596B5592,05,0
2FMZETOCHA Claudiu2288SVK149065705,511,0
3ZETOCHA Adrian2331SVK149504306,09,0
4KOVAC Andrej2225SVK149127672,54,0
5NESTORENKO Dmitry2168UKR14129728N1,02,0
6SOBEK Michal2158SVK14944626B5604,05,0
7VADILA Ondrej2082SVK149446424,511,0
8SOSOVICKA Jakub2073SVK14929210B5612,02,0
9PRIVARA Igor2063SVK149013403,58,0
10TRAVENEC Igor2106SVK149007000,00,0
11SULEK Viliam2027SVK149026720,00,0
12FMTEPPER Frantisek1986SVK149006100,51,0
13STURC Jan1995SVK149228191,53,0
14CHLPEK Daniel2030SVK149406986,010,0
15VIMMER Michal1931SVK149084840,51,0
16HECHT Tomas1938SVK149086380,51,0
17ISA Vlastimil1923SVK149060150,51,0
18COMPEL Daniel2106SVK149526459,010,0
19SKRINAR Marek1677SVK149407101,02,0
20KOVACIC Stefan1652SVK149137200,00,0
  5. KSC Komarno (Elo Ø:2285 / TB1: 22 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1IMBAGI Mate2466HUN742570Z130,00,0
2FMJAKAB Bela2344SVK149331286,58,0
3WIMTERBE Julianna2304HUN708780Z142,55,0
4WGMBOROSOVA Zuzana2265SVK14905779B1851,02,0
5FMKUKEL Imre2256SVK149036364,06,0
6MOLNAR Erno2223SVK149234087,011,0
7JANKO Zoltan2213SVK149058173,54,0
8FMTAKACS Laszlo2212SVK14918854A1864,55,0
9VOROS Gellert2146SVK149179552,05,0
10BOTTYAN Peter2166SVK149028501,01,0
11VICZENCZ Peter2044SVK149317294,56,0
12JOBA Arpad2057SVK149330474,59,0
13SARKOZI Szabolcs2066SVK149416606,510,0
14SZILARD Ladislav2103SVK149058500,53,0
15BERZA Stefan1958SVK149012770,00,0
16PALLAG Gergely1963SVK149122600,51,0
17GOTH Gabriel1997SVK149054772,54,0
18HEGEDUS Roland1938SVK149058412,02,0
19RANCSO Mark1960SVK14933756A9130,00,0
20ABRAHAM Jan1903SVK149061710,00,0
21WCMKOVARIKOVA Maria1946SVK149550402,03,0
22LELKES Oliver1922SVK149132160,00,0
23GYURICSEK Szilard1800SVK149414810,52,0
24GROF Stefan1812SVK149054930,00,0
25PETAK Tibor1678SVK149703410,00,0
26GYURENKA Adam1695SVK149410310,01,0
27SMOLKA Peter1667SVK149148240,00,0
  6. MSK Gabcikovo (Elo Ø:2262 / TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSIPOS Istvan2472HUN720631N5,09,0
2FMFARKAS Gabor2324SVK149080347,511,0
3IMBORHY Marcell2396HUN770787Z745,56,0
4IMBERCZES Csaba2318HUN721522N6,011,0
5FMRUCK Tamas2240HUN706973Z730,00,0
6FMKRAJNAK Martin2192SVK14903130A8951,53,0
7SZUCS Vladimir2082SVK14904292A5272,59,0
8BALOGH Peter2068SVK149143955,011,0
9SARMIR Milos2042SVK14901889A5282,04,0
10FARKAS Renata1933SVK149277055,511,0
11KOSAR Mikulas1818SVK149072750,54,0
12MESZAROS Nikolas1811SVK149405402,56,0
13BERTALAN Balint1839SVK149254940,00,0
14FARKAS Sandor1791SVK149084170,00,0
15ARPA Zoltan1733SVK149207600,02,0
16KOSAR Mikulas1571SVK149083870,00,0
17SANDOR Stefan1590SVK149143280,01,0
  8. TJ EuroPRESS Batorove Kosihy (Elo Ø:2075 / TB1: 0 / TB2: 28)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1SZEGI Tamas2209SVK149058094,011,0
2BEREK Geza2164HUN735612N1,59,0
3SAROK Peter2132HUN716618Z1011,04,0
4DOLNIK Attila2152SVK149065893,57,0
5BARCZI Tibor1987SVK149071511,511,0
6URBAN Gabor2032SVK149115745,511,0
7BANSZEGI Attila1971HUN723630Z1003,55,0
8DVORSKY Jozef1954SVK149300133,06,0
9GYOPOS Istvan1899SVK149073050,51,0
10BONA Juraj1862SVK149498220,55,0
11BONA Zoltan1845SVK149130112,09,0
12BARCZI Viktor1808SVK149073560,02,0
13SZARAZ Vojtech1830SVK149079331,03,0
14GYARMATI Tihamer1853SVK149058250,00,0
15PALLAG Gyorgy1891SVK149071780,01,0
16JOBA Ferdinand1708SVK149459160,00,0
17CSEPLO Stefan1740SVK149144760,00,0
18SZENCZI Juraj1787SVK149120740,00,0
19STEFANKO Ludovit1552SVK149167970,00,0
20LABSKY Balazs1588SVK149504560,00,0
21KLENKO Adam1438SVK149541500,52,0
22PESZEKI Zoltan1428SVK149592910,00,0
23FAZEKAS Gabriel1367SVK149613930,00,0
  9. SK Sparta Povazska Bystrica (Elo Ø:2136 / TB1: 10 / TB2: 35)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1FMMOTUZ Karol2301SVK14902621A5903,58,0
2DOBROTKA Martin2227SVK14900645A5913,011,0
3OBONA Jan2145SVK149039113,58,0
4KOSTELNY Jozef2123SVK14903458A5921,56,0
5JAKUBEK Peter2115SVK149010486,510,0
6MICHALEK Michal2148SVK149087600,00,0
7URBANIC Martin2032SVK149297320,53,0
8MIKUSIK Marian1998SVK149053455,011,0
9MICHALEK Matej1978SVK149248890,51,0
10KVASSAY Peter1935SVK149118680,54,0
11MAGERCIAK Roman1941SVK149113371,07,0
12BANIC Marek1944SVK149083360,01,0
13CAPAK Stefan1926SVK149096343,58,0
14GOMBAR Peter1895SVK149131511,01,0
15BELAK Stefan1885SVK149098980,02,0
16MEJSNAR Miroslav1861SVK149092940,00,0
17MAKUCH Milan1832SVK149218390,00,0
18MYSIAK Juraj1849SVK149195164,04,0
19KAMAS Samuel1788SVK149336240,00,0
20MOTUZOVA Marta1781SVK149193460,00,0
21MALINOVSKY Jozef1681SVK149124571,03,0
  10. NSK Nitra (Elo Ø:2314 / TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1GMACZEL Gergely2519HUN727709Z543,55,0
2GMMIHOK Oliver2539HUN728012Z532,03,0
3FMCHOVAN Milan2339SVK14933691A4280,00,0
4FMONDRUS Martin2256SVK149133301,02,0
5WIMMIHOK-JUHASZ Barbara2202HUN743585Z550,52,0
6FMDEBNAR Lubos2291SVK149007690,51,0
7SKRENO Vladimir2057SVK149028932,09,0
8KRUPA Miroslav2162SVK149441542,55,0
9KALISKY Vladimir2117SVK149031215,08,0
10DLHY Jozef2053SVK149016765,011,0
11PINTER Patrik2201SVK149019513,07,0
12BERES Lukas2066SVK149236882,54,0
13CHRENKO Kristian1993SVK149365420,52,0
14BATORA Matej2014SVK149371822,04,0
15BERES Tomas2059SVK149551721,52,0
16KUNA Martin1986SVK149365775,58,0
17BERES Dominik1982SVK149052301,01,0
18VALOVIC Stefan1974SVK149089052,53,0
19RAKOVSKY Jakub1888SVK149552104,56,0
20MIZICKA Matus1896SVK149462380,53,0
21PERESZLENYI Gejza1886SVK149061980,51,0
22KUNA Patrik1811SVK149498650,51,0
  11. SIM-SIM Topolcany (Elo Ø:2180 / TB1: 22 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1GMMANIK Mikulas2368SVK14900734A8296,511,0
2IMKANTORIK Marian2211SVK14900513A8303,58,0
3SHEVCHENKO Danylo2189UKR14164892Z1040,00,0
4DERUELLE SALA Albert2169ESP2261995Z1031,04,0
5KLEMAN Miroslav2251SVK149041797,511,0
6KOVAL Maros2079SVK149115315,010,0
7BOJDA Lubomir2075SVK149034072,06,0
8BIELIK Miroslav2095SVK149060663,05,0
9GONO Michal2059SVK149127160,00,0
10MARKO Anton2073SVK149039207,011,0
11LECKY Juraj2073SVK14936216A8310,00,0
12RIABOV Alexander2069SVK149065627,010,0
13BELAN Jozef2027SVK149007420,00,0
14JANCO Darius1991SVK149114502,54,0
15KUBRICAN Anton1852SVK149118410,51,0
16MORAVCIK Rastislav1925SVK149017572,05,0
17PRVY Peter1788SVK149202800,00,0
18VERBYTSKIY Patrik1831SVK149413170,00,0
19ADDA Peter1887SVK149721151,02,0
  12. SKS Dubnica nad Vahom B (Elo Ø:2180 / TB1: 9 / TB2: 41)
š.TMenoEloFFEDFideIDTypBodyPartie
1IMZPEVAK Pavel2357CZE300586Z362,05,0
2FMVOJTEK Vladimir2287SVK14901919A3072,55,0
3FMBEDNAR Jaromir2220SVK14900807A3082,06,0
4VERES Andrej2169SVK149060741,05,0
5KOVACIK Emil2032SVK149027882,08,0
6FMBOMBEK Peter2111SVK149022305,011,0
7SUKUBA Zdeno2105SVK149032703,56,0
8PRASEK Ivan2061SVK149237420,01,0
9RUCEK Kristian2128SVK73611409B3047,011,0
10PUPAK Tomas2061SVK149239630,00,0
11LASCH Miroslav2042SVK149048105,09,0
12ORGON Dusan1984SVK149024434,07,0
13KUTNY Marian1981SVK14916185A3063,04,0
14SOSOVICKOVA Jana1896SVK149445964,08,0
15RUCEK Peter1899SVK73611395A3050,02,0
16KRAJCOVIC Alojz1804SVK149100980,00,0
17ORGON Patrik1721SVK736164190,00,0
18WCMSOSOVICKOVA Martina1732SVK149485400,00,0
19DUDA Daniel1464SVK149151890,00,0
20KUTNY Marian1486SVK149218120,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. SK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2222, TB1: 28 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKOSTOLANSKY Sebastian Lukas2393SVK14950596B559101002,052309
2FMZETOCHA Claudiu2288SVK14906570½110½½½½½½05,5112299
3ZETOCHA Adrian2331SVK14950430011111½½06,092212
4KOVAC Andrej2225SVK149127671½012,542157
5NESTORENKO Dmitry2168UKR14129728N½½1,022067
6SOBEK Michal2158SVK14944626B56011½1½4,052134
7VADILA Ondrej2082SVK1494464200½½½½100½14,5112053
8SOSOVICKA Jakub2073SVK14929210B561112,021953
9PRIVARA Igor2063SVK14901340½10001013,582051
12FMTEPPER Frantisek1986SVK14900610½0,512053
13STURC Jan1995SVK14922819½101,532054
14CHLPEK Daniel2030SVK14940698½1½1½½1½0½6,0101961
15VIMMER Michal1931SVK14908484½0,511998
16HECHT Tomas1938SVK14908638½0,512001
17ISA Vlastimil1923SVK14906015½0,511935
18COMPEL Daniel2106SVK1495264511111½1½119,0101934
19SKRINAR Marek1677SVK14940710½½1,021901
  2. KSC Komarno (Elo Ø:2285, TB1: 22 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2FMJAKAB Bela2344SVK14933128111111½06,582323
3WIMTERBE Julianna2304HUN708780Z140½½½12,552265
4WGMBOROSOVA Zuzana2265SVK14905779B185½½1,022257
5FMKUKEL Imre2256SVK149036361101½½4,062165
6MOLNAR Erno2223SVK14923408½0101½½11½17,0112156
7JANKO Zoltan2213SVK1490581711½13,542059
8FMTAKACS Laszlo2212SVK14918854A18611½114,552155
9VOROS Gellert2146SVK14917955½½0102,052048
10BOTTYAN Peter2166SVK1490285011,012030
11VICZENCZ Peter2044SVK149317291½1½1½4,562052
12JOBA Arpad2057SVK14933047001101½014,592003
13SARKOZI Szabolcs2066SVK14941660½11½½11½0½6,5101978
14SZILARD Ladislav2103SVK14905850½000,532044
16PALLAG Gergely1963SVK14912260½0,512030
17GOTH Gabriel1997SVK149054771½½½2,541988
18HEGEDUS Roland1938SVK14905841112,021763
21WCMKOVARIKOVA Maria1946SVK149550401012,031943
23GYURICSEK Szilard1800SVK14941481½00,521728
26GYURENKA Adam1695SVK1494103100,011849
  3. SK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2260, TB1: 22 / TB2: 50)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMJABLONICKY Martin2377SVK14925621A7161½½½1110½½6,5102344
2SCHWARZ Dusan2279SVK14903890A717111014,052197
3FMJANCOVIC Peter2317SVK14913321A71811½2,532148
4CHLPIK Martin2252SVK14923351A71910111½1005,592171
5KOMORA Andrej2309SVK14900840½0,512324
6FMVLCEK Stanislav2231SVK14902001½1½13,042125
7FMDUDAS Jan2192SVK14900580½00,522217
8WFMVRBOVA Niki2120SVK14906341B720½0,512105
9NEMSAK Denis2063SVK14917866011½002,562100
10MACKA Oto2026SVK14908743½0½½½½1½015,0102096
11POLACIK Igor2121SVK14905051½½½½2,042008
12FMPETRIK Stanislav2085SVK14901366100110003,081973
14FMPETRIK Karol2049SVK14900238½0,511926
15SALGOVIC Simon2091SVK14943581010½½2,051995
16BEDNAR Jan2018SVK14904551½1012,542076
17HELBICH Branislav2018SVK1490478011,011845
18KRAJNAK Robert1954SVK14904977½½½½2,041967
19PALUSKA Karol2006SVK736171210½101,541966
20PETREK Dominik2110SVK14954990111½1½5,061923
  4. SIM-SIM Topolcany (Elo Ø:2180, TB1: 22 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMMANIK Mikulas2368SVK14900734A829½00½½11½1½16,5112363
2IMKANTORIK Marian2211SVK14900513A830½½0½½½½½3,582235
4DERUELLE SALA Albert2169ESP2261995Z10300½½1,042287
5KLEMAN Miroslav2251SVK14904179½1½111½1½0½7,5112173
6KOVAL Maros2079SVK1491153110½½½½½10½5,0102067
7BOJDA Lubomir2075SVK149034070½001½2,062040
8BIELIK Miroslav2095SVK14906066½½1½½3,052071
10MARKO Anton2073SVK14903920010½½½11½117,0112011
12RIABOV Alexander2069SVK14906562½1011111½07,0101962
14JANCO Darius1991SVK14911450½½1½2,541992
15KUBRICAN Anton1852SVK14911841½0,511672
16MORAVCIK Rastislav1925SVK149017570½½½½2,051843
19ADDA Peter1887SVK14972115½½1,021534
  5. NSK Nitra (Elo Ø:2314, TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMACZEL Gergely2519HUN727709Z54½½1½13,552377
2GMMIHOK Oliver2539HUN728012Z53½1½2,032375
4FMONDRUS Martin2256SVK14913330½½1,022189
5WIMMIHOK-JUHASZ Barbara2202HUN743585Z550½0,522284
6FMDEBNAR Lubos2291SVK14900769½0,512164
7SKRENO Vladimir2057SVK1490289300½0½½½002,092195
8KRUPA Miroslav2162SVK14944154½0½1½2,552228
9KALISKY Vladimir2117SVK149031210½1110½15,082171
10DLHY Jozef2053SVK14901676½½½½½½½½½½05,0112111
11PINTER Patrik2201SVK14901951110½0½03,072060
12BERES Lukas2066SVK14923688½1½½2,542041
13CHRENKO Kristian1993SVK149365420½0,522071
14BATORA Matej2014SVK149371821½0½2,042018
15BERES Tomas2059SVK14955172½11,522002
16KUNA Martin1986SVK1493657711101½015,581986
17BERES Dominik1982SVK1490523011,011845
18VALOVIC Stefan1974SVK1490890511½2,531895
19RAKOVSKY Jakub1888SVK149552101½½1½14,561863
20MIZICKA Matus1896SVK14946238½000,531926
21PERESZLENYI Gejza1886SVK14906198½0,511926
22KUNA Patrik1811SVK14949865½0,512110
  6. MSK Gabcikovo (Elo Ø:2262, TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSIPOS Istvan2472HUN720631N½½½½1½½½½5,092329
2FMFARKAS Gabor2324SVK14908034½10½10111½17,5112218
3IMBORHY Marcell2396HUN770787Z7411111½5,562165
4IMBERCZES Csaba2318HUN721522N½1½½10½½10½6,0112163
6FMKRAJNAK Martin2192SVK14903130A89510½1,532077
7SZUCS Vladimir2082SVK14904292A5270½½00½½½02,592051
8BALOGH Peter2068SVK1491439510½½0½0½1015,0112053
9SARMIR Milos2042SVK14901889A52801102,041952
10FARKAS Renata1933SVK14927705½0½½101½10½5,5112000
11KOSAR Mikulas1818SVK14907275½0000,542048
12MESZAROS Nikolas1811SVK14940540½01½½02,561945
15ARPA Zoltan1733SVK14920760000,022084
17SANDOR Stefan1590SVK1491432800,012066
  8. SK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2198, TB1: 10 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMBRIESTENSKY Rastislav2303SVK14900394½½½0½2,052415
2CASTIGLIONE Mario2247SVK14901641½½01½½1½4,582218
3IMPETRAN Peter2225SVK1490011411½0½½½4,072256
4VALENT Ivan2213SVK1490174910½0½½½03,082152
5FMRUCKSCHLOSS Karol2177SVK14900386½101½1½4,572120
6TURNA Stefan2172SVK1490322900,012279
7OPREA Erik2117SVK14904616101,022100
8AC Michal2129SVK14900319½½10½½0½3,582114
9FMKOLCAK Marek2103SVK14900220½½½0½2,052005
10JANOS Jozef2072SVK149029401½½02,042146
11KOLMAN Richard2010SVK14904993½0,511995
12DJUBEK Boris1993SVK14900203110101½½16,091997
13CAMBEL Vladimir1984SVK149089300001½1,552045
14KUNA Vladimir1950SVK14906180010½01,552020
15BREJA Stanislav1889SVK14900718½0½010½114,591885
17JANOV Marian1830SVK14926717½0½1,031790
18MRKVIK Jan1810SVK14933535+1,010
  9. SK Lokomotiva Caissa Bratislava (Elo Ø:2189, TB1: 10 / TB2: 41)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMLIPKA Juraj2379SVK14900475A248½½½½002,062345
2IMMASLIK Miroslav2370SVK14902192A2471½½½2,542265
3JANKO Michal2240SVK14907267½11½00½½½½05,0112255
4KUKUCKA Matej2103SVK14917270A249½½0½½½2,562233
5MESZAROS Norbert2113SVK14923718½0½½½13,062122
6SLACKY Stanislav2117SVK14907828½½½1½½½1½½½6,5112114
7DUJAVA Daniel2111SVK14915669½0,511993
8FOGLAR Ivan1988SVK14911639A2501½½½½½0½0½4,5102074
9PYTLIK Pavol2030SVK14912287½1½0010½3,582011
10HRICAK Vasil2066SVK14907232½00,521979
11JURSA Branislav2001SVK14932393010½½114,071995
12PUCHOVSKY Ladislav1967SVK1491196500,012106
13PROCHAZKA Jaromir1912SVK14910284½0½½½1½0104,5101922
16BERANEK Tomas1751SVK1492102200,011931
19BENO Milan1678SVK1490117000,011889
21VASKO Matej1524SVK149693601½1,521863
22JURSA Juraj1256SVK73619256½0,511887
  10. SK Sparta Povazska Bystrica (Elo Ø:2136, TB1: 10 / TB2: 35)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMMOTUZ Karol2301SVK14902621A590½½0½0½½13,582323
2DOBROTKA Martin2227SVK14900645A591½000½½0001½3,0112303
3OBONA Jan2145SVK14903911½1½½00½½3,582215
4KOSTELNY Jozef2123SVK14903458A592½010001,562144
5JAKUBEK Peter2115SVK14901048½11½½½1½106,5102113
7URBANIC Martin2032SVK149297320½00,532022
8MIKUSIK Marian1998SVK1490534501½1½0½0½105,0112049
9MICHALEK Matej1978SVK14924889½0,512105
10KVASSAY Peter1935SVK14911868½0000,541984
11MAGERCIAK Roman1941SVK1491133700100001,072023
12BANIC Marek1944SVK1490833600,011993
13CAPAK Stefan1926SVK14909634½½+½½00½3,582009
14GOMBAR Peter1895SVK1491315111,011950
15BELAK Stefan1885SVK14909898000,021988
18MYSIAK Juraj1849SVK1491951611114,041948
21MALINOVSKY Jozef1681SVK14912457½½01,031877
  11. SKS Dubnica nad Vahom B (Elo Ø:2180, TB1: 9 / TB2: 41)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMZPEVAK Pavel2357CZE300586Z36½½0½½2,052308
2FMVOJTEK Vladimir2287SVK14901919A307100½12,552287
3FMBEDNAR Jaromir2220SVK14900807A3080½½½½02,062375
4VERES Andrej2169SVK149060740½0½01,052260
5KOVACIK Emil2032SVK14902788000½00½12,082200
6FMBOMBEK Peter2111SVK1490223001½1½½½0½½05,0112143
7SUKUBA Zdeno2105SVK14903270½½½1½½3,562108
8PRASEK Ivan2061SVK1492374200,012117
9RUCEK Kristian2128SVK73611409B3041½001½½1½117,0112067
11LASCH Miroslav2042SVK14904810½010½1½½15,091980
12ORGON Dusan1984SVK149024430½½110+4,071984
13KUTNY Marian1981SVK14916185A3061½½13,042055
14SOSOVICKOVA Jana1896SVK149445961½½00½½14,081975
15RUCEK Peter1899SVK73611395A305000,021997
  12. TJ EuroPRESS Batorove Kosihy (Elo Ø:2075, TB1: 0 / TB2: 28)
š.TMenoEloFFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1SZEGI Tamas2209SVK14905809½1½½0000½½½4,0112347
2BEREK Geza2164HUN735612N0½½½000001,592255
3SAROK Peter2132HUN716618Z10100½½1,042234
4DOLNIK Attila2152SVK14906589½001½½13,572190
5BARCZI Tibor1987SVK149071510½½½00000001,5112135
6URBAN Gabor2032SVK14911574½1½½00101015,5112107
7BANSZEGI Attila1971HUN723630Z10011½103,552044
8DVORSKY Jozef1954SVK149300130½½0113,062039
9GYOPOS Istvan1899SVK14907305½0,512073
10BONA Juraj1862SVK149498220000½0,551951
11BONA Zoltan1845SVK14913011½00½000012,091996
12BARCZI Viktor1808SVK14907356000,022050
13SZARAZ Vojtech1830SVK149079330101,031937
15PALLAG Gyorgy1891SVK1490717800,011849
21KLENKO Adam1438SVK14954150½00,521965
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.06.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, Tiráž

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo6 : 2
1.1
CASTIGLIONE, Mario
2247-
SZEGI, Tamas
2209½ - ½
1.2IM
PETRAN, Peter
2225-
BEREK, Geza
21641 - 0
1.3
VALENT, Ivan
2213-
SAROK, Peter
21321 - 0
1.4FM
RUCKSCHLOSS, Karol
2177-
DOLNIK, Attila
2152½ - ½
1.5
OPREA, Erik
2117-
BARCZI, Tibor
19871 - 0
1.6
AC, Michal
2129-
URBAN, Gabor
2032½ - ½
1.7FM
KOLCAK, Marek
2103-
BONA, Zoltan
1845½ - ½
1.8
DJUBEK, Boris
1993-
BARCZI, Viktor
18081 - 0
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-5  KSC KomarnoElo4 : 4
2.1FM
KOSTOLANSKY, Sebastian Lukas
2393-WIM
TERBE, Julianna
23041 - 0
2.2FM
ZETOCHA, Claudiu
2288-
MOLNAR, Erno
2223½ - ½
2.3
ZETOCHA, Adrian
2331-FM
TAKACS, Laszlo
22120 - 1
2.4
NESTORENKO, Dmitry
2168-
VOROS, Gellert
2146½ - ½
2.5
VADILA, Ondrej
2082-
VICZENCZ, Peter
20440 - 1
2.6
SOSOVICKA, Jakub
2073-
JOBA, Arpad
20571 - 0
2.7
PRIVARA, Igor
2063-
SARKOZI, Szabolcs
2066½ - ½
2.8
CHLPEK, Daniel
2030-
PALLAG, Gergely
1963½ - ½
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo5 : 3
3.1FM
JABLONICKY, Martin
2377-FM
BEDNAR, Jaromir
22201 - 0
3.2
SCHWARZ, Dusan
2279-
KOVACIK, Emil
20321 - 0
3.3
CHLPIK, Martin
2252-FM
BOMBEK, Peter
21111 - 0
3.4WFM
VRBOVA, Niki
2120-
SUKUBA, Zdeno
2105½ - ½
3.5
NEMSAK, Denis
2063-
RUCEK, Kristian
21280 - 1
3.6
MACKA, Oto
2026-
LASCH, Miroslav
2042½ - ½
3.7FM
PETRIK, Stanislav
2085-
ORGON, Dusan
19841 - 0
3.8
SALGOVIC, Simon
2091-
SOSOVICKOVA, Jana
18960 - 1
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo4 : 4
4.1IM
LIPKA, Juraj
2379-FM
MOTUZ, Karol
2301½ - ½
4.2
JANKO, Michal
2240-
DOBROTKA, Martin
2227½ - ½
4.3
KUKUCKA, Matej
2103-
OBONA, Jan
2145½ - ½
4.4
MESZAROS, Norbert
2113-
KOSTELNY, Jozef
2123½ - ½
4.5
SLACKY, Stanislav
2117-
JAKUBEK, Peter
2115½ - ½
4.6
FOGLAR, Ivan
1988-
MIKUSIK, Marian
19981 - 0
4.7
HRICAK, Vasil
2066-
CAPAK, Stefan
1926½ - ½
4.8
JURSA, Branislav
2001-
MYSIAK, Juraj
18490 - 1
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo4½:3½
5.1IM
SIPOS, Istvan
2472-GM
MANIK, Mikulas
2368½ - ½
5.2FM
FARKAS, Gabor
2324-IM
KANTORIK, Marian
2211½ - ½
5.3IM
BORHY, Marcell
2396-
DERUELLE SALA, Albert
21691 - 0
5.4IM
BERCZES, Csaba
2318-
KLEMAN, Miroslav
2251½ - ½
5.5
SZUCS, Vladimir
2082-
KOVAL, Maros
20790 - 1
5.6
BALOGH, Peter
2068-
MARKO, Anton
20731 - 0
5.7
FARKAS, Renata
1933-
RIABOV, Alexander
2069½ - ½
5.8
MESZAROS, Nikolas
1811-
ADDA, Peter
1887½ - ½
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-5  KSC KomarnoElo3½:4½
1.1
CASTIGLIONE, Mario
2247-WIM
TERBE, Julianna
2304½ - ½
1.2IM
PETRAN, Peter
2225-
MOLNAR, Erno
22231 - 0
1.3
VALENT, Ivan
2213-
JANKO, Zoltan
22130 - 1
1.4
OPREA, Erik
2117-FM
TAKACS, Laszlo
22120 - 1
1.5
AC, Michal
2129-
VOROS, Gellert
2146½ - ½
1.6FM
KOLCAK, Marek
2103-
VICZENCZ, Peter
2044½ - ½
1.7
DJUBEK, Boris
1993-
JOBA, Arpad
20571 - 0
1.8
CAMBEL, Vladimir
1984-
SARKOZI, Szabolcs
20660 - 1
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo5½:2½
2.1FM
KOSTOLANSKY, Sebastian Lukas
2393-
SZEGI, Tamas
22090 - 1
2.2FM
ZETOCHA, Claudiu
2288-
SAROK, Peter
21321 - 0
2.3
ZETOCHA, Adrian
2331-
DOLNIK, Attila
21521 - 0
2.4
NESTORENKO, Dmitry
2168-
BARCZI, Tibor
1987½ - ½
2.5
VADILA, Ondrej
2082-
URBAN, Gabor
20320 - 1
2.6
PRIVARA, Igor
2063-
DVORSKY, Jozef
19541 - 0
2.7
CHLPEK, Daniel
2030-
BONA, Zoltan
18451 - 0
2.8
COMPEL, Daniel
2106-
BARCZI, Viktor
18081 - 0
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo3 : 5
3.1FM
JABLONICKY, Martin
2377-FM
MOTUZ, Karol
2301½ - ½
3.2
SCHWARZ, Dusan
2279-
DOBROTKA, Martin
22271 - 0
3.3
CHLPIK, Martin
2252-
OBONA, Jan
21450 - 1
3.4
NEMSAK, Denis
2063-
KOSTELNY, Jozef
21231 - 0
3.5
MACKA, Oto
2026-
JAKUBEK, Peter
21150 - 1
3.6FM
PETRIK, Stanislav
2085-
MIKUSIK, Marian
19980 - 1
3.7FM
PETRIK, Karol
2049-
CAPAK, Stefan
1926½ - ½
3.8
PALUSKA, Karol
2006-
MYSIAK, Juraj
18490 - 1
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo5 : 3
4.1IM
LIPKA, Juraj
2379-FM
BEDNAR, Jaromir
2220½ - ½
4.2IM
MASLIK, Miroslav
2370-
VERES, Andrej
21691 - 0
4.3
JANKO, Michal
2240-
KOVACIK, Emil
20321 - 0
4.4
MESZAROS, Norbert
2113-FM
BOMBEK, Peter
21110 - 1
4.5
SLACKY, Stanislav
2117-
SUKUBA, Zdeno
2105½ - ½
4.6
FOGLAR, Ivan
1988-
RUCEK, Kristian
2128½ - ½
4.7
JURSA, Branislav
2001-
LASCH, Miroslav
20421 - 0
4.8
PROCHAZKA, Jaromir
1912-
SOSOVICKOVA, Jana
1896½ - ½
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-10  NSK NitraElo4 : 4
5.1IM
SIPOS, Istvan
2472-GM
ACZEL, Gergely
2519½ - ½
5.2FM
FARKAS, Gabor
2324-
SKRENO, Vladimir
20571 - 0
5.3IM
BORHY, Marcell
2396-
KRUPA, Miroslav
21621 - 0
5.4IM
BERCZES, Csaba
2318-
KALISKY, Vladimir
21171 - 0
5.5
SZUCS, Vladimir
2082-
DLHY, Jozef
2053½ - ½
5.6
BALOGH, Peter
2068-
PINTER, Patrik
22010 - 1
5.7
FARKAS, Renata
1933-
KUNA, Martin
19860 - 1
5.8
MESZAROS, Nikolas
1811-
VALOVIC, Stefan
19740 - 1
3. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
3. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo3½:4½
1.1FM
MOTUZ, Karol
2301-FM
ZETOCHA, Claudiu
22880 - 1
1.2
DOBROTKA, Martin
2227-
ZETOCHA, Adrian
23310 - 1
1.3
OBONA, Jan
2145-
VADILA, Ondrej
2082½ - ½
1.4
KOSTELNY, Jozef
2123-
PRIVARA, Igor
20631 - 0
1.5
MIKUSIK, Marian
1998-
VIMMER, Michal
1931½ - ½
1.6
KVASSAY, Peter
1935-
ISA, Vlastimil
1923½ - ½
1.7
MAGERCIAK, Roman
1941-
COMPEL, Daniel
21060 - 1
1.8
CAPAK, Stefan
1926-
bez hráča
0+ - -
3. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-1  SK Slovan Bratislava CElo4 : 4
2.1IM
ZPEVAK, Pavel
2357-FM
BRIESTENSKY, Rastislav
2303½ - ½
2.2FM
VOJTEK, Vladimir
2287-
CASTIGLIONE, Mario
22471 - 0
2.3FM
BEDNAR, Jaromir
2220-
VALENT, Ivan
2213½ - ½
2.4
KOVACIK, Emil
2032-FM
RUCKSCHLOSS, Karol
21770 - 1
2.5FM
BOMBEK, Peter
2111-FM
KOLCAK, Marek
2103½ - ½
2.6
RUCEK, Kristian
2128-
JANOS, Jozef
20720 - 1
2.7
LASCH, Miroslav
2042-
DJUBEK, Boris
19931 - 0
2.8
ORGON, Dusan
1984-
BREJA, Stanislav
1889½ - ½
3. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-6  MSK GabcikovoElo4 : 4
4.1IM
MASLIK, Miroslav
2370-IM
SIPOS, Istvan
2472½ - ½
4.2
JANKO, Michal
2240-FM
FARKAS, Gabor
23241 - 0
4.3
KUKUCKA, Matej
2103-IM
BERCZES, Csaba
2318½ - ½
4.4
MESZAROS, Norbert
2113-
SZUCS, Vladimir
2082½ - ½
4.5
SLACKY, Stanislav
2117-
BALOGH, Peter
2068½ - ½
4.6
FOGLAR, Ivan
1988-
FARKAS, Renata
1933½ - ½
4.7
PYTLIK, Pavol
2030-
KOSAR, Mikulas
1818½ - ½
4.8
PROCHAZKA, Jaromir
1912-
MESZAROS, Nikolas
18110 - 1
3. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo5 : 3
5.1FM
ONDRUS, Martin
2256-
SZEGI, Tamas
2209½ - ½
5.2FM
DEBNAR, Lubos
2291-
BEREK, Geza
2164½ - ½
5.3
SKRENO, Vladimir
2057-
BARCZI, Tibor
1987½ - ½
5.4
KALISKY, Vladimir
2117-
URBAN, Gabor
2032½ - ½
5.5
DLHY, Jozef
2053-
DVORSKY, Jozef
1954½ - ½
5.6
KUNA, Martin
1986-
BONA, Juraj
18621 - 0
5.7
BERES, Dominik
1982-
BONA, Zoltan
18451 - 0
5.8
RAKOVSKY, Jakub
1888-
KLENKO, Adam
1438½ - ½
3. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-5  KSC KomarnoElo1 : 7
6.1GM
MANIK, Mikulas
2368-FM
JAKAB, Bela
23440 - 1
6.2IM
KANTORIK, Marian
2211-
MOLNAR, Erno
22230 - 1
6.3
KLEMAN, Miroslav
2251-FM
TAKACS, Laszlo
2212½ - ½
6.4
BOJDA, Lubomir
2075-
VICZENCZ, Peter
20440 - 1
6.5
MARKO, Anton
2073-
JOBA, Arpad
20570 - 1
6.6
RIABOV, Alexander
2069-
SARKOZI, Szabolcs
20660 - 1
6.7
JANCO, Darius
1991-
SZILARD, Ladislav
2103½ - ½
6.8
MORAVCIK, Rastislav
1925-
GOTH, Gabriel
19970 - 1
4. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
4. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo4½:3½
1.1
DOBROTKA, Martin
2227-
CASTIGLIONE, Mario
22470 - 1
1.2
JAKUBEK, Peter
2115-
VALENT, Ivan
22131 - 0
1.3
URBANIC, Martin
2032-
AC, Michal
21290 - 1
1.4
MIKUSIK, Marian
1998-FM
KOLCAK, Marek
21031 - 0
1.5
BANIC, Marek
1944-
DJUBEK, Boris
19930 - 1
1.6
GOMBAR, Peter
1895-
KUNA, Vladimir
19501 - 0
1.7
MYSIAK, Juraj
1849-
BREJA, Stanislav
18891 - 0
1.8
MALINOVSKY, Jozef
1681-
JANOV, Marian
1830½ - ½
4. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-4  SK Slovan Bratislava BElo3 : 5
2.1FM
VOJTEK, Vladimir
2287-FM
KOSTOLANSKY, Sebastian Lukas
23930 - 1
2.2FM
BOMBEK, Peter
2111-FM
ZETOCHA, Claudiu
22881 - 0
2.3
RUCEK, Kristian
2128-
ZETOCHA, Adrian
23310 - 1
2.4
LASCH, Miroslav
2042-
SOBEK, Michal
21580 - 1
2.5
ORGON, Dusan
1984-
VADILA, Ondrej
2082½ - ½
2.6
KUTNY, Marian
1981-
PRIVARA, Igor
20631 - 0
2.7
SOSOVICKOVA, Jana
1896-
CHLPEK, Daniel
2030½ - ½
2.8
RUCEK, Peter
1899-
COMPEL, Daniel
21060 - 1
4. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-6  MSK GabcikovoElo5½:2½
3.1
KOMORA, Andrej
2309-FM
FARKAS, Gabor
2324½ - ½
3.2FM
VLCEK, Stanislav
2231-IM
BERCZES, Csaba
2318½ - ½
3.3
NEMSAK, Denis
2063-
SZUCS, Vladimir
20821 - 0
3.4
MACKA, Oto
2026-
BALOGH, Peter
2068½ - ½
3.5
POLACIK, Igor
2121-
FARKAS, Renata
1933½ - ½
3.6FM
PETRIK, Stanislav
2085-
KOSAR, Mikulas
18181 - 0
3.7
PALUSKA, Karol
2006-
MESZAROS, Nikolas
1811½ - ½
3.8
PETREK, Dominik
2110-
ARPA, Zoltan
17331 - 0
4. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-5  KSC KomarnoElo4½:3½
5.1GM
ACZEL, Gergely
2519-
MOLNAR, Erno
22231 - 0
5.2
SKRENO, Vladimir
2057-FM
TAKACS, Laszlo
22120 - 1
5.3
KALISKY, Vladimir
2117-
VOROS, Gellert
21461 - 0
5.4
DLHY, Jozef
2053-
VICZENCZ, Peter
2044½ - ½
5.5
PINTER, Patrik
2201-
JOBA, Arpad
20570 - 1
5.6
BERES, Lukas
2066-
SARKOZI, Szabolcs
2066½ - ½
5.7
BATORA, Matej
2014-
SZILARD, Ladislav
21031 - 0
5.8
BERES, Tomas
2059-
GOTH, Gabriel
1997½ - ½
4. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo5 : 3
6.1GM
MANIK, Mikulas
2368-
SZEGI, Tamas
2209½ - ½
6.2IM
KANTORIK, Marian
2211-
BEREK, Geza
2164½ - ½
6.3
KLEMAN, Miroslav
2251-
DOLNIK, Attila
21521 - 0
6.4
KOVAL, Maros
2079-
BARCZI, Tibor
1987½ - ½
6.5
BIELIK, Miroslav
2095-
URBAN, Gabor
2032½ - ½
6.6
MARKO, Anton
2073-
GYOPOS, Istvan
1899½ - ½
6.7
RIABOV, Alexander
2069-
BONA, Juraj
18621 - 0
6.8
MORAVCIK, Rastislav
1925-
BONA, Zoltan
1845½ - ½
5. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
5. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-4  SK Slovan Bratislava BElo3 : 5
1.1IM
PETRAN, Peter
2225-FM
ZETOCHA, Claudiu
2288½ - ½
1.2FM
RUCKSCHLOSS, Karol
2177-
SOBEK, Michal
21580 - 1
1.3
JANOS, Jozef
2072-
VADILA, Ondrej
2082½ - ½
1.4
KOLMAN, Richard
2010-
STURC, Jan
1995½ - ½
1.5
DJUBEK, Boris
1993-
CHLPEK, Daniel
20300 - 1
1.6
CAMBEL, Vladimir
1984-
COMPEL, Daniel
21060 - 1
1.7
BREJA, Stanislav
1889-
SKRINAR, Marek
1677½ - ½
1.8
MRKVIK, Jan
1810-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo5 : 3
2.1FM
JABLONICKY, Martin
2377-IM
LIPKA, Juraj
2379½ - ½
2.2
CHLPIK, Martin
2252-
JANKO, Michal
22401 - 0
2.3FM
DUDAS, Jan
2192-
KUKUCKA, Matej
2103½ - ½
2.4
NEMSAK, Denis
2063-
MESZAROS, Norbert
2113½ - ½
2.5
MACKA, Oto
2026-
SLACKY, Stanislav
2117½ - ½
2.6
POLACIK, Igor
2121-
FOGLAR, Ivan
1988½ - ½
2.7FM
PETRIK, Stanislav
2085-
JURSA, Branislav
20011 - 0
2.8
KRAJNAK, Robert
1954-
PROCHAZKA, Jaromir
1912½ - ½
5. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo6 : 2
3.1FM
JAKAB, Bela
2344-
SZEGI, Tamas
22091 - 0
3.2WIM
TERBE, Julianna
2304-
BEREK, Geza
2164½ - ½
3.3FM
KUKEL, Imre
2256-
BARCZI, Tibor
19871 - 0
3.4
MOLNAR, Erno
2223-
URBAN, Gabor
20321 - 0
3.5
JOBA, Arpad
2057-
BANSZEGI, Attila
19710 - 1
3.6
SARKOZI, Szabolcs
2066-
DVORSKY, Jozef
1954½ - ½
3.7
HEGEDUS, Roland
1938-
BONA, Zoltan
18451 - 0
3.8WCM
KOVARIKOVA, Maria
1946-
SZARAZ, Vojtech
18301 - 0
5. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo3½:4½
5.1
DOBROTKA, Martin
2227-IM
ZPEVAK, Pavel
2357½ - ½
5.2
JAKUBEK, Peter
2115-
KOVACIK, Emil
2032½ - ½
5.3
MIKUSIK, Marian
1998-FM
BOMBEK, Peter
2111½ - ½
5.4
MICHALEK, Matej
1978-
SUKUBA, Zdeno
2105½ - ½
5.5
MAGERCIAK, Roman
1941-
RUCEK, Kristian
21280 - 1
5.6
CAPAK, Stefan
1926-
LASCH, Miroslav
2042½ - ½
5.7
BELAK, Stefan
1885-
ORGON, Dusan
19840 - 1
5.8
MYSIAK, Juraj
1849-
SOSOVICKOVA, Jana
18961 - 0
5. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo3 : 5
6.1GM
MIHOK, Oliver
2539-GM
MANIK, Mikulas
2368½ - ½
6.2WIM
MIHOK-JUHASZ, Barbara
2202-
KLEMAN, Miroslav
22510 - 1
6.3
SKRENO, Vladimir
2057-
KOVAL, Maros
2079½ - ½
6.4
DLHY, Jozef
2053-
BOJDA, Lubomir
2075½ - ½
6.5
PINTER, Patrik
2201-
MARKO, Anton
2073½ - ½
6.6
KUNA, Martin
1986-
RIABOV, Alexander
20690 - 1
6.7
RAKOVSKY, Jakub
1888-
JANCO, Darius
1991½ - ½
6.8
MIZICKA, Matus
1896-
MORAVCIK, Rastislav
1925½ - ½
6. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
6. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo5 : 3
1.1FM
ZETOCHA, Claudiu
2288-IM
LIPKA, Juraj
2379½ - ½
1.2
ZETOCHA, Adrian
2331-
JANKO, Michal
22401 - 0
1.3
SOBEK, Michal
2158-
SLACKY, Stanislav
2117½ - ½
1.4
VADILA, Ondrej
2082-
FOGLAR, Ivan
1988½ - ½
1.5
CHLPEK, Daniel
2030-
PYTLIK, Pavol
2030½ - ½
1.6
HECHT, Tomas
1938-
JURSA, Branislav
2001½ - ½
1.7
COMPEL, Daniel
2106-
PUCHOVSKY, Ladislav
19671 - 0
1.8
SKRINAR, Marek
1677-
PROCHAZKA, Jaromir
1912½ - ½
6. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-2  SK Doprastav BratislavaElo3 : 5
2.1IM
PETRAN, Peter
2225-FM
JABLONICKY, Martin
23770 - 1
2.2
TURNA, Stefan
2172-
SCHWARZ, Dusan
22790 - 1
2.3
AC, Michal
2129-
CHLPIK, Martin
22520 - 1
2.4FM
KOLCAK, Marek
2103-
MACKA, Oto
2026½ - ½
2.5
JANOS, Jozef
2072-
POLACIK, Igor
2121½ - ½
2.6
DJUBEK, Boris
1993-FM
PETRIK, Stanislav
20851 - 0
2.7
KUNA, Vladimir
1950-
SALGOVIC, Simon
20911 - 0
2.8
BREJA, Stanislav
1889-
PETREK, Dominik
21100 - 1
6. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-6  MSK GabcikovoElo7½: ½
4.1FM
JAKAB, Bela
2344-FM
FARKAS, Gabor
23241 - 0
4.2FM
KUKEL, Imre
2256-IM
BERCZES, Csaba
23181 - 0
4.3
MOLNAR, Erno
2223-
BALOGH, Peter
2068½ - ½
4.4
JANKO, Zoltan
2213-
FARKAS, Renata
19331 - 0
4.5
VOROS, Gellert
2146-
KOSAR, Mikulas
18181 - 0
4.6
VICZENCZ, Peter
2044-
MESZAROS, Nikolas
18111 - 0
4.7
JOBA, Arpad
2057-
ARPA, Zoltan
17331 - 0
4.8
SARKOZI, Szabolcs
2066-
SANDOR, Stefan
15901 - 0
6. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo3 : 5
5.1FM
VOJTEK, Vladimir
2287-GM
MANIK, Mikulas
23680 - 1
5.2FM
BEDNAR, Jaromir
2220-IM
KANTORIK, Marian
2211½ - ½
5.3
KOVACIK, Emil
2032-
KLEMAN, Miroslav
22510 - 1
5.4FM
BOMBEK, Peter
2111-
KOVAL, Maros
2079½ - ½
5.5
SUKUBA, Zdeno
2105-
BOJDA, Lubomir
20751 - 0
5.6
RUCEK, Kristian
2128-
BIELIK, Miroslav
2095½ - ½
5.7
KUTNY, Marian
1981-
MARKO, Anton
2073½ - ½
5.8
SOSOVICKOVA, Jana
1896-
RIABOV, Alexander
20690 - 1
6. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-10  NSK NitraElo3½:4½
6.1FM
MOTUZ, Karol
2301-
SKRENO, Vladimir
2057½ - ½
6.2
DOBROTKA, Martin
2227-
KRUPA, Miroslav
2162½ - ½
6.3
KOSTELNY, Jozef
2123-
KALISKY, Vladimir
21170 - 1
6.4
JAKUBEK, Peter
2115-
DLHY, Jozef
2053½ - ½
6.5
URBANIC, Martin
2032-
BATORA, Matej
2014½ - ½
6.6
MIKUSIK, Marian
1998-
KUNA, Martin
19860 - 1
6.7
MAGERCIAK, Roman
1941-
MIZICKA, Matus
18961 - 0
6.8
CAPAK, Stefan
1926-
PERESZLENYI, Gejza
1886½ - ½
7. kolo dňa 2022/02/13 o 10:00
7. kolo dňa 2022/02/13 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo3½:4½
1.1FM
JABLONICKY, Martin
2377-FM
KOSTOLANSKY, Sebastian Lukas
23931 - 0
1.2
CHLPIK, Martin
2252-FM
ZETOCHA, Claudiu
2288½ - ½
1.3FM
DUDAS, Jan
2192-
ZETOCHA, Adrian
23310 - 1
1.4
NEMSAK, Denis
2063-
VADILA, Ondrej
20820 - 1
1.5
MACKA, Oto
2026-
PRIVARA, Igor
20631 - 0
1.6FM
PETRIK, Stanislav
2085-
STURC, Jan
19950 - 1
1.7
BEDNAR, Jan
2018-
CHLPEK, Daniel
2030½ - ½
1.8
PETREK, Dominik
2110-
COMPEL, Daniel
2106½ - ½
7. kolo dňa 2022/02/13 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo3½:4½
2.1IM
MASLIK, Miroslav
2370-FM
BRIESTENSKY, Rastislav
2303½ - ½
2.2
JANKO, Michal
2240-
CASTIGLIONE, Mario
2247½ - ½
2.3
KUKUCKA, Matej
2103-IM
PETRAN, Peter
2225½ - ½
2.4
SLACKY, Stanislav
2117-
VALENT, Ivan
2213½ - ½
2.5
PYTLIK, Pavol
2030-FM
RUCKSCHLOSS, Karol
21770 - 1
2.6
JURSA, Branislav
2001-
AC, Michal
2129½ - ½
2.7
PROCHAZKA, Jaromir
1912-
CAMBEL, Vladimir
19841 - 0
2.8
BENO, Milan
1678-
BREJA, Stanislav
18890 - 1
7. kolo dňa 2022/02/13 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo5½:2½
3.1IM
SIPOS, Istvan
2472-
SZEGI, Tamas
22091 - 0
3.2FM
FARKAS, Gabor
2324-
BEREK, Geza
21641 - 0
3.3IM
BERCZES, Csaba
2318-
SAROK, Peter
2132½ - ½
3.4FM
KRAJNAK, Martin
2192-
BARCZI, Tibor
19871 - 0
3.5
SZUCS, Vladimir
2082-
URBAN, Gabor
20320 - 1
3.6
BALOGH, Peter
2068-
BANSZEGI, Attila
19710 - 1
3.7
SARMIR, Milos
2042-
BONA, Zoltan
18451 - 0
3.8
FARKAS, Renata
1933-
SZARAZ, Vojtech
18301 - 0
7. kolo dňa 2022/02/13 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo4 : 4
5.1FM
ONDRUS, Martin
2256-
VERES, Andrej
2169½ - ½
5.2
SKRENO, Vladimir
2057-FM
BOMBEK, Peter
2111½ - ½
5.3
KALISKY, Vladimir
2117-
PRASEK, Ivan
20611 - 0
5.4
DLHY, Jozef
2053-
RUCEK, Kristian
2128½ - ½
5.5
PINTER, Patrik
2201-
LASCH, Miroslav
20420 - 1
5.6
BATORA, Matej
2014-
ORGON, Dusan
19840 - 1
5.7
KUNA, Martin
1986-
SOSOVICKOVA, Jana
1896½ - ½
5.8
RAKOVSKY, Jakub
1888-
RUCEK, Peter
18991 - 0
7. kolo dňa 2022/02/13 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo6½:1½
6.1GM
MANIK, Mikulas
2368-
DOBROTKA, Martin
22271 - 0
6.2IM
KANTORIK, Marian
2211-
OBONA, Jan
2145½ - ½
6.3
KLEMAN, Miroslav
2251-
JAKUBEK, Peter
2115½ - ½
6.4
KOVAL, Maros
2079-
MIKUSIK, Marian
1998½ - ½
6.5
BIELIK, Miroslav
2095-
KVASSAY, Peter
19351 - 0
6.6
MARKO, Anton
2073-
MAGERCIAK, Roman
19411 - 0
6.7
RIABOV, Alexander
2069-
CAPAK, Stefan
19261 - 0
6.8
JANCO, Darius
1991-
BELAK, Stefan
18851 - 0
8. kolo dňa 2022/04/23 o 10:00
8. kolo dňa 2022/04/23 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo3 : 5
1.1FM
BRIESTENSKY, Rastislav
2303-GM
MANIK, Mikulas
2368½ - ½
1.2
CASTIGLIONE, Mario
2247-IM
KANTORIK, Marian
2211½ - ½
1.3
VALENT, Ivan
2213-
DERUELLE SALA, Albert
2169½ - ½
1.4
JANOS, Jozef
2072-
KLEMAN, Miroslav
22510 - 1
1.5
DJUBEK, Boris
1993-
KOVAL, Maros
2079½ - ½
1.6
CAMBEL, Vladimir
1984-
BOJDA, Lubomir
20751 - 0
1.7
KUNA, Vladimir
1950-
MARKO, Anton
20730 - 1
1.8
BREJA, Stanislav
1889-
RIABOV, Alexander
20690 - 1
8. kolo dňa 2022/04/23 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-10  NSK NitraElo5 : 3
2.1FM
ZETOCHA, Claudiu
2288-GM
ACZEL, Gergely
2519½ - ½
2.2
KOVAC, Andrej
2225-
SKRENO, Vladimir
20571 - 0
2.3
VADILA, Ondrej
2082-
KRUPA, Miroslav
21620 - 1
2.4
PRIVARA, Igor
2063-
KALISKY, Vladimir
21171 - 0
2.5FM
TEPPER, Frantisek
1986-
DLHY, Jozef
2053½ - ½
2.6
STURC, Jan
1995-
BERES, Lukas
20660 - 1
2.7
CHLPEK, Daniel
2030-
CHRENKO, Kristian
19931 - 0
2.8
COMPEL, Daniel
2106-
KUNA, Martin
19861 - 0
8. kolo dňa 2022/04/23 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo4 : 4
3.1FM
JAKAB, Bela
2344-IM
LIPKA, Juraj
23791 - 0
3.2WIM
TERBE, Julianna
2304-
JANKO, Michal
2240½ - ½
3.3FM
KUKEL, Imre
2256-
SLACKY, Stanislav
21170 - 1
3.4
MOLNAR, Erno
2223-
FOGLAR, Ivan
19881 - 0
3.5
BOTTYAN, Peter
2166-
PYTLIK, Pavol
20301 - 0
3.6
JOBA, Arpad
2057-
JURSA, Branislav
20010 - 1
3.7
SARKOZI, Szabolcs
2066-
PROCHAZKA, Jaromir
1912½ - ½
3.8
GYURICSEK, Szilard
1800-
VASKO, Matej
15240 - 1
8. kolo dňa 2022/04/23 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-2  SK Doprastav BratislavaElo1½:6½
4.1
SZEGI, Tamas
2209-FM
JABLONICKY, Martin
23770 - 1
4.2
BEREK, Geza
2164-FM
JANCOVIC, Peter
23170 - 1
4.3
BARCZI, Tibor
1987-
CHLPIK, Martin
22520 - 1
4.4
URBAN, Gabor
2032-FM
VLCEK, Stanislav
22310 - 1
4.5
BANSZEGI, Attila
1971-
MACKA, Oto
2026½ - ½
4.6
DVORSKY, Jozef
1954-FM
PETRIK, Stanislav
20851 - 0
4.7
BONA, Juraj
1862-
BEDNAR, Jan
20180 - 1
4.8
BONA, Zoltan
1845-
HELBICH, Branislav
20180 - 1
8. kolo dňa 2022/04/23 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-6  MSK GabcikovoElo3½:4½
6.1FM
BEDNAR, Jaromir
2220-IM
SIPOS, Istvan
2472½ - ½
6.2
KOVACIK, Emil
2032-FM
FARKAS, Gabor
23240 - 1
6.3FM
BOMBEK, Peter
2111-IM
BORHY, Marcell
23960 - 1
6.4
SUKUBA, Zdeno
2105-IM
BERCZES, Csaba
2318½ - ½
6.5
RUCEK, Kristian
2128-FM
KRAJNAK, Martin
21921 - 0
6.6
LASCH, Miroslav
2042-
SZUCS, Vladimir
2082½ - ½
6.7
KUTNY, Marian
1981-
BALOGH, Peter
2068½ - ½
6.8
SOSOVICKOVA, Jana
1896-
FARKAS, Renata
1933½ - ½
9. kolo dňa 2022/04/24 o 10:00
9. kolo dňa 2022/04/24 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-10  NSK NitraElo4 : 4
1.1FM
BRIESTENSKY, Rastislav
2303-GM
ACZEL, Gergely
25190 - 1
1.2
CASTIGLIONE, Mario
2247-
SKRENO, Vladimir
20571 - 0
1.3IM
PETRAN, Peter
2225-
KRUPA, Miroslav
2162½ - ½
1.4FM
RUCKSCHLOSS, Karol
2177-
DLHY, Jozef
2053½ - ½
1.5
AC, Michal
2129-
PINTER, Patrik
2201½ - ½
1.6
CAMBEL, Vladimir
1984-
BERES, Lukas
2066½ - ½
1.7
KUNA, Vladimir
1950-
VALOVIC, Stefan
1974½ - ½
1.8
BREJA, Stanislav
1889-
RAKOVSKY, Jakub
1888½ - ½
9. kolo dňa 2022/04/24 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo2½:5½
2.1FM
KOSTOLANSKY, Sebastian Lukas
2393-GM
MANIK, Mikulas
23680 - 1
2.2FM
ZETOCHA, Claudiu
2288-IM
KANTORIK, Marian
2211½ - ½
2.3
ZETOCHA, Adrian
2331-
DERUELLE SALA, Albert
2169½ - ½
2.4
KOVAC, Andrej
2225-
KLEMAN, Miroslav
2251½ - ½
2.5
VADILA, Ondrej
2082-
KOVAL, Maros
20790 - 1
2.6
PRIVARA, Igor
2063-
BOJDA, Lubomir
20750 - 1
2.7
CHLPEK, Daniel
2030-
MARKO, Anton
2073½ - ½
2.8
COMPEL, Daniel
2106-
RIABOV, Alexander
2069½ - ½
9. kolo dňa 2022/04/24 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-2  SK Doprastav BratislavaElo5½:2½
3.1FM
JAKAB, Bela
2344-FM
JABLONICKY, Martin
23771 - 0
3.2WIM
TERBE, Julianna
2304-
SCHWARZ, Dusan
22791 - 0
3.3FM
KUKEL, Imre
2256-
CHLPIK, Martin
22521 - 0
3.4
MOLNAR, Erno
2223-
MACKA, Oto
20261 - 0
3.5
JANKO, Zoltan
2213-
SALGOVIC, Simon
2091½ - ½
3.6FM
TAKACS, Laszlo
2212-
BEDNAR, Jan
20181 - 0
3.7
VOROS, Gellert
2146-
PALUSKA, Karol
20060 - 1
3.8
SARKOZI, Szabolcs
2066-
PETREK, Dominik
21100 - 1
9. kolo dňa 2022/04/24 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo3½:4½
4.1
SZEGI, Tamas
2209-
JANKO, Michal
2240½ - ½
4.2
BEREK, Geza
2164-
MESZAROS, Norbert
21130 - 1
4.3
SAROK, Peter
2132-
SLACKY, Stanislav
2117½ - ½
4.4
DOLNIK, Attila
2152-
FOGLAR, Ivan
1988½ - ½
4.5
BARCZI, Tibor
1987-
PYTLIK, Pavol
20300 - 1
4.6
URBAN, Gabor
2032-
HRICAK, Vasil
20661 - 0
4.7
BONA, Juraj
1862-
JURSA, Branislav
20010 - 1
4.8
BONA, Zoltan
1845-
PROCHAZKA, Jaromir
19121 - 0
9. kolo dňa 2022/04/24 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-6  MSK GabcikovoElo1½:6½
5.1FM
MOTUZ, Karol
2301-IM
SIPOS, Istvan
2472½ - ½
5.2
DOBROTKA, Martin
2227-FM
FARKAS, Gabor
23240 - 1
5.3
OBONA, Jan
2145-IM
BORHY, Marcell
23960 - 1
5.4
KOSTELNY, Jozef
2123-IM
BERCZES, Csaba
23180 - 1
5.5
JAKUBEK, Peter
2115-FM
KRAJNAK, Martin
2192½ - ½
5.6
MIKUSIK, Marian
1998-
SZUCS, Vladimir
2082½ - ½
5.7
KVASSAY, Peter
1935-
BALOGH, Peter
20680 - 1
5.8
MAGERCIAK, Roman
1941-
FARKAS, Renata
19330 - 1
10. kolo dňa 2022/05/14 o 10:00
10. kolo dňa 2022/05/14 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo4 : 4
1.1FM
JAKAB, Bela
2344-IM
ZPEVAK, Pavel
2357½ - ½
1.2WGM
BOROSOVA, Zuzana
2265-FM
VOJTEK, Vladimir
2287½ - ½
1.3FM
KUKEL, Imre
2256-
VERES, Andrej
2169½ - ½
1.4
MOLNAR, Erno
2223-
KOVACIK, Emil
2032½ - ½
1.5
SARKOZI, Szabolcs
2066-FM
BOMBEK, Peter
2111½ - ½
1.6
SZILARD, Ladislav
2103-
RUCEK, Kristian
21280 - 1
1.7
GOTH, Gabriel
1997-
LASCH, Miroslav
2042½ - ½
1.8WCM
KOVARIKOVA, Maria
1946-
ORGON, Dusan
19841 - 0
10. kolo dňa 2022/05/14 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo3½:4½
2.1
SZEGI, Tamas
2209-FM
MOTUZ, Karol
2301½ - ½
2.2
BEREK, Geza
2164-
DOBROTKA, Martin
22270 - 1
2.3
DOLNIK, Attila
2152-
OBONA, Jan
2145½ - ½
2.4
BARCZI, Tibor
1987-
JAKUBEK, Peter
21150 - 1
2.5
URBAN, Gabor
2032-
MIKUSIK, Marian
19980 - 1
2.6
BANSZEGI, Attila
1971-
MAGERCIAK, Roman
19411 - 0
2.7
DVORSKY, Jozef
1954-
CAPAK, Stefan
19261 - 0
2.8
BONA, Juraj
1862-
MALINOVSKY, Jozef
1681½ - ½
10. kolo dňa 2022/05/14 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-4  SK Slovan Bratislava BElo3½:4½
3.1IM
SIPOS, Istvan
2472-FM
ZETOCHA, Claudiu
2288½ - ½
3.2FM
FARKAS, Gabor
2324-
ZETOCHA, Adrian
2331½ - ½
3.3IM
BORHY, Marcell
2396-
KOVAC, Andrej
22251 - 0
3.4IM
BERCZES, Csaba
2318-
SOBEK, Michal
21580 - 1
3.5
SZUCS, Vladimir
2082-
VADILA, Ondrej
2082½ - ½
3.6
BALOGH, Peter
2068-
PRIVARA, Igor
20630 - 1
3.7
SARMIR, Milos
2042-
CHLPEK, Daniel
20301 - 0
3.8
FARKAS, Renata
1933-
COMPEL, Daniel
21060 - 1
10. kolo dňa 2022/05/14 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo5 : 3
5.1GM
MIHOK, Oliver
2539-IM
LIPKA, Juraj
23791 - 0
5.2
KALISKY, Vladimir
2117-IM
MASLIK, Miroslav
2370½ - ½
5.3
DLHY, Jozef
2053-
JANKO, Michal
2240½ - ½
5.4
BERES, Lukas
2066-
SLACKY, Stanislav
2117½ - ½
5.5
CHRENKO, Kristian
1993-
DUJAVA, Daniel
2111½ - ½
5.6
KUNA, Martin
1986-
FOGLAR, Ivan
19881 - 0
5.7
RAKOVSKY, Jakub
1888-
PYTLIK, Pavol
20301 - 0
5.8
MIZICKA, Matus
1896-
PROCHAZKA, Jaromir
19120 - 1
10. kolo dňa 2022/05/14 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-2  SK Doprastav BratislavaElo3 : 5
6.1GM
MANIK, Mikulas
2368-FM
JABLONICKY, Martin
2377½ - ½
6.2
KLEMAN, Miroslav
2251-
SCHWARZ, Dusan
22790 - 1
6.3
KOVAL, Maros
2079-FM
JANCOVIC, Peter
23170 - 1
6.4
BIELIK, Miroslav
2095-FM
VLCEK, Stanislav
2231½ - ½
6.5
MARKO, Anton
2073-
NEMSAK, Denis
20631 - 0
6.6
RIABOV, Alexander
2069-
MACKA, Oto
20260 - 1
6.7
JANCO, Darius
1991-
SALGOVIC, Simon
2091½ - ½
6.8
MORAVCIK, Rastislav
1925-
KRAJNAK, Robert
1954½ - ½
11. kolo dňa 2022/05/15 o 10:00
11. kolo dňa 2022/05/15 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo5½:2½
1.1FM
JAKAB, Bela
2344-FM
MOTUZ, Karol
23010 - 1
1.2WGM
BOROSOVA, Zuzana
2265-
DOBROTKA, Martin
2227½ - ½
1.3FM
KUKEL, Imre
2256-
OBONA, Jan
2145½ - ½
1.4
MOLNAR, Erno
2223-
JAKUBEK, Peter
21151 - 0
1.5
JANKO, Zoltan
2213-
MIKUSIK, Marian
19981 - 0
1.6
JOBA, Arpad
2057-
MAGERCIAK, Roman
19411 - 0
1.7
GOTH, Gabriel
1997-
CAPAK, Stefan
1926½ - ½
1.8
HEGEDUS, Roland
1938-
MALINOVSKY, Jozef
16811 - 0
11. kolo dňa 2022/05/15 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo2½:5½
2.1
SZEGI, Tamas
2209-IM
ZPEVAK, Pavel
2357½ - ½
2.2
BEREK, Geza
2164-FM
VOJTEK, Vladimir
22870 - 1
2.3
DOLNIK, Attila
2152-
VERES, Andrej
21691 - 0
2.4
BARCZI, Tibor
1987-
KOVACIK, Emil
20320 - 1
2.5
URBAN, Gabor
2032-FM
BOMBEK, Peter
21111 - 0
2.6
BANSZEGI, Attila
1971-
RUCEK, Kristian
21280 - 1
2.7
KLENKO, Adam
1438-
LASCH, Miroslav
20420 - 1
2.8
bez hráča
0-
ORGON, Dusan
1984- - +
11. kolo dňa 2022/05/15 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-1  SK Slovan Bratislava CElo4 : 4
3.1IM
SIPOS, Istvan
2472-IM
PETRAN, Peter
2225½ - ½
3.2FM
FARKAS, Gabor
2324-
VALENT, Ivan
22131 - 0
3.3IM
BORHY, Marcell
2396-FM
RUCKSCHLOSS, Karol
2177½ - ½
3.4IM
BERCZES, Csaba
2318-
AC, Michal
2129½ - ½
3.5
SZUCS, Vladimir
2082-
DJUBEK, Boris
19930 - 1
3.6
BALOGH, Peter
2068-
KUNA, Vladimir
19501 - 0
3.7
SARMIR, Milos
2042-
BREJA, Stanislav
18890 - 1
3.8
FARKAS, Renata
1933-
JANOV, Marian
1830½ - ½
11. kolo dňa 2022/05/15 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-2  SK Doprastav BratislavaElo4 : 4
5.1GM
MIHOK, Oliver
2539-FM
JABLONICKY, Martin
2377½ - ½
5.2WIM
MIHOK-JUHASZ, Barbara
2202-FM
JANCOVIC, Peter
2317½ - ½
5.3
KALISKY, Vladimir
2117-
CHLPIK, Martin
22521 - 0
5.4
DLHY, Jozef
2053-FM
VLCEK, Stanislav
22310 - 1
5.5
PINTER, Patrik
2201-
BEDNAR, Jan
20180 - 1
5.6
BATORA, Matej
2014-
KRAJNAK, Robert
1954½ - ½
5.7
BERES, Tomas
2059-
PALUSKA, Karol
20061 - 0
5.8
KUNA, Patrik
1811-
PETREK, Dominik
2110½ - ½
11. kolo dňa 2022/05/15 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo5 : 3
6.1GM
MANIK, Mikulas
2368-
JANKO, Michal
22401 - 0
6.2
KLEMAN, Miroslav
2251-
KUKUCKA, Matej
2103½ - ½
6.3
KOVAL, Maros
2079-
SLACKY, Stanislav
2117½ - ½
6.4
BOJDA, Lubomir
2075-
FOGLAR, Ivan
1988½ - ½
6.5
BIELIK, Miroslav
2095-
PYTLIK, Pavol
2030½ - ½
6.6
MARKO, Anton
2073-
PROCHAZKA, Jaromir
19121 - 0
6.7
MORAVCIK, Rastislav
1925-
VASKO, Matej
1524½ - ½
6.8
ADDA, Peter
1887-
JURSA, Juraj
1256½ - ½