TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr535457.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1SK Slovan Bratislava C * 00,011
2SK Doprastav Bratislava * 00,011
3SK Lokomotiva Caissa Bratislava * 00,011
4SK Slovan Bratislava B * 00,011
5KSC Komarno * 00,011
6MSK Gabcikovo * 00,011
7KSN Bratislava * 00,011
8SO EuroPRESS Batorove Kosihy * 00,011
9SK Sparta Povazska Bystrica * 00,011
10NSK Nitra * 00,011
11SIM-SIM Topolcany * 00,011
12SKS Dubnica nad Vahom B * 00,011

Súpisky družstiev

  7. KSN Bratislava (Elo Ø:2224 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMSAHIDI Samir24070SVK149363720,0
2GMPECHAC Jergus25070SVK14926970A2160,0
3LINTNER Igor22280SVK149329700,0
4BOCHNICKA Vladimir22150SVK149434500,0
5FMROHACEK Miroslav22030SVK149028770,0
6BOCHNICKOVA Andrea21390SVK14901781B2190,0
7MACKO Peter20560SVK149213670,0
8SANDOR Martin20400SVK149397890,0
9SUCHANSKY Jakub19680SVK14936135A2170,0
10STRISKOVA Lucia17750SVK149609580,0
11WALTEROVA Ema18230SVK149607100,0
12BOCHNICKOVA Simona17180SVK149585620,0
13RAK Martin15870SVK736200170,0
14SMIDOVA Michaela15340SVK149628100,0
15HAVALDA Samuel15130SVK149554900,0
16KAPOLKOVA Greta14720SVK149555550,0
17MESZAROS Casey Ryan14780SVK149632050,0
18ZVERKA Peter Samuel14200SVK736068040,0
19KUBIKOVA Nina14390SVK149550750,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2020/10/24 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-10  NSK NitraElo0 : 0
2. kolo dňa 2020/10/25 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
3. kolo dňa 2020/11/14 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/15 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/12/05 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/06 o 10:00
š.8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/30 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/02/27 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/28 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
10. kolo dňa 2021/04/10 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/04/11 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. SK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2210 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMBRIESTENSKY Rastislav23120SVK149003940,0
2CASTIGLIONE Mario22470SVK149016410,0
3IMPETRAN Peter22310SVK149001140,0
4VALENT Ivan22210SVK149017490,0
5TURNA Stefan21790SVK149032290,0
6FMRUCKSCHLOSS Karol21780SVK149003860,0
7OPREA Erik21730SVK149046160,0
8AC Michal21370SVK149003190,0
9FMKOLCAK Marek21090SVK149002200,0
10JANOS Jozef20720SVK149029400,0
11KOLMAN Richard20130SVK149049930,0
12DJUBEK Boris19950SVK149002030,0
13WCMBRIESTENSKA Andrea19890SVK149028850,0
14CAMBEL Vladimir19810SVK149089300,0
15KUNA Vladimir19560SVK149061800,0
16BREJA Stanislav19140SVK149007180,0
17STURC Gustav19110SVK149023030,0
18MRKVIK Jan19090SVK149335350,0
19JANOV Marian18930SVK149267170,0
20HUDEC Timotej18000SVK149327500,0
21MUNK Lubomir17480SVK149038060,0
22KRALOVIC Peter17940SVK149532260,0
  2. SK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2251 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMJABLONICKY Martin22870SVK14925621A7420,0
2SCHWARZ Dusan22910SVK14903890A7430,0
3FMJANCOVIC Peter22970SVK14913321A7440,0
4CHLPIK Martin21990SVK14923351A7450,0
5KOMORA Andrej23080SVK149008400,0
6FMVLCEK Stanislav22460SVK149020010,0
7FMDUDAS Jan22220SVK149005800,0
8WFMVRBOVA Niki21340SVK14906341B7460,0
9NEMSAK Denis20450SVK149178660,0
10POLACIK Igor21570SVK149050510,0
11FMPETRIK Stanislav21280SVK149013660,0
12OROSI Peter20690SVK149138100,0
13MACKA Oto20580SVK149087430,0
14FMPETRIK Karol20520SVK149002380,0
15BEDNAR Jan20470SVK149045510,0
16HELBICH Branislav19930SVK149047800,0
17CHOVANEC Vladimir19580SVK149078600,0
18SALGOVIC Simon19320SVK149435810,0
19PETREK Dominik18910SVK149549900,0
20PALUSKA Karol17440SVK736171210,0
21JELENCIAK Jozef19060SVK149100550,0
  3. SK Lokomotiva Caissa Bratislava (Elo Ø:2231 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1IMLIPKA Juraj24040SVK14900475A3860,0
2IMMASLIK Miroslav23630SVK14902192A2630,0
3VYMAZAL Bronislav23500CZE318396Z310,0
4JANKO Michal22370SVK149072670,0
5SLACKY Stanislav21660SVK149078280,0
6DUJAVA Daniel21110SVK149156690,0
7MESZAROS Norbert21080SVK149237180,0
8KUKUCKA Matej21080SVK14917270A2770,0
9FOGLAR Ivan19480SVK14911639A2640,0
10PYTLIK Pavol20320SVK149122870,0
11HRICAK Vasil20670SVK149072320,0
12JURSA Branislav20010SVK149323930,0
13PUCHOVSKY Ladislav19700SVK149119650,0
14PROCHAZKA Jaromir19490SVK149102840,0
15STECKO Ivan17880SVK149292280,0
16MARUSIC Martin17720SVK149213750,0
17KOMPAS Igor17660SVK149277130,0
18BERANEK Tomas17790SVK149210220,0
19KOSPER Peter17200SVK149291470,0
20KIS Tomas17020SVK149193700,0
21BENO Milan16840SVK149011700,0
22CEBO Vladimir15430SVK149012180,0
  4. SK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2195 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMKOSTOLANSKY Sebastian Lukas23930SVK14950596B6860,0
2FMZETOCHA Claudiu22880SVK149065700,0
3KOVAC Andrej22180SVK149127670,0
4NESTORENKO Dmitry21620UKR14129728N0,0
5SOBEK Michal21390SVK14944626B6870,0
6SOSOVICKA Jakub20880SVK14929210B6880,0
7ZETOCHA Adrian20340SVK149504300,0
8VADILA Ondrej20340SVK149446420,0
9PRIVARA Igor21620SVK149013400,0
10TRAVENEC Igor21060SVK149007000,0
11SULEK Viliam20270SVK149026720,0
12FMMIKULAS Dusan20030SVK149005210,0
13CHLPEK Daniel20000SVK149406980,0
14HECHT Tomas19620SVK149086380,0
15VIMMER Michal19540SVK149084840,0
16STURC Jan19490SVK149228190,0
17ISA Vlastimil19080SVK149060150,0
18COMPEL Daniel18590SVK149526450,0
19SKRINAR Marek17120SVK149407100,0
20KOVACIC Stefan16170SVK149137200,0
21KOKLES Jan15960SVK149561360,0
  5. KSC Komarno (Elo Ø:2277 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1IMBAGI Mate24810HUN742570Z400,0
2FMJAKAB Bela23250SVK149331280,0
3WIMTERBE Julianna22690HUN708780Z410,0
4WGMCIBICKOVA Zuzana22660SVK14905779B2880,0
5FMKUKEL Imre22440SVK149036360,0
6MOLNAR Erno22400SVK149234080,0
7JANKO Zoltan22210SVK149058170,0
8FMTAKACS Laszlo21660SVK14918854A2890,0
9VOROS Gellert21660SVK149179550,0
10BOTTYAN Peter21590SVK149028500,0
11VICZENCZ Peter20450SVK149317290,0
12JOBA Arpad21310SVK149330470,0
13SARKOZI Szabolcs20780SVK149416600,0
14SZILARD Ladislav21160SVK149058500,0
15BERZA Stefan19990SVK149012770,0
16PALLAG Gergely20060SVK149122600,0
17GOTH Gabriel19910SVK149054770,0
18HEGEDUS Roland19300SVK149058410,0
19WCMKOVARIKOVA Maria18990SVK149550400,0
20GYURICSEK Szilard17970SVK149414810,0
  6. MSK Gabcikovo (Elo Ø:2321 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1GMRUCK Robert25460HUN705713Z540,0
2IMSIPOS Istvan24720HUN720631N0,0
3FMFARKAS Gabor23440SVK149080340,0
4FMBORHY Marcell23700HUN770787Z530,0
5IMBERCZES Csaba23290HUN721522N0,0
6FMRUCK Tamas22660HUN706973Z550,0
7SZUCS Vladimir21680SVK14904292A5170,0
8BALOGH Peter20730SVK149143950,0
9SARMIR Milos20560SVK14901889A5140,0
10FARKAS Renata19560SVK149277050,0
11KOSAR Mikulas18250SVK149072750,0
12MESZAROS Nikolas17890SVK149405400,0
13BERTALAN Balint18520SVK149254940,0
14FARKAS Sandor17910SVK149084170,0
15ARPA Zoltan17710SVK149207600,0
16KOSAR Mikulas15710SVK149083870,0
17SANDOR Stefan15780SVK149143280,0
  8. SO EuroPRESS Batorove Kosihy (Elo Ø:2105 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1SZEGI Tamas21830SVK149058090,0
2BEREK Geza22260HUN735612N0,0
3SAROK Peter21190HUN716618Z590,0
4DOLNIK Attila21910SVK149065890,0
5DARAZS Zoltan20100HUN717576Z710,0
6BARCZI Tibor20720SVK149071510,0
7URBAN Gabor20040SVK149115740,0
8BANSZEGI Attila20330HUN723630Z600,0
9DVORSKY Jozef19450SVK149300130,0
10GYOPOS Istvan19300SVK149073050,0
11BONA Juraj19000SVK149498220,0
12BONA Zoltan18250SVK149130110,0
13BARCZI Viktor18230SVK149073560,0
14SZARAZ Vojtech18180SVK149079330,0
15GYARMATI Tihamer18580SVK149058250,0
16PALLAG Gyorgy19070SVK149071780,0
17JOBA Ferdinand17180SVK149459160,0
18CSEPLO Stefan17400SVK149144760,0
19SZENCZI Juraj17780SVK149120740,0
20STEFANKO Ludovit15670SVK149167970,0
21LABSKY Balazs15820SVK149504560,0
22KLENKO Adam13720SVK149541500,0
23PESZEKI Zoltan14290SVK149592910,0
24FAZEKAS Gabriel13930SVK149613930,0
  9. SK Sparta Povazska Bystrica (Elo Ø:2153 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMMOTUZ Karol23290SVK14902621A5040,0
2DOBROTKA Martin22370SVK14900645A5030,0
3OBONA Jan21500SVK149039110,0
4KOSTELNY Jozef21450SVK14903458A5050,0
5JAKUBEK Peter21160SVK149010480,0
6MICHALEK Michal21610SVK149087600,0
7URBANIC Martin20470SVK149297320,0
8MIKUSIK Marian20350SVK149053450,0
9MICHALEK Matej19740SVK149248890,0
10KVASSAY Peter19760SVK149118680,0
11MAGERCIAK Roman19660SVK149113370,0
12BANIC Marek19470SVK149083360,0
13CAPAK Stefan19230SVK149096340,0
14GOMBAR Peter19050SVK149131510,0
15BELAK Stefan18960SVK149098980,0
16MEJSNAR Miroslav18610SVK149092940,0
17MAKUCH Milan18320SVK149218390,0
18MYSIAK Juraj18120SVK149195160,0
19KAMAS Samuel17880SVK149336240,0
20MOTUZOVA Marta17730SVK149193460,0
21MALINOVSKY Jozef16780SVK149124570,0
  10. NSK Nitra (Elo Ø:2297 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1GMMIHOK Oliver25400HUN728012Z360,0
2GMACZEL Gergely25430HUN727709Z370,0
3FMCHOVAN Milan23390SVK14933691A2780,0
4WIMJUHASZ Barbara22110HUN743585Z380,0
5FMDEBNAR Lubos22940SVK149007690,0
6SKRENO Vladimir20830SVK149028930,0
7KALISKY Vladimir21390SVK149031210,0
8KRUPA Miroslav20830SVK149441540,0
9DLHY Jozef20530SVK149016760,0
10PINTER Patrik22260SVK149019510,0
11BERES Lukas20830SVK149236880,0
12GZIB David20390SVK14940868B2790,0
13CHRENKO Kristian19940SVK149365420,0
14BATORA Matej20120SVK149371820,0
15BERES Tomas19980SVK149551720,0
16KUNA Martin19540SVK149365770,0
17BERES Dominik19880SVK149052300,0
18VALOVIC Stefan19730SVK149089050,0
19KUNA Patrik18910SVK149498650,0
  11. SIM-SIM Topolcany (Elo Ø:2242 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1IMGAZIK Viktor25420SVK14928752A6200,0
2GMPACHER Milan23940SVK14907445A6210,0
3GMMANIK Mikulas23530SVK14900734A6220,0
4IMKANTORIK Marian21930SVK14900513A6230,0
5KLEMAN Miroslav21860SVK149041790,0
6KOVAL Maros20760SVK149115310,0
7BOJDA Lubomir20880SVK149034070,0
8BIELIK Miroslav21030SVK149060660,0
9WFMNADZAMOVA Viktoria20140SVK14943999B6250,0
10MARKO Anton20720SVK149039200,0
11LECKY Juraj20700SVK14936216A6240,0
12RIABOV Alexander20140SVK149065620,0
13BELAN Jozef20410SVK149007420,0
14JANCO Darius20120SVK149114500,0
15GONO Michal20590SVK149127160,0
16KUBRICAN Anton18620SVK149118410,0
17MORAVCIK Rastislav19020SVK149017570,0
18PRVY Peter17880SVK149202800,0
19VERBYTSKIY Patrik18120SVK149413170,0
20HORN Jozef19430SVK149059300,0
21BABALA Ondrej17880SVK149490240,0
  12. SKS Dubnica nad Vahom B (Elo Ø:2165 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1FMVOJTEK Vladimir22510SVK14901919A7980,0
2KOUTNY Petr21430CZE310743Z870,0
3FMBEDNAR Jaromir22100SVK14900807A7990,0
4VERES Andrej22170SVK149060740,0
5KOVACIK Emil20980SVK149027880,0
6FMBOMBEK Peter21960SVK149022300,0
7SUKUBA Zdeno21230SVK149032700,0
8PRASEK Ivan20600SVK149237420,0
9PUPAK Tomas20830SVK149239630,0
10PODOBA Milan20030SVK149025240,0
11LASCH Miroslav20560SVK149048100,0
12ORGON Dusan19710SVK149024430,0
13KUTNY ml. Marian19500SVK14916185A7970,0
14RUCEK Kristian19440SVK73611409B7960,0
15SOSOVICKOVA Jana18590SVK149445960,0
16KRAJCOVIC Alojz18200SVK149100980,0
17RUCEK Peter17970SVK73611395A7950,0
18ORGON Patrik16660SVK736164190,0
19DUDA Daniel14840SVK149151890,0
20KUTNY st. Marian14940SVK149218120,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

Chess-Results Server Chess-results.com - SVK 1.liga Zapad 2020/2021

SVK 1.liga Zapad 2020/2021

Posledná aktualizácia 02.11.2020 14:42:47, Creator: slovak chess federation,Last Upload: slovak chess federation license 3

Výber turnajaExtraliga, 1. liga Z, 1.liga V, 2.liga A, 2. liga B, 2.liga C, 2.liga D
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Výsledky družstiev po šachovniciach

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.04.2021 15:21
PixFuture exclusive partner, Tiráž

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2020/10/24 o 10:00
1. kolo dňa 2020/10/24 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2020/10/24 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2020/10/24 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2020/10/24 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2020/10/24 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/25 o 10:00
2. kolo dňa 2020/10/25 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/25 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/25 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/25 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/25 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-10  NSK NitraElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/14 o 10:00
3. kolo dňa 2020/11/14 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/14 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/14 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/14 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/14 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
4. kolo dňa 2020/11/15 o 10:00
4. kolo dňa 2020/11/15 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/15 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/15 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/15 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/15 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
5. kolo dňa 2020/12/05 o 10:00
5. kolo dňa 2020/12/05 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/12/05 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/12/05 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/12/05 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/12/05 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
6. kolo dňa 2020/12/06 o 10:00
6. kolo dňa 2020/12/06 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/06 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/06 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/06 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/06 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-10  NSK NitraElo0 : 0
7. kolo dňa 2021/01/30 o 10:00
7. kolo dňa 2021/01/30 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/30 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/30 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/30 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/30 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
8. kolo dňa 2021/02/27 o 10:00
8. kolo dňa 2021/02/27 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/02/27 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-10  NSK NitraElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/02/27 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/02/27 o 10:00
š.8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/02/27 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
9. kolo dňa 2021/02/28 o 10:00
9. kolo dňa 2021/02/28 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-10  NSK NitraElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/28 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/28 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/28 o 10:00
š.8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/28 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/04/10 o 10:00
10. kolo dňa 2021/04/10 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/04/10 o 10:00
š.8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/04/10 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/04/10 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/04/10 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
11. kolo dňa 2021/04/11 o 10:00
11. kolo dňa 2021/04/11 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/04/11 o 10:00
š.8  SO EuroPRESS Batorove KosihyElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/04/11 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/04/11 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/04/11 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0