TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr16121.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789 TB1  TB2  TB3 
1D.N.Ves C * 66652145,00
2Tatran D * 756672144,50
3Doprastav I21 * 55661835,00
4Krasnany C½ * 651532,00
5Slovan F23 * 932,00
6KSN B232 * 445828,00
7Lokomotiva C2334 * 726,00
8Sachy.sk C Slavia STU1124 * 424,00
9Doprastav K323 * 320,50

Súpisky družstiev

  9. KSN B (Elo Ø:1550 / TB1: 8 / TB2: 28)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kimerling Martin173701737SVK404714917823B2903,05,0
2Rozarova Katarina165901659SVK316714916606B2884,06,0
3Sklars Tomas163617791636SVK4305149019355,08,0
4Kevicka Lucia157401574SVK3734149013824,58,0
5Macko Peter152501525SVK4495149213670,01,0
6Kordos Adam147601476SVK3157149010052,03,0
7Rohacek Pavol140601406SVK3166149189941,08,0
8Padysak Matus135801358SVK31632,58,0
9Michalkova Martina135001350SVK4158149231220,04,0
10Vrtiakova Anna138801388SVK51302,05,0
11Macko Miroslav138401384SVK44943,05,0
12Kevicky Patrik135001350SVK40461,03,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  6. KSN B (Elo Ø:1550, TB1: 8 / TB2: 28)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Kimerling Martin173701737SVK149178234047B2900½½113,051901
2Rozarova Katarina165901659SVK149166063167B28811½10½4,061731
3Sklars Tomas163617791636SVK1490193543051½1001½15,081677
4Kevicka Lucia157401574SVK14901382373410½111004,581611
5Macko Peter152501525SVK14921367449500,011685
6Kordos Adam147601476SVK1490100531570112,031624
7Rohacek Pavol140601406SVK149189943166000001001,081558
8Padysak Matus135801358SVK316301½000+02,581481
9Michalkova Martina135001350SVK14923122415800000,041462
10Vrtiakova Anna138801388SVK513000+0+2,051429
11Macko Miroslav138401384SVK4494+00++3,051444
12Kevicky Patrik135001350SVK40460101,031350

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2008/10/17 o 17:00
š.2  Doprastav IElo-9  KSN BElo5 : 3
1.1
Kysel, Jozef
1777-
Kimerling, Martin
17371 - 0
1.2
Kulik, Juraj
1752-
Rozarova, Katarina
16590 - 1
1.3
Kriszt, Mikulas
1661-
Sklars, Tomas
16360 - 1
1.4
Vinklarek, Alojz
1681-
Kevicka, Lucia
15740 - 1
1.5
Polak, Pavol
1580-
Rohacek, Pavol
14061 - 0
1.6
Brezina, Igor
1573-
Padysak, Matus
13581 - 0
1.7
Nagy, Ladislav
1431-
Vrtiakova, Anna
13881 - 0
1.8
Illovsky, Michal
1350-
Kevicky, Patrik
13501 - 0
2. kolo dňa 2008/10/24 o 17:00
š.9  KSN BElo-3  Sachy.sk C Slavia STUElo4 : 4
3.1
Kimerling, Martin
1737-
Chovanec, Vladimir
2108½ - ½
3.2
Rozarova, Katarina
1659-
Ontkoc, Tomas
15491 - 0
3.3
Sklars, Tomas
1636-
Kostun, Roman
1555½ - ½
3.4
Kevicka, Lucia
1574-
Szabo, Viktor
14670 - 1
3.5
Rohacek, Pavol
1406-
Radvanyiova, Monika
14940 - 1
3.6
Padysak, Matus
1358-
Holubek, Peter
13501 - 0
3.7
Vrtiakova, Anna
1388-
Ondrejkova, Alzbeta
13650 - 1
3.8
Kevicky, Patrik
1350-
Pullman, Ivan
13501 - 0
3. kolo dňa 2008/11/07 o 17:00
š.4  Lokomotiva CElo-9  KSN BElo4 : 4
2.1
Beranek, Tomas
1704-
Sklars, Tomas
16360 - 1
2.2
Novak, Martin
1634-
Kevicka, Lucia
1574½ - ½
2.3
Gremen, Tomas
1617-
Kordos, Adam
14761 - 0
2.4
Tomcik, Leon
1699-
Rohacek, Pavol
14061 - 0
2.5
Barta, Ondrej
1350-
Padysak, Matus
1358½ - ½
2.6
Gregus, Ondrej
1350-
Michalkova, Martina
13501 - 0
2.7
Brett nicht besetzt,
0-
Vrtiakova, Anna
1388- - +
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Macko, Miroslav
1384- - +
4. kolo dňa 2008/11/21 o 17:00
š.9  KSN BElo-5  Tatran DElo2 : 6
2.1
Sklars, Tomas
1636-
Galan, Anton
19240 - 1
2.2
Kevicka, Lucia
1574-
Durdovic, Vladimir
18131 - 0
2.3
Kordos, Adam
1476-
Buransky, Jozef
18021 - 0
2.4
Rohacek, Pavol
1406-
Smelko, Eduard
18240 - 1
2.5
Padysak, Matus
1358-
Fronc, Libor
18440 - 1
2.6
Michalkova, Martina
1350-
Skripek, Jan
17320 - 1
2.7
Vrtiakova, Anna
1388-
Zuzik, Emil
14920 - 1
2.8
Macko, Miroslav
1384-
Molnar, Viliam
13500 - 1
5. kolo dňa 2008/11/28 o 17:00
š.6  Krasnany CElo-9  KSN BElo6 : 2
3.1
Holubcik, Marian
2052-
Kimerling, Martin
1737½ - ½
3.2
Soltes, Milan
1763-
Rozarova, Katarina
1659½ - ½
3.3
Mikulasek, Viktor
1713-
Sklars, Tomas
16361 - 0
3.4
Vacho, Jozef
1489-
Kevicka, Lucia
15740 - 1
3.5
Hanker, Lubomir
1491-
Rohacek, Pavol
14061 - 0
3.6
Dolnak, Michal
1415-
Padysak, Matus
13581 - 0
3.7
Mauritz, Robert
1403-
Michalkova, Martina
13501 - 0
3.8
Marko, Ondrej
1538-
Macko, Miroslav
13841 - 0
6. kolo dňa 2008/12/12 o 17:00
š.9  KSN BElo-7  Doprastav KElo5 : 3
1.1
Kimerling, Martin
1737-
Rintel, Boris
15701 - 0
1.2
Rozarova, Katarina
1659-
Hricovini, Michal
15861 - 0
1.3
Sklars, Tomas
1636-
Lindtner, Boris
13501 - 0
1.4
Kevicka, Lucia
1574-
Karas, Juraj
13501 - 0
1.5
Rohacek, Pavol
1406-
Karas, Marek
13651 - 0
1.6
Padysak, Matus
1358-
Krajcovic, Jakub
13500 - 1
1.7
Michalkova, Martina
1350-
Belik, Zdenko
13620 - 1
1.8
Kevicky, Patrik
1350-
Tanzer, Jozef
13500 - 1
7. kolo dňa 2009/01/16 o 17:00
š.8  D.N.Ves CElo-9  KSN BElo3½:4½
4.1
Jurcak, Marian
1997-
Kimerling, Martin
17370 - 1
4.2
Hurban, Martin
2007-
Rozarova, Katarina
16591 - 0
4.3
Sosovicka, Matej
1766-
Sklars, Tomas
1636½ - ½
4.4
Stefani, Peter
1662-
Kevicka, Lucia
15741 - 0
4.5
Petrik, Matej
1454-
Kordos, Adam
14760 - 1
4.6
Sosovicka, Vladimir
1350-
Rohacek, Pavol
14061 - 0
4.7
Brett nicht besetzt,
0-
Padysak, Matus
1358- - +
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Macko, Miroslav
1384- - +
9. kolo dňa 2009/02/06 o 17:00
š.9  KSN BElo-1  Slovan FElo3½:4½
4.1
Rozarova, Katarina
1659-
Lukac, Peter
1727½ - ½
4.2
Sklars, Tomas
1636-
Benova, Zita
17451 - 0
4.3
Kevicka, Lucia
1574-
Kovacic, Stefan
17910 - 1
4.4
Macko, Peter
1525-
Butora, Frantisek
16850 - 1
4.5
Rohacek, Pavol
1406-
Malik, Marian
16590 - 1
4.6
Padysak, Matus
1358-
Chripko, Lubomir
14840 - 1
4.7
Vrtiakova, Anna
1388-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4.8
Macko, Miroslav
1384-
Brett nicht besetzt,
0+ - -

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Molnar Viliam135001350Tatran D7,5893,87
2Skripek Jan173201732Tatran D6,06100,05
3Dolnak Michal141501415Krasnany C6,06100,06
4Sosovicka Vladimir135001350D.N.Ves C6,0785,77
5Tomcik Leon169916961699Lokomotiva C6,0875,04
6Hurban Martin200719282007D.N.Ves C5,5691,72
7Gremen Tomas161701617Lokomotiva C5,5778,63
8Hanker Lubomir149101491Krasnany C5,5778,65
9Kovacic Stefan179101791Slovan F5,5868,82
10Goga Frantisek200619602006Doprastav I5,0683,31
11Stefani Peter166201662D.N.Ves C5,0683,34
12Chovanec Vladimir210820832108Sachy.sk C Slavia STU5,0771,41
13Buransky Jozef180201802Tatran D5,0771,43
14Jurcak Marian199719391997D.N.Ves C5,0862,51
15Sklars Tomas163617791636KSN B5,0862,52
16Durica Andrej179901799D.N.Ves C4,5590,04
17Skoviera Luboslav178301783Tatran D4,5590,06
18Sosovicka Matej176617901766D.N.Ves C4,5675,03
19Kevicka Lucia157401574KSN B4,5856,33
20Rozarova Katarina165901659KSN B4,0666,71
21Vodicka Ivan165401654Sachy.sk C Slavia STU4,0666,71
22Vavrak Jan168401684Tatran D4,0666,75
23Petrik Matej145401454D.N.Ves C4,0666,76
24Illovsky Michal135001350Doprastav I4,0666,77
25Kysel Jozef177701777Doprastav I4,0757,11
26Smelko Eduard182401824Tatran D4,0757,13
27Zuzik Emil149201492Tatran D3,5487,57
28Fronc Libor184401844Tatran D3,5570,04
29Polak Pavol158001580Doprastav I3,5570,05
30Benova Zita174518071745Slovan F3,5658,31
31Surovec Juraj167401674Krasnany C3,5658,33
32Brezina Igor157301573Doprastav I3,5658,36
33Galan Anton192401924Tatran D3,5750,01
34Lukac Peter172718241727Slovan F3,5750,01
35Karas Juraj135001350Doprastav K3,5750,03
36Misanik Peter159701597D.N.Ves C3,03100,05
37Nagy Ladislav143101431Doprastav I3,0475,06
38Nagy Edmund161101611Slovan F3,0475,06
39Moreira Miguel Jeronimo135001350Sachy.sk C Slavia STU3,0475,07
40Kimerling Martin173701737KSN B3,0560,01
41Novak Martin163401634Lokomotiva C3,0742,92
42Vinklarek Alojz168101681Doprastav I3,0742,94
43Butora Frantisek168516981685Slovan F3,0742,94
44Belik Zdenko136201362Doprastav K3,0742,96
45Soltes Milan176317231763Krasnany C3,0837,51
46Beranek Tomas170401704Lokomotiva C3,0837,51
47Kriszt Mikulas166101661Doprastav I3,0837,53
48Hudakova Hana169117211691Sachy.sk C Slavia STU2,5383,33
49Malik Marian165901659Slovan F2,5383,36
50Holubcik Marian205220062052Krasnany C2,5462,51
51Hricovini Michal158601586Doprastav K2,5735,71
52Barta Ondrej135001350Lokomotiva C2,5735,75
53Mauritz Robert140301403Krasnany C2,5735,77
54Szabo Viktor146701467Sachy.sk C Slavia STU2,02100,04
55Synovec Jozef156101561D.N.Ves C2,02100,06
56Garaj Ivan192319231923Tatran D2,0366,71
57Kulik Juraj175201752Doprastav I2,0366,72
58Kordos Adam147601476KSN B2,0366,73
59Gregus Ondrej135001350Lokomotiva C2,0366,76
60Marko Ondrej153801538Krasnany C2,0450,07
61Chripko Lubomir148401484Slovan F2,0450,07
62Kis Tomas180301803Lokomotiva C2,0540,01
63Krajcovic Jakub135001350Doprastav K2,0540,05
64Antal Jozef177601776Slovan F2,0633,33
65Bol Jozef154301543Krasnany C2,0633,34
66Mikulasek Viktor171301713Krasnany C2,0728,62
67Antala Jan201519572015D.N.Ves C1,5350,01
68Kostun Roman155501555Sachy.sk C Slavia STU1,5350,03
69Padysak Matus135801358KSN B1,5721,45
70Ondrejkova Alzbeta136501365Sachy.sk C Slavia STU1,5721,46
71Karas Marek136501365Doprastav K1,5818,84
72Kevicky Rastislav156701567Slovan F1,01100,06
73Kriz Miroslav153501535D.N.Ves C1,01100,06
74Schõneckerova Eva148501485Slovan F1,01100,07
75Fonod Zigmund135001350Doprastav I1,0250,08
76Zitniak Jozef191519281915D.N.Ves C1,0333,34
77Ruzicka Miroslav157701577Doprastav I1,0333,37
78Kevicky Patrik135001350KSN B1,0333,38
79Lindtner Boris135001350Doprastav K1,0425,02
80Durdovic Vladimir181301813Tatran D1,0520,02
81Greppel Pavol160101601Slovan F1,0520,06
82Tanzer Jozef135001350Doprastav K1,0520,07
83Radvanyiova Monika149401494Sachy.sk C Slavia STU1,0616,74
84Rohacek Pavol140601406KSN B1,0812,54
85Schõnecker Rudolf198001980Slovan F0,5150,01
86Rintel Igor135001350Doprastav K0,5225,03
87Ragan Stanislav155501555Lokomotiva C0,5316,76
88Spielbock Tomas161501615Sachy.sk C Slavia STU0,5412,52
89Ontkoc Tomas154901549Sachy.sk C Slavia STU0,5412,52
90Malac Miroslav165401654Slovan F0,5412,55
91Dubovsky Dominik135001350Doprastav K0,5412,56
92Lanik Miroslav135001350Sachy.sk C Slavia STU0,5412,56
93Ivanic Martin135001350Lokomotiva C0,5510,06
94Mehes Stefan181601816Krasnany C0,010,04
95Macko Peter152501525KSN B0,010,04
96Lintner Igor135001350Doprastav K0,010,08
97Pullman Ivan135001350Sachy.sk C Slavia STU0,010,08
98Olah Erik135001350Lokomotiva C0,020,06
99Lindtner Boris135001350Doprastav K0,020,06
100Macko Miroslav138401384KSN B0,020,08
101Vacho Jozef148901489Krasnany C0,030,04
102Vrtiakova Anna138801388KSN B0,030,07
103Michalkova Martina135001350KSN B0,040,06
104Kis Ladislav170101701Doprastav I0,050,02
105Holubek Peter135001350Sachy.sk C Slavia STU0,060,05
106Rintel Boris157001570Doprastav K0,070,01


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Slovan F (Elo Ø:1763 / TB1: 9 / TB2: 32)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Schõnecker Rudolf198001980SVK5250A2480,51,0
2Lukac Peter172718241727SVK130149083103,57,0
3Benova Zita174518071745SVK9714906686B5413,56,0
4Kovacic Stefan179101791SVK12514913720A2475,58,0
5Antal Jozef177601776SVK95149135852,06,0
6Kluknavsky Martin174201742SVK1331149212860,00,0
7Butora Frantisek168516981685SVK101149112643,07,0
8Malac Miroslav165401654SVK2588149137550,54,0
9Malik Marian165901659SVK2803149137712,53,0
10Nagy Edmund161101611SVK1373,04,0
11Greppel Pavol160101601SVK1121,05,0
12Kevicky Rastislav156701567SVK3834149014201,01,0
13Schõneckerova Eva148501485SVK49731,01,0
14Chripko Lubomir148401484SVK4199149134615,07,0
15Klacik Ondrej146901469SVK4307149231140,00,0
16Zidek Andrej135001350SVK49220,00,0
  2. Doprastav I (Elo Ø:1717 / TB1: 18 / TB2: 35)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Goga Frantisek200619602006SVK289214909995A6645,06,0
2Kysel Jozef177701777SVK2673149202984,07,0
3Kulik Juraj175201752SVK26722,03,0
4Kis Ladislav170101701SVK2667149137040,05,0
5Kriszt Mikulas166101661SVK2671149137393,08,0
6Vinklarek Alojz168101681SVK26933,07,0
7Polak Pavol158001580SVK37983,55,0
8Brezina Igor157301573SVK2651149136233,56,0
9Ruzicka Miroslav157701577SVK2910149138792,04,0
10Nagy Ladislav143101431SVK26814,05,0
11Illovsky Michal135001350SVK55534,06,0
12Joza Dusan135001350SVK51480,00,0
13Fonod Zigmund135001350SVK51491,02,0
  3. Sachy.sk C Slavia STU (Elo Ø:1642 / TB1: 4 / TB2: 24)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Chovanec Vladimir210820832108SVK255914907860A2455,07,0
2Vodicka Ivan165401654SVK41294,06,0
3Spielbock Tomas161501615SVK4128149139170,54,0
4Ontkoc Tomas154901549SVK2565149206970,54,0
5Kostun Roman155501555SVK4669149206701,53,0
6Hudakova Hana169117211691SVK2561149113022,53,0
7Szabo Viktor146701467SVK42442,02,0
8Cech Miroslav146601466SVK4239149205730,00,0
9Radvanyiova Monika149401494SVK2573149138521,06,0
10Holubek Peter135001350SVK51360,06,0
11Ondrejkova Alzbeta136501365SVK47682,58,0
12Lanik Miroslav135001350SVK55360,54,0
13Pullman Ivan135001350SVK25720,01,0
14Moreira Miguel Jeronimo135001350POR0ZL4,05,0
  4. Lokomotiva C (Elo Ø:1589 / TB1: 7 / TB2: 26)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kis Tomas180301803SVK393014919370A0802,05,0
2Beranek Tomas170401704SVK2794149210223,08,0
3Novak Martin163401634SVK4786149214643,07,0
4Gremen Tomas161701617SVK18695,57,0
5Tomcik Leon169916961699SVK808149169166,08,0
6Ragan Stanislav155501555SVK39320,53,0
7Barta Ondrej135001350SVK38032,57,0
8Gregus Ondrej135001350SVK49812,03,0
9Ivanic Martin135001350SVK53491,56,0
10Lidayova Dagmar135001350SVK46000,00,0
11Olah Erik135001350SVK54930,02,0
  5. Tatran D (Elo Ø:1856 / TB1: 21 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Galan Anton192401924SVK258314908611A4773,57,0
2Durdovic Vladimir181301813SVK203614911612A4781,05,0
3Garaj Ivan192319231923SVK258514913674A4792,03,0
4Buransky Jozef180201802SVK12765,07,0
5Smelko Eduard182401824SVK1296149139094,07,0
6Fronc Libor184401844SVK12793,55,0
7Dolinsky Jaroslav193201932SVK4755149206030,00,0
8Vavrak Jan168401684SVK155149139504,06,0
9Skripek Jan173201732SVK12956,06,0
10Skoviera Luboslav178301783SVK1294149167204,55,0
11Zuzik Emil149201492SVK12993,54,0
12Gertler Tomas160701607SVK12800,00,0
13Bizikova Barbora135001350SVK50940,00,0
14Molnar Viliam135001350SVK55607,58,0
  6. Krasnany C (Elo Ø:1762 / TB1: 15 / TB2: 32)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Holubcik Marian205220062052SVK137614905566A4612,54,0
2Soltes Milan176317231763SVK151814916762A4593,08,0
3Mikulasek Viktor171301713SVK4649149134882,07,0
4Mehes Stefan181601816SVK4389149206890,01,0
5Reich Roland179901799SVK1513149207190,00,0
6Surovec Juraj167401674SVK46483,56,0
7Pieter Pavol165301653SVK15280,00,0
8Chudy Vladimir162701627SVK15190,00,0
9Kovac Daniel158801588SVK15310,00,0
10Vacho Jozef148901489SVK15260,03,0
11Bol Jozef154301543SVK15242,06,0
12Hanker Lubomir149101491SVK1523149206205,57,0
13Dolnak Michal141501415SVK43886,06,0
14Mauritz Robert140301403SVK15273,58,0
15Blasko Rastislav135001350SVK52860,00,0
16Marko Ondrej153801538SVK1522149010724,06,0
17Vojacek Alois135001350SVK5184149207430,00,0
  7. Doprastav K (Elo Ø:1410 / TB1: 3 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Rintel Boris157001570SVK2685149138600,07,0
2Hricovini Michal158601586SVK4008149189272,57,0
3Rintel Igor135001350SVK55550,52,0
4Lindtner Boris135001350SVK55581,04,0
5Karas Juraj135001350SVK55563,57,0
6Karas Marek136501365SVK53141,58,0
7Krajcovic Jakub135001350SVK49632,05,0
8Belik Zdenko136201362SVK37973,07,0
9Dubovsky Dominik135001350SVK51551,55,0
10Lindtner Boris135001350SVK55570,02,0
11Tanzer Jozef135001350SVK53173,07,0
12Bednarik Simon135001350SVK53160,00,0
13Lapes Pavel135001350SVK53151,01,0
14Krasnici Jakub135001350SVK53180,00,0
15Lintner Igor135001350SVK56661,02,0
  8. D.N.Ves C (Elo Ø:1894 / TB1: 21 / TB2: 45)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Antala Jan201519572015SVK179614910624A3891,53,0
2Jurcak Marian199719391997SVK179714908050A3905,08,0
3Hurban Martin200719282007SVK383314913690B3915,56,0
4Sosovicka Matej176617901766SVK3737149167704,56,0
5Zitniak Jozef191519281915SVK225149171061,03,0
6Bartak Lubomir182601826SVK2886149153750,00,0
7Verner Robert181201812SVK1807149139680,00,0
8Durica Andrej179901799SVK228149136584,55,0
9Kosiba Ivan177801778SVK1806149137120,00,0
10Stefani Peter166201662SVK5080149207275,06,0
11Vasil Patrik164301643SVK223149139410,00,0
12Lichner Peter162501625SVK222149213400,00,0
13Misanik Peter159701597SVK3660149214213,03,0
14Synovec Jozef156101561SVK3804149216342,02,0
15Kriz Miroslav153501535SVK1808149213161,01,0
16Filadelfi Samuel147001470SVK18090,00,0
17Petrik Matej145401454SVK3897149214805,07,0
18Puskel Michal144601446SVK37360,00,0
19Sosovicka Vladimir135001350SVK4778149203286,07,0
20Svonava Daniel135001350SVK52741,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. D.N.Ves C (Elo Ø:1894, TB1: 21 / TB2: 45)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Antala Jan201519572015SVK149106241796A38901½1,531895
2Jurcak Marian199719391997SVK149080501797A390101110½½5,081778
3Hurban Martin200719282007SVK149136903833B39111½1115,561731
4Sosovicka Matej176617901766SVK1491677037371101½14,561666
5Zitniak Jozef191519281915SVK14917106225½½01,031729
8Durica Andrej179901799SVK14913658228½11114,551697
10Stefani Peter166201662SVK1492072750801111015,061579
13Misanik Peter159701597SVK1492142136601113,031355
14Synovec Jozef156101561SVK149216343804112,021518
15Kriz Miroslav153501535SVK14921316180811,011403
17Petrik Matej145401454SVK1492148038971+010115,071481
19Sosovicka Vladimir135001350SVK14920328477810111116,071422
20Svonava Daniel135001350SVK5274+1,010
  2. Tatran D (Elo Ø:1856, TB1: 21 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Galan Anton192401924SVK149086112583A4770½010113,571884
2Durdovic Vladimir181301813SVK149116122036A478000011,051658
3Garaj Ivan192319231923SVK149136742585A479½½12,031756
4Buransky Jozef180201802SVK127611101105,071598
5Smelko Eduard182401824SVK149139091296½½101104,071653
6Fronc Libor184401844SVK12791101½3,551560
8Vavrak Jan168401684SVK14913950155½0½1114,061643
9Skripek Jan173201732SVK12951111116,061459
10Skoviera Luboslav178301783SVK149167201294½11114,551488
11Zuzik Emil149201492SVK12991½113,541493
14Molnar Viliam135001350SVK5560½11111117,581406
  3. Doprastav I (Elo Ø:1717, TB1: 18 / TB2: 35)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Goga Frantisek200619602006SVK149099952892A664½1111½5,061864
2Kysel Jozef177701777SVK1492029826731½½½01½4,071815
3Kulik Juraj175201752SVK26720112,031667
4Kis Ladislav170101701SVK149137042667000000,051772
5Kriszt Mikulas166101661SVK1491373926710½100½103,081628
6Vinklarek Alojz168101681SVK26930½1001½3,071543
7Polak Pavol158001580SVK3798111½03,551501
8Brezina Igor157301573SVK1491362326511010½13,561494
9Ruzicka Miroslav157701577SVK1491387929101+002,041372
10Nagy Ladislav143101431SVK26811+1104,051488
11Illovsky Michal135001350SVK55531101104,061421
13Fonod Zigmund135001350SVK5149101,021350
  4. Krasnany C (Elo Ø:1762, TB1: 15 / TB2: 32)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Holubcik Marian205220062052SVK149055661376A46110½12,541841
2Soltes Milan176317231763SVK149167621518A459½1½½½0003,081829
3Mikulasek Viktor171301713SVK14913488464900011002,071716
4Mehes Stefan181601816SVK14920689438900,011799
6Surovec Juraj167401674SVK4648½101103,561642
10Vacho Jozef148901489SVK15260000,031589
11Bol Jozef154301543SVK1524½½0½½02,061588
12Hanker Lubomir149101491SVK149206201523½1110115,571517
13Dolnak Michal141501415SVK43881111116,061442
14Mauritz Robert140301403SVK1527½101000+3,581425
16Marko Ondrej153801538SVK1490107215220110++4,061421
  5. Slovan F (Elo Ø:1763, TB1: 9 / TB2: 32)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Schõnecker Rudolf198001980SVK5250A248½0,511777
2Lukac Peter172718241727SVK149083101300½½½1½½3,571751
3Benova Zita174518071745SVK1490668697B54111½1003,561742
4Kovacic Stefan179101791SVK14913720125A2471½1½01½15,581666
5Antal Jozef177601776SVK1491358595½0½1002,061623
7Butora Frantisek168516981685SVK14911264101½100½013,071510
8Malac Miroslav165401654SVK149137552588½0000,541643
9Malik Marian165901659SVK1491377128031½12,531416
10Nagy Edmund161101611SVK13711103,041389
11Greppel Pavol160101601SVK112000101,051457
12Kevicky Rastislav156701567SVK14901420383411,011494
13Schõneckerova Eva148501485SVK497311,011573
14Chripko Lubomir148401484SVK1491346141990+0+1+15,071352
  7. Lokomotiva C (Elo Ø:1589, TB1: 7 / TB2: 26)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Kis Tomas180301803SVK149193703930A080110002,051921
2Beranek Tomas170401704SVK149210222794100½½1003,081782
3Novak Martin163401634SVK149214644786½0½01013,071636
4Gremen Tomas161701617SVK18691½101115,571645
5Tomcik Leon169916961699SVK14916916808101111016,081573
6Ragan Stanislav155501555SVK39320½00,531486
7Barta Ondrej135001350SVK380310½00012,571482
8Gregus Ondrej135001350SVK49811102,031453
9Ivanic Martin135001350SVK534900½+001,561519
11Olah Erik135001350SVK5493000,021494
  8. Sachy.sk C Slavia STU (Elo Ø:1642, TB1: 4 / TB2: 24)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Chovanec Vladimir210820832108SVK149078602559A2451½½10115,071831
2Vodicka Ivan165401654SVK4129½½01114,061681
3Spielbock Tomas161501615SVK1491391741280½000,541804
4Ontkoc Tomas154901549SVK14920697256500½00,541728
5Kostun Roman155501555SVK149206704669½101,531698
6Hudakova Hana169117211691SVK1491130225611½12,531521
7Szabo Viktor146701467SVK4244112,021588
9Radvanyiova Monika149401494SVK1491385225730100001,061600
10Holubek Peter135001350SVK51360000000,061570
11Ondrejkova Alzbeta136501365SVK476801+0½0002,581516
12Lanik Miroslav135001350SVK5536000½0,541423
13Pullman Ivan135001350SVK257200,011350
14Moreira Miguel Jeronimo135001350POR0ZL+11014,051363
  9. Doprastav K (Elo Ø:1410, TB1: 3 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Rintel Boris157001570SVK14913860268500000000,071880
2Hricovini Michal158601586SVK1491892740080½100012,571778
3Rintel Igor135001350SVK5555½00,521654
4Lindtner Boris135001350SVK555810001,041725
5Karas Juraj135001350SVK555601101½03,571663
6Karas Marek136501365SVK531400½00½½01,581620
7Krajcovic Jakub135001350SVK4963000112,051470
8Belik Zdenko136201362SVK379710001013,071457
9Dubovsky Dominik135001350SVK515500+0½1,551429
10Lindtner Boris135001350SVK5557000,021692
11Tanzer Jozef135001350SVK531700+100+3,071377
13Lapes Pavel135001350SVK5315+1,010
15Lintner Igor135001350SVK56660+1,021350

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2008/10/17 o 17:00
š.3  Sachy.sk C Slavia STUElo-8  D.N.Ves CElo1 : 6
2.1
Chovanec, Vladimir
2108-
Antala, Jan
20151 - 0
2.2
Spielbock, Tomas
1615-
Jurcak, Marian
19970 - 1
2.3
Ontkoc, Tomas
1549-
Sosovicka, Matej
17660 - 1
2.4
Radvanyiova, Monika
1494-
Stefani, Peter
16620 - 1
2.5
Holubek, Peter
1350-
Misanik, Peter
15970 - 1
2.6
Ondrejkova, Alzbeta
1365-
Petrik, Matej
14540 - 1
2.7
Lanik, Miroslav
1350-
Sosovicka, Vladimir
13500 - 1
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0
1. kolo dňa 2008/10/17 o 17:00
š.4  Lokomotiva CElo-7  Doprastav KElo6½:1½
3.1
Kis, Tomas
1803-
Rintel, Boris
15701 - 0
3.2
Beranek, Tomas
1704-
Hricovini, Michal
15861 - 0
3.3
Novak, Martin
1634-
Rintel, Igor
1350½ - ½
3.4
Gremen, Tomas
1617-
Karas, Marek
13651 - 0
3.5
Tomcik, Leon
1699-
Krajcovic, Jakub
13501 - 0
3.6
Ragan, Stanislav
1555-
Belik, Zdenko
13620 - 1
3.7
Barta, Ondrej
1350-
Dubovsky, Dominik
13501 - 0
3.8
Gregus, Ondrej
1350-
Tanzer, Jozef
13501 - 0
1. kolo dňa 2008/10/17 o 17:00
š.5  Tatran DElo-6  Krasnany CElo4½:3½
4.1
Galan, Anton
1924-
Holubcik, Marian
20520 - 1
4.2
Garaj, Ivan
1923-
Soltes, Milan
1763½ - ½
4.3
Buransky, Jozef
1802-
Mikulasek, Viktor
17131 - 0
4.4
Smelko, Eduard
1824-
Surovec, Juraj
1674½ - ½
4.5
Fronc, Libor
1844-
Vacho, Jozef
14891 - 0
4.6
Vavrak, Jan
1684-
Bol, Jozef
1543½ - ½
4.7
Skoviera, Luboslav
1783-
Hanker, Lubomir
1491½ - ½
4.8
Molnar, Viliam
1350-
Mauritz, Robert
1403½ - ½
2. kolo dňa 2008/10/24 o 17:00
š.7  Doprastav KElo-5  Tatran DElo2½:5½
1.1
Hricovini, Michal
1586-
Galan, Anton
1924½ - ½
1.2
Lindtner, Boris
1350-
Durdovic, Vladimir
18131 - 0
1.3
Karas, Juraj
1350-
Buransky, Jozef
18020 - 1
1.4
Karas, Marek
1365-
Fronc, Libor
18440 - 1
1.5
Belik, Zdenko
1362-
Skripek, Jan
17320 - 1
1.6
Lindtner, Boris
1350-
Skoviera, Luboslav
17830 - 1
1.7
Tanzer, Jozef
1350-
Molnar, Viliam
13500 - 1
1.8
Lapes, Pavel
1350-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2. kolo dňa 2008/10/24 o 17:00
š.8  D.N.Ves CElo-4  Lokomotiva CElo6½:1½
2.1
Jurcak, Marian
1997-
Kis, Tomas
18030 - 1
2.2
Hurban, Martin
2007-
Beranek, Tomas
17041 - 0
2.3
Sosovicka, Matej
1766-
Novak, Martin
16341 - 0
2.4
Durica, Andrej
1799-
Gremen, Tomas
1617½ - ½
2.5
Stefani, Peter
1662-
Tomcik, Leon
16991 - 0
2.6
Misanik, Peter
1597-
Barta, Ondrej
13501 - 0
2.7
Synovec, Jozef
1561-
Ivanic, Martin
13501 - 0
2.8
Petrik, Matej
1454-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2. kolo dňa 2008/10/24 o 17:00
š.1  Slovan FElo-2  Doprastav IElo3½:4½
4.1
Schõnecker, Rudolf
1980-
Kysel, Jozef
1777½ - ½
4.2
Lukac, Peter
1727-
Kulik, Juraj
17520 - 1
4.3
Kovacic, Stefan
1791-
Kis, Ladislav
17011 - 0
4.4
Antal, Jozef
1776-
Kriszt, Mikulas
1661½ - ½
4.5
Malac, Miroslav
1654-
Vinklarek, Alojz
1681½ - ½
4.6
Greppel, Pavol
1601-
Polak, Pavol
15800 - 1
4.7
Schõneckerova, Eva
1485-
Brezina, Igor
15731 - 0
4.8
Chripko, Lubomir
1484-
Illovsky, Michal
13500 - 1
3. kolo dňa 2008/11/07 o 17:00
š.3  Sachy.sk C Slavia STUElo-1  Slovan FElo5½:2½
1.1
Vodicka, Ivan
1654-
Lukac, Peter
1727½ - ½
1.2
Spielbock, Tomas
1615-
Kovacic, Stefan
1791½ - ½
1.3
Ontkoc, Tomas
1549-
Butora, Frantisek
1685½ - ½
1.4
Hudakova, Hana
1691-
Malac, Miroslav
16541 - 0
1.5
Szabo, Viktor
1467-
Greppel, Pavol
16011 - 0
1.6
Radvanyiova, Monika
1494-
Kevicky, Rastislav
15670 - 1
1.7
Ondrejkova, Alzbeta
1365-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.8
Moreira, Miguel Jeronimo
1350-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3. kolo dňa 2008/11/07 o 17:00
š.5  Tatran DElo-8  D.N.Ves CElo3½:4½
3.1
Galan, Anton
1924-
Jurcak, Marian
19970 - 1
3.2
Durdovic, Vladimir
1813-
Hurban, Martin
20070 - 1
3.3
Buransky, Jozef
1802-
Sosovicka, Matej
17661 - 0
3.4
Smelko, Eduard
1824-
Zitniak, Jozef
1915½ - ½
3.5
Fronc, Libor
1844-
Durica, Andrej
17990 - 1
3.6
Vavrak, Jan
1684-
Stefani, Peter
16620 - 1
3.7
Skripek, Jan
1732-
Petrik, Matej
14541 - 0
3.8
Molnar, Viliam
1350-
Sosovicka, Vladimir
13501 - 0
3. kolo dňa 2008/11/07 o 17:00
š.6  Krasnany CElo-7  Doprastav KElo5½:2½
4.1
Soltes, Milan
1763-
Rintel, Boris
15701 - 0
4.2
Mikulasek, Viktor
1713-
Hricovini, Michal
15860 - 1
4.3
Surovec, Juraj
1674-
Rintel, Igor
13501 - 0
4.4
Vacho, Jozef
1489-
Karas, Juraj
13500 - 1
4.5
Bol, Jozef
1543-
Karas, Marek
1365½ - ½
4.6
Hanker, Lubomir
1491-
Krajcovic, Jakub
13501 - 0
4.7
Dolnak, Michal
1415-
Belik, Zdenko
13621 - 0
4.8
Mauritz, Robert
1403-
Dubovsky, Dominik
13501 - 0
4. kolo dňa 2008/11/21 o 17:00
š.8  D.N.Ves CElo-6  Krasnany CElo7½: ½
1.1
Jurcak, Marian
1997-
Holubcik, Marian
20521 - 0
1.2
Hurban, Martin
2007-
Soltes, Milan
1763½ - ½
1.3
Sosovicka, Matej
1766-
Mikulasek, Viktor
17131 - 0
1.4
Durica, Andrej
1799-
Mehes, Stefan
18161 - 0
1.5
Stefani, Peter
1662-
Surovec, Juraj
16741 - 0
1.6
Kriz, Miroslav
1535-
Mauritz, Robert
14031 - 0
1.7
Sosovicka, Vladimir
1350-
Marko, Ondrej
15381 - 0
1.8
Svonava, Daniel
1350-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2008/11/21 o 17:00
š.1  Slovan FElo-4  Lokomotiva CElo6½:1½
3.1
Lukac, Peter
1727-
Beranek, Tomas
1704½ - ½
3.2
Benova, Zita
1745-
Novak, Martin
16341 - 0
3.3
Kovacic, Stefan
1791-
Gremen, Tomas
16171 - 0
3.4
Antal, Jozef
1776-
Tomcik, Leon
16990 - 1
3.5
Butora, Frantisek
1685-
Barta, Ondrej
13501 - 0
3.6
Malik, Marian
1659-
Gregus, Ondrej
13501 - 0
3.7
Nagy, Edmund
1611-
Ivanic, Martin
13501 - 0
3.8
Chripko, Lubomir
1484-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2008/11/21 o 17:00
š.2  Doprastav IElo-3  Sachy.sk C Slavia STUElo6 : 2
4.1
Goga, Frantisek
2006-
Chovanec, Vladimir
2108½ - ½
4.2
Kysel, Jozef
1777-
Vodicka, Ivan
1654½ - ½
4.3
Kulik, Juraj
1752-
Spielbock, Tomas
16151 - 0
4.4
Kriszt, Mikulas
1661-
Radvanyiova, Monika
14941 - 0
4.5
Vinklarek, Alojz
1681-
Holubek, Peter
13501 - 0
4.6
Polak, Pavol
1580-
Ondrejkova, Alzbeta
13651 - 0
4.7
Ruzicka, Miroslav
1577-
Lanik, Miroslav
13501 - 0
4.8
Illovsky, Michal
1350-
Moreira, Miguel Jeronimo
13500 - 1
5. kolo dňa 2008/11/28 o 17:00
š.4  Lokomotiva CElo-2  Doprastav IElo3 : 5
1.1
Kis, Tomas
1803-
Goga, Frantisek
20060 - 1
1.2
Beranek, Tomas
1704-
Kysel, Jozef
1777½ - ½
1.3
Novak, Martin
1634-
Kriszt, Mikulas
16611 - 0
1.4
Tomcik, Leon
1699-
Vinklarek, Alojz
16811 - 0
1.5
Ivanic, Martin
1350-
Polak, Pavol
1580½ - ½
1.6
Olah, Erik
1350-
Brezina, Igor
15730 - 1
1.7
Brett nicht besetzt,
0-
Ruzicka, Miroslav
1577- - +
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Nagy, Ladislav
1431- - +
5. kolo dňa 2008/11/28 o 17:00
š.5  Tatran DElo-1  Slovan FElo5 : 3
2.1
Garaj, Ivan
1923-
Lukac, Peter
1727½ - ½
2.2
Smelko, Eduard
1824-
Benova, Zita
17450 - 1
2.3
Fronc, Libor
1844-
Kovacic, Stefan
1791½ - ½
2.4
Vavrak, Jan
1684-
Antal, Jozef
1776½ - ½
2.5
Skripek, Jan
1732-
Butora, Frantisek
16851 - 0
2.6
Skoviera, Luboslav
1783-
Malac, Miroslav
16541 - 0
2.7
Zuzik, Emil
1492-
Malik, Marian
1659½ - ½
2.8
Molnar, Viliam
1350-
Chripko, Lubomir
14841 - 0
5. kolo dňa 2008/11/28 o 17:00
š.7  Doprastav KElo-8  D.N.Ves CElo3 : 5
4.1
Rintel, Boris
1570-
Antala, Jan
20150 - 1
4.2
Hricovini, Michal
1586-
Jurcak, Marian
19970 - 1
4.3
Karas, Juraj
1350-
Stefani, Peter
16621 - 0
4.4
Karas, Marek
1365-
Misanik, Peter
15970 - 1
4.5
Krajcovic, Jakub
1350-
Petrik, Matej
14540 - 1
4.6
Belik, Zdenko
1362-
Sosovicka, Vladimir
13500 - 1
4.7
Dubovsky, Dominik
1350-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4.8
Tanzer, Jozef
1350-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2008/12/12 o 17:00
š.1  Slovan FElo-6  Krasnany CElo3½:4½
2.1
Benova, Zita
1745-
Soltes, Milan
1763½ - ½
2.2
Kovacic, Stefan
1791-
Mikulasek, Viktor
17130 - 1
2.3
Antal, Jozef
1776-
Bol, Jozef
15431 - 0
2.4
Butora, Frantisek
1685-
Hanker, Lubomir
14910 - 1
2.5
Malac, Miroslav
1654-
Dolnak, Michal
14150 - 1
2.6
Nagy, Edmund
1611-
Mauritz, Robert
14031 - 0
2.7
Greppel, Pavol
1601-
Marko, Ondrej
15380 - 1
2.8
Chripko, Lubomir
1484-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2008/12/12 o 17:00
š.2  Doprastav IElo-5  Tatran DElo1 : 7
3.1
Goga, Frantisek
2006-
Galan, Anton
19241 - 0
3.2
Kysel, Jozef
1777-
Garaj, Ivan
19230 - 1
3.3
Kis, Ladislav
1701-
Buransky, Jozef
18020 - 1
3.4
Kriszt, Mikulas
1661-
Smelko, Eduard
18240 - 1
3.5
Vinklarek, Alojz
1681-
Vavrak, Jan
16840 - 1
3.6
Polak, Pavol
1580-
Skoviera, Luboslav
17830 - 1
3.7
Brezina, Igor
1573-
Zuzik, Emil
14920 - 1
3.8
Ruzicka, Miroslav
1577-
Molnar, Viliam
13500 - 1
6. kolo dňa 2008/12/12 o 17:00
š.3  Sachy.sk C Slavia STUElo-4  Lokomotiva CElo3½:4½
4.1
Chovanec, Vladimir
2108-
Kis, Tomas
18031 - 0
4.2
Vodicka, Ivan
1654-
Beranek, Tomas
17040 - 1
4.3
Kostun, Roman
1555-
Novak, Martin
16341 - 0
4.4
Radvanyiova, Monika
1494-
Gremen, Tomas
16170 - 1
4.5
Holubek, Peter
1350-
Tomcik, Leon
16990 - 1
4.6
Ondrejkova, Alzbeta
1365-
Ragan, Stanislav
1555½ - ½
4.7
Moreira, Miguel Jeronimo
1350-
Barta, Ondrej
13501 - 0
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Ivanic, Martin
1350- - +
7. kolo dňa 2009/01/16 o 17:00
š.5  Tatran DElo-3  Sachy.sk C Slavia STUElo7 : 1
1.1
Galan, Anton
1924-
Chovanec, Vladimir
21081 - 0
1.2
Durdovic, Vladimir
1813-
Vodicka, Ivan
16540 - 1
1.3
Buransky, Jozef
1802-
Ontkoc, Tomas
15491 - 0
1.4
Smelko, Eduard
1824-
Kostun, Roman
15551 - 0
1.5
Vavrak, Jan
1684-
Radvanyiova, Monika
14941 - 0
1.6
Skripek, Jan
1732-
Holubek, Peter
13501 - 0
1.7
Skoviera, Luboslav
1783-
Ondrejkova, Alzbeta
13651 - 0
1.8
Molnar, Viliam
1350-
Moreira, Miguel Jeronimo
13501 - 0
7. kolo dňa 2009/01/16 o 17:00
š.6  Krasnany CElo-2  Doprastav IElo2½:5½
2.1
Soltes, Milan
1763-
Goga, Frantisek
20060 - 1
2.2
Mikulasek, Viktor
1713-
Kysel, Jozef
17770 - 1
2.3
Surovec, Juraj
1674-
Kis, Ladislav
17011 - 0
2.4
Bol, Jozef
1543-
Kriszt, Mikulas
1661½ - ½
2.5
Hanker, Lubomir
1491-
Vinklarek, Alojz
16810 - 1
2.6
Dolnak, Michal
1415-
Ruzicka, Miroslav
15771 - 0
2.7
Mauritz, Robert
1403-
Nagy, Ladislav
14310 - 1
2.8
Marko, Ondrej
1538-
Illovsky, Michal
13500 - 1
7. kolo dňa 2009/01/16 o 17:00
š.7  Doprastav KElo-1  Slovan FElo1½:6½
3.1
Rintel, Boris
1570-
Lukac, Peter
17270 - 1
3.2
Hricovini, Michal
1586-
Benova, Zita
17450 - 1
3.3
Lindtner, Boris
1350-
Kovacic, Stefan
17910 - 1
3.4
Karas, Juraj
1350-
Antal, Jozef
17761 - 0
3.5
Karas, Marek
1365-
Butora, Frantisek
1685½ - ½
3.6
Dubovsky, Dominik
1350-
Nagy, Edmund
16110 - 1
3.7
Lindtner, Boris
1350-
Greppel, Pavol
16010 - 1
3.8
Tanzer, Jozef
1350-
Chripko, Lubomir
14840 - 1
8. kolo dňa 2009/01/23 o 17:00
š.1  Slovan FElo-8  D.N.Ves CElo2 : 6
1.1
Lukac, Peter
1727-
Jurcak, Marian
1997½ - ½
1.2
Benova, Zita
1745-
Hurban, Martin
20070 - 1
1.3
Kovacic, Stefan
1791-
Zitniak, Jozef
1915½ - ½
1.4
Antal, Jozef
1776-
Durica, Andrej
17990 - 1
1.5
Butora, Frantisek
1685-
Synovec, Jozef
15610 - 1
1.6
Nagy, Edmund
1611-
Petrik, Matej
14540 - 1
1.7
Greppel, Pavol
1601-
Sosovicka, Vladimir
13500 - 1
1.8
Chripko, Lubomir
1484-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8. kolo dňa 2009/01/23 o 17:00
š.2  Doprastav IElo-7  Doprastav KElo6 : 2
2.1
Goga, Frantisek
2006-
Rintel, Boris
15701 - 0
2.2
Kis, Ladislav
1701-
Hricovini, Michal
15860 - 1
2.3
Kriszt, Mikulas
1661-
Lindtner, Boris
13501 - 0
2.4
Vinklarek, Alojz
1681-
Karas, Juraj
1350½ - ½
2.5
Brezina, Igor
1573-
Karas, Marek
1365½ - ½
2.6
Nagy, Ladislav
1431-
Belik, Zdenko
13621 - 0
2.7
Illovsky, Michal
1350-
Tanzer, Jozef
13501 - 0
2.8
Fonod, Zigmund
1350-
Lintner, Igor
13501 - 0
8. kolo dňa 2009/01/23 o 17:00
š.3  Sachy.sk C Slavia STUElo-6  Krasnany CElo3½:4½
3.1
Chovanec, Vladimir
2108-
Soltes, Milan
17631 - 0
3.2
Vodicka, Ivan
1654-
Mikulasek, Viktor
17131 - 0
3.3
Spielbock, Tomas
1615-
Surovec, Juraj
16740 - 1
3.4
Hudakova, Hana
1691-
Bol, Jozef
1543½ - ½
3.5
Ondrejkova, Alzbeta
1365-
Hanker, Lubomir
14910 - 1
3.6
Lanik, Miroslav
1350-
Dolnak, Michal
14150 - 1
3.7
Moreira, Miguel Jeronimo
1350-
Mauritz, Robert
14031 - 0
3.8
Brett nicht besetzt,
0-
Marko, Ondrej
1538- - +
8. kolo dňa 2009/01/23 o 17:00
š.4  Lokomotiva CElo-5  Tatran DElo2 : 6
4.1
Kis, Tomas
1803-
Galan, Anton
19240 - 1
4.2
Beranek, Tomas
1704-
Durdovic, Vladimir
18130 - 1
4.3
Novak, Martin
1634-
Buransky, Jozef
18021 - 0
4.4
Gremen, Tomas
1617-
Smelko, Eduard
18241 - 0
4.5
Tomcik, Leon
1699-
Vavrak, Jan
16840 - 1
4.6
Ragan, Stanislav
1555-
Skripek, Jan
17320 - 1
4.7
Barta, Ondrej
1350-
Zuzik, Emil
14920 - 1
4.8
Ivanic, Martin
1350-
Molnar, Viliam
13500 - 1
9. kolo dňa 2009/02/06 o 17:00
š.6  Krasnany CElo-4  Lokomotiva CElo5 : 3
1.1
Holubcik, Marian
2052-
Beranek, Tomas
17041 - 0
1.2
Soltes, Milan
1763-
Gremen, Tomas
16170 - 1
1.3
Surovec, Juraj
1674-
Tomcik, Leon
16990 - 1
1.4
Bol, Jozef
1543-
Barta, Ondrej
13500 - 1
1.5
Hanker, Lubomir
1491-
Ivanic, Martin
13501 - 0
1.6
Dolnak, Michal
1415-
Olah, Erik
13501 - 0
1.7
Mauritz, Robert
1403-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.8
Marko, Ondrej
1538-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2009/02/06 o 17:00
š.7  Doprastav KElo-3  Sachy.sk C Slavia STUElo4½:3½
2.1
Rintel, Boris
1570-
Chovanec, Vladimir
21080 - 1
2.2
Karas, Juraj
1350-
Vodicka, Ivan
16540 - 1
2.3
Karas, Marek
1365-
Hudakova, Hana
16910 - 1
2.4
Krajcovic, Jakub
1350-
Holubek, Peter
13501 - 0
2.5
Belik, Zdenko
1362-
Ondrejkova, Alzbeta
13651 - 0
2.6
Dubovsky, Dominik
1350-
Lanik, Miroslav
1350½ - ½
2.7
Tanzer, Jozef
1350-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2.8
Lintner, Igor
1350-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2009/02/06 o 17:00
š.8  D.N.Ves CElo-2  Doprastav IElo6 : 2
3.1
Antala, Jan
2015-
Goga, Frantisek
2006½ - ½
3.2
Jurcak, Marian
1997-
Kysel, Jozef
1777½ - ½
3.3
Hurban, Martin
2007-
Kis, Ladislav
17011 - 0
3.4
Sosovicka, Matej
1766-
Kriszt, Mikulas
16611 - 0
3.5
Zitniak, Jozef
1915-
Brezina, Igor
15730 - 1
3.6
Durica, Andrej
1799-
Nagy, Ladislav
14311 - 0
3.7
Petrik, Matej
1454-
Illovsky, Michal
13501 - 0
3.8
Sosovicka, Vladimir
1350-
Fonod, Zigmund
13501 - 0