TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr188054.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1KŠN Bratislava * 447662961,00
2ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4 * 565472956,50
3ŠK Doprastav Bratislava B * 455552249,00
4Lokomotíva Trnava B434 * 43871851,00
5Potônska veža Veľký Meder34 * 4641544,00
6ŠK Slovan Bratislava D2 * 51543,52
7Slovan DP Bratislava4 * 4451543,50
8ŠK Krasňany3234 * 51339,00
9ŠK Osuské B143543 * 341239,50
10ŠK Skalica305 * 31234,50
11ŠK Komplet Trnava-Modranka21435 * 735,00
12KŠ Pezinok2314 * 131,50

Súpisky družstiev

  10. KŠN Bratislava (Elo Ø:2193 / TB1: 29 / TB2: 61)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1FMRohacek Miroslav23290SVK14902877A2308,011,0
2FMKaras Marek22290SVK149285587,510,0
3FMSahidi Samir22020SVK14936372B3449,011,0
4Kralovic Andrej22200SVK149072248,011,0
5Kimerling Martin21280SVK149178232,03,0
6Macko Miroslav21980SVK149326959,011,0
7Macko Peter21240SVK14921367B3457,010,0
8WFMVrtiakova Anna19930SVK149278704,59,0
9WFMMachalova Maria21150SVK149047560,00,0
10Glodova Erika20840SVK149067081,01,0
11Padysak Tomas20670SVK149164360,00,0
12Lintner Igor Ml.20920SVK149329704,08,0
13Sklars Tomas19930SVK149019350,01,0
14Suchansky Jakub18670SVK149361351,02,0
15Bochnicka Vladimir Ml.17630SVK149434500,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. KŠN Bratislava (Elo Ø:2193, TB1: 29 / TB2: 61)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMRohacek Miroslav23290SVK14902877A2301½½½01111½18,0112227
2FMKaras Marek22290SVK14928558½½1111½1½½7,5102136
3FMSahidi Samir22020SVK14936372B34411111110½1½9,0112113
4Kralovic Andrej22200SVK149072241½1½01½111½8,0112043
5Kimerling Martin21280SVK149178230112,031958
6Macko Miroslav21980SVK149326950111½11111½9,0112003
7Macko Peter21240SVK14921367B345½0½½111½117,0101981
8WFMVrtiakova Anna19930SVK14927870½1½0½½1½04,591955
10Glodova Erika20840SVK1490670811,011645
12Lintner Igor Ml.20920SVK14932970110100104,081913
13Sklars Tomas19930SVK1490193500,011775
14Suchansky Jakub18670SVK14936135011,022071

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2015/10/17 o 10:00
š.7  ŠK Doprastav Bratislava BElo-10  KŠN BratislavaElo2½:5½
6.1
Cech, Dominik
2150A797-FM
Rohacek, Miroslav
2329A2300 - 1
6.2
Bednar, Jan
2087-FM
Karas, Marek
2229½ - ½
6.3
Nemsak, Denis
2095-FM
Sahidi, Samir
2202B3440 - 1
6.4
Partys, Petr
2053Z072-
Kralovic, Andrej
22200 - 1
6.5FM
Petrik, Karol
2108-
Macko, Miroslav
21981 - 0
6.6
Krajnak, Robert
2111-
Macko, Peter
2124B345½ - ½
6.7
Orosi, Peter
2071-WFM
Vrtiakova, Anna
1993½ - ½
6.8
Jelenciak, Jozef
1870-
Lintner, Igor Ml.
20920 - 1
2. kolo dňa 2015/10/18 o 10:00
š.6  Potônska veža Veľký MederElo-10  KŠN BratislavaElo3½:4½
5.1
Balogh, Peter
2158B034-FM
Rohacek, Miroslav
2329A230½ - ½
5.2
Takacs, Laszlo
2192B035-FM
Karas, Marek
2229½ - ½
5.3FM
Cibulka, Vladimir
2147-FM
Sahidi, Samir
2202B3440 - 1
5.4
Kalmar, Tamas
2044-
Kralovic, Andrej
2220½ - ½
5.5
Veselsky, Jozef
2113-
Macko, Miroslav
21980 - 1
5.6
Ivan, Imrich Ml.
2008A789-
Macko, Peter
2124B3451 - 0
5.7
Vegh, Vince
1955-WFM
Vrtiakova, Anna
19930 - 1
5.8
Darazs, Zoltan
2164Z003-
Suchansky, Jakub
18671 - 0
3. kolo dňa 2015/11/07 o 10:00
š.10  KŠN BratislavaElo-8  KŠ PezinokElo6 : 2
5.1FM
Rohacek, Miroslav
2329A230-
Gabris, Ondrej
2204½ - ½
5.2FM
Karas, Marek
2229-
Madar, Martin
2082A8841 - 0
5.3FM
Sahidi, Samir
2202B344-
Janos, Ivan
20451 - 0
5.4
Kralovic, Andrej
2220-
Michal, Silvio
21031 - 0
5.5
Macko, Miroslav
2198-
Gazi, Mikulas
20441 - 0
5.6WFM
Vrtiakova, Anna
1993-
Ondercin, Martin
1945A388½ - ½
5.7
Lintner, Igor Ml.
2092-
Srna, Jan
19341 - 0
5.8
Sklars, Tomas
1993-
Kosnac, Patrik
17750 - 1
4. kolo dňa 2015/11/08 o 10:00
š.10  KŠN BratislavaElo-5  ŠK KrasňanyElo5½:2½
5.1FM
Rohacek, Miroslav
2329A230-
Duriga, Stefan
2231½ - ½
5.2FM
Karas, Marek
2229-
Bronis, Marian
21231 - 0
5.3FM
Sahidi, Samir
2202B344-
Sukuba, Zdeno
2117A4811 - 0
5.4
Kralovic, Andrej
2220-
Biro, Karol
2074½ - ½
5.5
Macko, Miroslav
2198-
Petreje, Juraj
20251 - 0
5.6
Macko, Peter
2124B345-
Mandak, Miroslav
2033½ - ½
5.7
Lintner, Igor Ml.
2092-
Kebis, Milos
19660 - 1
5.8
Suchansky, Jakub
1867-
Faltan, Peter
19771 - 0
5. kolo dňa 2015/12/05 o 10:00
š.10  KŠN BratislavaElo-11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
6.1FM
Rohacek, Miroslav
2329A230-
Sosovicka, Juraj
2193A6670 - 1
6.2FM
Karas, Marek
2229-
Duben, Igor
22191 - 0
6.3FM
Sahidi, Samir
2202B344-
Sosovicka, Matej
21581 - 0
6.4
Kralovic, Andrej
2220-
Oprea, Erik
21090 - 1
6.5
Macko, Miroslav
2198-
Sosovicka, Jakub
1838½ - ½
6.6
Macko, Peter
2124B345-
Szollos, Ondrej
2035½ - ½
6.7WFM
Vrtiakova, Anna
1993-
Hurban, Martin
19560 - 1
6.8
Lintner, Igor Ml.
2092-
Kosegi, Marek
19271 - 0
6. kolo dňa 2015/12/06 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava DElo-10  KŠN BratislavaElo1½:6½
6.1
Turna, Stefan
2171-FM
Rohacek, Miroslav
2329A2300 - 1
6.2
Jancovic, Peter
2197-FM
Karas, Marek
22290 - 1
6.3
Slapak, Zdenek
2118A427-FM
Sahidi, Samir
2202B3440 - 1
6.4FM
Kolcak, Marek
2090A428-
Kralovic, Andrej
22200 - 1
6.5
Cambel, Vladimir
2058-
Macko, Miroslav
21980 - 1
6.6
Breja, Stanislav
1962-
Macko, Peter
2124B3450 - 1
6.7
Briestenska, Andrea
1980-WFM
Vrtiakova, Anna
1993½ - ½
6.8
Kostolansky, Sebastian Lukas
1938-
Lintner, Igor Ml.
20921 - 0
7. kolo dňa 2016/01/24 o 10:00
š.10  KŠN BratislavaElo-12  Slovan DP BratislavaElo5½:2½
5.1FM
Rohacek, Miroslav
2329A230-
Janos, Martin
2231A4291 - 0
5.2FM
Karas, Marek
2229-
Fabry, Robert
2085½ - ½
5.3FM
Sahidi, Samir
2202B344-FM
Tepper, Frantisek
21151 - 0
5.4
Kralovic, Andrej
2220-
Janos, Jozef
2145A430½ - ½
5.5
Macko, Miroslav
2198-FM
Mikulas, Dusan
20651 - 0
5.6
Macko, Peter
2124B345-
Sturc, Jan
20461 - 0
5.7WFM
Vrtiakova, Anna
1993-
Kuna, Vladimir
2012½ - ½
5.8
Lintner, Igor Ml.
2092-
Hecht, Tomas
19900 - 1
8. kolo dňa 2016/02/13 o 10:00
š.4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-10  KŠN BratislavaElo2 : 6
2.1IM
Lanc, Alois
2329A585-FM
Rohacek, Miroslav
2329A2300 - 1
2.2
Bango, Lukas
2031B588-FM
Karas, Marek
22290 - 1
2.3
Kozinka, Roman
1976-FM
Sahidi, Samir
2202B3441 - 0
2.4
Capanda, Jan
1834-
Kralovic, Andrej
22200 - 1
2.5
Mackovic, Miroslav
1864-
Kimerling, Martin
21281 - 0
2.6
Gajarsky, Julius
1799-
Macko, Miroslav
21980 - 1
2.7
Lezovic, Maros
1840-
Macko, Peter
2124B3450 - 1
2.8
Kozinka, Jan
1714-WFM
Vrtiakova, Anna
19930 - 1
9. kolo dňa 2016/02/14 o 10:00
š.1  ŠK SkalicaElo-10  KŠN BratislavaElo1½:6½
1.1IM
Sosna, Jan
2348Z015-FM
Rohacek, Miroslav
2329A2300 - 1
1.2
Stanec, Stanislav
2106Z017-FM
Karas, Marek
2229½ - ½
1.3
Hudacek, Josef
2058N-FM
Sahidi, Samir
2202B344½ - ½
1.4
Harastova, Viera
1874-
Kralovic, Andrej
22200 - 1
1.5
Vepy, Ivan
1919-
Kimerling, Martin
21280 - 1
1.6
Vogl, Zdenek
1918-
Macko, Miroslav
21980 - 1
1.7
Hrubsa, Marian
1810-
Macko, Peter
2124B345½ - ½
1.8
Planka, Peter
1748-
Lintner, Igor Ml.
20920 - 1
10. kolo dňa 2016/03/12 o 10:00
š.10  KŠN BratislavaElo-3  ŠK Osuské BElo7 : 1
5.1FM
Rohacek, Miroslav
2329A230-FM
Gasa, Andrej
2297A619½ - ½
5.2FM
Sahidi, Samir
2202B344-FM
Jablonicky, Martin
2255B9501 - 0
5.3
Kralovic, Andrej
2220-
Jablonicky, Frantisek
2118A9511 - 0
5.4
Kimerling, Martin
2128-
Polasek, Filip
20911 - 0
5.5
Macko, Miroslav
2198-
Ocko, Martin
19411 - 0
5.6
Macko, Peter
2124B345-
Pericka, Tomas
19951 - 0
5.7WFM
Vrtiakova, Anna
1993-
Diviak, Rastislav
1967½ - ½
5.8
Glodova, Erika
2084-
Ulehla, Jakub
16451 - 0
11. kolo dňa 2016/03/13 o 10:00
š.10  KŠN BratislavaElo-2  Lokomotíva Trnava BElo4 : 4
5.1FM
Rohacek, Miroslav
2329A230-
Drtina, Milan
21831 - 0
5.2FM
Karas, Marek
2229-
Puskar, Peter
2238B934½ - ½
5.3FM
Sahidi, Samir
2202B344-
Nicolini, Alexander
2163½ - ½
5.4
Kralovic, Andrej
2220-
Puchart, Vladimir
2032½ - ½
5.5
Macko, Miroslav
2198-
Liptak, Dusan
2126½ - ½
5.6
Macko, Peter
2124B345-
Doucha, Ludvig
1966N1 - 0
5.7WFM
Vrtiakova, Anna
1993-
Kolenak, Matus
19950 - 1
5.8
Lintner, Igor Ml.
2092-
Mosny, Jaroslav
19320 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Oprea Erik21090ŠK Strelec Devínska Nová Ves B10,01190,93
2FMSahidi Samir22020KŠN Bratislava9,01181,82
3Macko Miroslav21980KŠN Bratislava9,01181,85
4FMPetrik Karol21080ŠK Doprastav Bratislava B9,01181,85
5IMLanc Alois23290ŠK Komplet Trnava-Modranka8,51085,01
6Mandak Miroslav20330ŠK Krasňany8,51085,06
7FMRohacek Miroslav23290KŠN Bratislava8,01172,71
8Kralovic Andrej22200KŠN Bratislava8,01172,73
9Orosi Peter20710ŠK Doprastav Bratislava B7,5893,87
10IMSosna Jan23480ŠK Skalica7,51075,01
11FMKaras Marek22290KŠN Bratislava7,51075,02
12Krajnak Robert21110ŠK Doprastav Bratislava B7,51075,05
13Nicolini Alexander21630Lokomotíva Trnava B7,01070,03
14Macko Peter21240KŠN Bratislava7,01070,06
15Kosegi Marek19270ŠK Strelec Devínska Nová Ves B7,01070,07
16Takacs Laszlo21920Potônska veža Veľký Meder6,51159,12
17Darazs Zoltan21640Potônska veža Veľký Meder6,0785,77
18Kavon Rastislav22030ŠK Komplet Trnava-Modranka6,0875,01
19Jancovic Peter21970ŠK Slovan Bratislava D6,0875,02
20Sosovicka Matej21580ŠK Strelec Devínska Nová Ves B6,0875,02
21Duben Igor22190ŠK Strelec Devínska Nová Ves B6,01060,01
22Kuna Vladimir20120Slovan DP Bratislava6,01060,07
23Mosny Jaroslav19320Lokomotíva Trnava B6,01060,08
24Puchart Vladimir20320Lokomotíva Trnava B6,01154,55
25Puskar Peter22380Lokomotíva Trnava B5,5778,62
26Cambel Vladimir20580ŠK Slovan Bratislava D5,5868,84
27Briestenska Andrea19800ŠK Slovan Bratislava D5,5868,87
28Ochrana Ladislav19230ŠK Strelec Devínska Nová Ves B5,5961,16
29Janos Jozef21450Slovan DP Bratislava5,51055,03
30Nemsak Denis20950ŠK Doprastav Bratislava B5,51055,03
31Novacek Vladimir20450Slovan DP Bratislava5,0771,45
32Kapusta Petr21570ŠK Skalica5,0862,52
33Sukuba Zdeno21170ŠK Krasňany5,01050,02
34FMCibulka Vladimir21470Potônska veža Veľký Meder5,01050,03
35Biro Karol20740ŠK Krasňany5,01145,53
36Kalmar Tamas20440Potônska veža Veľký Meder5,01145,54
37Slapak Zdenek21180ŠK Slovan Bratislava D4,5856,32
38Szollos Ondrej20350ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,5856,35
39Drtina Milan21830Lokomotíva Trnava B4,5950,01
40Bango Lukas20310ŠK Komplet Trnava-Modranka4,5950,03
41Michal Silvio21030KŠ Pezinok4,5950,04
42Veselsky Jozef21130Potônska veža Veľký Meder4,5950,05
43WFMVrtiakova Anna19930KŠN Bratislava4,5950,07
44Bronis Marian21230ŠK Krasňany4,51140,91
45Kolman Richard20540Slovan DP Bratislava4,0666,75
46Kostolansky Sebastian Lukas19380ŠK Slovan Bratislava D4,0666,78
47Sturdik Igor19840Lokomotíva Trnava B4,0757,14
48Danada Ondrej19480ŠK Osuské B4,0757,17
49Sosovicka Juraj21930ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,0850,01
50Lintner Igor Ml.20920KŠN Bratislava4,0850,07
51Sulek Viliam20790ŠK Slovan Bratislava D4,0944,44
52Doucha Ludvig19660Lokomotíva Trnava B4,0944,46
53Kebis Milos19660ŠK Krasňany4,0944,46
54Bednar Jan20870ŠK Doprastav Bratislava B4,01040,01
55Kozinka Roman19760ŠK Komplet Trnava-Modranka4,01040,04
56Petreje Juraj20250ŠK Krasňany4,01136,44
57Hrubsa Marian18100ŠK Skalica4,01136,46
58Polacik Igor21520ŠK Doprastav Bratislava B3,5487,53
59Hudec Jan20520Slovan DP Bratislava3,5487,57
60Hurban Martin19560ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,5570,05
61FMKolcak Marek20900ŠK Slovan Bratislava D3,5750,03
62Nemeckay Rastislav20170ŠK Osuské B3,5750,05
63Vegh Vince19550Potônska veža Veľký Meder3,5750,06
64FMMarosi Csaba20110Potônska veža Veľký Meder3,5750,07
65Ocko Martin19410ŠK Osuské B3,5843,84
66Sturc Jan20460Slovan DP Bratislava3,5843,85
67Capanda Jan18340ŠK Komplet Trnava-Modranka3,5938,96
68Breja Stanislav19620ŠK Slovan Bratislava D3,5938,96
69Sosovicka Jakub18380ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,51035,04
70Janos Martin22310Slovan DP Bratislava3,51131,81
71Vepy Ivan19190ŠK Skalica3,51131,84
72Diviak Rastislav19670ŠK Osuské B3,0475,06
73Hecht Tomas19900Slovan DP Bratislava3,0560,07
74Jozefek Michal21760ŠK Osuské B3,0650,01
75FMJablonicky Martin22550ŠK Osuské B3,0650,01
76FMMikulas Dusan20650Slovan DP Bratislava3,0742,94
77Hulla Stanislav19210KŠ Pezinok3,0742,96
78FMTepper Frantisek21150Slovan DP Bratislava3,0837,52
79Planka Peter17480ŠK Skalica3,0837,57
80Cech Dominik21500ŠK Doprastav Bratislava B3,0933,31
81Gabris Ondrej22040KŠ Pezinok3,0933,31
82Ulehla Jakub16450ŠK Osuské B3,0933,38
83Janos Ivan20450KŠ Pezinok3,01030,03
84Balogh Peter21580Potônska veža Veľký Meder3,01127,31
85Liptak Tomas22420Lokomotíva Trnava B2,5383,31
86FMMudrak Josef22960ŠK Skalica2,5383,32
87Meszaros Lorant20120Potônska veža Veľký Meder2,5383,38
88Bury Rastislav21690ŠK Osuské B2,5462,52
89Ondercin Martin19450KŠ Pezinok2,5462,56
90Hartl Jan20300KŠ Pezinok2,5462,56
91Kolenak Matus19950Lokomotíva Trnava B2,5462,57
92Kosnac Patrik17750KŠ Pezinok2,5462,58
93Privara Igor21440ŠK Slovan Bratislava D2,5550,01
94Kovacocy Pavel22120Lokomotíva Trnava B2,5550,02
95Arendas Marek21150Lokomotíva Trnava B2,5550,02
96FMPetrik Stanislav21220ŠK Doprastav Bratislava B2,5735,72
97Pericka Tomas19950ŠK Osuské B2,5831,35
98Mackovic Miroslav18640ŠK Komplet Trnava-Modranka2,5927,87
99Dolnik Attila21840Potônska veža Veľký Meder2,02100,06
100Machalec Vladimir18400ŠK Doprastav Bratislava B2,02100,08
101Dolnak Michal22130ŠK Krasňany2,0366,71
102Gasa Patrik20950ŠK Osuské B2,0366,73
103Kimerling Martin21280KŠN Bratislava2,0366,74
104FMSzitkey Milan21050Lokomotíva Trnava B2,0366,74
105FMGasa Andrej22970ŠK Osuské B2,0450,01
106Jablonicky Frantisek21180ŠK Osuské B2,0450,03
107Zacka Ladislav17460ŠK Krasňany2,0450,08
108FMKlemanic Emil21740KŠ Pezinok2,0633,31
109Vogl Zdenek19180ŠK Skalica2,0633,35
110Hudacek Josef20580ŠK Skalica2,0728,63
111Badura Peter19000KŠ Pezinok2,0728,67
112Madar Martin20820KŠ Pezinok2,0825,02
113Fabry Robert20850Slovan DP Bratislava2,0922,22
114Berger Patrik19790ŠK Skalica1,5275,05
115Valent Ivan22110ŠK Slovan Bratislava D1,5350,01
116Mackovic Matus19710ŠK Komplet Trnava-Modranka1,5350,04
117Stetina Erik20140Lokomotíva Trnava B1,5350,06
118Kucera Michal18850ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5350,06
119Vimmer Michal19940ŠK Slovan Bratislava D1,5437,55
120Ivan Imrich Ml.20080Potônska veža Veľký Meder1,5530,05
121Mikulasek Viktor18250ŠK Krasňany1,5530,07
122Jakubec Milan20510ŠK Komplet Trnava-Modranka1,5625,03
123Spacek Oliver21450ŠK Osuské B1,5721,42
124IMMaslik Miroslav23490KŠ Pezinok1,01100,01
125GMMarkos Jan25660ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,01
126WFMVrbova Niki21750ŠK Doprastav Bratislava B1,01100,03
127Kovacova Zuzana20820ŠK Doprastav Bratislava B1,01100,05
128Sosovicka Vladimir18120ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,07
129Zetocha Adrian18330Slovan DP Bratislava1,01100,07
130Glodova Erika20840KŠN Bratislava1,01100,08
131Jurcak Marian17830ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,08
132Stanec Stanislav21060ŠK Skalica1,0250,02
133Duriga Stefan22310ŠK Krasňany1,0250,02
134Hecko Dusan20990ŠK Osuské B1,0250,03
135Partys Petr20530ŠK Doprastav Bratislava B1,0250,04
136Sobek Michal18980ŠK Osuské B1,0250,05
137Horecky Peter20390ŠK Komplet Trnava-Modranka1,0250,05
138Isa Vlastimil19440ŠK Slovan Bratislava D1,0250,06
139Gzib David16770ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,0250,08
140Szitasi Janos19810Potônska veža Veľký Meder1,0250,08
141Suchansky Jakub18670KŠN Bratislava1,0250,08
142Zlamal Marek17300ŠK Skalica1,0333,38
143Polasek Filip20910ŠK Osuské B1,0425,04
144Srna Jan19340KŠ Pezinok1,0425,06
145Zarecky Eduard18790ŠK Komplet Trnava-Modranka1,0425,06
146Antalek Rudolf16980ŠK Skalica1,0425,07
147Lopatievov Alexander18670ŠK Komplet Trnava-Modranka1,0616,75
148Gazi Mikulas20440KŠ Pezinok1,0714,34
149Skapik Branislav18450ŠK Osuské B0,5150,06
150Kohlmann Robert21150ŠK Krasňany0,5150,06


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Skalica (Elo Ø:2125 / TB1: 12 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSosna Jan23480CZE304379Z0157,510,0
2FMMudrak Josef22960CZE301116Z0162,53,0
3Stanec Stanislav21060CZE317217Z0171,02,0
4Kapusta Petr21570CZE315222N5,08,0
5Koutny Petr21350CZE310743Z0180,52,0
6Hudacek Josef20580CZE316610N2,07,0
7Londin Martin19130SVK149101520,05,0
8Berger Patrik19790SVK149195751,52,0
9Harastova Viera18740SVK149158200,03,0
10Pagac Robert18270SVK149164440,01,0
11Vepy Ivan19190SVK149121393,511,0
12Vogl Zdenek19180SVK149209722,06,0
13Kubik Peter18310SVK149252140,00,0
14Kukan Michal18080SVK14951967A9640,00,0
15Hrubsa Marian18100SVK149158984,011,0
16Planka Peter17480SVK149253463,08,0
17Bartos Bohumil16860SVK149207780,01,0
18Jarabek Milan16980SVK149282640,01,0
19Antalek Rudolf16980SVK149408501,04,0
20Zlamal Marek17300SVK149209801,03,0
  2. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2173 / TB1: 18 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Liptak Tomas22420SVK14913100A6762,53,0
2Drtina Milan21830SVK149002704,59,0
3Kovacocy Pavel22120SVK14901765A6122,55,0
4Arendas Marek21150SVK149063502,55,0
5Puskar Peter22380SVK14925842B9345,57,0
6Nicolini Alexander21630SVK149027377,010,0
7FMSzitkey Milan21050SVK14901307A9352,03,0
8Sturdik Igor19840SVK149103734,07,0
9Puchart Vladimir20320SVK149052056,011,0
10Stetina Erik20140SVK149120401,53,0
11Liptak Dusan21260SVK149142200,52,0
12Doucha Ludvig19660DEN1408844N4,09,0
13Kolenak Matus19950SVK149256642,54,0
14Mosny Jaroslav19320SVK149035986,010,0
15Bukovsky Milan19740SVK149069880,00,0
16Bahna Jan18710SVK149153400,00,0
17Krist Milan18720SVK149101010,00,0
18Hagara Vladimir18400SVK149046240,00,0
19Holicky Miroslav18210SVK149117360,00,0
  3. ŠK Osuské B (Elo Ø:2169 / TB1: 12 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1FMGasa Andrej22970SVK14905647A6192,04,0
2Jozefek Michal21760SVK14923548A6203,06,0
3FMJablonicky Martin22550SVK14925621B9503,06,0
4Bury Rastislav21690SVK149075852,54,0
5Spacek Oliver21450SVK14917629B6211,57,0
6Gasa Patrik20950SVK14925168B6222,03,0
7Jablonicky Frantisek21180SVK14901390A9512,04,0
8Hecko Dusan20990SVK149032451,02,0
9Polasek Filip20910SVK149090571,04,0
10Ocko Martin19410SVK149253033,58,0
11Pericka Tomas19950SVK149090812,58,0
12Sobek Michal18980SVK14944626B6231,02,0
13Nemeckay Rastislav20170SVK149187653,57,0
14Diviak Rastislav19670SVK149082043,04,0
15Danada Ondrej19480SVK149155614,07,0
16Krupa Miroslav17880SVK14944154B9520,01,0
17Skapik Branislav18450SVK149135500,51,0
18Diviak Rudolf18000SVK149082200,00,0
19Pericka Pavol17810SVK149142980,51,0
20Ulehla Jakub16450SVK149446343,09,0
  4. ŠK Komplet Trnava-Modranka (Elo Ø:2095 / TB1: 7 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1IMLanc Alois23290SVK14900041A5858,510,0
2Kavon Rastislav22030SVK14925648B5876,08,0
3Sekera Branislav20980SVK149040630,03,0
4Bango Lukas20310SVK14933365B5884,59,0
5Lukac Tomas20330SVK149209050,00,0
6Jakubec Milan20510SVK149171141,56,0
7Horecky Peter20390SVK14915880A5861,02,0
8Mackovic Matus19710SVK149257101,53,0
9Kozinka Roman19760SVK149059224,010,0
10Lopatievov Alexander18670SVK149208911,06,0
11Zarecky Eduard18790SVK149121631,04,0
12Capanda Jan18340SVK149368953,59,0
13Mackovic Miroslav18640SVK149101602,59,0
14Lukacova Veronika19040SVK14915464B9440,00,0
15Gajarsky Julius17990SVK149116470,04,0
16Bango Dominik17250SVK149333570,01,0
17Lezovic Maros18400SVK149288330,01,0
18Kozinka Jan17140SVK149208590,01,0
19Dobis Pavol16300SVK149208080,02,0
  5. ŠK Krasňany (Elo Ø:2135 / TB1: 13 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Dolnak Michal22130SVK149276082,03,0
2Slacky Stanislav21760SVK14907828A4820,54,0
3Duriga Stefan22310SVK149002971,02,0
4Bronis Marian21230SVK149058924,511,0
5Sukuba Zdeno21170SVK14903270A4815,010,0
6Biro Karol20740SVK149003275,011,0
7Petreje Juraj20250SVK149027024,011,0
8Povysil Peter19780SVK149083440,03,0
9Kohlmann Robert21150SVK149004670,51,0
10Mandak Miroslav20330SVK149029908,510,0
11Kebis Milos19660SVK149014714,09,0
12Faltan Peter19770SVK149040200,53,0
13Mikulasek Viktor18250SVK149134881,55,0
14Rathousky Karol17990SVK149135420,00,0
15Moreira Miguel Jeronimo17860SVK149452070,00,0
16Zacka Ladislav17460SVK149361942,04,0
17Juhaniak Lubomir17500SVK149358800,00,0
18Bukovcak Jaroslav17290SVK149115900,01,0
  6. Potônska veža Veľký Meder (Elo Ø:2145 / TB1: 15 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Balogh Peter21580SVK14914395B0343,011,0
2WIMDomany Zsofia21570HUN932353Z0190,02,0
3Takacs Laszlo21920SVK14918854B0356,511,0
4FMCibulka Vladimir21470SVK149013235,010,0
5Kalmar Tamas20440SVK149159955,011,0
6Dolnik Attila21840SVK149065892,02,0
7Veselsky Jozef21130SVK149007264,59,0
8Ivan Imrich Ml.20080SVK14909200A7891,55,0
9Vegh Vince19550SVK149109263,57,0
10Darazs Zoltan21640HUN717576Z0036,07,0
11FMMarosi Csaba20110HUN702510Z0543,57,0
12Meszaros Lorant20120SVK149052212,53,0
13Szitasi Janos19810SVK149095101,02,0
14Fekete Robert18970SVK149095020,00,0
15Szekely Stefan18420SVK149054850,01,0
16Both Lajos18200SVK149066270,00,0
17Arpa Zoltan18560SVK149207600,00,0
18Ollos Ladislav18010SVK149125200,00,0
19Mezei Tibor17250SVK149163800,00,0
20Lelkes Bela St.16320SVK149108700,00,0
  7. ŠK Doprastav Bratislava B (Elo Ø:2125 / TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Cech Dominik21500SVK14908212A7973,09,0
2Bednar Jan20870SVK149045514,010,0
3WFMVrbova Niki21750SVK14906341B7981,01,0
4FMPetrik Stanislav21220SVK149013662,57,0
5Polacik Igor21520SVK149050513,54,0
6Nemsak Denis20950SVK149178665,510,0
7Partys Petr20530CZE320250Z0721,02,0
8Kovacova Zuzana20820BER14901510B7991,01,0
9FMPetrik Karol21080SVK149002389,011,0
10Krajnak Robert21110SVK149049777,510,0
11Helbich Branislav19780SVK149047800,02,0
12Magyar Frantisek20130SVK149131860,00,0
13Goga Frantisek19780SVK149099950,56,0
14Orosi Peter20710SVK149138107,58,0
15Tomanek Rafael19180SVK149072160,51,0
16Vrba Michal19730SVK149097900,00,0
17Jelenciak Jozef18700SVK149100550,54,0
18Machalec Vladimir18400SVK149291632,02,0
  8. KŠ Pezinok (Elo Ø:2129 / TB1: 1 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1IMMaslik Miroslav23490SVK14902192A8321,01,0
2FMKlemanic Emil21740SVK14900360A3872,06,0
3Gabris Ondrej22040SVK149096693,09,0
4Madar Martin20820SVK14909537A8842,08,0
5Janos Ivan20450SVK149065973,010,0
6Michal Silvio21030SVK149043304,59,0
7Gazi Mikulas20440SVK149007501,07,0
8Syrovy Ivan19650SVK149041950,53,0
9Hartl Jan20300SVK149067322,54,0
10Kajan Milan19590SVK149045600,52,0
11Ondercin Martin19450SVK14933136A3882,54,0
12Srna Jan19340SVK149085491,04,0
13Hulla Stanislav19210SVK149300803,07,0
14Badura Peter19000SVK149104622,07,0
15Zacik Anton18970SVK149041520,51,0
16Petrigacova Daniela18020SVK149094990,00,0
17Mrkvik Jan18420SVK149335350,01,0
18Hajtmanek Stanislav18020SVK149073990,00,0
19Silhar Martin17660SVK149354220,01,0
20Kosnac Patrik17750SVK149478462,54,0
  9. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2146 / TB1: 15 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Valent Ivan22110SVK149017491,53,0
2Turna Stefan21710SVK149032290,03,0
3Privara Igor21440SVK149013402,55,0
4Jancovic Peter21970SVK149133216,08,0
5Djubek Boris21610SVK149002030,00,0
6Slapak Zdenek21180SVK14900947A4274,58,0
7FMKolcak Marek20900SVK14900220A4283,57,0
8Cambel Vladimir20580SVK149089305,58,0
9Sulek Viliam20790SVK149026724,010,0
10Sturc Gustav20100SVK149023030,02,0
11Bednar Miroslav20030SVK149091620,00,0
12Vimmer Michal19940SVK149084841,54,0
13Breja Stanislav19620SVK149007183,59,0
14Briestenska Andrea19800SVK149028855,58,0
15Isa Vlastimil19440SVK149060151,02,0
16Vadila Ondrej17130SVK149446420,55,0
17Kostolansky Sebastian Lukas19380SVK149505964,06,0
  11. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2179 / TB1: 29 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1GMMarkos Jan25660SVK14903474A5101,01,0
2Sosovicka Juraj21930SVK14911418A6674,08,0
3Duben Igor22190SVK149062796,010,0
4Prikler Bruno20880SVK149135180,00,0
5Sosovicka Matej21580SVK149167706,08,0
6Ac Alexander20660SVK149041871,01,0
7Oprea Erik21090SVK1490461610,011,0
8Sosovicka Jakub18380SVK149292103,510,0
9Szollos Ondrej20350SVK149041364,58,0
10Kassovic Jaroslav19370SVK149089800,00,0
11Hurban Martin19560SVK149136903,55,0
12Ochrana Ladislav19230SVK149090225,59,0
13Kucera Michal18850SVK149105191,53,0
14Lobodas Andrej19370SVK149081070,00,0
15Zitniak Jozef18560SVK149171060,00,0
16Kosegi Marek19270SVK149090067,010,0
17Jurcak Marian17830SVK149080501,01,0
18Sosovicka Vladimir18120SVK149203281,01,0
19Gzib David16770SVK149408681,02,0
  12. Slovan DP Bratislava (Elo Ø:2099 / TB1: 15 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Janos Martin22310SVK14904144A4293,511,0
2Fabry Robert20850SVK149013582,09,0
3FMTepper Frantisek21150SVK149006103,08,0
4Janos Jozef21450SVK14902940A4305,510,0
5FMMikulas Dusan20650SVK149005213,07,0
6Kolman Richard20540SVK149049934,06,0
7Sturc Jan20460SVK149228193,58,0
8Novacek Vladimir20450SVK149046675,07,0
9Hudec Jan20520SVK149020793,54,0
10Kuna Vladimir20120SVK149061806,010,0
11Hecht Tomas19900SVK149086383,05,0
12Zdrazil Bohumir19230CZE316830N0,00,0
13Klimes Milan18420SVK149117950,00,0
14Munk Lubomir18280SVK149038060,01,0
15Zetocha Adrian18330SVK149504301,01,0
16Kostial Jan16290SVK149476330,51,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2179, TB1: 29 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMMarkos Jan25660SVK14903474A51011,012183
2Sosovicka Juraj21930SVK14911418A667½½1½½0½½4,082230
3Duben Igor22190SVK1490627911½010½1½½6,0102168
5Sosovicka Matej21580SVK149167701½11011½6,082115
6Ac Alexander20660SVK14904187+1,010
7Oprea Erik21090SVK149046161111111011110,0112109
8Sosovicka Jakub18380SVK14929210½00½½0½½103,5102052
9Szollos Ondrej20350SVK14904136½½1½½½½½4,582015
11Hurban Martin19560SVK1491369001½113,552030
12Ochrana Ladislav19230SVK149090221100111½05,591919
13Kucera Michal18850SVK149105190½11,531963
16Kosegi Marek19270SVK14909006½1½10111017,0101938
17Jurcak Marian17830SVK1490805011,011630
18Sosovicka Vladimir18120SVK1492032811,011686
19Gzib David16770SVK14940868011,021885
  3. ŠK Doprastav Bratislava B (Elo Ø:2125, TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Cech Dominik21500SVK14908212A79700½101½003,092232
2Bednar Jan20870SVK14904551½½½½½½01004,0102144
3WFMVrbova Niki21750SVK14906341B79811,012123
4FMPetrik Stanislav21220SVK149013660010½½½2,572115
5Polacik Igor21520SVK1490505111½13,542067
6Nemsak Denis20950SVK149178660011½½101½5,5102085
7Partys Petr20530CZE320250Z072011,022029
8Kovacova Zuzana20820BER14901510B79911,011919
9FMPetrik Karol21080SVK1490023810½11111½119,0112003
10Krajnak Robert21110SVK14904977½11½1½11½½7,5101975
11Helbich Branislav19780SVK14904780000,021987
13Goga Frantisek19780SVK149099950½00000,562046
14Orosi Peter20710SVK14913810½11111117,581875
15Tomanek Rafael19180SVK14907216½0,511965
17Jelenciak Jozef18700SVK149100550½000,541996
18Machalec Vladimir18400SVK14929163112,021838
  4. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2173, TB1: 18 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Liptak Tomas22420SVK14913100A676½112,532205
2Drtina Milan21830SVK1490027010½1011004,592213
3Kovacocy Pavel22120SVK14901765A6120½½1½2,552134
4Arendas Marek21150SVK149063501½0012,552090
5Puskar Peter22380SVK14925842B9341111½½½5,572102
6Nicolini Alexander21630SVK149027371½1½1½1½½½7,0102087
7FMSzitkey Milan21050SVK14901307A935½1½2,031925
8Sturdik Igor19840SVK14910373½½0½½114,071972
9Puchart Vladimir20320SVK149052050½½1½1½1½0½6,0112015
10Stetina Erik20140SVK149120400½11,532013
11Liptak Dusan21260SVK149142200½0,522154
12Doucha Ludvig19660DEN1408844N½1001½½½04,091997
13Kolenak Matus19950SVK1492566410½12,541965
14Mosny Jaroslav19320SVK14903598½½½011½0116,0101896
  5. Potônska veža Veľký Meder (Elo Ø:2145, TB1: 15 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Balogh Peter21580SVK14914395B0340½½½0½0½½003,0112246
2WIMDomany Zsofia21570HUN932353Z019000,022167
3Takacs Laszlo21920SVK14918854B0350½½1½111½0½6,5112135
4FMCibulka Vladimir21470SVK14901323½01½½½½0½15,0102097
5Kalmar Tamas20440SVK14915995½½0½01½½½015,0112067
6Dolnik Attila21840SVK14906589112,021949
7Veselsky Jozef21130SVK1490072601001101½4,592045
8Ivan Imrich Ml.20080SVK14909200A78910½001,552009
9Vegh Vince19550SVK149109260011½103,571944
10Darazs Zoltan21640HUN717576Z00311111106,071880
11FMMarosi Csaba20110HUN702510Z054½½0½½½13,571940
12Meszaros Lorant20120SVK149052211½12,531858
13Szitasi Janos19810SVK14909510½½1,021839
15Szekely Stefan18420SVK1490548500,011748
  6. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2146, TB1: 15 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Valent Ivan22110SVK149017490½11,532242
2Turna Stefan21710SVK149032290000,032227
3Privara Igor21440SVK149013400011½2,552193
4Jancovic Peter21970SVK149133211½½110116,082150
6Slapak Zdenek21180SVK14900947A427½11½001½4,582131
7FMKolcak Marek20900SVK14900220A428001101½3,572115
8Cambel Vladimir20580SVK149089301110½1105,582053
9Sulek Viliam20790SVK149026720½110-0½½½4,0102003
10Sturc Gustav20100SVK14902303000,022111
12Vimmer Michal19940SVK14908484½½0½1,541995
13Breja Stanislav19620SVK14900718½½1½000½½3,591992
14Briestenska Andrea19800SVK14902885½½11½½½15,581899
15Isa Vlastimil19440SVK14906015½½1,021925
16Vadila Ondrej17130SVK14944642½00000,551923
17Kostolansky Sebastian Lukas19380SVK149505961½10½14,061896
  7. Slovan DP Bratislava (Elo Ø:2099, TB1: 15 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Janos Martin22310SVK14904144A42900001½0½½½½3,5112221
2Fabry Robert20850SVK14901358100½00½002,092200
3FMTepper Frantisek21150SVK1490061001½00½½½3,082113
4Janos Jozef21450SVK14902940A43000110½11½½5,5102105
5FMMikulas Dusan20650SVK14900521½001½½½3,072063
6Kolman Richard20540SVK149049931½110½4,061989
7Sturc Jan20460SVK14922819½0½1½0013,581993
8Novacek Vladimir20450SVK149046671½1½1½½5,071967
9Hudec Jan20520SVK14902079111½3,541886
10Kuna Vladimir20120SVK14906180½11½0½½1½½6,0101908
11Hecht Tomas19900SVK14908638½1½½½3,051936
14Munk Lubomir18280SVK1490380600,011834
15Zetocha Adrian18330SVK1495043011,011842
16Kostial Jan16290SVK14947633½0,511775
  8. ŠK Krasňany (Elo Ø:2135, TB1: 13 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Dolnak Michal22130SVK149276081102,032189
2Slacky Stanislav21760SVK14907828A48200½00,542237
3Duriga Stefan22310SVK14900297½½1,022271
4Bronis Marian21230SVK1490589210½01½00½½½4,5112199
5Sukuba Zdeno21170SVK14903270A48111½010½½½05,0102133
6Biro Karol20740SVK14900327010½½½0½½½15,0112084
7Petreje Juraj20250SVK149027021100000½½½½4,0112050
8Povysil Peter19780SVK149083440000,032033
9Kohlmann Robert21150SVK14900467½0,512017
10Mandak Miroslav20330SVK14902990111½1111½½8,5101966
11Kebis Milos19660SVK14901471½½10001½½4,091990
12Faltan Peter19770SVK1490402000½0,531934
13Mikulasek Viktor18250SVK14913488½½0½01,551935
16Zacka Ladislav17460SVK149361941½½02,041952
18Bukovcak Jaroslav17290SVK1491159000,011748
  9. ŠK Osuské B (Elo Ø:2169, TB1: 12 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMGasa Andrej22970SVK14905647A61901½½2,042229
2Jozefek Michal21760SVK14923548A62011½00½3,062200
3FMJablonicky Martin22550SVK14925621B950101½0½3,062173
4Bury Rastislav21690SVK14907585½1½½2,542138
5Spacek Oliver21450SVK14917629B6211000½001,572157
6Gasa Patrik20950SVK14925168B6221102,032124
7Jablonicky Frantisek21180SVK14901390A95101012,042065
8Hecko Dusan20990SVK14903245½½1,022082
9Polasek Filip20910SVK14909057½00½1,042085
10Ocko Martin19410SVK149253031½001½½03,582062
11Pericka Tomas19950SVK14909081000½10012,582048
12Sobek Michal18980SVK14944626B623011,021976
13Nemeckay Rastislav20170SVK14918765½½½½½½½3,572051
14Diviak Rastislav19670SVK14908204½11½3,041984
15Danada Ondrej19480SVK1491556101110104,071954
16Krupa Miroslav17880SVK14944154B95200,011810
17Skapik Branislav18450SVK14913550½0,511962
19Pericka Pavol17810SVK14914298½0,511980
20Ulehla Jakub16450SVK14944634½0011½0003,091882
  10. ŠK Skalica (Elo Ø:2125, TB1: 12 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSosna Jan23480CZE304379Z015½111½1½0117,5102206
2FMMudrak Josef22960CZE301116Z016½112,532133
3Stanec Stanislav21060CZE317217Z017½½1,022211
4Kapusta Petr21570CZE315222N111001105,082134
5Koutny Petr21350CZE310743Z0180½0,522077
6Hudacek Josef20580CZE316610N0½½½½002,072068
7Londin Martin19130SVK14910152000000,052072
8Berger Patrik19790SVK14919575½11,522025
9Harastova Viera18740SVK149158200000,032117
10Pagac Robert18270SVK1491644400,012115
11Vepy Ivan19190SVK149121391010000½0013,5112047
12Vogl Zdenek19180SVK14920972½0½0012,062041
15Hrubsa Marian18100SVK149158980½001010½014,0111986
16Planka Peter17480SVK14925346100½00½13,081896
17Bartos Bohumil16860SVK1492077800,011812
18Jarabek Milan16980SVK1492826400,011938
19Antalek Rudolf16980SVK1494085010001,041882
20Zlamal Marek17300SVK149209801001,031956
  11. ŠK Komplet Trnava-Modranka (Elo Ø:2095, TB1: 7 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMLanc Alois23290SVK14900041A5851111½110118,5102218
2Kavon Rastislav22030SVK14925648B5870½1½11116,082167
3Sekera Branislav20980SVK149040630000,032065
4Bango Lukas20310SVK14933365B5881001100½14,592105
6Jakubec Milan20510SVK1491711400½½0½1,562114
7Horecky Peter20390SVK14915880A586101,022098
8Mackovic Matus19710SVK14925710½101,532028
9Kozinka Roman19760SVK1490592201000½101½4,0102072
10Lopatievov Alexander18670SVK149208910½0½001,061967
11Zarecky Eduard18790SVK1491216310001,041946
12Capanda Jan18340SVK149368950011½00½½3,592013
13Mackovic Miroslav18640SVK14910160½100010002,591958
15Gajarsky Julius17990SVK1491164700000,042069
16Bango Dominik17250SVK1493335700,011885
17Lezovic Maros18400SVK1492883300,012124
18Kozinka Jan17140SVK1492085900,011993
19Dobis Pavol16300SVK14920808000,021897
  12. KŠ Pezinok (Elo Ø:2129, TB1: 1 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMMaslik Miroslav23490SVK14902192A83211,012158
2FMKlemanic Emil21740SVK14900360A387½0½0½½2,062240
3Gabris Ondrej22040SVK14909669½½½½0½½003,092204
4Madar Martin20820SVK14909537A884010000012,082149
5Janos Ivan20450SVK14906597100½½½000½3,0102119
6Michal Silvio21030SVK1490433010110010½4,592109
7Gazi Mikulas20440SVK1490075000½000½1,072040
8Syrovy Ivan19650SVK1490419500½0,531976
9Hartl Jan20300SVK149067321½102,541919
10Kajan Milan19590SVK149045600½0,521999
11Ondercin Martin19450SVK14933136A388½1012,541994
12Srna Jan19340SVK14908549½00½1,041996
13Hulla Stanislav19210SVK1493008001½½0½½3,071950
14Badura Peter19000SVK1491046210000½½2,071902
15Zacik Anton18970SVK14904152½0,511932
17Mrkvik Jan18420SVK1493353500,011833
19Silhar Martin17660SVK1493542200,011698
20Kosnac Patrik17750SVK14947846101½2,541858

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2015/10/17 o 10:00
š.1  ŠK SkalicaElo-8  KŠ PezinokElo4½:3½
1.1IM
Sosna, Jan
2348Z015-FM
Klemanic, Emil
2174A387½ - ½
1.2FM
Mudrak, Josef
2296Z016-
Gabris, Ondrej
2204½ - ½
1.3
Kapusta, Petr
2157N-
Madar, Martin
2082A8841 - 0
1.4
Londin, Martin
1913-
Hartl, Jan
20300 - 1
1.5
Vepy, Ivan
1919-
Kajan, Milan
19591 - 0
1.6
Vogl, Zdenek
1918-
Srna, Jan
1934½ - ½
1.7
Hrubsa, Marian
1810-
Badura, Peter
19000 - 1
1.8
Antalek, Rudolf
1698-
Silhar, Martin
17661 - 0
1. kolo dňa 2015/10/17 o 10:00
š.4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-5  ŠK KrasňanyElo3½:4½
2.1IM
Lanc, Alois
2329A585-
Slacky, Stanislav
2176A4821 - 0
2.2
Kavon, Rastislav
2203B587-
Bronis, Marian
21230 - 1
2.3
Sekera, Branislav
2098-
Sukuba, Zdeno
2117A4810 - 1
2.4
Bango, Lukas
2031B588-
Biro, Karol
20741 - 0
2.5
Kozinka, Roman
1976-
Petreje, Juraj
20250 - 1
2.6
Zarecky, Eduard
1879-
Povysil, Peter
19781 - 0
2.7
Capanda, Jan
1834-
Mandak, Miroslav
20330 - 1
2.8
Mackovic, Miroslav
1864-
Kebis, Milos
1966½ - ½
1. kolo dňa 2015/10/17 o 10:00
š.2  Lokomotíva Trnava BElo-12  Slovan DP BratislavaElo3½:4½
3.1
Drtina, Milan
2183-
Janos, Martin
2231A4291 - 0
3.2
Kovacocy, Pavel
2212A612-
Fabry, Robert
20850 - 1
3.3
Nicolini, Alexander
2163-
Janos, Jozef
2145A4301 - 0
3.4
Sturdik, Igor
1984-
Sturc, Jan
2046½ - ½
3.5
Puchart, Vladimir
2032-
Novacek, Vladimir
20450 - 1
3.6
Stetina, Erik
2014-
Hudec, Jan
20520 - 1
3.7
Doucha, Ludvig
1966N-
Kuna, Vladimir
2012½ - ½
3.8
Mosny, Jaroslav
1932-
Hecht, Tomas
1990½ - ½
1. kolo dňa 2015/10/17 o 10:00
š.3  ŠK Osuské BElo-9  ŠK Slovan Bratislava DElo4½:3½
4.1FM
Gasa, Andrej
2297A619-
Jancovic, Peter
21970 - 1
4.2
Bury, Rastislav
2169-
Slapak, Zdenek
2118A427½ - ½
4.3
Gasa, Patrik
2095B622-FM
Kolcak, Marek
2090A4281 - 0
4.4
Ocko, Martin
1941-
Sulek, Viliam
20791 - 0
4.5
Nemeckay, Rastislav
2017-
Vimmer, Michal
1994½ - ½
4.6
Skapik, Branislav
1845-
Breja, Stanislav
1962½ - ½
4.7
Pericka, Pavol
1781-
Briestenska, Andrea
1980½ - ½
4.8
Ulehla, Jakub
1645-
Vadila, Ondrej
1713½ - ½
1. kolo dňa 2015/10/17 o 10:00
š.6  Potônska veža Veľký MederElo-11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo2½:5½
5.1
Balogh, Peter
2158B034-
Duben, Igor
22190 - 1
5.2WIM
Domany, Zsofia
2157Z019-
Sosovicka, Matej
21580 - 1
5.3
Takacs, Laszlo
2192B035-
Oprea, Erik
21090 - 1
5.4FM
Cibulka, Vladimir
2147-
Sosovicka, Jakub
1838½ - ½
5.5
Kalmar, Tamas
2044-
Szollos, Ondrej
2035½ - ½
5.6
Dolnik, Attila
2184-
Hurban, Martin
19561 - 0
5.7
Vegh, Vince
1955-
Ochrana, Ladislav
19230 - 1
5.8FM
Marosi, Csaba
2011Z054-
Kosegi, Marek
1927½ - ½
2. kolo dňa 2015/10/18 o 10:00
š.1  ŠK SkalicaElo-5  ŠK KrasňanyElo3½:4½
1.1IM
Sosna, Jan
2348Z015-
Slacky, Stanislav
2176A4821 - 0
1.2
Kapusta, Petr
2157N-
Bronis, Marian
21231 - 0
1.3
Londin, Martin
1913-
Sukuba, Zdeno
2117A4810 - 1
1.4
Harastova, Viera
1874-
Biro, Karol
20740 - 1
1.5
Vepy, Ivan
1919-
Petreje, Juraj
20250 - 1
1.6
Vogl, Zdenek
1918-
Mandak, Miroslav
20330 - 1
1.7
Hrubsa, Marian
1810-
Mikulasek, Viktor
1825½ - ½
1.8
Planka, Peter
1748-
Bukovcak, Jaroslav
17291 - 0
2. kolo dňa 2015/10/18 o 10:00
š.4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-8  KŠ PezinokElo4½:3½
2.1IM
Lanc, Alois
2329A585-FM
Klemanic, Emil
2174A3871 - 0
2.2
Kavon, Rastislav
2203B587-
Gabris, Ondrej
2204½ - ½
2.3
Sekera, Branislav
2098-
Madar, Martin
2082A8840 - 1
2.4
Bango, Lukas
2031B588-
Janos, Ivan
20450 - 1
2.5
Jakubec, Milan
2051-
Michal, Silvio
21030 - 1
2.6
Horecky, Peter
2039A586-
Gazi, Mikulas
20441 - 0
2.7
Kozinka, Roman
1976-
Syrovy, Ivan
19651 - 0
2.8
Mackovic, Miroslav
1864-
Hulla, Stanislav
19211 - 0
2. kolo dňa 2015/10/18 o 10:00
š.2  Lokomotíva Trnava BElo-9  ŠK Slovan Bratislava DElo4½:3½
3.1
Liptak, Tomas
2242A676-
Jancovic, Peter
2197½ - ½
3.2
Drtina, Milan
2183-
Slapak, Zdenek
2118A4270 - 1
3.3
Arendas, Marek
2115-FM
Kolcak, Marek
2090A4281 - 0
3.4
Nicolini, Alexander
2163-
Sulek, Viliam
2079½ - ½
3.5
Sturdik, Igor
1984-
Vimmer, Michal
1994½ - ½
3.6
Puchart, Vladimir
2032-
Breja, Stanislav
1962½ - ½
3.7
Stetina, Erik
2014-
Briestenska, Andrea
1980½ - ½
3.8
Doucha, Ludvig
1966N-
Vadila, Ondrej
17131 - 0
2. kolo dňa 2015/10/18 o 10:00
š.3  ŠK Osuské BElo-12  Slovan DP BratislavaElo4 : 4
4.1FM
Gasa, Andrej
2297A619-
Janos, Martin
2231A4291 - 0
4.2
Bury, Rastislav
2169-
Fabry, Robert
20851 - 0
4.3
Spacek, Oliver
2145B621-
Janos, Jozef
2145A4301 - 0
4.4
Ocko, Martin
1941-FM
Mikulas, Dusan
2065½ - ½
4.5
Pericka, Tomas
1995-
Kolman, Richard
20540 - 1
4.6
Nemeckay, Rastislav
2017-
Novacek, Vladimir
2045½ - ½
4.7
Danada, Ondrej
1948-
Hudec, Jan
20520 - 1
4.8
Ulehla, Jakub
1645-
Kuna, Vladimir
20120 - 1
2. kolo dňa 2015/10/18 o 10:00
š.7  ŠK Doprastav Bratislava BElo-11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo3½:4½
6.1
Cech, Dominik
2150A797-
Duben, Igor
22190 - 1
6.2
Bednar, Jan
2087-
Sosovicka, Matej
2158½ - ½
6.3
Nemsak, Denis
2095-
Oprea, Erik
21090 - 1
6.4
Partys, Petr
2053Z072-
Sosovicka, Jakub
18381 - 0
6.5FM
Petrik, Karol
2108-
Hurban, Martin
19560 - 1
6.6
Krajnak, Robert
2111-
Kucera, Michal
18851 - 0
6.7
Helbich, Branislav
1978-
Kosegi, Marek
19270 - 1
6.8
Orosi, Peter
2071-
Gzib, David
16771 - 0
3. kolo dňa 2015/11/07 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava DElo-4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo5½:2½
1.1
Valent, Ivan
2211-IM
Lanc, Alois
2329A5850 - 1
1.2
Turna, Stefan
2171-
Kavon, Rastislav
2203B5870 - 1
1.3
Jancovic, Peter
2197-
Mackovic, Matus
1971½ - ½
1.4
Slapak, Zdenek
2118A427-
Kozinka, Roman
19761 - 0
1.5
Cambel, Vladimir
2058-
Lopatievov, Alexander
18671 - 0
1.6
Sulek, Viliam
2079-
Capanda, Jan
18341 - 0
1.7
Breja, Stanislav
1962-
Mackovic, Miroslav
18641 - 0
1.8
Briestenska, Andrea
1980-
Gajarsky, Julius
17991 - 0
3. kolo dňa 2015/11/07 o 10:00
š.12  Slovan DP BratislavaElo-1  ŠK SkalicaElo3½:4½
2.1
Janos, Martin
2231A429-IM
Sosna, Jan
2348Z0150 - 1
2.2
Fabry, Robert
2085-FM
Mudrak, Josef
2296Z0160 - 1
2.3FM
Tepper, Frantisek
2115-
Kapusta, Petr
2157N0 - 1
2.4
Janos, Jozef
2145A430-
Hudacek, Josef
2058N1 - 0
2.5
Kolman, Richard
2054-
Berger, Patrik
1979½ - ½
2.6
Sturc, Jan
2046-
Vepy, Ivan
19190 - 1
2.7
Novacek, Vladimir
2045-
Hrubsa, Marian
18101 - 0
2.8
Hudec, Jan
2052-
Antalek, Rudolf
16981 - 0
3. kolo dňa 2015/11/07 o 10:00
š.2  Lokomotíva Trnava BElo-7  ŠK Doprastav Bratislava BElo4 : 4
3.1
Kovacocy, Pavel
2212A612-
Cech, Dominik
2150A797½ - ½
3.2
Arendas, Marek
2115-
Bednar, Jan
2087½ - ½
3.3
Nicolini, Alexander
2163-FM
Petrik, Stanislav
21221 - 0
3.4
Sturdik, Igor
1984-
Nemsak, Denis
20950 - 1
3.5
Puchart, Vladimir
2032-FM
Petrik, Karol
2108½ - ½
3.6
Doucha, Ludvig
1966N-
Krajnak, Robert
21110 - 1
3.7
Kolenak, Matus
1995-
Goga, Frantisek
19781 - 0
3.8
Mosny, Jaroslav
1932-
Jelenciak, Jozef
1870½ - ½
3. kolo dňa 2015/11/07 o 10:00
š.3  ŠK Osuské BElo-6  Potônska veža Veľký MederElo3½:4½
4.1FM
Gasa, Andrej
2297A619-
Balogh, Peter
2158B034½ - ½
4.2
Jozefek, Michal
2176A620-WIM
Domany, Zsofia
2157Z0191 - 0
4.3
Bury, Rastislav
2169-
Takacs, Laszlo
2192B035½ - ½
4.4
Spacek, Oliver
2145B621-FM
Cibulka, Vladimir
21470 - 1
4.5
Gasa, Patrik
2095B622-
Kalmar, Tamas
20441 - 0
4.6
Ocko, Martin
1941-
Dolnik, Attila
21840 - 1
4.7
Pericka, Tomas
1995-
Veselsky, Jozef
21130 - 1
4.8
Nemeckay, Rastislav
2017-FM
Marosi, Csaba
2011Z054½ - ½
3. kolo dňa 2015/11/07 o 10:00
š.11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-5  ŠK KrasňanyElo5 : 3
6.1
Sosovicka, Juraj
2193A667-
Bronis, Marian
2123½ - ½
6.2
Duben, Igor
2219-
Sukuba, Zdeno
2117A481½ - ½
6.3
Sosovicka, Matej
2158-
Biro, Karol
20741 - 0
6.4
Oprea, Erik
2109-
Petreje, Juraj
20251 - 0
6.5
Sosovicka, Jakub
1838-
Mandak, Miroslav
20330 - 1
6.6
Szollos, Ondrej
2035-
Kebis, Milos
1966½ - ½
6.7
Ochrana, Ladislav
1923-
Faltan, Peter
19771 - 0
6.8
Kosegi, Marek
1927-
Mikulasek, Viktor
1825½ - ½
4. kolo dňa 2015/11/08 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava DElo-1  ŠK SkalicaElo6½:1½
1.1
Privara, Igor
2144-IM
Sosna, Jan
2348Z0150 - 1
1.2
Jancovic, Peter
2197-
Kapusta, Petr
2157N1 - 0
1.3FM
Kolcak, Marek
2090A428-
Londin, Martin
19131 - 0
1.4
Cambel, Vladimir
2058-
Harastova, Viera
18741 - 0
1.5
Sulek, Viliam
2079-
Vepy, Ivan
19191 - 0
1.6
Breja, Stanislav
1962-
Vogl, Zdenek
1918½ - ½
1.7
Briestenska, Andrea
1980-
Hrubsa, Marian
18101 - 0
1.8
Kostolansky, Sebastian Lukas
1938-
Jarabek, Milan
16981 - 0
4. kolo dňa 2015/11/08 o 10:00
š.12  Slovan DP BratislavaElo-4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo5 : 3
2.1
Janos, Martin
2231A429-IM
Lanc, Alois
2329A5850 - 1
2.2
Fabry, Robert
2085-
Kavon, Rastislav
2203B587½ - ½
2.3FM
Tepper, Frantisek
2115-
Bango, Lukas
2031B5881 - 0
2.4
Janos, Jozef
2145A430-
Jakubec, Milan
20511 - 0
2.5
Kolman, Richard
2054-
Kozinka, Roman
19761 - 0
2.6
Sturc, Jan
2046-
Lopatievov, Alexander
1867½ - ½
2.7
Kuna, Vladimir
2012-
Zarecky, Eduard
18791 - 0
2.8
Munk, Lubomir
1828-
Capanda, Jan
18340 - 1
4. kolo dňa 2015/11/08 o 10:00
š.2  Lokomotíva Trnava BElo-6  Potônska veža Veľký MederElo4 : 4
3.1
Kovacocy, Pavel
2212A612-
Balogh, Peter
2158B034½ - ½
3.2
Arendas, Marek
2115-
Takacs, Laszlo
2192B0350 - 1
3.3
Nicolini, Alexander
2163-FM
Cibulka, Vladimir
2147½ - ½
3.4
Sturdik, Igor
1984-
Kalmar, Tamas
2044½ - ½
3.5
Puchart, Vladimir
2032-
Veselsky, Jozef
21131 - 0
3.6
Stetina, Erik
2014-
Ivan, Imrich Ml.
2008A7891 - 0
3.7
Doucha, Ludvig
1966N-
Darazs, Zoltan
2164Z0030 - 1
3.8
Mosny, Jaroslav
1932-
Szitasi, Janos
1981½ - ½
4. kolo dňa 2015/11/08 o 10:00
š.3  nbsp;ŠK Osuské BElo-7  ŠK Doprastav Bratislava BElo3 : 5
4.1
Jozefek, Michal
2176A620-FM
Petrik, Stanislav
21221 - 0
4.2
Spacek, Oliver
2145B621-
Polacik, Igor
21520 - 1
4.3
Ocko, Martin
1941-
Nemsak, Denis
20950 - 1
4.4
Pericka, Tomas
1995-FM
Petrik, Karol
21080 - 1
4.5
Nemeckay, Rastislav
2017-
Krajnak, Robert
2111½ - ½
4.6
Diviak, Rastislav
1967-
Goga, Frantisek
1978½ - ½
4.7
Danada, Ondrej
1948-
Jelenciak, Jozef
18701 - 0
4.8
Ulehla, Jakub
1645-
Machalec, Vladimir
18400 - 1
4. kolo dňa 2015/11/08 o 10:00
š.11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-8  KŠ PezinokElo5½:2½
6.1
Sosovicka, Juraj
2193A667-
Gabris, Ondrej
2204½ - ½
6.2
Sosovicka, Matej
2158-
Madar, Martin
2082A8841 - 0
6.3
Oprea, Erik
2109-
Janos, Ivan
20451 - 0
6.4
Sosovicka, Jakub
1838-
Gazi, Mikulas
2044½ - ½
6.5
Szollos, Ondrej
2035-
Syrovy, Ivan
19651 - 0
6.6
Hurban, Martin
1956-
Hartl, Jan
2030½ - ½
6.7
Ochrana, Ladislav
1923-
Hulla, Stanislav
19210 - 1
6.8
Kosegi, Marek
1927-
Badura, Peter
19001 - 0
5. kolo dňa 2015/12/05 o 10:00
š.1  ŠK SkalicaElo-4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo3 : 5
1.1IM
Sosna, Jan
2348Z015-IM
Lanc, Alois
2329A585½ - ½
1.2
Kapusta, Petr
2157N-
Kavon, Rastislav
2203B5870 - 1
1.3
Koutny, Petr
2135Z018-
Bango, Lukas
2031B5880 - 1
1.4
Hudacek, Josef
2058N-
Jakubec, Milan
2051½ - ½
1.5
Vepy, Ivan
1919-
Mackovic, Matus
19710 - 1
1.6
Hrubsa, Marian
1810-
Zarecky, Eduard
18791 - 0
1.7
Planka, Peter
1748-
Capanda, Jan
18340 - 1
1.8
Zlamal, Marek
1730-
Mackovic, Miroslav
18641 - 0
5. kolo dňa 2015/12/05 o 10:00
š.2  Lokomotíva Trnava BElo-3  ŠK Osuské BElo3 : 5
2.1
Drtina, Milan
2183-
Jozefek, Michal
2176A620½ - ½
2.2
Arendas, Marek
2115-FM
Jablonicky, Martin
2255B9500 - 1
2.3
Puskar, Peter
2238B934-
Gasa, Patrik
2095B6221 - 0
2.4FM
Szitkey, Milan
2105A935-
Hecko, Dusan
2099½ - ½
2.5
Sturdik, Igor
1984-
Pericka, Tomas
1995½ - ½
2.6
Puchart, Vladimir
2032-
Nemeckay, Rastislav
2017½ - ½
2.7
Kolenak, Matus
1995-
Diviak, Rastislav
19670 - 1
2.8
Mosny, Jaroslav
1932-
Ulehla, Jakub
16450 - 1
5. kolo dňa 2015/12/05 o 10:00
š.5  ŠK KrasňanyElo-8  KŠ PezinokElo4½:3½
3.1
Bronis, Marian
2123-
Gabris, Ondrej
22041 - 0
3.2
Sukuba, Zdeno
2117A481-
Madar, Martin
2082A8841 - 0
3.3
Biro, Karol
2074-
Janos, Ivan
2045½ - ½
3.4
Petreje, Juraj
2025-
Michal, Silvio
21030 - 1
3.5
Mandak, Miroslav
2033-
Gazi, Mikulas
20441 - 0
3.6
Kebis, Milos
1966-
Hartl, Jan
20300 - 1
3.7
Mikulasek, Viktor
1825-
Ondercin, Martin
1945A3880 - 1
3.8
Zacka, Ladislav
1746-
Badura, Peter
19001 - 0
5. kolo dňa 2015/12/05 o 10:00
š.6  Potônska veža Veľký MederElo-7  ŠK Doprastav Bratislava BElo3 : 5
4.1
Balogh, Peter
2158B034-
Cech, Dominik
2150A7970 - 1
4.2
Takacs, Laszlo
2192B035-
Bednar, Jan
2087½ - ½
4.3FM
Cibulka, Vladimir
2147-
Nemsak, Denis
2095½ - ½
4.4
Kalmar, Tamas
2044-FM
Petrik, Karol
21080 - 1
4.5
Veselsky, Jozef
2113-
Krajnak, Robert
21110 - 1
4.6
Darazs, Zoltan
2164Z003-
Goga, Frantisek
19781 - 0
4.7FM
Marosi, Csaba
2011Z054-
Orosi, Peter
20710 - 1
4.8
Meszaros, Lorant
2012-
Jelenciak, Jozef
18701 - 0
5. kolo dňa 2015/12/05 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava DElo-12  Slovan DP BratislavaElo4½:3½
5.1
Privara, Igor
2144-
Janos, Martin
2231A4290 - 1
5.2
Jancovic, Peter
2197-
Fabry, Robert
20851 - 0
5.3
Slapak, Zdenek
2118A427-FM
Tepper, Frantisek
2115½ - ½
5.4FM
Kolcak, Marek
2090A428-
Janos, Jozef
2145A4301 - 0
5.5
Cambel, Vladimir
2058-FM
Mikulas, Dusan
20651 - 0
5.6
Sulek, Viliam
2079-
Sturc, Jan
20460 - 1
5.7
Briestenska, Andrea
1980-
Novacek, Vladimir
2045½ - ½
5.8
Kostolansky, Sebastian Lukas
1938-
Kuna, Vladimir
2012½ - ½
6. kolo dňa 2015/12/06 o 10:00
š.4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-3  ŠK Osuské BElo3½:4½
1.1IM
Lanc, Alois
2329A585-
Jozefek, Michal
2176A6201 - 0
1.2
Kavon, Rastislav
2203B587-FM
Jablonicky, Martin
2255B9501 - 0
1.3
Sekera, Branislav
2098-
Pericka, Tomas
19950 - 1
1.4
Bango, Lukas
2031B588-
Sobek, Michal
1898B6231 - 0
1.5
Jakubec, Milan
2051-
Nemeckay, Rastislav
2017½ - ½
1.6
Mackovic, Matus
1971-
Diviak, Rastislav
19670 - 1
1.7
Kozinka, Roman
1976-
Danada, Ondrej
19480 - 1
1.8
Lopatievov, Alexander
1867-
Ulehla, Jakub
16450 - 1
6. kolo dňa 2015/12/06 o 10:00
š.1  ŠK SkalicaElo-2  Lokomotíva Trnava BElo0 : 8
2.1
Londin, Martin
1913-
Drtina, Milan
21830 - 1
2.2
Pagac, Robert
1827-
Arendas, Marek
21150 - 1
2.3
Vepy, Ivan
1919-
Puskar, Peter
2238B9340 - 1
2.4
Vogl, Zdenek
1918-
Nicolini, Alexander
21630 - 1
2.5
Hrubsa, Marian
1810-FM
Szitkey, Milan
2105A9350 - 1
2.6
Planka, Peter
1748-
Sturdik, Igor
19840 - 1
2.7
Antalek, Rudolf
1698-
Puchart, Vladimir
20320 - 1
2.8
Zlamal, Marek
1730-
Mosny, Jaroslav
19320 - 1
6. kolo dňa 2015/12/06 o 10:00
š.8  KŠ PezinokElo-7  ŠK Doprastav Bratislava BElo3 : 5
3.1FM
Klemanic, Emil
2174A387-
Bednar, Jan
2087½ - ½
3.2
Gabris, Ondrej
2204-
Nemsak, Denis
2095½ - ½
3.3
Madar, Martin
2082A884-FM
Petrik, Karol
21080 - 1
3.4
Janos, Ivan
2045-
Krajnak, Robert
2111½ - ½
3.5
Michal, Silvio
2103-
Goga, Frantisek
19781 - 0
3.6
Gazi, Mikulas
2044-
Orosi, Peter
20710 - 1
3.7
Syrovy, Ivan
1965-
Tomanek, Rafael
1918½ - ½
3.8
Hartl, Jan
2030-
Machalec, Vladimir
18400 - 1
6. kolo dňa 2015/12/06 o 10:00
š.5  ŠK KrasňanyElo-6  Potônska veža Veľký MederElo2 : 6
4.1
Bronis, Marian
2123-
Balogh, Peter
2158B034½ - ½
4.2
Sukuba, Zdeno
2117A481-
Takacs, Laszlo
2192B0350 - 1
4.3
Biro, Karol
2074-FM
Cibulka, Vladimir
2147½ - ½
4.4
Petreje, Juraj
2025-
Kalmar, Tamas
20440 - 1
4.5
Povysil, Peter
1978-
Veselsky, Jozef
21130 - 1
4.6
Kebis, Milos
1966-
Darazs, Zoltan
2164Z0030 - 1
4.7
Faltan, Peter
1977-FM
Marosi, Csaba
2011Z054½ - ½
4.8
Zacka, Ladislav
1746-
Szitasi, Janos
1981½ - ½
6. kolo dňa 2015/12/06 o 10:00
š.12  Slovan DP BratislavaElo-11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo3½:4½
5.1
Janos, Martin
2231A429-
Sosovicka, Juraj
2193A667½ - ½
5.2
Fabry, Robert
2085-
Duben, Igor
22190 - 1
5.3FM
Tepper, Frantisek
2115-
Oprea, Erik
21090 - 1
5.4
Kolman, Richard
2054-
Sosovicka, Jakub
18381 - 0
5.5
Sturc, Jan
2046-
Szollos, Ondrej
2035½ - ½
5.6
Novacek, Vladimir
2045-
Ochrana, Ladislav
19231 - 0
5.7
Hudec, Jan
2052-
Kucera, Michal
1885½ - ½
5.8
Kuna, Vladimir
2012-
Kosegi, Marek
19270 - 1
7. kolo dňa 2016/01/24 o 10:00
š.2  Lokomotíva Trnava BElo-4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo5½:2½
1.1
Drtina, Milan
2183-IM
Lanc, Alois
2329A5850 - 1
1.2
Puskar, Peter
2238B934-
Jakubec, Milan
20511 - 0
1.3
Nicolini, Alexander
2163-
Kozinka, Roman
1976½ - ½
1.4FM
Szitkey, Milan
2105A935-
Lopatievov, Alexander
1867½ - ½
1.5
Sturdik, Igor
1984-
Zarecky, Eduard
18791 - 0
1.6
Puchart, Vladimir
2032-
Capanda, Jan
1834½ - ½
1.7
Doucha, Ludvig
1966N-
Mackovic, Miroslav
18641 - 0
1.8
Mosny, Jaroslav
1932-
Gajarsky, Julius
17991 - 0
7. kolo dňa 2016/01/24 o 10:00
š.3  ŠK Osuské BElo-1  ŠK SkalicaElo3 : 5
2.1
Spacek, Oliver
2145B621-IM
Sosna, Jan
2348Z0150 - 1
2.2
Jablonicky, Frantisek
2118A951-
Kapusta, Petr
2157N0 - 1
2.3
Hecko, Dusan
2099-
Hudacek, Josef
2058N½ - ½
2.4
Ocko, Martin
1941-
Londin, Martin
19131 - 0
2.5
Pericka, Tomas
1995-
Berger, Patrik
19790 - 1
2.6
Danada, Ondrej
1948-
Vepy, Ivan
19191 - 0
2.7
Krupa, Miroslav
1788B952-
Hrubsa, Marian
18100 - 1
2.8
Ulehla, Jakub
1645-
Planka, Peter
1748½ - ½
7. kolo dňa 2016/01/24 o 10:00
š.6  Potônska veža Veľký MederElo-8  KŠ PezinokElo5½:2½
3.1
Balogh, Peter
2158B034-IM
Maslik, Miroslav
2349A8320 - 1
3.2
Takacs, Laszlo
2192B035-FM
Klemanic, Emil
2174A3871 - 0
3.3FM
Cibulka, Vladimir
2147-
Gabris, Ondrej
2204½ - ½
3.4
Kalmar, Tamas
2044-
Janos, Ivan
2045½ - ½
3.5
Veselsky, Jozef
2113-
Michal, Silvio
21031 - 0
3.6
Ivan, Imrich Ml.
2008A789-
Hulla, Stanislav
1921½ - ½
3.7
Vegh, Vince
1955-
Badura, Peter
19001 - 0
3.8
Darazs, Zoltan
2164Z003-
Kosnac, Patrik
17751 - 0
7. kolo dňa 2016/01/24 o 10:00
š.7  ŠK Doprastav Bratislava BElo-5  ŠK KrasňanyElo5½:2½
4.1
Cech, Dominik
2150A797-
Dolnak, Michal
22130 - 1
4.2
Bednar, Jan
2087-
Slacky, Stanislav
2176A482½ - ½
4.3WFM
Vrbova, Niki
2175B798-
Bronis, Marian
21231 - 0
4.4FM
Petrik, Stanislav
2122-
Biro, Karol
20741 - 0
4.5
Polacik, Igor
2152-
Petreje, Juraj
20251 - 0
4.6FM
Petrik, Karol
2108-
Povysil, Peter
19781 - 0
4.7
Goga, Frantisek
1978-
Mandak, Miroslav
20330 - 1
4.8
Orosi, Peter
2071-
Kebis, Milos
19661 - 0
7. kolo dňa 2016/01/24 o 10:00
š.11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-9  ŠK Slovan Bratislava DElo6 : 2
6.1
Sosovicka, Juraj
2193A667-
Valent, Ivan
2211½ - ½
6.2
Duben, Igor
2219-
Privara, Igor
21440 - 1
6.3
Sosovicka, Matej
2158-
Slapak, Zdenek
2118A4271 - 0
6.4
Ac, Alexander
2066-
Sulek, Viliam
2079+ - -
6.5
Oprea, Erik
2109-
Breja, Stanislav
19621 - 0
6.6
Sosovicka, Jakub
1838-
Isa, Vlastimil
1944½ - ½
6.7
Ochrana, Ladislav
1923-
Vadila, Ondrej
17131 - 0
6.8
Kosegi, Marek
1927-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19381 - 0
8. kolo dňa 2016/02/13 o 10:00
š.1  ŠK SkalicaElo-11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo2½:5½
1.1IM
Sosna, Jan
2348Z015-
Duben, Igor
2219½ - ½
1.2FM
Mudrak, Josef
2296Z016-
Oprea, Erik
21091 - 0
1.3
Hudacek, Josef
2058N-
Sosovicka, Jakub
1838½ - ½
1.4
Vepy, Ivan
1919-
Szollos, Ondrej
2035½ - ½
1.5
Hrubsa, Marian
1810-
Ochrana, Ladislav
19230 - 1
1.6
Planka, Peter
1748-
Kosegi, Marek
19270 - 1
1.7
Bartos, Bohumil
1686-
Sosovicka, Vladimir
18120 - 1
1.8
Antalek, Rudolf
1698-
Gzib, David
16770 - 1
8. kolo dňa 2016/02/13 o 10:00
š.5  ŠK KrasňanyElo-3  ŠK Osuské BElo5 : 3
3.1
Dolnak, Michal
2213-
Jozefek, Michal
2176A6201 - 0
3.2
Bronis, Marian
2123-FM
Jablonicky, Martin
2255B9500 - 1
3.3
Sukuba, Zdeno
2117A481-
Spacek, Oliver
2145B621½ - ½
3.4
Biro, Karol
2074-
Polasek, Filip
2091½ - ½
3.5
Petreje, Juraj
2025-
Ocko, Martin
1941½ - ½
3.6
Kohlmann, Robert
2115-
Nemeckay, Rastislav
2017½ - ½
3.7
Mandak, Miroslav
2033-
Danada, Ondrej
19481 - 0
3.8
Kebis, Milos
1966-
Ulehla, Jakub
16451 - 0
8. kolo dňa 2016/02/13 o 10:00
š.8  KŠ PezinokElo-2  Lokomotíva Trnava BElo1 : 7
4.1
Gabris, Ondrej
2204-
Liptak, Tomas
2242A6760 - 1
4.2
Madar, Martin
2082A884-
Drtina, Milan
21830 - 1
4.3
Janos, Ivan
2045-
Kovacocy, Pavel
2212A6120 - 1
4.4
Michal, Silvio
2103-
Puskar, Peter
2238B9340 - 1
4.5
Ondercin, Martin
1945A388-
Nicolini, Alexander
21630 - 1
4.6
Srna, Jan
1934-
Puchart, Vladimir
20320 - 1
4.7
Hulla, Stanislav
1921-
Doucha, Ludvig
1966N½ - ½
4.8
Zacik, Anton
1897-
Mosny, Jaroslav
1932½ - ½
8. kolo dňa 2016/02/13 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava DElo-7  ŠK Doprastav Bratislava BElo2½:5½
5.1
Turna, Stefan
2171-
Cech, Dominik
2150A7970 - 1
5.2
Slapak, Zdenek
2118A427-
Bednar, Jan
20871 - 0
5.3FM
Kolcak, Marek
2090A428-FM
Petrik, Stanislav
21221 - 0
5.4
Cambel, Vladimir
2058-
Polacik, Igor
2152½ - ½
5.5
Sulek, Viliam
2079-
Nemsak, Denis
20950 - 1
5.6
Sturc, Gustav
2010-FM
Petrik, Karol
21080 - 1
5.7
Breja, Stanislav
1962-
Krajnak, Robert
21110 - 1
5.8
Vadila, Ondrej
1713-
Orosi, Peter
20710 - 1
8. kolo dňa 2016/02/13 o 10:00
š.12  Slovan DP BratislavaElo-6  Potônska veža Veľký MederElo4 : 4
6.1
Janos, Martin
2231A429-
Balogh, Peter
2158B034½ - ½
6.2
Fabry, Robert
2085-
Takacs, Laszlo
2192B0350 - 1
6.3FM
Tepper, Frantisek
2115-
Kalmar, Tamas
2044½ - ½
6.4
Janos, Jozef
2145A430-
Veselsky, Jozef
21131 - 0
6.5FM
Mikulas, Dusan
2065-
Ivan, Imrich Ml.
2008A7891 - 0
6.6
Sturc, Jan
2046-
Vegh, Vince
19550 - 1
6.7
Kuna, Vladimir
2012-FM
Marosi, Csaba
2011Z054½ - ½
6.8
Hecht, Tomas
1990-
Meszaros, Lorant
2012½ - ½
9. kolo dňa 2016/02/14 o 10:00
š.4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo1 : 7
2.1IM
Lanc, Alois
2329A585-
Sosovicka, Juraj
2193A6671 - 0
2.2
Bango, Lukas
2031B588-
Duben, Igor
22190 - 1
2.3
Kozinka, Roman
1976-
Oprea, Erik
21090 - 1
2.4
Lopatievov, Alexander
1867-
Sosovicka, Jakub
18380 - 1
2.5
Capanda, Jan
1834-
Hurban, Martin
19560 - 1
2.6
Mackovic, Miroslav
1864-
Ochrana, Ladislav
19230 - 1
2.7
Bango, Dominik
1725-
Kucera, Michal
18850 - 1
2.8
Dobis, Pavol
1630-
Jurcak, Marian
17830 - 1
9. kolo dňa 2016/02/14 o 10:00
š.5  ŠK KrasňanyElo-2  Lokomotíva Trnava BElo3½:4½
3.1
Dolnak, Michal
2213-
Liptak, Tomas
2242A6760 - 1
3.2
Slacky, Stanislav
2176A482-
Drtina, Milan
21830 - 1
3.3
Duriga, Stefan
2231-
Kovacocy, Pavel
2212A612½ - ½
3.4
Bronis, Marian
2123-
Puskar, Peter
2238B934½ - ½
3.5
Sukuba, Zdeno
2117A481-
Nicolini, Alexander
2163½ - ½
3.6
Biro, Karol
2074-
Puchart, Vladimir
2032½ - ½
3.7
Petreje, Juraj
2025-
Doucha, Ludvig
1966N½ - ½
3.8
Mandak, Miroslav
2033-
Mosny, Jaroslav
19321 - 0
9. kolo dňa 2016/02/14 o 10:00
š.8  KŠ PezinokElo-3  ŠK Osuské BElo4 : 4
4.1FM
Klemanic, Emil
2174A387-FM
Jablonicky, Martin
2255B950½ - ½
4.2
Madar, Martin
2082A884-
Spacek, Oliver
2145B6211 - 0
4.3
Janos, Ivan
2045-
Jablonicky, Frantisek
2118A9510 - 1
4.4
Michal, Silvio
2103-
Polasek, Filip
20911 - 0
4.5
Srna, Jan
1934-
Ocko, Martin
1941½ - ½
4.6
Hulla, Stanislav
1921-
Sobek, Michal
1898B6230 - 1
4.7
Badura, Peter
1900-
Danada, Ondrej
19480 - 1
4.8
Kosnac, Patrik
1775-
Ulehla, Jakub
16451 - 0
9. kolo dňa 2016/02/14 o 10:00
š.9  ŠK Slovan Bratislava DElo-6  Potônska veža Veľký MederElo3½:4½
5.1
Slapak, Zdenek
2118A427-
Balogh, Peter
2158B034½ - ½
5.2FM
Kolcak, Marek
2090A428-
Takacs, Laszlo
2192B035½ - ½
5.3
Cambel, Vladimir
2058-FM
Cibulka, Vladimir
21471 - 0
5.4
Sulek, Viliam
2079-
Kalmar, Tamas
2044½ - ½
5.5
Sturc, Gustav
2010-
Veselsky, Jozef
21130 - 1
5.6
Breja, Stanislav
1962-
Vegh, Vince
1955½ - ½
5.7
Isa, Vlastimil
1944-FM
Marosi, Csaba
2011Z054½ - ½
5.8
Vadila, Ondrej
1713-
Meszaros, Lorant
20120 - 1
9. kolo dňa 2016/02/14 o 10:00
š.12  Slovan DP BratislavaElo-7  ŠK Doprastav Bratislava BElo4½:3½
6.1
Janos, Martin
2231A429-
Cech, Dominik
2150A797½ - ½
6.2
Fabry, Robert
2085-
Bednar, Jan
20870 - 1
6.3FM
Tepper, Frantisek
2115-FM
Petrik, Stanislav
2122½ - ½
6.4
Janos, Jozef
2145A430-
Nemsak, Denis
20951 - 0
6.5FM
Mikulas, Dusan
2065-FM
Petrik, Karol
2108½ - ½
6.6
Kolman, Richard
2054-
Krajnak, Robert
21110 - 1
6.7
Sturc, Jan
2046-
Helbich, Branislav
19781 - 0
6.8
Kuna, Vladimir
2012-
Goga, Frantisek
19781 - 0
10. kolo dňa 2016/03/12 o 10:00
š.5  ŠK KrasňanyElo-12  Slovan DP BratislavaElo4 : 4
1.1
Bronis, Marian
2123-
Janos, Martin
2231A429½ - ½
1.2
Sukuba, Zdeno
2117A481-FM
Tepper, Frantisek
2115½ - ½
1.3
Biro, Karol
2074-
Janos, Jozef
2145A430½ - ½
1.4
Petreje, Juraj
2025-FM
Mikulas, Dusan
2065½ - ½
1.5
Mandak, Miroslav
2033-
Kolman, Richard
2054½ - ½
1.6
Kebis, Milos
1966-
Novacek, Vladimir
2045½ - ½
1.7
Mikulasek, Viktor
1825-
Kuna, Vladimir
2012½ - ½
1.8
Zacka, Ladislav
1746-
Hecht, Tomas
1990½ - ½
10. kolo dňa 2016/03/12 o 10:00
š.8  KŠ PezinokElo-9  ŠK Slovan Bratislava DElo2½:5½
2.1
Gabris, Ondrej
2204-
Valent, Ivan
22110 - 1
2.2
Janos, Ivan
2045-
Privara, Igor
21440 - 1
2.3
Michal, Silvio
2103-
Jancovic, Peter
21970 - 1
2.4
Gazi, Mikulas
2044-
Cambel, Vladimir
20580 - 1
2.5
Kajan, Milan
1959-
Sulek, Viliam
2079½ - ½
2.6
Ondercin, Martin
1945A388-
Vimmer, Michal
19941 - 0
2.7
Hulla, Stanislav
1921-
Briestenska, Andrea
1980½ - ½
2.8
Badura, Peter
1900-
Kostolansky, Sebastian Lukas
1938½ - ½
10. kolo dňa 2016/03/12 o 10:00
š.6  Potônska veža Veľký MederElo-4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo4 : 4
3.1
Balogh, Peter
2158B034-IM
Lanc, Alois
2329A5850 - 1
3.2
Takacs, Laszlo
2192B035-
Kavon, Rastislav
2203B5870 - 1
3.3FM
Cibulka, Vladimir
2147-
Bango, Lukas
2031B588½ - ½
3.4
Kalmar, Tamas
2044-
Kozinka, Roman
19760 - 1
3.5
Veselsky, Jozef
2113-
Capanda, Jan
1834½ - ½
3.6
Vegh, Vince
1955-
Mackovic, Miroslav
18641 - 0
3.7
Darazs, Zoltan
2164Z003-
Gajarsky, Julius
17991 - 0
3.8FM
Marosi, Csaba
2011Z054-
Dobis, Pavol
16301 - 0
10. kolo dňa 2016/03/12 o 10:00
š.7  ŠK Doprastav Bratislava BElo-1  ŠK SkalicaElo5 : 3
4.1
Cech, Dominik
2150A797-IM
Sosna, Jan
2348Z0150 - 1
4.2
Bednar, Jan
2087-
Kapusta, Petr
2157N0 - 1
4.3FM
Petrik, Stanislav
2122-
Koutny, Petr
2135Z018½ - ½
4.4
Nemsak, Denis
2095-
Hudacek, Josef
2058N1 - 0
4.5
Kovacova, Zuzana
2082B799-
Vepy, Ivan
19191 - 0
4.6FM
Petrik, Karol
2108-
Hrubsa, Marian
18101 - 0
4.7
Krajnak, Robert
2111-
Planka, Peter
1748½ - ½
4.8
Orosi, Peter
2071-
Zlamal, Marek
17301 - 0
10. kolo dňa 2016/03/12 o 10:00
š.11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-2  Lokomotíva Trnava BElo5 : 3
6.1GM
Markos, Jan
2566A510-
Drtina, Milan
21831 - 0
6.2
Sosovicka, Juraj
2193A667-
Puskar, Peter
2238B934½ - ½
6.3
Duben, Igor
2219-
Nicolini, Alexander
2163½ - ½
6.4
Sosovicka, Matej
2158-
Puchart, Vladimir
20321 - 0
6.5
Oprea, Erik
2109-
Liptak, Dusan
21261 - 0
6.6
Szollos, Ondrej
2035-
Doucha, Ludvig
1966N½ - ½
6.7
Ochrana, Ladislav
1923-
Kolenak, Matus
1995½ - ½
6.8
Kosegi, Marek
1927-
Mosny, Jaroslav
19320 - 1
11. kolo dňa 2016/03/13 o 10:00
š.5  ŠK KrasňanyElo-9  ŠK Slovan Bratislava DElo3 : 5
1.1
Bronis, Marian
2123-
Privara, Igor
2144½ - ½
1.2
Sukuba, Zdeno
2117A481-
Jancovic, Peter
21970 - 1
1.3
Biro, Karol
2074-
Cambel, Vladimir
20581 - 0
1.4
Petreje, Juraj
2025-
Sulek, Viliam
2079½ - ½
1.5
Mandak, Miroslav
2033-
Vimmer, Michal
1994½ - ½
1.6
Kebis, Milos
1966-
Breja, Stanislav
1962½ - ½
1.7
Mikulasek, Viktor
1825-
Briestenska, Andrea
19800 - 1
1.8
Zacka, Ladislav
1746-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19380 - 1
11. kolo dňa 2016/03/13 o 10:00
š.8  KŠ PezinokElo-12  Slovan DP BratislavaElo3½:4½
2.1FM
Klemanic, Emil
2174A387-
Janos, Martin
2231A429½ - ½
2.2
Janos, Ivan
2045-
Janos, Jozef
2145A430½ - ½
2.3
Michal, Silvio
2103-FM
Mikulas, Dusan
2065½ - ½
2.4
Gazi, Mikulas
2044-
Novacek, Vladimir
2045½ - ½
2.5
Hulla, Stanislav
1921-
Kuna, Vladimir
2012½ - ½
2.6
Badura, Peter
1900-
Hecht, Tomas
1990½ - ½
2.7
Mrkvik, Jan
1842-
Zetocha, Adrian
18330 - 1
2.8
Kosnac, Patrik
1775-
Kostial, Jan
1629½ - ½
11. kolo dňa 2016/03/13 o 10:00
š.6  Potônska veža Veľký MederElo-1  ŠK SkalicaElo2½:5½
3.1
Balogh, Peter
2158B034-IM
Sosna, Jan
2348Z0150 - 1
3.2
Takacs, Laszlo
2192B035-
Stanec, Stanislav
2106Z017½ - ½
3.3FM
Cibulka, Vladimir
2147-
Kapusta, Petr
2157N1 - 0
3.4
Kalmar, Tamas
2044-
Hudacek, Josef
2058N1 - 0
3.5
Ivan, Imrich Ml.
2008A789-
Vepy, Ivan
19190 - 1
3.6
Vegh, Vince
1955-
Vogl, Zdenek
19180 - 1
3.7
Darazs, Zoltan
2164Z003-
Hrubsa, Marian
18100 - 1
3.8
Szekely, Stefan
1842-
Planka, Peter
17480 - 1
11. kolo dňa 2016/03/13 o 10:00
š.7  ŠK Doprastav Bratislava BElo-4  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo4½:3½
4.1
Cech, Dominik
2150A797-
Kavon, Rastislav
2203B5870 - 1
4.2
Bednar, Jan
2087-
Bango, Lukas
2031B5880 - 1
4.3FM
Petrik, Stanislav
2122-
Jakubec, Milan
2051½ - ½
4.4
Polacik, Igor
2152-
Horecky, Peter
2039A5861 - 0
4.5
Nemsak, Denis
2095-
Kozinka, Roman
1976½ - ½
4.6FM
Petrik, Karol
2108-
Lopatievov, Alexander
18671 - 0
4.7
Krajnak, Robert
2111-
Capanda, Jan
1834½ - ½
4.8
Orosi, Peter
2071-
Mackovic, Miroslav
18641 - 0
11. kolo dňa 2016/03/13 o 10:00
š.11  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-3  ŠK Osuské BElo4 : 4
6.1
Sosovicka, Juraj
2193A667-
Jozefek, Michal
2176A620½ - ½
6.2
Duben, Igor
2219-FM
Jablonicky, Martin
2255B950½ - ½
6.3
Sosovicka, Matej
2158-
Bury, Rastislav
2169½ - ½
6.4
Oprea, Erik
2109-
Spacek, Oliver
2145B6211 - 0
6.5
Sosovicka, Jakub
1838-
Jablonicky, Frantisek
2118A9510 - 1
6.6
Szollos, Ondrej
2035-
Polasek, Filip
2091½ - ½
6.7
Ochrana, Ladislav
1923-
Pericka, Tomas
19950 - 1
6.8
Kosegi, Marek
1927-
Danada, Ondrej
19481 - 0