TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr57493.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678910 TB1  TB2  TB3 
1Sk Lokomotiva caissa Bratislava C * 446762349,00
2Sk Matfyzak4 * 5657662249,02
3Sk Doprastav Bratislava I43 * 7872249,00
4Sk Doprastav Bratislava L * 6841641,00
5So Tatran Dubravka C21 * 46641437,50
6KSN Bratislava B½324 * 4851132,50
7Slavia STU Bratislava B224 * 635729,50
8Sk Slovan Bratislava F110002 * 615,50
9So Tatran Dubravka E24235 * 4528,50
10Sk Ruzinov C221434 * 225,50

Súpisky družstiev

  6. KSN Bratislava B (Elo Ø:1603 / TB1: 11 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Sklars Tomas18980LB4,05,02075
2Solar Andrej17750LB0,00,00
3Rozarova Katarina16510LB2,03,01936
4Vrtiakova Anna153904,08,01744
5Macko Peter168105,09,01755
6Macko Miroslav146903,09,01533
7Padysak Matus014472,57,01481
8Rohacek Pavol013641,02,00
9Suchansky Jakub011663,57,01523
10Kravar Peter011473,59,01293
11Starovic Martin013352,06,01273
12Starovic Tomas011752,06,01045

Výsledky družstiev po šachovniciach

  6. KSN Bratislava B (Elo Ø:1603, TB1: 11 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sklars Tomas18980LB011114,05183520751516,6
3Rozarova Katarina16510LB1012,03181119362510,5
4Vrtiakova Anna15390110101004,08174417442540,8
5Macko Peter168101001½10½15,09171217552513,8
6Macko Miroslav146901000010013,091658153325-12,8
7Padysak Matus0144710½01002,5715831481
8Rohacek Pavol01364101,0213520
9Suchansky Jakub0116611001½03,5715231523
10Kravar Peter01147½101010003,5913731293
11Starovic Martin013350000112,0613981273
12Starovic Tomas011750100012,0611701045

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-6  KSN Bratislava BElo3½:4½
5.1
Moravcik, Peter
1631-
Sklars, Tomas
18981 - 0
5.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
5.3
Orolin, Jan
1507-
Macko, Peter
16810 - 1
5.4
Slugenova, Bozena
1434-
Macko, Miroslav
14690 - 1
5.5
Klacansky, Peter
1564-
Padysak, Matus
14470 - 1
5.6
Straka, Tomas
1000-
Kravar, Peter
1147½ - ½
5.7
Vaverka, Miroslav
1000-
Starovic, Martin
13351 - 0
5.8
Zavadsky, Ondrej
1000-
Starovic, Tomas
11751 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-6  KSN Bratislava BElo4 : 4
1.1
Pisar, Juraj
1753-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
1.2
Vodicka, Ivan
1712-
Macko, Peter
16811 - 0
1.3
Vlckova, Hana
1683-
Macko, Miroslav
14691 - 0
1.4
Racko, Jan
1622-
Padysak, Matus
14471 - 0
1.5
Portes, Peter
1508-
Suchansky, Jakub
11660 - 1
1.6
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Kravar, Peter
11470 - 1
1.7
Lanik, Miroslav
1179-
Starovic, Martin
13351 - 0
1.8
Fojtik, Robert
1000-
Starovic, Tomas
11750 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo1½:6½
5.1
Vrtiakova, Anna
1539-
Hefka, Vladimir
19760 - 1
5.2
Macko, Peter
1681-
Kersten, Juraj
18680 - 1
5.3
Macko, Miroslav
1469-
Priam, Stefan
18550 - 1
5.4
Padysak, Matus
1447-
Halasz, Michal
1740½ - ½
5.5
Suchansky, Jakub
1166-
Meszaros, Vojtech
16781 - 0
5.6
Kravar, Peter
1147-
Kysel, Jozef
16660 - 1
5.7
Starovic, Martin
1335-
Kulik, Juraj
17400 - 1
5.8
Starovic, Tomas
1175-
Polak, Pavol
15770 - 1
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-6  KSN Bratislava BElo3 : 5
2.1
Kirylov, Julian
1920-
Sklars, Tomas
18980 - 1
2.2
Brabec, Juraj
1800-
Rozarova, Katarina
16510 - 1
2.3
Aubrecht, Alexander
1514-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
2.4
Sarandi, Ludovit
1640-
Macko, Peter
16810 - 1
2.5
Caplovic, Jan
1521-
Macko, Miroslav
14691 - 0
2.6
Husar, Andrej
1452-
Padysak, Matus
14471 - 0
2.7
Kalita, Anton
1596-
Suchansky, Jakub
11661 - 0
2.8
Manasek, Vladimir
1569-
Kravar, Peter
11470 - 1
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo½ :7½
4.1
Rozarova, Katarina
1651-
Puchovsky, Ladislav
19030 - 1
4.2
Vrtiakova, Anna
1539-
Novak, Martin
16730 - 1
4.3
Macko, Peter
1681-
Beranek, Tomas
1726½ - ½
4.4
Macko, Miroslav
1469-
Erdelyi, Michael
18470 - 1
4.5
Suchansky, Jakub
1166-
Kosper, Peter
16550 - 1
4.6
Kravar, Peter
1147-
Gremen, Tomas
17810 - 1
4.7
Starovic, Martin
1335-
Barta, Ondrej
14730 - 1
4.8
Starovic, Tomas
1175-
Ivanic, Martin
14420 - 1
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-6  KSN Bratislava BElo0 : 8
3.1
Kollar, Jan Marek
1817-
Sklars, Tomas
18980 - 1
3.2
Benova, Zita
1730-
Rozarova, Katarina
16510 - 1
3.3
Butora, Frantisek
1665-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
3.4
Nagy, Edmund
1658-
Macko, Peter
16810 - 1
3.5
Greppel, Pavol
1555-
Macko, Miroslav
14690 - 1
3.6
Klacik, Ondrej
1418-
Padysak, Matus
14470 - 1
3.7
Barnas, Michal
1166-
Rohacek, Pavol
13640 - 1
3.8
Pleva, Lukas
1000-
Kravar, Peter
11470 - 1
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo2 : 6
3.1
Vrtiakova, Anna
1539-
Vrba, Michal
20060 - 1
3.2
Macko, Peter
1681-
Olvecky, Jaroslav
18440 - 1
3.3
Macko, Miroslav
1469-
Kopcok, Michal
18280 - 1
3.4
Padysak, Matus
1447-
Dubnicka, Stefan
17780 - 1
3.5
Suchansky, Jakub
1166-
Ballo, Juraj
17301 - 0
3.6
Kravar, Peter
1147-
Blizman, Marian
15360 - 1
3.7
Starovic, Martin
1335-
Guldan, Michal
15331 - 0
3.8
Starovic, Tomas
1175-
Kalny, Tomas
10000 - 1
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-6  KSN Bratislava BElo4 : 4
4.1
Povraznik, Peter
1733-
Sklars, Tomas
18980 - 1
4.2
Zahorsky, Michal
1766-
Macko, Peter
1681½ - ½
4.3
Chovanec, Peter
1671-
Macko, Miroslav
14691 - 0
4.4
Valach, Andrej
1510-
Padysak, Matus
14471 - 0
4.5
Zuzik, Emil
1493-
Suchansky, Jakub
1166½ - ½
4.6
Sibert, Adam
1467-
Kravar, Peter
11471 - 0
4.7
Hrabovsky, Pavol
1462-
Starovic, Martin
13350 - 1
4.8
Jurak, Marian
1000-
Starovic, Tomas
11750 - 1
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-4  Sk MatfyzakElo3 : 5
2.1
Sklars, Tomas
1898-
Orolin, Peter
20741 - 0
2.2
Vrtiakova, Anna
1539-
Fuchs, Ladislav
18780 - 1
2.3
Macko, Peter
1681-
Slobodnikova, Sona
16841 - 0
2.4
Macko, Miroslav
1469-
Klimova, Maria
15301 - 0
2.5
Rohacek, Pavol
1364-
Jurikova, Katarina
15370 - 1
2.6
Suchansky, Jakub
1166-
Meszaros, Martin
10000 - 1
2.7
Kravar, Peter
1147-
Chren, Ondrej
10000 - 1
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Hegedusova, Monika
1000- - +

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Vaverka Miroslav01000Sk Ruzinov C7,5983,361609
2Olvecky Jaroslav18440Sk Doprastav Bratislava L7,0887,522118
3Kysel Jozef16660Sk Doprastav Bratislava I7,0977,851720
4Kalita Anton01596So Tatran Dubravka E6,5792,961643
5Valach Andrej01510So Tatran Dubravka C6,5881,341807
6Priam Stefan18550Sk Doprastav Bratislava I6,5972,221813
7Gremen Tomas17810Sk Lokomotiva caissa Bratislava C6,06100,052216
8Zavadsky Ondrej01000Sk Ruzinov C6,0785,771494
9Vrba Michal20060Sk Doprastav Bratislava L6,0875,012019
10Beranek Tomas01726Sk Lokomotiva caissa Bratislava C6,0875,031839
11Kosper Peter01655Sk Lokomotiva caissa Bratislava C6,0966,751632
12Puchovsky Ladislav19030Sk Lokomotiva caissa Bratislava C5,5778,612031
13Vodicka Ivan01712Slavia STU Bratislava B5,5778,631788
14Kersten Juraj18680Sk Doprastav Bratislava I5,5868,811945
15Klimova Maria01530Sk Matfyzak5,5868,841661
16Halasz Michal17400Sk Doprastav Bratislava I5,5961,131707
17Dujava Daniel18230Sk Lokomotiva caissa Bratislava C5,05100,012600
18Fuchs Ladislav18780Sk Matfyzak5,0683,311980
19Zemianek Juraj17600Sk Matfyzak5,0683,321921
20Dubnicka Stefan01778Sk Doprastav Bratislava L5,0862,531699
21Macko Peter16810KSN Bratislava B5,0955,621755
22Kis Tomas01741Sk Lokomotiva caissa Bratislava C4,5590,041937
23Kalny Tomas01000Sk Doprastav Bratislava L4,5675,071378
24Meszaros Martin01000Sk Matfyzak4,5764,361521
25Guldan Michal01533Sk Doprastav Bratislava L4,5764,361410
26Labath Pavel01000Sk Matfyzak4,5764,361407
27Zuzik Emil01493So Tatran Dubravka C4,5856,351493
28Zahorsky Michal17660So Tatran Dubravka C4,5950,021763
29Marko Stanislav19660Sk Matfyzak4,04100,012568
30Chren Ondrej01000Sk Matfyzak4,04100,062086
31Sklars Tomas18980KSN Bratislava B4,0580,012075
32Hefka Vladimir19760Sk Doprastav Bratislava I4,0580,011982
33Kulik Juraj01740Sk Doprastav Bratislava I4,0580,061505
34Polak Pavol01577Sk Doprastav Bratislava I4,0580,071579
35Sibert Adam01467So Tatran Dubravka C4,0666,761391
36Vrtiakova Anna15390KSN Bratislava B4,0850,011744
37Nagy Edmund16580Sk Slovan Bratislava F4,0850,041668
38Caplovic Jan01521So Tatran Dubravka E4,0944,451504
39Barta Ondrej01473Sk Lokomotiva caissa Bratislava C4,0944,461211
40Kopcok Michal18280Sk Doprastav Bratislava L3,5487,522007
41Lanik Miroslav01179Slavia STU Bratislava B3,5487,571678
42Ballo Juraj17300Sk Doprastav Bratislava L3,5570,041579
43Chovanec Peter01671So Tatran Dubravka C3,5658,331676
44Racko Jan01622Slavia STU Bratislava B3,5658,351606
45Manasek Vladimir01569So Tatran Dubravka E3,5658,371205
46Suchansky Jakub01166KSN Bratislava B3,5750,051523
47Moravcik Peter16310Sk Ruzinov C3,5938,911812
48Povraznik Peter17330So Tatran Dubravka C3,5938,911793
49Kravar Peter01147KSN Bratislava B3,5938,961293
50Stofa David01573Sk Matfyzak3,0560,031637
51Stancek Stefan01716So Tatran Dubravka C3,0560,041667
52Jurikova Katarina01537Sk Matfyzak3,0650,051556
53Psotny Martin01620Slavia STU Bratislava B3,0742,941573
54Vinklarek Alojz01625Sk Doprastav Bratislava I3,0742,961268
55Kirylov Julian19200So Tatran Dubravka E3,0837,511768
56Benova Zita17300Sk Slovan Bratislava F3,0837,521665
57Novak Martin01673Sk Lokomotiva caissa Bratislava C3,0837,521610
58Macko Miroslav14690KSN Bratislava B3,0933,331533
59Orolin Peter20740Sk Matfyzak2,5550,011880
60Meszaros Vojtech16780Sk Doprastav Bratislava I2,5550,041540
61Husar Andrej01452So Tatran Dubravka E2,5550,051551
62Padysak Matus01447KSN Bratislava B2,5735,741481
63Lukac Peter18030Sk Slovan Bratislava F2,5831,311727
64Straka Tomas01000Sk Ruzinov C2,5831,351425
65Pisar Juraj17530Slavia STU Bratislava B2,5927,821531
66Butora Frantisek16650Sk Slovan Bratislava F2,5927,831532
67Vlckova Hana16830Slavia STU Bratislava B2,02100,040
68Rozarova Katarina16510KSN Bratislava B2,0366,711936
69Erdelyi Michael18470Sk Lokomotiva caissa Bratislava C2,0366,741707
70Gemza Dusan01640Sk Doprastav Bratislava L2,0450,041630
71Ivanic Martin01442Sk Lokomotiva caissa Bratislava C2,0450,071188
72Brhlovic Juraj01517So Tatran Dubravka E2,0540,031582
73Sarandi Ludovit01640So Tatran Dubravka E2,0540,041577
74Blizman Marian01536Sk Doprastav Bratislava L2,0540,051301
75Starovic Martin01335KSN Bratislava B2,0633,371273
76Starovic Tomas01175KSN Bratislava B2,0633,381045
77Portes Peter01508Slavia STU Bratislava B2,0728,651283
78Greppel Pavol01555Sk Slovan Bratislava F2,0825,051361
79Vlcek Milan01560So Tatran Dubravka C1,5275,030
80Ruzicka Miroslav01565Sk Doprastav Bratislava I1,5350,071102
81Brezina Igor01511Sk Doprastav Bratislava I1,5350,081162
82Koutny Pavel19150Slavia STU Bratislava B1,5437,511744
83Granec Stefan19190So Tatran Dubravka E1,5437,521704
84Monosi Jan01539Sk Ruzinov C1,5530,051411
85Holubek Peter01000Slavia STU Bratislava B1,5530,071159
86Kis Ladislav01648Sk Doprastav Bratislava I1,01100,060
87Labar Eduard20010Slavia STU Bratislava B1,0250,010
88Chromek Daniel01523Sk Matfyzak1,0250,030
89Rohacek Pavol01364KSN Bratislava B1,0250,060
90Hegedusova Monika01000Sk Matfyzak1,0250,070
91Mazanec Peter01000So Tatran Dubravka E1,0250,080
92Ragan Stanislav01485Sk Lokomotiva caissa Bratislava C1,0250,080
93Slobodnikova Sona16840Sk Matfyzak1,0425,031441
94Tillner Jozef01000Sk Ruzinov C1,0425,07996
95Hrabovsky Pavol01462So Tatran Dubravka C1,0425,07891
96Fonod Zigmund01000Sk Doprastav Bratislava L1,0425,08967
97Brabec Juraj01800So Tatran Dubravka E1,0520,021515
98Jakubik Viliam01128So Tatran Dubravka E1,0520,08966
99Bedac Jozef17530Slavia STU Bratislava B1,0616,711493
100Vrbensky Jozef01488Sk Ruzinov C1,0714,321405
101Pleva Lukas01000Sk Slovan Bratislava F1,0812,57962
102Buransky Jozef01810So Tatran Dubravka C0,5150,030
103Hoferek Peter18630Slavia STU Bratislava B0,5225,020
104Zajac Jozef01750Sk Doprastav Bratislava L0,5225,030
105Misik Rudolf01000Sk Doprastav Bratislava L0,5225,060
106Schoneckerova Eva01518Sk Slovan Bratislava F0,5225,060
107Orolin Jan01507Sk Ruzinov C0,5412,521442
108Klacansky Peter01564Sk Ruzinov C0,577,141168
109Aubrecht Alexander15140So Tatran Dubravka E0,595,621259
110Slugenova Bozena01434Sk Ruzinov C0,595,631202
111Fojtik Robert01000Slavia STU Bratislava B0,020,080
112Kollar Jan Marek18170Sk Slovan Bratislava F0,030,011140
113Klacik Ondrej01418Sk Slovan Bratislava F0,030,05774
114Jurak Marian01000So Tatran Dubravka C0,050,07471
115Ondrejkova Alzbeta01341Slavia STU Bratislava B0,060,06403
116Barnas Michal01166Sk Slovan Bratislava F0,090,06699


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Sk Slovan Bratislava F (Elo Ø:1813 / TB1: 6 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Kollar Jan Marek18170LB0,03,01140
2Munk Lubomir197500,00,00
3Briestenska Andrea191800,00,00
4Simon Marcu190100,00,00
5Lukac Peter180302,58,01727
6Benova Zita173003,08,01665
7Butora Frantisek166502,59,01532
8Nagy Edmund165804,08,01668
9Greppel Pavol015552,08,01361
10Schoneckerova Eva015180,52,00
11Antal Jozef016910,00,00
12Klacik Ondrej014180,03,0774
13Barnas Michal011660,09,0699
14Pleva Lukas010001,08,0962
  2. Sk Doprastav Bratislava L (Elo Ø:1777 / TB1: 16 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Vrba Michal20060LA6,08,02019
2Olvecky Jaroslav18440LA7,08,02118
3Kopcok Michal182803,54,02007
4Dubnicka Stefan017785,08,01699
5Zajac Jozef017500,53,00
6Ballo Juraj173003,56,01579
7Ashcroft Carl164100,00,00
8Gemza Dusan016402,05,01630
9Blizman Marian015362,05,01301
10Guldan Michal015334,58,01410
11Kalny Tomas010004,57,01378
12Misik Rudolf010001,53,00
13Fonod Zigmund010001,04,0967
14Vrba Vladimir010000,00,00
  3. So Tatran Dubravka C (Elo Ø:1657 / TB1: 14 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Povraznik Peter17330LA3,59,01793
2Zahorsky Michal17660LA4,59,01763
3Buransky Jozef018100,51,00
4Chovanec Peter016713,56,01676
5Vlcek Milan015601,52,00
6Stancek Stefan017164,06,01667
7Valach Andrej015107,59,01807
8Zuzik Emil014935,59,01493
9Sibert Adam014676,08,01391
10Hrabovsky Pavol014621,04,0891
11Jurak Marian010000,05,0471
  4. Sk Matfyzak (Elo Ø:1750 / TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Orolin Peter20740LA2,55,01880
2Marko Stanislav196604,04,02568
3Fuchs Ladislav18780LA5,06,01980
4Zemianek Juraj17600LA5,06,01921
5Slobodnikova Sona168401,04,01441
6Stofa David015733,05,01637
7Chromek Daniel015231,02,00
8Klimova Maria015305,58,01661
9Jurikova Katarina015373,06,01556
10Hricoviny Matus015100,00,00
11Meszaros Martin010005,58,01521
12Labath Pavel010005,58,01407
13Chren Ondrej010005,05,02086
14Hegedusova Monika010003,04,00
  5. Sk Ruzinov C (Elo Ø:1395 / TB1: 2 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
2Moravcik Peter163103,59,01812
3Vrbensky Jozef014881,07,01405
4Orolin Jan015070,54,01442
5Slugenova Bozena014340,59,01202
6Klacansky Peter015640,57,01168
7Monosi Jan015391,55,01411
8Straka Tomas010002,58,01425
9Vaverka Miroslav010007,59,01609
10Zavadsky Ondrej010007,08,01494
11Tillner Jozef010001,04,0996
  7. Sk Doprastav Bratislava I (Elo Ø:1771 / TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Hefka Vladimir19760LA4,05,01982
2Kersten Juraj186805,58,01945
3Priam Stefan18550LA6,59,01813
4Halasz Michal174005,59,01707
5Meszaros Vojtech167802,55,01540
6Kysel Jozef166607,09,01720
7Kulik Juraj017404,05,01505
8Kis Ladislav016481,01,00
9Vinklarek Alojz016253,07,01268
10Polak Pavol015776,07,01579
11Ruzicka Miroslav015651,53,01102
12Brezina Igor015112,54,01162
  8. So Tatran Dubravka E (Elo Ø:1685 / TB1: 5 / TB2: 28,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Kirylov Julian192003,08,01768
2Granec Stefan191901,54,01704
3Brabec Juraj018001,05,01515
4Aubrecht Alexander151400,59,01259
5Brhlovic Juraj015172,05,01582
6Sarandi Ludovit016402,05,01577
7Caplovic Jan015214,09,01504
8Husar Andrej014522,56,01551
9Kalita Anton015966,58,01643
10Manasek Vladimir015693,56,01205
11Gajdosik Vladimir014960,00,00
12Jakubik Viliam011281,05,0966
13Mazanec Peter010001,02,00
  9. Sk Lokomotiva caissa Bratislava C (Elo Ø:1769 / TB1: 23 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Puchovsky Ladislav19030LA5,57,02031
2Dujava Daniel182305,05,02600
3Novak Martin016733,08,01610
4Beranek Tomas017266,08,01839
5Erdelyi Michael184702,03,01707
6Kis Tomas01741LA4,55,01937
7Kosper Peter016556,09,01632
8Gremen Tomas17810LA6,06,02216
9Barta Ondrej014734,09,01211
10Ivanic Martin014425,07,01188
11Ragan Stanislav014851,02,00
12Kompas Igor010001,01,00
  10. Slavia STU Bratislava B (Elo Ø:1788 / TB1: 7 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Labar Eduard200101,02,00
2Koutny Pavel191501,54,01744
3Hoferek Peter186300,52,00
4Bedac Jozef175301,06,01493
5Pisar Juraj175302,59,01531
6Vodicka Ivan017125,57,01788
7Vlckova Hana168302,02,00
8Psotny Martin016203,07,01573
9Racko Jan016224,57,01606
10Szabo Viktor014900,00,00
11Portes Peter015082,07,01283
12Ondrejkova Alzbeta013410,06,0403
13Lanik Miroslav011793,54,01678
14Holubek Peter010002,56,01159
15Fojtik Robert010000,02,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Sk Lokomotiva caissa Bratislava C (Elo Ø:1769, TB1: 23 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Puchovsky Ladislav19030LA011½1115,57180120312527,5
2Dujava Daniel18230111115,05180026002556,5
3Novak Martin01673000110½½3,0816971610
4Beranek Tomas01726½11½½1½16,0816461839
5Erdelyi Michael184701½½2,031582170715-2,4
6Kis Tomas01741LA1½1114,5515711937
7Kosper Peter01655010111½½16,0915071632
8Gremen Tomas17810LA1111116,0614162216258,5
9Barta Ondrej01473½½00100114,0912541211
10Ivanic Martin01442+1010++5,0711881188
11Ragan Stanislav01485011,0212560
12Kompas Igor01000+1,0100
  2. Sk Matfyzak (Elo Ø:1750, TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Orolin Peter20740LA101½02,551880188015-18,3
2Marko Stanislav1966011114,04176825682524,8
3Fuchs Ladislav18780LA1101115,0617071980151,4
4Zemianek Juraj17600LA½111½15,06164819212526,0
5Slobodnikova Sona16840½½001,041634144125-26,3
6Stofa David01573001113,0515651637
7Chromek Daniel01523011,0215880
8Klimova Maria01530½11110105,5815201661
9Jurikova Katarina015370101013,0615561556
11Meszaros Martin010001½1+01015,5814191521
12Labath Pavel01000½11+10105,5813051407
13Chren Ondrej0100011+115,0512862086
14Hegedusova Monika0100001++3,0410000
  3. Sk Doprastav Bratislava I (Elo Ø:1771, TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Hefka Vladimir19760LA½11½14,0517421982255,0
2Kersten Juraj18680011½½½115,58180419452520,3
3Priam Stefan18550LA01111110½6,591647181315-0,8
4Halasz Michal17400½1½½½½1½½5,5916271707152,5
5Meszaros Vojtech16780½00112,5515401540250,3
6Kysel Jozef16660½111101½17,091500172025-6,3
7Kulik Juraj01740111014,0512651505
8Kis Ladislav0164811,0116400
9Vinklarek Alojz016250½½01103,0713181268
10Polak Pavol0157711½½1++6,0713391579
11Ruzicka Miroslav01565½011,5311021102
12Brezina Igor01511½01+2,5411621162
  4. Sk Doprastav Bratislava L (Elo Ø:1777, TB1: 16 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Vrba Michal20060LA111½11½06,0818262019156,0
2Olvecky Jaroslav18440LA110111117,08178221181534,7
3Kopcok Michal1828011½13,541671200725-0,5
4Dubnicka Stefan0177811½0½1015,0816041699
5Zajac Jozef017500½-0,5316810
6Ballo Juraj1730011-10½3,5614301579258,0
8Gemza Dusan0164001-102,0516301630
9Blizman Marian01536100012,0513731301
10Guldan Michal0153311-0½0114,5813081410
11Kalny Tomas0100011-1½104,5711851378
12Misik Rudolf01000½+01,5315210
13Fonod Zigmund0100001001,041160967
  5. So Tatran Dubravka C (Elo Ø:1657, TB1: 14 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Povraznik Peter17330LA½1½010½003,5918731793158,9
2Zahorsky Michal17660LA½0½1101½04,591763176325-4,3
3Buransky Jozef01810½0,5115140
4Chovanec Peter01671½1½½013,5616191676
5Vlcek Milan015601½1,5216660
6Stancek Stefan017161½0+½14,0615951667
7Valach Andrej015101½1+11½1½7,5915561807
8Zuzik Emil01493101+½01½½5,5914501493
9Sibert Adam014671½++½1106,0812661391
10Hrabovsky Pavol0146210001,041084891
11Jurak Marian01000000000,051271471
  7. Slavia STU Bratislava B (Elo Ø:1788, TB1: 7 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Labar Eduard20010101,021912015-3,6
2Koutny Pavel1915010½01,541831174415-13,8
3Hoferek Peter18630½00,521824015-9,1
4Bedac Jozef175300000011,061766149325-51,3
5Pisar Juraj17530½00½000½12,591697153125-43,0
6Vodicka Ivan0171211½1½½15,5715581788
7Vlckova Hana16830112,0214940255,8
8Psotny Martin016201½0½½0½3,0716231573
9Racko Jan01622+11½0½½4,5715491606
11Portes Peter0150800½½1002,0714411283
12Ondrejkova Alzbeta013410000000,061203403
13Lanik Miroslav0117911½13,5413421678
14Holubek Peter010001½000+2,5613081159
15Fojtik Robert01000000,0210880
  8. Sk Slovan Bratislava F (Elo Ø:1813, TB1: 6 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kollar Jan Marek18170LB0000,031940114015-15,1
5Lukac Peter18030½0½0½0102,581868172715-12,4
6Benova Zita1730010½0100½3,081752166515-7,2
7Butora Frantisek16650½000100102,591698153215-23,5
8Nagy Edmund165800½11001½4,081668166800,0
9Greppel Pavol01555001½00½02,0815541361
10Schoneckerova Eva015180½0,5213420
12Klacik Ondrej014180000,031574774
13Barnas Michal011660000000000,091499699
14Pleva Lukas01000000000101,081284962
  9. So Tatran Dubravka E (Elo Ø:1685, TB1: 5 / TB2: 28,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kirylov Julian19200½10½00013,081855176825-40,8
2Granec Stefan19190½0101,541791170425-29,5
3Brabec Juraj01800001001,0517551515
4Aubrecht Alexander15140½000000000,591703125925-27,3
5Brhlovic Juraj01517½½½½02,0516541582
6Sarandi Ludovit01640010½½2,0516491577
7Caplovic Jan0152100110½1½04,0915471504
8Husar Andrej0145200½11-2,5615511551
9Kalita Anton01596½1111-116,5812211643
10Manasek Vladimir0156900½1113,5611481205
12Jakubik Viliam01128000011,051206966
13Mazanec Peter01000101,0210000
  10. Sk Ruzinov C (Elo Ø:1395, TB1: 2 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRpKElo+/-
2Moravcik Peter163101½00½0½013,59189218121527,1
3Vrbensky Jozef0148801000001,0717141405
4Orolin Jan01507000½0,5417641442
5Slugenova Bozena0143400½0000000,5916461202
6Klacansky Peter0156400000½00,5715901168
7Monosi Jan015390½0101,5515601411
8Straka Tomas01000½000½½102,5815661425
9Vaverka Miroslav010001½11½½1117,5913361609
10Zavadsky Ondrej0100011110+117,0811851494
11Tillner Jozef0100001001,041189996

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-10  Slavia STU Bratislava BElo2 : 6
1.1
Kollar, Jan Marek
1817-
Koutny, Pavel
19150 - 1
1.2
Lukac, Peter
1803-
Hoferek, Peter
1863½ - ½
1.3
Benova, Zita
1730-
Bedac, Jozef
17531 - 0
1.4
Butora, Frantisek
1665-
Pisar, Juraj
1753½ - ½
1.5
Greppel, Pavol
1555-
Vodicka, Ivan
17120 - 1
1.6
Schoneckerova, Eva
1518-
Vlckova, Hana
16830 - 1
1.7
Barnas, Michal
1166-
Psotny, Martin
16200 - 1
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Racko, Jan
1622- - +
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo2½:3½
2.1
Kopcok, Michal
1828-
Novak, Martin
16731 - 0
2.2
Zajac, Jozef
1750-
Kis, Tomas
17410 - 1
2.3
Ballo, Juraj
1730-
Kosper, Peter
16551 - 0
2.4
Gemza, Dusan
1640-
Gremen, Tomas
17810 - 1
2.5
Misik, Rudolf
1000-
Barta, Ondrej
1473½ - ½
2.6
Brett nicht besetzt,
0-
Ivanic, Martin
1442- - +
2.7
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0- - -
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0- - -
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-8  So Tatran Dubravka EElo6 : 2
3.1
Povraznik, Peter
1733-
Kirylov, Julian
1920½ - ½
3.2
Zahorsky, Michal
1766-
Granec, Stefan
1919½ - ½
3.3
Buransky, Jozef
1810-
Aubrecht, Alexander
1514½ - ½
3.4
Chovanec, Peter
1671-
Brhlovic, Juraj
1517½ - ½
3.5
Stancek, Stefan
1716-
Sarandi, Ludovit
16401 - 0
3.6
Valach, Andrej
1510-
Caplovic, Jan
15211 - 0
3.7
Zuzik, Emil
1493-
Husar, Andrej
14521 - 0
3.8
Sibert, Adam
1467-
Jakubik, Viliam
11281 - 0
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo5 : 3
4.1
Orolin, Peter
2074-
Kersten, Juraj
18681 - 0
4.2
Marko, Stanislav
1966-
Priam, Stefan
18551 - 0
4.3
Zemianek, Juraj
1760-
Halasz, Michal
1740½ - ½
4.4
Slobodnikova, Sona
1684-
Meszaros, Vojtech
1678½ - ½
4.5
Klimova, Maria
1530-
Kysel, Jozef
1666½ - ½
4.6
Jurikova, Katarina
1537-
Kulik, Juraj
17400 - 1
4.7
Meszaros, Martin
1000-
Vinklarek, Alojz
16251 - 0
4.8
Labath, Pavel
1000-
Ruzicka, Miroslav
1565½ - ½
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-5  Sk Ruzinov CElo7 : 1
2.1
Hefka, Vladimir
1976-
Moravcik, Peter
1631½ - ½
2.2
Kersten, Juraj
1868-
Orolin, Jan
15071 - 0
2.3
Priam, Stefan
1855-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
2.4
Halasz, Michal
1740-
Klacansky, Peter
15641 - 0
2.5
Kysel, Jozef
1666-
Monosi, Jan
15391 - 0
2.6
Kulik, Juraj
1740-
Straka, Tomas
10001 - 0
2.7
Vinklarek, Alojz
1625-
Vaverka, Miroslav
1000½ - ½
2.8
Polak, Pavol
1577-
Tillner, Jozef
10001 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-4  Sk MatfyzakElo2 : 6
3.1
Brabec, Juraj
1800-
Fuchs, Ladislav
18780 - 1
3.2
Aubrecht, Alexander
1514-
Zemianek, Juraj
17600 - 1
3.3
Brhlovic, Juraj
1517-
Slobodnikova, Sona
1684½ - ½
3.4
Sarandi, Ludovit
1640-
Stofa, David
15731 - 0
3.5
Caplovic, Jan
1521-
Klimova, Maria
15300 - 1
3.6
Husar, Andrej
1452-
Jurikova, Katarina
15370 - 1
3.7
Kalita, Anton
1596-
Meszaros, Martin
1000½ - ½
3.8
Jakubik, Viliam
1128-
Labath, Pavel
10000 - 1
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-3  So Tatran Dubravka CElo4½:3½
4.1
Puchovsky, Ladislav
1903-
Povraznik, Peter
17330 - 1
4.2
Dujava, Daniel
1823-
Zahorsky, Michal
17661 - 0
4.3
Novak, Martin
1673-
Vlcek, Milan
15600 - 1
4.4
Beranek, Tomas
1726-
Stancek, Stefan
1716½ - ½
4.5
Kis, Tomas
1741-
Valach, Andrej
1510½ - ½
4.6
Kosper, Peter
1655-
Zuzik, Emil
14931 - 0
4.7
Barta, Ondrej
1473-
Sibert, Adam
1467½ - ½
4.8
Ivanic, Martin
1442-
Jurak, Marian
10001 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo0 : 8
5.1
Kollar, Jan Marek
1817-
Vrba, Michal
20060 - 1
5.2
Lukac, Peter
1803-
Olvecky, Jaroslav
18440 - 1
5.3
Benova, Zita
1730-
Dubnicka, Stefan
17780 - 1
5.4
Butora, Frantisek
1665-
Ballo, Juraj
17300 - 1
5.5
Nagy, Edmund
1658-
Gemza, Dusan
16400 - 1
5.6
Greppel, Pavol
1555-
Blizman, Marian
15360 - 1
5.7
Barnas, Michal
1166-
Guldan, Michal
15330 - 1
5.8
Pleva, Lukas
1000-
Kalny, Tomas
10000 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-10  Slavia STU Bratislava BElo5½:2½
1.1
Vrba, Michal
2006-
Koutny, Pavel
19151 - 0
1.2
Olvecky, Jaroslav
1844-
Hoferek, Peter
18631 - 0
1.3
Dubnicka, Stefan
1778-
Pisar, Juraj
17531 - 0
1.4
Zajac, Jozef
1750-
Psotny, Martin
1620½ - ½
1.5
Blizman, Marian
1536-
Racko, Jan
16220 - 1
1.6
Guldan, Michal
1533-
Portes, Peter
15081 - 0
1.7
Kalny, Tomas
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13411 - 0
1.8
Fonod, Zigmund
1000-
Holubek, Peter
10000 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo5½:2½
2.1
Povraznik, Peter
1733-
Lukac, Peter
1803½ - ½
2.2
Zahorsky, Michal
1766-
Benova, Zita
1730½ - ½
2.3
Chovanec, Peter
1671-
Butora, Frantisek
16651 - 0
2.4
Vlcek, Milan
1560-
Nagy, Edmund
1658½ - ½
2.5
Stancek, Stefan
1716-
Greppel, Pavol
15550 - 1
2.6
Valach, Andrej
1510-
Barnas, Michal
11661 - 0
2.7
Zuzik, Emil
1493-
Pleva, Lukas
10001 - 0
2.8
Sibert, Adam
1467-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo4 : 4
3.1
Orolin, Peter
2074-
Dujava, Daniel
18230 - 1
3.2
Fuchs, Ladislav
1878-
Novak, Martin
16731 - 0
3.3
Stofa, David
1573-
Beranek, Tomas
17260 - 1
3.4
Chromek, Daniel
1523-
Kis, Tomas
17410 - 1
3.5
Klimova, Maria
1530-
Kosper, Peter
16551 - 0
3.6
Jurikova, Katarina
1537-
Gremen, Tomas
17810 - 1
3.7
Meszaros, Martin
1000-
Barta, Ondrej
14731 - 0
3.8
Labath, Pavel
1000-
Ivanic, Martin
14421 - 0
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-8  So Tatran Dubravka EElo4 : 4
4.1
Moravcik, Peter
1631-
Kirylov, Julian
19200 - 1
4.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
4.3
Slugenova, Bozena
1434-
Brhlovic, Juraj
1517½ - ½
4.4
Klacansky, Peter
1564-
Caplovic, Jan
15210 - 1
4.5
Monosi, Jan
1539-
Husar, Andrej
1452½ - ½
4.6
Straka, Tomas
1000-
Kalita, Anton
15960 - 1
4.7
Vaverka, Miroslav
1000-
Manasek, Vladimir
15691 - 0
4.8
Zavadsky, Ondrej
1000-
Jakubik, Viliam
11281 - 0
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo3½:4½
1.1
Koutny, Pavel
1915-
Kersten, Juraj
1868½ - ½
1.2
Bedac, Jozef
1753-
Priam, Stefan
18550 - 1
1.3
Pisar, Juraj
1753-
Halasz, Michal
1740½ - ½
1.4
Psotny, Martin
1620-
Kysel, Jozef
16660 - 1
1.5
Racko, Jan
1622-
Vinklarek, Alojz
1625½ - ½
1.6
Portes, Peter
1508-
Polak, Pavol
1577½ - ½
1.7
Lanik, Miroslav
1179-
Ruzicka, Miroslav
15651 - 0
1.8
Holubek, Peter
1000-
Brezina, Igor
1511½ - ½
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-5  Sk Ruzinov CElo6 : 2
3.1
Puchovsky, Ladislav
1903-
Moravcik, Peter
16311 - 0
3.2
Dujava, Daniel
1823-
Vrbensky, Jozef
14881 - 0
3.3
Novak, Martin
1673-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
3.4
Beranek, Tomas
1726-
Klacansky, Peter
15641 - 0
3.5
Kosper, Peter
1655-
Monosi, Jan
15391 - 0
3.6
Gremen, Tomas
1781-
Straka, Tomas
10001 - 0
3.7
Barta, Ondrej
1473-
Vaverka, Miroslav
10000 - 1
3.8
Ragan, Stanislav
1485-
Zavadsky, Ondrej
10000 - 1
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-4  Sk MatfyzakElo1 : 7
4.1
Lukac, Peter
1803-
Orolin, Peter
20740 - 1
4.2
Benova, Zita
1730-
Marko, Stanislav
19660 - 1
4.3
Butora, Frantisek
1665-
Zemianek, Juraj
17600 - 1
4.4
Nagy, Edmund
1658-
Slobodnikova, Sona
16841 - 0
4.5
Barnas, Michal
1166-
Stofa, David
15730 - 1
4.6
Pleva, Lukas
1000-
Klimova, Maria
15300 - 1
4.7
Brett nicht besetzt,
0-
Meszaros, Martin
1000- - +
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Labath, Pavel
1000- - +
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-3  So Tatran Dubravka CElo1½:5½
5.1
Vrba, Michal
2006-
Povraznik, Peter
17331 - 0
5.2
Olvecky, Jaroslav
1844-
Zahorsky, Michal
17660 - 1
5.3
Dubnicka, Stefan
1778-
Chovanec, Peter
1671½ - ½
5.4
Zajac, Jozef
1750-
Stancek, Stefan
1716- - +
5.5
Ballo, Juraj
1730-
Valach, Andrej
1510- - +
5.6
Gemza, Dusan
1640-
Zuzik, Emil
1493- - +
5.7
Guldan, Michal
1533-
Sibert, Adam
1467- - +
5.8
Kalny, Tomas
1000-
Brett nicht besetzt,
0- - -
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-10  Slavia STU Bratislava BElo6 : 2
1.1
Povraznik, Peter
1733-
Bedac, Jozef
17531 - 0
1.2
Zahorsky, Michal
1766-
Pisar, Juraj
17531 - 0
1.3
Chovanec, Peter
1671-
Vodicka, Ivan
1712½ - ½
1.4
Stancek, Stefan
1716-
Psotny, Martin
1620½ - ½
1.5
Valach, Andrej
1510-
Racko, Jan
16221 - 0
1.6
Zuzik, Emil
1493-
Portes, Peter
1508½ - ½
1.7
Sibert, Adam
1467-
Lanik, Miroslav
1179½ - ½
1.8
Hrabovsky, Pavol
1462-
Holubek, Peter
10001 - 0
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo3½:4½
2.1
Orolin, Peter
2074-
Vrba, Michal
2006½ - ½
2.2
Fuchs, Ladislav
1878-
Olvecky, Jaroslav
18440 - 1
2.3
Klimova, Maria
1530-
Dubnicka, Stefan
17781 - 0
2.4
Meszaros, Martin
1000-
Ballo, Juraj
17300 - 1
2.5
Labath, Pavel
1000-
Blizman, Marian
15361 - 0
2.6
Chren, Ondrej
1000-
Guldan, Michal
15331 - 0
2.7
Hegedusova, Monika
1000-
Kalny, Tomas
10000 - 1
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Misik, Rudolf
1000- - +
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo3½:4½
3.1
Moravcik, Peter
1631-
Lukac, Peter
1803½ - ½
3.2
Orolin, Jan
1507-
Benova, Zita
17300 - 1
3.3
Slugenova, Bozena
1434-
Butora, Frantisek
16650 - 1
3.4
Klacansky, Peter
1564-
Nagy, Edmund
16580 - 1
3.5
Straka, Tomas
1000-
Greppel, Pavol
1555½ - ½
3.6
Vaverka, Miroslav
1000-
Schoneckerova, Eva
1518½ - ½
3.7
Zavadsky, Ondrej
1000-
Barnas, Michal
11661 - 0
3.8
Tillner, Jozef
1000-
Pleva, Lukas
10001 - 0
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-8  So Tatran Dubravka EElo4½:3½
5.1
Kersten, Juraj
1868-
Kirylov, Julian
1920½ - ½
5.2
Priam, Stefan
1855-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
5.3
Halasz, Michal
1740-
Brhlovic, Juraj
1517½ - ½
5.4
Kysel, Jozef
1666-
Caplovic, Jan
15211 - 0
5.5
Kulik, Juraj
1740-
Husar, Andrej
14520 - 1
5.6
Vinklarek, Alojz
1625-
Kalita, Anton
15960 - 1
5.7
Polak, Pavol
1577-
Manasek, Vladimir
1569½ - ½
5.8
Ruzicka, Miroslav
1565-
Jakubik, Viliam
11281 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-8  So Tatran Dubravka EElo3 : 5
1.1
Labar, Eduard
2001-
Kirylov, Julian
19201 - 0
1.2
Pisar, Juraj
1753-
Brabec, Juraj
18000 - 1
1.3
Vodicka, Ivan
1712-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
1.4
Psotny, Martin
1620-
Sarandi, Ludovit
1640½ - ½
1.5
Racko, Jan
1622-
Caplovic, Jan
1521½ - ½
1.6
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Kalita, Anton
15960 - 1
1.7
Holubek, Peter
1000-
Manasek, Vladimir
15690 - 1
1.8
Fojtik, Robert
1000-
Mazanec, Peter
10000 - 1
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo4 : 4
2.1
Puchovsky, Ladislav
1903-
Kersten, Juraj
1868½ - ½
2.2
Novak, Martin
1673-
Priam, Stefan
18550 - 1
2.3
Beranek, Tomas
1726-
Halasz, Michal
1740½ - ½
2.4
Kosper, Peter
1655-
Meszaros, Vojtech
16781 - 0
2.5
Gremen, Tomas
1781-
Kysel, Jozef
16661 - 0
2.6
Barta, Ondrej
1473-
Vinklarek, Alojz
16250 - 1
2.7
Ivanic, Martin
1442-
Polak, Pavol
15770 - 1
2.8
Ragan, Stanislav
1485-
Brezina, Igor
15111 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-5  Sk Ruzinov CElo5½:2½
4.1
Vrba, Michal
2006-
Moravcik, Peter
16311 - 0
4.2
Olvecky, Jaroslav
1844-
Vrbensky, Jozef
14881 - 0
4.3
Dubnicka, Stefan
1778-
Orolin, Jan
1507½ - ½
4.4
Gemza, Dusan
1640-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
4.5
Blizman, Marian
1536-
Monosi, Jan
15390 - 1
4.6
Guldan, Michal
1533-
Straka, Tomas
1000½ - ½
4.7
Kalny, Tomas
1000-
Vaverka, Miroslav
1000½ - ½
4.8
Fonod, Zigmund
1000-
Zavadsky, Ondrej
10001 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-4  Sk MatfyzakElo2 : 6
5.1
Povraznik, Peter
1733-
Marko, Stanislav
19660 - 1
5.2
Zahorsky, Michal
1766-
Zemianek, Juraj
17600 - 1
5.3
Chovanec, Peter
1671-
Stofa, David
15730 - 1
5.4
Valach, Andrej
1510-
Klimova, Maria
15301 - 0
5.5
Zuzik, Emil
1493-
Jurikova, Katarina
15370 - 1
5.6
Sibert, Adam
1467-
Labath, Pavel
10001 - 0
5.7
Hrabovsky, Pavol
1462-
Chren, Ondrej
10000 - 1
5.8
Jurak, Marian
1000-
Hegedusova, Monika
10000 - 1
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-10  Slavia STU Bratislava BElo6½:1½
1.1
Marko, Stanislav
1966-
Bedac, Jozef
17531 - 0
1.2
Fuchs, Ladislav
1878-
Pisar, Juraj
17531 - 0
1.3
Zemianek, Juraj
1760-
Vodicka, Ivan
1712½ - ½
1.4
Stofa, David
1573-
Psotny, Martin
16201 - 0
1.5
Jurikova, Katarina
1537-
Portes, Peter
15080 - 1
1.6
Meszaros, Martin
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13411 - 0
1.7
Labath, Pavel
1000-
Holubek, Peter
10001 - 0
1.8
Chren, Ondrej
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-3  So Tatran Dubravka CElo4 : 4
2.1
Moravcik, Peter
1631-
Povraznik, Peter
1733½ - ½
2.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Zahorsky, Michal
17660 - 1
2.3
Slugenova, Bozena
1434-
Stancek, Stefan
17160 - 1
2.4
Klacansky, Peter
1564-
Valach, Andrej
1510½ - ½
2.5
Monosi, Jan
1539-
Zuzik, Emil
14930 - 1
2.6
Straka, Tomas
1000-
Hrabovsky, Pavol
14621 - 0
2.7
Vaverka, Miroslav
1000-
Jurak, Marian
10001 - 0
2.8
Zavadsky, Ondrej
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo8 : 0
4.1
Hefka, Vladimir
1976-
Lukac, Peter
18031 - 0
4.2
Kersten, Juraj
1868-
Butora, Frantisek
16651 - 0
4.3
Priam, Stefan
1855-
Nagy, Edmund
16581 - 0
4.4
Halasz, Michal
1740-
Greppel, Pavol
15551 - 0
4.5
Meszaros, Vojtech
1678-
Klacik, Ondrej
14181 - 0
4.6
Kysel, Jozef
1666-
Barnas, Michal
11661 - 0
4.7
Vinklarek, Alojz
1625-
Pleva, Lukas
10001 - 0
4.8
Polak, Pavol
1577-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo1½:6½
5.1
Kirylov, Julian
1920-
Puchovsky, Ladislav
19030 - 1
5.2
Granec, Stefan
1919-
Dujava, Daniel
18230 - 1
5.3
Aubrecht, Alexander
1514-
Beranek, Tomas
17260 - 1
5.4
Brhlovic, Juraj
1517-
Kis, Tomas
17410 - 1
5.5
Sarandi, Ludovit
1640-
Kosper, Peter
1655½ - ½
5.6
Caplovic, Jan
1521-
Barta, Ondrej
14731 - 0
5.7
Kalita, Anton
1596-
Ivanic, Martin
1442- - +
5.8
Husar, Andrej
1452-
Kompas, Igor
1000- - +
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo2 : 6
1.1
Labar, Eduard
2001-
Puchovsky, Ladislav
19030 - 1
1.2
Bedac, Jozef
1753-
Dujava, Daniel
18230 - 1
1.3
Pisar, Juraj
1753-
Novak, Martin
1673½ - ½
1.4
Vodicka, Ivan
1712-
Beranek, Tomas
1726½ - ½
1.5
Psotny, Martin
1620-
Erdelyi, Michael
1847½ - ½
1.6
Racko, Jan
1622-
Kosper, Peter
1655½ - ½
1.7
Portes, Peter
1508-
Gremen, Tomas
17810 - 1
1.8
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Barta, Ondrej
14730 - 1
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-8  So Tatran Dubravka EElo4½:3½
2.1
Lukac, Peter
1803-
Kirylov, Julian
19201 - 0
2.2
Benova, Zita
1730-
Granec, Stefan
19190 - 1
2.3
Butora, Frantisek
1665-
Brabec, Juraj
18001 - 0
2.4
Nagy, Edmund
1658-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
2.5
Greppel, Pavol
1555-
Caplovic, Jan
1521½ - ½
2.6
Klacik, Ondrej
1418-
Kalita, Anton
15960 - 1
2.7
Barnas, Michal
1166-
Manasek, Vladimir
15690 - 1
2.8
Pleva, Lukas
1000-
Mazanec, Peter
10001 - 0
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo3½:4½
3.1
Vrba, Michal
2006-
Hefka, Vladimir
1976½ - ½
3.2
Olvecky, Jaroslav
1844-
Priam, Stefan
18551 - 0
3.3
Kopcok, Michal
1828-
Halasz, Michal
1740½ - ½
3.4
Dubnicka, Stefan
1778-
Meszaros, Vojtech
16780 - 1
3.5
Ballo, Juraj
1730-
Kysel, Jozef
1666½ - ½
3.6
Gemza, Dusan
1640-
Kis, Ladislav
16480 - 1
3.7
Guldan, Michal
1533-
Vinklarek, Alojz
16251 - 0
3.8
Fonod, Zigmund
1000-
Brezina, Igor
15110 - 1
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-5  Sk Ruzinov CElo6 : 2
5.1
Fuchs, Ladislav
1878-
Moravcik, Peter
16311 - 0
5.2
Zemianek, Juraj
1760-
Vrbensky, Jozef
14881 - 0
5.3
Chromek, Daniel
1523-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
5.4
Klimova, Maria
1530-
Klacansky, Peter
15641 - 0
5.5
Meszaros, Martin
1000-
Vaverka, Miroslav
10000 - 1
5.6
Labath, Pavel
1000-
Zavadsky, Ondrej
10000 - 1
5.7
Chren, Ondrej
1000-
Tillner, Jozef
10001 - 0
5.8
Hegedusova, Monika
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-10  Slavia STU Bratislava BElo3 : 5
1.1
Moravcik, Peter
1631-
Koutny, Pavel
19151 - 0
1.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Bedac, Jozef
17530 - 1
1.3
Slugenova, Bozena
1434-
Pisar, Juraj
17530 - 1
1.4
Straka, Tomas
1000-
Vodicka, Ivan
17120 - 1
1.5
Vaverka, Miroslav
1000-
Portes, Peter
15081 - 0
1.6
Zavadsky, Ondrej
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13411 - 0
1.7
Tillner, Jozef
1000-
Lanik, Miroslav
11790 - 1
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Holubek, Peter
1000- - +
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-3  So Tatran Dubravka CElo7 : 1
3.1
Hefka, Vladimir
1976-
Povraznik, Peter
17331 - 0
3.2
Kersten, Juraj
1868-
Zahorsky, Michal
17661 - 0
3.3
Priam, Stefan
1855-
Valach, Andrej
1510½ - ½
3.4
Halasz, Michal
1740-
Zuzik, Emil
1493½ - ½
3.5
Kysel, Jozef
1666-
Sibert, Adam
14671 - 0
3.6
Kulik, Juraj
1740-
Jurak, Marian
10001 - 0
3.7
Polak, Pavol
1577-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3.8
Brezina, Igor
1511-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo4 : 4
4.1
Kirylov, Julian
1920-
Vrba, Michal
20061 - 0
4.2
Granec, Stefan
1919-
Olvecky, Jaroslav
18440 - 1
4.3
Brabec, Juraj
1800-
Kopcok, Michal
18280 - 1
4.4
Aubrecht, Alexander
1514-
Dubnicka, Stefan
17780 - 1
4.5
Caplovic, Jan
1521-
Guldan, Michal
15330 - 1
4.6
Kalita, Anton
1596-
Kalny, Tomas
10001 - 0
4.7
Manasek, Vladimir
1569-
Misik, Rudolf
10001 - 0
4.8
Jakubik, Viliam
1128-
Fonod, Zigmund
10001 - 0
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo7 : 1
5.1
Puchovsky, Ladislav
1903-
Lukac, Peter
18031 - 0
5.2
Novak, Martin
1673-
Benova, Zita
1730½ - ½
5.3
Beranek, Tomas
1726-
Butora, Frantisek
16651 - 0
5.4
Erdelyi, Michael
1847-
Nagy, Edmund
1658½ - ½
5.5
Kis, Tomas
1741-
Greppel, Pavol
15551 - 0
5.6
Kosper, Peter
1655-
Barnas, Michal
11661 - 0
5.7
Barta, Ondrej
1473-
Pleva, Lukas
10001 - 0
5.8
Ivanic, Martin
1442-
Brett nicht besetzt,
0+ - -