TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr239133.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2 
1ŠK Termál Podhájska * 564653562555,5
2KŠN Bratislava3 * 55534762551,5
3ŠK Slovan Bratislava B2 * 532150,0
4NŠK Nitra433 * 251947,0
5ŠK OÚ Russel Gabčíkovo236 * 752681850,5
6AŠK Nitra33 * 35661845,5
7ŠK Slovan Bratislava C515 * 371842,0
8ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava545 * 31646,5
9Lokomotíva Trnava5335 * 41343,0
10ŠKŠ Dubnica n/Váhom B3136 * 631240,5
11ŠKS Považská Bystrica2242 * 733,5
12ŠK Prievidza220215 * 322,5

Súpisky družstiev

  3. KŠN Bratislava (Elo Ø:2216 / TB1: 25 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1FMRohacek Miroslav2287SVK149028774,011,02235
2FMKaras Marek2267SVK149285584,511,02212
3FMSahidi Samir2275SVK149363727,511,02352
4Kralovic Andrej2216SVK149072247,010,02300
5Macko Miroslav2228SVK149326957,511,02281
6Kimerling Martin2119SVK149178233,07,02069
7Lintner Igor Ml.2250SVK1493297010,011,02461
8Macko Peter2035SVK149213673,57,02003
9Glodova Erika2086SVK149067080,00,00
10WFMVrtiakova Anna1997SVK149278704,06,02048
11Bochnicka Vladimir Ml.1830SVK149434500,01,00
12Suchansky Jakub1921SVK149361350,00,00
13Sandor Martin1883SVK149397890,52,00
14Starovic Martin1808SVK149361190,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. KŠN Bratislava (Elo Ø:2216, TB1: 25 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1FMRohacek Miroslav2287SVK14902877½100½½0½½½04,011233722351144,77-0,7720-15,4
2FMKaras Marek2267SVK14928558½1000100½½14,51122772212114,55,39-0,8940-35,6
3FMSahidi Samir2275SVK149363721111½½01½017,51122192352117,56,331,172023,4
4Kralovic Andrej2216SVK14907224½1010½11117,010215123001075,851,152023,0
5Macko Miroslav2228SVK14932695½010½½111117,51121482281117,56,660,844033,6
6Kimerling Martin2119SVK149178230110½0½3,0721192069733,51-0,5120-10,2
7Lintner Igor Ml.2250SVK1493297011111111½½110,0112078246111107,932,074082,8
8Macko Peter2035SVK1492136710001½13,572003200373,53,77-0,2720-5,4
10WFMVrtiakova Anna1997SVK14927870½111½04,0619232048643,580,424016,8
11Bochnicka Vladimir Ml.1830SVK1494345000,0120380100,23-0,2340-9,2
13Sandor Martin1883SVK14939789½00,522051020,50,56-0,0640-2,4

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2016/10/15 o 10:00
š.3  KŠN BratislavaElo-9  ŠKS Považská BystricaElo4½:3½
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2287-FM
Motuz, Karol
2372A612½ - ½
4.2FM
Karas, Marek
2267-
Srvatka, Igor
2171A613½ - ½
4.3FM
Sahidi, Samir
2275-
Jakubek, Peter
21721 - 0
4.4
Kralovic, Andrej
2216-
Obona, Jan
2224½ - ½
4.5
Macko, Miroslav
2228-
Chovanec, Milan
2095½ - ½
4.6
Kimerling, Martin
2119-
Mikusik, Marian
20630 - 1
4.7
Lintner, Igor Ml.
2250-
Kvassay, Peter
19901 - 0
4.8WFM
Vrtiakova, Anna
1997-
Capak, Stefan
1977½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/16 o 10:00
š.3  KŠN BratislavaElo-12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo7 : 1
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2287-
Borik, Juraj
21801 - 0
4.2FM
Karas, Marek
2267-FM
Bombek, Peter
22021 - 0
4.3FM
Sahidi, Samir
2275-
Kovacik, Emil
2111A6061 - 0
4.4
Kralovic, Andrej
2216-
Podoba, Milan
20401 - 0
4.5
Macko, Miroslav
2228-
Sukuba, Zdeno
21600 - 1
4.6
Kimerling, Martin
2119-
Orgon, Dusan
20721 - 0
4.7
Lintner, Igor Ml.
2250-
Pupak, Tomas
20201 - 0
4.8WFM
Vrtiakova, Anna
1997-
Kutny, Marian Ml.
19261 - 0
3. kolo dňa 2016/11/19 o 10:00
š.3  KŠN BratislavaElo-6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo5 : 3
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2287-IM
Sipos, Istvan
2449Z170 - 1
4.2FM
Karas, Marek
2267-FM
Farkas, Gabor
23680 - 1
4.3FM
Sahidi, Samir
2275-IM
Berczes, Csaba
2344N1 - 0
4.4
Kralovic, Andrej
2216-
Janko, Michal
22420 - 1
4.5
Macko, Miroslav
2228-FM
Krajnak, Martin
21711 - 0
4.6
Lintner, Igor Ml.
2250-
Balogh, Peter
21211 - 0
4.7
Macko, Peter
2035-
Koloditsova, Renata
1971B1881 - 0
4.8WFM
Vrtiakova, Anna
1997-
Meszaros, Nikolas
17551 - 0
4. kolo dňa 2016/11/20 o 10:00
š.3  KŠN BratislavaElo-7  ŠK Termál PodhájskaElo3 : 5
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2287-IM
Gazik, Viktor
2409B250 - 1
4.2FM
Karas, Marek
2267-FM
Vass, Frantisek Ml.
23250 - 1
4.3FM
Sahidi, Samir
2275-
Vymazal, Bronislav
2304Z281 - 0
4.4
Macko, Miroslav
2228-IM
Gazik, Igor
2281A240 - 1
4.5
Lintner, Igor Ml.
2250-FM
Horvath, Mario
22011 - 0
4.6
Macko, Peter
2035-
Gulbis, Adrian
20870 - 1
4.7WFM
Vrtiakova, Anna
1997-
Szeko, Ludovit
20711 - 0
4.8
Bochnicka, Vladimir Ml.
1830-
Blaho, Stefan
20380 - 1
5. kolo dňa 2016/12/10 o 10:00
š.2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-3  KŠN BratislavaElo4 : 4
2.1IM
Lipka, Juraj
2410-FM
Rohacek, Miroslav
2287½ - ½
2.2IM
Maslik, Miroslav
2340A43-FM
Karas, Marek
22671 - 0
2.3IM
Balogh, Tomas
2327-FM
Sahidi, Samir
2275½ - ½
2.4
Dujava, Daniel
2114-
Kralovic, Andrej
22160 - 1
2.5
Slacky, Stanislav
2231-
Macko, Miroslav
2228½ - ½
2.6WFM
Vrbova, Niki
2168B44-
Lintner, Igor Ml.
22500 - 1
2.7
Polacik, Igor
2191A42-
Macko, Peter
20351 - 0
2.8
Pytlik, Pavol
2085-
Sandor, Martin
1883½ - ½
6. kolo dňa 2016/12/11 o 10:00
š.4  ŠK Slovan Bratislava BElo-3  KŠN BratislavaElo3½:4½
1.1FM
Zetocha, Claudiu
2332A637-FM
Rohacek, Miroslav
2287½ - ½
1.2IM
Petran, Peter
2304-FM
Karas, Marek
22670 - 1
1.3FM
Ruckschloss, Karol
2231-FM
Sahidi, Samir
2275½ - ½
1.4IM
Franzen, Jozef
2248-
Kralovic, Andrej
22161 - 0
1.5
Janos, Martin
2220-
Macko, Miroslav
2228½ - ½
1.6
Travenec, Igor
2148-
Kimerling, Martin
21190 - 1
1.7
Janos, Jozef
2128-
Lintner, Igor Ml.
22500 - 1
1.8WCM
Briestenska, Andrea
2016-
Sandor, Martin
18831 - 0
7. kolo dňa 2017/01/22 o 10:00
š.3  KŠN BratislavaElo-1  ŠK Slovan Bratislava CElo3 : 5
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2287-
Havlicek, Libor Ml.
22990 - 1
2.2FM
Karas, Marek
2267-
Castiglione, Mario
22520 - 1
2.3FM
Sahidi, Samir
2275-
Kovac, Andrej
22040 - 1
2.4
Kralovic, Andrej
2216-
Valent, Ivan
2191½ - ½
2.5
Macko, Miroslav
2228-
Hacik, Radomir
2135A7761 - 0
2.6
Kimerling, Martin
2119-
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B6390 - 1
2.7
Lintner, Igor Ml.
2250-
Sturc, Jan
19841 - 0
2.8WFM
Vrtiakova, Anna
1997-
Breja, Stanislav
1946½ - ½
8. kolo dňa 2017/02/25 o 10:00
š.5  AŠK NitraElo-3  KŠN BratislavaElo3 : 5
3.1FM
Chovan, Milan Ml.
2288-FM
Rohacek, Miroslav
2287½ - ½
3.2FM
Martiska, Peter
2251-FM
Karas, Marek
22671 - 0
3.3
Jablonicky, Frantisek
2074A293-FM
Sahidi, Samir
22750 - 1
3.4
Slobodnik, Michal
2112A294-
Kralovic, Andrej
22160 - 1
3.5
Hlavina, Lubomir Ml.
1993-
Macko, Miroslav
22280 - 1
3.6
Stehlik, Peter
2059-
Kimerling, Martin
2119½ - ½
3.7
Odler, Daniel
2074-
Lintner, Igor Ml.
22500 - 1
3.8
Amrich, Martin
2024-
Macko, Peter
20351 - 0
9. kolo dňa 2017/02/26 o 10:00
š.8  NŠK NitraElo-3  KŠN BratislavaElo3 : 5
4.1GM
Mihok, Oliver
2516Z31-FM
Rohacek, Miroslav
2287½ - ½
4.2IM
Aczel, Gergely
2555Z32-FM
Karas, Marek
2267½ - ½
4.3FM
Maros, Milan
2328-FM
Sahidi, Samir
2275½ - ½
4.4
Mokos, Jozef
2229-
Kralovic, Andrej
22160 - 1
4.5
Kalisky, Vladimir
2220-
Macko, Miroslav
22280 - 1
4.6
Pinter, Patrik
2165-
Kimerling, Martin
21191 - 0
4.7
Dlhy, Jozef
2068-
Lintner, Igor Ml.
2250½ - ½
4.8
Krupa, Miroslav
1771-
Macko, Peter
20350 - 1
10. kolo dňa 2017/03/18 o 10:00
š.10  Lokomotíva TrnavaElo-3  KŠN BratislavaElo3½:4½
5.1IM
Lanc, Alois
2310-FM
Rohacek, Miroslav
2287½ - ½
5.2
Kavon, Rastislav
2180B283-FM
Karas, Marek
2267½ - ½
5.3
Puskar, Peter
2198-FM
Sahidi, Samir
22751 - 0
5.4
Bango, Lukas
2072B420-
Kralovic, Andrej
22160 - 1
5.5
Lukac, Roman
2052-
Macko, Miroslav
22280 - 1
5.6
Nicolini, Alexander
2155-
Kimerling, Martin
2119½ - ½
5.7
Miklas, Marian
2094-
Lintner, Igor Ml.
2250½ - ½
5.8
Puchart, Vladimir
2090-
Macko, Peter
2035½ - ½
11. kolo dňa 2017/03/19 o 10:00
š.11  ŠK PrievidzaElo-3  KŠN BratislavaElo2 : 6
6.1
Dobrotka, Martin
2144-FM
Rohacek, Miroslav
22871 - 0
6.2
Hanko, Pavol
2097-FM
Karas, Marek
22670 - 1
6.3
Detko, Jan
2112-FM
Sahidi, Samir
22750 - 1
6.4
Lakatos, Vladimir
2038-
Kralovic, Andrej
22160 - 1
6.5
Bojda, Lubomir
2066A536-
Macko, Miroslav
22280 - 1
6.6
Gunis, Juraj
2006-
Lintner, Igor Ml.
22500 - 1
6.7
Mikus, Teodor
1884-
Macko, Peter
20350 - 1
6.8
Kurtulik, Andrej
1864-WFM
Vrtiakova, Anna
19971 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Lintner Igor Ml.2250KŠN Bratislava10,01190,962461
2Janko Michal2242ŠK OÚ Russel Gabčíkovo9,01181,832384
3FMChovan Milan Ml.2288AŠK Nitra8,01172,712453
4Stehlik Peter2059AŠK Nitra8,01172,752267
5FMSahidi Samir2275KŠN Bratislava7,51168,232352
6Macko Miroslav2228KŠN Bratislava7,51168,242281
7Polacik Igor2191ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava7,51168,252256
8Kralovic Andrej2216KŠN Bratislava7,01070,042300
9Pytlik Pavol2085ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava7,01070,072173
10IMBerczes Csaba2344ŠK OÚ Russel Gabčíkovo7,01163,622283
11Balogh Peter2121ŠK OÚ Russel Gabčíkovo7,01163,652202
12IMSipos Istvan2449ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,51065,012387
13Castiglione Mario2252ŠK Slovan Bratislava C6,51159,122289
14FMBombek Peter2202ŠKŠ Dubnica n/Váhom B6,51159,122250
15Gulbis Adrian2087ŠK Termál Podhájska6,51159,152165
16Sukuba Zdeno2160ŠKŠ Dubnica n/Váhom B6,0966,762154
17FMFarkas Gabor2368ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,01060,012304
18Puskar Peter2198Lokomotíva Trnava6,01154,532273
19Kovac Andrej2204ŠK Slovan Bratislava C6,01154,532238
20Slacky Stanislav2231ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6,01154,532228
21Janos Martin2220ŠK Slovan Bratislava B6,01154,542193
22FMVass Frantisek Ml.2325ŠK Termál Podhájska5,5868,812403
23Blaho Stefan2038ŠK Termál Podhájska5,5868,872122
24WCMBriestenska Andrea2016ŠK Slovan Bratislava B5,5868,882106
25Vymazal Bronislav2304ŠK Termál Podhájska5,5961,122346
26Prasek Ivan2075ŠKŠ Dubnica n/Váhom B5,5961,142176
27IMLanc Alois2310Lokomotíva Trnava5,51055,012341
28Kavon Rastislav2180Lokomotíva Trnava5,51055,012262
29Reisel Frantisek2050ŠK Prievidza5,51055,062106
30Borik Juraj2180ŠKŠ Dubnica n/Váhom B5,51150,012265
31Dlhy Jozef2068NŠK Nitra5,51150,042142
32Kostolansky Sebastian Lukas2170ŠK Slovan Bratislava C5,51150,062098
33FMBrestak Jan2109ŠK Termál Podhájska5,05100,072739
34Kuna Martin1934NŠK Nitra5,0771,462199
35FMMotuz Karol2372ŠKS Považská Bystrica5,0862,512359
36IMFranzen Jozef2248ŠK Slovan Bratislava B5,0862,532230
37FMMartiska Peter2251AŠK Nitra5,0955,622267
38Obona Jan2224ŠKS Považská Bystrica5,01145,532133
39IMMaslik Miroslav2340ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5764,312359
40FMJablonicky Martin2271AŠK Nitra4,5764,322338
41FMRuckschloss Karol2231ŠK Slovan Bratislava B4,5764,322299
42Jancovic Peter2246ŠK Slovan Bratislava B4,5764,342216
43Pinter Patrik2165NŠK Nitra4,5764,352219
44IMBalogh Tomas2327ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5856,312337
45Odler Daniel2074AŠK Nitra4,5856,362119
46Meszaros Norbert2136ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5856,362114
47Nicolini Alexander2155Lokomotíva Trnava4,5950,052118
48Mikusik Marian2063ŠKS Považská Bystrica4,5950,052101
49FMZetocha Claudiu2332ŠK Slovan Bratislava B4,51140,912241
50FMKaras Marek2267KŠN Bratislava4,51140,922212
51Molnar Erno2242ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,0580,052304
52WIMMaslikova Veronika2240ŠK Termál Podhájska4,0666,732332
53Amrich Martin2024AŠK Nitra4,0666,772106
54WFMVrtiakova Anna1997KŠN Bratislava4,0666,772048
55FMHorvath Mario2201ŠK Termál Podhájska4,0850,032213
56Szeko Ludovit2071ŠK Termál Podhájska4,0944,462027
57Dvorsky Jozef1975ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,0944,461990
58Janos Jozef2128ŠK Slovan Bratislava B4,01040,062006
59Orgon Dusan2072ŠKŠ Dubnica n/Váhom B4,01040,071929
60FMRohacek Miroslav2287KŠN Bratislava4,01136,412235
61Lukac Roman2052Lokomotíva Trnava4,01136,442053
62IMAczel Gergely2555NŠK Nitra3,5487,512558
63IMGazik Igor2281ŠK Termál Podhájska3,5487,532575
64FMBriestensky Rastislav St.2310ŠK Slovan Bratislava B3,5570,022408
65IMPetran Peter2304ŠK Slovan Bratislava B3,5570,022406
66FMMaros Milan2328NŠK Nitra3,5570,022359
67Kalisky Vladimir2220NŠK Nitra3,5570,032327
68Miklas Marian2094Lokomotíva Trnava3,5570,072203
69Skreno Vladimir2218NŠK Nitra3,5658,332313
70Hrstka Samuel1922AŠK Nitra3,5658,372039
71Szucs Vladimir2146ŠK Termál Podhájska3,5750,032158
72Privara Igor2154ŠK Slovan Bratislava C3,5750,062009
73Puchart Vladimir2090Lokomotíva Trnava3,5750,072037
74Macko Peter2035KŠN Bratislava3,5750,072003
75FMCertek Pavel2259ŠK Slovan Bratislava C3,5843,812249
76Hacik Radomir2135ŠK Slovan Bratislava C3,5843,852073
77IMGazik Viktor2409ŠK Termál Podhájska3,0475,012515
78Janko Ladislav2175ŠK OÚ Russel Gabčíkovo3,0475,042292
79IMLipka Juraj2410ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,0560,012419
80Havlicek Libor Ml.2299ŠK Slovan Bratislava C3,0560,012351
81WFMVrbova Niki2168ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,0560,042242
82Strachan Jan2166ŠK Termál Podhájska3,0560,072092
83Cambel Vladimir2036ŠK Slovan Bratislava C3,0560,072078
84Chrenko Kristian1981NŠK Nitra3,0650,042152
85Batora Matej1959NŠK Nitra3,0742,952068
86Kimerling Martin2119KŠN Bratislava3,0742,962069
87Kovacik Emil2111ŠKŠ Dubnica n/Váhom B3,0837,532088
88Capak Stefan1977ŠKS Považská Bystrica3,0837,571950
89Kaniansky Miroslav2161ŠK Prievidza3,0933,342024
90Horvath Marian2182NŠK Nitra2,5383,352307
91Belak Stefan1984ŠKS Považská Bystrica2,5462,572126
92Kurtulik Andrej1864ŠK Prievidza2,5462,572034
93Veres Andrej2237ŠKŠ Dubnica n/Váhom B2,5550,022214
94Puchovsky Ladislav1939ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5550,082003
95Sosovicka Juraj2153ŠK Slovan Bratislava C2,5641,742085
96FMSzitkey Milan2088Lokomotíva Trnava2,5641,771951
97Krupa Miroslav1771NŠK Nitra2,5641,781985
98Dobrotka Martin2144ŠK Prievidza2,5735,712204
99Pupak Tomas2020ŠKŠ Dubnica n/Váhom B2,5735,772013
100Koloditsova Renata1971ŠK OÚ Russel Gabčíkovo2,5735,771862
101Chovanec Milan2095ŠKS Považská Bystrica2,5927,842003
102Hlavina Lubomir Ml.1993AŠK Nitra2,5927,841988
103Dujava Daniel2114ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,51025,022047
104Podoba Milan2040ŠKŠ Dubnica n/Váhom B2,51025,051915
105Detko Jan2112ŠK Prievidza2,51122,722034
106Jakubek Peter2172ŠKS Považská Bystrica2,51122,722005
107GMMihok Oliver2516NŠK Nitra2,0366,712426
108FMTepper Frantisek2066ŠK Slovan Bratislava B2,0366,772128
109FMVojtek Vladimir2268ŠKŠ Dubnica n/Váhom B2,0450,012397
110Ondrus Martin2290NŠK Nitra2,0540,022158
111Sulek Viliam2029ŠK Slovan Bratislava C2,0540,071895
112Bango Lukas2072Lokomotíva Trnava2,0825,041965
113Slobodnik Michal2112AŠK Nitra2,0825,041962
114Srvatka Igor2171ŠKS Považská Bystrica2,0922,212010
115GMTimoscenko Gennadij2458AŠK Nitra1,5275,010
116Ac Michal2169ŠK Slovan Bratislava B1,5275,060
117FMKolcak Marek2159ŠK Slovan Bratislava B1,5275,070
118Hutyra Roman1934ŠKS Považská Bystrica1,5275,070
119Fabry Robert2108ŠK Slovan Bratislava B1,5275,080
120Liptak Tomas2217Lokomotíva Trnava1,5350,022197
121Sturdik Igor1958Lokomotíva Trnava1,5350,072020
122Travenec Igor2148ŠK Slovan Bratislava B1,5437,561985
123Kvassay Peter1990ŠKS Považská Bystrica1,5721,461881
124Marko Anton2019ŠK Prievidza1,5916,751870
125Drtina Milan2167Lokomotíva Trnava1,01100,060
126Liptak Dusan2098Lokomotíva Trnava1,01100,060
127Motuzova Marta1854ŠKS Považská Bystrica1,01100,080
128Zetocha Adrian2023ŠK Slovan Bratislava B1,01100,080
129Hudec Jan1990ŠK Slovan Bratislava C1,01100,080
130Berek Geza2230ŠK Termál Podhájska1,0250,030
131Skrabakova Katarina2031ŠKS Považská Bystrica1,0250,040
132Szakall Alexander1909AŠK Nitra1,0250,070
133Kolenak Matus1974Lokomotíva Trnava1,0250,080
134Cabala Nathan1950ŠK Prievidza1,0250,080
135IMBanas Jan2223NŠK Nitra1,0333,312173
136Valent Ivan2191ŠK Slovan Bratislava C1,0425,041912
137Pereszlenyi Gejza1899NŠK Nitra1,0425,051928
138Lakatos Vladimir2038ŠK Prievidza1,0520,031929
139Meszaros Nikolas1755ŠK OÚ Russel Gabčíkovo1,0520,081780
140Jablonicky Frantisek2074AŠK Nitra1,0714,331840
141Hanko Pavol2097ŠK Prievidza1,0119,111921
142Michalek Michal2145ŠKS Považská Bystrica0,5150,050
143Banic Marek1954ŠKS Považská Bystrica0,5150,070
144Kuna Marian1904NŠK Nitra0,5150,080
145Kocmal Jaroslav2014ŠK Termál Podhájska0,5150,080
146Maurer Filip1593ŠK Prievidza0,5150,080
147Breja Stanislav1946ŠK Slovan Bratislava C0,5150,080
148FMKrajnak Martin2171ŠK OÚ Russel Gabčíkovo0,5225,050
149Bronis Marian2085ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5225,050
150Marusic Martin1632ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5225,070


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2216 / TB1: 18 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1FMCertek Pavel2259SVK149002543,58,02249
2Havlicek Libor Ml.2299SVK149036793,05,02351
3Castiglione Mario2252SVK149016416,511,02289
4Kubala Jan2180SVK149059730,53,01934
5Kovac Andrej2204SVK149127676,011,02238
6Sosovicka Juraj2153SVK14911418A6382,56,02085
7Valent Ivan2191SVK149017491,04,01912
8Hacik Radomir2135SVK14901463A7763,58,02073
9Kostolansky Sebastian Lukas2170SVK14950596B6395,511,02098
10Privara Igor2154SVK149013403,57,02009
11Turna Stefan2174SVK149032290,00,00
12Sulek Viliam2029SVK149026722,05,01895
13Cambel Vladimir2036SVK149089303,05,02078
14Hudec Jan1990SVK149020791,01,00
15Sturc Jan1984SVK149228190,01,00
16Sturc Gustav1965SVK149023030,00,00
17Vimmer Michal1951SVK149084840,00,00
18Breja Stanislav1946SVK149007180,51,00
19Isa Vlastimil1932SVK149060150,00,00
20Vadila Ondrej1814SVK149446420,00,00
  2. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2240 / TB1: 16 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1IMLipka Juraj2410SVK149004753,05,02419
2IMMaslik Miroslav2340SVK14902192A434,57,02359
3IMBalogh Tomas2327SVK149008584,58,02337
4Dujava Daniel2114SVK149156692,510,02047
5Slacky Stanislav2231SVK149078286,011,02228
6WFMVrbova Niki2168SVK14906341B443,05,02242
7Polacik Igor2191SVK14905051A427,511,02256
8Bronis Marian2085SVK14905892A1960,52,00
9Meszaros Norbert2136SVK14923718B454,58,02114
10Pytlik Pavol2085SVK149122877,010,02173
11Jursa Branislav1974SVK149323930,52,00
12Prochazka Jaromir1938SVK149102840,01,00
13Puchovsky Ladislav1939SVK149119652,55,02003
14Gremen Tomas1869SVK149276240,00,00
15Novak Martin1885SVK149214640,00,00
16Stecko Ivan1823SVK149292280,00,00
17Cebo Vladimir1662SVK149012180,00,00
18Beno Milan1646SVK149011700,00,00
19Marusic Martin1632SVK149213750,52,00
20Barta Ondrej1483SVK149285150,01,00
  4. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2258 / TB1: 21 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1FMZetocha Claudiu2332SVK14906570A6374,511,02241
2FMBriestensky Rastislav St.2310SVK14900394A6363,55,02408
3IMPetran Peter2304SVK149001143,55,02406
4FMRuckschloss Karol2231SVK149003864,57,02299
5IMFranzen Jozef2248SVK149001815,08,02230
6Janos Martin2220SVK149041446,011,02193
7Jancovic Peter2246SVK149133214,57,02216
8Travenec Igor2148SVK149007001,54,01985
9Ac Michal2169SVK149003191,52,00
10Janos Jozef2128SVK149029404,010,02006
11FMTepper Frantisek2066SVK149006102,03,02128
12FMKolcak Marek2159SVK149002201,52,00
13Fabry Robert2108SVK149013581,52,00
14FMMikulas Dusan2073SVK149005210,00,00
15Kolman Richard2007SVK149049930,00,00
16Novacek Vladimir2043SVK149046670,01,00
17Hecht Tomas2033SVK149086380,00,00
18Kuna Vladimir2014SVK149061800,01,00
19WCMBriestenska Andrea2016SVK149028855,58,02106
20Zetocha Adrian2023SVK149504301,01,00
  5. AŠK Nitra (Elo Ø:2198 / TB1: 18 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1GMTimoscenko Gennadij2458SVK149015361,52,00
2FMChovan Milan Ml.2288SVK149336918,011,02453
3FMJablonicky Martin2271SVK14925621B2914,57,02338
4FMMartiska Peter2251SVK149005995,09,02267
5Jablonicky Frantisek2074SVK14901390A2931,07,01840
6Slobodnik Michal2112SVK14936488A2942,08,01962
7Hlavina Lubomir Ml.1993SVK149204412,59,01988
8Stehlik Peter2059SVK149232548,011,02267
9Odler Daniel2074SVK149018974,58,02119
10Hrstka Samuel1922SVK149196133,56,02039
11Amrich Martin2024SVK149179804,06,02106
12Szakall Alexander1909SVK149120661,02,00
13Citeny Peter1835SVK149372120,00,00
14Belak Juraj1831SVK149365340,01,00
15Eremias Igor1740SVK149228430,01,00
16Kince Jozef1656SVK149273140,00,00
17Eremias Lukas1833SVK149145140,00,00
  6. ŠK OÚ Russel Gabčíkovo (Elo Ø:2264 / TB1: 18 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1IMSipos Istvan2449HUN720631Z176,510,02387
2FMFarkas Gabor2368SVK149080346,010,02304
3IMBerczes Csaba2344HUN721522N7,011,02283
4Janko Michal2242SVK149072679,011,02384
5FMKrajnak Martin2171SVK149031300,52,00
6Janko Ladislav2175SVK149016843,04,02292
7Molnar Erno2242SVK14923408B4,05,02304
8Balogh Peter2121SVK149143957,011,02202
9Dvorsky Jozef1975SVK149300134,09,01990
10Koloditsova Renata1971SVK14927705B1882,57,01862
11Czikhardt Tibor1946SVK149063840,00,00
12Kantor Reka1940SVK149132750,00,00
13Kosar Mikulas Ml.1821SVK149072750,03,01240
14Meszaros Nikolas1755SVK149405401,05,01780
15Bertalan Balint1863SVK149254940,00,00
16Kosar Attila1799SVK149256720,00,00
17Bott Tamas1651SVK149108020,00,00
18Kosar Mikulas St.1623SVK149083870,00,00
19Sandor Stefan1642SVK149143280,00,00
  7. ŠK Termál Podhájska (Elo Ø:2270 / TB1: 25 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1IMGazik Viktor2409SVK14928752B253,04,02515
2FMVass Frantisek Ml.2325SVK149076155,58,02403
3Vymazal Bronislav2304CZE318396Z285,59,02346
4IMGazik Igor2281SVK14900149A243,54,02575
5FMHorvath Mario2201SVK149009124,08,02213
6WIMMaslikova Veronika2240SVK14904888B794,06,02332
7Szucs Vladimir2146SVK14904292A933,57,02158
8Berek Geza2230HUN735612Z271,02,00
9Gulbis Adrian2087SVK149086206,511,02165
10Szeko Ludovit2071SVK149130464,09,02027
11Baranek Jozef2114SVK149059650,00,00
12Strachan Jan2166SVK149003433,05,02092
13Blaho Stefan2038SVK149012505,58,02122
14FMBrestak Jan2109SVK149001906,06,02739
15Nagy Ervin2032SVK149131940,00,00
16Kocmal Jaroslav2014SVK149133990,51,00
17Luptak Dusan1836SVK149118920,00,00
18Zavodsky Karol1661SVK149149720,00,00
19Papes Milan1560SVK149147600,00,00
  8. NŠK Nitra (Elo Ø:2331 / TB1: 19 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1GMMihok Oliver2516HUN728012Z312,03,02426
2IMAczel Gergely2555HUN727709Z323,54,02558
3FMMaros Milan2328SVK149008903,55,02359
4Ondrus Martin2290SVK149133302,05,02158
5IMBanas Jan2223SVK14900076A2951,03,02173
6FMDebnar Lubos2283SVK149007690,01,00
7Mokos Jozef2229SVK149012420,01,00
8Kalisky Vladimir2220SVK149031213,55,02327
9Skreno Vladimir2218SVK14902893A2963,56,02313
10Horvath Marian2182SVK149030402,53,02307
11Pinter Patrik2165SVK149019514,57,02219
12Dlhy Jozef2068SVK149016765,511,02142
13Chrenko Kristian1981SVK149365423,06,02152
14Pereszlenyi Gejza1899SVK149061981,04,01928
15Batora Matej1959SVK149371823,07,02068
16Kuna Martin1934SVK149365775,07,02199
17Valovic Stefan1963SVK149089050,52,00
18Kuna Marian1904SVK149367550,51,00
19Danko Dusan1869SVK149155700,01,00
20Krupa Miroslav1771SVK149441542,56,01985
  9. ŠKS Považská Bystrica (Elo Ø:2160 / TB1: 7 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1FMMotuz Karol2372SVK14902621A6125,08,02359
2Srvatka Igor2171SVK14905175A6132,09,02010
3Jakubek Peter2172SVK149010482,511,02005
4Obona Jan2224SVK149039115,011,02133
5Michalek Michal2145SVK149087600,51,00
6Chovanec Milan2095SVK149065112,59,02003
7Mikusik Marian2063SVK149053454,59,02101
8Skrabakova Katarina2031SVK149239711,02,00
9Banic Marek1954SVK149083360,51,00
10Kvassay Peter1990SVK149118681,57,01881
11Capak Stefan1977SVK149096343,08,01950
12Hlinka Miroslav2009SVK149070200,00,00
13Gombar Peter1985SVK149131510,53,01784
14Belak Stefan1984SVK149098982,54,02126
15Budaj Peter2034SVK149083790,00,00
16Magerciak Roman1961SVK149113370,01,00
17Michalek Matej1960SVK149248890,01,00
18Vrbica Ladislav1952SVK149068130,00,00
19Hutyra Roman1934SVK149082801,52,00
20Motuzova Marta1854SVK149193461,01,00
  10. Lokomotíva Trnava (Elo Ø:2188 / TB1: 13 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1IMLanc Alois2310SVK149000415,510,02341
2Kavon Rastislav2180SVK14925648B2835,510,02262
3Liptak Tomas2217SVK149131001,53,02197
4Puskar Peter2198SVK149258426,011,02273
5Bango Lukas2072SVK14933365B4202,08,01965
6Lukac Roman2052SVK149040474,011,02053
7Nicolini Alexander2155SVK149027374,59,02118
8Miklas Marian2094SVK149040553,55,02203
9Drtina Milan2167SVK149002701,01,00
10Felcir Jaroslav2175SVK149027450,00,00
11Liptak Dusan2098SVK149142201,01,00
12Arendas Marek2104SVK149063500,00,00
13FMSzitkey Milan2088SVK149013072,56,01951
14Puchart Vladimir2090SVK149052053,57,02037
15Kolenak Matus1974SVK149256641,02,00
16Sturdik Igor1958SVK149103731,53,02020
17Mosny Jaroslav1961SVK149035980,01,00
18Doucha Ludvig1900DEN1408844N0,00,00
19Bahna Jan1860SVK149153400,00,00
  11. ŠK Prievidza (Elo Ø:2099 / TB1: 3 / TB2: 22,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1Dobrotka Martin2144SVK149006452,57,02204
2Hanko Pavol2097SVK149002621,011,01921
3Detko Jan2112SVK149025082,511,02034
4Lakatos Vladimir2038SVK149030081,05,01929
5Bojda Lubomir2066SVK14903407A5360,55,01877
6Kaniansky Miroslav2161SVK149027963,09,02024
7Marko Anton2019SVK14903920A5341,59,01870
8Gunis Juraj2006SVK149067240,03,01344
9Huba Martin2127SVK149050000,00,00
10Reisel Frantisek2050SVK149052565,510,02106
11Machalec Vladimir1822SVK14929163A5350,54,01756
12Cabala Nathan1950AUT1639510N1,02,00
13Mikus Teodor1884SVK149078950,57,01635
14Kurtulik Andrej1864SVK149161502,54,02034
15Marko Martin1817SVK149173430,00,00
16Hoppan Igor Ml.1570SVK149296600,00,00
17Maurer Filip1593SVK14943662B5370,51,00
18Hoppan Igor St.1499SVK149342560,00,00
  12. ŠKŠ Dubnica n/Váhom B (Elo Ø:2163 / TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartieRp
1FMVojtek Vladimir2268SVK14901919A6052,04,02397
2Borik Juraj2180SVK149011965,511,02265
3Veres Andrej2237SVK14906074A6072,55,02214
4FMBombek Peter2202SVK149022306,511,02250
5Kovacik Emil2111SVK14902788A6063,08,02088
6Prasek Ivan2075SVK149237425,59,02176
7Podoba Milan2040SVK149025242,510,01915
8Sukuba Zdeno2160SVK149032706,09,02154
9Orgon Dusan2072SVK149024434,010,01929
10Pupak Tomas2020SVK149239632,57,02013
11Kutny Marian Ml.1926SVK149161850,54,01673
12Krajcovic Alojz1909SVK149100980,00,00
13Poliakova Emma1899SVK736011440,00,00
14Sliva Frantisek1782SVK149081660,00,00
15Struhar Jozef1717SVK149218630,00,00
16Tomko Michal1710SVK149461300,00,00
17Duda Daniel1567SVK149151890,00,00
18Kutny Marian St.1562SVK149218120,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Termál Podhájska (Elo Ø:2270, TB1: 25 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1IMGazik Viktor2409SVK14928752B25½11½3,0423222515432,480,52105,2
2FMVass Frantisek Ml.2325SVK1490761511½½1½105,582262240385,54,670,83108,3
3Vymazal Bronislav2304CZE318396Z280011½1½½15,592266234695,54,990,512010,2
4IMGazik Igor2281SVK14900149A24½1113,542239257543,52,231,271012,7
5FMHorvath Mario2201SVK14900912½010½½½14,0822132213843,870,13202,6
6WIMMaslikova Veronika2240SVK14904888B79011½½14,0622072332643,240,762015,2
7Szucs Vladimir2146SVK14904292A9301½01013,572158215873,53,380,12202,4
8Berek Geza2230HUN735612Z27011,0221320211,26-0,2620-5,2
9Gulbis Adrian2087SVK14908620100111010½16,51121002165116,55,321,182023,6
10Szeko Ludovit2071SVK14913046½1½0½010½4,0920702027944,53-0,5320-10,6
12Strachan Jan2166SVK149003430½11½3,0520202092533,38-0,3820-7,6
13Blaho Stefan2038SVK1490125010011½115,581981212285,54,580,922018,4
14FMBrestak Jan2109SVK1490019011111+6,0619392739553,581,422028,4
16Kocmal Jaroslav2014SVK14913399½0,511984010,50,54-0,0420-0,8
  3. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2258, TB1: 21 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1FMZetocha Claudiu2332SVK14906570A637½½001½½½½0½4,51123062241114,55,85-1,3510-13,5
2FMBriestensky Rastislav St.2310SVK14900394A6361110½3,552259240853,52,850,652013,0
3IMPetran Peter2304SVK14900114½01113,552257240653,52,800,70107,0
4FMRuckschloss Karol2231SVK149003861½1½10½4,572197229974,53,820,682013,6
5IMFranzen Jozef2248SVK149001810111½1½05,0821352230855,18-0,1810-1,8
6Janos Martin2220SVK149041441½½01½½½1½06,011215721931166,38-0,3820-7,6
7Jancovic Peter2246SVK1491332111011½04,572114221674,54,70-0,2020-4,0
8Travenec Igor2148SVK14900700100½1,542072198541,52,41-0,9120-18,2
9Ac Michal2169SVK149003191½1,522029021,51,360,14202,8
10Janos Jozef2128SVK14902940101½000½104,010207820061045,66-1,6620-33,2
11FMTepper Frantisek2066SVK14900610½½12,0320032128321,750,25205,0
12FMKolcak Marek2159SVK14900220½11,521955021,51,480,02200,4
13Fabry Robert2108SVK149013581½1,521822021,51,66-0,1620-3,2
16Novacek Vladimir2043SVK1490466700,0122400100,25-0,2520-5,0
18Kuna Vladimir2014SVK1490618000,0120870100,40-0,4020-8,0
19WCMBriestenska Andrea2016SVK14902885½111½10½5,581965210685,54,520,982019,6
20Zetocha Adrian2023SVK1495043011,0120290110,490,514020,4
  4. NŠK Nitra (Elo Ø:2331, TB1: 19 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1GMMihok Oliver2516HUN728012Z31½1½2,0323012426322,33-0,3310-3,3
2IMAczel Gergely2555HUN727709Z32111½3,542197255843,53,480,02100,2
3FMMaros Milan2328SVK149008901110½3,552210235953,53,290,21204,2
4Ondrus Martin2290SVK149133300½1½02,0522302158522,88-0,8820-17,6
5IMBanas Jan2223SVK14900076A295½½01,0322982173311,19-0,1910-1,9
6FMDebnar Lubos2283SVK1490076900,0123100100,46-0,4620-9,2
7Mokos Jozef2229SVK1490124200,0122160100,52-0,5220-10,4
8Kalisky Vladimir2220SVK14903121½11013,552178232753,52,780,722014,4
9Skreno Vladimir2218SVK14902893A296½1½½½½3,562256231363,52,700,802016,0
10Horvath Marian2182SVK14903040½112,532034230732,52,100,40208,0
11Pinter Patrik2165SVK14901951½½101½14,572117221974,53,940,562011,2
12Dlhy Jozef2068SVK14901676101½½001½015,51121422142115,54,461,042020,8
13Chrenko Kristian1981SVK14936542½½10103,0621522152631,661,342026,8
14Pereszlenyi Gejza1899SVK149061980½0½1,0421211928410,990,01200,2
15Batora Matej1959SVK149371821000½½13,0721182068732,060,944037,6
16Kuna Martin1934SVK1493657711½½½1½5,0720412199752,532,474098,8
17Valovic Stefan1963SVK14908905½00,521955020,51,02-0,5220-10,4
18Kuna Marian1904SVK14936755½0,512108010,50,240,26205,2
19Danko Dusan1869SVK1491557000,0121600100,15-0,1520-3,0
20Krupa Miroslav1771SVK1494415410½0012,562042198562,51,131,374054,8
  5. ŠK OÚ Russel Gabčíkovo (Elo Ø:2264, TB1: 18 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1IMSipos Istvan2449HUN720631Z17101001½1116,51022772387106,57,19-0,6910-6,9
2FMFarkas Gabor2368SVK14908034111000½1½16,010223223041066,79-0,7910-7,9
3IMBerczes Csaba2344HUN721522N1½01½½1½1017,011218122831177,82-0,8210-8,2
4Janko Michal2242SVK149072671111½1101½19,011212223841197,191,812036,2
5FMKrajnak Martin2171SVK149031300½0,522198020,50,92-0,4220-8,4
6Janko Ladislav2175SVK1490168411013,0420992292432,410,592011,8
7Molnar Erno2242SVK14923408B½½1114,0520642304543,630,374014,8
8Balogh Peter2121SVK149143951101½1½0½½17,011210022021175,801,202024,0
9Dvorsky Jozef1975SVK149300131½½0½0½014,0920331990943,790,21204,2
10Koloditsova Renata1971SVK14927705B188100½0012,571964186272,53,55-1,0520-21,0
13Kosar Mikulas Ml.1821SVK149072750000,0320401240300,70-0,7020-14,0
14Meszaros Nikolas1755SVK14940540000101,0520201780510,890,11202,2
  6. AŠK Nitra (Elo Ø:2198, TB1: 18 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1GMTimoscenko Gennadij2458SVK14901536½11,522220021,51,59-0,0910-0,9
2FMChovan Milan Ml.2288SVK14933691½11½½1½½½118,011227824531185,672,332046,6
3FMJablonicky Martin2271SVK14925621B2910011½114,572236233874,53,840,662013,2
4FMMartiska Peter2251SVK149005990½10½½1½15,0922242267954,800,20204,0
5Jablonicky Frantisek2074SVK14901390A29300½000½1,0721491840712,80-1,8020-36,0
6Slobodnik Michal2112SVK14936488A2941½000½002,0821551962823,54-1,5420-30,8
7Hlavina Lubomir Ml.1993SVK149204411½00000½½2,592154198892,52,63-0,1320-2,6
8Stehlik Peter2059SVK149232540111101½11½8,011209222671185,012,992059,8
9Odler Daniel2074SVK14901897½1½100½14,582076211984,53,980,522010,4
10Hrstka Samuel1922SVK1491961300111½3,561982203963,52,540,962019,2
11Amrich Martin2024SVK149179800110114,0619812106643,310,692013,8
12Szakall Alexander1909SVK14912066½½1,0219860210,800,20204,0
14Belak Juraj1831SVK1493653400,0121090100,17-0,1720-3,4
15Eremias Igor1740SVK1492284300,0121080100,10-0,1020-2,0
  7. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2216, TB1: 18 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1FMCertek Pavel2259SVK14900254½0½½½1½03,582292224983,53,66-0,1620-3,2
2Havlicek Libor Ml.2299SVK14903679½10½13,0522792351532,630,37207,4
3Castiglione Mario2252SVK1490164101½½½1111006,51122242289116,55,930,572011,4
4Kubala Jan2180SVK14905973½000,532207193430,51,39-0,8920-17,8
5Kovac Andrej2204SVK14912767½10½½0111½06,011220222381165,510,49209,8
6Sosovicka Juraj2153SVK14911418A63810½1002,562142208562,53,07-0,5720-11,4
7Valent Ivan2191SVK149017490½0½1,0421051912412,45-1,4520-29,0
8Hacik Radomir2135SVK14901463A776½1½½½0½03,582116207383,54,19-0,6920-13,8
9Kostolansky Sebastian Lukas2170SVK14950596B63900½½10111½05,51120982098115,56,56-1,0640-42,4
10Privara Igor2154SVK149013400½1½1½03,572009200973,54,75-1,2520-25,0
12Sulek Viliam2029SVK149026721½½002,0519671895522,93-0,9320-18,6
13Cambel Vladimir2036SVK14908930111003,0520062078532,680,32206,4
14Hudec Jan1990SVK1490207911,0117550110,790,21204,2
15Sturc Jan1984SVK1492281900,0122500100,18-0,1820-3,6
18Breja Stanislav1946SVK14900718½0,511997010,50,430,07201,4
  8. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2240, TB1: 16 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1IMLipka Juraj2410SVK14900475½1½½½3,0523472419532,930,07100,7
2IMMaslik Miroslav2340SVK14902192A4311½0½1½4,572257235974,54,270,23102,3
3IMBalogh Tomas2327SVK14900858½½½1½0½14,582294233784,54,330,17101,7
4Dujava Daniel2114SVK1491566901½000½0½02,51022442047102,53,43-0,9320-18,6
5Slacky Stanislav2231SVK149078281½00½1½1½½½6,011219222281166,07-0,0720-1,4
6WFMVrbova Niki2168SVK14906341B44½½0113,0521702242532,490,512010,2
7Polacik Igor2191SVK14905051A42½½1½1½1½½1½7,51121232256117,56,491,012020,2
8Bronis Marian2085SVK14905892A196½00,522082020,51,01-0,5120-10,2
9Meszaros Norbert2136SVK14923718B4511½0½10½4,582071211484,54,72-0,2220-4,4
10Pytlik Pavol2085SVK14912287011½1½½11½7,010202421731075,811,192023,8
11Jursa Branislav1974SVK14932393½00,521997020,50,94-0,4420-8,8
12Prochazka Jaromir1938SVK1491028400,0118640100,60-0,6020-12,0
13Puchovsky Ladislav1939SVK149119651½½½02,552003200352,52,090,41208,2
19Marusic Martin1632SVK14921375½00,521844020,50,63-0,1320-2,6
20Barta Ondrej1483SVK1492851500,0120880100,08-0,0820-1,6
  9. Lokomotíva Trnava (Elo Ø:2188, TB1: 13 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1IMLanc Alois2310SVK14900041110½10½½½½5,51023052341105,55,110,39103,9
2Kavon Rastislav2180SVK14925648B283100½1½10½15,51022262262105,54,381,124044,8
3Liptak Tomas2217SVK1491310001½1,532197219731,51,58-0,0820-1,6
4Puskar Peter2198SVK149258421½101½010106,011223722731164,911,092021,8
5Bango Lukas2072SVK14933365B420001½0½002,0821581965823,09-1,0940-43,6
6Lukac Roman2052SVK14904047½001½0½010½4,011215520531143,990,01200,2
7Nicolini Alexander2155SVK1490273710½½½10½½4,592118211894,54,94-0,4420-8,8
8Miklas Marian2094SVK14904055110½13,552041220353,52,650,852017,0
9Drtina Milan2167SVK1490027011,0120190110,700,30206,0
11Liptak Dusan2098SVK1491422011,0119930110,640,36207,2
13FMSzitkey Milan2088SVK149013070001½12,561974195162,53,52-1,0220-20,4
14Puchart Vladimir2090SVK14905205½½½01½½3,572037203773,54,01-0,5120-10,2
15Kolenak Matus1974SVK14925664011,0220400210,820,18203,6
16Sturdik Igor1958SVK14910373½011,532020202031,51,250,25205,0
17Mosny Jaroslav1961SVK1490359800,0120680100,35-0,3520-7,0
  10. ŠKŠ Dubnica n/Váhom B (Elo Ø:2163, TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1FMVojtek Vladimir2268SVK14901919A60501½½2,0423972397421,310,692013,8
2Borik Juraj2180SVK14901196½0½11½1½½005,51122652265115,54,231,272025,4
3Veres Andrej2237SVK14906074A607½01½½2,552214221452,52,66-0,1620-3,2
4FMBombek Peter2202SVK1490223010111011½006,51121852250116,55,740,762015,2
5Kovacik Emil2111SVK14902788A606000100113,0821752088833,32-0,3220-6,4
6Prasek Ivan2075SVK14923742½110½11½05,592096217695,54,251,252025,0
7Podoba Milan2040SVK14902524½000½0010½2,51021081915102,54,10-1,6020-32,0
8Sukuba Zdeno2160SVK14903270½11½01½½16,0920292154965,900,10202,0
9Orgon Dusan2072SVK1490244300½1½110004,010200119291045,83-1,8320-36,6
10Pupak Tomas2020SVK14923963100½1002,572115201372,52,61-0,1120-2,2
11Kutny Marian Ml.1926SVK1491618500½00,541995167340,51,62-1,1220-22,4
  11. ŠKS Považská Bystrica (Elo Ø:2160, TB1: 7 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1FMMotuz Karol2372SVK14902621A612½½1½110½5,0822642359855,14-0,1420-2,8
2Srvatka Igor2171SVK14905175A613½00½000102,0922302010923,83-1,8320-36,6
3Jakubek Peter2172SVK149010480½0½0½100002,51122162005112,54,88-2,3820-47,6
4Obona Jan2224SVK14903911½½½½0½110½05,011216921331156,27-1,2720-25,4
5Michalek Michal2145SVK14908760½0,512040010,50,64-0,1420-2,8
6Chovanec Milan2095SVK14906511½½0½0½½002,592169200392,53,62-1,1220-22,4
7Mikusik Marian2063SVK14905345100½½11½04,592101210194,54,050,45209,0
8Skrabakova Katarina2031SVK14923971101,0221570210,670,33206,6
9Banic Marek1954SVK14908336½0,512066010,50,350,15406,0
10Kvassay Peter1990SVK1491186800½00011,572111188171,52,41-0,9120-18,2
11Capak Stefan1977SVK14909634½½½0½½0½3,0820371950833,37-0,3720-7,4
13Gombar Peter1985SVK1491315100½0,532057178430,51,20-0,7020-14,0
14Belak Stefan1984SVK1490989810½12,542031212642,51,750,752015,0
16Magerciak Roman1961SVK1491133700,0120740100,35-0,3520-7,0
17Michalek Matej1960SVK1492488900,0119500100,51-0,5120-10,2
19Hutyra Roman1934SVK149082801½1,521943021,50,980,522010,4
20Motuzova Marta1854SVK1491934611,0117710110,610,39207,8
  12. ŠK Prievidza (Elo Ø:2099, TB1: 3 / TB2: 22,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØRpnWWeW-WeKElo+/-
1Dobrotka Martin2144SVK1490064500½½0½12,572306220472,52,040,46209,2
2Hanko Pavol2097SVK14900262000001000001,011230919211112,68-1,6820-33,6
3Detko Jan2112SVK1490250800000110½002,51122452034112,53,57-1,0720-21,4
4Lakatos Vladimir2038SVK1490300800½½01,0521691929511,63-0,6320-12,6
5Bojda Lubomir2066SVK14903407A53600½000,552243187750,51,35-0,8520-17,0
6Kaniansky Miroslav2161SVK1490279601½0½0½½03,0921492024934,65-1,6520-33,0
7Marko Anton2019SVK14903920A5340½00100001,592143187091,53,00-1,5020-30,0
8Gunis Juraj2006SVK149067240000,0321441344300,97-0,9720-19,4
10Reisel Frantisek2050SVK149052560110½110½½5,51020702106105,54,710,792015,8
11Machalec Vladimir1822SVK14929163A5350½000,542078175640,50,79-0,2920-5,8
12Cabala Nathan1950AUT1639510N101,0219880210,900,10404,0
13Mikus Teodor1884SVK14907895000½0000,572057163570,51,93-1,4320-28,6
14Kurtulik Andrej1864SVK149161500½112,541939203442,51,590,912018,2
17Maurer Filip1593SVK14943662B537½0,511632010,50,450,05402,0

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2016/10/15 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava CElo-8  NŠK NitraElo2½:5½
1.1FM
Certek, Pavel
2259-IM
Banas, Jan
2223A295½ - ½
1.2
Havlicek, Libor Ml.
2299-
Pinter, Patrik
2165½ - ½
1.3
Castiglione, Mario
2252-
Dlhy, Jozef
20680 - 1
1.4
Kovac, Andrej
2204-
Chrenko, Kristian
1981½ - ½
1.5
Sosovicka, Juraj
2153A638-
Pereszlenyi, Gejza
18991 - 0
1.6
Valent, Ivan
2191-
Batora, Matej
19590 - 1
1.7
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639-
Kuna, Martin
19340 - 1
1.8
Privara, Igor
2154-
Krupa, Miroslav
17710 - 1
1. kolo dňa 2016/10/15 o 10:00
š.4  ŠK Slovan Bratislava BElo-5  AŠK NitraElo6½:1½
2.1FM
Zetocha, Claudiu
2332A637-FM
Chovan, Milan Ml.
2288½ - ½
2.2FM
Briestensky, Rastislav St.
2310A636-FM
Jablonicky, Martin
2271B2911 - 0
2.3FM
Ruckschloss, Karol
2231-
Jablonicky, Frantisek
2074A2931 - 0
2.4IM
Franzen, Jozef
2248-
Hlavina, Lubomir Ml.
19930 - 1
2.5
Janos, Martin
2220-
Stehlik, Peter
20591 - 0
2.6
Ac, Michal
2169-
Hrstka, Samuel
19221 - 0
2.7
Janos, Jozef
2128-
Amrich, Martin
20241 - 0
2.8
Fabry, Robert
2108-
Eremias, Igor
17401 - 0
1. kolo dňa 2016/10/15 o 10:00
š.2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo4½:3½
3.1IM
Balogh, Tomas
2327-
Borik, Juraj
2180½ - ½
3.2
Dujava, Daniel
2114-FM
Bombek, Peter
22020 - 1
3.3
Slacky, Stanislav
2231-
Kovacik, Emil
2111A6061 - 0
3.4WFM
Vrbova, Niki
2168B44-
Podoba, Milan
2040½ - ½
3.5
Polacik, Igor
2191A42-
Sukuba, Zdeno
2160½ - ½
3.6
Meszaros, Norbert
2136B45-
Orgon, Dusan
20721 - 0
3.7
Pytlik, Pavol
2085-
Pupak, Tomas
20200 - 1
3.8
Puchovsky, Ladislav
1939-
Kutny, Marian Ml.
19261 - 0
1. kolo dňa 2016/10/15 o 10:00
š.6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-11  ŠK PrievidzaElo8 : 0
5.1IM
Sipos, Istvan
2449Z17-
Dobrotka, Martin
21441 - 0
5.2FM
Farkas, Gabor
2368-
Hanko, Pavol
20971 - 0
5.3IM
Berczes, Csaba
2344N-
Detko, Jan
21121 - 0
5.4
Janko, Michal
2242-
Bojda, Lubomir
2066A5361 - 0
5.5
Janko, Ladislav
2175-
Kaniansky, Miroslav
21611 - 0
5.6
Balogh, Peter
2121-
Marko, Anton
2019A5341 - 0
5.7
Dvorsky, Jozef
1975-
Reisel, Frantisek
20501 - 0
5.8
Koloditsova, Renata
1971B188-
Mikus, Teodor
18841 - 0
1. kolo dňa 2016/10/15 o 10:00
š.7  ŠK Termál PodhájskaElo-10  Lokomotíva TrnavaElo3½:4½
6.1WIM
Maslikova, Veronika
2240B79-IM
Lanc, Alois
23100 - 1
6.2
Szucs, Vladimir
2146A93-
Kavon, Rastislav
2180B2830 - 1
6.3
Berek, Geza
2230Z27-
Puskar, Peter
21980 - 1
6.4
Gulbis, Adrian
2087-
Bango, Lukas
2072B4201 - 0
6.5
Szeko, Ludovit
2071-
Lukac, Roman
2052½ - ½
6.6
Strachan, Jan
2166-
Nicolini, Alexander
21550 - 1
6.7
Blaho, Stefan
2038-FM
Szitkey, Milan
20881 - 0
6.8FM
Brestak, Jan
2109-
Kolenak, Matus
19741 - 0
2. kolo dňa 2016/10/16 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava CElo-5  AŠK NitraElo5 : 3
1.1FM
Certek, Pavel
2259-FM
Chovan, Milan Ml.
22880 - 1
1.2
Havlicek, Libor Ml.
2299-FM
Jablonicky, Martin
2271B2911 - 0
1.3
Castiglione, Mario
2252-FM
Martiska, Peter
22511 - 0
1.4
Kovac, Andrej
2204-
Jablonicky, Frantisek
2074A2931 - 0
1.5
Hacik, Radomir
2135A776-
Hlavina, Lubomir Ml.
1993½ - ½
1.6
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639-
Stehlik, Peter
20590 - 1
1.7
Privara, Igor
2154-
Odler, Daniel
2074½ - ½
1.8
Sulek, Viliam
2029-
Hrstka, Samuel
19221 - 0
2. kolo dňa 2016/10/16 o 10:00
š.4  ŠK Slovan Bratislava BElo-8  NŠK NitraElo5 : 3
2.1FM
Zetocha, Claudiu
2332A637-IM
Banas, Jan
2223A295½ - ½
2.2FM
Briestensky, Rastislav St.
2310A636-FM
Debnar, Lubos
22831 - 0
2.3FM
Ruckschloss, Karol
2231-
Kalisky, Vladimir
2220½ - ½
2.4IM
Franzen, Jozef
2248-
Dlhy, Jozef
20681 - 0
2.5
Janos, Martin
2220-
Chrenko, Kristian
1981½ - ½
2.6
Travenec, Igor
2148-
Batora, Matej
19591 - 0
2.7
Janos, Jozef
2128-
Kuna, Martin
19340 - 1
2.8
Fabry, Robert
2108-
Kuna, Marian
1904½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/16 o 10:00
š.2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-9  ŠKS Považská BystricaElo5½:2½
3.1IM
Balogh, Tomas
2327-FM
Motuz, Karol
2372A612½ - ½
3.2
Dujava, Daniel
2114-
Srvatka, Igor
2171A6131 - 0
3.3
Slacky, Stanislav
2231-
Jakubek, Peter
2172½ - ½
3.4
Polacik, Igor
2191A42-
Obona, Jan
2224½ - ½
3.5
Bronis, Marian
2085A196-
Chovanec, Milan
2095½ - ½
3.6
Meszaros, Norbert
2136B45-
Mikusik, Marian
20631 - 0
3.7
Pytlik, Pavol
2085-
Kvassay, Peter
19901 - 0
3.8
Jursa, Branislav
1974-
Capak, Stefan
1977½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/16 o 10:00
š.6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-10  Lokomotíva TrnavaElo5 : 3
5.1IM
Sipos, Istvan
2449Z17-IM
Lanc, Alois
23100 - 1
5.2FM
Farkas, Gabor
2368-
Kavon, Rastislav
2180B2831 - 0
5.3IM
Berczes, Csaba
2344N-
Puskar, Peter
2198½ - ½
5.4
Janko, Michal
2242-
Lukac, Roman
20521 - 0
5.5
Janko, Ladislav
2175-
Nicolini, Alexander
21551 - 0
5.6
Balogh, Peter
2121-FM
Szitkey, Milan
20881 - 0
5.7
Dvorsky, Jozef
1975-
Puchart, Vladimir
2090½ - ½
5.8
Koloditsova, Renata
1971B188-
Kolenak, Matus
19740 - 1
2. kolo dňa 2016/10/16 o 10:00
š.7  ŠK Termál PodhájskaElo-11  ŠK PrievidzaElo6 : 2
6.1FM
Vass, Frantisek Ml.
2325-
Dobrotka, Martin
21441 - 0
6.2WIM
Maslikova, Veronika
2240B79-
Hanko, Pavol
20971 - 0
6.3
Szucs, Vladimir
2146A93-
Detko, Jan
21121 - 0
6.4
Berek, Geza
2230Z27-
Bojda, Lubomir
2066A5361 - 0
6.5
Gulbis, Adrian
2087-
Kaniansky, Miroslav
21610 - 1
6.6
Szeko, Ludovit
2071-
Gunis, Juraj
20061 - 0
6.7
Blaho, Stefan
2038-
Reisel, Frantisek
20500 - 1
6.8FM
Brestak, Jan
2109-
Mikus, Teodor
18841 - 0
3. kolo dňa 2016/11/19 o 10:00
š.9  ŠKS Považská BystricaElo-4  ŠK Slovan Bratislava BElo2½:5½
1.1FM
Motuz, Karol
2372A612-FM
Zetocha, Claudiu
2332A6371 - 0
1.2
Srvatka, Igor
2171A613-FM
Briestensky, Rastislav St.
2310A6360 - 1
1.3
Jakubek, Peter
2172-IM
Franzen, Jozef
22480 - 1
1.4
Obona, Jan
2224-
Janos, Martin
2220½ - ½
1.5
Chovanec, Milan
2095-
Jancovic, Peter
22460 - 1
1.6
Mikusik, Marian
2063-
Janos, Jozef
21280 - 1
1.7
Banic, Marek
1954-FM
Tepper, Frantisek
2066½ - ½
1.8
Capak, Stefan
1977-WCM
Briestenska, Andrea
2016½ - ½
3. kolo dňa 2016/11/19 o 10:00
š.12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-1  ŠK Slovan Bratislava CElo3½:4½
2.1
Borik, Juraj
2180-FM
Certek, Pavel
2259½ - ½
2.2
Veres, Andrej
2237A607-
Castiglione, Mario
2252½ - ½
2.3FM
Bombek, Peter
2202-
Kovac, Andrej
22041 - 0
2.4
Prasek, Ivan
2075-
Valent, Ivan
2191½ - ½
2.5
Podoba, Milan
2040-
Hacik, Radomir
2135A7760 - 1
2.6
Orgon, Dusan
2072-
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639½ - ½
2.7
Pupak, Tomas
2020-
Privara, Igor
21540 - 1
2.8
Kutny, Marian Ml.
1926-
Sulek, Viliam
2029½ - ½
3. kolo dňa 2016/11/19 o 10:00
š.2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-7  ŠK Termál PodhájskaElo5 : 3
3.1IM
Lipka, Juraj
2410-IM
Gazik, Viktor
2409B25½ - ½
3.2IM
Maslik, Miroslav
2340A43-
Vymazal, Bronislav
2304Z281 - 0
3.3IM
Balogh, Tomas
2327-IM
Gazik, Igor
2281A24½ - ½
3.4
Dujava, Daniel
2114-FM
Horvath, Mario
2201½ - ½
3.5
Slacky, Stanislav
2231-WIM
Maslikova, Veronika
2240B790 - 1
3.6
Polacik, Igor
2191A42-
Gulbis, Adrian
20871 - 0
3.7
Meszaros, Norbert
2136B45-
Szeko, Ludovit
2071½ - ½
3.8
Pytlik, Pavol
2085-
Blaho, Stefan
20381 - 0
3. kolo dňa 2016/11/19 o 10:00
š.10  Lokomotíva TrnavaElo-8  NŠK NitraElo2½:5½
5.1IM
Lanc, Alois
2310-IM
Aczel, Gergely
2555Z320 - 1
5.2
Kavon, Rastislav
2180B283-FM
Maros, Milan
23280 - 1
5.3
Puskar, Peter
2198-
Ondrus, Martin
22901 - 0
5.4
Lukac, Roman
2052-
Kalisky, Vladimir
22200 - 1
5.5
Nicolini, Alexander
2155-
Skreno, Vladimir
2218A296½ - ½
5.6
Puchart, Vladimir
2090-
Horvath, Marian
2182½ - ½
5.7
Sturdik, Igor
1958-
Pinter, Patrik
2165½ - ½
5.8
Mosny, Jaroslav
1961-
Dlhy, Jozef
20680 - 1
3. kolo dňa 2016/11/19 o 10:00
š.11  ŠK PrievidzaElo-5  AŠK NitraElo2 : 6
6.1
Hanko, Pavol
2097-FM
Chovan, Milan Ml.
22880 - 1
6.2
Detko, Jan
2112-FM
Jablonicky, Martin
2271B2910 - 1
6.3
Kaniansky, Miroslav
2161-FM
Martiska, Peter
2251½ - ½
6.4
Marko, Anton
2019A534-
Jablonicky, Frantisek
2074A293½ - ½
6.5
Gunis, Juraj
2006-
Slobodnik, Michal
2112A2940 - 1
6.6
Reisel, Frantisek
2050-
Hlavina, Lubomir Ml.
19931 - 0
6.7
Mikus, Teodor
1884-
Stehlik, Peter
20590 - 1
6.8
Kurtulik, Andrej
1864-
Hrstka, Samuel
19220 - 1
4. kolo dňa 2016/11/20 o 10:00
š.9  ŠKS Považská BystricaElo-1  ŠK Slovan Bratislava CElo3½:4½
1.1FM
Motuz, Karol
2372A612-FM
Certek, Pavel
2259½ - ½
1.2
Srvatka, Igor
2171A613-
Castiglione, Mario
2252½ - ½
1.3
Jakubek, Peter
2172-
Kubala, Jan
2180½ - ½
1.4
Obona, Jan
2224-
Kovac, Andrej
2204½ - ½
1.5
Chovanec, Milan
2095-
Hacik, Radomir
2135A776½ - ½
1.6
Mikusik, Marian
2063-
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639½ - ½
1.7
Kvassay, Peter
1990-
Sulek, Viliam
2029½ - ½
1.8
Capak, Stefan
1977-
Cambel, Vladimir
20360 - 1
4. kolo dňa 2016/11/20 o 10:00
š.12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-4  ŠK Slovan Bratislava BElo4½:3½
2.1
Borik, Juraj
2180-FM
Zetocha, Claudiu
2332A6371 - 0
2.2FM
Bombek, Peter
2202-FM
Briestensky, Rastislav St.
2310A6361 - 0
2.3
Kovacik, Emil
2111A606-IM
Franzen, Jozef
22480 - 1
2.4
Prasek, Ivan
2075-
Janos, Martin
22201 - 0
2.5
Podoba, Milan
2040-
Jancovic, Peter
22460 - 1
2.6
Orgon, Dusan
2072-
Travenec, Igor
21481 - 0
2.7
Pupak, Tomas
2020-
Janos, Jozef
2128½ - ½
2.8
Kutny, Marian Ml.
1926-WCM
Briestenska, Andrea
20160 - 1
4. kolo dňa 2016/11/20 o 10:00
š.2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo3½:4½
3.1IM
Lipka, Juraj
2410-IM
Sipos, Istvan
2449Z171 - 0
3.2IM
Balogh, Tomas
2327-FM
Farkas, Gabor
23681 - 0
3.3
Dujava, Daniel
2114-IM
Berczes, Csaba
2344N0 - 1
3.4
Slacky, Stanislav
2231-
Janko, Michal
22420 - 1
3.5WFM
Vrbova, Niki
2168B44-FM
Krajnak, Martin
2171½ - ½
3.6
Polacik, Igor
2191A42-
Molnar, Erno
2242B½ - ½
3.7
Meszaros, Norbert
2136B45-
Balogh, Peter
21210 - 1
3.8
Puchovsky, Ladislav
1939-
Dvorsky, Jozef
1975½ - ½
4. kolo dňa 2016/11/20 o 10:00
š.10  Lokomotíva TrnavaElo-5  AŠK NitraElo3 : 5
5.1
Kavon, Rastislav
2180B283-FM
Chovan, Milan Ml.
2288½ - ½
5.2
Puskar, Peter
2198-FM
Jablonicky, Martin
2271B2910 - 1
5.3
Bango, Lukas
2072B420-FM
Martiska, Peter
22510 - 1
5.4
Lukac, Roman
2052-
Jablonicky, Frantisek
2074A2931 - 0
5.5
Nicolini, Alexander
2155-
Slobodnik, Michal
2112A294½ - ½
5.6
Liptak, Dusan
2098-
Hlavina, Lubomir Ml.
19931 - 0
5.7FM
Szitkey, Milan
2088-
Stehlik, Peter
20590 - 1
5.8
Sturdik, Igor
1958-
Odler, Daniel
20740 - 1
4. kolo dňa 2016/11/20 o 10:00
š.11  ŠK PrievidzaElo-8  NŠK NitraElo1½:6½
6.1
Hanko, Pavol
2097-IM
Aczel, Gergely
2555Z320 - 1
6.2
Detko, Jan
2112-FM
Maros, Milan
23280 - 1
6.3
Bojda, Lubomir
2066A536-
Ondrus, Martin
2290½ - ½
6.4
Kaniansky, Miroslav
2161-
Skreno, Vladimir
2218A2960 - 1
6.5
Marko, Anton
2019A534-
Horvath, Marian
21820 - 1
6.6
Reisel, Frantisek
2050-
Pinter, Patrik
21650 - 1
6.7
Mikus, Teodor
1884-
Dlhy, Jozef
2068½ - ½
6.8
Kurtulik, Andrej
1864-
Pereszlenyi, Gejza
1899½ - ½
5. kolo dňa 2016/12/10 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  ŠK Slovan Bratislava BElo2½:5½
1.1
Havlicek, Libor Ml.
2299-FM
Zetocha, Claudiu
2332A6370 - 1
1.2
Castiglione, Mario
2252-IM
Petran, Peter
2304½ - ½
1.3
Kubala, Jan
2180-FM
Ruckschloss, Karol
22310 - 1
1.4
Kovac, Andrej
2204-IM
Franzen, Jozef
2248½ - ½
1.5
Sosovicka, Juraj
2153A638-
Janos, Martin
22200 - 1
1.6
Hacik, Radomir
2135A776-
Ac, Michal
2169½ - ½
1.7
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639-
Janos, Jozef
21281 - 0
1.8
Sulek, Viliam
2029-
Zetocha, Adrian
20230 - 1
5. kolo dňa 2016/12/10 o 10:00
š.5  AŠK NitraElo-8  NŠK NitraElo3½:4½
3.1FM
Chovan, Milan Ml.
2288-GM
Mihok, Oliver
2516Z31½ - ½
3.2FM
Martiska, Peter
2251-FM
Maros, Milan
23280 - 1
3.3
Slobodnik, Michal
2112A294-
Ondrus, Martin
22900 - 1
3.4
Hlavina, Lubomir Ml.
1993-
Horvath, Marian
21820 - 1
3.5
Stehlik, Peter
2059-
Pinter, Patrik
21651 - 0
3.6
Odler, Daniel
2074-
Dlhy, Jozef
2068½ - ½
3.7
Amrich, Martin
2024-
Batora, Matej
19591 - 0
3.8
Szakall, Alexander
1909-
Kuna, Martin
1934½ - ½
5. kolo dňa 2016/12/10 o 10:00
š.6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-7  ŠK Termál PodhájskaElo2 : 6
4.1IM
Sipos, Istvan
2449Z17-
Vymazal, Bronislav
2304Z280 - 1
4.2FM
Farkas, Gabor
2368-FM
Horvath, Mario
22010 - 1
4.3IM
Berczes, Csaba
2344N-WIM
Maslikova, Veronika
2240B79½ - ½
4.4
Janko, Michal
2242-
Szucs, Vladimir
2146A93½ - ½
4.5
Janko, Ladislav
2175-
Gulbis, Adrian
20870 - 1
4.6
Molnar, Erno
2242B-
Szeko, Ludovit
2071½ - ½
4.7
Balogh, Peter
2121-
Strachan, Jan
2166½ - ½
4.8
Kosar, Mikulas Ml.
1821-
Blaho, Stefan
20380 - 1
5. kolo dňa 2016/12/10 o 10:00
š.9  ŠKS Považská BystricaElo-12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo2 : 6
5.1FM
Motuz, Karol
2372A612-FM
Vojtek, Vladimir
2268A6051 - 0
5.2
Srvatka, Igor
2171A613-
Borik, Juraj
21800 - 1
5.3
Jakubek, Peter
2172-FM
Bombek, Peter
22020 - 1
5.4
Obona, Jan
2224-
Prasek, Ivan
20750 - 1
5.5
Michalek, Michal
2145-
Podoba, Milan
2040½ - ½
5.6
Chovanec, Milan
2095-
Sukuba, Zdeno
21600 - 1
5.7
Mikusik, Marian
2063-
Orgon, Dusan
2072½ - ½
5.8
Kvassay, Peter
1990-
Pupak, Tomas
20200 - 1
5. kolo dňa 2016/12/10 o 10:00
š.10  Lokomotíva TrnavaElo-11  ŠK PrievidzaElo6½:1½
6.1IM
Lanc, Alois
2310-
Dobrotka, Martin
2144½ - ½
6.2
Kavon, Rastislav
2180B283-
Hanko, Pavol
20971 - 0
6.3
Puskar, Peter
2198-
Detko, Jan
21121 - 0
6.4
Bango, Lukas
2072B420-
Lakatos, Vladimir
20381 - 0
6.5
Lukac, Roman
2052-
Kaniansky, Miroslav
2161½ - ½
6.6
Drtina, Milan
2167-
Marko, Anton
2019A5341 - 0
6.7
Puchart, Vladimir
2090-
Reisel, Frantisek
2050½ - ½
6.8
Sturdik, Igor
1958-
Machalec, Vladimir
1822A5351 - 0
6. kolo dňa 2016/12/11 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava CElo-2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo3 : 5
2.1FM
Certek, Pavel
2259-IM
Lipka, Juraj
2410½ - ½
2.2
Havlicek, Libor Ml.
2299-IM
Maslik, Miroslav
2340A43½ - ½
2.3
Castiglione, Mario
2252-
Dujava, Daniel
21141 - 0
2.4
Kovac, Andrej
2204-
Slacky, Stanislav
22310 - 1
2.5
Valent, Ivan
2191-WFM
Vrbova, Niki
2168B440 - 1
2.6
Hacik, Radomir
2135A776-
Polacik, Igor
2191A42½ - ½
2.7
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639-
Pytlik, Pavol
20850 - 1
2.8
Privara, Igor
2154-
Puchovsky, Ladislav
1939½ - ½
6. kolo dňa 2016/12/11 o 10:00
š.8  NŠK NitraElo-7  ŠK Termál PodhájskaElo4 : 4
3.1
Ondrus, Martin
2290-FM
Vass, Frantisek Ml.
2325½ - ½
3.2IM
Banas, Jan
2223A295-
Vymazal, Bronislav
2304Z280 - 1
3.3
Kalisky, Vladimir
2220-FM
Horvath, Mario
22011 - 0
3.4
Skreno, Vladimir
2218A296-WIM
Maslikova, Veronika
2240B79½ - ½
3.5
Pinter, Patrik
2165-
Szucs, Vladimir
2146A931 - 0
3.6
Dlhy, Jozef
2068-
Gulbis, Adrian
20870 - 1
3.7
Chrenko, Kristian
1981-
Szeko, Ludovit
20711 - 0
3.8
Krupa, Miroslav
1771-
Strachan, Jan
21660 - 1
6. kolo dňa 2016/12/11 o 10:00
š.5  AŠK NitraElo-6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo4½:3½
4.1FM
Chovan, Milan Ml.
2288-FM
Farkas, Gabor
23681 - 0
4.2FM
Martiska, Peter
2251-IM
Berczes, Csaba
2344N½ - ½
4.3
Slobodnik, Michal
2112A294-
Janko, Michal
22420 - 1
4.4
Hlavina, Lubomir Ml.
1993-
Janko, Ladislav
21750 - 1
4.5
Stehlik, Peter
2059-
Balogh, Peter
21210 - 1
4.6
Odler, Daniel
2074-
Dvorsky, Jozef
19751 - 0
4.7
Hrstka, Samuel
1922-
Kosar, Mikulas Ml.
18211 - 0
4.8
Amrich, Martin
2024-
Meszaros, Nikolas
17551 - 0
6. kolo dňa 2016/12/11 o 10:00
š.12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-11  ŠK PrievidzaElo3 : 5
5.1
Borik, Juraj
2180-
Dobrotka, Martin
2144½ - ½
5.2
Veres, Andrej
2237A607-
Hanko, Pavol
20970 - 1
5.3FM
Bombek, Peter
2202-
Detko, Jan
21120 - 1
5.4
Kovacik, Emil
2111A606-
Kaniansky, Miroslav
21611 - 0
5.5
Prasek, Ivan
2075-
Marko, Anton
2019A5340 - 1
5.6
Podoba, Milan
2040-
Reisel, Frantisek
20500 - 1
5.7
Sukuba, Zdeno
2160-
Machalec, Vladimir
1822A535½ - ½
5.8
Orgon, Dusan
2072-
Mikus, Teodor
18841 - 0
6. kolo dňa 2016/12/11 o 10:00
š.9  ŠKS Považská BystricaElo-10  Lokomotíva TrnavaElo4 : 4
6.1
Srvatka, Igor
2171A613-IM
Lanc, Alois
23100 - 1
6.2
Jakubek, Peter
2172-
Kavon, Rastislav
2180B283½ - ½
6.3
Obona, Jan
2224-
Puskar, Peter
2198½ - ½
6.4
Chovanec, Milan
2095-
Bango, Lukas
2072B420½ - ½
6.5
Mikusik, Marian
2063-
Lukac, Roman
20521 - 0
6.6
Capak, Stefan
1977-
Nicolini, Alexander
2155½ - ½
6.7
Gombar, Peter
1985-FM
Szitkey, Milan
20880 - 1
6.8
Belak, Stefan
1984-
Puchart, Vladimir
20901 - 0
7. kolo dňa 2017/01/22 o 10:00
š.2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-4  ŠK Slovan Bratislava BElo3½:4½
1.1IM
Lipka, Juraj
2410-FM
Zetocha, Claudiu
2332A637½ - ½
1.2IM
Maslik, Miroslav
2340A43-FM
Ruckschloss, Karol
22310 - 1
1.3
Dujava, Daniel
2114-IM
Franzen, Jozef
2248½ - ½
1.4
Slacky, Stanislav
2231-
Janos, Martin
2220½ - ½
1.5
Polacik, Igor
2191A42-
Jancovic, Peter
22461 - 0
1.6
Meszaros, Norbert
2136B45-
Travenec, Igor
2148½ - ½
1.7
Pytlik, Pavol
2085-FM
Tepper, Frantisek
2066½ - ½
1.8
Jursa, Branislav
1974-WCM
Briestenska, Andrea
20160 - 1
7. kolo dňa 2017/01/22 o 10:00
š.6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-8  NŠK NitraElo6 : 2
3.1IM
Sipos, Istvan
2449Z17-
Ondrus, Martin
22901 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2368-
Skreno, Vladimir
2218A296½ - ½
3.3IM
Berczes, Csaba
2344N-
Dlhy, Jozef
20681 - 0
3.4
Janko, Michal
2242-
Pereszlenyi, Gejza
18991 - 0
3.5
Molnar, Erno
2242B-
Batora, Matej
19591 - 0
3.6
Balogh, Peter
2121-
Kuna, Martin
1934½ - ½
3.7
Dvorsky, Jozef
1975-
Valovic, Stefan
1963½ - ½
3.8
Koloditsova, Renata
1971B188-
Krupa, Miroslav
1771½ - ½
7. kolo dňa 2017/01/22 o 10:00
š.7  ŠK Termál PodhájskaElo-5  AŠK NitraElo5 : 3
4.1FM
Vass, Frantisek Ml.
2325-FM
Chovan, Milan Ml.
2288½ - ½
4.2
Vymazal, Bronislav
2304Z28-FM
Jablonicky, Martin
2271B291½ - ½
4.3FM
Horvath, Mario
2201-FM
Martiska, Peter
2251½ - ½
4.4
Szucs, Vladimir
2146A93-
Jablonicky, Frantisek
2074A2931 - 0
4.5
Gulbis, Adrian
2087-
Stehlik, Peter
20590 - 1
4.6
Szeko, Ludovit
2071-
Amrich, Martin
20241 - 0
4.7
Blaho, Stefan
2038-
Szakall, Alexander
1909½ - ½
4.8FM
Brestak, Jan
2109-
Belak, Juraj
18311 - 0
7. kolo dňa 2017/01/22 o 10:00
š.10  Lokomotíva TrnavaElo-12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo3½:4½
5.1IM
Lanc, Alois
2310-FM
Vojtek, Vladimir
2268A6050 - 1
5.2
Liptak, Tomas
2217-
Borik, Juraj
21800 - 1
5.3
Puskar, Peter
2198-
Veres, Andrej
2237A6070 - 1
5.4
Bango, Lukas
2072B420-FM
Bombek, Peter
22020 - 1
5.5
Lukac, Roman
2052-
Prasek, Ivan
2075½ - ½
5.6
Nicolini, Alexander
2155-
Podoba, Milan
20401 - 0
5.7
Miklas, Marian
2094-
Sukuba, Zdeno
21601 - 0
5.8
Puchart, Vladimir
2090-
Pupak, Tomas
20201 - 0
7. kolo dňa 2017/01/22 o 10:00
š.11  ŠK PrievidzaElo-9  ŠKS Považská BystricaElo3½:4½
6.1
Hanko, Pavol
2097-FM
Motuz, Karol
2372A6120 - 1
6.2
Detko, Jan
2112-
Srvatka, Igor
2171A6131 - 0
6.3
Lakatos, Vladimir
2038-
Jakubek, Peter
21720 - 1
6.4
Bojda, Lubomir
2066A536-
Obona, Jan
22240 - 1
6.5
Kaniansky, Miroslav
2161-
Chovanec, Milan
2095½ - ½
6.6
Marko, Anton
2019A534-
Mikusik, Marian
20630 - 1
6.7
Reisel, Frantisek
2050-
Belak, Stefan
19841 - 0
6.8
Cabala, Nathan
1950N-
Michalek, Matej
19601 - 0
8. kolo dňa 2017/02/25 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava CElo-11  ŠK PrievidzaElo7 : 1
1.1FM
Certek, Pavel
2259-
Dobrotka, Martin
21441 - 0
1.2
Castiglione, Mario
2252-
Hanko, Pavol
20971 - 0
1.3
Kovac, Andrej
2204-
Detko, Jan
21121 - 0
1.4
Sosovicka, Juraj
2153A638-
Lakatos, Vladimir
2038½ - ½
1.5
Hacik, Radomir
2135A776-
Kaniansky, Miroslav
2161½ - ½
1.6
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639-
Marko, Anton
2019A5341 - 0
1.7
Privara, Igor
2154-
Reisel, Frantisek
20501 - 0
1.8
Cambel, Vladimir
2036-
Machalec, Vladimir
1822A5351 - 0
8. kolo dňa 2017/02/25 o 10:00
š.4  ŠK Slovan Bratislava BElo-10  Lokomotíva TrnavaElo3 : 5
2.1FM
Zetocha, Claudiu
2332A637-IM
Lanc, Alois
2310½ - ½
2.2FM
Ruckschloss, Karol
2231-
Kavon, Rastislav
2180B2830 - 1
2.3IM
Franzen, Jozef
2248-
Puskar, Peter
21980 - 1
2.4
Janos, Martin
2220-
Bango, Lukas
2072B420½ - ½
2.5
Jancovic, Peter
2246-
Lukac, Roman
20521 - 0
2.6
Janos, Jozef
2128-
Miklas, Marian
20940 - 1
2.7FM
Kolcak, Marek
2159-FM
Szitkey, Milan
2088½ - ½
2.8WCM
Briestenska, Andrea
2016-
Puchart, Vladimir
2090½ - ½
8. kolo dňa 2017/02/25 o 10:00
š.8  NŠK NitraElo-2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo4½:3½
4.1GM
Mihok, Oliver
2516Z31-IM
Balogh, Tomas
23271 - 0
4.2IM
Aczel, Gergely
2555Z32-
Dujava, Daniel
21141 - 0
4.3FM
Maros, Milan
2328-
Slacky, Stanislav
22310 - 1
4.4
Pinter, Patrik
2165-
Polacik, Igor
2191A42½ - ½
4.5
Dlhy, Jozef
2068-
Bronis, Marian
2085A1961 - 0
4.6
Chrenko, Kristian
1981-
Meszaros, Norbert
2136B450 - 1
4.7
Batora, Matej
1959-
Pytlik, Pavol
2085½ - ½
4.8
Kuna, Martin
1934-
Puchovsky, Ladislav
1939½ - ½
8. kolo dňa 2017/02/25 o 10:00
š.9  ŠKS Považská BystricaElo-7  ŠK Termál PodhájskaElo2½:5½
5.1FM
Motuz, Karol
2372A612-FM
Vass, Frantisek Ml.
23250 - 1
5.2
Jakubek, Peter
2172-
Vymazal, Bronislav
2304Z280 - 1
5.3
Obona, Jan
2224-
Szucs, Vladimir
2146A931 - 0
5.4
Chovanec, Milan
2095-
Gulbis, Adrian
20870 - 1
5.5
Skrabakova, Katarina
2031-
Szeko, Ludovit
20711 - 0
5.6
Kvassay, Peter
1990-
Blaho, Stefan
20380 - 1
5.7
Gombar, Peter
1985-FM
Brestak, Jan
21090 - 1
5.8
Belak, Stefan
1984-
Kocmal, Jaroslav
2014½ - ½
8. kolo dňa 2017/02/25 o 10:00
š.12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo6 : 2
6.1FM
Vojtek, Vladimir
2268A605-IM
Sipos, Istvan
2449Z17½ - ½
6.2
Borik, Juraj
2180-IM
Berczes, Csaba
2344N½ - ½
6.3FM
Bombek, Peter
2202-
Janko, Michal
22421 - 0
6.4
Kovacik, Emil
2111A606-
Molnar, Erno
2242B0 - 1
6.5
Prasek, Ivan
2075-
Balogh, Peter
21211 - 0
6.6
Podoba, Milan
2040-
Dvorsky, Jozef
19751 - 0
6.7
Sukuba, Zdeno
2160-
Kosar, Mikulas Ml.
18211 - 0
6.8
Orgon, Dusan
2072-
Meszaros, Nikolas
17551 - 0
9. kolo dňa 2017/02/26 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava CElo-10  Lokomotíva TrnavaElo5½:2½
1.1FM
Certek, Pavel
2259-IM
Lanc, Alois
2310½ - ½
1.2
Castiglione, Mario
2252-
Kavon, Rastislav
2180B2831 - 0
1.3
Kubala, Jan
2180-
Liptak, Tomas
22170 - 1
1.4
Kovac, Andrej
2204-
Puskar, Peter
21981 - 0
1.5
Sosovicka, Juraj
2153A638-
Bango, Lukas
2072B4201 - 0
1.6
Hacik, Radomir
2135A776-
Lukac, Roman
20520 - 1
1.7
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639-
Nicolini, Alexander
21551 - 0
1.8
Cambel, Vladimir
2036-
Miklas, Marian
20941 - 0
9. kolo dňa 2017/02/26 o 10:00
š.4  ŠK Slovan Bratislava BElo-11  ŠK PrievidzaElo6½:1½
2.1FM
Zetocha, Claudiu
2332A637-
Dobrotka, Martin
2144½ - ½
2.2IM
Petran, Peter
2304-
Hanko, Pavol
20971 - 0
2.3FM
Ruckschloss, Karol
2231-
Detko, Jan
2112½ - ½
2.4
Janos, Martin
2220-
Kaniansky, Miroslav
21611 - 0
2.5
Jancovic, Peter
2246-
Marko, Anton
2019A5341 - 0
2.6
Janos, Jozef
2128-
Reisel, Frantisek
2050½ - ½
2.7FM
Kolcak, Marek
2159-
Machalec, Vladimir
1822A5351 - 0
2.8WCM
Briestenska, Andrea
2016-
Cabala, Nathan
1950N1 - 0
9. kolo dňa 2017/02/26 o 10:00
š.5  AŠK NitraElo-2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo4½:3½
3.1FM
Chovan, Milan Ml.
2288-IM
Maslik, Miroslav
2340A43½ - ½
3.2FM
Martiska, Peter
2251-IM
Balogh, Tomas
2327½ - ½
3.3
Jablonicky, Frantisek
2074A293-
Dujava, Daniel
2114½ - ½
3.4
Slobodnik, Michal
2112A294-
Slacky, Stanislav
2231½ - ½
3.5
Hlavina, Lubomir Ml.
1993-
Polacik, Igor
2191A42½ - ½
3.6
Stehlik, Peter
2059-
Meszaros, Norbert
2136B451 - 0
3.7
Odler, Daniel
2074-
Pytlik, Pavol
20850 - 1
3.8
Amrich, Martin
2024-
Puchovsky, Ladislav
19391 - 0
9. kolo dňa 2017/02/26 o 10:00
š.9  ŠKS Považská BystricaElo-6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo2 : 6
5.1
Jakubek, Peter
2172-IM
Sipos, Istvan
2449Z170 - 1
5.2
Obona, Jan
2224-FM
Farkas, Gabor
23680 - 1
5.3
Chovanec, Milan
2095-IM
Berczes, Csaba
2344N0 - 1
5.4
Skrabakova, Katarina
2031-
Janko, Michal
22420 - 1
5.5
Kvassay, Peter
1990-
Molnar, Erno
2242B0 - 1
5.6
Capak, Stefan
1977-
Balogh, Peter
2121½ - ½
5.7
Gombar, Peter
1985-
Dvorsky, Jozef
1975½ - ½
5.8
Belak, Stefan
1984-
Koloditsova, Renata
1971B1881 - 0
9. kolo dňa 2017/02/26 o 10:00
š.12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-7  ŠK Termál PodhájskaElo3 : 5
6.1
Borik, Juraj
2180-FM
Vass, Frantisek Ml.
2325½ - ½
6.2
Veres, Andrej
2237A607-
Vymazal, Bronislav
2304Z28½ - ½
6.3FM
Bombek, Peter
2202-FM
Horvath, Mario
2201½ - ½
6.4
Kovacik, Emil
2111A606-
Szucs, Vladimir
2146A930 - 1
6.5
Prasek, Ivan
2075-
Gulbis, Adrian
20871 - 0
6.6
Sukuba, Zdeno
2160-
Szeko, Ludovit
2071½ - ½
6.7
Orgon, Dusan
2072-
Blaho, Stefan
20380 - 1
6.8
Pupak, Tomas
2020-FM
Brestak, Jan
21090 - 1
10. kolo dňa 2017/03/18 o 10:00
š.5  AŠK NitraElo-12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo5½:2½
1.1GM
Timoscenko, Gennadij
2458-FM
Vojtek, Vladimir
2268A605½ - ½
1.2FM
Chovan, Milan Ml.
2288-
Borik, Juraj
21801 - 0
1.3FM
Jablonicky, Martin
2271B291-FM
Bombek, Peter
22021 - 0
1.4
Slobodnik, Michal
2112A294-
Kovacik, Emil
2111A6060 - 1
1.5
Hlavina, Lubomir Ml.
1993-
Prasek, Ivan
2075½ - ½
1.6
Stehlik, Peter
2059-
Podoba, Milan
20401 - 0
1.7
Odler, Daniel
2074-
Sukuba, Zdeno
2160½ - ½
1.8
Hrstka, Samuel
1922-
Orgon, Dusan
20721 - 0
10. kolo dňa 2017/03/18 o 10:00
š.8  NŠK NitraElo-9  ŠKS Považská BystricaElo3½:4½
2.1
Skreno, Vladimir
2218A296-FM
Motuz, Karol
2372A612½ - ½
2.2
Dlhy, Jozef
2068-
Srvatka, Igor
2171A6130 - 1
2.3
Chrenko, Kristian
1981-
Jakubek, Peter
21721 - 0
2.4
Pereszlenyi, Gejza
1899-
Obona, Jan
2224½ - ½
2.5
Batora, Matej
1959-
Mikusik, Marian
2063½ - ½
2.6
Kuna, Martin
1934-
Capak, Stefan
19771 - 0
2.7
Valovic, Stefan
1963-
Hutyra, Roman
19340 - 1
2.8
Krupa, Miroslav
1771-
Motuzova, Marta
18540 - 1
10. kolo dňa 2017/03/18 o 10:00
š.6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-4  ŠK Slovan Bratislava BElo3½:4½
3.1IM
Sipos, Istvan
2449Z17-FM
Zetocha, Claudiu
2332A6371 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2368-FM
Briestensky, Rastislav St.
2310A636½ - ½
3.3IM
Berczes, Csaba
2344N-IM
Petran, Peter
23040 - 1
3.4
Janko, Michal
2242-
Janos, Martin
2220½ - ½
3.5
Balogh, Peter
2121-
Jancovic, Peter
2246½ - ½
3.6
Dvorsky, Jozef
1975-
Janos, Jozef
21280 - 1
3.7
Koloditsova, Renata
1971B188-FM
Tepper, Frantisek
20660 - 1
3.8
Meszaros, Nikolas
1755-WCM
Briestenska, Andrea
20161 - 0
10. kolo dňa 2017/03/18 o 10:00
š.7  ŠK Termál PodhájskaElo-1  ŠK Slovan Bratislava CElo6½:1½
4.1IM
Gazik, Viktor
2409B25-FM
Certek, Pavel
22591 - 0
4.2FM
Vass, Frantisek Ml.
2325-
Castiglione, Mario
22521 - 0
4.3
Vymazal, Bronislav
2304Z28-
Kovac, Andrej
2204½ - ½
4.4IM
Gazik, Igor
2281A24-
Sosovicka, Juraj
2153A6381 - 0
4.5FM
Horvath, Mario
2201-
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B639½ - ½
4.6
Gulbis, Adrian
2087-
Privara, Igor
2154½ - ½
4.7
Strachan, Jan
2166-
Cambel, Vladimir
20361 - 0
4.8FM
Brestak, Jan
2109-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
10. kolo dňa 2017/03/18 o 10:00
š.11  ŠK PrievidzaElo-2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo2½:5½
6.1
Hanko, Pavol
2097-IM
Maslik, Miroslav
2340A430 - 1
6.2
Detko, Jan
2112-IM
Balogh, Tomas
23270 - 1
6.3
Lakatos, Vladimir
2038-
Slacky, Stanislav
2231½ - ½
6.4
Marko, Anton
2019A534-
Polacik, Igor
2191A420 - 1
6.5
Reisel, Frantisek
2050-
Meszaros, Norbert
2136B45½ - ½
6.6
Mikus, Teodor
1884-
Pytlik, Pavol
20850 - 1
6.7
Kurtulik, Andrej
1864-
Prochazka, Jaromir
19381 - 0
6.8
Maurer, Filip
1593B537-
Marusic, Martin
1632½ - ½
11. kolo dňa 2017/03/19 o 10:00
š.5  AŠK NitraElo-9  ŠKS Považská BystricaElo6 : 2
1.1GM
Timoscenko, Gennadij
2458-
Srvatka, Igor
2171A6131 - 0
1.2FM
Chovan, Milan Ml.
2288-
Jakubek, Peter
21721 - 0
1.3FM
Jablonicky, Martin
2271B291-
Obona, Jan
22241 - 0
1.4FM
Martiska, Peter
2251-
Mikusik, Marian
20631 - 0
1.5
Slobodnik, Michal
2112A294-
Kvassay, Peter
19900 - 1
1.6
Stehlik, Peter
2059-
Capak, Stefan
1977½ - ½
1.7
Odler, Daniel
2074-
Magerciak, Roman
19611 - 0
1.8
Hrstka, Samuel
1922-
Hutyra, Roman
1934½ - ½
11. kolo dňa 2017/03/19 o 10:00
š.8  NŠK NitraElo-12  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo5 : 3
2.1
Kalisky, Vladimir
2220-
Borik, Juraj
21801 - 0
2.2
Skreno, Vladimir
2218A296-
Veres, Andrej
2237A607½ - ½
2.3
Dlhy, Jozef
2068-FM
Bombek, Peter
22021 - 0
2.4
Chrenko, Kristian
1981-
Kovacik, Emil
2111A6060 - 1
2.5
Batora, Matej
1959-
Prasek, Ivan
20751 - 0
2.6
Kuna, Martin
1934-
Podoba, Milan
2040½ - ½
2.7
Danko, Dusan
1869-
Sukuba, Zdeno
21600 - 1
2.8
Krupa, Miroslav
1771-
Orgon, Dusan
20721 - 0
11. kolo dňa 2017/03/19 o 10:00
š.6  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-1  ŠK Slovan Bratislava CElo7 : 1
3.1IM
Sipos, Istvan
2449Z17-
Castiglione, Mario
22521 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2368-
Kovac, Andrej
22041 - 0
3.3IM
Berczes, Csaba
2344N-
Sosovicka, Juraj
2153A6381 - 0
3.4
Janko, Michal
2242-
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170B6391 - 0
3.5
Balogh, Peter
2121-
Privara, Igor
21541 - 0
3.6
Dvorsky, Jozef
1975-
Sulek, Viliam
20291 - 0
3.7
Koloditsova, Renata
1971B188-
Cambel, Vladimir
20361 - 0
3.8
Meszaros, Nikolas
1755-
Hudec, Jan
19900 - 1
11. kolo dňa 2017/03/19 o 10:00
š.7  ŠK Termál PodhájskaElo-4  ŠK Slovan Bratislava BElo6 : 2
4.1IM
Gazik, Viktor
2409B25-FM
Zetocha, Claudiu
2332A637½ - ½
4.2FM
Vass, Frantisek Ml.
2325-IM
Petran, Peter
23040 - 1
4.3
Vymazal, Bronislav
2304Z28-
Janos, Martin
22201 - 0
4.4IM
Gazik, Igor
2281A24-
Jancovic, Peter
22461 - 0
4.5FM
Horvath, Mario
2201-
Janos, Jozef
21281 - 0
4.6WIM
Maslikova, Veronika
2240B79-
Novacek, Vladimir
20431 - 0
4.7
Gulbis, Adrian
2087-
Kuna, Vladimir
20141 - 0
4.8
Strachan, Jan
2166-WCM
Briestenska, Andrea
2016½ - ½
11. kolo dňa 2017/03/19 o 10:00
š.10  Lokomotíva TrnavaElo-2  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo5 : 3
5.1IM
Lanc, Alois
2310-IM
Maslik, Miroslav
2340A43½ - ½
5.2
Kavon, Rastislav
2180B283-
Dujava, Daniel
21141 - 0
5.3
Liptak, Tomas
2217-
Slacky, Stanislav
2231½ - ½
5.4
Puskar, Peter
2198-WFM
Vrbova, Niki
2168B440 - 1
5.5
Lukac, Roman
2052-
Polacik, Igor
2191A42½ - ½
5.6
Nicolini, Alexander
2155-
Pytlik, Pavol
2085½ - ½
5.7
Miklas, Marian
2094-
Marusic, Martin
16321 - 0
5.8FM
Szitkey, Milan
2088-
Barta, Ondrej
14831 - 0