TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr188926.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Senec * 48573167,50
2KŠN Bratislava B * 566653061,00
3ŠK Slovan Bratislava E4 * 5567372556,00
4ŠK Modra B033 * 642249,00
5ŠK Krasňany B½2 * 5661840,50
6ŠK Doprastav Bratislava D2323 * 4671342,00
7KŠ Pezinok B2 * 36361243,00
8Slávia STU Bratislava245 * 451136,00
9ŠK Strelec DNV C124 * 5361036,50
10ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B3542233 * 46836,00
11ŠK Doprastav Bratislava C31554 * 735,00
12ŠO Tatran Dúbravka112222 * 624,50

Súpisky družstiev

  6. KŠN Bratislava B (Elo Ø:2139 / TB1: 30 / TB2: 61)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1FMRohacek Miroslav2326SVK149028776,09,0
2FMKaras Marek2236SVK14928558LB4,59,0
3FMSahidi Samir2205SVK149363727,011,0
4Macko Miroslav2192SVK14932695LB8,510,0
5Macko Peter2125SVK149213678,010,0
6WFMVrtiakova Anna1991SVK14927870LB7,510,0
7Lintner Igor Ml.2074SVK1493297010,010,0
8Suchansky Jakub1832SVK149361354,511,0
9Chrenko Kristian1960SVK14936542LB0,00,0
10Solar Andrej1806SVK149128050,00,0
11Sandor Martin1746SVK149397894,07,0
12Soltys Oliver1513SVK149453391,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. KŠN Bratislava B (Elo Ø:2139, TB1: 30 / TB2: 61)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMRohacek Miroslav2326SVK1490287710111½½016,092145
2FMKaras Marek2236SVK14928558LB1100110½04,592055
3FMSahidi Samir2205SVK14936372½1½11½1010½7,0112041
4Macko Miroslav2192SVK14932695LB½1111111108,5101981
5Macko Peter2125SVK149213671½111101½18,0101932
6WFMVrtiakova Anna1991SVK14927870LB½0111101117,5101875
7Lintner Igor Ml.2074SVK14932970111111111110,0101844
8Suchansky Jakub1832SVK149361351010½½000½+4,5111794
11Sandor Martin1746SVK14939789½½0½½1+4,071719
12Soltys Oliver1513SVK1494533911,011218

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2015/10/11 o 9:30
š.6  KŠN Bratislava BElo-7  ŠK Krasňany BElo6 : 2
6.1FM
Rohacek, Miroslav
2326-
Bronis, Marian
2123LA1 - 0
6.2FM
Sahidi, Samir
2205-
Petreje, Juraj
2034LA½ - ½
6.3
Macko, Miroslav
2192LB-
Kohlmann, Robert
2115½ - ½
6.4
Macko, Peter
2125-
Mandak, Miroslav
20351 - 0
6.5WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB-
Kebis, Milos
1963½ - ½
6.6
Lintner, Igor Ml.
2074-
Mikulasek, Viktor
18311 - 0
6.7
Suchansky, Jakub
1832-
Rathousky, Karol
17851 - 0
6.8
Sandor, Martin
1746-
Zacka, Ladislav
1737½ - ½
2. kolo dňa 2015/10/25 o 9:30
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-6  KŠN Bratislava BElo3 : 5
2.1
Dujava, Daniel
2143LA-FM
Rohacek, Miroslav
23261 - 0
2.2
Micek, Jaroslav
2077LA-FM
Karas, Marek
2236LB0 - 1
2.3
Jursa, Branislav
1974-FM
Sahidi, Samir
22050 - 1
2.4
Puchovsky, Ladislav
1958-
Macko, Miroslav
2192LB0 - 1
2.5
Prochazka, Jaromir
1942-
Macko, Peter
2125½ - ½
2.6
Novak, Martin
1869-
Lintner, Igor Ml.
20740 - 1
2.7
Vanek, Libor
1833-
Suchansky, Jakub
18321 - 0
2.8
Cebo, Vladimir
1689-
Sandor, Martin
1746½ - ½
3. kolo dňa 2015/11/15 o 9:30
š.6  KŠN Bratislava BElo-9  ŠK Strelec DNV CElo5½:2½
5.1FM
Rohacek, Miroslav
2326-
Szollos, Ondrej
20191 - 0
5.2FM
Karas, Marek
2236LB-
Sosovicka, Jakub
1790LB1 - 0
5.3FM
Sahidi, Samir
2205-
Antala, Jan
1951½ - ½
5.4
Macko, Miroslav
2192LB-
Kucera, Michal
18951 - 0
5.5WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB-
Lobodas, Andrej
19360 - 1
5.6
Lintner, Igor Ml.
2074-
Jurcak, Marian
17761 - 0
5.7
Suchansky, Jakub
1832-
Vasil, Patrik
17231 - 0
5.8
Sandor, Martin
1746-
Kukan, Michal
18080 - 1
4. kolo dňa 2015/11/29 o 9:30
š.10  ŠK Doprastav Bratislava DElo-6  KŠN Bratislava BElo2 : 6
3.1FM
Petrik, Karol
2109-FM
Rohacek, Miroslav
23260 - 1
3.2
Krajnak, Robert
2078-FM
Karas, Marek
2236LB1 - 0
3.3
Goga, Frantisek
1974-FM
Sahidi, Samir
22050 - 1
3.4
Tomanek, Rafael
1912LA-
Macko, Miroslav
2192LB0 - 1
3.5
Raczko, Peter
1921-
Macko, Peter
21250 - 1
3.6
Stanko, Ivan
1884-WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB0 - 1
3.7
Jelenciak, Jozef
1870-
Lintner, Igor Ml.
20740 - 1
3.8
Machalec, Vladimir
1848-
Suchansky, Jakub
18321 - 0
5. kolo dňa 2015/12/13 o 9:30
š.6  KŠN Bratislava BElo-11  ŠK Slovan Bratislava EElo6½:1½
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2326-FM
Kolcak, Marek
20921 - 0
4.2FM
Karas, Marek
2236LB-
Slapak, Zdenek
21230 - 1
4.3FM
Sahidi, Samir
2205-
Nestorenko, Dmitry
2092LZ1 - 0
4.4
Macko, Miroslav
2192LB-
Sturc, Gustav
20261 - 0
4.5
Macko, Peter
2125-
Munk, Lubomir
18201 - 0
4.6WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB-
Vadila, Ondrej
16961 - 0
4.7
Lintner, Igor Ml.
2074-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19861 - 0
4.8
Suchansky, Jakub
1832-
Paulicka, Ivan
1729½ - ½
6. kolo dňa 2016/01/17 o 9:30
š.1  KŠ Pezinok BElo-6  KŠN Bratislava BElo2 : 6
4.1
Gabris, Ondrej
2197LA-FM
Rohacek, Miroslav
2326½ - ½
4.2
Michal, Silvio
2098LA-FM
Karas, Marek
2236LB0 - 1
4.3
Hulla, Stanislav
1915-FM
Sahidi, Samir
2205½ - ½
4.4
Badura, Peter
1906-
Macko, Miroslav
2192LB0 - 1
4.5
Navara, Vladimir
1828-
Macko, Peter
21250 - 1
4.6
Mrkvik, Jan
1827-WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB0 - 1
4.7
Hajtmanek, Stanislav
1815-
Suchansky, Jakub
1832½ - ½
4.8
Kosnac, Patrik
1776-
Sandor, Martin
1746½ - ½
7. kolo dňa 2016/01/24 o 9:30
š.6  KŠN Bratislava BElo-2  ŠO Tatran DúbravkaElo6½:1½
3.1FM
Karas, Marek
2236LB-
Koutny, Bretislav
1828LA1 - 0
3.2FM
Sahidi, Samir
2205-
Sorsak, Jozef
19501 - 0
3.3
Macko, Miroslav
2192LB-
Zahorsky, Michal
17201 - 0
3.4
Macko, Peter
2125-
Skoviera, Luboslav
17301 - 0
3.5WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB-
Molnar, Viliam
17991 - 0
3.6
Lintner, Igor Ml.
2074-
Chodak, Ivan
17821 - 0
3.7
Suchansky, Jakub
1832-
Bohacek, Ludovit
17600 - 1
3.8
Sandor, Martin
1746-
Kobela, Pavol
1650½ - ½
8. kolo dňa 2016/02/07 o 9:30
š.3  ŠK SenecElo-6  KŠN Bratislava BElo5½:2½
5.1FM
Farkas, Gabor
2365LA-FM
Rohacek, Miroslav
2326½ - ½
5.2FM
Varga, David
2311LA-FM
Karas, Marek
2236LB1 - 0
5.3FM
Jablonicky, Martin
2231LB-FM
Sahidi, Samir
22051 - 0
5.4
Takacs, Laszlo
2187LB-
Macko, Miroslav
2192LB0 - 1
5.5
Balogh, Peter
2275-
Macko, Peter
21251 - 0
5.6
Gruca, Miroslav
2211-WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB1 - 0
5.7
Lesny, Stefan
2015-
Lintner, Igor Ml.
20740 - 1
5.8
Koloditsova, Renata
1981-
Suchansky, Jakub
18321 - 0
9. kolo dňa 2016/03/06 o 9:30
š.6  KŠN Bratislava BElo-4  ŠK Doprastav Bratislava CElo5½:2½
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2326-
Cech, Dominik
2163LA0 - 1
2.2FM
Karas, Marek
2236LB-
Orosi, Peter
2085½ - ½
2.3FM
Sahidi, Samir
2205-
Novak, Stanislav
19591 - 0
2.4
Macko, Miroslav
2192LB-
Vinarcik, Jan
18871 - 0
2.5
Macko, Peter
2125-
Priam, Stefan
18291 - 0
2.6WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB-
Kysel, Jozef
17491 - 0
2.7
Lintner, Igor Ml.
2074-
Halasz, Michal
17351 - 0
2.8
Suchansky, Jakub
1832-
Fedor, Pavol
16600 - 1
10. kolo dňa 2016/03/20 o 9:30
š.5  ŠK Modra BElo-6  KŠN Bratislava BElo3 : 5
6.1FM
Federic, Jozef
2304LA-FM
Sahidi, Samir
22051 - 0
6.2
Dugovic, Branislav
2205-
Macko, Miroslav
2192LB1 - 0
6.3
Mydlarik, Martin
2077-
Macko, Peter
2125½ - ½
6.4
Horvath, Marek
1831-WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB0 - 1
6.5
Petrakovic, Kamil
1800-
Lintner, Igor Ml.
20740 - 1
6.6
Soldan, Jan
1803-
Suchansky, Jakub
1832½ - ½
6.7
Kison, Jan
1652-
Sandor, Martin
17460 - 1
6.8
Banas, Kamil Ml.
1218-
Soltys, Oliver
15130 - 1
11. kolo dňa 2016/04/03 o 9:30
š.6  KŠN Bratislava BElo-12  Slávia STU BratislavaElo6½:1½
1.1FM
Rohacek, Miroslav
2326-
Koren, Jan
2091LA1 - 0
1.2FM
Karas, Marek
2236LB-
Chovanec, Vladimir
21020 - 1
1.3FM
Sahidi, Samir
2205-
Macka, Oto
2063LA½ - ½
1.4
Macko, Peter
2125-
Koutny, Pavel
18641 - 0
1.5WFM
Vrtiakova, Anna
1991LB-
Spielbock, Tomas
18511 - 0
1.6
Lintner, Igor Ml.
2074-
Racko, Jan
17721 - 0
1.7
Suchansky, Jakub
1832-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.8
Sandor, Martin
1746-
Brett nicht besetzt,
0+ - -

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Lintner Igor Ml.2074KŠN Bratislava B10,010100,06
2Balogh Peter2275ŠK Senec9,51186,43
3Gruca Miroslav2211ŠK Senec9,01181,84
4FMVarga David2311ŠK Senec8,51085,01
5Macko Miroslav2192KŠN Bratislava B8,51085,03
6Chovanec Vladimir2102Slávia STU Bratislava8,51177,31
7Macko Peter2125KŠN Bratislava B8,01080,04
8WFMVrtiakova Anna1991KŠN Bratislava B7,51075,05
9Lesny Stefan2015ŠK Senec7,01070,06
10FMSahidi Samir2205KŠN Bratislava B7,01163,62
11Sturc Gustav2026ŠK Slovan Bratislava E6,5881,35
12Koloditsova Renata1981ŠK Senec6,5972,27
13Nestorenko Dmitry2092ŠK Slovan Bratislava E6,51065,03
14Kebis Milos1963ŠK Krasňany B6,51159,13
15Novak Stanislav1959ŠK Doprastav Bratislava C6,51159,13
16Kostolansky Sebastian Lukas1986ŠK Slovan Bratislava E6,0875,07
17FMRohacek Miroslav2326KŠN Bratislava B6,0966,71
18Faltan Peter1969ŠK Krasňany B6,01060,04
19Koutny Pavel1864Slávia STU Bratislava6,01154,55
20Badura Peter1906KŠ Pezinok B5,5961,15
21Machalec Vladimir1848ŠK Doprastav Bratislava D5,51055,06
22Petreje Juraj2034ŠK Krasňany B5,51150,01
23Koval Michal2035ŠK Senec5,05100,06
24Orosi Peter2085ŠK Doprastav Bratislava C5,0862,52
25Ulehla Dag1882ŠK Doprastav Bratislava D5,0862,57
26Kobela Pavol1650ŠO Tatran Dúbravka5,0862,58
27Bochnicka Vladimir Ml.1757KŠ Pezinok B5,0862,58
28FMFederic Jozef2304ŠK Modra B5,0955,61
29Mydlarik Martin2077ŠK Modra B5,01050,02
30Prochazka Jaromir1942ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B5,01050,03
31Vanek Libor1833ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B5,01050,05
32Horvath Marek1831ŠK Modra B5,01050,05
33Mikulasek Viktor1831ŠK Krasňany B5,01145,55
34FMFarkas Gabor2365ŠK Senec4,5590,01
35Gabris Ondrej2197KŠ Pezinok B4,5590,01
36Soldan Jan1803ŠK Modra B4,5590,06
37Ac Michal2161ŠK Slovan Bratislava E4,5764,31
38Oprea Erik2143ŠK Strelec DNV C4,5764,31
39Vadila Ondrej1696ŠK Slovan Bratislava E4,5764,36
40FMKolcak Marek2092ŠK Slovan Bratislava E4,5856,31
41FMKaras Marek2236KŠN Bratislava B4,5950,01
42Dugovic Branislav2205ŠK Modra B4,04100,02
43Kleman Miroslav2178ŠK Senec4,0580,02
44Sulek Viliam2070ŠK Slovan Bratislava E4,0666,73
45Gremen Tomas1900ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B4,0666,74
46Jelenciak Jozef1870ŠK Doprastav Bratislava D4,0666,75
47FMPetrik Karol2109ŠK Doprastav Bratislava D4,0757,11
48Goga Frantisek1974ŠK Doprastav Bratislava D4,0757,13
49Ochrana Ladislav1927ŠK Strelec DNV C4,0757,13
50Isa Vlastimil1933ŠK Slovan Bratislava E4,0757,14
51Raczko Peter1921ŠK Doprastav Bratislava D4,0757,14
52Labar Eduard1966Slávia STU Bratislava4,0850,04
53Zacik Anton1885KŠ Pezinok B4,0850,06
54Krajnak Robert2078ŠK Doprastav Bratislava D4,0944,42
55Pusec Pavel2002ŠK Senec4,0944,45
56Mandak Miroslav2035ŠK Krasňany B4,01040,02
57Hulla Stanislav1915KŠ Pezinok B4,01040,04
58Priam Stefan1829ŠK Doprastav Bratislava C4,01040,05
59Hudec Jan2054ŠK Slovan Bratislava E3,5487,56
60Bochnicka Vladimir St.2092KŠ Pezinok B3,5570,02
61Srna Jan1939KŠ Pezinok B3,5570,04
62Kosegi Marek1932ŠK Strelec DNV C3,5570,06
63Sosovicka Vladimir1827ŠK Strelec DNV C3,5570,07
64Michal Silvio2098KŠ Pezinok B3,5658,32
65Nepras Martin2003Slávia STU Bratislava3,5658,33
66Garaj Ivan1762ŠO Tatran Dúbravka3,5750,07
67Dujava Daniel2143ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B3,5843,81
68Suchansky Jakub1832KŠN Bratislava B3,51035,07
69Kucera Michal1895ŠK Strelec DNV C3,51131,84
70Vinarcik Jan1887ŠK Doprastav Bratislava C3,51131,84
71FMJablonicky Martin2231ŠK Senec3,03100,02
72Banas Kamil2208ŠK Modra B3,0475,02
73Banasova Katarina2132ŠK Modra B3,0560,03
74Micek Jaroslav2077ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B3,0650,02
75Macka Oto2063Slávia STU Bratislava3,0650,02
76Juhaniak Lubomir1749ŠK Krasňany B3,0650,07
77Sandor Martin1746KŠN Bratislava B3,0650,07
78Tomanek Rafael1912ŠK Doprastav Bratislava D3,01030,03
79Halasz Michal1735ŠK Doprastav Bratislava C3,01030,06
80Rathousky Karol1785ŠK Krasňany B3,01030,06
81Zacka Ladislav1737ŠK Krasňany B3,01030,07
82Bochnickova Andrea2060KŠ Pezinok B2,5462,51
83Antol Ladislav2055ŠK Modra B2,5462,54
84Novak Martin1869ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2,5462,55
85Petrakovic Kamil1800ŠK Modra B2,5462,55
86Spielbock Tomas1851Slávia STU Bratislava2,5462,55
87Sukuba Zdeno2123ŠK Doprastav Bratislava D2,5550,01
88Zetocha Adrian1838ŠK Slovan Bratislava E2,5550,06
89Sosovicka Jakub1790ŠK Strelec DNV C2,5641,72
90Zahorsky Michal1720ŠO Tatran Dúbravka2,5831,33
91Stanko Ivan1884ŠK Doprastav Bratislava D2,5831,35
92Jurcak Marian1776ŠK Strelec DNV C2,5831,36
93Kison Jan1652ŠK Modra B2,5831,37
94Molnar Viliam1799ŠO Tatran Dúbravka2,51122,75
95Matejovic Juraj2219ŠK Modra B2,02100,02
96Sturc Jan2046ŠK Slovan Bratislava E2,02100,04
97Takacs Laszlo2187ŠK Senec2,0366,73
98Lobodas Andrej1936ŠK Strelec DNV C2,0366,75
99Krammer Peter1793ŠK Doprastav Bratislava C2,0366,76
100Kundrak Vladimir1900ŠK Modra B2,0450,04
101Marusic Martin1655ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2,0450,07
102Koren Jan2091Slávia STU Bratislava2,0540,01
103Jursa Branislav1974ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2,0540,02
104Antala Jan1951ŠK Strelec DNV C2,0540,03
105Puchovsky Ladislav1958ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2,0540,03
106Havrila Martin1841ŠK Doprastav Bratislava C2,0540,05
107Chodak Ivan1782ŠO Tatran Dúbravka2,0540,06
108Janos Ivan2032KŠ Pezinok B2,0633,31
109Sustak Roman1881ŠK Modra B2,0633,35
110Szollos Ondrej2019ŠK Strelec DNV C2,0922,21
111Madar Martin2092Slávia STU Bratislava1,5275,01
112Kohlmann Robert2115ŠK Krasňany B1,5275,02
113Bartos Miloslav2108ŠK Modra B1,5275,02
114Hartl Jan2024KŠ Pezinok B1,5275,03
115Vojtko Robert1544ŠK Doprastav Bratislava D1,5275,07
116Paulicka Ivan1729ŠK Slovan Bratislava E1,5275,07
117Kukan Michal1808ŠK Strelec DNV C1,5275,08
118Cech Dominik2163ŠK Doprastav Bratislava C1,5350,01
119Polacik Igor2167ŠK Doprastav Bratislava C1,5350,01
120Hlubovic Michal1730ŠK Modra B1,5350,06
121Illovsky Michal1680ŠK Doprastav Bratislava C1,5350,07
122Slapak Zdenek2123ŠK Slovan Bratislava E1,5437,52
123Bohacek Ludovit1760ŠO Tatran Dúbravka1,5437,56
124Henc Marian1912ŠK Doprastav Bratislava D1,5530,05
125Valovic Matus1644ŠK Doprastav Bratislava C1,5530,07
126Helbich Branislav1969ŠK Doprastav Bratislava C1,5721,41
127Cebo Vladimir1689ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,5721,46
128Krajcovic Boris1730ŠO Tatran Dúbravka1,5916,73
129Mruskovic Radoslav1960ŠK Modra B1,01100,05
130Fedor Pavol1660ŠK Doprastav Bratislava C1,01100,08
131Soltys Oliver1513KŠN Bratislava B1,01100,08
132Bukovcak Jaroslav1732ŠK Krasňany B1,01100,08
133Martinez Eduardo1685Slávia STU Bratislava1,01100,08
134Gettler Daniel2060Slávia STU Bratislava1,0250,05
135Zdrazil Bohumir1916ŠK Slovan Bratislava E1,0250,06
136Boldocki Rastislav1763ŠK Krasňany B1,0250,06
137Kosper Peter1683ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,0250,06
138Ciganek Jaroslav1538ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,0250,07
139Ujhelyi Matus1915ŠK Senec1,0250,07
140Cibik Jan1879ŠK Senec1,0250,07
141Pekar Jozef1896KŠ Pezinok B1,0333,35
142Munk Lubomir1820ŠK Slovan Bratislava E1,0333,35
143Rezak Milan1941Slávia STU Bratislava1,0425,04
144Galan Anton1772ŠK Strelec DNV C1,0425,05
145Navara Vladimir1828KŠ Pezinok B1,0425,06
146Skoviera Luboslav1730ŠO Tatran Dúbravka1,0520,04
147Zitniak Jozef1844ŠK Strelec DNV C1,0520,04
148Kis Tomas1716ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,0520,05
149Beran Jan Ml.1847ŠO Tatran Dúbravka1,0616,71
150Mraz Martin1942Slávia STU Bratislava1,0714,33


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. KŠ Pezinok B (Elo Ø:2049 / TB1: 12 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Gabris Ondrej2197SVK14909669LA4,55,0
2Janos Ivan2032SVK14906597LA2,06,0
3Bochnickova Andrea2060SVK149017812,54,0
4Michal Silvio2098SVK14904330LA3,56,0
5Bochnicka Vladimir St.2092SVK149021763,55,0
6Hartl Jan2024SVK14906732LA1,52,0
7Kajan Milan1950SVK149045600,02,0
8Srna Jan1939SVK149085493,55,0
9Hulla Stanislav1915SVK149300804,010,0
10Badura Peter1906SVK149104625,59,0
11Pekar Jozef1896SVK149119571,03,0
12Zacik Anton1885SVK149041524,08,0
13Petrigacova Daniela1801SVK149094990,54,0
14Navara Vladimir1828SVK149134961,04,0
15Mrkvik Jan1827SVK149335350,02,0
16Hajtmanek Stanislav1815SVK149073990,52,0
17Silhar Martin1762SVK149354220,01,0
18Kosnac Patrik1776SVK149478460,51,0
19Bochnicka Vladimir Ml.1757SVK14943450LB5,08,0
20Ptak Jozef1722SVK149135260,01,0
  2. ŠO Tatran Dúbravka (Elo Ø:1880 / TB1: 6 / TB2: 24,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Sipeky Ladislav1970SVK14916703LA0,02,0
2Certik Matej1944SVK149155100,02,0
3Kirylov Julian1869SVK149206620,01,0
4Beran Jan Ml.1847SVK149205301,06,0
5Koutny Bretislav1828SVK14921308LA1,010,0
6Sorsak Jozef1950SVK149018460,54,0
7Krajcovic Boris1730SVK14943646LA1,59,0
8Zahorsky Michal1720SVK149207512,58,0
9Skoviera Luboslav1730SVK149167201,05,0
10Granec Stefan1830SVK149116800,52,0
11Molnar Viliam1799SVK149291712,511,0
12Chodak Ivan1782SVK149136312,05,0
13Bohacek Ludovit1760SVK149205491,54,0
14Garaj Ivan1762SVK149136744,58,0
15Sith Jozef1669SVK149138870,01,0
16Povraznik Peter1634SVK149138440,00,0
17Kobela Pavol1650SVK149448636,09,0
18Kvasnica Michal1524SVK149359450,00,0
19Vavrak Jan1502SVK149139500,00,0
  3. ŠK Senec (Elo Ø:2224 / TB1: 31 / TB2: 67,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1FMFarkas Gabor2365SVK14908034LA4,55,0
2FMVarga David2311SVK14911515LA8,510,0
3FMJablonicky Martin2231SVK14925621LB3,03,0
4Takacs Laszlo2187SVK14918854LB2,03,0
5Kleman Miroslav2178SVK14904179LA4,05,0
6Balogh Peter2275SVK149008829,511,0
7Gruca Miroslav2211SVK149059069,011,0
8Pusec Pavel2002SVK149023384,09,0
9Lesny Stefan2015SVK149040127,010,0
10Koval Michal2035SVK149110195,05,0
11Ujhelyi Matus1915SVK149132592,03,0
12Koloditsova Renata1981SVK149277057,510,0
13Cibik Jan1879SVK149210651,02,0
14Tomovicsova Evelina1860SVK149278610,51,0
15Halasz Adam1745SVK149276400,00,0
16Vrbiar Tomas1625SVK149216930,00,0
17Vitazka Juraj1725SVK149139840,00,0
18Turcer Peter1821SVK149216690,00,0
19Pozsar Peter1847SVK149215290,00,0
20Meszaros Laszlo1655SVK149214050,00,0
  4. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:1997 / TB1: 7 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Cech Dominik2163SVK14908212LA1,54,0
2Polacik Igor2167SVK14905051LA1,53,0
3Helbich Branislav1969SVK149047801,57,0
4Orosi Peter2085SVK149138105,08,0
5Habrovsky Richard1907SVK149367390,00,0
6Novak Stanislav1959SVK149049856,511,0
7Vinarcik Jan1887SVK149010303,511,0
8Saly Jan Jakub1639SVK14951916LB0,00,0
9Havrila Martin1841SVK149367122,05,0
10Priam Stefan1829SVK149038144,010,0
11Kysel Jozef1749SVK149202980,55,0
12Krammer Peter1793SVK149452742,03,0
13Halasz Michal1735SVK149082713,010,0
14Valovic Matus1644SVK149402131,55,0
15Illovsky Michal1680SVK149285401,53,0
16Rintel Boris1701SVK149138600,01,0
17Karas Juraj1712SVK149291200,00,0
18Fedor Pavol1660SVK149434761,02,0
19Salgovic Simon1519SVK149435810,00,0
  5. ŠK Modra B (Elo Ø:2164 / TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1FMFederic Jozef2304SVK14910659LA5,09,0
2Matejovic Juraj2219SVK14906040LA2,02,0
3Banas Kamil2208SVK149021413,04,0
4Dugovic Branislav2205SVK149080264,04,0
5Mydlarik Martin2077SVK149048295,010,0
6Banasova Katarina2132SVK149054263,05,0
7Bartos Miloslav2108AUT1637290LZ1,52,0
8Antol Ladislav2055SVK149034662,54,0
9Mruskovic Radoslav1960SVK149052131,01,0
10Karlik Lukas1927SVK149083010,52,0
11Kundrak Vladimir1900SVK149080772,04,0
12Sustak Roman1881SVK149168512,06,0
13Horvath Marek1831SVK149136825,010,0
14Petrakovic Kamil1800SVK149165172,54,0
15Hlubovic Michal1730SVK149158551,53,0
16Soldan Jan1803SVK149056394,55,0
17Kison Jan1652SVK149491562,58,0
18Banas Kamil Ml.1218SVK149491641,54,0
19Jezek Filip1163SVK149397200,01,0
  7. ŠK Krasňany B (Elo Ø:1982 / TB1: 18 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Bronis Marian2123SVK14905892LA0,03,0
2Petreje Juraj2034SVK14902702LA5,511,0
3Kohlmann Robert2115SVK149004671,52,0
4Mandak Miroslav2035SVK149029904,010,0
5Kebis Milos1963SVK149014716,511,0
6Faltan Peter1969SVK149040206,010,0
7Mikulasek Viktor1831SVK149134885,011,0
8Rathousky Karol1785SVK149135423,010,0
9Moreira Miguel Jeronimo1786SVK149452070,00,0
10Boldocki Rastislav1763SVK149357751,02,0
11Zacka Ladislav1737SVK149361943,010,0
12Juhaniak Lubomir1749SVK149358803,06,0
13Bukovcak Jaroslav1732SVK149115902,02,0
14Hanker Lubomir1596SVK149206200,00,0
15Vojacek Alois1000SVK149207430,00,0
  8. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B (Elo Ø:1962 / TB1: 8 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Dujava Daniel2143SVK14915669LA3,58,0
2Micek Jaroslav2077SVK14911906LA3,06,0
3Jursa Branislav1974SVK149323932,05,0
4Puchovsky Ladislav1958SVK149119652,05,0
5Prochazka Jaromir1942SVK149102845,010,0
6Gremen Tomas1900SVK149276244,06,0
7Novak Martin1869SVK149214642,54,0
8Vanek Libor1833SVK149403885,010,0
9Androvic Peter1763SVK149055150,04,0
10Beranek Tomas1768SVK149210220,00,0
11Kedro Tomas1756SVK149212510,00,0
12Gonda Jan1735SVK149104890,53,0
13Kis Tomas1716SVK149193701,05,0
14Cebo Vladimir1689SVK149012181,57,0
15Kosper Peter1683SVK149291471,02,0
16Beno Milan1666SVK149011700,02,0
17Marusic Martin1655SVK149213754,06,0
18Belas Jozef1576SVK149210060,00,0
19Ciganek Jaroslav1538SVK149210811,02,0
20Barta Ondrej1482SVK149285150,03,0
  9. ŠK Strelec DNV C (Elo Ø:1975 / TB1: 10 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Oprea Erik2143SVK14904616LA5,58,0
2Szollos Ondrej2019SVK149041362,09,0
3Sosovicka Jakub1790SVK14929210LB2,56,0
4Antala Jan1951SVK149106242,05,0
5Kassovic Jaroslav1937SVK149089800,00,0
6Hurban Martin1956SVK149136900,01,0
7Ochrana Ladislav1927SVK149090224,07,0
8Zitniak Jozef1844SVK149171061,05,0
9Kucera Michal1895SVK149105193,511,0
10Lobodas Andrej1936SVK149081072,03,0
11Kosegi Marek1932SVK149090063,55,0
12Galan Anton1772SVK149086111,04,0
13Jurcak Marian1776SVK149080502,58,0
14Sosovicka Vladimir1827SVK149203284,56,0
15Juhas Jan1760SVK149345580,00,0
16Marcok Jan1786SVK149498060,51,0
17Vasil Patrik1723SVK149139410,01,0
18Tittel Emil1623SVK149246760,02,0
19Gzib David1671SVK149408680,54,0
20Kukan Michal1808SVK149519671,52,0
  10. ŠK Doprastav Bratislava D (Elo Ø:1989 / TB1: 13 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1FMPetrik Karol2109SVK149002384,07,0
2Sukuba Zdeno2123SVK14903270LA2,55,0
3Krajnak Robert2078SVK149049774,09,0
4Goga Frantisek1974SVK149099954,07,0
5Tomanek Rafael1912SVK14907216LA3,010,0
6Raczko Peter1921SVK149076664,07,0
7Stanko Ivan1884SVK149024272,58,0
8Jelenciak Jozef1870SVK149100554,06,0
9Henc Marian1912SVK149158471,55,0
10Machalec Vladimir1848SVK149291635,510,0
11Ulehla Dag1882SVK149169675,08,0
12Susko Peter1785SVK149085810,52,0
13Dubnicka Stefan1544SVK149398000,01,0
14Ruzicka Miroslav1482SVK149138790,00,0
15Vojtko Robert1544SVK149402561,52,0
16Hodal Juraj1000SVK149503320,01,0
  11. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2083 / TB1: 25 / TB2: 56)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Ac Michal2161SVK14900319LA4,57,0
2FMKolcak Marek2092SVK149002204,58,0
3Slapak Zdenek2123SVK149009471,54,0
4Sulek Viliam2070SVK149026724,06,0
5Sturc Jan2046SVK14922819LA2,02,0
6Bednar Miroslav2003SVK149091620,01,0
7Briestenska Andrea1990SVK149028850,00,0
8Nestorenko Dmitry2092UKR14129728LZ6,510,0
9Isa Vlastimil1933SVK149060154,07,0
10Vimmer Michal1984SVK149084840,51,0
11Hudec Jan2054SVK149020793,54,0
12Sturc Gustav2026SVK149023037,59,0
13Zdrazil Bohumir1916CZE3168301,02,0
14Andre Jan1858SVK149434170,00,0
15Munk Lubomir1820SVK149038061,03,0
16Vadila Ondrej1696SVK149446424,57,0
17Zetocha Adrian1838SVK149504302,55,0
18Kostolansky Sebastian Lukas1986SVK149505967,09,0
19Paulicka Ivan1729SVK149105351,52,0
  12. Slávia STU Bratislava (Elo Ø:2040 / TB1: 11 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTypBodyPartie
1Madar Martin2092SVK14909537LA1,52,0
2Koren Jan2091SVK14908670LA2,05,0
3Chovanec Vladimir2102SVK149078608,511,0
4Macka Oto2063SVK14908743LA3,06,0
5Mraz Martin1942SVK149126191,07,0
6Nepras Martin2003SVK149102173,56,0
7Rezak Milan1941SVK14902460LA1,04,0
8Gettler Daniel2060SVK149127081,02,0
9Labar Eduard1966SVK149060314,08,0
10Koutny Pavel1864SVK149124226,011,0
11Spielbock Tomas1851SVK149139172,54,0
12Racko Jan1772SVK149301020,54,0
13Tuzinsky Marian1669SVK149478970,05,0
14Martinez Eduardo1685SVK149451931,01,0
15Surka Jozef1000SVK149504130,52,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Senec (Elo Ø:2224, TB1: 31 / TB2: 67,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMFarkas Gabor2365SVK14908034LA111½14,552205
2FMVarga David2311SVK14911515LA11111111½08,5102082
3FMJablonicky Martin2231SVK14925621LB1113,032100
4Takacs Laszlo2187SVK14918854LB0112,032006
5Kleman Miroslav2178SVK14904179LA½1½114,051941
6Balogh Peter2275SVK149008821½½11½111119,5111991
7Gruca Miroslav2211SVK14905906½½½11½111119,0111942
8Pusec Pavel2002SVK149023381½0½½0½½½4,091843
9Lesny Stefan2015SVK14904012½½11½1101½7,0101785
10Koval Michal2035SVK14911019111115,051767
11Ujhelyi Matus1915SVK14913259½+½2,031821
12Koloditsova Renata1981SVK14927705100+½111117,5101773
13Cibik Jan1879SVK14921065½½1,021783
14Tomovicsova Evelina1860SVK14927861½0,511986
  3. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2083, TB1: 25 / TB2: 56)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Ac Michal2161SVK14900319LA101½1½½4,572092
2FMKolcak Marek2092SVK149002201½½0½1½½4,582127
3Slapak Zdenek2123SVK14900947010½1,542118
4Sulek Viliam2070SVK149026721011½½4,061948
5Sturc Jan2046SVK14922819LA112,021954
6Bednar Miroslav2003SVK1490916200,011974
8Nestorenko Dmitry2092UKR14129728LZ1½0½01½1116,5101992
9Isa Vlastimil1933SVK14906015½011½½½4,071912
10Vimmer Michal1984SVK14908484½0,511887
11Hudec Jan2054SVK14902079½1113,541826
12Sturc Gustav2026SVK1490230311110½1+17,591902
13Zdrazil Bohumir1916CZE316830½½1,021814
15Munk Lubomir1820SVK149038061001,031920
16Vadila Ondrej1696SVK149446421½01½½14,571838
17Zetocha Adrian1838SVK14950430½01012,551813
18Kostolansky Sebastian Lukas1986SVK14950596½½11011+17,091785
19Paulicka Ivan1729SVK14910535½11,521761
  4. ŠK Modra B (Elo Ø:2164, TB1: 22 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMFederic Jozef2304SVK14910659LA11½½000115,092122
2Matejovic Juraj2219SVK14906040LA112,022002
3Banas Kamil2208SVK1490214111013,042105
4Dugovic Branislav2205SVK1490802611114,042024
5Mydlarik Martin2077SVK14904829100½10½½½15,0102008
6Banasova Katarina2132SVK14905426½1½103,051993
7Bartos Miloslav2108AUT1637290LZ½11,521899
8Antol Ladislav2055SVK14903466101½2,541967
9Mruskovic Radoslav1960SVK1490521311,011799
10Karlik Lukas1927SVK14908301½00,522054
11Kundrak Vladimir1900SVK1490807701012,041904
12Sustak Roman1881SVK149168510001012,061927
13Horvath Marek1831SVK1491368201101½01½05,0101893
14Petrakovic Kamil1800SVK14916517110½2,541891
15Hlubovic Michal1730SVK1491585510½1,531821
16Soldan Jan1803SVK14905639111½14,551703
17Kison Jan1652SVK14949156½000½10½2,581647
18Banas Kamil Ml.1218SVK14949164½+001,541630
19Jezek Filip1163SVK14939720-0,010
  5. ŠK Krasňany B (Elo Ø:1982, TB1: 18 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Bronis Marian2123SVK14905892LA0000,032264
2Petreje Juraj2034SVK14902702LA½110½0½10105,5112083
3Kohlmann Robert2115SVK14900467½11,521961
4Mandak Miroslav2035SVK149029900½1½½0½0104,0102006
5Kebis Milos1963SVK14901471½111110½0½06,5111984
6Faltan Peter1969SVK1490402011½½0110½½6,0101949
7Mikulasek Viktor1831SVK149134880½½1½0½1½0½5,0111896
8Rathousky Karol1785SVK1491354200½01½½0½03,0101831
10Boldocki Rastislav1763SVK14935775101,021914
11Zacka Ladislav1737SVK14936194½½01000½0½3,0101785
12Juhaniak Lubomir1749SVK149358801010013,061721
13Bukovcak Jaroslav1732SVK14911590+12,021218
  6. ŠK Doprastav Bratislava D (Elo Ø:1989, TB1: 13 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMPetrik Karol2109SVK149002380101½½14,072143
2Sukuba Zdeno2123SVK14903270LA0½½½12,552049
3Krajnak Robert2078SVK14904977001½1100½4,092076
4Goga Frantisek1974SVK14909995½½011½½4,071993
5Tomanek Rafael1912SVK14907216LA0100½½00013,0102032
6Raczko Peter1921SVK14907666100½1½14,071887
7Stanko Ivan1884SVK1490242700½00½1½2,581922
8Jelenciak Jozef1870SVK14910055½110½14,061920
9Henc Marian1912SVK1491584700½011,551886
10Machalec Vladimir1848SVK14929163½1011½1½005,5101852
11Ulehla Dag1882SVK14916967010011115,081776
12Susko Peter1785SVK14908581½00,521810
13Dubnicka Stefan1544SVK1493980000,011906
15Vojtko Robert1544SVK149402561½1,521769
16Hodal Juraj1000SVK1495033200,011757
  7. KŠ Pezinok B (Elo Ø:2049, TB1: 12 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Gabris Ondrej2197SVK14909669LA11½114,552104
2Janos Ivan2032SVK14906597LA½0½½½02,062142
3Bochnickova Andrea2060SVK14901781011½2,542006
4Michal Silvio2098SVK14904330LA11½0013,562018
5Bochnicka Vladimir St.2092SVK14902176½01113,552098
6Hartl Jan2024SVK14906732LA1½1,521945
7Kajan Milan1950SVK14904560000,022044
8Srna Jan1939SVK149085491½½½13,551866
9Hulla Stanislav1915SVK149300801½½0½½0½0½4,0101988
10Badura Peter1906SVK14910462011½½0½115,591904
11Pekar Jozef1896SVK14911957½½01,031940
12Zacik Anton1885SVK149041520½1½10½½4,081808
13Petrigacova Daniela1801SVK1490949900½00,541912
14Navara Vladimir1828SVK1491349600101,041847
15Mrkvik Jan1827SVK14933535000,022013
16Hajtmanek Stanislav1815SVK14907399½00,521835
17Silhar Martin1762SVK1493542200,011735
18Kosnac Patrik1776SVK14947846½0,511746
19Bochnicka Vladimir Ml.1757SVK14943450LB001111015,081650
20Ptak Jozef1722SVK1491352600,011986
  8. Slávia STU Bratislava (Elo Ø:2040, TB1: 11 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Madar Martin2092SVK14909537LA1½1,522126
2Koren Jan2091SVK14908670LA½01½02,052140
3Chovanec Vladimir2102SVK1490786011110½½11½18,5112092
4Macka Oto2063SVK14908743LA½½½½½½3,062055
5Mraz Martin1942SVK1491261900½000½1,072042
6Nepras Martin2003SVK149102170½01113,561912
7Rezak Milan1941SVK14902460LA01001,041946
8Gettler Daniel2060SVK14912708101,021938
9Labar Eduard1966SVK14906031½½½0½1½½4,081881
10Koutny Pavel1864SVK1491242211½½½½½½½½06,0111861
11Spielbock Tomas1851SVK14913917½1102,541849
12Racko Jan1772SVK14930102½0-00,541864
13Tuzinsky Marian1669SVK14947897000000,051839
14Martinez Eduardo1685SVK1494519311,011757
15Surka Jozef1000SVK14950413½00,521834
  9. ŠK Strelec DNV C (Elo Ø:1975, TB1: 10 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Oprea Erik2143SVK14904616LA+1½001115,582063
2Szollos Ondrej2019SVK14904136000½½00102,092120
3Sosovicka Jakub1790SVK14929210LB10½½½02,562051
4Antala Jan1951SVK149106240½½102,052079
6Hurban Martin1956SVK1491369000,012077
7Ochrana Ladislav1927SVK14909022101½0½14,071895
8Zitniak Jozef1844SVK14917106010001,051954
9Kucera Michal1895SVK1491051900001½0½½103,5111944
10Lobodas Andrej1936SVK149081071012,031946
11Kosegi Marek1932SVK149090061½½1½3,551752
12Galan Anton1772SVK1490861100101,041883
13Jurcak Marian1776SVK1490805000½100½½2,581853
14Sosovicka Vladimir1827SVK14920328½10+114,561740
16Marcok Jan1786SVK14949806½0,511912
17Vasil Patrik1723SVK1491394100,011832
18Tittel Emil1623SVK14924676000,021845
19Gzib David1671SVK149408680½000,541836
20Kukan Michal1808SVK14951967½11,521741
  10. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B (Elo Ø:1962, TB1: 8 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Dujava Daniel2143SVK14915669LA½100½01½3,582144
2Micek Jaroslav2077SVK14911906LA½0101½3,062130
3Jursa Branislav1974SVK14932393000112,052046
4Puchovsky Ladislav1958SVK149119650½½012,051997
5Prochazka Jaromir1942SVK149102841½00½½½0115,0102004
6Gremen Tomas1900SVK149276241½½1104,061898
7Novak Martin1869SVK14921464011½2,541937
8Vanek Libor1833SVK149403881100½1½0½½5,0101909
9Androvic Peter1763SVK1490551500000,041985
12Gonda Jan1735SVK1491048900½0,531896
13Kis Tomas1716SVK1491937000½0½1,051967
14Cebo Vladimir1689SVK14901218½½½00001,571858
15Kosper Peter1683SVK14929147½½1,021889
16Beno Milan1666SVK14901170000,021808
17Marusic Martin1655SVK14921375½+1+0½4,061846
19Ciganek Jaroslav1538SVK14921081101,021886
20Barta Ondrej1482SVK149285150000,031844
  11. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:1997, TB1: 7 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Cech Dominik2163SVK14908212LA-01½1,542278
2Polacik Igor2167SVK14905051LA01½1,532193
3Helbich Branislav1969SVK149047800½0½½001,572003
4Orosi Peter2085SVK14913810101½½½½15,082057
6Novak Stanislav1959SVK149049851½1111½000½6,5111968
7Vinarcik Jan1887SVK14901030½0½½00100½½3,5111926
9Havrila Martin1841SVK149367121½½002,051812
10Priam Stefan1829SVK1490381410011000½½4,0101905
11Kysel Jozef1749SVK149202980½0000,551872
12Krammer Peter1793SVK14945274½1½2,031821
13Halasz Michal1735SVK14908271½0010½0½0½3,0101846
14Valovic Matus1644SVK149402130½0½½1,551662
15Illovsky Michal1680SVK14928540½101,531734
16Rintel Boris1701SVK1491386000,011986
18Fedor Pavol1660SVK149434761-1,021832
  12. ŠO Tatran Dúbravka (Elo Ø:1880, TB1: 6 / TB2: 24,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Sipeky Ladislav1970SVK14916703LA000,022170
2Certik Matej1944SVK14915510000,022143
3Kirylov Julian1869SVK1492066200,012143
4Beran Jan Ml.1847SVK149205300001001,062045
5Koutny Bretislav1828SVK14921308LA00100000001,0102073
6Sorsak Jozef1950SVK14901846000½0,542043
7Krajcovic Boris1730SVK14943646LA00½0100001,592041
8Zahorsky Michal1720SVK149207510½½½00½½2,582027
9Skoviera Luboslav1730SVK149167200½00½1,052019
10Granec Stefan1830SVK14911680½00,521916
11Molnar Viliam1799SVK1492917100½000001102,5111891
12Chodak Ivan1782SVK14913631110002,051864
13Bohacek Ludovit1760SVK1492054901½01,541892
14Garaj Ivan1762SVK14913674½½+01½½½4,581858
15Sith Jozef1669SVK1491388700,011912
17Kobela Pavol1650SVK14944863½1½1+½½106,091783

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2015/10/11 o 9:30
š.1  KŠ Pezinok BElo-12  Slávia STU BratislavaElo3 : 5
1.1
Janos, Ivan
2032LA-
Koren, Jan
2091LA½ - ½
1.2
Bochnickova, Andrea
2060-
Chovanec, Vladimir
21020 - 1
1.3
Michal, Silvio
2098LA-
Mraz, Martin
19421 - 0
1.4
Hulla, Stanislav
1915-
Nepras, Martin
20031 - 0
1.5
Badura, Peter
1906-
Gettler, Daniel
20600 - 1
1.6
Pekar, Jozef
1896-
Labar, Eduard
1966½ - ½
1.7
Zacik, Anton
1885-
Koutny, Pavel
18640 - 1
1.8
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB-
Martinez, Eduardo
16850 - 1
1. kolo dňa 2015/10/11 o 9:30
š.2  ŠO Tatran DúbravkaElo-11  ŠK Slovan Bratislava EElo1 : 7
2.1
Beran, Jan Ml.
1847-
Ac, Michal
2161LA0 - 1
2.2
Koutny, Bretislav
1828LA-FM
Kolcak, Marek
20920 - 1
2.3
Krajcovic, Boris
1730LA-
Sulek, Viliam
20700 - 1
2.4
Zahorsky, Michal
1720-
Nestorenko, Dmitry
2092LZ0 - 1
2.5
Skoviera, Luboslav
1730-
Sturc, Gustav
20260 - 1
2.6
Molnar, Viliam
1799-
Vadila, Ondrej
16960 - 1
2.7
Garaj, Ivan
1762-
Zetocha, Adrian
1838½ - ½
2.8
Kobela, Pavol
1650-
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986½ - ½
1. kolo dňa 2015/10/11 o 9:30
š.3  ŠK SenecElo-10  ŠK Doprastav Bratislava DElo6½:1½
3.1FM
Farkas, Gabor
2365LA-FM
Petrik, Karol
21091 - 0
3.2FM
Varga, David
2311LA-
Sukuba, Zdeno
2123LA1 - 0
3.3
Balogh, Peter
2275-
Krajnak, Robert
20781 - 0
3.4
Gruca, Miroslav
2211-
Goga, Frantisek
1974½ - ½
3.5
Pusec, Pavel
2002-
Tomanek, Rafael
1912LA1 - 0
3.6
Lesny, Stefan
2015-
Jelenciak, Jozef
1870½ - ½
3.7
Ujhelyi, Matus
1915-
Machalec, Vladimir
1848½ - ½
3.8
Koloditsova, Renata
1981-
Ulehla, Dag
18821 - 0
1. kolo dňa 2015/10/11 o 9:30
š.4  ŠK Doprastav Bratislava CElo-9  ŠK Strelec DNV CElo5 : 3
4.1
Cech, Dominik
2163LA-
Oprea, Erik
2143LA- - +
4.2
Helbich, Branislav
1969-
Sosovicka, Jakub
1790LB0 - 1
4.3
Orosi, Peter
2085-
Kucera, Michal
18951 - 0
4.4
Novak, Stanislav
1959-
Galan, Anton
17721 - 0
4.5
Vinarcik, Jan
1887-
Sosovicka, Vladimir
1827½ - ½
4.6
Havrila, Martin
1841-
Tittel, Emil
16231 - 0
4.7
Priam, Stefan
1829-
Gzib, David
16711 - 0
4.8
Halasz, Michal
1735-
Kukan, Michal
1808½ - ½
1. kolo dňa 2015/10/11 o 9:30
š.5  ŠK Modra BElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo4 : 4
5.1
Banasova, Katarina
2132-
Dujava, Daniel
2143LA½ - ½
5.2
Bartos, Miloslav
2108LZ-
Micek, Jaroslav
2077LA½ - ½
5.3
Kundrak, Vladimir
1900-
Prochazka, Jaromir
19420 - 1
5.4
Sustak, Roman
1881-
Gremen, Tomas
19000 - 1
5.5
Horvath, Marek
1831-
Vanek, Libor
18330 - 1
5.6
Petrakovic, Kamil
1800-
Androvic, Peter
17631 - 0
5.7
Hlubovic, Michal
1730-
Beno, Milan
16661 - 0
5.8
Soldan, Jan
1803-
Barta, Ondrej
14821 - 0
2. kolo dňa 2015/10/25 o 9:30
š.12  Slávia STU BratislavaElo-7  ŠK Krasňany BElo3½:4½
1.1
Chovanec, Vladimir
2102-
Bronis, Marian
2123LA1 - 0
1.2
Mraz, Martin
1942-
Petreje, Juraj
2034LA0 - 1
1.3
Nepras, Martin
2003-
Mandak, Miroslav
2035½ - ½
1.4
Rezak, Milan
1941LA-
Kebis, Milos
19630 - 1
1.5
Gettler, Daniel
2060-
Faltan, Peter
19690 - 1
1.6
Labar, Eduard
1966-
Mikulasek, Viktor
1831½ - ½
1.7
Koutny, Pavel
1864-
Rathousky, Karol
17851 - 0
1.8
Racko, Jan
1772-
Zacka, Ladislav
1737½ - ½
2. kolo dňa 2015/10/25 o 9:30
š.9  ŠK Strelec DNV CElo-5  ŠK Modra BElo2½:5½
3.1
Szollos, Ondrej
2019-FM
Federic, Jozef
2304LA0 - 1
3.2
Antala, Jan
1951-
Banas, Kamil
22080 - 1
3.3
Hurban, Martin
1956-
Mydlarik, Martin
20770 - 1
3.4
Ochrana, Ladislav
1927-
Sustak, Roman
18811 - 0
3.5
Zitniak, Jozef
1844-
Horvath, Marek
18310 - 1
3.6
Kucera, Michal
1895-
Petrakovic, Kamil
18000 - 1
3.7
Kosegi, Marek
1932-
Hlubovic, Michal
17301 - 0
3.8
Gzib, David
1671-
Kison, Jan
1652½ - ½
2. kolo dňa 2015/10/25 o 9:30
š.10  ŠK Doprastav Bratislava DElo-4  ŠK Doprastav Bratislava CElo7 : 1
4.1FM
Petrik, Karol
2109-
Orosi, Peter
20851 - 0
4.2
Goga, Frantisek
1974-
Novak, Stanislav
1959½ - ½
4.3
Tomanek, Rafael
1912LA-
Vinarcik, Jan
18871 - 0
4.4
Raczko, Peter
1921-
Priam, Stefan
18291 - 0
4.5
Jelenciak, Jozef
1870-
Kysel, Jozef
17491 - 0
4.6
Machalec, Vladimir
1848-
Halasz, Michal
17351 - 0
4.7
Ulehla, Dag
1882-
Valovic, Matus
16441 - 0
4.8
Susko, Peter
1785-
Illovsky, Michal
1680½ - ½
2. kolo dňa 2015/10/25 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava EElo-3  ŠK SenecElo4 : 4
5.1
Ac, Michal
2161LA-FM
Varga, David
2311LA0 - 1
5.2FM
Kolcak, Marek
2092-
Balogh, Peter
2275½ - ½
5.3
Nestorenko, Dmitry
2092LZ-
Gruca, Miroslav
2211½ - ½
5.4
Isa, Vlastimil
1933-
Pusec, Pavel
2002½ - ½
5.5
Hudec, Jan
2054-
Lesny, Stefan
2015½ - ½
5.6
Sturc, Gustav
2026-
Koloditsova, Renata
19811 - 0
5.7
Zdrazil, Bohumir
1916-
Cibik, Jan
1879½ - ½
5.8
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Tomovicsova, Evelina
1860½ - ½
2. kolo dňa 2015/10/25 o 9:30
š.1  KŠ Pezinok BElo-2  ŠO Tatran DúbravkaElo6 : 2
6.1
Gabris, Ondrej
2197LA-
Sipeky, Ladislav
1970LA1 - 0
6.2
Bochnickova, Andrea
2060-
Beran, Jan Ml.
18471 - 0
6.3
Michal, Silvio
2098LA-
Koutny, Bretislav
1828LA1 - 0
6.4
Srna, Jan
1939-
Krajcovic, Boris
1730LA1 - 0
6.5
Hulla, Stanislav
1915-
Skoviera, Luboslav
1730½ - ½
6.6
Badura, Peter
1906-
Molnar, Viliam
17991 - 0
6.7
Pekar, Jozef
1896-
Garaj, Ivan
1762½ - ½
6.8
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB-
Kobela, Pavol
16500 - 1
3. kolo dňa 2015/11/15 o 9:30
š.2  ŠO Tatran DúbravkaElo-12  Slávia STU BratislavaElo4½:2½
1.1
Beran, Jan Ml.
1847-
Chovanec, Vladimir
21020 - 1
1.2
Koutny, Bretislav
1828LA-
Nepras, Martin
20031 - 0
1.3
Krajcovic, Boris
1730LA-
Labar, Eduard
1966½ - ½
1.4
Zahorsky, Michal
1720-
Koutny, Pavel
1864½ - ½
1.5
Molnar, Viliam
1799-
Spielbock, Tomas
1851½ - ½
1.6
Chodak, Ivan
1782-
Racko, Jan
17721 - 0
1.7
Garaj, Ivan
1762-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Brett nicht besetzt,
0- - -
3. kolo dňa 2015/11/15 o 9:30
š.3  ŠK SenecElo-1  KŠ Pezinok BElo4½:3½
2.1FM
Varga, David
2311LA-
Janos, Ivan
2032LA1 - 0
2.2
Kleman, Miroslav
2178LA-
Michal, Silvio
2098LA½ - ½
2.3
Balogh, Peter
2275-
Bochnicka, Vladimir St.
2092½ - ½
2.4
Gruca, Miroslav
2211-
Hulla, Stanislav
1915½ - ½
2.5
Pusec, Pavel
2002-
Badura, Peter
19060 - 1
2.6
Lesny, Stefan
2015-
Petrigacova, Daniela
18011 - 0
2.7
Koval, Michal
2035-
Mrkvik, Jan
18271 - 0
2.8
Koloditsova, Renata
1981-
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB0 - 1
3. kolo dňa 2015/11/15 o 9:30
š.4  ŠK Doprastav Bratislava CElo-11  ŠK Slovan Bratislava EElo3½:4½
3.1
Orosi, Peter
2085-
Nestorenko, Dmitry
2092LZ1 - 0
3.2
Novak, Stanislav
1959-
Isa, Vlastimil
19331 - 0
3.3
Vinarcik, Jan
1887-
Vimmer, Michal
1984½ - ½
3.4
Priam, Stefan
1829-
Sturc, Gustav
20260 - 1
3.5
Kysel, Jozef
1749-
Zdrazil, Bohumir
1916½ - ½
3.6
Halasz, Michal
1735-
Munk, Lubomir
18200 - 1
3.7
Valovic, Matus
1644-
Vadila, Ondrej
1696½ - ½
3.8
Rintel, Boris
1701-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19860 - 1
3. kolo dňa 2015/11/15 o 9:30
š.5  ŠK Modra BElo-10  ŠK Doprastav Bratislava DElo6 : 2
4.1FM
Federic, Jozef
2304LA-
Krajnak, Robert
20781 - 0
4.2
Matejovic, Juraj
2219LA-
Tomanek, Rafael
1912LA1 - 0
4.3
Dugovic, Branislav
2205-
Stanko, Ivan
18841 - 0
4.4
Mydlarik, Martin
2077-
Jelenciak, Jozef
18700 - 1
4.5
Banasova, Katarina
2132-
Henc, Marian
19121 - 0
4.6
Kundrak, Vladimir
1900-
Machalec, Vladimir
18481 - 0
4.7
Horvath, Marek
1831-
Ulehla, Dag
18821 - 0
4.8
Kison, Jan
1652-
Vojtko, Robert
15440 - 1
3. kolo dňa 2015/11/15 o 9:30
š.7  ŠK Krasňany BElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo6 : 2
6.1
Petreje, Juraj
2034LA-
Prochazka, Jaromir
19421 - 0
6.2
Mandak, Miroslav
2035-
Androvic, Peter
17631 - 0
6.3
Kebis, Milos
1963-
Gonda, Jan
17351 - 0
6.4
Faltan, Peter
1969-
Kis, Tomas
17161 - 0
6.5
Mikulasek, Viktor
1831-
Cebo, Vladimir
1689½ - ½
6.6
Rathousky, Karol
1785-
Marusic, Martin
1655½ - ½
6.7
Zacka, Ladislav
1737-
Ciganek, Jaroslav
15380 - 1
6.8
Juhaniak, Lubomir
1749-
Barta, Ondrej
14821 - 0
4. kolo dňa 2015/11/29 o 9:30
š.12  Slávia STU BratislavaElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo5 : 3
1.1
Madar, Martin
2092LA-
Dujava, Daniel
2143LA1 - 0
1.2
Koren, Jan
2091LA-
Micek, Jaroslav
2077LA0 - 1
1.3
Chovanec, Vladimir
2102-
Jursa, Branislav
19741 - 0
1.4
Mraz, Martin
1942-
Puchovsky, Ladislav
1958½ - ½
1.5
Nepras, Martin
2003-
Prochazka, Jaromir
19421 - 0
1.6
Koutny, Pavel
1864-
Gremen, Tomas
1900½ - ½
1.7
Spielbock, Tomas
1851-
Vanek, Libor
18331 - 0
1.8
Racko, Jan
1772-
Marusic, Martin
1655- - +
4. kolo dňa 2015/11/29 o 9:30
š.9  ŠK Strelec DNV CElo-7  ŠK Krasňany BElo3½:4½
2.1
Oprea, Erik
2143LA-
Petreje, Juraj
2034LA1 - 0
2.2
Szollos, Ondrej
2019-
Kebis, Milos
19630 - 1
2.3
Antala, Jan
1951-
Faltan, Peter
1969½ - ½
2.4
Ochrana, Ladislav
1927-
Mikulasek, Viktor
18310 - 1
2.5
Zitniak, Jozef
1844-
Rathousky, Karol
17851 - 0
2.6
Kucera, Michal
1895-
Boldocki, Rastislav
17630 - 1
2.7
Jurcak, Marian
1776-
Zacka, Ladislav
17370 - 1
2.8
Sosovicka, Vladimir
1827-
Juhaniak, Lubomir
17491 - 0
4. kolo dňa 2015/11/29 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava EElo-5  ŠK Modra BElo5 : 3
4.1FM
Kolcak, Marek
2092-FM
Federic, Jozef
2304LA½ - ½
4.2
Slapak, Zdenek
2123-
Banas, Kamil
22080 - 1
4.3
Sulek, Viliam
2070-
Dugovic, Branislav
22050 - 1
4.4
Sturc, Jan
2046LA-
Mydlarik, Martin
20771 - 0
4.5
Nestorenko, Dmitry
2092LZ-
Karlik, Lukas
1927½ - ½
4.6
Hudec, Jan
2054-
Sustak, Roman
18811 - 0
4.7
Sturc, Gustav
2026-
Horvath, Marek
18311 - 0
4.8
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Kison, Jan
16521 - 0
4. kolo dňa 2015/11/29 o 9:30
š.1  KŠ Pezinok BElo-4  ŠK Doprastav Bratislava CElo3 : 5
5.1
Gabris, Ondrej
2197LA-
Polacik, Igor
2167LA1 - 0
5.2
Janos, Ivan
2032LA-
Helbich, Branislav
1969½ - ½
5.3
Srna, Jan
1939-
Orosi, Peter
2085½ - ½
5.4
Hulla, Stanislav
1915-
Novak, Stanislav
19590 - 1
5.5
Badura, Peter
1906-
Vinarcik, Jan
1887½ - ½
5.6
Zacik, Anton
1885-
Havrila, Martin
1841½ - ½
5.7
Navara, Vladimir
1828-
Priam, Stefan
18290 - 1
5.8
Silhar, Martin
1762-
Halasz, Michal
17350 - 1
4. kolo dňa 2015/11/29 o 9:30
š.2  ŠO Tatran DúbravkaElo-3  ŠK SenecElo1 : 7
6.1
Certik, Matej
1944-FM
Varga, David
2311LA0 - 1
6.2
Koutny, Bretislav
1828LA-
Kleman, Miroslav
2178LA0 - 1
6.3
Sorsak, Jozef
1950-
Balogh, Peter
22750 - 1
6.4
Krajcovic, Boris
1730LA-
Gruca, Miroslav
22110 - 1
6.5
Zahorsky, Michal
1720-
Pusec, Pavel
2002½ - ½
6.6
Molnar, Viliam
1799-
Lesny, Stefan
20150 - 1
6.7
Garaj, Ivan
1762-
Koval, Michal
20350 - 1
6.8
Kobela, Pavol
1650-
Cibik, Jan
1879½ - ½
5. kolo dňa 2015/12/13 o 9:30
š.3  ŠK SenecElo-12  Slávia STU BratislavaElo6½:1½
1.1FM
Varga, David
2311LA-
Chovanec, Vladimir
21021 - 0
1.2
Kleman, Miroslav
2178LA-
Macka, Oto
2063LA½ - ½
1.3
Balogh, Peter
2275-
Mraz, Martin
19421 - 0
1.4
Gruca, Miroslav
2211-
Labar, Eduard
19661 - 0
1.5
Pusec, Pavel
2002-
Koutny, Pavel
1864½ - ½
1.6
Lesny, Stefan
2015-
Surka, Jozef
1000½ - ½
1.7
Ujhelyi, Matus
1915-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.8
Koloditsova, Renata
1981-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5. kolo dňa 2015/12/13 o 9:30
š.4  ŠK Doprastav Bratislava CElo-2  ŠO Tatran DúbravkaElo2½:5½
2.1
Helbich, Branislav
1969-
Beran, Jan Ml.
18470 - 1
2.2
Novak, Stanislav
1959-
Koutny, Bretislav
1828LA1 - 0
2.3
Vinarcik, Jan
1887-
Krajcovic, Boris
1730LA0 - 1
2.4
Havrila, Martin
1841-
Zahorsky, Michal
1720½ - ½
2.5
Priam, Stefan
1829-
Molnar, Viliam
17991 - 0
2.6
Kysel, Jozef
1749-
Chodak, Ivan
17820 - 1
2.7
Halasz, Michal
1735-
Garaj, Ivan
17620 - 1
2.8
Valovic, Matus
1644-
Kobela, Pavol
16500 - 1
5. kolo dňa 2015/12/13 o 9:30
š.5  ŠK Modra BElo-1  KŠ Pezinok BElo4½:3½
3.1FM
Federic, Jozef
2304LA-
Janos, Ivan
2032LA½ - ½
3.2
Matejovic, Juraj
2219LA-
Bochnicka, Vladimir St.
20921 - 0
3.3
Dugovic, Branislav
2205-
Kajan, Milan
19501 - 0
3.4
Mydlarik, Martin
2077-
Hulla, Stanislav
1915½ - ½
3.5
Banasova, Katarina
2132-
Badura, Peter
1906½ - ½
3.6
Kundrak, Vladimir
1900-
Zacik, Anton
18850 - 1
3.7
Horvath, Marek
1831-
Petrigacova, Daniela
18011 - 0
3.8
Kison, Jan
1652-
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB0 - 1
5. kolo dňa 2015/12/13 o 9:30
š.7  ŠK Krasňany BElo-10  ŠK Doprastav Bratislava DElo5 : 3
5.1
Petreje, Juraj
2034LA-
Krajnak, Robert
2078½ - ½
5.2
Mandak, Miroslav
2035-
Tomanek, Rafael
1912LA½ - ½
5.3
Kebis, Milos
1963-
Raczko, Peter
19211 - 0
5.4
Faltan, Peter
1969-
Stanko, Ivan
1884½ - ½
5.5
Mikulasek, Viktor
1831-
Jelenciak, Jozef
1870½ - ½
5.6
Rathousky, Karol
1785-
Henc, Marian
19121 - 0
5.7
Zacka, Ladislav
1737-
Machalec, Vladimir
18480 - 1
5.8
Juhaniak, Lubomir
1749-
Ulehla, Dag
18821 - 0
5. kolo dňa 2015/12/13 o 9:30
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-9  ŠK Strelec DNV CElo3 : 5
6.1
Prochazka, Jaromir
1942-
Oprea, Erik
2143LA½ - ½
6.2
Gremen, Tomas
1900-
Sosovicka, Jakub
1790LB½ - ½
6.3
Vanek, Libor
1833-
Antala, Jan
19510 - 1
6.4
Androvic, Peter
1763-
Ochrana, Ladislav
19270 - 1
6.5
Gonda, Jan
1735-
Kucera, Michal
18950 - 1
6.6
Cebo, Vladimir
1689-
Kosegi, Marek
1932½ - ½
6.7
Kosper, Peter
1683-
Jurcak, Marian
1776½ - ½
6.8
Marusic, Martin
1655-
Sosovicka, Vladimir
18271 - 0
6. kolo dňa 2016/01/17 o 9:30
š.12  Slávia STU BratislavaElo-9  ŠK Strelec DNV CElo4 : 4
1.1
Koren, Jan
2091LA-
Oprea, Erik
2143LA1 - 0
1.2
Chovanec, Vladimir
2102-
Szollos, Ondrej
2019½ - ½
1.3
Macka, Oto
2063LA-
Sosovicka, Jakub
1790LB½ - ½
1.4
Labar, Eduard
1966-
Ochrana, Ladislav
1927½ - ½
1.5
Koutny, Pavel
1864-
Kucera, Michal
1895½ - ½
1.6
Spielbock, Tomas
1851-
Galan, Anton
17721 - 0
1.7
Tuzinsky, Marian
1669-
Jurcak, Marian
17760 - 1
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Sosovicka, Vladimir
1827- - +
6. kolo dňa 2016/01/17 o 9:30
š.10  ŠK Doprastav Bratislava DElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo5½:2½
2.1FM
Petrik, Karol
2109-
Dujava, Daniel
2143LA1 - 0
2.2
Krajnak, Robert
2078-
Micek, Jaroslav
2077LA1 - 0
2.3
Goga, Frantisek
1974-
Jursa, Branislav
19741 - 0
2.4
Tomanek, Rafael
1912LA-
Puchovsky, Ladislav
1958½ - ½
2.5
Raczko, Peter
1921-
Prochazka, Jaromir
1942½ - ½
2.6
Stanko, Ivan
1884-
Novak, Martin
18690 - 1
2.7
Machalec, Vladimir
1848-
Vanek, Libor
1833½ - ½
2.8
Ulehla, Dag
1882-
Kis, Tomas
17161 - 0
6. kolo dňa 2016/01/17 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava EElo-7  ŠK Krasňany BElo6½:1½
3.1
Ac, Michal
2161LA-
Petreje, Juraj
2034LA1 - 0
3.2FM
Kolcak, Marek
2092-
Mandak, Miroslav
2035½ - ½
3.3
Slapak, Zdenek
2123-
Kebis, Milos
19630 - 1
3.4
Sulek, Viliam
2070-
Faltan, Peter
19691 - 0
3.5
Sturc, Jan
2046LA-
Mikulasek, Viktor
18311 - 0
3.6
Isa, Vlastimil
1933-
Boldocki, Rastislav
17631 - 0
3.7
Hudec, Jan
2054-
Zacka, Ladislav
17371 - 0
3.8
Vadila, Ondrej
1696-
Juhaniak, Lubomir
17491 - 0
6. kolo dňa 2016/01/17 o 9:30
š.2  ŠO Tatran DúbravkaElo-5  ŠK Modra BElo1½:6½
5.1
Koutny, Bretislav
1828LA-
Mydlarik, Martin
20770 - 1
5.2
Krajcovic, Boris
1730LA-
Banasova, Katarina
21320 - 1
5.3
Zahorsky, Michal
1720-
Bartos, Miloslav
2108LZ0 - 1
5.4
Skoviera, Luboslav
1730-
Antol, Ladislav
20550 - 1
5.5
Molnar, Viliam
1799-
Mruskovic, Radoslav
19600 - 1
5.6
Bohacek, Ludovit
1760-
Sustak, Roman
18810 - 1
5.7
Garaj, Ivan
1762-
Horvath, Marek
1831½ - ½
5.8
Kobela, Pavol
1650-
Jezek, Filip
1163+ - -
6. kolo dňa 2016/01/17 o 9:30
š.3  ŠK SenecElo-4  ŠK Doprastav Bratislava CElo5 : 3
6.1FM
Farkas, Gabor
2365LA-
Cech, Dominik
2163LA1 - 0
6.2
Balogh, Peter
2275-
Helbich, Branislav
1969½ - ½
6.3
Gruca, Miroslav
2211-
Orosi, Peter
2085½ - ½
6.4
Pusec, Pavel
2002-
Novak, Stanislav
19590 - 1
6.5
Lesny, Stefan
2015-
Vinarcik, Jan
18871 - 0
6.6
Koval, Michal
2035-
Priam, Stefan
18291 - 0
6.7
Ujhelyi, Matus
1915-
Krammer, Peter
1793½ - ½
6.8
Koloditsova, Renata
1981-
Halasz, Michal
1735½ - ½
7. kolo dňa 2016/01/24 o 9:30
š.4  ŠK Doprastav Bratislava CElo-12  Slávia STU BratislavaElo3½:4½
1.1
Helbich, Branislav
1969-
Chovanec, Vladimir
2102½ - ½
1.2
Novak, Stanislav
1959-
Macka, Oto
2063LA½ - ½
1.3
Vinarcik, Jan
1887-
Mraz, Martin
19421 - 0
1.4
Havrila, Martin
1841-
Nepras, Martin
20030 - 1
1.5
Priam, Stefan
1829-
Rezak, Milan
1941LA0 - 1
1.6
Halasz, Michal
1735-
Labar, Eduard
19660 - 1
1.7
Valovic, Matus
1644-
Koutny, Pavel
1864½ - ½
1.8
Illovsky, Michal
1680-
Tuzinsky, Marian
16691 - 0
7. kolo dňa 2016/01/24 o 9:30
š.5  ŠK Modra BElo-3  ŠK SenecElo0 : 8
2.1FM
Federic, Jozef
2304LA-FM
Farkas, Gabor
2365LA0 - 1
2.2
Banas, Kamil
2208-FM
Varga, David
2311LA0 - 1
2.3
Mydlarik, Martin
2077-FM
Jablonicky, Martin
2231LB0 - 1
2.4
Banasova, Katarina
2132-
Balogh, Peter
22750 - 1
2.5
Antol, Ladislav
2055-
Gruca, Miroslav
22110 - 1
2.6
Karlik, Lukas
1927-
Lesny, Stefan
20150 - 1
2.7
Sustak, Roman
1881-
Koval, Michal
20350 - 1
2.8
Horvath, Marek
1831-
Koloditsova, Renata
19810 - 1
7. kolo dňa 2016/01/24 o 9:30
š.7  ŠK Krasňany BElo-1  KŠ Pezinok BElo2½:5½
4.1
Petreje, Juraj
2034LA-
Janos, Ivan
2032LA½ - ½
4.2
Mandak, Miroslav
2035-
Bochnicka, Vladimir St.
20920 - 1
4.3
Kebis, Milos
1963-
Hartl, Jan
2024LA0 - 1
4.4
Faltan, Peter
1969-
Hulla, Stanislav
19151 - 0
4.5
Mikulasek, Viktor
1831-
Badura, Peter
1906½ - ½
4.6
Rathousky, Karol
1785-
Zacik, Anton
1885½ - ½
4.7
Zacka, Ladislav
1737-
Navara, Vladimir
18280 - 1
4.8
Juhaniak, Lubomir
1749-
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB0 - 1
7. kolo dňa 2016/01/24 o 9:30
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-11  ŠK Slovan Bratislava EElo5 : 3
5.1
Dujava, Daniel
2143LA-
Ac, Michal
2161LA½ - ½
5.2
Jursa, Branislav
1974-
Bednar, Miroslav
20031 - 0
5.3
Puchovsky, Ladislav
1958-
Nestorenko, Dmitry
2092LZ0 - 1
5.4
Prochazka, Jaromir
1942-
Sturc, Gustav
2026½ - ½
5.5
Gremen, Tomas
1900-
Munk, Lubomir
18201 - 0
5.6
Vanek, Libor
1833-
Zetocha, Adrian
18381 - 0
5.7
Cebo, Vladimir
1689-
Paulicka, Ivan
17290 - 1
5.8
Marusic, Martin
1655-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2016/01/24 o 9:30
š.9  ŠK Strelec DNV CElo-10  ŠK Doprastav Bratislava DElo2 : 6
6.1
Szollos, Ondrej
2019-
Sukuba, Zdeno
2123LA½ - ½
6.2
Zitniak, Jozef
1844-
Krajnak, Robert
20780 - 1
6.3
Kucera, Michal
1895-
Raczko, Peter
19210 - 1
6.4
Galan, Anton
1772-
Stanko, Ivan
18841 - 0
6.5
Jurcak, Marian
1776-
Jelenciak, Jozef
18700 - 1
6.6
Marcok, Jan
1786-
Henc, Marian
1912½ - ½
6.7
Tittel, Emil
1623-
Machalec, Vladimir
18480 - 1
6.8
Gzib, David
1671-
Ulehla, Dag
18820 - 1
8. kolo dňa 2016/02/07 o 9:30
š.12  Slávia STU BratislavaElo-10  ŠK Doprastav Bratislava DElo4 : 4
1.1
Madar, Martin
2092LA-FM
Petrik, Karol
2109½ - ½
1.2
Koren, Jan
2091LA-
Sukuba, Zdeno
2123LA½ - ½
1.3
Chovanec, Vladimir
2102-
Krajnak, Robert
20781 - 0
1.4
Mraz, Martin
1942-
Goga, Frantisek
19740 - 1
1.5
Nepras, Martin
2003-
Tomanek, Rafael
1912LA1 - 0
1.6
Labar, Eduard
1966-
Stanko, Ivan
1884½ - ½
1.7
Koutny, Pavel
1864-
Machalec, Vladimir
1848½ - ½
1.8
Tuzinsky, Marian
1669-
Ulehla, Dag
18820 - 1
8. kolo dňa 2016/02/07 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava EElo-9  ŠK Strelec DNV CElo7 : 1
2.1
Ac, Michal
2161LA-
Oprea, Erik
2143LA1 - 0
2.2FM
Kolcak, Marek
2092-
Szollos, Ondrej
20191 - 0
2.3
Sulek, Viliam
2070-
Ochrana, Ladislav
19271 - 0
2.4
Nestorenko, Dmitry
2092LZ-
Kucera, Michal
1895½ - ½
2.5
Isa, Vlastimil
1933-
Lobodas, Andrej
19361 - 0
2.6
Vadila, Ondrej
1696-
Kosegi, Marek
1932½ - ½
2.7
Zetocha, Adrian
1838-
Galan, Anton
17721 - 0
2.8
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Jurcak, Marian
17761 - 0
8. kolo dňa 2016/02/07 o 9:30
š.1  KŠ Pezinok BElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo6 : 2
3.1
Gabris, Ondrej
2197LA-
Dujava, Daniel
2143LA1 - 0
3.2
Michal, Silvio
2098LA-
Micek, Jaroslav
2077LA0 - 1
3.3
Bochnicka, Vladimir St.
2092-
Prochazka, Jaromir
19421 - 0
3.4
Srna, Jan
1939-
Vanek, Libor
1833½ - ½
3.5
Hulla, Stanislav
1915-
Kis, Tomas
1716½ - ½
3.6
Badura, Peter
1906-
Cebo, Vladimir
16891 - 0
3.7
Zacik, Anton
1885-
Beno, Milan
16661 - 0
3.8
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB-
Marusic, Martin
16551 - 0
8. kolo dňa 2016/02/07 o 9:30
š.2  ŠO Tatran DúbravkaElo-7  ŠK Krasňany BElo2 : 6
4.1
Koutny, Bretislav
1828LA-
Petreje, Juraj
2034LA0 - 1
4.2
Krajcovic, Boris
1730LA-
Kohlmann, Robert
21150 - 1
4.3
Zahorsky, Michal
1720-
Mandak, Miroslav
2035½ - ½
4.4
Granec, Stefan
1830-
Kebis, Milos
1963½ - ½
4.5
Molnar, Viliam
1799-
Faltan, Peter
19690 - 1
4.6
Chodak, Ivan
1782-
Mikulasek, Viktor
18310 - 1
4.7
Garaj, Ivan
1762-
Rathousky, Karol
1785½ - ½
4.8
Kobela, Pavol
1650-
Zacka, Ladislav
1737½ - ½
8. kolo dňa 2016/02/07 o 9:30
š.4  ŠK Doprastav Bratislava CElo-5  ŠK Modra BElo2½:5½
6.1
Polacik, Igor
2167LA-FM
Federic, Jozef
2304LA1 - 0
6.2
Orosi, Peter
2085-
Mydlarik, Martin
2077½ - ½
6.3
Novak, Stanislav
1959-
Antol, Ladislav
20550 - 1
6.4
Vinarcik, Jan
1887-
Sustak, Roman
18810 - 1
6.5
Havrila, Martin
1841-
Horvath, Marek
18310 - 1
6.6
Kysel, Jozef
1749-
Soldan, Jan
18030 - 1
6.7
Halasz, Michal
1735-
Kison, Jan
1652½ - ½
6.8
Valovic, Matus
1644-
Banas, Kamil Ml.
1218½ - ½
9. kolo dňa 2016/03/06 o 9:30
š.5  ŠK Modra BElo-12  Slávia STU BratislavaElo5½:2½
1.1FM
Federic, Jozef
2304LA-
Chovanec, Vladimir
21020 - 1
1.2
Mydlarik, Martin
2077-
Macka, Oto
2063LA½ - ½
1.3
Kundrak, Vladimir
1900-
Rezak, Milan
1941LA1 - 0
1.4
Horvath, Marek
1831-
Labar, Eduard
1966½ - ½
1.5
Hlubovic, Michal
1730-
Koutny, Pavel
1864½ - ½
1.6
Soldan, Jan
1803-
Tuzinsky, Marian
16691 - 0
1.7
Kison, Jan
1652-
Surka, Jozef
10001 - 0
1.8
Banas, Kamil Ml.
1218-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2016/03/06 o 9:30
š.7  ŠK Krasňany BElo-3  ŠK SenecElo½ :7½
3.1
Bronis, Marian
2123LA-FM
Farkas, Gabor
2365LA0 - 1
3.2
Petreje, Juraj
2034LA-FM
Varga, David
2311LA0 - 1
3.3
Mandak, Miroslav
2035-
Takacs, Laszlo
2187LB0 - 1
3.4
Kebis, Milos
1963-
Balogh, Peter
22750 - 1
3.5
Faltan, Peter
1969-
Gruca, Miroslav
22110 - 1
3.6
Mikulasek, Viktor
1831-
Pusec, Pavel
2002½ - ½
3.7
Rathousky, Karol
1785-
Lesny, Stefan
20150 - 1
3.8
Zacka, Ladislav
1737-
Koloditsova, Renata
19810 - 1
9. kolo dňa 2016/03/06 o 9:30
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-2  ŠO Tatran DúbravkaElo6 : 2
4.1
Dujava, Daniel
2143LA-
Sipeky, Ladislav
1970LA1 - 0
4.2
Jursa, Branislav
1974-
Certik, Matej
19441 - 0
4.3
Puchovsky, Ladislav
1958-
Beran, Jan Ml.
18471 - 0
4.4
Prochazka, Jaromir
1942-
Koutny, Bretislav
1828LA1 - 0
4.5
Gremen, Tomas
1900-
Sorsak, Jozef
19501 - 0
4.6
Novak, Martin
1869-
Granec, Stefan
18301 - 0
4.7
Vanek, Libor
1833-
Molnar, Viliam
17990 - 1
4.8
Cebo, Vladimir
1689-
Kobela, Pavol
16500 - 1
9. kolo dňa 2016/03/06 o 9:30
š.9  ŠK Strelec DNV CElo-1  KŠ Pezinok BElo5½:2½
5.1
Oprea, Erik
2143LA-
Janos, Ivan
2032LA1 - 0
5.2
Szollos, Ondrej
2019-
Bochnicka, Vladimir St.
20920 - 1
5.3
Ochrana, Ladislav
1927-
Hartl, Jan
2024LA½ - ½
5.4
Kucera, Michal
1895-
Srna, Jan
1939½ - ½
5.5
Lobodas, Andrej
1936-
Hulla, Stanislav
19151 - 0
5.6
Kosegi, Marek
1932-
Zacik, Anton
18851 - 0
5.7
Jurcak, Marian
1776-
Petrigacova, Daniela
1801½ - ½
5.8
Sosovicka, Vladimir
1827-
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB1 - 0
9. kolo dňa 2016/03/06 o 9:30
š.10  ŠK Doprastav Bratislava DElo-11  ŠK Slovan Bratislava EElo3 : 5
6.1FM
Petrik, Karol
2109-
Ac, Michal
2161LA½ - ½
6.2
Sukuba, Zdeno
2123LA-FM
Kolcak, Marek
2092½ - ½
6.3
Krajnak, Robert
2078-
Nestorenko, Dmitry
2092LZ0 - 1
6.4
Goga, Frantisek
1974-
Isa, Vlastimil
1933½ - ½
6.5
Tomanek, Rafael
1912LA-
Sturc, Gustav
20260 - 1
6.6
Raczko, Peter
1921-
Vadila, Ondrej
1696½ - ½
6.7
Stanko, Ivan
1884-
Zetocha, Adrian
18381 - 0
6.8
Machalec, Vladimir
1848-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19860 - 1
10. kolo dňa 2016/03/20 o 9:30
š.12  Slávia STU BratislavaElo-11  ŠK Slovan Bratislava EElo2 : 6
1.1
Chovanec, Vladimir
2102-FM
Kolcak, Marek
2092½ - ½
1.2
Macka, Oto
2063LA-
Slapak, Zdenek
2123½ - ½
1.3
Mraz, Martin
1942-
Sulek, Viliam
2070½ - ½
1.4
Rezak, Milan
1941LA-
Nestorenko, Dmitry
2092LZ0 - 1
1.5
Koutny, Pavel
1864-
Isa, Vlastimil
1933½ - ½
1.6
Tuzinsky, Marian
1669-
Hudec, Jan
20540 - 1
1.7
Brett nicht besetzt,
0-
Sturc, Gustav
2026- - +
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986- - +
10. kolo dňa 2016/03/20 o 9:30
š.1  KŠ Pezinok BElo-10  ŠK Doprastav Bratislava DElo6½:1½
2.1
Gabris, Ondrej
2197LA-
Tomanek, Rafael
1912LA1 - 0
2.2
Bochnickova, Andrea
2060-
Henc, Marian
19121 - 0
2.3
Michal, Silvio
2098LA-
Machalec, Vladimir
18481 - 0
2.4
Kajan, Milan
1950-
Ulehla, Dag
18820 - 1
2.5
Srna, Jan
1939-
Susko, Peter
17851 - 0
2.6
Badura, Peter
1906-
Dubnicka, Stefan
15441 - 0
2.7
Zacik, Anton
1885-
Vojtko, Robert
1544½ - ½
2.8
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757LB-
Hodal, Juraj
10001 - 0
10. kolo dňa 2016/03/20 o 9:30
š.2  ŠO Tatran DúbravkaElo-9  ŠK Strelec DNV CElo2 : 6
3.1
Kirylov, Julian
1869-
Oprea, Erik
2143LA0 - 1
3.2
Beran, Jan Ml.
1847-
Szollos, Ondrej
20190 - 1
3.3
Sorsak, Jozef
1950-
Sosovicka, Jakub
1790LB½ - ½
3.4
Krajcovic, Boris
1730LA-
Ochrana, Ladislav
19270 - 1
3.5
Molnar, Viliam
1799-
Zitniak, Jozef
18441 - 0
3.6
Chodak, Ivan
1782-
Kucera, Michal
18950 - 1
3.7
Bohacek, Ludovit
1760-
Kosegi, Marek
1932½ - ½
3.8
Kobela, Pavol
1650-
Sosovicka, Vladimir
18270 - 1
10. kolo dňa 2016/03/20 o 9:30
š.3  ŠK SenecElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo6½:1½
4.1FM
Varga, David
2311LA-
Vanek, Libor
1833½ - ½
4.2
Kleman, Miroslav
2178LA-
Androvic, Peter
17631 - 0
4.3
Balogh, Peter
2275-
Kis, Tomas
17161 - 0
4.4
Gruca, Miroslav
2211-
Cebo, Vladimir
16891 - 0
4.5
Pusec, Pavel
2002-
Kosper, Peter
1683½ - ½
4.6
Lesny, Stefan
2015-
Marusic, Martin
1655½ - ½
4.7
Koval, Michal
2035-
Ciganek, Jaroslav
15381 - 0
4.8
Koloditsova, Renata
1981-
Barta, Ondrej
14821 - 0
10. kolo dňa 2016/03/20 o 9:30
š.4  ŠK Doprastav Bratislava CElo-7  ŠK Krasňany BElo2½:5½
5.1
Helbich, Branislav
1969-
Petreje, Juraj
2034LA0 - 1
5.2
Novak, Stanislav
1959-
Mandak, Miroslav
20350 - 1
5.3
Vinarcik, Jan
1887-
Kebis, Milos
1963½ - ½
5.4
Priam, Stefan
1829-
Faltan, Peter
1969½ - ½
5.5
Krammer, Peter
1793-
Mikulasek, Viktor
18311 - 0
5.6
Halasz, Michal
1735-
Rathousky, Karol
1785½ - ½
5.7
Illovsky, Michal
1680-
Juhaniak, Lubomir
17490 - 1
5.8
Fedor, Pavol
1660-
Bukovcak, Jaroslav
1732- - +
11. kolo dňa 2016/04/03 o 9:30
š.7  ŠK Krasňany BElo-5  ŠK Modra BElo2½:5½
2.1
Petreje, Juraj
2034LA-FM
Federic, Jozef
2304LA0 - 1
2.2
Mandak, Miroslav
2035-
Banas, Kamil
22080 - 1
2.3
Kebis, Milos
1963-
Mydlarik, Martin
20770 - 1
2.4
Faltan, Peter
1969-
Antol, Ladislav
2055½ - ½
2.5
Mikulasek, Viktor
1831-
Petrakovic, Kamil
1800½ - ½
2.6
Rathousky, Karol
1785-
Soldan, Jan
18030 - 1
2.7
Zacka, Ladislav
1737-
Kison, Jan
1652½ - ½
2.8
Bukovcak, Jaroslav
1732-
Banas, Kamil Ml.
12181 - 0
11. kolo dňa 2016/04/03 o 9:30
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-4  ŠK Doprastav Bratislava CElo4 : 4
3.1
Dujava, Daniel
2143LA-
Cech, Dominik
2163LA½ - ½
3.2
Micek, Jaroslav
2077LA-
Polacik, Igor
2167LA½ - ½
3.3
Prochazka, Jaromir
1942-
Helbich, Branislav
19691 - 0
3.4
Gremen, Tomas
1900-
Orosi, Peter
20850 - 1
3.5
Novak, Martin
1869-
Novak, Stanislav
1959½ - ½
3.6
Vanek, Libor
1833-
Vinarcik, Jan
1887½ - ½
3.7
Gonda, Jan
1735-
Priam, Stefan
1829½ - ½
3.8
Kis, Tomas
1716-
Krammer, Peter
1793½ - ½
11. kolo dňa 2016/04/03 o 9:30
š.9  ŠK Strelec DNV CElo-3  ŠK SenecElo1½:6½
4.1
Oprea, Erik
2143LA-FM
Varga, David
2311LA1 - 0
4.2
Szollos, Ondrej
2019-FM
Jablonicky, Martin
2231LB0 - 1
4.3
Sosovicka, Jakub
1790LB-
Takacs, Laszlo
2187LB0 - 1
4.4
Antala, Jan
1951-
Kleman, Miroslav
2178LA0 - 1
4.5
Zitniak, Jozef
1844-
Balogh, Peter
22750 - 1
4.6
Kucera, Michal
1895-
Gruca, Miroslav
22110 - 1
4.7
Jurcak, Marian
1776-
Pusec, Pavel
2002½ - ½
4.8
Gzib, David
1671-
Koloditsova, Renata
19810 - 1
11. kolo dňa 2016/04/03 o 9:30
š.10  ŠK Doprastav Bratislava DElo-2  ŠO Tatran DúbravkaElo6½:1½
5.1FM
Petrik, Karol
2109-
Koutny, Bretislav
1828LA1 - 0
5.2
Sukuba, Zdeno
2123LA-
Krajcovic, Boris
1730LA1 - 0
5.3
Krajnak, Robert
2078-
Zahorsky, Michal
1720½ - ½
5.4
Goga, Frantisek
1974-
Skoviera, Luboslav
1730½ - ½
5.5
Tomanek, Rafael
1912LA-
Molnar, Viliam
17991 - 0
5.6
Raczko, Peter
1921-
Bohacek, Ludovit
17601 - 0
5.7
Stanko, Ivan
1884-
Garaj, Ivan
1762½ - ½
5.8
Henc, Marian
1912-
Sith, Jozef
16691 - 0
11. kolo dňa 2016/04/03 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava EElo-1  KŠ Pezinok BElo6½:1½
6.1
Ac, Michal
2161LA-
Bochnickova, Andrea
2060½ - ½
6.2
Sulek, Viliam
2070-
Hulla, Stanislav
1915½ - ½
6.3
Nestorenko, Dmitry
2092LZ-
Pekar, Jozef
18961 - 0
6.4
Isa, Vlastimil
1933-
Zacik, Anton
1885½ - ½
6.5
Sturc, Gustav
2026-
Petrigacova, Daniela
18011 - 0
6.6
Vadila, Ondrej
1696-
Navara, Vladimir
18281 - 0
6.7
Zetocha, Adrian
1838-
Hajtmanek, Stanislav
18151 - 0
6.8
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Ptak, Jozef
17221 - 0