TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr30173.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678910111213141516171819 TB1  TB2  TB3 
1Slavia sachy.sk C * 5545371941,00
2Karlova Ves3 * 4471736,00
3Doprastav L * 31236,50
4Tatran E3 * 1229,50
5Doprastav K44 * 21132,50
6KSN B½4 * 861032,50
7Doprastav J35 * 25928,00
8Slovan F506 * 4926,00
9Ruzinov C116232 * 623,00
10A1 * 00,00
A2 * 00,00
A3 * 00,00
A4 * 00,00
A5 * 00,00
B1 * 00,00
B2 * 00,00
B3 * 00,00
B4 * 00,00
B5 * 00,00

Súpisky družstiev

  7. KSN B (Elo Ø:1596 / TB1: 10 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kimerling Martin1808SVK404714917823LB3,55,0
2Rozarova Katarina1769SVK316714916606LB1,02,0
3Sklars Tomas1746SVK4305149019354,55,0
4Kevicka Lucia1631SVK3734149013823,56,0
5Macko Peter1485SVK4495149213672,57,0
6Kordos Adam1490SVK3157149010050,00,0
7Rohacek Pavol1388SVK3166149189941,02,0
8Padysak Matus1397SVK3163149277804,08,0
9Vrtiakova Anna1424SVK5130149278703,07,0
10Macko Miroslav1417SVK44943,56,0
11Kravar Peter1000SVK57743,07,0
12Suchansky Jakub1000SVK60633,06,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  6. KSN B (Elo Ø:1596, TB1: 10 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Kimerling Martin1808SVK149178234047LB10+½13,55
2Rozarova Katarina1769SVK149166063167LB101,02
3Sklars Tomas1746SVK14901935430511½+14,55
4Kevicka Lucia1631SVK14901382373401½1013,56
5Macko Peter1485SVK149213674495½0½0+0½2,57
7Rohacek Pavol1388SVK1491899431660+1,02
8Padysak Matus1397SVK1492778031631100+0104,08
9Vrtiakova Anna1424SVK14927870513010000113,07
10Macko Miroslav1417SVK44940+½0+13,56
11Kravar Peter1000SVK5774001+0013,07
12Suchansky Jakub1000SVK606310+00+3,06

Kolá po šachovniciach

3. kolo dňa 2009/11/06 o 17:00
š.7  KSN B-8  Tatran E3½:4½
4.1
Sklars, Tomas
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
4.2
Kevicka, Lucia
-
Brabec, Juraj
0 - 1
4.3
Macko, Peter
-
Stancek, Stefan
½ - ½
4.4
Rohacek, Pavol
-
Kalita, Anton
0 - 1
4.5
Padysak, Matus
-
Caplovic, Jan
1 - 0
4.6
Vrtiakova, Anna
-
Brhlovic, Juraj
1 - 0
4.7
Macko, Miroslav
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
4.8
Kravar, Peter
-
Husar, Andrej
0 - 1
6. kolo dňa 2009/12/18 o 17:00
š.6  Ruzinov C-7  KSN B2 : 6
3.1
Simek, Jozef
-
Kimerling, Martin
0 - 1
3.2
Chodak, Ivan
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
3.3
Bojnansky, Juraj
-
Sklars, Tomas
0 - 1
3.4
Moravcik, Peter
-
Kevicka, Lucia
0 - 1
3.5
Machalik, Juraj
-
Macko, Peter
1 - 0
3.6
Orolin, Jan
-
Padysak, Matus
0 - 1
3.7
Monosi, Jan
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0
3.8
Brett nicht besetzt,
-
Macko, Miroslav
- - +
8. kolo dňa 2010/01/22 o 17:00
š.9  Doprastav K-7  KSN B5½:2½
3.1
Karas, Juraj
-
Kimerling, Martin
1 - 0
3.2
Rintel, Boris
-
Kevicka, Lucia
½ - ½
3.3
Nagy, Ladislav
-
Macko, Peter
½ - ½
3.4
Karas, Marek
-
Padysak, Matus
1 - 0
3.5
Belik, Zdenko
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0
3.6
Krajcovic, Jakub
-
Macko, Miroslav
½ - ½
3.7
Tanzer, Jozef
-
Kravar, Peter
1 - 0
3.8
Tanzerova, Katarina
-
Suchansky, Jakub
0 - 1
10. kolo dňa 2010/02/12 o 17:00
š.7  KSN B-18  Doprastav L2½:5½
7.1
Sklars, Tomas
-
Vrba, Michal
½ - ½
7.2
Kevicka, Lucia
-
Halasz, Michal
1 - 0
7.3
Macko, Peter
-
Meszaros, Vojtech
0 - 1
7.4
Padysak, Matus
-
Illovsky, Michal
0 - 1
7.5
Vrtiakova, Anna
-
Eke, Erik
0 - 1
7.6
Macko, Miroslav
-
Eke, Denis
0 - 1
7.7
Kravar, Peter
-
Zalesak, Ivan
1 - 0
7.8
Suchansky, Jakub
-
Pozsonyiova, Veronika
0 - 1
11. kolo dňa 2010/02/19 o 17:00
š.17  Slovan F-7  KSN B0 : 8
7.1
Antal, Jozef
-
Kimerling, Martin
- - +
7.2
Malik, Marian
-
Sklars, Tomas
- - +
7.3
Nagy, Edmund
-
Macko, Peter
- - +
7.4
Greppel, Pavol
-
Rohacek, Pavol
- - +
7.5
Schőneckerova, Eva
-
Padysak, Matus
- - +
7.6
Chripko, Lubomir
-
Macko, Miroslav
- - +
7.7
Resetka, Michal
-
Kravar, Peter
- - +
7.8
Tekel, Pavel
-
Suchansky, Jakub
- - +
12. kolo dňa 2010/03/05 o 17:00
š.7  KSN B-16  Slavia sachy.sk C½ :7½
7.1
Kimerling, Martin
-
Chovanec, Vladimir
½ - ½
7.2
Padysak, Matus
-
Vodicka, Ivan
0 - 1
7.3
Vrtiakova, Anna
-
Vlckova, Hana
0 - 1
7.4
Kravar, Peter
-
Ontkoc, Tomas
0 - 1
7.5
Suchansky, Jakub
-
Radvanyiova, Monika
0 - 1
7.6
Brett nicht besetzt,
-
Ondrejkova, Alzbeta
- - +
7.7
Brett nicht besetzt,
-
Moreira, Miguel
- - +
7.8
Brett nicht besetzt,
-
Holubek, Peter
- - +
13. kolo dňa 2010/03/19 o 17:00
š.15  Karlova Ves-7  KSN B4 : 4
7.1
Havlicek, Oto
-
Kimerling, Martin
0 - 1
7.2
Fabana, Tibor
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
7.3
Oravec, Lubos
-
Macko, Peter
1 - 0
7.4
Krajci, Stefan
-
Padysak, Matus
0 - 1
7.5
Dobrucky, Miroslav
-
Vrtiakova, Anna
0 - 1
7.6
Piatro, Anton
-
Macko, Miroslav
0 - 1
7.7
Behran, Jozef
-
Kravar, Peter
1 - 0
7.8
Vas, Jozef
-
Suchansky, Jakub
1 - 0
14. kolo dňa 2010/03/26 o 17:00
š.7  KSN B-19  Doprastav J5½:2½
7.1
Rozarova, Katarina
-
Valent, Ivan
0 - 1
7.2
Sklars, Tomas
-
Cesek, Dominik
1 - 0
7.3
Kevicka, Lucia
-
Kong, Joseph
1 - 0
7.4
Macko, Peter
-
Valent, Martin
½ - ½
7.5
Padysak, Matus
-
Romhanyi, Milan
0 - 1
7.6
Vrtiakova, Anna
-
Kriss, Robert
1 - 0
7.7
Kravar, Peter
-
Satury, Tomas
1 - 0
7.8
Suchansky, Jakub
-
Brett nicht besetzt,
+ - -

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Chovanec Vladimir2091Slavia sachy.sk C6,5881,31
2Vodicka Ivan1675Slavia sachy.sk C6,5881,32
3Eke Erik1000Doprastav L6,0875,05
4Illovsky Michal1503Doprastav L5,5778,63
5Vrba Michal1985Doprastav L5,0683,31
6Oravec Lubos1511Karlova Ves5,0771,43
7Krajci Stefan1517Karlova Ves5,0771,46
8Caplovic Jan1551Tatran E5,0862,55
9Valent Ivan2245Doprastav J4,5590,01
10Chripko Lubomir1688Slovan F4,5675,05
11Karas Marek1614Doprastav K4,5764,33
12Vlckova Hana1721Slavia sachy.sk C4,5764,33
13Krajcovic Jakub1418Doprastav K4,5764,36
14Kalita Anton1635Tatran E4,5856,34
15Valent Martin1392Doprastav J4,5856,35
16Danada Tomas1772Doprastav J4,04100,02
17Malik Marian1694Slovan F4,0580,02
18Moreira Miguel1000Slavia sachy.sk C4,0580,06
19Dobrucky Miroslav1491Karlova Ves4,0580,07
20Tanzer Jozef1402Doprastav K4,0666,77
21Husar Andrej1463Tatran E4,0757,16
22Sklars Tomas1746KSN B3,5487,51
23Kevicka Lucia1631KSN B3,5658,32
24Psotny Martin1613Slavia sachy.sk C3,5658,33
25Moravcik Peter1639Ruzinov C3,5750,03
26Belik Zdenko1372Doprastav K3,5750,04
27Machalik Juraj1646Ruzinov C3,5843,84
28Polacik Igor2186Doprastav J3,03100,01
29Brabec Juraj1818Tatran E3,0475,02
30Danielik Ladislav1560Karlova Ves3,0475,05
31Lanik Miroslav1000Slavia sachy.sk C3,0475,06
32Holubek Peter1000Slavia sachy.sk C3,0475,07
33Lintner Igor1386Doprastav K3,0560,07
34Butora Frantisek1691Slovan F3,0650,01
35Monosi Jan1563Ruzinov C3,0650,06
36Aubrecht Alexander1525Tatran E3,0650,06
37Rintel Boris1566Doprastav K3,0742,92
38Bojnansky Juraj1747Ruzinov C3,0742,92
39Nagy Ladislav1455Doprastav K3,0742,92
40Padysak Matus1397KSN B3,0742,94
41Vrtiakova Anna1424KSN B3,0742,95
42Resetka Michal1000Slovan F3,0742,95
43Eke Denis1000Doprastav L3,0742,96
44Ashcroft Carl1000Doprastav L2,5383,35
45Pozsonyiova Veronika1000Doprastav L2,5383,37
46Vas Jozef1000Karlova Ves2,5383,38
47Kimerling Martin1808KSN B2,5462,51
48Cesek Dominik1640Doprastav J2,5550,02
49Ballo Juraj1561Doprastav L2,5550,03
50Orolin Jan1595Ruzinov C2,5550,06
51Kong Joseph1389Doprastav J2,5735,74
52Bohacek Ludovit1819Tatran E2,5831,31
53Halasz Michal1828Doprastav L2,5831,31
54Fabana Tibor1506Karlova Ves2,5831,32
55Behran Jozef1593Karlova Ves2,02100,07
56Schőnecker Rudolf1992Slovan F2,0366,71
57Antal Jozef1709Slovan F2,0366,71
58Sadovsky Julius1630Karlova Ves2,0366,75
59Romhanyi Milan1000Doprastav J2,0366,75
60Meszaros Vojtech1662Doprastav L2,0450,02
61Chodak Ivan1900Ruzinov C2,0450,02
62Panisova Monika1605Doprastav J2,0540,03
63Nagy Edmund1603Slovan F2,0540,03
64Eisenhammer Juraj1621Karlova Ves2,0540,04
65Hatala Peter1585Ruzinov C2,0540,05
66Kriss Robert1000Doprastav J2,0540,06
67Jakubik Viliam1000Tatran E2,0540,07
68Karas Juraj1638Doprastav K2,0633,31
69Dinzik Jan1670Karlova Ves2,0633,31
70Kravar Peter1000KSN B2,0633,36
71Stancek Stefan1774Tatran E2,0825,03
72Blizman Marian1568Doprastav L1,5275,04
73Schőneckerova Eva1523Slovan F1,5275,04
74Kirylov Julian1931Tatran E1,5437,51
75Greppel Pavol1570Slovan F1,5437,53
76Klacansky Peter1590Ruzinov C1,5437,56
77Macko Miroslav1417KSN B1,5437,56
78Macko Peter1485KSN B1,5625,03
79Dubovsky Dominik1423Doprastav K1,5625,05
80Simek Jozef1982Ruzinov C1,5818,81
81Marko Jan1852Karlova Ves1,01100,03
82Ontkoc Tomas1539Slavia sachy.sk C1,01100,04
83Radvanyiova Monika1482Slavia sachy.sk C1,01100,05
84Starek Miroslav1000Karlova Ves1,01100,08
85Hricovini Michal1575Doprastav K1,0250,01
86Rozarova Katarina1769KSN B1,0250,01
87Niznansky Milan1440Doprastav L1,0250,05
88Greslik Peter1000Slavia sachy.sk C1,0250,06
89Suchansky Jakub1000KSN B1,0425,07
90Havlicek Oto1818Karlova Ves1,0714,31
91Ondrejkova Alzbeta1372Slavia sachy.sk C1,0714,35
92Vesely Bedrich1807Ruzinov C0,5150,03
93Spielbock Tomas1608Slavia sachy.sk C0,5150,03
94Szabo Viktor1487Slavia sachy.sk C0,5150,05
95Trnka Martin1000Slovan F0,5225,08
96Tanzerova Katarina1000Doprastav K0,5225,08
97Ciernik Marek1000Doprastav J0,5316,77
98Hajek Lukas1716Doprastav J0,5412,51
99Zalesak Ivan1000Doprastav L0,5412,57
100Rohacek Pavol1388KSN B0,010,04
101Michalkova Martina1437Doprastav J0,010,05
102Kostun Roman1578Slavia sachy.sk C0,010,05
103Brhlovic Juraj1536Tatran E0,010,06
104Pospiš Andrej1000Slovan F0,010,07
105Striz Peter1000Doprastav J0,010,07
106Vrba Vladimir1000Doprastav L0,020,05
107Piatro Anton1494Karlova Ves0,020,06
108Tekel Pavel1000Slovan F0,020,07
109Zilinsky Frantisek1000Tatran E0,020,08
110Bauer Andrej1000Slovan F0,050,06
111Satury Tomas1000Doprastav J0,060,07


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. A1 (Elo Ø:1955 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Breja Stanislav2078SVK98149007180,00,0
2Sturc Gustav2071SVK15014902303LA0,00,0
3Sturc Jan2013SVK4204149228190,00,0
4Samko Karol1998SVK31149088320,00,0
5Zdrazil Bohumir1953CZE1583168300,00,0
6Jancura Andrej1887SVK5670149236290,00,0
7Lukac Peter1826SVK130149083100,00,0
8Paulicka Ivan1813SVK803149105350,00,0
9Kovacic Stefan1744SVK125149137200,00,0
10Benova Zita1732SVK97149066860,00,0
11Kollar Jan Marek1628SVK5279149196300,00,0
12Hudcovic Branislav1772SVK1190,00,0
13Pozar Daniel1463SVK4404149018700,00,0
  2. A2 (Elo Ø:1765 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard2107SVK267514913763LA0,00,0
2Kersten Juraj1937SVK2666149239470,00,0
3Kysel Jozef1791SVK2673149202980,00,0
4Kulik Juraj1744SVK2672149274970,00,0
5Kis Ladislav1662SVK2667149137040,00,0
6Kriszt Mikulas1645SVK2671149137390,00,0
7Vinklarek Alojz1646SVK2693149275510,00,0
8Polak Pavol1587SVK37980,00,0
9Brezina Igor1568SVK2651149136230,00,0
10Ruzicka Miroslav1568SVK2910149138790,00,0
11Fonod Zigmund1000SVK51490,00,0
12Joza Dusan1000SVK51480,00,0
  3. A3 (Elo Ø:1835 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Foglar Ivan2055SVK97414911639LA0,00,0
2Androvic Peter1926SVK174714905515LA0,00,0
3Stecko Ivan1890SVK8070,00,0
4Gonda Jan1822SVK186214910489LA0,00,0
5Kis Tomas1776SVK3930149193700,00,0
6Beno Milan1777SVK1865149011700,00,0
7Belas Jozef1573SVK1863149210060,00,0
8Kosper Peter1677SVK32850,00,0
9Kedro Tomas1736SVK1866149212510,00,0
10Cebo Vladimir1550SVK1861149012180,00,0
11Ziacik Pavol1662SVK1859149217230,00,0
12Liscak Peter1579SVK18700,00,0
13Gremen Tomas1699SVK1869149276240,00,0
14Kompas Igor1000SVK5574149277130,00,0
  4. A4 (Elo Ø:1846 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Bury Rastislav2066SVK255814907585LA0,00,0
2Grich Juraj1989SVK300914908964LA0,00,0
3Hoferek Peter1885SVK3055149093910,00,0
4Koutny Pavel1835SVK553149124220,00,0
5Pisar Juraj1837SVK3663149165410,00,0
6Bedac Jozef1762SVK4301149144170,00,0
7Martinez Eduardo1713SVK52430,00,0
8Skvarka Jaroslav1679SVK3662149138950,00,0
9Racko Jan1600SVK51370,00,0
10Portes Peter1489SVK4243149275350,00,0
11Fojtik Robert1000SVK4818149206110,00,0
12Racko Daniel1000SVK59350,00,0
  5. A5 (Elo Ø:1725 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Holubcik Marian2011SVK137614905566LA0,00,0
2Nepras Martin1981SVK150714910217LA0,00,0
3Dolnak Michal1634SVK4388149276080,00,0
4Surovec Juraj1677SVK46480,00,0
5Chudy Vladimir1627SVK15190,00,0
6Mehes Stefan1800SVK4389149206890,00,0
7Hanker Lubomir1542SVK1523149206200,00,0
8Bol Jozef1524SVK15240,00,0
9Vacho Jozef1471SVK15260,00,0
10Mauritz Robert1402SVK15270,00,0
11Marko Ondrej1510SVK1522149010720,00,0
12Blasko Rastislav1000SVK52860,00,0
13Boldocki Rastislav1000SVK59460,00,0
  6. Ruzinov C (Elo Ø:1738 / TB1: 6 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Simek Jozef1982SVK806149098551,58,0
2Chodak Ivan1900SVK789149136312,04,0
3Vesely Bedrich1807SVK39960,51,0
4Bojnansky Juraj1747SVK7863,07,0
5Moravcik Peter1639SVK799149137803,57,0
6Machalik Juraj1646SVK7943,58,0
7Hatala Peter1585SVK787149206382,05,0
8Orolin Jan1595SVK801149138012,55,0
9Klacansky Peter1590SVK7911,54,0
10Monosi Jan1563SVK7983,06,0
11Vrbensky Jozef1570SVK1746149216850,00,0
12Slugenova Bozena1460SVK1752149215960,00,0
  8. Tatran E (Elo Ø:1739 / TB1: 12 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kirylov Julian1931SVK128614920662LA1,54,0
2Pigos Jan1849SVK520814923130LA0,00,0
3Bohacek Ludovit1819SVK127314920549LA2,58,0
4Brabec Juraj1818SVK12743,04,0
5Stancek Stefan1774SVK12932,08,0
6Kalita Anton1635SVK1285149206544,58,0
7Caplovic Jan1551SVK1277149205655,08,0
8Brhlovic Juraj1536SVK1275149205570,01,0
9Aubrecht Alexander1525SVK1272149205143,06,0
10Husar Andrej1463SVK52074,07,0
11Filippi Pavol1529SVK12780,00,0
12Jakubik Viliam1000SVK55593,06,0
13Zilinsky Frantisek1000SVK5344149228351,03,0
  9. Doprastav K (Elo Ø:1561 / TB1: 11 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Lindtner Boris1800SVK55580,00,0
2Hricovini Michal1575SVK4008149189271,02,0
3Karas Juraj1638SVK55562,06,0
4Rintel Boris1566SVK2685149138603,07,0
5Nagy Ladislav1455SVK26813,07,0
6Karas Marek1614SVK531414928558LB4,57,0
7Belik Zdenko1372SVK37973,57,0
8Dubovsky Dominik1423SVK51551,56,0
9Krajcovic Jakub1418SVK49634,57,0
10Tanzer Jozef1402SVK53174,06,0
11Lintner Igor1386SVK56665,07,0
12Rintel Igor1000SVK55550,00,0
13Tanzerova Katarina1000SVK57080,52,0
  10. B1 (Elo Ø:1922 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kebis Milos2008SVK1502149014710,00,0
2Mandak Miroslav2070SVK1503149029900,00,0
3Rathousky Karol1864SVK1510149135420,00,0
4Faltan Peter2015SVK1500149040200,00,0
5Mikulasek Viktor1974SVK4649149134880,00,0
6Bukovcak Jaroslav1800SVK1509149115900,00,0
7Mihalik Milan1849SVK1506149064650,00,0
8Chalupa Valerian1796SVK1515149205810,00,0
9Chalupa Valerian1503SVK1512149205900,00,0
10Soltes Milan1679SVK1518149167620,00,0
11Vojacek Alois1000SVK5184149207430,00,0
  11. B2 (Elo Ø:1910 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Sosovicka Juraj2066SVK1800149114180,00,0
2Hurban Martin1958SVK3833149136900,00,0
3Jurcak Marian1918SVK1797149080500,00,0
4Kosegi Marek1901SVK1805149090060,00,0
5Lobodas Andrej1898SVK3381149081070,00,0
6Sosovicka Matej1832SVK3737149167700,00,0
7Zitniak Jozef1944SVK225149171060,00,0
8Stefani Peter1764SVK5080149207270,00,0
9Vasil Patrik1643SVK223149139410,00,0
10Lichner Peter1610SVK222149213400,00,0
11Sosovicka Vladimir1595SVK4778149203280,00,0
12Misanik Peter1588SVK3660149214210,00,0
13Synovec Jozef1552SVK3804149216340,00,0
14Kriz Miroslav1543SVK1808149213160,00,0
15Petrik Matej1499SVK3897149214800,00,0
16Filadelfi Samuel1470SVK18090,00,0
17Belosovic Pavol1000SVK56470,00,0
18Sosovicka Jakub1000SVK58390,00,0
  12. B3 (Elo Ø:1826 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Buransky Jozef1818SVK1276149274620,00,0
2Garaj Ivan1910SVK2585149136740,00,0
3Galan Anton1840SVK2583149086110,00,0
4Smelko Eduard1798SVK1296149139090,00,0
5Perasin Marian1849SVK1511149112480,00,0
6Durdovic Vladimir1765SVK2036149116120,00,0
7Fronc Libor1825SVK1279149276160,00,0
8Vavrak Jan1705SVK155149139500,00,0
9Skripek Jan1733SVK1295149278370,00,0
10Skoviera Luboslav1804SVK1294149167200,00,0
11Molnar Viliam1522SVK55600,00,0
12Zuzik Emil1518SVK1299149278960,00,0
  13. B4 (Elo Ø:1695 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Erdelyi Michael1879SVK2791149098390,00,0
2Puchovsky Ladislav1815SVK3590149119650,00,0
3Beranek Tomas1710SVK2794149210220,00,0
4Tomcik Leon1675SVK808149169160,00,0
5Novak Martin1641SVK4786149214640,00,0
6Horsulak Marian1734SVK24030,00,0
7Kevicky Rastislav1546SVK3834149014200,00,0
8Ciganek Jaroslav1563SVK1860149210810,00,0
9Ivanic Martin1499SVK5349149286390,00,0
10Ragan Stanislav1533SVK39320,00,0
11Gregus Ondrej1423SVK49810,00,0
12Barta Ondrej1000SVK3803149285150,00,0
13Smihla Jan1000SVK55750,00,0
14Olah Erik1000SVK54930,00,0
  14. B5 (Elo Ø:1669 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Povraznik Peter1803SVK1289149138440,00,0
2Janik Samuel1830SVK1284149274890,00,0
3Zahorsky Michal1720SVK1298149207510,00,0
4Ludwig Anton1677SVK3199149162900,00,0
5Sarandi Ludovit1689SVK12900,00,0
6Chovanec Peter1639SVK12830,00,0
7Vlcek Milan1529SVK12970,00,0
8Sibert Adam1428SVK12910,00,0
9Hrabovsky Pavol1466SVK12820,00,0
10Valach Andrej1000SVK56240,00,0
11Sipos Patrik1000SVK50960,00,0
12Jurak Marian1000SVK60820,00,0
13Bizikova Barbora1000SVK50940,00,0
14Nerusil Martin1000SVK50950,00,0
15Bakos Oliver1000SVK51860,00,0
16Rosipal Adrian1000SVK40500,00,0
17Zboja Samuel1000SVK51870,00,0
  15. Karlova Ves (Elo Ø:1658 / TB1: 17 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Havlicek Oto1818SVK4461149158391,07,0
2Dinzik Jan1670SVK318149156262,06,0
3Marko Jan1852SVK323149113451,01,0
4Fabana Tibor1506SVK43352,58,0
5Oravec Lubos1511SVK3255,07,0
6Eisenhammer Juraj1621SVK3202,05,0
7Sadovsky Julius1630SVK3272,03,0
8Danielik Ladislav1560SVK3173,04,0
9Krajci Stefan1517SVK3226,08,0
10Dobrucky Miroslav1491SVK319149227385,06,0
11Piatro Anton1494SVK3260,02,0
12Behran Jozef1593SVK3162,02,0
13Vas Jozef1000SVK50063,54,0
14Starek Miroslav1000SVK59341,01,0
15Stolc Roman1000SVK3280,00,0
16Simon Jozef1000SVK40090,00,0
  16. Slavia sachy.sk C (Elo Ø:1664 / TB1: 19 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Chovanec Vladimir2091SVK2559149078606,58,0
2Vodicka Ivan1675SVK4129149275606,58,0
3Spielbock Tomas1608SVK4128149139170,51,0
4Psotny Martin1613SVK4130149207003,56,0
5Vlckova Hana1721SVK2561149113024,57,0
6Kostun Roman1578SVK4669149206700,01,0
7Ontkoc Tomas1539SVK2565149206971,01,0
8Szabo Viktor1487SVK42440,51,0
9Radvanyiova Monika1482SVK2573149138521,01,0
10Ondrejkova Alzbeta1372SVK47682,08,0
11Moreira Miguel10000LZ5,06,0
12Greslik Peter1000SVK59611,02,0
13Lanik Miroslav1000SVK55363,04,0
14Holubek Peter1000SVK51366,07,0
  17. Slovan F (Elo Ø:1697 / TB1: 9 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Schőnecker Rudolf1992SVK5250149278102,03,0
2Antal Jozef1709SVK95149135852,04,0
3Butora Frantisek1691SVK101149112643,06,0
4Malac Miroslav1628SVK2588149137550,00,0
5Malik Marian1694SVK2803149137714,06,0
6Nagy Edmund1603SVK1372,06,0
7Greppel Pavol1570SVK1121,55,0
8Schőneckerova Eva1523SVK4973149278291,53,0
9Chripko Lubomir1688SVK4199149134614,57,0
10Resetka Michal1000SVK60013,08,0
11Bauer Andrej1000SVK60021,06,0
12Tekel Pavel1000SVK60030,03,0
13Trnka Martin1000SVK60041,53,0
14Pospiš Andrej1000SVK60060,01,0
  18. Doprastav L (Elo Ø:1568 / TB1: 12 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Vrba Michal1985SVK2652149097905,06,0
2Halasz Michal1828SVK2660149082712,58,0
3Meszaros Vojtech1662SVK2679149189432,04,0
4Ballo Juraj1561SVK5197149230922,55,0
5Illovsky Michal1503SVK5553149285405,57,0
6Blizman Marian1568SVK59531,52,0
7Niznansky Milan1440SVK2361,02,0
8Ashcroft Carl1000SVK59522,53,0
9Vrba Vladimir1000SVK59550,02,0
10Eke Erik1000SVK5706149282056,08,0
11Eke Denis1000SVK57073,07,0
12Riecka Masa1000SVK59540,00,0
13Zalesak Ivan1000SVK59561,55,0
14Pozsonyiova Veronika1000SVK60843,54,0
  19. Doprastav J (Elo Ø:1760 / TB1: 9 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Valent Ivan2245SVK15414901749LA4,55,0
2Polacik Igor2186SVK147214905051LA3,03,0
3Hajek Lukas1716SVK496014919591LB0,54,0
4Danada Tomas1772SVK292514919362LB4,04,0
5Cesek Dominik1640SVK5236149274702,55,0
6Panisova Monika1605SVK387214910209LB2,05,0
7Beer Michal1478SVK3870149136070,00,0
8Michalkova Martina1437SVK4158149231220,01,0
9Kong Joseph1389SVK51562,57,0
10Valent Martin1392SVK49624,58,0
11Romhanyi Milan1000SVK61152,03,0
12Striz Peter1000SVK49610,01,0
13Kriss Robert1000SVK49592,05,0
14Ciernik Marek1000SVK53190,53,0
15Satury Tomas1000SVK55540,06,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Slavia sachy.sk C (Elo Ø:1664, TB1: 19 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Chovanec Vladimir2091SVK149078602559110111½16,58
2Vodicka Ivan1675SVK149275604129111½01116,58
3Spielbock Tomas1608SVK149139174128½0,51
4Psotny Martin1613SVK1492070041301½0½½13,56
5Vlckova Hana1721SVK149113022561½110½½14,57
6Kostun Roman1578SVK14920670466900,01
7Ontkoc Tomas1539SVK14920697256511,01
8Szabo Viktor1487SVK4244½0,51
9Radvanyiova Monika1482SVK14913852257311,01
10Ondrejkova Alzbeta1372SVK4768000000+12,08
11Moreira Miguel10000LZ1110+15,06
12Greslik Peter1000SVK5961011,02
13Lanik Miroslav1000SVK553611½½3,04
14Holubek Peter1000SVK51360+11++16,07
  2. Karlova Ves (Elo Ø:1658, TB1: 17 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Havlicek Oto1818SVK14915839446100000011,07
2Dinzik Jan1670SVK149156263180100102,06
3Marko Jan1852SVK1491134532311,01
4Fabana Tibor1506SVK43350010001½2,58
5Oravec Lubos1511SVK325½½½1½115,07
6Eisenhammer Juraj1621SVK320½½0½½2,05
7Sadovsky Julius1630SVK3271102,03
8Danielik Ladislav1560SVK317½1½13,04
9Krajci Stefan1517SVK3220111110+6,08
10Dobrucky Miroslav1491SVK1492273831911110+5,06
11Piatro Anton1494SVK326000,02
12Behran Jozef1593SVK316112,02
13Vas Jozef1000SVK50061½1+3,54
14Starek Miroslav1000SVK593411,01
  3. Doprastav L (Elo Ø:1568, TB1: 12 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Vrba Michal1985SVK149097902652½11½115,06
2Halasz Michal1828SVK149082712660000½0½½12,58
3Meszaros Vojtech1662SVK14918943267901102,04
4Ballo Juraj1561SVK149230925197½½10½2,55
5Illovsky Michal1503SVK14928540555311½11105,57
6Blizman Marian1568SVK5953½11,52
7Niznansky Milan1440SVK236101,02
8Ashcroft Carl1000SVK59521½12,53
9Vrba Vladimir1000SVK5955000,02
10Eke Erik1000SVK1492820557060½1111½16,08
11Eke Denis1000SVK570700110013,07
13Zalesak Ivan1000SVK595600+½01,55
14Pozsonyiova Veronika1000SVK6084+11½3,54
  4. Tatran E (Elo Ø:1739, TB1: 12 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Kirylov Julian1931SVK149206621286LA½1001,54
3Bohacek Ludovit1819SVK149205491273LA00½001102,58
4Brabec Juraj1818SVK127411103,04
5Stancek Stefan1774SVK1293½00100½02,08
6Kalita Anton1635SVK1492065412851010011½4,58
7Caplovic Jan1551SVK1492056512770011½½115,08
8Brhlovic Juraj1536SVK14920557127500,01
9Aubrecht Alexander1525SVK1492051412721010103,06
10Husar Andrej1463SVK520710½½1104,07
12Jakubik Viliam1000SVK5559+½1½003,06
13Zilinsky Frantisek1000SVK149228355344+001,03
  5. Doprastav K (Elo Ø:1561, TB1: 11 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
2Hricovini Michal1575SVK149189274008101,02
3Karas Juraj1638SVK5556010½0½2,06
4Rintel Boris1566SVK1491386026850½0110½3,07
5Nagy Ladislav1455SVK2681½½½½0½½3,07
6Karas Marek1614SVK149285585314LB011½1104,57
7Belik Zdenko1372SVK37971010½013,57
8Dubovsky Dominik1423SVK51550000½11,56
9Krajcovic Jakub1418SVK4963½½110½14,57
10Tanzer Jozef1402SVK53170101114,06
11Lintner Igor1386SVK5666½½+½1½+5,07
13Tanzerova Katarina1000SVK57080½0,52
  7. Doprastav J (Elo Ø:1760, TB1: 9 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Valent Ivan2245SVK14901749154LA11½114,55
2Polacik Igor2186SVK149050511472LA1113,03
3Hajek Lukas1716SVK149195914960LB½0000,54
4Danada Tomas1772SVK149193622925LB11114,04
5Cesek Dominik1640SVK149274705236½10102,55
6Panisova Monika1605SVK149102093872LB0½01½2,05
8Michalkova Martina1437SVK14923122415800,01
9Kong Joseph1389SVK51561½00½½02,57
10Valent Martin1392SVK4962101½1½0½4,58
11Romhanyi Milan1000SVK61151012,03
12Striz Peter1000SVK496100,01
13Kriss Robert1000SVK4959101002,05
14Ciernik Marek1000SVK531900½0,53
15Satury Tomas1000SVK55540000000,06
  8. Slovan F (Elo Ø:1697, TB1: 9 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Schőnecker Rudolf1992SVK1492781052501012,03
2Antal Jozef1709SVK1491358595½1-½2,04
3Butora Frantisek1691SVK14911264101010½1½3,06
5Malik Marian1694SVK1491377128031½1-1½4,06
6Nagy Edmund1603SVK137½010-½2,06
7Greppel Pavol1570SVK112½00-11,55
8Schőneckerova Eva1523SVK149278294973½1-1,53
9Chripko Lubomir1688SVK14913461419911½10-14,57
10Resetka Michal1000SVK60011001½-½03,08
11Bauer Andrej1000SVK6002+000001,06
12Tekel Pavel1000SVK600300-0,03
13Trnka Martin1000SVK6004+0½1,53
14Pospiš Andrej1000SVK600600,01
  9. Ruzinov C (Elo Ø:1738, TB1: 6 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEDFideIDIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartie
1Simek Jozef1982SVK1490985580600½0½½001,58
2Chodak Ivan1900SVK1491363178910102,04
3Vesely Bedrich1807SVK3996½0,51
4Bojnansky Juraj1747SVK78610101003,07
5Moravcik Peter1639SVK14913780799101100½3,57
6Machalik Juraj1646SVK794111½00003,58
7Hatala Peter1585SVK14920638787½10½02,05
8Orolin Jan1595SVK149138018011001½2,55
9Klacansky Peter1590SVK791010½1,54
10Monosi Jan1563SVK798½11½003,06

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2009/10/16 o 17:00
š.15  Karlova Ves-16  Slavia sachy.sk C3 : 5
5.1
Havlicek, Oto
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
5.2
Dinzik, Jan
-
Vodicka, Ivan
0 - 1
5.3
Fabana, Tibor
-
Psotny, Martin
0 - 1
5.4
Oravec, Lubos
-
Vlckova, Hana
½ - ½
5.5
Eisenhammer, Juraj
-
Szabo, Viktor
½ - ½
5.6
Sadovsky, Julius
-
Ondrejkova, Alzbeta
1 - 0
5.7
Krajci, Stefan
-
Moreira, Miguel
0 - 1
5.8
Dobrucky, Miroslav
-
Holubek, Peter
1 - 0
1. kolo dňa 2009/10/16 o 17:00
š.18  Doprastav L-19  Doprastav J3 : 5
7.1
Vrba, Michal
-
Hajek, Lukas
½ - ½
7.2
Halasz, Michal
-
Danada, Tomas
0 - 1
7.3
Ballo, Juraj
-
Cesek, Dominik
½ - ½
7.4
Illovsky, Michal
-
Panisova, Monika
1 - 0
7.5
Ashcroft, Carl
-
Michalkova, Martina
1 - 0
7.6
Vrba, Vladimir
-
Kong, Joseph
0 - 1
7.7
Eke, Erik
-
Valent, Martin
0 - 1
7.8
Zalesak, Ivan
-
Kriss, Robert
0 - 1
2. kolo dňa 2009/10/23 o 17:00
š.19  Doprastav J-17  Slovan F2 : 6
7.1
Hajek, Lukas
-
Schőnecker, Rudolf
0 - 1
7.2
Cesek, Dominik
-
Butora, Frantisek
1 - 0
7.3
Panisova, Monika
-
Nagy, Edmund
½ - ½
7.4
Kong, Joseph
-
Schőneckerova, Eva
½ - ½
7.5
Valent, Martin
-
Chripko, Lubomir
0 - 1
7.6
Satury, Tomas
-
Resetka, Michal
0 - 1
7.7
Brett nicht besetzt,
-
Bauer, Andrej
- - +
7.8
Brett nicht besetzt,
-
Trnka, Martin
- - +
3. kolo dňa 2009/11/06 o 17:00
š.9  Doprastav K-6  Ruzinov C2 : 6
1.1
Hricovini, Michal
-
Simek, Jozef
1 - 0
1.2
Karas, Juraj
-
Chodak, Ivan
0 - 1
1.3
Rintel, Boris
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
1.4
Karas, Marek
-
Moravcik, Peter
0 - 1
1.5
Dubovsky, Dominik
-
Machalik, Juraj
0 - 1
1.6
Krajcovic, Jakub
-
Hatala, Peter
½ - ½
1.7
Tanzer, Jozef
-
Orolin, Jan
0 - 1
1.8
Lintner, Igor
-
Monosi, Jan
½ - ½
3. kolo dňa 2009/11/06 o 17:00
š.18  Doprastav L-15  Karlova Ves3½:4½
6.1
Vrba, Michal
-
Havlicek, Oto
1 - 0
6.2
Halasz, Michal
-
Dinzik, Jan
0 - 1
6.3
Illovsky, Michal
-
Fabana, Tibor
1 - 0
6.4
Blizman, Marian
-
Oravec, Lubos
½ - ½
6.5
Ashcroft, Carl
-
Eisenhammer, Juraj
½ - ½
6.6
Eke, Erik
-
Danielik, Ladislav
½ - ½
6.7
Eke, Denis
-
Krajci, Stefan
0 - 1
6.8
Zalesak, Ivan
-
Starek, Miroslav
0 - 1
4. kolo dňa 2009/11/27 o 17:00
š.15  Karlova Ves-17  Slovan F4½:3½
8.1
Havlicek, Oto
-
Butora, Frantisek
0 - 1
8.2
Dinzik, Jan
-
Malik, Marian
0 - 1
8.3
Fabana, Tibor
-
Nagy, Edmund
1 - 0
8.4
Oravec, Lubos
-
Greppel, Pavol
½ - ½
8.5
Eisenhammer, Juraj
-
Chripko, Lubomir
0 - 1
8.6
Sadovsky, Julius
-
Resetka, Michal
1 - 0
8.7
Krajci, Stefan
-
Bauer, Andrej
1 - 0
8.8
Dobrucky, Miroslav
-
Trnka, Martin
1 - 0
5. kolo dňa 2009/12/04 o 17:00
š.18  Doprastav L-16  Slavia sachy.sk C3½:4½
5.1
Halasz, Michal
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
5.2
Meszaros, Vojtech
-
Vodicka, Ivan
0 - 1
5.3
Illovsky, Michal
-
Psotny, Martin
½ - ½
5.4
Vrba, Vladimir
-
Vlckova, Hana
0 - 1
5.5
Eke, Erik
-
Ondrejkova, Alzbeta
1 - 0
5.6
Eke, Denis
-
Lanik, Miroslav
0 - 1
5.7
Zalesak, Ivan
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
5.8
Pozsonyiova, Veronika
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
6. kolo dňa 2009/12/18 o 17:00
š.16  Slavia sachy.sk C-19  Doprastav J5 : 3
5.1
Chovanec, Vladimir
-
Valent, Ivan
0 - 1
5.2
Vodicka, Ivan
-
Hajek, Lukas
1 - 0
5.3
Psotny, Martin
-
Danada, Tomas
0 - 1
5.4
Vlckova, Hana
-
Panisova, Monika
1 - 0
5.5
Ondrejkova, Alzbeta
-
Valent, Martin
0 - 1
5.6
Moreira, Miguel
-
Ciernik, Marek
1 - 0
5.7
Lanik, Miroslav
-
Satury, Tomas
1 - 0
5.8
Holubek, Peter
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
6. kolo dňa 2009/12/18 o 17:00
š.18  Doprastav L-17  Slovan F6½:1½
9.1
Vrba, Michal
-
Butora, Frantisek
1 - 0
9.2
Halasz, Michal
-
Malik, Marian
½ - ½
9.3
Meszaros, Vojtech
-
Greppel, Pavol
1 - 0
9.4
Ballo, Juraj
-
Chripko, Lubomir
½ - ½
9.5
Niznansky, Milan
-
Resetka, Michal
1 - 0
9.6
Eke, Erik
-
Bauer, Andrej
1 - 0
9.7
Eke, Denis
-
Tekel, Pavel
1 - 0
9.8
Zalesak, Ivan
-
Trnka, Martin
½ - ½
7. kolo dňa 2010/01/08 o 17:00
š.8  Tatran E-6  Ruzinov C2½:5½
3.1
Kirylov, Julian
-
Simek, Jozef
½ - ½
3.2
Bohacek, Ludovit
-
Chodak, Ivan
0 - 1
3.3
Stancek, Stefan
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
3.4
Kalita, Anton
-
Moravcik, Peter
0 - 1
3.5
Caplovic, Jan
-
Machalik, Juraj
0 - 1
3.6
Husar, Andrej
-
Monosi, Jan
0 - 1
3.7
Jakubik, Viliam
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.8
Zilinsky, Frantisek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7. kolo dňa 2010/01/08 o 17:00
š.17  Slovan F-16  Slavia sachy.sk C5 : 3
5.1
Schőnecker, Rudolf
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
5.2
Antal, Jozef
-
Vodicka, Ivan
½ - ½
5.3
Butora, Frantisek
-
Psotny, Martin
½ - ½
5.4
Malik, Marian
-
Vlckova, Hana
1 - 0
5.5
Nagy, Edmund
-
Kostun, Roman
1 - 0
5.6
Chripko, Lubomir
-
Ondrejkova, Alzbeta
1 - 0
5.7
Resetka, Michal
-
Greslik, Peter
1 - 0
5.8
Tekel, Pavel
-
Holubek, Peter
0 - 1
8. kolo dňa 2010/01/22 o 17:00
š.15  Karlova Ves-19  Doprastav J4½:3½
6.1
Havlicek, Oto
-
Valent, Ivan
0 - 1
6.2
Dinzik, Jan
-
Polacik, Igor
0 - 1
6.3
Fabana, Tibor
-
Panisova, Monika
0 - 1
6.4
Oravec, Lubos
-
Kong, Joseph
1 - 0
6.5
Eisenhammer, Juraj
-
Valent, Martin
½ - ½
6.6
Krajci, Stefan
-
Kriss, Robert
1 - 0
6.7
Dobrucky, Miroslav
-
Ciernik, Marek
1 - 0
6.8
Vas, Jozef
-
Satury, Tomas
1 - 0
9. kolo dňa 2010/01/29 o 17:00
š.8  Tatran E-9  Doprastav K4½:3½
3.1
Kirylov, Julian
-
Rintel, Boris
1 - 0
3.2
Bohacek, Ludovit
-
Nagy, Ladislav
½ - ½
3.3
Stancek, Stefan
-
Karas, Marek
0 - 1
3.4
Kalita, Anton
-
Belik, Zdenko
1 - 0
3.5
Caplovic, Jan
-
Dubovsky, Dominik
1 - 0
3.6
Aubrecht, Alexander
-
Krajcovic, Jakub
0 - 1
3.7
Husar, Andrej
-
Lintner, Igor
½ - ½
3.8
Jakubik, Viliam
-
Tanzerova, Katarina
½ - ½
10. kolo dňa 2010/02/12 o 17:00
š.6  Ruzinov C-19  Doprastav J3 : 5
6.1
Simek, Jozef
-
Polacik, Igor
0 - 1
6.2
Bojnansky, Juraj
-
Danada, Tomas
0 - 1
6.3
Moravcik, Peter
-
Cesek, Dominik
1 - 0
6.4
Machalik, Juraj
-
Panisova, Monika
½ - ½
6.5
Hatala, Peter
-
Kong, Joseph
1 - 0
6.6
Orolin, Jan
-
Valent, Martin
0 - 1
6.7
Klacansky, Peter
-
Kriss, Robert
0 - 1
6.8
Monosi, Jan
-
Ciernik, Marek
½ - ½
10. kolo dňa 2010/02/12 o 17:00
š.8  Tatran E-17  Slovan F4½:3½
8.1
Kirylov, Julian
-
Schőnecker, Rudolf
0 - 1
8.2
Bohacek, Ludovit
-
Antal, Jozef
0 - 1
8.3
Brabec, Juraj
-
Nagy, Edmund
1 - 0
8.4
Stancek, Stefan
-
Greppel, Pavol
1 - 0
8.5
Kalita, Anton
-
Schőneckerova, Eva
0 - 1
8.6
Caplovic, Jan
-
Chripko, Lubomir
1 - 0
8.7
Husar, Andrej
-
Resetka, Michal
½ - ½
8.8
Jakubik, Viliam
-
Bauer, Andrej
1 - 0
10. kolo dňa 2010/02/12 o 17:00
š.9  Doprastav K-16  Slavia sachy.sk C4 : 4
9.1
Hricovini, Michal
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
9.2
Rintel, Boris
-
Vodicka, Ivan
1 - 0
9.3
Nagy, Ladislav
-
Psotny, Martin
½ - ½
9.4
Karas, Marek
-
Vlckova, Hana
½ - ½
9.5
Belik, Zdenko
-
Ondrejkova, Alzbeta
1 - 0
9.6
Dubovsky, Dominik
-
Moreira, Miguel
0 - 1
9.7
Tanzer, Jozef
-
Holubek, Peter
0 - 1
9.8
Lintner, Igor
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
11. kolo dňa 2010/02/19 o 17:00
š.18  Doprastav L-6  Ruzinov C4½:2½
6.1
Halasz, Michal
-
Simek, Jozef
½ - ½
6.2
Meszaros, Vojtech
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
6.3
Ballo, Juraj
-
Moravcik, Peter
1 - 0
6.4
Illovsky, Michal
-
Machalik, Juraj
1 - 0
6.5
Eke, Erik
-
Hatala, Peter
1 - 0
6.6
Eke, Denis
-
Klacansky, Peter
0 - 1
6.7
Pozsonyiova, Veronika
-
Monosi, Jan
1 - 0
6.8
Brett nicht besetzt,
-
Brett nicht besetzt,
- - -
11. kolo dňa 2010/02/19 o 17:00
š.16  Slavia sachy.sk C-8  Tatran E5 : 3
8.1
Chovanec, Vladimir
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
8.2
Vodicka, Ivan
-
Stancek, Stefan
1 - 0
8.3
Psotny, Martin
-
Kalita, Anton
1 - 0
8.4
Vlckova, Hana
-
Caplovic, Jan
½ - ½
8.5
Ondrejkova, Alzbeta
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
8.6
Moreira, Miguel
-
Husar, Andrej
0 - 1
8.7
Lanik, Miroslav
-
Jakubik, Viliam
½ - ½
8.8
Holubek, Peter
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
11. kolo dňa 2010/02/19 o 17:00
š.15  Karlova Ves-9  Doprastav K4 : 4
9.1
Dinzik, Jan
-
Karas, Juraj
1 - 0
9.2
Fabana, Tibor
-
Rintel, Boris
0 - 1
9.3
Oravec, Lubos
-
Nagy, Ladislav
½ - ½
9.4
Sadovsky, Julius
-
Karas, Marek
0 - 1
9.5
Danielik, Ladislav
-
Belik, Zdenko
1 - 0
9.6
Krajci, Stefan
-
Dubovsky, Dominik
1 - 0
9.7
Piatro, Anton
-
Krajcovic, Jakub
0 - 1
9.8
Vas, Jozef
-
Lintner, Igor
½ - ½
12. kolo dňa 2010/03/05 o 17:00
š.6  Ruzinov C-17  Slovan F2 : 4
6.1
Simek, Jozef
-
Antal, Jozef
½ - ½
6.2
Bojnansky, Juraj
-
Butora, Frantisek
0 - 1
6.3
Moravcik, Peter
-
Malik, Marian
0 - 1
6.4
Machalik, Juraj
-
Chripko, Lubomir
0 - 1
6.5
Hatala, Peter
-
Resetka, Michal
½ - ½
6.6
Orolin, Jan
-
Bauer, Andrej
1 - 0
6.7
Brett nicht besetzt,
-
Brett nicht besetzt,
- - -
6.8
Brett nicht besetzt,
-
Brett nicht besetzt,
- - -
12. kolo dňa 2010/03/05 o 17:00
š.8  Tatran E-15  Karlova Ves3½:4½
8.1
Bohacek, Ludovit
-
Havlicek, Oto
1 - 0
8.2
Brabec, Juraj
-
Dinzik, Jan
1 - 0
8.3
Stancek, Stefan
-
Marko, Jan
0 - 1
8.4
Kalita, Anton
-
Fabana, Tibor
1 - 0
8.5
Caplovic, Jan
-
Danielik, Ladislav
½ - ½
8.6
Aubrecht, Alexander
-
Krajci, Stefan
0 - 1
8.7
Jakubik, Viliam
-
Dobrucky, Miroslav
0 - 1
8.8
Zilinsky, Frantisek
-
Behran, Jozef
0 - 1
12. kolo dňa 2010/03/05 o 17:00
š.9  Doprastav K-19  Doprastav J3½:4½
9.1
Karas, Juraj
-
Valent, Ivan
½ - ½
9.2
Rintel, Boris
-
Polacik, Igor
0 - 1
9.3
Nagy, Ladislav
-
Cesek, Dominik
0 - 1
9.4
Belik, Zdenko
-
Kong, Joseph
½ - ½
9.5
Dubovsky, Dominik
-
Valent, Martin
½ - ½
9.6
Krajcovic, Jakub
-
Romhanyi, Milan
0 - 1
9.7
Tanzer, Jozef
-
Striz, Peter
1 - 0
9.8
Lintner, Igor
-
Satury, Tomas
1 - 0
13. kolo dňa 2010/03/19 o 17:00
š.16  Slavia sachy.sk C-6  Ruzinov C7 : 1
6.1
Chovanec, Vladimir
-
Simek, Jozef
1 - 0
6.2
Vodicka, Ivan
-
Chodak, Ivan
1 - 0
6.3
Spielbock, Tomas
-
Vesely, Bedrich
½ - ½
6.4
Ondrejkova, Alzbeta
-
Bojnansky, Juraj
1 - 0
6.5
Moreira, Miguel
-
Machalik, Juraj
1 - 0
6.6
Greslik, Peter
-
Hatala, Peter
1 - 0
6.7
Lanik, Miroslav
-
Orolin, Jan
½ - ½
6.8
Holubek, Peter
-
Klacansky, Peter
1 - 0
13. kolo dňa 2010/03/19 o 17:00
š.19  Doprastav J-8  Tatran E2½:5½
8.1
Valent, Ivan
-
Kirylov, Julian
1 - 0
8.2
Hajek, Lukas
-
Bohacek, Ludovit
0 - 1
8.3
Danada, Tomas
-
Brabec, Juraj
1 - 0
8.4
Kong, Joseph
-
Stancek, Stefan
½ - ½
8.5
Valent, Martin
-
Kalita, Anton
0 - 1
8.6
Romhanyi, Milan
-
Caplovic, Jan
0 - 1
8.7
Kriss, Robert
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
8.8
Satury, Tomas
-
Husar, Andrej
0 - 1
13. kolo dňa 2010/03/19 o 17:00
š.18  Doprastav L-9  Doprastav K3½:4½
9.1
Vrba, Michal
-
Karas, Juraj
1 - 0
9.2
Halasz, Michal
-
Nagy, Ladislav
½ - ½
9.3
Ballo, Juraj
-
Karas, Marek
0 - 1
9.4
Illovsky, Michal
-
Belik, Zdenko
1 - 0
9.5
Niznansky, Milan
-
Dubovsky, Dominik
0 - 1
9.6
Eke, Erik
-
Krajcovic, Jakub
½ - ½
9.7
Eke, Denis
-
Tanzer, Jozef
0 - 1
9.8
Pozsonyiova, Veronika
-
Lintner, Igor
½ - ½
14. kolo dňa 2010/03/26 o 17:00
š.6  Ruzinov C-15  Karlova Ves1 : 7
6.1
Simek, Jozef
-
Havlicek, Oto
0 - 1
6.2
Moravcik, Peter
-
Fabana, Tibor
½ - ½
6.3
Machalik, Juraj
-
Oravec, Lubos
0 - 1
6.4
Klacansky, Peter
-
Eisenhammer, Juraj
½ - ½
6.5
Monosi, Jan
-
Danielik, Ladislav
0 - 1
6.6
Brett nicht besetzt,
-
Krajci, Stefan
- - +
6.7
Brett nicht besetzt,
-
Dobrucky, Miroslav
- - +
6.8
Brett nicht besetzt,
-
Vas, Jozef
- - +
14. kolo dňa 2010/03/26 o 17:00
š.8  Tatran E-18  Doprastav L1½:6½
8.1
Bohacek, Ludovit
-
Vrba, Michal
0 - 1
8.2
Stancek, Stefan
-
Halasz, Michal
0 - 1
8.3
Kalita, Anton
-
Ballo, Juraj
½ - ½
8.4
Caplovic, Jan
-
Illovsky, Michal
1 - 0
8.5
Aubrecht, Alexander
-
Blizman, Marian
0 - 1
8.6
Husar, Andrej
-
Ashcroft, Carl
0 - 1
8.7
Jakubik, Viliam
-
Eke, Erik
0 - 1
8.8
Zilinsky, Frantisek
-
Eke, Denis
0 - 1
14. kolo dňa 2010/03/26 o 17:00
š.9  Doprastav K-17  Slovan F5½:2½
9.1
Karas, Juraj
-
Butora, Frantisek
½ - ½
9.2
Rintel, Boris
-
Malik, Marian
½ - ½
9.3
Nagy, Ladislav
-
Nagy, Edmund
½ - ½
9.4
Karas, Marek
-
Greppel, Pavol
0 - 1
9.5
Belik, Zdenko
-
Resetka, Michal
1 - 0
9.6
Krajcovic, Jakub
-
Bauer, Andrej
1 - 0
9.7
Tanzer, Jozef
-
Pospiš, Andrej
1 - 0
9.8
Lintner, Igor
-
Brett nicht besetzt,
+ - -