TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr146609.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789 TB1  TB2  TB3 
1Doprastav I * 46662243,00
2Lokomotiva D * 451940,00
3KSN C * 441435,00
4Apollo C444 * 365741337,00
5Ruzinov B35 * 45561332,00
6Slovan G2424 * 67831,00
7Dubravan233 * 4426,00
8Tatran D132 * 4423,00
9Doprastav H242144 * 321,00

Súpisky družstiev

  3. KSN C (Elo Ø:1893 / TB1: 14 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Sahidi Samir2026014936372LB1,01,00
2Macko Miroslav20100149326952,02,00
3Vrtiakova Anna1966014927870LB2,02,00
4Lintner Igor19410149329701,01,00
5Suchansky Jakub1910014936135LB0,01,00
6Macko Peter19000149213672,03,01959
7Starovic Martin1704014936119LB2,58,01612
8Sobek Michal16840149446262,04,01814
9Sandor Martin15350149397893,58,01657
10Bochnicka Vladimir15210149434504,08,01618
11Starovic Tomas15540149361273,58,01580
12Valigursky Michal14460149354814,04,02186
13Vozarova Adriana14440149407522,04,01376
14Soltys Oliver01141149453394,06,01452
15Sobekova Adela01000149477061,54,01143

Výsledky družstiev po šachovniciach

  3. KSN C (Elo Ø:1893, TB1: 14 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Sahidi Samir2026014936372LB11,01178401408,0
2Macko Miroslav2010014932695112,021702024011,2
3Vrtiakova Anna1966014927870LB112,021785024021,2
4Lintner Igor194101493297011,01154601403,2
5Suchansky Jakub1910014936135LB00,0119940140-15,2
6Macko Peter19000149213671012,03183419593408,8
7Starovic Martin1704014936119LB00½1½½002,5817531612840-38,4
8Sobek Michal168401494462600112,041814181434034,4
9Sandor Martin15350149397891½0100½½3,581700165784044,8
10Bochnicka Vladimir1521014943450½½0011104,081618161874037,2
11Starovic Tomas15540149361270½0110013,5816231580440-2,4
12Valigursky Michal144601493548111114,041386218624045,6
13Vozarova Adriana144401494075201012,04137613760400,0
14Soltys Oliver0114114945339½0111½4,06132714522
15Sobekova Adela01000149477060½011,54123011430

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2014/10/10 o 17:00
š.3  KSN CElo-8  Slovan GElo4 : 4
2.1
Vrtiakova, Anna
1966-
Durovka, Stefan
18291 - 0
2.2
Starovic, Martin
1704-
Jancura, Andrej
18620 - 1
2.3
Sandor, Martin
1535-
Paulicka, Ivan
17571 - 0
2.4
Bochnicka, Vladimir
1521-
Kovacic, Stefan
1811½ - ½
2.5
Starovic, Tomas
1554-
Hudcovic, Branislav
17720 - 1
2.6
Valigursky, Michal
1446-
Chripko, Lubomir
15911 - 0
2.7
Vozarova, Adriana
1444-
Kallo, Juraj
13360 - 1
2.8
Soltys, Oliver
1141-
Dekan, Stanislav
1098½ - ½
2. kolo dňa 2014/10/17 o 17:00
š.9  Lokomotiva DElo-3  KSN CElo5½:2½
3.1
Novak, Martin
1791-
Macko, Peter
19000 - 1
3.2
Stecko, Ivan
1845-
Starovic, Martin
17041 - 0
3.3
Gonda, Jan
1705-
Sobek, Michal
16841 - 0
3.4
Kosper, Peter
1732-
Sandor, Martin
1535½ - ½
3.5
Cebo, Vladimir
1660-
Bochnicka, Vladimir
1521½ - ½
3.6
Belas, Jozef
1579-
Starovic, Tomas
1554½ - ½
3.7
Liscak, Peter
1533-
Soltys, Oliver
11411 - 0
3.8
Ziacik, Pavol
1539-
Sobekova, Adela
10001 - 0
3. kolo dňa 2014/11/07 o 17:00
š.3  KSN CElo-1  Doprastav IElo3½:4½
1.1
Macko, Peter
1900-
Goga, Frantisek
19090 - 1
1.2
Starovic, Martin
1704-
Kersten, Juraj
1875½ - ½
1.3
Sandor, Martin
1535-
Priam, Stefan
18040 - 1
1.4
Bochnicka, Vladimir
1521-
Kysel, Jozef
17630 - 1
1.5
Starovic, Tomas
1554-
Halasz, Michal
17490 - 1
1.6
Valigursky, Michal
1446-
Polak, Pavol
15431 - 0
1.7
Vozarova, Adriana
1444-
Ruzicka, Miroslav
15231 - 0
1.8
Soltys, Oliver
1141-
Fonod, Zigmund
11681 - 0
4. kolo dňa 2014/11/21 o 17:00
š.2  DubravanElo-3  KSN CElo3½:4½
4.1
Ochrana, Ladislav
1994-
Suchansky, Jakub
19101 - 0
4.2
Kovac, Michal
1716-
Starovic, Martin
17040 - 1
4.3
Benci, Jozef
1929-
Sobek, Michal
16841 - 0
4.4
Straka, Ivan
1715-
Sandor, Martin
15350 - 1
4.5
Belak, Milan
1620-
Bochnicka, Vladimir
15211 - 0
4.6
Pastorok, Miroslav
1798-
Starovic, Tomas
15540 - 1
4.7
Dvornicky, Michal
1151-
Soltys, Oliver
11410 - 1
4.8
Struhar, Adrian
1000-
Sobekova, Adela
1000½ - ½
6. kolo dňa 2014/12/12 o 17:00
š.3  KSN CElo-4  Tatran DElo5½:2½
4.1
Macko, Miroslav
2010-
Povraznik, Peter
17001 - 0
4.2
Starovic, Martin
1704-
Zahorsky, Michal
1716½ - ½
4.3
Sandor, Martin
1535-
Bohacek, Ludovit
16870 - 1
4.4
Bochnicka, Vladimir
1521-
Chovanec, Peter
16261 - 0
4.5
Starovic, Tomas
1554-
Vlcek, Milan
15511 - 0
4.6
Valigursky, Michal
1446-
Aubrecht, Alexander
14081 - 0
4.7
Vozarova, Adriana
1444-
Kalita, Anton
15570 - 1
4.8
Soltys, Oliver
1141-
Caplovic, Jan
15581 - 0
7. kolo dňa 2014/12/19 o 17:00
š.5  Apollo CElo-3  KSN CElo4 : 4
1.1
Chrenko, Peter
1801-
Macko, Peter
19000 - 1
1.2
Cacko, Jozef
1780-
Starovic, Martin
1704½ - ½
1.3
Jezo, Frantisek
1892-
Sobek, Michal
16840 - 1
1.4
Borik, Milan
1890-
Sandor, Martin
15351 - 0
1.5
Jambrich, Jaromir
1603-
Bochnicka, Vladimir
15210 - 1
1.6
Just, Jozef
1686-
Starovic, Tomas
15541 - 0
1.7
Elis, Julius
1451-
Soltys, Oliver
1141½ - ½
1.8
Bilka, Radoslav
1000-
Sobekova, Adela
10001 - 0
8. kolo dňa 2015/01/09 o 17:00
š.3  KSN CElo-6  Doprastav HElo5½:2½
3.1
Macko, Miroslav
2010-
Karas, Juraj
17031 - 0
3.2
Lintner, Igor
1941-
Nagy, Ladislav
15461 - 0
3.3
Starovic, Martin
1704-
Valovic, Matus
15100 - 1
3.4
Sandor, Martin
1535-
Kozak, Maros
1337½ - ½
3.5
Bochnicka, Vladimir
1521-
Salgovic, Simon
11851 - 0
3.6
Starovic, Tomas
1554-
Lintner, Igor
13080 - 1
3.7
Valigursky, Michal
1446-
Ponicky, Rastislav
10001 - 0
3.8
Vozarova, Adriana
1444-
Forro, Jakub
10891 - 0
9. kolo dňa 2015/01/23 o 17:00
š.7  Ruzinov BElo-3  KSN CElo2½:5½
2.1
Ferik, Andrej
1784-
Sahidi, Samir
20260 - 1
2.2
Matusek, Jan
1740-
Vrtiakova, Anna
19660 - 1
2.3
Hrivnak, Martin
1717-
Starovic, Martin
17041 - 0
2.4
Marcek, Jan
1729-
Sobek, Michal
16840 - 1
2.5
Michal, Viktor
1680-
Sandor, Martin
1535½ - ½
2.6
Kuma, Rudolf
1675-
Bochnicka, Vladimir
15211 - 0
2.7
Hatala, Peter
1542-
Starovic, Tomas
15540 - 1
2.8
Lorincz, Robert
1381-
Sobekova, Adela
10000 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Cebo Vladimir16600Lokomotiva D6,5792,952038
2Kersten Juraj18750Doprastav I6,5881,321998
3Goga Frantisek19090Doprastav I6,0785,712100
4Kysel Jozef17630Doprastav I6,0875,041824
5Kovacic Stefan18110Slovan G5,5868,831823
6Priam Stefan18040Doprastav I5,5868,831816
7Hudcovic Branislav01772Slovan G5,5868,841790
8Bilka Radoslav01000Apollo C5,05100,082129
9Chrenko Peter18010Apollo C5,0862,511917
10Halasz Michal17490Doprastav I5,0862,551596
11Struhar Adrian01000Dubravan4,5675,071571
12Valovic Matus15100Doprastav H4,5764,341792
13Belak Milan16200Dubravan4,5764,341694
14Heger Peter01385Slovan G4,5764,351684
15Bohacek Ludovit16870Tatran D4,5856,331714
16Dujava Daniel20780Lokomotiva D4,04100,012675
17Sipeky Ladislav19860Dubravan4,04100,012567
18Valigursky Michal14460KSN C4,04100,062186
19Machotka Frantisek15900Apollo C4,0580,061732
20Hrivnak Martin17170Ruzinov B4,0666,731811
21Chovanec Peter16260Tatran D4,0666,741821
22Soltys Oliver01141KSN C4,0666,771452
23Marcek Jan17290Ruzinov B4,0757,131768
24Kuma Rudolf16750Ruzinov B4,0757,151537
25Ciganek Jaroslav01554Lokomotiva D4,0757,161529
26Zahorsky Michal17160Tatran D4,0850,021758
27Stecko Ivan18450Lokomotiva D4,0850,021741
28Bochnicka Vladimir15210KSN C4,0850,041618
29Michal Viktor16800Ruzinov B4,0850,041551
30Nepras Martin20080Doprastav I3,5487,512107
31Just Jozef16860Apollo C3,5570,051618
32Kalita Anton01557Tatran D3,5570,071737
33Ziacik Pavol01539Lokomotiva D3,5570,081334
34Ruzicka Miroslav01523Doprastav I3,5658,371328
35Durovka Stefan18290Slovan G3,5750,011858
36Novak Martin17910Lokomotiva D3,5750,011790
37Paulicka Ivan17570Slovan G3,5750,021745
38Cacko Jozef17800Apollo C3,5843,821694
39Sandor Martin15350KSN C3,5843,831657
40Starovic Tomas15540KSN C3,5843,851580
41Gonda Jan17050Lokomotiva D3,03100,032495
42Dubnicka Stefan15460Doprastav H3,0475,031963
43Seleng Simon13420Doprastav H3,0560,061690
44Elis Julius01451Apollo C3,0560,071304
45Kosper Peter17320Lokomotiva D3,0650,041692
46Pastorok Miroslav01798Dubravan3,0650,061500
47Volek Jan17410Ruzinov B2,5383,322052
48Machalik Juraj01493Ruzinov B2,5383,371709
49Kulik Juraj01718Doprastav I2,5383,371573
50Ochrana Ladislav19940Dubravan2,5462,511949
51Benci Jozef01929Dubravan2,5550,021756
52Butala Michal01482Apollo C2,5550,061540
53Ponicky Rastislav01000Doprastav H2,5550,071345
54Dekan Stanislav01098Slovan G2,5550,071337
55Barta Ondrej14790Lokomotiva D2,5550,071257
56Hatala Peter15420Ruzinov B2,5641,761370
57Jezo Frantisek18920Apollo C2,5735,731633
58Starovic Martin17040KSN C2,5831,321612
59Macko Miroslav20100KSN C2,02100,010
60Vrtiakova Anna19660KSN C2,02100,010
61Borik Milan18900Apollo C2,02100,040
62Krno Vladimir17480Apollo C2,02100,040
63Macko Peter19000KSN C2,0366,711959
64Jancura Andrej18620Slovan G2,0450,021829
65Sobek Michal16840KSN C2,0450,031814
66Drusan Michal15550Dubravan2,0450,051590
67Vozarova Adriana14440KSN C2,0450,071376
68Jambrich Jaromir16030Apollo C2,0540,051449
69Ferik Andrej17840Ruzinov B2,0633,311781
70Brabec Juraj17630Tatran D2,0633,311677
71Kallo Juraj01336Slovan G2,0633,361522
72Matusek Jan17400Ruzinov B2,0825,011615
73Poller Ján01781Ruzinov B1,5275,060
74Brhlovic Juraj01499Tatran D1,5350,051536
75Vlacuha Robert01503Ruzinov B1,5350,071325
76Kis Tomas17450Lokomotiva D1,5437,531722
77Belas Jozef15790Lokomotiva D1,5437,551397
78Sobekova Adela01000KSN C1,5437,581143
79Kozak Maros13370Doprastav H1,5625,051448
80Salgovic Simon01185Doprastav H1,5625,061401
81Polak Pavol01543Doprastav I1,5625,061283
82Caplovic Jan15580Tatran D1,5721,47997
83Sahidi Samir20260KSN C1,01100,010
84Lintner Igor19410KSN C1,01100,020
85Sebesta Jan17710Doprastav I1,01100,030
86Beno Milan17350Lokomotiva D1,01100,060
87Henes Jozef01000Slovan G1,01100,080
88Kovacova Zuzana20850Doprastav I1,0250,010
89Lintner Igor01308Doprastav H1,0250,060
90Liscak Peter15330Lokomotiva D1,0250,070
91Sapovalov Artom15710Doprastav H1,0333,321681
92Fonod Zigmund01168Doprastav I1,0333,381049
93Derzsi Matej01000Slovan G1,0425,071182
94Belak Matus01077Dubravan1,0425,071088
95Fedor Pavol17220Doprastav H1,0520,011607
96Lukac Peter17270Dubravan1,0520,031478
97Povraznik Peter17000Tatran D1,0616,711597
98Rintel Boris17130Doprastav H0,5150,030
99Mihalik Michal19280Apollo C0,5225,010
100Durik Juraj17810Dubravan0,5316,711505
101Panik Ladislav17280Apollo C0,5412,541320
102Forro Jakub01089Doprastav H0,5412,581022
103Lorincz Robert01381Ruzinov B0,5412,58855
104Straka Ivan17150Dubravan0,568,341290
105Suchansky Jakub19100KSN C0,010,010
106Pozar Daniel15220Slovan G0,010,040
107Sibert Adam01416Tatran D0,010,070
108Suroviak Branislav01000Dubravan0,010,070
109Jakubik Viliam01098Tatran D0,010,080
110Burkertova Miriam01000Dubravan0,010,080
111Chripko Lubomir15910Slovan G0,020,050
112Burkert Matus01234Dubravan0,020,050
113Dvornicky Michal01151Dubravan0,020,060
114Zuzik Emil14740Tatran D0,020,060
115Charvat Martin01044Doprastav H0,020,070
116Kovac Michal17160Dubravan0,030,02984
117Sarandi Ludovit01624Tatran D0,030,05856
118Vlcek Milan01551Tatran D0,030,05812
119Aubrecht Alexander14080Tatran D0,040,06641
120Karas Juraj17030Doprastav H0,060,011092
121Nagy Ladislav15460Doprastav H0,070,03986


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Doprastav I (Elo Ø:1871 / TB1: 22 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Kovacova Zuzana20850149015101,02,00
2Nepras Martin2008014910217LA3,54,02107
3Goga Frantisek1909014909995LA6,07,02100
4Kersten Juraj18750149239476,58,01998
5Priam Stefan18040149038145,58,01816
6Sebesta Jan1771014906694LA1,01,00
7Kysel Jozef17630149202986,08,01824
8Halasz Michal17490149082715,08,01596
9Polak Pavol01543149360201,56,01283
10Kulik Juraj01718149274972,53,01573
11Ruzicka Miroslav01523149138793,56,01328
12Mate Zoltan01000149435300,00,00
13Fonod Zigmund01168149358301,03,01049
  2. Dubravan (Elo Ø:1831 / TB1: 4 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Ochrana Ladislav19940149090222,54,01949
2Sipeky Ladislav19860149167034,04,02567
3Durik Juraj17810149104700,53,01505
4Kovac Michal17160149198260,03,0984
5Benci Jozef01929149488262,55,01756
6Lukac Peter17270149083101,05,01478
7Straka Ivan17150149442430,56,01290
8Belak Milan16200149399674,57,01694
9Drusan Michal15550149405662,04,01590
10Pastorok Miroslav01798149488343,06,01500
11Burkert Matus01234149447740,02,00
12Dvornicky Michal01151149434680,02,00
13Suroviak Branislav01000149476500,01,00
14Struhar Adrian01000149488184,56,01571
15Belak Matus01077149364531,04,01088
16Burkertova Miriam010000,01,00
  4. Tatran D (Elo Ø:1654 / TB1: 4 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Povraznik Peter1700014913844LA1,06,01597
2Brabec Juraj17630149357832,06,01677
3Zahorsky Michal1716014920751LA4,08,01758
4Bohacek Ludovit16870149205494,58,01714
5Chovanec Peter16260149357914,06,01821
6Sarandi Ludovit01624149292010,03,0856
7Vlcek Milan01551149292520,03,0812
8Brhlovic Juraj01499149205571,53,01536
9Zuzik Emil14740149278960,02,00
10Aubrecht Alexander14080149205140,04,0641
11Kalita Anton01557149206543,55,01737
12Caplovic Jan15580149205651,57,0997
13Sibert Adam01416149360620,01,00
14Jakubik Viliam01098149358721,02,00
  5. Apollo C (Elo Ø:1813 / TB1: 13 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Mihalik Michal19280149268810,52,00
2Chrenko Peter18010149037845,08,01917
3Cacko Jozef17800149131353,58,01694
4Jezo Frantisek18920149089722,57,01633
5Borik Milan18900149063762,02,00
6Krno Vladimir17480149137472,02,00
7Panik Ladislav17280149138280,54,01320
8Jambrich Jaromir16030149159442,05,01449
9Just Jozef16860149082983,55,01618
10Machotka Frantisek15900149345904,05,01732
11Mlady Juraj01737149453800,00,00
12Prochazkova Maria01709149215450,00,00
13Parak Maros01664149138360,00,00
14Butala Michal01482149345153,56,01540
15Elis Julius01451149211033,05,01304
16Bilka Radoslav01000149345075,05,02129
17Sivak Erik01000149453980,00,00
18Zsenics Jan01000149346630,00,00
  6. Doprastav H (Elo Ø:1667 / TB1: 3 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Czucz Andrej2028014913640LA0,00,00
2Fedor Pavol17220149434761,05,01607
3Karas Juraj17030149291200,06,01092
4Rintel Boris17130149138600,51,00
5Sapovalov Artom15710149337641,03,01681
6Dubnicka Stefan15460149398003,04,01963
7Nagy Ladislav15460149291800,07,0986
8Valovic Matus15100149402134,57,01792
9Kozak Maros13370736067741,56,01448
10Salgovic Simon01185149435811,56,01401
11Seleng Simon13420149401673,05,01690
12Lintner Igor01308149345821,02,00
13Ponicky Rastislav01000149484002,55,01345
14Charvat Martin01044149409300,02,00
15Forro Jakub01089149329200,54,01022
16Seleng Martin01000149408841,01,00
  7. Ruzinov B (Elo Ø:1731 / TB1: 13 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Ferik Andrej1784014940019LA2,06,01781
2Matusek Jan17400149213832,08,01615
3Volek Jan17410149011612,53,02052
4Hrivnak Martin17170149211974,06,01811
5Marcek Jan1729014907437LA4,07,01768
6Michal Viktor16800149275004,08,01551
7Kuma Rudolf16750149213244,07,01537
8Poller Ján017811,52,00
9Hatala Peter15420149206382,56,01370
10Vlacuha Robert01503149410071,53,01325
11Machalik Juraj01493149359702,53,01709
12Lorincz Robert01381149380651,55,0855
  8. Slovan G (Elo Ø:1761 / TB1: 8 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Durovka Stefan1829014909642LA3,57,01858
2Samko Karol19440149088320,00,00
3Jancura Andrej18620149236292,04,01829
4Paulicka Ivan17570149105353,57,01745
5Kovacic Stefan18110149137205,58,01823
6Hudcovic Branislav017725,58,01790
7Chripko Lubomir15910149134610,02,00
8Pozar Daniel15220149018700,01,00
9Heger Peter01385149449284,57,01684
10Kallo Juraj01336149451852,06,01522
11Dekan Stanislav01098149406392,55,01337
12Derzsi Matej010001,04,01182
13Henes Jozef01000149437601,01,00
  9. Lokomotiva D (Elo Ø:1797 / TB1: 19 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Dujava Daniel2078014915669LA4,04,02675
2Novak Martin1791014921464LA3,57,01790
3Stecko Ivan18450149292284,08,01741
4Kis Tomas17450149193701,54,01722
5Gonda Jan1705014910489LA3,03,02495
6Kosper Peter17320149291473,06,01692
7Cebo Vladimir16600149012186,57,02038
8Belas Jozef15790149210061,54,01397
9Ciganek Jaroslav01554149210814,07,01529
10Kedro Tomas17430149212510,00,00
11Beno Milan1735014901170S601,01,00
12Liscak Peter15330149359531,02,00
13Barta Ondrej14790149285152,55,01257
14Ziacik Pavol01539149217234,56,01334
15Ivanic Martin01381149286390,00,00
16Kompas Igor01000149277130,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Doprastav I (Elo Ø:1871, TB1: 22 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Kovacova Zuzana2085014901510101,0219090220-8,0
2Nepras Martin2008014910217LA1½113,54177121074206,6
3Goga Frantisek1909014909995LA11½111½6,071791210072029,4
4Kersten Juraj18750149239470½1111116,581747199882024,0
5Priam Stefan18040149038141111½1005,58167518168204,0
6Sebesta Jan1771014906694LA11,01172701208,8
7Kysel Jozef176301492029811½½11016,081631182472025,2
8Halasz Michal1749014908271½10½10115,0815011596420-16,0
9Polak Pavol0154314936020½000101,56147612832
10Kulik Juraj017181492749711½2,53130015731
11Ruzicka Miroslav0152314913879101½013,56127113282
13Fonod Zigmund01168149358300011,03117410490
  2. Lokomotiva D (Elo Ø:1797, TB1: 19 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Dujava Daniel2078014915669LA11114,041875267542021,0
2Novak Martin1791014921464LA10011½03,57179017907200,0
3Stecko Ivan1845014929228111000½½4,0817411741820-21,4
4Kis Tomas174501491937010½01,5418091722320-18,0
5Gonda Jan1705014910489LA1113,031695249532029,0
6Kosper Peter1732014929147½0½1103,0616921692620-6,0
7Cebo Vladimir1660014901218½1111116,571616203842032,2
8Belas Jozef1579014921006½½½01,5414841397320-4,6
9Ciganek Jaroslav015541492108111110004,07147915293
11Beno Milan1735014901170S6011,01133600200,0
12Liscak Peter1533014935953101,0213660140-16,8
13Barta Ondrej14790149285150½1½½2,55125712571403,6
14Ziacik Pavol0153914921723110½+14,56118513340
  4. Apollo C (Elo Ø:1813, TB1: 13 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Mihalik Michal19280149268810½0,5219940220-6,6
2Chrenko Peter1801014903784101101015,081822191782024,4
3Cacko Jozef17800149131350½½½0½½13,5817371694820-19,0
4Jezo Frantisek1892014908972100½½½02,5717351633520-35,4
5Borik Milan1890014906376112,02152902204,2
6Krno Vladimir1748014913747112,021728022018,8
7Panik Ladislav1728014913828½0000,5416421320420-39,2
8Jambrich Jaromir1603014915944½0½012,0515211449420-14,2
9Just Jozef1686014908298½10113,551469161822017,2
10Machotka Frantisek159001493459011½½14,051492173234023,2
14Butala Michal01482149345150½+1013,56154015403
15Elis Julius0145114921103½½½½13,05123213041
16Bilka Radoslav0100014934507111115,05132921291
  5. Ruzinov B (Elo Ø:1731, TB1: 13 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Ferik Andrej1784014940019LA½1½0002,0619061781620-2,0
2Matusek Jan17400149213830½1000½02,0818081615820-27,0
3Volek Jan174101490116111½2,531779205232022,2
4Hrivnak Martin17170149211971101014,0616861811420-4,0
5Marcek Jan1729014907437LA10110104,0717181768520-7,4
6Michal Viktor168001492750011½0001½4,0815511551620-7,0
7Kuma Rudolf167501492132411000114,0714871537520-0,8
8Poller Ján017811½1,52127700
9Hatala Peter1542014920638½1½½002,5614271370320-15,8
10Vlacuha Robert01503149410070½11,53132513251
11Machalik Juraj0149314935970½112,53143617092
12Lorincz Robert01381149380650+½001,5511778550
 nbsp; 6. Slovan G (Elo Ø:1761, TB1: 8 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Durovka Stefan1829014909642LA011½½0½3,57185818587205,2
3Jancura Andrej186201492362911002,0418291829420-3,4
4Paulicka Ivan17570149105350101½013,5717451745620-16,2
5Kovacic Stefan1811014913720½0½1111½5,58168218238204,2
6Hudcovic Branislav017721111001½5,58164917907
7Chripko Lubomir1591014913461000,0213940220-30,0
8Pozar Daniel152201490187000,0118900120-2,0
9Heger Peter01385149449281½111004,57158216845
10Kallo Juraj01336149451851010002,06164715224
11Dekan Stanislav0109814940639½1½½02,55133713372
12Derzsi Matej0100010001,04137511821
13Henes Jozef010001494376011,01108900
  7. Dubravan (Elo Ø:1831, TB1: 4 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Ochrana Ladislav1994014909022110½2,5418541949420-5,0
2Sipeky Ladislav198601491670311114,041767256742018,2
3Durik Juraj178101491047000½0,5317781505320-20,4
4Kovac Michal17160149198260000,031784984320-24,6
5Benci Jozef019291494882601½102,55175617565
6Lukac Peter17270149083100½00½1,0517181478520-31,0
7Straka Ivan171501494424300000½0,5616911290520-55,2
8Belak Milan1620014939967½½101½14,571592169462010,8
9Drusan Michal1555014940566½½012,04159015903408,0
10Pastorok Miroslav01798149488340011013,06150015003
11Burkert Matus0123414944774000,02161701
12Dvornicky Michal0115114943468000,02140801
13Suroviak Branislav010001494765000,01171800
14Struhar Adrian01000149488181½1½½14,56137815712
15Belak Matus010771493645301001,04128110880
16Burkertova Miriam0100000,01153900
  8. Tatran D (Elo Ø:1654, TB1: 4 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Povraznik Peter1700014913844LA1000001,0618701597620-14,8
2Brabec Juraj17630149357830001012,0618021677640-27,2
3Zahorsky Michal1716014920751LA½010½½1½4,08175817588209,4
4Bohacek Ludovit1687014920549100½11014,58167117148206,6
5Chovanec Peter16260149357910111104,061696182162031,2
6Sarandi Ludovit01624149292010000,0316568563
7Vlcek Milan01551149292520000,0316128122
8Brhlovic Juraj014991492055701½1,53153615362
9Zuzik Emil1474014927896000,02151800400,0
10Aubrecht Alexander140801492051400000,041441641220-12,4
11Kalita Anton01557149206541½0113,55158817372
12Caplovic Jan1558014920565½0000011,5712279970400,0
13Sibert Adam014161493606200,01100000
14Jakubik Viliam0109814935872+01,02107700
  9. Doprastav H (Elo Ø:1667, TB1: 3 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp123456789BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
2Fedor Pavol1722014943476000011,0518471607540-29,2
3Karas Juraj17030149291200000000,0618921092520-28,6
4Rintel Boris1713014913860½0,51171601200,0
5Sapovalov Artom15710149337641001,031806168134014,4
6Dubnicka Stefan154601493980010113,041770196342042,4
7Nagy Ladislav154601492918000000000,071786986740-60,4
8Valovic Matus1510014940213½½0½1114,571690179264080,4
9Kozak Maros1337073606774½000½½1,561641144844015,2
10Salgovic Simon0118514943581½000011,56159414016
11Seleng Simon13420149401671½1½03,051618169014032,4
12Lintner Igor0130814934582011,02147001
13Ponicky Rastislav01000149484000½1102,55134513452
14Charvat Martin0104414940930000,02155601
15Forro Jakub0108914932920½0000,54134410222
16Seleng Martin0100014940884+1,01000

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2014/10/10 o 17:00
š.2  DubravanElo-9  Lokomotiva DElo1½:6½
1.1
Durik, Juraj
1781-
Novak, Martin
17910 - 1
1.2
Kovac, Michal
1716-
Stecko, Ivan
18450 - 1
1.3
Benci, Jozef
1929-
Kis, Tomas
17450 - 1
1.4
Straka, Ivan
1715-
Gonda, Jan
17050 - 1
1.5
Belak, Milan
1620-
Belas, Jozef
1579½ - ½
1.6
Burkert, Matus
1234-
Ciganek, Jaroslav
15540 - 1
1.7
Struhar, Adrian
1000-
Barta, Ondrej
14791 - 0
1.8
Burkertova, Miriam
1000-
Ziacik, Pavol
15390 - 1
1. kolo dňa 2014/10/10 o 17:00
š.4  Tatran DElo-7  Ruzinov BElo3 : 5
3.1
Zahorsky, Michal
1716-
Ferik, Andrej
1784½ - ½
3.2
Bohacek, Ludovit
1687-
Matusek, Jan
17401 - 0
3.3
Chovanec, Peter
1626-
Volek, Jan
17410 - 1
3.4
Sarandi, Ludovit
1624-
Hrivnak, Martin
17170 - 1
3.5
Brhlovic, Juraj
1499-
Marcek, Jan
17290 - 1
3.6
Aubrecht, Alexander
1408-
Michal, Viktor
16800 - 1
3.7
Kalita, Anton
1557-
Vlacuha, Robert
15031 - 0
3.8
Caplovic, Jan
1558-
Machalik, Juraj
1493½ - ½
1. kolo dňa 2014/10/10 o 17:00
š.5  Apollo CElo-6  Doprastav HElo4 : 4
4.1
Chrenko, Peter
1801-
Fedor, Pavol
17221 - 0
4.2
Cacko, Jozef
1780-
Dubnicka, Stefan
15460 - 1
4.3
Jezo, Frantisek
1892-
Nagy, Ladislav
15461 - 0
4.4
Panik, Ladislav
1728-
Valovic, Matus
1510½ - ½
4.5
Jambrich, Jaromir
1603-
Kozak, Maros
1337½ - ½
4.6
Just, Jozef
1686-
Salgovic, Simon
1185½ - ½
4.7
Butala, Michal
1482-
Seleng, Simon
13420 - 1
4.8
Elis, Julius
1451-
Forro, Jakub
1089½ - ½
2. kolo dňa 2014/10/17 o 17:00
š.7  Ruzinov BElo-5  Apollo CElo5 : 3
1.1
Ferik, Andrej
1784-
Chrenko, Peter
18011 - 0
1.2
Matusek, Jan
1740-
Cacko, Jozef
1780½ - ½
1.3
Hrivnak, Martin
1717-
Jezo, Frantisek
18921 - 0
1.4
Marcek, Jan
1729-
Krno, Vladimir
17480 - 1
1.5
Michal, Viktor
1680-
Panik, Ladislav
17281 - 0
1.6
Kuma, Rudolf
1675-
Jambrich, Jaromir
16031 - 0
1.7
Hatala, Peter
1542-
Butala, Michal
1482½ - ½
1.8
Lorincz, Robert
1381-
Bilka, Radoslav
10000 - 1
2. kolo dňa 2014/10/17 o 17:00
š.8  Slovan GElo-4  Tatran DElo6 : 2
2.1
Durovka, Stefan
1829-
Brabec, Juraj
17631 - 0
2.2
Jancura, Andrej
1862-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
2.3
Paulicka, Ivan
1757-
Bohacek, Ludovit
16871 - 0
2.4
Kovacic, Stefan
1811-
Chovanec, Peter
16260 - 1
2.5
Hudcovic, Branislav
1772-
Vlcek, Milan
15511 - 0
2.6
Heger, Peter
1385-
Caplovic, Jan
15581 - 0
2.7
Derzsi, Matej
1000-
Sibert, Adam
14161 - 0
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Jakubik, Viliam
1098- - +
2. kolo dňa 2014/10/17 o 17:00
š.1  Doprastav IElo-2  DubravanElo6 : 2
4.1
Kersten, Juraj
1875-
Ochrana, Ladislav
19940 - 1
4.2
Priam, Stefan
1804-
Kovac, Michal
17161 - 0
4.3
Sebesta, Jan
1771-
Lukac, Peter
17271 - 0
4.4
Kysel, Jozef
1763-
Straka, Ivan
17151 - 0
4.5
Halasz, Michal
1749-
Belak, Milan
1620½ - ½
4.6
Polak, Pavol
1543-
Drusan, Michal
1555½ - ½
4.7
Kulik, Juraj
1718-
Suroviak, Branislav
10001 - 0
4.8
Ruzicka, Miroslav
1523-
Belak, Matus
10771 - 0
3. kolo dňa 2014/11/07 o 17:00
š.4  Tatran DElo-9  Lokomotiva DElo3½:4½
2.1
Povraznik, Peter
1700-
Novak, Martin
17911 - 0
2.2
Brabec, Juraj
1763-
Stecko, Ivan
18450 - 1
2.3
Zahorsky, Michal
1716-
Kis, Tomas
17451 - 0
2.4
Bohacek, Ludovit
1687-
Gonda, Jan
17050 - 1
2.5
Chovanec, Peter
1626-
Kosper, Peter
17321 - 0
2.6
Sarandi, Ludovit
1624-
Cebo, Vladimir
16600 - 1
2.7
Zuzik, Emil
1474-
Ciganek, Jaroslav
15540 - 1
2.8
Kalita, Anton
1557-
Barta, Ondrej
1479½ - ½
3. kolo dňa 2014/11/07 o 17:00
š.5  Apollo CElo-8  Slovan GElo6 : 2
3.1
Chrenko, Peter
1801-
Paulicka, Ivan
17571 - 0
3.2
Cacko, Jozef
1780-
Kovacic, Stefan
1811½ - ½
3.3
Jezo, Frantisek
1892-
Hudcovic, Branislav
17720 - 1
3.4
Borik, Milan
1890-
Pozar, Daniel
15221 - 0
3.5
Jambrich, Jaromir
1603-
Heger, Peter
1385½ - ½
3.6
Just, Jozef
1686-
Kallo, Juraj
13361 - 0
3.7
Machotka, Frantisek
1590-
Derzsi, Matej
10001 - 0
3.8
Butala, Michal
1482-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3. kolo dňa 2014/11/07 o 17:00
š.6  Doprastav HElo-7  Ruzinov BElo2 : 6
4.1
Fedor, Pavol
1722-
Matusek, Jan
17400 - 1
4.2
Karas, Juraj
1703-
Volek, Jan
17410 - 1
4.3
Sapovalov, Artom
1571-
Hrivnak, Martin
17171 - 0
4.4
Dubnicka, Stefan
1546-
Marcek, Jan
17290 - 1
4.5
Valovic, Matus
1510-
Michal, Viktor
1680½ - ½
4.6
Kozak, Maros
1337-
Kuma, Rudolf
16750 - 1
4.7
Salgovic, Simon
1185-
Hatala, Peter
15420 - 1
4.8
Seleng, Simon
1342-
Vlacuha, Robert
1503½ - ½
4. kolo dňa 2014/11/21 o 17:00
š.8  Slovan GElo-6  Doprastav HElo7 : 1
1.1
Durovka, Stefan
1829-
Karas, Juraj
17031 - 0
1.2
Paulicka, Ivan
1757-
Nagy, Ladislav
15461 - 0
1.3
Kovacic, Stefan
1811-
Valovic, Matus
15101 - 0
1.4
Hudcovic, Branislav
1772-
Kozak, Maros
13371 - 0
1.5
Chripko, Lubomir
1591-
Seleng, Simon
13420 - 1
1.6
Heger, Peter
1385-
Lintner, Igor
13081 - 0
1.7
Dekan, Stanislav
1098-
Ponicky, Rastislav
10001 - 0
1.8
Henes, Jozef
1000-
Forro, Jakub
10891 - 0
4. kolo dňa 2014/11/21 o 17:00
š.9  Lokomotiva DElo-5  Apollo CElo4 : 4
2.1
Dujava, Daniel
2078-
Mihalik, Michal
19281 - 0
2.2
Stecko, Ivan
1845-
Chrenko, Peter
18010 - 1
2.3
Kis, Tomas
1745-
Cacko, Jozef
1780½ - ½
2.4
Kosper, Peter
1732-
Jezo, Frantisek
1892½ - ½
2.5
Cebo, Vladimir
1660-
Panik, Ladislav
17281 - 0
2.6
Ciganek, Jaroslav
1554-
Just, Jozef
16861 - 0
2.7
Liscak, Peter
1533-
Machotka, Frantisek
15900 - 1
2.8
Ziacik, Pavol
1539-
Bilka, Radoslav
10000 - 1
4. kolo dňa 2014/11/21 o 17:00
š.1  Doprastav IElo-4  Tatran DElo5½:2½
3.1
Goga, Frantisek
1909-
Povraznik, Peter
17001 - 0
3.2
Kersten, Juraj
1875-
Brabec, Juraj
17631 - 0
3.3
Priam, Stefan
1804-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
3.4
Kysel, Jozef
1763-
Bohacek, Ludovit
1687½ - ½
3.5
Halasz, Michal
1749-
Chovanec, Peter
16260 - 1
3.6
Polak, Pavol
1543-
Brhlovic, Juraj
14990 - 1
3.7
Kulik, Juraj
1718-
Kalita, Anton
15571 - 0
3.8
Ruzicka, Miroslav
1523-
Caplovic, Jan
15581 - 0
5. kolo dňa 2014/11/28 o 17:00
š.4  Tatran DElo-2  DubravanElo4½:3½
1.1
Povraznik, Peter
1700-
Sipeky, Ladislav
19860 - 1
1.2
Brabec, Juraj
1763-
Durik, Juraj
17811 - 0
1.3
Zahorsky, Michal
1716-
Lukac, Peter
1727½ - ½
1.4
Bohacek, Ludovit
1687-
Straka, Ivan
17151 - 0
1.5
Chovanec, Peter
1626-
Belak, Milan
16201 - 0
1.6
Kalita, Anton
1557-
Pastorok, Miroslav
17981 - 0
1.7
Caplovic, Jan
1558-
Struhar, Adrian
10000 - 1
1.8
Jakubik, Viliam
1098-
Belak, Matus
10770 - 1
5. kolo dňa 2014/11/28 o 17:00
š.5  Apollo CElo-1  Doprastav IElo4 : 4
2.1
Mihalik, Michal
1928-
Goga, Frantisek
1909½ - ½
2.2
Chrenko, Peter
1801-
Kersten, Juraj
18750 - 1
2.3
Cacko, Jozef
1780-
Priam, Stefan
18040 - 1
2.4
Jezo, Frantisek
1892-
Kysel, Jozef
1763½ - ½
2.5
Machotka, Frantisek
1590-
Halasz, Michal
1749½ - ½
2.6
Butala, Michal
1482-
Polak, Pavol
15431 - 0
2.7
Elis, Julius
1451-
Ruzicka, Miroslav
1523½ - ½
2.8
Bilka, Radoslav
1000-
Fonod, Zigmund
11681 - 0
5. kolo dňa 2014/11/28 o 17:00
š.6  Doprastav HElo-9  Lokomotiva DElo1½:6½
3.1
Karas, Juraj
1703-
Dujava, Daniel
20780 - 1
3.2
Sapovalov, Artom
1571-
Novak, Martin
17910 - 1
3.3
Dubnicka, Stefan
1546-
Stecko, Ivan
18451 - 0
3.4
Nagy, Ladislav
1546-
Kosper, Peter
17320 - 1
3.5
Salgovic, Simon
1185-
Cebo, Vladimir
16600 - 1
3.6
Ponicky, Rastislav
1000-
Belas, Jozef
1579½ - ½
3.7
Charvat, Martin
1044-
Ciganek, Jaroslav
15540 - 1
3.8
Forro, Jakub
1089-
Barta, Ondrej
14790 - 1
5. kolo dňa 2014/11/28 o 17:00
š.7  Ruzinov BElo-8  Slovan GElo4 : 4
4.1
Ferik, Andrej
1784-
Durovka, Stefan
1829½ - ½
4.2
Matusek, Jan
1740-
Kovacic, Stefan
18110 - 1
4.3
Hrivnak, Martin
1717-
Hudcovic, Branislav
17721 - 0
4.4
Michal, Viktor
1680-
Heger, Peter
13850 - 1
4.5
Kuma, Rudolf
1675-
Kallo, Juraj
13360 - 1
4.6
Hatala, Peter
1542-
Dekan, Stanislav
1098½ - ½
4.7
Machalik, Juraj
1493-
Derzsi, Matej
10001 - 0
4.8
Lorincz, Robert
1381-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2014/12/12 o 17:00
š.9  Lokomotiva DElo-7  Ruzinov BElo5 : 3
1.1
Dujava, Daniel
2078-
Ferik, Andrej
17841 - 0
1.2
Novak, Martin
1791-
Matusek, Jan
17401 - 0
1.3
Stecko, Ivan
1845-
Marcek, Jan
17290 - 1
1.4
Kosper, Peter
1732-
Michal, Viktor
16801 - 0
1.5
Cebo, Vladimir
1660-
Kuma, Rudolf
16751 - 0
1.6
Ciganek, Jaroslav
1554-
Poller, Ján
17810 - 1
1.7
Barta, Ondrej
1479-
Hatala, Peter
1542½ - ½
1.8
Ziacik, Pavol
1539-
Lorincz, Robert
1381½ - ½
6. kolo dňa 2014/12/12 o 17:00
š.1  Doprastav IElo-6  Doprastav HElo6 : 2
2.1
Nepras, Martin
2008-
Fedor, Pavol
17221 - 0
2.2
Goga, Frantisek
1909-
Sapovalov, Artom
15711 - 0
2.3
Kersten, Juraj
1875-
Nagy, Ladislav
15461 - 0
2.4
Priam, Stefan
1804-
Valovic, Matus
1510½ - ½
2.5
Kysel, Jozef
1763-
Kozak, Maros
13371 - 0
2.6
Halasz, Michal
1749-
Salgovic, Simon
11851 - 0
2.7
Kulik, Juraj
1718-
Seleng, Simon
1342½ - ½
2.8
Ruzicka, Miroslav
1523-
Ponicky, Rastislav
10000 - 1
6. kolo dňa 2014/12/12 o 17:00
š.2  DubravanElo-5  Apollo CElo3 : 5
3.1
Ochrana, Ladislav
1994-
Chrenko, Peter
18010 - 1
3.2
Durik, Juraj
1781-
Cacko, Jozef
1780½ - ½
3.3
Benci, Jozef
1929-
Jezo, Frantisek
1892½ - ½
3.4
Lukac, Peter
1727-
Krno, Vladimir
17480 - 1
3.5
Straka, Ivan
1715-
Just, Jozef
16860 - 1
3.6
Drusan, Michal
1555-
Machotka, Frantisek
1590½ - ½
3.7
Pastorok, Miroslav
1798-
Butala, Michal
14821 - 0
3.8
Struhar, Adrian
1000-
Elis, Julius
1451½ - ½
7. kolo dňa 2014/12/19 o 17:00
š.6  Doprastav HElo-2  DubravanElo4 : 4
2.1
Fedor, Pavol
1722-
Sipeky, Ladislav
19860 - 1
2.2
Karas, Juraj
1703-
Benci, Jozef
19290 - 1
2.3
Dubnicka, Stefan
1546-
Lukac, Peter
17271 - 0
2.4
Nagy, Ladislav
1546-
Belak, Milan
16200 - 1
2.5
Valovic, Matus
1510-
Drusan, Michal
15551 - 0
2.6
Seleng, Simon
1342-
Pastorok, Miroslav
17980 - 1
2.7
Ponicky, Rastislav
1000-
Belak, Matus
10771 - 0
2.8
Seleng, Martin
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2014/12/19 o 17:00
š.7  Ruzinov BElo-1  Doprastav IElo1½:6½
3.1
Matusek, Jan
1740-
Kovacova, Zuzana
20850 - 1
3.2
Volek, Jan
1741-
Nepras, Martin
2008½ - ½
3.3
Marcek, Jan
1729-
Goga, Frantisek
19090 - 1
3.4
Michal, Viktor
1680-
Kersten, Juraj
18750 - 1
3.5
Kuma, Rudolf
1675-
Priam, Stefan
18040 - 1
3.6
Hatala, Peter
1542-
Kysel, Jozef
17630 - 1
3.7
Machalik, Juraj
1493-
Halasz, Michal
17491 - 0
3.8
Lorincz, Robert
1381-
Fonod, Zigmund
11680 - 1
7. kolo dňa 2014/12/19 o 17:00
š.8  Slovan GElo-9  Lokomotiva DElo3½:4½
4.1
Durovka, Stefan
1829-
Novak, Martin
1791½ - ½
4.2
Paulicka, Ivan
1757-
Stecko, Ivan
1845½ - ½
4.3
Kovacic, Stefan
1811-
Kis, Tomas
17451 - 0
4.4
Hudcovic, Branislav
1772-
Cebo, Vladimir
16600 - 1
4.5
Heger, Peter
1385-
Ciganek, Jaroslav
15541 - 0
4.6
Kallo, Juraj
1336-
Beno, Milan
17350 - 1
4.7
Dekan, Stanislav
1098-
Barta, Ondrej
1479½ - ½
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Ziacik, Pavol
1539- - +
8. kolo dňa 2015/01/09 o 17:00
š.1  Doprastav IElo-8  Slovan GElo6 : 2
1.1
Nepras, Martin
2008-
Durovka, Stefan
18291 - 0
1.2
Goga, Frantisek
1909-
Jancura, Andrej
18621 - 0
1.3
Kersten, Juraj
1875-
Paulicka, Ivan
17571 - 0
1.4
Priam, Stefan
1804-
Kovacic, Stefan
18110 - 1
1.5
Kysel, Jozef
1763-
Hudcovic, Branislav
17720 - 1
1.6
Halasz, Michal
1749-
Heger, Peter
13851 - 0
1.7
Polak, Pavol
1543-
Kallo, Juraj
13361 - 0
1.8
Ruzicka, Miroslav
1523-
Dekan, Stanislav
10981 - 0
8. kolo dňa 2015/01/09 o 17:00
š.2  DubravanElo-7  Ruzinov BElo3 : 5
2.1
Sipeky, Ladislav
1986-
Ferik, Andrej
17841 - 0
2.2
Belak, Milan
1620-
Matusek, Jan
1740½ - ½
2.3
Drusan, Michal
1555-
Hrivnak, Martin
17171 - 0
2.4
Pastorok, Miroslav
1798-
Marcek, Jan
17290 - 1
2.5
Burkert, Matus
1234-
Michal, Viktor
16800 - 1
2.6
Dvornicky, Michal
1151-
Kuma, Rudolf
16750 - 1
2.7
Struhar, Adrian
1000-
Poller, Ján
1781½ - ½
2.8
Belak, Matus
1077-
Vlacuha, Robert
15030 - 1
8. kolo dňa 2015/01/09 o 17:00
š.4  Tatran DElo-5  Apollo CElo1 : 7
4.1
Povraznik, Peter
1700-
Chrenko, Peter
18010 - 1
4.2
Brabec, Juraj
1763-
Cacko, Jozef
17800 - 1
4.3
Zahorsky, Michal
1716-
Panik, Ladislav
17281 - 0
4.4
Bohacek, Ludovit
1687-
Jambrich, Jaromir
16030 - 1
4.5
Sarandi, Ludovit
1624-
Machotka, Frantisek
15900 - 1
4.6
Zuzik, Emil
1474-
Butala, Michal
14820 - 1
4.7
Aubrecht, Alexander
1408-
Elis, Julius
14510 - 1
4.8
Caplovic, Jan
1558-
Bilka, Radoslav
10000 - 1
9. kolo dňa 2015/01/23 o 17:00
š.6  Doprastav HElo-4  Tatran DElo4 : 4
1.1
Fedor, Pavol
1722-
Povraznik, Peter
17001 - 0
1.2
Karas, Juraj
1703-
Brabec, Juraj
17630 - 1
1.3
Rintel, Boris
1713-
Zahorsky, Michal
1716½ - ½
1.4
Nagy, Ladislav
1546-
Bohacek, Ludovit
16870 - 1
1.5
Valovic, Matus
1510-
Vlcek, Milan
15511 - 0
1.6
Kozak, Maros
1337-
Brhlovic, Juraj
1499½ - ½
1.7
Salgovic, Simon
1185-
Aubrecht, Alexander
14081 - 0
1.8
Charvat, Martin
1044-
Caplovic, Jan
15580 - 1
9. kolo dňa 2015/01/23 o 17:00
š.8  Slovan GElo-2  DubravanElo2½:5½
3.1
Durovka, Stefan
1829-
Ochrana, Ladislav
1994½ - ½
3.2
Jancura, Andrej
1862-
Sipeky, Ladislav
19860 - 1
3.3
Paulicka, Ivan
1757-
Benci, Jozef
19291 - 0
3.4
Kovacic, Stefan
1811-
Lukac, Peter
1727½ - ½
3.5
Hudcovic, Branislav
1772-
Straka, Ivan
1715½ - ½
3.6
Heger, Peter
1385-
Belak, Milan
16200 - 1
3.7
Kallo, Juraj
1336-
Pastorok, Miroslav
17980 - 1
3.8
Derzsi, Matej
1000-
Struhar, Adrian
10000 - 1
9. kolo dňa 2015/01/23 o 17:00
š.9  Lokomotiva DElo-1  Doprastav IElo3½:4½
4.1
Dujava, Daniel
2078-
Kovacova, Zuzana
20851 - 0
4.2
Novak, Martin
1791-
Nepras, Martin
20080 - 1
4.3
Stecko, Ivan
1845-
Goga, Frantisek
1909½ - ½
4.4
Kosper, Peter
1732-
Kersten, Juraj
18750 - 1
4.5
Cebo, Vladimir
1660-
Priam, Stefan
18041 - 0
4.6
Belas, Jozef
1579-
Kysel, Jozef
17630 - 1
4.7
Ciganek, Jaroslav
1554-
Halasz, Michal
17490 - 1
4.8
Ziacik, Pavol
1539-
Polak, Pavol
15431 - 0