TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr145456.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava * 535652450,00
2KŠN Bratislava3 * 44637752355,50
3TJ Dopravný podnik Bratislava4 * 45542149,00
4ŠK Osuské B4 * 3646552050,00
5ŠK Potônska veža5245 * 4326451844,50
6ŠK Doprastav Bratislava B354 * 541745,00
7Lokomotíva Trnava B325 * 54541443,00
8ŠK Komplet Trnava-Modranka2146 * 461442,50
9KŠ Pezinok31223 * 41036,50
10ŠK Krasňany334344 * 5940,00
11ŠK Strelec Devínska Nová Ves B433434 * 6937,00
12ŠK Modra B34232 * 735,00

Súpisky družstiev

  2. KŠN Bratislava (Elo Ø:2141 / TB1: 23 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1FMRohacek Miroslav22720SVK14902877A1567,511,02343
2WFMMaslikova Veronika22340SVK149048881,54,02089
3Kralovic Andrej21720SVK149072246,08,02368
4Kimerling Martin21570SVK149178233,59,02026
5WFMMachalova Maria20960SVK149047563,55,02234
6Machalova Erika21020SVK149067080,51,00
7Sahidi Samir20260SVK14936372B1577,511,02204
8Padysak Tomas20680SVK149164360,51,00
9Sklars Tomas20050SVK149019353,57,02032
10Macko Miroslav20100SVK149326958,011,02072
11Vrtiakova Anna19660SVK149278703,06,01959
12Lintner Igor19410SVK149329705,05,02695
13Suchansky Jakub19100SVK149361352,04,01852
14Macko Peter19000SVK149213673,55,02045
15Starovic Martin17040SVK149361190,00,00
16Sandor Martin15350SVK149397890,00,00
17Bochnicka Vladimir15210SVK149434500,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. KŠN Bratislava (Elo Ø:2141, TB1: 23 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1FMRohacek Miroslav22720SVK14902877A1561½1½101110½7,511221023432021,8
2WFMMaslikova Veronika22340SVK14904888½½½01,542176208920-15,8
3Kralovic Andrej21720SVK14907224½11111½06,08217523682040,8
4Kimerling Martin21570SVK14917823½010001013,592106202620-32,0
5WFMMachalova Maria20960SVK14904756½11103,55208522342018,8
6Machalova Erika21020SVK14906708½0,511994020-3,0
7Sahidi Samir20260SVK14936372B1571½0110111107,5112071220440107,2
8Padysak Tomas20680SVK14916436½0,512029020-1,0
9Sklars Tomas20050SVK1490193511½½½003,5720322032205,2
10Macko Miroslav20100SVK149326951010111½½118,011189720724067,6
11Vrtiakova Anna19660SVK149278700011½½3,061959195940-2,4
12Lintner Igor19410SVK1493297011+115,05189526954070,0
13Suchansky Jakub19100SVK149361351½0½2,041852185240-12,4
14Macko Peter19000SVK14921367½½11½3,55189620454038,8

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2014/10/11 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-12  ŠK Potônska vežaElo6 : 2
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Takacs, Laszlo
21101 - 0
3.2
Kralovic, Andrej
2172-
Veselsky, Jozef
2133½ - ½
3.3
Kimerling, Martin
2157-
Kalmar, Tamas
1966½ - ½
3.4
Sahidi, Samir
2026-
Meszaros, Lorant
20711 - 0
3.5
Sklars, Tomas
2005-
Darazs, Zoltan
21281 - 0
3.6
Macko, Miroslav
2010-
Vegh, Vince
19191 - 0
3.7
Vrtiakova, Anna
1966-
Szitasi, Janos
19430 - 1
3.8
Suchansky, Jakub
1910-
Csefalvay, Stefan
18311 - 0
2. kolo dňa 2014/10/12 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-9  ŠK Doprastav Bratislava BElo3 : 5
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Karas, Marek
2170½ - ½
3.2
Kimerling, Martin
2157-FM
Petrik, Stanislav
21470 - 1
3.3
Sahidi, Samir
2026-
Danada, Tomas
2118½ - ½
3.4
Sklars, Tomas
2005-FM
Petrik, Karol
20721 - 0
3.5
Macko, Miroslav
2010-
Polacik, Igor
21730 - 1
3.6
Vrtiakova, Anna
1966-
Krajnak, Robert
21030 - 1
3.7
Suchansky, Jakub
1910-
Nemsak, Denis
1957½ - ½
3.8
Macko, Peter
1900-
Goga, Frantisek
1909½ - ½
3. kolo dňa 2014/11/08 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-7  ŠK Modra BElo5 : 3
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Federic, Jozef
23051 - 0
3.2WFM
Maslikova, Veronika
2234-
Matejovic, Juraj
2203½ - ½
3.3
Kimerling, Martin
2157-
Mydlarik, Martin
21381 - 0
3.4
Sahidi, Samir
2026-
Antol, Ladislav
20450 - 1
3.5
Sklars, Tomas
2005-
Mruskovic, Radoslav
1986½ - ½
3.6
Macko, Miroslav
2010-
Sustak, Roman
18771 - 0
3.7
Lintner, Igor
1941-
Petrakovic, Kamil
18081 - 0
3.8
Suchansky, Jakub
1910-
Soldan, Jan
17630 - 1
4. kolo dňa 2014/11/09 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-6  ŠK Osuské BElo4 : 4
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Jablonicky, Frantisek
2126½ - ½
3.2WFM
Maslikova, Veronika
2234-
Spacek, Oliver
2011½ - ½
3.3
Kimerling, Martin
2157-
Jablonicky, Martin
19490 - 1
3.4
Sahidi, Samir
2026-
Polasek, Filip
21221 - 0
3.5
Sklars, Tomas
2005-
Pericka, Tomas
2010½ - ½
3.6
Macko, Miroslav
2010-
Slobodnik, Michal
19580 - 1
3.7
Lintner, Igor
1941-
Diviak, Rastislav
20011 - 0
3.8
Suchansky, Jakub
1910-
Ocko, Martin
1857½ - ½
5. kolo dňa 2014/12/06 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo6½:1½
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Duben, Igor
21981 - 0
2.2
Kralovic, Andrej
2172-
Oprea, Erik
21631 - 0
2.3
Kimerling, Martin
2157-
Sosovicka, Matej
21550 - 1
2.4
Machalova, Erika
2102-
Ochrana, Ladislav
1994½ - ½
2.5
Sahidi, Samir
2026-
Szollos, Ondrej
19721 - 0
2.6
Macko, Miroslav
2010-
Kucera, Michal
19341 - 0
2.7
Vrtiakova, Anna
1966-
Jurcak, Marian
18561 - 0
2.8
Lintner, Igor
1941-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2014/12/07 o 10:00
š.1  ŠK KrasňanyElo-2  KŠN BratislavaElo3½:4½
2.1
Bronis, Marian
2157-FM
Rohacek, Miroslav
22721 - 0
2.2
Duriga, Stefan
2239-WFM
Maslikova, Veronika
2234½ - ½
2.3
Biro, Karol
2136-
Kralovic, Andrej
21720 - 1
2.4
Sukuba, Zdeno
2096-WFM
Machalova, Maria
2096½ - ½
2.5
Petreje, Juraj
2060-
Sahidi, Samir
20261 - 0
2.6
Mandak, Miroslav
2003-
Macko, Miroslav
20100 - 1
2.7
Kebis, Milos
1942-
Lintner, Igor
19410 - 1
2.8
Mikulasek, Viktor
1889-
Macko, Peter
1900½ - ½
7. kolo dňa 2015/02/01 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-4  KŠ PezinokElo7 : 1
1.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-FM
Klemanic, Emil
21601 - 0
1.2WFM
Maslikova, Veronika
2234-
Gabris, Ondrej
22510 - 1
1.3
Kralovic, Andrej
2172-
Madar, Martin
21741 - 0
1.4WFM
Machalova, Maria
2096-
Janos, Ivan
21711 - 0
1.5
Sahidi, Samir
2026-
Michal, Silvio
20891 - 0
1.6
Macko, Miroslav
2010-
Gazi, Mikulas
20981 - 0
1.7
Vrtiakova, Anna
1966-
Syrovy, Ivan
20171 - 0
1.8
Lintner, Igor
1941-
Petrigacova, Daniela
18291 - 0
8. kolo dňa 2015/02/14 o 10:00
š.8  Lokomotíva Trnava BElo-2  KŠN BratislavaElo2½:5½
4.1
Liptak, Tomas
2168-FM
Rohacek, Miroslav
22720 - 1
4.2FM
Szitkey, Milan
2151-
Kralovic, Andrej
21720 - 1
4.3
Arendas, Marek
2104-
Kimerling, Martin
21571 - 0
4.4
Stetina, Erik
2051-
Sahidi, Samir
20260 - 1
4.5
Puchart, Vladimir
2031-
Sklars, Tomas
2005½ - ½
4.6
Doucha, Ludvik
2006-
Macko, Miroslav
2010½ - ½
4.7
Sturdik, Igor
1990-
Vrtiakova, Anna
1966½ - ½
4.8
Kolenak, Matus
1977-
Macko, Peter
19000 - 1
9. kolo dňa 2015/02/15 o 10:00
š.5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-2  KŠN BratislavaElo1 : 7
3.1IM
Lanc, Alois
2344-FM
Rohacek, Miroslav
22720 - 1
3.2
Sekera, Branislav
2207-
Kralovic, Andrej
21720 - 1
3.3
Kavon, Rastislav
2153-
Kimerling, Martin
21570 - 1
3.4
Bango, Lukas
1917-WFM
Machalova, Maria
20960 - 1
3.5
Jakubec, Milan
2102-
Sahidi, Samir
20260 - 1
3.6
Mackovic, Matus
1949-
Macko, Miroslav
2010½ - ½
3.7
Mackovic, Miroslav
1846-
Vrtiakova, Anna
1966½ - ½
3.8
Capanda, Jan
1762-
Macko, Peter
19000 - 1
10. kolo dňa 2015/03/07 o 10:00
š.11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-2  KŠN BratislavaElo4 : 4
6.1
Janos, Martin
2215-FM
Rohacek, Miroslav
22721 - 0
6.2FM
Tepper, Frantisek
2158-
Kralovic, Andrej
2172½ - ½
6.3
Janos, Jozef
2151-
Kimerling, Martin
21571 - 0
6.4
Fabry, Robert
2129-WFM
Machalova, Maria
20960 - 1
6.5FM
Mikulas, Dusan
2073-
Sahidi, Samir
20260 - 1
6.6
Kolman, Richard
2029-
Padysak, Tomas
2068½ - ½
6.7
Hecht, Tomas
1970-
Sklars, Tomas
20051 - 0
6.8
Kostial, Jan
1000-
Macko, Miroslav
20100 - 1
11. kolo dňa 2015/03/08 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-2  KŠN BratislavaElo5 : 3
5.1IM
Balogh, Tomas
2358-FM
Rohacek, Miroslav
2272½ - ½
5.2
Janko, Michal
2280-
Kralovic, Andrej
21721 - 0
5.3
Slacky, Stanislav
2191-
Kimerling, Martin
21570 - 1
5.4
Micek, Jaroslav
2112-WFM
Machalova, Maria
20961 - 0
5.5
Dujava, Daniel
2078-
Sahidi, Samir
20261 - 0
5.6
Pytlik, Pavol
2027-
Sklars, Tomas
20051 - 0
5.7
Puchovsky, Ladislav
1949-
Macko, Miroslav
20100 - 1
5.8
Prochazka, Jaromir
1945-
Macko, Peter
1900½ - ½

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Jablonicky Martin19490ŠK Osuské B8,01080,032324
2Szitasi Janos19430ŠK Potônska veža8,01080,072146
3Darazs Zoltan21280ŠK Potônska veža8,01172,752161
4Macko Miroslav20100KŠN Bratislava8,01172,762072
5FMRohacek Miroslav22720KŠN Bratislava7,51168,212343
6Sahidi Samir20260KŠN Bratislava7,51168,242204
7Mackovic Miroslav18460ŠK Komplet Trnava-Modranka7,0977,872099
8Takacs Laszlo21100ŠK Potônska veža7,01070,022336
9Federic Jozef23050ŠK Modra B7,01163,612351
10Slacky Stanislav21910ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava7,01163,622223
11Pytlik Pavol20270ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava7,01163,652090
12Spacek Oliver20110ŠK Osuské B6,5972,222298
13Arendas Marek21040Lokomotíva Trnava B6,5972,232297
14Janos Martin22150TJ Dopravný podnik Bratislava6,51159,112291
15IMBalogh Tomas23580ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6,51159,112269
16Mydlarik Martin21380ŠK Modra B6,51159,132178
17Sukuba Zdeno20960ŠK Krasňany6,51159,132140
18Szollos Ondrej19720ŠK Strelec Devínska Nová Ves B6,51159,152066
19Doucha Ludvik20060Lokomotíva Trnava B6,51159,162030
20Kralovic Andrej21720KŠN Bratislava6,0875,022368
21Kuna Vladimir19890TJ Dopravný podnik Bratislava6,0875,072104
22Janko Michal22800ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6,0966,722293
23FMMikulas Dusan20730TJ Dopravný podnik Bratislava6,0966,752120
24Krajnak Robert21030ŠK Doprastav Bratislava B6,01060,052049
25Vegh Vince19190ŠK Potônska veža6,01060,062023
26Ocko Martin18570ŠK Osuské B6,01060,072015
27Kavon Rastislav21530ŠK Komplet Trnava-Modranka6,01154,522199
28Janos Jozef21510TJ Dopravný podnik Bratislava6,01154,532159
29FMCertek Pavel22670TJ Dopravný podnik Bratislava5,5961,122253
30Dujava Daniel20780ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava5,5961,142144
31Liptak Tomas21680Lokomotíva Trnava B5,51055,012292
32Micek Jaroslav21120ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava5,51055,032101
33Fabry Robert21290TJ Dopravný podnik Bratislava5,51055,042077
34Kozinka Roman20010ŠK Komplet Trnava-Modranka5,0862,562064
35Nemsak Denis19570ŠK Doprastav Bratislava B5,0862,562012
36Madar Martin21740KŠ Pezinok5,0955,622205
37FMPetrik Stanislav21470ŠK Doprastav Bratislava B5,0955,632131
38Sturdik Igor19900Lokomotíva Trnava B5,0955,671850
39Kebis Milos19420ŠK Krasňany5,01050,061932
40Kalmar Tamas19660ŠK Potônska veža5,01145,532071
41Puchart Vladimir20310Lokomotíva Trnava B5,01145,552017
42Goga Frantisek19090ŠK Doprastav Bratislava B4,5675,082059
43Danada Ondrej18700ŠK Osuské B4,5764,371921
44Puskar Peter20510Lokomotíva Trnava B4,5856,332142
45Sosovicka Matej21550ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,5856,332136
46Bango Lukas19170ŠK Komplet Trnava-Modranka4,5856,342098
47Oprea Erik21630ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,51045,022109
48Prochazka Jaromir19450ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,51045,071906
49Bronis Marian21570ŠK Krasňany4,51140,912140
50Mandak Miroslav20030ŠK Krasňany4,51140,961906
51Lintner Igor19410KŠN Bratislava4,04100,072695
52Polacik Igor21730ŠK Doprastav Bratislava B4,0666,742186
53Mackovic Matus19490ŠK Komplet Trnava-Modranka4,0666,752106
54Jozefek Michal20640ŠK Osuské B4,0757,122295
55Slapak Zdenek20910TJ Dopravný podnik Bratislava4,0757,152105
56Gazi Mikulas20980KŠ Pezinok4,0757,152053
57IMLanc Alois23440ŠK Komplet Trnava-Modranka4,01040,012161
58WFMMachalova Maria20960KŠN Bratislava3,5570,042234
59Kolenak Matus19770Lokomotíva Trnava B3,5570,072055
60Macko Peter19000KŠN Bratislava3,5570,082045
61Capanda Jan17620ŠK Komplet Trnava-Modranka3,5570,082028
62Kleman Miroslav22300ŠK Modra B3,5658,322248
63Pericka Tomas20100ŠK Osuské B3,5658,352068
64Kolman Richard20290TJ Dopravný podnik Bratislava3,5658,362026
65Duben Igor21980ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,5750,012198
66Sklars Tomas20050KŠN Bratislava3,5750,052032
67Gabris Ondrej22510KŠ Pezinok3,5843,812148
68FMPetrik Karol20720ŠK Doprastav Bratislava B3,5843,842023
69Petreje Juraj20600ŠK Krasňany3,5843,851988
70Cech Dominik21190ŠK Doprastav Bratislava B3,5938,912159
71Karas Marek21700ŠK Doprastav Bratislava B3,5938,912148
72Kimerling Martin21570KŠN Bratislava3,5938,922026
73Biro Karol21360ŠK Krasňany3,5938,932018
74Smolen Jan24530ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,0475,012415
75Dolnak Michal21870ŠK Krasňany3,0560,012303
76Duriga Stefan22390ŠK Krasňany3,0560,022270
77Michal Silvio20890KŠ Pezinok3,0560,042051
78Povysil Peter19970ŠK Krasňany3,0650,052051
79Puchovsky Ladislav19490ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,0650,061976
80Vrtiakova Anna19660KŠN Bratislava3,0650,061959
81Veselsky Jozef21330ŠK Potônska veža3,0837,522048
82Jakubec Milan21020ŠK Komplet Trnava-Modranka3,0837,551914
83Soldan Jan17630ŠK Modra B3,0837,571822
84FMCibulka Vladimir22070ŠK Potônska veža3,0933,312117
85Kucera Michal19340ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,01030,061847
86Hecko Dusan21050ŠK Osuské B2,5383,342341
87Magyar Frantisek19930ŠK Doprastav Bratislava B2,5383,362232
88Matejovic Juraj22030ŠK Modra B2,5462,522300
89Antol Ladislav20450ŠK Modra B2,5462,532175
90Kosnac Patrik01235KŠ Pezinok2,5550,081814
91Sosovicka Juraj22150ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,5641,712135
92Lukac Tomas20490ŠK Komplet Trnava-Modranka2,5641,732048
93Polasek Filip21220ŠK Osuské B2,5641,751898
94Bury Rastislav21470ŠK Osuské B2,5735,712145
95FMTepper Frantisek21580TJ Dopravný podnik Bratislava2,5735,722059
96Fuchs Ladislav18920ŠK Doprastav Bratislava B2,02100,080
97Faltan Peter19880ŠK Krasňany2,0366,771705
98Kis Tomas17450ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0366,781566
99Mruskovic Radoslav19860ŠK Modra B2,0450,042091
100Hecht Tomas19700TJ Dopravný podnik Bratislava2,0450,071906
101Lobodas Andrej19140ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,0450,071905
102Suchansky Jakub19100KŠN Bratislava2,0450,071852
103Jablonicky Frantisek21260ŠK Osuské B2,0540,012109
104FMKlemanic Emil21600KŠ Pezinok2,0540,012103
105Hricak Vasil20900ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,0540,032014
106Syrovy Ivan20170KŠ Pezinok2,0540,051730
107Srna Jan19570KŠ Pezinok2,0540,061889
108Ochrana Ladislav19940ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,0728,651855
109Janos Ivan21710KŠ Pezinok2,0825,031883
110FMLevay Sorin23470ŠK Potônska veža1,5275,010
111Dugovic Branislav22070ŠK Modra B1,5275,030
112Prikler Bruno20720ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5275,050
113Slobodnik Michal19580ŠK Osuské B1,5275,060
114Hurban Martin19300ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5275,070
115Nemeckay Rastislav19850ŠK Osuské B1,5350,051996
116Drtina Milan21750Lokomotíva Trnava B1,5437,512124
117WFMMaslikova Veronika22340KŠN Bratislava1,5437,522089
118Gasa Patrik20740ŠK Osuské B1,5437,522086
119Hartl Jan20820KŠ Pezinok1,5437,541937
120Diviak Rastislav20010ŠK Osuské B1,5437,551967
121Horvath Marek18170ŠK Modra B1,5530,061788
122Zacik Anton19360KŠ Pezinok1,5625,051830
123Meszaros Lorant20710ŠK Potônska veža1,5916,741751
124Bochnickova Andrea21660KŠ Pezinok1,01100,030
125Riabov Alexander20720KŠ Pezinok1,01100,030
126Nicolini Alexander21200Lokomotíva Trnava B1,01100,050
127Svaralova Monika19580ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,01100,060
128Lopatievov Alexander19260ŠK Komplet Trnava-Modranka1,01100,070
129Drgon Matus17540ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,01100,080
130Ulehla Jakub14790ŠK Osuské B1,01100,080
131WFMVrbova Niki21390ŠK Doprastav Bratislava B1,0250,040
132Danada Tomas21180ŠK Doprastav Bratislava B1,0250,040
133Orosi Peter20410ŠK Doprastav Bratislava B1,0250,060
134IMMaslik Miroslav23650KŠ Pezinok1,0333,312113
135Karlik Lukas19400ŠK Modra B1,0333,351931
136Skapik Branislav18220ŠK Osuské B1,0333,381790
137Klimes Milan18690TJ Dopravný podnik Bratislava1,0333,381639
138Helbich Branislav20270ŠK Doprastav Bratislava B1,0425,041889
139Petrigacova Daniela18290KŠ Pezinok1,0425,061770
140Hajtmanek Stanislav17620KŠ Pezinok1,0425,071703
141FMSzitkey Milan21510Lokomotíva Trnava B1,0520,021906
142Stetina Erik20510Lokomotíva Trnava B1,0520,041789
143Hlubovic Michal17760ŠK Modra B1,0520,071691
144Mikulasek Viktor18890ŠK Krasňany1,0520,071681
145Petrakovic Kamil18080ŠK Modra B1,0616,761759
146Kundrak Vladimir19490ŠK Modra B1,0714,351709
147Sekera Branislav22070ŠK Komplet Trnava-Modranka1,0911,111829
148Sustak Roman18770ŠK Modra B1,0911,151689
149Danek Pavol22110ŠK Krasňany0,5150,040
150Machalova Erika21020KŠN Bratislava0,5150,040


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Krasňany (Elo Ø:2156 / TB1: 9 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Dolnak Michal21870SVK149276083,05,02303
2Bronis Marian21570SVK149058924,511,02140
3Duriga Stefan22390SVK149002973,05,02270
4Biro Karol21360SVK149003273,59,02018
5Sukuba Zdeno20960SVK14903270A3316,511,02140
6Danek Pavol22110SVK149039380,51,00
7Petreje Juraj20600SVK149027023,58,01988
8Povysil Peter19970SVK149083443,06,02051
9Mandak Miroslav20030SVK149029904,511,01906
10Kohlmann Robert21600SVK149004670,00,00
11Kebis Milos19420SVK149014715,010,01932
12Faltan Peter19880SVK149040202,03,01705
13Mikulasek Viktor18890SVK149134881,05,01681
14Rathousky Karol18150SVK149135420,00,00
15Moreira Miguel Jeronimo17860SVK149452070,01,00
16Zacka Ladislav17160SVK149361940,02,00
17Bukovcak Jaroslav17560SVK149115900,00,00
18Juhaniak Lubomir16900SVK149358800,00,00
  3. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2178 / TB1: 9 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Smolen Jan24530SVK14906287A7423,04,02415
2Sosovicka Juraj22150SVK14911418A4162,56,02135
3Duben Igor21980SVK14906279A4173,57,02198
4Oprea Erik21630SVK149046164,510,02109
5Sosovicka Matej21550SVK149167704,58,02136
6Hricak Vasil20900SVK149072322,05,02014
7Ac Alexander20750SVK149041870,01,00
8Prikler Bruno20720SVK149135181,52,00
9Toth_vano Peter20100SVK149071940,00,00
10Ochrana Ladislav19940SVK149090222,07,01855
11Szollos Ondrej19720SVK149041366,511,02066
12Kucera Michal19340SVK149105193,010,01847
13Hurban Martin19300SVK149136901,52,00
14Antala Jan19150SVK149106240,01,00
15Lobodas Andrej19140SVK149081072,04,01905
16Kosegi Marek18600SVK149090060,00,00
17Jurcak Marian18560SVK149080500,04,01189
18Sosovicka Jakub17230SVK149292100,01,00
19Sosovicka Vladimir17650SVK149203280,51,00
20Marcok Jan01000SVK0,01,00
  4. KŠ Pezinok (Elo Ø:2186 / TB1: 10 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1IMMaslik Miroslav23650SVK14902192A5621,03,02113
2FMKlemanic Emil21600SVK14900360A5632,05,02103
3Gabris Ondrej22510SVK149096693,58,02148
4Madar Martin21740SVK14909537A5645,09,02205
5Riabov Alexander20720SVK14906562A5651,01,00
6Janos Ivan21710SVK149065972,08,01883
7Bochnickova Andrea21660SVK149017811,01,00
8Bochnicka Vladimir21000SVK149021760,01,00
9Michal Silvio20890SVK149043303,05,02051
10Gazi Mikulas20980SVK149007504,07,02053
11Hartl Jan20820SVK149067321,54,01937
12Syrovy Ivan20170SVK149041952,05,01730
13Hulla Stanislav19590SVK149300800,53,01757
14Zacik Anton19360SVK149041522,57,01830
15Srna Jan19570SVK149085492,05,01889
16Petrigacova Daniela18290SVK149094992,05,01770
17Feder Marek18480SVK149211200,01,00
18Hajtmanek Stanislav17620SVK149073991,04,01703
19Varholak Peter17570SVK149216770,01,00
20Kosnac Patrik01235SVK149478462,55,01814
  5. ŠK Komplet Trnava-Modranka (Elo Ø:2099 / TB1: 14 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1IMLanc Alois23440SVK14900041A3544,010,02161
2Sekera Branislav22070SVK149040631,09,01829
3Kavon Rastislav21530SVK14925648B7006,011,02199
4Lukac Tomas20490SVK149209052,56,02048
5Bango Lukas19170SVK14933365B7014,58,02098
6Jakubec Milan21020SVK149171143,08,01914
7Mackovic Matus19490SVK149257104,06,02106
8Horecky Peter19850SVK14915880A7020,02,00
9Kozinka Roman20010SVK149059225,08,02064
10Lopatievov Alexander19260SVK149208911,01,00
11Zarecky Eduard19130SVK149121630,52,00
12Brisudova Veronika19020SVK14915464B7030,52,00
13Mackovic Miroslav18460SVK149101607,09,02099
14Gajarsky Julius17980SVK149116470,00,00
15Capanda Jan17620SVK149368953,55,02028
16Bango Dominik15570SVK149333570,01,00
  6. ŠK Osuské B (Elo Ø:2082 / TB1: 20 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Bury Rastislav21470SVK14907585A7452,57,02145
2Jablonicky Frantisek21260SVK14901390A7462,05,02109
3Jozefek Michal20640SVK14923548B7474,07,02295
4Spacek Oliver20110SVK149176296,59,02298
5Gasa Patrik20740SVK149251681,54,02086
6Jablonicky Martin19490SVK149256218,010,02324
7Polasek Filip21220SVK149090572,56,01898
8Hecko Dusan21050SVK149032452,53,02341
9Pericka Tomas20100SVK149090813,56,02068
10Slobodnik Michal19580SVK14936488A7481,52,00
11Diviak Rastislav20010SVK149082041,54,01967
12Nemeckay Rastislav19850SVK149187651,53,01996
13Ocko Martin18570SVK149253036,010,02015
14Diviak Rudolf18360SVK149082200,00,00
15Danada Ondrej18700SVK149155614,57,01921
16Skapik Branislav18220SVK149135501,03,01790
17Pipiska Adam17720SVK149334200,00,00
18Sobek Michal16840SVK14944626CIS0,01,00
19Ulehla Jakub14790SVK149446341,01,00
  7. ŠK Modra B (Elo Ø:2138 / TB1: 7 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Federic Jozef23050SVK14910659A4117,011,02351
2Kleman Miroslav22300SVK14904179A8593,56,02248
3Matejovic Juraj22030SVK14906040A4122,54,02300
4Dugovic Branislav22070SVK149080261,52,00
5Mydlarik Martin21380SVK149048296,511,02178
6Antol Ladislav20450SVK149034662,54,02175
7Prielozny Marek19910SVK149076070,00,00
8Mruskovic Radoslav19860SVK149052132,04,02091
9Karlik Lukas19400SVK149083011,03,01931
10Kundrak Vladimir19490SVK149080771,07,01709
11Sustak Roman18770SVK149168511,09,01689
12Petrakovic Kamil18080SVK149165171,06,01759
13Horvath Marek18170SVK149136821,55,01788
14Hlubovic Michal17760SVK149158551,05,01691
15Soldan Jan17630SVK149056393,08,01822
16Kison Jan01560SVK149491560,01,00
17Jezek Filip01181SVK149397200,02,00
18Hanula Tomas01000SVK149416860,00,00
19Pis Urban01000SVK149452150,00,00
  8. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2137 / TB1: 14 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Liptak Tomas21680SVK149131005,510,02292
2Drtina Milan21750SVK149002701,54,02124
3Kovacocy Pavel21920SVK14901765A2240,53,01931
4Liptak Dusan21380SVK149142200,00,00
5FMSzitkey Milan21510SVK14901307A8761,05,01906
6Arendas Marek21040SVK149063506,59,02297
7Puskar Peter20510SVK149258424,58,02142
8Stetina Erik20510SVK149120401,05,01789
9Puchart Vladimir20310SVK149052055,011,02017
10Nicolini Alexander21200SVK149027371,01,00
11Doucha Ludvik20060DEN1408844N6,511,02030
12Mosny Jaroslav19980SVK149035980,51,00
13Sturdik Igor19900SVK149103735,09,01850
14Kolenak Matus19770SVK149256643,55,02055
15Krist Milan19130SVK149101010,53,01618
16Bahna Jan19400SVK149153400,01,00
17Hagara Vladimir19060SVK149046240,52,00
18Puskas Miroslav18840SVK149035710,00,00
19Holicky Miroslav18360SVK149117360,00,00
20Klanica Anton17750SVK149097070,00,00
  9. ŠK Doprastav Bratislava B (Elo Ø:2140 / TB1: 17 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Cech Dominik21190SVK14908212A2453,59,02159
2Karas Marek21700SVK14928558B6863,59,02148
3FMTodor Razvan21510AUT1604457N0,53,01886
4WFMVrbova Niki21390SVK14906341B2461,02,00
5FMPetrik Stanislav21470SVK149013665,09,02131
6Danada Tomas21180SVK149193621,02,00
7FMPetrik Karol20720SVK149002383,58,02023
8Helbich Branislav20270SVK149047801,04,01889
9Polacik Igor21730SVK149050514,06,02186
10Krajnak Robert21030SVK149049776,010,02049
11Orosi Peter20410SVK149138101,02,00
12Nemsak Denis19570SVK149178665,08,02012
13Falticko Pavol19210SVK14930463A6850,53,01685
14Magyar Frantisek19930SVK149131862,53,02232
15Olvecky Jaroslav19480SVK149285660,00,00
16Tomcik Michal19050SVK14900432B2470,00,00
17Machalec Vladimir19180SVK149291630,52,00
18Goga Frantisek19090SVK149099954,56,02059
19Fuchs Ladislav18920SVK149231062,02,00
20Jelenciak Jozef18530SVK149100550,00,00
  10. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2119 / TB1: 24 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1IMBalogh Tomas23580SVK149008586,511,02269
2Janko Michal22800SVK14907267A0976,09,02293
3Slacky Stanislav21910SVK149078287,011,02223
4Micek Jaroslav21120SVK14911906A0985,510,02101
5Dujava Daniel20780SVK149156695,59,02144
6Pytlik Pavol20270SVK149122877,011,02090
7Svaralova Monika19580SVK14927420B0991,01,00
8Beranek Tomas18030SVK149210220,00,00
9Puchovsky Ladislav19490SVK149119653,06,01976
10Prochazka Jaromir19450SVK149102844,510,01906
11Gremen Tomas18910SVK149276240,51,00
12Jursa Branislav19360SVK149323930,51,00
13Drgon Matus17540SVK14938081B1001,01,00
14Vanek Libor18300SVK149403880,02,00
15Stecko Ivan18450SVK149292280,00,00
16Kahancova Jana16430SVK14915987B1010,00,00
17Novak Martin17910SVK149214640,02,00
18Kis Tomas17450SVK149193702,03,01566
19Beno Milan17350SVK149011700,00,00
20Gonda Jan17050SVK149104890,00,00
  11. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2139 / TB1: 21 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Janos Martin22150SVK149041446,511,02291
2FMCertek Pavel22670SVK14900254A3625,59,02253
3FMTepper Frantisek21580SVK149006102,57,02059
4Janos Jozef21510SVK149029406,011,02159
5Fabry Robert21290SVK149013585,510,02077
6Slapak Zdenek20910SVK14900947A3634,07,02105
7FMMikulas Dusan20730SVK149005216,09,02120
8Kolman Richard20290SVK149049933,56,02026
9Kuna Vladimir19890SVK149061806,08,02104
10Hecht Tomas19700SVK149086382,04,01906
11Klimes Milan18690SVK149117951,03,01639
12Belej Marian01743SVK149210140,00,00
13Kostial Jan01000SVK149476330,53,01704
  12. ŠK Potônska veža (Elo Ø:2133 / TB1: 18 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1FMLevay Sorin23470ROU1206354Z8581,52,00
2FMCibulka Vladimir22070SVK149013233,09,02117
3Takacs Laszlo21100SVK14918854B0207,010,02336
4Veselsky Jozef21330SVK149007263,08,02048
5FMJuhasz Bela20630HUN703079Z8570,00,00
6Kalmar Tamas19660SVK149159955,011,02071
7Meszaros Lorant20710SVK149052211,59,01751
8FMMarosi Csaba20020HUN702510Z8570,51,00
9Darazs Zoltan21280HUN717576Z8578,011,02161
10Vegh Vince19190SVK149109266,010,02023
11Szitasi Janos19430SVK149095108,010,02146
12Szekely Stefan18930SVK149054850,01,00
13Csefalvay Stefan18310SVK14909820A0190,01,00
14Fekete Robert19080SVK149095020,53,01413
15Both Lajos18230SVK149066270,51,00
16Ollos Ladislav18200SVK149125200,01,00
17Lelkes Bela17070SVK149108700,00,00
18Lelkes Geza16360SVK149108880,00,00
19Gyurkovics Gergely15930SVK149367040,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2119, TB1: 24 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMBalogh Tomas23580SVK14900858½101½½1½½½½6,5112204226910-12,2
2Janko Michal22800SVK14907267A097111½½0½½16,0921682293203,0
3Slacky Stanislav21910SVK14907828½1½½11½½1½07,01121212223209,2
4Micek Jaroslav21120SVK14911906A09800001½11115,5102065210120-2,6
5Dujava Daniel20780SVK149156690½011½1½15,59206421442016,2
6Pytlik Pavol20270SVK14912287½½1101½1½017,011198820902018,4
7Svaralova Monika19580SVK14927420B09911,0117760205,2
9Puchovsky Ladislav19490SVK14911965½1½0103,0619761976203,8
10Prochazka Jaromir19450SVK1491028410½½0½01½½4,5101942190620-11,0
11Gremen Tomas18910SVK14927624½0,5121030205,4
12Jursa Branislav19360SVK14932393½0,511762020-4,6
13Drgon Matus17540SVK14938081B10011,01188904027,2
14Vanek Libor18300SVK14940388000,021986020-11,8
17Novak Martin17910SVK14921464000,021952020-11,4
18Kis Tomas17450SVK149193701½½2,0314411566204,2
  3. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2139, TB1: 21 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Janos Martin22150SVK1490414401½0½1½1½1½6,511222622912022,8
2FMCertek Pavel22670SVK14900254A36210110½½1½5,592173225320-2,6
3FMTepper Frantisek21580SVK14900610½½00½½½2,572161205920-19,4
4Janos Jozef21510SVK1490294010½½0½½½11½6,01121232159201,6
5Fabry Robert21290SVK14901358½1110½010½5,5102041207720-13,2
6Slapak Zdenek20910SVK14900947A363011½½½½4,0720552105203,2
7FMMikulas Dusan20730SVK1490052111101½½016,09199521202011,6
8Kolman Richard20290SVK14904993½101½½3,5619692026200,2
9Kuna Vladimir19890SVK14906180½½1½111½6,08191121042023,2
10Hecht Tomas19700SVK149086380½1½2,041906190620-6,6
11Klimes Milan18690SVK149117951001,031764163920-18,2
13Kostial Jan01000SVK14947633½000,5319771704
  4. ŠK Osuské B (Elo Ø:2082, TB1: 20 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Bury Rastislav21470SVK14907585A74510½0½0½2,572247214520-1,8
2Jablonicky Frantisek21260SVK14901390A7460½½½½2,052181210920-2,4
3Jozefek Michal20640SVK14923548B74700111½½4,07224522954084,0
4Spacek Oliver20110SVK149176290½111½1½16,592132229840137,6
5Gasa Patrik20740SVK14925168001½1,5421732086401,6
6Jablonicky Martin19490SVK1492562101111111108,0102084232440189,6
7Polasek Filip21220SVK14909057½010012,561955189820-35,2
8Hecko Dusan21050SVK1490324511½2,53206823412017,0
9Pericka Tomas20100SVK14909081½½½1013,56201120682010,4
10Slobodnik Michal19580SVK14936488A748½11,52201902013,4
11Diviak Rastislav20010SVK14908204001½1,542054196720-4,2
12Nemeckay Rastislav19850SVK14918765½½½1,5319961996201,0
13Ocko Martin18570SVK14925303½½1½10½0116,010194320154084,8
15Danada Ondrej18700SVK14915561110101½4,57181919212017,8
16Skapik Branislav18220SVK149135501001,031915179020-2,4
18Sobek Michal16840SVK14944626CIS00,011869040-10,4
19Ulehla Jakub14790SVK1494463411,01171604032,0
  5. ŠK Potônska veža (Elo Ø:2133, TB1: 18 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1FMLevay Sorin23470ROU1206354Z8581½1,5222260203,6
2FMCibulka Vladimir22070SVK14901323½½½00½½0½3,092242211720-22,2
3Takacs Laszlo21100SVK14918854B02001111½½½½17,0102187233640121,2
4Veselsky Jozef21330SVK14900726½01½½00½3,082135204820-19,0
6Kalmar Tamas19660SVK14915995½½0½0½½1½015,011210720712031,4
7Meszaros Lorant20710SVK1490522100010½0001,592024175120-71,6
8FMMarosi Csaba20020HUN702510Z857&frafrac12;0,5120270200,6
9Darazs Zoltan21280HUN717576Z85701½1111110½8,01119862161209,8
10Vegh Vince19190SVK149109260111½11½006,010195120232028,4
11Szitasi Janos19430SVK1490951011110111½½8,010190621462050,6
12Szekely Stefan18930SVK1490548500,012003020-7,0
13Csefalvay Stefan18310SVK14909820A01900,011910020-7,8
14Fekete Robert19080SVK149095020½00,531686141340-19,6
15Both Lajos18230SVK14906627½0,5119420203,2
16Ollos Ladislav18200SVK1491252000,011989020-5,6
  6. ŠK Doprastav Bratislava B (Elo Ø:2140, TB1: 17 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Cech Dominik21190SVK14908212A245½0½½½0½½½3,5922392159208,2
2Karas Marek21700SVK14928558B6860½½½0½½½½3,592228214840-13,6
3FMTodor Razvan21510AUT1604457N00½0,532159188620-19,4
4WFMVrbova Niki21390SVK14906341B246½½1,022090020-2,6
5FMPetrik Stanislav21470SVK149013660110100115,092088213120-4,2
6Danada Tomas21180SVK14919362½½1,021988020-7,0
7FMPetrik Karol20720SVK1490023800½½1½103,582066202320-11,4
8Helbich Branislav20270SVK14904780½00½1,042082188920-13,8
9Polacik Igor21730SVK14905051½11½½½4,0620612186202,2
10Krajnak Robert21030SVK14904977½1½1½½½10½6,0101977204920-13,4
11Orosi Peter20410SVK14913810101,021912020-6,8
12Nemsak Denis19570SVK149178661½1110½05,08191720122011,6
13Falticko Pavol19210SVK14930463A6850½00,531958168540-34,4
14Magyar Frantisek19930SVK149131861½12,53195922322017,2
17Machalec Vladimir19180SVK14929163½00,521912020-10,4
18Goga Frantisek19090SVK149099951½1½1½4,56186620592023,2
19Fuchs Ladislav18920SVK14923106112,0215020208,0
  7. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2137, TB1: 14 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Liptak Tomas21680SVK14913100½½111½½00½5,510225622922032,6
2Drtina Milan21750SVK14900270010½1,542211212420-6,2
3Kovacocy Pavel21920SVK14901765A22400½0,532204193120-19,2
5FMSzitkey Milan21510SVK14901307A87600½0½1,052146190620-30,8
6Arendas Marek21040SVK149063501½½½101116,59213122972046,6
7Puskar Peter20510SVK14925842½½1½½½104,58209921424040,4
8Stetina Erik20510SVK14912040000011,052029178920-32,8
9Puchart Vladimir20310SVK14905205½110000½1½½5,0112053201720-3,2
10Nicolini Alexander21200SVK1490273711,0119490205,4
11Doucha Ludvik20060DEN1408844N½½0½½11½½½16,51119652030208,0
12Mosny Jaroslav19980SVK14903598½0,511945020-1,4
13Sturdik Igor19900SVK14910373011½½½½½½5,091807185020-7,6
14Kolenak Matus19770SVK14925664101½13,55190620552010,0
15Krist Milan19130SVK149101010½00,531891161820-21,8
16Bahna Jan19400SVK1491534000,011870020-12,0
17Hagara Vladimir19060SVK14904624½00,521796020-15,8
  8. ŠK Komplet Trnava-Modranka (Elo Ø:2099, TB1: 14 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMLanc Alois23440SVK14900041A354½1½000½01½4,0102233216110-24,1
2Sekera Branislav22070SVK149040630000½000½1,092180182920-76,4
3Kavon Rastislav21530SVK14925648B700½½½0½1½101½6,011216321994026,0
4Lukac Tomas20490SVK149209050½½½102,562105204820-1,0
5Bango Lukas19170SVK14933365B701½½1½11004,58205520984077,6
6Jakubec Milan21020SVK149171140½01001½3,082001191420-41,0
7Mackovic Matus19490SVK14925710½11½104,06198121064049,2
8Horecky Peter19850SVK14915880A702000,022095040-28,4
9Kozinka Roman20010SVK14905922101011105,08196920642013,2
10Lopatievov Alexander19260SVK1492089111,0117230204,8
11Zarecky Eduard19130SVK149121630½0,521946020-8,2
12Brisudova Veronika19020SVK14915464B7030½0,521967020-6,4
13Mackovic Miroslav18460SVK14910160½1111½½½17,09187920992058,0
15Capanda Jan17620SVK149368951110½3,55187920284072,0
16Bango Dominik15570SVK1493335700,0112350400,0
  9. KŠ Pezinok (Elo Ø:2186, TB1: 10 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMMaslik Miroslav23650SVK14902192A562½½01,032238211310-9,6
2FMKlemanic Emil21600SVK14900360A563½½0½½2,052175210320-7,8
3Gabris Ondrej22510SVK14909669½0½01½013,582191214820-22,6
4Madar Martin21740SVK14909537A5641101½01½05,0921622205207,0
5Riabov Alexander20720SVK14906562A56511,01213602011,8
6Janos Ivan21710SVK14906597½100½0002,082076188320-59,6
7Bochnickova Andrea21660SVK1490178111,0119340204,2
8Bochnicka Vladimir21000SVK1490217600,012129020-9,2
9Michal Silvio20890SVK14904330½10½13,051979205120-4,8
10Gazi Mikulas20980SVK149007500110½½14,072003205320-6,8
11Hartl Jan20820SVK14906732½½0½1,542024193720-15,4
12Syrovy Ivan20170SVK14904195½½1002,051802173020-21,4
13Hulla Stanislav19590SVK1493008000½0,532030175720-14,2
14Zacik Anton19360SVK14904152½½½00+02,572023183020-16,0
15Srna Jan19570SVK149085490½0½12,051961188920-9,2
16Petrigacova Daniela18290SVK1490949910+002,051963177020-6,0
17Feder Marek18480SVK1492112000,011990040-12,4
18Hajtmanek Stanislav17620SVK14907399½0½01,041896170320-5,6
19Varholak Peter17570SVK1492167700,011957040-9,6
20Kosnac Patrik01235SVK14947846110½02,5518141814
  10. ŠK Krasňany (Elo Ø:2156, TB1: 9 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Dolnak Michal21870SVK14927608½110½3,05223123034032,0
2Bronis Marian21570SVK14905892100101½0½½04,5112205214020-6,0
3Duriga Stefan22390SVK14900297½½1½½3,0521982270204,4
4Biro Karol21360SVK149003270½1000½1½3,592098201820-29,2
5Sukuba Zdeno20960SVK14903270A331½½1½0½110½16,511207521402014,0
6Danek Pavol22110SVK14903938½0,512128020-2,2
7Petreje Juraj20600SVK1490270210010½½½3,582031198820-16,4
8Povysil Peter19970SVK14908344½101½03,0620512051208,8
9Mandak Miroslav20030SVK14902990½01½101000½4,5111971190620-29,4
11Kebis Milos19420SVK1490147110½0101½105,0101932193220-3,0
12Faltan Peter19880SVK149040201012,031580170520-11,2
13Mikulasek Viktor18890SVK1491348800½0½1,051921168120-26,0
15Moreira Miguel Jeronimo17860SVK1494520700,011957040-10,8
16Zacka Ladislav17160SVK14936194000,021694020-21,0
  11. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2178, TB1: 9 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Smolen Jan24530SVK14906287A7421½½13,042222241510-1,4
2Sosovicka Juraj22150SVK14911418A4161½00½½2,562192213520-13,8
3Duben Igor21980SVK14906279A417010½1½½3,572198219820-0,4
4Oprea Erik21630SVK14904616111½0000½½4,5102145210920-14,6
5Sosovicka Matej21550SVK14916770½½0½11½½4,582093213640-6,0
6Hricak Vasil20900SVK14907232½1½002,052086201420-10,4
7Ac Alexander20750SVK1490418700,012112020-9,0
8Prikler Bruno20720SVK14913518½11,52208202010,4
10Ochrana Ladislav19940SVK14909022001½0½02,072013185520-26,0
11Szollos Ondrej19720SVK149041360101010111½6,511200120662028,8
12Kucera Michal19340SVK1491051900010010½½3,0101996184720-24,0
13Hurban Martin19300SVK14913690½11,5215030202,0
14Antala Jan19150SVK1491062400,011919020-9,8
15Lobodas Andrej19140SVK1490810710012,041905190520-1,0
17Jurcak Marian18560SVK1490805000000,041989118920-26,0
18Sosovicka Jakub17230SVK1492921000,011926040-9,6
19Sosovicka Vladimir17650SVK14920328½0,5118460202,2
20Marcok Jan01000SVK00,0120170
  12. ŠK Modra B (Elo Ø:2138, TB1: 7 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Federic Jozef23050SVK14910659A411½0011½11½½17,011224923512013,6
2Kleman Miroslav22300SVK14904179A8591½1½½03,5621912248203,6
3Matejovic Juraj22030SVK14906040A412½1½½2,54220523002010,0
4Dugovic Branislav22070SVK149080261½1,5220820203,2
5Mydlarik Martin21380SVK14904829110½01½1½016,511211321782012,6
6Antol Ladislav20450SVK149034661½½½2,54208021752013,6
8Mruskovic Radoslav19860SVK14905213½0½12,04209120912011,2
9Karlik Lukas19400SVK149083010011,032056193120-0,4
10Kundrak Vladimir19490SVK149080770000½½01,072018170920-36,8
11Sustak Roman18770SVK149168510000000101,092040168920-32,4
12Petrakovic Kamil18080SVK14916517½0000½1,062032175920-6,8
13Horvath Marek18170SVK14913682½½0½01,551937178820-3,8
14Hlubovic Michal17760SVK14915855010001,051931169120-10,0
15Soldan Jan17630SVK1490563901100½½03,08190918222011,2
16Kison Jan01560SVK1494915600,0119880
17Jezek Filip01181SVK14939720000,0218190

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2014/10/11 o 10:00
š.1  ŠK KrasňanyElo-8  Lokomotíva Trnava BElo4 : 4
1.1
Dolnak, Michal
2187-
Liptak, Tomas
2168½ - ½
1.2
Bronis, Marian
2157-
Drtina, Milan
21751 - 0
1.3
Biro, Karol
2136-
Arendas, Marek
21040 - 1
1.4
Sukuba, Zdeno
2096-
Puskar, Peter
2051½ - ½
1.5
Povysil, Peter
1997-
Puchart, Vladimir
2031½ - ½
1.6
Mandak, Miroslav
2003-
Doucha, Ludvik
2006½ - ½
1.7
Kebis, Milos
1942-
Sturdik, Igor
19901 - 0
1.8
Mikulasek, Viktor
1889-
Kolenak, Matus
19770 - 1
1. kolo dňa 2014/10/11 o 10:00
š.4  KŠ PezinokElo-5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo4½:3½
2.1IM
Maslik, Miroslav
2365-IM
Lanc, Alois
2344½ - ½
2.2
Gabris, Ondrej
2251-
Kavon, Rastislav
2153½ - ½
2.3
Madar, Martin
2174-
Lukac, Tomas
20491 - 0
2.4
Michal, Silvio
2089-
Bango, Lukas
1917½ - ½
2.5
Zacik, Anton
1936-
Mackovic, Matus
1949½ - ½
2.6
Srna, Jan
1957-
Kozinka, Roman
20010 - 1
2.7
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Mackovic, Miroslav
1846½ - ½
2.8
Kosnac, Patrik
1235-
Bango, Dominik
15571 - 0
1. kolo dňa 2014/10/11 o 10:00
š.3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-9  ŠK Doprastav Bratislava BElo4 : 4
4.1
Smolen, Jan
2453-
Karas, Marek
21701 - 0
4.2
Sosovicka, Juraj
2215-FM
Petrik, Stanislav
21471 - 0
4.3
Oprea, Erik
2163-FM
Petrik, Karol
20721 - 0
4.4
Sosovicka, Matej
2155-
Polacik, Igor
2173½ - ½
4.5
Prikler, Bruno
2072-
Krajnak, Robert
2103½ - ½
4.6
Ochrana, Ladislav
1994-
Orosi, Peter
20410 - 1
4.7
Szollos, Ondrej
1972-
Nemsak, Denis
19570 - 1
4.8
Kucera, Michal
1934-
Goga, Frantisek
19090 - 1
1. kolo dňa 2014/10/11 o 10:00
š.6  ŠK Osuské BElo-11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo2½:5½
5.1
Bury, Rastislav
2147-
Janos, Martin
22151 - 0
5.2
Jozefek, Michal
2064-FM
Certek, Pavel
22670 - 1
5.3
Gasa, Patrik
2074-
Janos, Jozef
21510 - 1
5.4
Pericka, Tomas
2010-
Fabry, Robert
2129½ - ½
5.5
Diviak, Rastislav
2001-FM
Mikulas, Dusan
20730 - 1
5.6
Nemeckay, Rastislav
1985-
Kolman, Richard
2029½ - ½
5.7
Ocko, Martin
1857-
Kuna, Vladimir
1989½ - ½
5.8
Sobek, Michal
1684-
Klimes, Milan
18690 - 1
1. kolo dňa 2014/10/11 o 10:00
š.7  ŠK Modra BElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo3½:4½
6.1
Federic, Jozef
2305-IM
Balogh, Tomas
2358½ - ½
6.2
Matejovic, Juraj
2203-
Slacky, Stanislav
2191½ - ½
6.3
Dugovic, Branislav
2207-
Micek, Jaroslav
21121 - 0
6.4
Mydlarik, Martin
2138-
Dujava, Daniel
20781 - 0
6.5
Petrakovic, Kamil
1808-
Pytlik, Pavol
2027½ - ½
6.6
Hlubovic, Michal
1776-
Svaralova, Monika
19580 - 1
6.7
Soldan, Jan
1763-
Prochazka, Jaromir
19450 - 1
6.8
Jezek, Filip
1181-
Kis, Tomas
17450 - 1
2. kolo dňa 2014/10/12 o 10:00
š.1  ŠK KrasňanyElo-5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo3½:4½
1.1
Bronis, Marian
2157-IM
Lanc, Alois
23440 - 1
1.2
Duriga, Stefan
2239-
Kavon, Rastislav
2153½ - ½
1.3
Biro, Karol
2136-
Lukac, Tomas
2049½ - ½
1.4
Sukuba, Zdeno
2096-
Bango, Lukas
1917½ - ½
1.5
Petreje, Juraj
2060-
Horecky, Peter
19851 - 0
1.6
Povysil, Peter
1997-
Kozinka, Roman
20011 - 0
1.7
Mandak, Miroslav
2003-
Mackovic, Miroslav
18460 - 1
1.8
Kebis, Milos
1942-
Capanda, Jan
17620 - 1
2. kolo dňa 2014/10/12 o 10:00
š.4  KŠ PezinokElo-8  Lokomotíva Trnava BElo3 : 5
2.1FM
Klemanic, Emil
2160-
Liptak, Tomas
2168½ - ½
2.2
Gabris, Ondrej
2251-
Drtina, Milan
21750 - 1
2.3
Madar, Martin
2174-
Kovacocy, Pavel
21921 - 0
2.4
Hartl, Jan
2082-
Arendas, Marek
2104½ - ½
2.5
Syrovy, Ivan
2017-
Puskar, Peter
2051½ - ½
2.6
Hulla, Stanislav
1959-
Puchart, Vladimir
20310 - 1
2.7
Zacik, Anton
1936-
Doucha, Ludvik
2006½ - ½
2.8
Feder, Marek
1848-
Sturdik, Igor
19900 - 1
2. kolo dňa 2014/10/12 o 10:00
š.3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-12  ŠK Potônska vežaElo3 : 5
4.1
Smolen, Jan
2453-FM
Cibulka, Vladimir
2207½ - ½
4.2
Duben, Igor
2198-
Takacs, Laszlo
21100 - 1
4.3
Oprea, Erik
2163-
Veselsky, Jozef
21331 - 0
4.4
Sosovicka, Matej
2155-
Kalmar, Tamas
1966½ - ½
4.5
Szollos, Ondrej
1972-
Meszaros, Lorant
20711 - 0
4.6
Kucera, Michal
1934-
Darazs, Zoltan
21280 - 1
4.7
Antala, Jan
1915-
Vegh, Vince
19190 - 1
4.8
Jurcak, Marian
1856-
Szitasi, Janos
19430 - 1
2. kolo dňa 2014/10/12 o 10:00
š.6  ŠK Osuské BElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo3½:4½
5.1
Bury, Rastislav
2147-IM
Balogh, Tomas
23580 - 1
5.2
Jozefek, Michal
2064-
Janko, Michal
22800 - 1
5.3
Jablonicky, Martin
1949-
Slacky, Stanislav
21910 - 1
5.4
Hecko, Dusan
2105-
Micek, Jaroslav
21121 - 0
5.5
Pericka, Tomas
2010-
Dujava, Daniel
2078½ - ½
5.6
Slobodnik, Michal
1958-
Pytlik, Pavol
2027½ - ½
5.7
Ocko, Martin
1857-
Puchovsky, Ladislav
1949½ - ½
5.8
Danada, Ondrej
1870-
Prochazka, Jaromir
19451 - 0
2. kolo dňa 2014/10/12 o 10:00
š.7  ŠK Modra BElo-11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo4½:3½
6.1
Federic, Jozef
2305-
Janos, Martin
22150 - 1
6.2
Matejovic, Juraj
2203-FM
Certek, Pavel
22671 - 0
6.3
Mydlarik, Martin
2138-
Janos, Jozef
21511 - 0
6.4
Sustak, Roman
1877-
Fabry, Robert
21290 - 1
6.5
Petrakovic, Kamil
1808-FM
Mikulas, Dusan
20730 - 1
6.6
Horvath, Marek
1817-
Kuna, Vladimir
1989½ - ½
6.7
Hlubovic, Michal
1776-
Hecht, Tomas
19701 - 0
6.8
Soldan, Jan
1763-
Klimes, Milan
18691 - 0
3. kolo dňa 2014/11/08 o 10:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava BElo-4  KŠ PezinokElo4½:3½
1.1
Cech, Dominik
2119-
Gabris, Ondrej
2251½ - ½
1.2
Karas, Marek
2170-
Janos, Ivan
2171½ - ½
1.3FM
Petrik, Stanislav
2147-
Gazi, Mikulas
20981 - 0
1.4FM
Petrik, Karol
2072-
Hartl, Jan
2082½ - ½
1.5
Helbich, Branislav
2027-
Zacik, Anton
1936½ - ½
1.6
Krajnak, Robert
2103-
Srna, Jan
1957½ - ½
1.7
Orosi, Peter
2041-
Petrigacova, Daniela
18290 - 1
1.8
Nemsak, Denis
1957-
Varholak, Peter
17571 - 0
3. kolo dňa 2014/11/08 o 10:00
š.12  ŠK Potônska vežaElo-1  ŠK KrasňanyElo4 : 4
2.1
Takacs, Laszlo
2110-
Bronis, Marian
21571 - 0
2.2
Kalmar, Tamas
1966-
Biro, Karol
21360 - 1
2.3
Meszaros, Lorant
2071-
Sukuba, Zdeno
20960 - 1
2.4
Darazs, Zoltan
2128-
Danek, Pavol
2211½ - ½
2.5
Vegh, Vince
1919-
Petreje, Juraj
20601 - 0
2.6
Szitasi, Janos
1943-
Povysil, Peter
19971 - 0
2.7
Szekely, Stefan
1893-
Mandak, Miroslav
20030 - 1
2.8
Both, Lajos
1823-
Kebis, Milos
1942½ - ½
3. kolo dňa 2014/11/08 o 10:00
š.3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-6  ŠK Osuské BElo3 : 5
4.1
Sosovicka, Juraj
2215-
Bury, Rastislav
2147½ - ½
4.2
Duben, Igor
2198-
Jablonicky, Frantisek
21261 - 0
4.3
Oprea, Erik
2163-
Spacek, Oliver
20111 - 0
4.4
Sosovicka, Matej
2155-
Jablonicky, Martin
19490 - 1
4.5
Hricak, Vasil
2090-
Polasek, Filip
2122½ - ½
4.6
Ochrana, Ladislav
1994-
Ocko, Martin
18570 - 1
4.7
Szollos, Ondrej
1972-
Danada, Ondrej
18700 - 1
4.8
Kucera, Michal
1934-
Skapik, Branislav
18220 - 1
3. kolo dňa 2014/11/08 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-8  Lokomotíva Trnava BElo2½:5½
5.1IM
Balogh, Tomas
2358-
Liptak, Tomas
21680 - 1
5.2
Slacky, Stanislav
2191-
Arendas, Marek
2104½ - ½
5.3
Micek, Jaroslav
2112-
Puskar, Peter
20510 - 1
5.4
Dujava, Daniel
2078-
Puchart, Vladimir
20310 - 1
5.5
Pytlik, Pavol
2027-
Doucha, Ludvik
20061 - 0
5.6
Prochazka, Jaromir
1945-
Mosny, Jaroslav
1998½ - ½
5.7
Novak, Martin
1791-
Sturdik, Igor
19900 - 1
5.8
Kis, Tomas
1745-
Hagara, Vladimir
1906½ - ½
3. kolo dňa 2014/11/08 o 10:00
š.11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo4½:3½
6.1
Janos, Martin
2215-IM
Lanc, Alois
2344½ - ½
6.2FM
Certek, Pavel
2267-
Sekera, Branislav
22071 - 0
6.3FM
Tepper, Frantisek
2158-
Kavon, Rastislav
2153½ - ½
6.4
Janos, Jozef
2151-
Lukac, Tomas
2049½ - ½
6.5
Fabry, Robert
2129-
Horecky, Peter
19851 - 0
6.6
Slapak, Zdenek
2091-
Kozinka, Roman
20010 - 1
6.7
Kuna, Vladimir
1989-
Brisudova, Veronika
19021 - 0
6.8
Klimes, Milan
1869-
Mackovic, Miroslav
18460 - 1
4. kolo dňa 2014/11/09 o 10:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava BElo-1  ŠK KrasňanyElo5 : 3
1.1
Cech, Dominik
2119-
Bronis, Marian
21570 - 1
1.2
Karas, Marek
2170-
Sukuba, Zdeno
2096½ - ½
1.3FM
Petrik, Stanislav
2147-
Povysil, Peter
19970 - 1
1.4FM
Petrik, Karol
2072-
Mandak, Miroslav
2003½ - ½
1.5
Polacik, Igor
2173-
Kebis, Milos
19421 - 0
1.6
Krajnak, Robert
2103-
Mikulasek, Viktor
18891 - 0
1.7
Nemsak, Denis
1957-
Moreira, Miguel Jeronimo
17861 - 0
1.8
Goga, Frantisek
1909-
Zacka, Ladislav
17161 - 0
4. kolo dňa 2014/11/09 o 10:00
š.12  ŠK Potônska vežaElo-4  KŠ PezinokElo6 : 2
2.1FM
Cibulka, Vladimir
2207-FM
Klemanic, Emil
2160½ - ½
2.2
Takacs, Laszlo
2110-
Madar, Martin
21741 - 0
2.3
Kalmar, Tamas
1966-
Syrovy, Ivan
2017½ - ½
2.4
Meszaros, Lorant
2071-
Hulla, Stanislav
19591 - 0
2.5
Darazs, Zoltan
2128-
Zacik, Anton
19361 - 0
2.6
Vegh, Vince
1919-
Petrigacova, Daniela
18291 - 0
2.7
Szitasi, Janos
1943-
Hajtmanek, Stanislav
17621 - 0
2.8
Fekete, Robert
1908-
Kosnac, Patrik
12350 - 1
4. kolo dňa 2014/11/09 o 10:00
š.3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-7  ŠK Modra BElo6 : 2
4.1
Sosovicka, Juraj
2215-
Federic, Jozef
23050 - 1
4.2
Oprea, Erik
2163-
Mydlarik, Martin
2138½ - ½
4.3
Sosovicka, Matej
2155-
Antol, Ladislav
2045½ - ½
4.4
Hricak, Vasil
2090-
Mruskovic, Radoslav
19861 - 0
4.5
Ochrana, Ladislav
1994-
Karlik, Lukas
19401 - 0
4.6
Szollos, Ondrej
1972-
Kundrak, Vladimir
19491 - 0
4.7
Kucera, Michal
1934-
Sustak, Roman
18771 - 0
4.8
Lobodas, Andrej
1914-
Soldan, Jan
17631 - 0
4. kolo dňa 2014/11/09 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo6 : 2
5.1IM
Balogh, Tomas
2358-
Sekera, Branislav
22071 - 0
5.2
Janko, Michal
2280-
Kavon, Rastislav
21531 - 0
5.3
Slacky, Stanislav
2191-
Lukac, Tomas
2049½ - ½
5.4
Micek, Jaroslav
2112-
Bango, Lukas
19170 - 1
5.5
Dujava, Daniel
2078-
Jakubec, Milan
21021 - 0
5.6
Pytlik, Pavol
2027-
Kozinka, Roman
20011 - 0
5.7
Puchovsky, Ladislav
1949-
Zarecky, Eduard
19131 - 0
5.8
Prochazka, Jaromir
1945-
Brisudova, Veronika
1902½ - ½
4. kolo dňa 2014/11/09 o 10:00
š.11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-8  Lokomotíva Trnava BElo5 : 3
6.1
Janos, Martin
2215-
Liptak, Tomas
21680 - 1
6.2FM
Certek, Pavel
2267-
Kovacocy, Pavel
21921 - 0
6.3FM
Tepper, Frantisek
2158-
Arendas, Marek
2104½ - ½
6.4
Janos, Jozef
2151-
Puskar, Peter
2051½ - ½
6.5
Fabry, Robert
2129-
Stetina, Erik
20511 - 0
6.6
Slapak, Zdenek
2091-
Puchart, Vladimir
20311 - 0
6.7
Kuna, Vladimir
1989-
Doucha, Ludvik
2006½ - ½
6.8
Kostial, Jan
1000-
Sturdik, Igor
1990½ - ½
5. kolo dňa 2014/12/06 o 10:00
š.1  ŠK KrasňanyElo-4  KŠ PezinokElo4 : 4
1.1
Dolnak, Michal
2187-
Gabris, Ondrej
22511 - 0
1.2
Bronis, Marian
2157-
Madar, Martin
21740 - 1
1.3
Biro, Karol
2136-
Riabov, Alexander
20720 - 1
1.4
Sukuba, Zdeno
2096-
Janos, Ivan
21710 - 1
1.5
Petreje, Juraj
2060-
Gazi, Mikulas
20980 - 1
1.6
Mandak, Miroslav
2003-
Zacik, Anton
19361 - 0
1.7
Kebis, Milos
1942-
Srna, Jan
19571 - 0
1.8
Faltan, Peter
1988-
Kosnac, Patrik
12351 - 0
5. kolo dňa 2014/12/06 o 10:00
š.5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-8  Lokomotíva Trnava BElo4½:3½
3.1IM
Lanc, Alois
2344-
Liptak, Tomas
21680 - 1
3.2
Sekera, Branislav
2207-
Arendas, Marek
21040 - 1
3.3
Kavon, Rastislav
2153-
Puskar, Peter
2051½ - ½
3.4
Lukac, Tomas
2049-
Puchart, Vladimir
20311 - 0
3.5
Bango, Lukas
1917-
Doucha, Ludvik
2006½ - ½
3.6
Jakubec, Milan
2102-
Sturdik, Igor
1990½ - ½
3.7
Kozinka, Roman
2001-
Krist, Milan
19131 - 0
3.8
Mackovic, Miroslav
1846-
Hagara, Vladimir
19061 - 0
5. kolo dňa 2014/12/06 o 10:00
š.6  ŠK Osuské BElo-7  ŠK Modra BElo6½:1½
4.1
Bury, Rastislav
2147-
Federic, Jozef
23050 - 1
4.2
Jablonicky, Frantisek
2126-
Matejovic, Juraj
2203½ - ½
4.3
Jozefek, Michal
2064-
Mydlarik, Martin
21381 - 0
4.4
Spacek, Oliver
2011-
Kundrak, Vladimir
19491 - 0
4.5
Jablonicky, Martin
1949-
Sustak, Roman
18771 - 0
4.6
Polasek, Filip
2122-
Petrakovic, Kamil
18081 - 0
4.7
Pericka, Tomas
2010-
Hlubovic, Michal
17761 - 0
4.8
Ocko, Martin
1857-
Soldan, Jan
17631 - 0
5. kolo dňa 2014/12/06 o 10:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava BElo-12  ŠK Potônska vežaElo4 : 4
5.1
Cech, Dominik
2119-FM
Cibulka, Vladimir
2207½ - ½
5.2
Karas, Marek
2170-
Takacs, Laszlo
21100 - 1
5.3FM
Todor, Razvan
2151-
Veselsky, Jozef
21330 - 1
5.4FM
Petrik, Stanislav
2147-
Kalmar, Tamas
19661 - 0
5.5FM
Petrik, Karol
2072-
Meszaros, Lorant
20711 - 0
5.6
Helbich, Branislav
2027-
Darazs, Zoltan
21280 - 1
5.7
Krajnak, Robert
2103-
Vegh, Vince
1919½ - ½
5.8
Nemsak, Denis
1957-
Szitasi, Janos
19431 - 0
5. kolo dňa 2014/12/06 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo4½:3½
6.1IM
Balogh, Tomas
2358-
Janos, Martin
2215½ - ½
6.2
Janko, Michal
2280-FM
Certek, Pavel
22671 - 0
6.3
Slacky, Stanislav
2191-FM
Tepper, Frantisek
21581 - 0
6.4
Micek, Jaroslav
2112-
Janos, Jozef
21511 - 0
6.5
Dujava, Daniel
2078-
Fabry, Robert
21291 - 0
6.6
Pytlik, Pavol
2027-
Slapak, Zdenek
20910 - 1
6.7
Prochazka, Jaromir
1945-FM
Mikulas, Dusan
20730 - 1
6.8
Vanek, Libor
1830-
Kolman, Richard
20290 - 1
6. kolo dňa 2014/12/07 o 10:00
š.4  KŠ PezinokElo-3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo6½:1½
1.1
Madar, Martin
2174-
Hricak, Vasil
2090½ - ½
1.2
Janos, Ivan
2171-
Szollos, Ondrej
19720 - 1
1.3
Bochnickova, Andrea
2166-
Kucera, Michal
19341 - 0
1.4
Michal, Silvio
2089-
Lobodas, Andrej
19141 - 0
1.5
Gazi, Mikulas
2098-
Jurcak, Marian
18561 - 0
1.6
Syrovy, Ivan
2017-
Marcok, Jan
10001 - 0
1.7
Zacik, Anton
1936-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.8
Petrigacova, Daniela
1829-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2014/12/07 o 10:00
š.8  Lokomotíva Trnava BElo-7  ŠK Modra BElo4 : 4
3.1
Liptak, Tomas
2168-
Federic, Jozef
2305½ - ½
3.2
Drtina, Milan
2175-
Kleman, Miroslav
22300 - 1
3.3
Puskar, Peter
2051-
Dugovic, Branislav
2207½ - ½
3.4
Puchart, Vladimir
2031-
Mydlarik, Martin
21380 - 1
3.5
Nicolini, Alexander
2120-
Kundrak, Vladimir
19491 - 0
3.6
Doucha, Ludvik
2006-
Sustak, Roman
18771 - 0
3.7
Sturdik, Igor
1990-
Horvath, Marek
1817½ - ½
3.8
Krist, Milan
1913-
Soldan, Jan
1763½ - ½
6. kolo dňa 2014/12/07 o 10:00
š.5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-6  ŠK Osuské BElo4 : 4
4.1IM
Lanc, Alois
2344-
Jozefek, Michal
20640 - 1
4.2
Sekera, Branislav
2207-
Spacek, Oliver
20110 - 1
4.3
Kavon, Rastislav
2153-
Gasa, Patrik
20741 - 0
4.4
Lukac, Tomas
2049-
Jablonicky, Martin
19490 - 1
4.5
Bango, Lukas
1917-
Polasek, Filip
21221 - 0
4.6
Jakubec, Milan
2102-
Diviak, Rastislav
20010 - 1
4.7
Kozinka, Roman
2001-
Ocko, Martin
18571 - 0
4.8
Capanda, Jan
1762-
Danada, Ondrej
18701 - 0
6. kolo dňa 2014/12/07 o 10:00
š.12  ŠK Potônska vežaElo-11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo4 : 4
5.1FM
Cibulka, Vladimir
2207-
Janos, Martin
22150 - 1
5.2
Takacs, Laszlo
2110-FM
Certek, Pavel
2267½ - ½
5.3
Veselsky, Jozef
2133-
Janos, Jozef
2151½ - ½
5.4
Kalmar, Tamas
1966-
Fabry, Robert
2129½ - ½
5.5
Meszaros, Lorant
2071-
Slapak, Zdenek
2091½ - ½
5.6
Darazs, Zoltan
2128-FM
Mikulas, Dusan
20731 - 0
5.7
Szitasi, Janos
1943-
Kolman, Richard
20291 - 0
5.8
Ollos, Ladislav
1820-
Kuna, Vladimir
19890 - 1
6. kolo dňa 2014/12/07 o 10:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava BElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo3 : 5
6.1
Cech, Dominik
2119-IM
Balogh, Tomas
2358½ - ½
6.2
Karas, Marek
2170-
Janko, Michal
2280½ - ½
6.3FM
Todor, Razvan
2151-
Slacky, Stanislav
21910 - 1
6.4WFM
Vrbova, Niki
2139-
Dujava, Daniel
2078½ - ½
6.5FM
Petrik, Stanislav
2147-
Pytlik, Pavol
20270 - 1
6.6
Danada, Tomas
2118-
Puchovsky, Ladislav
1949½ - ½
6.7FM
Petrik, Karol
2072-
Prochazka, Jaromir
1945½ - ½
6.8
Krajnak, Robert
2103-
Gremen, Tomas
1891½ - ½
7. kolo dňa 2015/02/01 o 10:00
š.3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-1  ŠK KrasňanyElo2½:5½
2.1
Sosovicka, Juraj
2215-
Dolnak, Michal
21870 - 1
2.2
Duben, Igor
2198-
Bronis, Marian
2157½ - ½
2.3
Oprea, Erik
2163-
Duriga, Stefan
22390 - 1
2.4
Sosovicka, Matej
2155-
Biro, Karol
21361 - 0
2.5
Hricak, Vasil
2090-
Sukuba, Zdeno
20960 - 1
2.6
Prikler, Bruno
2072-
Petreje, Juraj
20601 - 0
2.7
Ochrana, Ladislav
1994-
Mandak, Miroslav
20030 - 1
2.8
Szollos, Ondrej
1972-
Kebis, Milos
19420 - 1
7. kolo dňa 2015/02/01 o 10:00
š.6  ŠK Osuské BElo-8  Lokomotíva Trnava BElo6 : 2
3.1
Bury, Rastislav
2147-
Liptak, Tomas
2168½ - ½
3.2
Jozefek, Michal
2064-FM
Szitkey, Milan
21511 - 0
3.3
Spacek, Oliver
2011-
Arendas, Marek
21041 - 0
3.4
Jablonicky, Martin
1949-
Stetina, Erik
20511 - 0
3.5
Hecko, Dusan
2105-
Puchart, Vladimir
20311 - 0
3.6
Pericka, Tomas
2010-
Doucha, Ludvik
20060 - 1
3.7
Ocko, Martin
1857-
Sturdik, Igor
1990½ - ½
3.8
Danada, Ondrej
1870-
Bahna, Jan
19401 - 0
7. kolo dňa 2015/02/01 o 10:00
š.7  ŠK Modra BElo-5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo2 : 6
4.1
Federic, Jozef
2305-IM
Lanc, Alois
23441 - 0
4.2
Kleman, Miroslav
2230-
Sekera, Branislav
2207½ - ½
4.3
Mydlarik, Martin
2138-
Kavon, Rastislav
2153½ - ½
4.4
Kundrak, Vladimir
1949-
Bango, Lukas
19170 - 1
4.5
Sustak, Roman
1877-
Jakubec, Milan
21020 - 1
4.6
Petrakovic, Kamil
1808-
Mackovic, Matus
19490 - 1
4.7
Horvath, Marek
1817-
Mackovic, Miroslav
18460 - 1
4.8
Hlubovic, Michal
1776-
Capanda, Jan
17620 - 1
7. kolo dňa 2015/02/01 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-12  ŠK Potônska vežaElo3 : 5
5.1IM
Balogh, Tomas
2358-FM
Cibulka, Vladimir
22071 - 0
5.2
Janko, Michal
2280-
Takacs, Laszlo
2110½ - ½
5.3
Slacky, Stanislav
2191-
Veselsky, Jozef
2133½ - ½
5.4
Micek, Jaroslav
2112-
Kalmar, Tamas
1966½ - ½
5.5
Pytlik, Pavol
2027-FM
Marosi, Csaba
2002½ - ½
5.6
Puchovsky, Ladislav
1949-
Darazs, Zoltan
21280 - 1
5.7
Prochazka, Jaromir
1945-
Vegh, Vince
19190 - 1
5.8
Vanek, Libor
1830-
Szitasi, Janos
19430 - 1
7. kolo dňa 2015/02/01 o 10:00
š.11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-9  ŠK Doprastav Bratislava BElo4½:3½
6.1
Janos, Martin
2215-
Cech, Dominik
2119½ - ½
6.2FM
Certek, Pavel
2267-
Karas, Marek
2170½ - ½
6.3FM
Tepper, Frantisek
2158-FM
Petrik, Karol
20720 - 1
6.4
Janos, Jozef
2151-
Polacik, Igor
2173½ - ½
6.5
Slapak, Zdenek
2091-
Krajnak, Robert
2103½ - ½
6.6FM
Mikulas, Dusan
2073-
Nemsak, Denis
19571 - 0
6.7
Kuna, Vladimir
1989-
Falticko, Pavol
19211 - 0
6.8
Hecht, Tomas
1970-
Goga, Frantisek
1909½ - ½
8. kolo dňa 2015/02/14 o 10:00
š.1  ŠK KrasňanyElo-11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo3 : 5
1.1
Dolnak, Michal
2187-
Janos, Martin
22150 - 1
1.2
Bronis, Marian
2157-FM
Certek, Pavel
22670 - 1
1.3
Duriga, Stefan
2239-FM
Tepper, Frantisek
2158½ - ½
1.4
Biro, Karol
2136-
Janos, Jozef
2151½ - ½
1.5
Sukuba, Zdeno
2096-
Fabry, Robert
21291 - 0
1.6
Petreje, Juraj
2060-
Slapak, Zdenek
2091½ - ½
1.7
Povysil, Peter
1997-FM
Mikulas, Dusan
2073½ - ½
1.8
Mandak, Miroslav
2003-
Kuna, Vladimir
19890 - 1
8. kolo dňa 2015/02/14 o 10:00
š.4  KŠ PezinokElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo3 : 5
2.1
Gabris, Ondrej
2251-IM
Balogh, Tomas
2358½ - ½
2.2
Madar, Martin
2174-
Janko, Michal
22801 - 0
2.3
Janos, Ivan
2171-
Slacky, Stanislav
2191½ - ½
2.4
Hartl, Jan
2082-
Micek, Jaroslav
21120 - 1
2.5
Zacik, Anton
1936-
Pytlik, Pavol
20270 - 1
2.6
Petrigacova, Daniela
1829-
Puchovsky, Ladislav
19490 - 1
2.7
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Jursa, Branislav
1936½ - ½
2.8
Kosnac, Patrik
1235-
Kis, Tomas
1745½ - ½
8. kolo dňa 2015/02/14 o 10:00
š.5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
3.1IM
Lanc, Alois
2344-
Smolen, Jan
2453½ - ½
3.2
Sekera, Branislav
2207-
Duben, Igor
21980 - 1
3.3
Kavon, Rastislav
2153-
Oprea, Erik
21631 - 0
3.4
Bango, Lukas
1917-
Szollos, Ondrej
19720 - 1
3.5
Jakubec, Milan
2102-
Kucera, Michal
19340 - 1
3.6
Mackovic, Matus
1949-
Jurcak, Marian
18561 - 0
3.7
Lopatievov, Alexander
1926-
Sosovicka, Jakub
17231 - 0
3.8
Mackovic, Miroslav
1846-
Sosovicka, Vladimir
1765½ - ½
8. kolo dňa 2015/02/14 o 10:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava BElo-7  ŠK Modra BElo3½:4½
5.1
Cech, Dominik
2119-
Federic, Jozef
23050 - 1
5.2FM
Petrik, Stanislav
2147-
Kleman, Miroslav
22300 - 1
5.3
Helbich, Branislav
2027-
Mydlarik, Martin
21380 - 1
5.4
Polacik, Igor
2173-
Antol, Ladislav
2045½ - ½
5.5
Krajnak, Robert
2103-
Karlik, Lukas
19401 - 0
5.6
Nemsak, Denis
1957-
Kundrak, Vladimir
1949½ - ½
5.7
Falticko, Pavol
1921-
Soldan, Jan
1763½ - ½
5.8
Fuchs, Ladislav
1892-
Jezek, Filip
11811 - 0
8. kolo dňa 2015/02/14 o 10:00
š.12  ŠK Potônska vežaElo-6  ŠK Osuské BElo5 : 3
6.1FM
Levay, Sorin
2347-
Bury, Rastislav
21471 - 0
6.2FM
Cibulka, Vladimir
2207-
Jablonicky, Frantisek
2126½ - ½
6.3
Takacs, Laszlo
2110-
Spacek, Oliver
2011½ - ½
6.4
Veselsky, Jozef
2133-
Jablonicky, Martin
19490 - 1
6.5
Kalmar, Tamas
1966-
Polasek, Filip
21221 - 0
6.6
Meszaros, Lorant
2071-
Pericka, Tomas
20100 - 1
6.7
Darazs, Zoltan
2128-
Ocko, Martin
18571 - 0
6.8
Vegh, Vince
1919-
Skapik, Branislav
18221 - 0
9. kolo dňa 2015/02/15 o 10:00
š.1  ŠK KrasňanyElo-10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo1½:6½
1.1
Bronis, Marian
2157-IM
Balogh, Tomas
2358½ - ½
1.2
Duriga, Stefan
2239-
Janko, Michal
2280½ - ½
1.3
Sukuba, Zdeno
2096-
Slacky, Stanislav
21910 - 1
1.4
Povysil, Peter
1997-
Micek, Jaroslav
21120 - 1
1.5
Mandak, Miroslav
2003-
Dujava, Daniel
20780 - 1
1.6
Kebis, Milos
1942-
Pytlik, Pavol
2027½ - ½
1.7
Faltan, Peter
1988-
Prochazka, Jaromir
19450 - 1
1.8
Mikulasek, Viktor
1889-
Drgon, Matus
17540 - 1
9. kolo dňa 2015/02/15 o 10:00
š.4  KŠ PezinokElo-11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo2½:5½
2.1FM
Klemanic, Emil
2160-
Janos, Martin
2215½ - ½
2.2
Madar, Martin
2174-FM
Certek, Pavel
2267½ - ½
2.3
Janos, Ivan
2171-
Janos, Jozef
21510 - 1
2.4
Bochnicka, Vladimir
2100-
Fabry, Robert
21290 - 1
2.5
Michal, Silvio
2089-
Slapak, Zdenek
2091½ - ½
2.6
Gazi, Mikulas
2098-FM
Mikulas, Dusan
2073½ - ½
2.7
Syrovy, Ivan
2017-
Kolman, Richard
20290 - 1
2.8
Hulla, Stanislav
1959-
Kuna, Vladimir
1989½ - ½
9. kolo dňa 2015/02/15 o 10:00
š.8  Lokomotíva Trnava BElo-3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo5 : 3
4.1
Liptak, Tomas
2168-
Smolen, Jan
24530 - 1
4.2FM
Szitkey, Milan
2151-
Sosovicka, Juraj
2215½ - ½
4.3
Arendas, Marek
2104-
Oprea, Erik
21631 - 0
4.4
Puskar, Peter
2051-
Hricak, Vasil
20901 - 0
4.5
Stetina, Erik
2051-
Szollos, Ondrej
19720 - 1
4.6
Puchart, Vladimir
2031-
Kucera, Michal
19341 - 0
4.7
Doucha, Ludvik
2006-
Hurban, Martin
1930½ - ½
4.8
Kolenak, Matus
1977-
Lobodas, Andrej
19141 - 0
9. kolo dňa 2015/02/15 o 10:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava BElo-6  ŠK Osuské BElo3½:4½
5.1
Cech, Dominik
2119-
Bury, Rastislav
2147½ - ½
5.2
Helbich, Branislav
2027-
Jablonicky, Frantisek
2126½ - ½
5.3
Polacik, Igor
2173-
Jozefek, Michal
2064½ - ½
5.4
Krajnak, Robert
2103-
Spacek, Oliver
20110 - 1
5.5
Nemsak, Denis
1957-
Jablonicky, Martin
19490 - 1
5.6
Falticko, Pavol
1921-
Polasek, Filip
21220 - 1
5.7
Magyar, Frantisek
1993-
Danada, Ondrej
18701 - 0
5.8
Fuchs, Ladislav
1892-
Skapik, Branislav
18221 - 0
9. kolo dňa 2015/02/15 o 10:00
š.12  ŠK Potônska vežaElo-7  ŠK Modra BElo4½:3½
6.1FM
Levay, Sorin
2347-
Federic, Jozef
2305½ - ½
6.2FM
Cibulka, Vladimir
2207-
Kleman, Miroslav
2230½ - ½
6.3
Takacs, Laszlo
2110-
Mydlarik, Martin
2138½ - ½
6.4
Kalmar, Tamas
1966-
Antol, Ladislav
2045½ - ½
6.5
Meszaros, Lorant
2071-
Karlik, Lukas
19400 - 1
6.6
Darazs, Zoltan
2128-
Sustak, Roman
18771 - 0
6.7
Vegh, Vince
1919-
Horvath, Marek
1817½ - ½
6.8
Szitasi, Janos
1943-
Soldan, Jan
17631 - 0
10. kolo dňa 2015/03/07 o 10:00
š.5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-12  ŠK Potônska vežaElo6 : 2
1.1IM
Lanc, Alois
2344-FM
Cibulka, Vladimir
22071 - 0
1.2
Sekera, Branislav
2207-
Takacs, Laszlo
21100 - 1
1.3
Kavon, Rastislav
2153-
Veselsky, Jozef
21331 - 0
1.4
Jakubec, Milan
2102-
Kalmar, Tamas
19661 - 0
1.5
Mackovic, Matus
1949-
Darazs, Zoltan
21281 - 0
1.6
Kozinka, Roman
2001-
Vegh, Vince
19191 - 0
1.7
Zarecky, Eduard
1913-
Szitasi, Janos
1943½ - ½
1.8
Mackovic, Miroslav
1846-
Fekete, Robert
1908½ - ½
10. kolo dňa 2015/03/07 o 10:00
š.8  Lokomotíva Trnava BElo-9  ŠK Doprastav Bratislava BElo3½:4½
2.1
Liptak, Tomas
2168-
Cech, Dominik
2119½ - ½
2.2
Kovacocy, Pavel
2192-
Karas, Marek
2170½ - ½
2.3FM
Szitkey, Milan
2151-FM
Petrik, Stanislav
21470 - 1
2.4
Arendas, Marek
2104-FM
Petrik, Karol
20721 - 0
2.5
Puchart, Vladimir
2031-
Krajnak, Robert
2103½ - ½
2.6
Doucha, Ludvik
2006-
Magyar, Frantisek
1993½ - ½
2.7
Kolenak, Matus
1977-
Machalec, Vladimir
1918½ - ½
2.8
Krist, Milan
1913-
Goga, Frantisek
19090 - 1
10. kolo dňa 2015/03/07 o 10:00
š.6  ŠK Osuské BElo-4  KŠ PezinokElo6 : 2
3.1
Jozefek, Michal
2064-IM
Maslik, Miroslav
2365½ - ½
3.2
Spacek, Oliver
2011-FM
Klemanic, Emil
2160½ - ½
3.3
Gasa, Patrik
2074-
Gabris, Ondrej
22511 - 0
3.4
Jablonicky, Martin
1949-
Janos, Ivan
21711 - 0
3.5
Diviak, Rastislav
2001-
Gazi, Mikulas
2098½ - ½
3.6
Nemeckay, Rastislav
1985-
Srna, Jan
1957½ - ½
3.7
Ocko, Martin
1857-
Hajtmanek, Stanislav
17621 - 0
3.8
Danada, Ondrej
1870-
Kosnac, Patrik
12351 - 0
10. kolo dňa 2015/03/07 o 10:00
š.7  ŠK Modra BElo-1  ŠK KrasňanyElo3 : 5
4.1
Federic, Jozef
2305-
Dolnak, Michal
2187½ - ½
4.2
Kleman, Miroslav
2230-
Bronis, Marian
2157½ - ½
4.3
Mydlarik, Martin
2138-
Biro, Karol
21360 - 1
4.4
Mruskovic, Radoslav
1986-
Sukuba, Zdeno
2096½ - ½
4.5
Kundrak, Vladimir
1949-
Petreje, Juraj
2060½ - ½
4.6
Sustak, Roman
1877-
Mandak, Miroslav
20031 - 0
4.7
Horvath, Marek
1817-
Kebis, Milos
19420 - 1
4.8
Kison, Jan
1560-
Faltan, Peter
19880 - 1
10. kolo dňa 2015/03/07 o 10:00
š.10  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo3½:4½
5.1IM
Balogh, Tomas
2358-
Duben, Igor
2198½ - ½
5.2
Janko, Michal
2280-
Oprea, Erik
2163½ - ½
5.3
Slacky, Stanislav
2191-
Sosovicka, Matej
2155½ - ½
5.4
Micek, Jaroslav
2112-
Ac, Alexander
20751 - 0
5.5
Dujava, Daniel
2078-
Ochrana, Ladislav
1994½ - ½
5.6
Pytlik, Pavol
2027-
Szollos, Ondrej
19720 - 1
5.7
Prochazka, Jaromir
1945-
Kucera, Michal
1934½ - ½
5.8
Novak, Martin
1791-
Lobodas, Andrej
19140 - 1
11. kolo dňa 2015/03/08 o 10:00
š.5  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-9  ŠK Doprastav Bratislava BElo3½:4½
1.1IM
Lanc, Alois
2344-
Cech, Dominik
2119½ - ½
1.2
Sekera, Branislav
2207-
Karas, Marek
2170½ - ½
1.3
Kavon, Rastislav
2153-FM
Todor, Razvan
2151½ - ½
1.4
Jakubec, Milan
2102-WFM
Vrbova, Niki
2139½ - ½
1.5
Mackovic, Matus
1949-FM
Petrik, Stanislav
21470 - 1
1.6
Kozinka, Roman
2001-
Magyar, Frantisek
19930 - 1
1.7
Mackovic, Miroslav
1846-
Machalec, Vladimir
19181 - 0
1.8
Capanda, Jan
1762-
Goga, Frantisek
1909½ - ½
11. kolo dňa 2015/03/08 o 10:00
š.8  Lokomotíva Trnava BElo-12  ŠK Potônska vežaElo5 : 3
2.1
Drtina, Milan
2175-FM
Cibulka, Vladimir
2207½ - ½
2.2FM
Szitkey, Milan
2151-
Veselsky, Jozef
2133½ - ½
2.3
Puskar, Peter
2051-
Kalmar, Tamas
19660 - 1
2.4
Stetina, Erik
2051-
Meszaros, Lorant
20711 - 0
2.5
Puchart, Vladimir
2031-
Darazs, Zoltan
2128½ - ½
2.6
Doucha, Ludvik
2006-
Vegh, Vince
19191 - 0
2.7
Sturdik, Igor
1990-
Szitasi, Janos
1943½ - ½
2.8
Kolenak, Matus
1977-
Fekete, Robert
19081 - 0
11. kolo dňa 2015/03/08 o 10:00
š.6  ŠK Osuské BElo-1  ŠK KrasňanyElo5 : 3
3.1
Spacek, Oliver
2011-
Bronis, Marian
21571 - 0
3.2
Gasa, Patrik
2074-
Biro, Karol
2136½ - ½
3.3
Jablonicky, Martin
1949-
Sukuba, Zdeno
20960 - 1
3.4
Hecko, Dusan
2105-
Petreje, Juraj
2060½ - ½
3.5
Nemeckay, Rastislav
1985-
Mandak, Miroslav
2003½ - ½
3.6
Ocko, Martin
1857-
Kebis, Milos
19421 - 0
3.7
Danada, Ondrej
1870-
Mikulasek, Viktor
1889½ - ½
3.8
Ulehla, Jakub
1479-
Zacka, Ladislav
17161 - 0
11. kolo dňa 2015/03/08 o 10:00
š.7  ŠK Modra BElo-4  KŠ PezinokElo3½:4½
4.1
Federic, Jozef
2305-IM
Maslik, Miroslav
23651 - 0
4.2
Kleman, Miroslav
2230-
Gabris, Ondrej
22510 - 1
4.3
Mydlarik, Martin
2138-
Madar, Martin
21741 - 0
4.4
Mruskovic, Radoslav
1986-
Janos, Ivan
21711 - 0
4.5
Kundrak, Vladimir
1949-
Michal, Silvio
20890 - 1
4.6
Sustak, Roman
1877-
Gazi, Mikulas
20980 - 1
4.7
Petrakovic, Kamil
1808-
Hartl, Jan
2082½ - ½
4.8
Hlubovic, Michal
1776-
Srna, Jan
19570 - 1
11. kolo dňa 2015/03/08 o 10:00
š.11  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-3  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
6.1
Janos, Martin
2215-
Sosovicka, Juraj
2215½ - ½
6.2FM
Tepper, Frantisek
2158-
Duben, Igor
2198½ - ½
6.3
Janos, Jozef
2151-
Oprea, Erik
2163½ - ½
6.4
Fabry, Robert
2129-
Sosovicka, Matej
2155½ - ½
6.5FM
Mikulas, Dusan
2073-
Ochrana, Ladislav
19941 - 0
6.6
Kolman, Richard
2029-
Szollos, Ondrej
1972½ - ½
6.7
Hecht, Tomas
1970-
Kucera, Michal
1934½ - ½
6.8
Kostial, Jan
1000-
Hurban, Martin
19300 - 1