TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr92276.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678910111213141516171819 TB1  TB2 
1ŠK Slovan Bratislava G * 676658713981,0
2ŠK Doprastav K * 3556513364,5
3APOLLO B25 * 4547713267,0
4ŠK Lokomotíva C * 52612768,5
5ŠK STRELEC DNV E1343 * 557612564,0
6ŠK Krasňany C363 * 535612459,5
7Tatran Dúbravka D23 * 666712262,0
8ŠK Doprastav L1 * 465712254,0
9ŠK Lokomotíva D24324 * 711760,5
10Slávia STU Bratislava B31½521 * 611342,5
11ŠK DK Ružinov B32 * 5582758,0
12KŠN Bratislava B23 * 657782158,0
13ŠK Dúbravan32232 * 55581546,0
14ŠK Doprastav J½22 * 47481446,5
15ŠK Televízia Karlova Ves134 * 81349,5
16Tatran Dúbravka C½3 * 641042,0
17ŠK Slovan Bratislava F0½3½1312 * 55932,5
18ŠK DK Ružinov C½31343 * 8738,5
19ŠK Doprastav M111½200000430 * 112,5

Súpisky družstiev

  2. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1616 / TB1: 21 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Sklars Tomas20030LB3,54,02246
2Vrtiakova Anna169906,511,01782
3Sahidi Samir167408,513,01865
4Macko Peter168106,511,01732
5Suchansky Jakub163908,513,01743
6Macko Miroslav145407,012,01626
7Padysak Matus013982,05,01242
8Rohacek Pavol013831,01,00
9Kravar Peter012512,07,01331
10Starovic Martin012975,511,01288
11Starovic Tomas011985,011,01228
12Bochnicka Vladimir011502,05,01017

Výsledky družstiev po šachovniciach

  12. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1616, TB1: 21 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sklars Tomas20030LB1½1+3,54197322461513,5
2Vrtiakova Anna16990½01½1½01+½½6,511174617821513,5
3Sahidi Samir167401000½10111+118,513177018651533,8
4Macko Peter16810½00101011+16,51116961732308,1
5Suchansky Jakub163901½½0½110½1+½18,513164817433028,2
6Macko Miroslav14540000½½½½11+117,012159016263073,2
7Padysak Matus0139800+½½2,0514351242
8Rohacek Pavol01383+1,0100
9Kravar Peter0125111000002,0714891331
10Starovic Martin0129710½010101015,51112881288
11Starovic Tomas01198010000101115,01112641228
12Bochnicka Vladimir01150+01002,0512101017

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo5 : 3
1.1
Vrtiakova, Anna
1699-
Galik, Vladimir
1633½ - ½
1.2
Sahidi, Samir
1674-
Dinzik, Jan
16571 - 0
1.3
Macko, Peter
1681-
Fabana, Tibor
1572½ - ½
1.4
Suchansky, Jakub
1639-
Oravec, Lubos
16331 - 0
1.5
Macko, Miroslav
1454-
Marko, Jan
17610 - 1
1.6
Kravar, Peter
1251-
Vas, Jozef
13411 - 0
1.7
Starovic, Martin
1297-
Dobrucky, Miroslav
14861 - 0
1.8
Starovic, Tomas
1198-
Danielik, Ladislav
15130 - 1
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-2  KŠN Bratislava BElo5½:2½
5.1
Havrila, Martin
1804-
Vrtiakova, Anna
16991 - 0
5.2
Danada, Ondrej
1882-
Sahidi, Samir
16741 - 0
5.3
Illovsky, Michal
1658-
Macko, Peter
16811 - 0
5.4
Gemza, Dusan
1641-
Suchansky, Jakub
1639½ - ½
5.5
Nagy, Ladislav
1480-
Macko, Miroslav
14541 - 0
5.6
Seleng, Simon
1219-
Kravar, Peter
12510 - 1
5.7
Vojtko, Robert
1000-
Starovic, Martin
12971 - 0
5.8
Forro, Jakub
1012-
Starovic, Tomas
11980 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-10  ŠK Doprastav KElo2 : 6
1.1
Sahidi, Samir
1674-
Polacik, Igor
21720 - 1
1.2
Macko, Peter
1681-
Karas, Marek
19510 - 1
1.3
Suchansky, Jakub
1639-
Romhanyi, Milan ml.
1737½ - ½
1.4
Macko, Miroslav
1454-
Rintel, Boris
16840 - 1
1.5
Padysak, Matus
1398-
Rajcani, Jakub
12480 - 1
1.6
Starovic, Martin
1297-
Dubovsky, Dominik
1332½ - ½
1.7
Starovic, Tomas
1198-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
1.8
Bochnicka, Vladimir
1150-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-3  Tatran Dúbravka DElo2½:5½
5.1
Vrtiakova, Anna
1699-
Molnar, Viliam
17691 - 0
5.2
Sahidi, Samir
1674-
Durovka, Stefan
18480 - 1
5.3
Macko, Peter
1681-
Chodak, Ivan
18301 - 0
5.4
Suchansky, Jakub
1639-
Skoviera, Luboslav
17930 - 1
5.5
Macko, Miroslav
1454-
Smelko, Eduard
1663½ - ½
5.6
Kravar, Peter
1251-
Skripek, Jan
15940 - 1
5.7
Starovic, Martin
1297-
Caplovic, Jan
15070 - 1
5.8
Starovic, Tomas
1198-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.4  ŠK DK Ružinov BElo-2  KŠN Bratislava BElo4½:3½
2.1
Marcek, Jan
1789-
Sklars, Tomas
20030 - 1
2.2
Matusek, Jan
1753-
Sahidi, Samir
1674½ - ½
2.3
Vesely, Bedrich
1804-
Suchansky, Jakub
1639½ - ½
2.4
Volek, Jan
1745-
Macko, Miroslav
1454½ - ½
2.5
Michal, Viktor
1674-
Padysak, Matus
13981 - 0
2.6
Machalik, Juraj
1568-
Starovic, Martin
12970 - 1
2.7
Hatala, Peter
1568-
Starovic, Tomas
11981 - 0
2.8
Ferik, Andrej
1416-
Bochnicka, Vladimir
11501 - 0
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-5  ŠK Krasňany CElo3 : 5
4.1
Vrtiakova, Anna
1699-
Boldocki, Rastislav
1851½ - ½
4.2
Sahidi, Samir
1674-
Rathousky, Karol
18251 - 0
4.3
Macko, Peter
1681-
Kovac, Daniel
17710 - 1
4.4
Suchansky, Jakub
1639-
Zacka, Ladislav
18141 - 0
4.5
Macko, Miroslav
1454-
Bukovcak, Jaroslav
1775½ - ½
4.6
Kravar, Peter
1251-
Hanker, Lubomir
15580 - 1
4.7
Starovic, Martin
1297-
Juhaniak, Lubomir
14710 - 1
4.8
Starovic, Tomas
1198-
Bol, Jozef
14670 - 1
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-2  KŠN Bratislava BElo2 : 6
3.1
Durik, Juraj
1794-
Vrtiakova, Anna
16990 - 1
3.2
Kovac, Michal
1781-
Sahidi, Samir
16741 - 0
3.3
Belak, Milan
1673-
Macko, Peter
16810 - 1
3.4
Vilagi, Peter
1588-
Suchansky, Jakub
16390 - 1
3.5
Drusan, Michal
1569-
Kravar, Peter
12511 - 0
3.6
Dvornický, Michal
1000-
Starovic, Martin
12970 - 1
3.7
Kevicky, Patrik
1030-
Starovic, Tomas
11980 - 1
3.8
Salgovic, Simon
1015-
Bochnicka, Vladimir
11500 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-7  ŠK Lokomotíva CElo2½:5½
3.1
Sklars, Tomas
2003-
Dujava, Daniel
2004½ - ½
3.2
Vrtiakova, Anna
1699-
Beranek, Tomas
1782½ - ½
3.3
Sahidi, Samir
1674-
Kis, Tomas
17451 - 0
3.4
Macko, Peter
1681-
Kosper, Peter
17840 - 1
3.5
Suchansky, Jakub
1639-
Novak, Martin
17300 - 1
3.6
Macko, Miroslav
1454-
Erdelyi, Michael
1834½ - ½
3.7
Starovic, Martin
1297-
Vanek, Libor
16620 - 1
3.8
Starovic, Tomas
1198-
Barta, Ondrej
14240 - 1
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC DNV EElo-2  KŠN Bratislava BElo3½:4½
4.1
Oprea, Erik
2125-
Sklars, Tomas
20030 - 1
4.2
Jurcak, Marian
1872-
Vrtiakova, Anna
16991 - 0
4.3
Durica, Andrej
1839-
Sahidi, Samir
16740 - 1
4.4
Galan, Anton
1809-
Macko, Peter
16810 - 1
4.5
Vasil, Patrik
1791-
Suchansky, Jakub
1639½ - ½
4.6
Juhas, Jan
1782-
Macko, Miroslav
14540 - 1
4.7
Tittel, Emil
1619-
Kravar, Peter
12511 - 0
4.8
Belosovic, Pavol
1407-
Bochnicka, Vladimir
11501 - 0
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.19  ŠK Slovan Bratislava FElo-2  KŠN Bratislava BElo1 : 7
6.1
Schoneckerova, Eva
1498-
Vrtiakova, Anna
16990 - 1
6.2
Greppel, Pavol
1497-
Sahidi, Samir
16740 - 1
6.3
Klacik, Ondrej
1418-
Macko, Peter
16810 - 1
6.4
Skrinar, Marek
1118-
Suchansky, Jakub
16390 - 1
6.5
Pleva, Lukas
1000-
Macko, Miroslav
14540 - 1
6.6
Chlpek, Daniel
1045-
Starovic, Martin
12970 - 1
6.7
Nagy, Erik
1015-
Starovic, Tomas
11980 - 1
6.8
Nagy, Martin
1000-
Bochnicka, Vladimir
11501 - 0
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.15  ŠK Doprastav MElo-2  KŠN Bratislava BElo0 : 8
9.1
Brett nicht besetzt,
0-
Sklars, Tomas
2003- - +
9.2
Brett nicht besetzt,
0-
Vrtiakova, Anna
1699- - +
9.3
Brett nicht besetzt,
0-
Sahidi, Samir
1674- - +
9.4
Brett nicht besetzt,
0-
Macko, Peter
1681- - +
9.5
Brett nicht besetzt,
0-
Suchansky, Jakub
1639- - +
9.6
Brett nicht besetzt,
0-
Macko, Miroslav
1454- - +
9.7
Brett nicht besetzt,
0-
Padysak, Matus
1398- - +
9.8
Brett nicht besetzt,
0-
Rohacek, Pavol
1383- - +
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-18  Tatran Dúbravka CElo4½:3½
8.1
Vrtiakova, Anna
1699-
Chovanec, Peter
1763½ - ½
8.2
Sahidi, Samir
1674-
Povraznik, Peter
17221 - 0
8.3
Suchansky, Jakub
1639-
Brabec, Juraj
1682½ - ½
8.4
Macko, Miroslav
1454-
Aubrecht, Alexander
14711 - 0
8.5
Padysak, Matus
1398-
Sibert, Adam
1444½ - ½
8.6
Kravar, Peter
1251-
Manasek, Vladimir
15260 - 1
8.7
Starovic, Martin
1297-
Jakubik, Viliam
11010 - 1
8.8
Starovic, Tomas
1198-
Mazanec, Peter
10001 - 0
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.14  ŠK DK Ružinov CElo-2  KŠN Bratislava BElo1 : 7
7.1
Kince, Jozef
1694-
Vrtiakova, Anna
1699½ - ½
7.2
Klacansky, Peter
1524-
Sahidi, Samir
16740 - 1
7.3
Orolin, Jan
1495-
Macko, Peter
16810 - 1
7.4
Vaverka, Miroslav
1450-
Suchansky, Jakub
16390 - 1
7.5
Zavadsky, Ondrej
1297-
Macko, Miroslav
14540 - 1
7.6
Straka, Tomas
1374-
Padysak, Matus
1398½ - ½
7.7
Vrba, Anton
1000-
Starovic, Martin
12970 - 1
7.8
Maas, Daniel
1000-
Starovic, Tomas
11980 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Kvasnica Michal01489Tatran Dúbravka D11,01291,771744
2Tomanek Rafael19110ŠK Slovan Bratislava G10,51287,532003
3Cacko Jozef18080APOLLO B10,51380,851759
4Kovacic Stefan18060ŠK Slovan Bratislava G10,01376,961632
5Goga Frantisek19440ŠK Slovan Bratislava G9,51373,121908
6Dujava Daniel20040ŠK Lokomotíva C9,01181,812131
7Vanek Richard19030APOLLO B9,01369,211994
8Vanek Libor16620ŠK Lokomotíva C9,01369,251693
9Jancura Andrej18720ŠK Slovan Bratislava G8,51085,041925
10Paulicka Ivan18250ŠK Slovan Bratislava G8,51085,051837
11Novak Martin17300ŠK Lokomotíva C8,51177,341752
12Oprea Erik21250ŠK STRELEC DNV E8,51270,812102
13Durovka Stefan18480Tatran Dúbravka D8,51365,421912
14Zacka Ladislav18140ŠK Krasňany C8,51365,441745
15Havrila Martin18040ŠK Doprastav J8,0988,912172
16Polacik Igor21720ŠK Doprastav K8,01080,012110
17Kovac Daniel17710ŠK Krasňany C8,01172,731843
18Lintner Igor ml.16630ŠK Doprastav K8,01266,731867
19Rintel Boris16840ŠK Doprastav K8,01266,751726
20Michal Viktor16740ŠK DK Ružinov B8,01266,751665
21Jurcak Marian18720ŠK STRELEC DNV E8,01361,511909
22Caplovic Jan01507Tatran Dúbravka D8,01361,571559
23Ferik Andrej01416ŠK DK Ružinov B7,5983,371534
24Romhanyi Milan st.01386ŠK Doprastav K7,51075,071600
25Kosper Peter17840ŠK Lokomotíva C7,51168,241774
26Drusan Michal15690ŠK Dúbravan7,51168,251547
27Tomcik Leon16760ŠK Lokomotíva D7,51168,261522
28Sahidi Samir16740KŠN Bratislava B7,51262,521865
29Suchansky Jakub16390KŠN Bratislava B7,51262,531743
30Cebo Vladimir16270ŠK Lokomotíva D7,51262,541736
31Priam Stefan18280ŠK Doprastav L7,51357,711956
32Karas Marek19510ŠK Doprastav K7,51357,711908
33Kersten Juraj18730ŠK Doprastav L7,51357,721857
34Kysel Jozef17020ŠK Doprastav L7,51357,741715
35Sturc Gustav20160ŠK Slovan Bratislava G7,0887,512191
36Tittel Emil01619ŠK STRELEC DNV E7,0887,551830
37Pinter Jozef01982APOLLO B7,0977,821984
38Puchovsky Ladislav20170ŠK Lokomotíva C7,01070,012045
39Zdrazil Bohumir19420ŠK Slovan Bratislava G7,01070,021972
40Smelko Eduard16630Tatran Dúbravka D7,01163,641758
41Vojtko Robert01000ŠK Doprastav J7,01163,661575
42Zemianek Juraj17950APOLLO B7,01258,331664
43Majchrak Jozef17740ŠK Slovan Bratislava G6,5881,371488
44Cerovsky Marian17640APOLLO B6,5972,241789
45Zavadsky Ondrej01297ŠK DK Ružinov C6,5972,251608
46Karas Juraj17270ŠK Doprastav K6,51065,041780
47Gonda Jan17210ŠK Lokomotíva D6,51159,131774
48Kis Tomas17450ŠK Lokomotíva C6,51159,131761
49Samko Karol19560ŠK Slovan Bratislava G6,06100,072165
50Vasil Patrik17910ŠK STRELEC DNV E6,0875,051807
51Straka Tomas01374ŠK DK Ružinov C6,0875,061539
52Ciganek Jaroslav01578ŠK Lokomotíva D6,0875,071466
53Hatala Peter15680ŠK DK Ružinov B6,0875,071391
54Beranek Tomas17820ŠK Lokomotíva C6,0966,721853
55Sibert Adam01444Tatran Dúbravka C6,0966,761513
56Manasek Vladimir01526Tatran Dúbravka C6,0966,771403
57Galan Anton18090ŠK STRELEC DNV E6,01060,031798
58Zuzik Emil01507Tatran Dúbravka C6,01060,051557
59Boldocki Rastislav18510ŠK Krasňany C6,01154,521833
60Macko Miroslav14540KŠN Bratislava B6,01154,541626
61Halasz Michal17270ŠK Doprastav L6,01250,031684
62Belas Jozef15820ŠK Lokomotíva D6,01250,051584
63Juhaniak Lubomir01471ŠK Krasňany C5,5691,761817
64Andre Jan01600ŠK Slovan Bratislava F5,5868,821894
65Pytlik Pavol20400ŠK Lokomotíva D5,5961,112022
66Vrtiakova Anna16990KŠN Bratislava B5,51055,011782
67Danada Ondrej18820ŠK Doprastav J5,51055,021831
68Macko Peter16810KŠN Bratislava B5,51055,031732
69Skripek Jan15940Tatran Dúbravka D5,51055,051524
70Machotka Frantisek01000APOLLO B5,51055,081282
71Starovic Martin01297KŠN Bratislava B5,51150,061288
72Stecko Ivan18200ŠK Lokomotíva D5,51245,821767
73Matusek Jan17530ŠK DK Ružinov B5,51245,821750
74Skoviera Luboslav17930Tatran Dúbravka D5,51245,831698
75Sosovicka Vladimir16030ŠK STRELEC DNV E5,05100,072233
76Mate Zoltan01000ŠK Doprastav L5,0862,581435
77Vesely Bedrich01804ŠK DK Ružinov B5,0955,631726
78Brabec Juraj16820Tatran Dúbravka C5,01050,021617
79Greppel Pavol01497ŠK Slovan Bratislava F5,01050,031598
80Galik Vladimir16330ŠK Televízia Karlova Ves5,01145,511802
81Belak Milan16730ŠK Dúbravan5,01145,531674
82Starovic Tomas01198KŠN Bratislava B5,01145,571228
83Molnar Viliam17690Tatran Dúbravka D5,01435,711767
84Marko Jan17610ŠK Televízia Karlova Ves4,5590,041957
85Kulik Juraj01732ŠK Doprastav L4,5764,351624
86Danielik Ladislav01513ŠK Televízia Karlova Ves4,5764,371421
87Mandak Miroslav19730ŠK Krasňany C4,5856,312016
88Illovsky Michal16580ŠK Doprastav J4,5856,331721
89Bol Jozef01467ŠK Krasňany C4,5856,381267
90Moravcik Peter16480ŠK DK Ružinov C4,5950,011825
91Kuma Rudolf16870ŠK DK Ružinov B4,5950,041612
92Dubovsky Dominik01332ŠK Doprastav K4,5950,061470
93Barta Ondrej01424ŠK Lokomotíva C4,5950,071334
94Bedac Jozef17240Slávia STU Bratislava B4,51045,021736
95Krno Vladimir18290APOLLO B4,51045,031651
96Krajci Stefan01435ŠK Televízia Karlova Ves4,51045,061342
97Portes Peter01466Slávia STU Bratislava B4,51140,951466
98Racko Jan01634Slávia STU Bratislava B4,51237,531567
99Machalik Juraj01568ŠK DK Ružinov B4,51237,561318
100Durica Andrej18390ŠK STRELEC DNV E4,0757,121848
101Kovac Michal17810ŠK Dúbravan4,0757,121800
102Eisenhammer Juraj01628ŠK Televízia Karlova Ves4,0757,131768
103Beno Milan17400ŠK Lokomotíva D4,0757,141701
104Hanker Lubomir01558ŠK Krasňany C4,0757,151611
105Sosovicka Jakub16330ŠK STRELEC DNV E4,0757,151589
106Ruzicka Miroslav01544ŠK Doprastav L4,0850,061502
107Valovic Matus01229ŠK Doprastav J4,0944,451556
108Durik Juraj17940ŠK Dúbravan4,01136,411723
109Hoferek Peter18820Slávia STU Bratislava B3,5487,512212
110Vrba Michal20350ŠK Doprastav M3,5487,512201
111Dinzikova Iveta01000ŠK Televízia Karlova Ves3,5570,071484
112Vodicka Ivan17760Slávia STU Bratislava B3,5658,321838
113Misanik Peter17940ŠK STRELEC DNV E3,5658,341723
114Bukovcak Jaroslav17750ŠK Krasňany C3,5658,351743
115Lichner Peter01595ŠK STRELEC DNV E3,5658,371437
116Sturc Jan20050ŠK Slovan Bratislava G3,5750,011997
117Vavrak Jan01718Tatran Dúbravka D3,5750,051634
118Just Jozef16900APOLLO B3,5750,051516
119Rajcani Jakub01248ŠK Doprastav K3,5750,061409
120Belosovic Pavol01407ŠK STRELEC DNV E3,5843,861377
121Jambrich Jaromir16350APOLLO B3,5843,871391
122Ludwig Anton16700Tatran Dúbravka C3,5938,931634
123Pasinsky Milan01428ŠK DK Ružinov C3,5938,951450
124Romhanyi Milan ml.17370ŠK Doprastav K3,51035,021685
125Rathousky Karol18250ŠK Krasňany C3,51035,021590
126Vas Jozef01341ŠK Televízia Karlova Ves3,51131,851307
127Kopcok Michal18240ŠK Doprastav M3,0560,011969
128Gremen Tomas18680ŠK Lokomotíva C3,0560,011794
129Psotny Martin01594Slávia STU Bratislava B3,0560,041618
130Kevicka Lucia15540ŠK Dúbravan3,0560,051592
131Salgovic Simon01015ŠK Dúbravan3,0650,071222
132Chodak Ivan18300Tatran Dúbravka D3,0742,931668
133Volek Jan17450ŠK DK Ružinov B3,0742,931597
134Juhas Jan17820ŠK STRELEC DNV E3,0742,951545
135Kalita Anton01583Tatran Dúbravka D3,0742,961520
136Mikulasek Viktor18610ŠK Krasňany C3,0933,311738
137Androvic Peter18540ŠK Lokomotíva D3,0933,311725
138Dubnicka Stefan16430ŠK Doprastav L3,01127,341523
139Pisar Juraj16650Slávia STU Bratislava B3,01127,341416
140Liscak Peter01588ŠK Lokomotíva C3,01127,361277
141Fonod Zigmund01161ŠK Doprastav L3,01127,371271
142Chovanec Peter17630Tatran Dúbravka C3,01225,011660
143Sklars Tomas20030KŠN Bratislava B2,5383,312246
144Hricak Vasil21240APOLLO B2,5462,512116
145Chovanec Vladimir20950Slávia STU Bratislava B2,5462,512023
146Sklar Martin16750ŠK Doprastav J2,5462,531792
147Fabana Tibor15720ŠK Televízia Karlova Ves2,5550,021708
148Antal Jozef01691ŠK Slovan Bratislava F2,5550,021703
149Knaperek Stefan16880Slávia STU Bratislava B2,5550,031667
150Kevicky Rastislav16680ŠK Dúbravan2,5735,741603


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Doprastav J (Elo Ø:1738 / TB1: 14 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Havrila Martin180409,010,02172
2Lancaric Tomas18440LA3,05,01737
3Danada Ondrej18820LA6,511,01831
4Illovsky Michal165805,59,01721
5Michalko Matej175201,01,00
6Gemza Dusan164101,53,00
7Sapovalov Artom16510LB1,03,00
8Sklar Martin167503,55,01792
9Nagy Ladislav014802,07,01414
10Seleng Simon012191,05,01235
11Valovic Matus012294,09,01556
12Šeleng Martin010000,52,00
13Vojtko Robert010007,011,01575
14Forro Jakub010120,08,0569
15Duricova Ema010001,05,01017
  3. Tatran Dúbravka D (Elo Ø:1786 / TB1: 122 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Molnar Viliam176905,014,01767
2Durovka Stefan184808,513,01912
3Chodak Ivan183003,07,01668
4Garaj Ivan183002,05,01647
5Skoviera Luboslav179305,512,01698
6Smelko Eduard166307,011,01758
7Vavrak Jan017183,57,01634
8Skripek Jan159405,510,01524
9Perasin Marian178400,00,00
10Stancek Stefan017150,00,00
11Kalita Anton015833,07,01520
12Caplovic Jan015078,013,01559
13Kvasnica Michal0148911,012,01744
  4. ŠK DK Ružinov B (Elo Ø:1703 / TB1: 27 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Marcek Jan178903,013,01621
2Matusek Jan175306,513,01750
3Vesely Bedrich018046,010,01726
4Volek Jan174504,08,01597
5Kuma Rudolf168705,510,01612
6Michal Viktor167409,013,01665
7Machalik Juraj015685,513,01318
8Hatala Peter156808,010,01391
9Stipanic Pavol16060LA1,02,00
10Ferik Andrej014167,59,01534
11Vlacuha Robert010002,03,01460
  5. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1804 / TB1: 124 / TB2: 59,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Mandak Miroslav19730LA4,58,02016
2Mikulasek Viktor186103,09,01738
3Boldocki Rastislav185106,011,01833
4Rathousky Karol182503,510,01590
5Kovac Daniel177108,011,01843
6Zacka Ladislav181408,513,01745
7Bukovcak Jaroslav177504,57,01743
8Hanker Lubomir015585,08,01611
9Juhaniak Lubomir014715,56,01817
10Chudy Vladimir015573,59,01403
11Vacho Jozef014760,02,00
12Mauritz Robert013792,05,01367
13Bol Jozef014674,58,01267
14Marko Ondrej014751,02,00
15Vojacek Alois010000,02,00
  6. ŠK Dúbravan (Elo Ø:1706 / TB1: 15 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Sipeky Ladislav202402,56,01685
2Durik Juraj179405,012,01723
3Kovac Michal178105,08,01800
4Belak Milan167306,012,01674
5Kevicky Rastislav166803,58,01603
6Vilagi Peter015883,58,01566
7Kevicka Lucia155404,06,01592
8Drusan Michal156908,512,01547
9Paulovic Miroslav010181,01,00
10Belak Matus010840,09,0578
11Dvornický Michal010001,08,01032
12Paulovic Tomas010600,01,00
13Kevicka Ingrid010000,00,00
14Kevicky Patrik010301,03,00
15Salgovic Simon010155,08,01222
16Stolcova Michaela010000,01,00
17Velicky Peter010000,00,00
18Salvova Michaela010000,00,00
19Cernek Andrej010000,00,00
20Steiner Michal010000,01,00
  7. ŠK Lokomotíva C (Elo Ø:1846 / TB1: 127 / TB2: 68,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Puchovsky Ladislav201707,010,02045
2Dujava Daniel200409,011,02131
3Gremen Tomas186803,05,01794
4Beranek Tomas178206,09,01853
5Kis Tomas174506,511,01761
6Kosper Peter178407,511,01774
7Novak Martin173008,511,01752
8Erdelyi Michael183400,51,00
9Vanek Libor1662010,014,01693
10Liscak Peter015883,011,01277
11Ivanic Martin014252,06,01328
12Barta Ondrej014245,510,01334
  8. ŠK STRELEC DNV E (Elo Ø:1831 / TB1: 125 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Oprea Erik21250LA8,512,02102
2Jurcak Marian187208,013,01909
3Durica Andrej183904,07,01848
4Galan Anton180906,010,01798
5Misanik Peter179403,56,01723
6Vasil Patrik179106,08,01807
7Juhas Jan178203,07,01545
8Sosovicka Jakub163304,07,01589
9Tittel Emil016197,08,01830
10Sosovicka Vladimir160305,05,02233
11Lichner Peter015953,56,01437
12Kriz Miroslav015610,03,0757
13Petrik Matej014930,00,00
14Belosovic Pavol014073,58,01377
15Gzib David012091,04,01368
16Hanzel Artom010000,04,0570
17Surovy Tobias010000,00,00
18Cibulka Michal010000,00,00
19Mikolasik Oliver010000,01,00
20Gzib Richard010001,02,00
  9. ŠK Televízia Karlova Ves (Elo Ø:1620 / TB1: 13 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Galik Vladimir16330LA6,012,01802
2Dinzik Jan165702,012,01377
3Fabana Tibor157203,56,01708
4Eisenhammer Juraj016285,08,01768
5Oravec Lubos163303,09,01378
6Sadovsky Julius015642,55,01410
7Marko Jan176105,56,01957
8Vas Jozef013414,512,01307
9Dobrucky Miroslav148602,08,01259
10Krajci Stefan014354,510,01342
11Danielik Ladislav015134,57,01421
12Piatro Anton014480,01,00
13Kruzliak Stefan010000,00,00
14Simon Jozef010000,00,00
15Lelkes Zoltan010000,00,00
16Dinzikova Iveta010004,56,01484
17Tunega Marek010001,01,00
18Litvik Alex010000,00,00
19Stefanka Martin010000,00,00
20Markova Lenka010001,01,00
  10. ŠK Doprastav K (Elo Ø:1744 / TB1: 133 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Polacik Igor21720LA8,010,02110
2Karas Marek19510LB7,513,01908
3Romhanyi Milan ml.173703,510,01685
4Lintner Igor ml.16630LB8,012,01867
5Karas Juraj17270LA6,510,01780
6Rintel Boris168408,012,01726
7Krajcovic Jakub163402,05,01525
8Rajcani Jakub012483,57,01409
9Dubovsky Dominik013324,59,01470
10Romhanyi Milan st.013868,511,01600
11Lintner Igor st.013062,53,00
12Charvat Martin010001,05,0527
13Hutman Martin010001,02,00
  11. Slávia STU Bratislava B (Elo Ø:1824 / TB1: 113 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Chovanec Vladimir209502,54,02023
2Koutny Pavel190101,54,01893
3Hoferek Peter188203,54,02212
4Knaperekova Emilia186102,04,01838
5Vodicka Ivan177603,56,01838
6Bedac Jozef172404,510,01736
7Knaperek Stefan168802,55,01667
8Racko Jan016344,512,01567
9Psotny Martin015943,05,01618
10Pisar Juraj166504,012,01416
11Szabo Viktor014900,00,00
12Portes Peter014665,512,01466
13Lanik Miroslav144000,51,00
14Holubek Peter013221,06,0808
15Ondrejkova Alzbeta012871,07,01122
16Beles Lukas010003,05,01183
  12. ŠK Lokomotíva D (Elo Ø:1777 / TB1: 117 / TB2: 60,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Pytlik Pavol204005,59,02022
2Androvic Peter185403,09,01725
3Stecko Ivan182005,512,01767
4Gonda Jan172106,511,01774
5Beno Milan174004,07,01701
6Cebo Vladimir162707,512,01736
7Belas Jozef158207,013,01584
8Tomcik Leon167608,512,01522
9Kedro Tomas174101,01,00
10Ciganek Jaroslav015788,010,01466
11Ziacik Pavol015784,06,01479
12Kompas Igor010000,00,00
  13. APOLLO B (Elo Ø:1901 / TB1: 132 / TB2: 67)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Hricak Vasil21240LA2,54,02116
2Vanek Richard190309,013,01994
3Borik Milan188102,02,00
4Pinter Jozef019827,09,01984
5Krno Vladimir182904,510,01651
6Zemianek Juraj179507,012,01664
7Cerovsky Marian17640LA6,59,01789
8Cacko Jozef1808010,513,01759
9Panik Ladislav172300,00,00
10Jezo Frantisek188500,00,00
11Just Jozef169004,58,01516
12Prochazkova Maria017090,00,00
13Parak Maros016601,01,00
14Jambrich Jaromir163503,58,01391
15Elis Julius014981,53,01458
16Butala Michal010000,00,00
17Zsenics Jan010000,00,00
18Bilka Radoslav010000,00,00
19Machotka Frantisek010007,512,01282
  14. ŠK DK Ružinov C (Elo Ø:1511 / TB1: 7 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Kince Jozef16940LA2,58,01656
2Moravcik Peter164805,510,01825
3Klacansky Peter015241,56,01390
4Orolin Jan014952,512,01402
5Vaverka Miroslav014503,511,01468
6Vrbensky Jozef147801,08,0842
7Pasinsky Milan014284,510,01450
8Zavadsky Ondrej012976,59,01608
9Straka Tomas013747,09,01539
10Polesnak Lukas010000,01,00
11Vrba Anton010000,01,00
12Maas Daniel010004,012,0510
  15. ŠK Doprastav M (Elo Ø:1800 / TB1: 1 / TB2: 12,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Cibicek Jozef201400,01,00
2Vrba Michal20350LA3,54,02201
3Kopcok Michal18240LA3,05,01969
4Ballo Juraj180000,00,00
5Bujnovsky Jan177401,04,01668
6Ashcroft Carl168600,01,00
7Guldan Michal168501,03,01678
8Blizman Marian158301,55,01685
9Szenasi Juraj010000,02,00
10Fedor Pavol010000,01,00
11Kalny Tomas010000,05,0840
12Ocenas Matej010001,03,01452
13Hatina Jozef010000,02,00
14Antony Robert010001,02,00
15Misik Rudolf010000,56,01149
  16. ŠK Doprastav L (Elo Ø:1766 / TB1: 122 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Hefka Vladimir19690LA1,01,00
2Priam Stefan18280LA7,513,01956
3Kersten Juraj187307,513,01857
4Halasz Michal172706,012,01684
5Kysel Jozef170207,513,01715
6Dubnicka Stefan164303,011,01523
7Kulik Juraj017324,57,01624
8Kis Ladislav016550,00,00
9Polak Pavol015941,03,01302
10Vinklarek Alojz015480,00,00
11Ruzicka Miroslav015444,08,01502
12Brezina Igor014830,00,00
13Fonod Zigmund011615,013,01271
14Mate Zoltan010007,010,01435
  17. ŠK Slovan Bratislava G (Elo Ø:1934 / TB1: 139 / TB2: 81)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Sturc Jan200503,57,01997
2Sturc Gustav201607,08,02191
3Zdrazil Bohumir194207,010,01972
4Goga Frantisek19440LA9,513,01908
5Tomanek Rafael19110LA10,512,02003
6Jancura Andrej187208,510,01925
7Paulicka Ivan182508,510,01837
8Kovacic Stefan1806010,013,01632
9Samko Karol195606,06,02165
10Majchrak Jozef177407,59,01488
11Chripko Lubomir158803,05,01326
12Lajciak Stefan015740,00,00
13Pozar Daniel162300,00,00
14Dekan Stanislav01058LB0,00,00
15Singliarova Ina010000,00,00
  18. Tatran Dúbravka C (Elo Ø:1699 / TB1: 10 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Chovanec Peter176303,012,01660
2Zahorsky Michal17520LA2,510,01545
3Povraznik Peter17220LA1,03,01638
4Brabec Juraj168205,010,01617
5Ludwig Anton16700LA3,59,01634
6Buransky Jozef018050,00,00
7Vlcek Milan015720,01,00
8Brhlovic Juraj015232,57,01414
9Zuzik Emil015076,010,01557
10Sarandi Ludovit016240,00,00
11Aubrecht Alexander147102,512,01169
12Sibert Adam014447,010,01513
13Manasek Vladimir015267,010,01403
14Hrabovsky Pavol013950,00,00
15Jakubik Viliam011012,04,01073
16Jurak Marian010000,03,00
17Mazanec Peter010000,03,0410
  19. ŠK Slovan Bratislava F (Elo Ø:1642 / TB1: 9 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Lukac Peter175501,511,01559
2Benova Zita172601,54,01689
3Nagy Edmund171300,03,01069
4Butora Frantisek165802,04,01692
5Andre Jan016005,58,01894
6Antal Jozef016912,55,01703
7Schoneckerova Eva014980,02,00
8Greppel Pavol014975,010,01598
9Klacik Ondrej014180,010,0799
10Barnas Michal011720,08,0851
11Skrinar Marek011183,59,01301
12Pleva Lukas010002,06,01214
13Chlpek Daniel010453,59,01109
14Nagy Erik010153,510,01042
15Barnasova Simona010000,02,00
16Nagy Martin010002,02,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Slovan Bratislava G (Elo Ø:1934, TB1: 139 / TB2: 81)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sturc Jan20050110½1003,571997199715-0,9
2Sturc Gustav20160½111111½7,08185521911520,7
3Zdrazil Bohumir1942011101½½0117,01018231972155,4
4Goga Frantisek19440LA111110001½1119,5131733190815-7,8
5Tomanek Rafael19110LA11111111½11010,512166720031513,9
6Jancura Andrej187201111½1½½118,510162919251511,7
7Paulicka Ivan18250111111101½8,5101541183715-3,0
8Kovacic Stefan1806001½½1111½111½10,01314211632157,3
9Samko Karol195601111116,0613652165150,0
10Majchrak Jozef17740½1111+1017,5912371488150,0
11Chripko Lubomir15880½0½1+3,0513261326159,3
  2. ŠK Doprastav K (Elo Ø:1744, TB1: 133 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Polacik Igor21720LA111½1½1½1½8,0101870211015-5,4
2Karas Marek19510LB½110101011½½07,5131851190815-9,4
3Romhanyi Milan ml.173701½½½00½½003,5101795168515-8,6
4Lintner Igor ml.16630LB111001101½½18,012174218671531,5
5Karas Juraj17270LA111011½1006,51016701780156,8
6Rintel Boris168401½1½½1½½½1½½8,012160117263025,8
7Krajcovic Jakub16340110002,051597152530-2,4
8Rajcani Jakub01248011½0103,5714091409
9Dubovsky Dominik013321½10½10½04,5914701470
10Romhanyi Milan st.0138601111111+0½8,51114071600
11Lintner Igor st.013061+½2,5313180
12Charvat Martin010000+0001,051327527
13Hutman Martin01000101,0214780
  3. APOLLO B (Elo Ø:1901, TB1: 132 / TB2: 67)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Hricak Vasil21240LA½½1½2,542021211615-0,2
2Vanek Richard1903001111½1½½110½9,013185319941524,3
3Borik Milan18810112,0217410156,8
4Pinter Jozef019821½1½½111½7,0917641984
5Krno Vladimir1829001½100½0½14,5101687165115-28,2
6Zemianek Juraj17950½11½½1½00½½17,0121607166415-16,8
7Cerovsky Marian17640LA10½111½1½6,59162317891521,0
8Cacko Jozef18080111½111011½1½10,5131508175915-7,2
11Just Jozef16900½1½0+½½½4,5815161516151,4
13Parak Maros0166011,0114710
14Jambrich Jaromir16350100100½13,581434139115-18,5
15Elis Julius01498½101,5314581458
19Machotka Frantisek010001½1½1+10+00½7,51212461282
  4. ŠK Lokomotíva C (Elo Ø:1846, TB1: 127 / TB2: 68,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Puchovsky Ladislav20170101½101½117,01018962045158,4
2Dujava Daniel2004011111½½½½119,011186921311530,9
3Gremen Tomas18680110013,051722179415-9,0
4Beranek Tomas17820½½11½½½1½6,09172818533016,2
5Kis Tomas174501½½01½0½½116,511169617613012,0
6Kosper Peter1784001½10111½1½7,511164117743030,3
7Novak Martin17300½01011111118,511154117523022,8
8Erdelyi Michael18340½0,511454015-6,2
9Vanek Libor1662010101½11101+1½10,0141552169330-1,5
10Liscak Peter015881½000½½½0003,01114521277
11Ivanic Martin014250010102,0614531328
12Barta Ondrej014240111100+0½5,51013341334
  5. ŠK STRELEC DNV E (Elo Ø:1831, TB1: 125 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Oprea Erik21250LA1111010011½18,5121944210215-2,4
2Jurcak Marian18720101011½11100½8,013182219091514,4
3Durica Andrej18390111½0½04,0717981848156,3
4Galan Anton1809000011101116,01017261798155,8
5Misanik Peter17940½½011½3,561666172330-8,1
6Vasil Patrik1791011½½1½1½6,08161418073027,9
7Juhas Jan1782000½1½013,071595154530-27,6
8Sosovicka Jakub163300110½½14,071539158930-6,9
9Tittel Emil01619111111017,0814941830
10Sosovicka Vladimir16030111115,05143322333016,2
11Lichner Peter01595011½103,5613801437
12Kriz Miroslav015610000,031557757
14Belosovic Pavol01407½01100013,5814201377
15Gzib David0120900011,0415611368
16Hanzel Artom0100000000,041370570
19Mikolasik Oliver0100000,0110000
20Gzib Richard010000+1,0217740
  6. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1804, TB1: 124 / TB2: 59,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Mandak Miroslav19730LA11011½004,5819732016157,7
2Mikulasek Viktor1861001½00001½3,091863173815-22,2
3Boldocki Rastislav185101½01½½1½0½½6,0111797183330-11,4
4Rathousky Karol182500½½01½0½½03,5101700159015-35,1
5Kovac Daniel17710111111110008,011166818431522,5
6Zacka Ladislav1814011½110½0½½11½8,5131635174530-26,4
7Bukovcak Jaroslav177501½+½½½½4,5716861743302,7
8Hanker Lubomir015580½+1110½5,0815611611
9Juhaniak Lubomir01471½111115,5614161817
10Chudy Vladimir015570½+0001103,5915441403
11Vacho Jozef01476000,0215860
12Mauritz Robert01379110002,0514391367
13Bol Jozef014671101010½4,5812241267
14Marko Ondrej014751-1,0215680
15Vojacek Alois01000-00,0210000
  7. Tatran Dúbravka D (Elo Ø:1786, TB1: 122 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Molnar Viliam176900100010½1100½05,0141869176730-7,2
2Durovka Stefan1848001½1110½½10118,513180219121518,5
3Chodak Ivan1830001010½½3,071718166830-46,5
4Garaj Ivan183000½½½½2,051719164715-14,7
5Skoviera Luboslav179301110110½00005,5121727169815-18,5
6Smelko Eduard1663011½½1½1½0½½7,011165617583035,1
7Vavrak Jan0171811010½03,5716341634
8Skripek Jan15940½11011½½005,5101488152430-6,0
11Kalita Anton015831½1000½3,0715701520
12Caplovic Jan015070110111½½10108,01314721559
13Kvasnica Michal0148911111101111111,01213431744
  8. ŠK Doprastav L (Elo Ø:1766, TB1: 122 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Hefka Vladimir19690LA11,0120140158,4
2Priam Stefan18280LA101101010½1017,513189919561530,9
3Kersten Juraj18730001111100½1107,5131800185730-5,4
4Halasz Michal17270101½1½½0½½0½6,01216841684151,2
5Kysel Jozef1702010½01½½10½1½17,513165817153022,8
6Dubnicka Stefan16430001½010000½3,0111698152330-33,9
7Kulik Juraj017321½1½10½4,5715221624
9Polak Pavol015941001,0314271302
11Ruzicka Miroslav01544100½10½14,0815021502
13Fonod Zigmund01161+10½1½0+000005,01314461271
14Mate Zoltan0100011+00+10117,01013401435
  9. ŠK Lokomotíva D (Elo Ø:1777, TB1: 117 / TB2: 60,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Pytlik Pavol2040011½½110½05,591942202215-1,0
2Androvic Peter185401100010003,091850172515-23,5
3Stecko Ivan18200½0½110100½½½5,5121796176730-24,3
4Gonda Jan1721011½1½01½½½06,51117091774153,3
5Beno Milan174001½1½0104,071651170115-11,6
6Cebo Vladimir162701½11½010011½7,512164117361520,3
7Belas Jozef1582011½1+101½00007,0131584158430-17,7
8Tomcik Leon167601111+½0½110½8,5121389152215-4,7
9Kedro Tomas1741011,0115880300,0
10Ciganek Jaroslav0157811½++1½1018,01012731466
11Ziacik Pavol01578++½01½4,0614791479
  10. Slávia STU Bratislava B (Elo Ø:1824, TB1: 113 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Chovanec Vladimir20950½1012,541928202315-4,2
2Koutny Pavel19010010½1,541980189315-1,6
3Hoferek Peter18820½1113,54187622121522,0
4Knaperekova Emilia1861001012,041838183815-1,8
5Vodicka Ivan1776001½½1½3,56178118383013,2
6Bedac Jozef1724010110½00104,510177217361511,4
7Knaperek Stefan16880001½12,55166716673010,8
8Racko Jan0163400½1001½0½½½4,51216541567
9Psotny Martin015941½½103,0515461618
10Pisar Juraj166500½+10010½0004,0121591141615-22,2
12Portes Peter0146600+1½11100005,51215311466
13Lanik Miroslav14400½0,5113320300,0
14Holubek Peter0132200+0-01,061608808
15Ondrejkova Alzbeta0128700000011,0714311122
16Beles Lukas010000+1013,0511831183
  11. ŠK DK Ružinov B (Elo Ø:1703, TB1: 27 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Marcek Jan17890001000000+1003,0131894162115-38,4
2Matusek Jan1753001½0½001½+1106,51317791750156,0
3Vesely Bedrich018041½0½0½1+½16,01016831726
4Volek Jan17450½½00+½1½4,081647159715-14,1
5Kuma Rudolf168700½½0101+1½5,5101612161215-0,2
6Michal Viktor16740½00111½11+1019,01315401665303,0
7Machalik Juraj01568001100½01+½0½5,51314051318
8Hatala Peter15680½11½0++1118,01011981391150,0
9Stipanic Pavol16060LA0+1,0215880150,0
10Ferik Andrej01416111101½117,5912611534
11Vlacuha Robert010001102,0313351460
  13. ŠK Dúbravan (Elo Ø:1706, TB1: 15 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sipeky Ladislav2024000½1+02,561834168515-30,6
2Durik Juraj179400000100½½+115,0121825172330-34,5
3Kovac Michal1781001½0+11½5,08175018003016,2
4Belak Milan167300½½110½0+01½6,0121710167430-4,8
5Kevicky Rastislav166800½000+113,581705160330-19,8
6Vilagi Peter0158800½1100+3,5816681566
7Kevicka Lucia15540½½½½+14,06152015923013,5
8Drusan Michal156901½00½1½1+1118,51214141547309,9
9Paulovic Miroslav0101811,0115570
10Belak Matus010840000000000,091378578
11Dvornický Michal01000001000001,0813541032
12Paulovic Tomas0106000,0114670
14Kevicky Patrik01030+001,0314300
15Salgovic Simon01015+100011+5,0812221222
16Stolcova Michaela0100000,0114240
20Steiner Michal0100000,0114890
  14. ŠK Doprastav J (Elo Ø:1738, TB1: 14 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Havrila Martin1804001111111+19,0101821217230106,5
2Lancaric Tomas18440LA0011+3,051737173715-11,1
3Danada Ondrej18820LA½1½1½10½0½+6,51117951831157,1
4Illovsky Michal1658001100½11+5,5916781721150,8
5Michalko Matej17520+1,0100150,0
6Gemza Dusan16410½0+1,531724030-8,4
7Sapovalov Artom16510LB00+1,031747030-22,5
8Sklar Martin16750½½½1+3,55169717923013,8
9Nagy Ladislav0148001000102,0715721414
10Seleng Simon01219000011,0514751235
11Valovic Matus01229100½½00114,0915991556
12Šeleng Martin010000½0,5214080
13Vojtko Robert0100011001½0111½7,01114731575
14Forro Jakub01012000000000,081369569
15Duricova Ema01000010001,0512571017
  15. ŠK Televízia Karlova Ves (Elo Ø:1620, TB1: 13 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Galik Vladimir16330LA½00½1010101+6,012183818023066,6
2Dinzik Jan1657000½0000000½+2,0121760137730-90,9
3Fabana Tibor15720½0½1½+3,5617081708308,7
4Eisenhammer Juraj01628½½0½11½+5,0817181768
5Oravec Lubos163300½0000½1+3,091571137815-22,2
6Sadovsky Julius015640½01+2,5514971410
7Marko Jan1761011½11+5,56159119571510,8
8Vas Jozef01341000½01½½100+4,51214401307
9Dobrucky Miroslav14860000½½0012,081452125930-5,4
10Krajci Stefan014350011½00½1½4,51013781342
11Danielik Ladislav015131½1½0½14,5713191421
12Piatro Anton0144800,0114890
16Dinzikova Iveta01000½1110+4,5613351484
17Tunega Marek01000+1,0100
20Markova Lenka01000+1,0100
  16. Tatran Dúbravka C (Elo Ø:1699, TB1: 10 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Chovanec Peter1763011000½0000½03,0121853166030-49,5
2Zahorsky Michal17520LA1½000000012,5101738154515-31,5
3Povraznik Peter17220LA0101,031763163815-5,4
4Brabec Juraj16820½10½1100½½5,01016171617307,5
5Ludwig Anton16700LA½0½01½0½½3,591714163415-12,6
7Vlcek Milan0157200,0116880
8Brhlovic Juraj015230½110002,5715161414
9Zuzik Emil01507½1101001½16,01014851557
11Aubrecht Alexander147100000100½000+2,5121478116915-23,9
12Sibert Adam01444½½1½1½1½½+7,01013881513
13Manasek Vladimir01526½1001½111+7,01012781403
15Jakubik Viliam01101001+2,0411981073
16Jurak Marian01000-000,0316710
17Mazanec Peter010000000,031210410
  17. ŠK Slovan Bratislava F (Elo Ø:1642, TB1: 9 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Lukac Peter17550000000½00011,5111868155915-38,0
2Benova Zita17260010½1,541776168915-7,1
3Nagy Edmund171300000,031869106915-13,2
4Butora Frantisek165801½0½2,041692169215-1,6
5Andre Jan01600½01111015,5817531894
6Antal Jozef01691½½½½½2,5517031703
7Schoneckerova Eva01498000,0217640
8Greppel Pavol0149701110100½½5,01015981598
9Klacik Ondrej0141800000000000,0101599799
10Barnas Michal01172000000000,081651851
11Skrinar Marek01118010+0010½3,5914421301
12Pleva Lukas010000+00102,0614541214
13Chlpek Daniel0104500+½0+0½½3,5913391109
14Nagy Erik01015½1+000+0003,51012931042
15Barnasova Simona01000000,0212890
16Nagy Martin01000112,0210750
  18. ŠK DK Ružinov C (Elo Ø:1511, TB1: 7 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kince Jozef16940LA0000011½2,581797165630-12,3
2Moravcik Peter16480½10½0+10½15,510182518251531,0
3Klacansky Peter015240½0+001,5617561390
4Orolin Jan014950½000½+½00002,51217111402
5Vaverka Miroslav014500½01+0100003,51116611468
6Vrbensky Jozef147800000+0001,08164284230-25,5
7Pasinsky Milan01428½1101+00004,51015301450
8Zavadsky Ondrej0129711½0111106,5914421608
9Straka Tomas01374½1+01111½7,0913461539
10Polesnak Lukas0100000,0115680
11Vrba Anton0100000,0112970
12Maas Daniel01000++0000+0+0004,0121310510
  19. ŠK Doprastav M (Elo Ø:1800, TB1: 1 / TB2: 12,5)
š.TMenoEloFEloNTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Cibicek Jozef2014000,011969015-8,4
2Vrba Michal20350LA111½3,5418652201159,9
3Kopcok Michal18240LA½11½03,05189719693027,9
5Bujnovsky Jan177400½0½1,041861166830-16,5
6Ashcroft Carl1686000,011682030-15,3
7Guldan Michal168500011,031803167830-1,2
8Blizman Marian158301000½1,5518341685150,9
9Szenasi Juraj01000000,0217320
10Fedor Pavol0100000,0117950
11Kalny Tomas01000000000,051640840
12Ocenas Matej010000011,0315771452
13Hatina Jozef01000000,0217380
14Antony Robert01000011,0216020
15Misik Rudolf010000½00000,5615501149

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-10  ŠK Doprastav KElo2½:5½
2.1
Havrila, Martin
1804-
Polacik, Igor
21720 - 1
2.2
Danada, Ondrej
1882-
Karas, Marek
1951½ - ½
2.3
Illovsky, Michal
1658-
Romhanyi, Milan ml.
17370 - 1
2.4
Sapovalov, Artom
1651-
Lintner, Igor ml.
16630 - 1
2.5
Nagy, Ladislav
1480-
Karas, Juraj
17270 - 1
2.6
Seleng, Simon
1219-
Rintel, Boris
16840 - 1
2.7
Valovic, Matus
1229-
Rajcani, Jakub
12481 - 0
2.8
Vojtko, Robert
1000-
Romhanyi, Milan st.
13861 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo3 : 5
3.1
Molnar, Viliam
1769-
Oprea, Erik
21250 - 1
3.2
Durovka, Stefan
1848-
Jurcak, Marian
18720 - 1
3.3
Chodak, Ivan
1830-
Durica, Andrej
18390 - 1
3.4
Garaj, Ivan
1830-
Vasil, Patrik
17910 - 1
3.5
Skoviera, Luboslav
1793-
Juhas, Jan
17821 - 0
3.6
Vavrak, Jan
1718-
Sosovicka, Jakub
16331 - 0
3.7
Caplovic, Jan
1507-
Sosovicka, Vladimir
16030 - 1
3.8
Kvasnica, Michal
1489-
Lichner, Peter
15951 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.4  ŠK DK Ružinov BElo-7  ŠK Lokomotíva CElo2 : 6
4.1
Marcek, Jan
1789-
Puchovsky, Ladislav
20170 - 1
4.2
Matusek, Jan
1753-
Dujava, Daniel
20040 - 1
4.3
Volek, Jan
1745-
Beranek, Tomas
1782½ - ½
4.4
Kuma, Rudolf
1687-
Kis, Tomas
17450 - 1
4.5
Michal, Viktor
1674-
Novak, Martin
1730½ - ½
4.6
Machalik, Juraj
1568-
Vanek, Libor
16620 - 1
4.7
Stipanic, Pavol
1606-
Liscak, Peter
15880 - 1
4.8
Ferik, Andrej
1416-
Ivanic, Martin
14251 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-6  ŠK DúbravanElo6 : 2
5.1
Mandak, Miroslav
1973-
Sipeky, Ladislav
20241 - 0
5.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Durik, Juraj
17941 - 0
5.3
Kovac, Daniel
1771-
Belak, Milan
16731 - 0
5.4
Zacka, Ladislav
1814-
Vilagi, Peter
15881 - 0
5.5
Hanker, Lubomir
1558-
Drusan, Michal
15690 - 1
5.6
Chudy, Vladimir
1557-
Paulovic, Miroslav
10180 - 1
5.7
Mauritz, Robert
1379-
Belak, Matus
10841 - 0
5.8
Bol, Jozef
1467-
Paulovic, Tomas
10601 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.12  ŠK Lokomotíva DElo-19  ŠK Slovan Bratislava FElo7½: ½
6.1
Pytlik, Pavol
2040-
Lukac, Peter
17551 - 0
6.2
Androvic, Peter
1854-
Benova, Zita
17261 - 0
6.3
Stecko, Ivan
1820-
Andre, Jan
1600½ - ½
6.4
Gonda, Jan
1721-
Greppel, Pavol
14971 - 0
6.5
Beno, Milan
1740-
Klacik, Ondrej
14181 - 0
6.6
Belas, Jozef
1582-
Barnas, Michal
11721 - 0
6.7
Tomcik, Leon
1676-
Pleva, Lukas
10001 - 0
6.8
Ciganek, Jaroslav
1578-
Barnasova, Simona
10001 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.13  APOLLO BElo-18  Tatran Dúbravka CElo4½:3½
7.1
Vanek, Richard
1903-
Chovanec, Peter
17630 - 1
7.2
Krno, Vladimir
1829-
Zahorsky, Michal
17520 - 1
7.3
Zemianek, Juraj
1795-
Ludwig, Anton
1670½ - ½
7.4
Cacko, Jozef
1808-
Brhlovic, Juraj
15231 - 0
7.5
Just, Jozef
1690-
Zuzik, Emil
1507½ - ½
7.6
Parak, Maros
1660-
Aubrecht, Alexander
14711 - 0
7.7
Elis, Julius
1498-
Sibert, Adam
1444½ - ½
7.8
Machotka, Frantisek
1000-
Jakubik, Viliam
11011 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.14  ŠK DK Ružinov CElo-17  ŠK Slovan Bratislava GElo2½:5½
8.1
Kince, Jozef
1694-
Zdrazil, Bohumir
19420 - 1
8.2
Klacansky, Peter
1524-
Goga, Frantisek
19440 - 1
8.3
Orolin, Jan
1495-
Tomanek, Rafael
19110 - 1
8.4
Vaverka, Miroslav
1450-
Jancura, Andrej
18720 - 1
8.5
Vrbensky, Jozef
1478-
Paulicka, Ivan
18250 - 1
8.6
Zavadsky, Ondrej
1297-
Kovacic, Stefan
18061 - 0
8.7
Straka, Tomas
1374-
Majchrak, Jozef
1774½ - ½
8.8
Maas, Daniel
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.15  ŠK Doprastav MElo-16  ŠK Doprastav LElo1 : 7
9.1
Cibicek, Jozef
2014-
Hefka, Vladimir
19690 - 1
9.2
Guldan, Michal
1685-
Priam, Stefan
18280 - 1
9.3
Blizman, Marian
1583-
Kersten, Juraj
18731 - 0
9.4
Kalny, Tomas
1000-
Halasz, Michal
17270 - 1
9.5
Hatina, Jozef
1000-
Kysel, Jozef
17020 - 1
9.6
Antony, Robert
1000-
Kulik, Juraj
17320 - 1
9.7
Misik, Rudolf
1000-
Polak, Pavol
15940 - 1
9.8
Brett nicht besetzt,
0-
Fonod, Zigmund
1161- - +
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-6  ŠK DúbravanElo5 : 3
1.1
Polacik, Igor
2172-
Durik, Juraj
17941 - 0
1.2
Karas, Marek
1951-
Kovac, Michal
17811 - 0
1.3
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Belak, Milan
1673½ - ½
1.4
Lintner, Igor ml.
1663-
Kevicky, Rastislav
16681 - 0
1.5
Rintel, Boris
1684-
Drusan, Michal
1569½ - ½
1.6
Dubovsky, Dominik
1332-
Belak, Matus
10841 - 0
1.7
Brett nicht besetzt,
0-
Kevicky, Patrik
1030- - +
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Salgovic, Simon
1015- - +
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva CElo-5  ŠK Krasňany CElo2 : 6
2.1
Puchovsky, Ladislav
2017-
Mandak, Miroslav
19730 - 1
2.2
Dujava, Daniel
2004-
Mikulasek, Viktor
18611 - 0
2.3
Kis, Tomas
1745-
Boldocki, Rastislav
1851½ - ½
2.4
Kosper, Peter
1784-
Kovac, Daniel
17710 - 1
2.5
Novak, Martin
1730-
Zacka, Ladislav
18140 - 1
2.6
Vanek, Libor
1662-
Bukovcak, Jaroslav
17750 - 1
2.7
Liscak, Peter
1588-
Hanker, Lubomir
1558½ - ½
2.8
Barta, Ondrej
1424-
Bol, Jozef
14670 - 1
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC DNV EElo-4  ŠK DK Ružinov BElo3½:4½
3.1
Oprea, Erik
2125-
Marcek, Jan
17891 - 0
3.2
Jurcak, Marian
1872-
Matusek, Jan
17530 - 1
3.3
Galan, Anton
1809-
Vesely, Bedrich
18040 - 1
3.4
Vasil, Patrik
1791-
Michal, Viktor
16741 - 0
3.5
Sosovicka, Jakub
1633-
Machalik, Juraj
15681 - 0
3.6
Belosovic, Pavol
1407-
Hatala, Peter
1568½ - ½
3.7
Gzib, David
1209-
Ferik, Andrej
14160 - 1
3.8
Hanzel, Artom
1000-
Vlacuha, Robert
10000 - 1
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.9  ŠK Televízia Karlova VesElo-3  Tatran Dúbravka DElo1 : 7
4.1
Dinzik, Jan
1657-
Molnar, Viliam
17690 - 1
4.2
Fabana, Tibor
1572-
Durovka, Stefan
18480 - 1
4.3
Eisenhammer, Juraj
1628-
Garaj, Ivan
1830½ - ½
4.4
Vas, Jozef
1341-
Skoviera, Luboslav
17930 - 1
4.5
Dobrucky, Miroslav
1486-
Smelko, Eduard
16630 - 1
4.6
Krajci, Stefan
1435-
Vavrak, Jan
17180 - 1
4.7
Danielik, Ladislav
1513-
Skripek, Jan
1594½ - ½
4.8
Piatro, Anton
1448-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.17  ŠK Slovan Bratislava GElo-15  ŠK Doprastav MElo7 : 1
6.1
Sturc, Gustav
2016-
Kopcok, Michal
1824½ - ½
6.2
Goga, Frantisek
1944-
Bujnovsky, Jan
17741 - 0
6.3
Tomanek, Rafael
1911-
Guldan, Michal
16851 - 0
6.4
Jancura, Andrej
1872-
Blizman, Marian
15831 - 0
6.5
Paulicka, Ivan
1825-
Kalny, Tomas
10001 - 0
6.6
Kovacic, Stefan
1806-
Ocenas, Matej
10001 - 0
6.7
Majchrak, Jozef
1774-
Hatina, Jozef
10001 - 0
6.8
Chripko, Lubomir
1588-
Misik, Rudolf
1000½ - ½
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.18  Tatran Dúbravka CElo-14  ŠK DK Ružinov CElo3½:4½
7.1
Chovanec, Peter
1763-
Kince, Jozef
16941 - 0
7.2
Zahorsky, Michal
1752-
Moravcik, Peter
1648½ - ½
7.3
Brabec, Juraj
1682-
Klacansky, Peter
1524½ - ½
7.4
Brhlovic, Juraj
1523-
Orolin, Jan
1495½ - ½
7.5
Sibert, Adam
1444-
Vaverka, Miroslav
1450½ - ½
7.6
Manasek, Vladimir
1526-
Pasinsky, Milan
1428½ - ½
7.7
Jakubik, Viliam
1101-
Zavadsky, Ondrej
12970 - 1
7.8
Jurak, Marian
1000-
Maas, Daniel
1000- - +
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.19  ŠK Slovan Bratislava FElo-13  APOLLO BElo½ :7½
8.1
Lukac, Peter
1755-
Vanek, Richard
19030 - 1
8.2
Andre, Jan
1600-
Pinter, Jozef
19820 - 1
8.3
Schoneckerova, Eva
1498-
Krno, Vladimir
18290 - 1
8.4
Klacik, Ondrej
1418-
Zemianek, Juraj
17950 - 1
8.5
Barnas, Michal
1172-
Cacko, Jozef
18080 - 1
8.6
Skrinar, Marek
1118-
Just, Jozef
16900 - 1
8.7
Chlpek, Daniel
1045-
Jambrich, Jaromir
16350 - 1
8.8
Nagy, Erik
1015-
Machotka, Frantisek
1000½ - ½
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.11  Slávia STU Bratislava BElo-12  ŠK Lokomotíva DElo1 : 7
9.1
Knaperekova, Emilia
1861-
Pytlik, Pavol
20400 - 1
9.2
Vodicka, Ivan
1776-
Androvic, Peter
18540 - 1
9.3
Bedac, Jozef
1724-
Stecko, Ivan
18201 - 0
9.4
Racko, Jan
1634-
Gonda, Jan
17210 - 1
9.5
Pisar, Juraj
1665-
Cebo, Vladimir
16270 - 1
9.6
Portes, Peter
1466-
Belas, Jozef
15820 - 1
9.7
Holubek, Peter
1322-
Tomcik, Leon
16760 - 1
9.8
Ondrejkova, Alzbeta
1287-
Ciganek, Jaroslav
15780 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-1  ŠK Doprastav JElo6 : 2
2.1
Molnar, Viliam
1769-
Havrila, Martin
18040 - 1
2.2
Durovka, Stefan
1848-
Danada, Ondrej
1882½ - ½
2.3
Chodak, Ivan
1830-
Sapovalov, Artom
16511 - 0
2.4
Garaj, Ivan
1830-
Sklar, Martin
1675½ - ½
2.5
Smelko, Eduard
1663-
Nagy, Ladislav
14801 - 0
2.6
Skripek, Jan
1594-
Seleng, Simon
12191 - 0
2.7
Caplovic, Jan
1507-
Valovic, Matus
12291 - 0
2.8
Kvasnica, Michal
1489-
Duricova, Ema
10001 - 0
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.4  ŠK DK Ružinov BElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo5½:2½
3.1
Marcek, Jan
1789-
Galik, Vladimir
16331 - 0
3.2
Matusek, Jan
1753-
Dinzik, Jan
1657½ - ½
3.3
Vesely, Bedrich
1804-
Eisenhammer, Juraj
1628½ - ½
3.4
Kuma, Rudolf
1687-
Oravec, Lubos
1633½ - ½
3.5
Michal, Viktor
1674-
Marko, Jan
17610 - 1
3.6
Machalik, Juraj
1568-
Vas, Jozef
13411 - 0
3.7
Ferik, Andrej
1416-
Dobrucky, Miroslav
14861 - 0
3.8
Vlacuha, Robert
1000-
Krajci, Stefan
14351 - 0
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo3 : 5
4.1
Mandak, Miroslav
1973-
Oprea, Erik
21250 - 1
4.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Jurcak, Marian
18720 - 1
4.3
Rathousky, Karol
1825-
Durica, Andrej
18390 - 1
4.4
Kovac, Daniel
1771-
Galan, Anton
18091 - 0
4.5
Zacka, Ladislav
1814-
Misanik, Peter
1794½ - ½
4.6
Bukovcak, Jaroslav
1775-
Vasil, Patrik
1791½ - ½
4.7
Mauritz, Robert
1379-
Juhas, Jan
17821 - 0
4.8
Bol, Jozef
1467-
Tittel, Emil
16190 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-7  ŠK Lokomotíva CElo1½:6½
5.1
Durik, Juraj
1794-
Puchovsky, Ladislav
20170 - 1
5.2
Vilagi, Peter
1588-
Gremen, Tomas
18680 - 1
5.3
Kevicka, Lucia
1554-
Kis, Tomas
1745½ - ½
5.4
Drusan, Michal
1569-
Kosper, Peter
17840 - 1
5.5
Belak, Matus
1084-
Novak, Martin
17300 - 1
5.6
Kevicky, Patrik
1030-
Vanek, Libor
16620 - 1
5.7
Salgovic, Simon
1015-
Liscak, Peter
15881 - 0
5.8
Stolcova, Michaela
1000-
Barta, Ondrej
14240 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.13  APOLLO BElo-11  Slávia STU Bratislava BElo7 : 1
6.1
Hricak, Vasil
2124-
Chovanec, Vladimir
2095½ - ½
6.2
Vanek, Richard
1903-
Bedac, Jozef
17241 - 0
6.3
Borik, Milan
1881-
Racko, Jan
16341 - 0
6.4
Krno, Vladimir
1829-
Pisar, Juraj
1665½ - ½
6.5
Zemianek, Juraj
1795-
Portes, Peter
14661 - 0
6.6
Cerovsky, Marian
1764-
Holubek, Peter
13221 - 0
6.7
Cacko, Jozef
1808-
Ondrejkova, Alzbeta
12871 - 0
6.8
Machotka, Frantisek
1000-
Beles, Lukas
10001 - 0
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.14  ŠK DK Ružinov CElo-19  ŠK Slovan Bratislava FElo3 : 5
7.1
Moravcik, Peter
1648-
Lukac, Peter
17551 - 0
7.2
Klacansky, Peter
1524-
Benova, Zita
17260 - 1
7.3
Orolin, Jan
1495-
Butora, Frantisek
16580 - 1
7.4
Vaverka, Miroslav
1450-
Andre, Jan
16000 - 1
7.5
Vrbensky, Jozef
1478-
Greppel, Pavol
14970 - 1
7.6
Pasinsky, Milan
1428-
Klacik, Ondrej
14181 - 0
7.7
Straka, Tomas
1374-
Chlpek, Daniel
10451 - 0
7.8
Maas, Daniel
1000-
Nagy, Erik
10150 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.15  ŠK Doprastav MElo-18  Tatran Dúbravka CElo4 : 4
8.1
Vrba, Michal
2035-
Chovanec, Peter
17631 - 0
8.2
Kopcok, Michal
1824-
Zahorsky, Michal
17521 - 0
8.3
Ashcroft, Carl
1686-
Brabec, Juraj
16820 - 1
8.4
Guldan, Michal
1685-
Ludwig, Anton
16701 - 0
8.5
Kalny, Tomas
1000-
Brhlovic, Juraj
15230 - 1
8.6
Ocenas, Matej
1000-
Zuzik, Emil
15070 - 1
8.7
Antony, Robert
1000-
Aubrecht, Alexander
14711 - 0
8.8
Misik, Rudolf
1000-
Manasek, Vladimir
15260 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav LElo-17  ŠK Slovan Bratislava GElo1½:6½
9.1
Priam, Stefan
1828-
Sturc, Jan
20050 - 1
9.2
Kersten, Juraj
1873-
Zdrazil, Bohumir
19420 - 1
9.3
Halasz, Michal
1727-
Goga, Frantisek
19440 - 1
9.4
Kysel, Jozef
1702-
Tomanek, Rafael
19110 - 1
9.5
Dubnicka, Stefan
1643-
Jancura, Andrej
18720 - 1
9.6
Kulik, Juraj
1732-
Kovacic, Stefan
1806½ - ½
9.7
Polak, Pavol
1594-
Majchrak, Jozef
17740 - 1
9.8
Fonod, Zigmund
1161-
Chripko, Lubomir
15881 - 0
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-7  ŠK Lokomotíva CElo4½:3½
1.1
Polacik, Igor
2172-
Puchovsky, Ladislav
2017½ - ½
1.2
Karas, Marek
1951-
Dujava, Daniel
20040 - 1
1.3
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Beranek, Tomas
1782½ - ½
1.4
Lintner, Igor ml.
1663-
Kis, Tomas
17451 - 0
1.5
Rintel, Boris
1684-
Kosper, Peter
1784½ - ½
1.6
Krajcovic, Jakub
1634-
Vanek, Libor
16621 - 0
1.7
Dubovsky, Dominik
1332-
Liscak, Peter
15881 - 0
1.8
Charvat, Martin
1000-
Barta, Ondrej
14240 - 1
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC DNV EElo-6  ŠK DúbravanElo6½:1½
2.1
Oprea, Erik
2125-
Sipeky, Ladislav
20241 - 0
2.2
Durica, Andrej
1839-
Durik, Juraj
17941 - 0
2.3
Misanik, Peter
1794-
Belak, Milan
1673½ - ½
2.4
Vasil, Patrik
1791-
Vilagi, Peter
1588½ - ½
2.5
Juhas, Jan
1782-
Kevicka, Lucia
1554½ - ½
2.6
Sosovicka, Jakub
1633-
Belak, Matus
10841 - 0
2.7
Sosovicka, Vladimir
1603-
Dvornický, Michal
10001 - 0
2.8
Lichner, Peter
1595-
Salgovic, Simon
10151 - 0
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.9  ŠK Televízia Karlova VesElo-5  ŠK Krasňany CElo2½:5½
3.1
Galik, Vladimir
1633-
Mikulasek, Viktor
18610 - 1
3.2
Dinzik, Jan
1657-
Boldocki, Rastislav
18510 - 1
3.3
Fabana, Tibor
1572-
Rathousky, Karol
1825½ - ½
3.4
Oravec, Lubos
1633-
Kovac, Daniel
17710 - 1
3.5
Sadovsky, Julius
1564-
Zacka, Ladislav
18140 - 1
3.6
Vas, Jozef
1341-
Juhaniak, Lubomir
1471½ - ½
3.7
Dobrucky, Miroslav
1486-
Chudy, Vladimir
1557½ - ½
3.8
Krajci, Stefan
1435-
Mauritz, Robert
13791 - 0
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-4  ŠK DK Ružinov BElo3½:4½
4.1
Havrila, Martin
1804-
Marcek, Jan
17891 - 0
4.2
Danada, Ondrej
1882-
Matusek, Jan
17531 - 0
4.3
Illovsky, Michal
1658-
Vesely, Bedrich
18041 - 0
4.4
Sklar, Martin
1675-
Kuma, Rudolf
1687½ - ½
4.5
Valovic, Matus
1229-
Michal, Viktor
16740 - 1
4.6
Vojtko, Robert
1000-
Machalik, Juraj
15680 - 1
4.7
Forro, Jakub
1012-
Hatala, Peter
15680 - 1
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Stipanic, Pavol
1606- - +
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.18  Tatran Dúbravka CElo-16  ŠK Doprastav LElo2½:5½
6.1
Chovanec, Peter
1763-
Priam, Stefan
18280 - 1
6.2
Zahorsky, Michal
1752-
Kersten, Juraj
18730 - 1
6.3
Brabec, Juraj
1682-
Halasz, Michal
17270 - 1
6.4
Ludwig, Anton
1670-
Kysel, Jozef
1702½ - ½
6.5
Zuzik, Emil
1507-
Polak, Pavol
15941 - 0
6.6
Aubrecht, Alexander
1471-
Ruzicka, Miroslav
15440 - 1
6.7
Sibert, Adam
1444-
Fonod, Zigmund
11611 - 0
6.8
Manasek, Vladimir
1526-
Mate, Zoltan
10000 - 1
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.19  ŠK Slovan Bratislava FElo-15  ŠK Doprastav MElo5 : 3
7.1
Lukac, Peter
1755-
Vrba, Michal
20350 - 1
7.2
Nagy, Edmund
1713-
Kopcok, Michal
18240 - 1
7.3
Greppel, Pavol
1497-
Kalny, Tomas
10001 - 0
7.4
Klacik, Ondrej
1418-
Ocenas, Matej
10000 - 1
7.5
Skrinar, Marek
1118-
Misik, Rudolf
10001 - 0
7.6
Pleva, Lukas
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7.7
Chlpek, Daniel
1045-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7.8
Nagy, Erik
1015-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.11  Slávia STU Bratislava BElo-14  ŠK DK Ružinov CElo6½:1½
8.1
Knaperekova, Emilia
1861-
Moravcik, Peter
16481 - 0
8.2
Vodicka, Ivan
1776-
Orolin, Jan
14951 - 0
8.3
Bedac, Jozef
1724-
Vrbensky, Jozef
14781 - 0
8.4
Knaperek, Stefan
1688-
Pasinsky, Milan
14280 - 1
8.5
Racko, Jan
1634-
Zavadsky, Ondrej
1297½ - ½
8.6
Psotny, Martin
1594-
Maas, Daniel
10001 - 0
8.7
Pisar, Juraj
1665-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.8
Holubek, Peter
1322-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.12  ŠK Lokomotíva DElo-13  APOLLO BElo4 : 4
9.1
Pytlik, Pavol
2040-
Hricak, Vasil
2124½ - ½
9.2
Androvic, Peter
1854-
Vanek, Richard
19030 - 1
9.3
Stecko, Ivan
1820-
Pinter, Jozef
1982½ - ½
9.4
Beno, Milan
1740-
Zemianek, Juraj
1795½ - ½
9.5
Cebo, Vladimir
1627-
Cacko, Jozef
1808½ - ½
9.6
Belas, Jozef
1582-
Just, Jozef
1690½ - ½
9.7
Tomcik, Leon
1676-
Jambrich, Jaromir
16351 - 0
9.8
Ciganek, Jaroslav
1578-
Machotka, Frantisek
1000½ - ½
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-10  ŠK Doprastav KElo3½:4½
1.1
Molnar, Viliam
1769-
Karas, Marek
19510 - 1
1.2
Durovka, Stefan
1848-
Romhanyi, Milan ml.
17371 - 0
1.3
Chodak, Ivan
1830-
Lintner, Igor ml.
16631 - 0
1.4
Skoviera, Luboslav
1793-
Karas, Juraj
17270 - 1
1.5
Smelko, Eduard
1663-
Rintel, Boris
1684½ - ½
1.6
Skripek, Jan
1594-
Rajcani, Jakub
12480 - 1
1.7
Kalita, Anton
1583-
Dubovsky, Dominik
13321 - 0
1.8
Caplovic, Jan
1507-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-1  ŠK Doprastav JElo6½:1½
3.1
Mikulasek, Viktor
1861-
Danada, Ondrej
1882½ - ½
3.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Sklar, Martin
1675½ - ½
3.3
Rathousky, Karol
1825-
Valovic, Matus
1229½ - ½
3.4
Kovac, Daniel
1771-
Šeleng, Martin
10001 - 0
3.5
Zacka, Ladislav
1814-
Vojtko, Robert
10001 - 0
3.6
Bukovcak, Jaroslav
1775-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3.7
Hanker, Lubomir
1558-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3.8
Chudy, Vladimir
1557-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo4½:3½
4.1
Sipeky, Ladislav
2024-
Galik, Vladimir
1633½ - ½
4.2
Durik, Juraj
1794-
Dinzik, Jan
16571 - 0
4.3
Belak, Milan
1673-
Oravec, Lubos
16331 - 0
4.4
Kevicky, Rastislav
1668-
Marko, Jan
1761½ - ½
4.5
Vilagi, Peter
1588-
Vas, Jozef
13411 - 0
4.6
Kevicka, Lucia
1554-
Dobrucky, Miroslav
1486½ - ½
4.7
Drusan, Michal
1569-
Krajci, Stefan
14350 - 1
4.8
Dvornický, Michal
1000-
Danielik, Ladislav
15130 - 1
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva CElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo5 : 3
5.1
Puchovsky, Ladislav
2017-
Oprea, Erik
21251 - 0
5.2
Dujava, Daniel
2004-
Jurcak, Marian
18721 - 0
5.3
Kis, Tomas
1745-
Galan, Anton
18091 - 0
5.4
Kosper, Peter
1784-
Misanik, Peter
17941 - 0
5.5
Novak, Martin
1730-
Juhas, Jan
17820 - 1
5.6
Vanek, Libor
1662-
Sosovicka, Jakub
16331 - 0
5.7
Liscak, Peter
1588-
Sosovicka, Vladimir
16030 - 1
5.8
Ivanic, Martin
1425-
Lichner, Peter
15950 - 1
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.14  ŠK DK Ružinov CElo-12  ŠK Lokomotíva DElo½ :7½
6.1
Kince, Jozef
1694-
Stecko, Ivan
18200 - 1
6.2
Moravcik, Peter
1648-
Gonda, Jan
1721½ - ½
6.3
Orolin, Jan
1495-
Beno, Milan
17400 - 1
6.4
Pasinsky, Milan
1428-
Cebo, Vladimir
16270 - 1
6.5
Zavadsky, Ondrej
1297-
Belas, Jozef
15820 - 1
6.6
Maas, Daniel
1000-
Tomcik, Leon
16760 - 1
6.7
Brett nicht besetzt,
0-
Ciganek, Jaroslav
1578- - +
6.8
Brett nicht besetzt,
0-
Ziacik, Pavol
1578- - +
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.15  ŠK Doprastav MElo-11  Slávia STU Bratislava BElo2 : 6
7.1
Vrba, Michal
2035-
Koutny, Pavel
19011 - 0
7.2
Kopcok, Michal
1824-
Hoferek, Peter
1882½ - ½
7.3
Bujnovsky, Jan
1774-
Vodicka, Ivan
1776½ - ½
7.4
Blizman, Marian
1583-
Bedac, Jozef
17240 - 1
7.5
Szenasi, Juraj
1000-
Racko, Jan
16340 - 1
7.6
Misik, Rudolf
1000-
Pisar, Juraj
16650 - 1
7.7
Brett nicht besetzt,
0-
Portes, Peter
1466- - +
7.8
Brett nicht besetzt,
0-
Beles, Lukas
1000- - +
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav LElo-19  ŠK Slovan Bratislava FElo5 : 3
8.1
Priam, Stefan
1828-
Lukac, Peter
17551 - 0
8.2
Kersten, Juraj
1873-
Nagy, Edmund
17131 - 0
8.3
Halasz, Michal
1727-
Butora, Frantisek
1658½ - ½
8.4
Kysel, Jozef
1702-
Andre, Jan
16000 - 1
8.5
Dubnicka, Stefan
1643-
Greppel, Pavol
14970 - 1
8.6
Kulik, Juraj
1732-
Klacik, Ondrej
14181 - 0
8.7
Fonod, Zigmund
1161-
Chlpek, Daniel
1045½ - ½
8.8
Mate, Zoltan
1000-
Nagy, Erik
10151 - 0
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.17  ŠK Slovan Bratislava GElo-18  Tatran Dúbravka CElo7½: ½
9.1
Sturc, Gustav
2016-
Chovanec, Peter
17631 - 0
9.2
Zdrazil, Bohumir
1942-
Povraznik, Peter
17221 - 0
9.3
Goga, Frantisek
1944-
Ludwig, Anton
16701 - 0
9.4
Tomanek, Rafael
1911-
Zuzik, Emil
15071 - 0
9.5
Paulicka, Ivan
1825-
Aubrecht, Alexander
14711 - 0
9.6
Kovacic, Stefan
1806-
Sibert, Adam
1444½ - ½
9.7
Samko, Karol
1956-
Manasek, Vladimir
15261 - 0
9.8
Majchrak, Jozef
1774-
Jurak, Marian
10001 - 0
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo5 : 3
1.1
Karas, Marek
1951-
Oprea, Erik
21250 - 1
1.2
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Jurcak, Marian
18720 - 1
1.3
Lintner, Igor ml.
1663-
Galan, Anton
18090 - 1
1.4
Karas, Juraj
1727-
Kriz, Miroslav
15611 - 0
1.5
Rintel, Boris
1684-
Belosovic, Pavol
14071 - 0
1.6
Krajcovic, Jakub
1634-
Gzib, David
12091 - 0
1.7
Romhanyi, Milan st.
1386-
Hanzel, Artom
10001 - 0
1.8
Charvat, Martin
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.9  ŠK Televízia Karlova VesElo-7  ŠK Lokomotíva CElo4½:3½
2.1
Galik, Vladimir
1633-
Puchovsky, Ladislav
20171 - 0
2.2
Dinzik, Jan
1657-
Gremen, Tomas
18680 - 1
2.3
Eisenhammer, Juraj
1628-
Beranek, Tomas
17820 - 1
2.4
Sadovsky, Julius
1564-
Kis, Tomas
1745½ - ½
2.5
Vas, Jozef
1341-
Kosper, Peter
17841 - 0
2.6
Krajci, Stefan
1435-
Vanek, Libor
1662½ - ½
2.7
Dinzikova, Iveta
1000-
Liscak, Peter
1588½ - ½
2.8
Tunega, Marek
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-6  ŠK DúbravanElo4½:3½
3.1
Havrila, Martin
1804-
Durik, Juraj
17941 - 0
3.2
Lancaric, Tomas
1844-
Belak, Milan
16730 - 1
3.3
Danada, Ondrej
1882-
Kevicky, Rastislav
16681 - 0
3.4
Illovsky, Michal
1658-
Vilagi, Peter
15880 - 1
3.5
Valovic, Matus
1229-
Drusan, Michal
1569½ - ½
3.6
Vojtko, Robert
1000-
Belak, Matus
10841 - 0
3.7
Forro, Jakub
1012-
Dvornický, Michal
10000 - 1
3.8
Duricova, Ema
1000-
Salgovic, Simon
10151 - 0
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-4  ŠK DK Ružinov BElo6½:1½
5.1
Molnar, Viliam
1769-
Marcek, Jan
17891 - 0
5.2
Durovka, Stefan
1848-
Matusek, Jan
17531 - 0
5.3
Skoviera, Luboslav
1793-
Volek, Jan
17451 - 0
5.4
Smelko, Eduard
1663-
Kuma, Rudolf
16871 - 0
5.5
Vavrak, Jan
1718-
Michal, Viktor
16740 - 1
5.6
Skripek, Jan
1594-
Machalik, Juraj
15681 - 0
5.7
Kalita, Anton
1583-
Hatala, Peter
1568½ - ½
5.8
Caplovic, Jan
1507-
Ferik, Andrej
14161 - 0
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.19  ŠK Slovan Bratislava FElo-17  ŠK Slovan Bratislava GElo0 : 8
6.1
Lukac, Peter
1755-
Sturc, Gustav
20160 - 1
6.2
Benova, Zita
1726-
Goga, Frantisek
19440 - 1
6.3
Nagy, Edmund
1713-
Tomanek, Rafael
19110 - 1
6.4
Butora, Frantisek
1658-
Jancura, Andrej
18720 - 1
6.5
Greppel, Pavol
1497-
Paulicka, Ivan
18250 - 1
6.6
Klacik, Ondrej
1418-
Kovacic, Stefan
18060 - 1
6.7
Barnas, Michal
1172-
Samko, Karol
19560 - 1
6.8
Nagy, Erik
1015-
Majchrak, Jozef
17740 - 1
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.11  Slávia STU Bratislava BElo-16  ŠK Doprastav LElo2 : 6
7.1
Chovanec, Vladimir
2095-
Priam, Stefan
18281 - 0
7.2
Bedac, Jozef
1724-
Kersten, Juraj
18730 - 1
7.3
Knaperek, Stefan
1688-
Halasz, Michal
17270 - 1
7.4
Racko, Jan
1634-
Kysel, Jozef
17020 - 1
7.5
Pisar, Juraj
1665-
Dubnicka, Stefan
16430 - 1
7.6
Portes, Peter
1466-
Ruzicka, Miroslav
15441 - 0
7.7
Ondrejkova, Alzbeta
1287-
Fonod, Zigmund
11610 - 1
7.8
Brett nicht besetzt,
0-
Mate, Zoltan
1000- - +
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.12  ŠK Lokomotíva DElo-15  ŠK Doprastav MElo7½: ½
8.1
Pytlik, Pavol
2040-
Vrba, Michal
2035½ - ½
8.2
Stecko, Ivan
1820-
Bujnovsky, Jan
17741 - 0
8.3
Gonda, Jan
1721-
Blizman, Marian
15831 - 0
8.4
Cebo, Vladimir
1627-
Kalny, Tomas
10001 - 0
8.5
Belas, Jozef
1582-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.6
Tomcik, Leon
1676-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.7
Ciganek, Jaroslav
1578-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.8
Ziacik, Pavol
1578-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.13  APOLLO BElo-14  ŠK DK Ružinov CElo4½:3½
9.1
Vanek, Richard
1903-
Kince, Jozef
16941 - 0
9.2
Pinter, Jozef
1982-
Moravcik, Peter
16481 - 0
9.3
Zemianek, Juraj
1795-
Orolin, Jan
1495½ - ½
9.4
Cerovsky, Marian
1764-
Vaverka, Miroslav
14500 - 1
9.5
Cacko, Jozef
1808-
Vrbensky, Jozef
14781 - 0
9.6
Just, Jozef
1690-
Pasinsky, Milan
14280 - 1
9.7
Jambrich, Jaromir
1635-
Zavadsky, Ondrej
12970 - 1
9.8
Machotka, Frantisek
1000-
Maas, Daniel
10001 - 0
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.4  ŠK DK Ružinov BElo-10  ŠK Doprastav KElo3 : 5
1.1
Marcek, Jan
1789-
Polacik, Igor
21720 - 1
1.2
Matusek, Jan
1753-
Karas, Marek
19510 - 1
1.3
Vesely, Bedrich
1804-
Lintner, Igor ml.
16630 - 1
1.4
Kuma, Rudolf
1687-
Karas, Juraj
17271 - 0
1.5
Michal, Viktor
1674-
Rintel, Boris
1684½ - ½
1.6
Machalik, Juraj
1568-
Dubovsky, Dominik
1332½ - ½
1.7
Hatala, Peter
1568-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
1.8
Ferik, Andrej
1416-
Charvat, Martin
10001 - 0
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-3  Tatran Dúbravka DElo3½:4½
2.1
Mandak, Miroslav
1973-
Molnar, Viliam
17691 - 0
2.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Durovka, Stefan
18481 - 0
2.3
Kovac, Daniel
1771-
Chodak, Ivan
18301 - 0
2.4
Zacka, Ladislav
1814-
Smelko, Eduard
1663½ - ½
2.5
Chudy, Vladimir
1557-
Vavrak, Jan
17180 - 1
2.6
Vacho, Jozef
1476-
Skripek, Jan
15940 - 1
2.7
Mauritz, Robert
1379-
Caplovic, Jan
15070 - 1
2.8
Bol, Jozef
1467-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva CElo-1  ŠK Doprastav JElo7½: ½
4.1
Puchovsky, Ladislav
2017-
Lancaric, Tomas
18441 - 0
4.2
Dujava, Daniel
2004-
Danada, Ondrej
18821 - 0
4.3
Beranek, Tomas
1782-
Illovsky, Michal
16581 - 0
4.4
Kosper, Peter
1784-
Nagy, Ladislav
14801 - 0
4.5
Novak, Martin
1730-
Seleng, Simon
12191 - 0
4.6
Vanek, Libor
1662-
Valovic, Matus
12291 - 0
4.7
Liscak, Peter
1588-
Vojtko, Robert
1000½ - ½
4.8
Ivanic, Martin
1425-
Forro, Jakub
10121 - 0
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC DNV EElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo5½:2½
5.1
Jurcak, Marian
1872-
Galik, Vladimir
16331 - 0
5.2
Galan, Anton
1809-
Dinzik, Jan
16571 - 0
5.3
Juhas, Jan
1782-
Eisenhammer, Juraj
1628½ - ½
5.4
Sosovicka, Jakub
1633-
Vas, Jozef
1341½ - ½
5.5
Tittel, Emil
1619-
Dobrucky, Miroslav
14861 - 0
5.6
Sosovicka, Vladimir
1603-
Krajci, Stefan
14351 - 0
5.7
Lichner, Peter
1595-
Danielik, Ladislav
1513½ - ½
5.8
Kriz, Miroslav
1561-
Dinzikova, Iveta
10000 - 1
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.15  ŠK Doprastav MElo-13  APOLLO BElo1 : 7
6.1
Kopcok, Michal
1824-
Hricak, Vasil
21240 - 1
6.2
Bujnovsky, Jan
1774-
Vanek, Richard
1903½ - ½
6.3
Blizman, Marian
1583-
Pinter, Jozef
1982½ - ½
6.4
Szenasi, Juraj
1000-
Krno, Vladimir
18290 - 1
6.5
Fedor, Pavol
1000-
Zemianek, Juraj
17950 - 1
6.6
Misik, Rudolf
1000-
Cacko, Jozef
18080 - 1
6.7
Brett nicht besetzt,
0-
Just, Jozef
1690- - +
6.8
Brett nicht besetzt,
0-
Machotka, Frantisek
1000- - +
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav LElo-12  ŠK Lokomotíva DElo4 : 4
7.1
Priam, Stefan
1828-
Androvic, Peter
18541 - 0
7.2
Kersten, Juraj
1873-
Stecko, Ivan
18201 - 0
7.3
Kysel, Jozef
1702-
Gonda, Jan
1721½ - ½
7.4
Dubnicka, Stefan
1643-
Beno, Milan
1740½ - ½
7.5
Kulik, Juraj
1732-
Cebo, Vladimir
1627½ - ½
7.6
Ruzicka, Miroslav
1544-
Belas, Jozef
15820 - 1
7.7
Fonod, Zigmund
1161-
Tomcik, Leon
1676½ - ½
7.8
Mate, Zoltan
1000-
Ciganek, Jaroslav
15780 - 1
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.17  ŠK Slovan Bratislava GElo-11  Slávia STU Bratislava BElo5 : 3
8.1
Sturc, Jan
2005-
Chovanec, Vladimir
20951 - 0
8.2
Zdrazil, Bohumir
1942-
Koutny, Pavel
19010 - 1
8.3
Goga, Frantisek
1944-
Hoferek, Peter
18820 - 1
8.4
Tomanek, Rafael
1911-
Knaperekova, Emilia
18611 - 0
8.5
Jancura, Andrej
1872-
Vodicka, Ivan
1776½ - ½
8.6
Paulicka, Ivan
1825-
Racko, Jan
16341 - 0
8.7
Kovacic, Stefan
1806-
Pisar, Juraj
16651 - 0
8.8
Chripko, Lubomir
1588-
Portes, Peter
1466½ - ½
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.18  Tatran Dúbravka CElo-19  ŠK Slovan Bratislava FElo6 : 2
9.1
Chovanec, Peter
1763-
Lukac, Peter
1755½ - ½
9.2
Zahorsky, Michal
1752-
Andre, Jan
16000 - 1
9.3
Brabec, Juraj
1682-
Antal, Jozef
1691½ - ½
9.4
Ludwig, Anton
1670-
Klacik, Ondrej
14181 - 0
9.5
Brhlovic, Juraj
1523-
Barnas, Michal
11721 - 0
9.6
Zuzik, Emil
1507-
Skrinar, Marek
11181 - 0
9.7
Aubrecht, Alexander
1471-
Chlpek, Daniel
10451 - 0
9.8
Sibert, Adam
1444-
Nagy, Erik
10151 - 0
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo4½:3½
1.1
Karas, Marek
1951-
Galik, Vladimir
16330 - 1
1.2
Lintner, Igor ml.
1663-
Dinzik, Jan
16571 - 0
1.3
Karas, Juraj
1727-
Oravec, Lubos
16331 - 0
1.4
Krajcovic, Jakub
1634-
Marko, Jan
17610 - 1
1.5
Rajcani, Jakub
1248-
Vas, Jozef
1341½ - ½
1.6
Dubovsky, Dominik
1332-
Krajci, Stefan
14351 - 0
1.7
Romhanyi, Milan st.
1386-
Danielik, Ladislav
15131 - 0
1.8
Charvat, Martin
1000-
Dinzikova, Iveta
10000 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo2 : 6
2.1
Havrila, Martin
1804-
Oprea, Erik
21251 - 0
2.2
Danada, Ondrej
1882-
Jurcak, Marian
1872½ - ½
2.3
Illovsky, Michal
1658-
Durica, Andrej
1839½ - ½
2.4
Gemza, Dusan
1641-
Galan, Anton
18090 - 1
2.5
Valovic, Matus
1229-
Misanik, Peter
17940 - 1
2.6
Vojtko, Robert
1000-
Vasil, Patrik
17910 - 1
2.7
Forro, Jakub
1012-
Tittel, Emil
16190 - 1
2.8
Duricova, Ema
1000-
Belosovic, Pavol
14070 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-6  ŠK DúbravanElo6 : 2
4.1
Molnar, Viliam
1769-
Durik, Juraj
1794½ - ½
4.2
Durovka, Stefan
1848-
Kovac, Michal
1781½ - ½
4.3
Chodak, Ivan
1830-
Belak, Milan
1673½ - ½
4.4
Skoviera, Luboslav
1793-
Kevicky, Rastislav
16681 - 0
4.5
Skripek, Jan
1594-
Drusan, Michal
1569½ - ½
4.6
Kalita, Anton
1583-
Belak, Matus
10841 - 0
4.7
Caplovic, Jan
1507-
Dvornický, Michal
10001 - 0
4.8
Kvasnica, Michal
1489-
Steiner, Michal
10001 - 0
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.4  ŠK DK Ružinov BElo-5  ŠK Krasňany CElo3½:4½
5.1
Marcek, Jan
1789-
Mandak, Miroslav
19730 - 1
5.2
Matusek, Jan
1753-
Mikulasek, Viktor
18611 - 0
5.3
Vesely, Bedrich
1804-
Boldocki, Rastislav
1851½ - ½
5.4
Volek, Jan
1745-
Rathousky, Karol
18250 - 1
5.5
Kuma, Rudolf
1687-
Juhaniak, Lubomir
14710 - 1
5.6
Michal, Viktor
1674-
Chudy, Vladimir
15571 - 0
5.7
Machalik, Juraj
1568-
Marko, Ondrej
14750 - 1
5.8
Hatala, Peter
1568-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.11  Slávia STU Bratislava BElo-18  Tatran Dúbravka CElo6½:1½
6.1
Hoferek, Peter
1882-
Chovanec, Peter
17631 - 0
6.2
Knaperekova, Emilia
1861-
Zahorsky, Michal
17521 - 0
6.3
Bedac, Jozef
1724-
Ludwig, Anton
1670½ - ½
6.4
Knaperek, Stefan
1688-
Vlcek, Milan
15721 - 0
6.5
Racko, Jan
1634-
Brhlovic, Juraj
15231 - 0
6.6
Pisar, Juraj
1665-
Zuzik, Emil
15071 - 0
6.7
Portes, Peter
1466-
Aubrecht, Alexander
14711 - 0
6.8
Ondrejkova, Alzbeta
1287-
Manasek, Vladimir
15260 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.12  ŠK Lokomotíva DElo-17  ŠK Slovan Bratislava GElo2 : 6
7.1
Pytlik, Pavol
2040-
Sturc, Jan
20051 - 0
7.2
Androvic, Peter
1854-
Sturc, Gustav
20160 - 1
7.3
Stecko, Ivan
1820-
Goga, Frantisek
19441 - 0
7.4
Gonda, Jan
1721-
Tomanek, Rafael
19110 - 1
7.5
Beno, Milan
1740-
Jancura, Andrej
18720 - 1
7.6
Cebo, Vladimir
1627-
Paulicka, Ivan
18250 - 1
7.7
Belas, Jozef
1582-
Kovacic, Stefan
18060 - 1
7.8
Tomcik, Leon
1676-
Chripko, Lubomir
15880 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.13  APOLLO BElo-16  ŠK Doprastav LElo5½:2½
8.1
Vanek, Richard
1903-
Priam, Stefan
18281 - 0
8.2
Krno, Vladimir
1829-
Kersten, Juraj
18730 - 1
8.3
Zemianek, Juraj
1795-
Halasz, Michal
1727½ - ½
8.4
Cerovsky, Marian
1764-
Kysel, Jozef
1702½ - ½
8.5
Cacko, Jozef
1808-
Dubnicka, Stefan
16431 - 0
8.6
Just, Jozef
1690-
Ruzicka, Miroslav
1544½ - ½
8.7
Jambrich, Jaromir
1635-
Fonod, Zigmund
11611 - 0
8.8
Machotka, Frantisek
1000-
Mate, Zoltan
10001 - 0
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.14  ŠK DK Ružinov CElo-15  ŠK Doprastav MElo8 : 0
9.1
Moravcik, Peter
1648-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.2
Klacansky, Peter
1524-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.3
Orolin, Jan
1495-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.4
Vaverka, Miroslav
1450-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.5
Vrbensky, Jozef
1478-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.6
Pasinsky, Milan
1428-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.7
Straka, Tomas
1374-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.8
Maas, Daniel
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-10  ŠK Doprastav KElo4½:3½
1.1
Mandak, Miroslav
1973-
Polacik, Igor
2172½ - ½
1.2
Mikulasek, Viktor
1861-
Karas, Marek
19510 - 1
1.3
Kovac, Daniel
1771-
Lintner, Igor ml.
16631 - 0
1.4
Zacka, Ladislav
1814-
Karas, Juraj
17270 - 1
1.5
Hanker, Lubomir
1558-
Krajcovic, Jakub
16341 - 0
1.6
Juhaniak, Lubomir
1471-
Dubovsky, Dominik
13321 - 0
1.7
Mauritz, Robert
1379-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
1.8
Bol, Jozef
1467-
Charvat, Martin
10001 - 0
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-4  ŠK DK Ružinov BElo3 : 5
2.1
Sipeky, Ladislav
2024-
Marcek, Jan
17891 - 0
2.2
Durik, Juraj
1794-
Matusek, Jan
1753½ - ½
2.3
Kovac, Michal
1781-
Vesely, Bedrich
18040 - 1
2.4
Belak, Milan
1673-
Kuma, Rudolf
16870 - 1
2.5
Kevicky, Rastislav
1668-
Michal, Viktor
16740 - 1
2.6
Vilagi, Peter
1588-
Machalik, Juraj
15680 - 1
2.7
Kevicka, Lucia
1554-
Ferik, Andrej
1416½ - ½
2.8
Drusan, Michal
1569-
Vlacuha, Robert
10001 - 0
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva CElo-3  Tatran Dúbravka DElo5½:2½
3.1
Gremen, Tomas
1868-
Molnar, Viliam
17690 - 1
3.2
Beranek, Tomas
1782-
Durovka, Stefan
1848½ - ½
3.3
Kis, Tomas
1745-
Chodak, Ivan
1830½ - ½
3.4
Kosper, Peter
1784-
Skoviera, Luboslav
17931 - 0
3.5
Novak, Martin
1730-
Vavrak, Jan
17181 - 0
3.6
Vanek, Libor
1662-
Kalita, Anton
15831 - 0
3.7
Liscak, Peter
1588-
Caplovic, Jan
1507½ - ½
3.8
Barta, Ondrej
1424-
Kvasnica, Michal
14891 - 0
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.9  ŠK Televízia Karlova VesElo-1  ŠK Doprastav JElo4 : 4
5.1
Galik, Vladimir
1633-
Havrila, Martin
18040 - 1
5.2
Dinzik, Jan
1657-
Lancaric, Tomas
18440 - 1
5.3
Eisenhammer, Juraj
1628-
Danada, Ondrej
18821 - 0
5.4
Oravec, Lubos
1633-
Valovic, Matus
12290 - 1
5.5
Sadovsky, Julius
1564-
Vojtko, Robert
10000 - 1
5.6
Vas, Jozef
1341-
Forro, Jakub
10121 - 0
5.7
Dinzikova, Iveta
1000-
Duricova, Ema
10001 - 0
5.8
Markova, Lenka
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav LElo-14  ŠK DK Ružinov CElo6½:1½
6.1
Priam, Stefan
1828-
Kince, Jozef
16941 - 0
6.2
Kersten, Juraj
1873-
Moravcik, Peter
16480 - 1
6.3
Halasz, Michal
1727-
Orolin, Jan
1495½ - ½
6.4
Kysel, Jozef
1702-
Vaverka, Miroslav
14501 - 0
6.5
Dubnicka, Stefan
1643-
Straka, Tomas
13741 - 0
6.6
Ruzicka, Miroslav
1544-
Maas, Daniel
10001 - 0
6.7
Fonod, Zigmund
1161-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6.8
Mate, Zoltan
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.17  ŠK Slovan Bratislava GElo-13  APOLLO BElo6 : 2
7.1
Sturc, Jan
2005-
Vanek, Richard
1903½ - ½
7.2
Sturc, Gustav
2016-
Krno, Vladimir
18291 - 0
7.3
Zdrazil, Bohumir
1942-
Zemianek, Juraj
17951 - 0
7.4
Goga, Frantisek
1944-
Cerovsky, Marian
17640 - 1
7.5
Tomanek, Rafael
1911-
Cacko, Jozef
18081 - 0
7.6
Jancura, Andrej
1872-
Just, Jozef
1690½ - ½
7.7
Paulicka, Ivan
1825-
Jambrich, Jaromir
16351 - 0
7.8
Kovacic, Stefan
1806-
Machotka, Frantisek
10001 - 0
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.18  Tatran Dúbravka CElo-12  ŠK Lokomotíva DElo1½:6½
8.1
Chovanec, Peter
1763-
Pytlik, Pavol
20400 - 1
8.2
Zahorsky, Michal
1752-
Androvic, Peter
18540 - 1
8.3
Brabec, Juraj
1682-
Stecko, Ivan
18201 - 0
8.4
Ludwig, Anton
1670-
Gonda, Jan
17210 - 1
8.5
Brhlovic, Juraj
1523-
Beno, Milan
17400 - 1
8.6
Zuzik, Emil
1507-
Cebo, Vladimir
16270 - 1
8.7
Aubrecht, Alexander
1471-
Belas, Jozef
15820 - 1
8.8
Manasek, Vladimir
1526-
Ziacik, Pavol
1578½ - ½
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.19  ŠK Slovan Bratislava FElo-11  Slávia STU Bratislava BElo5½:2½
9.1
Lukac, Peter
1755-
Chovanec, Vladimir
20950 - 1
9.2
Andre, Jan
1600-
Bedac, Jozef
17241 - 0
9.3
Antal, Jozef
1691-
Racko, Jan
1634½ - ½
9.4
Greppel, Pavol
1497-
Pisar, Juraj
16651 - 0
9.5
Klacik, Ondrej
1418-
Portes, Peter
14660 - 1
9.6
Skrinar, Marek
1118-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.7
Chlpek, Daniel
1045-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.8
Nagy, Erik
1015-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.17  ŠK Slovan Bratislava GElo-5  ŠK Krasňany CElo6½:1½
1.1
Sturc, Jan
2005-
Mandak, Miroslav
19731 - 0
1.2
Zdrazil, Bohumir
1942-
Rathousky, Karol
1825½ - ½
1.3
Goga, Frantisek
1944-
Kovac, Daniel
17711 - 0
1.4
Jancura, Andrej
1872-
Zacka, Ladislav
1814½ - ½
1.5
Kovacic, Stefan
1806-
Bukovcak, Jaroslav
1775½ - ½
1.6
Samko, Karol
1956-
Chudy, Vladimir
15571 - 0
1.7
Majchrak, Jozef
1774-
Marko, Ondrej
1475+ - -
1.8
Chripko, Lubomir
1588-
Vojacek, Alois
1000+ - -
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.13  APOLLO BElo-7  ŠK Lokomotíva CElo5½:2½
2.1
Vanek, Richard
1903-
Puchovsky, Ladislav
2017½ - ½
2.2
Pinter, Jozef
1982-
Dujava, Daniel
2004½ - ½
2.3
Krno, Vladimir
1829-
Kis, Tomas
1745½ - ½
2.4
Zemianek, Juraj
1795-
Novak, Martin
17300 - 1
2.5
Cerovsky, Marian
1764-
Vanek, Libor
16621 - 0
2.6
Cacko, Jozef
1808-
Liscak, Peter
15881 - 0
2.7
Elis, Julius
1498-
Barta, Ondrej
14241 - 0
2.8
Machotka, Frantisek
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.12  ŠK Lokomotíva DElo-3  Tatran Dúbravka DElo2 : 6
3.1
Androvic, Peter
1854-
Molnar, Viliam
17690 - 1
3.2
Stecko, Ivan
1820-
Durovka, Stefan
18480 - 1
3.3
Gonda, Jan
1721-
Skoviera, Luboslav
1793½ - ½
3.4
Cebo, Vladimir
1627-
Smelko, Eduard
16630 - 1
3.5
Belas, Jozef
1582-
Vavrak, Jan
1718½ - ½
3.6
Tomcik, Leon
1676-
Skripek, Jan
1594½ - ½
3.7
Ciganek, Jaroslav
1578-
Caplovic, Jan
1507½ - ½
3.8
Ziacik, Pavol
1578-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav LElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo1 : 7
4.1
Priam, Stefan
1828-
Oprea, Erik
21250 - 1
4.2
Kersten, Juraj
1873-
Jurcak, Marian
18720 - 1
4.3
Halasz, Michal
1727-
Galan, Anton
18090 - 1
4.4
Kysel, Jozef
1702-
Misanik, Peter
17940 - 1
4.5
Dubnicka, Stefan
1643-
Vasil, Patrik
17910 - 1
4.6
Ruzicka, Miroslav
1544-
Tittel, Emil
16190 - 1
4.7
Fonod, Zigmund
1161-
Lichner, Peter
15950 - 1
4.8
Mate, Zoltan
1000-
Belosovic, Pavol
14071 - 0
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.11  Slávia STU Bratislava BElo-10  ŠK Doprastav KElo2½:5½
5.1
Koutny, Pavel
1901-
Polacik, Igor
21720 - 1
5.2
Bedac, Jozef
1724-
Karas, Marek
19510 - 1
5.3
Racko, Jan
1634-
Lintner, Igor ml.
16630 - 1
5.4
Psotny, Martin
1594-
Karas, Juraj
1727½ - ½
5.5
Pisar, Juraj
1665-
Rintel, Boris
1684½ - ½
5.6
Portes, Peter
1466-
Rajcani, Jakub
12481 - 0
5.7
Lanik, Miroslav
1440-
Dubovsky, Dominik
1332½ - ½
5.8
Ondrejkova, Alzbeta
1287-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.14  ŠK DK Ružinov CElo-1  ŠK Doprastav JElo4 : 4
7.1
Moravcik, Peter
1648-
Havrila, Martin
18040 - 1
7.2
Orolin, Jan
1495-
Illovsky, Michal
16580 - 1
7.3
Vaverka, Miroslav
1450-
Nagy, Ladislav
14801 - 0
7.4
Vrbensky, Jozef
1478-
Valovic, Matus
12290 - 1
7.5
Pasinsky, Milan
1428-
Vojtko, Robert
10000 - 1
7.6
Zavadsky, Ondrej
1297-
Forro, Jakub
10121 - 0
7.7
Straka, Tomas
1374-
Duricova, Ema
10001 - 0
7.8
Maas, Daniel
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.18  Tatran Dúbravka CElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo4½:3½
8.1
Zahorsky, Michal
1752-
Galik, Vladimir
16330 - 1
8.2
Brabec, Juraj
1682-
Dinzik, Jan
16571 - 0
8.3
Ludwig, Anton
1670-
Oravec, Lubos
1633½ - ½
8.4
Brhlovic, Juraj
1523-
Marko, Jan
17610 - 1
8.5
Zuzik, Emil
1507-
Dobrucky, Miroslav
14861 - 0
8.6
Aubrecht, Alexander
1471-
Krajci, Stefan
1435½ - ½
8.7
Sibert, Adam
1444-
Danielik, Ladislav
1513½ - ½
8.8
Manasek, Vladimir
1526-
Dinzikova, Iveta
10001 - 0
10. kolo dňa 2013/02/22 o 17:00
š.15  ŠK Doprastav MElo-6  ŠK DúbravanElo0 : 8
9.1
Brett nicht besetzt,
0-
Sipeky, Ladislav
2024- - +
9.2
Brett nicht besetzt,
0-
Durik, Juraj
1794- - +
9.3
Brett nicht besetzt,
0-
Kovac, Michal
1781- - +
9.4
Brett nicht besetzt,
0-
Belak, Milan
1673- - +
9.5
Brett nicht besetzt,
0-
Kevicky, Rastislav
1668- - +
9.6
Brett nicht besetzt,
0-
Vilagi, Peter
1588- - +
9.7
Brett nicht besetzt,
0-
Kevicka, Lucia
1554- - +
9.8
Brett nicht besetzt,
0-
Drusan, Michal
1569- - +
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva CElo-17  ŠK Slovan Bratislava GElo3½:4½
1.1
Puchovsky, Ladislav
2017-
Sturc, Jan
20051 - 0
1.2
Dujava, Daniel
2004-
Zdrazil, Bohumir
1942½ - ½
1.3
Beranek, Tomas
1782-
Goga, Frantisek
1944½ - ½
1.4
Kosper, Peter
1784-
Tomanek, Rafael
1911½ - ½
1.5
Vanek, Libor
1662-
Paulicka, Ivan
18251 - 0
1.6
Liscak, Peter
1588-
Kovacic, Stefan
18060 - 1
1.7
Ivanic, Martin
1425-
Samko, Karol
19560 - 1
1.8
Barta, Ondrej
1424-
Majchrak, Jozef
17740 - 1
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-13  APOLLO BElo2½:5½
2.1
Molnar, Viliam
1769-
Vanek, Richard
19030 - 1
2.2
Durovka, Stefan
1848-
Borik, Milan
18810 - 1
2.3
Skoviera, Luboslav
1793-
Pinter, Jozef
19820 - 1
2.4
Smelko, Eduard
1663-
Zemianek, Juraj
1795½ - ½
2.5
Skripek, Jan
1594-
Cerovsky, Marian
17640 - 1
2.6
Kalita, Anton
1583-
Cacko, Jozef
18080 - 1
2.7
Caplovic, Jan
1507-
Elis, Julius
14981 - 0
2.8
Kvasnica, Michal
1489-
Machotka, Frantisek
10001 - 0
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC DNV EElo-12  ŠK Lokomotíva DElo5½:2½
3.1
Oprea, Erik
2125-
Pytlik, Pavol
20401 - 0
3.2
Jurcak, Marian
1872-
Androvic, Peter
18541 - 0
3.3
Durica, Andrej
1839-
Stecko, Ivan
1820½ - ½
3.4
Galan, Anton
1809-
Beno, Milan
17401 - 0
3.5
Juhas, Jan
1782-
Cebo, Vladimir
16271 - 0
3.6
Tittel, Emil
1619-
Belas, Jozef
15821 - 0
3.7
Lichner, Peter
1595-
Tomcik, Leon
16760 - 1
3.8
Belosovic, Pavol
1407-
Ciganek, Jaroslav
15780 - 1
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-16  ŠK Doprastav LElo5½:2½
4.1
Polacik, Igor
2172-
Priam, Stefan
1828½ - ½
4.2
Karas, Marek
1951-
Kersten, Juraj
1873½ - ½
4.3
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Halasz, Michal
1727½ - ½
4.4
Lintner, Igor ml.
1663-
Kysel, Jozef
1702½ - ½
4.5
Karas, Juraj
1727-
Dubnicka, Stefan
16431 - 0
4.6
Rintel, Boris
1684-
Ruzicka, Miroslav
1544½ - ½
4.7
Rajcani, Jakub
1248-
Fonod, Zigmund
11611 - 0
4.8
Lintner, Igor st.
1306-
Mate, Zoltan
10001 - 0
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-11  Slávia STU Bratislava BElo3 : 5
5.1
Mandak, Miroslav
1973-
Hoferek, Peter
18820 - 1
5.2
Mikulasek, Viktor
1861-
Vodicka, Ivan
17760 - 1
5.3
Rathousky, Karol
1825-
Bedac, Jozef
17240 - 1
5.4
Zacka, Ladislav
1814-
Knaperek, Stefan
1688½ - ½
5.5
Bukovcak, Jaroslav
1775-
Psotny, Martin
1594½ - ½
5.6
Hanker, Lubomir
1558-
Portes, Peter
14661 - 0
5.7
Chudy, Vladimir
1557-
Ondrejkova, Alzbeta
12871 - 0
5.8
Vojacek, Alois
1000-
Beles, Lukas
10000 - 1
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-19  ŠK Slovan Bratislava FElo7 : 1
6.1
Lancaric, Tomas
1844-
Andre, Jan
16001 - 0
6.2
Danada, Ondrej
1882-
Antal, Jozef
1691½ - ½
6.3
Illovsky, Michal
1658-
Greppel, Pavol
14971 - 0
6.4
Sklar, Martin
1675-
Klacik, Ondrej
14181 - 0
6.5
Nagy, Ladislav
1480-
Barnas, Michal
11721 - 0
6.6
Seleng, Simon
1219-
Skrinar, Marek
11181 - 0
6.7
Šeleng, Martin
1000-
Chlpek, Daniel
1045½ - ½
6.8
Vojtko, Robert
1000-
Barnasova, Simona
10001 - 0
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.9  ŠK Televízia Karlova VesElo-14  ŠK DK Ružinov CElo5½:2½
7.1
Galik, Vladimir
1633-
Kince, Jozef
16940 - 1
7.2
Dinzik, Jan
1657-
Moravcik, Peter
1648½ - ½
7.3
Fabana, Tibor
1572-
Orolin, Jan
14951 - 0
7.4
Eisenhammer, Juraj
1628-
Vaverka, Miroslav
14501 - 0
7.5
Sadovsky, Julius
1564-
Pasinsky, Milan
14281 - 0
7.6
Vas, Jozef
1341-
Straka, Tomas
13740 - 1
7.7
Krajci, Stefan
1435-
Maas, Daniel
10001 - 0
7.8
Dinzikova, Iveta
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-18  Tatran Dúbravka CElo5 : 3
8.1
Durik, Juraj
1794-
Chovanec, Peter
17631 - 0
8.2
Kovac, Michal
1781-
Zahorsky, Michal
17521 - 0
8.3
Belak, Milan
1673-
Povraznik, Peter
17220 - 1
8.4
Kevicky, Rastislav
1668-
Brabec, Juraj
16821 - 0
8.5
Drusan, Michal
1569-
Aubrecht, Alexander
14711 - 0
8.6
Belak, Matus
1084-
Sibert, Adam
14440 - 1
8.7
Dvornický, Michal
1000-
Manasek, Vladimir
15260 - 1
8.8
Salgovic, Simon
1015-
Mazanec, Peter
10001 - 0
11. kolo dňa 2013/03/08 o 17:00
š.4  ŠK DK Ružinov BElo-15  ŠK Doprastav MElo8 : 0
9.1
Marcek, Jan
1789-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.2
Matusek, Jan
1753-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.3
Vesely, Bedrich
1804-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.4
Volek, Jan
1745-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.5
Kuma, Rudolf
1687-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.6
Michal, Viktor
1674-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.7
Machalik, Juraj
1568-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.8
Hatala, Peter
1568-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.17  ŠK Slovan Bratislava GElo-3  Tatran Dúbravka DElo6 : 2
1.1
Sturc, Gustav
2016-
Molnar, Viliam
17691 - 0
1.2
Zdrazil, Bohumir
1942-
Durovka, Stefan
18480 - 1
1.3
Goga, Frantisek
1944-
Skoviera, Luboslav
17931 - 0
1.4
Tomanek, Rafael
1911-
Smelko, Eduard
16631 - 0
1.5
Paulicka, Ivan
1825-
Vavrak, Jan
17181 - 0
1.6
Kovacic, Stefan
1806-
Kalita, Anton
15831 - 0
1.7
Samko, Karol
1956-
Caplovic, Jan
15071 - 0
1.8
Majchrak, Jozef
1774-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.13  APOLLO BElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo4 : 4
2.1
Hricak, Vasil
2124-
Oprea, Erik
2125½ - ½
2.2
Vanek, Richard
1903-
Jurcak, Marian
18721 - 0
2.3
Pinter, Jozef
1982-
Durica, Andrej
18391 - 0
2.4
Krno, Vladimir
1829-
Galan, Anton
18090 - 1
2.5
Zemianek, Juraj
1795-
Misanik, Peter
1794½ - ½
2.6
Cerovsky, Marian
1764-
Vasil, Patrik
1791½ - ½
2.7
Cacko, Jozef
1808-
Sosovicka, Jakub
1633½ - ½
2.8
Jambrich, Jaromir
1635-
Sosovicka, Vladimir
16030 - 1
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.12  ŠK Lokomotíva DElo-10  ŠK Doprastav KElo3½:4½
3.1
Pytlik, Pavol
2040-
Karas, Marek
1951½ - ½
3.2
Stecko, Ivan
1820-
Romhanyi, Milan ml.
1737½ - ½
3.3
Gonda, Jan
1721-
Lintner, Igor ml.
1663½ - ½
3.4
Cebo, Vladimir
1627-
Karas, Juraj
17271 - 0
3.5
Belas, Jozef
1582-
Rintel, Boris
16840 - 1
3.6
Tomcik, Leon
1676-
Rajcani, Jakub
12481 - 0
3.7
Brett nicht besetzt,
0-
Romhanyi, Milan st.
1386- - +
3.8
Brett nicht besetzt,
0-
Lintner, Igor st.
1306- - +
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav LElo-5  ŠK Krasňany CElo5½:2½
4.1
Priam, Stefan
1828-
Mikulasek, Viktor
18611 - 0
4.2
Kersten, Juraj
1873-
Boldocki, Rastislav
18511 - 0
4.3
Halasz, Michal
1727-
Rathousky, Karol
1825½ - ½
4.4
Kysel, Jozef
1702-
Kovac, Daniel
17711 - 0
4.5
Dubnicka, Stefan
1643-
Zacka, Ladislav
18140 - 1
4.6
Kulik, Juraj
1732-
Hanker, Lubomir
15581 - 0
4.7
Fonod, Zigmund
1161-
Juhaniak, Lubomir
14710 - 1
4.8
Mate, Zoltan
1000-
Bol, Jozef
14671 - 0
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.11  Slávia STU Bratislava BElo-7  ŠK Lokomotíva CElo½ :7½
5.1
Bedac, Jozef
1724-
Puchovsky, Ladislav
20170 - 1
5.2
Racko, Jan
1634-
Dujava, Daniel
2004½ - ½
5.3
Pisar, Juraj
1665-
Beranek, Tomas
17820 - 1
5.4
Portes, Peter
1466-
Kis, Tomas
17450 - 1
5.5
Holubek, Peter
1322-
Kosper, Peter
17840 - 1
5.6
Beles, Lukas
1000-
Novak, Martin
17300 - 1
5.7
Brett nicht besetzt,
0-
Vanek, Libor
1662- - +
5.8
Brett nicht besetzt,
0-
Barta, Ondrej
1424- - +
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.19  ŠK Slovan Bratislava FElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo2½:5½
6.1
Lukac, Peter
1755-
Galik, Vladimir
16330 - 1
6.2
Antal, Jozef
1691-
Fabana, Tibor
1572½ - ½
6.3
Greppel, Pavol
1497-
Eisenhammer, Juraj
1628½ - ½
6.4
Barnas, Michal
1172-
Oravec, Lubos
16330 - 1
6.5
Skrinar, Marek
1118-
Vas, Jozef
13411 - 0
6.6
Pleva, Lukas
1000-
Dobrucky, Miroslav
14860 - 1
6.7
Chlpek, Daniel
1045-
Krajci, Stefan
1435½ - ½
6.8
Nagy, Erik
1015-
Danielik, Ladislav
15130 - 1
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.14  ŠK DK Ružinov CElo-6  ŠK DúbravanElo3 : 5
7.1
Moravcik, Peter
1648-
Sipeky, Ladislav
20241 - 0
7.2
Orolin, Jan
1495-
Kovac, Michal
17810 - 1
7.3
Vaverka, Miroslav
1450-
Belak, Milan
16730 - 1
7.4
Vrbensky, Jozef
1478-
Kevicky, Rastislav
16680 - 1
7.5
Pasinsky, Milan
1428-
Drusan, Michal
15690 - 1
7.6
Zavadsky, Ondrej
1297-
Belak, Matus
10841 - 0
7.7
Straka, Tomas
1374-
Dvornický, Michal
10001 - 0
7.8
Maas, Daniel
1000-
Salgovic, Simon
10150 - 1
12. kolo dňa 2013/03/22 o 17:00
š.18  Tatran Dúbravka CElo-4  ŠK DK Ružinov BElo1½:6½
8.1
Chovanec, Peter
1763-
Marcek, Jan
17890 - 1
8.2
Brabec, Juraj
1682-
Matusek, Jan
17530 - 1
8.3
Ludwig, Anton
1670-
Vesely, Bedrich
1804½ - ½
8.4
Zuzik, Emil
1507-
Volek, Jan
1745½ - ½
8.5
Aubrecht, Alexander
1471-
Michal, Viktor
16740 - 1
8.6
Sibert, Adam
1444-
Machalik, Juraj
1568½ - ½
8.7
Jurak, Marian
1000-
Hatala, Peter
15680 - 1
8.8
Mazanec, Peter
1000-
Ferik, Andrej
14160 - 1
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC DNV EElo-17  ŠK Slovan Bratislava GElo1 : 7
1.1
Oprea, Erik
2125-
Sturc, Jan
20051 - 0
1.2
Jurcak, Marian
1872-
Sturc, Gustav
20160 - 1
1.3
Tittel, Emil
1619-
Zdrazil, Bohumir
19420 - 1
1.4
Kriz, Miroslav
1561-
Goga, Frantisek
19440 - 1
1.5
Belosovic, Pavol
1407-
Tomanek, Rafael
19110 - 1
1.6
Gzib, David
1209-
Jancura, Andrej
18720 - 1
1.7
Hanzel, Artom
1000-
Kovacic, Stefan
18060 - 1
1.8
Gzib, Richard
1000-
Majchrak, Jozef
17740 - 1
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-13  APOLLO BElo3 : 5
2.1
Polacik, Igor
2172-
Vanek, Richard
19031 - 0
2.2
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Pinter, Jozef
19820 - 1
2.3
Rintel, Boris
1684-
Krno, Vladimir
1829½ - ½
2.4
Krajcovic, Jakub
1634-
Zemianek, Juraj
17950 - 1
2.5
Dubovsky, Dominik
1332-
Cerovsky, Marian
17640 - 1
2.6
Romhanyi, Milan st.
1386-
Cacko, Jozef
18080 - 1
2.7
Lintner, Igor st.
1306-
Jambrich, Jaromir
1635½ - ½
2.8
Hutman, Martin
1000-
Machotka, Frantisek
10001 - 0
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-12  ŠK Lokomotíva DElo5 : 3
3.1
Mikulasek, Viktor
1861-
Pytlik, Pavol
20401 - 0
3.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Stecko, Ivan
1820½ - ½
3.3
Rathousky, Karol
1825-
Gonda, Jan
1721½ - ½
3.4
Kovac, Daniel
1771-
Cebo, Vladimir
16270 - 1
3.5
Zacka, Ladislav
1814-
Belas, Jozef
15821 - 0
3.6
Juhaniak, Lubomir
1471-
Tomcik, Leon
16761 - 0
3.7
Chudy, Vladimir
1557-
Ciganek, Jaroslav
15781 - 0
3.8
Vacho, Jozef
1476-
Ziacik, Pavol
15780 - 1
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva CElo-16  ŠK Doprastav LElo5½:2½
4.1
Dujava, Daniel
2004-
Priam, Stefan
18281 - 0
4.2
Gremen, Tomas
1868-
Kersten, Juraj
18730 - 1
4.3
Kis, Tomas
1745-
Halasz, Michal
17271 - 0
4.4
Kosper, Peter
1784-
Kysel, Jozef
1702½ - ½
4.5
Novak, Martin
1730-
Dubnicka, Stefan
16431 - 0
4.6
Vanek, Libor
1662-
Kulik, Juraj
17321 - 0
4.7
Ivanic, Martin
1425-
Fonod, Zigmund
11611 - 0
4.8
Barta, Ondrej
1424-
Mate, Zoltan
10000 - 1
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-11  Slávia STU Bratislava BElo3½:3½
5.1
Molnar, Viliam
1769-
Koutny, Pavel
1901½ - ½
5.2
Garaj, Ivan
1830-
Vodicka, Ivan
1776½ - ½
5.3
Skoviera, Luboslav
1793-
Knaperek, Stefan
16880 - 1
5.4
Smelko, Eduard
1663-
Racko, Jan
1634½ - ½
5.5
Skripek, Jan
1594-
Psotny, Martin
15940 - 1
5.6
Caplovic, Jan
1507-
Pisar, Juraj
16651 - 0
5.7
Kvasnica, Michal
1489-
Portes, Peter
14661 - 0
5.8
Brett nicht besetzt,
0-
Holubek, Peter
1322- - -
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-19  ŠK Slovan Bratislava FElo5 : 3
6.1
Durik, Juraj
1794-
Lukac, Peter
17551 - 0
6.2
Kovac, Michal
1781-
Benova, Zita
1726½ - ½
6.3
Belak, Milan
1673-
Butora, Frantisek
1658½ - ½
6.4
Kevicka, Lucia
1554-
Barnas, Michal
11721 - 0
6.5
Drusan, Michal
1569-
Skrinar, Marek
11181 - 0
6.6
Belak, Matus
1084-
Pleva, Lukas
10000 - 1
6.7
Dvornický, Michal
1000-
Nagy, Martin
10000 - 1
6.8
Salgovic, Simon
1015-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.4  ŠK DK Ružinov BElo-14  ŠK DK Ružinov CElo5 : 3
7.1
Marcek, Jan
1789-
Kince, Jozef
16940 - 1
7.2
Matusek, Jan
1753-
Klacansky, Peter
15241 - 0
7.3
Vesely, Bedrich
1804-
Vaverka, Miroslav
14501 - 0
7.4
Volek, Jan
1745-
Vrbensky, Jozef
14781 - 0
7.5
Kuma, Rudolf
1687-
Pasinsky, Milan
14281 - 0
7.6
Michal, Viktor
1674-
Zavadsky, Ondrej
12970 - 1
7.7
Machalik, Juraj
1568-
Straka, Tomas
13740 - 1
7.8
Hatala, Peter
1568-
Polesnak, Lukas
10001 - 0
13. kolo dňa 2013/04/05 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-15  ŠK Doprastav MElo8 : 0
9.1
Havrila, Martin
1804-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.2
Lancaric, Tomas
1844-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.3
Danada, Ondrej
1882-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.4
Illovsky, Michal
1658-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.5
Michalko, Matej
1752-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.6
Gemza, Dusan
1641-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.7
Sapovalov, Artom
1651-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9.8
Sklar, Martin
1675-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.17  ŠK Slovan Bratislava GElo-10  ŠK Doprastav KElo5½:2½
1.1
Sturc, Gustav
2016-
Polacik, Igor
2172½ - ½
1.2
Zdrazil, Bohumir
1942-
Karas, Marek
19511 - 0
1.3
Goga, Frantisek
1944-
Romhanyi, Milan ml.
17371 - 0
1.4
Tomanek, Rafael
1911-
Lintner, Igor ml.
16630 - 1
1.5
Jancura, Andrej
1872-
Karas, Juraj
17271 - 0
1.6
Paulicka, Ivan
1825-
Rintel, Boris
1684½ - ½
1.7
Kovacic, Stefan
1806-
Romhanyi, Milan st.
1386½ - ½
1.8
Samko, Karol
1956-
Hutman, Martin
10001 - 0
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.13  APOLLO BElo-5  ŠK Krasňany CElo5 : 3
2.1
Vanek, Richard
1903-
Mikulasek, Viktor
1861½ - ½
2.2
Pinter, Jozef
1982-
Boldocki, Rastislav
1851½ - ½
2.3
Krno, Vladimir
1829-
Rathousky, Karol
18251 - 0
2.4
Cerovsky, Marian
1764-
Zacka, Ladislav
1814½ - ½
2.5
Cacko, Jozef
1808-
Bukovcak, Jaroslav
1775½ - ½
2.6
Just, Jozef
1690-
Hanker, Lubomir
1558½ - ½
2.7
Jambrich, Jaromir
1635-
Chudy, Vladimir
15571 - 0
2.8
Machotka, Frantisek
1000-
Bol, Jozef
1467½ - ½
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.12  ŠK Lokomotíva DElo-7  ŠK Lokomotíva CElo3½:4½
3.1
Androvic, Peter
1854-
Dujava, Daniel
20040 - 1
3.2
Gonda, Jan
1721-
Gremen, Tomas
18680 - 1
3.3
Cebo, Vladimir
1627-
Beranek, Tomas
1782½ - ½
3.4
Belas, Jozef
1582-
Novak, Martin
17300 - 1
3.5
Tomcik, Leon
1676-
Vanek, Libor
1662½ - ½
3.6
Kedro, Tomas
1741-
Liscak, Peter
15881 - 0
3.7
Ciganek, Jaroslav
1578-
Ivanic, Martin
14251 - 0
3.8
Ziacik, Pavol
1578-
Barta, Ondrej
1424½ - ½
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav LElo-3  Tatran Dúbravka DElo4½:3½
4.1
Priam, Stefan
1828-
Molnar, Viliam
17691 - 0
4.2
Kersten, Juraj
1873-
Durovka, Stefan
18480 - 1
4.3
Halasz, Michal
1727-
Garaj, Ivan
1830½ - ½
4.4
Kysel, Jozef
1702-
Skoviera, Luboslav
17931 - 0
4.5
Dubnicka, Stefan
1643-
Smelko, Eduard
1663½ - ½
4.6
Kulik, Juraj
1732-
Kalita, Anton
1583½ - ½
4.7
Ruzicka, Miroslav
1544-
Caplovic, Jan
15071 - 0
4.8
Fonod, Zigmund
1161-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.11  Slávia STU Bratislava BElo-8  ŠK STRELEC DNV EElo2½:5½
5.1
Racko, Jan
1634-
Jurcak, Marian
1872½ - ½
5.2
Psotny, Martin
1594-
Sosovicka, Jakub
16330 - 1
5.3
Pisar, Juraj
1665-
Tittel, Emil
16190 - 1
5.4
Portes, Peter
1466-
Belosovic, Pavol
14070 - 1
5.5
Holubek, Peter
1322-
Gzib, David
12090 - 1
5.6
Ondrejkova, Alzbeta
1287-
Hanzel, Artom
10001 - 0
5.7
Beles, Lukas
1000-
Mikolasik, Oliver
10001 - 0
5.8
Brett nicht besetzt,
0-
Gzib, Richard
1000- - +
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.19  ŠK Slovan Bratislava FElo-4  ŠK DK Ružinov BElo3½:4½
6.1
Lukac, Peter
1755-
Marcek, Jan
17891 - 0
6.2
Andre, Jan
1600-
Matusek, Jan
17531 - 0
6.3
Antal, Jozef
1691-
Volek, Jan
1745½ - ½
6.4
Greppel, Pavol
1497-
Kuma, Rudolf
1687½ - ½
6.5
Barnas, Michal
1172-
Michal, Viktor
16740 - 1
6.6
Skrinar, Marek
1118-
Machalik, Juraj
1568½ - ½
6.7
Pleva, Lukas
1000-
Hatala, Peter
15680 - 1
6.8
Nagy, Erik
1015-
Ferik, Andrej
14160 - 1
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.18  Tatran Dúbravka CElo-1  ŠK Doprastav JElo6½:1½
8.1
Chovanec, Peter
1763-
Havrila, Martin
18040 - 1
8.2
Zahorsky, Michal
1752-
Nagy, Ladislav
14801 - 0
8.3
Brabec, Juraj
1682-
Vojtko, Robert
1000½ - ½
8.4
Zuzik, Emil
1507-
Forro, Jakub
10121 - 0
8.5
Aubrecht, Alexander
1471-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.6
Sibert, Adam
1444-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.7
Manasek, Vladimir
1526-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.8
Jakubik, Viliam
1101-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
14. kolo dňa 2013/04/19 o 17:00
š.15  ŠK Doprastav MElo-9  ŠK Televízia Karlova VesElo0 : 8
9.1
Brett nicht besetzt,
0-
Galik, Vladimir
1633- - +
9.2
Brett nicht besetzt,
0-
Dinzik, Jan
1657- - +
9.3
Brett nicht besetzt,
0-
Fabana, Tibor
1572- - +
9.4
Brett nicht besetzt,
0-
Eisenhammer, Juraj
1628- - +
9.5
Brett nicht besetzt,
0-
Oravec, Lubos
1633- - +
9.6
Brett nicht besetzt,
0-
Sadovsky, Julius
1564- - +
9.7
Brett nicht besetzt,
0-
Marko, Jan
1761- - +
9.8
Brett nicht besetzt,
0-
Vas, Jozef
1341- - +