TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr267391.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112131415161718192021222324 TB1  TB2  TB3 
1Doprastav J * 66855713060,00
2Tatran C * 64812251,50
3Lokomotíva C * 44412149,50
4Ružinov B24 * 6464411641,52
5Slovan I24 * 35711641,50
6Doprastav H42 * 4611443,00
7Karlova Ves½244 * 64811241,00
8Strelec DNV E0½252 * 310927,50
9Slovan J3425 * 3810738,00
10Dúbravan B3½4345 * 410632,00
11Tatran E - Tilgnerka1041½004 * 10214,50
12Bye A * 1000,00
13Dúbravan A * 57862453,50
14Doprastav I3 * 65582148,00
15Apollo C * 552142,50
16Krasnˆany C23 * 5662142,00
17Slovan K½ * 6671540,00
18NBS33½ * 61539,00
19KŠN B1332 * 7630,00
20Tatran D02 * 5627,00
21Ružinov C202213 * 321,50
22Lokomotíva D21½½ * 316,50
23Bye B1 * 00,00
Bye B2 * 00,00

Súpisky družstiev

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Pauk Peter01000Dúbravan A9,09100,082038
2Zetocha Adrian20230Slovan J8,5994,412278
3Marcek Jan16370Ružinov B8,51085,041730
4Krno Vladimir18020Apollo C7,5893,832092
5Juhaniak Lubomir17370Krasnˆany C7,5893,841988
6Hecht Tomas20330Slovan I7,5983,311980
7Poller Jan15500Ružinov B7,5983,371444
8Vrba Michal19910Doprastav I7,0887,512193
9Beran Jan18480Tatran C7,0887,521919
10Janikovic Alex Zoltan14340Doprastav H7,01070,041586
11Zacik Tibor Gregor01000Dúbravan B7,01070,071250
12Pastorok Miroslav16580Dúbravan A6,5792,951795
13Skoviera Luboslav17210Tatran C6,5792,951753
14Vojtko Robert15280Doprastav J6,5792,961667
15Starovic Martin18080KŠN B6,5881,321912
16Krammer Peter18340Doprastav J6,5972,221863
17Androvic Peter17480Lokomotíva C6,5972,241592
18Belas Jozef15710Lokomotíva C6,51065,061431
19Szucs Alexander15061315Tatran C6,51065,071260
20Sandor Martin18830KŠN B6,0785,722011
21Dubnicka Stefan15890Doprastav I6,0785,761682
22Straka Ivan16390Dúbravan A6,0785,761532
23Chren Ondrej15190Doprastav J6,0785,761498
24Kostolansky Sebastian Lukas21700Slovan I6,0875,012013
25Chobot Stefan16290Krasnˆany C6,0875,071490
26Stecko Ivan18230Lokomotíva C6,0966,721850
27Chlpek Daniel17270Slovan I6,01060,021607
28Klimova Maria16030Doprastav J5,5691,751721
29Bochnicka Vladimir18300KŠN B5,5778,612065
30Petrek Dominik14760Doprastav I5,5778,671535
31Ochrana Ladislav19520Dúbravan A5,5868,821877
32Krajcovic Boris16860Karlova Ves5,5868,831662
33Sturc Gustav19650Slovan K5,5961,111916
34Jezo Frantisek18220Apollo C5,5961,121879
35Gonda Jan17140Lokomotíva C5,51055,031602
36Szenasi Juraj01000Doprastav J5,05100,071800
37Vavrak Jan14920Tatran C5,05100,081891
38Tomanek Rafael20030NBS5,0683,312081
39Cepka Richard16870Dúbravan A5,0683,341798
40Ciganek Jaroslav14820Lokomotíva C5,0683,361511
41Tuzinsky Marian16870Doprastav I5,0771,451725
42Duraj Jan19270Dúbravan A5,0862,511992
43Kersten Juraj19240Doprastav I5,0862,521865
44Garaj Ivan17470Tatran C5,0862,541594
45Zdrazil Bohumir19000Slovan K5,0955,621785
46Strelbitska Oleksandra16150Dúbravan B5,0955,621753
47Durovka Stefan17700Dúbravan A5,0955,631651
48Petrek David15830Slovan I5,0955,641495
49Jambrich Jaromir15280Apollo C5,0955,661468
50Oravec Lubos15600Karlova Ves5,0955,661284
51Paluska Karol01000Doprastav H5,0955,671391
52WFMVrbova Niki21680Doprastav I4,5590,012323
53Koutny Bretislav17750Karlova Ves4,5675,011844
54Pivacek Jozef17690NBS4,5675,021847
55Bohacek Ludovit17240Tatran C4,5675,031705
56Bilka Radoslav16560Apollo C4,5675,051714
57Kaiser Daniel01000Slovan J4,5675,071389
58Elis Julius14210Apollo C4,5675,081418
59Damek Michal18360Doprastav H4,5764,311982
60Vadila Ondrej18140Slovan J4,5764,311945
61Fedor Pavol16510Doprastav J4,5764,331688
62Kosper Peter16900Lokomotíva C4,5764,351516
63Hanker Lubomir15980Krasnˆany C4,5764,361484
64Sorsak Jozef19430Tatran C4,5856,311849
65Greppel Pavol15010Slovan K4,5856,361449
66Filipek Peter01061Slovan K4,5856,371374
67Caplovic Jan15380Tatran D4,5856,371361
68Seleng Simon15820Doprastav H4,5950,031564
69Halasz Michal16820Doprastav I4,5950,041639
70Cacko Jozef16180Apollo C4,5950,041546
71Kobela Pavol16820Tatran E - Tilgnerka4,51045,011831
72Blaho Jakub13380Strelec DNV E4,51045,031443
73Hanzel Artom12131111Strelec DNV E4,51045,041451
74Vas Jozef15330Karlova Ves4,51045,051314
75Gal Milan15071000Dúbravan B4,51045,061330
76Stofa David17270Doprastav J4,04100,032332
77Hricak Vasil21000Doprastav J4,0580,012057
78Karas Juraj17490Doprastav H4,0580,031842
79Chovanec Peter16760Tatran D4,0580,031831
80Hatala Peter15260Ružinov B4,0580,051591
81Lukac Peter17090Dúbravan A4,0580,071557
82Krammer Anton14541431Doprastav J4,0580,071440
83Ferik Andrej17740Ružinov B4,0666,712020
84Benci Jozef18360Dúbravan A4,0666,711981
85Bujnovsky Jan18150Doprastav J4,0666,711918
86Valovic Matus18410Doprastav H4,0666,711884
87Paulicka Ivan16940Slovan K4,0666,751457
88Liscak Peter14350Lokomotíva C4,0666,781301
89Vodicka Ivan18540NBS4,0757,121848
90Rathousky Karol17700Krasnˆany C4,0757,131706
91Cibiri Ivan15750NBS4,0757,141622
92Markschies Benjamin Max01000Slovan J4,0757,181241
93Kokles Jan16721656Slovan J4,0850,031690
94Skripek Jan16140Tatran C4,0850,051450
95Machalik Juraj15250Ružinov B4,0850,061381
96Galik Vladimir16640Karlova Ves4,0944,421607
97Kysel Jozef17020Doprastav I4,0944,431677
98Kralovic Peter17230Slovan K4,0944,431663
99Manasek Vladimir15130Tatran D4,0944,451488
100Pytlik Pavol20850Lokomotíva D3,5487,512199
101Macko Peter20350KŠN B3,5487,512186
102Sipeky Ladislav19480Dúbravan B3,5570,011941
103Fabana Tibor15570Karlova Ves3,5570,061355
104Belak Milan16660Dúbravan A3,5658,341647
105Marko Jan17660Karlova Ves3,5658,341545
106Nagy Edmund15980Slovan K3,5658,341450
107Salgovic Simon17010Doprastav H3,5750,021707
108Sith Jozef16890NBS3,5750,031647
109Vesely Bedrich16430Ružinov B3,5750,041478
110Lorincz Robert14170Ružinov C3,5750,061497
111Vrbensky Jozef13810Ružinov C3,5750,061370
112Ziacik Pavol01529Lokomotíva C3,5750,071164
113Moravcik Peter16850Ružinov C3,5843,811801
114Struhar Adrian15210Dúbravan B3,5938,921669
115Blizman Marian15480Doprastav J3,5938,941451
116Vlcek Milan14020Tatran D3,5938,961359
117Pozar Daniel14380Slovan I3,0475,041480
118Krisko Vladimir01000Slovan I3,0475,051710
119Petrek Miroslav14760Slovan I3,0475,051536
120Vyboch Michal16001544NBS3,0560,051605
121Psotny Martin14800NBS3,0560,051533
122Butora Frantisek15410Slovan K3,0560,061549
123Bukovcak Jaroslav17110Krasnˆany C3,0560,061519
124Boldocki Rastislav17570Krasnˆany C3,0650,031702
125Tomcik Leon15880Slovan K3,0650,041484
126Just Jozef16290Apollo C3,0650,061298
127Nepras Martin19540Karlova Ves3,0742,911814
128Szulenyi Frantisek14170NBS3,0742,961347
129Patzelt Marek01000Strelec DNV E3,0742,961211
130Mikulasek Viktor18190Krasnˆany C3,0837,521717
131Zetocha Adela10950Slovan J3,0837,551207
132Prochazka Jaromir19380Lokomotíva C3,0933,311771
133Povraznik Peter15860Tatran D3,0933,341486
134Zverka Peter Samuel10950Doprastav H3,0933,361225
135Matusek Jan16440Ružinov B3,01030,021611
136Frindt Kornel21780NBS2,5383,312232
137Puchovsky Ladislav19390Lokomotíva C2,5383,312027
138Mikudik Ivan01894Krasnˆany C2,5383,351860
139Butala Michal15570Apollo C2,5383,371650
140Vlacuha Robert15440Ružinov B2,5383,371460
141Novak Martin18850Lokomotíva C2,5462,521871
142Skrinar Marek15540Slovan I2,5462,531445
143Mihalik Milan18270Krasnˆany C2,5462,551491
144Sun Jan01805Tatran C2,5462,561355
145Patzelt Rastislav17960Strelec DNV E2,5550,011882
146Monosi Jan13361000Ružinov C2,5641,771348
147Hrivnak Martin17470Ružinov B2,5735,711698
148Zacka Ladislav17090Krasnˆany C2,5831,311737
149Horvath Jan12440Slovan J2,5927,831364
150Horvathova Hana01067Slovan J2,5927,861209


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Dúbravan B (Elo Ø:1507 / TB1: 106 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Sipeky Ladislav19480SVK149167033,55,01941
2Laho Tomas17640SVK149519322,06,01730
3Strelbitska Oleksandra16150SVK149548345,09,01753
4Struhar Adrian15210SVK149488183,59,01669
5Dvornicky Michal12850SVK149434680,00,00
6Burkert Matus01230SVK149447740,00,00
7Belak Matus13181088SVK149364530,54,01416
8Tkac Matej16020SVK149547102,03,01441
9Suroviak Branislav01000SVK149476501,54,01395
10Elrashidi Yosry01000SVK149577280,02,00
11Adamec Maros12471000SVK149518941,08,01094
12Burkertova Miriam01000SVK149502940,00,00
13Gal Milan15071000SVK149519404,510,01330
14Straka Peter01000SVK149558901,57,01023
15Zacik Tibor Gregor01000SVK149559037,010,01250
16Zacik Tibor01000SVK149585460,02,00
  2. Tatran E - Tilgnerka (Elo Ø:1324 / TB1: 102 / TB2: 14,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Kobela Pavol16820SVK149448634,510,01831
2Ludwig Anton16330SVK14916290LA2,04,01690
3Vrbiar Tomas16110SVK14921693LA0,54,01541
4Bencek Marcel16680SVK14953315LA1,55,01527
5Kocka Michal01000SVK149549070,04,0904
6Kovacic Martin01000SVK149549150,03,0808
7Horvath Adam01000SVK736197280,02,00
8Horvath David01000SVK736196471,01,00
9Hric Artur Martin01000SVK149580401,04,01336
10Brechtl Samuel01000SVK149548930,54,01290
11Durana Jonas01000SVK736196630,04,0827
12Bury Peter01000SVK736196800,03,0741
13Vybiral Jakub01000SVK149549230,05,0618
14Kucerova Zuzana01000SVK736196980,03,0793
15Skubla Matej01000SVK736196550,02,00
16Certik Jaroslav01000SVK149550321,04,0690
17Andrejsin Adam01000SVK736197360,03,0588
18Laluha Jan01000SVK736197100,53,0727
19Simon Samuel01000SVK736197011,05,0943
20Krivosik Matus01000SVK736196711,05,0898
  3. Slovan I (Elo Ø:1727 / TB1: 116 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Kostolansky Sebastian Lukas21700SVK149505966,08,02013
2Hecht Tomas20330SVK14908638LA7,59,01980
3Klimes Milan18360SVK149117951,01,00
4Chlpek Daniel17270SVK149406986,010,01607
5Skrinar Marek15540SVK149407102,54,01445
6Petrek David15830SVK149485595,09,01495
7Pozar Daniel14380SVK149018703,04,01480
8Petrek Miroslav14760SVK149490403,04,01536
9Krisko Vladimir01000SVK3,04,01710
10Kuchta Filip01000SVK149532340,01,00
11Kovacs Samuel01000SVK149580900,00,00
12Novak Jaroslav01000SVK149581391,07,01041
13Novak Pavol01000SVK149581472,59,01068
14Rybiansky Jergus01000SVK0,03,0345
15Novak Peter01000SVK149581551,04,0364
  4. Doprastav H (Elo Ø:1743 / TB1: 114 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Malaschitz Richard20160SVK149137632,02,00
2Damek Michal18360SVK14939797LA4,57,01982
3Valovic Matus18410SVK14940213LB4,06,01884
4Salgovic Simon17010SVK14943581LB3,57,01707
5Karas Juraj17490SVK149291204,05,01842
6Rintel Boris17020SVK14913860LA1,02,00
7Seleng Simon15820SVK149401674,59,01564
8Janikovic Alex Zoltan14340SVK149512587,010,01586
9Lintner Igor15170SVK149345821,54,01361
10Kozak Maros13830SVK736067740,00,00
11Zverka Peter Samuel10950SVK736068043,09,01225
12Paluska Karol01000SVK736171216,010,01391
13Malaschitz Oskar01000SVK149581040,00,00
14Jurcisin Samuel01000SVK736174740,02,00
15Seleng Martin01000SVK149408840,00,00
16Helenin Jozef01000SVK149532931,06,01142
17Janikovic Zoltan01000SVK149580581,01,00
  5. Strelec DNV E (Elo Ø:1753 / TB1: 109 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Patzelt Rastislav17960SVK149547452,55,01882
2Gzib David17900SVK149408682,07,01735
3Kukan Michal17220SVK149519670,01,00
4Marcok Jan17720SVK149498060,00,00
5Galan Anton17620SVK149086112,04,01741
6Juhas Jan17600SVK149345580,00,00
7Vasil Patrik17250SVK149139410,00,00
8Lichner Peter16960SVK149213400,00,00
9Knaperek Stefan16970SVK149197881,02,00
10Belosovic Pavol14990SVK149290820,01,00
11Blaho Igor14620SVK149483112,09,01420
12Blaho Jakub13380SVK149483204,510,01443
13Hanzel Artom12131111SVK149434924,510,01451
14Gzib Richard01029SVK149434841,06,0813
15Surovy Tobias01000SVK149453470,00,00
16Patzelt Marek01000SVK149547534,08,01211
17Kaceriak Ivan01000SVK149559973,010,01077
18Kaceriak Simon01000SVK149560041,07,0921
  6. Tatran C (Elo Ø:1798 / TB1: 122 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Molnar Viliam17400SVK149291711,59,01587
2Sorsak Jozef19430SVK14901846LA4,58,01849
3Beran Jan18480SVK14920530LA7,08,01919
4Chodak Ivan17450SVK149136312,03,01533
5Bohacek Ludovit17240SVK149205494,56,01705
6Garaj Ivan17470SVK149136745,08,01594
7Smelko Eduard17030SVK149139091,52,00
8Skripek Jan16140SVK149278374,08,01450
9Skoviera Luboslav17210SVK149167206,57,01753
10Sun Jan01805SVK149168352,54,01355
11Granec Stefan18330SVK149116800,00,00
12Szucs Alexander15061315SVK149401916,510,01260
13Vavrak Jan14920SVK149139506,06,01891
14Dzurkova Diana01000SVK149335860,01,00
  7. Karlova Ves (Elo Ø:1696 / TB1: 112 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Nepras Martin19540SVK14910217LA3,07,01814
2Koutny Bretislav17750SVK14921308LA4,56,01844
3Galik Vladimir16640SVK149211624,09,01607
4Krajcovic Boris16860SVK149436465,58,01662
5Hadri Marian16090SVK149491482,08,01367
6Marko Jan17660SVK149113453,56,01545
7Vas Jozef15330SVK149361784,510,01314
8Oravec Lubos15600SVK149291985,09,01284
9Fabana Tibor15570SVK149358213,55,01355
10Dinzik Jan15070SVK149156260,00,00
11Dobrucky Miroslav14580SVK149227382,04,01304
12Dinzikova Iveta01533SVK149409490,00,00
13Krajci Stefan01393SVK149359100,52,00
14Hirjak Miroslav01179SVK149495470,00,00
15Kruzliak Stefan01000SVK149359371,02,00
16Simon Jozef01000SVK149360701,02,00
17Zak Michal01000SVK149454100,00,00
18Pavelka Jonatan01000SVK149560471,02,00
19Markova Lenka01000SVK149453710,00,00
20Pavelka Jozef01000SVK149503750,00,00
  8. Lokomotíva C (Elo Ø:1821 / TB1: 121 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Puchovsky Ladislav19390SVK14911965LA2,53,02027
2Prochazka Jaromir19380SVK14910284LA3,09,01771
3Novak Martin18850SVK149214642,54,01871
4Stecko Ivan18230SVK149292286,09,01850
5Erdelyi Michael18280SVK149098390,00,00
6Gonda Jan17140SVK149104895,510,01602
7Androvic Peter17480SVK149055156,59,01592
8Kosper Peter16900SVK149291474,57,01516
9Belas Jozef15710SVK149210066,510,01431
10Ciganek Jaroslav14820SVK149210815,06,01511
11Ziacik Pavol01529SVK149217233,57,01164
12Liscak Peter14350SVK149359534,06,01301
13Ivanic Martin01381SVK149286390,00,00
  9. Slovan J (Elo Ø:1536 / TB1: 107 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Zetocha Adrian20230SVK14950430LB8,59,02278
2Vadila Ondrej18140SVK149446424,57,01945
3Kovacic Stefan17260SVK14913720LA0,01,00
4Cervenak Ladislav16650SVK149503081,54,01650
5Kokles Jan16721656SVK149561364,08,01690
6Horvath Jan12440SVK736039962,59,01364
7Horvath Marian13071000SVK149503401,010,01108
8Zetocha Adela10950SVK149516813,08,01207
9Horvathova Hana01067SVK149519592,59,01209
10Kaiser Daniel01000SVK149580744,56,01389
11Markschies Benjamin Max01000SVK149581126,09,01241
  10. Doprastav J (Elo Ø:1803 / TB1: 130 / TB2: 60)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Hricak Vasil21000SVK14907232LA4,05,02057
2Orolin Peter20260SVK14907593LA1,52,00
3Bujnovsky Jan18150SVK149317614,06,01918
4Krammer Peter18340SVK149452746,59,01863
5Stofa David17270SVK14926253LA4,04,02332
6Fedor Pavol16510SVK149434764,57,01688
7Blizman Marian15480SVK149290903,59,01451
8Stofa Filip15030SVK14947099LA2,04,01499
9Klimova Maria16030SVK149276915,56,01721
10Vojtko Robert15280SVK149402566,57,01667
11Sklar Martin16690SVK149398270,00,00
12Chren Ondrej15190SVK149399756,07,01498
13Krammer Anton14541431SVK149542494,05,01440
14Stanko Vladislav01000SVK149452820,00,00
15Pacolak Tibor01000SVK149551561,02,00
16Szenasi Juraj01000SVK149434095,05,01800
17Balheim Boris01000SVK149551480,00,00
18Darovec Erik01000SVK149560120,00,00
19Seben Andrej01000SVK149586272,02,00
  11. Ružinov B (Elo Ø:1663 / TB1: 116 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Ferik Andrej17740SVK14940019LA4,06,02020
2Hrivnak Martin17470SVK14921197LA2,57,01698
3Matusek Jan16440SVK149213833,010,01611
4Kuma Rudolf16540SVK149213242,08,01465
5Vesely Bedrich16430SVK149361863,57,01478
6Marcek Jan16370SVK149074378,510,01730
7Hatala Peter15260SVK149206384,05,01591
8Machalik Juraj15250SVK149359704,08,01381
9Poller Jan15500SVK149503837,59,01444
10Vlacuha Robert15440SVK149410072,53,01460
11Michal Viktor16580SVK149275000,00,00
12Hamas Martin01000SVK736199900,04,0437
  13. Dúbravan A (Elo Ø:1834 / TB1: 24 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Macka Oto20360SVK14908743LA0,01,00
2Benci Jozef18360SVK149488264,06,01981
3Duraj Jan19270SVK149367205,08,01992
4Ochrana Ladislav19520SVK14909022LA5,58,01877
5Durovka Stefan17700SVK149096425,09,01651
6Cepka Richard16870SVK149519085,06,01798
7Belak Milan16660SVK149399673,56,01647
8Pastorok Miroslav16580SVK149488346,57,01795
9Durik Juraj17560SVK149104700,00,00
10Straka Ivan16390SVK149442436,07,01532
11Lukac Peter17090SVK149083104,05,01557
12Pauk Peter01000SVK149577369,09,02038
  14. Lokomotíva D (Elo Ø:1636 / TB1: 3 / TB2: 16,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Pytlik Pavol20850SVK149122873,54,02199
2Jursa Branislav19740SVK14932393LA2,02,00
3Cebo Vladimir16620SVK149012180,58,01359
4Kedro Tomas17540SVK149212511,01,00
5Beno Milan16460SVK149011702,06,01675
6Hitka Robert14820SVK14927292LA0,05,0896
7Barta Ondrej14830SVK149285151,53,01534
8Kompas Igor01000SVK149277132,03,01869
9Herceg Branislav01000SVK149580311,07,01253
10Novotny Jan12291000SVK736192211,07,01195
11Sefranko Jakub01000SVK736192301,06,01252
12Krupa Andrej01000SVK736198760,05,0648
13Kyselica Daniel01000SVK736192480,07,0638
14Jursova Elena01000SVK736192641,05,0334
15Jursa Juraj01000SVK736192560,02,00
  15. KŠN B (Elo Ø:1792 / TB1: 6 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Macko Peter20350SVK14921367LB3,54,02186
2WFMVrtiakova Anna19970SVK14927870LB0,00,00
3Bochnicka Vladimir18300SVK149434505,57,02065
4Sandor Martin18830SVK149397896,07,02011
5Starovic Martin18080SVK149361196,58,01912
6Valigursky Michal16920SVK14935481LB0,01,00
7Vozarova Adriana16330SVK14940752LB0,52,00
8Soltys Oliver14580SVK149453391,05,01324
9Kolevska Lea Teodora11740SVK149550670,57,01116
10Kubikova Nina01127SVK149550751,57,01274
11Stelbasky Filip01028SVK149517200,01,00
12Havalda Samuel01000SVK149554902,07,01191
13Bochnickova Simona01000SVK0,03,0746
14Kapolkova Greta01000SVK149555552,09,0965
15Havaldova Natalia01000SVK736205801,04,0361
  16. Doprastav I (Elo Ø:1788 / TB1: 21 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1WFMVrbova Niki21680SVK14906341LB4,55,02323
2Vrba Michal19910SVK14909790LA7,08,02193
3Kersten Juraj19240SVK149239475,08,01865
4Kysel Jozef17020SVK149202984,09,01677
5Halasz Michal16820SVK14908271LA4,59,01639
6Tuzinsky Marian16870SVK149478975,07,01725
7Kulik Juraj15590SVK149274971,52,00
8Dubnicka Stefan15890SVK149398006,07,01682
9Ruzicka Miroslav15020SVK149138793,04,01440
10Polak Pavol14350SVK149360201,03,01378
11Petrek Dominik14760SVK14954990LB5,57,01535
12Huncar Martin01000SVK149586350,00,00
13Misik Rudolf01093SVK149401080,00,00
14Surka Jozef01000SVK149504130,00,00
15Kascak Michal01000SVK14954370LA0,00,00
16Hodal Juraj01000SVK149503321,01,00
17Fonod Zigmund14081135SVK149358300,02,00
  17. Ružinov C (Elo Ø:1572 / TB1: 3 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Karcol Jan18330SVK149325471,54,01842
2Moravcik Peter16850SVK149137803,58,01801
3Kince Jozef16560SVK14927314LA0,02,00
4Vaverka Miroslav15360SVK149402302,08,01594
5Klacansky Peter15060SVK149359020,52,00
6Barati Barnabas14720SVK149209991,54,01583
7Faltus Jan14380SVK149291041,09,01242
8Zatko Peter14460SVK149217072,09,01380
9Lorincz Robert14170SVK149380653,57,01497
10Vrbensky Jozef13810SVK149216853,57,01370
11Monosi Jan13361000SVK149581202,56,01348
  19. NBS (Elo Ø:1762 / TB1: 15 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Frindt Kornel21780SVK14901617LA2,53,02232
2Tomanek Rafael20030SVK14907216LA5,06,02081
3Vodicka Ivan18540SVK149275604,07,01848
4Pivacek Jozef17690SVK149263184,56,01847
5Sith Jozef16890SVK14913887LA3,57,01647
6Cibiri Ivan15750SVK149532504,07,01622
7Vyboch Michal16001544SVK149532853,05,01605
8Psotny Martin14800SVK149207003,05,01533
9Szulenyi Frantisek14170SVK149532773,07,01347
10Illas Richard01234SVK149532691,05,01217
11Prokes Michal01000SVK149533230,53,01280
12Kendera Tomas01000SVK149580823,04,01536
13Jurikovic Matej01000SVK149580661,04,01221
14Nemethy Peter01000SVK149533311,03,00
15Smaho Timur01000SVK736136650,00,00
16Zelinka Richard01000SVK736145130,00,00
  20. Apollo C (Elo Ø:1756 / TB1: 21 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Chrenko Peter18260SVK14903784LA1,07,01556
2Rybajlak Igor18360SVK14908468LA1,52,00
3Jezo Frantisek18220SVK149089725,59,01879
4Racko Jan17510SVK149301021,05,01601
5Krno Vladimir18020SVK149137477,58,02092
6Cacko Jozef16180SVK149131354,59,01546
7Bilka Radoslav16560SVK149345074,56,01714
8Belej Marian17240SVK149210141,01,00
9Jambrich Jaromir15280SVK149159445,09,01468
10Just Jozef16290SVK149082984,07,01298
11Butala Michal15570SVK149345152,53,01650
12Machotka Frantisek16050SVK149345900,00,00
13Elis Julius14210SVK149211034,56,01418
14Mlady Juraj12660SVK149453800,00,00
  21. Slovan K (Elo Ø:1731 / TB1: 15 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Sturc Gustav19650SVK14902303LA5,59,01916
2Zdrazil Bohumir19000CZE316830LA5,09,01785
3Kralovic Peter17230SVK149532264,09,01663
4Tomcik Leon15880SVK149169163,06,01484
5Nagy Edmund15980SVK149330633,56,01450
6Paulicka Ivan16940SVK149105354,06,01457
7Kostial Jan16740SVK149476330,00,00
8Benova Zita16030SVK14906686LB1,02,00
9Butora Frantisek15410SVK149112643,05,01549
10Greppel Pavol15010SVK149358484,58,01449
11Antal Jozef16920SVK149135852,02,00
12Filipek Peter01061SVK149533404,58,01374
13Horvatovic Jozef01000SVK149507230,00,00
14Hudec Filip01000SVK0,02,00
15Godovic Peter01000SVK0,00,00
  22. Krasnˆany C (Elo Ø:1836 / TB1: 21 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Kebis Milos18800SVK14901471LA0,02,00
2Faltan Peter19810SVK149040200,52,00
3Zacka Ladislav17090SVK149361942,58,01737
4Mikulasek Viktor18190SVK14913488LA3,08,01717
5Boldocki Rastislav17570SVK149357753,06,01702
6Rathousky Karol17700SVK149135424,07,01706
7Juhaniak Lubomir17370SVK149358807,58,01988
8Mihalik Milan18270SVK149064652,54,01491
9Mikudik Ivan01894SVK14911914LA2,53,01860
10Bukovcak Jaroslav17110SVK149115903,05,01519
11Kovac Daniel17600SVK149345740,00,00
12Hanker Lubomir15980SVK149206204,57,01484
13Chobot Stefan16290SVK149275867,09,01490
14Marko Ondrej01443SVK149010721,02,00
15Vojacek Alois01071SVK149207431,01,00
  23. Tatran D (Elo Ø:1626 / TB1: 6 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Zahorsky Michal17010SVK14920751LA2,09,01620
2Stancek Stefan16721715SVK149361002,09,01577
3Brabec Juraj16750SVK149357831,54,01542
4Chovanec Peter16760SVK149357914,05,01831
5Povraznik Peter15860SVK149138443,09,01486
6Sarandi Ludovit01603SVK149292010,00,00
7Manasek Vladimir15130SVK149400864,09,01488
8Vlcek Milan14020SVK149292523,59,01359
9Zuzik Emil14540SVK149278961,54,01360
10Caplovic Jan15380SVK149205655,59,01361
11Kalita Anton15100SVK149206540,00,00
12Sibert Adam01396SVK149360620,02,00
13Brhlovic Juraj12830SVK149205570,01,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Doprastav J (Elo Ø:1803, TB1: 130 / TB2: 60)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Hricak Vasil21000SVK14907232LA111104,051817205720-3,2
2Orolin Peter20260SVK14907593LA½11,5219140204,0
3Bujnovsky Jan18150SVK149317610111014,06179319182016,6
4Krammer Peter18340SVK149452740½111½11½6,59169518632012,2
5Stofa David17270SVK14926253LA11114,04150623322024,6
6Fedor Pavol16510SVK14943476101110½4,57158616882013,4
7Blizman Marian15480SVK1492909001½1000013,591531145120-19,0
8Stofa Filip15030SVK14947099LA½½102,0414221499400,0
9Klimova Maria16030SVK149276911½11115,56132017212021,2
10Vojtko Robert15280SVK1494025611½11116,57121216672014,6
12Chren Ondrej15190SVK1493997511110116,07112714984048,8
13Krammer Anton14541431SVK14954249101114,0510981440404,8
15Pacolak Tibor01000SVK14955156101,0212410
16Szenasi Juraj01000SVK14943409111115,0510001800
19Seben Andrej01000SVK14958627112,0210000
  2. Tatran C (Elo Ø:1798, TB1: 122 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Molnar Viliam17400SVK1492917100000010½1,591860158720-33,6
2Sorsak Jozef19430SVK14901846LA10½010114,581806184920-17,0
3Beran Jan18480SVK14920530LA110111117,08158119192019,4
4Chodak Ivan17450SVK149136310112,031408153320-6,8
5Bohacek Ludovit17240SVK1492054910111½4,5615121705209,8
6Garaj Ivan17470SVK149136741½1001½15,081461159420-18,2
7Smelko Eduard17030SVK14913909½11,5215640405,2
8Skripek Jan16140SVK149278371½10½0104,081387145020-23,8
9Skoviera Luboslav17210SVK14916720111½1116,5713161753208,0
10Sun Jan01805SVK149168350½112,5412601355
12Szucs Alexander15061315SVK149401910½001111116,5101150126040-0,8
13Vavrak Jan14920SVK1491395011+1116,06108618914018,0
14Dzurkova Diana01000SVK1493358600,0110000
  3. Lokomotíva C (Elo Ø:1821, TB1: 121 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Puchovsky Ladislav19390SVK14911965LA1½12,5317542027205,4
2Prochazka Jaromir19380SVK14910284LA10100½00½3,091896177120-39,4
3Novak Martin18850SVK149214641½012,5417761871200,4
4Stecko Ivan18230SVK1492922811½½½1½½½6,0917251850208,2
6Gonda Jan17140SVK149104891½½10½11005,5101564160220-18,6
7Androvic Peter17480SVK14905515½011½11½16,591388159220-11,2
8Kosper Peter16900SVK14929147½1011104,5713421516205,2
9Belas Jozef15710SVK1492100610½10111106,5101290143120-16,0
10Ciganek Jaroslav14820SVK149210811110115,061238151140-14,0
11Ziacik Pavol01529SVK149217231½001103,5711641164
12Liscak Peter14350SVK14935953½½01114,061144130140-9,6
  4. Ružinov B (Elo Ø:1663, TB1: 116 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Ferik Andrej17740SVK14940019LA01½½114,06189520202037,6
2Hrivnak Martin17470SVK14921197LA0101½002,571800169820-10,0
3Matusek Jan16440SVK14921383½00001½½0½3,0101760161120-11,2
4Kuma Rudolf16540SVK14921324½100½0002,081658146520-39,0
5Vesely Bedrich16430SVK14936186011010½3,571445147840-52,4
6Marcek Jan16370SVK1490743711111½01118,510136917302029,0
7Hatala Peter15260SVK14920638½1½114,05135115912013,6
8Machalik Juraj15250SVK14935970111001004,081318138140-59,2
9Poller Jan15500SVK14950383½111011117,59115014444010,4
10Vlacuha Robert15440SVK1494100711½2,5311871460400,8
12Hamas Martin01000SVK7361999000000,041231437
  5. Slovan I (Elo Ø:1727, TB1: 116 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kostolansky Sebastian Lukas21700SVK14950596110111106,081820201340-31,6
2Hecht Tomas20330SVK14908638LA1011111½17,5916811980201,8
3Klimes Milan18360SVK1491179511,0117470207,6
4Chlpek Daniel17270SVK1494069801111001106,0101533160740-24,0
5Skrinar Marek15540SVK14940710011½2,541350144540-4,8
6Petrek David15830SVK1494855900½1101½15,091425149540-25,6
7Pozar Daniel14380SVK14901870½1½13,0411851480205,8
8Petrek Miroslav14760SVK14949040½½113,04121615364016,8
9Krisko Vladimir01000SVK01113,0415171710
10Kuchta Filip01000SVK1495323400,0115500
12Novak Jaroslav01000SVK1495813900100001,0713501041
13Novak Pavol01000SVK1495814700011000½2,5912131068
14Rybiansky Jergus01000SVK0000,031145345
15Novak Peter01000SVK149581550+001,041164364
  6. Doprastav H (Elo Ø:1743, TB1: 114 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Malaschitz Richard20160SVK14913763112,02178804017,2
2Damek Michal18360SVK14939797LA½½1011½4,57188019822026,8
3Valovic Matus18410SVK14940213LB101½1½4,06175918844013,6
4Salgovic Simon17010SVK14943581LB½0111003,5717071707402,0
5Karas Juraj17490SVK14929120011114,05155318422013,2
6Rintel Boris17020SVK14913860LA101,021373020-8,8
7Seleng Simon15820SVK14940167½1½10½½½04,591564156440-0,4
8Janikovic Alex Zoltan14340SVK1495125811011010117,010139615864084,0
9Lintner Igor15170SVK149345821½001,541448136140-30,8
11Zverka Peter Samuel10950SVK736068040½11½00003,09132312254050,0
12Paluska Karol01000SVK736171211001+1½0½16,01012701391
14Jurcisin Samuel01000SVK73617474000,0210000
16Helenin Jozef01000SVK149532930010001,0614111142
17Janikovic Zoltan01000SVK1495805811,0110000
  7. Karlova Ves (Elo Ø:1696, TB1: 112 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Nepras Martin19540SVK14910217LA0½1100½3,071864181420-26,2
2Koutny Bretislav17750SVK14921308LA½1½11½4,56165118442020,6
3Galik Vladimir16640SVK149211621010010014,091649160720-8,0
4Krajcovic Boris16860SVK149436460½11½1½15,5814831662206,0
5Hadri Marian16090SVK149491480½10½0002,081548136720-43,4
6Marko Jan17660SVK149113450101½13,561488154520-4,4
7Vas Jozef15330SVK1493617800100½1½½14,5101325131420-34,4
8Oravec Lubos15600SVK14929198½½0½½10115,091185128420-11,8
9Fabana Tibor15570SVK14935821½½11½3,551206135520-1,6
11Dobrucky Miroslav14580SVK1492273800112,041304130420-12,0
13Krajci Stefan01393SVK149359100½0,5213610
15Kruzliak Stefan01000SVK14935937101,0214170
16Simon Jozef01000SVK14936070011,0210000
18Pavelka Jonatan01000SVK14956047011,0210000
  8. Strelec DNV E (Elo Ø:1753, TB1: 109 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Patzelt Rastislav17960SVK1495474501½½½2,55188218824022,0
2Gzib David17900SVK14940868001½00½2,071893173540-28,0
3Kukan Michal17220SVK1495196700,011615040-26,0
5Galan Anton17620SVK1490861101102,041741174120-2,4
9Knaperek Stefan16970SVK14919788101,0217820204,6
10Belosovic Pavol14990SVK1492908200,011885040-3,6
11Blaho Igor14620SVK149483110000110002,091638142020-11,2
12Blaho Jakub13380SVK149483200100110½104,510147914434030,8
13Hanzel Artom12131111SVK14943492½1001100014,510143114514073,6
14Gzib Richard01029SVK14943484000+001,061512813
16Patzelt Marek01000SVK1495475300011+104,0812611211
17Kaceriak Ivan01000SVK14955997010000+½0½3,01012761077
18Kaceriak Simon01000SVK1495600400000011,071230921
  9. Slovan J (Elo Ø:1536, TB1: 107 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Zetocha Adrian20230SVK14950430LB11111½1118,59183422784078,8
2Vadila Ondrej18140SVK14944642011½1104,57184319454050,8
3Kovacic Stefan17260SVK14913720LA00,011775020-8,6
4Cervenak Ladislav16650SVK149503080½011,541737165040-5,2
5Kokles Jan16721656SVK14956136111000014,0816901690408,4
6Horvath Jan12440SVK73603996½000100102,59153013644016,4
7Horvath Marian13071000SVK1495034000000000101,0101413110840-89,6
8Zetocha Adela10950SVK14951681100001103,081294120740-12,8
9Horvathova Hana01067SVK1495195900010001½2,5913751209
10Kaiser Daniel01000SVK1495807410½1114,5611961389
11Markschies Benjamin Max01000SVK14958112011½½0++16,0911631241
  10. Dúbravan B (Elo Ø:1507, TB1: 106 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sipeky Ladislav19480SVK14916703½½1½13,5517921941200,4
2Laho Tomas17640SVK149519321000102,061855173040-12,4
3Strelbitska Oleksandra16150SVK14954834½0101011½5,09171017534064,8
4Struhar Adrian15210SVK1494881800001½0113,59174716692024,8
7Belak Matus13181088SVK14936453000½0,541738141640-0,8
8Tkac Matej16020SVK149547101012,031316144140-10,4
9Suroviak Branislav01000SVK14947650100½1,5414821395
10Elrashidi Yosry01000SVK14957728000,0214460
11Adamec Maros12471000SVK149518940½00½0001,081403109400,0
13Gal Milan15071000SVK149519400½01½½01014,51013331330404,8
14Straka Peter01000SVK14955890½1000001,5712531023
15Zacik Tibor Gregor01000SVK1495590311110101017,01010821250
16Zacik Tibor01000SVK14958546000,0210000
  11. Tatran E - Tilgnerka (Elo Ø:1324, TB1: 102 / TB2: 14,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kobela Pavol16820SVK149448631½10½0010½4,510186718312032,4
2Ludwig Anton16330SVK14916290LA½10½2,0416901690205,2
3Vrbiar Tomas16110SVK14921693LA0½000,541863154120-6,6
4Bencek Marcel16680SVK14953315LA10½001,551676152740-37,2
5Kocka Michal01000SVK1495490700000,041704904
6Kovacic Martin01000SVK149549150000,031608808
7Horvath Adam01000SVK73619728000,0211220
8Horvath David01000SVK7361964711,0110000
9Hric Artur Martin01000SVK1495804010001,0413261336
10Brechtl Samuel01000SVK14954893½0000,5416121290
11Durana Jonas01000SVK7361966300000,041622827
12Bury Peter01000SVK736196800000,031541741
13Vybiral Jakub01000SVK14954923000000,051418618
14Kucerova Zuzana01000SVK736196980000,031529793
15Skubla Matej01000SVK73619655000,0212670
16Certik Jaroslav01000SVK14955032+0001,041490690
17Andrejsin Adam01000SVK736197360000,031354588
18Laluha Jan01000SVK73619710½000,531000727
19Simon Samuel01000SVK73619701001001,051183943
20Krivosik Matus01000SVK73619671001001,051138898
  13. Dúbravan A (Elo Ø:1834, TB1: 24 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Macka Oto20360SVK14908743LA00,011830020-15,2
2Benci Jozef18360SVK149488261½01½14,06185619812023,2
3Duraj Jan19270SVK14936720010101115,08190219924028,4
4Ochrana Ladislav19520SVK14909022LA1½1011015,581736187720-11,6
5Durovka Stefan17700SVK14909642½101½01015,091608165120-7,8
6Cepka Richard16870SVK149519081111015,06152517984034,4
7Belak Milan16660SVK14939967110½103,5615521647204,8
8Pastorok Miroslav16580SVK14948834111111½6,57137317952022,4
10Straka Ivan16390SVK1494424311½½1116,071223153220-4,2
11Lukac Peter17090SVK14908310111014,051317155720-3,8
12Pauk Peter01000SVK149577361111111119,0912082038
  14. Doprastav I (Elo Ø:1788, TB1: 21 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1WFMVrbova Niki21680SVK14906341LB1111½4,55195723232014,6
2Vrba Michal19910SVK14909790LA111½½1117,08185721932034,4
3Kersten Juraj19240SVK14923947110101015,081775186520-10,2
4Kysel Jozef17020SVK14920298½½10001½½4,091720167720-5,6
5Halasz Michal16820SVK14908271LA0½10101½½4,591639163920-10,0
6Tuzinsky Marian16870SVK149478971½1011½5,0715591725209,2
7Kulik Juraj15590SVK14927497½11,52146804010,0
8Dubnicka Stefan15890SVK1493980001111116,07137316822018,0
9Ruzicka Miroslav15020SVK149138791+103,041239144040-4,8
10Polak Pavol14350SVK149360200101,031503137840-15,2
11Petrek Dominik14760SVK14954990LB½½1111½5,57125715354032,0
16Hodal Juraj01000SVK1495033211,0110000
17Fonod Zigmund14081135SVK149358300-0,0210000400,0
  15. Apollo C (Elo Ø:1756, TB1: 21 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Chrenko Peter18260SVK14903784LA00010001,071865155620-43,8
2Rybajlak Igor18360SVK14908468LA1½1,5218110208,6
3Jezo Frantisek18220SVK149089721½1½½11005,59180418792015,4
4Racko Jan17510SVK149301020½0½01,051841160120-18,0
5Krno Vladimir18020SVK149137471111111½7,58164820922039,4
6Cacko Jozef16180SVK1491313510½100½1½4,591546154620-13,8
7Bilka Radoslav16560SVK14934507½11½½14,56151117142022,8
8Belej Marian17240SVK1492101411,0114350406,4
9Jambrich Jaromir15280SVK14915944½½1½0011½5,091425146820-6,6
10Just Jozef16290SVK14908298½½0011+4,071259129820-17,0
11Butala Michal15570SVK14934515½112,53137716504020,8
13Elis Julius14210SVK14921103½1½½114,56116914182010,6
  16. Krasnˆany C (Elo Ø:1836, TB1: 21 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kebis Milos18800SVK14901471LA000,022173020-6,2
2Faltan Peter19810SVK14904020½00,521946020-12,0
3Zacka Ladislav17090SVK14936194½00110002,5818781737203,4
4Mikulasek Viktor18190SVK14913488LA0000½½113,081809171720-23,4
5Boldocki Rastislav17570SVK149357750½1½013,061702170220-8,6
6Rathousky Karol17700SVK149135421½½01104,071656170620-9,6
7Juhaniak Lubomir17370SVK149358801½1111117,58153719882036,6
8Mihalik Milan18270SVK149064651½012,541396149120-20,6
9Mikudik Ivan01894SVK14911914LA½112,5315871860
10Bukovcak Jaroslav17110SVK149115901½½½½3,051447151920-18,2
12Hanker Lubomir15980SVK149206201011½014,571382148440-16,8
13Chobot Stefan16290SVK149275861½½101+117,091255149040-21,6
14Marko Ondrej01443SVK14901072011,0210000
15Vojacek Alois01071SVK14920743+1,0100
  17. Slovan K (Elo Ø:1731, TB1: 15 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sturc Gustav19650SVK14902303LA01½½½1½1½5,591836191620-6,2
2Zdrazil Bohumir19000CZE316830LA0110110105,091747178520-23,8
3Kralovic Peter17230SVK149532260110½001½4,091706166340-25,2
4Tomcik Leon15880SVK14916916½01½013,061484148420-14,4
5Nagy Edmund15980SVK14933063110½013,561393145020-11,8
6Paulicka Ivan16940SVK149105351½1½014,0613321457203,0
8Benova Zita16030SVK14906686LB011,021344020-7,6
9Butora Frantisek15410SVK1491126411½½03,0514771549206,0
10Greppel Pavol15010SVK149358481½½½00114,581364144920-3,2
11Antal Jozef16920SVK14913585112,0212010406,4
12Filipek Peter01061SVK1495334001½010114,5813311374
14Hudec Filip01000SVK000,0212690
  18. NBS (Elo Ø:1762, TB1: 15 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Frindt Kornel21780SVK14901617LA11½2,5319592232205,0
2Tomanek Rafael20030SVK14907216LA1111015,06180820812011,6
3Vodicka Ivan18540SVK14927560½0101½14,0718041848200,0
4Pivacek Jozef17690SVK149263181½1½½14,56165418474063,2
5Sith Jozef16890SVK14913887LA0½111003,5716471647200,0
6Cibiri Ivan15750SVK14953250100½11½4,07153916224023,2
7Vyboch Michal16001544SVK14953285½011½3,05153316054014,4
8Psotny Martin14800SVK14920700½½0113,05146115334018,0
9Szulenyi Frantisek14170SVK1495327700011013,071397134740-24,8
10Illas Richard01234SVK14953269000101,0514571217
11Prokes Michal01000SVK149533230½00,5315531280
12Kendera Tomas01000SVK14958082011+3,0414111536
13Jurikovic Matej01000SVK1495806600101,0414141221
14Nemethy Peter01000SVK1495333100+1,0310310
  19. KŠN B (Elo Ø:1792, TB1: 6 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Macko Peter20350SVK14921367LB111½3,54185021862011,8
3Bochnicka Vladimir18300SVK14943450½1110115,57183520654080,4
4Sandor Martin18830SVK1493978911111½½6,07170220114039,6
5Starovic Martin18080SVK149361191101111½6,58166619124042,8
6Valigursky Michal16920SVK14935481LB00,011927040-8,4
7Vozarova Adriana16330SVK14940752LB½00,521723040-10,4
8Soltys Oliver14580SVK14945339000101,051564132440-31,2
9Kolevska Lea Teodora11740SVK1495506700½00000,571505111640-20,8
10Kubikova Nina01127SVK14955075000100½1,5715041274
11Stelbasky Filip01028SVK1495172000,0115980
12Havalda Samuel01000SVK1495549000010+02,0714551191
13Bochnickova Simona01000SVK0000,031546746
14Kapolkova Greta01000SVK1495555500010+0002,091287965
15Havaldova Natalia01000SVK73620580+0001,041161361
  20. Tatran D (Elo Ø:1626, TB1: 6 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Zahorsky Michal17010SVK14920751LA½00½000102,091840162020-19,2
2Stancek Stefan16721715SVK14936100001½0½0002,091797157740-42,8
3Brabec Juraj16750SVK14935783½1001,541629154220-14,6
4Chovanec Peter16760SVK149357911½1½14,05159118312019,2
5Povraznik Peter15860SVK14913844110½00½003,091605148620-23,2
7Manasek Vladimir15130SVK149400860100111004,091531148840-13,2
8Vlcek Milan14020SVK149292521101½00003,591402135940-10,4
9Zuzik Emil14540SVK14927896½1001,54144713604019,2
10Caplovic Jan15380SVK14920565110+0½1105,591290136140-5,6
12Sibert Adam01396SVK149360620-0,0210000
13Brhlovic Juraj12830SVK1492055700,0110000400,0
  21. Ružinov C (Elo Ø:1572, TB1: 3 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Karcol Jan18330SVK149325471½001,541929184220-1,4
2Moravcik Peter16850SVK1491378011½010003,58184418012021,0
3Kince Jozef16560SVK14927314LA000,021803020-12,0
4Vaverka Miroslav15360SVK14940230000100012,0817871594206,6
5Klacansky Peter15060SVK149359020½0,5218350409,6
6Barati Barnabas14720SVK1492099900½11,54168115834018,8
7Faltus Jan14380SVK149291040100000001,091593124220-16,6
8Zatko Peter14460SVK14921707½00½½½0002,091575138020-17,2
9Lorincz Robert14170SVK14938065½½½01103,57149714972014,0
10Vrbensky Jozef13810SVK149216850½101013,57137013702010,8
11Monosi Jan13361000SVK14958120½½½0102,561405134840-1,2
  22. Lokomotíva D (Elo Ø:1636, TB1: 3 / TB2: 16,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Pytlik Pavol20850SVK149122871½113,5418632199208,6
2Jursa Branislav19740SVK14932393LA112,0217360208,2
3Cebo Vladimir16620SVK14901218½00000000,581803135920-42,4
4Kedro Tomas17540SVK1492125111,0116870208,2
5Beno Milan16460SVK149011701001002,0618071675202,6
6Hitka Robert14820SVK14927292LA000000,05169689640-48,4
7Barta Ondrej14830SVK1492851510½1,5315341534204,0
8Kompas Igor01000SVK14927713½½12,0317441869
9Herceg Branislav01000SVK1495803100010001,0715621253
10Novotny Jan12291000SVK7361922100½0½001,071504119540-15,2
11Sefranko Jakub01000SVK736192301000001,0615251252
12Krupa Andrej01000SVK73619876000000,051448648
13Kyselica Daniel01000SVK7361924800000000,071438638
14Jursova Elena01000SVK73619264+00001,051134334
15Jursa Juraj01000SVK73619256000,0212220

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.2  Tatran E - TilgnerkaElo-11  Ružinov BElo4 : 4
2.1
Kobela, Pavol
1682-
Ferik, Andrej
1774LA1 - 0
2.2
Ludwig, Anton
1633LA-
Matusek, Jan
1644½ - ½
2.3
Bencek, Marcel
1668LA-
Vesely, Bedrich
16431 - 0
2.4
Kocka, Michal
1000-
Marcek, Jan
16370 - 1
2.5
Kovacic, Martin
1000-
Machalik, Juraj
15250 - 1
2.6
Brechtl, Samuel
1000-
Poller, Jan
1550½ - ½
2.7
Vybiral, Jakub
1000-
Vlacuha, Robert
15440 - 1
2.8
Certik, Jaroslav
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.3  Slovan IElo-10  Doprastav JElo2 : 6
3.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170-
Bujnovsky, Jan
18151 - 0
3.2
Hecht, Tomas
2033LA-
Krammer, Peter
18341 - 0
3.3
Chlpek, Daniel
1727-
Stofa, David
1727LA0 - 1
3.4
Skrinar, Marek
1554-
Fedor, Pavol
16510 - 1
3.5
Petrek, David
1583-
Klimova, Maria
16030 - 1
3.6
Novak, Jaroslav
1000-
Chren, Ondrej
15190 - 1
3.7
Novak, Pavol
1000-
Pacolak, Tibor
10000 - 1
3.8
Novak, Peter
1000-
Szenasi, Juraj
10000 - 1
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-9  Slovan JElo5½:2½
4.1
Malaschitz, Richard
2016-
Vadila, Ondrej
18141 - 0
4.2
Valovic, Matus
1841LB-
Cervenak, Ladislav
16651 - 0
4.3
Karas, Juraj
1749-
Kokles, Jan
16560 - 1
4.4
Seleng, Simon
1582-
Horvath, Jan
1244½ - ½
4.5
Janikovic, Alex Zoltan
1434-
Horvath, Marian
10001 - 0
4.6
Lintner, Igor
1517-
Horvathova, Hana
10671 - 0
4.7
Zverka, Peter Samuel
1095-
Kaiser, Daniel
10000 - 1
4.8
Paluska, Karol
1000-
Markschies, Benjamin Max
10001 - 0
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-8  Lokomotíva CElo½ :7½
5.1
Gzib, David
1790-
Prochazka, Jaromir
1938LA0 - 1
5.2
Belosovic, Pavol
1499-
Novak, Martin
18850 - 1
5.3
Blaho, Igor
1462-
Stecko, Ivan
18230 - 1
5.4
Blaho, Jakub
1338-
Gonda, Jan
17140 - 1
5.5
Hanzel, Artom
1111-
Androvic, Peter
1748½ - ½
5.6
Gzib, Richard
1029-
Belas, Jozef
15710 - 1
5.7
Kaceriak, Ivan
1000-
Ciganek, Jaroslav
14820 - 1
5.8
Kaceriak, Simon
1000-
Ziacik, Pavol
15290 - 1
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.6  Tatran CElo-7  Karlova VesElo6 : 2
6.1
Molnar, Viliam
1740-
Galik, Vladimir
16640 - 1
6.2
Sorsak, Jozef
1943LA-
Krajcovic, Boris
16861 - 0
6.3
Beran, Jan
1848LA-
Hadri, Marian
16091 - 0
6.4
Bohacek, Ludovit
1724-
Marko, Jan
17661 - 0
6.5
Garaj, Ivan
1747-
Vas, Jozef
15331 - 0
6.6
Skripek, Jan
1614-
Dobrucky, Miroslav
14581 - 0
6.7
Skoviera, Luboslav
1721-
Krajci, Stefan
13931 - 0
6.8
Szucs, Alexander
1315-
Kruzliak, Stefan
10000 - 1
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.14  Lokomotíva DElo-23  Tatran DElo4½:3½
8.1
Cebo, Vladimir
1662-
Zahorsky, Michal
1701LA½ - ½
8.2
Beno, Milan
1646-
Stancek, Stefan
17151 - 0
8.3
Hitka, Robert
1482LA-
Povraznik, Peter
15860 - 1
8.4
Barta, Ondrej
1483-
Manasek, Vladimir
15131 - 0
8.5
Herceg, Branislav
1000-
Vlcek, Milan
14020 - 1
8.6
Novotny, Jan
1000-
Caplovic, Jan
15380 - 1
8.7
Sefranko, Jakub
1000-
Sibert, Adam
13961 - 0
8.8
Jursova, Elena
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.15  KŠN BElo-22  Krasnˆany CElo2½:5½
9.1
Bochnicka, Vladimir
1830-
Zacka, Ladislav
1709½ - ½
9.2
Sandor, Martin
1883-
Mikulasek, Viktor
1819LA1 - 0
9.3
Starovic, Martin
1808-
Boldocki, Rastislav
17571 - 0
9.4
Soltys, Oliver
1458-
Rathousky, Karol
17700 - 1
9.5
Kolevska, Lea Teodora
1174-
Juhaniak, Lubomir
17370 - 1
9.6
Kubikova, Nina
1127-
Bukovcak, Jaroslav
17110 - 1
9.7
Havalda, Samuel
1000-
Hanker, Lubomir
15980 - 1
9.8
Kapolkova, Greta
1000-
Chobot, Stefan
16290 - 1
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.16  Doprastav IElo-21  Slovan KElo5½:2½
10.1WFM
Vrbova, Niki
2168LB-
Sturc, Gustav
1965LA1 - 0
10.2
Vrba, Michal
1991LA-
Zdrazil, Bohumir
1900LA1 - 0
10.3
Kersten, Juraj
1924-
Kralovic, Peter
17231 - 0
10.4
Kysel, Jozef
1702-
Tomcik, Leon
1588½ - ½
10.5
Halasz, Michal
1682LA-
Paulicka, Ivan
16940 - 1
10.6
Tuzinsky, Marian
1687-
Benova, Zita
1603LB1 - 0
10.7
Dubnicka, Stefan
1589-
Greppel, Pavol
15010 - 1
10.8
Ruzicka, Miroslav
1502-
Filipek, Peter
10611 - 0
1. kolo dňa 2016/10/07 o 17:00
š.17  Ružinov CElo-20  Apollo CElo2½:5½
11.1
Moravcik, Peter
1685-
Chrenko, Peter
1826LA1 - 0
11.2
Kince, Jozef
1656LA-
Rybajlak, Igor
1836LA0 - 1
11.3
Vaverka, Miroslav
1536-
Jezo, Frantisek
18220 - 1
11.4
Barati, Barnabas
1472-
Krno, Vladimir
18020 - 1
11.5
Faltus, Jan
1438-
Cacko, Jozef
16180 - 1
11.6
Zatko, Peter
1446-
Jambrich, Jaromir
1528½ - ½
11.7
Lorincz, Robert
1417-
Just, Jozef
1629½ - ½
11.8
Monosi, Jan
1000-
Elis, Julius
1421½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-6  Tatran CElo4½:3½
2.1
Puchovsky, Ladislav
1939LA-
Molnar, Viliam
17401 - 0
2.2
Prochazka, Jaromir
1938LA-
Beran, Jan
1848LA0 - 1
2.3
Stecko, Ivan
1823-
Bohacek, Ludovit
17241 - 0
2.4
Gonda, Jan
1714-
Garaj, Ivan
1747½ - ½
2.5
Kosper, Peter
1690-
Skripek, Jan
1614½ - ½
2.6
Belas, Jozef
1571-
Skoviera, Luboslav
17210 - 1
2.7
Ciganek, Jaroslav
1482-
Sun, Jan
18051 - 0
2.8
Liscak, Peter
1435-
Szucs, Alexander
1315½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.9  Slovan JElo-5  Strelec DNV EElo5 : 3
3.1
Zetocha, Adrian
2023LB-
Patzelt, Rastislav
17961 - 0
3.2
Vadila, Ondrej
1814-
Galan, Anton
17621 - 0
3.3
Kokles, Jan
1656-
Blaho, Igor
14621 - 0
3.4
Horvath, Jan
1244-
Blaho, Jakub
13380 - 1
3.5
Horvath, Marian
1000-
Hanzel, Artom
11110 - 1
3.6
Zetocha, Adela
1095-
Patzelt, Marek
10001 - 0
3.7
Kaiser, Daniel
1000-
Kaceriak, Ivan
10000 - 1
3.8
Markschies, Benjamin Max
1000-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-4  Doprastav HElo4½:3½
4.1
Hricak, Vasil
2100LA-
Valovic, Matus
1841LB1 - 0
4.2
Krammer, Peter
1834-
Salgovic, Simon
1701LB½ - ½
4.3
Fedor, Pavol
1651-
Seleng, Simon
15820 - 1
4.4
Blizman, Marian
1548-
Janikovic, Alex Zoltan
14340 - 1
4.5
Stofa, Filip
1503LA-
Lintner, Igor
1517½ - ½
4.6
Klimova, Maria
1603-
Zverka, Peter Samuel
1095½ - ½
4.7
Vojtko, Robert
1528-
Paluska, Karol
10001 - 0
4.8
Krammer, Anton
1431-
Helenin, Jozef
10001 - 0
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.11  Ružinov BElo-3  Slovan IElo4½:3½
5.1
Ferik, Andrej
1774LA-
Hecht, Tomas
2033LA1 - 0
5.2
Hrivnak, Martin
1747LA-
Klimes, Milan
18360 - 1
5.3
Matusek, Jan
1644-
Chlpek, Daniel
17270 - 1
5.4
Marcek, Jan
1637-
Petrek, David
15831 - 0
5.5
Hatala, Peter
1526-
Petrek, Miroslav
1476½ - ½
5.6
Poller, Jan
1550-
Kuchta, Filip
10001 - 0
5.7
Vlacuha, Robert
1544-
Novak, Pavol
10001 - 0
5.8
Brett nicht besetzt,
0-
Novak, Peter
1000- - +
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.1  Dúbravan BElo-2  Tatran E - TilgnerkaElo4 : 4
6.1
Strelbitska, Oleksandra
1615-
Kobela, Pavol
1682½ - ½
6.2
Struhar, Adrian
1521-
Ludwig, Anton
1633LA0 - 1
6.3
Tkac, Matej
1602-
Kocka, Michal
10001 - 0
6.4
Suroviak, Branislav
1000-
Horvath, Adam
10001 - 0
6.5
Adamec, Maros
1000-
Horvath, David
10000 - 1
6.6
Gal, Milan
1000-
Hric, Artur Martin
10000 - 1
6.7
Straka, Peter
1000-
Laluha, Jan
1000½ - ½
6.8
Zacik, Tibor Gregor
1000-
Simon, Samuel
10001 - 0
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.21  Slovan KElo-17  Ružinov CElo6 : 2
9.1
Sturc, Gustav
1965LA-
Vaverka, Miroslav
15361 - 0
9.2
Zdrazil, Bohumir
1900LA-
Klacansky, Peter
15061 - 0
9.3
Kralovic, Peter
1723-
Barati, Barnabas
14721 - 0
9.4
Tomcik, Leon
1588-
Faltus, Jan
14380 - 1
9.5
Nagy, Edmund
1598-
Zatko, Peter
14461 - 0
9.6
Paulicka, Ivan
1694-
Lorincz, Robert
1417½ - ½
9.7
Butora, Frantisek
1541-
Vrbensky, Jozef
13811 - 0
9.8
Greppel, Pavol
1501-
Monosi, Jan
1000½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.22  Krasnˆany CElo-16  Doprastav IElo2 : 6
10.1
Kebis, Milos
1880LA-WFM
Vrbova, Niki
2168LB0 - 1
10.2
Zacka, Ladislav
1709-
Vrba, Michal
1991LA0 - 1
10.3
Mikulasek, Viktor
1819LA-
Kersten, Juraj
19240 - 1
10.4
Boldocki, Rastislav
1757-
Kysel, Jozef
1702½ - ½
10.5
Rathousky, Karol
1770-
Halasz, Michal
1682LA½ - ½
10.6
Juhaniak, Lubomir
1737-
Tuzinsky, Marian
1687½ - ½
10.7
Hanker, Lubomir
1598-
Dubnicka, Stefan
15890 - 1
10.8
Chobot, Stefan
1629-
Petrek, Dominik
1476LB½ - ½
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.23  Tatran DElo-15  KŠN BElo5½:2½
11.1
Zahorsky, Michal
1701LA-
Sandor, Martin
18830 - 1
11.2
Stancek, Stefan
1715-
Starovic, Martin
18080 - 1
11.3
Brabec, Juraj
1675-
Vozarova, Adriana
1633LB½ - ½
11.4
Chovanec, Peter
1676-
Soltys, Oliver
14581 - 0
11.5
Povraznik, Peter
1586-
Kolevska, Lea Teodora
11741 - 0
11.6
Manasek, Vladimir
1513-
Kubikova, Nina
11271 - 0
11.7
Vlcek, Milan
1402-
Havalda, Samuel
10001 - 0
11.8
Caplovic, Jan
1538-
Kapolkova, Greta
10001 - 0
2. kolo dňa 2016/10/21 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-14  Lokomotíva DElo6½:1½
12.1
Duraj, Jan
1927-
Pytlik, Pavol
20850 - 1
12.2
Ochrana, Ladislav
1952LA-
Beno, Milan
16461 - 0
12.3
Durovka, Stefan
1770-
Kompas, Igor
1000½ - ½
12.4
Belak, Milan
1666-
Novotny, Jan
10001 - 0
12.5
Pastorok, Miroslav
1658-
Sefranko, Jakub
10001 - 0
12.6
Straka, Ivan
1639-
Krupa, Andrej
10001 - 0
12.7
Lukac, Peter
1709-
Kyselica, Daniel
10001 - 0
12.8
Pauk, Peter
1000-
Jursova, Elena
10001 - 0
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.3  Slovan IElo-1  Dúbravan BElo5 : 3
2.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170-
Struhar, Adrian
15211 - 0
2.2
Hecht, Tomas
2033LA-
Belak, Matus
10881 - 0
2.3
Chlpek, Daniel
1727-
Suroviak, Branislav
10001 - 0
2.4
Skrinar, Marek
1554-
Elrashidi, Yosry
10001 - 0
2.5
Petrek, David
1583-
Adamec, Maros
1000½ - ½
2.6
Petrek, Miroslav
1476-
Gal, Milan
1000½ - ½
2.7
Novak, Jaroslav
1000-
Straka, Peter
10000 - 1
2.8
Novak, Pavol
1000-
Zacik, Tibor Gregor
10000 - 1
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-11  Ružinov BElo2 : 6
3.1
Damek, Michal
1836LA-
Ferik, Andrej
1774LA½ - ½
3.2
Salgovic, Simon
1701LB-
Hrivnak, Martin
1747LA0 - 1
3.3
Karas, Juraj
1749-
Matusek, Jan
16441 - 0
3.4
Seleng, Simon
1582-
Kuma, Rudolf
1654½ - ½
3.5
Janikovic, Alex Zoltan
1434-
Vesely, Bedrich
16430 - 1
3.6
Lintner, Igor
1517-
Marcek, Jan
16370 - 1
3.7
Paluska, Karol
1000-
Machalik, Juraj
15250 - 1
3.8
Helenin, Jozef
1000-
Poller, Jan
15500 - 1
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-10  Doprastav JElo0 : 8
4.1
Gzib, David
1790-
Hricak, Vasil
2100LA0 - 1
4.2
Blaho, Igor
1462-
Bujnovsky, Jan
18150 - 1
4.3
Blaho, Jakub
1338-
Krammer, Peter
18340 - 1
4.4
Hanzel, Artom
1111-
Stofa, David
1727LA0 - 1
4.5
Gzib, Richard
1029-
Fedor, Pavol
16510 - 1
4.6
Patzelt, Marek
1000-
Blizman, Marian
15480 - 1
4.7
Kaceriak, Ivan
1000-
Klimova, Maria
16030 - 1
4.8
Kaceriak, Simon
1000-
Vojtko, Robert
15280 - 1
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.6  Tatran CElo-9  Slovan JElo4 : 4
5.1
Molnar, Viliam
1740-
Zetocha, Adrian
2023LB0 - 1
5.2
Sorsak, Jozef
1943LA-
Vadila, Ondrej
18140 - 1
5.3
Beran, Jan
1848LA-
Kokles, Jan
16560 - 1
5.4
Bohacek, Ludovit
1724-
Horvath, Jan
12441 - 0
5.5
Garaj, Ivan
1747-
Horvath, Marian
10001 - 0
5.6
Skripek, Jan
1614-
Zetocha, Adela
10951 - 0
5.7
Skoviera, Luboslav
1721-
Horvathova, Hana
10671 - 0
5.8
Szucs, Alexander
1315-
Markschies, Benjamin Max
10000 - 1
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-8  Lokomotíva CElo3½:4½
6.1
Koutny, Bretislav
1775LA-
Puchovsky, Ladislav
1939LA½ - ½
6.2
Galik, Vladimir
1664-
Prochazka, Jaromir
1938LA0 - 1
6.3
Krajcovic, Boris
1686-
Stecko, Ivan
1823½ - ½
6.4
Hadri, Marian
1609-
Gonda, Jan
1714½ - ½
6.5
Marko, Jan
1766-
Androvic, Peter
17481 - 0
6.6
Vas, Jozef
1533-
Kosper, Peter
16900 - 1
6.7
Oravec, Lubos
1560-
Belas, Jozef
1571½ - ½
6.8
Fabana, Tibor
1557-
Ziacik, Pavol
1529½ - ½
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.15  KŠN BElo-13  Dúbravan AElo1 : 7
8.1
Bochnicka, Vladimir
1830-
Macka, Oto
2036LA1 - 0
8.2
Starovic, Martin
1808-
Benci, Jozef
18360 - 1
8.3
Valigursky, Michal
1692LB-
Duraj, Jan
19270 - 1
8.4
Vozarova, Adriana
1633LB-
Durovka, Stefan
17700 - 1
8.5
Soltys, Oliver
1458-
Cepka, Richard
16870 - 1
8.6
Kubikova, Nina
1127-
Straka, Ivan
16390 - 1
8.7
Havalda, Samuel
1000-
Lukac, Peter
17090 - 1
8.8
Kapolkova, Greta
1000-
Pauk, Peter
10000 - 1
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.16  Doprastav IElo-23  Tatran DElo6½:1½
9.1
Vrba, Michal
1991LA-
Zahorsky, Michal
1701LA1 - 0
9.2
Kersten, Juraj
1924-
Stancek, Stefan
17150 - 1
9.3
Kysel, Jozef
1702-
Povraznik, Peter
15861 - 0
9.4
Halasz, Michal
1682LA-
Manasek, Vladimir
15131 - 0
9.5
Tuzinsky, Marian
1687-
Vlcek, Milan
14021 - 0
9.6
Kulik, Juraj
1559-
Zuzik, Emil
1454½ - ½
9.7
Dubnicka, Stefan
1589-
Caplovic, Jan
15381 - 0
9.8
Ruzicka, Miroslav
1502-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.17  Ružinov CElo-22  Krasnˆany CElo3½:4½
10.1
Karcol, Jan
1833-
Zacka, Ladislav
17091 - 0
10.2
Moravcik, Peter
1685-
Mikulasek, Viktor
1819LA1 - 0
10.3
Vaverka, Miroslav
1536-
Boldocki, Rastislav
17570 - 1
10.4
Klacansky, Peter
1506-
Rathousky, Karol
1770½ - ½
10.5
Faltus, Jan
1438-
Juhaniak, Lubomir
17370 - 1
10.6
Zatko, Peter
1446-
Mihalik, Milan
18270 - 1
10.7
Vrbensky, Jozef
1381-
Bukovcak, Jaroslav
1711½ - ½
10.8
Monosi, Jan
1000-
Chobot, Stefan
1629½ - ½
3. kolo dňa 2016/11/04 o 17:00
š.19  NBSElo-20  Apollo CElo4½:3½
12.1
Tomanek, Rafael
2003LA-
Chrenko, Peter
1826LA1 - 0
12.2
Vodicka, Ivan
1854-
Jezo, Frantisek
1822½ - ½
12.3
Pivacek, Jozef
1769-
Racko, Jan
17511 - 0
12.4
Sith, Jozef
1689LA-
Krno, Vladimir
18020 - 1
12.5
Cibiri, Ivan
1575-
Cacko, Jozef
16181 - 0
12.6
Vyboch, Michal
1544-
Bilka, Radoslav
1656½ - ½
12.7
Psotny, Martin
1480-
Jambrich, Jaromir
1528½ - ½
12.8
Szulenyi, Frantisek
1417-
Elis, Julius
14210 - 1
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.9  Slovan JElo-7  Karlova VesElo2 : 6
2.1
Zetocha, Adrian
2023LB-
Nepras, Martin
1954LA1 - 0
2.2
Kovacic, Stefan
1726LA-
Koutny, Bretislav
1775LA0 - 1
2.3
Kokles, Jan
1656-
Galik, Vladimir
16640 - 1
2.4
Horvath, Marian
1000-
Krajcovic, Boris
16860 - 1
2.5
Zetocha, Adela
1095-
Hadri, Marian
16090 - 1
2.6
Horvathova, Hana
1067-
Vas, Jozef
15330 - 1
2.7
Kaiser, Daniel
1000-
Oravec, Lubos
1560½ - ½
2.8
Markschies, Benjamin Max
1000-
Krajci, Stefan
1393½ - ½
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-6  Tatran CElo5½:2½
3.1
Hricak, Vasil
2100LA-
Molnar, Viliam
17401 - 0
3.2
Orolin, Peter
2026LA-
Sorsak, Jozef
1943LA½ - ½
3.3
Bujnovsky, Jan
1815-
Garaj, Ivan
17471 - 0
3.4
Krammer, Peter
1834-
Skripek, Jan
16141 - 0
3.5
Blizman, Marian
1548-
Skoviera, Luboslav
1721½ - ½
3.6
Vojtko, Robert
1528-
Sun, Jan
1805½ - ½
3.7
Chren, Ondrej
1519-
Szucs, Alexander
13151 - 0
3.8
Krammer, Anton
1431-
Vavrak, Jan
14920 - 1
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.11  Ružinov BElo-5  Strelec DNV EElo6 : 2
4.1
Hrivnak, Martin
1747LA-
Patzelt, Rastislav
17960 - 1
4.2
Matusek, Jan
1644-
Gzib, David
17900 - 1
4.3
Kuma, Rudolf
1654-
Blaho, Igor
14621 - 0
4.4
Vesely, Bedrich
1643-
Blaho, Jakub
13381 - 0
4.5
Marcek, Jan
1637-
Hanzel, Artom
11111 - 0
4.6
Hatala, Peter
1526-
Patzelt, Marek
10001 - 0
4.7
Machalik, Juraj
1525-
Kaceriak, Ivan
10001 - 0
4.8
Poller, Jan
1550-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.1  Dúbravan BElo-4  Doprastav HElo1½:6½
5.1
Sipeky, Ladislav
1948-
Damek, Michal
1836LA½ - ½
5.2
Strelbitska, Oleksandra
1615-
Valovic, Matus
1841LB0 - 1
5.3
Struhar, Adrian
1521-
Salgovic, Simon
1701LB0 - 1
5.4
Belak, Matus
1088-
Karas, Juraj
17490 - 1
5.5
Suroviak, Branislav
1000-
Janikovic, Alex Zoltan
14340 - 1
5.6
Adamec, Maros
1000-
Zverka, Peter Samuel
10950 - 1
5.7
Gal, Milan
1000-
Paluska, Karol
10000 - 1
5.8
Zacik, Tibor Gregor
1000-
Jurcisin, Samuel
10001 - 0
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.2  Tatran E - TilgnerkaElo-3  Slovan IElo1 : 7
6.1
Kobela, Pavol
1682-
Kostolansky, Sebastian Lukas
21701 - 0
6.2
Vrbiar, Tomas
1611LA-
Hecht, Tomas
2033LA0 - 1
6.3
Kocka, Michal
1000-
Chlpek, Daniel
17270 - 1
6.4
Kovacic, Martin
1000-
Skrinar, Marek
15540 - 1
6.5
Durana, Jonas
1000-
Petrek, David
15830 - 1
6.6
Bury, Peter
1000-
Petrek, Miroslav
14760 - 1
6.7
Skubla, Matej
1000-
Novak, Jaroslav
10000 - 1
6.8
Krivosik, Matus
1000-
Novak, Pavol
10000 - 1
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.21  Slovan KElo-19  NBSElo7½: ½
8.1
Sturc, Gustav
1965LA-
Pivacek, Jozef
1769½ - ½
8.2
Zdrazil, Bohumir
1900LA-
Cibiri, Ivan
15751 - 0
8.3
Kralovic, Peter
1723-
Szulenyi, Frantisek
14171 - 0
8.4
Tomcik, Leon
1588-
Illas, Richard
12341 - 0
8.5
Nagy, Edmund
1598-
Prokes, Michal
10001 - 0
8.6
Paulicka, Ivan
1694-
Kendera, Tomas
10001 - 0
8.7
Butora, Frantisek
1541-
Jurikovic, Matej
10001 - 0
8.8
Filipek, Peter
1061-
Nemethy, Peter
10001 - 0
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.23  Tatran DElo-17  Ružinov CElo5 : 3
10.1
Zahorsky, Michal
1701LA-
Moravcik, Peter
1685½ - ½
10.2
Stancek, Stefan
1715-
Barati, Barnabas
1472½ - ½
10.3
Brabec, Juraj
1675-
Faltus, Jan
14381 - 0
10.4
Chovanec, Peter
1676-
Zatko, Peter
1446½ - ½
10.5
Povraznik, Peter
1586-
Lorincz, Robert
1417½ - ½
10.6
Manasek, Vladimir
1513-
Vrbensky, Jozef
13810 - 1
10.7
Vlcek, Milan
1402-
Monosi, Jan
10001 - 0
10.8
Caplovic, Jan
1538-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-16  Doprastav IElo5 : 3
11.1
Duraj, Jan
1927-WFM
Vrbova, Niki
2168LB0 - 1
11.2
Ochrana, Ladislav
1952LA-
Vrba, Michal
1991LA½ - ½
11.3
Durovka, Stefan
1770-
Kersten, Juraj
19240 - 1
11.4
Cepka, Richard
1687-
Kysel, Jozef
17021 - 0
11.5
Belak, Milan
1666-
Halasz, Michal
1682LA1 - 0
11.6
Pastorok, Miroslav
1658-
Polak, Pavol
14351 - 0
11.7
Straka, Ivan
1639-
Petrek, Dominik
1476LB½ - ½
11.8
Pauk, Peter
1000-
Fonod, Zigmund
11351 - 0
4. kolo dňa 2016/11/11 o 17:00
š.14  Lokomotíva DElo-15  KŠN BElo½ :7½
12.1
Cebo, Vladimir
1662-
Bochnicka, Vladimir
18300 - 1
12.2
Beno, Milan
1646-
Sandor, Martin
18830 - 1
12.3
Hitka, Robert
1482LA-
Starovic, Martin
18080 - 1
12.4
Herceg, Branislav
1000-
Soltys, Oliver
14580 - 1
12.5
Novotny, Jan
1000-
Kolevska, Lea Teodora
1174½ - ½
12.6
Krupa, Andrej
1000-
Kubikova, Nina
11270 - 1
12.7
Kyselica, Daniel
1000-
Havalda, Samuel
10000 - 1
12.8
Jursova, Elena
1000-
Kapolkova, Greta
10000 - 1
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-2  Tatran E - TilgnerkaElo7½: ½
2.1
Damek, Michal
1836LA-
Kobela, Pavol
16821 - 0
2.2
Valovic, Matus
1841LB-
Vrbiar, Tomas
1611LA½ - ½
2.3
Salgovic, Simon
1701LB-
Bencek, Marcel
1668LA1 - 0
2.4
Rintel, Boris
1702LA-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
2.5
Seleng, Simon
1582-
Kucerova, Zuzana
10001 - 0
2.6
Janikovic, Alex Zoltan
1434-
Simon, Samuel
10001 - 0
2.7
Zverka, Peter Samuel
1095-
Krivosik, Matus
10001 - 0
2.8
Paluska, Karol
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-1  Dúbravan BElo4½:3½
3.1
Patzelt, Rastislav
1796-
Sipeky, Ladislav
1948½ - ½
3.2
Kukan, Michal
1722-
Strelbitska, Oleksandra
16150 - 1
3.3
Galan, Anton
1762-
Struhar, Adrian
15211 - 0
3.4
Blaho, Jakub
1338-
Elrashidi, Yosry
10001 - 0
3.5
Hanzel, Artom
1111-
Adamec, Maros
10001 - 0
3.6
Gzib, Richard
1029-
Gal, Milan
10000 - 1
3.7
Patzelt, Marek
1000-
Straka, Peter
10001 - 0
3.8
Kaceriak, Ivan
1000-
Zacik, Tibor Gregor
10000 - 1
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.6  Tatran CElo-11  Ružinov BElo5½:2½
4.1
Molnar, Viliam
1740-
Hrivnak, Martin
1747LA0 - 1
4.2
Beran, Jan
1848LA-
Matusek, Jan
16441 - 0
4.3
Bohacek, Ludovit
1724-
Kuma, Rudolf
16541 - 0
4.4
Garaj, Ivan
1747-
Marcek, Jan
16370 - 1
4.5
Smelko, Eduard
1703-
Hatala, Peter
1526½ - ½
4.6
Skoviera, Luboslav
1721-
Machalik, Juraj
15251 - 0
4.7
Szucs, Alexander
1315-
Poller, Jan
15501 - 0
4.8
Vavrak, Jan
1492-
Hamas, Martin
10001 - 0
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-10  Doprastav JElo½ :7½
5.1
Hadri, Marian
1609-
Bujnovsky, Jan
18150 - 1
5.2
Marko, Jan
1766-
Krammer, Peter
18340 - 1
5.3
Vas, Jozef
1533-
Stofa, David
1727LA0 - 1
5.4
Oravec, Lubos
1560-
Blizman, Marian
15480 - 1
5.5
Fabana, Tibor
1557-
Stofa, Filip
1503LA½ - ½
5.6
Dobrucky, Miroslav
1458-
Klimova, Maria
16030 - 1
5.7
Kruzliak, Stefan
1000-
Chren, Ondrej
15190 - 1
5.8
Simon, Jozef
1000-
Szenasi, Juraj
10000 - 1
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-9  Slovan JElo4½:3½
6.1
Prochazka, Jaromir
1938LA-
Zetocha, Adrian
2023LB0 - 1
6.2
Novak, Martin
1885-
Vadila, Ondrej
1814½ - ½
6.3
Stecko, Ivan
1823-
Cervenak, Ladislav
1665½ - ½
6.4
Gonda, Jan
1714-
Kokles, Jan
16561 - 0
6.5
Androvic, Peter
1748-
Horvath, Jan
12441 - 0
6.6
Belas, Jozef
1571-
Horvath, Marian
10001 - 0
6.7
Ziacik, Pavol
1529-
Horvathova, Hana
10670 - 1
6.8
Liscak, Peter
1435-
Markschies, Benjamin Max
1000½ - ½
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.16  Doprastav IElo-14  Lokomotíva DElo5½:2½
8.1
Vrba, Michal
1991LA-
Pytlik, Pavol
2085½ - ½
8.2
Kysel, Jozef
1702-
Jursa, Branislav
1974LA0 - 1
8.3
Halasz, Michal
1682LA-
Cebo, Vladimir
16621 - 0
8.4
Tuzinsky, Marian
1687-
Kedro, Tomas
17540 - 1
8.5
Kulik, Juraj
1559-
Hitka, Robert
1482LA1 - 0
8.6
Dubnicka, Stefan
1589-
Herceg, Branislav
10001 - 0
8.7
Ruzicka, Miroslav
1502-
Novotny, Jan
10001 - 0
8.8
Petrek, Dominik
1476LB-
Jursova, Elena
10001 - 0
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.17  Ružinov CElo-13  Dúbravan AElo2 : 6
9.1
Karcol, Jan
1833-
Benci, Jozef
1836½ - ½
9.2
Moravcik, Peter
1685-
Ochrana, Ladislav
1952LA0 - 1
9.3
Kince, Jozef
1656LA-
Durovka, Stefan
17700 - 1
9.4
Vaverka, Miroslav
1536-
Belak, Milan
16661 - 0
9.5
Faltus, Jan
1438-
Pastorok, Miroslav
16580 - 1
9.6
Zatko, Peter
1446-
Straka, Ivan
1639½ - ½
9.7
Lorincz, Robert
1417-
Lukac, Peter
17090 - 1
9.8
Vrbensky, Jozef
1381-
Pauk, Peter
10000 - 1
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.19  NBSElo-22  Krasnˆany CElo3 : 5
11.1
Frindt, Kornel
2178LA-
Kebis, Milos
1880LA1 - 0
11.2
Vodicka, Ivan
1854-
Zacka, Ladislav
17090 - 1
11.3
Pivacek, Jozef
1769-
Mikulasek, Viktor
1819LA1 - 0
11.4
Sith, Jozef
1689LA-
Boldocki, Rastislav
1757½ - ½
11.5
Vyboch, Michal
1544-
Juhaniak, Lubomir
17370 - 1
11.6
Psotny, Martin
1480-
Mihalik, Milan
1827½ - ½
11.7
Szulenyi, Frantisek
1417-
Hanker, Lubomir
15980 - 1
11.8
Illas, Richard
1234-
Chobot, Stefan
16290 - 1
5. kolo dňa 2016/11/25 o 17:00
š.20  Apollo CElo-21  Slovan KElo5½:2½
12.1
Rybajlak, Igor
1836LA-
Sturc, Gustav
1965LA½ - ½
12.2
Jezo, Frantisek
1822-
Zdrazil, Bohumir
1900LA1 - 0
12.3
Krno, Vladimir
1802-
Kralovic, Peter
17231 - 0
12.4
Cacko, Jozef
1618-
Tomcik, Leon
1588½ - ½
12.5
Jambrich, Jaromir
1528-
Nagy, Edmund
15981 - 0
12.6
Just, Jozef
1629-
Butora, Frantisek
1541½ - ½
12.7
Butala, Michal
1557-
Greppel, Pavol
1501½ - ½
12.8
Elis, Julius
1421-
Filipek, Peter
1061½ - ½
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-8  Lokomotíva CElo5½:2½
2.1
Hricak, Vasil
2100LA-
Prochazka, Jaromir
1938LA1 - 0
2.2
Orolin, Peter
2026LA-
Novak, Martin
18851 - 0
2.3
Krammer, Peter
1834-
Stecko, Ivan
1823½ - ½
2.4
Fedor, Pavol
1651-
Gonda, Jan
17141 - 0
2.5
Blizman, Marian
1548-
Androvic, Peter
17480 - 1
2.6
Klimova, Maria
1603-
Kosper, Peter
16901 - 0
2.7
Chren, Ondrej
1519-
Belas, Jozef
15711 - 0
2.8
Pacolak, Tibor
1000-
Ciganek, Jaroslav
14820 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.11  Ružinov BElo-7  Karlova VesElo4 : 4
3.1
Ferik, Andrej
1774LA-
Nepras, Martin
1954LA½ - ½
3.2
Hrivnak, Martin
1747LA-
Koutny, Bretislav
1775LA½ - ½
3.3
Matusek, Jan
1644-
Galik, Vladimir
16641 - 0
3.4
Kuma, Rudolf
1654-
Krajcovic, Boris
16860 - 1
3.5
Marcek, Jan
1637-
Hadri, Marian
1609½ - ½
3.6
Machalik, Juraj
1525-
Marko, Jan
17660 - 1
3.7
Poller, Jan
1550-
Vas, Jozef
15331 - 0
3.8
Vlacuha, Robert
1544-
Oravec, Lubos
1560½ - ½
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.1  Dúbravan BElo-6  Tatran CElo3½:4½
4.1
Sipeky, Ladislav
1948-
Molnar, Viliam
17401 - 0
4.2
Laho, Tomas
1764-
Sorsak, Jozef
1943LA1 - 0
4.3
Strelbitska, Oleksandra
1615-
Beran, Jan
1848LA0 - 1
4.4
Struhar, Adrian
1521-
Chodak, Ivan
17451 - 0
4.5
Tkac, Matej
1602-
Smelko, Eduard
17030 - 1
4.6
Gal, Milan
1000-
Skripek, Jan
1614½ - ½
4.7
Zacik, Tibor Gregor
1000-
Szucs, Alexander
13150 - 1
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Vavrak, Jan
1492- - +
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.2  Tatran E - TilgnerkaElo-5  Strelec DNV EElo2½:5½
5.1
Kobela, Pavol
1682-
Gzib, David
1790½ - ½
5.2
Vrbiar, Tomas
1611LA-
Galan, Anton
17620 - 1
5.3
Bury, Peter
1000-
Blaho, Igor
14620 - 1
5.4
Certik, Jaroslav
1000-
Blaho, Jakub
13380 - 1
5.5
Andrejsin, Adam
1000-
Hanzel, Artom
11110 - 1
5.6
Laluha, Jan
1000-
Patzelt, Marek
10000 - 1
5.7
Simon, Samuel
1000-
Kaceriak, Ivan
10001 - 0
5.8
Krivosik, Matus
1000-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.3  Slovan IElo-4  Doprastav HElo5½:2½
6.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170-
Damek, Michal
1836LA1 - 0
6.2
Hecht, Tomas
2033LA-
Seleng, Simon
15821 - 0
6.3
Chlpek, Daniel
1727-
Janikovic, Alex Zoltan
14341 - 0
6.4
Petrek, David
1583-
Lintner, Igor
15171 - 0
6.5
Pozar, Daniel
1438-
Zverka, Peter Samuel
1095½ - ½
6.6
Novak, Jaroslav
1000-
Paluska, Karol
10000 - 1
6.7
Novak, Pavol
1000-
Jurcisin, Samuel
10001 - 0
6.8
Novak, Peter
1000-
Janikovic, Zoltan
10000 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.22  Krasnˆany CElo-20  Apollo CElo3 : 5
8.1
Zacka, Ladislav
1709-
Chrenko, Peter
1826LA1 - 0
8.2
Mikulasek, Viktor
1819LA-
Jezo, Frantisek
1822½ - ½
8.3
Boldocki, Rastislav
1757-
Krno, Vladimir
18020 - 1
8.4
Rathousky, Karol
1770-
Cacko, Jozef
16180 - 1
8.5
Mihalik, Milan
1827-
Bilka, Radoslav
16560 - 1
8.6
Bukovcak, Jaroslav
1711-
Jambrich, Jaromir
1528½ - ½
8.7
Hanker, Lubomir
1598-
Just, Jozef
16291 - 0
8.8
Chobot, Stefan
1629-
Butala, Michal
15570 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.23  Tatran DElo-19  NBSElo2½:5½
9.1
Zahorsky, Michal
1701LA-
Tomanek, Rafael
2003LA0 - 1
9.2
Stancek, Stefan
1715-
Vodicka, Ivan
18540 - 1
9.3
Brabec, Juraj
1675-
Sith, Jozef
1689LA0 - 1
9.4
Chovanec, Peter
1676-
Cibiri, Ivan
15751 - 0
9.5
Povraznik, Peter
1586-
Vyboch, Michal
15440 - 1
9.6
Manasek, Vladimir
1513-
Psotny, Martin
14801 - 0
9.7
Vlcek, Milan
1402-
Prokes, Michal
1000½ - ½
9.8
Caplovic, Jan
1538-
Kendera, Tomas
10000 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.14  Lokomotíva DElo-17  Ružinov CElo2½:5½
11.1
Cebo, Vladimir
1662-
Moravcik, Peter
16850 - 1
11.2
Beno, Milan
1646-
Vaverka, Miroslav
15361 - 0
11.3
Barta, Ondrej
1483-
Barati, Barnabas
14720 - 1
11.4
Herceg, Branislav
1000-
Faltus, Jan
14381 - 0
11.5
Novotny, Jan
1000-
Zatko, Peter
1446½ - ½
11.6
Sefranko, Jakub
1000-
Lorincz, Robert
14170 - 1
11.7
Kyselica, Daniel
1000-
Vrbensky, Jozef
13810 - 1
11.8
Jursa, Juraj
1000-
Monosi, Jan
10000 - 1
6. kolo dňa 2016/12/09 o 17:00
š.15  KŠN BElo-16  Doprastav IElo3 : 5
12.1
Macko, Peter
2035LB-
Kersten, Juraj
19241 - 0
12.2
Sandor, Martin
1883-
Kysel, Jozef
17021 - 0
12.3
Starovic, Martin
1808-
Halasz, Michal
1682LA1 - 0
12.4
Soltys, Oliver
1458-
Tuzinsky, Marian
16870 - 1
12.5
Kolevska, Lea Teodora
1174-
Dubnicka, Stefan
15890 - 1
12.6
Kubikova, Nina
1127-
Polak, Pavol
14350 - 1
12.7
Havalda, Samuel
1000-
Petrek, Dominik
1476LB0 - 1
12.8
Kapolkova, Greta
1000-
Hodal, Juraj
10000 - 1
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-3  Slovan IElo5 : 3
2.1
Gzib, David
1790-
Kostolansky, Sebastian Lukas
21700 - 1
2.2
Knaperek, Stefan
1697-
Chlpek, Daniel
17271 - 0
2.3
Blaho, Igor
1462-
Petrek, David
15831 - 0
2.4
Blaho, Jakub
1338-
Petrek, Miroslav
14760 - 1
2.5
Hanzel, Artom
1111-
Pozar, Daniel
14380 - 1
2.6
Gzib, Richard
1029-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2.7
Patzelt, Marek
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2.8
Kaceriak, Ivan
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.6  Tatran CElo-2  Tatran E - TilgnerkaElo8 : 0
3.1
Molnar, Viliam
1740-
Kobela, Pavol
16821 - 0
3.2
Sorsak, Jozef
1943LA-
Ludwig, Anton
1633LA1 - 0
3.3
Beran, Jan
1848LA-
Kocka, Michal
10001 - 0
3.4
Chodak, Ivan
1745-
Kovacic, Martin
10001 - 0
3.5
Bohacek, Ludovit
1724-
Durana, Jonas
10001 - 0
3.6
Garaj, Ivan
1747-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
3.7
Szucs, Alexander
1315-
Kucerova, Zuzana
10001 - 0
3.8
Vavrak, Jan
1492-
Andrejsin, Adam
10001 - 0
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-1  Dúbravan BElo4 : 4
4.1
Nepras, Martin
1954LA-
Laho, Tomas
17641 - 0
4.2
Galik, Vladimir
1664-
Strelbitska, Oleksandra
16150 - 1
4.3
Krajcovic, Boris
1686-
Struhar, Adrian
1521½ - ½
4.4
Marko, Jan
1766-
Suroviak, Branislav
1000½ - ½
4.5
Vas, Jozef
1533-
Adamec, Maros
1000½ - ½
4.6
Oravec, Lubos
1560-
Gal, Milan
1000½ - ½
4.7
Fabana, Tibor
1557-
Straka, Peter
10001 - 0
4.8
Pavelka, Jonatan
1000-
Zacik, Tibor Gregor
10000 - 1
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-11  Ružinov BElo4 : 4
5.1
Puchovsky, Ladislav
1939LA-
Hrivnak, Martin
1747LA1 - 0
5.2
Gonda, Jan
1714-
Matusek, Jan
1644½ - ½
5.3
Androvic, Peter
1748-
Kuma, Rudolf
1654½ - ½
5.4
Kosper, Peter
1690-
Vesely, Bedrich
16431 - 0
5.5
Belas, Jozef
1571-
Marcek, Jan
16371 - 0
5.6
Ciganek, Jaroslav
1482-
Hatala, Peter
15260 - 1
5.7
Ziacik, Pavol
1529-
Machalik, Juraj
15250 - 1
5.8
Liscak, Peter
1435-
Poller, Jan
15500 - 1
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.9  Slovan JElo-10  Doprastav JElo3 : 5
6.1
Zetocha, Adrian
2023LB-
Bujnovsky, Jan
18151 - 0
6.2
Kokles, Jan
1656-
Krammer, Peter
18340 - 1
6.3
Horvath, Jan
1244-
Blizman, Marian
15481 - 0
6.4
Horvath, Marian
1000-
Stofa, Filip
1503LA0 - 1
6.5
Zetocha, Adela
1095-
Klimova, Maria
16030 - 1
6.6
Horvathova, Hana
1067-
Vojtko, Robert
15280 - 1
6.7
Kaiser, Daniel
1000-
Chren, Ondrej
15191 - 0
6.8
Markschies, Benjamin Max
1000-
Szenasi, Juraj
10000 - 1
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.17  Ružinov CElo-15  KŠN BElo1 : 7
8.1
Moravcik, Peter
1685-
Macko, Peter
2035LB0 - 1
8.2
Vaverka, Miroslav
1536-
Bochnicka, Vladimir
18300 - 1
8.3
Faltus, Jan
1438-
Sandor, Martin
18830 - 1
8.4
Zatko, Peter
1446-
Starovic, Martin
18080 - 1
8.5
Lorincz, Robert
1417-
Kolevska, Lea Teodora
11741 - 0
8.6
Brett nicht besetzt,
0-
Havalda, Samuel
1000- - +
8.7
Brett nicht besetzt,
0-
Kapolkova, Greta
1000- - +
8.8
Brett nicht besetzt,
0-
Havaldova, Natalia
1000- - +
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.19  NBSElo-13  Dúbravan AElo2½:5½
10.1
Tomanek, Rafael
2003LA-
Benci, Jozef
18361 - 0
10.2
Vodicka, Ivan
1854-
Duraj, Jan
19270 - 1
10.3
Sith, Jozef
1689LA-
Ochrana, Ladislav
1952LA1 - 0
10.4
Cibiri, Ivan
1575-
Durovka, Stefan
1770½ - ½
10.5
Illas, Richard
1234-
Cepka, Richard
16870 - 1
10.6
Prokes, Michal
1000-
Pastorok, Miroslav
16580 - 1
10.7
Jurikovic, Matej
1000-
Straka, Ivan
16390 - 1
10.8
Nemethy, Peter
1000-
Pauk, Peter
10000 - 1
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.20  Apollo CElo-23  Tatran DElo4½:3½
11.1
Chrenko, Peter
1826LA-
Zahorsky, Michal
1701LA1 - 0
11.2
Jezo, Frantisek
1822-
Stancek, Stefan
1715½ - ½
11.3
Racko, Jan
1751-
Chovanec, Peter
1676½ - ½
11.4
Krno, Vladimir
1802-
Povraznik, Peter
15861 - 0
11.5
Cacko, Jozef
1618-
Manasek, Vladimir
15130 - 1
11.6
Bilka, Radoslav
1656-
Vlcek, Milan
14021 - 0
11.7
Jambrich, Jaromir
1528-
Zuzik, Emil
14540 - 1
11.8
Elis, Julius
1421-
Caplovic, Jan
1538½ - ½
7. kolo dňa 2016/12/16 o 17:00
š.21  Slovan KElo-22  Krasnˆany CElo3½:4½
12.1
Sturc, Gustav
1965LA-
Faltan, Peter
1981½ - ½
12.2
Zdrazil, Bohumir
1900LA-
Zacka, Ladislav
17091 - 0
12.3
Kralovic, Peter
1723-
Mikulasek, Viktor
1819LA½ - ½
12.4
Tomcik, Leon
1588-
Juhaniak, Lubomir
17370 - 1
12.5
Paulicka, Ivan
1694-
Mikudik, Ivan
1894LA½ - ½
12.6
Butora, Frantisek
1541-
Bukovcak, Jaroslav
1711½ - ½
12.7
Greppel, Pavol
1501-
Hanker, Lubomir
1598½ - ½
12.8
Filipek, Peter
1061-
Chobot, Stefan
16290 - 1
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.11  Ružinov BElo-9  Slovan JElo4½:3½
2.1
Matusek, Jan
1644-
Zetocha, Adrian
2023LB½ - ½
2.2
Kuma, Rudolf
1654-
Vadila, Ondrej
18140 - 1
2.3
Vesely, Bedrich
1643-
Horvath, Jan
12441 - 0
2.4
Marcek, Jan
1637-
Horvath, Marian
10001 - 0
2.5
Hatala, Peter
1526-
Zetocha, Adela
10951 - 0
2.6
Poller, Jan
1550-
Horvathova, Hana
10671 - 0
2.7
Hamas, Martin
1000-
Kaiser, Daniel
10000 - 1
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Markschies, Benjamin Max
1000- - +
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.1  Dúbravan BElo-8  Lokomotíva CElo½ :7½
3.1
Sipeky, Ladislav
1948-
Prochazka, Jaromir
1938LA½ - ½
3.2
Laho, Tomas
1764-
Novak, Martin
18850 - 1
3.3
Strelbitska, Oleksandra
1615-
Stecko, Ivan
18230 - 1
3.4
Struhar, Adrian
1521-
Gonda, Jan
17140 - 1
3.5
Adamec, Maros
1000-
Androvic, Peter
17480 - 1
3.6
Gal, Milan
1000-
Kosper, Peter
16900 - 1
3.7
Straka, Peter
1000-
Belas, Jozef
15710 - 1
3.8
Zacik, Tibor Gregor
1000-
Liscak, Peter
14350 - 1
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.2  Tatran E - TilgnerkaElo-7  Karlova VesElo0 : 8
4.1
Kobela, Pavol
1682-
Nepras, Martin
1954LA0 - 1
4.2
Hric, Artur Martin
1000-
Koutny, Bretislav
1775LA0 - 1
4.3
Brechtl, Samuel
1000-
Galik, Vladimir
16640 - 1
4.4
Bury, Peter
1000-
Krajcovic, Boris
16860 - 1
4.5
Skubla, Matej
1000-
Vas, Jozef
15330 - 1
4.6
Certik, Jaroslav
1000-
Oravec, Lubos
15600 - 1
4.7
Andrejsin, Adam
1000-
Dobrucky, Miroslav
14580 - 1
4.8
Laluha, Jan
1000-
Pavelka, Jonatan
10000 - 1
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.3  Slovan IElo-6  Tatran CElo2½:5½
5.1
Hecht, Tomas
2033LA-
Sorsak, Jozef
1943LA1 - 0
5.2
Chlpek, Daniel
1727-
Beran, Jan
1848LA0 - 1
5.3
Skrinar, Marek
1554-
Garaj, Ivan
1747½ - ½
5.4
Petrek, David
1583-
Skripek, Jan
16141 - 0
5.5
Krisko, Vladimir
1000-
Skoviera, Luboslav
17210 - 1
5.6
Novak, Jaroslav
1000-
Sun, Jan
18050 - 1
5.7
Novak, Pavol
1000-
Szucs, Alexander
13150 - 1
5.8
Novak, Peter
1000-
Vavrak, Jan
14920 - 1
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-5  Strelec DNV EElo6 : 2
6.1
Malaschitz, Richard
2016-
Galan, Anton
17621 - 0
6.2
Damek, Michal
1836LA-
Knaperek, Stefan
16971 - 0
6.3
Salgovic, Simon
1701LB-
Blaho, Igor
14621 - 0
6.4
Seleng, Simon
1582-
Blaho, Jakub
1338½ - ½
6.5
Janikovic, Alex Zoltan
1434-
Hanzel, Artom
11111 - 0
6.6
Zverka, Peter Samuel
1095-
Patzelt, Marek
10000 - 1
6.7
Paluska, Karol
1000-
Kaceriak, Ivan
1000½ - ½
6.8
Helenin, Jozef
1000-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.23  Tatran DElo-21  Slovan KElo3½:4½
8.1
Zahorsky, Michal
1701LA-
Sturc, Gustav
1965LA0 - 1
8.2
Stancek, Stefan
1715-
Zdrazil, Bohumir
1900LA0 - 1
8.3
Chovanec, Peter
1676-
Kralovic, Peter
17231 - 0
8.4
Povraznik, Peter
1586-
Nagy, Edmund
1598½ - ½
8.5
Manasek, Vladimir
1513-
Greppel, Pavol
15011 - 0
8.6
Vlcek, Milan
1402-
Antal, Jozef
16920 - 1
8.7
Zuzik, Emil
1454-
Filipek, Peter
10610 - 1
8.8
Caplovic, Jan
1538-
Hudec, Filip
10001 - 0
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-20  Apollo CElo5½:2½
9.1
Benci, Jozef
1836-
Chrenko, Peter
1826LA1 - 0
9.2
Duraj, Jan
1927-
Jezo, Frantisek
18220 - 1
9.3
Ochrana, Ladislav
1952LA-
Racko, Jan
17511 - 0
9.4
Durovka, Stefan
1770-
Krno, Vladimir
18020 - 1
9.5
Cepka, Richard
1687-
Cacko, Jozef
16181 - 0
9.6
Belak, Milan
1666-
Bilka, Radoslav
1656½ - ½
9.7
Pastorok, Miroslav
1658-
Jambrich, Jaromir
15281 - 0
9.8
Pauk, Peter
1000-
Just, Jozef
16291 - 0
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.14  Lokomotíva DElo-19  NBSElo½ :7½
10.1
Cebo, Vladimir
1662-
Tomanek, Rafael
2003LA0 - 1
10.2
Beno, Milan
1646-
Vodicka, Ivan
18540 - 1
10.3
Kompas, Igor
1000-
Pivacek, Jozef
1769½ - ½
10.4
Herceg, Branislav
1000-
Sith, Jozef
1689LA0 - 1
10.5
Novotny, Jan
1000-
Cibiri, Ivan
15750 - 1
10.6
Sefranko, Jakub
1000-
Psotny, Martin
14800 - 1
10.7
Krupa, Andrej
1000-
Szulenyi, Frantisek
14170 - 1
10.8
Kyselica, Daniel
1000-
Illas, Richard
12340 - 1
8. kolo dňa 2017/01/13 o 17:00
š.16  Doprastav IElo-17  Ružinov CElo8 : 0
12.1WFM
Vrbova, Niki
2168LB-
Karcol, Jan
18331 - 0
12.2
Vrba, Michal
1991LA-
Moravcik, Peter
16851 - 0
12.3
Kersten, Juraj
1924-
Vaverka, Miroslav
15361 - 0
12.4
Kysel, Jozef
1702-
Faltus, Jan
14381 - 0
12.5
Halasz, Michal
1682LA-
Zatko, Peter
14461 - 0
12.6
Tuzinsky, Marian
1687-
Lorincz, Robert
14171 - 0
12.7
Dubnicka, Stefan
1589-
Vrbensky, Jozef
13811 - 0
12.8
Petrek, Dominik
1476LB-
Monosi, Jan
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.6  Tatran CElo-4  Doprastav HElo6½:1½
2.1
Molnar, Viliam
1740-
Valovic, Matus
1841LB0 - 1
2.2
Sorsak, Jozef
1943LA-
Salgovic, Simon
1701LB1 - 0
2.3
Chodak, Ivan
1745-
Rintel, Boris
1702LA1 - 0
2.4
Bohacek, Ludovit
1724-
Seleng, Simon
1582½ - ½
2.5
Garaj, Ivan
1747-
Janikovic, Alex Zoltan
14341 - 0
2.6
Skripek, Jan
1614-
Zverka, Peter Samuel
10951 - 0
2.7
Szucs, Alexander
1315-
Paluska, Karol
10001 - 0
2.8
Vavrak, Jan
1492-
Helenin, Jozef
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-3  Slovan IElo3½:4½
3.1
Nepras, Martin
1954LA-
Kostolansky, Sebastian Lukas
21700 - 1
3.2
Galik, Vladimir
1664-
Hecht, Tomas
2033LA0 - 1
3.3
Hadri, Marian
1609-
Chlpek, Daniel
17270 - 1
3.4
Vas, Jozef
1533-
Pozar, Daniel
1438½ - ½
3.5
Oravec, Lubos
1560-
Krisko, Vladimir
10000 - 1
3.6
Fabana, Tibor
1557-
Novak, Jaroslav
10001 - 0
3.7
Dobrucky, Miroslav
1458-
Novak, Pavol
10001 - 0
3.8
Simon, Jozef
1000-
Rybiansky, Jergus
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-2  Tatran E - TilgnerkaElo6½:1½
4.1
Prochazka, Jaromir
1938LA-
Kobela, Pavol
16820 - 1
4.2
Stecko, Ivan
1823-
Bencek, Marcel
1668LA½ - ½
4.3
Gonda, Jan
1714-
Brechtl, Samuel
10001 - 0
4.4
Androvic, Peter
1748-
Durana, Jonas
10001 - 0
4.5
Kosper, Peter
1690-
Kucerova, Zuzana
10001 - 0
4.6
Belas, Jozef
1571-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
4.7
Ciganek, Jaroslav
1482-
Simon, Samuel
10001 - 0
4.8
Ziacik, Pavol
1529-
Krivosik, Matus
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.9  Slovan JElo-1  Dúbravan BElo3 : 5
5.1
Zetocha, Adrian
2023LB-
Laho, Tomas
17641 - 0
5.2
Cervenak, Ladislav
1665-
Strelbitska, Oleksandra
16150 - 1
5.3
Kokles, Jan
1656-
Struhar, Adrian
15210 - 1
5.4
Horvath, Jan
1244-
Tkac, Matej
16020 - 1
5.5
Horvath, Marian
1000-
Gal, Milan
10000 - 1
5.6
Zetocha, Adela
1095-
Straka, Peter
10001 - 0
5.7
Horvathova, Hana
1067-
Zacik, Tibor Gregor
10000 - 1
5.8
Kaiser, Daniel
1000-
Zacik, Tibor
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-11  Ružinov BElo6 : 2
6.1
Hricak, Vasil
2100LA-
Ferik, Andrej
1774LA0 - 1
6.2
Bujnovsky, Jan
1815-
Hrivnak, Martin
1747LA1 - 0
6.3
Krammer, Peter
1834-
Matusek, Jan
16441 - 0
6.4
Stofa, David
1727LA-
Kuma, Rudolf
16541 - 0
6.5
Fedor, Pavol
1651-
Vesely, Bedrich
16431 - 0
6.6
Blizman, Marian
1548-
Marcek, Jan
16370 - 1
6.7
Vojtko, Robert
1528-
Machalik, Juraj
15251 - 0
6.8
Krammer, Anton
1431-
Hamas, Martin
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.19  NBSElo-15  KŠN BElo6½:1½
9.1
Frindt, Kornel
2178LA-
Bochnicka, Vladimir
18301 - 0
9.2
Vodicka, Ivan
1854-
Sandor, Martin
1883½ - ½
9.3
Sith, Jozef
1689LA-
Starovic, Martin
18080 - 1
9.4
Cibiri, Ivan
1575-
Kubikova, Nina
11271 - 0
9.5
Vyboch, Michal
1544-
Havalda, Samuel
10001 - 0
9.6
Szulenyi, Frantisek
1417-
Bochnickova , Simona
10001 - 0
9.7
Kendera, Tomas
1000-
Kapolkova, Greta
10001 - 0
9.8
Jurikovic, Matej
1000-
Havaldova, Natalia
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.20  Apollo CElo-14  Lokomotíva DElo6½:1½
10.1
Chrenko, Peter
1826LA-
Pytlik, Pavol
20850 - 1
10.2
Jezo, Frantisek
1822-
Cebo, Vladimir
16621 - 0
10.3
Krno, Vladimir
1802-
Hitka, Robert
1482LA1 - 0
10.4
Cacko, Jozef
1618-
Barta, Ondrej
1483½ - ½
10.5
Jambrich, Jaromir
1528-
Herceg, Branislav
10001 - 0
10.6
Just, Jozef
1629-
Novotny, Jan
10001 - 0
10.7
Butala, Michal
1557-
Krupa, Andrej
10001 - 0
10.8
Elis, Julius
1421-
Kyselica, Daniel
10001 - 0
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.21  Slovan KElo-13  Dúbravan AElo½ :7½
11.1
Sturc, Gustav
1965LA-
Benci, Jozef
1836½ - ½
11.2
Zdrazil, Bohumir
1900LA-
Duraj, Jan
19270 - 1
11.3
Kralovic, Peter
1723-
Ochrana, Ladislav
1952LA0 - 1
11.4
Nagy, Edmund
1598-
Durovka, Stefan
17700 - 1
11.5
Butora, Frantisek
1541-
Belak, Milan
16660 - 1
11.6
Greppel, Pavol
1501-
Pastorok, Miroslav
16580 - 1
11.7
Filipek, Peter
1061-
Straka, Ivan
16390 - 1
11.8
Hudec, Filip
1000-
Pauk, Peter
10000 - 1
9. kolo dňa 2017/01/20 o 17:00
š.22  Krasnˆany CElo-23  Tatran DElo6 : 2
12.1
Zacka, Ladislav
1709-
Zahorsky, Michal
1701LA0 - 1
12.2
Mikulasek, Viktor
1819LA-
Stancek, Stefan
17151 - 0
12.3
Boldocki, Rastislav
1757-
Brabec, Juraj
16751 - 0
12.4
Rathousky, Karol
1770-
Povraznik, Peter
15861 - 0
12.5
Juhaniak, Lubomir
1737-
Manasek, Vladimir
15131 - 0
12.6
Mikudik, Ivan
1894LA-
Vlcek, Milan
14021 - 0
12.7
Hanker, Lubomir
1598-
Caplovic, Jan
15380 - 1
12.8
Chobot, Stefan
1629-
Sibert, Adam
1396+ - -
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.1  Dúbravan BElo-10  Doprastav JElo3 : 5
2.1
Sipeky, Ladislav
1948-
Fedor, Pavol
16511 - 0
2.2
Laho, Tomas
1764-
Blizman, Marian
15481 - 0
2.3
Strelbitska, Oleksandra
1615-
Stofa, Filip
1503LA1 - 0
2.4
Belak, Matus
1088-
Vojtko, Robert
15280 - 1
2.5
Adamec, Maros
1000-
Chren, Ondrej
15190 - 1
2.6
Gal, Milan
1000-
Krammer, Anton
14310 - 1
2.7
Zacik, Tibor Gregor
1000-
Szenasi, Juraj
10000 - 1
2.8
Zacik, Tibor
1000-
Seben, Andrej
10000 - 1
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.2  Tatran E - TilgnerkaElo-9  Slovan JElo0 : 8
3.1
Kobela, Pavol
1682-
Zetocha, Adrian
2023LB0 - 1
3.2
Vrbiar, Tomas
1611LA-
Vadila, Ondrej
18140 - 1
3.3
Bencek, Marcel
1668LA-
Cervenak, Ladislav
16650 - 1
3.4
Horvath, Adam
1000-
Horvath, Jan
12440 - 1
3.5
Hric, Artur Martin
1000-
Horvath, Marian
10000 - 1
3.6
Vybiral, Jakub
1000-
Zetocha, Adela
10950 - 1
3.7
Krivosik, Matus
1000-
Horvathova, Hana
10670 - 1
3.8
Brett nicht besetzt,
0-
Markschies, Benjamin Max
1000- - +
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.3  Slovan IElo-8  Lokomotíva CElo4 : 4
4.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2170-
Prochazka, Jaromir
1938LA1 - 0
4.2
Hecht, Tomas
2033LA-
Stecko, Ivan
1823½ - ½
4.3
Chlpek, Daniel
1727-
Gonda, Jan
17141 - 0
4.4
Petrek, David
1583-
Androvic, Peter
1748½ - ½
4.5
Krisko, Vladimir
1000-
Kosper, Peter
16901 - 0
4.6
Novak, Jaroslav
1000-
Belas, Jozef
15710 - 1
4.7
Novak, Pavol
1000-
Ziacik, Pavol
15290 - 1
4.8
Rybiansky, Jergus
1000-
Liscak, Peter
14350 - 1
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-7  Karlova VesElo4 : 4
5.1
Damek, Michal
1836LA-
Nepras, Martin
1954LA1 - 0
5.2
Salgovic, Simon
1701LB-
Koutny, Bretislav
1775LA0 - 1
5.3
Karas, Juraj
1749-
Galik, Vladimir
16641 - 0
5.4
Seleng, Simon
1582-
Krajcovic, Boris
1686½ - ½
5.5
Janikovic, Alex Zoltan
1434-
Hadri, Marian
16091 - 0
5.6
Zverka, Peter Samuel
1095-
Marko, Jan
17660 - 1
5.7
Paluska, Karol
1000-
Vas, Jozef
1533½ - ½
5.8
Helenin, Jozef
1000-
Oravec, Lubos
15600 - 1
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.5  Strelec DNV EElo-6  Tatran CElo2½:5½
6.1
Patzelt, Rastislav
1796-
Molnar, Viliam
1740½ - ½
6.2
Gzib, David
1790-
Sorsak, Jozef
1943LA0 - 1
6.3
Blaho, Igor
1462-
Beran, Jan
1848LA0 - 1
6.4
Blaho, Jakub
1338-
Skripek, Jan
16141 - 0
6.5
Hanzel, Artom
1111-
Skoviera, Luboslav
17210 - 1
6.6
Gzib, Richard
1029-
Sun, Jan
18050 - 1
6.7
Kaceriak, Ivan
1000-
Szucs, Alexander
13150 - 1
6.8
Kaceriak, Simon
1000-
Dzurkova, Diana
10001 - 0
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.13  Dúbravan AElo-22  Krasnˆany CElo2½:5½
8.1
Duraj, Jan
1927-
Faltan, Peter
19811 - 0
8.2
Ochrana, Ladislav
1952LA-
Mikulasek, Viktor
1819LA0 - 1
8.3
Durovka, Stefan
1770-
Rathousky, Karol
17700 - 1
8.4
Cepka, Richard
1687-
Juhaniak, Lubomir
17370 - 1
8.5
Belak, Milan
1666-
Mikudik, Ivan
1894LA0 - 1
8.6
Pastorok, Miroslav
1658-
Bukovcak, Jaroslav
1711½ - ½
8.7
Lukac, Peter
1709-
Chobot, Stefan
16290 - 1
8.8
Pauk, Peter
1000-
Marko, Ondrej
14431 - 0
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.14  Lokomotíva DElo-21  Slovan KElo1 : 7
9.1
Cebo, Vladimir
1662-
Sturc, Gustav
1965LA0 - 1
9.2
Beno, Milan
1646-
Zdrazil, Bohumir
1900LA0 - 1
9.3
Hitka, Robert
1482LA-
Kralovic, Peter
17230 - 1
9.4
Kompas, Igor
1000-
Paulicka, Ivan
16941 - 0
9.5
Sefranko, Jakub
1000-
Benova, Zita
1603LB0 - 1
9.6
Krupa, Andrej
1000-
Greppel, Pavol
15010 - 1
9.7
Kyselica, Daniel
1000-
Antal, Jozef
16920 - 1
9.8
Jursova, Elena
1000-
Filipek, Peter
10610 - 1
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.15  KŠN BElo-20  Apollo CElo3 : 5
10.1
Macko, Peter
2035LB-
Chrenko, Peter
1826LA1 - 0
10.2
Bochnicka, Vladimir
1830-
Jezo, Frantisek
18221 - 0
10.3
Sandor, Martin
1883-
Racko, Jan
1751½ - ½
10.4
Kolevska, Lea Teodora
1174-
Cacko, Jozef
16180 - 1
10.5
Kubikova, Nina
1127-
Bilka, Radoslav
1656½ - ½
10.6
Bochnickova , Simona
1000-
Jambrich, Jaromir
15280 - 1
10.7
Kapolkova, Greta
1000-
Just, Jozef
16290 - 1
10.8
Havaldova, Natalia
1000-
Elis, Julius
14210 - 1
10. kolo dňa 2017/02/10 o 17:00
š.16  Doprastav IElo-19  NBSElo5 : 3
11.1WFM
Vrbova, Niki
2168LB-
Frindt, Kornel
2178LA½ - ½
11.2
Vrba, Michal
1991LA-
Tomanek, Rafael
2003LA1 - 0
11.3
Kersten, Juraj
1924-
Vodicka, Ivan
18540 - 1
11.4
Kysel, Jozef
1702-
Pivacek, Jozef
1769½ - ½
11.5
Halasz, Michal
1682LA-
Cibiri, Ivan
1575½ - ½
11.6
Tuzinsky, Marian
1687-
Vyboch, Michal
1544½ - ½
11.7
Dubnicka, Stefan
1589-
Szulenyi, Frantisek
14171 - 0
11.8
Petrek, Dominik
1476LB-
Jurikovic, Matej
10001 - 0
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.7  Karlova VesElo-5  Strelec DNV EElo5½:2½
2.1
Nepras, Martin
1954LA-
Patzelt, Rastislav
1796½ - ½
2.2
Koutny, Bretislav
1775LA-
Gzib, David
1790½ - ½
2.3
Galik, Vladimir
1664-
Blaho, Igor
14621 - 0
2.4
Krajcovic, Boris
1686-
Blaho, Jakub
13381 - 0
2.5
Hadri, Marian
1609-
Hanzel, Artom
11110 - 1
2.6
Vas, Jozef
1533-
Gzib, Richard
10291 - 0
2.7
Oravec, Lubos
1560-
Patzelt, Marek
10001 - 0
2.8
Fabana, Tibor
1557-
Kaceriak, Ivan
1000½ - ½
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.8  Lokomotíva CElo-4  Doprastav HElo4 : 4
3.1
Prochazka, Jaromir
1938LA-
Damek, Michal
1836LA½ - ½
3.2
Stecko, Ivan
1823-
Valovic, Matus
1841LB½ - ½
3.3
Gonda, Jan
1714-
Karas, Juraj
17490 - 1
3.4
Androvic, Peter
1748-
Seleng, Simon
15821 - 0
3.5
Belas, Jozef
1571-
Janikovic, Alex Zoltan
14340 - 1
3.6
Ciganek, Jaroslav
1482-
Zverka, Peter Samuel
10951 - 0
3.7
Ziacik, Pavol
1529-
Paluska, Karol
10000 - 1
3.8
Liscak, Peter
1435-
Helenin, Jozef
10001 - 0
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.9  Slovan JElo-3  Slovan IElo3½:4½
4.1
Zetocha, Adrian
2023LB-
Kostolansky, Sebastian Lukas
21701 - 0
4.2
Vadila, Ondrej
1814-
Hecht, Tomas
2033LA0 - 1
4.3
Kokles, Jan
1656-
Chlpek, Daniel
17271 - 0
4.4
Horvath, Jan
1244-
Petrek, David
15830 - 1
4.5
Horvath, Marian
1000-
Pozar, Daniel
14380 - 1
4.6
Zetocha, Adela
1095-
Krisko, Vladimir
10000 - 1
4.7
Horvathova, Hana
1067-
Novak, Pavol
1000½ - ½
4.8
Markschies, Benjamin Max
1000-
Rybiansky, Jergus
10001 - 0
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.10  Doprastav JElo-2  Tatran E - TilgnerkaElo7 : 1
5.1
Krammer, Peter
1834-
Kobela, Pavol
1682½ - ½
5.2
Fedor, Pavol
1651-
Ludwig, Anton
1633LA½ - ½
5.3
Blizman, Marian
1548-
Bencek, Marcel
1668LA1 - 0
5.4
Vojtko, Robert
1528-
Hric, Artur Martin
10001 - 0
5.5
Chren, Ondrej
1519-
Brechtl, Samuel
10001 - 0
5.6
Krammer, Anton
1431-
Durana, Jonas
10001 - 0
5.7
Szenasi, Juraj
1000-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
5.8
Seben, Andrej
1000-
Simon, Samuel
10001 - 0
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.11  Ružinov BElo-1  Dúbravan BElo4 : 4
6.1
Ferik, Andrej
1774LA-
Laho, Tomas
17641 - 0
6.2
Matusek, Jan
1644-
Strelbitska, Oleksandra
1615½ - ½
6.3
Kuma, Rudolf
1654-
Struhar, Adrian
15210 - 1
6.4
Vesely, Bedrich
1643-
Belak, Matus
1088½ - ½
6.5
Marcek, Jan
1637-
Adamec, Maros
10001 - 0
6.6
Machalik, Juraj
1525-
Gal, Milan
10000 - 1
6.7
Poller, Jan
1550-
Straka, Peter
10001 - 0
6.8
Hamas, Martin
1000-
Zacik, Tibor Gregor
10000 - 1
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.19  NBSElo-17  Ružinov CElo6 : 2
8.1
Tomanek, Rafael
2003LA-
Karcol, Jan
18331 - 0
8.2
Pivacek, Jozef
1769-
Moravcik, Peter
16851 - 0
8.3
Sith, Jozef
1689LA-
Vaverka, Miroslav
15360 - 1
8.4
Psotny, Martin
1480-
Faltus, Jan
14381 - 0
8.5
Szulenyi, Frantisek
1417-
Zatko, Peter
14461 - 0
8.6
Illas, Richard
1234-
Vrbensky, Jozef
13810 - 1
8.7
Kendera, Tomas
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.8
Nemethy, Peter
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.20  Apollo CElo-16  Doprastav IElo4½:3½
9.1
Jezo, Frantisek
1822-
Vrba, Michal
1991LA0 - 1
9.2
Racko, Jan
1751-
Kersten, Juraj
19240 - 1
9.3
Krno, Vladimir
1802-
Kysel, Jozef
1702½ - ½
9.4
Cacko, Jozef
1618-
Halasz, Michal
1682LA½ - ½
9.5
Bilka, Radoslav
1656-
Ruzicka, Miroslav
15021 - 0
9.6
Belej, Marian
1724-
Polak, Pavol
14351 - 0
9.7
Jambrich, Jaromir
1528-
Petrek, Dominik
1476LB½ - ½
9.8
Just, Jozef
1629-
Fonod, Zigmund
1135+ - -
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.21  Slovan KElo-15  KŠN BElo6 : 2
10.1
Sturc, Gustav
1965LA-
Macko, Peter
2035LB½ - ½
10.2
Zdrazil, Bohumir
1900LA-
Bochnicka, Vladimir
18300 - 1
10.3
Kralovic, Peter
1723-
Starovic, Martin
1808½ - ½
10.4
Tomcik, Leon
1588-
Kolevska, Lea Teodora
11741 - 0
10.5
Nagy, Edmund
1598-
Stelbasky, Filip
10281 - 0
10.6
Paulicka, Ivan
1694-
Bochnickova , Simona
10001 - 0
10.7
Greppel, Pavol
1501-
Kapolkova, Greta
10001 - 0
10.8
Filipek, Peter
1061-
Havaldova, Natalia
10001 - 0
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.22  Krasnˆany CElo-14  Lokomotíva DElo6 : 2
11.1
Zacka, Ladislav
1709-
Pytlik, Pavol
20850 - 1
11.2
Rathousky, Karol
1770-
Jursa, Branislav
1974LA0 - 1
11.3
Juhaniak, Lubomir
1737-
Cebo, Vladimir
16621 - 0
11.4
Mihalik, Milan
1827-
Herceg, Branislav
10001 - 0
11.5
Hanker, Lubomir
1598-
Sefranko, Jakub
10001 - 0
11.6
Chobot, Stefan
1629-
Kyselica, Daniel
10001 - 0
11.7
Marko, Ondrej
1443-
Jursa, Juraj
10001 - 0
11.8
Vojacek, Alois
1071-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
11. kolo dňa 2017/03/03 o 17:00
š.23  Tatran DElo-13  Dúbravan AElo0 : 8
12.1
Zahorsky, Michal
1701LA-
Benci, Jozef
18360 - 1
12.2
Stancek, Stefan
1715-
Duraj, Jan
19270 - 1
12.3
Povraznik, Peter
1586-
Ochrana, Ladislav
1952LA0 - 1
12.4
Manasek, Vladimir
1513-
Durovka, Stefan
17700 - 1
12.5
Vlcek, Milan
1402-
Cepka, Richard
16870 - 1
12.6
Zuzik, Emil
1454-
Straka, Ivan
16390 - 1
12.7
Caplovic, Jan
1538-
Lukac, Peter
17090 - 1
12.8
Brhlovic, Juraj
1283-
Pauk, Peter
10000 - 1