TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr526414.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314151617181920 TB1  TB2  TB3 
1Sk Doprastav Bratislava I * 437873474,50
2So Tatran Dubravka D * 65423471,00
3Sk Strelec Devinska Nova Ves2 * 565656453469,50
4Sk Krasnany C3 * 554642965,00
5Sk Lokomotiva caissa Bratislava C433 * 446762764,00
6Sk Matfyzak5234 * 5566762565,00
7Sk Doprastav Bratislava K34 * 44662562,00
8Sk Ruzinov B444 * 35672465,50
9Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D2 * 23672464,50
10Sk Slovan Bratislava G62346 * 672263,50
11KSN Bratislava B½3½ * 2644582051,50
12Sk Doprastav Bratislava L2226 * 481956,00
13Sk Doprastav Bratislava J4552 * 3561952,50
14Slavia STU Bratislava B24 * 235651653,50
15So Tatran Dubravka C1½22146 * 641446,00
16So Tatran Dubravka E2334552 * 341149,50
17Sk TV Karlova Ves½34335 * 281145,50
18Sk Dubravan½½½216 * 4729,00
19Sk Slovan Bratislava F0111200220 * 624,00
20Sk Ruzinov C12213444 * 340,00

Súpisky družstiev

  6. KSN Bratislava B (Elo Ø:1603 / TB1: 20 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Sklars Tomas1898SVK14901935LB5,07,0
2Solar Andrej1775SVK14912805LB1,01,0
3Rozarova Katarina1651SVK14916606LB2,05,0
4Vrtiakova Anna1539SVK149278706,512,0
5Macko Peter1681SVK149213677,013,0
6Macko Miroslav1469SVK149326955,011,0
7Padysak Matus1447SVK149277802,511,0
8Rohacek Pavol1364SVK149189942,03,0
9Suchansky Jakub1166SVK149361356,012,0
10Kravar Peter1147SVK149359296,014,0
11Starovic Martin1335SVK149361194,011,0
12Starovic Tomas1175SVK149361274,511,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  11. KSN Bratislava B (Elo Ø:1603, TB1: 20 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Sklars Tomas1898SVK14901935LB01111015,0718617
2Solar Andrej1775SVK14912805LB11,0117821
3Rozarova Katarina1651SVK14916606LB101002,0518084
4Vrtiakova Anna1539SVK14927870110101000½116,51217418
5Macko Peter1681SVK149213671001½10½10½½17,01316317
6Macko Miroslav1469SVK14932695100001001115,01115894
7Padysak Matus1447SVK1492778010½010000002,51115093
8Rohacek Pavol1364SVK149189941012,0314320
9Suchansky Jakub1166SVK1493613511001½0001½16,01214665
10Kravar Peter1147SVK14935929½10101000001½16,01413613
11Starovic Martin1335SVK14936119000011½01½04,01113662
12Starovic Tomas1175SVK14936127010001001½+4,51112060

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-6  KSN Bratislava BElo3½:4½
5.1
Moravcik, Peter
1631-
Sklars, Tomas
1898LB1 - 0
5.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
5.3
Orolin, Jan
1507-
Macko, Peter
16810 - 1
5.4
Slugenova, Bozena
1434-
Macko, Miroslav
14690 - 1
5.5
Klacansky, Peter
1564-
Padysak, Matus
14470 - 1
5.6
Straka, Tomas
1000-
Kravar, Peter
1147½ - ½
5.7
Vaverka, Miroslav
1000-
Starovic, Martin
13351 - 0
5.8
Zavadsky, Ondrej
1000-
Starovic, Tomas
11751 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-6  KSN Bratislava BElo4 : 4
1.1
Pisar, Juraj
1753-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
1.2
Vodicka, Ivan
1712-
Macko, Peter
16811 - 0
1.3
Vlckova, Hana
1683-
Macko, Miroslav
14691 - 0
1.4
Racko, Jan
1622-
Padysak, Matus
14471 - 0
1.5
Portes, Peter
1508-
Suchansky, Jakub
11660 - 1
1.6
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Kravar, Peter
11470 - 1
1.7
Lanik, Miroslav
1179-
Starovic, Martin
13351 - 0
1.8
Fojtik, Robert
1000-
Starovic, Tomas
11750 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo1½:6½
5.1
Vrtiakova, Anna
1539-
Hefka, Vladimir
1976LA0 - 1
5.2
Macko, Peter
1681-
Kersten, Juraj
18680 - 1
5.3
Macko, Miroslav
1469-
Priam, Stefan
1855LA0 - 1
5.4
Padysak, Matus
1447-
Halasz, Michal
1740½ - ½
5.5
Suchansky, Jakub
1166-
Meszaros, Vojtech
16781 - 0
5.6
Kravar, Peter
1147-
Kysel, Jozef
16660 - 1
5.7
Starovic, Martin
1335-
Kulik, Juraj
17400 - 1
5.8
Starovic, Tomas
1175-
Polak, Pavol
15770 - 1
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-6  KSN Bratislava BElo3 : 5
2.1
Kirylov, Julian
1920-
Sklars, Tomas
1898LB0 - 1
2.2
Brabec, Juraj
1800-
Rozarova, Katarina
1651LB0 - 1
2.3
Aubrecht, Alexander
1514-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
2.4
Sarandi, Ludovit
1640-
Macko, Peter
16810 - 1
2.5
Caplovic, Jan
1521-
Macko, Miroslav
14691 - 0
2.6
Husar, Andrej
1452-
Padysak, Matus
14471 - 0
2.7
Kalita, Anton
1596-
Suchansky, Jakub
11661 - 0
2.8
Manasek, Vladimir
1569-
Kravar, Peter
11470 - 1
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo½ :7½
4.1
Rozarova, Katarina
1651LB-
Puchovsky, Ladislav
1903LA0 - 1
4.2
Vrtiakova, Anna
1539-
Novak, Martin
16730 - 1
4.3
Macko, Peter
1681-
Beranek, Tomas
1726½ - ½
4.4
Macko, Miroslav
1469-
Erdelyi, Michael
18470 - 1
4.5
Suchansky, Jakub
1166-
Kosper, Peter
16550 - 1
4.6
Kravar, Peter
1147-
Gremen, Tomas
1781LA0 - 1
4.7
Starovic, Martin
1335-
Barta, Ondrej
14730 - 1
4.8
Starovic, Tomas
1175-
Ivanic, Martin
14420 - 1
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-6  KSN Bratislava BElo0 : 8
3.1
Kollar, Jan Marek
1817LB-
Sklars, Tomas
1898LB0 - 1
3.2
Benova, Zita
1730-
Rozarova, Katarina
1651LB0 - 1
3.3
Butora, Frantisek
1665-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
3.4
Nagy, Edmund
1658-
Macko, Peter
16810 - 1
3.5
Greppel, Pavol
1555-
Macko, Miroslav
14690 - 1
3.6
Klacik, Ondrej
1418-
Padysak, Matus
14470 - 1
3.7
Barnas, Michal
1166-
Rohacek, Pavol
13640 - 1
3.8
Pleva, Lukas
1000-
Kravar, Peter
11470 - 1
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo2 : 6
3.1
Vrtiakova, Anna
1539-
Vrba, Michal
2006LA0 - 1
3.2
Macko, Peter
1681-
Olvecky, Jaroslav
1844LA0 - 1
3.3
Macko, Miroslav
1469-
Kopcok, Michal
18280 - 1
3.4
Padysak, Matus
1447-
Dubnicka, Stefan
17780 - 1
3.5
Suchansky, Jakub
1166-
Ballo, Juraj
17301 - 0
3.6
Kravar, Peter
1147-
Blizman, Marian
15360 - 1
3.7
Starovic, Martin
1335-
Guldan, Michal
15331 - 0
3.8
Starovic, Tomas
1175-
Kalny, Tomas
10000 - 1
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-6  KSN Bratislava BElo4 : 4
4.1
Povraznik, Peter
1733LA-
Sklars, Tomas
1898LB0 - 1
4.2
Zahorsky, Michal
1766LA-
Macko, Peter
1681½ - ½
4.3
Chovanec, Peter
1671-
Macko, Miroslav
14691 - 0
4.4
Valach, Andrej
1510-
Padysak, Matus
14471 - 0
4.5
Zuzik, Emil
1493-
Suchansky, Jakub
1166½ - ½
4.6
Sibert, Adam
1467-
Kravar, Peter
11471 - 0
4.7
Hrabovsky, Pavol
1462-
Starovic, Martin
13350 - 1
4.8
Jurak, Marian
1000-
Starovic, Tomas
11750 - 1
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-4  Sk MatfyzakElo3 : 5
2.1
Sklars, Tomas
1898LB-
Orolin, Peter
2074LA1 - 0
2.2
Vrtiakova, Anna
1539-
Fuchs, Ladislav
1878LA0 - 1
2.3
Macko, Peter
1681-
Slobodnikova, Sona
16841 - 0
2.4
Macko, Miroslav
1469-
Klimova, Maria
15301 - 0
2.5
Rohacek, Pavol
1364-
Jurikova, Katarina
15370 - 1
2.6
Suchansky, Jakub
1166-
Meszaros, Martin
10000 - 1
2.7
Kravar, Peter
1147-
Chren, Ondrej
10000 - 1
2.8
bez hráča
0-
Hegedusova, Monika
1000- - +
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-20  Sk Ruzinov BElo½ :7½
6.1
Sklars, Tomas
1898LB-
Goga, Frantisek
1989LA0 - 1
6.2
Rozarova, Katarina
1651LB-
Prochazka, Jaromir
1945LA0 - 1
6.3
Vrtiakova, Anna
1539-
Marcek, Jan
17870 - 1
6.4
Padysak, Matus
1447-
Matusek, Jan
17620 - 1
6.5
Suchansky, Jakub
1166-
Volek, Jan
17460 - 1
6.6
Kravar, Peter
1147-
Machalik, Juraj
15920 - 1
6.7
Starovic, Martin
1335-
Michal, Viktor
1639½ - ½
6.8
Starovic, Tomas
1175-
Ferik, Andrej
10000 - 1
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-6  KSN Bratislava BElo6½:1½
6.1
Androvic, Peter
1863-
Sklars, Tomas
1898LB0 - 1
6.2
Stecko, Ivan
1867LA-
Vrtiakova, Anna
1539½ - ½
6.3
Gonda, Jan
1757LA-
Macko, Peter
16811 - 0
6.4
Beno, Milan
1752-
Padysak, Matus
14471 - 0
6.5
Cebo, Vladimir
1611-
Suchansky, Jakub
11661 - 0
6.6
Belas, Jozef
1578-
Kravar, Peter
11471 - 0
6.7
Tomcik, Leon
1659-
Starovic, Martin
13351 - 0
6.8
Ciganek, Jaroslav
1592-
Starovic, Tomas
11751 - 0
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-15  Sk DubravanElo5½:2½
6.1
Rozarova, Katarina
1651LB-
Kevicky, Rastislav
16600 - 1
6.2
Macko, Peter
1681-
Belak, Milan
1000½ - ½
6.3
Macko, Miroslav
1469-
Paulovic, Miroslav
10001 - 0
6.4
Padysak, Matus
1447-
Belak, Matus
10000 - 1
6.5
Suchansky, Jakub
1166-
Paulovic, Tomas
10001 - 0
6.6
Kravar, Peter
1147-
Kevicky, Patrik
10001 - 0
6.7
Starovic, Martin
1335-
Stolcova, Michaela
10001 - 0
6.8
Starovic, Tomas
1175-
Lukac, Adam
10001 - 0
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.19  Sk TV Karlova VesElo-6  KSN Bratislava BElo2½:5½
6.1
Dinzik, Jan
1655-
Vrtiakova, Anna
15390 - 1
6.2
Marko, Jan
1778-
Macko, Peter
1681½ - ½
6.3
Fabana, Tibor
1552-
Macko, Miroslav
14690 - 1
6.4
Sadovsky, Julius
1592-
Rohacek, Pavol
13640 - 1
6.5
Dobrucky, Miroslav
1484-
Suchansky, Jakub
1166½ - ½
6.6
Danielik, Ladislav
1523-
Kravar, Peter
1147½ - ½
6.7
Vas, Jozef
1345-
Starovic, Martin
1335½ - ½
6.8
Piatro, Anton
1449-
Starovic, Tomas
1175½ - ½
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo6 : 2
6.1
Solar, Andrej
1775LB-
Wassen, Antoine
1782LZ1 - 0
6.2
Vrtiakova, Anna
1539-
Illovsky, Michal
16321 - 0
6.3
Macko, Peter
1681-
Eke, Denis
12681 - 0
6.4
Padysak, Matus
1447-
Vojtko, Robert
10000 - 1
6.5
Suchansky, Jakub
1166-
Forro, Jakub
10871 - 0
6.6
Kravar, Peter
1147-
Valovic, Matus
10001 - 0
6.7
Starovic, Martin
1335-
Seleng, Simon
10000 - 1
6.8
Starovic, Tomas
1175-
bez hráča
0+ - -
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-6  KSN Bratislava BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
17. kolo dňa 2012/04/23 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-6  KSN Bratislava BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
18. kolo dňa 2012/04/25 o 17:00
š.6  KSN Bratislava BElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
19. kolo dňa 2012/04/26 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-6  KSN Bratislava BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Hricak Vasil1978Sk Strelec Devinska Nova Ves13,013100,02
2Prikler Bruno2037Sk Strelec Devinska Nova Ves12,01485,71
3Kysel Jozef1666Sk Doprastav Bratislava I11,01384,64
4Vaverka Miroslav1000Sk Ruzinov C11,01384,66
5Zdrazil Bohumir1888Sk Slovan Bratislava G10,51380,82
6Valach Andrej1510So Tatran Dubravka C10,51475,04
7Kvasnica Michal1000So Tatran Dubravka D10,01190,97
8Molnar Viliam1748So Tatran Dubravka D10,01376,96
9Priam Stefan1855Sk Doprastav Bratislava I10,01471,42
10Kalita Anton1596So Tatran Dubravka E9,51373,16
11Skoviera Luboslav1824So Tatran Dubravka D9,51467,93
12Belas Jozef1578Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D9,51467,95
13Gremen Tomas1781Sk Lokomotiva caissa Bratislava C9,09100,05
14Havrila Martin1000Sk Doprastav Bratislava J9,01090,05
15Sturc Gustav2019Sk Slovan Bratislava G9,01181,81
16Tittel Emil1515Sk Strelec Devinska Nova Ves9,01181,86
17Majchrak Jozef1779Sk Slovan Bratislava G9,01369,26
18Romhanyi Milan1651Sk Doprastav Bratislava K9,01464,34
19Vodicka Ivan1712Slavia STU Bratislava B8,51085,03
20Karas Marek1751Sk Doprastav Bratislava K8,51460,71
21Polak Pavol1577Sk Doprastav Bratislava I8,0988,97
22Ferik Andrej1000Sk Ruzinov B8,0988,98
23Sosovicka Vladimir1678Sk Strelec Devinska Nova Ves8,01080,04
24Boldocki Rastislav1416Sk Krasnany C8,01080,05
25Vrba Michal2006Sk Doprastav Bratislava L8,01172,71
26Mikulasek Viktor1871Sk Krasnany C8,01172,72
27Olvecky Jaroslav1844Sk Doprastav Bratislava L8,01266,71
28Jancura Andrej1893Sk Slovan Bratislava G8,01266,73
29Klimova Maria1530Sk Matfyzak8,01266,74
30Cebo Vladimir1611Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D8,01266,74
31Skripek Jan1652So Tatran Dubravka D8,01266,76
32Kosper Peter1655Sk Lokomotiva caissa Bratislava C8,01361,55
33Durovka Stefan1821So Tatran Dubravka D8,01457,11
34Matusek Jan1762Sk Ruzinov B8,01457,13
35Halasz Michal1740Sk Doprastav Bratislava I8,01457,13
36Puchovsky Ladislav1903Sk Lokomotiva caissa Bratislava C7,51075,01
37Racko Jan1622Slavia STU Bratislava B7,51168,24
38Labath Pavel1000Sk Matfyzak7,51168,26
39Beranek Tomas1726Sk Lokomotiva caissa Bratislava C7,51262,53
40Michal Viktor1639Sk Ruzinov B7,51262,56
41Zavadsky Ondrej1000Sk Ruzinov C7,51262,57
42Marcek Jan1787Sk Ruzinov B7,51357,72
43Zacka Ladislav1806Sk Krasnany C7,51453,61
44Kulik Juraj1740Sk Doprastav Bratislava I7,0977,85
45Hefka Vladimir1976Sk Doprastav Bratislava I7,01070,01
46Lintner Igor1648Sk Doprastav Bratislava K7,01163,65
47Tomcik Leon1659Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D7,01163,66
48Kersten Juraj1868Sk Doprastav Bratislava I7,01258,31
49Karas Juraj1695Sk Doprastav Bratislava K7,01258,32
50Macko Peter1681KSN Bratislava B7,01353,82
51Zuzik Emil1493So Tatran Dubravka C7,01353,85
52Garaj Ivan1851So Tatran Dubravka D7,01450,02
53Kis Tomas1741Sk Lokomotiva caissa Bratislava C6,5881,34
54Sturc Jan2018Sk Slovan Bratislava G6,51065,02
55Hanker Lubomir1544Sk Krasnany C6,51065,05
56Manasek Vladimir1569So Tatran Dubravka E6,51159,17
57Vrtiakova Anna1539KSN Bratislava B6,51254,21
58Nagy Edmund1658Sk Slovan Bratislava F6,51254,23
59Kirylov Julian1920So Tatran Dubravka E6,51350,01
60Caplovic Jan1521So Tatran Dubravka E6,51446,44
61Ciganek Jaroslav1592Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D6,0875,08
62Granec Stefan1919So Tatran Dubravka E6,0966,72
63Dujava Daniel1823Sk Lokomotiva caissa Bratislava C6,01060,01
64Paulicka Ivan1861Sk Slovan Bratislava G6,01060,05
65Gonda Jan1757Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D6,01154,52
66Suchansky Jakub1166KSN Bratislava B6,01250,05
67Vas Jozef1345Sk TV Karlova Ves6,01250,07
68Kovacic Stefan1810Sk Slovan Bratislava G6,01346,24
69Kravar Peter1147KSN Bratislava B6,01442,96
70Rajcani Jakub1000Sk Doprastav Bratislava K5,5778,68
71Kopcok Michal1828Sk Doprastav Bratislava L5,5868,82
72Volek Jan1746Sk Ruzinov B5,5868,84
73Hatala Peter1551Sk Ruzinov B5,5868,87
74Liscak Peter1601Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D5,5868,87
75Bukovcak Jaroslav1795Sk Krasnany C5,5961,13
76Sklar Martin1000Sk Doprastav Bratislava J5,5961,15
77Wassen Antoine1782Sk Doprastav Bratislava J5,51055,01
78Zemianek Juraj1760Sk Matfyzak5,51055,02
79Chovanec Peter1671So Tatran Dubravka C5,51055,02
80Bol Jozef1502Sk Krasnany C5,51150,06
81Kovac Michal1764Sk Dubravan5,51245,81
82Stecko Ivan1867Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D5,51245,82
83Guldan Michal1533Sk Doprastav Bratislava L5,51342,35
84Marko Stanislav1966Sk Matfyzak5,0683,31
85Musaev Urmat1000Sk Doprastav Bratislava J5,0683,34
86Lanik Miroslav1179Slavia STU Bratislava B5,0683,37
87Sklars Tomas1898KSN Bratislava B5,0771,41
88Fuchs Ladislav1878Sk Matfyzak5,0771,41
89Ballo Juraj1730Sk Doprastav Bratislava L5,0771,44
90Chren Ondrej1000Sk Matfyzak5,0771,46
91Smelko Eduard1734So Tatran Dubravka D5,0862,54
92Stofa David1573Sk Matfyzak5,0955,63
93Vavrak Jan1755So Tatran Dubravka D5,0955,65
94Sibert Adam1467So Tatran Dubravka C5,0955,66
95Macko Miroslav1469KSN Bratislava B5,01145,53
96Moravcik Peter1631Sk Ruzinov C5,01241,71
97Illovsky Michal1632Sk Doprastav Bratislava J5,01241,72
98Dubnicka Stefan1778Sk Doprastav Bratislava L5,01241,73
99Krajcovic Jakub1413Sk Doprastav Bratislava K5,01241,75
100Zahorsky Michal1766So Tatran Dubravka C5,01435,71
101Pisar Juraj1753Slavia STU Bratislava B5,01435,72
102Juhaniak Lubomir1000Sk Krasnany C4,5675,07
103Lichner Peter1605Sk Strelec Devinska Nova Ves4,5764,35
104Orolin Peter2074Sk Matfyzak4,5856,31
105Stancek Stefan1716So Tatran Dubravka C4,5856,33
106Beno Milan1752Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D4,5856,33
107Meszaros Martin1000Sk Matfyzak4,5856,35
108Vojtko Robert1000Sk Doprastav Bratislava J4,5856,35
109Kalny Tomas1000Sk Doprastav Bratislava L4,5856,36
110Rintel Boris1692Sk Doprastav Bratislava K4,5950,03
111Misanik Peter1766Sk Strelec Devinska Nova Ves4,5950,03
112Machalik Juraj1592Sk Ruzinov B4,5950,05
113Prochazka Jaromir1945Sk Ruzinov B4,51045,01
114Psotny Martin1620Slavia STU Bratislava B4,51045,04
115Dobrucky Miroslav1484Sk TV Karlova Ves4,51140,95
116Vilagi Peter1000Sk Dubravan4,51237,53
117Portes Peter1508Slavia STU Bratislava B4,51237,55
118Butora Frantisek1665Sk Slovan Bratislava F4,51334,62
119Straka Tomas1000Sk Ruzinov C4,51334,65
120Romhanyi Milan1000Sk Doprastav Bratislava K4,0666,76
121Holubcik Marian2003Sk Krasnany C4,0757,11
122Kovac Daniel1755Sk Krasnany C4,0850,03
123Goga Frantisek1989Sk Ruzinov B4,0944,41
124Ivanic Martin1442Sk Lokomotiva caissa Bratislava C4,0944,47
125Danada Ondrej1944Sk Doprastav Bratislava K4,01040,01
126Kuma Rudolf1705Sk Ruzinov B4,01040,04
127Belak Milan1000Sk Dubravan4,01136,44
128Belosovic Pavol1438Sk Strelec Devinska Nova Ves4,01136,46
129Starovic Martin1335KSN Bratislava B4,01136,47
130Lukac Peter1803Sk Slovan Bratislava F4,01233,31
131Vinklarek Alojz1625Sk Doprastav Bratislava I4,01233,36
132Barta Ondrej1473Sk Lokomotiva caissa Bratislava C4,01330,86
133Androvic Peter1863Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D4,01428,61
134Hudec Jan2009Sk Slovan Bratislava G3,5487,51
135Stefani Peter1826Sk Strelec Devinska Nova Ves3,5570,02
136Perasin Marian1788So Tatran Dubravka D3,5658,34
137Gemza Dusan1640Sk Doprastav Bratislava L3,5750,04
138Danielik Ladislav1523Sk TV Karlova Ves3,5750,06
139Husar Andrej1452So Tatran Dubravka E3,5750,06
140Benova Zita1730Sk Slovan Bratislava F3,51035,02
141Starovic Tomas1175KSN Bratislava B3,51035,08
142Povraznik Peter1733So Tatran Dubravka C3,51131,81
143Klacansky Peter1564Sk Ruzinov C3,51131,84
144Krajci Stefan1470Sk TV Karlova Ves3,51131,85
145Novak Martin1673Sk Lokomotiva caissa Bratislava C3,51229,22
146Fabana Tibor1552Sk TV Karlova Ves3,51326,93
147Lancaric Tomas1770Sk Doprastav Bratislava J3,0560,01
148Kevicky Rastislav1660Sk Dubravan3,0650,02
149Eisenhammer Juraj1614Sk TV Karlova Ves3,0650,02
150Erdelyi Michael1847Sk Lokomotiva caissa Bratislava C3,0650,04


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Sk Slovan Bratislava F (Elo Ø:1813 / TB1: 6 / TB2: 24)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Kollar Jan Marek1817SVK14919630LB0,03,0
2Munk Lubomir1975SVK149038060,00,0
3Briestenska Andrea1918SVK149028850,00,0
4Simon Marcu1901SVK149331010,00,0
5Lukac Peter1803SVK149083104,013,0
6Benova Zita1730SVK149066863,510,0
7Butora Frantisek1665SVK149112644,513,0
8Nagy Edmund1658SVK149330636,512,0
9Greppel Pavol1555SVK149358482,011,0
10Schoneckerova Eva1518SVK149278291,03,0
11Antal Jozef1691SVK149135850,00,0
12Klacik Ondrej1418SVK149231140,03,0
13Barnas Michal1166SVK149364451,013,0
14Pleva Lukas1000SVK1,511,0
  2. Sk Doprastav Bratislava L (Elo Ø:1777 / TB1: 19 / TB2: 56)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Vrba Michal2006SVK14909790LA8,011,0
2Olvecky Jaroslav1844SVK14928566LA8,012,0
3Kopcok Michal1828SVK149118175,58,0
4Dubnicka Stefan1778SVK5,012,0
5Zajac Jozef1750SVK149177180,53,0
6Ballo Juraj1730SVK149230925,07,0
7Ashcroft Carl1641SVK149290661,01,0
8Gemza Dusan1640SVK149241453,57,0
9Blizman Marian1536SVK149290902,07,0
10Guldan Michal1533SVK149345405,513,0
11Kalny Tomas1000SVK6,510,0
12Misik Rudolf1000SVK1,57,0
13Fonod Zigmund1000SVK149358304,09,0
14Vrba Vladimir1000SVK0,00,0
15Halas Marian1000SVK0,01,0
  3. So Tatran Dubravka C (Elo Ø:1657 / TB1: 14 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Povraznik Peter1733SVK14913844LA3,511,0
2Zahorsky Michal1766SVK14920751LA5,014,0
3Buransky Jozef1810SVK149274620,51,0
4Chovanec Peter1671SVK149357915,510,0
5Vlcek Milan1560SVK149292521,52,0
6Stancek Stefan1716SVK149361005,59,0
7Valach Andrej1510SVK1492924410,514,0
8Zuzik Emil1493SVK149278967,013,0
9Sibert Adam1467SVK149360626,011,0
10Hrabovsky Pavol1462SVK149291121,07,0
11Jurak Marian1000SVK149358990,08,0
  4. Sk Matfyzak (Elo Ø:1750 / TB1: 25 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Orolin Peter2074SVK14907593LA4,58,0
2Marko Stanislav1966SVK149277565,06,0
3Fuchs Ladislav1878SVK14923106LA5,07,0
4Zemianek Juraj1760SVK14921715LA5,510,0
5Slobodnikova Sona1684SVK149124811,56,0
6Stofa David1573SVK149262535,09,0
7Chromek Daniel1523SVK149275941,54,0
8Klimova Maria1530SVK149276918,012,0
9Jurikova Katarina1537SVK149276833,07,0
10Hricoviny Matus1510SVK149276590,01,0
11Meszaros Martin1000SVK149359966,510,0
12Labath Pavel1000SVK9,513,0
13Chren Ondrej1000SVK7,09,0
14Hegedusova Monika1000SVK3,08,0
  5. Sk Ruzinov C (Elo Ø:1395 / TB1: 3 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Moravcik Peter1631SVK149137805,013,0
2Vrbensky Jozef1488SVK149216852,012,0
3Orolin Jan1507SVK149138011,58,0
4Slugenova Bozena1434SVK149215961,514,0
5Klacansky Peter1564SVK149359023,511,0
6Monosi Jan1539SVK1,55,0
7Straka Tomas1000SVK149346474,513,0
8Vaverka Miroslav1000SVK11,013,0
9Zavadsky Ondrej1000SVK149346558,513,0
10Tillner Jozef1000SVK1,08,0
  7. Sk Doprastav Bratislava I (Elo Ø:1771 / TB1: 34 / TB2: 74,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Hefka Vladimir1976SVK14910020LA7,010,0
2Kersten Juraj1868SVK149239477,012,0
3Priam Stefan1855SVK14903814LA10,014,0
4Halasz Michal1740SVK149082718,014,0
5Meszaros Vojtech1678SVK149189432,55,0
6Kysel Jozef1666SVK1492029812,014,0
7Kulik Juraj1740SVK149274977,09,0
8Kis Ladislav1648SVK149137041,01,0
9Vinklarek Alojz1625SVK149275514,012,0
10Polak Pavol1577SVK1493602010,011,0
11Ruzicka Miroslav1565SVK149138792,54,0
12Brezina Igor1511SVK149136233,56,0
  8. So Tatran Dubravka E (Elo Ø:1685 / TB1: 11 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Kirylov Julian1920SVK149206626,513,0
2Granec Stefan1919SVK149116806,09,0
3Brabec Juraj1800SVK149357832,07,0
4Aubrecht Alexander1514SVK149205141,014,0
5Brhlovic Juraj1517SVK149205572,05,0
6Sarandi Ludovit1640SVK149292013,07,0
7Caplovic Jan1521SVK149205656,514,0
8Husar Andrej1452SVK149358643,57,0
9Kalita Anton1596SVK149206549,513,0
10Manasek Vladimir1569SVK6,511,0
11Gajdosik Vladimir1496SVK149302180,00,0
12Jakubik Viliam1128SVK149358721,07,0
13Mazanec Peter1000SVK2,03,0
  9. Sk Lokomotiva caissa Bratislava C (Elo Ø:1769 / TB1: 27 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Puchovsky Ladislav1903SVK14911965LA7,510,0
2Dujava Daniel1823SVK149156696,010,0
3Novak Martin1673SVK149214643,512,0
4Beranek Tomas1726SVK149210227,512,0
5Erdelyi Michael1847SVK149098393,06,0
6Kis Tomas1741SVK14919370LA6,58,0
7Kosper Peter1655SVK149291478,013,0
8Gremen Tomas1781SVK14927624LA9,09,0
9Barta Ondrej1473SVK149285155,014,0
10Ivanic Martin1442SVK149286397,012,0
11Ragan Stanislav1485SVK149360381,03,0
12Kompas Igor1000SVK149277130,01,0
  10. Slavia STU Bratislava B (Elo Ø:1788 / TB1: 16 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Labar Eduard2001SVK149060311,02,0
2Koutny Pavel1915SVK149124221,54,0
3Hoferek Peter1863SVK149093912,55,0
4Bedac Jozef1753SVK149144173,010,0
5Pisar Juraj1753SVK149165415,014,0
6Vodicka Ivan1712SVK149275608,510,0
7Vlckova Hana1683SVK149113022,02,0
8Psotny Martin1620SVK149207004,510,0
9Racko Jan1622SVK149301028,512,0
10Szabo Viktor1490SVK0,00,0
11Portes Peter1508SVK149275354,512,0
12Ondrejkova Alzbeta1341SVK149360033,011,0
13Lanik Miroslav1179SVK149327765,06,0
14Holubek Peter1000SVK149358564,59,0
15Fojtik Robert1000SVK149206110,02,0
  11. Sk Slovan Bratislava G (Elo Ø:1931 / TB1: 22 / TB2: 63,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Hudec Jan2009SVK149020793,54,0
2Sturc Gustav2019SVK149023039,011,0
3Sturc Jan2018SVK14922819LA6,510,0
4Samko Karol1953SVK149088322,02,0
5Zdrazil Bohumir1888CZE31683010,513,0
6Jancura Andrej1893SVK149236298,012,0
7Kovacic Stefan1810SVK149137207,014,0
8Paulicka Ivan1861SVK149105357,011,0
9Majchrak Jozef1779SVK1493270910,014,0
10Chripko Lubomir1588SVK149134610,00,0
11Lajciak Stefan1582SVK149235720,00,0
12Pozar Daniel1482SVK149018700,03,0
  12. Sk Doprastav Bratislava K (Elo Ø:1639 / TB1: 25 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Danada Ondrej1944SVK14915561LA4,010,0
2Karas Marek1751SVK14928558LB8,514,0
3Karas Juraj1695SVK149291207,012,0
4Rintel Boris1692SVK149138604,59,0
5Romhanyi Milan1651SVK14932717LB9,014,0
6Lintner Igor1648SVK14932970LB7,011,0
7Krajcovic Jakub1413SVK149329545,012,0
8Dubovsky Dominik1314SVK149329111,54,0
9Nguyen Jakub1316SVK149329970,52,0
10Romhanyi Milan1000SVK149346205,07,0
11Lintner Igor1000SVK149345822,57,0
12Rajcani Jakub1000SVK7,59,0
  13. Sk Krasnany C (Elo Ø:1805 / TB1: 29 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Holubcik Marian2003SVK149055664,07,0
2Zacka Ladislav1806SVK149361947,514,0
3Mikulasek Viktor1871SVK14913488LA8,011,0
4Kovac Daniel1755SVK149345744,08,0
5Bukovcak Jaroslav1795SVK149115905,59,0
6Reich Roland1792SVK149207190,00,0
7Chudy Vladimir1624SVK1,011,0
8Mehes Stefan1792SVK149206890,00,0
9Boldocki Rastislav1416SVK149357758,010,0
10Hanker Lubomir1544SVK149206207,511,0
11Bol Jozef1502SVK149357676,512,0
12Vacho Jozef1489SVK149361600,52,0
13Mauritz Robert1407SVK149359884,07,0
14Marko Ondrej1473SVK149010722,02,0
15Juhaniak Lubomir1000SVK149358805,57,0
16Vojacek Alois1000SVK149207431,01,0
17Jankovic Dusan1000SVK0,00,0
  14. Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D (Elo Ø:1731 / TB1: 24 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Androvic Peter1863SVK149055154,014,0
2Stecko Ivan1867SVK14929228LA5,512,0
3Gonda Jan1757SVK14910489LA6,011,0
4Kedro Tomas1721SVK14921251LA2,02,0
5Beno Milan1752SVK149011704,58,0
6Cebo Vladimir1611SVK149012188,012,0
7Belas Jozef1578SVK149210069,514,0
8Tomcik Leon1659SVK149169168,012,0
9Ziacik Pavol1619SVK149217231,56,0
10Liscak Peter1601SVK149359537,510,0
11Ciganek Jaroslav1592SVK149210818,010,0
  15. Sk Dubravan (Elo Ø:1475 / TB1: 7 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Sipeky Ladislav2020SVK149167032,53,0
2Sucik Samuel1771SVK14919672LB0,02,0
3Kovac Michal1764SVK149198265,512,0
4Kevicky Rastislav1660SVK149014203,06,0
5Kevicka Lucia1584SVK149013822,510,0
6Vilagi Peter1000SVK4,512,0
7Belak Milan1000SVK4,011,0
8Paulovic Miroslav1000SVK149363130,512,0
9Belak Matus1000SVK149364532,011,0
10Paulovic Tomas1000SVK0,010,0
11Dunlop Tichomir1000SVK1,05,0
12Kevicky Patrik1000SVK149364700,05,0
13Uvacek Maros1000SVK149364960,00,0
14Stolcova Michaela1000SVK0,02,0
15Lukac Adam1000SVK0,04,0
16Steiner Michal1000SVK2,05,0
17Haba Matus1000SVK149364610,00,0
18Habova Monika1000SVK0,00,0
19Kevicka Ingrid1000SVK1,52,0
  16. Sk Strelec Devinska Nova Ves (Elo Ø:1769 / TB1: 34 / TB2: 69,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Prikler Bruno2037SVK14913518LA12,014,0
2Hricak Vasil1978SVK14907232LA13,013,0
3Stefani Peter1826SVK149207273,55,0
4Misanik Peter1766SVK149214214,59,0
5Vasil Patrik1697SVK149139412,58,0
6Sosovicka Vladimir1678SVK149203288,010,0
7Lichner Peter1605SVK149213404,58,0
8Jurcak Stanislav1564SVK0,00,0
9Kriz Miroslav1555SVK149213161,54,0
10Tittel Emil1515SVK1492467610,012,0
11Jurcak Miroslav1500SVK149345660,00,0
12Petrik Matej1493SVK149214800,00,0
13Filadelfi Samuel1472SVK149345310,00,0
14Belosovic Pavol1438SVK149290826,013,0
15Sosovicka Jakub1360SVK149292104,09,0
16Bellay Ondrej1000SVK149344930,01,0
  17. Sk Doprastav Bratislava J (Elo Ø:1683 / TB1: 19 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Hrtko Vladimir2136SVK14902583LA1,52,0
2Lancaric Tomas1770SVK149325713,05,0
3Wassen Antoine1782GER24698920LZ5,510,0
4Bujnovsky Jan1676SVK14931761LA1,54,0
5Illovsky Michal1632SVK149285405,012,0
6Panisova Monika1593SVK149102090,00,0
7Nagy Ladislav1493SVK149291802,510,0
8Kong Joseph1383SVK149291390,01,0
9Eke Denis1268SVK149345230,07,0
10Musaev Urmat1000SVK5,06,0
11Sklar Martin1000SVK5,59,0
12Havrila Martin1000SVK149367129,010,0
13Vojtko Robert1000SVK4,58,0
14Forro Jakub1087SVK2,011,0
15Valovic Matus1000SVK1,05,0
16Dang Minh Huy1000SVK3,55,0
17Seleng Simon1000SVK3,04,0
  18. So Tatran Dubravka D (Elo Ø:1812 / TB1: 34 / TB2: 71)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Dolinsky Jaroslav1839SVK149206030,01,0
2Durovka Stefan1821SVK149096428,014,0
3Chodak Ivan1866SVK149136312,05,0
4Garaj Ivan1851SVK149136747,014,0
5Skoviera Luboslav1824SVK149167209,514,0
6Smelko Eduard1734SVK149139095,08,0
7Perasin Marian1788SVK149112483,56,0
8Vavrak Jan1755SVK149139505,09,0
9Molnar Viliam1748SVK1492917110,013,0
10Skripek Jan1652SVK149278378,012,0
11Kvasnica Michal1000SVK1493594512,013,0
12Bizikova Barbora1000SVK0,00,0
13Szűcs Alexander1000SVK1,03,0
  19. Sk TV Karlova Ves (Elo Ø:1630 / TB1: 11 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Oravec Lubos1745SVK149291982,012,0
2Dinzik Jan1655SVK149156264,012,0
3Eisenhammer Juraj1614SVK149358133,06,0
4Marko Jan1778SVK149113453,07,0
5Fabana Tibor1552SVK149358214,514,0
6Sadovsky Julius1592SVK149360542,06,0
7Dobrucky Miroslav1484SVK149227385,512,0
8Krajci Stefan1470SVK149359104,512,0
9Danielik Ladislav1523SVK149358053,57,0
10Behran Jozef1580SVK149357400,00,0
11Vas Jozef1345SVK149361788,014,0
12Piatro Anton1449SVK149360114,56,0
13Kruzliak Stefan1000SVK149359371,02,0
14Simon Jozef1000SVK149360700,00,0
15Tunega Marek1000SVK0,00,0
16Stolc Roman1000SVK0,00,0
17Litvik Alex1000SVK0,01,0
18Stefanka Martin1000SVK0,00,0
19Markova Lenka1000SVK0,00,0
20Kalnassy Rastislav1000SVK0,00,0
  20. Sk Ruzinov B (Elo Ø:1784 / TB1: 24 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Goga Frantisek1989SVK14909995LA4,010,0
2Prochazka Jaromir1945SVK14910284LA4,510,0
3Marcek Jan1787SVK149074377,513,0
4Matusek Jan1762SVK149213838,014,0
5Volek Jan1746SVK149011615,58,0
6Kuma Rudolf1705SVK149213244,010,0
7Stipanic Pavol1695SVK14921618LA1,53,0
8Machalik Juraj1592SVK149359704,59,0
9Michal Viktor1639SVK149275008,513,0
10Hatala Peter1551SVK149206386,59,0
11Ferik Andrej1000SVK9,010,0
12Vancu Roman1000SVK2,02,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Sk Doprastav Bratislava I (Elo Ø:1771, TB1: 34 / TB2: 74,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Hefka Vladimir1976SVK14910020LA½11½11½1½07,010183410
2Kersten Juraj1868SVK14923947011½½½11½1007,012181711
3Priam Stefan1855SVK14903814LA01111110½011½110,014169210
4Halasz Michal1740SVK14908271½1½½½½1½½01½½½8,01416545
5Meszaros Vojtech1678SVK14918943½00112,5515401
6Kysel Jozef1666SVK14920298½111101½11111+12,01415534
7Kulik Juraj1740SVK149274971110111107,0913460
8Kis Ladislav1648SVK1491370411,0116400
9Vinklarek Alojz1625SVK149275510½½0110010004,01213321
10Polak Pavol1577SVK1493602011½½1++111110,01113380
11Ruzicka Miroslav1565SVK14913879½01+2,5411020
12Brezina Igor1511SVK14913623½01+½½3,5610970
  2. So Tatran Dubravka D (Elo Ø:1812, TB1: 34 / TB2: 71)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Dolinsky Jaroslav1839SVK1492060300,0120091
2Durovka Stefan1821SVK149096420110111½½100018,014189114
3Chodak Ivan1866SVK1491363100½1½2,0518625
4Garaj Ivan1851SVK14913674½½½1011001½0½½7,014176510
5Skoviera Luboslav1824SVK1491672011111010½110½½9,51416978
6Smelko Eduard1734SVK1491390901½½½½115,0814513
7Perasin Marian1788SVK14911248½01½1½3,5614122
8Vavrak Jan1755SVK149139501110½½0105,0915014
9Molnar Viliam1748SVK14929171011111101111010,01314183
10Skripek Jan1652SVK149278371110010110118,01214292
11Kvasnica Michal1000SVK1493594511+10111111+112,01312551
13Szűcs Alexander1000SVK1001,0311920
  3. Sk Strelec Devinska Nova Ves (Elo Ø:1769, TB1: 34 / TB2: 69,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Prikler Bruno2037SVK14913518LA½½111½1½11111112,014189014
2Hricak Vasil1978SVK14907232LA111111111111113,01317907
3Stefani Peter1826SVK1492072711½103,5517764
4Misanik Peter1766SVK149214211011½½½004,5916985
5Vasil Patrik1697SVK14913941100½0½½02,5816905
6Sosovicka Vladimir1678SVK149203281½1011111½8,01015765
7Lichner Peter1605SVK1492134010½½½11-4,5814443
9Kriz Miroslav1555SVK14921316010½1,5417203
10Tittel Emil1515SVK14924676111½0½111+1110,01214893
14Belosovic Pavol1438SVK149290821½00½+0000+116,01313590
15Sosovicka Jakub1360SVK149292100100101+04,0912831
16Bellay Ondrej1000SVK1493449300,0116520
  4. Sk Krasnany C (Elo Ø:1805, TB1: 29 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Holubcik Marian2003SVK14905566111½½004,0719507
2Zacka Ladislav1806SVK149361941½½0½0½011½1107,514185311
3Mikulasek Viktor1871SVK14913488LA½0101½111118,01116478
4Kovac Daniel1755SVK1493457401½½½01½4,0817246
5Bukovcak Jaroslav1795SVK14911590½½½½111½05,5915395
7Chudy Vladimir1624SVK0000½000½001,01116034
9Boldocki Rastislav1416SVK1493577511111½1½018,01015575
10Hanker Lubomir1544SVK14920620010½1+111017,51114721
11Bol Jozef1502SVK1493576700+½011101016,51213071
12Vacho Jozef1489SVK149361600½0,5213010
13Mauritz Robert1407SVK149359880+01+014,0711820
14Marko Ondrej1473SVK14901072112,0210000
15Juhaniak Lubomir1000SVK1493588010½111+5,5712580
16Vojacek Alois1000SVK14920743+1,0100
  5. Sk Lokomotiva caissa Bratislava C (Elo Ø:1769, TB1: 27 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Puchovsky Ladislav1903SVK14911965LA011½1111107,510183810
2Dujava Daniel1823SVK1491566911111000½½6,01018478
3Novak Martin1673SVK14921464000110½½000½3,512174810
4Beranek Tomas1726SVK14921022½11½½1½10½½½7,51217007
5Erdelyi Michael1847SVK149098391½½0½½3,0616244
6Kis Tomas1741SVK14919370LA1½111½½16,5816241
7Kosper Peter1655SVK14929147010111½½110108,01315724
8Gremen Tomas1781SVK14927624LA1111111119,0915093
9Barta Ondrej1473SVK14928515½½0010011+00005,01413541
10Ivanic Martin1442SVK14928639+10100++10107,01212440
11Ragan Stanislav1485SVK149360380101,0311700
12Kompas Igor1000SVK1492771300,0114520
  6. Sk Matfyzak (Elo Ø:1750, TB1: 25 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Orolin Peter2074SVK14907593LA101½0½1½4,5818818
2Marko Stanislav1966SVK149277561111105,0618176
3Fuchs Ladislav1878SVK14923106LA11011105,0717545
4Zemianek Juraj1760SVK14921715LA½111½1000½5,51017388
5Slobodnikova Sona1684SVK14912481½½00½01,5616665
6Stofa David1573SVK1492625300111½01½5,0916463
7Chromek Daniel1523SVK14927594010½1,5416691
8Klimova Maria1530SVK14927691½111101001½18,01215644
9Jurikova Katarina1537SVK1492768301010103,0715882
10Hricoviny Matus1510SVK1492765900,0115440
11Meszaros Martin1000SVK149359961½1+01010+6,51014581
12Labath Pavel1000SVK½11+10101½1½+9,51313881
13Chren Ondrej1000SVK11+11100+7,0913281
14Hegedusova Monika1000SVK01++00003,0811690
  7. Sk Doprastav Bratislava K (Elo Ø:1639, TB1: 25 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Danada Ondrej1944SVK14915561LA0½1001½0014,010187310
2Karas Marek1751SVK14928558LB½1100½01½1½1½18,514180711
3Karas Juraj1695SVK1492912001½1½01101107,01217109
4Rintel Boris1692SVK14913860½½½1½½0½½4,5917345
5Romhanyi Milan1651SVK14932717LB11011101½1½½0½9,01415494
6Lintner Igor1648SVK14932970LB½½0½½1111017,01114294
7Krajcovic Jakub1413SVK14932954½½½½111000005,01214545
8Dubovsky Dominik1314SVK149329110½101,5412890
9Nguyen Jakub1316SVK14932997½00,5215951
10Romhanyi Milan1000SVK14934620011101+5,0712681
11Lintner Igor1000SVK14934582010½00+2,5713420
12Rajcani Jakub1000SVK1+101½11+7,5912520
  8. Sk Ruzinov B (Elo Ø:1784, TB1: 24 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Goga Frantisek1989SVK14909995LA½½0001101-4,01019219
2Prochazka Jaromir1945SVK14910284LA0½½½½1100½4,51018288
3Marcek Jan1787SVK14907437000½1011110117,513175911
4Matusek Jan1762SVK14921383½½00½10½11½½118,01416559
5Volek Jan1746SVK14901161½1½0½1115,5815373
6Kuma Rudolf1705SVK1492132400110010014,01014645
7Stipanic Pavol1695SVK14921618LA½+01,5315981
8Machalik Juraj1592SVK149359700½½0110½14,5913892
9Michal Viktor1639SVK149275000½0110½1½11+18,51314333
10Hatala Peter1551SVK14920638½110111+06,5913850
11Ferik Andrej1000SVK110111111+9,01012760
12Vancu Roman1000SVK112,0211800
  9. Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D (Elo Ø:1731, TB1: 24 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Androvic Peter1863SVK14905515½0101000000½½½4,014187214
2Stecko Ivan1867SVK14929228LA0½½11½½0½½0½5,512176710
3Gonda Jan1757SVK14910489LA½½0010111106,011168410
4Kedro Tomas1721SVK14921251LA112,0218221
5Beno Milan1752SVK14901170½00½1½114,5815554
6Cebo Vladimir1611SVK149012181010011011118,01215245
7Belas Jozef1578SVK149210060110½0110111119,51414083
8Tomcik Leon1659SVK1491691601100101111+8,01214453
9Ziacik Pavol1619SVK1492172300010½1,5614212
10Liscak Peter1601SVK149359530+11011½1+7,51012251
11Ciganek Jaroslav1592SVK1492108110011111++8,01011590
  10. Sk Slovan Bratislava G (Elo Ø:1931, TB1: 22 / TB2: 63,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Hudec Jan2009SVK14902079½1113,5418664
2Sturc Gustav2019SVK14902303½1½111½111½9,011186510
3Sturc Jan2018SVK14922819LA10½1111½0½6,51017467
4Samko Karol1953SVK14908832112,0216241
5Zdrazil Bohumir1888CZE316830½1½101111½11110,51317108
6Jancura Andrej1893SVK14923629½½½11½½1½1½½8,01216307
7Kovacic Stefan1810SVK1491372010½11½01½0+0½07,01415547
8Paulicka Ivan1861SVK149105351½0110½1+107,01114592
9Majchrak Jozef1779SVK1493270911111½1000+½1110,01414022
12Pozar Daniel1482SVK149018700000,0311920
  12. Sk Doprastav Bratislava L (Elo Ø:1777, TB1: 19 / TB2: 56)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Vrba Michal2006SVK14909790LA111½11½01018,011184111
2Olvecky Jaroslav1844SVK14928566LA1101111101008,012183710
3Kopcok Michal1828SVK1491181711½1½½015,5817605
4Dubnicka Stefan1778SVK11½0½10100005,01216427
5Zajac Jozef1750SVK149177180½-0,5316810
6Ballo Juraj1730SVK1492309211½10½15,0714963
7Ashcroft Carl1641SVK1492906611,0116951
8Gemza Dusan1640SVK1492414501½10013,5716634
9Blizman Marian1536SVK1492909010001002,0714701
10Guldan Michal1533SVK149345401100½011½0½005,51314532
11Kalny Tomas1000SVK11+1½100+06,51012851
12Misik Rudolf1000SVK½+000001,5714381
13Fonod Zigmund1000SVK14935830010001++04,0911590
15Halas Marian1000SVK00,0110000
  13. Sk Doprastav Bratislava J (Elo Ø:1683, TB1: 19 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Hrtko Vladimir2136SVK14902583LA1½1,5219962
2Lancaric Tomas1770SVK14932571½½0113,0518045
3Wassen Antoine1782GER24698920LZ11011100½05,51018518
4Bujnovsky Jan1676SVK14931761LA00½11,5417383
5Illovsky Michal1632SVK14928540½½11010010005,01217419
7Nagy Ladislav1493SVK14929180000½½000½12,51016066
8Kong Joseph1383SVK1492913900,0116951
9Eke Denis1268SVK1493452300000000,0716495
10Musaev Urmat1000SVK1111105,0615663
11Sklar Martin1000SVK111½0½01½5,5914945
12Havrila Martin1000SVK1493671211011111119,01015162
13Vojtko Robert1000SVK0½1101014,5813921
14Forro Jakub1087SVK0+0000½0½002,01113612
15Valovic Matus1000SVK100001,0513210
16Dang Minh Huy1000SVK1+½103,5510850
17Seleng Simon1000SVK0++13,0414190
  14. Slavia STU Bratislava B (Elo Ø:1788, TB1: 16 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Labar Eduard2001SVK14906031101,0219122
2Koutny Pavel1915SVK1491242210½01,5418314
3Hoferek Peter1863SVK14909391½01½½2,5518475
4Bedac Jozef1753SVK1491441700000101103,01017529
5Pisar Juraj1753SVK14916541½00½000½1½01105,01416778
6Vodicka Ivan1712SVK1492756011½1½½11118,51015385
7Vlckova Hana1683SVK14911302112,0214941
8Psotny Martin1620SVK149207001½0½½0½1½04,51014912
9Racko Jan1622SVK14930102+11½0½½111108,51214532
11Portes Peter1508SVK1492753500½½10001½104,51214053
12Ondrejkova Alzbeta1341SVK14936003000000010113,01112682
13Lanik Miroslav1179SVK1493277611½1½15,0613310
14Holubek Peter1000SVK149358561½000+½½+4,5913060
15Fojtik Robert1000SVK14920611000,0210880
  15. So Tatran Dubravka C (Elo Ø:1657, TB1: 14 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Povraznik Peter1733SVK14913844LA½1½010½00003,511187311
2Zahorsky Michal1766SVK14920751LA½0½1101½0000½05,014180313
3Buransky Jozef1810SVK14927462½0,5115141
4Chovanec Peter1671SVK14935791½1½½0100115,51016865
5Vlcek Milan1560SVK149292521½1,5216661
6Stancek Stefan1716SVK149361001½0+½101½5,5916653
7Valach Andrej1510SVK149292441½1½11½1½½½11½10,51416265
8Zuzik Emil1493SVK14927896101½½01½½0½½17,01315342
9Sibert Adam1467SVK149360621½+1½11000-6,01114193
10Hrabovsky Pavol1462SVK1492911210000-01,0711240
11Jurak Marian1000SVK14935899000000-00,0811940
  16. So Tatran Dubravka E (Elo Ø:1685, TB1: 11 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Kirylov Julian1920SVK14920662½10½0001011½16,513183512
2Granec Stefan1919SVK14911680½010½11116,0917477
3Brabec Juraj1800SVK1493578300100½½2,0717597
4Aubrecht Alexander1514SVK14920514½000000000000½1,01416737
5Brhlovic Juraj1517SVK14920557½½½½02,0516542
6Sarandi Ludovit1640SVK14929201010½½½½3,0715481
7Caplovic Jan1521SVK1492056500110½1½01100½6,51414955
8Husar Andrej1452SVK1493586400½11103,5713940
9Kalita Anton1596SVK14920654½1111111010019,51312872
10Manasek Vladimir1569SVK00½111110016,51111721
12Jakubik Viliam1128SVK1493587200001001,0712970
13Mazanec Peter1000SVK1012,0310000
  17. Sk TV Karlova Ves (Elo Ø:1630, TB1: 11 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Oravec Lubos1745SVK14929198½00000000+0½2,012187811
2Dinzik Jan1655SVK14915626½½000001+0014,01217959
3Eisenhammer Juraj1614SVK14935813½½01½½3,0617224
4Marko Jan1778SVK14911345½0½½0½13,0716864
5Fabana Tibor1552SVK149358210010100001+½004,514167110
6Sadovsky Julius1592SVK14936054½0½0+02,0615082
7Dobrucky Miroslav1484SVK14922738½10½½½00+0½15,51214904
8Krajci Stefan1470SVK14935910½00½00½½½+½½4,51214313
9Danielik Ladislav1523SVK14935805½½0011½3,5714542
11Vas Jozef1345SVK14936178110½110010++½08,01413293
12Piatro Anton1449SVK1493601110+1+½4,5613410
13Kruzliak Stefan1000SVK14935937101,0212960
17Litvik Alex1000SVK00,0110000
  18. Sk Dubravan (Elo Ø:1475, TB1: 7 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Sipeky Ladislav2020SVK14916703½112,5318623
2Sucik Samuel1771SVK14919672LB000,0219002
3Kovac Michal1764SVK1491982600½½0½½11½105,512182411
4Kevicky Rastislav1660SVK14901420½½½½103,0617254
5Kevicka Lucia1584SVK149013820010½000½½2,51017157
6Vilagi Peter1000SVK01010000011½4,51216775
7Belak Milan1000SVK00½½01½0½½½4,01115374
8Paulovic Miroslav1000SVK1493631300½0000000000,51215195
9Belak Matus1000SVK14936453000000+01002,01114520
10Paulovic Tomas1000SVK00000000000,01014122
11Dunlop Tichomir1000SVK010001,0512731
12Kevicky Patrik1000SVK14936470000000,0513071
14Stolcova Michaela1000SVK000,0212570
15Lukac Adam1000SVK00000,0413762
16Steiner Michal1000SVK+00012,0511180
19Kevicka Ingrid1000SVK½11,5210000
  19. Sk Slovan Bratislava F (Elo Ø:1813, TB1: 6 / TB2: 24)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Kollar Jan Marek1817SVK14919630LB0000,0319403
5Lukac Peter1803SVK14908310½0½0½0100-01½4,013187912
6Benova Zita1730SVK1490668610½0100½½03,51017456
7Butora Frantisek1665SVK14911264½00010010½10½4,51316827
8Nagy Edmund1658SVK149330630½11001½1½016,51216218
9Greppel Pavol1555SVK14935848001½00½00-02,01114442
10Schoneckerova Eva1518SVK149278290½½1,0312281
12Klacik Ondrej1418SVK149231140000,0315741
13Barnas Michal1166SVK1493644500000000010001,01314503
14Pleva Lukas1000SVK00000010-½01,51112931
  20. Sk Ruzinov C (Elo Ø:1395, TB1: 3 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo Øn
1Moravcik Peter1631SVK149137801½00½0½01½-½½5,013186011
2Vrbensky Jozef1488SVK14921685010000000½½02,012171010
3Orolin Jan1507SVK14913801000½½00½1,5816495
4Slugenova Bozena1434SVK1492159600½000000½00½01,51416137
5Klacansky Peter1564SVK1493590200000½010113,51115063
6Monosi Jan1539SVK0½0101,5515601
7Straka Tomas1000SVK14934647½000½½10010104,51314844
8Vaverka Miroslav1000SVK1½11½½111111½11,01313150
9Zavadsky Ondrej1000SVK1493465511110+11½00018,51312522
10Tillner Jozef1000SVK010000001,0811690

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-10  Slavia STU Bratislava BElo2 : 6
1.1
Kollar, Jan Marek
1817LB-
Koutny, Pavel
19150 - 1
1.2
Lukac, Peter
1803-
Hoferek, Peter
1863½ - ½
1.3
Benova, Zita
1730-
Bedac, Jozef
17531 - 0
1.4
Butora, Frantisek
1665-
Pisar, Juraj
1753½ - ½
1.5
Greppel, Pavol
1555-
Vodicka, Ivan
17120 - 1
1.6
Schoneckerova, Eva
1518-
Vlckova, Hana
16830 - 1
1.7
Barnas, Michal
1166-
Psotny, Martin
16200 - 1
1.8
bez hráča
0-
Racko, Jan
1622- - +
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo2½:3½
2.1
Kopcok, Michal
1828-
Novak, Martin
16731 - 0
2.2
Zajac, Jozef
1750-
Kis, Tomas
1741LA0 - 1
2.3
Ballo, Juraj
1730-
Kosper, Peter
16551 - 0
2.4
Gemza, Dusan
1640-
Gremen, Tomas
1781LA0 - 1
2.5
Misik, Rudolf
1000-
Barta, Ondrej
1473½ - ½
2.6
bez hráča
0-
Ivanic, Martin
1442- - +
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-8  So Tatran Dubravka EElo6 : 2
3.1
Povraznik, Peter
1733LA-
Kirylov, Julian
1920½ - ½
3.2
Zahorsky, Michal
1766LA-
Granec, Stefan
1919½ - ½
3.3
Buransky, Jozef
1810-
Aubrecht, Alexander
1514½ - ½
3.4
Chovanec, Peter
1671-
Brhlovic, Juraj
1517½ - ½
3.5
Stancek, Stefan
1716-
Sarandi, Ludovit
16401 - 0
3.6
Valach, Andrej
1510-
Caplovic, Jan
15211 - 0
3.7
Zuzik, Emil
1493-
Husar, Andrej
14521 - 0
3.8
Sibert, Adam
1467-
Jakubik, Viliam
11281 - 0
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo5 : 3
4.1
Orolin, Peter
2074LA-
Kersten, Juraj
18681 - 0
4.2
Marko, Stanislav
1966-
Priam, Stefan
1855LA1 - 0
4.3
Zemianek, Juraj
1760LA-
Halasz, Michal
1740½ - ½
4.4
Slobodnikova, Sona
1684-
Meszaros, Vojtech
1678½ - ½
4.5
Klimova, Maria
1530-
Kysel, Jozef
1666½ - ½
4.6
Jurikova, Katarina
1537-
Kulik, Juraj
17400 - 1
4.7
Meszaros, Martin
1000-
Vinklarek, Alojz
16251 - 0
4.8
Labath, Pavel
1000-
Ruzicka, Miroslav
1565½ - ½
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-20  Sk Ruzinov BElo5½:2½
6.1
Sturc, Gustav
2019-
Goga, Frantisek
1989LA½ - ½
6.2
Sturc, Jan
2018LA-
Marcek, Jan
17871 - 0
6.3
Zdrazil, Bohumir
1888-
Matusek, Jan
1762½ - ½
6.4
Jancura, Andrej
1893-
Volek, Jan
1746½ - ½
6.5
Kovacic, Stefan
1810-
Kuma, Rudolf
17051 - 0
6.6
Paulicka, Ivan
1861-
Machalik, Juraj
15921 - 0
6.7
Majchrak, Jozef
1779-
Michal, Viktor
16391 - 0
6.8
Pozar, Daniel
1482-
Ferik, Andrej
10000 - 1
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-19  Sk TV Karlova VesElo3½:3½
7.1
Karas, Marek
1751LB-
Oravec, Lubos
1745½ - ½
7.2
Rintel, Boris
1692-
Marko, Jan
1778½ - ½
7.3
Romhanyi, Milan
1651LB-
Fabana, Tibor
15521 - 0
7.4
Lintner, Igor
1648LB-
Dobrucky, Miroslav
1484½ - ½
7.5
Krajcovic, Jakub
1413-
Krajci, Stefan
1470½ - ½
7.6
Nguyen, Jakub
1316-
Danielik, Ladislav
1523½ - ½
7.7
Lintner, Igor
1000-
Vas, Jozef
13450 - 1
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-18  So Tatran Dubravka DElo3 : 5
8.1
Zacka, Ladislav
1806-
Durovka, Stefan
18211 - 0
8.2
Mikulasek, Viktor
1871LA-
Garaj, Ivan
1851½ - ½
8.3
Kovac, Daniel
1755-
Skoviera, Luboslav
18240 - 1
8.4
Bukovcak, Jaroslav
1795-
Perasin, Marian
1788½ - ½
8.5
Chudy, Vladimir
1624-
Vavrak, Jan
17550 - 1
8.6
Boldocki, Rastislav
1416-
Molnar, Viliam
17481 - 0
8.7
Hanker, Lubomir
1544-
Skripek, Jan
16520 - 1
8.8
Bol, Jozef
1502-
Kvasnica, Michal
10000 - 1
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo3 : 5
9.1
Androvic, Peter
1863-
Lancaric, Tomas
1770½ - ½
9.2
Stecko, Ivan
1867LA-
Wassen, Antoine
1782LZ0 - 1
9.3
Gonda, Jan
1757LA-
Illovsky, Michal
1632½ - ½
9.4
Cebo, Vladimir
1611-
Nagy, Ladislav
14931 - 0
9.5
Belas, Jozef
1578-
Musaev, Urmat
10000 - 1
9.6
Tomcik, Leon
1659-
Sklar, Martin
10000 - 1
9.7
Ziacik, Pavol
1619-
Havrila, Martin
10000 - 1
9.8
Ciganek, Jaroslav
1592-
Forro, Jakub
10871 - 0
1. kolo dňa 2011/10/14 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo½ :7½
10.1
Sipeky, Ladislav
2020-
Prikler, Bruno
2037LA½ - ½
10.2
Sucik, Samuel
1771LB-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
10.3
Kovac, Michal
1764-
Misanik, Peter
17660 - 1
10.4
Kevicka, Lucia
1584-
Vasil, Patrik
16970 - 1
10.5
Vilagi, Peter
1000-
Sosovicka, Vladimir
16780 - 1
10.6
Belak, Milan
1000-
Lichner, Peter
16050 - 1
10.7
Belak, Matus
1000-
Tittel, Emil
15150 - 1
10.8
Paulovic, Tomas
1000-
Belosovic, Pavol
14380 - 1
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-5  Sk Ruzinov CElo7 : 1
2.1
Hefka, Vladimir
1976LA-
Moravcik, Peter
1631½ - ½
2.2
Kersten, Juraj
1868-
Orolin, Jan
15071 - 0
2.3
Priam, Stefan
1855LA-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
2.4
Halasz, Michal
1740-
Klacansky, Peter
15641 - 0
2.5
Kysel, Jozef
1666-
Monosi, Jan
15391 - 0
2.6
Kulik, Juraj
1740-
Straka, Tomas
10001 - 0
2.7
Vinklarek, Alojz
1625-
Vaverka, Miroslav
1000½ - ½
2.8
Polak, Pavol
1577-
Tillner, Jozef
10001 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-4  Sk MatfyzakElo2 : 6
3.1
Brabec, Juraj
1800-
Fuchs, Ladislav
1878LA0 - 1
3.2
Aubrecht, Alexander
1514-
Zemianek, Juraj
1760LA0 - 1
3.3
Brhlovic, Juraj
1517-
Slobodnikova, Sona
1684½ - ½
3.4
Sarandi, Ludovit
1640-
Stofa, David
15731 - 0
3.5
Caplovic, Jan
1521-
Klimova, Maria
15300 - 1
3.6
Husar, Andrej
1452-
Jurikova, Katarina
15370 - 1
3.7
Kalita, Anton
1596-
Meszaros, Martin
1000½ - ½
3.8
Jakubik, Viliam
1128-
Labath, Pavel
10000 - 1
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-3  So Tatran Dubravka CElo4½:3½
4.1
Puchovsky, Ladislav
1903LA-
Povraznik, Peter
1733LA0 - 1
4.2
Dujava, Daniel
1823-
Zahorsky, Michal
1766LA1 - 0
4.3
Novak, Martin
1673-
Vlcek, Milan
15600 - 1
4.4
Beranek, Tomas
1726-
Stancek, Stefan
1716½ - ½
4.5
Kis, Tomas
1741LA-
Valach, Andrej
1510½ - ½
4.6
Kosper, Peter
1655-
Zuzik, Emil
14931 - 0
4.7
Barta, Ondrej
1473-
Sibert, Adam
1467½ - ½
4.8
Ivanic, Martin
1442-
Jurak, Marian
10001 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo0 : 8
5.1
Kollar, Jan Marek
1817LB-
Vrba, Michal
2006LA0 - 1
5.2
Lukac, Peter
1803-
Olvecky, Jaroslav
1844LA0 - 1
5.3
Benova, Zita
1730-
Dubnicka, Stefan
17780 - 1
5.4
Butora, Frantisek
1665-
Ballo, Juraj
17300 - 1
5.5
Nagy, Edmund
1658-
Gemza, Dusan
16400 - 1
5.6
Greppel, Pavol
1555-
Blizman, Marian
15360 - 1
5.7
Barnas, Michal
1166-
Guldan, Michal
15330 - 1
5.8
Pleva, Lukas
1000-
Kalny, Tomas
10000 - 1
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.20  Sk Ruzinov BElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo3½:4½
6.1
Goga, Frantisek
1989LA-
Prikler, Bruno
2037LA½ - ½
6.2
Prochazka, Jaromir
1945LA-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
6.3
Marcek, Jan
1787-
Stefani, Peter
18260 - 1
6.4
Matusek, Jan
1762-
Sosovicka, Vladimir
1678½ - ½
6.5
Volek, Jan
1746-
Kriz, Miroslav
15551 - 0
6.6
Kuma, Rudolf
1705-
Tittel, Emil
15150 - 1
6.7
Machalik, Juraj
1592-
Belosovic, Pavol
1438½ - ½
6.8
Vancu, Roman
1000-
Sosovicka, Jakub
13601 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.17  Sk Doprastav Bratislava JElo-15  Sk DubravanElo6½:1½
7.1
Wassen, Antoine
1782LZ-
Kovac, Michal
17641 - 0
7.2
Illovsky, Michal
1632-
Kevicky, Rastislav
1660½ - ½
7.3
Nagy, Ladislav
1493-
Vilagi, Peter
10000 - 1
7.4
Musaev, Urmat
1000-
Belak, Milan
10001 - 0
7.5
Sklar, Martin
1000-
Paulovic, Miroslav
10001 - 0
7.6
Havrila, Martin
1000-
Belak, Matus
10001 - 0
7.7
Valovic, Matus
1000-
Paulovic, Tomas
10001 - 0
7.8
Dang, Minh Huy
1000-
Lukac, Adam
10001 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo4½:3½
8.1
Durovka, Stefan
1821-
Androvic, Peter
18631 - 0
8.2
Chodak, Ivan
1866-
Kedro, Tomas
1721LA0 - 1
8.3
Garaj, Ivan
1851-
Beno, Milan
1752½ - ½
8.4
Skoviera, Luboslav
1824-
Cebo, Vladimir
16111 - 0
8.5
Smelko, Eduard
1734-
Belas, Jozef
15780 - 1
8.6
Perasin, Marian
1788-
Tomcik, Leon
16590 - 1
8.7
Molnar, Viliam
1748-
Liscak, Peter
16011 - 0
8.8
Skripek, Jan
1652-
Ciganek, Jaroslav
15921 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.19  Sk TV Karlova VesElo-13  Sk Krasnany CElo4 : 4
9.1
Oravec, Lubos
1745-
Holubcik, Marian
20030 - 1
9.2
Eisenhammer, Juraj
1614-
Zacka, Ladislav
1806½ - ½
9.3
Fabana, Tibor
1552-
Kovac, Daniel
17550 - 1
9.4
Sadovsky, Julius
1592-
Bukovcak, Jaroslav
1795½ - ½
9.5
Dobrucky, Miroslav
1484-
Chudy, Vladimir
16241 - 0
9.6
Krajci, Stefan
1470-
Hanker, Lubomir
15440 - 1
9.7
Vas, Jozef
1345-
Bol, Jozef
15021 - 0
9.8
Piatro, Anton
1449-
Mauritz, Robert
14071 - 0
2. kolo dňa 2011/10/21 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo4 : 4
10.1
Sturc, Gustav
2019-
Danada, Ondrej
1944LA1 - 0
10.2
Sturc, Jan
2018LA-
Karas, Marek
1751LB0 - 1
10.3
Samko, Karol
1953-
Karas, Juraj
16951 - 0
10.4
Jancura, Andrej
1893-
Rintel, Boris
1692½ - ½
10.5
Kovacic, Stefan
1810-
Romhanyi, Milan
1651LB0 - 1
10.6
Paulicka, Ivan
1861-
Krajcovic, Jakub
1413½ - ½
10.7
Majchrak, Jozef
1779-
Romhanyi, Milan
10001 - 0
10.8
Pozar, Daniel
1482-
Lintner, Igor
10000 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-10  Slavia STU Bratislava BElo5½:2½
1.1
Vrba, Michal
2006LA-
Koutny, Pavel
19151 - 0
1.2
Olvecky, Jaroslav
1844LA-
Hoferek, Peter
18631 - 0
1.3
Dubnicka, Stefan
1778-
Pisar, Juraj
17531 - 0
1.4
Zajac, Jozef
1750-
Psotny, Martin
1620½ - ½
1.5
Blizman, Marian
1536-
Racko, Jan
16220 - 1
1.6
Guldan, Michal
1533-
Portes, Peter
15081 - 0
1.7
Kalny, Tomas
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13411 - 0
1.8
Fonod, Zigmund
1000-
Holubek, Peter
10000 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo5½:2½
2.1
Povraznik, Peter
1733LA-
Lukac, Peter
1803½ - ½
2.2
Zahorsky, Michal
1766LA-
Benova, Zita
1730½ - ½
2.3
Chovanec, Peter
1671-
Butora, Frantisek
16651 - 0
2.4
Vlcek, Milan
1560-
Nagy, Edmund
1658½ - ½
2.5
Stancek, Stefan
1716-
Greppel, Pavol
15550 - 1
2.6
Valach, Andrej
1510-
Barnas, Michal
11661 - 0
2.7
Zuzik, Emil
1493-
Pleva, Lukas
10001 - 0
2.8
Sibert, Adam
1467-
bez hráča
0+ - -
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo4 : 4
3.1
Orolin, Peter
2074LA-
Dujava, Daniel
18230 - 1
3.2
Fuchs, Ladislav
1878LA-
Novak, Martin
16731 - 0
3.3
Stofa, David
1573-
Beranek, Tomas
17260 - 1
3.4
Chromek, Daniel
1523-
Kis, Tomas
1741LA0 - 1
3.5
Klimova, Maria
1530-
Kosper, Peter
16551 - 0
3.6
Jurikova, Katarina
1537-
Gremen, Tomas
1781LA0 - 1
3.7
Meszaros, Martin
1000-
Barta, Ondrej
14731 - 0
3.8
Labath, Pavel
1000-
Ivanic, Martin
14421 - 0
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-8  So Tatran Dubravka EElo4 : 4
4.1
Moravcik, Peter
1631-
Kirylov, Julian
19200 - 1
4.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
4.3
Slugenova, Bozena
1434-
Brhlovic, Juraj
1517½ - ½
4.4
Klacansky, Peter
1564-
Caplovic, Jan
15210 - 1
4.5
Monosi, Jan
1539-
Husar, Andrej
1452½ - ½
4.6
Straka, Tomas
1000-
Kalita, Anton
15960 - 1
4.7
Vaverka, Miroslav
1000-
Manasek, Vladimir
15691 - 0
4.8
Zavadsky, Ondrej
1000-
Jakubik, Viliam
11281 - 0
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-20  Sk Ruzinov BElo4 : 4
6.1
Danada, Ondrej
1944LA-
Prochazka, Jaromir
1945LA½ - ½
6.2
Karas, Marek
1751LB-
Marcek, Jan
17871 - 0
6.3
Karas, Juraj
1695-
Matusek, Jan
17621 - 0
6.4
Rintel, Boris
1692-
Volek, Jan
1746½ - ½
6.5
Romhanyi, Milan
1651LB-
Kuma, Rudolf
17050 - 1
6.6
Lintner, Igor
1648LB-
Michal, Viktor
1639½ - ½
6.7
Krajcovic, Jakub
1413-
Hatala, Peter
1551½ - ½
6.8
Dubovsky, Dominik
1314-
Ferik, Andrej
10000 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-11  Sk Slovan Bratislava GElo4½:3½
7.1
Zacka, Ladislav
1806-
Sturc, Gustav
2019½ - ½
7.2
Mikulasek, Viktor
1871LA-
Zdrazil, Bohumir
18880 - 1
7.3
Kovac, Daniel
1755-
Jancura, Andrej
1893½ - ½
7.4
Bukovcak, Jaroslav
1795-
Kovacic, Stefan
1810½ - ½
7.5
Boldocki, Rastislav
1416-
Paulicka, Ivan
18611 - 0
7.6
Hanker, Lubomir
1544-
Majchrak, Jozef
17790 - 1
7.7
Bol, Jozef
1502-
bez hráča
0+ - -
7.8
Mauritz, Robert
1407-
bez hráča
0+ - -
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-19  Sk TV Karlova VesElo5½:2½
8.1
Androvic, Peter
1863-
Oravec, Lubos
17451 - 0
8.2
Stecko, Ivan
1867LA-
Dinzik, Jan
1655½ - ½
8.3
Kedro, Tomas
1721LA-
Marko, Jan
17781 - 0
8.4
Beno, Milan
1752-
Fabana, Tibor
15520 - 1
8.5
Cebo, Vladimir
1611-
Dobrucky, Miroslav
14841 - 0
8.6
Belas, Jozef
1578-
Krajci, Stefan
14701 - 0
8.7
Tomcik, Leon
1659-
Vas, Jozef
13451 - 0
8.8
Ciganek, Jaroslav
1592-
Kruzliak, Stefan
10000 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-18  So Tatran Dubravka DElo½ :7½
9.1
Sucik, Samuel
1771LB-
Durovka, Stefan
18210 - 1
9.2
Kovac, Michal
1764-
Garaj, Ivan
1851½ - ½
9.3
Kevicka, Lucia
1584-
Skoviera, Luboslav
18240 - 1
9.4
Vilagi, Peter
1000-
Smelko, Eduard
17340 - 1
9.5
Paulovic, Miroslav
1000-
Perasin, Marian
17880 - 1
9.6
Belak, Matus
1000-
Vavrak, Jan
17550 - 1
9.7
Paulovic, Tomas
1000-
Molnar, Viliam
17480 - 1
9.8
Dunlop, Tichomir
1000-
Kvasnica, Michal
10000 - 1
3. kolo dňa 2011/11/04 o 17:00
š.16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo4 : 4
10.1
Prikler, Bruno
2037LA-
Wassen, Antoine
1782LZ1 - 0
10.2
Hricak, Vasil
1978LA-
Bujnovsky, Jan
1676LA1 - 0
10.3
Vasil, Patrik
1697-
Illovsky, Michal
16320 - 1
10.4
Sosovicka, Vladimir
1678-
Nagy, Ladislav
14931 - 0
10.5
Lichner, Peter
1605-
Musaev, Urmat
10000 - 1
10.6
Belosovic, Pavol
1438-
Sklar, Martin
10000 - 1
10.7
Sosovicka, Jakub
1360-
Havrila, Martin
10001 - 0
10.8
bez hráča
0-
Forro, Jakub
1087- - +
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo3½:4½
1.1
Koutny, Pavel
1915-
Kersten, Juraj
1868½ - ½
1.2
Bedac, Jozef
1753-
Priam, Stefan
1855LA0 - 1
1.3
Pisar, Juraj
1753-
Halasz, Michal
1740½ - ½
1.4
Psotny, Martin
1620-
Kysel, Jozef
16660 - 1
1.5
Racko, Jan
1622-
Vinklarek, Alojz
1625½ - ½
1.6
Portes, Peter
1508-
Polak, Pavol
1577½ - ½
1.7
Lanik, Miroslav
1179-
Ruzicka, Miroslav
15651 - 0
1.8
Holubek, Peter
1000-
Brezina, Igor
1511½ - ½
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-5  Sk Ruzinov CElo6 : 2
3.1
Puchovsky, Ladislav
1903LA-
Moravcik, Peter
16311 - 0
3.2
Dujava, Daniel
1823-
Vrbensky, Jozef
14881 - 0
3.3
Novak, Martin
1673-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
3.4
Beranek, Tomas
1726-
Klacansky, Peter
15641 - 0
3.5
Kosper, Peter
1655-
Monosi, Jan
15391 - 0
3.6
Gremen, Tomas
1781LA-
Straka, Tomas
10001 - 0
3.7
Barta, Ondrej
1473-
Vaverka, Miroslav
10000 - 1
3.8
Ragan, Stanislav
1485-
Zavadsky, Ondrej
10000 - 1
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-4  Sk MatfyzakElo1 : 7
4.1
Lukac, Peter
1803-
Orolin, Peter
2074LA0 - 1
4.2
Benova, Zita
1730-
Marko, Stanislav
19660 - 1
4.3
Butora, Frantisek
1665-
Zemianek, Juraj
1760LA0 - 1
4.4
Nagy, Edmund
1658-
Slobodnikova, Sona
16841 - 0
4.5
Barnas, Michal
1166-
Stofa, David
15730 - 1
4.6
Pleva, Lukas
1000-
Klimova, Maria
15300 - 1
4.7
bez hráča
0-
Meszaros, Martin
1000- - +
4.8
bez hráča
0-
Labath, Pavel
1000- - +
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-3  So Tatran Dubravka CElo3½:4½
5.1
Vrba, Michal
2006LA-
Povraznik, Peter
1733LA1 - 0
5.2
Olvecky, Jaroslav
1844LA-
Zahorsky, Michal
1766LA0 - 1
5.3
Dubnicka, Stefan
1778-
Chovanec, Peter
1671½ - ½
5.4
Zajac, Jozef
1750-
Stancek, Stefan
1716- - +
5.5
Ballo, Juraj
1730-
Valach, Andrej
1510½ - ½
5.6
Gemza, Dusan
1640-
Zuzik, Emil
1493½ - ½
5.7
Guldan, Michal
1533-
Sibert, Adam
14670 - 1
5.8
Kalny, Tomas
1000-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.20  Sk Ruzinov BElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo3 : 5
6.1
Goga, Frantisek
1989LA-
Hrtko, Vladimir
2136LA0 - 1
6.2
Marcek, Jan
1787-
Lancaric, Tomas
1770½ - ½
6.3
Matusek, Jan
1762-
Wassen, Antoine
1782LZ0 - 1
6.4
Volek, Jan
1746-
Illovsky, Michal
16320 - 1
6.5
Kuma, Rudolf
1705-
Eke, Denis
12681 - 0
6.6
Machalik, Juraj
1592-
Sklar, Martin
1000½ - ½
6.7
Michal, Viktor
1639-
Havrila, Martin
10000 - 1
6.8
Hatala, Peter
1551-
Forro, Jakub
10871 - 0
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo6 : 2
7.1
Durovka, Stefan
1821-
Prikler, Bruno
2037LA0 - 1
7.2
Chodak, Ivan
1866-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
7.3
Garaj, Ivan
1851-
Misanik, Peter
17661 - 0
7.4
Skoviera, Luboslav
1824-
Sosovicka, Vladimir
16781 - 0
7.5
Vavrak, Jan
1755-
Belosovic, Pavol
14381 - 0
7.6
Molnar, Viliam
1748-
Sosovicka, Jakub
13601 - 0
7.7
Skripek, Jan
1652-
Bellay, Ondrej
10001 - 0
7.8
Kvasnica, Michal
1000-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.19  Sk TV Karlova VesElo-15  Sk DubravanElo2 : 6
8.1
Oravec, Lubos
1745-
Sipeky, Ladislav
20200 - 1
8.2
Dinzik, Jan
1655-
Kovac, Michal
1764½ - ½
8.3
Eisenhammer, Juraj
1614-
Kevicky, Rastislav
1660½ - ½
8.4
Fabana, Tibor
1552-
Kevicka, Lucia
15840 - 1
8.5
Sadovsky, Julius
1592-
Vilagi, Peter
10000 - 1
8.6
Krajci, Stefan
1470-
Belak, Milan
1000½ - ½
8.7
Vas, Jozef
1345-
Paulovic, Miroslav
1000½ - ½
8.8
Litvik, Alex
1000-
Dunlop, Tichomir
10000 - 1
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo6 : 2
9.1
Sturc, Gustav
2019-
Androvic, Peter
18631 - 0
9.2
Sturc, Jan
2018LA-
Stecko, Ivan
1867LA½ - ½
9.3
Zdrazil, Bohumir
1888-
Gonda, Jan
1757LA½ - ½
9.4
Jancura, Andrej
1893-
Cebo, Vladimir
16111 - 0
9.5
Kovacic, Stefan
1810-
Belas, Jozef
15781 - 0
9.6
Paulicka, Ivan
1861-
Tomcik, Leon
16591 - 0
9.7
Majchrak, Jozef
1779-
Ziacik, Pavol
16191 - 0
9.8
bez hráča
0-
Liscak, Peter
1601- - +
4. kolo dňa 2011/11/11 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-13  Sk Krasnany CElo4½:3½
10.1
Danada, Ondrej
1944LA-
Zacka, Ladislav
18061 - 0
10.2
Karas, Marek
1751LB-
Mikulasek, Viktor
1871LA0 - 1
10.3
Karas, Juraj
1695-
Bukovcak, Jaroslav
1795½ - ½
10.4
Romhanyi, Milan
1651LB-
Chudy, Vladimir
16241 - 0
10.5
Lintner, Igor
1648LB-
Boldocki, Rastislav
14160 - 1
10.6
Krajcovic, Jakub
1413-
Hanker, Lubomir
1544½ - ½
10.7
Dubovsky, Dominik
1314-
Bol, Jozef
1502½ - ½
10.8
Rajcani, Jakub
1000-
Mauritz, Robert
14071 - 0
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-10  Slavia STU Bratislava BElo6 : 2
1.1
Povraznik, Peter
1733LA-
Bedac, Jozef
17531 - 0
1.2
Zahorsky, Michal
1766LA-
Pisar, Juraj
17531 - 0
1.3
Chovanec, Peter
1671-
Vodicka, Ivan
1712½ - ½
1.4
Stancek, Stefan
1716-
Psotny, Martin
1620½ - ½
1.5
Valach, Andrej
1510-
Racko, Jan
16221 - 0
1.6
Zuzik, Emil
1493-
Portes, Peter
1508½ - ½
1.7
Sibert, Adam
1467-
Lanik, Miroslav
1179½ - ½
1.8
Hrabovsky, Pavol
1462-
Holubek, Peter
10001 - 0
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo3½:4½
2.1
Orolin, Peter
2074LA-
Vrba, Michal
2006LA½ - ½
2.2
Fuchs, Ladislav
1878LA-
Olvecky, Jaroslav
1844LA0 - 1
2.3
Klimova, Maria
1530-
Dubnicka, Stefan
17781 - 0
2.4
Meszaros, Martin
1000-
Ballo, Juraj
17300 - 1
2.5
Labath, Pavel
1000-
Blizman, Marian
15361 - 0
2.6
Chren, Ondrej
1000-
Guldan, Michal
15331 - 0
2.7
Hegedusova, Monika
1000-
Kalny, Tomas
10000 - 1
2.8
bez hráča
0-
Misik, Rudolf
1000- - +
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo3½:4½
3.1
Moravcik, Peter
1631-
Lukac, Peter
1803½ - ½
3.2
Orolin, Jan
1507-
Benova, Zita
17300 - 1
3.3
Slugenova, Bozena
1434-
Butora, Frantisek
16650 - 1
3.4
Klacansky, Peter
1564-
Nagy, Edmund
16580 - 1
3.5
Straka, Tomas
1000-
Greppel, Pavol
1555½ - ½
3.6
Vaverka, Miroslav
1000-
Schoneckerova, Eva
1518½ - ½
3.7
Zavadsky, Ondrej
1000-
Barnas, Michal
11661 - 0
3.8
Tillner, Jozef
1000-
Pleva, Lukas
10001 - 0
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-8  So Tatran Dubravka EElo4½:3½
5.1
Kersten, Juraj
1868-
Kirylov, Julian
1920½ - ½
5.2
Priam, Stefan
1855LA-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
5.3
Halasz, Michal
1740-
Brhlovic, Juraj
1517½ - ½
5.4
Kysel, Jozef
1666-
Caplovic, Jan
15211 - 0
5.5
Kulik, Juraj
1740-
Husar, Andrej
14520 - 1
5.6
Vinklarek, Alojz
1625-
Kalita, Anton
15960 - 1
5.7
Polak, Pavol
1577-
Manasek, Vladimir
1569½ - ½
5.8
Ruzicka, Miroslav
1565-
Jakubik, Viliam
11281 - 0
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-20  Sk Ruzinov BElo4 : 4
6.1
Holubcik, Marian
2003-
Goga, Frantisek
1989LA1 - 0
6.2
Zacka, Ladislav
1806-
Prochazka, Jaromir
1945LA½ - ½
6.3
Mikulasek, Viktor
1871LA-
Marcek, Jan
17870 - 1
6.4
Kovac, Daniel
1755-
Matusek, Jan
1762½ - ½
6.5
Bukovcak, Jaroslav
1795-
Machalik, Juraj
15921 - 0
6.6
Chudy, Vladimir
1624-
Michal, Viktor
16390 - 1
6.7
Bol, Jozef
1502-
Hatala, Peter
15510 - 1
6.8
Juhaniak, Lubomir
1000-
Ferik, Andrej
10001 - 0
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo3½:4½
7.1
Androvic, Peter
1863-
Danada, Ondrej
1944LA1 - 0
7.2
Stecko, Ivan
1867LA-
Karas, Marek
1751LB1 - 0
7.3
Gonda, Jan
1757LA-
Karas, Juraj
16950 - 1
7.4
Beno, Milan
1752-
Romhanyi, Milan
1651LB0 - 1
7.5
Belas, Jozef
1578-
Lintner, Igor
1648LB½ - ½
7.6
Tomcik, Leon
1659-
Krajcovic, Jakub
14130 - 1
7.7
Liscak, Peter
1601-
Lintner, Igor
10001 - 0
7.8
bez hráča
0-
Rajcani, Jakub
1000- - +
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-11  Sk Slovan Bratislava GElo1 : 7
8.1
Kovac, Michal
1764-
Sturc, Gustav
20190 - 1
8.2
Kevicka, Lucia
1584-
Sturc, Jan
2018LA0 - 1
8.3
Vilagi, Peter
1000-
Zdrazil, Bohumir
18880 - 1
8.4
Paulovic, Miroslav
1000-
Jancura, Andrej
18930 - 1
8.5
Paulovic, Tomas
1000-
Kovacic, Stefan
18100 - 1
8.6
Dunlop, Tichomir
1000-
Paulicka, Ivan
18610 - 1
8.7
Lukac, Adam
1000-
Majchrak, Jozef
17790 - 1
8.8
Steiner, Michal
1000-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo-19  Sk TV Karlova VesElo5 : 3
9.1
Prikler, Bruno
2037LA-
Oravec, Lubos
17451 - 0
9.2
Hricak, Vasil
1978LA-
Dinzik, Jan
16551 - 0
9.3
Misanik, Peter
1766-
Eisenhammer, Juraj
16141 - 0
9.4
Vasil, Patrik
1697-
Fabana, Tibor
15520 - 1
9.5
Lichner, Peter
1605-
Dobrucky, Miroslav
1484½ - ½
9.6
Tittel, Emil
1515-
Krajci, Stefan
14701 - 0
9.7
Belosovic, Pavol
1438-
Danielik, Ladislav
1523½ - ½
9.8
Sosovicka, Jakub
1360-
Vas, Jozef
13450 - 1
5. kolo dňa 2011/11/25 o 17:00
š.17  Sk Doprastav Bratislava JElo-18  So Tatran Dubravka DElo3½:4½
10.1
Lancaric, Tomas
1770-
Durovka, Stefan
18210 - 1
10.2
Wassen, Antoine
1782LZ-
Garaj, Ivan
18511 - 0
10.3
Illovsky, Michal
1632-
Skoviera, Luboslav
18240 - 1
10.4
Nagy, Ladislav
1493-
Perasin, Marian
1788½ - ½
10.5
Musaev, Urmat
1000-
Vavrak, Jan
17551 - 0
10.6
Sklar, Martin
1000-
Molnar, Viliam
17480 - 1
10.7
Havrila, Martin
1000-
Skripek, Jan
16521 - 0
10.8
Vojtko, Robert
1000-
Kvasnica, Michal
10000 - 1
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-8  So Tatran Dubravka EElo3 : 5
1.1
Labar, Eduard
2001-
Kirylov, Julian
19201 - 0
1.2
Pisar, Juraj
1753-
Brabec, Juraj
18000 - 1
1.3
Vodicka, Ivan
1712-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
1.4
Psotny, Martin
1620-
Sarandi, Ludovit
1640½ - ½
1.5
Racko, Jan
1622-
Caplovic, Jan
1521½ - ½
1.6
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Kalita, Anton
15960 - 1
1.7
Holubek, Peter
1000-
Manasek, Vladimir
15690 - 1
1.8
Fojtik, Robert
1000-
Mazanec, Peter
10000 - 1
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo4 : 4
2.1
Puchovsky, Ladislav
1903LA-
Kersten, Juraj
1868½ - ½
2.2
Novak, Martin
1673-
Priam, Stefan
1855LA0 - 1
2.3
Beranek, Tomas
1726-
Halasz, Michal
1740½ - ½
2.4
Kosper, Peter
1655-
Meszaros, Vojtech
16781 - 0
2.5
Gremen, Tomas
1781LA-
Kysel, Jozef
16661 - 0
2.6
Barta, Ondrej
1473-
Vinklarek, Alojz
16250 - 1
2.7
Ivanic, Martin
1442-
Polak, Pavol
15770 - 1
2.8
Ragan, Stanislav
1485-
Brezina, Igor
15111 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-5  Sk Ruzinov CElo5½:2½
4.1
Vrba, Michal
2006LA-
Moravcik, Peter
16311 - 0
4.2
Olvecky, Jaroslav
1844LA-
Vrbensky, Jozef
14881 - 0
4.3
Dubnicka, Stefan
1778-
Orolin, Jan
1507½ - ½
4.4
Gemza, Dusan
1640-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
4.5
Blizman, Marian
1536-
Monosi, Jan
15390 - 1
4.6
Guldan, Michal
1533-
Straka, Tomas
1000½ - ½
4.7
Kalny, Tomas
1000-
Vaverka, Miroslav
1000½ - ½
4.8
Fonod, Zigmund
1000-
Zavadsky, Ondrej
10001 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-4  Sk MatfyzakElo2 : 6
5.1
Povraznik, Peter
1733LA-
Marko, Stanislav
19660 - 1
5.2
Zahorsky, Michal
1766LA-
Zemianek, Juraj
1760LA0 - 1
5.3
Chovanec, Peter
1671-
Stofa, David
15730 - 1
5.4
Valach, Andrej
1510-
Klimova, Maria
15301 - 0
5.5
Zuzik, Emil
1493-
Jurikova, Katarina
15370 - 1
5.6
Sibert, Adam
1467-
Labath, Pavel
10001 - 0
5.7
Hrabovsky, Pavol
1462-
Chren, Ondrej
10000 - 1
5.8
Jurak, Marian
1000-
Hegedusova, Monika
10000 - 1
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.20  Sk Ruzinov BElo-18  So Tatran Dubravka DElo4 : 4
6.1
Goga, Frantisek
1989LA-
Durovka, Stefan
18210 - 1
6.2
Prochazka, Jaromir
1945LA-
Chodak, Ivan
1866½ - ½
6.3
Marcek, Jan
1787-
Garaj, Ivan
18510 - 1
6.4
Matusek, Jan
1762-
Skoviera, Luboslav
18241 - 0
6.5
Volek, Jan
1746-
Vavrak, Jan
1755½ - ½
6.6
Kuma, Rudolf
1705-
Molnar, Viliam
17480 - 1
6.7
Michal, Viktor
1639-
Skripek, Jan
16521 - 0
6.8
Vancu, Roman
1000-
Kvasnica, Michal
10001 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.19  Sk TV Karlova VesElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo3 : 5
7.1
Oravec, Lubos
1745-
Lancaric, Tomas
17700 - 1
7.2
Dinzik, Jan
1655-
Wassen, Antoine
1782LZ0 - 1
7.3
Eisenhammer, Juraj
1614-
Bujnovsky, Jan
1676LA1 - 0
7.4
Fabana, Tibor
1552-
Illovsky, Michal
16320 - 1
7.5
Sadovsky, Julius
1592-
Nagy, Ladislav
1493½ - ½
7.6
Dobrucky, Miroslav
1484-
Sklar, Martin
1000½ - ½
7.7
Krajci, Stefan
1470-
Havrila, Martin
10000 - 1
7.8
Vas, Jozef
1345-
Valovic, Matus
10001 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo2 : 5
8.1
Hudec, Jan
2009-
Prikler, Bruno
2037LA½ - ½
8.2
Zdrazil, Bohumir
1888-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
8.3
Jancura, Andrej
1893-
Vasil, Patrik
1697½ - ½
8.4
Kovacic, Stefan
1810-
Lichner, Peter
1605½ - ½
8.5
Paulicka, Ivan
1861-
Kriz, Miroslav
15550 - 1
8.6
Majchrak, Jozef
1779-
Tittel, Emil
1515½ - ½
8.7
bez hráča
0-
Belosovic, Pavol
1438- - +
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-15  Sk DubravanElo6½:1½
9.1
Karas, Marek
1751LB-
Kovac, Michal
1764½ - ½
9.2
Karas, Juraj
1695-
Kevicka, Lucia
1584½ - ½
9.3
Romhanyi, Milan
1651LB-
Vilagi, Peter
10001 - 0
9.4
Lintner, Igor
1648LB-
Belak, Milan
1000½ - ½
9.5
Krajcovic, Jakub
1413-
Paulovic, Miroslav
10001 - 0
9.6
Dubovsky, Dominik
1314-
Paulovic, Tomas
10001 - 0
9.7
Romhanyi, Milan
1000-
Dunlop, Tichomir
10001 - 0
9.8
Rajcani, Jakub
1000-
Steiner, Michal
10001 - 0
6. kolo dňa 2011/12/09 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo4½:3½
10.1
Holubcik, Marian
2003-
Androvic, Peter
18631 - 0
10.2
Zacka, Ladislav
1806-
Stecko, Ivan
1867LA0 - 1
10.3
Kovac, Daniel
1755-
Beno, Milan
1752½ - ½
10.4
Bukovcak, Jaroslav
1795-
Cebo, Vladimir
16111 - 0
10.5
Boldocki, Rastislav
1416-
Belas, Jozef
15781 - 0
10.6
Bol, Jozef
1502-
Ziacik, Pavol
16191 - 0
10.7
Vacho, Jozef
1489-
Liscak, Peter
16010 - 1
10.8
Juhaniak, Lubomir
1000-
Ciganek, Jaroslav
15920 - 1
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-10  Slavia STU Bratislava BElo6½:1½
1.1
Marko, Stanislav
1966-
Bedac, Jozef
17531 - 0
1.2
Fuchs, Ladislav
1878LA-
Pisar, Juraj
17531 - 0
1.3
Zemianek, Juraj
1760LA-
Vodicka, Ivan
1712½ - ½
1.4
Stofa, David
1573-
Psotny, Martin
16201 - 0
1.5
Jurikova, Katarina
1537-
Portes, Peter
15080 - 1
1.6
Meszaros, Martin
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13411 - 0
1.7
Labath, Pavel
1000-
Holubek, Peter
10001 - 0
1.8
Chren, Ondrej
1000-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-3  So Tatran Dubravka CElo4 : 4
2.1
Moravcik, Peter
1631-
Povraznik, Peter
1733LA½ - ½
2.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Zahorsky, Michal
1766LA0 - 1
2.3
Slugenova, Bozena
1434-
Stancek, Stefan
17160 - 1
2.4
Klacansky, Peter
1564-
Valach, Andrej
1510½ - ½
2.5
Monosi, Jan
1539-
Zuzik, Emil
14930 - 1
2.6
Straka, Tomas
1000-
Hrabovsky, Pavol
14621 - 0
2.7
Vaverka, Miroslav
1000-
Jurak, Marian
10001 - 0
2.8
Zavadsky, Ondrej
1000-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo8 : 0
4.1
Hefka, Vladimir
1976LA-
Lukac, Peter
18031 - 0
4.2
Kersten, Juraj
1868-
Butora, Frantisek
16651 - 0
4.3
Priam, Stefan
1855LA-
Nagy, Edmund
16581 - 0
4.4
Halasz, Michal
1740-
Greppel, Pavol
15551 - 0
4.5
Meszaros, Vojtech
1678-
Klacik, Ondrej
14181 - 0
4.6
Kysel, Jozef
1666-
Barnas, Michal
11661 - 0
4.7
Vinklarek, Alojz
1625-
Pleva, Lukas
10001 - 0
4.8
Polak, Pavol
1577-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo3½:4½
5.1
Kirylov, Julian
1920-
Puchovsky, Ladislav
1903LA0 - 1
5.2
Granec, Stefan
1919-
Dujava, Daniel
18230 - 1
5.3
Aubrecht, Alexander
1514-
Beranek, Tomas
17260 - 1
5.4
Brhlovic, Juraj
1517-
Kis, Tomas
1741LA0 - 1
5.5
Sarandi, Ludovit
1640-
Kosper, Peter
1655½ - ½
5.6
Caplovic, Jan
1521-
Barta, Ondrej
14731 - 0
5.7
Kalita, Anton
1596-
Ivanic, Martin
14421 - 0
5.8
Husar, Andrej
1452-
Kompas, Igor
10001 - 0
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-20  Sk Ruzinov BElo4½:3½
6.1
Androvic, Peter
1863-
Goga, Frantisek
1989LA0 - 1
6.2
Stecko, Ivan
1867LA-
Prochazka, Jaromir
1945LA½ - ½
6.3
Gonda, Jan
1757LA-
Marcek, Jan
17870 - 1
6.4
Cebo, Vladimir
1611-
Matusek, Jan
17621 - 0
6.5
Belas, Jozef
1578-
Kuma, Rudolf
17051 - 0
6.6
Tomcik, Leon
1659-
Michal, Viktor
16391 - 0
6.7
Ziacik, Pavol
1619-
Hatala, Peter
15511 - 0
6.8
Liscak, Peter
1601-
Ferik, Andrej
10000 - 1
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-13  Sk Krasnany CElo½ :7½
7.1
Kovac, Michal
1764-
Zacka, Ladislav
1806½ - ½
7.2
Vilagi, Peter
1000-
Mikulasek, Viktor
1871LA0 - 1
7.3
Paulovic, Miroslav
1000-
Bukovcak, Jaroslav
17950 - 1
7.4
Belak, Matus
1000-
Boldocki, Rastislav
14160 - 1
7.5
Paulovic, Tomas
1000-
Hanker, Lubomir
15440 - 1
7.6
Dunlop, Tichomir
1000-
Bol, Jozef
15020 - 1
7.7
Kevicky, Patrik
1000-
Mauritz, Robert
14070 - 1
7.8
Steiner, Michal
1000-
Marko, Ondrej
14730 - 1
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo5 : 3
8.1
Prikler, Bruno
2037LA-
Danada, Ondrej
1944LA1 - 0
8.2
Stefani, Peter
1826-
Karas, Marek
1751LB1 - 0
8.3
Misanik, Peter
1766-
Karas, Juraj
16951 - 0
8.4
Vasil, Patrik
1697-
Rintel, Boris
16920 - 1
8.5
Sosovicka, Vladimir
1678-
Romhanyi, Milan
1651LB1 - 0
8.6
Tittel, Emil
1515-
Lintner, Igor
1648LB0 - 1
8.7
Belosovic, Pavol
1438-
Krajcovic, Jakub
14130 - 1
8.8
Sosovicka, Jakub
1360-
Rajcani, Jakub
10001 - 0
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.17  Sk Doprastav Bratislava JElo-11  Sk Slovan Bratislava GElo2½:4½
9.1
Wassen, Antoine
1782LZ-
Sturc, Gustav
20190 - 1
9.2
Illovsky, Michal
1632-
Sturc, Jan
2018LA0 - 1
9.3
Nagy, Ladislav
1493-
Zdrazil, Bohumir
18880 - 1
9.4
Musaev, Urmat
1000-
Kovacic, Stefan
18101 - 0
9.5
Vojtko, Robert
1000-
Paulicka, Ivan
1861½ - ½
9.6
Forro, Jakub
1087-
Majchrak, Jozef
17790 - 1
9.7
Dang, Minh Huy
1000-
bez hráča
0+ - -
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
7. kolo dňa 2012/01/13 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-19  Sk TV Karlova VesElo7½: ½
10.1
Durovka, Stefan
1821-
Oravec, Lubos
17451 - 0
10.2
Garaj, Ivan
1851-
Dinzik, Jan
16551 - 0
10.3
Skoviera, Luboslav
1824-
Fabana, Tibor
15521 - 0
10.4
Smelko, Eduard
1734-
Krajci, Stefan
1470½ - ½
10.5
Perasin, Marian
1788-
Danielik, Ladislav
15231 - 0
10.6
Molnar, Viliam
1748-
Vas, Jozef
13451 - 0
10.7
Skripek, Jan
1652-
Piatro, Anton
14491 - 0
10.8
Kvasnica, Michal
1000-
Kruzliak, Stefan
10001 - 0
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo2 : 6
1.1
Labar, Eduard
2001-
Puchovsky, Ladislav
1903LA0 - 1
1.2
Bedac, Jozef
1753-
Dujava, Daniel
18230 - 1
1.3
Pisar, Juraj
1753-
Novak, Martin
1673½ - ½
1.4
Vodicka, Ivan
1712-
Beranek, Tomas
1726½ - ½
1.5
Psotny, Martin
1620-
Erdelyi, Michael
1847½ - ½
1.6
Racko, Jan
1622-
Kosper, Peter
1655½ - ½
1.7
Portes, Peter
1508-
Gremen, Tomas
1781LA0 - 1
1.8
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Barta, Ondrej
14730 - 1
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-8  So Tatran Dubravka EElo4½:3½
2.1
Lukac, Peter
1803-
Kirylov, Julian
19201 - 0
2.2
Benova, Zita
1730-
Granec, Stefan
19190 - 1
2.3
Butora, Frantisek
1665-
Brabec, Juraj
18001 - 0
2.4
Nagy, Edmund
1658-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
2.5
Greppel, Pavol
1555-
Caplovic, Jan
1521½ - ½
2.6
Klacik, Ondrej
1418-
Kalita, Anton
15960 - 1
2.7
Barnas, Michal
1166-
Manasek, Vladimir
15690 - 1
2.8
Pleva, Lukas
1000-
Mazanec, Peter
10001 - 0
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo3½:4½
3.1
Vrba, Michal
2006LA-
Hefka, Vladimir
1976LA½ - ½
3.2
Olvecky, Jaroslav
1844LA-
Priam, Stefan
1855LA1 - 0
3.3
Kopcok, Michal
1828-
Halasz, Michal
1740½ - ½
3.4
Dubnicka, Stefan
1778-
Meszaros, Vojtech
16780 - 1
3.5
Ballo, Juraj
1730-
Kysel, Jozef
1666½ - ½
3.6
Gemza, Dusan
1640-
Kis, Ladislav
16480 - 1
3.7
Guldan, Michal
1533-
Vinklarek, Alojz
16251 - 0
3.8
Fonod, Zigmund
1000-
Brezina, Igor
15110 - 1
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-5  Sk Ruzinov CElo6 : 2
5.1
Fuchs, Ladislav
1878LA-
Moravcik, Peter
16311 - 0
5.2
Zemianek, Juraj
1760LA-
Vrbensky, Jozef
14881 - 0
5.3
Chromek, Daniel
1523-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
5.4
Klimova, Maria
1530-
Klacansky, Peter
15641 - 0
5.5
Meszaros, Martin
1000-
Vaverka, Miroslav
10000 - 1
5.6
Labath, Pavel
1000-
Zavadsky, Ondrej
10000 - 1
5.7
Chren, Ondrej
1000-
Tillner, Jozef
10001 - 0
5.8
Hegedusova, Monika
1000-
bez hráča
0+ - -
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.20  Sk Ruzinov BElo-19  Sk TV Karlova VesElo6½:1½
6.1
Goga, Frantisek
1989LA-
Oravec, Lubos
17451 - 0
6.2
Marcek, Jan
1787-
Dinzik, Jan
16551 - 0
6.3
Matusek, Jan
1762-
Marko, Jan
1778½ - ½
6.4
Kuma, Rudolf
1705-
Fabana, Tibor
15521 - 0
6.5
Stipanic, Pavol
1695LA-
Dobrucky, Miroslav
1484½ - ½
6.6
Michal, Viktor
1639-
Krajci, Stefan
1470½ - ½
6.7
Hatala, Peter
1551-
Danielik, Ladislav
15231 - 0
6.8
Ferik, Andrej
1000-
Vas, Jozef
13451 - 0
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-18  So Tatran Dubravka DElo6 : 2
7.1
Hudec, Jan
2009-
Dolinsky, Jaroslav
18391 - 0
7.2
Sturc, Gustav
2019-
Durovka, Stefan
1821½ - ½
7.3
Sturc, Jan
2018LA-
Garaj, Ivan
18511 - 0
7.4
Zdrazil, Bohumir
1888-
Skoviera, Luboslav
18241 - 0
7.5
Jancura, Andrej
1893-
Vavrak, Jan
1755½ - ½
7.6
Kovacic, Stefan
1810-
Molnar, Viliam
17481 - 0
7.7
Paulicka, Ivan
1861-
Skripek, Jan
16521 - 0
7.8
Majchrak, Jozef
1779-
Kvasnica, Michal
10000 - 1
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo6½:1½
8.1
Danada, Ondrej
1944LA-
Illovsky, Michal
16321 - 0
8.2
Karas, Marek
1751LB-
Nagy, Ladislav
14931 - 0
8.3
Karas, Juraj
1695-
Kong, Joseph
13831 - 0
8.4
Romhanyi, Milan
1651LB-
Eke, Denis
12681 - 0
8.5
Lintner, Igor
1648LB-
Musaev, Urmat
10001 - 0
8.6
Krajcovic, Jakub
1413-
Vojtko, Robert
10000 - 1
8.7
Romhanyi, Milan
1000-
Forro, Jakub
10871 - 0
8.8
Lintner, Igor
1000-
Dang, Minh Huy
1000½ - ½
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo4½:3½
9.1
Holubcik, Marian
2003-
Prikler, Bruno
2037LA½ - ½
9.2
Zacka, Ladislav
1806-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
9.3
Mikulasek, Viktor
1871LA-
Stefani, Peter
1826½ - ½
9.4
Bukovcak, Jaroslav
1795-
Misanik, Peter
1766½ - ½
9.5
Chudy, Vladimir
1624-
Lichner, Peter
1605½ - ½
9.6
Boldocki, Rastislav
1416-
Tittel, Emil
1515½ - ½
9.7
Hanker, Lubomir
1544-
bez hráča
0+ - -
9.8
Mauritz, Robert
1407-
bez hráča
0+ - -
8. kolo dňa 2012/01/27 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-15  Sk DubravanElo6½:1½
10.1
Androvic, Peter
1863-
Kovac, Michal
17640 - 1
10.2
Stecko, Ivan
1867LA-
Kevicky, Rastislav
1660½ - ½
10.3
Gonda, Jan
1757LA-
Kevicka, Lucia
15841 - 0
10.4
Beno, Milan
1752-
Vilagi, Peter
10001 - 0
10.5
Cebo, Vladimir
1611-
Belak, Milan
10001 - 0
10.6
Belas, Jozef
1578-
Paulovic, Miroslav
10001 - 0
10.7
Liscak, Peter
1601-
Belak, Matus
10001 - 0
10.8
Ciganek, Jaroslav
1592-
Paulovic, Tomas
10001 - 0
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-10  Slavia STU Bratislava BElo3 : 5
1.1
Moravcik, Peter
1631-
Koutny, Pavel
19151 - 0
1.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Bedac, Jozef
17530 - 1
1.3
Slugenova, Bozena
1434-
Pisar, Juraj
17530 - 1
1.4
Straka, Tomas
1000-
Vodicka, Ivan
17120 - 1
1.5
Vaverka, Miroslav
1000-
Portes, Peter
15081 - 0
1.6
Zavadsky, Ondrej
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13411 - 0
1.7
Tillner, Jozef
1000-
Lanik, Miroslav
11790 - 1
1.8
bez hráča
0-
Holubek, Peter
1000- - +
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-3  So Tatran Dubravka CElo7 : 1
3.1
Hefka, Vladimir
1976LA-
Povraznik, Peter
1733LA1 - 0
3.2
Kersten, Juraj
1868-
Zahorsky, Michal
1766LA1 - 0
3.3
Priam, Stefan
1855LA-
Valach, Andrej
1510½ - ½
3.4
Halasz, Michal
1740-
Zuzik, Emil
1493½ - ½
3.5
Kysel, Jozef
1666-
Sibert, Adam
14671 - 0
3.6
Kulik, Juraj
1740-
Jurak, Marian
10001 - 0
3.7
Polak, Pavol
1577-
bez hráča
0+ - -
3.8
Brezina, Igor
1511-
bez hráča
0+ - -
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo4 : 4
4.1
Kirylov, Julian
1920-
Vrba, Michal
2006LA1 - 0
4.2
Granec, Stefan
1919-
Olvecky, Jaroslav
1844LA0 - 1
4.3
Brabec, Juraj
1800-
Kopcok, Michal
18280 - 1
4.4
Aubrecht, Alexander
1514-
Dubnicka, Stefan
17780 - 1
4.5
Caplovic, Jan
1521-
Guldan, Michal
15330 - 1
4.6
Kalita, Anton
1596-
Kalny, Tomas
10001 - 0
4.7
Manasek, Vladimir
1569-
Misik, Rudolf
10001 - 0
4.8
Jakubik, Viliam
1128-
Fonod, Zigmund
10001 - 0
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo7 : 1
5.1
Puchovsky, Ladislav
1903LA-
Lukac, Peter
18031 - 0
5.2
Novak, Martin
1673-
Benova, Zita
1730½ - ½
5.3
Beranek, Tomas
1726-
Butora, Frantisek
16651 - 0
5.4
Erdelyi, Michael
1847-
Nagy, Edmund
1658½ - ½
5.5
Kis, Tomas
1741LA-
Greppel, Pavol
15551 - 0
5.6
Kosper, Peter
1655-
Barnas, Michal
11661 - 0
5.7
Barta, Ondrej
1473-
Pleva, Lukas
10001 - 0
5.8
Ivanic, Martin
1442-
bez hráča
0+ - -
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-20  Sk Ruzinov BElo2 : 6
6.1
Kovac, Michal
1764-
Goga, Frantisek
1989LA1 - 0
6.2
Kevicka, Lucia
1584-
Prochazka, Jaromir
1945LA0 - 1
6.3
Vilagi, Peter
1000-
Matusek, Jan
17620 - 1
6.4
Belak, Milan
1000-
Kuma, Rudolf
17051 - 0
6.5
Belak, Matus
1000-
Machalik, Juraj
15920 - 1
6.6
Kevicky, Patrik
1000-
Michal, Viktor
16390 - 1
6.7
Lukac, Adam
1000-
Hatala, Peter
15510 - 1
6.8
Steiner, Michal
1000-
Ferik, Andrej
10000 - 1
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo6 : 2
7.1
Prikler, Bruno
2037LA-
Androvic, Peter
18631 - 0
7.2
Hricak, Vasil
1978LA-
Stecko, Ivan
1867LA1 - 0
7.3
Stefani, Peter
1826-
Gonda, Jan
1757LA1 - 0
7.4
Sosovicka, Vladimir
1678-
Belas, Jozef
15781 - 0
7.5
Lichner, Peter
1605-
Tomcik, Leon
16591 - 0
7.6
Tittel, Emil
1515-
Ziacik, Pavol
16191 - 0
7.7
Belosovic, Pavol
1438-
Liscak, Peter
16010 - 1
7.8
Sosovicka, Jakub
1360-
Ciganek, Jaroslav
15920 - 1
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.17  Sk Doprastav Bratislava JElo-13  Sk Krasnany CElo2½:5½
8.1
Hrtko, Vladimir
2136LA-
Holubcik, Marian
2003½ - ½
8.2
Nagy, Ladislav
1493-
Zacka, Ladislav
18060 - 1
8.3
Sklar, Martin
1000-
Mikulasek, Viktor
1871LA0 - 1
8.4
Havrila, Martin
1000-
Bukovcak, Jaroslav
17951 - 0
8.5
Vojtko, Robert
1000-
Chudy, Vladimir
16241 - 0
8.6
Forro, Jakub
1087-
Boldocki, Rastislav
14160 - 1
8.7
Valovic, Matus
1000-
Hanker, Lubomir
15440 - 1
8.8
Seleng, Simon
1000-
Bol, Jozef
15020 - 1
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo4½:3½
9.1
Durovka, Stefan
1821-
Karas, Marek
1751LB½ - ½
9.2
Garaj, Ivan
1851-
Karas, Juraj
16950 - 1
9.3
Skoviera, Luboslav
1824-
Rintel, Boris
1692½ - ½
9.4
Smelko, Eduard
1734-
Romhanyi, Milan
1651LB½ - ½
9.5
Vavrak, Jan
1755-
Lintner, Igor
1648LB0 - 1
9.6
Molnar, Viliam
1748-
Krajcovic, Jakub
14131 - 0
9.7
Skripek, Jan
1652-
Dubovsky, Dominik
13141 - 0
9.8
Kvasnica, Michal
1000-
Lintner, Igor
10001 - 0
9. kolo dňa 2012/02/10 o 17:00
š.19  Sk TV Karlova VesElo-11  Sk Slovan Bratislava GElo2½:5½
10.1
Oravec, Lubos
1745-
Sturc, Gustav
20190 - 1
10.2
Dinzik, Jan
1655-
Sturc, Jan
2018LA0 - 1
10.3
Fabana, Tibor
1552-
Samko, Karol
19530 - 1
10.4
Sadovsky, Julius
1592-
Zdrazil, Bohumir
18880 - 1
10.5
Dobrucky, Miroslav
1484-
Jancura, Andrej
18930 - 1
10.6
Krajci, Stefan
1470-
Kovacic, Stefan
1810½ - ½
10.7
Vas, Jozef
1345-
Majchrak, Jozef
17791 - 0
10.8
Piatro, Anton
1449-
bez hráča
0+ - -
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-11  Sk Slovan Bratislava GElo4½:3½
1.1
Dujava, Daniel
1823-
Hudec, Jan
20090 - 1
1.2
Beranek, Tomas
1726-
Sturc, Gustav
20190 - 1
1.3
Erdelyi, Michael
1847-
Zdrazil, Bohumir
18880 - 1
1.4
Kis, Tomas
1741LA-
Jancura, Andrej
1893½ - ½
1.5
Kosper, Peter
1655-
Kovacic, Stefan
18101 - 0
1.6
Gremen, Tomas
1781LA-
Majchrak, Jozef
17791 - 0
1.7
Barta, Ondrej
1473-
bez hráča
0+ - -
1.8
Ivanic, Martin
1442-
bez hráča
0+ - -
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo2 : 6
2.1
Fuchs, Ladislav
1878LA-
Prikler, Bruno
2037LA0 - 1
2.2
Zemianek, Juraj
1760LA-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
2.3
Slobodnikova, Sona
1684-
Misanik, Peter
1766½ - ½
2.4
Stofa, David
1573-
Vasil, Patrik
1697½ - ½
2.5
Chromek, Daniel
1523-
Sosovicka, Vladimir
16780 - 1
2.6
Klimova, Maria
1530-
Tittel, Emil
15150 - 1
2.7
Labath, Pavel
1000-
Belosovic, Pavol
14381 - 0
2.8
Hegedusova, Monika
1000-
Sosovicka, Jakub
13600 - 1
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-13  Sk Krasnany CElo4½:3½
3.1
Hefka, Vladimir
1976LA-
Holubcik, Marian
20031 - 0
3.2
Priam, Stefan
1855LA-
Zacka, Ladislav
18060 - 1
3.3
Halasz, Michal
1740-
Mikulasek, Viktor
1871LA0 - 1
3.4
Kysel, Jozef
1666-
Kovac, Daniel
17551 - 0
3.5
Kulik, Juraj
1740-
Chudy, Vladimir
16241 - 0
3.6
Vinklarek, Alojz
1625-
Hanker, Lubomir
15440 - 1
3.7
Polak, Pavol
1577-
Bol, Jozef
15021 - 0
3.8
Brezina, Igor
1511-
Juhaniak, Lubomir
1000½ - ½
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo2 : 6
4.1
Kopcok, Michal
1828-
Danada, Ondrej
1944LA½ - ½
4.2
Dubnicka, Stefan
1778-
Karas, Marek
1751LB0 - 1
4.3
Ashcroft, Carl
1641-
Karas, Juraj
16951 - 0
4.4
Guldan, Michal
1533-
Rintel, Boris
1692½ - ½
4.5
Kalny, Tomas
1000-
Romhanyi, Milan
1651LB0 - 1
4.6
Misik, Rudolf
1000-
Lintner, Igor
1648LB0 - 1
4.7
Fonod, Zigmund
1000-
Romhanyi, Milan
10000 - 1
4.8
Halas, Marian
1000-
Rajcani, Jakub
10000 - 1
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-18  So Tatran Dubravka DElo½ :7½
5.1
Zahorsky, Michal
1766LA-
Durovka, Stefan
18210 - 1
5.2
Chovanec, Peter
1671-
Garaj, Ivan
18510 - 1
5.3
Stancek, Stefan
1716-
Skoviera, Luboslav
18240 - 1
5.4
Valach, Andrej
1510-
Smelko, Eduard
1734½ - ½
5.5
Zuzik, Emil
1493-
Vavrak, Jan
17550 - 1
5.6
Sibert, Adam
1467-
Molnar, Viliam
17480 - 1
5.7
Hrabovsky, Pavol
1462-
Kvasnica, Michal
10000 - 1
5.8
Jurak, Marian
1000-
Szűcs, Alexander
10000 - 1
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo3½:4½
7.1
Hoferek, Peter
1863-
Androvic, Peter
18631 - 0
7.2
Bedac, Jozef
1753-
Gonda, Jan
1757LA0 - 1
7.3
Pisar, Juraj
1753-
Beno, Milan
1752½ - ½
7.4
Racko, Jan
1622-
Cebo, Vladimir
16111 - 0
7.5
Portes, Peter
1508-
Belas, Jozef
15780 - 1
7.6
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Tomcik, Leon
16590 - 1
7.7
Lanik, Miroslav
1179-
Ziacik, Pavol
1619½ - ½
7.8
Holubek, Peter
1000-
Liscak, Peter
1601½ - ½
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-15  Sk DubravanElo3½:4½
8.1
Lukac, Peter
1803-
Sipeky, Ladislav
20200 - 1
8.2
Benova, Zita
1730-
Kovac, Michal
1764½ - ½
8.3
Butora, Frantisek
1665-
Kevicky, Rastislav
1660½ - ½
8.4
Nagy, Edmund
1658-
Kevicka, Lucia
15841 - 0
8.5
Greppel, Pavol
1555-
Vilagi, Peter
10000 - 1
8.6
Schoneckerova, Eva
1518-
Belak, Milan
1000½ - ½
8.7
Barnas, Michal
1166-
Paulovic, Miroslav
10001 - 0
8.8
Pleva, Lukas
1000-
Belak, Matus
1000- - +
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-19  Sk TV Karlova VesElo3 : 5
9.1
Kirylov, Julian
1920-
Dinzik, Jan
16550 - 1
9.2
Granec, Stefan
1919-
Eisenhammer, Juraj
1614½ - ½
9.3
Brabec, Juraj
1800-
Marko, Jan
1778½ - ½
9.4
Aubrecht, Alexander
1514-
Fabana, Tibor
15520 - 1
9.5
Caplovic, Jan
1521-
Dobrucky, Miroslav
14841 - 0
9.6
Kalita, Anton
1596-
Danielik, Ladislav
15230 - 1
9.7
Manasek, Vladimir
1569-
Vas, Jozef
13451 - 0
9.8
Jakubik, Viliam
1128-
Piatro, Anton
14490 - 1
10. kolo dňa 2012/02/24 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo3½:4½
10.1
Moravcik, Peter
1631-
Bujnovsky, Jan
1676LA½ - ½
10.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Illovsky, Michal
16320 - 1
10.3
Slugenova, Bozena
1434-
Nagy, Ladislav
1493½ - ½
10.4
Klacansky, Peter
1564-
Eke, Denis
12681 - 0
10.5
Straka, Tomas
1000-
Sklar, Martin
10000 - 1
10.6
Vaverka, Miroslav
1000-
Vojtko, Robert
10001 - 0
10.7
Zavadsky, Ondrej
1000-
Forro, Jakub
1087½ - ½
10.8
Tillner, Jozef
1000-
Dang, Minh Huy
10000 - 1
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo5 : 3
1.1
Prikler, Bruno
2037LA-
Dujava, Daniel
18231 - 0
1.2
Hricak, Vasil
1978LA-
Novak, Martin
16731 - 0
1.3
Misanik, Peter
1766-
Beranek, Tomas
1726½ - ½
1.4
Vasil, Patrik
1697-
Kis, Tomas
1741LA½ - ½
1.5
Sosovicka, Vladimir
1678-
Kosper, Peter
16551 - 0
1.6
Kriz, Miroslav
1555-
Gremen, Tomas
1781LA0 - 1
1.7
Tittel, Emil
1515-
Barta, Ondrej
14731 - 0
1.8
Belosovic, Pavol
1438-
Ivanic, Martin
14420 - 1
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-4  Sk MatfyzakElo5 : 3
2.1
Zacka, Ladislav
1806-
Orolin, Peter
2074LA½ - ½
2.2
Mikulasek, Viktor
1871LA-
Zemianek, Juraj
1760LA1 - 0
2.3
Kovac, Daniel
1755-
Stofa, David
15731 - 0
2.4
Chudy, Vladimir
1624-
Klimova, Maria
15300 - 1
2.5
Hanker, Lubomir
1544-
Hricoviny, Matus
15101 - 0
2.6
Vacho, Jozef
1489-
Labath, Pavel
1000½ - ½
2.7
Mauritz, Robert
1407-
Chren, Ondrej
10000 - 1
2.8
Juhaniak, Lubomir
1000-
Hegedusova, Monika
10001 - 0
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo1½:6½
3.1
Karas, Marek
1751LB-
Hefka, Vladimir
1976LA½ - ½
3.2
Romhanyi, Milan
1651LB-
Kersten, Juraj
1868½ - ½
3.3
Lintner, Igor
1648LB-
Priam, Stefan
1855LA0 - 1
3.4
Krajcovic, Jakub
1413-
Halasz, Michal
17400 - 1
3.5
Nguyen, Jakub
1316-
Kysel, Jozef
16660 - 1
3.6
Romhanyi, Milan
1000-
Kulik, Juraj
17400 - 1
3.7
Lintner, Igor
1000-
Vinklarek, Alojz
16250 - 1
3.8
Rajcani, Jakub
1000-
Brezina, Igor
1511½ - ½
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo5½:2½
4.1
Durovka, Stefan
1821-
Vrba, Michal
2006LA0 - 1
4.2
Chodak, Ivan
1866-
Olvecky, Jaroslav
1844LA1 - 0
4.3
Garaj, Ivan
1851-
Kopcok, Michal
1828½ - ½
4.4
Skoviera, Luboslav
1824-
Dubnicka, Stefan
17781 - 0
4.5
Molnar, Viliam
1748-
Blizman, Marian
15361 - 0
4.6
Skripek, Jan
1652-
Guldan, Michal
15331 - 0
4.7
Kvasnica, Michal
1000-
Misik, Rudolf
10001 - 0
4.8
Szűcs, Alexander
1000-
Fonod, Zigmund
10000 - 1
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-3  So Tatran Dubravka CElo6 : 1
5.1
Hudec, Jan
2009-
Zahorsky, Michal
1766LA1 - 0
5.2
Sturc, Jan
2018LA-
Valach, Andrej
1510½ - ½
5.3
Zdrazil, Bohumir
1888-
Zuzik, Emil
1493½ - ½
5.4
Jancura, Andrej
1893-
Sibert, Adam
14671 - 0
5.5
Kovacic, Stefan
1810-
bez hráča
0+ - -
5.6
Paulicka, Ivan
1861-
bez hráča
0+ - -
5.7
Majchrak, Jozef
1779-
bez hráča
0+ - -
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-10  Slavia STU Bratislava BElo1½:6½
7.1
Kovac, Michal
1764-
Pisar, Juraj
17531 - 0
7.2
Belak, Milan
1000-
Vodicka, Ivan
17120 - 1
7.3
Paulovic, Miroslav
1000-
Psotny, Martin
16200 - 1
7.4
Belak, Matus
1000-
Racko, Jan
16220 - 1
7.5
Paulovic, Tomas
1000-
Portes, Peter
15080 - 1
7.6
Kevicky, Patrik
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13410 - 1
7.7
Stolcova, Michaela
1000-
Lanik, Miroslav
11790 - 1
7.8
Kevicka, Ingrid
1000-
Holubek, Peter
1000½ - ½
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.19  Sk TV Karlova VesElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo8 : 0
8.1
Oravec, Lubos
1745-
Lukac, Peter
1803+ - -
8.2
Dinzik, Jan
1655-
Greppel, Pavol
1555+ - -
8.3
Fabana, Tibor
1552-
bez hráča
0+ - -
8.4
Sadovsky, Julius
1592-
bez hráča
0+ - -
8.5
Dobrucky, Miroslav
1484-
bez hráča
0+ - -
8.6
Krajci, Stefan
1470-
bez hráča
0+ - -
8.7
Vas, Jozef
1345-
bez hráča
0+ - -
8.8
Piatro, Anton
1449-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.17  Sk Doprastav Bratislava JElo-8  So Tatran Dubravka EElo3 : 5
9.1
Wassen, Antoine
1782LZ-
Kirylov, Julian
19200 - 1
9.2
Illovsky, Michal
1632-
Granec, Stefan
19190 - 1
9.3
Nagy, Ladislav
1493-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
9.4
Eke, Denis
1268-
Caplovic, Jan
15210 - 1
9.5
Havrila, Martin
1000-
Husar, Andrej
14521 - 0
9.6
Forro, Jakub
1087-
Kalita, Anton
15960 - 1
9.7
Valovic, Matus
1000-
Manasek, Vladimir
15690 - 1
9.8
Seleng, Simon
1000-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2012/03/09 o 17:00
š.20  Sk Ruzinov BElo-5  Sk Ruzinov CElo4½:2½
10.1
Goga, Frantisek
1989LA-
Moravcik, Peter
1631- - -
10.2
Marcek, Jan
1787-
Vrbensky, Jozef
14881 - 0
10.3
Matusek, Jan
1762-
Orolin, Jan
1507½ - ½
10.4
Volek, Jan
1746-
Slugenova, Bozena
14341 - 0
10.5
Kuma, Rudolf
1705-
Straka, Tomas
10000 - 1
10.6
Machalik, Juraj
1592-
Vaverka, Miroslav
10000 - 1
10.7
Michal, Viktor
1639-
Zavadsky, Ondrej
10001 - 0
10.8
Ferik, Andrej
1000-
Tillner, Jozef
10001 - 0
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-13  Sk Krasnany CElo3 : 5
1.1
Puchovsky, Ladislav
1903LA-
Holubcik, Marian
20031 - 0
1.2
Dujava, Daniel
1823-
Zacka, Ladislav
18060 - 1
1.3
Novak, Martin
1673-
Mikulasek, Viktor
1871LA0 - 1
1.4
Beranek, Tomas
1726-
Chudy, Vladimir
1624½ - ½
1.5
Erdelyi, Michael
1847-
Boldocki, Rastislav
1416½ - ½
1.6
Kis, Tomas
1741LA-
Hanker, Lubomir
15441 - 0
1.7
Barta, Ondrej
1473-
Bol, Jozef
15020 - 1
1.8
Ivanic, Martin
1442-
Juhaniak, Lubomir
10000 - 1
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo3½:4½
2.1
Marko, Stanislav
1966-
Danada, Ondrej
1944LA1 - 0
2.2
Zemianek, Juraj
1760LA-
Karas, Marek
1751LB0 - 1
2.3
Slobodnikova, Sona
1684-
Karas, Juraj
16950 - 1
2.4
Stofa, David
1573-
Rintel, Boris
16921 - 0
2.5
Klimova, Maria
1530-
Romhanyi, Milan
1651LB½ - ½
2.6
Labath, Pavel
1000-
Krajcovic, Jakub
14131 - 0
2.7
Chren, Ondrej
1000-
Romhanyi, Milan
10000 - 1
2.8
Hegedusova, Monika
1000-
Rajcani, Jakub
10000 - 1
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-18  So Tatran Dubravka DElo6½:1½
3.1
Hefka, Vladimir
1976LA-
Durovka, Stefan
18211 - 0
3.2
Kersten, Juraj
1868-
Garaj, Ivan
18511 - 0
3.3
Priam, Stefan
1855LA-
Skoviera, Luboslav
18241 - 0
3.4
Halasz, Michal
1740-
Smelko, Eduard
1734½ - ½
3.5
Kysel, Jozef
1666-
Vavrak, Jan
17551 - 0
3.6
Kulik, Juraj
1740-
Skripek, Jan
16521 - 0
3.7
Vinklarek, Alojz
1625-
Kvasnica, Michal
10000 - 1
3.8
Polak, Pavol
1577-
Szűcs, Alexander
10001 - 0
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-11  Sk Slovan Bratislava GElo4½:3½
4.1
Vrba, Michal
2006LA-
Sturc, Gustav
20190 - 1
4.2
Olvecky, Jaroslav
1844LA-
Sturc, Jan
2018LA1 - 0
4.3
Dubnicka, Stefan
1778-
Zdrazil, Bohumir
18880 - 1
4.4
Ballo, Juraj
1730-
Kovacic, Stefan
18101 - 0
4.5
Gemza, Dusan
1640-
Paulicka, Ivan
18610 - 1
4.6
Guldan, Michal
1533-
Majchrak, Jozef
1779½ - ½
4.7
Kalny, Tomas
1000-
bez hráča
0+ - -
4.8
Fonod, Zigmund
1000-
bez hráča
0+ - -
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo2½:5½
5.1
Zahorsky, Michal
1766LA-
Prikler, Bruno
2037LA0 - 1
5.2
Chovanec, Peter
1671-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
5.3
Stancek, Stefan
1716-
Stefani, Peter
18261 - 0
5.4
Valach, Andrej
1510-
Misanik, Peter
17661 - 0
5.5
Zuzik, Emil
1493-
Kriz, Miroslav
1555½ - ½
5.6
Sibert, Adam
1467-
Tittel, Emil
1515- - +
5.7
Hrabovsky, Pavol
1462-
Belosovic, Pavol
1438- - +
5.8
Jurak, Marian
1000-
Sosovicka, Jakub
1360- - +
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-19  Sk TV Karlova VesElo5 : 3
7.1
Bedac, Jozef
1753-
Oravec, Lubos
17451 - 0
7.2
Pisar, Juraj
1753-
Dinzik, Jan
16551 - 0
7.3
Vodicka, Ivan
1712-
Marko, Jan
17781 - 0
7.4
Psotny, Martin
1620-
Fabana, Tibor
1552½ - ½
7.5
Racko, Jan
1622-
Dobrucky, Miroslav
14841 - 0
7.6
Portes, Peter
1508-
Krajci, Stefan
1470½ - ½
7.7
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Danielik, Ladislav
15230 - 1
7.8
bez hráča
0-
Vas, Jozef
1345- - +
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo2 : 6
8.1
Lukac, Peter
1803-
Lancaric, Tomas
17700 - 1
8.2
Benova, Zita
1730-
Bujnovsky, Jan
1676LA0 - 1
8.3
Butora, Frantisek
1665-
Eke, Denis
12681 - 0
8.4
Nagy, Edmund
1658-
Sklar, Martin
1000½ - ½
8.5
Greppel, Pavol
1555-
Havrila, Martin
10000 - 1
8.6
Barnas, Michal
1166-
Vojtko, Robert
10000 - 1
8.7
Pleva, Lukas
1000-
Forro, Jakub
1087½ - ½
8.8
bez hráča
0-
Seleng, Simon
1000- - +
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-20  Sk Ruzinov BElo3 : 5
9.1
Kirylov, Julian
1920-
Prochazka, Jaromir
1945LA1 - 0
9.2
Granec, Stefan
1919-
Marcek, Jan
17871 - 0
9.3
Brabec, Juraj
1800-
Matusek, Jan
1762½ - ½
9.4
Aubrecht, Alexander
1514-
Kuma, Rudolf
17050 - 1
9.5
Sarandi, Ludovit
1640-
Machalik, Juraj
1592½ - ½
9.6
Caplovic, Jan
1521-
Michal, Viktor
16390 - 1
9.7
Kalita, Anton
1596-
Hatala, Peter
15510 - 1
9.8
Manasek, Vladimir
1569-
Ferik, Andrej
10000 - 1
12. kolo dňa 2012/03/30 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo1 : 7
10.1
Moravcik, Peter
1631-
Androvic, Peter
1863½ - ½
10.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Stecko, Ivan
1867LA½ - ½
10.3
Orolin, Jan
1507-
Gonda, Jan
1757LA0 - 1
10.4
Slugenova, Bozena
1434-
Beno, Milan
17520 - 1
10.5
Klacansky, Peter
1564-
Cebo, Vladimir
16110 - 1
10.6
Straka, Tomas
1000-
Belas, Jozef
15780 - 1
10.7
Zavadsky, Ondrej
1000-
Tomcik, Leon
16590 - 1
10.8
Tillner, Jozef
1000-
Ciganek, Jaroslav
15920 - 1
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo4 : 4
1.1
Danada, Ondrej
1944LA-
Puchovsky, Ladislav
1903LA0 - 1
1.2
Karas, Marek
1751LB-
Dujava, Daniel
1823½ - ½
1.3
Karas, Juraj
1695-
Novak, Martin
16731 - 0
1.4
Rintel, Boris
1692-
Erdelyi, Michael
1847½ - ½
1.5
Romhanyi, Milan
1651LB-
Kosper, Peter
16550 - 1
1.6
Lintner, Igor
1648LB-
Barta, Ondrej
14731 - 0
1.7
Krajcovic, Jakub
1413-
Ivanic, Martin
14420 - 1
1.8
Rajcani, Jakub
1000-
Ragan, Stanislav
14851 - 0
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-4  Sk MatfyzakElo5½:2½
2.1
Durovka, Stefan
1821-
Orolin, Peter
2074LA0 - 1
2.2
Garaj, Ivan
1851-
Stofa, David
1573½ - ½
2.3
Skoviera, Luboslav
1824-
Chromek, Daniel
1523½ - ½
2.4
Smelko, Eduard
1734-
Meszaros, Martin
10001 - 0
2.5
Perasin, Marian
1788-
Labath, Pavel
1000½ - ½
2.6
Molnar, Viliam
1748-
Chren, Ondrej
10001 - 0
2.7
Skripek, Jan
1652-
Hegedusova, Monika
10001 - 0
2.8
Kvasnica, Michal
1000-
bez hráča
0+ - -
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.11  Sk Slovan Bratislava GElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo3½:4½
3.1
Sturc, Jan
2018LA-
Hefka, Vladimir
1976LA½ - ½
3.2
Zdrazil, Bohumir
1888-
Kersten, Juraj
18681 - 0
3.3
Jancura, Andrej
1893-
Priam, Stefan
1855LA½ - ½
3.4
Kovacic, Stefan
1810-
Halasz, Michal
1740½ - ½
3.5
Paulicka, Ivan
1861-
Kysel, Jozef
16660 - 1
3.6
Majchrak, Jozef
1779-
Vinklarek, Alojz
16251 - 0
3.7
Pozar, Daniel
1482-
Polak, Pavol
15770 - 1
3.8
bez hráča
0-
Ruzicka, Miroslav
1565- - +
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo6 : 2
4.1
Prikler, Bruno
2037LA-
Olvecky, Jaroslav
1844LA1 - 0
4.2
Hricak, Vasil
1978LA-
Kopcok, Michal
18281 - 0
4.3
Misanik, Peter
1766-
Gemza, Dusan
16400 - 1
4.4
Sosovicka, Vladimir
1678-
Blizman, Marian
15361 - 0
4.5
Lichner, Peter
1605-
Guldan, Michal
15331 - 0
4.6
Tittel, Emil
1515-
Kalny, Tomas
10001 - 0
4.7
Belosovic, Pavol
1438-
Misik, Rudolf
10001 - 0
4.8
bez hráča
0-
Fonod, Zigmund
1000- - +
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-3  So Tatran Dubravka CElo4½:3½
5.1
Zacka, Ladislav
1806-
Povraznik, Peter
1733LA1 - 0
5.2
Kovac, Daniel
1755-
Zahorsky, Michal
1766LA½ - ½
5.3
Chudy, Vladimir
1624-
Chovanec, Peter
16710 - 1
5.4
Boldocki, Rastislav
1416-
Valach, Andrej
15100 - 1
5.5
Bol, Jozef
1502-
Zuzik, Emil
14930 - 1
5.6
Mauritz, Robert
1407-
Hrabovsky, Pavol
14621 - 0
5.7
Juhaniak, Lubomir
1000-
Jurak, Marian
10001 - 0
5.8
Vojacek, Alois
1000-
bez hráča
0+ - -
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.17  Sk Doprastav Bratislava JElo-10  Slavia STU Bratislava BElo1½:5½
7.1
Wassen, Antoine
1782LZ-
Hoferek, Peter
1863½ - ½
7.2
Illovsky, Michal
1632-
Bedac, Jozef
17530 - 1
7.3
Eke, Denis
1268-
Pisar, Juraj
17530 - 1
7.4
Havrila, Martin
1000-
Psotny, Martin
16201 - 0
7.5
Vojtko, Robert
1000-
Racko, Jan
16220 - 1
7.6
Forro, Jakub
1087-
Portes, Peter
15080 - 1
7.7
Dang, Minh Huy
1000-
Ondrejkova, Alzbeta
13410 - 1
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.20  Sk Ruzinov BElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo7 : 1
8.1
Prochazka, Jaromir
1945LA-
Lukac, Peter
18030 - 1
8.2
Marcek, Jan
1787-
Butora, Frantisek
16651 - 0
8.3
Matusek, Jan
1762-
Nagy, Edmund
16581 - 0
8.4
Volek, Jan
1746-
Barnas, Michal
11661 - 0
8.5
Stipanic, Pavol
1695LA-
bez hráča
0+ - -
8.6
Michal, Viktor
1639-
bez hráča
0+ - -
8.7
Hatala, Peter
1551-
bez hráča
0+ - -
8.8
Ferik, Andrej
1000-
bez hráča
0+ - -
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-8  So Tatran Dubravka EElo6½:1½
9.1
Androvic, Peter
1863-
Kirylov, Julian
1920½ - ½
9.2
Stecko, Ivan
1867LA-
Granec, Stefan
19190 - 1
9.3
Gonda, Jan
1757LA-
Aubrecht, Alexander
15141 - 0
9.4
Cebo, Vladimir
1611-
Caplovic, Jan
15211 - 0
9.5
Belas, Jozef
1578-
Kalita, Anton
15961 - 0
9.6
Tomcik, Leon
1659-
Manasek, Vladimir
15691 - 0
9.7
Liscak, Peter
1601-
Jakubik, Viliam
11281 - 0
9.8
Ciganek, Jaroslav
1592-
bez hráča
0+ - -
13. kolo dňa 2012/04/13 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-5  Sk Ruzinov CElo4 : 4
10.1
Kevicka, Lucia
1584-
Vrbensky, Jozef
1488½ - ½
10.2
Vilagi, Peter
1000-
Orolin, Jan
15071 - 0
10.3
Belak, Milan
1000-
Slugenova, Bozena
1434½ - ½
10.4
Paulovic, Miroslav
1000-
Klacansky, Peter
15640 - 1
10.5
Belak, Matus
1000-
Straka, Tomas
10000 - 1
10.6
Kevicky, Patrik
1000-
Vaverka, Miroslav
10000 - 1
10.7
Steiner, Michal
1000-
Zavadsky, Ondrej
10001 - 0
10.8
Kevicka, Ingrid
1000-
Tillner, Jozef
10001 - 0
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-18  So Tatran Dubravka DElo2½:5½
1.1
Puchovsky, Ladislav
1903LA-
Durovka, Stefan
18210 - 1
1.2
Dujava, Daniel
1823-
Chodak, Ivan
1866½ - ½
1.3
Novak, Martin
1673-
Garaj, Ivan
1851½ - ½
1.4
Beranek, Tomas
1726-
Skoviera, Luboslav
1824½ - ½
1.5
Kosper, Peter
1655-
Smelko, Eduard
17340 - 1
1.6
Gremen, Tomas
1781LA-
Molnar, Viliam
17481 - 0
1.7
Barta, Ondrej
1473-
Skripek, Jan
16520 - 1
1.8
Ivanic, Martin
1442-
Kvasnica, Michal
10000 - 1
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-11  Sk Slovan Bratislava GElo5 : 3
2.1
Orolin, Peter
2074LA-
Sturc, Gustav
2019½ - ½
2.2
Marko, Stanislav
1966-
Zdrazil, Bohumir
18880 - 1
2.3
Zemianek, Juraj
1760LA-
Jancura, Andrej
1893½ - ½
2.4
Klimova, Maria
1530-
Kovacic, Stefan
18101 - 0
2.5
Jurikova, Katarina
1537-
Majchrak, Jozef
17790 - 1
2.6
Meszaros, Martin
1000-
bez hráča
0+ - -
2.7
Labath, Pavel
1000-
bez hráča
0+ - -
2.8
Chren, Ondrej
1000-
bez hráča
0+ - -
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo3½:4½
3.1
Hefka, Vladimir
1976LA-
Prikler, Bruno
2037LA0 - 1
3.2
Kersten, Juraj
1868-
Hricak, Vasil
1978LA0 - 1
3.3
Priam, Stefan
1855LA-
Vasil, Patrik
16971 - 0
3.4
Halasz, Michal
1740-
Sosovicka, Vladimir
1678½ - ½
3.5
Kysel, Jozef
1666-
Lichner, Peter
1605+ - -
3.6
Kulik, Juraj
1740-
Tittel, Emil
15150 - 1
3.7
Vinklarek, Alojz
1625-
Belosovic, Pavol
14380 - 1
3.8
Polak, Pavol
1577-
Sosovicka, Jakub
13601 - 0
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-13  Sk Krasnany CElo2 : 6
4.1
Vrba, Michal
2006LA-
Zacka, Ladislav
18061 - 0
4.2
Olvecky, Jaroslav
1844LA-
Mikulasek, Viktor
1871LA0 - 1
4.3
Kopcok, Michal
1828-
Chudy, Vladimir
16241 - 0
4.4
Dubnicka, Stefan
1778-
Boldocki, Rastislav
14160 - 1
4.5
Guldan, Michal
1533-
Hanker, Lubomir
15440 - 1
4.6
Misik, Rudolf
1000-
Bol, Jozef
15020 - 1
4.7
Fonod, Zigmund
1000-
Marko, Ondrej
14730 - 1
4.8
bez hráča
0-
Juhaniak, Lubomir
1000- - +
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo2 : 6
5.1
Povraznik, Peter
1733LA-
Danada, Ondrej
1944LA0 - 1
5.2
Zahorsky, Michal
1766LA-
Karas, Marek
1751LB0 - 1
5.3
Chovanec, Peter
1671-
Karas, Juraj
16951 - 0
5.4
Stancek, Stefan
1716-
Rintel, Boris
1692½ - ½
5.5
Valach, Andrej
1510-
Romhanyi, Milan
1651LB½ - ½
5.6
bez hráča
0-
Romhanyi, Milan
1000- - +
5.7
bez hráča
0-
Lintner, Igor
1000- - +
5.8
bez hráča
0-
Rajcani, Jakub
1000- - +
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-20  Sk Ruzinov BElo3½:4½
7.1
Hoferek, Peter
1863-
Prochazka, Jaromir
1945LA½ - ½
7.2
Bedac, Jozef
1753-
Marcek, Jan
17870 - 1
7.3
Pisar, Juraj
1753-
Matusek, Jan
17620 - 1
7.4
Vodicka, Ivan
1712-
Stipanic, Pavol
1695LA1 - 0
7.5
Racko, Jan
1622-
Machalik, Juraj
15920 - 1
7.6
Portes, Peter
1508-
Michal, Viktor
16390 - 1
7.7
Ondrejkova, Alzbeta
1341-
Hatala, Peter
15511 - 0
7.8
Holubek, Peter
1000-
bez hráča
0+ - -
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo2 : 6
8.1
Lukac, Peter
1803-
Androvic, Peter
1863½ - ½
8.2
Butora, Frantisek
1665-
Stecko, Ivan
1867LA½ - ½
8.3
Nagy, Edmund
1658-
Gonda, Jan
1757LA1 - 0
8.4
Barnas, Michal
1166-
Cebo, Vladimir
16110 - 1
8.5
Pleva, Lukas
1000-
Belas, Jozef
15780 - 1
8.6
bez hráča
0-
Tomcik, Leon
1659- - +
8.7
bez hráča
0-
Liscak, Peter
1601- - +
8.8
bez hráča
0-
Ciganek, Jaroslav
1592- - +
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.8  So Tatran Dubravka EElo-15  Sk DubravanElo6½:1½
9.1
Kirylov, Julian
1920-
Kovac, Michal
17641 - 0
9.2
Granec, Stefan
1919-
Kevicky, Rastislav
16601 - 0
9.3
Aubrecht, Alexander
1514-
Kevicka, Lucia
1584½ - ½
9.4
Sarandi, Ludovit
1640-
Vilagi, Peter
1000½ - ½
9.5
Caplovic, Jan
1521-
Belak, Milan
1000½ - ½
9.6
Kalita, Anton
1596-
Paulovic, Miroslav
10001 - 0
9.7
Manasek, Vladimir
1569-
Belak, Matus
10001 - 0
9.8
Mazanec, Peter
1000-
Paulovic, Tomas
10001 - 0
14. kolo dňa 2012/04/20 o 17:00
š.5  Sk Ruzinov CElo-19  Sk TV Karlova VesElo3½:4½
10.1
Moravcik, Peter
1631-
Oravec, Lubos
1745½ - ½
10.2
Vrbensky, Jozef
1488-
Dinzik, Jan
16550 - 1
10.3
Orolin, Jan
1507-
Eisenhammer, Juraj
1614½ - ½
10.4
Slugenova, Bozena
1434-
Marko, Jan
17780 - 1
10.5
Klacansky, Peter
1564-
Fabana, Tibor
15521 - 0
10.6
Straka, Tomas
1000-
Dobrucky, Miroslav
14840 - 1
10.7
Vaverka, Miroslav
1000-
Krajci, Stefan
1470½ - ½
10.8
Zavadsky, Ondrej
1000-
Vas, Jozef
13451 - 0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.20  Sk Ruzinov BElo-9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-4  Sk MatfyzakElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.15  Sk DubravanElo-7  Sk Doprastav Bratislava IElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.19  Sk TV Karlova VesElo-2  Sk Doprastav Bratislava LElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.17  Sk Doprastav Bratislava JElo-3  So Tatran Dubravka CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.16  Sk Strelec Devinska Nova VesElo-10  Slavia STU Bratislava BElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.13  Sk Krasnany CElo-1  Sk Slovan Bratislava FElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.12  Sk Doprastav Bratislava KElo-8  So Tatran Dubravka EElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2012/04/21 o 17:00
š.18  So Tatran Dubravka DElo-5  Sk Ruzinov CElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.9  Sk Lokomotiva caissa Bratislava CElo-14  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.4  Sk MatfyzakElo-15  Sk DubravanElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.7  Sk Doprastav Bratislava IElo-19  Sk TV Karlova VesElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.2  Sk Doprastav Bratislava LElo-17  Sk Doprastav Bratislava JElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.3  So Tatran Dubravka CElo-20  Sk Ruzinov BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.10  Slavia STU Bratislava BElo-13  Sk Krasnany CElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2012/04/22 o 17:00
š.1  Sk Slovan Bratislava FElo-12  Sk Doprastav Bratislava KElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-