TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr44796.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678910111213141516171819 TB1  TB2  TB3 
1ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka * 3265441634,00
2Doprastav J5 * 424531433,00
3Doprastav K64 * 581338,00
4ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C26 * 21233,50
5Tatran E3 * 55251230,50
6Karlova Ves3 * 51230,00
7Slávia STU Bratislava C44363 * 71138,00
8KŠN Bratislava B363½ * 926,50
9Slovan F15031 * 621,50
10A1 * 00,00
A2 * 00,00
A3 * 00,00
A4 * 00,00
A5 * 00,00
B1 * 00,00
B2 * 00,00
B3 * 00,00
B4 * 00,00
B5 * 00,00

Súpisky družstiev

  9. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1557 / TB1: 9 / TB2: 26,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Sklárš Tomáš1795SVK2,04,0
2Solár Andrej1775SVK0,00,0
3Rožárová Katarína1581SVK0,51,0
4Macko Peter1670SVK3,07,0
5Vrtiaková Anna1430SVK4,57,0
6Macko Miroslav1427SVK1,58,0
7Padyšák Matúš1410SVK4,08,0
8Roháček Pavol1371SVK0,01,0
9Suchánsky Jakub1130SVK2,58,0
10Kravár Peter1115SVK3,58,0
11Starovič Martin1000SVK2,06,0
12Starovič Tomáš1000SVK3,06,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  8. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1557, TB1: 9 / TB2: 26,5)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Sklárš Tomáš1795SVK10012,04
3Rožárová Katarína1581SVK½0,51
4Macko Peter1670SVK½½½10½03,07
5Vrtiaková Anna1430SVK101½½½14,57
6Macko Miroslav1427SVK0001½0001,58
7Padyšák Matúš1410SVK0001+½1½4,08
8Roháček Pavol1371SVK00,01
9Suchánsky Jakub1130SVK00+0+00½2,58
10Kravár Peter1115SVK00+½+0013,58
11Starovič Martin1000SVK00+0102,06
12Starovič Tomáš1000SVK10+1003,06

Kolá po šachovniciach

3. kolo dňa 2010/11/12 o 17:00
š.9  KŠN Bratislava B-6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2½:5½
1.1
Macko, Peter
-
Povrazník, Peter
½ - ½
1.2
Vrtiaková, Anna
-
Záhorský, Michal
1 - 0
1.3
Macko, Miroslav
-
Ludwig, Anton
0 - 1
1.4
Padyšák, Matúš
-
Vlček, Milan
0 - 1
1.5
Suchánsky, Jakub
-
Valach, Andrej
0 - 1
1.6
Kravár, Peter
-
Síbert, Adam
0 - 1
1.7
Starovič, Martin
-
Hrabovský, Pavol
0 - 1
1.8
Starovič, Tomáš
-
Sárandi, Ľudovít
1 - 0
8. kolo dňa 2011/02/04 o 17:00
š.9  KŠN Bratislava B-7  Slávia STU Bratislava C½ :7½
3.1
Macko, Peter
-
Koutný, Pavel
½ - ½
3.2
Vrtiaková, Anna
-
Pisár, Juraj
0 - 1
3.3
Macko, Miroslav
-
Beďač, Jozef
0 - 1
3.4
Padyšák, Matúš
-
Vodička, Ivan
0 - 1
3.5
Suchánsky, Jakub
-
Psotný, Martin
0 - 1
3.6
Kravár, Peter
-
Racko, Ján
0 - 1
3.7
Starovič, Martin
-
Porteš, Peter
0 - 1
3.8
Starovič, Tomáš
-
Ondrejková, Alžbeta
0 - 1
9. kolo dňa 2011/02/11 o 17:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-9  KŠN Bratislava B3½:4½
3.1
Androvič, Peter
-
Sklárš, Tomáš
0 - 1
3.2
Dujava, Daniel
-
Macko, Peter
½ - ½
3.3
Tomčík, Leon
-
Vrtiaková, Anna
0 - 1
3.4
Cigánek, Jaroslav
-
Macko, Miroslav
1 - 0
3.5
Liščák, Peter
-
Padyšák, Matúš
1 - 0
3.6
Barta, Ondrej
-
Roháček, Pavol
1 - 0
3.7
Brett nicht besetzt,
-
Suchánsky, Jakub
- - +
3.8
Brett nicht besetzt,
-
Kravár, Peter
- - +
10. kolo dňa 2011/03/04 o 17:00
š.16  Doprastav K-9  KŠN Bratislava B3½:4½
9.1
Danada, Ondrej
-
Sklárš, Tomáš
1 - 0
9.2
Karas, Marek
-
Rožárová, Katarína
½ - ½
9.3
Karas, Juraj
-
Macko, Peter
0 - 1
9.4
Nagy, Ladislav
-
Vrtiaková, Anna
½ - ½
9.5
Krajcovic, Jakub
-
Macko, Miroslav
0 - 1
9.6
Tanzer, Jozef
-
Padyšák, Matúš
0 - 1
9.7
Dubovsky, Dominik
-
Suchánsky, Jakub
1 - 0
9.8
Lintner, Igor
-
Kravár, Peter
½ - ½
11. kolo dňa 2011/03/18 o 17:00
š.9  KŠN Bratislava B-15  Tatran E6 : 2
9.1
Sklárš, Tomáš
-
Kirylov, Julian
0 - 1
9.2
Vrtiaková, Anna
-
Bohacek, Ludovit
½ - ½
9.3
Macko, Miroslav
-
Brabec, Juraj
½ - ½
9.4
Padyšák, Matúš
-
Stancek, Stefan
+ - -
9.5
Suchánsky, Jakub
-
Aubrecht, Alexander
+ - -
9.6
Kravár, Peter
-
Caplovic, Jan
+ - -
9.7
Starovič, Martin
-
Brhlovic, Juraj
+ - -
9.8
Starovič, Tomáš
-
Husar, Andrej
+ - -
12. kolo dňa 2011/04/01 o 17:00
š.19  Slovan F-9  KŠN Bratislava B5½:2½
9.1
Munk, Ľubomír
-
Sklárš, Tomáš
0 - 1
9.2
Simon, Maron
-
Macko, Peter
1 - 0
9.3
Malik, Marian
-
Macko, Miroslav
1 - 0
9.4
Benova, Zita
-
Padyšák, Matúš
½ - ½
9.5
Butora, Frantisek
-
Suchánsky, Jakub
1 - 0
9.6
Chripko, Lubomir
-
Kravár, Peter
1 - 0
9.7
Nagy, Edmund
-
Starovič, Martin
1 - 0
9.8
Singliarova, Ina
-
Starovič, Tomáš
0 - 1
13. kolo dňa 2011/04/15 o 17:00
š.9  KŠN Bratislava B-18  Karlova Ves3 : 5
9.1
Macko, Peter
-
Marko, Jan
½ - ½
9.2
Vrtiaková, Anna
-
Fabana, Tibor
½ - ½
9.3
Macko, Miroslav
-
Dinzik, Jan
0 - 1
9.4
Padyšák, Matúš
-
Danielik, Ladislav
1 - 0
9.5
Suchánsky, Jakub
-
Krajci, Stefan
0 - 1
9.6
Kravár, Peter
-
Dobrucky, Miroslav
0 - 1
9.7
Starovič, Martin
-
Piatro, Anton
1 - 0
9.8
Starovič, Tomáš
-
Vas, Jozef
0 - 1
14. kolo dňa 2011/04/29 o 17:00
š.17  Doprastav J-9  KŠN Bratislava B5 : 3
9.1
Halasz, Michal
-
Macko, Peter
1 - 0
9.2
Wassen, Antoine
-
Vrtiaková, Anna
0 - 1
9.3
Illovsky, Michal
-
Macko, Miroslav
1 - 0
9.4
Romhanyi, Milan
-
Padyšák, Matúš
½ - ½
9.5
Nguyen, Jakub
-
Suchánsky, Jakub
½ - ½
9.6
Eke, Erik
-
Kravár, Peter
0 - 1
9.7
Eke, Denis
-
Starovič, Martin
1 - 0
9.8
Guldan, Michal
-
Starovič, Tomáš
1 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Guldan Michal1000Doprastav J6,5792,98
2Liščák Peter1576ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C6,0785,76
3Kirylov Julian1917Tatran E6,0875,01
4Valach Andrej1537ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka6,0875,05
5Racko Ján1603Slávia STU Bratislava C5,5691,75
6Lintner Igor1417Doprastav K5,5778,65
7Porteš Peter1485Slávia STU Bratislava C5,5778,66
8Záhorský Michal1729ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka5,5868,81
9Romhanyi Milan1437Doprastav J5,5868,84
10Danada Ondrej1922Doprastav K5,0683,31
11Cigánek Jaroslav1584ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C5,0683,35
12Illovsky Michal1574Doprastav J5,0771,43
13Vodička Ivan1709Slávia STU Bratislava C5,0771,43
14Síbert Adam1466ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka5,0771,47
15Koutný Pavel1834Slávia STU Bratislava C4,5675,01
16Vrtiaková Anna1430KŠN Bratislava B4,5764,32
17Krajcovic Jakub1387Doprastav K4,5764,36
18Beďač Jozef1706Slávia STU Bratislava C4,5856,32
19Nagy Ladislav1480Doprastav K4,5856,34
20Ondrejková Alžbeta1339Slávia STU Bratislava C4,5856,36
21Brhlovic Juraj1531Tatran E4,04100,07
22Husar Andrej1429Tatran E4,0580,07
23Nagy Edmund1598Slovan F4,0666,75
24Dujava Daniel1765ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C4,0757,11
25Rintel Boris1585Doprastav K4,0757,13
26Halasz Michal1795Doprastav J4,0850,01
27Karas Marek1833Doprastav K4,0850,02
28Bohacek Ludovit1790Tatran E4,0850,02
29Vlček Milan1562ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka4,0850,04
30Krajci Stefan1488Karlova Ves4,0850,06
31Brabec Juraj1816Tatran E3,5658,33
32Zuzík Emil1498ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka3,5658,36
33Ludwig Anton1671ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka3,5750,02
34Oravec Lubos1576Karlova Ves3,5750,03
35Karas Juraj1658Doprastav K3,5750,03
36Butora Frantisek1661Slovan F3,5750,03
37Dinzik Jan1641Karlova Ves3,5843,82
38Vas Jozef1000Karlova Ves3,03100,08
39Psotný Martin1615Slávia STU Bratislava C3,0560,04
40Malik Marian1737Slovan F3,0650,01
41Kosper Peter1643ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C3,0650,03
42Macko Peter1670KŠN Bratislava B3,0742,91
43Tomčík Leon1683ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C3,0742,92
44Padyšák Matúš1410KŠN Bratislava B3,0742,94
45Simon Maron1800Slovan F2,5383,31
46Vrba Michal1999Doprastav J2,5383,31
47Stancek Stefan1717Tatran E2,5462,53
48Eisenhammer Juraj1603Karlova Ves2,5462,54
49Kevická Lucia1615ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,5462,54
50Chovanec Peter1645ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2,5550,03
51Fabana Tibor1521Karlova Ves2,5735,71
52Kalita Anton1612Tatran E2,5735,75
53Eke Denis1329Doprastav J2,5735,76
54Caplovic Jan1552Tatran E2,5735,76
55Danada Tomas1838Doprastav K2,02100,01
56Púchovský Ladislav1841ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,0366,71
57Lintner Igor1000Doprastav K2,0366,78
58Sklárš Tomáš1795KŠN Bratislava B2,0450,01
59Androvič Peter1901ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,0450,01
60Benova Zita1750Slovan F2,0450,03
61Schoneckerova Eva1521Slovan F2,0450,04
62Tanzer Jozef1326Doprastav K2,0450,06
63Sadovsky Julius1617Karlova Ves2,0540,04
64Dobrucky Miroslav1484Karlova Ves2,0540,06
65Greppel Pavol1581Slovan F2,0540,06
66Starovič Tomáš1000KŠN Bratislava B2,0540,08
67Wassen Antoine1691Doprastav J2,0633,32
68Chripko Lubomir1630Slovan F2,0633,34
69Marko Jan1843Karlova Ves1,5437,51
70Žiacik Pavol1632ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C1,5437,54
71Piatro Anton1476Karlova Ves1,5437,57
72Pisár Juraj1798Slávia STU Bratislava C1,5625,01
73Kravár Peter1115KŠN Bratislava B1,5625,06
74Holúbek Peter1000Slávia STU Bratislava C1,5625,08
75Povrazník Peter1771ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka1,5721,41
76Macko Miroslav1427KŠN Bratislava B1,5818,83
77Eke Erik1398Doprastav J1,5818,85
78Panisova Monika1619Doprastav J1,01100,04
79Vlčková Hana1665Slávia STU Bratislava C1,01100,04
80Ivanič Martin1470ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C1,0250,07
81Hrabovský Pavol1477ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka1,0250,07
82Kruzliak Stefan1000Karlova Ves1,0250,08
83Lanik Miroslav1187Slávia STU Bratislava C1,0333,37
84Danielik Ladislav1549Karlova Ves1,0425,05
85Romhanyi Milan1000Doprastav J1,0425,07
86Dubovsky Dominik1319Doprastav K1,0425,07
87Barta Ondrej1544ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C1,0520,07
88Starovič Martin1000KŠN Bratislava B1,0520,07
89Aubrecht Alexander1503Tatran E1,0714,34
90Rožárová Katarína1581KŠN Bratislava B0,5150,02
91Škvarka Jaroslav1626Slávia STU Bratislava C0,5150,04
92Antal Jozef1714Slovan F0,5225,02
93Jakubik Viliam1138Tatran E0,5225,08
94Sárandi Ľudovít1655ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka0,5225,08
95Kevický Rastislav1561ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C0,5316,77
96Nguyen Jakub1395Doprastav J0,5412,54
97Suchánsky Jakub1130KŠN Bratislava B0,568,35
98Roháček Pavol1371KŠN Bratislava B0,010,06
99Behran Jozef1595Karlova Ves0,010,06
100Trnka Martin1000Slovan F0,010,07
101Belik Zdenko1372Doprastav K0,010,08
102Munk Ľubomír2037Slovan F0,020,01
103Schonecker Rudolf1993Slovan F0,020,01
104Resetka Michal1184Slovan F0,020,05
105Bauer Andrej1000Slovan F0,020,06
106Ragan Stanislav1525ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C0,020,08
107Singliarova Ina1000Slovan F0,040,08


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  6. ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka (Elo Ø:1673 / TB1: 16 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Povrazník Peter1771SVK1,57,0
2Záhorský Michal1729SVK5,58,0
3Ludwig Anton1671SVK3,57,0
4Chovanec Peter1645SVK2,55,0
5Pigoš Ján1811SVK0,00,0
6Vlček Milan1562SVK4,08,0
7Valach Andrej1537SVK6,08,0
8Zuzík Emil1498SVK3,56,0
9Síbert Adam1466SVK6,08,0
10Hrabovský Pavol1477SVK1,02,0
11Sárandi Ľudovít1655SVK0,52,0
  7. Slávia STU Bratislava C (Elo Ø:1708 / TB1: 11 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Koutný Pavel1834SVK4,56,0
2Pisár Juraj1798SVK1,56,0
3Beďač Jozef1706SVK4,58,0
4Vodička Ivan1709SVK5,07,0
5Martínez Eduardo1707SVK0,00,0
6Vlčková Hana1665SVK1,01,0
7Škvarka Jaroslav1626SVK0,51,0
8Psotný Martin1615SVK3,05,0
9Racko Ján1603SVK5,56,0
10Ontkoc Tomáš1548SVK0,00,0
11Szabó Viktor1490SVK0,00,0
12Porteš Peter1485SVK5,57,0
13Radványiová Monika1483SVK0,00,0
14Ondrejková Alžbeta1339SVK4,58,0
15Lanik Miroslav1187SVK1,03,0
16Fojtík Róbert1000SVK0,00,0
17Holúbek Peter1000SVK1,56,0
  8. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C (Elo Ø:1708 / TB1: 12 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Androvič Peter1901SVK2,04,0
2Púchovský Ladislav1841SVK2,03,0
3Dujava Daniel1765SVK4,07,0
4Tomčík Leon1683SVK3,07,0
5Kosper Peter1643SVK3,06,0
6Kevická Lucia1615SVK2,54,0
7Žiacik Pavol1632SVK1,54,0
8Cigánek Jaroslav1584SVK5,06,0
9Liščák Peter1576SVK6,07,0
10Kevický Rastislav1561SVK0,53,0
11Barta Ondrej1544SVK2,06,0
12Ivanič Martin1470SVK2,03,0
13Ragan Stanislav1525SVK0,02,0
14Kompas Igor1000SVK0,00,0
  15. Tatran E (Elo Ø:1720 / TB1: 12 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Kirylov Julian1917SVK6,08,0
2Bohacek Ludovit1790SVK4,08,0
3Brabec Juraj1816SVK3,56,0
4Stancek Stefan1717SVK2,55,0
5Aubrecht Alexander1503SVK1,08,0
6Kalita Anton1612SVK2,57,0
7Caplovic Jan1552SVK2,58,0
8Brhlovic Juraj1531SVK4,05,0
9Husar Andrej1429SVK4,06,0
9Buransky Jozef1824SVK0,00,0
10Jakubik Viliam1138SVK0,52,0
  16. Doprastav K (Elo Ø:1640 / TB1: 13 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Danada Ondrej1922SVK5,06,0
2Danada Tomas1838SVK2,02,0
3Karas Marek1833SVK4,08,0
4Karas Juraj1658SVK3,57,0
5Rintel Boris1585SVK4,07,0
6Nagy Ladislav1480SVK4,58,0
7Lintner Igor1417SVK5,57,0
8Krajcovic Jakub1387SVK4,57,0
9Belik Zdenko1372SVK0,01,0
10Tanzer Jozef1326SVK2,04,0
11Dubovsky Dominik1319SVK1,04,0
12Lintner Igor1000SVK2,03,0
  17. Doprastav J (Elo Ø:1704 / TB1: 14 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Vrba Michal1999SVK2,53,0
2Halasz Michal1795SVK4,08,0
3Ballo Juraj1749SVK0,00,0
4Wassen Antoine1691SVK2,06,0
5Ashcroft Carl1642SVK0,00,0
6Illovsky Michal1574SVK5,07,0
7Panisova Monika1619SVK1,01,0
8Blizman Marian1564SVK0,00,0
9Romhanyi Milan1437SVK5,58,0
10Kong Joseph1374SVK0,00,0
11Valent Martin1403SVK0,00,0
12Nguyen Jakub1395SVK0,54,0
13Eke Erik1398SVK1,58,0
14Eke Denis1329SVK2,57,0
15Michalkova Martina1383SVK0,00,0
16Romhanyi Milan1000SVK1,04,0
17Guldan Michal1000SVK7,58,0
18Zalesak Ivan1000SVK0,00,0
19Kriss Robert1000SVK0,00,0
20Satury Tomas1000SVK0,00,0
  18. Karlova Ves (Elo Ø:1629 / TB1: 12 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Marko Jan1843SVK1,54,0
2Fabana Tibor1521SVK2,57,0
3Dinzik Jan1641SVK3,58,0
4Oravec Lubos1576SVK3,57,0
5Eisenhammer Juraj1603SVK2,54,0
6Dovicovic Bohumir1607SVK0,00,0
7Sadovsky Julius1617SVK2,05,0
8Behran Jozef1595SVK0,01,0
9Danielik Ladislav1549SVK1,04,0
10Krajci Stefan1488SVK4,08,0
11Dobrucky Miroslav1484SVK2,05,0
12Piatro Anton1476SVK1,54,0
13Vas Jozef1000SVK4,04,0
14Kruzliak Stefan1000SVK2,03,0
15Simon Jozef1000SVK0,00,0
16Stolc Roman1000SVK0,00,0
  19. Slovan F (Elo Ø:1790 / TB1: 6 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Munk Ľubomír2037SVK0,02,0
2Schonecker Rudolf1993SVK0,02,0
3Simon Maron1800SVK2,53,0
4Malik Marian1737SVK3,06,0
5Antal Jozef1714SVK0,52,0
6Benova Zita1750SVK2,04,0
7Butora Frantisek1661SVK3,57,0
8Chripko Lubomir1630SVK2,06,0
9Schoneckerova Eva1521SVK2,04,0
10Nagy Edmund1598SVK4,06,0
11Greppel Pavol1581SVK2,05,0
12Resetka Michal1184SVK0,03,0
13Bauer Andrej1000SVK0,02,0
14Trnka Martin1000SVK0,01,0
15Singliarova Ina1000SVK0,05,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka (Elo Ø:1673, TB1: 16 / TB2: 34)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Povrazník Peter1771SVK½0½½0001,57
2Záhorský Michal1729SVK01½11½½15,58
3Ludwig Anton1671SVK10½10½½3,57
4Chovanec Peter1645SVK01½012,55
6Vlček Milan1562SVK10½1½0014,08
7Valach Andrej1537SVK1110½1½16,08
8Zuzík Emil1498SVK11½1003,56
9Síbert Adam1466SVK111+10½½6,08
10Hrabovský Pavol1477SVK101,02
11Sárandi Ľudovít1655SVK0½0,52
  2. Doprastav J (Elo Ø:1704, TB1: 14 / TB2: 33)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Vrba Michal1999SVK1½12,53
2Halasz Michal1795SVK011½00½14,08
4Wassen Antoine1691SVK0½½0102,06
6Illovsky Michal1574SVK01½11½15,07
7Panisova Monika1619SVK11,01
9Romhanyi Milan1437SVK11½10½1½5,58
12Nguyen Jakub1395SVK000½0,54
13Eke Erik1398SVK10½000001,58
14Eke Denis1329SVK00½½0½12,57
16Romhanyi Milan1000SVK00011,04
17Guldan Michal1000SVK+½1111117,58
  3. Doprastav K (Elo Ø:1640, TB1: 13 / TB2: 38)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Danada Ondrej1922SVK1½1½115,06
2Danada Tomas1838SVK112,02
3Karas Marek1833SVK0½1½½10½4,08
4Karas Juraj1658SVK0½1½0½13,57
5Rintel Boris1585SVK0½101½14,07
6Nagy Ladislav1480SVK½½11½½0½4,58
7Lintner Igor1417SVK1½1½½115,57
8Krajcovic Jakub1387SVK101101½4,57
9Belik Zdenko1372SVK00,01
10Tanzer Jozef1326SVK10012,04
11Dubovsky Dominik1319SVK00101,04
12Lintner Igor1000SVK½1½2,03
  4. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C (Elo Ø:1708, TB1: 12 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Androvič Peter1901SVK½01½2,04
2Púchovský Ladislav1841SVK1½½2,03
3Dujava Daniel1765SVK½½101½½4,07
4Tomčík Leon1683SVK½0001½13,07
5Kosper Peter1643SVK0101½½3,06
6Kevická Lucia1615SVK01½12,54
7Žiacik Pavol1632SVK½½½01,54
8Cigánek Jaroslav1584SVK1110115,06
9Liščák Peter1576SVK01111116,07
10Kevický Rastislav1561SVK00½0,53
11Barta Ondrej1544SVK0100+02,06
12Ivanič Martin1470SVK01+2,03
13Ragan Stanislav1525SVK000,02
  5. Tatran E (Elo Ø:1720, TB1: 12 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Kirylov Julian1917SVK1½011½116,08
2Bohacek Ludovit1790SVK1101½0½04,08
3Brabec Juraj1816SVK11½0½½3,56
4Stancek Stefan1717SVK½½1½-2,55
5Aubrecht Alexander1503SVK0½00-0½01,08
6Kalita Anton1612SVK01001½02,57
7Caplovic Jan1552SVK0½1½-0½02,58
8Brhlovic Juraj1531SVK11-114,05
9Husar Andrej1429SVK11½-1½4,06
10Jakubik Viliam1138SVK0½0,52
  6. Karlova Ves (Elo Ø:1629, TB1: 12 / TB2: 30)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Marko Jan1843SVK½0½½1,54
2Fabana Tibor1521SVK½½½00½½2,57
3Dinzik Jan1641SVK00½011103,58
4Oravec Lubos1576SVK1½½½0½½3,57
5Eisenhammer Juraj1603SVK1½012,54
7Sadovsky Julius1617SVK0½1½02,05
8Behran Jozef1595SVK00,01
9Danielik Ladislav1549SVK½0½01,04
10Krajci Stefan1488SVK½½½½½½104,08
11Dobrucky Miroslav1484SVK0½½102,05
12Piatro Anton1476SVK100½1,54
13Vas Jozef1000SVK+1114,04
14Kruzliak Stefan1000SVK+102,03
  7. Slávia STU Bratislava C (Elo Ø:1708, TB1: 11 / TB2: 38)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Koutný Pavel1834SVK1½11014,56
2Pisár Juraj1798SVK01000½1,56
3Beďač Jozef1706SVK½01101½½4,58
4Vodička Ivan1709SVK1110½½15,07
6Vlčková Hana1665SVK11,01
7Škvarka Jaroslav1626SVK½0,51
8Psotný Martin1615SVK½110½3,05
9Racko Ján1603SVK11111½5,56
12Porteš Peter1485SVK11110½15,57
14Ondrejková Alžbeta1339SVK101½½0½14,58
15Lanik Miroslav1187SVK0011,03
17Holúbek Peter1000SVK0000½11,56
  9. Slovan F (Elo Ø:1790, TB1: 6 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFED12345678910111213141516171819BodyPartie
1Munk Ľubomír2037SVK000,02
2Schonecker Rudolf1993SVK000,02
3Simon Maron1800SVK11½2,53
4Malik Marian1737SVK½1001½3,06
5Antal Jozef1714SVK½00,52
6Benova Zita1750SVK10½½2,04
7Butora Frantisek1661SVK010½1½½3,57
8Chripko Lubomir1630SVK0000112,06
9Schoneckerova Eva1521SVK11002,04
10Nagy Edmund1598SVK1011104,06
11Greppel Pavol1581SVK½10½02,05
12Resetka Michal1184SVK-000,03
13Bauer Andrej1000SVK000,02
14Trnka Martin1000SVK00,01
15Singliarova Ina1000SVK00-000,05

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2010/10/15 o 17:00
š.15  Tatran E-16  Doprastav K4½:3½
5.1
Kirylov, Julian
-
Karas, Marek
1 - 0
5.2
Bohacek, Ludovit
-
Karas, Juraj
1 - 0
5.3
Brabec, Juraj
-
Rintel, Boris
1 - 0
5.4
Stancek, Stefan
-
Nagy, Ladislav
½ - ½
5.5
Aubrecht, Alexander
-
Lintner, Igor
0 - 1
5.6
Kalita, Anton
-
Krajcovic, Jakub
0 - 1
5.7
Caplovic, Jan
-
Tanzer, Jozef
0 - 1
5.8
Husar, Andrej
-
Dubovsky, Dominik
1 - 0
1. kolo dňa 2010/10/15 o 17:00
š.19  Slovan F-18  Karlova Ves3½:4½
7.1
Malik, Marian
-
Marko, Jan
½ - ½
7.2
Antal, Jozef
-
Fabana, Tibor
½ - ½
7.3
Benova, Zita
-
Dinzik, Jan
1 - 0
7.4
Butora, Frantisek
-
Oravec, Lubos
0 - 1
7.5
Chripko, Lubomir
-
Eisenhammer, Juraj
0 - 1
7.6
Nagy, Edmund
-
Behran, Jozef
1 - 0
7.7
Greppel, Pavol
-
Krajci, Stefan
½ - ½
7.8
Resetka, Michal
-
Kruzliak, Stefan
- - +
2. kolo dňa 2010/11/05 o 17:00
š.17  Doprastav J-19  Slovan F3 : 5
7.1
Halasz, Michal
-
Simon, Maron
0 - 1
7.2
Illovsky, Michal
-
Malik, Marian
0 - 1
7.3
Romhanyi, Milan
-
Antal, Jozef
1 - 0
7.4
Nguyen, Jakub
-
Butora, Frantisek
0 - 1
7.5
Eke, Erik
-
Chripko, Lubomir
1 - 0
7.6
Eke, Denis
-
Schoneckerova, Eva
0 - 1
7.7
Romhanyi, Milan
-
Greppel, Pavol
0 - 1
7.8
Guldan, Michal
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3. kolo dňa 2010/11/12 o 17:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-7  Slávia STU Bratislava C2 : 6
4.1
Púchovský, Ladislav
-
Pisár, Juraj
1 - 0
4.2
Tomčík, Leon
-
Beďač, Jozef
½ - ½
4.3
Kosper, Peter
-
Vodička, Ivan
0 - 1
4.4
Kevická, Lucia
-
Vlčková, Hana
0 - 1
4.5
Žiacik, Pavol
-
Psotný, Martin
½ - ½
4.6
Kevický, Rastislav
-
Racko, Ján
0 - 1
4.7
Barta, Ondrej
-
Porteš, Peter
0 - 1
4.8
Ragan, Stanislav
-
Ondrejková, Alžbeta
0 - 1
3. kolo dňa 2010/11/12 o 17:00
š.18  Karlova Ves-15  Tatran E3 : 5
6.1
Fabana, Tibor
-
Kirylov, Julian
½ - ½
6.2
Dinzik, Jan
-
Bohacek, Ludovit
0 - 1
6.3
Oravec, Lubos
-
Stancek, Stefan
½ - ½
6.4
Eisenhammer, Juraj
-
Aubrecht, Alexander
½ - ½
6.5
Sadovsky, Julius
-
Kalita, Anton
0 - 1
6.6
Krajci, Stefan
-
Caplovic, Jan
½ - ½
6.7
Dobrucky, Miroslav
-
Husar, Andrej
0 - 1
6.8
Vas, Jozef
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
4. kolo dňa 2010/11/26 o 17:00
š.15  Tatran E-17  Doprastav J3½:4½
8.1
Kirylov, Julian
-
Vrba, Michal
0 - 1
8.2
Bohacek, Ludovit
-
Halasz, Michal
0 - 1
8.3
Stancek, Stefan
-
Wassen, Antoine
1 - 0
8.4
Aubrecht, Alexander
-
Panisova, Monika
0 - 1
8.5
Kalita, Anton
-
Romhanyi, Milan
0 - 1
8.6
Caplovic, Jan
-
Eke, Erik
1 - 0
8.7
Brhlovic, Juraj
-
Eke, Denis
1 - 0
8.8
Husar, Andrej
-
Guldan, Michal
½ - ½
5. kolo dňa 2010/12/10 o 17:00
š.16  Doprastav K-18  Karlova Ves3½:4½
5.1
Danada, Tomas
-
Marko, Jan
1 - 0
5.2
Karas, Marek
-
Dinzik, Jan
½ - ½
5.3
Karas, Juraj
-
Oravec, Lubos
½ - ½
5.4
Rintel, Boris
-
Danielik, Ladislav
½ - ½
5.5
Nagy, Ladislav
-
Krajci, Stefan
½ - ½
5.6
Lintner, Igor
-
Dobrucky, Miroslav
½ - ½
5.7
Krajcovic, Jakub
-
Piatro, Anton
0 - 1
5.8
Dubovsky, Dominik
-
Kruzliak, Stefan
0 - 1
6. kolo dňa 2010/12/17 o 17:00
š.6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka-7  Slávia STU Bratislava C4 : 4
3.1
Povrazník, Peter
-
Koutný, Pavel
0 - 1
3.2
Záhorský, Michal
-
Beďač, Jozef
1 - 0
3.3
Ludwig, Anton
-
Vodička, Ivan
0 - 1
3.4
Chovanec, Peter
-
Psotný, Martin
0 - 1
3.5
Vlček, Milan
-
Racko, Ján
0 - 1
3.6
Valach, Andrej
-
Ondrejková, Alžbeta
1 - 0
3.7
Zuzík, Emil
-
Lanik, Miroslav
1 - 0
3.8
Síbert, Adam
-
Holúbek, Peter
1 - 0
6. kolo dňa 2010/12/17 o 17:00
š.16  Doprastav K-19  Slovan F8 : 0
5.1
Danada, Ondrej
-
Malik, Marian
1 - 0
5.2
Danada, Tomas
-
Butora, Frantisek
1 - 0
5.3
Karas, Marek
-
Chripko, Lubomir
1 - 0
5.4
Karas, Juraj
-
Nagy, Edmund
1 - 0
5.5
Rintel, Boris
-
Greppel, Pavol
1 - 0
5.6
Nagy, Ladislav
-
Resetka, Michal
1 - 0
5.7
Lintner, Igor
-
Bauer, Andrej
1 - 0
5.8
Krajcovic, Jakub
-
Singliarova, Ina
1 - 0
6. kolo dňa 2010/12/17 o 17:00
š.18  Karlova Ves-17  Doprastav J2½:5½
9.1
Fabana, Tibor
-
Vrba, Michal
½ - ½
9.2
Dinzik, Jan
-
Halasz, Michal
0 - 1
9.3
Oravec, Lubos
-
Wassen, Antoine
½ - ½
9.4
Eisenhammer, Juraj
-
Illovsky, Michal
0 - 1
9.5
Sadovsky, Julius
-
Romhanyi, Milan
½ - ½
9.6
Krajci, Stefan
-
Eke, Erik
½ - ½
9.7
Dobrucky, Miroslav
-
Eke, Denis
½ - ½
9.8
Piatro, Anton
-
Guldan, Michal
0 - 1
7. kolo dňa 2011/01/14 o 17:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2 : 6
3.1
Androvič, Peter
-
Povrazník, Peter
½ - ½
3.2
Púchovský, Ladislav
-
Záhorský, Michal
½ - ½
3.3
Dujava, Daniel
-
Ludwig, Anton
½ - ½
3.4
Tomčík, Leon
-
Chovanec, Peter
0 - 1
3.5
Žiacik, Pavol
-
Vlček, Milan
½ - ½
3.6
Liščák, Peter
-
Valach, Andrej
0 - 1
3.7
Ivanič, Martin
-
Zuzík, Emil
0 - 1
3.8
Ragan, Stanislav
-
Síbert, Adam
0 - 1
7. kolo dňa 2011/01/14 o 17:00
š.17  Doprastav J-16  Doprastav K4 : 4
5.1
Halasz, Michal
-
Danada, Ondrej
½ - ½
5.2
Wassen, Antoine
-
Karas, Marek
½ - ½
5.3
Illovsky, Michal
-
Karas, Juraj
½ - ½
5.4
Romhanyi, Milan
-
Rintel, Boris
1 - 0
5.5
Eke, Erik
-
Nagy, Ladislav
0 - 1
5.6
Eke, Denis
-
Lintner, Igor
½ - ½
5.7
Romhanyi, Milan
-
Krajcovic, Jakub
0 - 1
5.8
Guldan, Michal
-
Belik, Zdenko
1 - 0
8. kolo dňa 2011/02/04 o 17:00
š.19  Slovan F-15  Tatran E3 : 5
6.1
Schonecker, Rudolf
-
Kirylov, Julian
0 - 1
6.2
Malik, Marian
-
Bohacek, Ludovit
0 - 1
6.3
Benova, Zita
-
Brabec, Juraj
0 - 1
6.4
Butora, Frantisek
-
Stancek, Stefan
½ - ½
6.5
Schoneckerova, Eva
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
6.6
Nagy, Edmund
-
Kalita, Anton
1 - 0
6.7
Greppel, Pavol
-
Caplovic, Jan
½ - ½
6.8
Singliarova, Ina
-
Brhlovic, Juraj
0 - 1
10. kolo dňa 2011/03/04 o 17:00
š.19  Slovan F-6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka1 : 4
6.1
Schonecker, Rudolf
-
Záhorský, Michal
0 - 1
6.2
Chripko, Lubomir
-
Ludwig, Anton
0 - 1
6.3
Schoneckerova, Eva
-
Vlček, Milan
0 - 1
6.4
Nagy, Edmund
-
Valach, Andrej
1 - 0
6.5
Singliarova, Ina
-
Síbert, Adam
- - +
6.6
Brett nicht besetzt,
-
Brett nicht besetzt,
- - -
6.7
Brett nicht besetzt,
-
Brett nicht besetzt,
- - -
6.8
Brett nicht besetzt,
-
Brett nicht besetzt,
- - -
10. kolo dňa 2011/03/04 o 17:00
š.18  Karlova Ves-7  Slávia STU Bratislava C4½:3½
7.1
Fabana, Tibor
-
Koutný, Pavel
0 - 1
7.2
Dinzik, Jan
-
Pisár, Juraj
1 - 0
7.3
Oravec, Lubos
-
Beďač, Jozef
0 - 1
7.4
Eisenhammer, Juraj
-
Vodička, Ivan
1 - 0
7.5
Sadovsky, Julius
-
Psotný, Martin
1 - 0
7.6
Danielik, Ladislav
-
Porteš, Peter
0 - 1
7.7
Krajci, Stefan
-
Ondrejková, Alžbeta
½ - ½
7.8
Vas, Jozef
-
Holúbek, Peter
1 - 0
10. kolo dňa 2011/03/04 o 17:00
š.17  Doprastav J-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2 : 6
8.1
Halasz, Michal
-
Androvič, Peter
0 - 1
8.2
Wassen, Antoine
-
Dujava, Daniel
0 - 1
8.3
Illovsky, Michal
-
Tomčík, Leon
1 - 0
8.4
Romhanyi, Milan
-
Kosper, Peter
0 - 1
8.5
Eke, Erik
-
Kevická, Lucia
0 - 1
8.6
Eke, Denis
-
Cigánek, Jaroslav
0 - 1
8.7
Romhanyi, Milan
-
Liščák, Peter
0 - 1
8.8
Guldan, Michal
-
Kevický, Rastislav
1 - 0
11. kolo dňa 2011/03/18 o 17:00
š.6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka-18  Karlova Ves4½:3½
6.1
Povrazník, Peter
-
Marko, Jan
½ - ½
6.2
Záhorský, Michal
-
Fabana, Tibor
1 - 0
6.3
Ludwig, Anton
-
Dinzik, Jan
0 - 1
6.4
Chovanec, Peter
-
Oravec, Lubos
½ - ½
6.5
Vlček, Milan
-
Sadovsky, Julius
½ - ½
6.6
Valach, Andrej
-
Danielik, Ladislav
½ - ½
6.7
Zuzík, Emil
-
Krajci, Stefan
½ - ½
6.8
Síbert, Adam
-
Kruzliak, Stefan
1 - 0
11. kolo dňa 2011/03/18 o 17:00
š.7  Slávia STU Bratislava C-17  Doprastav J4 : 4
7.1
Koutný, Pavel
-
Halasz, Michal
1 - 0
7.2
Pisár, Juraj
-
Wassen, Antoine
0 - 1
7.3
Beďač, Jozef
-
Illovsky, Michal
0 - 1
7.4
Vodička, Ivan
-
Romhanyi, Milan
½ - ½
7.5
Racko, Ján
-
Nguyen, Jakub
1 - 0
7.6
Porteš, Peter
-
Eke, Erik
1 - 0
7.7
Ondrejková, Alžbeta
-
Eke, Denis
½ - ½
7.8
Holúbek, Peter
-
Guldan, Michal
0 - 1
11. kolo dňa 2011/03/18 o 17:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-16  Doprastav K3½:4½
8.1
Púchovský, Ladislav
-
Danada, Ondrej
½ - ½
8.2
Dujava, Daniel
-
Karas, Marek
0 - 1
8.3
Kosper, Peter
-
Rintel, Boris
0 - 1
8.4
Kevická, Lucia
-
Nagy, Ladislav
½ - ½
8.5
Žiacik, Pavol
-
Lintner, Igor
½ - ½
8.6
Cigánek, Jaroslav
-
Tanzer, Jozef
1 - 0
8.7
Liščák, Peter
-
Dubovsky, Dominik
1 - 0
8.8
Barta, Ondrej
-
Lintner, Igor
0 - 1
12. kolo dňa 2011/04/01 o 17:00
š.17  Doprastav J-6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka5 : 3
6.1
Vrba, Michal
-
Povrazník, Peter
1 - 0
6.2
Halasz, Michal
-
Záhorský, Michal
½ - ½
6.3
Illovsky, Michal
-
Ludwig, Anton
½ - ½
6.4
Romhanyi, Milan
-
Vlček, Milan
1 - 0
6.5
Nguyen, Jakub
-
Valach, Andrej
0 - 1
6.6
Eke, Erik
-
Zuzík, Emil
0 - 1
6.7
Romhanyi, Milan
-
Síbert, Adam
1 - 0
6.8
Guldan, Michal
-
Hrabovský, Pavol
1 - 0
12. kolo dňa 2011/04/01 o 17:00
š.16  Doprastav K-7  Slávia STU Bratislava C5 : 3
7.1
Danada, Ondrej
-
Koutný, Pavel
1 - 0
7.2
Karas, Marek
-
Beďač, Jozef
0 - 1
7.3
Karas, Juraj
-
Vodička, Ivan
½ - ½
7.4
Rintel, Boris
-
Škvarka, Jaroslav
½ - ½
7.5
Nagy, Ladislav
-
Racko, Ján
0 - 1
7.6
Lintner, Igor
-
Porteš, Peter
1 - 0
7.7
Krajcovic, Jakub
-
Ondrejková, Alžbeta
1 - 0
7.8
Tanzer, Jozef
-
Holúbek, Peter
1 - 0
12. kolo dňa 2011/04/01 o 17:00
š.15  Tatran E-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2½:5½
8.1
Kirylov, Julian
-
Androvič, Peter
½ - ½
8.2
Bohacek, Ludovit
-
Dujava, Daniel
0 - 1
8.3
Brabec, Juraj
-
Tomčík, Leon
0 - 1
8.4
Aubrecht, Alexander
-
Kosper, Peter
0 - 1
8.5
Kalita, Anton
-
Cigánek, Jaroslav
1 - 0
8.6
Caplovic, Jan
-
Liščák, Peter
0 - 1
8.7
Husar, Andrej
-
Barta, Ondrej
1 - 0
8.8
Jakubik, Viliam
-
Ivanič, Martin
0 - 1
13. kolo dňa 2011/04/15 o 17:00
š.6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka-16  Doprastav K2 : 6
6.1
Povrazník, Peter
-
Danada, Ondrej
0 - 1
6.2
Záhorský, Michal
-
Karas, Marek
½ - ½
6.3
Chovanec, Peter
-
Karas, Juraj
0 - 1
6.4
Vlček, Milan
-
Rintel, Boris
0 - 1
6.5
Valach, Andrej
-
Nagy, Ladislav
½ - ½
6.6
Zuzík, Emil
-
Lintner, Igor
0 - 1
6.7
Síbert, Adam
-
Krajcovic, Jakub
½ - ½
6.8
Sárandi, Ľudovít
-
Lintner, Igor
½ - ½
13. kolo dňa 2011/04/15 o 17:00
š.7  Slávia STU Bratislava C-15  Tatran E3 : 5
7.1
Pisár, Juraj
-
Kirylov, Julian
0 - 1
7.2
Beďač, Jozef
-
Bohacek, Ludovit
½ - ½
7.3
Psotný, Martin
-
Brabec, Juraj
½ - ½
7.4
Racko, Ján
-
Aubrecht, Alexander
½ - ½
7.5
Porteš, Peter
-
Kalita, Anton
½ - ½
7.6
Ondrejková, Alžbeta
-
Caplovic, Jan
½ - ½
7.7
Lanik, Miroslav
-
Brhlovic, Juraj
0 - 1
7.8
Holúbek, Peter
-
Jakubik, Viliam
½ - ½
13. kolo dňa 2011/04/15 o 17:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-19  Slovan F5½:2½
8.1
Dujava, Daniel
-
Malik, Marian
½ - ½
8.2
Tomčík, Leon
-
Benova, Zita
½ - ½
8.3
Kosper, Peter
-
Butora, Frantisek
½ - ½
8.4
Žiacik, Pavol
-
Chripko, Lubomir
0 - 1
8.5
Cigánek, Jaroslav
-
Schoneckerova, Eva
1 - 0
8.6
Liščák, Peter
-
Greppel, Pavol
1 - 0
8.7
Barta, Ondrej
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
8.8
Ivanič, Martin
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
14. kolo dňa 2011/04/29 o 17:00
š.15  Tatran E-6  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka3 : 5
6.1
Kirylov, Julian
-
Povrazník, Peter
1 - 0
6.2
Bohacek, Ludovit
-
Záhorský, Michal
0 - 1
6.3
Brabec, Juraj
-
Ludwig, Anton
½ - ½
6.4
Aubrecht, Alexander
-
Chovanec, Peter
0 - 1
6.5
Kalita, Anton
-
Vlček, Milan
0 - 1
6.6
Caplovic, Jan
-
Valach, Andrej
0 - 1
6.7
Brhlovic, Juraj
-
Zuzík, Emil
1 - 0
6.8
Husar, Andrej
-
Síbert, Adam
½ - ½
14. kolo dňa 2011/04/29 o 17:00
š.19  Slovan F-7  Slávia STU Bratislava C1 : 7
7.1
Munk, Ľubomír
-
Koutný, Pavel
0 - 1
7.2
Simon, Maron
-
Pisár, Juraj
½ - ½
7.3
Butora, Frantisek
-
Beďač, Jozef
½ - ½
7.4
Nagy, Edmund
-
Vodička, Ivan
0 - 1
7.5
Resetka, Michal
-
Porteš, Peter
0 - 1
7.6
Bauer, Andrej
-
Ondrejková, Alžbeta
0 - 1
7.7
Trnka, Martin
-
Lanik, Miroslav
0 - 1
7.8
Singliarova, Ina
-
Holúbek, Peter
0 - 1
14. kolo dňa 2011/04/29 o 17:00
š.18  Karlova Ves-8  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2½:5½
8.1
Fabana, Tibor
-
Dujava, Daniel
½ - ½
8.2
Dinzik, Jan
-
Tomčík, Leon
0 - 1
8.3
Oravec, Lubos
-
Kosper, Peter
½ - ½
8.4
Sadovsky, Julius
-
Kevická, Lucia
0 - 1
8.5
Krajci, Stefan
-
Cigánek, Jaroslav
0 - 1
8.6
Dobrucky, Miroslav
-
Liščák, Peter
0 - 1
8.7
Piatro, Anton
-
Kevický, Rastislav
½ - ½
8.8
Vas, Jozef
-
Barta, Ondrej
1 - 0