TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr10534.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234 TB1  TB2  TB3 
1Sachy.sk B * 45715,50
2Karlova Ves4 * 5714,50
3Doprastav J3 * 39,00
4KSN B3 * 09,00

Súpisky družstiev

  4. KSN B (Elo Ø:1498 / TB1: 0 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Rozarova Katarina01598SVK316714916606LB0,51,00
2Sklars Tomas17601651SVK430514901935LB0,03,01141
3Kimerling Martin01504SVK404714917823LB2,03,01686
4Kevicka Lucia01481SVK3734149013820,00,00
5Kordos Adam01457SVK3157149010051,53,01483
6Macko Peter01477SVK44952,02,00
7Rohacek Pavol01433SVK31660,02,00
8Padysak Matus01383SVK31632,03,01475
9Michalkova Martina01350SVK41580,01,00
10Macko Miroslav01382SVK44941,03,01280
11Vrtiakova Anna01350SVK51300,03,0719
12Kevicky Patrik01350SVK40460,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  4. KSN B (Elo Ø:1498, TB1: 0 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp123BodyPartieRp
1Rozarova Katarina01598SVK149166063167LB½0,510
2Sklars Tomas17601651SVK149019354305LB0000,031141
3Kimerling Martin01504SVK149178234047LB0112,031686
5Kordos Adam01457SVK1490100531571½01,531483
6Macko Peter01477SVK4495112,020
7Rohacek Pavol01433SVK3166000,020
8Padysak Matus01383SVK31631102,031475
9Michalkova Martina01350SVK415800,010
10Macko Miroslav01382SVK44941001,031280
11Vrtiakova Anna01350SVK51300000,03719

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2008/02/15 o 17:00
š.1  Sachy.sk B-4  KSN B5 : 3
1.1
Grich, Juraj
LA-
Sklars, Tomas
LB1 - 0
1.2
Bedac, Jozef
LA-
Kimerling, Martin
LB1 - 0
1.3
Radvanyiova, Monika
-
Kordos, Adam
0 - 1
1.4
Martinez, Eduardo
-
Rohacek, Pavol
1 - 0
1.5
Ondrejkova, Alzbeta
-
Padysak, Matus
0 - 1
1.6
Fojtik, Robert
-
Michalkova, Martina
1 - 0
1.7
Holubek, Peter
-
Macko, Miroslav
0 - 1
1.8
Racko, Jan
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0
2. kolo dňa 2008/02/22 o 17:00
š.4  KSN B-3  Doprastav J3½:4½
1.1
Sklars, Tomas
LB-
Pasko, Martin
0 - 1
1.2
Kimerling, Martin
LB-
Hricovini, Michal
1 - 0
1.3
Kordos, Adam
-
Hajek, Lukas
½ - ½
1.4
Macko, Peter
-
Pekar, Jozef
1 - 0
1.5
Rohacek, Pavol
-
Valent, Martin
0 - 1
1.6
Padysak, Matus
-
Krajcovic, Jakub
1 - 0
1.7
Macko, Miroslav
-
Lipka, Alexander
0 - 1
1.8
Vrtiakova, Anna
-
Dubovsky, Dominik
0 - 1
3. kolo dňa 2008/03/07 o 17:00
š.2  Karlova Ves-4  KSN B5½:2½
1.1
Dinzik, Jan
-
Rozarova, Katarina
LB½ - ½
1.2
Marko, Jan
-
Sklars, Tomas
LB1 - 0
1.3
Fabana, Tibor
-
Kimerling, Martin
LB0 - 1
1.4
Havlicek, Oto
-
Kordos, Adam
1 - 0
1.5
Danielik, Ladislav
-
Macko, Peter
0 - 1
1.6
Eisenhammer, Juraj
-
Padysak, Matus
1 - 0
1.7
Dobrucky, Miroslav
-
Macko, Miroslav
1 - 0
1.8
Piatro, Anton
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Havlicek Oto01599Karlova Ves3,03100,032141
2Racko Jan01350Sachy.sk B3,03100,072101
3Grich Juraj19281927Sachy.sk B2,02100,010
4Bedac Jozef01623Sachy.sk B2,02100,010
5Martinez Eduardo01350Sachy.sk B2,02100,030
6Macko Peter01477KSN B2,02100,040
7Fojtik Robert01350Sachy.sk B2,02100,060
8Dobrucky Miroslav01516Karlova Ves2,02100,070
9Pasko Martin01625Doprastav J2,0366,711744
10Kimerling Martin01504KSN B2,0366,721686
11Padysak Matus01383KSN B2,0366,751475
12Hajek Lukas01350Doprastav J1,5350,031487
13Kordos Adam01457KSN B1,5350,031483
14Polacik Igor21302162Doprastav J1,01100,010
15Marko Jan19001875Karlova Ves1,01100,020
16Hoferek Peter18871898Sachy.sk B1,01100,020
17Ontkoc Tomas01535Sachy.sk B1,01100,030
18Eisenhammer Juraj01350Karlova Ves1,01100,060
19Krajci Stefan01523Karlova Ves1,01100,070
20Kriss Robert01350Doprastav J1,01100,070
21Dubovsky Dominik01350Doprastav J1,01100,080
22Piatro Anton01488Karlova Ves1,01100,080
23Radvanyiova Monika01501Sachy.sk B1,0250,020
24Kostun Roman01350Sachy.sk B1,0250,040
25Danielik Ladislav01572Karlova Ves1,0250,040
26Valent Martin01350Doprastav J1,0250,040
27Sadovsky Julius01655Karlova Ves1,0250,050
28Oravec Lubos01572Karlova Ves1,0250,060
29Lipka Alexander01350Doprastav J1,0250,060
30Macko Miroslav01382KSN B1,0333,371280
31Rozarova Katarina01598KSN B0,5150,010
32Dinzik Jan01746Karlova Ves0,5225,010
33Ondrejkova Alzbeta01350Sachy.sk B0,5316,751190
34Krajcovic Jakub01350Doprastav J0,5316,761143
35Cesek Dominik01620Doprastav J0,010,040
36Pekar Jozef01350Doprastav J0,010,040
37Beer Michal01465Doprastav J0,010,060
38Michalkova Martina01350KSN B0,010,060
39Belik Zdenko01387Doprastav J0,010,070
40Kong Joseph01350Doprastav J0,010,080
41Behran Jozef01608Karlova Ves0,020,010
42Rohacek Pavol01433KSN B0,020,040
43Holubek Peter01350Sachy.sk B0,020,070
44Sklars Tomas17601651KSN B0,030,011141
45Fabana Tibor01475Karlova Ves0,030,02878
46Hricovini Michal01585Doprastav J0,030,02858
47Vrtiakova Anna01350KSN B0,030,08719


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Sachy.sk B (Elo Ø:1712 / TB1: 7 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Gursky Stefan02150SVK25600,00,00
2Grich Juraj19281927SVK300914908964LA2,02,00
3Hoferek Peter18871898SVK3055149093911,01,00
4Bedac Jozef01623SVK430114914417LA2,02,00
5Hudakova Hana17241711SVK256114911302LB0,00,00
6Ontkoc Tomas01535SVK25651,01,00
7Radvanyiova Monika01501SVK2573149138521,02,00
8Martinez Eduardo01350SVK52432,02,00
9Kostun Roman01350SVK46691,02,00
10Ondrejkova Alzbeta01350SVK47680,53,01190
11Fojtik Robert01350SVK48182,02,00
12Beno Daniel01350SVK52010,00,00
13Pullman Ivan01350SVK25720,00,00
14Zatko Marian01350SVK51380,00,00
15Holubek Peter01350SVK51360,02,00
16Marcok Dusan01350SVK51240,00,00
17Racko Jan01350SVK51373,03,02101
  2. Karlova Ves (Elo Ø:1644 / TB1: 7 / TB2: 14,5)
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Dinzik Jan01746SVK318149156260,52,00
2Marko Jan19001875SVK323149113451,01,00
3Behran Jozef01608SVK3160,02,00
4Fabana Tibor01475SVK43350,03,0878
5Havlicek Oto01599SVK4461149158393,03,02141
6Danielik Ladislav01572SVK3171,02,00
7Sadovsky Julius01655SVK3271,02,00
8Oravec Lubos01572SVK3251,02,00
9Eisenhammer Juraj01350SVK3201,01,00
10Krajci Stefan01523SVK3222,02,00
11Dobrucky Miroslav01516SVK3193,03,00
12Piatro Anton01488SVK3261,01,00
13Vas Jozef01350SVK50060,00,00
14Holly Matej01350SVK3210,00,00
15Najsel Dominik01350SVK40110,00,00
16Komorny Marian01350SVK44620,00,00
17Simon Jozef01350SVK40090,00,00
18Minarcak Pavol01350SVK52140,00,00
  3. Doprastav J (Elo Ø:1568 / TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Polacik Igor21302162SVK147214905051LA1,01,00
2Pasko Martin01625SVK47302,03,01744
3Hricovini Michal01585SVK40080,03,0858
4Cesek Dominik01620SVK52360,01,00
5Hajek Lukas01350SVK49601,53,01487
6Beer Michal01465SVK3870149136070,01,00
7Belik Zdenko01387SVK37970,01,00
8Pekar Jozef01350SVK40590,01,00
9Valent Martin01350SVK49621,02,00
10Krajcovic Jakub01350SVK49630,53,01143
11Lipka Alexander01350SVK45501,02,00
12Striz Peter01350SVK49610,00,00
13Dubovsky Dominik01350SVK51551,01,00
14Kriss Robert01350SVK49591,01,00
15Kong Joseph01350SVK51560,01,00
16Matich Martin01350SVK51900,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Sachy.sk B (Elo Ø:1712, TB1: 7 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp123BodyPartieRp
2Grich Juraj19281927SVK149089643009LA112,020
3Hoferek Peter18871898SVK14909391305511,010
4Bedac Jozef01623SVK149144174301LA112,020
6Ontkoc Tomas01535SVK256511,010
7Radvanyiova Monika01501SVK149138522573011,020
8Martinez Eduardo01350SVK5243112,020
9Kostun Roman01350SVK4669011,020
10Ondrejkova Alzbeta01350SVK476800½0,531190
11Fojtik Robert01350SVK4818112,020
15Holubek Peter01350SVK5136000,020
17Racko Jan01350SVK51371113,032101
  2. Karlova Ves (Elo Ø:1644, TB1: 7 / TB2: 14,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp123BodyPartieRp
1Dinzik Jan01746SVK149156263180½0,520
2Marko Jan19001875SVK1491134532311,010
3Behran Jozef01608SVK316000,020
4Fabana Tibor01475SVK43350000,03878
5Havlicek Oto01599SVK1491583944611113,032141
6Danielik Ladislav01572SVK317101,020
7Sadovsky Julius01655SVK327011,020
8Oravec Lubos01572SVK325101,020
9Eisenhammer Juraj01350SVK32011,010
10Krajci Stefan01523SVK3221+2,020
11Dobrucky Miroslav01516SVK3191+13,030
12Piatro Anton01488SVK32611,010
  3. Doprastav J (Elo Ø:1568, TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp123BodyPartieRp
1Polacik Igor21302162SVK149050511472LA11,010
2Pasko Martin01625SVK47301102,031744
3Hricovini Michal01585SVK40080000,03858
4Cesek Dominik01620SVK523600,010
5Hajek Lukas01350SVK49601½01,531487
6Beer Michal01465SVK14913607387000,010
7Belik Zdenko01387SVK379700,010
8Pekar Jozef01350SVK405900,010
9Valent Martin01350SVK4962101,020
10Krajcovic Jakub01350SVK496300½0,531143
11Lipka Alexander01350SVK4550101,020
13Dubovsky Dominik01350SVK515511,010
14Kriss Robert01350SVK495911,010
15Kong Joseph01350SVK515600,010

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2008/02/15 o 17:00
š.2  Karlova Ves-3  Doprastav J5 : 3
2.1
Behran, Jozef
-
Polacik, Igor
LA0 - 1
2.2
Fabana, Tibor
-
Pasko, Martin
0 - 1
2.3
Havlicek, Oto
-
Hricovini, Michal
1 - 0
2.4
Danielik, Ladislav
-
Cesek, Dominik
1 - 0
2.5
Sadovsky, Julius
-
Hajek, Lukas
0 - 1
2.6
Oravec, Lubos
-
Beer, Michal
1 - 0
2.7
Krajci, Stefan
-
Belik, Zdenko
1 - 0
2.8
Dobrucky, Miroslav
-
Krajcovic, Jakub
1 - 0
2. kolo dňa 2008/02/22 o 17:00
š.1  Sachy.sk B-2  Karlova Ves4 : 4
2.1
Grich, Juraj
LA-
Dinzik, Jan
1 - 0
2.2
Hoferek, Peter
-
Behran, Jozef
1 - 0
2.3
Ontkoc, Tomas
-
Fabana, Tibor
1 - 0
2.4
Kostun, Roman
-
Havlicek, Oto
0 - 1
2.5
Ondrejkova, Alzbeta
-
Sadovsky, Julius
0 - 1
2.6
Racko, Jan
-
Oravec, Lubos
1 - 0
2.7
Brett nicht besetzt,
-
Krajci, Stefan
- - +
2.8
Brett nicht besetzt,
-
Dobrucky, Miroslav
- - +
3. kolo dňa 2008/03/07 o 17:00
š.3  Doprastav J-1  Sachy.sk B1½:6½
2.1
Pasko, Martin
-
Bedac, Jozef
LA0 - 1
2.2
Hricovini, Michal
-
Radvanyiova, Monika
0 - 1
2.3
Hajek, Lukas
-
Martinez, Eduardo
0 - 1
2.4
Valent, Martin
-
Kostun, Roman
0 - 1
2.5
Krajcovic, Jakub
-
Ondrejkova, Alzbeta
½ - ½
2.6
Lipka, Alexander
-
Fojtik, Robert
0 - 1
2.7
Kriss, Robert
-
Holubek, Peter
1 - 0
2.8
Kong, Joseph
-
Racko, Jan
0 - 1