TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr25685.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789 TB1  TB2  TB3 
1Slovan E * 4678672250,00
2Doprastav I * 4585761944,00
3Lokomotiva B44 * 45761840,00
4Slavia sachy.sk B234 * 5641134,00
5Krasnany C13 * 36928,00
6Ruzinov C0035 * 26923,00
7KSN B2316 * 625,00
8Tatran E112 * 621,50
9Doprastav K22422 * 422,50

Súpisky družstiev

  5. KSN B (Elo Ø:1596 / TB1: 6 / TB2: 25)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kimerling Martin180818080SVK404714917823LB3,05,0
2Rozarova Katarina176901769SVK316714916606LB1,01,0
3Sklars Tomas174617460SVK4305149019354,57,0
4Kevicka Lucia163101631SVK3734149013823,07,0
5Macko Peter148501485SVK4495149213671,58,0
6Kordos Adam149001490SVK3157149010050,00,0
7Rohacek Pavol138801388SVK3166149189940,02,0
8Padysak Matus139701397SVK3163149277803,58,0
9Vrtiakova Anna142401424SVK5130149278703,58,0
10Macko Miroslav141701417SVK44943,08,0
11Kravar Peter100001000SVK57740,06,0
12Suchansky Jakub100001000SVK60632,04,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  7. KSN B (Elo Ø:1596, TB1: 6 / TB2: 25)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Kimerling Martin180818080SVK149178234047LB011103,05
2Rozarova Katarina176901769SVK149166063167LB11,01
3Sklars Tomas174617460SVK1490193543051½100114,57
4Kevicka Lucia163101631SVK149013823734010½1½03,07
5Macko Peter148501485SVK149213674495½0½000½01,58
7Rohacek Pavol138801388SVK149189943166000,02
8Padysak Matus139701397SVK1492778031630110½1003,58
9Vrtiakova Anna142401424SVK149278705130111½00003,58
10Macko Miroslav141701417SVK4494010½0+½03,08
11Kravar Peter100001000SVK57740000000,06
12Suchansky Jakub100001000SVK606310102,04

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2009/10/16 o 17:00
š.4  Krasnany C-5  KSN B5½:2½
4.1
Holubcik, Marian
-
Kimerling, Martin
1 - 0
4.2
Dolnak, Michal
-
Sklars, Tomas
0 - 1
4.3
Surovec, Juraj
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
4.4
Hanker, Lubomir
-
Macko, Peter
½ - ½
4.5
Bol, Jozef
-
Padysak, Matus
1 - 0
4.6
Vacho, Jozef
-
Vrtiakova, Anna
0 - 1
4.7
Mauritz, Robert
-
Macko, Miroslav
1 - 0
4.8
Boldocki, Rastislav
-
Kravar, Peter
1 - 0
2. kolo dňa 2009/10/23 o 17:00
š.9  Slavia sachy.sk B-5  KSN B3½:4½
1.1
Koutny, Pavel
-
Sklars, Tomas
½ - ½
1.2
Pisar, Juraj
-
Kevicka, Lucia
0 - 1
1.3
Skvarka, Jaroslav
-
Macko, Peter
1 - 0
1.4
Racko, Jan
-
Rohacek, Pavol
1 - 0
1.5
Portes, Peter
-
Padysak, Matus
0 - 1
1.6
Fojtik, Robert
-
Vrtiakova, Anna
0 - 1
1.7
Racko, Daniel
-
Macko, Miroslav
0 - 1
1.8
Pleva, Andrej
-
Kravar, Peter
1 - 0
3. kolo dňa 2009/11/06 o 17:00
š.5  KSN B-6  Tatran E3½:4½
4.1
Sklars, Tomas
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
4.2
Kevicka, Lucia
-
Brabec, Juraj
0 - 1
4.3
Macko, Peter
-
Stancek, Stefan
½ - ½
4.4
Rohacek, Pavol
-
Kalita, Anton
0 - 1
4.5
Padysak, Matus
-
Caplovic, Jan
1 - 0
4.6
Vrtiakova, Anna
-
Brhlovic, Juraj
1 - 0
4.7
Macko, Miroslav
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
4.8
Kravar, Peter
-
Husar, Andrej
0 - 1
4. kolo dňa 2009/11/27 o 17:00
š.7  Doprastav I-5  KSN B5 : 3
2.1
Malaschitz, Richard
-
Kimerling, Martin
0 - 1
2.2
Kersten, Juraj
-
Sklars, Tomas
1 - 0
2.3
Kysel, Jozef
-
Macko, Peter
1 - 0
2.4
Kulik, Juraj
-
Padysak, Matus
1 - 0
2.5
Kis, Ladislav
-
Vrtiakova, Anna
½ - ½
2.6
Kriszt, Mikulas
-
Macko, Miroslav
½ - ½
2.7
Vinklarek, Alojz
-
Kravar, Peter
1 - 0
2.8
Brezina, Igor
-
Suchansky, Jakub
0 - 1
5. kolo dňa 2009/12/04 o 17:00
š.5  KSN B-8  Slovan E2 : 6
3.1
Kimerling, Martin
-
Sturc, Gustav
1 - 0
3.2
Sklars, Tomas
-
Sturc, Jan
0 - 1
3.3
Kevicka, Lucia
-
Samko, Karol
½ - ½
3.4
Macko, Peter
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
3.5
Padysak, Matus
-
Lukac, Peter
½ - ½
3.6
Vrtiakova, Anna
-
Paulicka, Ivan
0 - 1
3.7
Macko, Miroslav
-
Kovacic, Stefan
0 - 1
3.8
Suchansky, Jakub
-
Benova, Zita
0 - 1
6. kolo dňa 2009/12/18 o 17:00
š.1  Ruzinov C-5  KSN B2 : 6
3.1
Simek, Jozef
-
Kimerling, Martin
0 - 1
3.2
Chodak, Ivan
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
3.3
Bojnansky, Juraj
-
Sklars, Tomas
0 - 1
3.4
Moravcik, Peter
-
Kevicka, Lucia
0 - 1
3.5
Machalik, Juraj
-
Macko, Peter
1 - 0
3.6
Orolin, Jan
-
Padysak, Matus
0 - 1
3.7
Monosi, Jan
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0
3.8
Brett nicht besetzt,
-
Macko, Miroslav
- - +
8. kolo dňa 2010/01/22 o 17:00
š.2  Doprastav K-5  KSN B5½:2½
3.1
Karas, Juraj
-
Kimerling, Martin
1 - 0
3.2
Rintel, Boris
-
Kevicka, Lucia
½ - ½
3.3
Nagy, Ladislav
-
Macko, Peter
½ - ½
3.4
Karas, Marek
-
Padysak, Matus
1 - 0
3.5
Belik, Zdenko
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0
3.6
Krajcovic, Jakub
-
Macko, Miroslav
½ - ½
3.7
Tanzer, Jozef
-
Kravar, Peter
1 - 0
3.8
Tanzerova, Katarina
-
Suchansky, Jakub
0 - 1
9. kolo dňa 2010/01/29 o 17:00
š.5  KSN B-3  Lokomotiva B1 : 7
2.1
Sklars, Tomas
-
Foglar, Ivan
1 - 0
2.2
Kevicka, Lucia
-
Androvic, Peter
0 - 1
2.3
Macko, Peter
-
Stecko, Ivan
0 - 1
2.4
Padysak, Matus
-
Beno, Milan
0 - 1
2.5
Vrtiakova, Anna
-
Belas, Jozef
0 - 1
2.6
Macko, Miroslav
-
Kosper, Peter
0 - 1
2.7
Kravar, Peter
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
2.8
Suchansky, Jakub
-
Liscak, Peter
0 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Paulicka Ivan181318130Slovan E8,08100,05
2Kersten Juraj193701937Doprastav I7,5893,81
3Sturc Jan201320130Slovan E6,0785,71
4Stecko Ivan189001890Lokomotiva B6,0785,72
5Zdrazil Bohumir195319530Slovan E5,5691,73
6Cebo Vladimir155015500Lokomotiva B5,5778,66
7Kovacic Stefan174417440Slovan E5,5868,86
8Malaschitz Richard210702107Doprastav I5,0683,31
9Belas Jozef157315730Lokomotiva B5,0683,35
10Koutny Pavel183518350Slavia sachy.sk B5,0862,52
11Kysel Jozef179101791Doprastav I5,0862,52
12Karas Marek161401614Doprastav K5,0862,54
13Sklars Tomas174617460KSN B4,5764,31
14Samko Karol199819980Slovan E4,5764,32
15Bedac Jozef176201762Slavia sachy.sk B4,5764,34
16Skvarka Jaroslav167901679Slavia sachy.sk B4,5764,35
17Kedro Tomas173601736Lokomotiva B4,04100,06
18Boldocki Rastislav100001000Krasnany C4,04100,07
19Kollar Jan Marek162816280Slovan E4,04100,07
20Vinklarek Alojz164601646Doprastav I4,0580,06
21Machalik Juraj164601646Ruzinov C4,0757,14
22Beno Milan177717770Lokomotiva B4,0757,14
23Monosi Jan156301563Ruzinov C4,0757,16
24Kriszt Mikulas164501645Doprastav I4,0850,05
25Kis Tomas177601776Lokomotiva B3,5487,53
26Bury Rastislav206620660Slavia sachy.sk B3,5570,01
27Sturc Gustav207120710Slovan E3,5570,01
28Kulik Juraj174401744Doprastav I3,5570,03
29Polak Pavol158701587Doprastav I3,5570,06
30Surovec Juraj167701677Krasnany C3,5658,32
31Krajcovic Jakub141801418Doprastav K3,5658,36
32Portes Peter148901489Slavia sachy.sk B3,5658,36
33Moravcik Peter163916390Ruzinov C3,5843,83
34Padysak Matus139701397KSN B3,5843,84
35Vrtiakova Anna142401424KSN B3,5843,85
36Jancura Andrej188718870Slovan E3,0475,04
37Kimerling Martin180818080KSN B3,0560,01
38Lukac Peter182618260Slovan E3,0560,04
39Brezina Igor156801568Doprastav I3,0560,07
40Holubcik Marian201120110Krasnany C3,0650,01
41Dolnak Michal163416340Krasnany C3,0650,02
42Kis Ladislav166201662Doprastav I3,0650,04
43Caplovic Jan155101551Tatran E3,0650,04
44Racko Jan160001600Slavia sachy.sk B3,0650,06
45Mauritz Robert140201402Krasnany C3,0650,06
46Kevicka Lucia163101631KSN B3,0742,92
47Kalita Anton163501635Tatran E3,0837,53
48Martinez Eduardo171301713Slavia sachy.sk B2,5462,55
49Brabec Juraj181801818Tatran E2,5550,02
50Marko Ondrej151001510Krasnany C2,5641,76
51Bojnansky Juraj174701747Ruzinov C2,5735,72
52Nagy Ladislav145501455Doprastav K2,5735,73
53Husar Andrej146301463Tatran E2,5735,76
54Aubrecht Alexander152501525Tatran E2,5735,76
55Bol Jozef152401524Krasnany C2,5831,34
56Breja Stanislav207820780Slovan E2,0366,71
57Chodak Ivan190001900Ruzinov C2,0366,72
58Benova Zita173217320Slovan E2,0366,77
59Hricovini Michal157501575Doprastav K2,0450,01
60Suchansky Jakub100001000KSN B2,0450,08
61Ziacik Pavol166201662Lokomotiva B2,0450,08
62Lintner Igor138601386Doprastav K2,0540,07
63Foglar Ivan205520550Lokomotiva B2,0633,31
64Androvic Peter192619260Lokomotiva B2,0633,31
65Simek Jozef198219820Ruzinov C2,0728,61
66Hanker Lubomir154201542Krasnany C2,0728,63
67Macko Miroslav141701417KSN B2,0728,66
68Pisar Juraj183718370Slavia sachy.sk B2,0825,03
69Liscak Peter157901579Lokomotiva B1,5275,07
70Kirylov Julian193119310Tatran E1,5350,01
71Hoferek Peter188518850Slavia sachy.sk B1,5350,01
72Gonda Jan182218220Lokomotiva B1,5350,02
73Tanzer Jozef140201402Doprastav K1,5437,57
74Rintel Boris156601566Doprastav K1,5818,82
75Macko Peter148501485KSN B1,5818,83
76Rozarova Katarina176901769KSN B1,01100,02
77Kompas Igor100001000Lokomotiva B1,01100,07
78Pleva Andrej100001000Slavia sachy.sk B1,01100,08
79Ruzicka Miroslav156801568Doprastav I1,01100,08
80Pigos Jan184918490Tatran E1,0333,31
81Nepras Martin198119810Krasnany C1,0333,32
82Hatala Peter158515850Ruzinov C1,0333,34
83Klacansky Peter159001590Ruzinov C1,0333,35
84Brhlovic Juraj153601536Tatran E1,0333,35
85Vacho Jozef147101471Krasnany C1,0425,05
86Orolin Jan159501595Ruzinov C1,0520,05
87Belik Zdenko137201372Doprastav K1,0520,05
88Kosper Peter167701677Lokomotiva B1,0520,06
89Jakubik Viliam100001000Tatran E1,0520,07
90Stancek Stefan177401774Tatran E1,0616,73
91Karas Juraj163801638Doprastav K1,0714,31
92Lindtner Boris180001800Doprastav K0,5150,01
93Mehes Stefan180001800Krasnany C0,5150,02
94Tanzerova Katarina100001000Doprastav K0,5225,08
95Fonod Zigmund100001000Doprastav I0,5316,78
96Bohacek Ludovit181901819Tatran E0,568,31
97Dubovsky Dominik142301423Doprastav K0,568,36
98Vesely Bedrich180701807Ruzinov C0,010,01
99Fojtik Robert100001000Slavia sachy.sk B0,010,06
100Slugenova Bozena146001460Ruzinov C0,010,07
101Rohacek Pavol138801388KSN B0,020,04
102Vrbensky Jozef157001570Ruzinov C0,020,07
103Racko Daniel100001000Slavia sachy.sk B0,020,07
104Zilinsky Frantisek100001000Tatran E0,020,08
105Kravar Peter100001000KSN B0,060,07


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Ruzinov C (Elo Ø:1738 / TB1: 9 / TB2: 23)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Simek Jozef198219820SVK806149098552,07,0
2Chodak Ivan190001900SVK789149136312,03,0
3Vesely Bedrich180701807SVK39960,01,0
4Bojnansky Juraj174701747SVK7862,57,0
5Moravcik Peter163916390SVK799149137803,58,0
6Machalik Juraj164601646SVK7944,07,0
7Hatala Peter158515850SVK787149206381,03,0
8Orolin Jan159501595SVK801149138011,05,0
9Klacansky Peter159001590SVK7912,04,0
10Monosi Jan156301563SVK7985,08,0
11Vrbensky Jozef157001570SVK1746149216850,02,0
12Slugenova Bozena146001460SVK1752149215960,01,0
  2. Doprastav K (Elo Ø:1561 / TB1: 4 / TB2: 22,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Lindtner Boris180001800SVK55580,51,0
2Hricovini Michal157501575SVK4008149189272,04,0
3Karas Juraj163801638SVK55561,07,0
4Rintel Boris156601566SVK2685149138601,58,0
5Nagy Ladislav145501455SVK26812,57,0
6Karas Marek161401614SVK531414928558LB5,08,0
7Belik Zdenko137201372SVK37971,05,0
8Dubovsky Dominik142301423SVK51550,56,0
9Krajcovic Jakub141801418SVK49633,56,0
10Tanzer Jozef140201402SVK53171,54,0
11Lintner Igor138601386SVK56663,06,0
12Rintel Igor100001000SVK55550,00,0
13Tanzerova Katarina100001000SVK57080,52,0
  3. Lokomotiva B (Elo Ø:1835 / TB1: 18 / TB2: 40)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Foglar Ivan205520550SVK97414911639LA2,06,0
2Androvic Peter192619260SVK174714905515LA2,06,0
3Stecko Ivan189001890SVK8076,07,0
4Gonda Jan182218220SVK186214910489LA1,53,0
5Kis Tomas177601776SVK3930149193703,54,0
6Beno Milan177717770SVK1865149011704,07,0
7Belas Jozef157315730SVK1863149210065,06,0
8Kosper Peter167701677SVK32851,05,0
9Kedro Tomas173601736SVK1866149212514,04,0
10Cebo Vladimir155015500SVK1861149012185,57,0
11Ziacik Pavol166201662SVK1859149217233,05,0
12Liscak Peter157901579SVK18701,52,0
13Gremen Tomas169901699SVK1869149276240,00,0
14Kompas Igor100001000SVK5574149277131,01,0
  4. Krasnany C (Elo Ø:1725 / TB1: 9 / TB2: 28)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Holubcik Marian201120110SVK137614905566LA3,06,0
2Nepras Martin198119810SVK150714910217LA1,03,0
3Dolnak Michal163416340SVK4388149276083,06,0
4Surovec Juraj167701677SVK46483,56,0
5Chudy Vladimir162701627SVK15190,00,0
6Mehes Stefan180001800SVK4389149206890,51,0
7Hanker Lubomir154201542SVK1523149206202,07,0
8Bol Jozef152401524SVK15242,58,0
9Vacho Jozef147101471SVK15261,04,0
10Mauritz Robert140201402SVK15274,07,0
11Marko Ondrej151001510SVK1522149010723,57,0
12Blasko Rastislav100001000SVK52860,00,0
13Boldocki Rastislav100001000SVK59464,04,0
  6. Tatran E (Elo Ø:1739 / TB1: 6 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kirylov Julian193119310SVK128614920662LA1,53,0
2Pigos Jan184918490SVK520814923130LA1,03,0
3Bohacek Ludovit181901819SVK127314920549LA0,56,0
4Brabec Juraj181801818SVK12742,55,0
5Stancek Stefan177401774SVK12931,06,0
6Kalita Anton163501635SVK1285149206543,08,0
7Caplovic Jan155101551SVK1277149205653,06,0
8Brhlovic Juraj153601536SVK1275149205571,03,0
9Aubrecht Alexander152501525SVK1272149205142,57,0
10Husar Andrej146301463SVK52072,57,0
11Filippi Pavol152901529SVK12780,00,0
12Jakubik Viliam100001000SVK55592,06,0
13Zilinsky Frantisek100001000SVK5344149228351,03,0
  7. Doprastav I (Elo Ø:1765 / TB1: 19 / TB2: 44)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard210702107SVK267514913763LA5,06,0
2Kersten Juraj193701937SVK2666149239477,58,0
3Kysel Jozef179101791SVK2673149202985,08,0
4Kulik Juraj174401744SVK2672149274973,55,0
5Kis Ladislav166201662SVK2667149137043,06,0
6Kriszt Mikulas164501645SVK2671149137394,08,0
7Vinklarek Alojz164601646SVK2693149275515,06,0
8Polak Pavol158701587SVK37984,56,0
9Brezina Igor156801568SVK2651149136233,05,0
10Ruzicka Miroslav156801568SVK2910149138793,03,0
11Fonod Zigmund100001000SVK51490,53,0
12Joza Dusan100001000SVK51480,00,0
  8. Slovan E (Elo Ø:1955 / TB1: 22 / TB2: 50)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Breja Stanislav207820780SVK98149007182,03,0
2Sturc Gustav207120710SVK15014902303LA3,55,0
3Sturc Jan201320130SVK4204149228196,07,0
4Samko Karol199819980SVK31149088324,57,0
5Zdrazil Bohumir195319530CZE1583168305,56,0
6Jancura Andrej188718870SVK5670149236293,04,0
7Lukac Peter182618260SVK130149083103,05,0
8Paulicka Ivan181318130SVK803149105358,08,0
9Kovacic Stefan174417440SVK125149137205,58,0
10Benova Zita173217320SVK97149066863,04,0
11Kollar Jan Marek162816280SVK5279149196306,06,0
12Hudcovic Branislav !177201772SVK1190,00,0
13Pozar Daniel146301463SVK4404149018700,00,0
  9. Slavia sachy.sk B (Elo Ø:1846 / TB1: 11 / TB2: 34)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Bury Rastislav206620660SVK255814907585LA3,55,0
2Grich Juraj198919890SVK300914908964LA0,00,0
3Hoferek Peter188518850SVK3055149093911,53,0
4Koutny Pavel183518350SVK553149124225,08,0
5Pisar Juraj183718370SVK3663149165412,08,0
6Bedac Jozef176201762SVK4301149144174,57,0
7Martinez Eduardo171301713SVK52432,54,0
8Skvarka Jaroslav167901679SVK3662149138954,57,0
9Racko Jan160001600SVK51373,06,0
10Portes Peter148901489SVK4243149275355,58,0
11Fojtik Robert100001000SVK4818149206110,01,0
12Racko Daniel100001000SVK59350,02,0
13Pleva Andrej100001000SVK60222,02,0
14Romanova Petra100001000SVK55200,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Slovan E (Elo Ø:1955, TB1: 22 / TB2: 50)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Breja Stanislav207820780SVK1490071898½½12,03
2Sturc Gustav207120710SVK14902303150LA½10113,55
3Sturc Jan201320130SVK149228194204111½½116,07
4Samko Karol199819980SVK1490883231½01½1½14,57
5Zdrazil Bohumir195319530CZE3168301581111½15,56
6Jancura Andrej188718870SVK149236295670½½113,04
7Lukac Peter182618260SVK14908310130½½1013,05
8Paulicka Ivan181318130SVK14910535803111111118,08
9Kovacic Stefan174417440SVK1491372012510011½115,58
10Benova Zita173217320SVK1490668697½½+13,04
11Kollar Jan Marek162816280SVK1491963052791+111+6,06
  2. Doprastav I (Elo Ø:1765, TB1: 19 / TB2: 44)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Malaschitz Richard210702107SVK149137632675LA1101115,06
2Kersten Juraj193701937SVK149239472666111111½17,58
3Kysel Jozef179101791SVK149202982673½1110½015,08
4Kulik Juraj174401744SVK149274972672101½13,55
5Kis Ladislav166201662SVK1491370426670½½1½½3,06
6Kriszt Mikulas164501645SVK14913739267100½½1½½14,08
7Vinklarek Alojz164601646SVK14927551269311110+5,06
8Polak Pavol158701587SVK37981011½+4,56
9Brezina Igor156801568SVK1491362326511½01½3,05
10Ruzicka Miroslav156801568SVK1491387929101++3,03
11Fonod Zigmund100001000SVK5149½000,53
  3. Lokomotiva B (Elo Ø:1835, TB1: 18 / TB2: 40)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Foglar Ivan205520550SVK14911639974LA1001002,06
2Androvic Peter192619260SVK149055151747LA0010012,06
3Stecko Ivan189001890SVK80711½1½116,07
4Gonda Jan182218220SVK149104891862LA½101,53
5Kis Tomas177601776SVK14919370393011½13,54
6Beno Milan177717770SVK149011701865½10½½½14,07
7Belas Jozef157315730SVK1492100618631½1½115,06
8Kosper Peter167701677SVK3285000011,05
9Kedro Tomas173601736SVK14921251186611114,04
10Cebo Vladimir155015500SVK14901218186111½01115,57
11Ziacik Pavol166201662SVK149217231859101+03,05
12Liscak Peter157901579SVK1870½11,52
14Kompas Igor100001000SVK14927713557411,01
  4. Slavia sachy.sk B (Elo Ø:1846, TB1: 11 / TB2: 34)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Bury Rastislav206620660SVK149075852558LA1101½3,55
3Hoferek Peter188518850SVK1490939130551½01,53
4Koutny Pavel183518350SVK149124225531½1½01015,08
5Pisar Juraj183718370SVK1491654136630010½00½2,08
6Bedac Jozef176201762SVK149144174301½01½½114,57
7Martinez Eduardo171301713SVK52431½102,54
8Skvarka Jaroslav167901679SVK149138953662111½0014,57
9Racko Jan160001600SVK5137110½½03,06
10Portes Peter148901489SVK149275354243+01½10+15,58
11Fojtik Robert100001000SVK14920611481800,01
12Racko Daniel100001000SVK5935000,02
13Pleva Andrej100001000SVK60221+2,02
  5. Krasnany C (Elo Ø:1725, TB1: 9 / TB2: 28)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Holubcik Marian201120110SVK149055661376LA1½001½3,06
2Nepras Martin198119810SVK149102171507LA1001,03
3Dolnak Michal163416340SVK1492760843880½0½113,06
4Surovec Juraj167701677SVK464811010½3,56
6Mehes Stefan180001800SVK149206894389½0,51
7Hanker Lubomir154201542SVK149206201523½0001½02,07
8Bol Jozef152401524SVK15241½½0½0002,58
9Vacho Jozef147101471SVK15260½½01,04
10Mauritz Robert140201402SVK15271½0½10+4,07
11Marko Ondrej151001510SVK149010721522½½01½0+3,57
13Boldocki Rastislav100001000SVK594611114,04
  6. Ruzinov C (Elo Ø:1738, TB1: 9 / TB2: 23)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Simek Jozef198219820SVK14909855806001½0½02,07
2Chodak Ivan190001900SVK149136317891012,03
3Vesely Bedrich180701807SVK399600,01
4Bojnansky Juraj174701747SVK78610½01002,57
5Moravcik Peter163916390SVK1491378079901½101003,58
6Machalik Juraj164601646SVK7941½½11004,07
7Hatala Peter158515850SVK149206387870½½1,03
8Orolin Jan159501595SVK14913801801100001,05
9Klacansky Peter159001590SVK79110+02,04
10Monosi Jan156301563SVK798½½1+11005,08
11Vrbensky Jozef157001570SVK149216851746000,02
12Slugenova Bozena146001460SVK14921596175200,01
  8. Tatran E (Elo Ø:1739, TB1: 6 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Kirylov Julian193119310SVK149206621286LA0½11,53
2Pigos Jan184918490SVK149231305208LA½0½1,03
3Bohacek Ludovit181901819SVK149205491273LA00000½0,56
4Brabec Juraj181801818SVK12741½1002,55
5Stancek Stefan177401774SVK12930½0½001,06
6Kalita Anton163501635SVK149206541285001010013,08
7Caplovic Jan155101551SVK1492056512771010013,06
8Brhlovic Juraj153601536SVK149205571275½½01,03
9Aubrecht Alexander152501525SVK1492051412721½100002,57
10Husar Andrej146301463SVK5207011000½2,57
12Jakubik Viliam100001000SVK55590½00+½2,06
13Zilinsky Frantisek100001000SVK14922835534400+1,03
  9. Doprastav K (Elo Ø:1561, TB1: 4 / TB2: 22,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp123456789BodyPartie
1Lindtner Boris180001800SVK5558½0,51
2Hricovini Michal157501575SVK14918927400801102,04
3Karas Juraj163801638SVK555600000011,07
4Rintel Boris156601566SVK149138602685½½0000½01,58
5Nagy Ladislav145501455SVK268100½01½½2,57
6Karas Marek161401614SVK149285585314LB1½0½½½115,08
7Belik Zdenko137201372SVK3797000101,05
8Dubovsky Dominik142301423SVK5155000½000,56
9Krajcovic Jakub141801418SVK4963½½½½½13,56
10Tanzer Jozef140201402SVK5317½0011,54
11Lintner Igor138601386SVK56660½1+0½3,06
13Tanzerova Katarina100001000SVK57080½0,52

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2009/10/16 o 17:00
š.1  Ruzinov C-9  Slavia sachy.sk B1½:6½
1.1
Simek, Jozef
-
Bury, Rastislav
0 - 1
1.2
Moravcik, Peter
-
Hoferek, Peter
0 - 1
1.3
Hatala, Peter
-
Koutny, Pavel
0 - 1
1.4
Klacansky, Peter
-
Pisar, Juraj
1 - 0
1.5
Monosi, Jan
-
Bedac, Jozef
½ - ½
1.6
Vrbensky, Jozef
-
Skvarka, Jaroslav
0 - 1
1.7
Slugenova, Bozena
-
Racko, Jan
0 - 1
1.8
Brett nicht besetzt,
-
Portes, Peter
- - +
1. kolo dňa 2009/10/16 o 17:00
š.2  Doprastav K-7  Doprastav I2 : 6
2.1
Hricovini, Michal
-
Malaschitz, Richard
0 - 1
2.2
Karas, Juraj
-
Kersten, Juraj
0 - 1
2.3
Rintel, Boris
-
Kysel, Jozef
½ - ½
2.4
Nagy, Ladislav
-
Kulik, Juraj
0 - 1
2.5
Karas, Marek
-
Kriszt, Mikulas
1 - 0
2.6
Belik, Zdenko
-
Polak, Pavol
0 - 1
2.7
Dubovsky, Dominik
-
Brezina, Igor
0 - 1
2.8
Tanzer, Jozef
-
Fonod, Zigmund
½ - ½
1. kolo dňa 2009/10/16 o 17:00
š.3  Lokomotiva B-6  Tatran E5½:2½
3.1
Foglar, Ivan
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
3.2
Androvic, Peter
-
Brabec, Juraj
0 - 1
3.3
Stecko, Ivan
-
Stancek, Stefan
1 - 0
3.4
Kis, Tomas
-
Kalita, Anton
1 - 0
3.5
Beno, Milan
-
Brhlovic, Juraj
½ - ½
3.6
Kosper, Peter
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
3.7
Cebo, Vladimir
-
Husar, Andrej
1 - 0
3.8
Ziacik, Pavol
-
Jakubik, Viliam
1 - 0
2. kolo dňa 2009/10/23 o 17:00
š.6  Tatran E-4  Krasnany C3½:4½
2.1
Pigos, Jan
-
Holubcik, Marian
½ - ½
2.2
Bohacek, Ludovit
-
Nepras, Martin
0 - 1
2.3
Brabec, Juraj
-
Dolnak, Michal
½ - ½
2.4
Kalita, Anton
-
Surovec, Juraj
0 - 1
2.5
Caplovic, Jan
-
Hanker, Lubomir
1 - 0
2.6
Brhlovic, Juraj
-
Bol, Jozef
½ - ½
2.7
Aubrecht, Alexander
-
Mauritz, Robert
½ - ½
2.8
Jakubik, Viliam
-
Marko, Ondrej
½ - ½
2. kolo dňa 2009/10/23 o 17:00
š.7  Doprastav I-3  Lokomotiva B4 : 4
3.1
Kersten, Juraj
-
Foglar, Ivan
1 - 0
3.2
Kysel, Jozef
-
Androvic, Peter
1 - 0
3.3
Kulik, Juraj
-
Stecko, Ivan
0 - 1
3.4
Kis, Ladislav
-
Beno, Milan
0 - 1
3.5
Kriszt, Mikulas
-
Belas, Jozef
0 - 1
3.6
Vinklarek, Alojz
-
Kosper, Peter
1 - 0
3.7
Polak, Pavol
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
3.8
Ruzicka, Miroslav
-
Ziacik, Pavol
1 - 0
2. kolo dňa 2009/10/23 o 17:00
š.8  Slovan E-2  Doprastav K6½:1½
4.1
Sturc, Jan
-
Karas, Juraj
1 - 0
4.2
Samko, Karol
-
Rintel, Boris
½ - ½
4.3
Zdrazil, Bohumir
-
Nagy, Ladislav
1 - 0
4.4
Jancura, Andrej
-
Karas, Marek
½ - ½
4.5
Paulicka, Ivan
-
Belik, Zdenko
1 - 0
4.6
Kovacic, Stefan
-
Dubovsky, Dominik
1 - 0
4.7
Benova, Zita
-
Krajcovic, Jakub
½ - ½
4.8
Kollar, Jan Marek
-
Lintner, Igor
1 - 0
3. kolo dňa 2009/11/06 o 17:00
š.2  Doprastav K-1  Ruzinov C2 : 6
1.1
Hricovini, Michal
-
Simek, Jozef
1 - 0
1.2
Karas, Juraj
-
Chodak, Ivan
0 - 1
1.3
Rintel, Boris
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
1.4
Karas, Marek
-
Moravcik, Peter
0 - 1
1.5
Dubovsky, Dominik
-
Machalik, Juraj
0 - 1
1.6
Krajcovic, Jakub
-
Hatala, Peter
½ - ½
1.7
Tanzer, Jozef
-
Orolin, Jan
0 - 1
1.8
Lintner, Igor
-
Monosi, Jan
½ - ½
3. kolo dňa 2009/11/06 o 17:00
š.3  Lokomotiva B-8  Slovan E4 : 4
2.1
Stecko, Ivan
-
Breja, Stanislav
½ - ½
2.2
Gonda, Jan
-
Sturc, Gustav
½ - ½
2.3
Kis, Tomas
-
Samko, Karol
1 - 0
2.4
Beno, Milan
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
2.5
Belas, Jozef
-
Lukac, Peter
½ - ½
2.6
Kosper, Peter
-
Paulicka, Ivan
0 - 1
2.7
Kedro, Tomas
-
Kovacic, Stefan
1 - 0
2.8
Cebo, Vladimir
-
Benova, Zita
½ - ½
3. kolo dňa 2009/11/06 o 17:00
š.4  Krasnany C-7  Doprastav I1½:6½
3.1
Holubcik, Marian
-
Malaschitz, Richard
0 - 1
3.2
Surovec, Juraj
-
Kersten, Juraj
0 - 1
3.3
Hanker, Lubomir
-
Kysel, Jozef
0 - 1
3.4
Bol, Jozef
-
Kis, Ladislav
½ - ½
3.5
Vacho, Jozef
-
Kriszt, Mikulas
½ - ½
3.6
Mauritz, Robert
-
Vinklarek, Alojz
0 - 1
3.7
Marko, Ondrej
-
Brezina, Igor
½ - ½
3.8
Brett nicht besetzt,
-
Ruzicka, Miroslav
- - +
4. kolo dňa 2009/11/27 o 17:00
š.9  Slavia sachy.sk B-6  Tatran E6 : 2
1.1
Bury, Rastislav
-
Pigos, Jan
1 - 0
1.2
Koutny, Pavel
-
Brabec, Juraj
1 - 0
1.3
Pisar, Juraj
-
Kalita, Anton
1 - 0
1.4
Bedac, Jozef
-
Caplovic, Jan
0 - 1
1.5
Skvarka, Jaroslav
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
1.6
Racko, Jan
-
Husar, Andrej
0 - 1
1.7
Portes, Peter
-
Jakubik, Viliam
1 - 0
1.8
Pleva, Andrej
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
4. kolo dňa 2009/11/27 o 17:00
š.8  Slovan E-4  Krasnany C7 : 1
3.1
Sturc, Gustav
-
Holubcik, Marian
1 - 0
3.2
Sturc, Jan
-
Nepras, Martin
1 - 0
3.3
Samko, Karol
-
Dolnak, Michal
1 - 0
3.4
Zdrazil, Bohumir
-
Bol, Jozef
1 - 0
3.5
Paulicka, Ivan
-
Marko, Ondrej
1 - 0
3.6
Kovacic, Stefan
-
Boldocki, Rastislav
0 - 1
3.7
Benova, Zita
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.8
Kollar, Jan Marek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
4. kolo dňa 2009/11/27 o 17:00
š.1  Ruzinov C-3  Lokomotiva B3 : 5
4.1
Simek, Jozef
-
Foglar, Ivan
1 - 0
4.2
Bojnansky, Juraj
-
Gonda, Jan
0 - 1
4.3
Moravcik, Peter
-
Kis, Tomas
½ - ½
4.4
Machalik, Juraj
-
Beno, Milan
½ - ½
4.5
Orolin, Jan
-
Belas, Jozef
0 - 1
4.6
Klacansky, Peter
-
Kedro, Tomas
0 - 1
4.7
Monosi, Jan
-
Cebo, Vladimir
1 - 0
4.8
Vrbensky, Jozef
-
Ziacik, Pavol
0 - 1
5. kolo dňa 2009/12/04 o 17:00
š.2  Doprastav K-9  Slavia sachy.sk B4 : 4
1.1
Lindtner, Boris
-
Koutny, Pavel
½ - ½
1.2
Hricovini, Michal
-
Pisar, Juraj
1 - 0
1.3
Karas, Juraj
-
Bedac, Jozef
0 - 1
1.4
Rintel, Boris
-
Martinez, Eduardo
0 - 1
1.5
Nagy, Ladislav
-
Skvarka, Jaroslav
½ - ½
1.6
Karas, Marek
-
Racko, Jan
½ - ½
1.7
Dubovsky, Dominik
-
Portes, Peter
½ - ½
1.8
Lintner, Igor
-
Racko, Daniel
1 - 0
5. kolo dňa 2009/12/04 o 17:00
š.4  Krasnany C-1  Ruzinov C3 : 5
2.1
Dolnak, Michal
-
Simek, Jozef
½ - ½
2.2
Mehes, Stefan
-
Bojnansky, Juraj
½ - ½
2.3
Hanker, Lubomir
-
Moravcik, Peter
0 - 1
2.4
Bol, Jozef
-
Machalik, Juraj
½ - ½
2.5
Mauritz, Robert
-
Hatala, Peter
½ - ½
2.6
Marko, Ondrej
-
Orolin, Jan
1 - 0
2.7
Brett nicht besetzt,
-
Klacansky, Peter
- - +
2.8
Brett nicht besetzt,
-
Monosi, Jan
- - +
5. kolo dňa 2009/12/04 o 17:00
š.6  Tatran E-7  Doprastav I1 : 7
4.1
Bohacek, Ludovit
-
Malaschitz, Richard
0 - 1
4.2
Stancek, Stefan
-
Kersten, Juraj
0 - 1
4.3
Kalita, Anton
-
Kysel, Jozef
1 - 0
4.4
Caplovic, Jan
-
Kis, Ladislav
0 - 1
4.5
Aubrecht, Alexander
-
Kriszt, Mikulas
0 - 1
4.6
Husar, Andrej
-
Vinklarek, Alojz
0 - 1
4.7
Jakubik, Viliam
-
Polak, Pavol
0 - 1
4.8
Zilinsky, Frantisek
-
Brezina, Igor
0 - 1
6. kolo dňa 2009/12/18 o 17:00
š.9  Slavia sachy.sk B-7  Doprastav I3 : 5
1.1
Bury, Rastislav
-
Malaschitz, Richard
0 - 1
1.2
Koutny, Pavel
-
Kersten, Juraj
0 - 1
1.3
Pisar, Juraj
-
Kysel, Jozef
½ - ½
1.4
Bedac, Jozef
-
Kis, Ladislav
½ - ½
1.5
Martinez, Eduardo
-
Kriszt, Mikulas
½ - ½
1.6
Skvarka, Jaroslav
-
Polak, Pavol
0 - 1
1.7
Racko, Jan
-
Brezina, Igor
½ - ½
1.8
Portes, Peter
-
Fonod, Zigmund
1 - 0
6. kolo dňa 2009/12/18 o 17:00
š.8  Slovan E-6  Tatran E7 : 1
2.1
Sturc, Gustav
-
Kirylov, Julian
1 - 0
2.2
Sturc, Jan
-
Pigos, Jan
½ - ½
2.3
Samko, Karol
-
Brabec, Juraj
1 - 0
2.4
Zdrazil, Bohumir
-
Stancek, Stefan
½ - ½
2.5
Lukac, Peter
-
Kalita, Anton
1 - 0
2.6
Paulicka, Ivan
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
2.7
Kovacic, Stefan
-
Husar, Andrej
1 - 0
2.8
Kollar, Jan Marek
-
Zilinsky, Frantisek
1 - 0
6. kolo dňa 2009/12/18 o 17:00
š.2  Doprastav K-3  Lokomotiva B2 : 6
4.1
Karas, Juraj
-
Foglar, Ivan
0 - 1
4.2
Rintel, Boris
-
Androvic, Peter
0 - 1
4.3
Nagy, Ladislav
-
Stecko, Ivan
0 - 1
4.4
Karas, Marek
-
Beno, Milan
½ - ½
4.5
Belik, Zdenko
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
4.6
Krajcovic, Jakub
-
Liscak, Peter
½ - ½
4.7
Tanzer, Jozef
-
Kompas, Igor
0 - 1
4.8
Lintner, Igor
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7. kolo dňa 2010/01/08 o 17:00
š.3  Lokomotiva B-9  Slavia sachy.sk B4 : 4
1.1
Androvic, Peter
-
Bury, Rastislav
0 - 1
1.2
Stecko, Ivan
-
Hoferek, Peter
½ - ½
1.3
Gonda, Jan
-
Koutny, Pavel
0 - 1
1.4
Kis, Tomas
-
Pisar, Juraj
1 - 0
1.5
Belas, Jozef
-
Bedac, Jozef
½ - ½
1.6
Kosper, Peter
-
Martinez, Eduardo
0 - 1
1.7
Kedro, Tomas
-
Portes, Peter
1 - 0
1.8
Ziacik, Pavol
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7. kolo dňa 2010/01/08 o 17:00
š.4  Krasnany C-2  Doprastav K6 : 2
2.1
Dolnak, Michal
-
Hricovini, Michal
1 - 0
2.2
Surovec, Juraj
-
Karas, Juraj
1 - 0
2.3
Hanker, Lubomir
-
Rintel, Boris
1 - 0
2.4
Bol, Jozef
-
Nagy, Ladislav
0 - 1
2.5
Vacho, Jozef
-
Karas, Marek
½ - ½
2.6
Mauritz, Robert
-
Dubovsky, Dominik
1 - 0
2.7
Marko, Ondrej
-
Krajcovic, Jakub
½ - ½
2.8
Boldocki, Rastislav
-
Lintner, Igor
1 - 0
7. kolo dňa 2010/01/08 o 17:00
š.6  Tatran E-1  Ruzinov C2½:5½
3.1
Kirylov, Julian
-
Simek, Jozef
½ - ½
3.2
Bohacek, Ludovit
-
Chodak, Ivan
0 - 1
3.3
Stancek, Stefan
-
Bojnansky, Juraj
0 - 1
3.4
Kalita, Anton
-
Moravcik, Peter
0 - 1
3.5
Caplovic, Jan
-
Machalik, Juraj
0 - 1
3.6
Husar, Andrej
-
Monosi, Jan
0 - 1
3.7
Jakubik, Viliam
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.8
Zilinsky, Frantisek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7. kolo dňa 2010/01/08 o 17:00
š.7  Doprastav I-8  Slovan E2½:5½
4.1
Kersten, Juraj
-
Breja, Stanislav
½ - ½
4.2
Kysel, Jozef
-
Sturc, Gustav
0 - 1
4.3
Kulik, Juraj
-
Sturc, Jan
½ - ½
4.4
Kis, Ladislav
-
Samko, Karol
½ - ½
4.5
Kriszt, Mikulas
-
Jancura, Andrej
½ - ½
4.6
Vinklarek, Alojz
-
Paulicka, Ivan
0 - 1
4.7
Polak, Pavol
-
Kovacic, Stefan
½ - ½
4.8
Fonod, Zigmund
-
Kollar, Jan Marek
0 - 1
8. kolo dňa 2010/01/22 o 17:00
š.9  Slavia sachy.sk B-8  Slovan E2 : 6
1.1
Hoferek, Peter
-
Breja, Stanislav
0 - 1
1.2
Koutny, Pavel
-
Sturc, Jan
0 - 1
1.3
Pisar, Juraj
-
Jancura, Andrej
0 - 1
1.4
Bedac, Jozef
-
Lukac, Peter
1 - 0
1.5
Martinez, Eduardo
-
Paulicka, Ivan
0 - 1
1.6
Skvarka, Jaroslav
-
Kovacic, Stefan
0 - 1
1.7
Racko, Jan
-
Kollar, Jan Marek
0 - 1
1.8
Portes, Peter
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
8. kolo dňa 2010/01/22 o 17:00
š.1  Ruzinov C-7  Doprastav I0 : 8
2.1
Vesely, Bedrich
-
Malaschitz, Richard
0 - 1
2.2
Bojnansky, Juraj
-
Kersten, Juraj
0 - 1
2.3
Moravcik, Peter
-
Kysel, Jozef
0 - 1
2.4
Machalik, Juraj
-
Kulik, Juraj
0 - 1
2.5
Monosi, Jan
-
Kriszt, Mikulas
0 - 1
2.6
Brett nicht besetzt,
-
Vinklarek, Alojz
- - +
2.7
Brett nicht besetzt,
-
Polak, Pavol
- - +
2.8
Brett nicht besetzt,
-
Ruzicka, Miroslav
- - +
8. kolo dňa 2010/01/22 o 17:00
š.3  Lokomotiva B-4  Krasnany C4½:3½
4.1
Foglar, Ivan
-
Holubcik, Marian
0 - 1
4.2
Androvic, Peter
-
Dolnak, Michal
0 - 1
4.3
Stecko, Ivan
-
Surovec, Juraj
1 - 0
4.4
Beno, Milan
-
Hanker, Lubomir
½ - ½
4.5
Belas, Jozef
-
Bol, Jozef
1 - 0
4.6
Kedro, Tomas
-
Mauritz, Robert
1 - 0
4.7
Cebo, Vladimir
-
Marko, Ondrej
1 - 0
4.8
Ziacik, Pavol
-
Boldocki, Rastislav
0 - 1
9. kolo dňa 2010/01/29 o 17:00
š.4  Krasnany C-9  Slavia sachy.sk B3 : 5
1.1
Holubcik, Marian
-
Bury, Rastislav
½ - ½
1.2
Nepras, Martin
-
Koutny, Pavel
0 - 1
1.3
Surovec, Juraj
-
Pisar, Juraj
½ - ½
1.4
Hanker, Lubomir
-
Bedac, Jozef
0 - 1
1.5
Bol, Jozef
-
Skvarka, Jaroslav
0 - 1
1.6
Vacho, Jozef
-
Portes, Peter
0 - 1
1.7
Mauritz, Robert
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
1.8
Marko, Ondrej
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
9. kolo dňa 2010/01/29 o 17:00
š.6  Tatran E-2  Doprastav K4½:3½
3.1
Kirylov, Julian
-
Rintel, Boris
1 - 0
3.2
Bohacek, Ludovit
-
Nagy, Ladislav
½ - ½
3.3
Stancek, Stefan
-
Karas, Marek
0 - 1
3.4
Kalita, Anton
-
Belik, Zdenko
1 - 0
3.5
Caplovic, Jan
-
Dubovsky, Dominik
1 - 0
3.6
Aubrecht, Alexander
-
Krajcovic, Jakub
0 - 1
3.7
Husar, Andrej
-
Lintner, Igor
½ - ½
3.8
Jakubik, Viliam
-
Tanzerova, Katarina
½ - ½
9. kolo dňa 2010/01/29 o 17:00
š.8  Slovan E-1  Ruzinov C8 : 0
4.1
Sturc, Jan
-
Simek, Jozef
1 - 0
4.2
Samko, Karol
-
Bojnansky, Juraj
1 - 0
4.3
Zdrazil, Bohumir
-
Moravcik, Peter
1 - 0
4.4
Jancura, Andrej
-
Machalik, Juraj
1 - 0
4.5
Lukac, Peter
-
Orolin, Jan
1 - 0
4.6
Paulicka, Ivan
-
Klacansky, Peter
1 - 0
4.7
Kovacic, Stefan
-
Monosi, Jan
1 - 0
4.8
Kollar, Jan Marek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -