TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr295981.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1KŠC Komárno * 465762554,50
2ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4 * 6662551,00
3ŠK Slovan Bratislava B½ * 55445371741,50
4NŠK Nitra23 * 545751643,50
5KŠN Bratislava223 * 6661541,00
6ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava½4 * 4451540,00
7ŠKŠ Dubnica n/Váhom B2324 * 41438,50
8AŠK Trogár Nitra444 * 541039,50
9ŠK Slovan Bratislava C33334 * 351035,50
10ŠK Strelec Devínska Nová Ves151235 * 6929,50
11TŠŠ Trnava MŠK Sereď2132432 * 125,50
12Lokomotíva Trnava * 00,00

Súpisky družstiev

  2. KŠN Bratislava (Elo Ø:2196 / TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1FMRohacek Miroslav2252SVK149028773,010,0
2FMMacko Miroslav2251SVK149326954,010,0
3FMKaras Marek2200SVK149285585,510,0
4FMSahidi Samir2259SVK149363726,09,0
5Kralovic Andrej2227SVK149072241,02,0
6Lintner Igor2221SVK149329707,510,0
7Kimerling Martin2105SVK149178232,06,0
8Macko Peter2054SVK149213674,58,0
9WFMVrtiakova Anna2020SVK149278702,06,0
10Bochnicka Vladimir2024SVK149434503,04,0
11Sandor Martin1970SVK149397891,02,0
12Starovic Martin1875SVK149361191,53,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  5. KŠN Bratislava (Elo Ø:2196, TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1FMRohacek Miroslav2252SVK14902877½0½0½½0½½03,01023521033,72-0,7220-14,4
2FMMacko Miroslav2251SVK149326950½½0½0011½4,01022801044,61-0,6120-12,2
3FMKaras Marek2200SVK149285581½00½½½½115,5102251105,54,301,202024,0
4FMSahidi Samir2259SVK149363721110101106,092180965,450,552011,0
5Kralovic Andrej2227SVK14907224½½1,022180211,13-0,1320-2,6
6Lintner Igor2221SVK149329701111½1½10½7,5102148107,56,001,504060,0
7Kimerling Martin2105SVK14917823010½½02,062064623,32-1,3220-26,4
8Macko Peter2054SVK14921367½11100014,58205984,53,940,562011,2
9WFMVrtiakova Anna2020SVK149278700½½0+02,062148511,66-0,6640-26,4
10Bochnicka Vladimir2024SVK1494345010113,041934432,490,514020,4
11Sandor Martin1970SVK14939789011,021945211,07-0,0740-2,8
12Starovic Martin1875SVK14936119½+01,53208620,50,490,01400,4

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2017/10/21 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-3  NŠK NitraElo4½:3½
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2252-GM
Mihok, Oliver
2555Z56½ - ½
3.2FM
Macko, Miroslav
2251-FM
Maros, Milan
23260 - 1
3.3FM
Karas, Marek
2200-
Kusiak, Matej
2285A3181 - 0
3.4FM
Sahidi, Samir
2259-
Ondrus, Martin
22421 - 0
3.5
Kralovic, Andrej
2227-
Skreno, Vladimir
2166A319½ - ½
3.6
Lintner, Igor
2221-
Kalisky, Vladimir
22021 - 0
3.7
Macko, Peter
2054-
Krupa, Miroslav
1906½ - ½
3.8WFM
Vrtiakova, Anna
2020-
Dlhy, Jozef
20900 - 1
2. kolo dňa 2017/10/22 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-9  AŠK Trogár NitraElo4½:3½
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2252-IM
Gazik, Viktor
2475B1170 - 1
3.2FM
Macko, Miroslav
2251-FM
Chovan, Milan
2332A118½ - ½
3.3FM
Karas, Marek
2200-IM
Gazik, Igor
2242A116½ - ½
3.4FM
Sahidi, Samir
2259-FM
Martiska, Peter
22361 - 0
3.5
Kralovic, Andrej
2227-
Dobrotka, Martin
2193A119½ - ½
3.6
Lintner, Igor
2221-
Stehlik, Peter
20541 - 0
3.7
Kimerling, Martin
2105-
Odler, Daniel
20690 - 1
3.8
Macko, Peter
2054-
Hlavina, Lubomir
20061 - 0
3. kolo dňa 2017/11/04 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo6 : 2
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2252-
Borik, Juraj
2152½ - ½
3.2FM
Macko, Miroslav
2251-
Srvatka, Igor
2171A328½ - ½
3.3FM
Karas, Marek
2200-FM
Bombek, Peter
22240 - 1
3.4FM
Sahidi, Samir
2259-
Sukuba, Zdeno
21721 - 0
3.5
Lintner, Igor
2221-
Kovacik, Emil
20851 - 0
3.6
Kimerling, Martin
2105-
Podoba, Milan
20481 - 0
3.7
Macko, Peter
2054-
Orgon, Dusan
20241 - 0
3.8
Bochnicka, Vladimir
2024-
Kutny, Marian
19501 - 0
4. kolo dňa 2017/11/05 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo2 : 6
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2252-FM
Farkas, Gabor
23900 - 1
3.2FM
Macko, Miroslav
2251-IM
Berczes, Csaba
2333NAT0 - 1
3.3FM
Karas, Marek
2200-
Janko, Michal
22610 - 1
3.4FM
Sahidi, Samir
2259-FM
Krajnak, Martin
21860 - 1
3.5
Lintner, Igor
2221-
Balogh, Peter
21171 - 0
3.6
Kimerling, Martin
2105-
Koloditsova, Renata
19870 - 1
3.7
Macko, Peter
2054-
Dvorsky, Jozef
20021 - 0
3.8
Bochnicka, Vladimir
2024-
Kosar, Mikulas
18530 - 1
5. kolo dňa 2017/12/02 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo3½:4½
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2252-IM
Maslik, Miroslav
2355A67½ - ½
2.2FM
Macko, Miroslav
2251-IM
Balogh, Tomas
2327½ - ½
2.3FM
Karas, Marek
2200-
Vymazal, Bronislav
2339Z11½ - ½
2.4FM
Sahidi, Samir
2259-
Dujava, Daniel
21181 - 0
2.5
Lintner, Igor
2221-
Slacky, Stanislav
2137½ - ½
2.6
Macko, Peter
2054-
Polacik, Igor
2177A680 - 1
2.7WFM
Vrtiakova, Anna
2020-
Pytlik, Pavol
2092½ - ½
2.8
Sandor, Martin
1970-
Prochazka, Jaromir
18910 - 1
6. kolo dňa 2017/12/03 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-2  KŠN BratislavaElo4½:3½
2.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2229-FM
Rohacek, Miroslav
2252½ - ½
2.2
Havlicek, Libor
2305-FM
Macko, Miroslav
22511 - 0
2.3FM
Certek, Pavel
2236-FM
Karas, Marek
2200½ - ½
2.4
Castiglione, Mario
2239-FM
Sahidi, Samir
22591 - 0
2.5
Valent, Ivan
2164-
Lintner, Igor
22210 - 1
2.6
Zetocha, Adrian
2137-
Macko, Peter
20541 - 0
2.7
Privara, Igor
2210-WFM
Vrtiakova, Anna
2020½ - ½
2.8
Cambel, Vladimir
1998-
Sandor, Martin
19700 - 1
7. kolo dňa 2018/02/03 o 10:00
š.2  KŠN BratislavaElo-1  ŠK Slovan Bratislava BElo3 : 5
1.1FM
Rohacek, Miroslav
2252-FM
Zetocha, Claudiu
2328A4740 - 1
1.2FM
Macko, Miroslav
2251-IM
Petran, Peter
2308A4730 - 1
1.3FM
Karas, Marek
2200-IM
Franzen, Jozef
2260½ - ½
1.4
Lintner, Igor
2221-
Janos, Martin
2198½ - ½
1.5
Kimerling, Martin
2105-FM
Kolcak, Marek
2169½ - ½
1.6
Macko, Peter
2054-
Janos, Jozef
21100 - 1
1.7
Bochnicka, Vladimir
2024-FM
Mikulas, Dusan
20391 - 0
1.8
Starovic, Martin
1875-
Kuna, Vladimir
1979½ - ½
8. kolo dňa 2018/02/17 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-2  KŠN BratislavaElo2 : 6
4.1FM
Jablonicky, Martin
2338B280-FM
Rohacek, Miroslav
2252½ - ½
4.2
Spacek, Oliver
2207B600-FM
Macko, Miroslav
22510 - 1
4.3
Nagy, Tomas
2250A276-FM
Karas, Marek
2200½ - ½
4.4
Slobodnik, Michal
2076-FM
Sahidi, Samir
22590 - 1
4.5
Kovac, Lubomir
2144A277-
Lintner, Igor
22210 - 1
4.6
Packa, Ladislav
2109-
Macko, Peter
20540 - 1
4.7
Jablonicky, Frantisek
2081-WFM
Vrtiakova, Anna
20201 - 0
4.8
Lukacovic, Miroslav
1893-
Bochnicka, Vladimir
20240 - 1
10. kolo dňa 2018/03/10 o 10:00
š.4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-2  KŠN BratislavaElo2 : 6
6.1
Schwarz, Dusan
2295A418-FM
Rohacek, Miroslav
2252½ - ½
6.2
Sosovicka, Matej
2166-FM
Macko, Miroslav
22510 - 1
6.3FM
Kolesar, Milan
2152-FM
Karas, Marek
22000 - 1
6.4
Sosovicka, Juraj
2123-FM
Sahidi, Samir
22590 - 1
6.5
Oprea, Erik
2140-
Lintner, Igor
22211 - 0
6.6
Kucera, Michal
1907-
Kimerling, Martin
2105½ - ½
6.7
Brett nicht besetzt,
0-WFM
Vrtiakova, Anna
2020- - +
6.8
Brett nicht besetzt,
0-
Starovic, Martin
1875- - +
11. kolo dňa 2018/03/11 o 10:00
š.10  KŠC KomárnoElo-2  KŠN BratislavaElo6 : 2
5.1IM
Kourousis, Epaminondas
2403Z12-FM
Rohacek, Miroslav
22521 - 0
5.2WGM
Cibickova, Zuzana
2320-FM
Macko, Miroslav
2251½ - ½
5.3
Molnar, Erno
2264-FM
Karas, Marek
22000 - 1
5.4
Jakab, Bela
2228-FM
Sahidi, Samir
22591 - 0
5.5
Janko, Zoltan
2234-
Lintner, Igor
2221½ - ½
5.6
Szegi, Tamas
2206A70-
Kimerling, Martin
21051 - 0
5.7FM
Kukel, Imre
2268-WFM
Vrtiakova, Anna
20201 - 0
5.8
Bottyan, Peter
2193-
Starovic, Martin
18751 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1FMFarkas Gabor2390ŠK OÚ Russel Gabčíkovo8,51085,01
2Lintner Igor2221KŠN Bratislava7,51075,05
3Szegi Tamas2206KŠC Komárno7,0977,84
4Janos Jozef2110ŠK Slovan Bratislava B7,01070,06
5IMSipos Istvan2485ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,5792,91
6FMKukel Imre2268KŠC Komárno6,5792,95
7IMBerczes Csaba2333ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,51065,02
8Jakab Bela2228KŠC Komárno6,51065,03
9FMBombek Peter2224ŠKŠ Dubnica n/Váhom B6,51065,04
10Dvorsky Jozef2002ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,51065,07
11Pupak Tomas2046ŠKŠ Dubnica n/Váhom B6,0785,78
12Janko Michal2261ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,0875,03
13IMMaslik Miroslav2355ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6,0966,71
14FMSahidi Samir2259KŠN Bratislava6,0966,74
15FMChovan Milan2332AŠK Trogár Nitra6,01060,01
16Jancovic Peter2278ŠK Slovan Bratislava B5,5778,63
17Takacs Laszlo2247ŠK OÚ Russel Gabčíkovo5,5778,65
18Voros Gellert2121KŠC Komárno5,5778,67
19Pinter Patrik2165NŠK Nitra5,5868,86
20Skreno Vladimir2166NŠK Nitra5,5961,14
21FMKaras Marek2200KŠN Bratislava5,51055,03
22Oprea Erik2140ŠK Strelec Devínska Nová Ves5,51055,05
23FMMaros Milan2326NŠK Nitra5,0862,51
24Nestorenko Dmitry2228ŠK Slovan Bratislava C5,0862,56
25Nagy Tomas2250TŠŠ Trnava MŠK Sereď5,01050,02
26Molnar Erno2264KŠC Komárno5,01050,02
27Slacky Stanislav2137ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava5,01050,03
28Janos Martin2198ŠK Slovan Bratislava B5,01050,04
29Vymazal Bronislav2339ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5590,02
30Szucs Vladimir2157KŠC Komárno4,5590,06
31Polacik Igor2177ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5764,35
32Hlavina Lubomir2006AŠK Trogár Nitra4,5856,36
33Macko Peter2054KŠN Bratislava4,5856,36
34WGMCibickova Zuzana2320KŠC Komárno4,5950,01
35Dobrotka Martin2193AŠK Trogár Nitra4,5950,04
36Kovac Lubomir2144TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,5950,04
37Pytlik Pavol2092ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5950,06
38FMZetocha Claudiu2328ŠK Slovan Bratislava B4,51045,01
39Balogh Peter2117ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,51045,04
40Podoba Milan2048ŠKŠ Dubnica n/Váhom B4,51045,06
41IMGazik Viktor2475AŠK Trogár Nitra4,0580,01
42Bottyan Peter2193KŠC Komárno4,0580,06
43Sosovicka Jakub2094ŠK Strelec Devínska Nová Ves4,0757,16
44Kusiak Matej2285NŠK Nitra4,0850,02
45Srvatka Igor2171ŠKŠ Dubnica n/Váhom B4,0850,03
46Zetocha Adrian2137ŠK Slovan Bratislava C4,0944,45
47FMMacko Miroslav2251KŠN Bratislava4,01040,02
48FMMartiska Peter2236AŠK Trogár Nitra4,01040,03
49IMKourousis Epaminondas2403KŠC Komárno3,5487,51
50IMAczel Gergely2557NŠK Nitra3,5570,01
51FMKolcak Marek2169ŠK Slovan Bratislava B3,5570,05
52Havlicek Libor2305ŠK Slovan Bratislava C3,5658,32
53Dlhy Jozef2090NŠK Nitra3,5658,36
54Vadila Ondrej2009ŠK Slovan Bratislava B3,5658,38
55Odler Daniel2069AŠK Trogár Nitra3,5750,06
56IMFranzen Jozef2260ŠK Slovan Bratislava B3,5843,82
57Koloditsova Renata1987ŠK OÚ Russel Gabčíkovo3,5843,86
58Cambel Vladimir1998ŠK Slovan Bratislava C3,5843,87
59Schwarz Dusan2295ŠK Strelec Devínska Nová Ves3,5938,91
60Borik Juraj2152ŠKŠ Dubnica n/Váhom B3,51035,02
61Valent Ivan2164ŠK Slovan Bratislava C3,51035,04
62Stehlik Peter2054AŠK Trogár Nitra3,51035,04
63Peitl Tomas2220ŠK Strelec Devínska Nová Ves3,03100,03
64Jursa Branislav2040ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,03100,07
65Hacik Radomir2128ŠK Slovan Bratislava C3,0475,06
66Joba Arpad2060KŠC Komárno3,0475,07
67Bochnicka Vladimir2024KŠN Bratislava3,0475,07
68Janko Zoltan2234KŠC Komárno3,0560,04
69Prasek Ivan2061ŠKŠ Dubnica n/Váhom B3,0560,05
70FMMotuz Karol2407ŠKŠ Dubnica n/Váhom B3,0742,91
71FMJablonicky Martin2338TŠŠ Trnava MŠK Sereď3,0837,51
72FMRohacek Miroslav2252KŠN Bratislava3,01030,01
73Beres Lukas2079NŠK Nitra2,5383,37
74GMMihok Oliver2555NŠK Nitra2,5462,51
75IMLipka Juraj2417ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5462,51
76Kovac Andrej2225ŠK Slovan Bratislava C2,5462,53
77Slaba Andrea1905TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,5462,57
78Castiglione Mario2239ŠK Slovan Bratislava C2,5550,03
79Horvath Marian2182NŠK Nitra2,5550,05
80Ondrus Martin2242NŠK Nitra2,5641,73
81Sukuba Zdeno2172ŠKŠ Dubnica n/Váhom B2,5641,75
82Meszaros Norbert2104ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5641,75
83Hrstka Samuel1918AŠK Trogár Nitra2,5735,76
84FMKolesar Milan2152ŠK Strelec Devínska Nová Ves2,51025,03
85Slobodnik Michal2076TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,51025,03
86FMVojtek Vladimir2291ŠKŠ Dubnica n/Váhom B2,0366,71
87Amrich Martin2045AŠK Trogár Nitra2,0366,77
88IMPetran Peter2308ŠK Slovan Bratislava B2,0450,02
89Szakall Alexander1852AŠK Trogár Nitra2,0450,07
90IMGazik Igor2242AŠK Trogár Nitra2,0540,03
91Privara Igor2210ŠK Slovan Bratislava C2,0540,06
92Spacek Oliver2207TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,0633,32
93Kimerling Martin2105KŠN Bratislava2,0633,36
94Prochazka Jaromir1891ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0633,37
95Lukacovic Miroslav1893TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,0922,26
96Kostolansky Sebastian Lukas2229ŠK Slovan Bratislava C2,01020,01
97WFMJuhasz Barbara2230NŠK Nitra1,5275,04
98Kosar Mikulas1853ŠK OÚ Russel Gabčíkovo1,5275,07
99Veres Andrej2218ŠKŠ Dubnica n/Váhom B1,5350,02
100IMBalogh Tomas2327ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5350,02
101FMRuckschloss Karol2218ŠK Slovan Bratislava B1,5350,03
102Puchovsky Ladislav1949ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5350,07
103Kuna Martin1872NŠK Nitra1,5350,08
104FMCertek Pavel2236ŠK Slovan Bratislava C1,5530,02
105Sosovicka Matej2166ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,5625,03
106Jablonicky Frantisek2081TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,5625,06
107Gzib David1882ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,5625,07
108Dujava Daniel2118ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5818,83
109Sosovicka Juraj2123ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,5916,73
110FMStraka Jozef2293ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,01100,02
111Ochrana Ladislav1952ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,01100,08
112Sturc Jan2007ŠK Slovan Bratislava C1,01100,08
113FMBriestensky Rastislav2331ŠK Slovan Bratislava B1,0250,02
114FMKrajnak Martin2186ŠK OÚ Russel Gabčíkovo1,0250,04
115FMDebnar Lubos2279NŠK Nitra1,0250,05
116Kralovic Andrej2227KŠN Bratislava1,0250,05
117Kucera Michal1907ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,0250,06
118Kolman Richard1991ŠK Slovan Bratislava B1,0250,07
119Sosovicka Vladimir1805ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,0250,08
120Sandor Martin1970KŠN Bratislava1,0250,08
121Gabris Ondrej2168ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,0333,32
122Horecky Peter1993TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,0333,37
123Batora Matej1875NŠK Nitra1,0333,37
124Travenec Igor2121ŠK Slovan Bratislava B1,0425,05
125FMMikulas Dusan2039ŠK Slovan Bratislava B1,0425,07
126Chrenko Kristian1980NŠK Nitra1,0425,07
127Meszaros Nikolas1770ŠK OÚ Russel Gabčíkovo1,0425,07
128Novacek Vladimir2025ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,0520,05
129Kovacik Emil2085ŠKŠ Dubnica n/Váhom B1,0520,05
130WFMVrtiakova Anna2020KŠN Bratislava1,0520,07
131Orgon Dusan2024ŠKŠ Dubnica n/Váhom B1,0520,07
132IMBanas Jan2211TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,5150,01
133Kubala Jan2183ŠK Slovan Bratislava C0,5150,03
134Duben Igor2255ŠK Strelec Devínska Nová Ves0,5150,03
135IMMozny Milos2294ŠK Slovan Bratislava B0,5150,03
136Belak Juraj1801AŠK Trogár Nitra0,5150,07
137Hudec Jan1954ŠK Slovan Bratislava C0,5150,07
138Vimmer Michal1961ŠK Slovan Bratislava C0,5150,08
139Varga Milan1755AŠK Trogár Nitra0,5150,08
140Kuna Vladimir1979ŠK Slovan Bratislava B0,5225,07
141WCMJancovicova Andrea1974ŠK Slovan Bratislava B0,5225,07
142Pallag Gergely2031KŠC Komárno0,5225,08
143Foltinovic Tomas1728TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,5225,08
144Starovic Martin1875KŠN Bratislava0,5225,08
145Krupa Miroslav1906NŠK Nitra0,5316,76
146Packa Ladislav2109TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,586,35
147FMPechac Jergus2440TŠŠ Trnava MŠK Sereď0,010,01
148Kalisky Vladimir2202NŠK Nitra0,010,06
149WFMVrbova Niki2147ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,010,06
150Hurban Martin1997ŠK Strelec Devínska Nová Ves0,010,06


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2277 / TB1: 17 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1FMZetocha Claudiu2328SVK14906570A4744,510,0
2IMPetran Peter2308SVK14900114A4732,04,0
3FMBriestensky Rastislav2331SVK149003941,02,0
4IMMozny Milos2294CZE300454Z750,51,0
5IMFranzen Jozef2260SVK149001813,58,0
6FMRuckschloss Karol2218SVK149003861,53,0
7Jancovic Peter2278SVK149133215,57,0
8Janos Martin2198SVK149041445,010,0
9FMKolcak Marek2169SVK149002203,55,0
10Travenec Igor2121SVK149007001,04,0
11Janos Jozef2110SVK149029407,010,0
12Fabry Robert2097SVK149013580,00,0
13FMTepper Frantisek2047SVK149006100,00,0
14FMMikulas Dusan2039SVK149005211,04,0
15Kolman Richard1991SVK149049931,02,0
16Hecht Tomas1996SVK149086380,00,0
17Kuna Vladimir1979SVK149061800,52,0
18WCMJancovicova Andrea1974SVK149028850,52,0
19Vadila Ondrej2009SVK149446423,56,0
20Chlpek Daniel1858SVK149406980,00,0
  3. NŠK Nitra (Elo Ø:2335 / TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1GMMihok Oliver2555HUN728012Z562,54,0
2IMAczel Gergely2557HUN727709Z573,55,0
3FMMaros Milan2326SVK149008905,08,0
4Kusiak Matej2285SVK14911213A3184,08,0
5Ondrus Martin2242SVK149133302,56,0
6Skreno Vladimir2166SVK14902893A3195,59,0
7FMDebnar Lubos2279SVK149007691,02,0
8Kalisky Vladimir2202SVK149031210,01,0
9WFMJuhasz Barbara2230HUN743585Z581,52,0
10Horvath Marian2182SVK149030402,55,0
11Pinter Patrik2165SVK149019515,58,0
12Krupa Miroslav1906SVK149441540,53,0
13Dlhy Jozef2090SVK149016763,56,0
14Beres Lukas2079SVK149236882,53,0
15Chrenko Kristian1980SVK149365421,04,0
16Batora Matej1875SVK149371821,03,0
17Kuna Martin1872SVK149365771,53,0
18Valovic Stefan1932SVK149089050,00,0
  4. ŠK Strelec Devínska Nová Ves (Elo Ø:2211 / TB1: 9 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1Schwarz Dusan2295SVK14903890A4183,59,0
2FMStraka Jozef2293SVK149105601,01,0
3Duben Igor2255SVK149062790,51,0
4Gabris Ondrej2168SVK14909669A4171,03,0
5Peitl Tomas2220SVK149124653,03,0
6Sosovicka Matej2166SVK149167701,56,0
7FMKolesar Milan2152SVK149001302,510,0
8Sosovicka Juraj2123SVK149114181,59,0
9Oprea Erik2140SVK149046165,510,0
10Novacek Vladimir2025SVK149046671,05,0
11Sosovicka Jakub2094SVK149292104,07,0
12Szollos Ondrej1945SVK149041360,01,0
13Hurban Martin1997SVK149136900,01,0
14Nepras Martin1980SVK149102170,00,0
15Kucera Michal1907SVK149105191,02,0
16Gzib David1882SVK149408681,56,0
17Ochrana Ladislav1952SVK149090221,01,0
18Sosovicka Vladimir1805SVK149203281,02,0
  5. Lokomotíva Trnava (Elo Ø:2189 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1IMLanc Alois2281SVK149000410,00,0
2Kavon Rastislav2184SVK14925648B4620,00,0
3Liptak Tomas2210SVK149131000,00,0
4Puskar Peter2199SVK149258420,00,0
5Bango Lukas2137SVK14933365B4640,00,0
6Lukac Roman2099SVK149040470,00,0
7Nicolini Alexander2141SVK149027370,00,0
8Miklas Marian2063SVK149040550,00,0
9Sadovski Nemanja2005SRB14122510Z1150,00,0
10FMSzitkey Milan2077SVK149013070,00,0
11Felcir Jaroslav2175SVK149027450,00,0
12Drtina Milan2167SVK149002700,00,0
13Puchart Vladimir2068SVK149052050,00,0
14Arendas Marek2106SVK149063500,00,0
15Liptak Dusan2155SVK149142200,00,0
16Sturdik Igor1998SVK149103730,00,0
17Mosny Jaroslav1913SVK149035980,00,0
18Doucha Ludvig1861DEN14088440,00,0
19Bahna Jan1834SVK149153400,00,0
  6. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2246 / TB1: 1 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1FMPechac Jergus2440SVK14926970B2790,01,0
2FMJablonicky Martin2338SVK14925621B2803,08,0
3IMBanas Jan2211SVK14900076B2820,51,0
4Spacek Oliver2207SVK14917629B6002,06,0
5Nagy Tomas2250SVK14905442A2765,010,0
6Danada Tomas2272SVK14919362A2780,00,0
7Slobodnik Michal2076SVK149364882,510,0
8Kovac Lubomir2144SVK14908816A2774,59,0
9Packa Ladislav2109SVK149004160,58,0
10Jablonicky Frantisek2081SVK149013901,56,0
11Zigo Rastislav1960SVK149020870,01,0
12Lukacovic Miroslav1893SVK149107722,09,0
13Horecky Peter1993SVK149158801,03,0
14Slaba Andrea1905SVK14940680B2832,54,0
15Cmarada Juraj1794SVK149300050,00,0
16Kincel Frantisek1812SVK149256560,00,0
17Sipkovsky Ladislav1765SVK149047720,02,0
18Parak Vladimir1771SVK149425180,00,0
19Foltinovic Tomas1728SVK149255590,52,0
20Karel Branislav1399SVK149370000,00,0
  7. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2233 / TB1: 10 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1Kostolansky Sebastian Lukas2229SVK149505962,010,0
2Havlicek Libor2305SVK149036793,56,0
3FMCertek Pavel2236SVK149002541,55,0
4Castiglione Mario2239SVK149016412,55,0
5Kubala Jan2183SVK149059730,51,0
6Kovac Andrej2225SVK149127672,54,0
7Valent Ivan2164SVK149017493,510,0
8Zetocha Adrian2137SVK149504304,09,0
9Privara Igor2210SVK149013402,05,0
10Turna Stefan2190SVK149032290,00,0
11Nestorenko Dmitry2228UKR14129728Z765,08,0
12Hacik Radomir2128SVK149014633,04,0
13Cambel Vladimir1998SVK149089303,58,0
14Sulek Viliam2022SVK149026720,00,0
15Sturc Jan2007SVK149228191,01,0
16Sturc Gustav2000SVK149023030,00,0
17Hudec Jan1954SVK149020790,51,0
18Vimmer Michal1961SVK149084840,51,0
19Breja Stanislav1959SVK149007180,02,0
  8. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2252 / TB1: 15 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1IMLipka Juraj2417SVK149004752,54,0
2IMMaslik Miroslav2355SVK14902192A676,09,0
3IMBalogh Tomas2327SVK149008581,53,0
4Vymazal Bronislav2339CZE318396Z114,55,0
5Dujava Daniel2118SVK149156691,58,0
6Slacky Stanislav2137SVK149078285,010,0
7WFMVrbova Niki2147SVK14906341B690,01,0
8Polacik Igor2177SVK14905051A684,57,0
9Meszaros Norbert2104SVK149237182,56,0
10Pytlik Pavol2092SVK149122874,59,0
11Jursa Branislav2040SVK149323933,03,0
12Puchovsky Ladislav1949SVK149119651,53,0
13Novak Martin1887SVK149214640,01,0
14Prochazka Jaromir1891SVK149102842,06,0
15Kis Tomas1737SVK149193700,00,0
16Kosper Peter1703SVK149291471,01,0
17Marusic Martin1684SVK149213750,00,0
18Cebo Vladimír1618SVK149012180,01,0
19Gonda Jan1619SVK149104890,00,0
20Beno Milan1717SVK149011700,02,0
  9. AŠK Trogár Nitra (Elo Ø:2206 / TB1: 10 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1IMGazik Viktor2475SVK14928752B1174,05,0
2FMChovan Milan2332SVK14933691A1186,010,0
3IMGazik Igor2242SVK14900149A1162,05,0
4FMMartiska Peter2236SVK149005994,010,0
5Dobrotka Martin2193SVK14900645A1194,59,0
6Stehlik Peter2054SVK149232543,510,0
7Odler Daniel2069SVK149018973,57,0
8Hlavina Lubomir2006SVK149204414,58,0
9Hrstka Samuel1918SVK149196132,57,0
10Amrich Martin2045SVK149179802,03,0
11Szakall Alexander1852SVK149120662,04,0
12Citeny Peter1797SVK149372120,00,0
13Belak Juraj1801SVK149365340,51,0
14Binka Miroslav1775SVK149144330,00,0
15Varga Milan1755SVK149128210,51,0
16Zentko Ladislav1711SVK149066510,00,0
17Eremias Igor1745SVK149228430,00,0
18Kince Jozef1668SVK149273140,00,0
  10. KŠC Komárno (Elo Ø:2265 / TB1: 25 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1IMKourousis Epaminondas2403CZE4211626Z123,54,0
2WGMCibickova Zuzana2320SVK149057794,59,0
3Molnar Erno2264SVK149234085,010,0
4Jakab Bela2228SVK149331286,510,0
5Janko Zoltan2234SVK149058173,05,0
6Szegi Tamas2206SVK14905809A707,09,0
7FMKukel Imre2268SVK149036366,57,0
8Bottyan Peter2193SVK149028505,06,0
9Szucs Vladimir2157SVK14904292A714,55,0
10Voros Gellert2121SVK149179555,57,0
11Joba Arpad2060SVK149330473,04,0
12Pallag Gergely2031SVK149122600,52,0
13Goth Gabriel1966SVK149054770,00,0
14Hegedus Roland1989SVK149058410,00,0
15Berza Stefan2022SVK149012770,00,0
16Lelkes Oliver1887SVK149132160,00,0
17Grof Stefan1862SVK149054930,01,0
18Viczencz Peter1861SVK149317290,01,0
19Gyurenka Adam1692SVK149410310,00,0
  11. ŠKŠ Dubnica n/Váhom B (Elo Ø:2215 / TB1: 14 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1FMMotuz Karol2407SVK14902621A3253,07,0
2FMVojtek Vladimir2291SVK14901919A3262,03,0
3Veres Andrej2218SVK14906074A3271,53,0
4Borik Juraj2152SVK149011963,510,0
5Srvatka Igor2171SVK14905175A3284,08,0
6FMBombek Peter2224SVK149022306,510,0
7Sukuba Zdeno2172SVK149032702,56,0
8Kovacik Emil2085SVK149027881,05,0
9Prasek Ivan2061SVK149237423,05,0
10Podoba Milan2048SVK149025244,510,0
11Orgon Dusan2024SVK149024431,05,0
12Pupak Tomas2046SVK149239636,07,0
13Kutny Marian1950SVK149161850,01,0
14Krajcovic Alojz1855SVK149100980,00,0
15Sliva Frantisek1773SVK149081660,00,0
16Tomko Michal1741SVK149461300,00,0
17Struhar Jozef1746SVK149218630,00,0
18Duda Daniel1524SVK149151890,00,0
19Kutny Marian1503SVK149218120,00,0
  12. ŠK OÚ Russel Gabčíkovo (Elo Ø:2274 / TB1: 25 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEDFideIDGrBodyPartie
1IMSipos Istvan2485HUN720631NAT6,57,0
2FMFarkas Gabor2390SVK149080348,510,0
3IMBerczes Csaba2333HUN721522NAT6,510,0
4Janko Michal2261SVK149072676,08,0
5FMKrajnak Martin2186SVK149031301,02,0
6Janko Ladislav2169SVK149016840,00,0
7Balogh Peter2117SVK149143954,510,0
8Takacs Laszlo2247SVK14918854A7985,57,0
9Koloditsova Renata1987SVK149277053,58,0
10Dvorsky Jozef2002SVK149300136,510,0
11Czikhardt Tibor1946SVK149063840,00,0
12Kosar Mikulas1853SVK149072751,52,0
13Meszaros Nikolas1770SVK149405401,04,0
14Bertalan Balint1863SVK149254940,00,0
15Kosar Attila1799SVK149256720,00,0
16Bott Tamas1657SVK149108020,02,0
17Kosar Mikulas1615SVK149083870,00,0
18Sandor Stefan1594SVK149143280,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. KŠC Komárno (Elo Ø:2265, TB1: 25 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1IMKourousis Epaminondas2403CZE4211626Z1211½13,54223743,52,850,65106,5
2WGMCibickova Zuzana2320SVK1490577900½½½1½1½4,59234694,54,200,30206,0
3Molnar Erno2264SVK14923408½0½1½½½½105,01022281055,48-0,4820-9,6
4Jakab Bela2228SVK14933128½011½½10116,5102225106,55,041,464058,4
5Janko Zoltan2234SVK1490581701½1½3,052123533,17-0,1720-3,4
6Szegi Tamas2206SVK14905809A700111½½1117,092059975,921,082021,6
7FMKukel Imre2268SVK149036361111½116,57205976,55,111,392027,8
8Bottyan Peter2193SVK149028500111+15,062058543,350,652013,0
9Szucs Vladimir2157SVK14904292A7111½114,55198454,53,540,962019,2
10Voros Gellert2121SVK149179551110½115,57195275,54,870,632012,6
11Joba Arpad2060SVK14933047½½113,041954432,560,44208,8
12Pallag Gergely2031SVK14912260½00,52195920,51,19-0,6920-13,8
17Grof Stefan1862SVK1490549300,011905100,44-0,4420-8,8
18Viczencz Peter1861SVK1493172900,012046100,26-0,2640-10,4
  2. ŠK OÚ Russel Gabčíkovo (Elo Ø:2274, TB1: 25 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1IMSipos Istvan2485HUN720631NAT1111½116,57234976,54,681,821018,2
2FMFarkas Gabor2390SVK1490803411½11½1½118,5102270108,56,591,911019,1
3IMBerczes Csaba2333HUN721522NAT11½11100½½6,5102214106,56,57-0,0710-0,7
4Janko Michal2261SVK14907267½1101½116,082192864,751,252025,0
5FMKrajnak Martin2186SVK14903130011,022299210,700,30206,0
7Balogh Peter2117SVK1491439500½0½1½1104,5102150104,54,56-0,0620-1,2
8Takacs Laszlo2247SVK14918854A79811½11015,57207675,55,030,47209,4
9Koloditsova Renata1987SVK1492770500½110103,58205583,53,280,22204,4
10Dvorsky Jozef2002SVK14930013½110011½1½6,5101978106,55,331,172023,4
12Kosar Mikulas1853SVK149072751½1,52203521,50,520,982019,6
13Meszaros Nikolas1770SVK149405400½0½1,041995410,930,07201,4
16Bott Tamas1657SVK14910802000,021963200,38-0,3820-7,6
  3. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2277, TB1: 17 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1FMZetocha Claudiu2328SVK14906570A474101½½1000½4,5102386104,54,250,25102,5
2IMPetran Peter2308SVK14900114A473½10½2,042280422,15-0,1510-1,5
3FMBriestensky Rastislav2331SVK14900394101,022303211,08-0,0820-1,6
4IMMozny Milos2294CZE300454Z75½0,51207610,50,78-0,2810-2,8
5IMFranzen Jozef2260SVK149001810½1½½0013,58223983,54,23-0,7310-7,3
6FMRuckschloss Karol2218SVK14900386½½½1,53217331,51,68-0,1820-3,6
7Jancovic Peter2278SVK149133211111½015,57219375,54,311,192023,8
8Janos Martin2198SVK149041441½½½0½01½½5,01021851055,17-0,1720-3,4
9FMKolcak Marek2169SVK1490022011½013,55212453,52,790,712014,2
10Travenec Igor2121SVK14900700½½001,042079412,21-1,2120-24,2
11Janos Jozef2110SVK149029401½½½110½117,01020731075,401,602032,0
14FMMikulas Dusan2039SVK1490052110001,042095411,70-0,7020-14,0
15Kolman Richard1991SVK14904993011,022025210,900,10202,0
17Kuna Vladimir1979SVK14906180½00,52198520,50,98-0,4820-9,6
18WCMJancovicova Andrea1974SVK14902885½00,52204220,50,83-0,3320-6,6
19Vadila Ondrej2009SVK14944642110½103,56194963,53,470,03401,2
  4. NŠK Nitra (Elo Ø:2335, TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1GMMihok Oliver2555HUN728012Z56½1½½2,54235642,53,00-0,5010-5,0
2IMAczel Gergely2557HUN727709Z57101½13,55229053,54,11-0,6110-6,1
3FMMaros Milan2326SVK1490089010½½11½½5,082257854,750,25205,0
4Kusiak Matej2285SVK14911213A31801½01½104,082195844,98-0,9820-19,6
5Ondrus Martin2242SVK149133300½1½0½2,56215662,53,69-1,1920-23,8
6Skreno Vladimir2166SVK14902893A319½½1½1½0½15,59217595,54,421,082021,6
7FMDebnar Lubos2279SVK14900769011,022217211,18-0,1820-3,6
8Kalisky Vladimir2202SVK1490312100,012221100,47-0,4720-9,4
9WFMJuhasz Barbara2230HUN743585Z58½11,52220121,51,070,43208,6
10Horvath Marian2182SVK14903040½½½102,55210052,53,05-0,5520-11,0
11Pinter Patrik2165SVK149019511½1½10½15,58206985,55,010,49209,8
12Krupa Miroslav1906SVK14944154½000,53204330,50,97-0,4740-18,8
13Dlhy Jozef2090SVK1490167611½0½½3,56203463,53,440,06201,2
14Beres Lukas2079SVK1492368811½2,53193832,52,020,48209,6
15Chrenko Kristian1980SVK14936542½00½1,042049411,66-0,6620-13,2
16Batora Matej1875SVK149371820011,031908311,37-0,3740-14,8
17Kuna Martin1872SVK14936577½101,53196231,51,140,36207,2
  6. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2252, TB1: 15 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1IMLipka Juraj2417SVK14900475½½½12,54233942,52,410,09100,9
2IMMaslik Miroslav2355SVK14902192A6710½1½1½½16,092337964,711,291012,9
3IMBalogh Tomas2327SVK14900858½½½1,53224031,51,85-0,3510-3,5
4Vymazal Bronislav2339CZE318396Z1111½114,55222054,53,291,212024,2
5Dujava Daniel2118SVK1491566900½000½½1,58223981,52,72-1,2220-24,4
6Slacky Stanislav2137SVK149078281½0½½½½½½½5,01022161053,961,042020,8
7WFMVrbova Niki2147SVK14906341B6900,012137100,51-0,5120-10,2
8Polacik Igor2177SVK14905051A68½½1½1014,57216674,53,600,902018,0
9Meszaros Norbert2104SVK149237181½0½½02,56215062,52,63-0,1320-2,6
10Pytlik Pavol2092SVK149122870½0½1½1014,59213794,53,970,532010,6
11Jursa Branislav2040SVK149323931113,032053331,441,562031,2
12Puchovsky Ladislav1949SVK1491196501½1,53202231,51,220,28205,6
13Novak Martin1887SVK1492146400,012069100,26-0,2620-5,2
14Prochazka Jaromir1891SVK14910284001½0½2,062049621,830,17203,4
16Kosper Peter1703SVK14929147+1,010000,000,00200,0
18Cebo Vladimír1618SVK1490121800,012206100,08-0,0820-1,6
20Beno Milan1717SVK14901170000,022189200,16-0,1620-3,2
  7. ŠKŠ Dubnica n/Váhom B (Elo Ø:2215, TB1: 14 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1FMMotuz Karol2407SVK14902621A3251½0½0½½3,072350734,04-1,0410-10,4
2FMVojtek Vladimir2291SVK14901919A3261012,032307321,430,572011,4
3Veres Andrej2218SVK14906074A327½½½1,53227631,51,260,24204,8
4Borik Juraj2152SVK14901196½½½00½10½03,5102247103,53,73-0,2320-4,6
5Srvatka Igor2171SVK14905175A328½½½10½½½4,082203843,650,35207,0
6FMBombek Peter2224SVK14902230111½½1½0½½6,5102155106,55,930,572011,4
7Sukuba Zdeno2172SVK149032701½0½½02,56217662,52,96-0,4620-9,2
8Kovacik Emil2085SVK149027880½0½01,052118512,27-1,2720-25,4
9Prasek Ivan2061SVK14923742110103,052088532,310,692013,8
10Podoba Milan2048SVK149025240101110½004,5102059104,54,85-0,3520-7,0
11Orgon Dusan2024SVK14902443½00½01,052048512,34-1,3420-26,8
12Pupak Tomas2046SVK1492396311½½1116,071934764,541,462029,2
13Kutny Marian1950SVK1491618500,012024100,40-0,4020-8,0
  8. AŠK Trogár Nitra (Elo Ø:2206, TB1: 10 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1IMGazik Viktor2475SVK14928752B117011114,052292543,690,31103,1
2FMChovan Milan2332SVK14933691A1181½½½½½½1½½6,01023091065,310,692013,8
3IMGazik Igor2242SVK14900149A1160½1½02,052183522,90-0,9010-9,0
4FMMartiska Peter2236SVK1490059900010½101½4,01022601044,74-0,7420-14,8
5Dobrotka Martin2193SVK14900645A1191½½½0½½½½4,59221394,54,250,25205,0
6Stehlik Peter2054SVK1492325400½01½100½3,5102132103,53,97-0,4720-9,4
7Odler Daniel2069SVK149018971100½013,57208973,53,330,17203,4
8Hlavina Lubomir2006SVK1492044110½10½1½4,58206784,53,361,142022,8
9Hrstka Samuel1918SVK14919613½0100½½2,57201372,52,60-0,1020-2,0
10Amrich Martin2045SVK14917980½1½2,031977321,770,23204,6
11Szakall Alexander1852SVK14912066½½½½2,041895421,770,23204,6
13Belak Juraj1801SVK14936534½0,51190510,50,360,14202,8
15Varga Milan1755SVK14912821½0,51172810,50,54-0,0420-0,8
  9. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2233, TB1: 10 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1Kostolansky Sebastian Lukas2229SVK14950596½00½½000½02,01023961022,90-0,9040-36,0
2Havlicek Libor2305SVK14903679½1½½½½3,56224263,53,500,00200,0
3FMCertek Pavel2236SVK14900254½½00½1,55227051,52,27-0,7720-15,4
4Castiglione Mario2239SVK149016410½½1½2,55223552,52,51-0,0120-0,2
5Kubala Jan2183SVK14905973½0,51228510,50,360,14202,8
6Kovac Andrej2225SVK1491276711½02,54223942,51,940,562011,2
7Valent Ivan2164SVK14901749½0½00½½½½½3,5102214103,54,32-0,8220-16,4
8Zetocha Adrian2137SVK14950430½00½111004,092154944,28-0,2840-11,2
9Privara Igor2210SVK1490134010½0½2,052183522,68-0,6820-13,6
11Nestorenko Dmitry2228UKR14129728Z761½½½½0115,082122855,15-0,1540-6,0
12Hacik Radomir2128SVK1490146311103,042092432,200,802016,0
13Cambel Vladimir1998SVK149089301½1000103,58203683,53,61-0,1120-2,2
15Sturc Jan2007SVK1492281911,011918110,620,38207,6
17Hudec Jan1954SVK14902079½0,51200210,50,430,07201,4
18Vimmer Michal1961SVK14908484½0,51177010,50,75-0,2520-5,0
19Breja Stanislav1959SVK14900718000,022084200,67-0,6720-13,4
  10. ŠK Strelec Devínska Nová Ves (Elo Ø:2211, TB1: 9 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1Schwarz Dusan2295SVK14903890A4180½½0011½03,59230993,54,34-0,8420-16,8
2FMStraka Jozef2293SVK1491056011,012250110,560,44208,8
3Duben Igor2255SVK14906279½0,51207610,50,73-0,2320-4,6
4Gabris Ondrej2168SVK14909669A417½0½1,032238311,22-0,2220-4,4
5Peitl Tomas2220SVK149124651113,032202331,571,432028,6
6Sosovicka Matej2166SVK14916770010½001,56223661,52,45-0,9520-19,0
7FMKolesar Milan2152SVK149001300½½001½0002,5102216102,54,13-1,6320-32,6
8Sosovicka Juraj2123SVK149114180½0½0000½1,59222091,53,34-1,8420-36,8
9Oprea Erik2140SVK1490461610100½11105,5102141105,54,890,612012,2
10Novacek Vladimir2025SVK149046670½0½01,052135511,77-0,7720-15,4
11Sosovicka Jakub2094SVK1492921010½½0114,072062743,810,19407,6
12Szollos Ondrej1945SVK1490413600,012048100,36-0,3620-7,2
13Hurban Martin1997SVK1491369000,012165100,28-0,2820-5,6
15Kucera Michal1907SVK14910519½½1,022027210,680,32206,4
16Gzib David1882SVK14940868½000½½1,56201661,51,94-0,4440-17,6
17Ochrana Ladislav1952SVK1490902211,012006110,420,582011,6
18Sosovicka Vladimir1805SVK14920328101,021868210,870,13202,6
  11. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2246, TB1: 1 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEDFideIDGr1234567891011BodyPartieElo ØnWWeW-WeKElo+/-
1FMPechac Jergus2440SVK14926970B27900,012485100,44-0,4410-4,4
2FMJablonicky Martin2338SVK14925621B280½0½½½½½03,082356833,82-0,8220-16,4
3IMBanas Jan2211SVK14900076B282½0,51226410,50,430,07100,7
4Spacek Oliver2207SVK14917629B600½½½00½2,062277622,44-0,4420-8,8
5Nagy Tomas2250SVK14905442A2761000½1½½½15,01022361055,19-0,1920-3,8
7Slobodnik Michal2076SVK14936488½½0½000½½02,5102188102,53,52-1,0220-20,4
8Kovac Lubomir2144SVK14908816A277½½0½10½½14,59215694,54,360,14202,8
9Packa Ladislav2109SVK149004160000½0000,58217080,53,34-2,8420-56,8
10Jablonicky Frantisek2081SVK149013900010½01,56207861,53,01-1,5120-30,2
11Zigo Rastislav1960SVK1490208700,012169100,23-0,2320-4,6
12Lukacovic Miroslav1893SVK149107720000010½½2,092044922,75-0,7520-15,0
13Horecky Peter1993SVK14915880½½01,032018311,40-0,4020-8,0
14Slaba Andrea1905SVK14940680B2831½½½2,54194942,51,790,714028,4
17Sipkovsky Ladislav1765SVK14904772000,022071200,29-0,2920-5,8
19Foltinovic Tomas1728SVK14925559½00,52181520,50,76-0,2640-10,4

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2017/10/21 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo5 : 3
1.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2229-FM
Jablonicky, Martin
2338B280½ - ½
1.2
Havlicek, Libor
2305-
Spacek, Oliver
2207B600½ - ½
1.3
Castiglione, Mario
2239-
Nagy, Tomas
2250A2760 - 1
1.4
Valent, Ivan
2164-
Slobodnik, Michal
2076½ - ½
1.5
Zetocha, Adrian
2137-
Kovac, Lubomir
2144A277½ - ½
1.6
Nestorenko, Dmitry
2228Z76-
Packa, Ladislav
21091 - 0
1.7
Hacik, Radomir
2128-
Jablonicky, Frantisek
20811 - 0
1.8
Cambel, Vladimir
1998-
Lukacovic, Miroslav
18931 - 0
1. kolo dňa 2017/10/21 o 10:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-9  AŠK Trogár NitraElo4 : 4
4.1IM
Maslik, Miroslav
2355A67-IM
Gazik, Viktor
2475B1171 - 0
4.2
Dujava, Daniel
2118-FM
Chovan, Milan
2332A1180 - 1
4.3
Slacky, Stanislav
2137-IM
Gazik, Igor
2242A1161 - 0
4.4
Meszaros, Norbert
2104-FM
Martiska, Peter
22361 - 0
4.5
Pytlik, Pavol
2092-
Dobrotka, Martin
2193A1190 - 1
4.6
Jursa, Branislav
2040-
Stehlik, Peter
20541 - 0
4.7
Novak, Martin
1887-
Odler, Daniel
20690 - 1
4.8
Prochazka, Jaromir
1891-
Hlavina, Lubomir
20060 - 1
1. kolo dňa 2017/10/21 o 10:00
š.12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo4½:3½
5.1IM
Sipos, Istvan
2485NAT-
Sosovicka, Matej
21661 - 0
5.2FM
Farkas, Gabor
2390-FM
Kolesar, Milan
21521 - 0
5.3IM
Berczes, Csaba
2333NAT-
Sosovicka, Juraj
21231 - 0
5.4
Balogh, Peter
2117-
Oprea, Erik
21400 - 1
5.5
Takacs, Laszlo
2247A798-
Novacek, Vladimir
20251 - 0
5.6
Koloditsova, Renata
1987-
Sosovicka, Jakub
20940 - 1
5.7
Dvorsky, Jozef
2002-
Gzib, David
1882½ - ½
5.8
Bott, Tamas
1657-
Sosovicka, Vladimir
18050 - 1
1. kolo dňa 2017/10/21 o 10:00
š.11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-10  KŠC KomárnoElo5½:2½
6.1FM
Motuz, Karol
2407A325-WGM
Cibickova, Zuzana
23201 - 0
6.2
Borik, Juraj
2152-
Molnar, Erno
2264½ - ½
6.3
Srvatka, Igor
2171A328-
Jakab, Bela
2228½ - ½
6.4FM
Bombek, Peter
2224-
Janko, Zoltan
22341 - 0
6.5
Sukuba, Zdeno
2172-
Szegi, Tamas
2206A701 - 0
6.6
Podoba, Milan
2048-
Voros, Gellert
21210 - 1
6.7
Orgon, Dusan
2024-
Joba, Arpad
2060½ - ½
6.8
Pupak, Tomas
2046-
Viczencz, Peter
18611 - 0
2. kolo dňa 2017/10/22 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava BElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo7 : 1
2.1FM
Zetocha, Claudiu
2328A474-FM
Jablonicky, Martin
2338B2801 - 0
2.2FM
Briestensky, Rastislav
2331-
Nagy, Tomas
2250A2761 - 0
2.3IM
Mozny, Milos
2294Z75-
Slobodnik, Michal
2076½ - ½
2.4FM
Ruckschloss, Karol
2218-
Kovac, Lubomir
2144A277½ - ½
2.5
Jancovic, Peter
2278-
Packa, Ladislav
21091 - 0
2.6
Janos, Martin
2198-
Jablonicky, Frantisek
20811 - 0
2.7FM
Kolcak, Marek
2169-
Zigo, Rastislav
19601 - 0
2.8
Janos, Jozef
2110-
Lukacovic, Miroslav
18931 - 0
2. kolo dňa 2017/10/22 o 10:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-3  NŠK NitraElo2½:5½
4.1IM
Maslik, Miroslav
2355A67-GM
Mihok, Oliver
2555Z560 - 1
4.2
Vymazal, Bronislav
2339Z11-FM
Maros, Milan
23261 - 0
4.3
Dujava, Daniel
2118-
Kusiak, Matej
2285A3180 - 1
4.4
Slacky, Stanislav
2137-
Ondrus, Martin
2242½ - ½
4.5
Meszaros, Norbert
2104-
Skreno, Vladimir
2166A319½ - ½
4.6
Pytlik, Pavol
2092-
Horvath, Marian
2182½ - ½
4.7
Puchovsky, Ladislav
1949-
Pinter, Patrik
21650 - 1
4.8
Prochazka, Jaromir
1891-
Beres, Lukas
20790 - 1
2. kolo dňa 2017/10/22 o 10:00
š.12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-10  KŠC KomárnoElo4 : 4
5.1IM
Sipos, Istvan
2485NAT-WGM
Cibickova, Zuzana
23201 - 0
5.2FM
Farkas, Gabor
2390-
Molnar, Erno
22641 - 0
5.3IM
Berczes, Csaba
2333NAT-
Jakab, Bela
22281 - 0
5.4
Balogh, Peter
2117-
Janko, Zoltan
22340 - 1
5.5
Koloditsova, Renata
1987-
Szegi, Tamas
2206A700 - 1
5.6
Dvorsky, Jozef
2002-
Bottyan, Peter
21931 - 0
5.7
Meszaros, Nikolas
1770-
Szucs, Vladimir
2157A710 - 1
5.8
Bott, Tamas
1657-
Voros, Gellert
21210 - 1
2. kolo dňa 2017/10/22 o 10:00
š.11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo6½:1½
6.1FM
Vojtek, Vladimir
2291A326-
Schwarz, Dusan
2295A4181 - 0
6.2
Borik, Juraj
2152-FM
Kolesar, Milan
2152½ - ½
6.3
Srvatka, Igor
2171A328-
Sosovicka, Juraj
2123½ - ½
6.4FM
Bombek, Peter
2224-
Oprea, Erik
21401 - 0
6.5
Sukuba, Zdeno
2172-
Novacek, Vladimir
2025½ - ½
6.6
Prasek, Ivan
2061-
Sosovicka, Jakub
20941 - 0
6.7
Podoba, Milan
2048-
Szollos, Ondrej
19451 - 0
6.8
Pupak, Tomas
2046-
Gzib, David
18821 - 0
3. kolo dňa 2017/11/04 o 10:00
š.9  AŠK Trogár NitraElo-1  ŠK Slovan Bratislava BElo4 : 4
1.1IM
Gazik, Viktor
2475B117-FM
Zetocha, Claudiu
2328A4741 - 0
1.2FM
Chovan, Milan
2332A118-IM
Petran, Peter
2308A473½ - ½
1.3IM
Gazik, Igor
2242A116-IM
Franzen, Jozef
22601 - 0
1.4FM
Martiska, Peter
2236-
Jancovic, Peter
22780 - 1
1.5
Dobrotka, Martin
2193A119-
Janos, Martin
2198½ - ½
1.6
Stehlik, Peter
2054-
Janos, Jozef
2110½ - ½
1.7
Odler, Daniel
2069-FM
Mikulas, Dusan
20390 - 1
1.8
Hrstka, Samuel
1918-WCM
Jancovicova, Andrea
1974½ - ½
3. kolo dňa 2017/11/04 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-7  ŠK Slovan Bratislava CElo5 : 3
2.1IM
Aczel, Gergely
2557Z57-
Kostolansky, Sebastian Lukas
22291 - 0
2.2FM
Maros, Milan
2326-FM
Certek, Pavel
2236½ - ½
2.3
Kusiak, Matej
2285A318-
Kubala, Jan
2183½ - ½
2.4
Ondrus, Martin
2242-
Valent, Ivan
21641 - 0
2.5
Skreno, Vladimir
2166A319-
Zetocha, Adrian
21371 - 0
2.6FM
Debnar, Lubos
2279-
Privara, Igor
22100 - 1
2.7
Pinter, Patrik
2165-
Nestorenko, Dmitry
2228Z76½ - ½
2.8
Chrenko, Kristian
1980-
Cambel, Vladimir
1998½ - ½
3. kolo dňa 2017/11/04 o 10:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo3½:4½
4.1IM
Lipka, Juraj
2417-FM
Farkas, Gabor
2390½ - ½
4.2IM
Maslik, Miroslav
2355A67-IM
Berczes, Csaba
2333NAT½ - ½
4.3IM
Balogh, Tomas
2327-
Janko, Michal
2261½ - ½
4.4
Vymazal, Bronislav
2339Z11-FM
Krajnak, Martin
21861 - 0
4.5
Dujava, Daniel
2118-
Balogh, Peter
2117½ - ½
4.6
Slacky, Stanislav
2137-
Takacs, Laszlo
2247A7980 - 1
4.7
Polacik, Igor
2177A68-
Koloditsova, Renata
1987½ - ½
4.8
Meszaros, Norbert
2104-
Dvorsky, Jozef
20020 - 1
3. kolo dňa 2017/11/04 o 10:00
š.10  KŠC KomárnoElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo6 : 2
5.1
Molnar, Erno
2264-IM
Banas, Jan
2211B282½ - ½
5.2
Jakab, Bela
2228-
Nagy, Tomas
2250A2761 - 0
5.3
Szegi, Tamas
2206A70-
Slobodnik, Michal
20761 - 0
5.4
Bottyan, Peter
2193-
Kovac, Lubomir
2144A2771 - 0
5.5
Szucs, Vladimir
2157A71-
Packa, Ladislav
21091 - 0
5.6
Voros, Gellert
2121-
Lukacovic, Miroslav
18931 - 0
5.7
Joba, Arpad
2060-
Horecky, Peter
1993½ - ½
5.8
Grof, Stefan
1862-
Slaba, Andrea
1905B2830 - 1
4. kolo dňa 2017/11/05 o 10:00
š.9  AŠK Trogár NitraElo-7  ŠK Slovan Bratislava CElo3½:4½
1.1IM
Gazik, Viktor
2475B117-
Kostolansky, Sebastian Lukas
22291 - 0
1.2FM
Chovan, Milan
2332A118-
Castiglione, Mario
2239½ - ½
1.3IM
Gazik, Igor
2242A116-
Valent, Ivan
2164½ - ½
1.4FM
Martiska, Peter
2236-
Zetocha, Adrian
21371 - 0
1.5
Dobrotka, Martin
2193A119-
Nestorenko, Dmitry
2228Z76½ - ½
1.6
Stehlik, Peter
2054-
Hacik, Radomir
21280 - 1
1.7
Odler, Daniel
2069-
Cambel, Vladimir
19980 - 1
1.8
Hrstka, Samuel
1918-
Sturc, Jan
20070 - 1
4. kolo dňa 2017/11/05 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-1  ŠK Slovan Bratislava BElo3 : 5
2.1IM
Aczel, Gergely
2557Z57-FM
Zetocha, Claudiu
2328A4740 - 1
2.2FM
Maros, Milan
2326-IM
Franzen, Jozef
2260½ - ½
2.3
Kusiak, Matej
2285A318-
Jancovic, Peter
22780 - 1
2.4
Ondrus, Martin
2242-
Janos, Martin
2198½ - ½
2.5
Skreno, Vladimir
2166A319-
Travenec, Igor
2121½ - ½
2.6
Horvath, Marian
2182-
Janos, Jozef
2110½ - ½
2.7
Pinter, Patrik
2165-WCM
Jancovicova, Andrea
19741 - 0
2.8
Batora, Matej
1875-
Vadila, Ondrej
20090 - 1
4. kolo dňa 2017/11/05 o 10:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo4 : 4
4.1IM
Lipka, Juraj
2417-FM
Motuz, Karol
2407A325½ - ½
4.2IM
Maslik, Miroslav
2355A67-
Borik, Juraj
21521 - 0
4.3
Dujava, Daniel
2118-
Srvatka, Igor
2171A3280 - 1
4.4
Slacky, Stanislav
2137-FM
Bombek, Peter
2224½ - ½
4.5
Polacik, Igor
2177A68-
Sukuba, Zdeno
2172½ - ½
4.6
Meszaros, Norbert
2104-
Kovacik, Emil
2085½ - ½
4.7
Pytlik, Pavol
2092-
Podoba, Milan
20480 - 1
4.8
Jursa, Branislav
2040-
Orgon, Dusan
20241 - 0
4. kolo dňa 2017/11/05 o 10:00
š.4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo6 : 2
6.1
Schwarz, Dusan
2295A418-
Spacek, Oliver
2207B600½ - ½
6.2FM
Straka, Jozef
2293-
Nagy, Tomas
2250A2761 - 0
6.3
Duben, Igor
2255-
Slobodnik, Michal
2076½ - ½
6.4
Gabris, Ondrej
2168A417-
Kovac, Lubomir
2144A277½ - ½
6.5
Peitl, Tomas
2220-
Packa, Ladislav
21091 - 0
6.6
Sosovicka, Matej
2166-
Lukacovic, Miroslav
18931 - 0
6.7FM
Kolesar, Milan
2152-
Slaba, Andrea
1905B283½ - ½
6.8
Oprea, Erik
2140-
Sipkovsky, Ladislav
17651 - 0
5. kolo dňa 2017/12/02 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-1  ŠK Slovan Bratislava BElo3 : 5
1.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2229-FM
Zetocha, Claudiu
2328A474½ - ½
1.2
Castiglione, Mario
2239-FM
Ruckschloss, Karol
2218½ - ½
1.3
Valent, Ivan
2164-
Jancovic, Peter
22780 - 1
1.4
Zetocha, Adrian
2137-
Janos, Martin
2198½ - ½
1.5
Privara, Igor
2210-FM
Kolcak, Marek
21690 - 1
1.6
Nestorenko, Dmitry
2228Z76-
Janos, Jozef
2110½ - ½
1.7
Hacik, Radomir
2128-FM
Mikulas, Dusan
20391 - 0
1.8
Cambel, Vladimir
1998-
Vadila, Ondrej
20090 - 1
5. kolo dňa 2017/12/02 o 10:00
š.12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo6 : 2
4.1IM
Sipos, Istvan
2485NAT-FM
Motuz, Karol
2407A3251 - 0
4.2FM
Farkas, Gabor
2390-FM
Vojtek, Vladimir
2291A3261 - 0
4.3IM
Berczes, Csaba
2333NAT-
Borik, Juraj
21521 - 0
4.4
Janko, Michal
2261-
Srvatka, Igor
2171A3281 - 0
4.5
Balogh, Peter
2117-FM
Bombek, Peter
2224½ - ½
4.6
Takacs, Laszlo
2247A798-
Sukuba, Zdeno
2172½ - ½
4.7
Koloditsova, Renata
1987-
Kovacik, Emil
20851 - 0
4.8
Dvorsky, Jozef
2002-
Podoba, Milan
20480 - 1
5. kolo dňa 2017/12/02 o 10:00
š.9  AŠK Trogár NitraElo-3  NŠK NitraElo4 : 4
5.1FM
Chovan, Milan
2332A118-GM
Mihok, Oliver
2555Z56½ - ½
5.2FM
Martiska, Peter
2236-IM
Aczel, Gergely
2557Z570 - 1
5.3
Dobrotka, Martin
2193A119-FM
Maros, Milan
23260 - 1
5.4
Stehlik, Peter
2054-
Ondrus, Martin
22421 - 0
5.5
Odler, Daniel
2069-WFM
Juhasz, Barbara
2230Z58½ - ½
5.6
Hlavina, Lubomir
2006-
Pinter, Patrik
2165½ - ½
5.7
Hrstka, Samuel
1918-
Krupa, Miroslav
19061 - 0
5.8
Szakall, Alexander
1852-
Kuna, Martin
1872½ - ½
5. kolo dňa 2017/12/02 o 10:00
š.10  KŠC KomárnoElo-4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo7 : 1
6.1WGM
Cibickova, Zuzana
2320-
Schwarz, Dusan
2295A418½ - ½
6.2
Molnar, Erno
2264-
Gabris, Ondrej
2168A4171 - 0
6.3
Jakab, Bela
2228-
Sosovicka, Matej
21661 - 0
6.4
Szegi, Tamas
2206A70-FM
Kolesar, Milan
21521 - 0
6.5FM
Kukel, Imre
2268-
Sosovicka, Juraj
21231 - 0
6.6
Bottyan, Peter
2193-
Oprea, Erik
21401 - 0
6.7
Szucs, Vladimir
2157A71-
Sosovicka, Jakub
2094½ - ½
6.8
Joba, Arpad
2060-
Gzib, David
18821 - 0
6. kolo dňa 2017/12/03 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava BElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo4 : 4
1.1FM
Zetocha, Claudiu
2328A474-IM
Lipka, Juraj
2417½ - ½
1.2FM
Briestensky, Rastislav
2331-IM
Maslik, Miroslav
2355A670 - 1
1.3IM
Franzen, Jozef
2260-
Dujava, Daniel
21181 - 0
1.4FM
Ruckschloss, Karol
2218-
Slacky, Stanislav
2137½ - ½
1.5
Jancovic, Peter
2278-
Polacik, Igor
2177A68½ - ½
1.6
Janos, Martin
2198-
Pytlik, Pavol
20920 - 1
1.7
Travenec, Igor
2121-
Prochazka, Jaromir
1891½ - ½
1.8
Janos, Jozef
2110-
Beno, Milan
17171 - 0
6. kolo dňa 2017/12/03 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo3½:4½
3.1FM
Jablonicky, Martin
2338B280-FM
Motuz, Karol
2407A325½ - ½
3.2
Spacek, Oliver
2207B600-
Borik, Juraj
2152½ - ½
3.3
Nagy, Tomas
2250A276-
Srvatka, Igor
2171A328½ - ½
3.4
Slobodnik, Michal
2076-FM
Bombek, Peter
22240 - 1
3.5
Kovac, Lubomir
2144A277-
Sukuba, Zdeno
21721 - 0
3.6
Packa, Ladislav
2109-
Kovacik, Emil
2085½ - ½
3.7
Lukacovic, Miroslav
1893-
Podoba, Milan
20480 - 1
3.8
Horecky, Peter
1993-
Pupak, Tomas
2046½ - ½
6. kolo dňa 2017/12/03 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo7 : 1
5.1FM
Maros, Milan
2326-
Schwarz, Dusan
2295A4181 - 0
5.2
Kusiak, Matej
2285A318-FM
Kolesar, Milan
21521 - 0
5.3
Ondrus, Martin
2242-
Sosovicka, Juraj
2123½ - ½
5.4
Skreno, Vladimir
2166A319-
Oprea, Erik
21401 - 0
5.5
Horvath, Marian
2182-
Sosovicka, Jakub
2094½ - ½
5.6
Pinter, Patrik
2165-
Hurban, Martin
19971 - 0
5.7
Dlhy, Jozef
2090-
Gzib, David
18821 - 0
5.8
Beres, Lukas
2079-
Sosovicka, Vladimir
18051 - 0
6. kolo dňa 2017/12/03 o 10:00
š.9  AŠK Trogár NitraElo-10  KŠC KomárnoElo3½:4½
6.1FM
Chovan, Milan
2332A118-WGM
Cibickova, Zuzana
2320½ - ½
6.2FM
Martiska, Peter
2236-
Molnar, Erno
2264½ - ½
6.3
Dobrotka, Martin
2193A119-
Jakab, Bela
2228½ - ½
6.4
Stehlik, Peter
2054-
Szegi, Tamas
2206A70½ - ½
6.5
Odler, Daniel
2069-FM
Kukel, Imre
22680 - 1
6.6
Hlavina, Lubomir
2006-
Voros, Gellert
21211 - 0
6.7
Hrstka, Samuel
1918-
Joba, Arpad
20600 - 1
6.8
Amrich, Martin
2045-
Pallag, Gergely
2031½ - ½
7. kolo dňa 2018/02/03 o 10:00
š.8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-7  ŠK Slovan Bratislava CElo5 : 3
2.1IM
Lipka, Juraj
2417-
Kostolansky, Sebastian Lukas
22291 - 0
2.2IM
Maslik, Miroslav
2355A67-
Havlicek, Libor
2305½ - ½
2.3
Vymazal, Bronislav
2339Z11-FM
Certek, Pavel
22361 - 0
2.4
Dujava, Daniel
2118-
Castiglione, Mario
2239½ - ½
2.5
Slacky, Stanislav
2137-
Valent, Ivan
2164½ - ½
2.6WFM
Vrbova, Niki
2147B69-
Zetocha, Adrian
21370 - 1
2.7
Polacik, Igor
2177A68-
Privara, Igor
22101 - 0
2.8
Pytlik, Pavol
2092-
Nestorenko, Dmitry
2228Z76½ - ½
7. kolo dňa 2018/02/03 o 10:00
š.12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo5½:2½
3.1IM
Sipos, Istvan
2485NAT-FM
Pechac, Jergus
2440B2791 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2390-FM
Jablonicky, Martin
2338B280½ - ½
3.3IM
Berczes, Csaba
2333NAT-
Spacek, Oliver
2207B6001 - 0
3.4
Janko, Michal
2261-
Nagy, Tomas
2250A2760 - 1
3.5
Balogh, Peter
2117-
Slobodnik, Michal
20761 - 0
3.6
Takacs, Laszlo
2247A798-
Packa, Ladislav
21091 - 0
3.7
Koloditsova, Renata
1987-
Lukacovic, Miroslav
18930 - 1
3.8
Dvorsky, Jozef
2002-
Sipkovsky, Ladislav
17651 - 0
7. kolo dňa 2018/02/03 o 10:00
š.10  KŠC KomárnoElo-3  NŠK NitraElo4½:3½
5.1WGM
Cibickova, Zuzana
2320-IM
Aczel, Gergely
2557Z57½ - ½
5.2
Molnar, Erno
2264-FM
Maros, Milan
2326½ - ½
5.3
Jakab, Bela
2228-
Kusiak, Matej
2285A318½ - ½
5.4
Szegi, Tamas
2206A70-
Skreno, Vladimir
2166A319½ - ½
5.5FM
Kukel, Imre
2268-
Pinter, Patrik
21651 - 0
5.6
Szucs, Vladimir
2157A71-
Krupa, Miroslav
19061 - 0
5.7
Voros, Gellert
2121-
Dlhy, Jozef
2090½ - ½
5.8
Pallag, Gergely
2031-
Kuna, Martin
18720 - 1
7. kolo dňa 2018/02/03 o 10:00
š.4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-9  AŠK Trogár NitraElo3 : 5
6.1
Schwarz, Dusan
2295A418-IM
Gazik, Viktor
2475B1170 - 1
6.2
Sosovicka, Matej
2166-FM
Chovan, Milan
2332A118½ - ½
6.3FM
Kolesar, Milan
2152-IM
Gazik, Igor
2242A1161 - 0
6.4
Sosovicka, Juraj
2123-FM
Martiska, Peter
22360 - 1
6.5
Oprea, Erik
2140-
Dobrotka, Martin
2193A119½ - ½
6.6
Novacek, Vladimir
2025-
Stehlik, Peter
20540 - 1
6.7
Sosovicka, Jakub
2094-
Odler, Daniel
20690 - 1
6.8
Ochrana, Ladislav
1952-
Hlavina, Lubomir
20061 - 0
8. kolo dňa 2018/02/17 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo3 : 5
1.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2229-
Schwarz, Dusan
2295A4180 - 1
1.2
Havlicek, Libor
2305-
Gabris, Ondrej
2168A417½ - ½
1.3FM
Certek, Pavel
2236-
Peitl, Tomas
22200 - 1
1.4
Kovac, Andrej
2225-
Sosovicka, Matej
21661 - 0
1.5
Valent, Ivan
2164-FM
Kolesar, Milan
2152½ - ½
1.6
Zetocha, Adrian
2137-
Sosovicka, Juraj
21231 - 0
1.7
Nestorenko, Dmitry
2228Z76-
Oprea, Erik
21400 - 1
1.8
Cambel, Vladimir
1998-
Sosovicka, Jakub
20940 - 1
8. kolo dňa 2018/02/17 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava BElo-10  KŠC KomárnoElo½ :7½
2.1FM
Zetocha, Claudiu
2328A474-IM
Kourousis, Epaminondas
2403Z120 - 1
2.2IM
Petran, Peter
2308A473-WGM
Cibickova, Zuzana
23200 - 1
2.3IM
Franzen, Jozef
2260-
Molnar, Erno
2264½ - ½
2.4
Jancovic, Peter
2278-
Jakab, Bela
22280 - 1
2.5
Janos, Martin
2198-
Szegi, Tamas
2206A700 - 1
2.6
Janos, Jozef
2110-FM
Kukel, Imre
22680 - 1
2.7FM
Mikulas, Dusan
2039-
Szucs, Vladimir
2157A710 - 1
2.8
Vadila, Ondrej
2009-
Voros, Gellert
21210 - 1
8. kolo dňa 2018/02/17 o 10:00
š.9  AŠK Trogár NitraElo-11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo3½:4½
5.1FM
Chovan, Milan
2332A118-FM
Motuz, Karol
2407A3251 - 0
5.2FM
Martiska, Peter
2236-FM
Vojtek, Vladimir
2291A3260 - 1
5.3
Dobrotka, Martin
2193A119-
Veres, Andrej
2218A327½ - ½
5.4
Stehlik, Peter
2054-
Borik, Juraj
21520 - 1
5.5
Hlavina, Lubomir
2006-FM
Bombek, Peter
2224½ - ½
5.6
Hrstka, Samuel
1918-
Prasek, Ivan
20610 - 1
5.7
Amrich, Martin
2045-
Podoba, Milan
20481 - 0
5.8
Szakall, Alexander
1852-
Pupak, Tomas
2046½ - ½
8. kolo dňa 2018/02/17 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo2 : 6
6.1GM
Mihok, Oliver
2555Z56-IM
Sipos, Istvan
2485NAT½ - ½
6.2
Skreno, Vladimir
2166A319-FM
Farkas, Gabor
23900 - 1
6.3WFM
Juhasz, Barbara
2230Z58-IM
Berczes, Csaba
2333NAT1 - 0
6.4
Dlhy, Jozef
2090-
Janko, Michal
22610 - 1
6.5
Beres, Lukas
2079-
Balogh, Peter
2117½ - ½
6.6
Chrenko, Kristian
1980-
Takacs, Laszlo
2247A7980 - 1
6.7
Batora, Matej
1875-
Koloditsova, Renata
19870 - 1
6.8
Kuna, Martin
1872-
Dvorsky, Jozef
20020 - 1
9. kolo dňa 2018/02/18 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-10  KŠC KomárnoElo3 : 5
1.1
Kostolansky, Sebastian Lukas
2229-IM
Kourousis, Epaminondas
2403Z120 - 1
1.2
Havlicek, Libor
2305-WGM
Cibickova, Zuzana
2320½ - ½
1.3FM
Certek, Pavel
2236-
Molnar, Erno
2264½ - ½
1.4
Kovac, Andrej
2225-
Jakab, Bela
22281 - 0
1.5
Valent, Ivan
2164-
Janko, Zoltan
2234½ - ½
1.6
Privara, Igor
2210-FM
Kukel, Imre
2268½ - ½
1.7
Hacik, Radomir
2128-
Bottyan, Peter
21930 - 1
1.8
Breja, Stanislav
1959-
Voros, Gellert
21210 - 1
9. kolo dňa 2018/02/18 o 10:00
š.1  ŠK Slovan Bratislava BElo-4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo3 : 5
2.1FM
Zetocha, Claudiu
2328A474-
Schwarz, Dusan
2295A4180 - 1
2.2IM
Franzen, Jozef
2260-
Peitl, Tomas
22200 - 1
2.3
Jancovic, Peter
2278-FM
Kolesar, Milan
21521 - 0
2.4
Janos, Martin
2198-
Sosovicka, Juraj
21231 - 0
2.5
Travenec, Igor
2121-
Oprea, Erik
21400 - 1
2.6
Janos, Jozef
2110-
Novacek, Vladimir
2025½ - ½
2.7
Kuna, Vladimir
1979-
Sosovicka, Jakub
20940 - 1
2.8
Vadila, Ondrej
2009-
Gzib, David
1882½ - ½
9. kolo dňa 2018/02/18 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo2½:5½
4.1FM
Jablonicky, Martin
2338B280-IM
Maslik, Miroslav
2355A67½ - ½
4.2
Spacek, Oliver
2207B600-IM
Balogh, Tomas
2327½ - ½
4.3
Nagy, Tomas
2250A276-
Dujava, Daniel
2118½ - ½
4.4
Slobodnik, Michal
2076-
Slacky, Stanislav
2137½ - ½
4.5
Kovac, Lubomir
2144A277-
Meszaros, Norbert
2104½ - ½
4.6
Packa, Ladislav
2109-
Pytlik, Pavol
20920 - 1
4.7
Jablonicky, Frantisek
2081-
Jursa, Branislav
20400 - 1
4.8
Horecky, Peter
1993-
Puchovsky, Ladislav
19490 - 1
9. kolo dňa 2018/02/18 o 10:00
š.9  AŠK Trogár NitraElo-12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo4½:3½
5.1FM
Chovan, Milan
2332A118-FM
Farkas, Gabor
2390½ - ½
5.2FM
Martiska, Peter
2236-IM
Berczes, Csaba
2333NAT1 - 0
5.3
Dobrotka, Martin
2193A119-
Janko, Michal
2261½ - ½
5.4
Stehlik, Peter
2054-
Balogh, Peter
21170 - 1
5.5
Hlavina, Lubomir
2006-
Koloditsova, Renata
19871 - 0
5.6
Hrstka, Samuel
1918-
Dvorsky, Jozef
2002½ - ½
5.7
Amrich, Martin
2045-
Kosar, Mikulas
1853½ - ½
5.8
Szakall, Alexander
1852-
Meszaros, Nikolas
1770½ - ½
9. kolo dňa 2018/02/18 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo5 : 3
6.1FM
Maros, Milan
2326-
Veres, Andrej
2218A327½ - ½
6.2
Kusiak, Matej
2285A318-
Borik, Juraj
21521 - 0
6.3
Skreno, Vladimir
2166A319-
Srvatka, Igor
2171A328½ - ½
6.4FM
Debnar, Lubos
2279-FM
Bombek, Peter
22241 - 0
6.5
Horvath, Marian
2182-
Prasek, Ivan
20611 - 0
6.6
Pinter, Patrik
2165-
Podoba, Milan
2048½ - ½
6.7
Dlhy, Jozef
2090-
Orgon, Dusan
2024½ - ½
6.8
Chrenko, Kristian
1980-
Pupak, Tomas
20460 - 1
10. kolo dňa 2018/03/10 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-9  AŠK Trogár NitraElo4 : 4
2.1FM
Jablonicky, Martin
2338B280-FM
Chovan, Milan
2332A118½ - ½
2.2
Nagy, Tomas
2250A276-FM
Martiska, Peter
2236½ - ½
2.3
Slobodnik, Michal
2076-
Stehlik, Peter
2054½ - ½
2.4
Kovac, Lubomir
2144A277-
Hlavina, Lubomir
2006½ - ½
2.5
Jablonicky, Frantisek
2081-
Hrstka, Samuel
1918½ - ½
2.6
Lukacovic, Miroslav
1893-
Szakall, Alexander
1852½ - ½
2.7
Slaba, Andrea
1905B283-
Belak, Juraj
1801½ - ½
2.8
Foltinovic, Tomas
1728-
Varga, Milan
1755½ - ½
10. kolo dňa 2018/03/10 o 10:00
š.12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-1  ŠK Slovan Bratislava BElo5½:2½
3.1IM
Sipos, Istvan
2485NAT-FM
Zetocha, Claudiu
2328A4741 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2390-IM
Franzen, Jozef
22601 - 0
3.3IM
Berczes, Csaba
2333NAT-
Janos, Martin
2198½ - ½
3.4
Janko, Michal
2261-FM
Kolcak, Marek
21691 - 0
3.5
Balogh, Peter
2117-
Travenec, Igor
21211 - 0
3.6
Takacs, Laszlo
2247A798-
Janos, Jozef
21100 - 1
3.7
Dvorsky, Jozef
2002-
Kolman, Richard
19911 - 0
3.8
Meszaros, Nikolas
1770-
Vadila, Ondrej
20090 - 1
10. kolo dňa 2018/03/10 o 10:00
š.11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-7  ŠK Slovan Bratislava CElo4 : 4
4.1FM
Motuz, Karol
2407A325-
Kostolansky, Sebastian Lukas
2229½ - ½
4.2
Borik, Juraj
2152-
Havlicek, Libor
2305½ - ½
4.3
Srvatka, Igor
2171A328-
Kovac, Andrej
2225½ - ½
4.4FM
Bombek, Peter
2224-
Valent, Ivan
2164½ - ½
4.5
Prasek, Ivan
2061-
Zetocha, Adrian
21371 - 0
4.6
Podoba, Milan
2048-
Nestorenko, Dmitry
2228Z760 - 1
4.7
Orgon, Dusan
2024-
Cambel, Vladimir
19980 - 1
4.8
Pupak, Tomas
2046-
Breja, Stanislav
19591 - 0
10. kolo dňa 2018/03/10 o 10:00
š.10  KŠC KomárnoElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo7½: ½
5.1IM
Kourousis, Epaminondas
2403Z12-
Slacky, Stanislav
2137½ - ½
5.2WGM
Cibickova, Zuzana
2320-
Polacik, Igor
2177A681 - 0
5.3
Molnar, Erno
2264-
Meszaros, Norbert
21041 - 0
5.4
Jakab, Bela
2228-
Pytlik, Pavol
20921 - 0
5.5
Janko, Zoltan
2234-
Prochazka, Jaromir
18911 - 0
5.6
Szegi, Tamas
2206A70-
Cebo, Vladimír
16181 - 0
5.7FM
Kukel, Imre
2268-
Beno, Milan
17171 - 0
5.8
Bottyan, Peter
2193-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
11. kolo dňa 2018/03/11 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-3  NŠK NitraElo3 : 5
2.1FM
Jablonicky, Martin
2338B280-IM
Aczel, Gergely
2557Z570 - 1
2.2
Nagy, Tomas
2250A276-
Kusiak, Matej
2285A3181 - 0
2.3
Slobodnik, Michal
2076-
Skreno, Vladimir
2166A3190 - 1
2.4
Kovac, Lubomir
2144A277-
Horvath, Marian
21821 - 0
2.5
Jablonicky, Frantisek
2081-
Pinter, Patrik
21650 - 1
2.6
Lukacovic, Miroslav
1893-
Dlhy, Jozef
2090½ - ½
2.7
Slaba, Andrea
1905B283-
Chrenko, Kristian
1980½ - ½
2.8
Foltinovic, Tomas
1728-
Batora, Matej
18750 - 1
11. kolo dňa 2018/03/11 o 10:00
š.12  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-7  ŠK Slovan Bratislava CElo5½:2½
3.1IM
Sipos, Istvan
2485NAT-
Kostolansky, Sebastian Lukas
22291 - 0
3.2FM
Farkas, Gabor
2390-
Kovac, Andrej
22251 - 0
3.3IM
Berczes, Csaba
2333NAT-
Valent, Ivan
2164½ - ½
3.4
Janko, Michal
2261-
Zetocha, Adrian
21371 - 0
3.5
Balogh, Peter
2117-
Nestorenko, Dmitry
2228Z760 - 1
3.6
Takacs, Laszlo
2247A798-
Cambel, Vladimir
19981 - 0
3.7
Dvorsky, Jozef
2002-
Hudec, Jan
1954½ - ½
3.8
Meszaros, Nikolas
1770-
Vimmer, Michal
1961½ - ½
11. kolo dňa 2018/03/11 o 10:00
š.11  ŠKŠ Dubnica n/Váhom BElo-1  ŠK Slovan Bratislava BElo2½:5½
4.1FM
Motuz, Karol
2407A325-FM
Zetocha, Claudiu
2328A474½ - ½
4.2
Veres, Andrej
2218A327-IM
Petran, Peter
2308A473½ - ½
4.3
Borik, Juraj
2152-IM
Franzen, Jozef
22600 - 1
4.4FM
Bombek, Peter
2224-
Janos, Martin
2198½ - ½
4.5
Kovacik, Emil
2085-FM
Kolcak, Marek
21690 - 1
4.6
Prasek, Ivan
2061-
Janos, Jozef
21100 - 1
4.7
Podoba, Milan
2048-
Kolman, Richard
19910 - 1
4.8
Pupak, Tomas
2046-
Vadila, Ondrej
20091 - 0
11. kolo dňa 2018/03/11 o 10:00
š.4  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-8  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo1½:6½
6.1
Schwarz, Dusan
2295A418-IM
Maslik, Miroslav
2355A670 - 1
6.2FM
Kolesar, Milan
2152-
Vymazal, Bronislav
2339Z110 - 1
6.3
Sosovicka, Juraj
2123-
Slacky, Stanislav
2137½ - ½
6.4
Oprea, Erik
2140-
Polacik, Igor
2177A680 - 1
6.5
Novacek, Vladimir
2025-
Pytlik, Pavol
20920 - 1
6.6
Kucera, Michal
1907-
Puchovsky, Ladislav
1949½ - ½
6.7
Gzib, David
1882-
Prochazka, Jaromir
1891½ - ½
6.8
Brett nicht besetzt,
0-
Kosper, Peter
1703- - +