TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr19732.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345 TB1  TB2  TB3 
1Tatran E * 66922,00
2Karlova Ves * 4717,50
3Slovan F24 * 717,00
4Lokomotiva C * 4411,50
5KSN B24 * 112,00

Súpisky družstiev

  2. KSN B (Elo Ø:1550 / TB1: 1 / TB2: 12)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kimerling Martin173701737SVK404714917823B2901,52,0
2Rozarova Katarina165901659SVK316714916606B2881,53,0
3Sklars Tomas163617791636SVK4305149019354,04,0
4Kevicka Lucia157401574SVK3734149013820,53,0
5Macko Peter152501525SVK4495149213670,01,0
6Kordos Adam147601476SVK3157149010050,02,0
7Rohacek Pavol140601406SVK3166149189940,04,0
8Padysak Matus135801358SVK31630,53,0
9Michalkova Martina135001350SVK4158149231220,01,0
10Vrtiakova Anna138801388SVK51302,04,0
11Macko Miroslav138401384SVK44942,03,0
12Kevicky Patrik135001350SVK40460,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  5. KSN B (Elo Ø:1550, TB1: 1 / TB2: 12)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345BodyPartieElo Ø
1Kimerling Martin173701737SVK149178234047B290½11,521823
2Rozarova Katarina165901659SVK149166063167B2881½01,531739
3Sklars Tomas163617791636SVK14901935430511114,041714
4Kevicka Lucia157401574SVK1490138237340½00,531731
5Macko Peter152501525SVK14921367449500,011685
6Kordos Adam147601476SVK149010053157000,021620
7Rohacek Pavol140601406SVK14918994316600000,041633
8Padysak Matus135801358SVK31630½00,531395
9Michalkova Martina135001350SVK14923122415800,011350
10Vrtiakova Anna138801388SVK51300++02,041545
11Macko Miroslav138401384SVK44940++2,031521

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2009/02/27 o 17:00
š.2  KSN BElo-5  Karlova VesElo2½:5½
1.1
Kimerling, Martin
1737-
Havlicek, Oto
1825½ - ½
1.2
Rozarova, Katarina
1659-
Dinzik, Jan
17161 - 0
1.3
Sklars, Tomas
1636-
Fabana, Tibor
14751 - 0
1.4
Rohacek, Pavol
1406-
Sadovsky, Julius
16190 - 1
1.5
Vrtiakova, Anna
1388-
Oravec, Lubos
15650 - 1
1.6
Macko, Miroslav
1384-
Dobrucky, Miroslav
15210 - 1
1.7
Brett nicht besetzt,
0-
Krajci, Stefan
1511- - +
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Vas, Jozef
1350- - +
2. kolo dňa 2009/03/01 o 17:00
š.1  Slovan FElo-2  KSN BElo4½:3½
2.1
Lukac, Peter
1727-
Rozarova, Katarina
1659½ - ½
2.2
Benova, Zita
1745-
Sklars, Tomas
16360 - 1
2.3
Kovacic, Stefan
1791-
Kevicka, Lucia
15741 - 0
2.4
Butora, Frantisek
1685-
Macko, Peter
15251 - 0
2.5
Malik, Marian
1659-
Rohacek, Pavol
14061 - 0
2.6
Chripko, Lubomir
1484-
Padysak, Matus
13581 - 0
2.7
Brett nicht besetzt,
0-
Vrtiakova, Anna
1388- - +
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Macko, Miroslav
1384- - +
4. kolo dňa 2009/03/13 o 17:00
š.2  KSN BElo-3  Lokomotiva CElo4 : 4
2.1
Sklars, Tomas
1636-
Beranek, Tomas
17041 - 0
2.2
Kevicka, Lucia
1574-
Novak, Martin
1634½ - ½
2.3
Kordos, Adam
1476-
Gremen, Tomas
16170 - 1
2.4
Rohacek, Pavol
1406-
Tomcik, Leon
16990 - 1
2.5
Padysak, Matus
1358-
Barta, Ondrej
1350½ - ½
2.6
Michalkova, Martina
1350-
Gregus, Ondrej
13500 - 1
2.7
Vrtiakova, Anna
1388-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2.8
Macko, Miroslav
1384-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5. kolo dňa 2009/03/20 o 17:00
š.4  Tatran EElo-2  KSN BElo6 : 2
1.1
Bohacek, Ludovit
1821-
Kimerling, Martin
17370 - 1
1.2
Pigos, Jan
1774-
Rozarova, Katarina
16591 - 0
1.3
Dolinsky, Jaroslav
1932-
Sklars, Tomas
16360 - 1
1.4
Stancek, Stefan
1767-
Kevicka, Lucia
15741 - 0
1.5
Kalita, Anton
1622-
Kordos, Adam
14761 - 0
1.6
Caplovic, Jan
1556-
Rohacek, Pavol
14061 - 0
1.7
Husar, Andrej
1350-
Padysak, Matus
13581 - 0
1.8
Filippi, Pavol
1524-
Vrtiakova, Anna
13881 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Sklars Tomas163617791636KSN B4,04100,02
2Kalita Anton162201622Tatran E3,03100,05
3Malik Marian165901659Slovan F3,03100,05
4Kovacic Stefan179101791Slovan F3,0475,02
5Tomcik Leon169916961699Lokomotiva C3,0475,04
6Stancek Stefan176701767Tatran E3,0475,04
7Caplovic Jan155601556Tatran E3,0475,07
8Eisenhammer Juraj135001350Karlova Ves2,5383,36
9Havlicek Oto182518251825Karlova Ves2,5462,51
10Novak Martin163401634Lokomotiva C2,5462,52
11Gremen Tomas161701617Lokomotiva C2,5462,53
12Butora Frantisek168516981685Slovan F2,5462,54
13Pigos Jan177418881774Tatran E2,02100,02
14Dobrucky Miroslav152101521Karlova Ves2,02100,06
15Husar Andrej135001350Tatran E2,02100,07
16Krajci Stefan151101511Karlova Ves2,02100,08
17Dolinsky Jaroslav193201932Tatran E2,0366,73
18Sadovsky Julius161901619Karlova Ves2,0366,74
19Nagy Edmund161101611Slovan F2,0366,76
20Oravec Lubos156501565Karlova Ves2,0450,05
21Kirylov Julian187001870Tatran E1,5275,01
22Kimerling Martin173701737KSN B1,5275,01
23Brabec Juraj182901829Tatran E1,5275,02
24Rozarova Katarina165901659KSN B1,5350,01
25Lukac Peter172718241727Slovan F1,5350,01
26Bohacek Ludovit182101821Tatran E1,5437,51
27Beranek Tomas170401704Lokomotiva C1,5437,51
28Malac Miroslav165401654Slovan F1,01100,05
29Greppel Pavol160101601Slovan F1,01100,07
30Piatro Anton149101491Karlova Ves1,01100,07
31Filippi Pavol152401524Tatran E1,01100,08
32Gregus Ondrej135001350Lokomotiva C1,0250,06
33Aubrecht Alexander154001540Tatran E1,0333,36
34Chripko Lubomir148401484Slovan F1,0333,37
35Benova Zita174518071745Slovan F1,0425,01
36Fabana Tibor147501475Karlova Ves1,0425,02
37Kis Tomas180301803Lokomotiva C0,5150,01
38Behran Jozef159801598Karlova Ves0,5225,03
39Brhlovic Juraj154601546Tatran E0,5225,05
40Kevicka Lucia157401574KSN B0,5316,73
41Padysak Matus135801358KSN B0,5316,76
42Barta Ondrej135001350Lokomotiva C0,5412,55
43Macko Peter152501525KSN B0,010,04
44Danielik Ladislav157201572Karlova Ves0,010,04
45Ragan Stanislav155501555Lokomotiva C0,010,05
46Michalkova Martina135001350KSN B0,010,06
47Macko Miroslav138401384KSN B0,010,06
48Lidayova Dagmar135001350Lokomotiva C0,010,08
49Olah Erik135001350Lokomotiva C0,010,08
50Vas Jozef135001350Karlova Ves0,010,08
51Kordos Adam147601476KSN B0,020,04
52Vrtiakova Anna138801388KSN B0,020,06
53Dinzik Jan171601716Karlova Ves0,030,02
54Antal Jozef177601776Slovan F0,030,03
55Ivanic Martin135001350Lokomotiva C0,030,07
56Rohacek Pavol140601406KSN B0,040,04


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Slovan F (Elo Ø:1763 / TB1: 7 / TB2: 17)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Schõnecker Rudolf198001980SVK5250A2480,00,0
2Lukac Peter172718241727SVK130149083101,53,0
3Benova Zita174518071745SVK9714906686B5411,04,0
4Kovacic Stefan179101791SVK12514913720A2473,04,0
5Antal Jozef177601776SVK95149135850,03,0
6Kluknavsky Martin174201742SVK1331149212860,00,0
7Butora Frantisek168516981685SVK101149112642,54,0
8Malac Miroslav165401654SVK2588149137551,01,0
9Malik Marian165901659SVK2803149137713,03,0
10Nagy Edmund161101611SVK1372,03,0
11Greppel Pavol160101601SVK1121,01,0
12Kevicky Rastislav156701567SVK3834149014200,00,0
13Schõneckerova Eva148501485SVK49730,00,0
14Chripko Lubomir148401484SVK4199149134612,04,0
15Klacik Ondrej146901469SVK4307149231140,00,0
16Zidek Andrej135001350SVK49220,00,0
  3. Lokomotiva C (Elo Ø:1589 / TB1: 4 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kis Tomas180301803SVK393014919370A0800,51,0
2Beranek Tomas170401704SVK2794149210221,54,0
3Novak Martin163401634SVK4786149214642,54,0
4Gremen Tomas161701617SVK18692,54,0
5Tomcik Leon169916961699SVK808149169163,04,0
6Ragan Stanislav155501555SVK39320,01,0
7Barta Ondrej135001350SVK38030,54,0
8Gregus Ondrej135001350SVK49811,02,0
9Ivanic Martin135001350SVK53490,03,0
10Lidayova Dagmar135001350SVK46000,01,0
11Olah Erik135001350SVK54930,01,0
  4. Tatran E (Elo Ø:1771 / TB1: 9 / TB2: 22)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Kirylov Julian187001870SVK1286149206621,52,0
2Bohacek Ludovit182101821SVK1273149205491,54,0
3Brabec Juraj182901829SVK12741,52,0
4Pigos Jan177418881774SVK5208149231302,02,0
5Dolinsky Jaroslav193201932SVK4755149206032,03,0
6Stancek Stefan176701767SVK12933,04,0
7Kalita Anton162201622SVK1285149206543,03,0
8Brhlovic Juraj154601546SVK1275149205570,52,0
9Aubrecht Alexander154001540SVK1272149205141,03,0
10Caplovic Jan155601556SVK1277149205653,04,0
11Husar Andrej135001350SVK52072,02,0
12Filippi Pavol152401524SVK12781,01,0
13Zilinsky Frantisek135001350SVK5344149228350,00,0
  5. Karlova Ves (Elo Ø:1697 / TB1: 7 / TB2: 17,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartie
1Havlicek Oto182518251825SVK4461149158392,54,0
2Koutny Bretislav185301853SVK55414921308A5720,00,0
3Dinzik Jan171601716SVK318149156260,03,0
4Marko Jan182518631825SVK323149113450,00,0
5Fabana Tibor147501475SVK43351,04,0
6Behran Jozef159801598SVK3160,52,0
7Danielik Ladislav157201572SVK3170,01,0
8Sadovsky Julius161901619SVK3272,03,0
9Oravec Lubos156501565SVK3252,04,0
10Eisenhammer Juraj135001350SVK3202,53,0
11Dobrucky Miroslav152101521SVK319149227382,02,0
12Krajci Stefan151101511SVK3223,03,0
13Piatro Anton149101491SVK3261,01,0
14Vas Jozef135001350SVK50061,02,0
15Minarcak Pavol135001350SVK52140,00,0
16Stolc Roman135001350SVK3280,00,0
17Simon Jozef135001350SVK40090,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Tatran E (Elo Ø:1771, TB1: 9 / TB2: 22)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345BodyPartieElo Ø
1Kirylov Julian187001870SVK1492066212861½1,521716
2Bohacek Ludovit182101821SVK1492054912730½101,541735
3Brabec Juraj182901829SVK1274½11,521667
4Pigos Jan177418881774SVK149231305208112,021725
5Dolinsky Jaroslav193201932SVK1492060347551102,031603
6Stancek Stefan176701767SVK129310113,041631
7Kalita Anton162201622SVK1492065412851113,031504
8Brhlovic Juraj154601546SVK1492055712750½0,521588
9Aubrecht Alexander154001540SVK1492051412721001,031434
10Caplovic Jan155601556SVK14920565127710113,041433
11Husar Andrej135001350SVK5207112,021354
12Filippi Pavol152401524SVK127811,011388
  2. Karlova Ves (Elo Ø:1697, TB1: 7 / TB2: 17,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345BodyPartieElo Ø
1Havlicek Oto182518251825SVK149158394461½½½12,541777
3Dinzik Jan171601716SVK149156263180000,031760
5Fabana Tibor147501475SVK433500011,041762
6Behran Jozef159801598SVK3160½0,521660
7Danielik Ladislav157201572SVK31700,011617
8Sadovsky Julius161901619SVK3271102,031609
9Oravec Lubos156501565SVK32510102,041573
10Eisenhammer Juraj135001350SVK32011½2,531500
11Dobrucky Miroslav152101521SVK14922738319112,021367
12Krajci Stefan151101511SVK322+113,031417
13Piatro Anton149101491SVK32611,011556
14Vas Jozef135001350SVK5006+01,021350
  3. Slovan F (Elo Ø:1763, TB1: 7 / TB2: 17)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345BodyPartieElo Ø
2Lukac Peter172718241727SVK14908310130½½½1,531744
3Benova Zita174518071745SVK1490668697B54101001,041729
4Kovacic Stefan179101791SVK14913720125A24711013,041670
5Antal Jozef177601776SVK14913585950000,031647
7Butora Frantisek168516981685SVK14911264101110½2,541524
8Malac Miroslav165401654SVK14913755258811,011619
9Malik Marian165901659SVK1491377128031113,031440
10Nagy Edmund161101611SVK1371½½2,031415
11Greppel Pavol160101601SVK11211,011540
14Chripko Lubomir148401484SVK1491346141991+002,041475
  4. Lokomotiva C (Elo Ø:1589, TB1: 4 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345BodyPartieElo Ø
1Kis Tomas180301803SVK149193703930A080½0,511825
2Beranek Tomas170401704SVK14921022279401½01,541677
3Novak Martin163401634SVK149214644786110½2,541685
4Gremen Tomas161701617SVK1869½1012,541667
5Tomcik Leon169916961699SVK1491691680801113,041670
6Ragan Stanislav155501555SVK393200,011767
7Barta Ondrej135001350SVK3803000½0,541504
8Gregus Ondrej135001350SVK4981011,021505
9Ivanic Martin135001350SVK53490000,031557
10Lidayova Dagmar135001350SVK460000,011556
11Olah Erik135001350SVK549300,011511

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2009/02/27 o 17:00
š.3  Lokomotiva CElo-4  Tatran EElo1½:6½
2.1
Beranek, Tomas
1704-
Kirylov, Julian
18700 - 1
2.2
Novak, Martin
1634-
Bohacek, Ludovit
18211 - 0
2.3
Gremen, Tomas
1617-
Brabec, Juraj
1829½ - ½
2.4
Tomcik, Leon
1699-
Dolinsky, Jaroslav
19320 - 1
2.5
Ragan, Stanislav
1555-
Stancek, Stefan
17670 - 1
2.6
Barta, Ondrej
1350-
Kalita, Anton
16220 - 1
2.7
Ivanic, Martin
1350-
Aubrecht, Alexander
15400 - 1
2.8
Lidayova, Dagmar
1350-
Caplovic, Jan
15560 - 1
2. kolo dňa 2009/03/01 o 17:00
š.5  Karlova VesElo-3  Lokomotiva CElo3½:4½
1.1
Havlicek, Oto
1825-
Kis, Tomas
1803½ - ½
1.2
Fabana, Tibor
1475-
Beranek, Tomas
17040 - 1
1.3
Behran, Jozef
1598-
Novak, Martin
16340 - 1
1.4
Danielik, Ladislav
1572-
Gremen, Tomas
16170 - 1
1.5
Oravec, Lubos
1565-
Tomcik, Leon
16990 - 1
1.6
Eisenhammer, Juraj
1350-
Barta, Ondrej
13501 - 0
1.7
Dobrucky, Miroslav
1521-
Ivanic, Martin
13501 - 0
1.8
Krajci, Stefan
1511-
Olah, Erik
13501 - 0
3. kolo dňa 2009/03/06 o 17:00
š.3  Lokomotiva CElo-1  Slovan FElo1½:6½
1.1
Beranek, Tomas
1704-
Lukac, Peter
1727½ - ½
1.2
Novak, Martin
1634-
Benova, Zita
17450 - 1
1.3
Gremen, Tomas
1617-
Kovacic, Stefan
17910 - 1
1.4
Tomcik, Leon
1699-
Antal, Jozef
17761 - 0
1.5
Barta, Ondrej
1350-
Butora, Frantisek
16850 - 1
1.6
Gregus, Ondrej
1350-
Malik, Marian
16590 - 1
1.7
Ivanic, Martin
1350-
Nagy, Edmund
16110 - 1
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Chripko, Lubomir
1484- - +
3. kolo dňa 2009/03/06 o 17:00
š.4  Tatran EElo-5  Karlova VesElo3½:4½
2.1
Bohacek, Ludovit
1821-
Havlicek, Oto
1825½ - ½
2.2
Brabec, Juraj
1829-
Dinzik, Jan
17161 - 0
2.3
Dolinsky, Jaroslav
1932-
Fabana, Tibor
14751 - 0
2.4
Stancek, Stefan
1767-
Sadovsky, Julius
16190 - 1
2.5
Brhlovic, Juraj
1546-
Oravec, Lubos
15650 - 1
2.6
Aubrecht, Alexander
1540-
Eisenhammer, Juraj
13500 - 1
2.7
Caplovic, Jan
1556-
Piatro, Anton
14910 - 1
2.8
Husar, Andrej
1350-
Vas, Jozef
13501 - 0
4. kolo dňa 2009/03/13 o 17:00
š.1  Slovan FElo-4  Tatran EElo2 : 6
1.1
Lukac, Peter
1727-
Kirylov, Julian
1870½ - ½
1.2
Benova, Zita
1745-
Bohacek, Ludovit
18210 - 1
1.3
Kovacic, Stefan
1791-
Pigos, Jan
17740 - 1
1.4
Antal, Jozef
1776-
Stancek, Stefan
17670 - 1
1.5
Butora, Frantisek
1685-
Kalita, Anton
16220 - 1
1.6
Nagy, Edmund
1611-
Brhlovic, Juraj
1546½ - ½
1.7
Greppel, Pavol
1601-
Aubrecht, Alexander
15401 - 0
1.8
Chripko, Lubomir
1484-
Caplovic, Jan
15560 - 1
5. kolo dňa 2009/03/20 o 17:00
š.5  Karlova VesElo-1  Slovan FElo4 : 4
2.1
Havlicek, Oto
1825-
Benova, Zita
17451 - 0
2.2
Dinzik, Jan
1716-
Kovacic, Stefan
17910 - 1
2.3
Fabana, Tibor
1475-
Antal, Jozef
17761 - 0
2.4
Behran, Jozef
1598-
Butora, Frantisek
1685½ - ½
2.5
Sadovsky, Julius
1619-
Malac, Miroslav
16540 - 1
2.6
Oravec, Lubos
1565-
Malik, Marian
16590 - 1
2.7
Eisenhammer, Juraj
1350-
Nagy, Edmund
1611½ - ½
2.8
Krajci, Stefan
1511-
Chripko, Lubomir
14841 - 0