TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr673048.aspx?art=0&lan=4

Súpisky družstiev

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Tomcani Jan16420Doprastav O66100,03
2Malaschitz Richard19820Doprastav L5,5778,61
3Goga Frantisek17990Doprastav J5,5778,63
4Pisarcik Richard14420KŠN C5,5868,85
5Kovacik Oliver12870Doprastav N5771,43
6Struhar Adrian14660Dúbravan B5771,45
7Durana Jonas17660KŠN C4,5675,02
8Pekar Matus17310Doprastav J4,5675,02
9Janovicek Lukas12840Doprastav L4,5675,06
10Park Seonjae17090Doprastav N4,5764,31
11Sahidi Sear17060KŠN C4,5764,33
12Hlavac Tomas15730Dúbravan B4,5764,34
13Durik Martin14560Doprastav O4,5764,34
14Tkac Martin01424Apollo B44100,08
15Tomcaniova Lucia16610Doprastav O4580,02
16Malaschitz Teodor16460Doprastav L4580,03
17Bronis Jan01000Doprastav L4580,06
18Zacik Tibor Gregor14240Dúbravan B4580,06
19Racko Jan17010Apollo B4666,73
20Rybajlak Igor17210Apollo B4757,12
21Skripek Jan15040Tatran C4757,16
22Sipos Aron11970Doprastav N4757,17
23Dankic Frantisek11310Slovan J4757,17
24Hricovini Michal20290Doprastav J3,5487,51
25Hatala Peter14890Ružinov B3,5487,55
26Lachcina Alojz17590Apollo B3,5570,01
27Pongo Aron18340Doprastav O3,5570,01
28Zatko Peter14340Ružinov B3,5570,04
29Li Geng Hui11520Doprastav O3,5570,07
30Durovka Stefan16870Dúbravan B3,5658,31
31Chodak Ivan16220Tatran C3,5658,34
32Skoviera Luboslav16690Tatran C3,5658,35
33Sahidi Shabir15740KŠN C3,5658,36
34Zatko Peter13810Ružinov B3,5658,36
35Vojtko Robert16090Doprastav J3,5658,36
36Zacik Tibor13560Dúbravan B3,5658,37
37Molnar Viliam17120Tatran C3,5750,01
38Smidova Michaela16510KŠN C3,5750,03
39Pytlik Pavol20230Lokomotíva D33100,01
40Kapolkova Greta17240KŠN C33100,02
41Michlik Filip14130Doprastav J33100,07
42Kuc Aiden01028Doprastav N33100,07
43Havalda Samuel19430KŠN C3475,01
44Pospichal Tomas01864Doprastav N3475,02
45Takacs Zsolt16920Doprastav J3475,04
46Sokolovsky Jakub18270Doprastav O3560,01
47Dvorak Alfred13200Slovan J3650,04
48Krno Vladimir16540Apollo B3650,05
49Kajaba Matus11580Doprastav N3650,05
50Meszaros Casey Ryan17960KŠN C2,5383,31
51Kostka Pavol15500Slovan J2,5383,33
52Dobcsanyi Dominik16310Dúbravan B2,5383,34
53Bittner Samuel01226KŠN C2,5462,58
54Zahorsky Michal16050Tatran C2,5550,04
55Krasnansky Radovan12770Slovan J2,5550,06
56Cornej Michal01248Lokomotíva D2,5550,06
57Molnar Sviatoslav15950Ružinov B2,5641,72
58Bohacek Ludovit15550Tatran C2,5641,73
59Horvath Marian12990Slovan J2,5641,75
60Srnak Martin12900Doprastav N2,5735,74
61Jancura Andrej18630Dúbravan B22100,01
62Dubnicka Stefan15760Doprastav L22100,05
63Mlady Juraj12900Apollo B22100,06
64Vavrak Jan14630Tatran C22100,07
65Kralik Jakub01169Doprastav O22100,08
66Strelbitska Oleksandra17080Dúbravan B2366,73
67Straka Ivan16270Dúbravan B2366,73
68Belak Milan16930Dúbravan B2366,73
69Skerlikova Zuzana12360Slovan J2366,76
70Ferik Andrej18150Ružinov B2450,01
71Shykhnenko Hryhorii14390Doprastav L2450,05
72Gallo Filip11630Doprastav N2450,05
73Bronis Adam01017Doprastav L2450,07
74Vasko Matej16490Lokomotíva D2540,01
75Andre Tomas14760Doprastav N2540,03
76Pribojsky Branislav17380Doprastav J2540,05
77Lorincz Robert13140Ružinov B2540,06
78Vedjel Milan01000Tatran C2540,08
79Dolnik Michal15370Doprastav L2633,32
80Faltus Jan13830Ružinov B2633,35
81Mendelova Adela12210Doprastav O2633,35
82Halasz Michal14690Doprastav L2728,64
83Chren Martin18810Doprastav J1,5275,02
84Licka Radomir16590Dúbravan B1,5275,03
85Bilka Radoslav16960Apollo B1,5275,04
86Lehocky Ondrej01000Doprastav J1,5275,08
87Skrinar Marek17640Slovan J1,5350,01
88Moravcik Peter16030Ružinov B1,5350,02
89Krammer Anton14880Doprastav J1,5350,07
90Chmelik Juraj12650Lokomotíva D1,5437,56
91Vesely Bedrich16820Ružinov B1,5530,01
92Farkas Vladimir17360Apollo B1,5530,02
93Koutny Bretislav16810Tatran C1,5721,42
94Sunova Michaela10030KŠN C1,5818,87
95Skripecka Helena20490Lokomotíva D11100,01
96Duraj Jan19350Dúbravan B11100,02
97Shirinyan Daniel20080Doprastav L11100,02
98Stofa David17650Doprastav J11100,04
99Butala Michal15850Apollo B11100,05
100Ni Viktor10870Doprastav N11100,07
101Misovec Frantisek01000Doprastav J11100,08
102Magyar Frantisek19860Doprastav J1250,01
103Hricak Vasil20320Doprastav J1250,01
104Huncar Martin18470Doprastav N1250,01
105Havrila Martin18240Doprastav J1250,03
106Jambrich Jaromir14100Apollo B1250,05
107Licka Daniel15280Dúbravan B1250,05
108Gajdosik Vladimir13330Doprastav J1250,06
109Iakovlieva Sofiia01000Slovan J1250,07
110Mordavsky Martin01000Doprastav L1250,08
111Kello Alexander01000Doprastav N1333,38
112Kytlica Peter17880Dúbravan B1425,01
113Laho Tomas17400Dúbravan B1425,02
114Jursa Juraj13550Lokomotíva D1425,02
115Isa Adam14800Slovan J1425,02
116Skripecky Marek11920Lokomotíva D1425,05
117Moravcik Boris14260Apollo B1425,06
118Sugar Martin01000Dúbravan B1425,08
119Kysel Jozef15620Doprastav L1520,03
120Halas Jozef11710Apollo B1616,77
121Beno Milan16820Lokomotíva D0,5150,02
122Vanko Wiliam01049KŠN C0,5150,06
123Blizman Marian15140Doprastav J0,5225,06
124Portes Peter14060Doprastav J0,5225,07
125Novozhilov Dmitrii01112Lokomotíva D0,5225,07
126Andre Jan18140Doprastav N0,5316,71
127Marcinek Igor10810Doprastav N0,5316,76
128Eiben Pavol14260Slovan J0,5412,53
129Tonhajzer Matus12190Lokomotíva D0,5412,54
130Kukelko Igor11990Doprastav O0,5510,06
131Kralovic Peter17830Slovan J010,01
132Sorsak Jozef18030Tatran C010,01
133Rak Martin19270KŠN C010,01
134Jursa Branislav19290Lokomotíva D010,01
135Skripecky Marian14520Lokomotíva D010,03
136Soltys Oliver14550KŠN C010,04
137Matusek Jan15280Ružinov B010,05
138Garaj Ivan15650Tatran C010,05
139Zalesky Daniel12360Slovan J010,05
140Havaldova Natalia12260KŠN C010,06
141Halada Lubos10130Doprastav L010,07
142Sun Martin01000KŠN C010,07
143Popelka Matias01000Doprastav O010,08
144Ferik Adam01000Ružinov B010,08
145Chmelikova Julia01063Lokomotíva D010,08
146Marko Lukas01000Doprastav N010,08
147Tomcani Jan01000Doprastav O010,08
148Bernard Martin13490Lokomotíva D020,02
149Horvathova Hana15100Slovan J020,03
150Kanisak Andrej01115Lokomotíva D020,04


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Ružinov B (Elo Ø:1593 / TB1: 6 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Ferik Andrej18150SVK14940019A12324
2Vesely Bedrich16820SVK149361861,55
3Moravcik Peter16030SVK149137801,53
4Molnar Sviatoslav15950SVK149741852,56
5Machalik Juraj14950SVK1493597004
6Matusek Jan15280SVK1492138301
7Zatko Peter14340SVK149664093,55
8Hatala Peter14890SVK149206383,54
9Faltus Jan13830SVK1492910426
10Vlacuha Robert15360SVK1494100700
11Zatko Peter13810SVK149217073,56
12Barati Barnabas14130SVK1492099900
13Lorincz Robert13140SVK1493806525
14Haulik Tomas01000SVK1497417702
15Ferik Adam01000SVK1497305701
  2. Lokomotíva D (Elo Ø:1693 / TB1: 0 / TB2: 14,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Skripecka Helena20490SVK14900670B21511
2Jursa Branislav19290SVK14932393A21601
3Pytlik Pavol20230SVK14912287A21733
4Vasko Matej16490SVK1496936025
5Beno Milan16820SVK149011700,51
6Bernard Martin13490SVK1496627102
7Skripecky Marian14520SVK14962390A21501
8Jursa Juraj13550SVK7361925614
9Krupa Andrej14030SVK7361987600
10Jursova Elena13010SVK7361926404
11Kanisak Andrej01115SVK1497405302
12Tonhajzer Matus12190SVK149651940,54
13Skripecky Marek11920SVK7362161714
14Chmelik Marcel01000SVK1497774503
15Krupa Martin01000SVK1497984502
16Cornej Michal01248SVK149793902,55
17Chmelik Juraj12650SVK149740611,54
18Novozhilov Dmitrii01112SVK149798701,53
19Gal Jakub01000SVK1497804004
20Ulik Michal01000SVK1497828800
21Kralovic Tomas01000SVK1497522002
22Chmelikova Julia01063SVK1497775301
  3. Apollo B (Elo Ø:1698 / TB1: 10 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Lachcina Alojz17590SVK14901544B1393,55
2Chrenko Peter17200SVK1490378403
3Farkas Vladimir17360SVK149091891,55
4Rybajlak Igor17210SVK1490846847
5Racko Jan17010SVK1493010246
6Bilka Radoslav16960SVK149345071,52
7Machotka Frantisek15930SVK1493459000
8Krno Vladimir16540SVK1491374736
9Butala Michal15850SVK1493451511
10Cacko Jozef15660SVK1491313500
11Moravcik Boris14260SVK1497049014
12Jambrich Jaromir14100SVK1491594412
13Mlady Juraj12900SVK1494538033
14Halas Jozef11710SVK1496131827
15Tkac Martin01424SVK1497907155
16Turza Filip01000SVK1497501700
  4. Doprastav J (Elo Ø:1882 / TB1: 18 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hricak Vasil20320SVK14907232A70412
2Hricovini Michal20290SVK149189273,54
3Chren Martin18810SVK14963760A7051,52
4Havrila Martin18240SVK1493671212
5Magyar Frantisek19860SVK14913186B89512
6Pekar Matus17310SVK149632724,56
7Goga Frantisek17990SVK14909995B7065,57
8Stofa David17650SVK14926253A70711
9Takacs Zsolt16920SVK1493232634
10Pribojsky Branislav17380SVK1494687425
11Vojtko Robert16090SVK149402563,56
12Blizman Marian15140SVK149290900,52
13Krammer Anton14880SVK149542491,53
14Gajdosik Vladimir13330SVK1493021812
15Hutman Martin14300SVK1494351400
16Fonod Zigmund14270SVK1493583000
17Portes Peter14060SVK149275350,52
18Seben Andrej14020SVK1495862700
19Michlik Filip14130SVK1496075333
20Turza Stefan13720SVK1496540200
21Lehocky Ondrej01000SVK149743801,52
22Misovec Frantisek01000SVK1497687011
  5. Dúbravan B (Elo Ø:1813 / TB1: 15 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Cepka Richard19410SVK14951908A64800
2Pauk Peter18380SVK1495773600
3Jancura Andrej18630SVK14923629A64922
4Duraj Jan19350SVK14936720B65011
5Kytlica Peter17880SVK1496100814
6Durovka Stefan16870SVK14909642B6513,56
7Laho Tomas17400SVK14951932A65214
8Strelbitska Oleksandra17080SVK1495483423
9Belak Milan16930SVK1493996723
10Licka Radomir16590SVK149652081,52
11Straka Ivan16270SVK1494424323
12Fiala Jan16020SVK14961873B64200
13Dobcsanyi Dominik16310SVK149236962,53
14Hlavac Tomas15730SVK149648484,57
15Gal Milan15170SVK1495194000
16Licka Daniel15280SVK1496286112
17Struhar Adrian14660SVK1494881857
18Zacik Tibor Gregor14240SVK1495590345
19Zacik Tibor13560SVK149585463,56
20Adamec Maros13410SVK1495189400
21Slatkovsky Adrian10260SVK1497432000
22Sugar Martin01000SVK1497904714
23Cerny Tomas01000SVK1497531900
24Ulrich Filip01000SVK1497716800
  6. Doprastav N (Elo Ø:1573 / TB1: 13 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Andre Jan18140SVK14943417A7160,53
2Huncar Martin18470SVK14958635A71712
3Park Seonjae17090KOR13213768Z1774,57
4Pospichal Tomas01864SVK1497753234
5Andre Tomas14760SVK1497579325
6Simko Filip12990SVK1497388000
7Kovacik Oliver12870ISL2321963Z17857
8Srnak Martin12900SVK149733082,57
9Gallo Filip11630SVK1497197624
10Kajaba Matus11580SVK7362290736
11Gallo Bystrik01000SVK1497725700
12Marcinek Igor10810SVK149732940,53
13Ni Viktor10870SVK1497206911
14Sipos Aron11970SVK1497585858
15Kuc Aiden01028SVK1497613733
16Kello Alexander01000SVK1497646313
17Marko Lukas01000SVK1497475401
18Do Van Tung Lam01000SVK1498006100
  7. Doprastav O (Elo Ø:1517 / TB1: 10 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Sokolovsky Jakub18270SVK14974045B71835
2Pongo Aron18340SVK14971100B7193,55
3Tomcaniova Lucia16610SVK1497344845
4Tomcani Jan16420SVK1497442866
5Durik Martin14560SVK149758234,57
6Egorova Aitalina12980FID54178550Z17903
7Mendelova Adela12210SVK1497350226
8Vongrej Adam11110SVK1497651003
9Kukelko Igor11990UKR34165240Z1800,55
10Blahova Daniela11180SVK1497482700
11Kapinaj Matus01000SVK1498070300
12Li Geng Hui11520SVK149653563,56
13Olexik Marek01000SVK1498008800
14Kralik Jakub01169SVK1498041022
15Stuska Daniel10130SVK1497196800
16Veselska Katarina01000SVK1497257300
17Slamka Matias01000SVK1497754000
18Cibiri Martin01000SVK1497253000
19Popelka Matias01000SVK1497614501
20Tomcani Jan01000SVK1497611012
  8. Tatran C (Elo Ø:1733 / TB1: 9 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Sorsak Jozef18030SVK14901846B74501
2Nepras Martin19520SVK1491021711
3Molnar Viliam17120SVK149291713,57
4Koutny Bretislav16810SVK149213081,57
5Bohacek Ludovit15550SVK149205492,56
6Chodak Ivan16220SVK149136313,56
7Zahorsky Michal16050SVK149207512,55
8Garaj Ivan15650SVK1491367401
9Skoviera Luboslav16690SVK149167203,56
10Sun Jan01748SVK1491683500
11Skripek Jan15040SVK1492783747
12Kostial Jan16800SVK1494763300
13Vavrak Jan14630SVK1491395022
14Vedjel Milan01000SVK1497824547
  9. Slovan J (Elo Ø:1570 / TB1: 6 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Kralovic Peter17830SVK1495322601
2Skrinar Marek17640SVK14940710A5721,53
3Zetocha Adela15050SVK14951681B57504
4Skerlik Vladimir15390SVK14969971A57303
5Isa Adam14800SVK14974630A85514
6Horvathova Hana15100SVK14951959B57402
7Kostka Pavol15500SVK149701122,53
8Eiben Pavol14260SVK149586940,54
9Dvorak Alfred13200SVK1496854136
10Zalesky Daniel12360SVK1496416301
11Horvath Marian12990SVK149503402,56
12Krasnansky Radovan12770SVK149613502,55
13Skerlikova Zuzana12360SVK1497561023
14Dankic Frantisek11310SVK1497697847
15Iakovlieva Sofiia01000SVK7362000912
16Petrinec Simon01000SVK7361992202
  10. Doprastav L (Elo Ø:1700 / TB1: 14 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard19820SVK14913763A7115,57
2Shirinyan Daniel20080ENG443751Z17611
3Curik Peter18190SVK14968606A71200
4Dolnik Michal15370SVK7362059926
5Malaschitz Teodor16460SVK7362115345
6Kysel Jozef15620SVK1492029815
7Dubnicka Stefan15760SVK1493980022
8Halasz Michal14690SVK1490827127
9Shykhnenko Hryhorii14390SVK1497255724
10Janovicek Lukas12840SVK149758314,56
11Faber Alexander12480SVK1497436300
12Bronis Jan01000SVK1497581545
13Pavelka Jonatan10540SVK1495604700
14Halada Lubos10130SVK1497615301
15Bronis Adam01017SVK1497580724
16Rogac Alexander01000SVK1497584000
17Ballay Daniel01000SVK1497709500
18Mordavsky Martin01000SVK1497736212
  11. KŠN C (Elo Ø:1761 / TB1: 15 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Meszaros Casey Ryan17960SVK14963205B1332,53
2Rak Martin19270SVK73620017B13402
3Havalda Samuel19430SVK14955490B13534
4Kapolkova Greta17240SVK14955555B13633
5Durana Jonas17660SVK736196634,56
6Smidova Michaela16510SVK149628103,57
7Sahidi Sear17060SVK149598364,57
8Pisarcik Richard14420SVK149674995,58
9Sahidi Shabir15740SVK149598283,56
10Soltys Oliver14550SVK1494533901
11Kapolkova Alzbeta15200SVK1495959300
12Havaldova Natalia12260SVK7362058001
13Sunova Michaela10030SVK149664841,58
14Bittner Samuel01226SVK149774353,55
15Valentova Sophia01067SVK1496388400
16Vanko Wiliam01049SVK149712830,51
17Sun Martin01000SVK1496370101
18Valent Theodor01000SVK1497260300

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Doprastav J (Elo Ø:1882, TB1: 18 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Hricak Vasil20320SVK14907232A70401121866
2Hricovini Michal20290SVK149189271½113,541784
3Chren Martin18810SVK14963760A7051½1,521761
4Havrila Martin18240SVK1493671210121490
5Magyar Frantisek19860SVK14913186B89501121872
6Pekar Matus17310SVK149632721111½04,561608
7Goga Frantisek17990SVK14909995B706111½1105,571471
8Stofa David17650SVK14926253A7071111192
9Takacs Zsolt16920SVK1493232611½½341561
10Pribojsky Branislav17380SVK149468740½½10251367
11Vojtko Robert16090SVK149402560½11103,561272
12Blizman Marian15140SVK14929090½00,521269
13Krammer Anton14880SVK14954249½101,531275
14Gajdosik Vladimir13330SVK1493021810121224
17Portes Peter14060SVK14927535½00,521363
19Michlik Filip14130SVK14960753111331164
21Lehocky Ondrej01000SVK14974380½11,521066
22Misovec Frantisek01000SVK149768701111000
  2. Dúbravan B (Elo Ø:1813, TB1: 15 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
3Jancura Andrej18630SVK14923629A64911221550
4Duraj Jan19350SVK14936720B6501111495
5Kytlica Peter17880SVK149610080100141802
6Durovka Stefan16870SVK14909642B6510110½13,561664
7Laho Tomas17400SVK14951932A6520010141885
8Strelbitska Oleksandra17080SVK14954834½½1231620
9Belak Milan16930SVK14939967101231551
10Licka Radomir16590SVK14965208½11,521643
11Straka Ivan16270SVK14944243½1½231558
13Dobcsanyi Dominik16310SVK149236961½12,531547
14Hlavac Tomas15730SVK1496484801½½1½14,571524
16Licka Daniel15280SVK1496286101121615
17Struhar Adrian14660SVK14948818½1½0111571463
18Zacik Tibor Gregor14240SVK14955903½½111451221
19Zacik Tibor13560SVK14958546½011013,561263
22Sugar Martin01000SVK149790470010141103
  3. KŠN C (Elo Ø:1761, TB1: 15 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Meszaros Casey Ryan17960SVK14963205B133½112,531792
2Rak Martin19270SVK73620017B1340-022049
3Havalda Samuel19430SVK14955490B1351011341776
4Kapolkova Greta17240SVK14955555B136111331556
5Durana Jonas17660SVK736196631½10114,561610
6Smidova Michaela16510SVK149628101½01½½03,571683
7Sahidi Sear17060SVK1495983610½10114,571622
8Pisarcik Richard14420SVK14967499111½01015,581489
9Sahidi Shabir15740SVK14959828101½103,561407
10Soltys Oliver14550SVK149453390011642
12Havaldova Natalia12260SVK736205800011799
13Sunova Michaela10030SVK1496648400½000101,581308
14Bittner Samuel01226SVK149774351½+013,551202
16Vanko Wiliam01049SVK14971283½0,511199
17Sun Martin01000SVK149637010011152
  4. Doprastav L (Elo Ø:1700, TB1: 14 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Malaschitz Richard19820SVK14913763A711½½11½115,571761
2Shirinyan Daniel20080ENG443751Z1761111539
4Dolnik Michal15370SVK73620599100001261726
5Malaschitz Teodor16460SVK7362115310111451544
6Kysel Jozef15620SVK14920298½0½00151644
7Dubnicka Stefan15760SVK1493980011221382
8Halasz Michal14690SVK1490827100½100½271501
9Shykhnenko Hryhorii14390SVK149725570110241315
10Janovicek Lukas12840SVK149758310½11114,561365
12Bronis Jan01000SVK1497581511101451346
14Halada Lubos10130SVK149761530011333
15Bronis Adam01017SVK149758070110241219
18Mordavsky Martin01000SVK1497736201121000
  5. Doprastav N (Elo Ø:1573, TB1: 13 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Andre Jan18140SVK14943417A716½000,531778
2Huncar Martin18470SVK14958635A71710121721
3Park Seonjae17090KOR13213768Z177½½0111½4,571749
4Pospichal Tomas01864SVK14977532½1½1341540
5Andre Tomas14760SVK1497579311000251577
7Kovacik Oliver12870ISL2321963Z1781101011571435
8Srnak Martin12900SVK149733081½0½½002,571472
9Gallo Filip11630SVK149719761010241292
10Kajaba Matus11580SVK73622907001110361390
12Marcinek Igor10810SVK1497329400½0,531264
13Ni Viktor10870SVK149720691111314
14Sipos Aron11970SVK1497585810001+11581211
15Kuc Aiden01028SVK14976137111331000
16Kello Alexander01000SVK14976463010131192
17Marko Lukas01000SVK149747540011017
  6. Apollo B (Elo Ø:1698, TB1: 10 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Lachcina Alojz17590SVK14901544B139½½½113,551846
2Chrenko Peter17200SVK14903784000031754
3Farkas Vladimir17360SVK149091890100½1,551796
4Rybajlak Igor17210SVK14908468½½1½1½0471607
5Racko Jan17010SVK149301021½½101461528
6Bilka Radoslav16960SVK149345071½1,521538
8Krno Vladimir16540SVK14913747101100361479
9Butala Michal15850SVK149345151111163
11Moravcik Boris14260SVK149704900001141267
12Jambrich Jaromir14100SVK1491594410121305
13Mlady Juraj12900SVK14945380+11331381
14Halas Jozef11710SVK1496131810+0000271328
15Tkac Martin01424SVK149790711+111551106
  7. Doprastav O (Elo Ø:1517, TB1: 10 / TB2: 30)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Sokolovsky Jakub18270SVK14974045B718½½½½1351703
2Pongo Aron18340SVK14971100B719½11103,551690
3Tomcaniova Lucia16610SVK1497344811011451504
4Tomcani Jan16420SVK14974428111111661489
5Durik Martin14560SVK149758230½011114,571399
6Egorova Aitalina12980FID54178550Z179000031347
7Mendelova Adela12210SVK1497350200½0½1261343
8Vongrej Adam11110SVK14976510000031232
9Kukelko Igor11990UKR34165240Z1800000½0,551201
12Li Geng Hui11520SVK149653561-011½3,561155
14Kralik Jakub01169SVK1498041011221000
19Popelka Matias01000SVK149761450011000
20Tomcani Jan01000SVK149761100+121000
  8. Tatran C (Elo Ø:1733, TB1: 9 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Sorsak Jozef18030SVK14901846B7450011796
2Nepras Martin19520SVK14910217+110
3Molnar Viliam17120SVK1492917111½10003,571786
4Koutny Bretislav16810SVK14921308½½0½0001,571719
5Bohacek Ludovit15550SVK14920549½011002,561609
6Chodak Ivan16220SVK149136310½01113,561591
7Zahorsky Michal16050SVK1492075110½102,551491
8Garaj Ivan15650SVK149136740011489
9Skoviera Luboslav16690SVK14916720½011013,561280
11Skripek Jan15040SVK14927837½11½100471293
13Vavrak Jan14630SVK1491395011221237
14Vedjel Milan01000SVK1497824510+1+00471095
  9. Ružinov B (Elo Ø:1593, TB1: 6 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Ferik Andrej18150SVK14940019A1230½½1241781
2Vesely Bedrich16820SVK14936186½00011,551725
3Moravcik Peter16030SVK14913780½011,531704
4Molnar Sviatoslav15950SVK149741851½00012,561653
5Machalik Juraj14950SVK149359700000041676
6Matusek Jan15280SVK149213830011609
7Zatko Peter14340SVK14966409½10113,551385
8Hatala Peter14890SVK1492063811½13,541315
9Faltus Jan13830SVK1492910410½0½0261449
11Zatko Peter13810SVK1492170710½1013,561310
13Lorincz Robert13140SVK1493806510001251274
14Haulik Tomas01000SVK1497417700021297
15Ferik Adam01000SVK149730570011000
  10. Slovan J (Elo Ø:1570, TB1: 6 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Kralovic Peter17830SVK149532260011712
2Skrinar Marek17640SVK14940710A57201½1,531729
3Zetocha Adela15050SVK14951681B5750000041781
4Skerlik Vladimir15390SVK14969971A573000031800
5Isa Adam14800SVK14974630A8550010141604
6Horvathova Hana15100SVK14951959B57400021686
7Kostka Pavol15500SVK14970112½112,531589
8Eiben Pavol14260SVK1495869400½00,541537
9Dvorak Alfred13200SVK14968541111000361536
10Zalesky Daniel12360SVK149641630011576
11Horvath Marian12990SVK14950340½01½½02,561426
12Krasnansky Radovan12770SVK149613500½0112,551433
13Skerlikova Zuzana12360SVK14975610½½1231343
14Dankic Frantisek11310SVK14976978½½11001471142
15Iakovlieva Sofiia01000SVK7362000901121014
16Petrinec Simon01000SVK7361992200021113
  11. Lokomotíva D (Elo Ø:1693, TB1: 0 / TB2: 14,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Skripecka Helena20490SVK14900670B2151111927
2Jursa Branislav19290SVK14932393A2160011687
3Pytlik Pavol20230SVK14912287A217111331821
4Vasko Matej16490SVK1496936001½½0251784
5Beno Milan16820SVK14901170½0,511682
6Bernard Martin13490SVK1496627100021730
7Skripecky Marian14520SVK14962390A2150011724
8Jursa Juraj13550SVK736192560010141674
10Jursova Elena13010SVK736192640000041664
11Kanisak Andrej01115SVK1497405300021725
12Tonhajzer Matus12190SVK149651940½000,541496
13Skripecky Marek11920SVK736216171000141412
14Chmelik Marcel01000SVK14977745000031373
15Krupa Martin01000SVK1497984500021448
16Cornej Michal01248SVK149793900½0112,551312
17Chmelik Juraj12650SVK14974061010½1,541216
18Novozhilov Dmitrii01112SVK149798700+½1,531247
19Gal Jakub01000SVK149780400000041201
21Kralovic Tomas01000SVK1497522000021242
22Chmelikova Julia01063SVK149777530011424

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2022/10/07 o 17:00
1. kolo dňa 2022/10/07 o 17:00
š.2  Lokomotíva DElo-11  KŠN CElo2 : 6
1.1
Skripecka Helena
2049-
Rak Martin
19271 - 0
1.2
Vasko Matej
1649-
Havalda Samuel
19430 - 1
1.3
Skripecky Marian
1452-
Kapolkova Greta
17240 - 1
1.4
Jursova Elena
1301-
Durana Jonas
17660 - 1
1.5
Kanisak Andrej
1115-
Smidova Michaela
16510 - 1
1.6
Tonhajzer Matus
1219-
Pisarcik Richard
14420 - 1
1.7
Skripecky Marek
1192-
Sunova Michaela
10031 - 0
1.8
Gal Jakub
1000-
Bittner Samuel
12260 - 1
1. kolo dňa 2022/10/07 o 17:00
š.3  Apollo BElo-10  Doprastav LElo4 : 4
2.1
Lachcina Alojz
1759-
Malaschitz Richard
1982½ - ½
2.2
Chrenko Peter
1720-
Dolnik Michal
15370 - 1
2.3
Farkas Vladimir
1736-
Malaschitz Teodor
16460 - 1
2.4
Rybajlak Igor
1721-
Kysel Jozef
1562½ - ½
2.5
Racko Jan
1701-
Halasz Michal
14691 - 0
2.6
Krno Vladimir
1654-
Janovicek Lukas
12841 - 0
2.7
Moravcik Boris
1426-
Bronis Jan
10000 - 1
2.8
Halas Jozef
1171-
Bronis Adam
10171 - 0
1. kolo dňa 2022/10/07 o 17:00
š.4  Doprastav JElo-9  Slovan JElo5½:2½
3.1
Hricovini Michal
2029-
Skrinar Marek
17641 - 0
3.2
Pekar Matus
1731-
Skerlik Vladimir
15391 - 0
3.3
Goga Frantisek
1799-
Isa Adam
14801 - 0
3.4
Takacs Zsolt
1692-
Eiben Pavol
14261 - 0
3.5
Pribojsky Branislav
1738-
Dvorak Alfred
13200 - 1
3.6
Krammer Anton
1488-
Horvath Marian
1299½ - ½
3.7
Portes Peter
1406-
Skerlikova Zuzana
1236½ - ½
3.8
Lehocky Ondrej
1000-
Dankic Frantisek
1131½ - ½
1. kolo dňa 2022/10/07 o 17:00
š.5  Dúbravan BElo-8  Tatran CElo3 : 5
4.1
Durovka Stefan
1687-
Molnar Viliam
17120 - 1
4.2
Strelbitska Oleksandra
1708-
Koutny Bretislav
1681½ - ½
4.3
Straka Ivan
1627-
Bohacek Ludovit
1555½ - ½
4.4
Dobcsanyi Dominik
1631-
Chodak Ivan
16221 - 0
4.5
Hlavac Tomas
1573-
Zahorsky Michal
16050 - 1
4.6
Struhar Adrian
1466-
Skoviera Luboslav
1669½ - ½
4.7
Zacik Tibor
1424-
Skripek Jan
1504½ - ½
4.8
Sugar Martin
1000-
Vedjel Milan
10000 - 1
1. kolo dňa 2022/10/07 o 17:00
š.6  Doprastav NElo-7  Doprastav OElo6 : 2
5.1
Andre Jan
1814-
Sokolovsky Jakub
1827½ - ½
5.2
Park Seonjae
1709-
Pongo Aron
1834½ - ½
5.3
Andre Tomas
1476-
Durik Martin
14561 - 0
5.4
Kovacik Oliver
1287-
Egorova Aitalina
12981 - 0
5.5
Srnak Martin
1290-
Mendelova Adela
12211 - 0
5.6
Gallo Filip
1163-
Vongrej Adam
11111 - 0
5.7
Sipos Aron
1197-
Kukelko Igor
11991 - 0
5.8
Kello Alexander
1000-
Li Geng Hui
11520 - 1
2. kolo dňa 2022/10/21 o 17:00
2. kolo dňa 2022/10/21 o 17:00
š.8  Tatran CElo-6  Doprastav NElo4 : 4
1.1
Molnar Viliam
1712-
Andre Jan
18141 - 0
1.2
Koutny Bretislav
1681-
Park Seonjae
1709½ - ½
1.3
Chodak Ivan
1622-
Pospichal Tomas
1864½ - ½
1.4
Zahorsky Michal
1605-
Andre Tomas
14760 - 1
1.5
Skoviera Luboslav
1669-
Kovacik Oliver
12870 - 1
1.6
Skripek Jan
1504-
Kajaba Matus
11581 - 0
1.7
Vavrak Jan
1463-
Sipos Aron
11971 - 0
1.8
Vedjel Milan
1000-
Kuc Aiden
10280 - 1
2. kolo dňa 2022/10/21 o 17:00
š.9  Slovan JElo-5  Dúbravan BElo1½:6½
2.1
Zetocha Adela
1505-
Jancura Andrej
18630 - 1
2.2
Isa Adam
1480-
Durovka Stefan
16870 - 1
2.3
Kostka Pavol
1550-
Licka Radomir
1659½ - ½
2.4
Eiben Pavol
1426-
Straka Ivan
16270 - 1
2.5
Horvath Marian
1299-
Hlavac Tomas
15730 - 1
2.6
Krasnansky Radovan
1277-
Struhar Adrian
14660 - 1
2.7
Skerlikova Zuzana
1236-
Zacik Tibor
1424½ - ½
2.8
Dankic Frantisek
1131-
Zacik Tibor
1356½ - ½
2. kolo dňa 2022/10/21 o 17:00
š.10  Doprastav LElo-4  Doprastav JElo2 : 6
3.1
Malaschitz Richard
1982-
Hricovini Michal
2029½ - ½
3.2
Dolnik Michal
1537-
Havrila Martin
18240 - 1
3.3
Kysel Jozef
1562-
Pekar Matus
17310 - 1
3.4
Halasz Michal
1469-
Goga Frantisek
17990 - 1
3.5
Janovicek Lukas
1284-
Pribojsky Branislav
1738½ - ½
3.6
Bronis Jan
1000-
Vojtko Robert
16091 - 0
3.7
Halada Lubos
1013-
Gajdosik Vladimir
13330 - 1
3.8
Mordavsky Martin
1000-
Misovec Frantisek
10000 - 1
2. kolo dňa 2022/10/21 o 17:00
š.11  KŠN CElo-3  Apollo BElo4½:3½
4.1
Meszaros Casey Ryan
1796-
Lachcina Alojz
1759½ - ½
4.2
Havalda Samuel
1943-
Farkas Vladimir
17360 - 1
4.3
Durana Jonas
1766-
Rybajlak Igor
1721½ - ½
4.4
Smidova Michaela
1651-
Racko Jan
1701½ - ½
4.5
Sahidi Sear
1706-
Krno Vladimir
16541 - 0
4.6
Pisarcik Richard
1442-
Moravcik Boris
14261 - 0
4.7
Sahidi Shabir
1574-
Halas Jozef
11711 - 0
4.8
Sunova Michaela
1003-
Tkac Martin
14240 - 1
2. kolo dňa 2022/10/21 o 17:00
š.1  Ružinov BElo-2  Lokomotíva DElo6 : 2
5.1
Ferik Andrej
1815-
Vasko Matej
16490 - 1
5.2
Vesely Bedrich
1682-
Beno Milan
1682½ - ½
5.3
Molnar Sviatoslav
1595-
Bernard Martin
13491 - 0
5.4
Zatko Peter
1434-
Tonhajzer Matus
1219½ - ½
5.5
Hatala Peter
1489-
Chmelik Marcel
10001 - 0
5.6
Faltus Jan
1383-
Chmelik Juraj
12651 - 0
5.7
Zatko Peter
1381-
Gal Jakub
10001 - 0
5.8
Lorincz Robert
1314-
Kralovic Tomas
10001 - 0
3. kolo dňa 2022/11/04 o 17:00
3. kolo dňa 2022/11/04 o 17:00
š.3  Apollo BElo-1  Ružinov BElo7 : 1
1.1
Lachcina Alojz
1759-
Ferik Andrej
1815½ - ½
1.2
Rybajlak Igor
1721-
Vesely Bedrich
16821 - 0
1.3
Racko Jan
1701-
Moravcik Peter
1603½ - ½
1.4
Bilka Radoslav
1696-
Faltus Jan
13831 - 0
1.5
Krno Vladimir
1654-
Lorincz Robert
13141 - 0
1.6
Mlady Juraj
1290-
bez hráča
0+ - -
1.7
Halas Jozef
1171-
bez hráča
0+ - -
1.8
Tkac Martin
1424-
bez hráča
0+ - -
3. kolo dňa 2022/11/04 o 17:00
š.4  Doprastav JElo-11  KŠN CElo5 : 3
2.1
Hricak Vasil
2032-
Havalda Samuel
19430 - 1
2.2
Hricovini Michal
2029-
Smidova Michaela
16511 - 0
2.3
Chren Martin
1881-
Sahidi Sear
17061 - 0
2.4
Havrila Martin
1824-
Pisarcik Richard
14420 - 1
2.5
Pekar Matus
1731-
Sahidi Shabir
15741 - 0
2.6
Goga Frantisek
1799-
Havaldova Natalia
12261 - 0
2.7
Pribojsky Branislav
1738-
Sunova Michaela
1003½ - ½
2.8
Vojtko Robert
1609-
Bittner Samuel
1226½ - ½
3. kolo dňa 2022/11/04 o 17:00
š.5  Dúbravan BElo-10  Doprastav LElo3 : 5
3.1
Kytlica Peter
1788-
Malaschitz Richard
19820 - 1
3.2
Durovka Stefan
1687-
Dolnik Michal
15371 - 0
3.3
Belak Milan
1693-
Malaschitz Teodor
16461 - 0
3.4
Hlavac Tomas
1573-
Kysel Jozef
1562½ - ½
3.5
Licka Daniel
1528-
Dubnicka Stefan
15760 - 1
3.6
Struhar Adrian
1466-
Halasz Michal
1469½ - ½
3.7
Zacik Tibor
1356-
Janovicek Lukas
12840 - 1
3.8
Sugar Martin
1000-
Bronis Jan
10000 - 1
3. kolo dňa 2022/11/04 o 17:00
š.6  Doprastav NElo-9  Slovan JElo2½:5½
4.1
Andre Tomas
1476-
Skrinar Marek
17640 - 1
4.2
Kovacik Oliver
1287-
Isa Adam
14800 - 1
4.3
Srnak Martin
1290-
Eiben Pavol
1426½ - ½
4.4
Kajaba Matus
1158-
Dvorak Alfred
13200 - 1
4.5
Marcinek Igor
1081-
Horvath Marian
12990 - 1
4.6
Sipos Aron
1197-
Dankic Frantisek
11310 - 1
4.7
Kuc Aiden
1028-
Iakovlieva Sofiia
10001 - 0
4.8
Kello Alexander
1000-
Petrinec Simon
10001 - 0
3. kolo dňa 2022/11/04 o 17:00
š.7  Doprastav OElo-8  Tatran CElo4 : 4
5.1
Sokolovsky Jakub
1827-
Molnar Viliam
1712½ - ½
5.2
Pongo Aron
1834-
Koutny Bretislav
16811 - 0
5.3
Tomcaniova Lucia
1661-
Bohacek Ludovit
15551 - 0
5.4
Tomcani Jan
1642-
Chodak Ivan
16221 - 0
5.5
Durik Martin
1456-
Zahorsky Michal
1605½ - ½
5.6
Mendelova Adela
1221-
Skoviera Luboslav
16690 - 1
5.7
Kukelko Igor
1199-
Skripek Jan
15040 - 1
5.8
Li Geng Hui
1152-
Vedjel Milan
1000- - +
4. kolo dňa 2022/11/11 o 17:00
4. kolo dňa 2022/11/11 o 17:00
š.9  Slovan JElo-7  Doprastav OElo5½:2½
1.1
Skerlik Vladimir
1539-
Tomcaniova Lucia
16610 - 1
1.2
Isa Adam
1480-
Tomcani Jan
16420 - 1
1.3
Kostka Pavol
1550-
Durik Martin
14561 - 0
1.4
Dvorak Alfred
1320-
Egorova Aitalina
12981 - 0
1.5
Krasnansky Radovan
1277-
Mendelova Adela
1221½ - ½
1.6
Skerlikova Zuzana
1236-
Kukelko Igor
11991 - 0
1.7
Dankic Frantisek
1131-
Li Geng Hui
11521 - 0
1.8
Iakovlieva Sofiia
1000-
Popelka Matias
10001 - 0
4. kolo dňa 2022/11/11 o 17:00
š.10  Doprastav LElo-6  Doprastav NElo5 : 3
2.1
Malaschitz Richard
1982-
Park Seonjae
17091 - 0
2.2
Dolnik Michal
1537-
Pospichal Tomas
18640 - 1
2.3
Malaschitz Teodor
1646-
Srnak Martin
12901 - 0
2.4
Halasz Michal
1469-
Gallo Filip
11631 - 0
2.5
Shykhnenko Hryhorii
1439-
Kajaba Matus
11580 - 1
2.6
Janovicek Lukas
1284-
Sipos Aron
11971 - 0
2.7
Bronis Jan
1000-
Kuc Aiden
10280 - 1
2.8
Bronis Adam
1017-
Marko Lukas
10001 - 0
4. kolo dňa 2022/11/11 o 17:00
š.11  KŠN CElo-5  Dúbravan BElo6 : 2
3.1
Havalda Samuel
1943-
Durovka Stefan
16871 - 0
3.2
Durana Jonas
1766-
Laho Tomas
17401 - 0
3.3
Smidova Michaela
1651-
Belak Milan
16931 - 0
3.4
Sahidi Sear
1706-
Dobcsanyi Dominik
1631½ - ½
3.5
Pisarcik Richard
1442-
Hlavac Tomas
1573½ - ½
3.6
Sahidi Shabir
1574-
Struhar Adrian
14661 - 0
3.7
Sunova Michaela
1003-
Zacik Tibor
13560 - 1
3.8
Bittner Samuel
1226-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2022/11/11 o 17:00
š.1  Ružinov BElo-4  Doprastav JElo3 : 5
4.1
Ferik Andrej
1815-
Chren Martin
1881½ - ½
4.2
Moravcik Peter
1603-
Pekar Matus
17310 - 1
4.3
Molnar Sviatoslav
1595-
Goga Frantisek
1799½ - ½
4.4
Machalik Juraj
1495-
Takacs Zsolt
16920 - 1
4.5
Matusek Jan
1528-
Vojtko Robert
16090 - 1
4.6
Zatko Peter
1434-
Gajdosik Vladimir
13331 - 0
4.7
Hatala Peter
1489-
Portes Peter
14061 - 0
4.8
Zatko Peter
1381-
Michlik Filip
14130 - 1
4. kolo dňa 2022/11/11 o 17:00
š.2  Lokomotíva DElo-3  Apollo BElo2½:5½
5.1
Pytlik Pavol
2023-
Farkas Vladimir
17361 - 0
5.2
Vasko Matej
1649-
Rybajlak Igor
1721½ - ½
5.3
Jursa Juraj
1355-
Racko Jan
17010 - 1
5.4
Jursova Elena
1301-
Krno Vladimir
16540 - 1
5.5
Chmelik Marcel
1000-
Jambrich Jaromir
14100 - 1
5.6
Cornej Michal
1248-
Mlady Juraj
12900 - 1
5.7
Chmelik Juraj
1265-
Halas Jozef
11711 - 0
5.8
Chmelikova Julia
1063-
Tkac Martin
14240 - 1
5. kolo dňa 2022/12/02 o 17:00
5. kolo dňa 2022/12/02 o 17:00
š.4  Doprastav JElo-2  Lokomotíva DElo6 : 2
1.1
Magyar Frantisek
1986-
Pytlik Pavol
20230 - 1
1.2
Pekar Matus
1731-
Vasko Matej
1649½ - ½
1.3
Goga Frantisek
1799-
Kanisak Andrej
11151 - 0
1.4
Stofa David
1765-
Skripecky Marek
11921 - 0
1.5
Vojtko Robert
1609-
Krupa Martin
10001 - 0
1.6
Blizman Marian
1514-
Cornej Michal
1248½ - ½
1.7
Michlik Filip
1413-
Novozhilov Dmitrii
11121 - 0
1.8
Lehocky Ondrej
1000-
Gal Jakub
10001 - 0
5. kolo dňa 2022/12/02 o 17:00
š.5  Dúbravan BElo-1  Ružinov BElo7 : 1
2.1
Jancura Andrej
1863-
Molnar Sviatoslav
15951 - 0
2.2
Duraj Jan
1935-
Machalik Juraj
14951 - 0
2.3
Kytlica Peter
1788-
Zatko Peter
14341 - 0
2.4
Durovka Stefan
1687-
Faltus Jan
1383½ - ½
2.5
Strelbitska Oleksandra
1708-
Zatko Peter
1381½ - ½
2.6
Dobcsanyi Dominik
1631-
Lorincz Robert
13141 - 0
2.7
Zacik Tibor
1424-
Haulik Tomas
10001 - 0
2.8
Sugar Martin
1000-
Ferik Adam
10001 - 0
5. kolo dňa 2022/12/02 o 17:00
š.6  Doprastav NElo-11  KŠN CElo5 : 3
3.1
Andre Jan
1814-
Meszaros Casey Ryan
17960 - 1
3.2
Park Seonjae
1709-
Durana Jonas
17661 - 0
3.3
Pospichal Tomas
1864-
Smidova Michaela
1651½ - ½
3.4
Andre Tomas
1476-
Sahidi Sear
17060 - 1
3.5
Kovacik Oliver
1287-
Pisarcik Richard
14421 - 0
3.6
Srnak Martin
1290-
Sahidi Shabir
1574½ - ½
3.7
Gallo Filip
1163-
Sunova Michaela
10031 - 0
3.8
Sipos Aron
1197-
Bittner Samuel
12261 - 0
5. kolo dňa 2022/12/02 o 17:00
š.7  Doprastav OElo-10  Doprastav LElo3½:4½
4.1
Sokolovsky Jakub
1827-
Malaschitz Richard
1982½ - ½
4.2
Pongo Aron
1834-
Dolnik Michal
15371 - 0
4.3
Tomcani Jan
1642-
Kysel Jozef
15621 - 0
4.4
Durik Martin
1456-
Halasz Michal
14691 - 0
4.5
Mendelova Adela
1221-
Shykhnenko Hryhorii
14390 - 1
4.6
Vongrej Adam
1111-
Janovicek Lukas
12840 - 1
4.7
Kukelko Igor
1199-
Bronis Adam
10170 - 1
4.8
Tomcani Jan
1000-
Mordavsky Martin
10000 - 1
5. kolo dňa 2022/12/02 o 17:00
š.8  Tatran CElo-9  Slovan JElo7 : 1
5.1
Molnar Viliam
1712-
Kralovic Peter
17831 - 0
5.2
Koutny Bretislav
1681-
Skrinar Marek
1764½ - ½
5.3
Bohacek Ludovit
1555-
Zetocha Adela
15051 - 0
5.4
Zahorsky Michal
1605-
Horvathova Hana
15101 - 0
5.5
Skoviera Luboslav
1669-
Dvorak Alfred
13201 - 0
5.6
Skripek Jan
1504-
Horvath Marian
1299½ - ½
5.7
Vavrak Jan
1463-
Krasnansky Radovan
12771 - 0
5.8
Vedjel Milan
1000-
Dankic Frantisek
11311 - 0
6. kolo dňa 2022/12/09 o 17:00
6. kolo dňa 2022/12/09 o 17:00
š.10  Doprastav LElo-8  Tatran CElo4 : 4
1.1
Malaschitz Richard
1982-
Molnar Viliam
17121 - 0
1.2
Malaschitz Teodor
1646-
Koutny Bretislav
16811 - 0
1.3
Kysel Jozef
1562-
Bohacek Ludovit
15550 - 1
1.4
Halasz Michal
1469-
Chodak Ivan
16220 - 1
1.5
Shykhnenko Hryhorii
1439-
Zahorsky Michal
16051 - 0
1.6
Bronis Jan
1000-
Skoviera Luboslav
16691 - 0
1.7
Bronis Adam
1017-
Skripek Jan
15040 - 1
1.8
bez hráča
0-
Vedjel Milan
1000- - +
6. kolo dňa 2022/12/09 o 17:00
š.11  KŠN CElo-7  Doprastav OElo2 : 6
2.1
Smidova Michaela
1651-
Sokolovsky Jakub
1827½ - ½
2.2
Sahidi Sear
1706-
Pongo Aron
18340 - 1
2.3
Pisarcik Richard
1442-
Tomcaniova Lucia
16611 - 0
2.4
Soltys Oliver
1455-
Tomcani Jan
16420 - 1
2.5
Sunova Michaela
1003-
Durik Martin
14560 - 1
2.6
Vanko Wiliam
1049-
Kukelko Igor
1199½ - ½
2.7
Sun Martin
1000-
Li Geng Hui
11520 - 1
2.8
bez hráča
0-
Tomcani Jan
1000- - +
6. kolo dňa 2022/12/09 o 17:00
š.1  Ružinov BElo-6  Doprastav NElo2½:5½
3.1
Vesely Bedrich
1682-
Huncar Martin
18470 - 1
3.2
Molnar Sviatoslav
1595-
Park Seonjae
17090 - 1
3.3
Zatko Peter
1434-
Kovacik Oliver
12871 - 0
3.4
Hatala Peter
1489-
Srnak Martin
1290½ - ½
3.5
Faltus Jan
1383-
Kajaba Matus
11580 - 1
3.6
Zatko Peter
1381-
Marcinek Igor
10811 - 0
3.7
Lorincz Robert
1314-
Ni Viktor
10870 - 1
3.8
bez hráča
0-
Sipos Aron
1197- - +
6. kolo dňa 2022/12/09 o 17:00
š.2  Lokomotíva DElo-5  Dúbravan BElo2 : 6
4.1
Jursa Branislav
1929-
Durovka Stefan
16870 - 1
4.2
Pytlik Pavol
2023-
Laho Tomas
17401 - 0
4.3
Jursa Juraj
1355-
Belak Milan
16930 - 1
4.4
Jursova Elena
1301-
Hlavac Tomas
15730 - 1
4.5
Tonhajzer Matus
1219-
Struhar Adrian
14660 - 1
4.6
Skripecky Marek
1192-
Zacik Tibor
14240 - 1
4.7
Cornej Michal
1248-
Zacik Tibor
13560 - 1
4.8
Novozhilov Dmitrii
1112-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2022/12/09 o 17:00
š.3  Apollo BElo-4  Doprastav JElo2½:5½
5.1
Chrenko Peter
1720-
Magyar Frantisek
19860 - 1
5.2
Rybajlak Igor
1721-
Pekar Matus
17311 - 0
5.3
Racko Jan
1701-
Goga Frantisek
17990 - 1
5.4
Bilka Radoslav
1696-
Takacs Zsolt
1692½ - ½
5.5
Krno Vladimir
1654-
Pribojsky Branislav
17380 - 1
5.6
Jambrich Jaromir
1410-
Vojtko Robert
16090 - 1
5.7
Mlady Juraj
1290-
Blizman Marian
15141 - 0
5.8
Halas Jozef
1171-
Krammer Anton
14880 - 1
7. kolo dňa 2023/01/13 o 17:00
7. kolo dňa 2023/01/13 o 17:00
š.5  Dúbravan BElo-3  Apollo BElo5½:2½
1.1
Kytlica Peter
1788-
Lachcina Alojz
17590 - 1
1.2
Laho Tomas
1740-
Chrenko Peter
17201 - 0
1.3
Licka Radomir
1659-
Farkas Vladimir
17361 - 0
1.4
Hlavac Tomas
1573-
Rybajlak Igor
1721½ - ½
1.5
Licka Daniel
1528-
Krno Vladimir
16541 - 0
1.6
Struhar Adrian
1466-
Moravcik Boris
14261 - 0
1.7
Zacik Tibor
1424-
Halas Jozef
11711 - 0
1.8
Zacik Tibor
1356-
Tkac Martin
14240 - 1
7. kolo dňa 2023/01/13 o 17:00
š.6  Doprastav NElo-2  Lokomotíva DElo5½:2½
2.1
Park Seonjae
1709-
Vasko Matej
16491 - 0
2.2
Pospichal Tomas
1864-
Bernard Martin
13491 - 0
2.3
Andre Tomas
1476-
Jursa Juraj
13550 - 1
2.4
Kovacik Oliver
1287-
Krupa Martin
10001 - 0
2.5
Srnak Martin
1290-
Cornej Michal
12480 - 1
2.6
Kajaba Matus
1158-
Chmelik Juraj
12651 - 0
2.7
Marcinek Igor
1081-
Novozhilov Dmitrii
1112½ - ½
2.8
Sipos Aron
1197-
Gal Jakub
10001 - 0
7. kolo dňa 2023/01/13 o 17:00
š.7  Doprastav OElo-1  Ružinov BElo5½:2½
3.1
Pongo Aron
1834-
Ferik Andrej
18150 - 1
3.2
Tomcaniova Lucia
1661-
Vesely Bedrich
16821 - 0
3.3
Tomcani Jan
1642-
Molnar Sviatoslav
15951 - 0
3.4
Durik Martin
1456-
Machalik Juraj
14951 - 0
3.5
Egorova Aitalina
1298-
Zatko Peter
14340 - 1
3.6
Mendelova Adela
1221-
Faltus Jan
1383½ - ½
3.7
Li Geng Hui
1152-
Zatko Peter
13811 - 0
3.8
Kralik Jakub
1169-
Haulik Tomas
10001 - 0
7. kolo dňa 2023/01/13 o 17:00
š.8  Tatran CElo-11  KŠN CElo2 : 6
4.1
Sorsak Jozef
1803-
Meszaros Casey Ryan
17960 - 1
4.2
Nepras Martin
1952-
Rak Martin
1927+ - -
4.3
Molnar Viliam
1712-
Kapolkova Greta
17240 - 1
4.4
Koutny Bretislav
1681-
Durana Jonas
17660 - 1
4.5
Bohacek Ludovit
1555-
Sahidi Sear
17060 - 1
4.6
Chodak Ivan
1622-
Pisarcik Richard
14421 - 0
4.7
Skripek Jan
1504-
Sahidi Shabir
15740 - 1
4.8
Vedjel Milan
1000-
Sunova Michaela
10030 - 1
7. kolo dňa 2023/01/13 o 17:00
š.9  Slovan JElo-10  Doprastav LElo1½:6½
5.1
Zetocha Adela
1505-
Malaschitz Richard
19820 - 1
5.2
Skerlik Vladimir
1539-
Shirinyan Daniel
20080 - 1
5.3
Eiben Pavol
1426-
Dolnik Michal
15370 - 1
5.4
Dvorak Alfred
1320-
Malaschitz Teodor
16460 - 1
5.5
Zalesky Daniel
1236-
Dubnicka Stefan
15760 - 1
5.6
Horvath Marian
1299-
Halasz Michal
1469½ - ½
5.7
Krasnansky Radovan
1277-
Shykhnenko Hryhorii
14391 - 0
5.8
Dankic Frantisek
1131-
Janovicek Lukas
12840 - 1
8. kolo dňa 2023/01/27 o 17:00
8. kolo dňa 2023/01/27 o 17:00
š.11  KŠN CElo-9  Slovan JElo5 : 3
1.1
Kapolkova Greta
1724-
Zetocha Adela
15051 - 0
1.2
Durana Jonas
1766-
Horvathova Hana
15101 - 0
1.3
Smidova Michaela
1651-
Kostka Pavol
15500 - 1
1.4
Sahidi Sear
1706-
Dvorak Alfred
13201 - 0
1.5
Pisarcik Richard
1442-
Horvath Marian
12991 - 0
1.6
Sahidi Shabir
1574-
Krasnansky Radovan
12770 - 1
1.7
Sunova Michaela
1003-
Dankic Frantisek
11310 - 1
1.8
Bittner Samuel
1226-
Petrinec Simon
10001 - 0
8. kolo dňa 2023/01/27 o 17:00
š.1  Ružinov BElo-8  Tatran CElo6 : 2
2.1
Vesely Bedrich
1682-
Molnar Viliam
17121 - 0
2.2
Moravcik Peter
1603-
Koutny Bretislav
16811 - 0
2.3
Molnar Sviatoslav
1595-
Bohacek Ludovit
15551 - 0
2.4
Machalik Juraj
1495-
Chodak Ivan
16220 - 1
2.5
Hatala Peter
1489-
Garaj Ivan
15651 - 0
2.6
Faltus Jan
1383-
Skoviera Luboslav
16690 - 1
2.7
Zatko Peter
1381-
Skripek Jan
15041 - 0
2.8
Lorincz Robert
1314-
Vedjel Milan
10001 - 0
8. kolo dňa 2023/01/27 o 17:00
š.2  Lokomotíva DElo-7  Doprastav OElo1½:6½
3.1
Jursa Juraj
1355-
Sokolovsky Jakub
18270 - 1
3.2
Jursova Elena
1301-
Tomcaniova Lucia
16610 - 1
3.3
Tonhajzer Matus
1219-
Tomcani Jan
16420 - 1
3.4
Skripecky Marek
1192-
Durik Martin
14560 - 1
3.5
Chmelik Marcel
1000-
Mendelova Adela
12210 - 1
3.6
Cornej Michal
1248-
Vongrej Adam
11111 - 0
3.7
Chmelik Juraj
1265-
Li Geng Hui
1152½ - ½
3.8
Kralovic Tomas
1000-
Kralik Jakub
11690 - 1
8. kolo dňa 2023/01/27 o 17:00
š.3  Apollo BElo-6  Doprastav NElo5½:2½
4.1
Lachcina Alojz
1759-
Huncar Martin
18471 - 0
4.2
Farkas Vladimir
1736-
Park Seonjae
1709½ - ½
4.3
Rybajlak Igor
1721-
Kovacik Oliver
12870 - 1
4.4
Racko Jan
1701-
Srnak Martin
12901 - 0
4.5
Butala Michal
1585-
Gallo Filip
11631 - 0
4.6
Moravcik Boris
1426-
Kajaba Matus
11581 - 0
4.7
Halas Jozef
1171-
Sipos Aron
11970 - 1
4.8
Tkac Martin
1424-
Kello Alexander
10001 - 0
8. kolo dňa 2023/01/27 o 17:00
š.4  Doprastav JElo-5  Dúbravan BElo3½:4½
5.1
Hricak Vasil
2032-
Kytlica Peter
17881 - 0
5.2
Hricovini Michal
2029-
Laho Tomas
17401 - 0
5.3
Goga Frantisek
1799-
Strelbitska Oleksandra
17080 - 1
5.4
Takacs Zsolt
1692-
Straka Ivan
1627½ - ½
5.5
Pribojsky Branislav
1738-
Hlavac Tomas
15730 - 1
5.6
Vojtko Robert
1609-
Struhar Adrian
14660 - 1
5.7
Krammer Anton
1488-
Zacik Tibor
13560 - 1
5.8
Michlik Filip
1413-
Sugar Martin
10001 - 0
9. kolo dňa 2023/02/10 o 17:00
9. kolo dňa 2023/02/10 o 17:00
š.6  Doprastav NElo-4  Doprastav JElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/10 o 17:00
š.7  Doprastav OElo-3  Apollo BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/10 o 17:00
š.8  Tatran CElo-2  Lokomotíva DElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/10 o 17:00
š.9  Slovan JElo-1  Ružinov BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/10 o 17:00
š.10  Doprastav LElo-11  KŠN CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/03 o 17:00
10. kolo dňa 2023/03/03 o 17:00
š.1  Ružinov BElo-10  Doprastav LElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/03 o 17:00
š.2  Lokomotíva DElo-9  Slovan JElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/03 o 17:00
š.3  Apollo BElo-8  Tatran CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/03 o 17:00
š.4  Doprastav JElo-7  Doprastav OElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/03 o 17:00
š.5  Dúbravan BElo-6  Doprastav NElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/17 o 17:00
11. kolo dňa 2023/03/17 o 17:00
š.7  Doprastav OElo-5  Dúbravan BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/17 o 17:00
š.8  Tatran CElo-4  Doprastav JElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/17 o 17:00
š.9  Slovan JElo-3  Apollo BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/17 o 17:00
š.10  Doprastav LElo-2  Lokomotíva DElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/17 o 17:00
š.11  KŠN CElo-1  Ružinov BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0