TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

Info

V priestoroch Starej jedálne bude pokračovať svojou druhou časťou štvordielna séria rapid turnajov pre neregistrovaných hráčov a registrovaných hráčov s maximálnym fide ratingom 1000. Nie je vylúčené, že na podujatí nebudeme chýbať. Kapacita turnaja je obmedzená na 16 hráčov.

Rapid turnaj (16 hráčov):

Výsledky na chess-results

Do krajského kola sa podarilo postúpiť Searovi a veríme, že sa v ňom pobije o kvalitný výsledok a prípadný postup do celoslovenského finále.

Rapid turnaj (XX hráčov): Se.Sahidi

Po dvoch rokoch online formy sa tradičné mikulášske podujatie opäť uskutoční prezenčne v Lamači. Nie je vylúčené, že aj s našou účasťou.

Rapid turnaj (34 hráčov):

Výsledky na chess-results

Posledným podujatím série začiatočníkov v tomto kalendárnom roku bude decembrový turnaj a očakávame na ňom aj našu účasť.

Rapid turnaj 21 hráčov):

Výsledky na chess-results

Jedným z posledným šachových podujatí roku 2022 bude určite práve tento turnaj v bleskovom šachu a nie je vylúčené, že neostane bez našej účasti.

Bleskový turnaj (3 hráči):

Výsledky na chess-results

Začiatok roku 2023 bude patriť v Banskej Bystrici 27. ročníku tradičného podujatia zloženého z dvoch turnajov. Popri open turnaji v rapid šachu sa uskutoční aj rapid turnaj detí mládeže do 14 rokov. A nie je vylúčené, že na jednom z nich, prípadne aj oboch, nebudeme chýbať.

Open turnaj (XX hráčov):

Turnaj do 14 rokov (XX hráčov):

V priestoroch Starej jedálne bude pokračovať svojou treťou časťou štvordielna séria rapid turnajov pre neregistrovaných hráčov a registrovaných hráčov s maximálnym fide ratingom 1000. Nie je vylúčené, že na podujatí nebudeme chýbať. Kapacita turnaja je obmedzená na 16 hráčov.

Rapid turnaj (XX hráčov):

V priestoroch Starej jedálne bude finišovať svojou záverečnou časťou štvordielna séria rapid turnajov pre neregistrovaných hráčov a registrovaných hráčov s maximálnym fide ratingom 1000. Nie je vylúčené, že na podujatí nebudeme chýbať. Kapacita turnaja je obmedzená na 16 hráčov.

Rapid turnaj (XX hráčov):

Počas jarných prázdnin bratislavského kraja sa v Harmónii uskutoční podujatie zložené zo šiestich turnajov a nie je vylúčené, že na niektorých nebudeme chýbať.

Turnaj A (XX hráčov):

Turnaj B (XX hráčov):

Turnaj C (XX hráčov):

Turnaj D (XX hráčov):

Turnaj E (XX hráčov):

Turnaj F (XX hráčov):

Tesne pred Koníkom sa v bratislavskej Rači uskutoční podujatie zložené z troch turnajov a nie je vylúčené, že na niektorých nebudeme chýbať.

Turnaj A (XX hráčov):

Turnaj B (XX hráčov):

Turnaj C (XX hráčov):

Koncom júla by sa mal na tradičnom mieste uskutočniť už 22. ročník nami organizovaného podujatia a otázny je iba počet účastníkov z našich radov. Veríme, že bude bez problémov dvojciferný, rovnako ako celková účasť skúsi atakovať svoj doterajší rekord.

Web podujatia: LŠT Koník

Tesne po Koníku sa v bratislavskej Rači uskutoční podujatie zložené zo šiestich turnajov a nie je vylúčené, že na niektorých nebudeme chýbať.

Turnaj A (XX hráčov):

Turnaj B (XX hráčov):

Turnaj C (XX hráčov):

Turnaj D (XX hráčov):

Turnaj E (XX hráčov):

Turnaj F (XX hráčov):

Svoju prvú desaťročnicu oslávi obľúbené podujatie, ktoré sa koná koncom prázdnin v bratislavskej Dúbravke. Ako bolo v minulých ročníkoch dobrým zvykom, očakávame na ňom aj teraz našu účasť.

Open turnaj (XX hráčov):