TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

Info

Trojdielne podujatie organizované Bratislavskou šachovou akadémiou začne koncom septembra a je určené pre hráčov s maximálnym ELOm 1899 na portáli lichess.org.

Rapid turnaj (XX hráčov): Zoznam prihlásených na lichess.org

Livestream:

Ak do konca septembra nepríde ku výrazným obmedzeniam, nemali by sme chýbať ani v Tatrách. Aktuálne sú medzi prihlásenými Grétka s Luckou a nemusia ostať jediné.

Open turnaj (146 hráčov): G.Kapolková, L.Strišková

Výsledky na chess-results

Známy je už aj termín ďalšej bratislavskej stálice a ňou je tradičné podujatie v rapid šachu, kde tiež isto nebudeme chýbať.

Open turnaj (13 hráčov):

Výsledky na chess-results

Trojdielne podujatie organizované Bratislavskou šachovou akadémiou bude pokračovať v októbri svojou druhou časťou a je určené pre hráčov s maximálnym ELOm 1899 na portáli lichess.org.

Rapid turnaj (XX hráčov):

Zoznam prihlásených na lichess.org

Livestream:

Trojdielne podujatie organizované Bratislavskou šachovou akadémiou bude ukončné v novembri svojou záverečnou časťou a je určené pre hráčov s maximálnym ELOm 1899 na portáli lichess.org.

Rapid turnaj (XX hráčov):

Zoznam prihlásených na lichess.org

Livestream:

Jubilejný dvadsiaty ročník nášho a vášho obľúbeného Koníka sa uskutoční v jeho tradičnom termíne. Účasť našich hráčov bude určite vysoká a my vreíme, že nebudete chýbať ani vy!

Web podujatia: Letný šachový tábor Koník

Úspešné medzinárodné podujatie v Skalici ešte poriadne ani neskončilo a termín jeho ďalšieho pokračovania je už známy. Naša účasť na ňom je prakticky istá, otázkou ostáva iba to, či bude jednociferná, alebo dvojciferná.

FB Skalického šachového festivalu