TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr110978.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo * 6535462854,50
2Lokomotíva Trnava B2 * 655652752,50
3TJ Dopravný podnik Bratislava2 * 45766562556,50
4ŠK Osuské B4 * 636452351,50
5KŠN Bratislava332 * 745581949,50
6ŠK Modra B531 * 4556571948,00
7ŠK Potônska veža3154 * 4451241,00
8ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2434 * 541238,50
9KŠ Pezinok24333 * 1043,00
10ŠK Doprastav Bratislava C322324 * 1034,50
11ŠK Krasňany433334 * 536,50
12ŠK Dunajská Streda B22013½ * 022,00

Súpisky družstiev

  8. KŠN Bratislava (Elo Ø:2147 / TB1: 19 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1FMRohacek Miroslav22460SVK7,511,02360
2WFMMachalova Veronika22240SVK1,54,02092
3Kovac Andrej21710SVKLA2,55,02161
4Kralovic Andrej21720SVKLA3,55,02306
5Kimerling Martin21090SVK6,58,02311
6WFMMachalova Maria20910SVK1,54,02106
7Machalova Erika20960SVK1,03,02027
8Padysak Tomas20650SVK2,04,02099
9Sebo Viktor20390SVK3,09,01892
10Sklars Tomas20040SVK4,58,01978
11Mikova Veronika20390SVK0,00,00
12Sahidi Samir18850SVK6,510,02028
13Vrtiakova Anna17880SVK2,06,01848
14Suchansky Jakub17790SVK1,52,00
15Macko Peter17680SVK1,04,01736
16Macko Miroslav16990SVK5,05,02552
17Solar Andrej17820SVK0,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  5. KŠN Bratislava (Elo Ø:2147, TB1: 19 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1FMRohacek Miroslav22460SVK110½½11101½7,511222723601525,5
2WFMMachalova Veronika22240SVK½½0½1,542179209215-11,3
3Kovac Andrej21710SVKLA0101½2,552161216115-1,2
4Kralovic Andrej21720SVKLA01½113,55215723061513,4
5Kimerling Martin21090SVK11½1½1½16,58206023111532,5
6WFMMachalova Maria20910SVK1½001,5421932106150,4
7Machalova Erika20960SVK½0½1,032152202715-4,1
8Padysak Tomas20650SVK0½1½2,0420992099152,8
9Sebo Viktor20390SVK0100011003,092017189215-25,4
10Sklars Tomas20040SVK11001½104,5819351978151,2
12Sahidi Samir18850SVK½1½100½1116,510191820281534,0
13Vrtiakova Anna17880SVK0000112,0619731848155,6
14Suchansky Jakub17790SVK½11,5217590156,6
15Macko Peter17680SVK00011,041929173615-3,8
16Macko Miroslav16990SVK111115,05175225521545,8

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2013/10/19 o 10:00
š.1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo-8  KŠN BratislavaElo5 : 3
1.1IM
Sipos, Istvan
2465LZ-FM
Rohacek, Miroslav
22460 - 1
1.2
Janko, Michal
2260-
Kovac, Andrej
2171LA1 - 0
1.3FM
Farkas, Gabor
2307-
Kralovic, Andrej
2172LA1 - 0
1.4FM
Krajnak, Martin
2229LA-
Machalova, Erika
2096½ - ½
1.5
Balogh, Peter
2081-
Padysak, Tomas
20651 - 0
1.6
Dvorsky, Jozef
2013-
Sebo, Viktor
20391 - 0
1.7
Kantor, Reka
1946-
Sklars, Tomas
20040 - 1
1.8
Kosar, Mikulas ml.
1881-
Sahidi, Samir
1885½ - ½
2. kolo dňa 2013/10/20 o 10:00
š.4  ŠK Dunajská Streda BElo-8  KŠN BratislavaElo0 : 8
2.1
Takacs, Laszlo
2130-FM
Rohacek, Miroslav
22460 - 1
2.2
Blaho, Stefan
2122-
Kovac, Andrej
2171LA0 - 1
2.3
Merva, Frantisek
2022-
Kralovic, Andrej
2172LA0 - 1
2.4
Kahancova, Jana
1652-
Kimerling, Martin
21090 - 1
2.5
Kahanec, Jan
1693-
Sebo, Viktor
20390 - 1
2.6
Matis, Tibor
1401-
Sklars, Tomas
20040 - 1
2.7
Matis, Daniel
1227-
Sahidi, Samir
18850 - 1
2.8
Mezes, Kristof
1115-
Macko, Miroslav
16990 - 1
3. kolo dňa 2013/11/23 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-8  KŠN BratislavaElo6 : 2
5.1
Pagerka, Martin
2224LB-FM
Rohacek, Miroslav
22461 - 0
5.2
Cajka, Tibor
2162LA-
Kovac, Andrej
2171LA1 - 0
5.3
Jozefek, Michal
2168LB-
Kimerling, Martin
21090 - 1
5.4
Spacek, Oliver
2041-
Sebo, Viktor
20391 - 0
5.5
Gasa, Patrik
1956-
Sahidi, Samir
1885½ - ½
5.6
Spacek, Marcel
1818-
Vrtiakova, Anna
17881 - 0
5.7
Ocko, Martin
1736-
Suchansky, Jakub
1779½ - ½
5.8
Pipiska, Adam
1737-
Macko, Peter
17681 - 0
4. kolo dňa 2013/11/24 o 10:00
š.11  Lokomotíva Trnava BElo-8  KŠN BratislavaElo5 : 3
6.1
Kovacocy, Pavel
2198LA-FM
Rohacek, Miroslav
2246½ - ½
6.2
Liptak, Dusan
2108-WFM
Machalova, Maria
20910 - 1
6.3
Arendas, Marek
2096-
Padysak, Tomas
2065½ - ½
6.4
Liptak, Tomas
2108LA-
Sebo, Viktor
20391 - 0
6.5
Puskar, Peter
2063-
Sklars, Tomas
20041 - 0
6.6
Puchart, Vladimir
2051-
Sahidi, Samir
18850 - 1
6.7
Stetina, Erik
2041-
Vrtiakova, Anna
17881 - 0
6.8
Doucha, Ludvik
2039-
Macko, Peter
17681 - 0
5. kolo dňa 2014/01/11 o 10:00
š.5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-8  KŠN BratislavaElo5½:2½
3.1IM
Banas, Jan
2293LA-FM
Rohacek, Miroslav
2246½ - ½
3.2
Janos, Martin
2213-WFM
Machalova, Veronika
2224½ - ½
3.3FM
Certek, Pavel
2286LA-WFM
Machalova, Maria
2091½ - ½
3.4
Janos, Jozef
2123-
Sebo, Viktor
20391 - 0
3.5FM
Tepper, Frantisek
2153-
Sahidi, Samir
18851 - 0
3.6
Fabry, Robert
2132-
Vrtiakova, Anna
17881 - 0
3.7FM
Mikulas, Dusan
2112-
Macko, Peter
17681 - 0
3.8
Hecht, Tomas
1972-
Macko, Miroslav
16990 - 1
6. kolo dňa 2014/01/12 o 10:00
š.8  KŠN BratislavaElo-7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2246-
Sosovicka, Juraj
2188LA1 - 0
3.2WFM
Machalova, Veronika
2224-
Zatko, Gregor
2188LA½ - ½
3.3
Kimerling, Martin
2109-
Oprea, Erik
2130½ - ½
3.4
Machalova, Erika
2096-
Hricak, Vasil
21180 - 1
3.5
Sebo, Viktor
2039-
Sosovicka, Matej
2098LB1 - 0
3.6
Sklars, Tomas
2004-
Prikler, Bruno
20900 - 1
3.7
Sahidi, Samir
1885-
Ochrana, Ladislav
20450 - 1
3.8
Macko, Miroslav
1699-
Szollos, Ondrej
19831 - 0
7. kolo dňa 2014/02/01 o 10:00
š.6  ŠK KrasňanyElo-8  KŠN BratislavaElo2½:5½
3.1
Dolnak, Michal
2164-FM
Rohacek, Miroslav
22460 - 1
3.2
Slacky, Stanislav
2208LA-WFM
Machalova, Veronika
22241 - 0
3.3
Bronis, Marian
2175-
Kralovic, Andrej
2172LA½ - ½
3.4
Biro, Karol
2190-
Kimerling, Martin
21090 - 1
3.5
Duriga, Stefan
2243-WFM
Machalova, Maria
20911 - 0
3.6
Petreje, Juraj
2106-
Padysak, Tomas
20650 - 1
3.7
Kebis, Milos
1997LA-
Sebo, Viktor
20390 - 1
3.8
Dzavik, Jozef
1974-
Sklars, Tomas
20040 - 1
8. kolo dňa 2014/02/22 o 10:00
š.8  KŠN BratislavaElo-2  ŠK Doprastav Bratislava CElo5 : 3
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2246-
Frindt, Kornel
2164LA1 - 0
4.2WFM
Machalova, Veronika
2224-
Cech, Dominik
2106LA½ - ½
4.3
Kovac, Andrej
2171LA-
Danada, Tomas
20991 - 0
4.4
Kralovic, Andrej
2172LA-FM
Petrik, Stanislav
21751 - 0
4.5
Kimerling, Martin
2109-
Karas, Marek
2037LB½ - ½
4.6
Sebo, Viktor
2039-
Helbich, Branislav
20500 - 1
4.7
Sklars, Tomas
2004-
Krajnak, Robert
2045½ - ½
4.8
Sahidi, Samir
1885-
Goga, Frantisek
1887½ - ½
9. kolo dňa 2014/02/23 o 10:00
š.8  KŠN BratislavaElo-3  ŠK Potônska vežaElo4½:3½
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2246-FM
Cibulka, Vladimir
22380 - 1
4.2
Kovac, Andrej
2171LA-
Veselsky, Jozef
2160½ - ½
4.3
Kralovic, Andrej
2172LA-
Darazs, Zoltan
2108LZ1 - 0
4.4
Kimerling, Martin
2109-
Kalmar, Tamas
19741 - 0
4.5
Sebo, Viktor
2039-
Meszaros, Lorant
20270 - 1
4.6
Sklars, Tomas
2004-
Csefalvay, Stefan
1852LA1 - 0
4.7
Sahidi, Samir
1885-
Vegh, Vince
19381 - 0
4.8
Vrtiakova, Anna
1788-
Szitasi, Janos
19830 - 1
10. kolo dňa 2014/03/15 o 10:00
š.8  KŠN BratislavaElo-9  ŠK Modra BElo7 : 1
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2246-
Federic, Jozef
2269LA1 - 0
2.2
Kimerling, Martin
2109-
Dugovic, Branislav
2175½ - ½
2.3
Padysak, Tomas
2065-
Mydlarik, Martin
2112½ - ½
2.4
Sahidi, Samir
1885-
Kundrak, Vladimir
19451 - 0
2.5
Vrtiakova, Anna
1788-
Sustak, Roman
18871 - 0
2.6
Suchansky, Jakub
1779-
Hlubovic, Michal
17821 - 0
2.7
Macko, Peter
1768-
Petrakovic, Kamil
18281 - 0
2.8
Macko, Miroslav
1699-
Soldan, Jan
17711 - 0
11. kolo dňa 2014/03/16 o 10:00
š.8  KŠN BratislavaElo-12  KŠ PezinokElo5 : 3
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2246-
Bochnickova, Andrea
2164LB½ - ½
2.2
Kimerling, Martin
2109-WFM
Varholakova, Niki
2151LB1 - 0
2.3WFM
Machalova, Maria
2091-
Madar, Martin
2135LA0 - 1
2.4
Machalova, Erika
2096-
Gazi, Mikulas
2108½ - ½
2.5
Sklars, Tomas
2004-
Janos, Ivan
21050 - 1
2.6
Sahidi, Samir
1885-
Michal, Silvio
20951 - 0
2.7
Vrtiakova, Anna
1788-
Hulla, Stanislav
19781 - 0
2.8
Macko, Miroslav
1699-
Fuchs, Ladislav
1921LA1 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Janko Michal22600ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo8,01172,722338
2Mydlarik Martin21120ŠK Modra B8,01172,732267
3Janos Ivan21050KŠ Pezinok7,51075,032306
4Meszaros Lorant20270ŠK Potônska veža7,51075,052209
5FMRohacek Miroslav22460KŠN Bratislava7,51168,212360
6Fabry Robert21320TJ Dopravný podnik Bratislava7,51168,252107
7FMFarkas Gabor23070ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo7,01070,032283
8Krajnak Robert20450ŠK Doprastav Bratislava C7,01070,062090
9Liptak Tomas21080Lokomotíva Trnava B6,5881,332323
10Kimerling Martin21090KŠN Bratislava6,5881,332311
11Janos Jozef21230TJ Dopravný podnik Bratislava6,5972,242228
12FMTepper Frantisek21530TJ Dopravný podnik Bratislava6,5972,242177
13FMMikulas Dusan21120TJ Dopravný podnik Bratislava6,5972,262075
14Sahidi Samir18850KŠN Bratislava6,51065,062028
15Sosovicka Matej20980ŠK Strelec Devínska Nová Ves B6,51159,142156
16IMSipos Istvan24650ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo6,0875,012423
17Madar Martin21350KŠ Pezinok6,0875,022367
18Dvorsky Jozef20130ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo6,0966,762099
19Darazs Zoltan21080ŠK Potônska veža6,01060,032219
20Federic Jozef22690ŠK Modra B6,01154,512273
21Puskar Peter20630Lokomotíva Trnava B6,01154,542098
22Karas Marek20370ŠK Doprastav Bratislava C5,5961,142149
23Jozefek Michal21680ŠK Osuské B5,51150,012177
24Macko Miroslav16990KŠN Bratislava5,05100,082552
25Drtina Milan21350Lokomotíva Trnava B5,0683,312427
26Pericka Tomas19940ŠK Osuské B5,0683,362239
27IMBanas Jan22930TJ Dopravný podnik Bratislava5,0771,412350
28IMBerczes Csaba23660ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo5,0771,422301
29Jablonicky Martin19670ŠK Osuské B5,0862,552113
30Mandak Miroslav20080ŠK Krasňany5,0862,562003
31FMCertek Pavel22860TJ Dopravný podnik Bratislava5,0955,622176
32Ochrana Ladislav20450ŠK Strelec Devínska Nová Ves B5,0955,661947
33Sosovicka Juraj21880ŠK Strelec Devínska Nová Ves B5,01050,012230
34Arendas Marek20960Lokomotíva Trnava B5,01145,522143
35Puchart Vladimir20510Lokomotíva Trnava B5,01145,551965
36Pipiska Adam17370ŠK Osuské B4,5590,082150
37Banas Kamil22210ŠK Modra B4,5675,022391
38Dugovic Branislav21750ŠK Modra B4,5675,032354
39Spacek Oliver20410ŠK Osuské B4,5675,032246
40Liptak Dusan21080Lokomotíva Trnava B4,5764,322239
41Slacky Stanislav22080ŠK Krasňany4,5856,312201
42Janos Martin22130TJ Dopravný podnik Bratislava4,5856,322220
43Balogh Peter20810ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo4,5856,352072
44Sklars Tomas20040KŠN Bratislava4,5856,361978
45Szollos Ondrej19830ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,5856,361935
46Polacik Igor21680ŠK Doprastav Bratislava C4,5950,052055
47Janko Ladislav22020ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo4,51045,042038
48Hlubovic Michal17820ŠK Modra B4,51045,061840
49Zatko Gregor21880ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,51140,912100
50Kalmar Tamas19740ŠK Potônska veža4,51140,942016
51Diviak Rastislav19980ŠK Osuské B4,0666,772039
52Kolman Richard20720TJ Dopravný podnik Bratislava4,0666,771916
53Szitasi Janos19830ŠK Potônska veža4,0850,071886
54Doucha Ludvik20390Lokomotíva Trnava B4,0850,071878
55FMCibulka Vladimir22380ŠK Potônska veža4,0944,412204
56Vegh Vince19380ŠK Potônska veža4,0944,461914
57Merva Frantisek20220ŠK Dunajská Streda B4,01040,032047
58Bronis Marian21750ŠK Krasňany4,01136,422065
59Oprea Erik21300ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,01136,422054
60Kavon Rastislav20260Lokomotíva Trnava B3,5487,562197
61Kosar Mikulas st.17010ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo3,5487,572095
62FMJacko Vladimir22810TJ Dopravný podnik Bratislava3,5570,012333
63Matejovic Juraj21860ŠK Modra B3,5570,032330
64Kralovic Andrej21720KŠN Bratislava3,5570,032306
65Gabris Ondrej22430KŠ Pezinok3,5658,312273
66Bury Rastislav21200ŠK Osuské B3,5658,322204
67Cech Dominik21060ŠK Doprastav Bratislava C3,5750,012219
68Srna Jan19600KŠ Pezinok3,5750,061942
69Fuchs Ladislav19210KŠ Pezinok3,5750,071798
70Gazi Mikulas21080KŠ Pezinok3,5843,832099
71Kosar Mikulas ml.18810ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo3,5843,861914
72Veselsky Jozef21600ŠK Potônska veža3,5938,922100
73Kebis Milos19970ŠK Krasňany3,51035,051886
74IMMaslik Miroslav23660KŠ Pezinok3,0475,012391
75Prikler Bruno20900ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,0475,052172
76Kolenak Matus19490Lokomotíva Trnava B3,0475,072076
77Spacek Marcel18180ŠK Osuské B3,0560,061916
78IMPetenyi Tamas24640ŠK Dunajská Streda B3,0650,012232
79FMMarosi Csaba19990ŠK Potônska veža3,0650,012175
80Horvath Marek18110ŠK Modra B3,0650,071943
81Puobis Jozef18570ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo3,0650,071868
82Sebo Viktor20390KŠN Bratislava3,0933,351892
83Kahancova Jana16520ŠK Dunajská Streda B3,01030,051886
84Duriga Stefan22430ŠK Krasňany2,5383,342244
85Danek Pavol22090ŠK Krasňany2,5383,352115
86Mikulasek Viktor18730ŠK Krasňany2,5383,372147
87Partys Petr20070ŠK Dunajská Streda B2,5462,542226
88Kovac Andrej21710KŠN Bratislava2,5550,022161
89Faltan Peter19880ŠK Krasňany2,5550,061973
90Hulla Stanislav19780KŠ Pezinok2,5550,061895
91Povysil Peter19910ŠK Krasňany2,5550,072049
92Ocko Martin17360ŠK Osuské B2,5550,071847
93Klimes Milan18720TJ Dopravný podnik Bratislava2,5550,071765
94Goga Frantisek18870ŠK Doprastav Bratislava C2,5550,081824
95Jablonicky Frantisek21460ŠK Osuské B2,5735,732022
96Kundrak Vladimir19450ŠK Modra B2,5735,751926
97Takacs Laszlo21300ŠK Dunajská Streda B2,51025,011999
98Danada Tomas20990ŠK Doprastav Bratislava C2,51025,022043
99Stetina Erik20410Lokomotíva Trnava B2,02100,060
100Polasek Filip20850ŠK Osuské B2,0366,752228
101Pagerka Martin22240ŠK Osuské B2,0450,012361
102Padysak Tomas20650KŠN Bratislava2,0450,042099
103Antol Ladislav20390ŠK Modra B2,0450,051944
104Zacik Anton19590KŠ Pezinok2,0450,061877
105Petrakovic Kamil18280ŠK Modra B2,0450,071707
106Cajka Tibor21620ŠK Osuské B2,0540,012153
107Sustak Roman18870ŠK Modra B2,0540,051928
108Kovacocy Pavel21980Lokomotíva Trnava B2,0633,312115
109Syrovy Ivan20290KŠ Pezinok2,0633,341926
110Vrtiakova Anna17880KŠN Bratislava2,0633,361848
111FMPetrik Karol21070ŠK Doprastav Bratislava C2,0825,031926
112Kucera Michal19430ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,0825,071800
113FMPetrik Stanislav21750ŠK Doprastav Bratislava C2,0922,231967
114Biro Karol21900ŠK Krasňany2,0922,231887
115Skara Vladimir21700ŠK Modra B1,5275,020
116Suchansky Jakub17790KŠN Bratislava1,5275,060
117Orosi Peter20650ŠK Doprastav Bratislava C1,5275,070
118Csefalvay Stefan18520ŠK Potônska veža1,5350,051998
119Kosar Attila18470ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo1,5350,071948
120Szekely Stefan19070ŠK Potônska veža1,5350,071735
121Jurcak Marian18680ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5350,071709
122WFMMachalova Veronika22240KŠN Bratislava1,5437,522092
123WFMVarholakova Niki21510KŠ Pezinok1,5437,522018
124WFMMachalova Maria20910KŠN Bratislava1,5437,532106
125Hartl Jan20940KŠ Pezinok1,5437,551934
126Kuna Vladimir19970TJ Dopravný podnik Bratislava1,5437,561897
127Sturdik Igor20170Lokomotíva Trnava B1,5437,561879
128Gasa Patrik19560ŠK Osuské B1,5437,561855
129Soldan Jan17710ŠK Modra B1,5437,571600
130Dolnak Michal21640ŠK Krasňany1,5625,012043
131Blaho Stefan21220ŠK Dunajská Streda B1,5625,021965
132Hricak Vasil21180ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5721,441811
133Rachela Jozef20780ŠK Dunajská Streda B1,5818,831933
134Kahanec Jan16930ŠK Dunajská Streda B1,51015,061704
135IMCsiba Dominik23730ŠK Dunajská Streda B1,01100,020
136Nemeckay Rastislav19860ŠK Osuské B1,01100,050
137Karlik Lukas19350ŠK Modra B1,01100,060
138Lelkes Bela16980ŠK Potônska veža1,01100,060
139Hertel Ondrej20550Lokomotíva Trnava B1,01100,070
140Bango Lukas17810Lokomotíva Trnava B1,01100,080
141Sandor Stefan16570ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo1,01100,080
142Rathousky Karol17950ŠK Krasňany1,01100,080
143Federic Pavol21720ŠK Modra B1,0250,020
144FMKrajnak Martin22290ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo1,0250,030
145Krist Milan19460Lokomotíva Trnava B1,0250,070
146Hecht Tomas19720TJ Dopravný podnik Bratislava1,0250,070
147Belej Marian01736TJ Dopravný podnik Bratislava1,0250,080
148Machalova Erika20960KŠN Bratislava1,0333,342027
149Hecko Dusan21070ŠK Osuské B1,0333,351878
150Machalec Vladimir19580ŠK Doprastav Bratislava C1,0333,371669


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo (Elo Ø:2240 / TB1: 28 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1IMSipos Istvan24650HUNLZ6,08,02423
2IMBerczes Csaba23660HUNLZ5,07,02301
3Janko Michal22600SVK8,011,02338
4FMFarkas Gabor23070SVK7,010,02283
5FMKrajnak Martin22290SVKLA1,02,00
6Janko Ladislav22020SVK4,510,02038
7Balogh Peter20810SVK4,58,02072
8Dvorsky Jozef20130SVK6,09,02099
9Kantor Reka19460SVK0,01,00
10Kantor Tamas20050SVK0,00,00
11Kosar Mikulas ml.18810SVK3,58,01914
12Puobis Jozef18570SVK3,06,01868
13Czikhardt Tibor19670SVK0,00,00
14Kubica Adrian18510SVK0,00,00
15Kosar Attila18470SVK1,53,01948
16Bertalan Balint18210SVK0,00,00
17Kosar Mikulas st.17010SVK3,54,02095
18Bott Tamas17740SVK0,00,00
19Sandor Stefan16570SVK1,01,00
  2. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:2136 / TB1: 10 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1Frindt Kornel21640SVKLA1,04,02016
2Hajek Lukas21680SVKLB0,51,00
3Cech Dominik21060SVKLA3,57,02219
4Danada Tomas20990SVK2,510,02043
5FMPetrik Stanislav21750SVK2,09,01967
6FMPetrik Karol21070SVK2,08,01926
7Karas Marek20370SVKLB5,59,02149
8Kovacova Zuzana20980BERN0,00,00
9Polacik Igor21680SVK4,59,02055
10Helbich Branislav20500SVK1,05,01834
11Krajnak Robert20450SVK7,010,02090
12Orosi Peter20650SVK1,52,00
13Magyar Frantisek20070SVK0,01,00
14Machalec Vladimir19580SVK1,03,01669
15Habrovsky Richard19310SVK0,01,00
16Vinarcik Jan19210SVK0,00,00
17Goga Frantisek18870SVK2,55,01824
18Jelenciak Jozef18760SVK0,01,00
19Danada Ondrej18760SVK0,02,00
  3. ŠK Potônska veža (Elo Ø:2053 / TB1: 12 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1FMCibulka Vladimir22380SVK4,09,02204
2FMMarosi Csaba19990HUNLZ3,06,02175
3Veselsky Jozef21600SVK3,59,02100
4Darazs Zoltan21080HUNLZ6,010,02219
5Kalmar Tamas19740SVK4,511,02016
6Meszaros Lorant20270SVK7,510,02209
7Csefalvay Stefan18520SVKLA1,53,01998
8Vegh Vince19380SVK4,09,01914
9Kalman Miklos01813SVK0,01,00
10Szitasi Janos19830SVK4,08,01886
11Szekely Stefan19070SVK1,53,01735
12Fekete Robert18970SVK0,00,00
13Both Lajos18150SVK0,02,00
14Ollos Ladislav18200SVK0,51,00
15Mezei Tibor17680SVK0,01,00
16Lelkes Bela16980SVK1,01,00
17Lelkes Geza16410SVK0,02,00
18Gyurkovics Gergely16760SVK0,02,00
19Matus Ferenc16390SVK0,00,00
20Ollos Peter15640SVK0,00,00
  4. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2151 / TB1: 0 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1IMPetenyi Tamas24640SVKLA3,06,02232
2IMCsiba Dominik23730SVKLA1,01,00
3Takacs Laszlo21300SVK3,511,01999
4Blaho Stefan21220SVK1,56,01965
5Rachela Jozef20780SVK1,58,01933
6Merva Frantisek20220SVK4,010,02047
7Partys Petr20070CZELZ2,54,02226
8Edes Zsofia20080SVKLB0,53,01826
9Kral Klaudia19310SVKLB0,01,00
10Kahancova Jana16520SVK3,010,01886
11Kahanec Jan16930SVK1,510,01704
12Matis Tibor01401SVK0,06,01191
13Gogora Kristian01218SVK0,03,01151
14Matis Daniel01227SVK0,02,00
15Olle Akos01134SVK0,04,01124
16Mezes Kristof01115SVK0,03,0950
  5. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2209 / TB1: 25 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1IMBanas Jan22930SVKLA5,07,02350
2FMJacko Vladimir22810SVKLA3,55,02333
3Janos Martin22130SVK5,59,02220
4FMCertek Pavel22860SVKLA5,09,02176
5Kleman Miroslav21880SVKLA0,51,00
6Janos Jozef21230SVK6,59,02228
7FMTepper Frantisek21530SVK6,59,02177
8Fabry Robert21320SVK7,511,02107
9FMMikulas Dusan21120SVK6,59,02075
10Kolman Richard20720SVK4,06,01916
11Kuna Vladimir19970SVK1,54,01897
12Hecht Tomas19720SVK1,02,00
13Duraj Jan19000SVK0,00,00
14Klimes Milan18720SVK2,55,01765
15Belej Marian01736SVK1,02,00
  6. ŠK Krasňany (Elo Ø:2183 / TB1: 5 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1Dolnak Michal21640SVK1,56,02043
2Slacky Stanislav22080SVKLA4,58,02201
3Bronis Marian21750SVK4,011,02065
4Biro Karol21900SVK2,010,01887
5Duriga Stefan22430SVK2,53,02244
6Petreje Juraj21060SVK1,07,01780
7Danek Pavol22090SVK2,53,02115
8Kebis Milos19970SVKLA3,510,01886
9Mandak Miroslav20080SVK5,08,02003
10Povysil Peter19910SVK2,55,02049
11Kohlmann Robert21670SVK0,51,00
12Dzavik Jozef19740SVK0,02,00
13Faltan Peter19880SVK2,55,01973
14Mikulasek Viktor18730SVK2,53,02147
15Rathousky Karol17950SVK1,01,00
16Zacka Ladislav17680SVK0,52,00
17Bukovcak Jaroslav17790SVK0,52,00
18Vojacek Alois01000SVK0,00,00
  7. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2117 / TB1: 12 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1Sosovicka Juraj21880SVKLA5,010,02230
2Zatko Gregor21880SVKLA4,511,02100
3Oprea Erik21300SVK4,011,02054
4Hricak Vasil21180SVK1,57,01811
5Sosovicka Matej20980SVKLB6,511,02156
6Prikler Bruno20900SVK3,04,02172
7Ac Alexander20800SVK0,01,00
8Macka Oto20460SVK0,00,00
9Ochrana Ladislav20450SVK5,09,01947
10Toth_vano Peter20200SVK0,00,00
11Simon Lukas01988SVK0,00,00
12Szollos Ondrej19830SVK5,59,01935
13Kassovic Jaroslav19670SVK0,00,00
14Fratric Igor19630SVK0,00,00
15Kucera Michal19430SVK2,08,01800
16Hurban Martin19320SVK0,00,00
17Antala Jan19160SVK0,02,00
18Lobodas Andrej19100SVK0,01,00
19Jurcak Marian18680SVK1,53,01709
20Sosovicka Vladimir16190SVK0,01,00
  9. ŠK Modra B (Elo Ø:2181 / TB1: 19 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1Federic Jozef22690SVKLA6,011,02273
2Skara Vladimir21700SVK1,52,00
3Banas Kamil22210SVKLA4,56,02391
4Federic Pavol21720SVKLA1,02,00
5Matejovic Juraj21860SVK3,55,02330
6Dugovic Branislav21750SVK4,56,02354
7Mydlarik Martin21120SVK8,011,02267
8Banasova Katarina21440SVK0,51,00
9Mruskovic Radoslav19850SVK0,02,00
10Antol Ladislav20390SVK2,04,01944
11Prielozny Marek19940SVK0,00,00
12Karlik Lukas19350SVK1,01,00
13Kundrak Vladimir19450SVK2,57,01926
14Sustak Roman18870SVK2,05,01928
15Hlubovic Michal17820SVK4,510,01840
16Petrakovic Kamil18280SVK2,04,01707
17Horvath Marek18110SVK3,06,01943
18Soldan Jan17710SVK1,54,01600
19Jezek Filip01173SVK0,01,00
  10. ŠK Osuské B (Elo Ø:2132 / TB1: 23 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1Pagerka Martin22240SVKLB2,04,02361
2Cajka Tibor21620SVKLA2,06,02153
3Jozefek Michal21680SVKLB5,511,02177
4Bury Rastislav21200SVKLA3,56,02204
5Jablonicky Frantisek21460SVK3,58,02022
6Spacek Oliver20410SVK4,56,02246
7Polasek Filip20850SVK2,03,02228
8Hecko Dusan21070SVK1,03,01878
9Jablonicky Martin19670SVKLB5,08,02113
10Pericka Tomas19940SVK5,06,02239
11Gasa Patrik19560SVK1,54,01855
12Diviak Rastislav19980SVK4,06,02039
13Nemeckay Rastislav19860SVK2,02,00
14Spacek Marcel18180SVK3,05,01916
15Hanzluvka Peter19680SVK0,00,00
16Ocko Martin17360SVK2,55,01847
17Pipiska Adam17370SVK4,55,02150
18Diviak Rudolf17970SVK0,00,00
19Skapik Branislav18410SVK0,00,00
20Pericka Pavol17930SVK0,00,00
  11. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2102 / TB1: 27 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1Kovacocy Pavel21980SVKLA2,06,02115
2Drtina Milan21350SVK5,06,02427
3Liptak Dusan21080SVK4,57,02239
4Arendas Marek20960SVK5,011,02143
5Liptak Tomas21080SVKLA6,58,02323
6Puskar Peter20630SVK6,011,02098
7Puchart Vladimir20510SVK5,011,01965
8Stetina Erik20410SVK2,02,00
9Doucha Ludvik20390DEN5,09,01878
10Hertel Ondrej20550SVK1,01,00
11Sturdik Igor20170SVK1,54,01879
12Kavon Rastislav20260SVKLB3,54,02197
13Kolenak Matus19490SVK3,04,02076
14Krist Milan19460SVK1,02,00
15Bukovsky Milan19300SVK0,00,00
16Mosny Jaroslav19160SVK0,00,00
17Hagara Vladimir18730SVK0,51,00
18Bango Lukas17810SVKLB1,01,00
  12. KŠ Pezinok (Elo Ø:2171 / TB1: 10 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartieRp
1IMMaslik Miroslav23660SVKLA3,04,02391
2Gabris Ondrej22430SVK3,56,02273
3Bochnickova Andrea21640SVKLB0,51,00
4WFMVarholakova Niki21510SVKLB1,54,02018
5Madar Martin21350SVKLA6,09,02367
6Gazi Mikulas21080SVK3,58,02099
7Janos Ivan21050SVK7,510,02306
8Syrovy Ivan20290SVK2,06,01926
9Michal Silvio20950SVK0,54,01690
10Beles Milan20800SVK0,00,00
11Hartl Jan20940SVK1,54,01934
12Hulla Stanislav19780SVK2,55,01895
13Zacik Anton19590SVK2,04,01877
14Srna Jan19600SVK3,57,01942
15Fuchs Ladislav19210SVKLA3,57,01798
16Pekar Jozef19130SVK0,02,00
17Hajtmanek Stanislav17820SVK1,03,01758
18Feder Marek18740SVK1,03,01642

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK OÚ RUSSEL Gabčíkovo (Elo Ø:2240, TB1: 28 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMSipos Istvan24650HUNLZ011½111½6,082230242310-2,4
2IMBerczes Csaba23660HUNLZ½½1½11½5,072143230110-4,5
3Janko Michal22600SVK1½1½½1½1½1½8,011216323381515,9
4FMFarkas Gabor23070SVK11011½110½7,0102134228315-3,6
5FMKrajnak Martin22290SVKLA½½1,022191015-1,5
6Janko Ladislav22020SVK010½0½½½1½4,5102074203815-33,0
7Balogh Peter20810SVK1½1100½½4,582029207215-1,0
8Dvorsky Jozef20130SVK1½10½1½1½6,09197420991516,6
9Kantor Reka19460SVK00,012004015-6,3
11Kosar Mikulas ml.18810SVK½½½001103,5819571914154,5
12Puobis Jozef18570SVK01½½½½3,0618681868151,4
15Kosar Attila18470SVK1½01,53194819483011,4
17Kosar Mikulas st.17010SVK1½113,54175920951527,0
19Sandor Stefan16570SVK11,0116760157,9
  2. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2102, TB1: 27 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kovacocy Pavel21980SVKLA½½½00½2,062240211515-9,9
2Drtina Milan21350SVK½1½1115,06215424271532,3
3Liptak Dusan21080SVK½01½1½14,57213722391518,9
4Arendas Marek20960SVK11½½00½0½½½5,01121792143157,9
5Liptak Tomas21080SVKLA1111011½6,58207223231532,0
6Puskar Peter20630SVK10110100½1½6,01120622098156,4
7Puchart Vladimir20510SVK0½100110½105,0112001196515-18,9
8Stetina Erik20410SVK112,0218980159,6
9Doucha Ludvik20390DEN0½½1010+15,091878187815-24,6
10Hertel Ondrej20550SVK11,0118720153,9
11Sturdik Igor20170SVK½1001,541966187915-10,5
12Kavon Rastislav20260SVKLB11½13,5418612197158,7
13Kolenak Matus19490SVK10113,04188320761510,1
14Krist Milan19460SVK011,021574015-6,2
17Hagara Vladimir18730SVK½0,511857015-0,3
18Bango Lukas17810SVKLB11,0111150150,0
  3. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2209, TB1: 25 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMBanas Jan22930SVKLA½½½111½5,0721922350105,4
2FMJacko Vladimir22810SVKLA1½1103,5521842333155,3
3Janos Martin22130SVK10½1011+05,5921772220152,0
4FMCertek Pavel22860SVKLA1½½0½011½5,092133217615-19,4
5Kleman Miroslav21880SVKLA½0,512029015-3,2
6Janos Jozef21230SVK01111½½½16,59206222281518,6
7FMTepper Frantisek21530SVK½½111½½½16,5920112177155,1
8Fabry Robert21320SVK½½0½10111117,5111974210715-3,2
9FMMikulas Dusan21120SVK1½011½½116,591909207515-1,5
10Kolman Richard20720SVK½0½1114,061791191615-13,4
11Kuna Vladimir19970SVK½0½½1,541984189715-8,3
12Hecht Tomas19720SVK101,021903015-2,3
14Klimes Milan18720SVK1001½2,551765176515-3,5
15Belej Marian01736SVK011,0219220
  4. ŠK Osuské B (Elo Ø:2132, TB1: 23 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Pagerka Martin22240SVKLB10102,04236123611510,4
2Cajka Tibor21620SVKLA1½½0-02,062225215315-1,4
3Jozefek Michal21680SVKLB½½01011½0½½5,51121772177152,1
4Bury Rastislav21200SVKLA1½½01½3,56214722041510,9
5Jablonicky Frantisek21460SVK½+0½½½0½3,582124202215-18,5
6Spacek Oliver20410SVK111½½½4,56205322461524,1
7Polasek Filip20850SVK½1½2,0321032228158,6
8Hecko Dusan21070SVK0011,032003187815-13,8
9Jablonicky Martin19670SVKLB1½10110½5,08201821131523,5
10Pericka Tomas19940SVK111½1½5,06196622391526,9
11Gasa Patrik19560SVK½½½01,541942185515-8,7
12Diviak Rastislav19980SVK1½110½4,0619142039154,9
13Nemeckay Rastislav19860SVK+12,0220510158,9
14Spacek Marcel18180SVK101013,05184419161519,0
16Ocko Martin17360SVK½00112,55184718471510,5
17Pipiska Adam17370SVK11½114,55178421501534,5
  6. ŠK Modra B (Elo Ø:2181, TB1: 19 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Federic Jozef22690SVKLA½1½0½10½1016,01122372273150,8
2Skara Vladimir21700SVK½11,5221680157,5
3Banas Kamil22210SVKLA1½10114,56219823911519,6
4Federic Pavol21720SVKLA½½1,022142015-1,2
5Matejovic Juraj21860SVK1½½1½3,55218123301514,4
6Dugovic Branislav21750SVK½1½11½4,56216123541520,9
7Mydlarik Martin21120SVK½111½½111½08,011209222671532,8
8Banasova Katarina21440SVK½0,512098015-0,9
9Mruskovic Radoslav19850SVK000,022049015-12,4
10Antol Ladislav20390SVK½1½02,041944194415-6,4
12Karlik Lukas19350SVK11,0119670158,1
13Kundrak Vladimir19450SVK½½1½0002,572028192615-3,3
14Sustak Roman18870SVK½½1002,0520001928153,3
15Hlubovic Michal17820SVK1110½010004,51018761840151,8
16Petrakovic Kamil18280SVK11002,041707170715-5,4
17Horvath Marek18110SVK½1½0½½3,06194319431515,6
18Soldan Jan17710SVK½1001,541687160015-9,0
19Jezek Filip01173SVK00,0119070
  7. ŠK Potônska veža (Elo Ø:2053, TB1: 12 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1FMCibulka Vladimir22380SVK½½½½0½01½4,092247220415-6,2
2FMMarosi Csaba19990HUNLZ½½0½½13,06217521751520,7
3Veselsky Jozef21600SVK½½0½0½0½13,592180210015-11,4
4Darazs Zoltan21080HUNLZ½1111100½06,010214722191523,0
5Kalmar Tamas19740SVK½½½½10½½0½04,51120812016158,7
6Meszaros Lorant20270SVK½1½11½½11½7,510201622091536,8
7Csefalvay Stefan18520SVKLA10½1,5319981998158,3
8Vegh Vince19380SVK1001½001½4,091957191415-3,5
9Kalman Miklos01813SVK00,0117820
10Szitasi Janos19830SVK½00½01114,081886188615-11,3
11Szekely Stefan19070SVK1½01,531735173515-3,3
13Both Lajos18150SVK000,022059015-5,8
14Ollos Ladislav18200SVK½0,511782015-0,8
15Mezei Tibor17680SVK00,012039030-5,1
16Lelkes Bela16980SVK11,0118180159,9
17Lelkes Geza16410SVK000,021719015-11,9
18Gyurkovics Gergely16760SVK000,021697030-28,5
  8. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2117, TB1: 12 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sosovicka Juraj21880SVKLA½½1½½0½½½½5,01022302230157,8
2Zatko Gregor21880SVKLA00½½1½0½0½14,5112165210015-20,3
3Oprea Erik21300SVK½001½½10½004,0112156205415-16,8
4Hricak Vasil21180SVK00½10001,572041181115-37,8
5Sosovicka Matej20980SVKLB½11½000½1116,511209121561514,9
6Prikler Bruno20900SVK01113,0419792172155,8
7Ac Alexander20800SVK00,012202015-4,9
9Ochrana Ladislav20450SVK0½10101½15,091904194715-12,1
12Szollos Ondrej19830SVK½½½1100+15,5918921935151,4
15Kucera Michal19430SVK000½10½02,081993180015-21,8
17Antala Jan19160SVK000,022060015-9,3
18Lobodas Andrej19100SVK00,012065015-4,3
19Jurcak Marian18680SVK½011,531709170915-2,7
20Sosovicka Vladimir16190SVK00,012072030-2,4
  9. KŠ Pezinok (Elo Ø:2171, TB1: 10 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMMaslik Miroslav23660SVKLA½11½3,0421982391101,3
2Gabris Ondrej22430SVK1½0½1½3,5622162273153,9
3Bochnickova Andrea21640SVKLB½0,5122460151,6
4WFMVarholakova Niki21510SVKLB1½001,542105201815-11,3
5Madar Martin21350SVKLA1½10½11-16,09217423671536,0
6Gazi Mikulas21080SVK001½01½½3,582142209915-2,1
7Janos Ivan21050SVK101½1111017,510211323061539,0
8Syrovy Ivan20290SVK½½0½0½2,062051192615-12,4
9Michal Silvio20950SVK0½000,542012169015-29,1
11Hartl Jan20940SVK100½1,542021193415-13,4
12Hulla Stanislav19780SVK110½02,551895189515-7,2
13Zacik Anton19590SVK1½0½2,041877187715-6,6
14Srna Jan19600SVK½½1½½0½3,571942194215-2,0
15Fuchs Ladislav19210SVKLA1½011003,571798179815-13,9
16Pekar Jozef19130SVK000,022082015-8,3
17Hajtmanek Stanislav17820SVK0½½1,031883175815-1,5
18Feder Marek18740SVK1001,031767164230-16,5
  10. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:2136, TB1: 10 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Frindt Kornel21640SVKLA0½½01,042209201615-11,4
2Hajek Lukas21680SVKLB½0,5121680150,0
3Cech Dominik21060SVKLA½½0½½1½3,57221922191514,7
4Danada Tomas20990SVK00½0½½½00½2,5102236204315-12,1
5FMPetrik Stanislav21750SVK0011000002,092187196715-35,4
6FMPetrik Karol21070SVK0½0100½02,082119192615-28,2
7Karas Marek20370SVKLB0½111½½½½5,59206921491520,9
9Polacik Igor21680SVK00½11½½½½4,592055205515-20,1
10Helbich Branislav20500SVK000101,052074183415-20,3
11Krajnak Robert20450SVK½½11111½½07,010194120901510,6
12Orosi Peter20650SVK½11,5218990150,9
13Magyar Frantisek20070SVK00,011921015-9,3
14Machalec Vladimir19580SVK1001,031794166915-17,3
15Habrovsky Richard19310SVK00,012063030-9,6
17Goga Frantisek18870SVK½½1½02,551824182415-6,2
18Jelenciak Jozef18760SVK00,011736015-10,4
19Danada Ondrej18760SVK000,021894015-14,4
  11. ŠK Krasňany (Elo Ø:2183, TB1: 5 / TB2: 36,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Dolnak Michal21640SVK½½0½001,562236204315-14,1
2Slacky Stanislav22080SVKLA½½1½01½½4,582158220115-0,6
3Bronis Marian21750SVK0½½1½0½00½½4,0112167206515-24,1
4Biro Karol21900SVK0-001000½½2,0102107188715-48,0
5Duriga Stefan22430SVK½112,5319712244153,5
6Petreje Juraj21060SVK0½0½0001,072089178015-39,9
7Danek Pavol22090SVK½112,5318422115151,6
8Kebis Milos19970SVKLA110000001½3,5101996188615-14,1
9Mandak Miroslav20080SVK0½0½11115,0819082003159,0
10Povysil Peter19910SVK1100½2,5520492049155,7
11Kohlmann Robert21670SVK½0,512017015-3,0
12Dzavik Jozef19740SVK000,022025015-12,9
13Faltan Peter19880SVK1½½0½2,551973197315-1,5
14Mikulasek Viktor18730SVK½112,53187421471515,1
15Rathousky Karol17950SVK11,0118280158,3
16Zacka Ladislav17680SVK0½0,521926015-1,4
17Bukovcak Jaroslav17790SVK½00,521850015-4,9
  12. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2151, TB1: 0 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMPetenyi Tamas24640SVKLA½½1½0½3,062232223210-16,4
2IMCsiba Dominik23730SVKLA11,0121750102,4
3Takacs Laszlo21300SVK000½00½+01½3,5112192199915-25,2
4Blaho Stefan21220SVK000½101,562158196515-18,0
5Rachela Jozef20780SVK0000½½½01,582184193315-20,7
6Merva Frantisek20220SVK0000110½½14,01021192047153,9
7Partys Petr20070CZELZ1½½½2,54213122261517,4
8Edes Zsofia20080SVKLB½000,532099182615-9,3
9Kral Klaudia19310SVKLB00,011998015-6,2
10Kahancova Jana16520SVK000000½1½13,010203518861527,0
11Kahanec Jan16930SVK½0½0½000001,5102000170430-6,3
12Matis Tibor01401SVK0000000,0619911191
13Gogora Kristian01218SVK0000,0319511151
14Matis Daniel01227SVK000,0218570
15Olle Akos01134SVK00000,0419241124
16Mezes Kristof01115SVK0000,031750950

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2013/10/19 o 10:00
š.4  ŠK Dunajská Streda BElo-5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo2 : 6
2.1
Takacs, Laszlo
2130-FM
Jacko, Vladimir
2281LA0 - 1
2.2
Rachela, Jozef
2078-
Janos, Martin
22130 - 1
2.3
Merva, Frantisek
2022-FM
Certek, Pavel
2286LA0 - 1
2.4
Partys, Petr
2007LZ-
Janos, Jozef
21231 - 0
2.5
Edes, Zsofia
2008LB-
Fabry, Robert
2132½ - ½
2.6
Kahancova, Jana
1652-FM
Mikulas, Dusan
21120 - 1
2.7
Kahanec, Jan
1693-
Kolman, Richard
2072½ - ½
2.8
Olle, Akos
1134-
Klimes, Milan
18720 - 1
1. kolo dňa 2013/10/19 o 10:00
š.2  ŠK Doprastav Bratislava CElo-12  KŠ PezinokElo1½:6½
3.1
Danada, Tomas
2099-
Gabris, Ondrej
22430 - 1
3.2FM
Petrik, Stanislav
2175-WFM
Varholakova, Niki
2151LB0 - 1
3.3FM
Petrik, Karol
2107-
Madar, Martin
2135LA0 - 1
3.4
Polacik, Igor
2168-
Janos, Ivan
21050 - 1
3.5
Helbich, Branislav
2050-
Hartl, Jan
20940 - 1
3.6
Krajnak, Robert
2045-
Srna, Jan
1960½ - ½
3.7
Magyar, Frantisek
2007-
Fuchs, Ladislav
1921LA0 - 1
3.8
Machalec, Vladimir
1958-
Hajtmanek, Stanislav
17821 - 0
1. kolo dňa 2013/10/19 o 10:00
š.3  ŠK Potônska vežaElo-9  ŠK Modra BElo4 : 4
4.1FM
Marosi, Csaba
1999LZ-
Federic, Jozef
2269LA½ - ½
4.2
Veselsky, Jozef
2160-
Skara, Vladimir
2170½ - ½
4.3
Darazs, Zoltan
2108LZ-
Mydlarik, Martin
2112½ - ½
4.4
Kalmar, Tamas
1974-
Kundrak, Vladimir
1945½ - ½
4.5
Meszaros, Lorant
2027-
Sustak, Roman
1887½ - ½
4.6
Kalman, Miklos
1813-
Hlubovic, Michal
17820 - 1
4.7
Szitasi, Janos
1983-
Soldan, Jan
1771½ - ½
4.8
Szekely, Stefan
1907-
Jezek, Filip
11731 - 0
1. kolo dňa 2013/10/19 o 10:00
š.6  ŠK KrasňanyElo-11  Lokomotíva Trnava BElo3 : 5
5.1
Slacky, Stanislav
2208LA-
Drtina, Milan
2135½ - ½
5.2
Bronis, Marian
2175-
Arendas, Marek
20960 - 1
5.3
Biro, Karol
2190-
Liptak, Tomas
2108LA0 - 1
5.4
Petreje, Juraj
2106-
Puskar, Peter
20630 - 1
5.5
Kebis, Milos
1997LA-
Puchart, Vladimir
20511 - 0
5.6
Mandak, Miroslav
2008-
Stetina, Erik
20410 - 1
5.7
Povysil, Peter
1991-
Doucha, Ludvik
20391 - 0
5.8
Kohlmann, Robert
2167-
Sturdik, Igor
2017½ - ½
1. kolo dňa 2013/10/19 o 10:00
š.7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-10  ŠK Osuské BElo2 : 6
6.1
Sosovicka, Juraj
2188LA-
Jozefek, Michal
2168LB½ - ½
6.2
Zatko, Gregor
2188LA-
Bury, Rastislav
2120LA0 - 1
6.3
Oprea, Erik
2130-
Jablonicky, Frantisek
2146½ - ½
6.4
Sosovicka, Matej
2098LB-
Polasek, Filip
2085½ - ½
6.5
Prikler, Bruno
2090-
Jablonicky, Martin
1967LB0 - 1
6.6
Ochrana, Ladislav
2045-
Pericka, Tomas
19940 - 1
6.7
Szollos, Ondrej
1983-
Gasa, Patrik
1956½ - ½
6.8
Kucera, Michal
1943-
Diviak, Rastislav
19980 - 1
2. kolo dňa 2013/10/20 o 10:00
š.1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo-5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo4½:3½
1.1
Janko, Michal
2260-FM
Jacko, Vladimir
2281LA½ - ½
1.2FM
Farkas, Gabor
2307-
Janos, Martin
22131 - 0
1.3FM
Krajnak, Martin
2229LA-FM
Certek, Pavel
2286LA½ - ½
1.4
Janko, Ladislav
2202-
Janos, Jozef
21230 - 1
1.5
Balogh, Peter
2081-FM
Tepper, Frantisek
2153½ - ½
1.6
Dvorsky, Jozef
2013-
Fabry, Robert
2132½ - ½
1.7
Kosar, Mikulas ml.
1881-FM
Mikulas, Dusan
2112½ - ½
1.8
Kosar, Attila
1847-
Kolman, Richard
20721 - 0
2. kolo dňa 2013/10/20 o 10:00
š.2  ŠK Doprastav Bratislava CElo-9  ŠK Modra BElo2 : 6
3.1
Danada, Tomas
2099-
Federic, Jozef
2269LA0 - 1
3.2FM
Petrik, Stanislav
2175-
Skara, Vladimir
21700 - 1
3.3FM
Petrik, Karol
2107-
Dugovic, Branislav
2175½ - ½
3.4
Polacik, Igor
2168-
Mydlarik, Martin
21120 - 1
3.5
Krajnak, Robert
2045-
Kundrak, Vladimir
1945½ - ½
3.6
Orosi, Peter
2065-
Sustak, Roman
1887½ - ½
3.7
Machalec, Vladimir
1958-
Hlubovic, Michal
17820 - 1
3.8
Goga, Frantisek
1887-
Horvath, Marek
1811½ - ½
2. kolo dňa 2013/10/20 o 10:00
š.3  ŠK Potônska vežaElo-12  KŠ PezinokElo4½:3½
4.1FM
Cibulka, Vladimir
2238-
Gabris, Ondrej
2243½ - ½
4.2FM
Marosi, Csaba
1999LZ-WFM
Varholakova, Niki
2151LB½ - ½
4.3
Darazs, Zoltan
2108LZ-
Gazi, Mikulas
21081 - 0
4.4
Kalmar, Tamas
1974-
Syrovy, Ivan
2029½ - ½
4.5
Meszaros, Lorant
2027-
Michal, Silvio
20951 - 0
4.6
Szitasi, Janos
1983-
Hulla, Stanislav
19780 - 1
4.7
Szekely, Stefan
1907-
Fuchs, Ladislav
1921LA½ - ½
4.8
Ollos, Ladislav
1820-
Hajtmanek, Stanislav
1782½ - ½
2. kolo dňa 2013/10/20 o 10:00
š.6  ŠK KrasňanyElo-10  ŠK Osuské BElo3 : 5
5.1
Slacky, Stanislav
2208LA-
Jozefek, Michal
2168LB½ - ½
5.2
Bronis, Marian
2175-
Bury, Rastislav
2120LA½ - ½
5.3
Biro, Karol
2190-
Jablonicky, Frantisek
2146- - +
5.4
Kebis, Milos
1997LA-
Hecko, Dusan
21071 - 0
5.5
Mandak, Miroslav
2008-
Jablonicky, Martin
1967LB½ - ½
5.6
Zacka, Ladislav
1768-
Pericka, Tomas
19940 - 1
5.7
Bukovcak, Jaroslav
1779-
Diviak, Rastislav
1998½ - ½
5.8
Brett nicht besetzt,
0-
Nemeckay, Rastislav
1986- - +
2. kolo dňa 2013/10/20 o 10:00
š.7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-11  Lokomotíva Trnava BElo2½:5½
6.1
Sosovicka, Juraj
2188LA-
Kovacocy, Pavel
2198LA½ - ½
6.2
Zatko, Gregor
2188LA-
Drtina, Milan
21350 - 1
6.3
Oprea, Erik
2130-
Arendas, Marek
20960 - 1
6.4
Hricak, Vasil
2118-
Liptak, Tomas
2108LA0 - 1
6.5
Sosovicka, Matej
2098LB-
Puskar, Peter
20631 - 0
6.6
Ochrana, Ladislav
2045-
Puchart, Vladimir
2051½ - ½
6.7
Szollos, Ondrej
1983-
Doucha, Ludvik
2039½ - ½
6.8
Kucera, Michal
1943-
Kolenak, Matus
19490 - 1
3. kolo dňa 2013/11/23 o 10:00
š.9  ŠK Modra BElo-4  ŠK Dunajská Streda BElo7 : 1
1.1
Federic, Jozef
2269LA-IM
Petenyi, Tamas
2464LA½ - ½
1.2
Banas, Kamil
2221LA-
Takacs, Laszlo
21301 - 0
1.3
Matejovic, Juraj
2186-
Blaho, Stefan
21221 - 0
1.4
Mydlarik, Martin
2112-
Merva, Frantisek
20221 - 0
1.5
Antol, Ladislav
2039-
Kahanec, Jan
1693½ - ½
1.6
Hlubovic, Michal
1782-
Matis, Tibor
14011 - 0
1.7
Petrakovic, Kamil
1828-
Matis, Daniel
12271 - 0
1.8
Soldan, Jan
1771-
Mezes, Kristof
11151 - 0
3. kolo dňa 2013/11/23 o 10:00
š.12  KŠ PezinokElo-1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo2½:5½
2.1
Gabris, Ondrej
2243-IM
Sipos, Istvan
2465LZ0 - 1
2.2
Madar, Martin
2135LA-IM
Berczes, Csaba
2366LZ½ - ½
2.3
Gazi, Mikulas
2108-
Janko, Michal
22600 - 1
2.4
Janos, Ivan
2105-
Janko, Ladislav
22020 - 1
2.5
Syrovy, Ivan
2029-
Kosar, Mikulas ml.
1881½ - ½
2.6
Zacik, Anton
1959-
Puobis, Jozef
18571 - 0
2.7
Srna, Jan
1960-
Kosar, Attila
1847½ - ½
2.8
Fuchs, Ladislav
1921LA-
Kosar, Mikulas st.
17010 - 1
3. kolo dňa 2013/11/23 o 10:00
š.2  ŠK Doprastav Bratislava CElo-7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
3.1
Frindt, Kornel
2164LA-
Sosovicka, Juraj
2188LA0 - 1
3.2
Danada, Tomas
2099-
Zatko, Gregor
2188LA½ - ½
3.3FM
Petrik, Stanislav
2175-
Oprea, Erik
21301 - 0
3.4FM
Petrik, Karol
2107-
Sosovicka, Matej
2098LB0 - 1
3.5
Karas, Marek
2037LB-
Ochrana, Ladislav
20450 - 1
3.6
Polacik, Igor
2168-
Szollos, Ondrej
1983½ - ½
3.7
Krajnak, Robert
2045-
Kucera, Michal
19431 - 0
3.8
Orosi, Peter
2065-
Lobodas, Andrej
19101 - 0
3. kolo dňa 2013/11/23 o 10:00
š.3  ŠK Potônska vežaElo-6  ŠK KrasňanyElo4 : 4
4.1FM
Cibulka, Vladimir
2238-
Dolnak, Michal
2164½ - ½
4.2FM
Marosi, Csaba
1999LZ-
Slacky, Stanislav
2208LA0 - 1
4.3
Veselsky, Jozef
2160-
Bronis, Marian
2175½ - ½
4.4
Darazs, Zoltan
2108LZ-
Biro, Karol
21901 - 0
4.5
Kalmar, Tamas
1974-
Petreje, Juraj
2106½ - ½
4.6
Meszaros, Lorant
2027-
Danek, Pavol
2209½ - ½
4.7
Vegh, Vince
1938-
Mandak, Miroslav
20081 - 0
4.8
Szitasi, Janos
1983-
Povysil, Peter
19910 - 1
3. kolo dňa 2013/11/23 o 10:00
š.11  Lokomotíva Trnava BElo-5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo6 : 2
6.1
Kovacocy, Pavel
2198LA-IM
Banas, Jan
2293LA½ - ½
6.2
Liptak, Dusan
2108-FM
Certek, Pavel
2286LA½ - ½
6.3
Arendas, Marek
2096-FM
Tepper, Frantisek
2153½ - ½
6.4
Puskar, Peter
2063-
Fabry, Robert
21321 - 0
6.5
Puchart, Vladimir
2051-FM
Mikulas, Dusan
21121 - 0
6.6
Doucha, Ludvik
2039-
Kuna, Vladimir
1997½ - ½
6.7
Hertel, Ondrej
2055-
Klimes, Milan
18721 - 0
6.8
Kavon, Rastislav
2026LB-
Belej, Marian
17361 - 0
4. kolo dňa 2013/11/24 o 10:00
š.9  ŠK Modra BElo-1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo5 : 3
1.1
Federic, Jozef
2269LA-IM
Sipos, Istvan
2465LZ0 - 1
1.2
Banas, Kamil
2221LA-IM
Berczes, Csaba
2366LZ½ - ½
1.3
Matejovic, Juraj
2186-
Janko, Michal
2260½ - ½
1.4
Dugovic, Branislav
2175-FM
Farkas, Gabor
23071 - 0
1.5
Mydlarik, Martin
2112-
Janko, Ladislav
22021 - 0
1.6
Antol, Ladislav
2039-
Kosar, Mikulas ml.
18811 - 0
1.7
Hlubovic, Michal
1782-
Puobis, Jozef
18570 - 1
1.8
Horvath, Marek
1811-
Kosar, Attila
18471 - 0
4. kolo dňa 2013/11/24 o 10:00
š.12  KŠ PezinokElo-4  ŠK Dunajská Streda BElo7½: ½
2.1
Gabris, Ondrej
2243-
Takacs, Laszlo
2130½ - ½
2.2
Madar, Martin
2135LA-
Blaho, Stefan
21221 - 0
2.3
Gazi, Mikulas
2108-
Rachela, Jozef
20781 - 0
2.4
Janos, Ivan
2105-
Merva, Frantisek
20221 - 0
2.5
Hulla, Stanislav
1978-
Kahancova, Jana
16521 - 0
2.6
Srna, Jan
1960-
Kahanec, Jan
16931 - 0
2.7
Fuchs, Ladislav
1921LA-
Matis, Tibor
14011 - 0
2.8
Feder, Marek
1874-
Gogora, Kristian
12181 - 0
4. kolo dňa 2013/11/24 o 10:00
š.2  ŠK Doprastav Bratislava CElo-6  ŠK KrasňanyElo5½:2½
3.1
Frindt, Kornel
2164LA-
Dolnak, Michal
2164½ - ½
3.2
Cech, Dominik
2106LA-
Slacky, Stanislav
2208LA½ - ½
3.3
Danada, Tomas
2099-
Bronis, Marian
21750 - 1
3.4FM
Petrik, Stanislav
2175-
Petreje, Juraj
21061 - 0
3.5FM
Petrik, Karol
2107-
Kebis, Milos
1997LA1 - 0
3.6
Karas, Marek
2037LB-
Mandak, Miroslav
2008½ - ½
3.7
Polacik, Igor
2168-
Povysil, Peter
19911 - 0
3.8
Krajnak, Robert
2045-
Dzavik, Jozef
19741 - 0
4. kolo dňa 2013/11/24 o 10:00
š.3  ŠK Potônska vežaElo-7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
4.1FM
Cibulka, Vladimir
2238-
Sosovicka, Juraj
2188LA½ - ½
4.2FM
Marosi, Csaba
1999LZ-
Zatko, Gregor
2188LA½ - ½
4.3
Veselsky, Jozef
2160-
Oprea, Erik
21300 - 1
4.4
Darazs, Zoltan
2108LZ-
Hricak, Vasil
21181 - 0
4.5
Kalmar, Tamas
1974-
Sosovicka, Matej
2098LB½ - ½
4.6
Meszaros, Lorant
2027-
Ochrana, Ladislav
20451 - 0
4.7
Vegh, Vince
1938-
Szollos, Ondrej
19830 - 1
4.8
Szitasi, Janos
1983-
Kucera, Michal
1943½ - ½
4. kolo dňa 2013/11/24 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo4 : 4
5.1
Cajka, Tibor
2162LA-IM
Banas, Jan
2293LA½ - ½
5.2
Jozefek, Michal
2168LB-FM
Certek, Pavel
2286LA1 - 0
5.3
Bury, Rastislav
2120LA-
Fabry, Robert
2132½ - ½
5.4
Jablonicky, Frantisek
2146-FM
Mikulas, Dusan
21120 - 1
5.5
Spacek, Oliver
2041-
Kuna, Vladimir
19971 - 0
5.6
Hecko, Dusan
2107-
Hecht, Tomas
19720 - 1
5.7
Jablonicky, Martin
1967LB-
Klimes, Milan
18721 - 0
5.8
Spacek, Marcel
1818-
Belej, Marian
17360 - 1
5. kolo dňa 2014/01/11 o 10:00
š.1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo-4  ŠK Dunajská Streda BElo6 : 2
1.1IM
Sipos, Istvan
2465LZ-IM
Petenyi, Tamas
2464LA½ - ½
1.2IM
Berczes, Csaba
2366LZ-
Takacs, Laszlo
21301 - 0
1.3
Janko, Michal
2260-
Blaho, Stefan
2122½ - ½
1.4FM
Farkas, Gabor
2307-
Rachela, Jozef
20781 - 0
1.5
Janko, Ladislav
2202-
Partys, Petr
2007LZ½ - ½
1.6
Balogh, Peter
2081-
Edes, Zsofia
2008LB1 - 0
1.7
Dvorsky, Jozef
2013-
Kahancova, Jana
16521 - 0
1.8
Kosar, Mikulas st.
1701-
Kahanec, Jan
1693½ - ½
5. kolo dňa 2014/01/11 o 10:00
š.2  ŠK Doprastav Bratislava CElo-3  ŠK Potônska vežaElo4½:3½
2.1
Frindt, Kornel
2164LA-FM
Cibulka, Vladimir
2238½ - ½
2.2
Cech, Dominik
2106LA-FM
Marosi, Csaba
1999LZ½ - ½
2.3
Danada, Tomas
2099-
Veselsky, Jozef
2160½ - ½
2.4FM
Petrik, Stanislav
2175-
Darazs, Zoltan
2108LZ0 - 1
2.5FM
Petrik, Karol
2107-
Kalmar, Tamas
19740 - 1
2.6
Karas, Marek
2037LB-
Vegh, Vince
19381 - 0
2.7
Polacik, Igor
2168-
Szitasi, Janos
19831 - 0
2.8
Krajnak, Robert
2045-
Both, Lajos
18151 - 0
5. kolo dňa 2014/01/11 o 10:00
š.6  ŠK KrasňanyElo-7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo3½:4½
4.1
Bronis, Marian
2175-
Sosovicka, Juraj
2188LA½ - ½
4.2
Biro, Karol
2190-
Zatko, Gregor
2188LA0 - 1
4.3
Duriga, Stefan
2243-
Oprea, Erik
2130½ - ½
4.4
Petreje, Juraj
2106-
Hricak, Vasil
2118½ - ½
4.5
Danek, Pavol
2209-
Sosovicka, Matej
2098LB1 - 0
4.6
Kebis, Milos
1997LA-
Szollos, Ondrej
19830 - 1
4.7
Povysil, Peter
1991-
Kucera, Michal
19430 - 1
4.8
Faltan, Peter
1988-
Antala, Jan
19161 - 0
5. kolo dňa 2014/01/11 o 10:00
š.9  ŠK Modra BElo-12  KŠ PezinokElo5 : 3
5.1
Federic, Jozef
2269LA-IM
Maslik, Miroslav
2366LA½ - ½
5.2
Banas, Kamil
2221LA-
Madar, Martin
2135LA1 - 0
5.3
Matejovic, Juraj
2186-
Gazi, Mikulas
2108½ - ½
5.4
Mydlarik, Martin
2112-
Janos, Ivan
2105½ - ½
5.5
Antol, Ladislav
2039-
Michal, Silvio
2095½ - ½
5.6
Kundrak, Vladimir
1945-
Hartl, Jan
20941 - 0
5.7
Hlubovic, Michal
1782-
Zacik, Anton
1959½ - ½
5.8
Horvath, Marek
1811-
Srna, Jan
1960½ - ½
5. kolo dňa 2014/01/11 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-11  Lokomotíva Trnava BElo5½:2½
6.1
Cajka, Tibor
2162LA-
Drtina, Milan
2135½ - ½
6.2
Jozefek, Michal
2168LB-
Liptak, Dusan
21080 - 1
6.3
Spacek, Oliver
2041-
Arendas, Marek
20961 - 0
6.4
Pericka, Tomas
1994-
Puskar, Peter
20631 - 0
6.5
Nemeckay, Rastislav
1986-
Puchart, Vladimir
20511 - 0
6.6
Spacek, Marcel
1818-
Doucha, Ludvik
20391 - 0
6.7
Ocko, Martin
1736-
Sturdik, Igor
20170 - 1
6.8
Pipiska, Adam
1737-
Kolenak, Matus
19491 - 0
6. kolo dňa 2014/01/12 o 10:00
š.4  ŠK Dunajská Streda BElo-3  ŠK Potônska vežaElo3 : 5
1.1IM
Petenyi, Tamas
2464LA-FM
Cibulka, Vladimir
22381 - 0
1.2
Takacs, Laszlo
2130-FM
Marosi, Csaba
1999LZ0 - 1
1.3
Blaho, Stefan
2122-
Veselsky, Jozef
21601 - 0
1.4
Rachela, Jozef
2078-
Darazs, Zoltan
2108LZ0 - 1
1.5
Merva, Frantisek
2022-
Kalmar, Tamas
19741 - 0
1.6
Kahancova, Jana
1652-
Meszaros, Lorant
20270 - 1
1.7
Kahanec, Jan
1693-
Vegh, Vince
19380 - 1
1.8
Matis, Tibor
1401-
Szitasi, Janos
19830 - 1
6. kolo dňa 2014/01/12 o 10:00
š.1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo-2  ŠK Doprastav Bratislava CElo5 : 3
2.1IM
Sipos, Istvan
2465LZ-
Cech, Dominik
2106LA1 - 0
2.2IM
Berczes, Csaba
2366LZ-
Danada, Tomas
2099½ - ½
2.3
Janko, Michal
2260-FM
Petrik, Stanislav
21751 - 0
2.4FM
Farkas, Gabor
2307-FM
Petrik, Karol
21071 - 0
2.5
Janko, Ladislav
2202-
Karas, Marek
2037LB0 - 1
2.6
Balogh, Peter
2081-
Helbich, Branislav
20501 - 0
2.7
Dvorsky, Jozef
2013-
Krajnak, Robert
20450 - 1
2.8
Puobis, Jozef
1857-
Goga, Frantisek
1887½ - ½
6. kolo dňa 2014/01/12 o 10:00
š.5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-6  ŠK KrasňanyElo5 : 3
4.1IM
Banas, Jan
2293LA-
Slacky, Stanislav
2208LA1 - 0
4.2
Janos, Martin
2213-
Bronis, Marian
21751 - 0
4.3FM
Certek, Pavel
2286LA-
Biro, Karol
21900 - 1
4.4
Janos, Jozef
2123-
Petreje, Juraj
21061 - 0
4.5FM
Tepper, Frantisek
2153-
Kebis, Milos
1997LA1 - 0
4.6
Fabry, Robert
2132-
Mandak, Miroslav
20080 - 1
4.7FM
Mikulas, Dusan
2112-
Povysil, Peter
1991½ - ½
4.8
Kolman, Richard
2072-
Faltan, Peter
1988½ - ½
6. kolo dňa 2014/01/12 o 10:00
š.12  KŠ PezinokElo-11  Lokomotíva Trnava BElo2½:5½
5.1IM
Maslik, Miroslav
2366LA-
Kovacocy, Pavel
2198LA1 - 0
5.2WFM
Varholakova, Niki
2151LB-
Drtina, Milan
21350 - 1
5.3
Madar, Martin
2135LA-
Liptak, Dusan
2108½ - ½
5.4
Janos, Ivan
2105-
Arendas, Marek
20961 - 0
5.5
Syrovy, Ivan
2029-
Liptak, Tomas
2108LA0 - 1
5.6
Hulla, Stanislav
1978-
Puskar, Peter
20630 - 1
5.7
Pekar, Jozef
1913-
Puchart, Vladimir
20510 - 1
5.8
Feder, Marek
1874-
Doucha, Ludvik
20390 - 1
6. kolo dňa 2014/01/12 o 10:00
š.9  ŠK Modra BElo-10  ŠK Osuské BElo3½:4½
6.1
Federic, Jozef
2269LA-
Pagerka, Martin
2224LB1 - 0
6.2
Banas, Kamil
2221LA-
Jozefek, Michal
2168LB0 - 1
6.3
Dugovic, Branislav
2175-
Jablonicky, Frantisek
2146½ - ½
6.4
Mydlarik, Martin
2112-
Spacek, Oliver
2041½ - ½
6.5
Antol, Ladislav
2039-
Hecko, Dusan
21070 - 1
6.6
Karlik, Lukas
1935-
Jablonicky, Martin
1967LB1 - 0
6.7
Kundrak, Vladimir
1945-
Pericka, Tomas
1994½ - ½
6.8
Hlubovic, Michal
1782-
Diviak, Rastislav
19980 - 1
7. kolo dňa 2014/02/01 o 10:00
š.2  ŠK Doprastav Bratislava CElo-4  ŠK Dunajská Streda BElo4½:3½
1.1
Danada, Tomas
2099-IM
Petenyi, Tamas
2464LA½ - ½
1.2FM
Petrik, Stanislav
2175-IM
Csiba, Dominik
2373LA0 - 1
1.3FM
Petrik, Karol
2107-
Takacs, Laszlo
2130½ - ½
1.4
Karas, Marek
2037LB-
Blaho, Stefan
21221 - 0
1.5
Polacik, Igor
2168-
Rachela, Jozef
2078½ - ½
1.6
Helbich, Branislav
2050-
Merva, Frantisek
20220 - 1
1.7
Krajnak, Robert
2045-
Kahancova, Jana
16521 - 0
1.8
Goga, Frantisek
1887-
Kahanec, Jan
16931 - 0
7. kolo dňa 2014/02/01 o 10:00
š.3  ŠK Potônska vežaElo-1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo3½:4½
2.1FM
Cibulka, Vladimir
2238-
Janko, Michal
2260½ - ½
2.2
Veselsky, Jozef
2160-FM
Farkas, Gabor
2307½ - ½
2.3
Kalmar, Tamas
1974-
Janko, Ladislav
2202½ - ½
2.4
Meszaros, Lorant
2027-
Dvorsky, Jozef
2013½ - ½
2.5
Csefalvay, Stefan
1852LA-
Kosar, Mikulas ml.
18811 - 0
2.6
Vegh, Vince
1938-
Puobis, Jozef
1857½ - ½
2.7
Lelkes, Geza
1641-
Kosar, Mikulas st.
17010 - 1
2.8
Gyurkovics, Gergely
1676-
Sandor, Stefan
16570 - 1
7. kolo dňa 2014/02/01 o 10:00
š.7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo1½:6½
4.1
Zatko, Gregor
2188LA-IM
Banas, Jan
2293LA0 - 1
4.2
Oprea, Erik
2130-
Janos, Martin
22131 - 0
4.3
Sosovicka, Matej
2098LB-FM
Certek, Pavel
2286LA0 - 1
4.4
Szollos, Ondrej
1983-
Janos, Jozef
21230 - 1
4.5
Kucera, Michal
1943-FM
Tepper, Frantisek
21530 - 1
4.6
Antala, Jan
1916-
Fabry, Robert
21320 - 1
4.7
Jurcak, Marian
1868-FM
Mikulas, Dusan
2112½ - ½
4.8
Sosovicka, Vladimir
1619-
Kolman, Richard
20720 - 1
7. kolo dňa 2014/02/01 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-12  KŠ PezinokElo4 : 4
5.1
Cajka, Tibor
2162LA-IM
Maslik, Miroslav
2366LA0 - 1
5.2
Jozefek, Michal
2168LB-
Gazi, Mikulas
21081 - 0
5.3
Bury, Rastislav
2120LA-
Janos, Ivan
21050 - 1
5.4
Jablonicky, Frantisek
2146-
Syrovy, Ivan
2029½ - ½
5.5
Jablonicky, Martin
1967LB-
Hartl, Jan
20941 - 0
5.6
Pericka, Tomas
1994-
Zacik, Anton
19591 - 0
5.7
Gasa, Patrik
1956-
Srna, Jan
1960½ - ½
5.8
Ocko, Martin
1736-
Fuchs, Ladislav
1921LA0 - 1
7. kolo dňa 2014/02/01 o 10:00
š.11  Lokomotíva Trnava BElo-9  ŠK Modra BElo4½:3½
6.1
Liptak, Dusan
2108-
Federic, Jozef
2269LA1 - 0
6.2
Arendas, Marek
2096-
Federic, Pavol
2172LA½ - ½
6.3
Liptak, Tomas
2108LA-
Dugovic, Branislav
21750 - 1
6.4
Puskar, Peter
2063-
Mydlarik, Martin
21120 - 1
6.5
Puchart, Vladimir
2051-
Kundrak, Vladimir
19451 - 0
6.6
Doucha, Ludvik
2039-
Petrakovic, Kamil
18280 - 1
6.7
Kavon, Rastislav
2026LB-
Horvath, Marek
18111 - 0
6.8
Kolenak, Matus
1949-
Soldan, Jan
17711 - 0
8. kolo dňa 2014/02/22 o 10:00
š.1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo-11  Lokomotíva Trnava BElo6 : 2
1.1IM
Sipos, Istvan
2465LZ-
Arendas, Marek
20961 - 0
1.2IM
Berczes, Csaba
2366LZ-
Puskar, Peter
20631 - 0
1.3
Janko, Michal
2260-
Puchart, Vladimir
20511 - 0
1.4FM
Farkas, Gabor
2307-
Sturdik, Igor
20171 - 0
1.5
Janko, Ladislav
2202-
Kavon, Rastislav
2026LB½ - ½
1.6
Balogh, Peter
2081-
Kolenak, Matus
19490 - 1
1.7
Dvorsky, Jozef
2013-
Krist, Milan
19461 - 0
1.8
Puobis, Jozef
1857-
Hagara, Vladimir
1873½ - ½
8. kolo dňa 2014/02/22 o 10:00
š.4  ŠK Dunajská Streda BElo-10  ŠK Osuské BElo2½:5½
2.1IM
Petenyi, Tamas
2464LA-
Pagerka, Martin
2224LB0 - 1
2.2
Takacs, Laszlo
2130-
Cajka, Tibor
2162LA+ - -
2.3
Rachela, Jozef
2078-
Jozefek, Michal
2168LB½ - ½
2.4
Merva, Frantisek
2022-
Bury, Rastislav
2120LA0 - 1
2.5
Partys, Petr
2007LZ-
Jablonicky, Frantisek
2146½ - ½
2.6
Edes, Zsofia
2008LB-
Polasek, Filip
20850 - 1
2.7
Kral, Klaudia
1931LB-
Diviak, Rastislav
19980 - 1
2.8
Kahancova, Jana
1652-
Pipiska, Adam
1737½ - ½
8. kolo dňa 2014/02/22 o 10:00
š.5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-3  ŠK Potônska vežaElo7 : 1
3.1IM
Banas, Jan
2293LA-FM
Cibulka, Vladimir
22381 - 0
3.2FM
Jacko, Vladimir
2281LA-
Veselsky, Jozef
21601 - 0
3.3
Janos, Martin
2213-
Darazs, Zoltan
2108LZ1 - 0
3.4
Janos, Jozef
2123-
Kalmar, Tamas
1974½ - ½
3.5FM
Tepper, Frantisek
2153-
Meszaros, Lorant
2027½ - ½
3.6
Fabry, Robert
2132-
Vegh, Vince
19381 - 0
3.7FM
Mikulas, Dusan
2112-
Szekely, Stefan
19071 - 0
3.8
Kolman, Richard
2072-
Both, Lajos
18151 - 0
8. kolo dňa 2014/02/22 o 10:00
š.9  ŠK Modra BElo-7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo5 : 3
5.1
Federic, Jozef
2269LA-
Sosovicka, Juraj
2188LA½ - ½
5.2
Federic, Pavol
2172LA-
Zatko, Gregor
2188LA½ - ½
5.3
Matejovic, Juraj
2186-
Oprea, Erik
21301 - 0
5.4
Mydlarik, Martin
2112-
Hricak, Vasil
21181 - 0
5.5
Banasova, Katarina
2144-
Sosovicka, Matej
2098LB½ - ½
5.6
Mruskovic, Radoslav
1985-
Prikler, Bruno
20900 - 1
5.7
Hlubovic, Michal
1782-
Ochrana, Ladislav
20451 - 0
5.8
Horvath, Marek
1811-
Kucera, Michal
1943½ - ½
8. kolo dňa 2014/02/22 o 10:00
š.12  KŠ PezinokElo-6  ŠK KrasňanyElo5½:2½
6.1IM
Maslik, Miroslav
2366LA-
Dolnak, Michal
2164½ - ½
6.2
Gabris, Ondrej
2243-
Bronis, Marian
21751 - 0
6.3
Madar, Martin
2135LA-
Biro, Karol
21901 - 0
6.4
Gazi, Mikulas
2108-
Petreje, Juraj
21061 - 0
6.5
Janos, Ivan
2105-
Kebis, Milos
1997LA1 - 0
6.6
Syrovy, Ivan
2029-
Mandak, Miroslav
20080 - 1
6.7
Hulla, Stanislav
1978-
Faltan, Peter
1988½ - ½
6.8
Zacik, Anton
1959-
Mikulasek, Viktor
1873½ - ½
9. kolo dňa 2014/02/23 o 10:00
š.1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo-10  ŠK Osuské BElo5½:2½
1.1IM
Sipos, Istvan
2465LZ-
Pagerka, Martin
2224LB1 - 0
1.2IM
Berczes, Csaba
2366LZ-
Jozefek, Michal
2168LB1 - 0
1.3
Janko, Michal
2260-
Bury, Rastislav
2120LA½ - ½
1.4FM
Farkas, Gabor
2307-
Jablonicky, Frantisek
21461 - 0
1.5
Janko, Ladislav
2202-
Polasek, Filip
2085½ - ½
1.6
Balogh, Peter
2081-
Jablonicky, Martin
1967LB0 - 1
1.7
Dvorsky, Jozef
2013-
Pericka, Tomas
1994½ - ½
1.8
Kosar, Mikulas ml.
1881-
Diviak, Rastislav
19981 - 0
9. kolo dňa 2014/02/23 o 10:00
š.4  ŠK Dunajská Streda BElo-11  Lokomotíva Trnava BElo2½:5½
2.1IM
Petenyi, Tamas
2464LA-
Arendas, Marek
2096½ - ½
2.2
Takacs, Laszlo
2130-
Liptak, Tomas
2108LA0 - 1
2.3
Merva, Frantisek
2022-
Puskar, Peter
2063½ - ½
2.4
Partys, Petr
2007LZ-
Puchart, Vladimir
2051½ - ½
2.5
Kahancova, Jana
1652-
Sturdik, Igor
20171 - 0
2.6
Kahanec, Jan
1693-
Kavon, Rastislav
2026LB0 - 1
2.7
Olle, Akos
1134-
Krist, Milan
19460 - 1
2.8
Mezes, Kristof
1115-
Bango, Lukas
1781LB0 - 1
9. kolo dňa 2014/02/23 o 10:00
š.5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-2  ŠK Doprastav Bratislava CElo6 : 2
3.1IM
Banas, Jan
2293LA-
Cech, Dominik
2106LA½ - ½
3.2FM
Jacko, Vladimir
2281LA-
Danada, Tomas
20991 - 0
3.3
Janos, Martin
2213-FM
Petrik, Stanislav
21751 - 0
3.4
Janos, Jozef
2123-
Karas, Marek
2037LB½ - ½
3.5FM
Tepper, Frantisek
2153-
Polacik, Igor
2168½ - ½
3.6
Fabry, Robert
2132-
Helbich, Branislav
20501 - 0
3.7
Kuna, Vladimir
1997-
Krajnak, Robert
2045½ - ½
3.8
Klimes, Milan
1872-
Goga, Frantisek
18871 - 0
9. kolo dňa 2014/02/23 o 10:00
š.9  ŠK Modra BElo-6  ŠK KrasňanyElo5 : 3
5.1
Federic, Jozef
2269LA-
Dolnak, Michal
21641 - 0
5.2
Banas, Kamil
2221LA-
Bronis, Marian
21751 - 0
5.3
Dugovic, Branislav
2175-
Biro, Karol
21901 - 0
5.4
Mydlarik, Martin
2112-
Kebis, Milos
1997LA1 - 0
5.5
Mruskovic, Radoslav
1985-
Mandak, Miroslav
20080 - 1
5.6
Sustak, Roman
1887-
Faltan, Peter
19881 - 0
5.7
Hlubovic, Michal
1782-
Mikulasek, Viktor
18730 - 1
5.8
Petrakovic, Kamil
1828-
Rathousky, Karol
17950 - 1
9. kolo dňa 2014/02/23 o 10:00
š.12  KŠ PezinokElo-7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo3 : 5
6.1
Gabris, Ondrej
2243-
Sosovicka, Juraj
2188LA½ - ½
6.2
Madar, Martin
2135LA-
Zatko, Gregor
2188LA1 - 0
6.3
Gazi, Mikulas
2108-
Oprea, Erik
2130½ - ½
6.4
Janos, Ivan
2105-
Hricak, Vasil
21181 - 0
6.5
Michal, Silvio
2095-
Sosovicka, Matej
2098LB0 - 1
6.6
Srna, Jan
1960-
Prikler, Bruno
20900 - 1
6.7
Feder, Marek
1874-
Ochrana, Ladislav
20450 - 1
6.8
Brett nicht besetzt,
0-
Szollos, Ondrej
1983- - +
10. kolo dňa 2014/03/15 o 10:00
š.5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-12  KŠ PezinokElo6 : 2
1.1
Janos, Martin
2213-
Madar, Martin
2135LA+ - -
1.2FM
Certek, Pavel
2286LA-
Janos, Ivan
21051 - 0
1.3
Kleman, Miroslav
2188LA-
Syrovy, Ivan
2029½ - ½
1.4
Janos, Jozef
2123-
Hartl, Jan
2094½ - ½
1.5FM
Tepper, Frantisek
2153-
Srna, Jan
1960½ - ½
1.6
Fabry, Robert
2132-
Fuchs, Ladislav
1921LA1 - 0
1.7FM
Mikulas, Dusan
2112-
Pekar, Jozef
19131 - 0
1.8
Klimes, Milan
1872-
Hajtmanek, Stanislav
1782½ - ½
10. kolo dňa 2014/03/15 o 10:00
š.6  ŠK KrasňanyElo-4  ŠK Dunajská Streda BElo5½:2½
3.1
Dolnak, Michal
2164-
Takacs, Laszlo
21300 - 1
3.2
Slacky, Stanislav
2208LA-
Rachela, Jozef
2078½ - ½
3.3
Bronis, Marian
2175-
Merva, Frantisek
2022½ - ½
3.4
Biro, Karol
2190-
Kahancova, Jana
1652½ - ½
3.5
Duriga, Stefan
2243-
Kahanec, Jan
16931 - 0
3.6
Danek, Pavol
2209-
Matis, Tibor
14011 - 0
3.7
Kebis, Milos
1997LA-
Gogora, Kristian
12181 - 0
3.8
Mandak, Miroslav
2008-
Olle, Akos
11341 - 0
10. kolo dňa 2014/03/15 o 10:00
š.7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo2½:5½
4.1
Sosovicka, Juraj
2188LA-IM
Sipos, Istvan
2465LZ½ - ½
4.2
Zatko, Gregor
2188LA-IM
Berczes, Csaba
2366LZ½ - ½
4.3
Oprea, Erik
2130-
Janko, Michal
22600 - 1
4.4
Sosovicka, Matej
2098LB-FM
Farkas, Gabor
23071 - 0
4.5
Ac, Alexander
2080-
Janko, Ladislav
22020 - 1
4.6
Ochrana, Ladislav
2045-
Balogh, Peter
2081½ - ½
4.7
Kucera, Michal
1943-
Dvorsky, Jozef
20130 - 1
4.8
Jurcak, Marian
1868-
Kosar, Mikulas ml.
18810 - 1
10. kolo dňa 2014/03/15 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-3  ŠK Potônska vežaElo3 : 5
5.1
Cajka, Tibor
2162LA-
Veselsky, Jozef
21600 - 1
5.2
Jozefek, Michal
2168LB-
Darazs, Zoltan
2108LZ½ - ½
5.3
Spacek, Oliver
2041-
Kalmar, Tamas
1974½ - ½
5.4
Jablonicky, Martin
1967LB-
Meszaros, Lorant
20270 - 1
5.5
Gasa, Patrik
1956-
Vegh, Vince
19380 - 1
5.6
Spacek, Marcel
1818-
Lelkes, Bela
16980 - 1
5.7
Ocko, Martin
1736-
Lelkes, Geza
16411 - 0
5.8
Pipiska, Adam
1737-
Gyurkovics, Gergely
16761 - 0
10. kolo dňa 2014/03/15 o 10:00
š.11  Lokomotíva Trnava BElo-2  ŠK Doprastav Bratislava CElo6 : 2
6.1
Kovacocy, Pavel
2198LA-
Cech, Dominik
2106LA0 - 1
6.2
Drtina, Milan
2135-FM
Petrik, Karol
21071 - 0
6.3
Liptak, Dusan
2108-
Karas, Marek
2037LB½ - ½
6.4
Arendas, Marek
2096-
Polacik, Igor
2168½ - ½
6.5
Liptak, Tomas
2108LA-
Krajnak, Robert
20451 - 0
6.6
Puskar, Peter
2063-
Habrovsky, Richard
19311 - 0
6.7
Puchart, Vladimir
2051-
Danada, Ondrej
18761 - 0
6.8
Doucha, Ludvik
2039-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
11. kolo dňa 2014/03/16 o 10:00
š.5  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-9  ŠK Modra BElo5 : 3
1.1FM
Jacko, Vladimir
2281LA-
Federic, Jozef
2269LA0 - 1
1.2
Janos, Martin
2213-
Banas, Kamil
2221LA0 - 1
1.3FM
Certek, Pavel
2286LA-
Matejovic, Juraj
2186½ - ½
1.4
Janos, Jozef
2123-
Mydlarik, Martin
21121 - 0
1.5FM
Tepper, Frantisek
2153-
Kundrak, Vladimir
19451 - 0
1.6
Fabry, Robert
2132-
Sustak, Roman
18871 - 0
1.7
Kolman, Richard
2072-
Hlubovic, Michal
17821 - 0
1.8
Kuna, Vladimir
1997-
Horvath, Marek
1811½ - ½
11. kolo dňa 2014/03/16 o 10:00
š.6  ŠK KrasňanyElo-1  ŠK OÚ RUSSEL GabčíkovoElo4 : 4
3.1
Slacky, Stanislav
2208LA-
Janko, Michal
2260½ - ½
3.2
Bronis, Marian
2175-FM
Farkas, Gabor
2307½ - ½
3.3
Biro, Karol
2190-
Janko, Ladislav
2202½ - ½
3.4
Kebis, Milos
1997LA-
Balogh, Peter
2081½ - ½
3.5
Faltan, Peter
1988-
Dvorsky, Jozef
2013½ - ½
3.6
Mikulasek, Viktor
1873-
Kosar, Mikulas ml.
18811 - 0
3.7
Zacka, Ladislav
1768-
Puobis, Jozef
1857½ - ½
3.8
Bukovcak, Jaroslav
1779-
Kosar, Mikulas st.
17010 - 1
11. kolo dňa 2014/03/16 o 10:00
š.7  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-4  ŠK Dunajská Streda BElo5½:2½
4.1
Sosovicka, Juraj
2188LA-
Takacs, Laszlo
2130½ - ½
4.2
Zatko, Gregor
2188LA-
Rachela, Jozef
20781 - 0
4.3
Oprea, Erik
2130-
Merva, Frantisek
20220 - 1
4.4
Hricak, Vasil
2118-
Kahancova, Jana
16520 - 1
4.5
Sosovicka, Matej
2098LB-
Kahanec, Jan
16931 - 0
4.6
Ochrana, Ladislav
2045-
Matis, Tibor
14011 - 0
4.7
Szollos, Ondrej
1983-
Gogora, Kristian
12181 - 0
4.8
Jurcak, Marian
1868-
Olle, Akos
11341 - 0
11. kolo dňa 2014/03/16 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-2  ŠK Doprastav Bratislava CElo5½:2½
5.1
Jozefek, Michal
2168LB-
Hajek, Lukas
2168LB½ - ½
5.2
Jablonicky, Frantisek
2146-
Cech, Dominik
2106LA½ - ½
5.3
Spacek, Oliver
2041-
Danada, Tomas
2099½ - ½
5.4
Jablonicky, Martin
1967LB-
Karas, Marek
2037LB½ - ½
5.5
Diviak, Rastislav
1998-
Polacik, Igor
2168½ - ½
5.6
Spacek, Marcel
1818-
Machalec, Vladimir
19581 - 0
5.7
Ocko, Martin
1736-
Jelenciak, Jozef
18761 - 0
5.8
Pipiska, Adam
1737-
Danada, Ondrej
18761 - 0
11. kolo dňa 2014/03/16 o 10:00
š.11  Lokomotíva Trnava BElo-3  ŠK Potônska vežaElo5 : 3
6.1
Kovacocy, Pavel
2198LA-FM
Cibulka, Vladimir
2238½ - ½
6.2
Drtina, Milan
2135-
Darazs, Zoltan
2108LZ1 - 0
6.3
Liptak, Dusan
2108-
Kalmar, Tamas
19741 - 0
6.4
Arendas, Marek
2096-
Meszaros, Lorant
2027½ - ½
6.5
Liptak, Tomas
2108LA-
Csefalvay, Stefan
1852LA½ - ½
6.6
Puskar, Peter
2063-
Vegh, Vince
1938½ - ½
6.7
Puchart, Vladimir
2051-
Szitasi, Janos
19830 - 1
6.8
Doucha, Ludvik
2039-
Mezei, Tibor
17681 - 0