TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr473556.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314151617181920212223 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Doprastav H * 7710921,50
2KŠN B * 7610917,50
3ŠK Slovan K * 5510915,50
4ŠK Dúbravan C3 * 6610615,00
5Karlova Ves * 10613,50
NBS3 * 510613,50
7ŠK Krasňany D2 * 810313,50
8ŠK Apollo C * 710311,00
9ŠK Lokomotíva D11 * 51037,00
10Tilgnerka B223 * 1007,00
11ŠK Doprastav I11 * 1005,50
12Doprastav L Holy Angels½03 * 1003,50
13ŠK Doprastav G * 913,50
14ŠK Lokomotíva C * 48716,50
15ŠK Strelec C * 75615,50
16ŠK Slovan I * 613,50
17Doprastav K Untouchables41 * 49,50
18ŠK Slovan J3 * 5311,50
19ŠK Ružinov B * 39,00
20ŠK Dúbravan D * 536,50
21ŠK Tatran C3 * 4110,51
Doprastav J Mladé pušky34 * 110,51
23Tilgnerka A0 * 03,50

Súpisky družstiev

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Bochnickova Simona1543KŠN B3,03100,01
2Durovka Stefan1726ŠK Dúbravan C3,03100,02
3Striskova Lucia1686KŠN B3,03100,02
4Vinarcik Jan1914ŠK Doprastav H3,03100,03
5Vaverka Miroslav1534Tilgnerka B3,03100,04
6Kysel Jozef1678ŠK Doprastav H3,03100,04
7Vojtko Robert1640ŠK Doprastav G3,03100,05
8Halasz Michal1585ŠK Doprastav H3,03100,05
9Liner Martin1401ŠK Strelec C3,03100,06
10Psotny Martin1596NBS3,03100,06
11Kostic Ivan1661Karlova Ves3,03100,06
12Kulik Juraj1541ŠK Doprastav H3,03100,07
13Paluska Karol1826Doprastav J Mladé pušky2,5383,32
14Rybiansky Jergus1446ŠK Slovan J2,5383,32
15Ulehla Dag1830ŠK Doprastav H2,5383,32
16Blaho Jakub1583ŠK Strelec C2,5383,33
17Manasek Vladimir1492Tilgnerka B2,5383,35
18Garaj Ivan1682ŠK Tatran C2,5383,35
19Ziacik Pavol1543ŠK Lokomotíva C2,5383,36
20Prochazka Jaromir1918ŠK Lokomotíva C2,02100,01
21Vesely Bedrich1648ŠK Ružinov B2,02100,02
22Krisko Vladimir1671ŠK Slovan I2,02100,02
23Tomanek Rafael1816NBS2,02100,02
24Benci Rudolf1636ŠK Doprastav I2,02100,02
25Machalik Juraj1571ŠK Ružinov B2,02100,05
26Tomcik Leon1570ŠK Slovan K2,02100,06
27Hlavac Tomas1381ŠK Dúbravan C2,02100,07
28Gyurkovics Martin1000Doprastav K Untouchables2,02100,07
29Liscak Peter1469ŠK Lokomotíva C2,02100,07
30Galan Anton1650ŠK Tatran C2,02100,08
31Deak Gabriel1916ŠK Apollo C2,0366,71
32Kersten Juraj1914ŠK Doprastav H2,0366,71
33Lachcina Alojz1851ŠK Apollo C2,0366,72
34Kukan Michal1738ŠK Strelec C2,0366,72
35Vyboch Michal1686NBS2,0366,73
36Havalda Samuel1467KŠN B2,0366,73
37Belas Jozef1589ŠK Lokomotíva C2,0366,73
38Pekar Matus1573ŠK Slovan I2,0366,74
39Oravec Lubos1512Karlova Ves2,0366,74
40Horvathova Hana1260ŠK Slovan J2,0366,75
41Cacko Jozef1556ŠK Apollo C2,0366,75
42Duchovic Dusan1648ŠK Slovan K2,0366,75
43Cebo Vladimir1520ŠK Lokomotíva C2,0366,75
44Kristufek Michal1000ŠK Slovan I2,0366,76
45Meszaros Casey Ryan1305KŠN B2,0366,76
46Hudak Igor1503ŠK Krasňany D2,0366,76
47Dolnik Michal1249Doprastav J Mladé pušky2,0366,77
48Skripek Jan1612ŠK Tatran C2,0366,77
49Chren Martin1888ŠK Doprastav G1,5275,01
50Shirinyan Daniel1562Doprastav L Holy Angels1,5275,01
51Pauk Peter1753ŠK Dúbravan C1,5275,01
52Petrek Dominik1774Doprastav J Mladé pušky1,5275,02
53Krammer Peter1788ŠK Doprastav G1,5275,03
54Galik Vladimir1652Karlova Ves1,5275,03
55Zdrazil Bohumir1799ŠK Slovan K1,5275,03
56Bukovcak Jaroslav1647ŠK Krasňany D1,5275,04
57Krajcovic Boris1693NBS1,5275,04
58Kaceriak Ivan1521ŠK Strelec C1,5275,04
59Simon Jozef1595Karlova Ves1,5275,05
60Smidova Michaela1400KŠN B1,5275,05
61Butora Frantisek1483ŠK Slovan K1,5275,07
62Jovevski Boris1000ŠK Dúbravan C1,5275,07
63Zalesky Daniel1152ŠK Slovan J1,5275,07
64Majtan Teo Jan1000ŠK Doprastav I1,5275,08
65Salgovic Simon1819Doprastav J Mladé pušky1,5350,01
66Compel Daniel1834ŠK Slovan I1,5350,01
67Sturc Gustav1966ŠK Slovan K1,5350,02
68Androvic Peter1663ŠK Lokomotíva C1,5350,02
69Skrinar Marek1626ŠK Slovan I1,5350,03
70Zacka Ladislav1732ŠK Slovan K1,5350,04
71Straka Ivan1725ŠK Dúbravan C1,5350,04
72Rak Martin1557Doprastav J Mladé pušky1,5350,04
73Vas Jozef1546Karlova Ves1,5350,05
74Lukac Peter1636ŠK Dúbravan C1,5350,05
75Horvath Jan1317ŠK Slovan J1,5350,06
76Kaceriak Simon1097ŠK Strelec C1,5350,07
77Vrba Michal1997Doprastav K Untouchables1,01100,01
78Hricak Vasil2069ŠK Doprastav G1,01100,01
79Hricovini Michal1994ŠK Doprastav G1,01100,01
80Cajka Tibor2139ŠK Dúbravan C1,01100,01
81Benci Jozef1873ŠK Dúbravan C1,01100,01
82Jursa Branislav1977ŠK Lokomotíva D1,01100,01
83Frindt Kornel2194NBS1,01100,01
84Laho Tomas1823ŠK Dúbravan D1,01100,01
85Kebis Milos1838ŠK Krasňany D1,01100,01
86Skachova Zuzana1402ŠK Lokomotíva D1,01100,02
87Duraj Jan1872ŠK Dúbravan C1,01100,02
88Stecko Ivan1796ŠK Lokomotíva C1,01100,02
89Durana Richard1000Tilgnerka A1,01100,02
90Gallik Dalibor1852ŠK Doprastav G1,01100,02
91Vasil Patrik1681ŠK Strelec C1,01100,03
92Marusic Martin1734ŠK Lokomotíva C1,01100,03
93Heger Peter1447ŠK Slovan J1,01100,03
94Chodak Ivan1724ŠK Tatran C1,01100,03
95Racko Jan1751ŠK Apollo C1,01100,03
96Bilka Radoslav1679ŠK Apollo C1,01100,03
97Kralovic Peter1778ŠK Slovan K1,01100,04
98Mikulasek Viktor1809ŠK Krasňany D1,01100,04
99Goga Frantisek1816ŠK Doprastav G1,01100,04
100Cutka Pavol1031Doprastav K Untouchables1,01100,04
101Hanker Lubomir1525ŠK Krasňany D1,01100,05
102Ruzicka Miroslav1541ŠK Doprastav H1,01100,06
103Zverka Peter Samuel1346KŠN B1,01100,06
104Tarasenko Fiodor1000Doprastav K Untouchables1,01100,06
105Krisko Vladimir1159ŠK Slovan I1,01100,06
106Skalos Jakub1000ŠK Slovan I1,01100,07
107Lakota Jan1390Doprastav J Mladé pušky1,01100,07
108Faltus Jan1429ŠK Ružinov B1,01100,07
109Sahidi Sear1231KŠN B1,01100,07
110Adamec Maros1301ŠK Dúbravan D1,01100,07
111Coufal Jozef1000ŠK Krasňany D1,01100,07
112Illas Richard1509NBS1,01100,07
113Vargic Michal1000ŠK Lokomotíva D1,01100,08
114Greppel Pavol1441ŠK Slovan K1,01100,08
115Kriska Juraj1000Karlova Ves1,01100,08
116Vojacek Alois1076ŠK Krasňany D1,01100,08
117Seben Andrej1444ŠK Doprastav H1,01100,08
118Turza Stefan1378ŠK Doprastav H1,01100,08
119Misik Rudolf1277ŠK Doprastav H1,01100,08
120Sahidi Shabir1148KŠN B1,01100,08
121Vrbensky Jozef1381ŠK Ružinov B1,01100,08
122Michlik Filip1394ŠK Doprastav G1,01100,08
123Ivanic Martin1381ŠK Lokomotíva C1,01100,08
124Szabados Martin1000ŠK Strelec C1,01100,08
125Jurcak Marian1795ŠK Strelec C1,0250,01
126Strelbitska Oleksandra1638ŠK Dúbravan D1,0250,01
127Klimova Maria1589Doprastav K Untouchables1,0250,01
128Karas Juraj1692ŠK Doprastav I1,0250,01
129Strouts Graham1898ŠK Krasňany D1,0250,01
130Belanji Branislav1874Karlova Ves1,0250,01
131Grom Stanislav1707ŠK Krasňany D1,0250,02
132Vybiral Jakub1000Tilgnerka A1,0250,02
133Ochrana Ladislav1887Karlova Ves1,0250,02
134Marcek Jan1636ŠK Ružinov B1,0250,03
135Licka Radomir1645ŠK Dúbravan D1,0250,03
136Gal Milan1460ŠK Dúbravan D1,0250,04
137Kapolkova Greta1608KŠN B1,0250,04
138Krivosik Matus1000Tilgnerka A1,0250,04
139Gonda Jan1545ŠK Lokomotíva C1,0250,04
140Pozar Daniel1370ŠK Slovan I1,0250,05
141Zacik Tibor Gregor1310ŠK Dúbravan D1,0250,05
142Kendera Tomas1602NBS1,0250,05
143Cibiri Ivan1592NBS1,0250,06
144Tonhajzer Matus1000ŠK Lokomotíva D1,0250,06
145Portes Peter1539ŠK Doprastav H1,0250,06
146Kubikova Nina1285KŠN B1,0250,07
147Krammer Anton1524ŠK Doprastav G1,0250,07
148Hamid Hanka Leila1000Doprastav K Untouchables1,0250,08
149Dvorak Alfred1070ŠK Slovan J1,0250,08
150Hecht Tomas1973ŠK Slovan K1,0333,31


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Doprastav L Holy Angels (Elo Ø:1279 / TB1: 100 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Curik Peter1750SVK149686060,00,0
2Huncar Martin1850SVK14958635A3430,01,0
3Shirinyan Daniel1562ENG443751Z521,52,0
4Sipos Patrik1000SVK149360970,02,0
5Pavelka Jonatan1069SVK149560470,02,0
6Kajaba Matus1000SVK736229070,52,0
7Nedeliak Matej1000SVK736230160,51,0
8Vrabel Michal Juraj1000SVK736228771,03,0
9Nedeliak Oliver1000SVK736230240,01,0
10Vachuda Alex1000SVK149691300,01,0
11Stiftova Tereza1000SVK149684520,01,0
12Benda Peter1000SVK149691220,02,0
13Streska Sebastian1000SVK149684440,02,0
14Guller Patrik1000SVK736229820,01,0
15Hrusovsky Hugo1000SVK736228930,00,0
16Bezak Samuel1000SVK149686300,02,0
17Stiftova Tamara1000SVK149684600,01,0
  2. ŠK Lokomotíva D (Elo Ø:1649 / TB1: 103 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Pytlik Pavol2063SVK14912287A4540,00,0
2Jursa Branislav1977SVK14932393A4551,01,0
3Kompas Igor1806SVK14927713A4530,00,0
4Beno Milan1690SVK149011700,01,0
5Barta Ondrej1386SVK149285150,02,0
6Hitka Robert1452SVK14927292A4560,01,0
7Skripecky Marian1419SVK149623900,01,0
8Skach Lubomir1279SVK736215950,01,0
9Skachova Zuzana1402SVK149612451,01,0
10Krupa Andrej1193SVK736198761,03,0
11Jursa Juraj1337SVK736192560,00,0
12Bernard Martin1129SVK149662710,51,0
13Jursova Elena1118SVK736192640,02,0
14Kyselica Daniel1179SVK736192480,00,0
15Skripecky Marek1000SVK736216170,52,0
16Tonhajzer Matus1000SVK149651941,02,0
17Vasko Matej1000SVK149693601,03,0
18Vargic Michal1000SVK149693861,01,0
19Solar Samuel1000SVK149687380,02,0
20Kompas Arthur Wiliam1000SVK149693780,00,0
  3. ŠK Krasňany D (Elo Ø:1812 / TB1: 103 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Strouts Graham1898SVK14964139A5041,02,0
2Kebis Milos1838SVK14901471B5071,01,0
3Moreira Miguel Jeronimo1789SVK149452070,00,0
4Samko Karol1887SVK149088320,00,0
5Boldocki Rastislav1774SVK14935775A5050,52,0
6Grom Stanislav1707SVK149152431,02,0
7Juhaniak Lubomir1761SVK149358800,52,0
8Mikulasek Viktor1809SVK14913488B5061,01,0
9Rathousky Karol1742SVK149135420,01,0
10Mihalik Milan1704SVK149064650,00,0
11Bukovcak Jaroslav1647SVK149115901,52,0
12Chobot Stefan1535SVK149275861,03,0
13Hanker Lubomir1525SVK149206201,01,0
14Hudak Igor1503SVK149663012,03,0
15Ivanic Leon1435SVK149666890,00,0
16Coufal Jozef1000SVK149659412,02,0
17Vojacek Alois1076SVK149207431,01,0
18Adamko Ladislav1000SVK149698400,00,0
  4. Tilgnerka B (Elo Ø:1565 / TB1: 100 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Zahorsky Michal1689SVK149207510,03,0
2Chovanec Peter1675SVK149357910,00,0
3Povraznik Peter1541SVK149138440,03,0
4Brabec Juraj1624SVK149357830,00,0
5Stancek Stefan1520SVK149361000,01,0
6Gajdosik Vladimir1443SVK149302180,53,0
7Vaverka Miroslav1534SVK149402303,03,0
8Manasek Vladimir1492SVK149400862,53,0
9Caplovic Jan1425SVK149205650,00,0
10Vlcek Milan1284SVK149292520,01,0
11Furdik Matus1000SVK149696610,02,0
12Stuska Patrik1000SVK149696880,02,0
13Furdik Simon1000SVK149696700,02,0
14Ralbovsky Tomas1000SVK149696961,01,0
  5. ŠK Slovan K (Elo Ø:1764 / TB1: 109 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Hecht Tomas1973SVK14908638B5901,03,0
2Sturc Gustav1966SVK14902303B6021,53,0
3Zdrazil Bohumir1799CZE316830B6061,52,0
4Kralovic Peter1778SVK149532261,01,0
5Zacka Ladislav1732SVK149361941,53,0
6Kovacic Stefan1573SVK149137200,52,0
7Duchovic Dusan1648SVK149613692,03,0
8Skerlik Vladimir1646SVK149699710,00,0
9Tomcik Leon1570SVK149169163,03,0
10Butora Frantisek1483SVK149112641,52,0
11Greppel Pavol1441SVK149358482,02,0
12Filipek Peter1315SVK149533400,00,0
13Kamskiy Vladimir1000SVK149637440,00,0
14Kralovic Marian1000SVK149687110,00,0
  6. ŠK Apollo C (Elo Ø:1745 / TB1: 103 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Deak Gabriel1916SVK14906295A8282,03,0
2Lachcina Alojz1851SVK14901544B8262,03,0
3Chrenko Peter1781SVK14903784B8310,01,0
4Racko Jan1751SVK149301021,01,0
5Bilka Radoslav1679SVK149345071,01,0
6Krno Vladimir1677SVK149137471,03,0
7Butala Michal1600SVK149345150,00,0
8Cacko Jozef1556SVK149131352,03,0
9Jambrich Jaromir1483SVK149159441,03,0
10Belej Marian1705SVK149210140,00,0
11Just Jozef1507SVK149082980,00,0
12Mlady Juraj1247SVK149453800,00,0
13Halas Jozef1000SVK149613181,03,0
14Viskupic Pavol1000SVK149693430,03,0
  7. ŠK Doprastav I (Elo Ø:1585 / TB1: 100 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Komora Andrej2294SVK14900840A3420,00,0
2Karas Juraj1692SVK149291201,02,0
3Rintel Boris1691SVK149138600,51,0
4Benci Rudolf1636SVK149631912,02,0
5Lancaric Vladimir1536SVK14927730A8750,03,0
6Lintner Igor1518SVK149345820,51,0
7Gregus-Kohut Juraj1000SVK149660180,00,0
8Livnansky Michal1178SVK736228850,02,0
9Benci Jozef1132SVK149675960,03,0
10Livnansky Tomas1000SVK149676340,02,0
11Komora Simon1118SVK736215870,02,0
12Stasik Alan1000SVK736229660,02,0
13Dargaj Samuel1000SVK736189420,02,0
14Sabaj Viktor1000SVK736229150,00,0
15Majtan Teo Jan1000SVK736227531,52,0
16Helenin Jozef1000SVK149532930,00,0
  8. Karlova Ves (Elo Ø:1734 / TB1: 106 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Belanji Branislav1874SRB959510Z 211,02,0
2Nepras Martin1966SVK14910217A1060,01,0
3Ochrana Ladislav1887SVK14909022A7051,02,0
4Galik Vladimir1652SVK149211621,52,0
5Hadri Marian1560SVK149491480,00,0
6Marko Jan1675SVK149113450,52,0
7Oravec Lubos1512SVK149291982,03,0
8Vas Jozef1546SVK149361781,53,0
9Fabana Tibor1518SVK149358210,00,0
10Dinzikova Iveta1536SVK149409490,00,0
11Simon Jozef1595SVK149360701,52,0
12Kostic Ivan1661SVK149675293,03,0
13Kriska Juraj1000SVK149646601,01,0
14Kruzliak Stefan1000SVK149359370,52,0
15Derzak Rudolf1000SVK149674800,00,0
16Markova Lenka1000SVK149453710,01,0
17Waltera Robert1000SVK149651270,00,0
  9. NBS (Elo Ø:1781 / TB1: 106 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Frindt Kornel2194SVK14901617A5221,01,0
2Vodicka Ivan1855SVK149275601,03,0
3Tomanek Rafael1816SVK14907216A5232,02,0
4Pivacek Jozef1804SVK149263180,01,0
5Vyboch Michal1686SVK149532852,03,0
6Krajcovic Boris1693SVK149436461,52,0
7Kendera Tomas1602SVK149580821,02,0
8Cibiri Ivan1592SVK149532501,02,0
9Psotny Martin1596SVK149207003,03,0
10Illas Richard1509SVK149532691,01,0
11Szulenyi Frantisek1475SVK149532770,01,0
12Prokes Michal1142SVK149533230,01,0
13Nemethy Peter1035SVK149533310,02,0
  10. ŠK Dúbravan C (Elo Ø:1826 / TB1: 106 / TB2: 15)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Cajka Tibor2139SVK14912546A4971,01,0
2Benci Jozef1873SVK14948826A4981,01,0
3Duraj Jan1872SVK14936720B4991,01,0
4Kytlica Peter1831SVK14961008A5000,00,0
5Pauk Peter1753SVK149577361,52,0
6Durovka Stefan1726SVK14909642B5013,03,0
7Belak Milan1689SVK149399670,51,0
8Straka Ivan1725SVK14944243A5021,53,0
9Lukac Peter1636SVK149083101,53,0
10Dobcsanyi Dominik1596SVK14923696A5030,01,0
11Struhar Adrian1435SVK149488180,52,0
12Hlavac Tomas1381SVK149648482,02,0
13Suroviak Branislav1292SVK149476500,00,0
14Jovevski Boris1000SVK149698071,52,0
  11. KŠN B (Elo Ø:1603 / TB1: 109 / TB2: 17,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Bochnicka Vladimir2004SVK14943450B9410,00,0
2Walterova Ema1766SVK149607100,02,0
3Bochnickova Simona1543SVK149585623,03,0
4Striskova Lucia1686SVK149609583,03,0
5Havalda Samuel1467SVK149554902,03,0
6Kapolkova Greta1608SVK149555551,02,0
7Smidova Michaela1400SVK149628101,52,0
8Meszaros Casey Ryan1305SVK149632052,03,0
9Kubikova Nina1285SVK149550751,02,0
10Zverka Peter Samuel1346SVK736068042,02,0
11Sahidi Sear1231SVK149598361,01,0
12Havaldova Natalia1160SVK736205800,00,0
13Sahidi Shabir1148SVK149598281,01,0
14Valentova Sophia1068SVK149638840,00,0
15Sun Martin1021SVK149637010,00,0
16Sunova Michaela1038SVK149664840,00,0
17Pisarcik Richard1191SVK149674990,00,0
  12. ŠK Doprastav H (Elo Ø:1710 / TB1: 109 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Kersten Juraj1914SVK149239472,03,0
2Ulehla Dag1830SVK14916967A3392,53,0
3Vinarcik Jan1914SVK14901030B3403,03,0
4Kysel Jozef1678SVK149202983,03,0
5Halasz Michal1585SVK149082713,03,0
6Ruzicka Miroslav1541SVK149138791,01,0
7Sklar Martin1669SVK149398270,00,0
8Polak Pavol1467SVK149360200,00,0
9Pacolak Tibor1547SVK149551560,00,0
10Portes Peter1539SVK149275351,02,0
11Kulik Juraj1541SVK149274973,03,0
12Seben Andrej1444SVK149586271,01,0
13Turza Stefan1378SVK149654021,01,0
14Ondrejkova Alzbeta1444SVK149360030,00,0
15Fonod Zigmund1427SVK149358300,00,0
16Misik Rudolf1277SVK149401081,01,0
  13. ŠK Dúbravan D (Elo Ø:1554 / TB1: 3 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Laho Tomas1823SVK149519321,01,0
2Strelbitska Oleksandra1638SVK14954834B8441,02,0
3Licka Daniel1495SVK149628610,01,0
4Licka Radomir1645SVK149652081,02,0
5Fiala Jan1581SVK14961873B8450,01,0
6Gal Milan1460SVK149519401,02,0
7Zacik Tibor Gregor1310SVK149559031,02,0
8Adamec Maros1301SVK149518941,01,0
9Milata Matej1432SVK149632640,52,0
10Habdak Max1000SVK736189690,00,0
11Rybarova Zuzana1000SVK149667270,00,0
12Zacik Tibor1354SVK149585460,01,0
13Laifr Tadeas1000SVK149697930,01,0
  14. ŠK Ružinov B (Elo Ø:1617 / TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Ferik Andrej1796SVK14940019A3880,51,0
2Moravcik Peter1604SVK149137800,51,0
3Vesely Bedrich1648SVK149361862,02,0
4Marcek Jan1636SVK14907437B3911,02,0
5Matusek Jan1544SVK149213830,52,0
6Kuma Rudolf1571SVK149213240,00,0
7Machalik Juraj1571SVK149359702,02,0
8Hatala Peter1491SVK149206380,51,0
9Vlacuha Robert1562SVK149410070,00,0
10Zatko Peter ml.1294SVK149664090,01,0
11Faltus Jan1429SVK149291041,01,0
12Zatko Peter st.1383SVK149217070,01,0
13Barati Barnabas1391SVK149209990,00,0
14Vrbensky Jozef1381SVK149216851,01,0
  15. ŠK Tatran C (Elo Ø:1786 / TB1: 1 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Beran Jan1797SVK14920530A4350,53,0
2Molnar Viliam1808SVK14929171A4340,02,0
3Granec Stefan1825SVK149116800,00,0
4Sorsak Jozef1848SVK14901846B4320,51,0
5Koutny Bretislav1714SVK14921308B4330,52,0
6Chodak Ivan1724SVK149136311,01,0
7Bohacek Ludovit1700SVK149205490,53,0
8Garaj Ivan1682SVK149136742,53,0
9Skoviera Luboslav1723SVK149167201,03,0
10Skripek Jan1612SVK149278372,03,0
11Buransky Jozef1793SVK149274620,00,0
12Kostial Jan1674SVK149476330,00,0
13Sun Jan1768SVK149168350,01,0
14Galan Anton1650SVK149086112,02,0
15Vavrak Jan1451SVK149139500,00,0
  16. ŠK Doprastav G (Elo Ø:1870 / TB1: 9 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Hricak Vasil2069SVK14907232A3371,01,0
2Hricovini Michal1994SVK149189271,01,0
3Chren Martin1888SVK149637601,52,0
4Gallik Dalibor1852SVK14928221A8071,01,0
5Bujnovsky Jan1804SVK149317610,52,0
6Goga Frantisek1816SVK14909995B3381,01,0
7Krammer Peter1788SVK149452741,52,0
8Jaros Lukas1752SVK149077550,51,0
9Stofa David1709SVK14926253A5400,02,0
10Vojtko Robert1640SVK149402563,03,0
11Blizman Marian1538SVK149290900,01,0
12Fedor Pavol1569SVK149434760,00,0
13Stofa Filip1539SVK14947099A5410,01,0
14Krammer Anton1524SVK149542491,02,0
15Hutman Martin1444SVK149435140,01,0
16Michlik Filip1394SVK149607531,01,0
17Nedoba Jakub1266SVK149646780,51,0
18Jakubec Jan1000SVK149691730,00,0
  17. ŠK Slovan J (Elo Ø:1522 / TB1: 3 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Cervenak Ladislav1784SVK14950308B5890,01,0
2Eiben Pavol1759SVK149586940,01,0
3Hudcovic Branislav1689SVK149503590,51,0
4Heger Peter1447SVK149449281,01,0
5Rybiansky Jergus1446SVK149586002,53,0
6Kaiser Daniel1398SVK149580740,00,0
7Lorincz Robert1335SVK149380650,52,0
8Zetocha Adela1308SVK149516811,03,0
9Horvathova Hana1260SVK149519592,03,0
10Horvath Marian1262SVK149503400,01,0
11Horvath Jan1317SVK736039961,53,0
12Markschies Benjamin Max1172SVK149581120,01,0
13Zalesky Daniel1152SVK149641631,52,0
14Dvorak Alfred1070SVK149685411,02,0
  18. Doprastav K Untouchables (Elo Ø:1374 / TB1: 4 / TB2: 9,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1WFMVrbova Niki2167SVK14906341B3410,00,0
2Vrba Michal1997SVK149097901,01,0
3Klimova Maria1589SVK149276911,02,0
4Pocos Stefan1000SVK149700230,00,0
5Beckova Iveta1000SVK149700150,00,0
6Galba Branislav1111SVK736216410,00,0
7Cerven Matus1096SVK149686900,53,0
8Pekar Juraj1000SVK736228500,02,0
9Galochkina Taisiya1000RUS54188954Z1100,02,0
10Shevtsov Roman1000RUS34404295Z1110,01,0
11Kozub Lukas1000SVK736229900,02,0
12Cutka Pavol1031SVK736191751,01,0
13Iakovlieva Sofia1000SVK736200090,03,0
14Hasala Richard1000SVK149691570,00,0
15Tarasenko Fiodor1000SVK149691492,02,0
16Gyurkovics Martin1000SVK149691653,03,0
17Hamid Hanka Leila1000SVK736229581,02,0
  19. Tilgnerka A (Elo Ø:1296 / TB1: 0 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Certik Matej1936SVK149155100,00,0
2Kobela Pavol1634SVK14944863A0800,01,0
3Durana Jonas1278SVK736196630,51,0
4Durana Richard1000SVK149626321,01,0
5Vybiral Jakub1000SVK149549231,02,0
6Brechtl Samuel1178SVK149548930,02,0
7Pavliga Jaroslav1000SVK149657040,00,0
8Krivosik Matus1000SVK736196711,02,0
9Certik Jaroslav1096SVK149550320,02,0
10Simon Samuel1137SVK736197010,01,0
11Szabova Lucia1000SVK149632990,01,0
12Ravas Samuel1000SVK149632800,01,0
13Ravas Jakub1109SVK149660260,02,0
14Kollar Leo1000SVK149656820,00,0
  20. ŠK Lokomotíva C (Elo Ø:1861 / TB1: 7 / TB2: 16,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Dujava Daniel2124SVK14915669A4520,00,0
2Puchovsky Ladislav1964SVK14911965A4510,00,0
3Prochazka Jaromir1918SVK14910284A4502,02,0
4Novak Martin1862SVK149214640,00,0
5Stecko Ivan1796SVK149292281,01,0
6Beranek Tomas1776SVK149210220,00,0
7Marusic Martin1734SVK149213751,01,0
8Kosper Peter1713SVK149291470,00,0
9Kis Tomas1700SVK149193700,51,0
10Androvic Peter1663SVK149055151,53,0
11Belas Jozef1589SVK149210062,03,0
12Gonda Jan1545SVK149104891,02,0
13Cebo Vladimir1520SVK149012182,03,0
14Ziacik Pavol1543SVK149217232,53,0
15Ciganek Jaroslav1464SVK149210810,00,0
16Liscak Peter1469SVK149359532,02,0
17Ivanic Martin1381SVK149286391,01,0
  21. ŠK Strelec C (Elo Ø:1690 / TB1: 6 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Jurcak Marian1795SVK14908050B5841,02,0
2Zitniak Jozef1794SVK149171060,01,0
3Marcok Jan1758SVK149498060,00,0
4Kukan Michal1738SVK149519672,03,0
5Vasil Patrik1681SVK149139411,01,0
6Lichner Peter1640SVK149213400,51,0
7Blaho Jakub1583SVK149483202,53,0
8Blaho Igor1531SVK149483110,00,0
9Kaceriak Ivan1521SVK149559971,52,0
10Belosovic Pavol1390SVK149290820,52,0
11Hanzel Artom1293SVK149434920,00,0
12Liner Martin1401SVK149661153,03,0
13Kaceriak Simon1097SVK149560041,53,0
14Liner Andrej1000SVK149661230,01,0
15Strazovsky David1000SVK149628880,00,0
16Szabados Martin1000SVK149661312,02,0
  22. Doprastav J Mladé pušky (Elo Ø:1729 / TB1: 1 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard2019SVK14913763A3440,00,0
2Salgovic Simon1819SVK14943581B3471,53,0
3Petrek Dominik1774SVK14954990B3461,52,0
4Seleng Simon1736SVK14940167B3470,00,0
5Paluska Karol1826SVK736171212,53,0
6Janikovic Alex Zoltan1573SVK149512580,01,0
7Rak Martin1557SVK736200171,53,0
8Smaho Timur1407SVK736136650,02,0
9Cizmar Tomas1395SVK736191670,03,0
10Malaschitz Teodor1524SVK736211530,52,0
11Lakota Jan1390SVK736216501,01,0
12Janikovic Zoltan1498SVK149580580,00,0
13Dolnik Michal1249SVK736205992,03,0
14Hronec Tadeas1155SVK736227370,01,0
  23. ŠK Slovan I (Elo Ø:1632 / TB1: 6 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Compel Daniel1834SVK14952645B5881,53,0
2Bohunicky Pavol1613SVK14945533A5850,52,0
3Krisko Vladimir1671SVK149585972,02,0
4Petrek David1699SVK149485590,00,0
5Paulicka Ivan1577SVK149105350,00,0
6Skrinar Marek1626SVK149407101,53,0
7Pekar Matus1573SVK149632722,03,0
8Petrek Miroslav1461SVK149490400,00,0
9Pozar Daniel1370SVK149018701,02,0
10Kristufek Michal1000SVK149653642,03,0
11Krisko Vladimir1159SVK149619032,02,0
12Krasnansky Radovan1086SVK149613500,01,0
13Skalos Jakub1000SVK149670571,01,0
14Heinlein Viktor1000SVK149685840,01,0
15Heinlein Daniel1000SVK149689830,00,0
16Kostka Pavol1000SVK149701120,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Doprastav H (Elo Ø:1710, TB1: 109 / TB2: 21,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Kersten Juraj1914SVK149239471012,031725
2Ulehla Dag1830SVK14916967A339½112,531495
3Vinarcik Jan1914SVK14901030B3401113,031233
4Kysel Jozef1678SVK149202981113,031108
5Halasz Michal1585SVK149082711113,031039
6Ruzicka Miroslav1541SVK1491387911,011000
10Portes Peter1539SVK14927535101,021059
11Kulik Juraj1541SVK149274971113,031000
12Seben Andrej1444SVK1495862711,011000
13Turza Stefan1378SVK1496540211,011000
16Misik Rudolf1277SVK1494010811,011000
  2. KŠN B (Elo Ø:1603, TB1: 109 / TB2: 17,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
2Walterova Ema1766SVK14960710000,021908
3Bochnickova Simona1543SVK149585621113,031616
4Striskova Lucia1686SVK149609581113,031574
5Havalda Samuel1467SVK149554901012,031482
6Kapolkova Greta1608SVK14955555101,021326
7Smidova Michaela1400SVK149628101½1,521324
8Meszaros Casey Ryan1305SVK149632051102,031342
9Kubikova Nina1285SVK14955075101,021252
10Zverka Peter Samuel1346SVK73606804+12,021000
11Sahidi Sear1231SVK1495983611,011000
13Sahidi Shabir1148SVK1495982811,011000
  3. ŠK Slovan K (Elo Ø:1764, TB1: 109 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Hecht Tomas1973SVK14908638B5901001,031945
2Sturc Gustav1966SVK14902303B602½101,531752
3Zdrazil Bohumir1799CZE316830B606½11,521599
4Kralovic Peter1778SVK1495322611,011546
5Zacka Ladislav1732SVK14936194½011,531671
6Kovacic Stefan1573SVK149137200½0,521649
7Duchovic Dusan1648SVK149613691012,031397
9Tomcik Leon1570SVK14916916+113,031455
10Butora Frantisek1483SVK149112641½1,521071
11Greppel Pavol1441SVK149358481+2,021035
  4. ŠK Dúbravan C (Elo Ø:1826, TB1: 106 / TB2: 15)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Cajka Tibor2139SVK14912546A49711,011898
2Benci Jozef1873SVK14948826A49811,011689
3Duraj Jan1872SVK14936720B49911,011541
5Pauk Peter1753SVK14957736½11,521874
6Durovka Stefan1726SVK14909642B5011113,031731
7Belak Milan1689SVK14939967½0,511761
8Straka Ivan1725SVK14944243A5021½01,531639
9Lukac Peter1636SVK1490831010½1,531547
10Dobcsanyi Dominik1596SVK14923696A50300,011648
11Struhar Adrian1435SVK14948818½00,521531
12Hlavac Tomas1381SVK14964848112,021394
14Jovevski Boris1000SVK149698071½1,521242
  5. Karlova Ves (Elo Ø:1734, TB1: 106 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Belanji Branislav1874SRB959510Z 21101,021804
2Nepras Martin1966SVK14910217A10600,011851
3Ochrana Ladislav1887SVK14909022A705011,021877
4Galik Vladimir1652SVK149211621½1,521684
6Marko Jan1675SVK14911345½00,521801
7Oravec Lubos1512SVK14929198½½12,031630
8Vas Jozef1546SVK1493617801½1,531593
11Simon Jozef1595SVK14936070½11,521432
12Kostic Ivan1661SVK149675291113,031191
13Kriska Juraj1000SVK1496466011,011000
14Kruzliak Stefan1000SVK149359370½0,521324
16Markova Lenka1000SVK14945371-0,010
  6. NBS (Elo Ø:1781, TB1: 106 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Frindt Kornel2194SVK14901617A52211,011973
2Vodicka Ivan1855SVK149275601001,031857
3Tomanek Rafael1816SVK14907216A523112,021696
4Pivacek Jozef1804SVK1492631800,011751
5Vyboch Michal1686SVK149532851012,031640
6Krajcovic Boris1693SVK149436461½1,521644
7Kendera Tomas1602SVK14958082011,021509
8Cibiri Ivan1592SVK14953250011,021246
9Psotny Martin1596SVK149207001113,031216
10Illas Richard1509SVK1495326911,011000
11Szulenyi Frantisek1475SVK1495327700,011570
12Prokes Michal1142SVK1495332300,011483
13Nemethy Peter1035SVK14953331-00,021441
  7. ŠK Krasňany D (Elo Ø:1812, TB1: 103 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Strouts Graham1898SVK14964139A504011,021570
2Kebis Milos1838SVK14901471B50711,011766
5Boldocki Rastislav1774SVK14935775A505½00,521648
6Grom Stanislav1707SVK14915243011,021363
7Juhaniak Lubomir1761SVK14935880½00,521688
8Mikulasek Viktor1809SVK14913488B50611,011467
9Rathousky Karol1742SVK1491354200,011725
11Bukovcak Jaroslav1647SVK14911590½11,521200
12Chobot Stefan1535SVK149275860011,031314
13Hanker Lubomir1525SVK1492062011,011000
14Hudak Igor1503SVK149663010112,031222
16Coufal Jozef1000SVK14965941+12,021000
17Vojacek Alois1076SVK1492074311,011000
  8. ŠK Apollo C (Elo Ø:1745, TB1: 103 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Deak Gabriel1916SVK14906295A8281012,031807
2Lachcina Alojz1851SVK14901544B8261102,031773
3Chrenko Peter1781SVK14903784B83100,011887
4Racko Jan1751SVK1493010211,011804
5Bilka Radoslav1679SVK1493450711,011178
6Krno Vladimir1677SVK149137471001,031490
8Cacko Jozef1556SVK149131351½½2,031402
9Jambrich Jaromir1483SVK149159441001,031422
13Halas Jozef1000SVK149613181001,031418
14Viskupic Pavol1000SVK149693430000,031199
  9. ŠK Lokomotíva D (Elo Ø:1649, TB1: 103 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
2Jursa Branislav1977SVK14932393A45511,011766
4Beno Milan1690SVK1490117000,011914
5Barta Ondrej1386SVK14928515000,021687
6Hitka Robert1452SVK14927292A45600,011914
7Skripecky Marian1419SVK1496239000,011686
8Skach Lubomir1279SVK7362159500,011562
9Skachova Zuzana1402SVK1496124511,011000
10Krupa Andrej1193SVK736198760101,031405
12Bernard Martin1129SVK14966271½0,511000
13Jursova Elena1118SVK73619264000,021597
15Skripecky Marek1000SVK736216170½0,521200
16Tonhajzer Matus1000SVK14965194011,021270
17Vasko Matej1000SVK149693600101,031282
18Vargic Michal1000SVK1496938611,011000
19Solar Samuel1000SVK14968738000,021281
  10. Tilgnerka B (Elo Ø:1565, TB1: 100 / TB2: 7)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Zahorsky Michal1689SVK149207510000,031757
3Povraznik Peter1541SVK149138440000,031791
5Stancek Stefan1520SVK1493610000,011726
6Gajdosik Vladimir1443SVK149302180½00,531626
7Vaverka Miroslav1534SVK149402301113,031615
8Manasek Vladimir1492SVK149400861½12,531444
10Vlcek Milan1284SVK1492925200,011381
11Furdik Matus1000SVK14969661000,021471
12Stuska Patrik1000SVK14969688000,021116
13Furdik Simon1000SVK14969670000,021329
14Ralbovsky Tomas1000SVK14969696+1,010
  11. ŠK Doprastav I (Elo Ø:1585, TB1: 100 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
2Karas Juraj1692SVK14929120011,021895
3Rintel Boris1691SVK14913860½0,511652
4Benci Rudolf1636SVK14963191112,021795
5Lancaric Vladimir1536SVK14927730A8750000,031731
6Lintner Igor1518SVK14934582½0,511546
8Livnansky Michal1178SVK73622885000,021797
9Benci Jozef1132SVK149675960000,031650
10Livnansky Tomas1000SVK14967634000,021571
11Komora Simon1118SVK73621587000,021511
12Stasik Alan1000SVK73622966000,021271
13Dargaj Samuel1000SVK73618942000,021520
15Majtan Teo Jan1000SVK736227531½1,521000
  12. Doprastav L Holy Angels (Elo Ø:1279, TB1: 100 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
2Huncar Martin1850SVK14958635A34300,011914
3Shirinyan Daniel1562ENG443751Z52½11,521555
4Sipos Patrik1000SVK14936097000,021650
5Pavelka Jonatan1069SVK14956047000,021554
6Kajaba Matus1000SVK73622907½00,521418
7Nedeliak Matej1000SVK73623016½0,511000
8Vrabel Michal Juraj1000SVK736228770101,031442
9Nedeliak Oliver1000SVK7362302400,011000
10Vachuda Alex1000SVK1496913000,011585
11Stiftova Tereza1000SVK1496845200,011535
12Benda Peter1000SVK14969122000,021533
13Streska Sebastian1000SVK14968444000,021522
14Guller Patrik1000SVK7362298200,011000
16Bezak Samuel1000SVK14968630000,021222
17Stiftova Tamara1000SVK1496846000,011076
  13. ŠK Doprastav G (Elo Ø:1870, TB1: 9 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Hricak Vasil2069SVK14907232A33711,011795
2Hricovini Michal1994SVK1491892711,011819
3Chren Martin1888SVK14963760½11,521804
4Gallik Dalibor1852SVK14928221A80711,011738
5Bujnovsky Jan1804SVK149317610½0,521720
6Goga Frantisek1816SVK14909995B33811,011573
7Krammer Peter1788SVK14945274½11,521605
8Jaros Lukas1752SVK14907755½0,511521
9Stofa David1709SVK14926253A540000,021565
10Vojtko Robert1640SVK149402561113,031385
11Blizman Marian1538SVK1492909000,011390
13Stofa Filip1539SVK14947099A54100,011401
14Krammer Anton1524SVK14954249101,021125
15Hutman Martin1444SVK1494351400,011000
16Michlik Filip1394SVK1496075311,011000
17Nedoba Jakub1266SVK14964678½0,511097
  14. ŠK Lokomotíva C (Elo Ø:1861, TB1: 7 / TB2: 16,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
3Prochazka Jaromir1918SVK14910284A450112,021697
5Stecko Ivan1796SVK1492922811,011000
7Marusic Martin1734SVK1492137511,011178
9Kis Tomas1700SVK14919370½0,511446
10Androvic Peter1663SVK14905515½011,531444
11Belas Jozef1589SVK149210061012,031331
12Gonda Jan1545SVK14910489011,021178
13Cebo Vladimir1520SVK149012180112,031151
14Ziacik Pavol1543SVK14921723½112,531051
16Liscak Peter1469SVK14935953112,021035
17Ivanic Martin1381SVK1492863911,011109
  15. ŠK Strelec C (Elo Ø:1690, TB1: 6 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Jurcak Marian1795SVK14908050B584011,021829
2Zitniak Jozef1794SVK1491710600,011446
4Kukan Michal1738SVK149519670112,031428
5Vasil Patrik1681SVK1491394111,011308
6Lichner Peter1640SVK14921340½0,511260
7Blaho Jakub1583SVK14948320½112,531350
9Kaceriak Ivan1521SVK14955997½11,521376
10Belosovic Pavol1390SVK149290820½0,521479
12Liner Martin1401SVK149661151113,031237
13Kaceriak Simon1097SVK14956004½011,531139
14Liner Andrej1000SVK1496612300,011000
16Szabados Martin1000SVK14966131+12,021000
  16. ŠK Slovan I (Elo Ø:1632, TB1: 6 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Compel Daniel1834SVK14952645B588½101,531827
2Bohunicky Pavol1613SVK14945533A5850½0,521726
3Krisko Vladimir1671SVK14958597112,021722
6Skrinar Marek1626SVK149407101½01,531727
7Pekar Matus1573SVK149632720112,031660
9Pozar Daniel1370SVK14901870101,021467
10Kristufek Michal1000SVK149653641012,031530
11Krisko Vladimir1159SVK14961903+12,021723
12Krasnansky Radovan1086SVK1496135000,011612
13Skalos Jakub1000SVK1496705711,011444
14Heinlein Viktor1000SVK1496858400,011650
16Kostka Pavol1000SVK1497011200,011394
  17. Doprastav K Untouchables (Elo Ø:1374, TB1: 4 / TB2: 9,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
2Vrba Michal1997SVK1490979011,011663
3Klimova Maria1589SVK14927691101,021692
7Cerven Matus1096SVK14968690½000,531520
8Pekar Juraj1000SVK73622850000,021292
9Galochkina Taisiya1000RUS54188954Z110000,021521
10Shevtsov Roman1000RUS34404295Z11100,011543
11Kozub Lukas1000SVK73622990000,021201
12Cutka Pavol1031SVK7361917511,011178
13Iakovlieva Sofia1000SVK736200090000,031189
15Tarasenko Fiodor1000SVK149691491+2,021096
16Gyurkovics Martin1000SVK149691651+13,031000
17Hamid Hanka Leila1000SVK73622958101,021055
  18. ŠK Slovan J (Elo Ø:1522, TB1: 3 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Cervenak Ladislav1784SVK14950308B58900,011819
2Eiben Pavol1759SVK1495869400,011918
3Hudcovic Branislav1689SVK14950359½0,511826
4Heger Peter1447SVK1494492811,011557
5Rybiansky Jergus1446SVK14958600½112,531634
7Lorincz Robert1335SVK14938065½00,521701
8Zetocha Adela1308SVK149516810011,031555
9Horvathova Hana1260SVK149519591½½2,031570
10Horvath Marian1262SVK1495034000,011583
11Horvath Jan1317SVK736039961½01,531386
12Markschies Benjamin Max1172SVK1495811200,011401
13Zalesky Daniel1152SVK14964163½11,521320
14Dvorak Alfred1070SVK14968541011,021312
  19. ŠK Ružinov B (Elo Ø:1617, TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Ferik Andrej1796SVK14940019A388½0,511834
2Moravcik Peter1604SVK14913780½0,511638
3Vesely Bedrich1648SVK14936186112,021629
4Marcek Jan1636SVK14907437B391011,021626
5Matusek Jan1544SVK149213830½0,521543
7Machalik Juraj1571SVK14935970112,021442
8Hatala Peter1491SVK14920638½0,511432
10Zatko Peter ml.1294SVK1496640900,011370
11Faltus Jan1429SVK1492910411,011354
12Zatko Peter st.1383SVK1492170700,011000
14Vrbensky Jozef1381SVK1492168511,011000
  20. ŠK Dúbravan D (Elo Ø:1554, TB1: 3 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Laho Tomas1823SVK1495193211,011797
2Strelbitska Oleksandra1638SVK14954834B844½½1,021659
3Licka Daniel1495SVK1496286100,011724
4Licka Radomir1645SVK14965208011,021674
5Fiala Jan1581SVK14961873B84500,011636
6Gal Milan1460SVK14951940½½1,021613
7Zacik Tibor Gregor1310SVK14955903011,021647
8Adamec Maros1301SVK1495189411,011612
9Milata Matej1432SVK14963264½00,521571
12Zacik Tibor1354SVK1495854600,011429
13Laifr Tadeas1000SVK1496979300,011381
  21. ŠK Tatran C (Elo Ø:1786, TB1: 1 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Beran Jan1797SVK14920530A435½000,531825
2Molnar Viliam1808SVK14929171A434000,021723
4Sorsak Jozef1848SVK14901846B432½0,511626
5Koutny Bretislav1714SVK14921308B4330½0,521732
6Chodak Ivan1724SVK1491363111,011495
7Bohacek Ludovit1700SVK14920549½000,531592
8Garaj Ivan1682SVK1491367411½2,531289
9Skoviera Luboslav1723SVK149167201001,031288
10Skripek Jan1612SVK149278371102,031304
13Sun Jan1768SVK1491683500,011249
14Galan Anton1650SVK14908611112,021216
  22. Doprastav J Mladé pušky (Elo Ø:1729, TB1: 1 / TB2: 10,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
2Salgovic Simon1819SVK14943581B347½011,531858
3Petrek Dominik1774SVK14954990B3461½1,521848
5Paluska Karol1826SVK7361712111½2,531736
6Janikovic Alex Zoltan1573SVK1495125800,011816
7Rak Martin1557SVK73620017½101,531619
8Smaho Timur1407SVK73613665000,021564
9Cizmar Tomas1395SVK736191670000,031557
10Malaschitz Teodor1524SVK736211530½0,521436
11Lakota Jan1390SVK7362165011,011538
13Dolnik Michal1249SVK736205991012,031536
14Hronec Tadeas1155SVK7362273700,011070
  23. Tilgnerka A (Elo Ø:1296, TB1: 0 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
2Kobela Pavol1634SVK14944863A08000,011918
3Durana Jonas1278SVK73619663½0,511096
4Durana Richard1000SVK1496263211,011000
5Vybiral Jakub1000SVK14954923101,021398
6Brechtl Samuel1178SVK14954893000,021383
8Krivosik Matus1000SVK73619671101,021332
9Certik Jaroslav1096SVK14955032000,021295
10Simon Samuel1137SVK7361970100,011520
11Szabova Lucia1000SVK1496329900,011000
12Ravas Samuel1000SVK1496328000,011543
13Ravas Jakub1109SVK14966026000,021191

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-12  ŠK Doprastav HElo½ :7½
1.1
Huncar, Martin
1850A343-
Kersten, Juraj
19140 - 1
1.2
Shirinyan, Daniel
1562Z52-
Ulehla, Dag
1830A339½ - ½
1.3
Pavelka, Jonatan
1069-
Vinarcik, Jan
1914B3400 - 1
1.4
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Kysel, Jozef
16780 - 1
1.5
Vachuda, Alex
1000-
Halasz, Michal
15850 - 1
1.6
Benda, Peter
1000-
Ruzicka, Miroslav
15410 - 1
1.7
Streska, Sebastian
1000-
Kulik, Juraj
15410 - 1
1.8
Bezak, Samuel
1000-
Seben, Andrej
14440 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-11  KŠN BElo1 : 7
2.1
Jursa, Branislav
1977A455-
Walterova, Ema
17661 - 0
2.2
Barta, Ondrej
1386-
Bochnickova, Simona
15430 - 1
2.3
Skripecky, Marian
1419-
Striskova, Lucia
16860 - 1
2.4
Krupa, Andrej
1193-
Havalda, Samuel
14670 - 1
2.5
Jursova, Elena
1118-
Kapolkova, Greta
16080 - 1
2.6
Skripecky, Marek
1000-
Smidova, Michaela
14000 - 1
2.7
Vasko, Matej
1000-
Meszaros, Casey Ryan
13050 - 1
2.8
Solar, Samuel
1000-
Kubikova, Nina
12850 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-10  ŠK Dúbravan CElo2 : 6
3.1
Strouts, Graham
1898A504-
Cajka, Tibor
2139A4970 - 1
3.2
Boldocki, Rastislav
1774A505-
Pauk, Peter
1753½ - ½
3.3
Grom, Stanislav
1707-
Durovka, Stefan
1726B5010 - 1
3.4
Juhaniak, Lubomir
1761-
Belak, Milan
1689½ - ½
3.5
Rathousky, Karol
1742-
Straka, Ivan
1725A5020 - 1
3.6
Chobot, Stefan
1535-
Lukac, Peter
16360 - 1
3.7
Hudak, Igor
1503-
Hlavac, Tomas
13810 - 1
3.8
Coufal, Jozef
1000-
bez hráča
0+ - -
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-9  NBSElo3 : 5
4.1
Zahorsky, Michal
1689-
Vodicka, Ivan
18550 - 1
4.2
Povraznik, Peter
1541-
Tomanek, Rafael
1816A5230 - 1
4.3
Gajdosik, Vladimir
1443-
Vyboch, Michal
16860 - 1
4.4
Vaverka, Miroslav
1534-
Kendera, Tomas
16021 - 0
4.5
Manasek, Vladimir
1492-
Cibiri, Ivan
15921 - 0
4.6
Furdik, Matus
1000-
Psotny, Martin
15960 - 1
4.7
Furdik, Simon
1000-
Illas, Richard
15090 - 1
4.8
Ralbovsky, Tomas
1000-
Nemethy, Peter
1035+ - -
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-8  Karlova VesElo5½:2½
5.1
Hecht, Tomas
1973B590-
Ochrana, Ladislav
1887A7051 - 0
5.2
Sturc, Gustav
1966B602-
Marko, Jan
1675½ - ½
5.3
Zdrazil, Bohumir
1799B606-
Oravec, Lubos
1512½ - ½
5.4
Kralovic, Peter
1778-
Vas, Jozef
15461 - 0
5.5
Zacka, Ladislav
1732-
Simon, Jozef
1595½ - ½
5.6
Kovacic, Stefan
1573-
Kostic, Ivan
16610 - 1
5.7
Duchovic, Dusan
1648-
Kruzliak, Stefan
10001 - 0
5.8
Tomcik, Leon
1570-
Markova, Lenka
1000+ - -
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-7  ŠK Doprastav IElo7 : 1
6.1
Deak, Gabriel
1916A828-
Karas, Juraj
16921 - 0
6.2
Lachcina, Alojz
1851B826-
Lancaric, Vladimir
1536A8751 - 0
6.3
Bilka, Radoslav
1679-
Livnansky, Michal
11781 - 0
6.4
Krno, Vladimir
1677-
Benci, Jozef
11321 - 0
6.5
Cacko, Jozef
1556-
Livnansky, Tomas
10001 - 0
6.6
Jambrich, Jaromir
1483-
Komora, Simon
11181 - 0
6.7
Halas, Jozef
1000-
Stasik, Alan
10001 - 0
6.8
Viskupic, Pavol
1000-
Majtan, Teo Jan
10000 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-23  ŠK Slovan IElo2½:5½
7.1
Ferik, Andrej
1796A388-
Compel, Daniel
1834B588½ - ½
7.2
Vesely, Bedrich
1648-
Bohunicky, Pavol
1613A5851 - 0
7.3
Marcek, Jan
1636B391-
Krisko, Vladimir
16710 - 1
7.4
Matusek, Jan
1544-
Skrinar, Marek
16260 - 1
7.5
Machalik, Juraj
1571-
Pekar, Matus
15731 - 0
7.6
Zatko, Peter ml.
1294-
Pozar, Daniel
13700 - 1
7.7
Zatko, Peter st.
1383-
Kristufek, Michal
10000 - 1
7.8
bez hráča
0-
Krisko, Vladimir
1159- - +
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo4 : 4
8.1
Beran, Jan
1797A435-
Salgovic, Simon
1819B347½ - ½
8.2
Molnar, Viliam
1808A434-
Petrek, Dominik
1774B3460 - 1
8.3
Koutny, Bretislav
1714B433-
Paluska, Karol
18260 - 1
8.4
Bohacek, Ludovit
1700-
Rak, Martin
1557½ - ½
8.5
Garaj, Ivan
1682-
Smaho, Timur
14071 - 0
8.6
Skoviera, Luboslav
1723-
Cizmar, Tomas
13951 - 0
8.7
Skripek, Jan
1612-
Malaschitz, Teodor
15241 - 0
8.8
Sun, Jan
1768-
Dolnik, Michal
12490 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-21  ŠK Strelec CElo4½:3½
9.1
Hricak, Vasil
2069A337-
Jurcak, Marian
1795B5841 - 0
9.2
Gallik, Dalibor
1852A807-
Kukan, Michal
17381 - 0
9.3
Krammer, Peter
1788-
Blaho, Jakub
1583½ - ½
9.4
Jaros, Lukas
1752-
Kaceriak, Ivan
1521½ - ½
9.5
Vojtko, Robert
1640-
Belosovic, Pavol
13901 - 0
9.6
Stofa, Filip
1539A541-
Liner, Martin
14010 - 1
9.7
Nedoba, Jakub
1266-
Kaceriak, Simon
1097½ - ½
9.8
bez hráča
0-
Szabados, Martin
1000- - +
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-20  ŠK Lokomotíva CElo3½:4½
10.1
Eiben, Pavol
1759-
Prochazka, Jaromir
1918A4500 - 1
10.2
Rybiansky, Jergus
1446-
Kis, Tomas
1700½ - ½
10.3
Lorincz, Robert
1335-
Androvic, Peter
1663½ - ½
10.4
Zetocha, Adela
1308-
Belas, Jozef
15890 - 1
10.5
Horvathova, Hana
1260-
Gonda, Jan
15451 - 0
10.6
Horvath, Jan
1317-
Cebo, Vladimir
15201 - 0
10.7
Zalesky, Daniel
1152-
Ziacik, Pavol
1543½ - ½
10.8
Dvorak, Alfred
1070-
Liscak, Peter
14690 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-19  Tilgnerka AElo4½:3½
11.1
Cerven, Matus
1096-
Durana, Jonas
1278½ - ½
11.2
Pekar, Juraj
1000-
Durana, Richard
10000 - 1
11.3
Kozub, Lukas
1000-
Vybiral, Jakub
10000 - 1
11.4
Cutka, Pavol
1031-
Brechtl, Samuel
11781 - 0
11.5
Iakovlieva, Sofia
1000-
Krivosik, Matus
10000 - 1
11.6
Tarasenko, Fiodor
1000-
Certik, Jaroslav
10961 - 0
11.7
Gyurkovics, Martin
1000-
Szabova, Lucia
10001 - 0
11.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Ravas, Jakub
11091 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-7  ŠK Doprastav IElo7 : 1
1.1
Kersten, Juraj
1914-
Benci, Rudolf
16360 - 1
1.2
Ulehla, Dag
1830A339-
Lancaric, Vladimir
1536A8751 - 0
1.3
Vinarcik, Jan
1914B340-
Livnansky, Michal
11781 - 0
1.4
Kysel, Jozef
1678-
Benci, Jozef
11321 - 0
1.5
Halasz, Michal
1585-
Livnansky, Tomas
10001 - 0
1.6
Portes, Peter
1539-
Komora, Simon
11181 - 0
1.7
Kulik, Juraj
1541-
Stasik, Alan
10001 - 0
1.8
Turza, Stefan
1378-
Dargaj, Samuel
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-6  ŠK Apollo CElo6½:1½
2.1
Belanji, Branislav
1874Z 21-
Deak, Gabriel
1916A8281 - 0
2.2
Nepras, Martin
1966A106-
Lachcina, Alojz
1851B8260 - 1
2.3
Ochrana, Ladislav
1887A705-
Chrenko, Peter
1781B8311 - 0
2.4
Galik, Vladimir
1652-
Krno, Vladimir
16771 - 0
2.5
Oravec, Lubos
1512-
Cacko, Jozef
1556½ - ½
2.6
Vas, Jozef
1546-
Jambrich, Jaromir
14831 - 0
2.7
Kostic, Ivan
1661-
Halas, Jozef
10001 - 0
2.8
Kriska, Juraj
1000-
Viskupic, Pavol
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.9  NBSElo-5  ŠK Slovan KElo3 : 5
3.1
Frindt, Kornel
2194A522-
Hecht, Tomas
1973B5901 - 0
3.2
Vodicka, Ivan
1855-
Sturc, Gustav
1966B6020 - 1
3.3
Vyboch, Michal
1686-
Zdrazil, Bohumir
1799B6060 - 1
3.4
Krajcovic, Boris
1693-
Zacka, Ladislav
17321 - 0
3.5
Psotny, Martin
1596-
Duchovic, Dusan
16481 - 0
3.6
Szulenyi, Frantisek
1475-
Tomcik, Leon
15700 - 1
3.7
Prokes, Michal
1142-
Butora, Frantisek
14830 - 1
3.8
Nemethy, Peter
1035-
Greppel, Pavol
14410 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-4  Tilgnerka BElo6 : 2
4.1
Benci, Jozef
1873A498-
Zahorsky, Michal
16891 - 0
4.2
Duraj, Jan
1872B499-
Povraznik, Peter
15411 - 0
4.3
Durovka, Stefan
1726B501-
Stancek, Stefan
15201 - 0
4.4
Straka, Ivan
1725A502-
Gajdosik, Vladimir
1443½ - ½
4.5
Lukac, Peter
1636-
Vaverka, Miroslav
15340 - 1
4.6
Struhar, Adrian
1435-
Manasek, Vladimir
1492½ - ½
4.7
Hlavac, Tomas
1381-
Vlcek, Milan
12841 - 0
4.8
Jovevski, Boris
1000-
Stuska, Patrik
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.11  KŠN BElo-3  ŠK Krasňany DElo4½:3½
5.1
Walterova, Ema
1766-
Kebis, Milos
1838B5070 - 1
5.2
Bochnickova, Simona
1543-
Boldocki, Rastislav
1774A5051 - 0
5.3
Striskova, Lucia
1686-
Juhaniak, Lubomir
17611 - 0
5.4
Havalda, Samuel
1467-
Mikulasek, Viktor
1809B5060 - 1
5.5
Smidova, Michaela
1400-
Bukovcak, Jaroslav
1647½ - ½
5.6
Meszaros, Casey Ryan
1305-
Chobot, Stefan
15351 - 0
5.7
Kubikova, Nina
1285-
Hudak, Igor
15030 - 1
5.8
Zverka, Peter Samuel
1346-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-2  ŠK Lokomotíva DElo3 : 5
6.1
Shirinyan, Daniel
1562Z52-
Skach, Lubomir
12791 - 0
6.2
Sipos, Patrik
1000-
Skachova, Zuzana
14020 - 1
6.3
Pavelka, Jonatan
1069-
Krupa, Andrej
11930 - 1
6.4
Kajaba, Matus
1000-
Bernard, Martin
1129½ - ½
6.5
Nedeliak, Matej
1000-
Skripecky, Marek
1000½ - ½
6.6
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
6.7
Nedeliak, Oliver
1000-
Vasko, Matej
10000 - 1
6.8
Bezak, Samuel
1000-
Vargic, Michal
10000 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-18  Doprastav K UntouchablesElo4 : 4
7.1
Androvic, Peter
1663-
Vrba, Michal
19970 - 1
7.2
Belas, Jozef
1589-
Klimova, Maria
15890 - 1
7.3
Gonda, Jan
1545-
Cerven, Matus
10961 - 0
7.4
Cebo, Vladimir
1520-
Galochkina, Taisiya
1000Z1101 - 0
7.5
Ziacik, Pavol
1543-
Shevtsov, Roman
1000Z1111 - 0
7.6
Liscak, Peter
1469-
Iakovlieva, Sofia
10001 - 0
7.7
bez hráča
0-
Tarasenko, Fiodor
1000- - +
7.8
bez hráča
0-
Gyurkovics, Martin
1000- - +
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-17  ŠK Slovan JElo5 : 3
8.1
Zitniak, Jozef
1794-
Rybiansky, Jergus
14460 - 1
8.2
Kukan, Michal
1738-
Lorincz, Robert
13351 - 0
8.3
Vasil, Patrik
1681-
Zetocha, Adela
13081 - 0
8.4
Lichner, Peter
1640-
Horvathova, Hana
1260½ - ½
8.5
Blaho, Jakub
1583-
Horvath, Marian
12621 - 0
8.6
Belosovic, Pavol
1390-
Horvath, Jan
1317½ - ½
8.7
Liner, Martin
1401-
Markschies, Benjamin Max
11721 - 0
8.8
Kaceriak, Simon
1097-
Zalesky, Daniel
11520 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-16  ŠK Doprastav GElo3½:4½
9.1
Salgovic, Simon
1819B347-
Hricovini, Michal
19940 - 1
9.2
Petrek, Dominik
1774B346-
Chren, Martin
1888½ - ½
9.3
Paluska, Karol
1826-
Bujnovsky, Jan
18041 - 0
9.4
Janikovic, Alex Zoltan
1573-
Goga, Frantisek
1816B3380 - 1
9.5
Rak, Martin
1557-
Stofa, David
1709A5401 - 0
9.6
Cizmar, Tomas
1395-
Vojtko, Robert
16400 - 1
9.7
Lakota, Jan
1390-
Blizman, Marian
15381 - 0
9.8
Dolnik, Michal
1249-
Krammer, Anton
15240 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-15  ŠK Tatran CElo4½:3½
10.1
Compel, Daniel
1834B588-
Beran, Jan
1797A4351 - 0
10.2
Krisko, Vladimir
1671-
Molnar, Viliam
1808A4341 - 0
10.3
Skrinar, Marek
1626-
Sorsak, Jozef
1848B432½ - ½
10.4
Pekar, Matus
1573-
Bohacek, Ludovit
17001 - 0
10.5
Kristufek, Michal
1000-
Garaj, Ivan
16820 - 1
10.6
Krisko, Vladimir
1159-
Skoviera, Luboslav
17231 - 0
10.7
Krasnansky, Radovan
1086-
Skripek, Jan
16120 - 1
10.8
Heinlein, Viktor
1000-
Galan, Anton
16500 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-14  ŠK Ružinov BElo1½:6½
11.1
Strelbitska, Oleksandra
1638B844-
Moravcik, Peter
1604½ - ½
11.2
Licka, Radomir
1645-
Vesely, Bedrich
16480 - 1
11.3
Fiala, Jan
1581B845-
Marcek, Jan
1636B3910 - 1
11.4
Gal, Milan
1460-
Matusek, Jan
1544½ - ½
11.5
Zacik, Tibor, Gregor
1310-
Machalik, Juraj
15710 - 1
11.6
Milata, Matej
1432-
Hatala, Peter
1491½ - ½
11.7
Zacik, Tibor
1354-
Faltus, Jan
14290 - 1
11.8
Laifr, Tadeas
1000-
Vrbensky, Jozef
13810 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-12  ŠK Doprastav HElo1 : 7
1.1
Beno, Milan
1690-
Kersten, Juraj
19140 - 1
1.2
Barta, Ondrej
1386-
Ulehla, Dag
1830A3390 - 1
1.3
Hitka, Robert
1452A456-
Vinarcik, Jan
1914B3400 - 1
1.4
Krupa, Andrej
1193-
Kysel, Jozef
16780 - 1
1.5
Jursova, Elena
1118-
Halasz, Michal
15850 - 1
1.6
Tonhajzer, Matus
1000-
Portes, Peter
15391 - 0
1.7
Vasko, Matej
1000-
Kulik, Juraj
15410 - 1
1.8
Solar, Samuel
1000-
Misik, Rudolf
12770 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo8 : 0
2.1
Strouts, Graham
1898A504-
Sipos, Patrik
10001 - 0
2.2
Grom, Stanislav
1707-
Kajaba, Matus
10001 - 0
2.3
Bukovcak, Jaroslav
1647-
Vrabel, Michal Juraj
10001 - 0
2.4
Chobot, Stefan
1535-
Stiftova, Tereza
10001 - 0
2.5
Hanker, Lubomir
1525-
Benda, Peter
10001 - 0
2.6
Hudak, Igor
1503-
Streska, Sebastian
10001 - 0
2.7
Coufal, Jozef
1000-
Guller, Patrik
10001 - 0
2.8
Vojacek, Alois
1076-
Stiftova, Tamara
10001 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-11  KŠN BElo2 : 6
3.1
Zahorsky, Michal
1689-
Bochnickova, Simona
15430 - 1
3.2
Povraznik, Peter
1541-
Striskova, Lucia
16860 - 1
3.3
Gajdosik, Vladimir
1443-
Havalda, Samuel
14670 - 1
3.4
Vaverka, Miroslav
1534-
Kapolkova, Greta
16081 - 0
3.5
Manasek, Vladimir
1492-
Meszaros, Casey Ryan
13051 - 0
3.6
Furdik, Matus
1000-
Zverka, Peter Samuel
13460 - 1
3.7
Stuska, Patrik
1000-
Sahidi, Sear
12310 - 1
3.8
Furdik, Simon
1000-
Sahidi, Shabir
11480 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-10  ŠK Dúbravan CElo5 : 3
4.1
Hecht, Tomas
1973B590-
Pauk, Peter
17530 - 1
4.2
Sturc, Gustav
1966B602-
Durovka, Stefan
1726B5010 - 1
4.3
Zacka, Ladislav
1732-
Straka, Ivan
1725A5021 - 0
4.4
Kovacic, Stefan
1573-
Lukac, Peter
1636½ - ½
4.5
Duchovic, Dusan
1648-
Dobcsanyi, Dominik
1596A5031 - 0
4.6
Tomcik, Leon
1570-
Struhar, Adrian
14351 - 0
4.7
Butora, Frantisek
1483-
Jovevski, Boris
1000½ - ½
4.8
Greppel, Pavol
1441-
bez hráča
0+ - -
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-9  NBSElo2½:5½
5.1
Deak, Gabriel
1916A828-
Vodicka, Ivan
18551 - 0
5.2
Lachcina, Alojz
1851B826-
Tomanek, Rafael
1816A5230 - 1
5.3
Racko, Jan
1751-
Pivacek, Jozef
18041 - 0
5.4
Krno, Vladimir
1677-
Vyboch, Michal
16860 - 1
5.5
Cacko, Jozef
1556-
Krajcovic, Boris
1693½ - ½
5.6
Jambrich, Jaromir
1483-
Kendera, Tomas
16020 - 1
5.7
Halas, Jozef
1000-
Cibiri, Ivan
15920 - 1
5.8
Viskupic, Pavol
1000-
Psotny, Martin
15960 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-8  Karlova VesElo3½:4½
6.1
Karas, Juraj
1692-
Belanji, Branislav
1874Z 211 - 0
6.2
Rintel, Boris
1691-
Galik, Vladimir
1652½ - ½
6.3
Benci, Rudolf
1636-
Marko, Jan
16751 - 0
6.4
Lancaric, Vladimir
1536A875-
Oravec, Lubos
15120 - 1
6.5
Lintner, Igor
1518-
Vas, Jozef
1546½ - ½
6.6
Benci, Jozef
1132-
Simon, Jozef
15950 - 1
6.7
Dargaj, Samuel
1000-
Kostic, Ivan
16610 - 1
6.8
Majtan, Teo Jan
1000-
Kruzliak, Stefan
1000½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-13  ŠK Dúbravan DElo3 : 5
7.1
Beran, Jan
1797A435-
Laho, Tomas
18230 - 1
7.2
Koutny, Bretislav
1714B433-
Strelbitska, Oleksandra
1638B844½ - ½
7.3
Chodak, Ivan
1724-
Licka, Daniel
14951 - 0
7.4
Bohacek, Ludovit
1700-
Licka, Radomir
16450 - 1
7.5
Garaj, Ivan
1682-
Gal, Milan
1460½ - ½
7.6
Skoviera, Luboslav
1723-
Zacik, Tibor, Gregor
13100 - 1
7.7
Skripek, Jan
1612-
Adamec, Maros
13010 - 1
7.8
Galan, Anton
1650-
Milata, Matej
14321 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-23  ŠK Slovan IElo4½:3½
8.1
Chren, Martin
1888-
Compel, Daniel
1834B5881 - 0
8.2
Bujnovsky, Jan
1804-
Bohunicky, Pavol
1613A585½ - ½
8.3
Krammer, Peter
1788-
Skrinar, Marek
16261 - 0
8.4
Stofa, David
1709A540-
Pekar, Matus
15730 - 1
8.5
Vojtko, Robert
1640-
Pozar, Daniel
13701 - 0
8.6
Krammer, Anton
1524-
Kristufek, Michal
10000 - 1
8.7
Hutman, Martin
1444-
Skalos, Jakub
10000 - 1
8.8
Michlik, Filip
1394-
Kostka, Pavol
10001 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo5 : 3
9.1
Cervenak, Ladislav
1784B589-
Salgovic, Simon
1819B3470 - 1
9.2
Hudcovic, Branislav
1689-
Paluska, Karol
1826½ - ½
9.3
Heger, Peter
1447-
Rak, Martin
15571 - 0
9.4
Rybiansky, Jergus
1446-
Smaho, Timur
14071 - 0
9.5
Zetocha, Adela
1308-
Cizmar, Tomas
13951 - 0
9.6
Horvathova, Hana
1260-
Malaschitz, Teodor
1524½ - ½
9.7
Horvath, Jan
1317-
Dolnik, Michal
12490 - 1
9.8
Dvorak, Alfred
1070-
Hronec, Tadeas
11551 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-21  ŠK Strelec CElo1 : 7
10.1
Klimova, Maria
1589-
Jurcak, Marian
1795B5840 - 1
10.2
Cerven, Matus
1096-
Kukan, Michal
17380 - 1
10.3
Pekar, Juraj
1000-
Blaho, Jakub
15830 - 1
10.4
Galochkina, Taisiya
1000Z110-
Kaceriak, Ivan
15210 - 1
10.5
Kozub, Lukas
1000-
Liner, Martin
14010 - 1
10.6
Iakovlieva, Sofia
1000-
Kaceriak, Simon
10970 - 1
10.7
Gyurkovics, Martin
1000-
Liner, Andrej
10001 - 0
10.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Szabados, Martin
10000 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-20  ŠK Lokomotíva CElo0 : 8
11.1
Kobela, Pavol
1634A080-
Prochazka, Jaromir
1918A4500 - 1
11.2
Vybiral, Jakub
1000-
Stecko, Ivan
17960 - 1
11.3
Brechtl, Samuel
1178-
Marusic, Martin
17340 - 1
11.4
Krivosik, Matus
1000-
Androvic, Peter
16630 - 1
11.5
Certik, Jaroslav
1096-
Belas, Jozef
15890 - 1
11.6
Simon, Samuel
1137-
Cebo, Vladimir
15200 - 1
11.7
Ravas, Samuel
1000-
Ziacik, Pavol
15430 - 1
11.8
Ravas, Jakub
1109-
Ivanic, Martin
13810 - 1
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-8  Karlova VesElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.9  NBSElo-7  ŠK Doprastav IElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-6  ŠK Apollo CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.11  KŠN BElo-5  ŠK Slovan KElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-4  Tilgnerka BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-3  ŠK Krasňany DElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-19  Tilgnerka AElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-18  Doprastav K UntouchablesElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-17  ŠK Slovan JElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-16  ŠK Doprastav GElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-12  ŠK Doprastav HElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-2  ŠK Lokomotíva DElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-11  KŠN BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-10  ŠK Dúbravan CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-9  NBSElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-14  ŠK Ružinov BElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-13  ŠK Dúbravan DElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-23  ŠK Slovan IElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-21  ŠK Strelec CElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-9  NBSElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-8  Karlova VesElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.11  KŠN BElo-7  ŠK Doprastav IElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-6  ŠK Apollo CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-5  ŠK Slovan KElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-4  Tilgnerka BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-20  ŠK Lokomotíva CElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-19  Tilgnerka AElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-18  Doprastav K UntouchablesElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-17  ŠK Slovan JElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-16  ŠK Doprastav GElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-12  ŠK Doprastav HElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-3  ŠK Krasňany DElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-2  ŠK Lokomotíva DElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-11  KŠN BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.9  NBSElo-10  ŠK Dúbravan CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-14  ŠK Ružinov BElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-13  ŠK Dúbravan DElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-23  ŠK Slovan IElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-10  ŠK Dúbravan CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.11  KŠN BElo-9  NBSElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-8  Karlova VesElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-7  ŠK Doprastav IElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-6  ŠK Apollo CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-5  ŠK Slovan KElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-21  ŠK Strelec CElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-20  ŠK Lokomotíva CElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-19  Tilgnerka AElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-18  Doprastav K UntouchablesElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-17  ŠK Slovan JElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-12  ŠK Doprastav HElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-4  Tilgnerka BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-3  ŠK Krasňany DElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-2  ŠK Lokomotíva DElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.9  NBSElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-11  KŠN BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-16  ŠK Doprastav GElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-14  ŠK Ružinov BElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-13  ŠK Dúbravan DElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-23  ŠK Slovan IElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-11  KŠN BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-10  ŠK Dúbravan CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-9  NBSElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-8  Karlova VesElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-7  ŠK Doprastav IElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-6  ŠK Apollo CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-21  ŠK Strelec CElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-20  ŠK Lokomotíva CElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-19  Tilgnerka AElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-18  Doprastav K UntouchablesElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-12  ŠK Doprastav HElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-5  ŠK Slovan KElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-4  Tilgnerka BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.9  NBSElo-3  ŠK Krasňany DElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-2  ŠK Lokomotíva DElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.11  KŠN BElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-17  ŠK Slovan JElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-16  ŠK Doprastav GElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-14  ŠK Ružinov BElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-13  ŠK Dúbravan DElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-13  ŠK Dúbravan DElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-14  ŠK Ružinov BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-16  ŠK Doprastav GElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-17  ŠK Slovan JElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-18  Doprastav K UntouchablesElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-19  Tilgnerka AElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-20  ŠK Lokomotíva CElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.9  NBSElo-21  ŠK Strelec CElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.11  KŠN BElo-23  ŠK Slovan IElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-2  ŠK Lokomotíva DElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-3  ŠK Krasňany DElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-4  Tilgnerka BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-5  ŠK Slovan KElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-6  ŠK Apollo CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-7  ŠK Doprastav IElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-8  Karlova VesElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-9  NBSElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-10  ŠK Dúbravan CElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/03/27 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-12  ŠK Doprastav HElo0 : 0
11.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
11.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
14. kolo dňa 2020/04/03 o 17:00
14. kolo dňa 2020/04/03 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-