TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr473556.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314151617181920212223 TB1  TB2  TB3 
1KŠN B * 776530965,00
2ŠK Doprastav G * 58330659,00
3Doprastav J Mladé pušky * 44843630658,50
4ŠK Slovan K * 55675530362,00
5ŠK Lokomotíva C * 4744830351,00
6NBS133 * 7365730058,00
7ŠK Krasňany D3 * 64425820754,50
8ŠK Doprastav H212 * 77720652,00
9Karlova Ves54 * 2620454,00
10ŠK Tatran C44 * 36820353,00
11ŠK Ružinov B0 * 68620344,50
12ŠK Dúbravan D5415 * 60620341,00
13ŠK Strelec C042 * 457410739,00
14ŠK Apollo C * 357410649,00
15ŠK Lokomotíva D11415 * 882510644,50
16ŠK Slovan I424 * 10441,00
17ŠK Dúbravan C326630 * 6610346,00
18ŠK Slovan J½583 * 410041,50
19ŠK Doprastav I3½1102 * 6932,00
20Doprastav K Untouchables½242014 * 4429,00
21Tilgnerka B2331½62 * 331,50
22Doprastav L Holy Angels3½10½24324 * 128,00
23Tilgnerka A½00224 * 022,00

Súpisky družstiev

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Vojtko Robert1690ŠK Doprastav G9,51186,45
2Kostic Ivan1604Karlova Ves9,51279,26
3Liner Martin1466ŠK Strelec C9,01090,05
4Shirinyan Daniel1682Doprastav L Holy Angels8,0988,91
5Petrek Dominik1871Doprastav J Mladé pušky8,0988,92
6Skoviera Luboslav1708ŠK Tatran C8,01080,06
7Skripek Jan1599ŠK Tatran C8,01080,07
8Durovka Stefan1737ŠK Dúbravan C8,01172,72
9Goga Frantisek1809ŠK Doprastav G7,5983,33
10Simon Jozef1587Karlova Ves7,51075,05
11Striskova Lucia1653KŠN B7,51168,23
12Krajcovic Boris1652NBS7,51168,24
13Manasek Vladimir1495Tilgnerka B7,51168,26
14Vas Jozef1561Karlova Ves7,51262,54
15Halasz Michal1582ŠK Doprastav H7,51262,54
16Cacko Jozef1573ŠK Apollo C7,51262,55
17Galan Anton1659ŠK Tatran C7,07100,07
18Bochnickova Simona1770KŠN B7,0977,82
19Paluska Karol1845Doprastav J Mladé pušky7,0977,83
20Skerlik Vladimir1544ŠK Slovan K7,0977,85
21Smidova Michaela1485KŠN B7,01070,06
22Blaho Jakub1664ŠK Strelec C7,01163,63
23Havalda Samuel1590KŠN B7,01163,64
24Krno Vladimir1676ŠK Apollo C7,01258,33
25Vyboch Michal1739NBS6,5881,33
26Bilka Radoslav1714ŠK Apollo C6,5881,33
27Tomcik Leon1570ŠK Slovan K6,5881,35
28Adamec Maros1368ŠK Dúbravan D6,5881,36
29Vinarcik Jan1851ŠK Doprastav H6,5972,22
30Mikulasek Viktor1754ŠK Krasňany D6,5972,23
31Fiala Jan1587ŠK Dúbravan D6,5972,23
32Rak Martin1581Doprastav J Mladé pušky6,5972,24
33Zacik Tibor Gregor1495ŠK Dúbravan D6,5972,25
34Butora Frantisek1508ŠK Slovan K6,5972,26
35Koutny Bretislav1730ŠK Tatran C6,51065,02
36Vaverka Miroslav1539Tilgnerka B6,51065,05
37Kovacic Stefan1611ŠK Slovan K6,51159,14
38Kysel Jozef1661ŠK Doprastav H6,51254,23
39Dujava Daniel2117ŠK Lokomotíva C6,0785,71
40Krammer Peter1791ŠK Doprastav G6,0785,74
41Dolnik Michal1296Doprastav J Mladé pušky6,0785,77
42Skrinar Marek1669ŠK Slovan I6,0875,03
43Horvathova Hana1356ŠK Slovan J6,0875,04
44Psotny Martin1596NBS6,0875,05
45Rathousky Karol1748ŠK Krasňany D6,0966,74
46Garaj Ivan1661ŠK Tatran C6,0966,75
47Ulehla Dag1791ŠK Doprastav H6,01060,02
48Kulik Juraj1509ŠK Doprastav H6,01154,57
49Chobot Stefan1514ŠK Krasňany D6,01250,05
50Bochnicka Vladimir2007KŠN B5,5778,61
51Pauk Peter1827ŠK Dúbravan C5,5778,61
52Deak Gabriel2004ŠK Apollo C5,5868,81
53Belas Jozef1606ŠK Lokomotíva C5,5868,84
54Zalesky Daniel1152ŠK Slovan J5,5868,87
55Juhaniak Lubomir1780ŠK Krasňany D5,5961,13
56Lachcina Alojz1827ŠK Apollo C5,51055,01
57Salgovic Simon1853Doprastav J Mladé pušky5,51055,01
58Licka Radomir1607ŠK Dúbravan D5,51055,03
59Vasko Matej1000ŠK Lokomotíva D5,51055,07
60Kersten Juraj1891ŠK Doprastav H5,51245,81
61Zdrazil Bohumir1811ŠK Slovan K5,0771,43
62Faltus Jan1426ŠK Ružinov B5,0771,46
63Zverka Peter Samuel1450KŠN B5,0771,47
64Duraj Jan1897ŠK Dúbravan C5,0862,51
65Strouts Graham1918ŠK Krasňany D5,0862,51
66Machalik Juraj1565ŠK Ružinov B5,0862,54
67Gal Milan1507ŠK Dúbravan D5,0862,54
68Meszaros Casey Ryan1415KŠN B5,0862,56
69Kostka Pavol1000ŠK Slovan I5,0862,58
70Tomanek Rafael1808NBS5,0955,61
71Zacka Ladislav1713ŠK Slovan K5,0955,63
72Kapolkova Greta1486KŠN B5,0955,65
73Cibiri Ivan1597NBS5,0955,65
74Vodicka Ivan1843NBS5,01050,01
75Sturc Gustav1875ŠK Slovan K5,01050,02
76Hudak Igor1453ŠK Krasňany D5,01145,57
77Jambrich Jaromir1472ŠK Apollo C5,01241,76
78Hricovini Michal2008ŠK Doprastav G4,5590,01
79Vrba Michal2022Doprastav K Untouchables4,5590,01
80Malaschitz Richard2024Doprastav J Mladé pušky4,5675,01
81Krisko Vladimir1655ŠK Slovan I4,5675,02
82Bukovcak Jaroslav1634ŠK Krasňany D4,5675,04
83Kruzliak Stefan1000Karlova Ves4,5675,07
84Kebis Milos1842ŠK Krasňany D4,5764,31
85Vesely Bedrich1664ŠK Ružinov B4,5764,32
86Lukac Peter1623ŠK Dúbravan C4,5764,34
87Stofa David1717ŠK Doprastav G4,5764,34
88Zetocha Adela1369ŠK Slovan J4,5764,34
89Duchovic Dusan1672ŠK Slovan K4,5764,35
90Cebo Vladimir1504ŠK Lokomotíva C4,5764,35
91Krammer Anton1528ŠK Doprastav G4,5764,37
92Dobcsanyi Dominik1630ŠK Dúbravan C4,5856,34
93Zatko Peter1379ŠK Ružinov B4,5856,37
94Galik Vladimir1657Karlova Ves4,5950,02
95Durana Jonas1338Tilgnerka A4,5950,02
96Szulenyi Frantisek1475NBS4,5950,06
97Portes Peter1537ŠK Doprastav H4,51045,06
98Povraznik Peter1554Tilgnerka B4,51140,92
99Benci Jozef1203ŠK Doprastav I4,51237,54
100Jursa Branislav1998ŠK Lokomotíva D4,04100,01
101Prochazka Jaromir1934ŠK Lokomotíva C4,04100,01
102Pavliga Jaroslav1000Tilgnerka A4,0580,04
103Kristufek Michal1485ŠK Slovan I4,0580,05
104Huncar Martin1858Doprastav L Holy Angels4,0757,11
105Hatala Peter1492ŠK Ružinov B4,0757,15
106Ziacik Pavol1526ŠK Lokomotíva C4,0757,16
107Heinlein Viktor1304ŠK Slovan I4,0757,16
108Tarasenko Fiodor1000Doprastav K Untouchables4,0757,17
109Benci Rudolf1653ŠK Doprastav I4,0850,01
110Frundina Yelyzaveta1632ŠK Doprastav G4,0850,01
111Gonda Jan1559ŠK Lokomotíva C4,0850,05
112Struhar Adrian1412ŠK Dúbravan C4,0944,45
113Cizmar Tomas1367Doprastav J Mladé pušky4,0944,45
114Hlavac Tomas1394ŠK Dúbravan C4,0944,46
115Hecht Tomas1971ŠK Slovan K4,01040,01
116Oravec Lubos1509Karlova Ves4,01040,03
117Bohacek Ludovit1654ŠK Tatran C4,01040,04
118Gajdosik Vladimir1449Tilgnerka B4,01136,44
119Stecko Ivan1799ŠK Lokomotíva C3,5570,02
120Kendera Tomas1625NBS3,5570,04
121Lakota Jan1369Doprastav J Mladé pušky3,5570,07
122Bujnovsky Jan1805ŠK Doprastav G3,5658,33
123Pivacek Jozef1784NBS3,5658,33
124Blaho Igor1507ŠK Strelec C3,5658,34
125Walterova Ema1796KŠN B3,5750,01
126Krupa Andrej1231ŠK Lokomotíva D3,5750,03
127Chodak Ivan1695ŠK Tatran C3,5750,03
128Jurcak Marian1758ŠK Strelec C3,5843,81
129Pekar Matus1604ŠK Slovan I3,5843,83
130Zatko Peter1377ŠK Ružinov B3,5843,86
131Compel Daniel1877ŠK Slovan I3,5938,91
132Halas Jozef1246ŠK Apollo C3,5938,96
133Molnar Viliam1798ŠK Tatran C3,51035,01
134Kralovic Marian1000ŠK Slovan K3,03100,07
135Bernard Martin1166ŠK Lokomotíva D3,0475,04
136Ciganek Jaroslav1474ŠK Lokomotíva C3,0475,07
137Steltenpohl Peter1000NBS3,0475,08
138Vargic Michal1000ŠK Lokomotíva D3,0475,08
139Pytlik Pavol2036ŠK Lokomotíva D3,0560,01
140Ruzicka Miroslav1536ŠK Doprastav H3,0560,05
141Horvath Jan1309ŠK Slovan J3,0560,06
142Gyurkovics Martin1000Doprastav K Untouchables3,0560,07
143Vrbensky Jozef1371ŠK Ružinov B3,0560,08
144Hanker Lubomir1526ŠK Krasňany D3,0650,06
145Belanji Branislav1858Karlova Ves3,0742,91
146Moravcik Peter1621ŠK Ružinov B3,0742,91
147Beno Milan1697ŠK Lokomotíva D3,0742,91
148Kukan Michal1776ŠK Strelec C3,0742,92
149Marcek Jan1591ŠK Ružinov B3,0742,93
150Krisko Vladimir1159ŠK Slovan I3,0742,95


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Doprastav L Holy Angels (Elo Ø:1307 / TB1: 1 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Curik Peter1750SVK149686062,02,0
2Huncar Martin1858SVK14958635A3434,07,0
3Shirinyan Daniel1682ENG443751Z528,09,0
4Sipos Patrik1000SVK149360971,06,0
5Pavelka Jonatan1069SVK149560470,56,0
6Kajaba Matus1097SVK736229070,57,0
7Nedeliak Matej1000SVK736230160,54,0
8Vrabel Michal Juraj1000SVK736228772,08,0
9Nedeliak Oliver1000SVK736230242,04,0
10Pongo Aron1000SVK149711003,56,0
11Vachuda Alex1000SVK149691300,06,0
12Stiftova Tereza1000SVK149684520,06,0
13Benda Peter1000SVK149691220,04,0
14Streska Sebastian1000SVK149684441,04,0
15Guller Patrik1000SVK736229822,06,0
16Hrusovsky Hugo1000SVK736228930,00,0
17Bezak Samuel1000SVK149686300,06,0
18Stiftova Tamara1000SVK149684601,05,0
  2. ŠK Lokomotíva D (Elo Ø:1639 / TB1: 106 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Pytlik Pavol2036SVK14912287A4543,05,0
2Jursa Branislav1998SVK14932393A4554,04,0
3Kompas Igor1766SVK14927713A4530,00,0
4Beno Milan1697SVK149011704,08,0
5Barta Ondrej1367SVK149285151,06,0
6Hitka Robert1419SVK14927292A4560,01,0
7Skripecky Marian1415SVK149623903,58,0
8Skach Lubomir1378SVK736215952,03,0
9Skachova Zuzana1402SVK149612451,01,0
10Krupa Andrej1231SVK736198764,58,0
11Jursa Juraj1356SVK736192563,06,0
12Bernard Martin1166SVK149662713,04,0
13Jursova Elena1105SVK736192641,07,0
14Kyselica Daniel1161SVK736192480,01,0
15Skripecky Marek1232SVK736216173,08,0
16Tonhajzer Matus1000SVK149651941,06,0
17Vasko Matej1000SVK149693606,511,0
18Vargic Michal1000SVK149693863,04,0
19Solar Samuel1000SVK149687381,05,0
20Kompas Arthur Wiliam1000SVK149693780,00,0
  3. ŠK Krasňany D (Elo Ø:1817 / TB1: 207 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Strouts Graham1918SVK14964139A5045,08,0
2Kebis Milos1842SVK14901471B5074,57,0
3Moreira Miguel Jeronimo1813SVK149452071,01,0
4Samko Karol1887SVK149088320,00,0
5Boldocki Rastislav1796SVK14935775A5051,03,0
6Grom Stanislav1707SVK149152432,04,0
7Juhaniak Lubomir1780SVK149358805,59,0
8Mikulasek Viktor1754SVK14913488B5066,59,0
9Rathousky Karol1748SVK149135426,09,0
10Mihalik Milan1698SVK149064650,52,0
11Bukovcak Jaroslav1634SVK149115904,56,0
12Chobot Stefan1514SVK149275866,012,0
13Hanker Lubomir1526SVK149206203,06,0
14Hudak Igor1453SVK149663015,011,0
15Ivanic Leon1466SVK149666890,00,0
16Coufal Jozef1000SVK149659412,02,0
17Vojacek Alois1076SVK149207431,54,0
18Adamko Ladislav1000SVK149698400,52,0
  4. Tilgnerka B (Elo Ø:1564 / TB1: 3 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Zahorsky Michal1697SVK149207513,011,0
2Chovanec Peter1662SVK149357911,05,0
3Povraznik Peter1554SVK149138444,511,0
4Brabec Juraj1624SVK149357830,00,0
5Stancek Stefan1489SVK149361001,07,0
6Gajdosik Vladimir1449SVK149302184,011,0
7Vaverka Miroslav1539SVK149402306,510,0
8Manasek Vladimir1495SVK149400867,511,0
9Caplovic Jan1425SVK149205650,00,0
11Vlcek Milan1284SVK149292520,01,0
12Furdik Matus1000SVK149696611,04,0
13Stuska Patrik1000SVK149696880,57,0
14Furdik Simon1000SVK149696701,55,0
15Ralbovsky Tomas1000SVK149696961,01,0
  5. ŠK Slovan K (Elo Ø:1753 / TB1: 303 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Hecht Tomas1971SVK14908638B5904,010,0
2Sturc Gustav1875SVK14902303B6025,010,0
3Zdrazil Bohumir1811CZE316830B6065,07,0
4Kralovic Peter1798SVK149532262,53,0
5Zacka Ladislav1713SVK149361945,09,0
6Kovacic Stefan1611SVK149137206,511,0
7Duchovic Dusan1672SVK149613694,57,0
8Skerlik Vladimir1544SVK149699717,09,0
9Tomcik Leon1570SVK149169167,59,0
10Butora Frantisek1508SVK149112646,59,0
11Greppel Pavol1441SVK149358483,55,0
12Filipek Peter1315SVK149533402,03,0
13Kamskiy Vladimir1000SVK149637440,00,0
14Kralovic Marian1000SVK149687113,03,0
  6. ŠK Apollo C (Elo Ø:1753 / TB1: 106 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Deak Gabriel2004SVK14906295A8285,58,0
2Lachcina Alojz1827SVK14901544B8265,510,0
3Chrenko Peter1766SVK14903784B8311,54,0
4Racko Jan1725SVK149301021,54,0
5Bilka Radoslav1714SVK149345076,58,0
6Krno Vladimir1676SVK149137477,012,0
7Butala Michal1609SVK149345151,02,0
8Cacko Jozef1573SVK149131357,512,0
9Jambrich Jaromir1472SVK149159445,012,0
10Belej Marian1705SVK149210140,00,0
11Just Jozef1507SVK149082980,00,0
12Mlady Juraj1257SVK149453800,51,0
13Halas Jozef1246SVK149613183,59,0
14Viskupic Pavol1000SVK149693432,09,0
15Moravcik Boris1000SVK149704902,03,0
  7. ŠK Doprastav I (Elo Ø:1593 / TB1: 9 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Komora Andrej2308SVK14900840A3421,01,0
2Karas Juraj1672SVK149291201,05,0
3Rintel Boris1665SVK149138600,52,0
4Benci Rudolf1653SVK149631914,08,0
5Lancaric Vladimir1518SVK14927730A8751,510,0
6Lintner Igor1530SVK149345822,55,0
7Gregus-Kohut Juraj1000SVK149660180,00,0
8Livnansky Michal1165SVK736228852,09,0
9Benci Jozef1203SVK149675964,512,0
10Livnansky Tomas1000SVK149676342,07,0
11Komora Simon1102SVK736215872,08,0
12Li Geng Hui1196SVK149653562,57,0
13Stasik Alan1000SVK736229662,06,0
14Dargaj Samuel1000SVK736189420,04,0
15Sabaj Viktor1000SVK736229150,03,0
16Majtan Teo Jan1000SVK736227532,53,0
17Helenin Jozef1000SVK149532934,06,0
  8. Karlova Ves (Elo Ø:1716 / TB1: 204 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Belanji Branislav1858SRB959510Z 213,07,0
2Nepras Martin1952SVK14910217A1060,01,0
3Ochrana Ladislav1865SVK14909022A7052,57,0
4Galik Vladimir1657SVK149211624,59,0
5Hadri Marian1560SVK149491481,02,0
6Marko Jan1646SVK149113452,58,0
7Oravec Lubos1509SVK149291984,010,0
8Vas Jozef1561SVK149361787,512,0
9Fabana Tibor1506SVK149358210,52,0
10Walther Iveta1536SVK149409490,00,0
11Simon Jozef1587SVK149360707,510,0
12Kostic Ivan1604SVK149675299,512,0
13Kriska Juraj1000SVK149646601,01,0
14Kruzliak Stefan1000SVK149359374,56,0
15Derzak Rudolf1000SVK149674803,05,0
16Markova Lenka1000SVK149453710,01,0
17Waltera Robert1000SVK149651270,00,0
18Mertus Michal1000SVK149702603,03,0
  9. NBS (Elo Ø:1777 / TB1: 300 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Frindt Kornel2165SVK14901617A5222,53,0
2Vodicka Ivan1843SVK149275605,010,0
3Tomanek Rafael1808SVK14907216A5235,09,0
4Pivacek Jozef1784SVK149263183,56,0
5Vyboch Michal1739SVK149532856,58,0
6Krajcovic Boris1652SVK149436467,511,0
7Kendera Tomas1625SVK149580823,55,0
8Cibiri Ivan1597SVK149532505,09,0
9Psotny Martin1596SVK149207006,08,0
10Illas Richard1484SVK149532693,05,0
11Szulenyi Frantisek1475SVK149532775,510,0
12Prokes Michal1139SVK149533230,02,0
13Nemethy Peter1035SVK149533312,06,0
14Steltenpohl Peter1000SVK149702523,04,0
  10. ŠK Dúbravan C (Elo Ø:1831 / TB1: 103 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Cajka Tibor2120SVK14912546A4971,01,0
2Benci Jozef1875SVK14948826A4981,01,0
3Duraj Jan1897SVK14936720B4995,08,0
4Kytlica Peter1807SVK14961008A5000,00,0
5Pauk Peter1827SVK149577365,57,0
6Durovka Stefan1737SVK14909642B5018,011,0
7Belak Milan1699SVK149399672,54,0
8Straka Ivan1688SVK14944243A5022,55,0
9Lukac Peter1623SVK149083104,57,0
10Dobcsanyi Dominik1630SVK14923696A5034,58,0
11Struhar Adrian1412SVK149488184,09,0
12Hlavac Tomas1394SVK149648485,010,0
13Suroviak Branislav1289SVK149476500,00,0
14Jovevski Boris1000SVK149698072,53,0
  11. KŠN B (Elo Ø:1655 / TB1: 309 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Bochnicka Vladimir2007SVK14943450B9415,57,0
2Walterova Ema1796SVK149607103,57,0
3Bochnickova Simona1770SVK149585627,09,0
4Striskova Lucia1653SVK149609587,511,0
5Havalda Samuel1590SVK149554907,011,0
6Kapolkova Greta1486SVK149555555,09,0
7Smidova Michaela1485SVK149628107,010,0
8Meszaros Casey Ryan1415SVK149632055,08,0
9Kubikova Nina1259SVK149550752,04,0
10Zverka Peter Samuel1450SVK736068047,09,0
11Sahidi Sear1231SVK149598361,02,0
12Havaldova Natalia1183SVK736205801,52,0
13Sahidi Shabir1148SVK149598282,02,0
14Valentova Sophia1068SVK149638840,01,0
15Sun Martin1021SVK149637011,01,0
16Sunova Michaela1038SVK149664841,01,0
17Pisarcik Richard1191SVK149674992,02,0
  12. ŠK Doprastav H (Elo Ø:1691 / TB1: 206 / TB2: 52)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Kersten Juraj1891SVK149239475,512,0
2Ulehla Dag1791SVK14916967A3396,010,0
3Vinarcik Jan1851SVK14901030B3406,59,0
4Kysel Jozef1661SVK149202986,512,0
5Halasz Michal1582SVK149082717,512,0
6Ruzicka Miroslav1536SVK149138793,05,0
7Sklar Martin1669SVK149398270,00,0
8Polak Pavol1467SVK149360200,52,0
9Pacolak Tibor1547SVK149551560,00,0
10Portes Peter1537SVK149275354,510,0
11Kulik Juraj1509SVK149274977,012,0
12Seben Andrej1404SVK149586273,05,0
13Turza Stefan1378SVK149654021,02,0
14Ondrejkova Alzbeta1435SVK149360030,01,0
15Fonod Zigmund1427SVK149358300,01,0
16Misik Rudolf1268SVK149401081,03,0
  13. ŠK Dúbravan D (Elo Ø:1569 / TB1: 203 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Laho Tomas1799SVK149519322,58,0
2Strelbitska Oleksandra1691SVK14954834B8441,05,0
3Licka Daniel1477SVK149628612,57,0
4Licka Radomir1607SVK149652085,510,0
5Fiala Jan1587SVK14961873B8456,59,0
6Gal Milan1507SVK149519405,08,0
7Zacik Tibor Gregor1495SVK149559037,510,0
8Adamec Maros1368SVK149518946,58,0
9Milata Matej1392SVK149632642,58,0
10Habdak Max1000SVK736189690,00,0
11Rybarova Zuzana1000SVK149667270,00,0
12Zacik Tibor1340SVK149585461,54,0
13Laifr Tadeas1000SVK149697930,02,0
  14. ŠK Ružinov B (Elo Ø:1610 / TB1: 203 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Ferik Andrej1778SVK14940019A3882,57,0
2Moravcik Peter1621SVK149137803,07,0
3Vesely Bedrich1664SVK149361864,57,0
4Marcek Jan1591SVK14907437B3913,07,0
5Matusek Jan1527SVK149213832,58,0
6Kuma Rudolf1568SVK149213243,06,0
7Machalik Juraj1565SVK149359705,08,0
8Hatala Peter1492SVK149206384,07,0
9Vlacuha Robert1562SVK149410071,02,0
10Zatko Peter1377SVK149664093,58,0
11Faltus Jan1426SVK149291045,07,0
12Zatko Peter1379SVK149217074,58,0
13Barati Barnabas1391SVK149209990,00,0
14Vrbensky Jozef1371SVK149216853,05,0
  15. ŠK Tatran C (Elo Ø:1783 / TB1: 203 / TB2: 53)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Beran Jan1793SVK14920530A4351,55,0
2Molnar Viliam1798SVK14929171A4343,510,0
3Granec Stefan1830SVK149116801,01,0
4Sorsak Jozef1841SVK14901846B4322,06,0
5Koutny Bretislav1730SVK14921308B4336,510,0
6Chodak Ivan1695SVK149136313,57,0
7Bohacek Ludovit1654SVK149205494,010,0
8Garaj Ivan1661SVK149136746,09,0
9Skoviera Luboslav1708SVK149167208,010,0
10Skripek Jan1599SVK149278378,010,0
11Buransky Jozef1793SVK149274620,00,0
12Kostial Jan1674SVK149476330,00,0
13Sun Jan1768SVK149168351,02,0
14Galan Anton1659SVK149086117,07,0
15Vavrak Jan1456SVK149139501,01,0
  16. ŠK Doprastav G (Elo Ø:1875 / TB1: 306 / TB2: 59)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Hricak Vasil2075SVK14907232A3372,03,0
2Hricovini Michal2008SVK149189274,55,0
3Chren Martin1899SVK149637601,52,0
4Frundina Yelyzaveta1632SVK149703094,08,0
5Gallik Dalibor1858SVK14928221A8072,03,0
6Bujnovsky Jan1805SVK149317613,56,0
7Goga Frantisek1809SVK14909995B3387,59,0
8Krammer Peter1791SVK149452746,07,0
9Jaros Lukas1752SVK149077550,52,0
10Stofa David1717SVK14926253A5404,57,0
11Vojtko Robert1690SVK149402569,511,0
12Blizman Marian1530SVK149290900,52,0
13Fedor Pavol1563SVK149434760,01,0
14Stofa Filip1492SVK14947099A5411,04,0
15Krammer Anton1528SVK149542494,57,0
16Hutman Martin1444SVK149435142,03,0
17Michlik Filip1394SVK149607532,02,0
18Nedoba Jakub1255SVK149646781,53,0
19Jakubec Jan1000SVK149691732,02,0
  17. ŠK Slovan J (Elo Ø:1495 / TB1: 100 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Cervenak Ladislav1801SVK14950308B5890,53,0
2Eiben Pavol1501SVK149586940,04,0
3Hudcovic Branislav1653SVK149503592,55,0
4Heger Peter1450SVK149449281,06,0
5Rybiansky Jergus1431SVK149586003,59,0
6Kaiser Daniel1395SVK149580740,01,0
7Lorincz Robert1330SVK149380652,57,0
8Zetocha Adela1369SVK149516815,58,0
9Horvathova Hana1356SVK149519597,09,0
10Horvath Marian1257SVK149503400,55,0
11Horvath Jan1309SVK736039963,05,0
12Markschies Benjamin Max1166SVK149581123,05,0
13Zalesky Daniel1152SVK149641636,59,0
14Petrinec Simon1000SVK736199223,05,0
15Dvorak Alfred1070SVK149685413,07,0
  18. Doprastav K Untouchables (Elo Ø:1423 / TB1: 4 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1WFMVrbova Niki2146SVK14906341B3412,02,0
2Vrba Michal2022SVK149097904,55,0
3Klimova Maria1590SVK149276912,54,0
4Pocos Stefan1000SVK149700231,53,0
5Beckova Iveta1000SVK149700150,03,0
6Galba Branislav1292SVK736216410,55,0
7Cerven Matus1301SVK149686901,510,0
8Pekar Juraj1000SVK736228501,06,0
9Galochkina Taisiya1000RUS54188954Z1102,05,0
10Shevtsov Roman1000RUS34404295Z1110,55,0
11Kozub Lukas1000SVK736229900,07,0
12Cutka Pavol1031SVK736191751,03,0
13Iakovlieva Sofia1000SVK736200090,05,0
14Hasala Richard1000SVK149691571,06,0
15Tarasenko Fiodor1000SVK149691495,08,0
16Gyurkovics Martin1000SVK149691654,06,0
17Hamid Hanka Leila1000SVK736229582,05,0
  19. Tilgnerka A (Elo Ø:1296 / TB1: 0 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Certik Matej1918SVK149155102,02,0
2Kobela Pavol1619SVK14944863A0803,010,0
3Durana Jonas1338SVK736196634,59,0
4Durana Richard1000SVK149626321,05,0
5Vybiral Jakub1000SVK149549232,06,0
6Brechtl Samuel1178SVK149548932,08,0
7Pavliga Jaroslav1000SVK149657044,05,0
8Krivosik Matus1000SVK736196712,09,0
9Certik Jaroslav1021SVK149550321,58,0
10Simon Samuel1188SVK736197010,04,0
11Szabova Lucia1000SVK149632990,05,0
12Ravas Samuel1000SVK149632800,07,0
13Ravas Jakub1104SVK149660260,06,0
14Kollar Leo1000SVK149656820,02,0
  20. ŠK Lokomotíva C (Elo Ø:1888 / TB1: 303 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Dujava Daniel2117SVK14915669A4526,07,0
2Puchovsky Ladislav1965SVK14911965A4511,52,0
3Prochazka Jaromir1934SVK14910284A4504,04,0
4Kundrak Vladimir1869SVK14908077A9520,53,0
5Novak Martin1870SVK149214641,01,0
6Stecko Ivan1799SVK149292283,56,0
7Beranek Tomas1778SVK149210220,01,0
8Marusic Martin1768SVK149213752,53,0
9Kosper Peter1707SVK149291472,54,0
10Kis Tomas1702SVK149193702,03,0
11Androvic Peter1643SVK149055152,59,0
12Belas Jozef1606SVK149210065,58,0
13Gonda Jan1559SVK149104894,09,0
14Cebo Vladimir1504SVK149012184,57,0
15Ziacik Pavol1526SVK149217234,07,0
16Ciganek Jaroslav1474SVK149210813,04,0
17Liscak Peter1474SVK149359533,07,0
18Ivanic Martin1381SVK149286391,01,0
  21. ŠK Strelec C (Elo Ø:1698 / TB1: 107 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Jurcak Marian1758SVK14908050B5843,58,0
2Zitniak Jozef1795SVK149171060,03,0
3Marcok Jan1758SVK149498060,00,0
4Kukan Michal1776SVK149519673,07,0
5Vasil Patrik1681SVK149139412,02,0
6Lichner Peter1633SVK149213401,54,0
7Blaho Jakub1664SVK149483207,011,0
8Blaho Igor1507SVK149483113,56,0
9Kaceriak Ivan1521SVK149559972,53,0
10Belosovic Pavol1354SVK149290820,56,0
11Hanzel Artom1293SVK149434920,00,0
12Liner Martin1466SVK149661159,010,0
13Horny Milan1000SVK149701981,03,0
14Kaceriak Simon1072SVK149560041,57,0
15Liner Andrej1000SVK149661230,02,0
16Strazovsky David1000SVK149628880,00,0
17Szabados Martin1000SVK149661312,07,0
18Guba Pavol1000SVK149702011,06,0
19Horny Michal1000SVK149701801,03,0
  22. Doprastav J Mladé pušky (Elo Ø:1744 / TB1: 306 / TB2: 58,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard2024SVK14913763A3444,56,0
2Salgovic Simon1853SVK14943581B3475,510,0
3Petrek Dominik1871SVK14954990B3468,09,0
4Seleng Simon1726SVK14940167B3470,51,0
5Paluska Karol1845SVK736171217,09,0
6Janikovic Alex Zoltan1567SVK149512583,04,0
7Rak Martin1581SVK736200176,59,0
8Smaho Timur1482SVK736136651,03,0
9Cizmar Tomas1367SVK736191675,010,0
10Malaschitz Teodor1482SVK736211533,07,0
11Lakota Jan1369SVK736216504,56,0
12Janikovic Zoltan1470SVK149580581,02,0
13Dolnik Michal1296SVK736205996,07,0
14Hronec Tadeas1155SVK736227373,05,0
  23. ŠK Slovan I (Elo Ø:1642 / TB1: 104 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Compel Daniel1877SVK14952645B5883,59,0
2Bohunicky Pavol1609SVK14945533A5851,06,0
3Krisko Vladimir1655SVK149585974,56,0
4Petrek David1659SVK149485590,00,0
5Paulicka Ivan1577SVK149105350,00,0
6Skrinar Marek1669SVK149407106,08,0
7Pekar Matus1604SVK149632723,58,0
8Petrek Miroslav1453SVK149490401,02,0
9Pozar Daniel1361SVK149018702,06,0
10Kristufek Michal1485SVK149653644,05,0
11Krisko Vladimir1159SVK149619034,08,0
12Krasnansky Radovan1086SVK149613500,05,0
13Skalos Jakub1000SVK149670572,54,0
14Heinlein Viktor1304SVK149685844,07,0
15Heinlein Daniel1000SVK149689830,05,0
16Kostka Pavol1000SVK149701125,08,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. KŠN B (Elo Ø:1655, TB1: 309 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Bochnicka Vladimir2007SVK14943450B9411½1½11½5,571907
2Walterova Ema1796SVK14960710001½1103,571823
3Bochnickova Simona1770SVK149585621110011117,091711
4Striskova Lucia1653SVK14960958111½0½½10117,5111612
5Havalda Samuel1590SVK14955490101101011107,0111519
6Kapolkova Greta1486SVK14955555100110½½15,091499
7Smidova Michaela1485SVK149628101½1½1011107,0101439
8Meszaros Casey Ryan1415SVK14963205110½½0115,081398
9Kubikova Nina1259SVK1495507510+02,041437
10Zverka Peter Samuel1450SVK73606804+101101+17,091208
11Sahidi Sear1231SVK14959836101,021341
12Havaldova Natalia1183SVK73620580½11,521133
13Sahidi Shabir1148SVK14959828112,021000
14Valentova Sophia1068SVK1496388400,011000
15Sun Martin1021SVK1496370111,011000
16Sunova Michaela1038SVK1496648411,011000
17Pisarcik Richard1191SVK14967499112,021000
  2. ŠK Doprastav G (Elo Ø:1875, TB1: 306 / TB2: 59)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Hricak Vasil2075SVK14907232A3371102,031907
2Hricovini Michal2008SVK149189271111½4,551763
3Chren Martin1899SVK14963760½11,521874
4Frundina Yelyzaveta1632SVK1497030901½1½1004,081680
5Gallik Dalibor1858SVK14928221A8071102,031748
6Bujnovsky Jan1805SVK149317610½11013,561623
7Goga Frantisek1809SVK14909995B3381½10111117,591445
8Krammer Peter1791SVK14945274½111½116,071571
9Jaros Lukas1752SVK14907755½00,521261
10Stofa David1717SVK14926253A54000½11114,571455
11Vojtko Robert1690SVK14940256111½11111019,5111339
12Blizman Marian1530SVK149290900½0,521195
13Fedor Pavol1563SVK1494347600,011708
14Stofa Filip1492SVK14947099A54100011,041390
15Krammer Anton1528SVK1495424910½11104,571341
16Hutman Martin1444SVK149435140112,031000
17Michlik Filip1394SVK14960753112,021000
18Nedoba Jakub1255SVK14964678½011,531178
19Jakubec Jan1000SVK14969173112,021000
  3. Doprastav J Mladé pušky (Elo Ø:1744, TB1: 306 / TB2: 58,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Malaschitz Richard2024SVK14913763A344½½1½114,561811
2Salgovic Simon1853SVK14943581B347½01101½½105,5101784
3Petrek Dominik1871SVK14954990B3461½11½11118,091622
4Seleng Simon1726SVK14940167B347½0,511301
5Paluska Karol1845SVK7361712111½011½117,091679
6Janikovic Alex Zoltan1567SVK1495125801+13,041556
7Rak Martin1581SVK73620017½101110116,591443
8Smaho Timur1482SVK7361366500+1,031630
9Cizmar Tomas1367SVK7361916700011+10015,0101450
10Malaschitz Teodor1482SVK736211530½0110½3,071243
11Lakota Jan1369SVK7362165011+10½4,561360
12Janikovic Zoltan1470SVK14958058101,021184
13Dolnik Michal1296SVK7362059910111116,071391
14Hronec Tadeas1155SVK7362273701+103,051202
  4. ŠK Slovan K (Elo Ø:1753, TB1: 303 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Hecht Tomas1971SVK14908638B5901000½1½½½04,0101926
2Sturc Gustav1875SVK14902303B602½1001½0½½15,0101769
3Zdrazil Bohumir1811CZE316830B606½111½½½5,071635
4Kralovic Peter1798SVK149532261½12,531427
5Zacka Ladislav1713SVK14936194½01½11½½05,091610
6Kovacic Stefan1611SVK149137200½0½111½1106,5111620
7Duchovic Dusan1672SVK1496136910111½04,571448
8Skerlik Vladimir1544SVK149699711110111107,091377
9Tomcik Leon1570SVK14916916+1101½1117,591363
10Butora Frantisek1508SVK149112641½11111006,591224
11Greppel Pavol1441SVK149358481+10½3,551129
12Filipek Peter1315SVK149533401102,031133
14Kralovic Marian1000SVK149687111113,031155
  5. ŠK Lokomotíva C (Elo Ø:1888, TB1: 303 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Dujava Daniel2117SVK14915669A45211111½½6,071874
2Puchovsky Ladislav1965SVK14911965A451½11,521740
3Prochazka Jaromir1934SVK14910284A45011114,041649
4Kundrak Vladimir1869SVK14908077A9520-½0,531649
5Novak Martin1870SVK1492146411,011795
6Stecko Ivan1799SVK149292281-1½103,561562
7Beranek Tomas1778SVK14921022-0,011367
8Marusic Martin1768SVK1492137511½2,531520
9Kosper Peter1707SVK14929147½1012,541678
10Kis Tomas1702SVK14919370½½12,031520
11Androvic Peter1643SVK14905515½01-010002,591527
12Belas Jozef1606SVK14921006101½11015,581528
13Gonda Jan1559SVK1491048901-11½½004,091435
14Cebo Vladimir1504SVK14901218011½0114,571435
15Ziacik Pavol1526SVK14921723½110½104,071314
16Ciganek Jaroslav1474SVK1492108111103,041378
17Liscak Peter1474SVK149359531100+003,071227
18Ivanic Martin1381SVK1492863911,011104
  6. NBS (Elo Ø:1777, TB1: 300 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Frindt Kornel2165SVK14901617A5221½12,532027
2Vodicka Ivan1843SVK14927560100½1001½15,0101820
3Tomanek Rafael1808SVK14907216A52311½½000115,091727
4Pivacek Jozef1784SVK149263180½10113,561492
5Vyboch Michal1739SVK14953285101111½16,581691
6Krajcovic Boris1652SVK149436461½1½11011½07,5111519
7Kendera Tomas1625SVK14958082011½13,551438
8Cibiri Ivan1597SVK149532500111101005,091425
9Psotny Martin1596SVK14920700111011106,081328
10Illas Richard1484SVK149532691+0103,051319
11Szulenyi Frantisek1475SVK1495327701½1+010105,5101364
12Prokes Michal1139SVK14953323000,021548
13Nemethy Peter1035SVK14953331-010102,061347
14Steltenpohl Peter1000SVK1497025211103,041113
  7. ŠK Krasňany D (Elo Ø:1817, TB1: 207 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Strouts Graham1918SVK14964139A504010101115,081795
2Kebis Milos1842SVK14901471B50711½½½½½4,571777
3Moreira Miguel Jeronimo1813SVK1494520711,011725
5Boldocki Rastislav1796SVK14935775A505½0½1,031803
6Grom Stanislav1707SVK1491524301102,041576
7Juhaniak Lubomir1780SVK14935880½0½11½½1½5,591651
8Mikulasek Viktor1754SVK14913488B5061110011½16,591570
9Rathousky Karol1748SVK149135420½11½1½½16,091534
10Mihalik Milan1698SVK14906465½00,521497
11Bukovcak Jaroslav1634SVK14911590½11½1½4,561356
12Chobot Stefan1514SVK149275860010½0½½1½116,0121422
13Hanker Lubomir1526SVK149206201½½1003,061276
14Hudak Igor1453SVK14966301011110000105,0111264
16Coufal Jozef1000SVK14965941+12,021000
17Vojacek Alois1076SVK14920743100½1,541095
18Adamko Ladislav1000SVK14969840½00,521000
  8. ŠK Doprastav H (Elo Ø:1691, TB1: 206 / TB2: 52)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Kersten Juraj1891SVK1492394710110010½0015,5121850
2Ulehla Dag1791SVK14916967A339½11½0½½0116,0101698
3Vinarcik Jan1851SVK14901030B340111½0½1½16,591546
4Kysel Jozef1661SVK1492029811100½10½01½6,5121565
5Halasz Michal1582SVK14908271111½½01½½01½7,5121473
6Ruzicka Miroslav1536SVK14913879110103,051429
8Polak Pavol1467SVK14936020½00,521662
10Portes Peter1537SVK14927535101½010½½04,5101409
11Kulik Juraj1509SVK14927497111½½01+00½½7,0121338
12Seben Andrej1404SVK1495862711+003,051231
13Turza Stefan1378SVK14965402101,021330
14Ondrejkova Alzbeta1435SVK1493600300,011604
15Fonod Zigmund1427SVK1493583000,011000
16Misik Rudolf1268SVK149401081001,031151
  9. Karlova Ves (Elo Ø:1716, TB1: 204 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Belanji Branislav1858SRB959510Z 21100½0½13,071868
2Nepras Martin1952SVK14910217A10600,011827
3Ochrana Ladislav1865SVK14909022A70501½00012,571816
4Galik Vladimir1657SVK149211621½1½0001½4,591747
5Hadri Marian1560SVK14949148½½1,021516
6Marko Jan1646SVK14911345½0½0½0½½2,581658
7Oravec Lubos1509SVK14929198½½10½½00104,0101624
8Vas Jozef1561SVK1493617801½010111½1½7,5121530
9Fabana Tibor1506SVK14935821½00,521481
11Simon Jozef1587SVK14936070½1½111½½1½7,5101383
12Kostic Ivan1604SVK14967529111110½101119,5121339
13Kriska Juraj1000SVK1496466011,011000
14Kruzliak Stefan1000SVK149359370½11114,561253
15Derzak Rudolf1000SVK14967480½01+½3,051111
16Markova Lenka1000SVK14945371-0,010
18Mertus Michal1000SVK14970260+113,031000
  10. ŠK Tatran C (Elo Ø:1783, TB1: 203 / TB2: 53)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Beran Jan1793SVK14920530A435½00101,551885
2Molnar Viliam1798SVK14929171A43400½01010103,5101794
3Granec Stefan1830SVK1491168011,011591
4Sorsak Jozef1841SVK14901846B432½-½1002,061713
5Koutny Bretislav1730SVK14921308B4330½101111106,5101628
6Chodak Ivan1695SVK14913631110100½3,571555
7Bohacek Ludovit1654SVK14920549½0010011½04,0101461
8Garaj Ivan1661SVK1491367411½10½1½½6,091433
9Skoviera Luboslav1708SVK1491672010011111118,0101287
10Skripek Jan1599SVK149278371101111½1½8,0101290
13Sun Jan1768SVK14916835011,021148
14Galan Anton1659SVK1490861111111117,071221
15Vavrak Jan1456SVK1491395011,011104
  11. ŠK Ružinov B (Elo Ø:1610, TB1: 203 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Ferik Andrej1778SVK14940019A388½0010½½2,571812
2Moravcik Peter1621SVK14913780½½½½1003,071779
3Vesely Bedrich1664SVK1493618611011½04,571631
4Marcek Jan1591SVK14907437B39101010103,071623
5Matusek Jan1527SVK149213830½0001012,581611
6Kuma Rudolf1568SVK14921324+011-03,061414
7Machalik Juraj1565SVK14935970110110105,081461
8Hatala Peter1492SVK14920638½011½½½4,071407
9Vlacuha Robert1562SVK14941007101,021257
10Zatko Peter1377SVK14966409000101½13,581328
11Faltus Jan1426SVK1492910410111105,071184
12Zatko Peter1379SVK149217070001111½4,581276
14Vrbensky Jozef1371SVK14921685100113,051225
  12. ŠK Dúbravan D (Elo Ø:1569, TB1: 203 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Laho Tomas1799SVK1495193211000½002,581802
2Strelbitska Oleksandra1691SVK14954834B844½½0001,051783
3Licka Daniel1477SVK14962861000½½1½2,571507
4Licka Radomir1607SVK1496520801½11½001½5,5101495
5Fiala Jan1587SVK14961873B8450½½1½11116,591371
6Gal Milan1507SVK14951940½½½0111½5,081374
7Zacik Tibor Gregor1495SVK1495590301111011+½7,5101342
8Adamec Maros1368SVK149518941½1101116,581283
9Milata Matej1392SVK14963264½01010002,581382
12Zacik Tibor1340SVK14958546001½1,541225
13Laifr Tadeas1000SVK14969793000,021186
  13. ŠK Strelec C (Elo Ø:1698, TB1: 107 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Jurcak Marian1758SVK14908050B58401101½003,581803
2Zitniak Jozef1795SVK149171060000,031511
4Kukan Michal1776SVK1495196701100103,071636
5Vasil Patrik1681SVK14913941112,021363
6Lichner Peter1633SVK14921340½½0½1,541524
7Blaho Jakub1664SVK14948320½111½0010117,0111542
8Blaho Igor1507SVK1494831110½0113,561510
9Kaceriak Ivan1521SVK14955997½1+2,531376
10Belosovic Pavol1354SVK149290820½00000,561457
12Liner Martin1466SVK149661151111111½½19,0101314
13Horny Milan1000SVK149701981001,031391
14Kaceriak Simon1072SVK14956004½0100001,571311
15Liner Andrej1000SVK14966123000,021000
17Szabados Martin1000SVK14966131+1000002,071266
18Guba Pavol1000SVK149702011000001,061283
19Horny Michal1000SVK149701801001,031148
  14. ŠK Apollo C (Elo Ø:1753, TB1: 106 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Deak Gabriel2004SVK14906295A8281011½0115,581863
2Lachcina Alojz1827SVK14901544B82611010001½15,5101822
3Chrenko Peter1766SVK14903784B8310½011,541784
4Racko Jan1725SVK149301021½001,541821
5Bilka Radoslav1714SVK14934507111½½1½16,581532
6Krno Vladimir1676SVK149137471000111110017,0121495
7Butala Michal1609SVK14934515101,021606
8Cacko Jozef1573SVK149131351½½½11½½½½½½7,5121415
9Jambrich Jaromir1472SVK14915944100101½½½0½05,0121401
12Mlady Juraj1257SVK14945380½0,511485
13Halas Jozef1246SVK14961318100½100013,591368
14Viskupic Pavol1000SVK14969343000000+0+2,091255
15Moravcik Boris1000SVK149704900112,031293
  15. ŠK Lokomotíva D (Elo Ø:1639, TB1: 106 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Pytlik Pavol2036SVK14912287A4541½10½3,051943
2Jursa Branislav1998SVK14932393A45511114,041697
4Beno Milan1697SVK149011700½½0110+4,081680
5Barta Ondrej1367SVK1492851500000+1,061709
6Hitka Robert1419SVK14927292A45600,011851
7Skripecky Marian1415SVK1496239000½100+13,581624
8Skach Lubomir1378SVK736215950112,031377
9Skachova Zuzana1402SVK1496124511,011000
10Krupa Andrej1231SVK73619876010½½½+14,581567
11Jursa Juraj1356SVK736192560011+03,061512
12Bernard Martin1166SVK14966271½11½3,041360
13Jursova Elena1105SVK7361926400000101,071472
14Kyselica Daniel1161SVK7361924800,011664
15Skripecky Marek1232SVK736216170½½010+03,081397
16Tonhajzer Matus1000SVK149651940100001,061323
17Vasko Matej1000SVK14969360010½01101+16,5111207
18Vargic Michal1000SVK1496938611103,041019
19Solar Samuel1000SVK149687380000+1,051268
  16. ŠK Slovan I (Elo Ø:1642, TB1: 104 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Compel Daniel1877SVK14952645B588½10½00½103,591866
2Bohunicky Pavol1609SVK14945533A5850½½0001,061688
3Krisko Vladimir1655SVK149585971111½04,561551
6Skrinar Marek1669SVK149407101½0111½16,081683
7Pekar Matus1604SVK149632720111½0003,581633
8Petrek Miroslav1453SVK14949040101,021648
9Pozar Daniel1361SVK149018701010002,061506
10Kristufek Michal1485SVK14965364101114,051447
11Krisko Vladimir1159SVK14961903+10110004,081300
12Krasnansky Radovan1086SVK14961350000000,051364
13Skalos Jakub1000SVK1496705711-½2,541378
14Heinlein Viktor1304SVK1496858401011014,071303
15Heinlein Daniel1000SVK14968983000000,051139
16Kostka Pavol1000SVK14970112011111005,081174
  17. ŠK Dúbravan C (Elo Ø:1831, TB1: 103 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Cajka Tibor2120SVK14912546A49711,011918
2Benci Jozef1875SVK14948826A49811,011697
3Duraj Jan1897SVK14936720B499100111015,081876
5Pauk Peter1827SVK14957736½1½11½15,571791
6Durovka Stefan1737SVK14909642B501111011110018,0111693
7Belak Milan1699SVK14939967½0112,541702
8Straka Ivan1688SVK14944243A5021½0012,551669
9Lukac Peter1623SVK1490831010½11104,571528
10Dobcsanyi Dominik1630SVK14923696A503001101½14,581527
11Struhar Adrian1412SVK14948818½0½10½01½4,091440
12Hlavac Tomas1394SVK149648481+010001105,0101314
14Jovevski Boris1000SVK149698071½+2,531254
  18. ŠK Slovan J (Elo Ø:1495, TB1: 100 / TB2: 41,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Cervenak Ladislav1801SVK14950308B5890½00,531876
2Eiben Pavol1501SVK1495869400000,041883
3Hudcovic Branislav1653SVK14950359½+½½02,551728
4Heger Peter1450SVK149449281000001,061810
5Rybiansky Jergus1431SVK14958600½110+00003,591646
6Kaiser Daniel1395SVK1495807400,011805
7Lorincz Robert1330SVK14938065½01+0002,571553
8Zetocha Adela1369SVK149516810011+11½5,581432
9Horvathova Hana1356SVK149519591½½+11½½17,091543
10Horvath Marian1257SVK14950340000½00,551384
11Horvath Jan1309SVK736039961½0½13,051363
12Markschies Benjamin Max1166SVK149581120011+3,051245
13Zalesky Daniel1152SVK14964163½11+100116,591276
14Petrinec Simon1000SVK736199220+01+3,051177
15Dvorak Alfred1070SVK1496854101+00013,071310
  19. ŠK Doprastav I (Elo Ø:1593, TB1: 9 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Komora Andrej2308SVK14900840A34211,011897
2Karas Juraj1672SVK14929120010001,051799
3Rintel Boris1665SVK14913860½00,521832
4Benci Rudolf1653SVK1496319111½0½0104,081801
5Lancaric Vladimir1518SVK14927730A875000½000½0½1,5101696
6Lintner Igor1530SVK14934582½01012,551551
8Livnansky Michal1165SVK736228850000100012,091557
9Benci Jozef1203SVK1496759600000010½1114,5121481
10Livnansky Tomas1000SVK1496763400000112,071435
11Komora Simon1102SVK736215870000100+2,081415
12Li Geng Hui1196SVK149653560½101002,571248
13Stasik Alan1000SVK7362296600010+2,061246
14Dargaj Samuel1000SVK7361894200000,041246
15Sabaj Viktor1000SVK736229150000,031308
16Majtan Teo Jan1000SVK736227531½12,531000
17Helenin Jozef1000SVK149532930011++4,061067
  20. Doprastav K Untouchables (Elo Ø:1423, TB1: 4 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1WFMVrbova Niki2146SVK14906341B341112,021650
2Vrba Michal2022SVK149097901½1114,551730
3Klimova Maria1590SVK1492769110½12,541607
4Pocos Stefan1000SVK14970023½101,531632
5Beckova Iveta1000SVK149700150000,031660
6Galba Branislav1292SVK736216410½0000,551730
7Cerven Matus1301SVK14968690½00½0000½01,5101529
8Pekar Juraj1000SVK736228500001001,061398
9Galochkina Taisiya1000RUS54188954Z110001012,051372
10Shevtsov Roman1000RUS34404295Z1110000½0,551496
11Kozub Lukas1000SVK7362299000000000,071295
12Cutka Pavol1031SVK736191751001,031253
13Iakovlieva Sofia1000SVK73620009000000,051318
14Hasala Richard1000SVK149691570000011,061276
15Tarasenko Fiodor1000SVK149691491+1100015,081237
16Gyurkovics Martin1000SVK149691651+10104,061226
17Hamid Hanka Leila1000SVK73622958100012,051021
  21. Tilgnerka B (Elo Ø:1564, TB1: 3 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Zahorsky Michal1697SVK14920751000½½½0½0103,0111844
2Chovanec Peter1662SVK14935791001001,051749
3Povraznik Peter1554SVK14913844000110½½½½½4,5111627
5Stancek Stefan1489SVK1493610001000001,071525
6Gajdosik Vladimir1449SVK149302180½0100½½½104,0111549
7Vaverka Miroslav1539SVK1494023011111100½06,5101494
8Manasek Vladimir1495SVK149400861½1111001107,5111371
11Vlcek Milan1284SVK14929252-0,010
12Furdik Matus1000SVK1496966100101,041396
13Stuska Patrik1000SVK1496968800½00000,571183
14Furdik Simon1000SVK14969670001½01,551207
15Ralbovsky Tomas1000SVK14969696+1,010
  22. Doprastav L Holy Angels (Elo Ø:1307, TB1: 1 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Curik Peter1750SVK14968606112,021862
2Huncar Martin1858SVK14958635A3430½011½14,071703
3Shirinyan Daniel1682ENG443751Z52½11½111118,091542
4Sipos Patrik1000SVK149360970000011,061547
5Pavelka Jonatan1069SVK149560470000½00,561443
6Kajaba Matus1097SVK73622907½0000000,571442
7Nedeliak Matej1000SVK73623016½0000,541385
8Vrabel Michal Juraj1000SVK73622877010000012,081415
9Nedeliak Oliver1000SVK73623024010+2,041000
10Pongo Aron1000SVK149711000½0+113,561171
11Vachuda Alex1000SVK149691300000000,061395
12Stiftova Tereza1000SVK149684520000000,061333
13Benda Peter1000SVK1496912200000,041406
14Streska Sebastian1000SVK1496844400101,041250
15Guller Patrik1000SVK7362298200+00+2,061243
17Bezak Samuel1000SVK149686300000000,061158
18Stiftova Tamara1000SVK149684600+0001,051019
  23. Tilgnerka A (Elo Ø:1296, TB1: 0 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223BodyPartieElo Ø
1Certik Matej1918SVK14915510112,021631
2Kobela Pavol1619SVK14944863A08000½½1000½½3,0101772
3Durana Jonas1338SVK73619663½100110014,591507
4Durana Richard1000SVK14962632100001,051490
5Vybiral Jakub1000SVK149549231000012,061477
6Brechtl Samuel1178SVK14954893001010002,081420
7Pavliga Jaroslav1000SVK14965704111014,051320
8Krivosik Matus1000SVK736196711001000002,091408
9Certik Jaroslav1021SVK14955032001000½01,581343
10Simon Samuel1188SVK7361970100000,041397
11Szabova Lucia1000SVK14963299000000,051326
12Ravas Samuel1000SVK1496328000000000,071340
13Ravas Jakub1104SVK149660260000000,061140
14Kollar Leo1000SVK14965682000,021300

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-12  ŠK Doprastav HElo½ :7½
1.1
Huncar, Martin
1858A343-
Kersten, Juraj
18910 - 1
1.2
Shirinyan, Daniel
1682Z52-
Ulehla, Dag
1791A339½ - ½
1.3
Pavelka, Jonatan
1069-
Vinarcik, Jan
1851B3400 - 1
1.4
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Kysel, Jozef
16610 - 1
1.5
Vachuda, Alex
1000-
Halasz, Michal
15820 - 1
1.6
Benda, Peter
1000-
Ruzicka, Miroslav
15360 - 1
1.7
Streska, Sebastian
1000-
Kulik, Juraj
15090 - 1
1.8
Bezak, Samuel
1000-
Seben, Andrej
14040 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-11  KŠN BElo1 : 7
2.1
Jursa, Branislav
1998A455-
Walterova, Ema
17961 - 0
2.2
Barta, Ondrej
1367-
Bochnickova, Simona
17700 - 1
2.3
Skripecky, Marian
1415-
Striskova, Lucia
16530 - 1
2.4
Krupa, Andrej
1231-
Havalda, Samuel
15900 - 1
2.5
Jursova, Elena
1105-
Kapolkova, Greta
14860 - 1
2.6
Skripecky, Marek
1232-
Smidova, Michaela
14850 - 1
2.7
Vasko, Matej
1000-
Meszaros, Casey Ryan
14150 - 1
2.8
Solar, Samuel
1000-
Kubikova, Nina
12590 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-10  ŠK Dúbravan CElo2 : 6
3.1
Strouts, Graham
1918A504-
Cajka, Tibor
2120A4970 - 1
3.2
Boldocki, Rastislav
1796A505-
Pauk, Peter
1827½ - ½
3.3
Grom, Stanislav
1707-
Durovka, Stefan
1737B5010 - 1
3.4
Juhaniak, Lubomir
1780-
Belak, Milan
1699½ - ½
3.5
Rathousky, Karol
1748-
Straka, Ivan
1688A5020 - 1
3.6
Chobot, Stefan
1514-
Lukac, Peter
16230 - 1
3.7
Hudak, Igor
1453-
Hlavac, Tomas
13940 - 1
3.8
Coufal, Jozef
1000-
bez hráča
0+ - -
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-9  NBSElo3 : 5
4.1
Zahorsky, Michal
1697-
Vodicka, Ivan
18430 - 1
4.2
Povraznik, Peter
1554-
Tomanek, Rafael
1808A5230 - 1
4.3
Gajdosik, Vladimir
1449-
Vyboch, Michal
17390 - 1
4.4
Vaverka, Miroslav
1539-
Kendera, Tomas
16251 - 0
4.5
Manasek, Vladimir
1495-
Cibiri, Ivan
15971 - 0
4.6
Furdik, Matus
1000-
Psotny, Martin
15960 - 1
4.7
Furdik, Simon
1000-
Illas, Richard
14840 - 1
4.8
Ralbovsky, Tomas
1000-
Nemethy, Peter
1035+ - -
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-8  Karlova VesElo5½:2½
5.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Ochrana, Ladislav
1865A7051 - 0
5.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Marko, Jan
1646½ - ½
5.3
Zdrazil, Bohumir
1811B606-
Oravec, Lubos
1509½ - ½
5.4
Kralovic, Peter
1798-
Vas, Jozef
15611 - 0
5.5
Zacka, Ladislav
1713-
Simon, Jozef
1587½ - ½
5.6
Kovacic, Stefan
1611-
Kostic, Ivan
16040 - 1
5.7
Duchovic, Dusan
1672-
Kruzliak, Stefan
10001 - 0
5.8
Tomcik, Leon
1570-
Markova, Lenka
1000+ - -
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-7  ŠK Doprastav IElo7 : 1
6.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Karas, Juraj
16721 - 0
6.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Lancaric, Vladimir
1518A8751 - 0
6.3
Bilka, Radoslav
1714-
Livnansky, Michal
11651 - 0
6.4
Krno, Vladimir
1676-
Benci, Jozef
12031 - 0
6.5
Cacko, Jozef
1573-
Livnansky, Tomas
10001 - 0
6.6
Jambrich, Jaromir
1472-
Komora, Simon
11021 - 0
6.7
Halas, Jozef
1246-
Stasik, Alan
10001 - 0
6.8
Viskupic, Pavol
1000-
Majtan, Teo Jan
10000 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-23  ŠK Slovan IElo2½:5½
7.1
Ferik, Andrej
1778A388-
Compel, Daniel
1877B588½ - ½
7.2
Vesely, Bedrich
1664-
Bohunicky, Pavol
1609A5851 - 0
7.3
Marcek, Jan
1591B391-
Krisko, Vladimir
16550 - 1
7.4
Matusek, Jan
1527-
Skrinar, Marek
16690 - 1
7.5
Machalik, Juraj
1565-
Pekar, Matus
16041 - 0
7.6
Zatko, Peter
1377-
Pozar, Daniel
13610 - 1
7.7
Zatko, Peter
1379-
Kristufek, Michal
14850 - 1
7.8
bez hráča
0-
Krisko, Vladimir
1159- - +
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo4 : 4
8.1
Beran, Jan
1793A435-
Salgovic, Simon
1853B347½ - ½
8.2
Molnar, Viliam
1798A434-
Petrek, Dominik
1871B3460 - 1
8.3
Koutny, Bretislav
1730B433-
Paluska, Karol
18450 - 1
8.4
Bohacek, Ludovit
1654-
Rak, Martin
1581½ - ½
8.5
Garaj, Ivan
1661-
Smaho, Timur
14821 - 0
8.6
Skoviera, Luboslav
1708-
Cizmar, Tomas
13671 - 0
8.7
Skripek, Jan
1599-
Malaschitz, Teodor
14821 - 0
8.8
Sun, Jan
1768-
Dolnik, Michal
12960 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-21  ŠK Strelec CElo4½:3½
9.1
Hricak, Vasil
2075A337-
Jurcak, Marian
1758B5841 - 0
9.2
Gallik, Dalibor
1858A807-
Kukan, Michal
17761 - 0
9.3
Krammer, Peter
1791-
Blaho, Jakub
1664½ - ½
9.4
Jaros, Lukas
1752-
Kaceriak, Ivan
1521½ - ½
9.5
Vojtko, Robert
1690-
Belosovic, Pavol
13541 - 0
9.6
Stofa, Filip
1492A541-
Liner, Martin
14660 - 1
9.7
Nedoba, Jakub
1255-
Kaceriak, Simon
1072½ - ½
9.8
bez hráča
0-
Szabados, Martin
1000- - +
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-20  ŠK Lokomotíva CElo3½:4½
10.1
Eiben, Pavol
1501-
Prochazka, Jaromir
1934A4500 - 1
10.2
Rybiansky, Jergus
1431-
Kis, Tomas
1702½ - ½
10.3
Lorincz, Robert
1330-
Androvic, Peter
1643½ - ½
10.4
Zetocha, Adela
1369-
Belas, Jozef
16060 - 1
10.5
Horvathova, Hana
1356-
Gonda, Jan
15591 - 0
10.6
Horvath, Jan
1309-
Cebo, Vladimir
15041 - 0
10.7
Zalesky, Daniel
1152-
Ziacik, Pavol
1526½ - ½
10.8
Dvorak, Alfred
1070-
Liscak, Peter
14740 - 1
1. kolo dňa 2019/10/11 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-19  Tilgnerka AElo4½:3½
11.1
Cerven, Matus
1301-
Durana, Jonas
1338½ - ½
11.2
Pekar, Juraj
1000-
Durana, Richard
10000 - 1
11.3
Kozub, Lukas
1000-
Vybiral, Jakub
10000 - 1
11.4
Cutka, Pavol
1031-
Brechtl, Samuel
11781 - 0
11.5
Iakovlieva, Sofia
1000-
Krivosik, Matus
10000 - 1
11.6
Tarasenko, Fiodor
1000-
Certik, Jaroslav
10211 - 0
11.7
Gyurkovics, Martin
1000-
Szabova, Lucia
10001 - 0
11.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Ravas, Jakub
11041 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-7  ŠK Doprastav IElo7 : 1
1.1
Kersten, Juraj
1891-
Benci, Rudolf
16530 - 1
1.2
Ulehla, Dag
1791A339-
Lancaric, Vladimir
1518A8751 - 0
1.3
Vinarcik, Jan
1851B340-
Livnansky, Michal
11651 - 0
1.4
Kysel, Jozef
1661-
Benci, Jozef
12031 - 0
1.5
Halasz, Michal
1582-
Livnansky, Tomas
10001 - 0
1.6
Portes, Peter
1537-
Komora, Simon
11021 - 0
1.7
Kulik, Juraj
1509-
Stasik, Alan
10001 - 0
1.8
Turza, Stefan
1378-
Dargaj, Samuel
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-6  ŠK Apollo CElo6½:1½
2.1
Belanji, Branislav
1858Z 21-
Deak, Gabriel
2004A8281 - 0
2.2
Nepras, Martin
1952A106-
Lachcina, Alojz
1827B8260 - 1
2.3
Ochrana, Ladislav
1865A705-
Chrenko, Peter
1766B8311 - 0
2.4
Galik, Vladimir
1657-
Krno, Vladimir
16761 - 0
2.5
Oravec, Lubos
1509-
Cacko, Jozef
1573½ - ½
2.6
Vas, Jozef
1561-
Jambrich, Jaromir
14721 - 0
2.7
Kostic, Ivan
1604-
Halas, Jozef
12461 - 0
2.8
Kriska, Juraj
1000-
Viskupic, Pavol
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.9  NBSElo-5  ŠK Slovan KElo3 : 5
3.1
Frindt, Kornel
2165A522-
Hecht, Tomas
1971B5901 - 0
3.2
Vodicka, Ivan
1843-
Sturc, Gustav
1875B6020 - 1
3.3
Vyboch, Michal
1739-
Zdrazil, Bohumir
1811B6060 - 1
3.4
Krajcovic, Boris
1652-
Zacka, Ladislav
17131 - 0
3.5
Psotny, Martin
1596-
Duchovic, Dusan
16721 - 0
3.6
Szulenyi, Frantisek
1475-
Tomcik, Leon
15700 - 1
3.7
Prokes, Michal
1139-
Butora, Frantisek
15080 - 1
3.8
Nemethy, Peter
1035-
Greppel, Pavol
14410 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-4  Tilgnerka BElo6 : 2
4.1
Benci, Jozef
1875A498-
Zahorsky, Michal
16971 - 0
4.2
Duraj, Jan
1897B499-
Povraznik, Peter
15541 - 0
4.3
Durovka, Stefan
1737B501-
Stancek, Stefan
14891 - 0
4.4
Straka, Ivan
1688A502-
Gajdosik, Vladimir
1449½ - ½
4.5
Lukac, Peter
1623-
Vaverka, Miroslav
15390 - 1
4.6
Struhar, Adrian
1412-
Manasek, Vladimir
1495½ - ½
4.7
Hlavac, Tomas
1394-
Vlcek, Milan
1284+ - -
4.8
Jovevski, Boris
1000-
Stuska, Patrik
10001 - 0
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.11  KŠN BElo-3  ŠK Krasňany DElo4½:3½
5.1
Walterova, Ema
1796-
Kebis, Milos
1842B5070 - 1
5.2
Bochnickova, Simona
1770-
Boldocki, Rastislav
1796A5051 - 0
5.3
Striskova, Lucia
1653-
Juhaniak, Lubomir
17801 - 0
5.4
Havalda, Samuel
1590-
Mikulasek, Viktor
1754B5060 - 1
5.5
Smidova, Michaela
1485-
Bukovcak, Jaroslav
1634½ - ½
5.6
Meszaros, Casey Ryan
1415-
Chobot, Stefan
15141 - 0
5.7
Kubikova, Nina
1259-
Hudak, Igor
14530 - 1
5.8
Zverka, Peter Samuel
1450-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-2  ŠK Lokomotíva DElo3 : 5
6.1
Shirinyan, Daniel
1682Z52-
Skach, Lubomir
13781 - 0
6.2
Sipos, Patrik
1000-
Skachova, Zuzana
14020 - 1
6.3
Pavelka, Jonatan
1069-
Krupa, Andrej
12310 - 1
6.4
Kajaba, Matus
1097-
Bernard, Martin
1166½ - ½
6.5
Nedeliak, Matej
1000-
Skripecky, Marek
1232½ - ½
6.6
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
6.7
Nedeliak, Oliver
1000-
Vasko, Matej
10000 - 1
6.8
Bezak, Samuel
1000-
Vargic, Michal
10000 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-18  Doprastav K UntouchablesElo4 : 4
7.1
Androvic, Peter
1643-
Vrba, Michal
20220 - 1
7.2
Belas, Jozef
1606-
Klimova, Maria
15900 - 1
7.3
Gonda, Jan
1559-
Cerven, Matus
13011 - 0
7.4
Cebo, Vladimir
1504-
Galochkina, Taisiya
1000Z1101 - 0
7.5
Ziacik, Pavol
1526-
Shevtsov, Roman
1000Z1111 - 0
7.6
Liscak, Peter
1474-
Iakovlieva, Sofia
10001 - 0
7.7
bez hráča
0-
Tarasenko, Fiodor
1000- - +
7.8
bez hráča
0-
Gyurkovics, Martin
1000- - +
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-17  ŠK Slovan JElo5 : 3
8.1
Zitniak, Jozef
1795-
Rybiansky, Jergus
14310 - 1
8.2
Kukan, Michal
1776-
Lorincz, Robert
13301 - 0
8.3
Vasil, Patrik
1681-
Zetocha, Adela
13691 - 0
8.4
Lichner, Peter
1633-
Horvathova, Hana
1356½ - ½
8.5
Blaho, Jakub
1664-
Horvath, Marian
12571 - 0
8.6
Belosovic, Pavol
1354-
Horvath, Jan
1309½ - ½
8.7
Liner, Martin
1466-
Markschies, Benjamin Max
11661 - 0
8.8
Kaceriak, Simon
1072-
Zalesky, Daniel
11520 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-16  ŠK Doprastav GElo3½:4½
9.1
Salgovic, Simon
1853B347-
Hricovini, Michal
20080 - 1
9.2
Petrek, Dominik
1871B346-
Chren, Martin
1899½ - ½
9.3
Paluska, Karol
1845-
Bujnovsky, Jan
18051 - 0
9.4
Janikovic, Alex Zoltan
1567-
Goga, Frantisek
1809B3380 - 1
9.5
Rak, Martin
1581-
Stofa, David
1717A5401 - 0
9.6
Cizmar, Tomas
1367-
Vojtko, Robert
16900 - 1
9.7
Lakota, Jan
1369-
Blizman, Marian
15301 - 0
9.8
Dolnik, Michal
1296-
Krammer, Anton
15280 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-15  ŠK Tatran CElo4½:3½
10.1
Compel, Daniel
1877B588-
Beran, Jan
1793A4351 - 0
10.2
Krisko, Vladimir
1655-
Molnar, Viliam
1798A4341 - 0
10.3
Skrinar, Marek
1669-
Sorsak, Jozef
1841B432½ - ½
10.4
Pekar, Matus
1604-
Bohacek, Ludovit
16541 - 0
10.5
Kristufek, Michal
1485-
Garaj, Ivan
16610 - 1
10.6
Krisko, Vladimir
1159-
Skoviera, Luboslav
17081 - 0
10.7
Krasnansky, Radovan
1086-
Skripek, Jan
15990 - 1
10.8
Heinlein, Viktor
1304-
Galan, Anton
16590 - 1
2. kolo dňa 2019/10/25 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-14  ŠK Ružinov BElo1½:6½
11.1
Strelbitska, Oleksandra
1691B844-
Moravcik, Peter
1621½ - ½
11.2
Licka, Radomir
1607-
Vesely, Bedrich
16640 - 1
11.3
Fiala, Jan
1587B845-
Marcek, Jan
1591B3910 - 1
11.4
Gal, Milan
1507-
Matusek, Jan
1527½ - ½
11.5
Zacik, Tibor, Gregor
1495-
Machalik, Juraj
15650 - 1
11.6
Milata, Matej
1392-
Hatala, Peter
1492½ - ½
11.7
Zacik, Tibor
1340-
Faltus, Jan
14260 - 1
11.8
Laifr, Tadeas
1000-
Vrbensky, Jozef
13710 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-12  ŠK Doprastav HElo1 : 7
1.1
Beno, Milan
1697-
Kersten, Juraj
18910 - 1
1.2
Barta, Ondrej
1367-
Ulehla, Dag
1791A3390 - 1
1.3
Hitka, Robert
1419A456-
Vinarcik, Jan
1851B3400 - 1
1.4
Krupa, Andrej
1231-
Kysel, Jozef
16610 - 1
1.5
Jursova, Elena
1105-
Halasz, Michal
15820 - 1
1.6
Tonhajzer, Matus
1000-
Portes, Peter
15371 - 0
1.7
Vasko, Matej
1000-
Kulik, Juraj
15090 - 1
1.8
Solar, Samuel
1000-
Misik, Rudolf
12680 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo8 : 0
2.1
Strouts, Graham
1918A504-
Sipos, Patrik
10001 - 0
2.2
Grom, Stanislav
1707-
Kajaba, Matus
10971 - 0
2.3
Bukovcak, Jaroslav
1634-
Vrabel, Michal Juraj
10001 - 0
2.4
Chobot, Stefan
1514-
Stiftova, Tereza
10001 - 0
2.5
Hanker, Lubomir
1526-
Benda, Peter
10001 - 0
2.6
Hudak, Igor
1453-
Streska, Sebastian
10001 - 0
2.7
Coufal, Jozef
1000-
Guller, Patrik
10001 - 0
2.8
Vojacek, Alois
1076-
Stiftova, Tamara
10001 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-11  KŠN BElo2 : 6
3.1
Zahorsky, Michal
1697-
Bochnickova, Simona
17700 - 1
3.2
Povraznik, Peter
1554-
Striskova, Lucia
16530 - 1
3.3
Gajdosik, Vladimir
1449-
Havalda, Samuel
15900 - 1
3.4
Vaverka, Miroslav
1539-
Kapolkova, Greta
14861 - 0
3.5
Manasek, Vladimir
1495-
Meszaros, Casey Ryan
14151 - 0
3.6
Furdik, Matus
1000-
Zverka, Peter Samuel
14500 - 1
3.7
Stuska, Patrik
1000-
Sahidi, Sear
12310 - 1
3.8
Furdik, Simon
1000-
Sahidi, Shabir
11480 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-10  ŠK Dúbravan CElo5 : 3
4.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Pauk, Peter
18270 - 1
4.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Durovka, Stefan
1737B5010 - 1
4.3
Zacka, Ladislav
1713-
Straka, Ivan
1688A5021 - 0
4.4
Kovacic, Stefan
1611-
Lukac, Peter
1623½ - ½
4.5
Duchovic, Dusan
1672-
Dobcsanyi, Dominik
1630A5031 - 0
4.6
Tomcik, Leon
1570-
Struhar, Adrian
14121 - 0
4.7
Butora, Frantisek
1508-
Jovevski, Boris
1000½ - ½
4.8
Greppel, Pavol
1441-
bez hráča
0+ - -
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-9  NBSElo2½:5½
5.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Vodicka, Ivan
18431 - 0
5.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Tomanek, Rafael
1808A5230 - 1
5.3
Racko, Jan
1725-
Pivacek, Jozef
17841 - 0
5.4
Krno, Vladimir
1676-
Vyboch, Michal
17390 - 1
5.5
Cacko, Jozef
1573-
Krajcovic, Boris
1652½ - ½
5.6
Jambrich, Jaromir
1472-
Kendera, Tomas
16250 - 1
5.7
Halas, Jozef
1246-
Cibiri, Ivan
15970 - 1
5.8
Viskupic, Pavol
1000-
Psotny, Martin
15960 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-8  Karlova VesElo3½:4½
6.1
Karas, Juraj
1672-
Belanji, Branislav
1858Z 211 - 0
6.2
Rintel, Boris
1665-
Galik, Vladimir
1657½ - ½
6.3
Benci, Rudolf
1653-
Marko, Jan
16461 - 0
6.4
Lancaric, Vladimir
1518A875-
Oravec, Lubos
15090 - 1
6.5
Lintner, Igor
1530-
Vas, Jozef
1561½ - ½
6.6
Benci, Jozef
1203-
Simon, Jozef
15870 - 1
6.7
Dargaj, Samuel
1000-
Kostic, Ivan
16040 - 1
6.8
Majtan, Teo Jan
1000-
Kruzliak, Stefan
1000½ - ½
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-13  ŠK Dúbravan DElo3 : 5
7.1
Beran, Jan
1793A435-
Laho, Tomas
17990 - 1
7.2
Koutny, Bretislav
1730B433-
Strelbitska, Oleksandra
1691B844½ - ½
7.3
Chodak, Ivan
1695-
Licka, Daniel
14771 - 0
7.4
Bohacek, Ludovit
1654-
Licka, Radomir
16070 - 1
7.5
Garaj, Ivan
1661-
Gal, Milan
1507½ - ½
7.6
Skoviera, Luboslav
1708-
Zacik, Tibor, Gregor
14950 - 1
7.7
Skripek, Jan
1599-
Adamec, Maros
13680 - 1
7.8
Galan, Anton
1659-
Milata, Matej
13921 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-23  ŠK Slovan IElo4½:3½
8.1
Chren, Martin
1899-
Compel, Daniel
1877B5881 - 0
8.2
Bujnovsky, Jan
1805-
Bohunicky, Pavol
1609A585½ - ½
8.3
Krammer, Peter
1791-
Skrinar, Marek
16691 - 0
8.4
Stofa, David
1717A540-
Pekar, Matus
16040 - 1
8.5
Vojtko, Robert
1690-
Pozar, Daniel
13611 - 0
8.6
Krammer, Anton
1528-
Kristufek, Michal
14850 - 1
8.7
Hutman, Martin
1444-
Skalos, Jakub
10000 - 1
8.8
Michlik, Filip
1394-
Kostka, Pavol
10001 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo5 : 3
9.1
Cervenak, Ladislav
1801B589-
Salgovic, Simon
1853B3470 - 1
9.2
Hudcovic, Branislav
1653-
Paluska, Karol
1845½ - ½
9.3
Heger, Peter
1450-
Rak, Martin
15811 - 0
9.4
Rybiansky, Jergus
1431-
Smaho, Timur
14821 - 0
9.5
Zetocha, Adela
1369-
Cizmar, Tomas
13671 - 0
9.6
Horvathova, Hana
1356-
Malaschitz, Teodor
1482½ - ½
9.7
Horvath, Jan
1309-
Dolnik, Michal
12960 - 1
9.8
Dvorak, Alfred
1070-
Hronec, Tadeas
11551 - 0
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-21  ŠK Strelec CElo1 : 7
10.1
Klimova, Maria
1590-
Jurcak, Marian
1758B5840 - 1
10.2
Cerven, Matus
1301-
Kukan, Michal
17760 - 1
10.3
Pekar, Juraj
1000-
Blaho, Jakub
16640 - 1
10.4
Galochkina, Taisiya
1000Z110-
Kaceriak, Ivan
15210 - 1
10.5
Kozub, Lukas
1000-
Liner, Martin
14660 - 1
10.6
Iakovlieva, Sofia
1000-
Kaceriak, Simon
10720 - 1
10.7
Gyurkovics, Martin
1000-
Liner, Andrej
10001 - 0
10.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Szabados, Martin
10000 - 1
3. kolo dňa 2019/11/08 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-20  ŠK Lokomotíva CElo0 : 8
11.1
Kobela, Pavol
1619A080-
Prochazka, Jaromir
1934A4500 - 1
11.2
Vybiral, Jakub
1000-
Stecko, Ivan
17990 - 1
11.3
Brechtl, Samuel
1178-
Marusic, Martin
17680 - 1
11.4
Krivosik, Matus
1000-
Androvic, Peter
16430 - 1
11.5
Certik, Jaroslav
1021-
Belas, Jozef
16060 - 1
11.6
Simon, Samuel
1188-
Cebo, Vladimir
15040 - 1
11.7
Ravas, Samuel
1000-
Ziacik, Pavol
15260 - 1
11.8
Ravas, Jakub
1104-
Ivanic, Martin
13810 - 1
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-8  Karlova VesElo4½:3½
1.1
Kersten, Juraj
1891-
Belanji, Branislav
1858Z 211 - 0
1.2
Ulehla, Dag
1791A339-
Ochrana, Ladislav
1865A705½ - ½
1.3
Kysel, Jozef
1661-
Galik, Vladimir
16570 - 1
1.4
Halasz, Michal
1582-
Marko, Jan
1646½ - ½
1.5
Ruzicka, Miroslav
1536-
Oravec, Lubos
15091 - 0
1.6
Portes, Peter
1537-
Vas, Jozef
15611 - 0
1.7
Kulik, Juraj
1509-
Simon, Jozef
1587½ - ½
1.8
Ondrejkova, Alzbeta
1435-
Kostic, Ivan
16040 - 1
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.9  NBSElo-7  ŠK Doprastav IElo7½: ½
2.1
Vodicka, Ivan
1843-
Benci, Rudolf
1653½ - ½
2.2
Vyboch, Michal
1739-
Lintner, Igor
15301 - 0
2.3
Krajcovic, Boris
1652-
Livnansky, Michal
11651 - 0
2.4
Kendera, Tomas
1625-
Benci, Jozef
12031 - 0
2.5
Cibiri, Ivan
1597-
Komora, Simon
11021 - 0
2.6
Szulenyi, Frantisek
1475-
Stasik, Alan
10001 - 0
2.7
Nemethy, Peter
1035-
Sabaj, Viktor
10001 - 0
2.8
Steltenpohl, Peter
1000-
Helenin, Jozef
10001 - 0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-6  ŠK Apollo CElo3 : 5
3.1
Duraj, Jan
1897B499-
Deak, Gabriel
2004A8280 - 1
3.2
Pauk, Peter
1827-
Racko, Jan
1725½ - ½
3.3
Durovka, Stefan
1737B501-
Bilka, Radoslav
17140 - 1
3.4
Lukac, Peter
1623-
Krno, Vladimir
16761 - 0
3.5
Dobcsanyi, Dominik
1630A503-
Butala, Michal
16090 - 1
3.6
Struhar, Adrian
1412-
Cacko, Jozef
1573½ - ½
3.7
Hlavac, Tomas
1394-
Jambrich, Jaromir
14720 - 1
3.8
Jovevski, Boris
1000-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.11  KŠN BElo-5  ŠK Slovan KElo4½:3½
4.1
Bochnicka, Vladimir
2007B941-
Hecht, Tomas
1971B5901 - 0
4.2
Walterova, Ema
1796-
Sturc, Gustav
1875B6021 - 0
4.3
Bochnickova, Simona
1770-
Zdrazil, Bohumir
1811B6060 - 1
4.4
Striskova, Lucia
1653-
Zacka, Ladislav
1713½ - ½
4.5
Havalda, Samuel
1590-
Kovacic, Stefan
16111 - 0
4.6
Kapolkova, Greta
1486-
Skerlik, Vladimir
15440 - 1
4.7
Smidova, Michaela
1485-
Tomcik, Leon
15701 - 0
4.8
Zverka, Peter Samuel
1450-
Butora, Frantisek
15080 - 1
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-4  Tilgnerka BElo2½:5½
5.1
Huncar, Martin
1858A343-
Zahorsky, Michal
1697½ - ½
5.2
Shirinyan, Daniel
1682Z52-
Chovanec, Peter
16621 - 0
5.3
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Povraznik, Peter
15540 - 1
5.4
Vachuda, Alex
1000-
Stancek, Stefan
14890 - 1
5.5
Stiftova, Tereza
1000-
Gajdosik, Vladimir
14490 - 1
5.6
Benda, Peter
1000-
Vaverka, Miroslav
15390 - 1
5.7
Guller, Patrik
1000-
Manasek, Vladimir
14950 - 1
5.8
Stiftova, Tamara
1000-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-3  ŠK Krasňany DElo4 : 4
6.1
Pytlik, Pavol
2036A454-
Strouts, Graham
1918A5041 - 0
6.2
Beno, Milan
1697-
Juhaniak, Lubomir
1780½ - ½
6.3
Barta, Ondrej
1367-
Mikulasek, Viktor
1754B5060 - 1
6.4
Jursa, Juraj
1356-
Bukovcak, Jaroslav
16340 - 1
6.5
Bernard, Martin
1166-
Chobot, Stefan
15141 - 0
6.6
Skripecky, Marek
1232-
Hanker, Lubomir
1526½ - ½
6.7
Tonhajzer, Matus
1000-
Hudak, Igor
14530 - 1
6.8
Vargic, Michal
1000-
Vojacek, Alois
10761 - 0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-19  Tilgnerka AElo4 : 4
7.1
Blaho, Jakub
1664-
Kobela, Pavol
1619A0801 - 0
7.2
Belosovic, Pavol
1354-
Durana, Jonas
13380 - 1
7.3
Liner, Martin
1466-
Durana, Richard
10001 - 0
7.4
Kaceriak, Simon
1072-
Brechtl, Samuel
11780 - 1
7.5
Liner, Andrej
1000-
Pavliga, Jaroslav
10000 - 1
7.6
Szabados, Martin
1000-
Certik, Jaroslav
10210 - 1
7.7
Guba, Pavol
1000-
Ravas, Samuel
10001 - 0
7.8
Horny, Michal
1000-
Ravas, Jakub
11041 - 0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-18  Doprastav K UntouchablesElo6 : 2
8.1
Malaschitz, Richard
2024A344-
Vrba, Michal
2022½ - ½
8.2
Petrek, Dominik
1871B346-
Galba, Branislav
12921 - 0
8.3
Seleng, Simon
1726B347-
Cerven, Matus
1301½ - ½
8.4
Janikovic, Alex Zoltan
1567-
Kozub, Lukas
10001 - 0
8.5
Rak, Martin
1581-
Cutka, Pavol
10311 - 0
8.6
Cizmar, Tomas
1367-
Hasala, Richard
10001 - 0
8.7
Malaschitz, Teodor
1482-
Tarasenko, Fiodor
10000 - 1
8.8
Lakota, Jan
1369-
Gyurkovics, Martin
10001 - 0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-17  ŠK Slovan JElo4½:3½
9.1
Compel, Daniel
1877B588-
Cervenak, Ladislav
1801B589½ - ½
9.2
Krisko, Vladimir
1655-
Eiben, Pavol
15011 - 0
9.3
Skrinar, Marek
1669-
Heger, Peter
14501 - 0
9.4
Pekar, Matus
1604-
Rybiansky, Jergus
14311 - 0
9.5
Krisko, Vladimir
1159-
Lorincz, Robert
13300 - 1
9.6
Krasnansky, Radovan
1086-
Zetocha, Adela
13690 - 1
9.7
Heinlein, Daniel
1000-
Zalesky, Daniel
11520 - 1
9.8
Kostka, Pavol
1000-
Petrinec, Simon
10001 - 0
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-16  ŠK Doprastav GElo5 : 3
10.1
Laho, Tomas
1799-
Frundina, Yelyzaveta
16321 - 0
10.2
Licka, Radomir
1607-
Goga, Frantisek
1809B338½ - ½
10.3
Fiala, Jan
1587B845-
Stofa, David
1717A540½ - ½
10.4
Gal, Milan
1507-
Vojtko, Robert
1690½ - ½
10.5
Zacik, Tibor, Gregor
1495-
Stofa, Filip
1492A5411 - 0
10.6
Adamec, Maros
1368-
Krammer, Anton
1528½ - ½
10.7
Milata, Matej
1392-
Nedoba, Jakub
12551 - 0
10.8
Laifr, Tadeas
1000-
Jakubec, Jan
10000 - 1
4. kolo dňa 2019/11/22 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-15  ŠK Tatran CElo1½:6½
11.1
Ferik, Andrej
1778A388-
Beran, Jan
1793A4350 - 1
11.2
Moravcik, Peter
1621-
Molnar, Viliam
1798A434½ - ½
11.3
Marcek, Jan
1591B391-
Granec, Stefan
18300 - 1
11.4
Kuma, Rudolf
1568-
Sorsak, Jozef
1841B432+ - -
11.5
Hatala, Peter
1492-
Koutny, Bretislav
1730B4330 - 1
11.6
Faltus, Jan
1426-
Bohacek, Ludovit
16540 - 1
11.7
Zatko, Peter
1379-
Garaj, Ivan
16610 - 1
11.8
Vrbensky, Jozef
1371-
Skripek, Jan
15990 - 1
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-12  ŠK Doprastav HElo6 : 2
1.1
Strouts, Graham
1918A504-
Kersten, Juraj
18911 - 0
1.2
Kebis, Milos
1842B507-
Ulehla, Dag
1791A3391 - 0
1.3
Juhaniak, Lubomir
1780-
Kysel, Jozef
16611 - 0
1.4
Rathousky, Karol
1748-
Halasz, Michal
1582½ - ½
1.5
Mihalik, Milan
1698-
Polak, Pavol
1467½ - ½
1.6
Chobot, Stefan
1514-
Portes, Peter
1537½ - ½
1.7
Hanker, Lubomir
1526-
Kulik, Juraj
1509½ - ½
1.8
Hudak, Igor
1453-
Misik, Rudolf
12681 - 0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-2  ŠK Lokomotíva DElo6 : 2
2.1
Zahorsky, Michal
1697-
Beno, Milan
1697½ - ½
2.2
Povraznik, Peter
1554-
Barta, Ondrej
13671 - 0
2.3
Gajdosik, Vladimir
1449-
Skach, Lubomir
13780 - 1
2.4
Vaverka, Miroslav
1539-
Jursa, Juraj
13561 - 0
2.5
Manasek, Vladimir
1495-
Jursova, Elena
11051 - 0
2.6
Furdik, Matus
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
2.7
Stuska, Patrik
1000-
Vasko, Matej
1000½ - ½
2.8
Furdik, Simon
1000-
Solar, Samuel
10001 - 0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo7½: ½
3.1
Zacka, Ladislav
1713-
Huncar, Martin
1858A3431 - 0
3.2
Kovacic, Stefan
1611-
Shirinyan, Daniel
1682Z52½ - ½
3.3
Skerlik, Vladimir
1544-
Pavelka, Jonatan
10691 - 0
3.4
Tomcik, Leon
1570-
Kajaba, Matus
10971 - 0
3.5
Butora, Frantisek
1508-
Vachuda, Alex
10001 - 0
3.6
Greppel, Pavol
1441-
Stiftova, Tereza
10001 - 0
3.7
Filipek, Peter
1315-
Bezak, Samuel
10001 - 0
3.8
Kralovic, Marian
1000-
Stiftova, Tamara
10001 - 0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-11  KŠN BElo4½:3½
4.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Bochnicka, Vladimir
2007B941½ - ½
4.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Bochnickova, Simona
17701 - 0
4.3
Krno, Vladimir
1676-
Striskova, Lucia
16531 - 0
4.4
Cacko, Jozef
1573-
Havalda, Samuel
15901 - 0
4.5
Jambrich, Jaromir
1472-
Kapolkova, Greta
14860 - 1
4.6
Mlady, Juraj
1257-
Smidova, Michaela
1485½ - ½
4.7
Halas, Jozef
1246-
Meszaros, Casey Ryan
1415½ - ½
4.8
Viskupic, Pavol
1000-
Zverka, Peter Samuel
14500 - 1
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-10  ŠK Dúbravan CElo2 : 6
5.1
Komora, Andrej
2308A342-
Duraj, Jan
1897B4991 - 0
5.2
Karas, Juraj
1672-
Pauk, Peter
18270 - 1
5.3
Benci, Rudolf
1653-
Durovka, Stefan
1737B5010 - 1
5.4
Lintner, Igor
1530-
Belak, Milan
16991 - 0
5.5
Benci, Jozef
1203-
Lukac, Peter
16230 - 1
5.6
Komora, Simon
1102-
Dobcsanyi, Dominik
1630A5030 - 1
5.7
Li, Geng Hui
1196-
Struhar, Adrian
14120 - 1
5.8
Sabaj, Viktor
1000-
Hlavac, Tomas
13940 - 1
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-9  NBSElo5 : 3
6.1
Belanji, Branislav
1858Z 21-
Tomanek, Rafael
1808A523½ - ½
6.2
Ochrana, Ladislav
1865A705-
Vyboch, Michal
17390 - 1
6.3
Galik, Vladimir
1657-
Krajcovic, Boris
1652½ - ½
6.4
Oravec, Lubos
1509-
Kendera, Tomas
1625½ - ½
6.5
Vas, Jozef
1561-
Psotny, Martin
15961 - 0
6.6
Fabana, Tibor
1506-
Szulenyi, Frantisek
1475½ - ½
6.7
Simon, Jozef
1587-
Prokes, Michal
11391 - 0
6.8
Kostic, Ivan
1604-
Nemethy, Peter
10351 - 0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-14  ŠK Ružinov BElo8 : 0
7.1
Hricovini, Michal
2008-
Ferik, Andrej
1778A3881 - 0
7.2
Frundina, Yelyzaveta
1632-
Vesely, Bedrich
16641 - 0
7.3
Bujnovsky, Jan
1805-
Matusek, Jan
15271 - 0
7.4
Goga, Frantisek
1809B338-
Kuma, Rudolf
15681 - 0
7.5
Krammer, Peter
1791-
Machalik, Juraj
15651 - 0
7.6
Stofa, David
1717A540-
Zatko, Peter
13771 - 0
7.7
Vojtko, Robert
1690-
Zatko, Peter
13791 - 0
7.8
Krammer, Anton
1528-
Vrbensky, Jozef
13711 - 0
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-13  ŠK Dúbravan DElo8 : 0
8.1
Hudcovic, Branislav
1653-
bez hráča
0+ - -
8.2
Rybiansky, Jergus
1431-
bez hráča
0+ - -
8.3
Lorincz, Robert
1330-
bez hráča
0+ - -
8.4
Zetocha, Adela
1369-
bez hráča
0+ - -
8.5
Horvathova, Hana
1356-
bez hráča
0+ - -
8.6
Zalesky, Daniel
1152-
bez hráča
0+ - -
8.7
Petrinec, Simon
1000-
bez hráča
0+ - -
8.8
Dvorak, Alfred
1070-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-23  ŠK Slovan IElo2½:5½
9.1
Pocos, Stefan
1000-
Bohunicky, Pavol
1609A585½ - ½
9.2
Beckova, Iveta
1000-
Krisko, Vladimir
16550 - 1
9.3
Cerven, Matus
1301-
Kristufek, Michal
14850 - 1
9.4
Pekar, Juraj
1000-
Krisko, Vladimir
11590 - 1
9.5
Galochkina, Taisiya
1000Z110-
Krasnansky, Radovan
10861 - 0
9.6
Kozub, Lukas
1000-
Heinlein, Viktor
13040 - 1
9.7
Tarasenko, Fiodor
1000-
Heinlein, Daniel
10001 - 0
9.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Kostka, Pavol
10000 - 1
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo½ :7½
10.1
Kobela, Pavol
1619A080-
Malaschitz, Richard
2024A344½ - ½
10.2
Durana, Jonas
1338-
Salgovic, Simon
1853B3470 - 1
10.3
Brechtl, Samuel
1178-
Petrek, Dominik
1871B3460 - 1
10.4
Krivosik, Matus
1000-
Rak, Martin
15810 - 1
10.5
Certik, Jaroslav
1021-
Cizmar, Tomas
13670 - 1
10.6
Szabova, Lucia
1000-
Malaschitz, Teodor
14820 - 1
10.7
Ravas, Samuel
1000-
Janikovic, Zoltan
14700 - 1
10.8
Kollar, Leo
1000-
Hronec, Tadeas
11550 - 1
5. kolo dňa 2019/12/06 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-21  ŠK Strelec CElo4 : 4
11.1
Kundrak, Vladimir
1869A952-
Jurcak, Marian
1758B5840 - 1
11.2
Novak, Martin
1870-
Zitniak, Jozef
17951 - 0
11.3
Marusic, Martin
1768-
Kukan, Michal
17761 - 0
11.4
Kis, Tomas
1702-
Lichner, Peter
1633½ - ½
11.5
Cebo, Vladimir
1504-
Blaho, Jakub
1664½ - ½
11.6
Ziacik, Pavol
1526-
Blaho, Igor
15070 - 1
11.7
Ciganek, Jaroslav
1474-
Belosovic, Pavol
13541 - 0
11.8
Liscak, Peter
1474-
Liner, Martin
14660 - 1
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-9  NBSElo1 : 7
1.1
Kersten, Juraj
1891-
Vodicka, Ivan
18430 - 1
1.2
Ulehla, Dag
1791A339-
Tomanek, Rafael
1808A523½ - ½
1.3
Kysel, Jozef
1661-
Pivacek, Jozef
1784½ - ½
1.4
Halasz, Michal
1582-
Vyboch, Michal
17390 - 1
1.5
Ruzicka, Miroslav
1536-
Krajcovic, Boris
16520 - 1
1.6
Polak, Pavol
1467-
Kendera, Tomas
16250 - 1
1.7
Portes, Peter
1537-
Cibiri, Ivan
15970 - 1
1.8
Kulik, Juraj
1509-
Szulenyi, Frantisek
14750 - 1
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-8  Karlova VesElo6 : 2
2.1
Duraj, Jan
1897B499-
Belanji, Branislav
1858Z 211 - 0
2.2
Pauk, Peter
1827-
Ochrana, Ladislav
1865A7051 - 0
2.3
Durovka, Stefan
1737B501-
Galik, Vladimir
16571 - 0
2.4
Belak, Milan
1699-
Marko, Jan
16461 - 0
2.5
Lukac, Peter
1623-
Vas, Jozef
15611 - 0
2.6
Dobcsanyi, Dominik
1630A503-
Kostic, Ivan
16041 - 0
2.7
Hlavac, Tomas
1394-
Kruzliak, Stefan
10000 - 1
2.8
bez hráča
0-
Mertus, Michal
1000- - +
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.11  KŠN BElo-7  ŠK Doprastav IElo6½:1½
3.1
Bochnicka, Vladimir
2007B941-
Rintel, Boris
16651 - 0
3.2
Walterova, Ema
1796-
Benci, Rudolf
1653½ - ½
3.3
Striskova, Lucia
1653-
Lancaric, Vladimir
1518A875½ - ½
3.4
Havalda, Samuel
1590-
Livnansky, Michal
11651 - 0
3.5
Smidova, Michaela
1485-
Benci, Jozef
12031 - 0
3.6
Zverka, Peter Samuel
1450-
Livnansky, Tomas
10001 - 0
3.7
Havaldova, Natalia
1183-
Li, Geng Hui
1196½ - ½
3.8
Pisarcik, Richard
1191-
Helenin, Jozef
10001 - 0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-6  ŠK Apollo CElo4 : 4
4.1
Curik, Peter
1750-
Lachcina, Alojz
1827B8261 - 0
4.2
Huncar, Martin
1858A343-
Racko, Jan
17251 - 0
4.3
Sipos, Patrik
1000-
Bilka, Radoslav
17140 - 1
4.4
Kajaba, Matus
1097-
Krno, Vladimir
16760 - 1
4.5
Nedeliak, Matej
1000-
Cacko, Jozef
15730 - 1
4.6
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Jambrich, Jaromir
14720 - 1
4.7
Nedeliak, Oliver
1000-
Viskupic, Pavol
10001 - 0
4.8
Guller, Patrik
1000-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-5  ŠK Slovan KElo1 : 7
5.1
Pytlik, Pavol
2036A454-
Hecht, Tomas
1971B590½ - ½
5.2
Beno, Milan
1697-
Sturc, Gustav
1875B6020 - 1
5.3
Skripecky, Marian
1415-
Zdrazil, Bohumir
1811B6060 - 1
5.4
Krupa, Andrej
1231-
Kralovic, Peter
1798½ - ½
5.5
Jursova, Elena
1105-
Zacka, Ladislav
17130 - 1
5.6
Skripecky, Marek
1232-
Kovacic, Stefan
16110 - 1
5.7
Vasko, Matej
1000-
Duchovic, Dusan
16720 - 1
5.8
Solar, Samuel
1000-
Skerlik, Vladimir
15440 - 1
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-4  Tilgnerka BElo5 : 3
6.1
Kebis, Milos
1842B507-
Zahorsky, Michal
1697½ - ½
6.2
Grom, Stanislav
1707-
Chovanec, Peter
16621 - 0
6.3
Juhaniak, Lubomir
1780-
Povraznik, Peter
15541 - 0
6.4
Mikulasek, Viktor
1754B506-
Stancek, Stefan
14891 - 0
6.5
Rathousky, Karol
1748-
Gajdosik, Vladimir
14491 - 0
6.6
Chobot, Stefan
1514-
Vaverka, Miroslav
15390 - 1
6.7
Hudak, Igor
1453-
Manasek, Vladimir
14950 - 1
6.8
Adamko, Ladislav
1000-
Furdik, Simon
1000½ - ½
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-20  ŠK Lokomotíva CElo5½:2½
7.1
Salgovic, Simon
1853B347-
Dujava, Daniel
2117A4520 - 1
7.2
Petrek, Dominik
1871B346-
Puchovsky, Ladislav
1965A451½ - ½
7.3
Paluska, Karol
1845-
Prochazka, Jaromir
1934A4500 - 1
7.4
Janikovic, Alex Zoltan
1567-
Kundrak, Vladimir
1869A952+ - -
7.5
Smaho, Timur
1482-
Stecko, Ivan
1799+ - -
7.6
Cizmar, Tomas
1367-
Beranek, Tomas
1778+ - -
7.7
Lakota, Jan
1369-
Androvic, Peter
1643+ - -
7.8
Hronec, Tadeas
1155-
Gonda, Jan
1559+ - -
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-19  Tilgnerka AElo3½:4½
8.1
Bohunicky, Pavol
1609A585-
Certik, Matej
19180 - 1
8.2
Krisko, Vladimir
1655-
Kobela, Pavol
1619A080½ - ½
8.3
Pozar, Daniel
1361-
Durana, Jonas
13381 - 0
8.4
Krisko, Vladimir
1159-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
8.5
Krasnansky, Radovan
1086-
Brechtl, Samuel
11780 - 1
8.6
Heinlein, Viktor
1304-
Pavliga, Jaroslav
10000 - 1
8.7
Heinlein, Daniel
1000-
Krivosik, Matus
10000 - 1
8.8
Kostka, Pavol
1000-
Szabova, Lucia
10001 - 0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-18  Doprastav K UntouchablesElo3½:4½
9.1
Strelbitska, Oleksandra
1691B844-
Vrba, Michal
20220 - 1
9.2
Licka, Daniel
1477-
Pocos, Stefan
10000 - 1
9.3
Licka, Radomir
1607-
Beckova, Iveta
10001 - 0
9.4
Fiala, Jan
1587B845-
Galba, Branislav
1292½ - ½
9.5
Gal, Milan
1507-
Pekar, Juraj
10000 - 1
9.6
Zacik, Tibor, Gregor
1495-
Shevtsov, Roman
1000Z1111 - 0
9.7
Adamec, Maros
1368-
Hasala, Richard
10001 - 0
9.8
Milata, Matej
1392-
Gyurkovics, Martin
10000 - 1
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-17  ŠK Slovan JElo5½:2½
10.1
Moravcik, Peter
1621-
Hudcovic, Branislav
1653½ - ½
10.2
Marcek, Jan
1591B391-
Lorincz, Robert
13301 - 0
10.3
Matusek, Jan
1527-
Horvathova, Hana
13560 - 1
10.4
Machalik, Juraj
1565-
Horvath, Marian
12571 - 0
10.5
Hatala, Peter
1492-
Markschies, Benjamin Max
11661 - 0
10.6
Zatko, Peter
1377-
Zalesky, Daniel
11520 - 1
10.7
Faltus, Jan
1426-
Petrinec, Simon
10001 - 0
10.8
Zatko, Peter
1379-
Dvorak, Alfred
10701 - 0
6. kolo dňa 2019/12/13 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-16  ŠK Doprastav GElo3½:4½
11.1
Molnar, Viliam
1798A434-
Hricak, Vasil
2075A3370 - 1
11.2
Sorsak, Jozef
1841B432-
Frundina, Yelyzaveta
1632½ - ½
11.3
Koutny, Bretislav
1730B433-
Gallik, Dalibor
1858A8070 - 1
11.4
Chodak, Ivan
1695-
Goga, Frantisek
1809B3381 - 0
11.5
Bohacek, Ludovit
1654-
Krammer, Peter
17910 - 1
11.6
Garaj, Ivan
1661-
Vojtko, Robert
16900 - 1
11.7
Skoviera, Luboslav
1708-
Fedor, Pavol
15631 - 0
11.8
Skripek, Jan
1599-
Stofa, Filip
1492A5411 - 0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-12  ŠK Doprastav HElo1 : 7
1.1
Zahorsky, Michal
1697-
Kersten, Juraj
18910 - 1
1.2
Povraznik, Peter
1554-
Ulehla, Dag
1791A339½ - ½
1.3
Gajdosik, Vladimir
1449-
Vinarcik, Jan
1851B340½ - ½
1.4
Vaverka, Miroslav
1539-
Kysel, Jozef
16610 - 1
1.5
Manasek, Vladimir
1495-
Halasz, Michal
15820 - 1
1.6
Furdik, Matus
1000-
Portes, Peter
15370 - 1
1.7
Stuska, Patrik
1000-
Kulik, Juraj
15090 - 1
1.8
Furdik, Simon
1000-
Seben, Andrej
14040 - 1
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-3  ŠK Krasňany DElo5 : 3
2.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Strouts, Graham
1918A5041 - 0
2.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Kebis, Milos
1842B507½ - ½
2.3
Zdrazil, Bohumir
1811B606-
Boldocki, Rastislav
1796A505½ - ½
2.4
Zacka, Ladislav
1713-
Juhaniak, Lubomir
1780½ - ½
2.5
Kovacic, Stefan
1611-
Mikulasek, Viktor
1754B5061 - 0
2.6
Skerlik, Vladimir
1544-
Rathousky, Karol
17480 - 1
2.7
Tomcik, Leon
1570-
Chobot, Stefan
1514½ - ½
2.8
Butora, Frantisek
1508-
Hudak, Igor
14531 - 0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-2  ŠK Lokomotíva DElo3 : 5
3.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Pytlik, Pavol
2036A4540 - 1
3.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Jursa, Branislav
1998A4550 - 1
3.3
Krno, Vladimir
1676-
Barta, Ondrej
13671 - 0
3.4
Cacko, Jozef
1573-
Skripecky, Marian
1415½ - ½
3.5
Jambrich, Jaromir
1472-
Krupa, Andrej
1231½ - ½
3.6
Halas, Jozef
1246-
Jursova, Elena
11051 - 0
3.7
Viskupic, Pavol
1000-
Skripecky, Marek
12320 - 1
3.8
Moravcik, Boris
1000-
Vasko, Matej
10000 - 1
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo6 : 2
4.1
Lancaric, Vladimir
1518A875-
Shirinyan, Daniel
1682Z520 - 1
4.2
Livnansky, Michal
1165-
Sipos, Patrik
10001 - 0
4.3
Benci, Jozef
1203-
Pavelka, Jonatan
10691 - 0
4.4
Komora, Simon
1102-
Pongo, Aron
10001 - 0
4.5
Li, Geng Hui
1196-
Vachuda, Alex
10001 - 0
4.6
Stasik, Alan
1000-
Stiftova, Tereza
10001 - 0
4.7
Dargaj, Samuel
1000-
Streska, Sebastian
10000 - 1
4.8
Helenin, Jozef
1000-
Guller, Patrik
10001 - 0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-11  KŠN BElo4½:3½
5.1
Belanji, Branislav
1858Z 21-
Bochnicka, Vladimir
2007B941½ - ½
5.2
Galik, Vladimir
1657-
Bochnickova, Simona
17700 - 1
5.3
Oravec, Lubos
1509-
Striskova, Lucia
1653½ - ½
5.4
Vas, Jozef
1561-
Havalda, Samuel
15901 - 0
5.5
Fabana, Tibor
1506-
Kapolkova, Greta
14860 - 1
5.6
Simon, Jozef
1587-
Smidova, Michaela
14851 - 0
5.7
Kostic, Ivan
1604-
Meszaros, Casey Ryan
1415½ - ½
5.8
Kruzliak, Stefan
1000-
Zverka, Peter Samuel
14501 - 0
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.9  NBSElo-10  ŠK Dúbravan CElo6 : 2
6.1
Vodicka, Ivan
1843-
Duraj, Jan
1897B4990 - 1
6.2
Tomanek, Rafael
1808A523-
Durovka, Stefan
1737B5010 - 1
6.3
Pivacek, Jozef
1784-
Straka, Ivan
1688A5021 - 0
6.4
Krajcovic, Boris
1652-
Dobcsanyi, Dominik
1630A5031 - 0
6.5
Cibiri, Ivan
1597-
Struhar, Adrian
14121 - 0
6.6
Psotny, Martin
1596-
Hlavac, Tomas
13941 - 0
6.7
Illas, Richard
1484-
bez hráča
0+ - -
6.8
Szulenyi, Frantisek
1475-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-15  ŠK Tatran CElo2½:5½
7.1
Eiben, Pavol
1501-
Molnar, Viliam
1798A4340 - 1
7.2
Heger, Peter
1450-
Sorsak, Jozef
1841B4320 - 1
7.3
Rybiansky, Jergus
1431-
Koutny, Bretislav
1730B4330 - 1
7.4
Zetocha, Adela
1369-
Chodak, Ivan
16951 - 0
7.5
Horvathova, Hana
1356-
Bohacek, Ludovit
16541 - 0
7.6
Horvath, Jan
1309-
Garaj, Ivan
1661½ - ½
7.7
Zalesky, Daniel
1152-
Skoviera, Luboslav
17080 - 1
7.8
Dvorak, Alfred
1070-
Skripek, Jan
15990 - 1
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-14  ŠK Ružinov BElo0 : 8
8.1
Galba, Branislav
1292-
Ferik, Andrej
1778A3880 - 1
8.2
Cerven, Matus
1301-
Vesely, Bedrich
16640 - 1
8.3
Pekar, Juraj
1000-
Kuma, Rudolf
15680 - 1
8.4
Shevtsov, Roman
1000Z111-
Hatala, Peter
14920 - 1
8.5
Kozub, Lukas
1000-
Vlacuha, Robert
15620 - 1
8.6
Hasala, Richard
1000-
Zatko, Peter
13770 - 1
8.7
Tarasenko, Fiodor
1000-
Faltus, Jan
14260 - 1
8.8
Gyurkovics, Martin
1000-
Vrbensky, Jozef
13710 - 1
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-13  ŠK Dúbravan DElo2 : 6
9.1
Kobela, Pavol
1619A080-
Laho, Tomas
17991 - 0
9.2
Durana, Jonas
1338-
Licka, Daniel
14771 - 0
9.3
Durana, Richard
1000-
Licka, Radomir
16070 - 1
9.4
Vybiral, Jakub
1000-
Fiala, Jan
1587B8450 - 1
9.5
Brechtl, Samuel
1178-
Gal, Milan
15070 - 1
9.6
Krivosik, Matus
1000-
Zacik, Tibor, Gregor
14950 - 1
9.7
Certik, Jaroslav
1021-
Adamec, Maros
13680 - 1
9.8
Simon, Samuel
1188-
Milata, Matej
13920 - 1
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-23  ŠK Slovan IElo5½:2½
10.1
Dujava, Daniel
2117A452-
Compel, Daniel
1877B5881 - 0
10.2
Puchovsky, Ladislav
1965A451-
Bohunicky, Pavol
1609A5851 - 0
10.3
Stecko, Ivan
1799-
Krisko, Vladimir
16551 - 0
10.4
Androvic, Peter
1643-
Skrinar, Marek
16690 - 1
10.5
Belas, Jozef
1606-
Pekar, Matus
1604½ - ½
10.6
Gonda, Jan
1559-
Pozar, Daniel
13611 - 0
10.7
Ciganek, Jaroslav
1474-
Krisko, Vladimir
11591 - 0
10.8
Liscak, Peter
1474-
Kostka, Pavol
10000 - 1
7. kolo dňa 2020/01/10 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo0 : 8
11.1
Jurcak, Marian
1758B584-
Malaschitz, Richard
2024A3440 - 1
11.2
Kukan, Michal
1776-
Salgovic, Simon
1853B3470 - 1
11.3
Lichner, Peter
1633-
Petrek, Dominik
1871B3460 - 1
11.4
Blaho, Jakub
1664-
Paluska, Karol
18450 - 1
11.5
Blaho, Igor
1507-
Rak, Martin
15810 - 1
11.6
Belosovic, Pavol
1354-
Cizmar, Tomas
13670 - 1
11.7
Szabados, Martin
1000-
Malaschitz, Teodor
14820 - 1
11.8
Guba, Pavol
1000-
Lakota, Jan
13690 - 1
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-10  ŠK Dúbravan CElo3½:4½
1.1
Kersten, Juraj
1891-
Duraj, Jan
1897B4990 - 1
1.2
Ulehla, Dag
1791A339-
Durovka, Stefan
1737B5010 - 1
1.3
Vinarcik, Jan
1851B340-
Belak, Milan
16990 - 1
1.4
Kysel, Jozef
1661-
Dobcsanyi, Dominik
1630A5030 - 1
1.5
Halasz, Michal
1582-
Struhar, Adrian
1412½ - ½
1.6
Ruzicka, Miroslav
1536-
Hlavac, Tomas
13941 - 0
1.7
Kulik, Juraj
1509-
bez hráča
0+ - -
1.8
Seben, Andrej
1404-
bez hráča
0+ - -
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.11  KŠN BElo-9  NBSElo7 : 1
2.1
Bochnicka, Vladimir
2007B941-
Vodicka, Ivan
18431 - 0
2.2
Walterova, Ema
1796-
Tomanek, Rafael
1808A5231 - 0
2.3
Bochnickova, Simona
1770-
Pivacek, Jozef
17841 - 0
2.4
Striskova, Lucia
1653-
Krajcovic, Boris
16521 - 0
2.5
Havalda, Samuel
1590-
Cibiri, Ivan
15971 - 0
2.6
Kapolkova, Greta
1486-
Psotny, Martin
15960 - 1
2.7
Smidova, Michaela
1485-
Illas, Richard
14841 - 0
2.8
Zverka, Peter Samuel
1450-
Szulenyi, Frantisek
14751 - 0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-8  Karlova VesElo2 : 6
3.1
Shirinyan, Daniel
1682Z52-
Galik, Vladimir
16571 - 0
3.2
Pavelka, Jonatan
1069-
Marko, Jan
1646½ - ½
3.3
Kajaba, Matus
1097-
Vas, Jozef
15610 - 1
3.4
Nedeliak, Matej
1000-
Simon, Jozef
15870 - 1
3.5
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Kostic, Ivan
16040 - 1
3.6
Nedeliak, Oliver
1000-
Kruzliak, Stefan
10000 - 1
3.7
Pongo, Aron
1000-
Derzak, Rudolf
1000½ - ½
3.8
Bezak, Samuel
1000-
Mertus, Michal
10000 - 1
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-7  ŠK Doprastav IElo8 : 0
4.1
Jursa, Branislav
1998A455-
Lancaric, Vladimir
1518A8751 - 0
4.2
Beno, Milan
1697-
Livnansky, Michal
11651 - 0
4.3
Skripecky, Marian
1415-
Benci, Jozef
12031 - 0
4.4
Skach, Lubomir
1378-
Livnansky, Tomas
10001 - 0
4.5
Jursa, Juraj
1356-
Komora, Simon
11021 - 0
4.6
Bernard, Martin
1166-
Li, Geng Hui
11961 - 0
4.7
Vasko, Matej
1000-
Stasik, Alan
10001 - 0
4.8
Vargic, Michal
1000-
Dargaj, Samuel
10001 - 0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-6  ŠK Apollo CElo4½:3½
5.1
Strouts, Graham
1918A504-
Lachcina, Alojz
1827B8261 - 0
5.2
Moreira, Miguel Jeronimo
1813-
Racko, Jan
17251 - 0
5.3
Juhaniak, Lubomir
1780-
Bilka, Radoslav
1714½ - ½
5.4
Mikulasek, Viktor
1754B506-
Krno, Vladimir
16760 - 1
5.5
Rathousky, Karol
1748-
Cacko, Jozef
1573½ - ½
5.6
Chobot, Stefan
1514-
Jambrich, Jaromir
1472½ - ½
5.7
Hanker, Lubomir
1526-
Halas, Jozef
12461 - 0
5.8
Hudak, Igor
1453-
Moravcik, Boris
10000 - 1
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-5  ŠK Slovan KElo2½:5½
6.1
Zahorsky, Michal
1697-
Hecht, Tomas
1971B590½ - ½
6.2
Chovanec, Peter
1662-
Sturc, Gustav
1875B6021 - 0
6.3
Povraznik, Peter
1554-
Zdrazil, Bohumir
1811B606½ - ½
6.4
Stancek, Stefan
1489-
Kralovic, Peter
17980 - 1
6.5
Gajdosik, Vladimir
1449-
Zacka, Ladislav
1713½ - ½
6.6
Vaverka, Miroslav
1539-
Kovacic, Stefan
16110 - 1
6.7
Manasek, Vladimir
1495-
Duchovic, Dusan
16720 - 1
6.8
Stuska, Patrik
1000-
Skerlik, Vladimir
15440 - 1
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-21  ŠK Strelec CElo4 : 4
7.1
Compel, Daniel
1877B588-
Jurcak, Marian
1758B5840 - 1
7.2
Bohunicky, Pavol
1609A585-
Kukan, Michal
17760 - 1
7.3
Skrinar, Marek
1669-
Blaho, Jakub
16641 - 0
7.4
Pozar, Daniel
1361-
Liner, Martin
14660 - 1
7.5
Krisko, Vladimir
1159-
Horny, Milan
10000 - 1
7.6
Skalos, Jakub
1000-
Szabados, Martin
10001 - 0
7.7
Heinlein, Viktor
1304-
Guba, Pavol
10001 - 0
7.8
Kostka, Pavol
1000-
Horny, Michal
10001 - 0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-20  ŠK Lokomotíva CElo1 : 7
8.1
Laho, Tomas
1799-
Dujava, Daniel
2117A4520 - 1
8.2
Licka, Radomir
1607-
Marusic, Martin
1768½ - ½
8.3
Fiala, Jan
1587B845-
Kosper, Peter
1707½ - ½
8.4
Zacik, Tibor, Gregor
1495-
Kis, Tomas
17020 - 1
8.5
Adamec, Maros
1368-
Androvic, Peter
16430 - 1
8.6
Milata, Matej
1392-
Gonda, Jan
15590 - 1
8.7
Zacik, Tibor
1340-
Ciganek, Jaroslav
14740 - 1
8.8
bez hráča
0-
Liscak, Peter
1474- - +
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-19  Tilgnerka AElo6 : 2
9.1
Vesely, Bedrich
1664-
Kobela, Pavol
1619A0801 - 0
9.2
Matusek, Jan
1527-
Durana, Jonas
13380 - 1
9.3
Kuma, Rudolf
1568-
Durana, Richard
10001 - 0
9.4
Machalik, Juraj
1565-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
9.5
Zatko, Peter
1377-
Pavliga, Jaroslav
10000 - 1
9.6
Faltus, Jan
1426-
Krivosik, Matus
10001 - 0
9.7
Zatko, Peter
1379-
Szabova, Lucia
10001 - 0
9.8
Vrbensky, Jozef
1371-
Ravas, Samuel
10001 - 0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-18  Doprastav K UntouchablesElo6 : 2
10.1
Molnar, Viliam
1798A434-WFM
Vrbova, Niki
2146B3410 - 1
10.2
Sorsak, Jozef
1841B432-
Vrba, Michal
20220 - 1
10.3
Koutny, Bretislav
1730B433-
Galba, Branislav
12921 - 0
10.4
Chodak, Ivan
1695-
Cerven, Matus
13011 - 0
10.5
Bohacek, Ludovit
1654-
Galochkina, Taisiya
1000Z1101 - 0
10.6
Skoviera, Luboslav
1708-
Shevtsov, Roman
1000Z1111 - 0
10.7
Skripek, Jan
1599-
Iakovlieva, Sofia
10001 - 0
10.8
Galan, Anton
1659-
Tarasenko, Fiodor
10001 - 0
8. kolo dňa 2020/01/17 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-17  ŠK Slovan JElo7½: ½
11.1
Hricovini, Michal
2008-
Heger, Peter
14501 - 0
11.2
Frundina, Yelyzaveta
1632-
Rybiansky, Jergus
14311 - 0
11.3
Bujnovsky, Jan
1805-
Kaiser, Daniel
13951 - 0
11.4
Goga, Frantisek
1809B338-
Lorincz, Robert
13301 - 0
11.5
Krammer, Peter
1791-
Horvathova, Hana
1356½ - ½
11.6
Vojtko, Robert
1690-
Horvath, Marian
12571 - 0
11.7
Krammer, Anton
1528-
Zalesky, Daniel
11521 - 0
11.8
Nedoba, Jakub
1255-
Dvorak, Alfred
10701 - 0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-12  ŠK Doprastav HElo6 : 2
1.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Kersten, Juraj
1891½ - ½
1.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Vinarcik, Jan
1851B340½ - ½
1.3
Zdrazil, Bohumir
1811B606-
Kysel, Jozef
1661½ - ½
1.4
Kovacic, Stefan
1611-
Halasz, Michal
1582½ - ½
1.5
Skerlik, Vladimir
1544-
Portes, Peter
15371 - 0
1.6
Tomcik, Leon
1570-
Kulik, Juraj
15091 - 0
1.7
Butora, Frantisek
1508-
Seben, Andrej
14041 - 0
1.8
Kralovic, Marian
1000-
Misik, Rudolf
12681 - 0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-4  Tilgnerka BElo5½:2½
2.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Zahorsky, Michal
16971 - 0
2.2
Lachcina, Alojz
1827B826-
Chovanec, Peter
16621 - 0
2.3
Bilka, Radoslav
1714-
Povraznik, Peter
1554½ - ½
2.4
Krno, Vladimir
1676-
Stancek, Stefan
14891 - 0
2.5
Cacko, Jozef
1573-
Gajdosik, Vladimir
1449½ - ½
2.6
Jambrich, Jaromir
1472-
Vaverka, Miroslav
1539½ - ½
2.7
Halas, Jozef
1246-
Manasek, Vladimir
14950 - 1
2.8
Viskupic, Pavol
1000-
bez hráča
0+ - -
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-3  ŠK Krasňany DElo2½:5½
3.1
Benci, Rudolf
1653-
Strouts, Graham
1918A5040 - 1
3.2
Lancaric, Vladimir
1518A875-
Juhaniak, Lubomir
17800 - 1
3.3
Lintner, Igor
1530-
Mikulasek, Viktor
1754B5060 - 1
3.4
Livnansky, Michal
1165-
Rathousky, Karol
17480 - 1
3.5
Benci, Jozef
1203-
Bukovcak, Jaroslav
1634½ - ½
3.6
Livnansky, Tomas
1000-
Chobot, Stefan
15140 - 1
3.7
Li, Geng Hui
1196-
Hanker, Lubomir
15261 - 0
3.8
Helenin, Jozef
1000-
Vojacek, Alois
10761 - 0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-2  ŠK Lokomotíva DElo3½:4½
4.1
Galik, Vladimir
1657-
Pytlik, Pavol
2036A4541 - 0
4.2
Marko, Jan
1646-
Jursa, Branislav
1998A4550 - 1
4.3
Oravec, Lubos
1509-
Beno, Milan
16970 - 1
4.4
Vas, Jozef
1561-
Skripecky, Marian
14151 - 0
4.5
Simon, Jozef
1587-
Krupa, Andrej
1231½ - ½
4.6
Kostic, Ivan
1604-
Jursa, Juraj
13560 - 1
4.7
Derzak, Rudolf
1000-
Jursova, Elena
11050 - 1
4.8
Mertus, Michal
1000-
Vasko, Matej
10001 - 0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.9  NBSElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo7 : 1
5.1
Tomanek, Rafael
1808A523-
Huncar, Martin
1858A3430 - 1
5.2
Pivacek, Jozef
1784-
Sipos, Patrik
10001 - 0
5.3
Krajcovic, Boris
1652-
Pongo, Aron
10001 - 0
5.4
Cibiri, Ivan
1597-
Vachuda, Alex
10001 - 0
5.5
Psotny, Martin
1596-
Stiftova, Tereza
10001 - 0
5.6
Szulenyi, Frantisek
1475-
Guller, Patrik
10001 - 0
5.7
Nemethy, Peter
1035-
Bezak, Samuel
10001 - 0
5.8
Steltenpohl, Peter
1000-
Stiftova, Tamara
10001 - 0
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-11  KŠN BElo2½:5½
6.1
Durovka, Stefan
1737B501-
Walterova, Ema
17960 - 1
6.2
Straka, Ivan
1688A502-
Striskova, Lucia
16531 - 0
6.3
Lukac, Peter
1623-
Havalda, Samuel
15900 - 1
6.4
Dobcsanyi, Dominik
1630A503-
Kapolkova, Greta
1486½ - ½
6.5
Struhar, Adrian
1412-
Smidova, Michaela
14850 - 1
6.6
Hlavac, Tomas
1394-
Meszaros, Casey Ryan
14151 - 0
6.7
bez hráča
0-
Kubikova, Nina
1259- - +
6.8
bez hráča
0-
Zverka, Peter Samuel
1450- - +
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.18  Doprastav K UntouchablesElo-16  ŠK Doprastav GElo½ :7½
7.1
Klimova, Maria
1590-
Frundina, Yelyzaveta
1632½ - ½
7.2
Pocos, Stefan
1000-
Goga, Frantisek
1809B3380 - 1
7.3
Beckova, Iveta
1000-
Stofa, David
1717A5400 - 1
7.4
Cerven, Matus
1301-
Vojtko, Robert
16900 - 1
7.5
Pekar, Juraj
1000-
Stofa, Filip
1492A5410 - 1
7.6
Iakovlieva, Sofia
1000-
Hutman, Martin
14440 - 1
7.7
Hasala, Richard
1000-
Michlik, Filip
13940 - 1
7.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Jakubec, Jan
10000 - 1
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-15  ŠK Tatran CElo0 : 8
8.1
Kobela, Pavol
1619A080-
Molnar, Viliam
1798A4340 - 1
8.2
Durana, Jonas
1338-
Koutny, Bretislav
1730B4330 - 1
8.3
Brechtl, Samuel
1178-
Bohacek, Ludovit
16540 - 1
8.4
Pavliga, Jaroslav
1000-
Garaj, Ivan
16610 - 1
8.5
Certik, Jaroslav
1021-
Skoviera, Luboslav
17080 - 1
8.6
Szabova, Lucia
1000-
Sun, Jan
17680 - 1
8.7
Ravas, Samuel
1000-
Galan, Anton
16590 - 1
8.8
Ravas, Jakub
1104-
Vavrak, Jan
14560 - 1
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-14  ŠK Ružinov BElo4½:3½
9.1
Dujava, Daniel
2117A452-
Ferik, Andrej
1778A3881 - 0
9.2
Kundrak, Vladimir
1869A952-
Moravcik, Peter
1621½ - ½
9.3
Stecko, Ivan
1799-
Vesely, Bedrich
1664½ - ½
9.4
Kosper, Peter
1707-
Marcek, Jan
1591B3911 - 0
9.5
Androvic, Peter
1643-
Matusek, Jan
15270 - 1
9.6
Belas, Jozef
1606-
Machalik, Juraj
15651 - 0
9.7
Gonda, Jan
1559-
Hatala, Peter
1492½ - ½
9.8
Liscak, Peter
1474-
Zatko, Peter
13770 - 1
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-13  ŠK Dúbravan DElo2½:5½
10.1
Blaho, Jakub
1664-
Laho, Tomas
17991 - 0
10.2
Blaho, Igor
1507-
Licka, Daniel
1477½ - ½
10.3
Liner, Martin
1466-
Licka, Radomir
16071 - 0
10.4
Horny, Milan
1000-
Fiala, Jan
1587B8450 - 1
10.5
Kaceriak, Simon
1072-
Gal, Milan
15070 - 1
10.6
Szabados, Martin
1000-
Zacik, Tibor, Gregor
14950 - 1
10.7
Guba, Pavol
1000-
Adamec, Maros
13680 - 1
10.8
Horny, Michal
1000-
Zacik, Tibor
13400 - 1
9. kolo dňa 2020/01/31 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-23  ŠK Slovan IElo4 : 4
11.1
Malaschitz, Richard
2024A344-
Compel, Daniel
1877B588½ - ½
11.2
Salgovic, Simon
1853B347-
Skrinar, Marek
1669½ - ½
11.3
Paluska, Karol
1845-
Pekar, Matus
16041 - 0
11.4
Rak, Martin
1581-
Petrek, Miroslav
14530 - 1
11.5
Cizmar, Tomas
1367-
Kristufek, Michal
14850 - 1
11.6
Malaschitz, Teodor
1482-
Heinlein, Viktor
13040 - 1
11.7
Dolnik, Michal
1296-
Heinlein, Daniel
10001 - 0
11.8
Hronec, Tadeas
1155-
Kostka, Pavol
10001 - 0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.12  ŠK Doprastav HElo-11  KŠN BElo1½:6½
1.1
Kersten, Juraj
1891-
Bochnicka, Vladimir
2007B9410 - 1
1.2
Vinarcik, Jan
1851B340-
Walterova, Ema
17961 - 0
1.3
Kysel, Jozef
1661-
Bochnickova, Simona
17700 - 1
1.4
Halasz, Michal
1582-
Striskova, Lucia
16530 - 1
1.5
Ruzicka, Miroslav
1536-
Havalda, Samuel
15900 - 1
1.6
Portes, Peter
1537-
Kapolkova, Greta
1486½ - ½
1.7
Kulik, Juraj
1509-
Smidova, Michaela
14850 - 1
1.8
Seben, Andrej
1404-
Meszaros, Casey Ryan
14150 - 1
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.1  Doprastav L Holy AngelsElo-10  ŠK Dúbravan CElo5½:2½
2.1
Curik, Peter
1750-
Duraj, Jan
1897B4991 - 0
2.2
Huncar, Martin
1858A343-
Pauk, Peter
1827½ - ½
2.3
Shirinyan, Daniel
1682Z52-
Durovka, Stefan
1737B5011 - 0
2.4
Kajaba, Matus
1097-
Struhar, Adrian
14120 - 1
2.5
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Hlavac, Tomas
13940 - 1
2.6
Nedeliak, Oliver
1000-
bez hráča
0+ - -
2.7
Pongo, Aron
1000-
bez hráča
0+ - -
2.8
Guller, Patrik
1000-
bez hráča
0+ - -
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.2  ŠK Lokomotíva DElo-9  NBSElo1½:6½
3.1
Pytlik, Pavol
2036A454-
Frindt, Kornel
2165A522½ - ½
3.2
Beno, Milan
1697-
Vodicka, Ivan
18430 - 1
3.3
Skripecky, Marian
1415-
Tomanek, Rafael
1808A5230 - 1
3.4
Jursova, Elena
1105-
Pivacek, Jozef
17840 - 1
3.5
Skripecky, Marek
1232-
Krajcovic, Boris
16520 - 1
3.6
Tonhajzer, Matus
1000-
Illas, Richard
14840 - 1
3.7
Vasko, Matej
1000-
Szulenyi, Frantisek
14751 - 0
3.8
Vargic, Michal
1000-
Steltenpohl, Peter
10000 - 1
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-8  Karlova VesElo4 : 4
4.1
Strouts, Graham
1918A504-
Ochrana, Ladislav
1865A7051 - 0
4.2
Kebis, Milos
1842B507-
Galik, Vladimir
1657½ - ½
4.3
Juhaniak, Lubomir
1780-
Marko, Jan
1646½ - ½
4.4
Mikulasek, Viktor
1754B506-
Oravec, Lubos
15091 - 0
4.5
Rathousky, Karol
1748-
Vas, Jozef
1561½ - ½
4.6
Chobot, Stefan
1514-
Simon, Jozef
1587½ - ½
4.7
Hudak, Igor
1453-
Kostic, Ivan
16040 - 1
4.8
Adamko, Ladislav
1000-
Derzak, Rudolf
10000 - 1
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.4  Tilgnerka BElo-7  ŠK Doprastav IElo3½:4½
5.1
Zahorsky, Michal
1697-
Karas, Juraj
16721 - 0
5.2
Chovanec, Peter
1662-
Benci, Rudolf
16530 - 1
5.3
Povraznik, Peter
1554-
Lancaric, Vladimir
1518A875½ - ½
5.4
Stancek, Stefan
1489-
Benci, Jozef
12030 - 1
5.5
Gajdosik, Vladimir
1449-
Li, Geng Hui
11961 - 0
5.6
Manasek, Vladimir
1495-
Sabaj, Viktor
10001 - 0
5.7
Stuska, Patrik
1000-
Majtan, Teo Jan
10000 - 1
5.8
bez hráča
0-
Helenin, Jozef
1000- - +
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-6  ŠK Apollo CElo5½:2½
6.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Lachcina, Alojz
1827B826½ - ½
6.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Chrenko, Peter
1766B831½ - ½
6.3
Zacka, Ladislav
1713-
Bilka, Radoslav
17140 - 1
6.4
Kovacic, Stefan
1611-
Krno, Vladimir
16761 - 0
6.5
Duchovic, Dusan
1672-
Cacko, Jozef
1573½ - ½
6.6
Skerlik, Vladimir
1544-
Jambrich, Jaromir
14721 - 0
6.7
Tomcik, Leon
1570-
Halas, Jozef
12461 - 0
6.8
Butora, Frantisek
1508-
Viskupic, Pavol
10001 - 0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.13  ŠK Dúbravan DElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo4 : 4
7.1
Laho, Tomas
1799-
Salgovic, Simon
1853B347½ - ½
7.2
Strelbitska, Oleksandra
1691B844-
Petrek, Dominik
1871B3460 - 1
7.3
Licka, Daniel
1477-
Paluska, Karol
1845½ - ½
7.4
Licka, Radomir
1607-
Rak, Martin
15810 - 1
7.5
Fiala, Jan
1587B845-
Cizmar, Tomas
13671 - 0
7.6
Zacik, Tibor, Gregor
1495-
Lakota, Jan
13691 - 0
7.7
Adamec, Maros
1368-
Janikovic, Zoltan
14701 - 0
7.8
Milata, Matej
1392-
Dolnik, Michal
12960 - 1
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.14  ŠK Ružinov BElo-21  ŠK Strelec CElo6 : 2
8.1
Ferik, Andrej
1778A388-
Jurcak, Marian
1758B584½ - ½
8.2
Moravcik, Peter
1621-
Blaho, Jakub
16641 - 0
8.3
Marcek, Jan
1591B391-
Blaho, Igor
15071 - 0
8.4
Kuma, Rudolf
1568-
Kaceriak, Ivan
1521- - +
8.5
Machalik, Juraj
1565-
Belosovic, Pavol
13541 - 0
8.6
Zatko, Peter
1377-
Liner, Martin
1466½ - ½
8.7
Faltus, Jan
1426-
Horny, Milan
10001 - 0
8.8
Zatko, Peter
1379-
Kaceriak, Simon
10721 - 0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.15  ŠK Tatran CElo-20  ŠK Lokomotíva CElo4 : 4
9.1
Beran, Jan
1793A435-
Dujava, Daniel
2117A4520 - 1
9.2
Molnar, Viliam
1798A434-
Stecko, Ivan
17990 - 1
9.3
Koutny, Bretislav
1730B433-
Kosper, Peter
17071 - 0
9.4
Chodak, Ivan
1695-
Belas, Jozef
16060 - 1
9.5
Bohacek, Ludovit
1654-
Gonda, Jan
1559½ - ½
9.6
Skoviera, Luboslav
1708-
Cebo, Vladimir
15041 - 0
9.7
Skripek, Jan
1599-
Ziacik, Pavol
1526½ - ½
9.8
Galan, Anton
1659-
Ciganek, Jaroslav
14741 - 0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.16  ŠK Doprastav GElo-19  Tilgnerka AElo6½:1½
10.1
Hricovini, Michal
2008-
Kobela, Pavol
1619A0801 - 0
10.2
Frundina, Yelyzaveta
1632-
Durana, Jonas
13381 - 0
10.3
Goga, Frantisek
1809B338-
Durana, Richard
10001 - 0
10.4
Jaros, Lukas
1752-
Vybiral, Jakub
10000 - 1
10.5
Vojtko, Robert
1690-
Krivosik, Matus
10001 - 0
10.6
Blizman, Marian
1530-
Certik, Jaroslav
1021½ - ½
10.7
Krammer, Anton
1528-
Simon, Samuel
11881 - 0
10.8
Hutman, Martin
1444-
Kollar, Leo
10001 - 0
10. kolo dňa 2020/02/07 o 17:00
š.17  ŠK Slovan JElo-18  Doprastav K UntouchablesElo4 : 4
11.1
Eiben, Pavol
1501-WFM
Vrbova, Niki
2146B3410 - 1
11.2
Heger, Peter
1450-
Vrba, Michal
20220 - 1
11.3
Rybiansky, Jergus
1431-
Klimova, Maria
15900 - 1
11.4
Horvathova, Hana
1356-
Cerven, Matus
1301½ - ½
11.5
Horvath, Marian
1257-
Shevtsov, Roman
1000Z111½ - ½
11.6
Markschies, Benjamin Max
1166-
Kozub, Lukas
10001 - 0
11.7
Zalesky, Daniel
1152-
Hasala, Richard
10001 - 0
11.8
Dvorak, Alfred
1070-
Tarasenko, Fiodor
10001 - 0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.6  ŠK Apollo CElo-12  ŠK Doprastav HElo3½:4½
1.1
Deak, Gabriel
2004A828-
Kersten, Juraj
18911 - 0
1.2
Chrenko, Peter
1766B831-
Ulehla, Dag
1791A3390 - 1
1.3
Bilka, Radoslav
1714-
Vinarcik, Jan
1851B340½ - ½
1.4
Krno, Vladimir
1676-
Kysel, Jozef
16610 - 1
1.5
Butala, Michal
1609-
Halasz, Michal
15820 - 1
1.6
Cacko, Jozef
1573-
Portes, Peter
1537½ - ½
1.7
Jambrich, Jaromir
1472-
Kulik, Juraj
1509½ - ½
1.8
Moravcik, Boris
1000-
Fonod, Zigmund
14271 - 0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.7  ŠK Doprastav IElo-5  ŠK Slovan KElo3 : 5
2.1
Karas, Juraj
1672-
Kovacic, Stefan
16110 - 1
2.2
Lancaric, Vladimir
1518A875-
Skerlik, Vladimir
15440 - 1
2.3
Livnansky, Michal
1165-
Tomcik, Leon
15700 - 1
2.4
Benci, Jozef
1203-
Butora, Frantisek
15081 - 0
2.5
Livnansky, Tomas
1000-
Greppel, Pavol
14411 - 0
2.6
Komora, Simon
1102-
Filipek, Peter
13150 - 1
2.7
Li, Geng Hui
1196-
Kralovic, Marian
10000 - 1
2.8
Helenin, Jozef
1000-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.8  Karlova VesElo-4  Tilgnerka BElo7½: ½
3.1
Ochrana, Ladislav
1865A705-
Zahorsky, Michal
16971 - 0
3.2
Hadri, Marian
1560-
Povraznik, Peter
1554½ - ½
3.3
Oravec, Lubos
1509-
Stancek, Stefan
14891 - 0
3.4
Vas, Jozef
1561-
Gajdosik, Vladimir
14491 - 0
3.5
Simon, Jozef
1587-
Vaverka, Miroslav
15391 - 0
3.6
Kostic, Ivan
1604-
Manasek, Vladimir
14951 - 0
3.7
Kruzliak, Stefan
1000-
Stuska, Patrik
10001 - 0
3.8
Derzak, Rudolf
1000-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.9  NBSElo-3  ŠK Krasňany DElo3½:4½
4.1
Vodicka, Ivan
1843-
Kebis, Milos
1842B507½ - ½
4.2
Tomanek, Rafael
1808A523-
Grom, Stanislav
17071 - 0
4.3
Vyboch, Michal
1739-
Mikulasek, Viktor
1754B506½ - ½
4.4
Krajcovic, Boris
1652-
Rathousky, Karol
1748½ - ½
4.5
Cibiri, Ivan
1597-
Bukovcak, Jaroslav
16340 - 1
4.6
Psotny, Martin
1596-
Chobot, Stefan
15140 - 1
4.7
Szulenyi, Frantisek
1475-
Hanker, Lubomir
15261 - 0
4.8
Steltenpohl, Peter
1000-
Hudak, Igor
14530 - 1
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.10  ŠK Dúbravan CElo-2  ŠK Lokomotíva DElo0 : 8
5.1
bez hráča
0-
Beno, Milan
1697- - +
5.2
bez hráča
0-
Barta, Ondrej
1367- - +
5.3
bez hráča
0-
Skripecky, Marian
1415- - +
5.4
bez hráča
0-
Krupa, Andrej
1231- - +
5.5
bez hráča
0-
Jursa, Juraj
1356- - +
5.6
bez hráča
0-
Skripecky, Marek
1232- - +
5.7
bez hráča
0-
Vasko, Matej
1000- - +
5.8
bez hráča
0-
Solar, Samuel
1000- - +
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.11  KŠN BElo-1  Doprastav L Holy AngelsElo5 : 3
6.1
Kubikova, Nina
1259-
Huncar, Martin
1858A3430 - 1
6.2
Sahidi, Sear
1231-
Shirinyan, Daniel
1682Z520 - 1
6.3
Havaldova, Natalia
1183-
Pavelka, Jonatan
10691 - 0
6.4
Sahidi, Shabir
1148-
Nedeliak, Matej
10001 - 0
6.5
Valentova, Sophia
1068-
Pongo, Aron
10000 - 1
6.6
Sun, Martin
1021-
Benda, Peter
10001 - 0
6.7
Sunova, Michaela
1038-
Streska, Sebastian
10001 - 0
6.8
Pisarcik, Richard
1191-
Bezak, Samuel
10001 - 0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.19  Tilgnerka AElo-17  ŠK Slovan JElo2½:5½
7.1
Kobela, Pavol
1619A080-
Hudcovic, Branislav
1653½ - ½
7.2
Durana, Jonas
1338-
Lorincz, Robert
13301 - 0
7.3
Brechtl, Samuel
1178-
Zetocha, Adela
13690 - 1
7.4
Pavliga, Jaroslav
1000-
Horvath, Marian
12571 - 0
7.5
Krivosik, Matus
1000-
Horvath, Jan
13090 - 1
7.6
Certik, Jaroslav
1021-
Markschies, Benjamin Max
11660 - 1
7.7
Ravas, Samuel
1000-
Zalesky, Daniel
11520 - 1
7.8
Ravas, Jakub
1104-
Petrinec, Simon
10000 - 1
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.20  ŠK Lokomotíva CElo-16  ŠK Doprastav GElo4½:3½
8.1
Dujava, Daniel
2117A452-
Hricovini, Michal
2008½ - ½
8.2
Prochazka, Jaromir
1934A450-
Frundina, Yelyzaveta
16321 - 0
8.3
Kosper, Peter
1707-
Bujnovsky, Jan
18051 - 0
8.4
Androvic, Peter
1643-
Goga, Frantisek
1809B3380 - 1
8.5
Belas, Jozef
1606-
Krammer, Peter
17910 - 1
8.6
Gonda, Jan
1559-
Stofa, David
1717A5400 - 1
8.7
Cebo, Vladimir
1504-
Vojtko, Robert
16901 - 0
8.8
Ziacik, Pavol
1526-
Krammer, Anton
15281 - 0
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.21  ŠK Strelec CElo-15  ŠK Tatran CElo2½:5½
9.1
Jurcak, Marian
1758B584-
Molnar, Viliam
1798A4340 - 1
9.2
Kukan, Michal
1776-
Koutny, Bretislav
1730B4330 - 1
9.3
Blaho, Jakub
1664-
Chodak, Ivan
16951 - 0
9.4
Blaho, Igor
1507-
Bohacek, Ludovit
16541 - 0
9.5
Liner, Martin
1466-
Garaj, Ivan
1661½ - ½
9.6
Kaceriak, Simon
1072-
Skoviera, Luboslav
17080 - 1
9.7
Szabados, Martin
1000-
Skripek, Jan
15990 - 1
9.8
Guba, Pavol
1000-
Galan, Anton
16590 - 1
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.22  Doprastav J Mladé puškyElo-14  ŠK Ružinov BElo6½:1½
10.1
Malaschitz, Richard
2024A344-
Moravcik, Peter
16211 - 0
10.2
Salgovic, Simon
1853B347-
Vesely, Bedrich
16641 - 0
10.3
Petrek, Dominik
1871B346-
Matusek, Jan
15271 - 0
10.4
Paluska, Karol
1845-
Kuma, Rudolf
15681 - 0
10.5
Rak, Martin
1581-
Machalik, Juraj
15651 - 0
10.6
Lakota, Jan
1369-
Hatala, Peter
1492½ - ½
10.7
Dolnik, Michal
1296-
Faltus, Jan
14261 - 0
10.8
Hronec, Tadeas
1155-
Zatko, Peter
13790 - 1
11. kolo dňa 2020/02/28 o 17:00
š.23  ŠK Slovan IElo-13  ŠK Dúbravan DElo2 : 6
11.1
Compel, Daniel
1877B588-
Laho, Tomas
17991 - 0
11.2
Skrinar, Marek
1669-
Strelbitska, Oleksandra
1691B8441 - 0
11.3
Pekar, Matus
1604-
Licka, Daniel
14770 - 1
11.4
Pozar, Daniel
1361-
Licka, Radomir
16070 - 1
11.5
Krisko, Vladimir
1159-
Fiala, Jan
1587B8450 - 1
11.6
Heinlein, Viktor
1304-
Gal, Milan
15070 - 1
11.7
Skalos, Jakub
1000-
Zacik, Tibor, Gregor
1495- - +
11.8
Kostka, Pavol
1000-
Adamec, Maros
13680 - 1
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.5  ŠK Slovan KElo-22  Doprastav J Mladé puškyElo1½:6½
1.1
Hecht, Tomas
1971B590-
Malaschitz, Richard
2024A3440 - 1
1.2
Sturc, Gustav
1875B602-
Salgovic, Simon
1853B3471 - 0
1.3
Kovacic, Stefan
1611-
Petrek, Dominik
1871B3460 - 1
1.4
Duchovic, Dusan
1672-
Paluska, Karol
18450 - 1
1.5
Skerlik, Vladimir
1544-
Janikovic, Alex Zoltan
15670 - 1
1.6
Butora, Frantisek
1508-
Cizmar, Tomas
13670 - 1
1.7
Greppel, Pavol
1441-
Malaschitz, Teodor
1482½ - ½
1.8
Filipek, Peter
1315-
Dolnik, Michal
12960 - 1
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.11  KŠN BElo-20  ŠK Lokomotíva CElo5½:2½
2.1
Bochnicka, Vladimir
2007B941-
Dujava, Daniel
2117A452½ - ½
2.2
Bochnickova, Simona
1770-
Stecko, Ivan
17991 - 0
2.3
Striskova, Lucia
1653-
Androvic, Peter
16431 - 0
2.4
Havalda, Samuel
1590-
Belas, Jozef
16060 - 1
2.5
Kapolkova, Greta
1486-
Gonda, Jan
15591 - 0
2.6
Smidova, Michaela
1485-
Cebo, Vladimir
15040 - 1
2.7
Meszaros, Casey Ryan
1415-
Ziacik, Pavol
15261 - 0
2.8
Zverka, Peter Samuel
1450-
Liscak, Peter
14741 - 0
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.9  NBSElo-16  ŠK Doprastav GElo3 : 5
3.1
Frindt, Kornel
2165A522-
Hricak, Vasil
2075A3371 - 0
3.2
Vodicka, Ivan
1843-
Frundina, Yelyzaveta
16321 - 0
3.3
Vyboch, Michal
1739-
Gallik, Dalibor
1858A8071 - 0
3.4
Krajcovic, Boris
1652-
Bujnovsky, Jan
18050 - 1
3.5
Cibiri, Ivan
1597-
Goga, Frantisek
1809B3380 - 1
3.6
Illas, Richard
1484-
Krammer, Peter
17910 - 1
3.7
Szulenyi, Frantisek
1475-
Stofa, David
1717A5400 - 1
3.8
Nemethy, Peter
1035-
Vojtko, Robert
16900 - 1
12. kolo dňa 2020/03/06 o 17:00
š.3  ŠK Krasňany DElo-14  ŠK Ružinov BElo4½:3½
4.1
Kebis, Milos
1842B507-
Ferik, Andrej
1778A388½ - ½
4.2
Mikulasek, Viktor
1754B506-
Moravcik, Peter
16211 - 0
4.3
Rathousky, Karol
1748-
Marcek, Jan
1591B3911 - 0
4.4
Mihalik, Milan
1698-
<