TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr80987.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Strelec Devínska Nová Ves A * 454652653,00
2ŠK Krasňany4 * 545342447,50
3ŠK OÚ Russel Gabčíkovo3 * 3365572149,00
4ŠK Doprastav Bratislava C45 * 4255441945,50
5ŠK Osuské B4 * 6651650,50
6TJ Dopravný podnik Bratislava3362 * 54761648,50
7KŠN Bratislava5323 * 641343,50
8Lokomotíva Solartec Trnava B5342 * 4451241,00
9ŠK Modra B4241 * 541239,50
10ŠK Dunajská Streda B2343 * 41141,00
11ŠK Kúpele Piešťany A33244 * 1139,00
12ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3414344 * 430,00

Súpisky družstiev

  4. KŠN Bratislava (Elo Ø:2118 / TB1: 13 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1FMRohacek Miroslav23082308SVK281914902877A5854,511,02202
2WFMMachalova Veronika22112211SVK281714904888B5263,05,02295
3Kovac Andrej21482148SVK3158149127675,09,02212
4Kralovic Andrej21392139SVK280814907224A5862,55,02144
5Kimerling Martin20272027SVK4047149178236,011,02147
6Sebo Viktor20732073SVK3169149166306,011,02093
7Padysak Tomas20352035SVK3164149164365,59,02094
8Sklars Tomas20032003SVK4305149019353,59,01934
9Solar Andrej17861786SVK3168149128050,01,00
10Rozarova Katarina16341634SVK3167149166060,00,00
11Vrtiakova Anna16991699SVK5130149278703,57,01892
12Sahidi Samir16741674SVK6123149363722,56,01895
13Macko Peter16811681SVK4495149213670,01,00
14Suchansky Jakub16391639SVK6063149361351,53,01911
15Macko Miroslav14541454SVK4494149326950,00,00
16Padysak Matus13980SVK3163149277800,00,00
17Rohacek Pavol13830SVK3166149189940,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  7. KŠN Bratislava (Elo Ø:2118, TB1: 13 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1FMRohacek Miroslav23082308SVK149028772819A5850001½1100014,5112267220215-24,0
2WFMMachalova Veronika22112211SVK149048882817B526010113,0522232295155,4
3Kovac Andrej21482148SVK149127673158½½1½1001½5,09216922121511,1
4Kralovic Andrej21392139SVK149072242808A58611½002,5521442144150,4
5Kimerling Martin20272027SVK1491782340470111½01100½6,011211121471526,3
6Sebo Viktor20732073SVK1491663031691½0100½01116,01120572093153,9
7Padysak Tomas20352035SVK149164363164½1½011½015,59201420941511,3
8Sklars Tomas20032003SVK1490193543051010100½03,592014193415-13,4
9Solar Andrej17861786SVK14912805316800,011977015-3,8
11Vrtiakova Anna16991699SVK149278705130½0½½0113,57189218921524,8
12Sahidi Samir16741674SVK149363726123½101002,56195218951521,3
13Macko Peter16811681SVK14921367449500,011830030-9,0
14Suchansky Jakub16391639SVK149361356063½101,53191119113029,1

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2012/10/13 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo3½:4½
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2308-IM
Sipos, Istvan
24590 - 1
2.2WFM
Machalova, Veronika
2211-IM
Berczes, Csaba
23880 - 1
2.3
Kovac, Andrej
2148-FM
Krajnak, Martin
2225½ - ½
2.4
Kimerling, Martin
2027-
Janko, Ladislav
22120 - 1
2.5
Sebo, Viktor
2073-
Dvorsky, Jozef
20201 - 0
2.6
Padysak, Tomas
2035-
Balogh, Peter
2013½ - ½
2.7
Sklars, Tomas
2003-
Kosar, Mikulas
19681 - 0
2.8
Vrtiakova, Anna
1699-
Puobis, Jozef
1910½ - ½
2. kolo dňa 2012/10/14 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo4½:3½
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2308-
Smolen, Jan
23610 - 1
2.2WFM
Machalova, Veronika
2211-
Peitl, Tomas
22201 - 0
2.3
Kralovic, Andrej
2139-
Oprea, Erik
21251 - 0
2.4
Kimerling, Martin
2027-
Hricak, Vasil
21241 - 0
2.5
Sebo, Viktor
2073-
Sosovicka, Juraj
2089½ - ½
2.6
Padysak, Tomas
2035-
Prikler, Bruno
20921 - 0
2.7
Sklars, Tomas
2003-
Macka, Oto
20270 - 1
2.8
Vrtiakova, Anna
1699-
Karas, Marek
19510 - 1
3. kolo dňa 2012/12/01 o 10:00
š.9  ŠK Kúpele Piešťany AElo-4  KŠN BratislavaElo4 : 4
1.1
Kundrik, Peter
2248-FM
Rohacek, Miroslav
23081 - 0
1.2
Abel, Peter
2194-
Kovac, Andrej
2148½ - ½
1.3
Matulik, Daniel
2125-
Kimerling, Martin
20270 - 1
1.4
Mihalik, Marek
2019-
Sebo, Viktor
20731 - 0
1.5
Manak, Jozef
2020-
Padysak, Tomas
2035½ - ½
1.6
Stepanovic, Branislav
1992-
Sklars, Tomas
20030 - 1
1.7
Mihalik, Anton
1953-
Vrtiakova, Anna
1699½ - ½
1.8
Nemsak, Denis
1873-
Sahidi, Samir
1674½ - ½
4. kolo dňa 2012/12/02 o 10:00
š.12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo-4  KŠN BratislavaElo2 : 6
2.1
Drtina, Milan
2202-FM
Rohacek, Miroslav
23080 - 1
2.2
Arendas, Marek
2085-
Kovac, Andrej
21480 - 1
2.3
Hertel, Ondrej
2079-
Kralovic, Andrej
21390 - 1
2.4
Doucha, Ludvik
2072-
Kimerling, Martin
20270 - 1
2.5
Liptak, Dusan
2060-
Sebo, Viktor
20730 - 1
2.6
Puchart, Vladimir
2051-
Padysak, Tomas
20351 - 0
2.7
Stetina, Erik
2037-
Sklars, Tomas
20031 - 0
2.8
Sturdik, Igor
2027-
Sahidi, Samir
16740 - 1
5. kolo dňa 2012/12/15 o 10:00
š.1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-4  KŠN BratislavaElo5 : 3
1.1
Janos, Martin
2230-FM
Rohacek, Miroslav
2308½ - ½
1.2FM
Certek, Pavel
2315-WFM
Machalova, Veronika
22111 - 0
1.3
Kleman, Miroslav
2187-
Kralovic, Andrej
2139½ - ½
1.4
Janos, Jozef
2152-
Kimerling, Martin
2027½ - ½
1.5FM
Tepper, Frantisek
2162-
Sebo, Viktor
20731 - 0
1.6
Fabry, Robert
2165-
Sklars, Tomas
20030 - 1
1.7FM
Mikulas, Dusan
2102-
Sahidi, Samir
16741 - 0
1.8
Kuna, Vladimir
2016-
Suchansky, Jakub
1639½ - ½
6. kolo dňa 2012/12/16 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-3  ŠK Doprastav Bratislava CElo3 : 5
1.1FM
Rohacek, Miroslav
2308-
Hajek, Lukas
21551 - 0
1.2
Kovac, Andrej
2148-
Danada, Tomas
2098½ - ½
1.3
Kralovic, Andrej
2139-FM
Petrik, Stanislav
21710 - 1
1.4
Kimerling, Martin
2027-FM
Petrik, Karol
20910 - 1
1.5
Sebo, Viktor
2073-
Polacik, Igor
21720 - 1
1.6
Sklars, Tomas
2003-
Krajnak, Robert
20750 - 1
1.7
Vrtiakova, Anna
1699-
Habrovsky, Richard
1970½ - ½
1.8
Sahidi, Samir
1674-
Farkas, Vladimir
18981 - 0
7. kolo dňa 2013/02/02 o 10:00
š.2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-4  KŠN BratislavaElo1½:6½
1.1
Zatko, Gregor
2148-FM
Rohacek, Miroslav
23080 - 1
1.2
Simon, Lukas
1995-WFM
Machalova, Veronika
22110 - 1
1.3
Szollos, Ondrej
1979-
Kovac, Andrej
21480 - 1
1.4
Antala, Jan
1945-
Kimerling, Martin
20270 - 1
1.5
Zitniak, Jozef
1906-
Sebo, Viktor
2073½ - ½
1.6
Stefani, Peter
1900-
Padysak, Tomas
20350 - 1
1.7
Lobodas, Andrej
1881-
Sklars, Tomas
20031 - 0
1.8
Jurcak, Marian
1872-
Suchansky, Jakub
16390 - 1
8. kolo dňa 2013/02/16 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-10  ŠK Osuské BElo2 : 6
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2308-
Pagerka, Martin
22610 - 1
2.2
Kovac, Andrej
2148-
Cajka, Tibor
21700 - 1
2.3
Kimerling, Martin
2027-
Bury, Rastislav
20991 - 0
2.4
Sebo, Viktor
2073-
Jozefek, Michal
20600 - 1
2.5
Padysak, Tomas
2035-
Spacek, Oliver
19771 - 0
2.6
Vrtiakova, Anna
1699-
Pericka, Tomas
20290 - 1
2.7
Sahidi, Samir
1674-
Nemeckay, Rastislav
19800 - 1
2.8
Suchansky, Jakub
1639-
Spacek, Marcel
18460 - 1
9. kolo dňa 2013/02/17 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-11  ŠK Modra BElo2½:5½
2.1FM
Rohacek, Miroslav
2308-
Federic, Jozef
22990 - 1
2.2
Kovac, Andrej
2148-
Banas, Kamil
22280 - 1
2.3
Kimerling, Martin
2027-
Mydlarik, Martin
21140 - 1
2.4
Sebo, Viktor
2073-
Kundrak, Vladimir
19641 - 0
2.5
Padysak, Tomas
2035-
Karlik, Lukas
1947½ - ½
2.6
Vrtiakova, Anna
1699-
Soldan, Jan
18371 - 0
2.7
Sahidi, Samir
1674-
Hlubovic, Michal
18340 - 1
2.8
Macko, Peter
1681-
Horvath, Marek
18300 - 1
10. kolo dňa 2013/03/16 o 10:00
š.6  ŠK Dunajská Streda BElo-4  KŠN BratislavaElo4½:3½
3.1IM
Petenyi, Tamas
2457-FM
Rohacek, Miroslav
23081 - 0
3.2IM
Csiba, Dominik
2376-
Kovac, Andrej
21480 - 1
3.3
Takacs, Laszlo
2134-
Kimerling, Martin
20271 - 0
3.4
Jablonicky, Frantisek
2173-
Sebo, Viktor
20730 - 1
3.5
Blaho, Stefan
2134-
Padysak, Tomas
20351 - 0
3.6
Merva, Frantisek
2006-
Sklars, Tomas
2003½ - ½
3.7
Ujhelyi, Matus
1977-
Solar, Andrej
17861 - 0
3.8
Kahancova, Jana
1597-
Vrtiakova, Anna
16990 - 1
11. kolo dňa 2013/03/17 o 10:00
š.7  ŠK KrasňanyElo-4  KŠN BratislavaElo3 : 5
4.1
Dolnak, Michal
2115-FM
Rohacek, Miroslav
23080 - 1
4.2
Slacky, Stanislav
2198-WFM
Machalova, Veronika
22110 - 1
4.3
Bronis, Marian
2165-
Kovac, Andrej
2148½ - ½
4.4
Biro, Karol
2156-
Kralovic, Andrej
21391 - 0
4.5
Petreje, Juraj
2150-
Kimerling, Martin
2027½ - ½
4.6
Kebis, Milos
2002-
Sebo, Viktor
20730 - 1
4.7
Povysil, Peter
1993-
Padysak, Tomas
20350 - 1
4.8
Mandak, Miroslav
1973-
Sklars, Tomas
20031 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloF DružstvoBodyPartie%š.Rp
1FMCertek Pavel23152315TJ Dopravný podnik Bratislava9,01181,812456
2Jozefek Michal20602060ŠK Osuské B9,01181,832378
3Sosovicka Juraj20892089ŠK Strelec Devínska Nová Ves A8,51177,342279
4Puskar Peter20042004Lokomotíva Solartec Trnava B8,08100,072681
5Pericka Tomas20292029ŠK Osuské B8,01080,062149
6Karas Marek19511951ŠK Strelec Devínska Nová Ves A8,01080,072043
7FMMikulas Dusan21022102TJ Dopravný podnik Bratislava8,01172,762137
8FMPetrik Karol20912091ŠK Doprastav Bratislava C7,51075,042213
9Sosovicka Matej20012001ŠK Strelec Devínska Nová Ves A7,0977,852234
10Merva Frantisek20062006ŠK Dunajská Streda B7,01070,052112
11Slacky Stanislav21982198ŠK Krasňany7,01163,612303
12FMPetrik Stanislav21712171ŠK Doprastav Bratislava C7,01163,632186
13Janko Ladislav22122212ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,51159,132159
14FMTepper Frantisek21622162TJ Dopravný podnik Bratislava6,51159,142116
15IMPetenyi Tamas24572457ŠK Dunajská Streda B6,06100,012998
16IMBerczes Csaba23882388ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,0785,712502
17FMKrajnak Martin22252225ŠK OÚ Russel Gabčíkovo6,0785,722466
18Bronis Marian21652165ŠK Krasňany6,0966,722281
19Federic Jozef22992299ŠK Modra B6,01060,012297
20Spacek Oliver19771977ŠK Osuské B6,01060,042134
21Kimerling Martin20272027KŠN Bratislava6,01154,532147
22Sebo Viktor20732073KŠN Bratislava6,01154,542093
23Kebis Milos20022002ŠK Krasňany6,01154,552063
24Krajnak Robert20752075ŠK Doprastav Bratislava C6,01154,562007
25IMSipos Istvan24592459ŠK OÚ Russel Gabčíkovo5,5691,712616
26Prikler Bruno20922092ŠK Strelec Devínska Nová Ves A5,5868,862124
27Padysak Tomas20352035KŠN Bratislava5,5961,152094
28Mandak Miroslav19731973ŠK Krasňany5,5961,172011
29Takacs Laszlo21342134ŠK Dunajská Streda B5,51150,022164
30Smolen Jan23612361ŠK Strelec Devínska Nová Ves A5,05100,013018
31Polacik Igor21722172ŠK Doprastav Bratislava C5,0771,452206
32Kovac Andrej21482148KŠN Bratislava5,0955,622212
33Biro Karol21562156ŠK Krasňany5,0955,632204
34Puchart Vladimir20512051Lokomotíva Solartec Trnava B5,0955,652054
35Liptak Dusan20602060Lokomotíva Solartec Trnava B5,01050,052056
36Mydlarik Martin21142114ŠK Modra B5,01145,532083
37Dvorsky Jozef20202020ŠK OÚ Russel Gabčíkovo5,01145,542014
38Fabry Robert21652165TJ Dopravný podnik Bratislava5,01145,552006
39Hecko Dusan20732073ŠK Osuské B4,5675,052221
40Kolman Richard20672067TJ Dopravný podnik Bratislava4,5675,072114
41Kundrik Peter22482248ŠK Kúpele Piešťany A4,5856,312271
42Janko Michal22942294ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,5856,312219
43Abel Peter21942194ŠK Kúpele Piešťany A4,5856,322233
44Zatko Gregor21482148ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4,5950,012214
45Nemsak Denis18731873ŠK Kúpele Piešťany A4,5950,061951
46Arendas Marek20852085Lokomotíva Solartec Trnava B4,51045,022098
47FMRohacek Miroslav23082308KŠN Bratislava4,51140,912202
48Drtina Milan22022202Lokomotíva Solartec Trnava B4,51140,912143
49Mihalik Marek20192019ŠK Kúpele Piešťany A4,51140,932089
50WFMVarholakova Niki22002200ŠK Doprastav Bratislava C4,0580,032328
51Balogh Peter20132013ŠK OÚ Russel Gabčíkovo4,0666,752176
52Kleman Miroslav21872187TJ Dopravný podnik Bratislava4,0850,022153
53Blaho Stefan21342134ŠK Dunajská Streda B4,0850,042068
54Hlubovic Michal18341834ŠK Modra B4,0850,071905
55Bury Rastislav20992099ŠK Osuské B4,0944,422130
56Janos Jozef21522152TJ Dopravný podnik Bratislava4,01040,032011
57Hricak Vasil21242124ŠK Strelec Devínska Nová Ves A4,01136,432025
58Banas Kamil22282228ŠK Modra B3,5570,012345
59Kohlmann Robert21842184ŠK Krasňany3,5570,072117
60Vrtiakova Anna16991699KŠN Bratislava3,5750,071892
61Kovacocy Pavel22212221Lokomotíva Solartec Trnava B3,5843,812205
62Stepanovic Branislav19921992ŠK Kúpele Piešťany A3,5843,842039
63Pagerka Martin22612261ŠK Osuské B3,5938,912169
64Sklars Tomas20032003KŠN Bratislava3,5938,961934
65Oprea Erik21252125ŠK Strelec Devínska Nová Ves A3,51131,822044
66Kosar Mikulas19681968ŠK OÚ Russel Gabčíkovo3,51131,861847
67Lobodas Andrej18811881ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,03100,062772
68Stetina Erik20372037Lokomotíva Solartec Trnava B3,0475,072193
69Spacek Marcel18461846ŠK Osuské B3,0475,072058
70WFMMachalova Veronika22112211KŠN Bratislava3,0560,022295
71Federic Pavol21922192ŠK Modra B3,0560,032209
72Ujhelyi Matus19771977ŠK Dunajská Streda B3,0560,062049
73Farkas Vladimir18981898ŠK Doprastav Bratislava C3,0650,081811
74Peitl Tomas22202220ŠK Strelec Devínska Nová Ves A3,0742,912205
75Jablonicky Frantisek21732173ŠK Dunajská Streda B3,0742,932074
76Mihalik Anton19531953ŠK Kúpele Piešťany A3,0742,951951
77Povysil Peter19931993ŠK Krasňany3,0742,961979
78Kundrak Vladimir19641964ŠK Modra B3,0837,541934
79Jurcak Marian18721872ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,0837,561855
80Curidlo Jan18801880ŠK Kúpele Piešťany A3,0837,571808
81Janos Martin22302230TJ Dopravný podnik Bratislava3,0933,312132
82Petreje Juraj21502150ŠK Krasňany3,0933,341921
83Sturdik Igor20272027Lokomotíva Solartec Trnava B3,0933,371807
84Lenhart Juraj21262126ŠK Krasňany2,5383,382188
85Seitler Andrej22232223ŠK Kúpele Piešťany A2,5462,512302
86WFMMachalova Maria21052105ŠK Strelec Devínska Nová Ves A2,5462,532141
87Goga Frantisek19441944ŠK Doprastav Bratislava C2,5462,571949
88Hecht Tomas19631963TJ Dopravný podnik Bratislava2,5462,582084
89Kralovic Andrej21392139KŠN Bratislava2,5550,032144
90Bincik Pavol19371937ŠK Kúpele Piešťany A2,5550,052063
91Durica Andrej18391839ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,5550,061965
92Diviak Rastislav20172017ŠK Osuské B2,5550,071884
93Danada Tomas20982098ŠK Doprastav Bratislava C2,5641,722109
94Sahidi Samir16741674KŠN Bratislava2,5641,771895
95Horvath Marek18301830ŠK Modra B2,5641,781883
96Cajka Tibor21702170ŠK Osuské B2,5735,712151
97Stefani Peter19001900ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,5831,361833
98Doucha Ludvik20722072Lokomotíva Solartec Trnava B2,51025,041885
99Kahancova Jana15971597ŠK Dunajská Streda B2,51025,071712
100Szollos Ondrej19791979ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,51122,731883
101Hurban Martin19351935ŠK Strelec Devínska Nová Ves A2,02100,070
102Vinarcik Jan19081908ŠK Doprastav Bratislava C2,02100,070
103Faltan Peter19751975ŠK Krasňany2,02100,080
104Bott Tamas17471747ŠK OÚ Russel Gabčíkovo2,02100,080
105Mruskovic Radoslav19771977ŠK Modra B2,0366,742111
106Nemeckay Rastislav19801980ŠK Osuské B2,0366,771951
107Skara Vladimir22222222ŠK Modra B2,0450,012219
108Karlik Lukas19471947ŠK Modra B2,0450,051967
109Gasa Patrik19061906ŠK Osuské B2,0450,051958
110Zitniak Jozef19061906ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,0540,051867
111Habrovsky Richard19701970ŠK Doprastav Bratislava C2,0540,071838
112Hertel Ondrej20792079Lokomotíva Solartec Trnava B2,0633,331984
113Macka Oto20272027ŠK Strelec Devínska Nová Ves A2,0633,361837
114Rachela Jozef20932093ŠK Dunajská Streda B2,0728,641879
115Dolnak Michal21152115ŠK Krasňany2,0825,012097
116Manak Jozef20202020ŠK Kúpele Piešťany A2,0825,041881
117Puobis Jozef19101910ŠK OÚ Russel Gabčíkovo2,0825,071724
118Sustak Roman19171917ŠK Modra B2,01020,061702
119Ochrana Ladislav20352035ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5275,030
120Banasova Katarina21422142ŠK Modra B1,5275,050
121Ocko Martin16611661ŠK Osuské B1,5275,070
122Kubica Adrian18451845ŠK OÚ Russel Gabčíkovo1,5275,080
123IMRachela Milan23642364ŠK Dunajská Streda B1,5350,012345
124IMCsiba Dominik23762376ŠK Dunajská Streda B1,5350,012189
125Duben Igor21802180ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5350,012163
126Suchansky Jakub16391639KŠN Bratislava1,5350,081911
127FMVarga David22892289ŠK Dunajská Streda B1,5437,512141
128Frindt Kornel21892189ŠK Doprastav Bratislava C1,5530,022013
129Polasek Filip20932093ŠK Osuské B1,5530,051908
130Kosar Mikulas17381738ŠK OÚ Russel Gabčíkovo1,5625,071741
131Svaralova Monika20212021ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,5721,431885
132Ac Alexander20712071ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,010
133Duriga Stefan22382238ŠK Krasňany1,01100,040
134Kassovic Jaroslav19621962ŠK Strelec Devínska Nová Ves A1,01100,070
135Nedorost Lubomir16870ŠK Kúpele Piešťany A1,01100,070
136Dugovic Branislav21832183ŠK Modra B1,0250,020
137Ivan Imrich20862086ŠK Dunajská Streda B1,0250,040
138Manak Adrian19491949ŠK Kúpele Piešťany A1,0250,060
139Dzavik Jozef20042004ŠK Krasňany1,0250,060
140Feher Tibor18051805ŠK Dunajská Streda B1,0250,060
141Klimes Milan18711871TJ Dopravný podnik Bratislava1,0250,070
142Divinec Peter12340ŠK Kúpele Piešťany A1,0250,080
143Petrakovic Kamil18711871ŠK Modra B1,0333,361951
144Slaby Jozef18901890ŠK Kúpele Piešťany A1,0333,371830
145Tittel Emil16190ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,0333,381619
146Kuna Vladimir20162016TJ Dopravný podnik Bratislava1,0425,071748
147Juhas Jan17821782ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,0425,071700
148Odler Daniel21102110ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,0520,021924
149Galan Anton18091809ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,0616,761691
150Soldan Jan18371837ŠK Modra B1,0616,761456


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2173 / TB1: 16 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Janos Martin22302230SVK2663149041443,09,02132
2FMCertek Pavel23152315SVK354614900254A3409,011,02456
3Kleman Miroslav21872187SVK266814904179A3394,08,02153
4Janos Jozef21522152SVK2662149029404,010,02011
5FMTepper Frantisek21622162SVK2027149006106,511,02116
6Fabry Robert21652165SVK2030149013585,011,02006
7FMMikulas Dusan21022102SVK2026149005218,011,02137
8Kolman Richard20672067SVK2033149049934,56,02114
9Duraj Jan19001900SVK6618149367200,00,00
10Kuna Vladimir20162016SVK2029149061801,04,01748
11Hecht Tomas19631963SVK2032149086382,54,02084
12Klimes Milan18711871SVK1330149117951,02,00
13Janecek Jan19491949SVK2035149086460,01,00
14Belej Marian17360SVK1748149210140,00,00
  2. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2073 / TB1: 4 / TB2: 30)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Duben Igor21802180SVK2655149062791,53,02163
2Zatko Gregor21482148SVK147514917084A6004,59,02214
3Odler Daniel21102110SVK377414901897A6011,05,01924
4Ac Alexander20712071SVK1804149041871,01,00
5Ochrana Ladislav20352035SVK221149090221,52,00
6Toth_vano Peter20232023SVK3283149071940,01,00
7Svaralova Monika20212021SVK296714927420B6021,57,01885
8Simon Lukas19950SVK17940,02,00
9Fratric Igor19631963SVK1793149098470,00,00
10Szollos Ondrej19791979SVK1801149041362,511,01883
11Antala Jan19451945SVK1796149106240,55,01681
12Zitniak Jozef19061906SVK225149171062,05,01867
13Stefani Peter19001900SVK5080149207272,58,01833
14Lobodas Andrej18811881SVK3381149081073,03,02772
15Jurcak Marian18721872SVK1797149080503,08,01855
16Durica Andrej18391839SVK228149136582,55,01965
17Galan Anton18091809SVK2583149086111,06,01691
18Juhas Jan17821782SVK1810149345581,04,01700
19Tittel Emil16190SVK5258149246761,03,01619
20Kriz Miroslav15610SVK1808149213160,00,00
  3. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:2176 / TB1: 19 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Hajek Lukas21552155SVK496014919591B1641,011,01893
2FMDudas Jan22202220SVK2890149005800,51,00
3Danada Tomas20982098SVK2925149193622,56,02109
4FMTodor Razvan22022202AUT46911604457A1650,52,00
5Frindt Kornel21892189SVK332514901617A1631,55,02013
6WFMVarholakova Niki22002200SVK328214906341B1664,05,02328
7FMPetrik Stanislav21712171SVK2904149013667,011,02186
8FMPetrik Karol20912091SVK2903149002387,510,02213
9Polacik Igor21722172SVK1472149050515,07,02206
10Pasko Peter20892089SVK2682149006960,00,00
11Krajnak Robert20752075SVK2898149049776,011,02007
12Magyar Frantisek20092009SVK1749149131860,00,00
13Habrovsky Richard19701970SVK6842149367392,05,01838
14Goga Frantisek19441944SVK2892149099952,54,01949
15Jelenciak Jozef19221922SVK2896149100550,52,00
16Vinarcik Jan19081908SVK2916149010302,02,00
17Farkas Vladimir18981898SVK2891149091893,06,01811
18Raczko Peter18931893SVK1504149076660,00,00
  5. ŠK OÚ Russel Gabčíkovo (Elo Ø:2204 / TB1: 21 / TB2: 49)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1IMSipos Istvan24592459HUN0720631Z-235,56,02616
2IMBerczes Csaba23882388HUN0721522Z1266,07,02502
3Janko Michal22942294SVK67914907267A2254,58,02219
4FMKrajnak Martin22252225SVK3270149031306,07,02466
5Janko Ladislav22122212SVK678149016846,511,02159
6Dvorsky Jozef20202020SVK6030149300135,011,02014
7Balogh Peter20132013SVK329514914395B2854,06,02176
8Kantor Reka19491949SVK1109149132750,52,00
9Kosar Mikulas19681968SVK1588149072753,511,01847
10Puobis Jozef19101910SVK1117149045782,08,01724
11Kantor Tamas20222022SVK1107149064140,00,00
12Czikhardt Tibor19881988SVK1583149063840,00,00
13Kubica Adrian18451845SVK1589149107641,52,00
14Kosar Attila18641864SVK1586149256720,00,00
15Bertalan Balint18431843SVK5486149254940,51,00
16Kosar Mikulas17381738SVK1587149083871,56,01741
17Bott Tamas17471747SVK1582149108022,02,00
18Sido Daniel17031703SVK1592149166650,00,00
19Sandor Stefan16631663SVK1591149143280,00,00
  6. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2253 / TB1: 11 / TB2: 41)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1IMRachela Milan23642364SVK111914903180A1271,53,02345
2IMPetenyi Tamas24572457SVK111614909090A1296,06,02998
3IMCsiba Dominik23762376SVK110014913291A1281,53,02189
4FMVarga David22892289SVK112514911515A1301,54,02141
5Takacs Laszlo21342134SVK1124149188545,511,02164
6Jablonicky Frantisek21732173SVK1821149013903,07,02074
7Blaho Stefan21342134SVK671149012504,08,02068
8Rachela Jozef20932093SVK1118149044892,07,01879
9Ivan Imrich20862086SVK220314909200A1311,02,00
10Partys Petr20272027CZE0320250Z-530,52,00
11Merva Frantisek20062006SVK1545149080857,010,02112
12Obdrzalkova Anita19631963SVK1114149058840,00,00
13Ujhelyi Matus19771977SVK3210149132593,05,02049
14Kolesar Rastislav19981998SVK1110149100710,00,00
15Csefalvay Stefan19121912SVK220114909820A1320,51,00
16Koloditsova Renata18811881SVK507314927705B1330,51,00
17Tomovicsova Evelina17921792SVK560514927861B1340,02,00
18Feher Tibor18051805SVK3852149227201,02,00
19Kahancova Jana15971597SVK1105149159872,510,01712
20Kahanec Jan15420SVK1106149256300,04,01132
  7. ŠK Krasňany (Elo Ø:2167 / TB1: 24 / TB2: 47,5)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Dolnak Michal21152115SVK4388149276082,08,02097
2Slacky Stanislav21982198SVK261014907828A1547,011,02303
3Bronis Marian21652165SVK1616149058926,09,02281
4Biro Karol21562156SVK2887149003275,09,02204
5Petreje Juraj21502150SVK1499149027023,09,01921
6Duriga Stefan22382238SVK1497149002971,01,00
7Kebis Milos20022002SVK1502149014716,011,02063
8Povysil Peter19931993SVK1505149083443,07,01979
9Kohlmann Robert21842184SVK1498149004673,55,02117
10Dzavik Jozef20042004SVK1236149067831,02,00
11Mandak Miroslav19731973SVK1503149029905,59,02011
12Lenhart Juraj21262126SVK7028149046082,53,02188
13Mikulasek Viktor18611861SVK4649149134880,01,00
14Faltan Peter19751975SVK1500149040202,02,00
15Rathousky Karol18251825SVK1510149135420,00,00
16Zacka Ladislav18141814SVK2917149361940,00,00
17Bukovcak Jaroslav17751775SVK1509149115900,00,00
18Kovac Daniel17711771SVK1531149345740,01,00
19Vojacek Alois10000SVK5184149207430,00,00
  8. ŠK Strelec Devínska Nová Ves A (Elo Ø:2176 / TB1: 26 / TB2: 53)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Smolen Jan23612361SVK144149062875,05,03018
2Bezuch Martin22912291SVK179514906333A5960,51,00
3Peitl Tomas22202220SVK316514912465A5973,07,02205
4Oprea Erik21252125SVK139149046163,511,02044
5Hricak Vasil21242124SVK2972149072324,011,02025
6WFMMachalova Maria21052105SVK215814904756B5982,54,02141
7Sosovicka Juraj20892089SVK1800149114188,511,02279
8Sosovicka Matej20012001SVK3737149167707,09,02234
9Prikler Bruno20922092SVK2806149135185,58,02124
10Macka Oto20272027SVK1383149087432,06,01837
11Kassovic Jaroslav19621962SVK2897149089801,01,00
12Karas Marek19511951SVK531414928558B5998,010,02043
13Hurban Martin19351935SVK3833149136902,02,00
14Kosegi Marek18791879SVK1805149090060,52,00
15Adamcik Tomas18971897SVK2805149075770,00,00
16Misanik Peter17941794SVK3660149214210,00,00
17Vasil Patrik17911791SVK223149139410,00,00
18Sosovicka Jakub16331633SVK5839149292100,00,00
19Sosovicka Vladimir16031603SVK4778149203280,00,00
20Lichner Peter15950SVK222149213400,00,00
  9. ŠK Kúpele Piešťany A (Elo Ø:2133 / TB1: 11 / TB2: 39)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Kundrik Peter22482248SVK3114149031484,58,02271
2Seitler Andrej22232223SVK36114907909A0652,54,02302
3Abel Peter21942194SVK329149023464,58,02233
4Godula Martin21752175SVK339149106670,51,00
5Matulik Daniel21252125SVK3115149021680,01,00
6Mihalik Marek20192019SVK348149011884,511,02089
7Manak Jozef20202020SVK344149050272,08,01881
8Stepanovic Branislav19921992SVK366149045273,58,02039
9Pobjecky Ivan20602060SVK356149047300,00,00
10Bincik Pavol19371937SVK335149113882,55,02063
11Mihalik Anton19531953SVK347149106913,07,01951
12Manak Adrian19491949SVK4714149180641,02,00
13Nemsak Denis18731873SVK4715149178664,59,01951
14Strapko Tomas18801880SVK4896149254510,01,00
15Slaby Jozef18901890SVK362149167381,03,01830
16Curidlo Jan18801880SVK336149054183,08,01808
17Gubis Vladimir18341834SVK340149141150,01,00
18Nedorost Lubomir16870SVK350149252731,01,00
19Divinec Peter12340SVK6248149333901,02,00
  10. ŠK Osuské B (Elo Ø:2102 / TB1: 16 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Pagerka Martin22612261SVK294314911230B4553,59,02169
2Cajka Tibor21702170SVK292314912546A4562,57,02151
3Bury Rastislav20992099SVK255814907585A4574,09,02130
4Jozefek Michal20602060SVK293614923548B4589,011,02378
5Spacek Oliver19771977SVK4708149176296,010,02134
6Polasek Filip20932093SVK2907149090571,55,01908
7Hecko Dusan20732073SVK2935149032454,56,02221
8Berger Patrik19301930SVK517614919575B4590,01,00
9Gasa Patrik19061906SVK5538149251682,04,01958
10Pericka Tomas20292029SVK2946149090818,010,02149
11Diviak Rastislav20172017SVK2813149082042,55,01884
12Nemeckay Rastislav19801980SVK4683149187652,03,01951
13Hanzluvka Peter20322032SVK2934149046400,51,00
14Diviak Rudolf18521852SVK2926149082200,00,00
15Skapik Branislav18571857SVK2948149135500,00,00
16Spacek Marcel18461846SVK4709149176103,04,02058
17Pericka Pavol18211821SVK2945149142980,00,00
18Ocko Martin16611661SVK4861149253031,52,00
19Pipiska Adam16741674SVK5814149334200,01,00
20Sadlon Matus15961596SVK5770149288840,00,00
  11. ŠK Modra B (Elo Ø:2197 / TB1: 12 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Skara Vladimir22222222SVK65314909146A5402,04,02219
2Matejovic Juraj21992199SVK853149060400,01,00
3Federic Jozef22992299SVK84214910659A5396,010,02297
4Banas Kamil22282228SVK210114902141A5383,55,02345
5Dugovic Branislav21832183SVK841149080261,02,00
6Federic Pavol21922192SVK843149069963,05,02209
7Mydlarik Martin21142114SVK854149048295,011,02083
8Banasova Katarina21422142SVK848149054261,52,00
9Mruskovic Radoslav19771977SVK852149052132,03,02111
10Kundrak Vladimir19641964SVK3241149080773,08,01934
11Karlik Lukas19471947SVK2938149083012,04,01967
12Prielozny Marek19791979SVK2684149076070,00,00
13Sustak Roman19171917SVK861149168512,010,01702
14Soldan Jan18371837SVK859149056391,06,01456
15Petrakovic Kamil18711871SVK862149165171,03,01951
16Hlubovic Michal18341834SVK845149158554,08,01905
17Horvath Marek18301830SVK4681149136822,56,01883
18Visnovsky Marek16790SVK4381149139760,00,00
19Jezek Filip11500SVK6742149397200,00,00
  12. Lokomotíva Solartec Trnava B (Elo Ø:2101 / TB1: 12 / TB2: 41)
š.TMenoEloEloFFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Kovacocy Pavel22212221SVK287414901765A6523,58,02205
2Drtina Milan22022202SVK181714900270A7784,511,02143
3Arendas Marek20852085SVK3773149063504,510,02098
4Hertel Ondrej20792079SVK1849149100392,06,01984
5Doucha Ludvik20722072DEN155714088442,510,01885
6Liptak Dusan20602060SVK3703149142205,010,02056
7Puchart Vladimir20512051SVK1573149052055,09,02054
8Stetina Erik20372037SVK1578149120403,04,02193
9Sturdik Igor20272027SVK3140149103733,09,01807
10Puskar Peter20042004SVK5061149258428,08,02681
11Krist Milan19851985SVK1565149101010,01,00
12Svoboda Adam19581958SVK3664149019940,00,00
13Bukovsky Milan19561956SVK1556149069880,00,00
14Bahna Jan19431943SVK1554149153400,00,00
15Mosny Jaroslav19231923SVK1571149035980,01,00
16Kolenak Matus19161916SVK5327149256640,01,00
17Hagara Vladimir19091909SVK1559149046240,00,00
18Klanica Anton18531853SVK1564149097070,00,00
19Babirat Michal17601760SVK4790149194350,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Strelec Devínska Nová Ves A (Elo Ø:2176, TB1: 26 / TB2: 53)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Smolen Jan23612361SVK14906287144111115,05221830181015,6
2Bezuch Martin22912291SVK149063331795A596½0,5123150150,4
3Peitl Tomas22202220SVK149124653165A5971010½0½3,072255220515-3,2
4Oprea Erik21252125SVK14904616139½00½01001½03,5112177204415-18,6
5Hricak Vasil21242124SVK149072322972½000½½1½1004,0112127202515-21,8
6WFMMachalova Maria21052105SVK149047562158B598011½2,5420462141152,8
7Sosovicka Juraj20892089SVK1491141818001½½11011½118,511206822791540,3
8Sosovicka Matej20012001SVK14916770373710111½½117,09201422341540,2
9Prikler Bruno20922092SVK149135182806001111½15,5819832124155,1
10Macka Oto20272027SVK149087431383100½½02,061962183715-22,8
11Kassovic Jaroslav19621962SVK14908980289711,0118050154,3
12Karas Marek19511951SVK149285585314B599½11½1½1½118,010180320431523,9
13Hurban Martin19351935SVK149136903833112,0218050159,9
14Kosegi Marek18791879SVK1490900618050½0,521907015-6,4
  2. ŠK Krasňany (Elo Ø:2167, TB1: 24 / TB2: 47,5)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Dolnak Michal21152115SVK1492760843880000½1½02,082290209715-3,6
2Slacky Stanislav21982198SVK149078282610A15411½100111½07,011220123031523,0
3Bronis Marian21652165SVK1490589216161½1½01½1½6,09215622811516,8
4Biro Karol21562156SVK149003272887½011001½15,0921612204158,4
5Petreje Juraj21502150SVK14902702149900½½½0½½½3,092046192115-41,3
6Duriga Stefan22382238SVK14900297149711,0121140154,9
7Kebis Milos20022002SVK1490147115021½1000111½06,011202720631513,4
8Povysil Peter19931993SVK1490834415050½10½103,072029197915-2,4
9Kohlmann Robert21842184SVK1490046714981½½1½3,551968211715-3,6
10Dzavik Jozef20042004SVK149067831236½½1,021935015-2,8
11Mandak Miroslav19731973SVK149029901503½½1½1½½015,5919312011158,9
12Lenhart Juraj21262126SVK149046087028½112,5319152188306,3
13Mikulasek Viktor18611861SVK14913488464900,011872015-7,2
14Faltan Peter19751975SVK149040201500112,0217110155,6
18Kovac Daniel17711771SVK14934574153100,012004015-3,2
  3. ŠK OÚ Russel Gabčíkovo (Elo Ø:2204, TB1: 21 / TB2: 49)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMSipos Istvan24592459HUN7206310Z-231111½15,5622152616107,9
2IMBerczes Csaba23882388HUN7215220Z12611111016,0721932502107,9
3Janko Michal22942294SVK14907267679A2250½1101014,582176221915-11,1
4FMKrajnak Martin22252225SVK149031303270½1111½16,07215724661527,8
5Janko Ladislav22122212SVK1490168467811½0½½101016,5112094215915-10,5
6Dvorsky Jozef20202020SVK1493001360300½½10½½01½½5,0112050201415-0,6
7Balogh Peter20132013SVK149143953295B285½101½14,06205121761519,5
8Kantor Reka19491949SVK1491327511090½0,522063015-2,8
9Kosar Mikulas19681968SVK149072751588001010001½03,5111980184715-27,1
10Puobis Jozef19101910SVK149045781117½010000½2,081917172415-28,6
13Kubica Adrian18451845SVK149107641589½11,5217140152,5
15Bertalan Balint18431843SVK149254945486½0,5118900302,1
16Kosar Mikulas17381738SVK149083871587½0½½001,561934174115-0,3
17Bott Tamas17471747SVK149108021582112,02187901520,3
  4. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:2176, TB1: 19 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Hajek Lukas21552155SVK149195914960B164000000½000½1,0112276189315-42,6
2FMDudas Jan22202220SVK149005802890½0,5122990151,6
3Danada Tomas20982098SVK1491936229251½½0½02,5621662109150,2
4FMTodor Razvan22022202AUT16044574691A165½00,522179015-8,4
5Frindt Kornel21892189SVK149016173325A163½½½001,552162201315-17,9
6WFMVarholakova Niki22002200SVK149063413282B16611½½14,05208823281511,6
7FMPetrik Stanislav21712171SVK1490136629041½1111½10007,01120842186153,9
8FMPetrik Karol20912091SVK14900238290311½½011½117,510202022131523,4
9Polacik Igor21722172SVK149050511472½11½½½15,0720482206154,9
11Krajnak Robert20752075SVK149049772898½1½½0101½106,0111971200715-15,1
13Habrovsky Richard19701970SVK14936739684201½0½2,051910183830-25,8
14Goga Frantisek19441944SVK1490999528921½102,5418541949151,0
15Jelenciak Jozef19221922SVK149100552896½00,521939015-6,9
16Vinarcik Jan19081908SVK149010302916112,02183601512,0
17Farkas Vladimir18981898SVK1490918928911000113,061811181115-9,3
  5. ŠK Osuské B (Elo Ø:2102, TB1: 16 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Pagerka Martin22612261SVK149112302943B4551000½01103,592249216915-17,1
2Cajka Tibor21702170SVK149125462923A4560000½112,572253215115-3,9
3Bury Rastislav20992099SVK149075852558A457½½10½1½004,0921732130156,2
4Jozefek Michal20602060SVK149235482936B458101101111119,011211623781564,9
5Spacek Oliver19771977SVK14917629470800101101116,010206221341532,0
6Polasek Filip20932093SVK14909057290700½011,552057190815-18,8
7Hecko Dusan20732073SVK1490324529350111½14,56202822211517,0
8Berger Patrik19301930SVK149195755176B45900,012092015-4,3
9Gasa Patrik19061906SVK14925168553801012,0419581958154,1
10Pericka Tomas20292029SVK149090812946½111½111018,010190921491524,3
11Diviak Rastislav20172017SVK149082042813½10½½2,551884188415-11,3
12Nemeckay Rastislav19801980SVK149187654683½1½2,031826195115-0,6
13Hanzluvka Peter20322032SVK149046402934½0,511830015-3,9
16Spacek Marcel18461846SVK14917610470911013,04186520581516,4
18Ocko Martin16611661SVK1492530348611½1,52178201512,6
19Pipiska Adam16741674SVK14933420581400,011898015-3,3
  6. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2173, TB1: 16 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Janos Martin22302230SVK149041442663000½½½½103,092257213215-17,4
2FMCertek Pavel23152315SVK149002543546A340½111111½1½½9,011219424561526,5
3Kleman Miroslav21872187SVK149041792668A339001½½½½14,082153215315-5,3
4Janos Jozef21522152SVK149029402662½00½½1½1004,0102083201115-28,8
5FMTepper Frantisek21622162SVK149006102027½½111½½10½06,5112051211615-8,6
6Fabry Robert21652165SVK14901358203000½½01½1½½½5,0112042200615-33,5
7FMMikulas Dusan21022102SVK14900521202611½111110½08,01119622137159,8
8Kolman Richard20672067SVK149049932033½1½11½4,5619212114155,3
10Kuna Vladimir20162016SVK1490618020290½0½1,041941174815-19,5
11Hecht Tomas19631963SVK149086382032110½2,5419892084159,3
12Klimes Milan18711871SVK149117951330101,0218940150,9
13Janecek Jan19491949SVK14908646203500,011597030-26,7
  8. Lokomotíva Solartec Trnava B (Elo Ø:2101, TB1: 12 / TB2: 41)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kovacocy Pavel22212221SVK149017652874A652½1½0½½0½3,582248220515-3,5
2Drtina Milan22022202SVK149002701817A778½0100½½½½104,5112208214315-13,6
3Arendas Marek20852085SVK149063503773½½0010½0114,51021342098152,4
4Hertel Ondrej20792079SVK149100391849½½10002,062109198415-11,3
5Doucha Ludvik20722072DEN14088441557000½000½½12,5102078188515-36,2
6Liptak Dusan20602060SVK14914220370310½011010½5,0102056205615-0,6
7Puchart Vladimir20512051SVK149052051573½1110½½½05,0920112054150,2
8Stetina Erik20372037SVK14912040157811013,04200021931511,9
9Sturdik Igor20272027SVK149103733140100001½½03,091932180715-38,3
10Puskar Peter20042004SVK149258425061111111118,08188126811541,0
11Krist Milan19851985SVK14910101156500,011839015-10,5
15Mosny Jaroslav19231923SVK14903598157100,011747015-10,9
16Kolenak Matus19161916SVK14925664532700,011951015-6,8
  9. ŠK Modra B (Elo Ø:2197, TB1: 12 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Skara Vladimir22222222SVK14909146653A54001½½2,042219221915-0,8
2Matejovic Juraj21992199SVK1490604085300,012198015-7,5
3Federic Jozef22992299SVK14910659842A539½10½½1011½6,01022252297150,6
4Banas Kamil22282228SVK149021412101A538½11013,55219623451511,7
5Dugovic Branislav21832183SVK14908026841½½1,0222070150,9
6Federic Pavol21922192SVK14906996843100113,0521372209152,0
7Mydlarik Martin21142114SVK14904829854½0½01½½½1½05,0112119208315-6,4
8Banasova Katarina21422142SVK14905426848½11,5220870155,3
9Mruskovic Radoslav19771977SVK14905213852½1½2,0319862111157,9
10Kundrak Vladimir19641964SVK149080773241½½1010003,082021193415-5,8
11Karlik Lukas19471947SVK1490830129381½0½2,0419671967151,4
13Sustak Roman19171917SVK14916851861½½000100002,0101942170215-27,3
14Soldan Jan18371837SVK149056398591000001,061729145615-25,5
15Petrakovic Kamil18711871SVK149165178620011,0320761951308,7
16Hlubovic Michal18341834SVK14915855845011001104,08190519053015,3
17Horvath Marek18301830SVK1491368246810½½½012,5619401883154,8
  10. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2253, TB1: 11 / TB2: 41)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1IMRachela Milan23642364SVK149031801119A12710½1,532345234510-0,8
2IMPetenyi Tamas24572457SVK149090901116A1291111116,06219829981011,4
3IMCsiba Dominik23762376SVK149132911100A1281½01,532189218910-7,3
4FMVarga David22892289SVK149115151125A130½½½01,542228214115-12,6
5Takacs Laszlo21342134SVK1491885411240½½1001½0115,51121642164156,2
6Jablonicky Frantisek21732173SVK14901390182100½110½3,072124207415-14,6
7Blaho Stefan21342134SVK149012506711½½000114,082068206815-10,8
8Rachela Jozef20932093SVK149044891118½½00½0½2,072037187915-30,6
9Ivan Imrich20862086SVK149092002203A131101,022055015-1,4
10Partys Petr20272027CZE3202500Z-53½00,521974015-9,6
11Merva Frantisek20062006SVK149080851545½1011011½17,010196321121521,1
13Ujhelyi Matus19771977SVK149132593210110013,0519772049157,8
15Csefalvay Stefan19121912SVK149098202201A132½0,5119450150,8
16Koloditsova Renata18811881SVK149277055073B133½0,5121500154,9
17Tomovicsova Evelina17921792SVK149278615605B134000,021928015-9,4
18Feher Tibor18051805SVK149227203852101,0219820156,9
19Kahancova Jana15971597SVK149159871105½0000001012,510190517121514,7
20Kahanec Jan15420SVK14925630110600000,0419321132
  11. ŠK Kúpele Piešťany A (Elo Ø:2133, TB1: 11 / TB2: 39)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kundrik Peter22482248SVK1490314831141½1½½1004,5822282271153,9
2Seitler Andrej22232223SVK14907909361A065110½2,5422072302156,2
3Abel Peter21942194SVK14902346329½01011104,5821902233156,8
4Godula Martin21752175SVK14910667339½0,512125015-1,0
5Matulik Daniel21252125SVK14902168311500,012027015-9,4
6Mihalik Marek20192019SVK149011883480½10½0½10104,511215420891512,4
7Manak Jozef20202020SVK1490502734401½½00002,082074188115-21,9
8Stepanovic Branislav19921992SVK14904527366½10001103,5820822039156,6
10Bincik Pavol19371937SVK14911388335½0½½12,55206320631512,8
11Mihalik Anton19531953SVK14910691347½½½100½3,072001195115-0,4
12Manak Adrian19491949SVK149180644714101,021926015-0,9
13Nemsak Denis18731873SVK149178664715½1½00½1014,59195119511513,9
14Strapko Tomas18801880SVK14925451489600,012001015-5,1
15Slaby Jozef18901890SVK14916738362½0½1,031955183015-3,6
16Curidlo Jan18801880SVK1490541833601½0½0013,081895180815-12,3
17Gubis Vladimir18341834SVK1491411534000,011747030-18,6
18Nedorost Lubomir16870SVK1492527335011,0119170
19Divinec Peter12340SVK149333906248101,0218940
  12. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:2073, TB1: 4 / TB2: 30)
š.TMenoEloEloFFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Duben Igor21802180SVK1490627926550½11,532163216315-1,0
2Zatko Gregor21482148SVK149170841475A600½½1½0½0½14,59221422141512,0
3Odler Daniel21102110SVK149018973774A601½½0001,052164192415-17,1
4Ac Alexander20712071SVK14904187180411,0121550159,3
5Ochrana Ladislav20352035SVK14909022221½11,5220890159,8
6Toth_vano Peter20232023SVK14907194328300,012299015-2,5
7Svaralova Monika20212021SVK149274202967B602½½0½0001,572115188515-16,8
8Simon Lukas19950SVK1794000,0221880
10Szollos Ondrej19791979SVK1490413618010010½00½0½02,5112094188315-19,8
11Antala Jan19451945SVK1491062417960½0000,552047168115-20,3
12Zitniak Jozef19061906SVK1491710622500½1½2,051939186715-3,5
13Stefani Peter19001900SVK1492072750800½010½0½2,581974183315-11,9
14Lobodas Andrej18811881SVK1490810733811113,03197227721528,0
15Jurcak Marian18721872SVK149080501797110000103,081942185515-4,2
16Durica Andrej18391839SVK14913658228101½02,55196519651512,6
17Galan Anton18091809SVK1490861125830000101,061964169115-12,1
18Juhas Jan17821782SVK149345581810½0½01,041893170030-12,3
19Tittel Emil16190SVK149246765258½0½1,0317441619

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2012/10/13 o 10:00
š.1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo3 : 5
1.1
Janos, Martin
2230-
Smolen, Jan
23610 - 1
1.2FM
Certek, Pavel
2315-
Bezuch, Martin
2291½ - ½
1.3
Kleman, Miroslav
2187-
Peitl, Tomas
22200 - 1
1.4
Janos, Jozef
2152-
Oprea, Erik
2125½ - ½
1.5FM
Tepper, Frantisek
2162-
Hricak, Vasil
2124½ - ½
1.6
Fabry, Robert
2165-
Sosovicka, Juraj
20890 - 1
1.7FM
Mikulas, Dusan
2102-
Prikler, Bruno
20921 - 0
1.8
Kolman, Richard
2067-
Karas, Marek
1951½ - ½
1. kolo dňa 2012/10/13 o 10:00
š.2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo3 : 5
3.1
Zatko, Gregor
2148-
Kovacocy, Pavel
2221½ - ½
3.2
Odler, Daniel
2110-
Drtina, Milan
2202½ - ½
3.3
Ochrana, Ladislav
2035-
Arendas, Marek
2085½ - ½
3.4
Svaralova, Monika
2021-
Hertel, Ondrej
2079½ - ½
3.5
Szollos, Ondrej
1979-
Liptak, Dusan
20600 - 1
3.6
Zitniak, Jozef
1906-
Sturdik, Igor
20270 - 1
3.7
Stefani, Peter
1900-
Puskar, Peter
20040 - 1
3.8
Durica, Andrej
1839-
Krist, Milan
19851 - 0
1. kolo dňa 2012/10/13 o 10:00
š.3  ŠK Doprastav Bratislava CElo-9  ŠK Kúpele Piešťany AElo4½:3½
4.1
Hajek, Lukas
2155-
Kundrik, Peter
22480 - 1
4.2FM
Petrik, Stanislav
2171-
Mihalik, Marek
20191 - 0
4.3FM
Petrik, Karol
2091-
Manak, Jozef
20201 - 0
4.4
Polacik, Igor
2172-
Stepanovic, Branislav
1992½ - ½
4.5
Krajnak, Robert
2075-
Mihalik, Anton
1953½ - ½
4.6
Habrovsky, Richard
1970-
Manak, Adrian
19490 - 1
4.7
Jelenciak, Jozef
1922-
Nemsak, Denis
1873½ - ½
4.8
Vinarcik, Jan
1908-
Curidlo, Jan
18801 - 0
1. kolo dňa 2012/10/13 o 10:00
š.6  ŠK Dunajská Streda BElo-11  ŠK Modra BElo3 : 5
5.1IM
Petenyi, Tamas
2457-
Skara, Vladimir
22221 - 0
5.2FM
Varga, David
2289-
Federic, Jozef
2299½ - ½
5.3
Takacs, Laszlo
2134-
Federic, Pavol
21920 - 1
5.4
Rachela, Jozef
2093-
Mydlarik, Martin
2114½ - ½
5.5
Merva, Frantisek
2006-
Kundrak, Vladimir
1964½ - ½
5.6
Tomovicsova, Evelina
1792-
Karlik, Lukas
19470 - 1
5.7
Kahancova, Jana
1597-
Sustak, Roman
1917½ - ½
5.8
Kahanec, Jan
1542-
Soldan, Jan
18370 - 1
1. kolo dňa 2012/10/13 o 10:00
š.7  ŠK KrasňanyElo-10  ŠK Osuské BElo4½:3½
6.1
Dolnak, Michal
2115-
Pagerka, Martin
22610 - 1
6.2
Slacky, Stanislav
2198-
Cajka, Tibor
21701 - 0
6.3
Biro, Karol
2156-
Bury, Rastislav
2099½ - ½
6.4
Petreje, Juraj
2150-
Jozefek, Michal
20600 - 1
6.5
Kebis, Milos
2002-
Spacek, Oliver
19771 - 0
6.6
Kohlmann, Robert
2184-
Polasek, Filip
20931 - 0
6.7
Mandak, Miroslav
1973-
Pericka, Tomas
2029½ - ½
6.8
Lenhart, Juraj
2126-
Diviak, Rastislav
2017½ - ½
2. kolo dňa 2012/10/14 o 10:00
š.1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo3½:4½
1.1
Janos, Martin
2230-IM
Berczes, Csaba
23880 - 1
1.2FM
Certek, Pavel
2315-
Janko, Michal
22941 - 0
1.3
Kleman, Miroslav
2187-FM
Krajnak, Martin
22250 - 1
1.4
Janos, Jozef
2152-
Janko, Ladislav
22120 - 1
1.5FM
Tepper, Frantisek
2162-
Dvorsky, Jozef
2020½ - ½
1.6
Fabry, Robert
2165-
Balogh, Peter
20130 - 1
1.7FM
Mikulas, Dusan
2102-
Kosar, Mikulas
19681 - 0
1.8
Kolman, Richard
2067-
Puobis, Jozef
19101 - 0
2. kolo dňa 2012/10/14 o 10:00
š.2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-9  ŠK Kúpele Piešťany AElo2½:5½
3.1
Zatko, Gregor
2148-
Kundrik, Peter
2248½ - ½
3.2
Odler, Daniel
2110-
Mihalik, Marek
2019½ - ½
3.3
Szollos, Ondrej
1979-
Manak, Jozef
20200 - 1
3.4
Zitniak, Jozef
1906-
Stepanovic, Branislav
19920 - 1
3.5
Stefani, Peter
1900-
Mihalik, Anton
1953½ - ½
3.6
Lobodas, Andrej
1881-
Manak, Adrian
19491 - 0
3.7
Durica, Andrej
1839-
Nemsak, Denis
18730 - 1
3.8
Galan, Anton
1809-
Curidlo, Jan
18800 - 1
2. kolo dňa 2012/10/14 o 10:00
š.3  ŠK Doprastav Bratislava CElo-12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo5 : 3
4.1
Hajek, Lukas
2155-
Kovacocy, Pavel
22210 - 1
4.2
Danada, Tomas
2098-
Drtina, Milan
22021 - 0
4.3
Frindt, Kornel
2189-
Arendas, Marek
2085½ - ½
4.4FM
Petrik, Stanislav
2171-
Hertel, Ondrej
2079½ - ½
4.5FM
Petrik, Karol
2091-
Doucha, Ludvik
20721 - 0
4.6
Polacik, Igor
2172-
Liptak, Dusan
20601 - 0
4.7
Krajnak, Robert
2075-
Sturdik, Igor
20271 - 0
4.8
Jelenciak, Jozef
1922-
Puskar, Peter
20040 - 1
2. kolo dňa 2012/10/14 o 10:00
š.6  ŠK Dunajská Streda BElo-10  ŠK Osuské BElo5½:2½
5.1IM
Rachela, Milan
2364-
Pagerka, Martin
22611 - 0
5.2IM
Petenyi, Tamas
2457-
Cajka, Tibor
21701 - 0
5.3
Takacs, Laszlo
2134-
Bury, Rastislav
2099½ - ½
5.4
Blaho, Stefan
2134-
Jozefek, Michal
20601 - 0
5.5
Merva, Frantisek
2006-
Spacek, Oliver
19771 - 0
5.6
Ujhelyi, Matus
1977-
Polasek, Filip
20931 - 0
5.7
Kahancova, Jana
1597-
Pericka, Tomas
20290 - 1
5.8
Kahanec, Jan
1542-
Diviak, Rastislav
20170 - 1
2. kolo dňa 2012/10/14 o 10:00
š.7  ŠK KrasňanyElo-11  ŠK Modra BElo4½:3½
6.1
Dolnak, Michal
2115-
Skara, Vladimir
22220 - 1
6.2
Slacky, Stanislav
2198-
Matejovic, Juraj
21991 - 0
6.3
Biro, Karol
2156-
Federic, Jozef
22990 - 1
6.4
Duriga, Stefan
2238-
Mydlarik, Martin
21141 - 0
6.5
Kebis, Milos
2002-
Banasova, Katarina
2142½ - ½
6.6
Dzavik, Jozef
2004-
Kundrak, Vladimir
1964½ - ½
6.7
Mandak, Miroslav
1973-
Sustak, Roman
1917½ - ½
6.8
Lenhart, Juraj
2126-
Horvath, Marek
18301 - 0
3. kolo dňa 2012/12/01 o 10:00
š.12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo-1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo4 : 4
2.1
Drtina, Milan
2202-
Janos, Martin
22301 - 0
2.2
Arendas, Marek
2085-FM
Certek, Pavel
23150 - 1
2.3
Hertel, Ondrej
2079-
Janos, Jozef
21521 - 0
2.4
Doucha, Ludvik
2072-FM
Tepper, Frantisek
21620 - 1
2.5
Liptak, Dusan
2060-
Fabry, Robert
2165½ - ½
2.6
Puchart, Vladimir
2051-FM
Mikulas, Dusan
2102½ - ½
2.7
Stetina, Erik
2037-
Kuna, Vladimir
20161 - 0
2.8
Sturdik, Igor
2027-
Hecht, Tomas
19630 - 1
3. kolo dňa 2012/12/01 o 10:00
š.2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-7  ŠK KrasňanyElo4 : 4
3.1
Zatko, Gregor
2148-
Dolnak, Michal
21151 - 0
3.2
Svaralova, Monika
2021-
Slacky, Stanislav
2198½ - ½
3.3
Simon, Lukas
1995-
Bronis, Marian
21650 - 1
3.4
Szollos, Ondrej
1979-
Petreje, Juraj
21501 - 0
3.5
Antala, Jan
1945-
Kebis, Milos
20020 - 1
3.6
Zitniak, Jozef
1906-
Dzavik, Jozef
2004½ - ½
3.7
Stefani, Peter
1900-
Mandak, Miroslav
19730 - 1
3.8
Jurcak, Marian
1872-
Mikulasek, Viktor
18611 - 0
3. kolo dňa 2012/12/01 o 10:00
š.3  ŠK Doprastav Bratislava CElo-6  ŠK Dunajská Streda BElo5½:2½
4.1
Hajek, Lukas
2155-IM
Petenyi, Tamas
24570 - 1
4.2
Frindt, Kornel
2189-
Takacs, Laszlo
2134½ - ½
4.3FM
Petrik, Stanislav
2171-
Jablonicky, Frantisek
21731 - 0
4.4FM
Petrik, Karol
2091-
Rachela, Jozef
2093½ - ½
4.5
Krajnak, Robert
2075-
Partys, Petr
2027½ - ½
4.6
Goga, Frantisek
1944-
Merva, Frantisek
20061 - 0
4.7
Vinarcik, Jan
1908-
Tomovicsova, Evelina
17921 - 0
4.8
Farkas, Vladimir
1898-
Kahancova, Jana
15971 - 0
3. kolo dňa 2012/12/01 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo3½:4½
5.1
Pagerka, Martin
2261-
Peitl, Tomas
22200 - 1
5.2
Bury, Rastislav
2099-
Oprea, Erik
21251 - 0
5.3
Jozefek, Michal
2060-
Hricak, Vasil
21241 - 0
5.4
Spacek, Oliver
1977-WFM
Machalova, Maria
21051 - 0
5.5
Polasek, Filip
2093-
Sosovicka, Juraj
2089½ - ½
5.6
Hecko, Dusan
2073-
Sosovicka, Matej
20010 - 1
5.7
Berger, Patrik
1930-
Prikler, Bruno
20920 - 1
5.8
Gasa, Patrik
1906-
Karas, Marek
19510 - 1
3. kolo dňa 2012/12/01 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo2 : 6
6.1
Federic, Jozef
2299-IM
Berczes, Csaba
23880 - 1
6.2
Banas, Kamil
2228-
Janko, Michal
2294½ - ½
6.3
Federic, Pavol
2192-FM
Krajnak, Martin
22250 - 1
6.4
Mydlarik, Martin
2114-
Janko, Ladislav
2212½ - ½
6.5
Mruskovic, Radoslav
1977-
Dvorsky, Jozef
2020½ - ½
6.6
Sustak, Roman
1917-
Kosar, Mikulas
19680 - 1
6.7
Hlubovic, Michal
1834-
Puobis, Jozef
19100 - 1
6.8
Horvath, Marek
1830-
Kubica, Adrian
1845½ - ½
4. kolo dňa 2012/12/02 o 10:00
š.9  ŠK Kúpele Piešťany AElo-1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo2 : 6
1.1
Kundrik, Peter
2248-
Janos, Martin
2230½ - ½
1.2
Abel, Peter
2194-FM
Certek, Pavel
23150 - 1
1.3
Mihalik, Marek
2019-
Kleman, Miroslav
21870 - 1
1.4
Manak, Jozef
2020-
Janos, Jozef
2152½ - ½
1.5
Stepanovic, Branislav
1992-FM
Tepper, Frantisek
21620 - 1
1.6
Bincik, Pavol
1937-
Fabry, Robert
2165½ - ½
1.7
Nemsak, Denis
1873-FM
Mikulas, Dusan
21020 - 1
1.8
Curidlo, Jan
1880-
Kolman, Richard
2067½ - ½
4. kolo dňa 2012/12/02 o 10:00
š.2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-6  ŠK Dunajská Streda BElo4 : 4
3.1
Duben, Igor
2180-
Takacs, Laszlo
21340 - 1
3.2
Zatko, Gregor
2148-
Blaho, Stefan
2134½ - ½
3.3
Ochrana, Ladislav
2035-
Rachela, Jozef
20931 - 0
3.4
Svaralova, Monika
2021-
Ivan, Imrich
20860 - 1
3.5
Szollos, Ondrej
1979-
Merva, Frantisek
20060 - 1
3.6
Antala, Jan
1945-
Csefalvay, Stefan
1912½ - ½
3.7
Zitniak, Jozef
1906-
Kahancova, Jana
15971 - 0
3.8
Stefani, Peter
1900-
Kahanec, Jan
15421 - 0
4. kolo dňa 2012/12/02 o 10:00
š.3  ŠK Doprastav Bratislava CElo-7  ŠK KrasňanyElo4 : 4
4.1
Hajek, Lukas
2155-
Slacky, Stanislav
21980 - 1
4.2FM
Todor, Razvan
2202-
Bronis, Marian
2165½ - ½
4.3
Frindt, Kornel
2189-
Petreje, Juraj
2150½ - ½
4.4WFM
Varholakova, Niki
2200-
Kebis, Milos
20021 - 0
4.5FM
Petrik, Stanislav
2171-
Povysil, Peter
19931 - 0
4.6FM
Petrik, Karol
2091-
Kohlmann, Robert
2184½ - ½
4.7
Krajnak, Robert
2075-
Mandak, Miroslav
1973½ - ½
4.8
Farkas, Vladimir
1898-
Lenhart, Juraj
21260 - 1
4. kolo dňa 2012/12/02 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo3½:4½
5.1
Pagerka, Martin
2261-IM
Berczes, Csaba
23880 - 1
5.2
Cajka, Tibor
2170-
Janko, Michal
22940 - 1
5.3
Bury, Rastislav
2099-FM
Krajnak, Martin
22250 - 1
5.4
Jozefek, Michal
2060-
Janko, Ladislav
22121 - 0
5.5
Spacek, Oliver
1977-
Dvorsky, Jozef
20200 - 1
5.6
Hecko, Dusan
2073-
Kosar, Mikulas
19681 - 0
5.7
Pericka, Tomas
2029-
Puobis, Jozef
19101 - 0
5.8
Nemeckay, Rastislav
1980-
Kosar, Mikulas
1738½ - ½
4. kolo dňa 2012/12/02 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo4 : 4
6.1
Federic, Jozef
2299-
Oprea, Erik
2125½ - ½
6.2
Banas, Kamil
2228-
Hricak, Vasil
21241 - 0
6.3
Federic, Pavol
2192-WFM
Machalova, Maria
21050 - 1
6.4
Mydlarik, Martin
2114-
Sosovicka, Juraj
20890 - 1
6.5
Mruskovic, Radoslav
1977-
Sosovicka, Matej
20011 - 0
6.6
Sustak, Roman
1917-
Prikler, Bruno
20920 - 1
6.7
Hlubovic, Michal
1834-
Macka, Oto
20271 - 0
6.8
Horvath, Marek
1830-
Karas, Marek
1951½ - ½
5. kolo dňa 2012/12/15 o 10:00
š.2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-3  ŠK Doprastav Bratislava CElo4 : 4
2.1
Ac, Alexander
2071-
Hajek, Lukas
21551 - 0
2.2
Szollos, Ondrej
1979-
Danada, Tomas
2098½ - ½
2.3
Antala, Jan
1945-WFM
Varholakova, Niki
22000 - 1
2.4
Stefani, Peter
1900-FM
Petrik, Stanislav
21710 - 1
2.5
Jurcak, Marian
1872-FM
Petrik, Karol
20911 - 0
2.6
Durica, Andrej
1839-
Krajnak, Robert
20751 - 0
2.7
Galan, Anton
1809-
Habrovsky, Richard
19700 - 1
2.8
Juhas, Jan
1782-
Goga, Frantisek
1944½ - ½
5. kolo dňa 2012/12/15 o 10:00
š.5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo3½:4½
3.1IM
Sipos, Istvan
2459-
Peitl, Tomas
22201 - 0
3.2
Janko, Michal
2294-
Oprea, Erik
21251 - 0
3.3
Janko, Ladislav
2212-
Hricak, Vasil
2124½ - ½
3.4
Dvorsky, Jozef
2020-
Sosovicka, Juraj
20890 - 1
3.5
Balogh, Peter
2013-
Sosovicka, Matej
20010 - 1
3.6
Kosar, Mikulas
1968-
Macka, Oto
20271 - 0
3.7
Puobis, Jozef
1910-
Karas, Marek
19510 - 1
3.8
Kosar, Mikulas
1738-
Hurban, Martin
19350 - 1
5. kolo dňa 2012/12/15 o 10:00
š.6  ŠK Dunajská Streda BElo-7  ŠK KrasňanyElo3½:4½
4.1IM
Petenyi, Tamas
2457-
Dolnak, Michal
21151 - 0
4.2IM
Csiba, Dominik
2376-
Slacky, Stanislav
21981 - 0
4.3
Takacs, Laszlo
2134-
Bronis, Marian
21650 - 1
4.4
Jablonicky, Frantisek
2173-
Biro, Karol
21560 - 1
4.5
Koloditsova, Renata
1881-
Petreje, Juraj
2150½ - ½
4.6
Feher, Tibor
1805-
Kebis, Milos
20021 - 0
4.7
Kahancova, Jana
1597-
Mandak, Miroslav
19730 - 1
4.8
Kahanec, Jan
1542-
Faltan, Peter
19750 - 1
5. kolo dňa 2012/12/15 o 10:00
š.9  ŠK Kúpele Piešťany AElo-12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo4 : 4
5.1
Kundrik, Peter
2248-
Kovacocy, Pavel
2221½ - ½
5.2
Seitler, Andrej
2223-
Drtina, Milan
22021 - 0
5.3
Abel, Peter
2194-
Hertel, Ondrej
20791 - 0
5.4
Mihalik, Marek
2019-
Doucha, Ludvik
2072½ - ½
5.5
Manak, Jozef
2020-
Liptak, Dusan
20600 - 1
5.6
Bincik, Pavol
1937-
Puchart, Vladimir
20510 - 1
5.7
Mihalik, Anton
1953-
Sturdik, Igor
20271 - 0
5.8
Curidlo, Jan
1880-
Puskar, Peter
20040 - 1
5. kolo dňa 2012/12/15 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-11  ŠK Modra BElo3½:4½
6.1
Pagerka, Martin
2261-
Federic, Jozef
2299½ - ½
6.2
Bury, Rastislav
2099-
Dugovic, Branislav
2183½ - ½
6.3
Jozefek, Michal
2060-
Mydlarik, Martin
21140 - 1
6.4
Polasek, Filip
2093-
Kundrak, Vladimir
19640 - 1
6.5
Gasa, Patrik
1906-
Sustak, Roman
19171 - 0
6.6
Pericka, Tomas
2029-
Soldan, Jan
18371 - 0
6.7
Diviak, Rastislav
2017-
Hlubovic, Michal
18340 - 1
6.8
Hanzluvka, Peter
2032-
Horvath, Marek
1830½ - ½
6. kolo dňa 2012/12/16 o 10:00
š.1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo6½:1½
2.1
Janos, Martin
2230-
Duben, Igor
2180½ - ½
2.2FM
Certek, Pavel
2315-
Odler, Daniel
21101 - 0
2.3
Kleman, Miroslav
2187-
Svaralova, Monika
2021½ - ½
2.4
Janos, Jozef
2152-
Szollos, Ondrej
19791 - 0
2.5FM
Tepper, Frantisek
2162-
Stefani, Peter
1900½ - ½
2.6
Fabry, Robert
2165-
Jurcak, Marian
18721 - 0
2.7FM
Mikulas, Dusan
2102-
Galan, Anton
18091 - 0
2.8
Klimes, Milan
1871-
Juhas, Jan
17821 - 0
6. kolo dňa 2012/12/16 o 10:00
š.8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo-7  ŠK KrasňanyElo4 : 4
3.1
Peitl, Tomas
2220-
Dolnak, Michal
2115½ - ½
3.2
Oprea, Erik
2125-
Slacky, Stanislav
21981 - 0
3.3
Hricak, Vasil
2124-
Bronis, Marian
2165½ - ½
3.4
Sosovicka, Juraj
2089-
Biro, Karol
21560 - 1
3.5
Sosovicka, Matej
2001-
Kebis, Milos
20021 - 0
3.6
Macka, Oto
2027-
Povysil, Peter
1993½ - ½
3.7
Karas, Marek
1951-
Mandak, Miroslav
1973½ - ½
3.8
Kosegi, Marek
1879-
Faltan, Peter
19750 - 1
6. kolo dňa 2012/12/16 o 10:00
š.5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-6  ŠK Dunajská Streda BElo5 : 3
4.1IM
Sipos, Istvan
2459-IM
Rachela, Milan
23641 - 0
4.2IM
Berczes, Csaba
2388-
Takacs, Laszlo
21341 - 0
4.3
Janko, Ladislav
2212-
Jablonicky, Frantisek
2173½ - ½
4.4
Dvorsky, Jozef
2020-
Blaho, Stefan
2134½ - ½
4.5
Balogh, Peter
2013-
Rachela, Jozef
20931 - 0
4.6
Kosar, Mikulas
1968-
Merva, Frantisek
20060 - 1
4.7
Puobis, Jozef
1910-
Ujhelyi, Matus
19770 - 1
4.8
Kubica, Adrian
1845-
Kahancova, Jana
15971 - 0
6. kolo dňa 2012/12/16 o 10:00
š.12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo-11  ŠK Modra BElo5½:2½
5.1
Kovacocy, Pavel
2221-
Banas, Kamil
22280 - 1
5.2
Drtina, Milan
2202-
Mydlarik, Martin
2114½ - ½
5.3
Arendas, Marek
2085-
Kundrak, Vladimir
19641 - 0
5.4
Doucha, Ludvik
2072-
Sustak, Roman
19170 - 1
5.5
Liptak, Dusan
2060-
Soldan, Jan
18371 - 0
5.6
Puchart, Vladimir
2051-
Petrakovic, Kamil
18711 - 0
5.7
Sturdik, Igor
2027-
Hlubovic, Michal
18341 - 0
5.8
Puskar, Peter
2004-
Horvath, Marek
18301 - 0
6. kolo dňa 2012/12/16 o 10:00
š.9  ŠK Kúpele Piešťany AElo-10  ŠK Osuské BElo3 : 5
6.1
Kundrik, Peter
2248-
Pagerka, Martin
22611 - 0
6.2
Seitler, Andrej
2223-
Cajka, Tibor
21701 - 0
6.3
Abel, Peter
2194-
Bury, Rastislav
20990 - 1
6.4
Mihalik, Marek
2019-
Jozefek, Michal
20600 - 1
6.5
Manak, Jozef
2020-
Spacek, Oliver
19770 - 1
6.6
Stepanovic, Branislav
1992-
Hecko, Dusan
20730 - 1
6.7
Bincik, Pavol
1937-
Pericka, Tomas
2029½ - ½
6.8
Slaby, Jozef
1890-
Diviak, Rastislav
2017½ - ½
7. kolo dňa 2013/02/02 o 10:00
š.3  ŠK Doprastav Bratislava CElo-1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo2 : 6
2.1
Hajek, Lukas
2155-
Janos, Martin
2230½ - ½
2.2
Frindt, Kornel
2189-FM
Certek, Pavel
23150 - 1
2.3WFM
Varholakova, Niki
2200-
Janos, Jozef
2152½ - ½
2.4FM
Petrik, Stanislav
2171-FM
Tepper, Frantisek
2162½ - ½
2.5
Polacik, Igor
2172-
Fabry, Robert
2165½ - ½
2.6
Krajnak, Robert
2075-FM
Mikulas, Dusan
21020 - 1
2.7
Habrovsky, Richard
1970-
Kolman, Richard
20670 - 1
2.8
Farkas, Vladimir
1898-
Hecht, Tomas
19630 - 1
7. kolo dňa 2013/02/02 o 10:00
š.6  ŠK Dunajská Streda BElo-8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo2 : 6
3.1IM
Petenyi, Tamas
2457-
Peitl, Tomas
22201 - 0
3.2
Takacs, Laszlo
2134-
Oprea, Erik
21251 - 0
3.3
Blaho, Stefan
2134-
Hricak, Vasil
21240 - 1
3.4
Ivan, Imrich
2086-
Sosovicka, Juraj
20890 - 1
3.5
Merva, Frantisek
2006-
Sosovicka, Matej
20010 - 1
3.6
Ujhelyi, Matus
1977-
Prikler, Bruno
20920 - 1
3.7
Feher, Tibor
1805-
Kassovic, Jaroslav
19620 - 1
3.8
Kahancova, Jana
1597-
Karas, Marek
19510 - 1
7. kolo dňa 2013/02/02 o 10:00
š.7  ŠK KrasňanyElo-5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo5 : 3
4.1
Dolnak, Michal
2115-IM
Berczes, Csaba
23881 - 0
4.2
Slacky, Stanislav
2198-
Janko, Michal
22941 - 0
4.3
Bronis, Marian
2165-FM
Krajnak, Martin
22250 - 1
4.4
Biro, Karol
2156-
Janko, Ladislav
22120 - 1
4.5
Petreje, Juraj
2150-
Dvorsky, Jozef
2020½ - ½
4.6
Kebis, Milos
2002-
Kosar, Mikulas
19681 - 0
4.7
Povysil, Peter
1993-
Puobis, Jozef
19101 - 0
4.8
Kohlmann, Robert
2184-
Kosar, Mikulas
1738½ - ½
7. kolo dňa 2013/02/02 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo6½:1½
5.1
Cajka, Tibor
2170-
Kovacocy, Pavel
2221½ - ½
5.2
Bury, Rastislav
2099-
Drtina, Milan
2202½ - ½
5.3
Jozefek, Michal
2060-
Arendas, Marek
20851 - 0
5.4
Spacek, Oliver
1977-
Hertel, Ondrej
20791 - 0
5.5
Polasek, Filip
2093-
Doucha, Ludvik
20721 - 0
5.6
Hecko, Dusan
2073-
Liptak, Dusan
20601 - 0
5.7
Pericka, Tomas
2029-
Puchart, Vladimir
20511 - 0
5.8
Diviak, Rastislav
2017-
Sturdik, Igor
2027½ - ½
7. kolo dňa 2013/02/02 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-9  ŠK Kúpele Piešťany AElo3½:4½
6.1
Federic, Jozef
2299-
Kundrik, Peter
22481 - 0
6.2
Banas, Kamil
2228-
Abel, Peter
21940 - 1
6.3
Mydlarik, Martin
2114-
Mihalik, Marek
2019½ - ½
6.4
Mruskovic, Radoslav
1977-
Bincik, Pavol
1937½ - ½
6.5
Kundrak, Vladimir
1964-
Nemsak, Denis
18731 - 0
6.6
Karlik, Lukas
1947-
Curidlo, Jan
1880½ - ½
6.7
Sustak, Roman
1917-
Nedorost, Lubomir
16870 - 1
6.8
Soldan, Jan
1837-
Divinec, Peter
12340 - 1
8. kolo dňa 2013/02/16 o 10:00
š.1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-11  ŠK Modra BElo7 : 1
1.1
Janos, Martin
2230-
Federic, Jozef
22991 - 0
1.2FM
Certek, Pavel
2315-
Dugovic, Branislav
2183½ - ½
1.3
Kleman, Miroslav
2187-
Mydlarik, Martin
2114½ - ½
1.4
Janos, Jozef
2152-
Kundrak, Vladimir
19641 - 0
1.5FM
Tepper, Frantisek
2162-
Karlik, Lukas
19471 - 0
1.6
Fabry, Robert
2165-
Sustak, Roman
19171 - 0
1.7FM
Mikulas, Dusan
2102-
Petrakovic, Kamil
18711 - 0
1.8
Kolman, Richard
2067-
Hlubovic, Michal
18341 - 0
8. kolo dňa 2013/02/16 o 10:00
š.5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-3  ŠK Doprastav Bratislava CElo3 : 5
3.1IM
Sipos, Istvan
2459-
Hajek, Lukas
21551 - 0
3.2IM
Berczes, Csaba
2388-
Danada, Tomas
20981 - 0
3.3FM
Krajnak, Martin
2225-WFM
Varholakova, Niki
2200½ - ½
3.4
Janko, Ladislav
2212-FM
Petrik, Stanislav
21710 - 1
3.5
Dvorsky, Jozef
2020-FM
Petrik, Karol
20910 - 1
3.6
Balogh, Peter
2013-
Polacik, Igor
2172½ - ½
3.7
Kantor, Reka
1949-
Krajnak, Robert
20750 - 1
3.8
Kosar, Mikulas
1968-
Goga, Frantisek
19440 - 1
8. kolo dňa 2013/02/16 o 10:00
š.8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo-2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo5 : 3
4.1
Oprea, Erik
2125-
Duben, Igor
21800 - 1
4.2
Hricak, Vasil
2124-
Zatko, Gregor
2148½ - ½
4.3
Sosovicka, Juraj
2089-
Svaralova, Monika
20211 - 0
4.4
Sosovicka, Matej
2001-
Szollos, Ondrej
1979½ - ½
4.5
Prikler, Bruno
2092-
Antala, Jan
19451 - 0
4.6
Karas, Marek
1951-
Stefani, Peter
1900½ - ½
4.7
Hurban, Martin
1935-
Jurcak, Marian
18721 - 0
4.8
Kosegi, Marek
1879-
Durica, Andrej
1839½ - ½
8. kolo dňa 2013/02/16 o 10:00
š.9  ŠK Kúpele Piešťany AElo-7  ŠK KrasňanyElo3½:4½
5.1
Kundrik, Peter
2248-
Slacky, Stanislav
21980 - 1
5.2
Seitler, Andrej
2223-
Bronis, Marian
21650 - 1
5.3
Abel, Peter
2194-
Biro, Karol
21561 - 0
5.4
Mihalik, Marek
2019-
Petreje, Juraj
21501 - 0
5.5
Manak, Jozef
2020-
Kebis, Milos
20020 - 1
5.6
Stepanovic, Branislav
1992-
Povysil, Peter
19931 - 0
5.7
Mihalik, Anton
1953-
Kohlmann, Robert
21840 - 1
5.8
Nemsak, Denis
1873-
Mandak, Miroslav
1973½ - ½
8. kolo dňa 2013/02/16 o 10:00
š.12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo-6  ŠK Dunajská Streda BElo4 : 4
6.1
Kovacocy, Pavel
2221-IM
Csiba, Dominik
2376½ - ½
6.2
Drtina, Milan
2202-FM
Varga, David
2289½ - ½
6.3
Arendas, Marek
2085-
Takacs, Laszlo
2134½ - ½
6.4
Doucha, Ludvik
2072-
Jablonicky, Frantisek
21730 - 1
6.5
Liptak, Dusan
2060-
Blaho, Stefan
21341 - 0
6.6
Puchart, Vladimir
2051-
Rachela, Jozef
2093½ - ½
6.7
Stetina, Erik
2037-
Merva, Frantisek
20060 - 1
6.8
Puskar, Peter
2004-
Ujhelyi, Matus
19771 - 0
9. kolo dňa 2013/02/17 o 10:00
š.1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-10  ŠK Osuské BElo2 : 6
1.1
Janos, Martin
2230-
Cajka, Tibor
21700 - 1
1.2FM
Certek, Pavel
2315-
Bury, Rastislav
20991 - 0
1.3
Janos, Jozef
2152-
Jozefek, Michal
20600 - 1
1.4FM
Tepper, Frantisek
2162-
Spacek, Oliver
19770 - 1
1.5
Fabry, Robert
2165-
Hecko, Dusan
2073½ - ½
1.6FM
Mikulas, Dusan
2102-
Pericka, Tomas
20290 - 1
1.7
Kolman, Richard
2067-
Nemeckay, Rastislav
1980½ - ½
1.8
Hecht, Tomas
1963-
Spacek, Marcel
18460 - 1
9. kolo dňa 2013/02/17 o 10:00
š.5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo7 : 1
3.1
Janko, Michal
2294-
Zatko, Gregor
21481 - 0
3.2FM
Krajnak, Martin
2225-
Odler, Daniel
21101 - 0
3.3
Janko, Ladislav
2212-
Szollos, Ondrej
19791 - 0
3.4
Dvorsky, Jozef
2020-
Jurcak, Marian
18721 - 0
3.5
Balogh, Peter
2013-
Durica, Andrej
18391 - 0
3.6
Kosar, Mikulas
1968-
Galan, Anton
18091 - 0
3.7
Puobis, Jozef
1910-
Juhas, Jan
1782½ - ½
3.8
Kosar, Mikulas
1738-
Tittel, Emil
1619½ - ½
9. kolo dňa 2013/02/17 o 10:00
š.8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo-3  ŠK Doprastav Bratislava CElo5½:2½
4.1
Smolen, Jan
2361-
Hajek, Lukas
21551 - 0
4.2
Peitl, Tomas
2220-
Danada, Tomas
2098½ - ½
4.3
Oprea, Erik
2125-
Frindt, Kornel
21891 - 0
4.4
Hricak, Vasil
2124-FM
Petrik, Stanislav
21711 - 0
4.5
Sosovicka, Juraj
2089-FM
Petrik, Karol
2091½ - ½
4.6
Sosovicka, Matej
2001-
Polacik, Igor
2172½ - ½
4.7
Prikler, Bruno
2092-
Krajnak, Robert
2075½ - ½
4.8
Macka, Oto
2027-
Habrovsky, Richard
1970½ - ½
9. kolo dňa 2013/02/17 o 10:00
š.9  ŠK Kúpele Piešťany AElo-6  ŠK Dunajská Streda BElo4½:3½
5.1
Seitler, Andrej
2223-FM
Varga, David
2289½ - ½
5.2
Abel, Peter
2194-
Takacs, Laszlo
21341 - 0
5.3
Mihalik, Marek
2019-
Jablonicky, Frantisek
21730 - 1
5.4
Stepanovic, Branislav
1992-
Blaho, Stefan
21341 - 0
5.5
Bincik, Pavol
1937-
Rachela, Jozef
20931 - 0
5.6
Nemsak, Denis
1873-
Partys, Petr
20271 - 0
5.7
Slaby, Jozef
1890-
Merva, Frantisek
20060 - 1
5.8
Curidlo, Jan
1880-
Kahancova, Jana
15970 - 1
9. kolo dňa 2013/02/17 o 10:00
š.12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo-7  ŠK KrasňanyElo3½:4½
6.1
Kovacocy, Pavel
2221-
Slacky, Stanislav
21980 - 1
6.2
Drtina, Milan
2202-
Bronis, Marian
2165½ - ½
6.3
Arendas, Marek
2085-
Biro, Karol
21560 - 1
6.4
Doucha, Ludvik
2072-
Petreje, Juraj
2150½ - ½
6.5
Liptak, Dusan
2060-
Kebis, Milos
20020 - 1
6.6
Puchart, Vladimir
2051-
Povysil, Peter
1993½ - ½
6.7
Stetina, Erik
2037-
Mandak, Miroslav
19731 - 0
6.8
Puskar, Peter
2004-
Kovac, Daniel
17711 - 0
10. kolo dňa 2013/03/16 o 10:00
š.5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo3 : 5
1.1IM
Sipos, Istvan
2459-
Kovacocy, Pavel
2221½ - ½
1.2
Janko, Michal
2294-
Drtina, Milan
22020 - 1
1.3
Janko, Ladislav
2212-
Arendas, Marek
20850 - 1
1.4
Dvorsky, Jozef
2020-
Doucha, Ludvik
2072½ - ½
1.5
Kantor, Reka
1949-
Puchart, Vladimir
2051½ - ½
1.6
Kosar, Mikulas
1968-
Sturdik, Igor
2027½ - ½
1.7
Kosar, Mikulas
1738-
Puskar, Peter
20040 - 1
1.8
Bott, Tamas
1747-
Mosny, Jaroslav
19231 - 0
10. kolo dňa 2013/03/16 o 10:00
š.8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo-9  ŠK Kúpele Piešťany AElo6½:1½
2.1
Smolen, Jan
2361-
Abel, Peter
21941 - 0
2.2
Oprea, Erik
2125-
Godula, Martin
2175½ - ½
2.3
Hricak, Vasil
2124-
Mihalik, Marek
20190 - 1
2.4WFM
Machalova, Maria
2105-
Mihalik, Anton
19531 - 0
2.5
Sosovicka, Juraj
2089-
Nemsak, Denis
18731 - 0
2.6
Sosovicka, Matej
2001-
Strapko, Tomas
18801 - 0
2.7
Prikler, Bruno
2092-
Curidlo, Jan
18801 - 0
2.8
Karas, Marek
1951-
Divinec, Peter
12341 - 0
10. kolo dňa 2013/03/16 o 10:00
š.7  ŠK KrasňanyElo-1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo5 : 3
4.1
Dolnak, Michal
2115-FM
Certek, Pavel
2315½ - ½
4.2
Slacky, Stanislav
2198-
Kleman, Miroslav
2187½ - ½
4.3
Bronis, Marian
2165-
Janos, Jozef
21521 - 0
4.4
Biro, Karol
2156-FM
Tepper, Frantisek
2162½ - ½
4.5
Petreje, Juraj
2150-
Fabry, Robert
2165½ - ½
4.6
Kebis, Milos
2002-FM
Mikulas, Dusan
2102½ - ½
4.7
Povysil, Peter
1993-
Kuna, Vladimir
20161 - 0
4.8
Kohlmann, Robert
2184-
Hecht, Tomas
1963½ - ½
10. kolo dňa 2013/03/16 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-3  ŠK Doprastav Bratislava CElo4 : 4
5.1
Pagerka, Martin
2261-
Hajek, Lukas
21551 - 0
5.2
Jozefek, Michal
2060-
Danada, Tomas
20981 - 0
5.3
Spacek, Oliver
1977-FM
Petrik, Stanislav
21711 - 0
5.4
Gasa, Patrik
1906-FM
Petrik, Karol
20910 - 1
5.5
Pericka, Tomas
2029-
Polacik, Igor
21720 - 1
5.6
Spacek, Marcel
1846-
Krajnak, Robert
20750 - 1
5.7
Ocko, Martin
1661-
Goga, Frantisek
19441 - 0
5.8
Pipiska, Adam
1674-
Farkas, Vladimir
18980 - 1
10. kolo dňa 2013/03/16 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
6.1
Skara, Vladimir
2222-
Zatko, Gregor
2148½ - ½
6.2
Federic, Jozef
2299-
Toth_vano, Peter
20231 - 0
6.3
Federic, Pavol
2192-
Svaralova, Monika
20211 - 0
6.4
Mydlarik, Martin
2114-
Szollos, Ondrej
1979½ - ½
6.5
Kundrak, Vladimir
1964-
Lobodas, Andrej
18810 - 1
6.6
Sustak, Roman
1917-
Jurcak, Marian
18720 - 1
6.7
Soldan, Jan
1837-
Galan, Anton
18090 - 1
6.8
Hlubovic, Michal
1834-
Tittel, Emil
16191 - 0
11. kolo dňa 2013/03/17 o 10:00
š.5  ŠK OÚ Russel GabčíkovoElo-9  ŠK Kúpele Piešťany AElo5 : 3
1.1IM
Sipos, Istvan
2459-
Mihalik, Marek
20191 - 0
1.2
Janko, Michal
2294-
Manak, Jozef
20201 - 0
1.3
Janko, Ladislav
2212-
Stepanovic, Branislav
19921 - 0
1.4
Dvorsky, Jozef
2020-
Mihalik, Anton
1953½ - ½
1.5
Kosar, Mikulas
1968-
Nemsak, Denis
18730 - 1
1.6
Bertalan, Balint
1843-
Slaby, Jozef
1890½ - ½
1.7
Kosar, Mikulas
1738-
Curidlo, Jan
18800 - 1
1.8
Bott, Tamas
1747-
Gubis, Vladimir
18341 - 0
11. kolo dňa 2013/03/17 o 10:00
š.8  ŠK Strelec Devínska Nová Ves AElo-12  Lokomotíva Solartec Trnava BElo4½:3½
2.1
Smolen, Jan
2361-
Drtina, Milan
22021 - 0
2.2
Oprea, Erik
2125-
Arendas, Marek
20850 - 1
2.3
Hricak, Vasil
2124-
Doucha, Ludvik
20720 - 1
2.4WFM
Machalova, Maria
2105-
Liptak, Dusan
2060½ - ½
2.5
Sosovicka, Juraj
2089-
Puchart, Vladimir
20511 - 0
2.6
Sosovicka, Matej
2001-
Sturdik, Igor
20271 - 0
2.7
Macka, Oto
2027-
Puskar, Peter
20040 - 1
2.8
Karas, Marek
1951-
Kolenak, Matus
19161 - 0
11. kolo dňa 2013/03/17 o 10:00
š.6  ŠK Dunajská Streda BElo-1  TJ Dopravný podnik BratislavaElo5½:2½
3.1IM
Rachela, Milan
2364-FM
Certek, Pavel
2315½ - ½
3.2FM
Varga, David
2289-
Kleman, Miroslav
21870 - 1
3.3
Takacs, Laszlo
2134-FM
Tepper, Frantisek
21621 - 0
3.4
Jablonicky, Frantisek
2173-
Fabry, Robert
2165½ - ½
3.5
Blaho, Stefan
2134-FM
Mikulas, Dusan
21021 - 0
3.6
Rachela, Jozef
2093-
Kuna, Vladimir
2016½ - ½
3.7
Merva, Frantisek
2006-
Klimes, Milan
18711 - 0
3.8
Kahancova, Jana
1597-
Janecek, Jan
19491 - 0
11. kolo dňa 2013/03/17 o 10:00
š.10  ŠK Osuské BElo-2  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo6½:1½
5.1
Pagerka, Martin
2261-
Zatko, Gregor
21480 - 1
5.2
Jozefek, Michal
2060-
Odler, Daniel
21101 - 0
5.3
Spacek, Oliver
1977-
Svaralova, Monika
20211 - 0
5.4
Hecko, Dusan
2073-
Szollos, Ondrej
19791 - 0
5.5
Gasa, Patrik
1906-
Jurcak, Marian
18721 - 0
5.6
Pericka, Tomas
2029-
Galan, Anton
18091 - 0
5.7
Spacek, Marcel
1846-
Juhas, Jan
17821 - 0
5.8
Ocko, Martin
1661-
Tittel, Emil
1619½ - ½
11. kolo dňa 2013/03/17 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-3  ŠK Doprastav Bratislava CElo4 : 4
6.1
Skara, Vladimir
2222-
Hajek, Lukas
2155½ - ½
6.2
Federic, Jozef
2299-FM
Dudas, Jan
2220½ - ½
6.3
Federic, Pavol
2192-FM
Todor, Razvan
22021 - 0
6.4
Mydlarik, Martin
2114-WFM
Varholakova, Niki
22000 - 1
6.5
Banasova, Katarina
2142-FM
Petrik, Stanislav
21711 - 0
6.6
Sustak, Roman
1917-FM
Petrik, Karol
20910 - 1
6.7
Petrakovic, Kamil
1871-
Krajnak, Robert
20751 - 0
6.8
Hlubovic, Michal
1834-
Farkas, Vladimir
18980 - 1