TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr675782.aspx?art=0&lan=4

Súpisky družstiev

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Mihalik Michal19830ŠK Apollo Slovnaft6,5792,922267
2Sokolovsky Jakub18270ŠK Doprastav Bratislava H66100,022583
3Sahidi Shabir15740KŠN Bratislava B6875,071697
4Bella Lubos15300ZŠK Malacky5,5778,661789
5Heldak Radovan14780ŠK Slovan Bratislava G5,5778,661733
6Rak Martin19270KŠN Bratislava B55100,012721
7Shirinyan Daniel20080ŠK Doprastav Bratislava F4,5675,012117
8Zemianek Juraj17790ŠK Apollo Slovnaft4,5675,051831
9Goga Frantisek17990ŠK Doprastav Bratislava G4,5764,331875
10Kebis Milos17780ŠK Krasňany C4,5764,331824
11Mikulasek Viktor17810ŠK Krasňany C4,5764,341743
12Sahidi Sear17060KŠN Bratislava B4,5856,351716
13Ochrana Ladislav18310ŠK Strelec Devínska Nová Ves B44100,022536
14Sevcik Matej21010ŠK Doprastav Bratislava H4580,012127
15Pekar Matus17310ŠK Doprastav Bratislava G4580,051815
16Panko Radoslav20530ZŠK Malacky4666,712073
17Chovanec Vladimir19410ŠK Doprastav Bratislava G4666,712007
18Kapolkova Greta17240KŠN Bratislava B4666,731897
19Samek Peter15900KŠ Pezinok C4666,741720
20Machalec Vladimir16810ŠK Doprastav Bratislava F4757,151631
21Patzelt Marek14550ŠK Strelec Devínska Nová Ves B4757,161606
22Vachalek Radovan14730ŠK Slovan Bratislava H4757,161581
23Hanker Lubomir15380ŠK Krasňany C3,5487,571749
24Koutny Pavel18690ŠO Tatran Bratislava3,5570,021929
25Gic Samuel17780ŠK Slovan Bratislava H3,5658,321893
26Tomanek Rafael18290ŠK Doprastav Bratislava F3,5658,331898
27Koutny Bretislav16810ŠO Tatran Bratislava3,5658,331743
28Kucera Michal18900ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3,5843,811933
29Mandak Miroslav18310ŠK Krasňany C3,5843,811840
30Simkovic Eduard18620ZŠK Malacky3,5843,821756
31Pribila Gerhard21490ZŠK Malacky33100,012712
32Janikovic Alex Zoltan17860ŠK Doprastav Bratislava H33100,022540
33Krammer Peter18130ŠK Doprastav Bratislava G33100,042481
34Huncar Martin18470ŠK Doprastav Bratislava F33100,042475
35Park Seonjae17090ŠK Doprastav Bratislava F33100,062277
36Skrinar Marek17640ŠK Slovan Bratislava H3475,021967
37Kukan Michal17700ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3475,031952
38Vasko Matej16490ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B3475,041849
39Grom Stanislav17970ŠK Krasňany C3475,051862
40Horvathova Hana15100ŠK Slovan Bratislava H3475,051799
41Dolnik Michal15370ŠK Doprastav Bratislava H3475,051725
42Rybajlak Igor17210ŠK Apollo Slovnaft3475,061715
43Guba Peter17090ŠK Doprastav Bratislava G3475,071744
44Farkas Vladimir17360ŠK Apollo Slovnaft3475,071675
45Raczko Peter18600ŠK Doprastav Bratislava F3560,021901
46Kovacic Stefan16210ŠK Slovan Bratislava G3560,031852
47Benci Jozef16130ŠK Doprastav Bratislava H3560,031753
48Cebo Vladimir15100ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B3560,051631
49Takacs Zsolt16920ŠK Doprastav Bratislava G3560,051597
50Horvath Marian12990ŠK Slovan Bratislava H3560,071474
51Durana Jonas17660KŠN Bratislava B3650,041752
52Smidova Michaela16510KŠN Bratislava B3650,041720
53Jurcak Marian16290ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3650,041589
54Blaho Igor15520ŠK Strelec Devínska Nová Ves B3650,051582
55Sturc Gustav17800ŠK Slovan Bratislava G3837,521724
56Husek Lubomir18230ZŠK Malacky3837,531649
57Kahanek Jaroslav18050ZŠK Malacky3837,541635
58Striskova Lucia19480KŠN Bratislava B2,5383,312108
59Havalda Samuel19430KŠN Bratislava B2,5383,322096
60Krajnak Robert19380ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2,5383,321991
61Silhar Martin18060KŠ Pezinok C2,5383,341961
62Olvecky Jaroslav18090ŠK Apollo Slovnaft2,5462,531807
63Hasala Richard17480ŠK Doprastav Bratislava H2,5550,041624
64Kysel Jozef15620ŠK Doprastav Bratislava F2,5550,061624
65Chobot Stefan14300ŠK Krasňany C2,5550,071481
66Hartl Jan19660ŠK Apollo Slovnaft2,5641,711850
67Scepan Juraj17010KŠ Pezinok C2,5735,711703
68Molnar Viliam17120ŠO Tatran Bratislava2,5735,751534
69Liner Martin14120ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2,5735,771316
70Pribojsky Branislav17380ŠK Doprastav Bratislava G22100,060
71Durik Martin14560ŠK Doprastav Bratislava G22100,070
72Livnansky Michal14720ŠK Doprastav Bratislava H22100,070
73Havaldova Natalia12260KŠN Bratislava B22100,070
74Harvan Tomas18500ŠK Slovan Bratislava H2366,722006
75Pongo Aron18340ŠK Doprastav Bratislava H2366,731880
76Blaho Jakub18060ŠK Strelec Devínska Nová Ves B2366,731843
77Ulehla Dag18110ŠK Doprastav Bratislava F2366,731801
78Kosnac Patrik18960KŠ Pezinok C2450,011896
79Kokles Jan15970ŠK Slovan Bratislava H2450,031689
80Skerlik Vladimir15390ŠK Slovan Bratislava H2450,041696
81Skripecky Marek11920ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2450,081273
82Certik Matej19190ŠO Tatran Bratislava2540,011858
83Strouts Graham18870ŠK Doprastav Bratislava F2540,011762
84Petrek Miroslav13900ŠK Slovan Bratislava G2540,051515
85Hamas Martin13480ŠO Tatran Bratislava2540,071382
86Prochazka Jaromir18350ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B2633,331701
87Pisarcik Richard14420KŠN Bratislava B2633,361420
88Vojtko Robert16090ŠK Doprastav Bratislava G2633,361323
89Juhaniak Lubomir17370ŠK Krasňany C2728,621653
90Rezak Milan17620ŠK Slovan Bratislava G2825,011706
91Chlpek Daniel20640ŠK Slovan Bratislava H1,5275,010
92Jursa Branislav19290ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,5275,010
93Zacik Anton18840ŠK Krasňany C1,5275,020
94Slovak Pavol16840KŠ Pezinok C1,5275,030
95Marusic Martin17930ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,5275,040
96Belas Jozef16090ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,5275,040
97Andre Tomas14760ŠK Doprastav Bratislava H1,5275,070
98Skripecka Helena20490ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,5350,011868
99Deak Gabriel19900ŠK Apollo Slovnaft1,5350,021896
100Boldocki Rastislav18260ŠK Krasňany C1,5350,021847
101Varholak Peter17450KŠ Pezinok C1,5350,021760
102Labar Eduard19090ŠK Apollo Slovnaft1,5350,031773
103Moravcik Denis16700KŠ Pezinok C1,5350,031569
104Vinarcik Jan18350ŠK Doprastav Bratislava F1,5350,041699
105Henc Marian17660ŠK Doprastav Bratislava F1,5350,041659
106Tomcaniova Lucia16610ŠK Doprastav Bratislava H1,5350,051654
107Chodak Ivan16220ŠO Tatran Bratislava1,5350,061624
108Kunak Stanislav16610KŠ Pezinok C1,5437,551572
109Malaschitz Teodor16460ŠK Doprastav Bratislava H1,5437,561529
110Skoviera Luboslav16690ŠO Tatran Bratislava1,5437,561409
111Cerovsky Marian16880ŠK Apollo Slovnaft1,5437,561255
112Cerny Filip14450ZŠK Malacky1,5437,571472
113Jursa Juraj13550ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,5530,071271
114Lachcina Alojz17590ŠK Apollo Slovnaft1,5721,441440
115Bochnickova Simona19980KŠN Bratislava B11100,010
116Antala Jan19020ŠK Strelec Devínska Nová Ves B11100,030
117Sosovicka Vladimir18200ŠK Strelec Devínska Nová Ves B11100,030
118Pobuda Tibor17860KŠ Pezinok C11100,030
119Havrila Martin18240ŠK Doprastav Bratislava G11100,040
120Krupa Andrej14030ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B11100,040
121Frundina Yelyzaveta15990ŠK Doprastav Bratislava G11100,050
122Shykhnenko Hryhorii14390ŠK Doprastav Bratislava H11100,060
123Kostka Pavol15500ŠK Slovan Bratislava H11100,060
124Tomcani Jan16420ŠK Doprastav Bratislava H11100,070
125Fedor Pavol15550ŠK Doprastav Bratislava G11100,080
126Janovicek Lukas12840ŠK Doprastav Bratislava H11100,080
127Machotka Frantisek15930ŠK Apollo Slovnaft11100,080
128Badura Miroslav15350KŠ Pezinok C11100,080
129Pytlik Pavol20230ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1250,010
130Meszaros Casey Ryan17960KŠN Bratislava B1250,010
131Puchovsky Ladislav19630ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1250,020
132Lobodas Andrej18640ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1250,020
133Curik Peter18190ŠK Doprastav Bratislava F1250,030
134Zigo Rastislav19530ZŠK Malacky1250,030
135Szabo Ladislav16870ZŠK Malacky1250,050
136ACMNosal Tobias16840KŠ Pezinok C1250,050
137Lakota Jan16100ŠK Doprastav Bratislava H1250,050
138Jursova Elena13010ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1250,060
139Skripecky Marian14520ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1250,060
140Chrenko Peter17200ŠK Apollo Slovnaft1250,060
141Fusek Peter16310ZŠK Malacky1250,060
142Ptak Jozef16130KŠ Pezinok C1250,060
143Skripek Jan15040ŠO Tatran Bratislava1250,060
144Soltys Oliver14550KŠN Bratislava B1250,060
145Huk Robert13490ZŠK Malacky1250,070
146Cerny Patrik13770ZŠK Malacky1250,080
147Racko Jan17010ŠK Apollo Slovnaft1250,080
148Livnansky Tomas13570ŠK Doprastav Bratislava H1250,080
149Hudak Igor14470ŠK Krasňany C1250,080
150Sorsak Jozef18030ŠO Tatran Bratislava1333,331738


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1917 / TB1: 16 / TB2: 38,5) Kapitán: Miroslav Rohacek rohacek.miroslav@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Walter Ema20330SVK14960710B1310,510
2Bochnickova Simona19980SVK14958562B132110
3Striskova Lucia19480SVK14960958R32,532108
4Meszaros Casey Ryan17960SVK14963205120
5Rak Martin19270SVK73620017552721
6Sklars Tomas19270SVK149019350,510
7Havalda Samuel19430SVK149554902,532096
8Kapolkova Greta17240SVK14955555461897
9Durana Jonas17660SVK73619663361752
10Smidova Michaela16510SVK14962810361720
11Sahidi Sear17060SVK149598364,581716
12Pisarcik Richard14420SVK14967499261420
13Sahidi Shabir15740SVK14959828681697
14Soltys Oliver14550SVK14945339120
15Kapolkova Alzbeta15200SVK14959593000
16Havaldova Natalia12260SVK73620580220
17Sunova Michaela10030SVK1496648403666
18Bittner Samuel01226SVK14977435000
  2. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1835 / TB1: 9 / TB2: 25) Kapitán: Viktor Mikulasek mikulasek1951@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Mandak Miroslav18310SVK149029903,581840
2Mikudik Ivan18920SVK14911914000
3Zacik Anton18840SVK149041521,520
4Boldocki Rastislav18260SVK149357751,531847
5Moreira Miguel Jeronimo17970SVK14945207010
6Samko Karol18690SVK149088320,510
7Juhaniak Lubomir17370SVK14935880271653
8Kebis Milos17780SVK149014714,571824
9Mikulasek Viktor17810SVK149134884,571743
10Grom Stanislav17970SVK14915243341862
11Rathousky Karol16550SVK14913542R151353
12Mihalik Milan16100SVK149064650,531261
13Bukovcak Jaroslav15930SVK14911590000
14Hanker Lubomir15380SVK149206203,541749
15Ivanic Leon14630SVK14966689000
16Chobot Stefan14300SVK149275863,561481
17Achberger Jarolim15130SVK14943395A906131230
18Hudak Igor14470SVK14966301120
19Vojacek Alois01034SVK14920743000
  3. ŠK Slovan Bratislava H (Elo Ø:1745 / TB1: 12 / TB2: 28) Kapitán: Marian Horvath horvath.marian.sk@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Chlpek Daniel20640SVK14940698B8961,520
2Mrkvik Jan18160SVK14933535A571151652
3Harvan Tomas18500SVK14944405A570232006
4Gic Samuel17780SVK73601551A5693,561893
5Skrinar Marek17640SVK14940710341967
6Zetocha Adela15050SVK14951681020
7Kokles Jan15970SVK14956136241689
8Skerlik Vladimir15390SVK14969971241696
9Horvathova Hana15100SVK14951959341799
10Kostka Pavol15500SVK14970112110
11Vachalek Radovan14730SVK14971950471581
12Dvorak Alfred13200SVK149685410,531297
13Zalesky Daniel12360SVK14964163020
14Horvath Marian12990SVK14950340R351474
15Krasnansky Radovan12770SVK14961350131246
16Skerlikova Zuzana12360SVK149756100,510
  4. ŠK Apollo Slovnaft (Elo Ø:1887 / TB1: 13 / TB2: 32) Kapitán: Kamil Mihalik michal.mihalik@slovnaft.sk
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Hartl Jan19660SVK149067322,561850
2Deak Gabriel19900SVK14906295A1371,531896
3Mihalik Michal19830SVK14926881R36,572267
4Labar Eduard19090SVK149060311,531773
5Olvecky Jaroslav18090SVK149285662,541807
6Lachcina Alojz17590SVK149015441,571440
7Zemianek Juraj17790SVK149217154,561831
8Cerovsky Marian16880SVK14921057A1381,541255
9Vanek Richard18990SVK14920735000
10Chrenko Peter17200SVK14903784120
11Farkas Vladimir17360SVK14909189341675
12Rybajlak Igor17210SVK14908468341715
13Racko Jan17010SVK14930102120
14Bilka Radoslav16960SVK14934507R30,510
15Machotka Frantisek15930SVK14934590110
16Butala Michal15850SVK14934515000
17Moravcik Boris14260SVK14970490000
18Jambrich Jaromir14100SVK14915944010
19Halas Jozef11710SVK149613180,510
  5. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B (Elo Ø:1993 / TB1: 8 / TB2: 27,5) Kapitán: Milan Beno milan.beno@chello.sk
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Dujava Daniel21050SVK149156690,510
2Pytlik Pavol20230SVK14912287R1120
3Slacky Stanislav20980SVK14907828A2100,510
4Jursa Branislav19290SVK149323931,520
5Skripecka Helena20490SVK149006701,531868
6Puchovsky Ladislav19630SVK14911965120
7Krajnak Robert19380SVK149049772,531991
8Prochazka Jaromir18350SVK14910284261701
9Stecko Ivan17890SVK14929228010
10Marusic Martin17930SVK149213751,520
11Kompas Igor17660SVK14927713000
12Beranek Tomas17260SVK14921022010
13Vasko Matej16490SVK14969360341849
14Beno Milan16820SVK14901170R1010
15Belas Jozef16090SVK149210061,520
16Cebo Vladimir15100SVK14901218351631
17Liscak Peter14690SVK149359530,510
18Skripecky Marian14520SVK14962390120
19Krupa Andrej14030SVK73619876110
20Jursova Elena13010SVK73619264120
21Bernard Martin13490SVK149662710,520
22Jursa Juraj13550SVK736192561,551271
23Kanisak Andrej01115SVK149740530,531224
24Skripecky Marek11920SVK73621617241273
  6. KŠ Pezinok C (Elo Ø:1758 / TB1: 10 / TB2: 24,5) Kapitán: Peter Samek samek84@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Kosnac Patrik18960SVK14947846A524241896
2Badura Peter17630SVK14910462020
3Scepan Juraj17010SVK14935406R2,571703
4Varholak Peter17450SVK149216771,531760
5Pobuda Tibor17860SVK14921499110
6Moravcik Denis16700SVK149478541,531569
7Slovak Pavol16840SVK149454601,520
8Navara Vladimir16400SVK14913496010
9Silhar Martin18060SVK149354222,531961
10Samek Peter15900SVK14956020461720
11Hajtmanek Stanislav15940SVK149073990,520
12Ptak Jozef16130SVK14913526R120
13Lencucha Tibor16470SVK14921332010
14Kunak Stanislav16610SVK149118501,541572
15Gavornik Miroslav15830SVK14921170000
16Mikovic Stefan15580SVK14921413000
17Andel Milos15020SVK149473070,520
18Koman Antonin14540SVK14921294000
19Badura Miroslav15350SVK14939673110
20ACMNosal Tobias16840SVK14976293230
21Kaman Jakub15050SVK149768380,541181
22Kudela Oliver14160SVK14971755131353
23Moravcik Patrik01000SVK14975556020
24Skantar Lubomir01000SVK14975262000
  7. ŠO Tatran Bratislava (Elo Ø:1791 / TB1: 7 / TB2: 22,5) Kapitán: Luboslav Skoviera skoviera.luboslav@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Certik Matej19190SVK14915510251858
2Kirylov Julian18620SVK149206620,510
3Hric Artur Martin16970SVK14958040010
4Koutny Pavel18690SVK149124223,551929
5Durovka Stefan16870SVK14909642B742151597
6Sorsak Jozef18030SVK14901846131738
7Beran Jan17800SVK14920530000
8Chovanec Peter16420SVK14935791000
9Koutny Bretislav16810SVK149213083,561743
10Zahorsky Michal16050SVK149207510,541429
11Molnar Viliam17120SVK149291712,571534
12Chodak Ivan16220SVK149136311,531624
13Bohacek Ludovit15550SVK14920549000
14Garaj Ivan15650SVK14913674000
15Skoviera Luboslav16690SVK149167201,541409
16Skripek Jan15040SVK14927837120
17Povraznik Peter15270SVK14913844000
18Vavrak Jan14630SVK14913950000
19Hamas Martin13480SVK73619990251382
20Pavliga Jaroslav14440SVK14965704000
21Krivosik Matus13860SVK73619671251215
  8. ŠK Doprastav Bratislava G (Elo Ø:1900 / TB1: 14 / TB2: 32,5) Kapitán: Robert Vojtko h_palmexman@yahoo.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Macka Oto19320SVK14908743A697010
2WFMKovacova Zuzana20210BER14901510nat.0,520
3Chovanec Vladimir19410SVK14907860A698462007
4Chren Martin18810SVK14963760010
5Magyar Frantisek19860SVK149131860,541629
6Goga Frantisek17990SVK14909995B6994,571875
7Stofa David17650SVK14926253A700020
8Krammer Peter18130SVK14945274332481
9Havrila Martin18240SVK14936712110
10Pekar Matus17310SVK14963272451815
11Takacs Zsolt16920SVK14932326351597
12Pribojsky Branislav17380SVK14946874220
13Vojtko Robert16090SVK14940256261323
14Guba Peter17090SVK14970511341744
15Frundina Yelyzaveta15990SVK14970309110
16Fedor Pavol15550SVK14943476110
17Krammer Anton14880SVK14954249120
18ACMGajdosik Vladimir13330SVK14930218000
19Blizman Marian15140SVK14929090000
20Seben Andrej14020SVK14958627000
21Durik Martin14560SVK14975823220
22Turza Stefan13720SVK14965402000
23Cizmar Tomas14100SVK73619167010
  9. ŠK Doprastav Bratislava H (Elo Ø:1846 / TB1: 15 / TB2: 38) Kapitán: Rudolf Benci rudo.benci@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Malaschitz Richard19820SVK14913763A701031195
2Sevcik Matej21010SVK14972239B702452127
3Andre Jan18140SVK149434170,510
4Pongo Aron18340SVK14971100231880
5Sokolovsky Jakub18270SVK14974045662583
6Janikovic Alex Zoltan17860SVK14951258332540
7Benci Jozef16130SVK14967596351753
8Hasala Richard17480SVK149691572,551624
9Tomcaniova Lucia16610SVK149734481,531654
10Lakota Jan16100SVK73621650120
11Dolnik Michal15370SVK73620599341725
12Rybiansky Jergus14760SVK14958600000
13Malaschitz Teodor16460SVK736211531,541529
14Livnansky Michal14720SVK73622885220
15Matejka Simon16720SVK149745410,510
16Tomcani Jan16420SVK14974428110
17Benci Rudolf15440SVK14963191000
18Andre Tomas14760SVK149757931,520
19Egorova Aitalina12980FID54178550Z175000
20Shykhnenko Hryhorii14390SVK14972557110
21Livnansky Tomas13570SVK14967634230
22Hronec Tadeas13300SVK73622737000
23Janovicek Lukas12840SVK14975831220
24Cerven Matus11290SVK14968690000
  10. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:1855 / TB1: 8 / TB2: 30,5) Kapitán: Igor Blaho igor.blaho@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Kucera Michal18900SVK14910519RB5333,581933
2Lobodas Andrej18640SVK14908107A534120
3Antala Jan19020SVK14910624B535110
4Ochrana Ladislav18310SVK14909022R442536
5Blaho Jakub18060SVK14948320B536231843
6Duraj Jan19350SVK14936720B910010
7Sosovicka Vladimir18200SVK14920328R120
8Patzelt Rastislav17920SVK149547450,520
9Kukan Michal17700SVK14951967341952
10Zitniak Jozef16770SVK14917106161445
11Jurcak Marian16290SVK14908050361589
12Blaho Igor15520SVK14948311R481582
13Patzelt Marek14550SVK14954753471606
14Liner Martin14120SVK149661152,571316
15Duriancik Michal13040SVK14975327000
16Belosovic Pavol13460SVK14929082000
17Hryshko Herman01000SVK14977370020
18Kaceriak Simon10520SVK14956004010
19Guba Pavol01000SVK14970201000
  11. ZŠK Malacky (Elo Ø:1889 / TB1: 16 / TB2: 33) Kapitán: Jaroslav Kahanek ucenjk@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Pribila Gerhard21490SVK14910543A767332712
2Panko Radoslav20530SVK14935635A768462073
3Simkovic Eduard18620SVK149190363,581756
4Zigo Rastislav19530SVK14902087120
5Husek Lubomir18230SVK14920832381649
6Valla Tomas17640SVK14926334A769131650
7Kahanek Jaroslav18050SVK14921243381635
8Hrubos Milan17030SVK14920824020
9Szabo Ladislav16870SVK14921650120
10Fusek Peter16310SVK14921146230
11Novotny Frantisek15580SVK14935376010
12Valigursky Martin15670SVK14945487000
13Merka Peter15840SVK149213910,510
14Hrnciar Marian15600SVK14921200000
15Bella Lubos15300SVK149744526,581789
16Huk Robert13490SVK14974479120
17Cerny Filip14450SVK149730902,551472
18Cerny Patrik13770SVK14973081120
19Trencansky Michal12960SVK14941724000
20Osadsky Jan12320SVK14941708000
21Parak Matus01085SVK14969815000
22Bernath Peter01000SVK14949326000
  12. ŠK Slovan Bratislava G (Elo Ø:1619 / TB1: 0 / TB2: 18) Kapitán: Miroslav Petrek miroslav.petrek@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Rezak Milan17620SVK14902460B567281706
2Sturc Gustav17800SVK14902303381724
3Munk Lubomir17580SVK14903806B568010
4Antal Jozef15540SVK14913585031067
5Kovacic Stefan16210SVK14913720351852
6Benova Zita15210SVK149066860,520
7Isa Adam14800SVK14974630151451
8Heger Peter14000SVK1494492803845
9Petrek Miroslav13900SVK14949040R251515
10Filipek Peter11780SVK1495334007803
11Heldak Radovan14780SVK149768205,571733
12Kuna Martin01036SVK14977613171076
13Sporinsky Michal01000SVK14979365000
  13. ŠK Svätý Jur - ODSTUPENE (Elo Ø:1736 / TB1: 0 / TB2: 0) Kapitán: Vladimir Fiala vfiala22@gmail.com
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Maslonka Marek20320SVK14917378A721000
2Tomasovic Dominik18950SVK14909286010
3Fiala Vladimir18070SVK14909197010
4Docolomansky Rudolf17680SVK14911604000
5Simko Peter16670SVK14916673000
6Fiala Jan16020SVK14961873000
7Bordac Marian16040SVK14913615R000
8Stipanic Pavol15150SVK14921618010
9Achberger Jarolim15130SVK14943395010
10Stipanic Peter14030SVK14921626010
11Mlcuchova Eva13290SVK149535360,510
12Vrba Anton01368SVK14943590000
13Barok Michal01142SVK14953544010
  14. ŠK Doprastav Bratislava F (Elo Ø:1894 / TB1: 10 / TB2: 34) Kapitán: Vladimir Machalec vmachalec@zoznam.sk
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypBodyPartieRp
1Shirinyan Daniel20080ENG443751Z1734,562117
2Strouts Graham18870SVK14964139251762
3Raczko Peter18600SVK14907666B695351901
4Ulehla Dag18110SVK14916967231801
5Tomanek Rafael18290SVK14907216A6963,561898
6Curik Peter18190SVK14968606120
7Huncar Martin18470SVK14958635332475
8Vinarcik Jan18350SVK149010301,531699
9Hricovini Michal20290SVK14918927000
10Henc Marian17660SVK149158471,531659
11Machalec Vladimir16810SVK14929163471631
12Susko Peter17090SVK14908581000
13Park Seonjae17090KOR13213768Z174342277
14Novak Stanislav18600SVK14904985000
15Rintel Boris16340SVK14913860141307
16Kysel Jozef15620SVK149202982,551624
17Dubnicka Stefan15760SVK14939800000
18Halasz Michal14690SVK14908271141275
19Kulik Juraj14880SVK14927497000
20Lancaric Vladimir14710SVK14927730020
21Fonod Zigmund14270SVK14935830000
22Dekan Stanislav13780SVK149406390,510

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1917, Kapitán: Miroslav Rohacek rohacek.miroslav@gmail.com / TB1: 16 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Walter Ema20330SVK14960710B131½0,5119410
2Bochnickova Simona19980SVK14958562B13211118160
3Striskova Lucia19480SVK14960958R311½2,5318352108
4Meszaros Casey Ryan17960SVK14963205½½1218590
5Rak Martin19270SVK73620017111115519212721
6Sklars Tomas19270SVK14901935½0,5119830
7Havalda Samuel19430SVK1495549011½2,5318232096
8Kapolkova Greta17240SVK14955555½1½½½14617721897
9Durana Jonas17660SVK73619663½101½03617521752
10Smidova Michaela16510SVK149628100011103617201720
11Sahidi Sear17060SVK14959836010½1½½14,5816731716
12Pisarcik Richard14420SVK149674990011002615451420
13Sahidi Shabir15740SVK14959828011½1½116815041697
14Soltys Oliver14550SVK14945339½½1215320
16Havaldova Natalia12260SVK73620580112211960
17Sunova Michaela10030SVK14966484000031466666
  2. ZŠK Malacky (Elo Ø:1889, Kapitán: Jaroslav Kahanek ucenjk@gmail.com / TB1: 16 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Pribila Gerhard21490SVK14910543A7671113319122712
2Panko Radoslav20530SVK14935635A768011½1½4619482073
3Simkovic Eduard18620SVK14919036½011½0½03,5817991756
4Zigo Rastislav19530SVK14902087101219070
5Husek Lubomir18230SVK14920832001½½½0½3817361649
6Valla Tomas17640SVK14926334A769½0½1317751650
7Kahanek Jaroslav18050SVK14921243110001003817221635
8Hrubos Milan17030SVK14920824000216850
9Szabo Ladislav16870SVK14921650101214890
10Fusek Peter16310SVK14921146½½+2317710
11Novotny Frantisek15580SVK1493537600117360
13Merka Peter15840SVK14921391½0,5117210
15Bella Lubos15300SVK14974452½11111+06,5815911789
16Huk Robert13490SVK14974479101215930
17Cerny Filip14450SVK14973090½10+02,5515581472
18Cerny Patrik13770SVK14973081101213640
  3. ŠK Doprastav Bratislava H (Elo Ø:1846, Kapitán: Rudolf Benci rudo.benci@gmail.com / TB1: 15 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Malaschitz Richard19820SVK14913763A7010000319951195
2Sevcik Matej21010SVK14972239B7021½11½4518872127
3Andre Jan18140SVK14943417½0,5116810
4Pongo Aron18340SVK149711001012317551880
5Sokolovsky Jakub18270SVK149740451111116617832583
6Janikovic Alex Zoltan17860SVK149512581113317402540
7Benci Jozef16130SVK14967596½½½½13516811753
8Hasala Richard17480SVK1496915710½012,5516241624
9Tomcaniova Lucia16610SVK14973448½101,5316541654
10Lakota Jan16100SVK73621650011215670
11Dolnik Michal15370SVK7362059911013415321725
13Malaschitz Teodor16460SVK73621153001½1,5416161529
14Livnansky Michal14720SVK73622885112215270
15Matejka Simon16720SVK14974541½0,5117090
16Tomcani Jan16420SVK1497442811114690
18Andre Tomas14760SVK149757931½1,5214210
20Shykhnenko Hryhorii14390SVK1497255711110360
21Livnansky Tomas13570SVK1496763410+2314710
23Janovicek Lukas12840SVK149758311+2214710
  4. ŠK Doprastav Bratislava G (Elo Ø:1900, Kapitán: Robert Vojtko h_palmexman@yahoo.com / TB1: 14 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Macka Oto19320SVK14908743A69700120080
2WFMKovacova Zuzana20210BER14901510nat.½00,5219720
3Chovanec Vladimir19410SVK14907860A698½1½½1½4618822007
4Chren Martin18810SVK1496376000117700
5Magyar Frantisek19860SVK1491318600½00,5419511629
6Goga Frantisek17990SVK14909995B6990111½½½4,5717731875
7Stofa David17650SVK14926253A700000217240
8Krammer Peter18130SVK149452741113316812481
9Havrila Martin18240SVK1493671211118030
10Pekar Matus17310SVK14963272½11½14515751815
11Takacs Zsolt16920SVK14932326010113515251597
12Pribojsky Branislav17380SVK14946874112215920
13Vojtko Robert16090SVK149402560110002614481323
14Guba Peter17090SVK149705111½½13415511744
15Frundina Yelyzaveta15990SVK1497030911116510
16Fedor Pavol15550SVK1494347611114450
17Krammer Anton14880SVK14954249+01217060
21Durik Martin14560SVK14975823112212390
23Cizmar Tomas14100SVK7361916700115740
  5. ŠK Apollo Slovnaft (Elo Ø:1887, Kapitán: Kamil Mihalik michal.mihalik@slovnaft.sk / TB1: 13 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Hartl Jan19660SVK14906732½0½10½2,5619071850
2Deak Gabriel19900SVK14906295A137½½½1,5318961896
3Mihalik Michal19830SVK14926881R311½11116,5718452267
4Labar Eduard19090SVK14906031½½½1,5317731773
5Olvecky Jaroslav18090SVK14928566110½2,5417121807
6Lachcina Alojz17590SVK14901544010½0001,5716701440
7Zemianek Juraj17790SVK149217151½½11½4,5616381831
8Cerovsky Marian16880SVK14921057A138100½1,5413421255
10Chrenko Peter17200SVK14903784101216880
11Farkas Vladimir17360SVK149091891½1½3414821675
12Rybajlak Igor17210SVK14908468½1½13415221715
13Racko Jan17010SVK14930102½½1214890
14Bilka Radoslav16960SVK14934507R3½0,5114730
15Machotka Frantisek15930SVK1493459011110030
18Jambrich Jaromir14100SVK1491594400112770
19Halas Jozef11710SVK14961318½0,5112360
  6. ŠK Slovan Bratislava H (Elo Ø:1745, Kapitán: Marian Horvath horvath.marian.sk@gmail.com / TB1: 12 / TB2: 28)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Chlpek Daniel20640SVK14940698B896½11,5219340
2Mrkvik Jan18160SVK14933535A571000011518921652
3Harvan Tomas18500SVK14944405A5701012318812006
4Gic Samuel17780SVK73601551A5691001½13,5618361893
5Skrinar Marek17640SVK14940710½1½13417741967
6Zetocha Adela15050SVK14951681000217720
7Kokles Jan15970SVK1495613611002416891689
8Skerlik Vladimir15390SVK1496997100112416961696
9Horvathova Hana15100SVK14951959½1½13416061799
10Kostka Pavol15500SVK1497011211115100
11Vachalek Radovan14730SVK14971950½100½114715311581
12Dvorak Alfred13200SVK149685410½00,5315701297
13Zalesky Daniel12360SVK14964163000214900
14Horvath Marian12990SVK14950340R100113514021474
15Krasnansky Radovan12770SVK149613500011313711246
16Skerlikova Zuzana12360SVK14975610½0,5111710
  7. ŠK Doprastav Bratislava F (Elo Ø:1894, Kapitán: Vladimir Machalec vmachalec@zoznam.sk / TB1: 10 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Shirinyan Daniel20080ENG443751Z17301111½4,5619242117
2Strouts Graham18870SVK149641390½½012518341762
3Raczko Peter18600SVK14907666B695½½1½½3518291901
4Ulehla Dag18110SVK14916967½1½2316761801
5Tomanek Rafael18290SVK14907216A696½101013,5618411898
6Curik Peter18190SVK14968606101218760
7Huncar Martin18470SVK149586351113316752475
8Vinarcik Jan18350SVK149010301½01,5316991699
10Henc Marian17660SVK14915847½011,5316591659
11Machalec Vladimir16810SVK1492916310110014715811631
13Park Seonjae17090KOR13213768Z174111-3414772277
15Rintel Boris16340SVK1491386000011415001307
16Kysel Jozef15620SVK14920298½10102,5516241624
18Halasz Michal14690SVK1490827100011414681275
20Lancaric Vladimir14710SVK14927730000215110
22Dekan Stanislav13780SVK14940639½0,5117090
  8. KŠ Pezinok C (Elo Ø:1758, Kapitán: Peter Samek samek84@gmail.com / TB1: 10 / TB2: 24,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Kosnac Patrik18960SVK14947846A5241½0½2418961896
2Badura Peter17630SVK14910462000219630
3Scepan Juraj17010SVK14935406R0001½102,5718051703
4Varholak Peter17450SVK14921677½101,5317601760
5Pobuda Tibor17860SVK1492149911116210
6Moravcik Denis16700SVK149478540½11,5315691569
7Slovak Pavol16840SVK149454601½1,5217780
8Navara Vladimir16400SVK1491349600117480
9Silhar Martin18060SVK1493542211½2,5316881961
10Samek Peter15900SVK14956020½111½04615951720
11Hajtmanek Stanislav15940SVK149073990½0,5214960
12Ptak Jozef16130SVK14913526R011212670
13Lencucha Tibor16470SVK1492133200116290
14Kunak Stanislav16610SVK149118501½001,5416591572
17Andel Milos15020SVK149473070½0,5215640
19Badura Miroslav15350SVK1493967311113770
20ACMNosal Tobias16840SVK149762930+12315290
21Kaman Jakub15050SVK1497683800½00,5415031181
22Kudela Oliver14160SVK149717550101314781353
23Moravcik Patrik01000SVK14975556000212550
  9. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1835, Kapitán: Viktor Mikulasek mikulasek1951@gmail.com / TB1: 9 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Mandak Miroslav18310SVK1490299010½1½00½3,5818831840
3Zacik Anton18840SVK149041521½1,5218340
4Boldocki Rastislav18260SVK1493577510½1,5318471847
5Moreira Miguel Jeronimo17970SVK1494520700117450
6Samko Karol18690SVK14908832½0,5118060
7Juhaniak Lubomir17370SVK1493588010010002718111653
8Kebis Milos17780SVK14901471101½0114,5717221824
9Mikulasek Viktor17810SVK14913488101½0114,5716411743
10Grom Stanislav17970SVK1491524301113416691862
11Rathousky Karol16550SVK14913542R½000½1515931353
12Mihalik Milan16100SVK149064650½00,5315341261
14Hanker Lubomir15380SVK14920620111½3,5414131749
16Chobot Stefan14300SVK1492758610+10½3,5614811481
17Achberger Jarolim15130SVK14943395A9060011313551230
18Hudak Igor14470SVK14966301½½1215280
  10. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:1855, Kapitán: Igor Blaho igor.blaho@gmail.com / TB1: 8 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Kucera Michal18900SVK14910519RB533½½1½00013,5819761933
2Lobodas Andrej18640SVK14908107A534½½1219000
3Antala Jan19020SVK14910624B53511118230
4Ochrana Ladislav18310SVK14909022R11114417362536
5Blaho Jakub18060SVK14948320B5360112317181843
6Duraj Jan19350SVK14936720B910-0116310
7Sosovicka Vladimir18200SVK14920328R1-1215900
8Patzelt Rastislav17920SVK149547450½0,5218130
9Kukan Michal17700SVK1495196710113417591952
10Zitniak Jozef16770SVK14917106½000½01617181445
11Jurcak Marian16290SVK149080500100113615891589
12Blaho Igor15520SVK14948311R½1½00+-14815621582
13Patzelt Marek14550SVK1495475311½0½104715561606
14Liner Martin14120SVK1496611501½00012,5714181316
17Hryshko Herman01000SVK14977370000214280
18Kaceriak Simon10520SVK1495600400116090
  11. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B (Elo Ø:1993, Kapitán: Milan Beno milan.beno@chello.sk / TB1: 8 / TB2: 27,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Dujava Daniel21050SVK14915669½0,5120640
2Pytlik Pavol20230SVK14912287R1101218450
3Slacky Stanislav20980SVK14907828A210½0,5119660
4Jursa Branislav19290SVK14932393½11,5218060
5Skripecka Helena20490SVK14900670½½½1,5318681868
6Puchovsky Ladislav19630SVK14911965101219000
7Krajnak Robert19380SVK14904977½112,5317181991
8Prochazka Jaromir18350SVK149102840½010½2618261701
9Stecko Ivan17890SVK1492922800117060
10Marusic Martin17930SVK149213751½1,5217800
12Beranek Tomas17260SVK1492102200117970
13Vasko Matej16490SVK1496936001113416561849
14Beno Milan16820SVK14901170R100120530
15Belas Jozef16090SVK14921006½11,5216370
16Cebo Vladimir15100SVK14901218111003515591631
17Liscak Peter14690SVK14935953½0,5114550
18Skripecky Marian14520SVK14962390½½1216660
19Krupa Andrej14030SVK7361987611118230
20Jursova Elena13010SVK73619264011216590
21Bernard Martin13490SVK149662710½0,5215830
22Jursa Juraj13550SVK73619256001½01,5514201271
23Kanisak Andrej01115SVK1497405300½0,5314971224
24Skripecky Marek11920SVK7362161710102412731273
  12. ŠO Tatran Bratislava (Elo Ø:1791, Kapitán: Luboslav Skoviera skoviera.luboslav@gmail.com / TB1: 7 / TB2: 22,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Certik Matej19190SVK14915510100½½2519301858
2Kirylov Julian18620SVK14920662½0,5118260
3Hric Artur Martin16970SVK1495804000118310
4Koutny Pavel18690SVK1491242211½013,5517801929
5Durovka Stefan16870SVK14909642B742001001518371597
6Sorsak Jozef18030SVK149018460½½1318631738
9Koutny Bretislav16810SVK149213081½½1½03,5616861743
10Zahorsky Michal16050SVK1492075100½00,5417511429
11Molnar Viliam17120SVK1492917100½11002,5716361534
12Chodak Ivan16220SVK1491363110½1,5316241624
15Skoviera Luboslav16690SVK14916720½½0½1,5414961409
16Skripek Jan15040SVK14927837101214800
19Hamas Martin13480SVK73619990101002514541382
21Krivosik Matus13860SVK736196710010+2514081215
  13. ŠK Slovan Bratislava G (Elo Ø:1619, Kapitán: Miroslav Petrek miroslav.petrek@gmail.com / TB1: 0 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
1Rezak Milan17620SVK14902460B5670½01½0002818991706
2Sturc Gustav17800SVK14902303½½½01½003818111724
3Munk Lubomir17580SVK14903806B56800115970
4Antal Jozef15540SVK149135850000318671067
5Kovacic Stefan16210SVK14913720½½0113517801852
6Benova Zita15210SVK14906686½00,5216580
7Isa Adam14800SVK14974630½0½001516911451
8Heger Peter14000SVK14944928000031645845
9Petrek Miroslav13900SVK14949040R100102515871515
10Filipek Peter11780SVK1495334000000-0071603803
11Heldak Radovan14780SVK149768201½111015,5715031733
12Kuna Martin01036SVK1497761300100001713851076
  14. ŠK Svätý Jur - ODSTUPENE (Elo Ø:1736, Kapitán: Vladimir Fiala vfiala22@gmail.com / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRp
2Tomasovic Dominik18950SVK1490928600118310
3Fiala Vladimir18070SVK1490919700118840
8Stipanic Pavol15150SVK1492161800117370
9Achberger Jarolim15130SVK1494339500117780
10Stipanic Peter14030SVK1492162600117810
11Mlcuchova Eva13290SVK14953536½0,5116550
13Barok Michal01142SVK1495354400114300

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
š.1  KŠN Bratislava BElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo3 : 5
1.1
Rak Martin
1927-
Shirinyan Daniel
2008Z1731 - 0
1.2
Havalda Samuel
1943-
Strouts Graham
18871 - 0
1.3
Kapolkova Greta
1724-
Ulehla Dag
1811½ - ½
1.4
Durana Jonas
1766-
Tomanek Rafael
1829A696½ - ½
1.5
Smidova Michaela
1651-
Curik Peter
18190 - 1
1.6
Sahidi Sear
1706-
Vinarcik Jan
18350 - 1
1.7
Pisarcik Richard
1442-
Machalec Vladimir
16810 - 1
1.8
Sahidi Shabir
1574-
Park Seonjae
1709Z1740 - 1
1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
š.2  ŠK Krasňany CElo-13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo6½: ½
2.1
Mandak Miroslav
1831-
Tomasovic Dominik
18951 - 0
2.2
Zacik Anton
1884-
Fiala Vladimir
18071 - 0
2.3
Juhaniak Lubomir
1737-
Stipanic Pavol
15151 - 0
2.4
Kebis Milos
1778-
Achberger Jarolim
15131 - 0
2.5
Mikulasek Viktor
1781-
Stipanic Peter
14031 - 0
2.6
Rathousky Karol
1655-
Mlcuchova Eva
1329½ - ½
2.7
Chobot Stefan
1430-
Barok Michal
11421 - 0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
š.3  ŠK Slovan Bratislava HElo-12  ŠK Slovan Bratislava GElo4½:3½
3.1
Gic Samuel
1778A569-
Rezak Milan
1762B5671 - 0
3.2
Skrinar Marek
1764-
Sturc Gustav
1780½ - ½
3.3
Kokles Jan
1597-
Munk Lubomir
1758B5681 - 0
3.4
Horvathova Hana
1510-
Benova Zita
1521½ - ½
3.5
Vachalek Radovan
1473-
Isa Adam
1480½ - ½
3.6
Dvorak Alfred
1320-
Petrek Miroslav
13900 - 1
3.7
Horvath Marian
1299-
Filipek Peter
11781 - 0
3.8
Krasnansky Radovan
1277-
Heldak Radovan
14780 - 1
1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
š.4  ŠK Apollo SlovnaftElo-11  ZŠK MalackyElo5½:2½
4.1
Mihalik Michal
1983-
Panko Radoslav
2053A7681 - 0
4.2
Labar Eduard
1909-
Simkovic Eduard
1862½ - ½
4.3
Olvecky Jaroslav
1809-
Husek Lubomir
18231 - 0
4.4
Lachcina Alojz
1759-
Kahanek Jaroslav
18050 - 1
4.5
Zemianek Juraj
1779-
Hrubos Milan
17031 - 0
4.6
Farkas Vladimir
1736-
Novotny Frantisek
15581 - 0
4.7
Rybajlak Igor
1721-
Merka Peter
1584½ - ½
4.8
Racko Jan
1701-
Bella Lubos
1530½ - ½
1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
š.5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
5.1
Skripecka Helena
2049-
Kucera Michal
1890B533½ - ½
5.2
Krajnak Robert
1938-
Lobodas Andrej
1864A534½ - ½
5.3
Vasko Matej
1649-
Sosovicka Vladimir
18200 - 1
5.4
Belas Jozef
1609-
Zitniak Jozef
1677½ - ½
5.5
Cebo Vladimir
1510-
Jurcak Marian
16291 - 0
5.6
Skripecky Marian
1452-
Blaho Igor
1552½ - ½
5.7
Jursa Juraj
1355-
Patzelt Marek
14550 - 1
5.8
Skripecky Marek
1192-
Liner Martin
14121 - 0
1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
š.6  KŠ Pezinok CElo-9  ŠK Doprastav Bratislava HElo2½:5½
6.1
Kosnac Patrik
1896A524-
Malaschitz Richard
1982A7011 - 0
6.2
Scepan Juraj
1701-
Sokolovsky Jakub
18270 - 1
6.3
Moravcik Denis
1670-
Janikovic Alex Zoltan
17860 - 1
6.4
Navara Vladimir
1640-
Hasala Richard
17480 - 1
6.5
Samek Peter
1590-
Tomcaniova Lucia
1661½ - ½
6.6
Hajtmanek Stanislav
1594-
Dolnik Michal
15370 - 1
6.7
Kunak Stanislav
1661-
Malaschitz Teodor
16461 - 0
6.8
Andel Milos
1502-
Livnansky Michal
14720 - 1
1. kolo dňa 2022/10/15 o 15:00
š.7  ŠO Tatran BratislavaElo-8  ŠK Doprastav Bratislava GElo4 : 4
7.1
Certik Matej
1919-
Magyar Frantisek
19861 - 0
7.2
Koutny Pavel
1869-
Goga Frantisek
1799B6991 - 0
7.3
Durovka Stefan
1687B742-
Krammer Peter
18130 - 1
7.4
Sorsak Jozef
1803-
Havrila Martin
18240 - 1
7.5
Koutny Bretislav
1681-
Takacs Zsolt
16921 - 0
7.6
Molnar Viliam
1712-
Pribojsky Branislav
17380 - 1
7.7
Hamas Martin
1348-
Vojtko Robert
16091 - 0
7.8
Krivosik Matus
1386-
Guba Peter
17090 - 1
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-8  ŠK Doprastav Bratislava GElo3½:4½
1.1
Shirinyan Daniel
2008Z173-
Macka Oto
1932A6971 - 0
1.2
Raczko Peter
1860B695-
Chovanec Vladimir
1941A698½ - ½
1.3
Tomanek Rafael
1829A696-
Magyar Frantisek
19861 - 0
1.4
Rintel Boris
1634-
Goga Frantisek
1799B6990 - 1
1.5
Kysel Jozef
1562-
Pekar Matus
1731½ - ½
1.6
Halasz Michal
1469-
Takacs Zsolt
16920 - 1
1.7
Lancaric Vladimir
1471-
Pribojsky Branislav
17380 - 1
1.8
Dekan Stanislav
1378-
Guba Peter
1709½ - ½
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava HElo-7  ŠO Tatran BratislavaElo6 : 2
2.1
Sevcik Matej
2101B702-
Durovka Stefan
1687B7421 - 0
2.2
Andre Jan
1814-
Koutny Bretislav
1681½ - ½
2.3
Pongo Aron
1834-
Zahorsky Michal
16051 - 0
2.4
Sokolovsky Jakub
1827-
Molnar Viliam
17121 - 0
2.5
Benci Jozef
1613-
Skoviera Luboslav
1669½ - ½
2.6
Lakota Jan
1610-
Skripek Jan
15040 - 1
2.7
Dolnik Michal
1537-
Hamas Martin
13481 - 0
2.8
Andre Tomas
1476-
Krivosik Matus
13861 - 0
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-6  KŠ Pezinok CElo5½:2½
3.1
Kucera Michal
1890B533-
Kosnac Patrik
1896A524½ - ½
3.2
Ochrana Ladislav
1831-
Scepan Juraj
17011 - 0
3.3
Patzelt Rastislav
1792-
Slovak Pavol
16840 - 1
3.4
Zitniak Jozef
1677-
Samek Peter
15900 - 1
3.5
Jurcak Marian
1629-
Lencucha Tibor
16471 - 0
3.6
Blaho Igor
1552-ACM
Nosal Tobias
16841 - 0
3.7
Patzelt Marek
1455-
Kaman Jakub
15051 - 0
3.8
Liner Martin
1412-
Kudela Oliver
14161 - 0
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
š.11  ZŠK MalackyElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo6 : 2
4.1
Pribila Gerhard
2149A767-
Prochazka Jaromir
18351 - 0
4.2
Panko Radoslav
2053A768-
Beno Milan
16821 - 0
4.3
Simkovic Eduard
1862-
Cebo Vladimir
15100 - 1
4.4
Husek Lubomir
1823-
Krupa Andrej
14030 - 1
4.5
Kahanek Jaroslav
1805-
Jursova Elena
13011 - 0
4.6
Szabo Ladislav
1687-
Jursa Juraj
13551 - 0
4.7
Bella Lubos
1530-
Kanisak Andrej
11151 - 0
4.8
Cerny Patrik
1377-
Skripecky Marek
11921 - 0
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava GElo-4  ŠK Apollo SlovnaftElo2 : 6
5.1
Rezak Milan
1762B567-
Hartl Jan
1966½ - ½
5.2
Sturc Gustav
1780-
Deak Gabriel
1990A137½ - ½
5.3
Antal Jozef
1554-
Mihalik Michal
19830 - 1
5.4
Kovacic Stefan
1621-
Labar Eduard
1909½ - ½
5.5
Isa Adam
1480-
Olvecky Jaroslav
18090 - 1
5.6
Filipek Peter
1178-
Lachcina Alojz
17590 - 1
5.7
Heldak Radovan
1478-
Zemianek Juraj
1779½ - ½
5.8
Kuna Martin
1036-
Cerovsky Marian
1688A1380 - 1
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
š.13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo-3  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2022/10/22 o 15:00
š.1  KŠN Bratislava BElo-2  ŠK Krasňany CElo7 : 1
7.1
Striskova Lucia
1948-
Mandak Miroslav
18311 - 0
7.2
Rak Martin
1927-
Juhaniak Lubomir
17371 - 0
7.3
Havalda Samuel
1943-
Kebis Milos
17781 - 0
7.4
Kapolkova Greta
1724-
Mikulasek Viktor
17811 - 0
7.5
Durana Jonas
1766-
Grom Stanislav
17971 - 0
7.6
Sahidi Sear
1706-
Rathousky Karol
16551 - 0
7.7
Pisarcik Richard
1442-
Hanker Lubomir
15380 - 1
7.8
Sahidi Shabir
1574-
Chobot Stefan
14301 - 0
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
š.2  ŠK Krasňany CElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo5 : 3
1.1
Mandak Miroslav
1831-
Strouts Graham
1887½ - ½
1.2
Zacik Anton
1884-
Raczko Peter
1860B695½ - ½
1.3
Boldocki Rastislav
1826-
Tomanek Rafael
1829A6961 - 0
1.4
Juhaniak Lubomir
1737-
Huncar Martin
18470 - 1
1.5
Kebis Milos
1778-
Machalec Vladimir
16811 - 0
1.6
Mihalik Milan
1610-
Kysel Jozef
15620 - 1
1.7
Hanker Lubomir
1538-
Halasz Michal
14691 - 0
1.8
Chobot Stefan
1430-
bez hráča
0+ - -
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
š.3  ŠK Slovan Bratislava HElo-1  KŠN Bratislava BElo3 : 5
2.1
Mrkvik Jan
1816A571-
Bochnickova Simona
1998B1320 - 1
2.2
Gic Samuel
1778A569-
Striskova Lucia
19480 - 1
2.3
Skrinar Marek
1764-
Durana Jonas
17661 - 0
2.4
Kokles Jan
1597-
Smidova Michaela
16511 - 0
2.5
Vachalek Radovan
1473-
Sahidi Sear
17061 - 0
2.6
Zalesky Daniel
1236-
Pisarcik Richard
14420 - 1
2.7
Horvath Marian
1299-
Sahidi Shabir
15740 - 1
2.8
Krasnansky Radovan
1277-
Havaldova Natalia
12260 - 1
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
š.4  ŠK Apollo SlovnaftElo-13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
š.5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-12  ŠK Slovan Bratislava GElo6 : 2
4.1
Pytlik Pavol
2023-
Rezak Milan
1762B5671 - 0
4.2
Jursa Branislav
1929-
Sturc Gustav
1780½ - ½
4.3
Krajnak Robert
1938-
Antal Jozef
15541 - 0
4.4
Prochazka Jaromir
1835-
Kovacic Stefan
1621½ - ½
4.5
Vasko Matej
1649-
Petrek Miroslav
13901 - 0
4.6
Cebo Vladimir
1510-
Filipek Peter
11781 - 0
4.7
Bernard Martin
1349-
Heldak Radovan
14780 - 1
4.8
Jursa Juraj
1355-
Kuna Martin
10361 - 0
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
š.6  KŠ Pezinok CElo-11  ZŠK MalackyElo4 : 4
5.1
Badura Peter
1763-
Simkovic Eduard
18620 - 1
5.2
Scepan Juraj
1701-
Husek Lubomir
18230 - 1
5.3
Slovak Pavol
1684-
Valla Tomas
1764A769½ - ½
5.4
Silhar Martin
1806-
Kahanek Jaroslav
18051 - 0
5.5
Samek Peter
1590-
Hrubos Milan
17031 - 0
5.6
Ptak Jozef
1613-
Bella Lubos
15300 - 1
5.7
Kunak Stanislav
1661-
Cerny Filip
1445½ - ½
5.8
Badura Miroslav
1535-
Cerny Patrik
13771 - 0
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
š.7  ŠO Tatran BratislavaElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4½:3½
6.1
Certik Matej
1919-
Kucera Michal
1890B5330 - 1
6.2
Hric Artur Martin
1697-
Ochrana Ladislav
18310 - 1
6.3
Koutny Pavel
1869-
Zitniak Jozef
16771 - 0
6.4
Durovka Stefan
1687B742-
Jurcak Marian
16291 - 0
6.5
Koutny Bretislav
1681-
Blaho Igor
1552½ - ½
6.6
Molnar Viliam
1712-
Patzelt Marek
1455½ - ½
6.7
Skoviera Luboslav
1669-
Liner Martin
1412½ - ½
6.8
Krivosik Matus
1386-
Hryshko Herman
10001 - 0
3. kolo dňa 2022/11/05 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava GElo-9  ŠK Doprastav Bratislava HElo5 : 3
7.1
Chovanec Vladimir
1941A698-
Malaschitz Richard
1982A7011 - 0
7.2
Magyar Frantisek
1986-
Sevcik Matej
2101B702½ - ½
7.3
Goga Frantisek
1799B699-
Pongo Aron
18341 - 0
7.4
Stofa David
1765A700-
Sokolovsky Jakub
18270 - 1
7.5
Pekar Matus
1731-
Hasala Richard
17481 - 0
7.6
Takacs Zsolt
1692-
Tomcaniova Lucia
16610 - 1
7.7
Vojtko Robert
1609-
Malaschitz Teodor
16461 - 0
7.8
Guba Peter
1709-
Matejka Simon
1672½ - ½
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-9  ŠK Doprastav Bratislava HElo3 : 5
1.1
Curik Peter
1819-
Sevcik Matej
2101B7020 - 1
1.2
Vinarcik Jan
1835-
Benci Jozef
1613½ - ½
1.3
Henc Marian
1766-
Hasala Richard
1748½ - ½
1.4
Machalec Vladimir
1681-
Tomcaniova Lucia
16611 - 0
1.5
Park Seonjae
1709Z174-
Dolnik Michal
15371 - 0
1.6
Kysel Jozef
1562-
Malaschitz Teodor
16460 - 1
1.7
Halasz Michal
1469-
Tomcani Jan
16420 - 1
1.8
Lancaric Vladimir
1471-
Janovicek Lukas
12840 - 1
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-8  ŠK Doprastav Bratislava GElo2 : 6
2.1
Kucera Michal
1890B533-WFM
Kovacova Zuzana
2021nat.½ - ½
2.2
Patzelt Rastislav
1792-
Chovanec Vladimir
1941A698½ - ½
2.3
Kukan Michal
1770-
Chren Martin
18811 - 0
2.4
Zitniak Jozef
1677-
Goga Frantisek
1799B6990 - 1
2.5
Blaho Igor
1552-
Krammer Peter
18130 - 1
2.6
Patzelt Marek
1455-
Pekar Matus
17310 - 1
2.7
Liner Martin
1412-
Takacs Zsolt
16920 - 1
2.8
Kaceriak Simon
1052-
Vojtko Robert
16090 - 1
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
š.11  ZŠK MalackyElo-7  ŠO Tatran BratislavaElo5½:2½
3.1
Pribila Gerhard
2149A767-
Certik Matej
19191 - 0
3.2
Simkovic Eduard
1862-
Durovka Stefan
1687B7421 - 0
3.3
Husek Lubomir
1823-
Sorsak Jozef
1803½ - ½
3.4
Kahanek Jaroslav
1805-
Molnar Viliam
17120 - 1
3.5
Szabo Ladislav
1687-
Chodak Ivan
16220 - 1
3.6
Bella Lubos
1530-
Skoviera Luboslav
16691 - 0
3.7
Huk Robert
1349-
Skripek Jan
15041 - 0
3.8
Cerny Filip
1445-
Krivosik Matus
13861 - 0
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava GElo-6  KŠ Pezinok CElo3½:4½
4.1
Rezak Milan
1762B567-
Kosnac Patrik
1896A5241 - 0
4.2
Sturc Gustav
1780-
Scepan Juraj
17010 - 1
4.3
Kovacic Stefan
1621-
Pobuda Tibor
17860 - 1
4.4
Isa Adam
1480-
Moravcik Denis
1670½ - ½
4.5
Petrek Miroslav
1390-
Silhar Martin
18060 - 1
4.6
Filipek Peter
1178-
Samek Peter
15900 - 1
4.7
Heldak Radovan
1478-
Kaman Jakub
15051 - 0
4.8
Kuna Martin
1036-
Moravcik Patrik
10001 - 0
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
š.13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
š.1  KŠN Bratislava BElo-4  ŠK Apollo SlovnaftElo5½:2½
6.1
Rak Martin
1927-
Hartl Jan
19661 - 0
6.2
Sklars Tomas
1927-
Mihalik Michal
1983½ - ½
6.3
Durana Jonas
1766-
Olvecky Jaroslav
18091 - 0
6.4
Smidova Michaela
1651-
Lachcina Alojz
17591 - 0
6.5
Sahidi Sear
1706-
Zemianek Juraj
1779½ - ½
6.6
Pisarcik Richard
1442-
Cerovsky Marian
1688A1381 - 0
6.7
Sahidi Shabir
1574-
Farkas Vladimir
1736½ - ½
6.8
Sunova Michaela
1003-
Machotka Frantisek
15930 - 1
4. kolo dňa 2022/11/12 o 15:00
š.2  ŠK Krasňany CElo-3  ŠK Slovan Bratislava HElo6½:1½
7.1
Mandak Miroslav
1831-
Mrkvik Jan
1816A5711 - 0
7.2
Boldocki Rastislav
1826-
Harvan Tomas
1850A5700 - 1
7.3
Juhaniak Lubomir
1737-
Kokles Jan
15971 - 0
7.4
Mikulasek Viktor
1781-
Skerlik Vladimir
15391 - 0
7.5
Grom Stanislav
1797-
Vachalek Radovan
14731 - 0
7.6
Mihalik Milan
1610-
Dvorak Alfred
1320½ - ½
7.7
Hanker Lubomir
1538-
Zalesky Daniel
12361 - 0
7.8
Chobot Stefan
1430-
Horvath Marian
12991 - 0
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
š.3  ŠK Slovan Bratislava HElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo2½:5½
1.1
Gic Samuel
1778A569-
Shirinyan Daniel
2008Z1730 - 1
1.2
Skrinar Marek
1764-
Strouts Graham
1887½ - ½
1.3
Zetocha Adela
1505-
Raczko Peter
1860B6950 - 1
1.4
Skerlik Vladimir
1539-
Ulehla Dag
18110 - 1
1.5
Horvathova Hana
1510-
Henc Marian
17661 - 0
1.6
Vachalek Radovan
1473-
Machalec Vladimir
16810 - 1
1.7
Dvorak Alfred
1320-
Park Seonjae
1709Z1740 - 1
1.8
Horvath Marian
1299-
Rintel Boris
16341 - 0
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
š.4  ŠK Apollo SlovnaftElo-2  ŠK Krasňany CElo6 : 2
2.1
Hartl Jan
1966-
Mandak Miroslav
1831½ - ½
2.2
Mihalik Michal
1983-
Juhaniak Lubomir
17371 - 0
2.3
Olvecky Jaroslav
1809-
Kebis Milos
1778½ - ½
2.4
Lachcina Alojz
1759-
Mikulasek Viktor
1781½ - ½
2.5
Zemianek Juraj
1779-
Rathousky Karol
16551 - 0
2.6
Chrenko Peter
1720-
Mihalik Milan
16101 - 0
2.7
Rybajlak Igor
1721-
Chobot Stefan
14301 - 0
2.8
Racko Jan
1701-
Hudak Igor
1447½ - ½
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
š.5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-1  KŠN Bratislava BElo2 : 6
3.1
Pytlik Pavol
2023-
Rak Martin
19270 - 1
3.2
Skripecka Helena
2049-
Kapolkova Greta
1724½ - ½
3.3
Prochazka Jaromir
1835-
Smidova Michaela
16510 - 1
3.4
Stecko Ivan
1789-
Sahidi Sear
17060 - 1
3.5
Cebo Vladimir
1510-
Sahidi Shabir
15740 - 1
3.6
Liscak Peter
1469-
Soltys Oliver
1455½ - ½
3.7
Kanisak Andrej
1115-
Havaldova Natalia
12260 - 1
3.8
Skripecky Marek
1192-
Sunova Michaela
10031 - 0
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
š.6  KŠ Pezinok CElo-13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
š.7  ŠO Tatran BratislavaElo-12  ŠK Slovan Bratislava GElo4½:3½
5.1
Koutny Pavel
1869-
Rezak Milan
1762B567½ - ½
5.2
Durovka Stefan
1687B742-
Sturc Gustav
17800 - 1
5.3
Koutny Bretislav
1681-
Antal Jozef
15541 - 0
5.4
Zahorsky Michal
1605-
Kovacic Stefan
16210 - 1
5.5
Molnar Viliam
1712-
Filipek Peter
11781 - 0
5.6
Chodak Ivan
1622-
Heldak Radovan
14780 - 1
5.7
Hamas Martin
1348-
Kuna Martin
10361 - 0
5.8
Krivosik Matus
1386-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava GElo-11  ZŠK MalackyElo3½:4½
6.1WFM
Kovacova Zuzana
2021nat.-
Panko Radoslav
2053A7680 - 1
6.2
Chovanec Vladimir
1941A698-
Simkovic Eduard
1862½ - ½
6.3
Magyar Frantisek
1986-
Zigo Rastislav
19530 - 1
6.4
Goga Frantisek
1799B699-
Husek Lubomir
1823½ - ½
6.5
Krammer Peter
1813-
Kahanek Jaroslav
18051 - 0
6.6
Pekar Matus
1731-
Fusek Peter
1631½ - ½
6.7
Vojtko Robert
1609-
Bella Lubos
15300 - 1
6.8
Fedor Pavol
1555-
Cerny Filip
14451 - 0
5. kolo dňa 2022/12/03 o 15:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava HElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo7 : 1
7.1
Sevcik Matej
2101B702-
Kucera Michal
1890B5331 - 0
7.2
Sokolovsky Jakub
1827-
Blaho Jakub
1806B5361 - 0
7.3
Janikovic Alex Zoltan
1786-
Kukan Michal
17701 - 0
7.4
Benci Jozef
1613-
Zitniak Jozef
1677½ - ½
7.5
Lakota Jan
1610-
Jurcak Marian
16291 - 0
7.6
Livnansky Michal
1472-
Blaho Igor
15521 - 0
7.7
Andre Tomas
1476-
Patzelt Marek
1455½ - ½
7.8
Livnansky Tomas
1357-
Liner Martin
14121 - 0
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo4 : 4
1.1
Shirinyan Daniel
2008Z173-
Kucera Michal
1890B5331 - 0
1.2
Strouts Graham
1887-
Kukan Michal
17700 - 1
1.3
Tomanek Rafael
1829A696-
Zitniak Jozef
16771 - 0
1.4
Machalec Vladimir
1681-
Jurcak Marian
16290 - 1
1.5
Park Seonjae
1709Z174-
Blaho Igor
1552- - +
1.6
Rintel Boris
1634-
Patzelt Marek
14550 - 1
1.7
Kysel Jozef
1562-
Liner Martin
14121 - 0
1.8
Halasz Michal
1469-
Hryshko Herman
10001 - 0
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
š.11  ZŠK MalackyElo-9  ŠK Doprastav Bratislava HElo4½:3½
2.1
Pribila Gerhard
2149A767-
Malaschitz Richard
1982A7011 - 0
2.2
Panko Radoslav
2053A768-
Sevcik Matej
2101B702½ - ½
2.3
Simkovic Eduard
1862-
Pongo Aron
18340 - 1
2.4
Zigo Rastislav
1953-
Sokolovsky Jakub
18270 - 1
2.5
Husek Lubomir
1823-
Benci Jozef
1613½ - ½
2.6
Kahanek Jaroslav
1805-
Hasala Richard
17481 - 0
2.7
Fusek Peter
1631-
Malaschitz Teodor
1646½ - ½
2.8
Bella Lubos
1530-
Livnansky Tomas
13571 - 0
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava GElo-8  ŠK Doprastav Bratislava GElo2½:5½
3.1
Rezak Milan
1762B567-
Chovanec Vladimir
1941A6980 - 1
3.2
Sturc Gustav
1780-
Goga Frantisek
1799B699½ - ½
3.3
Kovacic Stefan
1621-
Stofa David
1765A7001 - 0
3.4
Isa Adam
1480-
Pekar Matus
17310 - 1
3.5
Heger Peter
1400-
Takacs Zsolt
16920 - 1
3.6
Petrek Miroslav
1390-
Vojtko Robert
16091 - 0
3.7
Filipek Peter
1178-
Krammer Anton
1488- - +
3.8
Kuna Martin
1036-
Durik Martin
14560 - 1
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
š.13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo-7  ŠO Tatran BratislavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
š.1  KŠN Bratislava BElo-6  KŠ Pezinok CElo2½:5½
5.1
Striskova Lucia
1948-
Kosnac Patrik
1896A524½ - ½
5.2
Kapolkova Greta
1724-
Scepan Juraj
1701½ - ½
5.3
Sahidi Sear
1706-
Varholak Peter
1745½ - ½
5.4
Pisarcik Richard
1442-
Moravcik Denis
16700 - 1
5.5
Sahidi Shabir
1574-
Samek Peter
1590½ - ½
5.6
Soltys Oliver
1455-
Hajtmanek Stanislav
1594½ - ½
5.7
Sunova Michaela
1003-
Ptak Jozef
16130 - 1
5.8
bez hráča
0-ACM
Nosal Tobias
1684- - +
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
š.2  ŠK Krasňany CElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo1½:6½
6.1
Mandak Miroslav
1831-
Jursa Branislav
19290 - 1
6.2
Juhaniak Lubomir
1737-
Krajnak Robert
19380 - 1
6.3
Kebis Milos
1778-
Prochazka Jaromir
18350 - 1
6.4
Mikulasek Viktor
1781-
Marusic Martin
17930 - 1
6.5
Grom Stanislav
1797-
Beranek Tomas
17261 - 0
6.6
Rathousky Karol
1655-
Vasko Matej
16490 - 1
6.7
Achberger Jarolim
1513A906-
Jursova Elena
13010 - 1
6.8
Hudak Igor
1447-
Jursa Juraj
1355½ - ½
6. kolo dňa 2022/12/10 o 15:00
š.3  ŠK Slovan Bratislava HElo-4  ŠK Apollo SlovnaftElo4½:3½
7.1
Mrkvik Jan
1816A571-
Hartl Jan
19660 - 1
7.2
Harvan Tomas
1850A570-
Mihalik Michal
19830 - 1
7.3
Gic Samuel
1778A569-
Lachcina Alojz
17591 - 0
7.4
Skerlik Vladimir
1539-
Cerovsky Marian
1688A1381 - 0
7.5
Horvathova Hana
1510-
Rybajlak Igor
1721½ - ½
7.6
Vachalek Radovan
1473-
Bilka Radoslav
1696½ - ½
7.7
Krasnansky Radovan
1277-
Jambrich Jaromir
14101 - 0
7.8
Skerlikova Zuzana
1236-
Halas Jozef
1171½ - ½
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
š.4  ŠK Apollo SlovnaftElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo4½:3½
1.1
Hartl Jan
1966-
Shirinyan Daniel
2008Z1730 - 1
1.2
Deak Gabriel
1990A137-
Raczko Peter
1860B695½ - ½
1.3
Mihalik Michal
1983-
Tomanek Rafael
1829A6961 - 0
1.4
Lachcina Alojz
1759-
Huncar Martin
18470 - 1
1.5
Zemianek Juraj
1779-
Vinarcik Jan
18351 - 0
1.6
Chrenko Peter
1720-
Henc Marian
17660 - 1
1.7
Farkas Vladimir
1736-
Machalec Vladimir
16811 - 0
1.8
Rybajlak Igor
1721-
Kysel Jozef
15621 - 0
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
š.5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-3  ŠK Slovan Bratislava HElo3 : 5
2.1
Dujava Daniel
2105-
Chlpek Daniel
2064B896½ - ½
2.2
Puchovsky Ladislav
1963-
Mrkvik Jan
1816A5711 - 0
2.3
Prochazka Jaromir
1835-
Harvan Tomas
1850A5700 - 1
2.4
Marusic Martin
1793-
Gic Samuel
1778A569½ - ½
2.5
Belas Jozef
1609-
Kokles Jan
15971 - 0
2.6
Cebo Vladimir
1510-
Kostka Pavol
15500 - 1
2.7
Jursa Juraj
1355-
Vachalek Radovan
14730 - 1
2.8
Skripecky Marek
1192-
Horvath Marian
12990 - 1
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
š.6  KŠ Pezinok CElo-2  ŠK Krasňany CElo4½:3½
3.1
Scepan Juraj
1701-
Mandak Miroslav
18311 - 0
3.2
Varholak Peter
1745-
Moreira Miguel Jeronimo
17971 - 0
3.3
Silhar Martin
1806-
Samko Karol
1869½ - ½
3.4
Samek Peter
1590-
Kebis Milos
17780 - 1
3.5
Kunak Stanislav
1661-
Mikulasek Viktor
17810 - 1
3.6
Andel Milos
1502-
Rathousky Karol
1655½ - ½
3.7
Kaman Jakub
1505-
Hanker Lubomir
1538½ - ½
3.8
Kudela Oliver
1416-
Achberger Jarolim
1513A9061 - 0
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
š.7  ŠO Tatran BratislavaElo-1  KŠN Bratislava BElo2½:5½
4.1
Certik Matej
1919-
Meszaros Casey Ryan
1796½ - ½
4.2
Koutny Pavel
1869-
Rak Martin
19270 - 1
4.3
Sorsak Jozef
1803-
Havalda Samuel
1943½ - ½
4.4
Koutny Bretislav
1681-
Kapolkova Greta
1724½ - ½
4.5
Zahorsky Michal
1605-
Durana Jonas
1766½ - ½
4.6
Molnar Viliam
1712-
Smidova Michaela
16510 - 1
4.7
Chodak Ivan
1622-
Sahidi Sear
1706½ - ½
4.8
Hamas Martin
1348-
Sahidi Shabir
15740 - 1
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava GElo-13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava HElo-12  ŠK Slovan Bratislava GElo8 : 0
6.1
Sokolovsky Jakub
1827-
Rezak Milan
1762B5671 - 0
6.2
Janikovic Alex Zoltan
1786-
Sturc Gustav
17801 - 0
6.3
Benci Jozef
1613-
Heger Peter
14001 - 0
6.4
Hasala Richard
1748-
Filipek Peter
11781 - 0
6.5
Dolnik Michal
1537-
Heldak Radovan
14781 - 0
6.6
Shykhnenko Hryhorii
1439-
Kuna Martin
10361 - 0
6.7
Livnansky Tomas
1357-
bez hráča
0+ - -
6.8
Janovicek Lukas
1284-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2023/01/21 o 15:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-11  ZŠK MalackyElo3½:4½
7.1
Kucera Michal
1890B533-
Panko Radoslav
2053A7680 - 1
7.2
Lobodas Andrej
1864A534-
Simkovic Eduard
1862½ - ½
7.3
Antala Jan
1902B535-
Husek Lubomir
18231 - 0
7.4
Ochrana Ladislav
1831-
Valla Tomas
1764A7691 - 0
7.5
Blaho Jakub
1806B536-
Kahanek Jaroslav
18051 - 0
7.6
Duraj Jan
1935B910-
Fusek Peter
1631- - +
7.7
Sosovicka Vladimir
1820-
Bella Lubos
1530- - +
7.8
Blaho Igor
1552-
Cerny Filip
1445- - +
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-11  ZŠK MalackyElo6½:1½
1.1
Shirinyan Daniel
2008Z173-
Panko Radoslav
2053A768½ - ½
1.2
Strouts Graham
1887-
Simkovic Eduard
18621 - 0
1.3
Raczko Peter
1860B695-
Husek Lubomir
1823½ - ½
1.4
Ulehla Dag
1811-
Valla Tomas
1764A769½ - ½
1.5
Tomanek Rafael
1829A696-
Kahanek Jaroslav
18051 - 0
1.6
Huncar Martin
1847-
Bella Lubos
15301 - 0
1.7
Machalec Vladimir
1681-
Huk Robert
13491 - 0
1.8
Rintel Boris
1634-
Cerny Filip
14451 - 0
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava GElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo1 : 7
2.1
Rezak Milan
1762B567-
Kucera Michal
1890B5330 - 1
2.2
Sturc Gustav
1780-
Ochrana Ladislav
18310 - 1
2.3
Benova Zita
1521-
Blaho Jakub
1806B5360 - 1
2.4
Isa Adam
1480-
Kukan Michal
17700 - 1
2.5
Heger Peter
1400-
Jurcak Marian
16290 - 1
2.6
Petrek Miroslav
1390-
Blaho Igor
15520 - 1
2.7
Heldak Radovan
1478-
Patzelt Marek
14551 - 0
2.8
Kuna Martin
1036-
Liner Martin
14120 - 1
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
š.13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo-9  ŠK Doprastav Bratislava HElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
š.1  KŠN Bratislava BElo-8  ŠK Doprastav Bratislava GElo4 : 4
4.1
Walter Ema
2033B131-
Chovanec Vladimir
1941A698½ - ½
4.2
Meszaros Casey Ryan
1796-
Goga Frantisek
1799B699½ - ½
4.3
Kapolkova Greta
1724-
Vojtko Robert
16091 - 0
4.4
Durana Jonas
1766-
Guba Peter
17090 - 1
4.5
Smidova Michaela
1651-
Frundina Yelyzaveta
15990 - 1
4.6
Sahidi Sear
1706-
Krammer Anton
14881 - 0
4.7
Pisarcik Richard
1442-
Durik Martin
14560 - 1
4.8
Sahidi Shabir
1574-
Cizmar Tomas
14101 - 0
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
š.2  ŠK Krasňany CElo-7  ŠO Tatran BratislavaElo5½:2½
5.1
Mandak Miroslav
1831-
Certik Matej
1919½ - ½
5.2
Boldocki Rastislav
1826-
Kirylov Julian
1862½ - ½
5.3
Juhaniak Lubomir
1737-
Koutny Pavel
18690 - 1
5.4
Kebis Milos
1778-
Koutny Bretislav
16811 - 0
5.5
Mikulasek Viktor
1781-
Zahorsky Michal
16051 - 0
5.6
Grom Stanislav
1797-
Molnar Viliam
17121 - 0
5.7
Chobot Stefan
1430-
Skoviera Luboslav
1669½ - ½
5.8
Achberger Jarolim
1513A906-
Hamas Martin
13481 - 0
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
š.3  ŠK Slovan Bratislava HElo-6  KŠ Pezinok CElo7 : 1
6.1
Chlpek Daniel
2064B896-
Badura Peter
17631 - 0
6.2
Mrkvik Jan
1816A571-
Scepan Juraj
17011 - 0
6.3
Gic Samuel
1778A569-
Varholak Peter
17451 - 0
6.4
Skrinar Marek
1764-
Kunak Stanislav
16611 - 0
6.5
Zetocha Adela
1505-ACM
Nosal Tobias
16840 - 1
6.6
Skerlik Vladimir
1539-
Kaman Jakub
15051 - 0
6.7
Horvathova Hana
1510-
Kudela Oliver
14161 - 0
6.8
Vachalek Radovan
1473-
Moravcik Patrik
10001 - 0
8. kolo dňa 2023/01/28 o 15:00
š.4  ŠK Apollo SlovnaftElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo4 : 4
7.1
Hartl Jan
1966-
Slacky Stanislav
2098A210½ - ½
7.2
Deak Gabriel
1990A137-
Skripecka Helena
2049½ - ½
7.3
Mihalik Michal
1983-
Puchovsky Ladislav
19631 - 0
7.4
Labar Eduard
1909-
Prochazka Jaromir
1835½ - ½
7.5
Lachcina Alojz
1759-
Vasko Matej
16490 - 1
7.6
Zemianek Juraj
1779-
Skripecky Marian
1452½ - ½
7.7
Cerovsky Marian
1688A138-
Bernard Martin
1349½ - ½
7.8
Farkas Vladimir
1736-
Kanisak Andrej
1115½ - ½
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
š.5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
š.6  KŠ Pezinok CElo-4  ŠK Apollo SlovnaftElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
š.7  ŠO Tatran BratislavaElo-3  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava GElo-2  ŠK Krasňany CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava HElo-1  KŠN Bratislava BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2023/02/11 o 15:00
š.11  ZŠK MalackyElo-12  ŠK Slovan Bratislava GElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-12  ŠK Slovan Bratislava GElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
š.13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo-11  ZŠK MalackyElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
š.1  KŠN Bratislava BElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
š.2  ŠK Krasňany CElo-9  ŠK Doprastav Bratislava HElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
š.3  ŠK Slovan Bratislava HElo-8  ŠK Doprastav Bratislava GElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
š.4  ŠK Apollo SlovnaftElo-7  ŠO Tatran BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/02/25 o 15:00
š.5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-6  KŠ Pezinok CElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
š.6  KŠ Pezinok CElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
š.7  ŠO Tatran BratislavaElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava GElo-4  ŠK Apollo SlovnaftElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava HElo-3  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-2  ŠK Krasňany CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
š.11  ZŠK MalackyElo-1  KŠN Bratislava BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/04 o 15:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava GElo-13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
š.1  KŠN Bratislava BElo-12  ŠK Slovan Bratislava GElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
š.2  ŠK Krasňany CElo-11  ZŠK MalackyElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
š.3  ŠK Slovan Bratislava HElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
š.4  ŠK Apollo SlovnaftElo-9  ŠK Doprastav Bratislava HElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
š.5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-8  ŠK Doprastav Bratislava GElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2023/03/18 o 15:00
š.6  KŠ Pezinok CElo-7  ŠO Tatran BratislavaElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
š.7  ŠO Tatran BratislavaElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava GElo-6  KŠ Pezinok CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
š.9  ŠK Doprastav Bratislava HElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-4  ŠK Apollo SlovnaftElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
š.11  ZŠK MalackyElo-3  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
š.12  ŠK Slovan Bratislava GElo-2  ŠK Krasňany CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2023/04/01 o 15:00
š.13  ŠK Svätý Jur - ODSTUPENEElo-1  KŠN Bratislava BElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0