TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr16153.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314 TB1  TB2  TB3 
1Modra C * 45565753771,00
2KSN4 * 37655365653168,00
3Strelec B5 * 35662762,00
4Svaty Jur31 * 4675432356,50
5Lokomotiva34 * 66552253,50
6Ruzinov B25 * 444442053,00
7Apollo B33224 * 75462052,00
8Senec232 * 4271652,50
9Tatran C3541 * 4571447,00
10Matfyzak½½2144 * 51442,00
11UKSUP12243 * 161342,00
12Krasnany B333344337 * 1150,00
13Slovan E243426 * 51146,00
14Ivanka pri Dunaji351123 * 332,50

Súpisky družstiev

  14. KSN (Elo Ø:1944 / TB1: 31 / TB2: 68) Kapitán: Miroslav Rohacek
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Rohacek Miroslav226622152266SVKLA10,512,0
2Kovac Andrej217020382170SVK9,013,0
3Padysak Tomas201219412012SVK10,013,0
4Michalko Peter197117821971SVK4,511,0
5Sebo Viktor198718051987SVK8,013,0
6Solar Andrej175117911751SVK2,03,0
7Kimerling Martin173701737SVK7,011,0
8Rozarova Katarina165901659SVK6,012,0
9Sklars Tomas163617791636SVK11,013,0
10Macko Peter152501525SVK0,00,0
11Kordos Adam147601476SVK0,01,0
12Rohacek Pavol140601406SVK0,00,0
13Padysak Matus135801358SVK0,01,0
14Michalkova Martina135001350SVK0,00,0
15Vrtiakova Anna138801388SVK0,01,0
16Macko Miroslav138401384SVK0,00,0
17Kevicky Patrik135001350SVK0,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. KSN (Elo Ø:1944, Kapitán: Miroslav Rohacek / TB1: 31 / TB2: 68)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Rohacek Miroslav226622152266SVKLA11½1½11111½110,512
2Kovac Andrej217020382170SVK01½1111110½019,013
3Padysak Tomas201219412012SVK110½111111½0110,013
4Michalko Peter197117821971SVK00½110½0½½½4,511
5Sebo Viktor198718051987SVK100½11½½11½018,013
6Solar Andrej175117911751SVK1012,03
7Kimerling Martin173701737SVK111½½0½½½½17,011
8Rozarova Katarina165901659SVK0011100½1½016,012
9Sklars Tomas163617791636SVK11111111½0½1+11,013
11Kordos Adam147601476SVK00,01
13Padysak Matus135801358SVK00,01
15Vrtiakova Anna138801388SVK00,01

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2008/10/18 o 15:00
š.1  Krasnany B-14  KSN3 : 5
1.1
Kebis, Milos
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
1.2
Nepras, Martin
-
Kovac, Andrej
1 - 0
1.3
Mihalik, Milan
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.4
Rathousky, Karol
-
Michalko, Peter
1 - 0
1.5
Soltes, Milan
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.6
Bukovcak, Jaroslav
-
Kimerling, Martin
0 - 1
1.7
Mikulasek, Viktor
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.8
Mehes, Stefan
-
Sklars, Tomas
0 - 1
2. kolo dňa 2008/10/25 o 15:00
š.14  KSN-8  Apollo B5 : 3
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Hartl, Jan
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Panik, Ladislav
1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Krno, Vladimir
1 - 0
1.4
Michalko, Peter
-
Just, Jozef
0 - 1
1.5
Sebo, Viktor
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
1.6
Kimerling, Martin
-
Parak, Maros
1 - 0
1.7
Rozarova, Katarina
-
Jambrich, Jaromir
0 - 1
1.8
Sklars, Tomas
-
Chobot, Stefan
1 - 0
3. kolo dňa 2008/11/08 o 15:00
š.2  Senec-14  KSN3 : 5
1.1
Varga, David
-
Rohacek, Miroslav
½ - ½
1.2
Pusec, Pavel
-
Kovac, Andrej
½ - ½
1.3
Koval, Michal
-
Padysak, Tomas
1 - 0
1.4
Ujhelyi, Matus
-
Sebo, Viktor
1 - 0
1.5
Vitazka, Juraj
-
Solar, Andrej
0 - 1
1.6
Pozsar, Peter
-
Kimerling, Martin
0 - 1
1.7
Cibik, Jan
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
1.8
Halasz, Adam
-
Sklars, Tomas
0 - 1
4. kolo dňa 2008/11/22 o 15:00
š.14  KSN-9  Ruzinov B6 : 2
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Magyar, Frantisek
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Prochaczka, Igor
1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Prochazka, Jaromir
½ - ½
1.4
Michalko, Peter
-
Marcek, Jan
½ - ½
1.5
Sebo, Viktor
-
Matusek, Jan
½ - ½
1.6
Kimerling, Martin
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
1.7
Rozarova, Katarina
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
1.8
Sklars, Tomas
-
Orolin, Jan
1 - 0
5. kolo dňa 2008/11/29 o 15:00
š.3  Svaty Jur-14  KSN1 : 7
1.1
Srna, Jan
-
Rohacek, Miroslav
½ - ½
1.2
Fiala, Vladimir
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.3
Fiala, Ivan
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.4
Docolomansky, Rudolf
-
Michalko, Peter
0 - 1
1.5
Simko, Peter
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.6
Zrost, Rudolf
-
Kimerling, Martin
½ - ½
1.7
Stipanic, Pavol
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
1.8
Wagner, Michal
-
Sklars, Tomas
0 - 1
6. kolo dňa 2008/12/13 o 15:00
š.14  KSN-10  Slovan E6 : 2
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Zdrazil, Bohumir
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Schonecker, Rudolf
1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Paulicka, Ivan
1 - 0
1.4
Michalko, Peter
-
Kovacic, Stefan
1 - 0
1.5
Sebo, Viktor
-
Malik, Marian
1 - 0
1.6
Kimerling, Martin
-
Kollar, Jan Marek
0 - 1
1.7
Rozarova, Katarina
-
Lukac, Peter
0 - 1
1.8
Sklars, Tomas
-
Butora, Frantisek
1 - 0
7. kolo dňa 2009/01/17 o 15:00
š.4  Ivanka pri Dunaji-14  KSN3 : 5
1.1
Badura, Peter
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
1.2
Turcer, Peter
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.3
Javorka, Jan
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.4
Sranc, Igor
-
Michalko, Peter
1 - 0
1.5
Badura, Miroslav
-
Sebo, Viktor
½ - ½
1.6
Vyletel, Roman
-
Kimerling, Martin
½ - ½
1.7
Lancaric, Vladimir
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.8
Mikulic, Kamil
-
Sklars, Tomas
0 - 1
8. kolo dňa 2009/01/24 o 15:00
š.14  KSN-11  UKSUP6 : 2
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Kucera, Michal
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Koutny, Bretislav
1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
1.4
Michalko, Peter
-
Eordeogh, Stefan
½ - ½
1.5
Sebo, Viktor
-
Majsik, Vendelin
½ - ½
1.6
Kimerling, Martin
-
Galik, Vladimir
½ - ½
1.7
Rozarova, Katarina
-
Rada, Ivan
½ - ½
1.8
Sklars, Tomas
-
Zatko, Peter
1 - 0
9. kolo dňa 2009/02/07 o 15:00
š.5  Lokomotiva-14  KSN2½:5½
1.1
Gonda, Jan
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.2
Slacky, Stanislav
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
1.3
Belas, Jozef
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.4
Kedro, Tomas
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.5
Beno, Milan
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
1.6
Beranek, Tomas
-
Sklars, Tomas
½ - ½
1.7
Cebo, Vladimir
-
Kordos, Adam
1 - 0
1.8
Gremen, Tomas
-
Padysak, Matus
1 - 0
10. kolo dňa 2009/02/28 o 15:00
š.14  KSN-12  Tatran C3 : 5
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Galan, Anton
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Granec, Stefan
0 - 1
1.3
Padysak, Tomas
-
Jurcak, Marian
1 - 0
1.4
Michalko, Peter
-
Garaj, Ivan
0 - 1
1.5
Sebo, Viktor
-
Zahorsky, Michal
1 - 0
1.6
Solar, Andrej
-
Fronc, Libor
0 - 1
1.7
Sklars, Tomas
-
Smelko, Eduard
0 - 1
1.8
Vrtiakova, Anna
-
Skoviera, Luboslav
0 - 1
11. kolo dňa 2009/03/14 o 15:00
š.6  Modra C-14  KSN4 : 4
1.1
Banasova, Katarina
-
Rohacek, Miroslav
½ - ½
1.2
Kleman, Miroslav
-
Kovac, Andrej
½ - ½
1.3
Sustak, Roman
-
Padysak, Tomas
½ - ½
1.4
Kundrak, Vladimir
-
Michalko, Peter
½ - ½
1.5
Soldan, Jan
-
Sebo, Viktor
½ - ½
1.6
Petrakovic, Kamil
-
Kimerling, Martin
½ - ½
1.7
Belan, Julius
-
Rozarova, Katarina
½ - ½
1.8
Juran, Jan
-
Sklars, Tomas
½ - ½
12. kolo dňa 2009/03/21 o 15:00
š.14  KSN-13  Strelec B3 : 5
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Bezuch, Martin
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
1.3
Padysak, Tomas
-
Cajka, Tibor
0 - 1
1.4
Michalko, Peter
-
Lobodas, Andrej
½ - ½
1.5
Sebo, Viktor
-
Sosovicka, Matej
0 - 1
1.6
Kimerling, Martin
-
Zitniak, Jozef
½ - ½
1.7
Rozarova, Katarina
-
Stefani, Peter
0 - 1
1.8
Sklars, Tomas
-
Misanik, Peter
1 - 0
13. kolo dňa 2009/04/04 o 15:00
š.7  Matfyzak-14  KSN½ :7½
1.1
Prasek, Ivan
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.2
Fuchs, Ladislav
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.3
Lukacova, Barbora
-
Michalko, Peter
½ - ½
1.4
Slobodnikova, Sona
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.5
Chromek, Daniel
-
Solar, Andrej
0 - 1
1.6
Hricoviny, Matus
-
Kimerling, Martin
0 - 1
1.7
Klimova, Maria
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
1.8
Brett nicht besetzt,
-
Sklars, Tomas
- - +

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Rohacek Miroslav226622152266KSN10,51287,51
2Mikulasek Viktor171301713Krasnany B10,51380,87
3Sklars Tomas163617791636KSN10,01283,37
4Padysak Tomas201219412012KSN10,01376,92
5Mydlarik Martin212721242127Modra C9,51095,01
6Sosovicka Matej176617901766Strelec B9,51186,44
7Stefani Peter166201662Strelec B9,01181,86
8Kovac Andrej217020382170KSN9,01369,21
9Ujhelyi Matus193519261935Senec8,51177,32
10Fiala Vladimir205120112051Svaty Jur8,51270,81
11Lachcina Alojz184918491849Apollo B8,01080,05
12Szollos Ondrej208320622083Strelec B8,01172,71
13Soldan Jan181019341810Modra C8,01266,74
14Zahorsky Michal175201752Tatran C8,01266,75
15Sebo Viktor198718051987KSN8,01361,54
16Faltan Peter203020442030Krasnany B7,51075,04
17Marko Stanislav194201942Matfyzak7,51168,22
18Pusec Pavel210721132107Senec7,0977,81
19Sustak Roman196919751969Modra C7,01163,62
20Kimerling Martin173701737KSN7,01163,66
21Zitniak Jozef191519281915Strelec B7,01258,35
22Prochazka Jaromir187018261870Ruzinov B7,01353,83
23Hrivnak Dusan179917711799UKSUP7,01353,84
24Matusek Jan176001760Ruzinov B7,01353,84
25Sosovicka Vladimir135001350Strelec B6,5792,97
26Kundrak Vladimir199219421992Modra C6,5972,23
27Chalupa Valerian178401784Krasnany B6,5972,26
28Cebo Vladimir168514701685Lokomotiva6,5972,27
29Zdrazil Bohumir195319531953Slovan E6,51065,01
30Orolin Peter197919411979Matfyzak6,51065,01
31Vanek Richard167601676Apollo B6,51065,06
32Gallas Lubomir180701807Modra C6,51065,06
33Jambrich Jaromir166716321667Apollo B6,51159,17
34Docolomansky Rudolf182701827Svaty Jur6,51254,24
35Zemianek Juraj168101681Ruzinov B6,51254,25
36Fiala Ivan179617251796Svaty Jur6,51350,03
37Simko Peter182118371821Svaty Jur6,51350,05
38Skara Vladimir215620972156Modra C6,0785,71
39Lobodas Andrej194119051941Strelec B6,01060,03
40Rathousky Karol189518821895Krasnany B6,01154,53
41Beno Milan176517971765Lokomotiva6,01154,56
42Prochaczka Igor204119962041Ruzinov B6,01250,01
43Garaj Ivan192319231923Tatran C6,01250,03
44Kuma Rudolf161101611Ruzinov B6,01250,06
45Rozarova Katarina165901659KSN6,01250,06
46Galik Vladimir164601646UKSUP6,01250,07
47Koutny Bretislav185301853UKSUP6,01346,22
48Pozsar Peter172318131723Senec6,01346,24
49Kedro Tomas171901719Lokomotiva5,51055,05
50Zrost Rudolf174401744Svaty Jur5,51150,06
51Kovacic Stefan179101791Slovan E5,51342,33
52Majsik Vendelin173501735UKSUP5,51342,36
53Czucz Andrej200420042004Ruzinov B5,0683,32
54Skoviera Luboslav178301783Tatran C5,0683,37
55Lukac Peter172718241727Slovan E5,0771,46
56Belan Julius166101661Modra C5,0771,47
57Cibik Jan171601716Senec5,0955,65
58Bukovcak Jaroslav183518351835Krasnany B5,0955,66
59Paulicka Ivan184018501840Slovan E5,01050,02
60Krno Vladimir185701857Apollo B5,01145,52
61Horvath Marek173418391734Modra C5,01145,55
62Stipanic Pavol156901569Svaty Jur5,01145,57
63Srna Jan200920422009Svaty Jur5,01241,71
64Gonda Jan185618701856Lokomotiva5,01338,52
65Varga David230022702300Senec4,5590,01
66Foglar Ivan205120362051Lokomotiva4,5675,01
67Tomasovic Dominik198319981983Svaty Jur4,5675,02
68Koval Michal208720862087Senec4,5675,02
69Kunak Stanislav185417781854Ivanka pri Dunaji4,5675,05
70Petrakovic Kamil181001810Modra C4,5675,06
71Mihalik Michal186201862Apollo B4,5764,33
72Koloditsova Renata137101371Senec4,5764,38
73Sosovicka Juraj207520402075Strelec B4,5856,31
74Fuchs Ladislav183401834Matfyzak4,5856,33
75Kis Tomas180301803Lokomotiva4,5856,36
76Slobodnikova Sona157101571Matfyzak4,5950,04
77Jurcak Marian199719391997Tatran C4,51140,92
78Michalko Peter197117821971KSN4,51140,93
79Kucera Michal193519191935UKSUP4,51334,61
80Kebis Milos206220512062Krasnany B4,51334,61
81Badura Miroslav176201762Ivanka pri Dunaji4,51334,64
82Micek Jaroslav208220222082Lokomotiva4,0580,01
83Gremen Tomas161701617Lokomotiva4,0580,07
84Dolnak Michal141501415Krasnany B4,0580,08
85Hurban Martin200719282007Strelec B4,0666,72
86Orolin Jan159201592Ruzinov B4,0757,18
87Heriban Karol186618171866Svaty Jur4,0850,03
88Antal Jozef177601776Slovan E4,0850,06
89Klimova Maria135001350Matfyzak4,0944,47
90Eordeogh Stefan178201782UKSUP4,01040,05
91Chromek Daniel149201492Matfyzak4,01040,06
92Vitazka Juraj186118611861Senec4,01330,83
93Sturc Gustav210020702100Slovan E3,5487,51
94Vrba Michal196319741963Matfyzak3,5570,02
95Smelko Eduard182401824Tatran C3,5570,06
96Perasin Marian181918721819Tatran C3,5750,05
97Hartl Jan216621612166Apollo B3,5843,81
98Marcek Jan181918531819Ruzinov B3,5843,83
99Lancaric Vladimir156601566Ivanka pri Dunaji3,5843,86
100Malik Marian165901659Slovan E3,5938,94
101Just Jozef174118431741Apollo B3,51035,04
102Koutny Pavel190918521909UKSUP3,51131,82
103Javorka Jan181901819Ivanka pri Dunaji3,51326,92
104Banasova Katarina211721392117Modra C3,0475,01
105Marusic Martin175201752Lokomotiva3,0475,04
106Sranc Igor178301783Ivanka pri Dunaji3,0560,04
107Fronc Libor184401844Tatran C3,0560,06
108Vavrak Jan168401684Tatran C3,0650,07
109Magyar Frantisek208220152082Ruzinov B3,0837,51
110Hrivnak Martin185001850UKSUP3,0933,33
111Kollar Jan Marek159016411590Slovan E3,0933,35
112Badura Peter197919711979Ivanka pri Dunaji3,01323,11
113Holeva Marek215420752154Matfyzak2,5383,31
114Schoneckerova Eva148501485Slovan E2,5462,57
115Janosova Kristina188718671887Matfyzak2,5550,03
116Hlubovic Michal164401644Modra C2,5550,06
117Moravcik Peter164701647Ruzinov B2,5550,07
118Slacky Stanislav222922042229Lokomotiva2,5641,71
119Cerovsky Marian180501805Apollo B2,5641,74
120Vyletel Roman168201682Ivanka pri Dunaji2,5735,75
121Halasz Adam135001350Senec2,5735,77
122Benova Zita174518071745Slovan E2,5831,33
123Ludwig Anton167816771678Senec2,5831,36
124Turcer Peter186901869Ivanka pri Dunaji2,51220,82
125Galan Anton192401924Tatran C2,51319,21
126Kleman Miroslav218322042183Modra C2,0366,71
127Pytlik Pavol201620602016Lokomotiva2,0366,71
128Solar Andrej175117911751KSN2,0366,75
129Certik Matej191001910Tatran C2,0450,02
130Lukacova Barbora171716971717Matfyzak2,0450,03
131Skripek Jan173201732Tatran C2,0450,07
132Bezuch Martin225722282257Strelec B2,0540,01
133Granec Stefan191201912Tatran C2,0540,02
134Vrbensky Jozef158001580Ruzinov B2,0540,07
135Nepras Martin203219932032Krasnany B2,0633,32
136Androvic Peter194719501947Lokomotiva2,0633,32
137Mikulic Kamil135001350Ivanka pri Dunaji2,01118,26
138Panik Ladislav186018291860Apollo B2,01315,41
139Kassovic Jaroslav194719561947Strelec B1,5275,03
140Cajka Tibor203919072039Strelec B1,5350,03
141Wagner Michal166801668Svaty Jur1,5350,08
142Schonecker Rudolf198001980Slovan E1,5437,52
143Dolinsky Jaroslav193201932Tatran C1,5530,04
144Meszaros Laszlo169101691Senec1,5530,06
145Misanik Peter159701597Strelec B1,5721,47
146Mihalik Milan203220052032Krasnany B1,5916,72
147Marcisin Andrej150901509Ivanka pri Dunaji1,5916,77
148Soltes Milan176317231763Krasnany B1,51015,05
149Belas Jozef174101741Lokomotiva1,51113,64
150Sranc Igor168301683Ivanka pri Dunaji1,01100,06


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Krasnany B (Elo Ø:1988 / TB1: 11 / TB2: 50) Kapitán: Peter Faltan
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Kebis Milos206220512062SVKLA4,513,0
2Kohlmann Robert219922022199SVK0,02,0
3Nepras Martin203219932032SVK2,06,0
4Mihalik Milan203220052032SVK1,59,0
5Rathousky Karol189518821895SVK6,011,0
6Faltan Peter203020442030SVKLA7,510,0
7Chalupa Valerian180301803SVK1,05,0
8Soltes Milan176317231763SVK1,510,0
9Chalupa Valerian178401784SVK6,59,0
10Bukovcak Jaroslav183518351835SVK5,09,0
11Mikulasek Viktor171301713SVK10,513,0
12Mehes Stefan181601816SVK0,01,0
13Reich Roland179901799SVK0,00,0
14Pieter Pavol165301653SVK0,00,0
15Bol Jozef154301543SVK0,00,0
16Hanker Lubomir149101491SVK0,00,0
17Dolnak Michal141501415SVK4,05,0
18Marko Ondrej153801538SVK0,01,0
19Vojacek Alois135001350SVK0,00,0
  2. Senec (Elo Ø:1931 / TB1: 16 / TB2: 52,5) Kapitán: Anton Ludwig
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Varga David230022702300SVKLB4,55,0
2Pusec Pavel210721132107SVKLA7,09,0
3Koval Michal208720862087SVKLA4,56,0
4Ujhelyi Matus193519261935SVKLB8,511,0
5Vitazka Juraj186118611861SVK4,013,0
6Pozsar Peter172318131723SVK6,013,0
7Cibik Jan171601716SVK5,09,0
8Simon Szilard166001660SVK0,00,0
9Gyurcsi Robert172001720SVK0,54,0
10Ludwig Anton167816771678SVK2,58,0
11Meszaros Laszlo169101691SVK1,55,0
12Vrbiar Tomas142201422SVK1,05,0
13Halasz Adam135001350SVK2,57,0
14Koloditsova Renata137101371SVK4,57,0
15Tomovitcsova Evelina135001350SVK0,52,0
  3. Svaty Jur (Elo Ø:1899 / TB1: 23 / TB2: 56,5) Kapitán: Ivan Fiala
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Srna Jan200920422009SVKLA5,012,0
2Fiala Vladimir205120112051SVK8,512,0
3Tomasovic Dominik198319981983SVK4,56,0
4Heriban Karol186618171866SVK4,08,0
5Fiala Ivan179617251796SVK6,513,0
6Docolomansky Rudolf182701827SVK6,512,0
7Simko Peter182118371821SVK6,513,0
8Zrost Rudolf174401744SVK6,512,0
9Konik Peter183501835SVK0,00,0
10Stipanic Pavol156901569SVK6,012,0
11Wagner Michal166801668SVK2,54,0
12Bordac Marian174901749SVK0,00,0
13Stipanic Peter135001350SVK0,00,0
14Jancura Jozef135001350SVK0,00,0
15Hranicky Andrej135001350SVK0,00,0
16Mrkvik Jan135001350SVK0,00,0
17Vlcek Juraj135001350SVK0,00,0
18Hupkova Gabriela135001350SVK0,00,0
19Kukula Timotej135001350SVK0,00,0
  4. Ivanka pri Dunaji (Elo Ø:1804 / TB1: 3 / TB2: 32,5) Kapitán: Peter Badura
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Badura Peter197919711979SVK3,013,0
2Turcer Peter186901869SVK2,512,0
3Javorka Jan181901819SVK3,513,0
4Sranc Igor178301783SVK3,05,0
5Badura Miroslav176201762SVK4,513,0
6Kunak Stanislav185417781854SVKLA4,56,0
7Sranc Igor168301683SVK1,01,0
8Vyletel Roman168201682SVK2,57,0
9Lancaric Vladimir156601566SVK3,58,0
10Mikulic Kamil135001350SVK2,011,0
11Sandor Eduard153601536SVK1,05,0
12Marcisin Andrej150901509SVK1,59,0
  5. Lokomotiva (Elo Ø:1983 / TB1: 22 / TB2: 53,5) Kapitán: Jan Gonda
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Slacky Stanislav222922042229SVKLA2,56,0
2Micek Jaroslav208220222082SVKLA4,05,0
3Foglar Ivan205120362051SVKLA4,56,0
4Pytlik Pavol201620602016SVKLA2,03,0
5Androvic Peter194719501947SVK2,06,0
6Gonda Jan185618701856SVK5,013,0
7Marusic Martin175201752SVK3,04,0
8Belas Jozef174101741SVK1,511,0
9Kedro Tomas171901719SVK5,510,0
10Kis Tomas180301803SVK4,58,0
11Stecko Ivan188001880SVK0,00,0
12Beno Milan176517971765SVK6,011,0
13Beranek Tomas170401704SVK1,02,0
14Cebo Vladimir168514701685SVK6,59,0
15Ziacik Pavol166601666SVK0,52,0
16Novak Martin163401634SVK0,00,0
17Gremen Tomas161701617SVK4,05,0
18Ciganek Jaroslav159601596SVK0,01,0
19Kompas Igor135001350SVKLA1,02,0
20Kosper Peter160101601SVK0,00,0
  6. Modra C (Elo Ø:2021 / TB1: 37 / TB2: 71) Kapitán: Marek Horvath
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Banasova Katarina211721392117SVKLB3,04,0
2Kleman Miroslav218322042183SVKLA2,03,0
3Skara Vladimir215620972156SVKLB6,07,0
4Mydlarik Martin212721242127SVKLA9,510,0
5Sustak Roman196919751969SVK7,011,0
6Kundrak Vladimir199219421992SVK6,59,0
7Soldan Jan181019341810SVK8,012,0
8Horvath Marek173418391734SVK6,012,0
9Petrakovic Kamil181001810SVK5,57,0
10Gallas Lubomir180701807SVK7,511,0
11Federic Peter175601756SVK0,00,0
12Visnovsky Marek164001640SVK1,01,0
13Hlubovic Michal164401644SVK2,55,0
14Belan Julius166101661SVK6,08,0
15Juran Jan149401494SVK0,51,0
16Soldanova Zuzana135001350SVK0,01,0
17Cizmarik Frantisek145201452SVK0,00,0
18Juran Matus135001350SVK0,02,0
  7. Matfyzak (Elo Ø:1926 / TB1: 14 / TB2: 42) Kapitán: Sona Slobodnikova
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Holeva Marek215420752154SVK2,53,0
2Orolin Peter197919411979SVKLA6,510,0
3Vrba Michal196319741963SVKLA3,55,0
4Marko Stanislav194201942SVK7,511,0
5Prasek Ivan187301873SVK0,01,0
6Janosova Kristina188718671887SVKLB2,55,0
7Fuchs Ladislav183401834SVKLA4,58,0
8Varhanikova Ivana177217831772SVKLB0,03,0
9Lukacova Barbora171716971717SVK2,04,0
10Slobodnikova Sona157101571SVK4,59,0
11Krumplik Miroslav153501535SVK0,04,0
12Jurikova Katarina153401534SVK0,54,0
13Chromek Daniel149201492SVK4,010,0
14Scamborova Miriama140701407SVKLB0,01,0
15Mlcoch Rastislav135001350SVK0,02,0
16Hricoviny Matus135001350SVK0,07,0
17Klimova Maria135001350SVK4,010,0
  8. Apollo B (Elo Ø:1875 / TB1: 20 / TB2: 52) Kapitán: Alojz Lachcina
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Hartl Jan216621612166SVKLA3,58,0
2Cacko Jozef186018161860SVK0,54,0
3Panik Ladislav186018291860SVK2,013,0
4Krno Vladimir185701857SVK5,011,0
5Mihalik Michal186201862SVKLA4,57,0
6Just Jozef174118431741SVK4,511,0
7Cerovsky Marian180501805SVKLA3,57,0
8Lachcina Alojz184918491849SVK9,011,0
9Vanek Richard167601676SVK8,512,0
10Gombos Vlastimil170301703SVK0,00,0
11Parak Maros166101661SVK0,01,0
12Prochazkova Maria172001720SVK0,51,0
13Cierny Kamil153901539SVK1,01,0
14Jambrich Jaromir166716321667SVK8,513,0
15Chobot Stefan164201642SVKLA0,01,0
16Elis Julius155301553SVK1,03,0
17Bisak Viliam154401544SVK0,00,0
18Polakovic Pavol135001350SVK0,00,0
19Janecek Ivan135001350SVK0,00,0
  9. Ruzinov B (Elo Ø:1905 / TB1: 20 / TB2: 53) Kapitán: Rudolf Kuma
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Magyar Frantisek208220152082SVKLA3,08,0
2Prochaczka Igor204119962041SVK6,012,0
3Czucz Andrej200420042004SVKLA5,06,0
4Chodak Ivan189101891SVK0,51,0
5Prochazka Jaromir187018261870SVK7,013,0
6Marcek Jan181918531819SVKLA3,58,0
7Matusek Jan176001760SVK7,013,0
8Zemianek Juraj168101681SVK6,512,0
9Kuma Rudolf161101611SVK6,012,0
10Michal Viktor177501775SVK0,00,0
11Vrbensky Jozef158001580SVK2,05,0
12Moravcik Peter164701647SVK2,55,0
13Blanar Alfred151301513SVK0,01,0
14Orolin Jan159201592SVK4,07,0
15Slugenova Bozena146001460SVK0,00,0
  10. Slovan E (Elo Ø:1890 / TB1: 11 / TB2: 46) Kapitán: Rastislav Kevicky
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Sturc Gustav210020702100SVKLA3,54,0
2Zdrazil Bohumir195319531953CZE6,510,0
3Lukac Stefan193819061938SVK0,00,0
4Schonecker Rudolf198001980SVK1,54,0
5Paulicka Ivan184018501840SVK5,010,0
6Benova Zita174518071745SVK2,58,0
7Kovacic Stefan179101791SVK5,513,0
8Malik Marian165901659SVK3,59,0
9Kollar Jan Marek159016411590SVK3,09,0
10Antal Jozef177601776SVK4,08,0
11Lukac Peter172718241727SVK5,07,0
12Kevicka Lucia157401574SVKLB0,54,0
13Kevicky Rastislav156701567SVK1,03,0
14Malac Miroslav165401654SVK0,00,0
15Butora Frantisek168516981685SVK1,02,0
16Schoneckerova Eva148501485SVK2,54,0
17Chripko Lubomir148401484SVK0,04,0
18Klacik Ondrej146901469SVK1,05,0
  11. UKSUP (Elo Ø:1814 / TB1: 13 / TB2: 42) Kapitán: Michal Kucera
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Kucera Michal193519191935SVK4,513,0
2Koutny Pavel190918521909SVKLA3,511,0
3Koutny Bretislav185301853SVK6,013,0
4Hrivnak Martin185001850SVK3,09,0
5Hrivnak Dusan179917711799SVK7,013,0
6Eordeogh Stefan178201782SVK4,010,0
7Majsik Vendelin173501735SVK5,513,0
8Galik Vladimir164601646SVK6,012,0
9Faltus Jan158101581SVK0,00,0
10Barati Barnabas154601546SVK1,03,0
11Rada Ivan152701527SVK0,51,0
12Zatko Peter145201452SVK1,06,0
  12. Tatran C (Elo Ø:1940 / TB1: 14 / TB2: 47) Kapitán: Luboslav Skoviera
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Sorsak Jozef207820772078SVKLA0,52,0
2Galan Anton192401924SVK2,513,0
3Granec Stefan191201912SVK2,05,0
4Jurcak Marian199719391997SVKLA4,511,0
5Certik Matej191001910SVKLA2,04,0
6Garaj Ivan192319231923SVK6,012,0
7Dolinsky Jaroslav193201932SVKLA1,56,0
8Perasin Marian181918721819SVK3,58,0
9Durovka Stefan180818751808SVKLA0,00,0
10Zahorsky Michal175201752SVK8,012,0
11Stit Peter170401704SVK0,00,0
12Fronc Libor184401844SVK3,05,0
13Vavrak Jan168401684SVK3,07,0
14Smelko Eduard182401824SVK3,55,0
15Buransky Jozef180201802SVK0,00,0
16Skoviera Luboslav178301783SVK5,07,0
17Skripek Jan173201732SVK2,04,0
18Zuzik Emil149201492SVK0,01,0
  13. Strelec B (Elo Ø:2038 / TB1: 27 / TB2: 62) Kapitán: Vladimir Sosovicka
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Bezuch Martin225722282257SVKLA2,05,0
2Sosovicka Juraj207520402075SVKLB4,58,0
3Szollos Ondrej208320622083SVKLA8,011,0
4Kosegi Marek195319471953SVK0,01,0
5Hurban Martin200719282007SVK4,06,0
6Cajka Tibor203919072039SVKLB1,53,0
7Kassovic Jaroslav194719561947SVK1,52,0
8Lobodas Andrej194119051941SVK6,010,0
9Sosovicka Matej176617901766SVK9,511,0
10Zitniak Jozef191519281915SVK7,012,0
11Bartak Lubomir182601826SVK0,51,0
12Verner Robert181201812SVK0,00,0
13Durica Andrej179901799SVK0,52,0
14Kosiba Ivan177801778SVK0,00,0
15Stefani Peter166201662SVK9,011,0
16Vasil Patrik164301643SVK0,00,0
17Lichner Peter162501625SVK0,03,0
18Misanik Peter159701597SVK1,57,0
19Synovec Jozef156101561SVK0,02,0
20Sosovicka Vladimir135001350SVK6,57,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Modra C (Elo Ø:2021, Kapitán: Marek Horvath / TB1: 37 / TB2: 71)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Banasova Katarina211721392117SVKLB11½½3,04
2Kleman Miroslav218322042183SVKLA½1½2,03
3Skara Vladimir215620972156SVKLB111½½116,07
4Mydlarik Martin212721242127SVKLA1½111111119,510
5Sustak Roman196919751969SVK1100110½½117,011
6Kundrak Vladimir199219421992SVK½101½11½16,59
7Soldan Jan181019341810SVK11½0111½½½108,012
8Horvath Marek173418391734SVK0½0½1010½½+16,012
9Petrakovic Kamil181001810SVK11½½1½+5,57
10Gallas Lubomir180701807SVK11½½½½½1½+½7,511
12Visnovsky Marek164001640SVK+1,01
13Hlubovic Michal164401644SVK011½02,55
14Belan Julius166101661SVK½1+110½16,08
15Juran Jan149401494SVK½0,51
16Soldanova Zuzana135001350SVK00,01
18Juran Matus135001350SVK000,02
  3. Strelec B (Elo Ø:2038, Kapitán: Vladimir Sosovicka / TB1: 27 / TB2: 62)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Bezuch Martin225722282257SVKLA110002,05
2Sosovicka Juraj207520402075SVKLB1½1001104,58
3Szollos Ondrej208320622083SVKLA101111100118,011
4Kosegi Marek195319471953SVK00,01
5Hurban Martin200719282007SVK11½0½14,06
6Cajka Tibor203919072039SVKLB½011,53
7Kassovic Jaroslav194719561947SVK½11,52
8Lobodas Andrej194119051941SVK0½1½110½½16,010
9Sosovicka Matej176617901766SVK½1½1111½1119,511
10Zitniak Jozef191519281915SVK11½½1½0110½07,012
11Bartak Lubomir182601826SVK½0,51
13Durica Andrej179901799SVK½00,52
15Stefani Peter166201662SVK1½11111101½9,011
17Lichner Peter162501625SVK0000,03
18Misanik Peter159701597SVK½0001001,57
19Synovec Jozef156101561SVK000,02
20Sosovicka Vladimir135001350SVK11½11116,57
  4. Svaty Jur (Elo Ø:1899, Kapitán: Ivan Fiala / TB1: 23 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Srna Jan200920422009SVKLA1½10½½00½½½05,012
2Fiala Vladimir205120112051SVK½1110111½01½8,512
3Tomasovic Dominik198319981983SVK1½½11½4,56
4Heriban Karol186618171866SVK001011104,08
5Fiala Ivan179617251796SVK½½1100001110½6,513
6Docolomansky Rudolf182701827SVK½0½10½1½1½½½6,512
7Simko Peter182118371821SVK10½1001½1½½½06,513
8Zrost Rudolf174401744SVK1½½0½0½½+½1½6,512
10Stipanic Pavol156901569SVK1100100+½½½½6,012
11Wagner Michal166801668SVK+0½12,54
  5. Lokomotiva (Elo Ø:1983, Kapitán: Jan Gonda / TB1: 22 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Slacky Stanislav222922042229SVKLA01001½2,56
2Micek Jaroslav208220222082SVKLA111104,05
3Foglar Ivan205120362051SVKLA11101½4,56
4Pytlik Pavol201620602016SVKLA0112,03
5Androvic Peter194719501947SVK1100002,06
6Gonda Jan185618701856SVK1½½00001001105,013
7Marusic Martin175201752SVK11103,04
8Belas Jozef174101741SVK0000½½00½001,511
9Kedro Tomas171901719SVK½1½10½01105,510
10Kis Tomas180301803SVK1110½0104,58
12Beno Milan176517971765SVK½½0½½½0½1116,011
13Beranek Tomas170401704SVK½½1,02
14Cebo Vladimir168514701685SVK111101½016,59
15Ziacik Pavol166601666SVK0½0,52
17Gremen Tomas161701617SVK½111½4,05
18Ciganek Jaroslav159601596SVK00,01
19Kompas Igor135001350SVKLA101,02
  6. Ruzinov B (Elo Ø:1905, Kapitán: Rudolf Kuma / TB1: 20 / TB2: 53)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Magyar Frantisek208220152082SVKLA½00½1½0½3,08
2Prochaczka Igor204119962041SVK0½½0111101006,012
3Czucz Andrej200420042004SVKLA111½½15,06
4Chodak Ivan189101891SVK½0,51
5Prochazka Jaromir187018261870SVK001½½110010117,013
6Marcek Jan181918531819SVKLA01½½½½½03,58
7Matusek Jan176001760SVK110½10011½0017,013
8Zemianek Juraj168101681SVK0½0½½½101½116,512
9Kuma Rudolf161101611SVK1110½0½10½½06,012
11Vrbensky Jozef158001580SVK000112,05
12Moravcik Peter164701647SVK½1½½02,55
13Blanar Alfred151301513SVK00,01
14Orolin Jan159201592SVK11100014,07
  7. Apollo B (Elo Ø:1875, Kapitán: Alojz Lachcina / TB1: 20 / TB2: 52)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Hartl Jan216621612166SVKLA0½1100103,58
2Cacko Jozef186018161860SVK½0000,54
3Panik Ladislav186018291860SVK00½000010½0002,013
4Krno Vladimir185701857SVK½01111000½05,011
5Mihalik Michal186201862SVKLA111½1004,57
6Just Jozef174118431741SVK0101+000½104,511
7Cerovsky Marian180501805SVKLA½1+0½0½3,57
8Lachcina Alojz184918491849SVK111+½11½0119,011
9Vanek Richard167601676SVK+110+111½1008,512
11Parak Maros166101661SVK00,01
12Prochazkova Maria172001720SVK½0,51
13Cierny Kamil153901539SVK11,01
14Jambrich Jaromir166716321667SVK+1011+001½1018,513
15Chobot Stefan164201642SVKLA00,01
16Elis Julius155301553SVK+001,03
  8. Senec (Elo Ø:1931, Kapitán: Anton Ludwig / TB1: 16 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Varga David230022702300SVKLB½11114,55
2Pusec Pavel210721132107SVKLA½11½111017,09
3Koval Michal208720862087SVKLA½110114,56
4Ujhelyi Matus193519261935SVKLB0111110111½8,511
5Vitazka Juraj186118611861SVK0½00½1000½½½½4,013
6Pozsar Peter172318131723SVK1½0½10½010½106,013
7Cibik Jan171601716SVK½011½½½½½5,09
9Gyurcsi Robert172001720SVK0½000,54
10Ludwig Anton167816771678SVK0½000½½12,58
11Meszaros Laszlo169101691SVK0½1001,55
12Vrbiar Tomas142201422SVK0½0½01,05
13Halasz Adam135001350SVK½0½100½2,57
14Koloditsova Renata137101371SVK0111½014,57
15Tomovitcsova Evelina135001350SVK½00,52
  9. Tatran C (Elo Ø:1940, Kapitán: Luboslav Skoviera / TB1: 14 / TB2: 47)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Sorsak Jozef207820772078SVKLA0½0,52
2Galan Anton192401924SVK000001½0000102,513
3Granec Stefan191201912SVK010102,05
4Jurcak Marian199719391997SVKLA½11000½0½104,511
5Certik Matej191001910SVKLA11002,04
6Garaj Ivan192319231923SVK1½½½0½½½10½½6,012
7Dolinsky Jaroslav193201932SVKLA-1000½1,56
8Perasin Marian181918721819SVK1½½-½½0½3,58
10Zahorsky Michal175201752SVK½11½1½0101½18,012
12Fronc Libor184401844SVK100113,05
13Vavrak Jan168401684SVK001-½1½3,07
14Smelko Eduard182401824SVK½½11½3,55
16Skoviera Luboslav178301783SVK011-1115,07
17Skripek Jan173201732SVK01102,04
18Zuzik Emil149201492SVK00,01
  10. Matfyzak (Elo Ø:1926, Kapitán: Sona Slobodnikova / TB1: 14 / TB2: 42)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Holeva Marek215420752154SVK½112,53
2Orolin Peter197919411979SVKLA1½½110½1½½6,510
3Vrba Michal196319741963SVKLA½11103,55
4Marko Stanislav194201942SVK½1½1½0111107,511
5Prasek Ivan187301873SVK00,01
6Janosova Kristina188718671887SVKLB010½12,55
7Fuchs Ladislav183401834SVKLA10111½004,58
8Varhanikova Ivana177217831772SVKLB0000,03
9Lukacova Barbora171716971717SVK1½0½2,04
10Slobodnikova Sona157101571SVK½½1½011004,59
11Krumplik Miroslav153501535SVK00000,04
12Jurikova Katarina153401534SVK½0000,54
13Chromek Daniel149201492SVK00½001½1104,010
14Scamborova Miriama140701407SVKLB00,01
15Mlcoch Rastislav135001350SVK000,02
16Hricoviny Matus135001350SVK00000-00,07
17Klimova Maria135001350SVK1100½-1½004,010
  11. UKSUP (Elo Ø:1814, Kapitán: Michal Kucera / TB1: 13 / TB2: 42)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Kucera Michal193519191935SVK100000½0110014,513
2Koutny Pavel190918521909SVKLA½0010½½½00½3,511
3Koutny Bretislav185301853SVK100110½0½1½0½6,013
4Hrivnak Martin185001850SVK½00½100½½3,09
5Hrivnak Dusan179917711799SVK11010110100017,013
6Eordeogh Stefan178201782SVK10½0½½½0104,010
7Majsik Vendelin173501735SVK001101½½½00½½5,513
8Galik Vladimir164601646SVK1½00111½00½½6,012
10Barati Barnabas154601546SVK½½01,03
11Rada Ivan152701527SVK½0,51
12Zatko Peter145201452SVK0001001,06
  12. Krasnany B (Elo Ø:1988, Kapitán: Peter Faltan / TB1: 11 / TB2: 50)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Kebis Milos206220512062SVKLA0½0½0½01001014,513
2Kohlmann Robert219922022199SVK000,02
3Nepras Martin203219932032SVK1001002,06
4Mihalik Milan203220052032SVK00000½½½01,59
5Rathousky Karol189518821895SVK1½01001½1106,011
6Faltan Peter203020442030SVKLA½½1101111½7,510
7Chalupa Valerian180301803SVK010001,05
8Soltes Milan176317231763SVK0½½0½000001,510
9Chalupa Valerian178401784SVK½½½1101116,59
10Bukovcak Jaroslav183518351835SVK01½½0½11½5,09
11Mikulasek Viktor171301713SVK1½111110111½½10,513
12Mehes Stefan181601816SVK00,01
17Dolnak Michal141501415SVK111½½4,05
18Marko Ondrej153801538SVK00,01
  13. Slovan E (Elo Ø:1890, Kapitán: Rastislav Kevicky / TB1: 11 / TB2: 46)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Sturc Gustav210020702100SVKLA11½13,54
2Zdrazil Bohumir195319531953CZE10½10111016,510
4Schonecker Rudolf198001980SVK0½011,54
5Paulicka Ivan184018501840SVK0½00½1½½115,010
6Benova Zita174518071745SVK00½½½½½02,58
7Kovacic Stefan179101791SVK1½0100½10½½½05,513
8Malik Marian165901659SVK011½00½0½3,59
9Kollar Jan Marek159016411590SVK½0001010½3,09
10Antal Jozef177601776SVK½0½1½01½4,08
11Lukac Peter172718241727SVK11½½½½15,07
12Kevicka Lucia157401574SVKLB0½000,54
13Kevicky Rastislav156701567SVK00+1,03
15Butora Frantisek168516981685SVK101,02
16Schoneckerova Eva148501485SVK½1½½2,54
17Chripko Lubomir148401484SVK00000,04
18Klacik Ondrej146901469SVK0000+1,05
  14. Ivanka pri Dunaji (Elo Ø:1804, Kapitán: Peter Badura / TB1: 3 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp12345678910111213BodyPartie
1Badura Peter197919711979SVK010½0½00000103,013
2Turcer Peter186901869SVK½000000001102,512
3Javorka Jan181901819SVK00½00100½½½½03,513
4Sranc Igor178301783SVK½11½03,05
5Badura Miroslav176201762SVK00½001½½½0½014,513
6Kunak Stanislav185417781854SVKLA1½1½½14,56
7Sranc Igor168301683SVK11,01
8Vyletel Roman168201682SVK00½½½012,57
9Lancaric Vladimir156601566SVK0½0110013,58
10Mikulic Kamil135001350SVK10½0000000½2,011
11Sandor Eduard153601536SVK001001,05
12Marcisin Andrej150901509SVK½000½000½1,59

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2008/10/18 o 15:00
š.2  Senec-13  Strelec B2 : 6
2.1
Ujhelyi, Matus
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
2.2
Vitazka, Juraj
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
2.3
Pozsar, Peter
-
Lobodas, Andrej
1 - 0
2.4
Cibik, Jan
-
Sosovicka, Matej
½ - ½
2.5
Ludwig, Anton
-
Zitniak, Jozef
0 - 1
2.6
Vrbiar, Tomas
-
Stefani, Peter
0 - 1
2.7
Halasz, Adam
-
Misanik, Peter
½ - ½
2.8
Koloditsova, Renata
-
Sosovicka, Vladimir
0 - 1
1. kolo dňa 2008/10/18 o 15:00
š.3  Svaty Jur-12  Tatran C6½:1½
3.1
Srna, Jan
-
Galan, Anton
1 - 0
3.2
Fiala, Vladimir
-
Jurcak, Marian
½ - ½
3.3
Fiala, Ivan
-
Zahorsky, Michal
½ - ½
3.4
Docolomansky, Rudolf
-
Smelko, Eduard
½ - ½
3.5
Simko, Peter
-
Skoviera, Luboslav
1 - 0
3.6
Zrost, Rudolf
-
Skripek, Jan
1 - 0
3.7
Stipanic, Pavol
-
Zuzik, Emil
1 - 0
3.8
Wagner, Michal
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
1. kolo dňa 2008/10/18 o 15:00
š.4  Ivanka pri Dunaji-11  UKSUP2 : 6
4.1
Badura, Peter
-
Kucera, Michal
0 - 1
4.2
Turcer, Peter
-
Koutny, Pavel
½ - ½
4.3
Javorka, Jan
-
Koutny, Bretislav
0 - 1
4.4
Badura, Miroslav
-
Hrivnak, Dusan
0 - 1
4.5
Vyletel, Roman
-
Eordeogh, Stefan
0 - 1
4.6
Mikulic, Kamil
-
Majsik, Vendelin
1 - 0
4.7
Sandor, Eduard
-
Galik, Vladimir
0 - 1
4.8
Marcisin, Andrej
-
Barati, Barnabas
½ - ½
1. kolo dňa 2008/10/18 o 15:00
š.5  Lokomotiva-10  Slovan E5 : 3
5.1
Slacky, Stanislav
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
5.2
Androvic, Peter
-
Schonecker, Rudolf
1 - 0
5.3
Gonda, Jan
-
Paulicka, Ivan
1 - 0
5.4
Marusic, Martin
-
Benova, Zita
1 - 0
5.5
Belas, Jozef
-
Kovacic, Stefan
0 - 1
5.6
Kedro, Tomas
-
Kollar, Jan Marek
½ - ½
5.7
Kis, Tomas
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
5.8
Beno, Milan
-
Schoneckerova, Eva
½ - ½
1. kolo dňa 2008/10/18 o 15:00
š.6  Modra C-9  Ruzinov B4½:3½
6.1
Banasova, Katarina
-
Prochaczka, Igor
1 - 0
6.2
Skara, Vladimir
-
Prochazka, Jaromir
1 - 0
6.3
Mydlarik, Martin
-
Marcek, Jan
1 - 0
6.4
Horvath, Marek
-
Matusek, Jan
0 - 1
6.5
Petrakovic, Kamil
-
Zemianek, Juraj
1 - 0
6.6
Hlubovic, Michal
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
6.7
Belan, Julius
-
Moravcik, Peter
½ - ½
6.8
Soldanova, Zuzana
-
Orolin, Jan
0 - 1
1. kolo dňa 2008/10/18 o 15:00
š.7  Matfyzak-8  Apollo B3½:4½
7.1
Holeva, Marek
-
Cacko, Jozef
½ - ½
7.2
Orolin, Peter
-
Panik, Ladislav
1 - 0
7.3
Marko, Stanislav
-
Krno, Vladimir
½ - ½
7.4
Fuchs, Ladislav
-
Just, Jozef
1 - 0
7.5
Slobodnikova, Sona
-
Cerovsky, Marian
½ - ½
7.6
Chromek, Daniel
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
7.7
Brett nicht besetzt,
-
Vanek, Richard
- - +
7.8
Brett nicht besetzt,
-
Jambrich, Jaromir
- - +
2. kolo dňa 2008/10/25 o 15:00
š.9  Ruzinov B-7  Matfyzak5½:2½
2.1
Magyar, Frantisek
-
Orolin, Peter
½ - ½
2.2
Prochaczka, Igor
-
Vrba, Michal
½ - ½
2.3
Prochazka, Jaromir
-
Marko, Stanislav
0 - 1
2.4
Marcek, Jan
-
Janosova, Kristina
1 - 0
2.5
Matusek, Jan
-
Varhanikova, Ivana
1 - 0
2.6
Zemianek, Juraj
-
Slobodnikova, Sona
½ - ½
2.7
Kuma, Rudolf
-
Krumplik, Miroslav
1 - 0
2.8
Orolin, Jan
-
Chromek, Daniel
1 - 0
2. kolo dňa 2008/10/25 o 15:00
š.10  Slovan E-6  Modra C2½:5½
3.1
Zdrazil, Bohumir
-
Skara, Vladimir
0 - 1
3.2
Schonecker, Rudolf
-
Mydlarik, Martin
½ - ½
3.3
Benova, Zita
-
Sustak, Roman
0 - 1
3.4
Kovacic, Stefan
-
Kundrak, Vladimir
½ - ½
3.5
Malik, Marian
-
Soldan, Jan
0 - 1
3.6
Antal, Jozef
-
Horvath, Marek
½ - ½
3.7
Kevicky, Rastislav
-
Gallas, Lubomir
0 - 1
3.8
Schoneckerova, Eva
-
Juran, Matus
1 - 0
2. kolo dňa 2008/10/25 o 15:00
š.11  UKSUP-5  Lokomotiva2 : 6
4.1
Kucera, Michal
-
Slacky, Stanislav
0 - 1
4.2
Koutny, Pavel
-
Foglar, Ivan
0 - 1
4.3
Koutny, Bretislav
-
Androvic, Peter
0 - 1
4.4
Hrivnak, Martin
-
Gonda, Jan
½ - ½
4.5
Hrivnak, Dusan
-
Belas, Jozef
1 - 0
4.6
Majsik, Vendelin
-
Kis, Tomas
0 - 1
4.7
Galik, Vladimir
-
Beno, Milan
½ - ½
4.8
Zatko, Peter
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
2. kolo dňa 2008/10/25 o 15:00
š.12  Tatran C-4  Ivanka pri Dunaji7 : 1
5.1
Galan, Anton
-
Badura, Peter
0 - 1
5.2
Jurcak, Marian
-
Turcer, Peter
1 - 0
5.3
Certik, Matej
-
Javorka, Jan
1 - 0
5.4
Garaj, Ivan
-
Badura, Miroslav
1 - 0
5.5
Perasin, Marian
-
Vyletel, Roman
1 - 0
5.6
Zahorsky, Michal
-
Mikulic, Kamil
1 - 0
5.7
Fronc, Libor
-
Sandor, Eduard
1 - 0
5.8
Skoviera, Luboslav
-
Marcisin, Andrej
1 - 0
2. kolo dňa 2008/10/25 o 15:00
š.13  Strelec B-3  Svaty Jur3½:4½
6.1
Sosovicka, Juraj
-
Srna, Jan
½ - ½
6.2
Szollos, Ondrej
-
Fiala, Vladimir
0 - 1
6.3
Kosegi, Marek
-
Tomasovic, Dominik
0 - 1
6.4
Lobodas, Andrej
-
Fiala, Ivan
½ - ½
6.5
Sosovicka, Matej
-
Docolomansky, Rudolf
1 - 0
6.6
Zitniak, Jozef
-
Simko, Peter
1 - 0
6.7
Stefani, Peter
-
Zrost, Rudolf
½ - ½
6.8
Misanik, Peter
-
Stipanic, Pavol
0 - 1
2. kolo dňa 2008/10/25 o 15:00
š.1  Krasnany B-2  Senec3½:4½
7.1
Kebis, Milos
-
Koval, Michal
½ - ½
7.2
Mihalik, Milan
-
Ujhelyi, Matus
0 - 1
7.3
Rathousky, Karol
-
Vitazka, Juraj
½ - ½
7.4
Faltan, Peter
-
Pozsar, Peter
½ - ½
7.5
Soltes, Milan
-
Ludwig, Anton
½ - ½
7.6
Bukovcak, Jaroslav
-
Meszaros, Laszlo
1 - 0
7.7
Mikulasek, Viktor
-
Vrbiar, Tomas
½ - ½
7.8
Marko, Ondrej
-
Koloditsova, Renata
0 - 1
3. kolo dňa 2008/11/08 o 15:00
š.3  Svaty Jur-1  Krasnany B5 : 3
2.1
Srna, Jan
-
Kebis, Milos
1 - 0
2.2
Fiala, Vladimir
-
Rathousky, Karol
1 - 0
2.3
Tomasovic, Dominik
-
Faltan, Peter
½ - ½
2.4
Fiala, Ivan
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
2.5
Docolomansky, Rudolf
-
Soltes, Milan
½ - ½
2.6
Simko, Peter
-
Chalupa, Valerian
½ - ½
2.7
Zrost, Rudolf
-
Bukovcak, Jaroslav
½ - ½
2.8
Stipanic, Pavol
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
3. kolo dňa 2008/11/08 o 15:00
š.4  Ivanka pri Dunaji-13  Strelec B2½:5½
3.1
Badura, Peter
-
Bezuch, Martin
0 - 1
3.2
Turcer, Peter
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
3.3
Javorka, Jan
-
Cajka, Tibor
½ - ½
3.4
Sranc, Igor
-
Sosovicka, Matej
½ - ½
3.5
Badura, Miroslav
-
Zitniak, Jozef
½ - ½
3.6
Lancaric, Vladimir
-
Stefani, Peter
0 - 1
3.7
Sandor, Eduard
-
Synovec, Jozef
1 - 0
3.8
Marcisin, Andrej
-
Sosovicka, Vladimir
0 - 1
3. kolo dňa 2008/11/08 o 15:00
š.5  Lokomotiva-12  Tatran C4½:3½
4.1
Micek, Jaroslav
-
Sorsak, Jozef
1 - 0
4.2
Foglar, Ivan
-
Galan, Anton
1 - 0
4.3
Androvic, Peter
-
Certik, Matej
0 - 1
4.4
Gonda, Jan
-
Garaj, Ivan
½ - ½
4.5
Belas, Jozef
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
4.6
Kedro, Tomas
-
Fronc, Libor
1 - 0
4.7
Kis, Tomas
-
Vavrak, Jan
1 - 0
4.8
Ziacik, Pavol
-
Skoviera, Luboslav
0 - 1
3. kolo dňa 2008/11/08 o 15:00
š.6  Modra C-11  UKSUP7 : 1
5.1
Skara, Vladimir
-
Kucera, Michal
1 - 0
5.2
Mydlarik, Martin
-
Koutny, Bretislav
1 - 0
5.3
Sustak, Roman
-
Hrivnak, Martin
1 - 0
5.4
Kundrak, Vladimir
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
5.5
Soldan, Jan
-
Eordeogh, Stefan
1 - 0
5.6
Horvath, Marek
-
Majsik, Vendelin
0 - 1
5.7
Petrakovic, Kamil
-
Galik, Vladimir
1 - 0
5.8
Gallas, Lubomir
-
Zatko, Peter
1 - 0
3. kolo dňa 2008/11/08 o 15:00
š.7  Matfyzak-10  Slovan E4½:3½
6.1
Orolin, Peter
-
Zdrazil, Bohumir
½ - ½
6.2
Marko, Stanislav
-
Paulicka, Ivan
½ - ½
6.3
Janosova, Kristina
-
Kovacic, Stefan
1 - 0
6.4
Fuchs, Ladislav
-
Malik, Marian
0 - 1
6.5
Slobodnikova, Sona
-
Kollar, Jan Marek
1 - 0
6.6
Chromek, Daniel
-
Kevicka, Lucia
½ - ½
6.7
Hricoviny, Matus
-
Butora, Frantisek
0 - 1
6.8
Klimova, Maria
-
Chripko, Lubomir
1 - 0
3. kolo dňa 2008/11/08 o 15:00
š.8  Apollo B-9  Ruzinov B4 : 4
7.1
Hartl, Jan
-
Prochaczka, Igor
½ - ½
7.2
Cacko, Jozef
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
7.3
Panik, Ladislav
-
Marcek, Jan
½ - ½
7.4
Krno, Vladimir
-
Matusek, Jan
1 - 0
7.5
Mihalik, Michal
-
Zemianek, Juraj
1 - 0
7.6
Just, Jozef
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
7.7
Vanek, Richard
-
Blanar, Alfred
1 - 0
7.8
Jambrich, Jaromir
-
Orolin, Jan
0 - 1
4. kolo dňa 2008/11/22 o 15:00
š.10  Slovan E-8  Apollo B2 : 6
2.1
Paulicka, Ivan
-
Hartl, Jan
0 - 1
2.2
Kovacic, Stefan
-
Cacko, Jozef
1 - 0
2.3
Malik, Marian
-
Panik, Ladislav
1 - 0
2.4
Kollar, Jan Marek
-
Krno, Vladimir
0 - 1
2.5
Antal, Jozef
-
Cerovsky, Marian
0 - 1
2.6
Kevicka, Lucia
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
2.7
Kevicky, Rastislav
-
Vanek, Richard
0 - 1
2.8
Klacik, Ondrej
-
Jambrich, Jaromir
0 - 1
4. kolo dňa 2008/11/22 o 15:00
š.11  UKSUP-7  Matfyzak3½:4½
3.1
Kucera, Michal
-
Orolin, Peter
0 - 1
3.2
Koutny, Pavel
-
Marko, Stanislav
0 - 1
3.3
Koutny, Bretislav
-
Janosova, Kristina
1 - 0
3.4
Hrivnak, Martin
-
Fuchs, Ladislav
0 - 1
3.5
Hrivnak, Dusan
-
Varhanikova, Ivana
1 - 0
3.6
Eordeogh, Stefan
-
Slobodnikova, Sona
½ - ½
3.7
Majsik, Vendelin
-
Krumplik, Miroslav
1 - 0
3.8
Galik, Vladimir
-
Klimova, Maria
0 - 1
4. kolo dňa 2008/11/22 o 15:00
š.12  Tatran C-6  Modra C3 : 5
4.1
Sorsak, Jozef
-
Kleman, Miroslav
½ - ½
4.2
Galan, Anton
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
4.3
Jurcak, Marian
-
Sustak, Roman
1 - 0
4.4
Garaj, Ivan
-
Soldan, Jan
½ - ½
4.5
Perasin, Marian
-
Horvath, Marek
½ - ½
4.6
Zahorsky, Michal
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
4.7
Fronc, Libor
-
Hlubovic, Michal
0 - 1
4.8
Vavrak, Jan
-
Belan, Julius
0 - 1
4. kolo dňa 2008/11/22 o 15:00
š.13  Strelec B-5  Lokomotiva6½:1½
5.1
Bezuch, Martin
-
Slacky, Stanislav
1 - 0
5.2
Sosovicka, Juraj
-
Androvic, Peter
1 - 0
5.3
Szollos, Ondrej
-
Gonda, Jan
1 - 0
5.4
Hurban, Martin
-
Kis, Tomas
1 - 0
5.5
Sosovicka, Matej
-
Beno, Milan
1 - 0
5.6
Zitniak, Jozef
-
Gremen, Tomas
½ - ½
5.7
Stefani, Peter
-
Ciganek, Jaroslav
1 - 0
5.8
Lichner, Peter
-
Kompas, Igor
0 - 1
4. kolo dňa 2008/11/22 o 15:00
š.1  Krasnany B-4  Ivanka pri Dunaji5½:2½
6.1
Kebis, Milos
-
Badura, Peter
½ - ½
6.2
Rathousky, Karol
-
Turcer, Peter
1 - 0
6.3
Faltan, Peter
-
Javorka, Jan
1 - 0
6.4
Chalupa, Valerian
-
Badura, Miroslav
1 - 0
6.5
Soltes, Milan
-
Kunak, Stanislav
0 - 1
6.6
Chalupa, Valerian
-
Vyletel, Roman
½ - ½
6.7
Bukovcak, Jaroslav
-
Lancaric, Vladimir
½ - ½
6.8
Mikulasek, Viktor
-
Sandor, Eduard
1 - 0
4. kolo dňa 2008/11/22 o 15:00
š.2  Senec-3  Svaty Jur3½:4½
7.1
Ujhelyi, Matus
-
Srna, Jan
1 - 0
7.2
Vitazka, Juraj
-
Fiala, Vladimir
0 - 1
7.3
Pozsar, Peter
-
Tomasovic, Dominik
½ - ½
7.4
Cibik, Jan
-
Heriban, Karol
1 - 0
7.5
Gyurcsi, Robert
-
Fiala, Ivan
0 - 1
7.6
Ludwig, Anton
-
Docolomansky, Rudolf
0 - 1
7.7
Vrbiar, Tomas
-
Simko, Peter
0 - 1
7.8
Koloditsova, Renata
-
Zrost, Rudolf
1 - 0
5. kolo dňa 2008/11/29 o 15:00
š.4  Ivanka pri Dunaji-2  Senec1 : 7
2.1
Badura, Peter
-
Varga, David
0 - 1
2.2
Turcer, Peter
-
Pusec, Pavel
0 - 1
2.3
Javorka, Jan
-
Koval, Michal
0 - 1
2.4
Badura, Miroslav
-
Ujhelyi, Matus
0 - 1
2.5
Kunak, Stanislav
-
Vitazka, Juraj
½ - ½
2.6
Lancaric, Vladimir
-
Pozsar, Peter
0 - 1
2.7
Mikulic, Kamil
-
Meszaros, Laszlo
½ - ½
2.8
Marcisin, Andrej
-
Koloditsova, Renata
0 - 1
5. kolo dňa 2008/11/29 o 15:00
š.5  Lokomotiva-1  Krasnany B5 : 3
3.1
Micek, Jaroslav
-
Kebis, Milos
1 - 0
3.2
Foglar, Ivan
-
Nepras, Martin
1 - 0
3.3
Gonda, Jan
-
Faltan, Peter
0 - 1
3.4
Marusic, Martin
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
3.5
Kedro, Tomas
-
Soltes, Milan
½ - ½
3.6
Kis, Tomas
-
Chalupa, Valerian
½ - ½
3.7
Cebo, Vladimir
-
Bukovcak, Jaroslav
1 - 0
3.8
Kompas, Igor
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
5. kolo dňa 2008/11/29 o 15:00
š.6  Modra C-13  Strelec B4½:3½
4.1
Banasova, Katarina
-
Bezuch, Martin
1 - 0
4.2
Kleman, Miroslav
-
Sosovicka, Juraj
1 - 0
4.3
Sustak, Roman
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
4.4
Kundrak, Vladimir
-
Sosovicka, Matej
0 - 1
4.5
Soldan, Jan
-
Stefani, Peter
0 - 1
4.6
Horvath, Marek
-
Misanik, Peter
1 - 0
4.7
Gallas, Lubomir
-
Sosovicka, Vladimir
½ - ½
4.8
Belan, Julius
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
5. kolo dňa 2008/11/29 o 15:00
š.7  Matfyzak-12  Tatran C4 : 4
5.1
Holeva, Marek
-
Galan, Anton
1 - 0
5.2
Orolin, Peter
-
Jurcak, Marian
1 - 0
5.3
Vrba, Michal
-
Certik, Matej
1 - 0
5.4
Marko, Stanislav
-
Garaj, Ivan
½ - ½
5.5
Janosova, Kristina
-
Perasin, Marian
½ - ½
5.6
Krumplik, Miroslav
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
5.7
Chromek, Daniel
-
Fronc, Libor
0 - 1
5.8
Hricoviny, Matus
-
Vavrak, Jan
0 - 1
5. kolo dňa 2008/11/29 o 15:00
š.8  Apollo B-11  UKSUP5 : 3
6.1
Hartl, Jan
-
Kucera, Michal
1 - 0
6.2
Cacko, Jozef
-
Koutny, Pavel
0 - 1
6.3
Panik, Ladislav
-
Koutny, Bretislav
0 - 1
6.4
Krno, Vladimir
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
6.5
Mihalik, Michal
-
Eordeogh, Stefan
1 - 0
6.6
Just, Jozef
-
Majsik, Vendelin
1 - 0
6.7
Vanek, Richard
-
Galik, Vladimir
0 - 1
6.8
Jambrich, Jaromir
-
Zatko, Peter
1 - 0
5. kolo dňa 2008/11/29 o 15:00
š.9  Ruzinov B-10  Slovan E4 : 4
7.1
Magyar, Frantisek
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
7.2
Czucz, Andrej
-
Kovacic, Stefan
1 - 0
7.3
Prochazka, Jaromir
-
Malik, Marian
½ - ½
7.4
Matusek, Jan
-
Kollar, Jan Marek
1 - 0
7.5
Kuma, Rudolf
-
Antal, Jozef
½ - ½
7.6
Vrbensky, Jozef
-
Lukac, Peter
0 - 1
7.7
Moravcik, Peter
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
7.8
Brett nicht besetzt,
-
Kevicky, Rastislav
- - +
6. kolo dňa 2008/12/13 o 15:00
š.11  UKSUP-9  Ruzinov B4 : 4
2.1
Kucera, Michal
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
2.2
Koutny, Pavel
-
Czucz, Andrej
0 - 1
2.3
Koutny, Bretislav
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
2.4
Hrivnak, Martin
-
Marcek, Jan
½ - ½
2.5
Hrivnak, Dusan
-
Matusek, Jan
1 - 0
2.6
Eordeogh, Stefan
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
2.7
Majsik, Vendelin
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
2.8
Galik, Vladimir
-
Vrbensky, Jozef
1 - 0
6. kolo dňa 2008/12/13 o 15:00
š.12  Tatran C-8  Apollo B1 : 7
3.1
Galan, Anton
-
Panik, Ladislav
1 - 0
3.2
Jurcak, Marian
-
Krno, Vladimir
0 - 1
3.3
Garaj, Ivan
-
Mihalik, Michal
0 - 1
3.4
Dolinsky, Jaroslav
-
Just, Jozef
- - +
3.5
Perasin, Marian
-
Cerovsky, Marian
- - +
3.6
Vavrak, Jan
-
Lachcina, Alojz
- - +
3.7
Skoviera, Luboslav
-
Vanek, Richard
- - +
3.8
Brett nicht besetzt,
-
Jambrich, Jaromir
- - +
6. kolo dňa 2008/12/13 o 15:00
š.13  Strelec B-7  Matfyzak6 : 2
4.1
Sosovicka, Juraj
-
Vrba, Michal
0 - 1
4.2
Szollos, Ondrej
-
Marko, Stanislav
1 - 0
4.3
Cajka, Tibor
-
Fuchs, Ladislav
0 - 1
4.4
Lobodas, Andrej
-
Varhanikova, Ivana
1 - 0
4.5
Sosovicka, Matej
-
Slobodnikova, Sona
1 - 0
4.6
Zitniak, Jozef
-
Scamborova, Miriama
1 - 0
4.7
Stefani, Peter
-
Hricoviny, Matus
1 - 0
4.8
Sosovicka, Vladimir
-
Klimova, Maria
1 - 0
6. kolo dňa 2008/12/13 o 15:00
š.1  Krasnany B-6  Modra C3 : 5
5.1
Kebis, Milos
-
Skara, Vladimir
½ - ½
5.2
Kohlmann, Robert
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
5.3
Rathousky, Karol
-
Sustak, Roman
0 - 1
5.4
Chalupa, Valerian
-
Kundrak, Vladimir
0 - 1
5.5
Soltes, Milan
-
Soldan, Jan
0 - 1
5.6
Chalupa, Valerian
-
Horvath, Marek
1 - 0
5.7
Bukovcak, Jaroslav
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
5.8
Mikulasek, Viktor
-
Juran, Matus
1 - 0
6. kolo dňa 2008/12/13 o 15:00
š.2  Senec-5  Lokomotiva5½:2½
6.1
Varga, David
-
Pytlik, Pavol
1 - 0
6.2
Pusec, Pavel
-
Androvic, Peter
1 - 0
6.3
Ujhelyi, Matus
-
Gonda, Jan
1 - 0
6.4
Vitazka, Juraj
-
Belas, Jozef
1 - 0
6.5
Pozsar, Peter
-
Kedro, Tomas
0 - 1
6.6
Cibik, Jan
-
Kis, Tomas
1 - 0
6.7
Gyurcsi, Robert
-
Beno, Milan
½ - ½
6.8
Ludwig, Anton
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
6. kolo dňa 2008/12/13 o 15:00
š.3  Svaty Jur-4  Ivanka pri Dunaji3 : 5
7.1
Srna, Jan
-
Badura, Peter
½ - ½
7.2
Fiala, Vladimir
-
Turcer, Peter
1 - 0
7.3
Heriban, Karol
-
Javorka, Jan
0 - 1
7.4
Fiala, Ivan
-
Sranc, Igor
0 - 1
7.5
Simko, Peter
-
Badura, Miroslav
0 - 1
7.6
Zrost, Rudolf
-
Kunak, Stanislav
0 - 1
7.7
Stipanic, Pavol
-
Mikulic, Kamil
1 - 0
7.8
Wagner, Michal
-
Marcisin, Andrej
½ - ½
7. kolo dňa 2009/01/17 o 15:00
š.5  Lokomotiva-3  Svaty Jur4 : 4
2.1
Micek, Jaroslav
-
Srna, Jan
1 - 0
2.2
Foglar, Ivan
-
Tomasovic, Dominik
0 - 1
2.3
Gonda, Jan
-
Heriban, Karol
0 - 1
2.4
Marusic, Martin
-
Fiala, Ivan
1 - 0
2.5
Belas, Jozef
-
Docolomansky, Rudolf
½ - ½
2.6
Kedro, Tomas
-
Simko, Peter
0 - 1
2.7
Beno, Milan
-
Zrost, Rudolf
½ - ½
2.8
Cebo, Vladimir
-
Stipanic, Pavol
1 - 0
7. kolo dňa 2009/01/17 o 15:00
š.6  Modra C-2  Senec6 : 2
3.1
Skara, Vladimir
-
Pusec, Pavel
½ - ½
3.2
Mydlarik, Martin
-
Ujhelyi, Matus
1 - 0
3.3
Sustak, Roman
-
Vitazka, Juraj
1 - 0
3.4
Kundrak, Vladimir
-
Pozsar, Peter
½ - ½
3.5
Soldan, Jan
-
Gyurcsi, Robert
1 - 0
3.6
Horvath, Marek
-
Ludwig, Anton
1 - 0
3.7
Petrakovic, Kamil
-
Vrbiar, Tomas
½ - ½
3.8
Gallas, Lubomir
-
Halasz, Adam
½ - ½
7. kolo dňa 2009/01/17 o 15:00
š.7  Matfyzak-1  Krasnany B5 : 3
4.1
Holeva, Marek
-
Kebis, Milos
1 - 0
4.2
Vrba, Michal
-
Mihalik, Milan
1 - 0
4.3
Marko, Stanislav
-
Rathousky, Karol
1 - 0
4.4
Janosova, Kristina
-
Faltan, Peter
1 - 0
4.5
Fuchs, Ladislav
-
Soltes, Milan
1 - 0
4.6
Chromek, Daniel
-
Chalupa, Valerian
0 - 1
4.7
Hricoviny, Matus
-
Bukovcak, Jaroslav
0 - 1
4.8
Klimova, Maria
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
7. kolo dňa 2009/01/17 o 15:00
š.8  Apollo B-13  Strelec B3 : 5
5.1
Hartl, Jan
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
5.2
Panik, Ladislav
-
Hurban, Martin
0 - 1
5.3
Mihalik, Michal
-
Lobodas, Andrej
½ - ½
5.4
Just, Jozef
-
Sosovicka, Matej
0 - 1
5.5
Lachcina, Alojz
-
Zitniak, Jozef
½ - ½
5.6
Vanek, Richard
-
Lichner, Peter
1 - 0
5.7
Jambrich, Jaromir
-
Sosovicka, Vladimir
0 - 1
5.8
Elis, Julius
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7. kolo dňa 2009/01/17 o 15:00
š.9  Ruzinov B-12  Tatran C4 : 4
6.1
Magyar, Frantisek
-
Galan, Anton
½ - ½
6.2
Prochaczka, Igor
-
Granec, Stefan
1 - 0
6.3
Prochazka, Jaromir
-
Jurcak, Marian
1 - 0
6.4
Marcek, Jan
-
Garaj, Ivan
½ - ½
6.5
Matusek, Jan
-
Dolinsky, Jaroslav
0 - 1
6.6
Zemianek, Juraj
-
Perasin, Marian
½ - ½
6.7
Kuma, Rudolf
-
Zahorsky, Michal
½ - ½
6.8
Orolin, Jan
-
Skripek, Jan
0 - 1
7. kolo dňa 2009/01/17 o 15:00
š.10  Slovan E-11  UKSUP2½:5½
7.1
Paulicka, Ivan
-
Kucera, Michal
½ - ½
7.2
Benova, Zita
-
Koutny, Pavel
½ - ½
7.3
Kovacic, Stefan
-
Koutny, Bretislav
½ - ½
7.4
Malik, Marian
-
Hrivnak, Dusan
0 - 1
7.5
Lukac, Peter
-
Eordeogh, Stefan
½ - ½
7.6
Schoneckerova, Eva
-
Majsik, Vendelin
½ - ½
7.7
Chripko, Lubomir
-
Galik, Vladimir
0 - 1
7.8
Klacik, Ondrej
-
Zatko, Peter
0 - 1
8. kolo dňa 2009/01/24 o 15:00
š.12  Tatran C-10  Slovan E2½:5½
2.1
Galan, Anton
-
Sturc, Gustav
0 - 1
2.2
Certik, Matej
-
Paulicka, Ivan
0 - 1
2.3
Garaj, Ivan
-
Benova, Zita
½ - ½
2.4
Dolinsky, Jaroslav
-
Kovacic, Stefan
0 - 1
2.5
Perasin, Marian
-
Malik, Marian
½ - ½
2.6
Zahorsky, Michal
-
Antal, Jozef
0 - 1
2.7
Smelko, Eduard
-
Lukac, Peter
½ - ½
2.8
Skoviera, Luboslav
-
Klacik, Ondrej
1 - 0
8. kolo dňa 2009/01/24 o 15:00
š.13  Strelec B-9  Ruzinov B3 : 5
3.1
Bezuch, Martin
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
3.2
Hurban, Martin
-
Chodak, Ivan
½ - ½
3.3
Lobodas, Andrej
-
Prochazka, Jaromir
1 - 0
3.4
Sosovicka, Matej
-
Marcek, Jan
½ - ½
3.5
Zitniak, Jozef
-
Matusek, Jan
0 - 1
3.6
Misanik, Peter
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
3.7
Synovec, Jozef
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
3.8
Sosovicka, Vladimir
-
Orolin, Jan
1 - 0
8. kolo dňa 2009/01/24 o 15:00
š.1  Krasnany B-8  Apollo B4 : 4
4.1
Kebis, Milos
-
Hartl, Jan
1 - 0
4.2
Mihalik, Milan
-
Panik, Ladislav
0 - 1
4.3
Rathousky, Karol
-
Krno, Vladimir
1 - 0
4.4
Faltan, Peter
-
Cerovsky, Marian
1 - 0
4.5
Soltes, Milan
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
4.6
Chalupa, Valerian
-
Vanek, Richard
0 - 1
4.7
Mikulasek, Viktor
-
Cierny, Kamil
0 - 1
4.8
Dolnak, Michal
-
Jambrich, Jaromir
1 - 0
8. kolo dňa 2009/01/24 o 15:00
š.2  Senec-7  Matfyzak4 : 4
5.1
Pusec, Pavel
-
Orolin, Peter
1 - 0
5.2
Vitazka, Juraj
-
Marko, Stanislav
0 - 1
5.3
Pozsar, Peter
-
Slobodnikova, Sona
0 - 1
5.4
Cibik, Jan
-
Jurikova, Katarina
½ - ½
5.5
Gyurcsi, Robert
-
Chromek, Daniel
0 - 1
5.6
Meszaros, Laszlo
-
Mlcoch, Rastislav
1 - 0
5.7
Halasz, Adam
-
Hricoviny, Matus
1 - 0
5.8
Tomovitcsova, Evelina
-
Klimova, Maria
½ - ½
8. kolo dňa 2009/01/24 o 15:00
š.3  Svaty Jur-6  Modra C3 : 5
6.1
Srna, Jan
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
6.2
Fiala, Vladimir
-
Sustak, Roman
1 - 0
6.3
Heriban, Karol
-
Kundrak, Vladimir
0 - 1
6.4
Fiala, Ivan
-
Soldan, Jan
0 - 1
6.5
Docolomansky, Rudolf
-
Horvath, Marek
1 - 0
6.6
Simko, Peter
-
Petrakovic, Kamil
½ - ½
6.7
Zrost, Rudolf
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
6.8
Stipanic, Pavol
-
Belan, Julius
0 - 1
8. kolo dňa 2009/01/24 o 15:00
š.4  Ivanka pri Dunaji-5  Lokomotiva2½:5½
7.1
Badura, Peter
-
Micek, Jaroslav
0 - 1
7.2
Turcer, Peter
-
Foglar, Ivan
0 - 1
7.3
Javorka, Jan
-
Gonda, Jan
0 - 1
7.4
Sranc, Igor
-
Belas, Jozef
½ - ½
7.5
Badura, Miroslav
-
Kedro, Tomas
½ - ½
7.6
Vyletel, Roman
-
Beno, Milan
½ - ½
7.7
Lancaric, Vladimir
-
Cebo, Vladimir
1 - 0
7.8
Mikulic, Kamil
-
Gremen, Tomas
0 - 1
9. kolo dňa 2009/02/07 o 15:00
š.6  Modra C-4  Ivanka pri Dunaji6½:1½
2.1
Mydlarik, Martin
-
Badura, Peter
1 - 0
2.2
Sustak, Roman
-
Javorka, Jan
½ - ½
2.3
Soldan, Jan
-
Badura, Miroslav
½ - ½
2.4
Horvath, Marek
-
Kunak, Stanislav
½ - ½
2.5
Petrakovic, Kamil
-
Vyletel, Roman
1 - 0
2.6
Gallas, Lubomir
-
Lancaric, Vladimir
1 - 0
2.7
Hlubovic, Michal
-
Mikulic, Kamil
1 - 0
2.8
Belan, Julius
-
Marcisin, Andrej
1 - 0
9. kolo dňa 2009/02/07 o 15:00
š.7  Matfyzak-3  Svaty Jur1 : 7
3.1
Orolin, Peter
-
Srna, Jan
½ - ½
3.2
Vrba, Michal
-
Fiala, Vladimir
0 - 1
3.3
Krumplik, Miroslav
-
Heriban, Karol
0 - 1
3.4
Jurikova, Katarina
-
Fiala, Ivan
0 - 1
3.5
Chromek, Daniel
-
Docolomansky, Rudolf
½ - ½
3.6
Mlcoch, Rastislav
-
Simko, Peter
0 - 1
3.7
Hricoviny, Matus
-
Zrost, Rudolf
- - +
3.8
Klimova, Maria
-
Stipanic, Pavol
- - +
9. kolo dňa 2009/02/07 o 15:00
š.8  Apollo B-2  Senec4½:3½
4.1
Panik, Ladislav
-
Pusec, Pavel
0 - 1
4.2
Krno, Vladimir
-
Ujhelyi, Matus
0 - 1
4.3
Mihalik, Michal
-
Vitazka, Juraj
1 - 0
4.4
Just, Jozef
-
Pozsar, Peter
0 - 1
4.5
Cerovsky, Marian
-
Ludwig, Anton
½ - ½
4.6
Lachcina, Alojz
-
Meszaros, Laszlo
1 - 0
4.7
Vanek, Richard
-
Vrbiar, Tomas
1 - 0
4.8
Jambrich, Jaromir
-
Tomovitcsova, Evelina
1 - 0
9. kolo dňa 2009/02/07 o 15:00
š.9  Ruzinov B-1  Krasnany B4 : 4
5.1
Magyar, Frantisek
-
Kebis, Milos
1 - 0
5.2
Prochaczka, Igor
-
Nepras, Martin
1 - 0
5.3
Czucz, Andrej
-
Mihalik, Milan
1 - 0
5.4
Prochazka, Jaromir
-
Faltan, Peter
0 - 1
5.5
Matusek, Jan
-
Soltes, Milan
1 - 0
5.6
Zemianek, Juraj
-
Bukovcak, Jaroslav
0 - 1
5.7
Kuma, Rudolf
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
5.8
Vrbensky, Jozef
-
Dolnak, Michal
0 - 1
9. kolo dňa 2009/02/07 o 15:00
š.10  Slovan E-13  Strelec B3½:4½
6.1
Sturc, Gustav
-
Szollos, Ondrej
1 - 0
6.2
Zdrazil, Bohumir
-
Hurban, Martin
1 - 0
6.3
Paulicka, Ivan
-
Kassovic, Jaroslav
½ - ½
6.4
Kovacic, Stefan
-
Lobodas, Andrej
0 - 1
6.5
Kollar, Jan Marek
-
Zitniak, Jozef
0 - 1
6.6
Antal, Jozef
-
Bartak, Lubomir
½ - ½
6.7
Lukac, Peter
-
Durica, Andrej
½ - ½
6.8
Chripko, Lubomir
-
Stefani, Peter
0 - 1
9. kolo dňa 2009/02/07 o 15:00
š.11  UKSUP-12  Tatran C4½:3½
7.1
Kucera, Michal
-
Galan, Anton
1 - 0
7.2
Koutny, Pavel
-
Jurcak, Marian
½ - ½
7.3
Koutny, Bretislav
-
Garaj, Ivan
½ - ½
7.4
Hrivnak, Martin
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
7.5
Hrivnak, Dusan
-
Perasin, Marian
1 - 0
7.6
Eordeogh, Stefan
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
7.7
Majsik, Vendelin
-
Vavrak, Jan
½ - ½
7.8
Galik, Vladimir
-
Skripek, Jan
0 - 1
10. kolo dňa 2009/02/28 o 15:00
š.13  Strelec B-11  UKSUP4½:3½
2.1
Szollos, Ondrej
-
Kucera, Michal
0 - 1
2.2
Hurban, Martin
-
Koutny, Pavel
½ - ½
2.3
Lobodas, Andrej
-
Koutny, Bretislav
0 - 1
2.4
Zitniak, Jozef
-
Hrivnak, Martin
1 - 0
2.5
Stefani, Peter
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
2.6
Lichner, Peter
-
Eordeogh, Stefan
0 - 1
2.7
Misanik, Peter
-
Majsik, Vendelin
1 - 0
2.8
Sosovicka, Vladimir
-
Galik, Vladimir
1 - 0
10. kolo dňa 2009/02/28 o 15:00
š.1  Krasnany B-10  Slovan E5½:2½
3.1
Kebis, Milos
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
3.2
Mihalik, Milan
-
Benova, Zita
½ - ½
3.3
Rathousky, Karol
-
Kovacic, Stefan
½ - ½
3.4
Faltan, Peter
-
Malik, Marian
1 - 0
3.5
Chalupa, Valerian
-
Antal, Jozef
1 - 0
3.6
Bukovcak, Jaroslav
-
Lukac, Peter
½ - ½
3.7
Mikulasek, Viktor
-
Chripko, Lubomir
1 - 0
3.8
Dolnak, Michal
-
Klacik, Ondrej
1 - 0
10. kolo dňa 2009/02/28 o 15:00
š.2  Senec-9  Ruzinov B3½:4½
4.1
Pusec, Pavel
-
Prochaczka, Igor
1 - 0
4.2
Koval, Michal
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
4.3
Ujhelyi, Matus
-
Marcek, Jan
1 - 0
4.4
Vitazka, Juraj
-
Matusek, Jan
½ - ½
4.5
Pozsar, Peter
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
4.6
Cibik, Jan
-
Kuma, Rudolf
½ - ½
4.7
Halasz, Adam
-
Vrbensky, Jozef
0 - 1
4.8
Koloditsova, Renata
-
Moravcik, Peter
½ - ½
10. kolo dňa 2009/02/28 o 15:00
š.3  Svaty Jur-8  Apollo B6 : 2
5.1
Fiala, Vladimir
-
Panik, Ladislav
½ - ½
5.2
Tomasovic, Dominik
-
Krno, Vladimir
1 - 0
5.3
Heriban, Karol
-
Mihalik, Michal
1 - 0
5.4
Fiala, Ivan
-
Just, Jozef
1 - 0
5.5
Docolomansky, Rudolf
-
Cerovsky, Marian
1 - 0
5.6
Simko, Peter
-
Lachcina, Alojz
½ - ½
5.7
Zrost, Rudolf
-
Vanek, Richard
½ - ½
5.8
Stipanic, Pavol
-
Jambrich, Jaromir
½ - ½
10. kolo dňa 2009/02/28 o 15:00
š.4  Ivanka pri Dunaji-7  Matfyzak1½:6½
6.1
Badura, Peter
-
Orolin, Peter
0 - 1
6.2
Turcer, Peter
-
Marko, Stanislav
0 - 1
6.3
Javorka, Jan
-
Fuchs, Ladislav
½ - ½
6.4
Sranc, Igor
-
Lukacova, Barbora
0 - 1
6.5
Badura, Miroslav
-
Slobodnikova, Sona
0 - 1
6.6
Sranc, Igor
-
Jurikova, Katarina
1 - 0
6.7
Lancaric, Vladimir
-
Chromek, Daniel
0 - 1
6.8
Mikulic, Kamil
-
Klimova, Maria
0 - 1
10. kolo dňa 2009/02/28 o 15:00
š.5  Lokomotiva-6  Modra C3 : 5
7.1
Micek, Jaroslav
-
Skara, Vladimir
0 - 1
7.2
Gonda, Jan
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
7.3
Belas, Jozef
-
Kundrak, Vladimir
0 - 1
7.4
Beno, Milan
-
Soldan, Jan
½ - ½
7.5
Beranek, Tomas
-
Horvath, Marek
½ - ½
7.6
Cebo, Vladimir
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
7.7
Ziacik, Pavol
-
Hlubovic, Michal
½ - ½
7.8
Gremen, Tomas
-
Belan, Julius
1 - 0
11. kolo dňa 2009/03/14 o 15:00
š.7  Matfyzak-5  Lokomotiva3½:4½
2.1
Orolin, Peter
-
Foglar, Ivan
½ - ½
2.2
Marko, Stanislav
-
Androvic, Peter
1 - 0
2.3
Fuchs, Ladislav
-
Gonda, Jan
0 - 1
2.4
Lukacova, Barbora
-
Belas, Jozef
½ - ½
2.5
Slobodnikova, Sona
-
Kedro, Tomas
0 - 1
2.6
Jurikova, Katarina
-
Beno, Milan
0 - 1
2.7
Chromek, Daniel
-
Cebo, Vladimir
1 - 0
2.8
Klimova, Maria
-
Gremen, Tomas
½ - ½
11. kolo dňa 2009/03/14 o 15:00
š.8  Apollo B-4  Ivanka pri Dunaji4½:3½
3.1
Hartl, Jan
-
Badura, Peter
1 - 0
3.2
Panik, Ladislav
-
Turcer, Peter
0 - 1
3.3
Krno, Vladimir
-
Javorka, Jan
½ - ½
3.4
Just, Jozef
-
Badura, Miroslav
½ - ½
3.5
Cerovsky, Marian
-
Kunak, Stanislav
½ - ½
3.6
Lachcina, Alojz
-
Vyletel, Roman
0 - 1
3.7
Vanek, Richard
-
Mikulic, Kamil
1 - 0
3.8
Jambrich, Jaromir
-
Marcisin, Andrej
1 - 0
11. kolo dňa 2009/03/14 o 15:00
š.9  Ruzinov B-3  Svaty Jur3½:4½
4.1
Magyar, Frantisek
-
Srna, Jan
½ - ½
4.2
Prochaczka, Igor
-
Fiala, Vladimir
1 - 0
4.3
Czucz, Andrej
-
Tomasovic, Dominik
½ - ½
4.4
Prochazka, Jaromir
-
Heriban, Karol
0 - 1
4.5
Matusek, Jan
-
Fiala, Ivan
0 - 1
4.6
Zemianek, Juraj
-
Docolomansky, Rudolf
½ - ½
4.7
Kuma, Rudolf
-
Simko, Peter
½ - ½
4.8
Moravcik, Peter
-
Stipanic, Pavol
½ - ½
11. kolo dňa 2009/03/14 o 15:00
š.10  Slovan E-2  Senec6 : 2
5.1
Zdrazil, Bohumir
-
Pusec, Pavel
1 - 0
5.2
Paulicka, Ivan
-
Vitazka, Juraj
½ - ½
5.3
Benova, Zita
-
Pozsar, Peter
½ - ½
5.4
Kovacic, Stefan
-
Cibik, Jan
½ - ½
5.5
Malik, Marian
-
Ludwig, Anton
½ - ½
5.6
Kollar, Jan Marek
-
Meszaros, Laszlo
1 - 0
5.7
Antal, Jozef
-
Halasz, Adam
1 - 0
5.8
Lukac, Peter
-
Koloditsova, Renata
1 - 0
11. kolo dňa 2009/03/14 o 15:00
š.11  UKSUP-1  Krasnany B1 : 7
6.1
Kucera, Michal
-
Kebis, Milos
0 - 1
6.2
Koutny, Pavel
-
Nepras, Martin
0 - 1
6.3
Koutny, Bretislav
-
Mihalik, Milan
½ - ½
6.4
Hrivnak, Martin
-
Rathousky, Karol
0 - 1
6.5
Hrivnak, Dusan
-
Faltan, Peter
0 - 1
6.6
Eordeogh, Stefan
-
Chalupa, Valerian
0 - 1
6.7
Majsik, Vendelin
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
6.8
Barati, Barnabas
-
Dolnak, Michal
½ - ½
11. kolo dňa 2009/03/14 o 15:00
š.12  Tatran C-13  Strelec B4½:3½
7.1
Galan, Anton
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
7.2
Granec, Stefan
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
7.3
Jurcak, Marian
-
Lobodas, Andrej
½ - ½
7.4
Garaj, Ivan
-
Sosovicka, Matej
0 - 1
7.5
Zahorsky, Michal
-
Zitniak, Jozef
1 - 0
7.6
Vavrak, Jan
-
Durica, Andrej
1 - 0
7.7
Smelko, Eduard
-
Stefani, Peter
1 - 0
7.8
Skoviera, Luboslav
-
Misanik, Peter
1 - 0
12. kolo dňa 2009/03/21 o 15:00
š.1  Krasnany B-12  Tatran C3 : 5
2.1
Kebis, Milos
-
Galan, Anton
0 - 1
2.2
Kohlmann, Robert
-
Granec, Stefan
0 - 1
2.3
Nepras, Martin
-
Jurcak, Marian
0 - 1
2.4
Mihalik, Milan
-
Garaj, Ivan
½ - ½
2.5
Rathousky, Karol
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
2.6
Faltan, Peter
-
Perasin, Marian
½ - ½
2.7
Mikulasek, Viktor
-
Zahorsky, Michal
½ - ½
2.8
Dolnak, Michal
-
Smelko, Eduard
½ - ½
12. kolo dňa 2009/03/21 o 15:00
š.2  Senec-11  UKSUP6½:1½
3.1
Varga, David
-
Kucera, Michal
1 - 0
3.2
Koval, Michal
-
Koutny, Pavel
1 - 0
3.3
Ujhelyi, Matus
-
Koutny, Bretislav
1 - 0
3.4
Vitazka, Juraj
-
Hrivnak, Martin
½ - ½
3.5
Pozsar, Peter
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
3.6
Cibik, Jan
-
Majsik, Vendelin
½ - ½
3.7
Halasz, Adam
-
Galik, Vladimir
½ - ½
3.8
Koloditsova, Renata
-
Zatko, Peter
1 - 0
12. kolo dňa 2009/03/21 o 15:00
š.3  Svaty Jur-10  Slovan E4 : 4
4.1
Srna, Jan
-
Sturc, Gustav
½ - ½
4.2
Fiala, Vladimir
-
Zdrazil, Bohumir
1 - 0
4.3
Heriban, Karol
-
Schonecker, Rudolf
0 - 1
4.4
Fiala, Ivan
-
Paulicka, Ivan
0 - 1
4.5
Docolomansky, Rudolf
-
Benova, Zita
½ - ½
4.6
Simko, Peter
-
Kovacic, Stefan
½ - ½
4.7
Zrost, Rudolf
-
Kollar, Jan Marek
1 - 0
4.8
Stipanic, Pavol
-
Antal, Jozef
½ - ½
12. kolo dňa 2009/03/21 o 15:00
š.4  Ivanka pri Dunaji-9  Ruzinov B3½:4½
5.1
Badura, Peter
-
Magyar, Frantisek
1 - 0
5.2
Turcer, Peter
-
Prochaczka, Igor
1 - 0
5.3
Javorka, Jan
-
Czucz, Andrej
½ - ½
5.4
Badura, Miroslav
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
5.5
Kunak, Stanislav
-
Matusek, Jan
1 - 0
5.6
Mikulic, Kamil
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
5.7
Sandor, Eduard
-
Vrbensky, Jozef
0 - 1
5.8
Marcisin, Andrej
-
Orolin, Jan
0 - 1
12. kolo dňa 2009/03/21 o 15:00
š.5  Lokomotiva-8  Apollo B6 : 2
6.1
Slacky, Stanislav
-
Hartl, Jan
1 - 0
6.2
Pytlik, Pavol
-
Panik, Ladislav
1 - 0
6.3
Gonda, Jan
-
Mihalik, Michal
1 - 0
6.4
Marusic, Martin
-
Just, Jozef
0 - 1
6.5
Belas, Jozef
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
6.6
Kedro, Tomas
-
Vanek, Richard
1 - 0
6.7
Kis, Tomas
-
Jambrich, Jaromir
1 - 0
6.8
Beno, Milan
-
Elis, Julius
1 - 0
12. kolo dňa 2009/03/21 o 15:00
š.6  Modra C-7  Matfyzak7½: ½
7.1
Banasova, Katarina
-
Orolin, Peter
½ - ½
7.2
Mydlarik, Martin
-
Marko, Stanislav
1 - 0
7.3
Sustak, Roman
-
Lukacova, Barbora
1 - 0
7.4
Soldan, Jan
-
Klimova, Maria
1 - 0
7.5
Horvath, Marek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7.6
Petrakovic, Kamil
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7.7
Gallas, Lubomir
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7.8
Visnovsky, Marek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
13. kolo dňa 2009/04/04 o 15:00
š.8  Apollo B-6  Modra C2½:5½
2.1
Panik, Ladislav
-
Skara, Vladimir
0 - 1
2.2
Krno, Vladimir
-
Sustak, Roman
0 - 1
2.3
Just, Jozef
-
Kundrak, Vladimir
0 - 1
2.4
Lachcina, Alojz
-
Soldan, Jan
1 - 0
2.5
Vanek, Richard
-
Horvath, Marek
0 - 1
2.6
Prochazkova, Maria
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
2.7
Jambrich, Jaromir
-
Hlubovic, Michal
1 - 0
2.8
Elis, Julius
-
Belan, Julius
0 - 1
13. kolo dňa 2009/04/04 o 15:00
š.9  Ruzinov B-5  Lokomotiva4½:3½
3.1
Magyar, Frantisek
-
Slacky, Stanislav
½ - ½
3.2
Prochaczka, Igor
-
Pytlik, Pavol
0 - 1
3.3
Czucz, Andrej
-
Gonda, Jan
1 - 0
3.4
Prochazka, Jaromir
-
Belas, Jozef
1 - 0
3.5
Matusek, Jan
-
Kedro, Tomas
1 - 0
3.6
Zemianek, Juraj
-
Kis, Tomas
1 - 0
3.7
Kuma, Rudolf
-
Beno, Milan
0 - 1
3.8
Moravcik, Peter
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
13. kolo dňa 2009/04/04 o 15:00
š.10  Slovan E-4  Ivanka pri Dunaji5 : 3
4.1
Sturc, Gustav
-
Badura, Peter
1 - 0
4.2
Zdrazil, Bohumir
-
Turcer, Peter
1 - 0
4.3
Paulicka, Ivan
-
Javorka, Jan
1 - 0
4.4
Benova, Zita
-
Badura, Miroslav
0 - 1
4.5
Kovacic, Stefan
-
Lancaric, Vladimir
0 - 1
4.6
Kollar, Jan Marek
-
Mikulic, Kamil
½ - ½
4.7
Schoneckerova, Eva
-
Marcisin, Andrej
½ - ½
4.8
Klacik, Ondrej
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
13. kolo dňa 2009/04/04 o 15:00
š.11  UKSUP-3  Svaty Jur4½:3½
5.1
Kucera, Michal
-
Srna, Jan
1 - 0
5.2
Koutny, Pavel
-
Fiala, Vladimir
½ - ½
5.3
Koutny, Bretislav
-
Fiala, Ivan
½ - ½
5.4
Hrivnak, Martin
-
Docolomansky, Rudolf
½ - ½
5.5
Hrivnak, Dusan
-
Simko, Peter
1 - 0
5.6
Majsik, Vendelin
-
Zrost, Rudolf
½ - ½
5.7
Galik, Vladimir
-
Stipanic, Pavol
½ - ½
5.8
Barati, Barnabas
-
Wagner, Michal
0 - 1
13. kolo dňa 2009/04/04 o 15:00
š.12  Tatran C-2  Senec2½:5½
6.1
Galan, Anton
-
Varga, David
0 - 1
6.2
Granec, Stefan
-
Pusec, Pavel
0 - 1
6.3
Jurcak, Marian
-
Koval, Michal
0 - 1
6.4
Garaj, Ivan
-
Ujhelyi, Matus
½ - ½
6.5
Dolinsky, Jaroslav
-
Vitazka, Juraj
½ - ½
6.6
Zahorsky, Michal
-
Pozsar, Peter
1 - 0
6.7
Vavrak, Jan
-
Cibik, Jan
½ - ½
6.8
Skripek, Jan
-
Ludwig, Anton
0 - 1
13. kolo dňa 2009/04/04 o 15:00
š.13  Strelec B-1  Krasnany B5½:2½
7.1
Sosovicka, Juraj
-
Kebis, Milos
0 - 1
7.2
Szollos, Ondrej
-
Nepras, Martin
1 - 0
7.3
Hurban, Martin
-
Mihalik, Milan
1 - 0
7.4
Kassovic, Jaroslav
-
Rathousky, Karol
1 - 0
7.5
Lobodas, Andrej
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
7.6
Sosovicka, Matej
-
Soltes, Milan
1 - 0
7.7
Zitniak, Jozef
-
Chalupa, Valerian
0 - 1
7.8
Stefani, Peter
-
Mikulasek, Viktor
½ - ½