TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr38628.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Slovan Bratislava E * 556572141,06644
2DK Ružinov C3 * 45451431,05223
3ŠK Doprastav I4 * 361332,05313
4ŠK Krasňany C335 * 5531231,55096
5ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka243 * 46828,04536
6Slávia STU Bratislava C3234 * 6729,04839
7ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C½3522 * 319,53293
8KŠN Bratislava B1½½½ * 312,02016

Súpisky družstiev

  1. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1557 / TB1: 3 / TB2: 12) Kapitán: Miroslav Roháček
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Sklárš Tomáš1795SVK1,54,0
2Solár Andrej1775SVK0,00,0
3Rožárová Katarína1581SVK0,01,0
4Macko Peter1670SVK1,57,0
5Vrtiaková Anna1430SVK3,06,0
6Macko Miroslav1427SVK0,06,0
7Padyšák Matúš1410SVK1,07,0
8Roháček Pavol1371SVK0,01,0
9Suchánsky Jakub1130SVK1,07,0
10Kravár Peter1115SVK2,07,0
11Starovič Martin1000SVK1,05,0
12Starovič Tomáš1000SVK1,05,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  8. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1557, Kapitán: Miroslav Roháček / TB1: 3 / TB2: 12)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Sklárš Tomáš1795SVK100½1,54
3Rožárová Katarína1581SVK00,01
4Macko Peter1670SVK½0½00½01,57
5Vrtiaková Anna1430SVK101½0½3,06
6Macko Miroslav1427SVK0000000,06
7Padyšák Matúš1410SVK0½0000½1,07
8Roháček Pavol1371SVK00,01
9Suchánsky Jakub1130SVK00+00001,07
10Kravár Peter1115SVK00+00012,07
11Starovič Martin1000SVK0½½001,05
12Starovič Tomáš1000SVK100001,05

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2010/10/15 o 17:00
š.1  KŠN Bratislava B-8  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2½:5½
1.1
Macko, Peter
-
Povrazník, Peter
½ - ½
1.2
Vrtiaková, Anna
-
Záhorský, Michal
1 - 0
1.3
Macko, Miroslav
-
Ludwig, Anton
0 - 1
1.4
Padyšák, Matúš
-
Vlček, Milan
0 - 1
1.5
Suchánsky, Jakub
-
Valach, Andrej
0 - 1
1.6
Kravár, Peter
-
Síbert, Adam
0 - 1
1.7
Starovič, Martin
-
Hrabovský, Pavol
0 - 1
1.8
Starovič, Tomáš
-
Sárandi, Ľudovít
1 - 0
2. kolo dňa 2010/11/05 o 17:00
š.1  KŠN Bratislava B-2  ŠK Slovan Bratislava E1 : 7
4.1
Macko, Peter
-
Šturc, Gustáv
0 - 1
4.2
Vrtiaková, Anna
-
Šturc, Ján
0 - 1
4.3
Macko, Miroslav
-
Zdražil, Bohumír
0 - 1
4.4
Padyšák, Matúš
-
Jancura, Andrej
½ - ½
4.5
Suchánsky, Jakub
-
Goga, František
0 - 1
4.6
Kravár, Peter
-
Paulička, Ivan
0 - 1
4.7
Starovič, Martin
-
Kovačič, Štefan
½ - ½
4.8
Starovič, Tomáš
-
Kollár, Ján Marek
0 - 1
3. kolo dňa 2010/11/12 o 17:00
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-1  KŠN Bratislava B3½:4½
2.1
Androvič, Peter
-
Sklárš, Tomáš
0 - 1
2.2
Dujava, Daniel
-
Macko, Peter
½ - ½
2.3
Tomčík, Leon
-
Vrtiaková, Anna
0 - 1
2.4
Cigánek, Jaroslav
-
Macko, Miroslav
1 - 0
2.5
Liščák, Peter
-
Padyšák, Matúš
1 - 0
2.6
Barta, Ondrej
-
Roháček, Pavol
1 - 0
2.7
Brett nicht besetzt,
-
Suchánsky, Jakub
- - +
2.8
Brett nicht besetzt,
-
Kravár, Peter
- - +
4. kolo dňa 2010/12/10 o 17:00
š.1  KŠN Bratislava B-4  ŠK Krasňany C½ :7½
3.1
Sklárš, Tomáš
-
Holubčík, Marián
0 - 1
3.2
Rožárová, Katarína
-
Začka, Ladislav
0 - 1
3.3
Macko, Peter
-
Reich, Roland
0 - 1
3.4
Vrtiaková, Anna
-
Surovec, Juraj
½ - ½
3.5
Macko, Miroslav
-
Kováč, Daniel
0 - 1
3.6
Padyšák, Matúš
-
Hanker, Ľubomír
0 - 1
3.7
Suchánsky, Jakub
-
Marko, Ondrej
0 - 1
3.8
Kravár, Peter
-
Boldocki, Rastislav
0 - 1
5. kolo dňa 2010/12/17 o 17:00
š.5  ŠK Doprastav I-1  KŠN Bratislava B7½: ½
3.1
Malaschitz, Richard
-
Sklárš, Tomáš
1 - 0
3.2
Kersten, Juraj
-
Macko, Peter
1 - 0
3.3
Kysel, Jozef
-
Macko, Miroslav
1 - 0
3.4
Kulik, Juraj
-
Padyšák, Matúš
1 - 0
3.5
Vinklárek, Alojz
-
Suchánsky, Jakub
1 - 0
3.6
Polák, Pavol
-
Kravár, Peter
1 - 0
3.7
Brezina, Igor
-
Starovič, Martin
½ - ½
3.8
Kriszt, Mikuláš
-
Starovič, Tomáš
1 - 0
6. kolo dňa 2011/01/14 o 17:00
š.1  KŠN Bratislava B-6  Slávia STU Bratislava C½ :7½
2.1
Macko, Peter
-
Koutný, Pavel
½ - ½
2.2
Vrtiaková, Anna
-
Pisár, Juraj
0 - 1
2.3
Macko, Miroslav
-
Beďač, Jozef
0 - 1
2.4
Padyšák, Matúš
-
Vodička, Ivan
0 - 1
2.5
Suchánsky, Jakub
-
Psotný, Martin
0 - 1
2.6
Kravár, Peter
-
Racko, Ján
0 - 1
2.7
Starovič, Martin
-
Porteš, Peter
0 - 1
2.8
Starovič, Tomáš
-
Ondrejková, Alžbeta
0 - 1
7. kolo dňa 2011/02/11 o 17:00
š.7  DK Ružinov C-1  KŠN Bratislava B5½:2½
4.1
Hricák, Vasil
-
Sklárš, Tomáš
½ - ½
4.2
Procházka, Jaromír
-
Macko, Peter
1 - 0
4.3
Ďurovka, Štefan
-
Vrtiaková, Anna
½ - ½
4.4
Kuma, Rudolf
-
Padyšák, Matúš
½ - ½
4.5
Vrbenský, Jozef
-
Suchánsky, Jakub
1 - 0
4.6
Machalik, Juraj
-
Kravár, Peter
0 - 1
4.7
Slugeňová, Božena
-
Starovič, Martin
1 - 0
4.8
Klačanský, Peter
-
Starovič, Tomáš
1 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Boldocki Rastislav1000ŠK Krasňany C6,06100,07
2Procházka Jaromír1904DK Ružinov C6,0785,72
3Goga František1912ŠK Slovan Bratislava E6,0785,74
4Kováč Daniel1588ŠK Krasňany C5,5778,64
5Paulička Ivan1790ŠK Slovan Bratislava E5,5778,65
6Ďurovka Štefan1817DK Ružinov C5,0771,43
7Racko Ján1603Slávia STU Bratislava C5,0771,45
8Kovačič Štefan1790ŠK Slovan Bratislava E5,0771,46
9Síbert Adam1466ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka5,0771,47
10Kollár Ján Marek1694ŠK Slovan Bratislava E4,5590,07
11Malaschitz Richard2121ŠK Doprastav I4,5675,01
12Zdražil Bohumír1915ŠK Slovan Bratislava E4,5675,02
13Vodička Ivan1709Slávia STU Bratislava C4,5675,03
14Vinklárek Alojz1635ŠK Doprastav I4,5764,35
15Koutný Pavel1834Slávia STU Bratislava C4,0580,01
16Šturc Ján1961ŠK Slovan Bratislava E4,0580,02
17Hricák Vasil2051DK Ružinov C4,0757,11
18Kersten Juraj1963ŠK Doprastav I4,0757,11
19Kysel Jozef1634ŠK Doprastav I4,0757,12
20Valach Andrej1537ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka4,0757,15
21Porteš Peter1485Slávia STU Bratislava C3,5487,56
22Chovanec Peter1645ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka3,5570,03
23Machalik Juraj1607DK Ružinov C3,5658,36
24Beďač Jozef1706Slávia STU Bratislava C3,5750,02
25Jancura Andrej1945ŠK Slovan Bratislava E3,5750,03
26Psotný Martin1615Slávia STU Bratislava C3,5750,04
27Brezina Igor1544ŠK Doprastav I3,5750,06
28Holubčík Marián1968ŠK Krasňany C3,0560,01
29Šturc Gustáv2031ŠK Slovan Bratislava E3,0560,01
30Kulik Juraj1737ŠK Doprastav I3,0560,04
31Zuzík Emil1498ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka3,0560,06
32Vrtiaková Anna1430KŠN Bratislava B3,0650,02
33Moravčík Peter1680DK Ružinov C3,0650,05
34Záhorský Michal1729ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka3,0742,91
35Púchovský Ladislav1841ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,5383,31
36Polák Pavol1594ŠK Doprastav I2,5383,36
37Kosper Peter1643ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,5462,54
38Hanker Ľubomír1529ŠK Krasňany C2,5462,55
39Šoltés Milan1680ŠK Krasňany C2,5550,03
40Surovec Juraj1699ŠK Krasňany C2,5550,04
41Androvič Peter1901ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,5641,71
42Dujava Daniel1765ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,5641,72
43Ludwig Anton1671ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2,5641,73
44Kuma Rudolf1724DK Ružinov C2,5641,74
45Začka Ladislav2074ŠK Krasňany C2,5735,71
46Vlček Milan1562ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2,5735,74
47Tittel Emil1477ŠK Doprastav I2,02100,07
48Majchrák Jozef1854ŠK Slovan Bratislava E2,02100,08
49Liščák Peter1576ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,0366,75
50Reich Roland1799ŠK Krasňany C2,0450,02
51Žiacik Pavol1632ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,0450,05
52Vrbenský Jozef1547DK Ružinov C2,0540,05
53Povrazník Peter1771ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2,0633,31
54Pisár Juraj1798Slávia STU Bratislava C2,0633,31
55Ondrejková Alžbeta1339Slávia STU Bratislava C2,0633,37
56Marko Ondrej1468ŠK Krasňany C1,5275,06
57Hrabovský Pavol1477ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka1,5275,07
58Juhaniak Ľubomír1000ŠK Krasňany C1,5275,08
59Cigánek Jaroslav1584ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C1,5350,05
60Slugeňová Božena1460DK Ružinov C1,5350,07
61Sklárš Tomáš1795KŠN Bratislava B1,5437,51
62Kriszt Mikuláš1628ŠK Doprastav I1,5437,57
63Barta Ondrej1544ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C1,5530,06
64Macko Peter1670KŠN Bratislava B1,5721,41
65Vlčková Hana1665Slávia STU Bratislava C1,01100,04
66Vacho Jozef1478ŠK Krasňany C1,01100,06
67Ružička Miroslav1563ŠK Doprastav I1,01100,08
68Klačanský Peter1563DK Ružinov C1,01100,08
69Hatala Peter1594DK Ružinov C1,0250,07
70Sárandi Ľudovít1655ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka1,0250,07
71Breja Stanislav2079ŠK Slovan Bratislava E1,0333,31
72Ivanič Martin1470ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C1,0333,37
73Starovič Martin1000KŠN Bratislava B1,0520,07
74Starovič Tomáš1000KŠN Bratislava B1,0520,08
75Kravár Peter1115KŠN Bratislava B1,0616,76
76Padyšák Matúš1410KŠN Bratislava B1,0714,34
77Veselý Bedřich1802DK Ružinov C0,5150,04
78Kiš Ladislav1681ŠK Doprastav I0,5316,74
79Kevická Lucia1615ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C0,5316,74
80Bol Jozef1508ŠK Krasňany C0,5316,75
81Kevický Rastislav1561ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C0,5316,76
82Mauritz Róbert1418ŠK Krasňany C0,5510,07
83Tomčík Leon1683ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C0,577,13
84Rožárová Katarína1581KŠN Bratislava B0,010,02
85Roháček Pavol1371KŠN Bratislava B0,010,06
86Lanik Miroslav1187Slávia STU Bratislava C0,010,07
87Závadský Ondrej1000DK Ružinov C0,010,07
88Orolín Ján1551DK Ružinov C0,010,08
89Straka Tomáš1000DK Ružinov C0,020,08
90Fonód Žigmund1000ŠK Doprastav I0,020,08
91Ragan Stanislav1525ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C0,040,08
92Holúbek Peter1000Slávia STU Bratislava C0,050,07
93Macko Miroslav1427KŠN Bratislava B0,060,03
94Suchánsky Jakub1130KŠN Bratislava B0,060,05


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:1957 / TB1: 21 / TB2: 41) Kapitán: Štefan Kovačič
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Breja Stanislav2079SVK1,03,0
2Šturc Gustáv2031SVK3,05,0
3Šturc Ján1961SVK4,05,0
4Samko Karol1962SVK0,00,0
5Zdražil Bohumír1915CZE4,56,0
6Jancura Andrej1945SVK3,57,0
7Goga František1912SVK6,07,0
8Paulička Ivan1790SVK5,57,0
9Kovačič Štefan1790SVK5,07,0
10Lukáč Peter1825SVK0,00,0
11Kollár Ján Marek1694SVK6,57,0
12Majchrák Jozef1854SVK2,02,0
13Požár Daniel1463SVK0,00,0
  3. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C (Elo Ø:1708 / TB1: 3 / TB2: 19,5) Kapitán: Jaroslav Cigánek
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Androvič Peter1901SVK2,56,0
2Púchovský Ladislav1841SVK2,53,0
3Dujava Daniel1765SVK2,56,0
4Tomčík Leon1683SVK0,57,0
5Kosper Peter1643SVK2,54,0
6Kevická Lucia1615SVK0,53,0
7Žiacik Pavol1632SVK2,04,0
8Cigánek Jaroslav1584SVK1,53,0
9Liščák Peter1576SVK2,03,0
10Kevický Rastislav1561SVK0,53,0
11Barta Ondrej1544SVK1,55,0
12Ivanič Martin1470SVK1,03,0
13Ragan Stanislav1525SVK0,04,0
14Kompas Igor1000SVK0,00,0
  4. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1778 / TB1: 12 / TB2: 31,5) Kapitán: Ondrej Marko
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Holubčík Marián1968SVK3,05,0
2Začka Ladislav2074SVK2,57,0
3Reich Roland1799SVK2,04,0
4Šoltés Milan1680SVK2,55,0
5Surovec Juraj1699SVK2,55,0
6Méheš Štefan1792SVK0,00,0
7Chalupa Valerián1535SVK0,00,0
8Kováč Daniel1588SVK5,57,0
9Vacho Jozef1478SVK1,01,0
10Chudý Vladimír1624SVK0,00,0
11Hanker Ľubomír1529SVK2,54,0
12Bol Jozef1508SVK0,53,0
13Mauritz Róbert1418SVK0,55,0
14Marko Ondrej1468SVK1,52,0
15Boldocki Rastislav1000SVK6,06,0
16Juhaniak Ľubomír1000SVK1,52,0
17Vojáček Alois1000SVK0,00,0
  5. ŠK Doprastav I (Elo Ø:1749 / TB1: 13 / TB2: 32) Kapitán: Jozef Kysel
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Malaschitz Richard2121SVK4,56,0
2Kersten Juraj1963SVK4,07,0
3Kysel Jozef1634SVK4,07,0
4Kulik Juraj1737SVK3,05,0
5Kiš Ladislav1681SVK0,53,0
6Vinklárek Alojz1635SVK4,57,0
7Polák Pavol1594SVK2,53,0
8Brezina Igor1544SVK3,57,0
9Kriszt Mikuláš1628SVK1,54,0
10Tittel Emil1477SVK2,02,0
11Ružička Miroslav1563SVK2,02,0
12Fonód Žigmund1000SVK0,02,0
  6. Slávia STU Bratislava C (Elo Ø:1708 / TB1: 7 / TB2: 29) Kapitán: Vladimír Chovanec
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Koutný Pavel1834SVK4,05,0
2Pisár Juraj1798SVK2,06,0
3Beďač Jozef1706SVK3,57,0
4Vodička Ivan1709SVK4,56,0
5Martínez Eduardo1707SVK0,00,0
6Vlčková Hana1665SVK1,01,0
7Škvarka Jaroslav1626SVK0,00,0
8Psotný Martin1615SVK3,57,0
9Racko Ján1603SVK5,07,0
10Ontkoc Tomáš1548SVK0,00,0
11Szabó Viktor1490SVK0,00,0
12Porteš Peter1485SVK3,54,0
13Radványiová Monika1483SVK0,00,0
14Ondrejková Alžbeta1339SVK2,06,0
15Lanik Miroslav1187SVK0,01,0
16Fojtík Róbert1000SVK0,00,0
17Holúbek Peter1000SVK0,05,0
  7. DK Ružinov C (Elo Ø:1798 / TB1: 14 / TB2: 31) Kapitán: Jozef Vrbenský
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Hricák Vasil2051SVK4,07,0
2Procházka Jaromír1904SVK6,07,0
3Ďurovka Štefan1817SVK5,07,0
4Veselý Bedřich1802SVK0,51,0
5Matúšek Ján1798SVK0,00,0
6Kuma Rudolf1724SVK2,56,0
7Moravčík Peter1680SVK3,06,0
8Vrbenský Jozef1547SVK2,05,0
9Machalik Juraj1607SVK3,56,0
10Hatala Peter1594SVK1,02,0
11Slugeňová Božena1460SVK1,53,0
12Orolín Ján1551SVK0,01,0
13Klačanský Peter1563SVK1,01,0
14Závadský Ondrej1000SVK1,02,0
15Pašinský Milan1440SVK0,00,0
16Straka Tomáš1000SVK0,02,0
  8. ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka (Elo Ø:1673 / TB1: 8 / TB2: 28) Kapitán: Peter Povrazník
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Povrazník Peter1771SVK2,06,0
2Záhorský Michal1729SVK3,07,0
3Ludwig Anton1671SVK2,56,0
4Chovanec Peter1645SVK3,55,0
5Pigoš Ján1811SVK0,00,0
6Vlček Milan1562SVK2,57,0
7Valach Andrej1537SVK4,07,0
8Zuzík Emil1498SVK3,05,0
9Síbert Adam1466SVK5,07,0
10Hrabovský Pavol1477SVK1,53,0
11Sárandi Ľudovít1655SVK1,02,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:1957, Kapitán: Štefan Kovačič / TB1: 21 / TB2: 41)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Breja Stanislav2079SVK0½½1,03
2Šturc Gustáv2031SVK1½1½03,05
3Šturc Ján1961SVK111104,05
5Zdražil Bohumír1915CZE0111½14,56
6Jancura Andrej1945SVK½½0½1103,57
7Goga František1912SVK½11111½6,07
8Paulička Ivan1790SVK1111½015,57
9Kovačič Štefan1790SVK1½1101½5,07
11Kollár Ján Marek1694SVK11+1½+16,57
12Majchrák Jozef1854SVK112,02
  2. DK Ružinov C (Elo Ø:1798, Kapitán: Jozef Vrbenský / TB1: 14 / TB2: 31)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Hricák Vasil2051SVK10½101½4,07
2Procházka Jaromír1904SVK1111½½16,07
3Ďurovka Štefan1817SVK½11101½5,07
4Veselý Bedřich1802SVK½0,51
6Kuma Rudolf1724SVK0½01½½2,56
7Moravčík Peter1680SVK01½10½3,06
8Vrbenský Jozef1547SVK001012,05
9Machalik Juraj1607SVK1101½03,56
10Hatala Peter1594SVK011,02
11Slugeňová Božena1460SVK½011,53
12Orolín Ján1551SVK00,01
13Klačanský Peter1563SVK11,01
14Závadský Ondrej1000SVK0+1,02
16Straka Tomáš1000SVK000,02
  3. ŠK Doprastav I (Elo Ø:1749, Kapitán: Jozef Kysel / TB1: 13 / TB2: 32)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Malaschitz Richard2121SVK1101½14,56
2Kersten Juraj1963SVK½01011½4,07
3Kysel Jozef1634SVK½1½01014,07
4Kulik Juraj1737SVK101103,05
5Kiš Ladislav1681SVK½000,53
6Vinklárek Alojz1635SVK0½111014,57
7Polák Pavol1594SVK11½2,53
8Brezina Igor1544SVK00½1½1½3,57
9Kriszt Mikuláš1628SVK½0101,54
10Tittel Emil1477SVK112,02
11Ružička Miroslav1563SVK+12,02
12Fonód Žigmund1000SVK000,02
  4. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1778, Kapitán: Ondrej Marko / TB1: 12 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Holubčík Marián1968SVK½½1½½3,05
2Začka Ladislav2074SVK½½0100½2,57
3Reich Roland1799SVK½½012,04
4Šoltés Milan1680SVK11½002,55
5Surovec Juraj1699SVK½1½0½2,55
8Kováč Daniel1588SVK1101½115,57
9Vacho Jozef1478SVK11,01
11Hanker Ľubomír1529SVK½1012,54
12Bol Jozef1508SVK½000,53
13Mauritz Róbert1418SVK0000½0,55
14Marko Ondrej1468SVK1½1,52
15Boldocki Rastislav1000SVK1111116,06
16Juhaniak Ľubomír1000SVK½11,52
  5. ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka (Elo Ø:1673, Kapitán: Peter Povrazník / TB1: 8 / TB2: 28)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Povrazník Peter1771SVK½½0½0½2,06
2Záhorský Michal1729SVK00½1½½½3,07
3Ludwig Anton1671SVK100½012,56
4Chovanec Peter1645SVK1101½3,55
6Vlček Milan1562SVK1000½½½2,57
7Valach Andrej1537SVK10011104,07
8Zuzík Emil1498SVK½11½03,05
9Síbert Adam1466SVK11011105,07
10Hrabovský Pavol1477SVK1-½1,53
11Sárandi Ľudovít1655SVK011,02
  6. Slávia STU Bratislava C (Elo Ø:1708, Kapitán: Vladimír Chovanec / TB1: 7 / TB2: 29)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Koutný Pavel1834SVK½11½14,05
2Pisár Juraj1798SVK0½0½102,06
3Beďač Jozef1706SVK½0001113,57
4Vodička Ivan1709SVK1½½11½4,56
6Vlčková Hana1665SVK11,01
8Psotný Martin1615SVK½0110103,57
9Racko Ján1603SVK1½0111½5,07
12Porteš Peter1485SVK11½13,54
14Ondrejková Alžbeta1339SVK1000102,06
15Lanik Miroslav1187SVK00,01
17Holúbek Peter1000SVK000000,05
  7. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C (Elo Ø:1708, Kapitán: Jaroslav Cigánek / TB1: 3 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFED1234567BodyPartie
1Androvič Peter1901SVK100½102,56
2Púchovský Ladislav1841SVK1½12,53
3Dujava Daniel1765SVK0½0½1½2,56
4Tomčík Leon1683SVK½0000000,57
5Kosper Peter1643SVK0½112,54
6Kevická Lucia1615SVK0½00,53
7Žiacik Pavol1632SVK½0½12,04
8Cigánek Jaroslav1584SVK01½1,53
9Liščák Peter1576SVK1102,03
10Kevický Rastislav1561SVK00½0,53
11Barta Ondrej1544SVK0½1001,55
12Ivanič Martin1470SVK0011,03
13Ragan Stanislav1525SVK00000,04

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2010/10/15 o 17:00
š.2  ŠK Slovan Bratislava E-7  DK Ružinov C5 : 3
2.1
Breja, Stanislav
-
Hricák, Vasil
0 - 1
2.2
Zdražil, Bohumír
-
Procházka, Jaromír
0 - 1
2.3
Jancura, Andrej
-
Ďurovka, Štefan
½ - ½
2.4
Goga, František
-
Veselý, Bedřich
½ - ½
2.5
Paulička, Ivan
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
2.6
Kovačič, Štefan
-
Moravčík, Peter
1 - 0
2.7
Kollár, Ján Marek
-
Hatala, Peter
1 - 0
2.8
Majchrák, Jozef
-
Straka, Tomáš
1 - 0
1. kolo dňa 2010/10/15 o 17:00
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-6  Slávia STU Bratislava C2 : 6
3.1
Púchovský, Ladislav
-
Pisár, Juraj
1 - 0
3.2
Tomčík, Leon
-
Beďač, Jozef
½ - ½
3.3
Kosper, Peter
-
Vodička, Ivan
0 - 1
3.4
Kevická, Lucia
-
Vlčková, Hana
0 - 1
3.5
Žiacik, Pavol
-
Psotný, Martin
½ - ½
3.6
Kevický, Rastislav
-
Racko, Ján
0 - 1
3.7
Barta, Ondrej
-
Porteš, Peter
0 - 1
3.8
Ragan, Stanislav
-
Ondrejková, Alžbeta
0 - 1
1. kolo dňa 2010/10/15 o 17:00
š.4  ŠK Krasňany C-5  ŠK Doprastav I5 : 3
4.1
Holubčík, Marián
-
Kersten, Juraj
½ - ½
4.2
Začka, Ladislav
-
Kysel, Jozef
½ - ½
4.3
Reich, Roland
-
Kiš, Ladislav
½ - ½
4.4
Šoltés, Milan
-
Vinklárek, Alojz
1 - 0
4.5
Kováč, Daniel
-
Brezina, Igor
1 - 0
4.6
Bol, Jozef
-
Kriszt, Mikuláš
½ - ½
4.7
Mauritz, Róbert
-
Tittel, Emil
0 - 1
4.8
Boldocki, Rastislav
-
Fonód, Žigmund
1 - 0
2. kolo dňa 2010/11/05 o 17:00
š.8  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka-5  ŠK Doprastav I3½:4½
1.1
Záhorský, Michal
-
Malaschitz, Richard
0 - 1
1.2
Chovanec, Peter
-
Kersten, Juraj
1 - 0
1.3
Vlček, Milan
-
Kysel, Jozef
0 - 1
1.4
Valach, Andrej
-
Kulik, Juraj
0 - 1
1.5
Zuzík, Emil
-
Vinklárek, Alojz
½ - ½
1.6
Síbert, Adam
-
Brezina, Igor
1 - 0
1.7
Sárandi, Ľudovít
-
Kriszt, Mikuláš
1 - 0
1.8
Brett nicht besetzt,
-
Ružička, Miroslav
- - +
2. kolo dňa 2010/11/05 o 17:00
š.6  Slávia STU Bratislava C-4  ŠK Krasňany C3 : 5
2.1
Koutný, Pavel
-
Začka, Ladislav
½ - ½
2.2
Pisár, Juraj
-
Reich, Roland
½ - ½
2.3
Beďač, Jozef
-
Šoltés, Milan
0 - 1
2.4
Vodička, Ivan
-
Surovec, Juraj
½ - ½
2.5
Psotný, Martin
-
Kováč, Daniel
0 - 1
2.6
Racko, Ján
-
Hanker, Ľubomír
½ - ½
2.7
Porteš, Peter
-
Mauritz, Róbert
1 - 0
2.8
Holúbek, Peter
-
Boldocki, Rastislav
0 - 1
2. kolo dňa 2010/11/05 o 17:00
š.7  DK Ružinov C-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C5 : 3
3.1
Hricák, Vasil
-
Androvič, Peter
0 - 1
3.2
Procházka, Jaromír
-
Dujava, Daniel
1 - 0
3.3
Ďurovka, Štefan
-
Tomčík, Leon
1 - 0
3.4
Kuma, Rudolf
-
Kevická, Lucia
½ - ½
3.5
Moravčík, Peter
-
Cigánek, Jaroslav
1 - 0
3.6
Vrbenský, Jozef
-
Liščák, Peter
0 - 1
3.7
Machalik, Juraj
-
Kevický, Rastislav
1 - 0
3.8
Slugeňová, Božena
-
Barta, Ondrej
½ - ½
3. kolo dňa 2010/11/12 o 17:00
š.2  ŠK Slovan Bratislava E-8  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka6 : 2
1.1
Breja, Stanislav
-
Povrazník, Peter
½ - ½
1.2
Šturc, Gustáv
-
Záhorský, Michal
½ - ½
1.3
Zdražil, Bohumír
-
Ludwig, Anton
1 - 0
1.4
Jancura, Andrej
-
Chovanec, Peter
0 - 1
1.5
Goga, František
-
Vlček, Milan
1 - 0
1.6
Paulička, Ivan
-
Valach, Andrej
1 - 0
1.7
Kovačič, Štefan
-
Síbert, Adam
1 - 0
1.8
Kollár, Ján Marek
-
Hrabovský, Pavol
+ - -
3. kolo dňa 2010/11/12 o 17:00
š.4  ŠK Krasňany C-7  DK Ružinov C3 : 5
3.1
Holubčík, Marián
-
Hricák, Vasil
½ - ½
3.2
Začka, Ladislav
-
Procházka, Jaromír
0 - 1
3.3
Reich, Roland
-
Ďurovka, Štefan
0 - 1
3.4
Šoltés, Milan
-
Moravčík, Peter
½ - ½
3.5
Surovec, Juraj
-
Vrbenský, Jozef
1 - 0
3.6
Kováč, Daniel
-
Machalik, Juraj
0 - 1
3.7
Mauritz, Róbert
-
Hatala, Peter
0 - 1
3.8
Boldocki, Rastislav
-
Slugeňová, Božena
1 - 0
3. kolo dňa 2010/11/12 o 17:00
š.5  ŠK Doprastav I-6  Slávia STU Bratislava C6 : 2
4.1
Malaschitz, Richard
-
Pisár, Juraj
1 - 0
4.2
Kersten, Juraj
-
Beďač, Jozef
1 - 0
4.3
Kysel, Jozef
-
Vodička, Ivan
½ - ½
4.4
Kulik, Juraj
-
Psotný, Martin
0 - 1
4.5
Vinklárek, Alojz
-
Racko, Ján
1 - 0
4.6
Brezina, Igor
-
Porteš, Peter
½ - ½
4.7
Tittel, Emil
-
Ondrejková, Alžbeta
1 - 0
4.8
Ružička, Miroslav
-
Holúbek, Peter
1 - 0
4. kolo dňa 2010/12/10 o 17:00
š.8  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka-6  Slávia STU Bratislava C4 : 4
1.1
Povrazník, Peter
-
Koutný, Pavel
0 - 1
1.2
Záhorský, Michal
-
Beďač, Jozef
1 - 0
1.3
Ludwig, Anton
-
Vodička, Ivan
0 - 1
1.4
Chovanec, Peter
-
Psotný, Martin
0 - 1
1.5
Vlček, Milan
-
Racko, Ján
0 - 1
1.6
Valach, Andrej
-
Ondrejková, Alžbeta
1 - 0
1.7
Zuzík, Emil
-
Lanik, Miroslav
1 - 0
1.8
Síbert, Adam
-
Holúbek, Peter
1 - 0
4. kolo dňa 2010/12/10 o 17:00
š.7  DK Ružinov C-5  ŠK Doprastav I4 : 4
2.1
Hricák, Vasil
-
Malaschitz, Richard
1 - 0
2.2
Procházka, Jaromír
-
Kersten, Juraj
1 - 0
2.3
Ďurovka, Štefan
-
Kysel, Jozef
1 - 0
2.4
Kuma, Rudolf
-
Kulik, Juraj
0 - 1
2.5
Moravčík, Peter
-
Kiš, Ladislav
1 - 0
2.6
Machalik, Juraj
-
Vinklárek, Alojz
0 - 1
2.7
Závadský, Ondrej
-
Polák, Pavol
0 - 1
2.8
Straka, Tomáš
-
Brezina, Igor
0 - 1
4. kolo dňa 2010/12/10 o 17:00
š.2  ŠK Slovan Bratislava E-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C7½: ½
4.1
Šturc, Gustáv
-
Androvič, Peter
1 - 0
4.2
Šturc, Ján
-
Dujava, Daniel
1 - 0
4.3
Zdražil, Bohumír
-
Tomčík, Leon
1 - 0
4.4
Jancura, Andrej
-
Kosper, Peter
½ - ½
4.5
Goga, František
-
Žiacik, Pavol
1 - 0
4.6
Paulička, Ivan
-
Barta, Ondrej
1 - 0
4.7
Kovačič, Štefan
-
Ivanič, Martin
1 - 0
4.8
Kollár, Ján Marek
-
Ragan, Stanislav
1 - 0
5. kolo dňa 2010/12/17 o 17:00
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-8  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka2 : 6
1.1
Androvič, Peter
-
Povrazník, Peter
½ - ½
1.2
Púchovský, Ladislav
-
Záhorský, Michal
½ - ½
1.3
Dujava, Daniel
-
Ludwig, Anton
½ - ½
1.4
Tomčík, Leon
-
Chovanec, Peter
0 - 1
1.5
Žiacik, Pavol
-
Vlček, Milan
½ - ½
1.6
Liščák, Peter
-
Valach, Andrej
0 - 1
1.7
Ivanič, Martin
-
Zuzík, Emil
0 - 1
1.8
Ragan, Stanislav
-
Síbert, Adam
0 - 1
5. kolo dňa 2010/12/17 o 17:00
š.4  ŠK Krasňany C-2  ŠK Slovan Bratislava E3 : 5
2.1
Holubčík, Marián
-
Šturc, Gustáv
½ - ½
2.2
Začka, Ladislav
-
Šturc, Ján
0 - 1
2.3
Kováč, Daniel
-
Zdražil, Bohumír
½ - ½
2.4
Hanker, Ľubomír
-
Jancura, Andrej
0 - 1
2.5
Bol, Jozef
-
Goga, František
0 - 1
2.6
Marko, Ondrej
-
Paulička, Ivan
½ - ½
2.7
Boldocki, Rastislav
-
Kovačič, Štefan
1 - 0
2.8
Juhaniak, Ľubomír
-
Kollár, Ján Marek
½ - ½
5. kolo dňa 2010/12/17 o 17:00
š.6  Slávia STU Bratislava C-7  DK Ružinov C3½:4½
4.1
Koutný, Pavel
-
Hricák, Vasil
1 - 0
4.2
Pisár, Juraj
-
Procházka, Jaromír
½ - ½
4.3
Beďač, Jozef
-
Ďurovka, Štefan
1 - 0
4.4
Psotný, Martin
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
4.5
Racko, Ján
-
Moravčík, Peter
1 - 0
4.6
Ondrejková, Alžbeta
-
Vrbenský, Jozef
0 - 1
4.7
Holúbek, Peter
-
Machalik, Juraj
0 - 1
4.8
Brett nicht besetzt,
-
Závadský, Ondrej
- - +
6. kolo dňa 2011/01/14 o 17:00
š.8  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka-7  DK Ružinov C4 : 4
1.1
Povrazník, Peter
-
Hricák, Vasil
0 - 1
1.2
Záhorský, Michal
-
Procházka, Jaromír
½ - ½
1.3
Ludwig, Anton
-
Ďurovka, Štefan
0 - 1
1.4
Chovanec, Peter
-
Kuma, Rudolf
½ - ½
1.5
Vlček, Milan
-
Moravčík, Peter
½ - ½
1.6
Valach, Andrej
-
Vrbenský, Jozef
1 - 0
1.7
Zuzík, Emil
-
Machalik, Juraj
½ - ½
1.8
Síbert, Adam
-
Orolín, Ján
1 - 0
6. kolo dňa 2011/01/14 o 17:00
š.2  ŠK Slovan Bratislava E-5  ŠK Doprastav I5½:2½
3.1
Breja, Stanislav
-
Malaschitz, Richard
½ - ½
3.2
Šturc, Gustáv
-
Kersten, Juraj
0 - 1
3.3
Šturc, Ján
-
Kysel, Jozef
1 - 0
3.4
Jancura, Andrej
-
Kiš, Ladislav
1 - 0
3.5
Goga, František
-
Vinklárek, Alojz
1 - 0
3.6
Paulička, Ivan
-
Brezina, Igor
0 - 1
3.7
Kovačič, Štefan
-
Kriszt, Mikuláš
1 - 0
3.8
Kollár, Ján Marek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
6. kolo dňa 2011/01/14 o 17:00
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C-4  ŠK Krasňany C5 : 3
4.1
Androvič, Peter
-
Začka, Ladislav
1 - 0
4.2
Púchovský, Ladislav
-
Šoltés, Milan
1 - 0
4.3
Dujava, Daniel
-
Surovec, Juraj
1 - 0
4.4
Tomčík, Leon
-
Kováč, Daniel
0 - 1
4.5
Kosper, Peter
-
Bol, Jozef
1 - 0
4.6
Žiacik, Pavol
-
Mauritz, Róbert
1 - 0
4.7
Barta, Ondrej
-
Boldocki, Rastislav
0 - 1
4.8
Ragan, Stanislav
-
Juhaniak, Ľubomír
0 - 1
7. kolo dňa 2011/02/11 o 17:00
š.4  ŠK Krasňany C-8  ŠO Tatran Bratislava - Dúbravka5 : 3
1.1
Holubčík, Marián
-
Povrazník, Peter
½ - ½
1.2
Začka, Ladislav
-
Záhorský, Michal
½ - ½
1.3
Šoltés, Milan
-
Ludwig, Anton
0 - 1
1.4
Surovec, Juraj
-
Vlček, Milan
½ - ½
1.5
Kováč, Daniel
-
Valach, Andrej
1 - 0
1.6
Vacho, Jozef
-
Zuzík, Emil
1 - 0
1.7
Hanker, Ľubomír
-
Síbert, Adam
1 - 0
1.8
Mauritz, Róbert
-
Hrabovský, Pavol
½ - ½
7. kolo dňa 2011/02/11 o 17:00
š.5  ŠK Doprastav I-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C4½:3½
2.1
Malaschitz, Richard
-
Androvič, Peter
1 - 0
2.2
Kersten, Juraj
-
Dujava, Daniel
½ - ½
2.3
Kysel, Jozef
-
Tomčík, Leon
1 - 0
2.4
Kulik, Juraj
-
Kosper, Peter
0 - 1
2.5
Vinklárek, Alojz
-
Kevická, Lucia
1 - 0
2.6
Polák, Pavol
-
Cigánek, Jaroslav
½ - ½
2.7
Brezina, Igor
-
Kevický, Rastislav
½ - ½
2.8
Fonód, Žigmund
-
Ivanič, Martin
0 - 1
7. kolo dňa 2011/02/11 o 17:00
š.6  Slávia STU Bratislava C-2  ŠK Slovan Bratislava E3 : 5
3.1
Koutný, Pavel
-
Šturc, Ján
1 - 0
3.2
Pisár, Juraj
-
Zdražil, Bohumír
0 - 1
3.3
Beďač, Jozef
-
Jancura, Andrej
1 - 0
3.4
Vodička, Ivan
-
Goga, František
½ - ½
3.5
Psotný, Martin
-
Paulička, Ivan
0 - 1
3.6
Racko, Ján
-
Kovačič, Štefan
½ - ½
3.7
Ondrejková, Alžbeta
-
Kollár, Ján Marek
0 - 1
3.8
Holúbek, Peter
-
Majchrák, Jozef
0 - 1