TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess


Meno: Sahidi, Samir

Fide Id: 14936372

Rozhranie dát:
 


ročná štatistika
RokPartieVíťazneRemízaPrehraPercØ EloMin EloMax EloPerf
20215932151254.20%   25.40%   20.30%2288148826832424
202039921923.10%   53.80%   23.10%2417201827072417
201910749401845.80%   37.40%   16.80%2272172825872388
20188445211853.60%   25.00%   21.40%2195176726072323
20175728121749.10%   21.10%   29.80%2123133025222200
20168743232149.40%   26.40%   24.10%2118141925412219
20159654192356.30%   19.80%   24.00%2032136825402161
20147848121861.50%   15.40%   23.10%1908140424432062
20137937123046.80%   15.20%   38.00%1909130422431945
2012492072240.80%   14.30%   44.90%1831146321721815
2011321066.70%   33.30%   0.00%1546147116911812
Ratingová štatistika
RatingPartieVíťazneRemízaPrehraPercØ EloMin EloMax EloPerf
2700-279910010.00%   0.00%   100.00%2707270727072307
2600-2699712414.30%   28.60%   57.10%2643260726832472
2500-2599293111510.30%   37.90%   51.70%2542250125952376
2400-24996811302716.20%   44.10%   39.70%2440240024992346
2300-23997727272335.10%   35.10%   29.90%2350230323972370
2200-229910743333140.20%   30.80%   29.00%2250220022992295
2100-21998439212446.40%   25.00%   28.60%2144210021982216
2000-209911676211965.50%   18.10%   16.40%2052200020992249
1900-19998248181658.50%   22.00%   19.50%1954190219992110
1800-18997344121760.30%   16.40%   23.30%1854180118992002
1700-179943343679.10%   7.00%   14.00%1748170017992009
1600-169923164369.60%   17.40%   13.00%1646160116911872
1500-159914120285.70%   0.00%   14.30%1553151815961838
1400-149911101090.90%   9.10%   0.00%1456140414881820
1300-13993300100.00%   0.00%   0.00%1334130413681734
Najvyšší rating hráča s ktorým vyhral
2021SKALICA MASTERS 2021Movsesian SergeiARM26381.00
2021GM Turnier Wien 2021Gazik ViktorSVK25581.00
2021Slovakia Open Piestany 2021Pap GyulaHUN25351.00
2019ECoC Extraliga SVK 201920 R3-4Matuszewski MichalPOL25241.00
2018World Youth Under-16 Chess Olympiad 2018Ivic VelimirSRB24971.00
... viac zaznamov
Najvyšší rating hráča s ktorým remizoval
2020Skalica MASTERS 2020 - TirnaviaBerkes FerencHUN26610.50
2020ECoC Extraliga SVK 201920 R8Piorun KacperPOL26090.50
2021SKALICA MASTERS 2021Michalik PeterCZE25920.50
2021GM Turnier Wien 2021Zilka StepanCZE25730.50
2020Banicky Kahanec 2020Basso Pier LuigiITA25700.50
... viac zaznamov
Najvyšší rating hráča s ktorým hral
20203liga D3 201920 dohravka Extraligy 9 az 11Navara DavidCZE27070.00
2021SKALICA MASTERS 2021Korobov AntonUKR26830.00
2020Skalica MASTERS 2020 - TirnaviaBerkes FerencHUN26610.50
2020Skalica MASTERS 2020 - TirnaviaDonchenko AlexanderGER26570.00
2020Skalica MASTERS 2020 - TirnaviaSaric IvanCRO26460.00
... viac zaznamov
Najnižší rating hráča s ktorým remizoval
20111 liga mladeze - vychodKubosova HanaCZE14750.50
2013V4 Yuoth team festival Liptov 2013Celustkova LubicaSVK16110.50
2014World Youth Chess Championships 2014 u12 BoysPaul JustinUSA16150.50
2015SVK championship B12 2015Zetocha AdrianSVK16490.50
2013World Youth Chess Championship 2013 Open U10Kacharava NikolozGEO16490.50
... viac zaznamov
Najnižší rating hráča s kotrým prehral
2013World Youth Chess Championship 2013 Open U10Nogerbek KazybekKAZ15440.00
2013World Youth Chess Championship 2013 Open U10Cohen ShoamISR15960.00
201210th EU Youth Champ u10Kovacs JuditHUN16240.00
201210th EU Youth Champ u10Matos BalintHUN16460.00
2013SVK 5th league gr A11 201314Kince JozefSVK16820.00
... viac zaznamov
Prvé záznamy načítané z fide.com
20114th league SVK gr A21Matejovic LudovitSVK16911.00
20111 liga mladeze - vychodNekarda JanCZE14711.00
20111 liga mladeze - vychodKubosova HanaCZE14750.50
2012SVK 5th league gr A11 201213Dinzik JanSVK16571.00
2012SVK 5th league gr A11 201213Danada OndrejSVK18820.00
... viac zaznamov
Posledné záznamy načítané z fide.com
2021-08Uppsala Chess Festival 2021 IM 1Jogstad MartinSWE23341.00
2021-08Uppsala Chess Festival 2021 IM 1Yugina MariaRUS19741.00
2021-08Uppsala Chess Festival 2021 IM 1Heimisson Hilmir FreyrISL23091.00
2021-08Uppsala Chess Festival 2021 IM 1Kenneskog TheodorSWE22780.50
2021-08Uppsala Chess Festival 2021 IM 1Johansson JanSWE23061.00
... viac zaznamov
Načítané turnaje
RokTurnajPartie
2021-08 SKALICA MASTERS 20219
2021-08 Uppsala Chess Festival 2021 IM 19
2021-07 GM Turnier Wien 20219
2021-07 Slovakia Open Piestany 20219
2021-06 MSR mladeze 2021 - CH20 a CH189
2021-06 Majstrovstva Bratislavskeho kraja 20217
2021-05 Mitropacup 20214
2021-02 1st European Hybrid Cities Cup 20213
2020-10 Banicky Kahanec 20209
2020-09 3.liga D3 2019/20 dohravka Extraligy 9 az 113
2020-08 Skalica MASTERS 2020 - Tirnavia9
2020-06 3.liga B1 2019/20 Dohravka 1.liga Vychod Zapad 10,112
2020-06 1. liga zapad 2019/2020 r10-112
2020-03 2.liga skupina A 2019/20 R10-112
2020-03 ECoC Extraliga SVK 2019/20 R81
2020-02 ECoC Extraliga SVK 2019/20 R71
2020-02 1.liga Zapad SVK 2019/20 R8-92
2020-02 2.liga skupina A 2019/20 R8-91
2020-02 1. liga zapad 2019/2020 r7-82
2020-01 2.liga skupina A 2019/20 R71
2020-01 1.liga Zapad SVK 2019/20 R71
2020-01 ECoC Extraliga SVK 2019/20 R5-62
2020-01 1. liga zapad 2019/2020 r5-61
2019-12 2.liga skupina A 2019/20 R5-62
2019-12 1. liga zapad 2019/2020 r41
2019-12 1.liga Zapad SVK 2019/20 R5-61
2019-11 ECoC Extraliga SVK 2019/20 R3-42
2019-11 2.liga skupina A 2019/20 R3-42
2019-11 1. liga zapad 2019/2020 r2-31
2019-11 1.liga Zapad SVK 2019/20 R3-41
2019-10 World Youth U-16 Chess Olympiad 20198
2019-10 2.liga skupina A 2019/20 R1-22
2019-10 ECoC Extraliga SVK 2019/20 R1-22
2019-10 1.liga Zapad SVK 2019/20 R1-21
2019-10 Extraliga 2019/2020 r1-21
2019-10 3.liga A2 2019/20 R1-21
2019-08 FIDE chess OPEN Skalica 20199
2019-08 Tirnavia 2019 - Memorial Richarda Retiho9
2019-08 European Youth Chess Championship 2019 Open 169
2019-07 European Youth Team Chess Championship 2019 - U18 Open7
2019-06 15. Zlata Praha - Memorial Karla Opocenskeho 20199
2019-05 Mitropa Cup 2019 - Open6
2019-04 MSR 2019 B169
2019-04 OPEN Doprastav 20197
2019-04 2.liga skupina A 2018/19 R10-112
2019-03 2. liga 2018/2019 B r111
2019-03 1.liga Zapad SVK 2018/19 R10-112
2019-03 1. liga 2018/2019 zapad r9-101
2019-03 2.liga skupina A 2018/19 R8-92
2019-02 2. liga 2018/2019 B r8-91
2019-02 2.liga skupina A 2018/19 R71
2019-02 1. liga 2018/2019 zapad r7-81
2019-02 1.liga Zapad SVK 2018/19 R7-93
2019-01 2. liga 2018/2019 B r6-71
2019-01 1.liga Zapad SVK 2018/19 R5-62
2018-12 2.liga skupina A 2018/19 R5-61
2018-12 1. liga 2018/2019 zapad r41
2018-12 2. liga 2018/2019 B r4-51
2018-11 World Youth Under-16 Chess Olympiad 20189
2018-11 2.liga skupina A 2018/19 R3-42
2018-11 1. liga 2018/2019 zapad r2-31
2018-11 2. liga 2018/2019 B r2-31
2018-10 FIDE World Youth Chess Championships - open 1611
2018-10 2.liga skupina A 2018/19 R1-22
2018-07 21. Memorial Vasje Pirca - Open A9
2018-07 European Youth Team Chess Championship (EYTCC) 2018 - U18 Open7
2018-07 IM-Turnier TuRa Harksheide9
2018-05 Dorastenecka liga 2018 finale5
2018-04 SVK CH16 20189
2018-03 Open Doprastav 20187
2018-03 2.liga skupina A 2017/18 R10-112
2018-03 1.liga Zapad SVK 2017/18 R10-112
2018-02 2.liga skupina A 2017/18 R7-92
2018-02 1.liga Zapad SVK 2017/18 R7-91
2018-01 2.liga skupina A 2017/18 R5-62
2017-12 1.liga Zapad SVK 2017/18 R5-62
2017-11 2.liga skupina A 2017/18 R3-42
2017-11 1.liga Zapad SVK 2017/18 R3-42
2017-10 2.liga skupina A 2017/18 R1-22
2017-10 1.liga Zapad SVK 2017/18 R1-22
2017-08 European Youth Team Chess Championship 2017 - Open Section7
2017-05 Zahoracky sachovy festival 2017 IM B19
2017-04 Majstrovstva SR 2017 CH149
2017-04 OPEN Doprastav 20177
2017-04 2.liga A 2016/2017 r111
2017-03 Extraliga SVK 2016/17 R9-111
2017-03 1.liga zapad 2016/17 R10-112
2017-03 2.liga skupina C 2016/17 R10-112
2017-02 1.liga zapad 2016/17 R8-92
2017-02 Extraliga SVK 2016/17 R7-81
2017-02 2.liga skupina C 2016/17 R8-92
2017-01 1.liga zapad 2016/17 R71
2017-01 2.liga skupina C 2016/17 R71
2017-01 Extraliga SVK 2016/17 R5-62
2016-12 Extraliga SVK 2016/17 R3-42
2016-12 1.liga zapad 2016/17 R5-62
2016-12 2.liga skupina C 2016/17 R5-62
2016-11 1.liga zapad 2016/17 R3-42
2016-11 2.liga A 2016/2017 r3-42
2016-11 2.liga skupina C 2016/17 R3-42
2016-10 Extraliga SVK 2016/17 R1-22
2016-10 1.liga zapad 2016/17 R1-22
2016-10 2.liga A 2016/2017 r1-21
2016-10 2.liga skupina C 2016/17 R1-22
2016-08 European Youth Chess Championship 2016 - Boys Under 149
2016-07 World Youth Chess Olympiad U16 20169
2016-07 MSR - kvalifikacny medzinarodny open, MSR zien9
2016-06 OPEN Doprastav 20164
2016-05 HUN - SVK Youth Team Match2
2016-05 Dorastenecka liga 2016 finale5
2016-04 MSR 2016 CH149
2016-04 SVK extraleague 2015/16 Round 9-113
2016-04 3.liga A1 2015/16 R111
2016-03 1.liga zapad 2015/16 R10-111
2016-03 2.liga skupina A 2015/16 R10-112
2016-03 3.liga A1 2015/16 R9-102
2016-02 SVK extraleague 2015/16 Round 81
2016-02 SVK extraleague 2015/16 Round 71
2016-02 1.liga zapad 2015/16 R8-92
2016-02 2.liga skupina A 2015/16 R8-92
2016-02 3.liga A1 2015/16 R81
2016-01 2.liga skupina A 2015/16 R71
2016-01 1.liga zapad 2015/16 R71
2016-01 3.liga A1 2015/16 R6-72
2016-01 SVK extraleague 2015/16 Round 5-61
2015-12 3.liga A1 2015/16 R51
2015-12 1.liga zapad 2015/16 R5-61
2015-12 2.liga skupina A 2015/16 R5-62
2015-11 3.liga A1 2015/16 R41
2015-11 SVK extraleague 2015/16 Round 3-42
2015-11 3.liga A1 2015/16 R31
2015-11 1.liga zapad 2015/16 R3-41
2015-11 2.liga skupina A 2015/16 R3-42
2015-10 FIDE World Youth - Cadets Chess Championships - open U1211
2015-10 2.liga skupina A 2015/16 R1-22
2015-10 3.liga A1 2015/16 R1-22
2015-10 SVK extraleague 2015/16 Round 1-21
2015-09 25th European Youth Chess Championship 2015 U12 - Open9
2015-08 Senicky letny sachovy festival 6.Interchess Cup IM9
2015-08 Vienna Chess Open 2015 Grp A9
2015-04 SVK championship B12 20159
2015-04 5. Interchess Cup 20159
2015-03 SVK 3rd league gr. A1 2014/15 r10-112
2015-03 SVK 4th league gr. A11 2014/15 r12-132
2015-03 SVK 2nd league gr. A 2014/15 r10-112
2015-03 Senicky jarny sachovy festival 20156
2015-02 SVK 3rd league gr. A1 2014/15 r8-92
2015-02 SVK 4th league gr. A11 2014/15 r9-112
2015-02 SVK 2nd league gr. A 2014/15 r7-93
2015-01 SVK 3rd league gr. A1 2014/15 r6-72
2015-01 SVK 4th league gr. A11 2014/15 r7-82
2015-01 SVK 5th league gr. A11 2014/15 r8-91
2014-12 SVK 4th league gr. A11 2014/15 r61
2014-12 World Youth U-16 Chess Olympiad 201410
2014-12 SVK 2nd league gr. A 2014/15 r5-62
2014-11 SVK 3rd league gr. A1 2014/15 r3-42
2014-11 SVK 2nd league gr. A 2014/15 r3-42
2014-11 SVK 4th league gr. A11 2014/15 r3-53
2014-10 SVK 3rd league gr. A1 2014/15 r1-22
2014-10 SVK 2nd league gr. A 2014/15 r1-22
2014-10 SVK 4th league gr. A11 2014/15 r1-22
2014-09 World Youth Chess Championships 2014 (u12 Boys)11
2014-08 4.Interchess Cup FIDE OPEN 20147
2014-07 Husek Vienna Open 20148
2014-06 Detsky sachovy festival Liptov 2014 team6
2014-05 Senicky majovy sachovy festival 20146
2014-04 SVK championship 2014 B128
2014-02 Senicky jarny sachovy festival 20146
2013-12 World Youth Chess Championship 2013. Open U108
2013-10 SVK 2nd league gr. A 2013/149
2013-10 SVK 4th league gr. A11 2013/1413
2013-10 SVK 5th league gr. A11 2013/1413
2013-08 OPEN Senica 20138
2013-07 SVK championship 20137
2013-06 V4 Yuoth team festival Liptov 20136
2013-04 OPEN Slovan 20139
2013-03 Senicky jarny sachovy festival 20136
2012-11 World Youth Chess Championship 2012 - Open 107
2012-10 SVK 2nd league gr. A 2012/136
2012-10 SVK 4th league gr. A11 2012/139
2012-10 SVK 5th league gr. A11 2012/1310
2012-08 European Youth Chess Championship 2012 - B102
2012-08 10th EU Youth Champ. u106
2012-07 Stiavnica's Chess Festival 2012 - OPEN B9
2011-10 1. liga mladeze - vychod2
2011-10 4th league SVK gr. A211