TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr303123.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314151617181920 TB1  TB2  TB3 
1Lokomotiva C * 544666653573,00
2Dubravan C * 47556853169,50
3Tatran C3 * 41755472966,00
4Doprastav J444 * 456662868,00
5NBS7 * 64552865,50
6Slovan I41 * 5542661,50
7Apollo C * 4544342567,00
8Doprastav H14 * 65582564,00
9Slovan J233 * 4762562,00
10Slovan K23434 * 274562158,00
11DNV Strelec D33444 * 662157,50
12Karlova Ves3346 * 47772061,00
13Doprastav I22434 * 541852,50
14Ružinov B212351 * 3381850,50
15KŠN B2142135 * 851651,50
16Dubravan B2314 * 5471450,50
17Doprastav BŠA3432503 * 251043,50
18Tatran B02½34 * 736,00
19Lokomotiva D32½16 * 5637,50
20Tatran Tilgnerka½02½210333 * 025,00

Súpisky družstiev

  14. KŠN B (Elo Ø:1551 / TB1: 16 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Bochnicka Vladimir20430SVK149434508,09,02142
2Sandor Martin19640SVK149397898,08,02387
3Starovic Martin18460SVK149361191,01,00
4Havalda Samuel14060SVK149554906,511,01756
5Kubikova Nina12410SVK149550753,012,01327
6Bochnickova Simona12640SVK149585628,013,01533
7Kapolkova Greta01089SVK149555551,010,01088
8Sahidi Shabir01174SVK149598282,08,01148
9Sahidi Sear11761153SVK149598364,09,01194
10Stelbasky Filip01162SVK149517200,02,00
11Smidova Michaela14661000SVK149628107,011,01430
12Bazikova Sophia01000SVK149598010,01,00
13Jurasova Dominika01000SVK149600280,01,00
14Havaldova Natalia01068SVK736205802,04,01112
15Meszaros Casey Ryan01000SVK149632050,03,0288
16Kapolkova Alzbeta01000SVK149595930,07,0200
17Sun Martin01000SVK149637011,02,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  15. KŠN B (Elo Ø:1551, TB1: 16 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Bochnicka Vladimir20430SVK149434501110111118,09179121424037,2
2Sandor Martin19640SVK14939789111111118,08158723874064,8
3Starovic Martin18460SVK1493611911,0113970403,2
4Havalda Samuel14060SVK14955490½10½11101½06,5111691175640169,6
5Kubikova Nina12410SVK149550750100000001103,0121520132740-17,2
6Bochnickova Simona12640SVK1495856201111½100½1108,0131446153340155,2
7Kapolkova Greta01089SVK1495555501000000001,01014541088
8Sahidi Shabir01174SVK14959828100000102,0813411148
9Sahidi Sear11761153SVK149598361110001004,091237119440-30,8
10Stelbasky Filip01162SVK14951720000,0215490
11Smidova Michaela14661000SVK1496281001½-1½111017,011128114304013,6
12Bazikova Sophia01000SVK1495980100,0115430
13Jurasova Dominika01000SVK1496002800,0114880
14Havaldova Natalia01068SVK7362058000112,0411121112
15Meszaros Casey Ryan01000SVK149632050000,031088288
16Kapolkova Alzbeta01000SVK1495959300000000,071000200
17Sun Martin01000SVK14963701011,0210000

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.14  KŠN BElo-17  Lokomotiva CElo1½:6½
9.1
Bochnicka, Vladimir
2043-
Novak, Martin
1887A1 - 0
9.2
Havalda, Samuel
1406-
Prochazka, Jaromir
1857A½ - ½
9.3
Kubikova, Nina
1241-
Marusic, Martin
16940 - 1
9.4
Bochnickova, Simona
1264-
Gonda, Jan
16060 - 1
9.5
Kapolkova, Greta
1089-
Androvic, Peter
1687B0 - 1
9.6
Stelbasky, Filip
1162-
Kosper, Peter
17110 - 1
9.7
Jurasova, Dominika
1000-
Ciganek, Jaroslav
14880 - 1
9.8
Havaldova, Natalia
1068-
Liscak, Peter
14460 - 1
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.18  Doprastav BŠAElo-14  KŠN BElo0 : 8
8.1
Petrek, Dominik
1581B-
Bochnicka, Vladimir
20430 - 1
8.2
Rak, Martin
1000-
Sandor, Martin
19640 - 1
8.3
Cizmar, Tomas
1447-
Havalda, Samuel
14060 - 1
8.4
Cutka, Pavol
1035-
Kubikova, Nina
12410 - 1
8.5
Schwab, Augustin Timotej
1000-
Bochnickova, Simona
12640 - 1
8.6
Galba, Branislav
1000-
Kapolkova, Greta
10890 - 1
8.7
Lakota, Jan
1000-
Sahidi, Shabir
11740 - 1
8.8
Habdak, Max
1000-
Sahidi, Sear
11760 - 1
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.14  KŠN BElo-19  Slovan KElo4 : 4
8.1
Bochnicka, Vladimir
2043-
Zdrazil, Bohumir
18211 - 0
8.2
Sandor, Martin
1964-
Kralovic, Peter
17631 - 0
8.3
Kubikova, Nina
1241-
Kovacic, Stefan
16570 - 1
8.4
Bochnickova, Simona
1264-
Tomcik, Leon
15421 - 0
8.5
Sahidi, Shabir
1174-
Butora, Frantisek
14690 - 1
8.6
Sahidi, Sear
1176-
Greppel, Pavol
14831 - 0
8.7
Stelbasky, Filip
1162-
Filipek, Peter
13870 - 1
8.8
Kapolkova, Alzbeta
1000-
Duchovic, Dusan
10000 - 1
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-14  KŠN BElo7 : 1
9.1
Suchansky, Jakub
1926B-
Bochnicka, Vladimir
20431 - 0
9.2
Nepras, Martin
1981A-
Sandor, Martin
19640 - 1
9.3
Zacka, Ladislav
1787A-
Havalda, Samuel
14061 - 0
9.4
Galik, Vladimir
1617-
Kubikova, Nina
12411 - 0
9.5
Marko, Jan
1718-
Kapolkova, Greta
10891 - 0
9.6
Vas, Jozef
1509-
Smidova, Michaela
14661 - 0
9.7
Fabana, Tibor
1543-
Bazikova, Sophia
10001 - 0
9.8
Simon, Jozef
1000-
Kapolkova, Alzbeta
10001 - 0
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.14  KŠN BElo-12  Tatran TilgnerkaElo5 : 3
7.1
Bochnicka, Vladimir
2043-
Kobela, Pavol
16391 - 0
7.2
Sandor, Martin
1964-
Brechtl, Samuel
11871 - 0
7.3
Kubikova, Nina
1241-
Durana, Jonas
11460 - 1
7.4
Bochnickova, Simona
1264-
Krivosik, Matus
10001 - 0
7.5
Sahidi, Shabir
1174-
Hamas, Martin
11400 - 1
7.6
Sahidi, Sear
1176-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
7.7
Smidova, Michaela
1466-
Mervova, Livia
10001 - 0
7.8
Kapolkova, Alzbeta
1000-
Merva, Oliver
10000 - 1
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.13  Doprastav IElo-14  KŠN BElo5 : 3
10.1
Kersten, Juraj
1926-
Sandor, Martin
19640 - 1
10.2
Kysel, Jozef
1695-
Havalda, Samuel
1406½ - ½
10.3
Halasz, Michal
1654-
Kubikova, Nina
12411 - 0
10.4
Dubnicka, Stefan
1632-
Bochnickova, Simona
12640 - 1
10.5
Polak, Pavol
1458-
Kapolkova, Greta
10891 - 0
10.6
Portes, Peter
1525-
Sahidi, Shabir
11741 - 0
10.7
Ruzicka, Miroslav
1535-
Sahidi, Sear
11761 - 0
10.8
Misik, Rudolf
1100-
Smidova, Michaela
1466½ - ½
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.14  KŠN BElo-20  Dubravan BElo3½:4½
6.1
Bochnicka, Vladimir
2043-
Sipeky, Ladislav
1932A1 - 0
6.2
Sandor, Martin
1964-
Strelbitska, Oleksandra
15711 - 0
6.3
Havalda, Samuel
1406-
Struhar, Adrian
14591 - 0
6.4
Bochnickova, Simona
1264-
Gal, Milan
1454½ - ½
6.5
Kapolkova, Greta
1089-
Adamec, Maros
12430 - 1
6.6
Smidova, Michaela
1466-
Zacik, Tibor Gregor
1179- - +
6.7
Havaldova, Natalia
1068-
Licka, Daniel
10000 - 1
6.8
Kapolkova, Alzbeta
1000-
Zacik, Tibor
10000 - 1
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.14  KŠN BElo-15  Ružinov BElo5 : 3
10.1
Bochnicka, Vladimir
2043-
Karcol, Jan
1847A1 - 0
10.2
Sandor, Martin
1964-
Vesely, Bedrich
16141 - 0
10.3
Havalda, Samuel
1406-
Kuma, Rudolf
16001 - 0
10.4
Kubikova, Nina
1241-
Vaverka, Miroslav
15440 - 1
10.5
Bochnickova, Simona
1264-
Barati, Barnabas
14191 - 0
10.6
Sahidi, Shabir
1174-
Zatko, Peter
14620 - 1
10.7
Sahidi, Sear
1176-
Faltus, Jan
14270 - 1
10.8
Smidova, Michaela
1466-
Vrbensky, Jozef
13821 - 0
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.16  Apollo CElo-14  KŠN BElo4½:3½
7.1
Chrenko, Peter
1842B-
Bochnicka, Vladimir
20430 - 1
7.2
Bilka, Radoslav
1652-
Sandor, Martin
19640 - 1
7.3
Krno, Vladimir
1741-
Havalda, Samuel
14060 - 1
7.4
Cacko, Jozef
1635-
Kubikova, Nina
12411 - 0
7.5
Just, Jozef
1602-
Bochnickova, Simona
12641 - 0
7.6
Jambrich, Jaromir
1544-
Kapolkova, Greta
10891 - 0
7.7
Elis, Julius
1417-
Smidova, Michaela
1466½ - ½
7.8
Halasz, Jozef
1000-
Kapolkova, Alzbeta
10001 - 0
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.4  Slovan JElo-14  KŠN BElo7 : 1
6.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Havalda, Samuel
14061 - 0
6.2
Kokles, Jan
1696-
Kubikova, Nina
12411 - 0
6.3
Cervenak, Ladislav
1753-
Bochnickova, Simona
12641 - 0
6.4
Horvath, Marian
1278-
Kapolkova, Greta
10891 - 0
6.5
Zetocha, Adela
1286-
Sahidi, Shabir
11741 - 0
6.6
Markschies, Benjamin Max
1119-
Sahidi, Sear
11761 - 0
6.7
Horvathova, Hana
1467-
Smidova, Michaela
14660 - 1
6.8
Krajci, Damian
1000-
Meszaros, Casey Ryan
10001 - 0
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.14  KŠN BElo-2  Lokomotiva DElo7½: ½
10.1
Bochnicka, Vladimir
2043-
Cebo, Vladimir
16421 - 0
10.2
Starovic, Martin
1846-
Barta, Ondrej
13971 - 0
10.3
Havalda, Samuel
1406-
Skripecky, Marian
14911 - 0
10.4
Kubikova, Nina
1241-
Kyselica, Daniel
10921 - 0
10.5
Bochnickova, Simona
1264-
Skach, Lubomir
1000cis½ - ½
10.6
Sahidi, Sear
1176-
Jursova, Elena
10001 - 0
10.7
Smidova, Michaela
1466-
Skripecky, Marek
1000cis1 - 0
10.8
Havaldova, Natalia
1068-
Drabek, Rudolf
1000cis1 - 0
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.1  Tatran BElo-14  KŠN BElo3½:4½
9.1
Zahorsky, Michal
1715-
Havalda, Samuel
1406½ - ½
9.2
Povraznik, Peter
1545-
Bochnickova, Simona
12640 - 1
9.3
Stancek, Stefan
1558-
Kapolkova, Greta
10891 - 0
9.4
Caplovic, Jan
1470-
Sahidi, Shabir
11740 - 1
9.5
Manasek, Vladimir
1464-
Sahidi, Sear
11761 - 0
9.6
Vlcek, Milan
1325-
Smidova, Michaela
14660 - 1
9.7
Ravas, Samuel
1000-
Havaldova, Natalia
10680 - 1
9.8
Kovac, Daniel
1000-
Kapolkova, Alzbeta
10001 - 0
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.14  KŠN BElo-7  DNV Strelec DElo2 : 6
8.1
Havalda, Samuel
1406-
Jurcak, Marian
17810 - 1
8.2
Kubikova, Nina
1241-
Lichner, Peter
16261 - 0
8.3
Bochnickova, Simona
1264-
Belosovic, Pavol
14561 - 0
8.4
Kapolkova, Greta
1089-
Blaho, Igor
15180 - 1
8.5
Smidova, Michaela
1466-
Blaho, Jakub
15120 - 1
8.6
Meszaros, Casey Ryan
1000-
Hanzel, Artom
12630 - 1
8.7
Kapolkova, Alzbeta
1000-
Strazovsky, David
10000 - 1
8.8
Sun, Martin
1000-
Kaceriak, Simon
10000 - 1
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
š.8  Doprastav HElo-14  KŠN BElo6 : 2
7.1
Damek, Michal
1845A-
Kubikova, Nina
12411 - 0
7.2
Salgovic, Simon
1789B-
Bochnickova, Simona
12641 - 0
7.3
Lintner, Igor
1537-
Kapolkova, Greta
10891 - 0
7.4
Paluska, Karol
1377-
Sahidi, Shabir
11741 - 0
7.5
Zverka, Peter Samuel
1104-
Sahidi, Sear
11761 - 0
7.6
Dolnik, Michal
1095-
Smidova, Michaela
14660 - 1
7.7
Janikovic, Zoltan
1000-
Meszaros, Casey Ryan
10001 - 0
7.8
Helenin, Jozef
1000-
Sun, Martin
10000 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Szucs Alexander15210Tatran C11,51388,571560
2Kosper Peter17110Lokomotiva C10,51380,851774
3Jambrich Jaromir15440Apollo C10,51380,861445
4Blaho Jakub15120DNV Strelec D10,51475,051574
5Belas Jozef15960Lokomotiva C10,01376,961628
6Vadila Ondrej20230Slovan J10,01471,411969
7Salgovic Simon17890Doprastav H9,51186,421940
8Halasz Michal16540Doprastav I9,51467,931656
9Cacko Jozef16350Apollo C9,51467,951539
10Racko Jan17670Apollo C9,01181,831803
11Zacka Ladislav17870Karlova Ves9,01275,021854
12Petrek David17200Slovan I9,01369,241660
13Nepras Martin19810Karlova Ves9,01464,311933
14Petrek Dominik15810Doprastav BŠA9,01464,321726
15Krno Vladimir17410Apollo C9,01464,341562
16Duchovic Dusan01000Slovan K8,5994,481681
17Patzelt Marek14010DNV Strelec D8,51177,361453
18Durovka Stefan18270Dubravan C8,51270,831705
19Horvathova Hana14671164Slovan J8,51270,871435
20Compel Daniel14390Slovan I8,51365,461503
21Cibiri Ivan16450NBS8,51460,741697
22Sandor Martin19640KŠN B8,08100,012387
23Bochnicka Vladimir20430KŠN B8,0988,912142
24Pauk Peter16390Dubravan C8,0988,961724
25Straka Ivan16700Dubravan C8,01172,761607
26Krammer Peter18330Doprastav J8,01266,721867
27Krajcovic Boris17420NBS8,01361,531744
28Bochnickova Simona12640KŠN B8,01361,531533
29Chlpek Daniel18800Slovan I8,01457,111848
30Blaho Igor15180DNV Strelec D8,01457,141580
31Vojtko Robert15930Doprastav J8,01457,151543
32Krisko Vladimir16820Slovan I7,51262,531736
33Galan Anton16890Tatran C7,51262,541616
34Pastorok Miroslav16960Dubravan C7,51262,541608
35Prochazka Jaromir18570Lokomotiva C7,51357,711865
36Paluska Karol13770Doprastav H7,51357,741544
37Zetocha Adela12860Slovan J7,51357,741485
38Kersten Juraj19260Doprastav I7,51453,611905
39Liscak Peter14460Lokomotiva C7,0887,581574
40Smidova Michaela14661000KŠN B7,01070,061430
41Tomanek Rafael19340NBS7,01163,611979
42Jurcak Marian17810DNV Strelec D7,01163,621721
43Janikovic Alex Zoltan15350Doprastav H7,01163,641626
44Sturc Gustav19760Slovan K7,01258,311952
45Szulenyi Frantisek14820NBS7,01258,361510
46Molnar Viliam17710Tatran C7,01353,811907
47Ochrana Ladislav19520Dubravan C6,5881,312066
48Marusic Martin16940Lokomotiva C6,5881,331812
49Cervenak Ladislav17530Slovan J6,5972,221787
50Kytlica Peter17920Dubravan C6,51065,031796
51Ciganek Jaroslav14880Lokomotiva C6,51065,061465
52Havalda Samuel14060KŠN B6,51159,121756
53Stancek Stefan15580Tatran B6,51254,231486
54Cizmar Tomas14470Doprastav BŠA6,51254,241480
55Manasek Vladimir14640Tatran B6,51254,251367
56Hanzel Artom12630DNV Strelec D6,51254,251337
57Dubnicka Stefan16320Doprastav I6,51350,041540
58Butora Frantisek14690Slovan K6,51350,051490
59Kovacic Stefan16570Slovan K6,51446,431529
60Dujava Daniel21180Lokomotiva D6,06100,012638
61Janikovic Zoltan01000Doprastav H6,06100,071897
62Stofa David17340Doprastav J6,0785,731922
63Simon Jozef01000Karlova Ves6,0785,771413
64Kendera Tomas16150NBS6,0875,061570
65Skoviera Luboslav17130Tatran C6,0875,061568
66Zatko Peter14620Ružinov B6,0875,071600
67Chren Ondrej15230Doprastav J6,0966,761549
68Ziacik Pavol15730Lokomotiva C6,0966,771404
69Suchansky Jakub19260Karlova Ves6,01060,011974
70Koutny Bretislav17680Tatran C6,01250,031693
71Polak Pavol14580Doprastav I6,01250,051470
72Vas Jozef15090Karlova Ves6,01250,061446
73Zdrazil Bohumir18210Slovan K6,01346,211727
74Adamec Maros12430Dubravan B6,01346,251319
75Duraj Jan19130Dubravan C6,01442,921739
76Strelbitska Oleksandra15710Dubravan B6,01442,921660
77Hricak Vasil20930Doprastav J5,5691,712336
78Orolin Peter20080Doprastav J5,5868,812018
79Blizman Marian15450Doprastav J5,5868,861440
80Licka Daniel01000Dubravan B5,5868,871194
81Krajci Damian01000Slovan J5,5868,881232
82Kralovic Peter17630Slovan K5,5961,121760
83Marko Jan17180Karlova Ves5,5961,151544
84Portes Peter15250Doprastav I5,5961,161494
85Hecht Tomas20020Slovan I5,51055,011935
86Elis Julius14170Apollo C5,51055,071300
87Skripek Jan15840Tatran C5,51150,061455
88Markschies Benjamin Max11191239Slovan J5,51342,361260
89Dolnik Michal10950Doprastav H5,51342,361174
90Bilka Radoslav16520Apollo C5,51439,321677
91Valovic Matus19470Doprastav H5,0683,322078
92Just Jozef16020Apollo C5,0683,351526
93Huncar Martin18380Doprastav BŠA5,0771,411941
94Vyboch Michal15930NBS5,0771,451653
95Zacik Tibor01000Dubravan B5,0771,481287
96Nagy Edmund16250Slovan K5,0862,551596
97Kaiser Daniel14140Slovan J5,0862,551507
98Stecko Ivan17930Lokomotiva C5,01050,021690
99Kokles Jan16960Slovan J5,01145,521642
100Androvic Peter16870Lokomotiva C5,01241,741532
101Chodak Ivan17640Tatran C4,5590,041916
102Sorsak Jozef18790Tatran C4,5764,321830
103Beno Milan17080Lokomotiva D4,5764,321797
104Psotny Martin15130NBS4,5856,351535
105Hadri Marian15840Karlova Ves4,5950,041591
106Kuma Rudolf16000Ružinov B4,5950,041526
107Krammer Anton14620Doprastav J4,5950,071319
108Benci Jozef18880Dubravan C4,51045,011868
109Damek Michal18450Doprastav H4,51140,911839
110Garaj Ivan16860Tatran C4,51140,941512
111Tomcik Leon15420Slovan K4,51140,941447
112Laho Tomas17580Dubravan B4,51237,511721
113Gal Milan14540Dubravan B4,51237,541419
114Frindt Kornel22170NBS4,0580,012173
115Vrba Michal20160Doprastav BŠA4,0580,012038
116Fonod Zigmund14780Doprastav I4,0580,061337
117Seben Andrej01000Doprastav J4,0580,081409
118Jaros Lukas17781730Doprastav J4,0666,731819
119Karcol Jan18470Ružinov B4,0757,111925
120Pivacek Jozef17710NBS4,0757,131704
121Vaverka Miroslav15440Ružinov B4,0757,151561
122Rybiansky Jergus01251Slovan I4,0757,161400
123Faltus Jan14270Ružinov B4,0757,171246
124Hatala Peter15050Ružinov B4,0850,061483
125Sahidi Sear11761153KŠN B4,0944,461194
126Paulicka Ivan16740Slovan I4,01040,021629
127Povraznik Peter15450Tatran B4,01136,421498
128Horvath Marian12780Slovan J4,01136,441354
129Hamas Martin11401164Tatran Tilgnerka4,01136,451189
130Galik Vladimir16170Karlova Ves4,01233,331521
131Zahorsky Michal17150Tatran B4,01330,811707
132Struhar Adrian14590Dubravan B4,01428,631384
133Belak Milan16820Dubravan C3,5487,551791
134Bujnovsky Jan18390Doprastav J3,5570,021919
135Shirinyan Daniel16840Doprastav BŠA3,5570,031737
136Ruzicka Miroslav15350Doprastav I3,5570,061610
137Seleng Simon16980Doprastav H3,5658,331696
138Gonda Jan16060Lokomotiva C3,5658,341662
139Skripecky Marian14911000Lokomotiva D3,5658,341522
140Pekar Matus01000Slovan I3,5658,371308
141Ferik Andrej17730Ružinov B3,5750,011914
142Malaschitz Teodor01000Doprastav H3,5750,071219
143Galla Adam01000Dubravan C3,5843,871251
144Beran Jan18460Tatran C3,5938,911856
145Horvath Jan12440Slovan J3,51035,031402
146Fedor Pavol16180Doprastav J3,51035,041504
147Pozar Daniel14230Slovan I3,51035,051432
148Caplovic Jan14700Tatran B3,51035,051263
149Kysel Jozef16950Doprastav I3,51326,921543
150Kobela Pavol16390Tatran Tilgnerka3,51425,011631


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Tatran B (Elo Ø:1624 / TB1: 7 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Zahorsky Michal17150SVK149207514,013,01707
2Chovanec Peter16740SVK149357911,03,01712
3Brabec Juraj16180SVK149357831,57,01493
4Buransky Jozef01806SVK149274620,01,00
5Povraznik Peter15450SVK149138444,011,01498
6Stancek Stefan15580SVK149361006,512,01486
7Sarandi Ludovit01603SVK149292010,01,00
8Vavrak Jan14510SVK149139503,08,01408
9Caplovic Jan14700SVK149205653,510,01263
10Manasek Vladimir14640SVK149400866,512,01367
11Zuzik Emil14400SVK149278963,05,01324
12Sibert Adam01382SVK149360620,01,00
13Vlcek Milan13250SVK149292521,510,01110
14Brhlovic Juraj12730SVK149205570,01,00
15Kucerova Zuzana01000SVK736196980,03,0465
16Ravas Samuel01000SVK149632800,53,0750
17Kovac Daniel01000SVK149632561,02,00
18Szabová Lucia01000SVK149632990,04,0200
19Skubla Matej01000SVK736196550,00,00
  2. Lokomotiva D (Elo Ø:1794 / TB1: 6 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Dujava Daniel21180SVK14915669A6,06,02638
2Pytlik Pavol20950SVK149122870,51,00
3Jursa Branislav20460SVK14932393A2,02,00
4Cebo Vladimir16420SVK149012182,010,01603
5Beno Milan17080SVK149011704,57,01797
6Barta Ondrej13970SVK149285151,08,01363
7Hitka Robert14890SVK14927292A1,03,01573
8Kompas Igor17650SVK149277132,03,01801
9Skachova Zuzana14641000SVK149612452,57,01471
10Skripecky Marian14911000SVK149623903,56,01522
11Kyselica Daniel01092SVK736192481,08,01098
12Skach Lubomir01000SVK73621595cis1,011,0950
13Mato Sebastian01000SVK73606782cis2,03,01363
14Krupa Andrej01000SVK736198762,010,01062
15Jursova Elena01000SVK736192641,07,0921
16Jursa Juraj01000SVK736192562,07,01110
17Skripecky Marek01000SVK73621617cis2,58,0872
18Drabek Rudolf01000SVK73621609cis1,05,0839
  3. Doprastav J (Elo Ø:1822 / TB1: 28 / TB2: 68)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Hricak Vasil20930SVK14907232A5,56,02336
2Orolin Peter20080SVK149075935,58,02018
3Krammer Peter18330SVK149452748,012,01867
4Bujnovsky Jan18390SVK14931761A3,55,01919
5Jaros Lukas17781730SVK14907755?4,06,01819
6Stofa David17340SVK14926253A6,07,01922
7Fedor Pavol16180SVK149434763,510,01504
8Stofa Filip15100SVK14947099A2,07,01492
9Vojtko Robert15930SVK149402568,014,01543
10Blizman Marian15450SVK149290905,58,01440
11Sklar Martin16690SVK149398270,00,00
12Chren Ondrej15230SVK149399756,09,01549
13Krammer Anton14620SVK149542494,59,01319
14Michlik Filip12480SVK149607532,05,01189
15Szenasi Juraj01000SVK149434090,00,00
16Pacolak Tibor14981000SVK149551560,01,00
17Seben Andrej01000SVK149586274,05,01409
  4. Slovan J (Elo Ø:1520 / TB1: 25 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Vadila Ondrej20230SVK14944642B10,014,01969
2Kokles Jan16960SVK149561365,011,01642
3Cervenak Ladislav17530SVK149503086,59,01787
4Horvath Jan12440SVK736039963,510,01402
5Horvath Marian12780SVK149503404,011,01354
6Zetocha Adela12860SVK149516817,513,01485
7Kaiser Daniel14140SVK149580745,08,01507
8Markschies Benjamin Max11191239SVK149581125,513,01260
9Horvathova Hana14671164SVK149519598,512,01435
10Krajci Damian01000SVK149616606,59,01232
  5. NBS (Elo Ø:1793 / TB1: 28 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Frindt Kornel22170SVK14901617A4,05,02173
2Tomanek Rafael19340SVK14907216A7,011,01979
3Vodicka Ivan18280SVK149275603,09,01693
4Pivacek Jozef17710SVK149263184,07,01704
5Krajcovic Boris17420SVK149436468,013,01744
6Cibiri Ivan16450SVK149532508,514,01697
7Vyboch Michal15930SVK149532855,07,01653
8Psotny Martin15130SVK149207004,58,01535
9Szulenyi Frantisek14820SVK149532777,012,01510
10Kendera Tomas16150SVK149580826,08,01570
11Illas Richard01246SVK149532693,57,01318
12Prokes Michal11321072SVK149533232,06,0459
13Jurikovic Matej01000SVK149580660,00,00
14Nemethy Peter01000SVK149533313,05,01024
  6. Tatran C (Elo Ø:1784 / TB1: 29 / TB2: 66)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Beran Jan18460SVK14920530A3,59,01856
2Molnar Viliam17710SVK149291717,013,01907
3Sorsak Jozef18790SVK14901846B4,57,01830
4Koutny Bretislav17680SVK14921308B6,012,01693
5Galan Anton16890SVK149086117,512,01616
6Chodak Ivan17640SVK149136314,55,01916
7Bohacek Ludovit17380SVK149205493,03,02191
8Garaj Ivan16860SVK149136745,512,01512
9Smelko Eduard17030SVK149139091,01,00
10Skripek Jan15840SVK149278375,511,01455
11Skoviera Luboslav17130SVK149167206,08,01568
12Sun Jan01790SVK149168350,52,00
13Szucs Alexander15210SVK1494019111,513,01560
14Bystriansky Pavol01000SVK0,00,00
  7. DNV Strelec D (Elo Ø:1810 / TB1: 21 / TB2: 57,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Szollos Ondrej19450SVK14904136B1,04,01685
2Kosegi Marek18330SVK14909006A0,53,01640
3Zitniak Jozef18070SVK149171060,56,01557
4Patzelt Rastislav18360SVK149547451,05,01638
5Sosovicka Vladimir18110SVK149203280,01,00
6Jurcak Marian17810SVK149080507,011,01721
7Marcok Jan17790SVK149498061,01,00
8Vasil Patrik16880SVK149139411,02,00
9Lichner Peter16260SVK149213400,53,01171
10Tittel Emil16540SVK149246761,02,00
11Belosovic Pavol14560SVK149290821,04,01315
12Blaho Igor15180SVK149483118,014,01580
13Blaho Jakub15120SVK1494832010,514,01574
14Hanzel Artom12630SVK149434927,513,01337
15Patzelt Marek14010SVK149547539,512,01453
16Kaceriak Ivan15300SVK149559974,05,01371
17Strazovsky David01000SVK149628881,06,0727
18Kaceriak Simon01000SVK149560042,55,01063
  8. Doprastav H (Elo Ø:1777 / TB1: 25 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Malaschitz Richard19730SVK149137632,04,01909
2Damek Michal18450SVK14939797A4,511,01839
3Valovic Matus19470SVK14940213B5,06,02078
4Salgovic Simon17890SVK14943581B9,511,01940
5Karas Juraj17400SVK149291203,03,02385
6Rintel Boris16870SVK149138601,02,00
7Seleng Simon16980SVK149401673,56,01696
8Janikovic Alex Zoltan15350SVK149512587,011,01626
9Lintner Igor15370SVK149345822,02,00
10Paluska Karol13770SVK736171217,513,01544
11Zverka Peter Samuel11040SVK736068043,012,01212
12Dolnik Michal10950SVK736205995,513,01174
13Malaschitz Teodor01000SVK736211533,57,01219
14Seleng Martin01000SVK149408840,00,00
15Janikovic Zoltan01000SVK149580586,06,01897
16Helenin Jozef01000SVK149532931,05,0760
  9. Slovan I (Elo Ø:1677 / TB1: 26 / TB2: 61,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Hecht Tomas20020SVK149086385,510,01935
2Chlpek Daniel18800SVK149406988,014,01848
3Paulicka Ivan16740SVK149105354,010,01629
4Krisko Vladimir16820SVK149585977,512,01736
5Skrinar Marek15650SVK149407103,05,01567
6Petrek David17200SVK149485599,013,01660
7Pozar Daniel14230SVK149018703,510,01432
8Petrek Miroslav14540SVK149490402,03,01531
9Compel Daniel14390SVK149526458,513,01503
10Rybiansky Jergus01251SVK149586004,07,01400
11Pekar Matus01000SVK149632723,56,01308
12Krisko Vladimir01000SVK149619031,03,00
13Krasnansky Radovan01000SVK149613502,06,0973
  10. Dubravan C (Elo Ø:1805 / TB1: 31 / TB2: 69,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Benci Jozef18880SVK14948826A4,510,01868
2Ochrana Ladislav19520SVK14909022A6,58,02066
3Duraj Jan19130SVK14936720A6,014,01739
4Kytlica Peter17920SVK149610086,510,01796
5Durovka Stefan18270SVK149096428,512,01705
6Pastorok Miroslav16960SVK149488347,512,01608
7Belak Milan16820SVK149399673,54,01791
8Straka Ivan16700SVK149442438,011,01607
9Pauk Peter16390SVK149577369,010,01724
10Fiala Jan01600SVK14961873B2,53,01636
11Lukac Peter16900SVK149083101,02,00
12Galla Adam01000SVK149609404,59,01251
13Suroviak Branislav01000SVK149476501,53,01328
  11. Karlova Ves (Elo Ø:1711 / TB1: 20 / TB2: 61)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Suchansky Jakub19260SVK14936135B6,010,01974
2Nepras Martin19810SVK14910217A9,014,01933
3Zacka Ladislav17870SVK14936194A9,012,01854
4Galik Vladimir16170SVK149211624,012,01521
5Hadri Marian15840SVK149491484,59,01591
6Oravec Lubos15300SVK149291983,010,01425
7Marko Jan17180SVK149113455,59,01544
8Vas Jozef15090SVK149361786,012,01446
9Fabana Tibor15430SVK149358213,05,01420
10Dinzikova Iveta01534SVK149409493,04,01599
11Dobrucky Miroslav14370SVK149227380,02,00
12Krajci Stefan01384SVK149359100,00,00
13Kruzliak Stefan01000SVK149359371,02,00
14Simon Jozef01000SVK149360706,07,01413
15Pavelka Jonatan01000SVK149560471,03,01049
16Markova Lenka01000SVK149453710,01,00
  12. Tatran Tilgnerka (Elo Ø:1384 / TB1: 0 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Kobela Pavol16390SVK149448633,514,01631
2Ludwig Anton16050SVK14916290B0,52,00
3Bencek Marcel17090SVK14953315A1,01,00
4Brechtl Samuel11870SVK149548930,09,0982
5Hric Artur Martin15400SVK149580403,07,01584
6Toldy Michal01107SVK14957531A1,02,00
7Horvath Adam01000SVK736197280,54,01345
8Durana Jonas11460SVK736196633,05,01424
9Bury Peter01000SVK736196800,05,0734
10Vybiral Jakub01000SVK149549230,09,0659
11Krivosik Matus01000SVK736196710,09,0532
12Hamas Martin11401164SVK736199904,011,01189
13Certik Jaroslav01000SVK149550321,09,0918
14Simon Samuel01000SVK736197012,57,0957
15Mervova Livia01000SVK736209632,08,01056
16Merva Oliver01000SVK736209712,09,0834
17Durana Richard01000SVK149626320,00,00
18Merva Peter01000SVK149626591,01,00
  13. Doprastav I (Elo Ø:1687 / TB1: 18 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Kersten Juraj19260SVK149239477,514,01905
2Spielbock Tomas17590SVK149139170,01,00
3Kysel Jozef16950SVK149202983,513,01543
4Tuzinsky Marian16710SVK14947897A1,04,01570
5Hutman Martin15980SVK149435141,56,01499
6Halasz Michal16540SVK149082719,514,01656
7Dubnicka Stefan16320SVK149398006,513,01540
8Polak Pavol14580SVK149360206,012,01470
9Kulik Juraj15590SVK149274970,01,00
10Portes Peter15250SVK149275355,59,01494
11Ruzicka Miroslav15350SVK149138793,55,01610
12Ondrejkova Alzbeta14440SVK149360031,02,00
13Fonod Zigmund14780SVK149358304,05,01337
14Misik Rudolf01100SVK149401083,08,01227
15Hodal Juraj01000SVK149503320,02,00
  15. Ružinov B (Elo Ø:1660 / TB1: 18 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Ferik Andrej17730SVK14940019A3,57,01914
2Karcol Jan18470SVK14932547A4,07,01925
3Moravcik Peter16420SVK14913780B3,08,01723
4Matusek Jan16090SVK149213832,58,01606
5Marcek Jan16420SVK14907437B2,07,01584
6Vesely Bedrich16140SVK149361863,07,01610
7Kuma Rudolf16000SVK149213244,59,01526
8Vlacuha Robert15500SVK149410071,01,00
9Machalik Juraj15200SVK149359703,09,01452
10Vaverka Miroslav15440SVK149402304,07,01561
11Hatala Peter15050SVK149206384,08,01483
12Poller Jan14960SVK149503831,04,01426
13Klacansky Peter14530SVK149359020,54,01137
14Barati Barnabas14190SVK149209991,55,01268
15Zatko Peter14620SVK149217076,08,01600
16Faltus Jan14270SVK149291044,07,01246
17Vrbensky Jozef13820SVK149216853,06,01287
18Monosi Jan13360SVK149581200,00,00
  16. Apollo C (Elo Ø:1743 / TB1: 25 / TB2: 67)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Chrenko Peter18420SVK14903784B2,510,01717
2Rybajlak Igor18480SVK14908468A3,05,01829
3Bilka Radoslav16520SVK149345075,514,01677
4Jezo Frantisek17500SVK149089721,06,01277
5Racko Jan17670SVK149301029,011,01803
6Krno Vladimir17410SVK149137479,014,01562
7Cacko Jozef16350SVK149131359,514,01539
8Belej Marian17050SVK149210140,00,00
9Butala Michal15250SVK149345150,51,00
10Just Jozef16020SVK149082985,06,01526
11Jambrich Jaromir15440SVK1491594410,513,01445
12Machotka Frantisek16050SVK149345900,00,00
13Elis Julius14170SVK149211036,511,01300
14Mlady Juraj12660SVK149453801,01,00
15Halasz Jozef01000SVK149613184,06,01161
  17. Lokomotiva C (Elo Ø:1801 / TB1: 35 / TB2: 73)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Puchovsky Ladislav19310SVK14911965A2,54,02045
2Novak Martin18870SVK14921464A3,05,01988
3Prochazka Jaromir18570SVK14910284A7,513,01865
4Gremen Tomas18440SVK14927624A0,01,00
5Stecko Ivan17930SVK149292285,010,01690
6Marusic Martin16940SVK149213756,58,01812
7Gonda Jan16060SVK149104893,56,01662
8Androvic Peter16870SVK14905515B5,012,01532
9Kosper Peter17110SVK1492914710,513,01774
10Belas Jozef15960SVK1492100610,013,01628
11Ciganek Jaroslav14880SVK149210816,510,01465
12Ziacik Pavol15730SVK149217236,09,01404
13Liscak Peter14460SVK149359537,08,01574
14Ivanic Martin01381SVK149286390,00,00
  18. Doprastav BŠA (Elo Ø:1824 / TB1: 10 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Komora Andrej22860SVK14900840A2,02,00
2WFMVrbova Niki21470SVK14906341B3,04,02088
3Vrba Michal20160SVK14909790A4,05,02038
4Huncar Martin18380SVK149586355,07,01941
5Klimova Maria15890SVK149276911,56,01493
6Petrek Dominik15810SVK14954990B9,014,01726
7Shirinyan Daniel16840ENG443751Z3,55,01737
8Rak Martin01000SVK736200170,57,01192
9Cizmar Tomas14470SVK736191676,512,01480
10Komora Tomas01000SVK149615630,07,0543
11Cutka Pavol01035SVK736191751,05,01084
12Schwab Augustin Timotej01000SVK149609660,06,0398
13Galba Branislav01000SVK736216412,07,01085
14Lepskii Kirill01000SVK73621200B?0,02,00
15Komora Simon01000SVK736215871,58,0923
16Lakota Jan01000SVK736216503,07,01163
17Habdak Max01000SVK736189691,05,0795
  19. Slovan K (Elo Ø:1705 / TB1: 21 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Sturc Gustav19760SVK14902303B7,012,01952
2Zdrazil Bohumir18210CZE3168306,013,01727
3Kralovic Peter17630SVK149532265,59,01760
4Kovacic Stefan16570SVK149137206,514,01529
5Tomcik Leon15420SVK149169164,511,01447
6Nagy Edmund16250SVK149330635,08,01596
7Antal Jozef16650SVK149135850,00,00
8Butora Frantisek14690SVK149112646,513,01490
9Greppel Pavol14830SVK149358483,09,01310
10Benova Zita15870SVK149066860,01,00
11Filipek Peter13870SVK149533403,510,01134
12Duchovic Dusan01000SVK1496136910,511,01681
13Hudec Filip01000SVK149585890,00,00
14Godovic Peter01000SVK149585700,00,00
  20. Dubravan B (Elo Ø:1564 / TB1: 14 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartieRp
1Cepka Richard18140SVK149519082,54,01946
2Sipeky Ladislav19320SVK14916703A2,55,01895
3Laho Tomas17580SVK14951932A4,512,01721
4Strelbitska Oleksandra15710SVK149548346,014,01660
5Struhar Adrian14590SVK149488184,014,01384
6Gal Milan14540SVK149519404,512,01419
7Belak Matus12770SVK149364530,02,00
8Adamec Maros12430SVK149518946,013,01319
9Zacik Tibor Gregor11791224SVK149559034,012,01202
10Straka Peter01069SVK149558900,00,00
11Burkert Matus01230SVK149447742,03,01403
12Licka Daniel01000SVK149628615,58,01194
13Burkertova Miriam01000SVK149502941,02,00
14Milata Matej01000SVK149632643,03,01800
15Zacik Tibor01000SVK149585465,07,01287

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Lokomotiva C (Elo Ø:1801, TB1: 35 / TB2: 73)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Puchovsky Ladislav19310SVK14911965A110½2,54195020452012,0
2Novak Martin18870SVK14921464A0½½113,05191619882013,8
3Prochazka Jaromir18570SVK14910284A½1½01½11½100½7,51318081865207,4
4Gremen Tomas18440SVK14927624A00,012147020-2,8
5Stecko Ivan17930SVK149292281½½01½½½0½5,0101690169020-19,8
6Marusic Martin16940SVK14921375111½10116,58156118122043,6
7Gonda Jan16060SVK14910489111½003,56160516622011,0
8Androvic Peter16870SVK14905515B1001010100105,0121589153220-44,6
9Kosper Peter17110SVK149291471111011101½1110,513152317742030,0
10Belas Jozef15960SVK14921006½½½11½111111010,01314171628209,4
11Ciganek Jaroslav14880SVK1492108111½10½11½06,51013551465402,4
12Ziacik Pavol15730SVK14921723½11½010116,09127914044024,8
13Liscak Peter14460SVK14935953111111107,08123815744046,4
  2. Dubravan C (Elo Ø:1805, TB1: 31 / TB2: 69,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Benci Jozef18880SVK14948826A101½½½½½004,5101904186820-5,6
2Ochrana Ladislav19520SVK14909022A1110111½6,58181520662022,8
3Duraj Jan19130SVK14936720A10110001½0½0106,0141789173920-61,8
4Kytlica Peter17920SVK14961008½0010111116,51016861796404,0
5Durovka Stefan18270SVK1490964210111101½1108,5121547170520-21,8
6Pastorok Miroslav16960SVK149488340101½½111½017,5121513160820-17,8
7Belak Milan16820SVK14939967111½3,5414551791207,8
8Straka Ivan16700SVK14944243110111½½1108,0111432160720-1,8
9Pauk Peter16390SVK14957736+0111111119,010137317244047,6
10Fiala Jan01600SVK14961873B½112,5313631636
11Lukac Peter16900SVK14908310½½1,021640020-2,8
12Galla Adam01000SVK14960940+½10100104,5912941251
13Suroviak Branislav01000SVK149476500½11,5313281328
  3. Tatran C (Elo Ø:1784, TB1: 29 / TB2: 66)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Beran Jan18460SVK14920530A00110½½0½3,5919361856201,8
2Molnar Viliam17710SVK149291710111½0001½½½17,013187819072042,6
3Sorsak Jozef18790SVK14901846B10½01114,571728183020-7,2
4Koutny Bretislav17680SVK14921308B0½11½½0½10½½6,0121693169320-24,0
5Galan Anton16890SVK1490861111½0½11001½17,5121521161620-17,4
6Chodak Ivan17640SVK149136311111½4,55155019162010,2
7Bohacek Ludovit17380SVK149205491113,0313912191208,0
8Garaj Ivan16860SVK149136740½00½1½0+1105,5121577151220-48,8
9Smelko Eduard17030SVK1491390911,0116030400,0
10Skripek Jan15840SVK149278370½½10½110015,5111455145520-29,8
11Skoviera Luboslav17130SVK14916720½½1111106,081375156820-0,4
12Sun Jan01790SVK14916835½00,5214610
13Szucs Alexander15210SVK14940191½11111110111111,513122415604035,2
  4. Doprastav J (Elo Ø:1822, TB1: 28 / TB2: 68)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Hricak Vasil20930SVK14907232A111½115,56193523362027,4
2Orolin Peter20080SVK14907593½01110115,5818772018204,4
3Krammer Peter18330SVK14945274½111001½1½1½8,012174218672015,4
4Bujnovsky Jan18390SVK14931761A1½½½13,55177019192012,0
5Jaros Lukas17781730SVK14907755?1110014,06169418194015,2
6Stofa David17340SVK14926253A1½1½1116,07161319222028,6
7Fedor Pavol16180SVK149434760001001½013,5101614150420-30,6
8Stofa Filip15100SVK14947099A0½½01002,071650149240-8,8
9Vojtko Robert15930SVK1494025601½1½11½½100108,014149315432012,6
10Blizman Marian15450SVK149290901½1011½½5,58129914402010,6
12Chren Ondrej15230SVK14939975½1110110½6,0914241549205,4
13Krammer Anton14620SVK1495424901½1010014,5913191319404,8
14Michlik Filip12480SVK14960753001012,051261118940-30,8
16Pacolak Tibor14981000SVK1495515600,011446040-22,8
17Seben Andrej01000SVK14958627111014,0511691409
  5. NBS (Elo Ø:1793, TB1: 28 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Frindt Kornel22170SVK14901617A11½½14,051933217320-1,8
2Tomanek Rafael19340SVK14907216A11½½1½½½½017,011187719792014,6
3Vodicka Ivan18280SVK149275601½01000½03,091818169320-33,4
4Pivacek Jozef17710SVK1492631811011004,071654170420-5,8
5Krajcovic Boris17420SVK14943646½11½1½½10½½018,01316571744204,8
6Cibiri Ivan16450SVK14953250½01½½0011111108,514161716972019,6
7Vyboch Michal15930SVK1495328510101115,07149516534032,0
8Psotny Martin15130SVK149207000½11½0½14,58149215354010,4
9Szulenyi Frantisek14820SVK149532771011010½110½7,012145315104031,6
10Kendera Tomas16150SVK149580821½10111½6,0813771570402,0
11Illas Richard01246SVK14953269+10½0103,5713751318
12Prokes Michal11321072SVK14953323+0+0002,06125945940-8,8
14Nemethy Peter01000SVK1495333111+003,0510241024
  6. Slovan I (Elo Ø:1677, TB1: 26 / TB2: 61,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Hecht Tomas20020SVK149086381½½½01½0½15,5101899193520-15,8
2Chlpek Daniel18800SVK149406981010½1½½1½01018,0141798184840-22,4
3Paulicka Ivan16740SVK149105351½½000½1½04,0101701162920-10,4
4Krisko Vladimir16820SVK1495859701½1001111½½7,512164117364037,6
5Skrinar Marek15650SVK14940710½1½½½3,0514951567401,6
6Petrek David17200SVK14948559001110111½11½9,0131519166040-18,0
7Pozar Daniel14230SVK149018701½½½00½00½3,5101542143220-2,0
8Petrek Miroslav14540SVK149490401½½2,03140615314016,0
9Compel Daniel14390SVK14952645110101110½½1½8,513139315034048,0
10Rybiansky Jergus01251SVK1495860010101014,0713501400
11Pekar Matus01000SVK149632721110½03,5612511308
12Krisko Vladimir01000SVK1496190300+1,0315360
13Krasnansky Radovan01000SVK1496135001000+2,061213973
  7. Apollo C (Elo Ø:1743, TB1: 25 / TB2: 67)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Chrenko Peter18420SVK14903784B0½000½01½02,5101910171720-31,8
2Rybajlak Igor18480SVK14908468A½0½113,051757182920-1,0
3Bilka Radoslav16520SVK14934507½½½½0½½½00½½015,51417571677203,6
4Jezo Frantisek17500SVK149089720000101,061550127720-65,4
5Racko Jan17670SVK14930102½111½1½111½9,011154118032015,6
6Krno Vladimir17410SVK14913747110111100½1½019,0141460156220-37,8
7Cacko Jozef16350SVK1491313501½01½111111½09,5141406153920-22,4
9Butala Michal15250SVK14934515½0,511377040-8,0
10Just Jozef16020SVK149082981101115,061253152620-2,8
11Jambrich Jaromir15440SVK14915944½1½1011½1111110,513119414452011,2
13Elis Julius14170SVK14921103+½½01½½1½½½6,5111264130020-0,8
14Mlady Juraj12660SVK14945380+1,0100400,0
15Halasz Jozef01000SVK1496131801011+4,0610891161
  8. Doprastav H (Elo Ø:1777, TB1: 25 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Malaschitz Richard19730SVK149137630½½12,041909190940-11,2
2Damek Michal18450SVK14939797A½½0010½0½½14,51119041839202,6
3Valovic Matus19470SVK14940213B1½111½5,06180520784037,2
4Salgovic Simon17890SVK14943581B110½11111119,511163119404093,2
5Karas Juraj17400SVK149291201113,03158523852018,0
6Rintel Boris16870SVK14913860011,021620020-3,2
7Seleng Simon16980SVK14940167001½113,5616391696404,0
8Janikovic Alex Zoltan15350SVK14951258110001½111½7,011152416264062,4
9Lintner Igor15370SVK14934582112,0210450400,0
10Paluska Karol13770SVK7361712101½100½1101½17,513148715444094,4
11Zverka Peter Samuel11040SVK736068040000000110013,0121405121240-0,8
12Dolnik Michal10950SVK7362059900½½1001011½05,513123111744033,2
13Malaschitz Teodor01000SVK73621153000½1113,5712191219
15Janikovic Zoltan01000SVK149580581111116,0610971897
16Helenin Jozef01000SVK14953293001001,051000760
  9. Slovan J (Elo Ø:1520, TB1: 25 / TB2: 62)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Vadila Ondrej20230SVK14944642B1½½½½1½½11½½1110,0141811196940-11,6
2Kokles Jan16960SVK14956136000001111105,0111678164240-13,6
3Cervenak Ladislav17530SVK1495030811½1½110½6,59162117872015,4
4Horvath Jan12440SVK736039960000001½113,510151214024023,2
5Horvath Marian12780SVK1495034001½00½010104,01114561354403,6
6Zetocha Adela12860SVK14951681010½1000111117,513142814854090,8
7Kaiser Daniel14140SVK1495807411½1100½5,08141215074043,6
8Markschies Benjamin Max11191239SVK1495811210010½00101105,513131712604015,2
9Horvathova Hana14671164SVK1495195911101½10½11½8,5121277143540-0,4
10Krajci Damian01000SVK1496166011+1001½16,5910911232
  10. Slovan K (Elo Ø:1705, TB1: 21 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Sturc Gustav19760SVK14902303B½111½011½½007,0121895195220-3,6
2Zdrazil Bohumir18210CZE316830101101½00½0106,0131756172720-23,8
3Kralovic Peter17630SVK149532261101010½15,5916801760200,0
4Kovacic Stefan16570SVK149137201½1½101½0100006,5141558152920-31,2
5Tomcik Leon15420SVK149169161001001001½4,5111512144720-25,2
6Nagy Edmund16250SVK14933063111½½0105,0815011596200,6
8Butora Frantisek14690SVK149112641½1½001½1½½006,51314901490207,6
9Greppel Pavol14830SVK149358480001100+03,091503131020-35,4
10Benova Zita15870SVK1490668600,0110000200,0
11Filipek Peter13870SVK149533401½10000+003,5101300113440-22,0
12Duchovic Dusan01000SVK149613691+111½1+11110,51112371681
  11. DNV Strelec D (Elo Ø:1810, TB1: 21 / TB2: 57,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Szollos Ondrej19450SVK14904136B01001,041878168520-27,6
2Kosegi Marek18330SVK14909006A½000,531913164020-14,8
3Zitniak Jozef18070SVK1491710600000½0,561958155720-27,4
4Patzelt Rastislav18360SVK14954745½0½001,051878163820-24,4
5Sosovicka Vladimir18110SVK1492032800,011913020-7,2
6Jurcak Marian17810SVK1490805010010½11½117,0111619172120-7,8
7Marcok Jan17790SVK1494980611,01161804011,6
8Vasil Patrik16880SVK14913941011,0217250202,0
9Lichner Peter16260SVK149213400½00,531444117140-65,2
10Tittel Emil16540SVK14924676011,0217670206,2
11Belosovic Pavol14560SVK14929082½00½1,041508131540-30,8
12Blaho Igor15180SVK14948311010011½0½11½1½8,014153015802029,2
13Blaho Jakub15120SVK14948320101101½111101110,514138115744063,6
14Hanzel Artom12630SVK14943492100101½0+10117,513130813374030,8
15Patzelt Marek14010SVK149547531101½1½11+1½9,512124214534033,6
16Kaceriak Ivan15300SVK149559970+11+4,051246137140-16,8
17Strazovsky David01000SVK149628880000101,061000727
18Kaceriak Simon01000SVK1495600400+1½2,5511501063
  12. Karlova Ves (Elo Ø:1711, TB1: 20 / TB2: 61)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Suchansky Jakub19260SVK14936135B½101½1½10½6,010190219744028,4
2Nepras Martin19810SVK14910217A11100½1½11½½½½9,0141831193320-2,6
3Zacka Ladislav17870SVK14936194A½111½½111½109,012166118542022,2
4Galik Vladimir16170SVK14921162110½0010000½4,0121646152120-28,6
5Hadri Marian15840SVK1494914811½0½100½4,5915911591204,0
6Oravec Lubos15300SVK14929198100½½0½0½03,0101574142520-27,8
7Marko Jan17180SVK1491134510111½½0½5,591464154420-24,2
8Vas Jozef15090SVK149361781011001100106,0121446144620-15,8
9Fabana Tibor15430SVK14935821110103,051348142020-9,8
10Dinzikova Iveta01534SVK149409491½1½3,0414061599
11Dobrucky Miroslav14370SVK14922738000,021523020-15,4
13Kruzliak Stefan01000SVK14935937011,0212220
14Simon Jozef01000SVK1493607011111016,0711041413
15Pavelka Jonatan01000SVK149560471001,0311741049
16Markova Lenka01000SVK1494537100,0112480
  13. Doprastav I (Elo Ø:1687, TB1: 18 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kersten Juraj19260SVK14923947001½101½0½11107,5141876190520-8,4
2Spielbock Tomas17590SVK1491391700,011981040-8,8
3Kysel Jozef16950SVK149202980000½0½½½½½0½3,5131718154320-51,4
4Tuzinsky Marian16710SVK14947897A00101,041763157020-10,0
5Hutman Martin15980SVK14943514½001001,561692149940-30,8
6Halasz Michal16540SVK149082711½11½11½½0101½9,514152316562018,2
7Dubnicka Stefan16320SVK14939800011100100110½6,5131540154020-22,6
8Polak Pavol14580SVK14936020110½100110½06,012147014704012,0
9Kulik Juraj15590SVK1492749700,0112510400,0
10Portes Peter15250SVK14927535½111101005,59141414944013,2
11Ruzicka Miroslav15350SVK149138791½½½13,55146116104023,6
12Ondrejkova Alzbeta14440SVK14936003101,021308040-10,8
13Fonod Zigmund14780SVK14935830111014,05109713374020,4
14Misik Rudolf01100SVK149401081½0½0½0½3,0813141227
15Hodal Juraj01000SVK14950332-00,0215210
  14. Ružinov B (Elo Ø:1660, TB1: 18 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Ferik Andrej17730SVK14940019A0½1½0½13,57191419142020,8
2Karcol Jan18470SVK14932547A1½100½14,07187519252015,2
3Moravcik Peter16420SVK14913780B000½1½½½3,08181017232013,8
4Matusek Jan16090SVK14921383½00100012,581747160620-2,8
5Marcek Jan16420SVK14907437B11000002,071742158420-12,2
6Vesely Bedrich16140SVK14936186½0110½03,071660161020-3,0
7Kuma Rudolf16000SVK1492132410½1001014,591526152620-11,6
8Vlacuha Robert15500SVK1494100711,0112430405,6
9Machalik Juraj15200SVK1493597010½1½00003,091577145240-26,8
10Vaverka Miroslav15440SVK14940230½0111½04,0715111561206,6
11Hatala Peter15050SVK149206380½1110½04,081483148320-3,2
12Poller Jan14960SVK1495038310001,041619142620-7,0
13Klacansky Peter14530SVK14935902000½0,541459113740-35,2
14Barati Barnabas14190SVK149209990½1001,551417126840-40,4
15Zatko Peter14620SVK14921707½111110½6,08140716002028,4
16Faltus Jan14270SVK14929104101½01½4,0711961246202,8
17Vrbensky Jozef13820SVK149216850110013,061287128720-21,0
  16. Dubravan B (Elo Ø:1564, TB1: 14 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Cepka Richard18140SVK14951908110½2,54185119462014,0
2Sipeky Ladislav19320SVK14916703A½10½½2,551895189520-4,2
3Laho Tomas17580SVK14951932A0½½100½001014,5121808172120-20,6
4Strelbitska Oleksandra15710SVK14954834½1½0100½10½½½06,014171016604053,6
5Struhar Adrian14590SVK149488180010½00½0001½½4,0141542138420-30,2
6Gal Milan14540SVK149519400½001½100½½½4,5121506141940-26,0
7Belak Matus12770SVK14936453000,021578040-12,0
8Adamec Maros12430SVK1495189400½½1100011½½6,013134813194011,2
9Zacik Tibor Gregor11791224SVK149559030010½+00½1004,0121377120240-25,2
11Burkert Matus01230SVK149447740112,0312781403
12Licka Daniel01000SVK149628611101½1105,5810531194
13Burkertova Miriam01000SVK14950294101,0212630
14Milata Matej01000SVK149632641113,0310001800
15Zacik Tibor01000SVK1495854601111½½5,0711291287
  17. Doprastav BŠA (Elo Ø:1824, TB1: 10 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Komora Andrej22860SVK14900840A112,0217660203,2
2WFMVrbova Niki21470SVK14906341B11013,041895208820-4,6
3Vrba Michal20160SVK14909790A11½½14,0517982038206,8
4Huncar Martin18380SVK149586351110½1½5,07178319412020,6
5Klimova Maria15890SVK1492769110000½1,561686149320-15,2
6Petrek Dominik15810SVK14954990B101½11011½10019,0141624172640104,0
7Shirinyan Daniel16840ENG443751Z½11103,55158817374016,4
8Rak Martin01000SVK73620017000000½0,5716141192
9Cizmar Tomas14470SVK736191671001001011½16,512145114804025,2
10Komora Tomas01000SVK1496156300000000,071343543
11Cutka Pavol01035SVK73619175000011,0513241084
12Schwab Augustin Timotej01000SVK149609660000000,061198398
13Galba Branislav01000SVK7362164100001012,0712431085
14Lepskii Kirill01000SVK73621200B?000,0210700
15Komora Simon01000SVK736215870000100½1,581174923
16Lakota Jan01000SVK736216500½1100½3,0712131163
17Habdak Max01000SVK73618969000011,051035795
  18. Tatran B (Elo Ø:1624, TB1: 7 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Zahorsky Michal17150SVK149207510½0½0½½00½0½14,0131848170720-8,2
2Chovanec Peter16740SVK149357910101,0318371712202,4
3Brabec Juraj16180SVK1493578300100½01,571723149320-23,0
4Buransky Jozef01806SVK1492746200,0117640
5Povraznik Peter15450SVK149138440½010½011004,0111600149820-11,8
6Stancek Stefan15580SVK14936100½½½½½½01½1½½6,5121457148640-28,8
7Sarandi Ludovit01603SVK1492920100,0117030
8Vavrak Jan14510SVK14913950½½½0½1003,081495140840-21,2
9Caplovic Jan14700SVK1492056510001100½03,5101373126320-34,0
10Manasek Vladimir14640SVK1494008601100½½101½16,5121338136720-15,0
11Zuzik Emil14400SVK1492789601½1½3,051252132440-2,8
12Sibert Adam01382SVK1493606200,0117130
13Vlcek Milan13250SVK1492925201000½00001,5101406111040-65,6
14Brhlovic Juraj12730SVK1492055700,011521040-7,6
15Kucerova Zuzana01000SVK736196980000,031265465
16Ravas Samuel01000SVK1496328000½0,531023750
17Kovac Daniel01000SVK14963256101,0210000
18Szabová Lucia01000SVK1496329900000,041000200
  19. Lokomotiva D (Elo Ø:1794, TB1: 6 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Dujava Daniel21180SVK14915669A1111116,06183826382022,2
2Pytlik Pavol20950SVK14912287½0,511715020-8,2
3Jursa Branislav20460SVK14932393A112,0218040208,0
4Cebo Vladimir16420SVK1490121800½½0000012,0101843160320-12,4
5Beno Milan17080SVK14901170011½1½½4,57169517972018,0
6Barta Ondrej13970SVK14928515½000½0001,081685136320-9,2
7Hitka Robert14890SVK14927292A0011,03169815734010,4
8Kompas Igor17650SVK14927713½½12,0316761801406,4
9Skachova Zuzana14641000SVK149612451½½000½2,571573147140-1,2
10Skripecky Marian14911000SVK1496239011100½3,56146515224011,2
11Kyselica Daniel01092SVK73619248000000101,0814201098
12Skach Lubomir01000SVK73621595cis0000000½00½1,0111333950
13Mato Sebastian01000SVK73606782cis0112,0312381363
14Krupa Andrej01000SVK736198760000½000½12,01013021062
15Jursova Elena01000SVK7361926400100001,071230921
16Jursa Juraj01000SVK7361925600001012,0712681110
17Skripecky Marek01000SVK73621617cis000+001½2,581102872
18Drabek Rudolf01000SVK73621609cis000011,051079839
  20. Tatran Tilgnerka (Elo Ø:1384, TB1: 0 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819BodyPartieElo ØRpKElo+/-
1Kobela Pavol16390SVK14944863½00½00½00½½0013,5141824163120-6,4
2Ludwig Anton16050SVK14916290B½00,521576020-11,6
3Bencek Marcel17090SVK14953315A11,01169504019,2
4Brechtl Samuel11870SVK149548930000000000,09178298240-32,4
5Hric Artur Martin15400SVK1495804000½01½13,07163415844013,2
6Toldy Michal01107SVK14957531A011,0212920
7Horvath Adam01000SVK73619728000½0,5416671345
8Durana Jonas11460SVK736196631½10½3,05135214244063,2
9Bury Peter01000SVK73619680000000,051534734
10Vybiral Jakub01000SVK149549230000000000,091459659
11Krivosik Matus01000SVK736196710000000000,091332532
12Hamas Martin11401164SVK73619990001011000014,0111291118940-11,6
13Certik Jaroslav01000SVK149550320000010001,091269918
14Simon Samuel01000SVK7361970100001+½2,571150957
15Mervova Livia01000SVK73620963010001002,0812491056
16Merva Oliver01000SVK7362097100+1000002,091156834
18Merva Peter01000SVK1496265911,0110000
Advertisement

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.1  Tatran BElo-10  Dubravan CElo0 : 8
1.1
Zahorsky, Michal
1715-
Benci, Jozef
1888A0 - 1
1.2
Chovanec, Peter
1674-
Ochrana, Ladislav
1952A0 - 1
1.3
Povraznik, Peter
1545-
Duraj, Jan
1913A0 - 1
1.4
Manasek, Vladimir
1464-
Durovka, Stefan
18270 - 1
1.5
Zuzik, Emil
1440-
Belak, Milan
16820 - 1
1.6
Vlcek, Milan
1325-
Straka, Ivan
16700 - 1
1.7
Brett nicht besetzt,
0-
Pauk, Peter
1639- - +
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Galla, Adam
1000- - +
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.2  Lokomotiva DElo-9  Slovan IElo1½:6½
2.1
Cebo, Vladimir
1642-
Hecht, Tomas
20020 - 1
2.2
Beno, Milan
1708-
Chlpek, Daniel
18800 - 1
2.3
Barta, Ondrej
1397-
Skrinar, Marek
1565½ - ½
2.4
Skachova, Zuzana
1464-
Petrek, David
17201 - 0
2.5
Kyselica, Daniel
1092-
Pozar, Daniel
14230 - 1
2.6
Skach, Lubomir
1000cis-
Petrek, Miroslav
14540 - 1
2.7
Jursa, Juraj
1000-
Compel, Daniel
14390 - 1
2.8
Skripecky, Marek
1000cis-
Rybiansky, Jergus
12510 - 1
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-8  Doprastav HElo3½:4½
3.1
Hricak, Vasil
2093A-
Malaschitz, Richard
19731 - 0
3.2
Krammer, Peter
1833-
Damek, Michal
1845A½ - ½
3.3
Fedor, Pavol
1618-
Valovic, Matus
1947B0 - 1
3.4
Stofa, Filip
1510A-
Karas, Juraj
17400 - 1
3.5
Vojtko, Robert
1593-
Janikovic, Alex Zoltan
15350 - 1
3.6
Blizman, Marian
1545-
Malaschitz, Teodor
10001 - 0
3.7
Krammer, Anton
1462-
Janikovic, Zoltan
10000 - 1
3.8
Seben, Andrej
1000-
Helenin, Jozef
10001 - 0
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.4  Slovan JElo-7  DNV Strelec DElo4 : 4
4.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Zitniak, Jozef
18071 - 0
4.2
Kokles, Jan
1696-
Jurcak, Marian
17810 - 1
4.3
Cervenak, Ladislav
1753-
Blaho, Igor
15181 - 0
4.4
Horvath, Jan
1244-
Blaho, Jakub
15120 - 1
4.5
Horvath, Marian
1278-
Hanzel, Artom
12630 - 1
4.6
Zetocha, Adela
1286-
Patzelt, Marek
14010 - 1
4.7
Kaiser, Daniel
1414-
Kaceriak, Ivan
15301 - 0
4.8
Markschies, Benjamin Max
1119-
Kaceriak, Simon
10001 - 0
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.5  NBSElo-6  Tatran CElo7 : 1
5.1
Frindt, Kornel
2217A-
Molnar, Viliam
17711 - 0
5.2
Tomanek, Rafael
1934A-
Koutny, Bretislav
1768B1 - 0
5.3
Vodicka, Ivan
1828-
Garaj, Ivan
16861 - 0
5.4
Pivacek, Jozef
1771-
Skripek, Jan
15841 - 0
5.5
Krajcovic, Boris
1742-
Skoviera, Luboslav
1713½ - ½
5.6
Cibiri, Ivan
1645-
Szucs, Alexander
1521½ - ½
5.7
Illas, Richard
1246-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5.8
Prokes, Michal
1132-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-20  Dubravan BElo7 : 1
6.1
Suchansky, Jakub
1926B-
Sipeky, Ladislav
1932A½ - ½
6.2
Nepras, Martin
1981A-
Laho, Tomas
1758A1 - 0
6.3
Zacka, Ladislav
1787A-
Strelbitska, Oleksandra
1571½ - ½
6.4
Galik, Vladimir
1617-
Struhar, Adrian
14591 - 0
6.5
Oravec, Lubos
1530-
Belak, Matus
12771 - 0
6.6
Vas, Jozef
1509-
Adamec, Maros
12431 - 0
6.7
Fabana, Tibor
1543-
Zacik, Tibor Gregor
11791 - 0
6.8
Simon, Jozef
1000-
Zacik, Tibor
10001 - 0
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.12  Tatran TilgnerkaElo-19  Slovan KElo½ :7½
7.1
Kobela, Pavol
1639-
Sturc, Gustav
1976B½ - ½
7.2
Brechtl, Samuel
1187-
Zdrazil, Bohumir
18210 - 1
7.3
Hric, Artur Martin
1540-
Kralovic, Peter
17630 - 1
7.4
Horvath, Adam
1000-
Kovacic, Stefan
16570 - 1
7.5
Krivosik, Matus
1000-
Tomcik, Leon
15420 - 1
7.6
Certik, Jaroslav
1000-
Butora, Frantisek
14690 - 1
7.7
Mervova, Livia
1000-
Filipek, Peter
13870 - 1
7.8
Merva, Oliver
1000-
Duchovic, Dusan
10000 - 1
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.13  Doprastav IElo-18  Doprastav BŠAElo4½:3½
8.1
Kersten, Juraj
1926-
Huncar, Martin
18380 - 1
8.2
Kysel, Jozef
1695-
Petrek, Dominik
1581B0 - 1
8.3
Hutman, Martin
1598-
Shirinyan, Daniel
1684Z½ - ½
8.4
Halasz, Michal
1654-
Rak, Martin
10001 - 0
8.5
Dubnicka, Stefan
1632-
Cizmar, Tomas
14470 - 1
8.6
Polak, Pavol
1458-
Komora, Tomas
10001 - 0
8.7
Fonod, Zigmund
1478-
Galba, Branislav
10001 - 0
8.8
Misik, Rudolf
1100-
Komora, Simon
10001 - 0
1. kolo dňa 2017/09/29 o 17:00
š.15  Ružinov BElo-16  Apollo CElo5 : 3
10.1
Karcol, Jan
1847A-
Chrenko, Peter
1842B1 - 0
10.2
Matusek, Jan
1609-
Rybajlak, Igor
1848A½ - ½
10.3
Vesely, Bedrich
1614-
Bilka, Radoslav
1652½ - ½
10.4
Kuma, Rudolf
1600-
Jezo, Frantisek
17501 - 0
10.5
Vaverka, Miroslav
1544-
Racko, Jan
1767½ - ½
10.6
Hatala, Peter
1505-
Krno, Vladimir
17410 - 1
10.7
Poller, Jan
1496-
Cacko, Jozef
16351 - 0
10.8
Zatko, Peter
1462-
Jambrich, Jaromir
1544½ - ½
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.10  Dubravan CElo-6  Tatran CElo2½:5½
1.1
Ochrana, Ladislav
1952A-
Beran, Jan
1846A1 - 0
1.2
Duraj, Jan
1913A-
Molnar, Viliam
17710 - 1
1.3
Kytlica, Peter
1792-
Koutny, Bretislav
1768B½ - ½
1.4
Durovka, Stefan
1827-
Galan, Anton
16890 - 1
1.5
Pauk, Peter
1639-
Chodak, Ivan
17640 - 1
1.6
Lukac, Peter
1690-
Garaj, Ivan
1686½ - ½
1.7
Galla, Adam
1000-
Skoviera, Luboslav
1713½ - ½
1.8
Suroviak, Branislav
1000-
Szucs, Alexander
15210 - 1
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.7  DNV Strelec DElo-5  NBSElo2½:5½
2.1
Szollos, Ondrej
1945B-
Tomanek, Rafael
1934A0 - 1
2.2
Patzelt, Rastislav
1836-
Vodicka, Ivan
1828½ - ½
2.3
Jurcak, Marian
1781-
Pivacek, Jozef
17710 - 1
2.4
Tittel, Emil
1654-
Krajcovic, Boris
17420 - 1
2.5
Blaho, Igor
1518-
Cibiri, Ivan
16451 - 0
2.6
Blaho, Jakub
1512-
Vyboch, Michal
15930 - 1
2.7
Patzelt, Marek
1401-
Psotny, Martin
15131 - 0
2.8
Kaceriak, Simon
1000-
Szulenyi, Frantisek
14820 - 1
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.8  Doprastav HElo-4  Slovan JElo3½:4½
3.1
Damek, Michal
1845A-
Vadila, Ondrej
2023B½ - ½
3.2
Salgovic, Simon
1789B-
Kokles, Jan
16961 - 0
3.3
Janikovic, Alex Zoltan
1535-
Horvath, Jan
12441 - 0
3.4
Paluska, Karol
1377-
Horvath, Marian
12780 - 1
3.5
Zverka, Peter Samuel
1104-
Zetocha, Adela
12860 - 1
3.6
Dolnik, Michal
1095-
Kaiser, Daniel
14140 - 1
3.7
Janikovic, Zoltan
1000-
Markschies, Benjamin Max
11191 - 0
3.8
Helenin, Jozef
1000-
Krajci, Damian
10000 - 1
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.9  Slovan IElo-3  Doprastav JElo3½:4½
4.1
Hecht, Tomas
2002-
Orolin, Peter
2008½ - ½
4.2
Chlpek, Daniel
1880-
Krammer, Peter
18330 - 1
4.3
Krisko, Vladimir
1682-
Stofa, David
1734A0 - 1
4.4
Skrinar, Marek
1565-
Fedor, Pavol
16181 - 0
4.5
Petrek, David
1720-
Vojtko, Robert
15930 - 1
4.6
Pozar, Daniel
1423-
Blizman, Marian
1545½ - ½
4.7
Petrek, Miroslav
1454-
Chren, Ondrej
1523½ - ½
4.8
Compel, Daniel
1439-
Michlik, Filip
12481 - 0
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.1  Tatran BElo-2  Lokomotiva DElo5½:2½
5.1
Zahorsky, Michal
1715-
Pytlik, Pavol
2095½ - ½
5.2
Brabec, Juraj
1618-
Beno, Milan
17080 - 1
5.3
Povraznik, Peter
1545-
Kompas, Igor
1765½ - ½
5.4
Vavrak, Jan
1451-
Skachova, Zuzana
1464½ - ½
5.5
Caplovic, Jan
1470-
Kyselica, Daniel
10921 - 0
5.6
Manasek, Vladimir
1464-
Skach, Lubomir
1000cis1 - 0
5.7
Zuzik, Emil
1440-
Jursa, Juraj
10001 - 0
5.8
Vlcek, Milan
1325-
Drabek, Rudolf
1000cis1 - 0
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.20  Dubravan BElo-16  Apollo CElo2½:5½
6.1
Cepka, Richard
1814-
Rybajlak, Igor
1848A1 - 0
6.2
Laho, Tomas
1758A-
Bilka, Radoslav
1652½ - ½
6.3
Strelbitska, Oleksandra
1571-
Jezo, Frantisek
17501 - 0
6.4
Struhar, Adrian
1459-
Racko, Jan
17670 - 1
6.5
Gal, Milan
1454-
Krno, Vladimir
17410 - 1
6.6
Adamec, Maros
1243-
Cacko, Jozef
16350 - 1
6.7
Zacik, Tibor Gregor
1179-
Jambrich, Jaromir
15440 - 1
6.8
Brett nicht besetzt,
0-
Elis, Julius
1417- - +
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.17  Lokomotiva CElo-15  Ružinov BElo6 : 2
7.1
Novak, Martin
1887A-
Karcol, Jan
1847A½ - ½
7.2
Prochazka, Jaromir
1857A-
Moravcik, Peter
1642B1 - 0
7.3
Stecko, Ivan
1793-
Matusek, Jan
16091 - 0
7.4
Gonda, Jan
1606-
Kuma, Rudolf
16001 - 0
7.5
Androvic, Peter
1687B-
Machalik, Juraj
15200 - 1
7.6
Kosper, Peter
1711-
Vaverka, Miroslav
15441 - 0
7.7
Belas, Jozef
1596-
Hatala, Peter
1505½ - ½
7.8
Ciganek, Jaroslav
1488-
Vrbensky, Jozef
13821 - 0
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.19  Slovan KElo-13  Doprastav IElo4½:3½
9.1
Sturc, Gustav
1976B-
Kersten, Juraj
19261 - 0
9.2
Kralovic, Peter
1763-
Kysel, Jozef
16951 - 0
9.3
Kovacic, Stefan
1657-
Halasz, Michal
1654½ - ½
9.4
Tomcik, Leon
1542-
Polak, Pavol
14580 - 1
9.5
Butora, Frantisek
1469-
Portes, Peter
1525½ - ½
9.6
Greppel, Pavol
1483-
Fonod, Zigmund
14780 - 1
9.7
Filipek, Peter
1387-
Misik, Rudolf
1100½ - ½
9.8
Duchovic, Dusan
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2. kolo dňa 2017/10/06 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-12  Tatran TilgnerkaElo7 : 1
10.1
Suchansky, Jakub
1926B-
Kobela, Pavol
16391 - 0
10.2
Nepras, Martin
1981A-
Brechtl, Samuel
11871 - 0
10.3
Zacka, Ladislav
1787A-
Hric, Artur Martin
15401 - 0
10.4
Hadri, Marian
1584-
Toldy, Michal
1107A1 - 0
10.5
Marko, Jan
1718-
Horvath, Adam
10001 - 0
10.6
Vas, Jozef
1509-
Durana, Jonas
11460 - 1
10.7
Simon, Jozef
1000-
Hamas, Martin
11401 - 0
10.8
Pavelka, Jonatan
1000-
Simon, Samuel
10001 - 0
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.2  Lokomotiva DElo-10  Dubravan CElo3 : 5
1.1
Dujava, Daniel
2118A-
Benci, Jozef
1888A1 - 0
1.2
Cebo, Vladimir
1642-
Duraj, Jan
1913A0 - 1
1.3
Beno, Milan
1708-
Kytlica, Peter
17921 - 0
1.4
Hitka, Robert
1489A-
Durovka, Stefan
18270 - 1
1.5
Skripecky, Marian
1491-
Pastorok, Miroslav
16961 - 0
1.6
Krupa, Andrej
1000-
Straka, Ivan
16700 - 1
1.7
Jursova, Elena
1000-
Pauk, Peter
16390 - 1
1.8
Skripecky, Marek
1000cis-
Galla, Adam
10000 - 1
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-1  Tatran BElo6 : 2
2.1
Hricak, Vasil
2093A-
Zahorsky, Michal
17151 - 0
2.2
Krammer, Peter
1833-
Brabec, Juraj
16181 - 0
2.3
Bujnovsky, Jan
1839A-
Povraznik, Peter
15451 - 0
2.4
Stofa, Filip
1510A-
Stancek, Stefan
1558½ - ½
2.5
Vojtko, Robert
1593-
Vavrak, Jan
1451½ - ½
2.6
Chren, Ondrej
1523-
Caplovic, Jan
14701 - 0
2.7
Michlik, Filip
1248-
Manasek, Vladimir
14640 - 1
2.8
Seben, Andrej
1000-
Vlcek, Milan
13251 - 0
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.4  Slovan JElo-9  Slovan IElo3 : 5
3.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Hecht, Tomas
2002½ - ½
3.2
Kokles, Jan
1696-
Chlpek, Daniel
18800 - 1
3.3
Horvath, Jan
1244-
Paulicka, Ivan
16740 - 1
3.4
Zetocha, Adela
1286-
Krisko, Vladimir
16820 - 1
3.5
Kaiser, Daniel
1414-
Skrinar, Marek
1565½ - ½
3.6
Markschies, Benjamin Max
1119-
Petrek, David
17200 - 1
3.7
Horvathova, Hana
1467-
Compel, Daniel
14391 - 0
3.8
Krajci, Damian
1000-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.5  NBSElo-8  Doprastav HElo5½:2½
4.1
Frindt, Kornel
2217A-
Damek, Michal
1845A1 - 0
4.2
Tomanek, Rafael
1934A-
Valovic, Matus
1947B½ - ½
4.3
Vodicka, Ivan
1828-
Salgovic, Simon
1789B0 - 1
4.4
Krajcovic, Boris
1742-
Seleng, Simon
16981 - 0
4.5
Cibiri, Ivan
1645-
Janikovic, Alex Zoltan
15351 - 0
4.6
Vyboch, Michal
1593-
Paluska, Karol
13770 - 1
4.7
Kendera, Tomas
1615-
Zverka, Peter Samuel
11041 - 0
4.8
Nemethy, Peter
1000-
Dolnik, Michal
10951 - 0
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.6  Tatran CElo-7  DNV Strelec DElo5 : 3
5.1
Beran, Jan
1846A-
Szollos, Ondrej
1945B0 - 1
5.2
Molnar, Viliam
1771-
Jurcak, Marian
17811 - 0
5.3
Koutny, Bretislav
1768B-
Vasil, Patrik
16881 - 0
5.4
Galan, Anton
1689-
Blaho, Igor
15181 - 0
5.5
Garaj, Ivan
1686-
Blaho, Jakub
15120 - 1
5.6
Skoviera, Luboslav
1713-
Hanzel, Artom
12631 - 0
5.7
Szucs, Alexander
1521-
Patzelt, Marek
14011 - 0
5.8
Brett nicht besetzt,
0-
Kaceriak, Ivan
1530- - +
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.12  Tatran TilgnerkaElo-20  Dubravan BElo1½:6½
6.1
Kobela, Pavol
1639-
Sipeky, Ladislav
1932A0 - 1
6.2
Ludwig, Anton
1605B-
Strelbitska, Oleksandra
1571½ - ½
6.3
Brechtl, Samuel
1187-
Struhar, Adrian
14590 - 1
6.4
Hric, Artur Martin
1540-
Gal, Milan
1454½ - ½
6.5
Durana, Jonas
1146-
Adamec, Maros
1243½ - ½
6.6
Certik, Jaroslav
1000-
Zacik, Tibor Gregor
11790 - 1
6.7
Simon, Samuel
1000-
Burkertova, Miriam
10000 - 1
6.8
Merva, Oliver
1000-
Zacik, Tibor
10000 - 1
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.13  Doprastav IElo-11  Karlova VesElo4 : 4
7.1
Kersten, Juraj
1926-
Suchansky, Jakub
1926B1 - 0
7.2
Spielbock, Tomas
1759-
Nepras, Martin
1981A0 - 1
7.3
Tuzinsky, Marian
1671A-
Zacka, Ladislav
1787A0 - 1
7.4
Hutman, Martin
1598-
Hadri, Marian
15840 - 1
7.5
Halasz, Michal
1654-
Oravec, Lubos
15301 - 0
7.6
Dubnicka, Stefan
1632-
Marko, Jan
17181 - 0
7.7
Polak, Pavol
1458-
Vas, Jozef
15090 - 1
7.8
Ondrejkova, Alzbeta
1444-
Kruzliak, Stefan
10001 - 0
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.15  Ružinov BElo-18  Doprastav BŠAElo3 : 5
9.1
Ferik, Andrej
1773A-
Komora, Andrej
2286A0 - 1
9.2
Moravcik, Peter
1642B-
Huncar, Martin
18380 - 1
9.3
Machalik, Juraj
1520-
Klimova, Maria
15890 - 1
9.4
Poller, Jan
1496-
Petrek, Dominik
1581B0 - 1
9.5
Barati, Barnabas
1419-
Shirinyan, Daniel
1684Z0 - 1
9.6
Zatko, Peter
1462-
Cizmar, Tomas
14471 - 0
9.7
Faltus, Jan
1427-
Komora, Tomas
10001 - 0
9.8
Vrbensky, Jozef
1382-
Komora, Simon
10001 - 0
3. kolo dňa 2017/10/20 o 17:00
š.16  Apollo CElo-17  Lokomotiva CElo3½:4½
10.1
Chrenko, Peter
1842B-
Prochazka, Jaromir
1857A½ - ½
10.2
Bilka, Radoslav
1652-
Stecko, Ivan
1793½ - ½
10.3
Racko, Jan
1767-
Androvic, Peter
1687B1 - 0
10.4
Krno, Vladimir
1741-
Kosper, Peter
17110 - 1
10.5
Cacko, Jozef
1635-
Belas, Jozef
1596½ - ½
10.6
Jambrich, Jaromir
1544-
Ciganek, Jaroslav
1488½ - ½
10.7
Elis, Julius
1417-
Ziacik, Pavol
1573½ - ½
10.8
Halasz, Jozef
1000-
Liscak, Peter
14460 - 1
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.10  Dubravan CElo-7  DNV Strelec DElo5 : 3
1.1
Benci, Jozef
1888A-
Szollos, Ondrej
1945B1 - 0
1.2
Ochrana, Ladislav
1952A-
Patzelt, Rastislav
18361 - 0
1.3
Duraj, Jan
1913A-
Sosovicka, Vladimir
18111 - 0
1.4
Kytlica, Peter
1792-
Tittel, Emil
16540 - 1
1.5
Pastorok, Miroslav
1696-
Blaho, Igor
15181 - 0
1.6
Straka, Ivan
1670-
Blaho, Jakub
15120 - 1
1.7
Pauk, Peter
1639-
Hanzel, Artom
12631 - 0
1.8
Galla, Adam
1000-
Patzelt, Marek
14010 - 1
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.8  Doprastav HElo-6  Tatran CElo1 : 7
2.1
Damek, Michal
1845A-
Beran, Jan
1846A0 - 1
2.2
Salgovic, Simon
1789B-
Molnar, Viliam
17710 - 1
2.3
Seleng, Simon
1698-
Sorsak, Jozef
1879B0 - 1
2.4
Janikovic, Alex Zoltan
1535-
Koutny, Bretislav
1768B0 - 1
2.5
Paluska, Karol
1377-
Galan, Anton
1689½ - ½
2.6
Zverka, Peter Samuel
1104-
Chodak, Ivan
17640 - 1
2.7
Dolnik, Michal
1095-
Skripek, Jan
1584½ - ½
2.8
Malaschitz, Teodor
1000-
Szucs, Alexander
15210 - 1
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.9  Slovan IElo-5  NBSElo4½:3½
3.1
Hecht, Tomas
2002-
Tomanek, Rafael
1934A½ - ½
3.2
Chlpek, Daniel
1880-
Vodicka, Ivan
18280 - 1
3.3
Paulicka, Ivan
1674-
Krajcovic, Boris
1742½ - ½
3.4
Krisko, Vladimir
1682-
Cibiri, Ivan
1645½ - ½
3.5
Skrinar, Marek
1565-
Psotny, Martin
1513½ - ½
3.6
Petrek, David
1720-
Szulenyi, Frantisek
14821 - 0
3.7
Pozar, Daniel
1423-
Kendera, Tomas
1615½ - ½
3.8
Compel, Daniel
1439-
Prokes, Michal
11321 - 0
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.1  Tatran BElo-4  Slovan JElo3½:4½
4.1
Zahorsky, Michal
1715-
Vadila, Ondrej
2023B½ - ½
4.2
Brabec, Juraj
1618-
Kokles, Jan
16961 - 0
4.3
Povraznik, Peter
1545-
Horvath, Jan
12441 - 0
4.4
Stancek, Stefan
1558-
Horvath, Marian
1278½ - ½
4.5
Vavrak, Jan
1451-
Zetocha, Adela
1286½ - ½
4.6
Manasek, Vladimir
1464-
Kaiser, Daniel
14140 - 1
4.7
Vlcek, Milan
1325-
Horvathova, Hana
14670 - 1
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Krajci, Damian
1000- - +
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.2  Lokomotiva DElo-3  Doprastav JElo2 : 6
5.1
Dujava, Daniel
2118A-
Orolin, Peter
20081 - 0
5.2
Barta, Ondrej
1397-
Krammer, Peter
18330 - 1
5.3
Kompas, Igor
1765-
Bujnovsky, Jan
1839A½ - ½
5.4
Skachova, Zuzana
1464-
Stofa, David
1734A½ - ½
5.5
Kyselica, Daniel
1092-
Vojtko, Robert
15930 - 1
5.6
Skach, Lubomir
1000cis-
Blizman, Marian
15450 - 1
5.7
Krupa, Andrej
1000-
Krammer, Anton
14620 - 1
5.8
Drabek, Rudolf
1000cis-
Seben, Andrej
10000 - 1
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.20  Dubravan BElo-17  Lokomotiva CElo2 : 6
6.1
Cepka, Richard
1814-
Prochazka, Jaromir
1857A1 - 0
6.2
Laho, Tomas
1758A-
Stecko, Ivan
1793½ - ½
6.3
Strelbitska, Oleksandra
1571-
Marusic, Martin
16940 - 1
6.4
Struhar, Adrian
1459-
Androvic, Peter
1687B0 - 1
6.5
Gal, Milan
1454-
Kosper, Peter
17110 - 1
6.6
Adamec, Maros
1243-
Belas, Jozef
1596½ - ½
6.7
Zacik, Tibor Gregor
1179-
Ziacik, Pavol
15730 - 1
6.8
Burkert, Matus
1230-
Liscak, Peter
14460 - 1
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.18  Doprastav BŠAElo-16  Apollo CElo4 : 4
7.1
Huncar, Martin
1838-
Chrenko, Peter
1842B1 - 0
7.2
Petrek, Dominik
1581B-
Bilka, Radoslav
1652½ - ½
7.3
Shirinyan, Daniel
1684Z-
Jezo, Frantisek
17501 - 0
7.4
Rak, Martin
1000-
Krno, Vladimir
17410 - 1
7.5
Cizmar, Tomas
1447-
Cacko, Jozef
16351 - 0
7.6
Schwab, Augustin Timotej
1000-
Just, Jozef
16020 - 1
7.7
Galba, Branislav
1000-
Jambrich, Jaromir
15440 - 1
7.8
Lakota, Jan
1000-
Elis, Julius
1417½ - ½
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.19  Slovan KElo-15  Ružinov BElo7 : 1
8.1
Sturc, Gustav
1976B-
Moravcik, Peter
1642B1 - 0
8.2
Zdrazil, Bohumir
1821-
Matusek, Jan
16091 - 0
8.3
Kralovic, Peter
1763-
Vesely, Bedrich
16141 - 0
8.4
Kovacic, Stefan
1657-
Machalik, Juraj
1520½ - ½
8.5
Tomcik, Leon
1542-
Poller, Jan
14961 - 0
8.6
Nagy, Edmund
1625-
Klacansky, Peter
14531 - 0
8.7
Butora, Frantisek
1469-
Barati, Barnabas
1419½ - ½
8.8
Duchovic, Dusan
1000-
Faltus, Jan
14271 - 0
4. kolo dňa 2017/11/10 o 17:00
š.12  Tatran TilgnerkaElo-13  Doprastav IElo3½:4½
10.1
Kobela, Pavol
1639-
Kersten, Juraj
1926½ - ½
10.2
Bencek, Marcel
1709A-
Kysel, Jozef
16951 - 0
10.3
Bury, Peter
1000-
Halasz, Michal
16540 - 1
10.4
Vybiral, Jakub
1000-
Dubnicka, Stefan
16320 - 1
10.5
Hamas, Martin
1140-
Portes, Peter
15250 - 1
10.6
Simon, Samuel
1000-
Fonod, Zigmund
14780 - 1
10.7
Mervova, Livia
1000-
Misik, Rudolf
11001 - 0
10.8
Merva, Oliver
1000-
Hodal, Juraj
1000+ - -
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-10  Dubravan CElo4 : 4
1.1
Hricak, Vasil
2093A-
Ochrana, Ladislav
1952A1 - 0
1.2
Orolin, Peter
2008-
Duraj, Jan
1913A1 - 0
1.3
Krammer, Peter
1833-
Kytlica, Peter
17920 - 1
1.4
Stofa, David
1734A-
Pastorok, Miroslav
16961 - 0
1.5
Fedor, Pavol
1618-
Straka, Ivan
16700 - 1
1.6
Vojtko, Robert
1593-
Lukac, Peter
1690½ - ½
1.7
Blizman, Marian
1545-
Galla, Adam
10000 - 1
1.8
Krammer, Anton
1462-
Suroviak, Branislav
1000½ - ½
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.4  Slovan JElo-2  Lokomotiva DElo6½:1½
2.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Cebo, Vladimir
1642½ - ½
2.2
Cervenak, Ladislav
1753-
Barta, Ondrej
13971 - 0
2.3
Horvath, Marian
1278-
Skripecky, Marian
14910 - 1
2.4
Zetocha, Adela
1286-
Skach, Lubomir
1000cis1 - 0
2.5
Kaiser, Daniel
1414-
Krupa, Andrej
10001 - 0
2.6
Markschies, Benjamin Max
1119-
Jursova, Elena
10001 - 0
2.7
Horvathova, Hana
1467-
Jursa, Juraj
10001 - 0
2.8
Krajci, Damian
1000-
Skripecky, Marek
1000cis1 - 0
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.5  NBSElo-1  Tatran BElo6½:1½
3.1
Tomanek, Rafael
1934A-
Zahorsky, Michal
17151 - 0
3.2
Pivacek, Jozef
1771-
Chovanec, Peter
16740 - 1
3.3
Krajcovic, Boris
1742-
Povraznik, Peter
15451 - 0
3.4
Cibiri, Ivan
1645-
Stancek, Stefan
1558½ - ½
3.5
Psotny, Martin
1513-
Vavrak, Jan
14511 - 0
3.6
Szulenyi, Frantisek
1482-
Caplovic, Jan
14701 - 0
3.7
Illas, Richard
1246-
Vlcek, Milan
13251 - 0
3.8
Prokes, Michal
1132-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.6  Tatran CElo-9  Slovan IElo4½:3½
4.1
Beran, Jan
1846A-
Hecht, Tomas
20021 - 0
4.2
Molnar, Viliam
1771-
Chlpek, Daniel
1880½ - ½
4.3
Koutny, Bretislav
1768B-
Paulicka, Ivan
1674½ - ½
4.4
Galan, Anton
1689-
Krisko, Vladimir
16820 - 1
4.5
Garaj, Ivan
1686-
Petrek, David
17200 - 1
4.6
Skripek, Jan
1584-
Pozar, Daniel
1423½ - ½
4.7
Skoviera, Luboslav
1713-
Compel, Daniel
14391 - 0
4.8
Szucs, Alexander
1521-
Rybiansky, Jergus
12511 - 0
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.7  DNV Strelec DElo-8  Doprastav HElo3½:4½
5.1
Szollos, Ondrej
1945B-
Damek, Michal
1845A0 - 1
5.2
Zitniak, Jozef
1807-
Valovic, Matus
1947B0 - 1
5.3
Jurcak, Marian
1781-
Rintel, Boris
16871 - 0
5.4
Blaho, Igor
1518-
Janikovic, Alex Zoltan
15351 - 0
5.5
Blaho, Jakub
1512-
Paluska, Karol
13770 - 1
5.6
Hanzel, Artom
1263-
Zverka, Peter Samuel
11041 - 0
5.7
Patzelt, Marek
1401-
Dolnik, Michal
1095½ - ½
5.8
Strazovsky, David
1000-
Helenin, Jozef
10000 - 1
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.13  Doprastav IElo-20  Dubravan BElo4 : 4
6.1
Kersten, Juraj
1926-
Cepka, Richard
18141 - 0
6.2
Kysel, Jozef
1695-
Laho, Tomas
1758A0 - 1
6.3
Hutman, Martin
1598-
Strelbitska, Oleksandra
15710 - 1
6.4
Halasz, Michal
1654-
Struhar, Adrian
1459½ - ½
6.5
Dubnicka, Stefan
1632-
Gal, Milan
14541 - 0
6.6
Polak, Pavol
1458-
Zacik, Tibor Gregor
1179½ - ½
6.7
Portes, Peter
1525-
Burkertova, Miriam
10001 - 0
6.8
Fonod, Zigmund
1478-
Zacik, Tibor
10000 - 1
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.15  Ružinov BElo-11  Karlova VesElo5½:2½
8.1
Ferik, Andrej
1773A-
Suchansky, Jakub
1926B½ - ½
8.2
Karcol, Jan
1847A-
Nepras, Martin
1981A1 - 0
8.3
Moravcik, Peter
1642B-
Zacka, Ladislav
1787A½ - ½
8.4
Vesely, Bedrich
1614-
Galik, Vladimir
16171 - 0
8.5
Kuma, Rudolf
1600-
Hadri, Marian
1584½ - ½
8.6
Hatala, Peter
1505-
Oravec, Lubos
15301 - 0
8.7
Poller, Jan
1496-
Marko, Jan
17180 - 1
8.8
Zatko, Peter
1462-
Vas, Jozef
15091 - 0
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.16  Apollo CElo-19  Slovan KElo4 : 4
9.1
Chrenko, Peter
1842B-
Sturc, Gustav
1976B0 - 1
9.2
Bilka, Radoslav
1652-
Zdrazil, Bohumir
18210 - 1
9.3
Jezo, Frantisek
1750-
Kovacic, Stefan
16570 - 1
9.4
Racko, Jan
1767-
Tomcik, Leon
15421 - 0
9.5
Krno, Vladimir
1741-
Butora, Frantisek
14691 - 0
9.6
Cacko, Jozef
1635-
Greppel, Pavol
14831 - 0
9.7
Just, Jozef
1602-
Filipek, Peter
13871 - 0
9.8
Jambrich, Jaromir
1544-
Duchovic, Dusan
10000 - 1
5. kolo dňa 2017/11/24 o 17:00
š.17  Lokomotiva CElo-18  Doprastav BŠAElo5 : 3
10.1
Gremen, Tomas
1844A-WFM
Vrbova, Niki
2147B0 - 1
10.2
Gonda, Jan
1606-
Huncar, Martin
18381 - 0
10.3
Androvic, Peter
1687B-
Petrek, Dominik
1581B0 - 1
10.4
Kosper, Peter
1711-
Shirinyan, Daniel
1684Z0 - 1
10.5
Belas, Jozef
1596-
Rak, Martin
10001 - 0
10.6
Ciganek, Jaroslav
1488-
Cizmar, Tomas
14471 - 0
10.7
Ziacik, Pavol
1573-
Komora, Tomas
10001 - 0
10.8
Liscak, Peter
1446-
Komora, Simon
10001 - 0
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.10  Dubravan CElo-8  Doprastav HElo4½:3½
1.1
Benci, Jozef
1888A-
Malaschitz, Richard
1973½ - ½
1.2
Ochrana, Ladislav
1952A-
Damek, Michal
1845A1 - 0
1.3
Duraj, Jan
1913A-
Valovic, Matus
1947B0 - 1
1.4
Kytlica, Peter
1792-
Janikovic, Alex Zoltan
15350 - 1
1.5
Durovka, Stefan
1827-
Paluska, Karol
13771 - 0
1.6
Pastorok, Miroslav
1696-
Zverka, Peter Samuel
11041 - 0
1.7
Galla, Adam
1000-
Dolnik, Michal
10950 - 1
1.8
Suroviak, Branislav
1000-
Malaschitz, Teodor
10001 - 0
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.9  Slovan IElo-7  DNV Strelec DElo4 : 4
2.1
Hecht, Tomas
2002-
Zitniak, Jozef
18071 - 0
2.2
Chlpek, Daniel
1880-
Jurcak, Marian
17811 - 0
2.3
Krisko, Vladimir
1682-
Vasil, Patrik
16880 - 1
2.4
Petrek, David
1720-
Blaho, Igor
15180 - 1
2.5
Pozar, Daniel
1423-
Blaho, Jakub
15120 - 1
2.6
Compel, Daniel
1439-
Hanzel, Artom
12631 - 0
2.7
Krisko, Vladimir
1000-
Patzelt, Marek
14010 - 1
2.8
Krasnansky, Radovan
1000-
Strazovsky, David
10001 - 0
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.1  Tatran BElo-6  Tatran CElo1½:6½
3.1
Zahorsky, Michal
1715-
Galan, Anton
1689½ - ½
3.2
Buransky, Jozef
1806-
Chodak, Ivan
17640 - 1
3.3
Stancek, Stefan
1558-
Garaj, Ivan
1686½ - ½
3.4
Sarandi, Ludovit
1603-
Smelko, Eduard
17030 - 1
3.5
Caplovic, Jan
1470-
Skripek, Jan
15840 - 1
3.6
Sibert, Adam
1382-
Skoviera, Luboslav
17130 - 1
3.7
Vlcek, Milan
1325-
Sun, Jan
1790½ - ½
3.8
Brhlovic, Juraj
1273-
Szucs, Alexander
15210 - 1
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.2  Lokomotiva DElo-5  NBSElo3½:4½
4.1
Dujava, Daniel
2118A-
Vodicka, Ivan
18281 - 0
4.2
Beno, Milan
1708-
Krajcovic, Boris
1742½ - ½
4.3
Kompas, Igor
1765-
Cibiri, Ivan
16451 - 0
4.4
Skachova, Zuzana
1464-
Psotny, Martin
15130 - 1
4.5
Kyselica, Daniel
1092-
Szulenyi, Frantisek
14820 - 1
4.6
Skach, Lubomir
1000cis-
Kendera, Tomas
16150 - 1
4.7
Jursova, Elena
1000-
Prokes, Michal
11321 - 0
4.8
Drabek, Rudolf
1000cis-
Nemethy, Peter
10000 - 1
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-4  Slovan JElo6½:1½
5.1
Krammer, Peter
1833-
Vadila, Ondrej
2023B0 - 1
5.2
Stofa, David
1734A-
Cervenak, Ladislav
1753½ - ½
5.3
Fedor, Pavol
1618-
Horvath, Marian
12781 - 0
5.4
Vojtko, Robert
1593-
Zetocha, Adela
12861 - 0
5.5
Blizman, Marian
1545-
Kaiser, Daniel
14141 - 0
5.6
Chren, Ondrej
1523-
Markschies, Benjamin Max
11191 - 0
5.7
Krammer, Anton
1462-
Horvathova, Hana
14671 - 0
5.8
Michlik, Filip
1248-
Krajci, Damian
10001 - 0
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.20  Dubravan BElo-18  Doprastav BŠAElo5 : 3
6.1
Laho, Tomas
1758A-
Komora, Andrej
2286A0 - 1
6.2
Strelbitska, Oleksandra
1571-
Vrba, Michal
2016A0 - 1
6.3
Struhar, Adrian
1459-
Petrek, Dominik
1581B0 - 1
6.4
Gal, Milan
1454-
Komora, Tomas
10001 - 0
6.5
Adamec, Maros
1243-
Cutka, Pavol
10351 - 0
6.6
Burkert, Matus
1230-
Schwab, Augustin Timotej
10001 - 0
6.7
Licka, Daniel
1000-
Komora, Simon
10001 - 0
6.8
Zacik, Tibor
1000-
Habdak, Max
10001 - 0
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.19  Slovan KElo-17  Lokomotiva CElo2 : 6
7.1
Sturc, Gustav
1976B-
Novak, Martin
1887A½ - ½
7.2
Zdrazil, Bohumir
1821-
Prochazka, Jaromir
1857A0 - 1
7.3
Kralovic, Peter
1763-
Marusic, Martin
16940 - 1
7.4
Kovacic, Stefan
1657-
Androvic, Peter
1687B0 - 1
7.5
Tomcik, Leon
1542-
Kosper, Peter
17110 - 1
7.6
Butora, Frantisek
1469-
Belas, Jozef
15960 - 1
7.7
Greppel, Pavol
1483-
Ciganek, Jaroslav
14881 - 0
7.8
Duchovic, Dusan
1000-
Ziacik, Pavol
1573½ - ½
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-16  Apollo CElo4 : 4
8.1
Suchansky, Jakub
1926B-
Chrenko, Peter
1842B1 - 0
8.2
Nepras, Martin
1981A-
Rybajlak, Igor
1848A½ - ½
8.3
Zacka, Ladislav
1787A-
Bilka, Radoslav
1652½ - ½
8.4
Galik, Vladimir
1617-
Racko, Jan
1767½ - ½
8.5
Hadri, Marian
1584-
Krno, Vladimir
17410 - 1
8.6
Oravec, Lubos
1530-
Cacko, Jozef
1635½ - ½
8.7
Fabana, Tibor
1543-
Jambrich, Jaromir
15440 - 1
8.8
Dinzikova, Iveta
1534-
Elis, Julius
14171 - 0
6. kolo dňa 2017/12/08 o 17:00
š.12  Tatran TilgnerkaElo-15  Ružinov BElo0 : 8
9.1
Kobela, Pavol
1639-
Ferik, Andrej
1773A0 - 1
9.2
Hric, Artur Martin
1540-
Matusek, Jan
16090 - 1
9.3
Horvath, Adam
1000-
Kuma, Rudolf
16000 - 1
9.4
Vybiral, Jakub
1000-
Machalik, Juraj
15200 - 1
9.5
Hamas, Martin
1140-
Vaverka, Miroslav
15440 - 1
9.6
Simon, Samuel
1000-
Barati, Barnabas
14190 - 1
9.7
Mervova, Livia
1000-
Zatko, Peter
14620 - 1
9.8
Merva, Oliver
1000-
Vrbensky, Jozef
13820 - 1
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.4  Slovan JElo-10  Dubravan CElo3½:4½
1.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Benci, Jozef
1888A½ - ½
1.2
Kokles, Jan
1696-
Ochrana, Ladislav
1952A0 - 1
1.3
Cervenak, Ladislav
1753-
Duraj, Jan
1913A1 - 0
1.4
Horvath, Jan
1244-
Durovka, Stefan
18270 - 1
1.5
Horvath, Marian
1278-
Pastorok, Miroslav
1696½ - ½
1.6
Zetocha, Adela
1286-
Pauk, Peter
16390 - 1
1.7
Markschies, Benjamin Max
1119-
Fiala, Jan
1600B½ - ½
1.8
Horvathova, Hana
1467-
Galla, Adam
10001 - 0
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.5  NBSElo-3  Doprastav JElo2½:5½
2.1
Frindt, Kornel
2217A-
Hricak, Vasil
2093A½ - ½
2.2
Tomanek, Rafael
1934A-
Bujnovsky, Jan
1839A½ - ½
2.3
Vodicka, Ivan
1828-
Jaros, Lukas
1778?0 - 1
2.4
Pivacek, Jozef
1771-
Fedor, Pavol
16181 - 0
2.5
Krajcovic, Boris
1742-
Stofa, Filip
1510A½ - ½
2.6
Cibiri, Ivan
1645-
Vojtko, Robert
15930 - 1
2.7
Szulenyi, Frantisek
1482-
Blizman, Marian
15450 - 1
2.8
Illas, Richard
1246-
Chren, Ondrej
15230 - 1
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.6  Tatran CElo-2  Lokomotiva DElo4½:3½
3.1
Molnar, Viliam
1771-
Jursa, Branislav
2046A0 - 1
3.2
Koutny, Bretislav
1768B-
Cebo, Vladimir
1642½ - ½
3.3
Galan, Anton
1689-
Barta, Ondrej
13971 - 0
3.4
Garaj, Ivan
1686-
Hitka, Robert
1489A1 - 0
3.5
Skripek, Jan
1584-
Skripecky, Marian
14910 - 1
3.6
Skoviera, Luboslav
1713-
Mato, Sebastian
1000cis1 - 0
3.7
Szucs, Alexander
1521-
Krupa, Andrej
10001 - 0
3.8
Brett nicht besetzt,
0-
Skripecky, Marek
1000cis- - +
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.7  DNV Strelec DElo-1  Tatran BElo5½:2½
4.1
Patzelt, Rastislav
1836-
Zahorsky, Michal
1715½ - ½
4.2
Jurcak, Marian
1781-
Povraznik, Peter
1545½ - ½
4.3
Blaho, Igor
1518-
Stancek, Stefan
1558½ - ½
4.4
Blaho, Jakub
1512-
Vavrak, Jan
1451½ - ½
4.5
Hanzel, Artom
1263-
Manasek, Vladimir
14641 - 0
4.6
Patzelt, Marek
1401-
Zuzik, Emil
1440½ - ½
4.7
Kaceriak, Ivan
1530-
Vlcek, Milan
13251 - 0
4.8
Kaceriak, Simon
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.8  Doprastav HElo-9  Slovan IElo3½:4½
5.1
Damek, Michal
1845A-
Hecht, Tomas
2002½ - ½
5.2
Salgovic, Simon
1789B-
Chlpek, Daniel
1880½ - ½
5.3
Karas, Juraj
1740-
Paulicka, Ivan
16741 - 0
5.4
Janikovic, Alex Zoltan
1535-
Skrinar, Marek
1565½ - ½
5.5
Paluska, Karol
1377-
Petrek, David
17200 - 1
5.6
Zverka, Peter Samuel
1104-
Compel, Daniel
14390 - 1
5.7
Dolnik, Michal
1095-
Rybiansky, Jergus
12510 - 1
5.8
Janikovic, Zoltan
1000-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.15  Ružinov BElo-13  Doprastav IElo4½:3½
7.1
Karcol, Jan
1847A-
Kersten, Juraj
19260 - 1
7.2
Moravcik, Peter
1642B-
Kysel, Jozef
16951 - 0
7.3
Matusek, Jan
1609-
Halasz, Michal
16540 - 1
7.4
Marcek, Jan
1642B-
Dubnicka, Stefan
16321 - 0
7.5
Vesely, Bedrich
1614-
Polak, Pavol
14581 - 0
7.6
Kuma, Rudolf
1600-
Portes, Peter
15250 - 1
7.7
Machalik, Juraj
1520-
Ruzicka, Miroslav
1535½ - ½
7.8
Hatala, Peter
1505-
Misik, Rudolf
11001 - 0
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.16  Apollo CElo-12  Tatran TilgnerkaElo6½:1½
8.1
Bilka, Radoslav
1652-
Kobela, Pavol
1639½ - ½
8.2
Jezo, Frantisek
1750-
Brechtl, Samuel
11871 - 0
8.3
Racko, Jan
1767-
Durana, Jonas
11461 - 0
8.4
Krno, Vladimir
1741-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
8.5
Cacko, Jozef
1635-
Krivosik, Matus
10001 - 0
8.6
Just, Jozef
1602-
Hamas, Martin
11400 - 1
8.7
Jambrich, Jaromir
1544-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
8.8
Elis, Julius
1417-
Merva, Oliver
10001 - 0
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.17  Lokomotiva CElo-11  Karlova VesElo3½:4½
9.1
Prochazka, Jaromir
1857A-
Suchansky, Jakub
1926B½ - ½
9.2
Stecko, Ivan
1793-
Nepras, Martin
1981A0 - 1
9.3
Androvic, Peter
1687B-
Zacka, Ladislav
1787A0 - 1
9.4
Kosper, Peter
1711-
Galik, Vladimir
16171 - 0
9.5
Belas, Jozef
1596-
Hadri, Marian
1584½ - ½
9.6
Ciganek, Jaroslav
1488-
Oravec, Lubos
1530½ - ½
9.7
Ziacik, Pavol
1573-
Marko, Jan
17180 - 1
9.8
Liscak, Peter
1446-
Vas, Jozef
15091 - 0
7. kolo dňa 2017/12/15 o 17:00
š.18  Doprastav BŠAElo-19  Slovan KElo2 : 6
10.1WFM
Vrbova, Niki
2147B-
Sturc, Gustav
1976B1 - 0
10.2
Klimova, Maria
1589-
Zdrazil, Bohumir
18210 - 1
10.3
Petrek, Dominik
1581B-
Kralovic, Peter
17630 - 1
10.4
Rak, Martin
1000-
Kovacic, Stefan
16570 - 1
10.5
Cizmar, Tomas
1447-
Tomcik, Leon
15420 - 1
10.6
Cutka, Pavol
1035-
Nagy, Edmund
16250 - 1
10.7
Galba, Branislav
1000-
Butora, Frantisek
14690 - 1
10.8
Lakota, Jan
1000-
Filipek, Peter
13871 - 0
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.10  Dubravan CElo-9  Slovan IElo7 : 1
1.1
Benci, Jozef
1888A-
Chlpek, Daniel
1880½ - ½
1.2
Ochrana, Ladislav
1952A-
Paulicka, Ivan
16741 - 0
1.3
Duraj, Jan
1913A-
Krisko, Vladimir
16821 - 0
1.4
Durovka, Stefan
1827-
Pozar, Daniel
14231 - 0
1.5
Pastorok, Miroslav
1696-
Petrek, Miroslav
1454½ - ½
1.6
Belak, Milan
1682-
Rybiansky, Jergus
12511 - 0
1.7
Straka, Ivan
1670-
Krisko, Vladimir
10001 - 0
1.8
Pauk, Peter
1639-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.1  Tatran BElo-8  Doprastav HElo3 : 5
2.1
Zahorsky, Michal
1715-
Valovic, Matus
1947B0 - 1
2.2
Chovanec, Peter
1674-
Salgovic, Simon
1789B0 - 1
2.3
Brabec, Juraj
1618-
Seleng, Simon
16980 - 1
2.4
Povraznik, Peter
1545-
Janikovic, Alex Zoltan
15350 - 1
2.5
Stancek, Stefan
1558-
Paluska, Karol
1377½ - ½
2.6
Vavrak, Jan
1451-
Zverka, Peter Samuel
11041 - 0
2.7
Caplovic, Jan
1470-
Dolnik, Michal
10951 - 0
2.8
Manasek, Vladimir
1464-
Malaschitz, Teodor
1000½ - ½
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.2  Lokomotiva DElo-7  DNV Strelec DElo3½:4½
3.1
Dujava, Daniel
2118A-
Zitniak, Jozef
18071 - 0
3.2
Jursa, Branislav
2046A-
Patzelt, Rastislav
18361 - 0
3.3
Cebo, Vladimir
1642-
Jurcak, Marian
17810 - 1
3.4
Beno, Milan
1708-
Blaho, Igor
15181 - 0
3.5
Kyselica, Daniel
1092-
Blaho, Jakub
15120 - 1
3.6
Krupa, Andrej
1000-
Hanzel, Artom
1263½ - ½
3.7
Jursova, Elena
1000-
Patzelt, Marek
14010 - 1
3.8
Jursa, Juraj
1000-
Kaceriak, Ivan
15300 - 1
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-6  Tatran CElo4 : 4
4.1
Orolin, Peter
2008-
Molnar, Viliam
17711 - 0
4.2
Krammer, Peter
1833-
Sorsak, Jozef
1879B1 - 0
4.3
Jaros, Lukas
1778?-
Koutny, Bretislav
1768B1 - 0
4.4
Stofa, Filip
1510A-
Galan, Anton
16890 - 1
4.5
Vojtko, Robert
1593-
Garaj, Ivan
1686½ - ½
4.6
Blizman, Marian
1545-
Skripek, Jan
1584½ - ½
4.7
Krammer, Anton
1462-
Skoviera, Luboslav
17130 - 1
4.8
Seben, Andrej
1000-
Szucs, Alexander
15210 - 1
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.4  Slovan JElo-5  NBSElo2 : 6
5.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Tomanek, Rafael
1934A½ - ½
5.2
Kokles, Jan
1696-
Vodicka, Ivan
18281 - 0
5.3
Horvath, Jan
1244-
Pivacek, Jozef
17710 - 1
5.4
Zetocha, Adela
1286-
Krajcovic, Boris
17420 - 1
5.5
Kaiser, Daniel
1414-
Cibiri, Ivan
16450 - 1
5.6
Markschies, Benjamin Max
1119-
Vyboch, Michal
15930 - 1
5.7
Horvathova, Hana
1467-
Psotny, Martin
1513½ - ½
5.8
Krajci, Damian
1000-
Szulenyi, Frantisek
14820 - 1
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.20  Dubravan BElo-19  Slovan KElo3 : 5
6.1
Laho, Tomas
1758A-
Sturc, Gustav
1976B0 - 1
6.2
Strelbitska, Oleksandra
1571-
Zdrazil, Bohumir
1821½ - ½
6.3
Struhar, Adrian
1459-
Kovacic, Stefan
1657½ - ½
6.4
Gal, Milan
1454-
Tomcik, Leon
15421 - 0
6.5
Belak, Matus
1277-
Nagy, Edmund
16250 - 1
6.6
Adamec, Maros
1243-
Greppel, Pavol
14830 - 1
6.7
Burkert, Matus
1230-
Filipek, Peter
13871 - 0
6.8
Licka, Daniel
1000-
Duchovic, Dusan
10000 - 1
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-18  Doprastav BŠAElo4½:3½
7.1
Suchansky, Jakub
1926B-WFM
Vrbova, Niki
2147B1 - 0
7.2
Nepras, Martin
1981A-
Huncar, Martin
1838½ - ½
7.3
Zacka, Ladislav
1787A-
Klimova, Maria
15891 - 0
7.4
Galik, Vladimir
1617-
Petrek, Dominik
1581B0 - 1
7.5
Oravec, Lubos
1530-
Cizmar, Tomas
14470 - 1
7.6
Vas, Jozef
1509-
Cutka, Pavol
10351 - 0
7.7
Simon, Jozef
1000-
Schwab, Augustin Timotej
10001 - 0
7.8
Pavelka, Jonatan
1000-
Lakota, Jan
10000 - 1
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.12  Tatran TilgnerkaElo-17  Lokomotiva CElo½ :7½
8.1
Kobela, Pavol
1639-
Prochazka, Jaromir
1857A0 - 1
8.2
Brechtl, Samuel
1187-
Stecko, Ivan
17930 - 1
8.3
Horvath, Adam
1000-
Marusic, Martin
1694½ - ½
8.4
Bury, Peter
1000-
Kosper, Peter
17110 - 1
8.5
Vybiral, Jakub
1000-
Belas, Jozef
15960 - 1
8.6
Certik, Jaroslav
1000-
Ciganek, Jaroslav
14880 - 1
8.7
Mervova, Livia
1000-
Ziacik, Pavol
15730 - 1
8.8
Merva, Oliver
1000-
Liscak, Peter
14460 - 1
8. kolo dňa 2018/01/12 o 17:00
š.13  Doprastav IElo-16  Apollo CElo4½:3½
9.1
Kersten, Juraj
1926-
Chrenko, Peter
1842B½ - ½
9.2
Kysel, Jozef
1695-
Bilka, Radoslav
1652½ - ½
9.3
Hutman, Martin
1598-
Jezo, Frantisek
17501 - 0
9.4
Halasz, Michal
1654-
Racko, Jan
1767½ - ½
9.5
Dubnicka, Stefan
1632-
Krno, Vladimir
17411 - 0
9.6
Polak, Pavol
1458-
Cacko, Jozef
16350 - 1
9.7
Ruzicka, Miroslav
1535-
Jambrich, Jaromir
1544½ - ½
9.8
Misik, Rudolf
1100-
Elis, Julius
1417½ - ½
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.5  NBSElo-10  Dubravan CElo2½:5½
1.1
Tomanek, Rafael
1934A-
Duraj, Jan
1913A½ - ½
1.2
Krajcovic, Boris
1742-
Kytlica, Peter
17920 - 1
1.3
Cibiri, Ivan
1645-
Durovka, Stefan
18271 - 0
1.4
Vyboch, Michal
1593-
Pastorok, Miroslav
16960 - 1
1.5
Szulenyi, Frantisek
1482-
Straka, Ivan
16700 - 1
1.6
Kendera, Tomas
1615-
Pauk, Peter
16390 - 1
1.7
Prokes, Michal
1132-
Galla, Adam
10000 - 1
1.8
Nemethy, Peter
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.6  Tatran CElo-4  Slovan JElo2½:5½
2.1
Beran, Jan
1846A-
Vadila, Ondrej
2023B0 - 1
2.2
Molnar, Viliam
1771-
Kokles, Jan
16960 - 1
2.3
Sorsak, Jozef
1879B-
Cervenak, Ladislav
1753½ - ½
2.4
Galan, Anton
1689-
Horvath, Jan
12440 - 1
2.5
Bohacek, Ludovit
1738-
Horvath, Marian
12781 - 0
2.6
Garaj, Ivan
1686-
Zetocha, Adela
12860 - 1
2.7
Skripek, Jan
1584-
Markschies, Benjamin Max
11191 - 0
2.8
Szucs, Alexander
1521-
Horvathova, Hana
14670 - 1
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.7  DNV Strelec DElo-3  Doprastav JElo4 : 4
3.1
Kosegi, Marek
1833A-
Krammer, Peter
1833½ - ½
3.2
Marcok, Jan
1779-
Fedor, Pavol
16181 - 0
3.3
Lichner, Peter
1626-
Stofa, Filip
1510A0 - 1
3.4
Blaho, Igor
1518-
Vojtko, Robert
1593½ - ½
3.5
Blaho, Jakub
1512-
Chren, Ondrej
15231 - 0
3.6
Hanzel, Artom
1263-
Krammer, Anton
14620 - 1
3.7
Patzelt, Marek
1401-
Michlik, Filip
12481 - 0
3.8
Strazovsky, David
1000-
Seben, Andrej
10000 - 1
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.8  Doprastav HElo-2  Lokomotiva DElo6½:1½
4.1
Damek, Michal
1845A-
Dujava, Daniel
2118A0 - 1
4.2
Salgovic, Simon
1789B-
Cebo, Vladimir
16421 - 0
4.3
Seleng, Simon
1698-
Barta, Ondrej
1397½ - ½
4.4
Janikovic, Alex Zoltan
1535-
Skachova, Zuzana
14641 - 0
4.5
Paluska, Karol
1377-
Skripecky, Marian
14911 - 0
4.6
Zverka, Peter Samuel
1104-
Skach, Lubomir
1000cis1 - 0
4.7
Dolnik, Michal
1095-
Krupa, Andrej
10001 - 0
4.8
Malaschitz, Teodor
1000-
Skripecky, Marek
1000cis1 - 0
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.9  Slovan IElo-1  Tatran BElo6½:1½
5.1
Chlpek, Daniel
1880-
Zahorsky, Michal
17151 - 0
5.2
Paulicka, Ivan
1674-
Povraznik, Peter
15450 - 1
5.3
Krisko, Vladimir
1682-
Stancek, Stefan
15581 - 0
5.4
Petrek, David
1720-
Vavrak, Jan
14511 - 0
5.5
Pozar, Daniel
1423-
Manasek, Vladimir
1464½ - ½
5.6
Compel, Daniel
1439-
Vlcek, Milan
13251 - 0
5.7
Rybiansky, Jergus
1251-
Kucerova, Zuzana
10001 - 0
5.8
Pekar, Matus
1000-
Szabová, Lucia
10001 - 0
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.15  Ružinov BElo-20  Dubravan BElo5½:2½
6.1
Ferik, Andrej
1773A-
Cepka, Richard
1814½ - ½
6.2
Moravcik, Peter
1642B-
Laho, Tomas
1758A½ - ½
6.3
Matusek, Jan
1609-
Strelbitska, Oleksandra
15710 - 1
6.4
Marcek, Jan
1642B-
Struhar, Adrian
14591 - 0
6.5
Kuma, Rudolf
1600-
Gal, Milan
14541 - 0
6.6
Vlacuha, Robert
1550-
Adamec, Maros
12431 - 0
6.7
Hatala, Peter
1505-
Zacik, Tibor Gregor
11791 - 0
6.8
Faltus, Jan
1427-
Zacik, Tibor
1000½ - ½
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.17  Lokomotiva CElo-13  Doprastav IElo6 : 2
8.1
Prochazka, Jaromir
1857A-
Kersten, Juraj
19261 - 0
8.2
Stecko, Ivan
1793-
Kysel, Jozef
1695½ - ½
8.3
Marusic, Martin
1694-
Tuzinsky, Marian
1671A1 - 0
8.4
Gonda, Jan
1606-
Halasz, Michal
1654½ - ½
8.5
Androvic, Peter
1687B-
Dubnicka, Stefan
16321 - 0
8.6
Kosper, Peter
1711-
Polak, Pavol
14580 - 1
8.7
Belas, Jozef
1596-
Portes, Peter
15251 - 0
8.8
Ciganek, Jaroslav
1488-
Misik, Rudolf
11001 - 0
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.18  Doprastav BŠAElo-12  Tatran TilgnerkaElo5 : 3
9.1
Huncar, Martin
1838-
Kobela, Pavol
16391 - 0
9.2
Petrek, Dominik
1581B-
Ludwig, Anton
1605B1 - 0
9.3
Komora, Tomas
1000-
Toldy, Michal
1107A0 - 1
9.4
Cutka, Pavol
1035-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
9.5
Galba, Branislav
1000-
Krivosik, Matus
10001 - 0
9.6
Lepskii, Kirill
1000B?-
Hamas, Martin
11400 - 1
9.7
Komora, Simon
1000-
Merva, Oliver
10001 - 0
9.8
Habdak, Max
1000-
Merva, Peter
10000 - 1
9. kolo dňa 2018/01/26 o 17:00
š.19  Slovan KElo-11  Karlova VesElo2 : 6
10.1
Sturc, Gustav
1976B-
Suchansky, Jakub
1926B1 - 0
10.2
Zdrazil, Bohumir
1821-
Nepras, Martin
1981A0 - 1
10.3
Kralovic, Peter
1763-
Galik, Vladimir
16170 - 1
10.4
Kovacic, Stefan
1657-
Hadri, Marian
15840 - 1
10.5
Nagy, Edmund
1625-
Oravec, Lubos
1530½ - ½
10.6
Butora, Frantisek
1469-
Marko, Jan
1718½ - ½
10.7
Greppel, Pavol
1483-
Vas, Jozef
15090 - 1
10.8
Benova, Zita
1587-
Simon, Jozef
10000 - 1
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.10  Dubravan CElo-11  Karlova VesElo5 : 3
1.1
Benci, Jozef
1888A-
Suchansky, Jakub
1926B½ - ½
1.2
Duraj, Jan
1913A-
Nepras, Martin
1981A0 - 1
1.3
Kytlica, Peter
1792-
Galik, Vladimir
16171 - 0
1.4
Durovka, Stefan
1827-
Hadri, Marian
15841 - 0
1.5
Pastorok, Miroslav
1696-
Oravec, Lubos
15301 - 0
1.6
Straka, Ivan
1670-
Marko, Jan
1718½ - ½
1.7
Pauk, Peter
1639-
Vas, Jozef
15091 - 0
1.8
Galla, Adam
1000-
Kruzliak, Stefan
10000 - 1
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.6  Tatran CElo-19  Slovan KElo5 : 3
2.1
Beran, Jan
1846A-
Sturc, Gustav
1976B½ - ½
2.2
Molnar, Viliam
1771-
Zdrazil, Bohumir
18211 - 0
2.3
Sorsak, Jozef
1879B-
Kovacic, Stefan
16570 - 1
2.4
Koutny, Bretislav
1768B-
Nagy, Edmund
1625½ - ½
2.5
Galan, Anton
1689-
Butora, Frantisek
14690 - 1
2.6
Chodak, Ivan
1764-
Greppel, Pavol
14831 - 0
2.7
Bohacek, Ludovit
1738-
Filipek, Peter
13871 - 0
2.8
Garaj, Ivan
1686-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-15  Ružinov BElo6 : 2
3.1
Orolin, Peter
2008-
Ferik, Andrej
1773A1 - 0
3.2
Krammer, Peter
1833-
Matusek, Jan
16091 - 0
3.3
Jaros, Lukas
1778?-
Marcek, Jan
1642B1 - 0
3.4
Fedor, Pavol
1618-
Machalik, Juraj
15201 - 0
3.5
Stofa, Filip
1510A-
Vaverka, Miroslav
15440 - 1
3.6
Vojtko, Robert
1593-
Hatala, Peter
15051 - 0
3.7
Chren, Ondrej
1523-
Klacansky, Peter
14531 - 0
3.8
Krammer, Anton
1462-
Zatko, Peter
14620 - 1
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.5  NBSElo-13  Doprastav IElo5 : 3
4.1
Tomanek, Rafael
1934A-
Kersten, Juraj
1926½ - ½
4.2
Vodicka, Ivan
1828-
Kysel, Jozef
1695½ - ½
4.3
Cibiri, Ivan
1645-
Halasz, Michal
16541 - 0
4.4
Vyboch, Michal
1593-
Dubnicka, Stefan
16321 - 0
4.5
Psotny, Martin
1513-
Polak, Pavol
14580 - 1
4.6
Szulenyi, Frantisek
1482-
Ruzicka, Miroslav
1535½ - ½
4.7
Kendera, Tomas
1615-
Ondrejkova, Alzbeta
14441 - 0
4.8
Illas, Richard
1246-
Misik, Rudolf
1100½ - ½
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.9  Slovan IElo-17  Lokomotiva CElo4 : 4
5.1
Hecht, Tomas
2002-
Puchovsky, Ladislav
1931A0 - 1
5.2
Chlpek, Daniel
1880-
Prochazka, Jaromir
1857A½ - ½
5.3
Paulicka, Ivan
1674-
Stecko, Ivan
1793½ - ½
5.4
Krisko, Vladimir
1682-
Gonda, Jan
16061 - 0
5.5
Petrek, David
1720-
Androvic, Peter
1687B1 - 0
5.6
Compel, Daniel
1439-
Kosper, Peter
17110 - 1
5.7
Rybiansky, Jergus
1251-
Belas, Jozef
15960 - 1
5.8
Pekar, Matus
1000-
Ziacik, Pavol
15731 - 0
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.8  Doprastav HElo-20  Dubravan BElo6½:1½
7.1
Damek, Michal
1845A-
Sipeky, Ladislav
1932A½ - ½
7.2
Salgovic, Simon
1789B-
Laho, Tomas
1758A1 - 0
7.3
Karas, Juraj
1740-
Strelbitska, Oleksandra
15711 - 0
7.4
Rintel, Boris
1687-
Struhar, Adrian
14591 - 0
7.5
Seleng, Simon
1698-
Gal, Milan
14541 - 0
7.6
Paluska, Karol
1377-
Adamec, Maros
12431 - 0
7.7
Zverka, Peter Samuel
1104-
Zacik, Tibor Gregor
11791 - 0
7.8
Dolnik, Michal
1095-
Licka, Daniel
10000 - 1
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.7  DNV Strelec DElo-18  Doprastav BŠAElo5½:2½
8.1
Kosegi, Marek
1833A-WFM
Vrbova, Niki
2147B0 - 1
8.2
Zitniak, Jozef
1807-
Vrba, Michal
2016A0 - 1
8.3
Lichner, Peter
1626-
Petrek, Dominik
1581B½ - ½
8.4
Blaho, Igor
1518-
Cizmar, Tomas
14471 - 0
8.5
Blaho, Jakub
1512-
Lakota, Jan
10001 - 0
8.6
Hanzel, Artom
1263-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.7
Patzelt, Marek
1401-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8.8
Kaceriak, Ivan
1530-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.1  Tatran BElo-12  Tatran TilgnerkaElo4½:3½
9.1
Zahorsky, Michal
1715-
Kobela, Pavol
1639½ - ½
9.2
Brabec, Juraj
1618-
Hric, Artur Martin
15400 - 1
9.3
Povraznik, Peter
1545-
Bury, Peter
10001 - 0
9.4
Stancek, Stefan
1558-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
9.5
Caplovic, Jan
1470-
Krivosik, Matus
10001 - 0
9.6
Manasek, Vladimir
1464-
Hamas, Martin
11401 - 0
9.7
Ravas, Samuel
1000-
Certik, Jaroslav
10000 - 1
9.8
Szabová, Lucia
1000-
Simon, Samuel
10000 - 1
10. kolo dňa 2018/02/16 o 17:00
š.2  Lokomotiva DElo-16  Apollo CElo2½:5½
10.1
Dujava, Daniel
2118A-
Bilka, Radoslav
16521 - 0
10.2
Cebo, Vladimir
1642-
Racko, Jan
17670 - 1
10.3
Beno, Milan
1708-
Krno, Vladimir
1741½ - ½
10.4
Barta, Ondrej
1397-
Cacko, Jozef
16350 - 1
10.5
Skachova, Zuzana
1464-
Just, Jozef
16020 - 1
10.6
Skach, Lubomir
1000cis-
Jambrich, Jaromir
15440 - 1
10.7
Krupa, Andrej
1000-
Elis, Julius
14170 - 1
10.8
Jursa, Juraj
1000-
Halasz, Jozef
10001 - 0
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.19  Slovan KElo-10  Dubravan CElo4½:3½
1.1
Sturc, Gustav
1976B-
Duraj, Jan
1913A½ - ½
1.2
Zdrazil, Bohumir
1821-
Durovka, Stefan
1827½ - ½
1.3
Kovacic, Stefan
1657-
Pastorok, Miroslav
16960 - 1
1.4
Nagy, Edmund
1625-
Belak, Milan
16820 - 1
1.5
Butora, Frantisek
1469-
Straka, Ivan
1670½ - ½
1.6
Greppel, Pavol
1483-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.7
Filipek, Peter
1387-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
1.8
Duchovic, Dusan
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.15  Ružinov BElo-6  Tatran CElo1 : 7
2.1
Ferik, Andrej
1773A-
Beran, Jan
1846A½ - ½
2.2
Karcol, Jan
1847A-
Molnar, Viliam
1771½ - ½
2.3
Marcek, Jan
1642B-
Sorsak, Jozef
1879B0 - 1
2.4
Kuma, Rudolf
1600-
Koutny, Bretislav
1768B0 - 1
2.5
Machalik, Juraj
1520-
Galan, Anton
16890 - 1
2.6
Klacansky, Peter
1453-
Garaj, Ivan
16860 - 1
2.7
Faltus, Jan
1427-
Skripek, Jan
15840 - 1
2.8
Vrbensky, Jozef
1382-
Szucs, Alexander
15210 - 1
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.13  Doprastav IElo-3  Doprastav JElo5½:2½
3.1
Kersten, Juraj
1926-
Orolin, Peter
20081 - 0
3.2
Kysel, Jozef
1695-
Krammer, Peter
1833½ - ½
3.3
Tuzinsky, Marian
1671A-
Jaros, Lukas
1778?1 - 0
3.4
Hutman, Martin
1598-
Stofa, David
1734A0 - 1
3.5
Halasz, Michal
1654-
Stofa, Filip
1510A1 - 0
3.6
Dubnicka, Stefan
1632-
Vojtko, Robert
15931 - 0
3.7
Polak, Pavol
1458-
Chren, Ondrej
15230 - 1
3.8
Portes, Peter
1525-
Krammer, Anton
14621 - 0
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.17  Lokomotiva CElo-5  NBSElo4½:3½
4.1
Puchovsky, Ladislav
1931A-
Tomanek, Rafael
1934A1 - 0
4.2
Novak, Martin
1887A-
Vodicka, Ivan
18281 - 0
4.3
Prochazka, Jaromir
1857A-
Pivacek, Jozef
17711 - 0
4.4
Stecko, Ivan
1793-
Krajcovic, Boris
1742½ - ½
4.5
Marusic, Martin
1694-
Cibiri, Ivan
16450 - 1
4.6
Gonda, Jan
1606-
Vyboch, Michal
15930 - 1
4.7
Androvic, Peter
1687B-
Szulenyi, Frantisek
14820 - 1
4.8
Belas, Jozef
1596-
Prokes, Michal
11321 - 0
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-9  Slovan IElo3½:4½
5.1
Nepras, Martin
1981A-
Hecht, Tomas
2002½ - ½
5.2
Zacka, Ladislav
1787A-
Chlpek, Daniel
18801 - 0
5.3
Galik, Vladimir
1617-
Paulicka, Ivan
16740 - 1
5.4
Hadri, Marian
1584-
Krisko, Vladimir
16820 - 1
5.5
Oravec, Lubos
1530-
Petrek, David
1720½ - ½
5.6
Fabana, Tibor
1543-
Pozar, Daniel
14231 - 0
5.7
Dinzikova, Iveta
1534-
Compel, Daniel
1439½ - ½
5.8
Simon, Jozef
1000-
Pekar, Matus
10000 - 1
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.20  Dubravan BElo-4  Slovan JElo3½:4½
6.1
Sipeky, Ladislav
1932A-
Vadila, Ondrej
2023B½ - ½
6.2
Laho, Tomas
1758A-
Kokles, Jan
16960 - 1
6.3
Strelbitska, Oleksandra
1571-
Horvath, Jan
1244½ - ½
6.4
Struhar, Adrian
1459-
Zetocha, Adela
12860 - 1
6.5
Gal, Milan
1454-
Kaiser, Daniel
1414½ - ½
6.6
Adamec, Maros
1243-
Markschies, Benjamin Max
11191 - 0
6.7
Zacik, Tibor Gregor
1179-
Horvathova, Hana
1467½ - ½
6.8
Licka, Daniel
1000-
Krajci, Damian
1000½ - ½
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.18  Doprastav BŠAElo-8  Doprastav HElo3 : 5
7.1
Vrba, Michal
2016A-
Malaschitz, Richard
1973½ - ½
7.2
Huncar, Martin
1838-
Damek, Michal
1845A½ - ½
7.3
Klimova, Maria
1589-
Salgovic, Simon
1789B0 - 1
7.4
Petrek, Dominik
1581B-
Paluska, Karol
13771 - 0
7.5
Cizmar, Tomas
1447-
Zverka, Peter Samuel
11041 - 0
7.6
Komora, Tomas
1000-
Dolnik, Michal
10950 - 1
7.7
Schwab, Augustin Timotej
1000-
Malaschitz, Teodor
10000 - 1
7.8
Komora, Simon
1000-
Janikovic, Zoltan
10000 - 1
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.12  Tatran TilgnerkaElo-7  DNV Strelec DElo2 : 6
8.1
Kobela, Pavol
1639-
Zitniak, Jozef
1807½ - ½
8.2
Brechtl, Samuel
1187-
Jurcak, Marian
17810 - 1
8.3
Hric, Artur Martin
1540-
Belosovic, Pavol
1456½ - ½
8.4
Bury, Peter
1000-
Blaho, Igor
15180 - 1
8.5
Vybiral, Jakub
1000-
Blaho, Jakub
15120 - 1
8.6
Krivosik, Matus
1000-
Hanzel, Artom
12630 - 1
8.7
Hamas, Martin
1140-
Patzelt, Marek
14010 - 1
8.8
Mervova, Livia
1000-
Strazovsky, David
10001 - 0
11. kolo dňa 2018/02/23 o 17:00
š.16  Apollo CElo-1  Tatran BElo7½: ½
9.1
Chrenko, Peter
1842B-
Zahorsky, Michal
17151 - 0
9.2
Rybajlak, Igor
1848A-
Povraznik, Peter
15451 - 0
9.3
Bilka, Radoslav
1652-
Stancek, Stefan
1558½ - ½
9.4
Racko, Jan
1767-
Vavrak, Jan
14511 - 0
9.5
Krno, Vladimir
1741-
Caplovic, Jan
14701 - 0
9.6
Cacko, Jozef
1635-
Manasek, Vladimir
14641 - 0
9.7
Jambrich, Jaromir
1544-
Kucerova, Zuzana
10001 - 0
9.8
Halasz, Jozef
1000-
Szabová, Lucia
10001 - 0
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.10  Dubravan CElo-15  Ružinov BElo5½:2½
1.1
Benci, Jozef
1888A-
Moravcik, Peter
1642B½ - ½
1.2
Duraj, Jan
1913A-
Matusek, Jan
16090 - 1
1.3
Kytlica, Peter
1792-
Marcek, Jan
1642B1 - 0
1.4
Durovka, Stefan
1827-
Machalik, Juraj
15201 - 0
1.5
Pastorok, Miroslav
1696-
Vaverka, Miroslav
1544½ - ½
1.6
Belak, Milan
1682-
Hatala, Peter
1505½ - ½
1.7
Straka, Ivan
1670-
Barati, Barnabas
14191 - 0
1.8
Pauk, Peter
1639-
Zatko, Peter
14621 - 0
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.6  Tatran CElo-13  Doprastav IElo4 : 4
2.1
Beran, Jan
1846A-
Kersten, Juraj
19260 - 1
2.2
Molnar, Viliam
1771-
Kysel, Jozef
1695½ - ½
2.3
Sorsak, Jozef
1879B-
Halasz, Michal
16541 - 0
2.4
Koutny, Bretislav
1768B-
Dubnicka, Stefan
16320 - 1
2.5
Galan, Anton
1689-
Polak, Pavol
1458½ - ½
2.6
Garaj, Ivan
1686-
Portes, Peter
15251 - 0
2.7
Skripek, Jan
1584-
Ruzicka, Miroslav
15350 - 1
2.8
Szucs, Alexander
1521-
Hodal, Juraj
10001 - 0
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-17  Lokomotiva CElo4 : 4
3.1
Hricak, Vasil
2093A-
Puchovsky, Ladislav
1931A1 - 0
3.2
Orolin, Peter
2008-
Prochazka, Jaromir
1857A1 - 0
3.3
Krammer, Peter
1833-
Stecko, Ivan
17931 - 0
3.4
Fedor, Pavol
1618-
Kosper, Peter
1711½ - ½
3.5
Vojtko, Robert
1593-
Belas, Jozef
15960 - 1
3.6
Blizman, Marian
1545-
Ciganek, Jaroslav
1488½ - ½
3.7
Chren, Ondrej
1523-
Ziacik, Pavol
15730 - 1
3.8
Pacolak, Tibor
1498-
Liscak, Peter
14460 - 1
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.5  NBSElo-11  Karlova VesElo4½:3½
4.1
Frindt, Kornel
2217A-
Nepras, Martin
1981A½ - ½
4.2
Krajcovic, Boris
1742-
Zacka, Ladislav
1787A½ - ½
4.3
Cibiri, Ivan
1645-
Galik, Vladimir
16171 - 0
4.4
Psotny, Martin
1513-
Hadri, Marian
1584½ - ½
4.5
Szulenyi, Frantisek
1482-
Marko, Jan
17181 - 0
4.6
Kendera, Tomas
1615-
Vas, Jozef
15091 - 0
4.7
Illas, Richard
1246-
Dinzikova, Iveta
15340 - 1
4.8
Nemethy, Peter
1000-
Simon, Jozef
10000 - 1
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.9  Slovan IElo-19  Slovan KElo5 : 3
5.1
Hecht, Tomas
2002-
Sturc, Gustav
1976B1 - 0
5.2
Chlpek, Daniel
1880-
Zdrazil, Bohumir
18211 - 0
5.3
Paulicka, Ivan
1674-
Kralovic, Peter
1763½ - ½
5.4
Krisko, Vladimir
1682-
Kovacic, Stefan
16571 - 0
5.5
Petrek, David
1720-
Tomcik, Leon
15421 - 0
5.6
Pozar, Daniel
1423-
Nagy, Edmund
16250 - 1
5.7
Compel, Daniel
1439-
Butora, Frantisek
1469½ - ½
5.8
Pekar, Matus
1000-
Duchovic, Dusan
10000 - 1
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.4  Slovan JElo-18  Doprastav BŠAElo6½:1½
6.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Vrba, Michal
2016A½ - ½
6.2
Cervenak, Ladislav
1753-
Petrek, Dominik
1581B1 - 0
6.3
Horvath, Jan
1244-
Rak, Martin
10001 - 0
6.4
Horvath, Marian
1278-
Cizmar, Tomas
14470 - 1
6.5
Zetocha, Adela
1286-
Komora, Tomas
10001 - 0
6.6
Markschies, Benjamin Max
1119-
Galba, Branislav
10001 - 0
6.7
Horvathova, Hana
1467-
Komora, Simon
10001 - 0
6.8
Krajci, Damian
1000-
Lakota, Jan
10001 - 0
12. kolo dň#328;a 2018/03/16 o 17:00
š.8  Doprastav HElo-12  Tatran TilgnerkaElo8 : 0
7.1
Malaschitz, Richard
1973-
Kobela, Pavol
16391 - 0
7.2
Salgovic, Simon
1789B-
Brechtl, Samuel
11871 - 0
7.3
Janikovic, Alex Zoltan
1535-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
7.4
Lintner, Igor
1537-
Krivosik, Matus
10001 - 0
7.5
Paluska, Karol
1377-
Hamas, Martin
11401 - 0
7.6
Dolnik, Michal
1095-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
7.7
Malaschitz, Teodor
1000-
Mervova, Livia
10001 - 0
7.8
Janikovic, Zoltan
1000-
Merva, Oliver
10001 - 0
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.7  DNV Strelec DElo-16  Apollo CElo1½:6½
8.1
Patzelt, Rastislav
1836-
Rybajlak, Igor
1848A0 - 1
8.2
Jurcak, Marian
1781-
Bilka, Radoslav
1652½ - ½
8.3
Belosovic, Pavol
1456-
Racko, Jan
17670 - 1
8.4
Blaho, Igor
1518-
Krno, Vladimir
1741½ - ½
8.5
Blaho, Jakub
1512-
Cacko, Jozef
16350 - 1
8.6
Hanzel, Artom
1263-
Just, Jozef
16020 - 1
8.7
Patzelt, Marek
1401-
Elis, Julius
1417½ - ½
8.8
Brett nicht besetzt,
0-
Mlady, Juraj
1266- - +
12. kolo dňa 2018/03/16 o 17:00
š.2  Lokomotiva DElo-20  Dubravan BElo1 : 7
10.1
Cebo, Vladimir
1642-
Laho, Tomas
1758A0 - 1
10.2
Beno, Milan
1708-
Strelbitska, Oleksandra
1571½ - ½
10.3
Barta, Ondrej
1397-
Struhar, Adrian
14590 - 1
10.4
Skachova, Zuzana
1464-
Gal, Milan
1454½ - ½
10.5
Skach, Lubomir
1000cis-
Adamec, Maros
12430 - 1
10.6
Krupa, Andrej
1000-
Zacik, Tibor Gregor
11790 - 1
10.7
Jursova, Elena
1000-
Licka, Daniel
10000 - 1
10.8
Jursa, Juraj
1000-
Milata , Matej
10000 - 1
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.13  Doprastav IElo-10  Dubravan CElo2 : 6
1.1
Kersten, Juraj
1926-
Benci, Jozef
1888A1 - 0
1.2
Kysel, Jozef
1695-
Duraj, Jan
1913A0 - 1
1.3
Tuzinsky, Marian
1671A-
Kytlica, Peter
17920 - 1
1.4
Hutman, Martin
1598-
Durovka, Stefan
18270 - 1
1.5
Halasz, Michal
1654-
Pastorok, Miroslav
16961 - 0
1.6
Dubnicka, Stefan
1632-
Straka, Ivan
16700 - 1
1.7
Polak, Pavol
1458-
Pauk, Peter
16390 - 1
1.8
Portes, Peter
1525-
Fiala, Jan
1600B0 - 1
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.17  Lokomotiva CElo-6  Tatran CElo5 : 3
2.1
Puchovsky, Ladislav
1931A-
Molnar, Viliam
1771½ - ½
2.2
Prochazka, Jaromir
1857A-
Sorsak, Jozef
1879B0 - 1
2.3
Stecko, Ivan
1793-
Koutny, Bretislav
1768B½ - ½
2.4
Marusic, Martin
1694-
Garaj, Ivan
16861 - 0
2.5
Androvic, Peter
1687B-
Skripek, Jan
15841 - 0
2.6
Kosper, Peter
1711-
Skoviera, Luboslav
17131 - 0
2.7
Belas, Jozef
1596-
Sun, Jan
17901 - 0
2.8
Ciganek, Jaroslav
1488-
Szucs, Alexander
15210 - 1
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-3  Doprastav JElo3 : 5
3.1
Nepras, Martin
1981A-
Bujnovsky, Jan
1839A½ - ½
3.2
Zacka, Ladislav
1787A-
Jaros, Lukas
1778?1 - 0
3.3
Galik, Vladimir
1617-
Stofa, David
1734A0 - 1
3.4
Vas, Jozef
1509-
Fedor, Pavol
16181 - 0
3.5
Fabana, Tibor
1543-
Vojtko, Robert
15930 - 1
3.6
Dinzikova, Iveta
1534-
Chren, Ondrej
1523½ - ½
3.7
Dobrucky, Miroslav
1437-
Krammer, Anton
14620 - 1
3.8
Markova, Lenka
1000-
Michlik, Filip
12480 - 1
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.19  Slovan KElo-5  NBSElo4 : 4
4.1
Sturc, Gustav
1976B-
Frindt, Kornel
2217A0 - 1
4.2
Zdrazil, Bohumir
1821-
Pivacek, Jozef
17711 - 0
4.3
Kralovic, Peter
1763-
Krajcovic, Boris
17421 - 0
4.4
Kovacic, Stefan
1657-
Cibiri, Ivan
16450 - 1
4.5
Tomcik, Leon
1542-
Szulenyi, Frantisek
14821 - 0
4.6
Butora, Frantisek
1469-
Kendera, Tomas
16150 - 1
4.7
Filipek, Peter
1387-
Illas, Richard
12460 - 1
4.8
Duchovic, Dusan
1000-
Nemethy, Peter
10001 - 0
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.15  Ružinov BElo-9  Slovan IElo4½:3½
5.1
Ferik, Andrej
1773A-
Chlpek, Daniel
18801 - 0
5.2
Karcol, Jan
1847A-
Paulicka, Ivan
16741 - 0
5.3
Moravcik, Peter
1642B-
Krisko, Vladimir
1682½ - ½
5.4
Marcek, Jan
1642B-
Petrek, David
17200 - 1
5.5
Vesely, Bedrich
1614-
Pozar, Daniel
1423½ - ½
5.6
Hatala, Peter
1505-
Compel, Daniel
14390 - 1
5.7
Klacansky, Peter
1453-
Pekar, Matus
1000½ - ½
5.8
Faltus, Jan
1427-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.12  Tatran TilgnerkaElo-4  Slovan JElo2 : 6
6.1
Kobela, Pavol
1639-
Vadila, Ondrej
2023B0 - 1
6.2
Brechtl, Samuel
1187-
Kokles, Jan
16960 - 1
6.3
Hric, Artur Martin
1540-
Cervenak, Ladislav
17531 - 0
6.4
Bury, Peter
1000-
Horvath, Jan
12440 - 1
6.5
Krivosik, Matus
1000-
Horvath, Marian
12780 - 1
6.6
Hamas, Martin
1140-
Markschies, Benjamin Max
11190 - 1
6.7
Certik, Jaroslav
1000-
Horvathova, Hana
14670 - 1
6.8
Simon, Samuel
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.16  Apollo CElo-8  Doprastav HElo4 : 4
7.1
Chrenko, Peter
1842B-
Valovic, Matus
1947B½ - ½
7.2
Bilka, Radoslav
1652-
Salgovic, Simon
1789B0 - 1
7.3
Krno, Vladimir
1741-
Seleng, Simon
16980 - 1
7.4
Cacko, Jozef
1635-
Janikovic, Alex Zoltan
1535½ - ½
7.5
Butala, Michal
1525-
Paluska, Karol
1377½ - ½
7.6
Jambrich, Jaromir
1544-
Zverka, Peter Samuel
11041 - 0
7.7
Elis, Julius
1417-
Dolnik, Michal
1095½ - ½
7.8
Halasz, Jozef
1000-
Helenin, Jozef
10001 - 0
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.20  Dubravan BElo-1  Tatran BElo4 : 4
9.1
Laho, Tomas
1758A-
Zahorsky, Michal
17150 - 1
9.2
Strelbitska, Oleksandra
1571-
Brabec, Juraj
1618½ - ½
9.3
Struhar, Adrian
1459-
Stancek, Stefan
1558½ - ½
9.4
Gal, Milan
1454-
Caplovic, Jan
1470½ - ½
9.5
Adamec, Maros
1243-
Manasek, Vladimir
1464½ - ½
9.6
Zacik, Tibor Gregor
1179-
Zuzik, Emil
14400 - 1
9.7
Licka, Daniel
1000-
Kucerova, Zuzana
10001 - 0
9.8
Milata , Matej
1000-
Szabová, Lucia
10001 - 0
13. kolo dňa 2018/03/23 o 17:00
š.18  Doprastav BŠAElo-2  Lokomotiva DElo2 : 6
10.1
Klimova, Maria
1589-
Cebo, Vladimir
16420 - 1
10.2
Petrek, Dominik
1581B-
Hitka, Robert
1489A0 - 1
10.3
Cizmar, Tomas
1447-
Skripecky, Marian
1491½ - ½
10.4
Schwab, Augustin Timotej
1000-
Kyselica, Daniel
10920 - 1
10.5
Galba, Branislav
1000-
Skach, Lubomir
1000cis1 - 0
10.6
Lepskii, Kirill
1000B?-
Mato, Sebastian
1000cis0 - 1
10.7
Lakota, Jan
1000-
Krupa, Andrej
1000½ - ½
10.8
Habdak, Max
1000-
Skripecky, Marek
1000cis0 - 1
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
š.10  Dubravan CElo-17  Lokomotiva CElo3½:4½
1.1
Benci, Jozef
1888A-
Novak, Martin
1887A0 - 1
1.2
Ochrana, Ladislav
1952A-
Prochazka, Jaromir
1857A½ - ½
1.3
Duraj, Jan
1913A-
Marusic, Martin
16940 - 1
1.4
Kytlica, Peter
1792-
Androvic, Peter
1687B1 - 0
1.5
Durovka, Stefan
1827-
Kosper, Peter
17110 - 1
1.6
Pastorok, Miroslav
1696-
Belas, Jozef
15961 - 0
1.7
Straka, Ivan
1670-
Ziacik, Pavol
15730 - 1
1.8
Fiala, Jan
1600B-
Liscak, Peter
14461 - 0
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
š.6  Tatran CElo-11  Karlova VesElo6½:1½
2.1
Beran, Jan
1846A-
Nepras, Martin
1981A½ - ½
2.2
Molnar, Viliam
1771-
Zacka, Ladislav
1787A1 - 0
2.3
Koutny, Bretislav
1768B-
Galik, Vladimir
1617½ - ½
2.4
Galan, Anton
1689-
Oravec, Lubos
15301 - 0
2.5
Chodak, Ivan
1764-
Marko, Jan
1718½ - ½
2.6
Bohacek, Ludovit
1738-
Vas, Jozef
15091 - 0
2.7
Skripek, Jan
1584-
Dobrucky, Miroslav
14371 - 0
2.8
Szucs, Alexander
1521-
Pavelka, Jonatan
10001 - 0
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
š.3  Doprastav JElo-19  Slovan KElo6½:1½
3.1
Hricak, Vasil
2093A-
Zdrazil, Bohumir
18211 - 0
3.2
Orolin, Peter
2008-
Kovacic, Stefan
16571 - 0
3.3
Krammer, Peter
1833-
Tomcik, Leon
1542½ - ½
3.4
Bujnovsky, Jan
1839A-
Nagy, Edmund
16251 - 0
3.5
Jaros, Lukas
1778?-
Butora, Frantisek
14691 - 0
3.6
Stofa, David
1734A-
Greppel, Pavol
14831 - 0
3.7
Fedor, Pavol
1618-
Filipek, Peter
13871 - 0
3.8
Vojtko, Robert
1593-
Duchovic, Dusan
10000 - 1
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
š.5  NBSElo-15  Ružinov BElo5 : 3
4.1
Tomanek, Rafael
1934A-
Marcek, Jan
1642B1 - 0
4.2
Krajcovic, Boris
1742-
Vesely, Bedrich
16141 - 0
4.3
Cibiri, Ivan
1645-
Kuma, Rudolf
16000 - 1
4.4
Vyboch, Michal
1593-
Machalik, Juraj
15201 - 0
4.5
Psotny, Martin
1513-
Vaverka, Miroslav
15441 - 0
4.6
Szulenyi, Frantisek
1482-
Zatko, Peter
1462½ - ½
4.7
Kendera, Tomas
1615-
Faltus, Jan
1427½ - ½
4.8
Illas, Richard
1246-
Vrbensky, Jozef
13820 - 1
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
š.9  Slovan IElo-13  Doprastav IElo5½:2½
5.1
Chlpek, Daniel
1880-
Kersten, Juraj
19261 - 0
5.2
Krisko, Vladimir
1682-
Kysel, Jozef
1695½ - ½
5.3
Petrek, David
1720-
Halasz, Michal
1654½ - ½
5.4
Compel, Daniel
1439-
Dubnicka, Stefan
1632½ - ½
5.5
Rybiansky, Jergus
1251-
Kulik, Juraj
15591 - 0
5.6
Pekar, Matus
1000-
Fonod, Zigmund
14780 - 1
5.7
Krisko, Vladimir
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5.8
Krasnansky, Radovan
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
14. kolo dňa 2018/04/06 o 17:00
š.4  nbsp;Slovan JElo-16  Apollo CElo3 : 5
6.1
Vadila, Ondrej
2023B-
Chrenko, Peter
1842B1 - 0
6.2
Kokles, Jan
1696-
Bilka, Radoslav
16520 - 1
6.3
Cervenak, Ladislav
1753-
Racko, Jan
1767½ - ½
6.4
Horvath, Marian
1278-
Krno, Vladimir
17410 - 1
6.5
Zetocha, Adela
1286-
Cacko, Jozef
16351 - 0
6.6
Markschies, Benjamin Max
1119-