TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr526232.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314151617181920 TB1  TB2  TB3 
1KSN C * 54464576513369,50
2Lokomotiva C3 * 55545536713164,50
3Doprastav I3 * 466464513071,00
4Tatran C434 * 3556612661,50
5Slovan G435 * 466512658,00
6Doprastav G2424 * 3467612462,50
7Dubravan435 * 324612359,50
8Krasnany C2345 * 512254,00
9Karlova Ves334363 * 611955,00
10Apollo C5212 * 445611749,00
11Ruzinov B2 * 4645562054,00
12DNV E124 * 21649,50
13Doprastav H½½22 * 51643,00
14NBS14246 * 4461347,50
15Slavia B14444 * 431246,00
16Slovan I233 * 551245,00
17Slovan H33433 * 41145,50
18Ruzinov C313½324 * 432,50
19Tatran D½222123 * 431,50
20BYE * 00,00

Súpisky družstiev

  10. KSN C (Elo Ø:1882 / TB1: 133 / TB2: 69,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Macko Miroslav2192SVK14932695B5,0
2Macko Peter2125SVK14921367B8,0
3WFMVrtiakova Anna1991SVK14927870B5,0
4Chrenko Kristian1960SVK14936542B3,0
5Bochnicka Vladimir Ml.1757SVK1494345013,0
6Sandor Martin1746SVK1493978914,0
7Starovic Martin1703SVK1493611911,0
8Soltys Oliver1513SVK149453397,0
9Valigursky Michal1581SVK14935481B9,0
10Vozarova Adriana1509SVK14940752B9,0
11Sobekova Adela1174SVK14947706B13,0
12Stelbasky Filip1000SVK149517200,0
13Kubikova Nina1000SVK149550758,0
14Kolevska Teodora1000SVK149550676,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. KSN C (Elo Ø:1882, TB1: 133 / TB2: 69,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Macko Miroslav2192SVK14932695B1½1½151921
2Macko Peter2125SVK14921367B½11½110181887
3WFMVrtiakova Anna1991SVK14927870B11½½151837
4Chrenko Kristian1960SVK14936542B11131709
5Bochnicka Vladimir Ml.1757SVK14943450½10½0½1011111131754
6Sandor Martin1746SVK14939789111101111½½111141664
7Starovic Martin1703SVK149361191111011½101111636
8Soltys Oliver1513SVK14945339+00000071475
9Valigursky Michal1581SVK14935481B11100110191473
10Vozarova Adriana1509SVK14940752B+10011½0½91495
11Sobekova Adela1174SVK14947706B-1+1½+½010010131492
13Kubikova Nina1000SVK149550750001000081378
14Kolevska Teodora1000SVK14955067+0½+0161143

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.1  Slavia BElo-10  KSN CElo1 : 6
1.1
Chovanec, Vladimir
2102A-
Macko, Peter
2125B½ - ½
1.2
Koutny, Pavel
1864A-WFM
Vrtiakova, Anna
1991B0 - 1
1.3
Racko, Jan
1772-
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757½ - ½
1.4
Ondrejkova, Alzbeta
1476-
Sandor, Martin
17460 - 1
1.5
Surka, Jozef
1000-
Soltys, Oliver
1513- - +
1.6
Vicen, Matej
1000-
Valigursky, Michal
1581B0 - 1
1.7
bez hráča
0-
Vozarova, Adriana
1509B- - +
1.8
bez hráča
0-
Sobekova, Adela
1174B- - -
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.10  KSN CElo-6  NBSElo7 : 1
1.1
Macko, Miroslav
2192B-
Frindt, Kornel
2200A1 - 0
1.2
Macko, Peter
2125B-
Tomanek, Rafael
1912A1 - 0
1.3
Chrenko, Kristian
1960B-
Vodicka, Ivan
18561 - 0
1.4
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757-
Pivacek, Jozef
16911 - 0
1.5
Sandor, Martin
1746-
Cibiri, Ivan
14911 - 0
1.6
Soltys, Oliver
1513-
Szulenyi, Frantisek
14480 - 1
1.7
Valigursky, Michal
1581B-
Nemethy, Peter
10001 - 0
1.8
Sobekova, Adela
1174B-
Smaho, Timur
10001 - 0
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-10  KSN CElo2½:5½
1.1
Karcol, Jan
1845-
Macko, Miroslav
2192B½ - ½
1.2
Moravcik, Peter
1686-
Chrenko, Kristian
1960B0 - 1
1.3
Vaverka, Miroslav
1563-
Bochnicka, Vladimir Ml.
17571 - 0
1.4
Barati, Barnabas
1476-
Sandor, Martin
17460 - 1
1.5
Faltus, Jan
1452-
Starovic, Martin
17030 - 1
1.6
Zatko, Peter
1432-
Soltys, Oliver
15131 - 0
1.7
Rakovan, Boris
1000-
Vozarova, Adriana
1509B0 - 1
1.8
bez hráča
0-
Sobekova, Adela
1174B- - +
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.10  KSN CElo-7  Apollo CElo5½:2½
1.1
Macko, Miroslav
2192B-
Chrenko, Peter
1815A1 - 0
1.2
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757-
Jezo, Frantisek
1827½ - ½
1.3
Sandor, Martin
1746-
Cacko, Jozef
16581 - 0
1.4
Starovic, Martin
1703-
Jambrich, Jaromir
15741 - 0
1.5
Soltys, Oliver
1513-
Just, Jozef
16610 - 1
1.6
Valigursky, Michal
1581B-
Butala, Michal
15471 - 0
1.7
Vozarova, Adriana
1509B-
Bilka, Radoslav
14880 - 1
1.8
Sobekova, Adela
1174B-
Elis, Julius
14321 - 0
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-10  KSN CElo5½:2½
1.1
Nepras, Martin
2003A-
Macko, Peter
2125B0 - 1
1.2
Goga, Frantisek
1974A-
Bochnicka, Vladimir Ml.
17571 - 0
1.3
Kersten, Juraj
1920-
Sandor, Martin
17461 - 0
1.4
Priam, Stefan
1829-
Starovic, Martin
17030 - 1
1.5
Kysel, Jozef
1749-
Soltys, Oliver
15131 - 0
1.6
Halasz, Michal
1735-
Valigursky, Michal
1581B1 - 0
1.7
Kulik, Juraj
1525-
Vozarova, Adriana
1509B1 - 0
1.8
Polak, Pavol
1503-
Sobekova, Adela
1174B½ - ½
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.10  KSN CElo-8  Doprastav GElo6 : 2
1.1
Macko, Peter
2125B-
Krammer, Peter
1793½ - ½
1.2WFM
Vrtiakova, Anna
1991B-
Stofa, David
1675A1 - 0
1.3
Chrenko, Kristian
1960B-
Klimova, Maria
15861 - 0
1.4
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757-
Stofa, Filip
1508A½ - ½
1.5
Sandor, Martin
1746-
Chren, Ondrej
15481 - 0
1.6
Starovic, Martin
1703-
Vojtko, Robert
15441 - 0
1.7
Soltys, Oliver
1513-
Krammer, Anton
10000 - 1
1.8
Sobekova, Adela
1174B-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.4  Tatran DElo-10  KSN CElo3½:4½
1.1
Povraznik, Peter
1634A-
Bochnicka, Vladimir Ml.
17570 - 1
1.2
Brabec, Juraj
1704-
Sandor, Martin
17460 - 1
1.3
Zahorsky, Michal
1720A-
Starovic, Martin
17031 - 0
1.4
Chovanec, Peter
1662-
Valigursky, Michal
1581B1 - 0
1.5
Vlcek, Milan
1455-
Vozarova, Adriana
1509B0 - 1
1.6
Zuzik, Emil
1421-
Sobekova, Adela
1174B½ - ½
1.7
Caplovic, Jan
1542-
Kubikova, Nina
10001 - 0
1.8
bez hráča
0-
Kolevska, Teodora
1000- - +
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.10  KSN CElo-9  DubravanElo4 : 4
1.1
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757-
Sipeky, Ladislav
19700 - 1
1.2
Sandor, Martin
1746-
Benci, Jozef
17371 - 0
1.3
Starovic, Martin
1703-
Lukac, Peter
17031 - 0
1.4
Valigursky, Michal
1581B-
Straka, Ivan
16831 - 0
1.5
Vozarova, Adriana
1509B-
Struhar, Adrian
15111 - 0
1.6
Sobekova, Adela
1174B-
Pastorok, Miroslav
15130 - 1
1.7
Kubikova, Nina
1000-
Cepka, Richard
16210 - 1
1.8
Kolevska, Teodora
1000-
Laho, Tomas
15700 - 1
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.5  Slovan HElo-10  KSN CElo3 : 5
1.1
Durovka, Stefan
1808-
Macko, Peter
2125B0 - 1
1.2
Tomcik, Leon
1619-
Sandor, Martin
17460 - 1
1.3
Butora, Frantisek
1569-
Starovic, Martin
17030 - 1
1.4
Greppel, Pavol
1529-
Valigursky, Michal
1581B0 - 1
1.5
Chlpek, Daniel
1539-
Vozarova, Adriana
1509B½ - ½
1.6
Kralovic, Peter
1000-
Kubikova, Nina
10001 - 0
1.7
Filipek, Peter
1000-
Kolevska, Teodora
1000½ - ½
1.8
Derzsi, Matej
1000-
bez hráča
0+ - -
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.10  KSN CElo-11  Krasnany CElo5½:2½
2.1
Macko, Miroslav
2192B-
Mikulasek, Viktor
1831A½ - ½
2.2
Macko, Peter
2125B-
Rathousky, Karol
1785A1 - 0
2.3
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757-
Boldocki, Rastislav
17631 - 0
2.4
Sandor, Martin
1746-
Zacka, Ladislav
1737½ - ½
2.5
Starovic, Martin
1703-
Juhaniak, Lubomir
1749½ - ½
2.6
Vozarova, Adriana
1509B-
Bukovcak, Jaroslav
17320 - 1
2.7
Sobekova, Adela
1174B-
Chobot, Stefan
15961 - 0
2.8
Kubikova, Nina
1000-
Vojacek, Alois
10001 - 0
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.16  Slovan GElo-10  KSN CElo4 : 4
2.1
Zdrazil, Bohumir
1916A-
Macko, Miroslav
2192B0 - 1
2.2
Hecht, Tomas
1986-WFM
Vrtiakova, Anna
1991B½ - ½
2.3
Kovacic, Stefan
1760-
Bochnicka, Vladimir Ml.
17570 - 1
2.4
Paulicka, Ivan
1729-
Sandor, Martin
1746½ - ½
2.5
Heger, Peter
1523-
Valigursky, Michal
1581B1 - 0
2.6
Cervenak, Ladislav
1719-
Sobekova, Adela
1174B1 - 0
2.7
Pozar, Daniel
1466-
Kubikova, Nina
10001 - 0
2.8
bez hráča
0-
Kolevska, Teodora
1000- - +
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.10  KSN CElo-19  Tatran CElo4 : 4
2.1WFM
Vrtiakova, Anna
1991B-
Granec, Stefan
1830A½ - ½
2.2
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757-
Bohacek, Ludovit
17601 - 0
2.3
Sandor, Martin
1746-
Garaj, Ivan
17621 - 0
2.4
Starovic, Martin
1703-
Skripek, Jan
16661 - 0
2.5
Vozarova, Adriana
1509B-
Smelko, Eduard
1707½ - ½
2.6
Sobekova, Adela
1174B-
Skoviera, Luboslav
1730A0 - 1
2.7
Kubikova, Nina
1000-
Manasek, Vladimir
14820 - 1
2.8
Kolevska, Teodora
1000-
Szucs, Alexander
10000 - 1
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.12  Lokomotiva CElo-10  KSN CElo3 : 5
2.1
Foglar, Ivan
1961A-
Macko, Peter
2125B1 - 0
2.2
Stecko, Ivan
1832-WFM
Vrtiakova, Anna
1991B0 - 1
2.3
Kedro, Tomas
1756-
Bochnicka, Vladimir Ml.
17570 - 1
2.4
Gonda, Jan
1735-
Sandor, Martin
17460 - 1
2.5
Cebo, Vladimir
1689-
Starovic, Martin
17031 - 0
2.6
Belas, Jozef
1576-
Valigursky, Michal
1581B0 - 1
2.7
Ciganek, Jaroslav
1538-
Sobekova, Adela
1174B0 - 1
2.8
Ziacik, Pavol
1527-
Kubikova, Nina
10001 - 0
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.10  KSN CElo-13  Karlova VesElo5 : 3
2.1
Macko, Peter
2125B-
Krajcovic, Boris
17301 - 0
2.2
Bochnicka, Vladimir Ml.
1757-
Koutny, Bretislav
18281 - 0
2.3
Sandor, Martin
1746-
Galik, Vladimir
16991 - 0
2.4
Starovic, Martin
1703-
Vas, Jozef
15001 - 0
2.5
Soltys, Oliver
1513-
Fabana, Tibor
15600 - 1
2.6
Sobekova, Adela
1174B-
Dobrucky, Miroslav
14640 - 1
2.7
Kubikova, Nina
1000-
Krajci, Stefan
13890 - 1
2.8
Kolevska, Teodora
1000-
Zak, Michal
10001 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Sandor Martin1746KSN C12,01485,73
2Hecht Tomas1986Slovan G10,51287,52
3Kersten Juraj1920Doprastav I10,01376,92
4Racko Jan1772Slavia B10,01376,93
5Priam Stefan1829Doprastav I10,01471,43
6Kostolansky Sebastian Lukas1986Slovan I9,51186,42
7Bilka Radoslav1488Apollo C9,51279,27
8Cepka Richard1621Dubravan9,51373,16
9Tuzinsky Marian1669Slavia B9,01090,04
10Goga Frantisek1974Doprastav I9,01369,21
11Chlpek Daniel1539Slovan H9,01369,25
12Chobot Stefan1596Krasnany C9,01369,26
13Laho Tomas1570Dubravan8,51085,07
14Starovic Martin1703KSN C8,51177,34
15Garaj Ivan1762Tatran C8,51270,84
16Vesely Bedrich1649Ruzinov B8,51270,84
17Bochnicka Vladimir Ml.1757KSN C8,51365,42
18Halasz Michal1735Doprastav I8,51460,75
19Szucs Alexander1000Tatran C8,0988,97
20Hatala Peter1492Ruzinov B8,01080,06
21Juhaniak Lubomir1749Krasnany C8,01266,74
22Cebo Vladimir1689Lokomotiva C7,5893,84
23Hanker Lubomir1596Krasnany C7,51075,05
24Bukovcak Jaroslav1732Krasnany C7,51168,24
25Pastorok Miroslav1513Dubravan7,51168,25
26Polak Pavol1503Doprastav I7,51168,27
27Koutny Bretislav1828Karlova Ves7,51357,71
28Caplovic Jan1542Tatran D7,51357,76
29Chovanec Vladimir2102Slavia B7,01070,01
30Krammer Anton1000Doprastav G7,01163,67
31Galik Vladimir1699Karlova Ves7,01258,32
32Gzib David1671DNV E7,01258,32
33Valovic Matus1644Doprastav H7,01258,33
34Kuma Rudolf1688Ruzinov B7,01353,83
35Orolin Peter2039Doprastav G6,5881,31
36Zdrazil Bohumir1916Slovan G6,5972,21
37Sturc Gustav2026Slovan G6,51159,11
38Marcek Jan1628Ruzinov B6,51159,15
39Vojtko Robert1544Doprastav G6,51159,16
40Machalec Vladimir1848Doprastav H6,51254,21
41Bohacek Ludovit1760Tatran C6,51254,22
42Just Jozef1661Apollo C6,51254,25
43Rakovan Boris1000Ruzinov C6,51254,27
44Kovacic Stefan1760Slovan G6,51350,04
45Cibiri Ivan1491NBS6,51350,05
46Macko Peter2125KSN C6,0875,01
47Vavrak Jan1502Tatran C6,0875,07
48Valigursky Michal1581KSN C6,0966,75
49Machalik Juraj1497Ruzinov B6,0966,77
50Kysel Jozef1749Doprastav I6,01060,04
51Skripek Jan1666Tatran C6,01060,05
52Nepras Martin2003Doprastav I6,01154,51
53Hadri Marian1639Karlova Ves6,01250,03
54Kosper Peter1683Lokomotiva C5,5868,85
55Klimes Milan1826Slovan G5,5961,13
56Zacka Ladislav1737Krasnany C5,5961,13
57Stecko Ivan1832Lokomotiva C5,51055,01
58Vodicka Ivan1856NBS5,51055,02
59Karas Juraj1712Doprastav H5,51055,02
60Chovanec Peter1662Tatran D5,51055,02
61Belas Jozef1576Lokomotiva C5,51055,06
62Durovka Stefan1808Slovan H5,51150,01
63Zetocha Adrian1838Slovan I5,51150,01
64Jezo Frantisek1827Apollo C5,51150,01
65Stofa David1675Doprastav G5,51150,03
66Oravec Lubos1580Karlova Ves5,51150,05
67Paulicka Ivan1729Slovan G5,51150,05
68Granec Stefan1830Tatran C5,51342,31
69Liscak Peter1451Lokomotiva C5,05100,08
70Kralovic Peter1000Slovan H5,0683,36
71Jurcak Marian1776DNV E5,0771,41
72Bury Rastislav2173Slavia B5,0771,41
73Beno Milan1666Lokomotiva C5,0771,45
74Sobekova Adela1174KSN C5,01050,06
75Chrenko Peter1815Apollo C5,01145,51
76Ochrana Ladislav1927Dubravan5,01145,51
77Vas Jozef1500Karlova Ves5,01145,55
78Blaho Jakub1101DNV E5,01145,56
79Mikulasek Viktor1831Krasnany C5,01241,71
80Skrinar Marek1488Slovan I5,01241,72
81Janikovic Alex Zoltan1374Doprastav H5,01241,76
82Tomanek Rafael1912NBS5,01338,51
83Chren Ondrej1548Doprastav G5,01338,55
84Jambrich Jaromir1574Apollo C5,01435,74
85Ziacik Pavol1527Lokomotiva C4,5590,07
86Blizman Marian1586Doprastav G4,5675,04
87Skoviera Luboslav1730Tatran C4,5675,05
88Pozar Daniel1466Slovan G4,5675,07
89Fabana Tibor1560Karlova Ves4,5764,36
90Sith Jozef1669NBS4,5856,33
91Dubnicka Stefan1544Doprastav I4,5856,36
92Manasek Vladimir1482Tatran C4,5950,06
93Benci Jozef1737Dubravan4,51045,01
94Klimova Maria1586Doprastav G4,51140,94
95Szulenyi Frantisek1448NBS4,51140,96
96Krammer Peter1793Doprastav G4,51237,52
97Straka Ivan1683Dubravan4,51237,53
98Vaverka Miroslav1563Ruzinov C4,51237,53
99Kobela Pavol1650Tatran C4,51237,53
100Matusek Jan1682Ruzinov B4,51334,62
101Petrek David1404Slovan I4,51334,64
102Vyboch Michal1495NBS4,04100,04
103Macko Miroslav2192KSN C4,0580,01
104Foglar Ivan1961Lokomotiva C4,0580,01
105WFMVrtiakova Anna1991KSN C4,0580,01
106Vrba Michal1973Doprastav G4,0580,02
107Novak Martin1869Lokomotiva C4,0666,71
108Karcol Jan1845Ruzinov C4,0850,01
109Koutny Pavel1864Slavia B4,0850,02
110Vozarova Adriana1509KSN C4,0850,05
111Rathousky Karol1785Krasnany C4,01040,02
112Salgovic Simon1519Doprastav H4,01040,04
113Zahorsky Michal1720Tatran D4,01136,42
114Sorsak Jozef1950Tatran C3,5487,51
115Marcok Jan1786DNV E3,5570,01
116Kukan Michal1808DNV E3,5570,06
117Strelbitska Oleksandra1400Dubravan3,5570,06
118Kulik Juraj1525Doprastav I3,5570,06
119Dinzik Jan1507Karlova Ves3,5570,07
120Bujnovsky Jan1779Doprastav G3,5658,32
121Kince Jozef1672Ruzinov C3,5658,32
122Kis Tomas1716Lokomotiva C3,5658,34
123Petrek Miroslav1579Slovan I3,5658,36
124Psotny Martin1505NBS3,5843,84
125Illas Richard1000NBS3,5843,86
126Ciganek Jaroslav1538Lokomotiva C3,5843,86
127Butala Michal1547Apollo C3,5938,96
128Gonda Jan1735Lokomotiva C3,51035,03
129Belosovic Pavol1488DNV E3,51035,04
130Greppel Pavol1529Slovan H3,51131,84
131Heger Peter1523Slovan G3,51131,85
132Krajcovic Boris1730Karlova Ves3,51229,21
133Tomcik Leon1619Slovan H3,51326,92
134Struhar Adrian1511Dubravan3,51326,94
135Zatko Peter1432Ruzinov C3,51326,95
136WFMVrbova Niki2175Doprastav G3,03100,01
137Chrenko Kristian1960KSN C3,03100,02
138Krajci Stefan1389Karlova Ves3,03100,07
139Pacolak Tibor1000Doprastav G3,03100,08
140Lintner Igor St.1325Doprastav H3,0560,05
141Patzelt Rastislav1000DNV E3,0560,07
142Belak Milan1659Dubravan3,0742,93
143Nagy Edmund1601Slovan H3,0837,53
144Krno Vladimir1788Apollo C3,0933,33
145Butora Frantisek1569Slovan H3,0933,34
146Lorincz Robert1423Ruzinov C3,0933,36
147Blaho Igor1455DNV E3,01030,03
148Horvath Jan1000Slovan I3,01030,06
149Elis Julius1432Apollo C3,01030,07
150Filipek Peter1000Slovan H3,01225,07


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Slavia B (Elo Ø:1828 / TB1: 12 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Bury Rastislav2173SVK14907585A7,0
2Chovanec Vladimir2102SVK14907860A10,0
3Spielbock Tomas1851SVK149139176,0
4Koutny Pavel1864SVK14912422A8,0
5Racko Jan1772SVK1493010213,0
6Tuzinsky Marian1669SVK1494789710,0
7Martinez Eduardo1685SVK149451930,0
8Portes Peter1510SVK149275351,0
9Holubek Peter1303SVK149358560,0
10Beles Lukas1234SVK149434411,0
11Ondrejkova Alzbeta1476SVK149360038,0
12Surka Jozef1000SVK149504135,0
13Con Marian1000SVK149503160,0
14Vicen Matej1000SVK149533076,0
15Koutny Matej1000SVK149543896,0
  2. Ruzinov C (Elo Ø:1578 / TB1: 4 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Karcol Jan1845SVK149325478,0
2Moravcik Peter1686SVK149137809,0
3Kince Jozef1672SVK14927314A6,0
4Klacansky Peter1496SVK149359025,0
5Vaverka Miroslav1563SVK1494023012,0
6Barati Barnabas1476SVK149209995,0
7Faltus Jan1452SVK1492910412,0
8Zatko Peter1432SVK1492170713,0
9Vrbensky Jozef1378SVK149216855,0
10Lorincz Robert1423SVK149380659,0
11Rakovan Boris1000SVK1495039113,0
  3. Doprastav I (Elo Ø:1785 / TB1: 130 / TB2: 71)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Nepras Martin2003SVK14910217A11,0
2Goga Frantisek1974SVK14909995A13,0
3Kersten Juraj1920SVK1492394713,0
4Priam Stefan1829SVK1490381414,0
5Kysel Jozef1749SVK1492029810,0
6Halasz Michal1735SVK1490827114,0
7Kulik Juraj1525SVK149274975,0
8Dubnicka Stefan1544SVK149398008,0
9Ruzicka Miroslav1482SVK149138794,0
10Polak Pavol1503SVK1493602012,0
11Mate Zoltan1000SVK149435300,0
12Fonod Zigmund1150SVK149358307,0
13Hodal Juraj1000SVK149503321,0
14Helenin Jozef1000SVK149532930,0
  4. Tatran D (Elo Ø:1633 / TB1: 4 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Povraznik Peter1634SVK14913844A7,0
2Brabec Juraj1704SVK149357837,0
3Zahorsky Michal1720SVK14920751A11,0
4Chovanec Peter1662SVK1493579110,0
5Ludwig Anton1617SVK14916290A5,0
6Sarandi Ludovit1603SVK149292010,0
7Vlcek Milan1455SVK1492925213,0
8Brhlovic Juraj1283SVK149205578,0
9Zuzik Emil1421SVK149278967,0
10Aubrecht Alexander1383SVK149205141,0
11Kalita Anton1579SVK149206543,0
12Caplovic Jan1542SVK1492056513,0
13Sibert Adam1396SVK149360620,0
14Jakubik Viliam1090SVK149358724,0
15Kocka Michal1000SVK14954907B3,0
16Kovacic Martin1000SVK14954915B4,0
  5. Slovan H (Elo Ø:1651 / TB1: 11 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Vadila Ondrej1696SVK149446427,0
2Durovka Stefan1808SVK1490964211,0
3Hudcovic Branislav1690SVK149503593,0
4Tomcik Leon1619SVK1491691613,0
5Nagy Edmund1601SVK149330638,0
6Butora Frantisek1569SVK149112649,0
7Greppel Pavol1529SVK1493584811,0
8Antal Jozef1685SVK149135850,0
9Chlpek Daniel1539SVK1494069813,0
10Henes Jozef1274SVK149437600,0
11Nagy Martin1209SVK149435570,0
12Nagy Erik1054SVK149407010,0
13Kralovic Peter1000SVK149532267,0
14Horvatovic Jozef1000SVK149507230,0
15Filipek Peter1000SVK1495334013,0
16Dekan Stanislav1128SVK149406393,0
17Derzsi Matej1000SVK149503244,0
  6. NBS (Elo Ø:1727 / TB1: 13 / TB2: 47,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Frindt Kornel2200SVK14901617A3,0
2Tomanek Rafael1912SVK14907216A13,0
3Vodicka Ivan1856SVK1492756010,0
4Pivacek Jozef1691SVK149263188,0
5Sith Jozef1669SVK14913887A8,0
6Psotny Martin1505SVK149207008,0
7Vyboch Michal1495SVK149532854,0
8Cibiri Ivan1491SVK1495325013,0
9Szulenyi Frantisek1448SVK1495327711,0
10Illas Richard1000SVK149532698,0
11Nemethy Peter1000SVK149533319,0
12Prokes Michal1000SVK149533232,0
13Kascak Michal1000SVK149543700,0
14Smaho Timur1000SVK736136655,0
15Zelinka Richard1000SVK736145132,0
16Kleibl Maxim1000SVK736182840,0
  7. Apollo C (Elo Ø:1765 / TB1: 117 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Chrenko Peter1815SVK14903784A11,0
2Mihalik Michal1891SVK14926881A1,0
3Jezo Frantisek1827SVK1490897211,0
4Cacko Jozef1658SVK1491313510,0
5Machotka Frantisek1605SVK14934590A3,0
6Krno Vladimir1788SVK14913747A9,0
7Belej Marian1743SVK149210140,0
8Jambrich Jaromir1574SVK1491594414,0
9Just Jozef1661SVK1490829813,0
10Mlady Juraj1733SVK149453803,0
11Butala Michal1547SVK149345159,0
12Bilka Radoslav1488SVK1493450713,0
13Elis Julius1432SVK1492110312,0
14Sivak Erik1000SVK149453980,0
  8. Doprastav G (Elo Ø:1837 / TB1: 124 / TB2: 62,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1WFMVrbova Niki2175SVK14906341B3,0
2Orolin Peter2039SVK14907593A8,0
3Vrba Michal1973SVK149097905,0
4Krammer Peter1793SVK1494527412,0
5Bujnovsky Jan1779SVK149317616,0
6Stofa David1675SVK14926253A11,0
7Sapovalov Artom1589SVK149337640,0
8Klimova Maria1586SVK1492769111,0
9Blizman Marian1586SVK149290906,0
10Sklar Martin1669SVK149398270,0
11Uhrin Marek1371SVK149479000,0
12Stofa Filip1508SVK14947099A4,0
13Chren Ondrej1548SVK1493997513,0
14Vojtko Robert1544SVK1494025612,0
15Masarykova Alexandra1285SVK149442510,0
16Krammer Anton1000SVK1495424912,0
17Stanko Vladislav1000SVK149452820,0
18Balheim Boris1000SVK149551481,0
19Pacolak Tibor1000SVK149551564,0
  9. Dubravan (Elo Ø:1757 / TB1: 123 / TB2: 59,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Sipeky Ladislav1970SVK149167031,0
2Ochrana Ladislav1927SVK14909022A11,0
3Benci Jozef1737SVK1494882610,0
4Durik Juraj1756SVK149104702,0
5Lukac Peter1703SVK149083105,0
6Straka Ivan1683SVK1494424312,0
7Belak Milan1659SVK149399677,0
8Struhar Adrian1511SVK1494881813,0
9Pastorok Miroslav1513SVK1494883411,0
10Cepka Richard1621SVK1495190813,0
11Strelbitska Oleksandra1400SVK149548345,0
12Laho Tomas1570SVK1495193210,0
13Dvornicky Michal1285SVK149434681,0
14Burkert Matus1230SVK149447740,0
15Tkac Matej1000SVK149547101,0
16Suroviak Branislav1000SVK149476501,0
17Adamec Maros1008SVK149518942,0
18Gal Milan1000SVK149519404,0
19Belak Matus1078SVK149364533,0
  11. Krasnany C (Elo Ø:1794 / TB1: 122 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Mikulasek Viktor1831SVK14913488A12,0
2Faltan Peter1969SVK14904020A2,0
3Rathousky Karol1785SVK14913542A10,0
4Moreira Miguel Jeronimo1786SVK149452071,0
5Boldocki Rastislav1763SVK149357756,0
6Zacka Ladislav1737SVK149361949,0
7Juhaniak Lubomir1749SVK1493588012,0
8Bukovcak Jaroslav1732SVK1491159011,0
9Hanker Lubomir1596SVK1492062010,0
10Chobot Stefan1596SVK1492758613,0
11Lanik Miroslav1451SVK149327762,0
12Marko Ondrej1483SVK149010724,0
13Vojacek Alois1000SVK1492074310,0
  12. Lokomotiva C (Elo Ø:1824 / TB1: 131 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Foglar Ivan1961SVK14911639A5,0
2Puchovsky Ladislav1958SVK149119653,0
3Novak Martin1869SVK14921464A6,0
4Stecko Ivan1832SVK1492922810,0
5Androvic Peter1763SVK149055155,0
6Kedro Tomas1756SVK149212514,0
7Gonda Jan1735SVK1491048910,0
8Kis Tomas1716SVK149193706,0
9Cebo Vladimir1689SVK149012188,0
10Kosper Peter1683SVK149291478,0
11Beno Milan1666SVK149011707,0
12Belas Jozef1576SVK1492100610,0
13Ciganek Jaroslav1538SVK149210818,0
14Ziacik Pavol1527SVK149217236,0
15Barta Ondrej1482SVK149285153,0
16Liscak Peter1451SVK149359535,0
17Ivanic Martin1381SVK149286390,0
18Kompas Igor1000SVK149277130,0
  13. Karlova Ves (Elo Ø:1681 / TB1: 119 / TB2: 55)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Krajcovic Boris1730SVK1494364612,0
2Koutny Bretislav1828SVK1492130813,0
3Galik Vladimir1699SVK1492116212,0
4Hadri Marian1639SVK1494914812,0
5Marko Jan1776SVK149113453,0
6Oravec Lubos1580SVK1492919811,0
7Eisenhammer Juraj1637SVK149358133,0
8Vas Jozef1500SVK1493617811,0
9Fabana Tibor1560SVK149358217,0
10Dinzik Jan1507SVK149156266,0
11Dobrucky Miroslav1464SVK149227384,0
12Danielik Ladislav1421SVK149358053,0
13Krajci Stefan1389SVK149359105,0
14Dinzikova Iveta1533SVK149409490,0
15Pavelka Jozef1000SVK149503750,0
16Kruzliak Stefan1000SVK149359371,0
17Zak Michal1000SVK149454101,0
18Markova Lenka1000SVK149453710,0
19Litvik Alex1000SVK149400600,0
20Hirjak Miroslav1179SVK149495470,0
  14. Slovan I (Elo Ø:1625 / TB1: 12 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Stiskal Lubomir1745SVK149504053,0
2Zetocha Adrian1838SVK1495043011,0
3Kostolansky Sebastian Lukas1986SVK1495059611,0
4Kollar Jan Marek1773SVK149196300,0
5Skrinar Marek1488SVK1494071012,0
6Crkon Lucas1170SVK1494766812,0
7Petrek David1404SVK1494855913,0
8Legdan Marek1000SVK149503674,0
9Horvath Marian1000SVK149503406,0
10Horvath Jan1000SVK7360399610,0
11Petrek Miroslav1579SVK149490407,0
12Hanuliak Samuel1000SVK149475790,0
13Zetocha Adela1183SVK149516815,0
14Horvathova Hana1000SVK149519593,0
15Kuchta Filip1000SVK149532346,0
  15. Doprastav H (Elo Ø:1643 / TB1: 16 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Machalec Vladimir1848SVK14929163A12,0
2Karas Juraj1712SVK1492912010,0
3Saly Jan Jakub1639SVK149519165,0
4Rintel Boris1701SVK149138603,0
5Valovic Matus1644SVK1494021312,0
6Fedor Pavol1660SVK149434763,0
7Salgovic Simon1519SVK1494358110,0
8Seleng Simon1418SVK149401676,0
9Kozak Maros1383SVK736067744,0
10Lintner Igor St.1325SVK149345825,0
11Forro Jakub1069SVK149329200,0
12Charvat Martin1047SVK149409300,0
13Szenasi Juraj1000SVK149434090,0
14Seleng Martin1000SVK149408840,0
15Janikovic Alex Zoltan1374SVK1495125812,0
16Skottke Daniel1000SVK736150649,0
17Zverka Peter Samuel1000SVK736068048,0
18Mato Sebastian1000SVK736067821,0
  16. Slovan G (Elo Ø:1851 / TB1: 126 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Sturc Gustav2026SVK14902303A11,0
2Zdrazil Bohumir1916CZE316830A9,0
3Hecht Tomas1986SVK1490863812,0
4Klimes Milan1826SVK149117959,0
5Jancura Andrej1847SVK149236292,0
6Kovacic Stefan1760SVK1491372013,0
7Paulicka Ivan1729SVK1491053511,0
8Chripko Lubomir1561SVK149134610,0
9Heger Peter1523SVK1494492811,0
10Benova Zita1639SVK149066863,0
11Cervenak Ladislav1719SVK149503084,0
12Kostial Jan1637SVK149476333,0
13Pozar Daniel1466SVK149018707,0
14Barnas Michal1329SVK149364453,0
15Barnasova Simona1085SVK149434331,0
16Valachovic Marek1000SVK149532420,0
  17. Ruzinov B (Elo Ø:1709 / TB1: 20 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Volek Jan1703SVK14901161A3,0
2Ferik Andrej1774SVK14940019A4,0
3Hrivnak Martin1741SVK149211978,0
4Matusek Jan1682SVK1492138313,0
5Kuma Rudolf1688SVK1492132413,0
6Michal Viktor1658SVK149275000,0
7Poller Jan1773SVK149503836,0
8Vesely Bedrich1649SVK1493618612,0
9Marcek Jan1628SVK14907437A12,0
10Vlacuha Robert1543SVK149410074,0
11Hatala Peter1492SVK1492063812,0
12Machalik Juraj1497SVK1493597011,0
  18. DNV E (Elo Ø:1773 / TB1: 16 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Sosovicka Jakub1790SVK14929210B2,0
2Jurcak Marian1776SVK149080507,0
3Sosovicka Vladimir1827SVK149203282,0
4Juhas Jan1760SVK149345581,0
5Marcok Jan1786SVK149498065,0
6Vasil Patrik1723SVK149139411,0
7Knaperek Stefan1695SVK149197881,0
8Tittel Emil1623SVK149246765,0
9Gzib David1671SVK1494086812,0
10Lichner Peter1714SVK149213404,0
11Blaho Igor1455SVK1494831110,0
12Belosovic Pavol1488SVK1492908210,0
13Svajlen Vladimir1373SVK149504211,0
14Kukan Michal1808SVK149519675,0
15Hanzel Artom1115SVK149434923,0
16Blaho Jakub1101SVK1494832013,0
17Gzib Richard1043SVK149434841,0
18Surovy Tobias1000SVK149453477,0
19Patzelt Rastislav1000SVK149547457,0
20Patzelt Marek1000SVK149547537,0
  19. Tatran C (Elo Ø:1799 / TB1: 126 / TB2: 61,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypPartie
1Sorsak Jozef1950SVK14901846A4,0
2Granec Stefan1830SVK14911680A13,0
3Chodak Ivan1782SVK14913631A3,0
4Bohacek Ludovit1760SVK1492054912,0
5Buransky Jozef1806SVK149274620,0
6Kobela Pavol1650SVK1494486312,0
7Garaj Ivan1762SVK1491367412,0
8Skripek Jan1666SVK1492783710,0
9Smelko Eduard1707SVK149139091,0
10Skoviera Luboslav1730SVK14916720A6,0
11Perasin Marian1774SVK149112480,0
12Kvasnica Michal1524SVK149359450,0
13Manasek Vladimir1482SVK149400869,0
14Vavrak Jan1502SVK149139508,0
15Bencek Marcel1000SVK14953315A2,0
16Szucs Alexander1000SVK149401919,0
17Brechtl Samuel1000SVK149548930,0
18Vybiral Jakub1000SVK149549230,0
19Dzurkova Diana1000SVK149335860,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. Lokomotiva C (Elo Ø:1824, TB1: 131 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Foglar Ivan1961SVK14911639A11½½151908
2Puchovsky Ladislav1958SVK149119651½031871
3Novak Martin1869SVK14921464A01½1½161872
4Stecko Ivan1832SVK14929228½½½11½½½½0101830
5Androvic Peter1763SVK149055151001051820
6Kedro Tomas1756SVK1492125110½041766
7Gonda Jan1735SVK14910489½½1001½000101694
8Kis Tomas1716SVK14919370½½½11061676
9Cebo Vladimir1689SVK14901218111½111181559
10Kosper Peter1683SVK149291471½10101181466
11Beno Milan1666SVK14901170½110½1171571
12Belas Jozef1576SVK149210060½½½111100101377
13Ciganek Jaroslav1538SVK14921081½½1½100081263
14Ziacik Pavol1527SVK14921723111+½161086
15Barta Ondrej1482SVK14928515½+031232
16Liscak Peter1451SVK149359531111151114
  3. Doprastav I (Elo Ø:1785, TB1: 130 / TB2: 71)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Nepras Martin2003SVK14910217A1001101½½01111877
2Goga Frantisek1974SVK14909995A½111111½01010131830
3Kersten Juraj1920SVK14923947½½11110111011131779
4Priam Stefan1829SVK1490381410110111101½½1141688
5Kysel Jozef1749SVK1492029810½011½110101612
6Halasz Michal1735SVK14908271½10½1½1111½½00141583
7Kulik Juraj1525SVK14927497½110151417
8Dubnicka Stefan1544SVK14939800½1½110½081385
9Ruzicka Miroslav1482SVK14913879001041587
10Polak Pavol1503SVK1493602011½1½1+110½0121265
12Fonod Zigmund1150SVK14935830+00+10071183
13Hodal Juraj1000SVK14950332111000
  4. Tatran C (Elo Ø:1799, TB1: 126 / TB2: 61,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Sorsak Jozef1950SVK14901846A11½141873
2Granec Stefan1830SVK14911680A000½01½½½1½01131835
3Chodak Ivan1782SVK14913631A½½131764
4Bohacek Ludovit1760SVK149205490101011½1001121774
6Kobela Pavol1650SVK14944863½½1100000½½½121657
7Garaj Ivan1762SVK14913674½½11½½½11011121583
8Skripek Jan1666SVK14927837111½1½0001101478
9Smelko Eduard1707SVK14913909½11509
10Skoviera Luboslav1730SVK14916720A11½½1½61439
13Manasek Vladimir1482SVK1494008601011001½91365
14Vavrak Jan1502SVK149139501111½½0181266
15Bencek Marcel1000SVK14953315A½121269
16Szucs Alexander1000SVK1494019111111011191211
  5. Slovan G (Elo Ø:1851, TB1: 126 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Sturc Gustav2026SVK14902303A0111½½½½½10111868
2Zdrazil Bohumir1916CZE316830A½111½011½91808
3Hecht Tomas1986SVK149086381½111½111½11121726
4Klimes Milan1826SVK149117951111000½191661
5Jancura Andrej1847SVK149236291121506
6Kovacic Stefan1760SVK14913720010½11½100½10131643
7Paulicka Ivan1729SVK14910535111000½1½½0111532
9Heger Peter1523SVK14944928½0100½010½0111540
10Benova Zita1639SVK1490668610131394
11Cervenak Ladislav1719SVK1495030811+041359
12Kostial Jan1637SVK14947633½½031485
13Pozar Daniel1466SVK149018701+½111071202
14Barnas Michal1329SVK1493644500031392
15Barnasova Simona1085SVK14943433011497
  6. Doprastav G (Elo Ø:1837, TB1: 124 / TB2: 62,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1WFMVrbova Niki2175SVK14906341B11131858
2Orolin Peter2039SVK14907593A½1111½½181875
3Vrba Michal1973SVK149097901110151720
4Krammer Peter1793SVK14945274½01½½½½00½0½121821
5Bujnovsky Jan1779SVK14931761010½1161801
6Stofa David1675SVK14926253A10½10010110111669
8Klimova Maria1586SVK149276910100½110010111684
9Blizman Marian1586SVK14929090½1110161517
12Stofa Filip1508SVK14947099A½½½½41589
13Chren Ondrej1548SVK14939975½½01001110000131552
14Vojtko Robert1544SVK14940256+1110½101010121422
16Krammer Anton1000SVK149542490+1110110101121383
18Balheim Boris1000SVK14955148011466
19Pacolak Tibor1000SVK14955156+11141161
  7. Dubravan (Elo Ø:1757, TB1: 123 / TB2: 59,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Sipeky Ladislav1970SVK14916703111757
2Ochrana Ladislav1927SVK14909022A½0½½00½½½11111947
3Benci Jozef1737SVK1494882610½10100½½101819
4Durik Juraj1756SVK149104701121760
5Lukac Peter1703SVK1490831011½0051746
6Straka Ivan1683SVK14944243110½100½00½0121735
7Belak Milan1659SVK14939967110010071657
8Struhar Adrian1511SVK1494881810½0½0½000001131630
9Pastorok Miroslav1513SVK14948834111011010½1111555
10Cepka Richard1621SVK149519081½111½111½100131501
11Strelbitska Oleksandra1400SVK14954834110½151448
12Laho Tomas1570SVK14951932011½111111101160
13Dvornicky Michal1285SVK14943468011542
15Tkac Matej1000SVK14954710111547
16Suroviak Branislav1000SVK14947650011451
17Adamec Maros1008SVK149518940021252
18Gal Milan1000SVK1495194001+041160
19Belak Matus1078SVK14936453½1031205
  8. Krasnany C (Elo Ø:1794, TB1: 122 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Mikulasek Viktor1831SVK14913488A½½01½½0½½100121917
2Faltan Peter1969SVK14904020A½121865
3Rathousky Karol1785SVK14913542A1½10½½00½0101829
4Moreira Miguel Jeronimo1786SVK14945207011763
5Boldocki Rastislav1763SVK149357750½½01½61705
6Zacka Ladislav1737SVK1493619411010½01191655
7Juhaniak Lubomir1749SVK14935880½½1101½1½011121649
8Bukovcak Jaroslav1732SVK14911590½½1½1½1½½½1111559
9Hanker Lubomir1596SVK1492062001111½1½½1101492
10Chobot Stefan1596SVK14927586½½01111½01½11131459
11Lanik Miroslav1451SVK14932776½½21534
12Marko Ondrej1483SVK14901072100041000
13Vojacek Alois1000SVK149207430100000½00101368
  9. Karlova Ves (Elo Ø:1681, TB1: 119 / TB2: 55)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Krajcovic Boris1730SVK1494364600½½1½½00½00121897
2Koutny Bretislav1828SVK14921308½101010½111½0131816
3Galik Vladimir1699SVK14921162010111101100121722
4Hadri Marian1639SVK14949148½½½½1½0½1010121665
5Marko Jan1776SVK14911345½½131679
6Oravec Lubos1580SVK14929198½½½01½½½½10111612
7Eisenhammer Juraj1637SVK1493581310½31374
8Vas Jozef1500SVK1493617800½1½101010111594
9Fabana Tibor1560SVK149358211½1100171414
10Dinzik Jan1507SVK1491562601½+1161264
11Dobrucky Miroslav1464SVK149227380½½141289
12Danielik Ladislav1421SVK1493580500031485
13Krajci Stefan1389SVK14935910+1+1151000
16Kruzliak Stefan1000SVK14935937111432
17Zak Michal1000SVK14945410011000
  10. Apollo C (Elo Ø:1765, TB1: 117 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Chrenko Peter1815SVK14903784A1000½011½10111950
2Mihalik Michal1891SVK14926881A½11974
3Jezo Frantisek1827SVK1490897211½½010½½0½111796
4Cacko Jozef1658SVK149131350100½00000101799
5Machotka Frantisek1605SVK14934590A10031575
6Krno Vladimir1788SVK14913747A½100½100091730
8Jambrich Jaromir1574SVK14915944½½10000½01½½0½141642
9Just Jozef1661SVK1490829810011½+101½½0131601
10Mlady Juraj1733SVK14945380+0031748
11Butala Michal1547SVK1493451511½00100091458
12Bilka Radoslav1488SVK14934507½11101+111½1½131437
13Elis Julius1432SVK14921103+½00+½½½0½½0121190
  11. Ruzinov B (Elo Ø:1709, TB1: 20 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Volek Jan1703SVK14901161A01031938
2Ferik Andrej1774SVK14940019A½0½½41794
3Hrivnak Martin1741SVK149211970½½½0½0½81794
4Matusek Jan1682SVK149213830½00100½10½10131758
5Kuma Rudolf1688SVK149213241100½½½011½10131695
7Poller Jan1773SVK14950383½½100061570
8Vesely Bedrich1649SVK149361861001½½½11111121515
9Marcek Jan1628SVK14907437A111001½1001+121458
10Vlacuha Robert1543SVK1494100710½041375
11Hatala Peter1492SVK149206381111½½011+1+121283
12Machalik Juraj1497SVK1493597011110100+1+111129
  12. DNV E (Elo Ø:1773, TB1: 16 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Sosovicka Jakub1790SVK14929210B½021850
2Jurcak Marian1776SVK14908050110½11½71930
3Sosovicka Vladimir1827SVK14920328½½21830
4Juhas Jan1760SVK14934558½11686
5Marcok Jan1786SVK149498061½½½151771
6Vasil Patrik1723SVK14913941011916
7Knaperek Stefan1695SVK14919788111563
8Tittel Emil1623SVK14924676½00½051763
9Gzib David1671SVK14940868½1011½½01½½½121709
10Lichner Peter1714SVK1492134011½041646
11Blaho Igor1455SVK149483110100½001½0101627
12Belosovic Pavol1488SVK14929082½000011½½0101581
13Svajlen Vladimir1373SVK14950421011847
14Kukan Michal1808SVK1495196710½1151452
15Hanzel Artom1115SVK1494349200031593
16Blaho Jakub1101SVK14948320101+0000110+1131365
17Gzib Richard1043SVK14943484011000
18Surovy Tobias1000SVK14945347100000+71462
19Patzelt Rastislav1000SVK149547451100+1+71323
20Patzelt Marek1000SVK14954753000½+++71237
  13. Doprastav H (Elo Ø:1643, TB1: 16 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Machalec Vladimir1848SVK14929163A1½000½11101½121809
2Karas Juraj1712SVK14929120½½1010½1½½101780
3Saly Jan Jakub1639SVK149519160000051815
4Rintel Boris1701SVK14913860½½131803
5Valovic Matus1644SVK149402131110½½½10½½½121644
6Fedor Pavol1660SVK14943476½1031657
7Salgovic Simon1519SVK149435810000½11½10101581
8Seleng Simon1418SVK14940167½0011061553
9Kozak Maros1383SVK73606774½1½½41488
10Lintner Igor St.1325SVK149345820110151506
15Janikovic Alex Zoltan1374SVK1495125800½00½010111121475
16Skottke Daniel1000SVK7361506400000001091385
17Zverka Peter Samuel1000SVK736068041000100½81180
18Mato Sebastian1000SVK73606782011000
  14. NBS (Elo Ø:1727, TB1: 13 / TB2: 47,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Frindt Kornel2200SVK14901617A01½31963
2Tomanek Rafael1912SVK14907216A0010½0½011½0½131875
3Vodicka Ivan1856SVK1492756010½½½½01½1101785
4Pivacek Jozef1691SVK14926318½0000½½181701
5Sith Jozef1669SVK14913887A½1½1½½½081640
6Psotny Martin1505SVK14920700½0½11½0081514
7Vyboch Michal1495SVK14953285111141430
8Cibiri Ivan1491SVK14953250½01000111½½01131521
9Szulenyi Frantisek1448SVK1495327701½00101001111478
10Illas Richard1000SVK1495326910½1010081293
11Nemethy Peter1000SVK149533310000+000091225
12Prokes Michal1000SVK149533230½21000
14Smaho Timur1000SVK7361366500++151254
15Zelinka Richard1000SVK73614513++20
  15. Slavia B (Elo Ø:1828, TB1: 12 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Bury Rastislav2173SVK14907585A101111071840
2Chovanec Vladimir2102SVK14907860A½1½0½111½1101819
3Spielbock Tomas1851SVK14913917½0½01½61705
4Koutny Pavel1864SVK14912422A0½1100½181810
5Racko Jan1772SVK14930102½1½½1½1111½½1131631
6Tuzinsky Marian1669SVK1494789711½11111½1101542
8Portes Peter1510SVK14927535011544
10Beles Lukas1234SVK14943441111432
11Ondrejkova Alzbeta1476SVK149360030+10000081466
12Surka Jozef1000SVK14950413-½½0051455
14Vicen Matej1000SVK1495330701010061307
15Koutny Matej1000SVK1495438900+½1061354
  16. Slovan I (Elo Ø:1625, TB1: 12 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Stiskal Lubomir1745SVK1495040510031850
2Zetocha Adrian1838SVK1495043010100½½10½1111806
3Kostolansky Sebastian Lukas1986SVK14950596011111111½1111727
5Skrinar Marek1488SVK14940710000½100½0111121686
6Crkon Lucas1170SVK1494766800000000000½121615
7Petrek David1404SVK149485590½00½000½1½½1131575
8Legdan Marek1000SVK1495036710½041615
9Horvath Marian1000SVK1495034010000161480
10Horvath Jan1000SVK73603996000001½10½101425
11Petrek Miroslav1579SVK14949040+0110½171354
13Zetocha Adela1183SVK149516810½+1½51252
14Horvathova Hana1000SVK149519591+031000
15Kuchta Filip1000SVK149532341000++61229
  17. Slovan H (Elo Ø:1651, TB1: 11 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Vadila Ondrej1696SVK1494464200½½0½½71782
2Durovka Stefan1808SVK14909642101100½0110111848
3Hudcovic Branislav1690SVK1495035901031793
4Tomcik Leon1619SVK14916916½001000101000131703
5Nagy Edmund1601SVK14933063½10½000181680
6Butora Frantisek1569SVK14911264½½101000091549
7Greppel Pavol1529SVK14935848½1½000½0010111534
9Chlpek Daniel1539SVK14940698101011½½½11½1131411
13Kralovic Peter1000SVK14953226011111+71303
15Filipek Peter1000SVK149533400000100½½½0½+131270
16Dekan Stanislav1128SVK14940639½0½31170
17Derzsi Matej1000SVK1495032411++41075
  18. Ruzinov C (Elo Ø:1578, TB1: 4 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Karcol Jan1845SVK14932547½0½1½½0181939
2Moravcik Peter1686SVK149137800001½½0½091871
3Kince Jozef1672SVK14927314A11½10061700
4Klacansky Peter1496SVK149359020000051762
5Vaverka Miroslav1563SVK149402300½10½½½010½0121678
6Barati Barnabas1476SVK149209990½00½51507
7Faltus Jan1452SVK149291040001100000½0121584
8Zatko Peter1432SVK14921707001½100000010131493
9Vrbensky Jozef1378SVK149216850-00½51469
10Lorincz Robert1423SVK149380650½½10010091464
11Rakovan Boris1000SVK149503911+00101½01011131236
  19. Tatran D (Elo Ø:1633, TB1: 4 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp12345678910111213141516171819PartieElo Ø
1Povraznik Peter1634SVK14913844A½00000071861
2Brabec Juraj1704SVK14935783010½0½071721
3Zahorsky Michal1720SVK14920751A000½1½0½1½0111722
4Chovanec Peter1662SVK1493579111½0101½½0101657
5Ludwig Anton1617SVK14916290A½0½0151788
7Vlcek Milan1455SVK1492925200½½½00½½½000131578
8Brhlovic Juraj1283SVK14920557½0000½1½81484
9Zuzik Emil1421SVK149278960½0½0½071501
10Aubrecht Alexander1383SVK14920514011547
11Kalita Anton1579SVK1492065410½31480
12Caplovic Jan1542SVK14920565½½11½½100½110131295
14Jakubik Viliam1090SVK14935872-00041000
15Kocka Michal1000SVK14954907B00031339
16Kovacic Martin1000SVK14954915B0½1041260

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-9  DubravanElo1½:6½
2.1
Karcol, Jan
1845-
Ochrana, Ladislav
1927A½ - ½
2.2
Klacansky, Peter
1496-
Benci, Jozef
17370 - 1
2.3
Vaverka, Miroslav
1563-
Lukac, Peter
17030 - 1
2.4
Faltus, Jan
1452-
Straka, Ivan
16830 - 1
2.5
Zatko, Peter
1432-
Belak, Milan
16590 - 1
2.6
Vrbensky, Jozef
1378-
Struhar, Adrian
15110 - 1
2.7
Lorincz, Robert
1423-
Cepka, Richard
16210 - 1
2.8
Rakovan, Boris
1000-
Laho, Tomas
15701 - 0
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-8  Doprastav GElo6 : 2
3.1
Goga, Frantisek
1974A-
Orolin, Peter
2039A½ - ½
3.2
Kersten, Juraj
1920-
Krammer, Peter
1793½ - ½
3.3
Priam, Stefan
1829-
Bujnovsky, Jan
17791 - 0
3.4
Kysel, Jozef
1749-
Klimova, Maria
15861 - 0
3.5
Halasz, Michal
1735-
Blizman, Marian
1586½ - ½
3.6
Kulik, Juraj
1525-
Chren, Ondrej
1548½ - ½
3.7
Polak, Pavol
1503-
Krammer, Anton
10001 - 0
3.8
Fonod, Zigmund
1150-
bez hráča
0+ - -
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.4  Tatran DElo-7  Apollo CElo2 : 6
4.1
Zahorsky, Michal
1720A-
Jezo, Frantisek
18270 - 1
4.2
Chovanec, Peter
1662-
Cacko, Jozef
16581 - 0
4.3
Vlcek, Milan
1455-
Machotka, Frantisek
1605A0 - 1
4.4
Brhlovic, Juraj
1283-
Jambrich, Jaromir
1574½ - ½
4.5
Zuzik, Emil
1421-
Just, Jozef
16610 - 1
4.6
Aubrecht, Alexander
1383-
Butala, Michal
15470 - 1
4.7
Caplovic, Jan
1542-
Bilka, Radoslav
1488½ - ½
4.8
Jakubik, Viliam
1090-
Elis, Julius
1432- - +
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.5  Slovan HElo-6  NBSElo4 : 4
5.1
Durovka, Stefan
1808-
Tomanek, Rafael
1912A1 - 0
5.2
Hudcovic, Branislav
1690-
Vodicka, Ivan
18560 - 1
5.3
Tomcik, Leon
1619-
Pivacek, Jozef
1691½ - ½
5.4
Nagy, Edmund
1601-
Sith, Jozef
1669A½ - ½
5.5
Butora, Frantisek
1569-
Psotny, Martin
1505½ - ½
5.6
Greppel, Pavol
1529-
Cibiri, Ivan
1491½ - ½
5.7
Chlpek, Daniel
1539-
Szulenyi, Frantisek
14481 - 0
5.8
Filipek, Peter
1000-
Illas, Richard
10000 - 1
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.12  Lokomotiva CElo-19  Tatran CElo5 : 3
6.1
Foglar, Ivan
1961A-
Granec, Stefan
1830A1 - 0
6.2
Stecko, Ivan
1832-
Chodak, Ivan
1782A½ - ½
6.3
Kedro, Tomas
1756-
Bohacek, Ludovit
17601 - 0
6.4
Gonda, Jan
1735-
Kobela, Pavol
1650½ - ½
6.5
Kis, Tomas
1716-
Garaj, Ivan
1762½ - ½
6.6
Kosper, Peter
1683-
Manasek, Vladimir
14821 - 0
6.7
Belas, Jozef
1576-
Vavrak, Jan
15020 - 1
6.8
Ciganek, Jaroslav
1538-
Bencek, Marcel
1000A½ - ½
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.13  Karlova VesElo-18  DNV EElo3½:4½
7.1
Krajcovic, Boris
1730-
Jurcak, Marian
17760 - 1
7.2
Koutny, Bretislav
1828-
Sosovicka, Vladimir
1827½ - ½
7.3
Hadri, Marian
1639-
Tittel, Emil
1623½ - ½
7.4
Oravec, Lubos
1580-
Gzib, David
1671½ - ½
7.5
Eisenhammer, Juraj
1637-
Blaho, Igor
14551 - 0
7.6
Vas, Jozef
1500-
Kukan, Michal
18080 - 1
7.7
Fabana, Tibor
1560-
Hanzel, Artom
11151 - 0
7.8
Dobrucky, Miroslav
1464-
Blaho, Jakub
11010 - 1
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.14  Slovan IElo-17  Ruzinov BElo3 : 5
8.1
Stiskal, Lubomir
1745-
Hrivnak, Martin
17411 - 0
8.2
Zetocha, Adrian
1838-
Matusek, Jan
16821 - 0
8.3
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Kuma, Rudolf
16880 - 1
8.4
Skrinar, Marek
1488-
Vesely, Bedrich
16490 - 1
8.5
Crkon, Lucas
1170-
Marcek, Jan
1628A0 - 1
8.6
Petrek, David
1404-
Hatala, Peter
14920 - 1
8.7
Horvath, Jan
1000-
Machalik, Juraj
14970 - 1
8.8
Petrek, Miroslav
1579-
bez hráča
0+ - -
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.15  Doprastav HElo-16  Slovan GElo3½:4½
9.1
Machalec, Vladimir
1848A-
Sturc, Gustav
2026A1 - 0
9.2
Karas, Juraj
1712-
Zdrazil, Bohumir
1916A½ - ½
9.3
Saly, Jan Jakub
1639-
Hecht, Tomas
19860 - 1
9.4
Valovic, Matus
1644-
Kovacic, Stefan
17601 - 0
9.5
Salgovic, Simon
1519-
Paulicka, Ivan
17290 - 1
9.6
Seleng, Simon
1418-
Heger, Peter
1523½ - ½
9.7
Kozak, Maros
1383-
Kostial, Jan
1637½ - ½
9.8
Janikovic, Alex Zoltan
1374-
Pozar, Daniel
14660 - 1
1. kolo dňa 2015/10/09 o 17:00
š.11  Krasnany CElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.7  Apollo CElo-5  Slovan HElo5 : 3
2.1
Chrenko, Peter
1815A-
Vadila, Ondrej
16961 - 0
2.2
Jezo, Frantisek
1827-
Tomcik, Leon
16191 - 0
2.3
Machotka, Frantisek
1605A-
Nagy, Edmund
16010 - 1
2.4
Jambrich, Jaromir
1574-
Butora, Frantisek
1569½ - ½
2.5
Just, Jozef
1661-
Greppel, Pavol
15290 - 1
2.6
Butala, Michal
1547-
Chlpek, Daniel
15391 - 0
2.7
Bilka, Radoslav
1488-
Filipek, Peter
10001 - 0
2.8
Elis, Julius
1432-
Dekan, Stanislav
1128½ - ½
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.8  Doprastav GElo-4  Tatran DElo6 : 2
3.1
Vrba, Michal
1973-
Zahorsky, Michal
1720A1 - 0
3.2
Krammer, Peter
1793-
Chovanec, Peter
16620 - 1
3.3
Stofa, David
1675A-
Vlcek, Milan
14551 - 0
3.4
Blizman, Marian
1586-
Brhlovic, Juraj
12831 - 0
3.5
Stofa, Filip
1508A-
Zuzik, Emil
1421½ - ½
3.6
Chren, Ondrej
1548-
Caplovic, Jan
1542½ - ½
3.7
Vojtko, Robert
1544-
bez hráča
0+ - -
3.8
Krammer, Anton
1000-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.9  DubravanElo-3  Doprastav IElo2½:5½
4.1
Ochrana, Ladislav
1927A-
Nepras, Martin
2003A0 - 1
4.2
Benci, Jozef
1737-
Goga, Frantisek
1974A0 - 1
4.3
Durik, Juraj
1756-
Priam, Stefan
18291 - 0
4.4
Straka, Ivan
1683-
Kysel, Jozef
17491 - 0
4.5
Struhar, Adrian
1511-
Halasz, Michal
17350 - 1
4.6
Cepka, Richard
1621-
Dubnicka, Stefan
1544½ - ½
4.7
Adamec, Maros
1008-
Polak, Pavol
15030 - 1
4.8
Gal, Milan
1000-
Hodal, Juraj
10000 - 1
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.1  Slavia BElo-2  Ruzinov CElo6½:1½
5.1
Bury, Rastislav
2173A-
Karcol, Jan
18451 - 0
5.2
Chovanec, Vladimir
2102A-
Moravcik, Peter
16861 - 0
5.3
Spielbock, Tomas
1851-
Vaverka, Miroslav
1563½ - ½
5.4
Racko, Jan
1772-
Klacansky, Peter
14961 - 0
5.5
Tuzinsky, Marian
1669-
Faltus, Jan
14521 - 0
5.6
Beles, Lukas
1234-
Zatko, Peter
14321 - 0
5.7
Ondrejkova, Alzbeta
1476-
Vrbensky, Jozef
1378+ - -
5.8
bez hráča
0-
Rakovan, Boris
1000- - +
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.17  Ruzinov BElo-15  Doprastav HElo6 : 2
6.1
Hrivnak, Martin
1741-
Machalec, Vladimir
1848A½ - ½
6.2
Matusek, Jan
1682-
Karas, Juraj
1712½ - ½
6.3
Kuma, Rudolf
1688-
Saly, Jan Jakub
16391 - 0
6.4
Vesely, Bedrich
1649-
Valovic, Matus
16440 - 1
6.5
Marcek, Jan
1628A-
Salgovic, Simon
15191 - 0
6.6
Vlacuha, Robert
1543-
Lintner, Igor St.
13251 - 0
6.7
Hatala, Peter
1492-
Janikovic, Alex Zoltan
13741 - 0
6.8
Machalik, Juraj
1497-
Skottke, Daniel
10001 - 0
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.18  DNV EElo-14  Slovan IElo4½:3½
7.1
Marcok, Jan
1786-
Zetocha, Adrian
18381 - 0
7.2
Tittel, Emil
1623-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19860 - 1
7.3
Gzib, David
1671-
Skrinar, Marek
14881 - 0
7.4
Blaho, Igor
1455-
Crkon, Lucas
11701 - 0
7.5
Belosovic, Pavol
1488-
Petrek, David
1404½ - ½
7.6
Kukan, Michal
1808-
Legdan, Marek
10000 - 1
7.7
Blaho, Jakub
1101-
Horvath, Marian
10000 - 1
7.8
Surovy, Tobias
1000-
Petrek, Miroslav
15791 - 0
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.19  Tatran CElo-13  Karlova VesElo5 : 3
8.1
Sorsak, Jozef
1950A-
Krajcovic, Boris
17301 - 0
8.2
Granec, Stefan
1830A-
Koutny, Bretislav
18280 - 1
8.3
Bohacek, Ludovit
1760-
Galik, Vladimir
16991 - 0
8.4
Kobela, Pavol
1650-
Hadri, Marian
1639½ - ½
8.5
Garaj, Ivan
1762-
Oravec, Lubos
1580½ - ½
8.6
Skripek, Jan
1666-
Eisenhammer, Juraj
16371 - 0
8.7
Vavrak, Jan
1502-
Danielik, Ladislav
14211 - 0
8.8
bez hráča
0-
Krajci, Stefan
1389- - +
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.11  Krasnany CElo-12  Lokomotiva CElo2½:5½
9.1
Mikulasek, Viktor
1831A-
Stecko, Ivan
1832½ - ½
9.2
Moreira, Miguel Jeronimo
1786-
Androvic, Peter
17630 - 1
9.3
Juhaniak, Lubomir
1749-
Gonda, Jan
1735½ - ½
9.4
Bukovcak, Jaroslav
1732-
Kis, Tomas
1716½ - ½
9.5
Hanker, Lubomir
1596-
Cebo, Vladimir
16890 - 1
9.6
Chobot, Stefan
1596-
Beno, Milan
1666½ - ½
9.7
Lanik, Miroslav
1451-
Belas, Jozef
1576½ - ½
9.8
Vojacek, Alois
1000-
Ziacik, Pavol
15270 - 1
2. kolo dňa 2015/10/23 o 17:00
š.16  Slovan GElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-1  Slavia BElo4½:3½
2.1
Goga, Frantisek
1974A-
Bury, Rastislav
2173A1 - 0
2.2
Kersten, Juraj
1920-
Chovanec, Vladimir
2102A½ - ½
2.3
Priam, Stefan
1829-
Spielbock, Tomas
18511 - 0
2.4
Kysel, Jozef
1749-
Racko, Jan
1772½ - ½
2.5
Halasz, Michal
1735-
Tuzinsky, Marian
16690 - 1
2.6
Dubnicka, Stefan
1544-
Portes, Peter
15101 - 0
2.7
Polak, Pavol
1503-
Surka, Jozef
1000½ - ½
2.8
Fonod, Zigmund
1150-
Vicen, Matej
10000 - 1
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.4  Tatran DElo-9  DubravanElo2 : 6
3.1
Povraznik, Peter
1634A-
Benci, Jozef
1737½ - ½
3.2
Brabec, Juraj
1704-
Lukac, Peter
17030 - 1
3.3
Zahorsky, Michal
1720A-
Belak, Milan
16590 - 1
3.4
Vlcek, Milan
1455-
Struhar, Adrian
1511½ - ½
3.5
Brhlovic, Juraj
1283-
Cepka, Richard
16210 - 1
3.6
Zuzik, Emil
1421-
Laho, Tomas
15700 - 1
3.7
Caplovic, Jan
1542-
Dvornicky, Michal
12851 - 0
3.8
Jakubik, Viliam
1090-
Gal, Milan
10000 - 1
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.5  Slovan HElo-8  Doprastav GElo2½:5½
4.1
Durovka, Stefan
1808-
Orolin, Peter
2039A0 - 1
4.2
Tomcik, Leon
1619-
Vrba, Michal
19730 - 1
4.3
Nagy, Edmund
1601-
Krammer, Peter
17930 - 1
4.4
Butora, Frantisek
1569-
Stofa, David
1675A1 - 0
4.5
Greppel, Pavol
1529-
Stofa, Filip
1508A½ - ½
4.6
Chlpek, Daniel
1539-
Chren, Ondrej
15481 - 0
4.7
Filipek, Peter
1000-
Vojtko, Robert
15440 - 1
4.8
Dekan, Stanislav
1128-
Krammer, Anton
10000 - 1
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.6  NBSElo-7  Apollo CElo4 : 4
5.1
Tomanek, Rafael
1912A-
Chrenko, Peter
1815A1 - 0
5.2
Vodicka, Ivan
1856-
Jezo, Frantisek
1827½ - ½
5.3
Pivacek, Jozef
1691-
Cacko, Jozef
16580 - 1
5.4
Sith, Jozef
1669A-
Machotka, Frantisek
1605A1 - 0
5.5
Psotny, Martin
1505-
Jambrich, Jaromir
15740 - 1
5.6
Cibiri, Ivan
1491-
Just, Jozef
16611 - 0
5.7
Szulenyi, Frantisek
1448-
Butala, Michal
1547½ - ½
5.8
Illas, Richard
1000-
Bilka, Radoslav
14880 - 1
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.13  Karlova VesElo-11  Krasnany CElo3 : 5
6.1
Krajcovic, Boris
1730-
Mikulasek, Viktor
1831A½ - ½
6.2
Koutny, Bretislav
1828-
Rathousky, Karol
1785A0 - 1
6.3
Galik, Vladimir
1699-
Boldocki, Rastislav
17631 - 0
6.4
Hadri, Marian
1639-
Juhaniak, Lubomir
1749½ - ½
6.5
Oravec, Lubos
1580-
Bukovcak, Jaroslav
1732½ - ½
6.6
Vas, Jozef
1500-
Hanker, Lubomir
15960 - 1
6.7
Fabana, Tibor
1560-
Chobot, Stefan
1596½ - ½
6.8
Dinzik, Jan
1507-
Vojacek, Alois
10000 - 1
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.14  Slovan IElo-19  Tatran CElo2 : 6
7.1
Zetocha, Adrian
1838-
Granec, Stefan
1830A1 - 0
7.2
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Bohacek, Ludovit
17601 - 0
7.3
Skrinar, Marek
1488-
Kobela, Pavol
16500 - 1
7.4
Crkon, Lucas
1170-
Garaj, Ivan
17620 - 1
7.5
Petrek, David
1404-
Skripek, Jan
16660 - 1
7.6
Legdan, Marek
1000-
Skoviera, Luboslav
1730A0 - 1
7.7
Horvath, Marian
1000-
Manasek, Vladimir
14820 - 1
7.8
Horvath, Jan
1000-
Vavrak, Jan
15020 - 1
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.15  Doprastav HElo-18  DNV EElo5½:2½
8.1
Machalec, Vladimir
1848A-
Jurcak, Marian
17760 - 1
8.2
Karas, Juraj
1712-
Tittel, Emil
16231 - 0
8.3
Valovic, Matus
1644-
Gzib, David
16711 - 0
8.4
Kozak, Maros
1383-
Blaho, Igor
14551 - 0
8.5
Lintner, Igor St.
1325-
Belosovic, Pavol
14881 - 0
8.6
Janikovic, Alex Zoltan
1374-
Kukan, Michal
1808½ - ½
8.7
Skottke, Daniel
1000-
Blaho, Jakub
11010 - 1
8.8
Zverka, Peter Samuel
1000-
Surovy, Tobias
10001 - 0
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.16  Slovan GElo-17  Ruzinov BElo4½:3½
9.1
Sturc, Gustav
2026A-
Volek, Jan
1703A1 - 0
9.2
Hecht, Tomas
1986-
Hrivnak, Martin
1741½ - ½
9.3
Klimes, Milan
1826-
Matusek, Jan
16821 - 0
9.4
Kovacic, Stefan
1760-
Kuma, Rudolf
16881 - 0
9.5
Paulicka, Ivan
1729-
Vesely, Bedrich
16491 - 0
9.6
Heger, Peter
1523-
Marcek, Jan
1628A0 - 1
9.7
Barnas, Michal
1329-
Hatala, Peter
14920 - 1
9.8
Barnasova, Simona
1085-
Machalik, Juraj
14970 - 1
3. kolo dňa 2015/11/06 o 17:00
š.12  Lokomotiva CElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.8  Doprastav GElo-6  NBSElo6 : 2
2.1
Orolin, Peter
2039A-
Tomanek, Rafael
1912A1 - 0
2.2
Krammer, Peter
1793-
Vodicka, Ivan
1856½ - ½
2.3
Stofa, David
1675A-
Sith, Jozef
1669A½ - ½
2.4
Klimova, Maria
1586-
Cibiri, Ivan
14911 - 0
2.5
Blizman, Marian
1586-
Szulenyi, Frantisek
14481 - 0
2.6
Chren, Ondrej
1548-
Nemethy, Peter
10001 - 0
2.7
Vojtko, Robert
1544-
Smaho, Timur
10001 - 0
2.8
bez hráča
0-
Zelinka, Richard
1000- - +
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.9  DubravanElo-5  Slovan HElo4½:3½
3.1
Benci, Jozef
1737-
Vadila, Ondrej
16961 - 0
3.2
Straka, Ivan
1683-
Durovka, Stefan
18080 - 1
3.3
Belak, Milan
1659-
Hudcovic, Branislav
16900 - 1
3.4
Struhar, Adrian
1511-
Tomcik, Leon
16190 - 1
3.5
Pastorok, Miroslav
1513-
Greppel, Pavol
15291 - 0
3.6
Cepka, Richard
1621-
Chlpek, Daniel
15391 - 0
3.7
Laho, Tomas
1570-
Filipek, Peter
10001 - 0
3.8
Belak, Matus
1078-
Dekan, Stanislav
1128½ - ½
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.1  Slavia BElo-4  Tatran DElo3 : 3
4.1
Bury, Rastislav
2173A-
Povraznik, Peter
1634A1 - 0
4.2
Spielbock, Tomas
1851-
Chovanec, Peter
1662½ - ½
4.3
Koutny, Pavel
1864A-
Ludwig, Anton
1617A½ - ½
4.4
Racko, Jan
1772-
Vlcek, Milan
1455½ - ½
4.5
Tuzinsky, Marian
1669-
Zuzik, Emil
1421½ - ½
4.6
Koutny, Matej
1000-
Caplovic, Jan
15420 - 1
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-3  Doprastav IElo3 : 5
5.1
Karcol, Jan
1845-
Nepras, Martin
2003A1 - 0
5.2
Moravcik, Peter
1686-
Goga, Frantisek
1974A0 - 1
5.3
Klacansky, Peter
1496-
Kersten, Juraj
19200 - 1
5.4
Vaverka, Miroslav
1563-
Priam, Stefan
18290 - 1
5.5
Faltus, Jan
1452-
Kysel, Jozef
17491 - 0
5.6
Zatko, Peter
1432-
Halasz, Michal
1735½ - ½
5.7
Lorincz, Robert
1423-
Dubnicka, Stefan
1544½ - ½
5.8
Rakovan, Boris
1000-
Polak, Pavol
15030 - 1
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.18  DNV EElo-16  Slovan GElo2 : 6
6.1
Jurcak, Marian
1776-
Sturc, Gustav
2026A0 - 1
6.2
Vasil, Patrik
1723-
Zdrazil, Bohumir
1916A0 - 1
6.3
Blaho, Igor
1455-
Hecht, Tomas
19860 - 1
6.4
Belosovic, Pavol
1488-
Klimes, Milan
18260 - 1
6.5
Svajlen, Vladimir
1373-
Jancura, Andrej
18470 - 1
6.6
Kukan, Michal
1808-
Kovacic, Stefan
17601 - 0
6.7
Hanzel, Artom
1115-
Paulicka, Ivan
17290 - 1
6.8
Blaho, Jakub
1101-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.19  Tatran CElo-15  Doprastav HElo6½: ½
7.1
Granec, Stefan
1830A-
Rintel, Boris
1701½ - ½
7.2
Bohacek, Ludovit
1760-
Valovic, Matus
16441 - 0
7.3
Kobela, Pavol
1650-
Salgovic, Simon
15191 - 0
7.4
Garaj, Ivan
1762-
Janikovic, Alex Zoltan
13741 - 0
7.5
Skripek, Jan
1666-
Skottke, Daniel
10001 - 0
7.6
Vavrak, Jan
1502-
Zverka, Peter Samuel
10001 - 0
7.7
Bencek, Marcel
1000A-
Mato, Sebastian
10001 - 0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.11  Krasnany CElo-14  Slovan IElo4½:3½
8.1
Mikulasek, Viktor
1831A-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19860 - 1
8.2
Rathousky, Karol
1785A-
Skrinar, Marek
1488½ - ½
8.3
Zacka, Ladislav
1737-
Crkon, Lucas
11701 - 0
8.4
Juhaniak, Lubomir
1749-
Petrek, David
14041 - 0
8.5
Bukovcak, Jaroslav
1732-
Horvath, Marian
10001 - 0
8.6
Hanker, Lubomir
1596-
Horvath, Jan
10001 - 0
8.7
Chobot, Stefan
1596-
Petrek, Miroslav
15790 - 1
8.8
Vojacek, Alois
1000-
Kuchta, Filip
10000 - 1
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.12  Lokomotiva CElo-13  Karlova VesElo5 : 3
9.1
Stecko, Ivan
1832-
Krajcovic, Boris
1730½ - ½
9.2
Androvic, Peter
1763-
Koutny, Bretislav
18280 - 1
9.3
Gonda, Jan
1735-
Galik, Vladimir
16991 - 0
9.4
Kis, Tomas
1716-
Hadri, Marian
1639½ - ½
9.5
Beno, Milan
1666-
Oravec, Lubos
15801 - 0
9.6
Ciganek, Jaroslav
1538-
Vas, Jozef
1500½ - ½
9.7
Barta, Ondrej
1482-
Dobrucky, Miroslav
1464½ - ½
9.8
Liscak, Peter
1451-
Danielik, Ladislav
14211 - 0
4. kolo dňa 2015/11/13 o 17:00
š.17  Ruzinov BElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.4  Tatran DElo-2  Ruzinov CElo2½:5½
2.1
Povraznik, Peter
1634A-
Kince, Jozef
1672A0 - 1
2.2
Brabec, Juraj
1704-
Klacansky, Peter
14961 - 0
2.3
Zahorsky, Michal
1720A-
Vaverka, Miroslav
1563½ - ½
2.4
Vlcek, Milan
1455-
Barati, Barnabas
1476½ - ½
2.5
Brhlovic, Juraj
1283-
Faltus, Jan
14520 - 1
2.6
Zuzik, Emil
1421-
Zatko, Peter
14320 - 1
2.7
Caplovic, Jan
1542-
Lorincz, Robert
1423½ - ½
2.8
Jakubik, Viliam
1090-
Rakovan, Boris
10000 - 1
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.5  Slovan HElo-1  Slavia BElo3 : 4
3.1
Durovka, Stefan
1808-
Chovanec, Vladimir
2102A1 - 0
3.2
Hudcovic, Branislav
1690-
Koutny, Pavel
1864A0 - 1
3.3
Tomcik, Leon
1619-
Racko, Jan
17720 - 1
3.4
Butora, Frantisek
1569-
Tuzinsky, Marian
16690 - 1
3.5
Greppel, Pavol
1529-
Ondrejkova, Alzbeta
14760 - 1
3.6
Chlpek, Daniel
1539-
Vicen, Matej
10001 - 0
3.7
Filipek, Peter
1000-
Koutny, Matej
10001 - 0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.6  NBSElo-9  DubravanElo2½:5½
4.1
Tomanek, Rafael
1912A-
Ochrana, Ladislav
1927A½ - ½
4.2
Pivacek, Jozef
1691-
Durik, Juraj
17560 - 1
4.3
Sith, Jozef
1669A-
Belak, Milan
16591 - 0
4.4
Psotny, Martin
1505-
Struhar, Adrian
1511½ - ½
4.5
Cibiri, Ivan
1491-
Pastorok, Miroslav
15130 - 1
4.6
Szulenyi, Frantisek
1448-
Cepka, Richard
16210 - 1
4.7
Illas, Richard
1000-
Laho, Tomas
1570½ - ½
4.8
Nemethy, Peter
1000-
Belak, Matus
10780 - 1
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.7  Apollo CElo-8  Doprastav GElo1½:6½
5.1
Chrenko, Peter
1815A-WFM
Vrbova, Niki
2175B0 - 1
5.2
Jezo, Frantisek
1827-
Orolin, Peter
2039A0 - 1
5.3
Cacko, Jozef
1658-
Vrba, Michal
19730 - 1
5.4
Krno, Vladimir
1788A-
Krammer, Peter
1793½ - ½
5.5
Jambrich, Jaromir
1574-
Stofa, David
1675A0 - 1
5.6
Just, Jozef
1661-
Klimova, Maria
15861 - 0
5.7
Bilka, Radoslav
1488-
Vojtko, Robert
15440 - 1
5.8
Elis, Julius
1432-
Krammer, Anton
10000 - 1
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.14  Slovan IElo-12  Lokomotiva CElo2½:5½
6.1
Stiskal, Lubomir
1745-
Foglar, Ivan
1961A0 - 1
6.2
Zetocha, Adrian
1838-
Stecko, Ivan
18320 - 1
6.3
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Androvic, Peter
17631 - 0
6.4
Skrinar, Marek
1488-
Gonda, Jan
17351 - 0
6.5
Crkon, Lucas
1170-
Cebo, Vladimir
16890 - 1
6.6
Petrek, David
1404-
Belas, Jozef
1576½ - ½
6.7
Horvath, Jan
1000-
Ciganek, Jaroslav
15380 - 1
6.8
Kuchta, Filip
1000-
Ziacik, Pavol
15270 - 1
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.15  Doprastav HElo-11  Krasnany CElo½ :7½
7.1
Machalec, Vladimir
1848A-
Mikulasek, Viktor
1831A0 - 1
7.2
Karas, Juraj
1712-
Rathousky, Karol
1785A0 - 1
7.3
Valovic, Matus
1644-
Boldocki, Rastislav
1763½ - ½
7.4
Salgovic, Simon
1519-
Zacka, Ladislav
17370 - 1
7.5
Seleng, Simon
1418-
Juhaniak, Lubomir
17490 - 1
7.6
Janikovic, Alex Zoltan
1374-
Hanker, Lubomir
15960 - 1
7.7
Skottke, Daniel
1000-
Chobot, Stefan
15960 - 1
7.8
Zverka, Peter Samuel
1000-
Marko, Ondrej
14830 - 1
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.16  Slovan GElo-19  Tatran CElo5 : 3
8.1
Sturc, Gustav
2026A-
Granec, Stefan
1830A1 - 0
8.2
Hecht, Tomas
1986-
Bohacek, Ludovit
17601 - 0
8.3
Klimes, Milan
1826-
Kobela, Pavol
16501 - 0
8.4
Kovacic, Stefan
1760-
Garaj, Ivan
1762½ - ½
8.5
Paulicka, Ivan
1729-
Skoviera, Luboslav
1730A0 - 1
8.6
Heger, Peter
1523-
Manasek, Vladimir
14821 - 0
8.7
Kostial, Jan
1637-
Vavrak, Jan
1502½ - ½
8.8
Barnas, Michal
1329-
Szucs, Alexander
10000 - 1
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.17  Ruzinov BElo-18  DNV EElo4 : 4
9.1
Ferik, Andrej
1774A-
Marcok, Jan
1786½ - ½
9.2
Hrivnak, Martin
1741-
Tittel, Emil
1623½ - ½
9.3
Matusek, Jan
1682-
Gzib, David
16710 - 1
9.4
Kuma, Rudolf
1688-
Lichner, Peter
17140 - 1
9.5
Vesely, Bedrich
1649-
Belosovic, Pavol
14881 - 0
9.6
Marcek, Jan
1628A-
Kukan, Michal
18080 - 1
9.7
Hatala, Peter
1492-
Blaho, Jakub
11011 - 0
9.8
Machalik, Juraj
1497-
Patzelt, Marek
10001 - 0
5. kolo dňa 2015/11/27 o 17:00
š.13  Karlova VesElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.9  DubravanElo-7  Apollo CElo3½:4½
2.1
Ochrana, Ladislav
1927A-
Chrenko, Peter
1815A½ - ½
2.2
Benci, Jozef
1737-
Jezo, Frantisek
18270 - 1
2.3
Straka, Ivan
1683-
Cacko, Jozef
1658½ - ½
2.4
Struhar, Adrian
1511-
Krno, Vladimir
1788A0 - 1
2.5
Pastorok, Miroslav
1513-
Jambrich, Jaromir
15741 - 0
2.6
Cepka, Richard
1621-
Just, Jozef
1661½ - ½
2.7
Tkac, Matej
1000-
Butala, Michal
15471 - 0
2.8
Belak, Matus
1078-
Bilka, Radoslav
14880 - 1
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.1  Slavia BElo-6  NBSElo4 : 4
3.1
Bury, Rastislav
2173A-
Tomanek, Rafael
1912A1 - 0
3.2
Chovanec, Vladimir
2102A-
Vodicka, Ivan
1856½ - ½
3.3
Racko, Jan
1772-
Sith, Jozef
1669A½ - ½
3.4
Tuzinsky, Marian
1669-
Cibiri, Ivan
14911 - 0
3.5
Ondrejkova, Alzbeta
1476-
Illas, Richard
10000 - 1
3.6
Vicen, Matej
1000-
Nemethy, Peter
10001 - 0
3.7
bez hráča
0-
Smaho, Timur
1000- - +
3.8
bez hráča
0-
Zelinka, Richard
1000- - +
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-5  Slovan HElo4 : 4
4.1
Karcol, Jan
1845-
Vadila, Ondrej
1696½ - ½
4.2
Moravcik, Peter
1686-
Durovka, Stefan
18081 - 0
4.3
Kince, Jozef
1672A-
Tomcik, Leon
16191 - 0
4.4
Vaverka, Miroslav
1563-
Nagy, Edmund
1601½ - ½
4.5
Faltus, Jan
1452-
Butora, Frantisek
15690 - 1
4.6
Zatko, Peter
1432-
Chlpek, Daniel
15390 - 1
4.7
Lorincz, Robert
1423-
Filipek, Peter
10001 - 0
4.8
Rakovan, Boris
1000-
Derzsi, Matej
10000 - 1
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-4  Tatran DElo7½: ½
5.1
Nepras, Martin
2003A-
Povraznik, Peter
1634A1 - 0
5.2
Goga, Frantisek
1974A-
Chovanec, Peter
16621 - 0
5.3
Kersten, Juraj
1920-
Ludwig, Anton
1617A1 - 0
5.4
Priam, Stefan
1829-
Vlcek, Milan
14551 - 0
5.5
Kysel, Jozef
1749-
Brhlovic, Juraj
12831 - 0
5.6
Halasz, Michal
1735-
Caplovic, Jan
1542½ - ½
5.7
Kulik, Juraj
1525-
Kocka, Michal
1000B1 - 0
5.8
Dubnicka, Stefan
1544-
Kovacic, Martin
1000B1 - 0
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.19  Tatran CElo-17  Ruzinov BElo5½:2½
6.1
Granec, Stefan
1830A-
Ferik, Andrej
1774A1 - 0
6.2
Bohacek, Ludovit
1760-
Hrivnak, Martin
17411 - 0
6.3
Kobela, Pavol
1650-
Matusek, Jan
16820 - 1
6.4
Skripek, Jan
1666-
Kuma, Rudolf
1688½ - ½
6.5
Skoviera, Luboslav
1730A-
Vesely, Bedrich
1649½ - ½
6.6
Manasek, Vladimir
1482-
Marcek, Jan
1628A1 - 0
6.7
Vavrak, Jan
1502-
Hatala, Peter
1492½ - ½
6.8
Szucs, Alexander
1000-
Machalik, Juraj
14971 - 0
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.11  Krasnany CElo-16  Slovan GElo2½:5½
7.1
Faltan, Peter
1969A-
Sturc, Gustav
2026A½ - ½
7.2
Rathousky, Karol
1785A-
Hecht, Tomas
19860 - 1
7.3
Zacka, Ladislav
1737-
Klimes, Milan
18260 - 1
7.4
Juhaniak, Lubomir
1749-
Kovacic, Stefan
17600 - 1
7.5
Hanker, Lubomir
1596-
Paulicka, Ivan
17291 - 0
7.6
Chobot, Stefan
1596-
Heger, Peter
15231 - 0
7.7
Vojacek, Alois
1000-
Benova, Zita
16390 - 1
7.8
bez hráča
0-
Pozar, Daniel
1466- - +
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.12  Lokomotiva CElo-15  Doprastav HElo5½:2½
8.1
Stecko, Ivan
1832-
Machalec, Vladimir
1848A1 - 0
8.2
Gonda, Jan
1735-
Karas, Juraj
17120 - 1
8.3
Kis, Tomas
1716-
Saly, Jan Jakub
16391 - 0
8.4
Kosper, Peter
1683-
Valovic, Matus
1644½ - ½
8.5
Belas, Jozef
1576-
Kozak, Maros
1383½ - ½
8.6
Ciganek, Jaroslav
1538-
Janikovic, Alex Zoltan
1374½ - ½
8.7
Ziacik, Pavol
1527-
Skottke, Daniel
10001 - 0
8.8
Liscak, Peter
1451-
Zverka, Peter Samuel
10001 - 0
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.13  Karlova VesElo-14  Slovan IElo6½:1½
9.1
Krajcovic, Boris
1730-
Zetocha, Adrian
18381 - 0
9.2
Koutny, Bretislav
1828-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19860 - 1
9.3
Galik, Vladimir
1699-
Skrinar, Marek
14881 - 0
9.4
Hadri, Marian
1639-
Crkon, Lucas
11701 - 0
9.5
Oravec, Lubos
1580-
Petrek, David
14041 - 0
9.6
Eisenhammer, Juraj
1637-
Legdan, Marek
1000½ - ½
9.7
Fabana, Tibor
1560-
Horvath, Jan
10001 - 0
9.8
Krajci, Stefan
1389-
Kuchta, Filip
10001 - 0
6. kolo dňa 2015/12/11 o 17:00
š.18  DNV EElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.5  Slovan HElo-3  Doprastav IElo1½:6½
2.1
Durovka, Stefan
1808-
Nepras, Martin
2003A0 - 1
2.2
Tomcik, Leon
1619-
Goga, Frantisek
1974A0 - 1
2.3
Nagy, Edmund
1601-
Kersten, Juraj
19200 - 1
2.4
Greppel, Pavol
1529-
Priam, Stefan
18290 - 1
2.5
Chlpek, Daniel
1539-
Kysel, Jozef
1749½ - ½
2.6
Kralovic, Peter
1000-
Halasz, Michal
17350 - 1
2.7
Filipek, Peter
1000-
Dubnicka, Stefan
15440 - 1
2.8
Derzsi, Matej
1000-
Fonod, Zigmund
11501 - 0
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.6  NBSElo-2  Ruzinov CElo5½:2½
3.1
Tomanek, Rafael
1912A-
Karcol, Jan
1845½ - ½
3.2
Vodicka, Ivan
1856-
Moravcik, Peter
1686½ - ½
3.3
Sith, Jozef
1669A-
Kince, Jozef
1672A½ - ½
3.4
Psotny, Martin
1505-
Barati, Barnabas
14761 - 0
3.5
Cibiri, Ivan
1491-
Faltus, Jan
14521 - 0
3.6
Szulenyi, Frantisek
1448-
Zatko, Peter
14321 - 0
3.7
Illas, Richard
1000-
Rakovan, Boris
10000 - 1
3.8
Nemethy, Peter
1000-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.7  Apollo CElo-1  Slavia BElo4 : 4
4.1
Chrenko, Peter
1815A-
Bury, Rastislav
2173A0 - 1
4.2
Jezo, Frantisek
1827-
Koutny, Pavel
1864A0 - 1
4.3
Krno, Vladimir
1788A-
Racko, Jan
17720 - 1
4.4
Jambrich, Jaromir
1574-
Tuzinsky, Marian
16690 - 1
4.5
Just, Jozef
1661-
bez hráča
0+ - -
4.6
Mlady, Juraj
1733-
bez hráča
0+ - -
4.7
Bilka, Radoslav
1488-
bez hráča
0+ - -
4.8
Elis, Julius
1432-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.8  Doprastav GElo-9  DubravanElo3 : 5
5.1WFM
Vrbova, Niki
2175B-
Ochrana, Ladislav
1927A1 - 0
5.2
Vrba, Michal
1973-
Benci, Jozef
17370 - 1
5.3
Krammer, Peter
1793-
Lukac, Peter
1703½ - ½
5.4
Stofa, David
1675A-
Straka, Ivan
16830 - 1
5.5
Klimova, Maria
1586-
Struhar, Adrian
1511½ - ½
5.6
Blizman, Marian
1586-
Pastorok, Miroslav
15131 - 0
5.7
Chren, Ondrej
1548-
Cepka, Richard
16210 - 1
5.8
Krammer, Anton
1000-
Laho, Tomas
15700 - 1
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.15  Doprastav HElo-13  Karlova VesElo2 : 6
6.1
Machalec, Vladimir
1848A-
Krajcovic, Boris
1730½ - ½
6.2
Karas, Juraj
1712-
Koutny, Bretislav
18280 - 1
6.3
Saly, Jan Jakub
1639-
Galik, Vladimir
16990 - 1
6.4
Valovic, Matus
1644-
Hadri, Marian
1639½ - ½
6.5
Fedor, Pavol
1660-
Marko, Jan
1776½ - ½
6.6
Salgovic, Simon
1519-
Oravec, Lubos
1580½ - ½
6.7
Seleng, Simon
1418-
Vas, Jozef
15000 - 1
6.8
Janikovic, Alex Zoltan
1374-
Dinzik, Jan
15070 - 1
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.16  Slovan GElo-12  Lokomotiva CElo3 : 5
7.1
Sturc, Gustav
2026A-
Foglar, Ivan
1961A½ - ½
7.2
Zdrazil, Bohumir
1916A-
Novak, Martin
1869A1 - 0
7.3
Hecht, Tomas
1986-
Stecko, Ivan
1832½ - ½
7.4
Klimes, Milan
1826-
Androvic, Peter
17630 - 1
7.5
Kovacic, Stefan
1760-
Kedro, Tomas
17561 - 0
7.6
Paulicka, Ivan
1729-
Gonda, Jan
17350 - 1
7.7
Heger, Peter
1523-
Cebo, Vladimir
16890 - 1
7.8
Barnas, Michal
1329-
Kosper, Peter
16830 - 1
7. kolo d#328;a 2016/01/15 o 17:00
š.17  Ruzinov BElo-11  Krasnany CElo3½:4½
8.1
Ferik, Andrej
1774A-
Mikulasek, Viktor
1831A½ - ½
8.2
Hrivnak, Martin
1741-
Rathousky, Karol
1785A½ - ½
8.3
Matusek, Jan
1682-
Juhaniak, Lubomir
17490 - 1
8.4
Kuma, Rudolf
1688-
Bukovcak, Jaroslav
1732½ - ½
8.5
Vesely, Bedrich
1649-
Hanker, Lubomir
1596½ - ½
8.6
Vlacuha, Robert
1543-
Chobot, Stefan
15960 - 1
8.7
Hatala, Peter
1492-
Lanik, Miroslav
1451½ - ½
8.8
Machalik, Juraj
1497-
Vojacek, Alois
10001 - 0
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.18  DNV EElo-19  Tatran CElo3½:4½
9.1
Sosovicka, Jakub
1790B-
Granec, Stefan
1830A½ - ½
9.2
Marcok, Jan
1786-
Chodak, Ivan
1782A½ - ½
9.3
Gzib, David
1671-
Kobela, Pavol
16501 - 0
9.4
Blaho, Igor
1455-
Garaj, Ivan
1762½ - ½
9.5
Blaho, Jakub
1101-
Skripek, Jan
16660 - 1
9.6
Surovy, Tobias
1000-
Manasek, Vladimir
14820 - 1
9.7
Patzelt, Rastislav
1000-
Vavrak, Jan
15021 - 0
9.8
Patzelt, Marek
1000-
Szucs, Alexander
10000 - 1
7. kolo dňa 2016/01/15 o 17:00
š.14  Slovan IElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-8  Doprastav GElo3½:4½
2.1
Spielbock, Tomas
1851-
Orolin, Peter
2039A0 - 1
2.2
Koutny, Pavel
1864A-
Vrba, Michal
19730 - 1
2.3
Racko, Jan
1772-
Krammer, Peter
17931 - 0
2.4
Tuzinsky, Marian
1669-
Blizman, Marian
15861 - 0
2.5
Ondrejkova, Alzbeta
1476-
Chren, Ondrej
15480 - 1
2.6
Surka, Jozef
1000-
Vojtko, Robert
1544½ - ½
2.7
Vicen, Matej
1000-
Krammer, Anton
10000 - 1
2.8
Koutny, Matej
1000-
bez hráča
0+ - -
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-7  Apollo CElo2½:5½
3.1
Karcol, Jan
1845-
Chrenko, Peter
1815A0 - 1
3.2
Moravcik, Peter
1686-
Jezo, Frantisek
1827½ - ½
3.3
Kince, Jozef
1672A-
Krno, Vladimir
1788A1 - 0
3.4
Vaverka, Miroslav
1563-
Jambrich, Jaromir
1574½ - ½
3.5
Faltus, Jan
1452-
Just, Jozef
16610 - 1
3.6
Zatko, Peter
1432-
Butala, Michal
15470 - 1
3.7
Lorincz, Robert
1423-
Bilka, Radoslav
14880 - 1
3.8
Rakovan, Boris
1000-
Elis, Julius
1432½ - ½
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-6  NBSElo4 : 4
4.1
Kersten, Juraj
1920-
Frindt, Kornel
2200A0 - 1
4.2
Priam, Stefan
1829-
Tomanek, Rafael
1912A1 - 0
4.3
Kysel, Jozef
1749-
Vodicka, Ivan
18561 - 0
4.4
Halasz, Michal
1735-
Pivacek, Jozef
16911 - 0
4.5
Kulik, Juraj
1525-
Psotny, Martin
15050 - 1
4.6
Dubnicka, Stefan
1544-
Vyboch, Michal
14950 - 1
4.7
Ruzicka, Miroslav
1482-
Cibiri, Ivan
14910 - 1
4.8
Polak, Pavol
1503-
Szulenyi, Frantisek
14481 - 0
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.4  Tatran DElo-5  Slovan HElo2½:5½
5.1
Brabec, Juraj
1704-
Vadila, Ondrej
1696½ - ½
5.2
Zahorsky, Michal
1720A-
Durovka, Stefan
1808½ - ½
5.3
Chovanec, Peter
1662-
Tomcik, Leon
16190 - 1
5.4
Ludwig, Anton
1617A-
Greppel, Pavol
1529½ - ½
5.5
Vlcek, Milan
1455-
Chlpek, Daniel
1539½ - ½
5.6
Caplovic, Jan
1542-
Kralovic, Peter
10000 - 1
5.7
Kovacic, Martin
1000B-
Filipek, Peter
1000½ - ½
5.8
bez hráča
0-
Derzsi, Matej
1000- - +
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.11  Krasnany CElo-18  DNV EElo5½:2½
6.1
Mikulasek, Viktor
1831A-
Jurcak, Marian
1776½ - ½
6.2
Boldocki, Rastislav
1763-
Marcok, Jan
1786½ - ½
6.3
Zacka, Ladislav
1737-
Tittel, Emil
16231 - 0
6.4
Juhaniak, Lubomir
1749-
Gzib, David
1671½ - ½
6.5
Bukovcak, Jaroslav
1732-
Belosovic, Pavol
14881 - 0
6.6
Hanker, Lubomir
1596-
Blaho, Jakub
11011 - 0
6.7
Chobot, Stefan
1596-
Surovy, Tobias
10001 - 0
6.8
Marko, Ondrej
1483-
Patzelt, Rastislav
10000 - 1
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.12  Lokomotiva CElo-17  Ruzinov BElo6 : 2
7.1
Puchovsky, Ladislav
1958-
Matusek, Jan
16821 - 0
7.2
Stecko, Ivan
1832-
Kuma, Rudolf
1688½ - ½
7.3
Cebo, Vladimir
1689-
Vesely, Bedrich
1649½ - ½
7.4
Kosper, Peter
1683-
Marcek, Jan
1628A0 - 1
7.5
Beno, Milan
1666-
Hatala, Peter
14921 - 0
7.6
Belas, Jozef
1576-
Machalik, Juraj
14971 - 0
7.7
Ziacik, Pavol
1527-
bez hráča
0+ - -
7.8
Barta, Ondrej
1482-
bez hráča
0+ - -
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.13  Karlova VesElo-16  Slovan GElo4½:3½
8.1
Koutny, Bretislav
1828-
Hecht, Tomas
19860 - 1
8.2
Galik, Vladimir
1699-
Klimes, Milan
18261 - 0
8.3
Hadri, Marian
1639-
Jancura, Andrej
18470 - 1
8.4
Oravec, Lubos
1580-
Kovacic, Stefan
1760½ - ½
8.5
Vas, Jozef
1500-
Heger, Peter
1523½ - ½
8.6
Fabana, Tibor
1560-
Benova, Zita
16391 - 0
8.7
Dinzik, Jan
1507-
Pozar, Daniel
1466½ - ½
8.8
Krajci, Stefan
1389-
bez hráča
0+ - -
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.14  Slovan IElo-15  Doprastav HElo2½:5½
9.1
Stiskal, Lubomir
1745-
Machalec, Vladimir
1848A0 - 1
9.2
Zetocha, Adrian
1838-
Karas, Juraj
1712½ - ½
9.3
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Saly, Jan Jakub
16391 - 0
9.4
Crkon, Lucas
1170-
Valovic, Matus
16440 - 1
9.5
Petrek, David
1404-
Salgovic, Simon
15190 - 1
9.6
Horvath, Marian
1000-
Janikovic, Alex Zoltan
13740 - 1
9.7
Horvath, Jan
1000-
Skottke, Daniel
10001 - 0
9.8
Kuchta, Filip
1000-
Zverka, Peter Samuel
10000 - 1
8. kolo dňa 2016/01/22 o 17:00
š.19  Tatran CElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.6  NBSElo-4  Tatran DElo6 : 2
2.1
Tomanek, Rafael
1912A-
Zahorsky, Michal
1720A1 - 0
2.2
Vodicka, Ivan
1856-
Ludwig, Anton
1617A1 - 0
2.3
Sith, Jozef
1669A-
Vlcek, Milan
1455½ - ½
2.4
Psotny, Martin
1505-
Brhlovic, Juraj
1283½ - ½
2.5
Cibiri, Ivan
1491-
Zuzik, Emil
14211 - 0
2.6
Szulenyi, Frantisek
1448-
Caplovic, Jan
15421 - 0
2.7
Illas, Richard
1000-
Kocka, Michal
1000B1 - 0
2.8
Nemethy, Peter
1000-
Kovacic, Martin
1000B0 - 1
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.7  Apollo CElo-3  Doprastav IElo2 : 6
3.1
Chrenko, Peter
1815A-
Nepras, Martin
2003A1 - 0
3.2
Mihalik, Michal
1891A-
Goga, Frantisek
1974A½ - ½
3.3
Cacko, Jozef
1658-
Kersten, Juraj
19200 - 1
3.4
Jambrich, Jaromir
1574-
Priam, Stefan
18290 - 1
3.5
Just, Jozef
1661-
Kysel, Jozef
17490 - 1
3.6
Mlady, Juraj
1733-
Halasz, Michal
17350 - 1
3.7
Elis, Julius
1432-
Dubnicka, Stefan
1544½ - ½
3.8
bez hráča
0-
Polak, Pavol
1503- - +
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.8  Doprastav GElo-2  Ruzinov CElo7 : 1
4.1
Krammer, Peter
1793-
Karcol, Jan
18450 - 1
4.2
Bujnovsky, Jan
1779-
Kince, Jozef
1672A1 - 0
4.3
Stofa, David
1675A-
Klacansky, Peter
14961 - 0
4.4
Klimova, Maria
1586-
Vaverka, Miroslav
15631 - 0
4.5
Blizman, Marian
1586-
Faltus, Jan
14521 - 0
4.6
Chren, Ondrej
1548-
Zatko, Peter
14321 - 0
4.7
Vojtko, Robert
1544-
Lorincz, Robert
14231 - 0
4.8
Krammer, Anton
1000-
Rakovan, Boris
10001 - 0
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.9  DubravanElo-1  Slavia BElo4 : 4
5.1
Ochrana, Ladislav
1927A-
Bury, Rastislav
2173A0 - 1
5.2
Benci, Jozef
1737-
Chovanec, Vladimir
2102A0 - 1
5.3
Straka, Ivan
1683-
Spielbock, Tomas
18510 - 1
5.4
Struhar, Adrian
1511-
Racko, Jan
17720 - 1
5.5
Pastorok, Miroslav
1513-
Ondrejkova, Alzbeta
14761 - 0
5.6
Strelbitska, Oleksandra
1400-
Surka, Jozef
10001 - 0
5.7
Laho, Tomas
1570-
Vicen, Matej
10001 - 0
5.8
Gal, Milan
1000-
bez hráča
0+ - -
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.16  Slovan GElo-14  Slovan IElo5 : 3
6.1
Sturc, Gustav
2026A-
Zetocha, Adrian
1838½ - ½
6.2
Zdrazil, Bohumir
1916A-
Skrinar, Marek
14881 - 0
6.3
Hecht, Tomas
1986-
Petrek, David
14041 - 0
6.4
Kovacic, Stefan
1760-
Horvath, Marian
10001 - 0
6.5
Paulicka, Ivan
1729-
Horvath, Jan
1000½ - ½
6.6
Heger, Peter
1523-
Petrek, Miroslav
15790 - 1
6.7
Pozar, Daniel
1466-
Zetocha, Adela
11831 - 0
6.8
bez hráča
0-
Kuchta, Filip
1000- - +
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.17  Ruzinov BElo-13  Karlova VesElo2½:5½
7.1
Ferik, Andrej
1774A-
Krajcovic, Boris
1730½ - ½
7.2
Matusek, Jan
1682-
Koutny, Bretislav
1828½ - ½
7.3
Kuma, Rudolf
1688-
Galik, Vladimir
16990 - 1
7.4
Poller, Jan
1773-
Hadri, Marian
1639½ - ½
7.5
Marcek, Jan
1628A-
Marko, Jan
1776½ - ½
7.6
Vlacuha, Robert
1543-
Oravec, Lubos
1580½ - ½
7.7
Machalik, Juraj
1497-
Vas, Jozef
15000 - 1
7.8
bez hráča
0-
Dinzik, Jan
1507- - +
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.18  DNV EElo-12  Lokomotiva CElo1 : 7
8.1
Sosovicka, Jakub
1790B-
Novak, Martin
1869A0 - 1
8.2
Sosovicka, Vladimir
1827-
Stecko, Ivan
1832½ - ½
8.3
Gzib, David
1671-
Gonda, Jan
1735½ - ½
8.4
Blaho, Igor
1455-
Kis, Tomas
17160 - 1
8.5
Blaho, Jakub
1101-
Kosper, Peter
16830 - 1
8.6
Surovy, Tobias
1000-
Belas, Jozef
15760 - 1
8.7
Patzelt, Rastislav
1000-
Ciganek, Jaroslav
15380 - 1
8.8
Patzelt, Marek
1000-
Liscak, Peter
14510 - 1
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.19  Tatran CElo-11  Krasnany CElo5 : 3
9.1
Sorsak, Jozef
1950A-
Mikulasek, Viktor
1831A1 - 0
9.2
Granec, Stefan
1830A-
Rathousky, Karol
1785A½ - ½
9.3
Bohacek, Ludovit
1760-
Zacka, Ladislav
17371 - 0
9.4
Kobela, Pavol
1650-
Juhaniak, Lubomir
17490 - 1
9.5
Garaj, Ivan
1762-
Bukovcak, Jaroslav
1732½ - ½
9.6
Skripek, Jan
1666-
Hanker, Lubomir
1596½ - ½
9.7
Skoviera, Luboslav
1730A-
Chobot, Stefan
1596½ - ½
9.8
Szucs, Alexander
1000-
Marko, Ondrej
14831 - 0
9. kolo dňa 2016/02/12 o 17:00
š.15  Doprastav HElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-13  Karlova VesElo4 : 4
1.1
Nepras, Martin
2003A-
Krajcovic, Boris
17301 - 0
1.2
Goga, Frantisek
1974A-
Koutny, Bretislav
18280 - 1
1.3
Kersten, Juraj
1920-
Galik, Vladimir
16991 - 0
1.4
Priam, Stefan
1829-
Hadri, Marian
16390 - 1
1.5
Kysel, Jozef
1749-
Marko, Jan
17760 - 1
1.6
Halasz, Michal
1735-
Vas, Jozef
15001 - 0
1.7
Ruzicka, Miroslav
1482-
Dinzik, Jan
15070 - 1
1.8
Polak, Pavol
1503-
Danielik, Ladislav
14211 - 0
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.8  Doprastav GElo-16  Slovan GElo4 : 4
3.1
Orolin, Peter
2039A-
Sturc, Gustav
2026A½ - ½
3.2
Krammer, Peter
1793-
Zdrazil, Bohumir
1916A½ - ½
3.3
Bujnovsky, Jan
1779-
Hecht, Tomas
19860 - 1
3.4
Klimova, Maria
1586-
Klimes, Milan
18261 - 0
3.5
Chren, Ondrej
1548-
Kovacic, Stefan
17601 - 0
3.6
Vojtko, Robert
1544-
Paulicka, Ivan
17290 - 1
3.7
Balheim, Boris
1000-
Pozar, Daniel
14660 - 1
3.8
Pacolak, Tibor
1000-
bez hráča
0+ - -
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.9  DubravanElo-19  Tatran CElo4½:3½
4.1
Ochrana, Ladislav
1927A-
Sorsak, Jozef
1950A½ - ½
4.2
Benci, Jozef
1737-
Granec, Stefan
1830A½ - ½
4.3
Straka, Ivan
1683-
Bohacek, Ludovit
1760½ - ½
4.4
Belak, Milan
1659-
Kobela, Pavol
16501 - 0
4.5
Pastorok, Miroslav
1513-
Garaj, Ivan
17620 - 1
4.6
Cepka, Richard
1621-
Skripek, Jan
16661 - 0
4.7
Strelbitska, Oleksandra
1400-
Manasek, Vladimir
14821 - 0
4.8
Adamec, Maros
1008-
Szucs, Alexander
10000 - 1
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.7  Apollo CElo-12  Lokomotiva CElo5 : 3
5.1
Chrenko, Peter
1815A-
Foglar, Ivan
1961A½ - ½
5.2
Jezo, Frantisek
1827-
Novak, Martin
1869A½ - ½
5.3
Krno, Vladimir
1788A-
Kedro, Tomas
1756½ - ½
5.4
Jambrich, Jaromir
1574-
Gonda, Jan
17351 - 0
5.5
Just, Jozef
1661-
Beno, Milan
16661 - 0
5.6
Butala, Michal
1547-
Belas, Jozef
15760 - 1
5.7
Bilka, Radoslav
1488-
Ciganek, Jaroslav
15381 - 0
5.8
Elis, Julius
1432-
Ziacik, Pavol
1527½ - ½
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.6  NBSElo-17  Ruzinov BElo2½:5½
7.1
Tomanek, Rafael
1912A-
Hrivnak, Martin
17411 - 0
7.2
Sith, Jozef
1669A-
Matusek, Jan
16820 - 1
7.3
Psotny, Martin
1505-
Kuma, Rudolf
16880 - 1
7.4
Cibiri, Ivan
1491-
Poller, Jan
1773½ - ½
7.5
Szulenyi, Frantisek
1448-
Vesely, Bedrich
16490 - 1
7.6
Illas, Richard
1000-
Marcek, Jan
1628A0 - 1
7.7
Nemethy, Peter
1000-
Hatala, Peter
14920 - 1
7.8
Smaho, Timur
1000-
bez hráča
0+ - -
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.5  Slovan HElo-18  DNV EElo4½:3½
8.1
Vadila, Ondrej
1696-
Marcok, Jan
17860 - 1
8.2
Durovka, Stefan
1808-
Gzib, David
16711 - 0
8.3
Tomcik, Leon
1619-
Blaho, Igor
14551 - 0
8.4
Nagy, Edmund
1601-
Belosovic, Pavol
14880 - 1
8.5
Butora, Frantisek
1569-
Blaho, Jakub
11010 - 1
8.6
Chlpek, Daniel
1539-
Surovy, Tobias
10001 - 0
8.7
Kralovic, Peter
1000-
Patzelt, Rastislav
10001 - 0
8.8
Filipek, Peter
1000-
Patzelt, Marek
1000½ - ½
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-15  Doprastav HElo3 : 5
9.1
Moravcik, Peter
1686-
Machalec, Vladimir
1848A0 - 1
9.2
Kince, Jozef
1672A-
Karas, Juraj
17120 - 1
9.3
Vaverka, Miroslav
1563-
Valovic, Matus
16441 - 0
9.4
Barati, Barnabas
1476-
Fedor, Pavol
16600 - 1
9.5
Faltus, Jan
1452-
Salgovic, Simon
15190 - 1
9.6
Zatko, Peter
1432-
Lintner, Igor St.
13250 - 1
9.7
Lorincz, Robert
1423-
Janikovic, Alex Zoltan
13741 - 0
9.8
Rakovan, Boris
1000-
Zverka, Peter Samuel
10001 - 0
10. kolo dňa 2016/03/04 o 17:00
š.4  Tatran DElo-14  Slovan IElo4½:3½
10.1
Povraznik, Peter
1634A-
Zetocha, Adrian
18380 - 1
10.2
Brabec, Juraj
1704-
Kostolansky, Sebastian Lukas
19860 - 1
10.3
Zahorsky, Michal
1720A-
Skrinar, Marek
1488½ - ½
10.4
Chovanec, Peter
1662-
Crkon, Lucas
11701 - 0
10.5
Vlcek, Milan
1455-
Petrek, David
1404½ - ½
10.6
Brhlovic, Juraj
1283-
Legdan, Marek
10001 - 0
10.7
Kalita, Anton
1579-
Petrek, Miroslav
15791 - 0
10.8
Caplovic, Jan
1542-
Zetocha, Adela
1183½ - ½
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.11  Krasnany CElo-3  Doprastav IElo2 : 6
1.1
Mikulasek, Viktor
1831A-
Nepras, Martin
2003A½ - ½
1.2
Rathousky, Karol
1785A-
Goga, Frantisek
1974A0 - 1
1.3
Zacka, Ladislav
1737-
Kersten, Juraj
19200 - 1
1.4
Juhaniak, Lubomir
1749-
Priam, Stefan
18290 - 1
1.5
Bukovcak, Jaroslav
1732-
Halasz, Michal
1735½ - ½
1.6
Chobot, Stefan
1596-
Dubnicka, Stefan
15441 - 0
1.7
Vojacek, Alois
1000-
Polak, Pavol
15030 - 1
1.8
bez hráča
0-
Fonod, Zigmund
1150- - +
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.19  Tatran CElo-8  Doprastav GElo5½:2½
3.1
Granec, Stefan
1830A-
Krammer, Peter
17931 - 0
3.2
Chodak, Ivan
1782A-
Stofa, David
1675A1 - 0
3.3
Bohacek, Ludovit
1760-
Klimova, Maria
15861 - 0
3.4
Kobela, Pavol
1650-
Stofa, Filip
1508A½ - ½
3.5
Garaj, Ivan
1762-
Chren, Ondrej
15481 - 0
3.6
Manasek, Vladimir
1482-
Vojtko, Robert
15440 - 1
3.7
Vavrak, Jan
1502-
Krammer, Anton
10001 - 0
3.8
Szucs, Alexander
1000-
Pacolak, Tibor
10000 - 1
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.12  Lokomotiva CElo-9  DubravanElo5 : 3
4.1
Puchovsky, Ladislav
1958-
Ochrana, Ladislav
1927A½ - ½
4.2
Novak, Martin
1869A-
Straka, Ivan
16831 - 0
4.3
Cebo, Vladimir
1689-
Struhar, Adrian
15111 - 0
4.4
Kosper, Peter
1683-
Pastorok, Miroslav
15130 - 1
4.5
Beno, Milan
1666-
Cepka, Richard
1621½ - ½
4.6
Belas, Jozef
1576-
Strelbitska, Oleksandra
14001 - 0
4.7
Ciganek, Jaroslav
1538-
Laho, Tomas
15700 - 1
4.8
Liscak, Peter
1451-
Suroviak, Branislav
10001 - 0
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.13  Karlova VesElo-7  Apollo CElo4½:3½
5.1
Krajcovic, Boris
1730-
Chrenko, Peter
1815A0 - 1
5.2
Koutny, Bretislav
1828-
Jezo, Frantisek
18271 - 0
5.3
Galik, Vladimir
1699-
Cacko, Jozef
16581 - 0
5.4
Hadri, Marian
1639-
Krno, Vladimir
1788A0 - 1
5.5
Oravec, Lubos
1580-
Jambrich, Jaromir
1574½ - ½
5.6
Vas, Jozef
1500-
Butala, Michal
15471 - 0
5.7
Fabana, Tibor
1560-
Bilka, Radoslav
14880 - 1
5.8
Kruzliak, Stefan
1000-
Elis, Julius
14321 - 0
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.14  Slovan IElo-1  Slavia BElo4½:3½
6.1
Zetocha, Adrian
1838-
Chovanec, Vladimir
2102A0 - 1
6.2
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Koutny, Pavel
1864A1 - 0
6.3
Skrinar, Marek
1488-
Racko, Jan
17720 - 1
6.4
Crkon, Lucas
1170-
Tuzinsky, Marian
16690 - 1
6.5
Petrek, David
1404-
Ondrejkova, Alzbeta
14761 - 0
6.6
Petrek, Miroslav
1579-
Koutny, Matej
1000½ - ½
6.7
Zetocha, Adela
1183-
bez hráča
0+ - -
6.8
Kuchta, Filip
1000-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.20  BYEElo-6  NBSElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.17  Ruzinov BElo-5  Slovan HElo4½:3½
8.1
Hrivnak, Martin
1741-
Vadila, Ondrej
1696½ - ½
8.2
Matusek, Jan
1682-
Durovka, Stefan
18080 - 1
8.3
Kuma, Rudolf
1688-
Tomcik, Leon
16191 - 0
8.4
Poller, Jan
1773-
Butora, Frantisek
15691 - 0
8.5
Vesely, Bedrich
1649-
Greppel, Pavol
15291 - 0
8.6
Marcek, Jan
1628A-
Chlpek, Daniel
15390 - 1
8.7
Vlacuha, Robert
1543-
Kralovic, Peter
10000 - 1
8.8
Hatala, Peter
1492-
Filipek, Peter
10001 - 0
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.18  DNV EElo-2  Ruzinov CElo7½: ½
9.1
Juhas, Jan
1760-
Moravcik, Peter
1686½ - ½
9.2
Knaperek, Stefan
1695-
Vaverka, Miroslav
15631 - 0
9.3
Gzib, David
1671-
Zatko, Peter
14321 - 0
9.4
Lichner, Peter
1714-
Vrbensky, Jozef
13781 - 0
9.5
Belosovic, Pavol
1488-
Lorincz, Robert
14231 - 0
9.6
Blaho, Jakub
1101-
Rakovan, Boris
10001 - 0
9.7
Patzelt, Rastislav
1000-
bez hráča
0+ - -
9.8
Patzelt, Marek
1000-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2016/03/18 o 17:00
š.15  Doprastav HElo-4  Tatran DElo4½:3½
10.1
Machalec, Vladimir
1848A-
Povraznik, Peter
1634A1 - 0
10.2
Valovic, Matus
1644-
Brabec, Juraj
1704½ - ½
10.3
Fedor, Pavol
1660-
Zahorsky, Michal
1720A0 - 1
10.4
Salgovic, Simon
1519-
Chovanec, Peter
1662½ - ½
10.5
Seleng, Simon
1418-
Vlcek, Milan
14551 - 0
10.6
Kozak, Maros
1383-
Brhlovic, Juraj
1283½ - ½
10.7
Janikovic, Alex Zoltan
1374-
Kalita, Anton
15791 - 0
10.8
Skottke, Daniel
1000-
Caplovic, Jan
15420 - 1
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-16  Slovan GElo3½:4½
1.1
Nepras, Martin
2003A-
Sturc, Gustav
2026A½ - ½
1.2
Goga, Frantisek
1974A-
Zdrazil, Bohumir
1916A0 - 1
1.3
Kersten, Juraj
1920-
Hecht, Tomas
19860 - 1
1.4
Priam, Stefan
1829-
Kovacic, Stefan
1760½ - ½
1.5
Halasz, Michal
1735-
Paulicka, Ivan
1729½ - ½
1.6
Kulik, Juraj
1525-
Heger, Peter
15231 - 0
1.7
Polak, Pavol
1503-
Cervenak, Ladislav
17190 - 1
1.8
Fonod, Zigmund
1150-
Pozar, Daniel
14661 - 0
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.8  Doprastav GElo-12  Lokomotiva CElo4 : 4
3.1
Orolin, Peter
2039A-
Novak, Martin
1869A½ - ½
3.2
Bujnovsky, Jan
1779-
Stecko, Ivan
1832½ - ½
3.3
Stofa, David
1675A-
Androvic, Peter
17631 - 0
3.4
Klimova, Maria
1586-
Cebo, Vladimir
16890 - 1
3.5
Chren, Ondrej
1548-
Kosper, Peter
16830 - 1
3.6
Vojtko, Robert
1544-
Beno, Milan
16660 - 1
3.7
Krammer, Anton
1000-
Belas, Jozef
15761 - 0
3.8
Pacolak, Tibor
1000-
Barta, Ondrej
14821 - 0
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.9  DubravanElo-13  Karlova VesElo2 : 6
4.1
Ochrana, Ladislav
1927A-
Krajcovic, Boris
1730½ - ½
4.2
Straka, Ivan
1683-
Koutny, Bretislav
18280 - 1
4.3
Belak, Milan
1659-
Galik, Vladimir
16990 - 1
4.4
Struhar, Adrian
1511-
Hadri, Marian
16390 - 1
4.5
Pastorok, Miroslav
1513-
Oravec, Lubos
15800 - 1
4.6
Cepka, Richard
1621-
Vas, Jozef
15001 - 0
4.7
Strelbitska, Oleksandra
1400-
Dobrucky, Miroslav
1464½ - ½
4.8
Gal, Milan
1000-
Krajci, Stefan
13890 - 1
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.7  Apollo CElo-11  Krasnany CElo2½:5½
5.1
Chrenko, Peter
1815A-
Mikulasek, Viktor
1831A0 - 1
5.2
Jezo, Frantisek
1827-
Rathousky, Karol
1785A½ - ½
5.3
Cacko, Jozef
1658-
Boldocki, Rastislav
17630 - 1
5.4
Krno, Vladimir
1788A-
Juhaniak, Lubomir
17490 - 1
5.5
Jambrich, Jaromir
1574-
Bukovcak, Jaroslav
1732½ - ½
5.6
Just, Jozef
1661-
Hanker, Lubomir
1596½ - ½
5.7
Bilka, Radoslav
1488-
Chobot, Stefan
1596½ - ½
5.8
Elis, Julius
1432-
Vojacek, Alois
1000½ - ½
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.1  Slavia BElo-15  Doprastav HElo3½:3½
6.1
Chovanec, Vladimir
2102A-
Machalec, Vladimir
1848A1 - 0
6.2
Koutny, Pavel
1864A-
Karas, Juraj
1712½ - ½
6.3
Racko, Jan
1772-
Rintel, Boris
1701½ - ½
6.4
Tuzinsky, Marian
1669-
Valovic, Matus
1644½ - ½
6.5
Ondrejkova, Alzbeta
1476-
Salgovic, Simon
15190 - 1
6.6
Surka, Jozef
1000-
Janikovic, Alex Zoltan
13740 - 1
6.7
Koutny, Matej
1000-
Zverka, Peter Samuel
10001 - 0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.6  NBSElo-14  Slovan IElo2½:5½
7.1
Tomanek, Rafael
1912A-
Zetocha, Adrian
1838½ - ½
7.2
Pivacek, Jozef
1691-
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986½ - ½
7.3
Psotny, Martin
1505-
Skrinar, Marek
14880 - 1
7.4
Vyboch, Michal
1495-
Crkon, Lucas
11701 - 0
7.5
Cibiri, Ivan
1491-
Petrek, David
1404½ - ½
7.6
Szulenyi, Frantisek
1448-
Horvath, Jan
10000 - 1
7.7
Illas, Richard
1000-
Zetocha, Adela
11830 - 1
7.8
Prokes, Michal
1000-
Horvathova, Hana
10000 - 1
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.5  Slovan HElo-20  BYEElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-17  Ruzinov BElo3 : 5
9.1
Moravcik, Peter
1686-
Volek, Jan
1703A0 - 1
9.2
Vaverka, Miroslav
1563-
Matusek, Jan
1682½ - ½
9.3
Faltus, Jan
1452-
Kuma, Rudolf
1688½ - ½
9.4
Zatko, Peter
1432-
Poller, Jan
17731 - 0
9.5
Vrbensky, Jozef
1378-
Vesely, Bedrich
16490 - 1
9.6
Rakovan, Boris
1000-
Marcek, Jan
1628A1 - 0
9.7
bez hráča
0-
Hatala, Peter
1492- - +
9.8
bez hráča
0-
Machalik, Juraj
1497- - +
12. kolo dňa 2016/04/01 o 17:00
š.4  Tatran DElo-18  DNV EElo2½:5½
10.1
Brabec, Juraj
1704-
Jurcak, Marian
17760 - 1
10.2
Zahorsky, Michal
1720A-
Gzib, David
1671½ - ½
10.3
Chovanec, Peter
1662-
Lichner, Peter
1714½ - ½
10.4
Vlcek, Milan
1455-
Blaho, Igor
14550 - 1
10.5
Kalita, Anton
1579-
Belosovic, Pavol
1488½ - ½
10.6
Caplovic, Jan
1542-
Blaho, Jakub
11011 - 0
10.7
Jakubik, Viliam
1090-
Patzelt, Rastislav
10000 - 1
10.8
bez hráča
0-
Patzelt, Marek
1000- - +
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.19  Tatran CElo-3  Doprastav IElo4 : 4
1.1
Sorsak, Jozef
1950A-
Nepras, Martin
2003A1 - 0
1.2
Granec, Stefan
1830A-
Goga, Frantisek
1974A0 - 1
1.3
Bohacek, Ludovit
1760-
Kersten, Juraj
19200 - 1
1.4
Kobela, Pavol
1650-
Priam, Stefan
1829½ - ½
1.5
Garaj, Ivan
1762-
Halasz, Michal
17351 - 0
1.6
Skripek, Jan
1666-
Ruzicka, Miroslav
14820 - 1
1.7
Manasek, Vladimir
1482-
Polak, Pavol
1503½ - ½
1.8
Szucs, Alexander
1000-
Fonod, Zigmund
11501 - 0
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.13  Karlova VesElo-8  Doprastav GElo2½:5½
3.1
Krajcovic, Boris
1730-
Orolin, Peter
2039A0 - 1
3.2
Koutny, Bretislav
1828-
Krammer, Peter
1793½ - ½
3.3
Galik, Vladimir
1699-
Bujnovsky, Jan
17790 - 1
3.4
Hadri, Marian
1639-
Stofa, David
1675A0 - 1
3.5
Oravec, Lubos
1580-
Klimova, Maria
15860 - 1
3.6
Vas, Jozef
1500-
Chren, Ondrej
15481 - 0
3.7
Fabana, Tibor
1560-
Vojtko, Robert
15440 - 1
3.8
Dinzik, Jan
1507-
Krammer, Anton
10001 - 0
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.11  Krasnany CElo-9  DubravanElo5 : 3
4.1
Mikulasek, Viktor
1831A-
Ochrana, Ladislav
1927A0 - 1
4.2
Faltan, Peter
1969A-
Lukac, Peter
17031 - 0
4.3
Boldocki, Rastislav
1763-
Straka, Ivan
1683½ - ½
4.4
Zacka, Ladislav
1737-
Belak, Milan
16591 - 0
4.5
Juhaniak, Lubomir
1749-
Struhar, Adrian
15111 - 0
4.6
Bukovcak, Jaroslav
1732-
Pastorok, Miroslav
1513½ - ½
4.7
Chobot, Stefan
1596-
Cepka, Richard
16211 - 0
4.8
Vojacek, Alois
1000-
Laho, Tomas
15700 - 1
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.16  Slovan GElo-7  Apollo CElo6 : 2
5.1
Sturc, Gustav
2026A-
Cacko, Jozef
16581 - 0
5.2
Zdrazil, Bohumir
1916A-
Krno, Vladimir
1788A1 - 0
5.3
Hecht, Tomas
1986-
Jambrich, Jaromir
15741 - 0
5.4
Klimes, Milan
1826-
Just, Jozef
1661½ - ½
5.5
Kovacic, Stefan
1760-
Mlady, Juraj
17331 - 0
5.6
Paulicka, Ivan
1729-
Bilka, Radoslav
14880 - 1
5.7
Heger, Peter
1523-
Elis, Julius
1432½ - ½
5.8
Cervenak, Ladislav
1719-
bez hráča
0+ - -
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.18  DNV EElo-1  Slavia BElo6½:1½
6.1
Jurcak, Marian
1776-
Bury, Rastislav
2173A1 - 0
6.2
Gzib, David
1671-
Chovanec, Vladimir
2102A½ - ½
6.3
Blaho, Igor
1455-
Spielbock, Tomas
1851½ - ½
6.4
Belosovic, Pavol
1488-
Racko, Jan
1772½ - ½
6.5
Blaho, Jakub
1101-
bez hráča
0+ - -
6.6
Surovy, Tobias
1000-
bez hráča
0+ - -
6.7
Patzelt, Rastislav
1000-
bez hráča
0+ - -
6.8
Patzelt, Marek
1000-
bez hráča
0+ - -
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.15  Doprastav HElo-6  NBSElo4½:3½
7.1
Machalec, Vladimir
1848A-
Tomanek, Rafael
1912A1 - 0
7.2
Karas, Juraj
1712-
Vodicka, Ivan
1856½ - ½
7.3
Valovic, Matus
1644-
Pivacek, Jozef
1691½ - ½
7.4
Salgovic, Simon
1519-
Vyboch, Michal
14950 - 1
7.5
Seleng, Simon
1418-
Cibiri, Ivan
14911 - 0
7.6
Lintner, Igor St.
1325-
Szulenyi, Frantisek
14480 - 1
7.7
Skottke, Daniel
1000-
Nemethy, Peter
10001 - 0
7.8
Zverka, Peter Samuel
1000-
Prokes, Michal
1000½ - ½
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.14  Slovan IElo-5  Slovan HElo5 : 3
8.1
Zetocha, Adrian
1838-
Tomcik, Leon
16191 - 0
8.2
Kostolansky, Sebastian Lukas
1986-
Nagy, Edmund
16011 - 0
8.3
Skrinar, Marek
1488-
Butora, Frantisek
15691 - 0
8.4
Crkon, Lucas
1170-
Greppel, Pavol
15290 - 1
8.5
Petrek, David
1404-
Chlpek, Daniel
1539½ - ½
8.6
Horvath, Jan
1000-
Kralovic, Peter
10000 - 1
8.7
Zetocha, Adela
1183-
Filipek, Peter
1000½ - ½
8.8
Horvathova, Hana
1000-
bez hráča
0+ - -
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.20  BYEElo-2  Ruzinov CElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2016/04/08 o 17:00
š.17  Ruzinov BElo-4  Tatran DElo6 : 1
10.1
Matusek, Jan
1682-
Zahorsky, Michal
1720A1 - 0
10.2
Kuma, Rudolf
1688-
Chovanec, Peter
16621 - 0
10.3
Poller, Jan
1773-
Ludwig, Anton
1617A0 - 1
10.4
Vesely, Bedrich
1649-
Vlcek, Milan
14551 - 0
10.5
Marcek, Jan
1628A-
Caplovic, Jan
15421 - 0
10.6
Hatala, Peter
1492-
Kocka, Michal
1000B1 - 0
10.7
Machalik, Juraj
1497-
Kovacic, Martin
1000B1 - 0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.3  Doprastav IElo-12  Lokomotiva CElo3 : 5
1.1
Nepras, Martin
2003A-
Puchovsky, Ladislav
19581 - 0
1.2
Goga, Frantisek
1974A-
Novak, Martin
1869A0 - 1
1.3
Kersten, Juraj
1920-
Gonda, Jan
17351 - 0
1.4
Priam, Stefan
1829-
Kis, Tomas
17161 - 0
1.5
Halasz, Michal
1735-
Cebo, Vladimir
16890 - 1
1.6
Ruzicka, Miroslav
1482-
Kosper, Peter
16830 - 1
1.7
Polak, Pavol
1503-
Beno, Milan
16660 - 1
1.8
Fonod, Zigmund
1150-
Liscak, Peter
14510 - 1
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.8  Doprastav GElo-11  Krasnany CElo4 : 4
3.1WFM
Vrbova, Niki
2175B-
Mikulasek, Viktor
1831A1 - 0
3.2
Bujnovsky, Jan
1779-
Rathousky, Karol
1785A1 - 0
3.3
Stofa, David
1675A-
Zacka, Ladislav
17370 - 1
3.4
Klimova, Maria
1586-
Bukovcak, Jaroslav
17320 - 1
3.5
Chren, Ondrej
1548-
Hanker, Lubomir
15960 - 1
3.6
Vojtko, Robert
1544-
Chobot, Stefan
15960 - 1
3.7
Krammer, Anton
1000-
Marko, Ondrej
14831 - 0
3.8
Pacolak, Tibor
1000-
Vojacek, Alois
10001 - 0
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.9  DubravanElo-16  Slovan GElo5½:2½
4.1
Ochrana, Ladislav
1927A-
Sturc, Gustav
2026A1 - 0
4.2
Benci, Jozef
1737-
Zdrazil, Bohumir
1916A½ - ½
4.3
Straka, Ivan
1683-
Klimes, Milan
18260 - 1
4.4
Struhar, Adrian
1511-
Kovacic, Stefan
17601 - 0
4.5
Pastorok, Miroslav
1513-
Heger, Peter
15231 - 0
4.6
Cepka, Richard
1621-
Benova, Zita
16390 - 1
4.7
Strelbitska, Oleksandra
1400-
Cervenak, Ladislav
17191 - 0
4.8
Laho, Tomas
1570-
Kostial, Jan
16371 - 0
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.7  Apollo CElo-19  Tatran CElo1 : 6
5.1
Cacko, Jozef
1658-
Granec, Stefan
1830A0 - 1
5.2
Krno, Vladimir
1788A-
Bohacek, Ludovit
17600 - 1
5.3
Jambrich, Jaromir
1574-
Kobela, Pavol
1650½ - ½
5.4
Just, Jozef
1661-
Garaj, Ivan
17620 - 1
5.5
Butala, Michal
1547-
Skripek, Jan
16660 - 1
5.6
Bilka, Radoslav
1488-
Skoviera, Luboslav
1730A½ - ½
5.7
Elis, Julius
1432-
Szucs, Alexander
10000 - 1
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-17  Ruzinov BElo4 : 4
6.1
Chovanec, Vladimir
2102A-
Volek, Jan
1703A1 - 0
6.2
Koutny, Pavel
1864A-
Matusek, Jan
16821 - 0
6.3
Racko, Jan
1772-
Kuma, Rudolf
16881 - 0
6.4
Tuzinsky, Marian
1669-
Poller, Jan
17731 - 0
6.5
Koutny, Matej
1000-
Vesely, Bedrich
16490 - 1
6.6
bez hráča
0-
Marcek, Jan
1628A- - +
6.7
bez hráča
0-
Hatala, Peter
1492- - +
6.8
bez hráča
0-
Machalik, Juraj
1497- - +
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.6  NBSElo-18  DNV EElo6 : 2
7.1
Frindt, Kornel
2200A-
Jurcak, Marian
1776½ - ½
7.2
Tomanek, Rafael
1912A-
Gzib, David
1671½ - ½
7.3
Vodicka, Ivan
1856-
Lichner, Peter
17141 - 0
7.4
Pivacek, Jozef
1691-
Blaho, Igor
14551 - 0
7.5
Vyboch, Michal
1495-
Belosovic, Pavol
14881 - 0
7.6
Cibiri, Ivan
1491-
Hanzel, Artom
11151 - 0
7.7
Nemethy, Peter
1000-
Blaho, Jakub
11010 - 1
7.8
Smaho, Timur
1000-
Gzib, Richard
10431 - 0
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.5  Slovan HElo-15  Doprastav HElo4½:3½
8.1
Vadila, Ondrej
1696-
Machalec, Vladimir
1848A½ - ½
8.2
Durovka, Stefan
1808-
Rintel, Boris
17010 - 1
8.3
Tomcik, Leon
1619-
Lintner, Igor St.
13250 - 1
8.4
Nagy, Edmund
1601-
Seleng, Simon
14181 - 0
8.5
Greppel, Pavol
1529-
Janikovic, Alex Zoltan
13740 - 1
8.6
Chlpek, Daniel
1539-
Skottke, Daniel
10001 - 0
8.7
Kralovic, Peter
1000-
bez hráča
0+ - -
8.8
Filipek, Peter
1000-
bez hráča
0+ - -
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.2  Ruzinov CElo-14  Slovan IElo2 : 5
9.1
Vaverka, Miroslav
1563-
Skrinar, Marek
14880 - 1
9.2
Barati, Barnabas
1476-
Crkon, Lucas
1170½ - ½
9.3
Faltus, Jan
1452-
Petrek, David
14040 - 1
9.4
Zatko, Peter
1432-
Horvath, Marian
10000 - 1
9.5
Vrbensky, Jozef
1378-
Horvath, Jan
1000½ - ½
9.6
Lorincz, Robert
1423-
Petrek, Miroslav
15790 - 1
9.7
Rakovan, Boris
1000-
Horvathova, Hana
10001 - 0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
14. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.4  Tatran DElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
8.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
8.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
9.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
9.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
16. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
10.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
10.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
17. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
17. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
17. kolo dňa 2016/04/22 o 17:00
š.1  Slavia BElo-20  BYEElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hrá&