TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr25573.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2 
1Sachovy klub Krasnany * 376563054,0
2SK Modra C * 65525652449,0
3Tatran Bratislava - Dubravka5 * 45354652352,5
4Slovan Bratislava D24 * 36661949,5
5SK Doprastav Bratislava E133 * 5664351946,0
6SK Doprastav Bratislava D3553 * 451644,5
7Sachy.sk Slavia STU Bratislava6322 * 461345,5
8SK Apollo Slovnaft Bratislava3424 * 641240,5
9KS Pezinok B22222 * 01233,5
10KSN Bratislava22448 * 651141,0
11SK DK Ruzinov3542 * ½733,5
12SK Doprastav Bratislava F233333 * 638,5

Súpisky družstiev

  2. KSN Bratislava (Elo Ø:1955 / TB1: 11 / TB2: 41)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Rohacek Miroslav229622960SVKLA7,011,0
2Kovac Andrej210921090SVK6,510,0
3Padysak Tomas202220220SVK6,511,0
4Rohackova Veronika204020400SVKLB2,55,0
5Sebo Viktor181418140SVK4,011,0
6Solar Andrej178117810SVK0,01,0
7Kimerling Martin180818080SVK5,011,0
8Rozarova Katarina176901769SVK2,010,0
9Sklars Tomas174617460SVK5,511,0
10Kevicka Lucia163101631SVK2,07,0
11Macko Peter148501485SVK0,00,0
12Kordos Adam149001490SVK0,00,0
13Rohacek Pavol138801388SVK0,00,0
14Padysak Matus139701397SVK0,00,0
15Vrtiakova Anna142401424SVK0,00,0
16Macko Miroslav141701417SVK0,00,0
17Kravar Peter100001000SVK0,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  10. KSN Bratislava (Elo Ø:1955, TB1: 11 / TB2: 41)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Rohacek Miroslav229622960SVKLA½01½11010117,011
2Kovac Andrej210921090SVK11½01100116,510
3Padysak Tomas202220220SVK10010110½116,511
4Rohackova Veronika204020400SVKLB1100½2,55
5Sebo Viktor181418140SVK100½0000½114,011
6Solar Andrej178117810SVK00,01
7Kimerling Martin180818080SVK010011½0½015,011
8Rozarova Katarina176901769SVK½000000½012,010
9Sklars Tomas174617460SVK0½1001½10½15,511
10Kevicka Lucia163101631SVK01000012,07

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2009/10/18 o 9:30
š.2  KSN Bratislava-11  SK Apollo Slovnaft Bratislava4 : 4
2.1
Rohacek, Miroslav
-
Sabolik, Frantisek
½ - ½
2.2
Kovac, Andrej
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
2.3
Padysak, Tomas
-
Chrenko, Peter
1 - 0
2.4
Sebo, Viktor
-
Mihalik, Michal
1 - 0
2.5
Kimerling, Martin
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
2.6
Rozarova, Katarina
-
Cacko, Jozef
½ - ½
2.7
Sklars, Tomas
-
Vanek, Richard
0 - 1
2.8
Kevicka, Lucia
-
Just, Jozef
0 - 1
2. kolo dňa 2009/10/25 o 9:30
š.1  Slovan Bratislava D-2  KSN Bratislava4½:3½
6.1
Sulek, Viliam
-
Rohacek, Miroslav
1 - 0
6.2
Oprea, Erik
-
Kovac, Andrej
0 - 1
6.3
Bednar, Miroslav
-
Padysak, Tomas
1 - 0
6.4
Hudec, Jan
-
Sebo, Viktor
1 - 0
6.5
Sturc, Gustav
-
Kimerling, Martin
0 - 1
6.6
Cambel, Vladimir
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
6.7
Isa, Vlastimil
-
Sklars, Tomas
½ - ½
6.8
Jancura, Andrej
-
Kevicka, Lucia
0 - 1
3. kolo dňa 2009/11/29 o 9:30
š.2  KSN Bratislava-12  SK Doprastav Bratislava D2½:5½
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Biro, Karol
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Krajnak, Robert
½ - ½
1.3
Padysak, Tomas
-
Jelenciak, Jozef
0 - 1
1.4
Sebo, Viktor
-
Stanko, Ivan
0 - 1
1.5
Kimerling, Martin
-
Goga, Frantisek
0 - 1
1.6
Rozarova, Katarina
-
Farkas, Vladimir
0 - 1
1.7
Sklars, Tomas
-
Henc, Marian
1 - 0
1.8
Kevicka, Lucia
-
Ulehla, Dag
0 - 1
4. kolo dňa 2009/12/06 o 9:30
š.2  KSN Bratislava-3  SK Modra C2 : 6
6.1
Rohacek, Miroslav
-
Kleman, Miroslav
½ - ½
6.2
Kovac, Andrej
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
6.3
Padysak, Tomas
-
Kundrak, Vladimir
1 - 0
6.4
Sebo, Viktor
-
Prielozny, Marek
½ - ½
6.5
Kimerling, Martin
-
Sustak, Roman
0 - 1
6.6
Rozarova, Katarina
-
Soldan, Jan
0 - 1
6.7
Sklars, Tomas
-
Horvath, Marek
0 - 1
6.8
Kevicka, Lucia
-
Petrakovic, Kamil
0 - 1
5. kolo dňa 2009/12/20 o 9:30
š.4  SK Doprastav Bratislava E-2  KSN Bratislava4 : 4
2.1
Schwarz, Dusan
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
2.2
Machalec, Vladimir
-
Kovac, Andrej
0 - 1
2.3
Michalko, Peter
-
Padysak, Tomas
1 - 0
2.4
Feiler, Peter
-
Rohackova, Veronika
0 - 1
2.5
Trunkvalter, Lubos
-
Sebo, Viktor
1 - 0
2.6
Vrba, Michal
-
Kimerling, Martin
0 - 1
2.7
Hajek, Lukas
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
2.8
Orosi, Peter
-
Sklars, Tomas
1 - 0
6. kolo dňa 2010/01/24 o 9:30
š.2  KSN Bratislava-5  SK DK Ruzinov6 : 2
5.1
Rohacek, Miroslav
-
Hricak, Vasil
1 - 0
5.2
Kovac, Andrej
-
Janosko, Rastislav
1 - 0
5.3
Padysak, Tomas
-
Kasanicky, Robert
1 - 0
5.4
Rohackova, Veronika
-
Makuch, Martin
1 - 0
5.5
Sebo, Viktor
-
Marcek, Jan
0 - 1
5.6
Kimerling, Martin
-
Volek, Jan
1 - 0
5.7
Rozarova, Katarina
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
5.8
Sklars, Tomas
-
Michal, Viktor
1 - 0
7. kolo dňa 2010/01/31 o 9:30
š.6  Sachovy klub Krasnany-2  KSN Bratislava6 : 2
3.1
Petreje, Juraj
-
Rohacek, Miroslav
1 - 0
3.2
Bronis, Marian
-
Kovac, Andrej
1 - 0
3.3
Mandak, Miroslav
-
Padysak, Tomas
0 - 1
3.4
Kebis, Milos
-
Sebo, Viktor
1 - 0
3.5
Povysil, Peter
-
Kimerling, Martin
½ - ½
3.6
Nepras, Martin
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
3.7
Mikulasek, Viktor
-
Sklars, Tomas
½ - ½
3.8
Rathousky, Karol
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
8. kolo dňa 2010/02/21 o 9:30
š.2  KSN Bratislava-7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava2½:5½
4.1
Rohacek, Miroslav
-
Chovanec, Vladimir
1 - 0
4.2
Padysak, Tomas
-
Kralovic, Andrej
0 - 1
4.3
Rohackova, Veronika
-
Bury, Rastislav
0 - 1
4.4
Sebo, Viktor
-
Stefan, Oldrich
0 - 1
4.5
Kimerling, Martin
-
Bedac, Jozef
0 - 1
4.6
Rozarova, Katarina
-
Koutny, Pavel
½ - ½
4.7
Sklars, Tomas
-
Pisar, Juraj
1 - 0
4.8
Kevicka, Lucia
-
Skvarka, Jaroslav
0 - 1
9. kolo dňa 2010/03/07 o 9:30
š.8  Tatran Bratislava - Dubravka-2  KSN Bratislava6½:1½
4.1FM
Novak, Ivan
-
Rohacek, Miroslav
1 - 0
4.2
Szollos, Ondrej
-
Kovac, Andrej
1 - 0
4.3
Certik, Matej
-
Padysak, Tomas
½ - ½
4.4
Badura, Peter
-
Rohackova, Veronika
1 - 0
4.5
Dolinsky, Jaroslav
-
Sebo, Viktor
½ - ½
4.6
Galan, Anton
-
Solar, Andrej
1 - 0
4.7
Garaj, Ivan
-
Kimerling, Martin
½ - ½
4.8
Skoviera, Luboslav
-
Sklars, Tomas
1 - 0
10. kolo dňa 2010/03/21 o 9:30
š.2  KSN Bratislava-9  SK Doprastav Bratislava F5 : 3
3.1
Rohacek, Miroslav
-
Olvecky, Jaroslav
1 - 0
3.2
Kovac, Andrej
-
Tomanek, Rafael
1 - 0
3.3
Padysak, Tomas
-
Kucera, Michal
1 - 0
3.4
Rohackova, Veronika
-
Kopcok, Michal
½ - ½
3.5
Sebo, Viktor
-
Susko, Peter
1 - 0
3.6
Kimerling, Martin
-
Novak, Stanislav
0 - 1
3.7
Rozarova, Katarina
-
Priam, Stefan
0 - 1
3.8
Sklars, Tomas
-
Halasz, Michal
½ - ½
11. kolo dňa 2010/03/28 o 9:30
š.10  KS Pezinok B-2  KSN Bratislava0 : 8
5.1
Hartl, Jan
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
5.2
Srna, Jan
-
Kovac, Andrej
0 - 1
5.3
Pekar, Jozef
-
Padysak, Tomas
0 - 1
5.4
Berta, Martin
-
Sebo, Viktor
0 - 1
5.5
Ptak, Jozef
-
Kimerling, Martin
0 - 1
5.6
Navara, Robert
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
5.7
Feder, Marek
-
Sklars, Tomas
0 - 1
5.8
Cernuska, Peter
-
Kevicka, Lucia
0 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Orosi Peter190219020SK Doprastav Bratislava E8,51085,06
2Prochazka Jaromir187518750SK DK Ruzinov8,51085,06
3Novak Stanislav195919590SK Doprastav Bratislava F8,51177,35
4Bury Rastislav206620660Sachy.sk Slavia STU Bratislava8,0988,92
5Soldan Jan190919090SK Modra C8,0988,95
6Povysil Peter198619860Sachovy klub Krasnany8,01172,74
7Janos Martin219221920Tatran Bratislava - Dubravka7,0977,82
8Sipeky Ladislav196219620Tatran Bratislava - Dubravka7,0977,84
9Priam Stefan187418740SK Doprastav Bratislava F7,0977,87
10Vanek Richard193519350SK Apollo Slovnaft Bratislava7,01070,05
11Rohacek Miroslav229622960KSN Bratislava7,01163,61
12FMNovak Ivan222122210Tatran Bratislava - Dubravka7,01163,61
13Hajek Lukas171617160SK Doprastav Bratislava E6,5792,95
14Sustak Roman192319230SK Modra C6,5881,34
15Mydlarik Martin216921690SK Modra C6,5972,21
16Kovac Andrej210921090KSN Bratislava6,51065,02
17Kebis Milos200820080Sachovy klub Krasnany6,51159,12
18Padysak Tomas202220220KSN Bratislava6,51159,12
19Nepras Martin198119810Sachovy klub Krasnany6,0785,74
20Petrakovic Kamil182001820SK Modra C6,0875,06
21Ulehla Dag186918690SK Doprastav Bratislava D6,0875,07
22Hudec Jan209220920Slovan Bratislava D6,0966,73
23Farkas Vladimir195919590SK Doprastav Bratislava D6,0966,76
24Janos Jozef227522750Tatran Bratislava - Dubravka5,5868,81
25Zdrazil Bohumir195319530Slovan Bratislava D5,5868,86
26Certik Matej186818680Tatran Bratislava - Dubravka5,5961,13
27Krajnak Robert209620960SK Doprastav Bratislava D5,51055,01
28Sklars Tomas174617460KSN Bratislava5,51150,07
29Polacik Igor218621860SK Doprastav Bratislava E5,0771,41
30Kralovic Andrej215621560Sachy.sk Slavia STU Bratislava5,0862,51
31Bronis Marian213121310Sachovy klub Krasnany5,0955,61
32Hricak Vasil210021000SK DK Ruzinov5,01050,01
33Durovka Stefan188118810SK Doprastav Bratislava F5,01050,06
34Jelenciak Jozef201320130SK Doprastav Bratislava D5,01145,52
35Chrenko Peter190819080SK Apollo Slovnaft Bratislava5,01145,52
36Goga Frantisek198419840SK Doprastav Bratislava D5,01145,54
37Kimerling Martin180818080KSN Bratislava5,01145,55
38Dolnak Michal163416340Sachovy klub Krasnany4,5675,07
39Skoviera Luboslav180401804Tatran Bratislava - Dubravka4,5675,08
40Kleman Miroslav222222220SK Modra C4,5764,31
41Sturc Gustav207120710Slovan Bratislava D4,5764,33
42Cambel Vladimir203320330Slovan Bratislava D4,5764,34
43Skvarka Jaroslav167901679Sachy.sk Slavia STU Bratislava4,5764,37
44Isa Vlastimil202420240Slovan Bratislava D4,5856,34
45Koutny Pavel183518350Sachy.sk Slavia STU Bratislava4,5856,36
46Mandak Miroslav207020700Sachovy klub Krasnany4,5950,02
47Mihalik Michal190301903SK Apollo Slovnaft Bratislava4,5950,03
48Badura Peter192819280Tatran Bratislava - Dubravka4,5950,05
49Horvath Marek180218020SK Modra C4,5950,06
50Lachcina Alojz186918690SK Apollo Slovnaft Bratislava4,51045,04
51Labar Eduard204220420Sachy.sk Slavia STU Bratislava4,0757,14
52Rathousky Karol186418640Sachovy klub Krasnany4,0757,16
53Jancura Andrej188718870Slovan Bratislava D4,0757,16
54Oprea Erik211421140Slovan Bratislava D4,0944,41
55Kundrak Vladimir193619360SK Modra C4,0944,42
56Raczko Peter196219620SK Doprastav Bratislava D4,0944,45
57Danada Ondrej188418840SK Doprastav Bratislava E4,01040,03
58Rybajlak Igor191119110SK Apollo Slovnaft Bratislava4,01136,41
59Kucera Michal189918990SK Doprastav Bratislava F4,01136,43
60Sebo Viktor181418140KSN Bratislava4,01136,44
61Dolinsky Jaroslav191919190Tatran Bratislava - Dubravka4,01136,46
62Frindt Kornel215021500SK Apollo Slovnaft Bratislava3,5570,01
63Beles Milan207420740KS Pezinok B3,5658,31
64Srna Jan200820080KS Pezinok B3,5658,33
65Karlik Lukas184818480SK Modra C3,5658,34
66Schwarz Dusan229422940SK Doprastav Bratislava E3,5750,01
67Vinarcik Jan198619860SK Doprastav Bratislava D3,5750,04
68Stanko Ivan199919990SK Doprastav Bratislava D3,5843,83
69Pekar Jozef196019600KS Pezinok B3,5843,83
70Krno Vladimir184318430SK Apollo Slovnaft Bratislava3,5843,86
71Just Jozef180818080SK Apollo Slovnaft Bratislava3,5843,88
72Marcek Jan183218320SK DK Ruzinov3,51035,03
73Stefan Oldrich201520150Sachy.sk Slavia STU Bratislava3,51035,03
74Tomanek Rafael200120010SK Doprastav Bratislava F3,51131,82
75Slapak Zdenek218121810Slovan Bratislava D3,0475,01
76Bednar Miroslav209720970Slovan Bratislava D3,0475,02
77Faltan Peter201520150Sachovy klub Krasnany3,0475,07
78Michalko Peter179217920SK Doprastav Bratislava E3,0560,03
79Hurban Martin195819580Sachy.sk Slavia STU Bratislava3,0560,05
80Ballo Juraj156101561SK Doprastav Bratislava E3,0560,06
81Zacik Anton201820180KS Pezinok B3,0650,02
82Pobuda Tibor167701677KS Pezinok B3,0650,06
83Biro Karol216621660SK Doprastav Bratislava D3,0742,91
84Chovanec Vladimir209120910Sachy.sk Slavia STU Bratislava3,0742,91
85Michal Silvio210521050KS Pezinok B3,0742,91
86Sturc Jan201320130Slovan Bratislava D3,0742,96
87Rezak Milan204820480SK DK Ruzinov3,0837,52
88Mikulasek Viktor197419740Sachovy klub Krasnany3,0837,55
89Petreje Juraj223522350Sachovy klub Krasnany2,5383,31
90Sulek Viliam213121310Slovan Bratislava D2,5462,51
91Grich Juraj198919890Sachy.sk Slavia STU Bratislava2,5462,52
92Matusek Jan178217820SK DK Ruzinov2,5462,56
93Samko Karol199819980Slovan Bratislava D2,5462,56
94Garaj Ivan191019100Tatran Bratislava - Dubravka2,5462,57
95Rohackova Veronika204020400KSN Bratislava2,5550,03
96Prielozny Marek199819980SK Modra C2,5550,04
97Halasz Michal182818280SK Doprastav Bratislava F2,5550,07
98Durica Andrej185301853SK Apollo Slovnaft Bratislava2,5735,76
99Pisar Juraj183718370Sachy.sk Slavia STU Bratislava2,5735,77
100Makuch Martin194019400SK DK Ruzinov2,5831,33
101Hajtmanek Stanislav182218220KS Pezinok B2,5927,85
102Galan Anton184018400Tatran Bratislava - Dubravka2,02100,07
103Malaschitz Richard210702107SK Doprastav Bratislava F2,0366,71
104Slovik Vojtech180618060SK Doprastav Bratislava E2,0366,74
105Szollos Ondrej208820880Tatran Bratislava - Dubravka2,0450,02
106Trunkvalter Lubos186901869SK Doprastav Bratislava E2,0450,04
107Hartl Jan213121310KS Pezinok B2,0540,01
108Vrba Michal198519850SK Doprastav Bratislava E2,0540,05
109Hoferek Peter188518850Sachy.sk Slavia STU Bratislava2,0540,05
110Ashcroft Carl100001000SK Doprastav Bratislava E2,0540,08
111Hulla Stanislav100001000KS Pezinok B2,0540,08
112Kuma Rudolf172717270SK DK Ruzinov2,0633,37
113Kevicka Lucia163101631KSN Bratislava2,0728,68
114Volek Jan175517550SK DK Ruzinov2,0922,24
115Rozarova Katarina176901769KSN Bratislava2,01020,06
116Olvecky Jaroslav191819180SK Doprastav Bratislava F2,01118,21
117Varholak Peter166001660KS Pezinok B1,5275,06
118Ardo Peter187401874SK Doprastav Bratislava D1,5275,07
119Chalupa Valerian150315030Sachovy klub Krasnany1,5275,08
120Banasova Katarina214721470SK Modra C1,5350,01
121Chalupa Valerian179617960Sachovy klub Krasnany1,5350,05
122Bukovcak Jaroslav180018000Sachovy klub Krasnany1,5350,07
123Ptak Jozef166201662KS Pezinok B1,5437,56
124Karas Juraj163801638SK Doprastav Bratislava E1,5437,56
125Karas Marek161401614SK Doprastav Bratislava E1,5437,57
126Michal Viktor172117210SK DK Ruzinov1,5437,57
127Moravcik Peter163916390SK DK Ruzinov1,5530,07
128Navara Rudolf100001000KS Pezinok B1,5530,07
129Kopcok Michal198001980SK Doprastav Bratislava F1,5625,04
130Navara Vladimir184218420KS Pezinok B1,5818,84
131Kohlmann Robert219321930Sachovy klub Krasnany1,01100,04
132Cesek Dominik164001640SK Doprastav Bratislava E1,01100,05
133Benova Zita173217320Slovan Bratislava D1,01100,07
134Racko Jan160001600Sachy.sk Slavia STU Bratislava1,01100,08
135Sabolik Frantisek210321030SK Apollo Slovnaft Bratislava1,0333,31
136Beran Jan193119310Tatran Bratislava - Dubravka1,0333,35
137Henc Marian192619260SK Doprastav Bratislava D1,0333,37
138Navara Robert144301443KS Pezinok B1,0425,06
139Zemianek Juraj175001750SK DK Ruzinov1,0425,06
140Bedac Jozef176201762Sachy.sk Slavia STU Bratislava1,0616,75
141Susko Peter188018800SK Doprastav Bratislava F1,0911,14
142Turtev Juraj189401894SK Doprastav Bratislava D0,5150,06
143Kysel Jozef179101791SK Doprastav Bratislava F0,5150,08
144Visnovsky Marek169801698SK Modra C0,5150,08
145Vlckova Hana172117210Sachy.sk Slavia STU Bratislava0,5225,04
146Vimmer Michal201720170Slovan Bratislava D0,5225,05
147Gallas Lubomir179701797SK Modra C0,5225,05
148Cacko Jozef180718070SK Apollo Slovnaft Bratislava0,5225,05
149Lukac Peter182618260Slovan Bratislava D0,5225,06
150Mihalik Milan184918490Sachovy klub Krasnany0,5225,07


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Slovan Bratislava D (Elo Ø:2100 / TB1: 19 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Slapak Zdenek218121810SVKLA3,04,0
2Sulek Viliam213121310SVK2,54,0
3Oprea Erik211421140SVK4,09,0
4Bednar Miroslav209720970SVK3,04,0
5Hudec Jan209220920SVK6,09,0
6Sturc Gustav207120710SVK4,57,0
7Cambel Vladimir203320330SVK4,57,0
8Isa Vlastimil202420240SVK4,58,0
9Vimmer Michal201720170SVK0,52,0
10Breja Stanislav207820780SVK0,00,0
11Samko Karol199819980SVK2,54,0
12Sturc Jan201320130SVK3,07,0
13Zdrazil Bohumir195319530CZE5,58,0
14Jancura Andrej188718870SVK4,07,0
15Lukac Peter182618260SVK0,52,0
16Paulicka Ivan181318130SVK0,01,0
17Benova Zita173217320SVK1,01,0
18Chripko Lubomir168816880SVK0,01,0
19Kollar Jan Marek162816280SVK0,53,0
  3. SK Modra C (Elo Ø:2019 / TB1: 24 / TB2: 49)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Kleman Miroslav222222220SVKLA4,57,0
2Banasova Katarina214721470SVKLB1,53,0
3Mydlarik Martin216921690SVKLA6,59,0
4Kundrak Vladimir193619360SVK4,09,0
5Prielozny Marek199819980SVK2,55,0
6Sustak Roman192319230SVK6,58,0
7Karlik Lukas184818480SVK3,56,0
8Soldan Jan190919090SVK8,09,0
9Horvath Marek180218020SVK4,59,0
10Petrakovic Kamil182001820SVK6,08,0
11Gallas Lubomir179701797SVK0,52,0
12Visnovsky Marek169801698SVK0,51,0
13Hlubovic Michal163401634SVK0,54,0
14Belan Julius164701647SVK0,05,0
15Juran Jan153001530SVK0,00,0
16Cizmarik Frantisek145201452SVK0,00,0
17Trstensky Vladimir100001000SVK0,02,0
18Svoboda Zdeno100001000SVK0,01,0
  4. SK Doprastav Bratislava E (Elo Ø:2025 / TB1: 19 / TB2: 46)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Schwarz Dusan229422940SVKLA3,57,0
2Polacik Igor218621860SVK5,07,0
3Czucz Andrej203020300SVK0,01,0
4Machalec Vladimir201002010SVK0,57,0
5Michalko Peter179217920SVK3,05,0
6Danada Ondrej188418840SVKLA4,010,0
7Slovik Vojtech180618060SVK2,03,0
8Feiler Peter190601906SVK0,02,0
9Trunkvalter Lubos186901869SVK2,04,0
10Vrba Michal198519850SVK2,05,0
11Hajek Lukas171617160SVK6,57,0
12Orosi Peter190219020SVK8,510,0
13Cesek Dominik164001640SVK1,01,0
14Ballo Juraj156101561SVK3,05,0
15Karas Juraj163801638SVK1,54,0
16Karas Marek161401614SVK1,54,0
17Beer Michal147801478SVK0,00,0
18Michalkova Martina143701437SVK0,01,0
19Ashcroft Carl100001000SVK2,05,0
  5. SK DK Ruzinov (Elo Ø:1978 / TB1: 7 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Hricak Vasil210021000SVKLA5,010,0
2Milanov Jasen202220220SVKLA0,02,0
3Rezak Milan204820480SVK3,08,0
4Janosko Rastislav204520450SVK0,02,0
5Kasanicky Robert195819580SVK0,53,0
6Makuch Martin194019400SVK2,58,0
7Marcek Jan183218320SVK3,510,0
8Volek Jan175517550SVK2,09,0
9Prochazka Jaromir187518750SVK8,510,0
10Matusek Jan178217820SVK2,54,0
11Zemianek Juraj175001750SVK1,04,0
12Michal Viktor172117210SVK1,54,0
13Kuma Rudolf172717270SVK2,06,0
14Vesely Bedrich180701807SVK0,00,0
15Hatala Peter158515850SVK0,01,0
16Moravcik Peter163916390SVK1,55,0
17Orolin Jan159501595SVK0,01,0
18Vagala Zlatko170601706SVK0,00,0
  6. Sachovy klub Krasnany (Elo Ø:2077 / TB1: 30 / TB2: 54)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Petreje Juraj223522350SVKLA2,53,0
2Bronis Marian213121310SVK5,09,0
3Mandak Miroslav207020700SVK4,59,0
4Kebis Milos200820080SVK6,511,0
5Kohlmann Robert219321930SVK1,01,0
6Povysil Peter198619860SVK8,011,0
7Nepras Martin198119810SVK6,07,0
8Mikulasek Viktor197419740SVKLA3,08,0
9Rathousky Karol186418640SVK4,07,0
10Faltan Peter201520150SVK3,04,0
11Chalupa Valerian179617960SVK1,53,0
12Mihalik Milan184918490SVK0,52,0
13Dolnak Michal163416340SVK4,56,0
14Bukovcak Jaroslav180018000SVK1,53,0
15Chalupa Valerian150315030SVK1,52,0
16Marko Ondrej151001510SVK0,00,0
17Vojacek Alois100001000SVK1,02,0
  7. Sachy.sk Slavia STU Bratislava (Elo Ø:2025 / TB1: 13 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Chovanec Vladimir209120910SVK3,07,0
2Kralovic Andrej215621560SVKLA5,08,0
3Bury Rastislav206620660SVKLA8,09,0
4Grich Juraj198919890SVK2,54,0
5Stefan Oldrich201520150SVK3,510,0
6Labar Eduard204220420SVK4,07,0
7Hurban Martin195819580SVKLB3,05,0
8Vlckova Hana172117210SVK0,52,0
9Hoferek Peter188518850SVK2,05,0
10Bedac Jozef176201762SVK1,06,0
11Koutny Pavel183518350SVK4,58,0
12Pisar Juraj183718370SVK2,57,0
13Martinez Eduardo171301713SVK0,00,0
14Vodicka Ivan167501675SVK0,00,0
15Skvarka Jaroslav167901679SVK4,57,0
16Psotny Martin161301613SVK0,00,0
17Racko Jan160001600SVK1,01,0
18Kostun Roman157801578SVK0,00,0
19Portes Peter148901489SVK0,52,0
20Radvanyiova Monika148201482SVK0,00,0
  8. Tatran Bratislava - Dubravka (Elo Ø:2082 / TB1: 23 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Janos Jozef227522750SVKLA5,58,0
2FMNovak Ivan222122210SVK7,011,0
3Janos Martin219221920SVKLA7,09,0
4Szollos Ondrej208820880SVKLA2,04,0
5Bayer Branislav202320230SVK0,00,0
6Certik Matej186818680SVK5,59,0
7Cernicky Peter190519050SVK0,01,0
8Sipeky Ladislav196219620SVK7,09,0
9Beran Jan193119310SVK1,03,0
10Badura Peter192819280SVK4,59,0
11Granec Stefan196419640SVK0,01,0
12Pigos Jan184918490SVK0,01,0
13Dolinsky Jaroslav191919190SVK4,011,0
14Galan Anton184018400SVK2,02,0
15Garaj Ivan191019100SVK2,54,0
16Sith Jozef169616960SVK0,00,0
17Perasin Marian184918490SVK0,00,0
18Povraznik Peter180318030SVK0,00,0
19Smelko Eduard179801798SVK0,00,0
20Skoviera Luboslav180401804SVK4,56,0
  9. SK Doprastav Bratislava F (Elo Ø:1953 / TB1: 6 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard210702107SVK2,03,0
2Olvecky Jaroslav191819180SVK2,011,0
3Tomanek Rafael200120010SVKLA3,511,0
4Kucera Michal189918990SVKLA4,011,0
5Kopcok Michal198001980SVK1,56,0
6Susko Peter188018800SVK1,09,0
7Novak Stanislav195919590SVK8,511,0
8Durovka Stefan188118810SVK5,010,0
9Priam Stefan187418740SVK7,09,0
10Halasz Michal182818280SVK3,56,0
11Kysel Jozef179101791SVK0,51,0
12Meszaros Vojtech166216620SVK0,00,0
13Lindtner Boris180001800SVK0,00,0
14Kulik Juraj174401744SVK0,00,0
15Kis Ladislav166201662SVK0,00,0
16Kriszt Mikulas164501645SVK0,00,0
17Rintel Boris156601566SVK0,00,0
18Nagy Ladislav145501455SVK0,00,0
  10. KS Pezinok B (Elo Ø:1995 / TB1: 12 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Hartl Jan213121310SVKLA2,05,0
2Michal Silvio210521050SVKLA3,07,0
3Beles Milan207420740SVKLA3,56,0
4Zacik Anton201820180SVK3,06,0
5Srna Jan200820080SVK3,56,0
6Pekar Jozef196019600SVK3,58,0
7Navara Vladimir184218420SVK1,58,0
8Hajtmanek Stanislav182218220SVK2,59,0
9Berta Martin166501665SVK0,53,0
10Lencucha Tibor174701747SVK0,01,0
11Pobuda Tibor167701677SVK3,06,0
12Varholak Peter166001660SVK1,52,0
13Ptak Jozef166201662SVK1,54,0
14Mikovic Stefan161101611SVK0,00,0
15Navara Robert144301443SVK1,04,0
16Feder Marek136301363SVK0,02,0
17Cernuska Peter100001000SVK0,01,0
18Navara Rudolf100001000SVK1,55,0
19Hulla Stanislav100001000SVK2,05,0
  11. SK Apollo Slovnaft Bratislava (Elo Ø:1971 / TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Frindt Kornel215021500SVKLA3,55,0
2Sabolik Frantisek210321030SVK1,03,0
3Pinter Jozef198601986SVK0,01,0
4Rybajlak Igor191119110SVK4,011,0
5Chrenko Peter190819080SVK5,011,0
6Mihalik Michal190301903SVK4,59,0
7Lachcina Alojz186918690SVK4,510,0
8Cacko Jozef180718070SVK0,52,0
9Vanek Richard193519350SVK7,010,0
10Durica Andrej185301853SVK2,57,0
11Krno Vladimir184318430SVK3,58,0
12Panik Ladislav182618260SVK0,02,0
13Just Jozef180818080SVK4,59,0
14Prochazkova Maria172201722SVK0,00,0
15Gombos Vlastimil170301703SVK0,00,0
16Parak Maros165001650SVK0,00,0
17Jambrich Jaromir164916490SVK0,00,0
18Cierny Kamil155001550SVK0,00,0
19Bisak Viliam154401544SVK0,00,0
20Elis Julius154101541SVK0,00,0
  12. SK Doprastav Bratislava D (Elo Ø:2021 / TB1: 16 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Biro Karol216621660SVKLA3,07,0
2Krajnak Robert209620960SVK5,510,0
3Jelenciak Jozef201320130SVK5,011,0
4Stanko Ivan199919990SVKLA3,58,0
5Vinarcik Jan198619860SVK3,57,0
6Goga Frantisek198419840SVK5,011,0
7Raczko Peter196219620SVK4,09,0
8Farkas Vladimir195919590SVK6,09,0
9Henc Marian192619260SVK1,03,0
10Ulehla Dag186918690SVK6,08,0
11Turtev Juraj189401894SVK0,51,0
12Ardo Peter187401874SVK1,52,0
13Hricovini Michal157501575SVK0,00,0
14Ruzicka Miroslav156801568SVK0,00,0
15Illovsky Michal150301503SVK0,00,0
16Blizman Marian156801568SVK0,00,0
17Kriss Robert100001000SVK0,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Sachovy klub Krasnany (Elo Ø:2077, TB1: 30 / TB2: 54)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Petreje Juraj223522350SVKLA1½12,53
2Bronis Marian213121310SVK½01½0½11½5,09
3Mandak Miroslav207020700SVK001½001114,59
4Kebis Milos200820080SVK00½½111110½6,511
5Kohlmann Robert219321930SVK11,01
6Povysil Peter198619860SVK1011½1½½11½8,011
7Nepras Martin198119810SVK½11111½6,07
8Mikulasek Viktor197419740SVKLA1½0½00½½3,08
9Rathousky Karol186418640SVK½110½½½4,07
10Faltan Peter201520150SVK11103,04
11Chalupa Valerian179617960SVK10½1,53
12Mihalik Milan184918490SVK0½0,52
13Dolnak Michal163416340SVK1½11014,56
14Bukovcak Jaroslav180018000SVK½½½1,53
15Chalupa Valerian150315030SVK½11,52
17Vojacek Alois100001000SVK0+1,02
  2. SK Modra C (Elo Ø:2019, TB1: 24 / TB2: 49)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Kleman Miroslav222222220SVKLA11½½½014,57
2Banasova Katarina214721470SVKLB½½½1,53
3Mydlarik Martin216921690SVKLA1½11½½0116,59
4Kundrak Vladimir193619360SVK½1001½0104,09
5Prielozny Marek199819980SVK½1½½02,55
6Sustak Roman192319230SVK½½111½116,58
7Karlik Lukas184818480SVK½1½1½03,56
8Soldan Jan190919090SVK½111111½18,09
9Horvath Marek180218020SVK½0½1½0½½14,59
10Petrakovic Kamil182001820SVK½111½1½½6,08
11Gallas Lubomir179701797SVK0½0,52
12Visnovsky Marek169801698SVK½0,51
13Hlubovic Michal163401634SVK00½00,54
14Belan Julius164701647SVK000000,05
17Trstensky Vladimir100001000SVK000,02
18Svoboda Zdeno100001000SVK00,01
  3. Tatran Bratislava - Dubravka (Elo Ø:2082, TB1: 23 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Janos Jozef227522750SVKLA1110110½5,58
2FMNovak Ivan222122210SVK110011001117,011
3Janos Martin219221920SVKLA1111011017,09
4Szollos Ondrej208820880SVKLA10102,04
6Certik Matej186818680SVK½1½101½½½5,59
7Cernicky Peter190519050SVK00,01
8Sipeky Ladislav196219620SVK½1½1111½½7,09
9Beran Jan193119310SVK0011,03
10Badura Peter192819280SVK½1½0½½1½04,59
11Granec Stefan196419640SVK00,01
12Pigos Jan184918490SVK00,01
13Dolinsky Jaroslav191919190SVK1½00010½½½04,011
14Galan Anton184018400SVK112,02
15Garaj Ivan191019100SVK011½2,54
20Skoviera Luboslav180401804SVK½½½1114,56
  4. Slovan Bratislava D (Elo Ø:2100, TB1: 19 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Slapak Zdenek218121810SVKLA½11½3,04
2Sulek Viliam213121310SVK101½2,54
3Oprea Erik211421140SVK0½0½011014,09
4Bednar Miroslav209720970SVK1½1½3,04
5Hudec Jan209220920SVK1011010116,09
6Sturc Gustav207120710SVK½0½1½114,57
7Cambel Vladimir203320330SVK½1001114,57
8Isa Vlastimil202420240SVK1½½001½14,58
9Vimmer Michal201720170SVK0½0,52
11Samko Karol199819980SVK½½½12,54
12Sturc Jan201320130SVK00½1½013,07
13Zdrazil Bohumir195319530CZE½½1½11½½5,58
14Jancura Andrej188718870SVK½011½½½4,07
15Lukac Peter182618260SVK0½0,52
16Paulicka Ivan181318130SVK00,01
17Benova Zita173217320SVK11,01
18Chripko Lubomir168816880SVK00,01
19Kollar Jan Marek162816280SVK0½00,53
  5. SK Doprastav Bratislava E (Elo Ø:2025, TB1: 19 / TB2: 46)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Schwarz Dusan229422940SVKLA½00½11½3,57
2Polacik Igor218621860SVK½½11½1½5,07
3Czucz Andrej203020300SVK00,01
4Machalec Vladimir201002010SVK00000½00,57
5Michalko Peter179217920SVK1½½103,05
6Danada Ondrej188418840SVKLA00101110004,010
7Slovik Vojtech180618060SVK1½½2,03
8Feiler Peter190601906SVK000,02
9Trunkvalter Lubos186901869SVK11002,04
10Vrba Michal198519850SVK110002,05
11Hajek Lukas171617160SVK11½11116,57
12Orosi Peter190219020SVK1101111½118,510
13Cesek Dominik164001640SVK11,01
14Ballo Juraj156101561SVK110013,05
15Karas Juraj163801638SVK10½01,54
16Karas Marek161401614SVK0½101,54
18Michalkova Martina143701437SVK00,01
19Ashcroft Carl100001000SVK½100½2,05
  6. SK Doprastav Bratislava D (Elo Ø:2021, TB1: 16 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Biro Karol216621660SVKLA1010½0½3,07
2Krajnak Robert209620960SVK½½½11100015,510
3Jelenciak Jozef201320130SVK½010½½1½½0½5,011
4Stanko Ivan199919990SVKLA0½1010103,58
5Vinarcik Jan198619860SVK101010½3,57
6Goga Frantisek198419840SVK½½1½000101½5,011
7Raczko Peter196219620SVK½½½100½½½4,09
8Farkas Vladimir195919590SVK1111½01½06,09
9Henc Marian192619260SVK0011,03
10Ulehla Dag186918690SVK1½11110½6,08
11Turtev Juraj189401894SVK½0,51
12Ardo Peter187401874SVK1½1,52
  7. Sachy.sk Slavia STU Bratislava (Elo Ø:2025, TB1: 13 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Chovanec Vladimir209120910SVK½00110½3,07
2Kralovic Andrej215621560SVKLA1½1½01105,08
3Bury Rastislav206620660SVKLA111111½1½8,09
4Grich Juraj198919890SVK1½½½2,54
5Stefan Oldrich201520150SVK0½0½½01½½03,510
6Labar Eduard204220420SVK½½½½½½14,07
7Hurban Martin195819580SVKLB011013,05
8Vlckova Hana172117210SVK½00,52
9Hoferek Peter188518850SVK½010½2,05
10Bedac Jozef176201762SVK0000101,06
11Koutny Pavel183518350SVK½101½½104,58
12Pisar Juraj183718370SVK0½½½0102,57
15Skvarka Jaroslav167901679SVK110110½4,57
17Racko Jan160001600SVK11,01
19Portes Peter148901489SVK½00,52
  8. SK Apollo Slovnaft Bratislava (Elo Ø:1971, TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Frindt Kornel215021500SVKLA0111½3,55
2Sabolik Frantisek210321030SVK½½01,03
3Pinter Jozef198601986SVK00,01
4Rybajlak Igor191119110SVK0½011010½004,011
5Chrenko Peter190819080SVK0½½10½0011½5,011
6Mihalik Michal190301903SVK001½½½½½14,59
7Lachcina Alojz186918690SVK1½001001104,510
8Cacko Jozef180718070SVK½00,52
9Vanek Richard193519350SVK11111½1½007,010
10Durica Andrej185301853SVK10001½02,57
11Krno Vladimir184318430SVK0001011½3,58
12Panik Ladislav182618260SVK000,02
13Just Jozef180818080SVK11½000½+½4,59
  9. KS Pezinok B (Elo Ø:1995, TB1: 12 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Hartl Jan213121310SVKLA½½0102,05
2Michal Silvio210521050SVKLA½½½½½0½3,07
3Beles Milan207420740SVKLA½½011½3,56
4Zacik Anton201820180SVK½½1½½03,06
5Srna Jan200820080SVK½111003,56
6Pekar Jozef196019600SVK½11000103,58
7Navara Vladimir184218420SVK½00½000½1,58
8Hajtmanek Stanislav182218220SVK101½000002,59
9Berta Martin166501665SVK½000,53
10Lencucha Tibor174701747SVK00,01
11Pobuda Tibor167701677SVK010½½13,06
12Varholak Peter166001660SVK1½1,52
13Ptak Jozef166201662SVK1½001,54
15Navara Robert144301443SVK½0½01,04
16Feder Marek136301363SVK000,02
17Cernuska Peter100001000SVK00,01
18Navara Rudolf100001000SVK100½01,55
19Hulla Stanislav100001000SVK010½½2,05
  11. SK DK Ruzinov (Elo Ø:1978, TB1: 7 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Hricak Vasil210021000SVKLA00½1½0½11½5,010
2Milanov Jasen202220220SVKLA000,02
3Rezak Milan204820480SVK0½0½0½1½3,08
4Janosko Rastislav204520450SVK000,02
5Kasanicky Robert195819580SVK½000,53
6Makuch Martin194019400SVK000010½12,58
7Marcek Jan183218320SVK000010½1103,510
8Volek Jan175517550SVK½0000½0½½2,09
9Prochazka Jaromir187518750SVK11111½11018,510
10Matusek Jan178217820SVK01½12,54
11Zemianek Juraj175001750SVK½00½1,04
12Michal Viktor172117210SVK01½01,54
13Kuma Rudolf172717270SVK0½½1002,06
15Hatala Peter158515850SVK00,01
16Moravcik Peter163916390SVK½0½0½1,55
17Orolin Jan159501595SVK00,01
  12. SK Doprastav Bratislava F (Elo Ø:1953, TB1: 6 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartie
1Malaschitz Richard210702107SVK½½12,03
2Olvecky Jaroslav191819180SVK010000010002,011
3Tomanek Rafael200120010SVKLA11000½0½½003,511
4Kucera Michal189918990SVKLA01½000½10014,011
5Kopcok Michal198001980SVK00100½1,56
6Susko Peter188018800SVK0½0000½001,09
7Novak Stanislav195919590SVK11011111½108,511
8Durovka Stefan188118810SVK½10½1011005,010
9Priam Stefan187418740SVK1100111117,09
10Halasz Michal182818280SVK+010½13,56
11Kysel Jozef179101791SVK½0,51

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2009/10/18 o 9:30
š.1  Slovan Bratislava D-12  SK Doprastav Bratislava D3 : 5
1.1
Sturc, Gustav
-
Krajnak, Robert
½ - ½
1.2
Cambel, Vladimir
-
Jelenciak, Jozef
½ - ½
1.3
Isa, Vlastimil
-
Stanko, Ivan
1 - 0
1.4
Vimmer, Michal
-
Vinarcik, Jan
0 - 1
1.5
Zdrazil, Bohumir
-
Goga, Frantisek
½ - ½
1.6
Jancura, Andrej
-
Raczko, Peter
½ - ½
1.7
Lukac, Peter
-
Farkas, Vladimir
0 - 1
1.8
Kollar, Jan Marek
-
Ulehla, Dag
0 - 1
1. kolo dňa 2009/10/18 o 9:30
š.3  SK Modra C-10  KS Pezinok B2½:5½
3.1
Banasova, Katarina
-
Hartl, Jan
½ - ½
3.2
Sustak, Roman
-
Michal, Silvio
½ - ½
3.3
Karlik, Lukas
-
Srna, Jan
½ - ½
3.4
Horvath, Marek
-
Pekar, Jozef
½ - ½
3.5
Petrakovic, Kamil
-
Navara, Vladimir
½ - ½
3.6
Hlubovic, Michal
-
Hajtmanek, Stanislav
0 - 1
3.7
Belan, Julius
-
Varholak, Peter
0 - 1
3.8
Trstensky, Vladimir
-
Navara, Rudolf
0 - 1
1. kolo dňa 2009/10/18 o 9:30
š.4  SK Doprastav Bratislava E-9  SK Doprastav Bratislava F5 : 3
4.1
Polacik, Igor
-
Malaschitz, Richard
½ - ½
4.2
Michalko, Peter
-
Olvecky, Jaroslav
1 - 0
4.3
Danada, Ondrej
-
Tomanek, Rafael
0 - 1
4.4
Slovik, Vojtech
-
Kucera, Michal
1 - 0
4.5
Hajek, Lukas
-
Kopcok, Michal
1 - 0
4.6
Orosi, Peter
-
Susko, Peter
1 - 0
4.7
Karas, Marek
-
Novak, Stanislav
0 - 1
4.8
Ashcroft, Carl
-
Durovka, Stefan
½ - ½
1. kolo dňa 2009/10/18 o 9:30
š.5  SK DK Ruzinov-8  Tatran Bratislava - Dubravka2½:5½
5.1
Hricak, Vasil
-
Janos, Jozef
0 - 1
5.2
Rezak, Milan
-FM
Novak, Ivan
0 - 1
5.3
Marcek, Jan
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
5.4
Volek, Jan
-
Certik, Matej
½ - ½
5.5
Prochazka, Jaromir
-
Beran, Jan
1 - 0
5.6
Zemianek, Juraj
-
Badura, Peter
½ - ½
5.7
Kuma, Rudolf
-
Dolinsky, Jaroslav
0 - 1
5.8
Moravcik, Peter
-
Skoviera, Luboslav
½ - ½
1. kolo dňa 2009/10/18 o 9:30
š.6  Sachovy klub Krasnany-7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava4½:3½
6.1
Bronis, Marian
-
Chovanec, Vladimir
½ - ½
6.2
Mandak, Miroslav
-
Kralovic, Andrej
0 - 1
6.3
Kebis, Milos
-
Bury, Rastislav
0 - 1
6.4
Povysil, Peter
-
Stefan, Oldrich
1 - 0
6.5
Nepras, Martin
-
Labar, Eduard
½ - ½
6.6
Mikulasek, Viktor
-
Hurban, Martin
1 - 0
6.7
Rathousky, Karol
-
Hoferek, Peter
½ - ½
6.8
Faltan, Peter
-
Pisar, Juraj
1 - 0
2. kolo dňa 2009/10/25 o 9:30
š.12  SK Doprastav Bratislava D-7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava4½:3½
1.1
Biro, Karol
-
Chovanec, Vladimir
1 - 0
1.2
Krajnak, Robert
-
Kralovic, Andrej
½ - ½
1.3
Jelenciak, Jozef
-
Bury, Rastislav
0 - 1
1.4
Stanko, Ivan
-
Stefan, Oldrich
½ - ½
1.5
Goga, Frantisek
-
Labar, Eduard
½ - ½
1.6
Raczko, Peter
-
Vlckova, Hana
½ - ½
1.7
Farkas, Vladimir
-
Bedac, Jozef
1 - 0
1.8
Ulehla, Dag
-
Koutny, Pavel
½ - ½
2. kolo dňa 2009/10/25 o 9:30
š.8  Tatran Bratislava - Dubravka-6  Sachovy klub Krasnany5 : 3
2.1
Janos, Jozef
-
Bronis, Marian
1 - 0
2.2FM
Novak, Ivan
-
Mandak, Miroslav
1 - 0
2.3
Janos, Martin
-
Kebis, Milos
1 - 0
2.4
Certik, Matej
-
Povysil, Peter
1 - 0
2.5
Sipeky, Ladislav
-
Mikulasek, Viktor
½ - ½
2.6
Granec, Stefan
-
Chalupa, Valerian
0 - 1
2.7
Pigos, Jan
-
Dolnak, Michal
0 - 1
2.8
Dolinsky, Jaroslav
-
Chalupa, Valerian
½ - ½
2. kolo dňa 2009/10/25 o 9:30
š.9  SK Doprastav Bratislava F-5  SK DK Ruzinov7½: ½
3.1
Olvecky, Jaroslav
-
Hricak, Vasil
1 - 0
3.2
Tomanek, Rafael
-
Marcek, Jan
1 - 0
3.3
Kucera, Michal
-
Zemianek, Juraj
1 - 0
3.4
Susko, Peter
-
Kuma, Rudolf
½ - ½
3.5
Novak, Stanislav
-
Hatala, Peter
1 - 0
3.6
Durovka, Stefan
-
Moravcik, Peter
1 - 0
3.7
Priam, Stefan
-
Orolin, Jan
1 - 0
3.8
Halasz, Michal
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
2. kolo dňa 2009/10/25 o 9:30
š.10  KS Pezinok B-4  SK Doprastav Bratislava E2 : 6
4.1
Michal, Silvio
-
Schwarz, Dusan
½ - ½
4.2
Beles, Milan
-
Polacik, Igor
½ - ½
4.3
Pekar, Jozef
-
Danada, Ondrej
1 - 0
4.4
Navara, Vladimir
-
Vrba, Michal
0 - 1
4.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Hajek, Lukas
0 - 1
4.6
Lencucha, Tibor
-
Orosi, Peter
0 - 1
4.7
Pobuda, Tibor
-
Ballo, Juraj
0 - 1
4.8
Hulla, Stanislav
-
Ashcroft, Carl
0 - 1
2. kolo dňa 2009/10/25 o 9:30
š.11  SK Apollo Slovnaft Bratislava-3  SK Modra C3 : 5
5.1
Frindt, Kornel
-
Kleman, Miroslav
0 - 1
5.2
Sabolik, Frantisek
-
Banasova, Katarina
½ - ½
5.3
Pinter, Jozef
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
5.4
Rybajlak, Igor
-
Kundrak, Vladimir
½ - ½
5.5
Chrenko, Peter
-
Prielozny, Marek
½ - ½
5.6
Mihalik, Michal
-
Karlik, Lukas
0 - 1
5.7
Lachcina, Alojz
-
Soldan, Jan
½ - ½
5.8
Durica, Andrej
-
Horvath, Marek
1 - 0
3. kolo dňa 2009/11/29 o 9:30
š.3  SK Modra C-1  Slovan Bratislava D6 : 2
2.1
Kleman, Miroslav
-
Sulek, Viliam
1 - 0
2.2
Mydlarik, Martin
-
Oprea, Erik
½ - ½
2.3
Kundrak, Vladimir
-
Hudec, Jan
1 - 0
2.4
Prielozny, Marek
-
Cambel, Vladimir
1 - 0
2.5
Sustak, Roman
-
Isa, Vlastimil
½ - ½
2.6
Karlik, Lukas
-
Samko, Karol
½ - ½
2.7
Soldan, Jan
-
Sturc, Jan
1 - 0
2.8
Horvath, Marek
-
Zdrazil, Bohumir
½ - ½
3. kolo dňa 2009/11/29 o 9:30
š.4  SK Doprastav Bratislava E-11  SK Apollo Slovnaft Bratislava5½:2½
3.1
Polacik, Igor
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
3.2
Michalko, Peter
-
Chrenko, Peter
½ - ½
3.3
Danada, Ondrej
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
3.4
Vrba, Michal
-
Cacko, Jozef
1 - 0
3.5
Orosi, Peter
-
Vanek, Richard
0 - 1
3.6
Ballo, Juraj
-
Durica, Andrej
1 - 0
3.7
Karas, Juraj
-
Krno, Vladimir
1 - 0
3.8
Ashcroft, Carl
-
Just, Jozef
0 - 1
3. kolo dňa 2009/11/29 o 9:30
š.5  SK DK Ruzinov-10  KS Pezinok B2½:5½
4.1
Hricak, Vasil
-
Hartl, Jan
½ - ½
4.2
Rezak, Milan
-
Michal, Silvio
½ - ½
4.3
Kasanicky, Robert
-
Zacik, Anton
½ - ½
4.4
Makuch, Martin
-
Srna, Jan
0 - 1
4.5
Volek, Jan
-
Pekar, Jozef
0 - 1
4.6
Prochazka, Jaromir
-
Navara, Vladimir
1 - 0
4.7
Matusek, Jan
-
Hajtmanek, Stanislav
0 - 1
4.8
Zemianek, Juraj
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
3. kolo dňa 2009/11/29 o 9:30
š.6  Sachovy klub Krasnany-9  SK Doprastav Bratislava F6 : 2
5.1
Bronis, Marian
-
Olvecky, Jaroslav
1 - 0
5.2
Mandak, Miroslav
-
Tomanek, Rafael
1 - 0
5.3
Kebis, Milos
-
Kucera, Michal
½ - ½
5.4
Povysil, Peter
-
Novak, Stanislav
1 - 0
5.5
Nepras, Martin
-
Durovka, Stefan
1 - 0
5.6
Mikulasek, Viktor
-
Priam, Stefan
0 - 1
5.7
Rathousky, Karol
-
Halasz, Michal
1 - 0
5.8
Dolnak, Michal
-
Kysel, Jozef
½ - ½
3. kolo dňa 2009/11/29 o 9:30
š.7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava-8  Tatran Bratislava - Dubravka3 : 5
6.1
Chovanec, Vladimir
-
Janos, Jozef
0 - 1
6.2
Bury, Rastislav
-FM
Novak, Ivan
1 - 0
6.3
Stefan, Oldrich
-
Janos, Martin
0 - 1
6.4
Labar, Eduard
-
Certik, Matej
½ - ½
6.5
Hoferek, Peter
-
Sipeky, Ladislav
0 - 1
6.6
Bedac, Jozef
-
Badura, Peter
0 - 1
6.7
Koutny, Pavel
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
6.8
Pisar, Juraj
-
Skoviera, Luboslav
½ - ½
4. kolo dňa 2009/12/06 o 9:30
š.12  SK Doprastav Bratislava D-8  Tatran Bratislava - Dubravka5 : 3
1.1
Biro, Karol
-
Janos, Jozef
1 - 0
1.2
Krajnak, Robert
-FM
Novak, Ivan
1 - 0
1.3
Jelenciak, Jozef
-
Janos, Martin
0 - 1
1.4
Vinarcik, Jan
-
Certik, Matej
0 - 1
1.5
Goga, Frantisek
-
Sipeky, Ladislav
½ - ½
1.6
Raczko, Peter
-
Badura, Peter
½ - ½
1.7
Farkas, Vladimir
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
1.8
Ulehla, Dag
-
Garaj, Ivan
1 - 0
4. kolo dňa 2009/12/06 o 9:30
š.9  SK Doprastav Bratislava F-7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava1½:6½
2.1
Olvecky, Jaroslav
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
2.2
Tomanek, Rafael
-
Kralovic, Andrej
0 - 1
2.3
Kucera, Michal
-
Bury, Rastislav
0 - 1
2.4
Kopcok, Michal
-
Grich, Juraj
0 - 1
2.5
Susko, Peter
-
Hurban, Martin
0 - 1
2.6
Novak, Stanislav
-
Koutny, Pavel
1 - 0
2.7
Durovka, Stefan
-
Pisar, Juraj
½ - ½
2.8
Priam, Stefan
-
Skvarka, Jaroslav
0 - 1
4. kolo dňa 2009/12/06 o 9:30
š.10  KS Pezinok B-6  Sachovy klub Krasnany3½:4½
3.1
Michal, Silvio
-
Bronis, Marian
½ - ½
3.2
Beles, Milan
-
Mandak, Miroslav
½ - ½
3.3
Zacik, Anton
-
Kebis, Milos
½ - ½
3.4
Pekar, Jozef
-
Povysil, Peter
0 - 1
3.5
Navara, Vladimir
-
Mikulasek, Viktor
½ - ½
3.6
Pobuda, Tibor
-
Dolnak, Michal
0 - 1
3.7
Navara, Robert
-
Bukovcak, Jaroslav
½ - ½
3.8
Hulla, Stanislav
-
Vojacek, Alois
1 - 0
4. kolo dňa 2009/12/06 o 9:30
š.11  SK Apollo Slovnaft Bratislava-5  SK DK Ruzinov4½:3½
4.1
Sabolik, Frantisek
-
Hricak, Vasil
0 - 1
4.2
Rybajlak, Igor
-
Milanov, Jasen
1 - 0
4.3
Chrenko, Peter
-
Makuch, Martin
1 - 0
4.4
Mihalik, Michal
-
Marcek, Jan
1 - 0
4.5
Vanek, Richard
-
Volek, Jan
1 - 0
4.6
Durica, Andrej
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
4.7
Krno, Vladimir
-
Matusek, Jan
0 - 1
4.8
Just, Jozef
-
Moravcik, Peter
½ - ½
4. kolo dňa 2009/12/06 o 9:30
š.1  Slovan Bratislava D-4  SK Doprastav Bratislava E3½:4½
5.1
Sulek, Viliam
-
Schwarz, Dusan
1 - 0
5.2
Oprea, Erik
-
Polacik, Igor
0 - 1
5.3
Bednar, Miroslav
-
Michalko, Peter
½ - ½
5.4
Hudec, Jan
-
Danada, Ondrej
1 - 0
5.5
Sturc, Gustav
-
Slovik, Vojtech
½ - ½
5.6
Isa, Vlastimil
-
Trunkvalter, Lubos
0 - 1
5.7
Samko, Karol
-
Hajek, Lukas
½ - ½
5.8
Sturc, Jan
-
Orosi, Peter
0 - 1
5. kolo dňa 2009/12/20 o 9:30
š.3  SK Modra C-12  SK Doprastav Bratislava D5 : 3
1.1
Mydlarik, Martin
-
Biro, Karol
1 - 0
1.2
Kundrak, Vladimir
-
Krajnak, Robert
0 - 1
1.3
Prielozny, Marek
-
Jelenciak, Jozef
½ - ½
1.4
Sustak, Roman
-
Stanko, Ivan
1 - 0
1.5
Soldan, Jan
-
Goga, Frantisek
1 - 0
1.6
Horvath, Marek
-
Farkas, Vladimir
½ - ½
1.7
Petrakovic, Kamil
-
Henc, Marian
1 - 0
1.8
Belan, Julius
-
Ulehla, Dag
0 - 1
5. kolo dňa 2009/12/20 o 9:30
š.5  SK DK Ruzinov-1  Slovan Bratislava D2½:5½
3.1
Hricak, Vasil
-
Oprea, Erik
½ - ½
3.2
Rezak, Milan
-
Bednar, Miroslav
0 - 1
3.3
Marcek, Jan
-
Hudec, Jan
0 - 1
3.4
Volek, Jan
-
Sturc, Gustav
0 - 1
3.5
Prochazka, Jaromir
-
Cambel, Vladimir
1 - 0
3.6
Matusek, Jan
-
Samko, Karol
½ - ½
3.7
Kuma, Rudolf
-
Sturc, Jan
½ - ½
3.8
Moravcik, Peter
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
5. kolo dňa 2009/12/20 o 9:30
š.6  Sachovy klub Krasnany-11  SK Apollo Slovnaft Bratislava4½:3½
4.1
Bronis, Marian
-
Frindt, Kornel
0 - 1
4.2
Mandak, Miroslav
-
Rybajlak, Igor
0 - 1
4.3
Kebis, Milos
-
Chrenko, Peter
1 - 0
4.4
Povysil, Peter
-
Mihalik, Michal
½ - ½
4.5
Nepras, Martin
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
4.6
Mikulasek, Viktor
-
Vanek, Richard
0 - 1
4.7
Faltan, Peter
-
Krno, Vladimir
1 - 0
4.8
Dolnak, Michal
-
Just, Jozef
1 - 0
5. kolo dňa 2009/12/20 o 9:30
š.7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava-10  KS Pezinok B6 : 2
5.1
Chovanec, Vladimir
-
Hartl, Jan
1 - 0
5.2
Kralovic, Andrej
-
Michal, Silvio
½ - ½
5.3
Bury, Rastislav
-
Navara, Vladimir
1 - 0
5.4
Grich, Juraj
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
5.5
Stefan, Oldrich
-
Berta, Martin
½ - ½
5.6
Labar, Eduard
-
Pobuda, Tibor
½ - ½
5.7
Hurban, Martin
-
Navara, Rudolf
1 - 0
5.8
Hoferek, Peter
-
Hulla, Stanislav
1 - 0
5. kolo dňa 2009/12/20 o 9:30
š.8  Tatran Bratislava - Dubravka-9  SK Doprastav Bratislava F5 : 3
6.1
Janos, Jozef
-
Olvecky, Jaroslav
1 - 0
6.2FM
Novak, Ivan
-
Tomanek, Rafael
1 - 0
6.3
Janos, Martin
-
Kucera, Michal
1 - 0
6.4
Certik, Matej
-
Kopcok, Michal
0 - 1
6.5
Sipeky, Ladislav
-
Susko, Peter
1 - 0
6.6
Badura, Peter
-
Novak, Stanislav
0 - 1
6.7
Dolinsky, Jaroslav
-
Durovka, Stefan
0 - 1
6.8
Garaj, Ivan
-
Priam, Stefan
1 - 0
6. kolo dňa 2010/01/24 o 9:30
š.12  SK Doprastav Bratislava D-9  SK Doprastav Bratislava F5 : 3
1.1
Biro, Karol
-
Malaschitz, Richard
½ - ½
1.2
Krajnak, Robert
-
Olvecky, Jaroslav
1 - 0
1.3
Jelenciak, Jozef
-
Tomanek, Rafael
½ - ½
1.4
Stanko, Ivan
-
Kucera, Michal
1 - 0
1.5
Vinarcik, Jan
-
Kopcok, Michal
1 - 0
1.6
Goga, Frantisek
-
Novak, Stanislav
0 - 1
1.7
Raczko, Peter
-
Durovka, Stefan
1 - 0
1.8
Farkas, Vladimir
-
Halasz, Michal
0 - 1
6. kolo dňa 2010/01/24 o 9:30
š.10  KS Pezinok B-8  Tatran Bratislava - Dubravka2 : 6
2.1
Michal, Silvio
-
Janos, Jozef
0 - 1
2.2
Beles, Milan
-FM
Novak, Ivan
0 - 1
2.3
Zacik, Anton
-
Janos, Martin
1 - 0
2.4
Navara, Vladimir
-
Certik, Matej
0 - 1
2.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Sipeky, Ladislav
0 - 1
2.6
Pobuda, Tibor
-
Badura, Peter
½ - ½
2.7
Navara, Rudolf
-
Dolinsky, Jaroslav
0 - 1
2.8
Hulla, Stanislav
-
Skoviera, Luboslav
½ - ½
6. kolo dňa 2010/01/24 o 9:30
š.11  SK Apollo Slovnaft Bratislava-7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava4 : 4
3.1
Frindt, Kornel
-
Kralovic, Andrej
1 - 0
3.2
Rybajlak, Igor
-
Bury, Rastislav
0 - 1
3.3
Chrenko, Peter
-
Stefan, Oldrich
½ - ½
3.4
Mihalik, Michal
-
Labar, Eduard
½ - ½
3.5
Lachcina, Alojz
-
Hurban, Martin
1 - 0
3.6
Vanek, Richard
-
Bedac, Jozef
1 - 0
3.7
Durica, Andrej
-
Koutny, Pavel
0 - 1
3.8
Just, Jozef
-
Skvarka, Jaroslav
0 - 1
6. kolo dňa 2010/01/24 o 9:30
š.1  Slovan Bratislava D-6  Sachovy klub Krasnany3½:4½
4.1
Sulek, Viliam
-
Bronis, Marian
½ - ½
4.2
Oprea, Erik
-
Kebis, Milos
0 - 1
4.3
Hudec, Jan
-
Povysil, Peter
0 - 1
4.4
Isa, Vlastimil
-
Nepras, Martin
0 - 1
4.5
Samko, Karol
-
Mikulasek, Viktor
1 - 0
4.6
Sturc, Jan
-
Chalupa, Valerian
1 - 0
4.7
Jancura, Andrej
-
Dolnak, Michal
1 - 0
4.8
Paulicka, Ivan
-
Chalupa, Valerian
0 - 1
6. kolo dňa 2010/01/24 o 9:30
š.3  SK Modra C-4  SK Doprastav Bratislava E5 : 3
6.1
Kleman, Miroslav
-
Schwarz, Dusan
½ - ½
6.2
Mydlarik, Martin
-
Polacik, Igor
½ - ½
6.3
Kundrak, Vladimir
-
Czucz, Andrej
1 - 0
6.4
Sustak, Roman
-
Machalec, Vladimir
1 - 0
6.5
Soldan, Jan
-
Michalko, Peter
1 - 0
6.6
Horvath, Marek
-
Danada, Ondrej
0 - 1
6.7
Petrakovic, Kamil
-
Vrba, Michal
1 - 0
6.8
Hlubovic, Michal
-
Orosi, Peter
0 - 1
7. kolo dňa 2010/01/31 o 9:30
š.4  SK Doprastav Bratislava E-12  SK Doprastav Bratislava D5 : 3
1.1
Schwarz, Dusan
-
Biro, Karol
1 - 0
1.2
Polacik, Igor
-
Krajnak, Robert
1 - 0
1.3
Machalec, Vladimir
-
Jelenciak, Jozef
0 - 1
1.4
Danada, Ondrej
-
Vinarcik, Jan
1 - 0
1.5
Hajek, Lukas
-
Goga, Frantisek
1 - 0
1.6
Orosi, Peter
-
Raczko, Peter
1 - 0
1.7
Ballo, Juraj
-
Farkas, Vladimir
0 - 1
1.8
Karas, Juraj
-
Ulehla, Dag
0 - 1
7. kolo dňa 2010/01/31 o 9:30
š.5  SK DK Ruzinov-3  SK Modra C3½:4½
2.1
Hricak, Vasil
-
Mydlarik, Martin
½ - ½
2.2
Rezak, Milan
-
Kundrak, Vladimir
½ - ½
2.3
Makuch, Martin
-
Karlik, Lukas
0 - 1
2.4
Marcek, Jan
-
Soldan, Jan
0 - 1
2.5
Volek, Jan
-
Horvath, Marek
½ - ½
2.6
Prochazka, Jaromir
-
Petrakovic, Kamil
½ - ½
2.7
Michal, Viktor
-
Gallas, Lubomir
1 - 0
2.8
Moravcik, Peter
-
Visnovsky, Marek
½ - ½
7. kolo dňa 2010/01/31 o 9:30
š.7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava-1  Slovan Bratislava D2 : 6
4.1
Bury, Rastislav
-
Slapak, Zdenek
½ - ½
4.2
Stefan, Oldrich
-
Oprea, Erik
0 - 1
4.3
Vlckova, Hana
-
Hudec, Jan
0 - 1
4.4
Bedac, Jozef
-
Isa, Vlastimil
0 - 1
4.5
Koutny, Pavel
-
Sturc, Jan
½ - ½
4.6
Pisar, Juraj
-
Zdrazil, Bohumir
½ - ½
4.7
Skvarka, Jaroslav
-
Jancura, Andrej
0 - 1
4.8
Portes, Peter
-
Kollar, Jan Marek
½ - ½
7. kolo dňa 2010/01/31 o 9:30
š.8  Tatran Bratislava - Dubravka-11  SK Apollo Slovnaft Bratislava4 : 4
5.1
Janos, Jozef
-
Frindt, Kornel
0 - 1
5.2FM
Novak, Ivan
-
Rybajlak, Igor
0 - 1
5.3
Janos, Martin
-
Chrenko, Peter
1 - 0
5.4
Certik, Matej
-
Mihalik, Michal
½ - ½
5.5
Sipeky, Ladislav
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
5.6
Badura, Peter
-
Vanek, Richard
½ - ½
5.7
Dolinsky, Jaroslav
-
Krno, Vladimir
0 - 1
5.8
Garaj, Ivan
-
Panik, Ladislav
1 - 0
7. kolo dňa 2010/01/31 o 9:30
š.9  SK Doprastav Bratislava F-10  KS Pezinok B3½:4½
6.1
Olvecky, Jaroslav
-
Hartl, Jan
0 - 1
6.2
Tomanek, Rafael
-
Beles, Milan
0 - 1
6.3
Kucera, Michal
-
Zacik, Anton
½ - ½
6.4
Susko, Peter
-
Srna, Jan
0 - 1
6.5
Novak, Stanislav
-
Pekar, Jozef
1 - 0
6.6
Durovka, Stefan
-
Navara, Vladimir
1 - 0
6.7
Priam, Stefan
-
Hajtmanek, Stanislav
1 - 0
6.8
Halasz, Michal
-
Ptak, Jozef
0 - 1
8. kolo dňa 2010/02/21 o 9:30
š.12  SK Doprastav Bratislava D-10  KS Pezinok B3½:4½
1.1
Biro, Karol
-
Michal, Silvio
½ - ½
1.2
Krajnak, Robert
-
Beles, Milan
0 - 1
1.3
Jelenciak, Jozef
-
Zacik, Anton
½ - ½
1.4
Stanko, Ivan
-
Srna, Jan
0 - 1
1.5
Vinarcik, Jan
-
Pekar, Jozef
1 - 0
1.6
Goga, Frantisek
-
Hajtmanek, Stanislav
1 - 0
1.7
Raczko, Peter
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
1.8
Farkas, Vladimir
-
Ptak, Jozef
½ - ½
8. kolo dňa 2010/02/21 o 9:30
š.11  SK Apollo Slovnaft Bratislava-9  SK Doprastav Bratislava F1½:6½
2.1
Rybajlak, Igor
-
Malaschitz, Richard
0 - 1
2.2
Chrenko, Peter
-
Olvecky, Jaroslav
0 - 1
2.3
Mihalik, Michal
-
Tomanek, Rafael
½ - ½
2.4
Lachcina, Alojz
-
Kucera, Michal
0 - 1
2.5
Vanek, Richard
-
Susko, Peter
1 - 0
2.6
Krno, Vladimir
-
Novak, Stanislav
0 - 1
2.7
Panik, Ladislav
-
Durovka, Stefan
0 - 1
2.8
Just, Jozef
-
Priam, Stefan
0 - 1
8. kolo dňa 2010/02/21 o 9:30
š.1  Slovan Bratislava D-8  Tatran Bratislava - Dubravka4 : 4
3.1
Oprea, Erik
-FM
Novak, Ivan
1 - 0
3.2
Hudec, Jan
-
Janos, Martin
0 - 1
3.3
Cambel, Vladimir
-
Szollos, Ondrej
1 - 0
3.4
Isa, Vlastimil
-
Certik, Matej
½ - ½
3.5
Sturc, Jan
-
Sipeky, Ladislav
0 - 1
3.6
Zdrazil, Bohumir
-
Beran, Jan
1 - 0
3.7
Jancura, Andrej
-
Dolinsky, Jaroslav
½ - ½
3.8
Chripko, Lubomir
-
Skoviera, Luboslav
0 - 1
8. kolo dňa 2010/02/21 o 9:30
š.3  SK Modra C-6  Sachovy klub Krasnany3½:4½
5.1
Kleman, Miroslav
-
Petreje, Juraj
½ - ½
5.2
Mydlarik, Martin
-
Bronis, Marian
0 - 1
5.3
Kundrak, Vladimir
-
Mandak, Miroslav
0 - 1
5.4
Prielozny, Marek
-
Kebis, Milos
0 - 1
5.5
Sustak, Roman
-
Povysil, Peter
½ - ½
5.6
Karlik, Lukas
-
Mikulasek, Viktor
½ - ½
5.7
Soldan, Jan
-
Rathousky, Karol
1 - 0
5.8
Petrakovic, Kamil
-
Mihalik, Milan
1 - 0
8. kolo dňa 2010/02/21 o 9:30
š.4  SK Doprastav Bratislava E-5  SK DK Ruzinov3 : 5
6.1
Machalec, Vladimir
-
Hricak, Vasil
0 - 1
6.2
Danada, Ondrej
-
Rezak, Milan
1 - 0
6.3
Trunkvalter, Lubos
-
Makuch, Martin
0 - 1
6.4
Orosi, Peter
-
Marcek, Jan
½ - ½
6.5
Cesek, Dominik
-
Volek, Jan
1 - 0
6.6
Ballo, Juraj
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
6.7
Karas, Juraj
-
Michal, Viktor
½ - ½
6.8
Ashcroft, Carl
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
9. kolo dňa 2010/03/07 o 9:30
š.5  SK DK Ruzinov-12  SK Doprastav Bratislava D4 : 4
1.1
Hricak, Vasil
-
Krajnak, Robert
1 - 0
1.2
Rezak, Milan
-
Jelenciak, Jozef
½ - ½
1.3
Makuch, Martin
-
Stanko, Ivan
0 - 1
1.4
Marcek, Jan
-
Goga, Frantisek
1 - 0
1.5
Volek, Jan
-
Raczko, Peter
½ - ½
1.6
Prochazka, Jaromir
-
Farkas, Vladimir
1 - 0
1.7
Michal, Viktor
-
Henc, Marian
0 - 1
1.8
Kuma, Rudolf
-
Ardo, Peter
0 - 1
9. kolo dňa 2010/03/07 o 9:30
š.6  Sachovy klub Krasnany-4  SK Doprastav Bratislava E7 : 1
2.1
Petreje, Juraj
-
Machalec, Vladimir
1 - 0
2.2
Mandak, Miroslav
-
Danada, Ondrej
1 - 0
2.3
Kebis, Milos
-
Feiler, Peter
1 - 0
2.4
Kohlmann, Robert
-
Trunkvalter, Lubos
1 - 0
2.5
Povysil, Peter
-
Karas, Juraj
1 - 0
2.6
Rathousky, Karol
-
Karas, Marek
½ - ½
2.7
Faltan, Peter
-
Michalkova, Martina
1 - 0
2.8
Bukovcak, Jaroslav
-
Ashcroft, Carl
½ - ½
9. kolo dňa 2010/03/07 o 9:30
š.7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava-3  SK Modra C6 : 2
3.1
Chovanec, Vladimir
-
Banasova, Katarina
½ - ½
3.2
Kralovic, Andrej
-
Karlik, Lukas
1 - 0
3.3
Bury, Rastislav
-
Petrakovic, Kamil
½ - ½
3.4
Stefan, Oldrich
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
3.5
Labar, Eduard
-
Hlubovic, Michal
½ - ½
3.6
Koutny, Pavel
-
Belan, Julius
1 - 0
3.7
Pisar, Juraj
-
Trstensky, Vladimir
1 - 0
3.8
Skvarka, Jaroslav
-
Svoboda, Zdeno
1 - 0
9. kolo dňa 2010/03/07 o 9:30
š.9  SK Doprastav Bratislava F-1  Slovan Bratislava D2½:5½
5.1
Olvecky, Jaroslav
-
Slapak, Zdenek
0 - 1
5.2
Tomanek, Rafael
-
Sturc, Gustav
½ - ½
5.3
Kucera, Michal
-
Cambel, Vladimir
0 - 1
5.4
Kopcok, Michal
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
5.5
Susko, Peter
-
Jancura, Andrej
½ - ½
5.6
Novak, Stanislav
-
Lukac, Peter
½ - ½
5.7
Durovka, Stefan
-
Benova, Zita
0 - 1
5.8
Priam, Stefan
-
Kollar, Jan Marek
1 - 0
9. kolo dňa 2010/03/07 o 9:30
š.10  KS Pezinok B-11  SK Apollo Slovnaft Bratislava2 : 6
6.1
Beles, Milan
-
Rybajlak, Igor
½ - ½
6.2
Srna, Jan
-
Chrenko, Peter
0 - 1
6.3
Navara, Vladimir
-
Mihalik, Michal
½ - ½
6.4
Hajtmanek, Stanislav
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
6.5
Varholak, Peter
-
Vanek, Richard
½ - ½
6.6
Navara, Robert
-
Durica, Andrej
0 - 1
6.7
Feder, Marek
-
Krno, Vladimir
0 - 1
6.8
Navara, Rudolf
-
Just, Jozef
½ - ½
10. kolo dňa 2010/03/21 o 9:30
š.12  SK Doprastav Bratislava D-11  SK Apollo Slovnaft Bratislava2½:5½
1.1
Krajnak, Robert
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
1.2
Jelenciak, Jozef
-
Chrenko, Peter
0 - 1
1.3
Stanko, Ivan
-
Mihalik, Michal
0 - 1
1.4
Vinarcik, Jan
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
1.5
Goga, Frantisek
-
Vanek, Richard
1 - 0
1.6
Raczko, Peter
-
Durica, Andrej
½ - ½
1.7
Ulehla, Dag
-
Krno, Vladimir
0 - 1
1.8
Brett nicht besetzt,
-
Just, Jozef
- - +
10. kolo dňa 2010/03/21 o 9:30
š.1  Slovan Bratislava D-10  KS Pezinok B6 : 2
2.1
Slapak, Zdenek
-
Zacik, Anton
1 - 0
2.2
Oprea, Erik
-
Pekar, Jozef
0 - 1
2.3
Hudec, Jan
-
Hajtmanek, Stanislav
1 - 0
2.4
Sturc, Gustav
-
Berta, Martin
1 - 0
2.5
Cambel, Vladimir
-
Ptak, Jozef
1 - 0
2.6
Vimmer, Michal
-
Navara, Robert
½ - ½
2.7
Sturc, Jan
-
Navara, Rudolf
1 - 0
2.8
Zdrazil, Bohumir
-
Hulla, Stanislav
½ - ½
10. kolo dňa 2010/03/21 o 9:30
š.3  SK Modra C-8  Tatran Bratislava - Dubravka4½:3½
4.1
Kleman, Miroslav
-FM
Novak, Ivan
0 - 1
4.2
Mydlarik, Martin
-
Janos, Martin
1 - 0
4.3
Kundrak, Vladimir
-
Szollos, Ondrej
1 - 0
4.4
Sustak, Roman
-
Cernicky, Peter
1 - 0
4.5
Soldan, Jan
-
Sipeky, Ladislav
½ - ½
4.6
Horvath, Marek
-
Badura, Peter
½ - ½
4.7
Petrakovic, Kamil
-
Dolinsky, Jaroslav
½ - ½
4.8
Belan, Julius
-
Skoviera, Luboslav
0 - 1
10. kolo dňa 2010/03/21 o 9:30
š.4  SK Doprastav Bratislava E-7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava6 : 2
5.1
Schwarz, Dusan
-
Kralovic, Andrej
1 - 0
5.2
Polacik, Igor
-
Grich, Juraj
½ - ½
5.3
Machalec, Vladimir
-
Stefan, Oldrich
½ - ½
5.4
Danada, Ondrej
-
Labar, Eduard
0 - 1
5.5
Hajek, Lukas
-
Hoferek, Peter
1 - 0
5.6
Orosi, Peter
-
Koutny, Pavel
1 - 0
5.7
Ballo, Juraj
-
Skvarka, Jaroslav
1 - 0
5.8
Karas, Marek
-
Portes, Peter
1 - 0
10. kolo dňa 2010/03/21 o 9:30
š.5  SK DK Ruzinov-6  Sachovy klub Krasnany3 : 5
6.1
Hricak, Vasil
-
Bronis, Marian
½ - ½
6.2
Milanov, Jasen
-
Mandak, Miroslav
0 - 1
6.3
Rezak, Milan
-
Kebis, Milos
1 - 0
6.4
Janosko, Rastislav
-
Povysil, Peter
0 - 1
6.5
Kasanicky, Robert
-
Nepras, Martin
0 - 1
6.6
Makuch, Martin
-
Rathousky, Karol
½ - ½
6.7
Marcek, Jan
-
Faltan, Peter
1 - 0
6.8
Prochazka, Jaromir
-
Dolnak, Michal
0 - 1
11. kolo dňa 2010/03/28 o 9:30
š.6  Sachovy klub Krasnany-12  SK Doprastav Bratislava D4½:3½
1.1
Kebis, Milos
-
Jelenciak, Jozef
½ - ½
1.2
Povysil, Peter
-
Vinarcik, Jan
½ - ½
1.3
Nepras, Martin
-
Goga, Frantisek
½ - ½
1.4
Rathousky, Karol
-
Raczko, Peter
½ - ½
1.5
Chalupa, Valerian
-
Ulehla, Dag
½ - ½
1.6
Mihalik, Milan
-
Turtev, Juraj
½ - ½
1.7
Bukovcak, Jaroslav
-
Ardo, Peter
½ - ½
1.8
Vojacek, Alois
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
11. kolo dňa 2010/03/28 o 9:30
š.7  Sachy.sk Slavia STU Bratislava-5  SK DK Ruzinov3½:4½
2.1
Grich, Juraj
-
Rezak, Milan
½ - ½
2.2
Stefan, Oldrich
-
Makuch, Martin
0 - 1
2.3
Hurban, Martin
-
Marcek, Jan
1 - 0
2.4
Hoferek, Peter
-
Volek, Jan
½ - ½
2.5
Bedac, Jozef
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
2.6
Pisar, Juraj
-
Matusek, Jan
0 - 1
2.7
Skvarka, Jaroslav
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
2.8
Racko, Jan
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
11. kolo dňa 2010/03/28 o 9:30
š.8  Tatran Bratislava - Dubravka-4  SK Doprastav Bratislava E5 : 3
3.1
Janos, Jozef
-
Schwarz, Dusan
½ - ½
3.2FM
Novak, Ivan
-
Machalec, Vladimir
1 - 0
3.3
Janos, Martin
-
Danada, Ondrej
1 - 0
3.4
Sipeky, Ladislav
-
Slovik, Vojtech
½ - ½
3.5
Beran, Jan
-
Vrba, Michal
1 - 0
3.6
Badura, Peter
-
Hajek, Lukas
0 - 1
3.7
Dolinsky, Jaroslav
-
Orosi, Peter
0 - 1
3.8
Galan, Anton
-
Karas, Marek
1 - 0
11. kolo dňa 2010/03/28 o 9:30
š.9  SK Doprastav Bratislava F-3  SK Modra C3 : 5
4.1
Olvecky, Jaroslav
-
Kleman, Miroslav
0 - 1
4.2
Tomanek, Rafael
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
4.3
Kucera, Michal
-
Kundrak, Vladimir
1 - 0
4.4
Susko, Peter
-
Sustak, Roman
0 - 1
4.5
Novak, Stanislav
-
Soldan, Jan
0 - 1
4.6
Durovka, Stefan
-
Horvath, Marek
0 - 1
4.7
Priam, Stefan
-
Hlubovic, Michal
1 - 0
4.8
Halasz, Michal
-
Belan, Julius
1 - 0
11. kolo dňa 2010/03/28 o 9:30
š.11  SK Apollo Slovnaft Bratislava-1  Slovan Bratislava D2 : 6
6.1
Frindt, Kornel
-
Slapak, Zdenek
½ - ½
6.2
Rybajlak, Igor
-
Oprea, Erik
0 - 1
6.3
Chrenko, Peter
-
Bednar, Miroslav
½ - ½
6.4
Lachcina, Alojz
-
Hudec, Jan
0 - 1
6.5
Vanek, Richard
-
Sturc, Gustav
0 - 1
6.6
Durica, Andrej
-
Isa, Vlastimil
0 - 1
6.7
Krno, Vladimir
-
Zdrazil, Bohumir
½ - ½
6.8
Just, Jozef
-
Jancura, Andrej
½ - ½