Tréningové skupiny 2015 – 2016

V školskom roku 2015-2016 sme v pondelky a v stredy mali nasledovné počty skupinových tréningov: skupina A 23 tréningov a skupina B 27 tréningov. Pondelkový šachový krúžok pre začiatočníkov bol v podstate niečo ako skupina C.

Tento rok bol čo sa týka početnosťou tréningov jeden z najslabších. Prispelo k tomu veľa pondelkových výpadkov spôsobených sviatkami, prázdninami a kolíziou s turnajmi. Z neúčastí účastníkov tréningov tento rok zahrali prím opätovne choroba, škola (školy v prírode, lyžiarske a plavecké výcviky, atď..), účasť na šachovom turnaji.

Návštevnosť na tréningoch bola v skupine A opäť výborných 82,7% a v skupine B 85,9%.

V skupine A bol takmer stopercentný Miro Macko, keď vynechal až predposledný tréning. Tesne za ním nasledovali Igor s Marekom. Kristián musel naopak kvôli vysokej škole svoju účasť na tréningoch zrušiť. V kategórii „Ironman“ by v skupine B uspel Ondro Vadila, ktorý nevynechal ani jeden tréning a spolu s ním Maťo Šándor, ktorému jediný výpadok spôsobila kolízia spojená s postupom do play-off stolnotenisového turnaja v Pezinku. Oliver sa po dvoch mesiacoch rozhodol prerušiť svoje návštevy tréningov na neurčito.

530

531