TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr81298.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo12345678910 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Doprastav K * 55652443,50
2ŠK Krasňany C * 63562144,50
3ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2 * 561845,00
4Tatran Dúbravka D * 36761844,50
5ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E3535 * 61541,00
6ŠK Dom kultúry Ružinov B32 * 51534,00
7KŠN Bratislava B23 * 56931,50
8ŠK Doprastav J½22 * 4726,00
9ŠK Televízia KARLOVA VES134 * 427,00
10ŠK Dúbravan32232 * 323,00

Súpisky družstiev

  2. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1616 / TB1: 9 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Sklars Tomas20030LB2,53,02246
2Vrtiakova Anna169903,57,01786
3Sahidi Samir167404,59,01832
4Macko Peter168103,58,01713
5Suchansky Jakub163905,09,01769
6Macko Miroslav145403,08,01629
7Padysak Matus013980,02,00
8Rohacek Pavol013830,00,00
9Kravar Peter012512,06,01358
10Starovic Martin012973,58,01335
11Starovic Tomas011982,08,01168
12Bochnicka Vladimir011502,04,01154

Výsledky družstiev po šachovniciach

  7. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1616, TB1: 9 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Sklars Tomas20030LB1½12,5319732246
2Vrtiakova Anna16990½01½1½03,5717861786
3Sahidi Samir167401000½10114,5918321832
4Macko Peter16810½00101013,5817561713
5Suchansky Jakub163901½½0½110½5,0917261769
6Macko Miroslav14540000½½½½13,0817161629
7Padysak Matus01398000,0214610
9Kravar Peter012511100002,0614831358
10Starovic Martin0129710½010103,5813781335
11Starovic Tomas01198010000102,0813611168
12Bochnicka Vladimir01150+0102,0412791154

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo5 : 3
2.1
Vrtiakova, Anna
1699-
Galik, Vladimir
1633½ - ½
2.2
Sahidi, Samir
1674-
Dinzik, Jan
16571 - 0
2.3
Macko, Peter
1681-
Fabana, Tibor
1572½ - ½
2.4
Suchansky, Jakub
1639-
Oravec, Lubos
16331 - 0
2.5
Macko, Miroslav
1454-
Marko, Jan
17610 - 1
2.6
Kravar, Peter
1251-
Vas, Jozef
13411 - 0
2.7
Starovic, Martin
1297-
Dobrucky, Miroslav
14861 - 0
2.8
Starovic, Tomas
1198-
Danielik, Ladislav
15130 - 1
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-2  KŠN Bratislava BElo5½:2½
5.1
Havrila, Martin
1804-
Vrtiakova, Anna
16991 - 0
5.2
Danada, Ondrej
1882-
Sahidi, Samir
16741 - 0
5.3
Illovsky, Michal
1658-
Macko, Peter
16811 - 0
5.4
Gemza, Dusan
1641-
Suchansky, Jakub
1639½ - ½
5.5
Nagy, Ladislav
1480-
Macko, Miroslav
14541 - 0
5.6
Seleng, Simon
1219-
Kravar, Peter
12510 - 1
5.7
Vojtko, Robert
1000-
Starovic, Martin
12971 - 0
5.8
Forro, Jakub
1012-
Starovic, Tomas
11980 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-10  ŠK Doprastav KElo2 : 6
1.1
Sahidi, Samir
1674-
Polacik, Igor
21560 - 1
1.2
Macko, Peter
1681-
Karas, Marek
19510 - 1
1.3
Suchansky, Jakub
1639-
Romhanyi, Milan ml.
1737½ - ½
1.4
Macko, Miroslav
1454-
Rintel, Boris
16840 - 1
1.5
Padysak, Matus
1398-
Rajcani, Jakub
12480 - 1
1.6
Starovic, Martin
1297-
Dubovsky, Dominik
1332½ - ½
1.7
Starovic, Tomas
1198-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
1.8
Bochnicka, Vladimir
1150-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-3  Tatran Dúbravka DElo2½:5½
5.1
Vrtiakova, Anna
1699-
Molnar, Viliam
17691 - 0
5.2
Sahidi, Samir
1674-
Durovka, Stefan
18480 - 1
5.3
Macko, Peter
1681-
Chodak, Ivan
18301 - 0
5.4
Suchansky, Jakub
1639-
Skoviera, Luboslav
17930 - 1
5.5
Macko, Miroslav
1454-
Smelko, Eduard
1663½ - ½
5.6
Kravar, Peter
1251-
Skripek, Jan
15940 - 1
5.7
Starovic, Martin
1297-
Caplovic, Jan
15070 - 1
5.8
Starovic, Tomas
1198-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo-2  KŠN Bratislava BElo4½:3½
2.1
Marcek, Jan
1789-
Sklars, Tomas
20030 - 1
2.2
Matusek, Jan
1753-
Sahidi, Samir
1674½ - ½
2.3
Vesely, Bedrich
1804-
Suchansky, Jakub
1639½ - ½
2.4
Volek, Jan
1745-
Macko, Miroslav
1454½ - ½
2.5
Michal, Viktor
1674-
Padysak, Matus
13981 - 0
2.6
Machalik, Juraj
1568-
Starovic, Martin
12970 - 1
2.7
Hatala, Peter
1564-
Starovic, Tomas
11981 - 0
2.8
Ferik, Andrej
1416-
Bochnicka, Vladimir
11501 - 0
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-5  ŠK Krasňany CElo3 : 5
4.1
Vrtiakova, Anna
1699-
Boldocki, Rastislav
1851½ - ½
4.2
Sahidi, Samir
1674-
Rathousky, Karol
18251 - 0
4.3
Macko, Peter
1681-
Kovac, Daniel
17710 - 1
4.4
Suchansky, Jakub
1639-
Zacka, Ladislav
18141 - 0
4.5
Macko, Miroslav
1454-
Bukovcak, Jaroslav
1775½ - ½
4.6
Kravar, Peter
1251-
Hanker, Lubomir
15580 - 1
4.7
Starovic, Martin
1297-
Juhaniak, Lubomir
14710 - 1
4.8
Starovic, Tomas
1198-
Bol, Jozef
14670 - 1
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-2  KŠN Bratislava BElo2 : 6
3.1
Durik, Juraj
1794-
Vrtiakova, Anna
16990 - 1
3.2
Kovac, Michal
1781-
Sahidi, Samir
16741 - 0
3.3
Belak, Milan
1673-
Macko, Peter
16810 - 1
3.4
Vilagi, Peter
1588-
Suchansky, Jakub
16390 - 1
3.5
Drusan, Michal
1569-
Kravar, Peter
12511 - 0
3.6
Dvornický, Michal
1000-
Starovic, Martin
12970 - 1
3.7
Kevicky, Patrik
1030-
Starovic, Tomas
11980 - 1
3.8
Salgovic, Simon
1015-
Bochnicka, Vladimir
11500 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.2  KŠN Bratislava BElo-7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo2½:5½
3.1
Sklars, Tomas
2003-
Dujava, Daniel
2004½ - ½
3.2
Vrtiakova, Anna
1699-
Beranek, Tomas
1782½ - ½
3.3
Sahidi, Samir
1674-
Kis, Tomas
17451 - 0
3.4
Macko, Peter
1681-
Kosper, Peter
17840 - 1
3.5
Suchansky, Jakub
1639-
Novak, Martin
17300 - 1
3.6
Macko, Miroslav
1454-
Erdelyi, Michael
1834½ - ½
3.7
Starovic, Martin
1297-
Vanek, Libor
16620 - 1
3.8
Starovic, Tomas
1198-
Barta, Ondrej
14240 - 1
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo-2  KŠN Bratislava BElo3½:4½
4.1
Oprea, Erik
2125-
Sklars, Tomas
20030 - 1
4.2
Jurcak, Marian
1872-
Vrtiakova, Anna
16991 - 0
4.3
Durica, Andrej
1839-
Sahidi, Samir
16740 - 1
4.4
Galan, Anton
1809-
Macko, Peter
16810 - 1
4.5
Vasil, Patrik
1791-
Suchansky, Jakub
1639½ - ½
4.6
Juhas, Jan
1782-
Macko, Miroslav
14540 - 1
4.7
Tittel, Emil
1619-
Kravar, Peter
12511 - 0
4.8
Belosovic, Pavol
1407-
Bochnicka, Vladimir
11501 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Kovac Daniel17710ŠK Krasňany C8,08100,032434
2Vanek Libor16620ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C6,5972,261630
3Havrila Martin18040ŠK Doprastav J6,0785,712161
4Romhanyi Milan st.01386ŠK Doprastav K6,0785,771618
5Kvasnica Michal01489Tatran Dúbravka D6,0785,781614
6Michal Viktor16740ŠK Dom kultúry Ružinov B6,0966,751740
7Dujava Daniel20040ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C5,5691,712288
8Ferik Andrej01416ŠK Dom kultúry Ružinov B5,5778,671563
9Jurcak Marian18720ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E5,5868,811942
10Kosper Peter17840ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C5,5868,841780
11Caplovic Jan01507Tatran Dúbravka D5,5868,871503
12Karas Marek19510ŠK Doprastav K5,5961,111912
13Durovka Stefan18480Tatran Dúbravka D5,5961,121847
14Polacik Igor21560ŠK Doprastav K5,0683,312115
15Karas Juraj17270ŠK Doprastav K5,0683,341934
16Skoviera Luboslav17930Tatran Dúbravka D5,0771,441827
17Rintel Boris16840ŠK Doprastav K5,0771,451697
18Skripek Jan15940Tatran Dúbravka D5,0771,461564
19Oprea Erik21250ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E5,0862,512011
20Boldocki Rastislav18510ŠK Krasňany C5,0862,521857
21Lintner Igor ml.16630ŠK Doprastav K5,0862,531837
22Zacka Ladislav18140ŠK Krasňany C5,0862,541683
23Danada Ondrej18820ŠK Doprastav J5,0955,621850
24Suchansky Jakub16390KŠN Bratislava B5,0955,641769
25Mandak Miroslav19730ŠK Krasňany C4,5675,012173
26Smelko Eduard16630Tatran Dúbravka D4,5675,041794
27Vasil Patrik17910ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E4,5675,041777
28Puchovsky Ladislav20170ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C4,5764,312004
29Novak Martin17300ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C4,5764,351663
30Drusan Michal15690ŠK Dúbravan4,5856,351485
31Vojtko Robert01000ŠK Doprastav J4,5856,361555
32Sahidi Samir16740KŠN Bratislava B4,5950,021832
33Sosovicka Vladimir16030ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E4,04100,062183
34Tittel Emil01619ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E4,04100,062104
35Barta Ondrej01424ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C4,0580,081471
36Beranek Tomas17820ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C4,0666,721844
37Bol Jozef01467ŠK Krasňany C4,0666,781423
38Dubovsky Dominik01332ŠK Doprastav K4,0757,161482
39Kis Tomas17450ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C4,0850,031704
40Marko Jan17610ŠK Televízia KARLOVA VES3,5487,541944
41Juhaniak Lubomir01471ŠK Krasňany C3,5487,561750
42Dinzikova Iveta01000ŠK Televízia KARLOVA VES3,5487,571623
43Durica Andrej18390ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E3,5570,021905
44Vrtiakova Anna16990KŠN Bratislava B3,5750,011786
45Vesely Bedrich01804ŠK Dom kultúry Ružinov B3,5750,031718
46Macko Peter16810KŠN Bratislava B3,5843,831713
47Belak Milan16730ŠK Dúbravan3,5843,831704
48Starovic Martin01297KŠN Bratislava B3,5843,861335
49Molnar Viliam17690Tatran Dúbravka D3,5938,911771
50Matusek Jan17530ŠK Dom kultúry Ružinov B3,5938,921758
51Vas Jozef01341ŠK Televízia KARLOVA VES3,5938,951402
52Machalik Juraj01568ŠK Dom kultúry Ružinov B3,5938,961355
53Vavrak Jan01718Tatran Dúbravka D3,0560,051676
54Hatala Peter15640ŠK Dom kultúry Ružinov B3,0560,061389
55Danielik Ladislav01513ŠK Televízia KARLOVA VES3,0560,071427
56Chodak Ivan18300Tatran Dúbravka D3,0742,931668
57Galan Anton18090ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E3,0742,931659
58Kuma Rudolf16870ŠK Dom kultúry Ružinov B3,0742,941605
59Galik Vladimir16330ŠK Televízia KARLOVA VES3,0837,511790
60Macko Miroslav14540KŠN Bratislava B3,0837,551629
61Valovic Matus01229ŠK Doprastav J3,0837,551527
62Liscak Peter01588ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C3,0837,571241
63Sklars Tomas20030KŠN Bratislava B2,5383,312246
64Hanker Lubomir01558ŠK Krasňany C2,5462,551606
65Rajcani Jakub01248ŠK Doprastav K2,5462,551486
66Kalita Anton01583Tatran Dúbravka D2,5462,561506
67Belosovic Pavol01407ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E2,5462,561445
68Lichner Peter01595ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E2,5462,571456
69Eisenhammer Juraj01628ŠK Televízia KARLOVA VES2,5550,031816
70Sosovicka Jakub16260ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E2,5550,051475
71Romhanyi Milan ml.17370ŠK Doprastav K2,5641,721688
72Illovsky Michal16580ŠK Doprastav J2,5641,731682
73Vilagi Peter01588ŠK Dúbravan2,5735,741566
74Krajci Stefan01435ŠK Televízia KARLOVA VES2,5735,761364
75Gremen Tomas18680ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C2,0366,711796
76Bukovcak Jaroslav17750ŠK Krasňany C2,0366,751761
77Vlacuha Robert01000ŠK Dom kultúry Ružinov B2,0366,781460
78Misanik Peter17940ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E2,0450,041625
79Kevicka Lucia15540ŠK Dúbravan2,0450,051607
80Krajcovic Jakub16340ŠK Doprastav K2,0450,051548
81Rathousky Karol18250ŠK Krasňany C2,0540,031540
82Mauritz Robert01379ŠK Krasňany C2,0540,071367
83Juhas Jan17820ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E2,0633,351465
84Kravar Peter01251KŠN Bratislava B2,0633,361358
85Starovic Tomas01198KŠN Bratislava B2,0825,071168
86Durik Juraj17940ŠK Dúbravan2,0922,211618
87Sklar Martin16750ŠK Doprastav J1,5350,031789
88Sipeky Ladislav20240ŠK Dúbravan1,5437,511793
89Kovac Michal17810ŠK Dúbravan1,5437,521732
90Mikulasek Viktor18610ŠK Krasňany C1,5530,011696
91Paulovic Miroslav01018ŠK Dúbravan1,01100,060
92Marko Ondrej01475ŠK Krasňany C1,01100,070
93Lancaric Tomas18440ŠK Doprastav J1,0333,311657
94Fabana Tibor15720ŠK Televízia KARLOVA VES1,0333,321660
95Garaj Ivan18300Tatran Dúbravka D1,0333,331573
96Ivanic Martin01425ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C1,0333,381216
97Bochnicka Vladimir01150KŠN Bratislava B1,0333,381154
98Volek Jan17450ŠK Dom kultúry Ružinov B1,0425,031521
99Nagy Ladislav01480ŠK Doprastav J1,0425,041464
100Salgovic Simon01015ŠK Dúbravan1,0425,071140
101Duricova Ema01000ŠK Doprastav J1,0425,071035
102Dvornický Michal01000ŠK Dúbravan1,0520,071146
103Dobrucky Miroslav14860ŠK Televízia KARLOVA VES1,0616,761245
104Marcek Jan17890ŠK Dom kultúry Ružinov B1,0911,111594
105Erdelyi Michael18340ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C0,5150,060
106Gemza Dusan16410ŠK Doprastav J0,5225,040
107Sadovsky Julius01564ŠK Televízia KARLOVA VES0,5316,741247
108Chudy Vladimir01557ŠK Krasňany C0,5412,561152
109Kevicky Rastislav16680ŠK Dúbravan0,5510,041389
110Oravec Lubos16330ŠK Televízia KARLOVA VES0,568,331220
111Dinzik Jan16570ŠK Televízia KARLOVA VES0,595,611337
112Šeleng Martin01000ŠK Doprastav J0,010,040
113Vacho Jozef01476ŠK Krasňany C0,010,060
114Stipanic Pavol16060ŠK Dom kultúry Ružinov B0,010,070
115Piatro Anton01448ŠK Televízia KARLOVA VES0,010,080
116Stolcova Michaela01000ŠK Dúbravan0,010,080
117Steiner Michal01000ŠK Dúbravan0,010,080
118Paulovic Tomas01060ŠK Dúbravan0,010,080
119Sapovalov Artom16510ŠK Doprastav J0,020,030
120Padysak Matus01398KŠN Bratislava B0,020,050
121Kevicky Patrik01030ŠK Dúbravan0,020,060
122Kriz Miroslav01561ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E0,020,060
123Gzib David01209ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E0,020,060
124Hanzel Artom01000ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E0,020,070
125Seleng Simon01219ŠK Doprastav J0,040,05765
126Charvat Martin01000ŠK Doprastav K0,040,08527
127Belak Matus01084ŠK Dúbravan0,060,06642
128Forro Jakub01012ŠK Doprastav J0,060,07558


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Doprastav J (Elo Ø:1738 / TB1: 7 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Havrila Martin180406,07,02161
2Lancaric Tomas18440LA1,03,01657
3Danada Ondrej18820LA5,09,01850
4Illovsky Michal165802,56,01682
5Michalko Matej175200,00,00
6Gemza Dusan164100,52,00
7Sapovalov Artom16510LB0,02,00
8Sklar Martin167501,53,01789
9Nagy Ladislav014801,04,01464
10Seleng Simon012190,04,0765
11Valovic Matus012293,08,01527
12Šeleng Martin010000,01,00
13Vojtko Robert010004,58,01555
14Forro Jakub010120,06,0558
15Duricova Ema010001,04,01035
  3. Tatran Dúbravka D (Elo Ø:1786 / TB1: 18 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Molnar Viliam176903,59,01771
2Durovka Stefan184805,59,01847
3Chodak Ivan183003,07,01668
4Garaj Ivan183001,03,01573
5Skoviera Luboslav179305,07,01827
6Smelko Eduard166304,56,01794
7Vavrak Jan017183,05,01676
8Skripek Jan159405,07,01564
9Perasin Marian178400,00,00
10Stancek Stefan017150,00,00
11Kalita Anton015832,54,01506
12Caplovic Jan015075,58,01503
13Kvasnica Michal014896,07,01614
  4. ŠK Dom kultúry Ružinov B (Elo Ø:1703 / TB1: 15 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Marcek Jan178901,09,01594
2Matusek Jan175303,59,01758
3Vesely Bedrich018043,57,01718
4Volek Jan174501,04,01521
5Kuma Rudolf168703,07,01605
6Michal Viktor167406,09,01740
7Machalik Juraj015683,59,01355
8Hatala Peter156404,06,01389
9Stipanic Pavol16060LA1,02,00
10Ferik Andrej014165,57,01563
11Vlacuha Robert010002,03,01460
  5. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1804 / TB1: 21 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Mandak Miroslav19730LA4,56,02173
2Mikulasek Viktor186101,55,01696
3Boldocki Rastislav185105,08,01857
4Rathousky Karol182502,05,01540
5Kovac Daniel177108,08,02434
6Zacka Ladislav181405,08,01683
7Bukovcak Jaroslav177503,04,01761
8Hanker Lubomir015583,55,01606
9Juhaniak Lubomir014713,54,01750
10Chudy Vladimir015571,55,01152
11Vacho Jozef014760,01,00
12Mauritz Robert013792,05,01367
13Bol Jozef014674,06,01423
14Marko Ondrej014751,01,00
15Vojacek Alois010000,00,00
  6. ŠK Dúbravan (Elo Ø:1706 / TB1: 3 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Sipeky Ladislav202401,54,01793
2Durik Juraj179402,09,01618
3Kovac Michal178101,54,01732
4Belak Milan167303,58,01704
5Kevicky Rastislav166800,55,01389
6Vilagi Peter015882,57,01566
7Kevicka Lucia155402,04,01607
8Drusan Michal156904,58,01485
9Paulovic Miroslav010181,01,00
10Belak Matus010840,06,0642
11Dvornický Michal010001,05,01146
12Paulovic Tomas010600,01,00
13Kevicka Ingrid010000,00,00
14Kevicky Patrik010301,03,00
15Salgovic Simon010152,05,01140
16Stolcova Michaela010000,01,00
17Velicky Peter010000,00,00
18Salvova Michaela010000,00,00
19Cernek Andrej010000,00,00
20Steiner Michal010000,01,00
  7. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C (Elo Ø:1846 / TB1: 18 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Puchovsky Ladislav201704,57,02004
2Dujava Daniel200405,56,02288
3Gremen Tomas186802,03,01796
4Beranek Tomas178204,06,01844
5Kis Tomas174504,08,01704
6Kosper Peter178405,58,01780
7Novak Martin173004,57,01663
8Erdelyi Michael183400,51,00
9Vanek Libor166206,59,01630
10Liscak Peter015883,08,01241
11Ivanic Martin014251,03,01216
12Barta Ondrej014244,05,01471
  8. ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E (Elo Ø:1830 / TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Oprea Erik21250LA5,08,02011
2Jurcak Marian187205,58,01942
3Durica Andrej183903,55,01905
4Galan Anton180903,07,01659
5Misanik Peter179402,04,01625
6Vasil Patrik179104,56,01777
7Juhas Jan178202,06,01465
8Sosovicka Jakub162602,55,01475
9Tittel Emil016194,04,02104
10Sosovicka Vladimir160304,04,02183
11Lichner Peter015952,54,01456
12Kriz Miroslav015610,02,00
13Petrik Matej014930,00,00
14Belosovic Pavol014072,54,01445
15Gzib David012090,02,00
16Hanzel Artom010000,02,00
17Surovy Tobias010000,00,00
18Cibulka Michal010000,00,00
19Mikolasik Oliver010000,00,00
20Gzib Richard010000,00,00
  9. ŠK Televízia KARLOVA VES (Elo Ø:1620 / TB1: 4 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Galik Vladimir16330LA3,08,01790
2Dinzik Jan165700,59,01337
3Fabana Tibor157201,03,01660
4Eisenhammer Juraj016282,55,01816
5Oravec Lubos163300,56,01220
6Sadovsky Julius015640,53,01247
7Marko Jan176103,54,01944
8Vas Jozef013413,59,01402
9Dobrucky Miroslav148601,06,01245
10Krajci Stefan014352,57,01364
11Danielik Ladislav015133,05,01427
12Piatro Anton014480,01,00
13Kruzliak Stefan010000,00,00
14Simon Jozef010000,00,00
15Lelkes Zoltan010000,00,00
16Dinzikova Iveta010003,54,01623
17Tunega Marek010001,01,00
18Litvik Alex010000,00,00
19Stefanka Martin010000,00,00
20Markova Lenka010001,01,00
  10. ŠK Doprastav K (Elo Ø:1742 / TB1: 24 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNTypBodyPartieRp
1Polacik Igor21560LA5,06,02115
2Karas Marek19510LB5,59,01912
3Romhanyi Milan ml.173702,56,01688
4Lintner Igor ml.16630LB5,08,01837
5Karas Juraj17270LA5,06,01934
6Rintel Boris168405,07,01697
7Krajcovic Jakub163402,04,01548
8Rajcani Jakub012482,54,01486
9Dubovsky Dominik013324,07,01482
10Romhanyi Milan st.013866,07,01618
11Lintner Igor st.013060,00,00
12Charvat Martin010001,05,0527

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Doprastav K (Elo Ø:1742, TB1: 24 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Polacik Igor21560LA111½1½5,0618422115
2Karas Marek19510LB½110101015,5918321912
3Romhanyi Milan ml.173701½½½002,5617451688
4Lintner Igor ml.16630LB111001105,0817421837
5Karas Juraj17270LA1110115,0616611934
6Rintel Boris168401½1½½1½5,0715391697
7Krajcovic Jakub1634011002,0415481548
8Rajcani Jakub01248011½2,5413911486
9Dubovsky Dominik013321½10½104,0714321482
10Romhanyi Milan st.0138601111116,0713091618
12Charvat Martin010000+0001,051327527
  2. ŠK Krasňany C (Elo Ø:1804, TB1: 21 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Mandak Miroslav19730LA11011½4,5619802173
2Mikulasek Viktor1861001½001,5518451696
3Boldocki Rastislav185101½01½½1½5,0817621857
4Rathousky Karol182500½½012,0516121540
5Kovac Daniel17710111111118,0816342434
6Zacka Ladislav1814011½110½05,0815881683
7Bukovcak Jaroslav177501½+½3,0416361761
8Hanker Lubomir015580½+113,5515111606
9Juhaniak Lubomir01471½1113,5414141750
10Chudy Vladimir015570½+001,5514741152
11Vacho Jozef0147600,0115940
12Mauritz Robert01379110002,0514391367
13Bol Jozef014671101014,0612981423
14Marko Ondrej0147511,0115680
  3. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava C (Elo Ø:1846, TB1: 18 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Puchovsky Ladislav20170101½1014,5719022004
2Dujava Daniel2004011111½5,5618872288
3Gremen Tomas186801102,0316711796
4Beranek Tomas17820½½11½½4,0617191844
5Kis Tomas174501½½01½0½4,0817041704
6Kosper Peter1784001½101115,5816391780
7Novak Martin17300½0101114,5715611663
8Erdelyi Michael18340½0,5114540
9Vanek Libor1662010101½1116,5914641630
10Liscak Peter015881½000½½½3,0813281241
11Ivanic Martin014250011,0313411216
12Barta Ondrej01424011114,0512311471
  4. Tatran Dúbravka D (Elo Ø:1786, TB1: 18 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Molnar Viliam176900100010½13,5918511771
2Durovka Stefan1848001½1110½½5,5917671847
3Chodak Ivan1830001010½½3,0717181668
4Garaj Ivan183000½½1,0316981573
5Skoviera Luboslav1793011101105,0716691827
6Smelko Eduard1663011½½1½4,5616011794
7Vavrak Jan01718110103,0516041676
8Skripek Jan15940½11011½5,0714061564
11Kalita Anton015831½102,5414111506
12Caplovic Jan015070110111½5,5813621503
13Kvasnica Michal0148911111106,0713051614
  5. ŠK STRELEC Devínska Nová Ves E (Elo Ø:1830, TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Oprea Erik21250LA111101005,0819162011
2Jurcak Marian18720101011½15,5818011942
3Durica Andrej18390111½03,5517561905
4Galan Anton1809000011103,0717091659
5Misanik Peter17940½½012,0416251625
6Vasil Patrik1791011½½1½4,5615841777
7Juhas Jan1782000½1½02,0615901465
8Sosovicka Jakub162600110½2,5514751475
9Tittel Emil0161911114,0413042104
10Sosovicka Vladimir1603011114,0413832183
11Lichner Peter01595011½2,5413611456
12Kriz Miroslav01561000,0213640
14Belosovic Pavol01407½0112,5413501445
15Gzib David01209000,0215250
16Hanzel Artom01000000,0211930
  6. ŠK Dom kultúry Ružinov B (Elo Ø:1703, TB1: 15 / TB2: 34)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Marcek Jan178900010000001,0919451594
2Matusek Jan1753001½0½001½3,5918381758
3Vesely Bedrich018041½0½0½13,5717181718
4Volek Jan17450½½001,0417141521
5Kuma Rudolf168700½½01013,0716551605
6Michal Viktor16740½00111½116,0916151740
7Machalik Juraj01568001100½013,5914351355
8Hatala Peter15640½11½0+4,0613171389
9Stipanic Pavol16060LA0+1,0215880
10Ferik Andrej01416111101½5,5713331563
11Vlacuha Robert010001102,0313351460
  8. ŠK Doprastav J (Elo Ø:1738, TB1: 7 / TB2: 26)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Havrila Martin1804001111116,0718522161
2Lancaric Tomas18440LA0011,0317821657
3Danada Ondrej18820LA½1½1½10½05,0918071850
4Illovsky Michal1658001100½2,5617391682
6Gemza Dusan16410½00,5217240
7Sapovalov Artom16510LB000,0217470
8Sklar Martin16750½½½1,5317891789
9Nagy Ladislav0148001001,0416571464
10Seleng Simon0121900000,041565765
11Valovic Matus01229100½½0013,0816141527
12Šeleng Martin0100000,0117710
13Vojtko Robert0100011001½014,5815121555
14Forro Jakub010120000000,061358558
15Duricova Ema0100001001,0412281035
  9. ŠK Televízia KARLOVA VES (Elo Ø:1620, TB1: 4 / TB2: 27)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Galik Vladimir16330LA½00½10103,0818771790
2Dinzik Jan1657000½0000000,5917811337
3Fabana Tibor15720½0½1,0317851660
4Eisenhammer Juraj01628½½0½12,5518161816
5Oravec Lubos163300½00000,5616211220
6Sadovsky Julius015640½00,5315201247
7Marko Jan1761011½13,5416081944
8Vas Jozef01341000½01½½13,5914821402
9Dobrucky Miroslav14860000½½01,0615181245
10Krajci Stefan014350011½002,5714661364
11Danielik Ladislav015131½1½03,0513551427
12Piatro Anton0144800,0114890
16Dinzikova Iveta01000½1113,5412871623
17Tunega Marek01000+1,0100
20Markova Lenka01000+1,0100
  10. ŠK Dúbravan (Elo Ø:1706, TB1: 3 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNTyp123456789BodyPartieElo ØRp
1Sipeky Ladislav2024000½11,5418801793
2Durik Juraj179400000100½½2,0918381618
3Kovac Michal1781001½01,5418191732
4Belak Milan167300½½110½03,5817471704
5Kevicky Rastislav166800½0000,5517551389
6Vilagi Peter0158800½11002,5716681566
7Kevicka Lucia15540½½½½2,0416071607
8Drusan Michal156901½00½1½14,5814421485
9Paulovic Miroslav0101811,0115570
10Belak Matus010840000000,061442642
11Dvornický Michal01000001001,0513861146
12Paulovic Tomas0106000,0114670
14Kevicky Patrik01030+001,0314300
15Salgovic Simon01015+10002,0513331140
16Stolcova Michaela0100000,0114240
20Steiner Michal0100000,0114890

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-10  ŠK Doprastav KElo2½:5½
1.1
Havrila, Martin
1804-
Polacik, Igor
21560 - 1
1.2
Danada, Ondrej
1882-
Karas, Marek
1951½ - ½
1.3
Illovsky, Michal
1658-
Romhanyi, Milan ml.
17370 - 1
1.4
Sapovalov, Artom
1651-
Lintner, Igor ml.
16630 - 1
1.5
Nagy, Ladislav
1480-
Karas, Juraj
17270 - 1
1.6
Seleng, Simon
1219-
Rintel, Boris
16840 - 1
1.7
Valovic, Matus
1229-
Rajcani, Jakub
12481 - 0
1.8
Vojtko, Robert
1000-
Romhanyi, Milan st.
13861 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo3 : 5
3.1
Molnar, Viliam
1769-
Oprea, Erik
21250 - 1
3.2
Durovka, Stefan
1848-
Jurcak, Marian
18720 - 1
3.3
Chodak, Ivan
1830-
Durica, Andrej
18390 - 1
3.4
Garaj, Ivan
1830-
Vasil, Patrik
17910 - 1
3.5
Skoviera, Luboslav
1793-
Juhas, Jan
17821 - 0
3.6
Vavrak, Jan
1718-
Sosovicka, Jakub
16261 - 0
3.7
Caplovic, Jan
1507-
Sosovicka, Vladimir
16030 - 1
3.8
Kvasnica, Michal
1489-
Lichner, Peter
15951 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo-7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo2 : 6
4.1
Marcek, Jan
1789-
Puchovsky, Ladislav
20170 - 1
4.2
Matusek, Jan
1753-
Dujava, Daniel
20040 - 1
4.3
Volek, Jan
1745-
Beranek, Tomas
1782½ - ½
4.4
Kuma, Rudolf
1687-
Kis, Tomas
17450 - 1
4.5
Michal, Viktor
1674-
Novak, Martin
1730½ - ½
4.6
Machalik, Juraj
1568-
Vanek, Libor
16620 - 1
4.7
Stipanic, Pavol
1606-
Liscak, Peter
15880 - 1
4.8
Ferik, Andrej
1416-
Ivanic, Martin
14251 - 0
1. kolo dňa 2012/10/05 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-6  ŠK DúbravanElo6 : 2
5.1
Mandak, Miroslav
1973-
Sipeky, Ladislav
20241 - 0
5.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Durik, Juraj
17941 - 0
5.3
Kovac, Daniel
1771-
Belak, Milan
16731 - 0
5.4
Zacka, Ladislav
1814-
Vilagi, Peter
15881 - 0
5.5
Hanker, Lubomir
1558-
Drusan, Michal
15690 - 1
5.6
Chudy, Vladimir
1557-
Paulovic, Miroslav
10180 - 1
5.7
Mauritz, Robert
1379-
Belak, Matus
10841 - 0
5.8
Bol, Jozef
1467-
Paulovic, Tomas
10601 - 0
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-6  ŠK DúbravanElo5 : 3
1.1
Polacik, Igor
2156-
Durik, Juraj
17941 - 0
1.2
Karas, Marek
1951-
Kovac, Michal
17811 - 0
1.3
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Belak, Milan
1673½ - ½
1.4
Lintner, Igor ml.
1663-
Kevicky, Rastislav
16681 - 0
1.5
Rintel, Boris
1684-
Drusan, Michal
1569½ - ½
1.6
Dubovsky, Dominik
1332-
Belak, Matus
10841 - 0
1.7
Brett nicht besetzt,
0-
Kevicky, Patrik
1030- - +
1.8
Brett nicht besetzt,
0-
Salgovic, Simon
1015- - +
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo-5  ŠK Krasňany CElo2 : 6
2.1
Puchovsky, Ladislav
2017-
Mandak, Miroslav
19730 - 1
2.2
Dujava, Daniel
2004-
Mikulasek, Viktor
18611 - 0
2.3
Kis, Tomas
1745-
Boldocki, Rastislav
1851½ - ½
2.4
Kosper, Peter
1784-
Kovac, Daniel
17710 - 1
2.5
Novak, Martin
1730-
Zacka, Ladislav
18140 - 1
2.6
Vanek, Libor
1662-
Bukovcak, Jaroslav
17750 - 1
2.7
Liscak, Peter
1588-
Hanker, Lubomir
1558½ - ½
2.8
Barta, Ondrej
1424-
Bol, Jozef
14670 - 1
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo-4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo3½:4½
3.1
Oprea, Erik
2125-
Marcek, Jan
17891 - 0
3.2
Jurcak, Marian
1872-
Matusek, Jan
17530 - 1
3.3
Galan, Anton
1809-
Vesely, Bedrich
18040 - 1
3.4
Vasil, Patrik
1791-
Michal, Viktor
16741 - 0
3.5
Sosovicka, Jakub
1626-
Machalik, Juraj
15681 - 0
3.6
Belosovic, Pavol
1407-
Hatala, Peter
1564½ - ½
3.7
Gzib, David
1209-
Ferik, Andrej
14160 - 1
3.8
Hanzel, Artom
1000-
Vlacuha, Robert
10000 - 1
2. kolo dňa 2012/10/19 o 17:00
š.9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo-3  Tatran Dúbravka DElo1 : 7
4.1
Dinzik, Jan
1657-
Molnar, Viliam
17690 - 1
4.2
Fabana, Tibor
1572-
Durovka, Stefan
18480 - 1
4.3
Eisenhammer, Juraj
1628-
Garaj, Ivan
1830½ - ½
4.4
Vas, Jozef
1341-
Skoviera, Luboslav
17930 - 1
4.5
Dobrucky, Miroslav
1486-
Smelko, Eduard
16630 - 1
4.6
Krajci, Stefan
1435-
Vavrak, Jan
17180 - 1
4.7
Danielik, Ladislav
1513-
Skripek, Jan
1594½ - ½
4.8
Piatro, Anton
1448-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-1  ŠK Doprastav JElo6 : 2
2.1
Molnar, Viliam
1769-
Havrila, Martin
18040 - 1
2.2
Durovka, Stefan
1848-
Danada, Ondrej
1882½ - ½
2.3
Chodak, Ivan
1830-
Sapovalov, Artom
16511 - 0
2.4
Garaj, Ivan
1830-
Sklar, Martin
1675½ - ½
2.5
Smelko, Eduard
1663-
Nagy, Ladislav
14801 - 0
2.6
Skripek, Jan
1594-
Seleng, Simon
12191 - 0
2.7
Caplovic, Jan
1507-
Valovic, Matus
12291 - 0
2.8
Kvasnica, Michal
1489-
Duricova, Ema
10001 - 0
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo-9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo5½:2½
3.1
Marcek, Jan
1789-
Galik, Vladimir
16331 - 0
3.2
Matusek, Jan
1753-
Dinzik, Jan
1657½ - ½
3.3
Vesely, Bedrich
1804-
Eisenhammer, Juraj
1628½ - ½
3.4
Kuma, Rudolf
1687-
Oravec, Lubos
1633½ - ½
3.5
Michal, Viktor
1674-
Marko, Jan
17610 - 1
3.6
Machalik, Juraj
1568-
Vas, Jozef
13411 - 0
3.7
Ferik, Andrej
1416-
Dobrucky, Miroslav
14861 - 0
3.8
Vlacuha, Robert
1000-
Krajci, Stefan
14351 - 0
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo3 : 5
4.1
Mandak, Miroslav
1973-
Oprea, Erik
21250 - 1
4.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Jurcak, Marian
18720 - 1
4.3
Rathousky, Karol
1825-
Durica, Andrej
18390 - 1
4.4
Kovac, Daniel
1771-
Galan, Anton
18091 - 0
4.5
Zacka, Ladislav
1814-
Misanik, Peter
1794½ - ½
4.6
Bukovcak, Jaroslav
1775-
Vasil, Patrik
1791½ - ½
4.7
Mauritz, Robert
1379-
Juhas, Jan
17821 - 0
4.8
Bol, Jozef
1467-
Tittel, Emil
16190 - 1
3. kolo dňa 2012/11/09 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo1½:6½
5.1
Durik, Juraj
1794-
Puchovsky, Ladislav
20170 - 1
5.2
Vilagi, Peter
1588-
Gremen, Tomas
18680 - 1
5.3
Kevicka, Lucia
1554-
Kis, Tomas
1745½ - ½
5.4
Drusan, Michal
1569-
Kosper, Peter
17840 - 1
5.5
Belak, Matus
1084-
Novak, Martin
17300 - 1
5.6
Kevicky, Patrik
1030-
Vanek, Libor
16620 - 1
5.7
Salgovic, Simon
1015-
Liscak, Peter
15881 - 0
5.8
Stolcova, Michaela
1000-
Barta, Ondrej
14240 - 1
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo4½:3½
1.1
Polacik, Igor
2156-
Puchovsky, Ladislav
2017½ - ½
1.2
Karas, Marek
1951-
Dujava, Daniel
20040 - 1
1.3
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Beranek, Tomas
1782½ - ½
1.4
Lintner, Igor ml.
1663-
Kis, Tomas
17451 - 0
1.5
Rintel, Boris
1684-
Kosper, Peter
1784½ - ½
1.6
Krajcovic, Jakub
1634-
Vanek, Libor
16621 - 0
1.7
Dubovsky, Dominik
1332-
Liscak, Peter
15881 - 0
1.8
Charvat, Martin
1000-
Barta, Ondrej
14240 - 1
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo-6  ŠK DúbravanElo6½:1½
2.1
Oprea, Erik
2125-
Sipeky, Ladislav
20241 - 0
2.2
Durica, Andrej
1839-
Durik, Juraj
17941 - 0
2.3
Misanik, Peter
1794-
Belak, Milan
1673½ - ½
2.4
Vasil, Patrik
1791-
Vilagi, Peter
1588½ - ½
2.5
Juhas, Jan
1782-
Kevicka, Lucia
1554½ - ½
2.6
Sosovicka, Jakub
1626-
Belak, Matus
10841 - 0
2.7
Sosovicka, Vladimir
1603-
Dvornický, Michal
10001 - 0
2.8
Lichner, Peter
1595-
Salgovic, Simon
10151 - 0
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo-5  ŠK Krasňany CElo2½:5½
3.1
Galik, Vladimir
1633-
Mikulasek, Viktor
18610 - 1
3.2
Dinzik, Jan
1657-
Boldocki, Rastislav
18510 - 1
3.3
Fabana, Tibor
1572-
Rathousky, Karol
1825½ - ½
3.4
Oravec, Lubos
1633-
Kovac, Daniel
17710 - 1
3.5
Sadovsky, Julius
1564-
Zacka, Ladislav
18140 - 1
3.6
Vas, Jozef
1341-
Juhaniak, Lubomir
1471½ - ½
3.7
Dobrucky, Miroslav
1486-
Chudy, Vladimir
1557½ - ½
3.8
Krajci, Stefan
1435-
Mauritz, Robert
13791 - 0
4. kolo dňa 2012/11/23 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo3½:4½
4.1
Havrila, Martin
1804-
Marcek, Jan
17891 - 0
4.2
Danada, Ondrej
1882-
Matusek, Jan
17531 - 0
4.3
Illovsky, Michal
1658-
Vesely, Bedrich
18041 - 0
4.4
Sklar, Martin
1675-
Kuma, Rudolf
1687½ - ½
4.5
Valovic, Matus
1229-
Michal, Viktor
16740 - 1
4.6
Vojtko, Robert
1000-
Machalik, Juraj
15680 - 1
4.7
Forro, Jakub
1012-
Hatala, Peter
15640 - 1
4.8
Brett nicht besetzt,
0-
Stipanic, Pavol
1606- - +
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-10  ŠK Doprastav KElo3½:4½
1.1
Molnar, Viliam
1769-
Karas, Marek
19510 - 1
1.2
Durovka, Stefan
1848-
Romhanyi, Milan ml.
17371 - 0
1.3
Chodak, Ivan
1830-
Lintner, Igor ml.
16631 - 0
1.4
Skoviera, Luboslav
1793-
Karas, Juraj
17270 - 1
1.5
Smelko, Eduard
1663-
Rintel, Boris
1684½ - ½
1.6
Skripek, Jan
1594-
Rajcani, Jakub
12480 - 1
1.7
Kalita, Anton
1583-
Dubovsky, Dominik
13321 - 0
1.8
Caplovic, Jan
1507-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-1  ŠK Doprastav JElo6½:1½
3.1
Mikulasek, Viktor
1861-
Danada, Ondrej
1882½ - ½
3.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Sklar, Martin
1675½ - ½
3.3
Rathousky, Karol
1825-
Valovic, Matus
1229½ - ½
3.4
Kovac, Daniel
1771-
Šeleng, Martin
10001 - 0
3.5
Zacka, Ladislav
1814-
Vojtko, Robert
10001 - 0
3.6
Bukovcak, Jaroslav
1775-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3.7
Hanker, Lubomir
1558-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3.8
Chudy, Vladimir
1557-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo4½:3½
4.1
Sipeky, Ladislav
2024-
Galik, Vladimir
1633½ - ½
4.2
Durik, Juraj
1794-
Dinzik, Jan
16571 - 0
4.3
Belak, Milan
1673-
Oravec, Lubos
16331 - 0
4.4
Kevicky, Rastislav
1668-
Marko, Jan
1761½ - ½
4.5
Vilagi, Peter
1588-
Vas, Jozef
13411 - 0
4.6
Kevicka, Lucia
1554-
Dobrucky, Miroslav
1486½ - ½
4.7
Drusan, Michal
1569-
Krajci, Stefan
14350 - 1
4.8
Dvornický, Michal
1000-
Danielik, Ladislav
15130 - 1
5. kolo dňa 2012/12/07 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo-8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo5 : 3
5.1
Puchovsky, Ladislav
2017-
Oprea, Erik
21251 - 0
5.2
Dujava, Daniel
2004-
Jurcak, Marian
18721 - 0
5.3
Kis, Tomas
1745-
Galan, Anton
18091 - 0
5.4
Kosper, Peter
1784-
Misanik, Peter
17941 - 0
5.5
Novak, Martin
1730-
Juhas, Jan
17820 - 1
5.6
Vanek, Libor
1662-
Sosovicka, Jakub
16261 - 0
5.7
Liscak, Peter
1588-
Sosovicka, Vladimir
16030 - 1
5.8
Ivanic, Martin
1425-
Lichner, Peter
15950 - 1
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo5 : 3
1.1
Karas, Marek
1951-
Oprea, Erik
21250 - 1
1.2
Romhanyi, Milan ml.
1737-
Jurcak, Marian
18720 - 1
1.3
Lintner, Igor ml.
1663-
Galan, Anton
18090 - 1
1.4
Karas, Juraj
1727-
Kriz, Miroslav
15611 - 0
1.5
Rintel, Boris
1684-
Belosovic, Pavol
14071 - 0
1.6
Krajcovic, Jakub
1634-
Gzib, David
12091 - 0
1.7
Romhanyi, Milan st.
1386-
Hanzel, Artom
10001 - 0
1.8
Charvat, Martin
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo-7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo4½:3½
2.1
Galik, Vladimir
1633-
Puchovsky, Ladislav
20171 - 0
2.2
Dinzik, Jan
1657-
Gremen, Tomas
18680 - 1
2.3
Eisenhammer, Juraj
1628-
Beranek, Tomas
17820 - 1
2.4
Sadovsky, Julius
1564-
Kis, Tomas
1745½ - ½
2.5
Vas, Jozef
1341-
Kosper, Peter
17841 - 0
2.6
Krajci, Stefan
1435-
Vanek, Libor
1662½ - ½
2.7
Dinzikova, Iveta
1000-
Liscak, Peter
1588½ - ½
2.8
Tunega, Marek
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-6  ŠK DúbravanElo4½:3½
3.1
Havrila, Martin
1804-
Durik, Juraj
17941 - 0
3.2
Lancaric, Tomas
1844-
Belak, Milan
16730 - 1
3.3
Danada, Ondrej
1882-
Kevicky, Rastislav
16681 - 0
3.4
Illovsky, Michal
1658-
Vilagi, Peter
15880 - 1
3.5
Valovic, Matus
1229-
Drusan, Michal
1569½ - ½
3.6
Vojtko, Robert
1000-
Belak, Matus
10841 - 0
3.7
Forro, Jakub
1012-
Dvornický, Michal
10000 - 1
3.8
Duricova, Ema
1000-
Salgovic, Simon
10151 - 0
6. kolo dňa 2012/12/14 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo6½:1½
5.1
Molnar, Viliam
1769-
Marcek, Jan
17891 - 0
5.2
Durovka, Stefan
1848-
Matusek, Jan
17531 - 0
5.3
Skoviera, Luboslav
1793-
Volek, Jan
17451 - 0
5.4
Smelko, Eduard
1663-
Kuma, Rudolf
16871 - 0
5.5
Vavrak, Jan
1718-
Michal, Viktor
16740 - 1
5.6
Skripek, Jan
1594-
Machalik, Juraj
15681 - 0
5.7
Kalita, Anton
1583-
Hatala, Peter
1564½ - ½
5.8
Caplovic, Jan
1507-
Ferik, Andrej
14161 - 0
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo-10  ŠK Doprastav KElo3 : 5
1.1
Marcek, Jan
1789-
Polacik, Igor
21560 - 1
1.2
Matusek, Jan
1753-
Karas, Marek
19510 - 1
1.3
Vesely, Bedrich
1804-
Lintner, Igor ml.
16630 - 1
1.4
Kuma, Rudolf
1687-
Karas, Juraj
17271 - 0
1.5
Michal, Viktor
1674-
Rintel, Boris
1684½ - ½
1.6
Machalik, Juraj
1568-
Dubovsky, Dominik
1332½ - ½
1.7
Hatala, Peter
1564-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
1.8
Ferik, Andrej
1416-
Charvat, Martin
10001 - 0
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-3  Tatran Dúbravka DElo3½:4½
2.1
Mandak, Miroslav
1973-
Molnar, Viliam
17691 - 0
2.2
Boldocki, Rastislav
1851-
Durovka, Stefan
18481 - 0
2.3
Kovac, Daniel
1771-
Chodak, Ivan
18301 - 0
2.4
Zacka, Ladislav
1814-
Smelko, Eduard
1663½ - ½
2.5
Chudy, Vladimir
1557-
Vavrak, Jan
17180 - 1
2.6
Vacho, Jozef
1476-
Skripek, Jan
15940 - 1
2.7
Mauritz, Robert
1379-
Caplovic, Jan
15070 - 1
2.8
Bol, Jozef
1467-
Kvasnica, Michal
14890 - 1
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo-1  ŠK Doprastav JElo7½: ½
4.1
Puchovsky, Ladislav
2017-
Lancaric, Tomas
18441 - 0
4.2
Dujava, Daniel
2004-
Danada, Ondrej
18821 - 0
4.3
Beranek, Tomas
1782-
Illovsky, Michal
16581 - 0
4.4
Kosper, Peter
1784-
Nagy, Ladislav
14801 - 0
4.5
Novak, Martin
1730-
Seleng, Simon
12191 - 0
4.6
Vanek, Libor
1662-
Valovic, Matus
12291 - 0
4.7
Liscak, Peter
1588-
Vojtko, Robert
1000½ - ½
4.8
Ivanic, Martin
1425-
Forro, Jakub
10121 - 0
7. kolo dňa 2013/01/11 o 17:00
š.8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo-9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo5½:2½
5.1
Jurcak, Marian
1872-
Galik, Vladimir
16331 - 0
5.2
Galan, Anton
1809-
Dinzik, Jan
16571 - 0
5.3
Juhas, Jan
1782-
Eisenhammer, Juraj
1628½ - ½
5.4
Sosovicka, Jakub
1626-
Vas, Jozef
1341½ - ½
5.5
Tittel, Emil
1619-
Dobrucky, Miroslav
14861 - 0
5.6
Sosovicka, Vladimir
1603-
Krajci, Stefan
14351 - 0
5.7
Lichner, Peter
1595-
Danielik, Ladislav
1513½ - ½
5.8
Kriz, Miroslav
1561-
Dinzikova, Iveta
10000 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.10  ŠK Doprastav KElo-9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo4½:3½
1.1
Karas, Marek
1951-
Galik, Vladimir
16330 - 1
1.2
Lintner, Igor ml.
1663-
Dinzik, Jan
16571 - 0
1.3
Karas, Juraj
1727-
Oravec, Lubos
16331 - 0
1.4
Krajcovic, Jakub
1634-
Marko, Jan
17610 - 1
1.5
Rajcani, Jakub
1248-
Vas, Jozef
1341½ - ½
1.6
Dubovsky, Dominik
1332-
Krajci, Stefan
14351 - 0
1.7
Romhanyi, Milan st.
1386-
Danielik, Ladislav
15131 - 0
1.8
Charvat, Martin
1000-
Dinzikova, Iveta
10000 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.1  ŠK Doprastav JElo-8  ŠK STRELEC Devínska Nová Ves EElo2 : 6
2.1
Havrila, Martin
1804-
Oprea, Erik
21251 - 0
2.2
Danada, Ondrej
1882-
Jurcak, Marian
1872½ - ½
2.3
Illovsky, Michal
1658-
Durica, Andrej
1839½ - ½
2.4
Gemza, Dusan
1641-
Galan, Anton
18090 - 1
2.5
Valovic, Matus
1229-
Misanik, Peter
17940 - 1
2.6
Vojtko, Robert
1000-
Vasil, Patrik
17910 - 1
2.7
Forro, Jakub
1012-
Tittel, Emil
16190 - 1
2.8
Duricova, Ema
1000-
Belosovic, Pavol
14070 - 1
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.3  Tatran Dúbravka DElo-6  ŠK DúbravanElo6 : 2
4.1
Molnar, Viliam
1769-
Durik, Juraj
1794½ - ½
4.2
Durovka, Stefan
1848-
Kovac, Michal
1781½ - ½
4.3
Chodak, Ivan
1830-
Belak, Milan
1673½ - ½
4.4
Skoviera, Luboslav
1793-
Kevicky, Rastislav
16681 - 0
4.5
Skripek, Jan
1594-
Drusan, Michal
1569½ - ½
4.6
Kalita, Anton
1583-
Belak, Matus
10841 - 0
4.7
Caplovic, Jan
1507-
Dvornický, Michal
10001 - 0
4.8
Kvasnica, Michal
1489-
Steiner, Michal
10001 - 0
8. kolo dňa 2013/01/25 o 17:00
š.4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo-5  ŠK Krasňany CElo3½:4½
5.1
Marcek, Jan
1789-
Mandak, Miroslav
19730 - 1
5.2
Matusek, Jan
1753-
Mikulasek, Viktor
18611 - 0
5.3
Vesely, Bedrich
1804-
Boldocki, Rastislav
1851½ - ½
5.4
Volek, Jan
1745-
Rathousky, Karol
18250 - 1
5.5
Kuma, Rudolf
1687-
Juhaniak, Lubomir
14710 - 1
5.6
Michal, Viktor
1674-
Chudy, Vladimir
15571 - 0
5.7
Machalik, Juraj
1568-
Marko, Ondrej
14750 - 1
5.8
Hatala, Peter
1564-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.5  ŠK Krasňany CElo-10  ŠK Doprastav KElo4½:3½
1.1
Mandak, Miroslav
1973-
Polacik, Igor
2156½ - ½
1.2
Mikulasek, Viktor
1861-
Karas, Marek
19510 - 1
1.3
Kovac, Daniel
1771-
Lintner, Igor ml.
16631 - 0
1.4
Zacka, Ladislav
1814-
Karas, Juraj
17270 - 1
1.5
Hanker, Lubomir
1558-
Krajcovic, Jakub
16341 - 0
1.6
Juhaniak, Lubomir
1471-
Dubovsky, Dominik
13321 - 0
1.7
Mauritz, Robert
1379-
Romhanyi, Milan st.
13860 - 1
1.8
Bol, Jozef
1467-
Charvat, Martin
10001 - 0
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.6  ŠK DúbravanElo-4  ŠK Dom kultúry Ružinov BElo3 : 5
2.1
Sipeky, Ladislav
2024-
Marcek, Jan
17891 - 0
2.2
Durik, Juraj
1794-
Matusek, Jan
1753½ - ½
2.3
Kovac, Michal
1781-
Vesely, Bedrich
18040 - 1
2.4
Belak, Milan
1673-
Kuma, Rudolf
16870 - 1
2.5
Kevicky, Rastislav
1668-
Michal, Viktor
16740 - 1
2.6
Vilagi, Peter
1588-
Machalik, Juraj
15680 - 1
2.7
Kevicka, Lucia
1554-
Ferik, Andrej
1416½ - ½
2.8
Drusan, Michal
1569-
Vlacuha, Robert
10001 - 0
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.7  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava CElo-3  Tatran Dúbravka DElo5½:2½
3.1
Gremen, Tomas
1868-
Molnar, Viliam
17690 - 1
3.2
Beranek, Tomas
1782-
Durovka, Stefan
1848½ - ½
3.3
Kis, Tomas
1745-
Chodak, Ivan
1830½ - ½
3.4
Kosper, Peter
1784-
Skoviera, Luboslav
17931 - 0
3.5
Novak, Martin
1730-
Vavrak, Jan
17181 - 0
3.6
Vanek, Libor
1662-
Kalita, Anton
15831 - 0
3.7
Liscak, Peter
1588-
Caplovic, Jan
1507½ - ½
3.8
Barta, Ondrej
1424-
Kvasnica, Michal
14891 - 0
9. kolo dňa 2013/02/08 o 17:00
š.9  ŠK Televízia KARLOVA VESElo-1  ŠK Doprastav JElo4 : 4
5.1
Galik, Vladimir
1633-
Havrila, Martin
18040 - 1
5.2
Dinzik, Jan
1657-
Lancaric, Tomas
18440 - 1
5.3
Eisenhammer, Juraj
1628-
Danada, Ondrej
18821 - 0
5.4
Oravec, Lubos
1633-
Valovic, Matus
12290 - 1
5.5
Sadovsky, Julius
1564-
Vojtko, Robert
10000 - 1
5.6
Vas, Jozef
1341-
Forro, Jakub
10121 - 0
5.7
Dinzikova, Iveta
1000-
Duricova, Ema
10001 - 0
5.8
Markova, Lenka
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -