TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr668904.aspx?art=0&lan=4

Súpisky družstiev

  4. KŠN Bratislava (Elo Ø:2225 / TB1: 13 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1IMSahidi Samir24960SVK149363725
2GMPechac Jergus25940SVK14926970A1292
3FMBochnicka Vladimir23000SVK149434508
4Skreko Igor20300SVK14959704B3605
5FMRohacek Miroslav22090SVK149028778
6Bochnickova Andrea20450SVK14901781B1303
7Walter Ema20330SVK149607103
8Macko Peter19980SVK149213675
9Sandor Martin20890SVK149397890
10Bochnickova Simona19980SVK149585626
11Striskova Lucia19480SVK149609587
12Meszaros Casey Ryan17960SVK149632054
13Rak Martin19270SVK736200173
14Sklars Tomas19270SVK149019350
15Havalda Samuel19430SVK149554906
16Kapolkova Greta17240SVK149555551
17Durana Jonas17660SVK736196634
18Smidova Michaela16510SVK149628101
19Sahidi Sear17060SVK149598360
20Pisarcik Richard14420SVK149674991
21Sahidi Shabir15740SVK149598280

Výsledky družstiev po šachovniciach

  3. KŠN Bratislava (Elo Ø:2225, TB1: 13 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1IMSahidi Samir24960SVK14936372½1111523431010,1
2GMPechac Jergus25940SVK14926970A1291122297103,1
3FMBochnicka Vladimir23000SVK14943450½11½00108228420-3,2
4Skreko Igor20300SVK14959704B3600½½0½52207405,6
5FMRohacek Miroslav22090SVK1490287711½00½11821772012,8
6Bochnickova Andrea20450SVK14901781B13000½3218520-9
7Walter Ema20330SVK1496071011032009207,8
8Macko Peter19980SVK1492136700½½½5206620-10,8
10Bochnickova Simona19980SVK14958562½101½0621024030,4
11Striskova Lucia19480SVK149609580½½1011721054075,6
12Meszaros Casey Ryan17960SVK1496320500½04206140-10,4
13Rak Martin19270SVK736200170013198640-12
15Havalda Samuel19430SVK1495549010½0006198840-45,6
16Kapolkova Greta17240SVK14955555½121714016,8
17Durana Jonas17660SVK736196631011419414074,4
18Smidova Michaela16510SVK14962810½11999207,8
20Pisarcik Richard14420SVK1496749901207240-0,4

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2022/10/15 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo2 : 6 PGN
2.1FM
Bochnicka Vladimir
2300-IM
Zpevak Pavel
2331Z130½ - ½ PGN
2.2
Skreko Igor
2030B360-FM
Vojtek Vladimir
22200 - 1 PGN
2.3FM
Rohacek Miroslav
2209-FM
Bednar Jaromir
2241A4091 - 0 PGN
2.4
Bochnickova Andrea
2045B130-FM
Bombek Peter
21290 - 1 PGN
2.5
Macko Peter
1998-
Kovacik Emil
20650 - 1 PGN
2.6
Bochnickova Simona
1998-
Sosovickova Jana
1934½ - ½ PGN
2.7
Striskova Lucia
1948-
Orgon Dusan
19700 - 1 PGN
2.8
Meszaros Casey Ryan
1796-
Kutny Marian
1949A4080 - 1 PGN
2. kolo dňa 2022/10/16 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-8  ŠK Sparta Považská BystricaElo4½:3½ PGN
2.1FM
Bochnicka Vladimir
2300-FM
Motuz Karol
2311A4601 - 0 PGN
2.2
Skreko Igor
2030B360-
Obona Jan
2135½ - ½ PGN
2.3FM
Rohacek Miroslav
2209-
Srvatka Igor
2115A4621 - 0 PGN
2.4
Bochnickova Andrea
2045B130-
Jakubek Peter
21300 - 1 PGN
2.5
Macko Peter
1998-
Cajka Tibor
2095A4630 - 1 PGN
2.6
Bochnickova Simona
1998-
Zdrazil Patrik
2009B4641 - 0 PGN
2.7
Rak Martin
1927-
Mysiak Juraj
18700 - 1 PGN
2.8
Havalda Samuel
1943-
Belak Stefan
18771 - 0 PGN
3. kolo dňa 2022/11/05 o 10:00
š.9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-4  KŠN BratislavaElo3 : 5 PGN
1.1IM
Lipka Juraj
2380A208-IM
Sahidi Samir
2496½ - ½ PGN
1.2
Janko Michal
2229-GM
Pechac Jergus
2594A1290 - 1 PGN
1.3
Kukucka Matej
2108-FM
Bochnicka Vladimir
23000 - 1 PGN
1.4
Meszaros Norbert
2163-
Skreko Igor
2030B360½ - ½ PGN
1.5
Slacky Stanislav
2098-FM
Rohacek Miroslav
2209½ - ½ PGN
1.6
Koval Maros
2058-
Walter Ema
20330 - 1 PGN
1.7
Dujava Daniel
2105-
Macko Peter
1998½ - ½ PGN
1.8
Nemsak Denis
2054-
Havalda Samuel
19431 - 0 PGN
4. kolo dňa 2022/11/06 o 10:00
š.12  ŠK Doprastav BratislavaElo-4  KŠN BratislavaElo2½:5½ PGN
2.1IM
Mazur Stefan
2440A682-IM
Sahidi Samir
24960 - 1 PGN
2.2GM
Manik Mikulas
2365A865-GM
Pechac Jergus
2594A1290 - 1 PGN
2.3
Schwarz Dusan
2317-FM
Bochnicka Vladimir
2300½ - ½ PGN
2.4FM
Kukelko Alexey
2302Z166-FM
Rohacek Miroslav
22091 - 0 PGN
2.5
Macka Oto
1932-
Walter Ema
20330 - 1 PGN
2.6
Salgovic Simon
2048-
Striskova Lucia
1948½ - ½ PGN
2.7
Petrek Dominik
2092-
Havalda Samuel
1943½ - ½ PGN
2.8
Bednar Jan
1896-
Durana Jonas
17660 - 1 PGN
5. kolo dňa 2022/12/03 o 10:00
š.1  MŠK GabčíkovoElo-4  KŠN BratislavaElo7 : 1 PGN
1.1IM
Sipos Istvan
2454nat.-FM
Bochnicka Vladimir
23001 - 0 PGN
1.2FM
Farkas Gabor
2335-
Skreko Igor
2030B3601 - 0 PGN
1.3IM
Borhy Marcell
2416Z17-FM
Rohacek Miroslav
22091 - 0 PGN
1.4IM
Berczes Csaba
2296nat.-
Bochnickova Andrea
2045B130½ - ½ PGN
1.5
Molnar Erno
2272A57-
Bochnickova Simona
19981 - 0 PGN
1.6FM
Takacs Laszlo
2209A66-
Striskova Lucia
1948½ - ½ PGN
1.7
Balogh Peter
2052-
Meszaros Casey Ryan
17961 - 0 PGN
1.8
Farkas Renata
1917-
Havalda Samuel
19431 - 0 PGN
6. kolo dňa 2022/12/04 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-3  NŠK NitraElo4 : 4 PGN
1.1FM
Bochnicka Vladimir
2300-FM
Chovan Milan
2356A3690 - 1 PGN
1.2
Skreko Igor
2030B360-
Krupa Miroslav
2184½ - ½ PGN
1.3FM
Rohacek Miroslav
2209-
Skreno Vladimir
2076½ - ½ PGN
1.4
Walter Ema
2033-
Dlhy Jozef
20360 - 1 PGN
1.5
Macko Peter
1998-
Rakovsky Jakub
1963½ - ½ PGN
1.6
Bochnickova Simona
1998-
Kuna Martin
19821 - 0 PGN
1.7
Striskova Lucia
1948-
Batora Matej
20071 - 0 PGN
1.8
Smidova Michaela
1651-
Mizicka Matus
1999½ - ½ PGN
7. kolo dňa 2023/01/14 o 10:00
š.2  ŠK LeviceElo-4  KŠN BratislavaElo5 : 3 PGN
1.1
Chlpik Martin
2287-IM
Sahidi Samir
24960 - 1 PGN
1.2
Solcan Martin
2126-FM
Rohacek Miroslav
22090 - 1 PGN
1.3
Lecky Juraj
2102-
Macko Peter
1998½ - ½ PGN
1.4
Nagy Tomas
2207A221-
Striskova Lucia
19481 - 0 PGN
1.5
Kovac Lubomir
2043A222-
Meszaros Casey Ryan
1796½ - ½ PGN
1.6
Berek Geza
2180-
Rak Martin
19271 - 0 PGN
1.7
Hudoba Ondrej
2081-
Havalda Samuel
19431 - 0 PGN
1.8
Foldesi Marek
1921-
Durana Jonas
17661 - 0 PGN
8. kolo dňa 2023/02/04 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-10  ŠK Slovan Bratislava CElo6½:1½
2.1IM
Sahidi Samir
2496-IM
Petran Peter
22051 - 0
2.2FM
Bochnicka Vladimir
2300-FM
Ruckschloss Karol
21881 - 0
2.3FM
Rohacek Miroslav
2209-
Ac Michal
20381 - 0
2.4
Bochnickova Simona
1998-
Travenec Igor
2128½ - ½
2.5
Striskova Lucia
1948-FM
Kolcak Marek
20621 - 0
2.6
Rak Martin
1927-
Kuna Vladimir
19081 - 0
2.7
Havalda Samuel
1943-
Vimmer Michal
19050 - 1
2.8
Durana Jonas
1766-
Janov Marian
18171 - 0
9. kolo dňa 2023/02/05 o 10:00
š.4  KŠN BratislavaElo-11  ŠK Slovan Bratislava BElo3½:4½
2.1IM
Sahidi Samir
2496-FM
Kostolansky Sebastian Lukas
2404B5571 - 0
2.2FM
Bochnicka Vladimir
2300-FM
Zetocha Adrian
22030 - 1
2.3
Bochnickova Simona
1998-FM
Zetocha Claudiu
22880 - 1
2.4
Striskova Lucia
1948-
Kovac Andrej
22341 - 0
2.5
Meszaros Casey Ryan
1796-
Nestorenko Dmitry
2201nat.0 - 1
2.6
Kapolkova Greta
1724-
Vadila Ondrej
2171½ - ½
2.7
Durana Jonas
1766-
Valent Ivan
21301 - 0
2.8
Pisarcik Richard
1442-
Privara Igor
20720 - 1
10. kolo dňa 2023/03/11 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-4  KŠN BratislavaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/12 o 10:00
š.7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo-4  KŠN BratislavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Molnar Erno22720MŠK Gabčíkovo8988,94
2IMBorhy Marcell24160MŠK Gabčíkovo6,5881,32
3FMFarkas Gabor23350MŠK Gabčíkovo6,5972,21
4Balogh Peter20520MŠK Gabčíkovo6,5972,27
5Chlpik Martin22870ŠK Levice5,5868,81
6FMKukelko Alexey23020ŠK Doprastav Bratislava5862,52
7FMRohacek Miroslav22090KŠN Bratislava5862,53
8Bango Lukas22000TŠŠ Trnava MŠK Sereď5862,54
9Vadila Ondrej21710ŠK Slovan Bratislava B5862,54
10IMSipos Istvan24540MŠK Gabčíkovo5955,61
11IMBerczes Csaba22960MŠK Gabčíkovo5955,63
12Farkas Renata19170MŠK Gabčíkovo5955,68
13IMSahidi Samir24960KŠN Bratislava4,5590,01
14Rakovsky Jakub19630NŠK Nitra4,5675,06
15FMJancovic Peter23040TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,5856,32
16Nestorenko Dmitry22010ŠK Slovan Bratislava B4,5856,33
17Lecky Juraj21020ŠK Levice4,5856,34
18Jablonicky Frantisek20280TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,5856,36
19Privara Igor20720ŠK Slovan Bratislava B4,5856,36
20Lukacovic Miroslav19570TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,5856,37
21Berek Geza21800ŠK Levice44100,07
22FMTakacs Laszlo22090MŠK Gabčíkovo4580,06
23Chlpek Daniel20640ŠK Slovan Bratislava B4580,07
24Petrek Dominik20920ŠK Doprastav Bratislava4666,77
25Kovacik Emil20650ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4757,14
26Striskova Lucia19480KŠN Bratislava4757,15
27Nemsak Denis20540ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4757,15
28FMBochnicka Vladimir23000KŠN Bratislava4850,01
29Meszaros Norbert21630ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4850,03
30FMBombek Peter21290ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4850,03
31IMBaidetskyi Valentin24640ŠK Sparta Považská Bystrica3,5487,51
32FMZetocha Adrian22030ŠK Slovan Bratislava B3,5570,01
33FMJablonicky Martin24000TŠŠ Trnava MŠK Sereď3,5570,01
34Lasch Miroslav20380ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,5570,06
35Zdrazil Patrik20090ŠK Sparta Považská Bystrica3,5750,06
36Salgovic Simon20480ŠK Doprastav Bratislava3,5750,06
37Orgon Dusan19700ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,5750,06
38GMAczel Gergely25110NŠK Nitra33100,01
39FMTurcan Richard23900ŠK Levice33100,01
40Cajka Tibor20950ŠK Sparta Považská Bystrica3475,04
41Travenec Igor21280ŠK Slovan Bratislava C3475,04
42Durana Jonas17660KŠN Bratislava3475,07
43Krupa Miroslav21840NŠK Nitra3560,02
44Nagy Tomas22070ŠK Levice3560,04
45Pytlik Pavol20230ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3560,06
46IMPetran Peter22050ŠK Slovan Bratislava C3650,01
47FMZetocha Claudiu22880ŠK Slovan Bratislava B3650,02
48Slacky Stanislav20980ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3650,04
49Bebjak Martin20330ŠK Sparta Považská Bystrica3650,05
50Bochnickova Simona19980KŠN Bratislava3650,05
51Rucek Kristian21530ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3742,92
52Jakubek Peter21300ŠK Sparta Považská Bystrica3742,93
53Skreno Vladimir20760NŠK Nitra3742,94
54Sosovickova Jana19340ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3742,95
55Dlhy Jozef20360NŠK Nitra3837,55
56Stevik Patrik22970ŠK Levice2,5383,33
57FMFederic Jozef22300ŠK Doprastav Bratislava2,5383,33
58Beres Tomas21170NŠK Nitra2,5383,35
59Compel Daniel20470ŠK Doprastav Bratislava2,5462,54
60IMLipka Juraj23800ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5550,01
61WFMNadzamova Viktoria20860ŠK Levice2,5550,05
62Kovac Lubomir20430ŠK Levice2,5550,05
63Batora Matej20070NŠK Nitra2,5550,07
64IMLanc Alois22460TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,5641,73
65Kalisky Vladimir21400NŠK Nitra2,5735,73
66Solcan Martin21260ŠK Levice2,5831,33
67FMKolcak Marek20620ŠK Slovan Bratislava C2,5831,34
68GMPechac Jergus25940KŠN Bratislava22100,02
69WIMMihok-Juhasz Barbara22390NŠK Nitra22100,03
70Hudoba Ondrej20810ŠK Levice22100,07
71Nikel Rastislav19770ŠK Levice22100,08
72Kovac Andrej22340ŠK Slovan Bratislava B2366,73
73Walter Ema20330KŠN Bratislava2366,75
74Kutny Marian19490ŠKŠ Dubnica nad Váhom B2366,77
75Bednar Jan18960ŠK Doprastav Bratislava2366,78
76GMManik Mikulas23650ŠK Doprastav Bratislava2450,01
77FMBriestensky Rastislav23020ŠK Slovan Bratislava C2450,01
78FMChovan Milan23560NŠK Nitra2450,01
79Srvatka Igor21150ŠK Sparta Považská Bystrica2450,03
80Slobodnik Michal20170TŠŠ Trnava MŠK Sereď2450,05
81Dujava Daniel21050ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2450,06
82Michalek Matej19950ŠK Sparta Považská Bystrica2450,07
83GMPacher Milan24020TŠŠ Trnava MŠK Sereď2540,01
84FMMotuz Karol23110ŠK Sparta Považská Bystrica2540,02
85Vimmer Michal19050ŠK Slovan Bratislava C2540,06
86FMRuckschloss Karol21880ŠK Slovan Bratislava C2633,32
87Bella Julius19060TŠŠ Trnava MŠK Sereď2633,35
88Kuna Martin19820NŠK Nitra2633,37
89Obona Jan21350ŠK Sparta Považská Bystrica2728,61
90Ac Michal20380ŠK Slovan Bratislava C2728,63
91GMMihok Oliver25580NŠK Nitra1,5275,01
92Csidey Csongor20970ŠK Doprastav Bratislava1,5275,04
93Capak Stefan19270ŠK Sparta Považská Bystrica1,5275,06
94Kolman Richard20200ŠK Slovan Bratislava C1,5275,06
95Paluska Karol19860ŠK Doprastav Bratislava1,5275,07
96FMVojtek Vladimir22200ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5350,01
97Sobek Michal21350ŠK Slovan Bratislava B1,5350,04
98WFMEgyed Judit20340MŠK Gabčíkovo1,5350,06
99FMBednar Jaromir22410ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5437,52
100Kavon Rastislav20930TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,5437,54
101Suchansky Jakub19680ŠK Levice1,5437,57
102Mysiak Juraj18700ŠK Sparta Považská Bystrica1,5437,57
103Sturc Jan19640ŠK Slovan Bratislava B1,5437,57
104FMKostolansky Sebastian Lukas24040ŠK Slovan Bratislava B1,5530,01
105Skreko Igor20300KŠN Bratislava1,5530,02
106Macko Peter19980KŠN Bratislava1,5530,05
107Rucek Peter18860ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5530,08
108Janko Michal22290ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5625,01
109Kukucka Matej21080ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,5625,02
110Valent Ivan21300ŠK Slovan Bratislava B1,5625,05
111Havalda Samuel19430KŠN Bratislava1,5625,07
112Macka Oto19320ŠK Doprastav Bratislava1,5721,45
113FMOndrus Martin22160NŠK Nitra11100,02
114Komora Andrej23090ŠK Doprastav Bratislava11100,03
115Sukuba Zdenko20790ŠK Doprastav Bratislava11100,05
116Pinter Patrik21720NŠK Nitra11100,08
117Foldesi Marek19210ŠK Levice11100,08
118Horecky Peter19770TŠŠ Trnava MŠK Sereď11100,08
119IMMazur Stefan24400ŠK Doprastav Bratislava1250,01
120Szucs Vladimir20600MŠK Gabčíkovo1250,05
121Foglar Ivan19730ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1250,06
122Beres Lukas20670NŠK Nitra1250,07
123Motuzova Marta17930ŠK Sparta Považská Bystrica1250,08
124Polacik Igor21160ŠK Doprastav Bratislava1333,33
125Rak Martin19270KŠN Bratislava1333,36
126Jursa Branislav19290ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1333,37
127Abel Peter21770ŠK Sparta Považská Bystrica1520,03
128Schwarz Dusan23170ŠK Doprastav Bratislava1616,71
129Sevcik Matej21010ŠK Doprastav Bratislava0,5150,06
130Kapolkova Greta17240KŠN Bratislava0,5150,06
131Helbich Branislav19750ŠK Doprastav Bratislava0,5150,07
132Pupak Tomas20630ŠKŠ Dubnica nad Váhom B0,5150,07
133Krajnak Robert19380ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,07
134FMTepper Frantisek19810ŠK Slovan Bratislava B0,5150,07
135Hecht Tomas19450ŠK Slovan Bratislava B0,5150,08
136Mizicka Matus19990NŠK Nitra0,5150,08
137Budinsky Martin20250ŠK Levice0,5150,08
138Breja Stanislav18870ŠK Slovan Bratislava C0,5150,08
139Mrkvik Jan18160ŠK Slovan Bratislava C0,5150,08
140Smidova Michaela16510KŠN Bratislava0,5150,08
141IMZpevak Pavel23310ŠKŠ Dubnica nad Váhom B0,5225,01
142IMMaslik Miroslav23460ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5225,02
143Kijac Miroslav20630ŠKŠ Dubnica nad Váhom B0,5225,05
144Janos Jozef20340ŠK Slovan Bratislava C0,5225,06
145Belak Stefan18770ŠK Sparta Považská Bystrica0,5225,07
146Marusic Martin17930ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5225,08
147Castiglione Mario22380ŠK Slovan Bratislava C0,5316,71
148Dobrotka Martin22260ŠK Levice0,5316,72
149Bochnickova Andrea20450KŠN Bratislava0,5316,74
150Hricak Vasil20320ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5316,75


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2262 / TB1: 25 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1IMSipos Istvan24540HUN720631nat.9
2FMFarkas Gabor23350SVK149080349
3IMBorhy Marcell24160HUN770787Z178
4IMBerczes Csaba22960HUN721522nat.9
5Molnar Erno22720SVK14923408A579
6FMTakacs Laszlo22090SVK14918854A665
7Szucs Vladimir20600SVK14904292A552
8WFMEgyed Judit20340HUN703664Z163
9Balogh Peter20520SVK149143959
10Sarmir Milos20050SVK14901889A560
11Farkas Renata19170SVK149277059
12Kosar Mikulas17920SVK149072750
13Meszaros Nikolas18240SVK149405400
14Bertalan Balint18560SVK149254940
15Farkas Sandor17910SVK149084170
16Arpa Zoltan17070SVK149207600
17Kosar Mikulas15630SVK149083870
18Sandor Stefan15580SVK149143280
  2. ŠK Levice (Elo Ø:2227 / TB1: 19 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1FMTurcan Richard23900SVK14947951B2183
2Chlpik Martin22870SVK149233518
3Dobrotka Martin22260SVK14900645A2203
4Stevik Patrik22970SVK14944812B2193
5Solcan Martin21260SVK149467188
6Lecky Juraj21020SVK149362168
7Nagy Tomas22070SVK14905442A2215
8WFMNadzamova Viktoria20860SVK14943999B2235
9Kovac Lubomir20430SVK14908816A2225
10Suchansky Jakub19680SVK149361354
11Berek Geza21800HUN7356124
12Budinsky Martin20250SVK149321641
13Nikel Rastislav19770SVK149048612
14Hudoba Ondrej20810SVK149017222
15Foldesi Marek19210SVK149095701
16Bencik Pavol19390SVK149144251
17Geffert Peter18290SVK149199310
18Geffert Anton19080SVK149157310
19Murajda Tomas19600SVK149319580
20Mederly Jan17670SVK149618061
21Kovacsik Richard15900SVK149630940
22Sevcik Peter16100SVK149606560
23Zilkay Dominik17440SVK149375570
24Papp Gabor15890SVK149745170
  3. NŠK Nitra (Elo Ø:2315 / TB1: 11 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1GMMihok Oliver25580HUN728012Z1242
2GMAczel Gergely25110HUN727709Z1453
3FMChovan Milan23560SVK14933691A3694
4FMDebnar Lubos22820SVK149007691
5WIMMihok-Juhasz Barbara22390HUN743585Z1462
6FMOndrus Martin22160SVK149133301
7Krupa Miroslav21840SVK149441545
8Kalisky Vladimir21400SVK149031217
9Skreno Vladimir20760SVK149028937
10Dlhy Jozef20360SVK149016768
11Beres Tomas21170SVK149551723
12Pinter Patrik21720SVK149019511
13Rakovsky Jakub19630SVK149552106
14Beres Lukas20670SVK149236882
15Chrenko Kristian20350SVK149365420
16Kuna Martin19820SVK149365776
17Batora Matej20070SVK149371825
18Mizicka Matus19990SVK149462381
19Beres Dominik20250SVK149052300
20Valovic Stefan19550SVK149089050
21Pereszlenyi Gejza18500SVK149061980
22Kuna Patrik18470SVK149498650
  5. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2171 / TB1: 6 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1IMZpevak Pavel23310CZE300586Z1302
2FMVojtek Vladimir22200SVK149019193
3FMBednar Jaromir22410SVK14900807A4094
4Veres Andrej21620SVK149060742
5Rucek Kristian21530SVK73611409B4117
6FMBombek Peter21290SVK149022308
7Kijac Miroslav20630SVK14902389A4102
8Kovacik Emil20650SVK149027887
9Sosovickova Jana19340SVK149445967
10Lasch Miroslav20380SVK149048105
11Orgon Dusan19700SVK149024437
12Kutny Marian19490SVK14916185A4083
13Prasek Ivan20350SVK149237420
14Pupak Tomas20630SVK149239631
15Rucek Peter18860SVK73611395A5025
16Slotik Igor18930SVK149122950
17WCMSosovickova Martina17060SVK149485400
18Krajcovic Alojz17840SVK149100981
19Orgon Patrik17650SVK736164190
20Solik Rudolf17470SVK149175990
21Tomko Michal17450SVK149461300
22Duda Daniel14410SVK149151890
  6. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2254 / TB1: 12 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1GMPacher Milan24020SVK14907445A2895
2FMJablonicky Martin24000SVK14925621A2905
3FMJancovic Peter23040SVK14913321A2918
4Kleman Miroslav22050SVK14904179A8700
5Lintner Igor21810SVK149329700
6IMLanc Alois22460SVK14900041B2926
7Bango Lukas22000SVK149333658
8Kavon Rastislav20930SVK149256484
9Slobodnik Michal20170SVK149364884
10Bella Julius19060SVK149097406
11Jablonicky Frantisek20280SVK149013908
12Bukovsky Milan18420SVK149069881
13Lukacovic Miroslav19570SVK149107728
14Horecky Peter19770SVK149158801
15Kincel Frantisek17690SVK149256560
16Cmarada Juraj17800SVK149300050
  8. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2196 / TB1: 7 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1IMBaidetskyi Valentin24640UKR14142317Z1444
2FMMotuz Karol23110SVK14902621A4605
3Obona Jan21350SVK149039117
4Abel Peter21770SVK14902346A4615
5Srvatka Igor21150SVK14905175A4624
6Jakubek Peter21300SVK149010487
7Cajka Tibor20950SVK14912546A4634
8Bebjak Martin20330SVK149297326
9Zdrazil Patrik20090SVK73619906B4647
10Mikusik Marian19830SVK149053451
11Michalek Matej19950SVK149248894
12Michalek Michal21390SVK149087600
13Kvassay Peter19180SVK149118680
14Magerciak Roman19160SVK149113370
15Banic Marek19140SVK149083360
16Capak Stefan19270SVK149096342
17Gombar Peter19010SVK149131510
18Mysiak Juraj18700SVK149195164
19Belak Stefan18770SVK149098982
20Mejsnar Miroslav18620SVK149092940
21Motuzova Marta17930SVK149193462
22Malinovsky Jozef16390SVK149124570
  9. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2203 / TB1: 7 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1IMLipka Juraj23800SVK14900475A2085
2IMMaslik Miroslav23460SVK14902192A2092
3Janko Michal22290SVK149072676
4FMDudas Jan21920SVK149005800
5Kukucka Matej21080SVK149172706
6Meszaros Norbert21630SVK149237188
7Slacky Stanislav20980SVK149078286
8Koval Maros20580SVK149115312
9Foglar Ivan19730SVK14911639A2072
10Dujava Daniel21050SVK149156694
11Nemsak Denis20540SVK149178667
12Hricak Vasil20320SVK149072323
13Skripecka Helena20490SVK149006700
14Pytlik Pavol20230SVK149122875
15Jursa Branislav19290SVK149323933
16Puchovsky Ladislav19630SVK149119650
17Krajnak Robert19380SVK149049771
18Prochazka Jaromir18350SVK149102841
19Stecko Ivan17890SVK149292280
20Marusic Martin17930SVK149213752
21Vasko Matej16490SVK149693601
22Beno Milan16820SVK149011700
23Cebo Vladimir15100SVK149012180
24Jursa Juraj13550SVK736192560
  10. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2149 / TB1: 5 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1FMBriestensky Rastislav23020SVK149003944
2Castiglione Mario22380SVK149016413
3IMPetran Peter22050SVK149001146
4FMRuckschloss Karol21880SVK149003866
5Ac Michal20380SVK149003197
6Travenec Igor21280SVK149007004
7FMKolcak Marek20620SVK149002208
8Janos Jozef20340SVK149029402
9Djubek Boris19660SVK149002032
10Sulek Viliam20130SVK149026720
11Kolman Richard20200SVK149049932
12Kuna Vladimir19080SVK149061807
13Vimmer Michal19050SVK149084845
14Breja Stanislav18870SVK149007181
15Sturc Gustav17800SVK149023030
16Janov Marian18170SVK149267174
17Kralovic Peter17830SVK149532260
18Munk Lubomir17580SVK149038060
19Mrkvik Jan18160SVK149335351
20Hudec Timotej17730SVK149327502
  11. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2226 / TB1: 13 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas24040SVK14950596B5575
2FMZetocha Adrian22030SVK149504305
3FMZetocha Claudiu22880SVK149065706
4Kovac Andrej22340SVK149127673
5Nestorenko Dmitry22010UKR14129728nat.8
6Vadila Ondrej21710SVK149446428
7Sobek Michal21350SVK149446263
8Turna Stefan21720SVK149032290
9Valent Ivan21300SVK149017496
10Privara Igor20720SVK149013408
11Chlpek Daniel20640SVK149406985
12Sturc Jan19640SVK149228194
13FMTepper Frantisek19810SVK149006101
14Cambel Vladimir19880SVK149089300
15Isa Vlastimil19140SVK149060150
16Hecht Tomas19450SVK149086381
17Skrinar Marek17640SVK149407100
18Zetocha Adela15050SVK149516811
19Isa Adam14800SVK149746300
  12. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2274 / TB1: 11 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTypPartie
1IMMazur Stefan24400SVK14909332A6822
2GMManik Mikulas23650SVK14900734A8654
3Schwarz Dusan23170SVK149038906
4FMKukelko Alexey23020UKR14153084Z1668
5Komora Andrej23090SVK149008401
6FMFederic Jozef22300SVK14910659A7203
7WFMVrbova Niki20850SVK14906341B6831
8Polacik Igor21160SVK149050513
9Sukuba Zdenko20790SVK149032701
10Compel Daniel20470SVK149526454
11Csidey Csongor20970HUN796751Z1672
12Macka Oto19320SVK149087437
13Salgovic Simon20480SVK149435817
14Petrek Dominik20920SVK149549906
15FMPetrik Stanislav21110SVK149013660
16Paluska Karol19860SVK736171212
17Orosi Peter20490SVK149138100
18Helbich Branislav19750SVK149047801
19Bednar Jan18960SVK149045513
20Sevcik Matej21010SVK149722391
21Jelenciak Jozef19220SVK149100550
22Stanko Ivan17870SVK149024270
23Pongo Aron18340SVK149711001
24Hasala Richard17480SVK149691571

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2262, TB1: 25 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1IMSipos Istvan24540HUN720631nat.½½0½1½½1½9234710-7,5
2FMFarkas Gabor23350SVK149080341½½01111½92201104,4
3IMBorhy Marcell24160HUN770787Z17½½11111½82166101,2
4IMBerczes Csaba22960HUN721522nat.11½½½100½9214910-12
5Molnar Erno22720SVK14923408A571½1111½11920652025
6FMTakacs Laszlo22090SVK14918854A66111½½51973200,6
7Szucs Vladimir20600SVK14904292A55½½2203420-1,4
8WFMEgyed Judit20340HUN703664Z16½½½32051201,4
9Balogh Peter20520SVK14914395½½½½111½1919632019,6
11Farkas Renata19170SVK149277051½0½11001919472016,8
  2. ŠK Levice (Elo Ø:2227, TB1: 19 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1FMTurcan Richard23900SVK14947951B218111322922022,4
2Chlpik Martin22870SVK149233511101½011822972032
3Dobrotka Martin22260SVK14900645A220½003225520-17,6
4Stevik Patrik22970SVK14944812B219½11321694019,6
5Solcan Martin21260SVK149467180½1100008215620-24,4
6Lecky Juraj21020SVK1493621601½10½½182093207,8
7Nagy Tomas22070SVK14905442A221½1½015208120-6,2
8WFMNadzamova Viktoria20860SVK14943999B223½11005199740-23,2
9Kovac Lubomir20430SVK14908816A222½10½½5199720-6
10Suchansky Jakub19680SVK14936135100½4200320-6
11Berek Geza21800HUN7356121111419422016,8
12Budinsky Martin20250SVK14932164½12092201,8
13Nikel Rastislav19770SVK1490486111219412018,2
14Hudoba Ondrej20810SVK149017221121868209,4
15Foldesi Marek19210SVK14909570111766205,8
16Bencik Pavol19390SVK1491442501200720-8,2
20Mederly Jan17670SVK1496180601191720-6
  4. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2226, TB1: 13 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1FMKostolansky Sebastian Lukas24040SVK14950596B55710½005240710-9,7
2FMZetocha Adrian22030SVK149504301½101523172035,2
3FMZetocha Claudiu22880SVK149065701½½0016222910-4,4
4Kovac Andrej22340SVK1491276711032163205,4
5Nestorenko Dmitry22010UKR14129728nat.10½½½1018210120-9,2
6Vadila Ondrej21710SVK14944642½½½11½½½8203220-6
7Sobek Michal21350SVK1494462610½3207140-10,8
9Valent Ivan21300SVK14901749½00½½06196720-53,8
10Privara Igor20720SVK14901340½001½1½18193920-10,4
11Chlpek Daniel20640SVK149406981½½11519564030,4
12Sturc Jan19640SVK14922819½0½½4194020-12,6
13FMTepper Frantisek19810SVK14900610½1181720-4,4
16Hecht Tomas19450SVK14908638½1181620-3,4
18Zetocha Adela15050SVK1495168101189640-3,6
  5. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2254, TB1: 12 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1GMPacher Milan24020SVK14907445A28900½1½5242210-3,7
2FMJablonicky Martin24000SVK14925621A29001½1152301103,6
3FMJancovic Peter23040SVK14913321A29101011½018221720-8,2
6IMLanc Alois22460SVK14900041B29200½1016216510-11,6
7Bango Lukas22000SVK14933365011½½11082126204
8Kavon Rastislav20930SVK14925648½1004204420-15,2
9Slobodnik Michal20170SVK14936488011042028201,2
10Bella Julius19060SVK14909740½1000½6203320-0,4
11Jablonicky Frantisek20280SVK14901390½10½½11082010206,4
12Bukovsky Milan18420SVK1490698801208620-4
13Lukacovic Miroslav19570SVK1491077201½0111081934204,8
14Horecky Peter19770SVK14915880111773204,8
  6. NŠK Nitra (Elo Ø:2315, TB1: 11 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1GMMihok Oliver25580HUN728012Z1241½22428101,5
2GMAczel Gergely25110HUN727709Z14511132315107,6
3FMChovan Milan23560SVK14933691A36901½½4223620-12,8
4FMDebnar Lubos22820SVK1490076901233520-8,6
5WIMMihok-Juhasz Barbara22390HUN743585Z14611223002023,4
6FMOndrus Martin22160SVK14913330112153208,2
7Krupa Miroslav21840SVK14944154½½1½½521884021,2
8Kalisky Vladimir21400SVK149031210010½½½7216220-16,2
9Skreno Vladimir20760SVK14902893010½½½½7209520-6,4
10Dlhy Jozef20360SVK14901676½00½10½½8211120-3,6
11Beres Tomas21170SVK14955172½11320432013,8
12Pinter Patrik21720SVK14901951111917203,8
13Rakovsky Jakub19630SVK14955210011½11619494055,2
14Beres Lukas20670SVK14923688102197820-4,8
16Kuna Martin19820SVK149365770½00½16196520-22,8
17Batora Matej20070SVK14937182½01015193220-9,6
18Mizicka Matus19990SVK14946238½1165120-7,8
  7. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2274, TB1: 11 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1IMMazur Stefan24400SVK14909332A6821022475101
2GMManik Mikulas23650SVK14900734A865½01½4234010-1,4
3Schwarz Dusan23170SVK14903890000½½06237020-31,4
4FMKukelko Alexey23020UKR14153084Z1661½½11½½082227204
5Komora Andrej23090SVK14900840112304209,8
6FMFederic Jozef22300SVK14910659A72011½321352012,4
7WFMVrbova Niki20850SVK14906341B68301227220-5,2
8Polacik Igor21160SVK14905051½0½3215420-7
9Sukuba Zdenko20790SVK14903270112032208,6
10Compel Daniel20470SVK14952645½011421124033,6
11Csidey Csongor20970HUN796751Z1671½220824018,4
12Macka Oto19320SVK14908743½0000017207220-14,8
13Salgovic Simon20480SVK1494358101½½½½½7203640-4,8
14Petrek Dominik20920SVK14954990½11½10620004010,8
16Paluska Karol19860SVK73617121½1219894020,4
18Helbich Branislav19750SVK14904780½1196420-0,4
19Bednar Jan18960SVK149045510113164020-8
20Sevcik Matej21010SVK14972239½1190640-10
23Pongo Aron18340SVK1497110001202840-10
24Hasala Richard17480SVK1496915701195740-9,2
  8. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2196, TB1: 7 / TB2: 29,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1IMBaidetskyi Valentin24640UKR14142317Z144111½42360109,4
2FMMotuz Karol23110SVK14902621A460½01½05235310-2,2
3Obona Jan21350SVK149039110½0½½0½7224520-9,8
4Abel Peter21770SVK14902346A4610½00½5220820-25,6
5Srvatka Igor21150SVK14905175A462½01½42207209
6Jakubek Peter21300SVK1490104801½½0½½7212820-10,8
7Cajka Tibor20950SVK14912546A4631110420862019
8Bebjak Martin20330SVK14929732½1½010621062011,8
9Zdrazil Patrik20090SVK73619906B464000½111720682010,8
10Mikusik Marian19830SVK1490534501202820-8,8
11Michalek Matej19950SVK1492488911004195320-4,6
16Capak Stefan19270SVK14909634½1220642017,4
18Mysiak Juraj18700SVK149195161½0041976201,4
19Belak Stefan18770SVK14909898½02199820-3,6
21Motuzova Marta17930SVK149193460121944208
  9. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2203, TB1: 7 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1IMLipka Juraj23800SVK14900475A208½½½½½52412102,1
2IMMaslik Miroslav23460SVK14902192A209½02222110-8,4
3Janko Michal22290SVK149072670010½06240220-4,8
5Kukucka Matej21080SVK14917270½000106228220-3,6
6Meszaros Norbert21630SVK1492371810½½½½1082194206,8
7Slacky Stanislav20980SVK149078281½½00162157209,6
8Koval Maros20580SVK14911531002215320-15,2
9Foglar Ivan19730SVK14911639A2070122113207,2
10Dujava Daniel21050SVK14915669½½½½4206420-4,6
11Nemsak Denis20540SVK14917866½0110½1720712013,4
12Hricak Vasil20320SVK149072320½03206820-17,2
14Pytlik Pavol20230SVK149122870110152003207,4
15Jursa Branislav19290SVK149323931003202320-2,2
17Krajnak Robert19380SVK14904977½12048203
18Prochazka Jaromir18350SVK1491028401218020-2,2
20Marusic Martin17930SVK14921375½022044202,2
21Vasko Matej16490SVK1496936001189640-7,6
  10. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2171, TB1: 6 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1IMZpevak Pavel23310CZE300586Z130½02238210-3,6
2FMVojtek Vladimir22200SVK1490191910½32232201
3FMBednar Jaromir22410SVK14900807A4090½014229920-4
4Veres Andrej21620SVK14906074002234620-10,4
5Rucek Kristian21530SVK73611409B411½1½1000722484015,2
6FMBombek Peter21290SVK149022301½½1½0½0821812010
7Kijac Miroslav20630SVK14902389A4100½2204320-11,2
8Kovacik Emil20650SVK149027881010½½1721312022,2
9Sosovickova Jana19340SVK14944596½½10100720894034,4
10Lasch Miroslav20380SVK1490481011½01520162017,2
11Orgon Dusan19700SVK1490244310½½01½7197120-0,2
12Kutny Marian19490SVK14916185A4081½½31943209,8
14Pupak Tomas20630SVK14923963½1202820-1
15Rucek Peter18860SVK73611395A502½½½005195020-11,4
18Krajcovic Alojz17840SVK1491009801195720-5,4
  11. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2149, TB1: 5 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDGrTyp1234567891011PartieElo ØKElo+/-
1FMBriestensky Rastislav23020SVK1490039401½½42331203
2Castiglione Mario22380SVK1490164100½3228420-16,2
3IMPetran Peter22050SVK149001141½½½0½62295106,5
4FMRuckschloss Karol21880SVK1490038601½00½6223520-12,4
5Ac Michal20380SVK14900319½0½½00½7218520-4,2
6Travenec Igor21280SVK1490070011½½420652013
7FMKolcak Marek20620SVK149002200010100½8206520-29,8
8Janos Jozef20340SVK14902940½02203620-9,8
9Djubek Boris19660SVK14900203002202020-17
11Kolman Richard20200SVK149049931½220292010,4
12Kuna Vladimir19080SVK1490618000½00007203320-38
13Vimmer Michal19050SVK149084840½01½51991201,6
14Breja Stanislav18870SVK14900718½11886200
16Janov Marian18170SVK149267170½004193920-17,4
19Mrkvik Jan18160SVK14933535½11945203,4
20Hudec Timotej17730SVK14932750002194720-11

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2022/10/15 o 10:00
1. kolo dňa 2022/10/15 o 10:00
š.1  MŠK GabčíkovoElo-8  ŠK Sparta Považská BystricaElo6 : 2 PGN
1.1FM
Farkas Gabor
2335-
Obona Jan
21351 - 0
1.2IM
Borhy Marcell
2416Z17-
Srvatka Igor
2115A462½ - ½
1.3IM
Berczes Csaba
2296nat.-
Jakubek Peter
21301 - 0
1.4
Molnar Erno
2272A57-
Zdrazil Patrik
2009B4641 - 0
1.5
Szucs Vladimir
2060A55-
Capak Stefan
1927½ - ½
1.6IM
Sipos Istvan
2454nat.-FM
Motuz Karol
2311A460½ - ½
1.7
Balogh Peter
2052-
Belak Stefan
1877½ - ½ PGN
1.8
Farkas Renata
1917-
Motuzova Marta
17931 - 0 PGN
1. kolo dňa 2022/10/15 o 10:00
š.2  ŠK LeviceElo-12  ŠK Doprastav BratislavaElo4 : 4 PGN
3.1
Chlpik Martin
2287-
Schwarz Dusan
23171 - 0 PGN
3.2
Solcan Martin
2126-FM
Kukelko Alexey
2302Z1660 - 1 PGN
3.3
Lecky Juraj
2102-FM
Federic Jozef
2230A7200 - 1 PGN
3.4
Nagy Tomas
2207A221-
Polacik Igor
2116½ - ½ PGN
3.5WFM
Nadzamova Viktoria
2086B223-
Compel Daniel
2047½ - ½ PGN
3.6
Kovac Lubomir
2043A222-
Macka Oto
1932½ - ½ PGN
3.7
Berek Geza
2180-
Salgovic Simon
20481 - 0 PGN
3.8
Budinsky Martin
2025-
Petrek Dominik
2092½ - ½ PGN
1. kolo dňa 2022/10/15 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo3 : 5 PGN
4.1GM
Aczel Gergely
2511Z145-
Janko Michal
22291 - 0 PGN
4.2
Krupa Miroslav
2184-
Kukucka Matej
2108½ - ½ PGN
4.3
Kalisky Vladimir
2140-
Meszaros Norbert
21630 - 1 PGN
4.4
Skreno Vladimir
2076-
Slacky Stanislav
20980 - 1 PGN
4.5
Dlhy Jozef
2036-
Dujava Daniel
2105½ - ½ PGN
4.6
Beres Tomas
2117-
Nemsak Denis
2054½ - ½ PGN
4.7
Rakovsky Jakub
1963-
Jursa Branislav
19290 - 1 PGN
4.8
Batora Matej
2007-
Marusic Martin
1793½ - ½ PGN
1. kolo dňa 2022/10/15 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-11  ŠK Slovan Bratislava BElo1½:6½ PGN
5.1FM
Jancovic Peter
2304A291-FM
Zetocha Claudiu
22880 - 1 PGN
5.2IM
Lanc Alois
2246B292-
Kovac Andrej
22340 - 1 PGN
5.3
Bango Lukas
2200-
Nestorenko Dmitry
2201nat.0 - 1 PGN
5.4
Kavon Rastislav
2093-
Vadila Ondrej
2171½ - ½ PGN
5.5
Slobodnik Michal
2017-
Sobek Michal
21350 - 1 PGN
5.6
Bella Julius
1906-
Valent Ivan
2130½ - ½ PGN
5.7
Jablonicky Frantisek
2028-
Privara Igor
2072½ - ½ PGN
5.8
Lukacovic Miroslav
1957-
Chlpek Daniel
20640 - 1 PGN
1. kolo dňa 2022/10/15 o 10:00
š.7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo-10  ŠK Slovan Bratislava CElo0 : 0 PGN
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2022/10/16 o 10:00
2. kolo dňa 2022/10/16 o 10:00
š.1  MŠK GabčíkovoElo-5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo5 : 3 PGN
1.1IM
Sipos Istvan
2454nat.-FM
Bednar Jaromir
2241A409½ - ½ PGN
1.2FM
Farkas Gabor
2335-
Rucek Kristian
2153B411½ - ½ PGN
1.3IM
Borhy Marcell
2416Z17-FM
Bombek Peter
2129½ - ½ PGN
1.4IM
Berczes Csaba
2296nat.-
Kovacik Emil
20651 - 0 PGN
1.5
Molnar Erno
2272A57-
Sosovickova Jana
1934½ - ½ PGN
1.6FM
Takacs Laszlo
2209A66-
Orgon Dusan
19701 - 0 PGN
1.7
Balogh Peter
2052-
Kutny Marian
1949A408½ - ½ PGN
1.8
Farkas Renata
1917-
Rucek Peter
1886A502½ - ½ PGN
2. kolo dňa 2022/10/16 o 10:00
š.2  ŠK LeviceElo-9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo7½: ½ PGN
3.1
Chlpik Martin
2287-
Meszaros Norbert
21631 - 0 PGN
3.2
Solcan Martin
2126-
Slacky Stanislav
2098½ - ½ PGN
3.3
Lecky Juraj
2102-
Nemsak Denis
20541 - 0 PGN
3.4
Nagy Tomas
2207A221-
Hricak Vasil
20321 - 0 PGN
3.5WFM
Nadzamova Viktoria
2086B223-
Pytlik Pavol
20231 - 0 PGN
3.6
Kovac Lubomir
2043A222-
Jursa Branislav
19291 - 0 PGN
3.7
Berek Geza
2180-
Prochazka Jaromir
18351 - 0 PGN
3.8
Hudoba Ondrej
2081-
Marusic Martin
17931 - 0 PGN
2. kolo dňa 2022/10/16 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-12  ŠK Doprastav BratislavaElo3½:4½ PGN
4.1GM
Aczel Gergely
2511Z145-
Schwarz Dusan
23171 - 0 PGN
4.2
Krupa Miroslav
2184-FM
Kukelko Alexey
2302Z166½ - ½ PGN
4.3
Kalisky Vladimir
2140-FM
Federic Jozef
2230A7200 - 1 PGN
4.4
Skreno Vladimir
2076-
Compel Daniel
20471 - 0 PGN
4.5
Dlhy Jozef
2036-
Csidey Csongor
2097Z1670 - 1 PGN
4.6
Rakovsky Jakub
1963-
Macka Oto
19321 - 0 PGN
4.7
Kuna Martin
1982-
Salgovic Simon
20480 - 1 PGN
4.8
Batora Matej
2007-
Petrek Dominik
20920 - 1 PGN
2. kolo dňa 2022/10/16 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-10  ŠK Slovan Bratislava CElo8 : 0 PGN
5.1FM
Jancovic Peter
2304A291-
Castiglione Mario
22381 - 0 PGN
5.2
Bango Lukas
2200-FM
Ruckschloss Karol
21881 - 0 PGN
5.3
Kavon Rastislav
2093-FM
Kolcak Marek
20621 - 0 PGN
5.4
Slobodnik Michal
2017-
Djubek Boris
19661 - 0 PGN
5.5
Bella Julius
1906-
Kuna Vladimir
19081 - 0 PGN
5.6
Jablonicky Frantisek
2028-
Vimmer Michal
19051 - 0 PGN
5.7
Lukacovic Miroslav
1957-
Janov Marian
18171 - 0 PGN
5.8
Horecky Peter
1977-
Hudec Timotej
17731 - 0 PGN
2. kolo dňa 2022/10/16 o 10:00
š.7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo-11  ŠK Slovan Bratislava BElo0 : 0 PGN
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2022/11/05 o 10:00
3. kolo dňa 2022/11/05 o 10:00
š.12  ŠK Doprastav BratislavaElo-1  MŠK GabčíkovoElo3½:4½ PGN
2.1IM
Mazur Stefan
2440A682-IM
Sipos Istvan
2454nat.1 - 0 PGN
2.2GM
Manik Mikulas
2365A865-FM
Farkas Gabor
2335½ - ½ PGN
2.3
Schwarz Dusan
2317-IM
Borhy Marcell
2416Z170 - 1 PGN
2.4FM
Kukelko Alexey
2302Z166-IM
Berczes Csaba
2296nat.½ - ½ PGN
2.5WFM
Vrbova Niki
2085B683-
Molnar Erno
2272A570 - 1 PGN
2.6
Macka Oto
1932-FM
Takacs Laszlo
2209A660 - 1 PGN
2.7
Salgovic Simon
2048-
Balogh Peter
2052½ - ½ PGN
2.8
Petrek Dominik
2092-
Farkas Renata
19171 - 0 PGN
3. kolo dňa 2022/11/05 o 10:00
š.2  ŠK LeviceElo-7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo0 : 0 PGN
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2022/11/05 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo6½:1½ PGN
4.1GM
Mihok Oliver
2558Z124-GM
Pacher Milan
2402A2891 - 0 PGN
4.2GM
Aczel Gergely
2511Z145-FM
Jablonicky Martin
2400A2901 - 0 PGN
4.3WIM
Mihok-Juhasz Barbara
2239Z146-FM
Jancovic Peter
2304A2911 - 0 PGN
4.4
Kalisky Vladimir
2140-IM
Lanc Alois
2246B2921 - 0 PGN
4.5
Dlhy Jozef
2036-
Bango Lukas
22000 - 1 PGN
4.6
Rakovsky Jakub
1963-
Bella Julius
19061 - 0 PGN
4.7
Beres Lukas
2067-
Jablonicky Frantisek
20281 - 0 PGN
4.8
Kuna Martin
1982-
Lukacovic Miroslav
1957½ - ½ PGN
3. kolo dňa 2022/11/05 o 10:00
š.10  ŠK Slovan Bratislava CElo-8  ŠK Sparta Považská BystricaElo4 : 4 PGN
5.1FM
Briestensky Rastislav
2302-IM
Baidetskyi Valentin
2464Z1440 - 1 PGN
5.2IM
Petran Peter
2205-
Obona Jan
21351 - 0 PGN
5.3FM
Ruckschloss Karol
2188-
Abel Peter
2177A4611 - 0 PGN
5.4
Ac Michal
2038-
Jakubek Peter
2130½ - ½ PGN
5.5FM
Kolcak Marek
2062-
Cajka Tibor
2095A4630 - 1 PGN
5.6
Janos Jozef
2034-
Bebjak Martin
2033½ - ½ PGN
5.7
Kolman Richard
2020-
Zdrazil Patrik
2009B4641 - 0 PGN
5.8
Kuna Vladimir
1908-
Michalek Matej
19950 - 1 PGN
3. kolo dňa 2022/11/05 o 10:00
š.11  ŠK Slovan Bratislava BElo-5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo2½:5½ PGN
6.1FM
Kostolansky Sebastian Lukas
2404B557-FM
Bednar Jaromir
2241A4091 - 0 PGN
6.2
Nestorenko Dmitry
2201nat.-
Rucek Kristian
2153B4110 - 1 PGN
6.3
Vadila Ondrej
2171-FM
Bombek Peter
2129½ - ½ PGN
6.4
Sobek Michal
2135-
Kovacik Emil
20650 - 1 PGN
6.5
Valent Ivan
2130-
Sosovickova Jana
19340 - 1 PGN
6.6
Privara Igor
2072-
Lasch Miroslav
20380 - 1 PGN
6.7
Chlpek Daniel
2064-
Orgon Dusan
1970½ - ½ PGN
6.8
Sturc Jan
1964-
Rucek Peter
1886A502½ - ½ PGN
4. kolo dňa 2022/11/06 o 10:00
4. kolo dňa 2022/11/06 o 10:00
š.9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-1  MŠK GabčíkovoElo3 : 5 PGN
1.1IM
Lipka Juraj
2380A208-IM
Sipos Istvan
2454nat.½ - ½ PGN
1.2
Janko Michal
2229-FM
Farkas Gabor
23351 - 0 PGN
1.3
Kukucka Matej
2108-IM
Borhy Marcell
2416Z170 - 1 PGN
1.4
Meszaros Norbert
2163-IM
Berczes Csaba
2296nat.½ - ½ PGN
1.5
Koval Maros
2058-
Molnar Erno
2272A570 - 1 PGN
1.6
Foglar Ivan
1973A207-FM
Takacs Laszlo
2209A660 - 1 PGN
1.7
Dujava Daniel
2105-
Balogh Peter
2052½ - ½ PGN
1.8
Hricak Vasil
2032-
Farkas Renata
1917½ - ½ PGN
4. kolo dňa 2022/11/06 o 10:00
š.2  ŠK LeviceElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo5½:2½ PGN
3.1FM
Turcan Richard
2390B218-GM
Pacher Milan
2402A2891 - 0 PGN
3.2
Chlpik Martin
2287-FM
Jancovic Peter
2304A2910 - 1 PGN
3.3
Dobrotka Martin
2226A220-IM
Lanc Alois
2246B292½ - ½ PGN
3.4
Stevik Patrik
2297B219-
Bango Lukas
2200½ - ½ PGN
3.5
Solcan Martin
2126-
Bella Julius
19061 - 0 PGN
3.6
Lecky Juraj
2102-
Jablonicky Frantisek
2028½ - ½ PGN
3.7WFM
Nadzamova Viktoria
2086B223-
Bukovsky Milan
18421 - 0 PGN
3.8
Berek Geza
2180-
Lukacovic Miroslav
19571 - 0 PGN
4. kolo dňa 2022/11/06 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo0 : 0 PGN
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2022/11/06 o 10:00
š.10  ŠK Slovan Bratislava CElo-5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo4½:3½ PGN
5.1FM
Briestensky Rastislav
2302-
Veres Andrej
21621 - 0 PGN
5.2IM
Petran Peter
2205-
Rucek Kristian
2153B411½ - ½ PGN
5.3
Ac Michal
2038-FM
Bombek Peter
21290 - 1 PGN
5.4
Travenec Igor
2128-
Kovacik Emil
20651 - 0 PGN
5.5FM
Kolcak Marek
2062-
Sosovickova Jana
19341 - 0 PGN
5.6
Janos Jozef
2034-
Lasch Miroslav
20380 - 1 PGN
5.7
Kuna Vladimir
1908-
Orgon Dusan
1970½ - ½ PGN
5.8
Breja Stanislav
1887-
Rucek Peter
1886A502½ - ½ PGN
4. kolo dňa 2022/11/06 o 10:00
š.11  ŠK Slovan Bratislava BElo-8  ŠK Sparta Považská BystricaElo2 : 6 PGN
6.1FM
Kostolansky Sebastian Lukas
2404B557-IM
Baidetskyi Valentin
2464Z1440 - 1 PGN
6.2
Nestorenko Dmitry
2201nat.-
Obona Jan
2135½ - ½ PGN
6.3
Vadila Ondrej
2171-
Abel Peter
2177A461½ - ½ PGN
6.4
Sobek Michal
2135-
Jakubek Peter
2130½ - ½ PGN
6.5
Valent Ivan
2130-
Cajka Tibor
2095A4630 - 1 PGN
6.6
Privara Igor
2072-
Bebjak Martin
20330 - 1 PGN
6.7
Chlpek Daniel
2064-
Zdrazil Patrik
2009B464½ - ½ PGN
6.8
Sturc Jan
1964-
Michalek Matej
19950 - 1 PGN
5. kolo dňa 2022/12/03 o 10:00
5. kolo dňa 2022/12/03 o 10:00
š.2  ŠK LeviceElo-3  NŠK NitraElo4½:3½ PGN
2.1
Chlpik Martin
2287-FM
Chovan Milan
2356A3691 - 0 PGN
2.2
Dobrotka Martin
2226A220-
Krupa Miroslav
21840 - 1 PGN
2.3
Solcan Martin
2126-
Kalisky Vladimir
21401 - 0 PGN
2.4
Lecky Juraj
2102-
Skreno Vladimir
20761 - 0 PGN
2.5
Nagy Tomas
2207A221-
Dlhy Jozef
2036½ - ½ PGN
2.6
Kovac Lubomir
2043A222-
Beres Tomas
21170 - 1 PGN
2.7
Suchansky Jakub
1968-
Kuna Martin
19821 - 0 PGN
2.8
Bencik Pavol
1939-
Batora Matej
20070 - 1 PGN
5. kolo dňa 2022/12/03 o 10:00
š.5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-8  ŠK Sparta Považská BystricaElo3 : 5 PGN
3.1IM
Zpevak Pavel
2331Z130-IM
Baidetskyi Valentin
2464Z1440 - 1 PGN
3.2FM
Vojtek Vladimir
2220-FM
Motuz Karol
2311A4600 - 1 PGN
3.3FM
Bednar Jaromir
2241A409-
Jakubek Peter
21301 - 0 PGN
3.4
Rucek Kristian
2153B411-
Cajka Tibor
2095A4631 - 0 PGN
3.5FM
Bombek Peter
2129-
Bebjak Martin
2033½ - ½ PGN
3.6
Kijac Miroslav
2063A410-
Zdrazil Patrik
2009B4640 - 1 PGN
3.7
Lasch Miroslav
2038-
Mysiak Juraj
1870½ - ½ PGN
3.8
Orgon Dusan
1970-
Motuzova Marta
17930 - 1 PGN
5. kolo dňa 2022/12/03 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo0 : 0 PGN
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2022/12/03 o 10:00
š.9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-12  ŠK Doprastav BratislavaElo3 : 5 PGN
5.1
Janko Michal
2229-GM
Manik Mikulas
2365A8650 - 1 PGN
5.2
Kukucka Matej
2108-FM
Kukelko Alexey
2302Z1660 - 1 PGN
5.3
Meszaros Norbert
2163-FM
Federic Jozef
2230A720½ - ½ PGN
5.4
Nemsak Denis
2054-
Polacik Igor
21161 - 0 PGN
5.5
Hricak Vasil
2032-
Sukuba Zdenko
20790 - 1 PGN
5.6
Pytlik Pavol
2023-
Macka Oto
19321 - 0 PGN
5.7
Krajnak Robert
1938-
Salgovic Simon
2048½ - ½ PGN
5.8
Vasko Matej
1649-
Bednar Jan
18960 - 1 PGN
5. kolo dňa 2022/12/03 o 10:00
š.10  ŠK Slovan Bratislava CElo-11  ŠK Slovan Bratislava BElo2½:5½ PGN
6.1
Castiglione Mario
2238-FM
Zetocha Adrian
22030 - 1 PGN
6.2FM
Ruckschloss Karol
2188-FM
Zetocha Claudiu
2288½ - ½ PGN
6.3
Ac Michal
2038-
Nestorenko Dmitry
2201nat.½ - ½ PGN
6.4FM
Kolcak Marek
2062-
Vadila Ondrej
21710 - 1 PGN
6.5
Kuna Vladimir
1908-
Privara Igor
20720 - 1 PGN
6.6
Vimmer Michal
1905-
Sturc Jan
1964½ - ½ PGN
6.7
Janov Marian
1817-FM
Tepper Frantisek
1981½ - ½ PGN
6.8
Mrkvik Jan
1816-
Hecht Tomas
1945½ - ½ PGN
6. kolo dňa 2022/12/04 o 10:00
6. kolo dňa 2022/12/04 o 10:00
š.1  MŠK GabčíkovoElo-2  ŠK LeviceElo7 : 1 PGN
2.1IM
Sipos Istvan
2454nat.-
Chlpik Martin
2287½ - ½ PGN
2.2FM
Farkas Gabor
2335-
Dobrotka Martin
2226A2201 - 0 PGN
2.3IM
Borhy Marcell
2416Z17-
Solcan Martin
21261 - 0 PGN
2.4IM
Berczes Csaba
2296nat.-
Lecky Juraj
21021 - 0 PGN
2.5
Molnar Erno
2272A57-
Nagy Tomas
2207A2211 - 0 PGN
2.6FM
Takacs Laszlo
2209A66-
Kovac Lubomir
2043A222½ - ½ PGN
2.7
Balogh Peter
2052-
Suchansky Jakub
19681 - 0 PGN
2.8
Farkas Renata
1917-
Mederly Jan
17671 - 0 PGN
6. kolo dňa 2022/12/04 o 10:00
š.8  ŠK Sparta Považská BystricaElo-7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo0 : 0 PGN
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/12/04 o 10:00
š.5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo3 : 5 PGN
4.1
Rucek Kristian
2153B411-FM
Jablonicky Martin
2400A2900 - 1 PGN
4.2FM
Bombek Peter
2129-FM
Jancovic Peter
2304A2910 - 1 PGN
4.3
Kovacik Emil
2065-
Bango Lukas
2200½ - ½ PGN
4.4
Sosovickova Jana
1934-
Kavon Rastislav
20931 - 0 PGN
4.5
Lasch Miroslav
2038-
Slobodnik Michal
20170 - 1 PGN
4.6
Orgon Dusan
1970-
Bella Julius
19061 - 0 PGN
4.7
Pupak Tomas
2063-
Jablonicky Frantisek
2028½ - ½ PGN
4.8
Krajcovic Alojz
1784-
Lukacovic Miroslav
19570 - 1 PGN
6. kolo dňa 2022/12/04 o 10:00
š.12  ŠK Doprastav BratislavaElo-11  ŠK Slovan Bratislava BElo4 : 4 PGN
5.1GM
Manik Mikulas
2365A865-FM
Zetocha Adrian
2203½ - ½ PGN
5.2FM
Kukelko Alexey
2302Z166-FM
Zetocha Claudiu
2288½ - ½ PGN
5.3
Polacik Igor
2116-
Nestorenko Dmitry
2201nat.½ - ½ PGN
5.4
Macka Oto
1932-
Vadila Ondrej
21710 - 1 PGN
5.5
Salgovic Simon
2048-
Valent Ivan
2130½ - ½ PGN
5.6
Paluska Karol
1986-
Privara Igor
2072½ - ½ PGN
5.7
Helbich Branislav
1975-
Sturc Jan
1964½ - ½ PGN
5.8
Bednar Jan
1896-
Zetocha Adela
15051 - 0 PGN
6. kolo dňa 2022/12/04 o 10:00
š.9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-10  ŠK Slovan Bratislava CElo4 : 4 PGN
6.1IM
Lipka Juraj
2380A208-FM
Briestensky Rastislav
2302½ - ½ PGN
6.2IM
Maslik Miroslav
2346A209-
Castiglione Mario
2238½ - ½ PGN
6.3
Janko Michal
2229-IM
Petran Peter
2205½ - ½ PGN
6.4
Kukucka Matej
2108-FM
Ruckschloss Karol
21881 - 0 PGN
6.5
Meszaros Norbert
2163-
Ac Michal
2038½ - ½ PGN
6.6
Slacky Stanislav
2098-
Travenec Igor
21280 - 1 PGN
6.7
Nemsak Denis
2054-FM
Kolcak Marek
20620 - 1 PGN
6.8
Pytlik Pavol
2023-
Djubek Boris
19661 - 0 PGN
7. kolo dňa 2023/01/14 o 10:00
7. kolo dňa 2023/01/14 o 10:00
š.3  NŠK NitraElo-1  MŠK GabčíkovoElo4 : 4 PGN
2.1GM
Mihok Oliver
2558Z124-IM
Sipos Istvan
2454nat.½ - ½ PGN
2.2FM
Debnar Lubos
2282-FM
Farkas Gabor
23350 - 1 PGN
2.3WIM
Mihok-Juhasz Barbara
2239Z146-IM
Berczes Csaba
2296nat.1 - 0 PGN
2.4
Krupa Miroslav
2184-
Molnar Erno
2272A57½ - ½ PGN
2.5
Kalisky Vladimir
2140-
Szucs Vladimir
2060A55½ - ½ PGN
2.6
Skreno Vladimir
2076-WFM
Egyed Judit
2034Z16½ - ½ PGN
2.7
Dlhy Jozef
2036-
Balogh Peter
20520 - 1 PGN
2.8
Pinter Patrik
2172-
Farkas Renata
19171 - 0 PGN
7. kolo dňa 2023/01/14 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-8  ŠK Sparta Považská BystricaElo5½:2½ PGN
3.1GM
Pacher Milan
2402A289-IM
Baidetskyi Valentin
2464Z144½ - ½ PGN
3.2FM
Jablonicky Martin
2400A290-FM
Motuz Karol
2311A460½ - ½ PGN
3.3FM
Jancovic Peter
2304A291-
Obona Jan
2135½ - ½ PGN
3.4IM
Lanc Alois
2246B292-
Abel Peter
2177A4611 - 0 PGN
3.5
Bango Lukas
2200-
Bebjak Martin
20331 - 0 PGN
3.6
Kavon Rastislav
2093-
Zdrazil Patrik
2009B4640 - 1 PGN
3.7
Jablonicky Frantisek
2028-
Mikusik Marian
19831 - 0 PGN
3.8
Lukacovic Miroslav
1957-
Mysiak Juraj
18701 - 0 PGN
7. kolo dňa 2023/01/14 o 10:00
š.7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo-5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo0 : 0 PGN
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2023/01/14 o 10:00
š.10  ŠK Slovan Bratislava CElo-12  ŠK Doprastav BratislavaElo2 : 6 PGN
5.1FM
Briestensky Rastislav
2302-
Schwarz Dusan
2317½ - ½ PGN
5.2IM
Petran Peter
2205-FM
Kukelko Alexey
2302Z166½ - ½ PGN
5.3
Ac Michal
2038-
Compel Daniel
20470 - 1 PGN
5.4
Travenec Igor
2128-
Csidey Csongor
2097Z167½ - ½ PGN
5.5FM
Kolcak Marek
2062-
Macka Oto
19320 - 1 PGN
5.6
Kolman Richard
2020-
Salgovic Simon
2048½ - ½ PGN
5.7
Kuna Vladimir
1908-
Petrek Dominik
20920 - 1 PGN
5.8
Vimmer Michal
1905-
Paluska Karol
19860 - 1 PGN
7. kolo dňa 2023/01/14 o 10:00
š.11  ŠK Slovan Bratislava BElo-9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo5½:2½ PGN
6.1FM
Kostolansky Sebastian Lukas
2404B557-IM
Lipka Juraj
2380A208½ - ½ PGN
6.2FM
Zetocha Adrian
2203-IM
Maslik Miroslav
2346A2091 - 0 PGN
6.3FM
Zetocha Claudiu
2288-
Meszaros Norbert
21630 - 1 PGN
6.4
Nestorenko Dmitry
2201nat.-
Slacky Stanislav
20981 - 0 PGN
6.5
Vadila Ondrej
2171-
Dujava Daniel
2105½ - ½ PGN
6.6
Valent Ivan
2130-
Nemsak Denis
2054½ - ½ PGN
6.7
Privara Igor
2072-
Pytlik Pavol
20231 - 0 PGN
6.8
Chlpek Daniel
2064-
Jursa Branislav
19291 - 0 PGN
8. kolo dňa 2023/02/04 o 10:00
8. kolo dňa 2023/02/04 o 10:00
š.1  MŠK GabčíkovoElo-11  ŠK Slovan Bratislava BElo5 : 3
1.1IM
Sipos Istvan
2454nat.-FM
Kostolansky Sebastian Lukas
2404B5571 - 0
1.2FM
Farkas Gabor
2335-FM
Zetocha Adrian
22031 - 0
1.3IM
Borhy Marcell
2416Z17-FM
Zetocha Claudiu
22881 - 0
1.4IM
Berczes Csaba
2296nat.-
Kovac Andrej
22340 - 1
1.5
Molnar Erno
2272A57-
Nestorenko Dmitry
2201nat.1 - 0
1.6WFM
Egyed Judit
2034Z16-
Vadila Ondrej
2171½ - ½
1.7
Balogh Peter
2052-
Privara Igor
2072½ - ½
1.8
Farkas Renata
1917-
Chlpek Daniel
20640 - 1
8. kolo dňa 2023/02/04 o 10:00
š.5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-3  NŠK NitraElo2½:5½
3.1FM
Vojtek Vladimir
2220-FM
Chovan Milan
2356A369½ - ½
3.2
Rucek Kristian
2153B411-FM
Ondrus Martin
22160 - 1
3.3FM
Bombek Peter
2129-
Kalisky Vladimir
2140½ - ½
3.4
Kijac Miroslav
2063A410-
Skreno Vladimir
2076½ - ½
3.5
Kovacik Emil
2065-
Dlhy Jozef
2036½ - ½
3.6
Sosovickova Jana
1934-
Rakovsky Jakub
19630 - 1
3.7
Kutny Marian
1949A408-
Kuna Martin
1982½ - ½
3.8
Rucek Peter
1886A502-
Batora Matej
20070 - 1
8. kolo dňa 2023/02/04 o 10:00
š.8  ŠK Sparta Považská BystricaElo-2  ŠK LeviceElo3½:4½
4.1FM
Motuz Karol
2311A460-FM
Turcan Richard
2390B2180 - 1
4.2
Obona Jan
2135-
Chlpik Martin
22870 - 1
4.3
Abel Peter
2177A461-
Stevik Patrik
2297B2190 - 1
4.4
Srvatka Igor
2115A462-
Solcan Martin
21261 - 0
4.5
Jakubek Peter
2130-
Lecky Juraj
2102½ - ½
4.6
Bebjak Martin
2033-WFM
Nadzamova Viktoria
2086B2231 - 0
4.7
Zdrazil Patrik
2009B464-
Suchansky Jakub
19681 - 0
4.8
Michalek Matej
1995-
Nikel Rastislav
19770 - 1
8. kolo dňa 2023/02/04 o 10:00
š.9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2023/02/04 o 10:00
š.12  ŠK Doprastav BratislavaElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo2½:5½
6.1
Schwarz Dusan
2317-GM
Pacher Milan
2402A2890 - 1
6.2FM
Kukelko Alexey
2302Z166-FM
Jablonicky Martin
2400A2900 - 1
6.3
Komora Andrej
2309-FM
Jancovic Peter
2304A2911 - 0
6.4
Compel Daniel
2047-IM
Lanc Alois
2246B2921 - 0
6.5
Petrek Dominik
2092-
Bango Lukas
22000 - 1
6.6
Sevcik Matej
2101-
Bella Julius
1906½ - ½
6.7
Pongo Aron
1834-
Jablonicky Frantisek
20280 - 1
6.8
Hasala Richard
1748-
Lukacovic Miroslav
19570 - 1
9. kolo dňa 2023/02/05 o 10:00
9. kolo dňa 2023/02/05 o 10:00
š.1  MŠK GabčíkovoElo-10  ŠK Slovan Bratislava CElo5½:2½
1.1IM
Sipos Istvan
2454nat.-IM
Petran Peter
2205½ - ½
1.2FM
Farkas Gabor
2335-FM
Ruckschloss Karol
2188½ - ½
1.3IM
Borhy Marcell
2416Z17-
Ac Michal
2038½ - ½
1.4IM
Berczes Csaba
2296nat.-FM
Kolcak Marek
2062½ - ½
1.5
Molnar Erno
2272A57-
Kuna Vladimir
19081 - 0
1.6WFM
Egyed Judit
2034Z16-
Vimmer Michal
1905½ - ½
1.7
Balogh Peter
2052-
Janov Marian
18171 - 0
1.8
Farkas Renata
1917-
Hudec Timotej
17731 - 0
9. kolo dňa 2023/02/05 o 10:00
š.5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-2  ŠK LeviceElo2½:5½
3.1
Veres Andrej
2162-FM
Turcan Richard
2390B2180 - 1
3.2
Rucek Kristian
2153B411-
Chlpik Martin
22870 - 1
3.3FM
Bombek Peter
2129-
Stevik Patrik
2297B2190 - 1
3.4
Kovacik Emil
2065-
Solcan Martin
21261 - 0
3.5
Sosovickova Jana
1934-
Lecky Juraj
21020 - 1
3.6
Lasch Miroslav
2038-WFM
Nadzamova Viktoria
2086B2231 - 0
3.7
Orgon Dusan
1970-
Suchansky Jakub
1968½ - ½
3.8
Rucek Peter
1886A502-
Nikel Rastislav
19770 - 1
9. kolo dňa 2023/02/05 o 10:00
š.8  ŠK Sparta Považská BystricaElo-3  NŠK NitraElo3 : 5
4.1
Obona Jan
2135-FM
Chovan Milan
2356A369½ - ½
4.2
Abel Peter
2177A461-
Kalisky Vladimir
2140½ - ½
4.3
Srvatka Igor
2115A462-
Skreno Vladimir
2076½ - ½
4.4
Jakubek Peter
2130-
Dlhy Jozef
2036½ - ½
4.5
Bebjak Martin
2033-
Beres Tomas
21170 - 1
4.6
Michalek Matej
1995-
Rakovsky Jakub
19630 - 1
4.7
Capak Stefan
1927-
Beres Lukas
20671 - 0
4.8
Mysiak Juraj
1870-
Kuna Martin
19820 - 1
9. kolo dňa 2023/02/05 o 10:00
š.9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo-6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo4½:3½
5.1IM
Lipka Juraj
2380A208-GM
Pacher Milan
2402A289½ - ½
5.2
Janko Michal
2229-FM
Jablonicky Martin
2400A2900 - 1
5.3
Kukucka Matej
2108-FM
Jancovic Peter
2304A2910 - 1
5.4
Meszaros Norbert
2163-IM
Lanc Alois
2246B2920 - 1
5.5
Slacky Stanislav
2098-
Bango Lukas
22001 - 0
5.6
Foglar Ivan
1973A207-
Slobodnik Michal
20171 - 0
5.7
Nemsak Denis
2054-
Jablonicky Frantisek
20281 - 0
5.8
Pytlik Pavol
2023-
Lukacovic Miroslav
19571 - 0
9. kolo dňa 2023/02/05 o 10:00
š.12  ŠK Doprastav BratislavaElo-7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/11 o 10:00
10. kolo dňa 2023/03/11 o 10:00
š.5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-12  ŠK Doprastav BratislavaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/11 o 10:00
š.8  ŠK Sparta Považská BystricaElo-9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/11 o 10:00
š.7  SIM-SIM Topoľčany - ODSTÚPENIEElo-1  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/11 o 10:00
š.10  ŠK Slovan Bratislava CElo-3  NŠK NitraElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2023/03/11 o 10:00
š.11  ŠK Slovan Bratislava BElo-2  ŠK LeviceElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/12 o 10:00
11. kolo dňa 2023/03/12 o 10:00
š.5  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo-9  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/12 o 10:00
š.8  ŠK Sparta Považská BystricaElo-12  ŠK Doprastav BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/12 o 10:00
š.6  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-1  MŠK GabčíkovoElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/12 o 10:00
š.10  ŠK Slovan Bratislava CElo-2  ŠK LeviceElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2023/03/12 o 10:00
š.11  ŠK Slovan Bratislava BElo-3  NŠK NitraElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0