TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr8303.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314 TB1  TB2  TB3 
1Doprastav G * 3655657653368,00
2Pezinok B5 * 54575363162,50
3Lokomotiva3 * 55663452856,50
4KSN2 * 46½3452353,50
5Senec3 * 522158,00
6Slovan E344 * ½34551851,00
7Sv. Jur332 * 51848,50
8Modra C213 * 431653,00
9Ruzinov3324 * 5641649,00
10Strelec C15534 * 1648,00
11Apollo B22433 * 521646,00
12UKSUP256423 * 51346,00
13Lab43354 * 51143,50
14Pezinok C333633 * 643,50

Súpisky družstiev

  14. KSN (Elo Ø:1827 / TB1: 23 / TB2: 53,5) Kapitán: Rohacek
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Rohacek Miroslav22372300SVK281914902877LA5,06,02104
2Kovac Andrej19041985SVK3158149127677,512,02032
3Padysak Tomas19442045SVK3164149164367,012,01851
4Michalko Peter16311823SVK3162149114003,08,01570
5Solar Andrej17921829SVK3168149128054,511,01495
6Sebo Viktor17471846SVK3169149166307,512,01637
7Rozarova Katarina01598SVK3167149166062,512,01209
8Sklars Tomas17601651SVK4305149019357,513,01526
9Kimerling Martin01504SVK4047149178237,510,01593
10Kevicka Lucia01481SVK3734149013821,56,01207
11Kordos Adam01457SVK3157149010050,00,00
12Macko Peter01477SVK44950,01,00
13Rohacek Pavol01433SVK31660,01,00
14Padysak Matus01383SVK31630,00,00
15Michalkova Martina01350SVK41580,00,00
16Macko Miroslav01382SVK44940,00,00
17Vrtiakova Anna01350SVK51300,00,00
18Kevicky Patrik01350SVK40460,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  4. KSN (Elo Ø:1827, Kapitán: Rohacek / TB1: 23 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Rohacek Miroslav22372300SVK149028772819LA½1111½5,062104
2Kovac Andrej19041985SVK1491276731581000011½11117,5122032
3Padysak Tomas19442045SVK1491643631640½1011½½101½7,0121851
4Michalko Peter16311823SVK149114003162001110003,081570
5Solar Andrej17921829SVK1491280531680000½110½½14,5111495
6Sebo Viktor17471846SVK1491663031691½1½00101½117,5121637
7Rozarova Katarina01598SVK1491660631670½½½001000002,5121209
8Sklars Tomas17601651SVK1490193543051½100111110007,5131526
9Kimerling Martin01504SVK149178234047010½1111117,5101593
10Kevicka Lucia01481SVK149013823734000½101,561207
12Macko Peter01477SVK449500,010
13Rohacek Pavol01433SVK316600,010

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2007/10/13 o 15:00
š.1  Strelec C-14  KSN5 : 3
1.1
Jurcak, Marian
LA-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.2
Sosovicka, Juraj
-
Padysak, Tomas
1 - 0
1.3
Bartak, Lubomir
-
Solar, Andrej
1 - 0
1.4
Hurban, Martin
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.5
Durica, Andrej
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.6
Kosiba, Ivan
-
Sklars, Tomas
0 - 1
1.7
Misanik, Peter
-
Kimerling, Martin
1 - 0
1.8
Stefani, Peter
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
2. kolo dňa 2007/10/27 o 15:00
š.14  KSN-8  Doprastav G2 : 6
1.1
Kovac, Andrej
-
Cibicek, Jozef
LA0 - 1
1.2
Padysak, Tomas
-
Orolin, Peter
½ - ½
1.3
Michalko, Peter
-
Vrba, Michal
LA0 - 1
1.4
Solar, Andrej
-
Priam, Stefan
0 - 1
1.5
Sebo, Viktor
-
Orosi, Peter
½ - ½
1.6
Rozarova, Katarina
-
Halasz, Michal
½ - ½
1.7
Sklars, Tomas
-
Durovka, Stefan
½ - ½
1.8
Kevicka, Lucia
-
Kriszt, Mikulas
0 - 1
3. kolo dňa 2007/11/10 o 15:00
š.2  Senec-14  KSN3½:4½
1.1
Pusec, Pavel
LA-
Kovac, Andrej
1 - 0
1.2
Ujhelyi, Matus
LB-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.3
Pozsar, Peter
-
Michalko, Peter
1 - 0
1.4
Vitazka, Juraj
-
Solar, Andrej
1 - 0
1.5
Cibik, Jan
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.6
Meszaros, Laszlo
-
Rozarova, Katarina
½ - ½
1.7
Szabo, Ladislav
-
Sklars, Tomas
0 - 1
1.8
Loisch, Teodor
-
Kimerling, Martin
0 - 1
4. kolo dňa 2007/11/24 o 15:00
š.14  KSN-9  Modra C½ :7½
1.1
Kovac, Andrej
-
Mydlarik, Martin
LA0 - 1
1.2
Padysak, Tomas
-
Sustak, Roman
0 - 1
1.3
Solar, Andrej
-
Soldan, Jan
0 - 1
1.4
Rozarova, Katarina
-
Petrakovic, Kamil
½ - ½
1.5
Sklars, Tomas
-
Gallas, Lubomir
0 - 1
1.6
Kimerling, Martin
-
Hlubovic, Michal
0 - 1
1.7
Kevicka, Lucia
-
Horvath, Marek
0 - 1
1.8
Macko, Peter
-
Belan, Julius
0 - 1
5. kolo dňa 2007/12/08 o 15:00
š.3  Lokomotiva-14  KSN4½:3½
1.1
Foglar, Ivan
LA-
Kovac, Andrej
1 - 0
1.2
Gonda, Jan
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.3
Marusic, Martin
-
Michalko, Peter
0 - 1
1.4
Belas, Jozef
-
Solar, Andrej
½ - ½
1.5
Beno, Milan
-
Sebo, Viktor
½ - ½
1.6
Cebo, Vladimir
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.7
Kis, Tomas
-
Sklars, Tomas
1 - 0
1.8
Ciganek, Jaroslav
-
Kimerling, Martin
½ - ½
6. kolo dňa 2007/12/15 o 15:00
š.14  KSN-10  UKSUP5½:2½
1.1
Rohacek, Miroslav
LA-
Kucera, Michal
½ - ½
1.2
Kovac, Andrej
-
Koutny, Pavel
1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Hrivnak, Martin
1 - 0
1.4
Michalko, Peter
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
1.5
Sebo, Viktor
-
Koutny, Bretislav
0 - 1
1.6
Rozarova, Katarina
-
Majsik, Vendelin
0 - 1
1.7
Sklars, Tomas
-
Galik, Vladimir
1 - 0
1.8
Kimerling, Martin
-
Zatko, Peter
1 - 0
7. kolo dňa 2008/01/19 o 15:00
š.4  Sv. Jur-14  KSN2 : 6
1.1
Fiala, Vladimir
-
Rohacek, Miroslav
LA0 - 1
1.2
Tomasovic, Dominik
-
Padysak, Tomas
½ - ½
1.3
Heriban, Karol
-
Michalko, Peter
0 - 1
1.4
Fiala, Ivan
-
Solar, Andrej
0 - 1
1.5
Docolomansky, Rudolf
-
Sebo, Viktor
1 - 0
1.6
Simko, Peter
-
Sklars, Tomas
0 - 1
1.7
Wagner, Michal
-
Kimerling, Martin
0 - 1
1.8
Stipanic, Pavol
-
Kevicka, Lucia
½ - ½
8. kolo dňa 2008/01/26 o 15:00
š.14  KSN-11  Ruzinov6½:1½
1.1
Rohacek, Miroslav
LA-
Prochaczka, Igor
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Androvic, Peter
1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Prochazka, Jaromir
LA½ - ½
1.4
Solar, Andrej
-
Matusek, Jan
1 - 0
1.5
Sebo, Viktor
-
Zemianek, Juraj
1 - 0
1.6
Rozarova, Katarina
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
1.7
Sklars, Tomas
-
Vrbensky, Jozef
1 - 0
1.8
Rohacek, Pavol
-
Blanar, Alfred
0 - 1
9. kolo dňa 2008/02/09 o 15:00
š.5  Pezinok C-14  KSN3½:4½
1.1
Badura, Peter
LA-
Kovac, Andrej
½ - ½
1.2
Kunak, Stanislav
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.3
Navara, Vladimir
-
Solar, Andrej
1 - 0
1.4
Turcer, Peter
LA-
Sebo, Viktor
1 - 0
1.5
Lencucha, Tibor
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.6
Gavornik, Miroslav
-
Sklars, Tomas
0 - 1
1.7
Navara, Robert
-
Kimerling, Martin
0 - 1
1.8
Racek, Tomas
-
Kevicka, Lucia
0 - 1
10. kolo dňa 2008/02/16 o 15:00
š.14  KSN-12  Pezinok B4½:3½
1.1
Rohacek, Miroslav
LA-
Hartl, Jan
LA1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Michal, Silvio
LA1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Srna, Jan
0 - 1
1.4
Michalko, Peter
-
Pekar, Jozef
0 - 1
1.5
Solar, Andrej
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
1.6
Sebo, Viktor
-
Pobuda, Tibor
1 - 0
1.7
Rozarova, Katarina
-
Varholak, Peter
0 - 1
1.8
Sklars, Tomas
-
Feder, Marek
1 - 0
11. kolo dňa 2008/03/01 o 15:00
š.6  Apollo B-14  KSN4 : 4
1.1
Cerovsky, Marian
LA-
Rohacek, Miroslav
LA0 - 1
1.2
Just, Jozef
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.3
Lachcina, Alojz
-
Michalko, Peter
1 - 0
1.4
Vanek, Richard
-
Solar, Andrej
½ - ½
1.5
Gombos, Vlastimil
-
Sebo, Viktor
½ - ½
1.6
Parak, Maros
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.7
Jambrich, Jaromir
-
Sklars, Tomas
1 - 0
1.8
Elis, Julius
-
Kimerling, Martin
0 - 1
12. kolo dňa 2008/03/15 o 15:00
š.14  KSN-13  Lab5 : 3
1.1
Kovac, Andrej
-
Simkovic, Eduard
1 - 0
1.2
Padysak, Tomas
-
Chabada, Tomas
1 - 0
1.3
Solar, Andrej
-
Kahanek, Jaroslav
1 - 0
1.4
Sebo, Viktor
-
Chabada, Tomas
1 - 0
1.5
Rozarova, Katarina
-
Furuc, Milan
0 - 1
1.6
Sklars, Tomas
-
Podmajersky, Jan
0 - 1
1.7
Kimerling, Martin
-
Hrubos, Milan
1 - 0
1.8
Kevicka, Lucia
-
Merka, Peter
0 - 1
13. kolo dňa 2008/03/29 o 15:00
š.7  Slovan E-14  KSN4 : 4
1.1
Hricak, Vasil
-
Rohacek, Miroslav
LA½ - ½
1.2
Lukac, Stefan
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.3
Zdrazil, Bohumir
-
Padysak, Tomas
½ - ½
1.4
Adamcik, Tomas
-
Michalko, Peter
1 - 0
1.5
Benova, Zita
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.6
Miklasova, Marta
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.7
Kovacic, Stefan
-
Sklars, Tomas
1 - 0
1.8
Kevicky, Rastislav
-
Kimerling, Martin
0 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Kolesar Rastislav19221934Pezinok B9,09100,042174
2Varholak Peter01555Pezinok B9,01275,061627
3Goga Frantisek19862004Doprastav G8,51177,322001
4Horvath Marek01590Modra C8,51270,861628
5Koutny Bretislav01757UKSUP8,51365,441718
6Lencucha Tibor01747Pezinok C8,01080,041734
7Sosovicka Juraj19021949Strelec C8,01172,721901
8Pusec Pavel21052103Senec8,01361,511956
9Vanek Richard01557Apollo B8,01361,541554
10Foglar Ivan20492072Lokomotiva7,5983,312202
11Kimerling Martin01504KSN7,51075,071593
12Kovac Andrej19041985KSN7,51262,512032
13Sebo Viktor17471846KSN7,51262,541637
14Eordeogh Stefan01779UKSUP7,51262,561565
15Stipanic Pavol01350Sv. Jur7,51262,571520
16Prochaczka Igor02040Ruzinov7,51357,711995
17Priam Stefan18971901Doprastav G7,51357,741610
18Hajtmanek Stanislav17781858Pezinok B7,51357,741567
19Sklars Tomas17601651KSN7,51357,761526
20Nagy Edmund19301954Senec7,0887,522012
21Kovacic Stefan01796Slovan E7,01070,061585
22Badura Peter19401944Pezinok C7,01258,311916
23Padysak Tomas19442045KSN7,01258,321851
24Srna Jan20172022Pezinok B7,01258,321831
25Koutny Pavel18491876UKSUP7,01258,321731
26Docolomansky Rudolf01816Sv. Jur7,01258,341637
27Jambrich Jaromir01665Apollo B7,01258,361550
28Feiler Peter01898Doprastav G6,5792,951822
29Orosi Peter01884Doprastav G6,5881,351694
30Kedro Tomas01689Lokomotiva6,51065,051611
31Ujhelyi Matus19041847Senec6,51159,131703
32Stefani Peter01350Strelec C6,51159,181465
33Zrost Rudolf01740Sv. Jur6,51254,251509
34Simko Peter18391839Sv. Jur6,51254,251498
35Cibik Jan01717Senec6,51254,251496
36Sustak Roman18981942Modra C6,51350,021882
37Vitazka Juraj01775Senec6,51350,041536
38Pobuda Tibor01640Pezinok B6,51350,051564
39Zemianek Juraj01633Ruzinov6,51350,051522
40Cebo Vladimir01703Lokomotiva6,51350,061498
41Galik Vladimir01679UKSUP6,51350,071428
42Varga David22932367Senec6,06100,012588
43Miklasova Marta01812Slovan E6,0785,751789
44Zdrazil Bohumir19391939Slovan E6,0875,021821
45Hricak Vasil20312053Slovan E6,01060,011947
46Belan Julius01640Modra C6,01060,071472
47Halasz Michal18621833Doprastav G6,01250,061461
48Belas Jozef01727Lokomotiva6,01346,241533
49Kis Tomas01645Lokomotiva5,5691,771861
50Pekar Jozef18811980Pezinok B5,5868,831733
51Kysel Jozef01805Doprastav G5,5868,871598
52Mydlarik Martin21542153Modra C5,5961,111997
53Soldan Jan19541757Modra C5,51055,021802
54Krno Vladimir01859Apollo B5,51150,021786
55Jurcak Marian18911922Strelec C5,51245,811769
56Benova Zita18031705Slovan E5,51245,841556
57Beno Milan18581713Lokomotiva5,51245,851526
58Merka Peter01656Lab5,51245,861451
59Lukac Stefan19431909Slovan E5,51342,311694
60Kunak Stanislav01877Pezinok C5,51342,321720
61Pozsar Peter01667Senec5,51342,331582
62Hrubos Milan01726Lab5,51342,351414
63Rohacek Miroslav22372300KSN5,0683,312104
64Durovka Stefan18571790Doprastav G5,0683,371733
65Beles Milan21052130Pezinok B5,0771,412031
66Gallas Lubomir01791Modra C5,0862,541581
67Cibicek Jozef19962124Doprastav G5,0955,611997
68Prochazka Jaromir01875Ruzinov5,0955,631660
69Juza Stefan01613Lab5,0955,671443
70Tomasovic Dominik19951986Sv. Jur5,01050,021790
71Havlik Milan01842Lab5,01050,041666
72Vrbensky Jozef01572Ruzinov5,01050,071436
73Meszaros Laszlo01712Senec5,01050,071400
74Blanar Alfred01350Ruzinov5,01050,071364
75Androvic Peter19541969Ruzinov5,01145,521802
76Marusic Martin01731Lokomotiva5,01145,531606
77Fiala Vladimir20262073Sv. Jur5,01241,711919
78Navara Vladimir01836Pezinok C5,01241,731546
79Lachcina Alojz01689Apollo B5,01241,731538
80Gonda Jan18281805Lokomotiva5,01338,521670
81Fiala Ivan17271819Sv. Jur5,01338,531603
82Kuma Rudolf01622Ruzinov5,01338,561369
83Michal Silvio20832078Pezinok B4,5764,311885
84Ulehla Dag01925Doprastav G4,5856,331657
85Adamcik Tomas19471979Slovan E4,5950,031601
86Solar Andrej17921829KSN4,51140,931495
87Wagner Michal01695Sv. Jur4,51140,961335
88Kahanek Jaroslav01854Lab4,51237,521707
89Majsik Vendelin01824UKSUP4,51237,551416
90Turcer Peter01845Pezinok C4,0666,741829
91Gajdos Miroslav01494Pezinok C4,0757,161508
92Parak Maros01673Apollo B4,0757,161504
93Magyar Frantisek20312083Ruzinov4,0944,411898
94Ludwig Anton16941653Senec4,0944,461408
95Matusek Jan01779Ruzinov4,01233,341473
96Simkovic Eduard01882Lab4,01330,811874
97Antal Jozef01802Slovan E3,5658,351530
98Hrivnak Martin01853UKSUP3,5938,921718
99Misanik Peter01619Strelec C3,5938,961371
100Ptak Jozef01727Pezinok B3,51035,071336
101Podmajersky Jan01741Lab3,51131,851413
102Kucera Michal19431978UKSUP3,51326,911803
103Vrba Michal19701975Doprastav G3,0475,021934
104Antala Jan19421980Strelec C3,0560,012020
105Hurban Martin18971843Strelec C3,0650,031618
106Elis Julius01551Apollo B3,0650,071400
107Micek Jaroslav20712087Lokomotiva3,0742,911837
108Zitniak Jozef19921992Strelec C3,0742,931552
109Michalko Peter16311823KSN3,0837,531570
110Visnovsky Marek01629Modra C3,0837,551375
111Just Jozef18791701Apollo B3,0933,331608
112Sosovicka Matej18991789Strelec C3,0933,351381
113Hrivnak Dusan01743UKSUP3,01225,031439
114Kundrak Vladimir19602004Modra C2,5462,511793
115Vasil Patrik01633Strelec C2,5462,561495
116Ciganek Jaroslav01624Lokomotiva2,5462,581495
117Zacik Anton20882106Pezinok C2,5550,021973
118Chabada Tomas18851831Lab2,5735,721730
119Chripko Lubomir01400Slovan E2,5735,771259
120Gombos Vlastimil01725Apollo B2,5927,851386
121Rozarova Katarina01598KSN2,51220,851209
122Cierny Kamil01514Apollo B2,02100,060
123Malik Marian01650Slovan E2,02100,060
124Vrbiar Tomas01375Senec2,02100,080
125Jurica Patrik01557Lab2,02100,080
126Beranek Tomas01683Lokomotiva2,0366,771525
127Rintel Boris01578Doprastav G2,0366,781525
128Prochazkova Maria01728Apollo B2,0450,071400
129Hartl Jan21862188Pezinok B2,0540,011853
130Hlubovic Michal01610Modra C2,0540,051621
131Mikovic Stefan01609Pezinok C2,0540,051328
132Orolin Peter19631975Doprastav G2,0728,611852
133Bartak Lubomir01850Strelec C2,0728,631566
134Petrakovic Kamil01832Modra C2,0728,641311
135Chabada Tomas17401848Lab2,0922,231548
136Gavornik Miroslav01576Pezinok C2,01315,461225
137Fusek Peter01600Lab1,5350,071400
138Pasko Martin01625Doprastav G1,5350,081400
139Durica Andrej01794Strelec C1,5437,541450
140Kosiba Ivan01781Strelec C1,5437,551617
141Kevicka Lucia01481KSN1,5625,071207
142Cacko Jozef18341867Apollo B1,5818,811662
143Cerovsky Marian01822Apollo B1,5818,811650
144Navara Robert01381Pezinok C1,51015,071150
145Munk Lubomir20401927Slovan E1,01100,010
146Furuc Milan01757Lab1,01100,050
147Meszaros Vojtech01751Doprastav G1,01100,070
148Kriszt Mikulas01711Doprastav G1,01100,080
149Slugenova Bozena01454Ruzinov1,01100,080
150Novak Martin01616Lokomotiva1,01100,080


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Strelec C (Elo Ø:1898 / TB1: 16 / TB2: 48) Kapitán: Sosovicka
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Antala Jan19421980SVK179614910624LA3,05,02020
2Jurcak Marian18911922SVK179714908050LA5,512,01769
3Sosovicka Juraj19021949SVK1800149114188,011,01901
4Zitniak Jozef19921992SVK225149171063,07,01552
5Bartak Lubomir01850SVK2886149153752,07,01566
6Hurban Martin18971843SVK3833149136903,06,01618
7Verner Robert01814SVK1807149139680,51,00
8Durica Andrej01794SVK228149136581,54,01450
9Kosiba Ivan01781SVK1806149137121,54,01617
10Sosovicka Matej18991789SVK3737149167703,09,01381
11Vasil Patrik01633SVK223149139412,54,01495
12Lichner Peter01620SVK2220,52,00
13Misanik Peter01619SVK36603,59,01371
14Juhas Jan01583SVK18100,00,00
15Synovec Jozef01570SVK38040,52,00
16Kriz Miroslav01542SVK18080,51,00
17Filadelfi Samuel01498SVK18090,00,00
18Petrik Matej01447SVK38972,06,01160
19Sosovicka Vladimir01350SVK47780,02,00
20Stefani Peter01350SVK50807,512,01465
  2. Senec (Elo Ø:1895 / TB1: 21 / TB2: 58) Kapitán: Ludwig
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Varga David22932367SVK112514911515LB6,06,02588
2Pusec Pavel21052103SVK35714902338LA8,013,01956
3Nagy Edmund19301954SVK13614908328LB7,08,02012
4Ujhelyi Matus19041847SVK321014913259LB6,511,01703
5Pozsar Peter01667SVK41615,513,01582
6Vitazka Juraj01775SVK809149139846,513,01536
7Gyurcsi Robert01720SVK31950,00,00
8Cibik Jan01717SVK31936,512,01496
9Ludwig Anton16941653SVK3199149162904,09,01408
10Meszaros Laszlo01712SVK32005,010,01400
11Simon Szilard01658SVK32040,00,00
12Szabo Ladislav01538SVK32060,01,00
13Mraz Miloslav01463SVK32020,00,00
14Loisch Teodor01375SVK31980,03,0875
15Vrbiar Tomas01375SVK41633,03,00
  3. Lokomotiva (Elo Ø:1835 / TB1: 28 / TB2: 56,5) Kapitán: Cebo
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Micek Jaroslav20712087SVK318514911906LA3,07,01837
2Foglar Ivan20492072SVK97414911639LA7,59,02202
3Gonda Jan18281805SVK1862149104895,013,01670
4Marusic Martin01731SVK18675,011,01606
5Belas Jozef01727SVK18636,013,01533
6Kedro Tomas01689SVK18666,510,01611
7Beno Milan18581713SVK1865149011705,512,01526
8Cebo Vladimir01703SVK1861149012186,513,01498
9Ziacik Pavol01688SVK18590,52,00
10Beranek Tomas01683SVK27942,03,01525
11Kis Tomas01645SVK39305,56,01861
12Ciganek Jaroslav01624SVK18602,54,01495
13Tomcik Leon17111618SVK808149169160,00,00
14Novak Martin01616SVK47861,01,00
15Liscak Peter01572SVK18700,00,00
16Gremen Tomas01571SVK18690,00,00
17Sagat Anton01563SVK42260,00,00
18Ragan Stanislav01555SVK39320,00,00
19Lidayova Dagmar01350SVK46000,00,00
20Gregus Ondrej01350SVK49810,00,00
  4. Sv. Jur (Elo Ø:1859 / TB1: 18 / TB2: 48,5) Kapitán: Fiala
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Fiala Vladimir20262073SVK2776149091975,012,01919
2Tomasovic Dominik19951986SVK2784149092865,010,01790
3Heriban Karol18581888SVK2779149117101,06,01554
4Fiala Ivan17271819SVK2777149099445,013,01603
5Docolomansky Rudolf01816SVK2775149116047,012,01637
6Simko Peter18391839SVK2783149166736,512,01498
7Zrost Rudolf01740SVK178149139926,512,01509
8Wagner Michal01695SVK2785149170414,511,01335
9Konik Peter01835SVK27800,00,00
10Bordac Marian01759SVK2774149136150,52,00
11Stipanic Pavol01350SVK49717,512,01520
12Stipanic Peter01350SVK49720,01,00
13Jancura Jozef01350SVK270,01,00
  5. Pezinok C (Elo Ø:1822 / TB1: 6 / TB2: 43,5) Kapitán: Lencucha
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Badura Peter19401944SVK285914910462LA7,012,01916
2Zacik Anton20882106SVK122614904152LA2,55,01973
3Kunak Stanislav01877SVK1218149118505,513,01720
4Navara Vladimir01836SVK1221149134965,012,01546
5Turcer Peter01845SVK2863LA4,06,01829
6Lencucha Tibor01747SVK12198,010,01734
7Koman Antonin01636SVK12230,53,01127
8Mikovic Stefan01609SVK12172,05,01328
9Gajdos Miroslav01494SVK12304,07,01508
10Gavornik Miroslav01576SVK12222,013,01225
11Navara Robert01381SVK12441,510,01150
12Pospichal Jakub01350SVK12420,01,00
13Slimak Patrik01350SVK43101,03,00
14Racek Tomas01384SVK46360,03,0723
15Racek Rudolf01350SVK46350,00,00
16Racek Jakub01350SVK46370,51,00
  6. Apollo B (Elo Ø:1776 / TB1: 16 / TB2: 46) Kapitán: Lachcina
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Cacko Jozef18341867SVK58614913135LA1,58,01662
2Cerovsky Marian01822SVK1990LA1,58,01650
3Krno Vladimir01859SVK585149137475,511,01786
4Just Jozef18791701SVK589149082983,09,01608
5Lachcina Alojz01689SVK596149015445,012,01538
6Vanek Richard01557SVK48328,013,01554
7Gombos Vlastimil01725SVK594149112802,59,01386
8Parak Maros01673SVK587149138364,07,01504
9Jambrich Jaromir01665SVK591149159447,012,01550
10Prochazkova Maria01728SVK6012,04,01400
11Cierny Kamil01514SVK40722,02,00
12Bisak Viliam01549SVK5990,01,00
13Elis Julius01551SVK6004,07,01400
14Polakovic Pavol01350SVK40730,00,00
15Janecek Ivan01350SVK5950,00,00
  7. Slovan E (Elo Ø:1973 / TB1: 18 / TB2: 51) Kapitán: Kluknavsky
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Munk Lubomir20401927SVK135149038061,01,00
2Hricak Vasil20312053SVK2972149072326,010,01947
3Kolar Tomas20022002SVK397149094480,00,00
4Prielozny Marek19951972SVK2684149076070,00,00
5Lukac Stefan19431909SVK131149063175,513,01694
6Zdrazil Bohumir19391939CZE1583168306,08,01821
7Adamcik Tomas19471979SVK2805149075774,510,01601
8Kluknavsky Martin01741SVK13310,01,00
9Benova Zita18031705SVK97149066865,513,01556
10Prikler Bruno01883SVK2806149135180,00,00
11Miklasova Marta01812SVK49146,08,01789
12Antal Jozef01802SVK95149135853,56,01530
13Kovacic Stefan01796SVK125149137208,011,01585
14Hudcovic Branislav01771SVK1190,00,00
15Malac Miroslav01661SVK2588149137550,00,00
16Malik Marian01650SVK2803149137712,03,00
17Kevicky Rastislav01541SVK3834149014200,56,0999
18Klacik Ondrej01484SVK43070,00,00
19Hlavicka Lukas01350SVK21330,00,00
20Chripko Lubomir01400SVK4199149134612,510,01259
  8. Doprastav G (Elo Ø:1955 / TB1: 33 / TB2: 68) Kapitán: Priam
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Cibicek Jozef19962124SVK329014911272LA5,09,01997
2Orolin Peter19631975SVK140149075932,07,01852
3Vrba Michal19701975SVK265214909790LA3,04,01934
4Goga Frantisek19862004SVK289214909995LA8,511,02001
5Henc Marian19581958SVK2895149158470,51,00
6Ulehla Dag01925SVK2915149169674,58,01657
7Priam Stefan18971901SVK2683149038147,513,01610
8Feiler Peter01898SVK107149136666,57,01822
9Orosi Peter01884SVK141149138107,59,01694
10Halasz Michal18621833SVK2660149082716,012,01461
11Kersten Juraj01944SVK26660,00,00
12Kysel Jozef01805SVK26735,58,01598
13Durovka Stefan18571790SVK2657149096426,07,01733
14Meszaros Vojtech01751SVK26791,01,00
15Pasko Martin01625SVK47301,53,01400
16Hricovini Michal01585SVK40080,00,00
17Kis Ladislav01710SVK2667149137040,00,00
18Kriszt Mikulas01711SVK2671149137391,01,00
19Rintel Boris01578SVK2685149138602,03,01525
20Polak Pavol01579SVK37980,00,00
  9. Modra C (Elo Ø:1857 / TB1: 16 / TB2: 53) Kapitán: Soldan
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Mydlarik Martin21542153SVK85414904829LA5,59,01997
2Kundrak Vladimir19602004SVK324114908077LA2,54,01793
3Sustak Roman18981942SVK861149168516,513,01882
4Soldan Jan19541757SVK859149056395,510,01802
5Petrakovic Kamil01832SVK862149165173,08,01311
6Gallas Lubomir01791SVK1235149116556,09,01581
7Visnovsky Marek01629SVK4381149139764,09,01375
8Hlubovic Michal01610SVK845149158553,06,01621
9Horvath Marek01590SVK4681149136829,513,01628
10Belan Julius01640SVK838149153836,010,01472
11Soldanova Zuzana01350SVK50710,02,00
12Dolezalova Gabriela01513SVK14420,00,00
13Juran Jan01423SVK43800,00,00
14Bartosova Eva01350SVK46801,57,01076
15Klempa Roman01350SVK46820,02,00
16Walter Viktor01350SVK40580,00,00
17Cizmarik Frantisek01455SVK8400,01,00
18Juran Matus01350SVK40570,01,00
  10. UKSUP (Elo Ø:1803 / TB1: 13 / TB2: 46) Kapitán: Kucera
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Kucera Michal19431978SVK550149105193,513,01803
2Koutny Pavel18491876SVK553149124227,012,01731
3Hrivnak Martin01853SVK5523,59,01718
4Hrivnak Dusan01743SVK551149123763,012,01439
5Koutny Bretislav01757SVK5548,513,01718
6Majsik Vendelin01824SVK49134,512,01416
7Eordeogh Stefan01779SVK17277,512,01565
8Galik Vladimir01679SVK5566,513,01428
9Faltus Jan01581SVK5570,00,00
10Barati Barnabas01555SVK5600,52,00
11Zatko Peter01473SVK5621,55,01078
12Rada Ivan01531SVK28660,01,00
  11. Ruzinov (Elo Ø:1835 / TB1: 16 / TB2: 49) Kapitán: Kuma
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Magyar Frantisek20312083SVK174914913186LA4,09,01898
2Prochaczka Igor02040SVK17517,513,01995
3Androvic Peter19541969SVK1747149055155,011,01802
4Prochazka Jaromir01875SVK80414910284LA5,09,01660
5Matusek Jan01779SVK17454,012,01473
6Zemianek Juraj01633SVK17536,513,01522
7Belej Marian01744SVK17480,01,00
8Kuma Rudolf01622SVK43115,013,01369
9Vrbensky Jozef01572SVK17465,010,01436
10Blanar Alfred01350SVK47125,011,01364
11Slugenova Bozena01454SVK17522,02,00
  12. Pezinok B (Elo Ø:1962 / TB1: 31 / TB2: 62,5) Kapitán: Pobuda
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Hartl Jan21862188SVK289314906732LA2,05,01853
2Beles Milan21052130SVK122514913020LA5,07,02031
3Michal Silvio20832078SVK122414904330LA4,57,01885
4Srna Jan20172022SVK1231149085497,012,01831
5Pekar Jozef18811980SVK224149119575,58,01733
6Kolesar Rastislav19221934SVK111014910071LB9,09,02174
7Hajtmanek Stanislav17781858SVK1238149073997,513,01567
8Pobuda Tibor01640SVK12346,513,01564
9Varholak Peter01555SVK43159,012,01627
10Ptak Jozef01727SVK1237149135263,510,01336
11Mraz Matus01451SVK12410,51,00
12Feder Marek01355SVK43091,03,01395
13Keller Kristian01350SVK49911,02,00
14Mlkvik Peter01350SVK49900,52,00
  13. Lab (Elo Ø:1803 / TB1: 11 / TB2: 43,5) Kapitán: Simkovic
š.TMenoEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Simkovic Eduard01882SVK16474,013,01874
2Chabada Tomas18851831SVK4234149189192,57,01730
3Kahanek Jaroslav01854SVK11284,512,01707
4Chabada Tomas17401848SVK4235149012262,09,01548
5Havlik Milan01842SVK11275,010,01666
6Furuc Milan01757SVK11291,01,00
7Podmajersky Jan01741SVK11303,511,01413
8Hrubos Milan01726SVK46545,513,01414
9Merka Peter01656SVK16495,512,01451
10Juza Stefan01613SVK44665,09,01443
11Fusek Peter01600SVK43061,53,01400
12Jurica Patrik01557SVK16502,02,00
13Szabo Ladislav01516SVK44681,01,00
14Hrnciar Marian01474SVK11330,51,00
15Zalesnak Jan01447SVK16480,00,00
16Jancar Daniel01350SVK46560,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Doprastav G (Elo Ø:1955, Kapitán: Priam / TB1: 33 / TB2: 68)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Cibicek Jozef19962124SVK149112723290LA1101100015,091997
2Orolin Peter19631975SVK14907593140½½0½00½2,071852
3Vrba Michal19701975SVK149097902652LA1½½13,041934
4Goga Frantisek19862004SVK149099952892LA11½½111½0118,5112001
5Henc Marian19581958SVK149158472895½0,510
6Ulehla Dag01925SVK14916967291500111½014,581657
7Priam Stefan18971901SVK149038142683011100½1001117,5131610
8Feiler Peter01898SVK14913666107111111½6,571822
9Orosi Peter01884SVK14913810141+½111½1½17,591694
10Halasz Michal18621833SVK149082712660½1½0½½11½0½06,0121461
12Kysel Jozef01805SVK26731½111½½05,581598
13Durovka Stefan18571790SVK149096422657½11½11+6,071733
14Meszaros Vojtech01751SVK267911,010
15Pasko Martin01625SVK47301½01,531400
18Kriszt Mikulas01711SVK14913739267111,010
19Rintel Boris01578SVK1491386026850112,031525
  2. Pezinok B (Elo Ø:1962, Kapitán: Pobuda / TB1: 31 / TB2: 62,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Hartl Jan21862188SVK149067322893LA½½1002,051853
2Beles Milan21052130SVK149130201225LA111½10½5,072031
3Michal Silvio20832078SVK149043301224LA11½1½0½4,571885
4Srna Jan20172022SVK1490854912311½00½11½110½7,0121831
5Pekar Jozef18811980SVK14911957224101½11105,581733
6Kolesar Rastislav19221934SVK149100711110LB1111111119,092174
7Hajtmanek Stanislav17781858SVK14907399123810½1½1½0½½1017,5131567
8Pobuda Tibor01640SVK123401½01011100½½6,5131564
9Varholak Peter01555SVK4315½½11½11½10119,0121627
10Ptak Jozef01727SVK149135261237001½½100½03,5101336
11Mraz Matus01451SVK1241½0,510
12Feder Marek01355SVK43091001,031395
13Keller Kristian01350SVK4991011,020
14Mlkvik Peter01350SVK4990½00,520
  3. Lokomotiva (Elo Ø:1835, Kapitán: Cebo / TB1: 28 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Micek Jaroslav20712087SVK149119063185LA10001103,071837
2Foglar Ivan20492072SVK14911639974LA½111½1½117,592202
3Gonda Jan18281805SVK149104891862000½0½110½½½½5,0131670
4Marusic Martin01731SVK1867½1½001100105,0111606
5Belas Jozef01727SVK186301½½½½0001½½16,0131533
6Kedro Tomas01689SVK1866011½10½11½6,5101611
7Beno Milan18581713SVK14901170186501½½½½110½005,5121526
8Cebo Vladimir01703SVK149012181861001111100½0016,5131498
9Ziacik Pavol01688SVK18590½0,520
10Beranek Tomas01683SVK27941102,031525
11Kis Tomas01645SVK3930111½115,561861
12Ciganek Jaroslav01624SVK186010½12,541495
14Novak Martin01616SVK478611,010
  5. Senec (Elo Ø:1895, Kapitán: Ludwig / TB1: 21 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Varga David22932367SVK149115151125LB1111116,062588
2Pusec Pavel21052103SVK14902338357LA½½1010111½½½½8,0131956
3Nagy Edmund19301954SVK14908328136LB11½1111½7,082012
4Ujhelyi Matus19041847SVK149132593210LB½½0½½½1½1½16,5111703
5Pozsar Peter01667SVK4161½11½011½000005,5131582
6Vitazka Juraj01775SVK14913984809111000½½1½0106,5131536
8Cibik Jan01717SVK31931½0½01½10½1½6,5121496
9Ludwig Anton16941653SVK14916290319900½½01½1½4,091408
10Meszaros Laszlo01712SVK32000½½½11½1005,0101400
12Szabo Ladislav01538SVK320600,010
14Loisch Teodor01375SVK31980000,03875
15Vrbiar Tomas01375SVK4163+113,030
  6. Slovan E (Elo Ø:1973, Kapitán: Kluknavsky / TB1: 18 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Munk Lubomir20401927SVK1490380613511,010
2Hricak Vasil20312053SVK14907232297201011101½½6,0101947
5Lukac Stefan19431909SVK149063171310½1½01001½0105,5131694
6Zdrazil Bohumir19391939CZE316830158½1½½111½6,081821
7Adamcik Tomas19471979SVK149075772805-01½½1½0014,5101601
8Kluknavsky Martin01741SVK1331-0,010
9Benova Zita18031705SVK14906686970-0101½½1½½½05,5131556
11Miklasova Marta01812SVK4914½-11½1116,081789
12Antal Jozef01802SVK1491358595½½½½1½3,561530
13Kovacic Stefan01796SVK149137201251½01½½½1+118,0111585
16Malik Marian01650SVK1491377128031-12,030
17Kevicky Rastislav01541SVK149014203834000½000,56999
20Chripko Lubomir01400SVK149134614199-½01½½000-2,591259
  7. Sv. Jur (Elo Ø:1859, Kapitán: Fiala / TB1: 18 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Fiala Vladimir20262073SVK149091972776½0½½0101½1005,0121919
2Tomasovic Dominik19951986SVK149092862784½½0½½½½½½15,0101790
3Heriban Karol18581888SVK14911710277900½00½1,061554
4Fiala Ivan17271819SVK149099442777001100001½0½15,0131603
5Docolomansky Rudolf01816SVK149116042775½110½½1½½½½½7,0121637
6Simko Peter18391839SVK14916673278300½1100½½1116,5121498
7Zrost Rudolf01740SVK149139921781½111½10000½6,5121509
8Wagner Michal01695SVK1491704127851½0100101004,5111335
10Bordac Marian01759SVK149136152774½00,520
11Stipanic Pavol01350SVK49710½110½½110117,5121520
12Stipanic Peter01350SVK497200,010
13Jancura Jozef01350SVK2700,010
  8. Modra C (Elo Ø:1857, Kapitán: Soldan / TB1: 16 / TB2: 53)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Mydlarik Martin21542153SVK14904829854LA½111½½0105,591997
2Kundrak Vladimir19602004SVK149080773241LA1½½½2,541793
3Sustak Roman18981942SVK149168518610111010½100106,5131882
4Soldan Jan19541757SVK14905639859½011001½½15,5101802
5Petrakovic Kamil01832SVK14916517862+½00½1003,081311
6Gallas Lubomir01791SVK1491165512351+1½½1½½06,091581
7Visnovsky Marek01629SVK1491397643810+01½½0½½4,091375
8Hlubovic Michal01610SVK149158558451+10003,061621
9Horvath Marek01590SVK1491368246810+0101½1111119,5131628
10Belan Julius01640SVK14915383838001½10½1116,0101472
11Soldanova Zuzana01350SVK5071000,020
14Bartosova Eva01350SVK4680+000½001,571076
15Klempa Roman01350SVK4682000,020
17Cizmarik Frantisek01455SVK84000,010
18Juran Matus01350SVK405700,010
  9. Ruzinov (Elo Ø:1835, Kapitán: Kuma / TB1: 16 / TB2: 49)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Magyar Frantisek20312083SVK149131861749LA½½½½1½00½4,091898
2Prochaczka Igor02040SVK1751½111½½½0½10017,5131995
3Androvic Peter19541969SVK1490551517471½1½10½00½05,0111802
4Prochazka Jaromir01875SVK14910284804LA0½1½01½1½5,091660
5Matusek Jan01779SVK1745111000½00½004,0121473
6Zemianek Juraj01633SVK1753½1001010½1½½½6,5131522
7Belej Marian01744SVK174800,010
8Kuma Rudolf01622SVK4311110½01100½0005,0131369
9Vrbensky Jozef01572SVK17460011010½½15,0101436
10Blanar Alfred01350SVK471211½0½1100005,0101364
11Slugenova Bozena01454SVK17521+2,020
  10. Strelec C (Elo Ø:1898, Kapitán: Sosovicka / TB1: 16 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Antala Jan19421980SVK149106241796LA100113,052020
2Jurcak Marian18911922SVK149080501797LA00½1100001115,5121769
3Sosovicka Juraj19021949SVK1491141818001½½11101½1½8,0111901
4Zitniak Jozef19921992SVK14917106225½½00½1½3,071552
5Bartak Lubomir01850SVK14915375288610½00½02,071566
6Hurban Martin18971843SVK1491369038330½½1013,061618
7Verner Robert01814SVK149139681807½0,510
8Durica Andrej01794SVK14913658228100½1,541450
9Kosiba Ivan01781SVK1491371218060½011,541617
10Sosovicka Matej18991789SVK1491677037370001½00½13,091381
11Vasil Patrik01633SVK14913941223½½½12,541495
12Lichner Peter01620SVK222½00,520
13Misanik Peter01619SVK3660101½000103,591371
15Synovec Jozef01570SVK3804½00,520
16Kriz Miroslav01542SVK1808½0,510
18Petrik Matej01447SVK3897½½0+002,061160
19Sosovicka Vladimir01350SVK4778000,020
20Stefani Peter01350SVK50801+10101101½07,5121465
  11. Apollo B (Elo Ø:1776, Kapitán: Lachcina / TB1: 16 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Cacko Jozef18341867SVK14913135586LA½0½½00001,581662
2Cerovsky Marian01822SVK1990LA0100½0001,581650
3Krno Vladimir01859SVK14913747585100½11001105,5111786
4Just Jozef18791701SVK14908298589100½½00013,091608
5Lachcina Alojz01689SVK149015445960½01100101½05,0121538
6Vanek Richard01557SVK4832111101½110½008,0131554
7Gombos Vlastimil01725SVK14911280594010½00½½02,591386
8Parak Maros01673SVK1491383658710011014,071504
9Jambrich Jaromir01665SVK149159445911½½11½01½1007,0121550
10Prochazkova Maria01728SVK60111002,041400
11Cierny Kamil01514SVK4072112,020
12Bisak Viliam01549SVK59900,010
13Elis Julius01551SVK60010½½0+14,071400
  12. UKSUP (Elo Ø:1803, Kapitán: Kucera / TB1: 13 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Kucera Michal19431978SVK1491051955001000½0000½½13,5131803
2Koutny Pavel18491876SVK14912422553110½10½011107,0121731
3Hrivnak Martin01853SVK5521000½10½½3,591718
4Hrivnak Dusan01743SVK149123765510000100011003,0121439
5Koutny Bretislav01757SVK5541½1½½1½½1½01½8,5131718
6Majsik Vendelin01824SVK491300½½01001½104,5121416
7Eordeogh Stefan01779SVK172710½01½10111½7,5121565
8Galik Vladimir01679SVK5561½11½000½11006,5131428
10Barati Barnabas01555SVK560½00,520
11Zatko Peter01473SVK56200½0+1,551078
12Rada Ivan01531SVK286600,010
  13. Lab (Elo Ø:1803, Kapitán: Simkovic / TB1: 11 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Simkovic Eduard01882SVK164700½0½001110004,0131874
2Chabada Tomas18851831SVK149189194234½10½0½02,571730
3Kahanek Jaroslav01854SVK1128½110000½100½4,5121707
4Chabada Tomas17401848SVK14901226423500½½½000½2,091548
5Havlik Milan01842SVK1127½½100011105,0101666
6Furuc Milan01757SVK112911,010
7Podmajersky Jan01741SVK1130½0010½½00013,5111413
8Hrubos Milan01726SVK465401½½½00½1010½5,5131414
9Merka Peter01656SVK164900010½½1½1105,5121451
10Juza Stefan01613SVK446611½1½0½½05,091443
11Fusek Peter01600SVK4306½011,531400
12Jurica Patrik01557SVK1650112,020
13Szabo Ladislav01516SVK446811,010
14Hrnciar Marian01474SVK1133½0,510
  14. Pezinok C (Elo Ø:1822, Kapitán: Lencucha / TB1: 6 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDIDTyp12345678910111213BodyPartieRp
1Badura Peter19401944SVK149104622859LA1011010½0½117,0121916
2Zacik Anton20882106SVK149041521226LA½½½102,551973
3Kunak Stanislav01877SVK14911850121800½00101011105,5131720
4Navara Vladimir01836SVK1491349612210010½0½110015,0121546
5Turcer Peter01845SVK2863LA½½01114,061829
6Lencucha Tibor01747SVK121910111111½½8,0101734
7Koman Antonin01636SVK12230½00,531127
8Mikovic Stefan01609SVK12171½00½2,051328
9Gajdos Miroslav01494SVK12301½½0½1½4,071508
10Gavornik Miroslav01576SVK12220000½½000½0½02,0131225
11Navara Robert01381SVK12440½0½0½00001,5101150
12Pospichal Jakub01350SVK124200,010
13Slimak Patrik01350SVK4310-011,030
14Racek Tomas01384SVK46360000,03723
16Racek Jakub01350SVK4637½0,510

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2007/10/13 o 15:00
š.2  Senec-13  Lab5½:2½
2.1
Varga, David
LB-
Simkovic, Eduard
1 - 0
2.2
Pusec, Pavel
LA-
Kahanek, Jaroslav
½ - ½
2.3
Nagy, Edmund
LB-
Chabada, Tomas
1 - 0
2.4
Ujhelyi, Matus
LB-
Havlik, Milan
½ - ½
2.5
Pozsar, Peter
-
Podmajersky, Jan
½ - ½
2.6
Vitazka, Juraj
-
Hrubos, Milan
1 - 0
2.7
Cibik, Jan
-
Merka, Peter
1 - 0
2.8
Meszaros, Laszlo
-
Juza, Stefan
0 - 1
1. kolo dňa 2007/10/13 o 15:00
š.3  Lokomotiva-12  Pezinok B3 : 5
3.1
Gonda, Jan
-
Beles, Milan
LA0 - 1
3.2
Belas, Jozef
-
Michal, Silvio
LA0 - 1
3.3
Beno, Milan
-
Srna, Jan
0 - 1
3.4
Cebo, Vladimir
-
Kolesar, Rastislav
LB0 - 1
3.5
Ziacik, Pavol
-
Hajtmanek, Stanislav
0 - 1
3.6
Beranek, Tomas
-
Pobuda, Tibor
1 - 0
3.7
Kis, Tomas
-
Ptak, Jozef
1 - 0
3.8
Ciganek, Jaroslav
-
Keller, Kristian
1 - 0
1. kolo dňa 2007/10/13 o 15:00
š.4  Sv. Jur-11  Ruzinov2½:5½
4.1
Fiala, Vladimir
-
Magyar, Frantisek
LA½ - ½
4.2
Tomasovic, Dominik
-
Prochaczka, Igor
½ - ½
4.3
Heriban, Karol
-
Androvic, Peter
0 - 1
4.4
Fiala, Ivan
-
Matusek, Jan
0 - 1
4.5
Docolomansky, Rudolf
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
4.6
Simko, Peter
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
4.7
Zrost, Rudolf
-
Vrbensky, Jozef
1 - 0
4.8
Stipanic, Pavol
-
Blanar, Alfred
0 - 1
1. kolo dňa 2007/10/13 o 15:00
š.5  Pezinok C-10  UKSUP3 : 5
5.1
Badura, Peter
LA-
Kucera, Michal
1 - 0
5.2
Kunak, Stanislav
-
Koutny, Pavel
0 - 1
5.3
Navara, Vladimir
-
Hrivnak, Martin
0 - 1
5.4
Lencucha, Tibor
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
5.5
Koman, Antonin
-
Koutny, Bretislav
0 - 1
5.6
Mikovic, Stefan
-
Majsik, Vendelin
1 - 0
5.7
Gavornik, Miroslav
-
Eordeogh, Stefan
0 - 1
5.8
Navara, Robert
-
Galik, Vladimir
0 - 1
1. kolo dňa 2007/10/13 o 15:00
š.6  Apollo B-9  Modra C4½:3½
6.1
Cacko, Jozef
LA-
Mydlarik, Martin
LA½ - ½
6.2
Cerovsky, Marian
LA-
Kundrak, Vladimir
LA0 - 1
6.3
Krno, Vladimir
-
Sustak, Roman
1 - 0
6.4
Lachcina, Alojz
-
Gallas, Lubomir
0 - 1
6.5
Vanek, Richard
-
Visnovsky, Marek
1 - 0
6.6
Gombos, Vlastimil
-
Hlubovic, Michal
0 - 1
6.7
Jambrich, Jaromir
-
Horvath, Marek
1 - 0
6.8
Prochazkova, Maria
-
Belan, Julius
1 - 0
1. kolo dňa 2007/10/13 o 15:00
š.7  Slovan E-8  Doprastav G3 : 5
7.1
Lukac, Stefan
-
Cibicek, Jozef
LA0 - 1
7.2
Zdrazil, Bohumir
-
Orolin, Peter
½ - ½
7.3
Benova, Zita
-
Goga, Frantisek
LA0 - 1
7.4
Miklasova, Marta
-
Henc, Marian
½ - ½
7.5
Kovacic, Stefan
-
Ulehla, Dag
1 - 0
7.6
Malik, Marian
-
Priam, Stefan
1 - 0
7.7
Kevicky, Rastislav
-
Feiler, Peter
0 - 1
7.8
Brett nicht besetzt,
-
Orosi, Peter
- - +
2. kolo dňa 2007/10/27 o 15:00
š.9  Modra C-7  Slovan E7½: ½
2.1
Sustak, Roman
-
Hricak, Vasil
1 - 0
2.2
Soldan, Jan
-
Lukac, Stefan
½ - ½
2.3
Petrakovic, Kamil
-
Adamcik, Tomas
+ - -
2.4
Gallas, Lubomir
-
Kluknavsky, Martin
+ - -
2.5
Visnovsky, Marek
-
Benova, Zita
+ - -
2.6
Hlubovic, Michal
-
Miklasova, Marta
+ - -
2.7
Horvath, Marek
-
Malik, Marian
+ - -
2.8
Bartosova, Eva
-
Chripko, Lubomir
+ - -
2. kolo dňa 2007/10/27 o 15:00
š.10  UKSUP-6  Apollo B3 : 5
3.1
Kucera, Michal
-
Cacko, Jozef
LA1 - 0
3.2
Koutny, Pavel
-
Krno, Vladimir
1 - 0
3.3
Hrivnak, Dusan
-
Just, Jozef
0 - 1
3.4
Koutny, Bretislav
-
Lachcina, Alojz
½ - ½
3.5
Majsik, Vendelin
-
Vanek, Richard
0 - 1
3.6
Eordeogh, Stefan
-
Parak, Maros
0 - 1
3.7
Galik, Vladimir
-
Jambrich, Jaromir
½ - ½
3.8
Zatko, Peter
-
Elis, Julius
0 - 1
2. kolo dňa 2007/10/27 o 15:00
š.11  Ruzinov-5  Pezinok C6½:1½
4.1
Prochaczka, Igor
-
Badura, Peter
LA1 - 0
4.2
Androvic, Peter
-
Zacik, Anton
LA½ - ½
4.3
Matusek, Jan
-
Kunak, Stanislav
1 - 0
4.4
Zemianek, Juraj
-
Navara, Vladimir
1 - 0
4.5
Kuma, Rudolf
-
Lencucha, Tibor
1 - 0
4.6
Vrbensky, Jozef
-
Gajdos, Miroslav
0 - 1
4.7
Blanar, Alfred
-
Gavornik, Miroslav
1 - 0
4.8
Slugenova, Bozena
-
Racek, Tomas
1 - 0
2. kolo dňa 2007/10/27 o 15:00
š.12  Pezinok B-4  Sv. Jur5 : 3
5.1
Michal, Silvio
LA-
Fiala, Vladimir
1 - 0
5.2
Srna, Jan
-
Tomasovic, Dominik
½ - ½
5.3
Pekar, Jozef
-
Heriban, Karol
1 - 0
5.4
Kolesar, Rastislav
LB-
Fiala, Ivan
1 - 0
5.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Docolomansky, Rudolf
0 - 1
5.6
Pobuda, Tibor
-
Simko, Peter
1 - 0
5.7
Varholak, Peter
-
Zrost, Rudolf
½ - ½
5.8
Ptak, Jozef
-
Wagner, Michal
0 - 1
2. kolo dňa 2007/10/27 o 15:00
š.13  Lab-3  Lokomotiva4 : 4
6.1
Simkovic, Eduard
-
Micek, Jaroslav
LA0 - 1
6.2
Chabada, Tomas
-
Foglar, Ivan
LA½ - ½
6.3
Kahanek, Jaroslav
-
Gonda, Jan
1 - 0
6.4
Havlik, Milan
-
Marusic, Martin
½ - ½
6.5
Podmajersky, Jan
-
Belas, Jozef
0 - 1
6.6
Hrubos, Milan
-
Kedro, Tomas
1 - 0
6.7
Merka, Peter
-
Beno, Milan
0 - 1
6.8
Juza, Stefan
-
Cebo, Vladimir
1 - 0
2. kolo dňa 2007/10/27 o 15:00
š.1  Strelec C-2  Senec3 : 5
7.1
Sosovicka, Juraj
-
Pusec, Pavel
LA½ - ½
7.2
Bartak, Lubomir
-
Nagy, Edmund
LB0 - 1
7.3
Hurban, Martin
-
Ujhelyi, Matus
LB½ - ½
7.4
Durica, Andrej
-
Pozsar, Peter
0 - 1
7.5
Sosovicka, Matej
-
Vitazka, Juraj
0 - 1
7.6
Vasil, Patrik
-
Cibik, Jan
½ - ½
7.7
Petrik, Matej
-
Meszaros, Laszlo
½ - ½
7.8
Stefani, Peter
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3. kolo dňa 2007/11/10 o 15:00
š.3  Lokomotiva-1  Strelec C4½:3½
2.1
Gonda, Jan
-
Antala, Jan
LA0 - 1
2.2
Marusic, Martin
-
Jurcak, Marian
LA1 - 0
2.3
Belas, Jozef
-
Bartak, Lubomir
½ - ½
2.4
Beno, Milan
-
Hurban, Martin
½ - ½
2.5
Cebo, Vladimir
-
Durica, Andrej
1 - 0
2.6
Ziacik, Pavol
-
Vasil, Patrik
½ - ½
2.7
Kis, Tomas
-
Misanik, Peter
1 - 0
2.8
Ciganek, Jaroslav
-
Stefani, Peter
0 - 1
3. kolo dňa 2007/11/10 o 15:00
š.4  Sv. Jur-13  Lab5 : 3
3.1
Fiala, Vladimir
-
Simkovic, Eduard
½ - ½
3.2
Tomasovic, Dominik
-
Kahanek, Jaroslav
0 - 1
3.3
Fiala, Ivan
-
Chabada, Tomas
1 - 0
3.4
Docolomansky, Rudolf
-
Podmajersky, Jan
1 - 0
3.5
Simko, Peter
-
Hrubos, Milan
½ - ½
3.6
Zrost, Rudolf
-
Merka, Peter
1 - 0
3.7
Wagner, Michal
-
Juza, Stefan
½ - ½
3.8
Stipanic, Pavol
-
Fusek, Peter
½ - ½
3. kolo dňa 2007/11/10 o 15:00
š.5  Pezinok C-12  Pezinok B2½:5½
4.1
Kunak, Stanislav
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
4.2
Koman, Antonin
-
Pobuda, Tibor
½ - ½
4.3
Mikovic, Stefan
-
Varholak, Peter
½ - ½
4.4
Gavornik, Miroslav
-
Ptak, Jozef
0 - 1
4.5
Navara, Robert
-
Mraz, Matus
½ - ½
4.6
Pospichal, Jakub
-
Feder, Marek
0 - 1
4.7
Racek, Tomas
-
Keller, Kristian
0 - 1
4.8
Racek, Jakub
-
Mlkvik, Peter
½ - ½
3. kolo dňa 2007/11/10 o 15:00
š.6  Apollo B-11  Ruzinov3 : 5
5.1
Cacko, Jozef
LA-
Magyar, Frantisek
LA½ - ½
5.2
Krno, Vladimir
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
5.3
Just, Jozef
-
Androvic, Peter
0 - 1
5.4
Lachcina, Alojz
-
Matusek, Jan
0 - 1
5.5
Vanek, Richard
-
Zemianek, Juraj
1 - 0
5.6
Gombos, Vlastimil
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
5.7
Parak, Maros
-
Vrbensky, Jozef
0 - 1
5.8
Jambrich, Jaromir
-
Blanar, Alfred
½ - ½
3. kolo dňa 2007/11/10 o 15:00
š.7  Slovan E-10  UKSUP4½:3½
6.1
Munk, Lubomir
-
Kucera, Michal
1 - 0
6.2
Hricak, Vasil
-
Koutny, Pavel
1 - 0
6.3
Lukac, Stefan
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
6.4
Benova, Zita
-
Koutny, Bretislav
0 - 1
6.5
Antal, Jozef
-
Majsik, Vendelin
½ - ½
6.6
Kovacic, Stefan
-
Eordeogh, Stefan
½ - ½
6.7
Kevicky, Rastislav
-
Galik, Vladimir
0 - 1
6.8
Chripko, Lubomir
-
Barati, Barnabas
½ - ½
3. kolo dňa 2007/11/10 o 15:00
š.8  Doprastav G-9  Modra C6 : 2
7.1
Cibicek, Jozef
LA-
Mydlarik, Martin
LA0 - 1
7.2
Orolin, Peter
-
Sustak, Roman
0 - 1
7.3
Goga, Frantisek
LA-
Soldan, Jan
1 - 0
7.4
Priam, Stefan
-
Visnovsky, Marek
1 - 0
7.5
Feiler, Peter
-
Horvath, Marek
1 - 0
7.6
Orosi, Peter
-
Belan, Julius
1 - 0
7.7
Halasz, Michal
-
Bartosova, Eva
1 - 0
7.8
Kysel, Jozef
-
Juran, Matus
1 - 0
4. kolo dňa 2007/11/24 o 15:00
š.10  UKSUP-8  Doprastav G2½:5½
2.1
Kucera, Michal
-
Cibicek, Jozef
LA0 - 1
2.2
Koutny, Pavel
-
Vrba, Michal
LA½ - ½
2.3
Hrivnak, Martin
-
Priam, Stefan
0 - 1
2.4
Hrivnak, Dusan
-
Orosi, Peter
0 - 1
2.5
Koutny, Bretislav
-
Halasz, Michal
½ - ½
2.6
Majsik, Vendelin
-
Kysel, Jozef
½ - ½
2.7
Eordeogh, Stefan
-
Durovka, Stefan
0 - 1
2.8
Galik, Vladimir
-
Rintel, Boris
1 - 0
4. kolo dňa 2007/11/24 o 15:00
š.11  Ruzinov-7  Slovan E4 : 3
3.1
Prochaczka, Igor
-
Hricak, Vasil
1 - 0
3.2
Androvic, Peter
-
Lukac, Stefan
½ - ½
3.3
Matusek, Jan
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
3.4
Zemianek, Juraj
-
Benova, Zita
0 - 1
3.5
Kuma, Rudolf
-
Antal, Jozef
½ - ½
3.6
Vrbensky, Jozef
-
Kovacic, Stefan
1 - 0
3.7
Blanar, Alfred
-
Chripko, Lubomir
0 - 0
3.8
Slugenova, Bozena
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
4. kolo dňa 2007/11/24 o 15:00
š.12  Pezinok B-6  Apollo B4½:3½
4.1
Hartl, Jan
LA-
Krno, Vladimir
½ - ½
4.2
Beles, Milan
LA-
Just, Jozef
1 - 0
4.3
Srna, Jan
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
4.4
Pekar, Jozef
-
Vanek, Richard
0 - 1
4.5
Kolesar, Rastislav
LB-
Gombos, Vlastimil
1 - 0
4.6
Hajtmanek, Stanislav
-
Parak, Maros
1 - 0
4.7
Pobuda, Tibor
-
Prochazkova, Maria
0 - 1
4.8
Varholak, Peter
-
Elis, Julius
1 - 0
4. kolo dňa 2007/11/24 o 15:00
š.13  Lab-5  Pezinok C5 : 3
5.1
Simkovic, Eduard
-
Badura, Peter
LA0 - 1
5.2
Chabada, Tomas
-
Kunak, Stanislav
1 - 0
5.3
Kahanek, Jaroslav
-
Navara, Vladimir
0 - 1
5.4
Chabada, Tomas
-
Turcer, Peter
LA½ - ½
5.5
Havlik, Milan
-
Koman, Antonin
1 - 0
5.6
Podmajersky, Jan
-
Mikovic, Stefan
1 - 0
5.7
Hrubos, Milan
-
Gajdos, Miroslav
½ - ½
5.8
Merka, Peter
-
Gavornik, Miroslav
1 - 0
4. kolo dňa 2007/11/24 o 15:00
š.1  Strelec C-4  Sv. Jur3½:4½
6.1
Jurcak, Marian
LA-
Fiala, Vladimir
½ - ½
6.2
Sosovicka, Juraj
-
Tomasovic, Dominik
½ - ½
6.3
Zitniak, Jozef
-
Heriban, Karol
½ - ½
6.4
Bartak, Lubomir
-
Fiala, Ivan
0 - 1
6.5
Hurban, Martin
-
Docolomansky, Rudolf
1 - 0
6.6
Sosovicka, Matej
-
Zrost, Rudolf
0 - 1
6.7
Misanik, Peter
-
Wagner, Michal
1 - 0
6.8
Stefani, Peter
-
Stipanic, Pavol
0 - 1
4. kolo dňa 2007/11/24 o 15:00
š.2  Senec-3  Lokomotiva3 : 5
7.1
Varga, David
LB-
Micek, Jaroslav
LA1 - 0
7.2
Pusec, Pavel
LA-
Foglar, Ivan
LA0 - 1
7.3
Nagy, Edmund
LB-
Gonda, Jan
½ - ½
7.4
Ujhelyi, Matus
LB-
Marusic, Martin
½ - ½
7.5
Pozsar, Peter
-
Belas, Jozef
½ - ½
7.6
Vitazka, Juraj
-
Kedro, Tomas
0 - 1
7.7
Cibik, Jan
-
Beno, Milan
½ - ½
7.8
Ludwig, Anton
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
5. kolo dňa 2007/12/08 o 15:00
š.4  Sv. Jur-2  Senec4½:3½
2.1
Fiala, Vladimir
-
Varga, David
LB0 - 1
2.2
Heriban, Karol
-
Pusec, Pavel
LA0 - 1
2.3
Fiala, Ivan
-
Nagy, Edmund
LB0 - 1
2.4
Docolomansky, Rudolf
-
Ujhelyi, Matus
LB½ - ½
2.5
Simko, Peter
-
Pozsar, Peter
1 - 0
2.6
Zrost, Rudolf
-
Vitazka, Juraj
1 - 0
2.7
Wagner, Michal
-
Cibik, Jan
1 - 0
2.8
Stipanic, Pavol
-
Ludwig, Anton
1 - 0
5. kolo dňa 2007/12/08 o 15:00
š.5  Pezinok C-1  Strelec C3½:4½
3.1
Badura, Peter
LA-
Antala, Jan
LA1 - 0
3.2
Kunak, Stanislav
-
Jurcak, Marian
LA0 - 1
3.3
Navara, Vladimir
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
3.4
Turcer, Peter
LA-
Zitniak, Jozef
½ - ½
3.5
Lencucha, Tibor
-
Sosovicka, Matej
1 - 0
3.6
Gajdos, Miroslav
-
Misanik, Peter
½ - ½
3.7
Gavornik, Miroslav
-
Petrik, Matej
½ - ½
3.8
Navara, Robert
-
Stefani, Peter
0 - 1
5. kolo dňa 2007/12/08 o 15:00
š.6  Apollo B-13  Lab5½:2½
4.1
Cacko, Jozef
LA-
Simkovic, Eduard
½ - ½
4.2
Cerovsky, Marian
LA-
Kahanek, Jaroslav
1 - 0
4.3
Krno, Vladimir
-
Havlik, Milan
1 - 0
4.4
Just, Jozef
-
Hrubos, Milan
½ - ½
4.5
Lachcina, Alojz
-
Merka, Peter
1 - 0
4.6
Vanek, Richard
-
Juza, Stefan
0 - 1
4.7
Jambrich, Jaromir
-
Fusek, Peter
1 - 0
4.8
Elis, Julius
-
Hrnciar, Marian
½ - ½
5. kolo dňa 2007/12/08 o 15:00
š.7  Slovan E-12  Pezinok B4 : 4
5.1
Hricak, Vasil
-
Srna, Jan
1 - 0
5.2
Lukac, Stefan
-
Kolesar, Rastislav
LB0 - 1
5.3
Zdrazil, Bohumir
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
5.4
Adamcik, Tomas
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
5.5
Benova, Zita
-
Varholak, Peter
0 - 1
5.6
Antal, Jozef
-
Ptak, Jozef
½ - ½
5.7
Kovacic, Stefan
-
Feder, Marek
1 - 0
5.8
Chripko, Lubomir
-
Mlkvik, Peter
1 - 0
5. kolo dňa 2007/12/08 o 15:00
š.8  Doprastav G-11  Ruzinov5 : 3
6.1
Orolin, Peter
-
Magyar, Frantisek
LA½ - ½
6.2
Goga, Frantisek
LA-
Prochaczka, Igor
½ - ½
6.3
Priam, Stefan
-
Androvic, Peter
0 - 1
6.4
Feiler, Peter
-
Prochazka, Jaromir
LA1 - 0
6.5
Orosi, Peter
-
Matusek, Jan
1 - 0
6.6
Halasz, Michal
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
6.7
Kysel, Jozef
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
6.8
Pasko, Martin
-
Vrbensky, Jozef
1 - 0
5. kolo dňa 2007/12/08 o 15:00
š.9  Modra C-10  UKSUP4 : 4
7.1
Mydlarik, Martin
LA-
Kucera, Michal
1 - 0
7.2
Sustak, Roman
-
Koutny, Pavel
0 - 1
7.3
Soldan, Jan
-
Hrivnak, Martin
1 - 0
7.4
Petrakovic, Kamil
-
Hrivnak, Dusan
0 - 1
7.5
Gallas, Lubomir
-
Koutny, Bretislav
½ - ½
7.6
Visnovsky, Marek
-
Majsik, Vendelin
1 - 0
7.7
Horvath, Marek
-
Eordeogh, Stefan
0 - 1
7.8
Belan, Julius
-
Galik, Vladimir
½ - ½
6. kolo dňa 2007/12/15 o 15:00
š.11  Ruzinov-9  Modra C3½:4½
2.1
Magyar, Frantisek
LA-
Mydlarik, Martin
LA½ - ½
2.2
Prochaczka, Igor
-
Kundrak, Vladimir
LA½ - ½
2.3
Androvic, Peter
-
Sustak, Roman
0 - 1
2.4
Prochazka, Jaromir
LA-
Gallas, Lubomir
½ - ½
2.5
Matusek, Jan
-
Horvath, Marek
0 - 1
2.6
Zemianek, Juraj
-
Belan, Julius
0 - 1
2.7
Kuma, Rudolf
-
Soldanova, Zuzana
1 - 0
2.8
Vrbensky, Jozef
-
Bartosova, Eva
1 - 0
6. kolo dňa 2007/12/15 o 15:00
š.12  Pezinok B-8  Doprastav G5 : 3
3.1
Beles, Milan
LA-
Orolin, Peter
1 - 0
3.2
Michal, Silvio
LA-
Vrba, Michal
LA½ - ½
3.3
Srna, Jan
-
Goga, Frantisek
LA½ - ½
3.4
Kolesar, Rastislav
LB-
Ulehla, Dag
1 - 0
3.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Priam, Stefan
1 - 0
3.6
Pobuda, Tibor
-
Feiler, Peter
0 - 1
3.7
Varholak, Peter
-
Orosi, Peter
½ - ½
3.8
Ptak, Jozef
-
Halasz, Michal
½ - ½
6. kolo dňa 2007/12/15 o 15:00
š.13  Lab-7  Slovan E1½:6½
4.1
Simkovic, Eduard
-
Hricak, Vasil
0 - 1
4.2
Kahanek, Jaroslav
-
Lukac, Stefan
0 - 1
4.3
Chabada, Tomas
-
Zdrazil, Bohumir
½ - ½
4.4
Havlik, Milan
-
Adamcik, Tomas
0 - 1
4.5
Podmajersky, Jan
-
Benova, Zita
0 - 1
4.6
Hrubos, Milan
-
Miklasova, Marta
0 - 1
4.7
Merka, Peter
-
Kovacic, Stefan
½ - ½
4.8
Juza, Stefan
-
Chripko, Lubomir
½ - ½
6. kolo dňa 2007/12/15 o 15:00
š.1  Strelec C-6  Apollo B3½:4½
5.1
Jurcak, Marian
LA-
Cacko, Jozef
LA1 - 0
5.2
Sosovicka, Juraj
-
Cerovsky, Marian
LA1 - 0
5.3
Hurban, Martin
-
Krno, Vladimir
0 - 1
5.4
Kosiba, Ivan
-
Just, Jozef
½ - ½
5.5
Sosovicka, Matej
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
5.6
Misanik, Peter
-
Vanek, Richard
0 - 1
5.7
Petrik, Matej
-
Parak, Maros
0 - 1
5.8
Stefani, Peter
-
Jambrich, Jaromir
0 - 1
6. kolo dňa 2007/12/15 o 15:00
š.2  Senec-5  Pezinok C4½:3½
6.1
Varga, David
LB-
Badura, Peter
LA1 - 0
6.2
Pusec, Pavel
LA-
Kunak, Stanislav
0 - 1
6.3
Ujhelyi, Matus
LB-
Navara, Vladimir
½ - ½
6.4
Pozsar, Peter
-
Turcer, Peter
LA1 - 0
6.5
Vitazka, Juraj
-
Lencucha, Tibor
0 - 1
6.6
Cibik, Jan
-
Gajdos, Miroslav
1 - 0
6.7
Ludwig, Anton
-
Gavornik, Miroslav
½ - ½
6.8
Meszaros, Laszlo
-
Navara, Robert
½ - ½
6. kolo dňa 2007/12/15 o 15:00
š.3  Lokomotiva-4  Sv. Jur4½:3½
7.1
Micek, Jaroslav
LA-
Fiala, Vladimir
0 - 1
7.2
Foglar, Ivan
LA-
Fiala, Ivan
1 - 0
7.3
Gonda, Jan
-
Docolomansky, Rudolf
½ - ½
7.4
Marusic, Martin
-
Simko, Peter
0 - 1
7.5
Belas, Jozef
-
Zrost, Rudolf
½ - ½
7.6
Kedro, Tomas
-
Wagner, Michal
1 - 0
7.7
Beno, Milan
-
Bordac, Marian
½ - ½
7.8
Cebo, Vladimir
-
Stipanic, Pavol
1 - 0
7. kolo dňa 2008/01/19 o 15:00
š.5  Pezinok C-3  Lokomotiva3 : 5
2.1
Badura, Peter
LA-
Micek, Jaroslav
LA1 - 0
2.2
Zacik, Anton
LA-
Foglar, Ivan
LA½ - ½
2.3
Kunak, Stanislav
-
Gonda, Jan
0 - 1
2.4
Navara, Vladimir
-
Marusic, Martin
0 - 1
2.5
Lencucha, Tibor
-
Belas, Jozef
1 - 0
2.6
Gajdos, Miroslav
-
Kedro, Tomas
½ - ½
2.7
Gavornik, Miroslav
-
Beno, Milan
0 - 1
2.8
Navara, Robert
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
7. kolo dňa 2008/01/19 o 15:00
š.6  Apollo B-2  Senec1½:6½
3.1
Cacko, Jozef
LA-
Pusec, Pavel
LA0 - 1
3.2
Cerovsky, Marian
LA-
Nagy, Edmund
LB0 - 1
3.3
Krno, Vladimir
-
Ujhelyi, Matus
LB0 - 1
3.4
Just, Jozef
-
Pozsar, Peter
0 - 1
3.5
Vanek, Richard
-
Vitazka, Juraj
½ - ½
3.6
Gombos, Vlastimil
-
Cibik, Jan
½ - ½
3.7
Jambrich, Jaromir
-
Ludwig, Anton
½ - ½
3.8
Prochazkova, Maria
-
Meszaros, Laszlo
0 - 1
7. kolo dňa 2008/01/19 o 15:00
š.7  Slovan E-1  Strelec C4 : 4
4.1
Hricak, Vasil
-
Jurcak, Marian
LA1 - 0
4.2
Lukac, Stefan
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
4.3
Adamcik, Tomas
-
Durica, Andrej
½ - ½
4.4
Benova, Zita
-
Sosovicka, Matej
½ - ½
4.5
Kovacic, Stefan
-
Lichner, Peter
½ - ½
4.6
Malik, Marian
-
Misanik, Peter
1 - 0
4.7
Chripko, Lubomir
-
Synovec, Jozef
½ - ½
4.8
Brett nicht besetzt,
-
Petrik, Matej
- - +
7. kolo dňa 2008/01/19 o 15:00
š.8  Doprastav G-13  Lab6½:1½
5.1
Vrba, Michal
LA-
Simkovic, Eduard
1 - 0
5.2
Goga, Frantisek
LA-
Chabada, Tomas
1 - 0
5.3
Ulehla, Dag
-
Kahanek, Jaroslav
1 - 0
5.4
Priam, Stefan
-
Chabada, Tomas
½ - ½
5.5
Feiler, Peter
-
Havlik, Milan
1 - 0
5.6
Halasz, Michal
-
Podmajersky, Jan
½ - ½
5.7
Kysel, Jozef
-
Hrubos, Milan
1 - 0
5.8
Pasko, Martin
-
Merka, Peter
½ - ½
7. kolo dňa 2008/01/19 o 15:00
š.9  Modra C-12  Pezinok B1 : 7
6.1
Mydlarik, Martin
LA-
Hartl, Jan
LA½ - ½
6.2
Sustak, Roman
-
Michal, Silvio
LA0 - 1
6.3
Soldan, Jan
-
Srna, Jan
0 - 1
6.4
Petrakovic, Kamil
-
Pekar, Jozef
0 - 1
6.5
Hlubovic, Michal
-
Kolesar, Rastislav
LB0 - 1
6.6
Horvath, Marek
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
6.7
Soldanova, Zuzana
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
6.8
Klempa, Roman
-
Varholak, Peter
0 - 1
7. kolo dňa 2008/01/19 o 15:00
š.10  UKSUP-11  Ruzinov2 : 6
7.1
Kucera, Michal
-
Magyar, Frantisek
LA0 - 1
7.2
Koutny, Pavel
-
Prochaczka, Igor
½ - ½
7.3
Koutny, Bretislav
-
Androvic, Peter
½ - ½
7.4
Majsik, Vendelin
-
Prochazka, Jaromir
LA0 - 1
7.5
Eordeogh, Stefan
-
Matusek, Jan
½ - ½
7.6
Galik, Vladimir
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
7.7
Barati, Barnabas
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
7.8
Zatko, Peter
-
Blanar, Alfred
½ - ½
8. kolo dňa 2008/01/26 o 15:00
š.12  Pezinok B-10  UKSUP6 : 2
2.1
Hartl, Jan
LA-
Kucera, Michal
1 - 0
2.2
Michal, Silvio
LA-
Hrivnak, Martin
½ - ½
2.3
Srna, Jan
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
2.4
Pekar, Jozef
-
Koutny, Bretislav
½ - ½
2.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Eordeogh, Stefan
0 - 1
2.6
Pobuda, Tibor
-
Galik, Vladimir
1 - 0
2.7
Varholak, Peter
-
Zatko, Peter
1 - 0
2.8
Ptak, Jozef
-
Rada, Ivan
1 - 0
8. kolo dňa 2008/01/26 o 15:00
š.13  Lab-9  Modra C5 : 3
3.1
Simkovic, Eduard
-
Mydlarik, Martin
LA1 - 0
3.2
Chabada, Tomas
-
Kundrak, Vladimir
LA½ - ½
3.3
Kahanek, Jaroslav
-
Sustak, Roman
½ - ½
3.4
Havlik, Milan
-
Soldan, Jan
1 - 0
3.5
Podmajersky, Jan
-
Petrakovic, Kamil
½ - ½
3.6
Hrubos, Milan
-
Visnovsky, Marek
½ - ½
3.7
Juza, Stefan
-
Horvath, Marek
0 - 1
3.8
Jurica, Patrik
-
Belan, Julius
1 - 0
8. kolo dňa 2008/01/26 o 15:00
š.1  Strelec C-8  Doprastav G1 : 7
4.1
Antala, Jan
LA-
Cibicek, Jozef
LA0 - 1
4.2
Jurcak, Marian
LA-
Goga, Frantisek
LA0 - 1
4.3
Zitniak, Jozef
-
Ulehla, Dag
0 - 1
4.4
Bartak, Lubomir
-
Priam, Stefan
0 - 1
4.5
Kosiba, Ivan
-
Feiler, Peter
0 - 1
4.6
Misanik, Peter
-
Halasz, Michal
0 - 1
4.7
Petrik, Matej
-
Kysel, Jozef
0 - 1
4.8
Stefani, Peter
-
Pasko, Martin
1 - 0
8. kolo dňa 2008/01/26 o 15:00
š.2  Senec-7  Slovan E6½:1½
5.1
Varga, David
LB-
Hricak, Vasil
1 - 0
5.2
Pusec, Pavel
LA-
Lukac, Stefan
1 - 0
5.3
Ujhelyi, Matus
LB-
Adamcik, Tomas
½ - ½
5.4
Pozsar, Peter
-
Benova, Zita
½ - ½
5.5
Vitazka, Juraj
-
Kovacic, Stefan
½ - ½
5.6
Cibik, Jan
-
Kevicky, Rastislav
1 - 0
5.7
Meszaros, Laszlo
-
Chripko, Lubomir
1 - 0
5.8
Vrbiar, Tomas
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
8. kolo dňa 2008/01/26 o 15:00
š.3  Lokomotiva-6  Apollo B6 : 2
6.1
Foglar, Ivan
LA-
Cacko, Jozef
LA1 - 0
6.2
Gonda, Jan
-
Krno, Vladimir
1 - 0
6.3
Marusic, Martin
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
6.4
Belas, Jozef
-
Vanek, Richard
0 - 1
6.5
Kedro, Tomas
-
Gombos, Vlastimil
1 - 0
6.6
Beno, Milan
-
Jambrich, Jaromir
1 - 0
6.7
Cebo, Vladimir
-
Cierny, Kamil
0 - 1
6.8
Beranek, Tomas
-
Bisak, Viliam
1 - 0
8. kolo dňa 2008/01/26 o 15:00
š.4  Sv. Jur-5  Pezinok C4½:3½
7.1
Fiala, Vladimir
-
Badura, Peter
LA1 - 0
7.2
Tomasovic, Dominik
-
Zacik, Anton
LA½ - ½
7.3
Fiala, Ivan
-
Kunak, Stanislav
0 - 1
7.4
Docolomansky, Rudolf
-
Navara, Vladimir
½ - ½
7.5
Simko, Peter
-
Lencucha, Tibor
0 - 1
7.6
Zrost, Rudolf
-
Mikovic, Stefan
1 - 0
7.7
Wagner, Michal
-
Gavornik, Miroslav
1 - 0
7.8
Stipanic, Pavol
-
Navara, Robert
½ - ½
9. kolo dňa 2008/02/09 o 15:00
š.6  Apollo B-4  Sv. Jur5½:2½
2.1
Cacko, Jozef
LA-
Fiala, Ivan
0 - 1
2.2
Cerovsky, Marian
LA-
Simko, Peter
½ - ½
2.3
Krno, Vladimir
-
Zrost, Rudolf
1 - 0
2.4
Lachcina, Alojz
-
Wagner, Michal
1 - 0
2.5
Vanek, Richard
-
Bordac, Marian
1 - 0
2.6
Gombos, Vlastimil
-
Stipanic, Pavol
0 - 1
2.7
Parak, Maros
-
Stipanic, Peter
1 - 0
2.8
Jambrich, Jaromir
-
Jancura, Jozef
1 - 0
9. kolo dňa 2008/02/09 o 15:00
š.7  Slovan E-3  Lokomotiva6½:1½
3.1
Hricak, Vasil
-
Gonda, Jan
1 - 0
3.2
Lukac, Stefan
-
Marusic, Martin
1 - 0
3.3
Zdrazil, Bohumir
-
Belas, Jozef
1 - 0
3.4
Adamcik, Tomas
-
Kedro, Tomas
1 - 0
3.5
Benova, Zita
-
Beno, Milan
1 - 0
3.6
Miklasova, Marta
-
Cebo, Vladimir
1 - 0
3.7
Kevicky, Rastislav
-
Kis, Tomas
½ - ½
3.8
Chripko, Lubomir
-
Novak, Martin
0 - 1
9. kolo dňa 2008/02/09 o 15:00
š.8  Doprastav G-2  Senec4½:3½
4.1
Cibicek, Jozef
LA-
Varga, David
LB0 - 1
4.2
Orolin, Peter
-
Pusec, Pavel
LA0 - 1
4.3
Goga, Frantisek
LA-
Pozsar, Peter
1 - 0
4.4
Priam, Stefan
-
Vitazka, Juraj
0 - 1
4.5
Orosi, Peter
-
Cibik, Jan
1 - 0
4.6
Halasz, Michal
-
Ludwig, Anton
1 - 0
4.7
Kysel, Jozef
-
Meszaros, Laszlo
½ - ½
4.8
Durovka, Stefan
-
Loisch, Teodor
1 - 0
9. kolo dňa 2008/02/09 o 15:00
š.9  Modra C-1  Strelec C6½:1½
5.1
Mydlarik, Martin
LA-
Jurcak, Marian
LA1 - 0
5.2
Sustak, Roman
-
Sosovicka, Juraj
1 - 0
5.3
Soldan, Jan
-
Sosovicka, Matej
1 - 0
5.4
Petrakovic, Kamil
-
Lichner, Peter
1 - 0
5.5
Gallas, Lubomir
-
Synovec, Jozef
1 - 0
5.6
Visnovsky, Marek
-
Kriz, Miroslav
½ - ½
5.7
Horvath, Marek
-
Sosovicka, Vladimir
1 - 0
5.8
Bartosova, Eva
-
Stefani, Peter
0 - 1
9. kolo dňa 2008/02/09 o 15:00
š.10  UKSUP-13  Lab2½:5½
6.1
Kucera, Michal
-
Simkovic, Eduard
0 - 1
6.2
Koutny, Pavel
-
Kahanek, Jaroslav
0 - 1
6.3
Hrivnak, Martin
-
Chabada, Tomas
1 - 0
6.4
Hrivnak, Dusan
-
Havlik, Milan
0 - 1
6.5
Koutny, Bretislav
-
Podmajersky, Jan
1 - 0
6.6
Majsik, Vendelin
-
Hrubos, Milan
0 - 1
6.7
Eordeogh, Stefan
-
Merka, Peter
0 - 1
6.8
Galik, Vladimir
-
Juza, Stefan
½ - ½
9. kolo dňa 2008/02/09 o 15:00
š.11  Ruzinov-12  Pezinok B3 : 5
7.1
Magyar, Frantisek
LA-
Beles, Milan
LA½ - ½
7.2
Prochaczka, Igor
-
Srna, Jan
½ - ½
7.3
Prochazka, Jaromir
LA-
Pekar, Jozef
0 - 1
7.4
Matusek, Jan
-
Kolesar, Rastislav
LB0 - 1
7.5
Zemianek, Juraj
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
7.6
Kuma, Rudolf
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
7.7
Vrbensky, Jozef
-
Varholak, Peter
½ - ½
7.8
Blanar, Alfred
-
Ptak, Jozef
1 - 0
10. kolo dňa 2008/02/16 o 15:00
š.13  Lab-11  Ruzinov4 : 4
2.1
Simkovic, Eduard
-
Magyar, Frantisek
LA1 - 0
2.2
Chabada, Tomas
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
2.3
Havlik, Milan
-
Androvic, Peter
1 - 0
2.4
Podmajersky, Jan
-
Prochazka, Jaromir
LA0 - 1
2.5
Hrubos, Milan
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
2.6
Merka, Peter
-
Kuma, Rudolf
½ - ½
2.7
Juza, Stefan
-
Vrbensky, Jozef
½ - ½
2.8
Jurica, Patrik
-
Blanar, Alfred
1 - 0
10. kolo dňa 2008/02/16 o 15:00
š.1  Strelec C-10  UKSUP2½:5½
3.1
Antala, Jan
LA-
Kucera, Michal
1 - 0
3.2
Jurcak, Marian
LA-
Koutny, Pavel
0 - 1
3.3
Sosovicka, Juraj
-
Hrivnak, Martin
1 - 0
3.4
Zitniak, Jozef
-
Hrivnak, Dusan
0 - 1
3.5
Bartak, Lubomir
-
Koutny, Bretislav
½ - ½
3.6
Sosovicka, Matej
-
Majsik, Vendelin
0 - 1
3.7
Sosovicka, Vladimir
-
Eordeogh, Stefan
0 - 1
3.8
Stefani, Peter
-
Galik, Vladimir
0 - 1
10. kolo dňa 2008/02/16 o 15:00
š.2  Senec-9  Modra C5½:2½
4.1
Pusec, Pavel
LA-
Kundrak, Vladimir
LA½ - ½
4.2
Nagy, Edmund
LB-
Sustak, Roman
1 - 0
4.3
Ujhelyi, Matus
LB-
Hlubovic, Michal
1 - 0
4.4
Pozsar, Peter
-
Horvath, Marek
0 - 1
4.5
Vitazka, Juraj
-
Belan, Julius
½ - ½
4.6
Cibik, Jan
-
Bartosova, Eva
½ - ½
4.7
Ludwig, Anton
-
Klempa, Roman
1 - 0
4.8
Meszaros, Laszlo
-
Cizmarik, Frantisek
1 - 0
10. kolo dňa 2008/02/16 o 15:00
š.3  Lokomotiva-8  Doprastav G4½:3½
5.1
Micek, Jaroslav
LA-
Cibicek, Jozef
LA1 - 0
5.2
Foglar, Ivan
LA-
Orolin, Peter
½ - ½
5.3
Gonda, Jan
-
Goga, Frantisek
LA½ - ½
5.4
Marusic, Martin
-
Ulehla, Dag
0 - 1
5.5
Belas, Jozef
-
Priam, Stefan
1 - 0
5.6
Kedro, Tomas
-
Halasz, Michal
½ - ½
5.7
Beno, Milan
-
Kysel, Jozef
½ - ½
5.8
Cebo, Vladimir
-
Durovka, Stefan
½ - ½
10. kolo dňa 2008/02/16 o 15:00
š.4  Sv. Jur-7  Slovan E4½:3½
6.1
Fiala, Vladimir
-
Lukac, Stefan
½ - ½
6.2
Tomasovic, Dominik
-
Adamcik, Tomas
½ - ½
6.3
Fiala, Ivan
-
Benova, Zita
½ - ½
6.4
Docolomansky, Rudolf
-
Miklasova, Marta
½ - ½
6.5
Simko, Peter
-
Antal, Jozef
½ - ½
6.6
Zrost, Rudolf
-
Kovacic, Stefan
0 - 1
6.7
Wagner, Michal
-
Kevicky, Rastislav
1 - 0
6.8
Stipanic, Pavol
-
Chripko, Lubomir
1 - 0
10. kolo dňa 2008/02/16 o 15:00
š.5  Pezinok C-6  Apollo B6 : 2
7.1
Badura, Peter
LA-
Krno, Vladimir
0 - 1
7.2
Zacik, Anton
LA-
Just, Jozef
1 - 0
7.3
Kunak, Stanislav
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
7.4
Navara, Vladimir
-
Vanek, Richard
1 - 0
7.5
Lencucha, Tibor
-
Parak, Maros
1 - 0
7.6
Mikovic, Stefan
-
Jambrich, Jaromir
½ - ½
7.7
Gajdos, Miroslav
-
Prochazkova, Maria
1 - 0
7.8
Gavornik, Miroslav
-
Elis, Julius
½ - ½
11. kolo dňa 2008/03/01 o 15:00
š.7  Slovan E-5  Pezinok C5 : 3
2.1
Hricak, Vasil
-
Badura, Peter
LA½ - ½
2.2
Lukac, Stefan
-
Kunak, Stanislav
0 - 1
2.3
Zdrazil, Bohumir
-
Navara, Vladimir
1 - 0
2.4
Adamcik, Tomas
-
Turcer, Peter
LA0 - 1
2.5
Benova, Zita
-
Gajdos, Miroslav
½ - ½
2.6
Miklasova, Marta
-
Gavornik, Miroslav
1 - 0
2.7
Antal, Jozef
-
Navara, Robert
1 - 0
2.8
Kovacic, Stefan
-
Slimak, Patrik
+ - -
11. kolo dňa 2008/03/01 o 15:00
š.8  Doprastav G-4  Sv. Jur5 : 3
3.1
Goga, Frantisek
LA-
Fiala, Vladimir
0 - 1
3.2
Ulehla, Dag
-
Tomasovic, Dominik
½ - ½
3.3
Priam, Stefan
-
Fiala, Ivan
1 - 0
3.4
Feiler, Peter
-
Docolomansky, Rudolf
½ - ½
3.5
Halasz, Michal
-
Simko, Peter
0 - 1
3.6
Durovka, Stefan
-
Zrost, Rudolf
1 - 0
3.7
Meszaros, Vojtech
-
Wagner, Michal
1 - 0
3.8
Rintel, Boris
-
Stipanic, Pavol
1 - 0
11. kolo dňa 2008/03/01 o 15:00
š.9  Modra C-3  Lokomotiva3 : 5
4.1
Mydlarik, Martin
LA-
Micek, Jaroslav
LA0 - 1
4.2
Sustak, Roman
-
Foglar, Ivan
LA0 - 1
4.3
Soldan, Jan
-
Gonda, Jan
½ - ½
4.4
Petrakovic, Kamil
-
Marusic, Martin
0 - 1
4.5
Gallas, Lubomir
-
Belas, Jozef
½ - ½
4.6
Visnovsky, Marek
-
Kedro, Tomas
0 - 1
4.7
Horvath, Marek
-
Beno, Milan
1 - 0
4.8
Belan, Julius
-
Cebo, Vladimir
1 - 0
11. kolo dňa 2008/03/01 o 15:00
š.10  UKSUP-2  Senec6 : 2
5.1
Kucera, Michal
-
Pusec, Pavel
LA½ - ½
5.2
Koutny, Pavel
-
Pozsar, Peter
1 - 0
5.3
Hrivnak, Dusan
-
Vitazka, Juraj
1 - 0
5.4
Koutny, Bretislav
-
Cibik, Jan
0 - 1
5.5
Majsik, Vendelin
-
Ludwig, Anton
½ - ½
5.6
Eordeogh, Stefan
-
Meszaros, Laszlo
1 - 0
5.7
Galik, Vladimir
-
Loisch, Teodor
1 - 0
5.8
Zatko, Peter
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
11. kolo dňa 2008/03/01 o 15:00
š.11  Ruzinov-1  Strelec C2½:5½
6.1
Magyar, Frantisek
LA-
Antala, Jan
LA0 - 1
6.2
Prochaczka, Igor
-
Jurcak, Marian
LA0 - 1
6.3
Prochazka, Jaromir
LA-
Sosovicka, Juraj
½ - ½
6.4
Matusek, Jan
-
Zitniak, Jozef
½ - ½
6.5
Zemianek, Juraj
-
Vasil, Patrik
½ - ½
6.6
Kuma, Rudolf
-
Misanik, Peter
0 - 1
6.7
Vrbensky, Jozef
-
Petrik, Matej
1 - 0
6.8
Blanar, Alfred
-
Stefani, Peter
0 - 1
11. kolo dňa 2008/03/01 o 15:00
š.12  Pezinok B-13  Lab4½:3½
7.1
Beles, Milan
LA-
Simkovic, Eduard
1 - 0
7.2
Michal, Silvio
LA-
Chabada, Tomas
½ - ½
7.3
Srna, Jan
-
Kahanek, Jaroslav
1 - 0
7.4
Pekar, Jozef
-
Chabada, Tomas
1 - 0
7.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Podmajersky, Jan
1 - 0
7.6
Pobuda, Tibor
-
Hrubos, Milan
0 - 1
7.7
Varholak, Peter
-
Merka, Peter
0 - 1
7.8
Ptak, Jozef
-
Fusek, Peter
0 - 1
12. kolo dňa 2008/03/15 o 15:00
š.1  Strelec C-12  Pezinok B5 : 3
2.1
Jurcak, Marian
LA-
Hartl, Jan
LA1 - 0
2.2
Sosovicka, Juraj
-
Beles, Milan
LA1 - 0
2.3
Zitniak, Jozef
-
Srna, Jan
1 - 0
2.4
Bartak, Lubomir
-
Kolesar, Rastislav
LB0 - 1
2.5
Kosiba, Ivan
-
Hajtmanek, Stanislav
1 - 0
2.6
Sosovicka, Matej
-
Pobuda, Tibor
½ - ½
2.7
Misanik, Peter
-
Varholak, Peter
0 - 1
2.8
Stefani, Peter
-
Ptak, Jozef
½ - ½
12. kolo dňa 2008/03/15 o 15:00
š.2  Senec-11  Ruzinov5½:2½
3.1
Pusec, Pavel
LA-
Magyar, Frantisek
LA½ - ½
3.2
Nagy, Edmund
LB-
Prochaczka, Igor
1 - 0
3.3
Ujhelyi, Matus
LB-
Androvic, Peter
½ - ½
3.4
Pozsar, Peter
-
Prochazka, Jaromir
LA0 - 1
3.5
Vitazka, Juraj
-
Matusek, Jan
1 - 0
3.6
Cibik, Jan
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
3.7
Ludwig, Anton
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
3.8
Vrbiar, Tomas
-
Blanar, Alfred
1 - 0
12. kolo dňa 2008/03/15 o 15:00
š.3  Lokomotiva-10  UKSUP3 : 5
4.1
Gonda, Jan
-
Kucera, Michal
½ - ½
4.2
Marusic, Martin
-
Koutny, Pavel
0 - 1
4.3
Belas, Jozef
-
Hrivnak, Martin
½ - ½
4.4
Kedro, Tomas
-
Hrivnak, Dusan
1 - 0
4.5
Beno, Milan
-
Koutny, Bretislav
0 - 1
4.6
Cebo, Vladimir
-
Majsik, Vendelin
0 - 1
4.7
Beranek, Tomas
-
Eordeogh, Stefan
0 - 1
4.8
Kis, Tomas
-
Galik, Vladimir
1 - 0
12. kolo dňa 2008/03/15 o 15:00
š.4  Sv. Jur-9  Modra C3½:4½
5.1
Fiala, Vladimir
-
Sustak, Roman
0 - 1
5.2
Tomasovic, Dominik
-
Soldan, Jan
½ - ½
5.3
Fiala, Ivan
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
5.4
Docolomansky, Rudolf
-
Visnovsky, Marek
½ - ½
5.5
Simko, Peter
-
Hlubovic, Michal
1 - 0
5.6
Zrost, Rudolf
-
Horvath, Marek
0 - 1
5.7
Wagner, Michal
-
Belan, Julius
0 - 1
5.8
Stipanic, Pavol
-
Bartosova, Eva
1 - 0
12. kolo dňa 2008/03/15 o 15:00
š.5  Pezinok C-8  Doprastav G3 : 5
6.1
Badura, Peter
LA-
Cibicek, Jozef
LA1 - 0
6.2
Zacik, Anton
LA-
Goga, Frantisek
LA0 - 1
6.3
Kunak, Stanislav
-
Ulehla, Dag
1 - 0
6.4
Navara, Vladimir
-
Priam, Stefan
0 - 1
6.5
Lencucha, Tibor
-
Orosi, Peter
½ - ½
6.6
Gavornik, Miroslav
-
Halasz, Michal
½ - ½
6.7
Navara, Robert
-
Durovka, Stefan
0 - 1
6.8
Slimak, Patrik
-
Rintel, Boris
0 - 1
12. kolo dňa 2008/03/15 o 15:00
š.6  Apollo B-7  Slovan E3 : 5
7.1
Cerovsky, Marian
LA-
Lukac, Stefan
0 - 1
7.2
Krno, Vladimir
-
Zdrazil, Bohumir
0 - 1
7.3
Just, Jozef
-
Adamcik, Tomas
1 - 0
7.4
Lachcina, Alojz
-
Benova, Zita
½ - ½
7.5
Vanek, Richard
-
Miklasova, Marta
0 - 1
7.6
Gombos, Vlastimil
-
Antal, Jozef
½ - ½
7.7
Jambrich, Jaromir
-
Kovacic, Stefan
0 - 1
7.8
Elis, Julius
-
Chripko, Lubomir
+ - -
13. kolo dňa 2008/03/29 o 15:00
š.8  Doprastav G-6  Apollo B6 : 2
2.1
Cibicek, Jozef
LA-
Cerovsky, Marian
LA1 - 0
2.2
Goga, Frantisek
LA-
Lachcina, Alojz
1 - 0
2.3
Ulehla, Dag
-
Vanek, Richard
1 - 0
2.4
Priam, Stefan
-
Gombos, Vlastimil
1 - 0
2.5
Orosi, Peter
-
Jambrich, Jaromir
1 - 0
2.6
Halasz, Michal
-
Cierny, Kamil
0 - 1
2.7
Kysel, Jozef
-
Elis, Julius
0 - 1
2.8
Durovka, Stefan
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
13. kolo dňa 2008/03/29 o 15:00
š.9  Modra C-5  Pezinok C3½:4½
3.1
Sustak, Roman
-
Badura, Peter
LA0 - 1
3.2
Soldan, Jan
-
Kunak, Stanislav
1 - 0
3.3
Petrakovic, Kamil
-
Navara, Vladimir
0 - 1
3.4
Gallas, Lubomir
-
Turcer, Peter
LA0 - 1
3.5
Visnovsky, Marek
-
Lencucha, Tibor
½ - ½
3.6
Horvath, Marek
-
Gavornik, Miroslav
1 - 0
3.7
Belan, Julius
-
Navara, Robert
1 - 0
3.8
Bartosova, Eva
-
Slimak, Patrik
0 - 1
13. kolo dňa 2008/03/29 o 15:00
š.10  UKSUP-4  Sv. Jur2½:5½
4.1
Kucera, Michal
-
Fiala, Vladimir
1 - 0
4.2
Koutny, Pavel
-
Tomasovic, Dominik
0 - 1
4.3
Hrivnak, Martin
-
Heriban, Karol
½ - ½
4.4
Hrivnak, Dusan
-
Fiala, Ivan
0 - 1
4.5
Koutny, Bretislav
-
Docolomansky, Rudolf
½ - ½
4.6
Majsik, Vendelin
-
Simko, Peter
0 - 1
4.7
Eordeogh, Stefan
-
Zrost, Rudolf
½ - ½
4.8
Galik, Vladimir
-
Stipanic, Pavol
0 - 1
13. kolo dňa 2008/03/29 o 15:00
š.11  Ruzinov-3  Lokomotiva2 : 6
5.1
Prochaczka, Igor
-
Micek, Jaroslav
LA1 - 0
5.2
Androvic, Peter
-
Foglar, Ivan
LA0 - 1
5.3
Prochazka, Jaromir
LA-
Gonda, Jan
½ - ½
5.4
Matusek, Jan
-
Belas, Jozef
0 - 1
5.5
Zemianek, Juraj
-
Kedro, Tomas
½ - ½
5.6
Belej, Marian
-
Cebo, Vladimir
0 - 1
5.7
Kuma, Rudolf
-
Kis, Tomas
0 - 1
5.8
Blanar, Alfred
-
Ciganek, Jaroslav
0 - 1
13. kolo dňa 2008/03/29 o 15:00
š.12  Pezinok B-2  Senec4½:3½
6.1
Beles, Milan
LA-
Pusec, Pavel
LA½ - ½
6.2
Srna, Jan
-
Nagy, Edmund
LB½ - ½
6.3
Pekar, Jozef
-
Ujhelyi, Matus
LB0 - 1
6.4
Kolesar, Rastislav
LB-
Pozsar, Peter
1 - 0
6.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Vitazka, Juraj
1 - 0
6.6
Pobuda, Tibor
-
Ludwig, Anton
½ - ½
6.7
Varholak, Peter
-
Meszaros, Laszlo
1 - 0
6.8
Ptak, Jozef
-
Vrbiar, Tomas
0 - 1
13. kolo dňa 2008/03/29 o 15:00
š.13  Lab-1  Strelec C2½:5½
7.1
Simkovic, Eduard
-
Jurcak, Marian
LA0 - 1
7.2
Kahanek, Jaroslav
-
Sosovicka, Juraj
½ - ½
7.3
Chabada, Tomas
-
Zitniak, Jozef
½ - ½
7.4
Havlik, Milan
-
Hurban, Martin
0 - 1
7.5
Hrubos, Milan
-
Verner, Robert
½ - ½
7.6
Merka, Peter
-
Sosovicka, Matej
0 - 1
7.7
Juza, Stefan
-
Vasil, Patrik
0 - 1
7.8
Szabo, Ladislav
-
Stefani, Peter
1 - 0