TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr38652.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2 
1KŠN Bratislava * 48656672864,0
2ŠK Doprastav E4 * 3542352,5
3Apollo05 * 014551937,0
4ŠK STRELEC DNV B8 * 64461750,0
5ŠK Doprastav D72 * 456461746,0
6ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2 * 7481644,5
7KŠ Pezinok B3341 * 55541442,5
8ŠK Slovan Bratislava D244 * 41242,5
9ŠK Modra C4343 * 431240,5
10ŠK DK Ružinov24323 * 451138,0
11ŠO Tatran124344 * 937,5
12Slávia STU Bratislava B3204453 * 833,0

Súpisky družstiev

  5. KŠN Bratislava (Elo Ø:1981 / TB1: 28 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Rohacek Miroslav22770SVKLA9,511,0
2Kovac Andrej21320SVK9,511,0
3Padysak Tomas20100SVK6,511,0
4Rohackova Veronika20340SVKLB6,58,0
5Sebo Viktor19030SVK7,511,0
6Kimerling Martin19200SVK8,511,0
7Sklars Tomas17950SVK8,011,0
8Solar Andrej17750SVK2,02,0
9Rozarova Katarina15810SVK5,010,0
10Macko Peter16700SVK0,00,0
11Vrtiakova Anna01430SVK1,02,0
12Macko Miroslav01427SVK0,00,0
13Padysak Matus01410SVK0,00,0
14Rohacek Pavol01371SVK0,00,0
15Suchansky Jakub01130SVK0,00,0
16Kravar Peter01115SVK0,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. KŠN Bratislava (Elo Ø:1981, TB1: 28 / TB2: 64)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Rohacek Miroslav22770SVKLA½11111101119,511119,58,311,191517,9
2Kovac Andrej21320SVK11½111011119,511119,56,942,561538,4
3Padysak Tomas20100SVK1½½10½½01½16,511116,55,540,961514,4
4Rohackova Veronika20340SVKLB1½1011116,5886,55,261,241518,6
5Sebo Viktor19030SVK1010101½1117,511117,55,781,721525,8
6Kimerling Martin19200SVK11½1½½101118,511107,55,691,811527,1
7Sklars Tomas17950SVK1½00+1111½18,011853,231,771526,5
8Solar Andrej17750SVK112,02000,000,00150,0
9Rozarova Katarina15810SVK0½1+0½01105,010410,750,25256,3
11Vrtiakova Anna01430SVK+01,0210

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2010/10/17 o 9:30
š.5  KŠN Bratislava-8  ŠK Doprastav D6½:1½
5.1
Rohacek, Miroslav
-
Krajnak, Robert
½ - ½
5.2
Kovac, Andrej
-
Stanko, Ivan
1 - 0
5.3
Padysak, Tomas
-
Farkas, Vladimir
1 - 0
5.4
Rohackova, Veronika
-
Jelenciak, Jozef
1 - 0
5.5
Sebo, Viktor
-
Raczko, Peter
1 - 0
5.6
Kimerling, Martin
-
Goga, Frantisek
1 - 0
5.7
Sklars, Tomas
-
Henc, Marian
1 - 0
5.8
Rozarova, Katarina
-
Ulehla, Dag
0 - 1
2. kolo dňa 2010/11/07 o 9:30
š.9  ŠK Modra C-5  KŠN Bratislava2½:5½
3.1
Mydlarik, Martin
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
3.2
Prielozny, Marek
-
Kovac, Andrej
0 - 1
3.3
Sustak, Roman
-
Padysak, Tomas
½ - ½
3.4
Kundrak, Vladimir
-
Sebo, Viktor
1 - 0
3.5
Soldan, Jan
-
Kimerling, Martin
0 - 1
3.6
Horvath, Marek
-
Sklars, Tomas
½ - ½
3.7
Petrakovic, Kamil
-
Solar, Andrej
0 - 1
3.8
Hlubovic, Michal
-
Rozarova, Katarina
½ - ½
3. kolo dňa 2010/11/14 o 9:30
š.5  KŠN Bratislava-10  KŠ Pezinok B5 : 3
4.1
Rohacek, Miroslav
-
Syrovy, Ivan
1 - 0
4.2
Kovac, Andrej
-
Srna, Jan
½ - ½
4.3
Padysak, Tomas
-
Hulla, Stanislav
½ - ½
4.4
Rohackova, Veronika
-
Pobuda, Tibor
½ - ½
4.5
Sebo, Viktor
-
Petrigacova, Daniela
1 - 0
4.6
Kimerling, Martin
-
Navara, Vladimir
½ - ½
4.7
Sklars, Tomas
-
Hajtmanek, Stanislav
0 - 1
4.8
Solar, Andrej
-
Ptak, Jozef
1 - 0
4. kolo dňa 2010/11/28 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava D-5  KŠN Bratislava2 : 6
4.1
Sulek, Viliam
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
4.2
Oprea, Erik
-
Kovac, Andrej
0 - 1
4.3
Slapak, Zdenek
-
Padysak, Tomas
0 - 1
4.4
Isa, Vlastimil
-
Rohackova, Veronika
0 - 1
4.5
Sturc, Gustav
-
Sebo, Viktor
1 - 0
4.6
Sturc, Jan
-
Kimerling, Martin
0 - 1
4.7
Zdrazil, Bohumir
-
Sklars, Tomas
1 - 0
4.8
Kollar, Jan Marek
-
Rozarova, Katarina
0 - 1
5. kolo dňa 2010/12/19 o 9:30
š.5  KŠN Bratislava-1  ŠK STRELEC DNV B6½:1½
3.1
Rohacek, Miroslav
-
Szollos, Ondrej
1 - 0
3.2
Kovac, Andrej
-
Antala, Jan
1 - 0
3.3
Padysak, Tomas
-
Prikler, Bruno
0 - 1
3.4
Sebo, Viktor
-
Jurcak, Marian
1 - 0
3.5
Kimerling, Martin
-
Adamcik, Tomas
½ - ½
3.6
Sklars, Tomas
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.7
Rozarova, Katarina
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.8
Vrtiakova, Anna
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
6. kolo dňa 2011/01/16 o 9:30
š.2  ŠK Doprastav E-5  KŠN Bratislava4 : 4
5.1
Janos, Jozef
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
5.2
Duben, Igor
-
Kovac, Andrej
0 - 1
5.3
Polacik, Igor
-
Padysak, Tomas
½ - ½
5.4
Machalec, Vladimir
-
Rohackova, Veronika
1 - 0
5.5
Danada, Ondrej
-
Sebo, Viktor
1 - 0
5.6
Novak, Stanislav
-
Kimerling, Martin
½ - ½
5.7
Orosi, Peter
-
Sklars, Tomas
0 - 1
5.8
Dolnak, Michal
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
7. kolo dňa 2011/01/30 o 9:30
š.5  KŠN Bratislava-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6 : 2
2.1
Rohacek, Miroslav
-
Micek, Jaroslav
1 - 0
2.2
Kovac, Andrej
-
Slacky, Stanislav
0 - 1
2.3
Padysak, Tomas
-
Pytlik, Pavol
½ - ½
2.4
Rohackova, Veronika
-
Foglar, Ivan
1 - 0
2.5
Sebo, Viktor
-
Androvic, Peter
1 - 0
2.6
Kimerling, Martin
-
Marusic, Martin
1 - 0
2.7
Sklars, Tomas
-
Kedro, Tomas
1 - 0
2.8
Rozarova, Katarina
-
Gremen, Tomas
½ - ½
8. kolo dňa 2011/02/13 o 9:30
š.4  Slávia STU Bratislava B-5  KŠN Bratislava4½:3½
6.1
Hrivnak, Martin
-
Rohacek, Miroslav
1 - 0
6.2
Cech, Dominik
-
Kovac, Andrej
0 - 1
6.3
Chovanec, Vladimir
-
Padysak, Tomas
1 - 0
6.4
Pisar, Juraj
-
Rohackova, Veronika
0 - 1
6.5
Bedac, Jozef
-
Sebo, Viktor
½ - ½
6.6
Koutny, Pavel
-
Kimerling, Martin
1 - 0
6.7
Racko, Jan
-
Sklars, Tomas
0 - 1
6.8
Portes, Peter
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
9. kolo dňa 2011/03/13 o 9:30
š.5  KŠN Bratislava-12  Apollo8 : 0
1.1
Rohacek, Miroslav
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
1.2
Kovac, Andrej
-
Chrenko, Peter
1 - 0
1.3
Padysak, Tomas
-
Mihalik, Michal
1 - 0
1.4
Rohackova, Veronika
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
1.5
Sebo, Viktor
-
Krno, Vladimir
1 - 0
1.6
Kimerling, Martin
-
Durica, Andrej
1 - 0
1.7
Sklars, Tomas
-
Panik, Ladislav
1 - 0
1.8
Rozarova, Katarina
-
Butala, Michal
1 - 0
10. kolo dňa 2011/04/03 o 9:30
š.5  KŠN Bratislava-6  ŠO Tatran7 : 1
6.1
Rohacek, Miroslav
-
Kucera, Michal
1 - 0
6.2
Kovac, Andrej
-
Sith, Jozef
1 - 0
6.3
Padysak, Tomas
-
Badura, Peter
½ - ½
6.4
Rohackova, Veronika
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
6.5
Sebo, Viktor
-
Galan, Anton
1 - 0
6.6
Kimerling, Martin
-
Skoviera, Luboslav
1 - 0
6.7
Sklars, Tomas
-
Povraznik, Peter
½ - ½
6.8
Rozarova, Katarina
-
Molnar, Viliam
1 - 0
11. kolo dňa 2011/04/17 o 9:30
š.7  ŠK DK Ružinov-5  KŠN Bratislava2 : 6
2.1
Hricak, Vasil
-
Rohacek, Miroslav
0 - 1
2.2
Rezak, Milan
-
Kovac, Andrej
0 - 1
2.3
Kasanicky, Robert
-
Padysak, Tomas
0 - 1
2.4
Makuch, Martin
-
Sebo, Viktor
0 - 1
2.5
Marcek, Jan
-
Kimerling, Martin
0 - 1
2.6
Janosko, Rastislav
-
Sklars, Tomas
0 - 1
2.7
Prochazka, Jaromir
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
2.8
Zemianek, Juraj
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Rohacek Miroslav22770KŠN Bratislava9,51186,41
2Kovac Andrej21320KŠN Bratislava9,51186,42
3Slacky Stanislav21680ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava9,01090,01
4Kimerling Martin19200KŠN Bratislava8,51177,35
5Dolnak Michal18780ŠK Doprastav E8,0988,96
6Koutny Pavel18340Slávia STU Bratislava B7,51075,05
7Sebo Viktor19030KŠN Bratislava7,51168,24
8Prikler Bruno19620ŠK STRELEC DNV B7,0977,84
9Jelenciak Jozef19340ŠK Doprastav D7,0977,84
10Sklars Tomas17950KŠN Bratislava7,01070,06
11Machalec Vladimir19500ŠK Doprastav E7,01163,63
12Rohackova Veronika20340KŠN Bratislava6,5881,34
13Goga Frantisek19120ŠK Doprastav D6,51065,06
14Krajnak Robert20830ŠK Doprastav D6,51159,11
15Chovanec Vladimir20820Slávia STU Bratislava B6,51159,11
16Pytlik Pavol20800ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6,51159,12
17Padysak Tomas20100KŠN Bratislava6,51159,13
18Antala Jan19980ŠK STRELEC DNV B6,51159,13
19Sosovicka Juraj21630ŠK STRELEC DNV B6,0785,71
20Polacik Igor21990ŠK Doprastav E6,0875,02
21Ulehla Dag19210ŠK Doprastav D6,0966,77
22Kucera Michal18920ŠO Tatran6,01154,52
23Hartl Jan21180KŠ Pezinok B5,5778,61
24Sturc Jan19610ŠK Slovan Bratislava D5,5868,86
25Krno Vladimir17990Apollo5,5868,86
26Szollos Ondrej20650ŠK STRELEC DNV B5,5961,12
27Sosovicka Matej19320ŠK STRELEC DNV B5,5961,16
28Hulla Stanislav19810KŠ Pezinok B5,51055,04
29Danada Tomas18380ŠK Doprastav E5,0683,36
30Michal Silvio20940KŠ Pezinok B5,0771,41
31Prochazka Jaromir19040ŠK DK Ružinov5,0771,46
32Kundrak Vladimir19610ŠK Modra C5,0955,63
33Isa Vlastimil20120ŠK Slovan Bratislava D5,0955,64
34Vanek Richard19860Apollo5,01050,05
35Svaralova Monika18710ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5764,34
36Danada Ondrej19220ŠK Doprastav E4,5856,34
37Durica Andrej01794Apollo4,5856,37
38Kollar Jan Marek16940ŠK Slovan Bratislava D4,5950,07
39Mydlarik Martin21360ŠK Modra C4,51045,01
40Sustak Roman19660ŠK Modra C4,51045,02
41Badura Peter18930ŠO Tatran4,51045,04
42Horvath Marek18200ŠK Modra C4,51045,05
43Farkas Vladimir19460ŠK Doprastav D4,51140,93
44Cambel Vladimir20290ŠK Slovan Bratislava D4,04100,05
45Frindt Kornel22100Apollo4,0666,71
46Stefani Peter01769ŠK STRELEC DNV B4,0666,77
47Gremen Tomas01699ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,0666,77
48Duben Igor21820ŠK Doprastav E4,0757,11
49Foglar Ivan20650ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,0757,13
50Sipeky Ladislav20070ŠO Tatran4,0850,01
51Hricak Vasil20510ŠK DK Ružinov4,0944,41
52Rozarova Katarina15810KŠN Bratislava4,0944,47
53Bezuch Martin21980ŠK STRELEC DNV B3,5487,51
54Sturc Gustav20310ŠK Slovan Bratislava D3,5570,05
55Riabov Alexander20720ŠO Tatran3,5658,31
56Pinterova Karolina20670ŠK DK Ružinov3,5658,32
57Bednar Miroslav21020ŠK Slovan Bratislava D3,5658,32
58Srna Jan20470KŠ Pezinok B3,5658,33
59Dolinsky Jaroslav18230ŠO Tatran3,5658,36
60Jurcak Marian19530ŠK STRELEC DNV B3,5750,04
61Novak Stanislav19790ŠK Doprastav E3,5750,05
62Belan Julius01622ŠK Modra C3,5750,08
63Slapak Zdenek21330ŠK Slovan Bratislava D3,5843,82
64Pekar Jozef19620KŠ Pezinok B3,5843,85
65Skoviera Luboslav18310ŠO Tatran3,5843,87
66Mihalik Michal19010Apollo3,5938,93
67Vinarcik Jan19700ŠK Doprastav D3,51035,02
68Chrenko Peter19230Apollo3,51131,82
69Zemianek Juraj17410ŠK DK Ružinov3,0475,07
70Karas Marek18330ŠK Doprastav E3,0475,07
71Hrivnak Martin21430Slávia STU Bratislava B3,0560,01
72Zacik Anton19900KŠ Pezinok B3,0560,04
73FMPetrik Karol20750ŠK Doprastav D3,0742,91
74Zdrazil Bohumir19150ŠK Slovan Bratislava D3,0742,96
75Janos Jozef21960ŠK Doprastav E3,0837,51
76Rezak Milan20280ŠK DK Ružinov3,0837,52
77Hudec Jan20670ŠK Slovan Bratislava D3,0837,53
78Bedac Jozef17060Slávia STU Bratislava B3,0837,54
79Marcek Jan18310ŠK DK Ružinov3,0933,34
80Soldan Jan18840ŠK Modra C3,01030,04
81Lachcina Alojz18770Apollo3,01030,04
82Raczko Peter19170ŠK Doprastav D3,01030,05
83Beranek Tomas01704ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5383,37
84Ochrana Ladislav20720ŠK STRELEC DNV B2,5462,52
85Karlik Lukas18590ŠK Modra C2,5462,54
86Orosi Peter20040ŠK Doprastav E2,5462,54
87Kuma Rudolf17240ŠK DK Ružinov2,5462,56
88Vrba Michal19990ŠK Doprastav E2,5462,57
89Henc Marian19090ŠK Doprastav D2,5462,57
90Hajek Lukas19150ŠK Doprastav E2,5550,02
91Labar Eduard20020Slávia STU Bratislava B2,5550,02
92Kedro Tomas01758ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5550,07
93Certik Matej19250ŠO Tatran2,5641,72
94Vimmer Michal20090ŠK Slovan Bratislava D2,5641,74
95Volek Jan17360ŠK DK Ružinov2,5641,76
96Galan Anton18160ŠO Tatran2,5735,76
97Androvic Peter19010ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5831,35
98Makuch Martin18940ŠK DK Ružinov2,5927,83
99Rybajlak Igor19300Apollo2,51122,71
100Solar Andrej17750KŠN Bratislava2,02100,07
101Hlubovic Michal01668ŠK Modra C2,0366,77
102Panik Ladislav17320Apollo2,0366,77
103Gabris Ondrej21310KŠ Pezinok B2,0450,02
104Garaj Ivan18660ŠO Tatran2,0450,05
105Zitniak Jozef19300ŠK STRELEC DNV B2,0450,06
106Jancura Andrej19450ŠK Slovan Bratislava D2,0450,06
107Ptak Jozef01665KŠ Pezinok B2,0450,07
108Mrkvik Jan01488KŠ Pezinok B2,0450,08
109Prielozny Marek20020ŠK Modra C2,0540,02
110Navara Vladimir17990KŠ Pezinok B2,0540,05
111Puchovsky Ladislav01841ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0633,34
112Prochaczka Igor19280ŠK DK Ružinov2,0633,35
113Adamcik Tomas19350ŠK STRELEC DNV B2,0633,36
114Marusic Martin17070ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0633,36
115Micek Jaroslav20540ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,0825,01
116Petrakovic Kamil01853ŠK Modra C2,0825,06
117Zahorsky Michal17290ŠO Tatran1,5275,08
118Stefan Oldrich19790Slávia STU Bratislava B1,5350,03
119Kasanicky Robert19460ŠK DK Ružinov1,5350,03
120Syrovy Ivan20710KŠ Pezinok B1,5437,52
121Cech Dominik21130Slávia STU Bratislava B1,5530,01
122Hajtmanek Stanislav17820KŠ Pezinok B1,5530,06
123Sulek Viliam21440ŠK Slovan Bratislava D1,5625,01
124Pobuda Tibor18570KŠ Pezinok B1,5721,45
125Pisar Juraj17980Slávia STU Bratislava B1,5916,73
126Cacko Jozef18030Apollo1,01100,06
127Lobodas Andrej19030ŠK STRELEC DNV B1,01100,07
128Janosko Rastislav20300ŠK DK Ružinov1,0250,05
129Borik Milan19000Apollo1,0250,05
130Vlckova Hana16650Slávia STU Bratislava B1,0250,05
131Psotny Martin01615Slávia STU Bratislava B1,0250,06
132Hurban Martin19340ŠK STRELEC DNV B1,0333,35
133Berta Martin01666KŠ Pezinok B1,0333,35
134Visnovsky Marek01686ŠK Modra C1,0333,36
135Gonda Jan17890ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0333,37
136Skvarka Jaroslav01626Slávia STU Bratislava B1,0333,37
137Beno Milan17260ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1,0333,37
138Hazir Svetozar21210ŠK DK Ružinov1,0425,01
139Gallas Lubomir01793ŠK Modra C1,0425,06
140Durovka Stefan18170ŠK DK Ružinov1,0425,06
141Just Jozef17860Apollo1,0425,07
142Petrigacova Daniela18070KŠ Pezinok B1,0520,05
143Oprea Erik21160ŠK Slovan Bratislava D1,0616,71
144Lanik Miroslav01187Slávia STU Bratislava B1,0616,77
145Portes Peter01485Slávia STU Bratislava B1,0616,77
146Sith Jozef16960ŠO Tatran1,0119,14
147Bayer Branislav20230ŠO Tatran0,5150,02
148Jezo Frantisek19030Apollo0,5150,05
149Cernicky Peter18930ŠO Tatran0,5150,06
150Priam Stefan19090ŠK Doprastav E0,5150,07


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK STRELEC DNV B (Elo Ø:2047 / TB1: 17 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Bezuch Martin21980SVKLA3,54,0
2Sosovicka Juraj21630SVKLB6,07,0
3Ochrana Ladislav20720SVK2,54,0
4Szollos Ondrej20650SVK5,59,0
5Fratric Igor19630SVK0,00,0
6Sifel Vladimir01895SVK0,00,0
7Bartak Lubomir01825SVK0,00,0
8Verner Robert01812SVK0,00,0
9Antala Jan19980SVK6,511,0
10Prikler Bruno19620SVK7,09,0
11Jurcak Marian19530SVK3,57,0
12Kassovic Jaroslav19460SVK0,00,0
13Adamcik Tomas19350SVK2,06,0
14Hurban Martin19340SVK1,03,0
15Sosovicka Matej19320SVK5,59,0
16Zitniak Jozef19300SVK2,04,0
17Lobodas Andrej19030SVK1,01,0
18Kosegi Marek19010SVK0,01,0
19Stefani Peter01769SVK4,06,0
20Sosovicka Vladimir01638SVK0,01,0
  2. ŠK Doprastav E (Elo Ø:2068 / TB1: 23 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Janos Jozef21960SVKLA3,08,0
2Duben Igor21820SVK4,07,0
3Polacik Igor21990SVK6,08,0
4Hajek Lukas19150SVK2,55,0
5Machalec Vladimir19500SVK7,011,0
6Danada Ondrej19220SVK4,58,0
7Michalko Peter18380SVKLB0,01,0
8Novak Stanislav19790SVK3,57,0
9Orosi Peter20040SVK2,54,0
10Dolnak Michal18780SVKLB8,09,0
11Danada Tomas18380SVK5,06,0
12Czucz Andrej20350SVK0,00,0
13Vrba Michal19990SVK2,54,0
14Nagy Edmund19390SVK0,00,0
15Tomanek Rafael19180SVK0,01,0
16Priam Stefan19090SVK0,52,0
17Karas Marek18330SVK3,04,0
18Ballo Juraj17490SVK0,01,0
19Karas Juraj16580SVK0,52,0
20Illovsky Michal15740SVK0,00,0
  3. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:1981 / TB1: 16 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Micek Jaroslav20540SVKLA2,08,0
2Slacky Stanislav21680SVK9,010,0
3Pytlik Pavol20800SVK6,511,0
4Foglar Ivan20650SVKLA4,07,0
5Puchovsky Ladislav01841SVK2,06,0
6Svaralova Monika18710SVK4,57,0
7Androvic Peter19010SVK2,58,0
8Cebo Filip18180SVK0,01,0
9Marusic Martin17070SVK2,06,0
10Erdelyi Michael18650SVK0,00,0
11Gonda Jan17890SVK1,03,0
12Kedro Tomas01758SVK2,55,0
13Kis Tomas01784SVK0,53,0
14Gremen Tomas01699SVK4,06,0
15Beranek Tomas01704SVK2,53,0
16Cebo Vladimir16000SVK0,00,0
17Belas Jozef15730SVK0,00,0
18Beno Milan17260SVK1,03,0
19Kosper Peter01643SVK0,51,0
20Kevicka Lucia16150SVK0,00,0
  4. Slávia STU Bratislava B (Elo Ø:1997 / TB1: 8 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Hrivnak Martin21430SVKLA3,05,0
2Cech Dominik21130SVKLA1,55,0
3Chovanec Vladimir20820SVK6,511,0
4Grich Juraj20270SVKLA0,52,0
5Labar Eduard20020SVK2,55,0
6Stefan Oldrich19790SVK1,53,0
7Pisar Juraj17980SVK1,59,0
8Bedac Jozef17060SVK3,08,0
9Vlckova Hana16650SVK1,02,0
10Koutny Pavel18340SVK7,510,0
11Vodicka Ivan01709SVK0,01,0
12Skvarka Jaroslav01626SVK1,03,0
13Psotny Martin01615SVK1,02,0
14Racko Jan01603SVK0,55,0
15Portes Peter01485SVK1,06,0
16Lanik Miroslav01187SVK1,06,0
  6. ŠO Tatran (Elo Ø:1963 / TB1: 9 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Riabov Alexander20720SVKLA3,56,0
2Bayer Branislav20230SVK0,51,0
3Sipeky Ladislav20070SVK4,08,0
4Certik Matej19250SVK2,56,0
5Kucera Michal18920SVK6,011,0
6Granec Stefan19190SVK0,00,0
7Nemec Peter01969SVK0,01,0
8Sith Jozef16960SVK1,011,0
9Badura Peter18930SVK4,510,0
10Cernicky Peter18930SVK0,51,0
11Garaj Ivan18660SVK2,04,0
12Dolinsky Jaroslav18230SVK3,56,0
13Galan Anton18160SVK2,57,0
14Chodak Ivan01886SVK0,00,0
15Skoviera Luboslav18310SVK4,59,0
16Pigos Jan18110SVK0,00,0
17Povraznik Peter17710SVK0,52,0
18Zahorsky Michal17290SVK1,52,0
19Molnar Viliam01622SVK0,53,0
  7. ŠK DK Ružinov (Elo Ø:2016 / TB1: 11 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Hazir Svetozar21210SVK1,04,0
2Hricak Vasil20510SVKLA4,09,0
3Pinterova Karolina20670SVKLB3,56,0
4Rezak Milan20280SVK3,08,0
5Milanov Jasen19550SVKLA0,00,0
6Kasanicky Robert19460SVK1,53,0
7Makuch Martin18940SVK2,59,0
8Marcek Jan18310SVK3,09,0
9Janosko Rastislav20300SVK1,02,0
10Prochaczka Igor19280SVK3,07,0
11Prochazka Jaromir19040SVK6,08,0
12Zemianek Juraj17410SVK3,04,0
13Volek Jan17360SVK2,56,0
14Durovka Stefan18170SVK1,04,0
15Kuma Rudolf17240SVK2,54,0
16Moravcik Peter16800SVK0,52,0
17Michal Viktor16520SVK0,01,0
18Hatala Peter15940SVK0,02,0
  8. ŠK Doprastav D (Elo Ø:1979 / TB1: 17 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1FMPetrik Karol20750SVKLA3,07,0
2Krajnak Robert20830SVKLA6,511,0
3Stanko Ivan19820SVKLA0,02,0
4Vinarcik Jan19700SVK3,510,0
5Farkas Vladimir19460SVK4,511,0
6Jelenciak Jozef19340SVK8,010,0
7Raczko Peter19170SVK4,011,0
8Goga Frantisek19120SVK7,511,0
9Henc Marian19090SVK2,54,0
10Ulehla Dag19210SVK6,09,0
11Susko Peter18240SVK0,51,0
12Hricovini Michal19160SVK0,00,0
13Turtev Juraj01893SVK0,00,0
14Ardo Peter01877SVK0,01,0
15Halasz Michal17950SVK0,00,0
16Ruzicka Miroslav01563SVK0,00,0
17Tittel Emil01477SVK0,00,0
  9. ŠK Modra C (Elo Ø:1935 / TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Mydlarik Martin21360SVKLA4,510,0
2Prielozny Marek20020SVK2,05,0
3Sustak Roman19660SVK4,510,0
4Kundrak Vladimir19610SVK5,09,0
5Karlik Lukas18590SVK2,54,0
6Soldan Jan18840SVK4,011,0
7Horvath Marek18200SVK5,511,0
8Petrakovic Kamil01853SVK2,08,0
9Gallas Lubomir01793SVK2,05,0
10Visnovsky Marek01686SVK2,04,0
11Hlubovic Michal01668SVK2,03,0
12Belan Julius01622SVK4,58,0
13Juran Jan01530SVK0,00,0
14Cizmarik Frantisek01452SVK0,00,0
15Schon Martin01000SVK0,00,0
  10. KŠ Pezinok B (Elo Ø:2066 / TB1: 14 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Hartl Jan21180SVKLA5,57,0
2Beles Milan20990SVKLA0,01,0
3Michal Silvio20940SVKLA5,07,0
4Gabris Ondrej21310SVK2,04,0
5Syrovy Ivan20710SVK1,54,0
6Srna Jan20470SVK3,56,0
7Zacik Anton19900SVK3,05,0
8Hulla Stanislav19810SVK5,510,0
9Pekar Jozef19620SVK3,58,0
10Berta Martin01666SVK1,03,0
11Pobuda Tibor18570SVK1,57,0
12Petrigacova Daniela18070SVK2,06,0
13Navara Vladimir17990SVK3,06,0
14Hajtmanek Stanislav17820SVK1,55,0
15Lencucha Tibor01730SVK0,00,0
16Ptak Jozef01665SVK2,04,0
17Navara Rudolf01419SVK0,01,0
18Mrkvik Jan01488SVK2,04,0
19Feder Marek01417SVK0,00,0
20Silhar Martin01000SVK0,00,0
  11. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2088 / TB1: 12 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Sulek Viliam21440SVK1,56,0
2Oprea Erik21160SVK1,06,0
3Slapak Zdenek21330SVK3,58,0
4Bednar Miroslav21020SVK3,56,0
5Hudec Jan20670SVK3,08,0
6Cambel Vladimir20290SVK4,04,0
7Isa Vlastimil20120SVK5,09,0
8Vimmer Michal20090SVK2,56,0
9Breja Stanislav20790SVK0,01,0
10Sturc Gustav20310SVK3,55,0
11Samko Karol19620SVK0,00,0
12Sturc Jan19610SVK5,58,0
13Zdrazil Bohumir19150CZE3,07,0
14Jancura Andrej19450SVK2,04,0
15Lukac Peter18250SVK0,00,0
16Paulicka Ivan17900SVK0,00,0
17Benova Zita17500SVK0,00,0
18Kollar Jan Marek16940SVK4,59,0
19Chripko Lubomir16300SVK0,00,0
  12. Apollo (Elo Ø:1982 / TB1: 19 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Frindt Kornel22100SVKLA4,06,0
2Sabolik Frantisek21000SVK0,01,0
3Rybajlak Igor19300SVK2,511,0
4Chrenko Peter19230SVK3,511,0
5Mihalik Michal19010SVK3,59,0
6Jezo Frantisek19030SVK0,51,0
7Lachcina Alojz18770SVK3,010,0
8Cacko Jozef18030SVK1,01,0
9Vanek Richard19860SVK5,010,0
10Borik Milan19000SVK1,02,0
11Cerovsky Marian17830SVKLA0,01,0
12Krno Vladimir17990SVK5,58,0
13Durica Andrej01794SVK4,58,0
14Just Jozef17860SVK1,04,0
15Panik Ladislav17320SVK2,03,0
16Jambrich Jaromir16410SVK0,01,0
17Butala Michal01000SVK0,01,0
18Zsenics Jan01000SVK0,00,0
19Bilka Radoslav01000SVK0,00,0
20Machotka Frantisek01000SVK0,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. ŠK Doprastav E (Elo Ø:2068, TB1: 23 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Janos Jozef21960SVKLA½000011½3,08834,62-1,6215-24,3
2Duben Igor21820SVK0101½1½4,07744,72-0,7215-10,8
3Polacik Igor21990SVK½1½½11½16,08865,930,07151,0
4Hajek Lukas19150SVK1100½2,5552,51,790,711510,6
5Machalec Vladimir19500SVK01½1110011½7,0111175,631,371520,5
6Danada Ondrej19220SVK½1011½0½4,58743,490,51157,7
7Michalko Peter18380SVKLB-0,01000,000,00150,0
8Novak Stanislav19790SVK1101½003,5763,53,55-0,0515-0,8
9Orosi Peter20040SVK½0112,5442,52,69-0,1915-2,8
10Dolnak Michal18780SVKLB1½111111½8,09874,532,471537,0
11Danada Tomas18380SVK½111½15,06542,521,481522,2
13Vrba Michal19990SVK½1½½2,5431,52,26-0,7615-11,4
15Tomanek Rafael19180SVK-0,01000,000,00150,0
16Priam Stefan19090SVK½-0,52000,000,00150,0
17Karas Marek18330SVK11½½3,0421,51,030,472511,8
18Ballo Juraj17490SVK-0,01000,000,00250,0
19Karas Juraj16580SVK0½0,52100,40-0,4025-10,0
  3. Apollo (Elo Ø:1982, TB1: 19 / TB2: 37)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Frindt Kornel22100SVKLA011½1½4,06643,790,21153,2
2Sabolik Frantisek21000SVK00,01100,41-0,4115-6,2
3Rybajlak Igor19300SVK0½000½0100½2,511112,53,19-0,6915-10,4
4Chrenko Peter19230SVK00½½10½½0½03,511113,53,66-0,1615-2,4
5Mihalik Michal19010SVK0100½10½½3,59833,34-0,3425-8,5
6Jezo Frantisek19030SVK½0,5110,50,430,07151,0
7Lachcina Alojz18770SVK0½½1½0½0003,01081,53,25-1,7525-43,8
8Cacko Jozef18030SVK11,01110,650,35155,3
9Vanek Richard19860SVK00101½10½15,01083,54,84-1,3425-33,5
10Borik Milan19000SVK101,02211,20-0,2015-3,0
11Cerovsky Marian17830SVKLA00,01100,30-0,3025-7,5
12Krno Vladimir17990SVK101½10115,58642,321,681525,2
13Durica Andrej01794SVK110½01014,5863,5
14Just Jozef17860SVK10001,04311,60-0,6015-9,0
15Panik Ladislav17320SVK1102,03210,840,16152,4
16Jambrich Jaromir16410SVK00,01000,000,00250,0
17Butala Michal01000SVK00,0110
  4. ŠK STRELEC DNV B (Elo Ø:2047, TB1: 17 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Bezuch Martin21980SVKLA111½3,5443,52,431,071516,0
2Sosovicka Juraj21630SVKLB1½1½1116,07764,161,841527,6
3Ochrana Ladislav20720SVK1½102,5442,52,410,09151,4
4Szollos Ondrej20650SVK1110½10015,5995,54,630,871513,1
9Antala Jan19980SVK10110101½016,511105,55,080,42156,3
10Prikler Bruno19620SVK1011½11½17,09974,742,262556,5
11Jurcak Marian19530SVK00111½03,5773,53,61-0,1115-1,6
13Adamcik Tomas19350SVK1½½0002,06623,01-1,0115-15,1
14Hurban Martin19340SVK0101,03311,58-0,5815-8,7
15Sosovicka Matej19320SVK1½11101005,5984,55,43-0,9315-13,9
16Zitniak Jozef19300SVK½½½½2,04422,25-0,2525-6,3
17Lobodas Andrej19030SVK11,01000,000,00250,0
18Kosegi Marek19010SVK00,01000,000,00250,0
19Stefani Peter01769SVK½½½½114,0642,5
20Sosovicka Vladimir01638SVK00,0110
  5. ŠK Doprastav D (Elo Ø:1979, TB1: 17 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1FMPetrik Karol20750SVKLA01010013,07733,40-0,4015-6,0
2Krajnak Robert20830SVKLA½01½½1½0½116,511116,55,650,851512,8
3Stanko Ivan19820SVKLA000,02201,13-1,1315-17,0
4Vinarcik Jan19700SVK1110½000003,510103,54,98-1,4815-22,2
5Farkas Vladimir19460SVK011½01000014,511103,54,98-1,4815-22,2
6Jelenciak Jozef19340SVK0111½11½1+8,010863,852,151532,3
7Raczko Peter19170SVK0001½010½0+4,0111035,37-2,3715-35,5
8Goga Frantisek19120SVK001111½½½1+7,511106,55,471,031515,4
9Henc Marian19090SVK0½112,5431,52,09-0,5925-14,8
10Ulehla Dag19210SVK1111½0½½½6,0963,54,15-0,6515-9,8
11Susko Peter18240SVK½0,51000,000,00150,0
14Ardo Peter01877SVK00,0100
  6. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:1981, TB1: 16 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Micek Jaroslav20540SVKLA½00100½02,08823,32-1,3215-19,8
2Slacky Stanislav21680SVK11½11111½19,0101096,872,131532,0
3Pytlik Pavol20800SVK1½½001½11106,511116,57,01-0,5115-7,7
4Foglar Ivan20650SVKLA10101½½4,07744,63-0,6315-9,4
5Puchovsky Ladislav01841SVK0001102,0662
6Svaralova Monika18710SVK0011½114,5763,52,550,952523,8
7Androvic Peter19010SVK100½01002,5871,53,46-1,9615-29,4
8Cebo Filip18180SVK00,01100,48-0,4825-12,0
9Marusic Martin17070SVK1½0½002,0651,51,380,12253,0
11Gonda Jan17890SVK0½½1,03311,32-0,3215-4,8
12Kedro Tomas01758SVK1½0102,5541,5
13Kis Tomas01784SVK½000,5320
14Gremen Tomas01699SVK½0½1114,0642,5
15Beranek Tomas01704SVK1½12,5310,5
18Beno Milan17260SVK0101,03100,35-0,3515-5,3
19Kosper Peter01643SVK½0,5100
  7. KŠ Pezinok B (Elo Ø:2066, TB1: 14 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Hartl Jan21180SVKLA111101½5,5775,53,681,821527,3
2Beles Milan20990SVKLA00,01100,52-0,5215-7,8
3Michal Silvio20940SVKLA½101½115,07754,140,861512,9
4Gabris Ondrej21310SVK0½½12,04422,95-0,9515-14,3
5Syrovy Ivan20710SVK0½½½1,5441,52,03-0,5315-7,9
6Srna Jan20470SVK½110½½3,5663,53,81-0,3115-4,7
7Zacik Anton19900SVK½110½3,05532,830,17152,5
8Hulla Stanislav19810SVK½½½½½½1½½½5,510105,55,340,16254,0
9Pekar Jozef19620SVK0½0½110½3,5883,54,56-1,0615-15,9
10Berta Martin01666SVK½0½1,0321
11Pobuda Tibor18570SVK0½100001,5761,52,04-0,5425-13,5
12Petrigacova Daniela18070SVK000½½+2,06511,83-0,8315-12,4
13Navara Vladimir17990SVK0½½1+03,0641,51,67-0,1725-4,3
14Hajtmanek Stanislav17820SVK0010½1,5541,51,87-0,3715-5,6
16Ptak Jozef01665SVK10½½2,0420,5
17Navara Rudolf01419SVK00,0100
18Mrkvik Jan01488SVK½10½2,0431,5
  8. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2088, TB1: 12 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Sulek Viliam21440SVK½010001,5661,52,80-1,3015-19,5
2Oprea Erik21160SVK1000001,06612,90-1,9015-28,5
3Slapak Zdenek21330SVK100½½½103,5883,55,14-1,6415-24,6
4Bednar Miroslav21020SVK½½11½03,5663,53,79-0,2915-4,3
5Hudec Jan20670SVK00½011½03,08834,84-1,8415-27,6
6Cambel Vladimir20290SVK11114,04442,571,431521,5
7Isa Vlastimil20120SVK½½10½011½5,09844,69-0,6915-10,4
8Vimmer Michal20090SVK0½10½½2,56523,42-1,4215-21,3
9Breja Stanislav20790SVK00,01100,74-0,7415-11,1
10Sturc Gustav20310SVK011½13,5542,52,53-0,0315-0,4
12Sturc Jan19610SVK10101½115,58643,540,46156,9
13Zdrazil Bohumir19150CZE0½01½½½3,07734,25-1,2515-18,8
14Jancura Andrej19450SVK½1½02,0420,51,27-0,7715-11,6
18Kollar Jan Marek16940SVK½110001014,5951,51,55-0,0515-0,8
  9. ŠK Modra C (Elo Ø:1935, TB1: 12 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Mydlarik Martin21360SVKLA0001½01½½14,510104,55,04-0,5415-8,1
2Prielozny Marek20020SVK01½0½2,05521,960,04150,6
3Sustak Roman19660SVK1½111000004,510104,53,700,801512,0
4Kundrak Vladimir19610SVK½1011½1005,09954,540,46156,9
5Karlik Lukas18590SVK101½2,5442,51,690,811512,1
6Soldan Jan18840SVK½0½0½½000+14,011923,72-1,7215-25,8
7Horvath Marek18200SVK½½½½01½01+05,51194,54,020,48157,2
8Petrakovic Kamil01853SVK½00½½½002,0872
9Gallas Lubomir01793SVK00½½+2,0541
10Visnovsky Marek01686SVK½½+02,0421
11Hlubovic Michal01668SVK½½12,0332
12Belan Julius01622SVK01½01½+½4,5820,5
  10. ŠK DK Ružinov (Elo Ø:2016, TB1: 11 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Hazir Svetozar21210SVK00½½1,04411,92-0,9215-13,8
2Hricak Vasil20510SVKLA0½1½10½½04,09943,760,24153,6
3Pinterova Karolina20670SVKLB1101½03,5663,53,380,12151,8
4Rezak Milan20280SVK001½10½03,08833,83-0,8315-12,4
6Kasanicky Robert19460SVK1½01,5331,51,70-0,2015-3,0
7Makuch Martin18940SVK½½00½0½½02,5992,53,97-1,4715-22,0
8Marcek Jan18310SVK0100100103,09722,35-0,3515-5,3
9Janosko Rastislav20300SVK101,02211,44-0,4415-6,6
10Prochaczka Igor19280SVK00½01½+3,07622,79-0,7915-11,9
11Prochazka Jaromir19040SVK101101+16,08754,300,701510,5
12Zemianek Juraj17410SVK½1½13,04320,881,122528,0
13Volek Jan17360SVK10½½½02,56521,550,45156,8
14Durovka Stefan18170SVK½00½1,0430,51,35-0,8515-12,8
15Kuma Rudolf17240SVK101½2,54220,621,382534,5
16Moravcik Peter16800SVK0½0,52100,21-0,2115-3,2
17Michal Viktor16520SVK00,01100,18-0,1825-4,5
18Hatala Peter15940SVK000,02200,38-0,3825-9,5
  11. ŠO Tatran (Elo Ø:1963, TB1: 9 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Riabov Alexander20720SVKLA11010½3,5663,52,600,901513,5
2Bayer Branislav20230SVK½0,5110,50,63-0,1315-2,0
3Sipeky Ladislav20070SVK01001½½14,08843,470,532513,3
4Certik Matej19250SVK1½00½½2,5662,52,290,21255,3
5Kucera Michal18920SVK101½1½001016,0111163,592,411536,2
7Nemec Peter01969SVK00,0110
8Sith Jozef16960SVK½000½0000001,0111112,10-1,1025-27,5
9Badura Peter18930SVK10½0½101½04,51093,53,71-0,2115-3,2
10Cernicky Peter18930SVK½0,5110,50,430,07251,8
11Garaj Ivan18660SVK01½½2,04421,870,13152,0
12Dolinsky Jaroslav18230SVK½11½½03,56531,781,221518,3
13Galan Anton18160SVK0½110002,5772,53,39-0,8915-13,4
15Skoviera Luboslav18310SVK½10+001104,5961,52,54-1,0425-26,0
17Povraznik Peter17710SVK0½0,5210,50,470,03150,4
18Zahorsky Michal17290SVK1½1,52110,600,402510,0
19Molnar Viliam01622SVK½000,5320,5
  12. Slávia STU Bratislava B (Elo Ø:1997, TB1: 8 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp1234567891011BodyPartienWWeW-WeKElo+/-
1Hrivnak Martin21430SVKLA100113,05532,260,741511,1
2Cech Dominik21130SVKLA½½0½01,5551,52,36-0,8615-12,9
3Chovanec Vladimir20820SVK0½1010111106,511116,56,200,30154,5
4Grich Juraj20270SVKLA0½0,5220,51,07-0,5715-8,6
5Labar Eduard20020SVK½½½½½2,5552,52,51-0,0115-0,2
6Stefan Oldrich19790SVK½½½1,5331,51,51-0,0115-0,2
7Pisar Juraj17980SVK½½000000½1,5991,52,59-1,0925-27,3
8Bedac Jozef17060SVK1000½0½13,08831,551,452536,3
9Vlckova Hana16650SVK½½1,0210,50,210,29257,3
10Koutny Pavel18340SVK111½0011117,51086,53,443,061545,9
11Vodicka Ivan01709SVK00,0110
12Skvarka Jaroslav01626SVK1001,0320
13Psotny Martin01615SVK101,0221
14Racko Jan01603SVK0000½0,5550,5
15Portes Peter01485SVK0000101,0641
16Lanik Miroslav01187SVK1000001,0661

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2010/10/17 o 9:30
š.1  ŠK STRELEC DNV B-12  Apollo8 : 0
1.1
Bezuch, Martin
-
Frindt, Kornel
1 - 0
1.2
Sosovicka, Juraj
-
Sabolik, Frantisek
1 - 0
1.3
Ochrana, Ladislav
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
1.4
Szollos, Ondrej
-
Chrenko, Peter
1 - 0
1.5
Antala, Jan
-
Mihalik, Michal
1 - 0
1.6
Prikler, Bruno
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
1.7
Adamcik, Tomas
-
Vanek, Richard
1 - 0
1.8
Sosovicka, Matej
-
Cerovsky, Marian
1 - 0
1. kolo dňa 2010/10/17 o 9:30
š.2  ŠK Doprastav E-11  ŠK Slovan Bratislava D4½:3½
2.1
Janos, Jozef
-
Sulek, Viliam
½ - ½
2.2
Duben, Igor
-
Oprea, Erik
0 - 1
2.3
Hajek, Lukas
-
Hudec, Jan
1 - 0
2.4
Machalec, Vladimir
-
Cambel, Vladimir
0 - 1
2.5
Danada, Ondrej
-
Isa, Vlastimil
½ - ½
2.6
Novak, Stanislav
-
Sturc, Gustav
1 - 0
2.7
Dolnak, Michal
-
Zdrazil, Bohumir
1 - 0
2.8
Vrba, Michal
-
Kollar, Jan Marek
½ - ½
1. kolo dňa 2010/10/17 o 9:30
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava-10  KŠ Pezinok B7 : 1
3.1
Micek, Jaroslav
-
Hulla, Stanislav
½ - ½
3.2
Slacky, Stanislav
-
Pekar, Jozef
1 - 0
3.3
Pytlik, Pavol
-
Pobuda, Tibor
1 - 0
3.4
Foglar, Ivan
-
Petrigacova, Daniela
1 - 0
3.5
Androvic, Peter
-
Navara, Vladimir
1 - 0
3.6
Marusic, Martin
-
Hajtmanek, Stanislav
1 - 0
3.7
Kedro, Tomas
-
Navara, Rudolf
1 - 0
3.8
Kis, Tomas
-
Mrkvik, Jan
½ - ½
1. kolo dňa 2010/10/17 o 9:30
š.4  Slávia STU Bratislava B-9  ŠK Modra C5 : 3
4.1
Hrivnak, Martin
-
Mydlarik, Martin
1 - 0
4.2
Chovanec, Vladimir
-
Sustak, Roman
0 - 1
4.3
Labar, Eduard
-
Kundrak, Vladimir
½ - ½
4.4
Stefan, Oldrich
-
Soldan, Jan
½ - ½
4.5
Pisar, Juraj
-
Horvath, Marek
½ - ½
4.6
Vlckova, Hana
-
Petrakovic, Kamil
½ - ½
4.7
Koutny, Pavel
-
Gallas, Lubomir
1 - 0
4.8
Skvarka, Jaroslav
-
Belan, Julius
1 - 0
1. kolo dňa 2010/10/17 o 9:30
š.6  ŠO Tatran-7  ŠK DK Ružinov4 : 4
6.1
Riabov, Alexander
-
Hricak, Vasil
1 - 0
6.2
Sipeky, Ladislav
-
Pinterova, Karolina
0 - 1
6.3
Kucera, Michal
-
Rezak, Milan
1 - 0
6.4
Sith, Jozef
-
Makuch, Martin
½ - ½
6.5
Badura, Peter
-
Marcek, Jan
1 - 0
6.6
Garaj, Ivan
-
Volek, Jan
0 - 1
6.7
Dolinsky, Jaroslav
-
Durovka, Stefan
½ - ½
6.8
Galan, Anton
-
Kuma, Rudolf
0 - 1
2. kolo dňa 2010/11/07 o 9:30
š.12  Apollo-7  ŠK DK Ružinov5 : 3
1.1
Rybajlak, Igor
-
Hricak, Vasil
½ - ½
1.2
Chrenko, Peter
-
Pinterova, Karolina
0 - 1
1.3
Lachcina, Alojz
-
Makuch, Martin
½ - ½
1.4
Vanek, Richard
-
Marcek, Jan
0 - 1
1.5
Borik, Milan
-
Volek, Jan
1 - 0
1.6
Krno, Vladimir
-
Durovka, Stefan
1 - 0
1.7
Durica, Andrej
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
1.8
Just, Jozef
-
Hatala, Peter
1 - 0
2. kolo dňa 2010/11/07 o 9:30
š.8  ŠK Doprastav D-6  ŠO Tatran4 : 4
2.1
Krajnak, Robert
-
Sipeky, Ladislav
0 - 1
2.2
Vinarcik, Jan
-
Kucera, Michal
1 - 0
2.3
Farkas, Vladimir
-
Sith, Jozef
1 - 0
2.4
Jelenciak, Jozef
-
Badura, Peter
1 - 0
2.5
Raczko, Peter
-
Garaj, Ivan
0 - 1
2.6
Goga, Frantisek
-
Dolinsky, Jaroslav
0 - 1
2.7
Henc, Marian
-
Skoviera, Luboslav
½ - ½
2.8
Susko, Peter
-
Molnar, Viliam
½ - ½
2. kolo dňa 2010/11/07 o 9:30
š.10  KŠ Pezinok B-4  Slávia STU Bratislava B4 : 4
4.1
Hartl, Jan
-
Hrivnak, Martin
1 - 0
4.2
Michal, Silvio
-
Chovanec, Vladimir
½ - ½
4.3
Zacik, Anton
-
Labar, Eduard
½ - ½
4.4
Hulla, Stanislav
-
Stefan, Oldrich
½ - ½
4.5
Pekar, Jozef
-
Pisar, Juraj
½ - ½
4.6
Petrigacova, Daniela
-
Koutny, Pavel
0 - 1
4.7
Hajtmanek, Stanislav
-
Psotny, Martin
0 - 1
4.8
Ptak, Jozef
-
Portes, Peter
1 - 0
2. kolo dňa 2010/11/07 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava D-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava5½:2½
5.1
Slapak, Zdenek
-
Micek, Jaroslav
1 - 0
5.2
Hudec, Jan
-
Slacky, Stanislav
0 - 1
5.3
Isa, Vlastimil
-
Pytlik, Pavol
½ - ½
5.4
Sturc, Gustav
-
Puchovsky, Ladislav
1 - 0
5.5
Sturc, Jan
-
Androvic, Peter
1 - 0
5.6
Zdrazil, Bohumir
-
Marusic, Martin
½ - ½
5.7
Jancura, Andrej
-
Kedro, Tomas
½ - ½
5.8
Kollar, Jan Marek
-
Kis, Tomas
1 - 0
2. kolo dňa 2010/11/07 o 9:30
š.1  ŠK STRELEC DNV B-2  ŠK Doprastav E1½:6½
6.1
Antala, Jan
-
Hajek, Lukas
0 - 1
6.2
Prikler, Bruno
-
Machalec, Vladimir
0 - 1
6.3
Jurcak, Marian
-
Danada, Ondrej
0 - 1
6.4
Hurban, Martin
-
Novak, Stanislav
0 - 1
6.5
Sosovicka, Matej
-
Dolnak, Michal
½ - ½
6.6
Zitniak, Jozef
-
Danada, Tomas
½ - ½
6.7
Stefani, Peter
-
Priam, Stefan
½ - ½
6.8
Sosovicka, Vladimir
-
Karas, Marek
0 - 1
3. kolo dňa 2010/11/14 o 9:30
š.2  ŠK Doprastav E-12  Apollo3 : 5
1.1
Janos, Jozef
-
Frindt, Kornel
0 - 1
1.2
Duben, Igor
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
1.3
Polacik, Igor
-
Chrenko, Peter
½ - ½
1.4
Hajek, Lukas
-
Mihalik, Michal
0 - 1
1.5
Machalec, Vladimir
-
Jezo, Frantisek
½ - ½
1.6
Danada, Ondrej
-
Vanek, Richard
0 - 1
1.7
Novak, Stanislav
-
Durica, Andrej
0 - 1
1.8
Dolnak, Michal
-
Just, Jozef
1 - 0
3. kolo dňa 2010/11/14 o 9:30
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava-1  ŠK STRELEC DNV B1½:6½
2.1
Micek, Jaroslav
-
Bezuch, Martin
0 - 1
2.2
Slacky, Stanislav
-
Sosovicka, Juraj
½ - ½
2.3
Pytlik, Pavol
-
Ochrana, Ladislav
½ - ½
2.4
Foglar, Ivan
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
2.5
Puchovsky, Ladislav
-
Antala, Jan
0 - 1
2.6
Androvic, Peter
-
Prikler, Bruno
0 - 1
2.7
Kedro, Tomas
-
Sosovicka, Matej
0 - 1
2.8
Gremen, Tomas
-
Stefani, Peter
½ - ½
3. kolo dňa 2010/11/14 o 9:30
š.4  Slávia STU Bratislava B-11  ŠK Slovan Bratislava D4 : 4
3.1
Chovanec, Vladimir
-
Oprea, Erik
1 - 0
3.2
Labar, Eduard
-
Bednar, Miroslav
½ - ½
3.3
Stefan, Oldrich
-
Hudec, Jan
½ - ½
3.4
Pisar, Juraj
-
Isa, Vlastimil
0 - 1
3.5
Bedac, Jozef
-
Vimmer, Michal
1 - 0
3.6
Koutny, Pavel
-
Zdrazil, Bohumir
1 - 0
3.7
Vodicka, Ivan
-
Jancura, Andrej
0 - 1
3.8
Portes, Peter
-
Kollar, Jan Marek
0 - 1
3. kolo dňa 2010/11/14 o 9:30
š.6  ŠO Tatran-9  ŠK Modra C4 : 4
5.1
Riabov, Alexander
-
Mydlarik, Martin
1 - 0
5.2
Sipeky, Ladislav
-
Sustak, Roman
0 - 1
5.3
Kucera, Michal
-
Kundrak, Vladimir
1 - 0
5.4
Sith, Jozef
-
Karlik, Lukas
0 - 1
5.5
Badura, Peter
-
Soldan, Jan
½ - ½
5.6
Galan, Anton
-
Horvath, Marek
½ - ½
5.7
Skoviera, Luboslav
-
Petrakovic, Kamil
1 - 0
5.8
Molnar, Viliam
-
Belan, Julius
0 - 1
3. kolo dňa 2010/11/14 o 9:30
š.7  ŠK DK Ružinov-8  ŠK Doprastav D2 : 6
6.1
Hricak, Vasil
-FM
Petrik, Karol
1 - 0
6.2
Makuch, Martin
-
Krajnak, Robert
0 - 1
6.3
Marcek, Jan
-
Vinarcik, Jan
0 - 1
6.4
Durovka, Stefan
-
Farkas, Vladimir
0 - 1
6.5
Kuma, Rudolf
-
Raczko, Peter
1 - 0
6.6
Moravcik, Peter
-
Goga, Frantisek
0 - 1
6.7
Michal, Viktor
-
Henc, Marian
0 - 1
6.8
Hatala, Peter
-
Ulehla, Dag
0 - 1
4. kolo dňa 2010/11/28 o 9:30
š.12  Apollo-8  ŠK Doprastav D1 : 7
1.1
Rybajlak, Igor
-FM
Petrik, Karol
0 - 1
1.2
Chrenko, Peter
-
Krajnak, Robert
½ - ½
1.3
Mihalik, Michal
-
Vinarcik, Jan
0 - 1
1.4
Lachcina, Alojz
-
Farkas, Vladimir
½ - ½
1.5
Vanek, Richard
-
Jelenciak, Jozef
0 - 1
1.6
Borik, Milan
-
Raczko, Peter
0 - 1
1.7
Krno, Vladimir
-
Goga, Frantisek
0 - 1
1.8
Durica, Andrej
-
Ulehla, Dag
0 - 1
4. kolo dňa 2010/11/28 o 9:30
š.9  ŠK Modra C-7  ŠK DK Ružinov5½:2½
2.1
Mydlarik, Martin
-
Rezak, Milan
1 - 0
2.2
Prielozny, Marek
-
Makuch, Martin
1 - 0
2.3
Sustak, Roman
-
Marcek, Jan
1 - 0
2.4
Kundrak, Vladimir
-
Prochaczka, Igor
1 - 0
2.5
Soldan, Jan
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
2.6
Horvath, Marek
-
Volek, Jan
½ - ½
2.7
Petrakovic, Kamil
-
Kuma, Rudolf
½ - ½
2.8
Belan, Julius
-
Moravcik, Peter
½ - ½
4. kolo dňa 2010/11/28 o 9:30
š.10  KŠ Pezinok B-6  ŠO Tatran5 : 3
3.1
Michal, Silvio
-
Sipeky, Ladislav
1 - 0
3.2
Gabris, Ondrej
-
Certik, Matej
0 - 1
3.3
Syrovy, Ivan
-
Kucera, Michal
½ - ½
3.4
Srna, Jan
-
Sith, Jozef
1 - 0
3.5
Zacik, Anton
-
Badura, Peter
1 - 0
3.6
Hulla, Stanislav
-
Garaj, Ivan
½ - ½
3.7
Pekar, Jozef
-
Dolinsky, Jaroslav
0 - 1
3.8
Pobuda, Tibor
-
Skoviera, Luboslav
1 - 0
4. kolo dňa 2010/11/28 o 9:30
š.1  ŠK STRELEC DNV B-4  Slávia STU Bratislava B6½:1½
5.1
Sosovicka, Juraj
-
Hrivnak, Martin
1 - 0
5.2
Szollos, Ondrej
-
Chovanec, Vladimir
1 - 0
5.3
Antala, Jan
-
Grich, Juraj
1 - 0
5.4
Hurban, Martin
-
Pisar, Juraj
1 - 0
5.5
Sosovicka, Matej
-
Bedac, Jozef
1 - 0
5.6
Zitniak, Jozef
-
Koutny, Pavel
½ - ½
5.7
Lobodas, Andrej
-
Racko, Jan
1 - 0
5.8
Kosegi, Marek
-
Lanik, Miroslav
0 - 1
4. kolo dňa 2010/11/28 o 9:30
š.2  ŠK Doprastav E-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava6½:1½
6.1
Janos, Jozef
-
Slacky, Stanislav
0 - 1
6.2
Polacik, Igor
-
Pytlik, Pavol
1 - 0
6.3
Machalec, Vladimir
-
Svaralova, Monika
1 - 0
6.4
Orosi, Peter
-
Androvic, Peter
½ - ½
6.5
Dolnak, Michal
-
Marusic, Martin
1 - 0
6.6
Danada, Tomas
-
Gonda, Jan
1 - 0
6.7
Vrba, Michal
-
Gremen, Tomas
1 - 0
6.8
Karas, Marek
-
Beno, Milan
1 - 0
5. kolo dňa 2010/12/19 o 9:30
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava-12  Apollo3½:4½
1.1
Slacky, Stanislav
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
1.2
Pytlik, Pavol
-
Chrenko, Peter
0 - 1
1.3
Foglar, Ivan
-
Mihalik, Michal
1 - 0
1.4
Puchovsky, Ladislav
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
1.5
Svaralova, Monika
-
Vanek, Richard
0 - 1
1.6
Androvic, Peter
-
Krno, Vladimir
0 - 1
1.7
Marusic, Martin
-
Durica, Andrej
½ - ½
1.8
Kedro, Tomas
-
Just, Jozef
1 - 0
5. kolo dňa 2010/12/19 o 9:30
š.4  Slávia STU Bratislava B-2  ŠK Doprastav E2½:5½
2.1
Hrivnak, Martin
-
Janos, Jozef
1 - 0
2.2
Cech, Dominik
-
Polacik, Igor
½ - ½
2.3
Chovanec, Vladimir
-
Hajek, Lukas
1 - 0
2.4
Pisar, Juraj
-
Machalec, Vladimir
0 - 1
2.5
Bedac, Jozef
-
Danada, Ondrej
0 - 1
2.6
Koutny, Pavel
-
Novak, Stanislav
0 - 1
2.7
Skvarka, Jaroslav
-
Dolnak, Michal
0 - 1
2.8
Lanik, Miroslav
-
Danada, Tomas
0 - 1
5. kolo dňa 2010/12/19 o 9:30
š.6  ŠO Tatran-11  ŠK Slovan Bratislava D5½:2½
4.1
Sipeky, Ladislav
-
Slapak, Zdenek
1 - 0
4.2
Certik, Matej
-
Vimmer, Michal
½ - ½
4.3
Kucera, Michal
-
Breja, Stanislav
1 - 0
4.4
Nemec, Peter
-
Sturc, Jan
0 - 1
4.5
Sith, Jozef
-
Zdrazil, Bohumir
½ - ½
4.6
Cernicky, Peter
-
Jancura, Andrej
½ - ½
4.7
Galan, Anton
-
Kollar, Jan Marek
1 - 0
4.8
Skoviera, Luboslav
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
5. kolo dňa 2010/12/19 o 9:30
š.7  ŠK DK Ružinov-10  KŠ Pezinok B3 : 5
5.1
Pinterova, Karolina
-
Hartl, Jan
0 - 1
5.2
Rezak, Milan
-
Michal, Silvio
1 - 0
5.3
Makuch, Martin
-
Gabris, Ondrej
½ - ½
5.4
Prochaczka, Igor
-
Srna, Jan
0 - 1
5.5
Prochazka, Jaromir
-
Zacik, Anton
0 - 1
5.6
Zemianek, Juraj
-
Hulla, Stanislav
½ - ½
5.7
Volek, Jan
-
Pekar, Jozef
½ - ½
5.8
Durovka, Stefan
-
Berta, Martin
½ - ½
5. kolo dňa 2010/12/19 o 9:30
š.8  ŠK Doprastav D-9  ŠK Modra C5 : 3
6.1
Krajnak, Robert
-
Mydlarik, Martin
½ - ½
6.2
Vinarcik, Jan
-
Sustak, Roman
0 - 1
6.3
Farkas, Vladimir
-
Kundrak, Vladimir
0 - 1
6.4
Jelenciak, Jozef
-
Karlik, Lukas
1 - 0
6.5
Raczko, Peter
-
Soldan, Jan
½ - ½
6.6
Goga, Frantisek
-
Horvath, Marek
1 - 0
6.7
Henc, Marian
-
Gallas, Lubomir
1 - 0
6.8
Ulehla, Dag
-
Belan, Julius
1 - 0
6. kolo dňa 2011/01/16 o 9:30
š.12  Apollo-9  ŠK Modra C3½:4½
1.1
Frindt, Kornel
-
Sustak, Roman
1 - 0
1.2
Rybajlak, Igor
-
Soldan, Jan
½ - ½
1.3
Chrenko, Peter
-
Horvath, Marek
0 - 1
1.4
Mihalik, Michal
-
Petrakovic, Kamil
½ - ½
1.5
Lachcina, Alojz
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
1.6
Vanek, Richard
-
Visnovsky, Marek
½ - ½
1.7
Krno, Vladimir
-
Hlubovic, Michal
½ - ½
1.8
Durica, Andrej
-
Belan, Julius
0 - 1
6. kolo dňa 2011/01/16 o 9:30
š.10  KŠ Pezinok B-8  ŠK Doprastav D3½:4½
2.1
Hartl, Jan
-FM
Petrik, Karol
1 - 0
2.2
Beles, Milan
-
Krajnak, Robert
0 - 1
2.3
Gabris, Ondrej
-
Vinarcik, Jan
½ - ½
2.4
Zacik, Anton
-
Farkas, Vladimir
0 - 1
2.5
Hulla, Stanislav
-
Jelenciak, Jozef
½ - ½
2.6
Pekar, Jozef
-
Raczko, Peter
1 - 0
2.7
Pobuda, Tibor
-
Goga, Frantisek
0 - 1
2.8
Petrigacova, Daniela
-
Ulehla, Dag
½ - ½
6. kolo dňa 2011/01/16 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava D-7  ŠK DK Ružinov3½:4½
3.1
Sulek, Viliam
-
Hazir, Svetozar
1 - 0
3.2
Bednar, Miroslav
-
Hricak, Vasil
½ - ½
3.3
Hudec, Jan
-
Pinterova, Karolina
0 - 1
3.4
Isa, Vlastimil
-
Rezak, Milan
½ - ½
3.5
Vimmer, Michal
-
Makuch, Martin
1 - 0
3.6
Sturc, Jan
-
Marcek, Jan
0 - 1
3.7
Zdrazil, Bohumir
-
Prochaczka, Igor
½ - ½
3.8
Kollar, Jan Marek
-
Prochazka, Jaromir
0 - 1
6. kolo dňa 2011/01/16 o 9:30
š.1  ŠK STRELEC DNV B-6  ŠO Tatran6 : 2
4.1
Bezuch, Martin
-
Riabov, Alexander
1 - 0
4.2
Sosovicka, Juraj
-
Sipeky, Ladislav
½ - ½
4.3
Ochrana, Ladislav
-
Certik, Matej
1 - 0
4.4
Szollos, Ondrej
-
Kucera, Michal
½ - ½
4.5
Antala, Jan
-
Sith, Jozef
1 - 0
4.6
Prikler, Bruno
-
Badura, Peter
½ - ½
4.7
Adamcik, Tomas
-
Dolinsky, Jaroslav
½ - ½
4.8
Sosovicka, Matej
-
Skoviera, Luboslav
1 - 0
6. kolo dňa 2011/01/16 o 9:30
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava-4  Slávia STU Bratislava B8 : 0
6.1
Micek, Jaroslav
-
Chovanec, Vladimir
1 - 0
6.2
Slacky, Stanislav
-
Pisar, Juraj
1 - 0
6.3
Pytlik, Pavol
-
Bedac, Jozef
1 - 0
6.4
Puchovsky, Ladislav
-
Koutny, Pavel
1 - 0
6.5
Svaralova, Monika
-
Psotny, Martin
1 - 0
6.6
Androvic, Peter
-
Racko, Jan
1 - 0
6.7
Beranek, Tomas
-
Portes, Peter
1 - 0
6.8
Beno, Milan
-
Lanik, Miroslav
1 - 0
7. kolo dňa 2011/01/30 o 9:30
š.4  Slávia STU Bratislava B-12  Apollo3 : 5
1.1
Cech, Dominik
-
Frindt, Kornel
½ - ½
1.2
Chovanec, Vladimir
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
1.3
Labar, Eduard
-
Chrenko, Peter
½ - ½
1.4
Pisar, Juraj
-
Mihalik, Michal
0 - 1
1.5
Koutny, Pavel
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
1.6
Racko, Jan
-
Vanek, Richard
0 - 1
1.7
Portes, Peter
-
Krno, Vladimir
0 - 1
1.8
Lanik, Miroslav
-
Panik, Ladislav
0 - 1
7. kolo dňa 2011/01/30 o 9:30
š.6  ŠO Tatran-2  ŠK Doprastav E3½:4½
3.1
Certik, Matej
-
Janos, Jozef
0 - 1
3.2
Kucera, Michal
-
Duben, Igor
0 - 1
3.3
Sith, Jozef
-
Polacik, Igor
0 - 1
3.4
Badura, Peter
-
Machalec, Vladimir
1 - 0
3.5
Garaj, Ivan
-
Danada, Ondrej
½ - ½
3.6
Galan, Anton
-
Novak, Stanislav
1 - 0
3.7
Skoviera, Luboslav
-
Dolnak, Michal
0 - 1
3.8
Zahorsky, Michal
-
Karas, Juraj
1 - 0
7. kolo dňa 2011/01/30 o 9:30
š.7  ŠK DK Ružinov-1  ŠK STRELEC DNV B4½:3½
4.1
Hazir, Svetozar
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
4.2
Hricak, Vasil
-
Ochrana, Ladislav
1 - 0
4.3
Rezak, Milan
-
Antala, Jan
1 - 0
4.4
Marcek, Jan
-
Prikler, Bruno
0 - 1
4.5
Prochaczka, Igor
-
Jurcak, Marian
0 - 1
4.6
Prochazka, Jaromir
-
Adamcik, Tomas
1 - 0
4.7
Zemianek, Juraj
-
Sosovicka, Matej
1 - 0
4.8
Volek, Jan
-
Stefani, Peter
½ - ½
7. kolo dňa 2011/01/30 o 9:30
š.8  ŠK Doprastav D-11  ŠK Slovan Bratislava D4 : 4
5.1FM
Petrik, Karol
-
Oprea, Erik
1 - 0
5.2
Krajnak, Robert
-
Slapak, Zdenek
½ - ½
5.3
Vinarcik, Jan
-
Bednar, Miroslav
0 - 1
5.4
Farkas, Vladimir
-
Hudec, Jan
0 - 1
5.5
Jelenciak, Jozef
-
Isa, Vlastimil
1 - 0
5.6
Raczko, Peter
-
Vimmer, Michal
1 - 0
5.7
Goga, Frantisek
-
Sturc, Gustav
½ - ½
5.8
Ulehla, Dag
-
Sturc, Jan
0 - 1
7. kolo dňa 2011/01/30 o 9:30
š.9  ŠK Modra C-10  KŠ Pezinok B3 : 5
6.1
Mydlarik, Martin
-
Hartl, Jan
0 - 1
6.2
Sustak, Roman
-
Michal, Silvio
0 - 1
6.3
Kundrak, Vladimir
-
Syrovy, Ivan
½ - ½
6.4
Karlik, Lukas
-
Srna, Jan
1 - 0
6.5
Soldan, Jan
-
Pekar, Jozef
0 - 1
6.6
Horvath, Marek
-
Petrigacova, Daniela
½ - ½
6.7
Petrakovic, Kamil
-
Navara, Vladimir
½ - ½
6.8
Belan, Julius
-
Ptak, Jozef
½ - ½
8. kolo dňa 2011/02/13 o 9:30
š.12  Apollo-10  KŠ Pezinok B4 : 4
1.1
Rybajlak, Igor
-
Hartl, Jan
1 - 0
1.2
Chrenko, Peter
-
Michal, Silvio
½ - ½
1.3
Lachcina, Alojz
-
Srna, Jan
½ - ½
1.4
Vanek, Richard
-
Hulla, Stanislav
0 - 1
1.5
Durica, Andrej
-
Berta, Martin
1 - 0
1.6
Just, Jozef
-
Navara, Vladimir
0 - 1
1.7
Panik, Ladislav
-
Hajtmanek, Stanislav
1 - 0
1.8
Jambrich, Jaromir
-
Mrkvik, Jan
0 - 1
8. kolo dňa 2011/02/13 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava D-9  ŠK Modra C5½:2½
2.1
Sulek, Viliam
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
2.2
Slapak, Zdenek
-
Prielozny, Marek
½ - ½
2.3
Bednar, Miroslav
-
Sustak, Roman
1 - 0
2.4
Hudec, Jan
-
Soldan, Jan
1 - 0
2.5
Cambel, Vladimir
-
Horvath, Marek
1 - 0
2.6
Isa, Vlastimil
-
Petrakovic, Kamil
1 - 0
2.7
Vimmer, Michal
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
2.8
Sturc, Jan
-
Visnovsky, Marek
½ - ½
8. kolo dňa 2011/02/13 o 9:30
š.1  ŠK STRELEC DNV B-8  ŠK Doprastav D6 : 2
3.1
Szollos, Ondrej
-FM
Petrik, Karol
1 - 0
3.2
Antala, Jan
-
Krajnak, Robert
1 - 0
3.3
Prikler, Bruno
-
Vinarcik, Jan
1 - 0
3.4
Jurcak, Marian
-
Farkas, Vladimir
1 - 0
3.5
Adamcik, Tomas
-
Jelenciak, Jozef
0 - 1
3.6
Sosovicka, Matej
-
Raczko, Peter
1 - 0
3.7
Zitniak, Jozef
-
Goga, Frantisek
½ - ½
3.8
Stefani, Peter
-
Ulehla, Dag
½ - ½
8. kolo dňa 2011/02/13 o 9:30
š.2  ŠK Doprastav E-7  ŠK DK Ružinov4 : 4
4.1
Duben, Igor
-
Hazir, Svetozar
½ - ½
4.2
Polacik, Igor
-
Hricak, Vasil
1 - 0
4.3
Hajek, Lukas
-
Pinterova, Karolina
½ - ½
4.4
Machalec, Vladimir
-
Kasanicky, Robert
0 - 1
4.5
Danada, Ondrej
-
Janosko, Rastislav
0 - 1
4.6
Novak, Stanislav
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
4.7
Dolnak, Michal
-
Prochazka, Jaromir
1 - 0
4.8
Danada, Tomas
-
Volek, Jan
1 - 0
8. kolo dňa 2011/02/13 o 9:30
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava-6  ŠO Tatran5½:2½
5.1
Micek, Jaroslav
-
Riabov, Alexander
0 - 1
5.2
Slacky, Stanislav
-
Kucera, Michal
1 - 0
5.3
Pytlik, Pavol
-
Sith, Jozef
1 - 0
5.4
Foglar, Ivan
-
Badura, Peter
1 - 0
5.5
Svaralova, Monika
-
Galan, Anton
1 - 0
5.6
Cebo, Filip
-
Skoviera, Luboslav
0 - 1
5.7
Gremen, Tomas
-
Povraznik, Peter
1 - 0
5.8
Beranek, Tomas
-
Zahorsky, Michal
½ - ½
9. kolo dňa 2011/03/13 o 9:30
š.6  ŠO Tatran-4  Slávia STU Bratislava B4½:3½
2.1
Riabov, Alexander
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
2.2
Sipeky, Ladislav
-
Grich, Juraj
½ - ½
2.3
Certik, Matej
-
Pisar, Juraj
½ - ½
2.4
Kucera, Michal
-
Bedac, Jozef
1 - 0
2.5
Sith, Jozef
-
Koutny, Pavel
0 - 1
2.6
Badura, Peter
-
Skvarka, Jaroslav
1 - 0
2.7
Dolinsky, Jaroslav
-
Racko, Jan
½ - ½
2.8
Skoviera, Luboslav
-
Lanik, Miroslav
1 - 0
9. kolo dňa 2011/03/13 o 9:30
š.7  ŠK DK Ružinov-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3½:4½
3.1
Hazir, Svetozar
-
Micek, Jaroslav
½ - ½
3.2
Hricak, Vasil
-
Slacky, Stanislav
½ - ½
3.3
Rezak, Milan
-
Pytlik, Pavol
0 - 1
3.4
Makuch, Martin
-
Foglar, Ivan
½ - ½
3.5
Marcek, Jan
-
Puchovsky, Ladislav
0 - 1
3.6
Prochaczka, Igor
-
Svaralova, Monika
½ - ½
3.7
Prochazka, Jaromir
-
Marusic, Martin
1 - 0
3.8
Zemianek, Juraj
-
Gonda, Jan
½ - ½
9. kolo dňa 2011/03/13 o 9:30
š.8  ŠK Doprastav D-2  ŠK Doprastav E2½:5½
4.1FM
Petrik, Karol
-
Janos, Jozef
0 - 1
4.2
Krajnak, Robert
-
Polacik, Igor
½ - ½
4.3
Vinarcik, Jan
-
Machalec, Vladimir
0 - 1
4.4
Farkas, Vladimir
-
Orosi, Peter
0 - 1
4.5
Jelenciak, Jozef
-
Dolnak, Michal
½ - ½
4.6
Raczko, Peter
-
Danada, Tomas
½ - ½
4.7
Goga, Frantisek
-
Vrba, Michal
½ - ½
4.8
Ulehla, Dag
-
Karas, Marek
½ - ½
9. kolo dňa 2011/03/13 o 9:30
š.9  ŠK Modra C-1  ŠK STRELEC DNV B4 : 4
5.1
Mydlarik, Martin
-
Bezuch, Martin
½ - ½
5.2
Sustak, Roman
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
5.3
Kundrak, Vladimir
-
Szollos, Ondrej
1 - 0
5.4
Karlik, Lukas
-
Antala, Jan
½ - ½
5.5
Soldan, Jan
-
Jurcak, Marian
0 - 1
5.6
Horvath, Marek
-
Sosovicka, Matej
1 - 0
5.7
Petrakovic, Kamil
-
Stefani, Peter
0 - 1
5.8
Visnovsky, Marek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
9. kolo dňa 2011/03/13 o 9:30
š.10  KŠ Pezinok B-11  ŠK Slovan Bratislava D3½:4½
6.1
Hartl, Jan
-
Sulek, Viliam
1 - 0
6.2
Michal, Silvio
-
Oprea, Erik
1 - 0
6.3
Syrovy, Ivan
-
Slapak, Zdenek
½ - ½
6.4
Srna, Jan
-
Bednar, Miroslav
½ - ½
6.5
Hulla, Stanislav
-
Hudec, Jan
½ - ½
6.6
Pekar, Jozef
-
Cambel, Vladimir
0 - 1
6.7
Pobuda, Tibor
-
Isa, Vlastimil
0 - 1
6.8
Mrkvik, Jan
-
Kollar, Jan Marek
0 - 1
10. kolo dňa 2011/04/03 o 9:30
š.12  Apollo-11  ŠK Slovan Bratislava D4½:3½
1.1
Frindt, Kornel
-
Oprea, Erik
1 - 0
1.2
Rybajlak, Igor
-
Slapak, Zdenek
0 - 1
1.3
Chrenko, Peter
-
Isa, Vlastimil
½ - ½
1.4
Mihalik, Michal
-
Vimmer, Michal
½ - ½
1.5
Lachcina, Alojz
-
Sturc, Jan
0 - 1
1.6
Vanek, Richard
-
Zdrazil, Bohumir
½ - ½
1.7
Krno, Vladimir
-
Jancura, Andrej
1 - 0
1.8
Durica, Andrej
-
Kollar, Jan Marek
1 - 0
10. kolo dňa 2011/04/03 o 9:30
š.1  ŠK STRELEC DNV B-10  KŠ Pezinok B2½:5½
2.1
Szollos, Ondrej
-
Michal, Silvio
0 - 1
2.2
Antala, Jan
-
Gabris, Ondrej
0 - 1
2.3
Prikler, Bruno
-
Zacik, Anton
½ - ½
2.4
Jurcak, Marian
-
Hulla, Stanislav
½ - ½
2.5
Zitniak, Jozef
-
Pekar, Jozef
½ - ½
2.6
Stefani, Peter
-
Pobuda, Tibor
1 - 0
2.7
Brett nicht besetzt,
-
Petrigacova, Daniela
- - +
2.8
Brett nicht besetzt,
-
Navara, Vladimir
- - +
10. kolo dňa 2011/04/03 o 9:30
š.2  ŠK Doprastav E-9  ŠK Modra C3½:4½
3.1
Janos, Jozef
-
Mydlarik, Martin
½ - ½
3.2
Duben, Igor
-
Prielozny, Marek
1 - 0
3.3
Polacik, Igor
-
Sustak, Roman
1 - 0
3.4
Machalec, Vladimir
-
Kundrak, Vladimir
1 - 0
3.5
Michalko, Peter
-
Soldan, Jan
- - +
3.6
Tomanek, Rafael
-
Horvath, Marek
- - +
3.7
Priam, Stefan
-
Gallas, Lubomir
- - +
3.8
Ballo, Juraj
-
Belan, Julius
- - +
10. kolo dňa 2011/04/03 o 9:30
š.3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava-8  ŠK Doprastav D4½:3½
4.1
Micek, Jaroslav
-
Krajnak, Robert
0 - 1
4.2
Slacky, Stanislav
-
Vinarcik, Jan
1 - 0
4.3
Pytlik, Pavol
-
Farkas, Vladimir
1 - 0
4.4
Puchovsky, Ladislav
-
Jelenciak, Jozef
0 - 1
4.5
Svaralova, Monika
-
Raczko, Peter
1 - 0
4.6
Androvic, Peter
-
Goga, Frantisek
0 - 1
4.7
Gonda, Jan
-
Ulehla, Dag
½ - ½
4.8
Gremen, Tomas
-
Ardo, Peter
1 - 0
10. kolo dňa 2011/04/03 o 9:30
š.4  Slávia STU Bratislava B-7  ŠK DK Ružinov3 : 5
5.1
Cech, Dominik
-
Hricak, Vasil
½ - ½
5.2
Chovanec, Vladimir
-
Pinterova, Karolina
1 - 0
5.3
Labar, Eduard
-
Rezak, Milan
½ - ½
5.4
Bedac, Jozef
-
Kasanicky, Robert
½ - ½
5.5
Vlckova, Hana
-
Makuch, Martin
½ - ½
5.6
Lanik, Miroslav
-
Marcek, Jan
0 - 1
5.7
Brett nicht besetzt,
-
Prochaczka, Igor
- - +
5.8
Brett nicht besetzt,
-
Prochazka, Jaromir
- - +
11. kolo dňa 2011/04/17 o 9:30
š.6  ŠO Tatran-12  Apollo3½:4½
1.1
Riabov, Alexander
-
Frindt, Kornel
½ - ½
1.2
Bayer, Branislav
-
Rybajlak, Igor
½ - ½
1.3
Sipeky, Ladislav
-
Chrenko, Peter
1 - 0
1.4
Certik, Matej
-
Mihalik, Michal
½ - ½
1.5
Kucera, Michal
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
1.6
Sith, Jozef
-
Cacko, Jozef
0 - 1
1.7
Badura, Peter
-
Vanek, Richard
0 - 1
1.8
Galan, Anton
-
Krno, Vladimir
0 - 1
11. kolo dňa 2011/04/17 o 9:30
š.8  ŠK Doprastav D-4  Slávia STU Bratislava B6 : 2
3.1FM
Petrik, Karol
-
Cech, Dominik
1 - 0
3.2
Krajnak, Robert
-
Chovanec, Vladimir
1 - 0
3.3
Stanko, Ivan
-
Bedac, Jozef
0 - 1
3.4
Vinarcik, Jan
-
Koutny, Pavel
0 - 1
3.5
Farkas, Vladimir
-
Portes, Peter
1 - 0
3.6
Jelenciak, Jozef
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.7
Raczko, Peter
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.8
Goga, Frantisek
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
11. kolo dňa 2011/04/17 o 9:30
š.9  ŠK Modra C-3  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4 : 4
4.1
Mydlarik, Martin
-
Pytlik, Pavol
1 - 0
4.2
Prielozny, Marek
-
Foglar, Ivan
½ - ½
4.3
Kundrak, Vladimir
-
Svaralova, Monika
0 - 1
4.4
Soldan, Jan
-
Kis, Tomas
1 - 0
4.5
Horvath, Marek
-
Gremen, Tomas
0 - 1
4.6
Visnovsky, Marek
-
Beranek, Tomas
0 - 1
4.7
Hlubovic, Michal
-
Beno, Milan
1 - 0
4.8
Belan, Julius
-
Kosper, Peter
½ - ½
11. kolo dňa 2011/04/17 o 9:30
š.10  KŠ Pezinok B-2  ŠK Doprastav E3 : 5
5.1
Hartl, Jan
-
Duben, Igor
½ - ½
5.2
Hulla, Stanislav
-
Machalec, Vladimir
½ - ½
5.3
Berta, Martin
-
Danada, Ondrej
½ - ½
5.4
Pobuda, Tibor
-
Orosi, Peter
0 - 1
5.5
Navara, Vladimir
-
Danada, Tomas
0 - 1
5.6
Hajtmanek, Stanislav
-
Vrba, Michal
½ - ½
5.7
Ptak, Jozef
-
Karas, Marek
½ - ½
5.8
Mrkvik, Jan
-
Karas, Juraj
½ - ½
11. kolo dňa 2011/04/17 o 9:30
š.11  ŠK Slovan Bratislava D-1  ŠK STRELEC DNV B4 : 4
6.1
Sulek, Viliam
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
6.2
Slapak, Zdenek
-
Szollos, Ondrej
0 - 1
6.3
Bednar, Miroslav
-
Antala, Jan
0 - 1
6.4
Hudec, Jan
-
Prikler, Bruno
0 - 1
6.5
Cambel, Vladimir
-
Jurcak, Marian
1 - 0
6.6
Sturc, Gustav
-
Adamcik, Tomas
1 - 0
6.7
Sturc, Jan
-
Hurban, Martin
1 - 0
6.8
Kollar, Jan Marek
-
Sosovicka, Matej
1 - 0