TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr4351.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1Doprastav G * 3764562555,50
2Tatran B * 47652554,50
3Strelec C5 * 24555662551,50
4Pezinok B6 * 364572253,50
5Lab4 * 5442146,50
6Apollo B1435 * 3661646,00
7Senec2335 * 562451642,00
8Ruzinov323 * 6551542,50
9Modra C1422 * 747839,00
10KSN434621 * 43633,50
11Ivanka322424344 * 4535,50
12Tatran C232133154 * 428,00

Súpisky družstiev

  12. KSN (Elo Ø:1685 / TB1: 6 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Kovac Andrej181118731811SVK3158149127675,010,01916
2Padysak Tomas186301863SVK31646,011,01643
3Michalko Matej175517491755SVK3161149123172,58,01576
4Michalko Peter172815561728SVK3162149114006,59,01725
5Solar Andrej163301633SVK31683,510,01398
6Sebo Viktor169201692SVK31693,511,01389
7Rozarova Katarina147601476SVK31671,59,01127
8Kordos Adam151801518SVK31570,57,0978
9Kevicka Lucia147101471SVK37341,03,01275
10Sklars Tomas143201432SVK43052,06,01275
11Kimerling Martin142901429SVK40471,53,01400
12Padysak Matus143001430SVK31630,00,00
13Rohacek Pavol135001350SVK31660,01,00
14Michalkova Martina135001350SVK41580,00,00
15Macko Peter135001350SVK44950,00,00
16Macko Miroslav135001350SVK44940,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  10. KSN (Elo Ø:1685, TB1: 6 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Kovac Andrej181118731811SVK1491276731581001½½1½½05,0101916
2Padysak Tomas186301863SVK31640½½½11½10016,0111643
3Michalko Matej175517491755SVK1491231731610000½1012,581576
4Michalko Peter172815561728SVK1491140031620½11111106,591725
5Solar Andrej163301633SVK3168½001½100½03,5101398
6Sebo Viktor169201692SVK31691½½½10000003,5111389
7Rozarova Katarina147601476SVK316700½0000101,591127
8Kordos Adam151801518SVK3157½0000000,57978
9Kevicka Lucia147101471SVK37341001,031275
10Sklars Tomas143201432SVK43050101002,061275
11Kimerling Martin142901429SVK404710½1,531400
13Rohacek Pavol135001350SVK316600,010

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2006/10/21 o 15:00
š.1  Lab-12  KSN4 : 4
1.1
Simkovic, Eduard
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.2
Chabada, Tomas
-
Padysak, Tomas
1 - 0
1.3
Kahanek, Jaroslav
-
Solar, Andrej
½ - ½
1.4
Havlik, Milan
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.5
Podmajersky, Jan
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.6
Merka, Peter
-
Kordos, Adam
½ - ½
1.7
Fusek, Peter
-
Kevicka, Lucia
0 - 1
1.8
Juza, Stefan
-
Sklars, Tomas
1 - 0
2. kolo dňa 2006/10/28 o 15:00
š.12  KSN-7  Modra C1 : 7
1.1
Padysak, Tomas
-
Kundrak, Vladimir
½ - ½
1.2
Michalko, Matej
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
1.3
Michalko, Peter
-
Sustak, Roman
0 - 1
1.4
Solar, Andrej
-
Soldan, Jan
0 - 1
1.5
Sebo, Viktor
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
1.6
Rozarova, Katarina
-
Hlubovic, Michal
0 - 1
1.7
Kordos, Adam
-
Visnovsky, Marek
0 - 1
1.8
Rohacek, Pavol
-
Horvath, Marek
0 - 1
3. kolo dňa 2006/11/11 o 15:00
š.2  Ruzinov-12  KSN6 : 2
1.1
Magyar, Frantisek
-
Kovac, Andrej
1 - 0
1.2
Prochaczka, Igor
-
Padysak, Tomas
½ - ½
1.3
Androvic, Peter
-
Michalko, Matej
1 - 0
1.4
Cacko, Jozef
-
Michalko, Peter
½ - ½
1.5
Matusek, Jan
-
Solar, Andrej
1 - 0
1.6
Zemianek, Juraj
-
Sebo, Viktor
½ - ½
1.7
Kuma, Rudolf
-
Rozarova, Katarina
½ - ½
1.8
Blanar, Alfred
-
Kordos, Adam
1 - 0
4. kolo dňa 2006/12/02 o 15:00
š.12  KSN-8  Pezinok B3 : 5
1.1
Kovac, Andrej
-
Hartl, Jan
0 - 1
1.2
Padysak, Tomas
-
Michal, Silvio
½ - ½
1.3
Michalko, Matej
-
Srna, Jan
0 - 1
1.4
Michalko, Peter
-
Navara, Vladimir
1 - 0
1.5
Sebo, Viktor
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
1.6
Rozarova, Katarina
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
1.7
Kevicka, Lucia
-
Berta, Martin
0 - 1
1.8
Sklars, Tomas
-
Feder, Marek
1 - 0
5. kolo dňa 2006/12/09 o 15:00
š.3  Senec-12  KSN2 : 6
1.1
Pusec, Pavel
-
Kovac, Andrej
0 - 1
1.2
Pozsar, Peter
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.3
Vitazka, Juraj
-
Michalko, Matej
1 - 0
1.4
Gyurcsi, Robert
-
Michalko, Peter
0 - 1
1.5
Cibik, Jan
-
Solar, Andrej
0 - 1
1.6
Ujhelyi, Matus
-
Sebo, Viktor
0 - 1
1.7
Meszaros, Laszlo
-
Sklars, Tomas
1 - 0
1.8
Ludwig, Anton
-
Kimerling, Martin
0 - 1
6. kolo dňa 2007/01/20 o 15:00
š.12  KSN-9  Ivanka4 : 4
1.1
Kovac, Andrej
-
Badura, Peter
½ - ½
1.2
Padysak, Tomas
-
Turcer, Peter
1 - 0
1.3
Michalko, Peter
-
Sranc, Igor
1 - 0
1.4
Solar, Andrej
-
Badura, Miroslav
½ - ½
1.5
Sebo, Viktor
-
Marko, Jan
0 - 1
1.6
Kevicka, Lucia
-
Vyletel, Roman
0 - 1
1.7
Sklars, Tomas
-
Sranc, Igor
1 - 0
1.8
Kimerling, Martin
-
Marcisin, Andrej
0 - 1
7. kolo dňa 2007/01/27 o 15:00
š.4  Tatran B-12  KSN4½:3½
1.1
Sorsak, Jozef
-
Kovac, Andrej
½ - ½
1.2
Galan, Anton
-
Padysak, Tomas
½ - ½
1.3
Garaj, Ivan
-
Michalko, Matej
½ - ½
1.4
Durdovic, Vladimir
-
Michalko, Peter
0 - 1
1.5
Fronc, Libor
-
Solar, Andrej
0 - 1
1.6
Povraznik, Peter
-
Sebo, Viktor
1 - 0
1.7
Smelko, Eduard
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.8
Skoviera, Luboslav
-
Kordos, Adam
1 - 0
8. kolo dňa 2007/02/10 o 15:00
š.12  KSN-10  Tatran C3 : 5
1.1
Kovac, Andrej
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
1.2
Padysak, Tomas
-
Kirylov, Julian
1 - 0
1.3
Michalko, Matej
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
1.4
Solar, Andrej
-
Brabec, Juraj
0 - 1
1.5
Sebo, Viktor
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
1.6
Rozarova, Katarina
-
Brhlovic, Juraj
0 - 1
1.7
Kordos, Adam
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
1.8
Sklars, Tomas
-
Kalita, Anton
0 - 1
9. kolo dňa 2007/02/24 o 15:00
š.5  Apollo B-12  KSN6½:1½
1.1
Rybajlak, Igor
-
Kovac, Andrej
½ - ½
1.2
Krno, Vladimir
-
Padysak, Tomas
1 - 0
1.3
Panik, Ladislav
-
Michalko, Matej
1 - 0
1.4
Cerovsky, Marian
-
Michalko, Peter
0 - 1
1.5
Parak, Maros
-
Solar, Andrej
1 - 0
1.6
Lachcina, Alojz
-
Sebo, Viktor
1 - 0
1.7
Jambrich, Jaromir
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.8
Vanek, Richard
-
Sklars, Tomas
1 - 0
10. kolo dňa 2007/03/24 o 15:00
š.12  KSN-11  Doprastav G4 : 4
1.1
Kovac, Andrej
-
Cibicek, Jozef
½ - ½
1.2
Padysak, Tomas
-
Vrba, Michal
0 - 1
1.3
Michalko, Matej
-
Nagy, Edmund
1 - 0
1.4
Michalko, Peter
-
Priam, Stefan
1 - 0
1.5
Solar, Andrej
-
Halasz, Michal
½ - ½
1.6
Sebo, Viktor
-
Orosi, Peter
0 - 1
1.7
Rozarova, Katarina
-
Kysel, Jozef
1 - 0
1.8
Kordos, Adam
-
Meszaros, Vojtech
0 - 1
11. kolo dňa 2007/03/31 o 15:00
š.6  Strelec C-12  KSN6½:1½
1.1
Antala, Jan
-
Kovac, Andrej
1 - 0
1.2
Sosovicka, Juraj
-
Padysak, Tomas
0 - 1
1.3
Jurcak, Marian
-
Michalko, Peter
1 - 0
1.4
Bartak, Lubomir
-
Solar, Andrej
1 - 0
1.5
Durica, Andrej
-
Sebo, Viktor
1 - 0
1.6
Kosiba, Ivan
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.7
Vasil, Patrik
-
Kordos, Adam
1 - 0
1.8
Sosovicka, Matej
-
Kimerling, Martin
½ - ½

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Halasz Michal182318831823Doprastav G8,51177,361698
2Srna Jan205020412050Pezinok B8,01172,731788
3Badura Miroslav172101721Ivanka8,01172,741711
4Jurcak Marian186218741862Strelec C7,51168,231696
5Tomanek Rafael203119982031Doprastav G7,0977,821811
6Skoviera Luboslav180201802Tatran B7,0977,871620
7Povraznik Peter165701657Tatran B7,01070,051652
8Cibicek Jozef199419811994Doprastav G7,01163,611983
9Michalko Peter172815561728KSN6,5972,231725
10Hajtmanek Stanislav184717841847Pezinok B6,5972,251566
11Podmajersky Jan170801708Lab6,51065,041571
12Janos Jozef223522352235Tatran B6,0875,012152
13Pobuda Tibor159501595Pezinok B6,0966,761583
14Ujhelyi Matus166418551664Senec6,01060,061520
15Padysak Tomas186301863KSN6,01154,511643
16Orosi Peter187001870Doprastav G5,5691,771801
17Janik Samuel188101881Tatran B5,5778,641630
18Magyar Frantisek210420672104Ruzinov5,5868,812077
19Vrba Michal197719841977Doprastav G5,5868,821622
20Smelko Eduard184901849Tatran B5,5868,861658
21Kahanek Jaroslav184501845Lab5,51055,021649
22Sranc Igor178801788Ivanka5,51055,031674
23Meszaros Laszlo172501725Senec5,51055,061535
24Panik Ladislav187701877Apollo B5,51150,021638
25Priam Stefan189519201895Doprastav G5,51150,051457
26Varga David228821842288Senec5,0683,312223
27Mydlarik Martin213021292130Modra C5,0771,412030
28Bartak Lubomir184601846Strelec C5,0771,441620
29Juza Stefan152501525Lab5,0771,471558
30Cerovsky Marian179901799Apollo B5,0862,541707
31Visnovsky Marek146801468Modra C5,0862,561495
32Blanar Alfred135001350Ruzinov5,0862,581495
33Kirylov Julian179301793Tatran C5,0955,611782
34Sosovicka Juraj196418101964Strelec C5,0955,621658
35Havlik Milan183401834Lab5,0955,631498
36Berta Martin168101681Pezinok B5,0955,671497
37Kuma Rudolf135001350Ruzinov5,0955,671443
38Kovac Andrej181118731811KSN5,01050,011916
39Antala Jan201919762019Strelec C5,01050,011801
40Androvic Peter203020112030Ruzinov5,01050,021542
41Prochaczka Igor206902069Ruzinov5,01145,511728
42Garaj Ivan182701827Tatran B5,01145,531678
43Michal Silvio213621352136Pezinok B4,5764,311667
44Gallas Lubomir179601796Modra C4,5764,341635
45Kosiba Ivan175601756Strelec C4,5764,351502
46Parak Maros172501725Apollo B4,5764,351502
47Vasil Patrik158701587Strelec C4,5764,361502
48Kolesar Rastislav190819071908Pezinok B4,5856,341502
49Hrubos Milan135001350Lab4,5856,361503
50Sustak Roman197801978Modra C4,51045,021772
51Just Jozef165919531659Apollo B4,51045,031577
52Soldan Jan180819941808Modra C4,51045,031471
53Zemianek Juraj163101631Ruzinov4,51045,051410
54Horvath Marek135001350Modra C4,51045,071410
55Simkovic Eduard187701877Lab4,51140,911907
56Turcer Peter183901839Ivanka4,51140,921574
57Vitazka Juraj177101771Senec4,51140,931611
58Zahorsky Michal174601746Tatran C4,51140,931575
59Matusek Jan180601806Ruzinov4,51140,941428
60Beles Milan209420942094Pezinok B4,0580,012050
61Vanek Richard135001350Apollo B4,0580,081640
62Pusec Pavel213721162137Senec4,0757,111680
63Jambrich Jaromir165901659Apollo B4,0757,161579
64Sosovicka Matej158601586Strelec C4,0850,071457
65Navara Vladimir189001890Pezinok B4,01040,041399
66Hlubovic Michal157901579Modra C4,01040,051462
67Vyletel Roman169801698Ivanka4,01040,061415
68Kalita Anton151301513Tatran C4,01040,071328
69Cacko Jozef190918331909Ruzinov4,01136,431475
70Merka Peter162601626Lab4,01136,451422
71Cibik Jan175301753Senec4,01136,451391
72Sorsak Jozef207920972079Tatran B3,5658,311735
73Chabada Tomas178201782Lab3,5658,321756
74Cambel Vladimir203420492034Pezinok B3,5658,321554
75Henc Marian192401924Doprastav G3,5658,341521
76Lachcina Alojz151301513Apollo B3,5658,351457
77Fronc Libor186701867Tatran B3,5750,041462
78Galan Anton188301883Tatran B3,5843,821587
79Krno Vladimir185401854Apollo B3,5938,911605
80Solar Andrej163301633KSN3,51035,041398
81Gyurcsi Robert173501735Senec3,51035,041361
82Marcisin Andrej154501545Ivanka3,51035,071290
83Badura Peter197319631973Ivanka3,51131,811801
84Pozsar Peter164101641Senec3,51131,821527
85Sebo Viktor169201692KSN3,51131,851389
86Durica Andrej176101761Strelec C3,0475,061714
87Simon Szilard166001660Senec3,0475,071593
88Nagy Edmund194819561948Doprastav G3,0560,031542
89Petrakovic Kamil180801808Modra C3,0560,031472
90Vavrak Jan172101721Tatran B3,0560,051472
91Ludwig Anton164501645Senec3,0560,071472
92Kundrak Vladimir199919461999Modra C3,0650,011721
93Bohacek Ludovit182901829Tatran C3,0837,521511
94Brabec Juraj182201822Tatran C2,5462,531655
95Cierny Kamil135001350Apollo B2,5462,571495
96Chabada Tomas147501475Lab2,5462,581495
97Hartl Jan217121582171Pezinok B2,5550,012040
98Kopcok Michal199201992Doprastav G2,5550,031844
99Marko Jan190319031903Ivanka2,5550,051400
100Ptak Jozef174501745Pezinok B2,5550,071400
101Fusek Peter160801608Lab2,5641,761507
102Kysel Jozef188801888Doprastav G2,5641,771343
103Michalko Matej175517491755KSN2,5831,321576
104Aubrecht Alexander149601496Tatran C2,5927,851439
105Rybajlak Igor195019991950Apollo B2,51025,011743
106Durovka Stefan182918831829Doprastav G2,0366,771525
107Chovanec Peter161401614Tatran B2,0366,781525
108Ochrana Ladislav203820942038Strelec C2,0450,011827
109Durdovic Vladimir183201832Tatran B2,0450,031439
110Perasin Marian176818991768Tatran C2,0450,041659
111Meszaros Vojtech174301743Doprastav G2,0450,071400
112Sranc Igor169601696Ivanka2,0540,071328
113Brhlovic Juraj155601556Tatran C2,0633,341347
114Sklars Tomas143201432KSN2,0633,371275
115Javorka Jan183901839Ivanka2,01020,031390
116Kassovic Jaroslav192019551920Strelec C1,5275,030
117Kimerling Martin142901429KSN1,5350,081400
118Elis Julius155301553Apollo B1,5437,571434
119Synovec Jozef158301583Strelec C1,5437,571313
120Rozarova Katarina147601476KSN1,5916,761127
121Granec Stefan192701927Tatran B1,01100,030
122Kunak Stanislav187201872Pezinok B1,01100,040
123Turtev Juraj191101911Doprastav G1,01100,050
124Gombos Vlastimil172301723Apollo B1,01100,050
125Jurica Patrik155101551Lab1,01100,060
126Lencucha Tibor174901749Pezinok B1,01100,060
127Lichner Peter163001630Strelec C1,01100,060
128Juhas Jan156701567Strelec C1,01100,080
129Szabo Ladislav135001350Lab1,01100,080
130Kosegi Marek196519631965Strelec C1,0250,020
131Hurban Martin174601746Strelec C1,0250,050
132Zitniak Jozef186301863Strelec C1,0333,331636
133Kevicka Lucia147101471KSN1,0333,361275
134Misanik Peter156801568Strelec C1,0333,371275
135Dolinsky Jaroslav206102061Tatran C1,0520,011766
136Federic Peter175201752Modra C0,5150,030
137Stancek Stefan175701757Tatran C0,5150,040
138Belej Marian174101741Ruzinov0,5150,060
139Koman Antonin165701657Pezinok B0,5150,080
140Ivanco Ladislav184201842Ruzinov0,5225,050
141Sokolsky Juraj155701557Tatran C0,5316,741127
142Caplovic Jan165501655Tatran C0,5510,061125
143Bartosova Eva135001350Modra C0,5510,071034
144Kordos Adam151801518KSN0,577,17978
145Jurica Jan147201472Lab0,010,040
146Furuc Milan176101761Lab0,010,040
147Juran Jan135001350Modra C0,010,050
148Hrnciar Marian148801488Lab0,010,060
149Prochazkova Maria173501735Apollo B0,010,060
150Bisak Viliam155101551Apollo B0,010,060


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Lab (Elo Ø:1757 / TB1: 21 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Simkovic Eduard187701877SVK16474,511,01907
2Chabada Tomas178201782SVK42343,56,01756
3Kahanek Jaroslav184501845SVK11285,510,01649
4Havlik Milan183401834SVK11275,09,01498
5Furuc Milan176101761SVK11290,01,00
6Podmajersky Jan170801708SVK11306,510,01571
7Jurica Patrik155101551SVK16501,01,00
8Jurica Jan147201472SVK16520,01,00
9Merka Peter162601626SVK16494,011,01422
10Bartalsky Branislav162101621SVK16510,00,00
11Fusek Peter160801608SVK43062,56,01507
12Hrubos Milan135001350SVK46544,58,01503
13Hrnciar Marian148801488SVK11330,01,00
14Szabo Ladislav135001350SVK44681,01,00
15Juza Stefan152501525SVK44665,07,01558
16Chabada Tomas147501475SVK42353,55,01495
17Matlovic Tomas142001420SVK16540,00,00
18Chovan Marek135001350SVK40870,00,00
  2. Ruzinov (Elo Ø:1892 / TB1: 15 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Magyar Frantisek210420672104SVK174914913186A4685,58,02077
2Prochaczka Igor206902069SVK17515,011,01728
3Androvic Peter203020112030SVK1747149055155,010,01542
4Cacko Jozef190918331909SVK58614913135A4664,011,01475
5Matusek Jan180601806SVK17454,511,01428
6Belej Marian174101741SVK17480,51,00
7Ivanco Ladislav184201842SVK17440,52,00
8Zemianek Juraj163101631SVK17534,510,01410
9Vrbensky Jozef158601586SVK17461,05,0819
10Kuma Rudolf135001350SVK43116,010,01443
11Slugenova Bozena145401454SVK17520,00,00
12Blanar Alfred135001350SVK06,09,01495
  3. Senec (Elo Ø:1842 / TB1: 16 / TB2: 42)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Varga David228821842288SVK112514911515B3335,06,02223
2Pusec Pavel213721162137SVK35714902338A3454,07,01680
3Pozsar Peter164101641SVK41613,511,01527
4Vitazka Juraj177101771SVK809A3464,511,01611
5Gyurcsi Robert173501735SVK31953,510,01361
6Cibik Jan175301753SVK31934,011,01391
7Ujhelyi Matus166418551664SVK321014913259B3346,010,01520
8Meszaros Laszlo172501725SVK32005,510,01535
9Simon Szilard166001660SVK32043,04,01593
10Ludwig Anton164501645SVK31993,05,01472
11Szabo Ladislav154401544SVK32060,00,00
12Mraz Miloslav144801448SVK32020,00,00
13Loisch Teodor135801358SVK31980,03,0723
14Vrbiar Tomas135001350SVK41630,00,00
  4. Tatran B (Elo Ø:1944 / TB1: 25 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Janos Jozef223522352235SVK266214902940A2446,08,02152
2Sorsak Jozef207920972079SVK2913149018463,56,01735
3Granec Stefan192701927SVK12811,01,00
4Galan Anton188301883SVK2583A2433,58,01587
5Garaj Ivan182701827SVK25855,011,01678
6Durdovic Vladimir183201832SVK20362,04,01439
7Fronc Libor186701867SVK12793,57,01462
8Janik Samuel188101881SVK12845,57,01630
9Povraznik Peter165701657SVK12897,010,01652
10Vavrak Jan172101721SVK1553,05,01472
11Stit Peter171001710SVK27980,00,00
12Smelko Eduard184901849SVK12965,58,01658
13Sarandi Ludovit170001700SVK12900,00,00
14Skripek Jan175901759SVK12950,00,00
15Buransky Jozef182601826SVK12760,01,00
16Skoviera Luboslav180201802SVK12947,09,01620
17Chovanec Peter161401614SVK12832,03,01525
18Vlcek Milan154201542SVK12970,00,00
19Baca Miroslav135001350SVK47870,00,00
  5. Apollo B (Elo Ø:1790 / TB1: 16 / TB2: 46)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Rybajlak Igor195019991950SVK592149084682,510,01743
2Krno Vladimir185401854SVK5853,59,01605
3Panik Ladislav187701877SVK5885,511,01638
4Just Jozef165919531659SVK589149082984,510,01577
5Cerovsky Marian179901799SVK1990A4966,09,01707
6Parak Maros172501725SVK5875,58,01502
7Gombos Vlastimil172301723SVK5941,01,00
8Prochazkova Maria173501735SVK6010,01,00
9Lachcina Alojz151301513SVK5964,57,01457
10Jambrich Jaromir165901659SVK5915,08,01579
11Bisak Viliam155101551SVK5990,01,00
12Elis Julius155301553SVK6001,54,01434
13Cierny Kamil135001350SVK40722,54,01495
14Polakovic Pavol135001350SVK40730,00,00
15Janecek Ivan135001350SVK5950,00,00
16Vanek Richard135001350SVK48324,05,01640
  6. Strelec C (Elo Ø:1935 / TB1: 25 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Ochrana Ladislav203820942038SVK22114909022A5442,04,01827
2Antala Jan201919762019SVK179614910624A5395,010,01801
3Kosegi Marek196519631965SVK180514909006A5431,02,00
4Sosovicka Juraj196418101964SVK180014911418B5325,09,01658
5Kassovic Jaroslav192019551920SVK2897149089801,52,00
6Zitniak Jozef186301863SVK2251,03,01636
7Jurcak Marian186218741862SVK1797149080507,511,01696
8Bartak Lubomir184601846SVK28865,07,01620
9Durica Andrej176101761SVK2283,04,01714
10Kosiba Ivan175601756SVK18064,57,01502
11Hurban Martin174601746SVK38331,02,00
12Lichner Peter163001630SVK2221,01,00
13Vasil Patrik158701587SVK2234,57,01502
14Sosovicka Matej158601586SVK37376,010,01457
15Synovec Jozef158301583SVK38041,54,01313
16Niznansky Milan144001440SVK2360,00,00
17Misanik Peter156801568SVK36601,03,01275
18Juhas Jan156701567SVK18101,01,00
  7. Modra C (Elo Ø:1883 / TB1: 8 / TB2: 39)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Kundrak Vladimir199919461999SVK324114908077A1663,06,01721
2Mydlarik Martin213021292130SVK85414904829A1655,07,02030
3Sustak Roman197801978SVK8614,510,01772
4Soldan Jan180819941808SVK859149056394,510,01471
5Petrakovic Kamil180801808SVK8623,05,01472
6Gallas Lubomir179601796SVK12354,57,01635
7Federic Peter175201752SVK8440,51,00
8Bartos Miloslav178901789SVK8370,00,00
9Belan Julius167901679SVK8380,06,0723
10Kratochvila Jakub166201662SVK8500,00,00
11Hlubovic Michal157901579SVK8454,010,01462
12Kison Jan156701567SVK8470,00,00
13Dolezalova Gabriela152401524SVK14420,00,00
14Visnovsky Marek146801468SVK43815,08,01495
15Juran Jan135001350SVK43800,01,00
16Horvath Marek135001350SVK46814,510,01410
17Hronec Marian135001350SVK25920,00,00
18Bartosova Eva135001350SVK46800,55,01034
19Cizmarik Frantisek145501455SVK8400,00,00
20Klempa Roman135001350SVK46820,01,00
  8. Pezinok B (Elo Ø:2019 / TB1: 22 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Hartl Jan217121582171SVK289314906732A1272,55,02040
2Michal Silvio213621352136SVK122414904330A2934,57,01667
3Beles Milan209420942094SVK122514913020A1264,05,02050
4Cambel Vladimir203420492034SVK10214908930A4673,56,01554
5Srna Jan205020412050SVK1231149085498,011,01788
6Kunak Stanislav187201872SVK12181,01,00
7Kolesar Rastislav190819071908SVK111014910071B2924,58,01502
8Khandl Stefan185118841851SVK1233149089990,00,00
9Lencucha Tibor174901749SVK12191,01,00
10Navara Vladimir189001890SVK12214,010,01399
11Hajtmanek Stanislav184717841847SVK1238149073996,59,01566
12Pobuda Tibor159501595SVK12346,09,01583
13Ptak Jozef174501745SVK12372,55,01400
14Koman Antonin165701657SVK12230,51,00
15Berta Martin168101681SVK46235,09,01497
16Mikovic Stefan160601606SVK12170,00,00
17Gavornik Miroslav156801568SVK12220,00,00
18Gajdos Miroslav147601476SVK12300,00,00
19Cernuska Peter135001350SVK43920,00,00
20Feder Marek142501425SVK43090,01,00
  9. Ivanka (Elo Ø:1807 / TB1: 5 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Badura Peter197319631973SVK2859149104623,511,01801
2Turcer Peter183901839SVK28634,511,01574
3Javorka Jan183901839SVK28622,010,01390
4Sranc Igor178801788SVK28605,510,01674
5Badura Miroslav172101721SVK28588,011,01711
6Marko Jan190319031903SVK32314911345A5872,55,01400
7Vyletel Roman169801698SVK37944,010,01415
8Sranc Igor169601696SVK28612,05,01328
9Lancaric Vladimir159901599SVK28640,04,0723
10Marcisin Andrej154501545SVK28673,510,01290
11Sandor Eduard153901539SVK28650,01,00
  10. Tatran C (Elo Ø:1804 / TB1: 4 / TB2: 28)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Dolinsky Jaroslav206102061SVK47551,05,01766
2Kirylov Julian179301793SVK12865,09,01782
3Bohacek Ludovit182901829SVK12733,08,01511
4Brabec Juraj182201822SVK12742,54,01655
5Zahorsky Michal174601746SVK12984,511,01575
6Perasin Marian176818991768SVK1511149112482,04,01659
7Stancek Stefan175701757SVK12930,51,00
8Sokolsky Juraj155701557SVK768A5520,54,01127
9Brhlovic Juraj155601556SVK12752,06,01347
10Aubrecht Alexander149601496SVK12722,510,01439
11Caplovic Jan165501655SVK12770,55,01125
12Kalita Anton151301513SVK12854,011,01328
13Filippi Pavol157101571SVK12780,00,00
14Zuzik Emil153301533SVK12990,02,00
15Sibert Adam138301383SVK12910,02,00
16Hrabovsky Pavol135001350SVK12820,01,00
  11. Doprastav G (Elo Ø:1962 / TB1: 25 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Cibicek Jozef199419811994SVK329014911272A3217,011,01983
2Tomanek Rafael203119982031SVK2691149072167,09,01811
3Vrba Michal197719841977SVK265214909790A3265,58,01622
4Kopcok Michal199201992SVK26692,55,01844
5Nagy Edmund194819561948SVK136149083283,05,01542
6Henc Marian192401924SVK28953,56,01521
7Priam Stefan189519201895SVK2683149038145,511,01457
8Turtev Juraj191101911SVK41441,01,00
9Halasz Michal182318831823SVK2660149082718,511,01698
10Kersten Juraj192201922SVK26660,00,00
11Ardo Peter188201882SVK28850,00,00
12Durovka Stefan182918831829SVK2657149096422,03,01525
13Orosi Peter187001870SVK1415,56,01801
14Kysel Jozef188801888SVK26732,56,01343
15Meszaros Vojtech174301743SVK26792,04,01400
16Kis Ladislav174601746SVK26670,00,00
17Musil Peter170501705SVK29010,00,00
18Ruzicka Miroslav164201642SVK29100,01,00
19Beer Michal150101501SVK38700,01,00
20Rintel Boris156601566SVK26850,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Doprastav G (Elo Ø:1962, TB1: 25 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Cibicek Jozef199419811994SVK149112723290A32110½110011½17,0111983
2Tomanek Rafael203119982031SVK1490721626911111½0½117,091811
3Vrba Michal197719841977SVK149097902652A326½½11½1015,581622
4Kopcok Michal199201992SVK2669½0½1½2,551844
5Nagy Edmund194819561948SVK14908328136111003,051542
6Henc Marian192401924SVK289501½0113,561521
7Priam Stefan189519201895SVK14903814268301½10½1½½0½5,5111457
8Turtev Juraj191101911SVK414411,010
9Halasz Michal182318831823SVK14908271266011110½11½½18,5111698
12Durovka Stefan182918831829SVK1490964226571102,031525
13Orosi Peter187001870SVK1411½11115,561801
14Kysel Jozef188801888SVK2673½½½1002,561343
15Meszaros Vojtech174301743SVK267910012,041400
18Ruzicka Miroslav164201642SVK291000,010
19Beer Michal150101501SVK387000,010
  2. Tatran B (Elo Ø:1944, TB1: 25 / TB2: 54,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Janos Jozef223522352235SVK149029402662A2441½½11½1½6,082152
2Sorsak Jozef207920972079SVK14901846291310½1013,561735
3Granec Stefan192701927SVK128111,010
4Galan Anton188301883SVK2583A243½00½½1103,581587
5Garaj Ivan182701827SVK2585½½½½00½½1105,0111678
6Durdovic Vladimir183201832SVK203611002,041439
7Fronc Libor186701867SVK12790½111003,571462
8Janik Samuel188101881SVK1284½1110115,571630
9Povraznik Peter165701657SVK12891½1½½1101½7,0101652
10Vavrak Jan172101721SVK155½1½½½3,051472
12Smelko Eduard184901849SVK12961101½1½½5,581658
15Buransky Jozef182601826SVK127600,010
16Skoviera Luboslav180201802SVK1294111½1101½7,091620
17Chovanec Peter161401614SVK12831012,031525
  3. Strelec C (Elo Ø:1935, TB1: 25 / TB2: 51,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Ochrana Ladislav203820942038SVK14909022221A544½10½2,041827
2Antala Jan201919762019SVK149106241796A53901100½0½115,0101801
3Kosegi Marek196519631965SVK149090061805A543101,020
4Sosovicka Juraj196418101964SVK149114181800B5320011½½1105,091658
5Kassovic Jaroslav192019551920SVK1490898028971½1,520
6Zitniak Jozef186301863SVK2250101,031636
7Jurcak Marian186218741862SVK1490805017971½0110110117,5111696
8Bartak Lubomir184601846SVK2886011½1½15,071620
9Durica Andrej176101761SVK22810113,041714
10Kosiba Ivan175601756SVK18060½110114,571502
11Hurban Martin174601746SVK3833101,020
12Lichner Peter163001630SVK22211,010
13Vasil Patrik158701587SVK223101½1014,571502
14Sosovicka Matej158601586SVK3737+½1+11000½6,0101457
15Synovec Jozef158301583SVK3804½0101,541313
17Misanik Peter156801568SVK36600101,031275
18Juhas Jan156701567SVK181011,010
  4. Pezinok B (Elo Ø:2019, TB1: 22 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Hartl Jan217121582171SVK149067322893A127½01½½2,552040
2Michal Silvio213621352136SVK149043301224A29301½11104,571667
3Beles Milan209420942094SVK149130201225A1261½11½4,052050
4Cambel Vladimir203420492034SVK14908930102A46701½0113,561554
5Srna Jan205020412050SVK149085491231111100½½1118,0111788
6Kunak Stanislav187201872SVK121811,010
7Kolesar Rastislav190819071908SVK149100711110B2920½½1110½4,581502
9Lencucha Tibor174901749SVK121911,010
10Navara Vladimir189001890SVK12210100100½1½4,0101399
11Hajtmanek Stanislav184717841847SVK149073991238½11½11½016,591566
12Pobuda Tibor159501595SVK12341½101011½6,091583
13Ptak Jozef174501745SVK1237½01½½2,551400
14Koman Antonin165701657SVK1223½0,510
15Berta Martin168101681SVK46230111100105,091497
20Feder Marek142501425SVK430900,010
  5. Lab (Elo Ø:1757, TB1: 21 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Simkovic Eduard187701877SVK1647001½11010004,5111907
2Chabada Tomas178201782SVK4234101½103,561756
3Kahanek Jaroslav184501845SVK1128½0111000115,5101649
4Havlik Milan183401834SVK11270½1½½½1½½5,091498
5Furuc Milan176101761SVK112900,010
6Podmajersky Jan170801708SVK1130111½0011106,5101571
7Jurica Patrik155101551SVK165011,010
8Jurica Jan147201472SVK165200,010
9Merka Peter162601626SVK1649½100000101½4,0111422
11Fusek Peter160801608SVK43060½½½102,561507
12Hrubos Milan135001350SVK4654½00110114,581503
13Hrnciar Marian148801488SVK113300,010
14Szabo Ladislav135001350SVK446811,010
15Juza Stefan152501525SVK446611101105,071558
16Chabada Tomas147501475SVK42351½+103,551495
  6. Apollo B (Elo Ø:1790, TB1: 16 / TB2: 46)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Rybajlak Igor195019991950SVK14908468592½½½00000½½2,5101743
2Krno Vladimir185401854SVK5850100½01013,591605
3Panik Ladislav187701877SVK5881110½00½10½5,5111638
4Just Jozef165919531659SVK14908298589010½1½0½½½4,5101577
5Cerovsky Marian179901799SVK1990A4961+01111006,091707
6Parak Maros172501725SVK5871½+101105,581502
7Gombos Vlastimil172301723SVK59411,010
8Prochazkova Maria173501735SVK60100,010
9Lachcina Alojz151301513SVK596½+001114,571457
10Jambrich Jaromir165901659SVK591½1+0½0115,081579
11Bisak Viliam155101551SVK59900,010
12Elis Julius155301553SVK6001½001,541434
13Cierny Kamil135001350SVK4072½0112,541495
16Vanek Richard135001350SVK4832011114,051640
  7. Senec (Elo Ø:1842, TB1: 16 / TB2: 42)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Varga David228821842288SVK149115151125B3331111½½5,062223
2Pusec Pavel213721162137SVK14902338357A34500011114,071680
3Pozsar Peter164101641SVK4161000½011½½003,5111527
4Vitazka Juraj177101771SVK809A3460½½01010½014,5111611
5Gyurcsi Robert173501735SVK31951000½0½10½3,5101361
6Cibik Jan175301753SVK3193100½0½001104,0111391
7Ujhelyi Matus166418551664SVK149132593210B33410110½11½06,0101520
8Meszaros Laszlo172501725SVK320010½11001015,5101535
9Simon Szilard166001660SVK320411103,041593
10Ludwig Anton164501645SVK3199½101½3,051472
13Loisch Teodor135801358SVK31980000,03723
  8. Ruzinov (Elo Ø:1892, TB1: 15 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Magyar Frantisek210420672104SVK149131861749A4681101½1015,582077
2Prochaczka Igor206902069SVK175101½00½1½1½05,0111728
3Androvic Peter203020112030SVK149055151747001½11001½5,0101542
4Cacko Jozef190918331909SVK14913135586A466½1½10½0½0004,0111475
5Matusek Jan180601806SVK17451011000100½4,5111428
6Belej Marian174101741SVK1748½0,510
7Ivanco Ladislav184201842SVK17440½0,520
8Zemianek Juraj163101631SVK17530½½0½10½½14,5101410
9Vrbensky Jozef158601586SVK17460000+1,05819
10Kuma Rudolf135001350SVK431110½0½½1½1+6,0101443
12Blanar Alfred135001350SVK001011101+6,091495
  9. Modra C (Elo Ø:1883, TB1: 8 / TB2: 39)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Kundrak Vladimir199919461999SVK149080773241A166½½01103,061721
2Mydlarik Martin213021292130SVK14904829854A1651111½½05,072030
3Sustak Roman197801978SVK861110½1001004,5101772
4Soldan Jan180819941808SVK1490563985910½101½½004,5101471
5Petrakovic Kamil180801808SVK862101½½3,051472
6Gallas Lubomir179601796SVK12351½11½½04,571635
7Federic Peter175201752SVK844½0,510
9Belan Julius167901679SVK8380000000,06723
11Hlubovic Michal157901579SVK8450100½1½0014,0101462
14Visnovsky Marek146801468SVK438111½1100½5,081495
15Juran Jan135001350SVK438000,010
16Horvath Marek135001350SVK46810111½00½½04,5101410
18Bartosova Eva135001350SVK46800½0000,551034
20Klempa Roman135001350SVK468200,010
  11. Ivanka (Elo Ø:1807, TB1: 5 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Badura Peter197319631973SVK1491046228590½01½½001003,5111801
2Turcer Peter183901839SVK2863½000001½1½14,5111574
3Javorka Jan183901839SVK2862½00½½00½002,0101390
4Sranc Igor178801788SVK286001½10½101½5,5101674
5Badura Miroslav172101721SVK28580½11½½1½1118,0111711
6Marko Jan190319031903SVK14911345323A5871½½½02,551400
7Vyletel Roman169801698SVK37941½0001100½4,0101415
8Sranc Igor169601696SVK2861011002,051328
9Lancaric Vladimir159901599SVK286400000,04723
10Marcisin Andrej154501545SVK28670½001010013,5101290
11Sandor Eduard153901539SVK286500,010
  12. Tatran C (Elo Ø:1804, TB1: 4 / TB2: 28)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieRp
1Dolinsky Jaroslav206102061SVK4755100001,051766
2Kirylov Julian179301793SVK12861½½0100115,091782
3Bohacek Ludovit182901829SVK1273110000103,081511
4Brabec Juraj182201822SVK1274½1102,541655
5Zahorsky Michal174601746SVK12981½000011½0½4,5111575
6Perasin Marian176818991768SVK14911248151110½½2,041659
7Stancek Stefan175701757SVK1293½0,510
8Sokolsky Juraj155701557SVK768A552-00½0,541127
9Brhlovic Juraj155601556SVK12750001012,061347
10Aubrecht Alexander149601496SVK127201-000½1002,5101439
11Caplovic Jan165501655SVK12770000½0,551125
12Kalita Anton151301513SVK128500-110110004,0111328
14Zuzik Emil153301533SVK1299000,020
15Sibert Adam138301383SVK1291000,020
16Hrabovsky Pavol135001350SVK128200,010

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2006/10/21 o 15:00
š.2  Ruzinov-11  Doprastav G2½:5½
2.1
Prochaczka, Igor
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
2.2
Androvic, Peter
-
Tomanek, Rafael
0 - 1
2.3
Cacko, Jozef
-
Kopcok, Michal
½ - ½
2.4
Matusek, Jan
-
Priam, Stefan
1 - 0
2.5
Ivanco, Ladislav
-
Halasz, Michal
0 - 1
2.6
Zemianek, Juraj
-
Orosi, Peter
0 - 1
2.7
Vrbensky, Jozef
-
Meszaros, Vojtech
0 - 1
2.8
Kuma, Rudolf
-
Beer, Michal
1 - 0
1. kolo dňa 2006/10/21 o 15:00
š.3  Senec-10  Tatran C5 : 3
3.1
Pusec, Pavel
-
Kirylov, Julian
0 - 1
3.2
Pozsar, Peter
-
Bohacek, Ludovit
0 - 1
3.3
Vitazka, Juraj
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
3.4
Gyurcsi, Robert
-
Brhlovic, Juraj
1 - 0
3.5
Cibik, Jan
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
3.6
Ujhelyi, Matus
-
Caplovic, Jan
1 - 0
3.7
Meszaros, Laszlo
-
Kalita, Anton
1 - 0
3.8
Simon, Szilard
-
Sibert, Adam
1 - 0
1. kolo dňa 2006/10/21 o 15:00
š.4  Tatran B-9  Ivanka6 : 2
4.1
Janos, Jozef
-
Badura, Peter
1 - 0
4.2
Galan, Anton
-
Turcer, Peter
½ - ½
4.3
Garaj, Ivan
-
Javorka, Jan
½ - ½
4.4
Durdovic, Vladimir
-
Badura, Miroslav
1 - 0
4.5
Fronc, Libor
-
Vyletel, Roman
0 - 1
4.6
Povraznik, Peter
-
Lancaric, Vladimir
1 - 0
4.7
Smelko, Eduard
-
Marcisin, Andrej
1 - 0
4.8
Skoviera, Luboslav
-
Sandor, Eduard
1 - 0
1. kolo dňa 2006/10/21 o 15:00
š.5  Apollo B-8  Pezinok B5 : 3
5.1
Rybajlak, Igor
-
Hartl, Jan
½ - ½
5.2
Krno, Vladimir
-
Beles, Milan
0 - 1
5.3
Panik, Ladislav
-
Cambel, Vladimir
1 - 0
5.4
Just, Jozef
-
Srna, Jan
0 - 1
5.5
Cerovsky, Marian
-
Kolesar, Rastislav
1 - 0
5.6
Parak, Maros
-
Navara, Vladimir
1 - 0
5.7
Jambrich, Jaromir
-
Hajtmanek, Stanislav
½ - ½
5.8
Elis, Julius
-
Berta, Martin
1 - 0
1. kolo dňa 2006/10/21 o 15:00
š.6  Strelec C-7  Modra C4½:3½
6.1
Ochrana, Ladislav
-
Kundrak, Vladimir
½ - ½
6.2
Antala, Jan
-
Sustak, Roman
0 - 1
6.3
Sosovicka, Juraj
-
Gallas, Lubomir
0 - 1
6.4
Jurcak, Marian
-
Hlubovic, Michal
1 - 0
6.5
Kosiba, Ivan
-
Visnovsky, Marek
0 - 1
6.6
Hurban, Martin
-
Horvath, Marek
1 - 0
6.7
Vasil, Patrik
-
Bartosova, Eva
1 - 0
6.8
Sosovicka, Matej
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
2. kolo dňa 2006/10/28 o 15:00
š.8  Pezinok B-6  Strelec C6 : 2
2.1
Michal, Silvio
-
Antala, Jan
0 - 1
2.2
Srna, Jan
-
Sosovicka, Juraj
1 - 0
2.3
Kolesar, Rastislav
-
Jurcak, Marian
½ - ½
2.4
Navara, Vladimir
-
Bartak, Lubomir
1 - 0
2.5
Hajtmanek, Stanislav
-
Hurban, Martin
1 - 0
2.6
Pobuda, Tibor
-
Vasil, Patrik
1 - 0
2.7
Ptak, Jozef
-
Sosovicka, Matej
½ - ½
2.8
Berta, Martin
-
Misanik, Peter
1 - 0
2. kolo dňa 2006/10/28 o 15:00
š.9  Ivanka-5  Apollo B2 : 6
3.1
Badura, Peter
-
Rybajlak, Igor
½ - ½
3.2
Turcer, Peter
-
Krno, Vladimir
0 - 1
3.3
Javorka, Jan
-
Panik, Ladislav
0 - 1
3.4
Sranc, Igor
-
Just, Jozef
0 - 1
3.5
Badura, Miroslav
-
Parak, Maros
½ - ½
3.6
Vyletel, Roman
-
Lachcina, Alojz
½ - ½
3.7
Lancaric, Vladimir
-
Jambrich, Jaromir
0 - 1
3.8
Marcisin, Andrej
-
Elis, Julius
½ - ½
2. kolo dňa 2006/10/28 o 15:00
š.10  Tatran C-4  Tatran B3 : 5
4.1
Kirylov, Julian
-
Garaj, Ivan
½ - ½
4.2
Brabec, Juraj
-
Fronc, Libor
½ - ½
4.3
Zahorsky, Michal
-
Janik, Samuel
½ - ½
4.4
Stancek, Stefan
-
Vavrak, Jan
½ - ½
4.5
Brhlovic, Juraj
-
Smelko, Eduard
0 - 1
4.6
Aubrecht, Alexander
-
Buransky, Jozef
1 - 0
4.7
Kalita, Anton
-
Skoviera, Luboslav
0 - 1
4.8
Hrabovsky, Pavol
-
Chovanec, Peter
0 - 1
2. kolo dňa 2006/10/28 o 15:00
š.11  Doprastav G-3  Senec6 : 2
5.1
Cibicek, Jozef
-
Varga, David
0 - 1
5.2
Tomanek, Rafael
-
Pozsar, Peter
1 - 0
5.3
Vrba, Michal
-
Vitazka, Juraj
½ - ½
5.4
Nagy, Edmund
-
Gyurcsi, Robert
1 - 0
5.5
Priam, Stefan
-
Cibik, Jan
1 - 0
5.6
Halasz, Michal
-
Ujhelyi, Matus
1 - 0
5.7
Durovka, Stefan
-
Meszaros, Laszlo
1 - 0
5.8
Kysel, Jozef
-
Ludwig, Anton
½ - ½
2. kolo dňa 2006/10/28 o 15:00
š.1  Lab-2  Ruzinov4½:3½
6.1
Simkovic, Eduard
-
Magyar, Frantisek
0 - 1
6.2
Kahanek, Jaroslav
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
6.3
Podmajersky, Jan
-
Androvic, Peter
1 - 0
6.4
Jurica, Jan
-
Cacko, Jozef
0 - 1
6.5
Merka, Peter
-
Matusek, Jan
1 - 0
6.6
Hrubos, Milan
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
6.7
Juza, Stefan
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
6.8
Chabada, Tomas
-
Blanar, Alfred
1 - 0
3. kolo dňa 2006/11/11 o 15:00
š.3  Senec-1  Lab3 : 5
2.1
Pusec, Pavel
-
Simkovic, Eduard
0 - 1
2.2
Pozsar, Peter
-
Kahanek, Jaroslav
0 - 1
2.3
Vitazka, Juraj
-
Havlik, Milan
½ - ½
2.4
Cibik, Jan
-
Podmajersky, Jan
0 - 1
2.5
Ujhelyi, Matus
-
Merka, Peter
1 - 0
2.6
Meszaros, Laszlo
-
Fusek, Peter
½ - ½
2.7
Simon, Szilard
-
Hrubos, Milan
1 - 0
2.8
Loisch, Teodor
-
Juza, Stefan
0 - 1
3. kolo dňa 2006/11/11 o 15:00
š.4  Tatran B-11  Doprastav G4½:3½
3.1
Janos, Jozef
-
Cibicek, Jozef
½ - ½
3.2
Galan, Anton
-
Tomanek, Rafael
0 - 1
3.3
Garaj, Ivan
-
Vrba, Michal
½ - ½
3.4
Fronc, Libor
-
Kopcok, Michal
1 - 0
3.5
Janik, Samuel
-
Henc, Marian
1 - 0
3.6
Povraznik, Peter
-
Priam, Stefan
½ - ½
3.7
Smelko, Eduard
-
Halasz, Michal
0 - 1
3.8
Skoviera, Luboslav
-
Meszaros, Vojtech
1 - 0
3. kolo dňa 2006/11/11 o 15:00
š.5  Apollo B-10  Tatran C5½:2½
4.1
Rybajlak, Igor
-
Kirylov, Julian
½ - ½
4.2
Krno, Vladimir
-
Bohacek, Ludovit
0 - 1
4.3
Panik, Ladislav
-
Zahorsky, Michal
1 - 0
4.4
Just, Jozef
-
Perasin, Marian
0 - 1
4.5
Cerovsky, Marian
-
Sokolsky, Juraj
+ - -
4.6
Parak, Maros
-
Aubrecht, Alexander
+ - -
4.7
Lachcina, Alojz
-
Kalita, Anton
+ - -
4.8
Jambrich, Jaromir
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3. kolo dňa 2006/11/11 o 15:00
š.6  Strelec C-9  Ivanka6 : 2
5.1
Ochrana, Ladislav
-
Badura, Peter
1 - 0
5.2
Kosegi, Marek
-
Turcer, Peter
1 - 0
5.3
Sosovicka, Juraj
-
Javorka, Jan
1 - 0
5.4
Zitniak, Jozef
-
Sranc, Igor
0 - 1
5.5
Jurcak, Marian
-
Badura, Miroslav
0 - 1
5.6
Bartak, Lubomir
-
Vyletel, Roman
1 - 0
5.7
Durica, Andrej
-
Sranc, Igor
1 - 0
5.8
Sosovicka, Matej
-
Marcisin, Andrej
1 - 0
3. kolo dňa 2006/11/11 o 15:00
š.7  Modra C-8  Pezinok B4 : 4
6.1
Mydlarik, Martin
-
Hartl, Jan
1 - 0
6.2
Sustak, Roman
-
Michal, Silvio
0 - 1
6.3
Soldan, Jan
-
Srna, Jan
0 - 1
6.4
Petrakovic, Kamil
-
Navara, Vladimir
1 - 0
6.5
Hlubovic, Michal
-
Hajtmanek, Stanislav
0 - 1
6.6
Visnovsky, Marek
-
Pobuda, Tibor
½ - ½
6.7
Horvath, Marek
-
Ptak, Jozef
1 - 0
6.8
Bartosova, Eva
-
Koman, Antonin
½ - ½
4. kolo dňa 2006/12/02 o 15:00
š.9  Ivanka-7  Modra C4 : 4
2.1
Badura, Peter
-
Kundrak, Vladimir
1 - 0
2.2
Turcer, Peter
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
2.3
Javorka, Jan
-
Sustak, Roman
½ - ½
2.4
Sranc, Igor
-
Soldan, Jan
½ - ½
2.5
Badura, Miroslav
-
Petrakovic, Kamil
1 - 0
2.6
Vyletel, Roman
-
Gallas, Lubomir
0 - 1
2.7
Sranc, Igor
-
Hlubovic, Michal
1 - 0
2.8
Lancaric, Vladimir
-
Visnovsky, Marek
0 - 1
4. kolo dňa 2006/12/02 o 15:00
š.10  Tatran C-6  Strelec C2 : 6
3.1
Dolinsky, Jaroslav
-
Ochrana, Ladislav
1 - 0
3.2
Kirylov, Julian
-
Antala, Jan
0 - 1
3.3
Zahorsky, Michal
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
3.4
Perasin, Marian
-
Zitniak, Jozef
0 - 1
3.5
Aubrecht, Alexander
-
Jurcak, Marian
0 - 1
3.6
Caplovic, Jan
-
Bartak, Lubomir
0 - 1
3.7
Kalita, Anton
-
Durica, Andrej
1 - 0
3.8
Brett nicht besetzt,
-
Sosovicka, Matej
- - +
4. kolo dňa 2006/12/02 o 15:00
š.11  Doprastav G-5  Apollo B7 : 1
4.1
Cibicek, Jozef
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
4.2
Tomanek, Rafael
-
Panik, Ladislav
1 - 0
4.3
Kopcok, Michal
-
Just, Jozef
½ - ½
4.4
Nagy, Edmund
-
Cerovsky, Marian
1 - 0
4.5
Henc, Marian
-
Lachcina, Alojz
1 - 0
4.6
Priam, Stefan
-
Jambrich, Jaromir
1 - 0
4.7
Halasz, Michal
-
Elis, Julius
1 - 0
4.8
Kysel, Jozef
-
Cierny, Kamil
½ - ½
4. kolo dňa 2006/12/02 o 15:00
š.1  Lab-4  Tatran B2½:5½
5.1
Simkovic, Eduard
-
Janos, Jozef
½ - ½
5.2
Havlik, Milan
-
Galan, Anton
1 - 0
5.3
Podmajersky, Jan
-
Garaj, Ivan
½ - ½
5.4
Merka, Peter
-
Durdovic, Vladimir
0 - 1
5.5
Hrubos, Milan
-
Fronc, Libor
0 - 1
5.6
Hrnciar, Marian
-
Povraznik, Peter
0 - 1
5.7
Juza, Stefan
-
Vavrak, Jan
0 - 1
5.8
Chabada, Tomas
-
Skoviera, Luboslav
½ - ½
4. kolo dňa 2006/12/02 o 15:00
š.2  Ruzinov-3  Senec3 : 5
6.1
Prochaczka, Igor
-
Varga, David
0 - 1
6.2
Androvic, Peter
-
Pozsar, Peter
½ - ½
6.3
Cacko, Jozef
-
Vitazka, Juraj
1 - 0
6.4
Matusek, Jan
-
Gyurcsi, Robert
1 - 0
6.5
Ivanco, Ladislav
-
Cibik, Jan
½ - ½
6.6
Zemianek, Juraj
-
Ujhelyi, Matus
0 - 1
6.7
Vrbensky, Jozef
-
Meszaros, Laszlo
0 - 1
6.8
Blanar, Alfred
-
Ludwig, Anton
0 - 1
5. kolo dňa 2006/12/09 o 15:00
š.4  Tatran B-2  Ruzinov6½:1½
2.1
Janos, Jozef
-
Magyar, Frantisek
1 - 0
2.2
Sorsak, Jozef
-
Prochaczka, Igor
1 - 0
2.3
Garaj, Ivan
-
Androvic, Peter
0 - 1
2.4
Fronc, Libor
-
Cacko, Jozef
1 - 0
2.5
Janik, Samuel
-
Matusek, Jan
1 - 0
2.6
Povraznik, Peter
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
2.7
Smelko, Eduard
-
Vrbensky, Jozef
1 - 0
2.8
Skoviera, Luboslav
-
Kuma, Rudolf
1 - 0
5. kolo dňa 2006/12/09 o 15:00
š.5  Apollo B-1  Lab3½:4½
3.1
Rybajlak, Igor
-
Simkovic, Eduard
0 - 1
3.2
Krno, Vladimir
-
Kahanek, Jaroslav
0 - 1
3.3
Panik, Ladislav
-
Havlik, Milan
½ - ½
3.4
Just, Jozef
-
Furuc, Milan
1 - 0
3.5
Cerovsky, Marian
-
Podmajersky, Jan
1 - 0
3.6
Parak, Maros
-
Merka, Peter
1 - 0
3.7
Lachcina, Alojz
-
Hrubos, Milan
0 - 1
3.8
Cierny, Kamil
-
Juza, Stefan
0 - 1
5. kolo dňa 2006/12/09 o 15:00
š.6  Strelec C-11  Doprastav G5 : 3
4.1
Antala, Jan
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
4.2
Sosovicka, Juraj
-
Tomanek, Rafael
½ - ½
4.3
Zitniak, Jozef
-
Vrba, Michal
0 - 1
4.4
Jurcak, Marian
-
Priam, Stefan
1 - 0
4.5
Durica, Andrej
-
Halasz, Michal
1 - 0
4.6
Kosiba, Ivan
-
Kysel, Jozef
½ - ½
4.7
Vasil, Patrik
-
Meszaros, Vojtech
1 - 0
4.8
Sosovicka, Matej
-
Ruzicka, Miroslav
1 - 0
5. kolo dňa 2006/12/09 o 15:00
š.7  Modra C-10  Tatran C7 : 1
5.1
Kundrak, Vladimir
-
Dolinsky, Jaroslav
1 - 0
5.2
Sustak, Roman
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
5.3
Soldan, Jan
-
Zahorsky, Michal
1 - 0
5.4
Petrakovic, Kamil
-
Sokolsky, Juraj
1 - 0
5.5
Gallas, Lubomir
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
5.6
Belan, Julius
-
Kalita, Anton
0 - 1
5.7
Visnovsky, Marek
-
Zuzik, Emil
1 - 0
5.8
Horvath, Marek
-
Sibert, Adam
1 - 0
5. kolo dňa 2006/12/09 o 15:00
š.8  Pezinok B-9  Ivanka4½:3½
6.1
Hartl, Jan
-
Badura, Peter
½ - ½
6.2
Michal, Silvio
-
Turcer, Peter
1 - 0
6.3
Beles, Milan
-
Javorka, Jan
½ - ½
6.4
Srna, Jan
-
Sranc, Igor
0 - 1
6.5
Kolesar, Rastislav
-
Badura, Miroslav
½ - ½
6.6
Hajtmanek, Stanislav
-
Vyletel, Roman
1 - 0
6.7
Pobuda, Tibor
-
Sranc, Igor
0 - 1
6.8
Berta, Martin
-
Marcisin, Andrej
1 - 0
6. kolo dňa 2007/01/20 o 15:00
š.10  Tatran C-8  Pezinok B1 : 7
2.1
Dolinsky, Jaroslav
-
Michal, Silvio
0 - 1
2.2
Bohacek, Ludovit
-
Cambel, Vladimir
0 - 1
2.3
Brabec, Juraj
-
Srna, Jan
1 - 0
2.4
Zahorsky, Michal
-
Kolesar, Rastislav
0 - 1
2.5
Sokolsky, Juraj
-
Navara, Vladimir
0 - 1
2.6
Aubrecht, Alexander
-
Hajtmanek, Stanislav
0 - 1
2.7
Kalita, Anton
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
2.8
Zuzik, Emil
-
Berta, Martin
0 - 1
6. kolo dňa 2007/01/20 o 15:00
š.11  Doprastav G-7  Modra C5½:2½
3.1
Cibicek, Jozef
-
Mydlarik, Martin
0 - 1
3.2
Vrba, Michal
-
Sustak, Roman
1 - 0
3.3
Kopcok, Michal
-
Soldan, Jan
1 - 0
3.4
Priam, Stefan
-
Gallas, Lubomir
½ - ½
3.5
Turtev, Juraj
-
Belan, Julius
1 - 0
3.6
Halasz, Michal
-
Hlubovic, Michal
½ - ½
3.7
Orosi, Peter
-
Horvath, Marek
½ - ½
3.8
Kysel, Jozef
-
Bartosova, Eva
1 - 0
6. kolo dňa 2007/01/20 o 15:00
š.1  Lab-6  Strelec C4 : 4
4.1
Simkovic, Eduard
-
Antala, Jan
1 - 0
4.2
Chabada, Tomas
-
Kassovic, Jaroslav
0 - 1
4.3
Kahanek, Jaroslav
-
Jurcak, Marian
1 - 0
4.4
Havlik, Milan
-
Bartak, Lubomir
½ - ½
4.5
Podmajersky, Jan
-
Kosiba, Ivan
0 - 1
4.6
Merka, Peter
-
Sosovicka, Matej
0 - 1
4.7
Fusek, Peter
-
Synovec, Jozef
½ - ½
4.8
Chabada, Tomas
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
6. kolo dňa 2007/01/20 o 15:00
š.2  Ruzinov-5  Apollo B5½:2½
5.1
Magyar, Frantisek
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
5.2
Prochaczka, Igor
-
Krno, Vladimir
½ - ½
5.3
Androvic, Peter
-
Panik, Ladislav
1 - 0
5.4
Cacko, Jozef
-
Just, Jozef
½ - ½
5.5
Matusek, Jan
-
Cerovsky, Marian
0 - 1
5.6
Zemianek, Juraj
-
Parak, Maros
1 - 0
5.7
Kuma, Rudolf
-
Jambrich, Jaromir
½ - ½
5.8
Blanar, Alfred
-
Elis, Julius
1 - 0
6. kolo dňa 2007/01/20 o 15:00
š.3  Senec-4  Tatran B5½:2½
6.1
Varga, David
-
Sorsak, Jozef
1 - 0
6.2
Pusec, Pavel
-
Garaj, Ivan
1 - 0
6.3
Pozsar, Peter
-
Durdovic, Vladimir
1 - 0
6.4
Vitazka, Juraj
-
Janik, Samuel
0 - 1
6.5
Gyurcsi, Robert
-
Povraznik, Peter
½ - ½
6.6
Cibik, Jan
-
Vavrak, Jan
½ - ½
6.7
Ujhelyi, Matus
-
Smelko, Eduard
½ - ½
6.8
Simon, Szilard
-
Chovanec, Peter
1 - 0
7. kolo dňa 2007/01/27 o 15:00
š.5  Apollo B-3  Senec3 : 5
2.1
Rybajlak, Igor
-
Varga, David
0 - 1
2.2
Panik, Ladislav
-
Pozsar, Peter
0 - 1
2.3
Just, Jozef
-
Vitazka, Juraj
0 - 1
2.4
Cerovsky, Marian
-
Gyurcsi, Robert
1 - 0
2.5
Lachcina, Alojz
-
Cibik, Jan
1 - 0
2.6
Bisak, Viliam
-
Ujhelyi, Matus
0 - 1
2.7
Cierny, Kamil
-
Meszaros, Laszlo
1 - 0
2.8
Vanek, Richard
-
Ludwig, Anton
0 - 1
7. kolo dňa 2007/01/27 o 15:00
š.6  Strelec C-2  Ruzinov5 : 3
3.1
Antala, Jan
-
Magyar, Frantisek
½ - ½
3.2
Kosegi, Marek
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
3.3
Jurcak, Marian
-
Androvic, Peter
1 - 0
3.4
Bartak, Lubomir
-
Cacko, Jozef
1 - 0
3.5
Kosiba, Ivan
-
Matusek, Jan
1 - 0
3.6
Lichner, Peter
-
Zemianek, Juraj
1 - 0
3.7
Vasil, Patrik
-
Kuma, Rudolf
½ - ½
3.8
Synovec, Jozef
-
Blanar, Alfred
0 - 1
7. kolo dňa 2007/01/27 o 15:00
š.7  Modra C-1  Lab3½:4½
4.1
Kundrak, Vladimir
-
Simkovic, Eduard
1 - 0
4.2
Sustak, Roman
-
Chabada, Tomas
0 - 1
4.3
Soldan, Jan
-
Kahanek, Jaroslav
1 - 0
4.4
Petrakovic, Kamil
-
Havlik, Milan
½ - ½
4.5
Belan, Julius
-
Podmajersky, Jan
0 - 1
4.6
Hlubovic, Michal
-
Merka, Peter
1 - 0
4.7
Visnovsky, Marek
-
Hrubos, Milan
0 - 1
4.8
Horvath, Marek
-
Juza, Stefan
0 - 1
7. kolo dňa 2007/01/27 o 15:00
š.8  Pezinok B-11  Doprastav G3½:4½
5.1
Michal, Silvio
-
Cibicek, Jozef
1 - 0
5.2
Beles, Milan
-
Tomanek, Rafael
1 - 0
5.3
Cambel, Vladimir
-
Vrba, Michal
½ - ½
5.4
Srna, Jan
-
Kopcok, Michal
½ - ½
5.5
Navara, Vladimir
-
Nagy, Edmund
0 - 1
5.6
Hajtmanek, Stanislav
-
Henc, Marian
½ - ½
5.7
Pobuda, Tibor
-
Priam, Stefan
0 - 1
5.8
Berta, Martin
-
Halasz, Michal
0 - 1
7. kolo dňa 2007/01/27 o 15:00
š.9  Ivanka-10  Tatran C4 : 4
6.1
Badura, Peter
-
Kirylov, Julian
0 - 1
6.2
Turcer, Peter
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
6.3
Javorka, Jan
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
6.4
Sranc, Igor
-
Sokolsky, Juraj
½ - ½
6.5
Badura, Miroslav
-
Brhlovic, Juraj
1 - 0
6.6
Marko, Jan
-
Aubrecht, Alexander
½ - ½
6.7
Vyletel, Roman
-
Caplovic, Jan
1 - 0
6.8
Marcisin, Andrej
-
Kalita, Anton
0 - 1
8. kolo dňa 2007/02/10 o 15:00
š.11  Doprastav G-9  Ivanka5 : 3
2.1
Cibicek, Jozef
-
Badura, Peter
1 - 0
2.2
Tomanek, Rafael
-
Turcer, Peter
½ - ½
2.3
Vrba, Michal
-
Javorka, Jan
1 - 0
2.4
Henc, Marian
-
Sranc, Igor
0 - 1
2.5
Priam, Stefan
-
Badura, Miroslav
½ - ½
2.6
Halasz, Michal
-
Vyletel, Roman
1 - 0
2.7
Orosi, Peter
-
Sranc, Igor
1 - 0
2.8
Kysel, Jozef
-
Marcisin, Andrej
0 - 1
8. kolo dňa 2007/02/10 o 15:00
š.1  Lab-8  Pezinok B4½:3½
3.1
Simkovic, Eduard
-
Michal, Silvio
1 - 0
3.2
Chabada, Tomas
-
Srna, Jan
½ - ½
3.3
Kahanek, Jaroslav
-
Kolesar, Rastislav
0 - 1
3.4
Havlik, Milan
-
Navara, Vladimir
1 - 0
3.5
Merka, Peter
-
Hajtmanek, Stanislav
1 - 0
3.6
Hrubos, Milan
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
3.7
Juza, Stefan
-
Ptak, Jozef
0 - 1
3.8
Chabada, Tomas
-
Berta, Martin
1 - 0
8. kolo dňa 2007/02/10 o 15:00
š.2  Ruzinov-7  Modra C5½:2½
4.1
Magyar, Frantisek
-
Kundrak, Vladimir
1 - 0
4.2
Prochaczka, Igor
-
Mydlarik, Martin
½ - ½
4.3
Androvic, Peter
-
Sustak, Roman
0 - 1
4.4
Cacko, Jozef
-
Soldan, Jan
½ - ½
4.5
Matusek, Jan
-
Belan, Julius
1 - 0
4.6
Zemianek, Juraj
-
Hlubovic, Michal
½ - ½
4.7
Kuma, Rudolf
-
Visnovsky, Marek
1 - 0
4.8
Blanar, Alfred
-
Horvath, Marek
1 - 0
8. kolo dňa 2007/02/10 o 15:00
š.3  Senec-6  Strelec C3 : 5
5.1
Pusec, Pavel
-
Antala, Jan
1 - 0
5.2
Pozsar, Peter
-
Sosovicka, Juraj
½ - ½
5.3
Vitazka, Juraj
-
Jurcak, Marian
0 - 1
5.4
Gyurcsi, Robert
-
Bartak, Lubomir
½ - ½
5.5
Cibik, Jan
-
Vasil, Patrik
0 - 1
5.6
Ujhelyi, Matus
-
Sosovicka, Matej
1 - 0
5.7
Meszaros, Laszlo
-
Misanik, Peter
0 - 1
5.8
Simon, Szilard
-
Juhas, Jan
0 - 1
8. kolo dňa 2007/02/10 o 15:00
š.4  Tatran B-5  Apollo B4 : 4
6.1
Janos, Jozef
-
Rybajlak, Igor
1 - 0
6.2
Sorsak, Jozef
-
Krno, Vladimir
1 - 0
6.3
Galan, Anton
-
Panik, Ladislav
½ - ½
6.4
Garaj, Ivan
-
Just, Jozef
½ - ½
6.5
Fronc, Libor
-
Cerovsky, Marian
0 - 1
6.6
Janik, Samuel
-
Parak, Maros
0 - 1
6.7
Povraznik, Peter
-
Jambrich, Jaromir
1 - 0
6.8
Skoviera, Luboslav
-
Vanek, Richard
0 - 1
9. kolo dňa 2007/02/24 o 15:00
š.6  Strelec C-4  Tatran B2½:5½
2.1
Antala, Jan
-
Janos, Jozef
½ - ½
2.2
Sosovicka, Juraj
-
Sorsak, Jozef
1 - 0
2.3
Jurcak, Marian
-
Granec, Stefan
0 - 1
2.4
Kosiba, Ivan
-
Galan, Anton
0 - 1
2.5
Vasil, Patrik
-
Garaj, Ivan
0 - 1
2.6
Sosovicka, Matej
-
Janik, Samuel
0 - 1
2.7
Synovec, Jozef
-
Povraznik, Peter
1 - 0
2.8
Misanik, Peter
-
Skoviera, Luboslav
0 - 1
9. kolo dňa 2007/02/24 o 15:00
š.7  Modra C-3  Senec2 : 6
3.1
Mydlarik, Martin
-
Varga, David
½ - ½
3.2
Sustak, Roman
-
Pusec, Pavel
0 - 1
3.3
Soldan, Jan
-
Pozsar, Peter
½ - ½
3.4
Gallas, Lubomir
-
Vitazka, Juraj
½ - ½
3.5
Belan, Julius
-
Gyurcsi, Robert
0 - 1
3.6
Hlubovic, Michal
-
Cibik, Jan
0 - 1
3.7
Horvath, Marek
-
Ujhelyi, Matus
½ - ½
3.8
Bartosova, Eva
-
Meszaros, Laszlo
0 - 1
9. kolo dňa 2007/02/24 o 15:00
š.8  Pezinok B-2  Ruzinov6 : 2
4.1
Beles, Milan
-
Magyar, Frantisek
1 - 0
4.2
Cambel, Vladimir
-
Prochaczka, Igor
0 - 1
4.3
Srna, Jan
-
Cacko, Jozef
1 - 0
4.4
Kolesar, Rastislav
-
Matusek, Jan
1 - 0
4.5
Navara, Vladimir
-
Zemianek, Juraj
½ - ½
4.6
Hajtmanek, Stanislav
-
Vrbensky, Jozef
1 - 0
4.7
Ptak, Jozef
-
Kuma, Rudolf
½ - ½
4.8
Berta, Martin
-
Blanar, Alfred
1 - 0
9. kolo dňa 2007/02/24 o 15:00
š.9  Ivanka-1  Lab4 : 4
5.1
Badura, Peter
-
Simkovic, Eduard
1 - 0
5.2
Turcer, Peter
-
Kahanek, Jaroslav
1 - 0
5.3
Javorka, Jan
-
Havlik, Milan
½ - ½
5.4
Sranc, Igor
-
Podmajersky, Jan
0 - 1
5.5
Badura, Miroslav
-
Merka, Peter
1 - 0
5.6
Marko, Jan
-
Fusek, Peter
½ - ½
5.7
Lancaric, Vladimir
-
Hrubos, Milan
0 - 1
5.8
Marcisin, Andrej
-
Szabo, Ladislav
0 - 1
9. kolo dňa 2007/02/24 o 15:00
š.10  Tatran C-11  Doprastav G2 : 6
6.1
Dolinsky, Jaroslav
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
6.2
Kirylov, Julian
-
Tomanek, Rafael
0 - 1
6.3
Bohacek, Ludovit
-
Vrba, Michal
1 - 0
6.4
Brabec, Juraj
-
Henc, Marian
0 - 1
6.5
Zahorsky, Michal
-
Priam, Stefan
½ - ½
6.6
Perasin, Marian
-
Halasz, Michal
½ - ½
6.7
Aubrecht, Alexander
-
Durovka, Stefan
0 - 1
6.8
Kalita, Anton
-
Orosi, Peter
0 - 1
10. kolo dňa 2007/03/24 o 15:00
š.1  Lab-10  Tatran C6½:1½
2.1
Simkovic, Eduard
-
Kirylov, Julian
0 - 1
2.2
Chabada, Tomas
-
Bohacek, Ludovit
1 - 0
2.3
Kahanek, Jaroslav
-
Zahorsky, Michal
1 - 0
2.4
Havlik, Milan
-
Perasin, Marian
½ - ½
2.5
Podmajersky, Jan
-
Brhlovic, Juraj
1 - 0
2.6
Jurica, Patrik
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
2.7
Merka, Peter
-
Caplovic, Jan
1 - 0
2.8
Fusek, Peter
-
Kalita, Anton
1 - 0
10. kolo dňa 2007/03/24 o 15:00
š.2  Ruzinov-9  Ivanka5 : 3
3.1
Magyar, Frantisek
-
Badura, Peter
1 - 0
3.2
Prochaczka, Igor
-
Turcer, Peter
½ - ½
3.3
Androvic, Peter
-
Javorka, Jan
1 - 0
3.4
Cacko, Jozef
-
Sranc, Igor
0 - 1
3.5
Matusek, Jan
-
Badura, Miroslav
0 - 1
3.6
Belej, Marian
-
Marko, Jan
½ - ½
3.7
Kuma, Rudolf
-
Vyletel, Roman
1 - 0
3.8
Blanar, Alfred
-
Marcisin, Andrej
1 - 0
10. kolo dňa 2007/03/24 o 15:00
š.3  Senec-8  Pezinok B1½:6½
4.1
Varga, David
-
Beles, Milan
½ - ½
4.2
Pozsar, Peter
-
Cambel, Vladimir
0 - 1
4.3
Vitazka, Juraj
-
Srna, Jan
0 - 1
4.4
Gyurcsi, Robert
-
Kunak, Stanislav
0 - 1
4.5
Cibik, Jan
-
Kolesar, Rastislav
1 - 0
4.6
Ujhelyi, Matus
-
Lencucha, Tibor
0 - 1
4.7
Meszaros, Laszlo
-
Navara, Vladimir
0 - 1
4.8
Loisch, Teodor
-
Pobuda, Tibor
0 - 1
10. kolo dňa 2007/03/24 o 15:00
š.4  Tatran B-7  Modra C7 : 1
5.1
Janos, Jozef
-
Mydlarik, Martin
1 - 0
5.2
Sorsak, Jozef
-
Sustak, Roman
1 - 0
5.3
Galan, Anton
-
Soldan, Jan
1 - 0
5.4
Garaj, Ivan
-
Gallas, Lubomir
1 - 0
5.5
Janik, Samuel
-
Belan, Julius
1 - 0
5.6
Povraznik, Peter
-
Hlubovic, Michal
1 - 0
5.7
Vavrak, Jan
-
Visnovsky, Marek
½ - ½
5.8
Smelko, Eduard
-
Horvath, Marek
½ - ½
10. kolo dňa 2007/03/24 o 15:00
š.5  Apollo B-6  Strelec C3 : 5
6.1
Rybajlak, Igor
-
Ochrana, Ladislav
½ - ½
6.2
Krno, Vladimir
-
Antala, Jan
0 - 1
6.3
Panik, Ladislav
-
Sosovicka, Juraj
0 - 1
6.4
Just, Jozef
-
Kassovic, Jaroslav
½ - ½
6.5
Cerovsky, Marian
-
Jurcak, Marian
0 - 1
6.6
Prochazkova, Maria
-
Kosiba, Ivan
0 - 1
6.7
Jambrich, Jaromir
-
Sosovicka, Matej
1 - 0
6.8
Vanek, Richard
-
Synovec, Jozef
1 - 0
11. kolo dňa 2007/03/31 o 15:00
š.7  Modra C-5  Apollo B2 : 6
2.1
Soldan, Jan
-
Krno, Vladimir
0 - 1
2.2
Petrakovic, Kamil
-
Panik, Ladislav
½ - ½
2.3
Federic, Peter
-
Just, Jozef
½ - ½
2.4
Hlubovic, Michal
-
Parak, Maros
1 - 0
2.5
Juran, Jan
-
Gombos, Vlastimil
0 - 1
2.6
Horvath, Marek
-
Lachcina, Alojz
0 - 1
2.7
Bartosova, Eva
-
Cierny, Kamil
0 - 1
2.8
Klempa, Roman
-
Vanek, Richard
0 - 1
11. kolo dňa 2007/03/31 o 15:00
š.8  Pezinok B-4  Tatran B4½:3½
3.1
Hartl, Jan
-
Janos, Jozef
½ - ½
3.2
Cambel, Vladimir
-
Galan, Anton
1 - 0
3.3
Srna, Jan
-
Garaj, Ivan
1 - 0
3.4
Kolesar, Rastislav
-
Povraznik, Peter
½ - ½
3.5
Navara, Vladimir
-
Vavrak, Jan
½ - ½
3.6
Pobuda, Tibor
-
Smelko, Eduard
½ - ½
3.7
Ptak, Jozef
-
Skoviera, Luboslav
½ - ½
3.8
Berta, Martin
-
Chovanec, Peter
0 - 1
11. kolo dňa 2007/03/31 o 15:00
š.9  Ivanka-3  Senec4 : 4
4.1
Badura, Peter
-
Pusec, Pavel
0 - 1
4.2
Turcer, Peter
-
Pozsar, Peter
1 - 0
4.3
Javorka, Jan
-
Vitazka, Juraj
0 - 1
4.4
Sranc, Igor
-
Gyurcsi, Robert
½ - ½
4.5
Badura, Miroslav
-
Cibik, Jan
1 - 0
4.6
Marko, Jan
-
Meszaros, Laszlo
0 - 1
4.7
Vyletel, Roman
-
Ludwig, Anton
½ - ½
4.8
Marcisin, Andrej
-
Loisch, Teodor
1 - 0
11. kolo dňa 2007/03/31 o 15:00
š.10  Tatran C-2  Ruzinov3 : 5
5.1
Kirylov, Julian
-
Prochaczka, Igor
1 - 0
5.2
Zahorsky, Michal
-
Androvic, Peter
½ - ½
5.3
Brhlovic, Juraj
-
Cacko, Jozef
1 - 0
5.4
Caplovic, Jan
-
Matusek, Jan
½ - ½
5.5
Kalita, Anton
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
5.6
Brett nicht besetzt,
-
Vrbensky, Jozef
- - +
5.7
Brett nicht besetzt,
-
Kuma, Rudolf
- - +
5.8
Brett nicht besetzt,
-
Blanar, Alfred
- - +
11. kolo dňa 2007/03/31 o 15:00
š.11  Doprastav G-1  Lab5½:2½
6.1
Cibicek, Jozef
-
Simkovic, Eduard
1 - 0
6.2
Tomanek, Rafael
-
Chabada, Tomas
1 - 0
6.3
Nagy, Edmund
-
Kahanek, Jaroslav
0 - 1
6.4
Henc, Marian
-
Podmajersky, Jan
1 - 0
6.5
Priam, Stefan
-
Merka, Peter
½ - ½
6.6
Halasz, Michal
-
Fusek, Peter
1 - 0
6.7
Durovka, Stefan
-
Hrubos, Milan
0 - 1
6.8
Orosi, Peter
-
Chabada, Tomas
1 - 0