TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr112113.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789 TB1  TB2  TB3 
1KSN Bratislava B * 727672146,50
2Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D1 * 451935,50
3Sk Doprastav Bratislava J * 5561837,50
4Sk Slovan Bratislava G63 * 14561335,00
5Slavia STU Bratislava B147 * 351333,50
6Sk Krasnany C345 * 541134,50
7Sk Ruzinov C233½ * 5623,00
8Sk Strelec Devinska Nova Ves E13½3 * 320,50
9So Tatran Dubravka B2243 * 122,00

Súpisky družstiev

  3. KSN Bratislava B (Elo Ø:1752 / TB1: 21 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Sebo Viktor20390SVK1,52,0
2Sahidi Samir18850SVK5,08,0
3Vrtiakova Anna17880SVK5,57,0
4Suchansky Jakub17790SVK6,58,0
5Macko Peter17680SVK4,57,0
6Macko Miroslav16990SVK7,07,0
7Solar Andrej17820SVK0,00,0
8Kravar Peter01266SVK0,01,0
9Starovic Martin01273SVK6,58,0
10Starovic Tomas01211SVK5,08,0
11Bochnicka Vladimir01240SVK5,07,0
12Soltys Oliver01130SVK0,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. KSN Bratislava B (Elo Ø:1752, TB1: 21 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Sebo Viktor20390SVK½11,522002
2Sahidi Samir18850SVK001111015,081846
3Vrtiakova Anna17880SVK011½11+5,571777
4Suchansky Jakub17790SVK0111½1116,581712
5Macko Peter17680SVK0½101114,571707
6Macko Miroslav16990SVK11111117,071586
8Kravar Peter01266SVK00,011399
9Starovic Martin01273SVK01½111116,581354
10Starovic Tomas01211SVK110110+05,081290
11Bochnicka Vladimir01240SVK01011+15,071171
12Soltys Oliver01130SVK00,011576

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2013/10/11 o 17:00
š.3  KSN Bratislava BElo-8  Sk Slovan Bratislava GElo2 : 6
2.1
Sahidi, Samir
1885-
Sturc, Gustav
20110 - 1
2.2
Vrtiakova, Anna
1788-
Zdrazil, Bohumir
18730 - 1
2.3
Suchansky, Jakub
1779-
Jancura, Andrej
18880 - 1
2.4
Macko, Peter
1768-
Kovacic, Stefan
18070 - 1
2.5
Macko, Miroslav
1699-
Paulicka, Ivan
17451 - 0
2.6
Starovic, Martin
1273-
Dekan, Stanislav
10580 - 1
2.7
Starovic, Tomas
1211-
Kallo, Juraj
10001 - 0
2.8
Bochnicka, Vladimir
1240-
Heger, Peter
10000 - 1
2. kolo dňa 2013/10/25 o 17:00
š.9  So Tatran Dubravka BElo-3  KSN Bratislava BElo2½:5½
3.1
Zahorsky, Michal
1716-
Sahidi, Samir
18851 - 0
3.2
Chovanec, Peter
1714-
Suchansky, Jakub
17790 - 1
3.3
Brabec, Juraj
1690-
Macko, Peter
1768½ - ½
3.4
Bohacek, Ludovit
1661-
Macko, Miroslav
16990 - 1
3.5
Zuzik, Emil
1522-
Starovic, Martin
12730 - 1
3.6
Aubrecht, Alexander
1435-
Starovic, Tomas
12110 - 1
3.7
Sibert, Adam
1457-
Bochnicka, Vladimir
12400 - 1
3.8
Kalita, Anton
1576-
Soltys, Oliver
11301 - 0
3. kolo dňa 2013/11/08 o 17:00
š.3  KSN Bratislava BElo-1  Sk Krasnany CElo5½:2½
1.1
Sahidi, Samir
1885-
Mikulasek, Viktor
18731 - 0
1.2
Vrtiakova, Anna
1788-
Zacka, Ladislav
17681 - 0
1.3
Suchansky, Jakub
1779-
Bukovcak, Jaroslav
17791 - 0
1.4
Macko, Peter
1768-
Surovec, Juraj
16841 - 0
1.5
Macko, Miroslav
1699-
Juhaniak, Lubomir
15011 - 0
1.6
Starovic, Martin
1273-
Hanker, Lubomir
1566½ - ½
1.7
Starovic, Tomas
1211-
Chobot, Stefan
16110 - 1
1.8
Bochnicka, Vladimir
1240-
Moreira, Miguel Jeronimo
10000 - 1
4. kolo dňa 2013/11/15 o 17:00
š.2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo-3  KSN Bratislava BElo1 : 7
4.1
Galan, Anton
1796-
Sahidi, Samir
18850 - 1
4.2
Tittel, Emil
1705-
Vrtiakova, Anna
17880 - 1
4.3
Sosovicka, Jakub
1675-
Suchansky, Jakub
17790 - 1
4.4
Sosovicka, Vladimir
1619-
Macko, Peter
17681 - 0
4.5
Belosovic, Pavol
1402-
Macko, Miroslav
16990 - 1
4.6
Gzib, David
1444-
Starovic, Martin
12730 - 1
4.7
Hanzel, Artom
1000-
Starovic, Tomas
12110 - 1
4.8
Surovy, Tobias
1000-
Bochnicka, Vladimir
12400 - 1
6. kolo dňa 2013/12/13 o 17:00
š.3  KSN Bratislava BElo-4  Slavia STU Bratislava BElo7 : 1
4.1
Sahidi, Samir
1885-
Chovanec, Vladimir
20941 - 0
4.2
Vrtiakova, Anna
1788-
Koutny, Pavel
1887½ - ½
4.3
Suchansky, Jakub
1779-
Vodicka, Ivan
1789½ - ½
4.4
Macko, Peter
1768-
Bedac, Jozef
17291 - 0
4.5
Macko, Miroslav
1699-
Knaperek, Stefan
17241 - 0
4.6
Starovic, Martin
1273-
Psotny, Martin
16011 - 0
4.7
Starovic, Tomas
1211-
Holubek, Peter
13121 - 0
4.8
Bochnicka, Vladimir
1240-
Beles, Lukas
10001 - 0
7. kolo dňa 2014/01/10 o 17:00
š.5  Sk Doprastav Bratislava JElo-3  KSN Bratislava BElo1½:6½
1.1
Danada, Tomas
2099-
Sebo, Viktor
2039½ - ½
1.2
Lintner, Igor
1802-
Sahidi, Samir
18850 - 1
1.3
Danada, Ondrej
1876-
Vrtiakova, Anna
17880 - 1
1.4
Valovic, Matus
1655-
Suchansky, Jakub
17790 - 1
1.5
Illovsky, Michal
1683-
Macko, Peter
17680 - 1
1.6
Sapovalov, Artom
1615-
Macko, Miroslav
16990 - 1
1.7
Hutman, Martin
1000-
Starovic, Martin
12730 - 1
1.8
Krammer, Peter
1000-
Starovic, Tomas
12111 - 0
8. kolo dňa 2014/01/17 o 17:00
š.3  KSN Bratislava BElo-6  Sk Ruzinov CElo6 : 2
3.1
Sahidi, Samir
1885-
Kince, Jozef
16820 - 1
3.2
Vrtiakova, Anna
1788-
Faltus, Jan
15551 - 0
3.3
Suchansky, Jakub
1779-
Zatko, Peter
14331 - 0
3.4
Macko, Miroslav
1699-
Vrbensky, Jozef
14531 - 0
3.5
Kravar, Peter
1266-
Straka, Tomas
13990 - 1
3.6
Starovic, Martin
1273-
Kravarik, Oliver
10001 - 0
3.7
Starovic, Tomas
1211-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3.8
Bochnicka, Vladimir
1240-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
9. kolo dňa 2014/01/31 o 17:00
š.7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-3  KSN Bratislava BElo1 : 7
2.1
Prochazka, Jaromir
1904-
Sebo, Viktor
20390 - 1
2.2
Stecko, Ivan
1796-
Sahidi, Samir
18850 - 1
2.3
Androvic, Peter
1818-
Vrtiakova, Anna
1788- - +
2.4
Gonda, Jan
1761-
Suchansky, Jakub
17790 - 1
2.5
Beno, Milan
1737-
Macko, Peter
17680 - 1
2.6
Cebo, Vladimir
1642-
Starovic, Martin
12730 - 1
2.7
Tomcik, Leon
1670-
Starovic, Tomas
12111 - 0
2.8
Ziacik, Pavol
1570-
Bochnicka, Vladimir
12400 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Macko Miroslav16990KSN Bratislava B7,07100,04
2Suchansky Jakub17790KSN Bratislava B6,5881,33
3Starovic Martin01273KSN Bratislava B6,5881,36
4Sturc Gustav20110Sk Slovan Bratislava G6,0875,01
5Sosovicka Vladimir16190Sk Strelec Devinska Nova Ves E5,5778,63
6Paulicka Ivan17450Sk Slovan Bratislava G5,5778,64
7Sapovalov Artom16150Sk Doprastav Bratislava J5,5778,65
8Kovacic Stefan18070Sk Slovan Bratislava G5,5868,83
9Moreira Miguel Jeronimo01000Sk Krasnany C5,05100,08
10Belas Jozef15720Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D5,0683,35
11Tomcik Leon16700Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D5,0683,36
12Krammer Peter01000Sk Doprastav Bratislava J5,0683,37
13Zdrazil Bohumir18730Sk Slovan Bratislava G5,0771,42
14Ciganek Jaroslav01572Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D5,0771,47
15Sahidi Samir18850KSN Bratislava B5,0862,51
16Chovanec Vladimir20940Slavia STU Bratislava B4,5675,01
17Vrtiakova Anna17880KSN Bratislava B4,5675,02
18Racko Jan16850Slavia STU Bratislava B4,5675,04
19Danada Ondrej18760Sk Doprastav Bratislava J4,5764,31
20Stecko Ivan17960Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D4,5764,32
21Bedac Jozef17290Slavia STU Bratislava B4,5764,33
22Macko Peter17680KSN Bratislava B4,5764,34
23Kalita Anton01576So Tatran Dubravka B4,5764,37
24Zatko Peter14330Sk Ruzinov C4,5856,34
25Bury Rastislav21200Slavia STU Bratislava B4,04100,01
26Caplovic Jan15520So Tatran Dubravka B4,0580,08
27Vodicka Ivan17890Slavia STU Bratislava B4,0666,72
28Rathousky Karol17950Sk Krasnany C4,0666,73
29Vaverka Miroslav01453Sk Ruzinov C4,0666,75
30Bochnicka Vladimir01240KSN Bratislava B4,0666,77
31Mikulasek Viktor18730Sk Krasnany C4,0757,11
32Gonda Jan17610Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D4,0757,13
33Juhaniak Lubomir01501Sk Krasnany C4,0757,15
34Chobot Stefan01611Sk Krasnany C4,0757,16
35Starovic Tomas01211KSN Bratislava B4,0757,17
36Gzib David14440Sk Strelec Devinska Nova Ves E4,0850,05
37Brabec Juraj16900So Tatran Dubravka B3,5570,02
38Beno Milan17370Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D3,5570,04
39Nagy Ladislav15290Sk Doprastav Bratislava J3,5658,35
40Hanker Lubomir01566Sk Krasnany C3,5658,35
41Jancura Andrej18880Sk Slovan Bratislava G3,0475,03
42Hutman Martin01000Sk Doprastav Bratislava J3,0560,06
43Bohacek Ludovit16610So Tatran Dubravka B3,0742,93
44Orolin Jan13640Sk Ruzinov C3,0742,97
45Prochazka Jaromir19040Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D3,0837,51
46Galan Anton17960Sk Strelec Devinska Nova Ves E2,5462,51
47Straka Tomas01399Sk Ruzinov C2,5462,55
48Boldocki Rastislav18120Sk Krasnany C2,5550,01
49Illovsky Michal16830Sk Doprastav Bratislava J2,5550,03
50Bol Jozef01441Sk Krasnany C2,5550,07
51Beles Lukas01000Slavia STU Bratislava B2,5550,08
52Moravcik Peter16730Sk Ruzinov C2,5641,71
53Vojtko Robert01518Sk Doprastav Bratislava J2,5641,73
54Bukovcak Jaroslav17790Sk Krasnany C2,5641,74
55Heger Peter01000Sk Slovan Bratislava G2,5641,77
56Sosovicka Jakub16750Sk Strelec Devinska Nova Ves E2,5735,72
57Zahorsky Michal17160So Tatran Dubravka B2,5831,31
58Zacka Ladislav17680Sk Krasnany C2,5831,32
59Kollar Jan Marek17730Sk Slovan Bratislava G2,02100,04
60Uhrin Marek01000Sk Doprastav Bratislava J2,02100,07
61Kince Jozef16820Sk Ruzinov C2,0450,01
62Lintner Igor18020Sk Doprastav Bratislava J2,0540,01
63Manasek Vladimir01535So Tatran Dubravka B2,0540,04
64Psotny Martin01601Slavia STU Bratislava B2,0540,06
65Belosovic Pavol01402Sk Strelec Devinska Nova Ves E2,0633,34
66Sebo Viktor20390KSN Bratislava B1,5275,01
67Duricova Ema01073Sk Doprastav Bratislava J1,5275,08
68Koutny Pavel18870Slavia STU Bratislava B1,5350,02
69Henes Jozef01000Sk Slovan Bratislava G1,5437,57
70Knaperek Stefan17240Slavia STU Bratislava B1,5530,04
71Valovic Matus16550Sk Doprastav Bratislava J1,5721,42
72Samko Karol19440Sk Slovan Bratislava G1,01100,02
73Martinez Eduardo01707Slavia STU Bratislava B1,01100,05
74Zavadsky Ondrej01353Sk Ruzinov C1,01100,07
75Kedro Tomas17320Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D1,01100,07
76Lanik Miroslav14350Slavia STU Bratislava B1,01100,08
77Charvat Martin01036Sk Doprastav Bratislava J1,01100,08
78Misanik Peter17760Sk Strelec Devinska Nova Ves E1,0250,02
79Androvic Peter18180Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D1,0425,02
80Portes Peter01466Slavia STU Bratislava B1,0425,06
81Kravarik Oliver01000Sk Ruzinov C1,0425,07
82Ziacik Pavol01570Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D1,0425,08
83Dekan Stanislav01058Sk Slovan Bratislava G1,0520,05
84Sibert Adam01457So Tatran Dubravka B1,0520,06
85Vrbensky Jozef14530Sk Ruzinov C1,0616,75
86Surovy Tobias01000Sk Strelec Devinska Nova Ves E1,0616,77
87Kallo Juraj01000Sk Slovan Bratislava G1,0714,36
88Tittel Emil17050Sk Strelec Devinska Nova Ves E1,0812,51
89Faltus Jan15550Sk Ruzinov C1,0812,52
90Hanzel Artom01000Sk Strelec Devinska Nova Ves E1,0812,56
91Danada Tomas20990Sk Doprastav Bratislava J0,5150,01
92Bujnovsky Jan17480Sk Doprastav Bratislava J0,5150,04
93Barati Barnabas01504Sk Ruzinov C0,5412,54
94Holubek Peter01312Slavia STU Bratislava B0,5412,56
95Zuzik Emil01522So Tatran Dubravka B0,5510,05
96Cebo Vladimir16420Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D0,568,35
97Vasil Patrik18050Sk Strelec Devinska Nova Ves E0,010,01
98Surovec Juraj01684Sk Krasnany C0,010,04
99Frohlich Ladislav01000Sk Strelec Devinska Nova Ves E0,010,05
100Kravar Peter01266KSN Bratislava B0,010,05
101Pisar Juraj16330Slavia STU Bratislava B0,010,06
102Brhlovic Juraj01507So Tatran Dubravka B0,010,06
103Seleng Simon01336Sk Doprastav Bratislava J0,010,06
104Soltys Oliver01130KSN Bratislava B0,010,08
105Vojacek Alois01000Sk Krasnany C0,010,08
106Vlcek Milan01567So Tatran Dubravka B0,020,03
107Szabo Viktor01490Slavia STU Bratislava B0,020,05
108Klacansky Peter01516Sk Ruzinov C0,030,02
109Ondrejkova Alzbeta01269Slavia STU Bratislava B0,030,07
110Aubrecht Alexander14350So Tatran Dubravka B0,050,06
111Chovanec Peter17140So Tatran Dubravka B0,060,02
112Gzib Richard01000Sk Strelec Devinska Nova Ves E0,060,08


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Sk Krasnany C (Elo Ø:1762 / TB1: 11 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Mikulasek Viktor18730SVKLA4,07,0
2Boldocki Rastislav18120SVK2,55,0
3Kovac Daniel17770SVK0,00,0
4Zacka Ladislav17680SVK2,58,0
5Rathousky Karol17950SVK4,06,0
6Bukovcak Jaroslav17790SVK2,56,0
7Surovec Juraj01684SVK0,01,0
8Juhaniak Lubomir01501SVK4,07,0
9Hanker Lubomir01566SVK3,56,0
10Chobot Stefan01611SVK4,07,0
11Chudy Vladimir01536SVK0,00,0
12Bol Jozef01441SVK2,55,0
13Mauritz Robert01378SVK0,00,0
14Marko Ondrej01484SVK0,00,0
15Moreira Miguel Jeronimo01000SVK5,05,0
16Vojacek Alois01000SVK0,01,0
  2. Sk Strelec Devinska Nova Ves E (Elo Ø:1741 / TB1: 3 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Verner Robert01812SVK0,00,0
2Vasil Patrik18050SVK0,01,0
3Galan Anton17960SVK2,54,0
4Misanik Peter17760SVK1,02,0
5Juhas Jan17420SVK0,00,0
6Tittel Emil17050SVK1,08,0
7Sosovicka Jakub16750SVK2,57,0
8Sosovicka Vladimir16190SVK5,57,0
9Lichner Peter01577SVK0,00,0
10Jurcak Stanislav01564SVK0,00,0
11Kriz Miroslav01542SVK0,00,0
12Petrik Matej01493SVK0,00,0
13Belosovic Pavol01402SVK2,06,0
14Gzib David14440SVK4,08,0
15Frohlich Ladislav01000SVK0,01,0
16Hanzel Artom01000SVK1,08,0
17Surovy Tobias01000SVK1,06,0
18Gzib Richard01000SVK0,06,0
19Cibulka Michal01000SVK0,00,0
20Mikolasik Oliver01000SVK0,00,0
  4. Slavia STU Bratislava B (Elo Ø:1864 / TB1: 13 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Bury Rastislav21200SVKLA4,04,0
2Chovanec Vladimir20940SVKLA4,56,0
3Koutny Pavel18870SVK1,53,0
4Knaperekova Emilia18590SVK0,00,0
5Vodicka Ivan17890SVK4,06,0
6Bedac Jozef17290SVK4,57,0
7Knaperek Stefan17240SVK1,55,0
8Racko Jan16850SVK4,56,0
9Martinez Eduardo01707SVK1,01,0
10Psotny Martin01601SVK2,05,0
11Pisar Juraj16330SVK0,01,0
12Szabo Viktor01490SVK0,02,0
13Portes Peter01466SVK2,05,0
14Lanik Miroslav14350SVK1,01,0
15Holubek Peter01312SVK0,54,0
16Ondrejkova Alzbeta01269SVK0,03,0
17Beles Lukas01000SVK2,55,0
  5. Sk Doprastav Bratislava J (Elo Ø:1772 / TB1: 18 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Danada Tomas20990SVKLB0,51,0
2Lintner Igor18020SVKLB2,05,0
3Danada Ondrej18760SVKLA4,57,0
4Valovic Matus16550SVKLB1,57,0
5Illovsky Michal16830SVK2,55,0
6Bujnovsky Jan17480SVK0,51,0
7Vojtko Robert01518SVK3,57,0
8Sapovalov Artom16150SVK5,57,0
9Sklar Martin16980SVK0,00,0
10Blizman Marian15790SVK0,00,0
11Nagy Ladislav15290SVK3,56,0
12Seleng Simon01336SVK0,01,0
13Hutman Martin01000SVK3,05,0
14Krammer Peter01000SVK6,07,0
15Uhrin Marek01000SVK2,02,0
16Seleng Martin01000SVK0,00,0
17Duricova Ema01073SVK1,52,0
18Charvat Martin01036SVK1,01,0
19Forro Jakub01000SVK0,00,0
  6. Sk Ruzinov C (Elo Ø:1534 / TB1: 6 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Kince Jozef16820SVKLA2,04,0
2Moravcik Peter16730SVK2,56,0
3Faltus Jan15550SVK1,08,0
4Klacansky Peter01516SVK0,03,0
5Barati Barnabas01504SVK0,54,0
6Zatko Peter14330SVK4,58,0
7Vaverka Miroslav01453SVK4,06,0
8Vrbensky Jozef14530SVK1,06,0
9Straka Tomas01399SVK2,54,0
10Orolin Jan13640SVK3,07,0
11Zavadsky Ondrej01353SVK1,01,0
12Kravarik Oliver01000SVK1,05,0
  7. Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D (Elo Ø:1758 / TB1: 19 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Prochazka Jaromir19040SVKLA3,08,0
2Stecko Ivan17960SVK4,57,0
3Androvic Peter18180SVKLA1,05,0
4Gonda Jan17610SVK5,08,0
5Beno Milan17370SVK3,55,0
6Cebo Vladimir16420SVK1,57,0
7Belas Jozef15720SVK5,06,0
8Kedro Tomas17320SVK1,01,0
9Tomcik Leon16700SVK5,06,0
10Ciganek Jaroslav01572SVK5,07,0
11Ziacik Pavol01570SVK1,04,0
12Kompas Igor01000SVK0,00,0
  8. Sk Slovan Bratislava G (Elo Ø:1882 / TB1: 13 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Sturc Jan19810SVKLA0,00,0
2Sturc Gustav20110SVKLA6,08,0
3Samko Karol19440SVKLA1,01,0
4Zdrazil Bohumir18730CZE5,07,0
5Jancura Andrej18880SVK3,04,0
6Majchrak Jozef17810SVK0,00,0
7Kovacic Stefan18070SVK5,58,0
8Kollar Jan Marek17730SVK2,02,0
9Paulicka Ivan17450SVK5,57,0
10Andre Jan01647SVK0,00,0
11Chripko Lubomir15970SVK0,00,0
12Pozar Daniel15320SVK0,01,0
13Dekan Stanislav01058SVK1,05,0
14Kallo Juraj01000SVK1,07,0
15Heger Peter01000SVK2,56,0
16Henes Jozef01000SVK2,56,0
17Mravcova Miriam01000SVK0,00,0
18Singliarova Ina01000SVK0,00,0
  9. So Tatran Dubravka B (Elo Ø:1638 / TB1: 1 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEloNFEDTypBodyPartie
1Zahorsky Michal17160SVK2,58,0
2Chovanec Peter17140SVK0,06,0
3Brabec Juraj16900SVK3,55,0
4Bohacek Ludovit16610SVK3,07,0
5Vlcek Milan01567SVK0,03,0
6Manasek Vladimir01535SVK2,06,0
7Zuzik Emil01522SVK0,55,0
8Brhlovic Juraj01507SVK0,01,0
9Aubrecht Alexander14350SVK0,05,0
10Sibert Adam01457SVK1,05,0
11Sarandi Ludovit01624SVK0,00,0
12Kalita Anton01576SVK4,57,0
13Caplovic Jan15520SVK5,06,0
14Hrabovsky Pavol01386SVK0,00,0
15Husar Andrej01426SVK0,00,0
16Jakubik Viliam01098SVK0,00,0
17Jurak Marian01000SVK0,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. Sk Lokomotiva Caissa Bratislava D (Elo Ø:1758, TB1: 19 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Prochazka Jaromir19040SVKLA0½10½½½03,081877
2Stecko Ivan17960SVK1½1½1½04,571717
3Androvic Peter18180SVKLA0½½0-1,051765
4Gonda Jan17610SVK1½1½+1005,081707
5Beno Milan17370SVK1½1103,551600
6Cebo Vladimir16420SVK½00+0001,571502
7Belas Jozef15720SVK0111115,061353
8Kedro Tomas17320SVK11,011453
9Tomcik Leon16700SVK1011115,061212
10Ciganek Jaroslav01572SVK1½1½½½15,071277
11Ziacik Pavol01570SVK0½½01,041308
  3. Sk Doprastav Bratislava J (Elo Ø:1772, TB1: 18 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Danada Tomas20990SVKLB½0,512039
2Lintner Igor18020SVKLB0½1½02,051832
3Danada Ondrej18760SVKLA1½111004,571805
4Valovic Matus16550SVKLB0½0½½001,571729
5Illovsky Michal16830SVK1½0102,551699
6Bujnovsky Jan17480SVK½0,511661
7Vojtko Robert01518SVK½0+01103,571596
8Sapovalov Artom16150SVK½1111015,571539
11Nagy Ladislav15290SVK1½10½½3,561416
12Seleng Simon01336SVK00,011572
13Hutman Martin01000SVK011013,051429
14Krammer Peter01000SVK1+101116,071321
15Uhrin Marek01000SVK112,021135
17Duricova Ema01073SVK½11,521286
18Charvat Martin01036SVK11,011000
  4. Sk Slovan Bratislava G (Elo Ø:1882, TB1: 13 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
2Sturc Gustav20110SVKLA10½1111½6,081824
3Samko Karol19440SVKLA11,011516
4Zdrazil Bohumir18730CZE101½1½15,071729
5Jancura Andrej18880SVK1½½13,041684
7Kovacic Stefan18070SVK1½1001115,581687
8Kollar Jan Marek17730SVK112,021518
9Paulicka Ivan17450SVK0½111115,571543
12Pozar Daniel15320SVK-0,010
13Dekan Stanislav01058SVK100001,051519
14Kallo Juraj01000SVK00001001,071456
15Heger Peter01000SVK1000½12,561413
16Henes Jozef01000SVK0½+-012,561393
  5. Slavia STU Bratislava B (Elo Ø:1864, TB1: 13 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Bury Rastislav21200SVKLA11114,041868
2Chovanec Vladimir20940SVKLA½110114,561777
3Koutny Pavel18870SVK½½½1,531736
5Vodicka Ivan17890SVK011½½14,061722
6Bedac Jozef17290SVK110½0114,571544
7Knaperek Stefan17240SVK10½001,551554
8Racko Jan16850SVK0111½14,561462
9Martinez Eduardo01707SVK11,011572
10Psotny Martin01601SVK011002,051367
11Pisar Juraj16330SVK00,011000
12Szabo Viktor01490SVK000,021616
13Portes Peter01466SVK+01002,051255
14Lanik Miroslav14350SVK11,011364
15Holubek Peter01312SVK00½00,541493
16Ondrejkova Alzbeta01269SVK0000,031147
17Beles Lukas01000SVK1½0102,551272
  6. Sk Krasnany C (Elo Ø:1762, TB1: 11 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Mikulasek Viktor18730SVKLA100½1½14,071844
2Boldocki Rastislav18120SVK0½1012,551746
4Zacka Ladislav17680SVK100010½02,581739
5Rathousky Karol17950SVK1½½1½½4,061705
6Bukovcak Jaroslav17790SVK01100½2,561635
7Surovec Juraj01684SVK00,011768
8Juhaniak Lubomir01501SVK10011014,071602
9Hanker Lubomir01566SVK½101013,561397
10Chobot Stefan01611SVK01½1½104,071403
12Bol Jozef01441SVK010½12,551257
15Moreira Miguel Jeronimo01000SVK111115,051121
16Vojacek Alois01000SVK00,011552
  7. Sk Ruzinov C (Elo Ø:1534, TB1: 6 / TB2: 23)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Kince Jozef16820SVKLA01102,041857
2Moravcik Peter16730SVK1010½02,561835
3Faltus Jan15550SVK000100001,081775
4Klacansky Peter01516SVK0000,031824
5Barati Barnabas01504SVK½0000,541590
6Zatko Peter14330SVK1101½0014,581664
7Vaverka Miroslav01453SVK0110114,061526
8Vrbensky Jozef14530SVK0000011,061638
9Straka Tomas01399SVK½1012,541338
10Orolin Jan13640SVK00110103,071282
11Zavadsky Ondrej01353SVK11,011000
12Kravarik Oliver01000SVK0-0101,051215
  8. Sk Strelec Devinska Nova Ves E (Elo Ø:1741, TB1: 3 / TB2: 20,5)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
2Vasil Patrik18050SVK00,011873
3Galan Anton17960SVK110½2,541856
4Misanik Peter17760SVK101,021741
6Tittel Emil17050SVK½00000½01,081834
7Sosovicka Jakub16750SVK100½0½½2,571670
8Sosovicka Vladimir16190SVK111½0115,571660
13Belosovic Pavol01402SVK0½½1002,061681
14Gzib David14440SVK110001104,081465
15Frohlich Ladislav01000SVK00,011745
16Hanzel Artom01000SVK000000011,081285
17Surovy Tobias01000SVK0100001,061257
18Gzib Richard01000SVK0000000,061200
  9. So Tatran Dubravka B (Elo Ø:1638, TB1: 1 / TB2: 22)
š.TMenoEloFEloNFEDTyp123456789BodyPartieElo Ø
1Zahorsky Michal17160SVK01001½002,581881
2Chovanec Peter17140SVK0000000,061818
3Brabec Juraj16900SVK½1½½13,551743
4Bohacek Ludovit16610SVK½01½0½½3,071737
5Vlcek Milan01567SVK0-00,031681
6Manasek Vladimir01535SVK0011-02,061631
7Zuzik Emil01522SVK0000½0,551544
8Brhlovic Juraj01507SVK00,011453
9Aubrecht Alexander14350SVK000000,051459
10Sibert Adam01457SVK000101,051414
12Kalita Anton01576SVK1110½014,571232
13Caplovic Jan15520SVK1½1½+15,061114

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2013/10/11 o 17:00
š.2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo-9  So Tatran Dubravka BElo5½:2½
1.1
Galan, Anton
1796-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
1.2
Misanik, Peter
1776-
Chovanec, Peter
17141 - 0
1.3
Tittel, Emil
1705-
Bohacek, Ludovit
1661½ - ½
1.4
Sosovicka, Jakub
1675-
Manasek, Vladimir
15351 - 0
1.5
Sosovicka, Vladimir
1619-
Zuzik, Emil
15221 - 0
1.6
Gzib, David
1444-
Aubrecht, Alexander
14351 - 0
1.7
Hanzel, Artom
1000-
Kalita, Anton
15760 - 1
1.8
Gzib, Richard
1000-
Caplovic, Jan
15520 - 1
1. kolo dňa 2013/10/11 o 17:00
š.4  Slavia STU Bratislava BElo-7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo4 : 4
3.1
Bury, Rastislav
2120-
Prochazka, Jaromir
19041 - 0
3.2
Vodicka, Ivan
1789-
Stecko, Ivan
17960 - 1
3.3
Bedac, Jozef
1729-
Androvic, Peter
18181 - 0
3.4
Racko, Jan
1685-
Gonda, Jan
17610 - 1
3.5
Martinez, Eduardo
1707-
Belas, Jozef
15721 - 0
3.6
Psotny, Martin
1601-
Tomcik, Leon
16700 - 1
3.7
Holubek, Peter
1312-
Ciganek, Jaroslav
15720 - 1
3.8
Beles, Lukas
1000-
Ziacik, Pavol
15701 - 0
1. kolo dňa 2013/10/11 o 17:00
š.5  Sk Doprastav Bratislava JElo-6  Sk Ruzinov CElo4½:3½
4.1
Lintner, Igor
1802-
Moravcik, Peter
16730 - 1
4.2
Danada, Ondrej
1876-
Faltus, Jan
15551 - 0
4.3
Valovic, Matus
1655-
Zatko, Peter
14330 - 1
4.4
Illovsky, Michal
1683-
Vrbensky, Jozef
14531 - 0
4.5
Vojtko, Robert
1518-
Straka, Tomas
1399½ - ½
4.6
Nagy, Ladislav
1529-
Orolin, Jan
13641 - 0
4.7
Hutman, Martin
1000-
Zavadsky, Ondrej
13530 - 1
4.8
Charvat, Martin
1036-
Kravarik, Oliver
10001 - 0
2. kolo dňa 2013/10/25 o 17:00
š.7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-5  Sk Doprastav Bratislava JElo4½:3½
1.1
Prochazka, Jaromir
1904-
Danada, Ondrej
1876½ - ½
1.2
Stecko, Ivan
1796-
Valovic, Matus
1655½ - ½
1.3
Gonda, Jan
1761-
Illovsky, Michal
1683½ - ½
1.4
Beno, Milan
1737-
Vojtko, Robert
15181 - 0
1.5
Cebo, Vladimir
1642-
Sapovalov, Artom
1615½ - ½
1.6
Belas, Jozef
1572-
Seleng, Simon
13361 - 0
1.7
Tomcik, Leon
1670-
Krammer, Peter
10000 - 1
1.8
Ciganek, Jaroslav
1572-
Duricova, Ema
1073½ - ½
2. kolo dňa 2013/10/25 o 17:00
š.8  Sk Slovan Bratislava GElo-4  Slavia STU Bratislava BElo1 : 7
2.1
Sturc, Gustav
2011-
Bury, Rastislav
21200 - 1
2.2
Kovacic, Stefan
1807-
Chovanec, Vladimir
2094½ - ½
2.3
Paulicka, Ivan
1745-
Koutny, Pavel
1887½ - ½
2.4
Dekan, Stanislav
1058-
Bedac, Jozef
17290 - 1
2.5
Kallo, Juraj
1000-
Knaperek, Stefan
17240 - 1
2.6
Heger, Peter
1000-
Racko, Jan
16850 - 1
2.7
Henes, Jozef
1000-
Psotny, Martin
16010 - 1
2.8
Brett nicht besetzt,
0-
Portes, Peter
1466- - +
2. kolo dňa 2013/10/25 o 17:00
š.1  Sk Krasnany CElo-2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo5 : 3
4.1
Mikulasek, Viktor
1873-
Vasil, Patrik
18051 - 0
4.2
Boldocki, Rastislav
1812-
Galan, Anton
17960 - 1
4.3
Zacka, Ladislav
1768-
Misanik, Peter
17761 - 0
4.4
Rathousky, Karol
1795-
Tittel, Emil
17051 - 0
4.5
Juhaniak, Lubomir
1501-
Sosovicka, Jakub
16751 - 0
4.6
Chobot, Stefan
1611-
Sosovicka, Vladimir
16190 - 1
4.7
Bol, Jozef
1441-
Gzib, David
14440 - 1
4.8
Moreira, Miguel Jeronimo
1000-
Hanzel, Artom
10001 - 0
3. kolo dňa 2013/11/08 o 17:00
š.4  Slavia STU Bratislava BElo-9  So Tatran Dubravka BElo4½:3½
2.1
Chovanec, Vladimir
2094-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
2.2
Vodicka, Ivan
1789-
Chovanec, Peter
17141 - 0
2.3
Bedac, Jozef
1729-
Brabec, Juraj
16900 - 1
2.4
Knaperek, Stefan
1724-
Bohacek, Ludovit
16610 - 1
2.5
Racko, Jan
1685-
Manasek, Vladimir
15351 - 0
2.6
Psotny, Martin
1601-
Sibert, Adam
14571 - 0
2.7
Holubek, Peter
1312-
Kalita, Anton
15760 - 1
2.8
Beles, Lukas
1000-
Caplovic, Jan
1552½ - ½
3. kolo dňa 2013/11/08 o 17:00
š.5  Sk Doprastav Bratislava JElo-8  Sk Slovan Bratislava GElo5 : 3
3.1
Lintner, Igor
1802-
Sturc, Gustav
2011½ - ½
3.2
Danada, Ondrej
1876-
Zdrazil, Bohumir
18731 - 0
3.3
Valovic, Matus
1655-
Kovacic, Stefan
18070 - 1
3.4
Illovsky, Michal
1683-
Paulicka, Ivan
17450 - 1
3.5
Vojtko, Robert
1518-
Pozar, Daniel
1532+ - -
3.6
Sapovalov, Artom
1615-
Heger, Peter
10001 - 0
3.7
Nagy, Ladislav
1529-
Henes, Jozef
1000½ - ½
3.8
Krammer, Peter
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
3. kolo dňa 2013/11/08 o 17:00
š.6  Sk Ruzinov CElo-7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo1½:6½
4.1
Moravcik, Peter
1673-
Prochazka, Jaromir
19040 - 1
4.2
Faltus, Jan
1555-
Stecko, Ivan
17960 - 1
4.3
Klacansky, Peter
1516-
Gonda, Jan
17610 - 1
4.4
Barati, Barnabas
1504-
Beno, Milan
1737½ - ½
4.5
Zatko, Peter
1433-
Cebo, Vladimir
16421 - 0
4.6
Vaverka, Miroslav
1453-
Belas, Jozef
15720 - 1
4.7
Vrbensky, Jozef
1453-
Kedro, Tomas
17320 - 1
4.8
Orolin, Jan
1364-
Ciganek, Jaroslav
15720 - 1
4. kolo dňa 2013/11/15 o 17:00
š.8  Sk Slovan Bratislava GElo-6  Sk Ruzinov CElo5 : 3
1.1
Sturc, Gustav
2011-
Faltus, Jan
15551 - 0
1.2
Samko, Karol
1944-
Klacansky, Peter
15161 - 0
1.3
Zdrazil, Bohumir
1873-
Zatko, Peter
14331 - 0
1.4
Kovacic, Stefan
1807-
Vaverka, Miroslav
14530 - 1
1.5
Paulicka, Ivan
1745-
Vrbensky, Jozef
14531 - 0
1.6
Kallo, Juraj
1000-
Straka, Tomas
13990 - 1
1.7
Heger, Peter
1000-
Orolin, Jan
13640 - 1
1.8
Henes, Jozef
1000-
Kravarik, Oliver
1000+ - -
4. kolo dňa 2013/11/15 o 17:00
š.9  So Tatran Dubravka BElo-5  Sk Doprastav Bratislava JElo2 : 6
2.1
Zahorsky, Michal
1716-
Lintner, Igor
18020 - 1
2.2
Chovanec, Peter
1714-
Danada, Ondrej
18760 - 1
2.3
Brabec, Juraj
1690-
Valovic, Matus
1655½ - ½
2.4
Bohacek, Ludovit
1661-
Bujnovsky, Jan
1748½ - ½
2.5
Manasek, Vladimir
1535-
Vojtko, Robert
15181 - 0
2.6
Zuzik, Emil
1522-
Sapovalov, Artom
16150 - 1
2.7
Aubrecht, Alexander
1435-
Nagy, Ladislav
15290 - 1
2.8
Kalita, Anton
1576-
Krammer, Peter
10000 - 1
4. kolo dňa 2013/11/15 o 17:00
š.1  Sk Krasnany CElo-4  Slavia STU Bratislava BElo5 : 3
3.1
Mikulasek, Viktor
1873-
Bury, Rastislav
21200 - 1
3.2
Zacka, Ladislav
1768-
Vodicka, Ivan
17890 - 1
3.3
Rathousky, Karol
1795-
Knaperek, Stefan
1724½ - ½
3.4
Bukovcak, Jaroslav
1779-
Szabo, Viktor
14901 - 0
3.5
Hanker, Lubomir
1566-
Portes, Peter
14661 - 0
3.6
Chobot, Stefan
1611-
Holubek, Peter
1312½ - ½
3.7
Bol, Jozef
1441-
Ondrejkova, Alzbeta
12691 - 0
3.8
Moreira, Miguel Jeronimo
1000-
Beles, Lukas
10001 - 0
5. kolo dňa 2013/11/29 o 17:00
š.4  Slavia STU Bratislava BElo-2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo5½:2½
1.1
Chovanec, Vladimir
2094-
Tittel, Emil
17051 - 0
1.2
Koutny, Pavel
1887-
Sosovicka, Jakub
1675½ - ½
1.3
Vodicka, Ivan
1789-
Sosovicka, Vladimir
1619½ - ½
1.4
Bedac, Jozef
1729-
Belosovic, Pavol
1402½ - ½
1.5
Racko, Jan
1685-
Gzib, David
14441 - 0
1.6
Portes, Peter
1466-
Hanzel, Artom
10001 - 0
1.7
Ondrejkova, Alzbeta
1269-
Surovy, Tobias
10000 - 1
1.8
Beles, Lukas
1000-
Gzib, Richard
10001 - 0
5. kolo dňa 2013/11/29 o 17:00
š.5  Sk Doprastav Bratislava JElo-1  Sk Krasnany CElo5 : 3
2.1
Lintner, Igor
1802-
Mikulasek, Viktor
1873½ - ½
2.2
Valovic, Matus
1655-
Boldocki, Rastislav
1812½ - ½
2.3
Illovsky, Michal
1683-
Zacka, Ladislav
17681 - 0
2.4
Vojtko, Robert
1518-
Juhaniak, Lubomir
15011 - 0
2.5
Sapovalov, Artom
1615-
Hanker, Lubomir
15661 - 0
2.6
Nagy, Ladislav
1529-
Chobot, Stefan
16110 - 1
2.7
Hutman, Martin
1000-
Bol, Jozef
14411 - 0
2.8
Krammer, Peter
1000-
Moreira, Miguel Jeronimo
10000 - 1
5. kolo dňa 2013/11/29 o 17:00
š.6  Sk Ruzinov CElo-9  So Tatran Dubravka BElo5 : 3
3.1
Kince, Jozef
1682-
Zahorsky, Michal
17160 - 1
3.2
Moravcik, Peter
1673-
Bohacek, Ludovit
16611 - 0
3.3
Faltus, Jan
1555-
Vlcek, Milan
15671 - 0
3.4
Barati, Barnabas
1504-
Manasek, Vladimir
15350 - 1
3.5
Zatko, Peter
1433-
Zuzik, Emil
15221 - 0
3.6
Vaverka, Miroslav
1453-
Brhlovic, Juraj
15071 - 0
3.7
Orolin, Jan
1364-
Aubrecht, Alexander
14351 - 0
3.8
Kravarik, Oliver
1000-
Caplovic, Jan
15520 - 1
5. kolo dňa 2013/11/29 o 17:00
š.7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-8  Sk Slovan Bratislava GElo4½:3½
4.1
Prochazka, Jaromir
1904-
Sturc, Gustav
20110 - 1
4.2
Androvic, Peter
1818-
Zdrazil, Bohumir
1873½ - ½
4.3
Gonda, Jan
1761-
Jancura, Andrej
1888½ - ½
4.4
Beno, Milan
1737-
Kovacic, Stefan
18071 - 0
4.5
Cebo, Vladimir
1642-
Paulicka, Ivan
17450 - 1
4.6
Belas, Jozef
1572-
Dekan, Stanislav
10581 - 0
4.7
Tomcik, Leon
1670-
Kallo, Juraj
10001 - 0
4.8
Ciganek, Jaroslav
1572-
Heger, Peter
1000½ - ½
6. kolo dňa 2013/12/13 o 17:00
š.9  So Tatran Dubravka BElo-7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo2½:5½
1.1
Zahorsky, Michal
1716-
Prochazka, Jaromir
1904½ - ½
1.2
Brabec, Juraj
1690-
Stecko, Ivan
1796½ - ½
1.3
Bohacek, Ludovit
1661-
Androvic, Peter
1818½ - ½
1.4
Manasek, Vladimir
1535-
Gonda, Jan
1761- - +
1.5
Vlcek, Milan
1567-
Cebo, Vladimir
1642- - +
1.6
Sibert, Adam
1457-
Tomcik, Leon
16700 - 1
1.7
Kalita, Anton
1576-
Ciganek, Jaroslav
1572½ - ½
1.8
Caplovic, Jan
1552-
Ziacik, Pavol
1570½ - ½
6. kolo dňa 2013/12/13 o 17:00
š.1  Sk Krasnany CElo-6  Sk Ruzinov CElo7½: ½
2.1
Mikulasek, Viktor
1873-
Moravcik, Peter
16731 - 0
2.2
Boldocki, Rastislav
1812-
Faltus, Jan
15551 - 0
2.3
Zacka, Ladislav
1768-
Klacansky, Peter
15161 - 0
2.4
Rathousky, Karol
1795-
Zatko, Peter
1433½ - ½
2.5
Bukovcak, Jaroslav
1779-
Vaverka, Miroslav
14531 - 0
2.6
Juhaniak, Lubomir
1501-
Vrbensky, Jozef
14531 - 0
2.7
Hanker, Lubomir
1566-
Straka, Tomas
13991 - 0
2.8
Moreira, Miguel Jeronimo
1000-
Orolin, Jan
13641 - 0
6. kolo dňa 2013/12/13 o 17:00
š.2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo-5  Sk Doprastav Bratislava JElo½ :7½
3.1
Tittel, Emil
1705-
Danada, Ondrej
18760 - 1
3.2
Sosovicka, Jakub
1675-
Vojtko, Robert
15180 - 1
3.3
Sosovicka, Vladimir
1619-
Sapovalov, Artom
16150 - 1
3.4
Belosovic, Pavol
1402-
Nagy, Ladislav
1529½ - ½
3.5
Gzib, David
1444-
Hutman, Martin
10000 - 1
3.6
Hanzel, Artom
1000-
Krammer, Peter
10000 - 1
3.7
Surovy, Tobias
1000-
Uhrin, Marek
10000 - 1
3.8
Gzib, Richard
1000-
Duricova, Ema
10730 - 1
7. kolo dňa 2014/01/10 o 17:00
š.6  Sk Ruzinov CElo-2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo4½:3½
2.1
Kince, Jozef
1682-
Tittel, Emil
17051 - 0
2.2
Moravcik, Peter
1673-
Sosovicka, Jakub
1675½ - ½
2.3
Faltus, Jan
1555-
Sosovicka, Vladimir
16190 - 1
2.4
Barati, Barnabas
1504-
Belosovic, Pavol
14020 - 1
2.5
Zatko, Peter
1433-
Gzib, David
14440 - 1
2.6
Vaverka, Miroslav
1453-
Hanzel, Artom
10001 - 0
2.7
Orolin, Jan
1364-
Surovy, Tobias
10001 - 0
2.8
Kravarik, Oliver
1000-
Gzib, Richard
10001 - 0
7. kolo dňa 2014/01/10 o 17:00
š.7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo-1  Sk Krasnany CElo4½:3½
3.1
Prochazka, Jaromir
1904-
Mikulasek, Viktor
1873½ - ½
3.2
Stecko, Ivan
1796-
Zacka, Ladislav
17681 - 0
3.3
Androvic, Peter
1818-
Rathousky, Karol
17950 - 1
3.4
Gonda, Jan
1761-
Bukovcak, Jaroslav
17791 - 0
3.5
Cebo, Vladimir
1642-
Juhaniak, Lubomir
15010 - 1
3.6
Belas, Jozef
1572-
Hanker, Lubomir
15661 - 0
3.7
Ciganek, Jaroslav
1572-
Chobot, Stefan
1611½ - ½
3.8
Ziacik, Pavol
1570-
Bol, Jozef
1441½ - ½
7. kolo dňa 2014/01/10 o 17:00
š.8  Sk Slovan Bratislava GElo-9  So Tatran Dubravka BElo6 : 2
4.1
Sturc, Gustav
2011-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
4.2
Zdrazil, Bohumir
1873-
Chovanec, Peter
17141 - 0
4.3
Kovacic, Stefan
1807-
Vlcek, Milan
15671 - 0
4.4
Kollar, Jan Marek
1773-
Manasek, Vladimir
15351 - 0
4.5
Paulicka, Ivan
1745-
Aubrecht, Alexander
14351 - 0
4.6
Dekan, Stanislav
1058-
Sibert, Adam
14570 - 1
4.7
Kallo, Juraj
1000-
Kalita, Anton
15761 - 0
4.8
Henes, Jozef
1000-
Caplovic, Jan
1552- - +
8. kolo dňa 2014/01/17 o 17:00
š.1  Sk Krasnany CElo-8  Sk Slovan Bratislava GElo4 : 4
1.1
Boldocki, Rastislav
1812-
Sturc, Gustav
20110 - 1
1.2
Zacka, Ladislav
1768-
Zdrazil, Bohumir
1873½ - ½
1.3
Rathousky, Karol
1795-
Jancura, Andrej
1888½ - ½
1.4
Bukovcak, Jaroslav
1779-
Kovacic, Stefan
18070 - 1
1.5
Juhaniak, Lubomir
1501-
Kollar, Jan Marek
17730 - 1
1.6
Hanker, Lubomir
1566-
Dekan, Stanislav
10581 - 0
1.7
Chobot, Stefan
1611-
Kallo, Juraj
10001 - 0
1.8
Bol, Jozef
1441-
Henes, Jozef
10001 - 0
8. kolo dňa 2014/01/17 o 17:00
š.2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo-7  Sk Lokomotiva Caissa Bratislava DElo3 : 5
2.1
Tittel, Emil
1705-
Prochazka, Jaromir
1904½ - ½
2.2
Sosovicka, Jakub
1675-
Stecko, Ivan
1796½ - ½
2.3
Sosovicka, Vladimir
1619-
Gonda, Jan
17611 - 0
2.4
Belosovic, Pavol
1402-
Beno, Milan
17370 - 1
2.5
Gzib, David
1444-
Cebo, Vladimir
16421 - 0
2.6
Hanzel, Artom
1000-
Belas, Jozef
15720 - 1
2.7
Surovy, Tobias
1000-
Tomcik, Leon
16700 - 1
2.8
Gzib, Richard
1000-
Ciganek, Jaroslav
15720 - 1
8. kolo dňa 2014/01/17 o 17:00
š.4  Slavia STU Bratislava BElo-5  Sk Doprastav Bratislava JElo3½:4½
4.1
Chovanec, Vladimir
2094-
Danada, Ondrej
18761 - 0
4.2
Vodicka, Ivan
1789-
Valovic, Matus
16551 - 0
4.3
Bedac, Jozef
1729-
Vojtko, Robert
15181 - 0
4.4
Knaperek, Stefan
1724-
Sapovalov, Artom
16150 - 1
4.5
Racko, Jan
1685-
Nagy, Ladislav
1529½ - ½
4.6
Pisar, Juraj
1633-
Hutman, Martin
10000 - 1
4.7
Portes, Peter
1466-
Krammer, Peter
10000 - 1
4.8
Ondrejkova, Alzbeta
1269-
Uhrin, Marek
10000 - 1
9. kolo dňa 2014/01/31 o 17:00
š.6  Sk Ruzinov CElo-4  Slavia STU Bratislava BElo3 : 5
1.1
Kince, Jozef
1682-
Bury, Rastislav
21200 - 1
1.2
Moravcik, Peter
1673-
Chovanec, Vladimir
20940 - 1
1.3
Faltus, Jan
1555-
Bedac, Jozef
17290 - 1
1.4
Barati, Barnabas
1504-
Racko, Jan
16850 - 1
1.5
Zatko, Peter
1433-
Psotny, Martin
16011 - 0
1.6
Vaverka, Miroslav
1453-
Szabo, Viktor
14901 - 0
1.7
Vrbensky, Jozef
1453-
Portes, Peter
14661 - 0
1.8
Orolin, Jan
1364-
Lanik, Miroslav
14350 - 1
9. kolo dňa 2014/01/31 o 17:00
š.8  Sk Slovan Bratislava GElo-2  Sk Strelec Devinska Nova Ves EElo6½:1½
3.1
Sturc, Gustav
2011-
Galan, Anton
1796½ - ½
3.2
Zdrazil, Bohumir
1873-
Tittel, Emil
17051 - 0
3.3
Jancura, Andrej
1888-
Belosovic, Pavol
14021 - 0
3.4
Kovacic, Stefan
1807-
Gzib, David
14441 - 0
3.5
Paulicka, Ivan
1745-
Frohlich, Ladislav
10001 - 0
3.6
Kallo, Juraj
1000-
Hanzel, Artom
10000 - 1
3.7
Heger, Peter
1000-
Surovy, Tobias
10001 - 0
3.8
Henes, Jozef
1000-
Gzib, Richard
10001 - 0
9. kolo dňa 2014/01/31 o 17:00
š.9  So Tatran Dubravka BElo-1  Sk Krasnany CElo4 : 4
4.1
Zahorsky, Michal
1716-
Mikulasek, Viktor
18730 - 1
4.2
Chovanec, Peter
1714-
Boldocki, Rastislav
18120 - 1
4.3
Brabec, Juraj
1690-
Zacka, Ladislav
17681 - 0
4.4
Bohacek, Ludovit
1661-
Rathousky, Karol
1795½ - ½
4.5
Zuzik, Emil
1522-
Bukovcak, Jaroslav
1779½ - ½
4.6
Sibert, Adam
1457-
Juhaniak, Lubomir
15010 - 1
4.7
Kalita, Anton
1576-
Chobot, Stefan
16111 - 0
4.8
Caplovic, Jan
1552-
Vojacek, Alois
10001 - 0