TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr10512.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789 TB1  TB2  TB3 
1Matfyzak * 68772148,00
2Sachy.sk C Slavia STU * 66662145,00
3Tatran D * 41640,50
4Doprastav H24 * 5471435,50
5Lokomotiva B223 * 1230,50
6Krasnany C14 * 67725,00
7Slovan F02 * 5625,50
8Doprastav J1½123 * 619,00
9KSN B11 * 318,00

Súpisky družstiev

  1. KSN B (Elo Ø:1498 / TB1: 3 / TB2: 18)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Rozarova Katarina1598SVK0,02,0
2Sklars Tomas1651SVK2,06,0
3Kimerling Martin1504SVK3,58,0
4Kevicka Lucia1481SVK0,02,0
5Kordos Adam1457SVK2,07,0
6Macko Peter1477SVK1,54,0
7Rohacek Pavol1433SVK0,08,0
8Padysak Matus1383SVK2,08,0
9Michalkova Martina1350SVK0,04,0
10Macko Miroslav1382SVK2,07,0
11Vrtiakova Anna1350SVK5,07,0
12Kevicky Patrik1350SVK0,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  9. KSN B (Elo Ø:1498, TB1: 3 / TB2: 18)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Rozarova Katarina1598SVK000,02
2Sklars Tomas1651SVK0001102,06
3Kimerling Martin1504SVK001½½½013,58
4Kevicka Lucia1481SVK000,02
5Kordos Adam1457SVK½0½01002,07
6Macko Peter1477SVK010½1,54
7Rohacek Pavol1433SVK000000000,08
8Padysak Matus1383SVK001100002,08
9Michalkova Martina1350SVK00000,04
10Macko Miroslav1382SVK100+0002,07
11Vrtiakova Anna1350SVK++0++015,07
12Kevicky Patrik1350SVK00,01

Kolá po šachovniciach

2. kolo dňa 2007/10/26 o 17:00
š.1  KSN B-2  Sachy.sk C Slavia STU2½:5½
4.1
Kimerling, Martin
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
4.2
Kordos, Adam
-
Bury, Rastislav
½ - ½
4.3
Macko, Peter
-
Koutny, Pavel
0 - 1
4.4
Rohacek, Pavol
-
Pisar, Juraj
0 - 1
4.5
Padysak, Matus
-
Psotny, Martin
0 - 1
4.6
Michalkova, Martina
-
Portes, Peter
0 - 1
4.7
Macko, Miroslav
-
Cech, Miroslav
1 - 0
4.8
Vrtiakova, Anna
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3. kolo dňa 2007/11/09 o 17:00
š.3  Matfyzak-1  KSN B7 : 1
1.1
Macka, Oto
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
1.2
Marko, Stanislav
-
Sklars, Tomas
1 - 0
1.3
Prasek, Ivan
-
Kimerling, Martin
1 - 0
1.4
Varhanikova, Ivana
-
Kevicka, Lucia
1 - 0
1.5
Fuchs, Ladislav
-
Kordos, Adam
1 - 0
1.6
Krumplik, Miroslav
-
Rohacek, Pavol
1 - 0
1.7
Bozekova, Miroslava
-
Padysak, Matus
1 - 0
1.8
Brett nicht besetzt,
-
Vrtiakova, Anna
- - +
4. kolo dňa 2007/11/23 o 17:00
š.1  KSN B-4  Doprastav J3½:4½
3.1
Sklars, Tomas
-
Pasko, Martin
0 - 1
3.2
Kimerling, Martin
-
Hricovini, Michal
1 - 0
3.3
Kordos, Adam
-
Hajek, Lukas
½ - ½
3.4
Macko, Peter
-
Pekar, Jozef
1 - 0
3.5
Rohacek, Pavol
-
Valent, Martin
0 - 1
3.6
Padysak, Matus
-
Krajcovic, Jakub
1 - 0
3.7
Macko, Miroslav
-
Lipka, Alexander
0 - 1
3.8
Vrtiakova, Anna
-
Dubovsky, Dominik
0 - 1
5. kolo dňa 2007/12/07 o 17:00
š.5  Doprastav H-1  KSN B5½:2½
2.1
Czucz, Andrej
-
Sklars, Tomas
1 - 0
2.2
Halasz, Michal
-
Kimerling, Martin
½ - ½
2.3
Durovka, Stefan
-
Kordos, Adam
1 - 0
2.4
Markus, Erik
-
Rohacek, Pavol
1 - 0
2.5
Ballo, Juraj
-
Padysak, Matus
0 - 1
2.6
Joza, Dusan
-
Michalkova, Martina
1 - 0
2.7
Fonod, Ervin
-
Macko, Miroslav
1 - 0
2.8
Brett nicht besetzt,
-
Vrtiakova, Anna
- - +
6. kolo dňa 2007/12/14 o 17:00
š.1  KSN B-6  Slovan F4½:3½
2.1
Sklars, Tomas
-
Kovacic, Stefan
1 - 0
2.2
Kimerling, Martin
-
Benova, Zita
½ - ½
2.3
Kevicka, Lucia
-
Butora, Frantisek
0 - 1
2.4
Kordos, Adam
-
Klacik, Ondrej
1 - 0
2.5
Rohacek, Pavol
-
Kovacova, Eva
0 - 1
2.6
Padysak, Matus
-
Zidek, Andrej
0 - 1
2.7
Macko, Miroslav
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
2.8
Vrtiakova, Anna
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7. kolo dňa 2008/01/18 o 17:00
š.7  Tatran D-1  KSN B6½:1½
3.1
Bohacek, Ludovit
-
Sklars, Tomas
0 - 1
3.2
Zahorsky, Michal
-
Kimerling, Martin
½ - ½
3.3
Brhlovic, Juraj
-
Kordos, Adam
1 - 0
3.4
Aubrecht, Alexander
-
Rohacek, Pavol
1 - 0
3.5
Kalita, Anton
-
Padysak, Matus
1 - 0
3.6
Caplovic, Jan
-
Michalkova, Martina
1 - 0
3.7
Filippi, Pavol
-
Macko, Miroslav
1 - 0
3.8
Pigos, Jan
-
Vrtiakova, Anna
1 - 0
8. kolo dňa 2008/01/25 o 17:00
š.1  KSN B-8  Krasnany C1 : 7
1.1
Kimerling, Martin
-
Holubcik, Marian
0 - 1
1.2
Kordos, Adam
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
1.3
Macko, Peter
-
Kovac, Daniel
0 - 1
1.4
Rohacek, Pavol
-
Bol, Jozef
0 - 1
1.5
Padysak, Matus
-
Dolnak, Michal
0 - 1
1.6
Michalkova, Martina
-
Mauritz, Robert
0 - 1
1.7
Macko, Miroslav
-
Marko, Ondrej
0 - 1
1.8
Vrtiakova, Anna
-
Blasko, Rastislav
1 - 0
9. kolo dňa 2008/02/08 o 17:00
š.9  Lokomotiva B-1  KSN B6½:1½
4.1
Androvic, Peter
-
Rozarova, Katarina
1 - 0
4.2
Stecko, Ivan
-
Sklars, Tomas
1 - 0
4.3
Kis, Tomas
-
Kimerling, Martin
0 - 1
4.4
Tomcik, Leon
-
Macko, Peter
½ - ½
4.5
Liscak, Peter
-
Rohacek, Pavol
1 - 0
4.6
Novak, Martin
-
Padysak, Matus
1 - 0
4.7
Gregus, Ondrej
-
Macko, Miroslav
1 - 0
4.8
Barta, Ondrej
-
Kevicky, Patrik
1 - 0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Psotny Martin1567Sachy.sk C Slavia STU7,5893,85
2Prasek Ivan1838Matfyzak7,07100,03
3Kalita Anton1605Tatran D6,5792,95
4Pisar Juraj1655Sachy.sk C Slavia STU6,0875,03
5Pigos Jan1350Tatran D5,5691,77
6Koutny Pavel1876Sachy.sk C Slavia STU5,5868,82
7Chovanec Vladimir2128Sachy.sk C Slavia STU5,0683,31
8Bury Rastislav2188Sachy.sk C Slavia STU5,0683,31
9Marko Stanislav1901Matfyzak5,0771,42
10Lukacova Barbora1661Matfyzak5,0771,44
11Markus Erik1350Doprastav H5,0771,46
12Kis Tomas1645Lokomotiva B5,0862,53
13Liscak Peter1572Lokomotiva B4,5675,06
14Vodicka Ivan1634Sachy.sk C Slavia STU4,5764,34
15Portes Peter1494Sachy.sk C Slavia STU4,5764,36
16Mikulasek Viktor1666Krasnany C4,5856,32
17Zemianek Juraj1633Matfyzak4,04100,05
18Novak Martin1616Lokomotiva B4,04100,06
19Macka Oto2004Matfyzak4,0580,01
20Ulehla Dag1925Doprastav H4,0580,02
21Krumplik Miroslav1350Matfyzak4,0580,07
22Stecko Ivan1876Lokomotiva B4,0757,11
23Halasz Michal1833Doprastav H4,0757,12
24Stancek Stefan1756Tatran D3,5487,54
25Slobodnikova Sona1567Matfyzak3,5487,56
26Czucz Andrej1916Doprastav H3,5570,01
27Nagy Edmund1606Slovan F3,5570,04
28Mauritz Robert1391Krasnany C3,5570,06
29Gremen Tomas1571Lokomotiva B3,5658,35
30Gregus Ondrej1350Lokomotiva B3,5658,37
31Zahorsky Michal1769Tatran D3,5750,02
32Aubrecht Alexander1532Tatran D3,5750,04
33Kimerling Martin1504KSN B3,5843,82
34Cibicek Jozef2124Doprastav H3,03100,01
35Fuchs Ladislav1667Matfyzak3,03100,04
36Spielbock Tomas1590Sachy.sk C Slavia STU3,0475,05
37Kovacova Eva1350Slovan F3,0475,06
38Holubcik Marian2070Krasnany C3,0560,01
39Brabec Juraj1822Tatran D3,0560,02
40Marko Ondrej1532Krasnany C3,0650,06
41Hricovini Michal1585Doprastav J3,0742,91
42Durovka Stefan1790Doprastav H3,0742,93
43Hajek Lukas1350Doprastav J3,0742,93
44Bol Jozef1529Krasnany C3,0742,94
45Orolin Peter1975Matfyzak2,5462,51
46Meszaros Vojtech1751Doprastav H2,5462,54
47Pieter Pavol1630Krasnany C2,5550,03
48Greppel Pavol1610Slovan F2,5550,05
49Kirylov Julian1833Tatran D2,5641,71
50Benova Zita1705Slovan F2,5641,71
51Malac Miroslav1661Slovan F2,5641,74
52Ruzicka Miroslav1608Doprastav H2,5735,75
53Valent Martin1350Doprastav J2,5735,75
54Filippi Pavol1516Tatran D2,02100,07
55Husar Andrej1350Tatran D2,02100,08
56Miklasova Marta1812Slovan F2,0366,72
57Janosova Kristina1896Matfyzak2,0366,73
58Bozekova Miroslava1350Matfyzak2,0366,77
59Szabo Viktor1464Sachy.sk C Slavia STU2,0366,77
60Brhlovic Juraj1562Tatran D2,0450,03
61Kovac Daniel1584Krasnany C2,0450,04
62Caplovic Jan1573Tatran D2,0450,06
63Joza Dusan1350Doprastav H2,0450,07
64Cech Miroslav1489Sachy.sk C Slavia STU2,0450,07
65Androvic Peter1969Lokomotiva B2,0540,01
66Sklars Tomas1651KSN B2,0633,31
67Dolnak Michal1420Krasnany C2,0633,36
68Ballo Juraj1350Doprastav H2,0633,36
69Zidek Andrej1350Slovan F2,0633,37
70Butora Frantisek1676Slovan F2,0728,63
71Kordos Adam1457KSN B2,0728,63
72Padysak Matus1383KSN B2,0825,05
73Klacik Ondrej1484Slovan F2,0825,06
74Dubovsky Dominik1350Doprastav J1,5275,08
75Turtev Juraj1914Doprastav H1,5350,02
76Vedjel Milan1350Tatran D1,5350,07
77Cesek Dominik1620Doprastav J1,5437,52
78Macko Peter1477KSN B1,5437,53
79Fonod Ervin1350Doprastav H1,5437,57
80Barta Ondrej1350Lokomotiva B1,5437,57
81Lipka Alexander1350Doprastav J1,5530,06
82Pasko Martin1625Doprastav J1,5625,01
83Polacik Igor2162Doprastav J1,01100,01
84Beranek Tomas1683Lokomotiva B1,01100,03
85Malac Miroslav2179Slovan F1,0250,01
86Mehes Stefan1846Krasnany C1,0250,02
87Chromek Daniel1488Matfyzak1,0250,06
88Vrtiakova Anna1350KSN B1,0333,38
89Varhanikova Ivana1790Matfyzak1,0425,03
90Bohacek Ludovit1819Tatran D1,0520,01
91Macko Miroslav1382KSN B1,0616,77
92Kong Joseph1350Doprastav J0,5225,07
93Ziacik Pavol1688Lokomotiva B0,5316,72
94Ciganek Jaroslav1624Lokomotiva B0,5316,73
95Matich Martin1350Doprastav J0,5316,78
96Surovec Juraj1691Krasnany C0,5412,52
97Krajcovic Jakub1350Doprastav J0,5510,05
98Kovacic Stefan1796Slovan F0,568,31
99Tomcik Leon1618Lokomotiva B0,586,34
100Vacho Jozef1493Krasnany C0,010,04
101Striz Peter1350Doprastav J0,010,07
102Lidayova Dagmar1350Lokomotiva B0,010,07
103Kevicky Patrik1350KSN B0,010,08
104Blasko Rastislav1350Krasnany C0,010,08
105Rozarova Katarina1598KSN B0,020,01
106Kevicka Lucia1481KSN B0,020,03
107Beer Michal1465Doprastav J0,020,04
108Belik Zdenko1387Doprastav J0,030,04
109Kriss Robert1350Doprastav J0,030,07
110Pekar Jozef1350Doprastav J0,040,04
111Hanker Lubomir1516Krasnany C0,040,05
112Michalkova Martina1350KSN B0,040,06
113Rohacek Pavol1433KSN B0,080,04


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. Sachy.sk C Slavia STU (Elo Ø:1790 / TB1: 21 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Chovanec Vladimir2128SVK5,06,0
2Bury Rastislav2188SVK5,06,0
3Koutny Pavel1876SVK5,58,0
4Pisar Juraj1655SVK6,08,0
5Skvarka Jaroslav1679SVK0,00,0
6Vodicka Ivan1634SVK4,57,0
7Spielbock Tomas1590SVK3,04,0
8Psotny Martin1567SVK7,58,0
9Portes Peter1494SVK4,57,0
10Szabo Viktor1464SVK2,03,0
11Cech Miroslav1489SVK2,04,0
  3. Matfyzak (Elo Ø:1842 / TB1: 21 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Macka Oto2004SVK4,05,0
2Orolin Peter1975SVK2,54,0
3Marko Stanislav1901SVK5,07,0
4Janosova Kristina1896SVK2,03,0
5Prasek Ivan1838SVK7,07,0
6Varhanikova Ivana1790SVK1,04,0
7Lukacova Barbora1661SVK5,07,0
8Fuchs Ladislav1667SVK3,03,0
9Zemianek Juraj1633SVK4,04,0
10Bastak Ondrej Duran1621SVK0,00,0
11Slobodnikova Sona1567SVK4,55,0
12Chromek Daniel1488SVK1,02,0
13Scamborova Miriama1404SVK0,00,0
14Krumplik Miroslav1350SVK7,08,0
15Kysel Michal1350SVK0,00,0
16Bozekova Miroslava1350SVK2,03,0
  4. Doprastav J (Elo Ø:1568 / TB1: 6 / TB2: 19)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Polacik Igor2162SVK1,01,0
2Pasko Martin1625SVK1,56,0
3Hricovini Michal1585SVK3,07,0
4Cesek Dominik1620SVK1,54,0
5Hajek Lukas1350SVK3,07,0
6Beer Michal1465SVK0,02,0
7Belik Zdenko1387SVK0,03,0
8Pekar Jozef1350SVK0,04,0
9Valent Martin1350SVK2,57,0
10Krajcovic Jakub1350SVK0,55,0
11Lipka Alexander1350SVK1,55,0
12Striz Peter1350SVK0,01,0
13Dubovsky Dominik1350SVK2,53,0
14Kriss Robert1350SVK1,04,0
15Kong Joseph1350SVK0,52,0
16Matich Martin1350SVK0,53,0
  5. Doprastav H (Elo Ø:1918 / TB1: 14 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Cibicek Jozef2124SVK3,03,0
2Czucz Andrej1916SVK3,55,0
3Henc Marian1958SVK0,00,0
4Ulehla Dag1925SVK4,05,0
5Turtev Juraj1914SVK1,53,0
6Halasz Michal1833SVK4,07,0
7Ardo Peter1881SVK0,00,0
8Durovka Stefan1790SVK3,07,0
9Meszaros Vojtech1751SVK2,54,0
10Musil Peter1703SVK0,00,0
11Ruzicka Miroslav1608SVK2,57,0
12Markus Erik1350SVK5,07,0
13Ballo Juraj1350SVK2,06,0
14Joza Dusan1350SVK3,05,0
15Fonod Ervin1350SVK1,54,0
  6. Slovan F (Elo Ø:1756 / TB1: 6 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Malac Miroslav2179SVK1,02,0
2Kovacic Stefan1796SVK0,56,0
3Benova Zita1705SVK2,56,0
4Miklasova Marta1812SVK2,03,0
5Butora Frantisek1676SVK2,07,0
6Malac Miroslav1661SVK2,56,0
7Nagy Edmund1606SVK3,55,0
8Greppel Pavol1610SVK2,55,0
9Klacik Ondrej1484SVK2,08,0
10Vimmerova Zuzana1506SVK0,00,0
11Kovacova Eva1350SVK4,05,0
12Zidek Andrej1350SVK3,07,0
  7. Tatran D (Elo Ø:1717 / TB1: 16 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Kirylov Julian1833SVK2,56,0
2Bohacek Ludovit1819SVK1,05,0
3Brabec Juraj1822SVK3,05,0
4Zahorsky Michal1769SVK3,57,0
5Stancek Stefan1756SVK3,54,0
6Brhlovic Juraj1562SVK2,04,0
7Aubrecht Alexander1532SVK3,57,0
8Kalita Anton1605SVK6,57,0
9Caplovic Jan1573SVK3,05,0
10Filippi Pavol1516SVK2,02,0
11Pigos Jan1350SVK6,57,0
12Vedjel Milan1350SVK1,53,0
13Husar Andrej1350SVK2,02,0
  8. Krasnany C (Elo Ø:1706 / TB1: 7 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Holubcik Marian2070SVK3,05,0
2Mehes Stefan1846SVK1,02,0
3Surovec Juraj1691SVK0,54,0
4Mikulasek Viktor1666SVK4,58,0
5Pieter Pavol1630SVK2,55,0
6Chudy Vladimir1630SVK0,00,0
7Kovac Daniel1584SVK2,04,0
8Vacho Jozef1493SVK0,01,0
9Bol Jozef1529SVK3,07,0
10Hanker Lubomir1516SVK0,04,0
11Dolnak Michal1420SVK2,06,0
12Mauritz Robert1391SVK3,55,0
13Lancaric Dusan1350SVK0,00,0
14Marko Ondrej1532SVK3,06,0
15Blasko Rastislav1350SVK0,01,0
16Viskupic Filip1350SVK0,00,0
  9. Lokomotiva B (Elo Ø:1718 / TB1: 12 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFEDBodyPartie
1Androvic Peter1969SVK2,05,0
2Stecko Ivan1876SVK4,07,0
3Ziacik Pavol1688SVK0,53,0
4Beranek Tomas1683SVK1,01,0
5Kis Tomas1645SVK5,08,0
6Ciganek Jaroslav1624SVK0,53,0
7Tomcik Leon1618SVK0,58,0
8Gremen Tomas1571SVK3,56,0
9Liscak Peter1572SVK4,56,0
10Sagat Anton1563SVK0,00,0
11Novak Martin1616SVK4,04,0
12Ragan Stanislav1555SVK0,00,0
13Cebo Filip1644SVK0,00,0
14Lidayova Dagmar1350SVK0,01,0
15Vavro Filip1350SVK0,00,0
16Gregus Ondrej1350SVK3,56,0
17Barta Ondrej1350SVK1,54,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Matfyzak (Elo Ø:1842, TB1: 21 / TB2: 48)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Macka Oto2004SVK111½½4,05
2Orolin Peter1975SVK011½2,54
3Marko Stanislav1901SVK½½110115,07
4Janosova Kristina1896SVK0112,03
5Prasek Ivan1838SVK11111117,07
6Varhanikova Ivana1790SVK01001,04
7Lukacova Barbora1661SVK1101½1½5,07
8Fuchs Ladislav1667SVK1113,03
9Zemianek Juraj1633SVK11114,04
11Slobodnikova Sona1567SVK1½11+4,55
12Chromek Daniel1488SVK101,02
14Krumplik Miroslav1350SVK+11+1½+½7,08
16Bozekova Miroslava1350SVK1102,03
  2. Sachy.sk C Slavia STU (Elo Ø:1790, TB1: 21 / TB2: 45)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Chovanec Vladimir2128SVK11½½115,06
2Bury Rastislav2188SVK½1111½5,06
3Koutny Pavel1876SVK½10½½1115,58
4Pisar Juraj1655SVK110½½1116,08
6Vodicka Ivan1634SVK101½0114,57
7Spielbock Tomas1590SVK11½½3,04
8Psotny Martin1567SVK½11111117,58
9Portes Peter1494SVK010111½4,57
10Szabo Viktor1464SVK1½½2,03
11Cech Miroslav1489SVK10102,04
  3. Tatran D (Elo Ø:1717, TB1: 16 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Kirylov Julian1833SVK10010½2,56
2Bohacek Ludovit1819SVK½0½001,05
3Brabec Juraj1822SVK011013,05
4Zahorsky Michal1769SVK10½1½0½3,57
5Stancek Stefan1756SVK½1113,54
6Brhlovic Juraj1562SVK10102,04
7Aubrecht Alexander1532SVK11½01003,57
8Kalita Anton1605SVK11111½16,57
9Caplovic Jan1573SVK1+0103,05
10Filippi Pavol1516SVK112,02
11Pigos Jan1350SVK11+111½6,57
12Vedjel Milan1350SVK1½01,53
13Husar Andrej1350SVK112,02
  4. Doprastav H (Elo Ø:1918, TB1: 14 / TB2: 35,5)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Cibicek Jozef2124SVK1113,03
2Czucz Andrej1916SVK½½½113,55
4Ulehla Dag1925SVK½11½14,05
5Turtev Juraj1914SVK1½01,53
6Halasz Michal1833SVK½10½½1½4,07
8Durovka Stefan1790SVK10011003,07
9Meszaros Vojtech1751SVK10½12,54
11Ruzicka Miroslav1608SVK00½0½½12,57
12Markus Erik1350SVK11½1½015,07
13Ballo Juraj1350SVK0½100½2,06
14Joza Dusan1350SVK010+13,05
15Fonod Ervin1350SVK010½1,54
  5. Lokomotiva B (Elo Ø:1718, TB1: 12 / TB2: 30,5)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Androvic Peter1969SVK00½½12,05
2Stecko Ivan1876SVK½½0½½114,07
3Ziacik Pavol1688SVK00½0,53
4Beranek Tomas1683SVK11,01
5Kis Tomas1645SVK01½½11105,08
6Ciganek Jaroslav1624SVK00½0,53
7Tomcik Leon1618SVK0000000½0,58
8Gremen Tomas1571SVK½010113,56
9Liscak Peter1572SVK½110114,56
11Novak Martin1616SVK11114,04
14Lidayova Dagmar1350SVK00,01
16Gregus Ondrej1350SVK0½½1½13,56
17Barta Ondrej1350SVK0½011,54
  6. Krasnany C (Elo Ø:1706, TB1: 7 / TB2: 25)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Holubcik Marian2070SVK01½½13,05
2Mehes Stefan1846SVK½½1,02
3Surovec Juraj1691SVK½0000,54
4Mikulasek Viktor1666SVK01101½104,58
5Pieter Pavol1630SVK1100½2,55
7Kovac Daniel1584SVK10102,04
8Vacho Jozef1493SVK00,01
9Bol Jozef1529SVK0½½01103,07
10Hanker Lubomir1516SVK00000,04
11Dolnak Michal1420SVK1000102,06
12Mauritz Robert1391SVK110½13,55
14Marko Ondrej1532SVK010½1½3,06
15Blasko Rastislav1350SVK00,01
  7. Slovan F (Elo Ø:1756, TB1: 6 / TB2: 25,5)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Malac Miroslav2179SVK011,02
2Kovacic Stefan1796SVK½000000,56
3Benova Zita1705SVK½1½½002,56
4Miklasova Marta1812SVK½½12,03
5Butora Frantisek1676SVK½0½01002,07
6Malac Miroslav1661SVK001½102,56
7Nagy Edmund1606SVK11½013,55
8Greppel Pavol1610SVK0110½2,55
9Klacik Ondrej1484SVK000100012,08
11Kovacova Eva1350SVK1+0114,05
12Zidek Andrej1350SVK0+01½0½3,07
  8. Doprastav J (Elo Ø:1568, TB1: 6 / TB2: 19)
š.TMenoEloFED123456789BodyPartie
1Polacik Igor2162SVK11,01
2Pasko Martin1625SVK001½001,56
3Hricovini Michal1585SVK0½½01013,07
4Cesek Dominik1620SVK1½001,54
5Hajek Lukas1350SVK½½1½0½03,07
6Beer Michal1465SVK000,02
7Belik Zdenko1387SVK0000,03
8Pekar Jozef1350SVK00000,04
9Valent Martin1350SVK101000½2,57
10Krajcovic Jakub1350SVK0½0000,55
11Lipka Alexander1350SVK0½1001,55
12Striz Peter1350SVK00,01
13Dubovsky Dominik1350SVK+1½2,53
14Kriss Robert1350SVK0+001,04
15Kong Joseph1350SVK0½0,52
16Matich Martin1350SVK00½0,53

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2007/10/12 o 17:00
š.2  Sachy.sk C Slavia STU-9  Lokomotiva B6 : 2
1.1
Chovanec, Vladimir
-
Androvic, Peter
1 - 0
1.2
Koutny, Pavel
-
Stecko, Ivan
½ - ½
1.3
Pisar, Juraj
-
Kis, Tomas
1 - 0
1.4
Vodicka, Ivan
-
Tomcik, Leon
1 - 0
1.5
Psotny, Martin
-
Gremen, Tomas
½ - ½
1.6
Portes, Peter
-
Novak, Martin
0 - 1
1.7
Szabo, Viktor
-
Lidayova, Dagmar
1 - 0
1.8
Cech, Miroslav
-
Gregus, Ondrej
1 - 0
1. kolo dňa 2007/10/12 o 17:00
š.3  Matfyzak-8  Krasnany C6½:1½
2.1
Macka, Oto
-
Holubcik, Marian
1 - 0
2.2
Marko, Stanislav
-
Mehes, Stefan
½ - ½
2.3
Prasek, Ivan
-
Mikulasek, Viktor
1 - 0
2.4
Varhanikova, Ivana
-
Pieter, Pavol
0 - 1
2.5
Lukacova, Barbora
-
Bol, Jozef
1 - 0
2.6
Zemianek, Juraj
-
Hanker, Lubomir
1 - 0
2.7
Slobodnikova, Sona
-
Marko, Ondrej
1 - 0
2.8
Krumplik, Miroslav
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
1. kolo dňa 2007/10/12 o 17:00
š.4  Doprastav J-7  Tatran D½ :7½
3.1
Pasko, Martin
-
Kirylov, Julian
0 - 1
3.2
Hricovini, Michal
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
3.3
Hajek, Lukas
-
Stancek, Stefan
½ - ½
3.4
Belik, Zdenko
-
Brhlovic, Juraj
0 - 1
3.5
Pekar, Jozef
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
3.6
Krajcovic, Jakub
-
Kalita, Anton
0 - 1
3.7
Lipka, Alexander
-
Filippi, Pavol
0 - 1
3.8
Kong, Joseph
-
Vedjel, Milan
0 - 1
1. kolo dňa 2007/10/12 o 17:00
š.5  Doprastav H-6  Slovan F4½:3½
4.1
Cibicek, Jozef
-
Malac, Miroslav
1 - 0
4.2
Czucz, Andrej
-
Kovacic, Stefan
½ - ½
4.3
Ulehla, Dag
-
Miklasova, Marta
½ - ½
4.4
Halasz, Michal
-
Butora, Frantisek
½ - ½
4.5
Durovka, Stefan
-
Malac, Miroslav
1 - 0
4.6
Ruzicka, Miroslav
-
Nagy, Edmund
0 - 1
4.7
Markus, Erik
-
Klacik, Ondrej
1 - 0
4.8
Ballo, Juraj
-
Kovacova, Eva
0 - 1
2. kolo dňa 2007/10/26 o 17:00
š.7  Tatran D-5  Doprastav H4 : 4
1.1
Kirylov, Julian
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
1.2
Bohacek, Ludovit
-
Czucz, Andrej
½ - ½
1.3
Brabec, Juraj
-
Turtev, Juraj
0 - 1
1.4
Zahorsky, Michal
-
Halasz, Michal
0 - 1
1.5
Stancek, Stefan
-
Durovka, Stefan
1 - 0
1.6
Pigos, Jan
-
Ruzicka, Miroslav
1 - 0
1.7
Vedjel, Milan
-
Ballo, Juraj
½ - ½
1.8
Husar, Andrej
-
Fonod, Ervin
1 - 0
2. kolo dňa 2007/10/26 o 17:00
š.8  Krasnany C-4  Doprastav J6 : 2
2.1
Holubcik, Marian
-
Pasko, Martin
1 - 0
2.2
Mehes, Stefan
-
Hricovini, Michal
½ - ½
2.3
Surovec, Juraj
-
Hajek, Lukas
½ - ½
2.4
Mikulasek, Viktor
-
Belik, Zdenko
1 - 0
2.5
Kovac, Daniel
-
Pekar, Jozef
1 - 0
2.6
Hanker, Lubomir
-
Valent, Martin
0 - 1
2.7
Dolnak, Michal
-
Kriss, Robert
1 - 0
2.8
Mauritz, Robert
-
Matich, Martin
1 - 0
2. kolo dňa 2007/10/26 o 17:00
š.9  Lokomotiva B-3  Matfyzak2 : 6
3.1
Androvic, Peter
-
Macka, Oto
0 - 1
3.2
Stecko, Ivan
-
Marko, Stanislav
½ - ½
3.3
Kis, Tomas
-
Janosova, Kristina
1 - 0
3.4
Ciganek, Jaroslav
-
Prasek, Ivan
0 - 1
3.5
Tomcik, Leon
-
Lukacova, Barbora
0 - 1
3.6
Gremen, Tomas
-
Zemianek, Juraj
0 - 1
3.7
Liscak, Peter
-
Slobodnikova, Sona
½ - ½
3.8
Barta, Ondrej
-
Krumplik, Miroslav
0 - 1
3. kolo dňa 2007/11/09 o 17:00
š.4  Doprastav J-9  Lokomotiva B5½:2½
2.1
Hricovini, Michal
-
Kis, Tomas
½ - ½
2.2
Cesek, Dominik
-
Ciganek, Jaroslav
1 - 0
2.3
Hajek, Lukas
-
Tomcik, Leon
1 - 0
2.4
Valent, Martin
-
Liscak, Peter
0 - 1
2.5
Krajcovic, Jakub
-
Gregus, Ondrej
½ - ½
2.6
Lipka, Alexander
-
Barta, Ondrej
½ - ½
2.7
Dubovsky, Dominik
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
2.8
Kriss, Robert
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3. kolo dňa 2007/11/09 o 17:00
š.5  Doprastav H-8  Krasnany C4 : 4
3.1
Czucz, Andrej
-
Holubcik, Marian
½ - ½
3.2
Ulehla, Dag
-
Surovec, Juraj
1 - 0
3.3
Halasz, Michal
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
3.4
Durovka, Stefan
-
Pieter, Pavol
0 - 1
3.5
Meszaros, Vojtech
-
Kovac, Daniel
1 - 0
3.6
Ruzicka, Miroslav
-
Bol, Jozef
½ - ½
3.7
Markus, Erik
-
Dolnak, Michal
1 - 0
3.8
Joza, Dusan
-
Mauritz, Robert
0 - 1
3. kolo dňa 2007/11/09 o 17:00
š.6  Slovan F-7  Tatran D1½:6½
4.1
Malac, Miroslav
-
Kirylov, Julian
1 - 0
4.2
Kovacic, Stefan
-
Brabec, Juraj
0 - 1
4.3
Benova, Zita
-
Zahorsky, Michal
½ - ½
4.4
Butora, Frantisek
-
Stancek, Stefan
0 - 1
4.5
Malac, Miroslav
-
Aubrecht, Alexander
0 - 1
4.6
Greppel, Pavol
-
Kalita, Anton
0 - 1
4.7
Klacik, Ondrej
-
Caplovic, Jan
0 - 1
4.8
Zidek, Andrej
-
Pigos, Jan
0 - 1
4. kolo dňa 2007/11/23 o 17:00
š.8  Krasnany C-6  Slovan F1½:6½
1.1
Mikulasek, Viktor
-
Benova, Zita
0 - 1
1.2
Bol, Jozef
-
Butora, Frantisek
½ - ½
1.3
Hanker, Lubomir
-
Malac, Miroslav
0 - 1
1.4
Dolnak, Michal
-
Nagy, Edmund
0 - 1
1.5
Mauritz, Robert
-
Greppel, Pavol
0 - 1
1.6
Marko, Ondrej
-
Klacik, Ondrej
1 - 0
1.7
Brett nicht besetzt,
-
Kovacova, Eva
- - +
1.8
Brett nicht besetzt,
-
Zidek, Andrej
- - +
4. kolo dňa 2007/11/23 o 17:00
š.9  Lokomotiva B-5  Doprastav H3 : 5
2.1
Stecko, Ivan
-
Cibicek, Jozef
0 - 1
2.2
Ziacik, Pavol
-
Ulehla, Dag
0 - 1
2.3
Kis, Tomas
-
Turtev, Juraj
½ - ½
2.4
Tomcik, Leon
-
Durovka, Stefan
0 - 1
2.5
Gremen, Tomas
-
Meszaros, Vojtech
1 - 0
2.6
Novak, Martin
-
Ruzicka, Miroslav
1 - 0
2.7
Gregus, Ondrej
-
Markus, Erik
½ - ½
2.8
Barta, Ondrej
-
Ballo, Juraj
0 - 1
4. kolo dňa 2007/11/23 o 17:00
š.2  Sachy.sk C Slavia STU-3  Matfyzak2½:5½
4.1
Chovanec, Vladimir
-
Macka, Oto
½ - ½
4.2
Bury, Rastislav
-
Orolin, Peter
1 - 0
4.3
Koutny, Pavel
-
Marko, Stanislav
0 - 1
4.4
Pisar, Juraj
-
Janosova, Kristina
0 - 1
4.5
Vodicka, Ivan
-
Prasek, Ivan
0 - 1
4.6
Psotny, Martin
-
Lukacova, Barbora
1 - 0
4.7
Portes, Peter
-
Slobodnikova, Sona
0 - 1
4.8
Brett nicht besetzt,
-
Krumplik, Miroslav
- - +
5. kolo dňa 2007/12/07 o 17:00
š.4  Doprastav J-2  Sachy.sk C Slavia STU1½:6½
1.1
Pasko, Martin
-
Koutny, Pavel
½ - ½
1.2
Cesek, Dominik
-
Pisar, Juraj
½ - ½
1.3
Hajek, Lukas
-
Vodicka, Ivan
0 - 1
1.4
Beer, Michal
-
Spielbock, Tomas
0 - 1
1.5
Valent, Martin
-
Psotny, Martin
0 - 1
1.6
Lipka, Alexander
-
Portes, Peter
0 - 1
1.7
Kong, Joseph
-
Szabo, Viktor
½ - ½
1.8
Matich, Martin
-
Cech, Miroslav
0 - 1
5. kolo dňa 2007/12/07 o 17:00
š.6  Slovan F-9  Lokomotiva B3½:4½
3.1
Benova, Zita
-
Androvic, Peter
½ - ½
3.2
Miklasova, Marta
-
Stecko, Ivan
½ - ½
3.3
Butora, Frantisek
-
Kis, Tomas
0 - 1
3.4
Malac, Miroslav
-
Ciganek, Jaroslav
½ - ½
3.5
Greppel, Pavol
-
Tomcik, Leon
1 - 0
3.6
Klacik, Ondrej
-
Gremen, Tomas
1 - 0
3.7
Kovacova, Eva
-
Liscak, Peter
0 - 1
3.8
Zidek, Andrej
-
Gregus, Ondrej
0 - 1
5. kolo dňa 2007/12/07 o 17:00
š.7  Tatran D-8  Krasnany C6½:1½
4.1
Kirylov, Julian
-
Surovec, Juraj
1 - 0
4.2
Bohacek, Ludovit
-
Mikulasek, Viktor
0 - 1
4.3
Brabec, Juraj
-
Pieter, Pavol
1 - 0
4.4
Stancek, Stefan
-
Bol, Jozef
1 - 0
4.5
Aubrecht, Alexander
-
Mauritz, Robert
½ - ½
4.6
Kalita, Anton
-
Marko, Ondrej
1 - 0
4.7
Caplovic, Jan
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
4.8
Pigos, Jan
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
6. kolo dňa 2007/12/14 o 17:00
š.9  Lokomotiva B-7  Tatran D4½:3½
1.1
Stecko, Ivan
-
Bohacek, Ludovit
½ - ½
1.2
Ziacik, Pavol
-
Zahorsky, Michal
0 - 1
1.3
Beranek, Tomas
-
Brhlovic, Juraj
1 - 0
1.4
Kis, Tomas
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
1.5
Tomcik, Leon
-
Kalita, Anton
0 - 1
1.6
Gremen, Tomas
-
Caplovic, Jan
1 - 0
1.7
Liscak, Peter
-
Pigos, Jan
0 - 1
1.8
Novak, Martin
-
Vedjel, Milan
1 - 0
6. kolo dňa 2007/12/14 o 17:00
š.2  Sachy.sk C Slavia STU-5  Doprastav H6 : 2
3.1
Chovanec, Vladimir
-
Halasz, Michal
½ - ½
3.2
Bury, Rastislav
-
Durovka, Stefan
1 - 0
3.3
Koutny, Pavel
-
Meszaros, Vojtech
½ - ½
3.4
Pisar, Juraj
-
Ruzicka, Miroslav
½ - ½
3.5
Vodicka, Ivan
-
Markus, Erik
½ - ½
3.6
Spielbock, Tomas
-
Ballo, Juraj
1 - 0
3.7
Psotny, Martin
-
Joza, Dusan
1 - 0
3.8
Portes, Peter
-
Fonod, Ervin
1 - 0
6. kolo dňa 2007/12/14 o 17:00
š.3  Matfyzak-4  Doprastav J7 : 1
4.1
Prasek, Ivan
-
Pasko, Martin
1 - 0
4.2
Varhanikova, Ivana
-
Hricovini, Michal
0 - 1
4.3
Lukacova, Barbora
-
Cesek, Dominik
1 - 0
4.4
Fuchs, Ladislav
-
Beer, Michal
1 - 0
4.5
Zemianek, Juraj
-
Pekar, Jozef
1 - 0
4.6
Chromek, Daniel
-
Valent, Martin
1 - 0
4.7
Krumplik, Miroslav
-
Striz, Peter
1 - 0
4.8
Bozekova, Miroslava
-
Kriss, Robert
1 - 0
7. kolo dňa 2008/01/18 o 17:00
š.5  Doprastav H-3  Matfyzak3½:4½
1.1
Ulehla, Dag
-
Macka, Oto
½ - ½
1.2
Turtev, Juraj
-
Orolin, Peter
0 - 1
1.3
Halasz, Michal
-
Marko, Stanislav
1 - 0
1.4
Durovka, Stefan
-
Prasek, Ivan
0 - 1
1.5
Ruzicka, Miroslav
-
Lukacova, Barbora
½ - ½
1.6
Markus, Erik
-
Slobodnikova, Sona
0 - 1
1.7
Ballo, Juraj
-
Krumplik, Miroslav
½ - ½
1.8
Joza, Dusan
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
7. kolo dňa 2008/01/18 o 17:00
š.6  Slovan F-2  Sachy.sk C Slavia STU2 : 6
2.1
Kovacic, Stefan
-
Bury, Rastislav
0 - 1
2.2
Benova, Zita
-
Koutny, Pavel
0 - 1
2.3
Butora, Frantisek
-
Pisar, Juraj
0 - 1
2.4
Malac, Miroslav
-
Vodicka, Ivan
1 - 0
2.5
Nagy, Edmund
-
Spielbock, Tomas
½ - ½
2.6
Greppel, Pavol
-
Psotny, Martin
0 - 1
2.7
Klacik, Ondrej
-
Portes, Peter
0 - 1
2.8
Zidek, Andrej
-
Szabo, Viktor
½ - ½
7. kolo dňa 2008/01/18 o 17:00
š.8  Krasnany C-9  Lokomotiva B2½:5½
4.1
Holubcik, Marian
-
Androvic, Peter
½ - ½
4.2
Surovec, Juraj
-
Stecko, Ivan
0 - 1
4.3
Mikulasek, Viktor
-
Ziacik, Pavol
½ - ½
4.4
Pieter, Pavol
-
Kis, Tomas
0 - 1
4.5
Bol, Jozef
-
Tomcik, Leon
1 - 0
4.6
Hanker, Lubomir
-
Gremen, Tomas
0 - 1
4.7
Dolnak, Michal
-
Liscak, Peter
0 - 1
4.8
Marko, Ondrej
-
Gregus, Ondrej
½ - ½
8. kolo dňa 2008/01/25 o 17:00
š.2  Sachy.sk C Slavia STU-7  Tatran D6½:1½
2.1
Chovanec, Vladimir
-
Kirylov, Julian
1 - 0
2.2
Bury, Rastislav
-
Brabec, Juraj
1 - 0
2.3
Koutny, Pavel
-
Zahorsky, Michal
1 - 0
2.4
Pisar, Juraj
-
Brhlovic, Juraj
1 - 0
2.5
Vodicka, Ivan
-
Aubrecht, Alexander
1 - 0
2.6
Spielbock, Tomas
-
Kalita, Anton
½ - ½
2.7
Psotny, Martin
-
Caplovic, Jan
1 - 0
2.8
Cech, Miroslav
-
Pigos, Jan
0 - 1
8. kolo dňa 2008/01/25 o 17:00
š.3  Matfyzak-6  Slovan F8 : 0
3.1
Orolin, Peter
-
Kovacic, Stefan
1 - 0
3.2
Marko, Stanislav
-
Butora, Frantisek
1 - 0
3.3
Janosova, Kristina
-
Malac, Miroslav
1 - 0
3.4
Prasek, Ivan
-
Nagy, Edmund
1 - 0
3.5
Lukacova, Barbora
-
Klacik, Ondrej
1 - 0
3.6
Zemianek, Juraj
-
Zidek, Andrej
1 - 0
3.7
Slobodnikova, Sona
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
3.8
Krumplik, Miroslav
-
Brett nicht besetzt,
+ - -
8. kolo dňa 2008/01/25 o 17:00
š.4  Doprastav J-5  Doprastav H1 : 7
4.1
Pasko, Martin
-
Czucz, Andrej
0 - 1
4.2
Hricovini, Michal
-
Ulehla, Dag
0 - 1
4.3
Hajek, Lukas
-
Halasz, Michal
½ - ½
4.4
Belik, Zdenko
-
Meszaros, Vojtech
0 - 1
4.5
Valent, Martin
-
Ruzicka, Miroslav
0 - 1
4.6
Krajcovic, Jakub
-
Markus, Erik
0 - 1
4.7
Lipka, Alexander
-
Joza, Dusan
0 - 1
4.8
Dubovsky, Dominik
-
Fonod, Ervin
½ - ½
9. kolo dňa 2008/02/08 o 17:00
š.6  Slovan F-4  Doprastav J5 : 3
1.1
Kovacic, Stefan
-
Polacik, Igor
0 - 1
1.2
Benova, Zita
-
Hricovini, Michal
0 - 1
1.3
Miklasova, Marta
-
Cesek, Dominik
1 - 0
1.4
Nagy, Edmund
-
Hajek, Lukas
1 - 0
1.5
Greppel, Pavol
-
Valent, Martin
½ - ½
1.6
Klacik, Ondrej
-
Krajcovic, Jakub
1 - 0
1.7
Kovacova, Eva
-
Kriss, Robert
1 - 0
1.8
Zidek, Andrej
-
Matich, Martin
½ - ½
9. kolo dňa 2008/02/08 o 17:00
š.7  Tatran D-3  Matfyzak4½:3½
2.1
Kirylov, Julian
-
Orolin, Peter
½ - ½
2.2
Bohacek, Ludovit
-
Marko, Stanislav
0 - 1
2.3
Brabec, Juraj
-
Varhanikova, Ivana
1 - 0
2.4
Zahorsky, Michal
-
Lukacova, Barbora
½ - ½
2.5
Aubrecht, Alexander
-
Fuchs, Ladislav
0 - 1
2.6
Kalita, Anton
-
Chromek, Daniel
1 - 0
2.7
Pigos, Jan
-
Krumplik, Miroslav
½ - ½
2.8
Husar, Andrej
-
Bozekova, Miroslava
1 - 0
9. kolo dňa 2008/02/08 o 17:00
š.8  Krasnany C-2  Sachy.sk C Slavia STU1 : 6
3.1
Mikulasek, Viktor
-
Chovanec, Vladimir
0 - 1
3.2
Pieter, Pavol
-
Bury, Rastislav
½ - ½
3.3
Kovac, Daniel
-
Koutny, Pavel
0 - 1
3.4
Vacho, Jozef
-
Pisar, Juraj
0 - 1
3.5
Bol, Jozef
-
Vodicka, Ivan
0 - 1
3.6
Dolnak, Michal
-
Psotny, Martin
0 - 1
3.7
Marko, Ondrej
-
Portes, Peter
½ - ½
3.8
Brett nicht besetzt,
-
Brett nicht besetzt,