TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr535669.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314 TB1  TB2  TB3 
1KŠN Bratislava B * 838,00
2ŠK Doprastav Bratislava E * 36,50
ŠK Strelec Devínska Nová Ves B * 36,50
4ŠK Doprastav Bratislava D * 35,50
ŠK Dúbravan Bratislava B * 35,50
6ŠK Apollo Slovnaft Bratislava * 535,00
7ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B * 34,50
8ŠK Krasňany Bratislava C * 03,50
9ZŠK Malacky3 * 03,00
10ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka * 02,50
ŠK Doprastav Bratislava F * 02,50
12ŠK Slovan Bratislava I * 01,50
ŠK Slovan Bratislava H * 01,50
14ŠK Svätý Jur0 * 00,00

Súpisky družstiev

  12. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1776 / TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Bochnicka Vladimir22150SVK14943450B1,01,0
2Sandor Martin20400SVK14939789B1,01,0
3Striskova Lucia17750SVK149609581,01,0
4Walterova Ema18230SVK149607101,01,0
5Bochnickova Simona17180SVK149585621,01,0
6Rak Martin15870SVK736200171,01,0
7Smidova Michaela15340SVK149628101,01,0
8Havalda Samuel15130SVK149554901,01,0
9Kapolkova Greta14720SVK149555550,00,0
10Meszaros Casey Ryan14780SVK149632050,00,0
11Zverka Peter Samuel14200SVK736068040,00,0
12Kubikova Nina14390SVK149550750,00,0
13Sahidi Sear12630SVK149598360,00,0
14Havaldova Natalia11560SVK736205800,00,0
15Sahidi Shabir11590SVK149598280,00,0
16Pisarcik Richard12050SVK149674990,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. KŠN Bratislava B (Elo Ø:1776, TB1: 3 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
1Bochnicka Vladimir22150SVK14943450B+1,010
2Sandor Martin20400SVK14939789B+1,010
3Striskova Lucia17750SVK14960958+1,010
4Walterova Ema18230SVK14960710+1,010
5Bochnickova Simona17180SVK14958562+1,010
6Rak Martin15870SVK73620017+1,010
7Smidova Michaela15340SVK14962810+1,010
8Havalda Samuel15130SVK14955490+1,010

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
š.3  ŠK Svätý JurElo-12  KŠN Bratislava BElo0 : 8
3.1
bez hráča
0-
Bochnicka, Vladimir
2215B- - +
3.2
bez hráča
0-
Sandor, Martin
2040B- - +
3.3
bez hráča
0-
Striskova, Lucia
1775- - +
3.4
bez hráča
0-
Walterova, Ema
1823- - +
3.5
bez hráča
0-
Bochnickova, Simona
1718- - +
3.6
bez hráča
0-
Rak, Martin
1587- - +
3.7
bez hráča
0-
Smidova, Michaela
1534- - +
3.8
bez hráča
0-
Havalda, Samuel
1513- - +
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
š.12  KŠN Bratislava BElo-4  ŠK Krasňany Bratislava CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
š.5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo-12  KŠN Bratislava BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
š.12  KŠN Bratislava BElo-6  ŠK Slovan Bratislava IElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava HElo-12  KŠN Bratislava BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
š.12  KŠN Bratislava BElo-8  ŠK Doprastav Bratislava EElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
š.9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-12  KŠN Bratislava BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
š.12  KŠN Bratislava BElo-10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
š.11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-12  KŠN Bratislava BElo0 : 0
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-12  KŠN Bratislava BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
š.12  KŠN Bratislava BElo-13  ZŠK MalackyElo0 : 0
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
š.1  ŠK Doprastav Bratislava DElo-12  KŠN Bratislava BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
š.12  KŠN Bratislava BElo-2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Slacky Stanislav21660ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,01100,01
2Malaschitz Richard20430ŠK Doprastav Bratislava D1,01100,01
3Cajka Tibor21360ŠK Dúbravan Bratislava B1,01100,01
4Cepka Richard18870ŠK Dúbravan Bratislava B1,01100,02
5Salgovic Simon19320ŠK Doprastav Bratislava D1,01100,02
6Jursa Branislav20010ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,01100,02
7Damek Michal19060ZŠK Malacky1,01100,02
8Prochazka Jaromir19490ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B1,01100,03
9Mihalik Michal19450ŠK Apollo Slovnaft Bratislava1,01100,03
10Petrek Dominik18910ŠK Doprastav Bratislava D1,01100,03
11Belanji Branislav18610ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,03
12Sipeky Ladislav19200ŠK Dúbravan Bratislava B1,01100,03
13Durovka Stefan17730ŠK Dúbravan Bratislava B1,01100,04
14Goga Frantisek18550ŠK Doprastav Bratislava E1,01100,04
15Ochrana Ladislav18960ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,04
16Lachcina Alojz18380ŠK Apollo Slovnaft Bratislava1,01100,04
17Kukan Michal18040ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,05
18Shirinyan Daniel18200ŠK Doprastav Bratislava D1,01100,05
19Curik Peter01770ŠK Doprastav Bratislava E1,01100,05
20Krammer Peter18030ŠK Doprastav Bratislava E1,01100,06
21Mikulasek Viktor17670ŠK Krasňany Bratislava C1,01100,06
22Chodak Ivan16910ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka1,01100,06
23Rybajlak Igor18070ŠK Apollo Slovnaft Bratislava1,01100,06
24Durana Jonas15420ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka1,01100,07
25Blaho Jakub16860ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,07
26Stofa David17660ŠK Doprastav Bratislava E1,01100,07
27Dubnicka Stefan15940ŠK Doprastav Bratislava F1,01100,07
28Valigursky Martin01207ZŠK Malacky1,01100,07
29Blaho Igor15240ŠK Strelec Devínska Nová Ves B1,01100,08
30Jambrich Jaromir14350ŠK Apollo Slovnaft Bratislava1,01100,08
31Hlavac Tomas14520ŠK Dúbravan Bratislava B1,01100,08
32Hudak Igor14280ŠK Krasňany Bratislava C1,01100,08
33Guba Peter01575ŠK Doprastav Bratislava E1,01100,08
34Chovanec Vladimir19580ŠK Doprastav Bratislava E0,5150,01
35Breja Stanislav19140ŠK Slovan Bratislava H0,5150,01
36Kucera Michal19420ŠK Strelec Devínska Nová Ves B0,5150,01
37Hartl Jan20040ŠK Apollo Slovnaft Bratislava0,5150,01
38Mrkvik Jan19090ŠK Slovan Bratislava I0,5150,01
39Simkovic Eduard19050ZŠK Malacky0,5150,01
40Compel Daniel18590ŠK Slovan Bratislava I0,5150,02
41Lobodas Andrej18800ŠK Strelec Devínska Nová Ves B0,5150,02
42Isa Vlastimil19080ŠK Slovan Bratislava H0,5150,02
43Strouts Graham19350ŠK Doprastav Bratislava E0,5150,02
44Huncar Martin18750ŠK Doprastav Bratislava E0,5150,03
45Janov Marian18930ŠK Slovan Bratislava H0,5150,03
46Tomanek Rafael18210ŠK Doprastav Bratislava F0,5150,04
47Boldocki Rastislav17950ŠK Krasňany Bratislava C0,5150,04
48Paluska Karol17440ŠK Doprastav Bratislava D0,5150,04
49Beranek Tomas17790ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B0,5150,04
50Belas Jozef16150ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B0,5150,05
51Zemianek Juraj17490ŠK Apollo Slovnaft Bratislava0,5150,05
52Koutny Bretislav17370ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka0,5150,05
53Juhaniak Lubomir17730ŠK Krasňany Bratislava C0,5150,05
54Strelbitska Oleksandra17090ŠK Dúbravan Bratislava B0,5150,05
55Vozar Adam14200ZŠK Malacky0,5150,05
56Zetocha Adela13970ŠK Slovan Bratislava I0,5150,06
57Machalec Vladimir18320ŠK Doprastav Bratislava F0,5150,06
58Pongo Aron14470ŠK Doprastav Bratislava D0,5150,06
59Jurcak Marian17310ŠK Strelec Devínska Nová Ves B0,5150,06
60Skach Lubomir13810ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B0,5150,07
61Bukovcak Jaroslav16330ŠK Krasňany Bratislava C0,5150,07
62Lancaric Vladimir15170ŠK Doprastav Bratislava F0,5150,08
63Dolnik Michal13840ŠK Doprastav Bratislava D0,5150,08
64Ulehla Dag18310ŠK Doprastav Bratislava F0,010,01
65Mandak Miroslav19190ŠK Krasňany Bratislava C0,010,01
66Certik Matej19170ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka0,010,01
67Hric Artur Martin16860ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka0,010,02
68Deak Gabriel20050ŠK Apollo Slovnaft Bratislava0,010,02
69Mikudik Ivan19000ŠK Krasňany Bratislava C0,010,02
70Novak Stanislav18690ŠK Doprastav Bratislava F0,010,02
71Henc Marian18130ŠK Doprastav Bratislava F0,010,03
72Kebis Milos18000ŠK Krasňany Bratislava C0,010,03
73Molnar Viliam17890ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka0,010,03
74Kokles Jan15960ŠK Slovan Bratislava I0,010,03
75Vozarova Adriana17750ZŠK Malacky0,010,03
76Fajtakova Silvia14850ZŠK Malacky0,010,04
77Pekar Matus15590ŠK Slovan Bratislava I0,010,04
78Zahorsky Michal16790ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka0,010,04
79Hudec Timotej18000ŠK Slovan Bratislava H0,010,04
80Hudcovic Branislav16470ŠK Slovan Bratislava H0,010,05
81Vinarcik Jan18480ŠK Doprastav Bratislava F0,010,05
82Skerlik Vladimir15350ŠK Slovan Bratislava I0,010,05
83Trencansky Michal12990ZŠK Malacky0,010,06
84Straka Ivan16610ŠK Dúbravan Bratislava B0,010,06
85Kovacic Stefan16170ŠK Slovan Bratislava H0,010,06
86Cebo Vladimir15430ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B0,010,06
87Racko Jan17230ŠK Apollo Slovnaft Bratislava0,010,07
88Heger Peter14410ŠK Slovan Bratislava H0,010,07
89Zacik Tibor Gregor14600ŠK Dúbravan Bratislava B0,010,07
90Malaschitz Teodor14620ŠK Doprastav Bratislava D0,010,07
91Horvathova Hana13360ŠK Slovan Bratislava I0,010,07
92Zalesky Daniel01244ŠK Slovan Bratislava I0,010,08
93Parak Matus01000ZŠK Malacky0,010,08
94Filipek Peter13030ŠK Slovan Bratislava H0,010,08
95Jursa Juraj12400ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B0,010,08
96Hamas Martin12120ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka0,010,08


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Doprastav Bratislava D (Elo Ø:1782 / TB1: 3 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard20430SVK149137631,01,0
2Salgovic Simon19320SVK149435811,01,0
3Petrek Dominik18910SVK149549901,01,0
4Paluska Karol17440SVK736171210,51,0
5Shirinyan Daniel18200ENG443751Z1,01,0
6Seleng Simon17260SVK149401670,00,0
7Benci Rudolf16180SVK149631910,00,0
8Smaho Timur14820SVK736136650,00,0
9Pongo Aron14470SVK149711000,51,0
10Malaschitz Teodor14620SVK736211530,01,0
11Cizmar Tomas13950SVK736191670,00,0
12Dolnik Michal13840SVK736205990,51,0
13Lakota Jan13750SVK736216500,00,0
14Sevcik Matej12650SVK149722390,00,0
15Galba Branislav12880SVK736216410,00,0
16Cerven Matus12600SVK149686900,00,0
17Benci Jozef11820SVK149675960,00,0
  2. ŠK Apollo Slovnaft Bratislava (Elo Ø:1927 / TB1: 3 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hartl Jan20040SVK149067320,51,0
2Deak Gabriel20050SVK14906295A0,01,0
3Olvecky Jaroslav18870SVK149285660,00,0
4Mihalik Michal19450SVK149268811,01,0
5Labar Eduard19220SVK149060310,00,0
6Vanek Richard18990SVK149207350,00,0
7Kopcok Michal19040SVK149118170,00,0
8Lachcina Alojz18380SVK149015441,01,0
9Farkas Vladimir18510SVK149091890,00,0
10Borik Milan18220SVK149063760,00,0
11Zemianek Juraj17490SVK149217150,51,0
12Rybajlak Igor18070SVK149084681,01,0
13Cerovsky Marian17860SVK14921057A0,00,0
14Chrenko Peter17620SVK149037840,00,0
15Racko Jan17230SVK149301020,01,0
16Bilka Radoslav17080SVK149345070,00,0
17Machotka Frantisek16050SVK149345900,00,0
18Butala Michal15980SVK149345150,00,0
19Cacko Jozef15660SVK149131350,00,0
20Jambrich Jaromir14350SVK149159441,01,0
  3. ŠK Svätý Jur (Elo Ø:1845 / TB1: 0 / TB2: 0)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Maslonka Marek20440SVK14917378A0,00,0
2Ondercin Martin19790SVK14933136A0,00,0
3Tomasovic Dominik19060SVK149092860,00,0
4Srna Jan19000SVK14908549B0,00,0
5Fiala Vladimir18430SVK149091970,00,0
6Docolomansky Rudolf17770SVK149116040,00,0
7Fiala Jan16020SVK149618730,00,0
8Simko Peter16670SVK149166730,00,0
9Bordac Marian16460SVK149136150,00,0
10Stipanic Pavol15260SVK149216180,00,0
11Achberger Jarolim14820SVK149433950,00,0
12Stipanic Peter14120SVK149216260,00,0
13Vrba Anton01368SVK149435900,00,0
14Mlcuchova Eva13120SVK149535360,00,0
15Barok Michal01132SVK149535440,00,0
  4. ŠK Krasňany Bratislava C (Elo Ø:1870 / TB1: 0 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Mandak Miroslav19190SVK14902990B0,01,0
2Mikudik Ivan19000SVK149119140,01,0
3Zacik Anton18840SVK149041520,00,0
4Kebis Milos18000SVK14901471B0,01,0
5Samko Karol18870SVK149088320,00,0
6Moreira Miguel Jeronimo18130SVK149452070,00,0
7Boldocki Rastislav17950SVK149357750,51,0
8Faltan Peter19650SVK149040200,00,0
9Juhaniak Lubomir17730SVK149358800,51,0
10Mikulasek Viktor17670SVK149134881,01,0
11Rathousky Karol17570SVK149135420,00,0
12Grom Stanislav16830SVK149152430,00,0
13Mihalik Milan16830SVK149064650,00,0
14Bukovcak Jaroslav16330SVK149115900,51,0
15Chobot Stefan15380SVK149275860,00,0
16Hanker Lubomir15150SVK149206200,00,0
17Ivanic Leon14660SVK149666890,00,0
18Hudak Igor14280SVK149663011,01,0
19Vojacek Alois01070SVK149207430,00,0
  5. ŠK Dúbravan Bratislava B (Elo Ø:1891 / TB1: 3 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Cajka Tibor21360SVK14912546A1,01,0
2Cepka Richard18870SVK14951908A1,01,0
3Sipeky Ladislav19200SVK14916703A1,01,0
4Benci Jozef18760SVK14948826A0,00,0
5Duraj Jan19030SVK14936720B0,00,0
6Jancura Andrej18470SVK14923629A0,00,0
7Laho Tomas17840SVK149519320,00,0
8Durovka Stefan17730SVK149096421,01,0
9Strelbitska Oleksandra17090SVK149548340,51,0
10Straka Ivan16610SVK149442430,01,0
11Dobcsanyi Dominik16350SVK149236960,00,0
12Licka Daniel15240SVK149628610,00,0
13Licka Radomir16140SVK149652080,00,0
14Gal Milan15100SVK149519400,00,0
15Zacik Tibor Gregor14600SVK149559030,01,0
16Struhar Adrian14210SVK149488180,00,0
17Hlavac Tomas14520SVK149648481,01,0
18Adamec Maros13680SVK149518940,00,0
  6. ŠK Slovan Bratislava I (Elo Ø:1728 / TB1: 0 / TB2: 1,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Chlpek Daniel20000SVK14940698B0,00,0
2Mrkvik Jan19090SVK14933535A0,51,0
3Compel Daniel18590SVK14952645B0,51,0
4Skrinar Marek17120SVK149407100,00,0
5Kokles Jan15960SVK149561360,01,0
6Pekar Matus15590SVK149632720,01,0
7Skerlik Vladimir15350SVK149699710,01,0
8Kostka Pavol15010SVK149701120,00,0
9Krisko Vladimir16550SVK149585970,00,0
10Petrek Miroslav14450SVK149490400,00,0
11Zetocha Adela13970SVK149516810,51,0
12Horvathova Hana13360SVK149519590,01,0
13Heinlein Viktor13230SVK149685840,00,0
14Lorincz Robert13210SVK149380650,00,0
15Horvath Marian12560SVK149503400,00,0
16Zalesky Daniel01244SVK149641630,01,0
  7. ŠK Slovan Bratislava H (Elo Ø:1879 / TB1: 0 / TB2: 1,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Vimmer Michal19540SVK149084840,00,0
2Breja Stanislav19140SVK149007180,51,0
3Sturc Gustav19110SVK149023030,00,0
4Isa Vlastimil19080SVK14906015A0,51,0
5Janov Marian18930SVK149267170,51,0
6Rezak Milan18550SVK14902460B0,00,0
7Cervenak Ladislav17940SVK149503080,00,0
8Hudec Timotej18000SVK14932750A0,01,0
9Munk Lubomir17480SVK14903806B0,00,0
10Hudcovic Branislav16470SVK149503590,01,0
11Antal Jozef16680SVK149135850,00,0
12Zacka Ladislav17130SVK149361940,00,0
13Duchovic Dusan16610SVK149613690,00,0
14Kralovic Peter17940SVK149532260,00,0
15Kovacic Stefan16170SVK149137200,01,0
16Tomcik Leon15720SVK149169160,00,0
17Heger Peter14410SVK149449280,01,0
18Benova Zita16010SVK149066860,00,0
19Pozar Daniel13580SVK149018700,00,0
20Filipek Peter13030SVK149533400,01,0
21Vachalek Radovan01000SVK149719500,00,0
  8. ŠK Doprastav Bratislava E (Elo Ø:1992 / TB1: 3 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1WFMNikanova Ekaterina20940BLR13506374Z0,00,0
2WFMKovacova Zuzana20500BER149015100,00,0
3Vrba Michal20220SVK149097900,00,0
4Chovanec Vladimir19580SVK149078600,51,0
5Pirvulescu Adrian19830ROU1216384Z0,00,0
6Strouts Graham19350SVK149641390,51,0
7Huncar Martin18750SVK149586350,51,0
8Goga Frantisek18550SVK149099951,01,0
9Hricovini Michal20110SVK149189270,00,0
10Chren Martin18860SVK149637600,00,0
11Curik Peter01770SVK149686061,01,0
12Krammer Peter18030SVK149452741,01,0
13Stofa David17660SVK14926253A1,01,0
14Takacs Zsolt17280SVK149323260,00,0
15Vojtko Robert16750SVK149402560,00,0
16Guba Peter01575SVK149705111,01,0
17Krammer Anton15180SVK149542490,00,0
18Michlik Filip13940SVK149607530,00,0
19Hutman Martin14300SVK149435140,00,0
20Seben Andrej14040SVK149586270,00,0
21Turza Stefan13720SVK149654020,00,0
22Nedoba Jakub13050SVK149646780,00,0
  9. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:1937 / TB1: 3 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Duben Igor22080SVK14906279A0,00,0
2Hurban Martin20140SVK14913690A0,00,0
3Kucera Michal19420SVK149105190,51,0
4Lobodas Andrej18800SVK149081070,51,0
5Antala Jan18610SVK149106240,00,0
6Belanji Branislav18610SRB959510Z1,01,0
7Sosovicka Vladimir18300SVK149203280,00,0
8Patzelt Rastislav18010SVK149547450,00,0
9Ochrana Ladislav18960SVK149090221,01,0
10Kukan Michal18040SVK149519671,01,0
11Zitniak Jozef17590SVK149171060,00,0
12Jurcak Marian17310SVK149080500,51,0
13Blaho Jakub16860SVK149483201,01,0
14Blaho Igor15240SVK149483111,01,0
15Kaceriak Ivan15210SVK149559970,00,0
16Liner Martin14770SVK149661150,00,0
17Patzelt Marek13640SVK149547530,00,0
18Guba Pavol01000SVK149702010,00,0
  10. ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka (Elo Ø:1831 / TB1: 0 / TB2: 2,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Certik Matej19170SVK149155100,01,0
2Kirylov Julian18910SVK149206620,00,0
3Hric Artur Martin16860SVK149580400,01,0
4Molnar Viliam17890SVK149291710,01,0
5Koutny Pavel18500SVK149124220,00,0
6Sorsak Jozef18450SVK149018460,00,0
7Granec Stefan18300SVK149116800,00,0
8Zahorsky Michal16790SVK149207510,01,0
9Beran Jan17860SVK149205300,00,0
10Koutny Bretislav17370SVK149213080,51,0
11Chodak Ivan16910SVK149136311,01,0
12Bohacek Ludovit16410SVK149205490,00,0
13Galan Anton16620SVK149086110,00,0
14Garaj Ivan16530SVK149136740,00,0
15Skoviera Luboslav17150SVK149167200,00,0
16Skripek Jan15970SVK149278370,00,0
17Povraznik Peter15540SVK149138440,00,0
18Vavrak Jan14560SVK149139500,00,0
19Durana Jonas15420SVK736196631,01,0
20Hamas Martin12120SVK736199900,01,0
21Dvornichenko Anton01000SVK149659760,00,0
  11. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B (Elo Ø:1969 / TB1: 3 / TB2: 4,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Pytlik Pavol20320SVK14912287A0,00,0
2Hricak Vasil20670SVK149072320,00,0
3Slacky Stanislav21660SVK14907828A1,01,0
4Jursa Branislav20010SVK149323931,01,0
5Puchovsky Ladislav19700SVK149119650,00,0
6Prochazka Jaromir19490SVK149102841,01,0
7Beranek Tomas17790SVK149210220,51,0
8Kompas Igor17660SVK149277130,00,0
9Stecko Ivan17880SVK149292280,00,0
10Marusic Martin17720SVK149213750,00,0
11Beno Milan16840SVK149011700,00,0
12Belas Jozef16150SVK149210060,51,0
13Cebo Vladimir15430SVK149012180,01,0
14Gonda Jan15410SVK149104890,00,0
15Ziacik Pavol15200SVK149217230,00,0
16Skach Lubomir13810SVK736215950,51,0
17Krupa Andrej12680SVK736198760,00,0
18Barta Ondrej13670SVK149285150,00,0
19Jursa Juraj12400SVK736192560,01,0
20Vasko Matej01222SVK149693600,00,0
21Skripecky Marek12250SVK736216170,00,0
22Jursova Elena11370SVK736192640,00,0
  13. ZŠK Malacky (Elo Ø:1715 / TB1: 0 / TB2: 3)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Panko Radoslav20440SVK14935635A0,00,0
2Simkovic Eduard19050SVK14919036A0,51,0
3Damek Michal19060SVK149397971,01,0
4Vozarova Adriana17750SVK149407520,01,0
5Merka Peter15760SVK149213910,00,0
6Fajtakova Silvia14850SVK149446000,01,0
7Novotny Frantisek14780SVK149353760,00,0
8Vozar Adam14200SVK736191160,51,0
9Filipek Norbert15520SVK149352520,00,0
10Trencansky Michal12990SVK149417240,01,0
11Valigursky Martin01207SVK149454871,01,0
12Osadsky Jan11490SVK149417080,00,0
13Osadsky Samuel01000SVK149648800,00,0
14Parak Matus01000SVK149698150,01,0
15Osadsky Damian01000SVK149689400,00,0
16Polunov Mikhail01000SVK149585540,00,0
17Cerny Patrik01000SVK149730810,00,0
18Cerny Filip01000SVK149730900,00,0
  14. ŠK Doprastav Bratislava F (Elo Ø:1917 / TB1: 0 / TB2: 2,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1FMNovak Ivan21210SVK149002460,00,0
2Polacik Igor21570SVK149050510,00,0
3Raczko Peter18540SVK14907666B0,00,0
4Ulehla Dag18310SVK14916967A0,01,0
5Novak Stanislav18690SVK149049850,01,0
6Henc Marian18130SVK149158470,01,0
7Tomanek Rafael18210SVK149072160,51,0
8Vinarcik Jan18480SVK14901030B0,01,0
9Machalec Vladimir18320SVK149291630,51,0
10Susko Peter17320SVK149085810,00,0
11Kysel Jozef16760SVK149202980,00,0
12Rintel Boris16610SVK149138600,00,0
13Saly Jan Jakub16390SVK149519160,00,0
14Dubnicka Stefan15940SVK149398001,01,0
15Fedor Pavol15630SVK149434760,00,0
16Ruzicka Miroslav15360SVK149138790,00,0
17Lancaric Vladimir15170SVK149277300,51,0
18Kulik Juraj15200SVK149274970,00,0
19Janikovic Zoltan14700SVK149580580,00,0
20Fonod Zigmund14270SVK149358300,00,0
21Misik Rudolf12680SVK149401080,00,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. ŠK Doprastav Bratislava E (Elo Ø:1992, TB1: 3 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
4Chovanec Vladimir19580SVK14907860½0,511914
6Strouts Graham19350SVK14964139½0,511908
7Huncar Martin18750SVK14958635½0,511893
8Goga Frantisek18550SVK1490999511,011800
11Curik Peter01770SVK1496860611,011647
12Krammer Peter18030SVK1494527411,011617
13Stofa David17660SVK14926253A11,011441
16Guba Peter01575SVK1497051111,011303
  3. ŠK Strelec Devínska Nová Ves B (Elo Ø:1937, TB1: 3 / TB2: 6,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
3Kucera Michal19420SVK14910519½0,511909
4Lobodas Andrej18800SVK14908107½0,511859
6Belanji Branislav18610SRB959510Z11,011596
9Ochrana Ladislav18960SVK1490902211,011559
10Kukan Michal18040SVK1495196711,011535
12Jurcak Marian17310SVK14908050½0,511397
13Blaho Jakub16860SVK1494832011,011336
14Blaho Igor15240SVK1494831111,011244
  4. ŠK Doprastav Bratislava D (Elo Ø:1782, TB1: 3 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
1Malaschitz Richard20430SVK1491376311,011831
2Salgovic Simon19320SVK1494358111,011869
3Petrek Dominik18910SVK1495499011,011813
4Paluska Karol17440SVK73617121½0,511821
5Shirinyan Daniel18200ENG443751Z11,011848
9Pongo Aron14470SVK14971100½0,511832
10Malaschitz Teodor14620SVK7362115300,011594
12Dolnik Michal13840SVK73620599½0,511517
  5. ŠK Dúbravan Bratislava B (Elo Ø:1891, TB1: 3 / TB2: 5,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
1Cajka Tibor21360SVK14912546A11,011917
2Cepka Richard18870SVK14951908A11,011686
3Sipeky Ladislav19200SVK14916703A11,011789
8Durovka Stefan17730SVK1490964211,011679
9Strelbitska Oleksandra17090SVK14954834½0,511737
10Straka Ivan16610SVK1494424300,011691
15Zacik Tibor Gregor14600SVK1495590300,011542
17Hlavac Tomas14520SVK1496484811,011212
  6. ŠK Apollo Slovnaft Bratislava (Elo Ø:1927, TB1: 3 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
1Hartl Jan20040SVK14906732½0,511905
2Deak Gabriel20050SVK14906295A00,011906
4Mihalik Michal19450SVK1492688111,011775
8Lachcina Alojz18380SVK1490154411,011485
11Zemianek Juraj17490SVK14921715½0,511420
12Rybajlak Igor18070SVK1490846811,011299
15Racko Jan17230SVK1493010200,011207
20Jambrich Jaromir14350SVK1491594411,011000
  7. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava B (Elo Ø:1969, TB1: 3 / TB2: 4,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
3Slacky Stanislav21660SVK14907828A11,011919
4Jursa Branislav20010SVK1493239311,011900
6Prochazka Jaromir19490SVK1491028411,011800
7Beranek Tomas17790SVK14921022½0,511795
12Belas Jozef16150SVK14921006½0,511773
13Cebo Vladimir15430SVK1490121800,011767
16Skach Lubomir13810SVK73621595½0,511633
19Jursa Juraj12400SVK7361925600,011428
  8. ŠK Krasňany Bratislava C (Elo Ø:1870, TB1: 0 / TB2: 3,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
1Mandak Miroslav19190SVK14902990B00,012166
2Mikudik Ivan19000SVK1491191400,012001
4Kebis Milos18000SVK14901471B00,011949
7Boldocki Rastislav17950SVK14935775½0,511779
9Juhaniak Lubomir17730SVK14935880½0,511615
10Mikulasek Viktor17670SVK1491348811,011543
14Bukovcak Jaroslav16330SVK14911590½0,511381
18Hudak Igor14280SVK1496630111,011240
  9. ZŠK Malacky (Elo Ø:1715, TB1: 0 / TB2: 3)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
2Simkovic Eduard19050SVK14919036A½0,512004
3Damek Michal19060SVK1493979711,012005
4Vozarova Adriana17750SVK1494075200,011945
6Fajtakova Silvia14850SVK1494460000,011838
8Vozar Adam14200SVK73619116½0,511749
10Trencansky Michal12990SVK1494172400,011807
11Valigursky Martin01207SVK1494548711,011723
14Parak Matus01000SVK1496981500,011435
  10. ŠO Tatran Bratislava-Dúbravka (Elo Ø:1831, TB1: 0 / TB2: 2,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
1Certik Matej19170SVK1491551000,012136
3Hric Artur Martin16860SVK1495804000,011887
4Molnar Viliam17890SVK1492917100,011920
8Zahorsky Michal16790SVK1492075100,011773
10Koutny Bretislav17370SVK14921308½0,511709
11Chodak Ivan16910SVK1491363111,011661
19Durana Jonas15420SVK7361966311,011460
20Hamas Martin12120SVK7361999000,011452
  11. ŠK Doprastav Bratislava F (Elo Ø:1917, TB1: 0 / TB2: 2,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
4Ulehla Dag18310SVK14916967A00,012043
5Novak Stanislav18690SVK1490498500,011932
6Henc Marian18130SVK1491584700,011891
7Tomanek Rafael18210SVK14907216½0,511744
8Vinarcik Jan18480SVK14901030B00,011820
9Machalec Vladimir18320SVK14929163½0,511447
14Dubnicka Stefan15940SVK1493980011,011462
17Lancaric Vladimir15170SVK14927730½0,511384
  12. ŠK Slovan Bratislava I (Elo Ø:1728, TB1: 0 / TB2: 1,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
2Mrkvik Jan19090SVK14933535A½0,511942
3Compel Daniel18590SVK14952645B½0,511880
5Kokles Jan15960SVK1495613600,011861
6Pekar Matus15590SVK1496327200,011896
7Skerlik Vladimir15350SVK1496997100,011804
11Zetocha Adela13970SVK14951681½0,511731
12Horvathova Hana13360SVK1495195900,011686
16Zalesky Daniel01244SVK1496416300,011524
  13. ŠK Slovan Bratislava H (Elo Ø:1879, TB1: 0 / TB2: 1,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo Ø
2Breja Stanislav19140SVK14900718½0,511958
4Isa Vlastimil19080SVK14906015A½0,511935
5Janov Marian18930SVK14926717½0,511875
8Hudec Timotej18000SVK14932750A00,011855
10Hudcovic Branislav16470SVK1495035900,011770
15Kovacic Stefan16170SVK1491372000,011803
17Heger Peter14410SVK1494492800,011766
20Filipek Peter13030SVK1495334000,011575
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, Tiráž

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
š.1  ŠK Doprastav Bratislava DElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo5½:2½
1.1
Malaschitz, Richard
2043-
Ulehla, Dag
1831A1 - 0
1.2
Salgovic, Simon
1932-
Novak, Stanislav
18691 - 0
1.3
Petrek, Dominik
1891-
Henc, Marian
18131 - 0
1.4
Paluska, Karol
1744-
Tomanek, Rafael
1821½ - ½
1.5
Shirinyan, Daniel
1820Z-
Vinarcik, Jan
1848B1 - 0
1.6
Pongo, Aron
1447-
Machalec, Vladimir
1832½ - ½
1.7
Malaschitz, Teodor
1462-
Dubnicka, Stefan
15940 - 1
1.8
Dolnik, Michal
1384-
Lancaric, Vladimir
1517½ - ½
1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
š.2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo-13  ZŠK MalackyElo5 : 3
2.1
Hartl, Jan
2004-
Simkovic, Eduard
1905A½ - ½
2.2
Deak, Gabriel
2005A-
Damek, Michal
19060 - 1
2.3
Mihalik, Michal
1945-
Vozarova, Adriana
17751 - 0
2.4
Lachcina, Alojz
1838-
Fajtakova, Silvia
14851 - 0
2.5
Zemianek, Juraj
1749-
Vozar, Adam
1420½ - ½
2.6
Rybajlak, Igor
1807-
Trencansky, Michal
12991 - 0
2.7
Racko, Jan
1723-
Valigursky, Martin
12070 - 1
2.8
Jambrich, Jaromir
1435-
Parak, Matus
10001 - 0
1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
š.4  ŠK Krasňany Bratislava CElo-11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo3½:4½
4.1
Mandak, Miroslav
1919B-
Slacky, Stanislav
2166A0 - 1
4.2
Mikudik, Ivan
1900-
Jursa, Branislav
20010 - 1
4.3
Kebis, Milos
1800B-
Prochazka, Jaromir
19490 - 1
4.4
Boldocki, Rastislav
1795-
Beranek, Tomas
1779½ - ½
4.5
Juhaniak, Lubomir
1773-
Belas, Jozef
1615½ - ½
4.6
Mikulasek, Viktor
1767-
Cebo, Vladimir
15431 - 0
4.7
Bukovcak, Jaroslav
1633-
Skach, Lubomir
1381½ - ½
4.8
Hudak, Igor
1428-
Jursa, Juraj
12401 - 0
1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
š.5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo-10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo5½:2½
5.1
Cajka, Tibor
2136A-
Certik, Matej
19171 - 0
5.2
Cepka, Richard
1887A-
Hric, Artur Martin
16861 - 0
5.3
Sipeky, Ladislav
1920A-
Molnar, Viliam
17891 - 0
5.4
Durovka, Stefan
1773-
Zahorsky, Michal
16791 - 0
5.5
Strelbitska, Oleksandra
1709-
Koutny, Bretislav
1737½ - ½
5.6
Straka, Ivan
1661-
Chodak, Ivan
16910 - 1
5.7
Zacik, Tibor, Gregor
1460-
Durana, Jonas
15420 - 1
5.8
Hlavac, Tomas
1452-
Hamas, Martin
12121 - 0
1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava IElo-9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo1½:6½
6.1
Mrkvik, Jan
1909A-
Kucera, Michal
1942½ - ½
6.2
Compel, Daniel
1859B-
Lobodas, Andrej
1880½ - ½
6.3
Kokles, Jan
1596-
Belanji, Branislav
1861Z0 - 1
6.4
Pekar, Matus
1559-
Ochrana, Ladislav
18960 - 1
6.5
Skerlik, Vladimir
1535-
Kukan, Michal
18040 - 1
6.6
Zetocha, Adela
1397-
Jurcak, Marian
1731½ - ½
6.7
Horvathova, Hana
1336-
Blaho, Jakub
16860 - 1
6.8
Zalesky, Daniel
1244-
Blaho, Igor
15240 - 1
1. kolo dňa 2020/10/10 o 15:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava HElo-8  ŠK Doprastav Bratislava EElo1½:6½
7.1
Breja, Stanislav
1914-
Chovanec, Vladimir
1958½ - ½
7.2
Isa, Vlastimil
1908A-
Strouts, Graham
1935½ - ½
7.3
Janov, Marian
1893-
Huncar, Martin
1875½ - ½
7.4
Hudec, Timotej
1800A-
Goga, Frantisek
18550 - 1
7.5
Hudcovic, Branislav
1647-
Curik, Peter
17700 - 1
7.6
Kovacic, Stefan
1617-
Krammer, Peter
18030 - 1
7.7
Heger, Peter
1441-
Stofa, David
1766A0 - 1
7.8
Filipek, Peter
1303-
Guba, Peter
15750 - 1
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-8  ŠK Doprastav Bratislava EElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
š.9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-7  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
š.10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo-6  ŠK Slovan Bratislava IElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
š.11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
š.13  ZŠK MalackyElo-3  ŠK Svätý JurElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2020/10/17 o 15:00
š.1  ŠK Doprastav Bratislava DElo-2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo0 : 0
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
š.2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
š.3  ŠK Svätý JurElo-1  ŠK Doprastav Bratislava DElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
š.4  ŠK Krasňany Bratislava CElo-13  ZŠK MalackyElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava IElo-11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava HElo-10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2020/11/07 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava EElo-9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
š.10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo-8  ŠK Doprastav Bratislava EElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
š.11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-7  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
š.13  ZŠK MalackyElo-5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
š.1  ŠK Doprastav Bratislava DElo-4  ŠK Krasňany Bratislava CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2020/11/14 o 15:00
š.2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo-3  ŠK Svätý JurElo0 : 0
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
š.3  ŠK Svätý JurElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
š.4  ŠK Krasňany Bratislava CElo-2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
š.5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo-1  ŠK Doprastav Bratislava DElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava IElo-13  ZŠK MalackyElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava EElo-11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2020/11/28 o 15:00
š.9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo0 : 0
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
š.11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
š.13  ZŠK MalackyElo-7  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
š.1  ŠK Doprastav Bratislava DElo-6  ŠK Slovan Bratislava IElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
š.2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo-5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2020/12/19 o 15:00
š.3  ŠK Svätý JurElo-4  ŠK Krasňany Bratislava CElo0 : 0
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
š.4  ŠK Krasňany Bratislava CElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
š.5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo-3  ŠK Svätý JurElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava IElo-2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava HElo-1  ŠK Doprastav Bratislava DElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava EElo-13  ZŠK MalackyElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2021/01/16 o 15:00
š.10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo-11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
š.13  ZŠK MalackyElo-9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
š.1  ŠK Doprastav Bratislava DElo-8  ŠK Doprastav Bratislava EElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
š.2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo-7  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
š.3  ŠK Svätý JurElo-6  ŠK Slovan Bratislava IElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2021/01/30 o 15:00
š.4  ŠK Krasňany Bratislava CElo-5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo0 : 0
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
š.5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava IElo-4  ŠK Krasňany Bratislava CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava HElo-3  ŠK Svätý JurElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava EElo-2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
š.9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-1  ŠK Doprastav Bratislava DElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2021/02/13 o 15:00
š.10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo-13  ZŠK MalackyElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
š.13  ZŠK MalackyElo-11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
š.1  ŠK Doprastav Bratislava DElo-10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
š.2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo-9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
š.3  ŠK Svätý JurElo-8  ŠK Doprastav Bratislava EElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
š.4  ŠK Krasňany Bratislava CElo-7  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2021/03/06 o 15:00
š.5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo-6  ŠK Slovan Bratislava IElo0 : 0
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava IElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava HElo-5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava EElo-4  ŠK Krasňany Bratislava CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
š.9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-3  ŠK Svätý JurElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
š.10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo-2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2021/03/13 o 15:00
š.11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-1  ŠK Doprastav Bratislava DElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
š.14  ŠK Doprastav Bratislava FElo-13  ZŠK MalackyElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
š.2  ŠK Apollo Slovnaft BratislavaElo-11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
š.3  ŠK Svätý JurElo-10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
š.4  ŠK Krasňany Bratislava CElo-9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
š.5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo-8  ŠK Doprastav Bratislava EElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2021/03/27 o 15:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava IElo-7  ŠK Slovan Bratislava HElo0 : 0
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava HElo-14  ŠK Doprastav Bratislava FElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava EElo-6  ŠK Slovan Bratislava IElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
š.9  ŠK Strelec Devínska Nová Ves BElo-5  ŠK Dúbravan Bratislava BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
š.10  ŠO Tatran Bratislava-DúbravkaElo-4  ŠK Krasňany Bratislava CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
š.11  ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava BElo-3  ŠK Svätý JurElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2021/04/10 o 15:00
š.13  ZŠK MalackyElo-1  ŠK Doprastav Bratislava DElo0 : 0