TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr56561.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Doprastav Bratislava B * 45555673157,00
2ŠK Modra B * 45643752050,00
3ŠK Strelec Devínska Nová Ves44 * 3744541749,50
4KŠN Bratislava335 * 334461745,50
5ŠK Doprastav Bratislava C1 * 6451643,52
6ŠK Krasňany2452 * 531643,50
7ŠK Osuské B3443 * 51445,00
8TJ Dopravný podnik Bratislava354 * 4331442,50
9Lokomotíva Trnava B5354 * 61343,00
10ŠK Dunajská Streda B31443 * 1136,00
11ŠK kúpele Piešťany245 * 1038,00
12ŠK Komplet Trnava-Modranka132352 * 934,50

Súpisky družstiev

  6. KŠN Bratislava (Elo Ø:2068 / TB1: 17 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Rohacek Miroslav229722970SVK281914902877LA7,511,02390
2Kovac Andrej215421540SVK3158149127676,011,02199
3Kralovic Andrej217221720SVK280814907224LA3,07,02091
4Kimerling Martin201520150SVK4047149178235,011,02060
5Padysak Tomas202520250SVK3164149164363,57,02063
6Mikova Veronika206020600SVK282014905876LB3,58,01995
7Sebo Viktor192419240SVK3169149166306,510,02083
8Sklars Tomas189818980SVK4305149019357,511,02072
9Solar Andrej177517750SVK3168149128050,51,00
10Rozarova Katarina165116510SVK3167149166060,56,01478
11Macko Peter168116810SVK4495149213670,00,00
12Vrtiakova Anna154015400SVK5130149278702,03,02076
13Macko Miroslav146914690SVK4494149326950,00,00
14Padysak Matus144701447SVK3163149277800,02,00
15Rohacek Pavol136401364SVK3166149189940,00,00
16Suchansky Jakub116601166SVK6063149361350,00,00
17Kravar Peter114701147SVK5774149359290,00,00
18Starovic Martin133501335SVK6315149361190,00,00
19Starovic Tomas117501175SVK6316149361270,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  4. KŠN Bratislava (Elo Ø:2068, TB1: 17 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Rohacek Miroslav229722970SVK149028772819LA01½½1111½107,511225723907,56,101,401521,0
2Kovac Andrej215421540SVK1491276731581110½0½0½1½6,0112163219965,340,66159,9
3Kralovic Andrej217221720SVK149072242808LA½010½013,072141209133,76-0,7615-11,4
4Kimerling Martin201520150SVK149178234047½11½01001005,0112096206054,320,681510,2
5Padysak Tomas202520250SVK149164363164½00½1½13,57206320633,53,130,37155,6
6Mikova Veronika206020600SVK149058762820LB½½½½001½3,58203819953,54,24-0,7415-11,1
7Sebo Viktor192419240SVK149166303169½11½0½10116,510197320836,54,322,181532,7
8Sklars Tomas189818980SVK1490193543050½11110½11½7,511193920726,54,492,011530,1
9Solar Andrej177517750SVK149128053168½0,51194500,50,280,22153,3
10Rozarova Katarina165116510SVK149166063167000½000,56187914780,51,44-0,9415-14,1
12Vrtiakova Anna154015400SVK1492787051301½½2,031951207620,271,731526,0
14Padysak Matus144701447SVK149277803163000,02195400

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2011/10/08 o 10:00
š.6  KŠN BratislavaElo-11  ŠK Modra BElo3 : 5
5.1
Rohacek, Miroslav
2297-
Banas, Kamil
22220 - 1
5.2
Kovac, Andrej
2154-
Matejovic, Juraj
22431 - 0
5.3
Kralovic, Andrej
2172-
Federic, Pavol
2219½ - ½
5.4
Kimerling, Martin
2015-
Skara, Vladimir
2219½ - ½
5.5
Padysak, Tomas
2025-
Mydlarik, Martin
2136½ - ½
5.6
Sebo, Viktor
1924-
Kundrak, Vladimir
1957½ - ½
5.7
Sklars, Tomas
1898-
Sustak, Roman
19710 - 1
5.8
Rozarova, Katarina
1651-
Soldan, Jan
18340 - 1
2. kolo dňa 2011/10/09 o 10:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-6  KŠN BratislavaElo3 : 5
5.1
Peitl, Tomas
2214-
Rohacek, Miroslav
22970 - 1
5.2
Bezuch, Martin
2210-
Kovac, Andrej
21540 - 1
5.3
Oprea, Erik
2135-
Kralovic, Andrej
21721 - 0
5.4
Szollos, Ondrej
2051-
Kimerling, Martin
20150 - 1
5.5
Prikler, Bruno
2037-
Padysak, Tomas
20251 - 0
5.6
Hricak, Vasil
1978-
Sebo, Viktor
19240 - 1
5.7
Sosovicka, Matej
1961-
Sklars, Tomas
1898½ - ½
5.8
Hurban, Martin
1945-
Solar, Andrej
1775½ - ½
3. kolo dňa 2011/11/05 o 10:00
š.3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-6  KŠN BratislavaElo2 : 6
4.1
Jablonicky, Frantisek
2187-
Rohacek, Miroslav
2297½ - ½
4.2
Sekera, Branislav
2151-
Kovac, Andrej
21540 - 1
4.3
Kozinka, Roman
2056-
Kimerling, Martin
20150 - 1
4.4
Kavon, Rastislav
1879-
Mikova, Veronika
2060½ - ½
4.5
Lopatievov, Alexander
1925-
Sebo, Viktor
19240 - 1
4.6
Mackovic, Miroslav
1911-
Sklars, Tomas
18980 - 1
4.7
Jablonicky, Martin
1757-
Rozarova, Katarina
16511 - 0
4.8
Gajarsky, Julius
1887-
Vrtiakova, Anna
15400 - 1
4. kolo dňa 2011/11/06 o 10:00
š.6  KŠN BratislavaElo-2  ŠK kúpele PiešťanyElo4 : 4
3.1
Rohacek, Miroslav
2297-
Kundrik, Peter
2260½ - ½
3.2
Kovac, Andrej
2154-
Seitler, Andrej
22470 - 1
3.3
Kralovic, Andrej
2172-
Blatnicky, Miroslav
21301 - 0
3.4
Kimerling, Martin
2015-
Abel, Peter
2198½ - ½
3.5
Mikova, Veronika
2060-
Manak, Jozef
2053½ - ½
3.6
Sebo, Viktor
1924-
Pobjecky, Ivan
2058½ - ½
3.7
Sklars, Tomas
1898-
Manak, Adrian
19311 - 0
3.8
Rozarova, Katarina
1651-
Nemsak, Denis
19160 - 1
5. kolo dňa 2011/12/03 o 10:00
š.6  KŠN BratislavaElo-7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo3 : 5
4.1
Rohacek, Miroslav
2297-
Kleman, Miroslav
22301 - 0
4.2
Kovac, Andrej
2154-FM
Tepper, Frantisek
2163½ - ½
4.3
Kralovic, Andrej
2172-FM
Certek, Pavel
23220 - 1
4.4
Kimerling, Martin
2015-
Fabry, Robert
21770 - 1
4.5
Mikova, Veronika
2060-FM
Mikulas, Dusan
2142½ - ½
4.6
Sebo, Viktor
1924-
Kolman, Richard
20700 - 1
4.7
Sklars, Tomas
1898-
Hecht, Tomas
19821 - 0
4.8
Padysak, Matus
1447-
Duraj, Jan
19900 - 1
6. kolo dňa 2011/12/04 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav Bratislava CElo-6  KŠN BratislavaElo3½:4½
4.1
Frindt, Kornel
2223-
Rohacek, Miroslav
22970 - 1
4.2FM
Petrik, Stanislav
2165-
Kovac, Andrej
21541 - 0
4.3FM
Petrik, Karol
2082-
Kimerling, Martin
20150 - 1
4.4
Krajnak, Robert
2094-
Mikova, Veronika
2060½ - ½
4.5
Magyar, Frantisek
2019-
Sebo, Viktor
1924½ - ½
4.6
Habrovský, Richard
1990-
Sklars, Tomas
18980 - 1
4.7
Goga, Frantisek
1989-
Vrtiakova, Anna
1540½ - ½
4.8
Farkas, Vladimir
1918-
Padysak, Matus
14471 - 0
7. kolo dňa 2012/01/07 o 10:00
š.6  KŠN BratislavaElo-8  ŠK Doprastav Bratislava BElo3 : 5
3.1
Rohacek, Miroslav
2297-
Schwarz, Dusan
22861 - 0
3.2
Kovac, Andrej
2154-
Janos, Martin
2252½ - ½
3.3
Kralovic, Andrej
2172-FM
Novak, Ivan
2187½ - ½
3.4
Kimerling, Martin
2015-
Janos, Jozef
21450 - 1
3.5
Padysak, Tomas
2025-
Hajek, Lukas
20380 - 1
3.6
Sklars, Tomas
1898-
Chovanec, Vladimir
21140 - 1
3.7
Rozarova, Katarina
1651-
Orolin, Peter
2074½ - ½
3.8
Vrtiakova, Anna
1540-
Hefka, Vladimir
1976½ - ½
8. kolo dňa 2012/01/28 o 10:00
š.12  ŠK KrasňanyElo-6  KŠN BratislavaElo5 : 3
6.1
Petreje, Juraj
2175-
Rohacek, Miroslav
22970 - 1
6.2
Bronis, Marian
2160-
Kovac, Andrej
21541 - 0
6.3
Biro, Karol
2158-
Kimerling, Martin
20151 - 0
6.4
Dolnak, Michal
2098-
Padysak, Tomas
2025½ - ½
6.5
Kebis, Milos
2008-
Mikova, Veronika
20601 - 0
6.6
Mandak, Miroslav
2003-
Sebo, Viktor
19240 - 1
6.7
Povysil, Peter
1990-
Sklars, Tomas
1898½ - ½
6.8
Holubcik, Marian
2003-
Rozarova, Katarina
16511 - 0
9. kolo dňa 2012/01/29 o 10:00
š.6  KŠN BratislavaElo-9  ŠK Dunajská Streda BElo4 : 4
5.1
Rohacek, Miroslav
2297-FM
Petenyi, Tamas
2347½ - ½
5.2
Kovac, Andrej
2154-
Takacs, Laszlo
1976½ - ½
5.3
Kimerling, Martin
2015-
Obdrzalkova, Anita
19941 - 0
5.4
Padysak, Tomas
2025-
Merva, Frantisek
20471 - 0
5.5
Mikova, Veronika
2060-
Partys, Petr
20270 - 1
5.6
Sebo, Viktor
1924-
Koloditsova, Renata
18390 - 1
5.7
Sklars, Tomas
1898-
Kahancova, Jana
16701 - 0
5.8
Rozarova, Katarina
1651-
Tomovicsova, Evelina
16890 - 1
10. kolo dňa 2012/02/25 o 10:00
š.6  KŠN BratislavaElo-4  Lokomotíva Trnava BElo5½:2½
3.1
Rohacek, Miroslav
2297-GM
Likavsky, Tomas
24861 - 0
3.2
Kovac, Andrej
2154-
Doucha, Ludvik
21021 - 0
3.3
Kralovic, Andrej
2172-
Arendas, Marek
20820 - 1
3.4
Kimerling, Martin
2015-
Hertel, Ondrej
20730 - 1
3.5
Padysak, Tomas
2025-
Liptak, Dusan
2075½ - ½
3.6
Mikova, Veronika
2060-
Puchart, Vladimir
20791 - 0
3.7
Sebo, Viktor
1924-
Sturdik, Igor
20671 - 0
3.8
Sklars, Tomas
1898-
Stetina, Erik
20421 - 0
11. kolo dňa 2012/02/26 o 10:00
š.1  ŠK Osuské BElo-6  KŠN BratislavaElo3½:4½
3.1
Pagerka, Martin
2200-
Rohacek, Miroslav
22971 - 0
3.2
Hecko, Dusan
2123-
Kovac, Andrej
2154½ - ½
3.3
Jozefek, Michal
1910-
Kralovic, Andrej
21720 - 1
3.4
Spacek, Oliver
1907-
Kimerling, Martin
20151 - 0
3.5
Pericka, Tomas
2008-
Padysak, Tomas
20250 - 1
3.6
Diviak, Rastislav
2020-
Mikova, Veronika
2060½ - ½
3.7
Spacek, Marcel
1818-
Sebo, Viktor
19240 - 1
3.8
Gasa, Patrik
1768-
Sklars, Tomas
1898½ - ½

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Oprea Erik213521350ŠK Strelec Devínska Nová Ves8,51177,342291
2Pagerka Martin220022000ŠK Osuské B8,01172,712443
3Schwarz Dusan228622860ŠK Doprastav Bratislava B8,01172,712405
4Prikler Bruno203720370ŠK Strelec Devínska Nová Ves7,5983,362238
5Rohacek Miroslav229722970KŠN Bratislava7,51168,212390
6FMNovak Ivan218721870ŠK Doprastav Bratislava B7,51168,232265
7Chovanec Vladimir211421140ŠK Doprastav Bratislava B7,51168,262109
8Sklars Tomas189818980KŠN Bratislava7,51168,262072
9Takacs Laszlo197619760ŠK Dunajská Streda B7,01163,632232
10Dolnak Michal209820980ŠK Krasňany7,01163,632192
11Janos Jozef214521450ŠK Doprastav Bratislava B7,01163,642176
12Diviak Rastislav202020200ŠK Osuské B6,5972,262158
13Sosovicka Matej196119610ŠK Strelec Devínska Nová Ves6,5972,272065
14Mydlarik Martin213621360ŠK Modra B6,51065,042158
15Hajek Lukas203820380ŠK Doprastav Bratislava B6,51065,052148
16Sebo Viktor192419240KŠN Bratislava6,51065,062083
17Danada Tomas196019600ŠK Doprastav Bratislava B6,51065,072045
18Nemsak Denis191619160ŠK kúpele Piešťany6,51159,171974
19Polacik Igor216521650ŠK Doprastav Bratislava C6,0785,762287
20Sosovicka Juraj219821980ŠK Strelec Devínska Nová Ves6,01060,032218
21Liptak Dusan207520750Lokomotíva Trnava B6,01060,042109
22Janos Martin225222520ŠK Doprastav Bratislava B6,01154,522213
23Kovac Andrej215421540KŠN Bratislava6,01154,522199
24FMPetrik Stanislav216521650ŠK Doprastav Bratislava C6,01154,522192
25Fabry Robert217721770TJ Dopravný podnik Bratislava6,01154,532123
26Kavon Rastislav187918790ŠK Komplet Trnava-Modranka6,01154,542093
27Spacek Oliver190719070ŠK Osuské B6,01154,542090
28Povysil Peter199019900ŠK Krasňany6,01154,561988
29Federic Jozef227022700ŠK Modra B5,5778,612431
30Federic Pavol221922190ŠK Modra B5,5778,632381
31FMCertek Pavel232223220TJ Dopravný podnik Bratislava5,5868,832300
32Skara Vladimir221922190ŠK Modra B5,5868,832229
33Jozefek Michal191019100ŠK Osuské B5,51055,032124
34Jablonicky Martin175717570ŠK Komplet Trnava-Modranka5,51055,071977
35Duraj Jan199001990TJ Dopravný podnik Bratislava5,51055,081895
36Sekera Branislav215121510ŠK Komplet Trnava-Modranka5,51150,022161
37FMTepper Frantisek216321630TJ Dopravný podnik Bratislava5,51150,022157
38FMMikulas Dusan214221420TJ Dopravný podnik Bratislava5,51150,042035
39Puchart Vladimir207920790Lokomotíva Trnava B5,51150,052025
40Sturdik Igor206720670Lokomotíva Trnava B5,51150,061980
41GMLikavsky Tomas248624860Lokomotíva Trnava B5,0862,512337
42FMPetrik Karol208220820ŠK Doprastav Bratislava C5,01050,032100
43Mandak Miroslav200320030ŠK Krasňany5,01050,052029
44Partys Petr202720270ŠK Dunajská Streda B5,01050,062025
45Bronis Marian216021600ŠK Krasňany5,01145,512166
46Kimerling Martin201520150KŠN Bratislava5,01145,532060
47Kebis Milos200820080ŠK Krasňany5,01145,542037
48Krist Milan199019900Lokomotíva Trnava B4,5675,072077
49Bezuch Martin221022100ŠK Strelec Devínska Nová Ves4,5856,312212
50Abel Peter219821980ŠK kúpele Piešťany4,5950,032118
51Lopatievov Alexander192519250ŠK Komplet Trnava-Modranka4,51045,051964
52Kleman Miroslav223022300TJ Dopravný podnik Bratislava4,51140,912150
53Hertel Ondrej207320730Lokomotíva Trnava B4,51140,932055
54Krajnak Robert209420940ŠK Doprastav Bratislava C4,51140,941994
55Merva Frantisek204720470ŠK Dunajská Streda B4,51140,952009
56Holubcik Marian200320030ŠK Krasňany4,0580,072202
57FMPetenyi Tamas234723470ŠK Dunajská Streda B4,0666,712427
58Stetina Erik204220420Lokomotíva Trnava B4,0666,762047
59Soldan Jan183418340ŠK Modra B4,0666,771948
60Lesny Stefan207420740ŠK Dunajská Streda B4,0757,122205
61Pericka Tomas200820080ŠK Osuské B4,0757,161997
62Peitl Tomas221422140ŠK Strelec Devínska Nová Ves4,0944,412205
63Kuna Vladimir202820280TJ Dopravný podnik Bratislava4,0944,461887
64Kundrik Peter226022600ŠK kúpele Piešťany4,01040,012204
65Mackovic Miroslav191119110ŠK Komplet Trnava-Modranka4,01136,461898
66FMVlcek Stanislav233023300ŠK Doprastav Bratislava C3,5570,012410
67Banas Kamil222222220ŠK Modra B3,5570,012374
68Kolman Richard207020700TJ Dopravný podnik Bratislava3,5658,352032
69Habrovský Richard199001990ŠK Doprastav Bratislava C3,5658,371962
70Farkas Vladimir191819180ŠK Doprastav Bratislava C3,5658,371933
71Padysak Tomas202520250KŠN Bratislava3,5750,042063
72Kundrak Vladimir195719570ŠK Modra B3,5750,061968
73Mikova Veronika206020600KŠN Bratislava3,5843,851995
74Mihalik Anton196519650ŠK kúpele Piešťany3,5843,861896
75Biro Karol215821580ŠK Krasňany3,5938,922058
76Karlik Lukas187118710ŠK Modra B3,03100,072733
77Orolin Peter207420740ŠK Doprastav Bratislava B3,0560,072000
78FMTodor Razvan219921990ŠK Doprastav Bratislava C3,0650,022182
79Hricak Vasil197819780ŠK Strelec Devínska Nová Ves3,0650,061939
80Arendas Marek208220820Lokomotíva Trnava B3,0742,922108
81Kralovic Andrej217221720KŠN Bratislava3,0742,932091
82Matejovic Juraj224322430ŠK Modra B3,0837,512106
83Magyar Frantisek201920190ŠK Doprastav Bratislava C3,0837,551935
84Koloditsova Renata183918390ŠK Dunajská Streda B3,0837,561885
85Bury Rastislav217321730ŠK Osuské B3,0933,322031
86Manak Jozef205320530ŠK kúpele Piešťany3,0933,341902
87Manak Adrian193119310ŠK kúpele Piešťany3,0933,351889
88Jablonicky Frantisek218721870ŠK Komplet Trnava-Modranka3,01127,312096
89Kozinka Roman205620560ŠK Komplet Trnava-Modranka3,01127,331957
90Cajka Tibor214021400ŠK Osuské B2,5462,522284
91Tomovicsova Evelina168916890ŠK Dunajská Streda B2,5550,081924
92Rachela Jozef208720870ŠK Dunajská Streda B2,5641,712117
93Blatnicky Miroslav213021300ŠK kúpele Piešťany2,5831,321998
94Doucha Ludvik210221020Lokomotíva Trnava B2,5927,811998
95Dugovic Branislav214721470ŠK Modra B2,0366,732234
96WFMMachalova Veronika220922090ŠK Strelec Devínska Nová Ves2,0366,732234
97Duriga Stefan224222420ŠK Krasňany2,0366,742164
98Pobjecky Ivan205820580ŠK kúpele Piešťany2,0366,752084
99Vrtiakova Anna154015400KŠN Bratislava2,0366,772076
100FMVarga David235523550ŠK Dunajská Streda B2,0450,012266
101Seitler Andrej224722470ŠK kúpele Piešťany2,0450,012205
102Godula Martin218521850ŠK kúpele Piešťany2,0450,042061
103Stepanovic Branislav199519950ŠK kúpele Piešťany2,0450,051957
104Nemeckay Rastislav180801808ŠK Osuské B2,0450,071942
105Mikulasek Viktor187118710ŠK Krasňany2,0450,081896
106Horvath Marek184418440ŠK Modra B2,0540,061894
107Frindt Kornel222322230ŠK Doprastav Bratislava C2,0633,312088
108Hecht Tomas198219820TJ Dopravný podnik Bratislava2,0633,361821
109Sustak Roman197119710ŠK Modra B2,01020,061740
110Smolen Jan237723770ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,5275,010
111WFMMachalova Maria218421840ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,5350,042117
112Lukac Tomas200920090ŠK Komplet Trnava-Modranka1,5350,042043
113Dzavik Jozef202520250ŠK Krasňany1,5350,071869
114Gajarsky Julius188718870ŠK Komplet Trnava-Modranka1,5350,081758
115Polasek Filip212321230ŠK Osuské B1,5437,532041
116Gasa Patrik176817680ŠK Osuské B1,5437,581782
117Halas Miroslav194619460Lokomotíva Trnava B1,5530,071767
118Petreje Juraj217521750ŠK Krasňany1,5721,412001
119Szollos Ondrej205120510ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,5818,851767
120Spacek Marcel181818180ŠK Osuské B1,5818,871697
121FMDudas Jan221122110ŠK Doprastav Bratislava C1,01100,030
122Banasova Katarina213921390ŠK Modra B1,01100,040
123Likavska Barbora186118610ŠK Osuské B1,01100,060
124Skapik Branislav184818480ŠK Osuské B1,01100,070
125Duben Igor217121710ŠK Doprastav Bratislava B1,01100,070
126Orosi Peter206120610ŠK Doprastav Bratislava B1,01100,080
127Machalec Vladimir192619260ŠK Doprastav Bratislava B1,01100,080
128Karas Marek175117510ŠK Doprastav Bratislava B1,01100,080
129Adamcik Tomas191119110ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,01100,080
130Henc Marian188518850ŠK Doprastav Bratislava C1,01100,080
131Matulik Daniel213221320ŠK kúpele Piešťany1,0250,030
132Petrakovic Kamil186918690ŠK Modra B1,0250,070
133Faltan Peter197919790ŠK Krasňany1,0250,070
134Slaby Jozef185618560ŠK kúpele Piešťany1,0333,381790
135Hecko Dusan212321230ŠK Osuské B1,0425,031935
136Ochrana Ladislav206220620ŠK Strelec Devínska Nová Ves1,0616,751814
137Goga Frantisek198919890ŠK Doprastav Bratislava C1,0616,761624
138Lehocky Viktor206620660ŠK Dunajská Streda B0,5150,030
139Sulek Viliam213521350TJ Dopravný podnik Bratislava0,5150,040
140Antala Jan198719870ŠK Strelec Devínska Nová Ves0,5150,060
141Mruskovic Radoslav197319730ŠK Modra B0,5150,060
142Bincik Pavol191619160ŠK kúpele Piešťany0,5150,060
143Klanica Anton182818280Lokomotíva Trnava B0,5150,080
144Mosny Jaroslav194119410Lokomotíva Trnava B0,5150,080
145Hurban Martin194519450ŠK Strelec Devínska Nová Ves0,5150,080
146Hefka Vladimir197619760ŠK Doprastav Bratislava B0,5150,080
147Solar Andrej177517750KŠN Bratislava0,5150,080
148Mihalik Marek202620260ŠK kúpele Piešťany0,5225,030
149Hlubovic Michal167801678ŠK Modra B0,5225,080
150Kovacova Zuzana212321230ŠK Doprastav Bratislava B0,5316,751679


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Osuské B (Elo Ø:2097 / TB1: 14 / TB2: 45)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Pagerka Martin220022000SVK294314911230LB8,011,02443
2Cajka Tibor214021400SVK292314912546LB2,54,02284
3Bury Rastislav217321730SVK255814907585LA3,09,02031
4Polasek Filip212321230SVK290714909057LA1,54,02041
5Hecko Dusan212321230SVK2935149032451,04,01935
6Jozefek Michal191019100SVK2936149235485,510,02124
7Spacek Oliver190719070SVK4708149176296,011,02090
8Likavska Barbora186118610SVK2920149085141,01,00
9Pericka Tomas200820080SVK2946149090814,07,01997
10Diviak Rastislav202020200SVK2813149082046,59,02158
11Spacek Marcel181818180SVK4709149176101,58,01697
12Diviak Rudolf186518650SVK2926149082200,00,00
13Skapik Branislav184818480SVK2948149135501,01,00
14Hanzluvka Peter198719870SVK2934149046400,01,00
15Nemeckay Rastislav180801808SVK4683149187652,04,01942
16Gasa Patrik176817680SVK5538149251681,54,01782
17Sadlon Juraj186001860SVK6359149334460,00,00
18Pericka Pavol174301743SVK2945149142980,00,00
19Sadlon Matus160816080SVK5770149288840,00,00
20Ocko Martin162316231524SVK4861149253030,00,00
  2. ŠK kúpele Piešťany (Elo Ø:2170 / TB1: 10 / TB2: 38)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Kundrik Peter226022600SVK3114149031484,010,02204
2Seitler Andrej224722470SVK36114907909LA2,04,02205
3Blatnicky Miroslav213021300SVK2367149099012,58,01998
4Abel Peter219821980SVK329149023464,59,02118
5Godula Martin218521850SVK339149106672,04,02061
6Matulik Daniel213221320SVK3115149021681,02,00
7Mihalik Marek202620260SVK348149011880,52,00
8Manak Jozef205320530SVK344149050273,09,01902
9Stepanovic Branislav199519950SVK366149045272,04,01957
10Pobjecky Ivan205820580SVK356149047302,03,02084
11Macko Tibor214802148SVK4225149203010,00,00
12Manak Adrian193119310SVK4714149180643,09,01889
13Mihalik Anton196519650SVK347149106913,58,01896
14Bincik Pavol191619160SVK335149113880,51,00
15Nemsak Denis191619160SVK4715149178666,511,01974
16Strapko Tomas193219320SVK4896149254510,01,00
17Slaby Jozef185618560SVK362149167381,03,01790
18Curidlo Jan185118510SVK336149054180,00,00
19Gubis Vladimir183718370SVK340149141150,00,00
  3. ŠK Komplet Trnava-Modranka (Elo Ø:2012 / TB1: 9 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Jablonicky Frantisek218721870SVK182114901390LA3,011,02096
2Sekera Branislav215121510SVK2877149040635,511,02161
3Kozinka Roman205620560SVK3130149059223,011,01957
4Lukac Tomas200920090SVK3132149209051,53,02043
5Kavon Rastislav187918790SVK5336149256486,011,02093
6Mackovic Matus187318730SVK5060149257100,03,01280
7Lopatievov Alexander192519250SVK3829149208914,510,01964
8Mackovic Miroslav191119110SVK313314910160LA4,011,01898
9Zarecky Eduard194819480SVK3141149121630,01,00
10Jablonicky Martin175717570SVK5058149256215,510,01977
11Gajarsky Julius188718870SVK3125149116471,53,01758
12Kozinka Jan190919090SVK3129149208590,02,00
13Lezovic Maros165816580SVK5671149288330,01,00
14Jablonicky Boris172017200SVK5059149256130,00,00
15Rau Vladimir164301643SVK5181149258500,00,00
16Gajarsky Jakub158001580SVK5543149255670,00,00
17Sahidi Samir144901449SVK6123149363720,00,00
18Bango Lukas136401364SVK6122149333650,00,00
  4. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2126 / TB1: 13 / TB2: 43)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1GMLikavsky Tomas248624860SVK182914900483LA5,08,02337
2Doucha Ludvik210221020DEN155714088442,59,01998
3Arendas Marek208220820SVK3773149063503,07,02108
4Hertel Ondrej207320730SVK1849149100394,511,02055
5Liptak Dusan207520750SVK3703149142206,010,02109
6Puchart Vladimir207920790SVK1573149052055,511,02025
7Sturdik Igor206720670SVK3140149103735,511,01980
8Stetina Erik204220420SVK1578149120404,06,02047
9Krist Milan199019900SVK1565149101014,56,02077
10Bukovsky Milan198419840SVK1556149069880,00,00
11Bahna Jan197719770SVK1554149153400,00,00
12Svoboda Adam196719670SVK3664149019940,01,00
13Halas Miroslav194619460SVK1560149115231,55,01767
14Mosny Jaroslav194119410SVK1571149035980,51,00
15Hagara Vladimir192719270SVK1559149046240,01,00
16Kolenak Matus184818480SVK5327149256640,00,00
17Klanica Anton182818280SVK1564149097070,51,00
18Holicky Miroslav176217620SVK1561149117360,00,00
19Steinecker Frantisek170501705SVK1575149168000,00,00
20Puskar Peter184418440SVK5061149258420,00,00
  5. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:2185 / TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1FMVlcek Stanislav233023300SVK0149020013,55,02410
2Frindt Kornel222322230SVK332514901617LA2,06,02088
3FMDudas Jan221122110SVK2890149005801,01,00
4FMTodor Razvan219921990AUT46911604457N3,06,02182
5FMPetrik Stanislav216521650SVK2904149013666,011,02192
6FMPetrik Karol208220820SVK2903149002385,010,02100
7Krajnak Robert209420940SVK289814904977LA4,511,01994
8Magyar Frantisek201920190SVK1749149131863,08,01935
9Polacik Igor216521650SVK1472149050516,07,02287
10Rovnak Peter209220920SVK2909149029660,00,00
11Pasko Peter208920890SVK2682149006960,00,00
12Habrovský Richard199001990SVK68423,56,01962
13Goga Frantisek198919890SVK2892149099951,06,01624
14Vinarcik Jan194319430SVK2916149010300,00,00
15Jelenciak Jozef194219420SVK2896149100550,53,01685
16Farkas Vladimir191819180SVK2891149091893,56,01933
17Raczko Peter189118910SVK1504149076660,00,00
18Tomanek Rafael190319030SVK2691149072160,00,00
19Ulehla Dag189818980SVK2915149169670,00,00
20Henc Marian188518850SVK2895149158471,01,00
  7. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2158 / TB1: 14 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Kleman Miroslav223022300SVK266814904179LA4,511,02150
2FMTepper Frantisek216321630SVK2027149006105,511,02157
3FMCertek Pavel232223220SVK354614900254LA5,58,02300
4Fabry Robert217721770SVK2030149013586,011,02123
5Sulek Viliam213521350SVK15114902672LA0,51,00
6FMMikulas Dusan214221420SVK2026149005215,511,02035
7Kolman Richard207020700SVK2033149049933,56,02032
8Hecht Tomas198219820SVK2032149086382,06,01821
9Kuna Vladimir202820280SVK2029149061804,09,01887
10Janecek Jan195619560SVK2035149086460,01,00
11Klimes Milan189318930SVK1330149117950,03,01100
12Duraj Jan199001990SVK66185,510,01895
13Masarovic Igor100001000SVK66170,00,00
  8. ŠK Doprastav Bratislava B (Elo Ø:2169 / TB1: 31 / TB2: 57)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Schwarz Dusan228622860SVK291114903890LA8,011,02405
2Janos Martin225222520SVK2663149041446,011,02213
3FMNovak Ivan218721870SVK1288149002467,511,02265
4Janos Jozef214521450SVK2662149029407,011,02176
5Hajek Lukas203820380SVK4960149195916,510,02148
6Kovacova Zuzana212321230BER267014901510N0,53,01679
7Chovanec Vladimir211421140SVK255914907860LA7,511,02109
8Orolin Peter207420740SVK140149075933,05,02000
9Duben Igor217121710SVK2655149062791,01,00
10Danada Tomas196019600SVK2925149193626,510,02045
11Orosi Peter206120610SVK141149138101,01,00
12Danada Ondrej194419440SVK2924149155610,00,00
13Czucz Andrej202420240SVK104149136400,00,00
14Vrba Michal200620060SVK2652149097900,00,00
15Hefka Vladimir197619760SVK2028149100200,51,00
16Machalec Vladimir192619260SVK6083149291631,01,00
17Priam Stefan185518550SVK2683149038140,00,00
18Lancaric Tomas177017700SVK4116149325710,00,00
19Karas Marek175117510SVK5314149285581,01,00
  9. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2125 / TB1: 11 / TB2: 36)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1FMVarga David235523550SVK112514911515LA2,04,02266
2FMPetenyi Tamas234723470SVK111614909090LB4,06,02427
3Rachela Jozef208720870SVK1118149044892,56,02117
4Lesny Stefan207420740SVK1111149040124,07,02205
5Lehocky Viktor206620660SVK5886149031560,51,00
6Takacs Laszlo197619760SVK1124149188547,011,02232
7Obdrzalkova Anita199419940SVK1114149058840,56,01650
8Ujhelyi Matus197219720SVK3210149132590,03,01318
9Merva Frantisek204720470SVK1545149080854,511,02009
10Partys Petr202720270CZE0320250LZ5,010,02025
11Kolesar Rastislav199819980SVK1110149100710,00,00
12Koloditsova Renata183918390SVK507314927705LB3,08,01885
13Kahancova Jana167016700SVK1105149159870,56,01556
14Feher Tibor180218020SVK3852149227200,04,01181
15Tomovicsova Evelina168916890SVK560514927861LB2,55,01924
16Matus David171017100SVK4572149178400,00,00
17Kahanec Jan151301513SVK1106149256300,00,00
  10. ŠK Strelec Devínska Nová Ves (Elo Ø:2200 / TB1: 17 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Smolen Jan237723770SVK144149062871,52,00
2Peitl Tomas221422140SVK316514912465LA4,09,02205
3Bezuch Martin221022100SVK179514906333LA4,58,02212
4WFMMachalova Veronika220922090SVK281714904888LB2,03,02234
5Sosovicka Juraj219821980SVK1800149114186,010,02218
6WFMMachalova Maria218421840SVK215814904756LB1,53,02117
7Oprea Erik213521350SVK139149046168,511,02291
8Ac Alexander207120710SVK1804149041870,00,00
9Ochrana Ladislav206220620SVK221149090221,06,01814
10Szollos Ondrej205120510SVK1801149041361,58,01767
11Prikler Bruno203720370SVK2806149135187,59,02238
12Antala Jan198719870SVK1796149106240,51,00
13Hricak Vasil197819780SVK2972149072323,06,01939
14Sosovicka Matej196119610SVK3737149167706,59,02065
15Kassovic Jaroslav194619460SVK2897149089800,00,00
16Hurban Martin194519450SVK3833149136900,51,00
17Zitniak Jozef193719370SVK225149171060,00,00
18Adamcik Tomas191119110SVK2805149075771,01,00
19Jurcak Marian190619060SVK1797149080500,01,00
20Sosovicka Vladimir167801678SVK4778149203280,00,00
  11. ŠK Modra B (Elo Ø:2199 / TB1: 20 / TB2: 50)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Banas Kamil222222220SVK210114902141LA3,55,02374
2Matejovic Juraj224322430SVK853149060403,08,02106
3Federic Jozef227022700SVK84214910659LA5,57,02431
4Federic Pavol221922190SVK843149069965,57,02381
5Skara Vladimir221922190SVK65314909146LA5,58,02229
6Dugovic Branislav214721470SVK841149080262,03,02234
7Mydlarik Martin213621360SVK854149048296,510,02158
8Banasova Katarina213921390SVK848149054261,01,00
9Mruskovic Radoslav197319730SVK852149052130,51,00
10Prielozny Marek200820080SVK2684149076070,02,00
11Kundrak Vladimir195719570SVK3241149080773,57,01968
12Sustak Roman197119710SVK861149168513,011,01740
13Karlik Lukas187118710SVK2938149083013,03,02733
14Horvath Marek184418440SVK4681149136822,05,01894
15Petrakovic Kamil186918690SVK862149165171,02,00
16Soldan Jan183418340SVK859149056394,06,01948
17Visnovsky Marek168601686SVK4381149139760,00,00
18Hlubovic Michal167801678SVK845149158550,52,00
19Belan Julius164401644SVK838149153830,00,00
  12. ŠK Krasňany (Elo Ø:2131 / TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDIDFideIDTypBodyPartieRp
1Petreje Juraj217521750SVK1499149027021,57,02001
2Bronis Marian216021600SVK1616149058925,011,02166
3Biro Karol215821580SVK2887149003273,59,02058
4Dolnak Michal209820980SVK4388149276087,011,02192
5Duriga Stefan224222420SVK1497149002972,03,02164
6Kebis Milos200820080SVK150214901471LA5,011,02037
7Mandak Miroslav200320030SVK1503149029905,010,02029
8Povysil Peter199019900SVK1505149083446,011,01988
9Kohlmann Robert218421840SVK1498149004670,00,00
10Dzavik Jozef202520250SVK1236149067831,53,01869
11Holubcik Marian200320030SVK1376149055664,05,02202
12Mikulasek Viktor187118710SVK4649149134882,04,01896
13Rathousky Karol183018300SVK1510149135420,00,00
14Faltan Peter197919790SVK1500149040201,02,00
15Kovac Daniel175517550SVK1531149345740,00,00
16Bukovcak Jaroslav179517950SVK1509149115900,01,00
17Vojacek Alois100001000SVK5184149207430,00,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Doprastav Bratislava B (Elo Ø:2169, TB1: 31 / TB2: 57)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Schwarz Dusan228622860SVK149038902911LA½11½½10½1118,0112230240586,331,671525,0
2Janos Martin225222520SVK149041442663½½1½1½½½1006,0112177221366,62-0,6215-9,3
3FMNovak Ivan218721870SVK1490024612881101½0½11½17,511213222657,56,321,181517,7
4Janos Jozef214521450SVK14902940266210011½1½1½½7,0112074217676,540,46156,9
5Hajek Lukas203820380SVK1491959149600½1½½111½½6,510203821486,55,011,491522,4
6Kovacova Zuzana212321230BER149015102670N00½0,53195216790,52,17-1,6715-25,0
7Chovanec Vladimir211421140SVK149078602559LA1101111½0107,511197621096,56,84-0,3415-5,1
8Orolin Peter207420740SVK1490759314001½½13,051928200033,35-0,3515-5,3
9Duben Igor217121710SVK14906279265511,011956010,770,23153,5
10Danada Tomas196019600SVK14919362292511½0½½11½½6,5101935204564,871,131517,0
11Orosi Peter206120610SVK1491381014111,011757010,860,14152,1
15Hefka Vladimir197619760SVK149100202028½0,51154000,50,92-0,4230-12,6
16Machalec Vladimir192619260SVK14929163608311,011802010,670,33154,9
19Karas Marek175117510SVK14928558531411,011795010,440,56158,4
  2. ŠK Modra B (Elo Ø:2199, TB1: 20 / TB2: 50)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Banas Kamil222222220SVK149021412101LA110½13,55222523743,52,481,021515,3
2Matejovic Juraj224322430SVK149060408530½0½01103,082193210634,54-1,5415-23,1
3Federic Jozef227022700SVK14910659842LA111½0115,57220124315,54,121,381520,7
4Federic Pavol221922190SVK14906996843½1101115,57215123815,54,121,381520,7
5Skara Vladimir221922190SVK14909146653LA½10011115,58208822295,55,340,16152,4
6Dugovic Branislav214721470SVK149080268411102,032109223421,650,35155,3
7Mydlarik Martin213621360SVK14904829854½½100½11116,510204821586,56,130,37155,6
8Banasova Katarina213921390SVK1490542684811,011879010,820,18152,7
9Mruskovic Radoslav197319730SVK14905213852½0,51216500,50,250,25153,8
10Prielozny Marek200820080SVK149076072684000,022090000,79-0,7915-11,9
11Kundrak Vladimir195719570SVK149080773241½½1½1003,57196819683,53,370,13152,0
12Sustak Roman197119710SVK1491685186111+000000003,0111980174014,37-3,3715-50,5
13Karlik Lukas187118710SVK1490830129381113,031933273331,251,751526,3
14Horvath Marek184418440SVK1491368246810&frac1frac12;10½2,051966189421,710,29154,3
15Petrakovic Kamil186918690SVK14916517862101,022046010,530,473014,1
16Soldan Jan183418340SVK149056398591110014,061823194842,541,461521,9
18Hlubovic Michal167801678SVK14915855845½00,52184200,5
  3. ŠK Strelec Devínska Nová Ves (Elo Ø:2200, TB1: 17 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Smolen Jan237723770SVK149062871441½1,52229501,51,220,28102,8
2Peitl Tomas221422140SVK149124653165LA10010½10½4,092248220544,13-0,1315-2,0
3Bezuch Martin221022100SVK149063331795LA100½11½½4,58216922124,54,450,05150,8
4WFMMachalova Veronika220922090SVK149048882817LB1102,032109223421,880,12151,8
5Sosovicka Juraj219821980SVK149114181800½11010101½6,0102146221865,680,32154,8
6WFMMachalova Maria218421840SVK149047562158LB½101,53211721171,51,77-0,2715-4,1
7Oprea Erik213521350SVK1490461613901111½110118,511208022918,56,262,241533,6
9Ochrana Ladislav206220620SVK149090222210000½½1,062087181412,78-1,7815-26,7
10Szollos Ondrej205120510SVK1490413618010000½0101,58201817671,54,36-2,8615-42,9
11Prikler Bruno203720370SVK14913518280601½1111117,59196522387,55,342,161532,4
12Antala Jan198719870SVK149106241796½0,51200300,50,480,02150,3
13Hricak Vasil197819780SVK1490723229721011003,061939193933,32-0,3215-4,8
14Sosovicka Matej196119610SVK149167703737½101½½1116,59189920656,55,251,251518,8
16Hurban Martin194519450SVK149136903833½0,51177500,50,72-0,2215-3,3
18Adamcik Tomas191119110SVK14907577280511,011768010,690,31154,7
19Jurcak Marian190619060SVK14908050179700,011990000,000,00150,0
  5. ŠK Doprastav Bratislava C (Elo Ø:2185, TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1FMVlcek Stanislav233023300SVK149020010½½½113,55226124103,52,980,52157,8
2Frindt Kornel222322230SVK149016173325LA0100½½2,062213208823,08-1,0815-16,2
3FMDudas Jan221122110SVK14900580289011,012098010,650,35155,3
4FMTodor Razvan219921990AUT16044574691N½½0½1½3,062182218233,14-0,1415-2,1
5FMPetrik Stanislav216521650SVK149013662904½110010½1016,0112156219265,630,37155,6
6FMPetrik Karol208220820SVK149002382903100½01½1105,0102100210054,750,25153,8
7Krajnak Robert209420940SVK149049772898LA01100½01½½04,511205919944,56,00-1,5015-22,5
8Magyar Frantisek201920190SVK149131861749½000½½½13,082022193533,95-0,9515-14,3
9Polacik Igor216521650SVK149050511472½111½116,071978228765,160,841512,6
12Habrovský Richard199001990SVK68420011½13,56190519623,5
13Goga Frantisek198919890SVK14909995289200½½001,061897162413,06-2,0615-30,9
15Jelenciak Jozef194219420SVK149100552896½000,53195816850,51,43-0,9315-13,9
16Farkas Vladimir191819180SVK1490918928911100½13,56187619332,52,190,31154,7
20Henc Marian188518850SVK14915847289511,011927010,440,563016,8
  6. ŠK Krasňany (Elo Ø:2131, TB1: 16 / TB2: 43,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Petreje Juraj217521750SVK14902702149901½00001,57223120011,52,96-1,4615-21,9
2Bronis Marian216021600SVK14905892161610100011½½05,0112202216654,940,06150,9
3Biro Karol215821580SVK149003272887½00½1001½3,59213820583,54,75-1,2515-18,8
4Dolnak Michal209820980SVK149276084388101½101½1017,0112090219275,611,391520,9
5Duriga Stefan224222420SVK1490029714971½½2,032039216422,24-0,2415-3,6
6Kebis Milos200820080SVK149014711502LA100001111005,0112073203754,560,44156,6
7Mandak Miroslav200320030SVK14902990150310½½0½011½5,0102029202954,670,33154,9
8Povysil Peter199019900SVK14908344150511½½1½0½½0½6,011195219885,55,310,19152,8
10Dzavik Jozef202520250SVK1490678312361½01,53186918691,52,12-0,6215-9,3
11Holubcik Marian200320030SVK149055661376½11½14,051962220232,180,821512,3
12Mikulasek Viktor187118710SVK14913488464911002,041896189621,900,10151,5
14Faltan Peter197919790SVK149040201500½½1,021859011,31-0,3115-4,7
16Bukovcak Jaroslav179517950SVK14911590150900,011751000,56-0,5630-16,8
  7. ŠK Osuské B (Elo Ø:2097, TB1: 14 / TB2: 45)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Pagerka Martin220022000SVK149112302943LB½10½11110118,0112268244384,543,461551,9
2Cajka Tibor214021400SVK149125462923LB½½1½2,54218922842,51,730,771511,6
3Bury Rastislav217321730SVK149075852558LA0½0½½½0103,092156203134,72-1,7215-25,8
4Polasek Filip212321230SVK149090572907LA100½1,54212820411,51,98-0,4815-7,2
5Hecko Dusan212321230SVK14903245293500½½1,042128193511,97-0,9715-14,6
6Jozefek Michal191019100SVK149235482936100111½0105,510208821245,52,762,741541,1
7Spacek Oliver190719070SVK149176294708010½1½101016,0112054209063,452,551538,3
8Likavska Barbora186118610SVK14908514292011,011911010,430,57158,6
9Pericka Tomas200820080SVK14909081294611110004,071947199744,04-0,0415-0,6
10Diviak Rastislav202020200SVK1490820428131½10½111½6,59199221586,54,771,731526,0
11Spacek Marcel181818180SVK14917610470901½000001,58194816971,52,63-1,1315-17,0
13Skapik Branislav184818480SVK14913550294811,011942010,370,63159,4
14Hanzluvka Peter198719870SVK14904640293400,011918000,60-0,6015-9,0
15Nemeckay Rastislav180801808SVK149187654683½01½2,04194219422
16Gasa Patrik176817680SVK149251685538½0½½1,54186917820,50,63-0,1300,0
  8. TJ Dopravný podnik Bratislava (Elo Ø:2158, TB1: 14 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Kleman Miroslav223022300SVK149041792668LA00½100½110½4,511221521504,55,72-1,2215-18,3
2FMTepper Frantisek216321630SVK1490061020270½10½½½½½1½5,511215721575,55,57-0,0715-1,0
3FMCertek Pavel232223220SVK149002543546LA½01111½½5,58215923005,55,71-0,2115-3,2
4Fabry Robert217721770SVK14901358203010½11½0½01½6,0112087212366,79-0,7915-11,9
5Sulek Viliam213521350SVK14902672151LA½0,51207500,50,58-0,0815-1,2
6FMMikulas Dusan214221420SVK1490052120261½½0½½1100½5,511203520355,57,01-1,5115-22,6
7Kolman Richard207020700SVK14904993203311001½3,56197520323,53,72-0,2215-3,3
8Hecht Tomas198219820SVK1490863820321½000½2,061946182123,24-1,2415-18,6
9Kuna Vladimir202820280SVK1490618020291½0001½½½4,09193018873,54,33-0,8315-12,4
10Janecek Jan195619560SVK14908646203500,012171000,23-0,2330-6,9
11Klimes Milan189318930SVK1491179513300000,031900110001,46-1,4615-21,9
12Duraj Jan199001990SVK66181001½110½½5,510185918954,5
  9. Lokomotíva Trnava B (Elo Ø:2126, TB1: 13 / TB2: 43)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1GMLikavsky Tomas248624860SVK149004831829LA010111105,082242233756,40-1,4010-14,0
2Doucha Ludvik210221020DEN140884415570½½10000½2,59216419982,53,73-1,2315-18,5
3Arendas Marek208220820SVK149063503773½½½001½3,072158210832,790,21153,2
4Hertel Ondrej207320730SVK149100391849½0½½½½½001½4,511212020554,54,80-0,3015-4,5
5Liptak Dusan207520750SVK1491422037030½½10111½½6,0102037210965,520,48157,2
6Puchart Vladimir207920790SVK149052051573101½001½10½5,511202520255,56,26-0,7615-11,4
7Sturdik Igor206720670SVK149103733140½10½011010½5,511198019805,56,77-1,2715-19,0
8Stetina Erik204220420SVK1491204015781111004,061922204743,870,13152,0
9Krist Milan199019900SVK149101011565½1½1½14,56188420774,53,780,721510,8
12Svoboda Adam196719670SVK14901994366400,012114000,30-0,3015-4,5
13Halas Miroslav194619460SVK14911523156000½½½1,55191617671,52,70-1,2015-18,0
14Mosny Jaroslav194119410SVK149035981571½0,511990000,000,00150,0
15Hagara Vladimir192719270SVK14904624155900,011885000,56-0,5615-8,4
17Klanica Anton182818280SVK149097071564½0,51202500,50,250,25153,8
  10. ŠK Dunajská Streda B (Elo Ø:2125, TB1: 11 / TB2: 36)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1FMVarga David235523550SVK149115151125LA11002,042266226622,48-0,4815-7,2
2FMPetenyi Tamas234723470SVK149090901116LB1½½½1½4,062302242743,370,63159,4
3Rachela Jozef208720870SVK14904489111811½0002,56217421172,52,290,21153,2
4Lesny Stefan207420740SVK1490401211111½½½0½14,072155220542,741,261518,9
5Lehocky Viktor206620660SVK149031565886½0,51221000,50,310,19152,8
6Takacs Laszlo197619760SVK149188541124½½½1110½½½17,0112130223273,323,681555,2
7Obdrzalkova Anita199419940SVK14905884111400000½0,56205116500,52,57-2,0715-31,0
8Ujhelyi Matus197219720SVK1491325932100000,032118131800,92-0,9215-13,8
9Merva Frantisek204720470SVK14908085154511½½1½000004,511207420094,55,15-0,6515-9,8
10Partys Petr202720270CZE3202500LZ010011½1½05,0102025202555,03-0,0315-0,4
12Koloditsova Renata183918390SVK149277055073LB0½1½00013,081972188532,680,32154,8
13Kahancova Jana167016700SVK149159871105000½000,56195715560,50,85-0,3515-5,3
14Feher Tibor180218020SVK14922720385200000,041981118101,07-1,0715-16,0
15Tomovicsova Evelina168916890SVK149278615605LB½01012,55192419242,50,981,521522,8
  11. ŠK kúpele Piešťany (Elo Ø:2170, TB1: 10 / TB2: 38)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Kundrik Peter226022600SVK14903148311410½½½00½½½4,0102276220444,80-0,8015-12,0
2Seitler Andrej224722470SVK14907909361LA1½0½2,042205220522,24-0,2415-3,6
3Blatnicky Miroslav213021300SVK1490990123670½0010102,58213919982,53,91-1,4115-21,1
4Abel Peter219821980SVK14902346329½½1½½½0104,59211821184,55,46-0,9615-14,4
5Godula Martin218521850SVK14910667339½01½2,042061206122,66-0,6615-9,9
6Matulik Daniel213221320SVK149021683115½½1,022116011,04-0,0415-0,6
7Mihalik Marek202620260SVK149011883480½0,52203700,50,97-0,4715-7,1
8Manak Jozef205320530SVK149050273440½0000½113,092027190234,80-1,8015-27,0
9Stepanovic Branislav199519950SVK1490452736601½½2,041957195722,21-0,2115-3,2
10Pobjecky Ivan205820580SVK149047303561½½2,031959208421,900,10151,5
12Manak Adrian193119310SVK14918064471410100½½003,092014188933,54-0,5415-8,1
13Mihalik Anton196519650SVK14910691347010½0½½13,581939189633,80-0,8015-12,0
14Bincik Pavol191619160SVK14911388335½0,51211400,50,240,26153,9
15Nemsak Denis191619160SVK1491786647150011½1101106,511190919743,53,70-0,2015-3,0
16Strapko Tomas193219320SVK14925451489600,012027000,37-0,3730-11,1
17Slaby Jozef185618560SVK14916738362½½01,031915179011,26-0,2615-3,9
  12. ŠK Komplet Trnava-Modranka (Elo Ø:2012, TB1: 9 / TB2: 34,5)
š.TMenoEloEloFEloNFEDFideIDIDTyp1234567891011BodyPartieElo ØRpWWeW-WeKElo+/-
1Jablonicky Frantisek218721870SVK149013901821LA01½0½00½0½03,0112271209634,30-1,3015-19,5
2Sekera Branislav215121510SVK149040632877010100110½15,511216121615,55,350,15152,3
3Kozinka Roman205620560SVK14905922313001000½1½0003,0112132195734,36-1,3615-20,4
4Lukac Tomas200920090SVK149209053132½101,53204320431,51,370,13152,0
5Kavon Rastislav187918790SVK14925648533611½11½½½0006,0112057209362,993,011545,2
6Mackovic Matus187318730SVK1492571050600000,032080128000,71-0,7115-10,6
7Lopatievov Alexander192519250SVK1492089138290001½0½1½14,510200019644,53,990,51157,7
8Mackovic Miroslav191119110SVK149101603133LA100101000014,0112000189844,21-0,2115-3,2
9Zarecky Eduard194819480SVK14912163314100,012067000,34-0,3415-5,1
10Jablonicky Martin175717570SVK1492562150581½111010005,510194119775,52,503,001545,0
11Gajarsky Julius188718870SVK1491164731250½11,53175817581,51,95-0,4530-13,5
12Kozinka Jan190919090SVK149208593129000,021916000,98-0,9830-29,4
13Lezovic Maros165816580SVK14928833567100,011834000,27-0,2730-8,1

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2011/10/08 o 10:00
š.1  ŠK Osuské BElo-8  ŠK Doprastav Bratislava BElo3 : 5
1.1
Pagerka, Martin
2200-
Schwarz, Dusan
2286½ - ½
1.2
Cajka, Tibor
2140-
Janos, Martin
2252½ - ½
1.3
Bury, Rastislav
2173-FM
Novak, Ivan
21870 - 1
1.4
Hecko, Dusan
2123-
Janos, Jozef
21450 - 1
1.5
Jozefek, Michal
1910-
Kovacova, Zuzana
21231 - 0
1.6
Spacek, Oliver
1907-
Chovanec, Vladimir
21140 - 1
1.7
Diviak, Rastislav
2020-
Orolin, Peter
20741 - 0
1.8
Spacek, Marcel
1818-
Danada, Tomas
19600 - 1
1. kolo dňa 2011/10/08 o 10:00
š.4  Lokomotíva Trnava BElo-5  ŠK Doprastav Bratislava CElo3½:4½
2.1
Hertel, Ondrej
2073-FM
Petrik, Stanislav
2165½ - ½
2.2
Liptak, Dusan
2075-FM
Petrik, Karol
20820 - 1
2.3
Puchart, Vladimir
2079-
Krajnak, Robert
20941 - 0
2.4
Sturdik, Igor
2067-
Magyar, Frantisek
2019½ - ½
2.5
Stetina, Erik
2042-
Goga, Frantisek
19891 - 0
2.6
Krist, Milan
1990-
Jelenciak, Jozef
1942½ - ½
2.7
Halas, Miroslav
1946-
Farkas, Vladimir
19180 - 1
2.8
Hagara, Vladimir
1927-
Henc, Marian
18850 - 1
1. kolo dňa 2011/10/08 o 10:00
š.2  ŠK kúpele PiešťanyElo-12  ŠK KrasňanyElo1½:6½
3.1
Kundrik, Peter
2260-
Petreje, Juraj
21751 - 0
3.2
Blatnicky, Miroslav
2130-
Bronis, Marian
21600 - 1
3.3
Matulik, Daniel
2132-
Biro, Karol
2158½ - ½
3.4
Mihalik, Marek
2026-
Dolnak, Michal
20980 - 1
3.5
Manak, Jozef
2053-
Kebis, Milos
20080 - 1
3.6
Stepanovic, Branislav
1995-
Mandak, Miroslav
20030 - 1
3.7
Mihalik, Anton
1965-
Povysil, Peter
19900 - 1
3.8
Nemsak, Denis
1916-
Mikulasek, Viktor
18710 - 1
1. kolo dňa 2011/10/08 o 10:00
š.3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-9  ŠK Dunajská Streda BElo3½:4½
4.1
Jablonicky, Frantisek
2187-FM
Varga, David
23550 - 1
4.2
Sekera, Branislav
2151-
Rachela, Jozef
20870 - 1
4.3
Kozinka, Roman
2056-
Lesny, Stefan
20740 - 1
4.4
Lukac, Tomas
2009-
Takacs, Laszlo
1976½ - ½
4.5
Kavon, Rastislav
1879-
Obdrzalkova, Anita
19941 - 0
4.6
Lopatievov, Alexander
1925-
Merva, Frantisek
20470 - 1
4.7
Mackovic, Miroslav
1911-
Partys, Petr
20271 - 0
4.8
Jablonicky, Martin
1757-
Koloditsova, Renata
18391 - 0
1. kolo dňa 2011/10/08 o 10:00
š.7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo4½:3½
6.1
Kleman, Miroslav
2230-
Peitl, Tomas
22140 - 1
6.2FM
Tepper, Frantisek
2163-
Bezuch, Martin
22100 - 1
6.3FM
Certek, Pavel
2322-
Sosovicka, Juraj
2198½ - ½
6.4
Fabry, Robert
2177-
Oprea, Erik
21351 - 0
6.5FM
Mikulas, Dusan
2142-
Szollos, Ondrej
20511 - 0
6.6
Kuna, Vladimir
2028-
Prikler, Bruno
20371 - 0
6.7
Klimes, Milan
1893-
Hricak, Vasil
19780 - 1
6.8
Duraj, Jan
1990-
Jurcak, Marian
19061 - 0
2. kolo dňa 2011/10/09 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav Bratislava CElo-1  ŠK Osuské BElo3½:4½
1.1
Frindt, Kornel
2223-
Pagerka, Martin
22000 - 1
1.2FM
Todor, Razvan
2199-
Bury, Rastislav
2173½ - ½
1.3FM
Petrik, Stanislav
2165-
Hecko, Dusan
21231 - 0
1.4
Krajnak, Robert
2094-
Jozefek, Michal
19101 - 0
1.5
Magyar, Frantisek
2019-
Spacek, Oliver
19070 - 1
1.6
Goga, Frantisek
1989-
Spacek, Marcel
18180 - 1
1.7
Jelenciak, Jozef
1942-
Skapik, Branislav
18480 - 1
1.8
Farkas, Vladimir
1918-
Hanzluvka, Peter
19871 - 0
2. kolo dňa 2011/10/09 o 10:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava BElo-4  Lokomotíva Trnava BElo4½:3½
2.1
Schwarz, Dusan
2286-
Hertel, Ondrej
20731 - 0
2.2
Janos, Martin
2252-
Liptak, Dusan
2075½ - ½
2.3FM
Novak, Ivan
2187-
Puchart, Vladimir
20791 - 0
2.4
Janos, Jozef
2145-
Sturdik, Igor
20670 - 1
2.5
Hajek, Lukas
2038-
Stetina, Erik
20420 - 1
2.6
Kovacova, Zuzana
2123-
Krist, Milan
19900 - 1
2.7
Chovanec, Vladimir
2114-
Svoboda, Adam
19671 - 0
2.8
Danada, Tomas
1960-
Halas, Miroslav
19461 - 0
2. kolo dňa 2011/10/09 o 10:00
š.9  ŠK Dunajská Streda BElo-2  ŠK kúpele PiešťanyElo4½:3½
3.1FM
Varga, David
2355-
Kundrik, Peter
22601 - 0
3.2
Lesny, Stefan
2074-
Blatnicky, Miroslav
2130½ - ½
3.3
Takacs, Laszlo
1976-
Mihalik, Marek
2026½ - ½
3.4
Obdrzalkova, Anita
1994-
Stepanovic, Branislav
19950 - 1
3.5
Ujhelyi, Matus
1972-
Pobjecky, Ivan
20580 - 1
3.6
Merva, Frantisek
2047-
Nemsak, Denis
19161 - 0
3.7
Partys, Petr
2027-
Strapko, Tomas
19321 - 0
3.8
Koloditsova, Renata
1839-
Slaby, Jozef
1856½ - ½
2. kolo dňa 2011/10/09 o 10:00
š.12  ŠK KrasňanyElo-3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo2½:5½
4.1
Bronis, Marian
2160-
Jablonicky, Frantisek
21870 - 1
4.2
Biro, Karol
2158-
Sekera, Branislav
21510 - 1
4.3
Dolnak, Michal
2098-
Kozinka, Roman
20560 - 1
4.4
Kebis, Milos
2008-
Lukac, Tomas
20090 - 1
4.5
Mandak, Miroslav
2003-
Kavon, Rastislav
18790 - 1
4.6
Povysil, Peter
1990-
Lopatievov, Alexander
19251 - 0
4.7
Dzavik, Jozef
2025-
Mackovic, Miroslav
19111 - 0
4.8
Faltan, Peter
1979-
Jablonicky, Martin
1757½ - ½
2. kolo dňa 2011/10/09 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo5½:2½
6.1
Banas, Kamil
2222-
Kleman, Miroslav
22301 - 0
6.2
Matejovic, Juraj
2243-FM
Tepper, Frantisek
2163½ - ½
6.3
Federic, Pavol
2219-FM
Certek, Pavel
23221 - 0
6.4
Skara, Vladimir
2219-
Fabry, Robert
21771 - 0
6.5
Mydlarik, Martin
2136-FM
Mikulas, Dusan
2142½ - ½
6.6
Prielozny, Marek
2008-
Hecht, Tomas
19820 - 1
6.7
Kundrak, Vladimir
1957-
Kuna, Vladimir
2028½ - ½
6.8
Sustak, Roman
1971-
Duraj, Jan
19901 - 0
3. kolo dňa 2011/11/05 o 10:00
š.9  ŠK Dunajská Streda BElo-4  Lokomotíva Trnava BElo4½:3½
1.1FM
Petenyi, Tamas
2347-GM
Likavsky, Tomas
24861 - 0
1.2
Rachela, Jozef
2087-
Doucha, Ludvik
21021 - 0
1.3
Takacs, Laszlo
1976-
Hertel, Ondrej
2073½ - ½
1.4
Merva, Frantisek
2047-
Liptak, Dusan
2075½ - ½
1.5
Partys, Petr
2027-
Puchart, Vladimir
20790 - 1
1.6
Koloditsova, Renata
1839-
Sturdik, Igor
20671 - 0
1.7
Kahancova, Jana
1670-
Stetina, Erik
20420 - 1
1.8
Tomovicsova, Evelina
1689-
Krist, Milan
1990½ - ½
3. kolo dňa 2011/11/05 o 10:00
š.12  ŠK KrasňanyElo-1  ŠK Osuské BElo5 : 3
2.1
Petreje, Juraj
2175-
Pagerka, Martin
22001 - 0
2.2
Bronis, Marian
2160-
Bury, Rastislav
21731 - 0
2.3
Biro, Karol
2158-
Polasek, Filip
21230 - 1
2.4
Dolnak, Michal
2098-
Jozefek, Michal
19101 - 0
2.5
Duriga, Stefan
2242-
Spacek, Oliver
19071 - 0
2.6
Kebis, Milos
2008-
Pericka, Tomas
20080 - 1
2.7
Mandak, Miroslav
2003-
Diviak, Rastislav
2020½ - ½
2.8
Povysil, Peter
1990-
Nemeckay, Rastislav
1808½ - ½
3. kolo dňa 2011/11/05 o 10:00
š.2  ŠK kúpele PiešťanyElo-7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo5 : 3
3.1
Kundrik, Peter
2260-
Kleman, Miroslav
2230½ - ½
3.2
Blatnicky, Miroslav
2130-FM
Tepper, Frantisek
21630 - 1
3.3
Abel, Peter
2198-
Fabry, Robert
2177½ - ½
3.4
Godula, Martin
2185-FM
Mikulas, Dusan
2142½ - ½
3.5
Pobjecky, Ivan
2058-
Hecht, Tomas
1982½ - ½
3.6
Manak, Adrian
1931-
Kuna, Vladimir
20281 - 0
3.7
Mihalik, Anton
1965-
Klimes, Milan
18931 - 0
3.8
Nemsak, Denis
1916-
Duraj, Jan
19901 - 0
3. kolo dňa 2011/11/05 o 10:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-8  ŠK Doprastav Bratislava BElo4 : 4
5.1
Peitl, Tomas
2214-
Schwarz, Dusan
22860 - 1
5.2
Bezuch, Martin
2210-
Janos, Martin
22520 - 1
5.3WFM
Machalova, Veronika
2209-FM
Novak, Ivan
21871 - 0
5.4
Sosovicka, Juraj
2198-
Janos, Jozef
21451 - 0
5.5WFM
Machalova, Maria
2184-
Hajek, Lukas
2038½ - ½
5.6
Oprea, Erik
2135-
Chovanec, Vladimir
21141 - 0
5.7
Ochrana, Ladislav
2062-
Orolin, Peter
20740 - 1
5.8
Prikler, Bruno
2037-
Danada, Tomas
1960½ - ½
3. kolo dňa 2011/11/05 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-5  ŠK Doprastav Bratislava CElo4½:3½
6.1
Banas, Kamil
2222-
Frindt, Kornel
22230 - 1
6.2
Matejovic, Juraj
2243-FM
Petrik, Stanislav
21650 - 1
6.3
Federic, Pavol
2219-FM
Petrik, Karol
20821 - 0
6.4
Skara, Vladimir
2219-
Krajnak, Robert
20940 - 1
6.5
Mydlarik, Martin
2136-
Magyar, Frantisek
20191 - 0
6.6
Mruskovic, Radoslav
1973-
Polacik, Igor
2165½ - ½
6.7
Kundrak, Vladimir
1957-
Farkas, Vladimir
19181 - 0
6.8
Sustak, Roman
1971-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
4. kolo dňa 2011/11/06 o 10:00
š.1  ŠK Osuské BElo-9  ŠK Dunajská Streda BElo5 : 3
1.1
Pagerka, Martin
2200-FM
Petenyi, Tamas
2347½ - ½
1.2
Bury, Rastislav
2173-
Lesny, Stefan
2074½ - ½
1.3
Polasek, Filip
2123-
Takacs, Laszlo
19760 - 1
1.4
Hecko, Dusan
2123-
Merva, Frantisek
2047½ - ½
1.5
Jozefek, Michal
1910-
Partys, Petr
20271 - 0
1.6
Spacek, Oliver
1907-
Koloditsova, Renata
1839½ - ½
1.7
Pericka, Tomas
2008-
Feher, Tibor
18021 - 0
1.8
Diviak, Rastislav
2020-
Tomovicsova, Evelina
16891 - 0
4. kolo dňa 2011/11/06 o 10:00
š.4  Lokomotíva Trnava BElo-12  ŠK KrasňanyElo5 : 3
2.1GM
Likavsky, Tomas
2486-
Bronis, Marian
21601 - 0
2.2
Doucha, Ludvik
2102-
Biro, Karol
2158½ - ½
2.3
Arendas, Marek
2082-
Dolnak, Michal
2098½ - ½
2.4
Hertel, Ondrej
2073-
Duriga, Stefan
2242½ - ½
2.5
Liptak, Dusan
2075-
Kebis, Milos
20081 - 0
2.6
Puchart, Vladimir
2079-
Mandak, Miroslav
2003½ - ½
2.7
Sturdik, Igor
2067-
Povysil, Peter
1990½ - ½
2.8
Klanica, Anton
1828-
Dzavik, Jozef
2025½ - ½
4. kolo dňa 2011/11/06 o 10:00
š.7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo3 : 5
4.1
Kleman, Miroslav
2230-
Jablonicky, Frantisek
21871 - 0
4.2FM
Tepper, Frantisek
2163-
Sekera, Branislav
21510 - 1
4.3
Fabry, Robert
2177-
Kozinka, Roman
20561 - 0
4.4FM
Mikulas, Dusan
2142-
Kavon, Rastislav
18790 - 1
4.5
Kolman, Richard
2070-
Mackovic, Matus
18731 - 0
4.6
Hecht, Tomas
1982-
Lopatievov, Alexander
19250 - 1
4.7
Kuna, Vladimir
2028-
Mackovic, Miroslav
19110 - 1
4.8
Klimes, Milan
1893-
Jablonicky, Martin
17570 - 1
4. kolo dňa 2011/11/06 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav Bratislava CElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo1 : 7
5.1
Frindt, Kornel
2223-
Peitl, Tomas
22140 - 1
5.2FM
Petrik, Stanislav
2165-WFM
Machalova, Veronika
22090 - 1
5.3FM
Petrik, Karol
2082-
Sosovicka, Juraj
21980 - 1
5.4
Krajnak, Robert
2094-WFM
Machalova, Maria
21840 - 1
5.5
Magyar, Frantisek
2019-
Oprea, Erik
21350 - 1
5.6
Polacik, Igor
2165-
Ochrana, Ladislav
20621 - 0
5.7
Jelenciak, Jozef
1942-
Prikler, Bruno
20370 - 1
5.8
Farkas, Vladimir
1918-
Sosovicka, Matej
19610 - 1
4. kolo dňa 2011/11/06 o 10:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava BElo-11  ŠK Modra BElo5½:2½
6.1
Schwarz, Dusan
2286-
Banas, Kamil
2222½ - ½
6.2
Janos, Martin
2252-
Matejovic, Juraj
2243½ - ½
6.3FM
Novak, Ivan
2187-
Federic, Pavol
22191 - 0
6.4
Janos, Jozef
2145-
Skara, Vladimir
22191 - 0
6.5
Hajek, Lukas
2038-
Mydlarik, Martin
21361 - 0
6.6
Kovacova, Zuzana
2123-
Kundrak, Vladimir
1957½ - ½
6.7
Chovanec, Vladimir
2114-
Sustak, Roman
19711 - 0
6.8
Danada, Tomas
1960-
Karlik, Lukas
18710 - 1
5. kolo dňa 2011/12/03 o 10:00
š.1  ŠK Osuské BElo-4  Lokomotíva Trnava BElo5½:2½
1.1
Pagerka, Martin
2200-GM
Likavsky, Tomas
24861 - 0
1.2
Cajka, Tibor
2140-
Doucha, Ludvik
2102½ - ½
1.3
Bury, Rastislav
2173-
Hertel, Ondrej
2073½ - ½
1.4
Jozefek, Michal
1910-
Liptak, Dusan
20751 - 0
1.5
Spacek, Oliver
1907-
Puchart, Vladimir
20791 - 0
1.6
Pericka, Tomas
2008-
Sturdik, Igor
20671 - 0
1.7
Diviak, Rastislav
2020-
Stetina, Erik
20420 - 1
1.8
Spacek, Marcel
1818-
Halas, Miroslav
1946½ - ½
5. kolo dňa 2011/12/03 o 10:00
š.2  ŠK kúpele PiešťanyElo-3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo4½:3½
2.1
Kundrik, Peter
2260-
Jablonicky, Frantisek
2187½ - ½
2.2
Blatnicky, Miroslav
2130-
Sekera, Branislav
21511 - 0
2.3
Abel, Peter
2198-
Kozinka, Roman
20561 - 0
2.4
Manak, Jozef
2053-
Kavon, Rastislav
18790 - 1
2.5
Stepanovic, Branislav
1995-
Lopatievov, Alexander
1925½ - ½
2.6
Manak, Adrian
1931-
Mackovic, Miroslav
19111 - 0
2.7
Mihalik, Anton
1965-
Jablonicky, Martin
17570 - 1
2.8
Nemsak, Denis
1916-
Gajarsky, Julius
1887½ - ½
5. kolo dňa 2011/12/03 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav Bratislava CElo-8  ŠK Doprastav Bratislava BElo2½:5½
3.1FM
Vlcek, Stanislav
2330-
Schwarz, Dusan
2286½ - ½
3.2FM
Petrik, Stanislav
2165-
Janos, Martin
22520 - 1
3.3FM
Petrik, Karol
2082-FM
Novak, Ivan
2187½ - ½
3.4
Krajnak, Robert
2094-
Janos, Jozef
21450 - 1
3.5
Magyar, Frantisek
2019-
Hajek, Lukas
2038½ - ½
3.6
Habrovský, Richard
1990-
Chovanec, Vladimir
21140 - 1
3.7
Goga, Frantisek
1989-
Orolin, Peter
2074½ - ½
3.8
Farkas, Vladimir
1918-
Danada, Tomas
1960½ - ½
5. kolo dňa 2011/12/03 o 10:00
š.9  ŠK Dunajská Streda BElo-12  ŠK KrasňanyElo3½:4½
5.1
Rachela, Jozef
2087-
Petreje, Juraj
2175½ - ½
5.2
Takacs, Laszlo
1976-
Bronis, Marian
21601 - 0
5.3
Obdrzalkova, Anita
1994-
Biro, Karol
21580 - 1
5.4
Ujhelyi, Matus
1972-
Dolnak, Michal
20980 - 1
5.5
Merva, Frantisek
2047-
Kebis, Milos
20081 - 0
5.6
Partys, Petr
2027-
Mandak, Miroslav
20031 - 0
5.7
Koloditsova, Renata
1839-
Povysil, Peter
19900 - 1
5.8
Kahancova, Jana
1670-
Mikulasek, Viktor
18710 - 1
5. kolo dňa 2011/12/03 o 10:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-11  ŠK Modra BElo4 : 4
6.1
Smolen, Jan
2377-
Matejovic, Juraj
22431 - 0
6.2
Peitl, Tomas
2214-
Federic, Jozef
22700 - 1
6.3
Sosovicka, Juraj
2198-
Federic, Pavol
22190 - 1
6.4WFM
Machalova, Maria
2184-
Skara, Vladimir
22190 - 1
6.5
Oprea, Erik
2135-
Mydlarik, Martin
21361 - 0
6.6
Prikler, Bruno
2037-
Sustak, Roman
19711 - 0
6.7
Hricak, Vasil
1978-
Horvath, Marek
18441 - 0
6.8
Sosovicka, Matej
1961-
Soldan, Jan
18340 - 1
6. kolo dňa 2011/12/04 o 10:00
š.4  Lokomotíva Trnava BElo-3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo6 : 2
1.1GM
Likavsky, Tomas
2486-
Jablonicky, Frantisek
21871 - 0
1.2
Doucha, Ludvik
2102-
Sekera, Branislav
21511 - 0
1.3
Arendas, Marek
2082-
Kozinka, Roman
2056½ - ½
1.4
Hertel, Ondrej
2073-
Kavon, Rastislav
1879½ - ½
1.5
Liptak, Dusan
2075-
Mackovic, Matus
18731 - 0
1.6
Puchart, Vladimir
2079-
Mackovic, Miroslav
19110 - 1
1.7
Sturdik, Igor
2067-
Zarecky, Eduard
19481 - 0
1.8
Krist, Milan
1990-
Jablonicky, Martin
17571 - 0
6. kolo dňa 2011/12/04 o 10:00
š.1  ŠK Osuské BElo-2  ŠK kúpele PiešťanyElo5½:2½
2.1
Pagerka, Martin
2200-
Kundrik, Peter
22601 - 0
2.2
Cajka, Tibor
2140-
Blatnicky, Miroslav
21301 - 0
2.3
Bury, Rastislav
2173-
Abel, Peter
2198½ - ½
2.4
Jozefek, Michal
1910-
Manak, Jozef
20531 - 0
2.5
Spacek, Oliver
1907-
Stepanovic, Branislav
1995½ - ½
2.6
Pericka, Tomas
2008-
Manak, Adrian
19311 - 0
2.7
Diviak, Rastislav
2020-
Mihalik, Anton
1965½ - ½
2.8
Nemeckay, Rastislav
1808-
Nemsak, Denis
19160 - 1
6. kolo dňa 2011/12/04 o 10:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava BElo-7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo5 : 3
3.1
Schwarz, Dusan
2286-
Kleman, Miroslav
22301 - 0
3.2
Janos, Martin
2252-FM
Tepper, Frantisek
2163½ - ½
3.3FM
Novak, Ivan
2187-FM
Certek, Pavel
23220 - 1
3.4
Janos, Jozef
2145-
Fabry, Robert
2177½ - ½
3.5
Hajek, Lukas
2038-FM
Mikulas, Dusan
2142½ - ½
3.6
Chovanec, Vladimir
2114-
Hecht, Tomas
19821 - 0
3.7
Duben, Igor
2171-
Janecek, Jan
19561 - 0
3.8
Danada, Tomas
1960-
Duraj, Jan
1990½ - ½
6. kolo dňa 2011/12/04 o 10:00
š.12  ŠK KrasňanyElo-11  ŠK Modra BElo2 : 6
5.1
Bronis, Marian
2160-
Matejovic, Juraj
22430 - 1
5.2
Biro, Karol
2158-
Federic, Jozef
22700 - 1
5.3
Dolnak, Michal
2098-
Skara, Vladimir
22190 - 1
5.4
Duriga, Stefan
2242-
Mydlarik, Martin
2136½ - ½
5.5
Kebis, Milos
2008-
Sustak, Roman
19711 - 0
5.6
Povysil, Peter
1990-
Horvath, Marek
1844½ - ½
5.7
Dzavik, Jozef
2025-
Petrakovic, Kamil
18690 - 1
5.8
Mikulasek, Viktor
1871-
Soldan, Jan
18340 - 1
6. kolo dňa 2011/12/04 o 10:00
š.9  ŠK Dunajská Streda BElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo4 : 4
6.1FM
Petenyi, Tamas
2347-
Smolen, Jan
2377½ - ½
6.2
Lesny, Stefan
2074-
Peitl, Tomas
2214½ - ½
6.3
Lehocky, Viktor
2066-
Bezuch, Martin
2210½ - ½
6.4
Takacs, Laszlo
1976-WFM
Machalova, Veronika
22091 - 0
6.5
Ujhelyi, Matus
1972-
Sosovicka, Juraj
21980 - 1
6.6
Merva, Frantisek
2047-
Oprea, Erik
2135½ - ½
6.7
Partys, Petr
2027-
Szollos, Ondrej
20511 - 0
6.8
Feher, Tibor
1802-
Sosovicka, Matej
19610 - 1
7. kolo dňa 2012/01/07 o 10:00
š.2  ŠK kúpele PiešťanyElo-4  Lokomotíva Trnava BElo3½:4½
1.1
Kundrik, Peter
2260-GM
Likavsky, Tomas
24860 - 1
1.2
Blatnicky, Miroslav
2130-
Doucha, Ludvik
21021 - 0
1.3
Abel, Peter
2198-
Arendas, Marek
2082½ - ½
1.4
Matulik, Daniel
2132-
Hertel, Ondrej
2073½ - ½
1.5
Manak, Jozef
2053-
Puchart, Vladimir
20790 - 1
1.6
Manak, Adrian
1931-
Sturdik, Igor
20670 - 1
1.7
Nemsak, Denis
1916-
Stetina, Erik
20421 - 0
1.8
Slaby, Jozef
1856-
Halas, Miroslav
1946½ - ½
7. kolo dňa 2012/01/07 o 10:00
š.3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-1  ŠK Osuské BElo4½:3½
2.1
Jablonicky, Frantisek
2187-
Pagerka, Martin
22000 - 1
2.2
Sekera, Branislav
2151-
Bury, Rastislav
21731 - 0
2.3
Kozinka, Roman
2056-
Polasek, Filip
21231 - 0
2.4
Kavon, Rastislav
1879-
Jozefek, Michal
1910½ - ½
2.5
Lopatievov, Alexander
1925-
Spacek, Oliver
19070 - 1
2.6
Mackovic, Miroslav
1911-
Likavska, Barbora
18610 - 1
2.7
Jablonicky, Martin
1757-
Pericka, Tomas
20081 - 0
2.8
Gajarsky, Julius
1887-
Spacek, Marcel
18181 - 0
7. kolo dňa 2012/01/07 o 10:00
š.7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-5  ŠK Doprastav Bratislava CElo4 : 4
4.1
Kleman, Miroslav
2230-FM
Vlcek, Stanislav
2330½ - ½
4.2FM
Tepper, Frantisek
2163-FM
Todor, Razvan
2199½ - ½
4.3FM
Certek, Pavel
2322-FM
Petrik, Stanislav
21651 - 0
4.4
Fabry, Robert
2177-FM
Petrik, Karol
20820 - 1
4.5FM
Mikulas, Dusan
2142-
Krajnak, Robert
20941 - 0
4.6
Kolman, Richard
2070-
Polacik, Igor
21650 - 1
4.7
Kuna, Vladimir
2028-
Habrovský, Richard
19900 - 1
4.8
Duraj, Jan
1990-
Goga, Frantisek
19891 - 0
7. kolo dňa 2012/01/07 o 10:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-12  ŠK KrasňanyElo4 : 4
5.1
Peitl, Tomas
2214-
Petreje, Juraj
21751 - 0
5.2
Sosovicka, Juraj
2198-
Bronis, Marian
21600 - 1
5.3
Oprea, Erik
2135-
Biro, Karol
21581 - 0
5.4
Ochrana, Ladislav
2062-
Dolnak, Michal
20980 - 1
5.5
Szollos, Ondrej
2051-
Kebis, Milos
20080 - 1
5.6
Antala, Jan
1987-
Mandak, Miroslav
2003½ - ½
5.7
Hricak, Vasil
1978-
Povysil, Peter
19901 - 0
5.8
Sosovicka, Matej
1961-
Holubcik, Marian
2003½ - ½
7. kolo dňa 2012/01/07 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-9  ŠK Dunajská Streda BElo7 : 1
6.1
Banas, Kamil
2222-
Rachela, Jozef
20871 - 0
6.2
Matejovic, Juraj
2243-
Lesny, Stefan
20741 - 0
6.3
Federic, Jozef
2270-
Takacs, Laszlo
19761 - 0
6.4
Federic, Pavol
2219-
Obdrzalkova, Anita
19941 - 0
6.5
Dugovic, Branislav
2147-
Merva, Frantisek
20471 - 0
6.6
Mydlarik, Martin
2136-
Koloditsova, Renata
18391 - 0
6.7
Kundrak, Vladimir
1957-
Kahancova, Jana
16701 - 0
6.8
Sustak, Roman
1971-
Tomovicsova, Evelina
16890 - 1
8. kolo dňa 2012/01/28 o 10:00
š.1  ŠK Osuské BElo-11  ŠK Modra BElo4 : 4
1.1
Pagerka, Martin
2200-
Matejovic, Juraj
22431 - 0
1.2
Cajka, Tibor
2140-
Federic, Jozef
2270½ - ½
1.3
Jozefek, Michal
1910-
Skara, Vladimir
22190 - 1
1.4
Spacek, Oliver
1907-
Mydlarik, Martin
21360 - 1
1.5
Diviak, Rastislav
2020-
Sustak, Roman
19711 - 0
1.6
Spacek, Marcel
1818-
Horvath, Marek
18440 - 1
1.7
Nemeckay, Rastislav
1808-
Soldan, Jan
18341 - 0
1.8
Gasa, Patrik
1768-
Hlubovic, Michal
1678½ - ½
8. kolo dňa 2012/01/28 o 10:00
š.4  Lokomotíva Trnava BElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo3 : 5
2.1GM
Likavsky, Tomas
2486-
Peitl, Tomas
22141 - 0
2.2
Doucha, Ludvik
2102-
Bezuch, Martin
22100 - 1
2.3
Arendas, Marek
2082-
Sosovicka, Juraj
21980 - 1
2.4
Hertel, Ondrej
2073-
Oprea, Erik
21350 - 1
2.5
Liptak, Dusan
2075-
Ochrana, Ladislav
20621 - 0
2.6
Puchart, Vladimir
2079-
Szollos, Ondrej
2051½ - ½
2.7
Sturdik, Igor
2067-
Prikler, Bruno
20370 - 1
2.8
Krist, Milan
1990-
Sosovicka, Matej
1961½ - ½
8. kolo dňa 2012/01/28 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav Bratislava CElo-3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo5 : 3
3.1
Frindt, Kornel
2223-
Jablonicky, Frantisek
2187½ - ½
3.2FM
Todor, Razvan
2199-
Sekera, Branislav
21510 - 1
3.3FM
Petrik, Stanislav
2165-
Kozinka, Roman
2056½ - ½
3.4FM
Petrik, Karol
2082-
Kavon, Rastislav
1879½ - ½
3.5
Krajnak, Robert
2094-
Mackovic, Matus
18731 - 0
3.6
Magyar, Frantisek
2019-
Lopatievov, Alexander
1925½ - ½
3.7
Polacik, Igor
2165-
Mackovic, Miroslav
19111 - 0
3.8
Habrovský, Richard
1990-
Jablonicky, Martin
17571 - 0
8. kolo dňa 2012/01/28 o 10:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava BElo-2  ŠK kúpele PiešťanyElo6 : 2
4.1
Schwarz, Dusan
2286-
Kundrik, Peter
2260½ - ½
4.2
Janos, Martin
2252-
Abel, Peter
2198½ - ½
4.3FM
Novak, Ivan
2187-
Manak, Jozef
20531 - 0
4.4
Janos, Jozef
2145-
Manak, Adrian
1931½ - ½
4.5
Hajek, Lukas
2038-
Mihalik, Anton
19651 - 0
4.6
Chovanec, Vladimir
2114-
Bincik, Pavol
1916½ - ½
4.7
Orolin, Peter
2074-
Nemsak, Denis
19161 - 0
4.8
Danada, Tomas
1960-
Slaby, Jozef
18561 - 0
8. kolo dňa 2012/01/28 o 10:00
š.9  ŠK Dunajská Streda BElo-7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo1½:6½
5.1
Rachela, Jozef
2087-
Kleman, Miroslav
22300 - 1
5.2
Takacs, Laszlo
1976-FM
Tepper, Frantisek
2163½ - ½
5.3
Merva, Frantisek
2047-FM
Certek, Pavel
23220 - 1
5.4
Partys, Petr
2027-
Fabry, Robert
2177½ - ½
5.5
Koloditsova, Renata
1839-FM
Mikulas, Dusan
21420 - 1
5.6
Kahancova, Jana
1670-
Hecht, Tomas
1982½ - ½
5.7
Feher, Tibor
1802-
Kuna, Vladimir
20280 - 1
5.8
Tomovicsova, Evelina
1689-
Duraj, Jan
19900 - 1
9. kolo dňa 2012/01/29 o 10:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-1  ŠK Osuské BElo4 : 4
1.1
Bezuch, Martin
2210-
Pagerka, Martin
22001 - 0
1.2
Sosovicka, Juraj
2198-
Bury, Rastislav
21730 - 1
1.3
Oprea, Erik
2135-
Jozefek, Michal
19100 - 1
1.4
Szollos, Ondrej
2051-
Spacek, Oliver
19070 - 1
1.5
Prikler, Bruno
2037-
Pericka, Tomas
20081 - 0
1.6
Hricak, Vasil
1978-
Diviak, Rastislav
20200 - 1
1.7
Sosovicka, Matej
1961-
Spacek, Marcel
18181 - 0
1.8
Adamcik, Tomas
1911-
Gasa, Patrik
17681 - 0
9. kolo dňa 2012/01/29 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-4  Lokomotíva Trnava BElo3 : 5
2.1
Federic, Jozef
2270-GM
Likavsky, Tomas
24860 - 1
2.2
Federic, Pavol
2219-
Doucha, Ludvik
21021 - 0
2.3
Skara, Vladimir
2219-
Arendas, Marek
20821 - 0
2.4
Mydlarik, Martin
2136-
Hertel, Ondrej
20731 - 0
2.5
Sustak, Roman
1971-
Liptak, Dusan
20750 - 1
2.6
Horvath, Marek
1844-
Puchart, Vladimir
20790 - 1
2.7
Petrakovic, Kamil
1869-
Sturdik, Igor
20670 - 1
2.8
Soldan, Jan
1834-
Krist, Milan
19900 - 1
9. kolo dňa 2012/01/29 o 10:00
š.2  ŠK kúpele PiešťanyElo-5  ŠK Doprastav Bratislava CElo3½:4½
3.1
Kundrik, Peter
2260-FM
Vlcek, Stanislav
2330½ - ½
3.2
Seitler, Andrej
2247-FM
Todor, Razvan
2199½ - ½
3.3
Abel, Peter
2198-FM
Petrik, Stanislav
21650 - 1
3.4
Godula, Martin
2185-FM
Petrik, Karol
20820 - 1
3.5
Manak, Jozef
2053-
Krajnak, Robert
2094½ - ½
3.6
Manak, Adrian
1931-
Polacik, Igor
2165½ - ½
3.7
Mihalik, Anton
1965-
Habrovský, Richard
1990½ - ½
3.8
Nemsak, Denis
1916-
Goga, Frantisek
19891 - 0
9. kolo dňa 2012/01/29 o 10:00
š.3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-8  ŠK Doprastav Bratislava BElo1 : 7
4.1
Jablonicky, Frantisek
2187-
Schwarz, Dusan
22860 - 1
4.2
Sekera, Branislav
2151-
Janos, Martin
22520 - 1
4.3
Kozinka, Roman
2056-FM
Novak, Ivan
21870 - 1
4.4
Lukac, Tomas
2009-
Janos, Jozef
21450 - 1
4.5
Kavon, Rastislav
1879-
Hajek, Lukas
20380 - 1
4.6
Lopatievov, Alexander
1925-
Chovanec, Vladimir
21141 - 0
4.7
Mackovic, Miroslav
1911-
Danada, Tomas
19600 - 1
4.8
Jablonicky, Martin
1757-
Orosi, Peter
20610 - 1
9. kolo dňa 2012/01/29 o 10:00
š.7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-12  ŠK KrasňanyElo2½:5½
6.1
Kleman, Miroslav
2230-
Petreje, Juraj
21751 - 0
6.2FM
Tepper, Frantisek
2163-
Bronis, Marian
2160½ - ½
6.3FM
Certek, Pavel
2322-
Biro, Karol
2158½ - ½
6.4
Fabry, Robert
2177-
Dolnak, Michal
20980 - 1
6.5FM
Mikulas, Dusan
2142-
Kebis, Milos
20080 - 1
6.6
Kolman, Richard
2070-
Mandak, Miroslav
20030 - 1
6.7
Kuna, Vladimir
2028-
Povysil, Peter
1990½ - ½
6.8
Duraj, Jan
1990-
Holubcik, Marian
20030 - 1
10. kolo dňa 2012/02/25 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav Bratislava CElo-12  ŠK KrasňanyElo6 : 2
1.1FM
Vlcek, Stanislav
2330-
Petreje, Juraj
21751 - 0
1.2
Frindt, Kornel
2223-
Bronis, Marian
2160½ - ½
1.3FM
Dudas, Jan
2211-
Dolnak, Michal
20981 - 0
1.4FM
Todor, Razvan
2199-
Kebis, Milos
20081 - 0
1.5FM
Petrik, Stanislav
2165-
Mandak, Miroslav
20030 - 1
1.6FM
Petrik, Karol
2082-
Povysil, Peter
19901 - 0
1.7
Krajnak, Robert
2094-
Holubcik, Marian
2003½ - ½
1.8
Polacik, Igor
2165-
Mikulasek, Viktor
18711 - 0
10. kolo dňa 2012/02/25 o 10:00
š.8  ŠK Doprastav Bratislava BElo-9  ŠK Dunajská Streda BElo5 : 3
2.1
Schwarz, Dusan
2286-FM
Varga, David
23551 - 0
2.2
Janos, Martin
2252-FM
Petenyi, Tamas
23470 - 1
2.3FM
Novak, Ivan
2187-
Lesny, Stefan
2074½ - ½
2.4
Janos, Jozef
2145-
Takacs, Laszlo
1976½ - ½
2.5
Hajek, Lukas
2038-
Obdrzalkova, Anita
1994½ - ½
2.6
Chovanec, Vladimir
2114-
Merva, Frantisek
20471 - 0
2.7
Danada, Tomas
1960-
Partys, Petr
2027½ - ½
2.8
Machalec, Vladimir
1926-
Feher, Tibor
18021 - 0
10. kolo dňa 2012/02/25 o 10:00
š.7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo-1  ŠK Osuské BElo4½:3½
4.1
Kleman, Miroslav
2230-
Pagerka, Martin
22000 - 1
4.2FM
Tepper, Frantisek
2163-
Bury, Rastislav
21731 - 0
4.3FM
Certek, Pavel
2322-
Polasek, Filip
2123½ - ½
4.4
Fabry, Robert
2177-
Spacek, Oliver
19071 - 0
4.5FM
Mikulas, Dusan
2142-
Diviak, Rastislav
20200 - 1
4.6
Kolman, Richard
2070-
Spacek, Marcel
18181 - 0
4.7
Kuna, Vladimir
2028-
Nemeckay, Rastislav
1808½ - ½
4.8
Duraj, Jan
1990-
Gasa, Patrik
1768½ - ½
10. kolo dňa 2012/02/25 o 10:00
š.10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo-3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo6½:1½
5.1
Peitl, Tomas
2214-
Jablonicky, Frantisek
2187½ - ½
5.2
Bezuch, Martin
2210-
Sekera, Branislav
2151½ - ½
5.3
Sosovicka, Juraj
2198-
Kozinka, Roman
20561 - 0
5.4
Oprea, Erik
2135-
Kavon, Rastislav
18791 - 0
5.5
Ochrana, Ladislav
2062-
Lopatievov, Alexander
1925½ - ½
5.6
Szollos, Ondrej
2051-
Mackovic, Miroslav
19111 - 0
5.7
Prikler, Bruno
2037-
Jablonicky, Martin
17571 - 0
5.8
Sosovicka, Matej
1961-
Kozinka, Jan
19091 - 0
10. kolo dňa 2012/02/25 o 10:00
š.11  ŠK Modra BElo-2  ŠK kúpele PiešťanyElo3½:4½
6.1
Federic, Jozef
2270-
Seitler, Andrej
22471 - 0
6.2
Dugovic, Branislav
2147-
Blatnicky, Miroslav
21301 - 0
6.3
Prielozny, Marek
2008-
Abel, Peter
21980 - 1
6.4
Kundrak, Vladimir
1957-
Godula, Martin
21850 - 1
6.5
Sustak, Roman
1971-
Manak, Jozef
20530 - 1
6.6
Karlik, Lukas
1871-
Manak, Adrian
19311 - 0
6.7
Horvath, Marek
1844-
Mihalik, Anton
1965½ - ½
6.8
Hlubovic, Michal
1678-
Nemsak, Denis
19160 - 1
11. kolo dňa 2012/02/26 o 10:00
š.9  ŠK Dunajská Streda BElo-5  ŠK Doprastav Bratislava CElo2½:5½
1.1FM
Varga, David
2355-FM
Vlcek, Stanislav
23300 - 1
1.2FM
Petenyi, Tamas
2347-FM
Todor, Razvan
2199½ - ½
1.3
Rachela, Jozef
2087-FM
Petrik, Stanislav
21650 - 1
1.4
Lesny, Stefan
2074-FM
Petrik, Karol
20821 - 0
1.5
Takacs, Laszlo
1976-
Krajnak, Robert
20941 - 0
1.6
Merva, Frantisek
2047-
Magyar, Frantisek
20190 - 1
1.7
Partys, Petr
2027-
Polacik, Igor
21650 - 1
1.8
Kahancova, Jana
1670-
Habrovský, Richard
19900 - 1
11. kolo dňa 2012/02/26 o 10:00
š.12  ŠK KrasňanyElo-8  ŠK Doprastav Bratislava BElo3½:4½
2.1
Bronis, Marian
2160-
Schwarz, Dusan
22860 - 1
2.2
Dolnak, Michal
2098-
Janos, Martin
22521 - 0
2.3
Kebis, Milos
2008-FM
Novak, Ivan
21870 - 1
2.4
Mandak, Miroslav
2003-
Janos, Jozef
2145½ - ½
2.5
Povysil, Peter
1990-
Hajek, Lukas
2038½ - ½
2.6
Holubcik, Marian
2003-
Chovanec, Vladimir
21141 - 0
2.7
Faltan, Peter
1979-
Danada, Tomas
1960½ - ½
2.8
Bukovcak, Jaroslav
1795-
Karas, Marek
17510 - 1
11. kolo dňa 2012/02/26 o 10:00
š.4  Lokomotíva Trnava BElo-7  TJ Dopravný podnik BratislavaElo4 : 4
4.1
Doucha, Ludvik
2102-
Kleman, Miroslav
2230½ - ½
4.2
Arendas, Marek
2082-FM
Tepper, Frantisek
2163½ - ½
4.3
Hertel, Ondrej
2073-
Fabry, Robert
2177½ - ½
4.4
Liptak, Dusan
2075-
Sulek, Viliam
2135½ - ½
4.5
Puchart, Vladimir
2079-FM
Mikulas, Dusan
2142½ - ½
4.6
Sturdik, Igor
2067-
Kolman, Richard
2070½ - ½
4.7
Halas, Miroslav
1946-
Kuna, Vladimir
2028½ - ½
4.8
Mosny, Jaroslav
1941-
Duraj, Jan
1990½ - ½
11. kolo dňa 2012/02/26 o 10:00
š.2  ŠK kúpele PiešťanyElo-10  ŠK Strelec Devínska Nová VesElo3½:4½
5.1
Kundrik, Peter
2260-
Bezuch, Martin
2210½ - ½
5.2
Seitler, Andrej
2247-
Sosovicka, Juraj
2198½ - ½
5.3
Abel, Peter
2198-
Oprea, Erik
21350 - 1
5.4
Godula, Martin
2185-
Ochrana, Ladislav
2062½ - ½
5.5
Manak, Jozef
2053-
Szollos, Ondrej
20511 - 0
5.6
Manak, Adrian
1931-
Prikler, Bruno
20370 - 1
5.7
Mihalik, Anton
1965-
Hricak, Vasil
19781 - 0
5.8
Nemsak, Denis
1916-
Sosovicka, Matej
19610 - 1
11. kolo dňa 2012/02/26 o 10:00
š.3  ŠK Komplet Trnava-ModrankaElo-11  ŠK Modra BElo3 : 5
6.1
Jablonicky, Frantisek
2187-
Federic, Jozef
22700 - 1
6.2
Sekera, Branislav
2151-
Dugovic, Branislav
21471 - 0
6.3
Kozinka, Roman
2056-
Mydlarik, Martin
21360 - 1
6.4
Kavon, Rastislav
1879-
Banasova, Katarina
21390 - 1
6.5
Lopatievov, Alexander
1925-
Kundrak, Vladimir
19571 - 0
6.6
Mackovic, Miroslav
1911-
Sustak, Roman
19711 - 0
6.7
Kozinka, Jan
1909-
Karlik, Lukas
18710 - 1
6.8
Lezovic, Maros
1658-
Soldan, Jan
18340 - 1