TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr146410.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011121314 TB1  TB2  TB3 
1KSN B * 78675763984,00
2Doprastav F1 * 6345544772763,50
3Slovan F2 * 6452555,50
4Ruzinov5 * 262454,00
5Strelec D4 * 44331858,00
6Lab0324 * 437731751,00
7Pezinok D234 * 444531648,50
8Apollo B14444 * 6441546,50
9Svaty Jur½354 * 4661450,50
10Pezinok C½6144 * 31445,00
11Lokomotiva C35225 * 471346,01
Senec B451344 * 41346,01
13Doprastav E11251 * 41338,50
14Tatran B2154244 * 941,00

Súpisky družstiev

  7. KSN B (Elo Ø:2024 / TB1: 39 / TB2: 84)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1FMRohacek Miroslav22720149028777,59,02266
2Karas Marek2170014928558LB10,011,02348
3Sahidi Samir202601493637212,513,02404
4Macko Miroslav2010014932695LB8,513,01915
5Vrtiakova Anna19660149278707,511,01860
6Lintner Igor1941014932970LB10,011,02108
7Suchansky Jakub19100149361359,512,01843
8Macko Peter1900014921367LB11,012,01897
9Starovic Martin17040149361191,03,01326
10Solar Andrej17900149128052,02,00
11Sandor Martin15350149397894,06,01416
12Starovic Tomas15540149361270,00,00
13Soltys Oliver01141149453390,51,00

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. KSN B (Elo Ø:2024, TB1: 39 / TB2: 84)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1FMRohacek Miroslav2272014902877+½111½½117,59201522668200,0
2Karas Marek2170014928558LB11½11111½1110,01119652348114070,8
3Sahidi Samir2026014936372111½11111111112,513190324041240145,6
4Macko Miroslav2010014932695LB110011110½0118,513180519151340-52,8
5Vrtiakova Anna1966014927870½1½1111½0017,511172718601140-45,2
6Lintner Igor1941014932970LB1½111111½1110,01117252108114069,6
7Suchansky Jakub1910014936135+½0111111½1½9,512163218438402,4
8Macko Peter1900014921367LB11110111111111,0121496189794036,4
9Starovic Martin17040149361190½½1,0314511326240-22,4
10Solar Andrej1790014912805112,021705022015,2
11Sandor Martin1535014939789½1110½4,061291141624042,0
13Soltys Oliver0114114945339½0,51122800

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2014/10/11 o 15:00
š.7  KSN BElo-8  Slovan FElo6½:1½
7.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Sturc, Jan
2061+ - -
7.2
Karas, Marek
2170-
Breja, Stanislav
20231 - 0
7.3
Sahidi, Samir
2026-
Isa, Vlastimil
19951 - 0
7.4
Macko, Miroslav
2010-
Sturc, Gustav
19751 - 0
7.5
Vrtiakova, Anna
1966-
Vadila, Ondrej
1663½ - ½
7.6
Suchansky, Jakub
1910-
Jancura, Andrej
1862+ - -
7.7
Macko, Peter
1900-
Paulicka, Ivan
17571 - 0
7.8
Starovic, Martin
1704-
Kovacic, Stefan
18110 - 1
2. kolo dňa 2014/10/18 o 15:00
š.9  Doprastav EElo-7  KSN BElo1 : 7
2.1
Olvecky, Jaroslav
1948-FM
Rohacek, Miroslav
2272½ - ½
2.2
Kopcok, Michal
1893-
Karas, Marek
21700 - 1
2.3
Havrila, Martin
1872-
Sahidi, Samir
20260 - 1
2.4
Silhar, Martin
1730-
Macko, Miroslav
20100 - 1
2.5
Illovsky, Michal
1707-
Vrtiakova, Anna
19660 - 1
2.6
Bujnovsky, Jan
1751-
Lintner, Igor
19410 - 1
2.7
Krammer, Peter
1599-
Suchansky, Jakub
1910½ - ½
2.8
Valovic, Matus
1510-
Macko, Peter
19000 - 1
3. kolo dňa 2014/11/08 o 15:00
š.7  KSN BElo-10  Strelec DElo4½:3½
6.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Ambros, Rafael
19941 - 0
6.2
Karas, Marek
2170-
Antala, Jan
1915½ - ½
6.3
Sahidi, Samir
2026-
Jurcak, Marian
18561 - 0
6.4
Macko, Miroslav
2010-
Galan, Anton
17830 - 1
6.5
Lintner, Igor
1941-
Sosovicka, Jakub
1723½ - ½
6.6
Suchansky, Jakub
1910-
Tittel, Emil
16360 - 1
6.7
Macko, Peter
1900-
Gzib, David
15581 - 0
6.8
Sandor, Martin
1535-
Marcok, Jan
1000½ - ½
4. kolo dňa 2014/11/22 o 15:00
š.11  RuzinovElo-7  KSN BElo2½:5½
3.1
Chovanec, Vladimir
2092-FM
Rohacek, Miroslav
22720 - 1
3.2
Rezak, Milan
2001-
Sahidi, Samir
2026½ - ½
3.3
Kucera, Michal
1934-
Macko, Miroslav
20101 - 0
3.4
Makuch, Martin
1889-
Vrtiakova, Anna
1966½ - ½
3.5
Marcek, Jan
1729-
Lintner, Igor
19410 - 1
3.6
Matusek, Jan
1740-
Suchansky, Jakub
19100 - 1
3.7
Michal, Viktor
1680-
Macko, Peter
19000 - 1
3.8
Hatala, Peter
1542-
Starovic, Martin
1704½ - ½
5. kolo dňa 2014/11/29 o 15:00
š.7  KSN BElo-12  Apollo BElo7 : 1
5.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Vanek, Richard
19771 - 0
5.2
Karas, Marek
2170-
Farkas, Vladimir
18761 - 0
5.3
Sahidi, Samir
2026-
Rybajlak, Igor
18551 - 0
5.4
Macko, Miroslav
2010-
Zemianek, Juraj
17771 - 0
5.5
Vrtiakova, Anna
1966-
Machotka, Frantisek
15901 - 0
5.6
Lintner, Igor
1941-
Krno, Vladimir
17481 - 0
5.7
Suchansky, Jakub
1910-
Cacko, Jozef
17801 - 0
5.8
Macko, Peter
1900-
Just, Jozef
16860 - 1
6. kolo dňa 2014/12/13 o 15:00
š.13  Pezinok CElo-7  KSN BElo½ :7½
4.1
Kajan, Milan
2018-FM
Rohacek, Miroslav
2272½ - ½
4.2
Kassovic, Jaroslav
1940-
Sahidi, Samir
20260 - 1
4.3
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Macko, Miroslav
20100 - 1
4.4
Scepan, Juraj
1731-
Vrtiakova, Anna
19660 - 1
4.5
Gasparovic, Samuel
1370-
Lintner, Igor
19410 - 1
4.6
Vojtek, Jan
1364-
Suchansky, Jakub
19100 - 1
4.7
Pospichal, Jakub
1000-
Macko, Peter
19000 - 1
4.8
Stavela, Frantisek Viktor
1000-
Sandor, Martin
15350 - 1
7. kolo dňa 2015/01/10 o 15:00
š.7  KSN BElo-1  Svaty JurElo7½: ½
4.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Kolman, Richard
2029½ - ½
4.2
Karas, Marek
2170-
Fiala, Vladimir
19871 - 0
4.3
Sahidi, Samir
2026-
Zacik, Anton
19361 - 0
4.4
Macko, Miroslav
2010-
Docolomansky, Rudolf
18201 - 0
4.5
Vrtiakova, Anna
1966-
Fiala, Ivan
17601 - 0
4.6
Lintner, Igor
1941-
Simko, Peter
17451 - 0
4.7
Suchansky, Jakub
1910-
Stipanic, Pavol
16161 - 0
4.8
Macko, Peter
1900-
Stipanic, Peter
10001 - 0
8. kolo dňa 2015/01/24 o 15:00
š.2  LabElo-7  KSN BElo0 : 8
5.1
Pribila, Gerhard
2060-FM
Rohacek, Miroslav
22720 - 1
5.2
Chabada, Tomas
1987-
Karas, Marek
21700 - 1
5.3
Simkovic, Eduard
1842-
Sahidi, Samir
20260 - 1
5.4
Kahanek, Jaroslav
1829-
Macko, Miroslav
20100 - 1
5.5
Fusek, Peter
1658-
Vrtiakova, Anna
19660 - 1
5.6
Hrubos, Milan
1771-
Lintner, Igor
19410 - 1
5.7
Szabo, Ladislav
1667-
Macko, Peter
19000 - 1
5.8
Podmajersky, Jan
1570-
Sandor, Martin
15350 - 1
9. kolo dňa 2015/02/07 o 15:00
š.7  KSN BElo-3  Doprastav FElo7 : 1
3.1FM
Rohacek, Miroslav
2272-
Mandak, Miroslav
20031 - 0
3.2
Karas, Marek
2170-
Tomanek, Rafael
19461 - 0
3.3
Sahidi, Samir
2026-
Machalec, Vladimir
19181 - 0
3.4
Macko, Miroslav
2010-
Goga, Frantisek
19090 - 1
3.5
Lintner, Igor
1941-
Susko, Peter
18181 - 0
3.6
Suchansky, Jakub
1910-
Priam, Stefan
18041 - 0
3.7
Macko, Peter
1900-
Kysel, Jozef
17631 - 0
3.8
Solar, Andrej
1790-
Halasz, Michal
17491 - 0
10. kolo dňa 2015/02/21 o 15:00
š.4  Tatran BElo-7  KSN BElo2 : 6
6.1
Sorsak, Jozef
1999-
Karas, Marek
21700 - 1
6.2
Sun, Jan
1823-
Sahidi, Samir
20260 - 1
6.3
Povraznik, Peter
1700-
Macko, Miroslav
2010½ - ½
6.4
Chodak, Ivan
1827-
Vrtiakova, Anna
1966½ - ½
6.5
Garaj, Ivan
1798-
Lintner, Igor
1941½ - ½
6.6
Bohacek, Ludovit
1687-
Suchansky, Jakub
19100 - 1
6.7
Sith, Jozef
1681-
Macko, Peter
19000 - 1
6.8
Kobela, Pavol
1000-
Starovic, Martin
1704½ - ½
11. kolo dňa 2015/02/28 o 15:00
š.7  KSN BElo-5  Lokomotiva CElo5 : 3
2.1
Karas, Marek
2170-
Slacky, Stanislav
2191½ - ½
2.2
Sahidi, Samir
2026-
Prochazka, Jaromir
19451 - 0
2.3
Macko, Miroslav
2010-
Novak, Martin
17910 - 1
2.4
Vrtiakova, Anna
1966-
Androvic, Peter
17950 - 1
2.5
Suchansky, Jakub
1910-
Beno, Milan
1735½ - ½
2.6
Macko, Peter
1900-
Marusic, Martin
16531 - 0
2.7
Solar, Andrej
1790-
Cebo, Vladimir
16601 - 0
2.8
Sandor, Martin
1535-
Liscak, Peter
15331 - 0
12. kolo dňa 2015/03/14 o 15:00
š.6  Pezinok DElo-7  KSN BElo2 : 6
7.1
Mrkvik, Jan
1741-
Karas, Marek
21700 - 1
7.2
Navara, Vladimir
1816-
Sahidi, Samir
20260 - 1
7.3
Lencucha, Tibor
1757-
Macko, Miroslav
20100 - 1
7.4
Gavornik, Miroslav
1542-
Vrtiakova, Anna
19661 - 0
7.5
Mikovic, Stefan
1720-
Lintner, Igor
19410 - 1
7.6
Kosnac, Patrik
1235-
Suchansky, Jakub
19100 - 1
7.7
Andel, Milos
1000-
Macko, Peter
19000 - 1
7.8
Moravcik, Denis
1000-
Sandor, Martin
15351 - 0
13. kolo dňa 2015/03/28 o 15:00
š.7  KSN BElo-14  Senec BElo6½:1½
1.1
Karas, Marek
2170-
Koval, Michal
20541 - 0
1.2
Sahidi, Samir
2026-
Ujhelyi, Matus
19371 - 0
1.3
Macko, Miroslav
2010-
Vrbiar, Tomas
17031 - 0
1.4
Vrtiakova, Anna
1966-
Pozsar, Peter
18351 - 0
1.5
Lintner, Igor
1941-
Turcer, Peter
18071 - 0
1.6
Suchansky, Jakub
1910-
Vitazka, Juraj
1751½ - ½
1.7
Sandor, Martin
1535-
Meszaros, Laszlo
1644½ - ½
1.8
Soltys, Oliver
1141-
Hervaiova, Sandra
1228½ - ½

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.Rp
1Sahidi Samir20260KSN B12,51396,222404
2Macko Peter19000KSN B11,01291,771897
3Priam Stefan18040Doprastav F10,51380,861896
4Karas Marek21700KSN B10,01190,912348
5Lintner Igor19410KSN B10,01190,952108
6Goga Frantisek19090Doprastav F9,01181,842116
7Kucera Michal19340Ruzinov9,01275,032077
8Suchansky Jakub19100KSN B8,51177,361843
9Macko Miroslav20100KSN B8,51365,431915
10Ptak Jozef17380Pezinok C8,01080,061927
11Mrkvik Jan17410Pezinok D8,01361,521994
12Ulehla Dag18730Doprastav F7,5983,351984
13Sturc Gustav19750Slovan F7,51168,231969
14Makuch Martin18890Ruzinov7,51168,241952
15Vrtiakova Anna19660KSN B7,51168,241860
16Galan Anton17830Strelec D7,51168,251855
17Tomanek Rafael19460Doprastav F7,51262,522017
18Simkovic Eduard18420Lab7,51357,731900
19Kolman Richard20290Svaty Jur7,01070,012159
20Kobela Pavol01000Tatran B7,01163,681540
21Kahanek Jaroslav18290Lab7,01258,341862
22FMRohacek Miroslav22720KSN B6,5881,312266
23Marcok Jan01000Strelec D6,5972,281594
24Chovanec Vladimir20920Ruzinov6,51065,012056
25Badura Peter18910Pezinok D6,51159,111988
26Bochnicka Vladimir15210Pezinok C6,51159,171652
27Zemianek Juraj17770Apollo B6,51254,241792
28Fiala Vladimir19870Svaty Jur6,51350,021889
29Hajtmanek Stanislav17620Pezinok C6,51350,031861
30Navara Vladimir18160Pezinok D6,51350,031838
31Antala Jan19150Strelec D6,0785,722263
32Szollos Ondrej19720Strelec D6,0966,712085
33Zdrazil Bohumir18720Slovan F6,01154,551758
34Kunak Stanislav17480Svaty Jur6,01154,551751
35Androvic Peter17950Lokomotiva C6,01250,041811
36Vadila Ondrej16630Slovan F6,01250,041779
37Paulicka Ivan17570Slovan F6,01250,061655
38Jurcak Marian18560Strelec D6,01346,231823
39Ondercin Martin18790Apollo B5,5691,722280
40Henc Marian19270Doprastav F5,5961,131945
41Stipanic Pavol16160Svaty Jur5,5961,171715
42Vanek Richard19770Apollo B5,51055,012057
43Bochnicka Vladimir21000Pezinok C5,51055,012052
44Husek Lubomir18540Lab5,51055,021945
45Machalec Vladimir19180Doprastav F5,51055,031849
46Breja Stanislav20230Slovan F5,51150,011912
47Chabada Tomas19870Lab5,51342,311890
48Syrovy Ivan20170Pezinok D5,0862,512078
49Koloditsova Renata18840Senec B5,0862,512063
50Sturc Jan20610Slovan F5,0862,512028
51Ferik Andrej17840Ruzinov5,0862,551859
52Volek Jan17410Ruzinov5,0862,561790
53Molnar Viliam17940Tatran B5,0955,621977
54Krammer Peter01599Doprastav E5,0955,661759
55Halasz Michal17490Doprastav F5,0955,671545
56Havrila Martin18720Doprastav E5,01050,021861
57Rezak Milan20010Ruzinov5,01145,521857
58Garaj Ivan17980Tatran B5,01145,541741
59Cebo Vladimir16600Lokomotiva C5,01145,561678
60Pozsar Peter18350Senec B5,01241,741728
61Scepan Juraj17310Pezinok C5,01338,551697
62Novak Martin17910Lokomotiva C4,5764,332011
63Sorsak Jozef19990Tatran B4,5856,312023
64Vitazka Juraj17510Senec B4,5856,361679
65Valovic Matus15100Doprastav E4,5856,371574
66Vanek Libor18300Lokomotiva C4,5950,021892
67Beno Milan17350Lokomotiva C4,51045,041792
68Chodak Ivan18270Tatran B4,51045,041748
69Simko Peter17450Svaty Jur4,51140,961550
70Fiala Ivan17600Svaty Jur4,51334,641641
71Sosovicka Jakub17230Strelec D4,0580,052030
72Hrivnak Martin17170Ruzinov4,0580,071915
73Pribila Gerhard20600Lab4,0666,712200
74Slacky Stanislav21910Lokomotiva C4,0666,712180
75Cerovsky Marian18470Apollo B4,0666,731893
76Borik Milan18900Apollo B4,0666,741927
77Tittel Emil16360Strelec D4,0666,761843
78Sandor Martin15350KSN B4,0666,771416
79Tomovicsova Evelina18140Senec B4,0757,121932
80Belas Jozef15790Lokomotiva C4,0757,171567
81Olvecky Jaroslav19480Doprastav E4,0850,012033
82Magyar Frantisek19930Doprastav F4,0850,012002
83Foglar Ivan19460Lokomotiva C4,0850,011917
84Hrubos Milan17710Lab4,0850,061720
85Benova Zita16790Slovan F4,0850,081451
86Pobuda Tibor17750Pezinok C4,0944,421834
87Mikovic Stefan17200Pezinok D4,0944,461680
88Cibik Jan18910Senec B3,5570,061787
89Kovacic Stefan18110Slovan F3,5570,071818
90Hervaiova Sandra01228Senec B3,5658,381419
91Ujhelyi Matus19370Senec B3,5750,011926
92Turcer Peter18070Senec B3,5750,051762
93Hrnciar Marian01490Lab3,5750,071466
94Isa Vlastimil19950Slovan F3,5843,821813
95Docolomansky Rudolf18200Svaty Jur3,5843,841768
96Machotka Frantisek15900Apollo B3,5843,851644
97Kosnac Patrik01235Pezinok D3,5843,861551
98Moravcik Denis01000Pezinok D3,5843,881431
99Andel Milos01000Pezinok D3,5938,971498
100Skoviera Luboslav17740Tatran B3,51035,051663
101Lencucha Tibor17570Pezinok D3,51131,841645
102Gavornik Miroslav15420Pezinok D3,51131,851667
103Karas Juraj17030Doprastav E3,51131,851649
104Briestenska Andrea19610Slovan F3,0475,041876
105Srna Jan19570Svaty Jur3,0560,031862
106Sobek Michal16840Lab3,0560,051799
107Bohacek Ludovit16870Tatran B3,0560,061871
108Kysel Jozef17630Doprastav F3,0650,071642
109Koval Michal20540Senec B3,0742,911982
110Krno Vladimir17480Apollo B3,0742,971483
111Ludwig Anton16070Senec B3,0837,561505
112Cacko Jozef17800Apollo B3,0837,571535
113Michal Viktor16800Ruzinov3,0837,571513
114Kopcok Michal18930Doprastav E3,0933,311840
115Zahorsky Michal17160Tatran B3,0933,331734
116Varholak Peter17570Pezinok C3,0933,341650
117Fusek Peter16580Lab3,01030,051593
118Gzib David15580Strelec D3,01030,071533
119Farkas Vladimir18760Apollo B3,01225,011776
120Lobodas Andrej19140Strelec D2,5462,521976
121Zitniak Jozef18540Strelec D2,5462,531901
122Jancura Andrej18620Slovan F2,5550,061785
123Prochazka Jaromir19450Lokomotiva C2,5641,711962
124Mandak Miroslav20030Doprastav F2,5641,711944
125Szabo Ladislav16670Lab2,5641,761657
126Zacik Anton19360Svaty Jur2,5735,731750
127Halasz Adam17240Senec B2,5735,731715
128Marusic Martin16530Lokomotiva C2,5735,761631
129Sith Jozef16810Tatran B2,5735,761560
130Silhar Martin17300Doprastav E2,5831,331757
131Susko Peter18180Doprastav F2,5831,351550
132Panik Ladislav17280Apollo B2,5831,361572
133Hazir Svetozar21040Ruzinov2,5927,811792
134Rybajlak Igor18550Apollo B2,51122,731669
135Marcek Jan17290Ruzinov2,51122,751517
136Ardo Peter01843Ruzinov2,02100,060
137Sosovicka Vladimir17650Strelec D2,02100,070
138Solar Andrej17900KSN B2,02100,070
139Lichner Peter01564Strelec D2,0366,761591
140Podmajersky Jan15700Lab2,0450,061565
141Achberger Jarolim01335Svaty Jur2,0450,071445
142Ambros Rafael19940Strelec D2,0540,012008
143Tomasovic Dominik19960Svaty Jur2,0540,011904
144Vojtko Robert14880Doprastav E2,0540,071429
145Jambrich Jaromir16030Apollo B2,0728,661597
146Stofa David01592Doprastav E2,0728,661538
147Barta Ondrej14790Lokomotiva C2,0728,681239
148Just Jozef16860Apollo B1,5275,080
149Maslonka Marek18580Svaty Jur1,5350,041866
150Meszaros Laszlo01644Senec B1,5350,071644


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Svaty Jur (Elo Ø:1918 / TB1: 14 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Kolman Richard2029014904993LA7,010,02159
2Tomasovic Dominik19960149092862,05,01904
3Fiala Vladimir19870149091976,513,01889
4Srna Jan1957014908549LA3,05,01862
5Zacik Anton1936014904152LA2,57,01750
6Maslonka Marek18580149173781,53,01866
7Docolomansky Rudolf18200149116043,58,01768
8Fiala Ivan17600149099444,513,01641
9Kunak Stanislav17480149118506,011,01751
10Simko Peter17450149166734,511,01550
11Heriban Karol17490149117100,00,00
12Stipanic Pavol16160149216185,59,01715
13Bordac Marian01734149136150,00,00
14Wagner Michal01625149170410,00,00
15Fiala Viliam01600149452310,00,00
16Achberger Jarolim01335149433952,04,01445
17Stipanic Peter01000149216261,03,01273
18Horvath Andrej01000149454441,02,00
19Rajnoha Stefan010000,00,00
  2. Lab (Elo Ø:1859 / TB1: 17 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Pribila Gerhard2060014910543LA4,06,02200
2Chabada Tomas19870149189195,513,01890
3Husek Lubomir1854014920832LA5,510,01945
4Simkovic Eduard18420149190367,513,01900
5Kahanek Jaroslav18290149212437,012,01862
6Havlik Milan18330149211890,00,00
7Sobek Michal1684014944626LB3,05,01799
8Fusek Peter16580149211463,010,01593
9Hrubos Milan1771014920824LA4,08,01720
10Szabo Ladislav16670149216502,56,01657
11Podmajersky Jan15700149215022,04,01565
12Cipka Ivan169903534851,02,00
13Juza Stefan01549149206461,53,01227
14Hrnciar Marian01490149212003,57,01466
15Mracko Robert01461149397620,00,00
16Merka Peter01640149213911,02,00
17Zalesnak Jan01415149292600,03,0676
  3. Doprastav F (Elo Ø:1928 / TB1: 27 / TB2: 63,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Magyar Frantisek19930149131864,08,02002
2Mandak Miroslav2003014902990LA2,56,01944
3Tomanek Rafael19460149072167,512,02017
4Machalec Vladimir1918014929163LA5,510,01849
5Henc Marian19270149158475,59,01945
6Goga Frantisek19090149099959,011,02116
7Ulehla Dag18730149169677,59,01984
8Susko Peter18180149085812,58,01550
9Jelenciak Jozef18530149100550,01,00
10Priam Stefan180401490381410,513,01896
11Kysel Jozef17630149202983,06,01642
12Halasz Michal17490149082716,010,01545
13Kulik Juraj01718149274970,00,00
14Polak Pavol01543149360200,01,00
15Ruzicka Miroslav01523149138790,00,00
16Fonod Zigmund01168149358300,00,00
17Mate Zoltan01000149435300,00,00
  4. Tatran B (Elo Ø:1847 / TB1: 9 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Kirylov Julian1876014920662LA0,01,00
2Beran Jan1849014920530LA1,05,01743
3Sorsak Jozef1999014901846LA4,58,02023
4Molnar Viliam17940149291715,09,01977
5Sun Jan01823149168350,02,00
6Povraznik Peter17000149138441,09,01549
7Perasin Marian17740149112480,00,00
8Buransky Jozef01806149274620,00,00
9Zahorsky Michal17160149207513,09,01734
10Chodak Ivan18270149136314,510,01748
11Garaj Ivan17980149136745,011,01741
12Smelko Eduard17050149139090,00,00
13Skoviera Luboslav17740149167203,510,01663
14Bohacek Ludovit16870149205493,05,01871
15Sith Jozef16810149138872,57,01560
16Skripek Jan15980149278370,01,00
17Kvasnica Michal01546149359451,03,01520
18Vavrak Jan14910149139500,00,00
19Manasek Vladimir15170149400860,02,00
20Kobela Pavol010007,011,01540
  5. Lokomotiva C (Elo Ø:1885 / TB1: 13 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Slacky Stanislav2191014907828LA4,06,02180
2Foglar Ivan1946014911639LA4,08,01917
3Prochazka Jaromir1945014910284LA2,56,01962
4Vanek Libor18300149403884,59,01892
5Novak Martin17910149214644,57,02011
6Gonda Jan17050149104891,03,01763
7Androvic Peter17950149055156,012,01811
8Beno Milan17350149011704,510,01792
9Marusic Martin16530149213752,57,01631
10Stecko Ivan18450149292280,01,00
11Cebo Vladimir16600149012185,011,01678
12Belas Jozef15790149210064,07,01567
13Ciganek Jaroslav01554149210810,53,01501
14Liscak Peter15330149359531,07,01274
15Barta Ondrej14790149285152,07,01239
16Ivanic Martin01381149286390,00,00
17Kompas Igor01000149277130,00,00
  6. Pezinok D (Elo Ø:1750 / TB1: 16 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Syrovy Ivan20170149041955,08,02078
2Badura Peter1891014910462LA6,511,01988
3Mrkvik Jan17410149335358,013,01994
4Navara Vladimir18160149134966,513,01838
5Lencucha Tibor17570149213323,511,01645
6Gavornik Miroslav15420149211703,511,01667
7Mikovic Stefan17200149214134,09,01680
8Koman Antonin15150149212940,01,00
9Gajdos Miroslav01464149211541,02,00
10Hanusek Lukas01382149352790,00,00
11Mlkvik Peter01211149214300,00,00
12Kosnac Patrik01235149478463,58,01551
13Andel Milos01000149473073,59,01498
14Moravcik Denis01000149478543,58,01431
15Fratric Peter010000,00,00
16Lencuchova Bronislava010000,00,00
17Slovak Pavol01000149454600,00,00
18Kriz Branislav010000,00,00
19Topor Matus01000149452900,00,00
  8. Slovan F (Elo Ø:1998 / TB1: 25 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Slapak Zdenek20910149009471,03,01897
2Sturc Jan2061014922819LA5,09,02028
3Breja Stanislav20230149007185,511,01912
4Vimmer Michal20060149084841,01,00
5Isa Vlastimil19950149060153,58,01813
6Sturc Gustav19750149023037,511,01969
7Briestenska Andrea19610149028853,04,01876
8Vadila Ondrej1663014944642LB6,012,01779
9Zdrazil Bohumir187203168306,011,01758
10Jancura Andrej18620149236292,56,01785
11Paulicka Ivan17570149105356,012,01655
12Kovacic Stefan18110149137203,55,01818
13Benova Zita16790149066864,08,01451
14Tomcik Leon16800149169160,00,00
15Cervenak Ladislav017500,01,00
16Chripko Lubomir15910149134610,00,00
17Chlpek Daniel01251149406980,00,00
18Heger Peter01385149449281,01,00
19Kallo Juraj01336149451850,00,00
  9. Doprastav E (Elo Ø:1860 / TB1: 13 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Czucz Andrej20280149136400,00,00
2Olvecky Jaroslav1948014928566LA4,08,02033
3Habrovsky Richard19260149367390,01,00
4Kopcok Michal18930149118173,09,01840
5Havrila Martin18720149367125,010,01861
6Silhar Martin17300149354222,58,01757
7Ballo Juraj17280149230920,03,01185
8Illovsky Michal17070149285400,55,01465
9Sapovalov Artom1571014933764LB0,53,01619
10Bujnovsky Jan17510149317611,54,01807
11Rintel Boris17130149138601,02,00
12Karas Juraj17030149291203,511,01649
13Fedor Pavol17220149434761,55,01642
14Stofa David0159214926253LA2,07,01538
15Blizman Marian15980149290900,00,00
16Krammer Peter01599149452745,09,01759
17Dubnicka Stefan15460149398001,05,01341
18Valovic Matus15100149402134,58,01574
19Vojtko Robert14880149402562,05,01429
20Salgovic Simon01185149435811,01,00
  10. Strelec D (Elo Ø:1896 / TB1: 18 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Ambros Rafael1994014911221LA2,05,02008
2Szollos Ondrej1972014904136LA6,09,02085
3Antala Jan19150149106246,07,02263
4Lobodas Andrej19140149081072,54,01976
5Kosegi Marek18600149090060,01,00
6Jurcak Marian18560149080506,013,01823
7Zitniak Jozef18540149171062,54,01901
8Verner Robert01804149139681,01,00
9Svajlen Vladimir017920,58,01352
10Juhas Jan17870149345581,01,00
11Misanik Peter17850149214210,00,00
12Galan Anton17830149086117,511,01855
13Vasil Patrik17680149139411,55,01632
14Sosovicka Jakub17230149292104,05,02030
15Sosovicka Vladimir17650149203282,02,00
16Tittel Emil16360149246764,06,01843
17Lichner Peter01564149213402,03,01591
18Jurcak Stanislav01560149452580,00,00
19Gzib David15580149408683,010,01533
20Marcok Jan010006,59,01594
  11. Ruzinov (Elo Ø:1924 / TB1: 24 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Hazir Svetozar21040149036282,59,01792
2Chovanec Vladimir2092014907860LA6,510,02056
3Rezak Milan20010149024605,011,01857
4Kucera Michal1934014910519LA9,012,02077
5Makuch Martin18890149163207,511,01952
6Ferik Andrej17840149400195,08,01859
7Marcek Jan17290149074372,511,01517
8Ardo Peter01843149135932,02,00
9Volek Jan17410149011615,08,01790
10Matusek Jan17400149213830,53,01533
11Hrivnak Martin17170149211974,05,01915
12Michal Viktor16800149275003,08,01513
13Moravcik Peter16500149137801,03,01329
14Kuma Rudolf16750149213240,00,00
15Hatala Peter15420149206380,53,01208
  12. Apollo B (Elo Ø:1863 / TB1: 15 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Vanek Richard19770149207355,510,02057
2Farkas Vladimir1876014909189LA3,012,01776
3Ondercin Martin1879014933136LA5,56,02280
4Rybajlak Igor18550149084682,511,01669
5Borik Milan18900149063764,06,01927
6Cerovsky Marian1847014921057LA4,06,01893
7Zemianek Juraj17770149217156,512,01792
8Machotka Frantisek15900149345903,58,01644
9Prochazkova Maria01709149215450,00,00
10Chrenko Peter18010149037840,00,00
11Panik Ladislav17280149138282,58,01572
12Jambrich Jaromir16030149159442,07,01597
13Krno Vladimir17480149137473,07,01483
14Cacko Jozef17800149131353,08,01535
15Just Jozef16860149082981,52,00
16Butala Michal01482149345150,00,00
17Elis Julius01451149211030,00,00
18Bilka Radoslav01000149345070,01,00
19Zsenics Jan01000149346630,00,00
  13. Pezinok C (Elo Ø:1947 / TB1: 14 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Bochnickova Andrea2166014901781LB0,51,00
2Bochnicka Vladimir2100014902176LA5,510,02052
3Kajan Milan20180149045601,55,01833
4Kassovic Jaroslav1940014908980LA1,54,01834
5Pekar Jozef1901014911957LA1,01,00
6Petrigacova Daniela18290149094991,03,01801
7Feder Marek18480149211200,51,00
8Pobuda Tibor17750149214994,09,01834
9Hajtmanek Stanislav17620149073996,513,01861
10Varholak Peter17570149216773,09,01650
11Scepan Juraj17310149354065,013,01697
12Ptak Jozef17380149135268,010,01927
13Bochnicka Vladimir1521014943450LB6,511,01652
14Gasparovic Samuel13700149452400,04,0923
15Vojtek Jan01364149355030,02,00
16Pospichal Jakub01000149215100,02,00
17Stavela Frantisek Viktor01000149478620,56,01001
  14. Senec B (Elo Ø:1872 / TB1: 13 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypBodyPartieRp
1Koval Michal2054014911019LA3,07,01982
2Ujhelyi Matus19370149132593,57,01926
3Koloditsova Renata18840149277055,08,02063
4Tomovicsova Evelina18140149278614,07,01932
5Halasz Adam17240149276402,57,01715
6Vrbiar Tomas17030149216931,09,01520
7Pozsar Peter18350149215295,012,01728
8Turcer Peter18070149216693,57,01762
9Cibik Jan18910149210653,55,01787
10Simon Dora15910149354491,05,01536
11Vitazka Juraj17510149139845,59,01679
12Berec Branislav16810149416780,01,00
13Ludwig Anton16070149162903,08,01505
14Cibikova Maria15240149324900,00,00
15Meszaros Laszlo01644149214051,53,01644
16Mraz Miloslav15360149346040,52,00
17Siska Juraj01352149417160,00,00
18Hervaiova Sandra01228149325203,56,01419
19Cibik Martin01059149396810,01,00

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. Doprastav F (Elo Ø:1928, TB1: 27 / TB2: 63,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Magyar Frantisek19930149131861½½010½½4,08200220028202,2
2Mandak Miroslav2003014902990LA101½002,5620011944620-10,6
3Tomanek Rafael1946014907216½1½1½1½0½1107,51219222017122022,4
4Machalec Vladimir1918014929163LA1101100½105,510181318491020-17,0
5Henc Marian19270149158470½10111105,59186519459204,8
6Goga Frantisek1909014909995½½1111½111½9,01118542116112053,4
7Ulehla Dag1873014916967111½111107,591711198482015,6
8Susko Peter1818014908581010½00102,5816911550620-24,6
9Jelenciak Jozef185301491005500,0118070120-11,2
10Priam Stefan180401490381410111111011½110,51316451896122037,2
11Kysel Jozef176301492029810½10½3,0616421642520-7,6
12Halasz Michal174901490827101½+11010½6,01015021545720-28,2
14Polak Pavol015431493602000,01122800
  3. Slovan F (Elo Ø:1998, TB1: 25 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Slapak Zdenek2091014900947½½01,0320221897320-15,6
2Sturc Jan2061014922819LA-1½10½1105,0919332028820-5,4
3Breja Stanislav2023014900718011½½½½½½½05,511191219121120-31,0
4Vimmer Michal200601490848411,01187201206,4
5Isa Vlastimil1995014906015000½1½1½3,5818561813820-38,2
6Sturc Gustav19750149023030½½1½½11½117,5111836196911200,4
7Briestenska Andrea196101490288501113,0416831876320-7,0
8Vadila Ondrej1663014944642LB½½010½1½½½½½6,01217791779124071,6
9Zdrazil Bohumir187203168301100½½110½½6,01117221758820-14,4
10Jancura Andrej1862014923629-½½01½2,5617851785520-10,2
11Paulicka Ivan175701491053501½0½½½100116,01216551655920-40,4
12Kovacic Stefan181101491372010½113,55166918184201,4
13Benova Zita16790149066860½½100114,0814511451620-32,4
15Cervenak Ladislav0175000,01180701
18Heger Peter013851494492811,01100000
  4. Ruzinov (Elo Ø:1924, TB1: 24 / TB2: 54)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Hazir Svetozar21040149036280100½0½0½2,5919581792920-74,0
2Chovanec Vladimir2092014907860LA½1½00111½16,510194620561020-4,4
3Rezak Milan200101490246010½½½010½015,011189318571120-39,8
4Kucera Michal1934014910519LA101½1½111½1½9,01218842077122044,6
5Makuch Martin18890149163201½1½11010½17,511181919528201,6
6Ferik Andrej178401494001910½111½05,081764185972020,6
7Marcek Jan1729014907437001001000½02,511172815171120-60,4
8Ardo Peter0184314913593112,02180002
9Volek Jan1741014901161111½010½5,081695179082011,0
10Matusek Jan174001492138300½0,5318061533320-14,8
11Hrivnak Martin171701492119711½1½4,051675191552024,6
12Michal Viktor1680014927500000½½0113,0816001513620-15,6
13Moravcik Peter16500149137800101,03145413291205,8
15Hatala Peter15420149206380½00,5314811208220-0,8
  5. Strelec D (Elo Ø:1896, TB1: 18 / TB2: 58)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Ambros Rafael1994014911221LA01½0½2,05208020085200,8
2Szollos Ondrej1972014904136LA1½100111½6,091960208592027,8
3Antala Jan19150149106241½11½116,071954226372057,2
4Lobodas Andrej1914014908107½1102,54188119764206,6
5Kosegi Marek186001490900600,0119460120-7,6
6Jurcak Marian1856014908050000010½½110116,013185218231320-11,6
7Zitniak Jozef1854014917106110½2,54180619014205,0
8Verner Robert018041491396811,01182701
9Svajlen Vladimir0179200000½000,58179613528
10Juhas Jan178701493455811,01175701209,2
12Galan Anton17830149086110111101101½7,51117221855112024,6
13Vasil Patrik1768014913941010½01,5517811632540-36,4
14Sosovicka Jakub1723014929210½½1114,051790203054078,0
15Sosovicka Vladimir1765014920328112,021766022020,0
16Tittel Emil16360149246761110014,061718184352023,4
17Lichner Peter0156414921340½½12,03146615912
19Gzib David1558014940868010½0½½00½3,010168215338401,6
20Marcok Jan010001½½½11½1½6,59142815945
  6. Lab (Elo Ø:1859, TB1: 17 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Pribila Gerhard2060014910543LA1½1½014,062075220062022,4
2Chabada Tomas1987014918919½0101100½100½5,513194718901320-32,8
3Husek Lubomir1854014920832LA1011½1½00½5,51019091945102024,6
4Simkovic Eduard1842014919036111001½00½11½7,51318431900132020,2
5Kahanek Jaroslav1829014921243½10½110½0½117,01218051862112013,6
7Sobek Michal1684014944626LB½101½3,051727179944035,6
8Fusek Peter1658014921146½110000½003,01017421593920-28,0
9Hrubos Milan1771014920824LA1½00011½4,0817201720820-9,8
10Szabo Ladislav1667014921650100½012,5617141657640-6,4
11Podmajersky Jan157001492150210102,0415651565440-0,8
12Cipka Ivan16990353485101,0216470140-17,2
13Juza Stefan01549149206461½01,53122712271
14Hrnciar Marian01490149212001½½10½03,57146614664
16Merka Peter0164014921391011,02170402
17Zalesnak Jan01415149292600000,0314766762
  7. Pezinok D (Elo Ø:1750, TB1: 16 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Syrovy Ivan201701490419501½10½115,081983207882012,8
2Badura Peter1891014910462LA½½11½½0½1016,51119231988112029,6
3Mrkvik Jan174101493353511½01½½1½½10½8,01319071994132082,8
4Navara Vladimir18160149134961111½½00½½½006,513183818381220-2,8
5Lencucha Tibor1757014921332½0000½1½0103,511177816451120-34,6
6Gavornik Miroslav1542014921170½000½100½103,51118001667114053,2
7Mikovic Stefan1720014921413101½½½00½4,0917231680940-19,6
8Koman Antonin151501492129400,0115580140-17,6
9Gajdos Miroslav0146414921154½½1,02181202
12Kosnac Patrik012351494784610101½003,58159415516
13Andel Milos01000149473070010011½03,59157814988
14Moravcik Denis0100014947854011½00103,58147414316
  8. Apollo B (Elo Ø:1863, TB1: 15 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Vanek Richard197701492073501½001½11½5,51020212057102021,2
2Farkas Vladimir1876014909189LA½0½00½00½0½½3,012196917761220-31,4
3Ondercin Martin1879014933136LA11111½5,561879228062050,2
4Rybajlak Igor1855014908468½0100½0½0002,511188016691120-52,4
5Borik Milan1890014906376111½½04,06180219276205,8
6Cerovsky Marian1847014921057LA½½10114,0617681893520-0,4
7Zemianek Juraj1777014921715½11010001½1½6,5121763179212204,4
8Machotka Frantisek1590014934590110½½0½03,581687164464014,8
11Panik Ladislav1728014913828010010½02,5817131572720-25,6
12Jambrich Jaromir16030149159440½½0½0½2,07175515976207,6
13Krno Vladimir174801491374710001013,07153314834203,4
14Cacko Jozef17800149131351½00½0013,0816221535620-24,8
15Just Jozef1686014908298½11,521450012015,4
18Bilka Radoslav010001493450700,01167901
  9. Svaty Jur (Elo Ø:1918, TB1: 14 / TB2: 50,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Kolman Richard2029014904993LA1½1½½½11107,01020102159102034,2
2Tomasovic Dominik19960149092860½½012,0519761904520-12,8
3Fiala Vladimir19870149091970101½½0½10½½16,513188918891320-33,4
4Srna Jan1957014908549LA½110½3,0517901862520-10,0
5Zacik Anton1936014904152LA0100½½½2,5718521750720-35,6
6Maslonka Marek18580149173781½01,53186618663401,2
7Docolomansky Rudolf1820014911604½½½½100½3,5818111768820-11,6
8Fiala Ivan17600149099440½0½½½0010½104,513175116411320-43,6
9Kunak Stanislav1748014911850110½1½0½10½6,011171517519201,0
10Simko Peter17450149166730½1½0½10½½04,51116151550820-27,4
12Stipanic Pavol1616014921618½1½0½11015,591635171582019,0
16Achberger Jarolim0133514943395½½½½2,04144514453
17Stipanic Peter01000149216261001,03139812731
18Horvath Andrej0100014945444101,02125501
  10. Pezinok C (Elo Ø:1947, TB1: 14 / TB2: 45)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Bochnickova Andrea2166014901781LB½0,5120170120-4,0
2Bochnicka Vladimir2100014902176LA0½1½½½½1015,510201620521020-12,2
3Kajan Milan2018014904560½10001,5519821833520-25,4
4Kassovic Jaroslav1940014908980LA½0101,5419211834420-12,0
5Pekar Jozef1901014911957LA11,01184901208,6
6Petrigacova Daniela18290149094990101,0319261801320-2,8
7Feder Marek1848014921120½0,51199901408,0
8Pobuda Tibor17750149214990100½011½4,091877183492013,8
9Hajtmanek Stanislav1762014907399½01½½00½01½116,51318611861132033,0
10Varholak Peter1757014921677000½0½½1½3,0917751650940-51,6
11Scepan Juraj1731014935406000010½001½115,013178416971320-11,8
12Ptak Jozef1738014913526½1111½11108,0101687192792059,4
13Bochnicka Vladimir1521014943450LB011½01½11½06,51115871652740102,4
14Gasparovic Samuel137001494524000000,041723923340-16,0
15Vojtek Jan0136414935503000,02145501
16Pospichal Jakub0100014921510000,02173201
17Stavela Frantisek Viktor0100014947862000½000,56140210013
  11. Lokomotiva C (Elo Ø:1885, TB1: 13 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Slacky Stanislav2191014907828LA0½11½14,0620552180620-1,2
2Foglar Ivan1946014911639LA0½1001½14,0819171917820-6,2
3Prochazka Jaromir1945014910284LA0½01012,56201919626202,0
4Vanek Libor183001494038810½½½01½½4,591892189292014,4
5Novak Martin179101492146410½11014,571909201162031,6
6Gonda Jan17050149104891001,03188817633203,8
7Androvic Peter17950149055151101000½0½116,0121811181112204,8
8Beno Milan1735014901170½010½½½½014,51018281792102014,6
9Marusic Martin165301492137500100½12,5717331631620-13,6
10Stecko Ivan184501492922800,0119090120-8,2
11Cebo Vladimir1660014901218100½½1½100½5,0111714167811205,8
12Belas Jozef1579014921006011½½½½4,071517156752028,0
13Ciganek Jaroslav01554149210810½00,53177415013
14Liscak Peter153301493595300½0½001,0715831274540-64,8
15Barta Ondrej147901492851501½0½002,071397123934018,4
  12. Senec B (Elo Ø:1872, TB1: 13 / TB2: 46)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Koval Michal2054014911019LA11100003,0720321982720-13,6
2Ujhelyi Matus193701491325910½½1½03,5719261926720-1,6
3Koloditsova Renata18840149277051½½101015,081968206384075,6
4Tomovicsova Evelina181401492786111100014,071882193274043,6
5Halasz Adam1724014927640½½010½02,5718171715720-3,0
6Vrbiar Tomas17030149216931000000001,0918711520920-31,6
7Pozsar Peter1835014921529½0001½1½1½005,012178517281220-34,4
8Turcer Peter18070149216691001½103,5717621762520-10,6
9Cibik Jan18910149210651½½½13,5516381787520-10,6
10Simon Dora1591014935449010001,0517761536540-12,0
11Vitazka Juraj1751014913984+10½011½½5,591636167962013,2
12Berec Branislav168101494167800,0117480140-16,4
13Ludwig Anton1607014916290½0½½½½½03,0815921505620-6,4
15Meszaros Laszlo016441492140501½1,53164416443
16Mraz Miloslav1536014934604½00,5214120140-22,8
18Hervaiova Sandra0122814932520½101½½3,56136214192
19Cibik Martin010591493968100,01100000
  13. Doprastav E (Elo Ø:1860, TB1: 13 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
2Olvecky Jaroslav1948014928566LA½01½01104,082033203382016,0
3Habrovsky Richard192601493673900,0119460140-18,8
4Kopcok Michal1893014911817½0011000½3,0919651840920-13,6
5Havrila Martin187201493671200011101105,010186118611020-3,0
6Silhar Martin173001493542200110½002,58189817578204,0
7Ballo Juraj17280149230920000,0319851185320-11,6
8Illovsky Michal1707014928540½00000,5518311465520-24,4
9Sapovalov Artom1571014933764LB½000,53189216193403,6
10Bujnovsky Jan175101493176100½11,54189418074204,8
11Rintel Boris1713014913860½½1,0216920220-1,2
12Karas Juraj17030149291200½0011010003,511178216491120-16,8
13Fedor Pavol172201494347600½101,5517911642540-22,0
14Stofa David0159214926253LA0½001½02,07169615387
16Krammer Peter0159914945274½01½110½½5,09171617599
17Dubnicka Stefan1546014939800100001,0515811341420-21,4
18Valovic Matus15100149402131011100½4,581531157464038,4
19Vojtko Robert14880149402561½00½2,05150114293404,8
20Salgovic Simon011851494358111,01149000
  14. Tatran B (Elo Ø:1847, TB1: 9 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp12345678910111213BodyPartieElo ØRpnKElo+/-
1Kirylov Julian1876014920662LA00,0120290120-6,0
2Beran Jan1849014920530LA100001,0519831743520-12,4
3Sorsak Jozef1999014901846LA½1½½00114,58198020238205,8
4Molnar Viliam17940149291710100110115,091934197792042,4
5Sun Jan0182314916835000,02195802
6Povraznik Peter17000149138440½000½0001,0919001549920-25,0
9Zahorsky Michal1716014920751½000½0½1½3,09185917349202,8
10Chodak Ivan1827014913631101001½½½04,51017841748920-11,0
11Garaj Ivan1798014913674½½10½0½½½015,011177717411020-25,8
13Skoviera Luboslav1774014916720½0½001½0½½3,51017731663920-25,2
14Bohacek Ludovit1687014920549010113,051799187152025,0
15Sith Jozef168101491388700½10012,5716621560720-23,8
16Skripek Jan159801492783700,01100000400,0
17Kvasnica Michal0154614935945½0½1,03164515203
19Manasek Vladimir1517014940086000,0216890240-22,0
20Kobela Pavol010001½1½½1½1½0½7,011143815405

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2014/10/11 o 15:00
š.1  Svaty JurElo-14  Senec BElo3½:4½
1.1
Tomasovic, Dominik
1996-
Ujhelyi, Matus
19370 - 1
1.2
Fiala, Vladimir
1987-
Koloditsova, Renata
18840 - 1
1.3
Docolomansky, Rudolf
1820-
Halasz, Adam
1724½ - ½
1.4
Fiala, Ivan
1760-
Vrbiar, Tomas
17030 - 1
1.5
Kunak, Stanislav
1748-
Berec, Branislav
16811 - 0
1.6
Stipanic, Pavol
1616-
Ludwig, Anton
1607½ - ½
1.7
Achberger, Jarolim
1335-
Mraz, Miloslav
1536½ - ½
1.8
Stipanic, Peter
1000-
Cibik, Martin
10591 - 0
1. kolo dňa 2014/10/11 o 15:00
š.2  LabElo-13  Pezinok CElo7 : 1
2.1
Pribila, Gerhard
2060-
Bochnicka, Vladimir
21001 - 0
2.2
Chabada, Tomas
1987-
Hajtmanek, Stanislav
1762½ - ½
2.3
Husek, Lubomir
1854-
Varholak, Peter
17571 - 0
2.4
Simkovic, Eduard
1842-
Scepan, Juraj
17311 - 0
2.5
Kahanek, Jaroslav
1829-
Ptak, Jozef
1738½ - ½
2.6
Szabo, Ladislav
1667-
Bochnicka, Vladimir
15211 - 0
2.7
Podmajersky, Jan
1570-
Gasparovic, Samuel
13701 - 0
2.8
Juza, Stefan
1549-
Stavela, Frantisek Viktor
10001 - 0
1. kolo dňa 2014/10/11 o 15:00
š.3  Doprastav FElo-12  Apollo BElo4 : 4
3.1
Magyar, Frantisek
1993-
Vanek, Richard
19771 - 0
3.2
Tomanek, Rafael
1946-
Farkas, Vladimir
1876½ - ½
3.3
Henc, Marian
1927-
Ondercin, Martin
18790 - 1
3.4
Goga, Frantisek
1909-
Rybajlak, Igor
1855½ - ½
3.5
Susko, Peter
1818-
Borik, Milan
18900 - 1
3.6
Priam, Stefan
1804-
Panik, Ladislav
17281 - 0
3.7
Kysel, Jozef
1763-
Jambrich, Jaromir
16031 - 0
3.8
Halasz, Michal
1749-
Cacko, Jozef
17800 - 1
1. kolo dňa 2014/10/11 o 15:00
š.4  Tatran BElo-11  RuzinovElo3½:4½
4.1
Beran, Jan
1849-
Hazir, Svetozar
21041 - 0
4.2
Sorsak, Jozef
1999-
Chovanec, Vladimir
2092½ - ½
4.3
Molnar, Viliam
1794-
Kucera, Michal
19340 - 1
4.4
Sun, Jan
1823-
Makuch, Martin
18890 - 1
4.5
Chodak, Ivan
1827-
Marcek, Jan
17291 - 0
4.6
Sith, Jozef
1681-
Volek, Jan
17410 - 1
4.7
Manasek, Vladimir
1517-
Hrivnak, Martin
17170 - 1
4.8
Kobela, Pavol
1000-
Michal, Viktor
16801 - 0
1. kolo dňa 2014/10/11 o 15:00
š.5  Lokomotiva CElo-10  Strelec DElo5 : 3
5.1
Foglar, Ivan
1946-
Szollos, Ondrej
19720 - 1
5.2
Vanek, Libor
1830-
Jurcak, Marian
18561 - 0
5.3
Novak, Martin
1791-
Svajlen, Vladimir
17921 - 0
5.4
Gonda, Jan
1705-
Galan, Anton
17831 - 0
5.5
Androvic, Peter
1795-
Vasil, Patrik
17681 - 0
5.6
Marusic, Martin
1653-
Tittel, Emil
16360 - 1
5.7
Cebo, Vladimir
1660-
Gzib, David
15581 - 0
5.8
Belas, Jozef
1579-
Marcok, Jan
10000 - 1
1. kolo dňa 2014/10/11 o 15:00
š.6  Pezinok DElo-9  Doprastav EElo4½:3½
6.1
Badura, Peter
1891-
Kopcok, Michal
1893½ - ½
6.2
Mrkvik, Jan
1741-
Havrila, Martin
18721 - 0
6.3
Navara, Vladimir
1816-
Silhar, Martin
17301 - 0
6.4
Lencucha, Tibor
1757-
Illovsky, Michal
1707½ - ½
6.5
Gavornik, Miroslav
1542-
Rintel, Boris
1713½ - ½
6.6
Mikovic, Stefan
1720-
Karas, Juraj
17031 - 0
6.7
Andel, Milos
1000-
Dubnicka, Stefan
15460 - 1
6.8
Moravcik, Denis
1000-
Valovic, Matus
15100 - 1
2. kolo dňa 2014/10/18 o 15:00
š.14  Senec BElo-8  Slovan FElo4½:3½
1.1
Ujhelyi, Matus
1937-
Breja, Stanislav
20230 - 1
1.2
Koloditsova, Renata
1884-
Sturc, Gustav
1975½ - ½
1.3
Tomovicsova, Evelina
1814-
Briestenska, Andrea
19611 - 0
1.4
Halasz, Adam
1724-
Vadila, Ondrej
1663½ - ½
1.5
Vrbiar, Tomas
1703-
Zdrazil, Bohumir
18720 - 1
1.6
Pozsar, Peter
1835-
Jancura, Andrej
1862½ - ½
1.7
Turcer, Peter
1807-
Cervenak, Ladislav
17501 - 0
1.8
Vitazka, Juraj
1751-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
2. kolo dňa 2014/10/18 o 15:00
š.10  Strelec DElo-6  Pezinok DElo5½:2½
3.1
Antala, Jan
1915-
Syrovy, Ivan
20171 - 0
3.2
Lobodas, Andrej
1914-
Badura, Peter
1891½ - ½
3.3
Jurcak, Marian
1856-
Mrkvik, Jan
17410 - 1
3.4
Svajlen, Vladimir
1792-
Navara, Vladimir
18160 - 1
3.5
Juhas, Jan
1787-
Lencucha, Tibor
17571 - 0
3.6
Galan, Anton
1783-
Gavornik, Miroslav
15421 - 0
3.7
Sosovicka, Vladimir
1765-
Mikovic, Stefan
17201 - 0
3.8
Gzib, David
1558-
Koman, Antonin
15151 - 0
2. kolo dňa 2014/10/18 o 15:00
š.11  RuzinovElo-5  Lokomotiva CElo5½:2½
4.1
Hazir, Svetozar
2104-
Prochazka, Jaromir
19451 - 0
4.2
Chovanec, Vladimir
2092-
Vanek, Libor
18301 - 0
4.3
Rezak, Milan
2001-
Gonda, Jan
17051 - 0
4.4
Kucera, Michal
1934-
Androvic, Peter
17950 - 1
4.5
Makuch, Martin
1889-
Beno, Milan
1735½ - ½
4.6
Ferik, Andrej
1784-
Cebo, Vladimir
16601 - 0
4.7
Marcek, Jan
1729-
Belas, Jozef
15790 - 1
4.8
Volek, Jan
1741-
Barta, Ondrej
14791 - 0
2. kolo dňa 2014/10/18 o 15:00
š.12  Apollo BElo-4  Tatran BElo4 : 4
5.1
Vanek, Richard
1977-
Beran, Jan
18491 - 0
5.2
Farkas, Vladimir
1876-
Sorsak, Jozef
19990 - 1
5.3
Rybajlak, Igor
1855-
Molnar, Viliam
17940 - 1
5.4
Zemianek, Juraj
1777-
Zahorsky, Michal
1716½ - ½
5.5
Panik, Ladislav
1728-
Chodak, Ivan
18271 - 0
5.6
Jambrich, Jaromir
1603-
Garaj, Ivan
1798½ - ½
5.7
Cacko, Jozef
1780-
Skoviera, Luboslav
1774½ - ½
5.8
Just, Jozef
1686-
Kobela, Pavol
1000½ - ½
2. kolo dňa 2014/10/18 o 15:00
š.13  Pezinok CElo-3  Doprastav FElo2½:5½
6.1
Bochnicka, Vladimir
2100-
Magyar, Frantisek
1993½ - ½
6.2
Pobuda, Tibor
1775-
Mandak, Miroslav
20030 - 1
6.3
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Tomanek, Rafael
19460 - 1
6.4
Varholak, Peter
1757-
Machalec, Vladimir
19180 - 1
6.5
Scepan, Juraj
1731-
Ulehla, Dag
18730 - 1
6.6
Ptak, Jozef
1738-
Priam, Stefan
18041 - 0
6.7
Bochnicka, Vladimir
1521-
Kysel, Jozef
17631 - 0
6.8
Stavela, Frantisek Viktor
1000-
Halasz, Michal
17490 - 1
2. kolo dňa 2014/10/18 o 15:00
š.1  Svaty JurElo-2  LabElo5 : 3
7.1
Kolman, Richard
2029-
Chabada, Tomas
19871 - 0
7.2
Fiala, Vladimir
1987-
Husek, Lubomir
18541 - 0
7.3
Zacik, Anton
1936-
Simkovic, Eduard
18420 - 1
7.4
Docolomansky, Rudolf
1820-
Sobek, Michal
1684½ - ½
7.5
Fiala, Ivan
1760-
Fusek, Peter
1658½ - ½
7.6
Kunak, Stanislav
1748-
Szabo, Ladislav
16671 - 0
7.7
Simko, Peter
1745-
Hrnciar, Marian
14900 - 1
7.8
Stipanic, Pavol
1616-
Zalesnak, Jan
14151 - 0
3. kolo dňa 2014/11/08 o 15:00
š.2  LabElo-14  Senec BElo7 : 1
1.1
Pribila, Gerhard
2060-
Koloditsova, Renata
1884½ - ½
1.2
Chabada, Tomas
1987-
Vrbiar, Tomas
17031 - 0
1.3
Husek, Lubomir
1854-
Pozsar, Peter
18351 - 0
1.4
Simkovic, Eduard
1842-
Turcer, Peter
18071 - 0
1.5
Kahanek, Jaroslav
1829-
Simon, Dora
15911 - 0
1.6
Sobek, Michal
1684-
Ludwig, Anton
16071 - 0
1.7
Fusek, Peter
1658-
Meszaros, Laszlo
16441 - 0
1.8
Hrnciar, Marian
1490-
Hervaiova, Sandra
1228½ - ½
3. kolo dňa 2014/11/08 o 15:00
š.3  Doprastav FElo-1  Svaty JurElo5½:2½
2.1
Magyar, Frantisek
1993-
Kolman, Richard
2029½ - ½
2.2
Tomanek, Rafael
1946-
Tomasovic, Dominik
1996½ - ½
2.3
Machalec, Vladimir
1918-
Fiala, Vladimir
19871 - 0
2.4
Henc, Marian
1927-
Srna, Jan
1957½ - ½
2.5
Goga, Frantisek
1909-
Docolomansky, Rudolf
1820½ - ½
2.6
Susko, Peter
1818-
Fiala, Ivan
17601 - 0
2.7
Priam, Stefan
1804-
Kunak, Stanislav
17481 - 0
2.8
Kysel, Jozef
1763-
Achberger, Jarolim
1335½ - ½
3. kolo dňa 2014/11/08 o 15:00
š.4  Tatran BElo-13  Pezinok CElo2½:5½
3.1
Beran, Jan
1849-
Pekar, Jozef
19010 - 1
3.2
Sorsak, Jozef
1999-
Feder, Marek
1848½ - ½
3.3
Molnar, Viliam
1794-
Pobuda, Tibor
17750 - 1
3.4
Povraznik, Peter
1700-
Hajtmanek, Stanislav
17620 - 1
3.5
Chodak, Ivan
1827-
Scepan, Juraj
17311 - 0
3.6
Skoviera, Luboslav
1774-
Ptak, Jozef
17380 - 1
3.7
Sith, Jozef
1681-
Bochnicka, Vladimir
15210 - 1
3.8
Kobela, Pavol
1000-
Vojtek, Jan
13641 - 0
3. kolo dňa 2014/11/08 o 15:00
š.5  Lokomotiva CElo-12  Apollo BElo2 : 6
4.1
Foglar, Ivan
1946-
Vanek, Richard
1977½ - ½
4.2
Vanek, Libor
1830-
Farkas, Vladimir
1876½ - ½
4.3
Gonda, Jan
1705-
Ondercin, Martin
18790 - 1
4.4
Androvic, Peter
1795-
Rybajlak, Igor
18550 - 1
4.5
Beno, Milan
1735-
Borik, Milan
18900 - 1
4.6
Cebo, Vladimir
1660-
Zemianek, Juraj
17770 - 1
4.7
Liscak, Peter
1533-
Machotka, Frantisek
15900 - 1
4.8
Barta, Ondrej
1479-
Panik, Ladislav
17281 - 0
3. kolo dňa 2014/11/08 o 15:00
š.6  Pezinok DElo-11  RuzinovElo5½:2½
5.1
Badura, Peter
1891-
Hazir, Svetozar
21041 - 0
5.2
Mrkvik, Jan
1741-
Chovanec, Vladimir
2092½ - ½
5.3
Navara, Vladimir
1816-
Rezak, Milan
20011 - 0
5.4
Lencucha, Tibor
1757-
Makuch, Martin
18890 - 1
5.5
Gavornik, Miroslav
1542-
Marcek, Jan
17290 - 1
5.6
Mikovic, Stefan
1720-
Michal, Viktor
16801 - 0
5.7
Kosnac, Patrik
1235-
Moravcik, Peter
16501 - 0
5.8
Moravcik, Denis
1000-
Hatala, Peter
15421 - 0
3. kolo dňa 2014/11/08 o 15:00
š.8  Slovan FElo-9  Doprastav EElo5½:2½
7.1
Breja, Stanislav
2023-
Kopcok, Michal
18931 - 0
7.2
Vimmer, Michal
2006-
Havrila, Martin
18721 - 0
7.3
Isa, Vlastimil
1995-
Silhar, Martin
17300 - 1
7.4
Sturc, Gustav
1975-
Karas, Juraj
1703½ - ½
7.5
Briestenska, Andrea
1961-
Stofa, David
15921 - 0
7.6
Zdrazil, Bohumir
1872-
Krammer, Peter
15991 - 0
7.7
Paulicka, Ivan
1757-
Dubnicka, Stefan
15461 - 0
7.8
Benova, Zita
1679-
Valovic, Matus
15100 - 1
4. kolo dňa 2014/11/22 o 15:00
š.14  Senec BElo-9  Doprastav EElo3½:4½
1.1
Vrbiar, Tomas
1703-
Kopcok, Michal
18930 - 1
1.2
Pozsar, Peter
1835-
Havrila, Martin
18720 - 1
1.3
Turcer, Peter
1807-
Silhar, Martin
17300 - 1
1.4
Cibik, Jan
1891-
Ballo, Juraj
17281 - 0
1.5
Simon, Dora
1591-
Illovsky, Michal
17071 - 0
1.6
Vitazka, Juraj
1751-
Karas, Juraj
17031 - 0
1.7
Ludwig, Anton
1607-
Stofa, David
1592½ - ½
1.8
Mraz, Miloslav
1536-
Vojtko, Robert
14880 - 1
4. kolo dňa 2014/11/22 o 15:00
š.10  Strelec DElo-8  Slovan FElo5½:2½
2.1
Szollos, Ondrej
1972-
Slapak, Zdenek
2091½ - ½
2.2
Antala, Jan
1915-
Isa, Vlastimil
19951 - 0
2.3
Jurcak, Marian
1856-
Sturc, Gustav
19750 - 1
2.4
Zitniak, Jozef
1854-
Vadila, Ondrej
16631 - 0
2.5
Vasil, Patrik
1768-
Zdrazil, Bohumir
18721 - 0
2.6
Sosovicka, Jakub
1723-
Paulicka, Ivan
1757½ - ½
2.7
Sosovicka, Vladimir
1765-
Kovacic, Stefan
18111 - 0
2.8
Gzib, David
1558-
Benova, Zita
1679½ - ½
4. kolo dňa 2014/11/22 o 15:00
š.12  Apollo BElo-6  Pezinok DElo4 : 4
4.1
Vanek, Richard
1977-
Syrovy, Ivan
20170 - 1
4.2
Farkas, Vladimir
1876-
Badura, Peter
18910 - 1
4.3
Ondercin, Martin
1879-
Mrkvik, Jan
17411 - 0
4.4
Rybajlak, Igor
1855-
Navara, Vladimir
18160 - 1
4.5
Zemianek, Juraj
1777-
Lencucha, Tibor
17571 - 0
4.6
Machotka, Frantisek
1590-
Kosnac, Patrik
12351 - 0
4.7
Krno, Vladimir
1748-
Andel, Milos
10001 - 0
4.8
Cacko, Jozef
1780-
Moravcik, Denis
10000 - 1
4. kolo dňa 2014/11/22 o 15:00
š.13  Pezinok CElo-5  Lokomotiva CElo3 : 5
5.1
Bochnicka, Vladimir
2100-
Slacky, Stanislav
21911 - 0
5.2
Pobuda, Tibor
1775-
Foglar, Ivan
19460 - 1
5.3
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Vanek, Libor
1830½ - ½
5.4
Varholak, Peter
1757-
Androvic, Peter
17950 - 1
5.5
Scepan, Juraj
1731-
Beno, Milan
17350 - 1
5.6
Ptak, Jozef
1738-
Marusic, Martin
16531 - 0
5.7
Bochnicka, Vladimir
1521-
Cebo, Vladimir
1660½ - ½
5.8
Stavela, Frantisek Viktor
1000-
Belas, Jozef
15790 - 1
4. kolo dňa 2014/11/22 o 15:00
š.1  Svaty JurElo-4  Tatran BElo6 : 2
6.1
Kolman, Richard
2029-
Kirylov, Julian
18761 - 0
6.2
Fiala, Vladimir
1987-
Molnar, Viliam
17941 - 0
6.3
Srna, Jan
1957-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
6.4
Maslonka, Marek
1858-
Chodak, Ivan
18271 - 0
6.5
Docolomansky, Rudolf
1820-
Garaj, Ivan
1798½ - ½
6.6
Fiala, Ivan
1760-
Skoviera, Luboslav
1774½ - ½
6.7
Kunak, Stanislav
1748-
Kvasnica, Michal
1546½ - ½
6.8
Simko, Peter
1745-
Kobela, Pavol
1000½ - ½
4. kolo dňa 2014/11/22 o 15:00
š.2  LabElo-3  Doprastav FElo3 : 5
7.1
Pribila, Gerhard
2060-
Mandak, Miroslav
20031 - 0
7.2
Chabada, Tomas
1987-
Tomanek, Rafael
19460 - 1
7.3
Husek, Lubomir
1854-
Machalec, Vladimir
19181 - 0
7.4
Simkovic, Eduard
1842-
Henc, Marian
19270 - 1
7.5
Kahanek, Jaroslav
1829-
Goga, Frantisek
19090 - 1
7.6
Sobek, Michal
1684-
Ulehla, Dag
18730 - 1
7.7
Fusek, Peter
1658-
Susko, Peter
18181 - 0
7.8
Szabo, Ladislav
1667-
Priam, Stefan
18040 - 1
5. kolo dňa 2014/11/29 o 15:00
š.3  Doprastav FElo-14  Senec BElo4 : 4
1.1
Tomanek, Rafael
1946-
Ujhelyi, Matus
1937½ - ½
1.2
Henc, Marian
1927-
Koloditsova, Renata
18840 - 1
1.3
Goga, Frantisek
1909-
Pozsar, Peter
18351 - 0
1.4
Jelenciak, Jozef
1853-
Turcer, Peter
18070 - 1
1.5
Priam, Stefan
1804-
Simon, Dora
15911 - 0
1.6
Kysel, Jozef
1763-
Vitazka, Juraj
17511 - 0
1.7
Halasz, Michal
1749-
Ludwig, Anton
1607½ - ½
1.8
Polak, Pavol
1543-
Hervaiova, Sandra
12280 - 1
5. kolo dňa 2014/11/29 o 15:00
š.4  Tatran BElo-2  LabElo3½:4½
2.1
Beran, Jan
1849-
Chabada, Tomas
19870 - 1
2.2
Sorsak, Jozef
1999-
Husek, Lubomir
1854½ - ½
2.3
Molnar, Viliam
1794-
Simkovic, Eduard
18421 - 0
2.4
Povraznik, Peter
1700-
Kahanek, Jaroslav
1829½ - ½
2.5
Garaj, Ivan
1798-
Fusek, Peter
16581 - 0
2.6
Skoviera, Luboslav
1774-
Hrubos, Milan
17710 - 1
2.7
Kvasnica, Michal
1546-
Cipka, Ivan
16990 - 1
2.8
Kobela, Pavol
1000-
Juza, Stefan
1549½ - ½
5. kolo dňa 2014/11/29 o 15:00
š.5  Lokomotiva CElo-1  Svaty JurElo2 : 6
3.1
Prochazka, Jaromir
1945-
Kolman, Richard
2029½ - ½
3.2
Vanek, Libor
1830-
Fiala, Vladimir
1987½ - ½
3.3
Novak, Martin
1791-
Zacik, Anton
19360 - 1
3.4
Androvic, Peter
1795-
Docolomansky, Rudolf
18200 - 1
3.5
Cebo, Vladimir
1660-
Fiala, Ivan
1760½ - ½
3.6
Ciganek, Jaroslav
1554-
Kunak, Stanislav
17480 - 1
3.7
Liscak, Peter
1533-
Simko, Peter
17450 - 1
3.8
Barta, Ondrej
1479-
Achberger, Jarolim
1335½ - ½
5. kolo dňa 2014/11/29 o 15:00
š.6  Pezinok DElo-13  Pezinok CElo4 : 4
4.1
Syrovy, Ivan
2017-
Bochnickova, Andrea
2166½ - ½
4.2
Badura, Peter
1891-
Kassovic, Jaroslav
1940½ - ½
4.3
Mrkvik, Jan
1741-
Pobuda, Tibor
17751 - 0
4.4
Navara, Vladimir
1816-
Hajtmanek, Stanislav
1762½ - ½
4.5
Lencucha, Tibor
1757-
Scepan, Juraj
17310 - 1
4.6
Gavornik, Miroslav
1542-
Ptak, Jozef
17380 - 1
4.7
Andel, Milos
1000-
Bochnicka, Vladimir
15211 - 0
4.8
Moravcik, Denis
1000-
Stavela, Frantisek Viktor
1000½ - ½
5. kolo dňa 2014/11/29 o 15:00
š.8  Slovan FElo-11  RuzinovElo4½:3½
6.1
Sturc, Jan
2061-
Chovanec, Vladimir
20921 - 0
6.2
Breja, Stanislav
2023-
Rezak, Milan
2001½ - ½
6.3
Sturc, Gustav
1975-
Kucera, Michal
1934½ - ½
6.4
Briestenska, Andrea
1961-
Ferik, Andrej
17841 - 0
6.5
Vadila, Ondrej
1663-
Marcek, Jan
17291 - 0
6.6
Zdrazil, Bohumir
1872-
Ardo, Peter
18430 - 1
6.7
Paulicka, Ivan
1757-
Volek, Jan
17410 - 1
6.8
Benova, Zita
1679-
Michal, Viktor
1680½ - ½
5. kolo dňa 2014/11/29 o 15:00
š.9  Doprastav EElo-10  Strelec DElo1½:6½
7.1
Olvecky, Jaroslav
1948-
Ambros, Rafael
19940 - 1
7.2
Ballo, Juraj
1728-
Szollos, Ondrej
19720 - 1
7.3
Illovsky, Michal
1707-
Antala, Jan
19150 - 1
7.4
Bujnovsky, Jan
1751-
Jurcak, Marian
18560 - 1
7.5
Karas, Juraj
1703-
Galan, Anton
17830 - 1
7.6
Stofa, David
1592-
Tittel, Emil
16360 - 1
7.7
Krammer, Peter
1599-
Gzib, David
15581 - 0
7.8
Vojtko, Robert
1488-
Marcok, Jan
1000½ - ½
6. kolo dňa 2014/12/13 o 15:00
š.14  Senec BElo-10  Strelec DElo5 : 3
1.1
Koval, Michal
2054-
Szollos, Ondrej
19721 - 0
1.2
Ujhelyi, Matus
1937-
Antala, Jan
1915½ - ½
1.3
Tomovicsova, Evelina
1814-
Jurcak, Marian
18561 - 0
1.4
Vrbiar, Tomas
1703-
Galan, Anton
17830 - 1
1.5
Pozsar, Peter
1835-
Tittel, Emil
16361 - 0
1.6
Turcer, Peter
1807-
Lichner, Peter
1564½ - ½
1.7
Cibik, Jan
1891-
Gzib, David
1558½ - ½
1.8
Vitazka, Juraj
1751-
Marcok, Jan
1000½ - ½
6. kolo dňa 2014/12/13 o 15:00
š.11  RuzinovElo-9  Doprastav EElo6 : 2
2.1
Hazir, Svetozar
2104-
Kopcok, Michal
18930 - 1
2.2
Chovanec, Vladimir
2092-
Ballo, Juraj
17281 - 0
2.3
Rezak, Milan
2001-
Bujnovsky, Jan
1751½ - ½
2.4
Kucera, Michal
1934-
Fedor, Pavol
17221 - 0
2.5
Makuch, Martin
1889-
Stofa, David
15921 - 0
2.6
Ferik, Andrej
1784-
Krammer, Peter
1599½ - ½
2.7
Marcek, Jan
1729-
Dubnicka, Stefan
15461 - 0
2.8
Moravcik, Peter
1650-
Vojtko, Robert
14881 - 0
6. kolo dňa 2014/12/13 o 15:00
š.12  Apollo BElo-8  Slovan FElo4 : 4
3.1
Farkas, Vladimir
1876-
Sturc, Jan
2061½ - ½
3.2
Rybajlak, Igor
1855-
Breja, Stanislav
2023½ - ½
3.3
Cerovsky, Marian
1847-
Sturc, Gustav
1975½ - ½
3.4
Zemianek, Juraj
1777-
Vadila, Ondrej
16631 - 0
3.5
Machotka, Frantisek
1590-
Zdrazil, Bohumir
1872½ - ½
3.6
Jambrich, Jaromir
1603-
Paulicka, Ivan
1757½ - ½
3.7
Cacko, Jozef
1780-
Kovacic, Stefan
1811½ - ½
3.8
Bilka, Radoslav
1000-
Benova, Zita
16790 - 1
6. kolo dňa 2014/12/13 o 15:00
š.1  Svaty JurElo-6  Pezinok DElo4 : 4
5.1
Kolman, Richard
2029-
Badura, Peter
1891½ - ½
5.2
Fiala, Vladimir
1987-
Mrkvik, Jan
1741½ - ½
5.3
Fiala, Ivan
1760-
Navara, Vladimir
1816½ - ½
5.4
Kunak, Stanislav
1748-
Lencucha, Tibor
1757½ - ½
5.5
Simko, Peter
1745-
Gavornik, Miroslav
1542½ - ½
5.6
Stipanic, Pavol
1616-
Mikovic, Stefan
1720½ - ½
5.7
Stipanic, Peter
1000-
Kosnac, Patrik
12350 - 1
5.8
Horvath, Andrej
1000-
Andel, Milos
10001 - 0
6. kolo dňa 2014/12/13 o 15:00
š.2  LabElo-5  Lokomotiva CElo5½:2½
6.1
Pribila, Gerhard
2060-
Slacky, Stanislav
2191½ - ½
6.2
Chabada, Tomas
1987-
Foglar, Ivan
19461 - 0
6.3
Simkovic, Eduard
1842-
Vanek, Libor
18301 - 0
6.4
Kahanek, Jaroslav
1829-
Androvic, Peter
17951 - 0
6.5
Sobek, Michal
1684-
Beno, Milan
17351 - 0
6.6
Fusek, Peter
1658-
Cebo, Vladimir
16600 - 1
6.7
Hrubos, Milan
1771-
Belas, Jozef
1579½ - ½
6.8
Hrnciar, Marian
1490-
Liscak, Peter
1533½ - ½
6. kolo dňa 2014/12/13 o 15:00
š.3  Doprastav FElo-4  Tatran BElo7 : 1
7.1
Magyar, Frantisek
1993-
Molnar, Viliam
17940 - 1
7.2
Tomanek, Rafael
1946-
Povraznik, Peter
17001 - 0
7.3
Machalec, Vladimir
1918-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
7.4
Henc, Marian
1927-
Chodak, Ivan
18271 - 0
7.5
Goga, Frantisek
1909-
Garaj, Ivan
17981 - 0
7.6
Ulehla, Dag
1873-
Skoviera, Luboslav
17741 - 0
7.7
Priam, Stefan
1804-
Bohacek, Ludovit
16871 - 0
7.8
Halasz, Michal
1749-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7. kolo dňa 2015/01/10 o 15:00
š.4  Tatran BElo-14  Senec BElo4 : 4
1.1
Molnar, Viliam
1794-
Koval, Michal
20540 - 1
1.2
Povraznik, Peter
1700-
Ujhelyi, Matus
19370 - 1
1.3
Zahorsky, Michal
1716-
Tomovicsova, Evelina
18140 - 1
1.4
Chodak, Ivan
1827-
Vrbiar, Tomas
17031 - 0
1.5
Garaj, Ivan
1798-
Pozsar, Peter
1835½ - ½
1.6
Skoviera, Luboslav
1774-
Vitazka, Juraj
17511 - 0
1.7
Sith, Jozef
1681-
Ludwig, Anton
1607½ - ½
1.8
Kobela, Pavol
1000-
Hervaiova, Sandra
12281 - 0
7. kolo dňa 2015/01/10 o 15:00
š.5  Lokomotiva CElo-3  Doprastav FElo1½:6½
2.1
Prochazka, Jaromir
1945-
Mandak, Miroslav
20030 - 1
2.2
Novak, Martin
1791-
Tomanek, Rafael
1946½ - ½
2.3
Androvic, Peter
1795-
Machalec, Vladimir
19180 - 1
2.4
Stecko, Ivan
1845-
Goga, Frantisek
19090 - 1
2.5
Cebo, Vladimir
1660-
Ulehla, Dag
1873½ - ½
2.6
Ciganek, Jaroslav
1554-
Susko, Peter
1818½ - ½
2.7
Liscak, Peter
1533-
Priam, Stefan
18040 - 1
2.8
Barta, Ondrej
1479-
Halasz, Michal
17490 - 1
7. kolo dňa 2015/01/10 o 15:00
š.6  Pezinok DElo-2  LabElo4 : 4
3.1
Syrovy, Ivan
2017-
Chabada, Tomas
19871 - 0
3.2
Badura, Peter
1891-
Husek, Lubomir
18540 - 1
3.3
Mrkvik, Jan
1741-
Simkovic, Eduard
1842½ - ½
3.4
Navara, Vladimir
1816-
Kahanek, Jaroslav
18290 - 1
3.5
Lencucha, Tibor
1757-
Fusek, Peter
16581 - 0
3.6
Gavornik, Miroslav
1542-
Hrubos, Milan
17711 - 0
3.7
Mikovic, Stefan
1720-
Szabo, Ladislav
1667½ - ½
3.8
Kosnac, Patrik
1235-
Hrnciar, Marian
14900 - 1
7. kolo dňa 2015/01/10 o 15:00
š.8  Slovan FElo-13  Pezinok CElo4½:3½
5.1
Slapak, Zdenek
2091-
Bochnicka, Vladimir
2100½ - ½
5.2
Sturc, Jan
2061-
Petrigacova, Daniela
18291 - 0
5.3
Breja, Stanislav
2023-
Pobuda, Tibor
1775½ - ½
5.4
Sturc, Gustav
1975-
Hajtmanek, Stanislav
17621 - 0
5.5
Vadila, Ondrej
1663-
Varholak, Peter
1757½ - ½
5.6
Zdrazil, Bohumir
1872-
Scepan, Juraj
1731½ - ½
5.7
Paulicka, Ivan
1757-
Ptak, Jozef
1738½ - ½
5.8
Benova, Zita
1679-
Bochnicka, Vladimir
15210 - 1
7. kolo dňa 2015/01/10 o 15:00
š.9  Doprastav EElo-12  Apollo BElo6½:1½
6.1
Olvecky, Jaroslav
1948-
Farkas, Vladimir
18761 - 0
6.2
Havrila, Martin
1872-
Rybajlak, Igor
18551 - 0
6.3
Silhar, Martin
1730-
Borik, Milan
18900 - 1
6.4
Sapovalov, Artom
1571-
Cerovsky, Marian
1847½ - ½
6.5
Bujnovsky, Jan
1751-
Zemianek, Juraj
17771 - 0
6.6
Karas, Juraj
1703-
Panik, Ladislav
17281 - 0
6.7
Stofa, David
1592-
Jambrich, Jaromir
16031 - 0
6.8
Krammer, Peter
1599-
Krno, Vladimir
17481 - 0
7. kolo dňa 2015/01/10 o 15:00
š.10  Strelec DElo-11  RuzinovElo3½:4½
7.1
Ambros, Rafael
1994-
Hazir, Svetozar
2104½ - ½
7.2
Szollos, Ondrej
1972-
Chovanec, Vladimir
20920 - 1
7.3
Antala, Jan
1915-
Rezak, Milan
20011 - 0
7.4
Jurcak, Marian
1856-
Kucera, Michal
1934½ - ½
7.5
Svajlen, Vladimir
1792-
Makuch, Martin
18890 - 1
7.6
Galan, Anton
1783-
Ferik, Andrej
17840 - 1
7.7
Sosovicka, Jakub
1723-
Marcek, Jan
17291 - 0
7.8
Gzib, David
1558-
Volek, Jan
1741½ - ½
8. kolo dňa 2015/01/24 o 15:00
š.14  Senec BElo-11  RuzinovElo3½:4½
1.1
Koval, Michal
2054-
Hazir, Svetozar
21041 - 0
1.2
Tomovicsova, Evelina
1814-
Chovanec, Vladimir
20920 - 1
1.3
Halasz, Adam
1724-
Rezak, Milan
20010 - 1
1.4
Vrbiar, Tomas
1703-
Kucera, Michal
19340 - 1
1.5
Pozsar, Peter
1835-
Makuch, Martin
18891 - 0
1.6
Simon, Dora
1591-
Ferik, Andrej
17840 - 1
1.7
Vitazka, Juraj
1751-
Marcek, Jan
17291 - 0
1.8
Ludwig, Anton
1607-
Michal, Viktor
1680½ - ½
8. kolo dňa 2015/01/24 o 15:00
š.12  Apollo BElo-10  Strelec DElo4 : 4
2.1
Vanek, Richard
1977-
Ambros, Rafael
19941 - 0
2.2
Farkas, Vladimir
1876-
Lobodas, Andrej
19140 - 1
2.3
Rybajlak, Igor
1855-
Jurcak, Marian
1856½ - ½
2.4
Cerovsky, Marian
1847-
Svajlen, Vladimir
17921 - 0
2.5
Zemianek, Juraj
1777-
Sosovicka, Jakub
17230 - 1
2.6
Machotka, Frantisek
1590-
Lichner, Peter
1564½ - ½
2.7
Panik, Ladislav
1728-
Gzib, David
15581 - 0
2.8
Krno, Vladimir
1748-
Marcok, Jan
10000 - 1
8. kolo dňa 2015/01/24 o 15:00
š.13  Pezinok CElo-9  Doprastav EElo3½:4½
3.1
Bochnicka, Vladimir
2100-
Olvecky, Jaroslav
1948½ - ½
3.2
Kajan, Milan
2018-
Kopcok, Michal
18931 - 0
3.3
Pobuda, Tibor
1775-
Havrila, Martin
18720 - 1
3.4
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Silhar, Martin
1730½ - ½
3.5
Scepan, Juraj
1731-
Karas, Juraj
17030 - 1
3.6
Ptak, Jozef
1738-
Fedor, Pavol
17221 - 0
3.7
Bochnicka, Vladimir
1521-
Stofa, David
1592½ - ½
3.8
Gasparovic, Samuel
1370-
Krammer, Peter
15990 - 1
8. kolo dňa 2015/01/24 o 15:00
š.1  Svaty JurElo-8  Slovan FElo3 : 5
4.1
Kolman, Richard
2029-
Sturc, Jan
20611 - 0
4.2
Fiala, Vladimir
1987-
Breja, Stanislav
2023½ - ½
4.3
Maslonka, Marek
1858-
Isa, Vlastimil
1995½ - ½
4.4
Docolomansky, Rudolf
1820-
Sturc, Gustav
19750 - 1
4.5
Fiala, Ivan
1760-
Vadila, Ondrej
16630 - 1
4.6
Kunak, Stanislav
1748-
Zdrazil, Bohumir
18720 - 1
4.7
Simko, Peter
1745-
Jancura, Andrej
1862½ - ½
4.8
Stipanic, Pavol
1616-
Paulicka, Ivan
1757½ - ½
8. kolo dňa 2015/01/24 o 15:00
š.3  Doprastav FElo-6  Pezinok DElo5 : 3
6.1
Mandak, Miroslav
2003-
Badura, Peter
1891½ - ½
6.2
Machalec, Vladimir
1918-
Mrkvik, Jan
17410 - 1
6.3
Henc, Marian
1927-
Navara, Vladimir
18161 - 0
6.4
Goga, Frantisek
1909-
Lencucha, Tibor
1757½ - ½
6.5
Ulehla, Dag
1873-
Gavornik, Miroslav
15421 - 0
6.6
Susko, Peter
1818-
Kosnac, Patrik
12350 - 1
6.7
Priam, Stefan
1804-
Andel, Milos
10001 - 0
6.8
Halasz, Michal
1749-
Moravcik, Denis
10001 - 0
8. kolo dňa 2015/01/24 o 15:00
š.4  Tatran BElo-5  Lokomotiva CElo2½:5½
7.1
Sorsak, Jozef
1999-
Slacky, Stanislav
21910 - 1
7.2
Molnar, Viliam
1794-
Foglar, Ivan
19461 - 0
7.3
Povraznik, Peter
1700-
Vanek, Libor
18300 - 1
7.4
Zahorsky, Michal
1716-
Androvic, Peter
1795½ - ½
7.5
Chodak, Ivan
1827-
Beno, Milan
1735½ - ½
7.6
Garaj, Ivan
1798-
Marusic, Martin
16530 - 1
7.7
Manasek, Vladimir
1517-
Cebo, Vladimir
16600 - 1
7.8
Kobela, Pavol
1000-
Barta, Ondrej
1479½ - ½
9. kolo dňa 2015/02/07 o 15:00
š.5  Lokomotiva CElo-14  Senec BElo4 : 4
1.1
Slacky, Stanislav
2191-
Koval, Michal
20541 - 0
1.2
Foglar, Ivan
1946-
Koloditsova, Renata
18841 - 0
1.3
Novak, Martin
1791-
Tomovicsova, Evelina
18141 - 0
1.4
Androvic, Peter
1795-
Halasz, Adam
17240 - 1
1.5
Beno, Milan
1735-
Pozsar, Peter
1835½ - ½
1.6
Marusic, Martin
1653-
Turcer, Peter
18070 - 1
1.7
Belas, Jozef
1579-
Cibik, Jan
1891½ - ½
1.8
Barta, Ondrej
1479-
Hervaiova, Sandra
12280 - 1
9. kolo dňa 2015/02/07 o 15:00
š.6  Pezinok DElo-4  Tatran BElo3 : 5
2.1
Syrovy, Ivan
2017-
Molnar, Viliam
17940 - 1
2.2
Badura, Peter
1891-
Zahorsky, Michal
17161 - 0
2.3
Mrkvik, Jan
1741-
Garaj, Ivan
1798½ - ½
2.4
Navara, Vladimir
1816-
Skoviera, Luboslav
1774½ - ½
2.5
Lencucha, Tibor
1757-
Bohacek, Ludovit
16870 - 1
2.6
Gavornik, Miroslav
1542-
Sith, Jozef
16810 - 1
2.7
Andel, Milos
1000-
Skripek, Jan
15981 - 0
2.8
Moravcik, Denis
1000-
Kobela, Pavol
10000 - 1
9. kolo dňa 2015/02/07 o 15:00
š.8  Slovan FElo-2  LabElo6 : 2
4.1
Sturc, Jan
2061-
Chabada, Tomas
1987½ - ½
4.2
Breja, Stanislav
2023-
Husek, Lubomir
1854½ - ½
4.3
Isa, Vlastimil
1995-
Simkovic, Eduard
18421 - 0
4.4
Sturc, Gustav
1975-
Kahanek, Jaroslav
1829½ - ½
4.5
Vadila, Ondrej
1663-
Fusek, Peter
1658½ - ½
4.6
Zdrazil, Bohumir
1872-
Hrubos, Milan
17711 - 0
4.7
Paulicka, Ivan
1757-
Merka, Peter
16401 - 0
4.8
Kovacic, Stefan
1811-
Zalesnak, Jan
14151 - 0
9. kolo dňa 2015/02/07 o 15:00
š.9  Doprastav EElo-1  Svaty JurElo1½:6½
5.1
Havrila, Martin
1872-
Kolman, Richard
20290 - 1
5.2
Silhar, Martin
1730-
Fiala, Vladimir
19870 - 1
5.3
Sapovalov, Artom
1571-
Srna, Jan
19570 - 1
5.4
Karas, Juraj
1703-
Fiala, Ivan
17600 - 1
5.5
Fedor, Pavol
1722-
Kunak, Stanislav
1748½ - ½
5.6
Krammer, Peter
1599-
Simko, Peter
17450 - 1
5.7
Dubnicka, Stefan
1546-
Stipanic, Pavol
16160 - 1
5.8
Valovic, Matus
1510-
Horvath, Andrej
10001 - 0
9. kolo dňa 2015/02/07 o 15:00
š.10  Strelec DElo-13  Pezinok CElo6½:1½
6.1
Ambros, Rafael
1994-
Bochnicka, Vladimir
2100½ - ½
6.2
Szollos, Ondrej
1972-
Hajtmanek, Stanislav
17621 - 0
6.3
Lobodas, Andrej
1914-
Varholak, Peter
17571 - 0
6.4
Jurcak, Marian
1856-
Scepan, Juraj
17311 - 0
6.5
Svajlen, Vladimir
1792-
Bochnicka, Vladimir
15210 - 1
6.6
Galan, Anton
1783-
Gasparovic, Samuel
13701 - 0
6.7
Lichner, Peter
1564-
Pospichal, Jakub
10001 - 0
6.8
Marcok, Jan
1000-
Stavela, Frantisek Viktor
10001 - 0
9. kolo dňa 2015/02/07 o 15:00
š.11  RuzinovElo-12  Apollo BElo5½:2½
7.1
Hazir, Svetozar
2104-
Vanek, Richard
1977½ - ½
7.2
Rezak, Milan
2001-
Ondercin, Martin
18790 - 1
7.3
Kucera, Michal
1934-
Rybajlak, Igor
18551 - 0
7.4
Makuch, Martin
1889-
Cerovsky, Marian
18471 - 0
7.5
Ferik, Andrej
1784-
Zemianek, Juraj
17771 - 0
7.6
Ardo, Peter
1843-
Panik, Ladislav
17281 - 0
7.7
Volek, Jan
1741-
Krno, Vladimir
17480 - 1
7.8
Hrivnak, Martin
1717-
Cacko, Jozef
17801 - 0
10. kolo dňa 2015/02/21 o 15:00
š.14  Senec BElo-12  Apollo BElo4 : 4
1.1
Koval, Michal
2054-
Vanek, Richard
19770 - 1
1.2
Ujhelyi, Matus
1937-
Farkas, Vladimir
1876½ - ½
1.3
Koloditsova, Renata
1884-
Rybajlak, Igor
18551 - 0
1.4
Halasz, Adam
1724-
Cerovsky, Marian
18470 - 1
1.5
Vrbiar, Tomas
1703-
Zemianek, Juraj
17770 - 1
1.6
Pozsar, Peter
1835-
Machotka, Frantisek
15901 - 0
1.7
Cibik, Jan
1891-
Jambrich, Jaromir
1603½ - ½
1.8
Vitazka, Juraj
1751-
Krno, Vladimir
17481 - 0
10. kolo dňa 2015/02/21 o 15:00
š.13  Pezinok CElo-11  RuzinovElo6 : 2
2.1
Bochnicka, Vladimir
2100-
Chovanec, Vladimir
2092½ - ½
2.2
Kajan, Milan
2018-
Kucera, Michal
19340 - 1
2.3
Kassovic, Jaroslav
1940-
Makuch, Martin
18891 - 0
2.4
Petrigacova, Daniela
1829-
Marcek, Jan
17291 - 0
2.5
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Matusek, Jan
17401 - 0
2.6
Varholak, Peter
1757-
Hrivnak, Martin
1717½ - ½
2.7
Scepan, Juraj
1731-
Michal, Viktor
16801 - 0
2.8
Ptak, Jozef
1738-
Hatala, Peter
15421 - 0
10. kolo dňa 2015/02/21 o 15:00
š.1  Svaty JurElo-10  Strelec DElo2½:5½
3.1
Fiala, Vladimir
1987-
Szollos, Ondrej
19720 - 1
3.2
Srna, Jan
1957-
Jurcak, Marian
18560 - 1
3.3
Zacik, Anton
1936-
Zitniak, Jozef
18540 - 1
3.4
Fiala, Ivan
1760-
Galan, Anton
17830 - 1
3.5
Kunak, Stanislav
1748-
Vasil, Patrik
17681 - 0
3.6
Simko, Peter
1745-
Sosovicka, Jakub
17230 - 1
3.7
Stipanic, Pavol
1616-
Gzib, David
15581 - 0
3.8
Achberger, Jarolim
1335-
Marcok, Jan
1000½ - ½
10. kolo dňa 2015/02/21 o 15:00
š.2  LabElo-9  Doprastav EElo3 : 5
4.1
Chabada, Tomas
1987-
Olvecky, Jaroslav
19481 - 0
4.2
Husek, Lubomir
1854-
Havrila, Martin
18720 - 1
4.3
Simkovic, Eduard
1842-
Rintel, Boris
1713½ - ½
4.4
Kahanek, Jaroslav
1829-
Karas, Juraj
17030 - 1
4.5
Sobek, Michal
1684-
Krammer, Peter
1599½ - ½
4.6
Fusek, Peter
1658-
Valovic, Matus
15100 - 1
4.7
Hrubos, Milan
1771-
Vojtko, Robert
14881 - 0
4.8
Hrnciar, Marian
1490-
Salgovic, Simon
11850 - 1
10. kolo dňa 2015/02/21 o 15:00
š.3  Doprastav FElo-8  Slovan FElo6 : 2
5.1
Magyar, Frantisek
1993-
Slapak, Zdenek
20911 - 0
5.2
Mandak, Miroslav
2003-
Sturc, Jan
20610 - 1
5.3
Tomanek, Rafael
1946-
Isa, Vlastimil
1995½ - ½
5.4
Machalec, Vladimir
1918-
Vadila, Ondrej
1663½ - ½
5.5
Henc, Marian
1927-
Zdrazil, Bohumir
18721 - 0
5.6
Goga, Frantisek
1909-
Jancura, Andrej
18621 - 0
5.7
Ulehla, Dag
1873-
Paulicka, Ivan
17571 - 0
5.8
Priam, Stefan
1804-
Benova, Zita
16791 - 0
10. kolo dňa 2015/02/21 o 15:00
š.5  Lokomotiva CElo-6  Pezinok DElo3½:4½
7.1
Foglar, Ivan
1946-
Syrovy, Ivan
2017½ - ½
7.2
Prochazka, Jaromir
1945-
Badura, Peter
18911 - 0
7.3
Androvic, Peter
1795-
Mrkvik, Jan
1741½ - ½
7.4
Beno, Milan
1735-
Navara, Vladimir
1816½ - ½
7.5
Cebo, Vladimir
1660-
Lencucha, Tibor
17570 - 1
7.6
Belas, Jozef
1579-
Mikovic, Stefan
1720½ - ½
7.7
Liscak, Peter
1533-
Kosnac, Patrik
1235½ - ½
7.8
Barta, Ondrej
1479-
Andel, Milos
10000 - 1
11. kolo dňa 2015/02/28 o 15:00
š.6  Pezinok DElo-14  Senec BElo5 : 3
1.1
Syrovy, Ivan
2017-
Koval, Michal
20541 - 0
1.2
Badura, Peter
1891-
Koloditsova, Renata
18841 - 0
1.3
Mrkvik, Jan
1741-
Tomovicsova, Evelina
18141 - 0
1.4
Navara, Vladimir
1816-
Halasz, Adam
1724½ - ½
1.5
Gavornik, Miroslav
1542-
Pozsar, Peter
1835½ - ½
1.6
Mikovic, Stefan
1720-
Cibik, Jan
18910 - 1
1.7
Gajdos, Miroslav
1464-
Vitazka, Juraj
1751½ - ½
1.8
Andel, Milos
1000-
Ludwig, Anton
1607½ - ½
11. kolo dňa 2015/02/28 o 15:00
š.8  Slovan FElo-4  Tatran BElo5½:2½
3.1
Sturc, Jan
2061-
Povraznik, Peter
17001 - 0
3.2
Breja, Stanislav
2023-
Zahorsky, Michal
1716½ - ½
3.3
Vadila, Ondrej
1663-
Chodak, Ivan
1827½ - ½
3.4
Zdrazil, Bohumir
1872-
Garaj, Ivan
1798½ - ½
3.5
Jancura, Andrej
1862-
Skoviera, Luboslav
17741 - 0
3.6
Paulicka, Ivan
1757-
Bohacek, Ludovit
16870 - 1
3.7
Kovacic, Stefan
1811-
Sith, Jozef
16811 - 0
3.8
Heger, Peter
1385-
Kobela, Pavol
10001 - 0
11. kolo dňa 2015/02/28 o 15:00
š.9  Doprastav EElo-3  Doprastav FElo1 : 7
4.1
Olvecky, Jaroslav
1948-
Magyar, Frantisek
19931 - 0
4.2
Kopcok, Michal
1893-
Tomanek, Rafael
19460 - 1
4.3
Silhar, Martin
1730-
Machalec, Vladimir
19180 - 1
4.4
Illovsky, Michal
1707-
Henc, Marian
19270 - 1
4.5
Sapovalov, Artom
1571-
Ulehla, Dag
18730 - 1
4.6
Karas, Juraj
1703-
Susko, Peter
18180 - 1
4.7
Dubnicka, Stefan
1546-
Priam, Stefan
18040 - 1
4.8
Valovic, Matus
1510-
Halasz, Michal
17490 - 1
11. kolo dňa 2015/02/28 o 15:00
š.10  Strelec DElo-2  LabElo4 : 4
5.1
Szollos, Ondrej
1972-
Chabada, Tomas
19871 - 0
5.2
Antala, Jan
1915-
Husek, Lubomir
18541 - 0
5.3
Jurcak, Marian
1856-
Simkovic, Eduard
18420 - 1
5.4
Svajlen, Vladimir
1792-
Kahanek, Jaroslav
1829½ - ½
5.5
Galan, Anton
1783-
Hrubos, Milan
17710 - 1
5.6
Tittel, Emil
1636-
Podmajersky, Jan
15700 - 1
5.7
Gzib, David
1558-
Hrnciar, Marian
1490½ - ½
5.8
Marcok, Jan
1000-
Zalesnak, Jan
14151 - 0
11. kolo dňa 2015/02/28 o 15:00
š.11  RuzinovElo-1  Svaty JurElo4½:3½
6.1
Hazir, Svetozar
2104-
Kolman, Richard
20290 - 1
6.2
Rezak, Milan
2001-
Tomasovic, Dominik
1996½ - ½
6.3
Kucera, Michal
1934-
Fiala, Vladimir
1987½ - ½
6.4
Ferik, Andrej
1784-
Zacik, Anton
1936½ - ½
6.5
Marcek, Jan
1729-
Fiala, Ivan
1760½ - ½
6.6
Volek, Jan
1741-
Kunak, Stanislav
17481 - 0
6.7
Matusek, Jan
1740-
Simko, Peter
1745½ - ½
6.8
Michal, Viktor
1680-
Stipanic, Pavol
16161 - 0
11. kolo dňa 2015/02/28 o 15:00
š.12  Apollo BElo-13  Pezinok CElo2½:5½
7.1
Farkas, Vladimir
1876-
Bochnicka, Vladimir
21000 - 1
7.2
Ondercin, Martin
1879-
Kassovic, Jaroslav
19401 - 0
7.3
Rybajlak, Igor
1855-
Pobuda, Tibor
17750 - 1
7.4
Borik, Milan
1890-
Hajtmanek, Stanislav
1762½ - ½
7.5
Zemianek, Juraj
1777-
Varholak, Peter
1757½ - ½
7.6
Panik, Ladislav
1728-
Scepan, Juraj
1731½ - ½
7.7
Jambrich, Jaromir
1603-
Ptak, Jozef
17380 - 1
7.8
Cacko, Jozef
1780-
Bochnicka, Vladimir
15210 - 1
12. kolo dňa 2015/03/14 o 15:00
š.14  Senec BElo-13  Pezinok CElo3½:4½
1.1
Koloditsova, Renata
1884-
Bochnicka, Vladimir
21001 - 0
1.2
Tomovicsova, Evelina
1814-
Kajan, Milan
20181 - 0
1.3
Halasz, Adam
1724-
Pobuda, Tibor
17750 - 1
1.4
Pozsar, Peter
1835-
Hajtmanek, Stanislav
17620 - 1
1.5
Simon, Dora
1591-
Varholak, Peter
17570 - 1
1.6
Ludwig, Anton
1607-
Scepan, Juraj
17310 - 1
1.7
Meszaros, Laszlo
1644-
Ptak, Jozef
17381 - 0
1.8
Hervaiova, Sandra
1228-
Bochnicka, Vladimir
1521½ - ½
12. kolo dňa 2015/03/14 o 15:00
š.1  Svaty JurElo-12  Apollo BElo3½:4½
2.1
Tomasovic, Dominik
1996-
Vanek, Richard
19770 - 1
2.2
Fiala, Vladimir
1987-
Farkas, Vladimir
1876½ - ½
2.3
Srna, Jan
1957-
Ondercin, Martin
1879½ - ½
2.4
Zacik, Anton
1936-
Borik, Milan
1890½ - ½
2.5
Maslonka, Marek
1858-
Zemianek, Juraj
17770 - 1
2.6
Docolomansky, Rudolf
1820-
Machotka, Frantisek
1590½ - ½
2.7
Fiala, Ivan
1760-
Panik, Ladislav
17281 - 0
2.8
Simko, Peter
1745-
Jambrich, Jaromir
1603½ - ½
12. kolo dňa 2015/03/14 o 15:00
š.2  LabElo-11  RuzinovElo4½:3½
3.1
Pribila, Gerhard
2060-
Rezak, Milan
20011 - 0
3.2
Chabada, Tomas
1987-
Kucera, Michal
19340 - 1
3.3
Husek, Lubomir
1854-
Makuch, Martin
1889½ - ½
3.4
Simkovic, Eduard
1842-
Marcek, Jan
17291 - 0
3.5
Kahanek, Jaroslav
1829-
Volek, Jan
17411 - 0
3.6
Podmajersky, Jan
1570-
Hrivnak, Martin
17170 - 1
3.7
Juza, Stefan
1549-
Michal, Viktor
16800 - 1
3.8
Merka, Peter
1640-
Moravcik, Peter
16501 - 0
12. kolo dňa 2015/03/14 o 15:00
š.3  Doprastav FElo-10  Strelec DElo4 : 4
4.1
Magyar, Frantisek
1993-
Szollos, Ondrej
1972½ - ½
4.2
Tomanek, Rafael
1946-
Kosegi, Marek
18601 - 0
4.3
Machalec, Vladimir
1918-
Jurcak, Marian
18560 - 1
4.4
Goga, Frantisek
1909-
Zitniak, Jozef
18541 - 0
4.5
Ulehla, Dag
1873-
Svajlen, Vladimir
17921 - 0
4.6
Susko, Peter
1818-
Galan, Anton
17830 - 1
4.7
Priam, Stefan
1804-
Vasil, Patrik
1768½ - ½
4.8
Halasz, Michal
1749-
Tittel, Emil
16360 - 1
12. kolo dňa 2015/03/14 o 15:00
š.4  Tatran BElo-9  Doprastav EElo4 : 4
5.1
Beran, Jan
1849-
Olvecky, Jaroslav
19480 - 1
5.2
Sorsak, Jozef
1999-
Kopcok, Michal
18931 - 0
5.3
Povraznik, Peter
1700-
Havrila, Martin
18720 - 1
5.4
Zahorsky, Michal
1716-
Karas, Juraj
17031 - 0
5.5
Garaj, Ivan
1798-
Fedor, Pavol
17220 - 1
5.6
Skoviera, Luboslav
1774-
Krammer, Peter
1599½ - ½
5.7
Sith, Jozef
1681-
Valovic, Matus
15101 - 0
5.8
Kvasnica, Michal
1546-
Vojtko, Robert
1488½ - ½
12. kolo dňa 2015/03/14 o 15:00
š.5  Lokomotiva CElo-8  Slovan FElo2½:5½
6.1
Prochazka, Jaromir
1945-
Sturc, Jan
20611 - 0
6.2
Vanek, Libor
1830-
Breja, Stanislav
2023½ - ½
6.3
Novak, Martin
1791-
Isa, Vlastimil
19950 - 1
6.4
Beno, Milan
1735-
Sturc, Gustav
19750 - 1
6.5
Marusic, Martin
1653-
Vadila, Ondrej
1663½ - ½
6.6
Cebo, Vladimir
1660-
Jancura, Andrej
1862½ - ½
6.7
Ciganek, Jaroslav
1554-
Paulicka, Ivan
17570 - 1
6.8
Liscak, Peter
1533-
Benova, Zita
16790 - 1
13. kolo dňa 2015/03/28 o 15:00
š.8  Slovan FElo-6  Pezinok DElo5½:2½
2.1
Breja, Stanislav
2023-
Syrovy, Ivan
20170 - 1
2.2
Isa, Vlastimil
1995-
Mrkvik, Jan
1741½ - ½
2.3
Sturc, Gustav
1975-
Navara, Vladimir
18161 - 0
2.4
Briestenska, Andrea
1961-
Gavornik, Miroslav
15421 - 0
2.5
Vadila, Ondrej
1663-
Mikovic, Stefan
1720½ - ½
2.6
Zdrazil, Bohumir
1872-
Gajdos, Miroslav
1464½ - ½
2.7
Paulicka, Ivan
1757-
Kosnac, Patrik
12351 - 0
2.8
Benova, Zita
1679-
Moravcik, Denis
10001 - 0
13. kolo dňa 2015/03/28 o 15:00
š.9  Doprastav EElo-5  Lokomotiva CElo1 : 7
3.1
Olvecky, Jaroslav
1948-
Slacky, Stanislav
21910 - 1
3.2
Habrovsky, Richard
1926-
Foglar, Ivan
19460 - 1
3.3
Kopcok, Michal
1893-
Vanek, Libor
1830½ - ½
3.4
Havrila, Martin
1872-
Novak, Martin
17910 - 1
3.5
Karas, Juraj
1703-
Androvic, Peter
17950 - 1
3.6
Fedor, Pavol
1722-
Beno, Milan
17350 - 1
3.7
Stofa, David
1592-
Marusic, Martin
16530 - 1
3.8
Valovic, Matus
1510-
Belas, Jozef
1579½ - ½
13. kolo dňa 2015/03/28 o 15:00
š.10  Strelec DElo-4  Tatran BElo3½:4½
4.1
Lobodas, Andrej
1914-
Sorsak, Jozef
19990 - 1
4.2
Jurcak, Marian
1856-
Povraznik, Peter
17001 - 0
4.3
Zitniak, Jozef
1854-
Zahorsky, Michal
1716½ - ½
4.4
Verner, Robert
1804-
Chodak, Ivan
18271 - 0
4.5
Svajlen, Vladimir
1792-
Garaj, Ivan
17980 - 1
4.6
Galan, Anton
1783-
Skoviera, Luboslav
1774½ - ½
4.7
Vasil, Patrik
1768-
Bohacek, Ludovit
16870 - 1
4.8
Marcok, Jan
1000-
Kobela, Pavol
1000½ - ½
13. kolo dňa 2015/03/28 o 15:00
š.11  RuzinovElo-3  Doprastav FElo5 : 3
5.1
Hazir, Svetozar
2104-
Magyar, Frantisek
1993½ - ½
5.2
Chovanec, Vladimir
2092-
Tomanek, Rafael
19461 - 0
5.3
Rezak, Milan
2001-
Henc, Marian
19271 - 0
5.4
Kucera, Michal
1934-
Goga, Frantisek
1909½ - ½
5.5
Makuch, Martin
1889-
Ulehla, Dag
18731 - 0
5.6
Ferik, Andrej
1784-
Priam, Stefan
18040 - 1
5.7
Volek, Jan
1741-
Kysel, Jozef
1763½ - ½
5.8
Hrivnak, Martin
1717-
Halasz, Michal
1749½ - ½
13. kolo dňa 2015/03/28 o 15:00
š.12  Apollo BElo-2  LabElo4½:3½
6.1
Vanek, Richard
1977-
Chabada, Tomas
1987½ - ½
6.2
Farkas, Vladimir
1876-
Simkovic, Eduard
1842½ - ½
6.3
Borik, Milan
1890-
Kahanek, Jaroslav
18290 - 1
6.4
Cerovsky, Marian
1847-
Fusek, Peter
16581 - 0
6.5
Zemianek, Juraj
1777-
Hrubos, Milan
1771½ - ½
6.6
Machotka, Frantisek
1590-
Szabo, Ladislav
16670 - 1
6.7
Krno, Vladimir
1748-
Cipka, Ivan
16991 - 0
6.8
Cacko, Jozef
1780-
Hrnciar, Marian
14901 - 0
13. kolo dňa 2015/03/28 o 15:00
š.13  Pezinok CElo-1  Svaty JurElo4 : 4
7.1
Bochnicka, Vladimir
2100-
Kolman, Richard
20291 - 0
7.2
Kajan, Milan
2018-
Tomasovic, Dominik
19960 - 1
7.3
Petrigacova, Daniela
1829-
Fiala, Vladimir
19870 - 1
7.4
Pobuda, Tibor
1775-
Zacik, Anton
1936½ - ½
7.5
Hajtmanek, Stanislav
1762-
Fiala, Ivan
17601 - 0
7.6
Varholak, Peter
1757-
Kunak, Stanislav
1748½ - ½
7.7
Scepan, Juraj
1731-
Simko, Peter
17451 - 0
7.8
Bochnicka, Vladimir
1521-
Stipanic, Pavol
16160 - 1