Desiaty ročník tábora v tomto roku absolvovalo osem hráčov KŠN resp. šachového krúžku. Globálne zhrnuté, čo sa týka šachového turnaja, to bol taký šedý priemer. Tomáš po úvodnom šoku vyhral päť partií a vrátil sa naspäť, no v dvoch ďalších kolách prehral a vďaka výhre v poslednom kole sa dostal aspoň do prvej desiatky. Anička začala taktiež veľmi dobre, keď okrem jednej prehry vyhrala štyri partie. Medzi šiestym a ôsmym kolom však získala iba jednu remízu. Náladu si zlepšila v poslednom kole víťazstvom v derby proti Peťovi po peknom strategickom využití voľného stĺpca. Najspokojnejší bol asi Maťo, ktorý po pomalšom štarte prepol na vyššie obrátky a ako 1000-ka získal prekvapujúco až päť bodov. Mirkovi a Peťovi turnaj absolútne nevyšiel, keď sa trápili celých deväť kôl, pričom 4,5 bodu bolo jednoducho primálo. Kubo vyriešil turnaj veľmi radikálne. S hráčmi bez ela vyhral a s ostatnými prehral. Tomáš šokoval síce už v prvom kole, no jeho bodovo najúrodnejšou časťou bol stred turnaja. Lucas ku kontumačnej výhre pridal ešte jednu výhru a remízu.

LŠT Koník (55 hráčov): T.Sklárš 6b/9 9.miesto, A.Vrtiaková 5,5b/9 15.miesto (2.miesto v kategórii U11, 3.miesto v kategórii dievčat), M.Starovič 5b/9 23.miesto, M.Macko 4,5b/9 27.miesto, P.Macko 4,5b/9 28.miesto, J.Suchánsky 4b/9 37.miesto, T.Starovič 3,5b/9 43.miesto, L.Crkoň 2,5b/9 53.miesto