V Trnave sa cez víkend odohralo finále Dorasteneckej ligy a nás reprezentoval Samir ako jednotka v družstve ŠK Komplet Modranka. V piatok prispel k výhre družstva, keď v strednej hre rozhodlo ovládnutie voľného stĺpca a koncovka už bola technickou záležitosťou. V druhom kole, hranom už v sobotu, však získal bod iba on, keď potrestal príliš originálny až samovražedný, postup svojho súpera. V treťom kole opäť zabodoval naplno, keď po dlhom manévrovaní využil izolovaného pešiaka svojho súpera a napriek húževnatému odporu vyhral partiu vo vežovej koncovke. Nedeľný program začal nemastnou neslanou remízou, ktorá však družstvu zabezpečila najtesnejšie víťazstvo. Záverečná partia bola hrou na jednu bránu na tému voľného stĺpca a slabého poľa d4. Družstvo Modranky nakoniec obsadilo celkové druhé miesto a Samir suverénnym spôsobom vyhral svoju šachovnicu ziskom 4,5 bodu z piatich partií.

DL – finále (6 družstiev): ŠK Komplet Modranka (FM S.Sahidi 4,5b/5 – 1.miesto na 1.šachovnici) 2.miesto