V semifinálovom kole dorasteneckej ligy sa ako jednotka v družstve ŠK Lokomotíva Trnava predstavil Samir. Cieľom Trnavy bol isto postup do finálového turnaja, keď pred začiatkom semifinále na tretiu postupovú priečku družstvo strácalo iba dva body. V treťom kole však družstvo prehralo najtesnejším rozdielom s Komárnom a v predposlednom kole iba remizovalo z Považským Podhradím a tak muselo v poslednom kole zvíťaziť čo najvyšším rozdielom a veriť, že Slovan zdolá práve Považanov. To sa síce naplnilo, no výhra 2,5:1,5 bola v podaní Trnavy príliš nízka. Napokon pri delení tretej priečky rozhodlo opäť kontroverzné kritérium lepšieho výsledku dievčaťa (najmä, ak môžu hrať na rôznych šachovniciach). Pamätníci si tak môžu zaspomínať na finálový „rozstrel“ medzi Osuským a LŠŠ spred niekoľkých rokov a keďže sa odvtedy nič nezmenilo, v budúcnosti sa tejto „perly“ opäť dočkáme. Samir mal isto v pláne získať viac ako dva body. Škoda najmä posledného kola, kedy by výhra znamenala postup družstva do finále.

Dorastenecká liga (6 družstiev): FM S.Sahidi – 1.šachovnica (ŠK Lokomotíva Trnava): 2b/3