Začiatkom apríla sa v Bratislave uskutočnili dva turnaje, z ktorých jeden patril do celoslovenskej série GPX. Okrem toho boli zároveň aj majstrovstvami Bratislavského kraja chlapcov a dievčat v kategóriách do 10, 14 a 18 rokov. V turnaji GPX obsadil Viktor Šebo druhé miesto a stal sa majstrom Bratislavského kraja chlapcov do 14 rokov. Na šiestom mieste skončila Katka Rožárová, ktorá vyhrala kategóriu dievčat do 14 rokov.  Do desiatky sa zmestili aj Andy Kováč a Tomáš Sklárš a taktiež aj Peťo Macko, ktorý vyhral kategóriu chlapcov do 10 rokov. Trojici Maťo, Matúš a Miro stačil 5,5-bodový zisk na umiestnenie v druhej desiatke. V tej tretej, no stále nad 50%, skončil Mirko. Tri body stačili Aničke na víťazstvo v kategórii dievčat do 10 rokov. Z odstupom pol bodu za ňou skončila Martinka a Paťo získal jeden bod.

Turnaj GPX (64 hráčov): V.Šebo 7b/9 2.miesto (1.miesto v kategórii CH14 - MBK), K.Rožárová 6,5b/9 6.miesto (1.miesto v kategórii D14 - MBK), A.Kováč 6b/9 7.miesto, T.Sklárš 6b/9 9.miesto, P.Macko 6b/9 10.miesto (1.miesto v kategórii CH10 – MBK), M.Kimerling 5,5b/9 13.miesto, M.Padyšák 5,5b/9 19.miesto, M.Cina 5,5b/9 20.miesto, M.Macko 5b/9 27.miesto,  A.Vrtiaková 3b/9 57.miesto (1.miesto v kategórii D10 - MBK), M.Michalková 2,5b/9 59.miesto, P.Kevický 1b/9 63.miesto

126

19 20 21

22 23 24

25 26

27 28 29

V turnaji starších pre seba druhé miesto získal Tomáš Padyšák a k nemu aj titul majstra Bratislavského kraja medzi chlapcami do 18 rokov. Zahanbiť sa nedala ani Lucka, ktorá získala titul medzi dievčatami do 18 rokov. Paľo uhral solídnych 2,5 bodu.

Turnaj do 18 rokov (20 hráčov): T.Padyšák 5,5b/7 2.miesto (1.miesto v kategórii CH18 - MBK), L.Kevická 4b/7 9.miesto (1.miesto v kategórii D18 – MBK), P.Roháček 2,5b/7 17.miesto