TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

Naše družstvo začalo na Morave výborne a zvíťazilo dvakrát 4:0, následne však podľahlo v jednom z dôležitých súbojov najtesnejším rozdielom Orlovej. Po ďalších dvoch suverénnych výhrach prišla od top favoritov turnaja opäť porážka najtesnejším možným rozdielom. Tri záverečné víťazstvá nám však zabezpečili tretie miesto, s minimálnym odstupom na prvé dve družstvá. Prvú šachovnicu podržal legionár a bývalý člen nášho klubu, skvelý výsledok dosiahol na druhej Andy, pekných sedem bodov pridal na štvorke Viki. Zahanbiť sa však nedal ani Maťo, ktorý sa tiež dostal cez 50 percent.

Turnaj družstiev (40 družstiev): KŠN Bratislava A (T.Peitl 6b/9, A.Kováč 8,5b/9, M.Kimerling 5b/9, V.Šebo 7b/9) 3.miesto

Výsledky na chess-results

79 80

81 82